PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46

Hossein_128
25-12-2013, 16:10
به نقل از پیام نورنا
دانشجویان دوره های قبلی فراگیر و پذیرفته شدگان بدون آزمون پیام نور امکان تغییر رشته ندارند و برای تغییر رشته باید در کنکور سراسری یا پذیرش بدون آزمون شرکت کنند.تغییر رشته در دانشگاه پیام نور یکبار و فقط در مقطع کارشناسی امکان پذیر است و دانشجویان کارشناسی ارشد نمی توانند تغییر رشته بدهند.
نه من ورودی سراسری 92 ام. حالا میخوام تغییر رشته بدم ولی طبق دفترچه، چون تا الآن از معافیت تحصیلی استفاده کردم نمیتونم برای بدون آزمون 92 ثبت نام کنم

حالا منم مجبورم برای تغییر رشته توی کنکور 93 شرکت کنم. میخواستم ببینم اگر توی کنکور 93 (چه با آزمون و یا چه بدون آزمون) قبول بشم، پیام نور مجدداً بهم معافیت تحصیلی میده یا نه؟

چیزی که توی دفترچه کنکور 93 نوشته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+

ممنون

M £ H D I
25-12-2013, 16:16
نه من ورودی سراسری 92 ام. حالا میخوام تغییر رشته بدم ولی طبق دفترچه، چون تا الآن از معافیت تحصیلی استفاده کردم نمیتونم برای بدون آزمون 92 ثبت نام کنم

حالا منم مجبورم برای تغییر رشته توی کنکور 93 شرکت کنم. میخواستم ببینم اگر توی کنکور 93 (چه با آزمون و یا چه بدون آزمون) قبول بشم، پیام نور مجدداً بهم معافیت تحصیلی میده یا نه؟

چیزی که توی دفترچه کنکور 93 نوشته :

+

ممنون

برات قضیه رو پیگیری میکنم به زودی ....
نگران نباش ...

M £ H D I
25-12-2013, 16:21

حسین جان میشه این قسمت رو بگی کجا گفته؟
من دفترچه رو صفحه ی قبل ( آخرین پست ) گذاشتم ... صفحه ی پی دی اف رو بهم بگو ..
مرسی

Hossein_128
25-12-2013, 16:27
حسین جان میشه این قسمت رو بگی کجا گفته؟
من دفترچه رو صفحه ی قبل ( آخرین پست ) گذاشتم ... صفحه ی پی دی اف رو بهم بگو ..
مرسی
صفحه 130 بند اول *تذکرات مهم

smahdis
25-12-2013, 18:11
دوستان این فیزیک 2 ابوکاظمی فقط برای من خیلی چرنده یا برای همه همینطوره؟

اصلا و ابدا نمیفهمم چی نوشته. هیچی حتی یه کلمه. در حالیکه ریاضی 2 رو کامل و بدون اشکال میفهمم (درس ها رو از روی کتاب میخونم).

چی کار کنم این فیزیک 2 لامذهب رو؟

در ضمن این هم سئوالات ریاضی 2 که امروز داشتیم:

اگه کسی کیفیت بالاش رو خواست بگه تا دوباره عکس بگیرم.

M £ H D I
25-12-2013, 19:40
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: دانشجویان در صورت مشاهده نمره تشریحی میتوانند تا یک هفته پس از ثبت نمرات توسط استاد، اعتراض خود را در سیستم گلستان ثبت نمایند. اعتراض دست نویس به هیچ عنوان پذیرفته نمی باشد.

در خصوص امتحانات پایان ترم به اطلاع می رساند نحوه اعتراض به موارد زیرطبق سنوات گذشته فقط از طریق سایت گلستان

اعتراض به نمرات تشریحی به محض فعال شدن (تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نمرات مهلت ثبت اعتراض در سایت را دارید در صورتیکه پایان زمان اعتراض اینترنتی به هیچ اعتراضی رسیدگی نخواهد شد )

در خصوص نمرات تستی با توجه به اینکه اوراق توسط دستگاه قرائت می شود هیچ اعتراضی پذیرفته نمی شود.

javad2015
25-12-2013, 22:07
دوستان این فیزیک 2 ابوکاظمی فقط برای من خیلی چرنده یا برای همه همینطوره؟

اصلا و ابدا نمیفهمم چی نوشته. هیچی حتی یه کلمه. در حالیکه ریاضی 2 رو کامل و بدون اشکال میفهمم (درس ها رو از روی کتاب میخونم).
من که مشکلی ندارم فردا هم امتحان دارم از فصل یک تا 10

ittools
26-12-2013, 13:08
امتحان امروز ــم امتحان بدون ورقه بود که از قبل اطلاع نداشتم برای همین روی ماشین حساب , حساب ویژه ای باز کرده بودم :n02: نسبت به سال ها و ترم های پیش کمی سخت تر شده بود ولی در کل خوب بود
خوبی ــه امتحان بدون ورقه اینه که بعد از تموم شدن فوری نمره رو اعلام میکنه از 14 , 9.6 گرفتم که + 6 میان ترم 15.6 در کل راضی ام خدا بده برکت :n02:

mohammadv2
26-12-2013, 13:42
سلام
امسال پيام نور پذيرش كارداني به كارشناسي نداره؟

M £ H D I
26-12-2013, 15:22
سلام
امسال پيام نور پذيرش كارداني به كارشناسي نداره؟

سلام عزیز
پذیرش کاردانی به کارشناسی حذف شده ... ازاین به بعد بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو میگیرن .

M £ H D I
26-12-2013, 16:02
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : برای آن دسته از دانشجویانی که نمراتشان اعلام می شود آموزشی را تهیه دیده ایم تا بتوانند نمرات خود را مشاهده کنند.

دانشجویان عزیز دقت داشته باشند نمرات امتحانات پایان ترم که به صورت تستی می باشند معمولا” ۴ الی ۵ روز بعد از امتحان در سیستم گلستان قابل مشاهده است.
(نمرات میان ترم در همین بخش که آموزش داده شده در قسمت نمره میان ترم قابل مشاهده است اگر نمره ای نباشد یعنی نمره میان ترم برای شما وارد نشده است)

================================================== =======================================

راهنمــــای دریـــافــــت سوالـــــات امتحانــــات پایان ترم

برای دریافت فایل سوالات امتحانی هر درس می توانید ۴۸ ساعت پس از برگزاری هر امتحان از طریق سایت گلستان از منوی مشاهده نتایج آزمون اقدام نمایید .طریقه دریافت سوالات را می توانید از راهنمای زیر فرا بگیرید.

rsh
26-12-2013, 17:52
امروز دانشگاه پیام نور گند زده بود تو درس فیزیک عمومی2 رشته مهندسی برق الکترونیک از قسمتهای حذف شده کتاب سوال داده بود کلا سوالات برای رشته مهندسی شیمی بود به عنوان مثال از فصل 11 سوال تشحریحی داده بودن در حالیکه برای مهندسی برق فقط تا فصل 10 باید مطالعه میشد
تو سولات تستی هم همین طور

M £ H D I
26-12-2013, 18:01
امروز دانشگاه پیام نور گند زده بود تو درس فیزیک عمومی2 رشته مهندسی برق الکترونیک از قسمتهای حذف شده کتاب سوال داده بود کلا سوالات برای رشته مهندسی شیمی بود به عنوان مثال از فصل 11 سوال تشحریحی داده بودن در حالیکه برای مهندسی برق فقط تا فصل 10 باید مطالعه میشد
تو سولات تستی هم همین طور

در پیام نور این چیز جدیدی نیست .. در صورتی که یک ترم بدون هیچ اشکالی پیش بریم باید تعجب کنیم .. !

+

حسین عزیز من پرس و جو کردم و تا اونجایی که گیرم اومد و بهم پاسخ دادن همین مورد بود که اگه شامل شما نشه ، متاسفانه باید بگم راه دیگه ای وجود نداره ... !

برای تغییررشته داشتن شرایط زیرالزامی است: ( بررسی کن ببین شامل این شرایط میشی یا خیر ، در صورتی که شامل میشی باید به دانشگاه درخواست بدی )
۱- شرایط ادامه تحصیل را داشته باشد.

۲- حداقل ۱۲ واحد درسی (بغیر ازدرسهای پیش دانشگاهی ومعادلسازی شده ) گذرانده باشد.

۳- نمره آزمون ورودی وی از نمره آزمون پایین ترین فرد پذیرفته شده درهمان رشته، همان سال وسهمیه کمتر نباشد.
توجه :دانشجویان تکمیل ظرفیت ، شاهد و مواردی که با معرفی نامه سازمان سنجش معرفی می شوند ؛نمره آزمون آنها اعلام نشده، و در صورت تقا ضای تغییر رشته می بایست به صورت موردی از سازمان سنجش استعلام شود.

۵- تغییر رشته درهمان گروه علمی و در مقاطع هم سطح و یا از بالا به پایین امکان پذیر است .

۶- دانشجویان دوره های فراگیر و پذیرش بدون آزمون در صورتی که متقاضی تغییر رشته هستند می بایست از طریق شرکت مجدد در پذیرش ورودی دانشگاه اقدام نمایند.

۸- دانشجو باید با توجه به مدت مجاز تحصیل،پس از تطبیق درسها امکان گذراندن واحد درسی باقی مانده دررشته جدید را داشته باشد .

۹- کلیه دروس عمومی و واحد های مشترک با عناوین، سرفصل و تعداد واحد مساوی دانشجویانی که در دانشگاه پیام نور تغییر رشته داده اند عینا با همان نمره رد یا قبول در کارنامه دانشجو باقی می ماند.

۱۰- تغییررشته دانشجویانی که به دستگاههای خاص تعهد دارند با اعلام موافقت کتبی آن سازمان مقدور است.

۱۱- تغییر رشته به رشته تربیت بدنی وطراحی لباس و پارچه به لحاظ پذیرش غیرمتمرکز وآزمون عملی امکان پذیر نیست.

۱۲- درمواردی که دانشجو دچاربیماری یا سانحه ای شود, که امکان ادامه تحصیل درآن رشته مقدور نباشد, با ارسال مدارک, ونظرشورای آموزشی استان, می تواند درهمان گروه یا تغییر گروه آزمایشی تغییررشته دهد.

۱۳- تا زمانیکه با تغییررشته دانشجو موافقت نشده دانشجو موظف به ثبت نام در رشته قبلی یا مرخصی تحصیلی است.

۱۴- دانشجو درطول تحصیل فقط یکبار می تواند تغییررشته دهد.

۱۵- درصورت موافقت با تغییررشته وثبت نام دررشته جدیدحق بازگشت به رشته قبلی را نخواهد داشت.

۱۶- دانشجویی که حداقل ۷۰ واحد مصوب را گذرانده باشد, توصیه می شود برای تحصیل در رشته جدید از طریق آزمون سراسری یا فراگیر اقدام نماید.

۱۷- دانشجویان تا شش هفته مانده به شروع نیمسال تحصیلی بعد فرصت دارند مدارک و تقاضای تغییر رشته را به مرکز/ واحد خودارائه نمایند.

majidli
26-12-2013, 18:15
اقا از 30 تا سوال چندتاشو درست زده باشم قبولم:n03:

rsh
26-12-2013, 18:18
از دوستانی که امروز فیزیک عمومی2 داشتن و رشتون مهندسی برق یا کامپیوتر بود کسی اینجا هست چون احتمال اینکه مسولان دانشگاه اشتباهی ورقه سوال رو هم داده باشن هست چون هر چی گفتیم قبول نکردن گفتن سوالات همینه میخواستم بدونم اگر کسی امتحان فزیک عمومی2 رو داده تو مرکز اونها چنین اتفاقی افتاده یا نه
اگر نه من برم پدر مسولان مرکز خودمونو در بیارم

M £ H D I
26-12-2013, 18:29
اقا از 30 تا سوال چندتاشو درست زده باشم قبولم:n03:

بستگی داره به اینکه آیا میان ترم داری یا نه
اگه نداری باید 15تاشو درست میزدی تا قبول شی.

من امروز امتحان تستی داشتم ( الکترونیکی ) ، میان ترم هم نداشتم ، امتحانش اینقدر سخت بود ... 40تا سوال بود
شانسی 20تاشو درست زدم شدم 7 از 14 و شانسی قبول شدم :n02:

majidli
26-12-2013, 18:34
بستگی داره به اینکه آیا میان ترم داری یا نه
اگه نداری باید 15تاشو درست میزدی تا قبول شی.

من امروز امتحان تستی داشتم ( الکترونیکی ) ، میان ترم هم نداشتم ، امتحانش اینقدر سخت بود ... 40تا سوال بود
شانسی 20تاشو درست زدم شدم 7 از 14 و شانسی قبول شدم :n02:
نه میان ترم ندارم
فک کنم 16 یا 17 تاشو درست زدم!
طراح سوال واسه دشمناش سوال طرح کرده بود:n02:

M £ H D I
26-12-2013, 18:39
نه میان ترم ندارم
فک کنم 16 یا 17 تاشو درست زدم!
طراح سوال واسه دشمناش سوال طرح کرده بود:n02:

واقعا بعضی طراح ها خیلی بی انصافن .. اصلا به فکر دانشجو نیستن ...
با این احتساب قبول میشی با نمره ی 10 یا 11 :n01:

javad2015
26-12-2013, 18:58
از دوستانی که امروز فیزیک عمومی2 داشتن و رشتون مهندسی برق یا کامپیوتر بود کسی اینجا هست چون احتمال اینکه مسولان دانشگاه اشتباهی ورقه سوال رو هم داده باشن هست چون هر چی گفتیم قبول نکردن گفتن سوالات همینه میخواستم بدونم اگر کسی امتحان فزیک عمومی2 رو داده تو مرکز اونها چنین اتفاقی افتاده یا نه
من برق قدرت هستم امروز فیزیک 2 داشتم دقیقاً تا فصل 10 بیشتر سوال نبود.
مگه امتحانات سراسری نیست؟

smahdis
26-12-2013, 19:03

من فیزیک دو داشتم و با نیم ساعت تاخیر سوالات فیزیک دو رو دادن. خیلی هم تاکیدکردن که سوالات رشته های دیگه رو جواب ندیم. یعنی میگفتن چک کنید مال رشته شیمی دست شما نباشه. من هم رشته ام برقه ولی سوالی نبود که خارج از ده فصل باشه. حداقل من یادم نمیاد. ولی اون مورد دو قطبی ها قرار بوده حذف باشه ولی ازش سوال اومد که من شانسی درست زدم.

کدوم سوال تشریحی از فصل یازده بود؟

mohsenjxj
26-12-2013, 19:10
سلام دوستان این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سوالات آزمون ریاضی مهندسی هست که دیروز امتحانشو دادم لطفا یکی تا هر اندازه که میتونه لطف کنه و جواب این تست هارو مشخص کنه میخوام بدونم تقریبا چند میگیرم. (جواب تشریحیا خیلی برام مهم نیست لطفا تستیا رو بگید)

ittools
26-12-2013, 19:20
این که سوالات دیگر رشته ها رو برای رشته شما طرح کنن و یا از حذفیات سوال بدن میتونه در اثر اشتباه در توزیع سوال سر جلسه اتفاق بیافته حتما کد واحد رو تطبیق بدین برای من تو این چند ساله این مورد خیلی پیش اومده و حتی مورد هایی رو دیدم که سوالات ناقص توزیع شده ! متاسفانه در هر حالت حق دانشجو به باد میره
یه مورد دیگه که امروز با دوستام در موردش بحث میکردیم تغییر در نحوه طرح سوالات بود این چند ساله برای واحد های تخصصی اکثر سوالات , سوالات حل کردنی بود سوالهایی که به دست آوردن جوابش حداقل 10 دقیقه وقت میخواست ولی از این ترم میتونم بگم 2/3 سوالات , از بخش های حفظ کردنی طرح میشه اینم دوستان در نظر بگیرن یوقت به مشکل بر نخورن
همین ترم پیش برای امتحان تخصصی تستی وقت کم می آوردم ولی امروز به خاطر همین تغییرات در نحوه طرح سوالات وقت اضافه هم آوردم

rsh
26-12-2013, 19:50
من فیزیک دو داشتم و با نیم ساعت تاخیر سوالات فیزیک دو رو دادن. خیلی هم تاکیدکردن که سوالات رشته های دیگه رو جواب ندیم. یعنی میگفتن چک کنید مال رشته شیمی دست شما نباشه. من هم رشته ام برقه ولی سوالی نبود که خارج از ده فصل باشه. حداقل من یادم نمیاد. ولی اون مورد دو قطبی ها قرار بوده حذف باشه ولی ازش سوال اومد که من شانسی درست زدم.

کدوم سوال تشریحی از فصل یازده بود؟
سوال4 در مورد پیدا کردن ضریب خود القایی بود منم تاکید کردم سوالات مال رشته شیمی هست اما احمقها گفتن سوالها همینه اعتراض دارید برید سایت گلستان اعتراض کنید یک مشت ادم نفهم احمق

M £ H D I
26-12-2013, 19:52
پیرو پست/9970# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بدین‌وسیله‌ ضمن تمدید مهلت ثبت‌نام و انتخاب کدرشته‌های محلهای تحصیلی در این مرحله تا ساعت ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۱ دی ماه ۱۳۹۲ ، به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ متقاضی رشته‌های تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مذکور می‌رساند، چنانچه تاکنون اقدام به ثبت‌نام و انتخاب رشته ننموده‌اند و یا انتخاب رشته نموده و نیاز به ویرایش رشته‌های انتخابی خود را دارند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ فوق با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی: sanjesh.org نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

خرید کارت اعتباری ثبت نام در ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ۹۲(۱۲ رقمی) و انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت ازمون سراسری سال ۹۲(۹ رقمی) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حتما در قسمت خرید کارت به قسمت های مربوط به ثبت نام در پذیرش بدون آزمون و ثبت نام در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۲ دقت کنید.
داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت‌نام کرده (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده‌اند) و همچنین متقاضیانی که در آزمون فوق ثبت‌نام نکرده اند می توانند در این مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

ثبت نام برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی (بهمن ماه سال ۱۳۹۲) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۱۳۹۲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داوطلبان و متقاضیان می‌توانند از روز ۱ دی ماه ۹۲ لغایت ۵ دی ماه ۹۲ به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی: sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به تکمیل ظرفیت (مبلغ ۳۵,۰۰۰ ریال) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۵۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

دریــــــافــــت دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی (پذیرش بهمن ماه سال ۱۳۹۲) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریــــــافــــت برخی اصلاحات در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی ـ غیرانتفاعی در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری سال‌ ۱۳۹۲ - کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آن دسته از داوطلبانی که پیش از این در این گزینش ثبت نام کرده اند نیز می توانند علاوه بر انتخاب رشته های جدید نسبت به ویرایش کدرشته های انتخابی خود اقدام کنند.
تا صبح امروز پنجشنبه ۵ دی ماه ۹۲ تعداد ۲۲ هزار و ۹۶۹ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب کد رشته اقدام کرده اند.

ظرفیت پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت و گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی (پذیرش با سوابق تحصیلی) کنکور سراسری ۹۲ برای پذیرش در بهمن ماه ۲۷۰ هزار نفر است که از این تعداد ۱۷۵ هزار نفر در رشته های پیام نور و ۹۵ هزار نفر در موسسات عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی پذیرفته می شوند.

smahdis
26-12-2013, 19:54
سوال4 در مورد پیدا کردن ضریب خود القایی بود منم تاکید کردم سوالات مال رشته شیمی هست اما احمقها گفتن سوالها همینه اعتراض دارید برید سایت گلستان اعتراض کنید یک مشت ادم نفهم احمق

سوال چهار ما در مورد میدان الکتریکی القایی سیم لوله بود که در فصل ده بحث شده. منظورت این نیست که؟

rsh
26-12-2013, 19:59
سوال چهار ما در مورد میدان الکتریکی القایی سیم لوله بود که در فصل ده بحث شده. منظورت این نیست که؟

نه یک استوانه داده بودن گفته بودن ضریب خود القایی اونو پیدا کنید
سوالات اینها بودن
سوال اول پیدا کردن شدت میدان در فاصله d از یک قرص به شعاعa
سوال دوم پیدا کردن شدت میدان برای کره نارسانا
سوال سوم هم در یک لوله دمای اب رو میره بالا اختلاف پتانسیل رو میخواستن
سوال 4 هم که بالا گفتم

smahdis
26-12-2013, 20:05
سوال اول، سه تا بار نقطه ای داده بودن برآیند میدان رو میخواستن.

سوال دوم یا سوم پیدا کردن ظرفیت دو تا کره تو در تو بود، سوال چهار رو هم گفتم.

یکی دیگه از سوالا هم قانون آمپر بود که باید بر روی یه کره نارسانا صورت میگرفت.

smahdis
26-12-2013, 20:06
به چند نفر برگه اشتباهیی دادن؟

rsh
26-12-2013, 20:08
سوال اول، سه تا بار نقطه ای داده بودن برآیند میدان رو میخواستن.

سوال دوم یا سوم پیدا کردن ظرفیت دو تا کره تو در تو بود، سوال چهار رو هم گفتم.

یکی دیگه از سوالا هم قانون آمپر بود که باید بر روی یه کره نارسانا صورت میگرفت.

خوب سوالات فرق میکرد اینم از شانس ما

rsh
26-12-2013, 20:11
به چند نفر برگه اشتباهیی دادن؟
به چند نفری اشتباهی دادن گفتم که اعتراض هم کردم قبول نکردن یک مشت ادم خرفت و احمق به تمام معنا فقط میگفتن برید سایت گلستان اعتراض کنید

Reza31001
26-12-2013, 22:52
دوستان یه سوال فوری فوتی دارم:
در مورد این پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در بهمن ماه اگه مثلا من که تو مشهدم یه رشته تو بیرجند انتخاب کنم و قبول بشم میشه امتحاناتش رو تو همین مشهد بدم؟
کلا تو پیام نور چقدر و برای چه کارهایی باید حضوری رفت دانشگاه مربوطه؟

ثبت نام تا یه ساعت دیگه تموم میشه اگه زود جواب بدین ممنون میشم

M £ H D I
26-12-2013, 22:57
دوستان یه سوال فوری فوتی دارم:
در مورد این پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در بهمن ماه اگه مثلا من که تو مشهدم یه رشته تو بیرجند انتخاب کنم و قبول بشم میشه امتحاناتش رو تو همین مشهد بدم؟
کلا تو پیام نور چقدر و برای چه کارهایی باید حضوری رفت دانشگاه مربوطه؟

ثبت نام تا یه ساعت دیگه تموم میشه اگه زود جواب بدین ممنون میشم

صفحه ی قبل مطلبش رو کامل گذاشتم عزیز
ثبت نام تمدید شده پس عجله نکن

در مقطع کارشناسی ارشد میتونی محل آزمون رو انتخاب کنی و در صورت موافقت در همون محل مورد نظر امتحان میدی اما در مقطع کارشناسی چنین چیزی ندیدم
جز اینکه در ابتدای ترم مهمان یا انتقالی بگیری ....

برای ثبت نام یکبار هم شده باید به دانشگاه ی مورد نظر بری ... برای کلاس های عملی هم نیاز به حضور در کلاس داره ...

mohsenjxj
26-12-2013, 23:33
سلام دوستان این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سوالات آزمون ریاضی مهندسی هست که دیروز امتحانشو دادم لطفا یکی تا هر اندازه که میتونه لطف کنه و جواب این تست هارو مشخص کنه میخوام بدونم تقریبا چند میگیرم. (جواب تشریحیا خیلی برام مهم نیست لطفا تستیا رو بگید)
باباجون یه چند نفر اهل مطالعه:n26: با حال تو این تاپیک پیدا نمیشه جواب این چندتا تست را برام مشخص کنه؟:n27:

sasan.69
27-12-2013, 19:23
کسی که ترم بعد فارغ التحصیل بشه و 17واحد داره اگه این ترم مشروط بشه باید 12 واحد برداره یا نه این قانون شامل حالش نمیشه؟

M £ H D I
27-12-2013, 19:49
کسی که ترم بعد فارغ التحصیل بشه و 17واحد داره اگه این ترم مشروط بشه باید 12 واحد برداره یا نه این قانون شامل حالش نمیشه؟

سلام
درترم آخر اگه معدل کلتون بالای ۱۲ باشه می تونی تا سقف ۲۴ واحد اخذ کنی .

ugi1
27-12-2013, 19:57
امتحانات پایان ترم پیام نور رو میشه یه واحد دیگه داد؟

Sent from my C6602 using Tapatalk 2

M £ H D I
27-12-2013, 20:03
امتحانات پایان ترم پیام نور رو میشه یه واحد دیگه داد؟ Sent from my C6602 using Tapatalk 2سلام .به نقل از پیام نورنا
تعیین محل آزمون فقط مخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می باشد که از طریق سیستم گلستان انجام می شود و مهمان اضطراری مخصوص دانشجویان کارشناسی می باشد که برای ثبت آن باید با موافقت مرکز مبدا و مقصد ، محل آزمون خود را تغییر دهند.

ملا نصرالدین
28-12-2013, 14:14
سلام
درترم آخر اگه معدل کلتون بالای ۱۲ باشه می تونی تا سقف ۲۴ واحد اخذ کنی .

در تکمیل صحبت دوستمون

اگر معدل ترمتون زیر 12 باشه یعنی مثلا این ترم معدلتون زیر 12 بشه ترم بعد بیشنر از 14 واحد بهتون نمیدن.حتی اگر ترم اخر باشید

دقیقا این بلااین ترم سر من امد

این قانون جدید هست

M £ H D I
28-12-2013, 14:25
در تکمیل صحبت دوستمون

اگر معدل ترمتون زیر 12 باشه یعنی مثلا این ترم معدلتون زیر 12 بشه ترم بعد بیشنر از 14 واحد بهتون نمیدن.حتی اگر ترم اخر باشید

دقیقا این بلااین ترم سر من امد

این قانون جدید هست

سلام
این قانون عوض شده و جدیدا دیگه اینجوری نیست ...
درصورتی که این ترم مشروط شده باشید ( معدل ترم زیر 12 ) و ترم بعد ترم آخرتون باشه ، و در صورتی که معدل کلتون بالای 12 باشه تا سقف 24 واحد مجاز به برداشتن واحد هستی ...

M £ H D I
28-12-2013, 21:54
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : محمد زارع افزود: فرآیند اعزام دانشگاهیان به عمره از ۷ تا ۱۲ فروردین ماه با اعزام اساتید ۱ و ۲ نفره به سرزمین وحی آغاز می شود و سپس دانشجویان متاهل و اساتید سه نفره از ۱۲ فروردین ماه تا ۸ اردیبشهت اعزام می شوند و پسران مجرد نیز از ۸ تا ۲۹ اردیبهشت ماه راهی سرزمین وحی خواهند شد.

وی افزود: ۱۷ هزار دانشجو و استاد در این دوره به سرزمین وحی اعزام می شوند که این دانشگاهیان به مدت ۱۰ روز یعنی ۵ روز در مدینه منوره و ۵ روز در مکه مکرمه حضور خواهند داشت.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همچنین در خصوص اعطای تسهیلات به زائرین دانشجو گفت: ستاد عمره در حال پیگیری برای اختصاص وام به زائرین دانشجوست و به محض آنکه دستور مساعدی در این زمینه از سوی بانک عامل صادر شود، از طریق سایت لبیک به زائرین اطلاع رسانی خواهد شد.

M £ H D I
28-12-2013, 21:57
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر سلیم بهرامی رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اظهار داشت: هفته اول بهمن ماه ۹۲ نتایج آزمون کار‌شناسی ارشد فراگیر سال ۹۲ دانشگاه پیام نور اعلام می‌شود و پذیرفته‌شدگان برای بهمن ماه سال جاری به عنوان دانشجوی دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل می‌شوند.

وی گفت: ۱۳۵۰۰نفر در هر دو شیوه “آموزش محور” و “پژوهش محور” پذیرش خواهند شد و داوطلبان نتایج را از طریق سایت سازمان سنجش دنبال کنند.
وی تصریح کرد: ۱۲۶ رشته گرایش، ۹۰۹۰ رشته محل در ۸۶ شهر کشور میزبان کنکور فراگیر کار‌شناسی ارشد بودند.

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال ۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور در ۲۹ آذرماه در سراسر کشور برگزار گردید.

sasan.69
28-12-2013, 22:58
آخرین مهلت ثبت میان ترم عملی تا چه تاریخی هست؟

M £ H D I
28-12-2013, 23:03
آخرین مهلت ثبت میان ترم عملی تا چه تاریخی هست؟

5 بهمن ماه

M £ H D I
30-12-2013, 18:07
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : چند روزی هست که شایعاتی مبنی بر تعطیلی امتحانات پایان ترم و دانشگاه در تاریخ ۱۱ دی ماه ۹۲ که بین دو تعطیلی می باشد ، بین دانشجویان دانشگاه پیام نور مطرح شده است.
بر اساس این گزارش مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مقداد محمودی اظهار داشت: طبق اعلام معاونت آموزش و سنجش با توجه به تعطیلی روزهای سه شنبه و پنج شنبه این هفته به مناسبت ایام آخر دهه صفر شهادت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و احتمال اعلام تعطیلی روز چهارشنبه از سوی مراجع ذی صلاح، تمام امتحانات دانشگاه پیام نور در سراسر کشور به قوت خود باقی خواهد بود.

به دلیل سراسری بودن امتحانات دانشگاه پیام نور ، تمامی امتحانات این دانشگاه در تاریخ تعیین شده برگزار می شود و هیچگونه تغییری در برنامه امتحانی وجود ندارد.

alone one
31-12-2013, 17:38
آقا جدی دارم دیوونه میشم،رشته ای ک میخواستم (مهندسی مدیریت اجرایی)تو تکمیل ظرفیت نیس!منم بنا ب موقعیتم نمیتونم دانشگاه دیگه ای برم،متاسفانه واسه مهر قبول شده بودم اما کم کاری و مشکلات باعث شد نتونم برم،الان خیلی پشیمونم
یعنی هیچ راهی نیس و باید منتظر کنکور بعدی بمونم؟!:n28::n03:

M £ H D I
31-12-2013, 17:47
آقا جدی دارم دیوونه میشم،رشته ای ک میخواستم (مهندسی مدیریت اجرایی)تو تکمیل ظرفیت نیس!منم بنا ب موقعیتم نمیتونم دانشگاه دیگه ای برم،متاسفانه واسه مهر قبول شده بودم اما کم کاری و مشکلات باعث شد نتونم برم،الان خیلی پشیمونم

بله باید منتظر کنکور آینده باشید.

smahdis
31-12-2013, 17:57

یکی از دوستان که بدون آزمون قبول شده بود، یک ترم بعد اقدام کرد و با کمال تعجب اداره آموزش گفت اسمش تو سیستم هست و میتونه ثبت نام کنه.

شما هم یه سر اداره آموزش برو، بگو من ترم قبل قبول شده بودم میخواستم بدونم آیا کار تمومه؟ من این رو که گفتم اسم دوستم رو ازم پرسید و بعد گفت مشکلی نیست، اسمش هست و بهشون بگید تا مدارک فیزیکیشون رو بیارن برای تکمیل ثبت نام.

alone one
31-12-2013, 18:14
یکی از دوستان که بدون آزمون قبول شده بود، یک ترم بعد اقدام کرد و با کمال تعجب اداره آموزش گفت اسمش تو سیستم هست و میتونه ثبت نام کنه.

شما هم یه سر اداره آموزش برو، بگو من ترم قبل قبول شده بودم میخواستم بدونم آیا کار تمومه؟ من این رو که گفتم اسم دوستم رو ازم پرسید و بعد گفت مشکلی نیست، اسمش هست و بهشون بگید تا مدارک فیزیکیشون رو بیارن برای تکمیل ثبت نام.

یعنی من شمیرانات قبول شدم برم اونجا یا نه مرکز؟
من زیاد از پیام نور سر در نمیارم!

smahdis
31-12-2013, 18:44
اداره آموزش همونجایی که قبول شدید باید برید. اگه یه شهری غیر از شهر خودتونه، به اداره آموزش دانشگاه قبول شده واحد ثبت نام تلفن بزنید.

aminrafael3
01-01-2014, 07:42
سلام به دوستای گلم یه راهنمایی از شما دوستان میخواستم

الان فصل امتحاناته و من به خاطر شغلم اصلا نرسیدم توی طول ترم بخونم از طرفی هم معدل خیلی برام مهمه میخوام اصلا امتحانات پایان ترم رو ندم.آیا این حذف ترم حساب میشه؟عواقبش واسه ترم بعد چیه؟

ممنون

ittools
01-01-2014, 11:30

الان فصل امتحاناته و من به خاطر شغلم اصلا نرسیدم توی طول ترم بخونم از طرفی هم معدل خیلی برام مهمه میخوام اصلا امتحانات پایان ترم رو ندم.آیا این حذف ترم حساب میشه؟عواقبش واسه ترم بعد چیه؟

ممنون

هیچ مشکلی پیش نمیاد
همین دروس رو ترم بعد باید انتخاب کنید

M £ H D I
01-01-2014, 11:48
ضمن تایید نظر جناب ittools

ممنون

بله مشکلی نداره و برای انتخاب واحد ترم بعد بر اساس آخرین معدل ترمی که دارین می تونید انتخاب واحد کنید

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 01:26
سلام.من دانشجوی انصرافی دولتی هستم و الان ازاد می خونم همزمان می خوام پیام نورهم بخونم..اما چندتاسوال....میگن مدرکشبدردنخوره..واقعا؟؟؟وا ینکه من فک میکردم کلاس نداره...درته؟؟

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 01:32
سلام.من دانشجوی انصرافی دولتی هستم و الان ازاد می خونم همزمان می خوام پیام نورهم بخونم..اما چندتاسوال....میگن مدرکش بدردنخوره..واقعا؟؟؟وا ینکه من فک میکردم کلاس نداره...درسته؟؟

خواهشا کمک کنید واسم مهمه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M o h a m m @ d
02-01-2014, 09:42
تحصیل همزمان خلاف قوانین وزارت علومه نمیتونید همزمان دوجا تحصیل کنید .

M £ H D I
02-01-2014, 10:45
سلام.من دانشجوی انصرافی دولتی هستم و الان ازاد می خونم همزمان می خوام پیام نورهم بخونم..اما چندتاسوال....میگن مدرکشبدردنخوره..واقعا؟؟؟وا ینکه من فک میکردم کلاس نداره...درته؟؟

سلام
به نقل از پیام نورنا / 5.ابان.92

دکتر حسن زیاری، رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: امتحانات دانشگاه پیام نور سراسری است و محتوای امتحانات بر اساس استانداردهای وزارت علوم مشخص شده و حتی بر خلاف سایر دانشگاه ها که در امتحانات بخشی از کتاب را حذف می کنند در پیام نور امکان این کار وجود ندارد و امتحانات کاملا کتاب محور است.

وی تصریح کرد:درس خواندن و کسب نمره در پیام نور بسیار سخت تر از سایر دانشگاه های حضوری است و استخدام فارغ التحصیلان پیام نور هیچ فرقی با سایر دانشگاه ها ندارد.

وی با بیان اینکه بر اساس بررسی های دیوان عدالت ادرای و معاونت برنامه ریزی راهبردی ریاست جمهوری هر دانشگاهی که از استخدام فارغ التحصیلان پیام نور جلوگیری کند خلاف قانون عمل کرده است خاطرنشان کرد: تبعیض در استخدام با سایر دانشگاه ها برخلاف عدالت است و پیام نور یک دانشگاه دولتی است که مدرک آن در داخل و خارج کشور معتبر است.

+ کلاس داره ولی حضور در کلاس اجباری نیست ! به جز دروسی که واحد عملی دارن ...

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 12:12

دخترا چون سربازی ندارن کسی نمیفهمه اما واسه پسرا...

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 12:17
سلام
به نقل از پیام نورنا / 5.ابان.92

دکتر حسن زیاری، رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: امتحانات دانشگاه پیام نور سراسری است و محتوای امتحانات بر اساس استانداردهای وزارت علوم مشخص شده و حتی بر خلاف سایر دانشگاه ها که در امتحانات بخشی از کتاب را حذف می کنند در پیام نور امکان این کار وجود ندارد و امتحانات کاملا کتاب محور است.

وی تصریح کرد:درس خواندن و کسب نمره در پیام نور بسیار سخت تر از سایر دانشگاه های حضوری است و استخدام فارغ التحصیلان پیام نور هیچ فرقی با سایر دانشگاه ها ندارد.

وی با بیان اینکه بر اساس بررسی های دیوان عدالت ادرای و معاونت برنامه ریزی راهبردی ریاست جمهوری هر دانشگاهی که از استخدام فارغ التحصیلان پیام نور جلوگیری کند خلاف قانون عمل کرده است خاطرنشان کرد: تبعیض در استخدام با سایر دانشگاه ها برخلاف عدالت است و پیام نور یک دانشگاه دولتی است که مدرک آن در داخل و خارج کشور معتبر است.

+ کلاس داره ولی حضور در کلاس اجباری نیست ! به جز دروسی که واحد عملی دارن ...

این ک میگن امتحاناشونم اینترنتیه چی؟؟راسته؟؟
درسای عملی یعنی کارگاها دیگه؟؟؟
بعد من میتونم درسای ک تو دانشگاه ازاد پاس میکنم و هرترم تطبیق بدم باپیام نور؟؟

M £ H D I
02-01-2014, 13:12

تحصیل همزمان در آزاد و پیام نور از نظر پیام نور موردی نداره.

به نقل از پیام نورنا

میتونم به همراه پیام نور ، آزاد رو بخونم؟؟
سلام
از نظر پیام نور موردی ندارد

این ک میگن امتحاناشونم اینترنتیه چی؟؟راسته؟؟
درسای عملی یعنی کارگاها دیگه؟؟؟
بعد من میتونم درسای ک تو دانشگاه ازاد پاس میکنم و هرترم تطبیق بدم باپیام نور؟؟

بعضی از دروس تستی بصورت الکترونیکی برگزار میشه ( بدون کاغذ )
بله .. درسهایی که شامل واحد عملی هستند مثل کارگاه ها و تربیت بدنی و ...
در صورتی که شرایط تطبیق رو داشته باشه بله میتونید تطبیق بزنید ...

majidli
02-01-2014, 13:26
دوستان نظرشون چیه که اگه امکانش هست رشتشون و محل دانشگاشون رو هم بگن که اگه کسی سوالی داشت بتونن با هم در ارتباط باشن:n26:

M o h a m m @ d
02-01-2014, 13:39
دخترا چون سربازی ندارن کسی نمیفهمه اما واسه پسرا...
دختر پسر نداره چون مدرک از طرف وزاردت علومه تمام سوابق دانشجو دستشونه

به نقل از پیام نورنا

میتونم به همراه پیام نور ، آزاد رو بخونم؟؟
سلام
از نظر پیام نور موردی ندارد

...
پیام نور خیلی چیزا میگه ولی روده راست تو شکمش نیست :n02:

از نظر پیام نور حتی تو خود دانشگاه میشه دو رشته تو پیام نور خوند ولی از طرف دیگه میگه چون خلاف قوانین وزارت علومه اجازه خوندن همزمان دو رشته تو پیام نور نمیده .

پیام نورم اجازه بده دانشگاه ازاد اجازه تحصیل همزمان نمیده

ماده 6: دانشجو همزمان حق نام نويسي و ادامه تحصيل در بيش از يک رشته و در هر رشته بيش از يک گرايش در يک يا چند دانشگاه يا موسسه آموزش عالي در نظام آموزش تمام وقت يا پاره وقت را نخواهد داشت در صورت تخلف از ادامه تحصيل در يکي از رشته هاي انتخابي به تشخيص کميسيون موارد خاص آموزشي و دانشجويي سازمان مرکزي محروم و سوابق تحصيلي وي در آن رشته باطل اعلام مي شود و دانشجو موظف به پرداخت هزينه انصراف مطابق تعرفه تعيين شده به دانشگاه مي باشد.
تبصره : دانشجويان ممتاز موضوع بخشنامه شماره 36/86230 مورخ 79/7/13 سازمان مرکزي از اين قاعده مستثني هستند.

M £ H D I
02-01-2014, 15:05

از نظر پیام نور حتی تو خود دانشگاه میشه دو رشته تو پیام نور خوند ولی از طرف دیگه میگه چون خلاف قوانین وزارت علومه اجازه خوندن همزمان دو رشته تو پیام نور نمیده .

من هم از منظر دانشگاه پیام نور صحبت کردم ، چون از قوانین دانشگاه های دیگر خبر ندارم ... با توجه به این شرایط ، از نظر پیام نور همزمان در دو دانشگاه مشکلی نداره !

عامری در خصوص نحوه تحصیل در دو رشته به صورت همزمان در مقطع کارشناسی گفت: اگر داوطلبی دانشجوی دانشگاه پیام‌نور و یا یک رشته غیر حضوری باشد، می‌تواند به صورت همزمان در رشته دیگری در دانشگاه دیگر ادامه تحصیل دهد، در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل در دو رشته به صورت همزمان برای وی وجود ندارد.

M o h a m m @ d
02-01-2014, 15:46
من هم از منظر دانشگاه پیام نور صحبت کردم ، چون از قوانین دانشگاه های دیگر خبر ندارم ... با توجه به این شرایط ، از نظر پیام نور همزمان در دو دانشگاه مشکلی نداره !

عامری در خصوص نحوه تحصیل در دو رشته به صورت همزمان در مقطع کارشناسی گفت: اگر داوطلبی دانشجوی دانشگاه پیام‌نور و یا یک رشته غیر حضوری باشد، می‌تواند به صورت همزمان در رشته دیگری در دانشگاه دیگر ادامه تحصیل دهد، در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل در دو رشته به صورت همزمان برای وی وجود ندارد.

چون دوره فراگیر برداشته شده عملا نمیشه دیگه همزمان تحصیل کرد .
البته شرایط دوره مجازی نمیدونم که اونم برای کارشناسی کمه بیشتر برای رشته های ارشد فکر کنم دوره مجازی میزان که تعداد واحد کنم دارن

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 17:29

به نقل از پیام نورنا

بعضی از دروس تستی بصورت الکترونیکی برگزار میشه ( بدون کاغذ )
بله .. درسهایی که شامل واحد عملی هستند مثل کارگاه ها و تربیت بدنی و ...
در صورتی که شرایط تطبیق رو داشته باشه بله میتونید تطبیق بزنید ...

مرسی
منظورم اینه ک مثلا ترم 2پیام نورباشم بازم می تونم تطبیق و انجام بدم؟؟؟یافقط قبل ترم اول میشه؟؟

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 17:31

اگرکسی لونده که نمی فهمن!!!!من کسی و میشناسم ک اینکارو کرده!!!!!

M £ H D I
02-01-2014, 17:34
مرسی
منظورم اینه ک مثلا ترم 2پیام نورباشم بازم می تونم تطبیق و انجام بدم؟؟؟یافقط قبل ترم اول میشه؟؟

بله می تونید.

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 17:36
بله می تونید.

پس من رو حرفای شما حساب می کنم و ثبت نام می کنم
مرسی از تمام اطلاعاتتون...تشکر.

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 17:37
دوستان نظرشون چیه که اگه امکانش هست رشتشون و محل دانشگاشون رو هم بگن که اگه کسی سوالی داشت بتونن با هم در ارتباط باشن:n26:

من انصرافی مهندسی شهرسازی.دانشجو فعلی نرم افزار و صنایع

M £ H D I
02-01-2014, 17:40

من درواقع اطلاعات رو از طرف دانشگاه پیام نور به شما دادم و از طرف دانشگاه آزاد خبری ندارم ... !
قبل از انجام کار ، بهتره دقیق تر پرس و جو کنید ( مخصوصا از طرف دانشگاه آزاد )
که بعدا به مشکل بر نخورید.:n06:
موفق باشید.

ittools
02-01-2014, 18:07

رو حرف هیچ شخصی حساب باز نکن شما باید خودت از واحد آموزشی بپرسی بعد رو حرف اونا حساب باز کنی
مهدی جان از طرف دانشگاه پیام نور گفت مشکلی نیست از طرف دانشگاه آزاد رو باید پرس و جو کنی

m.a.r.y.a.m
02-01-2014, 21:02
رو حرف هیچ شخصی حساب باز نکن شما باید خودت از واحد آموزشی بپرسی بعد رو حرف اونا حساب باز کنی
مهدی جان از طرف دانشگاه پیام نور گفت مشکلی نیست از طرف دانشگاه آزاد رو باید پرس و جو کنی

باشه مرسی.من از اموزشه دانشگاه دولتی پرسیدم...گفتن ک غیرقانونیه اما اگرکسی نفهمه خیلی هم خوبه...نمیدونم...:(

farshad6990
03-01-2014, 03:18
آقا من اگر درسي رو اين ترم نمره ي زير ١٠ بيارم؛ ١- ترم بعد مي تونم دروس پس نيازش رو بردارم؟! ٢- اگر ترم بعد اين درسو بتونم پاس كنم اونوقت اين نمره جاي نمره ي زير ١٠ قبلي ميشينه يا اصلا راهي هست كه اين درسي رو كه افتادم تو معدل ترم و معدل كل بي تاثير بشه؟! ٣- اگر اين ترم مشروط بشم ترم بعد حداكثر چند واحد مي تونم بردارم؟!

M £ H D I
03-01-2014, 12:40
آقا من اگر درسي رو اين ترم نمره ي زير ١٠ بيارم؛ ١- ترم بعد مي تونم دروس پس نيازش رو بردارم؟! ٢- اگر ترم بعد اين درسو بتونم پاس كنم اونوقت اين نمره جاي نمره ي زير ١٠ قبلي ميشينه يا اصلا راهي هست كه اين درسي رو كه افتادم تو معدل ترم و معدل كل بي تاثير بشه؟! ٣- اگر اين ترم مشروط بشم ترم بعد حداكثر چند واحد مي تونم بردارم؟!

سلام

1) بله می تونید ترم بعد باهم وردارید ...

2) اجرایی شدن " آیین نامه از نیمسال جاری سال تحصیلی ۹۲-۹۱ توسط تمام دانشگاههای کشور لازم است.”

به نقل از پیام نورنا
حذف نمره زیر ۱۰از کارنامه تحصیلی
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم افزود : براساس آیین نامه بازنگری شده مقاطع کاردانی و کارشناسی ، اگر دانشجویی در یک نیمسال تحصیلی قادر به گذراندن درسی نبود و ترم بعد همان درس را با حداقل نمره ۱۴ گذراند ، نمره افتاده در کارنامه به طور کامل حذف می شود

3) 14 واحد

saeed_136915
03-01-2014, 13:22
سلام دوستان
من امسال قراره کنکور ارشد بدم چون فکر نکنم از دانشگاه های سراسری قبول بشم میخوام برم پیام نور.... من تو اینترنت گشتم خیلی انواع متنوعی داره این دانشگاه پیام نور :n02:. کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوم نوعش از همه بهتره (از نظر آموزش و کلاس و ... )؟؟ هیچ آشنایی با این دانشگاه ندارم من.
یه سوال دیگه ام هم در مورد شهریه های این دانشگاه هست. کسی اطلاعی داشته باشه بی زحمت بگه. ممنون

M £ H D I
03-01-2014, 14:12
سلام دوستان
من امسال قراره کنکور ارشد بدم چون فکر نکنم از دانشگاه های سراسری قبول بشم میخوام برم پیام نور.... من تو اینترنت گشتم خیلی انواع متنوعی داره این دانشگاه پیام نور :n02:. کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوم نوعش از همه بهتره (از نظر آموزش و کلاس و ... )؟؟ هیچ آشنایی با این دانشگاه ندارم من.
یه سوال دیگه ام هم در مورد شهریه های این دانشگاه هست. کسی اطلاعی داشته باشه بی زحمت بگه. ممنون

سلام

انواع متنوعی داره یعنی چی؟
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به طور معمول از 2طریق زیر انجام میشه:
پذیرش از طریق آزمون سراسری که در تاریخ 16 - 17 - 18 بهمن ماه 92 قرار انجام بشه
یکی هم از طریق آزمون فراگیر که هنوز برای ورودی مهر 93 تاریخی مشخص نشده

اگه منظورت از انوع متنوع ؛ نوع حضوری یا مجازی ، باید بگم که در نوع مجازی نیازی به حضور فیزیکی در دانشگاه مربوطه نداری و کلاس های
بصورت الکترونیکی ( PC ) برگزار میشه .... میان ترم رو هم بصورت مجازی از طریق ایمیل برای استاد میفرستی و ....

+ در مورد شهریه : شهریه ثابت بین 450 تا 500 معمولا ..
شهریه متغیر هم بستگی به تعداد واحدهایی داره که ورمیداری ( اعم از واحدهای عملی و نظری )
بطور کل هر ترم حدود 1 تومن شهریه اش میشه.

fori1369
03-01-2014, 19:37
سلام. این ترم اگر تمام واحدها رو پاس کنم ترم آخر من هستشولی هنوز شهریه پرداخت نکردم, درسته که باید پردادخت کرد ولی به نظرتونتا کی نریزم مشکل ایجاد نمیکنه؟ ببنید تا آخر دی امتحان دارم. شروع انتخاب واحد ترم بعد هم شاید از 15 بهمن شروع بشهو حذف و اضافه هم اواسط اسفند باشه. میخوام اگر شد تا آخر بهمن بریزنم پول رو و از انتخاب واحد که میگذره.(مثلا اگر بازم واحد افتادم بتونم ترم بعدش بردارم!) حالا سوال اصلی اینکه (به فرض افتادم درسی) اگه پول رو نریزم و انتخاب واحد نکنم تا موقع حذف و اضافه, اون موقع میشه انتخاب واحد کرد یا نه؟ و سوال دوم اگر چیزی نیوفتادم و ترم آخر من بود , تا آخر بهمن شهریه رو نریزم دانشگاهمشکل ایجاد میکنه برای فارغ التحصیلی؟ (یا نه فقط گرفتن مدرک و سربازی به تعویق میافته و مشکل دیگه نداره؟)

ittools
03-01-2014, 20:29
سلام. این ترم اگر تمام واحدها رو پاس کنم ترم آخر من هستشولی هنوز شهریه پرداخت نکردم, درسته که باید پردادخت کرد ولی به نظرتونتا کی نریزم مشکل ایجاد نمیکنه؟ ببنید تا آخر دی امتحان دارم. شروع انتخاب واحد ترم بعد هم شاید از 15 بهمن شروع بشهو حذف و اضافه هم اواسط اسفند باشه. میخوام اگر شد تا آخر بهمن بریزنم پول رو و از انتخاب واحد که میگذره.(مثلا اگر بازم واحد افتادم بتونم ترم بعدش بردارم!) حالا سوال اصلی اینکه (به فرض افتادم درسی) اگه پول رو نریزم و انتخاب واحد نکنم تا موقع حذف و اضافه, اون موقع میشه انتخاب واحد کرد یا نه؟ و سوال دوم اگر چیزی نیوفتادم و ترم آخر من بود , تا آخر بهمن شهریه رو نریزم دانشگاهمشکل ایجاد میکنه برای فارغ التحصیلی؟ (یا نه فقط گرفتن مدرک و سربازی به تعویق میافته و مشکل دیگه نداره؟)

واریز شهریه برای گرفتن کارت ورود به جلسه مهمه البته میشه با کارت دانشجویی هم وارد جلسه شد مگر در مواقعی که گیر آدم سه پیچ بیافتید :n02: غیر اون وقتش زیاد مهم نیست میتونید قبل از اسفند واریز کنید البته اینم در نظر بگیرید که اون موقع هم شهریه این ترم رو باید بدید و هم شهریه ترم بعدی رو . این مورد رو هم در نظر بگیرید کل شهریه رو باید قبل از انتخاب واحد یا حذف و اضافه باید واریز کنید در غیر اینصورت اجازه انتخاب واحد ندارید

آره موقع حذف و اضافه میتونید واحد بردارید که حدودا هفته دوم یا سوم اسفند باید باشه اگر این ترم معدلتون بالای 12 شد و اگر 24 یا زیر 24 واحد موند چون ترم آخرتون ــه میتونید 24 واحد هم بردارید

sasan.69
03-01-2014, 23:09
ببخشید شاید سوالم جالب و حتی خنده دار باشه! روش یا ترفند خاصی هست که بشه بااستفاده از اون حداقل نمره قبولی گرفت؟(ازبعضیا شنییدم بعضی اوقات از 30تا سوال 15 یا بیشترممکنه جواب (ب) باشه و بزنی شانسی قبول شی) واقعا تو پیام نور این ترفند ج میده؟:n01:

M £ H D I
03-01-2014, 23:17
ببخشید شاید سوالم جالب و حتی خنده دار باشه! روش یا ترفند خاصی هست که بشه بااستفاده از اون حداقل نمره قبولی گرفت؟(ازبعضیا شنییدم بعضی اوقات از 30تا سوال 15 یا بیشترممکنه جواب (ب) باشه و بزنی شانسی قبول شی) واقعا تو پیام نور این ترفند ج میده؟:n01:

به طور معمول بین 4 گزینه یه توازنی برقراره ... مثلا از 40 تا سوال تستی ممکنه 13 تا الف ... 8 تا ب .... 10 تا ج و 9 تا هم د باشه ....
و اینکه بخوای 20تاشو درست بزنی تا قبول شی .. خیلی سخته که بتونی شانسی بزنی ...

تو اکثر سوال های تستی که پاسخش رو سایت میاد ، اگه دقت کنی این توازن برقراره. ( البته استثنا هم وجود داره ، ولی به ندرت )

ittools
03-01-2014, 23:46

این جوری با شانس قبول شدن خیلی سخته تا حالا همچین چیزی نشنیدم
پ.ن : الان با سوال شما کنجکاو شدم رفتم سوالات این ترم و ترم های قبل رو بررسی کردم جواب گزینه ها پراکنده بودن ولی کثرت ب و د بیشتر بود ولی نه در حد 50 درصد گزینه ها

Meysam Raz
04-01-2014, 13:31
دوستان سقف سنوات برای کارشناسی ورودی 88 چند ترم شده ؟
یعنی چند ترم میشه توی دانشگاه موند و بعد میفرستنت خدمت؟

M £ H D I
04-01-2014, 14:27
دوستان سقف سنوات برای کارشناسی ورودی 88 چند ترم شده ؟
یعنی چند ترم میشه توی دانشگاه موند و بعد میفرستنت خدمت؟

سلام

به نقل از پیام نورنا
مخابره شده در تاریخ : ۱۵ / خرداد / ۱۳۹۲

مقطع کارشناسی : پنج نیمسال تحصیلی ( علاوه بر سقف بیست نیمسال مجاز ) به سنوات تحصیلی مقطع کارشناسی اضافه و شهریه ثابت (مصوب هیئت امنا) با ضریب ۱٫۲۵ برای نیمسالهای اضافه شده اخذ گردد. (جمعا ۲۵ نیمسال تحصیلی )

مقطع کارشناسی ارشد: سه نیمسال تحصیلی ( علاوه بر سقف ده نیمسال مجاز ) به سنوات تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد اضافه و شهریه ثابت (مصوب هیئت امنا) با ضریب ۱٫۲۵ برای نیمسالهای اضافه شده اخذ گردد. (جمعا ۱۳ نیمسال تحصیلی)

کارشناسی : سنوات تحصیلی برای ورودی های قبل از سال ۹۰ حداکثر ۶ سال (۱۲ نیمسال تحصیلی) و برای ورودی های ۹۰ و ۹۱ به بعد حداکثر ۵ سال (۱۰ نیسال تحصیلی) می باشد.

کارشناسی ارشد : سنوات تحصیلی حداکثر ۳ سال (۶ نیمسال تحصیلی) می باشد.

نکته : منظور از کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند ، دانشجویانی مذکری هستند که به خدمت سربازی نرفته اند و فعلا از سربازی به دلیل تحصیل معاف هستند.
نکته 2 : این بخشنامه از تاریخ ابلاغ در کلیه مراکز پیام نور لازم اجرا می باشد.

M £ H D I
04-01-2014, 14:29
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور به نقل از مهر : حسین حسینی در خصوص برگزاری کلاسهای حضوری در دانشگاه پیام نور برای مقطع دکتری با یادآوری ماموریت این دانشگاه در برگزاری کلاسها، گفت: آنچه مسلم است ماموریت دانشگاه پیام نور برای اجرای دوره هایی‌ است که بتواند بر اساس آموزش از راه دور، دانشجو بپذیرد. ورود این دانشگاه به رشته های دارای امکانات، تجهیزات و آزمایشگاه از ابتدا در ماموریت این دانشگاه دیده نشده است.
وی ادامه داد: اگر قرار است دانشگاه پیام نور در این حوزه ورود یابد لازم است الزامات مورد نیاز این رشته ها را فراهم کند و دانشگاه پیام نور هم این رویکرد را ندارد که به سمت رشته های نیازمند امکانات آزمایشگاهی پیش رود.

مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی با بیان اینکه در برخی رشته های دکتری این دانشگاه که تجهیزات آزمایشگاهی لازم است، باید دوره ها به صورت حضوری برگزار شود، اظهار داشت: در گذشته دانشگاه پیام نور مجوزی از هیأت امنای خود برای برگزاری دوره حضوری دکتری دریافت کرده بود و ادامه برگزاری این دوره ها به صورت حضوری نیازمند برگزاری کلاس است.
حسینی تاکید کرد: برگزاری دوره های حضوری دکتری در دانشگاه پیام نور برای کل رشته ها الزامی است و دوره دکتری ایجاب می کند دانشجو در کلاس حضور داشته باشد.

sasan.69
04-01-2014, 15:46
نمونه سوالات امتحانی اخلاق خانواده رو از کجا میتونم دریافت کنم؟(برای کتاب جدید نمونه سوالی هست یا خیر؟ )

M £ H D I
04-01-2014, 16:58
نمونه سوالات امتحانی اخلاق خانواده رو از کجا میتونم دریافت کنم؟(برای کتاب جدید نمونه سوالی هست یا خیر؟ )

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 دوره داره ...

sasan.69
04-01-2014, 17:19
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 دوره داره ...

این نمونه سوالای فلسفه اخلاق بود که تو سایت اشتباه زده منظور م جمعیت و تنظیم خانواده بود که اسمش عوض شده

M £ H D I
04-01-2014, 17:42
این نمونه سوالای فلسفه اخلاق بود که تو سایت اشتباه زده منظور م جمعیت و تنظیم خانواده بود که اسمش عوض شده

بله متاسفانه تو سایت اشتباه درج شده.

پ ن : از دوستان اگه کسی نمونه سوالی پیدا کرد لطف کنه برای دوستمون بزاره. تشکر

hosseincode2008
04-01-2014, 17:47
کسی هست دوشنبه امتحان مدار الکتریکی 1 داشته باشه؟

ittools
04-01-2014, 17:53

از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ کلیه دانشجویان موظف به گذراندن درس جدید "دانش خانواده" می باشند. درسی ۲ واحدی که طبق بخشنامه وزارت علوم برای کلیه دانشگاه ها و رشته ها جایگزین درس "جمعیت تنظیم خانواده" شده است.

به همین دلیل نمونه سوال وجود نداره همون کتاب رو بخونید کافیه

sasan.69
04-01-2014, 18:10

پس از این ترم این کتاب ارائه شده؟ رفته بودم نمونه سوال بگیرم یه نمونه سوال تابستون92 رو داشت میگفت برای این کتاب جدیده هست

اسم کتاب هم دانش خانواده نیست اخلاق خانوادده مولف :زهرا آیت اللهی

m.a.r.y.a.m
04-01-2014, 21:50

سرفصلاش همون قبلیه هستش

sasan.69
04-01-2014, 23:07
سرفصلاش همون قبلیه هستش

یعنی میفرمایید که نمونه سوالای 2ترم پیش رو میتونم بخونم؟

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 14:44

من این ترم دارم استادم گفت همون قبلیاست سرفصلش...دیگه نمیدونم....بستگی استادداره

M £ H D I
05-01-2014, 14:46

شما متن کتاب رو بخون ( به عنوان مثال فصل 1 ) بعد نمونه سوالارو نگاه بنداز .. مشخص میشه که همونا هستند یا نه.

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 14:55
شما ها پیام نورهستید؟؟؟؟؟؟

ittools
05-01-2014, 15:01
الان تو ارومیه داره برف میباره فردا هم امتحان دارم یعنی میشه به دلیل شرایط جوی تعطیلمون کنن :n08: گناه داریم :n02:

شما ها پیام نورهستید؟؟؟؟؟؟

دانشجویی که پیام نور ــی نباشد دانشجو نیست :n02:
تاپیک پیام نور ــه دیگه :n09:

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 15:40
الان تو ارومیه داره برف میباره فردا هم امتحان دارم یعنی میشه به دلیل شرایط جوی تعطیلمون کنن :n08: گناه داریم

دانشجویی که پیام نور ــی نباشد دانشجو نیست :n02:
تاپیک پیام نور ــه دیگه :n09:

ببخشیدحواسم نبود....واقعا گناه داریدک کتاب محوری هستید...

خوش ب حالتون ک برف دارید :(

javad2015
05-01-2014, 16:25
ببخشیدحواسم نبود....واقعا گناه داریدک کتاب محوری هستید...

خوش ب حالتون ک برف دارید :(
اینو به شوخی گفتی یا جدی؟!
اگه خیال میکنی خیلی راحته از این خیالا نکن!!

ittools
05-01-2014, 17:02

دیگه کشش ندید :n02:
خوب طبیعیه کتاب محور از جزوه محور سخت تره
این دوستمون هم فکر کنم منظورش همین بوده

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 17:02

خیلی راحته؟؟!!!!!!من همچین حرفی زدم؟؟؟گفتم گناه دارید یعنی پوستتون کندی ...

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 17:04
دیگه کشش ندید :n02:
خوب طبیعیه کتاب محور از جزوه محور سخت تره
این دوستمون هم فکر کنم منظورش همین بوده

من مگه چی گفتم؟؟؟

بخداقصدجسارت نداشتم...میدونم کتاب سخت تره و حتی بخش حذفی هم ندارید

ittools
05-01-2014, 17:10
من مگه چی گفتم؟؟؟

بخداقصدجسارت نداشتم...میدونم کتاب سخت تره و حتی بخش حذفی هم ندارید

منم حرف شما رو تایید کردم

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 17:11
منم حرف شما رو تایید کردم

اهان مرسی :)

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 17:16
رشته صنایع و نرم افزار اگرکسی هست بگه؟؟و ترم چند؟؟

sasan.69
05-01-2014, 17:24
معرفی به استاد در پیام نور به چه معنیه؟

M £ H D I
05-01-2014, 17:53

در صورتیکه دانشجو برای فراغت از تحصیل ، تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند.

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 17:53

تودولتی به این معنیه ک انقد1درس و نگیر اخر بت معرفی به استاد میدن میگن برو هر دانشگاهی ک این درس و ارایه میده با استاد دلخواه پاس کن...( سال اخر)..

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 17:56
در صورتیکه دانشجو برای فراغت از تحصیل ، تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند.

نه اگرکمتراز6واحدباشه...وبه صورت غیرحضوری

ramin5749
05-01-2014, 17:58
سلام دوستان
من قبلا تو یه دانشگاه دولتی فوق دیپلم گرفتم ولی الان چون شاغلم میخام از کنکور سراسری بیام پیام نور، میتونم درس های عمومی و شاید مشترکی رو که قبلا پاس کردم رو تطبیق بزنم؟
باسپاس

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 18:07
سلام دوستان
من قبلا تو یه دانشگاه دولتی فوق دیپلم گرفتم ولی الان چون شاغلم میخام از کنکور سراسری بیام پیام نور، میتونم درس های عمومی و شاید مشترکی رو که قبلا پاس کردم رو تطبیق بزنم؟
باسپاس

اگرادامه فوق دیپلم و می خواییدبدید خیر امکان معادل سازی نیست
اما از اول اگرمی خوایید شروع کنید بله به شرط هم واحدبودنه درس ها ونمره بالاتر12باشه.. اما بیشتررشته های ازاد.پیام نور.غیرانتفایی بدون کنکورها...

sasan.69
05-01-2014, 18:24

یعنی میان ترم نداره؟ نیازی به حضور در کلاسا نیس؟

M £ H D I
05-01-2014, 18:42
یعنی میان ترم نداره؟ نیازی به حضور در کلاسا نیس؟

خیر ... سوال توسط استاد طرح میشه و خودش هم تصحیح میکنه.

Amir M.ohAma.D
05-01-2014, 19:34
ادم نمیدونه چی بگه
نمره عملی فیزیک بهم داده 7 فیزیک حالا خوبه درس تخصصیم هم نیست
همه کلاسارو رفتم ازمایشارو انجام دادم گزارش کار بردم
چرا اینطوری میکنند؟مریضن؟
فقط به من نمره کم داده
من از 6 نمره میان ترم تئوری 6 کامل گرفتم.ولی اونجا هم به اونایی که 2 یا 3 شده بودن 6 نمره کاملو داده عملی هم بهشون 13-14 داده....
این حق خوری نیست پس چیه؟
اعتراض کردم.ایا امکان داره 10 بده؟
من فیزیک 2 پاس کردم الان گیر فیزیک یکم.....

M £ H D I
05-01-2014, 21:47
ادم نمیدونه چی بگه
فقط به من نمره کم داده
من از 6 نمره میان ترم تئوری 6 کامل گرفتم.ولی اونجا هم به اونایی که 2 یا 3 شده بودن 6 نمره کاملو داده عملی هم بهشون 13-14 داده....
این حق خوری نیست پس چیه؟

دلیل خاصی داره که به شما فقط 7 داده؟
نکنه شیطونی کردی تو کلاسش؟:n02:

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 21:57
ادم نمیدونه چی بگه
فقط به من نمره کم داده
این حق خوری نیست پس چیه؟

چیزی ک زیاده استاد عقده یه...

Amir M.ohAma.D
05-01-2014, 22:58
دلیل خاصی داره که به شما فقط 7 داده؟
نکنه شیطونی کردی تو کلاسش؟:n02:

نه مهدی جان کاری به کسی نداشتم داداش.اتفاقا ظاهرا با من از همه بهتر رفتار میکرد
نمیدونم چرا اینطوری کرد
ترم پیش فیزیک 2 باهاش داشتم خوب نمره داد البته ترم پیش مجرد بود:n02:این ترم شوهر کرده بود:n02:

M £ H D I
05-01-2014, 23:02
نه مهدی جان کاری به کسی نداشتم داداش.اتفاقا ظاهرا با من از همه بهتر رفتار میکرد
نمیدونم چرا اینطوری کرد
ترم پیش فیزیک 2 باهاش داشتم خوب نمره داد البته ترم پیش مجرد بود:n02:این ترم شوهر کرده بود:n02:

یحتمل شبی که داشت نمرات عملی رو وارد سایت میکرد کمی اعصابش داغون بود :n02:
بهش اطلاع بده یا اعتراض بزن ، شاید تعمدی تو کارش نبوده و سهوا 7 داده :n02:
باشد که رستگار شوی :n16:

m.a.r.y.a.m
05-01-2014, 23:31
یه برنامه نویس هیچ جایه پیسی ورد پیدا نمیشه؟؟؟

smahdis
06-01-2014, 08:39
بپرس, امروز امتحان برنامه سازی داری؟ من هم دارم. اتفاقا کتاب رو از وقتی خریدم فقط یک بار بازش کردم. ولی کمی بلدم. سئوالت رو بپرس.

m.a.r.y.a.m
06-01-2014, 10:42
بپرس, امروز امتحان برنامه سازی داری؟ من هم دارم. اتفاقا کتاب رو از وقتی خریدم فقط یک بار بازش کردم. ولی کمی بلدم. سئوالت رو بپرس.
چه عجب...خداروشکر.مرسی
2تا عکس میذارم.برنامه تقویم و ماشین حساب هستش ما ایرادش چیه نمیدونم..:(
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

allogos
06-01-2014, 11:02
کی معماری کامپیوتر پاس کرده؟ چقدر سوالاش شبیه ترمای پیشه ؟ کلا یکی یه راهنمایی بکنه چه جوری بخونم ،کتاب ؟ تمرینای آخر فصل ؟ نمونه سوالا ؟.... دم همتون گرم.

Squall Leonhart
06-01-2014, 11:20
دوستان واسه ارشد نمره قبولی چند هست؟ 12 یا 10؟
یکی از بچه میگفت 9.50 به بالا اتوماتیک 10 میشه. درسته؟

allogos
06-01-2014, 11:25
ارشد 12
کارشناسی 10
فقط تو کارشناسی سیستم 9.5 رو 10 میکنه !

javad2015
06-01-2014, 11:26
نمره قبولی به چه دردی میخوره وقتی میخوای بری جایی بری استخدام میگن بالاِی 15؟
معدل زیر 15 تو استخداما دچار مشکل میشن.

M £ H D I
06-01-2014, 11:26

سلام
در ارشد 12
9.50 به بالا رو سیستم 10 میده

ملا نصرالدین
06-01-2014, 18:25
دوستانی که این ترم فیزیک 1 دادن چجوری بود؟؟؟؟یکی از دوستانم داشت میگفت خیلی سخت بود درسته؟سوال ها از کتاب بود؟

کلا درسته که میگن سوال های این ترم رو خیلی سخت تر دارن طرح میکنند؟

دوستانی که معادلات دیفرانسیل دادن بگن چجوری بخونم...میان ترم 5 داده

M £ H D I
06-01-2014, 18:28

تایید میشه !

ittools
06-01-2014, 19:29
به نظرم یه مقدار تو سوالات تشریحی سخت گیری بیشتری شده

تایید میشه !

بیشتر بخون مهدی :n02:

hosseincode2008
06-01-2014, 20:53
امروز مدار الکتریکی ۱ رو دادم! میان ترم ۴ داده بود و خیلی میترسیدم ازش برای همین ۵ روز پشت سر هم نشستم خوندمش! از تستی ها فکر کنم از ۲۵ تا ۲۰ تاش رو درست حل کردم از بس آسون داده بودن! خودمم شک کرده بودم! ولی تشریحی سخت تر بود و نسبتا سوالای جدیدتری طرح شده بود...

majidli
06-01-2014, 21:37
دوستان این تنظیم خانواده عوض شده کتاب و ناشرش؟ممنون میشم ی عکس از کتاب با اسم ناشرش رو بزارید

M £ H D I
06-01-2014, 22:31
دوستان این تنظیم خانواده عوض شده کتاب و ناشرش؟ممنون میشم ی عکس از کتاب با اسم ناشرش رو بزارید

اخلاق خانواده
مولف : زهرا آیت اللهی

اینکه سایت گلستان از عصر ترکیده و باز نمیشه :n02:
+
انتخاب واحد نیمسال دوم 93-92 دانشگاه پیام نور :
از 27 دی ماه 92 لغایت 4 بهمن ماه 1392

allogos
06-01-2014, 23:30
ای بابا یعنی کسی معماری پاس نکرده اینجا ؟ :n03:
کی معماری کامپیوتر پاس کرده؟ چقدر سوالاش شبیه ترمای پیشه ؟ کلا یکی یه راهنمایی بکنه چه جوری بخونم ،کتاب ؟ تمرینای آخر فصل ؟ نمونه سوالا ؟.... دم همتون گرم.

M £ H D I
06-01-2014, 23:50

من این درس رو ندارم
ولی شما 3 دوره نمونه سوال آخر رو بگیر .. ببین تستی ها و تشریحی ها به طور کل از کدوم قسمت میاد
بعدش برو همون قسمت ها رو بیشتر بخون.

m.a.r.y.a.m
07-01-2014, 03:24
درسی سخت تر از اندیشه هم وجود داره؟؟؟ :(

sasan.69
07-01-2014, 03:41

فکرنکنم از تفسیرموضوعی قران و نهج البلاغه سخت تر باشه

ittools
07-01-2014, 11:39

اینا که آسونن سخت ها رو چیکار میخوایید بکنید :n02: تخصصی ها کمر شکنن :n09:

hosseincode2008
07-01-2014, 12:03

من ترم پیش پاس کردم. یعنی اول ترم که کتاب رو دیدم تا آخر ترم عزا گرفته بودم که کی میخواد این همه رو بخونه و رسماً ایمان داشتم که میوفتم :دی ولی سه چهار روز وقت داشت امتحانش نشستم فقط یه دور خوندم و خوشبختانه تونستم پاس کنم. میان ترم هم 5 داده بود. تازه خیلی از شکل ها و توضیحاتش رو هم بلد نبودم. کلاً یه بار از اول تا آخر بخونی با همون چیزهایی که تو ذهنت میمونه میشه پاس کرد. بعضی تعریف ها هم تابلو هستن که مهمن اونها رو هم حتما حفظ کن. نمونه سوالا رو هم حتماً ببین چون تو قسمت تشریحی اکثراً تکراری میدن سوالات رو...

کلا تو همه امتحانا این کارایی که الان میخوام بگم رو بکن: اول قبل از هر چیزی نمونه سوالای دو سه تا ترم قبلی رو بگیر و فقط سوالات رو بخون و گزینه هاش رو. کاری هم به جوابش نداشته باش فقط بخونشون تا موقعی که کتاب رو میخونی بدونی از کجاها سوال میاد و اونجاها رو با دقت بیشتری بخونی. بعدش کتاب رو از اول تا آخر حتماً بخون. حتی اگر چیزی ازش نمیفهمی هم بخون چون حداقل یه چیزهایی حتما یادت میمونه که میشه دو سه تا تست رو باهاش زد. بعدشم دوباره برو سروقت نمونه سوالا و اینبار سعی کن خودت جوابا رو بگی و گزینه صحیح رو هم ببینی. تشریحی های ترم های قبل رو هم همونطوری که گفتم حتماً حتماً حفظ کن چون تو معماری حداقل یک سوال تکراریه.

من فکر کنم داری شوخی میکنی :n24: اندیشه؟ سختی؟ من همیشه اعتقاد داشتم این دو تا اندیشه ها رو گذاشتن دانشجوی پیام نور آرزوی نمره بالا گرفتن رو به گور نبره :n09:

allogos
07-01-2014, 12:47
آقا دمت گرم برم ببینم چیکار میکنم :n23: مرسی:n01:
من ترم پیش پاس کردم. یعنی اول ترم که کتاب رو دیدم تا آخر ترم عزا گرفته بودم که کی میخواد این همه رو بخونه و رسماً ایمان داشتم که میوفتم :دی ولی سه چهار روز وقت داشت امتحانش نشستم فقط یه دور خوندم و خوشبختانه تونستم پاس کنم. میان ترم هم 5 داده بود. تازه خیلی از شکل ها و توضیحاتش رو هم بلد نبودم. کلاً یه بار از اول تا آخر بخونی با همون چیزهایی که تو ذهنت میمونه میشه پاس کرد. بعضی تعریف ها هم تابلو هستن که مهمن اونها رو هم حتما حفظ کن. نمونه سوالا رو هم حتماً ببین چون تو قسمت تشریحی اکثراً تکراری میدن سوالات رو...

کلا تو همه امتحانا این کارایی که الان میخوام بگم رو بکن: اول قبل از هر چیزی نمونه سوالای دو سه تا ترم قبلی رو بگیر و فقط سوالات رو بخون و گزینه هاش رو. کاری هم به جوابش نداشته باش فقط بخونشون تا موقعی که کتاب رو میخونی بدونی از کجاها سوال میاد و اونجاها رو با دقت بیشتری بخونی. بعدش کتاب رو از اول تا آخر حتماً بخون. حتی اگر چیزی ازش نمیفهمی هم بخون چون حداقل یه چیزهایی حتما یادت میمونه که میشه دو سه تا تست رو باهاش زد. بعدشم دوباره برو سروقت نمونه سوالا و اینبار سعی کن خودت جوابا رو بگی و گزینه صحیح رو هم ببینی. تشریحی های ترم های قبل رو هم همونطوری که گفتم حتماً حتماً حفظ کن چون تو معماری حداقل یک سوال تکراریه.

من فکر کنم داری شوخی میکنی :n24: اندیشه؟ سختی؟ من همیشه اعتقاد داشتم این دو تا اندیشه ها رو گذاشتن دانشجوی پیام نور آرزوی نمره بالا گرفتن رو به گور نبره :n09:

ملا نصرالدین
07-01-2014, 14:04
دوستانی که این ترم فیزیک 1 دادن چجوری بود؟؟؟؟یکی از دوستانم داشت میگفت خیلی سخت بود درسته؟سوال ها از کتاب بود؟

دوستانی که معادلات دیفرانسیل دادن بگن چجوری بخونم...میان ترم 5 داده

دوستان بجز اقا مهدی کسی نظر دیگه ای داره؟

allogos
07-01-2014, 14:20
کلا برنامه همینه :n02: هر ترم سخته :n08: من فیزیک 1 داشتم ولی حدودا 12 13 تا سوال تستی از تمرینا و مثالای کتاب بود ولی عین کتاب نبود تغییر داده بودن . یکی 2 تا سوال که کلا نه تو تمرینا بود نه تو مثال ها. 2 3 تام شبیه نمونه سوال های سال قبل بود !!! در کل سخت بود
دوستان بجز اقا مهدی کسی نظر دیگه ای داره؟

m.a.r.y.a.m
07-01-2014, 14:28

عمومی جماعت سخته خوب..:(

m.a.r.y.a.m
07-01-2014, 14:29
اینا که آسونن سخت ها رو چیکار میخوایید بکنید :n02: تخصصی ها کمر شکنن :n09:

ازنظر من تخصصی ها اسون و شیرینن و عمومی ها سختن

m.a.r.y.a.m
07-01-2014, 14:33

من پیام نوری نیستم در واقع
این اندیشه اولین درسی هست ک کتاب معرفی کرد
اخلاق جزوه 7صفحه ای داد تازه جاهای مهمش هم گفت
ادبیات هم جزوه5 صفحه ای که 3صفحه اش شفاهی بود
تنظیم هم 12صفحه هست ک گفته تستی گزینه ها هم مشخص میدم ک با دانش خودتون هم کاملش کنید..
اینا یعنی استاد :دی

M £ H D I
07-01-2014, 14:50
دوستان خواهشا یکم رعایت کنید :n02: اسپم بازار شده :n02:
یکم لااقل کمتر اسپم بدین یا پست ها رو مولتی نقل قول بگیرید :n02:

باتشکر از توجه شما :n02:

sasan.69
07-01-2014, 15:44
عمومی جماعت سخته خوب..:(

بله منم که ترم اخر همه درسای عمومی نصیبم شده:n03:

m.a.r.y.a.m
07-01-2014, 16:20
دوستان خواهشا یکم رعایت کنید :n02: اسپم بازار شده :n02:
یکم لااقل کمتر اسپم بدین یا پست ها رو مولتی نقل قول بگیرید :n02:

باتشکر از توجه شما :n02:

کارکردن در این انجمن از غنی کردن اورانیومم سختره..اگر منظور من بودم معذرت :(

javad2015
07-01-2014, 21:22
اقا لطفاً بگین معدل کل و معدل رشته تو داشنگاه واحد شهر شما چنده.میخوام یه مقایسه ای بکنم ببینم اوضاع چه جوریه.
من شیرازم گلستان:

معدل دانشگاه :
13.11
معدل دانشکده :
12.78
معدل رشته :
12.66

رشته برق گرایش قدرت

M £ H D I
07-01-2014, 21:47
اقا لطفاً بگین معدل کل و معدل رشته تو داشنگاه واحد شهر شما چنده.میخوام یه مقایسه ای بکنم ببینم اوضاع چه جوریه.
من شیرازم گلستان:

معدل دانشگاه :
13.11
معدل دانشکده :
12.78
معدل رشته :
12.66

رشته برق گرایش قدرت

معدل دانشگاه :
13.11
معدل دانشکده :
13.15
معدل رشته :
13.11

رشته ی حسابداری - مرکز گرگان

m.a.r.y.a.m
07-01-2014, 22:25
1سوال دارم اینامعدله چین؟؟؟خودتون؟؟

M £ H D I
07-01-2014, 22:40
1سوال دارم اینامعدله چین؟؟؟خودتون؟؟

بلا به دور:n02:

نه اینا یه سری معدل رشته و معدل دانشکده هستند که از جمع معدل تمامی دانشجویای هم رشته ای یه دانشگاه و ... به دست میان.

m.a.r.y.a.m
08-01-2014, 00:13
بلا به دور:n02:

نه اینا یه سری معدل رشته و معدل دانشکده هستند که از جمع معدل تمامی دانشجویای هم رشته ای یه دانشگاه و ... به دست میان.

مطمین بودم بهم می خندی :( خوب من چه میدونستم
تازه گفتم اگرمعدلای شماست ک دیگه پامواینجا نذارم:دی
اینارو از کجا بایدیدست بیارم اونخت ؟؟؟

javad2015
08-01-2014, 10:20
مطمین بودم بهم می خندی :( خوب من چه میدونستم
تازه گفتم اگرمعدلای شماست ک دیگه پامواینجا نذارم:دی
اینارو از کجا بایدیدست بیارم اونخت ؟؟؟
اینا رو فقط کسانی که دانشجو پیام نور هستن بهش دسترسی دارن هر کسی رشته خودش.
سیستم گلستان/قسمت اطلاعات جامع دانشجو/

M £ H D I
08-01-2014, 10:44
تمدید مهلت ثبت نمرات میان ترم دانشجویان کارشناسی در نیمسال اول ۹۳-۹۲ پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : پیگیری های پبام نورنا نتیجه داد و طی بخشنامه صادر شده از سوی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و با توجه به اینکه تعدادی از اساتید نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ برخی از دانشجویان را در سامانه گلستان ثبت نکرده اند ، مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال جاری تمدید شد.

با توجه به درخواست مکرر مراکز استانی و اساتید محترم مبنی بر تمدید مهلت ثبت نمره میان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ در مقطع کارشناسی ،پردازش مربوطه از تاریخ ۲۳ دی ماه ۹۲ الی ۲۴ دی ماه ۹۲ در سیستم گلستان فعال خواهد شد.
پس از تاریخ های تعیین شده ثبت نمره میان ترم تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.
لذا امکان ثبت نمرات میان ترم در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۲۳ و ۲۴ دی ۱۳۹۲ برای دانشجویان مقطع کارشناسی فراهم خواهد شد.

فرصت ثبت نمره میان ترم برای دانشجویان کارشناسی ارشد در این نیمسال تا ۳۰ دی ماه ۱۳۹۲ تعیین شده است.

+

تصمیمات جدید پیام نور برای امتحانات پایان ترم استانهای دارای برف و باران

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : علیرضا دل افکار با اشاره به جزئیات این تصمیمات، گفت: امتحانات پایان ترم در تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور حتی در استانها و شهرهای دارای بارش شدید برف و باران همچنین تردد سنگین، برگزار می شود؛ در صورتی که دانشجویی امکان حضور در دانشگاه محل تحصیل خود را ندارد می تواند به نزدیک ترین واحد دانشگاهی برای شرکت در امتحان مراجعه کند.
وی ادامه داد: سئوالات امتحانی در تمام واحدها و مراکز یکسان است و واحد پذیرنده این دانشجویان، موظف است یک پاسخنامه سفید در اختیار دانشجو به منظور شرکت در امتحان، قرار دهد.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره آن دسته از دانشجویانی که در ساعت امتحان به هیچ عنوان امکان حضور در جلسه را ندارند، تاکید کرد: برای این دسته از دانشجویان پس از پایان امتحانات، تصمیم گیری خواهد شد.
دل افکار ادامه داد: این دانشجویان با تصمیمات دانشگاه می توانند در یک امتحان دیگر شرکت کرده یا در ترم آینده بدون پرداخت شهریه و حضور در کلاس درس، همراه با سایر دانشجویان در امتحان درس مورد نظر شرکت کنند.
به گفته این مقام مسئول دانشگاه پیام نور، نمره درسی این دانشجویان برای نیمسال تحصیلی جاری لحاظ می شود.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره آن دسته از دانشجویانی که در ترم آخر تحصیل می کنند و به علت بارشهای فصلی امکان حضور در امتحان را ندارند، تاکید کرد: با این دانشجویان برای شرکت در امتحان همکاریهای لازم صورت می گیرد.

smahdis
08-01-2014, 14:19
معدل دانشگاه : 13.11 معدل دانشکده : 12.78 معدل رشته : 12.75

عجیب نیست چقدر شبیه به هم هستیم؟ فکر کنم سیستوم از پیش خودش یه چیزی رو نشون میده؟

m.a.r.y.a.m
08-01-2014, 14:27
اینا رو فقط کسانی که دانشجو پیام نور هستن بهش دسترسی دارن هر کسی رشته خودش.
سیستم گلستان/قسمت اطلاعات جامع دانشجو/

بهله...اتفاقا نمیدونستم سیستم گلستان چیست ک الان پی بردم.مرسی

sasan.69
08-01-2014, 19:52
امروز زبان 2 یه امتحان سخت داشتیم 40 تا سوال بود میانترم هم 6دارم چندتا درست زده باشم قبول میشم؟

ittools
08-01-2014, 20:53
امروز زبان 2 یه امتحان سخت داشتیم 40 تا سوال بود میانترم هم 6دارم چندتا درست زده باشم قبول میشم؟

چون میان ترم 6 دارید پس اگر 3.6 در ورقه بگیرید قبولید با این حساب اگر حدود 11 سوال رو درست بنویسید قبول میشید ( هر سوال میشه 0.35 )

nits
08-01-2014, 22:09
سلام به همگی
وای پسر مبانی فناوری اطلاعات چه سوالاتی داده بودن ... چقدر ریز و نزدیک به هم :n28:

smahdis
09-01-2014, 09:59
آقا نحوه اعتراض به نمره تشریحی چطوریاست و کی میتونم انجام بدم؟ (الان اعتراض دارم)

تستی رو هم میشه اعتراض کرد؟ آخه نوشته یکی از تستی ها رو جواب ندادم در حالیکه به نظر خودم همه رو جواب دادم و چندین بار هم چک کردم.

M £ H D I
09-01-2014, 12:32
آقا نحوه اعتراض به نمره تشریحی چطوریاست و کی میتونم انجام بدم؟ (الان اعتراض دارم)

تستی رو هم میشه اعتراض کرد؟ آخه نوشته یکی از تستی ها رو جواب ندادم در حالیکه به نظر خودم همه رو جواب دادم و چندین بار هم چک کردم.

راهنمای اعتراض به نمرات تشریحی امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنمای تصویری اعلام اشکال و اعتراض به سوالات امتحانات پایان ترم پیام نور
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
احتمالا قسمت خونه رو کمرنگ پر کردی واسه همین دستگاه نتونسته بخونه.

Amir M.ohAma.D
09-01-2014, 14:11
دوستان من 4 روز میشه واسه نمره عملی فیزیک اعتراض فرستادم ولی هنوز استاد گرامی حتی مشاهدشم نکرده
نمره تستیا اومده و تئوریو قبول شدم ولی عملیمو کم داده و میفتم:n03:هیچ راهی نداره دیگه؟:n03::n03::n03:
اخه کدوم استاد وقتی همه کلاسای ازمایشگاهو رفتیو گزارش کارو...داشتی عملی میاد میده 6 :n03:

خداوکیلی یک جلسه هم سرکلاس شیمی نرفتم امتحان میان ترم هم ندادم در صورتی که باید از 6 نمره چیزی نمیگرفتمو امتحان پایانی از 20 حساب میشد ولی استاد از 6 نمره میان ترم بهم 5 داد....استاد به این میگن نه اون فیزیک عقده ای

sasan.69
09-01-2014, 14:13
احتمالش هست که روز جمعه هم نمرات اعلام بشه؟

ittools
09-01-2014, 14:22

روزهای غیر تعطیل اعلام بشه جای شکر داره :n02:
احتمالش در حد صفر هست

M £ H D I
09-01-2014, 15:06
دوستان من 4 روز میشه واسه نمره عملی فیزیک اعتراض فرستادم ولی هنوز استاد گرامی حتی مشاهدشم نکرده
نمره تستیا اومده و تئوریو قبول شدم ولی عملیمو کم داده و میفتم:n03:هیچ راهی نداره دیگه؟:n03::n03::n03:
اخه کدوم استاد وقتی همه کلاسای ازمایشگاهو رفتیو گزارش کارو...داشتی عملی میاد میده 6 :n03:

خداوکیلی یک جلسه هم سرکلاس شیمی نرفتم امتحان میان ترم هم ندادم در صورتی که باید از 6 نمره چیزی نمیگرفتمو امتحان پایانی از 20 حساب میشد ولی استاد از 6 نمره میان ترم بهم 5 داد....استاد به این میگن نه اون فیزیک عقده ای

من حس میکنم استاد در ورود نمره شما دچار اشتباه تایپی شده ... احتمالا جای 16 سهوا 6 وارد کرده ... چون بدترین دانشجوی کلاس ما کمترین نمره ای که براش تو عملی رد شده 14 بوده ...
اینکه شما از طریق بچه ها و یا خود دانشگاه شماره ی استاد رو بگیر و بهش اطلاع بده ... ایشالله که نمره رو اصلاح میکنه و قبول میشی.

مهلت ارائه دروس عملی جهت ارائه به مدرس مربوطه تا پایان نیمسال اخذ آن می باشد (حداکثر ۲۰ روز پس از پایان امتحانات همان نیمسال) و در صورت عدم ارائه کار عملی در پایان نیمسال اخذ آن ،نمره ای برای دانشجویان ثبت نخواهد شد و دانشجو موظف است در نیمسال های بعدی با پرداخت شهریه دروس مربوطه را مجددا اخذ نماید.

majidli
09-01-2014, 16:26
برای من که یبار جمعه نمرم اعلام شد!

smahdis
09-01-2014, 20:41
آقا آزمایشگاه فیزیک 1 داشتم ولی هیچ نمره ای براش ثبت نکردن. برای همه همینطوره یا نکنه مال من رو ثبت نکرده؟

M £ H D I
09-01-2014, 21:44
آقا آزمایشگاه فیزیک 1 داشتم ولی هیچ نمره ای براش ثبت نکردن. برای همه همینطوره یا نکنه مال من رو ثبت نکرده؟

از بقیه ی هم کلاسی هات سوال بپرس .. اگه مال شما رو فقط وارد نکرده به استاد اطلاع بده.

m.a.r.y.a.m
10-01-2014, 02:45
یعنی واقعا میشه ترم به ترم درساروببرم پیام نور تطبیق بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی هرترم فقط تخصصی های رشته جدیدوتوپیام نورپاس کنم؟؟
یعنی اخه ممکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تا 24 ام وقت ثبت نام دارم...:(

error403
10-01-2014, 20:35
سلام
من این ترم 19واحد برداشتم ولی چند تاشو وقت نکردم برم! کلا11 واحدشو رفتم.با توجه به این که موقع انتخاب واحد زده بود حداقل انتخاب 12 واحد! مشکلی که پیش نمیاد؟
M £ H D I
10-01-2014, 22:27
سلام
من این ترم 19واحد برداشتم ولی چند تاشو وقت نکردم برم! کلا11 واحدشو رفتم.با توجه به این که موقع انتخاب واحد زده بود حداقل انتخاب 12 واحد! مشکلی که پیش نمیاد؟
سلام
خیر مشکلی پیش نمیاد ... بر اساس معدل این نیمسال میتونید برای ترم بعدی انتخاب واحد کنید.:n01:

Squall Leonhart
11-01-2014, 09:47
امروز یه امتحان دادم تا حالا توی این ده سال که دانشجوی پیام نور هستم همچین چیزی ندیده بودم!
گزینه صحیح واسه همه 30 تا سوال الف بود! :n04:
خدا کنه که امتحان مجدد نگیرن!

smahdis
11-01-2014, 10:20
امروز یه امتحان دادم تا حالا توی این ده سال که دانشجوی پیام نور هستم همچین چیزی ندیده بودم!

نه...........؟ مگه میشه؟

مطمئنی؟ اگه جوابا اومد یه عکس ازش بگیر ببینیم چطوریاس....

M £ H D I
11-01-2014, 10:40

امکان نداره :n02: یعنی شما بوگو 1 درصد :n02:
اگه شما تمامی جوابها رو الف در آوردی مطمئن باش اشتباه بدست آوردی :n24:
به طور معمول جواب ها بین گزینه ها تقسیم میشه ... همه رو که الف نمیذارن :n13:

majidli
11-01-2014, 10:41
عاقا من ی ساعت دیگه امتحان دارم بعد 2 روز خوندن تازه فهمیدم کتابو اشتباه خریدم نویسندش فرق داره:n27:
به امید تقلب میرویم:n03:

M £ H D I
11-01-2014, 11:04
عاقا من ی ساعت دیگه امتحان دارم بعد 2 روز خوندن تازه فهمیدم کتابو اشتباه خریدم نویسندش فرق داره:n27:
به امید تقلب میرویم:n03:

آخ حرصم میگیره :n29: اینهمه میگم از روی منابع درسی کتاب بخرین اصلا گوش نمیکنید .. این همه اطلاعیه میاد میزارم اصلا یکیشم نمیخونید :n29:

حالا نگران نباش ... تستیه؟
سعی کن سوال رو اول خودت با دقت بخونی شاید بتونی جوابش رو بزنی ...

ایشالله که قبول بشی

PNUNA.COM
11-01-2014, 13:23
تقویم آموزشی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور / زمان ثبت نام و انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور از ۲۷ دیماه آغاز می شود / تقویم آموزشی نیمسال دوم 93-92 دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به اینکه سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در دانشگاه پیام نور از ۱۵ شهریورماه آغاز شد، نیمسال دوم نیز ۱۵ روز زودتر از سالهای گذشته برگزار می شود.

طبق آنچه در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور برای سال تحصیلی ۹۳-۹۲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تعریف شده است ، ثبت نام و انتخاب واحد تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برای نیمسال دوم ۹۳-۹۲ از ۲۷ دی ماه ۹۲ آغاز و تا ۴ بهمن ماه ۹۲ در سایت گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ادامه خواهد داشت.

کلاسهای درس در این نیمسال نیز از ۶ بهمن ماه ۹۲ فعال خواهند شد.

حذف و اضافه در این نی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مسال از ۲۶ بهمن آغاز و تا ۵ اسفند ۹۲ می باشد.

همچنین بر اساس اصلاحیه جدید تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مهلت ارائه درخواست مهمان موقت یا دائم شدن دانشجویان و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد برای نیمسال دوم (بهمن) سال تحصیلی۹۳-۹۲ از ۱ دی تا ۱ بهمن ۹۲ اعلام شده است.

مهلت ثبت نمره میان ترم دانشجویان کارشناسی در نی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مسال دوم تا ۲۷ خرداد و ارشد تا ۹ تیر ۹۳ می باشد.

امتحانات نیمسال دوم تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور در خردادماه ۹۳ نیز برگزار خواهد شد.

پیام نورنا: تا چند ۳ الی ۴ روز آینده برنامه امتحانات نیمسال دوم ۹۳-۹۲ و همچنین جدول شهریه سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور به صورت اختصاصی از پیام نورنا منتشر خواهد شد.

در همین رابطه بخوانید:

تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور

اصلاحیه تقویم آموزشی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ پیام نور در خصوص ثبت تغییر رشته، ثبت مهمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majidli
11-01-2014, 13:46
آخ حرصم میگیره :n29: اینهمه میگم از روی منابع درسی کتاب بخرین اصلا گوش نمیکنید .. این همه اطلاعیه میاد میزارم اصلا یکیشم نمیخونید :n29:

حالا نگران نباش ... تستیه؟
سعی کن سوال رو اول خودت با دقت بخونی شاید بتونی جوابش رو بزنی ...

ایشالله که قبول بشی
دیگه مخمون ... :n02:
الان از امتحان اومدم یه چیزایی زدیم دیگه/امیدوارم نمره قبولی رو بگیریم!

sasan.69
11-01-2014, 14:10
نمره زبان2 که چهارشنبه دادم چرا نمیاددددددددددددددددد ای خدااااااااااااااااااا:n03:

majidli
11-01-2014, 14:46
نمره زبان2 که چهارشنبه دادم چرا نمیاددددددددددددددددد ای خدااااااااااااااااااا:n03:
منم چهارشنبه ی امتحان دادم هنوز جوابش نیومده/فک کنم پاسخنامه های اون روز کلا نابود شده!!!

sasan.69
11-01-2014, 15:08
منم چهارشنبه ی امتحان دادم هنوز جوابش نیومده/فک کنم پاسخنامه های اون روز کلا نابود شده!!!

به نظرت تا امشب میاد؟

majidli
11-01-2014, 15:22
به نظرت تا امشب میاد؟
احتمالش هست
خداکنه بیاد
استرس دارم در حد :n02:

[Mohsen]
11-01-2014, 18:06
دوستان یادمه ترم های قبل تا زمانیکه که شهریه رو واریز نمیکردیم سیستم گلستان اجازه چاپ کارت آزمون رو نمیداد! چی شده این ترم اجازه اش رو میدن؟

hp722
11-01-2014, 18:17
دوستان آدرس سایت پیام نور رو میخوام که توش گزارش 1009 بود برای انواع رشته ها

M £ H D I
11-01-2014, 19:03
;8059958']دوستان یادمه ترم های قبل تا زمانیکه که شهریه رو واریز نمیکردیم سیستم گلستان اجازه چاپ کارت آزمون رو نمیداد! چی شده این ترم اجازه اش رو میدن؟
دست و دلباز شده این ترم :n02:
به نظرم بخاطر اینکه شهریه ی ثابت رو اول ترم از همه گرفته به اندازه کافی سودشو کرده و گفته دانشجویان بدهکار هم میتونن کارت ورود به جلسه رو بگیرن .

دوستان آدرس سایت پیام نور رو میخوام که توش گزارش 1009 بود برای انواع رشته ها

این چه گزارشیه دیگه؟
تو خود سایت reg قسمت پایین این عدد رو وارد کن ببین بهت گزارشی میده با نه.

ملا نصرالدین
11-01-2014, 19:10
من فردا امتحان معادلات دیفرانسیل دارم
برام دعا کنید
از 7 فصل فقط 5 فصل خوندم.نمره کلاسیم هم 5 هست...فکر میکنید قبول بشم..؟

باز هم دعا کنید

دوست عزیز منظورتون این هست؟

danijon_2006
11-01-2014, 20:27
سلام به همگی هیفدهم امتحان جغرافیا جهانگردی ایران داشتم که به علت بارش شدید برف تو شیراز کلیه امتحانای پیام نور شیراز لغو شد به نظرتون میوفته کی؟بعد این ترم کتابش عوض شده ازش نمونه سوال نیست کلا بخوام بفهمم هیفدهم که بقیه شهرها امتحان دادن چه سوالایی داده بودن راهی هست؟

ittools
11-01-2014, 23:00
سلام به همگی هیفدهم امتحان جغرافیا جهانگردی ایران داشتم که به علت بارش شدید برف تو شیراز کلیه امتحانای پیام نور شیراز لغو شد به نظرتون میوفته کی؟بعد این ترم کتابش عوض شده ازش نمونه سوال نیست کلا بخوام بفهمم هیفدهم که بقیه شهرها امتحان دادن چه سوالایی داده بودن راهی هست؟

دو تا احتمال داره : 1 - ظرف چند هفته آینده خود دانشگاه امتحان رو برگزار کنه 2 - امتحان بمونه برای ترم بعد
سایت های مرتبط با رشته خودتون رو جستجو کنید معمولا با گذاشتن کامنت هم رشته ای ها سوالات رو به اشتراک میزارن

sasan.69
12-01-2014, 13:27
خودخوان رو از 14 نمره شدم 10 نمره کل چقدر میشه؟

ittools
12-01-2014, 14:17
خودخوان رو از 14 نمره شدم 10 نمره کل چقدر میشه؟

نمره ضربدر 10/7 که میشه 14.28

hp722
12-01-2014, 18:23
این چه گزارشیه دیگه؟
تو خود سایت reg قسمت پایین این عدد رو وارد کن ببین بهت گزارشی میده با نه.

200بار از خودت لینکش رو گرفتم.همین گزارشی که توش میزنه هر درس کجاهاش رو باید بخونی و کجاهاش حذف هست و اسم کتاب و نام انتشاراتش و...میزنه

M £ H D I
12-01-2014, 18:29
200بار از خودت لینکش رو گرفتم.همین گزارشی که توش میزنه هر درس کجاهاش رو باید بخونی و کجاهاش حذف هست و اسم کتاب و نام انتشاراتش و...میزنه

صفحه ی قبل ملانصرالدین جان زحمتشو کشیده بود.

majidli
12-01-2014, 20:39
دوستان تو مقطع کارشناسی معادل کاردانی هم میدن؟

M £ H D I
12-01-2014, 21:53

تا جایی که اطلاع دارم آره.

m.a.r.y.a.m
12-01-2014, 22:17
سلام...فردا 2تاامتحان ریاضی وتنظیم دارم وسطشون بایدبرم پیام نورثبت نام کنم دعاکنیدمشگلی پیش نیاد تاپیام نوری بشم

hp722
12-01-2014, 22:18
دوست عزیز منظورتون این هست؟

شرمنده نقل قول نکرده بودی متوجه نشدم.بله همین.ممنونم

majidli
12-01-2014, 23:33
دوستان این سیستم گ ... ستان بازه نمیشه چرا!!!!!!!!!!!!!!:n03:

ittools
13-01-2014, 00:05

نصف کل واحد ها رو باید بگذرونید

majidli
13-01-2014, 00:18
دوستان میخوام سایت گلستان رو باز کنم این ارور میاد There is a problem with this website's security certificateبرای رفعش باید چیکار کرد:n13:

vissoto
13-01-2014, 00:26
دوستان میخوام سایت گلستان رو باز کنم این ارور میاد There is a problem with this website's security certificate

برای رفعش باید چیکار کرد:n13:

Continue to this website (not recommendedرا انتخاب کنید

majidli
13-01-2014, 00:31
Continue to this website (not recommendedرا انتخاب کنید
همیشه همینو میزنم و وارد میشم
اما میخوام دیگه نیاد!

vissoto
13-01-2014, 00:34
سایت باز نمیشه !و فقط به نام خدا نمایش داده میشه!

sasan.69
13-01-2014, 01:55
ترم اینده هم باید شهریه ثابت رو اول پرداخت کرد؟

ittools
13-01-2014, 10:27
همیشه همینو میزنم و وارد میشم
اما میخوام دیگه نیاد!

راهی نیست باید همیشه Continue to this website not recommended رو انتخاب کنی :n02: دلیلش هم نداشتن گواهینامه دیجیتال معتبره

بله

M £ H D I
13-01-2014, 12:50
سایت باز نمیشه !و فقط به نام خدا نمایش داده میشه!

فعلا از دسترس خارج شده

فعلا چیزی مشخص نیست

M £ H D I
13-01-2014, 12:53
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : مصوبه هیات وزیران، آیین‌نامه اجرایی بند (۹۵) قانون بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور از سوی معاون اول رئیس جمهور به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور، بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان اوقاف و امور خیریه ابلاغ شد.

هیئت وزیران در جلسه مورخ ۲۹ آبان ۱۳۹۲ بنا به پیشنهاد مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی کشور و سازمان اوقاف و امور خیریه و تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور و به استناد بند (۹۵) قانون بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور، آیین‌نامه اجرایی بند یاد شده را تصویب نمود.

براساس این آیین نامه شرایط اعمال تخفیف شهریه برای دانشجویان چهار گروه ۱ـ ایثارگران ۲ـ تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور ۳ـ تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ۴ـ حافظان کل قرآن کریم و قاریان ممتاز کشوری، اعلام شده است.

دریافت آیین نامه شرایط اعمال تخفیف شهریه برای دانشجویان بر اساس تصویب هیات وزیران- کلیک کنید (فایل PDF) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آیین‌نامه اجرایی بند (۹۵) قانون بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور

ماده۱ـ در این آیین‌نامه واژه‌ها و اصطلاحات زیر در معانی مشروح مربوط به کار می‌روند:
الف ـ ایثارگران: مشمولان بند (ک) ماده (۲۰) قانون برنامه پنجساله توسعه جمهوری اسلامی ایران ـ مصوب۱۳۸۹ـ شامل فرزندان و همسران شهدا، جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آنان، آزادگان و فرزندان و همسران آنان.
ب ـ دانشجویان مشمول: دانشجویان شاغل به تحصیل در گروه‌های چهارگانه زیر:
۱ـ ایثارگران
۲ـ تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور
۳ـ تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)
۴ـ حافظان کل قرآن کریم و قاریان ممتاز کشوری مطابق مصوبه جلسه بیستم مورخ ۴/۸/۱۳۹۲ شورای توسعه فرهنگ قرآنی (موضوع ابلاغیه شماره ۹۲۵۷/۹۲/دش مورخ ۸/۸/۱۳۹۲ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی).
ج ـ دستگاه‌ها: بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بهزیستی کشور، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان اوقاف و امور خیریه (حسب مورد).
د ـ دانشگاهها و مؤسسات مشمول: دانشگاه‌های پیام نور، علمی ـ کاربردی، دوره‌های شبانه و مراکز آموزشی و پژوهشی غیردولتی و شهریه‌بگیر (از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و پردیس خودگردان) مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.

ماده۲ـ تعداد نیمسال‌های پرداخت شهریه متناسب با آیین‌نامه‌های آموزشی در مقاطع تحصیلی و به شرح زیر خواهد بود:
الف ـ کاردانی و کارشناسی ناپیوسته چهار نیمسال تحصیلی (دوره‌های پودمانی علمی ـ کاربردی پنج نیمسال)
ب ـ کارشناسی پیوسته هشت نیمسال تحصیلی
ج ـ کارشناسی ارشد پیوسته دوازده نیمسال تحصیلی
د ـ دکتری حرفه‌ای چهارده نیمسال تحصیلی
هـ ـ دکتری پیوسته چهارده تا پانزده نیمسال تحصیلی
وـ کارشناسی ارشد ناپیوسته چهار نیمسال تحصیلی
ز ـ دکتری ph.D و تخصص پزشکی در هشت نیمسال تحصیلی
ح ـ فوق تخصص پنج نیمسال تحصیلی
تبصره ـ در موارد خاص هر گونه تغییر در سقف سنوات پرداخت به تشخیص بالاترین مقام دستگاهها است، در غیر این‌صورت شهریه هر نیمسال تحصیلی اضافی برعهده دانشجویان مشمول خواهد بود.

ماده۳ـ دانشگاهها و مؤسسات مشمول موظف به ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان معرفی شده از سوی دستگاهها در هر نیمسال تحصیلی می‌باشند و دستگاهها نیز موظفند در حدود اعتبارات تخصیص‌یافته شهریه تحصیلی را پرداخت نمایند.

ماده۴ـ هزینه‌های تحصیلی دانشجویان مشمول هر یک از دستگاه‌ها از محل اعتبار ردیف‌های زیر تأمین و پرداخت می‌گردد:
الف ـ بنیاد شهید و امور ایثارگران: ردیف هزینه‌ای (۱ـ۱۳۱۶۰۰)
ب ـ سازمان بهزیستی کشور: ردیف هزینه‌ای (۱ـ۱۳۱۵۰۰)
ج ـ کمیته امداد امام خمینی (ره): ردیف هزینه‌ای (۱ـ۱۲۹۶۰۰)
د ـ سازمان اوقاف و امور خیریه: ردیف هزینه‌ای (۱ـ۱۰۹۵۰۰)

ماده ۵ ـ چنانچه ضوابط مندرج در آیین‌نامه آموزشی دانشگاه در مقاطع تحصیلی توسط دانشجو احراز نگردد و دانشجو مشروط شود، براساس تعداد نیمسالهای تحصیلی مشروطی و وضعیت آموزشی، پرداخت شهریه مندرج در این ماده با احتساب کسر درصدهای ذیل صورت می‌پذیرد:
الف ـ در صورت یک نیمسال تحصیلی مشروطی شصت درصد از سقف شهریه پرداخت می‌شود.
ب ـ در صـورت دو نیمـسال تحصیلی مشـروطی چهل درصـد از سقف شهریه پرداخت می‌شود.
ج ـ دانشجویانی که سه نیمسال تحصیلی مشروطی متناوب و بیشتر داشته باشند، حایز دریافت تسهیلات شهریه نخواهند شد.
تبصره ـ در صورتی که دانشجو برابر آیین‌نامه آموزشی از مشروطی خارج گردد، صددرصد شهریه تحصیلی پرداخت می‌گردد.

ماده۶ ـ شهریه پرداختی ایثارگران شاغل به تحصیل در واحدهای پردیس خودگردان و بین‌الملل دانشگاه‌های داخل کشور معادل شهریه همان رشته در دانشگاه آزاد اسلامی داخل کشور محاسبه و پرداخت می‌گردد.

ماده۷ـ دستگاهها موظفند مبالغ شهریه پرداختی به دانشجویان مشمول در هر نیمسال تحصیلی به همراه نام، نام خانوادگی، نام دانشگاه، محل تحصیل، استان و شهرستان محل تحصیل، مقطع تحصیلی، کد ملی دانشجو، کد ایثارگری، کد مددجویی (مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور) و کد حافظان کل قرآن کریم و قاریان ممتاز کشوری را به معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور ارایه نمایند.

ماده۸ ـ دانشجویان مشمول فقط از مزایای یکی از مشمولین بند (ب) ماده (۱) این آیین‌نامه برای هر مقطع تحصیلی، برخوردار و مبلغ شهریه توسط یکی از دستگاهها پرداخت می‌گردد.

ماده۹ـ مسئولیت حسن اجرای این آیین‌نامه در هر یک از دستگاه‌ها، برعهده بالاترین مقام اجرایی آن دستگاه می‌باشد.

Squall Leonhart
13-01-2014, 13:29
نه...........؟ مگه میشه؟

مطمئنی؟ اگه جوابا اومد یه عکس ازش بگیر ببینیم چطوریاس....

امکان نداره :n02: یعنی شما بوگو 1 درصد :n02:
اگه شما تمامی جوابها رو الف در آوردی مطمئن باش اشتباه بدست آوردی :n24:
به طور معمول جواب ها بین گزینه ها تقسیم میشه ... همه رو که الف نمیذارن :n13:

باید عجایب هفت گانه رو به هشت گانه تغییر بدن چون پیام نور هم یکی از عجایب روزگار هست :

یا امتحان رو اون قدر سخت میگیرن که همه رد بشن یا این طوری بی عدالتی میکنن که هر کسی که خونده یا نخونده 20 بگیره!

و این مسائل فقط توی یه دانشگاه غیر استاندارد می تونه اتفاق بیفته و بس.

راستی دوستان من تقاضای تطبیق واحد واسه 6 واحد کردم (اواخر مهر ماه بود) ولی هنوز هیچ خبری نشده از طرفی هم الان چون امتحانات هست کارشناسم رو نمیتونم پیدا بکنم ببینم باید چی کار بکنم. چند روز دیگه هم انتخاب واحد ترم آینده هست که آخرین ترمم هست. نمیخوام مشکلی پیش بیاد. زمان انتخاب واحد باید این دروس رو دوباره انتخاب واحد بکنم یا خودشون اضافه میشن؟ کلا قضیه چطوری هست؟ باید کار خاصی انجام بدم؟ فعلا هیچ خبری از اسم دروس یا نمرشون نیست! یه کمی نگران هستم!

M £ H D I
13-01-2014, 14:03
باید عجایب هفت گانه رو به هشت گانه تغییر بدن چون پیام نور هم یکی از عجایب روزگار هست :

یا امتحان رو اون قدر سخت میگیرن که همه رد بشن یا این طوری بی عدالتی میکنن که هر کسی که خونده یا نخونده 20 بگیره!

راستی دوستان من تقاضای تطبیق واحد واسه 6 واحد کردم (اواخر مهر ماه بود) ولی هنوز هیچ خبری نشده از طرفی هم الان چون امتحانات هست کارشناسم رو نمیتونم پیدا بکنم ببینم باید چی کار بکنم. چند روز دیگه هم انتخاب واحد ترم آینده هست که آخرین ترمم هست. نمیخوام مشکلی پیش بیاد. زمان انتخاب واحد باید این دروس رو دوباره انتخاب واحد بکنم یا خودشون اضافه میشن؟ کلا قضیه چطوری هست؟ باید کار خاصی انجام بدم؟ فعلا هیچ خبری از اسم دروس یا نمرشون نیست! یه کمی نگران هستم!

:n04: تا ته جواب درست الف هست؟:n04:
این عکس رو سند کن بالا مالاها فکر کنم یه جایی به عنوان یکی از عجایب ثبت کنن :n02:
چند روز دیگه امتحانات تموم میشه ... از کارشناس رشته قضیه رو پیگیری کن.

M o h a m m @ d
13-01-2014, 14:07

!

مردم چه شانسی دارن .سیستم در این حد اشتباه کنه:n04:

M £ H D I
13-01-2014, 14:37
قضیه رو با پیام نورنا در میان گذاشتم اونا هم تعجب کردند و در پاسخ گفتند: خیلی جالبه :n04:

واقعا این پیام نور فیلمیه برا خودش .. خدایا این شادی رو از ما نگیر:n02:

sasan.69
14-01-2014, 11:53
معدل ترم با چه فرمولی حساب میشه؟

M £ H D I
14-01-2014, 12:12
معدل ترم با چه فرمولی حساب میشه؟

نمره ی پایانی ضربدر تعداد واحد
جمع عددهای بدست آمده تقسیم بر تعداد واحدهای کل این ترم

به عنوان مثال این ترم ریاضی و علوم و دینی داریم:
ریاضی : 15*3 = 45
علوم : 19 *2 = 38
دینی 20*3 = 60

45+35+60 تقسیم بر تعداد واحد ها ( 8 ) = 17.5

javad2015
14-01-2014, 22:21
این امتحااتی که به خاطر برف لغو شد خبری نیست کی قراره بگیرن؟
مثلاً من 17 برنامه سازی داشتم.به خاطر برف شیراز تعطیل شد.

M £ H D I
14-01-2014, 22:28
این امتحااتی که به خاطر برف لغو شد خبری نیست کی قراره بگیرن؟
مثلاً من 17 برنامه سازی داشتم.به خاطر برف شیراز تعطیل شد.

علیرضا دل افکار با اشاره به جزئیات این تصمیمات، گفت: امتحانات پایان ترم در تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور حتی در استانها و شهرهای دارای بارش شدید برف و باران همچنین تردد سنگین، برگزار می شود؛ در صورتی که دانشجویی امکان حضور در دانشگاه محل تحصیل خود را ندارد می تواند به نزدیک ترین واحد دانشگاهی برای شرکت در امتحان مراجعه کند.

وی ادامه داد: سئوالات امتحانی در تمام واحدها و مراکز یکسان است و واحد پذیرنده این دانشجویان، موظف است یک پاسخنامه سفید در اختیار دانشجو به منظور شرکت در امتحان، قرار دهد.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره آن دسته از دانشجویانی که در ساعت امتحان به هیچ عنوان امکان حضور در جلسه را ندارند، تاکید کرد: برای این دسته از دانشجویان پس از پایان امتحانات، تصمیم گیری خواهد شد.
دل افکار ادامه داد: این دانشجویان با تصمیمات دانشگاه می توانند در یک امتحان دیگر شرکت کرده یا در ترم آینده بدون پرداخت شهریه و حضور در کلاس درس، همراه با سایر دانشجویان در امتحان درس مورد نظر شرکت کنند.

به گفته این مقام مسئول دانشگاه پیام نور، نمره درسی این دانشجویان برای نیمسال تحصیلی جاری لحاظ می شود.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره آن دسته از دانشجویانی که در ترم آخر تحصیل می کنند و به علت بارشهای فصلی امکان حضور در امتحان را ندارند، تاکید کرد: با این دانشجویان برای شرکت در امتحان همکاریهای لازم صورت می گیرد.

vanish
14-01-2014, 23:23
کسی فردا شی گرا امتحان نداره؟ کتابش واقعا گنگه

ittools
14-01-2014, 23:50
کسی فردا شی گرا امتحان نداره؟ کتابش واقعا گنگه

اکثر کتاب های تخصصی پیام نور گنگ ــه

mili_k
15-01-2014, 09:27
دوستان فرض کنید 13 واحد برداشتیم . از این 13 تا 4 واحد رو پاس کردیم و باقی ـش رو نرفتیم که امتحان بدیم . معدل این 4 واحد هم شده 17.5 . آیا برای ترم بعد با این نمره و این تعداد واحد پاس شده از مجموع واحد هایی که برداشته بودیم ، ترم بعد بهمون اجازه میدن که 24 واحد برداریم ؟

farshidshd
15-01-2014, 10:58
دوستان فرض کنید 13 واحد برداشتیم . از این 13 تا 4 واحد رو پاس کردیم و باقی ـش رو نرفتیم که امتحان بدیم . معدل این 4 واحد هم شده 17.5 . آیا برای ترم بعد با این نمره و این تعداد واحد پاس شده از مجموع واحد هایی که برداشته بودیم ، ترم بعد بهمون اجازه میدن که 24 واحد برداریم ؟

خیر
چون 4 واحد ، یک ترم محسوب نمیشه

M £ H D I
15-01-2014, 11:17
به مسیر زیر در سایت گلستان دانشگاه پیام نور مراجعه
ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی
و از زمان انتخاب واحد نیمسال دوم 93-92 خود مطلع شوید

mili_k
15-01-2014, 11:29
خیر
چون 4 واحد ، یک ترم محسوب نمیشه

خب پس دوست عزیز ترم بعد چند واحد میتونم بردارم ؟

و وضعیت من چی حساب می شه ؟ مشروط ؟

farshidshd
15-01-2014, 11:54
خب پس دوست عزیز ترم بعد چند واحد میتونم بردارم ؟

و وضعیت من چی حساب می شه ؟ مشروط ؟

همون 20 واحد معمول می تونین بردارین

و اینکه نه مشروط محسوب نمیشه ، معدل هم در معدل کل جمع میشه

mili_k
15-01-2014, 12:50
همون 20 واحد معمول می تونین بردارین

و اینکه نه مشروط محسوب نمیشه ، معدل هم در معدل کل جمع میشه

یه پیام خصوصی براتون فرستادم ...

شما مطمئن هستین 20 واحد میدن ؟ این که خیلی خوبه اگه اینطور باشه

ضمنا دوستانی که اطلاع دارن به من اینو بگن :

ببینید دوستان من در ترمی که پیش رو دارم یعنی سال تحصیلی جدید ، ترم 12 من هستش ! یعنی دیگه دارم به انتهای 6 سال مجاز و استاندارد برای پایان دادن به دانشگاه می رسم . ولی همچنان 46 واحد پاس نشده دارم ! ( که اگه این ترم به من 24 واحد اجازه بدن که بردارم ، و 8 واحد هم در ترم تابستان قبل از رسیدن به مهر 93 که 6 سال تکمیل می شه ، رو هم می شه 32 واحد ) که از 46 کم می شه .

الان می خوام دو تا چیزو بدونم :

1 - با توجه به اینکه من در ترم 12 خواهم بود در سال تحصیلی پیش رو ، آیا به من 24 واحد میدن ؟ ( با توضیحی که در مورد ترم 11 دادم تو همین صفحه )

2 - اما اگر این ترم به من 24 واحد ندن و همون طور که دوستمون گفت مجاز به برداشتن 20 واحد باشم ، و در ترم تابستان 8 واحد پاس کنم . ادامه ی واحد های باقی مانده چی می شه ؟ با توجه به اتمام 6 سال مجاز تحصیلی برای اتمام دانشگاه .

خواهشا بهم بگید

ittools
15-01-2014, 13:10
میری درخواست میدی که دو ترم بهت اضافه سنوات تعلق بگیره اونا هم بررسی میکنن اگر شرایط رو داشتی دو ترم بهت فرصت میدن که درس رو تموم کنی

M £ H D I
15-01-2014, 14:00

به نقل از پیام نورنا
مشخص نیست و باید بر اساس تعداد مجازی که سیستم به شما اعلام می کند انتخاب واحد کنید ولی نمرات آن ۴ واحد برایتان ثبت خواهد شد.

یه پیام خصوصی براتون فرستادم ...

شما مطمئن هستین 20 واحد میدن ؟ این که خیلی خوبه اگه اینطور باشه

ضمنا دوستانی که اطلاع دارن به من اینو بگن :

ببینید دوستان من در ترمی که پیش رو دارم یعنی سال تحصیلی جدید ، ترم 12 من هستش ! یعنی دیگه دارم به انتهای 6 سال مجاز و استاندارد برای پایان دادن به دانشگاه می رسم . ولی همچنان 46 واحد پاس نشده دارم ! ( که اگه این ترم به من 24 واحد اجازه بدن که بردارم ، و 8 واحد هم در ترم تابستان قبل از رسیدن به مهر 93 که 6 سال تکمیل می شه ، رو هم می شه 32 واحد ) که از 46 کم می شه .

الان می خوام دو تا چیزو بدونم :

1 - با توجه به اینکه من در ترم 12 خواهم بود در سال تحصیلی پیش رو ، آیا به من 24 واحد میدن ؟ ( با توضیحی که در مورد ترم 11 دادم تو همین صفحه )

2 - اما اگر این ترم به من 24 واحد ندن و همون طور که دوستمون گفت مجاز به برداشتن 20 واحد باشم ، و در ترم تابستان 8 واحد پاس کنم . ادامه ی واحد های باقی مانده چی می شه ؟ با توجه به اتمام 6 سال مجاز تحصیلی برای اتمام دانشگاه .

خواهشا بهم بگید

به نقل از پیام نورنا
۱- خیر. فقط در صورتی به شما ۲۴ واحد داده می شود که یا معدل ترم قبلتون بالای ۱۷ باشد و یا ترم اخر باشید و معدل ترم قبلتون هم مشروط نشده باشد. ترم آخر یعنی حداکثر ۲۴ واحد درسی برای فارغ التحصیلی داشته باشید.
۲- باید تقاضای افزایش سنوات کنید.

mili_k
15-01-2014, 14:42
میری درخواست میدی که دو ترم بهت اضافه سنوات تعلق بگیره اونا هم بررسی میکنن اگر شرایط رو داشتی دو ترم بهت فرصت میدن که درس رو تموم کنی

اون شرایط چیه شما میدونی ؟

M £ H D I
15-01-2014, 14:51
اون شرایط چیه شما میدونی ؟

با توجه به این مسائل به نظرم زیادی سخت نمیگیرن و برای 2 ترم دیگه بهتون اجازه ی تحصیل بیشتر میدن :n01:

سلام.
نظام وظیفه اعلام کرد که حداکثر مدت برای گذراندن دوره کارشناسی برای پسران 6 سال است.اگر بیشتر از6 سال شد باید بریم سربازی یا راه دیگری وجود دارد؟

سلام
البته می توانید به مرکزتان اعلام افزایش سنوات کنید که تا ۲ ترم می توانید افزایش سنوات درخواست کنید

M £ H D I
15-01-2014, 18:34
امكان ورود به سيستم جامع گلستان در ساعت 12:00 ظهر مورخ 26/10/92 غير فعال ميباشد.

smahdis
15-01-2014, 23:37
امكان ورود به سيستم جامع گلستان در ساعت 12:00 ظهر مورخ 26/10/92 غير فعال ميباشد.

نفهمیدم این یعنی چی؟

همچین اطلاعیه میزنن انگار گلستان 24 ساعت روز, 7 روز هفته بازه اون وقت فقط سر ظهر یکی از روزها بسته اس...

اتفاقا باید اطلاعیه به این شکل میزدن:

به اطلاع آن دسته از دوستانی که میخواهند به سیستم گلستان وارد شوند میرسانیم که گلستان در 26/10 ساعت 1 ظهر به مدت 1 یک ساعت باز خواهد شد. تمامی کسانی که میخواهند نمره های خود را ببینند زور خود را زده تا وارد صفحه شوند وگرنه رفت تا اطلاعیه بعدی...

PNUNA.COM
16-01-2014, 11:47
اختصاصی پیام نورنا /

برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۳-۹۲ تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : برنامه امتحانات پایان ترم تمامی مقاطع نیمسال دوم 93-92 تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۳-۹۲ تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور به صورت کاملا” اختصاصی از طریق سایت پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای شما دانشجویان گرامی تهیه شده است.

برنامه امتحانی تمام رشته ها به صورت فایل پی دی اف می باشد که برای استفاده از آنها باید برنامه ای را جهت باز کردن فایلهای پی دی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه کم حجم زیر می توانید برنامه های امتحانی را مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم ۲٫۶۸ مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تذکر ۱ : با توجه به منتشر نشدن رسمی برنامه امتحانات توسط دانشگاه پیام نور ، پیام نورنا (PNUNA.COM) مسئولیتی در قبال برنامه انتشار یافته در این پایگاه بر عهده ندارد و فقط این برنامه جهت برنامه ریزی بهتر دانشجویان منتشر شده است.

تذکر ۲ : این برنامه غیر رسمی می باشد و ممکن است در زمان انتخاب واحد ، برنامه دچار تغییراتی شود ; پس ملاک انتخاب واحد و تاریخ امتحانات شما ، برنامه امتحانات در زمان انتخاب واحد و گزارش ۴۲۸ می باشد.

تذکر ۳ : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک نمی باشد.

مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور

گروهای آموزشی دانشکده علوم انسانی

کلیه گروهای آموزشی دانشکده علوم پایه

کلیه گروهای آموزشی دانشکده فنی و مهندسی

کلیه گروهای آموزشی دانشکده فناوری اطلاعات

کلیه گروهای آموزشی دانشکده مهندسی کشاورزی

کلیه گروهای آموزشی دانشکده هنر و رسانه – هنر و معماری

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کارشناسی ارشد پیام نور

مقطع دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور

کلیه گروهای آموزشی و رشته های دکتری تخصصی پیام نور

در همین رابطه بخوانید :

تقویم آموزشی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور / زمان ثبت نام و انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
16-01-2014, 13:45
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : جدول شهریه سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ تمامی مقاطه تحصیلی دانشگاه پیام نور رسما اعلام شد.

تمام بخشنامه های زیر به صورت کاملا اختصاصی از طرف پیام نورنا منتشر می شود.

دریافت فایل پی دی اف جدول شهریه های سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ruslan
16-01-2014, 17:30
سلام
گلستان الان کار می کنه؟

M £ H D I
16-01-2014, 18:36
سلام
گلستان الان کار می کنه؟

سلام
نه کار نمیکنه.

mili_k
16-01-2014, 20:13
امروز اوکی بود . گلستان

0015351971
17-01-2014, 11:11
چند مشروطی جا داره ؟ :||||||

mehdig20
17-01-2014, 11:19
چند مشروطی جا داره ؟ :||||||

محدودیتی نداره!

smahdis
17-01-2014, 11:27
کنترل شماره 58: زمان ثبت نام شما از تاريخ02/11/1392 ساعت 10:27شروع مي شود

یعنی الان نمیتونم انتخاب واحد کنم؟

vanish
17-01-2014, 11:29
برای شما باز میشه گلستان؟
من میخوام وارد بشم از شماره دانشجویی ایراد میگیره

smahdis
17-01-2014, 11:37

برای من باز میشه اما مثل اینکه برای بعضی ها باز نمیشه و مشکل دارن.

M £ H D I
17-01-2014, 12:48
یعنی الان نمیتونم انتخاب واحد کنم؟

نه دیگه برادر من ... تاریخ انتخاب واحد شما 2 بهمن

آره دیشب اخطار میداد ... الان درست شده ...

DJ_EBI
17-01-2014, 13:09
سلام
دوستان با چی باید وارد این سیستم گلستان شد ؟
شماره دانشجویی ش.ش میزنم میگه اشتباست
با شماره داوطلبی و شماره شناسنامه هم میزنم میگه اشتباست

M £ H D I
17-01-2014, 13:09
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ پیام نور از ۲۷ دی ماه ۱۳۹۲ آغاز و تا ۴ بهمن ماه ۹۲ از طریق سایت گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir ادامه خواهد داشت.

۱- اخذ درس آشنایی با دفاع مقدس:
بر اساس بخشنامه جدید سازمان مرکزی ، درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور از نیمسال دوم ۹۲-۹۱ ، اختیاری شد.

۲- ارائه نشدن برخی دروس مورد نظر شما:
ارائه کردن دروس دست مراکز هست و مراکز بر اساس برنامه ریزهای خود دروس را ارائه می دهند. پس اگر درس مورد نظر شما ارائه نشده به مرکزتان مراجعه کنید و درخواست ارائه درس مورد نظر را بدهید و اگر درخواست زیاد باشد آن درس را ارائه می دهند. احتمال ارائه شدن برخی از دروس در حذف و اضافه وجود دارد.

۳- رعایت نکردن پیش نیازها و اخذ ۲۴ واحد درسی برای دانشجویان ترم آخری:
داشجویانی ترم آخری محسوب می شوند که حداکثر ۲۴ واحد درسی برای فارغ التحصیلی داشته باشند. این دانشجویان می توانند بدون رعایت پیش نیازها و بدون توجه به ملاک معدل ترم قبل تا سقف ۲۴ واحد اخذ کنند – درصورتی می توانند تا سقف ۲۴ واحد اخذ کنند که معدل ترم قبلشان حداقل ۱۲ باشد – این دانشجویان باید برای اخذ ۲۴ واحد حتما از طریق مرکزشان اقدام کنند.

۴- اخذ ۲ درس که در یک تاریخ و در یک ساعت امتحان آنها باشد:
دانشجویانی که می خواهند ۲ درس را اخذ کنند ولی تاریخ و ساعت آنها یکسان هستند باید برای اخذ این دروس به مرکزشان مراجعه کنند تا مرکز مورد نظر این دروس را برای آنها انتخاب واحد کنند.

۵- دریافت برنامه کلاسی:
برای دریافت برنامه کلاسی باید به سایت مرکزتان و یا به خود مرکز مورد نظر مراجعه کنید.

۶- انتخاب واحد در حذف و اضافه:
طبق اطلاعیه سایت گلستان ، دانشجویانی که موفق نشدند در زمان معین شده انتخاب واحد کنند ، می توانند در زمان حذف و اضافه اقدام به انتخاب واحد نمایند.

۷- محدودیت در حذف و اضافه:
حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودیت می باشد.

۸- حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است
دلیل این خطا این است که باید حداقل ۱۲ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

۹- سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است
این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.

۱۰- خطای عدم رعایت پیش نیاز برای برخی دروس !!!
با توجه تایید نمرات و قبول شدن دروس ، برای اخذ برخی از دروس با خطای عدم رعایت پیش نیاز مواجه می شوید که دلیل این امر احتمال بسیار زیاد مشکل سایت گلستان می باشد و برای رفع این خطا باید دروس مورد نظرتان از طرف مرکزتان انتخاب واحد شود. پس برای اخذ اینگونه دروس به مرکزتان مراجعه کنید.

۱۱- اخطار کنترل شماره ۳۴
آندسته از دانشجویانی که با اخطار کنترل شماره ۳۴ در سیستم گلستان پیام نور مواجه هستند نیز برای رفع آن باید به کارشناس رشته خود مراجعه کنند.

۱۲- پیغام وضعیت مهمان شما نا مشخص است
برای رفع این مشکل شما دو راه دارید یا به مبدا مراجعه کنید تا مهمان شما را لغو کنند یا اینکه به مقصد مراجعه کنید و به بخواهید وضعیت مهمان شما را در سیستم گلستان مشخص کنند تایید و یا رد کنند تا شما بتوانید انتخاب واحد کنید.

۱۳- نداشتن منو ثبت نام در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور
این حالت در زمان انتخاب واحد پیام نور برای دانشجویانی که بدهی شهریه دارند بوجود می آید پس برای رفع آن فرم واریز شهریه خود را از قسمت گزارش های گزارش ۱۶۳ دریافت کنید و نسبت به پرداخت بدهید خود اقدام کنید.

۱۴- کسر مبلغ شهریه از حساب شما در زمان پرداخت اینترنتی و ثبت نشدن آن در سایت گلستان
قابل توجه دانشجویانی که شهریه خود را به صورت اینترنتی پرداخت کرده اند و پول از حساب آنها کسر شده است:

دانشجویان عزیزی که اقدام به پرداخت شهریه به صورت اینترنتی و از طریق سایت کرده اند و وجه شهریه از حساب بانکی آنها کسر شده ولی در سیستم گلستان ثبت نشده است ، دقت داشته باشند:
۱- به قسمت “پرداخت های الکترونیکی دانشجو” مراجعه کنید.
۲- در قمست “پاسخ بانک” نوشته شده است ” نامشخص است” ، بر روی هر سطر که نوشته شده “نامشخص است” کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود.
۳- بعد از باز شدن صفحه جدید صبر کنید تا پاسخ بانک به رنگ قرمز در پایین صفحه نمایش داده شود و سپس بر روی گزینه “بازگشت به سیستم گلستان” کلیک کنید تا مجددا به سایت گلستان باز گردید.
۴- وقتی که به صورت کامل به صورت گلستان بازگشت داده شدید در قمست “پاسخ بانک” مجددا با نوشته های “نامشخص است” یا “خطا در تراکنش” یا “تراکنش خرید هنوز نهایی نشده است” یا “تراکنش موفق” رو به رو خواهید شد که فقط در صورتی وجه شما در سیستم ثبت می شود که قسمت بانک به “تراکنش موفق” تغییر وضعیت داده باشد.

۵- دقت داشته باشید امروز تمام تراکنش های موفق توسط بانک ثبت شده است. پس همین امروز مراحل بالا رو برای هر سطر پرداختی انجام بدید تا اگر وجهی از شما کسر شده است در سیستم گلستان ثبت شود و شهریه شما در گزارش ۱۶۳ (فرم واریز شهریه) ۰ شود تا بتوانید اقدام به انتخاب واحد کنید.

۱۵-تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی
کلیه دانشجویان موظف به تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی خود (اعم از کد ملی، شماره شناسنامه و …) میباشد لذا دانشجویان نسبت به تایید اطلاعات اصلی خود از مسیر زیر اقدام نمایید در غیر اینصورت قادر به انتخاب واحد نمی باشند:
آموزش –> دانشجو –> مشخصات دانشجو –> تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو
تذکر: پس از تکمیل اطلاعات، گزینه “اطلاعات فوق مورد تایید اینجانب می باشد“ را به “بله“ تبدیل نموده سپس گزینه بررسی و اعمال تغییرات را انتخاب نمایید.

۱۶- نمرات اعلام نشده و معدل ترمی که مشخص نیست!!
به دلیل اینکه برخی نمرات هنوز اعلام نشده است و زمان میبرد تا نمرات اعلام شوند ، مخصوصا دروسی که قسمت تشریحی داشته اند ، و همچنین معدل ترمی که مشخص نیست ، فعلا بر اساس آنچه خودتان از نمراتتان می دانید انتخاب واحد کنید و بعد که نمرات اعلام می شود در زمان حذف و اضافه ، انتخاب واحد خود را اصلاح کنید.

با مراجعه به سایت گلستان پیام نور می توانید از تاریخ و ساعت دقیق مراجعه خود به سایت گلستان برای انتخاب واحد مطلع شوید.
مدت زمان انتخاب واحد هر دانشجو ۷۲ ساعت بعد از زمان تعیین شده برای دانشجو می باشد

کلیه دانشجویان موظف به تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی خود (اعم از کد ملی، شماره شناسنامه و …) میباشد لذا دانشجویان نسبت به تایید اطلاعات اصلی خود از مسیر زیر اقدام نمایید در غیر اینصورت قادر به انتخاب واحد نیستند:
آموزش > دانشجو > مشخصات دانشجو > تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو

نمرات اعلام نشده و معدل ترمی که مشخص نیست!!
به دلیل اینکه برخی نمرات هنوز اعلام نشده است و زمان میبرد تا نمرات اعلام شوند ، مخصوصا دروسی که قسمت تشریحی داشته اند ، و همچنین معدل ترمی که مشخص نیست ، فعلا بر اساس آنچه خودتان از نمراتتان می دانید انتخاب واحد کنید و بعد که نمرات اعلام شد در زمان حذف و اضافه ، انتخاب واحد خود را اصلاح کنید.

اطلاعیه مهم در مورد تعداد واحد قابل اخذ در نیمسال دوم ۹۳-۹۲ پیام نور:
حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم جدید بر اساس جدیدترین آیین نامه دانشگاه پیام نور طبق جدول زیر انجام می شود.

* دانشجویان عزیز ملاک انتخاب واحد شما معدل ترمی نیمسال اول ۹۳-۹۲ می باشد.

* دانشجویانی که به هر دلیل ( اعم از مرخصی تحصیلی – عدم حضور در کل امتحانات ترم قبل و … ) فاقد معدل ترم قبل می باشند , انتخاب واحد خود را بر اساس معدل آخرین ترم تحصیلی خود انجام دهند.

* بر اساس آیین نامه جدید دانشگاه ، دانشجویان ترم آخر بشرط فراغت از تحصیل اگر معدل ترم قبلشان (نیمسال اول ۹۳-۹۲) حداقل ۱۲ باشد می تواند تا حداکثر ۲۴ واحد درسی اخد نماید.

* حداقل واحد قابل اخذ در هر ترم طبق آیین نامه جدید نباید کمتر از ۱۲ واحد درسی باشد (به جز در ترم آخر) به جز در مواردی موجه و خارج از اراده دانشجو که با موافقت کارشناس رشته می توانید کمتر از ۱۲ واحد اخذ نمایید.

* در صورتی که نمرات دانشجویی در نیمسال قبل قطعی نشده باشد ، دانشجو باید ضمن پیگیری جهت قطعی شدن نمره خود ، با محاسبه دستی معدل ، نسبت به انتخاب واحد با معیارهای مذکور اقدام نماید .

* چنانچه دانشجو به هر دلیلی (سهوا و یا باز بودت سایت به علت بروز شدن و … ) ، بیشتر از حد مجاز انتخاب واحد نماید و یا پیش نیازها را رعایت نکند ، در این صورت واحدهای مازاد و عدم رعایت پیش نیاز پذیرفته نمی شود ، ضمن اینکه دانشجو شهریه را از دست می دهد .
تبصره : چنانچه دانشجویی درس پیشنیاز را یک بار مردود شده باشد ، می تواند آن درس را با درس بعدی (پس نیاز) به طور همزمان انتخاب نماید . در این صورت چنانچه دانشجو درس پس نیاز را گذرانده ولی درس پیش نیاز را مردود شود ، درس پس نیاز پذیرفته می شود اما باید بلافاصله در نیمسال بعدی ، درس پیش نیاز را تا دریافت نمره قبولی انتخاب نماید .

* چنانچه برای دانشجویان نیمسال آخردرس یا دروسی ارائه نشده باشد ، این افراد بایستی در زمان انتخاب واحد نسبت به انتخاب واحدهای ارائه شده اقدام نموده و سپس با مراجعه به کارشناس رشته تقاضای خود را برای ارائه دروس باقیمانده بدهند تا در زمان حذف و اضافه نسبت به ارائه آنها اقدام گردد .

* دانشجویانی که فقط ۲ درس نظری باقیمانده جهت اتمام تحصیلات کارشناسی دارند ، نیازی به انتخاب واحد ندارند .
این افراد با مراجعه به کارشناس رشته خود ، نسبت به دریافت فرم تکدرس اقدام نمایند.

نکات مهم در خصوص انتخاب واحد دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد

۱- حداکثر واحد انتخابی این دانشجویان ۱۴ و حداقل ۵ واحد می باشد .
۲- تکدرس فقط به دانشجویان شیوه آموزش محور که تنها یک درس نظری باقیمانده دارند تعلق می گیرد .
۳- دانشجویان می توانند فقط یک درس (بجز درس روش تحقیق) را با پایان نامه اخذ نمایند .
۴- دانشجو بایستی تا زمان دفاع ، درس پایان نامه را در زمان انتخاب واحد هر نیمسال ، در سیستم گلستان انتخاب نماید ، در غیر اینصورت عدم مراجعه تلقی خواهد شد .
۵- انتخاب واحد و رعایت پیش نیاز بر اساس برنامه ارائه دروس و ورودی هر رشته الزامی می باشد .

توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد با خطاهای زیر مواجه شوید:

حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است
دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است
این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.

پیغام وضعیت مهمان شما نا مشخص است
برای رفع این مشکل شما دو راه دارید یا به مبدا مراجعه کنید تا مهمان شما را لغو کنند یا اینکه به مقصد مراجعه کنید و به بخواهید وضعیت مهمان شما را در سیستم گلستان مشخص کنند تایید و یا رد کنند تا شما بتوانید انتخاب واحد کنید.

انتخاب ۲ درس که امتحان آنها در یک روز و یک ساعت برگزار می شود
این امکان در حال حاضر فقط برای دانشجویان ترم آخر وجود دارد که این دسته از دانشجویان باید حتما ترم آخر بدون آنها در سیستم ثبت شده باشد تا این امکان را داشته باشند.
سایر دانشجویان اگر کارشناس رشته آنها اجازه دهد می توانند از این امکان استفاده کنند.

اخطار های سیستم گلستان کنترل شماره ۳۴ و کد ۴
برای برطرف کردن اخطار کنترل شماره ۳۴ در سیستم گلستان پیام نور به کارشناس رشته خود مراجعه کنید
کد ۴ : شما فقط یک درس معارف در هر ترم می توانید انتخاب کنید.

نداشتن منو ثبت نام در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور
این حالت در زمان انتخاب واحد پیام نور برای دانشجویانی که بدهی شهریه دارند بوجود می آید پس برای رفع آن فرم واریز شهریه خود را از قسمت گزارش های گزارش ۱۶۳ دریافت کنید و نسبت به پرداخت بدهید خود اقدام کنید

نکته : در پرداختهای غیرحضوری (الکترونیکی) بلافاصله بعد از پرداخت موفق ، شهریه واریزی در سایت گلستان ثبت و فرم واریز شهریه ۰ می شود.همچنین در قسمت پرداختهای الکترونیکی مشخصات پرداختی (شماره تراکنش و تاریخ تراکنش پرداختی) ثبت می شود.

دقت داشته باشید همانند سابق نیز پرداخت به صورت حضوری در بانک و پرکردن فیش های بانکی نیز امکان پذیر می باشد.

آموزش تصویری به صورت فایل پی دی اف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش تصویری به صورت فایل عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

۱- انتخاب واحد بر اساس نوبت دهی در سایت گلستان انجام خواهد شد،لذا توصیه می شود دانشجویان با ورود به سایت گلستان از زمان دقیق انتخاب واحد خود مطلع شوند.

۲- تاریخ حذف و اضافه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۲ لغایت ۵ اسفندماه ۱۳۹۲ خواهد بود.

۳- به دانشجویان توصیه می شود قبل از انتخاب دروس خود،ابتدا از سر فصل دروس رشته خود و نیز منابع درسی آگاهی کامل حاصل نمایند.( موکدا به دانشجویان توصیه می شود چنانچه کتابهای درسی خود را از دانشجویان ترمهای قبل تهیه می کنند حتما آنها را با وضعیت منابع درسی رشته خود تطبیق دهند.)

۴- مسئولیت عدم رعایت پیشنیاز و سقف واحد حتی در صورتی که سیستم به دانشجو اخطار ندهد به عهده دانشجو می باشد و دانشجویان موظف به رعایت آن هستند.و دانشجویان ملزم به رعایت این بند می باشند. (پیش نیاز ها و هم نیاز ها در قسمت لیست ارائه دروس ذکر شده اند)
*دانشجویان ترم آخر بشرط فراغت از تحصیل می توانند بدون رعایت پیش نیاز ها و هم نیاز ها انتخاب واحد نمایند.

۵- دانشجویانی که سنوات تحصیلی آنان به پایان رسیده حق انتخاب واحد ندارند و برای تعیین تکلیف خود به کارشناس رشته مراجعه نمایند.

۶- با توجه به تغییرات پیش آمده در دروس عمومی،دانشجویان قبل از انتخاب دروس عمومی لیست و شرایط این دروس را از قسمت زیر دقیقا مطالعه نمایند.

دروس عمومی و معارف اسلامی در پنج گرایش و با عناوین درسی زیر اعلام می گردد.
ضمنا” توضیحات لازم در خصوص انتخاب واحد ها در فایل مورد نظر درج گردید است.
همچنین توجه داشته باشید لیست دروس عمومی زیر هم برای گروه های تجمیع و هم برای گروه های سنتی می باشد.

لیست دروس معارفی و عمومی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ پیام نور به صورت فایل پی دی اف
لیست دروس معارفی و عمومی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ پیام نور به صورت فایل عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکــــــــــات مهــــــــــــم :
* از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ کلیه دانشجویان موظف به گذراندن درس جدید “دانش خانواده و جمعیت” می باشند. درسی ۲ واحدی که طبق بخشنامه وزارت علوم برای کلیه دانشگاه ها و رشته ها جایگزین درس “جمعیت تنظیم خانواده” شده است.
دانشجویانی که موفق به گذراندن درس “جمعیت تنظیم و خانواده” شده اند ، نیاز به اخذ درس “دانش خانواده و جمعیت” را ندارند.

* انتخاب درس از گروه معارف : دانشجویان در یک نیمسال تحصیلی فقط حق انتخاب یک عنوان درسی (۲ واحدی) از گروه معارف را دارند. (به جز در ترم آخر)

* یادآور میشویم درس آشنایی با دفاع مقدس دیگر جز دروس عمومی و معارفی نیست.بر اساس بخشنامه جدید سازمان مرکزی ، درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور از نیمسال دوم ۹۲-۹۱ ، اختیاری شد.

۷- دانشجویانی که بدهی شهریه دارند ، منوهای ثبت نام برایشان غیرفعال می باشد و امکان انتخاب واحد ندارد. بعد از واریز شهریه ۴۸ الی ۷۲ ساعت زمان لازم است تا منوهای ثبت نام برایشان فعال شود.

راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای انتخاب واحد باید به طریقه زیر عمل کرد:

سرور اصلی سیستم گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرور شماره ۱ سیستم گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرور شماره ۲ سیستم گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به سایت reg.pnu.ac.ir بروید ( توجه داشته باشید دسترسی به سایت انتخاب واحد گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر – مرورگر اصلی ویندوز – امکان پذیر می باشد)

- پس از مشاهده صفحه ورود به سیستم نام و کلمه عبور خود را به صورت زیر وارد نمایید:
* نام عبور : ۹ رقم اول شماره دانشجویی
* کلمه عبور : شماره شناسنامه (اگر رمز خود را تاکنون تغییر نداده اید)
تذکر : در صورت عدم ثبت شماره شناسنامه کلمه عبور برابر نام عبور خواهد بود.

۱- نحوه اطلاع از تاریخ دقیق ثبت انتخاب واحد:
کلیه دانشجویان گرامی می توانند برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام خود پس از ورود به پروفایل خود در سیستم گلستان , با کلیک برروی گزینه ( ثبت نام >عملیات ثبت نام >ثبت نام اصلی ) از تاریخ ثبت نام خود مطلع شوند در صورتیکه زمان ثبت نام دانشجو فرا نرسیده باشد پس از ورود دانشجو به فرم ثبت نام زمان ثبت نام به صورت خطا به دانشجو اعلام می گردد.

۲-نحوه ثبت نام:
دانشجو می توانید پس ازورود به سیستم با طی مسیر زیر نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نماید:
ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

الف) انتخاب درس از جدول پایین فرم : در این جدول لیست دروس ارائه شده توسط مرکز با توجه به رشته دانشجو نمایش می یابد.برای انتخاب یک درس کافی است برروی درس در جدول پایین فرم کلیک کنید تا درس به جدول بالای فرم منتقل وانتخاب شود .

ب) بررسی وضعیت دروس انتخابی: برای بررسی وضعیت دروس انتخابی می توانید از کلید« بررسی تغییرات» در پایین فرم استفاده کنید.در صورت وجود هر گونه خطا در درخواست دانشجو نظیر تداخل امتحانی و نظایرآن هیچ کدام از دروس قابل ثبت نخواهد بود.

ت) ثبت دروس با استفاده از کلید «اعمال تغییرات» ثبت دروس با استفاده از کلید «اعمال تغییرات»پس از انتخاب و بررسی دروس می توانید نسبت به ثبت دروس در دست ثبت نام با کلیک بر روی کلید اعمال تغییرات اقدام نمایید.

ج) رعایت سقف انتخاب واحد و پیش نیاز وهم نیاز رعایت سقف انتخاب واحد و پیش نیاز وهم نیاز براساس برنامه ۸ ترمه رشته مربوطه الزامی و عدم رعایت در این موارد موجب حذف درس از انتهای برگه انتخاب واحد وحتی در زمان فراغت از تحصیل خواهد شد.

د) انتخاب دروس باید بر اساس کد درس ،رشته و گروه مربوطه انجام شود واخذ درسی خارج از این موارد قابل پذیرش نخواهد بود.

تــــــــــــــــــذکــــ ــــــــــــرات مهـــــــــــــــــم:
توجه۱: عدم کلیک بر روی گزینه «اعمال تغییرات » به منزله حذف انتخاب واحد است.

توجه۲: وجود خطا برای یک یا چند درس مانع ثبت سایر دروس است. بنابراین لازم است در صورت وجود خطا دروس خطا دار را حذف و سایر دروس را ثبت کنند.
مراحل۲٫۱ به طور متوالی و چندین بار برای هر دانشجو قابل انجام است،بنابراین به دانشجویان گرامی پیشنهاد می گردد ابتدا نسبت به ثبت دروس بدون اشکال خود اقدام نموده و سپس وضعیت سایر دروس خود را مشخص کنند.

لطفا همه ی دانشجویان این پست رو با دقت مطالعه کنند :n01:

M £ H D I
17-01-2014, 13:26
سلام
دوستان با چی باید وارد این سیستم گلستان شد ؟
شماره دانشجویی ش.ش میزنم میگه اشتباست
با شماره داوطلبی و شماره شناسنامه هم میزنم میگه اشتباست

سلام

- پس از مشاهده صفحه ورود به سیستم نام و کلمه عبور خود را به صورت زیر وارد نمایید:

* نام عبور : ۹ رقم اول شماره دانشجویی
* کلمه عبور : شماره شناسنامه (اگر رمز خود را تاکنون تغییر نداده اید)
تذکر : در صورت عدم ثبت شماره شناسنامه کلمه عبور برابر نام عبور خواهد بود.

sasan.69
17-01-2014, 17:06
درباره پرداخت شهریه ثابت تصمیمی گرفته نشد؟(فردا نوبت انتخاب واحدمه)

M £ H D I
17-01-2014, 19:15
درباره پرداخت شهریه ثابت تصمیمی گرفته نشد؟(فردا نوبت انتخاب واحدمه)

تا به الان، شهریه ثابت رو نیاز نیست پرداخت کنیم ...

M £ H D I
17-01-2014, 20:11
در حال حاضر سیستم گلستان برای انتخاب واحد و پرداخت شهریه با مشکل مواجه است. لطفا صبور باشید تا مشکل برطرف شود

hosseincode2008
17-01-2014, 22:57
دوستان من شنیدم این درس دانش جمعیت و خانواده رو باید ترم آخر پاس کرد. درسته یا من این ترم که ترم 6 هستم میتونم برش دارم؟

M £ H D I
17-01-2014, 22:59
دوستان من شنیدم این درس دانش جمعیت و خانواده رو باید ترم آخر پاس کرد. درسته یا من این ترم که ترم 6 هستم میتونم برش دارم؟

میگن ترم آخر باید ورداری .. ولی اگه ترم 6 هم ورداری مشکلی پیش نمیاد ..
من خودم ترم 2 پاس کردم :n02:

ملا نصرالدین
18-01-2014, 08:49
دوستان این سایت گلستان پس کی درست میشه؟

Hidden-Hunter
18-01-2014, 09:10
در حال حاضر سیستم گلستان برای انتخاب واحد و پرداخت شهریه با مشکل مواجه است. لطفا صبور باشید تا مشکل برطرف شود

تو باید یه پولی از پیام نور بگیری ! یا میگیری ؟؟:n09:

میگم مهدی من شناسه پرداخت رو که الان دارم برای پرداخت شهریه ترم پیش باید برم بانک صادرات و از خودپرداز پرداخت کنم و اینکه حتما باید کارتم از صادرات باشه ؟؟

و الان 385هزار تومن بده کار هستم و باید شهریه ترم جدید هم پرداخت کنم ؟

Hidden-Hunter
18-01-2014, 11:06
سلام

من الان با خودپرداز پرداخت کردم / تا کی منو من فعال میشه؟

ittools
18-01-2014, 11:55
تو باید یه پولی از پیام نور بگیری ! یا میگیری ؟؟:n09:

:n02:

سلام

من الان با خودپرداز پرداخت کردم / تا کی منو من فعال میشه؟

من هر موقع پرداخت میکنم یه ساعت بیشتر وقت نمیبره البته اینم در نظر داشته باشید که الان حجم پرداختی ها زیاده ممکنه 1 - 72 ساعت طول بکشه