PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46

mortezaabbasi
22-10-2013, 14:30
سلام به همه ی فرهیختگان من در یک اداره ی دولتی شاغل هستم و علاقه ی زیادی به خوندن رشته های مرتبط با پزشکی و در کل،زیست شناسی دارم.به دلیل بحران اشتغال و اوضاع بد اقتصادی،انصراف دادن از کارم و رفتن به دانشگاه برای خوندن رشته ی مورد علاقه(البته در صورت قبولی!) کار عاقلانه ای نیست،برای همین تصمیم گرفتم در دانشگاه پیام نور،در رشته ی زیست شناسی ادامه تحصیل بدم ولی متاسفانه وقتی نگاهی به چارت دروس رشته انداختم دیدم که ای دل غافل! کلی واحد عملی و دروس آزمایشگاهی داره. حالا سوالم از دوستان این هست: با توجه به اینکه بنده شاغلم(تا ساعت 2 سر کار هستم) و شرکت در کلاس های عملی دانشگاه پیام نور اجباریه،به نظر شما برای من،زیست شناسی پیام نور خوبه؟ اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره ممنون میشم در اختیارم قرار بده. با تشکر

sasan.69
25-10-2013, 03:38
کلا چند واحد اختیاری باید پاس کرد؟(روانشناسی)

ittools
25-10-2013, 12:27
کلا چند واحد اختیاری باید پاس کرد؟(روانشناسی)

از این بخش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارائه دروس رشته خودتون رو دانلود کنید تو بخش دروس اختیاری تعداد واحد + کل دروس اختیاری رو نوشته

M £ H D I
25-10-2013, 15:38
سلام به همه ی فرهیختگان من در یک اداره ی دولتی شاغل هستم و علاقه ی زیادی به خوندن رشته های مرتبط با پزشکی و در کل،زیست شناسی دارم.به دلیل بحران اشتغال و اوضاع بد اقتصادی،انصراف دادن از کارم و رفتن به دانشگاه برای خوندن رشته ی مورد علاقه(البته در صورت قبولی!) کار عاقلانه ای نیست،برای همین تصمیم گرفتم در دانشگاه پیام نور،در رشته ی زیست شناسی ادامه تحصیل بدم ولی متاسفانه وقتی نگاهی به چارت دروس رشته انداختم دیدم که ای دل غافل! کلی واحد عملی و دروس آزمایشگاهی داره. حالا سوالم از دوستان این هست: با توجه به اینکه بنده شاغلم(تا ساعت 2 سر کار هستم) و شرکت در کلاس های عملی دانشگاه پیام نور اجباریه،به نظر شما برای من،زیست شناسی پیام نور خوبه؟ اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره ممنون میشم در اختیارم قرار بده. با تشکر

سلام جناب
مهمترین فاکتور برای انتخاب رشته ، علاقه است ....
با توجه به علاقه ای که به این رشته داری ، بنده همین رشته رو پیشنهاد میکنم ...
درمورد واحدهای عملی و آزمایشگاهی : میتونید یک جلسه برید سر کلاس و با استاد مربوطه صحبت کنید ، مطمئنا ایشون هم با شما در این زمینه راه میان و یه راهی جلو پاتون میزارن ( به عنوان مثال دادن چند صفحه تحقیق علمی ، به جای حضور در کلاس ) و ...

موفق باشید.

sasan.69
25-10-2013, 17:12
از این بخش :

ارائه دروس رشته خودتون رو دانلود کنید تو بخش دروس اختیاری تعداد واحد + کل دروس اختیاری رو نوشته
ممنونم از شما من این ترم اسیب اجتماعی که اختیاریه برداشتم که 9واحد رو تکمیل میکنه یعنی نیازی نیست ترم اخر دفاع مقدس رو بردارم؟(جدیدا اختیاری شده)

M £ H D I
25-10-2013, 20:57
ممنونم از شما من این ترم اسیب اجتماعی که اختیاریه برداشتم که 9واحد رو تکمیل میکنه یعنی نیازی نیست ترم اخر دفاع مقدس رو بردارم؟(جدیدا اختیاری شده)

نیازی نیست .....

M £ H D I
27-10-2013, 23:29
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دانشجویان متقاضی در دو گروه مردان و زنان متاهل برای شرکت در این سفر می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی ستاد حج و زیارت دانشجویی به نشانی labbayk.com برای ثبت‌نام اقدام کنند.

ثبت‌نام دانشجویان برای سفر به حج عمره تا روز چهارشنبه ۱۵ آبان‌ ادامه دارد و تاکنون ۱۷ هزار ظرفیت برای عمره دانشجویی سال ۹۲ در نظر گرفته شده که از این تعداد حدود ۲ هزار سهمیه به اساتید تعلق می‌گیرد.

ثبت نام عمره دانشجویی از امروز، ۵ آبان به مدت ۱۰ روز آغاز شده و تا ۱۵ آبان ادامه خواهد داشت.

سامانه ثبت نام عمره و عتبات دانشگاهیان کشور – ثبت نام سال ۹۲ – کلیک کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قرعه‌کشی برای انتخاب نهایی عمره‌گذاران دانشجویی سال ۹۲ در روزهای ۱۹ و ۲۰ آبان انجام می‌شود و دانشجویان ثبت‌نام‌کننده می‌توانند برای مشاهده نتایج نهایی قرعه‌کشی به سایت ستاد حج و زیارت دانشجویی مراجعه کنند.
زمان پیشنهادی اعزامی ستاد، اوایل اسفند عنوان شد و به احتمال قوی ابتدای اسفند اعزام ها آغاز شده و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
مبلغ ثبت نام توسط سازمان حج مشخص می شود و ستاد عمره در این قضیه دخالتی ندارد ولی بعد از مشخص شدن مبلغ، ستاد عمره دانشجویی سعی خواهد کرد با فراهم کردن تسهیلات تخفیف هایی را ایجاد کند.​

rezarrrr
28-10-2013, 11:09
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده
2 هفته پیش رفتم واحد اموزش برای این که برنامه کلاس ها رو که رو هم افتاده بود رو درست کنن طرف برگه انتخاب واحدم رو گرفت که از رو اون درستش کنه
الان بعد 2 هفته رفتم یه پرینت از رو انتخاب واحدم بگیرم که دیدم به جای آمار 1 برام آمار 2 رو زده
رفتم واحد اموزش بعد کلی تهمت زدن به من گفتن شاید بتونن یه کاریش بکنن و اون برگه رو هم گرفتن گفتن خوش اومدی
به نظرتون میتونن کاری بکنن؟مشکلی که خودشون برام ایجاد کردن رو گردن نمیگیرن من هم سندی ندارم که راست میگم:n03:

M £ H D I
28-10-2013, 12:51
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده
2 هفته پیش رفتم واحد اموزش برای این که برنامه کلاس ها رو که رو هم افتاده بود رو درست کنن طرف برگه انتخاب واحدم رو گرفت که از رو اون درستش کنه
الان بعد 2 هفته رفتم یه پرینت از رو انتخاب واحدم بگیرم که دیدم به جای آمار 1 برام آمار 2 رو زده
رفتم واحد اموزش بعد کلی تهمت زدن به من گفتن شاید بتونن یه کاریش بکنن و اون برگه رو هم گرفتن گفتن خوش اومدی
به نظرتون میتونن کاری بکنن؟مشکلی که خودشون برام ایجاد کردن رو گردن نمیگیرن من هم سندی ندارم که راست میگم:n03:

سلام
میشه بیشتر توضیح بدی؟
چطوری برات آمار2 رو ورداشته؟ آمار 1 رو ترم قبلی افتادی؟ الان همزمان باهم ورداشته یا فقط آمار2؟

M £ H D I
28-10-2013, 12:53
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : هفدهمین دوره ازدواج دانشجویی، همراه با سفر زیارتی – آموزشی به مشهد مقدس به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار می شود و در این دوره جشنواره‌ها و مسابقات فرهنگی مختلفی نیز برای زوج های دانشجو برگزار خواهد شد.

مدت ثبت نام از اول آبان ماه به مدت ۲۰ روز خواهد بود و این دوره ازدواج دانشجویی شامل زوج هایی است که تاریخ عقد آنها از ۱ مهر ۱۳۹۱ تا ۳۰ مهر ۱۳۹۲ است.

تاریخ ثبت نام از ۱ آبان ماه ۹۲ لغایت ۲۰ آبان ماه ۹۲ خواهد بود.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند از امروز چهارشنبه اول آبان ماه به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به نشانی nahad.ir مراجعه کنند.

ویژه برنامه های این دوره:
۱- سفرهای زیارتی مشهد مقدس (همسفر تا بهشت)
۲- برگزاری کارگاه های آموزشی در دانشگاه های سراسر کشور
۳- اجرای برنامه های متعدد و متنوع فرهنگی و مسابقات کتابخوانی

ittools
28-10-2013, 15:03
برای چی دست به ترکیب واحد ها زده ؟ خوب برای تغییر برنامه کلاسی که لازم نبوده ترکیب واحد ها رو تغییر بده ! :n13:
شما باید با واحد برنامه ریزی کلاس ها صحبت میکردی یا حتی با خود استاد
مطمئنا گردن نمیگیرن حتی اگر ثابت کنی !

rezarrrr
28-10-2013, 21:00
سلام
میشه بیشتر توضیح بدی؟
چطوری برات آمار2 رو ورداشته؟ آمار 1 رو ترم قبلی افتادی؟ الان همزمان باهم ورداشته یا فقط آمار2؟
سلامآمار 1 رو برای اولین بار بود برداشته بودم
به جای آمار 1 زده امار2
بهشون میگم من که 1 رو تا حالا برنداشته بودم چطوری آمار 2 رو بخوام خودم بردارم حتما مشکل از سیستم شماست برگشته میگه نه این امکان نداره

rezarrrr
28-10-2013, 21:04
برای چی دست به ترکیب واحد ها زده ؟ خوب برای تغییر برنامه کلاسی که لازم نبوده ترکیب واحد ها رو تغییر بده ! :n13:
شما باید با واحد برنامه ریزی کلاس ها صحبت میکردی یا حتی با خود استاد
مطمئنا گردن نمیگیرن حتی اگر ثابت کنی !
اون یارو میگه کار من نیست
گفتم بگرد برگه منو پیدا کن من که دروغ نمیگم
خودشون هم میدونن من دروغ نمیگم ولی اینطور وانمود میکنن

M £ H D I
28-10-2013, 21:43
سلامآمار 1 رو برای اولین بار بود برداشته بودم
به جای آمار 1 زده امار2
بهشون میگم من که 1 رو تا حالا برنداشته بودم چطوری آمار 2 رو بخوام خودم بردارم حتما مشکل از سیستم شماست برگشته میگه نه این امکان نداره

عجب بی منطقی بوده یارو .... همین قضیه برای یکی از دوستام اتفاق افتاد ، زمانی که گزارش 428 رو پرینت گرفت ، متوجه شد که یکی از درسهاش به اشتباه توسط یکی از مسئولین رشته حذف شده ،متاسفانه هیچ کاری نتونست بکنه ... شما هم اگه براتون مقدوره این درس رو پاس کنید و ترم بعد آمار 1 رو با هماهنگی دانشگاه وردارید....

inmanam
29-10-2013, 08:06
سلام دوستان.
من ورودی جدیدم.
من ثبت‌نام غیرحضوری و حضوری رو انجام دادم و شهریه ثابت رو پرداخت کردم و طبق دروس خود دانشگاه انتخاب واحد کردم.
اما الان که وارد گلستان میشم، توی قسمت «اطلاعات جامع دانشجو» وضعیتم رو زده: «در حال ثبت‌نام»!!
هیچ جایی از گلستان هم ساعت کلاس یا درس‌های گرفته شدم نیست... ولی توی همین «اطلاعات جامع دانشجو» وقتی روی دکمه‌ی وضعیت ثبت نام کلیک می‌کنم، واحدهای گرفته شدم میاد و وضعیت واحد ها رو هم می‌زنه «ثبت نهایی»... ولی تعداد واحد اخذ شده رو زده صفر!

خواهش می‌کنم کمکم کنید...
،

mili_k
29-10-2013, 10:37
سلام دوستان.
من ورودی جدیدم.
من ثبت‌نام غیرحضوری و حضوری رو انجام دادم و شهریه ثابت رو پرداخت کردم و طبق دروس خود دانشگاه انتخاب واحد کردم.
اما الان که وارد گلستان میشم، توی قسمت «اطلاعات جامع دانشجو» وضعیتم رو زده: «در حال ثبت‌نام»!!
هیچ جایی از گلستان هم ساعت کلاس یا درس‌های گرفته شدم نیست... ولی توی همین «اطلاعات جامع دانشجو» وقتی روی دکمه‌ی وضعیت ثبت نام کلیک می‌کنم، واحدهای گرفته شدم میاد و وضعیت واحد ها رو هم می‌زنه «ثبت نهایی»... ولی تعداد واحد اخذ شده رو زده صفر!

خواهش می‌کنم کمکم کنید...
،

نگران نباشید واسه همه اینطوره

ضمنا کلاسا شروع شده ، بهتره شرکت کنید

PNUNA.COM
29-10-2013, 17:46
تغییر زمان ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال ۹۲ دانشگاه پیام نور به اواخر آذرماه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال 92 دانشگاه پیام نور به اواخر آذرماه موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : بر اساس خبر منتشر شده از سوی سخنگوی سازمان سنجش مبنی بر « آبان ماه ۹۲ ، ثبت نام دوره بعدی بدون آزمون دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) » ، تاریخ ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال ۹۲ دانشگاه پیام نور از آبان ماه به اواخر آذرماه ۱۳۹۲ موکول شد.

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز تکمیل ظرفیت کنکور ۹۲ از امروز، گفت: نظر به اینکه بعضی از دانشگاه‌ها و موسسات پس از اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۲ علاوه بر ظرفیت‌های مندرج در دفترچه‌های راهنمای رشته‌های تحصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لی دفترچه شماره ۲ برای پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت کرده‌اند یا متقاضی تکمیل ظرفیت در برخی رشته‌ها هستند، زمانی برای تکمیل ظرفیت این دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است.

توکلی در ادامه خاطرنشان کرد:‌برای تکمیل ظرفیت مربوط به رشته‌‌های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی، اطلاعیه لازم توسط سازمان سنجش در اواخر آذرماه منتشر می‌شود که زمان دقیق انتشار این اطلاعیه‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تصریح کرد: فهرست اسامی تمام پذیرفته شدگان مرحله تکمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل ظرفیت اواخر دی ماه ۹۲ اعلام می‌شود.

پیام نورنا : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زمان ثبت نام دوره بعدی بدون آزمون دانشگاه پیام نور نیز در همان اواخر آذرماه تا اوایل دی ماه انجام خواهد بود. هنوز تاریخ دقیقی برای ثبت نام اعلام نشده است.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) * برای اطلاع از آخرین و مهمترین اخبار دانشگاه پیام نور در « خبرنامه سایت پیام نورنا » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عضو شوید تا جدیدترین و مهمترین خبرهای دانشگاه پیام نور به ایمیل شما ارسال گردد.

rezarrrr
30-10-2013, 11:17
سلام دوستان در مورد اون جریانی تعریف کردم در مورد اینکه برداشتن جای آمار 1 برام آمار 2 زدن
امروز از دانشگاه باهام تماس گرفتن به اشتباهشون اعتراف کردن ولی گفتن تنها رئیس دانشگاه میتونه مشکلم رو حل کنه و باید براش یه نامه بنویسم
از اونجایی که دستی تو نامه اداری نوشتن ندارم گفتم دست به دامن شما دوستان بشم
گفتن بنویس که تو انتخاب واحدم اشتباهی صورت گرفته و خواهشمندم با دست توانمند خودتون این مشکل رو رفع و رجوع بفرمایید:n02:

ittools
30-10-2013, 12:09
یه توضیح مختصری در مورد مشکل و نحوه ایجاد مینویسی ( البته دقت کن که بخش آموزش رو اصلا متهم نکنی مثلا مینویسی که اشتباها این مشکل به وجود اومده ) بعد با لحن خواهش ازش تقاضا میکنی که واحد ها تغییر کنن شماره دانشجویی و اسم هم فراموش نشه :n02:

PNUNA.COM
30-10-2013, 12:58
پرمخاطب ترین و پربازدیدترین مقاله سال ۲۰۱۳ ، پیام نوری شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d9%84-20.html)
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دو مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور شیراز جزء پرمخاطب ترین مقالات سال 2013 شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : مقاله مهناز پروانه نژاد شیرازی عضو هیئت علمی و دانشیار رشته زمین شناسی (گرایش چینه شناسی و فسیل شناسی) دانشگاه پیام نور مرکز شیراز،به عنوان پرمخاطب ترین مقاله سال ۲۰۱۳ معرفی شد. این دو مقاله که در یکی از مجلات بین المللی (ISI) به چاپ رسیده است بنا به اعلام آن مجله ، یکی بیش از ۷۰۵ مرتبه و دیگری ۴۲۰ مرتبه توسط متخصصین رشته مربوطه دانلود شده است. در مقاله اول به بررسی اوربیتولین های کرتاسه زیرین در جنوب غرب ایران (زاگرس، شیراز) پرداخته شده است که نتیجه آن معرفی بیوزوناسیون متفاوت با بیوزونهای قبلی همراه با گسترش فسیلهای موجود می¬باشد و در مقاله دیگر به بررسی میکروفاسیس و محیط رسوبی سازند فهلیان در زاگرس پرداخته شده است، که منجر به ارائه مدل محیط رسوبی دیرینه سازند شده است.

Mohammad Yek110
01-11-2013, 16:43
سلام
قضیش چیه؟؟تاریخ ثبت نام؟؟
توی سایت پیام نور و سنجش چیزی نبود
اگه جای اشتباه تاپیک زدم لطفا منتقل بشه فقط حذف نکنید جوابشو لازم دارم
ممنون ....

M o h a m m @ d
02-11-2013, 18:28
سلام
قضیش چیه؟؟تاریخ ثبت نام؟؟
توی سایت پیام نور و سنجش چیزی نبود
اگه جای اشتباه تاپیک زدم لطفا منتقل بشه فقط حذف نکنید جوابشو لازم دارم
ممنون ....

رئيس دانشگاه خبر داد: دوره فراگير از مقطع كارشناسي پيام نور حذف شد. رئيس دانشگاه پيام نور با بيان اينكه با حذف كنكور كارشناسي از دانشگاه پيام نور، دوره فراگير نيز در اين مقطع حذف شد، گفت: دانشگاه پيام نور از اين پس در مقطع كارشناسي ناپيوسته كارداني و كارشناسي پيوسته كنكور نخواهد داشت و پذيرش دانشجو بر اساس سوابق تحصيلي و آنچه سازمان سنجش مشخص مي كند انجام مي گيرد.
به گزارش خبرنگار مهر، حسن زياري گفت: دانشگاه پيام نور در راستاي برداشتن سد كنكور و آرامش خاطر جوانان جوياي علم، توانست پس از 4 سال كار كارشناسي متخصصين، كنكور را در تمام كد رشته محل هاي خود، حذف كند.
قائم مقام وزير علوم، اظهار داشت: به اين ترتيب وعده دولت و مجلس مبني بر حذف كنكور، براي نخستين بار توسط دانشگاه پيام نور در تمامي كد رشته ها محقق شد و از اين پس كساني كه در كنكور سراسري شركت نكرده اند مي توانند از طريق دفترچه جديدي كه همراه با دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش توزيع مي شود رشته خود را انتخاب كنند.
به گفته رئيس دانشگاه پيام نور، اين دانشگاه سال گذشته موفق به حذف آزمون در 6000 رشته محل شده بود و در حال حاضر نيز توانست كنكور مقطع كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته را به طور كامل حذف كند.
زياري گفت: به اين ترتيب در فراگير سال 92 كه در مهر ماه پذيرش خواهيم داشت نيز ديگر مقطع كارشناسي نداريم و اين دوره فقط در مقطع كارشناسي ارشد فراگير برگزار مي شود.
وي خاطرنشان كرد: حذف كنكور علاوه بر حذف مخارج مالي احتمالي كه براي متقاضيان در برداشت، موجب آرامش خاطر بيشتر جوانان آينده ساز ميهن اسلامي ما خواهد شد و از اين پس آنها مي توانند با فراغ بال به تحصيل خود در دوران دبيرستان ادامه دهند و با كسب نمرات عالي امكان تحصيل در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود را فراهم كنند.

تا دی ما باید منتظر باشی خبر جدیدی بیاد

danial13
02-11-2013, 23:27
دوستان سلام
من ورودی بهمن 91 بدون کنکورم.امکان داره کنکور 93 رو شرکت کنم و دانشگاه غیر انتفاعی یا دولتی برم؟

M £ H D I
02-11-2013, 23:33
دوستان سلام
من ورودی بهمن 91 بدون کنکورم.امکان داره کنکور 93 رو شرکت کنم و دانشگاه غیر انتفاعی یا دولتی برم؟

سلام
همزمان نمیشه ظاهرا ... باید از پیام نور انصراف بدی ...

M £ H D I
03-11-2013, 10:40
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : حسن زیاری ، رئیس دانشگاه پیام نور گفت: در این دانشگاه ۱۰ هزار دانشجو به شیوه الکترونیک تحصیل می کنند که بر اساس چشم‌انداز موجود این تعداد باید به ۳۰۰ هزار دانشجو ارتقاء یابد.
وی افزود: سامانه‌های تولید منابع آموزشی، طراحی سئوال، ارسال الکترونیکی سئوال به بیش از ۵۰۰ مرکز واحد دانشگاهی با امنیت بالا، سامانه جامع آموزشی و پژوهشی برای دانشجویان و اساتید، سامانه آموزش الکترونیکی و سامانه کتابخانه مجازی به گفته رئیس دانشگاه پیام نور در این دانشگاه راه اندازی شده و هم اکنون فعال هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور درباره سامانه جامع آزمون در دانشگاه پیام نور، گفت: این سامانه شرایطی ایجاد کرده که نیازی به حضور فیزیکی اساتید برای طرح سئوال نیست، استادان می توانند در هر جایی که هستند سوال ها را طراحی کرده و از طریق وب ارسال کنند، این سئوال ها آنلاین به مراکز ارسال و چند ساعت قبل از آزمون با امنیت بالا ذخیره می شوند.
به گفته زیاری، شیوه آزمون بدون کاغذ از دو ترم پیش تاکنون در دانشگاه پیام نور اجرا می شود و از ترم آینده تمام دانشجویان بعد از آزمون می توانند نمره خود را مشاهده کنند.

Squall Leonhart
03-11-2013, 12:20
الان فراگیر کارشناسی حذف شده نحوه پذیرش به چه صورتی هست؟
همون روش فراگیر که خیلی عالی بود!

M £ H D I
03-11-2013, 14:49
الان فراگیر کارشناسی حذف شده نحوه پذیرش به چه صورتی هست؟
همون روش فراگیر که خیلی عالی بود!

بر اساس معدل ...

mili_k
03-11-2013, 15:42
کارشناسی پیام نور حذف شد ؟؟؟

M £ H D I
03-11-2013, 16:57

کارشناسی فراگیر پیام نور آره !

paranoid_android
03-11-2013, 17:44

نه دوست عزیز! حذف چرا یشه.. نحوه پذیرش تغییر پیدا کرده.. پیام نور هم ظاهرا میخواد مثل دانشگاه آزاد از این به بعد پذیرشش تو مقطع کارشناسی رو بصورت بدون کنکور و از روی معدل انجام بده..

این خبر رو لطفا بخونید:

تغییر زمان ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال ۹۲ دانشگاه پیام نور به اواخر آذرماه
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال 92 دانشگاه پیام نور به اواخر آذرماه موکول شد.
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : بر اساس خبر منتشر شده از سوی سخنگوی سازمان سنجش مبنی بر « آبان ماه ۹۲ ، ثبت نام دوره بعدی بدون آزمون دانشگاه پیام نور » ، تاریخ ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال ۹۲ دانشگاه پیام نور از آبان ماه به اواخر آذرماه ۱۳۹۲ موکول شد.
حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز تکمیل ظرفیت کنکور ۹۲ از امروز، گفت: نظر به اینکه بعضی از دانشگاه‌ها و موسسات پس از اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۲ علاوه بر ظرفیت‌های مندرج در دفترچه‌های راهنمای رشته‌های تحصیلی دفترچه شماره ۲ برای پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت کرده‌اند یا متقاضی تکمیل ظرفیت در برخی رشته‌ها هستند، زمانی برای تکمیل ظرفیت این دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است.
توکلی در ادامه خاطرنشان کرد:‌برای تکمیل ظرفیت مربوط به رشته‌‌های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی، اطلاعیه لازم توسط سازمان سنجش در اواخر آذرماه منتشر می‌شود که زمان دقیق انتشار این اطلاعیه‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تصریح کرد: فهرست اسامی تمام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت اواخر دی ماه ۹۲ اعلام می‌شود.
پیام نورنا : زمان ثبت نام دوره بعدی بدون آزمون دانشگاه پیام نور نیز در همان اواخر آذرماه تا اوایل دی ماه انجام خواهد بود. هنوز تاریخ دقیقی برای ثبت نام اعلام نشده است.

sasan.69
03-11-2013, 23:54
صحت داره که پروژه اگه از یه ترم بیشتر طول بکشه برای ترم آیندش شهریشو باید داد؟:n03:

M £ H D I
04-11-2013, 00:10
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : فرایند ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۳ در سامانه سازمان سنجش به نشانی اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آغاز شد و تا ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۲ ادامه دارد.

دانلود رایگان دفترچه راهنمای آزمون سراسری ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ (کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیستم ثبت نام آزمون سراسری ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۳ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داوطلبان امکان ثبت نام در دو رشته امتحانی (رشته امتحانی اصلی و رشته امتحانی شناور) دارند.
مبلغ ثبت نام ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده که پرداخت آن توسط کارتهای عضو شبکه شتاب و در سامانه سازمان امکانپذیر است. داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم ‌هستند ضرورت‌ دارد کد رشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌کنند و برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر ، با مبلغ ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان علاوه بر کارت اعتباری نخست خریداری کنند.

داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون چنانچه علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است ضمن اطلاع از رشته‌های امتحانی که دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آنها پذیرش می‌کنند علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۵ هزار و ۸۰۰ تومان برای دوره‌های مذکور به منظور اعلام علاقمندی، اقدام کنند.
آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و داوطلبان می توانند طی روزهای ۱۴ تا ۱۸ بهمن کارتهای ورود به جلسه خود را از سامانه سازمان سنجش دریافت کنند.

جزئیات ثبت‌نام، توزیع کارت و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۳
حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آغاز شده است.
وی افزود: داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۱۷۸ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی تاکید کرد:داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم ‌هستند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج کنند.
وی افزود:این دسته از داوطلبان باید برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر، به مبلغ ۱۷۸ هزار ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری کنند.

* ۵۸ هزار ریال برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در دوره‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام علاقه‌مندی داوطلبان به شرکت در دوره‌های دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی در این مقطع آموزشی تاکید کرد: داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون چنانچه علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است ضمن اطلاع از رشته‌های امتحانی که دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آنها پذیرش می‌کنند (مطابق مندرجات دفترچه ثبت‌نام) علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۵۸ هزار ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقمندی اقدام کنند.

* برگزاری آزمون در سه روز
توکلی با اشاره زمان برگزاری این آزمون اذعان داشت:بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون تحصیلات تکمیلی ۱۳۹۳ در روزهای چهارشنبه،پنجشنبه و جمعه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

* توزیع کارت از ۱۴ تا ۱۸ بهمن
وی با اعلام زمان توزیع کارت‌های شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ اعلام کرد:داوطلبان لازم است از روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه تا روز جمعه ۱۸ بهمن ماه بر حسب مورد و باتوجه به زمان برگزاری آزمون هرکد رشته امتحانی با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

* محل آزمون بر اساس منطقه‌بندی دفترچه راهنما
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان اذعان داشت:محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند ۳۵ تقاضانامه تعیین می‌شود لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۱ دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام کنند.

error403
06-11-2013, 15:55
معرفی به استاد یعنی چی؟ :n02:

M £ H D I
06-11-2013, 16:07
معرفی به استاد یعنی چی؟ :n02:

یعنی اینکه استاد یه منبعی برای درس مربوطه مشخص میکنه و ازتون امتحان میگیره .. جای اینکه سوال از تهران طرح شه...
معمولا زمانی مجاز به معرفی به استاد میشی که ترم اخر باشی و ۲درس براتون مونده باشه.

M £ H D I
06-11-2013, 20:42
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : تیم رباتیک دانشگاه پیام نور مرکز سنندج فعالیت خود در سال ٩١با نام هسته علمی گروه رباتیک آغاز کرد.
این تیم در مسابقات تیرماه ٩١ در گیلان که اولین حضور این گروه در مسابقات رباتیک بود با ارائه ربات مسیر‌یاب موفق به کسب مقام پنجم مسابقات شد و در مهر ماه همان سال نیز با ارائه ربات باغبان هوشمند در مسابقات شریف پاپ رتبه سوم را کسب کردند.
گروه رباتیک دانشگاه پیام نور مرکز سنندج در زمستان سال ۹۱ در مسابقات پی ان یو اپن مشهد نیز با کسب رتبه برتر در گروه ربات امدادگر توانست بار دیگر موفقیت خود را در میان برترین‌های رباتی ایران ثبت کند.
تیم رباتیک مرکز پیام نور سنندج در فروردین ٩٢ در مسابقات ایران اپن موفق به کسب مقام جهارم مسابقات شد و در آبان ماه نیز با ارائه آخرین کار خود یعنی دو ربات امدادگر زمینی و هوایی نایب قهرمان جهان شد.
این گروه توانسته در دوره آغاز به فعالیت خود سه دوره آموزشی را برای دانشجویان پیام نور مرکز سنندج برگزار کند.
سالار حسین‌پور دانشجوی کامپیوتر، سامان سیفی دانشجوی مکانیک، سینا صفایی‌پور دانشجویی صنایع و کیهان ولیه دانشجوی برق از اعضای اصلی هسته رباتیک دانشگاه پیام نور مرکز سنندج هستند.​

sasan.69
07-11-2013, 01:38
صحت داره که پروژه اگه از یه ترم بیشتر طول بکشه برای ترم آیندش شهریشو باید داد؟:n03:

کسی ج نداره؟:n03:

yashgin128
07-11-2013, 09:41
سلام
چند وقتی بود هر جا که واسه استخدام میرفتم میگفتن مدرکت اگه دولتی یا آزاد!!! باشه ما قبول میکنیم و پیام نور و غیر انتفاعی قبول نیست.
من کارشناسی ام رو از عیر انتفاعی گرفتم(البته کاردانی دولتی بودم)الان واسه فراگیر ارشد ثبت نام کردم و میخوام از امروز شروع کنم به خوندن.
یه سوالی که برام پیش اومده ایا این مدرک ارزش داره؟یه وقت نشه که با کلی هزینه کردن بگن که ما پیام نور رو قبول نمیکنیم؟
یه سوال دیگه ای هم که دارم اینه که واسه خوندن از کدوم منابع استفاده کنم؟(نرم افزار)
کتاب های کدام موسسه رو پیشنهاد میدید؟
دوستان اگه کسی جواب یا تجربه ای داره خواهشا دریغ نکنه.
ممنون

Aristar
07-11-2013, 10:01
سلام دوست عزیز
اول در مورد خودم بگم.من مسئول آموزش یکی از دانشگاه های علمی کاربردیم!
اینجا وقتی یک نفری رو به اسم استاد انتخاب میکنیم اولین سوال از کجا مدرک گرفتی؟جواب باید سراسری باشه!غیر این باشه شرمنده ایم!
تازه دانشگاه علمی کاربردی از لحاظ مرتبه علمی شاید تو رده چهارم پنجم بین دانشگاهها اعم از سراسری،آزاد،پیام نور،غیر انتفاعی،علمی کاربردی،تربیت معلم و ... باشه!
پس بنظر شخص خودم بهتره بی خیال پیام نور بشی چون رشته ات هم فنی هستش اصلا درست نیست!پیام نور در کل از صلاحیت خوبی برخوردار نیست و اگر هم جایگاهی باز کرده برای رشته های انسانی مثل حقوق،ادبیات و اینچیزاست!
پیشنهاد شدیدا دوستانه دارم بهت میکنم.من خودم کارشناسی سراسری از مشهد گرفتم.و اصلا هم قصد ادامه تحصیل ندارم. چون دیگه زمان مدرک گذشته!اگر بخای ادامه تحصیل بدی باید بری دانشگاه سراسری حداقلش اونم تا دکترا بصورت حرفه ای ادامه بدی ولی نه برای استخدام فقط میخای نه ادامه نده!
برو بیرون دوره های کامپیوتر هست بسته به انتخابت یکیشو برو!مهارت آموزی الان خیلی مهمتر از مدرک شده!
برای کامپیوتر هم ماشالا هر روز یه شاخه جدید ایجاد میشه.البته اینا رو هم باید حرفه ای ادامه بدی!
الان چند تا مورد زیر که میگم نسبتا وضعش خوبه!
طراحی وب با PHP، طراحی اپلیکیشن موبایل، شبکه های بی سیم و فیبر نوری، برنامه نویسی بر پایه جاوا و ...

امیدوارم مفید بوده باشم!
موفق باشید:n26:

hasan56
07-11-2013, 10:38
سلام دوست عزیز
اول در مورد خودم بگم.من مسئول آموزش یکی از دانشگاه های علمی کاربردیم!
اینجا وقتی یک نفری رو به اسم استاد انتخاب میکنیم اولین سوال از کجا مدرک گرفتی؟جواب باید سراسری باشه!غیر این باشه شرمنده ایم!
تازه دانشگاه علمی کاربردی از لحاظ مرتبه علمی شاید تو رده چهارم پنجم بین دانشگاهها اعم از سراسری،آزاد،پیام نور،غیر انتفاعی،علمی کاربردی،تربیت معلم و ... باشه!
پس بنظر شخص خودم بهتره بی خیال پیام نور بشی چون رشته ات هم فنی هستش اصلا درست نیست!پیام نور در کل از صلاحیت خوبی برخوردار نیست و اگر هم جایگاهی باز کرده برای رشته های انسانی مثل حقوق،ادبیات و اینچیزاست!
پیشنهاد شدیدا دوستانه دارم بهت میکنم.من خودم کارشناسی سراسری از مشهد گرفتم.و اصلا هم قصد ادامه تحصیل ندارم. چون دیگه زمان مدرک گذشته!اگر بخای ادامه تحصیل بدی باید بری دانشگاه سراسری حداقلش اونم تا دکترا بصورت حرفه ای ادامه بدی ولی نه برای استخدام فقط میخای نه ادامه نده!
برو بیرون دوره های کامپیوتر هست بسته به انتخابت یکیشو برو!مهارت آموزی الان خیلی مهمتر از مدرک شده!
برای کامپیوتر هم ماشالا هر روز یه شاخه جدید ایجاد میشه.البته اینا رو هم باید حرفه ای ادامه بدی!
الان چند تا مورد زیر که میگم نسبتا وضعش خوبه!
طراحی وب با PHP، طراحی اپلیکیشن موبایل، شبکه های بی سیم و فیبر نوری، برنامه نویسی بر پایه جاوا و ...

امیدوارم مفید بوده باشم!
موفق باشید:n26:

جالبه مدرکی که خودشان می دهند قبول ندارند
پس چرا مدرک می دهند؟

Aristar
07-11-2013, 13:50
جالبه مدرکی که خودشان می دهند قبول ندارند
پس چرا مدرک می دهند؟

چون برایشان تولید دانش آموخته مهمه و ایجاد شغل براشون تعریف نشده!

M £ H D I
07-11-2013, 18:19
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: حجت الاسلام سید محمد رضا فقیهی گفت: ثبت نام عمره دانشجویی به دلیل وجود اشکال درسایت ثبت نام در روزهای اول و دوم ثبت نام، به مدت دو روز ۱۶ و ۱۷ آبان ۹۲ تمدید شد.
وی ادامه داد: تا امروز ۱۵ آبان حدود ۲۹۵ هزار نفر در عمره دانشجویی ثبت نام کرده اند.
رئیس ستادعمره دانشجویی گفت: قرعه کشی عمره دانشجویی ۱۹ و ۲۰ آبان ماه در سراسر کشور انجام می شود.
به گزارش مهر، امسال ۱۷ هزار نفر از دانشگاهیان متشکل از دانشجویان مجرد، دانشجویان متاهل و اساتید به عمره مفرده اعزام می شوند.
ثبت نام عمره دانشجویی از ۵ آبان آغاز شده و تا ۱۵ آبان به مدت ۱۰ روز ادامه داشت اما چون در دو روز اول سایت ثبت نام با مشکل مواجه شد دو روز یعنی ۱۶ و ۱۷ آبان ۹۲ ثبت نام عمره دانشجویی تمدید شد.

سامانه ثبت نام عمره و عتبات دانشگاهیان کشور – ثبت نام سال ۹۲ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصمیمات جدید در مورد عمره دانشگاهیان /نحوه توزیع سهمیه در دانشگاه‌ها
زارع ، معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ، با اشاره به پیگیری‌های ستاد در خصوص وام عمره، گفت: با توجه به پیگیری‌های ستاد برای اعطای تسهیلات به زائرین دانشجو هنوز پاسخ مثبتی از سوی بانک‌ها به ستاد عمره اعلام نشده است و این پیگیری‌ها تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: پذیرفته‌شدگان در قرعه کشی باید تا ۱۰ آذرماه مبلغ ۷۵۰ هزار تومان برای افتتاح حساب اولیه به بانک عامل واریز کنند و تا اول دی ماه نسبت به تکمیل موجودی خود اقدام کنند.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خصوص قیمت عمره در سال جاری، تصریح کرد: سال گذشته مبلغ عمره از ایستگاه پروازی تهران حدود ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بود و در سال جاری ممکن است این رقم افزایش یا کاهش داشته باشد.
شایان ذکر است طبق تصمیمات اتخاذ شده سازمان حج و زیارت، عمره در سال جاری از ۱۲ روز به ۱۰ روز کاهش یافته است.

سهمیه هر دانشگاه بر اساس تعداد کمی دانشجویان و ثبت‌نامی‌های عمره
«بر اساس اطلاعیه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، توزیع سهمیه عمره دانشگاهیان بر اساس تعداد دانشجویان یک دانشگاه و بر اساس میزان ثبت‌نام کنندگان آن خواهد بود.
آخرین آمار ثبت‌نام عمره دانشگاهیان حاکی از ثبت‌نام بیش از ۲۷۰ هزار دانشگاهی اعم از پسران دانشجو، متاهلین و اساتید است که از آن میان سه استان تهران با ۴۸ هزار و ۳۰۰ نفر، خراسان رضوی با ۲۶ هزار و ۲۰۰ نفر و اصفهان با ۲۵ هزار و ۹۰۰ نفر بالاترین میزان ثبت‌نام را دارند.
همچنین سه دانشگاه فردوسی مشهد با ۳۳۸۰ ثبت‌نامی در رده اول و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با ۳۳۵۰ و دانشگاه تهران با ۲۶۷۰ در رده دوم و سوم قرار دارند.
طبق مصوبات ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان توزیع سهمیه بر اساس تعداد دانشجویان یک دانشگاه و بر اساس میزان ثبت‌نام کنندگان آن توزیع خواهد شد؛ یعنی دانشگاه‌هایی که ثبت‌نام کننده بالاتری داشته باشند، سهمیه بیشتری دریافت خواهند کرد.»

قرعه کشی عمره دانشگاهیان ۱۹ آبان در دانشگاه تهران
بیژن لطفی گفت: مراسم نمادین قرعه کشی عمره دانشگاهیان روز یک شنبه مورخ ۱۹ آبان ماه در سالن فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و میزبان دانشجویان و اساتید متقاضی عمره دانشگاهیان سال جاری خواهد بود.
وی افزود: این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت،مسئولین سازمان حج، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و متقاضیان عمره دانشجویی ۹۳-۹۲ برگزار خواهد شد.
مدیر روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: مراسم قرعه کشی ویژه دانشجویان و اساتیدی است که محل تحصیل و تدریس آنها استان تهران است. همچنین از حاضرین در جلسه، قرعه کشی ویژه ای جهت تشرف به عمره انجام خواهد شد که شور و نشاط خاصی به همایش خواهد داد.
وی ادامه داد: این مراسم از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۰۰ روز ۱۹ آبان ماه همزمان با ۶ محرم الحرام برگزار خواهد شد.

قرعه کشی عمره دانشجویی ۱۹ و ۲۰ آبان ماه در سراسر کشور انجام می شود.

alavi71
08-11-2013, 09:42
سلام
چند وقتی بود هر جا که واسه استخدام میرفتم میگفتن مدرکت اگه دولتی یا آزاد!!! باشه ما قبول میکنیم و پیام نور و غیر انتفاعی قبول نیست.
من کارشناسی ام رو از عیر انتفاعی گرفتم(البته کاردانی دولتی بودم)الان واسه فراگیر ارشد ثبت نام کردم و میخوام از امروز شروع کنم به خوندن.
یه سوالی که برام پیش اومده ایا این مدرک ارزش داره؟یه وقت نشه که با کلی هزینه کردن بگن که ما پیام نور رو قبول نمیکنیم؟
یه سوال دیگه ای هم که دارم اینه که واسه خوندن از کدوم منابع استفاده کنم؟(نرم افزار)
کتاب های کدام موسسه رو پیشنهاد میدید؟
دوستان اگه کسی جواب یا تجربه ای داره خواهشا دریغ نکنه.
ممنون
سلام
ببینید ارزش مدرک فراگیر ارشد برای گرفتن دکتری کمی پایین هست .
چون برای پایان نامه چندان سختگیری نمیکنند ...
ولی برای استخدام بسته مرکز استخدامی چندان اهمیتی نداره نوع مدرک و بیشتر معدل تاثیر گذار هست ...
موفق باشید

Fusi0n
09-11-2013, 01:10
سلام دوستان اقا این تغییر روش براساس سابقه تحصیلی میشه بیشتر بازش کنید البته اینجا من هستم مواردی گفتن
باید چه موارد بررسی کنن من دیپلم کامپیوتر و همچنین موقع ثبت نام پیام نور پیش دانشگاهی ثبت نام کردن الان براساس کدوم مدارک محاسبه میکنن ?
البته هنوز پیش نگرفتم و دی ماه باید امتحان بدم

من شعبه انقلاب کلاس سروش دانایی تو خیابان مطهری میرم

alavi71
09-11-2013, 17:17
سلام دوستان اقا این تغییر روش براساس سابقه تحصیلی میشه بیشتر بازش کنید البته اینجا من هستم مواردی گفتن
باید چه موارد بررسی کنن من دیپلم کامپیوتر و همچنین موقع ثبت نام پیام نور پیش دانشگاهی ثبت نام کردن الان براساس کدوم مدارک محاسبه میکنن ?
البته هنوز پیش نگرفتم و دی ماه باید امتحان بدم

من شعبه انقلاب کلاس سروش دانایی تو خیابان مطهری میرم
سلام
لطفا سوالاتون رو واضح تر طرح کنید.تا راهنماییتون کنم ...

Fusi0n
09-11-2013, 19:24
سلام
لطفا سوالاتون رو واضح تر طرح کنید.تا راهنماییتون کنم ...
الان شیوه تغییر پیدا کرده به سابقه تحصیلی
این توضیح مفصلی براش بدید الان من پیش دانشگاهی ندارم و معلوم نیست امتحاناتش کی
بعد اینطور که مشخص شده دیگه سازمان سنجش نمیگره و خود پیام نور امتحانات میگره ایا همه دروس تخصصی و ... یا فقط عمومی ؟

sasan.69
10-11-2013, 00:03
تفسير موضوعي نهج البلاغه و فرهنگ تمدن رو میشه خودخوان تقریبا راحت پاس کرد؟

M £ H D I
10-11-2013, 00:10
تفسير موضوعي نهج البلاغه و فرهنگ تمدن رو میشه خودخوان تقریبا راحت پاس کرد؟

بله میشه ... نمونه سوالات دوره ی قبل رو هم کار کن... خیلی کمک میکنه ...

javad2015
10-11-2013, 22:02
اعتبار مدرک پیام نور چقدره؟
ایا تفاوت فاحشی بین دانشگاه ازاد و دولتی و یا پیام نور وجود داره از نظر سواد؟

M £ H D I
10-11-2013, 22:08

مدرکش مثل دانشگاه های دیگه معتبره + حتی در خارج از کشور

سواد دانشگاه پیام نور به دلیل خوندن کتابهای زیادتر و حجیم تر معمولا بیشتره ... ( البته نمیشه چنین مقایسه ای کرد )
تو هر محیطی بستگی به خود دانشجو داره ....

Fusi0n
11-11-2013, 00:06
من تو این مدت ثبت نام کردم شدیدا الان حساس شدم رو این موضوع اکثر میگن برای کار دانشجو پیام نور بر نمیدارن بیشتر مدارک سراسری ازاد اولیت
من دنبال مشاوره خوب اگر اینجوری باشه انصراف میدم ....
من مدیریت دولتی میخونم الان

javad2015
11-11-2013, 07:12
مثلاً شما کجا مشکل دارید که استخدام نمیشه؟
شنیدم اگه کسی یا سازمانی اعتبار مدارکی که از طریق وزارت علوم منتشر میشه رو قبول نداشته باشه از قانون تعدی کرده و در صورت گزارش باهاشون برخورد میشه.

PNUNA.COM
11-11-2013, 11:37
تصویب موضوع پایان‌ نامه پیام‌نوری ها از طریق سیستم جامع گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مدیر دفتر برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور گفت : طرح بررسی و تصویب پروپزال‌های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در سیستم گلستان در دست اجراست.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : مدیر دفتر برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: طرح بررسی و تصویب پروپزال‌های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در سیستم جامع گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در دست اجراست که با این طرح امکان ارسال پیشنهادهای اولیه و پیگیری مراحل تصویب پروپزوال دانشجویان فراهم می‌شود. دکتر محمد هادی امین ناجی افزود: با اجرای این طرح دانشجویان برای تصویب موضوع پایان‌نامه، انتخاب اساتید راهن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ما و مشاور بدون مراجعه حضوری و از طریق سیستم گلستان می‌توانند کلیه مراحل را انجام داده و پیگیری کنند.
وی افزود: امیدواریم که این طرح برای ترم آینده در برخی مراکز به صورت آزمایشی به مرحله اجرا درآید.

PNUNA.COM
11-11-2013, 11:38
تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۳ / اصلاحات دفترچه ثبت‌نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۹۳ تمدید شد / اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره 1)

به گزارش پایگاه خبری داتشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون (دفترچه شماره ۱) آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳، سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام تمدید مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۲ ، به اطلاع داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام نموده‌اند، می‌رساند درصورت تمایل می‌توانند تا این تاریخ نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

ضمناً اصلاحیات دفترچه مذکور نیز به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
الف) ضرایب گرایش مترجمی زبان فرانسه (گرایش سوم) رشته مجموعه زبان فرانسه (کدرشته امتحانی ۱۱۲۰)، به شرح زیر اصلاح می گردد:
۱- زبان عمومی ـ ضریب یک (۱)
۲- زبان تخصصی (آموزش زبان فرانسه، زبان و ادبیات فرانسه) ـ ضریب صفر (۰)
۳- زبان تخصصی (مترجمی زبان فرانسه) ـ ضریب دو (۲)
ب) عنوان صحیح درس چهارم از کدرشته امتحانی ۱۲۶۰ (مهندسی صنایع)، تحقیق در عملیات ۱ می‌باشد.
ج) داوطلبان حافظ‌ کل‌ قرآن‌ مجید دارای مدرک دیپلم یا گواهی پیش‌دانشگاهی یا فاقد دیپلم، لازم است کد محل فارغ‌التحصیلی خود را در بند ۲۰ تقاضانامه کد ۱۹۹۹ درج نمایند.
د) تبصره ۵ در قسمت شرایط اختصاصی (مندرج در صفحه ۲ این دفترچه) «درخصوص موضوع مصوبه جلسه ۲۲۱ مورخ ۱۳۹۰/۱/۲۳ شورای معین انقلاب فرهنگی برای فرهنگیان دارای مدرک معادل» از دفترچه مذکور حذف می‌گردد.

دانلود رایگان دفترچه راهنمای آزمون سراسری ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ (کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیستم ثبت نام آزمون سراسری ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۳ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داوطلبان امکان ثبت نام در دو رشته امتحانی (رشته امتحانی اصلی و رشته امتحانی شناور) دارند. مبلغ ثبت نام ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده که پرداخت آن توسط کارتهای عضو شبکه شتاب و در سامانه سازمان امکانپذیر است. داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم ‌هستند ضرورت‌ دارد کد رشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌کنند و برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر ، با مبلغ ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان علاوه بر کارت اعتباری نخست خریداری کنند. داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون چنانچه علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است ضمن اطلاع از رشته‌های امتحانی که دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آنها پذیرش می‌کنند علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۵ هزار و ۸۰۰ تومان برای دوره‌های مذکور به منظور اعلام علاقمندی، اقدام کنند. آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و داوطلبان می توانند طی روزهای ۱۴ تا ۱۸ بهمن کارتهای ورود به جلسه خود را از سامانه سازمان سنجش دریافت کنند.

جزئیات ثبت‌نام، توزیع کارت و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آغاز شده است. وی افزود: داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۱۷۸ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. توکلی تاکید کرد:داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم ‌هستند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج کنند. وی افزود:این دسته از داوطلبان باید برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر، به مبلغ ۱۷۸ هزار ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری کنند.

* ۵۸ هزار ریال برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در دوره‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام علاقه‌مندی داوطلبان به شرکت در دوره‌های دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی در این مقطع آموزشی تاکید کرد: داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون چنانچه علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است ضمن اطلاع از رشته‌های امتحانی که دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آنها پذیرش می‌کنند (مطابق مندرجات دفترچه ثبت‌نام) علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۵۸ هزار ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقمندی اقدام کنند.

* برگزاری آزمون در سه روز توکلی با اشاره زمان برگزاری این آزمون اذعان داشت:بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون تحصیلات تکمیلی ۱۳۹۳ در روزهای چهارشنبه،پنجشنبه و جمعه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

* توزیع کارت از ۱۴ تا ۱۸ بهمن وی با اعلام زمان توزیع کارت‌های شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ اعلام کرد:داوطلبان لازم است از روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه تا روز جمعه ۱۸ بهمن ماه بر حسب مورد و باتوجه به زمان برگزاری آزمون هرکد رشته امتحانی با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

* محل آزمون بر اساس منطقه‌بندی دفترچه راهنما مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان اذعان داشت:محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند ۳۵ تقاضانامه تعیین می‌شود لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۱ دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام کنند.

sansi
12-11-2013, 09:13
سلام دوستان...

كتابهاي زير رو براي يكي از دوستانم ميخوام... ممنون ميشم اگر جايي رو براي دانلودشون سراغ داريد راهنمايي كنيد.

نظریه گراف -نویسنده: رانگاناتان-بالاکریشنان ، ترجمه: بيژن طائري
شبكه هاي كامپيوتري و انتقال داده ها - نويسنده: استالينگز ، ترجمه سالخورده حقيقي
مهندسي كنترل - نويسنده: كاتسوهيكواگاتا ، ترجمه محمود دياني
طراحي،معماري و سازمان كامپيوتري - نويسنده: ديويد پترسون و جان هنسي، ترجمه احسان ملكيان و علي ذاكرالحسيني

M £ H D I
12-11-2013, 18:03
سلام دوستان...

كتابهاي زير رو براي يكي از دوستانم ميخوام... ممنون ميشم اگر جايي رو براي دانلودشون سراغ داريد راهنمايي كنيد.

نظریه گراف -نویسنده: رانگاناتان-بالاکریشنان ، ترجمه: بيژن طائري
شبكه هاي كامپيوتري و انتقال داده ها - نويسنده: استالينگز ، ترجمه سالخورده حقيقي
مهندسي كنترل - نويسنده: كاتسوهيكواگاتا ، ترجمه محمود دياني
طراحي،معماري و سازمان كامپيوتري - نويسنده: ديويد پترسون و جان هنسي، ترجمه احسان ملكيان و علي ذاكرالحسيني

درود
ی سری به اینجا بزنید شاید به کارتون اومد.

+

نتایج قرعه کشی حج عمره دانشگاهیان سال ۹۲ اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : مراسم قرعه کشی عمره دانشگاهیان سال ۹۳-۹۲ با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی، مهندس اوحدی معاون وزیر و رییس سازمان حج و زیارت، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و جمع کثیری از دانشجویان در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد.

جهت ورود به سایت لبیک (مشاهده نتیجه قرعه کشی عمره دانشگاهیان سال ۹۲) اینجا کلیک کنید

مشابه این مراسم همزمان در ۳۰ استان سراسر کشور برگزار شد و از میان ۳۴۰ هزار دانشگاهی ثبت نام کننده، ۱۵ هزار دانشجو و ۲ هزار استاد به قید قرعه انتخاب و به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.
از برنامه‌های این همایش ذکر مصیبت به مناسب ایام شهادت حضرت سید الشهدا (ع)، پخش نماهنگ عمره بود.
همچنین رونمایی از شعار عمره دانشگاهیان هم در این برنامه با حضور مهندس اوحدی و حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسگر انجام گرفت و شعار «ولایت، روح حج» به عنوان شعار عمره دانشگاهیان در سال ۹۳- ۹۲ تعیین و از این پس محور فعالیت‌های عمره دانشگاهیان خواهد بود.
در این مراسم قرعه کشی عمره دانشگاههای وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاهها انجام شد و همچنین قرعه کشی عمره بین حاضرین در جلسه انجام شد و به ۳۰ دانشجو سهمیه عمره تعلق گرفت.

نتایج قرعه کشی عمره دانشگاهیان ۲۱ آبان ماه در پایگاه اینترنتی «لبیک» اعلام می‌شود.

majidli
12-11-2013, 18:59
دوستان اینجا کسی هست که متقاضی آزمون وکالت باشه؟
ممنون میشم اگه بگه چه کتابا و جزواتی کاربردی تره
با تشکر

M £ H D I
12-11-2013, 20:06
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : به نقل از ایسنا :ایوب مرادی اظهار داشت: ارتقای شاخص‌های دینی و معرفتی بین دانشجویان و ایجاد فضایی سرشار از معنویت و توجه به اخلاقیات از جمله رسالت‌های دانشگاه پیام نور در کنار ارتقای علمی جوانان ایران اسلامی است.
وی افزود: هم اکنون بیش از ۲۳ هزار جوان کردستانی در ۱۰ مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور و در ۹۲ رشته و گرایش در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

مرادی تصریح کرد: مطمئناً در برخی موارد شاهد تخلفات انضباطی به ویژه در سر جلسه امتحانات هستیم که این امر با محرومیت دانشجو و درج نمره ۲۵ صدم در کارنامه وی همراه می‌شود.
رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان خاطرنشان کرد: با توجه به میزان بسیار پایین تخلفات دانشجویان در این حوزه و برای فرهنگ سازی در این خصوص شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور کردستان در اقدامی نیک و تحسین برانگیز اقدام به مصوبه‌ای ویژه در این خصوص کرد.

مرادی افزود: بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه از این به بعد دانشجویان متخلف می‌توانند با حفظ آیاتی از قرآن کریم در کاهش جرایمشان سهیم شده و از درج نمره ۲۵ صدم در کارنامه‌اشان جلوگیری کنند و تخلف آنان به غیبت در جلسه آزمون تبدیل شود.

sansi
14-11-2013, 18:35
درود
ی سری به اینجا بزنید شاید به کارتون اومد.

لينك موجود نيست.

Fusi0n
15-11-2013, 13:13
مثلاً شما کجا مشکل دارید که استخدام نمیشه؟
شنیدم اگه کسی یا سازمانی اعتبار مدارکی که از طریق وزارت علوم منتشر میشه رو قبول نداشته باشه از قانون تعدی کرده و در صورت گزارش باهاشون برخورد میشه.
اینا اخه حرفی میزنن بعد به عمل میرسه خالی میکنن ؟!
یعنی نگران نباشم ادامه بدم ؟!
من الان با مشاوره صحبت کردم اگر بخوان با سوابق تحصیلی بگیرن بعدا احتمال به مشکل بخوریم .....

javad2015
15-11-2013, 16:20
اینا اخه حرفی میزنن بعد به عمل میرسه خالی میکنن ؟!
یعنی نگران نباشم ادامه بدم ؟!
من الان با مشاوره صحبت کردم اگر بخوان با سوابق تحصیلی بگیرن بعدا احتمال به مشکل بخوریم .....
مگه دانشجو های دانشگاه دیگه شاخ و دم دارن؟
یعنی ما بیسواد اونا عالم هستند؟!
رو چه حسابی؟
احتمالاً چون دانشگاه دولتی کنور میگیرن خیال میکنن اونا خدای علم هستند و ما بی سواد.نه دادا کنکور هر چه قدرم بخونی 6 ماه بعد به کل یادت میره.مثلاً خود من دور اول کنکور 45 ریاضی زدم((ولی تعیین رشته نکردم))الان سوالات رو بدن نهایتاً 10 میزنم.آدم رتبه یکم که بشه یادش میره ملاک همون چیزایی هست که تو دانشگاه میخونی.اصلاً بیان امتحان استخدامی بگیرن ببینن نمرات چجوریه.
بعدشم تازه ماها داریم کتابای مرجع میخونیم که حجم مطالبش بیشتره.نه مثل اونا که استاد جزوه میده.
این مشاورتم از اوناش بودخه به نظرم

smahdis
19-11-2013, 21:52
آقا گزارش انتخاب واحد رو دیگه نمیشه از بخش گلستان گرفت؟ یعنی فقط روزهایی که انتخاب واحد میشه گرفت؟

الان که وارد گلستان شدم تا درس هایی که ورداشتم رو نگاه کنم, گزارش انتخاب واحد نداره.

vissoto
19-11-2013, 23:07
آقا گزارش انتخاب واحد رو دیگه نمیشه از بخش گلستان گرفت؟ یعنی فقط روزهایی که انتخاب واحد میشه گرفت؟

الان که وارد گلستان شدم تا درس هایی که ورداشتم رو نگاه کنم, گزارش انتخاب واحد نداره.
اگر بدهی شهریه داشته باشید این بخش برای شما غیرفعال خواهد بود! چند ساعت پس از پرداخت شهریه این قسمت فعال خواهد شد!

PNUNA.COM
20-11-2013, 10:23
تخلف تعدادی از واحدهای پیام‌ نور و پاسخ معاون دانشگاه

مطالبات غیرمعمول واحدهای دانشگاه پیام‌ نور وجاهت قانونی ندارد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : در پی مطالبات غیرمعمول تعدادی از واحدهای پیام‌ نور از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، معاون مالی و اداری این دانشگاه گفت: این مطالبات وجاهت قانونی ندارد و دانشجویان موارد را به سازمان مرکزی اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از فارس : فرشاد ابراهیم‌پور معاون مالی اداری دانشگاه پیام‌نور با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای برخی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و به خصوص دکتری در پرداخت هزینه‌های مربوط به سفر و حق الزحمه استاد راهنما و مشاور در مرحله ارائه و دفاع از پایان نامه گفت: دانشگاه هزینه راهنمایی و مشاوره دانشجویان را به طور کامل پرداخت خواهد کرد و هر گونه مطالبات دیگر از سوی واحدها از نظر دانشگاه وجاهت قانونی ندارد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور برای تمدید پایان نامه در ترم جدید در چارچوب سنوات مجاز تحصیلی نیز از دانشجویان شهریه‌ای مطالبه نمی‌کند.

ابراهیم پور در پایان تاکید کرد: دانشجویانی که با موارد این چنینی از سوی واحدها مواجه شده اند می‌توانند با برقراری ارتباط از طریق سایت یا خطوط ارتباطی دانشگاه موارد و مشکلات این چنینی را با مسئولان در میان بگذارند و تخلفات از سوی مسئولین دانشگاه به صورت موردی بررسی شود.

PNUNA.COM
20-11-2013, 11:11
اطلاعیه مهم در خصوص ثبت نمرات دروس عملی در هر نیمسال دانشگاه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : قابل توجه دانشجویان و اساتید محترم در مورد محدودیت زمانی ثبت نمرات دروس عملی در هر نیمسال دانشگاه پیام نور / تمدید ثبت نمرات عملی دروس نیمسال دوم 92-91

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : دانشجویانی که از نیمسال اول ۹۳-۹۲ و بعد از آن درس عملی را اخذ کرده اند ، مطابق تبصره ۳ ماده ۱۶ آیین نامه جدید آموزشی (اینجا) مهلت ارائه دروس عملی جهت ارائه به مدرس مربوطه تا پایان نیمسال اخذ آن می باشد (حداکثر ۲۰ روز پس از پایان امتحانات همان نیمسال) و در صورت عدم ارائه کار عملی در پایان نیمسال اخذ آن ،نمره ای برای دانشجویان ثبت نخواهد شد و دانشجو موظف است در نیمسال های بعدی با پرداخت شهریه دروس مربوطه را مجددا اخذ نماید.

تمدید ثبت نمرات عملی دروس نیمسال دوم ۹۲-۹۱ پیام نور

همچنین به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند که : ثبت نمرات عملی دروس نیمسال دوم ۹۲-۹۱ تا پایان نیمسال اول ۹۳-۹۲ تمدید گردید.ضمناً مقتضی است به دانشجویان یادآوری گردد،در صورتی که در نیمسال اول ۹۳-۹۲ درسی عملی اخذ نمایند مطابق تبصره ۳ ماده ۱۶ آئین نامه جدید آموزشی مهلت ارائه دروس عملی تا پایان نیمسال اخذ آن می باشد.

majidli
21-11-2013, 11:35
دوستان حذف اضطراری کی هستش؟

PNUNA.COM
24-11-2013, 08:46
مدير كل فناوري اطلاعات دانشگاه پيام نور

راه اندازی کتابخانه دیجیتالی دانشگاه پیام نور تا ۳ ماه آینده

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مدیر کل فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور از راه اندازی کتابخانه دیجیتالی تا سه ماه آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : دکتر جعفری ، مدیر کل امار و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور گفت: کتابخانه دیجیتال تا سه ماه آینده فعال خواهد شد و دانشجویان می توانند کتابهای خود را به صورت PDF دریافت نمایند.

مدیر کل آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور در نشست روسا و مدیران دانشگاه پیام نور استان هرمزگان که به منظور رفع کاستی های موجود در این استان برگزار شده بود از راه اندازی سامانه جامع اینترنت و اینترانت برای کل استانها خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی جامع فناوری اطلاعات را در دانشگاه پیگیری کرده ایم که زیرساخت‌های یکپارچه ای را در کل کشور ایجاد نمائیم. و ی همچنین از ادراه امور استانها در چارت جدید و سامانه آماری و همایش های مجازی نیز خبر داد. .

این نشست با حضور مهندس عسکرزاده معاون مدیرکل IT پیام نور ؛دکتر حمزه ئی رییس پیام نور استان؛روسا و مسئولین انفورماتیک مراکز و واحدها برگزار شد و در پایان این نشست به سؤالات حضار پاسخ داده شد

farshidshd
24-11-2013, 11:41

معمولا هفته آخر آذر ماه

ittools
24-11-2013, 12:22

9/13 تا 9/19 هست

sasan.69
25-11-2013, 19:08
دوستان مهلت تحویل پایانه نامه تا کی هست؟

Fusi0n
26-11-2013, 12:32
دوستان یک سری جزوه گرامر پیش نیاز میخوام برای درس زبان انگیسی عمومی (انسانی)
از کجا میشه گیر اورد؟

PNUNA.COM
26-11-2013, 14:35
آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور + بخشنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 93-92 توسط اساتید دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : تاریخ پایان ثبت نمره میان ترم مقطع کارشناسی نیمسال اول ۹۳-۹۲ که پیش از این در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور (+اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) تا تاریخ ۲۹ آذرماه ۱۳۹۲ تعیین شده بود ، به ۳ دی ماه ۱۳۹۲ تغییر پیدا کرد.

آخرین مهلت غی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر قابل تمدید برای ثبت نمرات میان ترم دانشجویان در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ :

در مقطع کارشناسی آخرین مهلت ثبت : ۳ دی ماه ۱۳۹۲

در مقطع کارشناسی ارشد آخرین مهلت ثبت : ۳۰ دی ماه ۱۳۹۲
* لطفا به اعضای محترم هیئت علمی و استید مدعو اطلاع رسانی فرمایید.

* لذا از تاریخ فوق ،طبق تجربه سال گذشته توسط سازمان قفل نمرات اعمال خواهد شد و هیچ گونه دسترسی توسط کاربر ارشد سیستم گلستان نخواهد بود.

* از کلیه اساتید محترم تقاضا می گردد که نسبت به ثب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت نمرات دروس خویش تا تاریخ فوق اقدام لازم را مبذول فرمایند.

* همچنین دانشجویان عزیز تا تاریخ های اعلام شده حتما از اساتید خود ثبت نمرات میان ترم دروسشان را پیگیری فرمایید تا به مشکل عدم ثبت نمرات میان ترم دانشجویان سال های قبل مواجه نشوند.

در همین زمینه بخوانید:

اطلاعیه مهم در خصوص ثبت نمرات دروس عملی در هر نیمسال دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طریقه محاسبه نمرات میان ترم و پایان ترم دروس دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده بخشنامه در سایز اصلی برروی آن کلیک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
27-11-2013, 22:46
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور به نقل از فارس : حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه پیام نور در صبح روز جمعه ۲۹ آذرماه ۹۲ گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در ۱۲۵ کد رشته امتحانی از روز یکشنبه ۱۴ مهرماه ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد و با در نظر گرفتن مهلت تمدید‌شده فرصت ثبت‌نام در روز پنجشنبه ۲۵ مهرماه ۹۲ به پایان رسید.
وی افزود: در این آزمون تعداد ۱۰۲ هزار و ۸۸۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۱ هزار و ۲ نفر زن و ۵۸ هزار و ۸۸۲ نفر مرد هستند. به عبارت دیگر ۴۶٫۴۱ صدم درصد داوطلبان زن و ۵۳٫۵۹ صدم درصد آنها مرد هستند.
توکلی با اشاره به برگزاری این آزمون اذعان داشت: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در صبح روز جمعه ۲۹ آذرماه ۱۳۹۲ در ۸۷ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور همچنین خاطرنشان کرد: اطلاعیه سازمان درباره نحوه پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین رفع نواقص احتمالی و محل‌های آن در روز ۲۵ آذرماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می‌شود و در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه ۲۵ آذرماه نیز منتشر می‌شود.
وی ادامه داد: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه ۱۳۹۲ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده شده و داوطلبان ثبت‌نام کننده ضرورت دارد از روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۸ آذرماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنما اقدام کنند.

hiden93
30-11-2013, 10:03
پیام نور برای رشته های مدیریت و انسانی خوبه که کار عملی زیاد ندارن وگرنه برای مهندسی بدرد نمیخوره

PNUNA.COM
01-12-2013, 11:16
فعال شدن تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور / راهنمای تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال اول 93-92 در سایت گلستان دانشگاه پیام نور فعال گردید.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : امکان تعیین محل آزمون پایان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ برای دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور در سیستم جامع گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فعال شد.

با این امکان دانشجویان ارشد به راحتی می توانند با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور نسبت به تعیین محل آزمون خود اقدام کنند.

هیچ محدودیتی برای این دسته از دانشجویان در انتخاب مرکز آزمون خود وجود ندارد.

طبق تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور (+اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ، تعیین محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی ارشد و مهمان اضطراری برای دانشجویان کارشناسی نیمسال اول ۹۳-۹۲ از تاریخ ۱۰ آذرماه ۱۳۹۲ لغایت ۱۸ اذرماه ۱۳۹۲ فعال می باشد.

با مراجعه به سایت خدمات آمورشی دانشگاه پیام نور (سایت گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و طی مراحل زیر این امر امکان پذیر است:

آموزش -> دانشجو -> درخواستها -> انتخاب محل آزمون

نام آموزش
نمایش فایل

آموزش تعیین محل آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور

آموزش تصویری به صورت فایل پی دی اف (PDF) ا ۱٫۳۹MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش تصویری به صورت فایل عکس (با کیفیت بالا) ا ۱٫۲۵MB

آموزش تصویری به صورت فایل عکس (با کیفیت پایین) ا ۴۵۰KB

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکـــــــــــات مهـــــــــــــــــــــــ ـم :

۱ – دانشجو مجاز به انتخاب هر مرکزی می باشد. مهم نیست که مرکز مورد نظر شما ارشد داشته باشد یا خیر و یا رشته شما را داشته باشد یا خیر.

۲ – این موضوع برای شهر تهران استثنا می باشد . دانشجویان فقط از چهار مرکز موجود در شهر تهران یعنی پیام نور تهران جنوب،پیام نور تهران شمال،پیام نور تهران شرق و پیام نور تهران غرب فقط مرکزی را می توانند انتخاب کنن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د که رشته آنها را داشته باشد! اگر رشته دانشجو در هیچ یک از چهار مرکز تهران وجود نداشت ، هر کدام را که بخواهند می توانند انتخاب کنند.

۳ – در تعیین محل آزمون ، شهریه و است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اد تغییری نخواهد کرد و فقط محل آزمون دانشجو تغییر خواهد میکند.

۴ – دانشجویان برون مرزی مجاز به انتخاب مرکز آزمون نمی باشند.

۵- تعیین محل آزمون فقط مخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می باشد که از طریق سیستم گلستان انجام می شود و مهمان اضطراری مخصوص دانشجویان کارشناسی می باشد که برای ثبت آن باید به مرکز خود مراجعه کنند.

۶- تاریخ شروع امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور از ۳۰ آذرماه ۱۳۹۲ لغایت ۲۶ دی ماه ۱۳۹۲ می باشد.

۷ – دانشجویان بدهکار تا زمان واریز شهریه مجاز به تکمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل فرم نمی باشند . بدیهی است ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری بعد از واریز شهریه فرم مذکور برای ایشان فعال می گردد.

آموزش تصویری پرداخت الکترونیکی شهریه در سایت گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

در همین زمینه بخوانید:

راهنمای نحوه مشاهده نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعیه مهم در خصوص ثبت نمرات دروس عملی در هر نیمسال دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طریقه محاسبه نمرات میان ترم و پایان ترم دروس دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
03-12-2013, 18:16
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : امکان جدیدی در سایت گلستان فعال شده است که دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند با مراجعه به سیستم جامع خدمات آموزشی گلستان پیام نور ، اقدام به درخواست و ثبت گواهی اشتغال به تحصیل برای سازمان ها و ارگان های مورد نظر بکنند.
از این پس دانشجویان پیام نور می توانند بدون مراجعه به دانشگاه پیام نور به صورت غیر حضوری و از طریق سیستم گلستان نسبت به ثبت درخواست گواهی اشتغال به تحصیل خود برای ادارات مختلف اقدام کنند.

دانشجویان پیام نور با مراجعه به سیستم گلستان و طی کردن مسیر:

آموزش -> دانشجو -> درخواست ها -> در خواست گواهی اشتغال به تحصیل و شهریه

می توانند گواهی اشتغال به تحصیل خود را ثبت کنند و از این امکان استفاده نمایند.

نکـــــــــــــات مهــــــــــــم :

درخواست صدور گواهی اشتغال به تحصیل توسط دانشجو : به کمک این فرم دانشجو یا کاربر مجاز می‌تواند به هر تعداد دلخواه و برای هر ترم تحصیلی مورد نظر تقاضای صدور گواهی اشتغال به تحصیل ثبت نماید.

تقاضاهای صادره بر حسب نوع تاییدیه لازم توسط مسئولین دانشکده و یا اداره آموزش بررسی و تایید شده، گواهی مورد نظر صادر و امضاء و تحویل خواهد شد.

لازم است دانشجو در ترم مورد نظر فعال بوده و در همان ترم ثبت نام کرده باشد. در صورتیکه دانشجو در ترم مورد نظر مهمان در دانشگاه دیگر باشد و یا از مرخصی تحصیلی استفاده کرده باشد، امکان درخواست گواهی وجود ندارد.

ehsan_j70
03-12-2013, 22:35
سلام دوستان
ميخواستم بدونم چند درصد سوالاي پيام نور عينا سوال كتاب بوده
و اين كه ايا سوالاي مفهومي هم تو پيام نور ميدن؟

M £ H D I
03-12-2013, 22:39
سلام دوستان

سلام
سوالای کتاب؟ تمامی سوالاتی که در پیام نور طرح میشه از داخل کتاب هستش و خازج از کتاب چیزی نمیدن ...
سوالای مفهومی میشه گفت به ندرت یا اصلا نمیدن ....

ittools
03-12-2013, 23:35
سلام دوستان

تا جایی که من دیدم و تجربه دارم 100 در صد سوالات تستی عینا از کتاب مطرح میشه حدود 70 الی 80 در صد سوالات تشریحی هم از خود کتابه شاید در بعضی سوالات فقط عدد ها تغییر کنه معمولا هم سوالات تشریحی از مثال های خود کتاب طرح میشه
مفهومی ( نه در حد کنکور ) معمولا تو سوالات تستی دروس عمومی طرح میشه مخصوصا واحد های دینی و مذهبی

M £ H D I
04-12-2013, 14:30
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : طبق تاریخ های درج شده در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور ، حذف اضطراری نیمسال اول ۹۳-۹۲ از امروز ۱۳ آذرماه ۹۲ آغاز و تا ۱۹ آذرماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.
دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه سیستم جامع خدمات آموزشی گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و طی مسیر زیر:

ثبت نام -> حذف اضطراری -> حذف اضطراری

نسبت به حذف دروس اقدام کنند.

نکــــــــــــــــــات مهـــــــــــــــــم حذف اضطراری:
۱- در حذف اضطراری دانشگاه پیام نور شهریه دروسی که توسط دانشجو حذف می شود بازگشت داده و عودت داده نمی شود.
۲- در حذف اضطراری تنها امکان حذف واحد وجود دارد و دانشجو نمی تواند واحدی را اضافه کند.
۳- به دانشجویانی که سقف مجاز انتخاب واحد را رعایت نکرده اند ، پیشنهاد می شود برای اینکه در آینده به دلیل عدم رعایت سقف واحد به مشکل برخورد نکنند ، از این فرصت استفاده کرده و واحدهای اضافی خود را که خارج از سقف انتخاب کرده اند حذف کنند.
۴- محدودیتی در حذف دروس وجود ندارد و می توانید یک یا چند درس را حذف نمایید.

نتیجه غیبت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع :
غیبت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور همانند حذف اضطراری می باشد و به نحوی درس بدون ثبت نمره حذف می شود.
در صورت غیبت در امتحان پایان ترم نمره ای برای دانشجو ثبت نمی شود و درس به صورت خودکار حذف می شود و در سایت گلستان جلوی درس مربوطه عنوان «غیبت در امتحان» ثبت می شود.
در این صورت نه در معدل ترمی شما و نه در معدل کل شما هیچ تاثیری ندارد.
حتی اگر نمره میان ترمی برای آن درس داشته باشید باز هم درس مورد نظر بدون درج نمره حذف خواهد شد!!!
ولی با این حال شهریه آن درس برگشت و عودت نمی شود و در واقع شهریه ان درس می سوزد!!!

در کل : حذف اضطراری = غیبت در امتحان = حذف درس بدون درج نمره و بدون تاثیر در معدل ترمی و معدل کل!!!

ittools
04-12-2013, 19:23
دو ماهه دارم یه کتابی رو میخونم تازه امروز نصفش رو تموم کردم :n02: آخه 700 صفحه است :n04: این ترم دارم رکورد میشکونم :n02: این ترم رو هم به خوشی تموم کنم میمونه یه ترم دیگه :n20: شایدم یه چند واحد بزارم برای تابستون بمونه برای قضیه سربازی اینا :n21:

M £ H D I
06-12-2013, 22:57
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : با توجه به حذف پذیرش دانشجو کارشناسی از طریق آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور ، داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور می توانند از طریق پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) وارد دانشگاه پیام نور شوند.

سازمان سنجش آموزش کشور به استناد تبصره ۳ ماده ۵ قانون سنجش و پذیرش دانشجو مصوب ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۲ مجلس محترم شورای اسلامی و براساس مصوبه اولین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، فهرست رشته محلهای تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ که پذیرش دانشجو در آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی صورت می‌پذیرد را به شرح جداول مندرج در این اطلاعیه به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ می‌رساند.

لذا نظر کلیه متقاضیان برای پذیرش در این قبیل رشته‌ها را به موارد ذیل معطوف می‌دارد:
۱- رشته محلهای تحصیلی اعلام شده در جداول ذیل فهرست اولیه می‌باشد و بدیهی است هرگونه تغییرات در این خصوص همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری (نیمه دوم مردادماه) سال ۱۳۹۳ از طریق دفترچه راهنمای انتخاب رشته به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۲- متقاضیان پذیرش در این قبیل رشته‌ها لازم است نسبت به ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ در بازه زمانی ۱۶ آذرماه ۱۳۹۲ لغایت ۲۳ آذرماه ۱۳۹۲ اقدام نمایند.
۳- کلیه متقاضیان می‌بایست در محدوده زمانی انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ (نیمه دوم مردادماه ۱۳۹۳) نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته براساس توضیحاتی که در اطلاعیه‌ها و دفترچه راهنمای انتخاب رشته در آن تاریخ منتشر خواهد شد، اقدام نمایند.
۴- کلیه متقاضیان فارغ‌ از اینکه در جلسه آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ (در تیرماه ۱۳۹۳) شرکت نمایند (حاضر شوند) و یا شرکت ننمایند (غایب جلسه آزمون)، می‌توانند نسبت به انتخاب کدرشته‌های مذکور اقدام کنند.

تا زمان انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) ، هیچگونه اطلاعات دیگری در مورد نحوه و شرایط پذیرش مشخص نیست.

رشته محل های گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی بدون آزمون سال ۹۳ پیام نور
رشته محل های گروه آزمایشی علوم تجربی بدون آزمون سال ۹۳ پیام نور
رشته محل های گروه آزمایشی علوم انسانی بدون آزمون سال ۹۳ پیام نور
رشته محل های چند گروهی بدون آزمون سال ۹۳ پیام نور
رشته محل های گروه آزمایشی زبان انگلیسی و هنر بدون آزمون سال ۹۳ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
07-12-2013, 17:35

:»۱۶ آذر ، روز دانشجو بر تمام دانشجویان عزیز مبارک :»

ضمن عرض سلام و خدا قوت خدمت تمامی دوستان خودم در تایپک پیام نور ،
بچه های گل و سخت کوش پیام نوری که به هر مشقتی دارن درسهای سنگین آموزش عالی رو پاس میکنن ...

این روز، به یاد سه دانشجو که هنگام اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیکسون نایب رئیس جمهور وقت ایالات متحده آمریکا و همچنین از سرگیری روابط ایران با بریتانیا، در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۳۲ ر دانشگاه تهران کشته شدند، گرامی داشته می‌شود. ویکی پدیا

رسالت دانشجو:
رسالت اصلی دانشگاه اسلامی، تربیت انسان است و هدف اساسی دانشجو، رسیدن به کمالات والای انسانی است. در فرع این تربیت انسانی، دانشجوی مسلمان دو وظیفه مهم دیگر بر عهده دارد: نخست این که کوشش کند تا به بالندگی علمی، آموزشی و پژوهشی برسد و جامعه دانشگاهی را سیراب کند و رسالت دیگر او هنگامی است که وارد جامعه شده و با رویدادها و مناسبات اجتماعی و سیاسی مواجه می شود دانشجو باید در قبال سرنوشت جامعه با کوله باری از تعهد و دانش، به نقادی و اصلاح بپردازد. گزاردن این دو وظیفه، تامین آینده ای آباد برای خود و جامعه است.

فرهنگ دانشجو:
دانشجوی مسلمان باید آیینه فرهنگ اسلام باشد و در پی تلاش، دقت، پیشرفت، شکوفایی، عدالت خواهی و نشاط؛ نه این که آیینه دل او زنگار بسته باشد. این آیینه مکدر دانشجوی مسلمان نیست. فرهنگ دانشجوی ایرانی، فرهنگ اسلام ناب محمّدی صلی الله علیه و آله وسلم است.

دانشجوی موفق:
انسان در تمام فعالیت های خویش در پی هدف است و برای رسیدن به هدف تلاش و کوشش می کند. رسیدن به هدف مساوی با موفقیت انسان است.دانشجوی موفق کسی است که هدف را درست انتخاب کند و برای دست یابی به هدف خویش پشتکار و همت داشته باشد. امام صادق، علیه السلام، دراین باره می فرماید:«سه چیز انسان را از دست یابی به موفقیت باز می دارد: همت کوتاه، چاره اندیشی کم، و رای سست». پس برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید بزرگ اندیش، تیزبین و باهمت بود.

:n12:آرزو میکنم که همیشه لباتون خندون باشه ، اشک چشاتون از روی شوق و شادی باشه ، دلتون همیشه سرزنده و بخشنده باشه
و انشالله به تمامی آرزوی های قشنگتون که لیاقتش رو دارین برسین :n12:

و در آخر :
ترم زندگیتون بی مشروطی
لحظه هاتون همیشه پاس
سایه حذف از زندگیتون به دور
معدل شادیتون 20 باد

ruslan
08-12-2013, 13:30
امروز sms برام اومد:

دانشجوی گرامی:غیبت درجلسه امتحان تابع مقررات خاص آموزشی می باشد .چنانچه قصد شرکت در جلسه پایان ترم دروسی را ندارید حتماً تا تاریخ 92/9/18 از طریق منوی حذف اضطراری سیستم گلستان اقدام نمایید. پیام نور تهران شمال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قانون این که غیبت کنی خود به خود حذف می شه عوض شده؟؟؟؟؟؟؟؟

M £ H D I
08-12-2013, 13:32
امروز sms برام اومد:

دانشجوی گرامی:غیبت درجلسه امتحان تابع مقررات خاص آموزشی می باشد .چنانچه قصد شرکت در جلسه پایان ترم دروسی را ندارید حتماً تا تاریخ 92/9/18 از طریق منوی حذف اضطراری سیستم گلستان اقدام نمایید. پیام نور تهران شمال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نخیر عوض نشده
مطالعه شود : #9829 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza31001
08-12-2013, 18:49
دوستان برای بهمن ماه کارشناسی ناپیوسته پیام نور دانشجو میگیره؟
کنکور داره یا ثبت نامی هست؟
وضعیت کلاس رفتن چطوره؟
ترمی چند درمیاد حدودا؟ برای شاخه علوم انسانی

ممنون

M £ H D I
08-12-2013, 19:00
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : علی ربیعی ، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس دستور رییس جمهور و به مناسبت روز دانشجو ، یک و نیم میلیون دانشجویی که فاقد هر گونه دفترچه بیمه هستند با رقم کمی که در حد وسع دانشجویی باشد، بیمه خواهند شد.

همه ساله دانشجویان با پرداخت سالیانه هزینه ای تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند علاوه براین امکان بیمه تکمیلی دانشجویان از سال گذشته فراهم شده است و دانشجویان و خانواده‌های‌شان با پرداخت ماهیانه ۶ هزار تومان می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.

تمام دانشجویان کشور از بیمه پایه سلامت برخوردار می شوند
معاون دانشجویی، فرهنگی وزارت بهداشت گفت: طی تفاهمنامه ای با سازمان بیمه سلامت ایرانیان تمام دانشجویان کشور با پرداخت ماهانه ۲۰۰۰ تومان تحت پوشش بیمه پایه سلامت قرار می گیرند.
دکتر محمدحسین آیتی با اعلام این خبر افزود: با تفاهمنامه سه جانبه ای که روز گذشته بین معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت، سازمان بیمه سلامت ایرانیان و مسئولان وزارت علوم در محل سازمان بیمه سلامت ایرانیان و با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد این سازمان منعقد شد، تمام دانشجویان کشور از بیمه پایه سلامت (بیمه خدمات درمانی) برخوردار می شوند.
آیتی افزود: ۵۰ درصد از حق السهم این بیمه را مشابه صندوق بیمه ایرانیان دولت می پردازد، ۳۵ درصد حق السهم به دانشجویان تخفیف داده می شود و تنها ۱۵ درصد از حق السهم (معادل ۲۰۰۰ تومان) توسط دانشجو پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: ۱۶ درصد از جمعیت کشور از هیچ بیمه ای برخوردار نیستند و پیش بینی می شود ۸۰۰ هزار نفر از جمعیت دانشجویان کشور نیز هیچگونه بیمه ای نداشته باشند.
آیتی گفت: هم اکنون ۱۲ هزار دانشجوی پزشکی و ۵ هزار دانشجوی غیرپزشکی تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار دارند.

M £ H D I
08-12-2013, 19:20
دوستان برای بهمن ماه کارشناسی ناپیوسته پیام نور دانشجو میگیره؟
کنکور داره یا ثبت نامی هست؟
وضعیت کلاس رفتن چطوره؟
ترمی چند درمیاد حدودا؟ برای شاخه علوم انسانی

ممنون

سلام atmosphere جان

قبلا فراگیر کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) وجود داشت که الان ، کلا حذف شده و فقط پذیرش بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی هست که در دی ماه ثبت نامش انجام میشه.

والا وضعیت کلاس های پیام نور اختیاری ( جز درس هایی که شامل واحد عملی و کارگاهی هستند ) ....

برای شاخه علوم انسانی حداکثر بین 400 الی 500 تومن در میاد ( بستگی به تعداد واحدهایی که ورمیداری داره و اینکه چه تعداد واحد عملی و چه تعداد واحد نظری ورداشتی )

ittools
08-12-2013, 19:40

برای خودشون میگن از این جهت که برگه سوال و برگه پاسخ نامه چاپ نکنن :n02: میخوان زرنگ بازی در بیارن :n09: وگرنه قانون غیبت هنوز عوض نشده و غیبت در جلسه به منزله حذف اضطراری هست

hamid_diablo
08-12-2013, 22:33
سلام دوستان

یکی از دوستانم ترم پیش درسشون تموم شد اما هنوز وقت نکرده برای فارغ التحصیلی اقدام کنه!!!!

میخواست بدونه برای فارغ التحصیلی باید چیکار کنه..؟ممنون میشم راهنمایی کنید :n12:

M £ H D I
08-12-2013, 23:00
سلام دوستان

یکی از دوستانم ترم پیش درسشون تموم شد اما هنوز وقت نکرده برای فارغ التحصیلی اقدام کنه!!!!
میخواست بدونه برای فارغ التحصیلی باید چیکار کنه..؟ممنون میشم راهنمایی کنید :n12:

سلام حمید جان
حال شما؟کم پیدایی..!!!

بطور خلاصه اینطور میشه گفت :

۱- ۶ قطعه عکس پشت نویسی شده
۲- اصل کارت دانشجویی.
۳- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت یا هر مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید.
۴- اصل و تصویر یک سری از تمام صفحات شناسنامه.
۵- اصل و تصویر کارت ملی بدون مغایرت با مندرجات شناسنامه.
۶- اصل و تصویر اصل مدرک دیپلم متوسطه برای دوره های نظام قدیم بدون مغایرت با مندرجات شناسنامه و کارت ملی.
۷- اصل و تصویر مدرک دوره سه ساله دیپلم برای دوره های نظام جدید بدون مغایرت با مندرجات شناسنامه و کارت ملی.
۸- اصل و تصویر اصل مدرک دوره پیش دانشگاهی برای دوره های نظام جدید بدون مغایرت با مندرجات شناسنامه و کارت ملی.
۹- در صورت نبودن تاییدیه تحصیلی در پرونده در زمان ثبت نام رسید تاییدیه دیپلم متوسطه با ذکر معدل کتبی و کل برای دوره های نظام قدیم (برای تهیه رسید به ادارات پستی مراجعه نمائید).
۱۰- در صورت نبودن تاییدیه تحصیلی در پرونده در زمان ثبت نام رسید تاییدیه دوره پیش دانشگاهی با ذکر معدل کل برای دوره های نظام جدید (برای تهیه رسید ادارات پستی مراجعه نمائید).
۱۱- برای دانش آموختگانی که هنگام ثبت نام از کد کارمندی استفاده کرده اند گواهی اشتغال به کار و تصویر آخرین حکم استخدامی الزامی است.
۱۲ -برای دانش آموختگان فراگیر که معدل در تاییدیه تحصیلی یا اصل مدرک پیش دانشگاهی درج نگردیده باشد کارنامه دوره پیش دانشگاهی تایید شده الزامی است.
۱۳- دو فیش پرداختی به مبلغ ۱۲۰۰۰ ریال بابت گواهی موقت و دانشنامه به شماره حساب ۲۱۷۸۶۰۹۰۰۱۰۰۷ بانک ملی به نام دانشگاه پیام نور.
۱۴- فرم تسویه حساب تکمیل شده (برای تهیه این فرم به کارشناس رشته مراجعه کنید این فرم در نهایت توسط دبیرخانه مرکز شماره و تاریخ زده شود.)

البته برای هر مرکزی کمی ممکنه متفاوت باشه ! ولی بطور کل مدارک مورد نیازش ایناس ....

ittools
08-12-2013, 23:30
سلام دوستان

فارغ التحصیل نشدم ولی فارغ التحصیل شده ها رو دوست دارم :n02:

تا جایی که من میدونم و از دوستان شنیدم :
6 قطعه عکس - تمبر دولتی - کپی و اصل کارت دانشجویی - مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه - کپی شناسنامه از کل صفحات - کپی کارت ملی - مدارک دوره پیش دانشگاهی و دیپلم و از همه مهمتر واریز پول زیاد :n02:

پ.ن : ببینم تاریخ فارغ التحصیلی رو چه تاریخی میزنن ؟ زمانی که درس و واحد ها تموم شده یا زمانی که امضا ها رو جمع کرد و تصفیه کرد ؟

پ.ن : پیام نور با این کتاب های قطور حوصله آدم رو سر میبره :n14: از کتاب خوندن زده شدم ! :n27:

M £ H D I
09-12-2013, 12:24
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور

برنامه در تاریخ ۱۶ آذرماه ۱۳۹۲ بروز شده است و شامل اخرین تغییرات می باشد

تذکر مهم : این برنامه طبق آخرین تغییرات نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور به روز شده است و برنامه قطعی می باشد.
تذکر ۱ : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تستی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک نمی باشد.

مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور

گروهای آموزشی دانشکده علوم انسانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه گروهای آموزشی دانشکده علوم پایه
کلیه گروهای آموزشی دانشکده فنی و مهندسی
کلیه گروهای آموزشی دانشکده فناوری اطلاعات
کلیه گروهای آموزشی دانشکده مهندسی کشاورزی

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کارشناسی ارشد پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M £ H D I
09-12-2013, 12:26
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : آزمون پایان ترم برخی از دروس برای نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور به صورت کتاب باز (open book) برگزار می گردد.

برای امتحانات پایان ترم دروسی که اعلام شده ، می توانید کتاب و منبع درس مورد نظر را با خود به جلسه امتحان برده و از آنها استفاده کنید. دقت کنید برخی از دروس با ستاره (*) مشخص شده اند که دانشجو فقط می توانید جداول مورد نیازشان را با خود به همراه داشته باشد.

لیست عناوین دروسی که بخشی از سوالات یا تمامی آزمون آن درس به صورت کتاب باز (open book) در نیمسال اول ۹۳-۹۲ برگزار می شود به شرح زیر می باشد:

[Mohsen]
09-12-2013, 23:22
دوستان این حذف اظطراری تا پایان 19 آذره یا تا قبل از 19 آذر؟

ittools
09-12-2013, 23:31
;8015513']دوستان این حذف اظطراری تا پایان 19 آذره یا تا قبل از 19 آذر؟

تا پایان 19 آذر ولی شما سعی کنید همون صبح یا ظهر اقدام کنید

M £ H D I
09-12-2013, 23:33
;8015513']دوستان این حذف اظطراری تا پایان 19 آذره یا تا قبل از 19 آذر؟

از ۱۳ آذرماه ۹۲ آغاز و تا ۱۹ آذرماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.

تا پایان روز 19 آذر ماه.

ruslan
10-12-2013, 09:58
سلام

الان تو سیستم گلستان صفحه ای که تاریخ امتحان ها رو زده برای شما باز میشه؟
چه کدی رو باید بزنم؟

M £ H D I
10-12-2013, 12:02
سلام

الان تو سیستم گلستان صفحه ای که تاریخ امتحان ها رو زده برای شما باز میشه؟
چه کدی رو باید بزنم؟

سلام
در چند پست بالاتر برنامه ی امتحانی رو گذاشتم دوست عزیز.

smahdis
10-12-2013, 12:32
آقا پذیرش بدون آزمون قبول شدم و ترم 2 هستم.

اگر دانشگاه دولتی امسال قبول بشم, آیا امکان تطبیق هست؟ (البته من اوائل ترم از آموزش پرسیدم گفتن برای بدون آزمونیها این میسر نیست ولی میخوام مطمئن بشم).

سئوال بعدی اینکه:

من ریاضی 1 رو ترم قبلی افتادم.

این ترم ریاضی 1 و ریاضی 2 و معادلات و فیزیک 2 برداشتم.

آیا اگر ریاضی 1 رو دوباره بیفتم, ریاضی 2 و معادلات و فیزیک 2 رو هم حتی اگر نمره بالا بگیرم, میفتم؟ با توجه به اینکه ریاضی 2 و معادلات و فیزیک 2 پیش نیازشون ریاضی 1 هست.

M £ H D I
10-12-2013, 12:44

اگر دانشگاه دولتی امسال قبول بشم, آیا امکان تطبیق هست؟ (البته من اوائل ترم از آموزش پرسیدم گفتن برای بدون آزمونیها این میسر نیست ولی میخوام مطمئن بشم).

سئوال بعدی اینکه:

آیا اگر ریاضی 1 رو دوباره بیفتم, ریاضی 2 و معادلات و فیزیک 2 رو هم حتی اگر نمره بالا بگیرم, میفتم؟ با توجه به اینکه ریاضی 2 و معادلات و فیزیک 2 پیش نیازشون ریاضی 1 هست.

سلام
در مورد سوال اول اطلاعات مطمئنی در اختیار ندارم اما در صورت فراهم شدن شرایط جواب سوالتون رو پیدا میکنم و براتون قرار میدم ( در صورتی که دوستان دیگه ، اطلاع دارن خبر بدن )
در مورد سوال دوم ، نه نمیفتی .... در صورتی که این ترم دوباره ریاضی 1 رو بیفتی اما ریاضی 2 و معادلات و فیزیک 2 رو با هر نمره ای قبول شی ، ترم های بعد ( بدون وقفه انداختن ) باید ریاضی 1 رو ورداری تا پاس بشه ... ( یعنی نباید بین ترم هایی که ریاضی 1 رو ورمیداری فاصله بندازی )
شما باید پشت هم ریاضی 1 رو تو ترم های بعدی ورداری تا بتونی پاسش کنی ...

M £ H D I
10-12-2013, 12:46
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : ابوالفضل فراهانی یک استاد دانشگاه پیام نور به احتمال زیاد جایگزین حسن زیاری در سمت ریاست دانشگاه پیام نور می شود.
حسن زیاری , رئیس کنونی دانشگاه پیام نور در این مورد گفت: من هم این موضوع را شنیده ام و شایعات در این باره بسیار قوی و محتمل است.
رئیس دانشگاه پیام نور، اظهار داشت: تاکنون از وزارت علوم در این باره به من چیزی اعلام نشده اما شاید شاهد تغییراتی در ریاست باشیم.
ابوالفضل فراهانی متولد ۱۳۴۴ و استاد دانشگاه پیام نور تهران است و مسئولیت‌هایی چون مدیریت و معاونت دانشجویی دانشگاه پیام نور را نیز بر عهده داشته است.

smahdis
10-12-2013, 12:47
یه مورد دیگه:

با توجه به این عکس, من ترم قبلی 98 هزار تومان طلبکار شدم, این پول کجاست الان؟ یا نکنه من اشتباه کردم و چیزی طلب کار نشدم؟ به چه دلیل من طلبکار شدم ؟

چرا همون طلبکاری رو تو این ترم ازم کم نکردن؟

M £ H D I
10-12-2013, 12:52
یه مورد دیگه:

با توجه به این عکس, من ترم قبلی 98 هزار تومان طلبکار شدم, این پول کجاست الان؟ یا نکنه من اشتباه کردم و چیزی طلب کار نشدم؟ به چه دلیل من طلبکار شدم ؟

ظاهرا ترم اول مبلغ 98 تومن اضافی پرداخت کرده اید ... که در ترم دوم براتون سر به سر شده
یعنی شهریه ترم 2 شما : 4.564.335 شده که سیستم شمارو به مبلغ 3.584.335 بدهکار کرده تا سر به سر بشه ...
در حال حاضر حسابتون 0 هست و مشکلی نیست ( نه بدهکاری نه بستانکار )

M o h a m m @ d
10-12-2013, 13:05

سئوال بعدی اینکه:

فکر کنم تطبیق بزنن .بازم باید بپرسی.
نه نمیفتی فقط تا ریاضی یک قبول نشی درس دیگه مثل دیفرانسیل یا درسای که ریاضی 2 و فیزیک دو پیشنیازشون هستن نمیتونی برداری

یه مورد دیگه:

کم کرده که جمع شهریه این ترمت شد 4564335 و اون 98تومن ازش کم کرده پرداختی این ترمتون 3584335 شده .الان شما باید 358 واریز کنی نه 456

smahdis
10-12-2013, 15:08
فکر کنم تطبیق بزنن .بازم باید بپرسی.
نه نمیفتی فقط تا ریاضی یک قبول نشی درس دیگه مثل دیفرانسیل یا درسای که ریاضی 2 و فیزیک دو پیشنیازشون هستن نمیتونی برداری

کم کرده که جمع شهریه این ترمت شد 4564335 و اون 98تومن ازش کم کرده پرداختی این ترمتون 3584335 شده .الان شما باید 358 واریز کنی نه 456

پس یعنی این ترم اگه من ریاضی 1 رو بیفتم و ریاضی 2 رو قبول بشم, مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم رو گرفتی یا نه؟ من تو این ترم هم ریاضی 1 دارم و هم ریاضی 2.

در مورد شهریه هم دقت نکردین ها....!

شهریه ی این ترم من 4564335 تومان هست که از این مقدار 96 هزار تومان مال شهریه ثابت هست که من شهریه ثابت رو همون اول ترم واریز کرده بودم. این ترم گفته بودن تا شهریه ثابت رو واریز نکنید اجازه انتخاب واحد ندارید پس من رفتم 96 تومان رو همون اول ترم واریز کردم که 96 به همراه شهریه واحد ها و بیمه میشه 4564335. یعنی میخوام بگم تو این ترم من کلا 4564335 تومان واریز کردم, یه بار اول ترم 96 هزار تومان و یه بار هم امروز 3584335 تومان.

ولی تکلیف اون 98 تومان مشخص نشد؟

M o h a m m @ d
10-12-2013, 15:59
پس یعنی این ترم اگه من ریاضی 1 رو بیفتم و ریاضی 2 رو قبول بشم, مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم رو گرفتی یا نه؟ من تو این ترم هم ریاضی 1 دارم و هم ریاضی 2.

در مورد شهریه هم دقت نکردین ها....!

شهریه ی این ترم من 4564335 تومان هست که از این مقدار 96 هزار تومان مال شهریه ثابت هست که من شهریه ثابت رو همون اول ترم واریز کرده بودم. این ترم گفته بودن تا شهریه ثابت رو واریز نکنید اجازه انتخاب واحد ندارید پس من رفتم 96 تومان رو همون اول ترم واریز کردم که 96 به همراه شهریه واحد ها و بیمه میشه 4564335. یعنی میخوام بگم تو این ترم من کلا 4564335 تومان واریز کردم, یه بار اول ترم 96 هزار تومان و یه بار هم امروز 3584335 تومان.

ولی تکلیف اون 98 تومان مشخص نشد؟
اره منظورتون گرفتم تو ایین نامشم هست اگه خونده باشین .
خوب اگه از 456 تومن 96 کم کنی میشه 360
ولی از 456تومن 98 کم کنی میشه 358
من با این حساب گفتم .
اگه جور نمیاد برین به امور دانشجویی بگین تا براتون درست کنن

Dark Shine
10-12-2013, 21:18
یکی این حذف اضطراری رو بگه چطوریاست !
یکی از درس ها رو میان ترم ندادم و اصلاً هم نمیتونم این ترم بخونمش و مطمئنم نمیتونم پاس ـش کنم ...
کلاً می ارزه حذف اضطراری بکنم ؟!

M £ H D I
10-12-2013, 21:48
یکی این حذف اضطراری رو بگه چطوریاست !
یکی از درس ها رو میان ترم ندادم و اصلاً هم نمیتونم این ترم بخونمش و مطمئنم نمیتونم پاس ـش کنم ...
کلاً می ارزه حذف اضطراری بکنم ؟!

سلام
اگه مطمئنی که نمیتونی پاس ش کنی بهتره حذفش کنی ... !

نکــــــــــــــــــات مهـــــــــــــــــم حذف اضطراری:

۱- در حذف اضطراری دانشگاه پیام نور شهریه دروسی که توسط دانشجو حذف می شود بازگشت داده و عودت داده نمی شود.
۲- در حذف اضطراری تنها امکان حذف واحد وجود دارد و دانشجو نمی تواند واحدی را اضافه کند.
۳- به دانشجویانی که سقف مجاز انتخاب واحد را رعایت نکرده اند ، پیشنهاد می شود برای اینکه در آینده به دلیل عدم رعایت سقف واحد به مشکل برخورد نکنند ، از این فرصت استفاده کرده و واحدهای اضافی خود را که خارج از سقف انتخاب کرده اند حذف کنند.
۴- محدودیتی در حذف دروس وجود ندارد و می توانید یک یا چند درس را حذف نمایید.

نتیجه غیبت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع :

غیبت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور همانند حذف اضطراری می باشد و به نحوی درس بدون ثبت نمره حذف می شود.
در صورت غیبت در امتحان پایان ترم نمره ای برای دانشجو ثبت نمی شود و درس به صورت خودکار حذف می شود و در سایت گلستان جلوی درس مربوطه عنوان «غیبت در امتحان» ثبت می شود.
در این صورت نه در معدل ترمی شما و نه در معدل کل شما هیچ تاثیری ندارد.
حتی اگر نمره میان ترمی برای آن درس داشته باشید باز هم درس مورد نظر بدون درج نمره حذف خواهد شد!!!
ولی با این حال شهریه آن درس برگشت و عودت نمی شود و در واقع شهریه ان درس می سوزد!!!

در کل : حذف اضطراری = غیبت در امتحان = حذف درس بدون درج نمره و بدون تاثیر در معدل ترمی و معدل کل!!!

ruslan
10-12-2013, 23:26
سلام
در چند پست بالاتر برنامه ی امتحانی رو گذاشتم دوست عزیز.

سلام
ممنون
اون رو دیدم می خواهم بینم الان فقط من نمی تونم برنامه امتحانی رو تو گلستان بینم یا بقیه هم همین طور اند؟

M £ H D I
10-12-2013, 23:40
سلام
ممنون
اون رو دیدم می خواهم بینم الان فقط من نمی تونم برنامه امتحانی رو تو گلستان بینم یا بقیه هم همین طور اند؟

خواهش میکنم
فعلا برای همه این امکان ، غیرفعال ... !

M £ H D I
11-12-2013, 13:40
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : ابوالفضل فراهانی با حکم وزیر علوم به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور منصوب شد.

ابولفضل فرهانی رئیس جدید دانشگاه پیام نور
ابوالفضل فراهانی متولد ۱۳۴۴ ، استاد تمام دانشگاه پیام نور است و در سطوح مختلف مدیریتی از جمله معاونت دانشگاه، معاونت پژوهشی، معاونت سنجش، ریاست دانشکده علوم انسانی، مدیر توسعه مراکز دانشگاهی و … خدمت کرده است.
مراسم معارفه ریاست جدید دانشگاه با حضور هیات رسمی وزارت علوم در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار گردید.
پیش از این نیز گمانه زنی ها و زمزمه هایی در مورد تغییر ریاست دانشگاه پیام نور (+اینجا) به گوش میرسید که با این خبر گمانه ها به واقعیت تبدیل شد.
پیش از این نیز ریاست دانشگاه پیام نور را حسن زیاری برعهده داشت.

M £ H D I
11-12-2013, 13:43

سلام
در مورد سوال اول اطلاعات مطمئنی در اختیار ندارم اما در صورت فراهم شدن شرایط جواب سوالتون رو پیدا میکنم و براتون قرار میدم ( در صورتی که دوستان دیگه ، اطلاع دارن خبر بدن )

براتون سوال پرسیدم : به نقل از پیام نورنا

بستگی به دانشگاهی دارد که قبول می شوید. هر دانشگاهی قوانین تطبیق واحدش تفاوت دارد

M £ H D I
11-12-2013, 14:59
كليه دانشجويان مي بايست از تاريخ 20/09/92 الي 29/09/92 از مسير زير نسبت به تكميل نمودن فرم ارزشيابي اساتيد در سيستم گلستان اقدام نمايند.

منوي ارزشيابي ==> استاد ==> ارزشيابي

flashdesign
11-12-2013, 19:30
سلام دوستان
یه اتفاق وحشتناک و عجیب
من شهریه رو بطور کامل و اینترنتی پرداخت کردم و حتی شماره پیگیری هم گرفتم و زد که با موفقیت انجام شد
ولی وقتی رفتم توی سایت دیدم دقیقا همون مبلغ رو زده بدهکار
حالا چ کنم؟:n28:
گواهی اشتغال به تحصیل و کارت امتحانات رو چجوری بگیرم؟:n27:

flashdesign
11-12-2013, 19:33
الان رفتم توی پرداخت الکترونیکی شهریه و دیدم ک آخریش زده تراکنش نا موفق ولی برام پیام انجام موفق داد
حتی اسکرین شاتش رو هم دارم
بعلاوه اون مبلغ رو از حسابم کمم کرده تازه

M £ H D I
11-12-2013, 19:43
سلام دوستان
یه اتفاق وحشتناک و عجیب
من شهریه رو بطور کامل و اینترنتی پرداخت کردم و حتی شماره پیگیری هم گرفتم و زد که با موفقیت انجام شد
ولی وقتی رفتم توی سایت دیدم دقیقا همون مبلغ رو زده بدهکار
حالا چ کنم؟:n28:
گواهی اشتغال به تحصیل و کارت امتحانات رو چجوری بگیرم؟:n27:

الان رفتم توی پرداخت الکترونیکی شهریه و دیدم ک آخریش زده تراکنش نا موفق ولی برام پیام انجام موفق داد
حتی اسکرین شاتش رو هم دارم
بعلاوه اون مبلغ رو از حسابم کمم کرده تازه

سلام ... نگران نباش. :n01:
کد پیگیری رو همرات داشته باش .. به امور دانشجویی یا مسئول رشته سر بزن و قضیه رو باهاش در میون بذار ...
مشکل رو برات رفع میکنن . ( هر چه زودتر ، بهتر )

M £ H D I
12-12-2013, 11:30
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : سهم وزارت علوم از بودجه ۷۸۳ هزار میلیارد تومانی امسال دولت، حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان بود. در میان دانشگاه‌های کشور بیشترین میزان بودجه مشابه سال‌های گذشته متعلق به دانشگاه تهران بود. دانشگاه تهران با ۵۵۱ میلیارد تومان بیشترین میزان بودجه امسال دانشگاه‌ها و همچنین بیشترین میزان افزایش بودجه دانشگاه‌ها نسبت به سال گذشته را داشت. درصد افزایش بودجه این دانشگاه در لایحه بودجه ۹۳ نسبت به سال پیش از آن ۵۲ درصد است. با این وجود همچنان بودجه بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومانی در نظر گرفته شده برای دانشگاه پیام نور بیش از دو برابر بودجه دانشگاه تهران است.

بودجه هزار میلیارد تومانی دانشگاه پیام نور
دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه‌هایی است که طی سال‌های گذشته پایین بودن کیفیت آموزشی آن و در مقابل افزایش کمی شعب آن انتقادهای گسترده‌یی را در پی داشت. با این وجود امسال نیز بودجه این دانشگاه مطابق روند سال‌های گذشته افزایش رو به رشدی را نشان می‌دهد. در حالی که بودجه این دانشگاه در سال ۹۲، ۸۰۰ میلیارد تومان بود. این بودجه امسال به بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است. طوری که در حال حاضر بودجه دانشگاه پیام نور با اختلاف زیاد بالاتر از همه دانشگاه‌های کشور قرار دارد.

افزایش بودجه دانشگاه پیام نور که سال گذشته نیز با بودجه کمک عمرانی ۱۷۷ میلیارد تومانی به بیش از یک هزار میلیارد تومان نزدیک شده بود، در حالی است که بودجه این دانشگاه در سال ۸۸، ۴۰۰ میلیارد تومان بود. اما طی هشت سال و با حمایت‌های دولت نهم و دهم به بیش از یک هزار میلیارد تومان افزایش یافت. همچنین در راستای سیاست‌های دولت گذشته در تقویت این دانشگاه تعداد رشته‌های پیام نور به بیش از شش هزار و ۵۰۰ رشته محل افزایش یافت.

براساس لایحه بودجه ۹۳ دولت، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه شیراز، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شریف دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تبریز، علم وصنعت و شیراز بعد از دانشگاه تهران بیشترین میزان بودجه را در میان دانشگاه‌های کشور داشتند. بررسی بودجه دانشگاه‌ها همچنین بیانگر این است که از میان ۱۰ دانشگاه اولی که بیشترین رقم بودجه به آنها اختصاص داده شده، هفت دانشگاه‌ جزو دانشگاه‌های برتر پایتخت هستند.

M £ H D I
12-12-2013, 15:45
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر حسین توکلی – مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: ثبت نام برای آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور در ۱۲۵ کد رشته امتحانی از ۱۴ مهر ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و با تمدید مهلت ثبت نام ۲۵ مهرماه پایان پذیرفت.

وی افزود: در این آزمون ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵۱ هزار و ۲ نفر زن و ۵۸ هزار و ۸۸۲ نفر مرد هستند. به عبارت دیگر ۴۶٫۴۱ درصد داوطلبان زن و ۵۳٫۵۹ درصد داوطلبان مرد هستند.
توکلی یادآور شد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون روز جمعه ۲۹ آذرماه ۹۲ در ۸۵ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد و اطلاعیه سازمان سنجش درباره تاریخ و نحوه پرینت کارت آزمون روز دوشنبه ۲۵ آدرماه ۹۲ بر روی سایت قرار می گیرد و در نشریه پیک سنجش هم منتشر می شود.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح این روز آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان رأس ساعت ۸:۰۰ صبح بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۲ بر روی سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانیsanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) و اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند. اطلاعیه تکمیلی سازمان در این خصوص بر روی سایت این سازمان و همچنین نشریه پیک سنجش (هفته‌نامه خبری و اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) روز دوشنبه مورخ ۲۵ آذرماه ۹۲ درج خواهد شد.

ali_884
12-12-2013, 20:51
كسي درباره فراگير پيام نور چيزي ميدونه؟

ديگه كارشناسيش برگزار نمي شه

M £ H D I
12-12-2013, 21:05

دستت درد نکنه برادر از اینکه پاسخ دادی ولی ، فک کنم الان این بنده خدا داره دکترا میخونه ...
15-11-2005, 06:24

تاریخ سوالش رو نگاه کن ... :n01:

alone one
12-12-2013, 21:43

یعنی فقط از طریق کنکور سراسری دانشجو میگیره؟واسه کارشناسی

M £ H D I
12-12-2013, 21:52
یعنی فقط از طریق کنکور سراسری دانشجو میگیره؟واسه کارشناسی

بله از طریق کنکور سراسری ...

danial13
12-12-2013, 22:01
سلام دوستان امتحانات از کی شروع میشه؟

M £ H D I
12-12-2013, 22:11
سلام دوستان امتحانات از کی شروع میشه؟

سلام داداشی
30 بهمن ماه تا 26 دی

bigman
13-12-2013, 17:42
امتحان درس تربیت بدنی 2 چطوری برگزار میشه ؟؟

توی لیست امتحانات که زده تستی !!!

M £ H D I
13-12-2013, 17:55

بله دوست عزیز ، به صورت تستی برگزار میشه ...
سوالات هم از کتاب تربیت بدنی 2 ، نوشته ی ابوالفضل فراهانی مطرح میشه ....

ittools
13-12-2013, 18:27

مگه شما امتحان عملی ـــش رو ندادین ؟ هم امتحان عملی داره که اصولا باید تو کلاس هاش هم شرکت میکردید و هم امتحان تستی داره که مثل سایر امتحانات هست

aristocrat
13-12-2013, 18:43
سلام برای تغییر رشته باید چیکار کنیم؟ من رفتم دانشگاه گفت باید از طریق سیستم درخواست بدی ولی هنوز باز نشده چیزی.

bigman
13-12-2013, 20:04
جریان این سپهر کارت دانشجویی بانک صادرات چیه ؟؟

چه مزایایی داره ؟؟ اجباریه ؟؟

hamid_diablo
13-12-2013, 20:14
سلام دوستان

از بچه های پیام نور تهران (شمیرانات) کسی خبر داره کارشناسا تا چه روزی هستند؟

امتحانا که از30 ام شروع میشه...یعنی تا 29 آذر هستند..دوستم میخواد کارای فارغ التحصیلیشو انجام بده

alone one
13-12-2013, 20:44
بله از طریق کنکور سراسری ...

پ چه بد
یعنی هیچ راهی نداره؟حتی این بدون کنکور هم که بعضی از رشته ها داشتن از اون راهم نمیشه؟

ruslan
13-12-2013, 21:20
سلام دوستان

از بچه های پیام نور تهران (شمیرانات) کسی خبر داره کارشناسا تا چه روزی هستند؟

امتحانا که از30 ام شروع میشه...یعنی تا 29 آذر هستند..دوستم میخواد کارای فارغ التحصیلیشو انجام بده

هرچه زودتر برو

کارشناس ها مهم نیست اونجا باشند یا نباشند فقط رجبی باید اونجا باشه تا کارت رابیفته بقیه خودشون رو باد می زنند

danial13
13-12-2013, 22:22
سلام داداشی
30 بهمن ماه تا 26 دی

مرسی عزیز
3 4 روزه شهریه رو واریز کردم اما برنامه رو بهم نداده چرا؟

M £ H D I
13-12-2013, 22:23
سلام برای تغییر رشته باید چیکار کنیم؟ من رفتم دانشگاه گفت باید از طریق سیستم درخواست بدی ولی هنوز باز نشده چیزی.

سلام دوست عزیز
در اردیبهشت ماه امسال ، شرایط تغییر رشته بند ج از طریق سایت از مسیر زیر امکان پذیر بود :
آموزش-> دانشجو-> درخواستها -> تقاضای انتقال و مهمان -> درخواست تغییر رشته (توام با انتقال) در واحدهای داخلی

به دلیل حذف فراگیر کارشناسی ، تغییر رشته ی بند ج حذف شد

و در در تاریخ : ۱۲ / آبان / ۱۳۹۲ اطلاعیه جدیدی برای تغییر رشته ارائه شده

با توجه به حذف آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور ، آزمون تغییر رشته بند ج پیام نور نیز از آیین نامه آموزشی پیام نور حذف شد.

شرایط جدیدی برای تغییر رشته دانشگاه پیام نور وضع شده است.

دانشجویان با گذراندن ۱۲ واحد درسی می توانند در صورت داشتن سایر شرایط می توانند درخواست تغییر رشته بدهند.

همچنین بر اساس آیین نامه جدید دانشجویان دوره های قبلی فراگیر و پذیرفته شدگان بدون آزمون پیام نور امکان تغییر رشته ندارند و برای تغییر رشته باید در کنکور سراسری یا پذیرش بدون آزمون شرکت کنند.تغییر رشته در دانشگاه پیام نور یکبار و فقط در مقطع کارشناسی امکان پذیر است و دانشجویان کارشناسی ارشد نمی توانند تغییر رشته بدهند.

برای تغییررشته داشتن شرایط زیرالزامی است:
۱- شرایط ادامه تحصیل را داشته باشد.

۲- حداقل ۱۲ واحد درسی (بغیر ازدرسهای پیش دانشگاهی ومعادلسازی شده ) گذرانده باشد.

۳- نمره آزمون ورودی وی از نمره آزمون پایین ترین فرد پذیرفته شده درهمان رشته، همان سال وسهمیه کمتر نباشد.
توجه :دانشجویان تکمیل ظرفیت ، شاهد و مواردی که با معرفی نامه سازمان سنجش معرفی می شوند ؛نمره آزمون آنها اعلام نشده، و در صورت تقا ضای تغییر رشته می بایست به صورت موردی از سازمان سنجش استعلام شود.

۵- تغییر رشته درهمان گروه علمی و در مقاطع هم سطح و یا از بالا به پایین امکان پذیر است .

۶- دانشجویان دوره های فراگیر و پذیرش بدون آزمون در صورتی که متقاضی تغییر رشته هستند می بایست از طریق شرکت مجدد در پذیرش ورودی دانشگاه اقدام نمایند.

۸- دانشجو باید با توجه به مدت مجاز تحصیل،پس از تطبیق درسها امکان گذراندن واحد درسی باقی مانده دررشته جدید را داشته باشد .

۹- کلیه دروس عمومی و واحد های مشترک با عناوین، سرفصل و تعداد واحد مساوی دانشجویانی که در دانشگاه پیام نور تغییر رشته داده اند عینا با همان نمره رد یا قبول در کارنامه دانشجو باقی می ماند.

۱۰- تغییررشته دانشجویانی که به دستگاههای خاص تعهد دارند با اعلام موافقت کتبی آن سازمان مقدور است.

۱۱- تغییر رشته به رشته تربیت بدنی وطراحی لباس و پارچه به لحاظ پذیرش غیرمتمرکز وآزمون عملی امکان پذیر نیست.

۱۲- درمواردی که دانشجو دچاربیماری یا سانحه ای شود, که امکان ادامه تحصیل درآن رشته مقدور نباشد, با ارسال مدارک, ونظرشورای آموزشی استان, می تواند درهمان گروه یا تغییر گروه آزمایشی تغییررشته دهد.

۱۳- تا زمانیکه با تغییررشته دانشجو موافقت نشده دانشجو موظف به ثبت نام در رشته قبلی یا مرخصی تحصیلی است.

۱۴- دانشجو درطول تحصیل فقط یکبار می تواند تغییررشته دهد.

۱۵- درصورت موافقت با تغییررشته وثبت نام دررشته جدیدحق بازگشت به رشته قبلی را نخواهد داشت.

۱۶- دانشجویی که حداقل ۷۰ واحد مصوب را گذرانده باشد, توصیه می شود برای تحصیل در رشته جدید از طریق آزمون سراسری یا فراگیر اقدام نماید.

۱۷- دانشجویان تا شش هفته مانده به شروع نیمسال تحصیلی بعد فرصت دارند مدارک و تقاضای تغییر رشته را به مرکز/ واحد خودارائه نمایند.

در انتقال توام با تغییررشته, دانشجو باید هم شرایط انتقال و هم شرایط تغییررشته را کسب نماید.
(تمام شرایط اعلام شده بالا در سایت رسمی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور موجود است)

در کل باید بگم شرایط تغییر رشته سخت شده :n01:

جریان این سپهر کارت دانشجویی بانک صادرات چیه ؟؟
چه مزایایی داره ؟؟ اجباریه ؟؟

سلام
در ادامه همکاری‌ بین بانک صادرات ایران و دانشگاه پیام‌نور و به منظور تسهیل در پرداخت‌های دانشجویان و ترویج بانکداری الکترونیک، تعداد یک میلیون و دویست‌هزار سپهر کارت ویژه با مبالغ شارژ شده از سوی بانک صادرات ایران به دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه پیام‌نور اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات رییس هیات‌مدیره این بانک در مراسمی که به همین منظور در دانشگاه پیام نور برگزار شد، تداوم همکاری‌های فی‌مابین بانک صادرات ایران و دانشگاه پیام نور را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این همکاری که با استقبال ریاست و مسوولان دانشگاه مواجه شده است، بستر خوبی فراهم آورده تا بانک صادرات ایران در ارائه خدمات به دانشگاه، استادان و دانشجویان تسهیلات بیشتری ایجاد کند.
عرفانی افزود: این همکاری از گذشته‌های دور آغاز و در سال 1388 تفاهم‌نامه‌ای بین بانک و دانشگاه منعقد و با جمع‌آوری وجوه شهریه دانشجویان دنبال شده است و هم‌اکنون این خدمات به صورت کاملا الکترونیکی در حال انجام است و شهریه تمامی دانشجویان دانشگاه از طریق درگاه‌های مختلف بانکداری الکترونیکی دریافت و به صورت آنلاین به حساب دانشگاه واریز می‌شود. این امر باعث صرفه‌جویی در زمان و سهولت ثبت‌نام دانشجویان دانشگاه و اطمینان خاطر دانشگاه از دریافت وجوه شهریه شده است.
وی همچنین با اشاره به خدمات متنوع ارائه شده به دانشگاه گفت: امیدوارم این همکاری‌ها افزایش یافته و بانک صادرات ایران بتواند دین و وظیفه خود را در قبال توسعه علم و دانش به کشور عزیز اسلامی ادا کند و به عنوان حامی اصلی اقشار فرهیخته و دانشگاهی به وظایف و رسالت‌های اجتماعی و فرهنگی خود عمل کند.
دکتر زیاری، رییس دانشگاه پیام نور نیز در ادامه با اشاره به پیشینه همکاری‌های بین دانشگاه و بانک صادرات گفت: با توسعه درگاه‌های مختلف بانکداری الکترونیک، شهریه‌های دانشجویان از طریق درگاه دامون و دیگر درگاه‌های بانک صادرات دریافت شده که این امکانات شرایط سهل و مطمئن‌تری را برای دانشجویان و دانشگاه ایجاد کرده است.

منبع

پ چه بد
یعنی هیچ راهی نداره؟حتی این بدون کنکور هم که بعضی از رشته ها داشتن از اون راهم نمیشه؟

سلام

به اطلاع کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲، ثبت نام وشرکت نموده اند و یا در آزمون مذکور ثبت‌نام ننموده‌اند، می‌رساند که در این مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجوبرای بهمن ماه سال ۹۲ در برخی از کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و همچنین تکمیل ظرفیت برای برخی از کد رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی آزمون سراسری ســـــال ۱۳۹۲ بر اساس سوابق تحصیلی صورت خواهد گرفت.
لذا کلیه متقاضیان پذیرش بدون آزمون بهمن ۹۲ می‌توانند بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در اطلاعیه این سازمان که در تاریخ ۲۵ اذر ماه ۱۳۹۲ منتشر خواهد شد از روز یکشنبه ۱ دی ماه ۱۳۹۲ لغایت پنجشنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۲ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به ثبت‌نام نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.

M £ H D I
13-12-2013, 22:28
مرسی عزیز
3 4 روزه شهریه رو واریز کردم اما برنامه رو بهم نداده چرا؟

خــواهش میکنم عزیز
اگه منظورت برنامه ی امتحانات که زوده ....

alone one
14-12-2013, 22:37
سلام

به اطلاع کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲، ثبت نام وشرکت نموده اند و یا در آزمون مذکور ثبت‌نام ننموده‌اند، می‌رساند که در این مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجوبرای بهمن ماه سال ۹۲ در برخی از کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و همچنین تکمیل ظرفیت برای برخی از کد رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی آزمون سراسری ســـــال ۱۳۹۲ بر اساس سوابق تحصیلی صورت خواهد گرفت.
لذا کلیه متقاضیان پذیرش بدون آزمون بهمن ۹۲ می‌توانند بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در اطلاعیه این سازمان که در تاریخ ۲۵ اذر ماه ۱۳۹۲ منتشر خواهد شد از روز یکشنبه ۱ دی ماه ۱۳۹۲ لغایت پنجشنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۲ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به ثبت‌نام نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.

ممنونم، دیدم این اطلاعیه رو
من تو فراگیر ورودی مهر همین امسال رشته مهندسی مدیریت اجرایی شمیرانات قبول شده بودم اما چون مدارکم آماده نبود پیشو نگرفتم،الان باز دیدم رشته های بدون آزمون باز این رشته و همین دانشگاه هست،امکانش هست برم دنبالش؟

M £ H D I
14-12-2013, 22:49
ممنونم، دیدم این اطلاعیه رو
من تو فراگیر ورودی مهر همین امسال رشته مهندسی مدیریت اجرایی شمیرانات قبول شده بودم اما چون مدارکم آماده نبود پیشو نگرفتم،الان باز دیدم رشته های بدون آزمون باز این رشته و همین دانشگاه هست،امکانش هست برم دنبالش؟

خواهش میکنم
شما 1 دیماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید ، باید وجهی رو پرداخت کنید ، بعد فرم رو تکمیل کنید ، بعد منتظر نتیجه بمونید ... انشالله که جایی که دلخواه قبول بشید ... !

Viren
15-12-2013, 07:54
کارت ورود به جلسه نمی خواد بیاد.1 هفته دیگه امتحانه

M £ H D I
15-12-2013, 13:04
کارت ورود به جلسه نمی خواد بیاد.1 هفته دیگه امتحانه

M £ H D I
15-12-2013, 13:07
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بر اساس روند جدید دریافت شهریه در دانشگاه پیام نور ، قبل از انتخاب واحد نیمسال بعد باید شهریه ثابت نیمسال پرداخت شود تا دانشجو بتواند برای آن ترم انتخاب واحد کند و بعد از انتخاب واحد شهریه متغییر را واریز نمایند.

متاسفانه با وجود اینکه هنوز امتحانات نیمسال جاری آغاز نشده است و بسیاری از دانشجویان با هر زحمتی شهریه نیمسال جاری خود را پرداخت کرده اند و تازه منوهای سایت برای آنها باز شده است که با یک بدهی جدید رو به رو شده است!!!

بله بدهی جدید مربوط به شهریه ثابت نیمسال بعد می باشد!!!
دانشگاه پیام نور در اقدامی عجیب و باز هم بدون اطلاع رسانی ، ۱ هفته مانده به شروع امتحانات پایان ترم ، منوهای سایت گلستان را برای دانشجویان به دلیل بدهی شهریه ، و آن هم شهریه ثابت نیمسال بعد ، غیرفعال کرده است!!!

همه دانشجویان با واریز شهریه متغییر خود برای نیمسال جاری در این چند روز منتظر فعال شدن کارت ورود به جلسه (گزارش ۴۲۸) نیمسال خود که قرار بود از ۲۶ آذرماه فعال شوند ، بودند تا بتوانند تاریخ امتحانات پایان ترم خود را مشاهده کنند ولی با بدهی عجیب شهریه ثابت نیمسال بعد خود مواجه شده اند!!!
با وجود اینکه بسیاری از دانشجویان متاسفانه توانایی پرداخت شهریه نیمسال جاری خود را ندارند ، حالا شهریه ثابت نیمسال بعد هم به آن افزوده شده است!!!
جالب اینجاست : دانشجویانی هم که ترم آخر هستند با این مسئله باید شهریه ثابتی ترم بعدی که برایشان وجود ندارد را واریز کنند!!
هم اکنون اگر به سایت گلستان و پنل کاربری خود مراجعه کنید با غیرفعال شدن منوهای سایت برخورد خواهید کرد و اگر هم به فرم واریز شهریه مراجعه کنید با شهریه ثابت نیمسال بعد مواجه خواهید شد.
و این هم اولین اقدام ناخوشایند رئیس جدید دانشگاه پیام نور !!!!!

امیدواریم مسئولین دانشگاه پیام نور سریعا موضوع را پیگیری و نسبت به رفع این مشکل اقدام نمایند!!

smahdis
15-12-2013, 19:11
آقا من کارت دانشجوییم گم شده, یه چند باری هم رفتم برای درخواستش گفتن برو هفته بعد و این هفته بعد گفتن تا الان ادامه پیدا کرده.

میخواستم بدونم شرکت در امتحانات که به کارت دانشجویی نیازی نیست که؟ همون کارت امتحانات و یه شناسنامه ای چیزی کافیه دیگه؟ (ترم قبل که لازم نبود ولی گفتم باز هم بپرسم ببینم چطوریاس).

پ.ن: تا حالا شده یه روز این سایت پیام نور درست کار کنه؟ باور کنید اگه سایت رو روی یه هاست مجانی 200 مگابایتی که تو نت هم ریخته میزبانی میکرد, اینقدر مشکلات نداشت. اون از التزام به IE و این هم از قطعی های پیاپی.

M £ H D I
15-12-2013, 19:14
آقا من کارت دانشجوییم گم شده, یه چند باری هم رفتم برای درخواستش گفتن برو هفته بعد و این هفته بعد گفتن تا الان ادامه پیدا کرده.

میخواستم بدونم شرکت در امتحانات که به کارت دانشجویی نیازی نیست که؟ همون کارت امتحانات و یه شناسنامه ای چیزی کافیه دیگه؟ (ترم قبل که لازم نبود ولی گفتم باز هم بپرسم ببینم چطوریاس).

نه نیازی به کارت دانشجویی نیست !
کارت ورود به جلسه ( گزارش 428 ) کفایت میکنه و مشکلی پیش نمیاد ...

danial13
15-12-2013, 19:23
سلام
من ورودی بدون ازمون پارسالم.الان برای کنکور 93 خواستم ثبت نام کنم با این 2 مورد مواجه شدم.کدوم یکیش شامل من میشه؟
ممنون

M £ H D I
15-12-2013, 19:45
سلام
من ورودی بدون ازمون پارسالم.الان برای کنکور 93 خواستم ثبت نام کنم با این 2 مورد مواجه شدم.کدوم یکیش شامل من میشه؟
ممنون

سلام
شامل تصویر دومی میشی ... ( پیام نور ) ( بدون انصراف از رشته ی قبلی )
در تصویر اول چیزی از پیام نور دکر نشده ( دانشجویان دوره ی روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی )

ittools
15-12-2013, 20:51

نه هیچ مشکلی پیش نمیاد
فقط کافیه از کارت ورود به جلسه پرینت بگیرید و برای ورود از همون استفاده کنید

M £ H D I
15-12-2013, 21:53
در حال حاضر سایت گلستان از دسترس خارج می باشد​

M £ H D I
15-12-2013, 23:51
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بر اساس روند جدید دریافت شهریه در دانشگاه پیام نور ، قبل از انتخاب واحد نیمسال بعد باید شهریه ثابت نیمسال پرداخت شود تا دانشجو بتواند برای آن ترم انتخاب واحد کند و بعد از انتخاب واحد شهریه متغییر را واریز نمایند.

متاسفانه با وجود اینکه هنوز امتحانات نیمسال جاری آغاز نشده است و بسیاری از دانشجویان با هر زحمتی شهریه نیمسال جاری خود را پرداخت کرده اند و تازه منوهای سایت برای آنها باز شده است که با یک بدهی جدید رو به رو شده است!!!

بله بدهی جدید مربوط به شهریه ثابت نیمسال بعد می باشد!!!
دانشگاه پیام نور در اقدامی عجیب و باز هم بدون اطلاع رسانی ، ۱ هفته مانده به شروع امتحانات پایان ترم ، منوهای سایت گلستان را برای دانشجویان به دلیل بدهی شهریه ، و آن هم شهریه ثابت نیمسال بعد ، غیرفعال کرده است!!!

همه دانشجویان با واریز شهریه متغییر خود برای نیمسال جاری در این چند روز منتظر فعال شدن کارت ورود به جلسه (گزارش ۴۲۸) نیمسال خود که قرار بود از ۲۶ آذرماه فعال شوند ، بودند تا بتوانند تاریخ امتحانات پایان ترم خود را مشاهده کنند ولی با بدهی عجیب شهریه ثابت نیمسال بعد خود مواجه شده اند!!!
با وجود اینکه بسیاری از دانشجویان متاسفانه توانایی پرداخت شهریه نیمسال جاری خود را ندارند ، حالا شهریه ثابت نیمسال بعد هم به آن افزوده شده است!!!
جالب اینجاست : دانشجویانی هم که ترم آخر هستند با این مسئله باید شهریه ثابتی ترم بعدی که برایشان وجود ندارد را واریز کنند!!
هم اکنون اگر به سایت گلستان و پنل کاربری خود مراجعه کنید با غیرفعال شدن منوهای سایت برخورد خواهید کرد و اگر هم به فرم واریز شهریه مراجعه کنید با شهریه ثابت نیمسال بعد مواجه خواهید شد.
و این هم اولین اقدام ناخوشایند رئیس جدید دانشگاه پیام نور !!!!!

امیدواریم مسئولین دانشگاه پیام نور سریعا موضوع را پیگیری و نسبت به رفع این مشکل اقدام نمایند!!

پیام نورنا : طی خبر فوری که هم اینک به دستمان رسید و پیگیری های انجام شده از طریق مسئولین دانشگاه پیام نور ، سایت گلستان به دلیل رفع مشکل اعلام شده فعلا از دسترس خارج شده است و دانشجویان دقت داشته باشند که سرترمهای ایجاد شده برای ترم آینده (۳۹۲۲) هم اینک از سیستم جامع دانشگاهی گلستان در حال حذف شدن است و معضل به وجود آمده در مورد شهریه ثابت نیمسال بعدی ظرف دو روز آتی حل خواهد شد.
پس دانشجویان عزیز از پرداخت شهریه ثابت نیمسال بعد خودداری کنند وبه هیچ وجه نگران نباشند و به مطالعه خود برای امتحانات بپردازند.

nits
16-12-2013, 12:11
سلام رفقای پیام نوری و صبور ما
حالتون چطوره ؟ خیلی وقت بود اینحا سر نزده بودم ... فقط موقع امتحانات که میشه زیاد میام ... برعکسه
برای من هم سیستم باز نمیشه ... حالا کی قرار هست باز بشه ؟
وا یعنی چی شهریه ثابت بریزیم ؟ یعنی 70 - 80 تومن دیگه باید پیاده بشیم ؟؟؟

M £ H D I
16-12-2013, 12:31
سلام رفقای پیام نوری و صبور ما
حالتون چطوره ؟ خیلی وقت بود اینحا سر نزده بودم ... فقط موقع امتحانات که میشه زیاد میام ... برعکسه
برای من هم سیستم باز نمیشه ... حالا کی قرار هست باز بشه ؟
وا یعنی چی شهریه ثابت بریزیم ؟ یعنی 70 - 80 تومن دیگه باید پیاده بشیم ؟؟؟

سلام بر بی معرفت :n02: یه خبری از ما پیام نوری ها نمیگیری ببینی زنده ایم مرده ایم ... ! :n01:
سایت گلستان به دلیل حذف سرترم ، فعلا بسته شده تا این قضیه شهریه رو حذف کنن ...

رفتن یه شوک دیگه به بچه های فلک زده ی پیام نوری بدن :n02:
ولی الحمدالله مشکل رو برطرف کردن و تا فردا احتمالا سایت برای گزارش 428 باز میشه و مشکلی هم نیست ... :n16:

Hidden-Hunter
16-12-2013, 12:36
هم برای خودم و هم برای سیستم پیام نور متاسفم.

کس دیگری پول کشور رو به هدر میدهد و من دانشجو باید خزانه خالی رو پر بکنم !!! مهم نیست دو ترم دیگر مهمان این دانشگاهم و بعد از ان میخونم یا دولتی یا خدمت // کشوری که درامدش از جیب دانشجو باشه ، دانشجو ان کشور نباید امیدی به پیدا کردن کار در ان کشور داشته باشه .:n18:

Hidden-Hunter
16-12-2013, 12:41
در حال حاضر سایت گلستان از دسترس خارج می باشد​

کی در دسترس بود که الان در دسترس نباشه:n02:

Hidden-Hunter
16-12-2013, 12:44
پیام نورنا : طی خبر فوری که هم اینک به دستمان رسید و پیگیری های انجام شده از طریق مسئولین دانشگاه پیام نور ، سایت گلستان به دلیل رفع مشکل اعلام شده فعلا از دسترس خارج شده است و دانشجویان دقت داشته باشند که سرترمهای ایجاد شده برای ترم آینده (۳۹۲۲) هم اینک از سیستم جامع دانشگاهی گلستان در حال حذف شدن است و معضل به وجود آمده در مورد شهریه ثابت نیمسال بعدی ظرف دو روز آتی حل خواهد شد.
پس دانشجویان عزیز از پرداخت شهریه ثابت نیمسال بعد خودداری کنند وبه هیچ وجه نگران نباشند و به مطالعه خود برای امتحانات بپردازند.

حالا یعنی نیاز به پرداخت شهریه نیست ؟؟

یا عاقــــــــــــــل فرض شدیم یا تشریف دارند ، چرا سایت گلستان به ضرر دانشجو همیشه مشکل دار میشه و یکبار به سودش مشکل پیدا نمی کنه ؟؟ برو عامو اینا فکر کردن ما سر گنج نشستیم..:n09:

M £ H D I
16-12-2013, 12:53
حالا یعنی نیاز به پرداخت شهریه نیست ؟؟

یا عاقــــــــــــــل فرض شدیم یا تشریف دارند ، چرا سایت گلستان به ضرر دانشجو همیشه مشکل دار میشه و یکبار به سودش مشکل پیدا نمی کنه ؟؟ برو عامو اینا فکر کردن ما سر گنج نشستیم..:n09:

نه امیر جان نیازی نیست ...
والا چه عرض کنم ، هر چی سنگه جلو پای دانشجوئه ( لنگه ) :n02:

باز جای شکرش باقیه که این اطلاعیه رو اجرا نکردند وگرنه عاقبتش معلوم نیست چی میشد ...

M £ H D I
16-12-2013, 12:56
خب خوشبختانه
مشکل سایت گلستان و همچنین شهریه ثابت ثبت شده نیمسال بعد بطرف شد

smahdis
16-12-2013, 13:51
خب خوشبختانه
مشکل سایت گلستان و همچنین شهریه ثابت ثبت شده نیمسال بعد بطرف شد

خیر,

همچنان پس از ورود با مشکل مواجهه:

کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.

M £ H D I
16-12-2013, 13:55
خیر,

همچنان پس از ورود با مشکل مواجهه:

کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.

بله ، حدود 30 دقیقه سایت درست شد و اطلاعیه هم اومد اما مجدد سایت گلستان خبر داد :

با توجه به انجام اصلاحات در سيستم گلستان تا اطلاع ثانوي دسترسي دانشجويان به سيستم غير فعال مي باشد .

بهتره تا فردا صبر کنیم تا مشکل بطور کامل برطرف شه !

ittools
16-12-2013, 14:02
مهدی شایعه پراکنی نکن :n02: برای منم هنوز مشکل پا برجاست اجازه دسترسی نمیده

Viren
16-12-2013, 14:59
لعنتی می خوام میان ترم هارو ببینم:n03:

sasan.69
16-12-2013, 23:58
مشخص نیست کی سایت اوکی میشه؟

M £ H D I
17-12-2013, 00:01
مشخص نیست کی سایت اوکی میشه؟

فعلا که در دسترس نی .. !
اما احتمال میدم تا فردا ، درست شه که دانشجویان بتونن گزارش 428 رو مشاهده کنن !

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تاریخ و نحوه ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت و گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی (پذیرش با سوابق تحصیلی) بهمن ماه سال ۱۳۹۲ اعلام شد.

داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت نام کرده اند (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده‌اند) و همچنین متقاضیانی که در آزمون فوق ثبت نام نکرده اند می توانند در این مرحله تکمیل ظرفیت و پذیرش جدید بدون آزمون بهمن ماه ۹۲ شرکت کنند.

دریــــــافــــت دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(پذیرش بهمن ماه سال ۱۳۹۲)

کلیه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در این اطلاعیه و دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی ـ غیرانتفاعی از ۱ دی ماه ۱۳۹۲ لغایت ۵ دی ماه ۱۳۹۲ به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی : sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به تکمیل ظرفیت
(مبلغ ۳۵,۰۰۰ ریال) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۵۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام نمایند.

الف) موارد قابل توجه:

۱- آن دسته از داوطلبانی که در یکی از رشته‌های تحصیلی متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ پذیرفته شده‌اند، با رعایت ضوابط مربوط و در نظر گرفتن تبصره‌های ذیل می‌توانند متقاضی شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه مذکورشوند.
تبصره ۱: در صورت قبولی نهایی این دسته از داوطلبان در این گزینش، قبولی قبلی آنان «کان‌لم یکن» تلقی خواهد شد. لذا به پذیرفته‌شدگان تأکید می‌شود، در تکمیل فرم تقاضانامه شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دقت کافی مبذول دارند، در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.
تبصره ۲: در صورت قبولی نهایی این دسته از داوطلبان در این گزینش، با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

۲- پذیرفته‌شدگان متمرکز آزمون سراسری در هر یک از کد رشته‌های تحصیلی بورسیه و یا شرایط خاص که به دستگاه‌های اجرایی تعهد خدمت دارند و همچنین پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی و رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان دیپلمه رسمی و یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش مجاز به ثبت‌نام و شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه مذکور نمی‌باشند. و چنانچه اقدام به انتخاب رشته نمایند و پذیرفته شوند قبولی آنان کان لم یکن خواهد شد.

۳- داوطلبان هر یک از گروه‌های آزمایشی ضرورت دارد در انتخاب رشته‌های تحصیلی مورد علاقه، به شرایط و ضوابط هر یک از رشته‌های انتخابی مندرج در اطلاعیه و همچنین شرایط و ضوابط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی مربوط که در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ و سایر اطلاعیه‌های مربوط درج شده است، توجه نمایند.

۴- نیمسال پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های مندرج دراطلاعیه مربوط براساس امکانات و نظر دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی، خواهد بود.

ب) تکالیف داوطلبان‌ برای‌ شرکت‌ در پذیرش دانشجو در این مرحله:‌
۱-ب) ویژه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ ثبت‌نام نموده‌اند:
۱-۱-ب)مراجعه به سایت اینترنتی سازمان، برای تهیه کارت یا کارت‌های اعتباری به تعداد مورد نیاز با توجه به جدول کدرشته محل‌های مربوط.
۲-۱-ب) انتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (۱ دی ۹۲ لغایت ۵ دی ۹۲ ).

۲-ب) ویژه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ ثبت‌نام ننموده‌اند:
۱-۲-ب) مراجعه به سایت اینترنتی سازمان، برای تهیه کارت یا کارت‌های اعتباری به تعداد مورد نیاز و دفترچه راهنمای ثبت‌نام.
۲-۲-ب) تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام.
۳-۲-ب) تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام و انتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (۱ دی ۹۲ لغایت ۵ دی ۹۲ ).

ج) ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در پذیرش دانشجو در این مرحله:‌
ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دانشجو (پذیرش بدون آزمون) بهمن ماه سال ۱۳۹۲ که در دفترچه راهنما درج شده، منحصراً از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: sanjesh.org امکان‌پذیر است. لذا داوطلبان لازم است اقدامات لازم به شرح ذیل را بعمل آورند:

۱-ج) مراجعه به سایت اینترنتی سازمان به نشانی: sanjesh.org

2-ج) دریافت جداول کدرشته محل‌های پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت سراسری سال ۱۳۹۲ و یا دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق سایت سازمان.

۳-ج) با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۳۵٫۰۰۰ (سی و پنج هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) اقدام نمایند.
تبصره ۱- چنانچه داوطلبی متقاضی انتخاب کد رشته محل های تحصیلی از ۲ و یا ۳ گروه آزمایشی می‌باشد،( براساس توضیحات تبصره ۲ ذیل)لازم است به ازای هر گروه آزمایشی مبلغ ۳۵٫۰۰۰ (سی و پنج هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) را دریافت دارد.

تبصره ۲- منظور ازانتخاب کد رشته محل های تحصیلی از ۲ و یا ۳ گروه آزمایشی بدین صورت می‌باشد، که داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب کد رشته محل های گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی یا علوم تجربی و یا علوم انسانی) از گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز انتخاب رشته نماید. به دیگر سخن هیچ داوطلبی نمی‌تواند بطور همزمان، از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی انتخاب رشته نماید.

۴-ج) آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.

دانشجوياني كه پرداختهاي اينترنتي آنان در تاريخ 1392/09/24 ثبت نشده است لازم است جهت رسيدگي به وضعيت پرداخت خود از طريق پردازش (درخواست بررسي وضعيت پرداخت هاي دانشجو) كه از طريق آدرس منوي كاربر>آموزش>شهريه قابل دسترسي ميباشد نسبت به تكميل مشخصات پرداخت و پيگيري آن اقدام نمايند .

کاربر شماره ی یک
17-12-2013, 00:04
نه مشخص نیست .

ugi1
17-12-2013, 09:33
سلام. برای کارشناسی فراگیر یا بدون کنکور باید تو سنجش ثبت نام کنیم یا از خود واحد دانشگاه؟

Sent from my C6602 using Tapatalk 2

M o h a m m @ d
17-12-2013, 11:23
سلام. برای کارشناسی فراگیر یا بدون کنکور باید تو سنجش ثبت نام کنیم یا از خود واحد دانشگاه؟

Sent from my C6602 using Tapatalk 2
باید ازمون سراسری ثبت نام کنی تا 26ام وقت داری.دیگه خود دانشگاه تو سطح کارشناسی جدا پذیرش نداره .

M £ H D I
17-12-2013, 14:54
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای شرکت در آزمون فراگیر پیام نور امروز سه‌‌ شنبه ۲۶ آذر ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org منتشر شد.

دریافت و پرینت کارت شرکت در آزمون دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال۱۳۹۲(نوبت سیزدهم)- کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آزمون دوره فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در سال ۹۲ (نوبت سیزدهم – پذیرش بهمن ۹۲ ) صبح روز جمعه ۲۹ آذر ۹۲ در ۸۵ شهرستان و مراکز استان های مختلف کشور
برگزار می ‌شود.
آزمون از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان رأس ساعت ۸ صبح بسته خواهد شد.
متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ، نحوه پرینت کارت ورود به جلسه ، تاریخ برگزاری آزمون و نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) پذیرش بهمن ماه (نوبت سیزدهم) دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۲ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تغییر محل باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه در شهر شیراز و ایجاد حوزه جدید برای داوطلبان شهرستانهای لارستان، خنج و گراش در آزمون دوره‌های فراگیر مقطع کارشناسی‌ارشد دانشگاه پیام‌نور سال ۱۳۹۲ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasan.69
17-12-2013, 16:01
دوستان یه درس 3واحدی رو میانترم 4.5 گرفتم:n03: و یه واحد عملی رو19 رو ورقه چند بگیرم قبولم؟

smahdis
17-12-2013, 16:37
دوستان یه درس 3واحدی رو میانترم 4.5 گرفتم:n03: و یه واحد عملی رو19 رو ورقه چند بگیرم قبولم؟

همچین اسمیلی ناراحتی رو گذاشتی که ....! 4.5 که خیلی هم خوبه که.

M £ H D I
17-12-2013, 17:26

سلام .. جای نگرانی نیست
طبق این فرمول اگه از 14 نمره برگه ی پایانی 1 بگیری در سر جمع با نمره 10 قبول میشی :

+ دانشجويان مي توانند از مسير زير نسبت به دريافت كارت آزمون (گزارش 428 )اقدام نمايند:
آموزش --->گزارش هاي آموزش ---->دانشجو --->اطلاعات ثبت نام و امتحان----> برنامه امتحان پايان ترم دانشجو

M £ H D I
17-12-2013, 18:27
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : با توجه به نزدیک شدن امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور , برای شرکت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور داشتن کارت ورود به جلسه (گزارش ۴۲۸) و کارت دانشجویی الزامی می باشد.
در همین رابطه گزارش ۴۲۸ (کارت آزمون) دانشجویانی که در ترنیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور ثبت نام و انتخاب واحد نموده اند فعال شده است.

برای ورود به سایت گلستان از لینک زیر استفاده نمایید:
سایت جامع خدمات آموزشی گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امتحانات نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور از ۳۰ آذرماه الی ۲۶ دی ماه ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد.

نکات زیر برای دانشجویانی که نتوانستد کارت آزمون خود را دریافت کنند ، ضروری می باشد.
۱- دانشجویان بدهکار که شهریه ترم تابستان خود را واریز نکرده اند ، پس از مراجعه به گزارش ۴۲۸ به خطای “به دلیل/دلایل زیر دروس نمایش نیافته است : دانشجو بدهکار است” روبه رو خواهند شد.
۲ – شایان ذکر است دانشجویان بدهکار بین ۴۸ الی ۷۲ ساعت بعد از پرداخت در بانک قادر به اخذ گزارش خواهند بود (تعطیلات به این زمان اضافه می گردد)
در صورت واریز شهریه به صورت الکترونیکی ، به صورت آنی وجه واریزی شما در سیستم ثبت می شود و شهریه شما صفر می شود.

نکته : در پرداختهای غیرحضوری (الکترونیکی) بلافاصله بعد از پرداخت موفق ، شهریه واریزی در سایت گلستان ثبت و فرم واریز شهریه ۰ می شود.همچنین در قسمت پرداختهای الکترونیکی مشخصات پرداختی (شماره تراکنش و تاریخ تراکنش پرداختی) ثبت می شود.

آموزش تصویری به صورت فایل پی دی اف - کلیک کنید

۳- دانشجویان عزیز دقت داشته باشید پس از ورود به قسمت گزارش ۴۲۸ در قسمت ” ترم دانشجو “ باید حتما” مقدار آن ” ۳۹۲۱ ” باشد تا بتوانید کارت آزمون را مشاهده نمایید.

۴ – دانشجویانی که کد ملی آنها در سیستم ثبت نگردیده است نیز قادر به دریافت کارت آزمون نخواهند بود. این دسته از دانشجویان باید از طریق مسیر زیر نسبت به ورود کد ملی خود اقدام نمایند.
منوی کاربر ==> آموزش ==> دانشجو ==> مشخصات دانشجو ==> تغییر شماره ملی

توجه : در گزارش ثبت نام (کارت آزمون) ، شماره صندلی دانشجو مشخص نمی باشد. شماره صندلی را از دو طریق زیر دریافت نمایید:
۱- از طریق سایت اینترنتی مرکز خود
۲- هنگام امتحان در مکان آزمون، شماره صندلی هر فرد زده می شود.

توجه توجه
قابل توجه دانشجویانی که برای مشاهده کارت آزمون با خطای “اطلاعاتی جهت نمایش یا چاپ موجود نیست” مواجه شده اند :
در هنگام ورود به گزارش ۴۲۸ گزینه های زیر را به صورت صحیح تنظیم کنید تا مشکل شما برطرف شود:

ترم دانشجو : ۳۹۲۱
نمایش شماره صندلی : ۲
تایید امور مالی/آموزش : ۱ (خیر)
چاپ برنامه امتحان دانشجوی بدهکار : ۲ (بله)
چاپ دانشجوی فاقد ارزشیابی استاد : ۲ (بله)

نکته: به دلیل حجم واریزی های زیاد ، فیش ها کمی دیرتر از موعد مقرر در سیستم ثبت می شوند.دوستانی که مشکل دارند و تا زمان امتحانات فیش آنها در سیستم ثبت نشد ، در زمان مراجعه برای امتحان فیش واریزی شهریه + کارت دانشجویی خود را همراه داشته باشند.

با آرزوی قبولی برای تمامی بچه های گل پیام نور در امتحانات پایانی :n12::n16:

flashdesign
17-12-2013, 18:59
سلام ... نگران نباش. :n01:
کد پیگیری رو همرات داشته باش .. به امور دانشجویی یا مسئول رشته سر بزن و قضیه رو باهاش در میون بذار ...
مشکل رو برات رفع میکنن . ( هر چه زودتر ، بهتر )
سلام . . .:n28:
رفتم گلستان قط بود
گفت 2-3 روز دیگه باز بیا
ولی سایت ک همچنان قطه
من فردام برم ک فایده نداره
حالا چیکا کنم؟
نمیتونم امتحان بدم؟
یعنی دیگه باید برم بمیرم؟
خب من ک دادم شهریه رو ب من چ خب:n28: 400 تومن ریختم اینترنتی
کدپیگیری هم دارم تازه:n03:

M £ H D I
17-12-2013, 19:02
سلام . . .:n28:
رفتم گلستان قط بود
گفت 2-3 روز دیگه باز بیا
ولی سایت ک همچنان قطه
من فردام برم ک فایده نداره
حالا چیکا کنم؟
نمیتونم امتحان بدم؟
یعنی دیگه باید برم بمیرم؟
خب من ک دادم شهریه رو ب من چ خب:n28: 400 تومن ریختم اینترنتی
کدپیگیری هم دارم تازه:n03:

سایت گلستان به طور کامل درست شده عزیز
فردا برو جواب میگیری انشالله :n01:

M £ H D I
17-12-2013, 22:59
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : با توجه به مشکلات به وجود آمده در مورد ثبت نشدن پرداختهای شهریه دانشجویان در سایت گلستان دانشگاه پیام نور ، امکان ثبت درخواست بررسی وضعیت پرداختهای شهریه دانشجویان فراهم گردید.

با این امکان دانشجویان عزیز می توانند با ثبت درخواست در سایت گلستان ، وضعیت پرداختهای شهریه خود را اگر در سایت گلستان ثبت نشده است بررسی و ثبت نمایند.
با توجه به امکان جدید پرداخت شهریه این امکان برای دانشجویان بسیار کارآمد و ضروری می باشد که با توجه به مهم بودن موضوع آموزش کامل ثبت درخواست به صورت تصویری برای شما تهیه شده است ./

با مراجعه به سایت خدمات آمورشی دانشگاه پیام نور و طی مراحل زیر این امر امکان پذیر است:
آموزش -> شهریه -> درخواست بررسی وضعیت پرداخت های دانشجو

آموزش تصویری به صورت فایل پی دی اف (PDF) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش تصویری به صورت فایل عکس (با کیفیت بالا)
آموزش تصویری به صورت فایل عکس (با کیفیت پایین)

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : تغییرات اعمال شده در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ ، اعلام شد.
تغییرات اعلام شده برای ثبت تغییر رشته و تغییر گرایش می باشد و همچنین تاریخ ثبت درخواست های انتقالی ، مهمان دائم و موقت نیز تغییر کرده است.

ارائه درخواست دانشجو و ثبت تغییر رشته، تغییر گرایش و انتقال
۱ دی ماه ۹۲ لغایت ۱ بهمن ماه ۹۲

ارائه درخواست مهمان (موقت، دائم) شدن دانشجویان و تایید توسط مرکز مبدا و مقصد
۱ دی ماه ۹۲ لغایت ۱ بهمن ماه ۹۲

پایان ثبت نمره میان ترم کارشناسی
۲۷ خردادماه ۹۳

سلام به همه. باز امتحانا شروع شد و ما اومدیم اینجا :n02:
سوال اول : کسی حل تمرین پایگاه داده ها کتاب روحانی رانکوهی رو داره ؟؟؟؟؟:n01:
سوال دوم: معماری و حالا چیکار کنیم ؟؟؟؟ :n19:

سلام
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سر بزن شاید به کارت اومد

یعنی میشه یه روز خوب بیاد که سایت گلستان قطع نباشه؟ خدایی یعنی میشه؟

سایت گلستان که قطع نیست ... تست کردم به راحتی باز میشه !

allogos
18-12-2013, 13:37
سلام به همه. باز امتحانا شروع شد و ما اومدیم اینجا :n02:
سوال اول : کسی حل تمرین پایگاه داده ها کتاب روحانی رانکوهی رو داره ؟؟؟؟؟:n01:
سوال دوم: معماری و حالا چیکار کنیم ؟؟؟؟ :n19:

smahdis
18-12-2013, 14:53
یعنی میشه یه روز خوب بیاد که سایت گلستان قطع نباشه؟ خدایی یعنی میشه؟

flashdesign
18-12-2013, 21:16
سایت گلستان به طور کامل درست شده عزیز
فردا برو جواب میگیری انشالله :n01:

مرررررررررررررسی
درست شــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــد
فقط یه چیزی
توی کارتم ک شماره صندلی ننوشته
از کجا بفهمم حوزه و شماره صندلیم چنده؟:n13:

M £ H D I
18-12-2013, 21:45
مرررررررررررررسی
درست شــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــد
فقط یه چیزی
توی کارتم ک شماره صندلی ننوشته
از کجا بفهمم حوزه و شماره صندلیم چنده؟:n13:

خوشحالم که مشلت حل شد :n01:

حوزه ی امتحان در کارت ورود به جلسه ( گزارش 428 ) نوشته شده
شماره صندلی را از دو طریق زیر دریافت نمایید:

hosseincode2008
18-12-2013, 23:11
این آمار فصل 3 تا آخرش خدایی خیلی سخته! کیه که اینهمه فرمول حفظ کنه!! حالا جای شکرش باقیه که استادمون اهل دله و میگه ردتون میکنم برید چون درس تخصصیتون نیست ولی انصافا از ما انتظار دارن همه اینا رو حفظ کنیم و بلد باشیم؟ :n28:

هرگونه دلداری، راهنمایی، چیزی خریداریم :دی

mohsenjxj
19-12-2013, 12:08
سلام دوستان وقتی میخوام وارد سایت گلستان بشم این پیام میاد
در حالیکه مرورگر من ie نسخه 11 هست و نباید مشکلی داشته باشه و قبلا وارد سایت می شد.

smahdis
19-12-2013, 12:23
شما احتمالا ویندوز هشت استفاده میکنید.

وارد صفحه گلستان بشید و همونجایی که ایرور میده، بعد از اینکه اخطار رو اوکی کردید، دکمه f10 یا f12 یکی از این دکمه ها رو بزن، یه کادری پایین باز میشه، از قسمت compatibility نسخه های قدیمی اینترنت ایکسپلورر مثل نسخه شش و هفت رو انتخاب کن. صفحه خودش اتوماتیک refresh میشه و دیگه اون اخطار نمیاد.

Tags
حل مشکل وارد نشدن به گلستان در ویندوز هشت، وارد نشدن در کلستان حتی با ie

mohsenjxj
19-12-2013, 12:33
شما احتمالا ویندوز هشت استفاده میکنید.

وارد صفحه گلستان بشید و همونجایی که ایرور میده، بعد از اینکه اخطار رو اوکی کردید، دکمه f10 یا f12 یکی از این دکمه ها رو بزن، یه کادری پایین باز میشه، از قسمت compatibility نسخه های قدیمی اینترنت ایکسپلورر مثل نسخه شش و هفت رو انتخاب کن. صفحه خودش اتوماتیک refresh میشه و دیگه اون اخطار نمیاد.

Tags
حل مشکل وارد نشدن به گلستان در ویندوز هشت، وارد نشدن در کلستان حتی با ie
دوست عزیز ویندوز من سون 64 بیتی اورجینال خود لب تاب هست و با f10 و f12 این گزینه ای که شما فرمودید نیومد چیکارکنم؟

M £ H D I
19-12-2013, 13:08
سلام دوستان وقتی میخوام وارد سایت گلستان بشم این پیام میاد
در حالیکه مرورگر من ie نسخه 11 هست و نباید مشکلی داشته باشه و قبلا وارد سایت می شد.

از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان کن ببین وارد میشه
درصورتی که مشکل همچنان پابرجاست .. نسخه 11 مرورگر رو پاک کن و 10 رو نصب کن ...

smahdis
19-12-2013, 13:37
شما همون کار من رو اگه انجام بدی اوکی میشه. احتمالا حالت f-lock روشنه.

ببین اگه باز هم کار نکرد, از قسمت Tools گزینه developer tools رو انتخاب کن. بعد Browser mode رو عوض کن بذار روی یه IE قدیمی.

M £ H D I
19-12-2013, 17:19
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه پیام نور در ۱۲۵ کد رشته امتحانی از صبح جمعه ۲۹ آذرماه کلید می خورد.
آزمون ساعت ۸:۳۰ روز جمعه ۲۹ آذرماه ۹۲ در ۸۵ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای آن را دریافت کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر ارشد سال ۹۲ پیام نور فعال شد / امکان ویرایش اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داوطلبان ثبت نام کننده تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۸ آذرماه می توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات شناسنامه ای نسبت به پرینت کارت آزمون خود اقدام کنند.
این آزمون بدون در نظر گرفتن نمره منفی برگزار و نتایج نهایی، پیش از آغاز نیمسال تحصیلی دوم اعلام می شود.
تعداد سئوالات و زمان پاسخگویی برای هر گروه امتحانی، رشته و گرایش تحصیلی متفاوت بوده و برای هر داوطلب بر روی بسته اختصاصی که برایش درنظر گرفته شده، مشخص شده است.

M £ H D I
19-12-2013, 18:26
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: با توجه به برگزاری برخی از امتحانات دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی (بدون کاغذ) ، برای نیمسال اول ۹۳-۹۲ نیز لیست اسامی دروسی که آزمون انها به صورت الکترونیکی (بدون کاغذ) برگزار می شود اعلام شد.

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی برای روی آنها کلیک کنید

مراحل آزمون به صورت زیر می باشد:

1- ورود به سامانه نرم افزار آزمون الکترونیکی

2- وارد کردن اطلاعات شما .
شناسه کاربری : شماره دانشجویی شما
رمز عبور : کد ملی شما

3- با تکمیل اطلاعات ، وارد فرم مشخصات آزمون بشرح زیر می شوید. در صورت صحت اطلاعات تیک مربوطه را بزنید تا دکمه ورود به آزمون فعال شود. و بعد بر روی دکمه ورود به ازمون کلیک کنید تا به آزمون وارد شوید.

4-با باز شدن فرم آزمون می توانید گزینه های صحیح را تیک بزنید. فرم ازمون به شرح زیر می باشد.

5- پس از پایان آزمون دکمه پایان آزمون را بزنید.

6- با کلیک بر روی دکمه پایان آزمون ، یه فرم به منظور اطمینان از پایان ازمون نمایش داده می شود.

7- پس از برگزاری آزمون و زدن دکمه “پایان آزمون” فرم ریز مبنی بر پایان و ثبت با موفقیت اطلاعات آزمون را مشاهده می نمایید.

+

همچنین می توانید از امکانات ذکر شده در حین برگزاری استفاده نمایید.

- امکان درج یادآوری
جهت یادآوری سوالات ، روی شماره سوال کلیک کنید.

- امکان یادداشت
می توانید در صورت نیاز به نگهداری موقت اطلاعات (یا همان چرک نویس) از بخش یادداشت استفاده نمایید. با بستن و باز کردن مجدد یادداشت ، اطلاعات چرک نویس تا زمان پایان آزمون از بین نخواهد رفت.

- پیوست آزمون
سوالاتی که دارای تصاویر و یا جداول پیوست هستند. اطلاعات و تصاویر انها در این قسمت قرار می گیرد.

- ماشین حساب
اگر در حین آزمون نیاز به محاسبات با ماشین حساب ساده باشد ، می توانید با زدن دکمه ماشین حساب ، از آن استفاده نمایید.

لیست اعلام شده بر اساس اسم مراکز و همچنین بر اساس کد دروس مرتب شده اند و شما با داشتن نام مرکز و کد درس مورد نظر خود می توانید مشاهده کنید که آزمون پایان ترم درس مورد نظر برای نیمسال اول ۹۳-۹۲ به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد یا خیر.
در لیست مربوط به ترتیب نام مرکز – نام استان – کد درس – تاریخ امتحان و ساعت امتحان آن درس که به صورت الکترونیکی برگزار می شود ، اعلام شده است.

بعد از باز شدن فایل مورد نظر ، با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl+F در بروی صفحه کلی کامپیوتر خود صفحه ای باز می شود که با وارد کردن نام مرکز و کد درس مورد نظر می توانید از لیست مشاهده کنید که آزمون در مورد نظر شما به صورت الکترونیکی می باشد یا خیر.

لیست اسامی دروس به صورت فایل اکسل (xlsx) ا ۴MB
لیست اسامی دروس به صورت فایل پی دی اف (PDF) ا ۶٫۷۸MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majidli
19-12-2013, 19:36
دوستان گزارش 428 رو تا شهریه رو پرداخت نکنی قابل دریافت نیست؟!

mohsenjxj
19-12-2013, 19:42
شما همون کار من رو اگه انجام بدی اوکی میشه. احتمالا حالت f-lock روشنه.

ببین اگه باز هم کار نکرد, از قسمت Tools گزینه developer tools رو انتخاب کن. بعد Browser mode رو عوض کن بذار روی یه IE قدیمی.
سلام دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون همین کارو کردم و مشکل حل شد.:n16::n16::n16::n16::n16:

M £ H D I
19-12-2013, 19:43

سلام جناب

به نقل از پیام نورنا :

دریافت کارت ورود به جلسه بدون تسویه حساب مالی و بدون پرداخت شهریه امکانپذیر شد
دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم جاری بدون تسویه حساب بدهکاری امکانپذیر شد.
تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم جاری و شرکت در امتحانات، نیازی به داشتن دغدغه پرداخت بدهی ندارن و می توانند بدون پرداخت شهریه نیمسال خود ، کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ را از سایت گلستان دریافت نمایند.
دانشجویان می توانند تا آغاز انتخاب واحد نیمسال بعدی، بدهی خود به دانشگاه را پرداخت کنند. دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی از این امکان برخوردار هستند.
دقت داشته باشید منوهای سایت برای دانشجویان بدهکار غیرفعال هستند ولی کارت ورود به جلسه (گزارش ۴۲۸) از آموزش زیر قابل دسترس می باشد.

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه توجه
قابل توجه دانشجویانی که برای مشاهده کارت آزمون با خطای “اطلاعاتی جهت نمایش یا چاپ موجود نیست” مواجه شده اند :
در هنگام ورود به گزارش ۴۲۸ گزینه های زیر را به صورت صحیح تنظیم کنید تا مشکل شما برطرف شود:

ترم دانشجو : ۳۹۲۱
نمایش شماره صندلی : ۲
تایید امور مالی/آموزش : ۱ (خیر)
چاپ برنامه امتحان دانشجوی بدهکار : ۲ (بله)
چاپ دانشجوی فاقد ارزشیابی استاد : ۲ (بله)

mohsenjxj
19-12-2013, 19:44
متاسفانه همینطوره باید حتما شهریه را پرداخت کنید.:n03:

vissoto
19-12-2013, 19:56
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

majidli
19-12-2013, 20:37
متاسفانه همینطوره باید حتما شهریه را پرداخت کنید.:n03:
دوست عزیز من الان رفتم گرفتم گزارشو شهریه هم هنوز ندادم!!!!

smahdis
19-12-2013, 20:41
سلام دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون همین کارو کردم و مشکل حل شد.:n16::n16::n16::n16::n16:

فاصله بین مشکل و حل آن یک زانو زدن است ، اما نه در برابر مشکل بلکه در برابر خدا . . . ​

mohsenjxj
19-12-2013, 21:14
دوست عزیز من الان رفتم گرفتم گزارشو شهریه هم هنوز ندادم!!!!
بله راه حل داره و قانونی نمیشه.
اول آخر هم باید شهریه را پرداخت کرد! چه بهتر که همین الان پرداخت کنیم.

M £ H D I
19-12-2013, 21:49
بله راه حل داره و قانونی نمیشه.
اول آخر هم باید شهریه را پرداخت کرد! چه بهتر که همین الان پرداخت کنیم.

صفحه ی قبل توضیح دادم کامل ...

mohsenjxj
19-12-2013, 22:31
سلام از دوستان کسی جزوه یا کتاب زبان تخصصی رشته نرم افزار رو اگه داره لطفا بذاره تا دانلود کنیم. شنبه امتحان دارم هیجی نخوندم حتی کتابشو نگرفتم.:n08: ( به این میگن فرار مغزها :n20::n20::n20:حال کردید دانشجوووووووووووووووووو باید اینطور دنبال دانش باشه.:n13: مبادا شما هم مثل من درس بخونید)

aryna
20-12-2013, 00:39
سلام دوستان

من 60تاسوال چهار گزینه ایی با جوابش میخاستم برای درس فرهنگ و تمدن اسلامی

برای نمره میان ترم لازمش دارم
لطفا لینک بدین

sasan.69
20-12-2013, 00:45
سلام دوستان

لطفا لینک بدین
بفرمایید

این درس رو میشه خودخوان پاس کرد؟

M £ H D I
20-12-2013, 00:51
سلام دوستان

لطفا لینک بدین

سلام عزیز

دانلود نمونه سوال نيمسال دوم 92-91 + پاسخنامه تستي
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود نمونه سوال نيمسال اول 92-91 + پاسخنامه تستي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نمونه سوالات نيمسال دوم 91-90 + پاسخنامه تستي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نمونه سوالات نيمسال اول 90-89 + پاسخنامه تستي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نمونه سوالات نيمسال سوم 89-88 + پاسخنامه تستي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلمه عبور فایل : pnunp.ir

M £ H D I
20-12-2013, 12:01
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دانشجویان عزیز:هنگام شرکت در جلسه آزمون مقررات زیر را دقیقا رعایت فرمایید:

نکات مهم امتحانات نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

با توجه به اینکه اکثر امتحانات دروس نیمسال اول ۹۳-۹۲ به صورت الکترونیکی و مکانیزه برگزار می شود ، آموزش تصویری زیر را قبل از حضور در جلسه آزمون پایان ترم مشاهده و مطالعه فرمایید:

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی برای روی آنها کلیک کنید

مراحل آزمون به صورت زیر می باشد:

1- ورود به سامانه نرم افزار آزمون الکترونیکی

2- وارد کردن اطلاعات شما .
شناسه کاربری : شماره دانشجویی شما
رمز عبور : کد ملی شما

3- با تکمیل اطلاعات ، وارد فرم مشخصات آزمون بشرح زیر می شوید. در صورت صحت اطلاعات تیک مربوطه را بزنید تا دکمه ورود به آزمون فعال شود. و بعد بر روی دکمه ورود به ازمون کلیک کنید تا به آزمون وارد شوید.

4-با باز شدن فرم آزمون می توانید گزینه های صحیح را تیک بزنید. فرم ازمون به شرح زیر می باشد.

5- پس از پایان آزمون دکمه پایان آزمون را بزنید.

6- با کلیک بر روی دکمه پایان آزمون ، یه فرم به منظور اطمینان از پایان ازمون نمایش داده می شود.

7- پس از برگزاری آزمون و زدن دکمه “پایان آزمون” فرم ریز مبنی بر پایان و ثبت با موفقیت اطلاعات آزمون را مشاهده می نمایید.

+

همچنین می توانید از امکانات ذکر شده در حین برگزاری استفاده نمایید.

- امکان درج یادآوری
جهت یادآوری سوالات ، روی شماره سوال کلیک کنید.

- امکان یادداشت
می توانید در صورت نیاز به نگهداری موقت اطلاعات (یا همان چرک نویس) از بخش یادداشت استفاده نمایید. با بستن و باز کردن مجدد یادداشت ، اطلاعات چرک نویس تا زمان پایان آزمون از بین نخواهد رفت.

- پیوست آزمون
سوالاتی که دارای تصاویر و یا جداول پیوست هستند. اطلاعات و تصاویر انها در این قسمت قرار می گیرد.

- ماشین حساب
اگر در حین آزمون نیاز به محاسبات با ماشین حساب ساده باشد ، می توانید با زدن دکمه ماشین حساب ، از آن استفاده نمایید.

همچنین می توانید لیست دروسی که در نیمسال جاری به صورت مکانیره و الکترونیکی (بدون کاغذ) برگزار می شود را مشاهده فرمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نــــــکـــــــــــات مــــــــــــهـــــــــــ ـــــم:

۱- به همراه داشتن کارت دانشجویی و اخذ کارت آزمون از گزارش ۴۲۸ سیستم گلستان الزامی است.
دلایل مشاهده نکردن گزارش ۴۲۸ (گزارش ثبت نام – کارت ورود به جلسه) :
- بدهی شهریه داشته باشید
- سرعت پایین اینترنت شما

۲- حضور در محل برگزاری آزمون حداقل ۳۰ دقیقه قبل از شروع امتحان

۳- از آوردن کتاب ،جزوه ،یادداشت ،هندزفری،تلفن همراه و هرگونه وسیله الکترونیکی دیگر به جلسه خودداری کنید.

۴- با توجه به سربرگ سوالات ،دانشجو مجاز به داشتن ماشین حساب ،کتاب قانون و غیره می باشد.

۵- دانشجویانی که فاقد عکس در سیستم گلستان می باشند، در اسرع وقت عکس خود را به کارشناس رشته تحویل دهند تا گزارش ۴۲۸ آنها عکس دار باشد.
دانشجویان مهمان نیز جهت عکس دار شدن پریپرینت های امتحانی، یک قطعه عکس خود را به واحد رایانه تحویل دهند.

۶- دانشجویان عزیز دقت نمایید پاسخنامه preprint شده با مشخصات فردی تان تطبیق کند.در صورت وجود هرگونه مشکل مسئول جلسه را در جریان قرار دهید .در غیر این صورت مسوولیت عدم تصحیح پاسخنامه بعهده دانشجو است.

۷- پاسخنامه های خود را تمیز و بدون تاخوردگی نگاه داشته و تحویل دهید.ضمنا به هیچ عنوان دایره های چهار طرف پاسخنامه و بارکد را مخدوش ننموده و محل مشخص شده را با خودکار فقط در کادر مخصوص امضاء نمائید.

۸- پاسخنامه های تستی را فقط با مداد مشکی نرم پررنگ پر نمائید. و پاسخنامه های تشریحی را با خودکار آبی تکمیل نمایید.

۹- دانشجویان محترم به تعداد سوالات و زمان آن در سربرگ دقت نموده در صورت مغایرت در تعداد سوالات مراقب را در جریان قرار دهید.

۱۰- در حین برگزاری آزمون از صحبت نمودن ،نگاه کردن به اطراف و همراه داشتن یادداشت ،خودداری نموده در غیر این صورت با فرد خاطی بر اساس آیین نامه انضباطی برخورد می گردد.

۱۱- نکاتی که مسوولان اجرایی آزمون متذکر شده یا از طریق بلندگو پخش می شود را رعایت نمایید.

۱۲- تکمیل کد سری سوال با توجه به توضیحات مندرج بر روی صفحه اول سوالات توسط دانشجو الزامی می باشد عواقب ناشی از عدم تکمیل یا درج اشتباه کد سری سوال به عهده دانشجو است.

۱۳- دانشجویان موظفند برگ حضور و غیاب رابا خودکار امضا نمایند.

۱۴- دانشجویان ترم آخر که به طور همزمان بیش از یک درس امتحان دارند موظفند به مسئول جلسه این موضوع را اعلام و بعد از امتحان جلسه را ترک نمایند.

۱۵- دانشجویان موظفند بعد از پایان زمان آزمون سئوالات را تحویل مراقب داده ،و سریعا ازحوزه امتحانی خارج شوند.

۱۶- دانشجویان معترض به سئوالات پس از پایان هر جلسه آزمون ، حداکثر پس از سه روز ازبرگزاری آزمون به مدت یک هفته اعتراض خود را به سئوالات در سیستم گلستان به آدرسreg.pnu.ac.ir ثبت نمایند.

۱۷- دانشجویان درصورت مشاهده نمره تشریحی می توانند در سیستم اعتراض خود را ثبت نمایند و اساتید محترم مورد بازنگری قرار دهند.

۱۸- چنانچه دانشجویان با رویت سئوالات ،پاسخنامه ها و کلید آن ها و بررسی کامل آن مشکل خاصی مشاهده نمودند حداکثر پس از سه روز از برگزاری آزمون به مدت یک هفته در سیستم گلستان اعلام نمایند.

۱۹- دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دقت داشته باشند در ترم تابستان ۹۲ تعیین و تغییر محل آزمون امکان پذیر نمی باشد و تمام دانشجویان باید در مراکز خود آزمون دهند.

نکته ای در مورد شماره صندلی امتحانات:
توجه : در گزارش ثبت نام (کارت آزمون) ، شماره صندلی دانشجو مشخص نمی باشد. شماره صندلی را از دو طریق زیر دریافت نمایید:

mohsenjxj
20-12-2013, 13:57
سلام از دوستان کسی جزوه یا کتاب زبان تخصصی رشته نرم افزار رو اگه داره لطفا بذاره تا دانلود کنیم. شنبه امتحان دارم هیجی نخوندم حتی کتابشو نگرفتم.:n08: ( به این میگن فرار مغزها :n20::n20::n20:حال کردید دانشجوووووووووووووووووو باید اینطور دنبال دانش باشه.:n13: مبادا شما هم مثل من درس بخونید)
لطفا راهنمایی کنید.

M £ H D I
20-12-2013, 14:32
لطفا راهنمایی کنید.

با سرچ تو گوگل شاید بتونی پیدا کنی .. !
یه سر به Pnueb.com هم بزن ، شاید اونجا خلاصه ی درس باشه ... !

وین رونی
20-12-2013, 14:55
من فوق دیپلم آموزش ابتدائی را از دانشگاه آزاد گرفتم.می خوام بدونم میتونم کاردانی به کارشناسی رشته مترجمی زبان انگلیسی یا همین رشته را در ترم جدید در دانشگاه پیام نور ادامه بدم؟

sasan.69
20-12-2013, 17:18
سیستم نمره 9.50 رو 10 میده؟:n29:

M £ H D I
20-12-2013, 17:36
من فوق دیپلم آموزش ابتدائی را از دانشگاه آزاد گرفتم.می خوام بدونم میتونم کاردانی به کارشناسی رشته مترجمی زبان انگلیسی یا همین رشته را در ترم جدید در دانشگاه پیام نور ادامه بدم؟

سلام
دقیقا اطلاع ندارم ...
در حال پیگیری هستم ! در صورت یافتن پاسخ مطمئن به اطلاع میرسونم !

سیستم نمره 9.50 رو 10 میده؟:n29:

سلام
9.50 به بالا رو 10 میده ( یعنی 9.51 ) ولی خود 9.50 رو نه !

M £ H D I
21-12-2013, 01:14
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دانشجویانی که پاسخ نامه چاپ شده دریافت می کنند فقطقسمت های ۲ و ۳را می بایست تکمیل نمایند و نیازی به تکمیل سایر قسمتها ندارند ولی دانشجویانی که پاسخ نامه خام دریافت می کنند باید همه قسمت های شماره گذاری شده را با دقت تکمیل نمایند در غیر این صورت مسئولیت دیر اعلام شدن و یا اعلام نشدن نمره بر عهده دانشجو می باشد.

کادر شماره ۱ – مربوط به اطلاعاتی شامل : نام و نام خانوادگی دانشجو ، نام درس ، رشته تحصیلی ، نام مرکز آموزشی ، نام حوزه ، تاریخ آزمون ، ساعت آزمون ، شماره صندلی و نام استان می باشد .
کادر شماره ۲ – دانشجو می بایست خانه مربوط به کد سری سوال را طبق کدی که در بالای برگه سوال درج شده تکمیل نماید .
کادر شماره ۳ – در این قسمت دانشجو می بایست اطلاعات خود را با خودکار ( ترجیحاً رنگ آبی ) تکمیل نموده و امضاء نماید .
کادر شماره ۴ – در این قسمت عکس مربوط به دانشجو چاپ گردیده است . لذا در صورتی که عکس مندرج مربوط به دانشجو نباشد باید مراتب را با مراقب خود در میان بگذارد .
توجه مهم : دانشجویانی که فاقد عکس در سیستم گلستان می باشند و برگه پاسخنامه آنها بدون عکس می باشد می بایست هر چه سریعتر نسبت به تحویل عکس خود به آموزش مرکز خود تحویل دهند.
کادر شماره ۵ – در این کادر می بایست حتماً مهر مخصوص دایره امتحانات مرکز تان درج گردیده باشد در غیر این صورت دانشجو موظف است مراتب را با مراقب خود در میان بگذارد.
کادر شماره ۶ – در این کادر بارکد رایانه‌ای مربوط به هر دانشجو که برای هر داوطلب منحصر به فرد می باشد درج گردیده است و اصلی ترینمعیار ماشین علامت خوان جهت قرائت پاسخنامه می باشد . لذا از تانمودن یا مخدوش نمودن این بارکد جداً خودداری کنید.
کادر شماره ۷ – در این کادر باید دانشجو گزینه های مربوط به پاسخ هر سوال را با مداد مشکی نرم تکمیل نماید .

javad2015
21-12-2013, 15:10
اقا من امروز رفتم تمتحان دادم و یادم رفت کد برگه سوال رو وارد پاسخ نامه بکنم.چه اتفاقی میفته؟

M £ H D I
21-12-2013, 15:21
اقا من امروز رفتم تمتحان دادم و یادم رفت کد برگه سوال رو وارد پاسخ نامه بکنم.چه اتفاقی میفته؟

سلام
اول یادآوری کنم که حتما و حتما در امتحان های بعدی کد سری سوال رو فراموش نکن
دوم اینکه ، به گفته ی مسئولان امتحان ، اگه کد سری سوال رو نزنی برگه امتحانت از همه دیرتر تصحیح میشه ( کمی تا قسمتی شایعه )

لازم به ذکر که بگم در موقع تحویل برگه در صورتی که کد سری رو نزده باشی ، توسط ناظر امتحان کد سری سوال زده میشه ! پس جای نگرانی نیست !

ترمهای پیش خودم یکبار فراموش کردم بزنم ، مشکلی پیش نیومد !

ittools
21-12-2013, 15:25

اگر کدها یکی نباشن یکم برات دردسر به وجود میاد
تا اونجایی که من دیدم اکثر کد برگه ها تو سال های اخیر یکی ــه مگر عمومی باشه
پ.ن : خوش به حال خودم اولین امتحانم 5 دی ــه :n02:

M £ H D I
21-12-2013, 15:27
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : علیرضا دل افکار با بیان اینکه امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور از صبح امروز شنبه ۳۰ آذرماه ۹۲ آغاز شده و تا ۲۶ دی ماه ۹۲ ادامه دارد، ادامه داد: پنج میلیون و ۹۰۵ هزار دانشجو در فرایند امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور شرکت می کنند که از این تعداد، آزمون پنج میلیون و ۳۲ هزار دانشجو به صورت تستی و آزمون ۸۸۰ هزار دانشجو به صورت تشریحی برگزار می شود.

وی گفت: همچنین آزمون ۸۵۰ هزار دانشجو به صورت بدون کاغذ در تمام مراکز استانهای کشور برگزار می شود؛ برگزاری آزمون با این شیوه با یک شیب ملایم در سال های آینده برای تمام آزمونهای تستی، تسری می یابد.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور همچنین از احتمال تشریحی شدن امتحانات پایان ترم مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد و اظهار داشت: به منظور افزایش کیفیت آموزش و ارزیابی بهتر تحصیلی، به احتمال زیاد مصوبه برگزاری تشریحی تمام امتحانات پایان ترم مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صادر می شود.

به گفته دل افکار، در صورت موافقت با این پیشنهاد تمام امتحانات پایان ترم نیمسال بعدی تحصیلی در مقطع ارشد به صورت تشریحی برگزار خواهد شد.

javad2015
21-12-2013, 15:30
دردسرش چی هست؟
اگه برام غیبت رد کنم مشکلی ندارم ترم بد پاسش میکنم
امتحان ادبیات بود.

smahdis
21-12-2013, 16:27

هیچی, از قضا امروز 21 دسامبر 2013 هم هست, و دنیا نابود میشه.

اون چیزی که ما از ترم قبل فهمیدیم, این مورد شما مهم نیست و اشکالی نداره.

ittools
21-12-2013, 17:20
دردسرش چی هست؟
اگه برام غیبت رد کنم مشکلی ندارم ترم بد پاسش میکنم
امتحان ادبیات بود.

ممکنه دیر اصلاح بشه
غیبت که رد نمیکنن
محض اطمینان جلسه امتحان بعدی از مسئول آزمون موضوع رو جویا شو تا اون موقع هم نمرات رو نگاه کن چون تستی بود 2-3 روزه نتایج رو میدن شاید اصلا مشکلی پیش نیاد

javad2015
21-12-2013, 21:20
میگم متوسط معدل دانشجو های پیام نور تو رشته ای مثل برق چنده؟!
و چند با بالا خوبه؟

error403
21-12-2013, 21:47
امروز حسابداری 2 داشتم.تشریحی بود! همه میگفتند فقط از داخل کتاب میاد و بیرون از کتاب سوالی طراحی نمیشه. ولی از شانس من از 5 تا سوال دو تا از سوالها جز کتاب نبود. منم که وقت نمیکردم سر کلاس ها برم و فقط کتاب کمک آموزشی گرفته بودم:n28:

javad2015
21-12-2013, 22:19
خیال کردی سر کلاس مگه چه کار میکنن؟میان از هر 5 تا مثالی که کتاب زده یکیش رو حل میکنن.
منم اوایل همیشه میرفتم دیدم چیز خاصی نمیگن و میشه راحت تو خونه خوندش الان دیگه خیلی کم میرم .اون روزایی هم که میرم همین جوری تفننی میرم.

M £ H D I
22-12-2013, 02:02
میگم متوسط معدل دانشجو های پیام نور تو رشته ای مثل برق چنده؟!
و چند با بالا خوبه؟

به طور کلی هر چی معدل بالاتر باشه ، بهتره ؛ نمیشه عدد خاصی بگی ...
ولی من معتقدم تو پیام نور معدل کل 15 به بالا خوبه ... !

+ و اینکه تو سایت گلستان قسمت اطلاعات جامع دانشجو میری ته صفحه یه سری معدل زده مثل این عکس :

میتونه یه معیاری برای سنجش سطح خودت باشه ....

امروز حسابداری 2 داشتم.تشریحی بود! همه میگفتند فقط از داخل کتاب میاد و بیرون از کتاب سوالی طراحی نمیشه. ولی از شانس من از 5 تا سوال دو تا از سوالها جز کتاب نبود. منم که وقت نمیکردم سر کلاس ها برم و فقط کتاب کمک آموزشی گرفته بودم:n28:

خسته نباشی
فکر نمیکنم سوالی خارج از چارچوب کتاب طرح بشه ... شما یحتمل کتاب رو کامل نخوندی ...
تا به الان که ترم 7 هستم سوالی خارج از کتاب ندیدم ...

شاید سوال رو به یه صورتی پیچوندن ... که شما خیال کردی خارج از کتاب طرح شده .. !

M £ H D I
22-12-2013, 02:30
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : ابوالفضل فراهانی در مراسم تودیع و معارفه معاون سابق و جدید اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: تغییر مدیران درون یک سازمان امری طبیعی و بدیهی بوده و هست و هر تغییری قطعا به معنای ایجاد فرصتی برای بالندگی است.
سید محمد صدری استاد یار دانشگاه پیام نور می باشند که دارای مدرک دکترا با ۲۰ سال سابقه در دانشگاه پیام نور و عضو شورای تخصصی رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی در پیام نور هستند.
وی همچنین از خدمات فرشاد ابراهیم پور معاون سابق اداری، مالی دانشگاه پیام نور قدردانی کرد.

خدا بخیر کنه این تغییرات رو ...

smahdis
22-12-2013, 08:02
خیال کردی سر کلاس مگه چه کار میکنن؟میان از هر 5 تا مثالی که کتاب زده یکیش رو حل میکنن.
منم اوایل همیشه میرفتم دیدم چیز خاصی نمیگن و میشه راحت تو خونه خوندش الان دیگه خیلی کم میرم .اون روزایی هم که میرم همین جوری تفننی میرم.

تنها خوبیی که کلاس میتونه داشته باشه اینه که مثلا تو کتاب یه موضوعی که فکر میکنی خیلی پیچیده هستش و نمیفهمی رو استاد یه مثال حل میکنه و بعدش میبینی این خیلی ساده بوده. در حالیکه تو کتاب هر چی میخوندی نمیفهمیدی. البته این مورد زیاد پیش نمیاد ولی پیش میاد.

smahdis
22-12-2013, 10:12
دوستان چی کار کنم؟ نمره عملی و میان ترم آزمایشگاه فیزیک و تربیت بدنی رو هنوز برام وارد نکردن؟ الان وقتش تموم میشه.

javad2015
22-12-2013, 13:47
به طور کلی هر چی معدل بالاتر باشه ، بهتره ؛ نمیشه عدد خاصی بگی ...
ولی من معتقدم تو پیام نور معدل کل 15 به بالا خوبه ... !

+ و اینکه تو سایت گلستان قسمت اطلاعات جامع دانشجو میری ته صفحه یه سری معدل زده مثل این عکس :

میتونه یه معیاری برای سنجش سطح خودت باشه ....
برای من زده معدل رشته 12.66 یعنی میانگین نمرات دانشجو ها اینه؟!!
من یه امتحان گرفته بودم 16 داشتم خودمو میکشتم الان معدلم 18.11 هست!

M £ H D I
22-12-2013, 13:55
دوستان چی کار کنم؟ نمره عملی و میان ترم آزمایشگاه فیزیک و تربیت بدنی رو هنوز برام وارد نکردن؟ الان وقتش تموم میشه.

تا 3 دی زمان برای ثبت نمرات میان ترم وجود داره ... !

برای من زده معدل رشته 12.66 یعنی میانگین نمرات دانشجو ها اینه؟!!
من یه امتحان گرفته بودم 16 داشتم خودمو میکشتم الان معدلم 18.11 هست!

معدل رشته یعنی میانگین نمرات رشته ی شما تو اون دانشکده 12.66 هست .. !
اگه معدل کل شما 18.11 باشه که دیگه غمی نیست برادر :n02:

M £ H D I
22-12-2013, 19:03
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : ظرفیت پذیرش بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه ۱۳۹۲ برای این رشته های تحصیلی ۲۷۰ هزار نفر است که از این تعداد ۱۷۵ هزار نفر در رشته های پیام نور و ۹۵ هزار نفر در موسسات عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی پذیرفته می شوند.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام در این دوره می توانند کارت مربوط به ثبت نام الکترونیکی را از سایت سازمان سنجش در لینک های زیر خریداری کنند:
خرید کارت اعتباری ثبت نام در ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ۹۲(۱۲ رقمی) و انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت ازمون سراسری سال ۹۲(۹ رقمی) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حتما در قسمت خرید کارت به قسمت های مربوط به ثبت نام در پذیرش بدون آزمون و ثبت نام در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۲ دقت کنید.

داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت‌نام کرده (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده‌اند) و همچنین متقاضیانی که در آزمون فوق ثبت‌نام نکرده اند می توانند در این مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.
ثبت نام برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی (بهمن ماه سال ۱۳۹۲) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۱۳۹۲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داوطلبان و متقاضیان می‌توانند از روز ۱ دی ماه ۹۲ لغایت ۵ دی ماه ۹۲ به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی: sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به تکمیل ظرفیت (مبلغ ۳۵,۰۰۰ ریال) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۵۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

دریــــــافــــت دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی (پذیرش بهمن ماه سال ۱۳۹۲) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریــــــافــــت برخی اصلاحات در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی ـ غیرانتفاعی در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری سال‌ ۱۳۹۲ - کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasan.69
23-12-2013, 00:00
معدل دانشگاه و معدل دانشگده و رشته برای چی هست کدومش اون معدل اصلیه که تو مدرک درج میشه؟

M £ H D I
23-12-2013, 00:11
معدل دانشگاه و معدل دانشگده و رشته برای چی هست کدومش اون معدل اصلیه که تو مدرک درج میشه؟

اینا هیچ کدوم معدل شما نیست ، معدل کل ، در قسمت اطلاعات جامع دانشجو در قسمت بالا درج شده ( پایین نام نام خانوادگی )

M £ H D I
23-12-2013, 14:18

سلام
دقیقا اطلاع ندارم ...
در حال پیگیری هستم ! در صورت یافتن پاسخ مطمئن به اطلاع میرسونم !

خب به نقل از پیام نورنا

بله می توانید.
ولی دانشگاه پیام نور دیگر پذیرش در کاردانی به کارشناسی ندارد و باید در کارشناسی پیوسته شرکت کنید. که اگر مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید ، دروس مربوط به کاردانی شما که شرایط تطبیق رو دارند می توانید تطبیق دهد. در صورت نداشتن مدرک پیش دانشگاهی ، مدرک کاردانی شما به عنوان مدرک پیش دانشگاهی تطبیق خواهد خورد.

M £ H D I
23-12-2013, 14:21
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : ابوالفضل فراهانی ، رئیس دانشگاه پیام نور ، درباره تصمیمات تازه دانشگاه پیام نور در خصوص جذب حق‌التدریس با مرتبه مربی تاکید کرد: با توجه به اینکه بیش از سایر مرتبه های علمی، تعداد مربیان فوق لیسانس حق التدریس در دانشگاه پیام نور بیشتر است، تصمیم داریم مربیان دارای مدرک فوق لیسانس از این به بعد در پیام نور تدریس نکنند.
وی ادامه داد: به زودی پذیرش حق التدریس ها با مرتبه استادیاری در دستور کار پیام نور قرار می‌گیرد.

به گفته رئیس دانشگاه پیام نور توان علمی برخی از مربیان حق التدریس فوق لیسانس به اندازه ای نیست که پاسخگوی نیاز دانشجویان پیام نور باشد.
فراهانی در ارتباط با تحصیل مربیان خاطرنشان کرد: زمینه های تحصیل همزمان مربیان در دانشگاه پیام نور فراهم شده است.

sasan.69
23-12-2013, 14:55
من این ترم پایان نامه دارم اما میگن که قانون جدید اومده که حتما باید این ترم تحویل داد و گرنه باید شهریشو ازدوباره پرداخت کنی تا تکمیل شه(درصورتی که ترمای پیش اینگونه نبود)
این خبرصحت داره؟ اطلاع دارید؟

danijon_2006
23-12-2013, 19:25
دوستان این تربیت 1 رو یکی راهنمایی کنه چطوری بخونم
از اون مهم تر فرهنگ و تمدن که خیلی حجیمه ممنون میشم

M o h a m m @ d
23-12-2013, 19:30
من این ترم پایان نامه دارم اما میگن که قانون جدید اومده که حتما باید این ترم تحویل داد و گرنه باید شهریشو ازدوباره پرداخت کنی تا تکمیل شه(درصورتی که ترمای پیش اینگونه نبود)
دانشگاه ملی شنیدم همچین قانون اومده یکی از دوستام گفت اگه اون ترم نتونی تموم کنی باید یکمیلیون واریز کنی برای ترم بعد ،ولی پیام نور نمیدونم از همون قانون استفاده میکنن یا نه باید از مدیر گروهت بپرسی

M £ H D I
23-12-2013, 22:08

سلام
در حال پیگیری ...

دوستان این تربیت 1 رو یکی راهنمایی کنه چطوری بخونم
از اون مهم تر فرهنگ و تمدن که خیلی حجیمه ممنون میشم

سلام
تربیت بدنی که یه کتاب کم حجم داره ، آسونه و زیاد سخت نیست ! اگه حوصله و وقت خوندن کل کتاب رو نداری ، بهت پیشنهاد میکنم
که 8 دوره نمونه سوال ترم های پیش رو بخونی که سوال مشابه توش زیاد پیدا میشه و به راحتی یاد میگیری ...

+

در مورد فرهنگ و تمدن باید بگم ، یکم درس سنگینیه و به خصوص فصل 3 که اسم زیاد داره ؛ میتونی فصل 3 رو نخونی و بقیه فصل ها
رو مطالعه کنی ، با خوندن نمونه سوال تو روند یادگیریت سرعت میبخشی ... نمونه سوال زیاد کار کن ...

javad2015
24-12-2013, 02:24
امکان داره جایی بری برای استخدام و به خاطر معدل ازت ایراد بگیرن و بگن مثلاً کمه؟!

javad2015
24-12-2013, 02:53
الان که چک کردم دیدم اکثر جاها شرط معدل داره حداقل 14 یا 15.
بالاخره دیگه رقابته معدل بالا ها تو اولویت هستن.
کسی که نمیتونه رقابت کنه نباید بیاد و الکی پول و وقتش رو بزاره و اخرشم هیچ چی.

M £ H D I
24-12-2013, 10:50
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دانشجویان عزیز و اساتید محترم مطالعه فرمایید:

نکته مهم : سیستم گلستان در مقطع کارشناسی نمرات ۹٫۵ به بالا را به نمره ۱۰ تبدیل و درس مورد نظر قبول حساب می شود.

چنانچه دانشجو در امتحان میان ترم شرکت ننماید ، نمره اکتسابی ایشان از ۱۴ نمره پایان ترم ضرب در ده هفتم می شود (ضربدر حدود ۱.۴۰ صدم) و نمره نهایی از ۲۰ محاسبه خواهد شد .

نحــــوه محاسبــــه نمرات پـــایــان تـــرم

۱– اگر دانشجو نمره میان ترم داشته باشد:
۶ نمره میان ترم + ۱۴ نمره پایان ترم = ۲۰

۲- اگر دانشجو نمره میان ترم نداشته باشد و یا درس خودخوان باشد:
۱۴ نمره پایان ترم ضربدر ده هفتم (حدود ۱.۴۰ صدم) = ۲۰

در هر صورت سیستم گلستان نمره پایان ترم را اگر دانشجویی نمره میان ترم (تاکید) داشته باشد هم به صورت روش ۱ و هم به صورت روش ۲ محاسبه می کند و بیشترین نمره را ثبت می کند

اجرای بخشنامه شیوه محاسبه نمرات عملی و عملی – نظری از نیمسال اول ۹۲-۹۱
درخصوص نحوه محاسبه نمرات عملی و نظری رشته تربیت بدنی به اطلاع می رساند، ملاک محاسبه نمره عملی و نظری رشته مذکور در سامانه گلستان از نیمسال اول ۹۲-۹۱ بخشنامه زیر می باشد و در صورت عدم کسب حداقل ۵۰ درصد نمره عملی، نمره نظری محاسبه نشده و نمره عملی به عنوان نمره نهایی منظور می گردد. ضمناً یادآوری می شود که شیوه محاسبه نمرات فوق تغییری نمی کند.
- در صورتی که واحد عملی و نظری جداگانه از هم در اطلاعات جامع دانشجو برایتان ثبت شده باشد از فرمول زیر محاسبه نمی شود و هر کدام بر اساس ۲۰ نمره محاسبه می شود.
- دقت داشته باشید فرمول زیر مخصوص دروسی هست که واحد تئوری و عملی با هم هستند.
“پیرو بخشنامه ۳۴/۸۵۳۷۶ مورخ ۸۵/۱۲/۹ در خصوص نمرات دروس عملی نظری به اطلاه می رساند ، نمرات واحدهای عملی نظری ، بدون اولویت و با تاثیر یکسان بر اساس رابطه زیر محاسبه و نمره نهایی اعلام می گردد.

در خصوص نمرات دروس تربیت بدنی که شامل نمره نظری هم هستندنمره عملی از ۲۰ در رابطه بالا لحاظ می شود و برای اولویت دادن به نمره عملی ، شرط اخذ ۵۰ درصد نمره واحد عملی جهت لحاظ نمره واحد نظری ، توسط سیستم جامع کنترل خواهد شد.
۲ – سوالات پایان ترم صرفاً از منابع اعلام شده نیمسال جاری طرح خواهد شد و اساتید محترم مجاز به حذف یا اضافه منابع اعلام شده نمی باشند .

smahdis
24-12-2013, 11:15
سلام دوستان,

داداشم دیپلم تجربی داره. الان هم میخواد تو بدون آزمون ثبت نام کنه بیاد پیام نور.

تو گروه آزمایشی تجربی رشته جالبی نداشت (مدیریت و چند تا رشته دیگه) ولی تو گروه آزمایشی ریاضی چند تا رشته خوب هستش.

میخواستم بدونم داداشم میتونه با دپلم تجربی یکی از رشته های گروه آزمایشی ریاضی رو قبول بشه و ادامه تحصیل بده؟ یا حتما باید دیپلم ریاضی داشته باشه تا بتونه تو این رشته ها درس بخونه؟ منظورم اینه که دانشگاه برای این رشته ها دیپلم ریاضی میخواد یا تجربی هم باشه فرقی نمیکنه؟

M £ H D I
24-12-2013, 11:50
سلام دوستان,

داداشم دیپلم تجربی داره. الان هم میخواد تو بدون آزمون ثبت نام کنه بیاد پیام نور.

تو گروه آزمایشی تجربی رشته جالبی نداشت (مدیریت و چند تا رشته دیگه) ولی تو گروه آزمایشی ریاضی چند تا رشته خوب هستش.

میخواستم بدونم داداشم میتونه با دپلم تجربی یکی از رشته های گروه آزمایشی ریاضی رو قبول بشه و ادامه تحصیل بده؟ یا حتما باید دیپلم ریاضی داشته باشه تا بتونه تو این رشته ها درس بخونه؟ منظورم اینه که دانشگاه برای این رشته ها دیپلم ریاضی میخواد یا تجربی هم باشه فرقی نمیکنه؟

سلام عزیز
در روش پذيرش با سوابق تحصيلي، هر داوطلب مي تواند متقاضي يك گروه آزمايشي اصلي (علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني) و دو گروه آزمايشي هنر و زبان هاي خارجي باشد. بديهي است يك داوطلب نمي تواند همزمان متقاضي دو گروه آزمايشي از گروه هاي آزمايشي اصلي يعني گرو ههاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني باشد.

میتونه شرکت کنه ، ولی فقط تو یک گروه ، مثلا گروه آزمایشی ریاضی و فنی ....
اینکه دیپلم تجربی داره ، مانعی برای شرکت در گروه ریاضی و فنی نیست .... ولی به عنوان مثال از گروه ریاضی و فنی انتخاب کرد دیگه نمیتونه از گروه تجربی چیزی انتخاب کنه ... !

ittools
24-12-2013, 12:24
پیام نور واحد ارومیه کچلم کرد :n28: هر ترم سر قضیه میان ترم باهاشون مشکل دارم
صبح رفتم شهریه رو واریز کردم اومدم نگاه کردم دیدم به یکی از واحد هام میان ترم تعلق نگرفته ! در حالی که حداقل نصف کلاس هاش رو رفته بودم میان ترم هم که برگزار نکرد !
میان ترم هم فقط همین امروز بازه استاده هم نیست ! بدون میان ترم هم امیدی به پاس کردن این 3 واحد ندارم :n30:
استاده خجالت نمیکشید پامیشد می اومد برامون از گذشته حرف میزد ! از 1.5 ساعت 1 ساعتش رو مزخرف میگفت نیم ساعت بعدی رو هم دخترا متلک میگفتن وقت میگذروندن :n15: منم دیدم اینجوریه از آذرماه کلاس های بعدی رو نرفتم بعد از تموم شدن وقت کلاس احساس میکردم بهم توهین شده و وقتم هدر رفته

robat43
24-12-2013, 13:22
بنده کارت پایان خدمت دارم و یه مدرک کارشناسی هم دارم . می خواستم بدانم ایا می شه فراگیر کارشناسی پیام نور یه رشته را با ارشد دولتی یه رشته دیگر همزمان خواند یا نه . اینطور که پیداس سازمان سنجش و وزارت علوم می گه نمی شه اما دانشگاه پیام نور می گه همزمان می شه (البته ارشد با کارشناسی را نمی دانم)

parspro
24-12-2013, 16:09
سلام
دوستان کسانی که دیپلم فنی حرفه ای یا کار دانش دارند میتوانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند؟
ممنون

M o h a m m @ d
24-12-2013, 16:19
سلام
دوستان کسانی که دیپلم فنی حرفه ای یا کار دانش دارند میتوانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند؟
ممنون
نه نمیتونن باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشین

بنده کارت پایان خدمت دارم و یه مدرک کارشناسی هم دارم . می خواستم بدانم ایا می شه فراگیر کارشناسی پیام نور یه رشته را با ارشد دولتی یه رشته دیگر همزمان خواند یا نه . اینطور که پیداس سازمان سنجش و وزارت علوم می گه نمی شه اما دانشگاه پیام نور می گه همزمان می شه (البته ارشد با کارشناسی را نمی دانم)
کلا در هر حالتی ممنوعه .تو پیام نور هم ممنوعه فکرم نکنم فرقی کنه همزمان ارشد و کارشناسی بخونی.

Reza31001
24-12-2013, 18:31
[*=right]ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی (بهمن ماه سال 1392) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان این لینک شامل کاردانی به کارشناسی ها هم میشه؟

M £ H D I
24-12-2013, 18:36
[*=right]ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی (بهمن ماه سال 1392) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان این لینک شامل کاردانی به کارشناسی ها هم میشه؟

سلام
بله ... کاردانی به کارشناسی حذف شده و براساس سوابق تحصیلی جذب میکنن ...

smahdis
24-12-2013, 20:49
1000 مین صفحه عایا؟

M £ H D I
24-12-2013, 23:04
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : مهلت اعتراض پس از فعال شدن منو ۳ روز می باشد و پس از اتمام مهلت منو غیر فعال می گردد.

در موارد ذیل می توانید اعتراض و اشکال سوالات امتحانی را در سایت انتخاب واحد گلستان به نشانی سایت انتخاب واحد گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(دسترسی به سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر – مرورگر اصلی ویندوز – امکان پذیر می باشد) امکانپذیر می باشد . خواهشمند است از مراجعه حضوری به واحد امتحانات خودداری فرمائید.

۱ – اعتراض به نوع سوالات(تستی –تشریحی) به محض فعال شدن(۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون.)
۲ – اعتراض به اشتباه بودن گزینه ها به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)
۳ – اعتراض به کمبود زمان امتحان به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)
۴ – اعتراض به خارج از منبع بودن سوالات به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)

دریافت تمام مراحل راهنمای تصویری اعلام اشکال و اعتراض به سوالات امتحانات پایان ترم پیام نور در یک فایل PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza31001
25-12-2013, 02:01
سلام
بله ... کاردانی به کارشناسی حذف شده و براساس سوابق تحصیلی جذب میکنن ...
خوب چرا ایندر ناقصه؟
پیام نور مشهد تو شاخه انسانی کلا دانشجو نمیگیره؟

sasan.69
25-12-2013, 02:26
نمیدونم چرا بعضی از امتحانا رو فوق العاده سخت میگیرن..یعنی در 5تا نمونه سوال کاربرد آزمون روانی که چک میکردم هیچ وقت به سختی این ترم نبوده...
هیچ تعادل و ثبات در این پیام نور نیست و واقعا مدرکی که ممیگیریم بمراتب ارزشمند تر از دانشگاه های غیردولتی هست

M £ H D I
25-12-2013, 09:42
خوب چرا ایندر ناقصه؟
پیام نور مشهد تو شاخه انسانی کلا دانشجو نمیگیره؟

اون و دیگه باید از مسئولین مربوطه سوال کنی .... ( چه سیاستی پشتش قرار داره ، الله اعلم )
طبق دفترچه ای که منتشر کردن ، در همون کد رشته ها پذیرش دارن.

M £ H D I
25-12-2013, 11:31
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : موارد تخلف امتحانی در زمان برگزاری آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نورو منتخبی از آرای کمیته انضباطی دانشگاه پیام نور به شرح ذیل می باشد.

مــــوارد تــخــلــف
۱- به همراه داشتن کتاب – جزوه – یادداشت و … در جلسه ی امتحان
۲- همراه داشتن تلفن همراه (حتی خاموش) – هندزفری و هرگونه وسایل الکترونیکی
۳- صبحت کردن با دیگردانشجویان و نگاه کردن به اطراف
۴- رد و بدل کردن هر گونه وسیله اعم از لوازم التحریر – ماشین حساب و …
۵- ایجاد اختلال در نظم جلسه
۶- جابه جا کردن صندلی و یا نشستن بر روی صندلی مغایر با شماه اعلام شده
۷- بی احترامی به هر یک از برگزارکنندگان در قبل – حین و یا در آزمون
۸- عدم تحویل برگه سوال یا چرکنویس در پایان جلسه
۹- عدم تحویل به موقع پاسخنامه ها و برگه ها سوال
۱۰- رفتن به جای شخص دیگر در امتحان و یا فرستادن شخص دیگر به جای خود در سر جلسه امتحان

منتخبــــی از آرای کمیته ی انضبــــاطــــی
۱- تذکر کتبی بدون درج در پرونده
۲- تذکر کتبی با درج در پرونده
۳- دادن نمره ۰٫۲۵ در درس مربوطه
۴- محرومیت از تحصیل یک نیمسال بدون احتساب در سنوات تحصیلی
۵- محرومیت از تحصیل یک نیمسالبا احتساب در سنوات تحصیلی
۶- محرومیت از تحصیل دو نیمسال بدون احتساب در سنوات تحصیلی
۷- محرومیت از تحصیل دو نیمسال ب احتساب در سنوات تحصیلی

hosseincode2008
25-12-2013, 11:57
مثل اینکه این ترم قراره جوابا رو سریع بزنند. آمار رو که یکشنبه داده بودم جواب تستیش اومده.

Hossein_128
25-12-2013, 12:00
سلام. یه سوال

کسی که 4 ترم توی پیام نور گذرانده باشه بعد انصراف بده و برای کنکور 93 توی یک رشته جدید (پیام نور بدون آزمون 93) قبول بشه، میتونه مجداً از ابتدا ، از معافیت تحصیلی استفاده کنه؟؟

M £ H D I
25-12-2013, 12:11
سلام. یه سوال

کسی که 4 ترم توی پیام نور گذرانده باشه بعد انصراف بده و برای کنکور 93 توی یک رشته جدید (پیام نور بدون آزمون 93) قبول بشه، میتونه مجداً از ابتدا ، از معافیت تحصیلی استفاده کنه؟؟

سلام .. خیر

Hossein_128
25-12-2013, 15:48
سلام .. خیر
ای بابا . پس برای تغییر رشته باید چیکار کرد؟؟

آزمون بند ج رو که برداشتن. این بدون آزمون 92 هم فقط کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده نکردن، میتونن ثبت نام کنن

کنکور 93 هم که معافیت نمیدن

حالا من که از معافیت تحصیلی استفاده کردم چطوری باید تغییر رشته بدم؟

M £ H D I
25-12-2013, 16:00
ای بابا . پس برای تغییر رشته باید چیکار کرد؟؟

آزمون بند ج رو که برداشتن. این بدون آزمون 92 هم فقط کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده نکردن، میتونن ثبت نام کنن

کنکور 93 هم که معافیت نمیدن

حالا من که از معافیت تحصیلی استفاده کردم چطوری باید تغییر رشته بدم؟

به نقل از پیام نورنا
دانشجویان دوره های قبلی فراگیر و پذیرفته شدگان بدون آزمون پیام نور امکان تغییر رشته ندارند و برای تغییر رشته باید در کنکور سراسری یا پذیرش بدون آزمون شرکت کنند.تغییر رشته در دانشگاه پیام نور یکبار و فقط در مقطع کارشناسی امکان پذیر است و دانشجویان کارشناسی ارشد نمی توانند تغییر رشته بدهند.

دفترچه رو دانلود ومطالعه کن ( فک نمیکنم گفته باشه ، اونایی که از معافیت تحصیلی استفاده نکردن ، میتونن تو بدون آزمون 92 شرکت کنن ) ( منم نگاه کنم کامل بت میگم )

دریــــــافــــت دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی (پذیرش بهمن ماه سال ۱۳۹۲)