PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46

nits
08-09-2013, 12:57
سلام دوستان کسی میدونه تاریخ این امتحانات کیه؟ من چیزی نفهمیدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از راست به چپ : شماره امتحان - روز - ماه ( 9 _11, 10 , 1392 )

مثلا در ردیف اول : چهارمین امتحان پیام نور در تاریخ 4 دی برگزار میشه
یا در ریف سوم : نهمین امتحان پیام نور در تایخ 11 دی برگزار میشه

Eblis 2011
08-09-2013, 13:14
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور تمدید شد.

مهلت ثبت نام و انتخاب واحد طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت و همچنین دانشجویان در این بازه زمانی نیز می توانند اقدام به ثبت مهمان ( دائم و موقت) کنند.
پیش از این نیز انتخاب واحد دانشجویان تا تاریخ ۱۵ شهریور ماه اعلام شده بود که به دلیلی مشکلات بسیار زیادی که دانشجویان برای پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد داشتند این زمان تا تاریخ ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۲ تمدید گردید.

نکته ۱ - دانشجویان عزیز دقت داشته باشید : در حذف و اضافه نیز امکان انتخاب واحد بدون محدودیت امکانپذیر می باشد. پس اگر انتخاب واحد نکردید ، در زمان حذف و اضافه می توانید انتخاب واحد نمایید.

نکته ۲- قابل توجه دانشجویان تغییر رشته بند ج : باید صبر کنید تا تغییر رشته شما در سیستم گلستان ثبت شود و بعد انتخاب واحد کنید. این زمان ممکن است تا حذف و اضافه به طول انجامد. پس باید صبر کنید.

تاریخ امتحانات تمام دروس در سایت گلستان ، به تدریج در حال فعال شدن هستند .

0015351971
08-09-2013, 16:32
بچه ها من یکی از درسام امتحان پایانترمش معلوم نیس کیه :|
چیکار کنم ؟
مال یه سری از دوستانمم درسای دیگشون اینطوریه :|

vissoto
08-09-2013, 17:20
بچه ها من یکی از درسام امتحان پایانترمش معلوم نیس کیه :|
چیکار کنم ؟
مال یه سری از دوستانمم درسای دیگشون اینطوریه :|

تاریخ همه دروس تا حذف و اضافه مشخص خواهد شد

Amir M.ohAma.D
08-09-2013, 22:50
سلام
من یه درسو دو ترم پیش افتادم.اون درس پیشنیاز چند تا درسه
الان 2 ترم میگذره و اون درسو نمیتونم بردارم
این ترم ارائه شده ولی در لیست درسهای من نیست
چطوری باید این درسو بردارم؟

Eblis 2011
08-09-2013, 22:53
سلام
من یه درسو دو ترم پیش افتادم.اون درس پیشنیاز چند تا درسه
الان 2 ترم میگذره و اون درسو نمیتونم بردارم
این ترم ارائه شده ولی در لیست درسهای من نیست
چطوری باید این درسو بردارم؟

سلام

اگه تو لیستت نیست ، یه سر به مرکز بزن و قضیه رو اطلاع بده تا برات وردارن.

Amir M.ohAma.D
08-09-2013, 23:06
سلام

اگه تو لیستت نیست ، یه سر به مرکز بزن و قضیه رو اطلاع بده تا برات وردارن.

وقتی خودم اون درسو اضافه میکنم خطا میده خطاش اینه:
کنترل شماره 36 : عدم تطابق با سرفصل دروس تعریف شده برای رشته

برم با کارشناس رشتم صحبت کنم؟

Eblis 2011
08-09-2013, 23:14
وقتی خودم اون درسو اضافه میکنم خطا میده خطاش اینه:
کنترل شماره 36 : عدم تطابق با سرفصل دروس تعریف شده برای رشته

برم با کارشناس رشتم صحبت کنم؟

آره ، به مسئول رشته ت مراجعه کن ، اونجا اگه نیاز باشه شما رو به مسئول برنامه ریزی هدایت میکنه !

hes_luckey
09-09-2013, 09:20
سلام دوستان

نظر شما در مورد ارشد فراگیر برای شخصی که شاغل هست و قصد ادامه تحصیل نداره چیه?

و اینکه ارشد فراگیر کنکور داره یا نه?

ممنون

Sent from my HUAWEI MT1-U06 using Tapatalk 4

Eblis 2011
09-09-2013, 13:43
سلام دوستان

نظر شما در مورد ارشد فراگیر برای شخصی که شاغل هست و قصد ادامه تحصیل نداره چیه?

و اینکه ارشد فراگیر کنکور داره یا نه?

ممنون

سلام

شما در ابتدا باید یک رشته رو انتخاب کنید ، سپس درسهای پیش نیاز اون رشته ( معمولا 2 الی 4 درس ) رو امتحان بدید ....

بعد از مدتی نتایج اعلام میشه و معمولا اکثرا قبول میشن ... ورودی بهمن و مهر داره که با توجه به کد رشته ای که شما انتخاب میکنی

به ترتیب الویت ، یا بهمن قبول میشی یا مهر .... امتحانای ارشد معمولا تشریحی ... اگه کمی روزانه وقت صرف درس کنید میتونید

واحدها رو بگذرونید ...

teraktor2003
10-09-2013, 10:28
سلام

شما در ابتدا باید یک رشته رو انتخاب کنید ، سپس درسهای پیش نیاز اون رشته ( معمولا 2 الی 4 درس ) رو امتحان بدید ....

بعد از مدتی نتایج اعلام میشه و معمولا اکثرا قبول میشن ... ورودی بهمن و مهر داره که با توجه به کد رشته ای که شما انتخاب میکنی

به ترتیب الویت ، یا بهمن قبول میشی یا مهر .... امتحانای ارشد معمولا تشریحی ... اگه کمی روزانه وقت صرف درس کنید میتونید

واحدها رو بگذرونید ...

سلام
الان تو سایت سنجش اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور رو زده!
من هنوزم گیج می زنم منی که اصلا کنکور ثبت نام نکردم کی باید ثبت نام کنم؟
هنوز خبر مربوط بهشو نزدن؟

aryna
10-09-2013, 11:52
سلام دوستان شروع کلاسهای درسی پیام نور از کی است؟

farshidshd
10-09-2013, 12:04
سلام دوستان شروع کلاسهای درسی پیام نور از کی است؟

سلام
از 16 شهریور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hes_luckey
10-09-2013, 13:18
من چند جا دیدم ثبت نام کنکور فراگیر رو توی مهر اعلام کرده بودند

از دوستان اگه کسی اطلاع دقیق داره اعلام کنه لطفا

Eblis 2011
10-09-2013, 14:02
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : مهلت ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان فراگیر ورودی مهرماه ۹۲ دانشگاه پیام نور برای تمامی پذیرفته شدگان تمدید شد.
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت.
پیش از این نیز ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان تا تاریخ ۱۸ شهریور ماه اعلام شده بود که این زمان تا تاریخ ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۲ تمدید گردید.

نکته ۱ - دانشجویان عزیز دقت داشته باشید : در حذف و اضافه نیز امکان انتخاب واحد بدون محدودیت امکانپذیر می باشد. پس اگر انتخاب واحد نکردید ، در زمان حذف و اضافه می توانید انتخاب واحد نمایید.

نکته ۲ - زمان ثبت نام فیزیکی (حضوری) هر مرکز متفاوت است و باید زمان آن را از سایت مرکز قبولی خود دریافت کنید.

نکته ۳ - تاریخ ثبت نام کلیه ورودی های جدید سراسری از ۳۰ شهریور به صورت غیر حضوری و از طریق سیستم گلستان انجام خواهد شد.

نکته ۴ - تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور براساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور از ۸ مهر آغاز و تا ۱۶ مهر ۹۲ ادامه خواهد داشت.

نکته ۵ - برنامه کلاسی خود را باید از سایت مرکز قبولی خود دریافت کنید.

نکته ۶ - ثبت نام و انتخاب واحد سایر دانشجویان ورودی قدیمی برای نیمسال ائل ۹۳-۹۲ نیز تا ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۲ ادامه و تمدید گردیده است.

Eblis 2011
10-09-2013, 14:07
سلام
الان تو سایت سنجش اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور رو زده!
من هنوزم گیج می زنم منی که اصلا کنکور ثبت نام نکردم کی باید ثبت نام کنم؟
هنوز خبر مربوط بهشو نزدن؟

سلام

عزیز این رو اگه با دقت میدیدی نوشته بهمن 91 و مهر 92

مال سال گذشته نه امسال !

امسال میشه بهمن 92 و مهر 93 که هنوز خبری نیومده و زوده ...

hp722
10-09-2013, 20:23
دوستان اگه از 16 شهریور کلاس ها شروع میشه پس چرا سایت دانشگاه ما هنوز برنامه کلاسی رو برای دانلود نذاشته؟برنامه کلاسی نیمسال دوم 92-91 که زده برای ترم پیش هست دیگه درسته؟واسه ترم جدید میشه نیمسال اول؟

Eblis 2011
10-09-2013, 21:35
دوستان اگه از 16 شهریور کلاس ها شروع میشه پس چرا سایت دانشگاه ما هنوز برنامه کلاسی رو برای دانلود نذاشته؟برنامه کلاسی نیمسال دوم 92-91 که زده برای ترم پیش هست دیگه درسته؟واسه ترم جدید میشه نیمسال اول؟

سلام

از سایت reg ، قسمت ثبت نام ، سربرگ برنامه هفتگی یکی چک کن ، اگه نبود ... باید همون سایت دانشگاه خودتون بزنه ...

برای ما رو که زدن و فردا هم صبح کلاس دارم ... یه سر برو دانشگاه وضعیت معلوم میشه !

ittools
10-09-2013, 22:19
یه سر برو دانشگاه وضعیت معلوم میشه

احتمالا مثل خودم حال و حوصله رفتن به دانشگاه رو نداره :n02:

خدایی یعنی چی آخه شهریور پاشی بری بشینی سر کلاس :n27: من که به خودم تا مهر ماه استراحت دادم :n09: هر کاری میخوان بکنن بزار بکنن

hp722
10-09-2013, 22:27
سلام

از سایت reg ، قسمت ثبت نام ، سربرگ برنامه هفتگی یکی چک کن ،

برنامه ی هفتگی سفید سفید بود.نگفتی مهدی برنامه ای که توی سایت دانشگاه میزنن باید بزنن نیمسال اول دیگه؟نیمسال دوم 91-92 برای ترم پیش بوده دیگه؟

Eblis 2011
10-09-2013, 22:30
برنامه ی هفتگی سفید سفید بود.نگفتی مهدی برنامه ای که توی سایت دانشگاه میزنن باید بزنن نیمسال اول دیگه؟نیمسال دوم 91-92 برای ترم پیش بوده دیگه؟

خب پس تو سایت reg نزده ... آره باید بزنن نیمسال اول 92-93

hp722
10-09-2013, 22:35
احتمالا مثل خودم حال و حوصله رفتن به دانشگاه رو نداره :n02:

آخ آخ گفتی حرف دل منو زدی:n02:

nits
11-09-2013, 10:40
سلام
به ما گفتن برید مهر تشریف بیارید :n26:
مهر هم میریم میبینیم برنامه ای در کار نیست ... دو هفته بعدش با اساتید تکراری سر کلاس خواهیم بود
جمعا 2 ماه خواهیم رفت :n26::n09:
شهریور کجا بود :n02:

Amir M.ohAma.D
11-09-2013, 18:02
سلام دوستان
من یه درسو 2 ترم پیش افتادم.حالا اون درسو دوباره این ترم برداشتم ولی نمیتونم پس نیازاشو باهاش هم نیاز کنم
وقتی پس نیازاشو برمیدارم خطا رعایت نکردن پیشنیازو میده در صورتی که پیش نیازو 1 بار افتادم و دوباره برداشتمش

Eblis 2011
11-09-2013, 18:07
سلام دوستان
من یه درسو 2 ترم پیش افتادم.حالا اون درسو دوباره این ترم برداشتم ولی نمیتونم پس نیازاشو باهاش هم نیاز کنم
وقتی پس نیازاشو برمیدارم خطا رعایت نکردن پیشنیازو میده در صورتی که پیش نیازو 1 بار افتادم و دوباره برداشتمش

سلام

به دلیل اینکه شما 2 ترم پیش اون درس رو ورداشتین !

یعنی یک ترم فاصله افتاده و دوباره باید ابتدا درس رو پاس کنید و بعد در ترم های بعدی ، پس نیازهاش رو وردارید ! یا اگر این ترم درس اصلی رو خدای نکرده بیفتید ترم بعدی

میتونید 2تایی با هم وردارید .

nits
12-09-2013, 09:34
سلام دوستان
من رفتم سیستم گلستان دیدم برای من از ترم تابستان 18 تومن بدهی زده
بعد دیدم یکی از درسها از حالت خودخوان به عادی تبدیل شده و و واسش استاد تعریف کردن ... اونی که تستی - تشریحی بود
خب ترم تابستان خودخوان هست و شهریه نصف میشه - میان ترم هم نیست
حالا به نظر شما میان ترم تعلق میگیره ؟؟؟ میان ترم میدن ؟ اسم استاد رو هم نوشتن
خب چون به حالت عادی تغییر کرده باید میان ترم بدن دیگه :n28:
اگه میان ترم بده احتمال قبول شدنم بالاست
اینجوری معلوم نیست چقدر دیگه پول تو جیب بزنن ... الکی واسه خودشون خودخوان - عادی میکنن و بعد هم ممکنه قبول هم نشیم
با اون سوال های سخت
به نظرتون یه سر برم دانشگاه ؟

:n03::n03::n03:

ittools
12-09-2013, 10:16
مگه نمره ها رو تایید نکردن ؟ چه طور ممکنه نمره درس شما هنوز معلوم نشده باشه :n13: مثلا ترم جدید شروع شده ها :n02: پیام نور ــه دیگه :n09:
حتما یه سر به دانشگاه بزن و اگر تونستی استاد رو هم ببین چون اکثرا تنبل تشریف دارن ممکنه اصلا برات میان ترم هم در نظر نگیره در حالی که درس عادی شده

Dark Shine
12-09-2013, 14:31
آقا برای ثبت نام ، این مدرک تحصیلی چیه و باید از کجا گرفت ؟!
بعد این مدرک مشخص کننده ی وضعیت نظام وظیفه همون معافیت تحصیلی ـه ؟! اینو باید از کجا گرفت ؟! :د‌ی

Eblis 2011
12-09-2013, 15:34
آقا برای ثبت نام ، این مدرک تحصیلی چیه و باید از کجا گرفت ؟!
بعد این مدرک مشخص کننده ی وضعیت نظام وظیفه همون معافیت تحصیلی ـه ؟! اینو باید از کجا گرفت ؟! :د‌ی

سلام

مدرک تحصیلی؟ لابد مدرک پیش دانشگاهی و یا دیپلم !
یه سری فرم ها هستند تو سایت که باید تکمیل بشن و به دانشگاه ارسال کنید !

یکی از اون فرم ها ، فرم نظام وظیفه فک کنم.

Eblis 2011
12-09-2013, 17:20
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانای مطلق و با عرض تبریک و تهنیت به خواهران و برادران عزیزی که در این مرحله پذیرفته شده‌اند، نتایج پذیرفته شدگان نهایی مرحله پذیرش رشته های مختلف تحصیلی مقطع کارشناسی بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) دوره‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی برای نیم سال اول سال‌تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ اعلام شد و ضرورت دارد کلیه پذیرفته‌شدگان با توجه به برنامه‌زمانی ثبت‌نام و با در دست داشتن مدارک ذیل در زمان مقرر با در نظر داشتن نکات اعلام شده برای ثبت‌نام به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

نتایج به ۳ روش “بر اساس جستجو با شماره داوطلبی – بر اساس جستجو با شماره پرونده – بر اساس جستجو با اطلاعات فردی” قابل مشاهده می باشد.

کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون (بر اساس سوایق تحصیلی) مردادماه سال ۹۲ که اسامی ‏آنها به عنوان پذیرفته شده دانشگاه پیام نور درج شده ‏است می بایست از ۳۰ شهریور ۹۲ لغایت ۵ مهرماه ۹۱ با ‏مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به ثبت نام غیر ‏حضوری اقدام نمایند.

مشاهده نتایج پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی رشته های بدون آزمون مردادماه سال ۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی – کلیک کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحـــــــــــوه و چگــــــــــونگی ثبت نــــــــــــــام در تاریخ اعلام شــــــــده اطلاع رسانی خواهــــــــد شد

نام نویسی از پذیرفته شدگان این دانشگاه ‌به صورت غیرحضوری از طریق سامانه جامع دانشگاهی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام خواهد شد برای اطلاع از زمان و نحوه اقدام به سایت این دانشگاه مراجعه گردد.

جهت اطلاع کلیه داوطلبان:
– باتوجه به کنترلهای متعدد و بررسی هایی که به صورت مختلف به عمل آمده، از صحت کد رشته محل قبولی اعلام شده پذیرفته شدگان، اطمینان حاصل شده است، علیهذا داوطلبان درصورتی که منحصراً درباره کد رشته های انتخابی و سوالی داشته باشند ، می توانند حداکثر تا ۱۵ اسفند ۹۱ منحصراُ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان ، اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداُ خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مکاتبات اینترنتی و یا امکانات که از طریق دیگری بعد از تاریخ ۱۵ سافند ۹۱ در این باره صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهدشد.
داوطلبان گرامی می توانند سؤالات خود را با شماره تلفن های ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ یا با بخش پاسخگوئی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در میان‌ بگذارند و از مراجعه حضوری خودداری فرمایند.

nits
12-09-2013, 20:52
حالا یه چیزی دیگه
دوستان من از اینکه مطمئن نبودم این درسی که ترم تابستان برداشتم رو قبول میشم یا نه ،از دوباره در ترم پاییز برداشتم
حالا ممکنه به این خاطر تبدیل شده باشه به عادی ؟
بعد رفتم دیدم توی ثبت نام اصلی - صفحه ی انتخاب واحد ، دیدم این ترم برای اون درس همین استاد رو تعریف کردن ... فقط همین درس رو براش استاد تعریف کردن :n02: بقیه رو زده اساتید گروه آموزشی
جریان چیه ؟ :n02:
یعنی میخوان بهم لطف کنن ؟:n08:
از پیام نور بعیده والا
دوستان الان میان ترم ها بازه ؟ به نظرتون میتونه استاد واسم میان ترم رد کنه ؟ برای درسی که تابستون برداشتم ؟
شرمنده اینقدر سوال تکراری میپرسیم

Eblis 2011
12-09-2013, 21:43
حالا یه چیزی دیگه
دوستان من از اینکه مطمئن نبودم این درسی که ترم تابستان برداشتم رو قبول میشم یا نه ،از دوباره در ترم پاییز برداشتم
حالا ممکنه به این خاطر تبدیل شده باشه به عادی ؟
بعد رفتم دیدم توی ثبت نام اصلی - صفحه ی انتخاب واحد ، دیدم این ترم برای اون درس همین استاد رو تعریف کردن ... فقط همین درس رو براش استاد تعریف کردن :n02: بقیه رو زده اساتید گروه آموزشی
جریان چیه ؟ :n02:
یعنی میخوان بهم لطف کنن ؟:n08:
از پیام نور بعیده والا
دوستان الان میان ترم ها بازه ؟ به نظرتون میتونه استاد واسم میان ترم رد کنه ؟ برای درسی که تابستون برداشتم ؟
شرمنده اینقدر سوال تکراری میپرسیم

:n02:

والا مگه تابستان هم میان ترم رد میکنن؟:n02:

زیاد به باز و بسته بودن دلخوش نباش :n02: خیلی وقته ، خیلی چیزا بازه و خیلی چیزا بسته :n02: مثلا دهنمون برای اعتراض بازه و گوش اونا برای نشنیدن بسته :n02:

تو پیام نور غیرممکن ، ممکن میشه :n01: حالا شما برو دانشگاه یه صحبتی بکن شاید فرجی شد :n02:

Viren
12-09-2013, 23:48
یه سوال

ترم های قبل تو گزارش 101 زمان کلاس هارو نمیزد ولی الان همه ایام هقته رو زده همه ساعت کلاس رو...حتی شماره کلاس:n02:

میشه بهش اعتماد کرد یا دوباره باید بریم داشنگاه برای برنامه کلاس...؟

Eblis 2011
12-09-2013, 23:53
یه سوال

ترم های قبل تو گزارش 101 زمان کلاس هارو نمیزد ولی الان همه ایام هقته رو زده همه ساعت کلاس رو...حتی شماره کلاس:n02:

میشه بهش اعتماد کرد یا دوباره باید بریم داشنگاه برای برنامه کلاس...؟

آره میشه ! ترم های پیش قبل اینکه سایت دانشگامون رو به راه شه ، برنامه ی بعضی از دروس رو اونجا میزد و قابل اعتماد هم بود :n02:

0015351971
13-09-2013, 23:14
بچه ها یکی از درسام هنوز تاریخ امتحانش نیومده چه کنیم ؟
تکلیفش چی میشه ؟ :|

Eblis 2011
13-09-2013, 23:18

واسه من 2تا از درس هام تاریخ ندارن ....

گویا تا حذف و اضافه قراره تاریخ تمامی درس ها اعلام بشه !

mili_k
14-09-2013, 09:30
دوستان این لیست منابع آپدیت می شه ؟ آخه خیلی از درسا اصلا حتی اسمشون هم تو لیست منابع نیست ! چه برسه به منابعشون ! ... ، این در حالی که توی چارت هستن ! . چکار باید کنیم ؟!

Eblis 2011
14-09-2013, 14:06
دوستان این لیست منابع آپدیت می شه ؟ آخه خیلی از درسا اصلا حتی اسمشون هم تو لیست منابع نیست ! چه برسه به منابعشون ! ... ، این در حالی که توی چارت هستن ! . چکار باید کنیم ؟!

سلام

بله به تدریج آپدیت میشه !

شما اگه برای خرید کتاب میخواید اقدام کنید میتونید از لیست قبلی استفاده کنید ، تفاوت چندانی نداره !

اما برای پی بردن به تستی یا تشریحی بودن امتحان ، باید لیست منابع جدید رو ملاک قرار بدید.

ittools
14-09-2013, 14:17

واسه من 2تا از درس هام تاریخ ندارن ....

گویا تا حذف و اضافه قراره تاریخ تمامی درس ها اعلام بشه !

نباید این درسا رو بردارید وگرنه مثل من بدبخت میشید :n02: ترم قبل یه درسی رو همینجوری بدون تاریخ امتحان برداشتم و تا مرداد ماه سر اون دوندگی کردم :n09: تو حذف و اضافه اگر دیدید تاریخ مشمخص نکرده حتما حذفش کنید

Eblis 2011
14-09-2013, 16:43
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دروس در صورتی در لیست آزمون مجدد قرار میگیرد که نیمی یا تمام سوالات آزمون آن درس خارج از منبع اعلام شده سازمان مرکزی پیام نور طراحی شده باشد.

شرکت یا عدم شرکت در آزمون دروس ریزشی به اختیار خود دانشجویان است.
جهت ثبت نام برای دروس ریزشی از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۸ شهریور ماه ۹۲ به سایت انتخاب واحد گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir مراجعه و ثبت نام کنید.

مراحل انتخاب درس ریزشی به شکل زیر می باشد:

۱ – نوع آزمون : ریزشی مرحله اول

۲ – مسیر ثبت نام: نیمسال اول ۳۹۲۱

۳ – تاریخ ثبت نام : ۲۳ شهریور تا ۲۸ شهریور ۹۲

۴ – جهت ثبت نام در دروسی ریزی از طریق سایت جامع گلستان پیام نور مسیر زیر را طی کنید:
ثبت نام -> عملیات ثبت نام -> درخواست امتحان مشروطین , دروس ریزشی و تکدرس

نکات مهم در رابطه با دروس آزمون مجدد:
۱- فقط دانشجویانی می توانند در آزمون مجدد این دروس شرکت نمایند که در امتحان قبلی حضور داشته اند. دانشجویان غایب اجازه شرکت در امتحانات دروس ریزشی را ندارند.
۲- این دروس جزء سقف انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲ (۳۹۲۱) محسوب نمی شود .
۳- شرکت دانشجویان در آزمون اجباری نیست.
۴- آزمون های مجدد فاقد نمره میان ترم بوده و بر اساس ۲۰ نمره محاسبه می شود.

تاریخ امتحانات ۲ مهرماه ۱۳۹۲
ساعت امتحانات ۱۰:۳۰ لغایت ۱۲:۳۰

نام درس
تاریخ تحولات ایران از آغاز قاجاریه تا انقلاب مشروطیت
کد درس
۱۲۲۹۰۵۳
رشته تحصیلی
تاریخ

نام درس
گوشت و بازرسی آن
کد درس
۱۴۱۱۲۱۶
رشته تحصیلی
مهندسی تولیدات دامی

نام درس
تاریخ فرش ایران
کد درس
۱۸۱۰۲۷۳
رشته تحصیلی
هنر

نام درس
آشنایی با کامپیوتر – کاربرد نرم افزاری رایانه ای در آموزش ابتدایی
کد درس
۱۲۱۱۳۱۲
۱۱۱۵۰۱۴
رشته تحصیلی
-

vissoto
14-09-2013, 18:30
سلامدروسی که تاریخ امتحان یکسان دارند را میتوان انتخاب کرد؟امتحانشون چجوریاس؟

ittools
14-09-2013, 18:38

چرا نمیشه / فقط ساعتشون رو دقت کنید یکی نباشه

Eblis 2011
14-09-2013, 18:38

سلام
2حالت داره : الف) فقط تاریخ ها مشابه و ساعت امتحان فرق داره ب) هم تاریخ و هم ساعت امتحان مشابه

حالت الف اینکه تو یه روز 2 درس رو امتحان داری ، به عنوان مثال یکی ساعت 8 و یکی هم ساعت 12

حالت ب اینکه تو یه روز 2 درس رو در یک ساعت مشابه امتحان داری ، به عنوان مثال جفتش ساعت 8 صبح ، به این صورت که جفت برگه ها رو بهت میدن و شما باید تو زمان تعیین شده برای هر آزمون ، برگه رو تحویل بدین ...

vissoto
14-09-2013, 18:49
یعنی اگر هر امتحان 2 ساعت وقت داشته باشه هر دو امتحان را باید در زمان همان یک امتحان پاسخ دهیم؟مگه میشه؟:n04:

Eblis 2011
14-09-2013, 19:15
یعنی اگر هر امتحان 2 ساعت وقت داشته باشه هر دو امتحان را باید در زمان همان یک امتحان پاسخ دهیم؟مگه میشه؟:n04:

اگه جفتش ساعتش یکی باشه ، آره .. جفت برگه ها رو میدن دستت میگن قربون دستت ، تا وقت تموم نشده پرش کن :n02:

hosseincode2008
14-09-2013, 20:17
دوستان اين مباني احتمال همون آمار و احتمال مهندسي هست؟ امروز برنامه رو زده بودن تو دانشگاه همه درس ها هست به جز همين آمار. ولي مباني احتمال رو فردا زدن كلاسشو؟ همينه؟

nits
14-09-2013, 22:58
دوستان اين مباني احتمال همون آمار و احتمال مهندسي هست؟ امروز برنامه رو زده بودن تو دانشگاه همه درس ها هست به جز همين آمار. ولي مباني احتمال رو فردا زدن كلاسشو؟ همينه؟

مبانی احتمال ؟ شاید همون آمار و احتمالات مهندسی باشه ... حالا اگر سخت نیست واست برو یه سر دانشگاه ببین جریان از چه قراره
آمار و احتمالات مهندسی فصل های آخرش خیلی مزخرفه :n15:... استاد ما از اون مزخرف تر ... واقعا آدم مونده چی بگه

Eblis 2011
15-09-2013, 13:06
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : برای دومین بار مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور برای کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور تمدید شد.
دومین تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت و همچنین دانشجویان در این بازه زمانی نیز می توانند اقدام به درخواست وام شهریه کنند.

سایت خدمات آموزشی و انتخاب واحد گلستان پیام نور
پیش از این نیز انتخاب واحد دانشجویان تا تاریخ ۱۵ شهریور ماه اعلام شده بود که به برای اولین بار تا ۲۲ شهریورماه تمدید شده بود و هم اکنون برای دومین بار تا تاریخ ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۲ تمدید گردید.

نکته ۲ - قابل توجه دانشجویان تغییر رشته بند ج : باید صبر کنید تا تغییر رشته شما در سیستم گلستان ثبت شود و بعد انتخاب واحد کنید. این زمان ممکن است تا حذف و اضافه به طول انجامد. پس باید صبر کنید.

نکته ۳ - تاریخ ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری و بدون آزمون از ۳۰ شهریورماه لغایت ۵ مهرماه به صورت غیرحضوری و از طریق سایت جامع خدمات آموزشی گلستان پیام نور انجام خواهد شد (چگونگی ثبت نام در تاریخ اعلام شده از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد)

نکته ۴ - تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور براساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور از ۸ مهر آغاز و تا ۱۶ مهر ۹۲ ادامه خواهد داشت.

نکته ۵ - برای کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ورودی قبل از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ (درصورت عدم بدهکاری در نیمسال های گذشته) بدون پیش پرداخت شهریه ثابت نیمسال جاری امکان انتخاب واحد فراهم گردید . شایان ذکر است در صورت عدم پرداخت شهریه حداکثر تا ۲ ماه پس از زمان انتخاب واحد امکان شرکت در امتحانات را نخواهند داشت.

نکته ۶ - امکان انتخاب واحد کلیه دانشجویان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران بدون پرداخت شهریه ثابت فعال شده است

constant_boy23
15-09-2013, 14:03
دانگاه پيام نور چقدر بي ارزش شده ...

دوستم با رتبه 176 هزار تجربي منطقه 2 و 430 هزار كشوري...مديريت صنعتي پيام نور اورده :n06:

4 درس تخصصي رو منفي زده بود

ittools
15-09-2013, 14:46
دانگاه پيام نور چقدر بي ارزش شده ...

دوستم با رتبه 176 هزار تجربي منطقه 2 و 430 هزار كشوري...مديريت صنعتي پيام نور اورده :n06:

4 درس تخصصي رو منفي زده بود

ماشالله :n02: یادمه 3 سال پیش که من کنکور دادم نهایت تا 80 هزار قبول میشد
اسپند دود کنید براش :n08:

/

امروز بیکار بودم رفتم دانشگاه ببینم چه خبره , مسئول امور کلاس ها بهم گفت برو مهر ماه بیا هیچ کدوم از استادا نیستن همشون مسافرت ــن :n09: به خدا اینا یه چیزیشون میشه آخه کدوم استاد حاضر میشه از کیف و حالش بزنه پاشه بیاد سر کلاس ؟ دقت کردید یه دو سالی هست برنامه ریزی پیام نور خنده دار شده اون از برنامه های امتحانیشون اینم از زمانبندی آغاز ترم جدید معلوم نیست کدوم بیسوادی رو کردن مسئول برنامه ریزی !

Viren
15-09-2013, 17:11
امروز رفتم دانشگاه ببینم چه خبره
فقط 5-6 نفر تو 1 کلاس بودن استاد هم داشتن!:n04:
دیگه هیچ کس تو دانشگاه نبود:n19:

mrabbas2
15-09-2013, 21:29
اقا سلام علیکم
میشه وضعیت پیام نور رو یکی بگه بم
آیا باز به همون سختی چند سال پیشه؟
استادا هنوز کاری ندارن؟
کلاس نمی ری؟
کلا وضعیت آموزشی و دشواری عوض شده؟

ittools
15-09-2013, 22:24
اقا سلام علیکم
استادا هنوز کاری ندارن؟
کلاس نمی ری؟

مثل همون چند ساله پیشه با این تفاوت که اکثر استادا جوون شدن و از دانشجوها کمتر میدونن ! به غیر از چند تاشون
کتاب ها قطور
امتحان از کل کتاب
ساعات کلاسی خیلی کم
برنامه ریزی ضعیف

mrabbas2
16-09-2013, 11:47
مثل همون چند ساله پیشه با این تفاوت که اکثر استادا جوون شدن و از دانشجوها کمتر میدونن ! به غیر از چند تاشون
کتاب ها قطور
امتحان از کل کتاب
ساعات کلاسی خیلی کم
برنامه ریزی ضعیف

کل جهان پیش رفت می کنه ولی ما پس رفت می کنیم
امتحانات خود کتاب آیا باز سوال های مندراوردی در مییاورن که 3 ساعت باید اثبات کنی؟

Eblis 2011
16-09-2013, 11:50
کل جهان پیش رفت می کنه ولی ما پس رفت می کنیم
امتحانات خود کتاب آیا باز سوال های مندراوردی در مییاورن که 3 ساعت باید اثبات کنی؟

امتحان تماما از داخل کتاب سوال داده میشه و با توجه به نمونه سوال های قبلی تا حدودی میشه با سبک سوالات آشنا شد !

hp722
16-09-2013, 12:00
اقا سلام علیکم
استادا هنوز کاری ندارن؟
کلاس نمی ری؟

مصیبته برادر من مصیبت.بله بسیار سخته.استادا افتضاحن از دانشجوها کمتر میدونن خدایی.کلاسی نیست که بخوای بری.ریاضی 10جلسه س و 4جلسه استاد نمیاد و 6جلسه تمرین حل میکنه کتاب 600صفحه ای رو.نری کاری ندارن ولی تو دانشگاه ما امتحان میگیرن و نری سر جلسه امتحان نمره کلاسی نمیدن.وضعیت آموزشی بسیار دشوار و سخته و برنامه ریزی افتضاحه.کتاب های قطور و امتحان های سخت و کلاس های افتضاح

griefcottage
16-09-2013, 12:41
ماشالله :n02: یادمه 3 سال پیش که من کنکور دادم نهایت تا 80 هزار قبول میشد
اسپند دود کنید براش :n08:

/

امروز بیکار بودم رفتم دانشگاه ببینم چه خبره , مسئول امور کلاس ها بهم گفت برو مهر ماه بیا هیچ کدوم از استادا نیستن همشون مسافرت ــن :n09: به خدا اینا یه چیزیشون میشه آخه کدوم استاد حاضر میشه از کیف و حالش بزنه پاشه بیاد سر کلاس ؟ دقت کردید یه دو سالی هست برنامه ریزی پیام نور خنده دار شده اون از برنامه های امتحانیشون اینم از زمانبندی آغاز ترم جدید معلوم نیست کدوم بیسوادی رو کردن مسئول برنامه ریزی !
این که چیزی نیست،یکی از دخترای اقوام ما رفته بود فراگیر کنکور داده بود همه درس ها منفی بودن خدایی !قبول شد:d
اصن یه وضعیهـ

hp722
16-09-2013, 14:39
این که چیزی نیست،یکی از دخترای اقوام ما رفته بود فراگیر کنکور داده بود همه درس ها منفی بودن خدایی !قبول شد:d
اصن یه وضعیهـ

یکی از فوامیل توی همین کنکور اخیر رتبه اش برای پیام نور 29هزار بود ولی مردود شد و قبول نشد.چجوری ایشون با منفی قبول شدن و این فامیل ما با این رتبه اصلا هیچ پیام نور درنیومده؟الله اعلم.پیام نور فیلم کمدیه

nits
16-09-2013, 18:59
یکی از فوامیل توی همین کنکور اخیر رتبه اش برای پیام نور 29هزار بود ولی مردود شد و قبول نشد.چجوری ایشون با منفی قبول شدن و این فامیل ما با این رتبه اصلا هیچ پیام نور درنیومده؟الله اعلم.پیام نور فیلم کمدیه

کمدی ؟؟؟ بلاک باستری رو هم رد کرده :n02:
حالا هر کس وارد دانشگاه پیام نور شده بهش خوش آمد می گوییم
welcome amigo :n09:

Richardus
16-09-2013, 21:19
سلام .شهریه پیام نور میانگین چقدره ؟
من کامپیوتر نرم افزار شمیرانات قبول شدم . و IT واحد الکترونیکی آزاد .
کدومش بهتره ؟

Eblis 2011
16-09-2013, 21:41
سلام .شهریه پیام نور میانگین چقدره ؟
من کامپیوتر نرم افزار شمیرانات قبول شدم . و IT واحد الکترونیکی آزاد .
کدومش بهتره ؟

سلام ... بستگی به تعداد واحد نظری و عملی و کل واحد هر ترم داره ! به طور میانگین بین 300 تا 500
در کل اگه پولش رو داری برو آزاد ، آسون تره از همه لحاظ!

Eblis 2011
17-09-2013, 19:14
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر توکلی، سخنگوی سازمان سنجش گفت: ۹۲۰ هزار داوطلبی که در آزمون سراسری حضور داشتند و حتی قبول هم نشده اند، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.
وی افزود: حتی کسانی هم که موفق نشدند در آزمون سراسری ۹۲ شرکت کنند می توانند به عنوان متقاضیان بدون آزمون، (بر اساس سوابق تحصیلی) در این مرحله انتخاب رشته کنند.
سخنگوی سازمان سنجش، به بیش از ۲۰۰ هزار ظرفیت خالی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اشاره کرد و گفت: همه این ظرفیت، شامل رشته های بدون آزمون است و داوطلبان در این رشته ها بر اساس معدل پذیرفته خواهند شد.
دکتر توکلی، با بیان اینکه این رشته ها فقط شامل گروه های ریاضی و فنی و علوم انسانی می شود، گفت: بیشتر این ظرفیت به دانشگاه پیام نور و موسسه های غیرانتفاعی مربوط است و شامل دوره ای روزانه یا شبانه دانشگاه های دولتی نیست.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش تصریح کرد: داوطلبانی که در آزمون سراسری پذیرفته شده اند، اما می خواهند در مرحله تکمیل ظرفیت، نام نویسی کنند، در نظر داشته باشند که در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، قبولی قبلی آنان مردود خواهد بود.

توکلی افزود: نام نویسی از متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور، از ششم آبان ماه ۱۳۹۲ آغاز خواهد شد و پذیرفته شدگان برای نیم سال دوم تحصیلی، در کلاس ها حاضر خواهند شد.

mrabbas2
17-09-2013, 19:54
مصیبته برادر من مصیبت.بله بسیار سخته.استادا افتضاحن از دانشجوها کمتر میدونن خدایی.کلاسی نیست که بخوای بری.ریاضی 10جلسه س و 4جلسه استاد نمیاد و 6جلسه تمرین حل میکنه کتاب 600صفحه ای رو.نری کاری ندارن ولی تو دانشگاه ما امتحان میگیرن و نری سر جلسه امتحان نمره کلاسی نمیدن.وضعیت آموزشی بسیار دشوار و سخته و برنامه ریزی افتضاحه.کتاب های قطور و امتحان های سخت و کلاس های افتضاح

حالا آقا منی که کار میکنم و توانایی آزاد و هم ندارم مجبور به انتخاب پیام نور شدم بعد از مدت ها اینجوری که داری می گی پس یه 12 سالی می مونم تو پیام نور:n02:
من فقط مدرک برام مهمه نمرات و اینا اصلا مهم نیست رشته مهندسی سخت افزار خوبه؟
:n02:

Hossein_128
17-09-2013, 21:17
دانشجوی پیام نور هم میتونه توی این تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟

باید از رشته قبلی خودش انصراف بده دیگه درسته؟؟

................

راستی این آزمون بند ج از معدل کُل کم کرد. با اینکه تغییر رشته ندادم!!

Eblis 2011
17-09-2013, 21:37
دانشجوی پیام نور هم میتونه توی این تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟

باید از رشته قبلی خودش انصراف بده دیگه درسته؟؟

................

راستی این آزمون بند ج از معدل کُل کم کرد. با اینکه تغییر رشته ندادم!!

برای اینکه اون نمرات تو معدل تاثیر نذاره ، برو پیش کارشناس رشه ت ، بهش بگو اون درس ها رو برات کد3 بزنه !

کاربر شماره ی یک
17-09-2013, 23:32
پیام نور با سوابق قبول شدم

هنوز ثبت نام نکردم

الان باید چکار کنم

صفر تا صد چکار باید کنم ؟

Hossein_128
17-09-2013, 23:50
برای اینکه اون نمرات تو معدل تاثیر نذاره ، برو پیش کارشناس رشه ت ، بهش بگو اون درس ها رو برات کد3 بزنه !
رفتم. نیم ساعت هم براش توضیح دادم. گفتم این درسهایی که امتحان دادم اصلاً جزو رشته ام نیست. ولی گفت نمیتونم نمرات رو حذف کنم. دست ما نیست. حالا که دو ترم خوندی، میتونی جبران کنی!!

به همین راحتی 2 نمره از معدل کُلم کم کردن. دو ترم رو با چه علاقه ای خوندم. دیگه کلاً از رشته و دانشگاه دل زده شدم...

Eblis 2011
17-09-2013, 23:52
رفتم. نیم ساعت هم براش توضیح دادم. گفتم این درسهایی که امتحان دادم اصلاً جزو رشته ام نیست. ولی گفت نمیتونم نمرات رو حذف کنم. دست ما نیست. حالا که دو ترم خوندی میتونی جبران کنی!!

به همین راحتی 2 نمره از معدل کُلم کم کردن. دو ترم رو با چه علاقه ای خوندم. دیگه کلاً از رشته و دانشگاه دل زده شدم...

چرند گفته ... ! البته میتونم بگم جک سال 92 رو گفته !

معلوم آدم بیسوادیه .... !

برو پیش مسئول برنامه ریزی مرکزتون ... بهش قضیه رو بگو خودش برات ردیف میکنه !

بعضی آدم ها اینقدر بی مسئولیت و بی سوادن که آدم شاخ در میاره چطوری به عضویت دانشگاه در میان ... !

Eblis 2011
17-09-2013, 23:55
پیام نور با سوابق قبول شدم

هنوز ثبت نام نکردم

الان باید چکار کنم

صفر تا صد چکار باید کنم ؟

خدمت شما : #9530 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاربر شماره ی یک
18-09-2013, 00:20
ثبت نام 30 ام شروع میشه از طریق سایت

از کدوم قسمت سایت ؟

مدارک باید پست کرد الان ؟

Eblis 2011
18-09-2013, 00:34
ثبت نام 30 ام شروع میشه از طریق سایت

از کدوم قسمت سایت ؟

مدارک باید پست کرد الان ؟

مراتب ثبت نام به وقتش اعلام میشه ...
مدارک رو ظاهرا باید حضوری تحویل دانشگاه داد ...

توضیحات بیشتر در تاریخ 30 شهریور اعلام میشه !

کاربر شماره ی یک
18-09-2013, 00:55
یعنی تا سی شهریور هیچ کاری نیاز نیست بکنیم ؟

من رفتم کافی نت گفتن مدارک باید پست کنی و نمیدونم تاییدیه و اینا ....:n13:

Eblis 2011
18-09-2013, 00:59
یعنی تا سی شهریور هیچ کاری نیاز نیست بکنیم ؟

من رفتم کافی نت گفتن مدارک باید پست کنی و نمیدونم تاییدیه و اینا ....:n13:

اطلاعیه که چنین چیزی رو نگفته!
پس نیازی نیست ...
اگه دل نگرانی فردا برو جایی که قبول شدی ازشون کامل بپرس...
به هرحال ثبت نام غیرحضوری و از طریق سایت انجام میشه .... !

error403
18-09-2013, 05:56
فکر کنم منظورشون پست تاییدیه تحصیلی هست. یکی از مدارکی که میخواند(البته برای کارشناسی) تاییدیه تحصیلی آخرین مدرکتون هست. باید از آخرین مدرکتون(دیپلم یا پیش داشنگاهی) کپی بگیرید و برید پست منطقه و دو تا پاکت و یه فرم هست پر کنید و بفرستید. رسیدی که بهتون میدند میشه تاییدیه تحصیلی! حالا صبر کنید اگر جز مدارک درخواستی بود برید انجام بدید

کاربر شماره ی یک
18-09-2013, 08:51
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانای مطلق و با عرض تبریک و تهنیت به خواهران و برادران عزیزی که در این مرحله پذیرفته شده‌اند، نتایج پذیرفته شدگان نهایی مرحله پذیرش رشته های مختلف تحصیلی مقطع کارشناسی بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) دوره‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی برای نیم سال اول سال‌تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ اعلام شد و ضرورت دارد کلیه پذیرفته‌شدگان با توجه به برنامه‌زمانی ثبت‌نام و با در دست داشتن مدارک ذیل در زمان مقرر با در نظر داشتن نکات اعلام شده برای ثبت‌نام به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

نتایج به ۳ روش “بر اساس جستجو با شماره داوطلبی – بر اساس جستجو با شماره پرونده – بر اساس جستجو با اطلاعات فردی” قابل مشاهده می باشد.

کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون (بر اساس سوایق تحصیلی) مردادماه سال ۹۲ که اسامی ‏آنها به عنوان پذیرفته شده دانشگاه پیام نور درج شده ‏است می بایست از ۳۰ شهریور ۹۲ لغایت ۵ مهرماه ۹۱ با ‏مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به ثبت نام غیر ‏حضوری اقدام نمایند.

مشاهده نتایج پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی رشته های بدون آزمون مردادماه سال ۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی – کلیک کنید

نحـــــــــــوه و چگــــــــــونگی ثبت نــــــــــــــام در تاریخ اعلام شــــــــده اطلاع رسانی خواهــــــــد شد

نام نویسی از پذیرفته شدگان این دانشگاه ‌به صورت غیرحضوری از طریق سامانه جامع دانشگاهی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام خواهد شد برای اطلاع از زمان و نحوه اقدام به سایت این دانشگاه مراجعه گردد.

جهت اطلاع کلیه داوطلبان:
– باتوجه به کنترلهای متعدد و بررسی هایی که به صورت مختلف به عمل آمده، از صحت کد رشته محل قبولی اعلام شده پذیرفته شدگان، اطمینان حاصل شده است، علیهذا داوطلبان درصورتی که منحصراً درباره کد رشته های انتخابی و سوالی داشته باشند ، می توانند حداکثر تا ۱۵ اسفند ۹۱ منحصراُ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان ، اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداُ خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مکاتبات اینترنتی و یا امکانات که از طریق دیگری بعد از تاریخ ۱۵ سافند ۹۱ در این باره صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهدشد.
داوطلبان گرامی می توانند سؤالات خود را با شماره تلفن های ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ یا با بخش پاسخگوئی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در میان‌ بگذارند و از مراجعه حضوری خودداری فرمایند.

لغایت ۵ مهرماه 91؟!
توی خود پایگاه اطلاع رسانی پیام نور هیچی ننوشته ، توی سیستم گلستان هم هیچی در رابطه با ورودی های جدید نیست ، سازمان سنجش هم گفته این مدارک اینم سیستم گلستان ، برو ببین خودشون نوشتن چیه :n29: این پایگاه خبری دانشجویان این تاریخ سی ام تا پنجم رو از کجا آورده خدا میدونه :n29:

Eblis 2011
18-09-2013, 10:38
لغایت ۵ مهرماه 91؟!
توی خود پایگاه اطلاع رسانی پیام نور هیچی ننوشته ، توی سیستم گلستان هم هیچی در رابطه با ورودی های جدید نیست ، سازمان سنجش هم گفته این مدارک اینم سیستم گلستان ، برو ببین خودشون نوشتن چیه :n29: این پایگاه خبری دانشجویان این تاریخ سی ام تا پنجم رو از کجا آورده خدا میدونه :n29:

بخش نظرات سایت رو مطالعه بفرمایید ...

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hossein_128
18-09-2013, 11:29
چرند گفته ... ! البته میتونم بگم جک سال 92 رو گفته !

معلوم آدم بیسوادیه .... !

برو پیش مسئول برنامه ریزی مرکزتون ... بهش قضیه رو بگو خودش برات ردیف میکنه !

بعضی آدم ها اینقدر بی مسئولیت و بی سوادن که آدم شاخ در میاره چطوری به عضویت دانشگاه در میان ... !

امروز بازم رفتم پیش کارشناس، گفت ما چیکار کنیم دست ما نیست، ورودی های بعد از 88 همگی کد 1 میخورن!

خلاصه بازم میخواست یجوری رَدم کنه

مدیر نبود رفتم پیش معاونش گفت کد 3 میخوره.

یعنی کارشناس رشته قوانین دانشگاه رو نمیدونه. میگفت برو از فارغ التحصیل ها بپرس!!

خیلی جالبه اصلاً براشون مهم نیست حق دانشجو ضایع بشه. تنها کاری که بلدن اینه که بشینن چای و شیرینی بخورن و با هم گپ بزنن.

آخر سر هم برگه درخواست انتقالی رو گذاشته جلوم میگه درخواستت رو بنویس تا بدیم مدیر عامل که اگه شد برات کد 3 بزنیم!

میخواست از دستم خلاص شه

واقعاً اینجا دیگه کجاست. پارسال قبل از اینکه ثبت نام کنم میدیدم دانشجوها رو که ناله میکردن. اِی کاش به حرفشون گوش میکردم.

PNUNA.COM
18-09-2013, 12:49
آبان ماه ۹۲ ، ثبت نام دوره بعدی بدون آزمون دانشگاه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امسال در مرحله تکمیل ظرفیت، همه داوطلبان، حتی کسانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده اند، می توانند در این مرحله، نام نویسی کنند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دکتر توکلی، سخنگوی سازمان سنجش گفت: ۹۲۰ هزار داوطلبی که در آزمون سراسری حضور داشتند و حتی قبول هم نشده اند، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.
وی افزود: حتی کسانی هم که موفق نشدند در آزمون سراسری ۹۲ شرکت کنند می توانند به عنوان متقاضیان بدون آزمون، (بر اساس سوابق تحصیلی) در این مرحله انتخاب رشته کنند.سخنگوی سازمان سنجش، به بیش از ۲۰۰ هزار ظرفیت خالی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اشاره کرد و گفت: همه این ظرفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت، شامل رشته های بدون آزمون است و داوطلبان در این رشته ها بر اساس معدل پذیرفته خواهند شد.
دکتر توکلی، با بیان اینکه این رشته ها فقط شامل گروه های ریاضی و فنی و علوم انسانی می شود، گفت: بیشتر این ظرفیت به دانشگاه پیام نور و موسسه های غیرانت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فاعی مربوط است و شامل دوره ای روزانه یا شبانه دانشگاه های دولتی نیست.سخنگوی سازمان سنجش آموزش تصریح کرد: داوطلبانی که در آزمون سراسری پذیرفته شده اند، اما می خواهند در مرحله تکمیل ظرفیت، نام نویسی کنند، در نظر داشته باشند که در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، قبولی قبلی آنان مردود خواهد بود.توکلی افزود: نام نویسی از متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور، از ششم آبان ماه ۱۳۹۲ آغاز خواهد شد و پذیرفته شدگان برای نیم سال دوم تحصیلی، در کلاس ها حاضر خواهند شد.

Eblis 2011
18-09-2013, 13:59
آبان ماه ۹۲ ، ثبت نام دوره بعدی بدون آزمون دانشگاه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امسال در مرحله تکمیل ظرفیت، همه داوطلبان، حتی کسانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده اند، می توانند در این مرحله، نام نویسی کنند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دکتر توکلی، سخنگوی سازمان سنجش گفت: ۹۲۰ هزار داوطلبی که در آزمون سراسری حضور داشتند و حتی قبول هم نشده اند، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.
وی افزود: حتی کسانی هم که موفق نشدند در آزمون سراسری ۹۲ شرکت کنند می توانند به عنوان متقاضیان بدون آزمون، (بر اساس سوابق تحصیلی) در این مرحله انتخاب رشته کنند.سخنگوی سازمان سنجش، به بیش از ۲۰۰ هزار ظرفیت خالی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اشاره کرد و گفت: همه این ظرفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت، شامل رشته های بدون آزمون است و داوطلبان در این رشته ها بر اساس معدل پذیرفته خواهند شد.
دکتر توکلی، با بیان اینکه این رشته ها فقط شامل گروه های ریاضی و فنی و علوم انسانی می شود، گفت: بیشتر این ظرفیت به دانشگاه پیام نور و موسسه های غیرانت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فاعی مربوط است و شامل دوره ای روزانه یا شبانه دانشگاه های دولتی نیست.سخنگوی سازمان سنجش آموزش تصریح کرد: داوطلبانی که در آزمون سراسری پذیرفته شده اند، اما می خواهند در مرحله تکمیل ظرفیت، نام نویسی کنند، در نظر داشته باشند که در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، قبولی قبلی آنان مردود خواهد بود.توکلی افزود: نام نویسی از متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور، از ششم آبان ماه ۱۳۹۲ آغاز خواهد شد و پذیرفته شدگان برای نیم سال دوم تحصیلی، در کلاس ها حاضر خواهند شد.

خبر تکراری !!!

mohsenjxj
18-09-2013, 21:29
سلام دوستان اگه تو پیام نور کسی ترم تابستون درسی را 7 بگیره :n02: و بیفته :n28: و این نمره معدل کل را پایین بیاره. اگه تو ترم های بعدی این درس را اخذ کنه و قبول بشه کدوم یکی از این نمره ها تو معدل کل تاثیر میذاره نمره مردودی یا نمره قبولی یا اینکه هر دو نمره تو معدل کل موثر هست. و اگه هردو نمره تو معدل تاثیر داشته باشه چطوری میشه تاثیر منفی نمره اول یا همون نمره مردودی را از معدل کل از بین برد؟:n13:

Eblis 2011
18-09-2013, 21:34
سلام دوستان اگه تو پیام نور کسی ترم تابستون درسی را 7 بگیره :n02: و بیفته :n28: و این نمره معدل کل را پایین بیاره. اگه تو ترم های بعدی این درس را اخذ کنه و قبول بشه کدوم یکی از این نمره ها تو معدل کل تاثیر میذاره نمره مردودی یا نمره قبولی یا اینکه هر دو نمره تو معدل کل موثر هست. و اگه هردو نمره تو معدل تاثیر داشته باشه چطوری میشه تاثیر منفی نمره اول یا همون نمره مردودی را از معدل کل از بین برد؟:n13:

سلام

جفت نمره ها تو معدل کل تاثیر میذاره . راهی برای بی تاثیر کردن نمره ی مردودی وجـــود نداره.

mohsenjxj
18-09-2013, 22:01
سلام

جفت نمره ها تو معدل کل تاثیر میذاره . راهی برای بی تاثیر کردن نمره ی مردودی وجـــود نداره.
من شنیدم اگه نمره بالای 14 بگیریم نمره قبلی را حذف میکنن. این درسته؟

Eblis 2011
18-09-2013, 22:05

والا فعلا مغزم شدید هنگه :n02: ولی تا اونجایی که دارم به مخم فشار میارم همچین چیزی رو نشنیدم ..... :n13:

در مورد درس حفظ جز 30 قرآن اینجوری هست اما ..

mohsenjxj
18-09-2013, 22:08
والا فعلا مغزم شدید هنگه :n02: ولی تا اونجایی که دارم به مخم فشار میارم همچین چیزی رو نشنیدم ..... :n13:

در مورد درس حفظ جز 30 قرآن اینجوری هست اما ..
دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون از دوستان دیگه اگه درمورد این موضوع اطلاعات دقیقی دارن لطف کنن و راهنمایی کنن.

Eblis 2011
18-09-2013, 22:09
الان که دقیق فکر کردم مطمئن شدم ... همچین چیزی وجود نداره

به هرحال برای اطمینان دوستان دیگه نظر بدن ... ! :n16:

PNUNA.COM
19-09-2013, 08:57
اختصاصی پیام نورنا /

تمدید مهلت ارائه مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان بهمن ماه ۹۱ نوبت بیست و چهارم فراگیر پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : مهلت ارائه مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نوبت بیست و چهارم ورودی بهمن ماه 91 فراگیر دانشگاه پیام نور تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا): بر اساس نامه شماره ۱۲۰۷۱ مورخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص پذیرفته شدگان ورودی بهمن ماه ۹۱ آزمون فراگیر نوبت بیست و چهارم که موفق به ارائه مدرک پیش دانشگاهی (تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ) نشده اند ارسال و به آگاهی می رساند:
بر اساس نامه مذکور در صورت ارائه مدرک پیش دانشگاهی تا تاریخ (۳۱ شهریور ۱۳۹۲) ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان از نیمسال اول ۹۳-۹۲ بلامانع می باشد.
پذیرفته شدگان ورودی بهمن ۹۱ فراگیر نوبت ۲۴ دانشگاه پیام نور در صورت اخذ مدرک پیش دانشگاهی تا ۳۱ شهریورماه ۹۲ به مرکز قبولی خود مراجعه تا ثبت نام از انها به عمل آید.شایان ذکراست نیمسال دوم ۹۲-۹۱ مرخصی تحصیلی ثبت می گردد.

برای مشاهده بخشنامه در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

PNUNA.COM
19-09-2013, 08:59

براي ورودي هاي 92-91 به بعد اگر درسي رو مردود شده باشند و در امتحان بعدي نمره آن درس را بالاي 14 بگيرند ، نمره مردودي انها حذف مي شود.
فقط براي ورودي ها 92-91 به بعد اين بخشنامه اعمال مي شود.

Viren
19-09-2013, 23:26
مگه نگفته بودن که قضیه زوج و فرد شایعه است؟
ولی برای درس های ما که اعمال شده یعنی برای درس های ترم زوج در ترم فرد کلاس نشکیل نمیشه
امروز رییس دانشگاه رو هم دیدم اونم این قضیه رو تایید کرد:n27:

Eblis 2011
19-09-2013, 23:28
مگه نگفته بودن که قضیه زوج و فرد شایعه است؟
ولی برای درس های ما که اعمال شده یعنی برای درس های ترم زوج در ترم فرد کلاس نشکیل نمیشه
امروز رییس دانشگاه رو هم دیدم اونم این قضیه رو تایید کرد:n27:

بله ، ظاهرا تا به الان که زوج و فرد شده ... من به شخصه به دانشگاه درخواست دادم که کلاس تشکیل بدن ... چون واقعا ترم های آخر هستیم و
دستمون برای انتخاب درسهای دیگه باز نیست ... گویا تا به الان از طرف دانشگاه پاسخی نیومده :n02:

fastfind
20-09-2013, 11:32
سلام دوستان. کتاب راهنمای مدیریت مالی (1) رو میخوام بگیرم.
هم انتشارات استادی موجود هست و هم انتشارات پیام دانشگاهی.
به نظرتون کدوم بهتر و کامل تره؟ کدومو بگیرم؟

Eblis 2011
20-09-2013, 11:37
سلام دوستان. کتاب راهنمای مدیریت مالی (1) رو میخوام بگیرم.
هم انتشارات استادی موجود هست و هم انتشارات پیام دانشگاهی.
به نظرتون کدوم بهتر و کامل تره؟ کدومو بگیرم؟

سلام
کتاب های استادی علاوه بر حل تمرینات ، شامل خلاصه ی درس و ریز نکته ها میشه ....
از محتویات کتاب پیام دانشگاهی خبر ندارم ...

Eblis 2011
20-09-2013, 13:29
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : ثبت نام و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آزمون سراسری و بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) ورودی نیمسال مهر ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور آغاز شد.
این دسته از دانشجویان می توانند با ورود به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و براساس دستور العمل اعلام شده نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.
انتخاب واحد این دسته از دانشجویان بعد از تایید نهایی مدارک توسط کارشناس مربوطه از طریق همان سیستم گلستان امکان پذیر خواهد بود.
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد از ۳۰ شهریورماه ۹۲ لغایت ۵ مهرماه ۹۲ می باشد.

خلاصه مراحل پذیرش و انتخاب واحد:
الف) تکمیل مشخصات و ارسال مدارک و دریافت “گزارش۲۶۰″
ب) پرداخت شهریه ثابت
ج) انتخاب واحد و دریافت “گزارش ۱۰۱″

الف) تکمیل مشخصات و ارسال مدارک و دریافت “گزارش۲۶۰″
۱- کلیه پذیرفته شدگان میبایست با شناسه کاربری و گذرواژه به شرح زیر وارد سیستم شوند:
* هنوز چگونگی ورود پذیرفته شدگان بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی و استعدادهای درخشان) برای ثبت نام اعلام نشده است. به محض اعلام در همین خبر نیز اطلاع رسانی خواهیم کرد.

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی
- شناسه کاربری: شماره داوطلبیc921
- گذرواژه : شماره ملی (در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد باید هنگام درج شناسه کاربری ثبت گردد)
مثال : شناسه کاربری: C921600707 – گذرواژه: ۰۰۶۱۱۱۱۱۱۱

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد
- شناسه کاربری: شماره داوطلبیu921
- گذرواژه : شماره ملی (در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد باید هنگام درج شناسه کاربری ثبت گردد)
مثال : شناسه کاربری: U921600707 – گذرواژه: ۰۰۶۱۱۱۱۱۱۱

نکته مهم ۱ : شماره داوطلبی شما در کارنامه اعلام شده در سایت سازمان سنجش وجود دارد
نکته مهم ۲ : گذر واژه دانشجویان در صورتیکه در اطلاعات سازمان سنجش فاقد شماره ملی باشند شماره گذرنامه ودر صورتیکه شماره گذرنامه نیز خالی باشد شماره شناسه کاربری می باشد.
نکته مهم ۳ : گذرواژه دانشجویان غیر ایرانی میبایست مطابق با عددی که در اطلاعات فایل سنجش به عنوان کد ملی درج شده است ثبت گردد.

نکته: سایت خدمات آموزشی و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر (مرورگر اصلی ویندوز) باز می شود.

۲- از طریق مسیرزیر نسبت به تکمیل اطلاعات و همچنین ارسال مدارک لازم اقدام نمائید.
آموزش –> دانشجو –> پذیرش غیرحضوری –> “پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود”
تذکر: حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت و ترجیحا فرمت آن jpg یا jpeg باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی
(کلیه مدارک باید اسکن شوند و در سیستم ارائه داده شوند)
۱- دیپلم متوسطه سه ساله
۲- پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم
۳- کارنامه دوره متوسطه عمومی ودوره پیش دانشگاهی
۴- رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (برای تهیه آن باید به دفاتر پستی مراجعه نمایید)
۵- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
۶- تصویر کلیه صفحات شناسنامه
۷- تصویر کارت ملی
۸- عکس با زمینه روشن
۹- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان – برای این کار باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید )

مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد
(کلیه مدارک باید اسکن شوند و در سیستم ارائه داده شوند)
۱- مدرک کارشناسی پیوسته / ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت
۲- مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
۳- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
۴- تصویر کلیه صفحات شناسنامه
۵- تصویر کارت ملی
۶- عکس با زمینه روشن
۷- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان – برای این کار باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید )

۳- بعد از ۲۴ ساعت (این زمان بستگی به بررسی مرکز قبولیتان دارد) مجدداً به سیستم مراجعه (بعد از پذیرش نهایی ، شناسه کاربری : شماره دانشجویی، گذرواژه: شماره شناسنامه می گردد لازم به ذکر است شماره دانشجویی از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش ۲۶۰ قابل مشاهده میباشد)
نکته مهم : تا زمانی که شما همچنان با شماره داوطلبی وارد سایت می شوید یعنی شماره دانشجویی شما فعال نشده است پس قاعدتا نمی توانید انتخاب واحد کنید و باید صبر کنید تا مدارک شما توسط مرکزتان تایید شوند زمان دقیقی را نمی شود برای موضوع بیان کرد.

ب) پرداخت شهریه ثابت دانشگاه
۴- کلیه دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت میباشند و در صورت عدم پرداخت، امکان انجام انتخاب واحد ایشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسیر زیر نسبت به دریافت گزارش ۱۶۳ (فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور)اقدام نمایید:
منوی اصلی –> آموزش –> گزارش های آموزش –> شهریه –> لیست ها و آمارها –> فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

تذکر۱: پرداخت شهریه از ۳ طریق : الکترونیکی، دستگاه خودپرداز و مراجعه به شعب بانک صادرات مقدور می باشد.
آموزش تصویری پرداخت الکترونیکی شهریه در سایت گلستان دانشگاه پیام نور
تذکر۲: در صورت موفقیت تراکنش پرداخت پس از حداکثر ۲ ساعت، وضعیت دانشجو از حالت بدهکار به فعال تبدیل خواهد شد.
تذکر۳: شایان ذکر است در صورت عدم موفقیت تراکنش (در پرداخت غیر حضوری) و برگشت وجه شهریه، وضعیت دانشجو مجدد به غیر فعال تبدیل خواهد شد.

ج) انتخاب واحد و دریافت “گزارش ۱۰۱″
۵- پس از پرداخت شهریه از مسیر زیر نسبت به انجام مرحله انتخاب واحد اقدام نمایید:
ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> “ثبت نام اصلی”

تذکر: حداکثر تعداد واحد انتخابی دانشجویان کارشناسی ۲۰ واحد و کارشناسی ارشد ۱۴ واحد و حداقل واحد انتخابی در مقطع کارشناسی ۱۲ و مقطع ارشد ۵ واحد می باشد.
تذکر : عدم کلیک بر روی گزینه «اعمال تغییرات » به منزله حذف انتخاب واحد است.

تذکرات بسیار مهم :
۱ – پذیرفته شدگان بدون آزمون توجه داشته باشند که در صورتیکه قبلا در آزمون سراسری دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاههای مجاز تحصیل نموده اند یا می نمایند مجاز به تحصیل در پذیرش بدون آزمون نمی باشند و می بایست از یکی از رشته قبولی خود انصراف دهند.

۲ – در صورتیکه مدارک ارسالی با اصل مدارک در زمان مراجعه حضوری و تحویل مدارک ناقص یا دارای تناقض باشد ، قبولی شما در دانشگاه پیام نور ملغی می شود . توجه داشته باشید تا زمان تحویل مدارک شما دانشجو قطعی دانشگاه محسوب نمی شوید. مسئولیت تناقض و کسری مدارک تا زمان تحویل بعهده شخص پذیرفته شده می باشد.

۳ – بعد از انجام مراحل فوق جهت تحویل مدارک با توجه به تاریخ مندرج در سایت های اطلاع رسانی مرکز پذیرش خود مراجعه نمایید.

۴ – تجمیع یا سنتی : دانشجویان کارشناسی ورودی جدید که رشته انها تجمیع داشته باشند تجمیع محسوب می شوند سایر رشته ها که تجمیع ندارند سنتی هستند.
ورودی های ۸۵ به قبل سنتی و ورودی های ۸۶ به بعد تجمیع هستند.

۵ – خودخوان – آزمون محور : اگر برای درسی نوشته شده است خودخوان یعنی برای درس مذکور کلاس تشکیل نخواهد شد.
عادی : یعنی برای درس مورد نظر کلاس تشکیل میشود.

۶ – تاریخ و ساعت تشکیل کلاس و برنامه امتحانات واحدهای انتخابی از مسیر ثبت نام -> گزارش های ثبت نام -> در گزارش ۱۰۱ ” نتیجه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجو” پس از انتخاب واحد در دسترس قرار می گیرد.
اگر ساعت و برنامه تشکیل کلاس ها در گزارش ۱۰۱ نیست ممکن است در سایت مرکز قبولی خودتان اعلام شده باشد.
نکته : اگر گزارش ۱۰۱ در سیستم پیغام کد ۱۸ را می دهد طبیعی می باشد یعنی خود سیستم برای همه فعال نکرده است پس جای نگرانی نیست.
بعد از انجام مراحل فوق با توجه به تاریخ مندرج در گواهی پذیرش اینترنتی جهت تحویل مدارک به مرکز پذیرش خود مراجعه نمایید.

۷ – برای دریافت برنامه کلاسی خود فقط و فقط به سایت مرکز قبولی خود مراجعه کنید.

smahdis
20-09-2013, 15:18
ببخشید تکمیل ظرفیت ‍‍‍کی هست؟

یه جا خوندم تو تکمیل ظرفیت میشه کسانی که اصلا در کنکور ثبت نام نکردن هم شرکت کنن, درسته (بدون آزمون پیام نور)؟

راستی قضیه درسهای زوج و فرد و ترم های زوج و فرد چیه؟ کدوم درس ها و ترم ها زوج و فرد هستن؟

hp722
20-09-2013, 15:53
بعد از گمانه زنی های بسیار بالاخره بعد از کلی گفتگو تصمیم گرفته شد فردا با دوستم برم دانشگاه:n02:حالا اصرار دوستم نبود بازم نمیرفتم.کی حالشو داره

mrabbas2
20-09-2013, 15:53
سلامی دوباره
این ها یعنی چی؟
نوع منبع: آزمایشی قطعی ، درسنامه

nits
20-09-2013, 20:48
بعد از گمانه زنی های بسیار بالاخره بعد از کلی گفتگو تصمیم گرفته شد فردا با دوستم برم دانشگاه:n02:حالا اصرار دوستم نبود بازم نمیرفتم.کی حالشو داره

همون اول مهر :n02:
شاید هم بعد از حذف و اضافه رفتم

hp722
20-09-2013, 21:15

آخه امین جان شانس نداریم همین نصفه کلاسی ام که میذارن رو نمیفهمیم و نمیریم و اول مهر میریم میگن نصف کلاسا رفته!!!پیام نوره دیگه هیچی ازش بعید نیست.خدایی ریاضی و پاسکال رو بدون کلاس و نمره کلاسی نمیشه پاس کرد.مبانی فناوری اطلاعاتم برداشتم کتابش حجیمه

hp722
21-09-2013, 07:56

امین عزیز بازم نرفتم.زنگ زدم به دوستم گفتم خودت برو من حالش رو ندارم:n02:

Havbb
21-09-2013, 13:29
جواب کاربر : smahdis

سلام
داوطلبانی که در آزمون سراسری پذیرفته شده اند، اما می خواهند در مرحله تکمیل ظرفیت، نام نویسی کنند، در نظر داشته باشند که در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، قبولی قبلی آنان مردود خواهد بود.
نام نویسی از متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور، از ششم آبان ماه ۱۳۹۲ آغاز خواهد شد و پذیرفته شدگان برای نیم سال دوم تحصیلی، در کلاس ها حاضر خواهند شد.

طبق جدول 9 ترم ، درسهایی که تو ترم زوج نوشته میشه درسهای زوج و درسهایی که تو ترم فرد نوشته میشه درسهای ترم فرد
مثلا درس اصول حسابداری تو چارت ، تو ترم 3 نوشته میشه درس ترم فرد

جواب کاربر: mrabbas2

سلام
همون کتاب هستند ... که به این صورت نوشته .. زیاد به اینا توجه نکن !

rezarrrr
21-09-2013, 20:58
سلام
من این ترم مهمان گرفتم به شهر خودمون و الان میخوام گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم برای گرفتن گذرنامه
الان باید برای گرفتن نامه به دانشگاه خودم برم یا از همین جا که مهمانم میشه گرفت؟
:n16:

Dark Shine
22-09-2013, 13:02
آقا ثبت نام غیرحضوری باید چطوری انجام بدیم ؟!

Viren
22-09-2013, 13:04
آقا ثبت نام غیرحضوری باید چطوری انجام بدیم ؟!

سلام

از سایت گلستان

Dark Shine
22-09-2013, 13:18
این شناسه کاربری که زده شماره داوطلبی چیه ؟!

1 خطا

کد1 : نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است.

vissoto
22-09-2013, 13:22

Dark Shine
22-09-2013, 13:29
حل شد مشکل با تشکر ...
یه سوال دیگه این که این رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (برای تهیه آن باید به دفاتر پستی مراجعه کنید) رو من امروز رفتم پست و فقط بهم یه رسید خدمات پستی دادن !
میخواستم ببینم همینه یا اون پست رو خودشون میفرستن دانشگاه ؟

DJ_EBI
22-09-2013, 14:21
سلام دوستان یکی از بچه ها فراگیر رشته روانشناسی شرکت کرده بود ورودی مهر 92 قبول شده الان به من گفته باسش ثبت نام اولیه غیر حضوری کنم
به سایت گلستان که میرم وارد اکانتش هم میشم وقتی به قسمت( پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود) میرم همه فیلدها غیر فعالن پایین هم پیغام میده

کد 8485-7 : تاريخ جاري در محدوده تاريخ مشخص شده براي پذيرش غيرحضوري دانشجو ، قرار ندارد
الان باید چیکار کنم زمان ثبت نام گذشته ؟ راستی این دوست ما مدرک پیش دانشگاهیش هنوز آماده نشده باید چیکار کنه ؟ میتونه ثبت نام انجام بده ؟

Viren
22-09-2013, 14:52
حل شد مشکل با تشکر ...
یه سوال دیگه این که این رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (برای تهیه آن باید به دفاتر پستی مراجعه کنید) رو من امروز رفتم پست و فقط بهم یه رسید خدمات پستی دادن !
میخواستم ببینم همینه یا اون پست رو خودشون میفرستن دانشگاه ؟

داداش دقیق یادم نیست ولی
اون رسید رو باید اسکن کنی آپلود کنی تو سایت گلستان

smahdis
22-09-2013, 15:07
آره باید رسید رو آپلود کنی.

PNUNA.COM
22-09-2013, 16:12
آغاز و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری و بدون آزمون ورودی نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Viren
22-09-2013, 17:23
سلام دوستان یکی از بچه ها فراگیر رشته روانشناسی شرکت کرده بود ورودی مهر 92 قبول شده الان به من گفته باسش ثبت نام اولیه غیر حضوری کنم
به سایت گلستان که میرم وارد اکانتش هم میشم وقتی به قسمت( پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود) میرم همه فیلدها غیر فعالن پایین هم پیغام میده

کد 8485-7 : تاريخ جاري در محدوده تاريخ مشخص شده براي پذيرش غيرحضوري دانشجو ، قرار ندارد
الان باید چیکار کنم زمان ثبت نام گذشته ؟ راستی این دوست ما مدرک پیش دانشگاهیش هنوز آماده نشده باید چیکار کنه ؟ میتونه ثبت نام انجام بده ؟

یا تاریخش تموم شد یا هنوز براش شروع نشده
در ضمن بدون مدرک نمیتونه ثبت نام کنه.اگه تا بهمن مدرکش رو گرفت میتونه از همون بهمن ثبت نام کنه و کلاس بره

sasan.69
22-09-2013, 20:56
رفقا کلاسا همون طورکه میدونید شروع شده به نظرشما بعد حذف و اضافه بریم دانشگاه بهتر نیس؟:n02:

flashdesign
22-09-2013, 21:52
رفقا کلاسا همون طورکه میدونید شروع شده به نظرشما بعد حذف و اضافه بریم دانشگاه بهتر نیس؟:n02:
بهتر که هس ولی من فردا دارم میرم؛ جلسه اولمه :n02:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
رشته پلیمر بخواد تغییر رشته بده بیاد آی تی، باید چه درسایی رو امتحان بده و کلن باید چیکارا بکنه؟ ترم اول باشه نمیشه عوض کنه از همین اول بیاد آی تی؟:n13:

Viren
22-09-2013, 22:10
بهتر که هس ولی من فردا دارم میرم؛ جلسه اولمه :n02:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
رشته پلیمر بخواد تغییر رشته بده بیاد آی تی، باید چه درسایی رو امتحان بده و کلن باید چیکارا بکنه؟ ترم اول باشه نمیشه عوض کنه از همین اول بیاد آی تی؟:n13:

زیاد اطلاع ندارم ولی آزمون تغییر رشته تابستون برگزار میشه درضمن باید حداقل 40 واحد پاس کرده باشید

flashdesign
22-09-2013, 22:35
زیاد اطلاع ندارم ولی آزمون تغییر رشته تابستون برگزار میشه درضمن باید حداقل 40 واحد پاس کرده باشید
آهان پس ترم اول نمیشه!
فک کنم حداقل باید سه ترم رو بخونه پس
ممنونم

Dark Shine
23-09-2013, 08:51
آقا این شماره رسید تاییدیه تحصیلی چندرقمی باید باشه ؟!

DJ_EBI
23-09-2013, 17:07
یا تاریخش تموم شد یا هنوز براش شروع نشده
در ضمن بدون مدرک نمیتونه ثبت نام کنه.اگه تا بهمن مدرکش رو گرفت میتونه از همون بهمن ثبت نام کنه و کلاس بره

ممنون
تو حذف و اضافه هم نمیتونه ثبت نام کنه ؟ اگه بهمن بره باسه ثبت نام این یه ترم غیبتو خودشون مرخصی رد میکنن ؟

Dark Shine
24-09-2013, 11:39
كليه دانشجويان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهريه ثابت ميباشند و در صورت عدم پرداخت، امكان انجام انتخاب واحد ايشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسير زير نسبت به دريافت گزارش 163(فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور)اقدام نماييد:
کـارِ ثبت نامم تموم شد . میخواستم ببینم این گزارش 163 همون 24 ساعت بعد میاد یا الان باید اومده باشه ؟!

PNUNA.COM
24-09-2013, 12:35
آغاز و نحوه چگونگي ثبت نام /
دستور العمل ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد استعدادهای درخشان سال ۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : دستور العمل ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد استعدادهای درخشان (10 درصد برتر) سال 92 دانشگاه پیام نور اعلام شد / اغاز و نحوه چگونگی ثبت نام

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : بر اساس آیین نامه جایابی، در کارشناسی ناپیوسته براساس بند چ آیین‌نامه شماره ۳۵۳۶/۲۱ مورخ ۳۱ شهریور ۱۳۸۶ ، دانشجویان رتبه اول در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی دانشگاه محل تحصیل که ظرف مدت حداکثر چهار نیمسال دانش‌آموخته شوند و دارای میانگین کل حداقل ۱۷ باشند، مشمول این آیین نامه هستند.

همچنین در کارشناسی پیوسته نیز براساس بند ج آیین‌نامه شماره ۳۵۳۶/۲۱ مورخ ۳۱ شهریور ۱۳۸۶ ، دانشجویان ممتاز که حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش‌ آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل جزء ۱۰ درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی (مجموع دوره های روزانه و شبانه) خود باشند مشمول این آیین نامه می شوند.

نتایج نهایی قبول شدگان استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه ها -کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دستـــــور العمـــــــل ثبـــــــت نـــــام :

پیرو دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۹۲ موضوع نامه شماره ۳۵۱۲۷/۳ مورخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ به پیوست تصویرنامه شماره ۲۶۶۸۰/۲۲۰۱ مورخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ مرکز آزمون دانشگاه در خصوص پذیرفته شدگان استعداد درخشان (پذیرش ممتازین بدون آزمون دانشگاه پیام نور) موضوع بند۲-۲ آیین نامه شماره ۲۲۳۵۴/ و مورخ ۲ خرداد ۱۳۹۲ وزارت علوم تحقیقات و فناوری را ارسال می دارد.خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمایند از پذیرفته شدگان مذکور طبق مقررات و دستورالعملهای ارسالی در صورت دارا بودن شرایط دوره کارشناسی ارشد آیین نامه فوق در صورت نداشتن منع تحصیلی در نیمسال اول ۹۳-۹۲ با رعایت موارد زیر برای نیمسال اول ۹۳-۹۲ ثبت نام به عمل آید:

۱- ثبت نام از تاریخ ۳ مهرماه ۱۳۹۲ لغایت ۵ مهرماه ۱۳۹۲ انجام خواهد شد.

۲-شهریه پذیرفته شدگان مذکور همانند شهریه دانشجویان آزمون سراسری (رسمی) می باشد و ثبت نام به صورت غیر حضوری در سیستم جامع خدمات آموزشی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام می شود.

۳-پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۲ درمقطع قبل فارغ التحصیل شوند. بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ مذکور فارغ التحصیل نمی شوند ممانعت به عمل آید.

۴-فرم تعهد پذیرفته شدگان بدون آزمون در مقاطع کارشناسی ارشد پیوست می باشد. ثبت نام قطعی پذیرفته شدگان منوط به امضا و اثر انگشت است.

نام فایل
نمایش فایل

بخشنامه ثبت نام (PNG) ا ۷۰KB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آئین نامه استعدادهای درخشان (PDF) ا ۱٫۳۳MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فرم تعهد پذیرفته شدگان (WORD) ا ۱۱KB

فرم تعهد پذیرفته شدگان (PDF) ا ۳۳KB

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکـــــــــــــــــــات مهـــــــــــــم :
۱- هنوز نحوه ورود و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان استعدادهای درخشان سال ۹۲ اعلام شده . به محض اعلام در همین خبر اطلاع رسانی خواهد شد.

Viren
24-09-2013, 13:01
ممنون
تو حذف و اضافه هم نمیتونه ثبت نام کنه ؟ اگه بهمن بره باسه ثبت نام این یه ترم غیبتو خودشون مرخصی رد میکنن ؟
نه تو حذف و اضافه فقط میشه واحد برداشت! غیبتی درکار نیست چون ایشون تا زمانی که ثبت نام نکردن دانشجو رسمی پیام نور به حساب نمیان!

alone one
24-09-2013, 18:58
دوستان من دوتا درس از پیش واسم مونده،راهی هست که ثبت نام کنم و هم اون دوتا درسو حین تحصیل پاس کنم؟
اصلا هنوز مهلت ثبت نام مونده؟

griefcottage
25-09-2013, 11:19
دوستان من دوتا درس از پیش واسم مونده،راهی هست که ثبت نام کنم و هم اون دوتا درسو حین تحصیل پاس کنم؟
اصلا هنوز مهلت ثبت نام مونده؟
شوما ثبت نام میکنی،بهتون مرخصی میدن که برید درس ها رو پاس کنید،بعدش که پاس کردین میاین انتخاب واحد میکنی

rezarrrr
25-09-2013, 12:35
سلام
من معدل کلم زیر 12 شده :n03: البته 2 ترمم مونده
میخواستم بدونم اگر با زیر 12 تموم کنم وقتی بهم معادل میدن راهی هست که بتونم معدلم رو بالا ببرم و از معادل گرفتن نجات پیدا کنم؟
نمره معرفی به استاد مثل یه معدل حساب میشه یا نه؟

alone one
25-09-2013, 12:37
شوما ثبت نام میکنی،بهتون مرخصی میدن که برید درس ها رو پاس کنید،بعدش که پاس کردین میاین انتخاب واحد میکنی

باید هزینه این ترمو بریزم دیگه نه؟

griefcottage
25-09-2013, 16:38
باید هزینه این ترمو بریزم دیگه نه؟
شهریه ثابت

rsh
25-09-2013, 18:57
حضور در کلاسهای پیام نور اجباریه یا نه؟ میشه انتخاب واحد کرد و فقط سر جلسه امتحان رفت؟

alone one
25-09-2013, 21:11
شهریه ثابت

ببخشیید که زیاد سوال میکنم شهریه ثابت چقده؟

behnam_tr
25-09-2013, 22:03
حضور در کلاسهای پیام نور اجباریه یا نه؟ میشه انتخاب واحد کرد و فقط سر جلسه امتحان رفت؟

حضوری در کلاس ضروری نیست مگر دروس عملی و آزمایشگاهی

behnam_tr
25-09-2013, 22:04
ببخشیید که زیاد سوال میکنم شهریه ثابت چقده؟

حدودا 80.000تومن

PNUNA.COM
26-09-2013, 08:45
زمان ثبت نام آزمون فراگیر ارشد سال ۹۲ دانشگاه پیام نور اعلام شد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور، گفت: فرآیند ثبت‌نام برای شرکت در کنکور فراگیر کارشناسی ارشد سال 92 دانشگاه پیام نور از روز یکشنبه 14 مهر آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبریب دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): به نقل از خبرگزاری ایسنا ، بهنوش سلیم بهرامی با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از ۱۴ مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، گفت: ثبت‌نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از ۱۴ مهرماه ۹۲ آغاز و تا ۲۱ مهرماه ۹۲ ادامه دارد.

سلیم بهرامی درباره زمان برگزاری آزمون، اظهارداشت: اواخر آذرماه یا هفته نخست دی ماه امسال، کنکور فراگیر کارشناسی ارشد برگزار می‌شود.

ثبت نام علاقمندان به شرکت در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور همانند سال گذشته کاملا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد.

پذیرش در این ثبت نام برای نیمسال دوم (بهمن) ۹۲ و نیمسال اول (مهر) ۹۳ صورت میگیرد.

علاقه مندانی که نیمسال بهمن ۹۲ را انتخاب می کنند حداکثر تا ۳۱ بهمن ۹۲ و آنهایی که شهریور ۹۳ را انتخاب می کنند حداکثر تا ۳۱ شهریور ۹۳ باید فارغ التحصیل شوند.

کلیه منابع و کد رشته محل ها در دفترچه ثبت نام منتشر خواهد شد.

ظرفیت پذیرش در هر کد رشته محل ۱۵ نفر از طریق آموزش محور (بدون پایان نامه) و ۱۵ نفر پژوهش محور (با پایان نامه) می باشد.

همچنین یادآور می شویم پذیرش در مقطع کارشناسی از طریق فراگیر دیگر انجام نخواهد شد و علاقه مندان به شرکت در دوره های کارشناسی پیام نور باید از طریق آزمون سراسری یا پذیرش بدون آزمون (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) اقدام کنند.

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

ملا نصرالدین
26-09-2013, 09:03
دوستان حذف و اضافه پیام نور کی هست؟

alone one
26-09-2013, 12:17
آقا من هرچی زنگ میزنم مرکز شمیرانات جواب نمیدن،راستیتش چون راهم دوره سختیم میاد برم
دوستان پیام نوری هنوزم ثبت نام میکنن؟

Viren
26-09-2013, 13:11
دوستان حذف و اضافه پیام نور کی هست؟

8 ام تا 16 ام

rezarrrr
27-09-2013, 09:23
وقتی میخوان معدل کل حساب کنن فقط نمره های قبولی رو حساب میکنن یا همه نمره ها؟
مثلا تو یه درسی یه بار زیر 10 گرفتی رد شدی بار دیگه بالای10 شدی.همون بالا 10 حساب میشه؟

error403
27-09-2013, 15:39
وقتی میخوان معدل کل حساب کنن فقط نمره های قبولی رو حساب میکنن یا همه نمره ها؟
مثلا تو یه درسی یه بار زیر 10 گرفتی رد شدی بار دیگه بالای10 شدی.همون بالا 10 حساب میشه؟
بله همونی که بالای 10گرفتید حساب مبشه و اونی که زیر10گرفتید توی معدل کل حساب نمیشه. اگر کارنامه کلی رو ببیند روبروی این موارد کد3 رو زده یعنی اینکه در معدل کل محاسبه نمیشه!

rezarrrr
28-09-2013, 13:20
بله همونی که بالای 10گرفتید حساب مبشه و اونی که زیر10گرفتید توی معدل کل حساب نمیشه. اگر کارنامه کلی رو ببیند روبروی این موارد کد3 رو زده یعنی اینکه در معدل کل محاسبه نمیشه!
برای من جلو درسهای که نمره نیاوردم کد 1 زده و جلوی درس های که غایب بودم کد 3 جلوی اونهای که تو معدل کل حساب نمیشه کد 2 باید میزده که کلا برای من این یکی وجود نداره
مث اینکه همشون رو تو معدل کل میخوان حساب کنن:n03:نامردیه

griefcottage
29-09-2013, 14:19
دوستان یه سوال خییللیییی مهم و واجب
میگن پیام نور محدودیت حق انصراف داره ؟؟؟!عایا واقعیته؟؟؟؟
میگن یه دفعه بیشتر نمیتونی انصراف بدی
من الان it هستم میخوام انصراف بدم برم مهندسی بازرگانی،بعدشم واسه کنکور بخونم و اگه دولتی قبول شدم برم(اینجا باید یه بار انصراف بدم و برم مدیریت بازرگانی ،اگه دولتی قبول بشم نمیتونم دیگه انصراف بدم؟؟؟؟؟؟)

griefcottage
29-09-2013, 14:20
برای من جلو درسهای که نمره نیاوردم کد 1 زده و جلوی درس های که غایب بودم کد 3 جلوی اونهای که تو معدل کل حساب نمیشه کد 2 باید میزده که کلا برای من این یکی وجود نداره
مث اینکه همشون رو تو معدل کل میخوان حساب کنن:n03:نامردیه

فقط دروسی که غایب هستین و اینکه درسهایی که قبلا برای کنکور فراگیر بود اونا حساب نمیشد ولی بقیه همشون حساب میشن

Dark Shine
29-09-2013, 22:50
آقا این که برای من زده ؛ استاد : اساتيد گروه آموزشي ؛ دقیقاً یعنی چی ؟!

M o h a m m @ d
29-09-2013, 23:00
آقا این که برای من زده ؛ استاد : اساتيد گروه آموزشي ؛ دقیقاً یعنی چی ؟!
یعنی هنوز برای اون درس استادی مشخص نشده تا تدریس کنه .
منتظر باید موند تا مشخص بشه و اسم استاد بزنن

Dark Shine
29-09-2013, 23:02
یکی از درس هام هم وقتی میخوام برنامه ـش رو نگاه کنم میزنه داده‌ای برای نمـایش وجـود ندارد! منظورِ این یکی چیـه ؟! :د‌ی

M o h a m m @ d
29-09-2013, 23:09
یکی از درس هام هم وقتی میخوام برنامه ـش رو نگاه کنم میزنه داده‌ای برای نمـایش وجـود ندارد! منظورِ این یکی چیـه ؟! :د‌ی

برای یه درس که تا حالا ندیدم .
ولی یه وقتهای که سایت مشکل داشته باشه یا یه قسمت از درسترس خارج کنن این پیام میده مثل گزارش 101 یا کارت ورود به جلسه .

ittools
30-09-2013, 12:17
مگه از امروز حذف و اضافه شروع نمیشه ؟ رفتم انتخاب واحد کنم این اخطار رو داد

کنترل شماره 61: ثبت نام در تاريخ 28/06/1392پايان يافته است

مهر3
30-09-2013, 13:04
مگه از امروز حذف و اضافه شروع نمیشه ؟ رفتم انتخاب واحد کنم این اخطار رو داد

کنترل شماره 61: ثبت نام در تاريخ 28/06/1392پايان يافته است

واسه منم همین میاد چیکار باید کرد؟

ittools
30-09-2013, 13:14
واسه منم همین میاد چیکار باید کرد؟

الان از واحد آموزش پرسیدم گفت از نهم مهر انتخاب واحد باز میشه ( یعنی فردا )
یادمه از هشتم تا شانزدهم مهر بود :n13:

Viren
30-09-2013, 13:15
طبق معمول پیام نور از روزگار عقبه باید صبر کرد تا درستش کنند

alone one
30-09-2013, 16:45
آقا من هرچی زنگ میزنم مرکز شمیرانات جواب نمیدن،راستیتش چون راهم دوره سختیم میاد برم
دوستان پیام نوری هنوزم ثبت نام میکنن؟

دوستان کسی اطلاعی نداشت؟

ittools
30-09-2013, 17:06
دوستان کسی اطلاعی نداشت؟

هنوز به اون صورت ترم تحصیلی شروع نشده
از فردا هم حذف و اضافه شروع میشه
شما ورودی جدید هستید ؟ کنکور دادید یا بدون کنکور میخوایید ثبت نام کنید ؟
سعی کنید صبح اول وقت زنگ بزنید سرشون خلوت باشه جواب میدن متاسفانه کارکنان پیام نور زیاد به تلفن ها جواب نمیدن

PNUNA.COM
30-09-2013, 20:13
آغاز حذف و اضافه نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور / نکات مهم حذف و اضافه

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور “PNUNA.COM ” : طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور حذف و اضافه نیمسال اول 93-92 از تاریخ 9 مهرماه الی 16 مهرماه سال جاری امکان پذیر می باشد / نکات مهم در حذف و اضافه

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : حذف و اضافه نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از تاریخ ۹ مهرماه ۹۲ الی ۱۶ مهرماه ۱۳۹۲ امکان پذیر می باشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آغاز حذف و اضافه از ۸ مهر به ۹ مهر موکول شد

حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت می باشد

دانشجویانی که انتخاب واحد نکرده اند در حذف و اضافه قادر به انتخاب واحد خواهند بود

دانشجویان بدهکار و کسانی که شهریه خود را واریز نکرده اید نیر قادر به حذف و اضافه می باشند. همچنین حذف و اضافه به صورت زمان بندی شده می باشد و برای هر دانشجو زمان مشخصی برای حذف و اضافه در نظر گرفته شده است.

دقت داشته باشید – مابه التفاوت شهریه پرداختی شما در حذف و اضافه (در صورت واریز شهریه) : ۱- اگر شهریه شما در حذف و اضافه بیشتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است باید ما به التفاوت آن را در بانک صادارت از طریق فی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ش بانکی موجود در سایت انتخاب واحد گلستان پرداخت نمایید. ۲- اگر شهریه شما در حذف و اضافه کمتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است مابه التفاوت آن درحساب شما ذخیره می شود و از شهریه ترم بعد شما کسر می شود.

از طریق منوی زیر در سایت گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقدام به حذف و اضافه نمایید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

حذف و اضافه از طریق سایت گلستان به آدرس اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امکانپذیر می باشد. (سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر قابل دسترس است)

لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند

پاسخ به سوالات متداول حذف و اضافه نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الف – مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته:

حداقل تعداد مجاز ۱۲ واحد و حداکثر با توجه به معدل معیار به شرح ذیل می باشد.

معدل ترمی
حداکثر واحد قابل انتخاب
(کارشناسی ناپیوسته – کارشناسی)

زیر ۱۲
حداکثر ۱۴ واحد

بین ۱۲ تا ۱۷
حداکث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر ۲۰ واحد

بالاتر از ۱۷
حداکثر ۲۴ واحد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- دانشجویان ترم آخرکارشناسی و کارشناسی ناپیوسته به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل ترم قبل ۱۲ به بالا مجاز به انت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ب- مقطع کارشناسی ارشد
۱-دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اعم ازدروس تخصصی و جبرانی ، اضافی… ، حداقل ۵ و حداکثر ۱۴ واحد مجاز به انتخاب می باشند .

معدل ترمی
حداکثر واحد قابل انتخاب
(کارشناسی ارشد)

زیر ۱۴
حداکثر ۱۲ واحد

بالاتر از ۱۴

حداکث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر ۱۴ واحد

دانشجویان فقط مجاز به انتخاب یک عنوان درس با پایان نامه می باشند وگرفتن درس روش تحقیق با پایان نامه ممنوع می باشد .
- دانشجویان شیوه آموزش محور می توانند کلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه دروس را تاسقف ۱۴واحد انتخاب نمایند . شایان ذکر است معدل معیار : براساس آخرین معدل نیمسالی که وضعیت مشغول به تحصیلی (عادی ) و دارای حداقل تعداد واحد مجاز با احتساب دروس مردودی محاسبه می شود. دانشجویان عزیز ملاک انتخاب واحد شما معدل ترمی نیمسال دوم ۹۲-۹۱ می باشد.
قابل توجه ورودی های جدید : حداقل تعداد واحد انتخابی دانشجویان کارشناسی ۱۲ واحد و حداکثر ۲۰ واحد (مشروطین حداکثر ۱۴ واحد) و کارشناسی ارشد حداقل ۵ واحد و حداکثر ۱۴ واحد درسی می باشد.

نکــــــــــــات مهــــــــــــم : * دانشجویانی که به هر دلیل ( اعم از مرخصی تحصیلی – عدم حضور در کل امتحانات ترم قبل و … ) فاقد معدل ترم قب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل می باشند , انتخاب واحد خود را بر اساس معدل آخرین ترم تحصیلی خود انجام دهند. * حداقل واحد قابل اخذ در هر ترم طبق آیین نامه جدید نباید کمتر از ۱۲ واحد درسی باشد (به جز در ترم آخر) به جز در مواردی موجه و خارج از اراده دانشجو که با موافقت کارشناس رشته می توانید کمتر از ۱۲ واحد اخذ نمایید. * در صورتی که نمرات دانشجویی در نیمسال قبل قطعی نشده باشد ، دانشجو باید ضمن پیگیری جهت قطعی شدن نمره خود ، با محاسبه دستی معدل ، نسبت به انتخاب واحد با معیارهای مذکور اقدام نماید . * چنانچه دانشجو به هر دلیلی (سهوا و یا باز بودت سایت به علت بروز شدن و … ) ، بیشتر از حد مجاز انتخاب واحد نماید و یا پیش نیازها را رعایت نکند ، در این صورت واحدهای مازاد و عدم رعایت پیش نیاز پذیرفته نمی شود ، ضمن اینکه دانشجو شهریه را از دست می دهد . تبصره : چنانچه دانشجویی درس پیشنیاز را یک بار مردود شده باشد ، می تواند آن درس را با درس بعدی (پس نیاز) به طور همزمان انتخاب نماید . در این صورت چنانچه دانشجو درس پس نیاز را گذرانده ولی درس پیش نیاز را مردود شود ، درس پس نیاز پذیرفته می شود اما باید بلافاصله در نیمسال بعدی ، درس پیش نیاز را تا دریافت نمره قبولی انتخاب نماید . * چنانچه برای دانشجویان نیمسال آخردرس یا دروسی ارائه نشده باشد ، این افراد بایستی در زمان انتخاب واحد نسبت به انتخاب واحدهای ارائه شده اقدام نموده و سپس با مراجعه به کارشناس رشته تقاضای خود را برای ارائه دروس باقیمانده بدهند تا در زمان حذف و اضافه نسبت به ارائه آنها اقدام گردد . * دانشجویانی که فقط ۲ درس نظری باقیمانده جهت اتمام تحصیلات کارشناسی دارند ، نیازی به انتخاب واحد ندارند . این افراد با مراجعه به کارشناس رشته خود ، نسبت به دریافت فرم تکدرس اقدام نمایند. * تاریخ تغییر محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی ارشد در این نیمسال از ۱۰ آذرماه لغایت ۱۸ آذرماه ۹۲ تعیین شده است.
* لازم به ذکر است آخرین مهلت برای ثبت نمرات میان ترم برای دانشجویان کارشناسی ۲۹ آذر و برای دانشجویان ارشد پیام نور ۳۰ دیماه ۹۲ می باشد.
* کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول ۹۳-۹۲ پیام نور از ۲۶ آذر ماه ۹۲ بر روی سیستم گلستان فعال و قابل دریافت خواهد شد. امتحانات ترم اول پیام نور از ۳۰ آذر ماه ۹۲ آغاز و تا ۲۶ دی ماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.

نکات مهم در خصوص انتخاب واحد دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ۱- حداکثر واحد انتخابی این دانشجویان ۱۴ و حداقل ۵ واحد می باشد . ۲- تکدرس فقط به دانشجویان شیوه آموزش محور که تنها یک درس نظری باقیمانده دارند تعلق می گیرد . ۳- دانشجویان می توانند فقط یک درس (بجز درس روش تحقیق) را با پایان نامه اخذ نمایند . ۴- دانشجو بایستی تا زمان دفاع ، درس پایان نامه را در زمان انتخاب واحد هر نیمسال ، در سیستم گلستان انتخاب نماید ، در غیر اینصورت عدم مراجعه تلقی خواهد شد . ۵- انتخاب واحد و رعایت پیش نیاز بر اساس برنامه ارائه دروس و ورودی هر رشته الزامی می باشد . ضمنا لازم است دانشجویان انتخاب واحد خود را مطابق تذکرات فوق اصلاح نمایند.

توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد با خطاهای زیر مواجه شوید:

حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است
دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید. سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است
این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند. پیغام وضعیت مهمان شما نا مشخص است
برای رفع این مشکل شما دو راه دارید یا به مبدا مراجعه کنید تا مهمان شما را لغو کنند یا اینکه به مقصد مراجعه کنید و به بخواهید وضعیت مهمان شما را در سیستم گلستان مشخص کنند تایید و یا رد کنند تا شما بتوانید انتخاب واحد کنید.

انتخاب ۲ درس که امتحان آنها در یک روز و یک ساعت برگزار می شود
این امکان در حال حاضر فقط برای دانشجویان ترم آخر وجود دارد که این دسته از دانشجویان باید حتما ترم آخر بدون آنها در سیستم ثبت شده باشد تا این امکان را داشته باشند.
سایر دانشجویان اگر کارشناس رشته آنها اجازه دهد می توانند از این امکان استفاده کنند.

اخطار های سیستم گلستان کنترل شماره ۳۴ و کد ۴
برای برطرف کردن اخطار کنترل شماره ۳۴ در سیستم گلستان پیام نور به کارشناس رشته خود مراجعه کنید
کد ۴ : شما فقط یک درس معارف در هر ترم می توانید انتخاب کنید.

نداشتن منو ثبت نام در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور
این حالت در زمان انتخاب واحد پیام نور برای دانشجویانی که بدهی شهریه دارند بوجود می آید پس برای رفع آن فرم واریز شهریه خود را از قسمت گزارش های گزارش ۱۶۳ دریافت کنید و نسبت به پرداخت بدهید خود اقدام کنید

آموزش تصویری پرداخت الکترونیکی شهریه در سایت گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%a9-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)
انتهاي خبر / پايگاه خبري PNUNA.COM

alone one
30-09-2013, 20:19
هنوز به اون صورت ترم تحصیلی شروع نشده
از فردا هم حذف و اضافه شروع میشه
شما ورودی جدید هستید ؟ کنکور دادید یا بدون کنکور میخوایید ثبت نام کنید ؟
سعی کنید صبح اول وقت زنگ بزنید سرشون خلوت باشه جواب میدن متاسفانه کارکنان پیام نور زیاد به تلفن ها جواب نمیدن

نه من فراگیر شرکت کرده بودم و واسه مهر قبول شده بودم اما بنا به دلایلی ثبت نام نکردم ولی الان پشیمون شدم
حالا فردا احتمالا برم اونجا
در هرصورت ممنون

hamidras
30-09-2013, 20:38
1 عاقل تو كل سيستم پيام نور ظاهرا پيدا نميشه! برداشتن چارت رو تغيير دادن ترم آخري بيچارمون كردن! اين از اون زوج و فردشون اين از تفكيك جنسيشون اين از تغييرا چارت!! ما كه داريم راحت ميشيم خدا هممونو نجات بده

ittools
01-10-2013, 13:06
پیام نور رسما منو کچل کرد :n02:
صبح خواستم انتخاب واحد کنم دیدم زده شما بدهکاری ! در حالی که پرداخت کرده بودم رفتم دیدم برام 2000 تومن بدهی زده :n09: رفتم بانک 2000 تومن بدهیم رو دادم :n08: نمیخوان تو سیستم بدهی های کمتر از 5000 رو مجاز اعلام کنن تا برای دو تا هزاری نریم بانک تازه 3 روز هم باید صبر کنم بدهی رو صفر کنه

hosseincode2008
01-10-2013, 13:16
پیام نور رسما منو کچل کرد :n02:
صبح خواستم انتخاب واحد کنم دیدم زده شما بدهکاری ! در حالی که پرداخت کرده بودم رفتم دیدم برام 2000 تومن بدهی زده :n09: رفتم بانک 2000 تومن بدهیم رو دادم :n08: نمیخوان تو سیستم بدهی های کمتر از 5000 رو مجاز اعلام کنن تا برای دو تا هزاری نریم بانک تازه 3 روز هم باید صبر کنم بدهی رو صفر کنه

تو اخبار نشون میداد یکی به خاطر 1 ریال از فکر کنم روستا پا شده بود اومده بود پیام نور استان 15 هزار تومن هم داده بود :n02:

+

راستی دوستان این اندیشه اسلامی 2 که پیام نور زده چه فرقی با اندیشه اسلامی که تو بقیه دانشگاه ها میخونن داره؟ من کتاب اون یکی دانشگاه رو دارم همینو بخونم یا برم چاپ پیام نور رو بگیرمش؟

ittools
01-10-2013, 13:19
تو اخبار نشون میداد یکی به خاطر 1 ریال از فکر کنم روستا پا شده بود اومده بود پیام نور استان 15 هزار تومن هم داده بود :n02:

+

راستی دوستان این اندیشه اسلامی 2 که پیام نور زده چه فرقی با اندیشه اسلامی که تو بقیه دانشگاه ها میخونن داره؟ من کتاب اون یکی دانشگاه رو دارم همینو بخونم یا برم چاپ پیام نور رو بگیرمش؟

پیام نور یا به قول یکی از دوستام پیام زور همینه دیگه :n09:

با هم فرق دارن حتما از انتشارات پیام نور بگیر بخون چیزی هم نداره دو دور بخونی بالای 15 میگیری

ittools
01-10-2013, 14:23
چند ساعت پیش مبلغ رو واریز کردم به دو ساعت نکشیده سیستم بدهی رو صفر کرد پیام نور عوض شده :n02: اولا پول میریختی بعد از سه روز بدهی صفر میشد
یه چیزی هم نظرم رو جلب کرده به نظرم اومد شهریه ها رو افزایش دادن ! 20 واحد برداشتم مثل ترم های گذشته با این تفاوت که حدود 120 هزار تومن بیشتر شده ترم قبل هم همه رو تخصصی برداشته بودم این ترم هم فرقی از این نظر نداشته
هر سال دارن افزایش میدن هیچ تغییری هم در نحوه برگزاری کلاس ها و سالن های ورزشی و امکانات به وجود نمیارن ! خوب این یعنی چی ؟

MASTER OC 7
01-10-2013, 22:13
سلام
دوستان من دیپلم فنی دارم تو کنکور کاردنی هم شرکت کردم مردود شدم :n02: می تونم پیام نور ثبت نام کنم ؟

ملا نصرالدین
01-10-2013, 23:27
دوستان من ترم اخر هستم 17 واحد دارم
معدل ترم قبلم زیر 12 شده
حالا چکار کنم؟با توجه به بخش نامه که گفته

دانشجویان ترم آخرکارشناسی و کارشناسی ناپیوسته به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل ترم قبل ۱۲ به بالا مجاز به انت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی به من 17 واحد رو نمیدن؟

Viren
02-10-2013, 00:49
چند ساعت پیش مبلغ رو واریز کردم به دو ساعت نکشیده سیستم بدهی رو صفر کرد پیام نور عوض شده :n02: اولا پول میریختی بعد از سه روز بدهی صفر میشد
یه چیزی هم نظرم رو جلب کرده به نظرم اومد شهریه ها رو افزایش دادن ! 20 واحد برداشتم مثل ترم های گذشته با این تفاوت که حدود 120 هزار تومن بیشتر شده ترم قبل هم همه رو تخصصی برداشته بودم این ترم هم فرقی از این نظر نداشته
هر سال دارن افزایش میدن هیچ تغییری هم در نحوه برگزاری کلاس ها و سالن های ورزشی و امکانات به وجود نمیارن ! خوب این یعنی چی ؟

15 درصد اضافه شده

ملا نصرالدین
02-10-2013, 00:51
دوستان خواهشا یکی جواب بده
تا صبح خوابم نمیبره

smahdis
02-10-2013, 08:14

اگر نویسنده اش یکیه فکر کنم میتونی بخونی.

مثلا من اندیشه 1 رو که جعفر سبجانی و رفیقش رو از دانشگاه دولتی شاهرود به یادگار داشتم و وقتی اومدم پیام نور دیدم کتابش در 99% موارد یکی فقط مال من خودآزمایی نداره و بعضی مطالب کمی جا به جا شده. همون رو خوندم و 17 و اندی شدم.

M o h a m m @ d
02-10-2013, 08:27
دوستان خواهشا یکی جواب بده
تا صبح خوابم نمیبره
مشکلی نداره چون ترم اخری بهت 17 واحد میدن .زیر 12 که باشی 14 واحد نرمالشه شرایطتم خاصه این 3 واحداضافه ام میدن.
چون ترم اخری تا زیر 20 واحد میزارن برداری اگه سیستم قبول نکرد برو قسمت اموزش تا برات درست کنن

ittools
02-10-2013, 12:05
دوستان من ترم اخر هستم 17 واحد دارممعدل ترم قبلم زیر 12 شدهحالا چکار کنم؟با توجه به بخش نامه که گفته دانشجویان ترم آخرکارشناسی و کارشناسی ناپیوسته به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل ترم قبل ۱۲ به بالا مجاز به انت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یعنی به من 17 واحد رو نمیدن؟از واحد آموزش باید اقدام کنی فکر نکنم از طریق سیستم گلستان بتونی 17 واحد رو برداری ولی تا اونجایی که میدونم برای ترم آخر سقف واحد وجود نداره به شرط اینکه کل واحد های باقی مونده اخذ بشه

mrabbas2
02-10-2013, 18:21
یکی این سوال مارو جواب بده
نوع منبع زده کتاب ، درسنامه ، آزمایشی قطعی ، خوب اون های که درسنامه زده یعنی نیاز نیس کتاب بخونیم؟ آزمایشی قطعی یعنی چی؟

[Mohsen]
02-10-2013, 20:17
دوستان من در زمان ثبت نام که توی شهریور بود موفق به ثبت نام نشدم و گفتم که برای حذف اضافه واحدها رو انتخاب کنم ولی الان که رفتم به سیستم و بدهی قبلی رو تصویه کردم، فقط گزینه حذف اضطراری هست که اونم پیغام خطا میده و اصلا هیچ جایی برای اضافه کردن نیست! دوستان لطفا کمک کنید، چرا اینطوری شده؟ :(

ittools
02-10-2013, 21:07
;7910424']دوستان من در زمان ثبت نام که توی شهریور بود موفق به ثبت نام نشدم و گفتم که برای حذف اضافه واحدها رو انتخاب کنم ولی الان که رفتم به سیستم و بدهی قبلی رو تصویه کردم، فقط گزینه حذف اضطراری هست که اونم پیغام خطا میده و اصلا هیچ جایی برای اضافه کردن نیست! دوستان لطفا کمک کنید، چرا اینطوری شده؟ :(
ببینم اطلاعات دانشجوییت رو تایید کردی ؟
دانشجو = > مشخصات => تکمیل و تایید
شایدم اجازه ثبت نام نداری چون اصولا باید منو ثبت نام برات دیده میشد حتی اگر بدهکار بودی یا حتی اطلاعاتت رو تایید نکرده بودی

[Mohsen]
02-10-2013, 22:48
ببینم اطلاعات دانشجوییت رو تایید کردی ؟
دانشجو = > مشخصات => تکمیل و تایید
شایدم اجازه ثبت نام نداری چون اصولا باید منو ثبت نام برات دیده میشد حتی اگر بدهکار بودی یا حتی اطلاعاتت رو تایید نکرده بودی

ممنون عزیز، اون وقتیکه پست دادم کلا قاطی بود، هیچی نداشت! ولی الان درست شده

اون اطلاعات دانشجو رو هم درست میفرمایید باید تایید میکردم

سپاسگزارم

ملا نصرالدین
03-10-2013, 09:55
از واحد آموزش باید اقدام کنی فکر نکنم از طریق سیستم گلستان بتونی 17 واحد رو برداری ولی تا اونجایی که میدونم برای ترم آخر سقف واحد وجود نداره به شرط اینکه کل واحد های باقی مونده اخذ بشه

دوستان یک خبر جدید و بد
این ترم این قانون رو گذاشتند
اگر شما ترم اخر باشید و معدل ترم قبل شما کمتر از 12 باشد
به شما بیشتر از 14 واحد نخواهند داد
کلی از دوستان من به همین دلیل 1 ترم به درسشان اضافه شد...به من هم این ترم 14 واحد دادند و گفتند ترم بعد برات اون 3 واحد رو تکدرس ارجاع به استاد میزنیم

ittools
03-10-2013, 11:50
دوستان یک خبر جدید و بداین ترم این قانون رو گذاشتنداگر شما ترم اخر باشید و معدل ترم قبل شما کمتر از 12 باشدبه شما بیشتر از 14 واحد نخواهند دادکلی از دوستان من به همین دلیل 1 ترم به درسشان اضافه شد...به من هم این ترم 14 واحد دادند و گفتند ترم بعد برات اون 3 واحد رو تکدرس ارجاع به استاد میزنیمفقط به خاطر شهریه ثابت این کار رو کردن
وقت دانشجوها مهم نیست فقط پول مهمه

mrabbas2
03-10-2013, 13:49
نوع منبع زده کتاب ، درسنامه ، آزمایشی قطعی ، خوب اون های که درسنامه زده یعنی نیاز نیس کتاب بخونیم؟ آزمایشی قطعی یعنی چی؟

کسی نیست جواب بده؟

MASTER OC 7
03-10-2013, 14:42
سلام
دوستان من دیپلم فنی دارم تو کنکور کاردنی هم شرکت کردم مردود شدم :n02: می تونم پیام نور ثبت نام کنم ؟

کسی نمی دونه یعنی ؟؟:n03:

M o h a m m @ d
03-10-2013, 15:30
سلام

کسی نمی دونه یعنی ؟؟:n03:
نه نمیتونید باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشین

Eblis.2013
03-10-2013, 15:45
دوستان یک خبر جدید و بد
این ترم این قانون رو گذاشتند
اگر شما ترم اخر باشید و معدل ترم قبل شما کمتر از 12 باشد
به شما بیشتر از 14 واحد نخواهند داد
کلی از دوستان من به همین دلیل 1 ترم به درسشان اضافه شد...به من هم این ترم 14 واحد دادند و گفتند ترم بعد برات اون 3 واحد رو تکدرس ارجاع به استاد میزنیم

این خبر جدید نیست دوست عزیز !
بله باتوجه به اینکه شما در ترم قبل مشروط شدید ، این ترم بیشتر از 14 واحد به شما تعلق نمیگیره ، گرچه ترم آخر باشید!

Eblis.2013
03-10-2013, 15:46
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: ثبت نام غیر حضوری وانتخاب واحد دانشجویان مقاطع کارشناسی وکارشناسی ارشد آزمون سراسری –بدون آزمون-کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان-دوره دکتری تخصصی- ورودی های جدید نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۹۲ تمدید گردید.

Eblis.2013
03-10-2013, 15:56

قبلا پاسخ شما رو در پستهای قبلی دادم !
اینایی که شما گفتی همشون کتاب هستند و باید از کتابفروشی های پیام نور تهیه کنید و بخونید !

mohsen0000000000
03-10-2013, 16:21
پیام نور یا به قول یکی از دوستام پیام زور همینه دیگه :n09:

با هم فرق دارن حتما از انتشارات پیام نور بگیر بخون چیزی هم نداره دو دور بخونی بالای 15 میگیری

دوست عزیز سلام . میتونم بپرسم رشته شما چیه که با 2 دور خوندن بالای 15 میگیری؟ :n02:

ittools
03-10-2013, 17:22
دوست عزیز سلام . میتونم بپرسم رشته شما چیه که با 2 دور خوندن بالای 15 میگیری؟ :n02:
به رشته مربوط نیست که
سندش هم موجوده :دی
تازه تو ترم تابستون پاسش کردم بدون میان ترم
چیزی نداره که همه این فصل ها رو تو دبیرستان و پیش دانشگاهی خوندیم دیگه
اینقدر سخت نگیرید دروس عمومی راحته

mohsen0000000000
03-10-2013, 17:38
به رشته مربوط نیست که
سندش هم موجوده :دی
تازه تو ترم تابستون پاسش کردم بدون میان ترم
چیزی نداره که همه این فصل ها رو تو دبیرستان و پیش دانشگاهی خوندیم دیگه
اینقدر سخت نگیرید دروس عمومی راحته

دروس عمومی که اره. مثلا اشنایی با دفاع مقدس رو میشه کمتر از 15 روز تموم کرد(خودم تو همین تابستون).اما اختصاصی یاش چی؟ نه.

mrabbas2
03-10-2013, 23:17
قبلا پاسخ شما رو در پستهای قبلی دادم !
اینایی که شما گفتی همشون کتاب هستند و باید از کتابفروشی های پیام نور تهیه کنید و بخونید !

آهان اکی داداش مرس

MASTER OC 7
04-10-2013, 02:59
نه نمیتونید باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشین
یه بنده خدایی از دانشگاهش ( پیام نور ) واسم سوال کرده گفته فنی برمیدارن , چنین چیزی امکان داره ؟؟ :n29:

M o h a m m @ d
04-10-2013, 07:57
یه بنده خدایی از دانشگاهش ( پیام نور ) واسم سوال کرده گفته فنی برمیدارن , چنین چیزی امکان داره ؟؟ :n29:

شاید اشتباه متوجه شده .علمی کاربردی و ازاد میتونی با دیپلم ثبت نام کنی ولی تاحالا نشنیدم با دیپلم پیام نور ثبت نام کنن

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 4 Beta

PNUNA.COM
04-10-2013, 09:06
اصلاحیه منابع درسی و لیست ارائه دروس نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : اصلاحیه منابع نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور ، اصلاحیه منابع درسی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور را منتشر کرد.

دانشگاه پیام نور در این اصلاحیه ، ۲۵ تغییر را به برای رشته های مختلف در مقطع کارشناسی نیمسال اول ۹۳-۹۲ اعلام کرده است.

دریافت اصلاحیه منابع و لیست ارائه دروس نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

دانلود آخرین لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول ۹۳-۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور

همچنین اداره کل خدمات اموزشی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور اعلام کرد با توجه به اصلاحات انجام شده در مقطع کارشناسی ارشد (تاریخ ۱۰ مهرماه ۱۳۹۲) ضرورری است کلیه دانشجویان برنامه ترمی و وضعیت منبع درسی خود را مجددا مشاهده نمایند.

دانلود آخرین لیست ارائه دروس و منابع درسی کارشناسی ارشد نیمسال اول ۹۳-۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ملا نصرالدین
04-10-2013, 10:47
این خبر جدید نیست دوست عزیز !
بله باتوجه به اینکه شما در ترم قبل مشروط شدید ، این ترم بیشتر از 14 واحد به شما تعلق نمیگیره ، گرچه ترم آخر باشید!

این مسئله فقط در این ترم اتفاق افتاده
همیشه قانون این بوده که ترم اخر تا سقف 24 واحد هرچندتا واحد که داشته باشی رو بهت میدادن چه مشروط شده باشی چه نه

M £ H D I
04-10-2013, 13:32
همیشه قانون این بوده که ترم اخر تا سقف 24 واحد هرچندتا واحد که داشته باشی رو بهت میدادن چه مشروط شده باشی چه نه

در ترم های پیش هم اجرا میشد ....

M £ H D I
04-10-2013, 22:11
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : همزمان با آغاز ثبت نام کلاسهای آمادگی فراگیر پیام نور سال ۱۳۹۲ در مقطع کارشناسی ارشد، نرخ شهریه ای که موسسات مجاز برگزارکننده ای دوره ها باید از داوطلبان دریافت کنند، اعلام شد.
نرخ این شهریه توسط مرکز آموزشهای عالی آزاد و عالی خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی که ارائه مجوز به موسسات برگزارکننده این دوره ها را انجام می دهد، اعلام شده است.

ثبت‌نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال ۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور از ۱۴ مهرماه ۹۲ آغاز و تا ۲۱ مهرماه ۹۲ ادامه دارد. و ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد.

ثبت نام و حضور در کلاسهای آمادگی موسسات آموزش عالی آزاد مجری این دوره ها به هیچ عنوان الزامی نمی باشد و این بستگی به خود داوطلب دارد که در کلاسهای آمادگی این موسسات ثبت نام کند یا خیر!!

دقت داشته باشید این کلاسها هیچ ربطی به دانشگاه پیام نور ندارند و هیچ الزامی هم برای ثبت نام و حضور در این کلاسها نیست و تنها کلاسهای آمادگی برای آزمون فراگیر می باشند.

گرانترین شهریه رقم ۷۰۷ هزار تومان و ارزانترین شهریه ۴۹۵ هزار تومان است.

ردیف
اسامی رشته ها
قیمت به تومان

۱
بیوتکنولوژی
۵۸۵۰۰۰

۲
بیوشیمی
۵۸۵۰۰۰

۳
مهندسی صنایع- مدیریت سیستم بهره وری
۷۰۷۰۰۰

۴
مهندسی کامپیوتر
۷۰۷۰۰۰

۵
الهیات
۶۲۰۰۰۰

۶
پژوهش هنر
۵۸۵۰۰۰

۷
معماری
۶۳۰۰۰۰

۸
مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی
۷۰۷۰۰۰

۹
عمران-راه ترابری
۷۰۷۰۰۰

۱۰
عمران – هیدرولیک
۷۰۷۰۰۰

۱۱
فیزیک
۶۹۶۰۰۰

۱۲
فیتوشیمی
۵۸۵۰۰۰

۱۳
شیمی معدنی
۵۸۵۰۰۰

۱۴
شیمی فیزیک
۵۸۵۰۰۰

۱۵
شیمی تجزیه
۵۸۵۰۰۰

۱۶
شیمی آلی
۵۸۵۰۰۰

۱۷
علوم تربیتی و مدیریت آموزش
۴۹۵۰۰۰

۱۸
روانشناسی
۵۵۶۰۰۰

۱۹
جامعه شناسی
۶۲۰۰۰۰

۲۰
مدیریت رسانه
۴۹۵۰۰۰

۲۱
جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۴۹۵۰۰۰

۲۲
زبان و ادبیات فارسی
۴۹۵۰۰۰

۲۳
آموزش زبان انگلیسی
۴۹۵۰۰۰

۲۴
مدیریت IT
495000

25
مدیریت دولتی
۴۹۵۰۰۰

۲۶
مدیریت اجرایی
۵۵۶۰۰۰

۲۷
مدیریت بازرگانی
۴۹۵۰۰۰

۲۸
کارشناسی ارشد MBA
556000

29
مهندسی صنایع – صنایع
۷۰۷۰۰۰

۳۰
تربیت بدنی علوم ورزشی
۵۵۶۰۰۰

۳۱
علوم سیاسی
۴۹۵۰۰۰

۳۲
اقتصاد
۴۹۵۰۰۰

PNUNA.COM
05-10-2013, 08:22

در ترم های پیش هم اجرا میشد ....

اين قانون قبلا به اين صورت بود كه دانشجو در صورتي مي توانست در ترم اخر تا سقف 24 واحد اخذ كند كه معدل كل دانشجو بالاي 12 باشد ولي از اين ترم بر اساس آيين نامه جديد دانشگاه دانشجو فقط در صورتي مي توانيد در ترم آخر تا سقف 24 واحد اخذ كند كه ترم قبل مشروط نشده باشد!!!

sasan.69
05-10-2013, 13:45
حذف و اضافه مهلتش تا چه تاریخی هست؟

M o h a m m @ d
05-10-2013, 14:08
حذف و اضافه مهلتش تا چه تاریخی هست؟
تا 16ام اگه تمدید نکنن

nits
05-10-2013, 15:09
سلام دوستان
یک سوال مهم
بنده در تابستان یک درس تستی - تشریحی برداشتم که نمره اش هنوز نیومده
این درس رو از حالت خودخوان تبدیل کردن به عادی تا استاد بتونه نمره اش رو وارد کنه ... بنابراین به همین دلیل برای من حدود 17 - 18 هزار تومن
بدهی خورده از تابستون و الان سیستم اجازه نمیده حذف و اضافه کنم

(همونطور که میدونید در تابستان ، درس ها خودخوان هستند و شهریه نصف میشه و چون به حالت عادی تبدیلش کردن برام بدهی خورده از تابستان)
باید منتظر بمونم تا نمره اش بیاد تا اون بدهی پاک بشه
دانشگاه رفتم گفتن اینترنت قطعه نمیتونیم درستش کنیم :n02:و خلاصه گفت اشکالی نداره شما 17 تومن رو بده تا باز بشه
حالا دوستان من در پرداخت الکترونیکی شهریه کدوم ترم رو انتخاب کنم ؟ ترم تابستان رو ؟ یا ترم جدید رو ؟ مبلغ پرداختی ای که میاره با شهریه ی ترم تابستون حساب کرده ... منظورم اینه که مبلغی که مینوسه جمع اون 17 تومن + شهریه متغیر این ترم هست
حالا من دستی اون مبلغی رو که سیستم براش خطا میگیره رو وارد کنم و پرداخت کنم ؟
از کدوم سربرگ ؟ منظورم شماره ترم هست

M £ H D I
05-10-2013, 16:47
سلام دوستان
یک سوال مهم
بنده در تابستان یک درس تستی - تشریحی برداشتم که نمره اش هنوز نیومده
این درس رو از حالت خودخوان تبدیل کردن به عادی تا استاد بتونه نمره اش رو وارد کنه ... بنابراین به همین دلیل برای من حدود 17 - 18 هزار تومن
بدهی خورده از تابستون و الان سیستم اجازه نمیده حذف و اضافه کنم

(همونطور که میدونید در تابستان ، درس ها خودخوان هستند و شهریه نصف میشه و چون به حالت عادی تبدیلش کردن برام بدهی خورده از تابستان)
باید منتظر بمونم تا نمره اش بیاد تا اون بدهی پاک بشه
دانشگاه رفتم گفتن اینترنت قطعه نمیتونیم درستش کنیم :n02:و خلاصه گفت اشکالی نداره شما 17 تومن رو بده تا باز بشه
حالا دوستان من در پرداخت الکترونیکی شهریه کدوم ترم رو انتخاب کنم ؟ ترم تابستان رو ؟ یا ترم جدید رو ؟ مبلغ پرداختی ای که میاره با شهریه ی ترم تابستون حساب کرده ... منظورم اینه که مبلغی که مینوسه جمع اون 17 تومن + شهریه متغیر این ترم هست
حالا من دستی اون مبلغی رو که سیستم براش خطا میگیره رو وارد کنم و پرداخت کنم ؟
از کدوم سربرگ ؟ منظورم شماره ترم هست

سلام ...
ترم تابستان رو انتخاب کن و مبلغ رو دستی بزن واریز کن ... چند ساعت صبر کن ببین سیستم برات باز میشه یا نه ...
برای راحتی کار اگه کل مبلغ رو واریز کنی که چه بهتر ... مطمئن تر هم هست ..

M £ H D I
05-10-2013, 18:17
نحوه محاسبه درس جز30 قرآن كريم به شرح زير مي باشد:

1- درس مذكور در در صورت اخذ نمره قبولي در معدل كل 100% داراي تاثير مثبت ميباشد وباعث افزايش در ميانگين كل مي گردد.

2- تعداد واحد درس فوق در سقف واحد اخذ شده در نيمسال جاري محاسبه نخواهد شد.

3-درس مذكور فاقد شهريه متغير ميباشد.

تذكر: شايان ذكر است دانشجوياني كه در نيمسال هاي گذشته نسبت به اخذ درس جز 30 قرآن كريم اقدام نموده اند ميتوانند در گزارش 100 "كارنامه كلي" ->خلاصه وضعيت تحصيلي ->معدل كل ، نسبت به مشاهده تغييرات مثبت درس مذكور در معدل كل اقدام نمايند.

teraktor2003
05-10-2013, 19:30
سلام
منابع برای کنکور فراگیر کارشناسی ارشد اعلام شد:

برای مهندسی کامپیوتر نرم افزار این 3 تاس:

distributed system principles and paradigms سیستم های عامل پیشرفته
an introduction to database systems پایگاه داده پیشرفته
software architecture in practice مهندسی نرم افزار پیشرفته

من منابع انگلیسیشو دانلود کردم برای منابع فارسی شما چی پیشنهاد می دین بخونم واسه این 3 تا کتاب؟

ممنون.

M £ H D I
05-10-2013, 19:47
سلام
منابع برای کنکور فراگیر کارشناسی ارشد اعلام شد:

برای مهندسی کامپیوتر نرم افزار این 3 تاس:

distributed system principles and paradigms سیستم های عامل پیشرفته
an introduction to database systems پایگاه داده پیشرفته
software architecture in practice مهندسی نرم افزار پیشرفته

من منابع انگلیسیشو دانلود کردم برای منابع فارسی شما چی پیشنهاد می دین بخونم واسه این 3 تا کتاب؟

ممنون.

سلام عزیز

شما باید برای این درسها دنبال منابع فارسیش باشید ... کتاب فارسی ( ترجمه شده ) این سه درس رو پیدا کنید و مطالعه کنید ...
امکان داره برای یک کتاب چند نفر بصورت جداگونه کتاب رو ترجمه کرده باشن .. شما خودت ببین با کدوم بیشتر حال میکنی همونو بگیر :n01:

nits
05-10-2013, 20:00
آقا مهدی :n02:
پرداخت کردم و سریع باز شد

M £ H D I
05-10-2013, 21:03
آقا مهدی :n02:
پرداخت کردم و سریع باز شد

خب خداروشکر که سریع باز شد امین جان :n02:
ایشالله که درس ها رو هم به همین سرعت پاس کنی :n02:

PNUNA.COM
05-10-2013, 22:32
آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۲ (نوبت سیزدهم) دانشگاه پیام نور / دانلود رایگان دفترچه ثبت نام

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال 1392 دانشگاه پیام نور از 14 مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز شد / مهلت ثبت نام تا 20 مهر ماه

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : براساس اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از ۱۴ مهر ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آغاز می شود و ثبت نام تا ۲۰ مهرماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت سیزدهم دانشگاه پیام نور در روز جمعه ۲۹ آذرماه ۹۲ برگزار خواهد گردید.

پذیرش در این دوره برای نیمسال بهمن ۹۲ صورت میگیرد و علاقمندان به شرکت در دوره فراگیر امسال حداکثر تا ۳۰ بهمن ۹۲ باید فارغ التحصیل شده باشند.

پذیرش بر اساس ظرفیت است. در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر در هر کد رشته محل ۲۰ نفر به صورت آموزش محور و ۲۰ نفر به شیوه آموزش و پژوهش‌ محور پذیرش خواهند شد.

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۲ دانشگاه پیام نور (نوبت سیزدهم)

همچنین داوطلبان باید از لینک زیر اقدام به خرید کارت اعتباری برای ثبت نام کرده و ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش انجام دهند.

خرید کارت اعتباری پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناس ارشد دانشگاه پیام نور ، ورودی بهمن ۹۲ (هنوز فعال نشده)

هزینه کارت اعتباری در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۲ پیام نور ۵۰ هزار تومان عنوان شده است.

برای ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال ۹۱ (نوبت بیست و چهارم) اینجا را کلیک نمایید (هنوز فعال نشده)

توضیحات و نکات مهم ثبت نام:

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت سیزدهم دانشگاه پیام‌نور سال ۱۳۹۲می‌رساند، که ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ ۱۴ مهر ۱۳۹۲ آغاز و در روز شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۲ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت سیزدهم دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۲ اقدام نمایند. * پژوهش محور یعنی کارشناسی ارشد با واحد پایان نامه و آموزش محور یعنی کارشناسی ارشد بدون واحد پایان نامه ، که به جای واحد پایان نامه واحد درسی دیگری اخذ و پاس می کنید!

۱- شرایط ثبت‌نام و پذیرش:
علاقمندان به تحصیل در دوره‌های فراگیر می‌بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به شرایط و ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون)، در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، می‌توانند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی‌ ارشد منحصراً در یک رشته گرایش امتحانی ثبت‌نام و حداکثر در ۲۰ (بیست) کدرشته محل از دوره‌های کارشناسی ‌ارشد دانشگاه پیام‌نور متقاضی ادامه تحصیل شوند.

۲- فرآیند و زمان ثبت‌نام:
- زمان ثبت‌نام: ثبت‌نام دوره دانش‌پذیری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور از تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۲ آغاز و در پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۰ مهر ۱۳۹۲ به پایان می‌رسد.
داوطلبان برای ثبت‌نام در دوره دانش‌پذیری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور لازم است از بازه زمانی مذکور به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با تکمیل اطلاعات اولیه و پرداخت اینترنتی مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال (معادل پنجاه هزار تومان) با استفاده از کارت‌های اعتباری عضو شبکه شتاب هر یک از بانک‌های جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
نکته قابل‌توجه: متقاضیان گرامی در پرداخت وجه ثبت‌نام دقت فرمایند، زیرا وجوه واریزی به هیچ‌عنوان قابل استرداد نمی‌باشد.

۳- روش ثبت نام:
۱- مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان به نشانی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از پایگاه اینترنتی سازمان.
۳- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.
۴- پرداخت هزینه ثبت‌نام بصورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب هر یک از بانک‌های جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به سایت سازمان.

۴- زمان توزیع کارت اینترنتی و برگزاری و محل آزمون:
براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور سال ۱۳۹۲ روز جمعه مورخ ۲۹ آذرماه ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد و دانش‌پذیران از تاریخ ۲۷ آذرماه لغایت ۲۸ آذرماه ۱۳۹۲ می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت برای تعیین حوزه امتحانی (بند ۳۲ تقاضانامه) در استان محل اقامت داوطلب می‌باشد. لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۶ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمایند.

۵- دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی:
به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش‌نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس، با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را براساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام وارد نمایند. ضمناً راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به این راهنما مراجعه نمایند. لازم بذکر است داوطلبان در ورود اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد ذکر شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارک داوطلب، قبولی وی «کان لم یکن» تلقی شده و از تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

۶- توصیه‌های مهم:
۱- داوطلبان توجه داشته باشند پس از تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام و ارسال عکس و پس از دریافت کدپیگیری ثبت‌نام خود می‌توانند در قسمت مشاهده چاپ اطلاعات ثبت‌نامی، اطلاعات خود را مشاهده و از آن یک نسخه چاپ کنند.
۲- به داوطلبان توصیه می‌شود پس از تکمیل تقاضانامه و ثبت‌نام اینترنتی و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت‌نامی خود تهیه نموده و ضمن کنترل دقیق اطلاعات ثبت‌نام شده چنانچه مغایرتی در خصوص مشخصات ثبت‌نامی خود مشاهده می‌نمایند در تاریخ ۱۴/۷/۱۳۹۲ لغایت ۲۲/۷/۱۳۹۲ که به منظور ویرایش اطلاعات در نظر گرفته شده است، به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به اصلاح مشخصات و اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

۷- نحوه گزینش دانشجو در دوره‌های فراگیر و تبدیل وضعیت:
۱- نمره نهایی لازم برای قبولی بر اساس تأثیر ۸۰ درصدی میانگین دروس حاصل از آزمون و تأثیر ۲۰ درصدی میانگین معدل مدرک کارشناسی می‌باشد.
۲- میانگین مدرک کارشناسی برای داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، حاصل میانگین دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می‌باشد.
۳- تغییر وضعیت دانش‌پذیری به دانشجویی منوط به احراز شرایط مندرج در بند ۳ دفترچه راهنمای ثبت‌نام (شرایط ثبت‌نام و پذیرش) و شرایط زیر است:
۱-۳- شرکت در آزمون‌های پایان نیمسال دانش‌پذیری مشتمل بر ۸ تا ۱۰ واحد درسی.
۲-۳- کسب نمره نهایی لازم با توجه به ظرفیت پذیرش در رشته محل‌های انتخابی متناسب با جدول شماره ۴ دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

۸- یادداشت:
۱- هرگونه تغییری منحصراً از طریق اطلاعیه رسمی سازمان سنجش در نشریه پیک سنجش (هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) و سایت این سازمان و در صورت لزوم از طریق رسانه‌های گروهی اعلام خواهد شد.
۲- در صورت لزوم داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌های: ۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ تماس و یا به بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه نمایند.

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

teraktor2003
06-10-2013, 01:30
سلام عزیز

شما باید برای این درسها دنبال منابع فارسیش باشید ... کتاب فارسی ( ترجمه شده ) این سه درس رو پیدا کنید و مطالعه کنید ...
امکان داره برای یک کتاب چند نفر بصورت جداگونه کتاب رو ترجمه کرده باشن .. شما خودت ببین با کدوم بیشتر حال میکنی همونو بگیر :n01:

ممنون:n16:
دو سوال
اول اینکه در ازمون کارشناسی ارشد هم منطقه سکونت تاثیر داره در میزان انتخاب شدن؟
دوم اینکه من هم ساکن تهران هستم و هم شهرستان ولی الان شهرستان ام...برای کامپیوتر ارشد فقط تهران داره محل سکونت و حوزه امتحان رو شهرستان بزنم چجوری می شه شرایطم؟ باید شهرستان امتحان بدم یا تهران؟

M £ H D I
06-10-2013, 05:46
ممنون:n16:
دو سوال
اول اینکه در ازمون کارشناسی ارشد هم منطقه سکونت تاثیر داره در میزان انتخاب شدن؟
دوم اینکه من هم ساکن تهران هستم و هم شهرستان ولی الان شهرستان ام...برای کامپیوتر ارشد فقط تهران داره محل سکونت و حوزه امتحان رو شهرستان بزنم چجوری می شه شرایطم؟ باید شهرستان امتحان بدم یا تهران؟

اطلاعیه بالا رو مطالعه کنید دقیق.
+ اینکه بند ۴ بالا پاسخ سوال شمارو داده.

amir5767
06-10-2013, 09:20
سلام دوستان.چند سوال در مورد ارشد فراگير داشتم.ممنون ميشم جواب بدين.
من اعزامي 1/4/92 به آموزشي هستم.حالا هم در اداره راه امريه دارم و بايد كلا 24 ماه خدمت كنم.سال گذشته ليسانس عمران رو از دانشگاه دولتي گرفتم.غيبت ندارم براي خدمت.

سوال اولم اينه كه من ميتونم فراگير شركت كنم ؟ چون از يك موسسه پرسيدم گفت بايد يكسال از خدمتت بگذره (اطلاعاتش مربوط به دوره قبل بود).لطفا با دليل جواب بدين.مرسي
سوال دوم اينه كه چرا براي مهر ماه آينده پذيرش نميگيره اين دوره ؟ آيا ظرفيت ها رو برده بالاتر و يك دوره ايش كرده (بهمن 92) ؟

teraktor2003
06-10-2013, 10:32
اطلاعیه بالا رو مطالعه کنید دقیق.
+ اینکه بند ۴ بالا پاسخ سوال شمارو داده.

خوندم اما باز هم ابهام داره
من الان شهرستان هستم و اینجا پیام نور ارشد نداره اصلا اما مرکز استان داره!
زده امتحان در استان برگزار می شه یعنی ممکنه منو بفرستن مرکز استان؟ مشکل منم همینه می گم اگه معلوم نیس صد در صد همینجا منو بندازن همون ادرس تهران رو بدم که خونه هم داریم اخرش 2 روز جلوتر برم...
کسی از دوستان تجربه ای تو این زمینه نداشته؟

M £ H D I
06-10-2013, 10:51
سلام دوستان.چند سوال در مورد ارشد فراگير داشتم.ممنون ميشم جواب بدين.
من اعزامي 1/4/92 به آموزشي هستم.حالا هم در اداره راه امريه دارم و بايد كلا 24 ماه خدمت كنم.سال گذشته ليسانس عمران رو از دانشگاه دولتي گرفتم.غيبت ندارم براي خدمت.

سوال اولم اينه كه من ميتونم فراگير شركت كنم ؟ چون از يك موسسه پرسيدم گفت بايد يكسال از خدمتت بگذره (اطلاعاتش مربوط به دوره قبل بود).لطفا با دليل جواب بدين.مرسي
سوال دوم اينه كه چرا براي مهر ماه آينده پذيرش نميگيره اين دوره ؟ آيا ظرفيت ها رو برده بالاتر و يك دوره ايش كرده (بهمن 92) ؟

درمورد سوال اول اطلاعی ندارم ...
بابت سوال دوم : فعلا پذیرش در بهمن انجام میشه و برای مهر۹۳ تصمیمی گرفته نشده..

خوندم اما باز هم ابهام داره
من الان شهرستان هستم و اینجا پیام نور ارشد نداره اصلا اما مرکز استان داره!
زده امتحان در استان برگزار می شه یعنی ممکنه منو بفرستن مرکز استان؟ مشکل منم همینه می گم اگه معلوم نیس صد در صد همینجا منو بندازن همون ادرس تهران رو بدم که خونه هم داریم اخرش 2 روز جلوتر برم...
کسی از دوستان تجربه ای تو این زمینه نداشته؟

تا جایی که من خبر دارم و دیدم ... به دلیل اینکه شهرستان ارشد نداره ، آزمون رو مرکز استان برگزار میکنن .

Soroush-S
06-10-2013, 14:00
حضور در کلاسهای کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اجباریه؟ منظورم بعد از قبول شدنه:n01:

M £ H D I
06-10-2013, 16:14
حضور در کلاسهای کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اجباریه؟ منظورم بعد از قبول شدنه:n01:

سلام
نه اجباری نیست.

sasan.69
06-10-2013, 16:47
دوستان این ترم صفحه کاربری قسمت شهریه ها رفتم دیدم 400 تومن شهریه زده میخواستم بدونم این پولو با 98 شهریه ثابت که موقع انتخاب واحد گرفته محاسبه شده یا جدا هست؟

M £ H D I
06-10-2013, 17:09
دوستان این ترم صفحه کاربری قسمت شهریه ها رفتم دیدم 400 تومن شهریه زده میخواستم بدونم این پولو با 98 شهریه ثابت که موقع انتخاب واحد گرفته محاسبه شده یا جدا هست؟

این مبلغ ( 400 تومن ) جداست.

ittools
06-10-2013, 18:30
شهریه ثابت رو که حتما پرداخت کردید ؟ درسته ؟
متاسفانه اون شهریه به غیر از شهریه ثابته نامردا افزایش دادن :n28:

sasan.69
06-10-2013, 19:51
بله پرداخت کردم پایان نامه رو برداشتم اینقدر شد:n03:

Masоud
06-10-2013, 20:34
درود

دوستان من یکی دو هفته پیش که انتخاب واحد کردم 3 تا از درس ها تاریخ روز امتحان نداشتند. امروز که چک کردم واسه 2تاشون زده بودند ولی هنوز یکی شون (آزمایشگاه فیزیک) تاریخ امتحان نداره ولی اسم استاد رو زده.

باید حذفش کنم و یه 1 واحدیه دیگه بردارم؟

یه سؤال دیگه اینکه تربیت بدنی 1 تو پیام نور چجوریه وضعیتش؟ استاد واسش نزده. امتحان عملی داره مثل بقیه دانشگاها یا فقط یه امتحان کتبیه؟

سپاس :n12:

ittools
06-10-2013, 21:02
درود

دوستان من یکی دو هفته پیش که انتخاب واحد کردم 3 تا از درس ها تاریخ روز امتحان نداشتند. امروز که چک کردم واسه 2تاشون زده بودند ولی هنوز یکی شون (آزمایشگاه فیزیک) تاریخ امتحان نداره ولی اسم استاد رو زده.

باید حذفش کنم و یه 1 واحدیه دیگه بردارم؟

یه سؤال دیگه اینکه تربیت بدنی 1 تو پیام نور چجوریه وضعیتش؟ استاد واسش نزده. امتحان عملی داره مثل بقیه دانشگاها یا فقط یه امتحان کتبیه؟

سپاس :n12:

امتحان آزمایشگاه اصولا با استاده و تاریخ امتحان براش نمیزنن حتما هم باید جلسه های آزمایشگاه رو برید وگرنه حذف میشه با استاد صحبت کنید بیشتر راهنماییتون میکنن هم در مورد امتحان و هم جلسات
تربیت بدنی هم امتحان عملی داره و هم کتبی / اینم مثل آزمایشگاهه حتما باید جلساتش رو برید آخر ترم استاد امتحان عملی رو میگیره مثل دراز نشست و حرکات کششی و دو در جا و یا حتی دو
امتحان کتبیش هم هیچی نداره سوالات آخر هر فصل رو بخونید نمره خوبی میارید البته از داخل کتاب هم سوالاتی طرح میشه که معمولا تکراریه ترم های گذشته است

Masоud
06-10-2013, 21:27
امتحان آزمایشگاه اصولا با استاده و تاریخ امتحان براش نمیزنن حتما هم باید جلسه های آزمایشگاه رو برید وگرنه حذف میشه با استاد صحبت کنید بیشتر راهنماییتون میکنن هم در مورد امتحان و هم جلسات
تربیت بدنی هم امتحان عملی داره و هم کتبی / اینم مثل آزمایشگاهه حتما باید جلساتش رو برید آخر ترم استاد امتحان عملی رو میگیره مثل دراز نشست و حرکات کششی و دو در جا و یا حتی دو
امتحان کتبیش هم هیچی نداره سوالات آخر هر فصل رو بخونید نمره خوبی میارید البته از داخل کتاب هم سوالاتی طرح میشه که معمولا تکراریه ترم های گذشته است

سپاس از پاسخ کاملتون.

از این امتحان عملی ها متنفرم :n02: فکر کنم باید برم گواهی دکتر دست و پا کنم :n02:

amir5767
06-10-2013, 22:57
درمورد سوال اول اطلاعی ندارم ...
بابت سوال دوم : فعلا پذیرش در بهمن انجام میشه و برای مهر۹۳ تصمیمی گرفته نشده..

تا جایی که من خبر دارم و دیدم ... به دلیل اینکه شهرستان ارشد نداره ، آزمون رو مرکز استان برگزار میکنن .

کسی جواب سوال اول منو نمیدونه ؟ از کجا بپرسم ؟

M £ H D I
06-10-2013, 23:09
کسی جواب سوال اول منو نمیدونه ؟ از کجا بپرسم ؟

جایی سوال پرسیدم . منتظر پاسخ هستم . به محض اینکه پاسخ دادن بهت میگم همینجا.

M £ H D I
07-10-2013, 15:04
من اعزامی ۱/۴/۹۲ به آموزشی هستم.حالا هم در اداره راه امریه دارم و باید کلا ۲۴ ماه خدمت کنم.سال گذشته لیسانس عمران رو از دانشگاه دولتی گرفتم.غیبت ندارم برای خدمت.
سوال اولم اینه که من میتونم فراگیر شرکت کنم ؟ چون از یک موسسه پرسیدم گفت باید یکسال از خدمتت بگذره (اطلاعاتش مربوط به دوره قبل بود).لطفا با دلیل جواب بدین.مرسی

بله می توانید. مشکلی ندارد.ولی بعد از قبولی برای شما معافیت تحصیلی صادر می شود و از سربازی معاف تحصیلی می شوید

PNUNA.COM
07-10-2013, 18:17
دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال 92 دانشگاه پیام نور (نوبت سیزدهم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین داوطلبان باید از لینک زیر اقدام به خرید کارت اعتباری برای ثبت نام کرده و ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش انجام دهند.

خرید کارت اعتباری پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناس ارشد دانشگاه پیام نور (نوبت سيزدهم) ، ورودی بهمن 92 - كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هزینه کارت اعتباری در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال 92 پیام نور 50 هزار تومان عنوان شده است.

برای ثبت نام در آزمون مقطع کارشناسی ارشد فراگير دانشگاه پیام نور سال 92 (نوبت سيزدهم) اینجا را کلیک نمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

teraktor2003
07-10-2013, 19:04
سلام
برای ثبت نام ارشد فراگیر وقتی کد دانشگاه ازاد شاهرود 4172 رو می زنم قبول نمی کنه با چندتا مرورگر هم امتحان کردم!!!!
جالبه بقیه دانشگاه های ازاد حتی شاهرود رو قبول می کنه اما اینو نه!
دوستان لطفا یه چکی کنن ببینن باگه؟

M £ H D I
07-10-2013, 19:09
سلام
برای ثبت نام ارشد فراگیر وقتی کد دانشگاه ازاد شاهرود 4172 رو می زنم قبول نمی کنه با چندتا مرورگر هم امتحان کردم!!!!
جالبه بقیه دانشگاه های ازاد حتی شاهرود رو قبول می کنه اما اینو نه!
دوستان لطفا یه چکی کنن ببینن باگه؟

باگ؟:n04: مگه Pes 2014 که باگ داشته باشه :n02:

شما تو ارشد فراگیر پیام نور ، کد رشته ی آزاد رو میزنی؟:n23:

teraktor2003
07-10-2013, 19:46
کد محل تحصیل کارشناسیمه! طبق جدول خود پیام نور!
کلا 4120 به بالا ها رو اخطار می ده
شماره پایین تر از این کد حتی اگه دانشگاه ازاد باشه رو هم قبول می کنه...

sasan.69
08-10-2013, 02:04
دفاع مقدس رو میشه خودخوان پاس کرد؟

aligsm
08-10-2013, 02:08
دفاع مقدس رو میشه خودخوان پاس کرد؟
دفاع مقدس رو میشه خودخوان پاس کرد

sasan.69
08-10-2013, 03:10
دفاع مقدس رو میشه خودخوان پاس کرد

حجم کتابش زیاده یا نه؟

sasan.69
08-10-2013, 03:57
آسیب شناسی اجتماعی کسی پاس کرده؟میشه خودخوان برداشت؟

amir5767
08-10-2013, 07:26
بله می توانید. مشکلی ندارد.ولی بعد از قبولی برای شما معافیت تحصیلی صادر می شود و از سربازی معاف تحصیلی می شوید

شما مطمينيد ؟
خي من نميخوام.ميخوام كه همزمان با خدمت باشه.خودشون گفتن كه تو دفترچ.خوبيه فراگير به همينش بود.
كاش يك مرجع رسمي داشت براي سوالات.

PNUNA.COM
08-10-2013, 09:09
شما مطمينيد ؟
خي من نميخوام.ميخوام كه همزمان با خدمت باشه.خودشون گفتن كه تو دفترچ.خوبيه فراگير به همينش بود.
كاش يك مرجع رسمي داشت براي سوالات.

دوست عزيز اول اينكه هر داوطلبي در دانشگاه قبول شود معافيت تحصيلي براي آنها صادر و به نظام وظيفه توسط دانشگاه ارسال مي شود.
دوم اينكه تحصيل همزمان با سربازي از طرف سازمان نظام وظيفه ممنوع اعلام شده پس نمي توانيد همزمان با امريه خود تحصيل كنيد!!!
و سوم اينكه دفترچه حاضر هست بخوانيد ببينيد چيزي در اين مورد نوشته شده كه 1 سال بايد بگذرد؟؟!!!
موسساتي كه شما ازشون سوال كرديد هنوز فرق بين فراگير و رسمي پيام نور رو نميدونن بعد رفتيد از اونها سوال كرديد!!!

amir5767
08-10-2013, 11:31
دوست عزيز اول اينكه هر داوطلبي در دانشگاه قبول شود معافيت تحصيلي براي آنها صادر و به نظام وظيفه توسط دانشگاه ارسال مي شود.
دوم اينكه تحصيل همزمان با سربازي از طرف سازمان نظام وظيفه ممنوع اعلام شده پس نمي توانيد همزمان با امريه خود تحصيل كنيد!!!
و سوم اينكه دفترچه حاضر هست بخوانيد ببينيد چيزي در اين مورد نوشته شده كه 1 سال بايد بگذرد؟؟!!!
موسساتي كه شما ازشون سوال كرديد هنوز فرق بين فراگير و رسمي پيام نور رو نميدونن بعد رفتيد از اونها سوال كرديد!!!

دست من با تشكر از جواب شما.
اينكه همزمان ميشه تحصيل كرد رو كه بنده ميدونم كه به طور قطع هست.يكي از مزاياي فراگير همينه كه حتي تو ستاد مشترك ارتش هم بهمون گفتن.فقط بحث سر اينه كه بعد گذشت چه مدت از خدمت.

amir5767
08-10-2013, 11:46
بعله ! مثل اينكه حرف شما درسته.طبق قانون جديد نظام وظيفه تحصيل همزمان ممنوع شده.شانس منه ! هم تحصيل همزمان ممنوع شد هم اينكه فعلا خبري از مهر 93 نيست : دي

M £ H D I
08-10-2013, 21:53
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: مهلت ثبت نام ، انتخاب واحد – حذف و اضافه نیمسال اول ۹۳-۹۲ کلیه مقاطع و کلیه دانشجویان ورودی قدیم و جدید دانشگاه پیام نور تا روز شنبه ۲۰ مهر ۹۲ تمدید شد.

دانشجویانی که تاکنون موفق به ثبت نام و یا انتخاب واحد نشده است می توانند با مراجعه به سیستم جامع گلستان دانشگاه پیام نور و از مسیر :
ثبت نام -> عملیات ثبت نام -> ثبت نام اصلی
نسبت به ثبت نام انتخاب واحد ، حذف و اضافه خود اقدام کنند.

همچنین پذیرفته شدگانی که تاکنون در سیستم گلستان ثبت نام نکرده اند می توانند مدارک خود را به صورت غیر حضوری در سیستم گلستان ارسال کنند و ثبت نام غیرحضوری خود را از طریق سایت گلستان انجام دهند.

M £ H D I

hp722
09-10-2013, 14:01
من میخوام دوتا از درس هام رو حذف کنم اینو میزنه: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است.چیکار کنم؟

ittools
09-10-2013, 14:06
من میخوام دوتا از درس هام رو حذف کنم اینو میزنه: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است.چیکار کنم؟

باید درس ها رو با درس های دیگه ای عوض کنی حتما باید حداقل واحد رو رعایت کنی غیر این سیستم اخطار میده

hp722
09-10-2013, 14:40
باید درس ها رو با درس های دیگه ای عوض کنی حتما باید حداقل واحد رو رعایت کنی غیر این سیستم اخطار میده

حداقل واحد چقدره مگه؟

ittools
09-10-2013, 14:48
حداقل واحد چقدره مگه؟

حداقل 12 واحد

hp722
09-10-2013, 16:59
حداقل 12 واحد

چه خبره مگه ای بابا داستی داریم با این پیام زور

کاربر شماره ی یک
10-10-2013, 12:38
اگه میخواهید که حذف و اضافه کنید و این مشکل رو دارید ، چند تا درس اضافه کنید ، بعدش حذف و اضافه ی درس مورد نظرتون رو راحت انجام بدید بعدش اون درسها رو هم حذف کنید .
اگه که میخوایید که کلا حذف کنید هم باید بگم زیر 12 نمیشه .

M £ H D I
10-10-2013, 22:04
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر حسین توکلی با بیان اینکه شهریه ثابت برای این دوره‌ها در هر نیمسال، ۵۴۰ هزار تومان است، گفت: بر اساس تصویب معاونت آموزشی وزارت علوم، شهریه هر واحد نظری برای دانشجویان این دوره‌ها، ۵۴ هزار تومان و دروس عملی کم هزینه به ازای هر واحد، ۱۶۰ هزار تومان خواهد بود.
وی افزود: همچنین هزینه هر واحد دروس عملی پرهزینه یا پایان‌نامه برای دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ۲۵۰ هزار تومان است.

توکلی با بیان اینکه شهریه دوران دانشجویی، بر اساس تعرفه اعلام شده و با افزایش سنواتی ۱۵ درصد مطابق مصوبات هیات امنای دانشگاه دریافت می‌شود، گفت: مابه التفاوت شهریه دوره دانش پذیری متقاضیانی که موفق به ورود به دانشگاه شوند، در اولین نیمسال دانشجویی به میزان ۵۰ درصد شهریه ثابت و متغیر متناسب با تعداد واحد انتخابی دوره دانش‌پذیری دریافت خواهد شد.
مشاور عالی سازمان سنجش خاطر نشان کرد: چنانچه دانش‌پذیران متقاضی استفاده از خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور مانند کلاس‌های رفع اشکال گروهی باشند، می‌توانند برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام و میزان شهریه به مراکز استانی دانشگاه مراجعه و پس از ثبت‌نام و پرداخت شهریه در این دوره‌ها شرکت کنند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام در دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور به منزله پذیرش کلیه ضوابط و مقررات دانشگاه تلقی می‌شود، اظهار کرد: مسوولیت تهیه کتب و منابع درسی معرفی شده به عهده داوطلب بوده و دانشگاه هیچگونه مسوولیتی در این خصوص ندارد.
توکلی با بیان اینکه عدم شرکت در آزمون به منزله انصراف تلقی خواهد شد و مدارک ثبت‌نام و مبلغ واریزی عودت داده نمی‌شود، تصریح کرد: آزمون به صورت چند گزینه‌ای برگزار شده و دارای نمره منفی است و سوالات آزمون‌ها بر اساس منابع اعلام شده برای هر رشته طراحی می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: برگزاری آزمون، تصحیح پاسخنامه‌ها، اعلام نتایج و پاسخگویی درخصوص نتایج آزمون از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام می‌شود و چنانچه در هر زمان مشخص شود که داوطلب حقایق را کتمان کرده یا واجد شرایط یکی از ضوابط ورود به این دوره ها نبوده، در هر مرحله‌ای از تحصیل از ادامه تحصیل محروم خواهد شد یا حتی پس از گذراندن تمامی واحدهای درسی برای وی مدرک تحصیلی صادر نخواهد شد.

وی با اشاره به عدم تعلق مزایایی از قبیل کمک هزینه تحصیلی، بیمه، خوابگاه و …. به دانش پذیر، تصریح کرد: کارکنان دانشگاه پیام نور با هر وضعیت استخدامی در صورت تمایل به ثبت‌نام در دوره‌های فراگیر، مجاز به انتخاب رشته‌های مرکز محل اشتغال خود نبوده و نمی‌توانند مرکز محل اشتغال خود را به عنوان مرکز انتخابی تعیین کنند. این دسته از داوطلبان باید موضوع داوطلبی خود را کتبا به رییس مرکز محل اشتغال خود اعلام کرده و مرکز دیگری را برای تحصیل انتخاب کنند.
توکلی گفت: کارکنان مراکز استانی پیام نور مجاز به تحصیل یا انتخاب محل آزمون خود در مرکز دانشگاهی محل استقرار استان نخواهند بود و بدیهی است در صورت انتخاب مرکز محل خدمت و پذیرش، قبولی آن‌ها لغو خواهد شد.

وی تاکید کرد: داوطلب باید از توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی انتخابی خود برخوردار باشد، در غیر اینصورت مسوولیت عواقب بعدی به عهده داوطلب است.

PNUNA.COM
12-10-2013, 00:22
توضیحات رییس سازمان سنجش در مورد دوره آموزش محور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : رییس سازمان سنجش در توضیح روش‌های آموزش محور تحصیلات تکمیلی، گفت: فارغ‌التحصیلان دوره آموزش محور منعی برای ادامه تحصیل ندارند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ( PNUNA.COM ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به نقل از ایسنا : دکتر ابراهیم خدایی با بیان اینکه تفاوتی میان دوره آموزش محور و پژوهش محور وجود ندارد، اظهارکرد: دانشجویان دوره کارشناسی ارشد آموزش محور فقط به جای پایان نامه، واحد درسی می‌گذرانند.

آموزش محور : کارشناسی ارشد بدون واحد پایان نامه

پژوهش محور : کارشناسی ارشد با واحد پایان نامه

وی با بیان اینکه داوطلبان دوره‌های آموزش محور نگرانی بابت ادامه تحصیل در دوره دکتری نداشته باشند، تصریح کرد: این دوره مورد تایید وزرات علوم است و از نظر قوانین منعی برای ادامه تحصیل فارغ‌التحصیلان آن وجود ندارد.
وی با بیان اینکه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام‌نور باید برای ثبت‌نام تا فردا به سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنند، اظهارکرد: داوطلبان باید برای ثبت‌نام در دوره دانش‌پذیری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور در بازه زمانی مذکور با تکمیل اطلاعات اولیه و پرداخت اینترنتی مبلغ ۵۰ هزار تومان با استفاده از کارت‌های اعتباری عضو شبکه شتاب هر یک از بانک‌های جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. رییس سازمان سنجش با اشاره به مهلت ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی تا روز دوشنبه ۲۲ مهر ماه، گفت: به داوطلبان توصیه می‌شود پس از تکمیل تقاضانامه و ثبت‌نام اینترنتی و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت‌نامی خود تهیه کرده و ضمن کنترل دقیق اطلاعات ثبت‌نام شده، چنانچه مغایرتی در خصوص مشخصات ثبت‌نامی خود مشاهده کردند، ویرایش لازم را انجام دهند.

در همین رابطه بخوانید :

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۲ (نوبت سیزدهم) دانشگاه پیام نور / دانلود رایگان دفترچه ثبت نام

جزییات شهریه دوره های فراگیر ارشد سال ۹۲ دانشگاه پیام نور / تذکراتی به داوطلبان

hp722
12-10-2013, 16:49
امروز آخرین مهلت برای انتخاب واحد هست.من میخوام کلا انصراف بدم.باید چیکار کنم؟دیگه جوری نشه واحدهایی که برداشتم مجبور باشم پولش رو بدم تا بذارن انصراف بدم و از دانشگاه دربیام

ittools
12-10-2013, 16:59
امروز آخرین مهلت برای انتخاب واحد هست.من میخوام کلا انصراف بدم.باید چیکار کنم؟دیگه جوری نشه واحدهایی که برداشتم مجبور باشم پولش رو بدم تا بذارن انصراف بدم و از دانشگاه دربیام

از طریق سیستم که نمیشه حذف کرد چون اخطار حداقل واحد رو میده باید از طریق آموزش اقدام کنی
به نظرم اگر تصمیم قطعی رو گرفته بودی باید امروز از طریق مشاور آموزش اقدام میکردی چون امروز آخرین فرصت بود به احتمال زیاد باید شهریه 12 واحد رو بدی

M £ H D I
12-10-2013, 18:08
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: سازمان سنجش و آموزش کشور مهلت ثبت‌ نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (پذیرش بهمن ۹۲ ) تمدید کرد .
پیش از این نیز مهلت ثبت نام تا ۲۰ مهرماه اعلام شده بود که بر اساس اطلاعیه جدید سازمان سنجش ، ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (پذیرش بهمن ۹۲) تا ساعت ۲۴ روز ۲۵ مهرماه ۹۲ تمدید گردید.
علاقمندان به شرکت می توانند با مراجعه سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است سازمان سنجش یک اصلاحیه نیز برای دفترچه نوبت سیزدهم فراگیر پیام نور منتشر کرده است که می توانید از لینک زیر اصلاحیه آن را مشاهده فرمایید.
اصلاحیه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر ۹۲ دانشگاه پیام نور (پذیرش بهمن ۹۲) – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هزینه ثبت نام در آزمون ارشد فراگیر ۵۰ هزار تومان است. تاکنون ۴۹ هزار داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده اند.زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت سیزدهم روز جمعه ۲۹ آذرماه می باشد.

همچنین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی تا ۲۵ مهرماه می باشد.

M £ H D I

hp722
12-10-2013, 20:07
مهدی جان یعنی تا 25 مهر مهلت ویرایش انتخاب واحد و اینا بازم تمدید شد؟یعنی تا اون موقع وقت دارم برای انصراف؟

M £ H D I
12-10-2013, 20:17
مهدی جان یعنی تا 25 مهر مهلت ویرایش انتخاب واحد و اینا بازم تمدید شد؟یعنی تا اون موقع وقت دارم برای انصراف؟

نه محمد جان ....
ناراحت شدم دیدم داری انصراف میدی :n03:
این ماله کارشناسی ارشد فراگیر

hp722
12-10-2013, 21:12
نه محمد جان ....
ناراحت شدم دیدم داری انصراف میدی :n03:
این ماله کارشناسی ارشد فراگیر

مهدی تو اطلاع نداری از شرایط انصراف؟حالا فردا وقت انتخاب واحد تموم میشه.شهریه ی من 180تومن شده.من بخوام انصراف بدم 1قرون نمیدم چه برسه 180ت.چجوریه؟تو خبر نداری؟

M £ H D I
12-10-2013, 22:04
مهدی تو اطلاع نداری از شرایط انصراف؟حالا فردا وقت انتخاب واحد تموم میشه.شهریه ی من 180تومن شده.من بخوام انصراف بدم 1قرون نمیدم چه برسه 180ت.چجوریه؟تو خبر نداری؟

والا چی بگم ... گمان کنم در حالت عادی ، برای انصراف باید مبلغی رو بریزی ... حالا اینکه انتخاب واحدم کردی ... متاسفانه دقیق خبر ندارم.

hp722
16-10-2013, 17:51
دوستان منابع درسی واسه پیام نور رو از کجا میاوردیم؟همون که حذفیات هر درس رو توش می نوشت؟میشه لینکش رو بدید

باتشکر

M £ H D I
16-10-2013, 19:15
دوستان منابع درسی واسه پیام نور رو از کجا میاوردیم؟همون که حذفیات هر درس رو توش می نوشت؟میشه لینکش رو بدید

باتشکر

خدمت شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) محمد جان.

hadikhaf
17-10-2013, 20:06
سلام دوستان
با توجه به اینکه دانشجوی رشته آی تی مقطع کارشناسی ترم چهارم هستم چه کتاب یا جزوه یا روشی بهم پیشنهاد میدین که با توجه به مشغله کاری که دارم بتونم از عهده پاس کردن دروس با حداقل نمره بربیام . تا حالا که با کتاب طلایی +نمونه سوالات سالهای قبلتر دروس رو پاس میکردم با توجه به حجم بالای کتابهای طلایی که چیزی کمتر از کتاب اصلی ندارن خواستم بدونم کتاب دیگه ای وجود نداره ، ممنون میشم راهنماییم کنید .

M £ H D I
17-10-2013, 20:25
سلام دوستان
با توجه به اینکه دانشجوی رشته آی تی مقطع کارشناسی ترم چهارم هستم چه کتاب یا جزوه یا روشی بهم پیشنهاد میدین که با توجه به مشغله کاری که دارم بتونم از عهده پاس کردن دروس با حداقل نمره بربیام . تا حالا که با کتاب طلایی +نمونه سوالات سالهای قبلتر دروس رو پاس میکردم با توجه به حجم بالای کتابهای طلایی که چیزی کمتر از کتاب اصلی ندارن خواستم بدونم کتاب دیگه ای وجود نداره ، ممنون میشم راهنماییم کنید .

سلام ... خدا قوت
میتونید از کتاب های استادی همون درس استفاده کنید .... خلاصه درس رو داره و کم حجم تر از کتاب اصلیه ..

M £ H D I
18-10-2013, 14:34
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : رئیس دانشگاه پیام نور در نشست معرفی دستاوردها و مشارکت بیشینه اعضای هیات علمی در فعالیت های پژوهشی با عنوان اینکه حفظ این جایگاه و ارتقای آن دارای اهمیت بسیار زیادی است گفت: از آنجا که رتبه بندی دانشگاه ها بیشتر بر اساس میزان تحقیقات و پژوهش های دانشگاهیان سنجیده می شود تمام اساتید پیام نور باید در زمینه تحقیقات و پژوهش های بنیادین و اصولی اهتمام ورزند و جایگاه دانشگاه را در رتبه ای که شایسته این دانشگاه بزرگ دولتی است ، قرار دهند.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری (حفظة) نیز فرمودند دانشگاهیان در عرصه دانش ، پژوهش و تحقیقات باید به حدی برسند که به عنوان مرجع جهانی شناخته شده و جهانیان برای دسترسی به آخرین اطلاعات روز در عرصه دانش و تحقیقات به مقالات ایرانی استناد کنند.
وی با عنوان اینکه گام های بسیار ارزشمندی در حوزه تحقیق و پژوهش در دانشگاه پیام نور برداشته شده است ، اظهار داشت: اصلاح هرم هیات علمی و شرط پژوهش برای ترفیع اساتید مهم ترین گام در ارتقای پژوهشی دانشگاه بوده و دانشگاه پیام نور در حال حاضر بیش از ۴ هزار عضو هیات علمی و نزدیک به ۱۲۰۰ استادیار به بالا را تحت پوشش خود دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور راه اندازی مجلات پژوهشی در سراسر کشور را اقدام مهم دیگر در حوزه پژوهش خواند و گفت: برای تمامی استانها مقرر شد که حداقل یک مجله علمی پژوهشی راه اندازی کنند و در این زمینه اقدام گسترده ای در حال انجام است و ۱۱ مجله به صورت قطعی راه اندازی شده است.

وی به کتابخانه دیجیتالی اشاره کرد و گفت: زیرساخت های بسیار خوبی در کتابخانه دیجیتالی دانشگاه فراهم شده و این در حالی است که تنها یک درصد مخاطبان دانشگاه از این کتابخانه استفاده می کنند باید شرایط را به سمتی سوق دهیم که دانشجویان از این امکانات بیشتر استفاده کنند.

دکتر زیاری گفت: راه اندازی مراکز تحصیلات تکمیلی در تمامی استانها و فراهم کردن امکانات لازم برای دانشجویان اقدام مثبت و سازنده دیگری بود که دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل هستند به راحتی دسترسی داشته باشند چرا که قبلا تنها یک مرکز تحصیلات تکمیلی وجود داشت که آن هم در تهران مستقر بود.
وی همچنین گفت: دانشگاه پیام نور در ۴ سال گذشته ، در زمینه وضعیت ثبت نام ، زمان بندی امتحانات ، ساماندهی شرایط تحصیلی دانشجویان و راه اندازی رشته های دکتری گام های بسیار ارزشمندی برداشته که رضایتمندی دانشجویان را نیز در پی داشته است.

رئیس دانشگاه پیام نور وجود دانشگاه های متعدد برای فراهم کردن بسترهای ادامه تحصیل جوانان را غنیمتی گرانبها دانست و گفت: جوانان نیازمند آموزش و پژوهش برای ساخت آینده ای بهتر هستند و وجود دانشگاه های متعدد و ایجاد رقابت در بین دانشجویان بسترهای بهتری را برای این مهم فراهم می کند.
دانشگاه پیام نور در راستای بیانات امام راحل (ره) که فرمودند دانشگاه کارخانه انسان سازی است، هدف و آرمانش را تربیت نیروهای انسانی در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی قرار داده است.

M £ H D I
18-10-2013, 16:11
ثبت نام و خرید کارت اعتباری آزمون فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پیام نور تا ساعت 8 صبح 27 مهرماه 92 تمدید گردید

M £ H D I
19-10-2013, 20:56
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (نوبت سیزدهم) که از روز یکشنبه ۱۴ مهر ماه آغاز شده بود، با در نظر گرفتن مهلت تمدید روز پنجشنبه ۲۵ مهر ماه، به پایان رسید.
وی افزود: بر اساس گزارش سازمان سنجش، تعداد ۱۰۹ هزار و ۵۲۰ نفر تا پایان مهلت در نظر گرفته شده در این آزمون ثبت‌نام کردند.مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان برگزاری این آزمون خاطرنشان کرد: براساس برنامه زمان‌بندی شده آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور در روز جمعه ۲۹ آذر ماه در حوزه‌های امتحانی مختلف کشور برگزار خواهد شد.
توکلی اذعان داشت: کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای مربوط نیز از روز چهارشنبه ۲۷ آذر ماه بر روی سایت سازمان قرار داده خواهد شد و تمام داوطلبان ثبت‌نام کننده ضرورت دارد در یکی از روزهای ۲۷ یا ۲۸ آذر ماه برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.

PNUNA.COM
20-10-2013, 19:19
شرایط جدید اخذ و محاسبه نمره درس حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : شرایط جدید اخذ و نحوه محاسبه نمره درس « حفظ جزء 30 قرآن کریم » دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : بر اساس بخشنامه جدید سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ، شرایط جدید اخذ و نحوه محاسبه نمره درس حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم اعلام شد. شرایط جدید اخذ و نحوه محاسبه نمره درس جز۳۰ قرآن کریم به شرح زیر می باشد: ۱- درس مذکور در در صورت اخذ نمره قبولی در معدل کل ۱۰۰% دارای تاثیر مثبت میباشد وباعث افزایش در میانگین کل می گردد. ۲- تعداد واحد درس فوق در سقف واحد اخذ شده در نیمسال جاری محاسبه نخواهد شد. ۳-درس مذکور فاقد شهریه متغیر میباشد. تذکر: شایان ذکر است دانشجویانی که در نیمسال های گذشته نسبت به اخذ درس جز ۳۰ قرآن کریم اقدام نموده اند میتوانند در :
گزارش ۱۰۰ (کارنامه کلی) -> خلاصه وضعیت تحصیلی ->معدل کل نسبت به مشاهده تغییرات مثبت درس مذکور در معدل کل اقدام نمایند.

نکــــــــــــات مهـــــــــــــــــم :

- منبع مورد مطالعه این درس، آیات جز ء ٣٠ قرآن کریم مطالعه و حفظ شود. - دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا نیز، می توانند این واحد درسی را انتخاب نمایند. - این درس در حال حاضر کاملا اختیاری می باشد و هیچ الزامی در گذراندن این درس نیست.قابل تطبیق نیست و نمی توان بجای درس اختیاری دیگری آن را گذراند.

برای مشاهده بخشنامه در سایز اصلی برروی آن کلیک کنید

kral86
20-10-2013, 23:00
سلام.من کتاب فرهنگ وتمدن نوشته ولایتی چاپ90دارم.کسی اطلاع داره برای این ترم این کتاب (چاپ 91)تغییر کرده یا نه؟ممنون

M £ H D I
20-10-2013, 23:08
سلام.من کتاب فرهنگ وتمدن نوشته ولایتی چاپ90دارم.کسی اطلاع داره برای این ترم این کتاب (چاپ 91)تغییر کرده یا نه؟ممنون

سلام
تغییری نکرده ... موفق باشید

PNUNA.COM
22-10-2013, 10:59
آغاز ثبت نام عمره دانشجویی سال ۹۲ از ۵ آبان ماه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : رئیس ستاد عمره و عتبات دانشجویی از آغاز ثبت نام عمره دانشجویی خبر داد و گفت: ثبت نام عمره دانشجویی از 5 آبان آغاز می شود و به مدت 10 روز تا 15 آبان ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : حجت الاسلام مهدی فقیهی در نشست خبری که در ساختمان ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار شد افزود: ثبت نام عمره دانشجویی از یکشنبه هفته آینده ۵ آبان به مدت ۱۰ روز آغاز می شود و تا ۱۵ آبان ادامه خواهد داشت. وی تصریح کرد: ۱۹ و ۲۰ آبان از طریق سامانه قرعه کشی اسامی انجام می شود و زمان پیشنهادی اعزامی ستاد، اوایل اسفند عنوان شد و به احتمال قوی ابتدای اسفند اعزام ها آغاز شده و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. حجت الاسلام فقیهی درباره با اشاره به سهمیه عمره دانشجویی گفت: امسال ۱۵ هزار نفر از دانشجویان به عمره مفرده اعزام می شوند، علاوه بر این ۱۵ هزار دانشجو ۲ هزار نفر نیز از اساتید امسال به عمره اعزام می شوند که در مجموع سهمیه امسال دانشگاهیان ۱۷ هزار نفر است. وی به مبلغ ثبت نام عمره دانشجویی اشاره کرد و گفت: مبلغ ثبت نام توسط سازمان حج مشخص می شود و ستاد عمره در این قضیه دخالتی ندارد ولی بعد از مشخص شدن مبلغ، ستاد عمره دانشجویی سعس خواهد کرد با فراهم کردن تسهیلات تخفیف هایی را ایجاد کند. رئیس ستاد عمره و عتبات دانشجویی ادامه داد: سال گذشته سهمیه ای به اساتید دانشگاه اختصاص داده نشد در حالی که ۸۰۰ نفر از اساتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د برای اعزام ثبت نام کرده بودند امسال این اساتید اعزام خواهند شد. وی سهیمه پیشنهادی برای دانشگاهیان را ۴۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: امسال سهمیه پیشنهادی ما به سازمان حج ۴۰ هزار نفر بود که با ۱۷ هزار نفر آن موافقت قطعی شده است و ما امیدواریم که تا آغاز زمان مناسک عمره این سهمیه ها افزایش یابد. حجت الاسلام فقیهی ادامه داد: حدود ۸ هزار و ۴۰۰ نفر از سهمیه ۱۵ هزار نفری دانشجویان برای دانشجویان متاهل و ۶ هزار و ۶۰۰ سهمیه ویژه دانشجویان مجرد پسر است و سهمیه دانشجویان متاهل نسبت به دانشجویان پسر مجرد بیشتر است. وی با بیان اینکه سال گذشته ۱۵ هزار نفر از دانشجویان به عمره مفرده اعزام شدند به دانشجویان توصیه کرد در زمان های اعلام شده به سایت ثبت نام مراجعه کرده و ثبت نام کنند. وی به نظرسنجی هایی که در سفر عمره مفرده از دانشجویان صورت گرفته بود اشاره کرد و گفت: یکی از سوال هایی که از دانشجویان پرسیده شده بود در خصوص تاثیر حلقه های قرآنی دانشجویی بود که در سفر عمره برگزار می شد ۷۰ درصد دانشجویان بعد از سفر اعلام کردند ارتباطشان با قرآن بیشتر شده است.
فقیهی درباره عتبات عالیات دانشجویی نیز گفت: در سال جاری در سه مقطع اعزام به عتب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ات داشتیم و ۱۰ هزار نفر امسال به عتبات عالیات اعزام شدند و در سال جاری برنامه متنوع و جدیدی را برای اعزام به عتبات خواهیم داشت. وی در ادامه همچنین از طراحی شبکه اجتماعی زمزم خبر داد و گفت: هدف از طراحی این شبکه تداوم ارتباط با عمره گذاران است و دانشجویان می توانند با یکدیگر در این شبکه ارتباط داشته باشند و عکس ها و فایلهای خود را به اشتراک بگذارند. حجت الاسلام فقیهی ادامه داد: برای سومین بار ۱۴ آذر نشست بزرگ دانشجویان عمره گذار تهرانی برگزار می شود و هدف ما از برگزاری این همایش ارتباط بیشتر با دانشجویان عمره گذار است.