PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

M o h a m m @ d
19-06-2013, 23:54
آخه این چه کاریه که 8 واحد میدن ولی کسی نمیتونه 8 واحد برداره؟!
چرا نشه برداشت:n13:
دوتا 3 واحدی تخصصی با یه 2 واحدی عمومی میشه برداشت

vanish
20-06-2013, 00:07
خب نه از گروه معارف ارائه میدن نه کارآموزی!

Eblis 2011
20-06-2013, 02:47
۳۰ و چند میلیون رای شمرده شد اما این استادا هنوز برگه ما رو صحیح نکردن :|
حالا خوبه چیزی هم ننوشته بودیمااااا!

PNUNA.COM
20-06-2013, 08:49

:n08: اينو خوب اومدي :n02:

flashdesign
20-06-2013, 09:14
خیلی باحال بود.:n08:
از دوستان نرم افزار و آ.تی، کسی گسسته پاس کرده؟

hosseincode2008
20-06-2013, 11:14
خب بعد از 4 ترم بالاخره يدونه 20 تو كارنامه ميبينم :دی تربيت بدني 2 هم عملي نمره كامل گرفتم و هم تستي! هميشه نمره درسهايي كه به زور پاس ميكردم رو ميگفتم گفتم اين دفعه اينو بگم يكم اوضاع متعادل بشه :n09:

iman-khan
20-06-2013, 11:56
شما هم باید درس های ترم 9 و اونایی که پیش نیاز ندارن رو ورداین .... تربیت بدنی هم بستگی به مرکزتون داره ....

ممنون :n16:از تمامی دروس ترم 6 7 8 9 امتحان برگزار میشه؟یعنی الان تو این یک ماه بیکاری میتونم کتابای ترم 9 رو بگیرم بخونم؟

Eblis 2011
20-06-2013, 13:30
ممنون :n16:از تمامی دروس ترم 6 7 8 9 امتحان برگزار میشه؟یعنی الان تو این یک ماه بیکاری میتونم کتابای ترم 9 رو بگیرم بخونم؟

طبق بخشنامه پیام نور اینطور به نظر میرسه که ارائه میشه ....
بازم به پیام نور نمیشه اعتماد کرد :n22:

iman-khan
20-06-2013, 21:27
طبق بخشنامه پیام نور اینطور به نظر میرسه که ارائه میشه ....
بازم به پیام نور نمیشه اعتماد کرد :n22:

آره برنامه ندارن اصلا گرفتاری شدیم :19:

Eblis 2011
20-06-2013, 22:02
دوستان میخواستم نظرتون رو جویا شم:

طبق بخشنامه ی تابستان دروس عمومی جز گروه معارف رو میشه ورداشت : خب؟

+

درس های ترم 6 + 7 + 8 + 9 رو هم میشه ورداشت: بگو خب؟

تو چارت 9ترمه رشته ی من ( حسابداری ) ، ترم 7 تو لیستش نوشته : یکی از دروس عمومی معارف

یعنی من میتونم یکی از دروس گروه معارف رو وردارم؟

اینم سندش: :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nits
20-06-2013, 22:30
دوستان میخواستم نظرتون رو جویا شم:

طبق بخشنامه ی تابستان دروس عمومی جز گروه معارف رو میشه ورداشت : خب؟

+

درس های ترم 6 + 7 + 8 + 9 رو هم میشه ورداشت: بگو خب؟

تو چارت 9ترمه رشته ی من ( حسابداری ) ، ترم 7 تو لیستش نوشته : یکی از دروس عمومی معارف

یعنی من میتونم یکی از دروس گروه معارف رو وردارم؟

اینم سندش: :n02:

من فکر میکنم که ما دچار اشتباه شدیم ... اینکه فکر میکنیم که اندیشه و تمدن و غیره همون معارف هستند ... در صورتی که این ها هم عمومی هستند و میشه برداشت ... عمومی اند ولی از نوع درسهای معارفی ... ولی عمومی هایی مثل فارسی عمومی - زبان خارجی - تربیت بدنی 1 و 2 - جمعیت تنظیم خانواده همون عمومی خالی هستند
درست میگم ؟

Eblis 2011
20-06-2013, 22:35
من فکر میکنم که ما دچار اشتباه شدیم ... اینکه فکر میکنیم که اندیشه و تمدن و غیره همون معارف هستند ... در صورتی که این ها هم عمومی هستند و میشه برداشت ... عمومی اند ولی از نوع درسهای معارفی ... ولی عمومی هایی مثل فارسی عمومی - زبان خارجی - تربیت بدنی 1 و 2 - جمعیت تنظیم خانواده همون عمومی خالی هستند
درست میگم ؟

نه nits جان ...
ما 2 گروه عمومی داریم :

گروه اول : عمومی های معارف که شامل این درس ها میشه : اندیشه 1 و 2 - آیین زندگی - اخلاق اسلامی - فلسفه اخلاق - آشنایی با قانون اساسی - انقلاب اسلامی - اندیشه سیاسی امام - فرهنگ و تمدن - تفسیر موضوعی قرآن - تفسیر موضوعی نهج البلاغه

گروه دوم : عمومی خالی :n02: یعنی عمومی هستند و پسوند معارف ندارند که شامل : تربیت بدنی - فارسی - جمعیت و تنظیم - زبان خارجه میشن.

nits
20-06-2013, 22:44
نه nits جان ...
ما 2 گروه عمومی داریم :

گروه اول : عمومی های معارف که شامل این درس ها میشه : اندیشه 1 و 2 - آیین زندگی - اخلاق اسلامی - فلسفه اخلاق - آشنایی با قانون اساسی - انقلاب اسلامی - اندیشه سیاسی امام - فرهنگ و تمدن - تفسیر موضوعی قرآن - تفسیر موضوعی نهج البلاغه

گروه دوم : عمومی خالی :n02: یعنی عمومی هستند و پسوند معارف ندارند که شامل : تربیت بدنی - فارسی - جمعیت و تنظیم - زبان خارجه میشن.

الان توضیحاتت چه فرقی با مال من داشت ؟ :n29:منظورت از نه یعنی اینکه نمیشه برداشت ؟

Eblis 2011
20-06-2013, 22:46
الان توضیحاتت چه فرقی با مال من داشت ؟ :n29:منظورت از نه یعنی اینکه نمیشه برداشت ؟

:n02: الان قاطی کرده فک کنم :n02: من طبق بخشنامه ی پیام نور میگم نمیشه ولی عقلم میگه همیشه این درس ها تو لیست تابستان هستند ./

من فکر میکنم که ما دچار اشتباه شدیم ... اینکه فکر میکنیم که اندیشه و تمدن و غیره همون معارف هستند ... در صورتی که این ها هم عمومی هستند و میشه برداشت .

خب من این قسمت رو گفتم نه :n02: شما میگی میشه ورداشت:n02:

چه شیر تو شیری شده .... :n02:

nits
20-06-2013, 22:51
بخش نامه رو یه بار دیگه نگاه کردم ... نوشته درس عمومی به غیر از گروه معارف اسلامی ... پس نمیشه برداشت ... اگه باشه که خوبه
2 تا اصلی میشه 6 تا ... اون 2 واحد هم یه درس معارف برداریم دیگه :n27:
خب اینا عقلشون نمیرسه که ما از اون 5 درس عمومی خالی :n02: 3 تاش رو همون ترم 1 - 2 پاس میکنیم و اصل کاری اون عمومی - معارف هستن ؟؟؟

Eblis 2011
20-06-2013, 22:55
بخش نامه رو یه بار دیگه نگاه کردم ... نوشته درس عمومی به غیر از گروه معارف اسلامی ... پس نمیشه برداشت ... اگه باشه که خوبه
2 تا اصلی میشه 6 تا ... اون 2 واحد هم یه درس معارف برداریم دیگه :n27:
خب اینا عقلشون نمیرسه که ما از اون 5 درس عمومی خالی :n02: 3 تاش رو همون ترم 1 - 2 پاس میکنیم و اصل کاری اون عمومی - معارف هستن ؟؟؟

من حاضرم شرط بزنم که تو لیست انتخاب واحد دروس عمومی معارف هم هستند ... اینا همه یه تلس :n02:
یه تابستون اومدیم واحد برداریم ببین چه داستان هایی در آوردنا :n02:

جالبش اینجاس : ثبت نام ترم تابستان از 29 تیر شروع میشه تا 8 مرداد طول میکشه بعدش 2 شهریور امتحانا شروع میشه ... این بازه ی زمانی از یک ماه هم کمتره ، انوقت اجازه میدن 8 واحد ورداری

خب آدم عاقل کی میتونه این همه درس رو تو این مدت کوتاه بخونه و با نمره قابل قبول پاس کنه ؟ :n13:

vanish
20-06-2013, 23:00
امروز رفتم از مسئول آموزش دانشگاه پرسیدم ! گفت به احتمال 90% همون 6 واحدو میدن

Fusi0n
21-06-2013, 12:03
دوستانی کسی اینجا پیام نور پیش دانشگاهی ثبت نام کرده علوم انسانی ؟
ما ثبت نام کردیم گفتن سه نمرده مستمر شما دارید و یک جزوه بنی هاشمی تمام دروس گفت تهیه کنیم
به نظر همین جزوه کافی ؟ این عربی واقعا پیچیده......

کارشناسی مدیریت دولتی زدم...

Eblis 2011
22-06-2013, 01:37
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر سعید حسامی گفت: کارهای بزرگی طی ۳ الی ۴ سال گذشته در دانشگاه پیام نور انجام شده است که یکی از مباحث مهم آن آموزش الکترونیکی است.
وی ادامه داد: از سه سال گذشته زیرساخت های آموزش الکترونکی در دانشگاه پیام نور آغاز شد و امیدواریم بتوانیم در کل واحدهای این دانشگاه در تمام کشور این زیرساخت ها را ایجاد کنیم.
قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرد: درحال حاضر ۱۰ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه تحت آموزش الکترونیکی قرار دارند که ترم آینده تعداد دانشجویان به ۳۰۰ هزار نفر خواهد رسید.
وی افزود: دانشگاه پیام نور بالغ بر یک میلیون دانشجو، ۴۰ تا ۵۰ هزار عضو هیات علمی مدعو، بالای چهار هزار عضوهیات علمی رسمی و بیش از ۵۰۰ مرکز و واحد دانشگاهی در سراسر کشور دارد.
وی ادامه داد: از دیگر فرایندهایی که در دانشگاه پیام نور مکانیزه شده است سیستم تدوین کتاب است که با مکانیزه شدن آن متقاضیان می توانند درخواست خود را از سراسر کشور از طریق فراخوان شورای تدوین ارسال کنند همچنین فرایند اداری مالی دانشگاه هم از دیگر فرایندهایی است که مکانیزه شده است.

nits
22-06-2013, 15:28
واسه من در اطلاعات جامع دانشجو یک ترم دیگه باز شده ... شرح ترم : ترم تابستان :n01: ... حالا تا 29 تیر باید بمونیم ... بعد از اینکه نمراتم کامل اومد میرم دانشگاه تا مطمئن بشم ترم تابستون میدن بهمون یا نه

tajdaran
22-06-2013, 17:49
من یکی از امتحانام تستی بود.نمرش اعلام شده ولی الان چند وقته اعلام نشده زده تا کی درست میشه؟مشکلی نیست که؟

Eblis 2011
22-06-2013, 18:58
من یکی از امتحانام تستی بود.نمرش اعلام شده ولی الان چند وقته اعلام نشده زده تا کی درست میشه؟مشکلی نیست که؟

سلام .. نه مشکلی نیست

sasan.69
22-06-2013, 22:32
معدل نمرات ترم تابستان در معدل کل تاثیر داره؟

Eblis 2011
22-06-2013, 22:41
معدل نمرات ترم تابستان در معدل کل تاثیر داره؟

آره 100 درصد.

sasan.69
23-06-2013, 12:29
شهریه ترم تابستونتقریبا چقدر میشه؟(2واحد عمومی 4واحد هم اصلی)6واحد

Eblis 2011
23-06-2013, 14:16
شهریه ترم تابستونتقریبا چقدر میشه؟(2واحد عمومی 4واحد هم اصلی)6واحد

والا .. یه 70 80 تومن که شهریه ثابت میگیرن معمولا .... اون 6 واحد هم بستگی به این داره که واحد عملی داره یا نه
حدودا بالای 130 اینا در میاد .....

Eblis 2011
23-06-2013, 21:49
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی دانشگاه پیام نور می رساند؛امکان پرداخت الکترونیکی شهریه دانشگاه پیام نور فعال شده است.
لذا دانشجویان محترم جهت پرداخت شهریه نیازی به مراجعه حضوری به بانک صادرات و تکمیل فیش و... ندارند و می توانند از طریق سامانه های پرداخت الکترونیکی نظیر خودپرداز، درگاه اینترنتی، تلفن بانک و دستگاه کارتخوان ( POS ) نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

ضمنا در صورتی که شهریه از طریق پرداخت الکترونیکی شهریه پرداخت شود، بلافاصله در سیستم جامع گلستان ثبت می شود.
در همین زمینه معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: با استفاده از این تسهیلات دانشجویان می توانند با کارت هایی که از طرف دانشگاه به نام کلیه دانشجویان پیام نور صادر شده و به دانشجویان اهدا می شود، شهریه خود را از طریق سامانه های پرداخت الکترونیکی نظیر خودپرداز، درگاه اینترنتی، تلفن بانک و دستگاه کارتخوان ( POS ) پرداخت کنند.
وی با عنوان اینکه مقدمات صدور کارت عابربانک صادرات دانشجویان با اختصاص مبلغی به عنوان هدیه به مناسبت نیمه شعبان و میلاد حضرت مهدی (عج) انجام شده گفت : نحوه توزیع این کارت ها در سطح مراکز و واحدهای پیام نور متعاقبا اعلام خواهد شد.
به گفته دکتر ابراهیم پور، مقدمات نصب دستگاه کارتخوان ( POS ) در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور نیز فراهم شده و دانشجویان از این پس می توانند به راحتی با حضور در مراکز و واحدهای دانشگاهی خود نسبت به پرداخت شهریه اقدام کنند.

nits
23-06-2013, 22:18
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی دانشگاه پیام نور می رساند؛امکان پرداخت الکترونیکی شهریه دانشگاه پیام نور فعال شده است.
لذا دانشجویان محترم جهت پرداخت شهریه نیازی به مراجعه حضوری به بانک صادرات و تکمیل فیش و... ندارند و می توانند از طریق سامانه های پرداخت الکترونیکی نظیر خودپرداز، درگاه اینترنتی، تلفن بانک و دستگاه کارتخوان ( POS ) نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.

ضمنا در صورتی که شهریه از طریق پرداخت الکترونیکی شهریه پرداخت شود، بلافاصله در سیستم جامع گلستان ثبت می شود.
در همین زمینه معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: با استفاده از این تسهیلات دانشجویان می توانند با کارت هایی که از طرف دانشگاه به نام کلیه دانشجویان پیام نور صادر شده و به دانشجویان اهدا می شود، شهریه خود را از طریق سامانه های پرداخت الکترونیکی نظیر خودپرداز، درگاه اینترنتی، تلفن بانک و دستگاه کارتخوان ( POS ) پرداخت کنند.
وی با عنوان اینکه مقدمات صدور کارت عابربانک صادرات دانشجویان با اختصاص مبلغی به عنوان هدیه به مناسبت نیمه شعبان و میلاد حضرت مهدی (عج) انجام شده گفت : نحوه توزیع این کارت ها در سطح مراکز و واحدهای پیام نور متعاقبا اعلام خواهد شد.
به گفته دکتر ابراهیم پور، مقدمات نصب دستگاه کارتخوان ( POS ) در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور نیز فراهم شده و دانشجویان از این پس می توانند به راحتی با حضور در مراکز و واحدهای دانشگاهی خود نسبت به پرداخت شهریه اقدام کنند.

بسیار عالی شد :n09:

ehsan2393
24-06-2013, 07:52
سلام دوستان. یه راهنمایی میخواستم. من رشته مدیریت بازرگانی پیام نور قبول شدم الان هم ترم دوم هستم. چارت درسی رو که دانلود کردم دیدم حداقل 6واحد عملی دارم! من کارمند هستم و اصلا فرصت ندارم برم سر کلاس ! باید چه کاری انجام بدم غیر حضوری نمیشه؟

nits
24-06-2013, 12:12
یه سوال نظریه رو حذف کردن ... 10.20 شده واسم 10.34 ... اولش فکر کردم بچه هایی که با 9.27 افتاده بودن قبول شدن ... به یکیشون هم پیام دادم که قبول شدی رفیق ولی دیدم قبول نشده :n03: خودمم نارحت شدم :n03:

vanish
24-06-2013, 13:09
من اگه ترم تابستون 6 واحد بردارم 26 واحدم میمونه! میخواستم ببینم راهنی نداره که ترم بعد ترم آخرم باشه؟

Eblis 2011
24-06-2013, 14:37
سلام دوستان. یه راهنمایی میخواستم. من رشته مدیریت بازرگانی پیام نور قبول شدم الان هم ترم دوم هستم. چارت درسی رو که دانلود کردم دیدم حداقل 6واحد عملی دارم! من کارمند هستم و اصلا فرصت ندارم برم سر کلاس ! باید چه کاری انجام بدم غیر حضوری نمیشه؟

سلام
شما باید یک جلسه کلاس رو برید و بعد با استاد صحبت کنید و شرایطتون رو بگید .. معمولا استادا میگن که یه نامه از ادارتون بیارید و دیگه نیازی نیست در کلاس شرکت کنید ...
به عنوان مثال : ترم قبلی بعضی از دوستان کارمند تربیت بدنی داشتن که با آوردن یه نامه ، در کلاس ها شرکت نکردن.

پ ن : این موضوع بیشتر بستگی به استاد مرکزتون هم داره ، بعضی استادا عقده ای هستند و حرف حساب تو کتشون نمیره:n02:

من اگه ترم تابستون 6 واحد بردارم 26 واحدم میمونه! میخواستم ببینم راهنی نداره که ترم بعد ترم آخرم باشه؟

شما میتونید ترم تابستون 8 واحد وردارید و ترم بعد 24 واحد .

ehsan2393
24-06-2013, 15:10
سلام
شما باید یک جلسه کلاس رو برید و بعد با استاد صحبت کنید و شرایطتون رو بگید .. معمولا استادا میگن که یه نامه از ادارتون بیارید و دیگه نیازی نیست در کلاس شرکت کنید ...
به عنوان مثال : ترم قبلی بعضی از دوستان کارمند تربیت بدنی داشتن که با آوردن یه نامه ، در کلاس ها شرکت نکردن.

پ ن : این موضوع بیشتر بستگی به استاد مرکزتون هم داره ، بعضی استادا عقده ای هستند و حرف حساب تو کتشون نمیره:n02:

خیلی ممنون، در مورد تربیت بدنی من فکر میکردم عملی نداره! مگه ترم تابستون ارائه نمیشه؟

Eblis 2011
24-06-2013, 15:11
خیلی ممنون، در مورد تربیت بدنی من فکر میکردم عملی نداره! مگه ترم تابستون ارائه نمیشه؟

بستگی به مرکزتون داره . بعضی مراکز دیده شده که ارائه میشه.

vanish
24-06-2013, 21:05
میدونم 8 واحد میدن! ولی من درس 2 واحدی ندارم! کارآموزیم ارائه نمیشه

Eblis 2011
24-06-2013, 21:49
میدونم 8 واحد میدن! ولی من درس 2 واحدی ندارم! کارآموزیم ارائه نمیشه

خب شما باید با مرکزتون صحبت کنید ، ببینید که میتونن 26 واحد بهتون ارائه بدن یا نه !!!!

sasan.69
24-06-2013, 23:00

مگه ترم اخر میشه از20 واحد بیشتر برداشت؟

Eblis 2011
24-06-2013, 23:02

اگر چند واحد بمونه، آره میدن ....

vanish
24-06-2013, 23:02
معدل کل از 12 بیشتر باشه تا 24 واحد میدن

Eblis 2011
25-06-2013, 13:45
حالا حتما باید آخرین روز بشه تا نمره های تشریحی رو وارد کنن :n13:
خب تصحیح کردین بزنین تو سایت دیگه :n27:

Fusi0n
25-06-2013, 13:51
کسی نیست یک کمکی کنه چه کنیم پیش دانشگاهی همین پیام نور علوم انسانی گفتن دی ماه امتحان ...

Eblis 2011
25-06-2013, 13:54
کسی نیست یک کمکی کنه چه کنیم پیش دانشگاهی همین پیام نور علوم انسانی گفتن دی ماه امتحان ...

قضیه چیه الان؟:n11:

Soroush-S
25-06-2013, 15:47
ثبتنام ارشد فراگیر پیام نور کی هست ؟

Eblis 2011
25-06-2013, 15:59
ثبتنام ارشد فراگیر پیام نور کی هست ؟

سال 92 ثبت نام دوره هاي فراگير در مهر ماه صورت مي گيرد، : ثبت نام دوره فراگير اين دانشگاه در مهر 92 خواهد بود و آزمون دوره هاي فراگير نيز در آذر 92 انجام مي گيرد. ثبت نام دوره فراگير پيام نور در تمام مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا به صورت همزمان برگزار شد.
ثبت نام در اين دوره ها به صورت الكترونيكي مي باشد .

Fusi0n
25-06-2013, 22:23
قضیه چیه الان؟
من مدیریت دولتی ثبت نام کردم چون پیش دانشگاهی انسانی نداشتم گفتن باید اینم بگذرونم
دی ماه امتحاناتش
میخوام بدونم کسی به این شکل گذرونده درصد قبولی چطور ؟
3 نمره مستمر گفتن دارم ....

M o h a m m @ d
25-06-2013, 22:30
من مدیریت دولتی ثبت نام کردم چون پیش دانشگاهی انسانی نداشتم گفتن باید اینم بگذرونم
دی ماه امتحاناتش
خیلی خلاصه میگی ادم اصلا منظورت متوجه نمیشه :n02:

فراگیر ثبت نام کردی .پیش دانشگاهیم نداری ...بعدش سخته منظورت فهمید:n13:

Eblis 2011
25-06-2013, 22:33
دی ماه امتحاناتش

چند درس پیش نیاز انسانی رو باید بگذرونی ....
مطمئنا آسون میگیرن و چیزی نیست که بخوان رد کنن . یه چیز فرمالیته که باید پاس بشه ....
نگران نباش !!! الان در به در دنبال جذب دانشجو هستند ...
این چیزی نیست که بخوان کسی رو رد کنن ...

vanish
25-06-2013, 23:09
برنامه امتحانات ترم تابستان فنی مهندسی:

معارف فقط تفسیر نهج البلاغه رو ارائه دادن

Eblis 2011
25-06-2013, 23:26
تذکر : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تستی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک نمی باشد.

کلیه رشته های گروه علوم پایه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه رشته های گروه علوم انسانی پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه رشته های فناوری اطلاعات و کامپیوتر پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه رشته های گروه فنی و مهندسی پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه رشته های گروه کشاورزی پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه رشته های گروه هنر و رسانه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه رشته های گروه هنر و معماری پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nits
26-06-2013, 13:48
مرسی بچه ها بابت اطلاع رسانی
یک سوال : مگه نفگت درسهای ترم های 6 به بعد ارائه میشه ؟ پس چرا یک سری از درسهای ترم 5 هم هست ؟؟؟و حتی 4 ؟؟؟
چه جوریاست ؟

پس تفسیر نهج البلاغه رو میشه برداشت یعنی ؟

Eblis 2011
26-06-2013, 13:57
مرسی بچه ها بابت اطلاع رسانی
یک سوال : مگه نفگت درسهای ترم های 6 به بعد ارائه میشه ؟ پس چرا یک سری از درسهای ترم 5 هم هست ؟؟؟و حتی 4 ؟؟؟
چه جوریاست ؟

پس تفسیر نهج البلاغه رو میشه برداشت یعنی ؟

فرمایش شما درست امین جان
اون بخش نامه ای که اومد قطعی نبود و ممکن بود تغییر کنه .
تازه همین الانشم این درسهایی که تو لیست قرار داره قطعی نیست و ممکنه زمان انتخاب واحد وجود نداشته باشه ...
ولی به عنوان یه چارچوب کلی میشه روشون حساب کرد .

ittools
27-06-2013, 17:21
امروز یکی از نمرات تشریحیم اومده مشکل اینجاست استاده فقط بهم 0.4 داده ! در حالی که صد در صد مطمئنم 2 تا سوال رو کامل نوشتم یعنی باید 2.8 میداد ! :n29: اعتراض هم نوشتم ولی فکر نکنم ترتیب اثر بده چون این استاده عقده ایه و از اولین روز برامون شاخ و شوخه میکشید ! :n04: نمره میان ترم هم 1 داده :n27: یعنی هر کاری که به فکرش رسیده کرده تا بیوفتیم :n23:
به نظرتون چیکار کنم ؟ برم آموزش ازش شکایت کنم ؟

M o h a m m @ d
27-06-2013, 17:38
امروز یکی از نمرات تشریحیم اومده مشکل اینجاست استاده فقط بهم 0.4 داده ! در حالی که صد در صد مطمئنم 2 تا سوال رو کامل نوشتم یعنی باید 2.8 میداد ! :n29: اعتراض هم نوشتم ولی فکر نکنم ترتیب اثر بده چون این استاده عقده ایه و از اولین روز برامون شاخ و شوخه میکشید ! :n04: نمره میان ترم هم 1 داده :n27: یعنی هر کاری که به فکرش رسیده کرده تا بیوفتیم :n23:
فکر نکنم اونا کاری به نمره دادن استاد داشته باشن میخواد صفر بده یا بیست .
تنهات راهت همون اعتراضه که ممکنه نمرات تغییر بده

Eblis 2011
27-06-2013, 17:50

عجب استادایی پیدا میشن
نمره میان ترم 1 که تاثیری نداره ...
امتحان کامل تشریحی بود یا تستی تشریحی؟

ittools
27-06-2013, 21:21
عجب استادایی پیدا میشن
نمره میان ترم 1 که تاثیری نداره ...
امتحان کامل تشریحی بود یا تستی تشریحی؟

یعنی چی تاثیری نداره ؟ یعنی این میان ترم یکی که داده خود به خود حذف میشه ؟
امتحان تستی تشریحی بوده که از تستی ها 5.2 گرفتم و از تشریحی اون جوری که خودم حساب کردم کم کم 2 تا سوال رو کامل نوشتم + 2 تا ناقص که نامرد برداشته به من 0.4 داده !
خدا شاهده آبروش رو تو دانشگاه میبرم یعنی چی آخه ؟ 0.4 !

Eblis 2011
27-06-2013, 21:48
یعنی چی تاثیری نداره ؟ یعنی این میان ترم یکی که داده خود به خود حذف میشه ؟
امتحان تستی تشریحی بوده که از تستی ها 5.2 گرفتم و از تشریحی اون جوری که خودم حساب کردم کم کم 2 تا سوال رو کامل نوشتم + 2 تا ناقص که نامرد برداشته به من 0.4 داده !
خدا شاهده آبروش رو تو دانشگاه میبرم یعنی چی آخه ؟ 0.4 !

درحال حاضر 5.20 + 0.4 = 5.60 ضربدر 10 تقسیم بر 7 = 8 ( طبق قانون ، یک دور با میان ترم و یک دور بدون میان ترم ، هر کدوم بیشتر شد اونو اعمال میکنن )

شما اگه در مجموع 6.70 بشی قبول میشی ... یعنی 5.60 تستی منهای 6.70 = 1.10 یعنی شما تشریحی باید 1.5 بشی تا قبول بشی ....
0.40 بهت داده ، بتونی 1.10 نمره دیگه ازش بگیری قبولی .

sasan.69
27-06-2013, 23:20
کسی که دیپلم کارودانش داره نمیتونه فراگیر پیام نور شرکت کنه؟

M o h a m m @ d
27-06-2013, 23:34

نه نمیتونه باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشه

Eblis 2011
27-06-2013, 23:44

مدارک اختصاصی مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی):
۱- مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی پیوسته یا مدرک کاردانی پیوسته نظام جدید آموزش متوسطه مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت)
۲- مدرک پیش دانشگاهی (در صورت گذراندن دوره پیش دانشگاهی)
۳- گواهی اشتغال به کار و مدرک مثبته برای استفاده از سهمیه سازمان های طرف قرارداد با دانشگاه پیام نور
۴- گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

مدارک اختصاصی دوره کارشناسی پیوسته :
۱- دیپلم متوسطه ۳ ساله
۲- پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم
۳- کارنامه دوره متوسطه عمومی و دوره پیش دانشگاهی
۴- رسید پستی تاییدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی ( رسید پستی تایید تحصیلی خود را باید از باجه های پستی شهر خود دریافت کنید)
۵- گواهی اشتغال به کار و مدرک مثبته برای استفاده از سهمیه سازمان های طرف قرارداد با دانشگاه پیام نور
۶- گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

مدارک اختصاصی دوره کارشناسی ارشد :
۱- مدرک کارشناسی پیوسته/ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت
۲- مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
۳- گواهی اشتغال به کار و مدرک مثبته برای استفاده از سهمیه سازمان های طرف قرارداد با دانشگاه پیام نور
۴- گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasan.69
28-06-2013, 00:00
نه نمیتونه باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشه

پس برای ورود به دانشگاه بدون کنکور چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

M o h a m m @ d
28-06-2013, 00:05
پس برای ورود به دانشگاه بدون کنکور چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
1.دانشگاه علمی کاربردی (پودمانی )
2.دانشگاه ازاد

Eblis 2011
29-06-2013, 23:31
انتخاب واحد سیستمی تغییر رشته ای های بند ج در سایت گلستان پیام نور ثبت و انجام شد .

ittools
01-07-2013, 12:26
به نمره تشریحی اعتراض کردم عوض اینکه نمره ام افزایش پیدا کنه کاهش پیدا کرده ! :n03:

یارو اول بهم 0.4 داده بود بعد از اعتراض کرده 0.2 :n03: در حالی که از 5 سوال تشریحی 2 تا رو مطمئنم درست و کامل نوشتم دو تا رو هم ناقص که کلا باید 2.8 میداد اون ناقص ها رو هم اصلا حساب نمیکنم ! در حالی که تو ناقص ها راه حل رو نوشتم و فقط جواب رو درست به دست نیاوردم

این انصافه ؟ من به خاطر عقده ای بودن یه فرد روانی تو یه درس سه واحدی با نمره پایین بیافتم ؟ :n03:
ایشالله به حق همین روزای عزیز به خاک سیاه بشینی

Eblis 2011
01-07-2013, 14:26
به نمره تشریحی اعتراض کردم عوض اینکه نمره ام افزایش پیدا کنه کاهش پیدا کرده ! :n03:

یارو اول بهم 0.4 داده بود بعد از اعتراض کرده 0.2 :n03: در حالی که از 5 سوال تشریحی 2 تا رو مطمئنم درست و کامل نوشتم دو تا رو هم ناقص که کلا باید 2.8 میداد اون ناقص ها رو هم اصلا حساب نمیکنم ! در حالی که تو ناقص ها راه حل رو نوشتم و فقط جواب رو درست به دست نیاوردم

این انصافه ؟ من به خاطر عقده ای بودن یه فرد روانی تو یه درس سه واحدی با نمره پایین بیافتم ؟ :n03:

سابقه ی استاد خرابه؟ اگه آره میتونی بری دانشگاه و شلوغش کنی ، شاید به حقت برسی
از بچه های کلاستون کسی شماره ی این یارو رو نداره؟
خودم این ترم یه همچین استادی داشتم ، میفهمم چی میگی !!!!!!

Eblis 2011
01-07-2013, 14:38
حذف دوره های فراگیر مقطع کارشناسی از دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه با حذف کنکور کارشناسی از دانشگاه پیام نور، دوره فراگیر نیز در این مقطع حذف شد، گفت: دانشگاه پیام نور از این پس در مقطع کارشناسی ناپیوسته کاردانی و کارشناسی پیوسته کنکور نخواهد داشت و پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و آنچه سازمان سنجش مشخص می کند انجام می گیرد.

حسن زیاری گفت: دانشگاه پیام نور در راستای برداشتن سد کنکور و آرامش خاطر جوانان جویای علم، توانست پس از ۴ سال کار کارشناسی متخصصین، کنکور را در تمام کد رشته محل های خود، حذف کند.
قائم مقام وزیر علوم، اظهار داشت: به این ترتیب وعده دولت و مجلس مبنی بر حذف کنکور، برای نخستین بار توسط دانشگاه پیام نور در تمامی کد رشته ها محقق شد و از این پس کسانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند می توانند از طریق دفترچه جدیدی که همراه با دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش توزیع می شود رشته خود را انتخاب کنند.
به گفته رئیس دانشگاه پیام نور، این دانشگاه سال گذشته موفق به حذف آزمون در ۶۰۰۰ رشته محل شده بود و در حال حاضر نیز توانست کنکور مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته را به طور کامل حذف کند.
زیاری گفت: به این ترتیب در فراگیر سال ۹۲ که در مهر ماه پذیرش خواهیم داشت نیز دیگر مقطع کارشناسی نداریم و این دوره فقط در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: حذف کنکور علاوه بر حذف مخارج مالی احتمالی که برای متقاضیان در برداشت، موجب آرامش خاطر بیشتر جوانان آینده ساز میهن اسلامی ما خواهد شد و از این پس آنها می توانند با فراغ بال به تحصیل خود در دوران دبیرستان ادامه دهند و با کسب نمرات عالی امکان تحصیل در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود را فراهم کنند.

nits
01-07-2013, 14:54

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه با حذف کنکور کارشناسی از دانشگاه پیام نور، دوره فراگیر نیز در این مقطع حذف شد، گفت: دانشگاه پیام نور از این پس در مقطع کارشناسی ناپیوسته کاردانی و کارشناسی پیوسته کنکور نخواهد داشت و پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و آنچه سازمان سنجش مشخص می کند انجام می گیرد.

حسن زیاری گفت: دانشگاه پیام نور در راستای برداشتن سد کنکور و آرامش خاطر جوانان جویای علم، توانست پس از ۴ سال کار کارشناسی متخصصین، کنکور را در تمام کد رشته محل های خود، حذف کند.
قائم مقام وزیر علوم، اظهار داشت: به این ترتیب وعده دولت و مجلس مبنی بر حذف کنکور، برای نخستین بار توسط دانشگاه پیام نور در تمامی کد رشته ها محقق شد و از این پس کسانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند می توانند از طریق دفترچه جدیدی که همراه با دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش توزیع می شود رشته خود را انتخاب کنند.
به گفته رئیس دانشگاه پیام نور، این دانشگاه سال گذشته موفق به حذف آزمون در ۶۰۰۰ رشته محل شده بود و در حال حاضر نیز توانست کنکور مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته را به طور کامل حذف کند.
زیاری گفت: به این ترتیب در فراگیر سال ۹۲ که در مهر ماه پذیرش خواهیم داشت نیز دیگر مقطع کارشناسی نداریم و این دوره فقط در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: حذف کنکور علاوه بر حذف مخارج مالی احتمالی که برای متقاضیان در برداشت، موجب آرامش خاطر بیشتر جوانان آینده ساز میهن اسلامی ما خواهد شد و از این پس آنها می توانند با فراغ بال به تحصیل خود در دوران دبیرستان ادامه دهند و با کسب نمرات عالی امکان تحصیل در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود را فراهم کنند.

البته شاید این خبر خیلی ها رو خوشحال کنه ولی نمیدونن به کجا دارن پا میذارن :n09:
به هر حال من یکی مخالف حذف کنکور هستم

به نمره تشریحی اعتراض کردم عوض اینکه نمره ام افزایش پیدا کنه کاهش پیدا کرده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یارو اول بهم 0.4 داده بود بعد از اعتراض کرده 0.2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در حالی که از 5 سوال تشریحی 2 تا رو مطمئنم درست و کامل نوشتم دو تا رو هم ناقص که کلا باید 2.8 میداد اون ناقص ها رو هم اصلا حساب نمیکنم ! در حالی که تو ناقص ها راه حل رو نوشتم و فقط جواب رو درست به دست نیاوردم

این انصافه ؟ من به خاطر عقده ای بودن یه فرد روانی تو یه درس سه واحدی با نمره پایین بیافتم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو با رئیس دانشگاه صحبت کن ... یه سوال : استاد مجرد هست ؟ چه درسیه ؟ مجردها عقده ای اند اکثرا ... ثابت شده + خانم ها

ittools
01-07-2013, 16:21
سابقه ی استاد خرابه؟ اگه آره میتونی بری دانشگاه و شلوغش کنی ، شاید به حقت برسی
از بچه های کلاستون کسی شماره ی این یارو رو نداره؟
خودم این ترم یه همچین استادی داشتم ، میفهمم چی میگی !!!!!!

کلا از این یارو کسی تو دانشگاه سابقه ای نداره ! اونقدر عقده ایه با هیچ کدوم از استادا هم سلام علیک نداره ! از امور کلاس ها هم خواستم شماره اش رو بگیرم گفتن که اصلا بهمون شماره نداده !
میبینی چقدر عقده ایه ؟
فعلا دارم با چند نفر صحبت میکنم بریم دانشگاه ازش شکایت کنیم چون تنها با من این کار رو نکرده ! کلا تو تشریحی به همه ( به جز یه دختر ) زیر 1 داده !
اون یکی دانشجو ها رو نمیدونم در چه سطحی ورقه رو پر کردن و همین موضوع کار رو یکم سخت میکنه

برو با رئیس دانشگاه صحبت کن ... یه سوال : استاد مجرد هست ؟ چه درسیه ؟ مجردها عقده ای اند اکثرا ... ثابت شده + خانم ها

فردا میخوام برم همین کار رو بکنم
دقیق نمیدونم مجرد باشه یا نه
درس معادلاته که سه واحده

فقط یه مورد اینجا وجود داره چه جوری باید ثابت کنم که سوالات تشریحی رو نوشتم ؟ برگه تشریحی پیش استاده

sansi
01-07-2013, 16:29
فقط یه مورد اینجا وجود داره چه جوری باید ثابت کنم که سوالات تشریحی رو نوشتم ؟ برگه تشریحی پیش استاده

سلام...

چطوريد بچه ها :n26:

اگر با اعتراضتون موافقت كنند برگه هاتون رو دوباره تصحيح ميكن...كه اين كار رو ميدن به استادهاي گروه درسي خودتون ...و از اونجايي كه اساتيد معمولا پشت هم رو خالي نميكنن (البته اينجوري كه شما مي گي با هيچكدوم از استاداي ديگرتون صميميتي نداره جاي اميدواري هست) بهتره تا دير نشده اقدام كنيد...هر چه تعداد اعتراض ها به درستون بيشتر باشه جاي اميدواري بيشتري براي موفقيتتون هست.

Eblis 2011
01-07-2013, 16:34

نیازی به اثبات شما نیست ..
همین که عده ای برین و جنجال به پا کنید خودش باعث میشه که مسئولین مربوطه حساس شن و پیگیر کارتون بشن ...
یه سوال: در متن اعتراض به نمره دقیقا چی نوشتی؟

از جملات التماسی استفاده کردی یا طلبکارانه ؟ :n02:

flashdesign
01-07-2013, 16:42

سلام ... خب الان تکلیف ما که پارسال آزمون فراگیر دادیم و کارشناسی مهر92 قبول شدیم چی میشه؟ ....اینا گفتن از مهر 92 بدون کنکوره ... واااااااای من استرس گرفتم:n28:

Eblis 2011
01-07-2013, 16:52
سلام ... خب الان تکلیف ما که پارسال آزمون فراگیر دادیم و کارشناسی مهر92 قبول شدیم چی میشه؟ ....اینا گفتن از مهر 92 بدون کنکوره ... واااااااای من استرس گرفتم:n28:

گفته اونایی که پارسال امتحان دادن و مهر92 وارد دانشگاه میشن مشکلی نیست ، منظورش اینه از مهر به بعد دیگه فراگیر کارشناسی نداریم !!!

ittools
01-07-2013, 21:36
سلام...

چطوريد بچه ها :n26:

اگر با اعتراضتون موافقت كنند برگه هاتون رو دوباره تصحيح ميكن...كه اين كار رو ميدن به استادهاي گروه درسي خودتون ...و از اونجايي كه اساتيد معمولا پشت هم رو خالي نميكنن (البته اينجوري كه شما مي گي با هيچكدوم از استاداي ديگرتون صميميتي نداره جاي اميدواري هست) بهتره تا دير نشده اقدام كنيد...هر چه تعداد اعتراض ها به درستون بيشتر باشه جاي اميدواري بيشتري براي موفقيتتون هست.

فردا میرم ببینم چه خاکی میتونم بریزم تو سرم :n03:

نیازی به اثبات شما نیست ..
همین که عده ای برین و جنجال به پا کنید خودش باعث میشه که مسئولین مربوطه حساس شن و پیگیر کارتون بشن ...
یه سوال: در متن اعتراض به نمره دقیقا چی نوشتی؟

از جملات التماسی استفاده کردی یا طلبکارانه ؟ :n02:

نه بابا تو متن اعتراض به نمره تشریحی کلی خواهش و التماسش کردم بلکم نمره ام رو بده
بعضی استادا هستن بدون گفتن تو ورقه تشریحی کمک میکنن بعضی هاش هم این طوری نمره میخورن !

Eblis 2011
02-07-2013, 14:41
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور از جدیدترین تصمیمات مسوولان این دانشگاه مبنی بر پذیرش دانشجوی بدون کنکور در ۱۰ هزار رشته محل پیام نور برای سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ خبر داد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور تاکید کرد: مهلت ثبت نام متقاضیان پذیرش در دوره های کارشناسی بدون آزمون پیام نور از ۱۵ مرداد آغاز می شود.
وی ادامه داد: داوطلبان می توانند از ۱۵ مردادماه به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کرده و براساس دستورالعمل هایی که در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۲ منتشر می شوند نسبت به انتخاب و ثبت رشته های مورد علاقه خود از میان کدرشته محل های بدون آزمون دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی اقدام کنند.

rezarrrr
02-07-2013, 14:45
سلام من برای گرفتن منابع کارشناسی ارشد باید از اموزش دانشگاه اقدام کنم؟
یه سوال دیگه
چطور میتونم بدونم چند واحدم مونده؟

Eblis 2011
02-07-2013, 15:03
سلام من برای گرفتن منابع کارشناسی ارشد باید از اموزش دانشگاه اقدام کنم؟
یه سوال دیگه
چطور میتونم بدونم چند واحدم مونده؟

سلام
منابع کارشناسی ارشد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : رشته ی مورد نظرتون رو دانلود کنید

در همین لینک ، برنامه ارائه دروس رو دانلود کرده و تعداد کل واحد ها را شمرده ، اختلاف بین واحدهای پاس شده و تعداد واحدهای کل مشخص میکنه که چند واحد براتون مونده!!

rezarrrr
02-07-2013, 15:51
سلام
منابع کارشناسی ارشد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : رشته ی مورد نظرتون رو دانلود کنید

در همین لینک ، برنامه ارائه دروس رو دانلود کرده و تعداد کل واحد ها را شمرده ، اختلاف بین واحدهای پاس شده و تعداد واحدهای کل مشخص میکنه که چند واحد براتون مونده!!
سلام ممنون از پاسختون:n16:
رشته من مدیریت دولتی(چند بخشی) هست
اگر امکان داره بفرمایید کدوم رو باید دانلود کنم
من اگر برای ارشد امتحان بدم و قبول بشم ولی تا زمان ثبت نام دانشگاه نتونم مدرک کارشناسیم رو بگیرم چطور میشه
ایا میتونم از دانشگاه وقت بگیرم تا مدرکم رو بهشون بدم؟

error403
02-07-2013, 16:14
ببخشید دوستان نمره ها رو تقریبا کی تایید میکنند؟

Eblis 2011
02-07-2013, 18:24
سلام ممنون از پاسختون:n16:
رشته من مدیریت دولتی(چند بخشی) هست
اگر امکان داره بفرمایید کدوم رو باید دانلود کنم
من اگر برای ارشد امتحان بدم و قبول بشم ولی تا زمان ثبت نام دانشگاه نتونم مدرک کارشناسیم رو بگیرم چطور میشه
ایا میتونم از دانشگاه وقت بگیرم تا مدرکم رو بهشون بدم؟

این لیست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله وقت میدن و مشکلی نیست !!!

ببخشید دوستان نمره ها رو تقریبا کی تایید میکنند؟

تا 15 تیر ماه همه ی نمره ها تایید میشه !!!

Eblis 2011
02-07-2013, 22:03
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : علیرضا اژدر معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه هیئت امنا دانشجوئی در مساجد و نماز خانه های مراکز پیام نور تشکیل شده است گفت: با تشکیل هیئت امنای دانشجوئی تمام فعالیت های مربوط به امور دینی و معنوی به دانشجویان سپرده شده است.
وی افزود: در مراکز دانشگاه پیام نور دیگر اذان به صورت ضبط شده پخش نمی شود و از اساتید و دانشجویان داوطب مؤذن استفاده می شود.
معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه در تلاشیم تا در سال تحصیلی جدید (۹۳-۹۲) بتوانیم در یک روز معین نماز جماعت در مراکز پیام نور برگزار کنیم اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید ۵۰۰ مراکز پیام نور در یک روز معین نماز جماعت بر پا میکنند.
به گفته ی اژدر با راه اندازی سامانه نشریات دانشجوئی دانشگاه پیام نور تمام فعالیت های فرهنگی و دینی دانشگاه پیام نور مجازی می شود تا دانشجویان زیادی از اطلاعات و برنامه های فرهنگی مطلع شوند و دیگر نشریه کاغذی تولید نمی شود.

Hossein_128
03-07-2013, 08:09
سلام

اگر نخوام توی آزمون تغییر رشته شرکت کنم باید شهریه اش رو بدم؟؟

بعد میتونم ترم بعدی مجدداً درخواست تغییر رشته بدم؟

majidli
03-07-2013, 11:21
دوستان انتخاب واحد تابستون می هستش؟
امتحاناش میفته واسه کی؟
ممنون:n16:

Gazmali
03-07-2013, 11:55
دوستان انتخاب واحد تابستون می هستش؟
امتحاناش میفته واسه کی؟
ممنون:n16:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezarrrr
03-07-2013, 13:04
سلام
من تو یکی از درسهای 3 واحده موندم و نا گفته نماند مشروط هم شدم
میخواستم بدونم درس اختیاری که راحت باشه چی میتونم بردارم که معدلم رو ببره بالا و تا چند واحد مجازم که بر دارم
یکی بود میگفت میشه کاری کرد که تو درسی که کم گرفتی رو حذف کنی میخواستم بدونم همچین چیزی امکان داره؟
من میخوام برای ارشد شرکت کنم شرط معدل قبل امتحان لحاظ میشه یا موقع ثبت نام دانشگاه؟
چقدر احتمال داره قانون بی تاثیر شدن نمره های زیر 10 تو معدل کل اجرا بشه؟
ببخشید سوالاتم زیاد شد:n16:

Eblis 2011
03-07-2013, 15:14
سلام

اگر نخوام توی آزمون تغییر رشته شرکت کنم باید شهریه اش رو بدم؟؟

بعد میتونم ترم بعدی مجدداً درخواست تغییر رشته بدم؟

سلام . اگه درس های تغییر رشته بند ج در سایت گلستان ثبت و انتخاب شده باشه ، باید شهریه رو پرداخت کنید
تغییر رشته بند ج فقط تابستونا برگزار میشه !!!

سلام
من تو یکی از درسهای 3 واحده موندم و نا گفته نماند مشروط هم شدم
میخواستم بدونم درس اختیاری که راحت باشه چی میتونم بردارم که معدلم رو ببره بالا و تا چند واحد مجازم که بر دارم
یکی بود میگفت میشه کاری کرد که تو درسی که کم گرفتی رو حذف کنی میخواستم بدونم همچین چیزی امکان داره؟
من میخوام برای ارشد شرکت کنم شرط معدل قبل امتحان لحاظ میشه یا موقع ثبت نام دانشگاه؟
چقدر احتمال داره قانون بی تاثیر شدن نمره های زیر 10 تو معدل کل اجرا بشه؟
ببخشید سوالاتم زیاد شد:n16:

سلام
اگر دانشجویی در یک نیمسال تحصیلی قادر به گذراندن درسی نبود و ترم بعد همان درس را با نمره ۱۴ به بالا گذراند، نمره افتاده در کارنامه به طور کامل حذف خواهد شد.
برای کارشناسی ارشد شرط معدل زمان ثبت نام لحاظ میشه !

rezarrrr
03-07-2013, 16:11
یه سوال دیگه
اگه کسی 20 واحدش مونده باشه ولی مشروط باشه چطور میشه؟

Eblis 2011
03-07-2013, 16:21
یه سوال دیگه

باید 12 واحد ورداره ....
ترم بعدی 8واحد .

vanish
03-07-2013, 17:34
یه سوال دیگه
اگه 24 واحد مونده باشه و معدل کل از 12 بالاتر باشه 24 واحد رو میدن

rezarrrr
03-07-2013, 18:46
خیلی ممنون که به سوالات دست و پا شکسته من جواب میدید
یه چیزی شنیدم در مورد طرح ضیافت
پیام نور هم این طرح رو داره؟
این واحد هایی که میدن جدای واحد هایی هست که خودمون برای ترم تابستانی برمیداریم؟
من چند واحد درس اختیاری میتونم تو یه ترم بردارم؟
باز ممنون از پاسخ هاتون

Eblis 2011
03-07-2013, 19:51
باز ممنون از پاسخ هاتون

آره داره .
کدوم واحدهایی که میدن؟
از چارت 9 ترمه باید ببینید در کل چند واحد اختیاری باید پاس کنید ..
محدودیت خاصی نداره ظاهرا...

Eblis 2011
03-07-2013, 20:00

مطمئنی؟
این موضوع زمانیه که ترم قبل مشروط نشده باشی ....

chekmate
03-07-2013, 22:24
باز ممنون از پاسخ هاتون
طرح ضيافت معادل 4 واحد گروه معارف به حساب مياد و جداي از ترم تابستون محسوب ميشه.

chekmate
03-07-2013, 22:26
مطمئنی؟
نه همون طور كه جناب vanish اشاره كردن فقط كافيه معدل كل بالاي 12 باشه.

Eblis 2011
03-07-2013, 22:33

مطمئنی؟

نه همون طور كه جناب vanish اشاره كردن فقط كافيه معدل كل بالاي 12 باشه.

خب ، منم پیگیری کردم و جواب درست ، همونی بود که دوستان گفتن : اگر ترم اخر باشید و معدل کل هم بالای ۱۲ باشد بله می تواتید

Hossein_128
04-07-2013, 09:49
سلام . اگه درس های تغییر رشته بند ج در سایت گلستان ثبت و انتخاب شده باشه ، باید شهریه رو پرداخت کنید
تغییر رشته بند ج فقط تابستونا برگزار میشه !!!
خیلی ممنون

به غیر از بند ج راه دیگه نداره تغییر رشته بدم؟؟ چون اینجوری باید یک سال دیگه صبر کنم

Eblis 2011
04-07-2013, 14:39
خیلی ممنون

به غیر از بند ج راه دیگه نداره تغییر رشته بدم؟؟ چون اینجوری باید یک سال دیگه صبر کنم

قوانین و ضوابط و شرایط تغییر رشته در دانشگاه پيام نور
با سلام
دانشجويان طرح تجميع جهت تغيير رشته بايد به نكات زير توجه كنند :

ماده ٤٨ آيين نامه آموزشي :دانشجو در طول تحصيل در مقطع كارداني و كارشناسي مي تواند، با داشتن شرايط زير و موافقت شوراي آموزشي مركز از يك رشته تحصيلي به رشته تحصيلي ديگر در همان گروه آزمايشي و در همان مركز تغيير رشته دهد:

١_ داراي شرايط بندهاي ١ ، 2 ، 3 ، 4 وتبصره ١ ماده ٣٧ باشد.

ماده ٣٧ : انتقال دانشجو به مراكز دانشگاه منوط به شرايط زير است:

١_ دانشجو شرايط ادامه تحصيل در مركز يا دانشگاه مبدا را داشته باشد.
٢_ دانشجو حداقل ٢٤ واحد درسي را در مركز يا دانشگاه مبدا با موفقيت گذرانده باشد.
٣_ ميانگين كل دانشجو حداقل ١٢ باشد.
٤_ نمره آزمون ورودي دانشجو از نمره آزمون پايين ترين فرد پذيرفته شده در همان رشته تحصيلي و در همان سال در مركز مقصد در سهميه مربوط كمتر نباشد . با انتقال دانشجو از مراكز دانشگاه به مراكز رديف بالاتر جدول رديف بندي مراكز دانشگاه، مركز مقصد موافق باشد.

تبصره ١: دانشجويان رشته هاي تحصيلي علوم تجربي با ميانگين كل حداقل ١٥ و دانشجويان رشته هاي تحصيلي علوم انساني با ميانگين كل حداقل ١٦ از داشتن شرط موضوع بند ٤ معاف مي باشند . اين معافيت مشروط بر گذراندن حداقل ١٢ واحد درسي غير عمومي است.)

٢_ با توجه به حداكثر مدت مجاز تحصيل پس از تطبيق درس ها و پذيرفتن واحدهاي درسي گذرانده شده طبق مفاد فصل يازدهم آيين نامه آموزشي ، امكان گذراندن واحدهاي درسي مورد نياز در رشته تحصيلي جديد را داشته باشد.

تبصره ١: تغيير رشته دانشجوياني كه به دستگاههاي اجرايي خاص تعهد دارند، با رعايت كليه شرايط اين ماده و اعلام موافقت دستگاه اجرايي ذيربط امكان پذير است.

تبصره ٢: تغيير رشته به رشته هاي تحصيلي كه در ضوابط گزينش آن ها شرايط خاص پيش بيني شده، اضافه بر رعايت كليه شرايط اين ماده موكول به احراز شرايط مربوط نيز مي باشد.

تبصره ٣: دانشجوي پذيرفته شده از طريق دوره هاي فراگير، اضافه بر رعايت كليه شرايط اين ماده به استثناي بندهاي ٢ ، ٣ و ٤ ماده ٣٧ ، بايد درس هاي مرتبط با رشته تحصيلي مورد تقاضا در دوره دانشپذيري مربوط را ، با نمر ه حداقل ١٢ در يك نيمسال تحصيلي بگذراند .
دانشجوي پذيرفته شده از طريق آزمون سراسري، در صورتي كه متقاضي تغيير رشته حتي اگر همراه با تغيير گروه آزمايشي باشد، نيز مي تواند از مزاياي اين تبصره استفاده كند. مفاد اين تبصره شامل رشته هاي تحصيلي است كه نيمسال دانشپذيري داشته اند يا دارند.

تبصره ٤: دانشجو در هر يك از مقاطع تحصيلي، تنها يك بار مي تواند تغيير رشته دهد.

ماده ٤٩ : تغيير رشته در مقاطع تحصيلي هم سطح، يا از مقطع بالاتر (كارشناسي) به مقطع پايين تر (كارداني)، امكان پذير است.

ماده ٥٠ : درصورت موافقت با تقاضاي تغيير رشته، دانشجو موظف است در اولين فرصت در رشته جديد ثبت نام كند و پس ازثبت نام، دانشجو حق بازگشت به رشته تحصيلي قبلي را ندارد.
تبصره: اقدام نكردن دانشجو به ثبت نام در رشته تحصيلي جديد در وقت معين به منزله انصراف از تغيير رشته تلقي مي شود.

ماده ٥١ : تغيير رشته همزمان با انتقال، مشروط به آن است كه دانشجو شرايط انتقال و تغيير رشته را با هم داشته باشد.
تغيير رشته الزامي:

ماده ٥٢ : چنانچه دانشجو به تشخيص كميسيون موارد خاص دانشگاه در دوران تحصيل، دچار بيماري يا سانحه اي گردد كه توانايي ادامه تحصيل در آن رشته تحصيلي و يا امكان بهره گيري از كارآيي حاصل از آن را طبق جداول نقص عضو از دست بدهد، مي تواند با رعايت ساير مقررات به رشته تحصيلي ديگري متناسب با رشته تحصيلي خود در همان گروه آزمايشي كه از لحاظ نمره آزمون ورودي نزديكترين نمره را دارد، تغيير رشته دهد. در اين حال دانشجو از رعايت شرايط بندهاي ٢، ٣، و ٤ ماده ٣٧ معاف مي باشد.

تبصره: در مواردي كه دانشجو به دلايل نقص عضو و بيماري، توانايي ادامه تحصيل در هيچ يك از رشته هاي تحصيلي گروه آزمايشي مربوط را نداشته باشد، كميسيون موارد خاص دانشگاه پس از بررسي كامل مسأله، نسبت به تغيير رشته دانشجو به رشته اي در گروه آزمايشي ديگر تصميم مي گيرد.

ماده ٥٣ : متقاضي تغيير رشته بايد درخواست خود را همراه مدارك لازم، حداقل شش هفته پيش از شروع نيمسال تحصيلي به ديگر دانشگاه و مركز محل تحصيل خود تسليم كند.

ماده ٥٤ : در تغيير رشته كه همراه با تغي ير مقطع تحصيلي از كارشناسي به كارداني است، حداكثر مدت مجاز تحصيل بر مبناي دوره كارداني محاسبه مي شود.

شرایط و ضوابط آزمون تغییر رشته از طریق بند ج:

1- ثبت نام دانشجویان جهت آزمون تغییر رشته در اردیبهشت هر سال صورت می گیرد.

2- آزمون در شهریور ماه همزمان با آزمون ترم تابستان برگزار خواهد شد و منبع آزمون همانند منابع درسی پایان نیمسال دوم می باشد.

3-متقاضیان تغییر رشته از طریق بند ج مطابق دفترچه نوبت نوزدهم راهنمایی پذیرش دوره های فراگیر فقط می توانند در رشته مرکز های اعلام شده در دفترچه فوق الذکر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

4- هر دانشجو می تواند واحد های اختصاصی رشته تحصیلی مورد درخواست خود را مازاد برسقف رشته تحصیلی قبلی خود انتخاب و یا از رشته قبلی مرخصی اخذ نماید.

5-تغییر رشته از طریق بند ج فقط در رشته هایی مجاز است که از طریق دوره های فراگیر اراده شده باشد.

6- دانشجویان متقاضی تغییر رشته توام با انتقال علاوه بر احراز شرایط تغییر رشته (کسب نمره 10 در هر درس و میانگین 12) باید شرایط انتقال را نیز احراز نمایند(انتقال به مرکز تهران مقدور نیست)

7- برای شرکت در آزمون تغییر رشته از طریق بند ج گذراندن یک ترم کفایت می کند و نیازی به گذراندن 24 واحد نسیت ولی در صورت تقاضای انتقال گذراندن 24 واحد با میانگین 12 الزامی است.

8- دانشجویان پذیرفته شده از طریق دوره های فراگیر پس از کسب نمره قبولی در دروس دانشپذیری مجاز به شرکت در این آزمون می باشند.

9- دانشجویان طرح چند بخشی (طرح تجمیع، تابان) که متقاضی تغییر رشته در داخل گروه (بخش) می باشند نیازی به شرکت در آزمون مذکور ندارند و طبق مقررات می توانند در پایان نیمسال چهارم تقاضای تغییر رشته نمایند.

10- دانشجویان طرح چند بخشی (طرح تجمیع،تابان) می توانند کلیه رشته های طرح چند بخشی (تجمیع، تابان) را مطابق دفترچه نوبت نوزدهم انتخاب نمایند ولیکن انتخاب رشته های فراگیر غیر چند بخشی برای ایشان امکان پذیر تمی باشد.

11- دانشجویان عادی دانشگاه در صورت تمایل می توانند تقاضای تغییر رشته به رشته های طرح چند بخشی (تجمیع، تابان) را نمایند.

12- دانشجویان طرح چند بخشی حق خروج از طرح فوق را ندارند و صرفا در قالب طرح چند بخشی می توانند متقاضی تغییر رشته و انتقال تمایند.

13- دانشجویان آزمون محور و دانشستان فقط در قالب رشته های موجود و در داخل همان سیستم آموزشی می توانند متقاضی تغییر رشته باشند و نمی توانند به دیگر دوره های آموزشی دانشگاه منتقل شوند.

دانشجویان متقاضی تغییر رشتع بند ج بایستی حداکثر تا 31 اردیبهشت ماه با مراجعه به کارشناس رشته خود و تکمیل فرم درخواست تغییر رشته بند ج و همچنین برگ انتخاب واحد دستی و پرداخت شهریه به ازاء هر واحد اخذ شده ،ثبت نام نمایند.

تغيير رشته طرح تجميع :

1- تغيير رشته در طرح تجميع چنانچه در همان گروه (بخش) باشد نيازي به تغيير رشته نمي باشد و نامبرده در پايان ترم چهارم مي تواند يكي از رشته هاي گروه را انتخاب نمايد ولي چنانچه متقاضي تغيير رشته به گروه ديگيري باشد مانند روال عادي تغيير رشته اقدام گردد (تغيير رشته به خارج از طرح تجميع امكان پذير نيست ).

2- تغيير رشته دانشجويان در گروه هاي ديگر ، از طريق بند ج و فقط در طرح تجميع بلامانه است .

Hossein_128
04-07-2013, 15:21
بازم ممنون

الان یعنی من اگر بخوام توی گروه خودم (علوم انسانی) تغییر رشته بدم نیازی به آزمون بند ج نیست؟؟

ولی مثلا اگر بخوام برم به گروه ریاضی باید توی آزمون شرکت کنم درسته؟

من ورودی سراسری 91 هستم. نمیدونم این طرح تجمیع یعنی چی؟؟

Eblis 2011
04-07-2013, 18:04
بازم ممنون

الان یعنی من اگر بخوام توی گروه خودم (علوم انسانی) تغییر رشته بدم نیازی به آزمون بند ج نیست؟؟

ولی مثلا اگر بخوام برم به گروه ریاضی باید توی آزمون شرکت کنم درسته؟

من ورودی سراسری 91 هستم. نمیدونم این طرح تجمیع یعنی چی؟؟

دانشگاه پیام نور دو نوع نظام آموزشی دارد : 1-نظام سنتی 2-نظام چند بخشی
ما در نظام چند بخشی مشغول به تحصیل هستیم که از اون به طرح تابان (چند بخشی) تعبیر میشه.البته طرح تجمیع هم گفته میشه.

سنتی از سال 86 به بعد جمع شد!! اگر ورودی بالای 86 هستین یعنی سنتی نیستین./

rezarrrr
05-07-2013, 19:45
سلام میخواستم بدونم برای ترم تابستانی میشه علاوه بر 6 واحدکه برمیداریم درس اختیاری هم برداشت؟

nits
05-07-2013, 20:09
سلام میخواستم بدونم برای ترم تابستانی میشه علاوه بر 6 واحدکه برمیداریم درس اختیاری هم برداشت؟

فرقی نمیکنه چه درسی برمیداری ... به اندازه 6 واحدی که در ترم تابستان ارائه میدن میتونی درسها رو با رعایت پیش نیاز برداری ... حالا میخواد اختیاری باشه - اصلی یا تخصصی باشه یا معارف - عمومی

M o h a m m @ d
05-07-2013, 20:11
ویرایش:n16:

PNUNA.COM
06-07-2013, 11:25
رییس سازمان سنجش تكذيب كرد/
خبر حذف آزمون در تمام رشته های کارشناسی پیام نور تکذیب شد !!

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : رییس سازمان سنجش آموزش کشور در واکنش به اعلام خبر حذف کنکور از تمام رشته محل های مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور، اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و هیچ دانشگاهی بدون توجه به میزان رقابت داوطلبان نمی تواند آزمون را در تمام رشته های خود حذف کند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ابراهیم خدایی ، رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تصمیم برای اینکه پذیرش دانشجو در چه رشته هایی از کنکور به شیوه با آزمون و در چه رشته هایی با احتساب سوابق تحصیلی (بدون آزمون) باشد براساس میزان رقابت داوطلبان صورت می گیرد.

وی با یادآوری اینکه پذیرش دانشجو در ۱۰ هزار کد رشته محل دانشگاهی در مقطع کارشناسی از سال گذشته به صورت بدون کنکور اعلام شده است، افزود: در دی ماه سال ۹۱ اعلام کردیم که پذیرش دانشجوی کارشناسی برای ۱۰ هزار کدرشته محل از دانشگاه پیام نور، آزاد اسلامی و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی براساس سوابق تحصیلی انجام می گیرد که متقاضیان واجد شرایط از نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۱۳۹۱ (ترم بهمن ۹۱) مشغول به تحصیل شدند.

خدایی تصریح کرد: امسال هم پذیرش دانشجو به شیوه بدون آزمون (با احتساب سوابق تحصیلی) برای همان ۱۰ هزار کدرشته محل قبلی صورت می گیرد و هیچ تغییری در آن نخواهیم داشت.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور برخی اظهارات مبنی بر حذف کنکور از تمام رشته محل های مقطع کارشناسی پیام نور را رد کرد و گفت: مسوولان پیام نور احتمالا می خواستند آمادگی خود را برای حذف کنکور کارشناسی در این دانشگاه بیان کنند که این موضوع، جای قدردانی دارد اما به معنای عملی شدن آن برای سال تحصیلی پیش رو نیست و آنها نمی توانند بدون توجه به رقابت داوطلبان، نسبت به حذف آزمون از تمام رشته محل های خود اقدام کنند.

مسوولان پیام نور طی چند روز گذشته اعلام کردند که دانشجویان مقطع کارشناسی برای سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ را بدون آزمون و با توجه به سوابق تحصیلی داوطلبان پذیرش خواهند کرد و حتی در دوره های فراگیر خود نیز پذیرش مقطع کارشناسی نخواهند داشت.

rezarrrr
06-07-2013, 14:00
کسی تونسته تو طرح ضیافت ثبت نام کنه؟
من از 10 این ماه هر چی میزنم دانشگاه محل تحصیل رو باز نمیکنه از دانشگاه هم که پرسیدم گفتن ما خبر نداریم و احتمالا 20 این ماه جلوش باز بشه
خدایی دانشگاهی بی خود تر سایتی چرت تر و سیستم تحصیلی مزخرف تر از پیام نور ندیدم

Eblis 2011
06-07-2013, 14:44
کسی تونسته تو طرح ضیافت ثبت نام کنه؟
من از 10 این ماه هر چی میزنم دانشگاه محل تحصیل رو باز نمیکنه از دانشگاه هم که پرسیدم گفتن ما خبر نداریم و احتمالا 20 این ماه جلوش باز بشه
خدایی دانشگاهی بی خود تر سایتی چرت تر و سیستم تحصیلی مزخرف تر از پیام نور ندیدم

برای ثبت نام در طرح ضیافت ، به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه یا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آدرس مراجعه کنید .

0015351971
06-07-2013, 17:14
من 1.30 نمره از ه درسم اگه بگیرم مشروط نمیشم :(
هیچ کودوم از استادام هم که ماشالله اصن ایمیل جواب نمیدن
چیکار کنم ؟ میشه کاری کرد ؟ :(

rezarrrr
06-07-2013, 18:09
سلام
این معرفی به استاد چطوری هست؟
مثلا من ترم بعد میتونم معرف بگیرم یا فقط تو ترم تابستانی معرفی میدن و اصلا کدوم درس ها رو معرف میدن؟
ممنون از پاسختون:n16:

ittools
06-07-2013, 18:27
از سه شنبه افتادم دنبال شکایت به نمره تشریحی ولی تا به الان به هیچ نتیجه ای نرسیدم :n03: استاد بی چشم و رو هم رفته مسافرت پاسخ نامه های تشریحی رو هم به آموزش تحویل نداده ! نمیدونم چنین اجازه ای داره یا نه ؟
از این پیام نور دانشگاه بی در و پیکر تر من تو عمرم ندیدم کلا برای کسی اهمیتی نداره اونی هم که دل میسوزونه کاره ای نیست که بتونه کاری انجام بده رئیس دانشگاه هم که ماشالله ... چیزی نگم بهتره :n27: خلاصه به احتمال زیاد من این درس رو به خاطر هیچ و پوچ افتادم :n03:

nits
06-07-2013, 19:05
از سه شنبه افتادم دنبال شکایت به نمره تشریحی ولی تا به الان به هیچ نتیجه ای نرسیدم :n03: استاد بی چشم و رو هم رفته مسافرت پاسخ نامه های تشریحی رو هم به آموزش تحویل نداده ! نمیدونم چنین اجازه ای داره یا نه ؟
از این پیام نور دانشگاه بی در و پیکر تر من تو عمرم ندیدم کلا برای کسی اهمیتی نداره اونی هم که دل میسوزونه کاره ای نیست که بتونه کاری انجام بده رئیس دانشگاه هم که ماشالله ... چیزی نگم بهتره :n27: خلاصه به احتمال زیاد من این درس رو به خاطر هیچ و پوچ افتادم :n03:

محسن جون ( آقا محسن بودی دیگه نه ؟ ) من درکت میکنم میدونم چه حسی داری :n03: ... این ترم یکی از بچه ها رسما یه درسی رو میفتاد ولی چون استاد آشنای عموش بود بهش 3.5 نمره توی تشریحی داده بود ... 3.5 نمره یعنی 2 تا سوال کامل + نصف یک سوال ... که طرف میگفت فقط فرمول پر کرده ... با فرمول میشه 3.5 نمره گرفت ؟؟؟ ... حالا منی که مطمئن بودم نمره ام میشه 2.80 داده 2 ... اونی که مطمئن نبوده حتی 1 میشه داده بهش 2.40
( فکر کنم سر کلاس یکم سوزندمش و زیاد با دخترها شوخی میکرد و من هم توی کلاس جدی بودم و نمیخندیدم، بدش اومده ... از قیافه اش معلوم بود کلا ... سیگنال رو دریافت میکردم )
یک استاد کاملا بی سواد بود و حالا ادعا هم داشت ... از 8 فصل هم 2 فصل بهمون درس داد
خدا از حق خودش میگذره ولی از حق الناس نمیگذره ( من به این جمله شک ندارم )

Hossein_128
06-07-2013, 20:21
15 تیر هم تموم شد ولی نمره یکی از درسها رو هنوز تایید نکردن. چی کار میشه کرد؟؟

error403
06-07-2013, 20:37
از شما که خوبه . از منو فقط سه واحدشو تایید کردند!

ittools
06-07-2013, 23:02
محسن جون ( آقا محسن بودی دیگه نه ؟ ) من درکت میکنم میدونم چه حسی داری :n03: ... این ترم یکی از بچه ها رسما یه درسی رو میفتاد ولی چون استاد آشنای عموش بود بهش 3.5 نمره توی تشریحی داده بود ... 3.5 نمره یعنی 2 تا سوال کامل + نصف یک سوال ... که طرف میگفت فقط فرمول پر کرده ... با فرمول میشه 3.5 نمره گرفت ؟؟؟ ... حالا منی که مطمئن بودم نمره ام میشه 2.80 داده 2 ... اونی که مطمئن نبوده حتی 1 میشه داده بهش 2.40
( فکر کنم سر کلاس یکم سوزندمش و زیاد با دخترها شوخی میکرد و من هم توی کلاس جدی بودم و نمیخندیدم، بدش اومده ... از قیافه اش معلوم بود کلا ... سیگنال رو دریافت میکردم )
یک استاد کاملا بی سواد بود و حالا ادعا هم داشت ... از 8 فصل هم 2 فصل بهمون درس داد
خدا از حق خودش میگذره ولی از حق الناس نمیگذره ( من به این جمله شک ندارم )

کوروش ــم
اگه واقعا با نمره کم می افتادم مشکلی نبود فقط قضیه سر اینه که من نمره قبولی میگیرم و نمره ام رو بهم نمیدن ! خیلی حس بدی ــه
آخه اگه همین بود باز یه چیزی : این ترم یه درس 2 واحدی اختیاری هم برداشته بودم که اصلا براش امتحان ترمی در نظر نگرفتن بعدا مشخص شد که نمره با استاده در حالی که تو فایل ارائه دروس اسم کتاب و نوع آزمون ( تشریحی ) رو نوشته بود خلاصه رفتم پیش استاد و بهم گفت یه مقاله ای چیزی بنویسم نمره رو بر اساس اون بده منم نوشتم و تحویلش دادم ولی هنوز که هنوزه نمره ام رو نداده ! فقط تو بخش میان ترم برام 6 وارد کرده اصلا نمیدونم قضیه اش چیه :n03: از هر کی هم سراغش رو میگیرم میگن ندیدیمش . کلا پیام نور ما بی در و پیکر شده :n27: خدا ازشون نگذره که این قدر اذیتمون میکنن
از جمع 5 تا درس تا به الان هم هیچ کدوم رو تایید نکردن

mili_k
07-07-2013, 05:32
به استاد زنگ زدم امروز گفتم امکانش هست نمره ی کامل کلاسی رو بهم بدید ؟ گفت اگر سایت رو باز کردن ، میده .

نمره 6 میان ترم رو گفت که اگه سایت باز بشه ( همون طور که بعضی وقتا باز می کنن ) میده بهم .

به نظر شما باز می کنن قسمت نمرات رو دوباره [ سه باره ! ] ؟

Hidden-Hunter
07-07-2013, 10:50
من هنوز 20 واحدم تایید نشدن :دی

rezarrrr
07-07-2013, 11:20
امروز دانشگاه بودم یه حرف هایی شنیدم در مورد این که این ترم برای ترم تابستانی میخوان 4 واحد بدن راسته؟
یه چیز دیگه گفتن که با گفته های شما نمیخوند از کارمند های دانشگاه میگفتن تو جمع زدن معدل کل اون زمانی که میخوای کارنامه بگیری نمره های زیر 10 رو حساب نمی کنن به این که نمره قبولی که باید تو اون درس بگیری 14 باشه اشاره نکرد من هم فرصت نشد ازش بپرسم همچین چیزی امکان داره؟
من با یکی از استاد ها حرف زدم گفت اگه جلو سایت باز شد 1 نمره بهت میدم نمونی تو درسم گفتم من اشنا دارم میگم مال من رو باز کنن
تا شنید اخلاقش برگشت گفت من به خاطر شما نمیتونم سابقه خودم رو خراب کنم بعد بگن فلانی نمره داد گفتم اخه کی میخواد بگه؟هر کاریش کردم قبول نکرد
3 واحد درس رو که پیش نیاز دوتا درس دیگه هست رو موندم

nits
07-07-2013, 14:06
کوروش ــم
اگه واقعا با نمره کم می افتادم مشکلی نبود فقط قضیه سر اینه که من نمره قبولی میگیرم و نمره ام رو بهم نمیدن ! خیلی حس بدی ــه
آخه اگه همین بود باز یه چیزی : این ترم یه درس 2 واحدی اختیاری هم برداشته بودم که اصلا براش امتحان ترمی در نظر نگرفتن بعدا مشخص شد که نمره با استاده در حالی که تو فایل ارائه دروس اسم کتاب و نوع آزمون ( تشریحی ) رو نوشته بود خلاصه رفتم پیش استاد و بهم گفت یه مقاله ای چیزی بنویسم نمره رو بر اساس اون بده منم نوشتم و تحویلش دادم ولی هنوز که هنوزه نمره ام رو نداده ! فقط تو بخش میان ترم برام 6 وارد کرده اصلا نمیدونم قضیه اش چیه :n03: از هر کی هم سراغش رو میگیرم میگن ندیدیمش . کلا پیام نور ما بی در و پیکر شده :n27: خدا ازشون نگذره که این قدر اذیتمون میکنن
از جمع 5 تا درس تا به الان هم هیچ کدوم رو تایید نکردن

ببخشید آقا کوروش گل :n11: ... الان یادم اومد محسن یکی دیگه از بچه های این تاپیک هست ... شرمنده :n16:
امروز مثلا آخرین مهلت برای تایید نمرات هست ؟
واسه ما هنوز دو تا از درسها نمره تشریحی ـشون نیومده چه برسه به تایید شدن

Eblis 2011
07-07-2013, 15:57
تا امشب سعی میکنم به سوالات ج بدم ... شرمنده . :n16:

Eblis 2011
07-07-2013, 17:07
من 1.30 نمره از ه درسم اگه بگیرم مشروط نمیشم :(
هیچ کودوم از استادام هم که ماشالله اصن ایمیل جواب نمیدن
چیکار کنم ؟ میشه کاری کرد ؟ :(

شما اگه میتونید به مرکزتون مراجعه کنید و با یکی از استادا که میدونی زیاد مغرور نیست و با بچه ها خوبه ، صحبت کنید تا 1.5 نمره بهتون اضافه کنه !!!!
با ایمیل و این چیزا معمولا بعیده نتیجه بگیری . سعی کن زودتر اقدام کنی.

سلام
این معرفی به استاد چطوری هست؟
مثلا من ترم بعد میتونم معرف بگیرم یا فقط تو ترم تابستانی معرفی میدن و اصلا کدوم درس ها رو معرف میدن؟
ممنون از پاسختون:n16:

معرف به استاد زمانیه که 2 درس برای فارغ التحصیلی داشته باشید . مختص تابستان نیست .

15 تیر هم تموم شد ولی نمره یکی از درسها رو هنوز تایید نکردن. چی کار میشه کرد؟؟

از شما که خوبه . از منو فقط سه واحدشو تایید کردند!

من هنوز 20 واحدم تایید نشدن :دی

شما کاری نکنید . خودش تایید میشه . کمی صبور باشید ...

به استاد زنگ زدم امروز گفتم امکانش هست نمره ی کامل کلاسی رو بهم بدید ؟ گفت اگر سایت رو باز کردن ، میده .

نمره 6 میان ترم رو گفت که اگه سایت باز بشه ( همون طور که بعضی وقتا باز می کنن ) میده بهم .

به نظر شما باز می کنن قسمت نمرات رو دوباره [ سه باره ! ] ؟

طبق بخشنامه ای که قبلا برای میان ترم اومده بود ، آخرش تاکید کرده بود که میان ترم ها به هیچ عنوان دیگه باز نمیشه!!!!
حالا بقیش با خدا ...

امروز دانشگاه بودم یه حرف هایی شنیدم در مورد این که این ترم برای ترم تابستانی میخوان 4 واحد بدن راسته؟
یه چیز دیگه گفتن که با گفته های شما نمیخوند از کارمند های دانشگاه میگفتن تو جمع زدن معدل کل اون زمانی که میخوای کارنامه بگیری نمره های زیر 10 رو حساب نمی کنن به این که نمره قبولی که باید تو اون درس بگیری 14 باشه اشاره نکرد من هم فرصت نشد ازش بپرسم همچین چیزی امکان داره؟
من با یکی از استاد ها حرف زدم گفت اگه جلو سایت باز شد 1 نمره بهت میدم نمونی تو درسم گفتم من اشنا دارم میگم مال من رو باز کنن
تا شنید اخلاقش برگشت گفت من به خاطر شما نمیتونم سابقه خودم رو خراب کنم بعد بگن فلانی نمره داد گفتم اخه کی میخواد بگه؟هر کاریش کردم قبول نکرد
3 واحد درس رو که پیش نیاز دوتا درس دیگه هست رو موندم

طبق بخشنامه 8 واحد میدن .
زمانیه که ترم قبل 10 گرفته باشی و ترم بعد بتونی با نمره ی بالا پاسش کنی....

ببخشید ندیدم پستتو Nits جان
15ام آخرین مهلت بود

اینا به بخشنامه ی خودشون هم رحم نمیکنن و بهش عمل نمیکنن سر وقت !!!!

rezarrrr
07-07-2013, 21:45
--------
برای ترم تابستانی میخوان 8 واحد بدن؟؟؟؟
یعنی اگه زیر 10 گرفته باشم و بار دیگه که امتحان میدم و نمره ای که میگیرم زیر 14 باشه اون نمره زیر 10 هم حساب میشه؟

Eblis 2011
07-07-2013, 21:58
--------
برای ترم تابستانی میخوان 8 واحد بدن؟؟؟؟
یعنی اگه زیر 10 گرفته باشم و بار دیگه که امتحان میدم و نمره ای که میگیرم زیر 14 باشه اون نمره زیر 10 هم حساب میشه؟

تا جایی که من خبر دارم :
به عنوان مثال : اگه ترم 1 ، درسی رو بیفتی ، ترم 2 اونو با نمره بالای 14 پاس کنی ، نمره ترم 1 در معدل کل محاسبه نمیشه .

Hidden-Hunter
07-07-2013, 23:02
شما کاری نکنید . خودش تایید میشه . کمی صبور باشید ...

ما که همیشه شکیبا بودیم :n09:

PNUNA.COM
08-07-2013, 08:04
تغییر زمان ثبت نام و تاریخ امتحانات ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور + بخشنامه
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : به دلیل تغییر زمان آغاز سال تحصیلی 93-92 از ابتدای مهر به نیمه شهریور ماه زمان انتخاب واحد و امتحانات ترم تابستان 92 دانشگاه پیام نور نیز تغییر یافت.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : دکتر ناجی، مدیر امور برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: به دلیل تغییر زمان شروع سال تحصیلی ۹۳-۹۲ از مهر ماه به نیمه شهریور و همچنین با توجه به تقویم اعلام شده از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری دانشگاه موظف است ترم تابستان را زودتر از زمان اعلام شده در خب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رهای قبل اعلام کند.

وی گفت: بر این اساس آغاز انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۲۹ تیر ماه به ۲6 تیر ماه خواهد بود و تا 5 مرداد ادامه خواهد داشت.

تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد جدید ترم تابستان ۹۲ پیام نور
۲6 تیرماه ۹۲ لغایت 5 مرداد ۹۲

وی افزود: همچنین امتحانات پایان ترم تابستانی دانشجویان دانشگاه پیام نور نیز به جای ۲ تا ۱۰ شهریور به ۲۷ مرداد تا ۵ شهریور ماه تغییر یافته است.

تاریخ امتحانات جدید ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور
۲۷ مرداد ماه ۹۲ لغایت ۵ شهریورماه ۹۲

درخواست مهمانی دانشجویان باید پس از کسب تایید از مرکز مبدا و مقصد، در بازه زمانی ۱۵ تیرماه الی ۲۵ تیرماه ۹۲ از طریق سیستم گلستان ارائه شود.

همچنین زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پایان ترم تابستان از تاریخ ۱۷ مردادماه لغایت ۴ شهریورماه می باشد.
حداکثر زمان ارائه تقاضای تجدید نظر در سوالات آزمون نیز تا ۱۷ شهریورماه خواهد بود.

بخشنامه تغییر تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور براساس دستور وزارت علوم – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جدید – تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور (بروز شده در ۱۵ تیرماه ۹۲)

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان ۹۲ پیام نور / دروس قابل ارائه در تابستان ۹۲ پیام نور

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%d9%84-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-92-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

0015351971
08-07-2013, 08:35
شما اگه میتونید به مرکزتون مراجعه کنید و با یکی از استادا که میدونی زیاد مغرور نیست و با بچه ها خوبه ، صحبت کنید تا 1.5 نمره بهتون اضافه کنه !!!!
با ایمیل و این چیزا معمولا بعیده نتیجه بگیری . سعی کن زودتر اقدام کنی.

اتفاقا" استاد خوب داشتم این ترم نمره میده
باهاش صحبت کردم ولی میگه نمره ها قفل شده
چیکار کنم ؟
یکی دیگه از درسا رو تو خود گلستان اعتراض زدم اصلا" استاد ندیده هنوز نمرشم تایید شده تکلیف این چی میشه ؟ :|
شانسه گنده من دارم ؟ :(
یکی یه راهنمایی کنه بلکم بتونم درست کنم نمره رو
میخوامتون :دی :*

mili_k
08-07-2013, 10:22
اتفاقا" استاد خوب داشتم این ترم نمره میده
باهاش صحبت کردم ولی میگه نمره ها قفل شده
چیکار کنم ؟
یکی دیگه از درسا رو تو خود گلستان اعتراض زدم اصلا" استاد ندیده هنوز نمرشم تایید شده تکلیف این چی میشه ؟ :|
شانسه گنده من دارم ؟ :(
یکی یه راهنمایی کنه بلکم بتونم درست کنم نمره رو
میخوامتون :دی :*

چه ما رو بخوای چه نخوای راه نداره ! باید وایستی تا سایت باز بشه

rezarrrr
08-07-2013, 12:16
اقا اینی که تو این بخش نامه نوشته حداکثر واحد ترم تابستانی 8 واحد یعنی چی؟
همه میتونن 8 واحد بردارن؟من 2 ترمم مونده . میتونم 8 واحد بردارم؟
اقا فکر نکنید ضریب هوشیم قد جلبکه هاااااا ولی از بس پیام نور حرف زد بعد زیر حرفش زد که دیگه حتی بعضی وقتا شک میکنم که مدرک قراره بهمون بدن یا نه:n02:

Eblis 2011
08-07-2013, 13:35
اقا اینی که تو این بخش نامه نوشته حداکثر واحد ترم تابستانی 8 واحد یعنی چی؟
همه میتونن 8 واحد بردارن؟من 2 ترمم مونده . میتونم 8 واحد بردارم؟
اقا فکر نکنید ضریب هوشیم قد جلبکه هاااااا ولی از بس پیام نور حرف زد بعد زیر حرفش زد که دیگه حتی بعضی وقتا شک میکنم که مدرک قراره بهمون بدن یا نه:n02:

میبینی که هر روز بخشنامه داره عوض میشه
همه میتونن 8 واحد وردارن.

vanish
08-07-2013, 13:56
تاریخ شروع انتخاب واحد به 22 تیر تغییر پیدا کرد

Eblis 2011
08-07-2013, 14:00
نکته ی جالبی که تو این بخشنامه جدید 93-92 هست اینه که ، کلاسهای ترم پاییز از 16 شهریور شروع میشه :n23:

تاریخ شروع انتخاب واحد به 22 تیر تغییر پیدا کرد

از 29 تیر ، به 26 تیر تغییر پیدا کرد.

mohsenjxj
08-07-2013, 15:48
ببخشید آقا کوروش گل :n11: ... الان یادم اومد محسن یکی دیگه از بچه های این تاپیک هست ... شرمنده :n16:
بله محسن من هستم کسی با من کار داشت؟:n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24:

PNUNA.COM
08-07-2013, 18:34
تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور (بروز شده در ۱۵ تیرماه ۹۲)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : تقویم دانشگاهی سال 93-1392 برای کلیه مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی(سنتی و طرح تجمیع)، کارشناسی ارشد و دکتری اعلام گردید / تقویم آموزشی در 15 تیرماه 92 بروز شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ برای کلیه دوره های تحصیلی دانشگاه پیام نور به شرح زیر می باشد:

این تقویم به صورت رسمی از طرف سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور می باشد

تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور در تاریخ ۱۵ تیرماه ۹۲ به روز شد

دریافت کل تقویم دانشگاهی سال ۹۳-۱۳۹۲ تمامی مقاطع تحصلی پیام نور در یک فایل PDF – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

0015351971
09-07-2013, 07:43
چه ما رو بخوای چه نخوای راه نداره ! باید وایستی تا سایت باز بشه

امکان داره اصن باز شه ؟ :(

mili_k
09-07-2013, 07:51
امکان داره اصن باز شه ؟ :(

خیلی کم ..

Eblis 2011
09-07-2013, 15:07
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : امکان پرداخت الکترونیکی شهریه دانشگاه پیام نور فعال شده است و اواخر هفته آینده کارتهای الکترونیکی صادر شده برای هر دانشجو در اختیار آنها جهت واریز شهریه به صورت الکترونیکی قرار خواهد گرفت.

کارت های الکترونیکی پراخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور ، طبق بخشنامه سازمان مرکزی از اواخر هفته آینده در اختیار مراکز و واحدها قرار خواهند گرفت و مراکز و واحدها مسئول توزیع کارتهای بانکی بین دانشجویان آن مرکز و واحد می باشند.

مقدمات نصب دستگاه کارتخوان ( POS ) در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور نیز فراهم شده و دانشجویان از این پس می توانند به راحتی با حضور در مراکز و واحدهای دانشگاهی خود نسبت به پرداخت شهریه اقدام کنند.

ittools
09-07-2013, 16:24
کارت بانکی بخوره تو سرشون نمرات رو تایید کنن که دانشجوها بلاتکلیف موندن

hp722
09-07-2013, 17:55
انتخاب واحد ترم تابستون از کی شروع میشه؟29 تیر؟

Eblis 2011
09-07-2013, 18:00
انتخاب واحد ترم تابستون از کی شروع میشه؟29 تیر؟

سلام محمد جان . نبودی دلتنگت بودم ..
فعلا تا به الان ، 26 تیر ....

mehdig20
10-07-2013, 11:29
سلام بچه‌ها
من ترم آخر هستم,پروژه ام رو یک ماه پیش واسه استاد ایمیل کردم,15 روزی صبر کردم دیدم خبری از جواب ایمیل و نمره نیست,در صورتی که به همه نمره داده بود!
بعدا بهش اس دادم که جریان چیه,گفت که دوباره فایلارو بفرست,مثل اینکه به دستش نرسیده بوده,دوباره فرستادم بعد از چند روز ایمیل زد که مطالب مورد تایید است فایلای نهایی شده رو بفرستید,فرستادم گه بعد از شش روز ایمیل زد نمره شما 19 میباشد!
ولی الان 4 روز که گذشته و هنوز نمرمو تو گلستان وارد نکرده!
سه روزه زنگ میزنم دانشگاه همش میگه زنگ زدیم به استاد میگه وارد میکنم,امروز که دیگه قرار بود حتما نمرمو بده نگاه کردم دیدم نیومده,زنگ زدم دانشگاه,گفت گفته وارد کردم,گفتم نکرده,گفت من پیگیری میکنم!
حالا به نظرتون خودم امروز باز به استاد اس بدم؟آخه سری قبل که زنگ زدم شاکی شد چقدر اس میدی تو,من 8تا دانشگاه میرم قرار باشه همه اینجوری کنن که نمیشه!
میترسم اس بدم لج کنه و اصلا نمره نده!
به دانشگاه گفتم خودم شمارشو دارم گفت خب خودت ز بزن,ولی وقتی این قضیه رو گفتم گفت باشه خودم زنگ میزنم!
میترسم نمرمو نده و پروژه ام بمونه!
تا کی وقت هست واسه نمره عملی؟
بدبختی مثلا عجله داشتم این ترم زودتر تموم بشه برم دنبال کارای معافیتم,ولی از همیشه طولانیتر شد!
معذرت میخوام متنم طولانی شد,لطفا بگید جای من بودید چیکار میکردید؟

tApAtAĺK

Eblis 2011
10-07-2013, 12:07
سلام بچه‌ها
من ترم آخر هستم,پروژه ام رو یک ماه پیش واسه استاد ایمیل کردم,15 روزی صبر کردم دیدم خبری از جواب ایمیل و نمره نیست,در صورتی که به همه نمره داده بود!
بعدا بهش اس دادم که جریان چیه,گفت که دوباره فایلارو بفرست,مثل اینکه به دستش نرسیده بوده,دوباره فرستادم بعد از چند روز ایمیل زد که مطالب مورد تایید است فایلای نهایی شده رو بفرستید,فرستادم گه بعد از شش روز ایمیل زد نمره شما 19 میباشد!
ولی الان 4 روز که گذشته و هنوز نمرمو تو گلستان وارد نکرده!
سه روزه زنگ میزنم دانشگاه همش میگه زنگ زدیم به استاد میگه وارد میکنم,امروز که دیگه قرار بود حتما نمرمو بده نگاه کردم دیدم نیومده,زنگ زدم دانشگاه,گفت گفته وارد کردم,گفتم نکرده,گفت من پیگیری میکنم!
حالا به نظرتون خودم امروز باز به استاد اس بدم؟آخه سری قبل که زنگ زدم شاکی شد چقدر اس میدی تو,من 8تا دانشگاه میرم قرار باشه همه اینجوری کنن که نمیشه!
میترسم اس بدم لج کنه و اصلا نمره نده!
به دانشگاه گفتم خودم شمارشو دارم گفت خب خودت ز بزن,ولی وقتی این قضیه رو گفتم گفت باشه خودم زنگ میزنم!
میترسم نمرمو نده و پروژه ام بمونه!
تا کی وقت هست واسه نمره عملی؟
بدبختی مثلا عجله داشتم این ترم زودتر تموم بشه برم دنبال کارای معافیتم,ولی از همیشه طولانیتر شد!
معذرت میخوام متنم طولانی شد,لطفا بگید جای من بودید چیکار میکردید؟

tApAtAĺK

سلام چند روز دیگه صبر کن ....
خودش وارد میکنه... نگران نباش

mehdig20
10-07-2013, 13:16
سلام چند روز دیگه صبر کن ....
خودش وارد میکنه... نگران نباش

ممنونم از جوابتون,امیدوارم که اینجور باشه!
نمیدونم چرا از اول هم به این استاد حس خوبی نداشتم!

tApAtAĺK

ittools
10-07-2013, 16:33
آقا یه درس منم استاد وارد نکرده ببینم این نمرات رو آموزش تایید میکنه ؟ حالا جریان این نمره من چی میشه ؟ متاسفانه هر چی بدبختیه سر من میاد :n14: این همون استاده که ترم پیش برام میان ترم وارد نکرده بود کلا فراموش کاره ! بدبختی رو میبنی خودش هم معلوم نیست کجا رفته :n03:

این ترم سر این قضایا خیلی خسته شدم کلا میخوام ترم تابستون هم واحد برندارم خستمون کردن :n15: اینم از برنامه ریزی ترم بعدشون شروع کلاس ها از 16 شهریور ! من که از مهر ماه میرم سر کلاس هر غلطی میخوان بکنن بزار بکنن !

Eblis 2011
10-07-2013, 17:25
آقا یه درس منم استاد وارد نکرده ببینم این نمرات رو آموزش تایید میکنه ؟ حالا جریان این نمره من چی میشه ؟ متاسفانه هر چی بدبختیه سر من میاد :n14: این همون استاده که ترم پیش برام میان ترم وارد نکرده بود کلا فراموش کاره ! بدبختی رو میبنی خودش هم معلوم نیست کجا رفته :n03:

این ترم سر این قضایا خیلی خسته شدم کلا میخوام ترم تابستون هم واحد برندارم خستمون کردن :n15: اینم از برنامه ریزی ترم بعدشون شروع کلاس ها از 16 شهریور ! من که از مهر ماه میرم سر کلاس هر غلطی میخوان بکنن بزار بکنن !

فقط مال تورو وارد نکرده ، یا مال همه ی بچه ها کلاس؟

Eblis 2011
10-07-2013, 17:37
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر حسن زیاری با اشاره به افزایش زمان کلاس های دروس تخصصی به ویژه فنی و مهندسی دانشگاه پیام نور گفت: چندی پیش افزایش ساعت درسی دروس تخصصی به ویژه فنی و مهندسی در شورای دانشگاه پیام نور بررسی و مصوب شد که با توجه به محتوای دروس و تدریسی که توسط استاد انجام می شود زمان این دروس نسبت به دروس دیگر افزایش یابد.
وی ادامه داد: براساس مصوبه شورای دانشگاه، ساعت درسی که برای این دانشجویان برگزار می شود بین ۸ تا ۱۰ ساعت است که با توجه به دانشکده، دروس، محتوا و سختی دروس، می تواند ۲ تا ۴ ساعت دیگر نیز افزایش یابد.

خبر از این بهتر :n02:

ittools
10-07-2013, 17:53
فقط مال تورو وارد نکرده ، یا مال همه ی بچه ها کلاس؟ این ترم این درس رو تنها من برداشته بودم برای همین کلاس هم برگزار نشد ببینم این سیستم گلستان برای استاد در این جور مواقع اخطار و هشدار نمیده که مثلا نمره یکی از دانشجوها مونده و ثبت نشده ؟

Eblis 2011
10-07-2013, 17:57
این ترم این درس رو تنها من برداشته بودم برای همین کلاس هم برگزار نشد ببینم این سیستم گلستان برای استاد در این جور مواقع اخطار و هشدار نمیده که مثلا نمره یکی از دانشجوها مونده و ثبت نشده ؟

اگه چند نفر رو میشناختی و ازشون میپرسیدی بهتر بود ... خیالت راحت تر میشد
والا قسمت دوم رو نمیدونم ...

sasan.69
10-07-2013, 20:41
برای ترم تابستان چه درسای عمومی بردارم که بشه راحت پاس کرد؟

Eblis 2011
10-07-2013, 20:48
برای ترم تابستان چه درسای عمومی بردارم که بشه راحت پاس کرد؟

فعلا که تا الان مشخص شده عمومی خاصی نمیدن ....
مخصوصا گروه معارف ... اونایی که ظاهرا این ترم ارائه میدن ( فارسی ، تربیت بدنی ، زبان خارجه ، جمعیت + تفسیر موضوعی نهج البلاغه )
من شاید نهج البلاغه رو وردارم . میگن آسونه ... 2 واحدیه ...

کاربر شماره ی یک
10-07-2013, 21:30
هزینه ی رشته های برق و عمران ؟

حدودی هم بگید کافیه ، نمیخوام قیمت روز دربیارین

Eblis 2011
10-07-2013, 22:35
هزینه ی رشته های برق و عمران ؟

حدودی هم بگید کافیه ، نمیخوام قیمت روز دربیارین

در حال حاضر هر ترم بین 300 تا 400 میشه ....

Eblis 2011
11-07-2013, 15:04
اونایی که قراره ترم تابستون ور دارن ؛ از همین روزا شروع کنن به خوندن ، وقت کم میارینا

+

دانشجوهای مصری از سال دیگه
باید 2 تا 2 واحدی : انقلاب 1 و انقلاب 2 پاس کنن !!!

rezarrrr
11-07-2013, 20:45
اونایی که قراره ترم تابستون ور دارن ؛ از همین روزا شروع کنن به خوندن ، وقت کم میارینا

+

دانشجوهای مصری از سال دیگه
باید 2 تا 2 واحدی : انقلاب 1 و انقلاب 2 پاس کنن !!!
من یکی با الان خوندن مشکل دارم
مثلا پارسال شروع کردم خوندم وقتی میخواستم درسی رو که میخوام بردارم دیدم ارایه نمیدن دانشگاه رو هم که هر کاری کردم اون درس رو برام قرار ندادن:n21:

nits
11-07-2013, 21:10
دوستان نمرات همگی تایید شدن ولی دوتا از نمره های تشریحی ما نیومده ... الان تکلیف چیه ؟

آخه این نمره ی ما رو نمیزنه این استاد که بدونیم تکلیفمون چیه... سکته کردیم بابا ... آخر هم ما رو میندازه فکر کنم سر این معماری

یک سوال : معدل ترم قبل یا معدل کل این چند ترم در اخذ واحد در ترم تابستان کاره ای هست ؟ نقشی داره ؟

ملا نصرالدین
11-07-2013, 21:50
این ترم این درس رو تنها من برداشته بودم برای همین کلاس هم برگزار نشد ببینم این سیستم گلستان برای استاد در این جور مواقع اخطار و هشدار نمیده که مثلا نمره یکی از دانشجوها مونده و ثبت نشده ؟

2 حالت داره
یا کلا استاد اون درس تنبله توی برگه صحیح کردن...مثل استاد ما که هنوز نمره ی شبیه سازی رو وارد نکرده
یا برگه امتحانیت گم شده...حتما یه سر به دانشگاه بزن و پرس و جو کن...توی دانشگاه خیلی اتفاق می افته که برگه ها گم میشه

Eblis 2011
11-07-2013, 21:56
دوستان نمرات همگی تایید شدن ولی دوتا از نمره های تشریحی ما نیومده ... الان تکلیف چیه ؟

آخه این نمره ی ما رو نمیزنه این استاد که بدونیم تکلیفمون چیه... سکته کردیم بابا ... آخر هم ما رو میندازه فکر کنم سر این معماری

یک سوال : معدل ترم قبل یا معدل کل این چند ترم در اخذ واحد در ترم تابستان کاره ای هست ؟ نقشی داره ؟

مشکلی نیست ، ورود نمرات و تاییدشون مربوط به دانشگاه و مرکزتون میشه !!!!
ترم تابستان وابسته به ترم قبل یا معدل کل نیست !!!

کاربر شماره ی یک
11-07-2013, 22:39
پیام نور زیر نظر وزارت علومه ؟
اصلا فرقی میکنه ، سازمانی که مدرکتون رو میده کجاباشه ؟

Eblis 2011
11-07-2013, 22:41
پیام نور زیر نظر وزارت علومه ؟
اصلا فرقی میکنه ، سازمانی که مدرکتون رو میده کجاباشه ؟

اگه منظور درجه اعتبار مدرکه ، که باید بگم مدرکش معتبره.

کاربر شماره ی یک
12-07-2013, 00:11
منظورم اعتبار رسمی که برای کشورهای دیگه داره....

Eblis 2011
12-07-2013, 00:38
منظورم اعتبار رسمی که برای کشورهای دیگه داره....

* آیا مدرک تحصیلی دانشگاه پیام نور معتبر است؟
جواب: بلی؛ مدارک تحصیلی این دانشگاه همانند مدارک تحصیلی سایر دانشگاههای دولتی، معتبر است و برای ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور نیز معتبر است.
مدارک از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری تایید شده می باشد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%8A%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html)

+

معتبر بودن مدارک دانشگاه پیام نور در تمام سطوح، مقاطع و واحد‌ها

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : در پی طرح مباحثی غیر مسوولانه از سوی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشگاه پیام نور و استمرار این مواضع در رسانه‌های گروهی که معلوم نیست در این برهه حساس و زمان انتخاب رشته جوانان این سرمایه‌های گرانقدر که کسی حق صدمه رساندن به این عزیزان را ندارد، با چه اهداف و نیتی صورت می گیرد، دانشگاه پیام نور اعلام کرد: مدارک دانشگاه پیام نور در تمام سطوح، مقاطع و واحد‌ها قانونی و معتبر است.

در بیانیه دانشگاه پیام نور آمده است: طبق نظر رسمی و تاکید شورای گسترش آموزش عالی، مدارک دانشگاه پیام نور در تمام سطوح و مقاطع و در همه واحد‌های تابعه این دانشگاه در داخل و خارج از کشور مانند گذشته برای دانشجویان فعلی و آینده بدون هیچ گونه خدشه‌ای برای استخدام و ادامه تحصیل در همه مراجع قانونی معتبر است.
بنا بر این گزارش، دانشگاه پیام نور تاکید کرده است: به استناد مقررات جاری مرجع قانونی، صدور مجوز ایجاد مقاطع و رشته‌های تحصیلی در همه سطوح آموزش عالی در تمام دانشگاه‌های دولتی، پیام نور، غیر دولتی، غیر انتفاعی، علمی کاربردی و آزاد اسلامی، شورای گسترش آموزش عالی مستقر در وزارت علوم و وزارت بهداشت است که وفق اختیارات تفویضی از سوی شورایعالی انقلاب فرهنگی اقدام به بررسی کارشناسانه موارد و درخواست های مطروحه کرده و نهایتا منجر به صدور مجوزهای رسمی و قانونی دراین خصوص می گردد، علاوه براین، براساس مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۷۸ مدرکی تحت عنوان مدرک معادل منسوخ شده است.
بنابراین چنین اظهاراتی در این برهه از زمان نه تنها وجاهت قانونی ندارد؛ بلکه در جهت ایجاد تشویش اذهان جامعه جوان کشور بوده و اقدامی غیر اخلاقی، خارج از انصاف و عدالت اسلامی است و نمی‌تواند خدشه‌ای بر دانشگاه بزرگ و عظیمی همچون پیام نور و واحدهای تابعه آن در داخل و خارج از کشور وارد کند.
در ادامه این بیانیه آمده است: دانشگاه پیام نور با دارا بودن قریب به ۳۰ درصد جمعیت دانشجویی کشور و قریب به ۵۰ درصد جمعیت دانشجویی دانشگاه‌های دولتی و اقدامات درخشان و قابل توجه در زمینه‌های علمی و فرهنگی به استناد آمار و اطلاعات مراجع رسمی کشور، طبق آخرین آمار در بین بیش از یکصد دانشگاه دولتی کشور در رتبه ۲۲ قرار دارد.
در این بیانیه ضمن تقدیر و تشکر از حمایت قاطبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دفعات مختلف خصوصاً صدور و قرائت بیانیه اخیر در تاریخ ۲۶ مرداد سال جاری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، آمده است: از این عزیزان انتظار است ضمن حمایت بی‌دریغ از حقوق قانونی موکلین خود در واحدهای دانشگاه پیام نور سراسر کشور به طرق قانونی، مانع از اظهارات غیرمسوولانه و تشویش برانگیز افکار عمومی شوند و از شکل گیری موج اعتراضات طیف وسیع دانشجویان و خانواده‌های آنان پیشگیری کنند و با تصحیح مواضع شخصی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تریبون مجلس و به نام خانه ملت، موجبات دلگرمی موکلین خود را کما فی السابق فراهم آورده و از شأن والای مجلس شورای اسلامی به عنوان مقنن و ناظر بر اجرای قانون دفاع کنند.
دانشگاه پیام نور ضمن دفاع از جایگاه و مواضع قانونی خود در ادامه بیانیه عنوان کرده است: همواره از هر گونه پیشنهاد و از انتقادات سازنده استقبال کرده و آماده هر گونه همکاری در چارچوب قوانین و مقررات در راستای توسعه علمی کشور است.

yashgin128
12-07-2013, 03:35
سلام دوستان
من کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار دارم(فقط تو اسم ها با هم فرق دارند این رشته های مرتبط وگرنه همشون یکی هستند)از دانشگاه غیر انتفاعی.
الان قصد دارم ادامه تحصیل بدم و ارشد رو هم بگیرم و گزینه مد نظرم هم پیام نور هست.ایا پیام نور بدون کنکور هم دانشجوی ازشد میگیره؟
این جریان فراگیر چیه؟باید قبلش تو کنکوری چیزی ثبت نام کرده باشم؟واسه ارشد ترمی چند (تومن)در میاد؟
دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید که خیلی رو کمک شما حساب کردم
error403
12-07-2013, 06:52
سلام دوستان
من کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار دارم(فقط تو اسم ها با هم فرق دارند این رشته های مرتبط وگرنه همشون یکی هستند)از دانشگاه غیر انتفاعی.
الان قصد دارم ادامه تحصیل بدم و ارشد رو هم بگیرم و گزینه مد نظرم هم پیام نور هست.ایا پیام نور بدون کنکور هم دانشجوی ازشد میگیره؟
این جریان فراگیر چیه؟باید قبلش تو کنکوری چیزی ثبت نام کرده باشم؟واسه ارشد ترمی چند (تومن)در میاد؟
دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید که خیلی رو کمک شما حساب کردم
بله بدون کنکور هم برای تحصیلات تکمیلی دانشجو میگیره. جریانش این هست که برای هر رشته یک سری کتاب معرفی میکنه(معمولا8واحد) و برای امتحان ورودی از همون کتاب ها ازتون امتحان میگیرند و در صورت قبولی همین 8 واحد میشه ترم اولتون!
ثبت نامش برج مهر هست و امتحان هم فکر کنم آخر برج آذر باشه.
این دفترچه مربوط به پارسال هست، کامل توضیح داده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](pnunews.com).pdf

ba maram
12-07-2013, 09:46
سلام دوستان
من می خوام توی کنککور ارشد این دانشگاه شرکت کنم
از کجا و چطوری باید شروع کنم
مراجعی که باید بخونم چی هستن و جایی داره این دانشگاه که مشاوره کنه من رو؟
رشته انتخابیم رو هم هنوز مشخص نکردم:n13:

error403
12-07-2013, 10:46
سلام دوستان
من می خوام توی کنککور ارشد این دانشگاه شرکت کنم
از کجا و چطوری باید شروع کنم
مراجعی که باید بخونم چی هستن و جایی داره این دانشگاه که مشاوره کنه من رو؟
رشته انتخابیم رو هم هنوز مشخص نکردم:n13:
منابع امتحانیش که تو همون دفترچه ای که برای دانلود گذاشتم هست.اول رشته رو انتخاب کنید و بعد منابعش مشخص هست اونارو بخرید و مطالعه کنید
نمونه سوال های سالهای قبل رو هم کتابخونه هایی که کتابهای پیام نور میفروشند دارند تو اینترنت هم هست
از همین الان باید شروع کنید ، هشت واحد هست و وقت میبره مطالعشون

ba maram
12-07-2013, 14:31
ممنونم داداش
یه جایی هست که من برم مشاوره کنم (منظورم مشاور زیر نظر دانشگاه پیام نور)؟؟؟؟ آدرسی شماره ای بدید ممنون میشم
بعدش یه سوال دیگه این که
آیا مدرک فراگیر با مدرکی که ما تو کنکور سراسری شرکت می کنیم فرق داره ؟ از نظر اعتبار منظورمه و تاییده وزارت علوم و این صحبتا
توی شهریه چطور ؟ فرق ندارن ؟
مچکر

ba maram
12-07-2013, 14:39
ببخشید سوالام زیاد شد
من دفترچرو خوندم اما نفهمیدم امتحانش توی آذره یا مهر؟؟

error403
12-07-2013, 15:36
ثبت نام 17مهرماه و امتحان 24 آذر (البته این مربوط به پارسال هست ممکنه امسال تغییر کنه) دفترچه امسال مهرماه موقع ثبت نام میاد

error403
12-07-2013, 15:38
ممنونم داداش
یه جایی هست که من برم مشاوره کنم (منظورم مشاور زیر نظر دانشگاه پیام نور)؟؟؟؟ آدرسی شماره ای بدید ممنون میشم
بعدش یه سوال دیگه این که
آیا مدرک فراگیر با مدرکی که ما تو کنکور سراسری شرکت می کنیم فرق داره ؟ از نظر اعتبار منظورمه و تاییده وزارت علوم و این صحبتا
توی شهریه چطور ؟ فرق ندارن ؟
مچکر
مشاوره رو راستش نمیدونم کجا باید برید یه سر به دانشگاه پیام نور نزدیک محل سکونتتون بزنید ببینید چه خبره!
در مورد اعتبار مدرک این پستو بخونید:

hamidnakhafan
12-07-2013, 16:52
سلام دوستان وتسه تسویه چه چیزایی لازم هست ممنون:n02:
بالاخره بعد پنج سال تموم شد:n04:

ba maram
12-07-2013, 17:13
من منظورم فرق پیام نور کنکوری با فراگیر بود که با اون پست به جوابم نرسیدم
به هر حال ممنونم داداش:n16:
به قول شما بهتره برم یک شعبه نزدیک خودمون

Eblis 2011
12-07-2013, 17:47
سلام دوستان وتسه تسویه چه چیزایی لازم هست ممنون:n02:
بالاخره بعد پنج سال تموم شد:n04:

1-تحويل اصل كارت دانشجويي
2- شش قطعه عكس 3 در 4 رسمي ( عكس، اسكن شده و يا كپي نباشد و براي آقايان: فاقد انواع مدل مو - براي خانمها: با مقنعه باشد)
3- تصوير كليه صفحات شناسنامه همراه با اصل
4- تصوير پشت و رو كارت ملي همراه با اصل
5- تصوير كارت پايان خدمت همراه با اصل، معافيت تحصيلي مقطع بالاتر و يا نامه اشتغال به خدمت ( براي آقايان )
6- تصوير مدرك پيش دانشگاهي و ديپلم (نظام قديم و يا جديد)، كارداني همراه با اصل
7- تاييديه تحصيلي مدرك مربوطه (پيش دانشگاهي – ديپلم نظام قديم و يا كارداني)
8- اصل ريز نمرات كامل و تاييد شده پيش دانشگاهي، ديپلم، كارداني
9- دو برگ فيش به مبلغ 12000 ريال به شماره حساب 2178601355008 بانك ملي، به نام تمركز وجوه شهريه دانشگاه پيام نور
10- يك برگ فيش به مبلغ 12000 ريال به شماره حساب 2178609001007 بانك ملي
11- كليه فيش هاي واريزي هر ترم
لازم به ذكر است مشخصات درج شده در كارت ملي، مدارك تحصيلي، كارت دانشجويي و سيستم جامع گلستان بايد مطابق شناسنامه باشد.

پ ن : این موارد ، حالت کلی فارغ التحصیلی ، شما برای اطمینان باید به مسئول رشته ی دانشگاتون مراجعه کنید تا دقیق بهتون بگن چیا لازمه....

من منظورم فرق پیام نور کنکوری با فراگیر بود که با اون پست به جوابم نرسیدم
به هر حال ممنونم داداش:n16:
به قول شما بهتره برم یک شعبه نزدیک خودمون

* دانشجویانی که از طریق دوره های فراگیر وارد می شوند با دانشجویانی که از طریق آزمون سراسری پذیرش می شوند چه تفاوتی دارند؟
جواب : هر دو گروه برای ورود به دانشگاه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش می شوند و از معافیت نظام وظیفه، برخوردارند. برنامه های درسی هر دو گروه مشابه بوده لیکن پذیرفته شدگان فراگیر یک نیمسال تحصیلی جلوتر بوده و واحدهای نیمسال اول تحصیلی را در دوره دانشپذیری گذرانده و در امتحانات ورودی نمره لازم را کسب نمده اند. اعتبار مدارک فارغ التحصیلان هر دو گروه برای ادامه تحصیل و اشتغال یکسان است.

ba maram
12-07-2013, 17:52
مرسی ابلیس جان از جوابت
اگر این طوری که می گید باشه پس مگه ببخشید آدم خله فراگیر شرکت نکنه ؟؟؟ این همه مزایا نسبت به کنکوری پیام نور داره ؟!!
اگر حرفتون صحت داره که مطمعنا داره سوال من اینه که چه لزومی داره پس افراد زیادی میرن کنکور می دن و به خودشون زحمت می دن ؟؟
:n13:

ba maram
12-07-2013, 17:54
این پست حذف گردد:n26:

Eblis 2011
12-07-2013, 17:56
مرسی ابلیس جان از جوابت
اگر این طوری که می گید باشه پس مگه ببخشید آدم خله فراگیر شرکت نکنه ؟؟؟ این همه مزایا نسبت به کنکوری پیام نور داره ؟!!
اگر حرفتون صحت داره که مطمعنا داره سوال من اینه که چه لزومی داره پس افراد زیادی میرن کنکور می دن و به خودشون زحمت می دن ؟؟
:n13:

خب اگه هدف ، فقط پیام نور باشه , از طریق فراگیر آسون تره و مغز آدم آسوده تره. ضمنا قبلا عنوان فراگیر روی مدرک درج میشد که یکم آزار دهنده بود ......
ولی همه به نیت پیام نور که نمیرن کنکور شرکت کنن ، هدفشون قبولی در دانشگاه های دولتی و ایناس ... ولی خب بنابه دلایلی ، مجبور به قبول دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی میشن ......

ba maram
12-07-2013, 18:05
آره درست می گی
من ولی تنها هدفم شرکت توی فراگیره چون وقت ندارم و سربازم
یه دنیا ممنون
آخرین سوالم و آرزی موفقیت همگی دانشجویان عزیز تو همه عرصه های زندگیشون
الان تو مدرکش فراگیر نمی نویسن ؟

Eblis 2011
12-07-2013, 18:08
آره درست می گی
من ولی تنها هدفم شرکت توی فراگیره چون وقت ندارم و سربازم
یه دنیا ممنون
آخرین سوالم و آرزی موفقیت همگی دانشجویان عزیز تو همه عرصه های زندگیشون
الان تو مدرکش فراگیر نمی نویسن ؟

آرزوی همه ی ما اینه که بعد این همه تلاش و سختی و رفت و آمد و هزینه ، لااقل بعد از فارغ التحصیلی ، یه جای خوب بتونیم کار بگیریم ..... :n16:
نه حذف شده .... و دیگه کلمه فراگیر نمی نویسن..
موفق باشی.

error403
12-07-2013, 19:20
البته شهریه کسانی که از طریق فراگیر میاند 10درصد بیشتر از شهریه کسانی هست که از طریق کنکور سراسری قبول میشند:

kingmostafa
12-07-2013, 22:19
سلام دوستان
آیا حذف فراگیر کارشناسی حقیقت داره؟؟؟؟؟ (اگر داشته باشه که من بدبخت میشم:n03:)

hp722
12-07-2013, 22:48
بالاخره مشخص شد انتخاب واحد ترم تابستون کی هست؟؟

Eblis 2011
12-07-2013, 22:55
سلام دوستان
آیا حذف فراگیر کارشناسی حقیقت داره؟؟؟؟؟ (اگر داشته باشه که من بدبخت میشم:n03:)

خبر تکمیلی /
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: در صورت موافقت سازمان سنجش، امسال پذیرش دانشجو از طریق کنکور براساس سوابق تحصیلی خواهد بود.
علیرضا دل افکار گفت: امسال از سازمان سنجش درخواست کرده‌ایم پذیرش دانشجوی پیام نور از طریق کنکور را براساس سوابق تحصلیی انجام دهد.
وی ادامه داد: اگر سازمان سنجش موافقت کند، تمام رشته‌های دانشگاه در دفترچه‌ای از سازمان منتشر می شود که مختص پذیرش دانشجوی بدون کنکور است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: در غیر این صورت برخی رشته‌ها در دفترچه کنکور سراسری و برخی رشته‌ها در دفترچه بدون کنکور قرار خواهند گرفت.
وی تاکید کرد : دانشگاه پیام نور درحال حاضر در انتظار اعلام نظر سازمان سنجش است.
دل افکار درباره دوره های فراگیر هم گفت: ثبت نام دوره‌های فراگیر از مهرماه فقط در مقطع کارشناسی ارشد انجام آغاز می شود و دوره فراگیر مقطع کارشناسی حذف شده است.

پیام نورنا : آزمون فراگیر مقطع کارشناسی کلا حذف شده است و فقط پذیرش در کارشناسی پیام نور از طریق آزمون سراسری برای برخی رشته ها انجام می شود و در برخی رشته ها به صورت بدون کنکور. ولی پذیرش و آزمون فراگیر در مقطع کارشناسی به کل حذف شده است.

بالاخره مشخص شد انتخاب واحد ترم تابستون کی هست؟؟

26تیر .....

mili_k
13-07-2013, 00:45
من همه ی دروس عمومی معارف رو پاس کردم

آیا الان می تونم فقط واسه بالا بردن نمره ی معدلم " آشنایی با دفاع مقدس " رو بردارم ؟!

Eblis 2011
13-07-2013, 00:58
من همه ی دروس عمومی معارف رو پاس کردم

آیا الان می تونم فقط واسه بالا بردن نمره ی معدلم " آشنایی با دفاع مقدس " رو بردارم ؟!

دقیق اطلاع ندارم اما نظرم رو میگم : دوستانی که پاسخ صحیح تری دارند اعلام کنند

به نقل از نورنا: یادآور میشویم درس آشنایی با دفاع مقدس دیگر جز دروس عمومی و معارفی نیست.بر اساس بخشنامه جدید سازمان مرکزی ، درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور از نیمسال دوم ۹۲-۹۱ ، اختیاری شد.

خب پس با این حساب شما باید تا یه واحد خاصی درس اختیاری پاس کنید ( با توجه به رشتتون ) ، حالا اگه به اون اندازه پاس نکردین که عیب نداره ... اگه هم تا حد مجاز پاس کردین این درس رو هم اضافه بگذرونین ، احتمالا زمان فارغ التحصیلی حذف میشه و محاسبه نمیشه ...

mili_k
13-07-2013, 01:19
من دروس اختیاری ندارم .

فقط تو چارت همین آشنایی با دفاع مقدس با عنوان " اختیاری " اومده !

همه ی درس های عمومی و معارف عمومی که مربوط به رشته ـم هستند رو پاس کردم ...

فقط گفتم چون تو معدل تاثر داره و تو چارت هم که اومده ، بردارمش !

Eblis 2011
15-07-2013, 16:13
به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور
برنامه امتحانی تمام رشته ها به صورت فایل پی دی اف می باشد.

تذکر مهم : این برنامه طبق آخرین تغییرات ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور به روز شده است و به احتمال بسیار زیاد دیگر تغییراتی در تاریخ و ساعت برگزاری دروس که در برنامه ذکر شده است ، وجود نداشته باشد و برنامه قطعی باشد. (این برنامه در تاریخ ۲۴ تیرماه ۹۲ بروز شده است)

تذکر 1 : این برنامه غیر رسمی می باشد و ممکن است در زمان انتخاب واحد ، برنامه دچار تغییراتی شود ; پس ملاک انتخاب واحد و تاریخ امتحانات شما ، برنامه امتحانات در زمان انتخاب واحد و گزارش ۴۲۸ می باشد.

تذکر 2 : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تستی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک نمی باشد.

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کارشناسی پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کارشناسی ارشد پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iman-khan
15-07-2013, 16:58
من یه سوال فنی داشتم,یه جایی خونده بودم که میشه دروسی که پاس کردیم رو اگه بخوایم دوباره برداریم و با نمره بهتر پاس کنیم این حقیقت داره؟:n13: بعد اینکه اگه اینکارو کنیم یعنی اون نمره قبلیمون از معدل حذف میشه و نمره جدید جایگزین میشه؟این برای تمامیه ترمهاست یا فقط اونایی که ترمای آخرن و معدلشون برای فارغ التحصیلی پایینه؟

Eblis 2011
15-07-2013, 22:32
من یه سوال فنی داشتم,یه جایی خونده بودم که میشه دروسی که پاس کردیم رو اگه بخوایم دوباره برداریم و با نمره بهتر پاس کنیم این حقیقت داره؟:n13: بعد اینکه اگه اینکارو کنیم یعنی اون نمره قبلیمون از معدل حذف میشه و نمره جدید جایگزین میشه؟این برای تمامیه ترمهاست یا فقط اونایی که ترمای آخرن و معدلشون برای فارغ التحصیلی پایینه؟

سلام
درسی رو که پاس کنید ، ترم بعد دیگه تو لیست و نمیشه دوباره برداشت ......
همچین چیزی نشنیدم تا به حال ... فکر نمیکنم صحت داشته باشه.

nits
15-07-2013, 23:42

فکر نکنم ... اما اینجور سیستم ها واسه برخی دانشگاههای اونوریه :n02: ... مثلا اگر درسی رو افتادی دیگه افتادی و اون نمره لحاظ میشه توی معدلت ... اگر خواستی میتونی از دوباره برداری و نمره بهتر بگیری ... دیگه مجبور نیستی که اونقدر برداری تا نمره قبولی بگیری

nits
15-07-2013, 23:51
یک سوال :
این ترم اخذی که نوشته جلوی هر درس چیه ؟

Eblis 2011
15-07-2013, 23:57
یک سوال :
این ترم اخذی که نوشته جلوی هر درس چیه ؟

چیز بیخودیه .... به حساب داره یادآوری میکنه اون درس مال ترم فلان.
و بهتره همون ترم ورش داریم ...

ما که همه رو قاطی پاتی پاس کردیم :n09:

nits
16-07-2013, 00:02
چیز بیخودیه .... به حساب داره یادآوری میکنه اون درس مال ترم فلان.
و بهتره همون ترم ورش داریم ...

ما که همه رو قاطی پاتی پاس کردیم :n09:

خب مثلا نظریه زبان ها و ماشین ها که ترم 6 نیست :n15: ببینیم چی ارائه میدن

Eblis 2011
16-07-2013, 00:04
خب مثلا نظریه زبان ها و ماشین ها که ترم 6 نیست :n15: ببینیم چی ارائه میدن

طبق چارت دقیقا درس ها رو چیدن و درسته !!!!
من که حسابداری هستم چک کردم و دقیقا طبق چارت 9 ترمه ، ترم ها رو مشخص کردن ...

jorj
16-07-2013, 00:11
ممنون می شم من راهنمایی بکنید
من کاردانی نرم افزار هستم . می خواستم بدونم از چه منابعی استفاده کنم و چه دروسی باید بخونم تا امید به خدا کنکور امسال بتونم قبول بشم .
ممنون

Eblis 2011
16-07-2013, 00:16
ممنون می شم من راهنمایی بکنید
من کاردانی نرم افزار هستم . می خواستم بدونم از چه منابعی استفاده کنم و چه دروسی باید بخونم تا امید به خدا کنکور امسال بتونم قبول بشم .
ممنون

سلام رفیق .. والا ما اگه درسخون بودیم پیام نور قبول نمیشدیم :n02:
اگه ما راهنماییت کنیم شک نکن میوفتی تو چاه :n02: اگه پیام نور دوست داری بنده و دوستام در خدمتیم برای خدمت رسانی:n16:

در غیر اینصورت سوالت رو در این تایپک بپرس ، دوستان اونجا بهتر تو کارن : کــنــکــور 93 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vanish
16-07-2013, 09:55
ترمهای قبل 1-2 روز قبل از شروع انتخاب واحد میزد چه روز و چه ساعتی نوبت انتخاب واحده! اما الان چرا نمیزنه؟

ittools
16-07-2013, 11:21
هنوز هچ کدوم از نمرات منو تایید نکردن ! :n29: کلا منو گذاشتن سر کار ! به نمره تشریحی هم که اعتراض کردم یارو اصلا به خودش زحمت نداده نگاه کنه چون تو کادر رویت استاد نوشته خیر ! خدا رو شکر من ترم بعد تمومم اگه اینا اجازه بدن و دردسر درست نکنن :n27:

mohsenjxj
16-07-2013, 15:09
ترمهای قبل 1-2 روز قبل از شروع انتخاب واحد میزد چه روز و چه ساعتی نوبت انتخاب واحده! اما الان چرا نمیزنه؟
سلام اگه الان برید نگاه کنید حتما زدن.

Eblis 2011
16-07-2013, 15:10
به اطلاع كليه دانشجويان مي رساند جهت پرداخت شهريه دانشجويي به شماره حساب هاي بانك صادرات مندرج در گزارش 101 يا 163 صرفا مي بايست از طريق مراجعه حضوري وتكميل فيش به بانك صادرات اقدام نمايند. شايان ذكر است مطابق اعلام بانك صادرات پرداخت از ATM و.... مورد تائيد نمي باشد و مسئوليت هرگونه مغايرت بعهده دانشجو مي باشد.

+

قابل توجه دانشجويان متقاضي انتخاب واحد نيمسال تابستان

مهلت انتخاب واحد نيمسال تابستان 92-91 از تاريخ 26/04/92 لغايت 05/05/92 ميباشد لذا كليه دانشجويان متقاضي انتخاب واحد نيمسال تابستان از مسير زير نسبت به دريافت زمان و تاريخ ثبت نام اقدام نمايند:

ثبت نام --> عمليات ثبت نام --> ثبت نام اصلي

هنوز هچ کدوم از نمرات منو تایید نکردن ! :n29: کلا منو گذاشتن سر کار ! به نمره تشریحی هم که اعتراض کردم یارو اصلا به خودش زحمت نداده نگاه کنه چون تو کادر رویت استاد نوشته خیر ! خدا رو شکر من ترم بعد تمومم اگه اینا اجازه بدن و دردسر درست نکنن :n27:

تایید شدن نمرات بستگی به مرکزتون داره !!!
احتمالا برای اکثر بچه های دانشگاهتون تایید نشده و جای نگرانی نیست !!

nits
16-07-2013, 17:33
واسه من شنبه صبح است :n01:

ba maram
16-07-2013, 20:27
دوستان من دفترچه مربوط به ارشد پیام نور رو خوندم و منابعی رو که باید بخونم رو دیدم
آیا این منابع واسه ی امسال هم همونه ؟؟
این دفترچه ای که خوندم واسه
پذيرش بهمن 91 و مهر 92 (نوبت دوازدهم) است

Eblis 2011
16-07-2013, 22:41
دوستان من دفترچه مربوط به ارشد پیام نور رو خوندم و منابعی رو که باید بخونم رو دیدم
آیا این منابع واسه ی امسال هم همونه ؟؟
این دفترچه ای که خوندم واسه
پذيرش بهمن 91 و مهر 92 (نوبت دوازدهم) است

به احتمال خیلی زیاد تغییری نمیکنه !!!

jorj
17-07-2013, 02:23
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید .
من شاغل هستم و کارم به صورت شیفتی هستش. اینکه نمی تونم برای دانشگاه دیگه برنامه ریزی بکنم . ممنون می شم تجربیاتتون بیان بفرمایید .

Eblis 2011
17-07-2013, 03:02
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید .
من شاغل هستم و کارم به صورت شیفتی هستش. اینکه نمی تونم برای دانشگاه دیگه برنامه ریزی بکنم . ممنون می شم تجربیاتتون بیان بفرمایید .

والا دقیق منظور شما رو متوجه نشدم
اگه میخواید از دانشگاه پیام نور بدونید :

دانشگاهیه که کلاس براش به ندرت تشکیل میشه !
کلاس ها حالت رفع اشکال داره و اصل کاری رو باید خود دانشجو انجام بده !!
در کلاس حضور و غیابی نداره و عدم حضور در کلاس براتون مشکلی ایجاد نمیکنه !
کتاب ها حجیم هستند و باید برای اکثر درس ها راهنما بخرید !
نمونه سوالات ترم های پیش تاثیر بسزایی در پاس کردن درس دارن !!
شهریه ی هر ترم بستگی به رشتتون داره و میانگین بین 300 تا 450 میشه !
6 نمره دست استاده که به میان ترم معروفه !!!
در هفته 3 الی 4 روز ممکنه کلاس داشته باشید ! ( با توجه به تعداد واحد ها )
معدل ترم هم زیر 12 بشه مشروط به حساب میاین و ترم بعد مجاز به ورداشتن حداکثر 12 واحد هستید!

و ....

PNUNA.COM
17-07-2013, 09:05
آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : از هم اکنون می توانید برای ترم تابستان 92 دانشگاه پیام نور ثبت نام و انتخاب واحد کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد شما در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : ثبت نام ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور از هم اکنون آغاز شده است. برای سهولت در انتخاب واحد نکات بسیار مهم زیر را بخوانید.

انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور از امروز ۲۶ تیرماه ۹۲ آغاز و تا ۵ مرداد ۹۲ ادامه دارد

با مراجعه به سایت گلستان از طریق آدرس زیر :

سایت جامع خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و از طریق مسیر زیر انتخاب و احد خود را انجام دهید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

- انتخاب واحد به صورت زمان بندی شده می باشد و دانشجویان در زمانی که به آنها در هنگام ورود به ثبت نام اصلی نمایش داده می شوند ، باید برای انتخاب واحد و ثبت نام مراجعه کنند. تاریخ و زمان مراجعه هر دانشجو متفاوت است.

- منابع و نحوه طراحی سوالات پایان ترم تابستان ۹۲ پیام نور بر اساس منابع نیمسال دوم ۹۲-۹۱ (نیمسال قبل) می باشد.

دانلود لیست منابع درسی ترم تابستان ۹۲ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان ۸ واحد درسی می باشد.

- کلیه دروس ترم تابستان به صورت خودخوان می باشند و فاقد نمره میان ترم هستند.نمره بر اساس ۲۰ محاسبه می شود (نمره پایان ترم ضربدر ۱۰ هفتم می شود )

- دانشجویان فقط میتوانند دروسی که دارای کد انتخاب واحد و تاریخ امتحان می باشد را اخذ نمایند .

- زمان امتحانات دانشجویان در ترم تابستان از ۲۷ مردادماه تا ۷ شهریورماه برگزار خواهد شد.

- مسئولیت عدم رعایت پیشنیاز و سقف واحد حتی در صورتی که سیستم به دانشجو اخطار ندهد به عهده دانشجو می باشد و دانشجویان موظف به رعایت آن هستند.

- درس تربیت بدنی دارای واحد عملی و کلاس می باسد . کلاسهای عملی درس تربیت بدنی ، بر اساس تصمیم مراکز ممکن است در ترم تابستان و یا در نیمسال بعدی برگزار شود.

- امتحانات در ۵ نوبت در هر روز برای دوره تابستانی اجرا می شود که برنامه زمانبندی آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

- تاریخ دریافت کارت آزمون ۱۷ مردادماه ۹۲ لغایت ۴ شهریورماه ۹۲ از طریق سیستم جامع خدمات آموزشی می باشد .

- ترم تابستانی فاقد حذف و اضافه – حذف اضطراری می باشد.

- ترم تابستان فاقد معدل است و فقط نمرات ترم تابستان در معدل کل محاسبه می شود.

- تقویم آموزشی اصلاح شده ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دریافت فرمایید.

توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد با خطای زیر مواجه شوید:

سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است این خطا به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا سرترم شما را در سیستم تعریف کنند و مشکل شما برطرف شود.

عدم امکان انتخاب واحد به دلیل عدم رسیدگی به درخواست مهمان دوستانی که به دلیل عدم رسیدگی به درخواست مهمان توسط مراکز ، امکان انتخاب واحد رو ندارند باید به مرکز و واحد مربوطه اطلاع دهند تا درخواست مهمان آن ها را بررسی و یا کنسل کنند.

دسترسی سریع به سایت انتخاب واحد گلستان پیام نور :

در همین زمینه مطالب مهم زیر را بخوانید :

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان ۹۲ پیام نور / دروس قابل ارائه در تابستان ۹۲ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%d9%84-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-92-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

دانلود لیست منابع درسی ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه امتحانات پایان ترم کارشناسی و ارشد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezarrrr
17-07-2013, 09:06
سلام
من برای مهمان اقدام کردم الان وقتی میخوام ثبت نام کنم میگه چون وضعیت مهمانی شما مشخص نیست نمی تونی ثبت نام کنی
چقدر طول میکشه مشخص بشه؟باید با دانشگاه حرف بزنم یا همیشه این مدلی هست

nits
17-07-2013, 09:36
سلام
من برای مهمان اقدام کردم الان وقتی میخوام ثبت نام کنم میگه چون وضعیت مهمانی شما مشخص نیست نمی تونی ثبت نام کنی
چقدر طول میکشه مشخص بشه؟باید با دانشگاه حرف بزنم یا همیشه این مدلی هست

من فکر کنم باید بری دانشگاه و مشخص کنه وضعیت مهمان بودنت رو ... من یه هم کلاسی دارم که ترم پیش گیر همین بود تا بتونه انتخاب واحد کنه
اما مطمئن نیستم

ملا نصرالدین
17-07-2013, 12:47
برای مهمان شدن شما اول باید ببینید واحد مقصد تایید کرده که شما انجا مهمان بشوید یا نه
اگر تایید شده باشد باید از مقصد نام شما را وارد سیستم کند تا بتوانید انتخاب واحد کنید
اگر تایید نکرده باشند باید یک نامه از مقصد بگیرید ببرید مبدا که انتخاب واحد شما را باز کنند

البته اینها همه به شرطی هست که شما حسابی دنبال کارهاتون رفته باشید
اگر فقط اینترنتی درخواست داده اید اصلا پیگیری نمیکنند.زودتر بروید دانشگاه مبدا و از انجا درست کنید

error403
17-07-2013, 15:45
[FONT=arial][B] آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
]
[/CENTER]
معذرت میخوام ، من میرم برای انتخاب واحد میزنه:تاریخ ثبت نام شما اول مرداد هست! از من مشکل داره یا زمان بندی شدست؟

Eblis 2011
17-07-2013, 15:47
معذرت میخوام ، من میرم برای انتخاب واحد میزنه:تاریخ ثبت نام شما اول مرداد هست! از من مشکل داره یا زمان بندی شدست؟

نه مشکلی نیست !!!
زمانبندی شدس .

vanish
17-07-2013, 16:58
کسی انتخاب واحد نکرد ببینیم 8 واحد میدن یا 6 واحد؟

jorj
17-07-2013, 17:02
والا دقیق منظور شما رو متوجه نشدم
اگه میخواید از دانشگاه پیام نور بدونید :

دانشگاهیه که کلاس براش به ندرت تشکیل میشه !
کلاس ها حالت رفع اشکال داره و اصل کاری رو باید خود دانشجو انجام بده !!
در کلاس حضور و غیابی نداره و عدم حضور در کلاس براتون مشکلی ایجاد نمیکنه !
کتاب ها حجیم هستند و باید برای اکثر درس ها راهنما بخرید !
نمونه سوالات ترم های پیش تاثیر بسزایی در پاس کردن درس دارن !!
شهریه ی هر ترم بستگی به رشتتون داره و میانگین بین 300 تا 450 میشه !
6 نمره دست استاده که به میان ترم معروفه !!!
در هفته 3 الی 4 روز ممکنه کلاس داشته باشید ! ( با توجه به تعداد واحد ها )
معدل ترم هم زیر 12 بشه مشروط به حساب میاین و ترم بعد مجاز به ورداشتن حداکثر 12 واحد هستید!

و ....

ممنون از راهنماییتون . من این پست پیرو پست قبلیم نوشته بودم که شما به صورت جامع پاسخ دادید.
راجب کنکورش هم می خواستم بدونم . زمانش کی هست. چه قدر باید وقت بزارم بخونم . منابعش برای رشته کاردانی چی هست . سال تحصیلی بعد کی هست . و از این دست سوال ها .

PNUNA.COM
17-07-2013, 17:29
برنامه امتحانات پایان ترم تابستان ۹۲ تمامی مقاطع دانشگاه پیام نور (بروز شده در ۲۶ تیرماه ۹۲) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : برنامه امتحانات پایان ترم تمامی مقاطع ترم تابسنان 92 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / جدیدترین برنامه امتحانات طبق آخرین تغییرات

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : برنامه امتحانات ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور به صورت کاملا” اختصاصی از طریق سایت پیام نورنا برای شما دانشجویان گرامی تهیه شده است. ( بروز شده در تاریخ ۲۶ تیرماه ۱۳۹۲)

برنامه امتحانی تمام رشته ها به صورت فایل پی دی اف می باشد که برای استفاده از آنها باید برنامه ای را جهت باز کردن فایلهای پیدی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه کم حجم زیر می توانید برنامه های امتحانی را مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم ۲٫۶۸ مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تذکر مهم : این برنامه طبق آخرین تغییرات ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور به روز شده است و برنامه قطعی می باشد (این برنامه در تاریخ ۲۶ تیرماه ۹۲ بروز شده است)

تذکر ۱ : با توجه به منتشر نشدن رسمی برنامه امتحانات توسط دانشگاه پیام نور ، پیام نورنا (PNUNA.COM) مسئولیتی در قبال برنامه انتشار یافته در این پایگاه بر عهده ندارد و فقط این برنامه جهت برنامه ریزی بهتر دانشجویان منتشر شده است.

تذکر ۲ : این برنامه غیر رسمی می باشد و ممکن است در زمان انتخاب واحد ، برنامه دچار تغییراتی شود ; پس ملاک انتخاب واحد و تاریخ امتحانات شما ، برنامه امتحانات در زمان انتخاب واحد و گزارش ۴۲۸ می باشد.

تذکر ۳ : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک نمی باشد.

مقطع کاردانی دانشگاه پیام نور

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کاردانی پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کاردانی ناپیوسته پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کارشناسی پیام نور

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کلیه گروهای آموزشی و رشته های کارشناسی ارشد پیام نور

در همین رابطه بخوانید :

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان ۹۲ پیام نور / دروس قابل ارائه در تابستان ۹۲ پیام نور + بخشنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%d9%84-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-92-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

PNUNA.COM
17-07-2013, 17:31
- امکان جابه جایی دانشجو و تعیین محل آزمون در ترم تابستان ۹۲ به دلیلی برگزاری آزمون ها به صورت الکترونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کی امکان پذیر نمی باشد + بخشنامه عدم امکان جابه جایی و عدم تعیین محل آزمون در ترم تابستان۹۲ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Eblis 2011
17-07-2013, 18:03
ممنون از راهنماییتون . من این پست پیرو پست قبلیم نوشته بودم که شما به صورت جامع پاسخ دادید.
راجب کنکورش هم می خواستم بدونم . زمانش کی هست. چه قدر باید وقت بزارم بخونم . منابعش برای رشته کاردانی چی هست . سال تحصیلی بعد کی هست . و از این دست سوال ها .

به نقل از پیام نورنا :

ثبت نام بدون کنکور از ۱۵ مرداد
دانشگاه پیام نور از این پس در مقطع کارشناسی ناپیوسته کاردانی و کارشناسی پیوسته کنکور نخواهد داشت و پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و آنچه سازمان سنجش مشخص می کند انجام می گیرد / زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور از 15 مرداد 92

رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه با حذف کنکور کارشناسی از دانشگاه پیام نور، دوره فراگیر نیز در این مقطع حذف شد، گفت: دانشگاه پیام نور از این پس در مقطع کارشناسی ناپیوسته کاردانی و کارشناسی پیوسته کنکور نخواهد داشت و پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و آنچه سازمان سنجش مشخص می کند انجام می گیرد.

ثبت نام و پذیرش متقاضیان دوره های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور از ۱۵ مرداد ۹۲
رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور از جدیدترین تصمیمات مسوولان این دانشگاه مبنی بر پذیرش دانشجوی بدون کنکور در ۱۰ هزار رشته محل پیام نور برای سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ خبر داد.
رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور تاکید کرد: مهلت ثبت نام متقاضیان پذیرش در دوره های کارشناسی بدون آزمون پیام نور از ۱۵ مرداد آغاز می شود.
وی ادامه داد: داوطلبان می توانند از ۱۵ مردادماه به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کرده و براساس دستورالعمل هایی که در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۲ منتشر می شوند نسبت به انتخاب و ثبت رشته های مورد علاقه خود از میان کدرشته محل های بدون آزمون دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی اقدام کنند.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yashgin128
17-07-2013, 22:57
سلام دوستان
چندتا سوال اساسی دارم خواهشا جواب منو بدید
واسه فراگیر ارشد پیام نور رشته نرم افزار کامپیوتر:
1.چند واحد کلا میشه؟
2.هر ترم چند واحد میدن؟
3.هر ترم حدودا شهریه اش چقد میشه؟
4. ترم تابستون چند واحد میدن؟
5و6و7و8و... : سلامتی خودتون و خانوادتون

Eblis 2011
17-07-2013, 23:04
سلام دوستان
چندتا سوال اساسی دارم خواهشا جواب منو بدید
واسه فراگیر ارشد پیام نور رشته نرم افزار کامپیوتر:
1.چند واحد کلا میشه؟
2.هر ترم چند واحد میدن؟
3.هر ترم حدودا شهریه اش چقد میشه؟
4. ترم تابستون چند واحد میدن؟
5و6و7و8و... : سلامتی خودتون و خانوادتون

سلام دوست عزیز
1) دقیق رشته ی نرم افزار رو نمیدونم ولی کارشناسی ارشد بین 32 تا 40
2) حداکثر 14 واحد و حداقل 8 واحد ( معدل زیر 14 ، مشروطی محسوب میشه )
3) بستگی به تعداد واحدتون داره که چند واحد وردارین و تعداد واحدهای عملی ؛ میانگین بین 1 تا 1800
4) 6 واحد
5) فدات :n16:

aryna
18-07-2013, 02:03
خوب دوستان سلام

من الان وارد گلستان شدم برای ثبت نام ترم تابستان اما این پیغام را داد یسیتم

1 خطا

کنترل شماره 58: زمان ثبت نام شما از تاريخ01/05/1392 ساعت 09:42شروع مي شود

Eblis 2011
18-07-2013, 02:12
خوب دوستان سلام

من الان وارد گلستان شدم برای ثبت نام ترم تابستان اما این پیغام را داد یسیتم

1 خطا

کنترل شماره 58: زمان ثبت نام شما از تاريخ01/05/1392 ساعت 09:42شروع مي شود

خب ثبت نام شما اول مرداد ماه ساعت 45 : 9 شروع میشه !!!

nits
18-07-2013, 08:07
از بچه های نرم افزار کسی انتخاب واحد نکرده ؟ :n01:

vanish
18-07-2013, 12:29
من برای اینکه بشه 8 واحد مجبور شدم جزء 30 رو بردارم! کسی در مورد این درس چیزی میدونه؟ منبعش چیه؟چطوری سوال میاد؟ عمومی حساب میشه یا اختیاری؟

Eblis 2011
18-07-2013, 12:36
من برای اینکه بشه 8 واحد مجبور شدم جزء 30 رو بردارم! کسی در مورد این درس چیزی میدونه؟ منبعش چیه؟چطوری سوال میاد؟ عمومی حساب میشه یا اختیاری؟

هر آنچه درباره درس حفظ جزء سی قرآن کریم دانشگاه باید بدانید:

۱- نمره درس حفظ جز سی قرآن کریم به صورت صفر واحدی فقط به جمع کل نمرات دانشجو اضافه و در میانگین کل محاسبه می شود. در مقطع کارشناسی نمره ۱۰ و بالاتر قبول و نمره با ضریب ۲ در جمع نمرات لحظ می شود.در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای اخصصی نمره ۱۴ و بالاتر قبول و نمره با ضریب ۱ در جمع نمرات لحاظ می شود.دانشجویانی که نمره کمتر از ۱۷ اخذ کرده اند می توانند هر چند بار درس فوق را اخذ و در آزمون آن شرکت کنند.پس از اخذ اولین نمره ۱۷ یا بالاتر از آن ، نمره نهایی درس خواهد بود.

۲- این درس معادل دو واحد درسی خودخوان ، بدون شهریه ، خارج از سقف واحدهای تعیین شده و مؤثر در معدل کل دانشجویان.
نکته : آنچه که از دانشجویانی که این درس را انتخاب کرده اند شنیده شده است، هر نمره ایی که بگیرید در معدل ترم شما تاثیر دارد ولی اگر نمره کمتر از ۱۷ بگیرید می توانید با مراجعه به کارشناس رشته برای شما کد ۳ اعمال کنند و در معدل کل بی تاثیر شود ولی همچنان تاثیر آن در معدل ترم باقی خواهد ماند.

۳- این درس در حال حاضر کاملا اختیاری می باشد و هیچ الزامی در گذراندن این درس نیست.قابل تطبیق نیست و نمی توان بجای درس اختیاری دیگری آن را گذراند.

۴- دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا نیز، می توانند این واحد درسی را انتخاب نمایند.

۵- منبع مورد مطالعه این درس، آیات جز ء ٣٠ قرآن کریم مطالعه و حفظ شود. شایان ذکر است این درس بصورت خودخوان و بدون استاد و بدون جزوه ارائه می شود.

۶- آزمون به صورت تستی می باشد و فاقد شهریه می باشد.

vanish
18-07-2013, 12:45
یعنی من اینو از 21 واحد اختیاری کم کنم؟

Eblis 2011
18-07-2013, 12:48
یعنی من اینو از 21 واحد اختیاری کم کنم؟

نه ، این درس خارج از سقف واحدهای تعیین شده

۳- این درس در حال حاضر کاملا اختیاری می باشد و هیچ الزامی در گذراندن این درس نیست.
قابل تطبیق نیست و نمی توان بجای درس اختیاری دیگری آن را گذراند.

vanish
18-07-2013, 12:54
پس یعنی چه 6 واحد بردارم چه 8تا فرقی نداره :n03:

Eblis 2011
18-07-2013, 12:59
پس یعنی چه 6 واحد بردارم چه 8تا فرقی نداره :n03:

خب عزیز دلم ، چرا حتما باید 8 واحد ورداری !! وقت کمه نمیشه همه رو بخونی و با نمره ی رضایت بخش پاس کنی !
من خودم ترم 7 میشم ( پاییز ) اما این اولین تابستونه که میخوام درس وردارم !!!
یه 3 واحدی ورداشتم ، دیگه چیزی نمونده که بشه خودخوان پاس کنم و عمومی هم که تو لیست نیست !!!
به نظرم 6 واحد ورداشتی کافیه ! بشین کامل بخون و نمره ی قابل قبول بگیر!

vanish
18-07-2013, 13:19
آخه من اگه الان 8 واحد برمیداشتم ترم بعد ترم آخر بودم! الان با این وضعیت خرداد سال آینده فارق التحصیل میشم

M o h a m m @ d
18-07-2013, 13:44
آخه من اگه الان 8 واحد برمیداشتم ترم بعد ترم آخر بودم! الان با این وضعیت خرداد سال آینده فارق التحصیل میشم
مشکلت فقط دو واحده؟
مشکلی نداره شما همون 6 واحد بردار .اگه ترم بعد دو واحد اضافه بیاری چون ترم اخری میزارن اون دو واحدم برداری

vanish
18-07-2013, 13:51
یعنی میگی اجازه میدن 26 واحد بردازم؟؟!؟!!؟

M o h a m m @ d
18-07-2013, 13:59

26واحد خیلی زیاد احتمالا بخاطر معدلت نزارن بازم باید پرس و جو کنی اگه22 بود یه چیز 26 نمیدونم باید از اموزشش بپرسی.
بازم یه کاری میشه کرد که تا قبل از اسفند تموم کنی اون 6 واحد معرفی به استاد بگیری

mehdig20
18-07-2013, 14:04

26 واحد نمیدن,در صورتی که ترم آخر باشد و معدل کلتون از 12 بیشتر باشه,میتونید نهایت تا 24 واحد وردارید,یعنی باید با 24 واحد درستون تموم بشه تا مشمول این قانون بشید,بیشتر هم نمیدن!

tApAtAĺK

Eblis 2011
18-07-2013, 15:49
به جرات میتونم بگم تو پیام نور هیچ چیز غیر ممکن نیست !!! :n10: کافیه کمی پارتی و آشنا داشته باشید با مقداری شانس :n09: تا غیر ممکن ها براتون ممکن بشه!

PNUNA.COM
19-07-2013, 10:30
اطلاعیه مهم در مورد ارائه نشدن برخی دروس در مراکز پیام نور :
بعضی از مراکز و واحدها ممکن است برخی از دروس بخشنامه را ارائه ندهند. برخی ممکن است هی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چکدام را ارائه نداده! و اصلا مجری انتخاب واحد تابستانی نشوند. کاملا استانی و در اختیار رییس استان و روسای مراکز و واحدها و مسوولین آموزش مربوطه میباشد. می توانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د به مرکزتان درخواست ارائه درسی را طبق بخشنامه بدهید تا اگر موافقت شد ارائه دهند.

اطلاعیه مهم شهریه ترم تابستان دانشگاه پیام نور :
با توجه به اینکه شهریه ثابت در ترم تابستان به صورت نصف می باشد و همچنین شهریه متغیر به دلیل خودخوان بودن نصف می باشد برخی مراکز متاسفانه در زمان ارائه لیست دروس آنها را به صورت عادی ارائه داده اند به همین دلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل شهریه برخی دانشجویان بیشتر از حد معمول ترم های تابستان می باشد. دانشجویان عزیز دقت داشته باشید کارشناسان مراکز و واحدها بایستی این دروس را خودخوان نمایند تا شهریه هم به صورت خودخوان از دانشجویان اخذ گردد حال آنکه به تعطیلی تابستانه برخورد کرده است. لهذا این دروس را کارشناسان مراکز و واحدها در شهریور خودخوان خواهند کرد و اگر دانشجویی به فرض شهریه اش را هم اکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ون پرداخت نماید برای ترم آینده مبلغ مابه الت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فاوت را طلبکار خواهد شد. همچنین دقت داشته باشید شهریه دروس عملی که در ترم تابستان اراده شده است ( دروس تربیت بدنی ۱ و ۲ – کارآموزی – پروژه) به صورت عادی و طبق نیمسال های عادی محاسبه می شود.

اطلاعیه مهم درس تربیت بدنی:
درس تربیت بدنی ، ۱ واحد دارد و آن ۱ واحد هم عملی است. ۱۰ نمره این درس تئوری و ۱۰نمره دیگر عملی است و دانشجو در صورت غیبت در امتحان از نمره عملی محروم خواهد شد. لذا به استثنای این درس که امکان خودخوان نمودنش حتی در سی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ستم گلستان برای کارشناسان هم وجود ندارد سایر دروس خودخوان بوده و مراکز و واحدهای پیام نور باید برای تشکیل برنامه های کلاسی این درس اقدامات لازم را چه در تابستان و چه ترم آتی پیاده نمایند.

nits
19-07-2013, 10:46
اطلاعیه مهم در مورد ارائه نشدن برخی دروس در مراکز پیام نور :
بعضی از مراکز و واحدها ممکن است برخی از دروس بخشنامه را ارائه ندهند. برخی ممکن است هی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چکدام را ارائه نداده! و اصلا مجری انتخاب واحد تابستانی نشوند. کاملا استانی و در اختیار رییس استان و روسای مراکز و واحدها و مسوولین آموزش مربوطه میباشد. می توانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د به مرکزتان درخواست ارائه درسی را طبق بخشنامه بدهید تا اگر موافقت شد ارائه دهند.

وا !!! چه دانشجو بخواد یا نخواد باید ارائه بدن ... پس اینجوری باشه اینجا واسه راحتی کار خودشون هیچی نمیدن که

ملا نصرالدین
19-07-2013, 10:50

26 واحد نمیدن.اگر ترم بعد ترم اخرت باشد چه معدلت بالای 12 باشد چه زیر 12 کلا 24 واحد میدن.برای یکی از دوستان من ترم اخرش 25 واحد میخواست ندادند

دوستان من برای تابستان کاراموزی و پروژه برداشتم.کسی قبلا برداشته؟تجربه ای در این مورد دارید.کلا چجوریاست؟

vanish
19-07-2013, 11:24
26 واحد نمیدن.اگر ترم بعد ترم اخرت باشد چه معدلت بالای 12 باشد چه زیر 12 کلا 24 واحد میدن.برای یکی از دوستان من ترم اخرش 25 واحد میخواست ندادند

دوستان من برای تابستان کاراموزی و پروژه برداشتم.کسی قبلا برداشته؟تجربه ای در این مورد دارید.کلا چجوریاست؟
خوش بحالت
برای ما کارآموزیو ارائه ندادن

rezarrrr
19-07-2013, 12:21
میگفتن که ترم تابستانی 8 واحد میدن که پس چی شد؟
من اگه بخوام تربیت بدنی 2 رو بردارم برای ترم تابستانی میدن؟

mohsenjxj
19-07-2013, 14:24
میگفتن که ترم تابستانی 8 واحد میدن که پس چی شد؟
من اگه بخوام تربیت بدنی 2 رو بردارم برای ترم تابستانی میدن؟
بله اگه انتخاب واحدت فعال شده باشه میتونی 8 واحد برداری.:n26:

mohsenjxj
19-07-2013, 15:16
سلام من این سه تا درس را برای ترم تابستون برداشتم::n26::n26:
1- مهندسی نرم افزار 2
2- اصول طراحی پایگاه داده ها
3- تربیت بدنی 2
لطفا راهنمایی کنید با توجه به این فرصت کم برای خوندن ترم تابستون و عدم وجود نمره میانترم این درسها مخصوصا دوتای اولی را میشه به راحتی قبول شد؟ اصلا مطالب این دوتا درس چطوری هست و مطالبشون بیشتر در مورد چیه؟ منظورم اینه که بیشتر فرمولی و محاسبات ریاضی و... هست یا اینکه با یه دور خوندن و نمونه سوال میشه راحت قبول شد؟

hamid_diablo
19-07-2013, 16:35
1- مهندسی نرم افزار 2
3- تربیت بدنی 2
لطفا راهنمایی کنید با توجه به این فرصت کم برای خوندن ترم تابستون و عدم وجود نمره میانترم این درسها مخصوصا دوتای اولی را میشه به راحتی قبول شد؟ اصلا مطالب این دوتا درس چطوری هست و مطالبشون بیشتر در مورد چیه؟ منظورم اینه که بیشتر فرمولی و محاسبات ریاضی و... هست یا اینکه با یه دور خوندن و نمونه سوال میشه راحت قبول شد؟

سلام..تربیت بدنی 2 که مشکل نیست...اما پیاگاه کمی سنگینه ..سعی کن براش وقت بزاری...نرم 2 هم که فکر کنم 2 ترمه منبعش عوض شده...تا اونجایی که میدوئم مباحث مشترکی با منبع قبلی نرم 1 داره...زیاد سخت نیست

hosseincode2008
19-07-2013, 16:53
1- مهندسی نرم افزار 2
3- تربیت بدنی 2

مهندسي نرم 1 رو من ترم پيش پاس كردم و كاملا حفظي بود و اصلا نيازي به رفتن به كلاس نيست. مثل مباني فناوري اطلاعاته. مهندسي نرم 2 هم ادامه كتاب مهندسي نرم 1 هست. به نظر من اين و تربيت رو بذار بمونه ولي طراحي پايگاه داده ها رو حذف كن چون درس مهميه. ميتوني پاسش كني ولي به نظرم بهتره بري كلاسش و قشنگ ياد بگيري چون تو آينده خيلي به كار مياد...

كلا چه درسهايي رو دوستان براي تابستون پيشنهاد ميدن؟ درساي حفظي باشه مثل مباني فناوري اطلاعات و همين مهندسي نرم 1...

hp722
19-07-2013, 21:27
منابع درسی واسه رشته های حقوق و فناوری اطلاعات رو میخواستم.آپدیت میشه برای ترم تابستون؟

Eblis 2011
19-07-2013, 22:00
منابع درسی واسه رشته های حقوق و فناوری اطلاعات رو میخواستم.آپدیت میشه برای ترم تابستون؟

Pnu.ac.ir

سربرگ داشنجو ==>> برنامه ریزی آموزشی

rezarrrr
20-07-2013, 08:50
سلام
من میرم ثبت نام اصلی ولی اون لیستی که اسم درس ها رو میاره خالیه چیکار کنم:n03:
جلو ثبت نامم 20 دقیقه هست باز شده

rezarrrr
20-07-2013, 09:18
با دانشگاه تماس گرفتم گفتن درسی برای شما ارائه نشده بعد که گفتم 40 واحد درس پاس نشده دارم گفتن نیم ساعت دیگه زنگ بزنم
اگه درسی رو که میخوام تو لیست ارائه نباشه میتونم بگم اون درس رو برام ارائه بدن یا نه؟ این کار قانونی هست ؟یعنی حق دارم این درخواست رو داشته باشم؟

rezarrrr
20-07-2013, 09:49
اقا مشکل حل شد
این درس فلسفه اخلاق(با تکیه بر مباحس تربیتی) اختیاریه؟؟؟چون تو لیست 9 ترم اسمش نیست گروه معارف هم این ترم درس نمیده

Eblis 2011
20-07-2013, 14:31
اقا مشکل حل شد
این درس فلسفه اخلاق(با تکیه بر مباحس تربیتی) اختیاریه؟؟؟چون تو لیست 9 ترم اسمش نیست گروه معارف هم این ترم درس نمیده

درس فلفسه اخلاق ، عمومی از گروه معارفه !

ittools
20-07-2013, 15:47
خدا این استادای پیام نور رو ذلیل کنه اصلا به اعتراض ها نگاه هم نمیکنن :n28: متاسفانه امروز نمره منو تایید کردن با اینکه شکایت کرده بودم ولی یه ذره ارزش قائل نشدن ببینن من دانشجو به چی اعتراض کردم بی دلیل سه واحد رو افتادم :n27:

Eblis 2011
20-07-2013, 15:53
خدا این استادای پیام نور رو ذلیل کنه اصلا به اعتراض ها نگاه هم نمیکنن :n28: متاسفانه امروز نمره منو تایید کردن با اینکه شکایت کرده بودم ولی یه ذره ارزش قائل نشدن ببینن من دانشجو به چی اعتراض کردم بی دلیل سه واحد رو افتادم :n27:

واقعا بعضی از استادا ، وجدان کاری ندارن ، اصلا فک میکنم وجدان ندارن چه برسه به وجدان کاری!!
متاسفم براشون که اسم استاد رو یدک میکشن .
اون پولی که از استاد بودنشون میگیرن حلاشون نیست . استادی داشتیم این ترم که کپی و حتی بدتر از استاد شما بود !! حالتو میفهمم ..
آدم زورش میاد به خاطر سهل انگاری و بی وجدانی یه فرد دیگه ، درسی رو بیفته !!
رفیق هر چی بود گذشت !! ایشالله تمرکزت رو بذار رو ترم های آتی :n16:

nits
20-07-2013, 16:24
سلام
سیستم عامل و شبکه رو چطور میدونید دوستان ؟ برای تابستان ... امتحان هردوشون توی یه روز :n28:

0015351971
20-07-2013, 20:19
بچه ها سلام
من برنامه ریزی کرده بودم ریاضی 2 و زبان تخصصی رو تابستون بردارم ارائه نشد :(
یه سری درسا ارائه شده که اصن نمیتونم بردارم همشون پیشنیاز میخوان :(
من الان بررسی کردم دیدم فقط اینا رو میتونم بردارم »

سیستم های عامل
مهندسی نرم 2
هوش مصنوعی
تحقیق در عملیات

کسایی که پاس کردن این درسا چجوریه ؟ میشه بدون میان ترم پاس کرد ؟
من ترم 5 میشم الان کودومشون در این ترم بدرد میخوره ؟
راحتن ؟ سختن ؟ دهنم صافه ؟ :)))

sasan.69
20-07-2013, 20:34
نمیدونم چرا هیچ درس عمومی(نهج البلاغه دفاع مقدس و ..) برای من نیست همه درسا تخصصی علتش چیه اونا پس چی میشه؟

ittools
20-07-2013, 22:14
نمیدونم چرا هیچ درس عمومی(نهج البلاغه دفاع مقدس و ..) برای من نیست همه درسا تخصصی علتش چیه اونا پس چی میشه؟

امروز دانشگاه بودم اکثرا اومده بودن برای اعتراض که چرا دروس معارف رو تو تابستون ارائه نمیدن بقیه دروس رو هم از دروس ترم های 6 به بعد ارائه میدن

sasan.69
20-07-2013, 22:42
امروز دانشگاه بودم اکثرا اومده بودن برای اعتراض که چرا دروس معارف رو تو تابستون ارائه نمیدن بقیه دروس رو هم از دروس ترم های 6 به بعد ارائه میدن

هربار یه قانون :n03:

ittools
20-07-2013, 23:00
هربار یه قانون :n03:

چون اکثرا دانشجو ها دروس معارف رو ترم تابستون برمیداشتن یکیش خود من برای همین تو ترم های عادی کلاس ها خالی میشد احتمالا برای همین این کار رو کردن
یه مورد دیگه که امروز زیاد به چشم میخورد مساله درس دفاع مقدس بود که به یک باره اجباری شد و به یک باره اختیاری سر همین ندونم کاری اینا با این درس خیلی ها یه ترم عقب افتادن کی اهمیت میده :n27:
کلا برنامه ریزی های پیام نور زیاد تغییر میکنه اعتباری بهش نیست

mehdig20
20-07-2013, 23:53
بچه‌ها امروز رفتم کارای فارغ التحصیلیم رو انجام دادم!
من که از دست پیام نور راحت شدم,به شماها هم خدا صبر بده:rolleyes:

tApAtAĺK

ملا نصرالدین
21-07-2013, 00:56
سلام
سیستم عامل و شبکه رو چطور میدونید دوستان ؟ برای تابستان ... امتحان هردوشون توی یه روز :n28:

سیستک عامل و شبکه همیشه همینطوره.این ترم هم که من داشتم توی یک روز بود.شبکه کم حجم.اسون و نمره بیاره.در عوض سیستم عامل سخت نسبتا حجیم هست ...مخصوصا این ترم که تستی ها رو خیلی سخت گرفته بودند.اگر حسابی اهل درس و مطالعه هستی بدون 6 میتونی پاس کنی.ولی اگر شب امتحانی هستی اصلا فکرشم نکن

بچه ها سلام
من برنامه ریزی کرده بودم ریاضی 2 و زبان تخصصی رو تابستون بردارم ارائه نشد :(
یه سری درسا ارائه شده که اصن نمیتونم بردارم همشون پیشنیاز میخوان :(
من الان بررسی کردم دیدم فقط اینا رو میتونم بردارم »

سیستم های عامل
مهندسی نرم 2
هوش مصنوعی
تحقیق در عملیات

کسایی که پاس کردن این درسا چجوریه ؟ میشه بدون میان ترم پاس کرد ؟
من ترم 5 میشم الان کودومشون در این ترم بدرد میخوره ؟
راحتن ؟ سختن ؟ دهنم صافه ؟ :)))
در مورد سیستم عامل که بالا گفتم...دهن صاف کنه
مهندسی نرم 2 عین نرم 1 هست.خواندنیه.نه ریاضی داره.نه هیچی.
هوش مصنوعی حجیمه و خواندنی...معمولا من دیدم که بچه ها پاس میکنند.
تحقیق در عملیات ما نداشتیم.

دوستان کسی کاراموزی پروژه نداشته؟؟؟ به این مدیر گروهمون هم هرچی ایمیل میزنم جواب نمیده...
تا کی وقت داره که پروژه رو تحویل بدیم
معمولا چه موضوعاتی میدن
کسی تجربه ی خاصی نداره؟