PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

chekmate
01-06-2013, 12:31
دانشجویان مشروط ( معدل زیر 12 ) فقط 12 واحد میتونن بردارن ... این برای کارشناسی هاست
برای کارشناسی ارشد ، معدل زیر 12 مشروط هست
درسته حق با شماست. سقف مشروطي توي كارداني و كارشناسي 12 واحد هستش. من يه لحظه با آيين نامه سراسري اشتباه گرفتم.

aryna
01-06-2013, 18:52
سلام دوستان چرا من الان نمی تونم وارد مشاهده ی نتایج ازمون را بشم این پیغام را میده

کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد

کمک کنید چطوری نتایج را ببینم

nits
01-06-2013, 18:58
سلام دوستان چرا من الان نمی تونم وارد مشاهده ی نتایج ازمون را ببینم این پیغام را میده

واسه همه اینطوره ... از صبح حدود ساعت 10 اینجوری شده

از امتحان تحلـــــــــــــــیل و طراحی الگوریـــــــــــــــتم میام ... 2 تا تشریحی نوشتم کامل ... 4 و 5 ... سوال 2 هم نصف ... سوال 3 یادم نیومد :n02: و فقط شکل گراف کشیدم ... سوال 1 رو هم نصفه ... در کل تشریحی 5 - 5.5 میشم ... میان ترم هم 5 ... تستی هم 2-3 :n02: کلا چقدر شد ؟ حدود 12 ... نمره اصلا خوبی نیست :n27:ولی خدا رو شکر پاس میشه میره

M o h a m m @ d
01-06-2013, 19:11
سلام دوستان چرا من الان نمی تونم وارد مشاهده ی نتایج ازمون را بشم این پیغام را میده

بخاطر اینه که میانترمها برای استاد باز شده میتونن تغییر بدن برای همین اینجور شد.

aryna
01-06-2013, 19:13
بخاطر اینه که میانترمها برای استاد باز شده میتونن تغییر بدن برای همین اینجور شد.

کی باز میشه مهم این است!

M o h a m m @ d
01-06-2013, 19:39
کی باز میشه مهم این است!
تا 13 استاد وقت دارن میانترم تغییر بدن یا بزارن .
دیگه معلوم نیست تا 13 ام بسته میمونه یا فقط تا امروز بسته؟

mohsenjxj
01-06-2013, 22:12
سلام بچه ها این هم سوالات امتحان امروز درس طراحی الگوریتم فقط لطفا یکی از شما یه زحمت بکشید و جواب های این امتحان را دقیق مشخص کنید. حدافل تستی هارو مشخص کنید که کدوم گزینه صحیح هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ittools
01-06-2013, 23:41
مگه سر جلسه میزارن با موبایل عکس گرفت :n09:

nits
02-06-2013, 00:00
سلام بچه ها این هم سوالات امتحان امروز درس طراحی الگوریتم فقط لطفا یکی از شما یه زحمت بکشید و جواب های این امتحان را دقیق مشخص کنید. حدافل تستی هارو مشخص کنید که کدوم گزینه صحیح هست.

والا بعضی سوال های تستی طوری هستن که باید حل بشه ... اینجور نیست که دقیقا جوابش توی کتاب باشه ... خودمم هم شانسی زیاد زدم
به هر حال چک میکنم میگم

smahdis
02-06-2013, 06:35
دوستان توجه کردید سری همه سئوال ها, یک هست. تو دانشگاه من از هر کی پرسیدم میگفت سری سئوالش یک بوده.

فقط برای فیزیک برای اینکه قضیه لو نره, سری سئوالات همه رو دو کرده بودن.

PNUNA.COM
02-06-2013, 08:06
دوستان توجه کردید سری همه سئوال ها, یک هست. تو دانشگاه من از هر کی پرسیدم میگفت سری سئوالش یک بوده.

فقط برای فیزیک برای اینکه قضیه لو نره, سری سئوالات همه رو دو کرده بودن.

دوست عزيز بله كلا كد سري سوالهاي داخلي 1 هست و دليل اين سري سوالات به دليل تغيير سوالات داخلي و خارجي و بين المللي مي باشد.
كد سري سوالات داخلي 1 مي باشد. مثلا كد سري سوالات برون مرزي 6 مي باشد.

mohsenjxj
02-06-2013, 13:59
مگه سر جلسه میزارن با موبایل عکس گرفت :n09:
موبایل نمیذارن ببریم اما گوشی من پیشم بود.:n10:
راستی دوستان پس چی شد جواب این سوالا؟ حداقل بخاطر زحمتی که کشیدن از سولا عکس گرفتم و آپلود کردم یه راهنمایی کنید.
اگه سوالای دیروز را جواب بدید امتحان امروز (مهندسی نرم افزار 1 ) را هم آپلود می کنم. :n10: وگرنه که هیچ.

hamid_diablo
02-06-2013, 14:49
با سلام. قابل توجه دوستانی که برای دیدن نتایج آزمونها با مشکل مواجه هستند: نتایج آزمونهای پایان ترم علاوه بر اینکه در "اطلاعات جامع دانشجو" و "مشاهده نتایج آزمون دانشجو" قابل مشاهده می باشند، از منوی زیر نیز قابل مشاهده می باشند: " دانشجو ==>درخواست ها ==>درخواست تجدید نظر نمره" البته در این منو فقط نمره کلی(بدون جزئیات و جوابهای صحیح و غلط) قابل مشاهده است. ظاهراً هم اکنون فقط این منو قابل دسترس می باشد. بنابراین تا برطرف شدن مشکل سایت، دانشجویان می توانند از این منو نسبت به مشاهده نتیجه و نمره کلی دروس خود اقدام نمایند.

mohsenjxj
02-06-2013, 15:03
با سلام. قابل توجه دوستانی که برای دیدن نتایج آزمونها با مشکل مواجه هستند: نتایج آزمونهای پایان ترم علاوه بر اینکه در "اطلاعات جامع دانشجو" و "مشاهده نتایج آزمون دانشجو" قابل مشاهده می باشند، از منوی زیر نیز قابل مشاهده می باشند: " دانشجو ==>درخواست ها ==>درخواست تجدید نظر نمره" البته در این منو فقط نمره کلی(بدون جزئیات و جوابهای صحیح و غلط) قابل مشاهده است. ظاهراً هم اکنون فقط این منو قابل دسترس می باشد. بنابراین تا برطرف شدن مشکل سایت، دانشجویان می توانند از این منو نسبت به مشاهده نتیجه و نمره کلی دروس خود اقدام نمایند.
حمید جان دستت درد نکنه شما نبودی ما چیکار می کردیم:n10:

hamid_diablo
02-06-2013, 15:24
حمید جان دستت درد نکنه شما نبودی ما چیکار می کردیم:n10:

باید انصراف میدادید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseincode2008
02-06-2013, 15:41
بله همونطوري كه پيشبيني ميكردم احتمالا بعضي از سوالاي نظريه حذف شده چون من نمرم دقيقا 1 نمره زياد شده و از 10.07 رسيده به 11.07.

hamid_diablo
02-06-2013, 15:44
خدارو شکر زبان تخصصی رو با 12 پاسیدم....امتحانش خیلی سخت بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nits
02-06-2013, 19:29
بله همونطوري كه پيشبيني ميكردم احتمالا بعضي از سوالاي نظريه حذف شده چون من نمرم دقيقا 1 نمره زياد شده و از 10.07 رسيده به 11.07.

شاید استادتون میان ترم ها رو زیاد کرده ... به هر حال هر سوال 0.47 نمره داشته ... بعید هم نیست
فقط حسین جون یه خواهش، اینکه اگر سیستم واست باز شد برو میان ترمت رو نگاه کن ببین بالا رفته یا نه ... اگر نرفته و همون قبلی باشه پس سوالها رو حذف کردن و نمره اش رو اضافه کردن
چون واسه ما از اون طریقی هم که حمید گفت رفتم و هنوز نزدن

Masоud
02-06-2013, 19:38

مرسی حمید جان. من که هرچی تو این صفحه گشتم نمره ای پیدا نکردم :n02:

ittools
02-06-2013, 19:42
در کمال ناباوری زبان خارجی 17 شدم :n09: خودم فکر میکردم حدودا 14 بگیرم نمیدونم این سه نمره از کجا اومده :n02: نصف کلاس هم رد شدن :n09: ولی خدایی نسبت به ترم های قبل خیلی سخت داده بودن خدا ازشون نگذره :n24:

sasan.69
02-06-2013, 19:54
از دوستان کسی امتحان آمار استباطی داشته؟ شنیدم نمرات اشتباه شده و از دوباره تصحیح میشه

AMoO.Reza
02-06-2013, 20:04
باز شدن منوهاي سايت گلستان براي همه با مشكل مواجه است.صبور باشيد تا مشكل برطرف شود .

nits
02-06-2013, 21:44

یه چیز دیگه هم بگم ... به احتمال زیاد میان ترم ها رو استاد برده بالا ... چون شما دقیقا 11.07 نمیشی ... چون هر سوال 0.47 نمره داره ... در 2 میشه 0.94 ... که با 10.07 جمع بشه که 11.07 نمیشه :n02: میشه 11.01 ... شاید هم گفتن کلا 1 نمره به بچه ها اضافه کنن دیگه ...

باز شدن منوهاي سايت گلستان براي همه با مشكل مواجه است.صبور باشيد تا مشكل برطرف شود .

چیزی که ما پیام نوری ها داریم از همه بیشتر ، صبر هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... نگران نیستیم ... طبیعیه

nits
03-06-2013, 08:19
نظریه 10.20 شدم :n02: ... Thanks GOD

mohsenjxj
03-06-2013, 11:40
حسین جان به احتمال زیاد فعلا حذف نشده و فقط نمره میان ترم شما بالا رفته جون نمره من هیچ تغییری نکرده.

mohsenjxj
03-06-2013, 11:42
خب اگه صبور نباشیم چیکار باید بکنیم........!:n14: مگه کار دیگه ای هم از دستمون بر میاد؟:n14:

ittools
03-06-2013, 12:42
پدر سوخته ها خیلی نامردن :n02: تا میان ترم ها باز میشه دسترسی ها کمتر میشه :n09: میخوان یکهوویی از نمره های جدید پرده برداری کنن :n08: از کل 4 امتحان که تا حالا دادم فقط نمره یکی اومده

Ja\/aD
03-06-2013, 13:58
دوستان کسی سایتی رو میشناسه تا بتونم فایل PDF جمعیت و تنظیم خانواده رو دانلود کنم ؟

تو سایت کتابخانه ی دیجیتالی پیام نور هم نبود !

3 روز دیگه مونده به امتحان ، تازه دنباله کتابم . :n02:

AMoO.Reza
03-06-2013, 14:44
دوستان کسی سایتی رو میشناسه تا بتونم فایل PDF جمعیت و تنظیم خانواده رو دانلود کنم ؟

تو سایت کتابخانه ی دیجیتالی پیام نور هم نبود !

3 روز دیگه مونده به امتحان ، تازه دنباله کتابم . :n02:

من که داشتم این درسو میخوندم، دیدم یه چیزایی اضافه تر از این کتاب بلدم و خیلی ربز به کتاب اضافه کردم :n02: ، یه همچین دانشجوی با دانشی هستم من ... :n02:

نویسنده کتاب جمعیت و تنظیم خانواده : حلم سرشت - دل پیشه
خدمت شما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M o h a m m @ d
03-06-2013, 14:53
بلاخره سایت باز شد
وای الگوریتم چکار کردم:n04:

mohsenjxj
03-06-2013, 17:09
بلاخره سایت باز شد
وای الگوریتم چکار کردم:n04:
چند گرفتی؟

ittools
03-06-2013, 17:13
دوستان ثبت میان ترم ها تا کی بازه ؟ تمدید هم میشه ؟ باز یکی از استادا بهم میان ترم نداده نمیدونم یادش رفته چی شده قبلا داده بود ها الان که سایت باز شد نگاه کردم دیدم میان ترم شده صفر :n03: عجب گیری کردیم :n28:

AMoO.Reza
03-06-2013, 17:37
دوستان ثبت میان ترم ها تا کی بازه ؟ تمدید هم میشه ؟ باز یکی از استادا بهم میان ترم نداده نمیدونم یادش رفته چی شده قبلا داده بود ها الان که سایت باز شد نگاه کردم دیدم میان ترم شده صفر :n03: عجب گیری کردیم :n28:

امروز آخرین روزه .... :n13:

M o h a m m @ d
03-06-2013, 18:13

نه دیگه بسته شد .دیگه فکر نکنم باز کنن .کاش بعد امتحانات باز میکردن میشد از استاد یه طور نمره گرفت.

چند گرفتی؟

تستی شدم 2:n28:

flashdesign
03-06-2013, 18:18
تستی شدم 2:n28:

کلا شما خیـــــــــــــــــــــلی خسته نباشید.:n29:

M o h a m m @ d
03-06-2013, 18:23
کلا شما خیـــــــــــــــــــــلی خسته نباشید.:n29:
خسته که هستم سه تا امتحان پشت سر هم دادم مخم هنگ کرده :n02:حالا کیه که کتاب سیستمهای چندرسانه ای بخونه هر خطش یه سوال تستیه:n28: (عجب غ... کردم این همه درس اختیاری اسون این برداشتم)

ittools
03-06-2013, 18:32
نه دیگه بسته شد .دیگه فکر نکنم باز کنن .کاش بعد امتحانات باز میکردن میشد از استاد یه طور نمره گرفت.

ای بابا مگه تا 13 ام وقت نبود ؟ یعنی تا 12 امشب وقت ثبت میان ترم نیست ؟ چه زود بستن هنوز 13 ام که تموم نشده ! :n03: هر ترم سر این میان ترم کلی اعصاب خوردی دارم :n23: یه ترم نشد من با خیال راحت بشینم درس بخونم :n27: الان کلا فکرم درگیر این مسئله است :n30: یعنی چی آخه قبلا نگاه میکنی میان ترم گرفتی میان ترم ها باز میشه استاد نمیدونم چیکار میکنه میان ترم صفر میشه ! یعنی خوده استاد صفر کرده ؟

M o h a m m @ d
03-06-2013, 18:59
ای بابا مگه تا 13 ام وقت نبود ؟ یعنی تا 12 امشب وقت ثبت میان ترم نیست ؟ چه زود بستن هنوز 13 ام که تموم نشده ! :n03: هر ترم سر این میان ترم کلی اعصاب خوردی دارم :n23: یه ترم نشد من با خیال راحت بشینم درس بخونم :n27: الان کلا فکرم درگیر این مسئله است :n30: یعنی چی آخه قبلا نگاه میکنی میان ترم گرفتی میان ترم ها باز میشه استاد نمیدونم چیکار میکنه میان ترم صفر میشه ! یعنی خوده استاد صفر کرده ؟

دیگه پیام نوره روز اولم از ساعت10 میانترم برای استادا باز شد که سایت بستن.به نظر من درسی که سخت باشه استاد میانترم کمتر 4 داد اصلا نباید بری سر جلسه :n27:یا لب مرزی قبول میشی یا میفتی :n28:بعضی استادا خیلی کنسن اصلا یه نمره کمک نمیکنن میانترم هرچی گرفتی رد میکنن .
شما هم شاید برگت سفید دادی یا نمره ای نگرفتی که بدرد بخوره بهت میانترم نداره ؟

ittools
03-06-2013, 19:14
دیگه پیام نوره روز اولم از ساعت10 میانترم برای استادا باز شد که سایت بستن.به نظر من درسی که سخت باشه استاد میانترم کمتر 4 داد اصلا نباید بری سر جلسه :n27:یا لب مرزی قبول میشی یا میفتی :n28:بعضی استادا خیلی کنسن اصلا یه نمره کمک نمیکنن میانترم هرچی گرفتی رد میکنن .
شما هم شاید برگت سفید دادی یا نمره ای نگرفتی که بدرد بخوره بهت میانترم نداره ؟

چه میدونم والله . این استاده از اول خود درگیری داشت ! البته هنوز نمره های تستی نیومده سوالات تشرحی رو هم از 5 تا 2 تا نصف و نیمه نوشتم البته چون خونده بودم جواب آخرشون رو درست نوشتم فقط تو راه حل یه قسمت رو که مطمئن نبودم رو ننوشتم با این حساب فکر نکنم بتونم این سه واحد رو پاس کنم :n03: خدا لعنتش کنه اگه میان ترم 5 میگرفتم شاید نمرم 13 الی 14 بود ولی الان می افتم :n28:

flashdesign
03-06-2013, 19:50
خسته که هستم سه تا امتحان پشت سر هم دادم مخم هنگ کرده :n02:حالا کیه که کتاب سیستمهای چندرسانه ای بخونه هر خطش یه سوال تستیه:n28: (عجب غ... کردم این همه درس اختیاری اسون این برداشتم)
اشکال نداره ، دور از جون بابا.
اصلا بیخیالش،نمره دست استاده، امتحان وسیله است؛ الکی خودتو از اینترنت نندازی بری بشینی درس بخونیاااااااااااااا:n08:
از ما گفتن بود:n05:

AMoO.Reza
05-06-2013, 01:10
برای دریافت فایل سوالات امتحانی هر درس می توانیداز طریق سایت گلستان از منوی مشاهده نتایج آزمون اقدام نمایید .

majidli
05-06-2013, 11:27
دوستان رشته مدیریت بازرگانی کسی هست یه راهنمایی کنه
کتاب ریاضیات پایه و مقدمات امار 1(لیدا فرخو) گرفتم منتها 4 فصله
در حالی که تو منابع که گرفتم این کتاب دارای شش فصله
منتها سال انتشارش واسه 87 بوده و لی این چهار فصلیه واسه 90 هستش
دوستان کسی میدونه که این کتاب حتمی چهار فصله؟ نکنه تو امتحان اون دو فصل دیگه هم بیاد:n27:

Viren
05-06-2013, 11:53
واسه 91 شش فصله.تو منابع نگاه کن فکر کنم یه مقدارش حذفه

majidli
05-06-2013, 11:58
واسه 91 شش فصله.تو منابع نگاه کن فکر کنم یه مقدارش حذفه
اخه تو منابع سال انتشار رو زده 87
ولی اینکه خریدم واسه 90 هستش و چهار فصله
یعنی باید یه کتابی بگیرم که شیش فصل باشه؟
مولف جفتشونم همین لیدا فرخو هستش:n27:

AMoO.Reza
05-06-2013, 15:06
دوستان رشته مدیریت بازرگانی کسی هست یه راهنمایی کنه
کتاب ریاضیات پایه و مقدمات امار 1(لیدا فرخو) گرفتم منتها 4 فصله
در حالی که تو منابع که گرفتم این کتاب دارای شش فصله
منتها سال انتشارش واسه 87 بوده و لی این چهار فصلیه واسه 90 هستش
دوستان کسی میدونه که این کتاب حتمی چهار فصله؟ نکنه تو امتحان اون دو فصل دیگه هم بیاد:n27:

سلام ... این قسمت ها رو چک کن ( حذفیات ) :
یحتمل چون بعضی قسمتها حذف بوده ، در انتشار جدید کتاب رو کم حجم تر کردن و حذفیات رو ورداشتن ... شما ببین این حذفیات در کتاب شما موجوده؟

hamid_diablo
05-06-2013, 18:39
سلام دوستان

ریاضی 2 کجاهاش بیشتر مهمه واسه تشریحی...؟

نمره میانترم 4 دارم..به نظرتون امتحان بدم؟

hp722
05-06-2013, 22:55
سلام دوستان

من ریاضی1 میان ترم 4 داشتم.امتحان دادم.افتادم.اگه نخوندی و الان میخوای بخونی و تست بزنی پیشنهاد میدم نرو

M o h a m m @ d
05-06-2013, 23:36
سلام دوستان

نمیشه گفت .تو تستی شاید تکرار کنن تست های ترم های قبل ولی تشریحی هر سال عوض میشه نمیشه گفت از کجا میدن.
حداقل 3باید بتونی از تستی بگیری 2تا سوالم تشریحی حل کنی لب مرزی قبول میشی .استاد خوبی داشته باشی تشریحی همشون بلدم نبودی حل کنی احتمالا نمره بالای بهت بده:n06:

AMoO.Reza
05-06-2013, 23:48
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ، افزایش سنوات تحصیلی دانشجویان مقاطع کارشناس و کارشناسی ارشد این دانشگاه به مراکز دانشگاه پیام نور ابلاغ شد.
بر اساس صورتجلسه چهلمین نشست عادی هیئت امنائ دانشگاه ( ۲۲ آذرماه ۱۳۹۱ ) به استناد بند ب ماده ۲۰ قانون برنامه پنجم توسعه، مقرر گردید :
برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنند سنوات تحصیلی به قرار زیر می باشد:
مقطع کارشناسی : پنج نیمسال تحصیلی ( علاوه بر سقف بیست نیمسال مجاز ) به سنوات تحصیلی مقطع کارشناسی اضافه و شهریه ثابت (مصوب هیئت امنا) با ضریب ۱٫۲۵ برای نیمسالهای اضافه شده اخذ گردد. (جمعا ۲۵ نیمسال تحصیلی )
مقطع کارشناسی ارشد: سه نیمسال تحصیلی ( علاوه بر سقف ده نیمسال مجاز ) به سنوات تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد اضافه و شهریه ثابت (مصوب هیئت امنا) با ضریب ۱٫۲۵ برای نیمسالهای اضافه شده اخذ گردد. (جمعا ۱۳ نیمسال تحصیلی)

برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند سنوات تحصیلی به قرار زیر می باشد:
کارشناسی : سنوات تحصیلی برای ورودی های قبل از سال ۹۰ حداکثر ۶ سال (۱۲ نیمسال تحصیلی) و برای ورودی های ۹۰ و ۹۱ به بعد حداکثر ۵ سال (۱۰ نیسال تحصیلی) می باشد.
کارشناسی ارشد : سنوات تحصیلی حداکثر ۳ سال (۶ نیمسال تحصیلی) می باشد.
این بخشنامه از تاریخ ابلاغ در کلیه مراکز پیام نور لازم اجرا می باشد.

نکته : منظور از کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند ، دانشجویانی مذکری هستند که به خدمت سربازی نرفته اند و فعلا از سربازی به دلیل تحصیل معاف هستند.

nits
06-06-2013, 00:26
سلام دوستان

من میگم روی تشریحی ها وقت بزار ... تشریحی ها معلومه از کجاها میاد ... بخش انتگرال گیری ( حجم ناحیه محدود بین دو سهمی یا دو سطح و غیره ) و بخش ماتریس ها ( عملیات سطری - مقدماتی و حل دستگاه ها به خصوص به کمک وارون ) و مشتق های سویی - جزئی میان توی امتحان

آقا فقط کتاب رو بخون ... واسه تستی ها هم روی فصل های آسون تمرکز کن ... باید 6.5 بگیریاااا ...

ببینااااا ... به 10 قانعیم :n28:

sasan.69
06-06-2013, 00:37
تربیت بدنی1 رو یکشنبه امتحان دارم وقت نمیکنم بخونه(شنبه دوتا درس امتحان دارم) عملیشو بهم 16 داده (نامرد) میخوام بدونم از کتابش چه فصولی مهمه که حداقل اونا رو یکم بخونم
درضمن چند بگیرم قبولم؟

AMoO.Reza
06-06-2013, 01:50
قسمت های مهم تربیت بدنی 1 رو برات مینویسم همینا رو بخون قول میدم عالی بشی : فقط با دقت بخون ...

کدام ست ، سریعترین روش دستیابی به قدرت است ؟ ست 6 تکرار
سریع ترین دستگاه تولید انرژی در بدن چیست ؟ اسید لاکتیک
حوزه های وابسته به تربیت بدنی ؟ تندرستی - تفریحات سالم - حرکات موزون
هماهنگی عصبی عضلانی در چه زمانی به حداکثر میرسه ؟ قبل از بلوغ
برابر بودن انرژی مصرفی و انرژی دریافتنی = موازنه انرژی
حرکت دراز نشست برای ارزیابی = استقامت عضلانی عضلات شکم می باشد
برای اندازه گیری مستقیم انعطاف پذیری از چه استفاده می شود ؟ گونیامتر
برای افزایش استقامت دینامیکی از طریق تمرینات ، وزنه انتخاب شده باید چند درصد حداکثر ظرفیت خود فرد باشد ؟ 29 الی 30
برای محاسبه ی وزن چربی ف مناسب ترین روش = اندازه گیری لایه چربی زیر شکم بوسیله کالیپر
در کدام دستگاه ، همه مواد غذایی انرژی زا بویژه قند ها و چربی ها به همراه اکسیژن کامل تجزیه می شود ؟ هوازی
بهبود " اعتماد به نفس و خود کارآمدی " جز کدام یک از اهداف تربیت بدنی است ؟ اهداف روانی
افزایش سرعت در مردان ، معمولا تا حدود چه سنی به حداکثر میرسد ؟ 20سال
اهداف گرم کردن : تسهیل در واکنش های سوخت و ساز - افزایش ظرفیت سیستم هوازی - افزایش برون ده قلبی ( معمولا این گزینه تو جواب ها هست که که از اهداف گرم کردن نیست " افزایش زمان بازتاب " )

مهم ترین عامل تعیین کننده نوع حرکت در مفصل ؟ ساختمان مفصل
کاهش وزن بدن ، برای زنان ورزشکار بهتر است در هفته چقدر باشد ؟ 900 گرم
آزمون خط کش 50 سانتی متر ، برای اندازه گیری ؟ سرعت
مقدار ذخایر CP ، حدودا چند برابر ATP است ؟ 3 برابر
در ورزش هایی که بیش از 3 دقیقه به طول می انجامد ، کدام دستگاه انرژی مورد نیاز را تامین میکند ؟ هوازی
در سنین رشد ، مواقع وقوع بیماری های عفونی ، سوختگی ها و التیام زخم ها ، مصرف کدام گروه از مواد غذایی باید افزایش یابد ؟ پروتئین ها ( دقت کن رو این ، ویتامین و اینا هم داریم )
در چاقی هیپرپلاسیا = تعداد سلول های چربی افزایش می یابد
قند میوه را چه می نامند ؟ فرکتوز
افزایش دو سانتی گراد حرارت بدن چند درصد سرعت انقباض عضلانی را افزایش می دهد ؟ 20 درصد
کدام آزمون ، سرعت حرکت را می سنجد ؟ دوی 30 متر
اختلال در عملکرد کدام غدد ، سبب بروز چاقی می شود ؟ هیپوتالاموس محاسبه مقدار وزنه ، در کدام یک از روشها مشکل تر است ؟ پیرامیدی

رایج ترین و موثرترین روش افزایش قدرت = تمرینات با وزنه
چابکی در کدام ورزش نقس کمتری دارد ؟ دوی ماراتون
بی خوابی ، به واسطه کمبود کدام ویتامین است ؟ ویتامین C

این قسمتهایی که از کتاب مشخص میکنم بخون :

صفحه 2 >>> بخش تربیت بدنی و حوزه های وابسته به آن
صفحه 4 >>> بخش اوقات فراغت >>> خط اول تا خط سوم
صفحه 5>>> بخش تعلیم و تربیت حرکتی >>> خط اول تا 3 + موارد جزو سوال امتحانی
صفحه 10 >>> هدف های جسمانی تربیت بدنی + هدف های روانی تربیت بدنی + هدف های اجتماعی تربیت بدنی بسیار مهم ( با دقت بخون متنو )
صفحه 14 >>> سه عامل اصلی فرآیند تربیت اجتماعی مهمه
صفحه 18 >>> خط اول سوال امتحانی
صفحه 19 >>> شکل وسط کتاب با مواردش مهم و امتحانی
صفحه 20 >>> خط پنجم آخراش مهم + خط آخر همین صفحه سوال امتحانی
صفحه 21>>> انعطاف پذیری ایستا و پویا امتحانی + بخش ساختمان مفصل در ارتباط با حرکت خط 3 سوال امتحانی
صفحه 22>>> توده ی عضلانی امتحانی
صفحه 23>>> آخرین خط سوال امتحانی
صفحه 24 >>> کشش ها 6تاس همشون مهمه
صفحه 27>>> پاراگراف دوم تمرینات انعطاف پذیری مهمه تا آخر صفحه
صفحه 33 >>> پاراگراف دوم مهم تا ته
صفحه 35 >>> پاراگراف سوم مهم تا ته
صفحه 36 >>> 4 خط آخر مهم
صفحه 37 >>> همش رو مطالعه کن
صفحه 39 >>> امتحانی کلا
صفحه 41 >>> 4خط اول مهم + 4 خط آخر
صفحه 48>>>شکل مهم
صفحه 49>>> پاراگراف دوم مهم و امتحانی
صفحه 50 تا صفحه 56 خیلی مهم
صفحه 60 و 61 مهم
صفحه 67 >>> کربو هیدرات مهم
صفحه 69 >>> چربی ها مهم
صفحه 70 تا 73 خیلی مهمه
صفحه 83 >>> بخش تعادل اندام های مختلف >>> 3 خط اول
صفحه 88 تا 94 مهمه حتما بخون
صفحه 98 مطاله شود
صفحه 99 >>> 4 خطا اول + 2 خط اول بخش شدت تمرین
صفحه 100 و 101 و 102>>> مهم
صفحه 124 تا 131 مهم
فصل آخر ( فصل ششم ) خیلی مهمه ... همش سواله ... خوب بخونش

امیدوارم تونسته باشم اندکی کمکت کرده باشم ... :n16:

sasan.69
06-06-2013, 02:51
قسمت های مهم تربیت بدنی 1 رو برات مینویسم همینا رو بخون قول میدم عالی بشی : فقط با دقت بخون ...

کدام ست ، سریعترین روش دستیابی به قدرت است ؟ ست 6 تکرار
سریع ترین دستگاه تولید انرژی در بدن چیست ؟ اسید لاکتیک
حوزه های وابسته به تربیت بدنی ؟ تندرستی - تفریحات سالم - حرکات موزون
هماهنگی عصبی عضلانی در چه زمانی به حداکثر میرسه ؟ قبل از بلوغ
برابر بودن انرژی مصرفی و انرژی دریافتنی = موازنه انرژی
حرکت دراز نشست برای ارزیابی = استقامت عضلانی عضلات شکم می باشد
برای اندازه گیری مستقیم انعطاف پذیری از چه استفاده می شود ؟ گونیامتر
برای افزایش استقامت دینامیکی از طریق تمرینات ، وزنه انتخاب شده باید چند درصد حداکثر ظرفیت خود فرد باشد ؟ 29 الی 30
برای محاسبه ی وزن چربی ف مناسب ترین روش = اندازه گیری لایه چربی زیر شکم بوسیله کالیپر
در کدام دستگاه ، همه مواد غذایی انرژی زا بویژه قند ها و چربی ها به همراه اکسیژن کامل تجزیه می شود ؟ هوازی
بهبود " اعتماد به نفس و خود کارآمدی " جز کدام یک از اهداف تربیت بدنی است ؟ اهداف روانی
افزایش سرعت در مردان ، معمولا تا حدود چه سنی به حداکثر میرسد ؟ 20سال
اهداف گرم کردن : تسهیل در واکنش های سوخت و ساز - افزایش ظرفیت سیستم هوازی - افزایش برون ده قلبی ( معمولا این گزینه تو جواب ها هست که که از اهداف گرم کردن نیست " افزایش زمان بازتاب " )

مهم ترین عامل تعیین کننده نوع حرکت در مفصل ؟ ساختمان مفصل
کاهش وزن بدن ، برای زنان ورزشکار بهتر است در هفته چقدر باشد ؟ 900 گرم
آزمون خط کش 50 سانتی متر ، برای اندازه گیری ؟ سرعت
مقدار ذخایر CP ، حدودا چند برابر ATP است ؟ 3 برابر
در ورزش هایی که بیش از 3 دقیقه به طول می انجامد ، کدام دستگاه انرژی مورد نیاز را تامین میکند ؟ هوازی
در سنین رشد ، مواقع وقوع بیماری های عفونی ، سوختگی ها و التیام زخم ها ، مصرف کدام گروه از مواد غذایی باید افزایش یابد ؟ پروتئین ها ( دقت کن رو این ، ویتامین و اینا هم داریم )
در چاقی هیپرپلاسیا = تعداد سلول های چربی افزایش می یابد
قند میوه را چه می نامند ؟ فرکتوز
افزایش دو سانتی گراد حرارت بدن چند درصد سرعت انقباض عضلانی را افزایش می دهد ؟ 20 درصد
کدام آزمون ، سرعت حرکت را می سنجد ؟ دوی 30 متر
اختلال در عملکرد کدام غدد ، سبب بروز چاقی می شود ؟ هیپوتالاموس محاسبه مقدار وزنه ، در کدام یک از روشها مشکل تر است ؟ پیرامیدی

رایج ترین و موثرترین روش افزایش قدرت = تمرینات با وزنه
چابکی در کدام ورزش نقس کمتری دارد ؟ دوی ماراتون
بی خوابی ، به واسطه کمبود کدام ویتامین است ؟ ویتامین C

این قسمتهایی که از کتاب مشخص میکنم بخون :

صفحه 2 >>> بخش تربیت بدنی و حوزه های وابسته به آن
صفحه 4 >>> بخش اوقات فراغت >>> خط اول تا خط سوم
صفحه 5>>> بخش تعلیم و تربیت حرکتی >>> خط اول تا 3 + موارد جزو سوال امتحانی
صفحه 10 >>> هدف های جسمانی تربیت بدنی + هدف های روانی تربیت بدنی + هدف های اجتماعی تربیت بدنی بسیار مهم ( با دقت بخون متنو )
صفحه 14 >>> سه عامل اصلی فرآیند تربیت اجتماعی مهمه
صفحه 18 >>> خط اول سوال امتحانی
صفحه 19 >>> شکل وسط کتاب با مواردش مهم و امتحانی
صفحه 20 >>> خط پنجم آخراش مهم + خط آخر همین صفحه سوال امتحانی
صفحه 21>>> انعطاف پذیری ایستا و پویا امتحانی + بخش ساختمان مفصل در ارتباط با حرکت خط 3 سوال امتحانی
صفحه 22>>> توده ی عضلانی امتحانی
صفحه 23>>> آخرین خط سوال امتحانی
صفحه 24 >>> کشش ها 6تاس همشون مهمه
صفحه 27>>> پاراگراف دوم تمرینات انعطاف پذیری مهمه تا آخر صفحه
صفحه 33 >>> پاراگراف دوم مهم تا ته
صفحه 35 >>> پاراگراف سوم مهم تا ته
صفحه 36 >>> 4 خط آخر مهم
صفحه 37 >>> همش رو مطالعه کن
صفحه 39 >>> امتحانی کلا
صفحه 41 >>> 4خط اول مهم + 4 خط آخر
صفحه 48>>>شکل مهم
صفحه 49>>> پاراگراف دوم مهم و امتحانی
صفحه 50 تا صفحه 56 خیلی مهم
صفحه 60 و 61 مهم
صفحه 67 >>> کربو هیدرات مهم
صفحه 69 >>> چربی ها مهم
صفحه 70 تا 73 خیلی مهمه
صفحه 83 >>> بخش تعادل اندام های مختلف >>> 3 خط اول
صفحه 88 تا 94 مهمه حتما بخون
صفحه 98 مطاله شود
صفحه 99 >>> 4 خطا اول + 2 خط اول بخش شدت تمرین
صفحه 100 و 101 و 102>>> مهم
صفحه 124 تا 131 مهم
فصل آخر ( فصل ششم ) خیلی مهمه ... همش سواله ... خوب بخونش

امیدوارم تونسته باشم اندکی کمکت کرده باشم ... :n16:

داداش فدات بشم خیلی زحمت کشیدی خیلی گلی امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشی:n12:

ittools
06-06-2013, 08:15
تربیت بدنی1 رو یکشنبه امتحان دارم وقت نمیکنم بخونه(شنبه دوتا درس امتحان دارم) عملیشو بهم 16 داده (نامرد) میخوام بدونم از کتابش چه فصولی مهمه که حداقل اونا رو یکم بخونم
درضمن چند بگیرم قبولم؟

قسمت های مهمش رو مهدی جان گفتن فقط منم این نکته رو بگم که سال پیش خودم تربیت بدنی 1 رو در عرض 5 ساعت خوندم :n02: منم مثل شما سال پیش چند تا امتحان پشت سر هم داشتم و فقط وقت کردم سوالات آخر فصل رو به دقت بخونم و تو امتحان نمره خوبی گرفتم ولی چون تو عملی نامرد بهم نمره کمی داده بود آخر سر 12 شدم استادای تربیت بدنی اکثرا نمره عملی کمی میدن کلا خسیس تشریف دارن :n09:

aminrafael3
06-06-2013, 09:03
سلام ببخشید پیام نور برای یک ترم حداقل واحد برای پاس کردن داره؟

چون شنیدم توی یک ترم اگر زیر 6 واحد پاس کنی کلا حذف ترم میشی؟ آیا این درسته؟

danial13
06-06-2013, 09:39
سلام
به لطف میانترم 6 اخلاق رو هم پاس کردم زبان هم اگه میانترم 3 میداد اونم قبول میشدم ولی نامرد همون روز اول گفت به هیچکس میانترم نمیده:n02: فیزیک هم که قربونش برم امتحان میانترم رو نتونستم برم هیچی نداده:)
کلا تا اینجا از 14 واحد 5 تاشو پاس کردم

AMoO.Reza
06-06-2013, 12:43
سلام ببخشید پیام نور برای یک ترم حداقل واحد برای پاس کردن داره؟
چون شنیدم توی یک ترم اگر زیر 6 واحد پاس کنی کلا حذف ترم میشی؟ آیا این درسته؟

سلام ... نه همچین چیزی وجود نداره

sasan.69
06-06-2013, 15:15
قسمت های مهمش رو مهدی جان گفتن فقط منم این نکته رو بگم که سال پیش خودم تربیت بدنی 1 رو در عرض 5 ساعت خوندم :n02: منم مثل شما سال پیش چند تا امتحان پشت سر هم داشتم و فقط وقت کردم سوالات آخر فصل رو به دقت بخونم و تو امتحان نمره خوبی گرفتم ولی چون تو عملی نامرد بهم نمره کمی داده بود آخر سر 12 شدم استادای تربیت بدنی اکثرا نمره عملی کمی میدن کلا خسیس تشریف دارن :n09:

ممنون از شما دوست عزیز من که 16شدم رو برگه چند بگیرم قبولم؟:n01:

AMoO.Reza
06-06-2013, 16:50
ممنون از شما دوست عزیز من که 16شدم رو برگه چند بگیرم قبولم؟:n01:

والا دقیق مطمئن نیستم اما حدسم اینه :

شما از 14 نمره ی برگه امتحان 3 نمره بگیرین ( چون میان ترم ندارین ضربدر 10 تقسیم بر 7 ) = 4.28 + نمره ی عملی ضربدر 1 ( که میشه 16 ) جمع نظری و عملی میشه = 20.28
20.28 تقسیم بر 2 واحد میشه = 10.14 و قبول

شکم تو این قسمت که شما آیا باید روی برگه از 14 ، حداقل نمره ( یعنی نصف ،7 ) رو کسب کنید تا این روش محاسبه شه یا خیر ...
دیگر دوستان اگه اطلاع دقیقی دارن لطفا به دوستمون کمک کنن

اما به احتمال زیاد کل نمره ملاک عمل قرار داده میشه و شما از روی برگه 3 نمره از 14 نمره بگیرین و از اونورم عملی 16 دارین قبولین
برای گرفتن 3 نمره شما نیاز به زدن 7 تست درست از 30 تست می باشید که کار سختی نیست ....

mohsen137
06-06-2013, 18:30
بچه ها اگه همه واحداتو پاس کنی چند ساله لیسانس رو تو پیام نور میگیری؟
پیام نور مهندسی داره؟مثلا عمران یا پزشکی؟

nits
06-06-2013, 18:56
پیام نور مهندسی داره؟مثلا عمران یا پزشکی؟

عمران رو که داره ولی پزشکی رو نمیدونم
در9 ترم تموم میکنید لیسانس رو ... یعنی مدت کارشناسی در پیام نور 9 ترم است ، برخلاف دانشگاه های دیگه که 8 ترم است

M o h a m m @ d
06-06-2013, 19:53

اگه 146 واحد داشته باشی و هر ترم20 واحد برداری و ترم تابستونم 6 واحد برداری
میتونی 6 یا حداکثر 7 ترمه تموم کنی(بشرطی بچه زرنگی باشی به فکر معدل حداقل بالا 15 باشی:n06:)

flashdesign
06-06-2013, 20:10
میتونی 6 یا حداکثر 7 ترمه تموم کنی(بشرطی بچه زرنگی باشی به فکر معدل حداقل بالا 15 باشی:n06:)
دستتون درد نکنه... خداکنه منم بتونم 6 ترمه پاس کنم +من 33 واحد از اینجا میتونم تطبیق بزنم یعنی میشههههههه...راستی عید همگی مبارک:n16:
التماس دعا

hamid_diablo
06-06-2013, 20:32

یعنی میشه همچین کاری رو تو پیام نور کرد...؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M o h a m m @ d
06-06-2013, 21:12
یعنی میشه همچین کاری رو تو پیام نور کرد...؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره چرا نشه
بشینی درس بخونی فقط و پایه قوی باشه راحت میتونی تموم کنی
ولی بیشتر رشته های انسانی می تونن انجام بدن که درس های فرمولی ندارن و فقط خوندنیه راحت می تونن درس پاس کنن
البته تو پیام نور دانشجوا 20 واحد برمیدارن یه سه واحد نمیرین یه سه واحد میفتن ..اخرش میبینی از 20 واحد فقط 12 واحد پاس کردی:n28:

flashdesign
06-06-2013, 21:42
اره چرا نشه
بشینی درس بخونی فقط و پایه قوی باشه راحت میتونی تموم کنی
ولی بیشتر رشته های انسانی می تونن انجام بدن که درس های فرمولی ندارن و فقط خوندنیه راحت می تونن درس پاس کنن
البته تو پیام نور دانشجوا 20 واحد برمیدارن یه سه واحد نمیرین یه سه واحد میفتن ..اخرش میبینی از 20 واحد فقط 12 واحد پاس کردی:n28:

ببینید الان یه سوال واسه من پیش اومد:
اگه من همه ریاضی ها رو پاس کرده باشم و دروس تخصصی رشته مون مونده باشه(رشته من رو هم که میدونید) اونوقت الان امیدی هست 6 ترمه تموم کنم؟(یه سری عمومی هم کم و بیش پاس کردم اونا راحته)
درسای تخصصیش چه جوریه؟ مثلا بنظر شما درجه سختیه مبانی کامپیوتر(پاسکال) چجوریه؟ اینو بگید من خودم میتونم تخمین بزنم بقیه اش چقدر سخته:n13: و چه بسرم خواهد آمد:n02:

hamid_diablo
06-06-2013, 22:09
اگه من همه ریاضی ها رو پاس کرده باشم و دروس تخصصی رشته مون مونده باشه(رشته من رو هم که میدونید) اونوقت الان امیدی هست 6 ترمه تموم کنم؟(یه سری عمومی هم کم و بیش پاس کردم اونا راحته)
درسای تخصصیش چه جوریه؟ مثلا بنظر شما درجه سختیه مبانی کامپیوتر(پاسکال) چجوریه؟ اینو بگید من خودم میتونم تخمین بزنم بقیه اش چقدر سخته:n13: و چه بسرم خواهد آمد:n02:

اگه ریاضی ها رو پاس کرده باشید کارتون راحت تر میشه...

اما درسهای تخصصی رشته کامپیوتر حجمش خیلی زیاده..مثلا درسهایی مثل ذخیره و بازیابی و مهندسی نرم 1 و 2 و سیستم عامل به شدت مفهومی و سنگینه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برخی از درسها مثل معماری و ریزپردازنده و اسمبلی خیلی مشکله...هر کدومش به اندازه یه درس ریاضی کار میبره...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته برخی هم آسونتره...مثل شبکه و سیستم اطلاعات مدریت و پایگاه داده و هوش مصنوعی ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل رشته مهندسی نرم افزار مشکله و باید خیلی درس بخونی اگه مثل من تنبل باشی کارت به جاهای باریک میکشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M o h a m m @ d
06-06-2013, 22:18

برام درسی که پاس کردی پ خ نکردی وقت کردی بفرست
فکرکنم فقط ریاضیات و فیزیکت و امار که داشتی تطبیق بخوره دیگه درس مشترکی به نظرم نمیرسه.
بستگی داره مبتدی باشی تاحالا نخونده باشی 7 از ده ولی وقتی c++ بخونی میشه 2 از ده
کلا درسی که مساله داری درجه سختیشون 8 از ده
یه خوبی پیام نور اینه که سوالات تشریحیش از خود کتابه مثل دانشگاه دیگه من در اوردی نیست ولی کیه که بتونه یه کتاب 300 صفحه ای حفظ کنه:n28: تنها راهش مرور درس در طول ترمه .
کتاباشم از نظر محتوا استاندارده توضیح الکی نمیده.
الان من درس سیستمهای چندرسانه ای برداشتم کتابش مال خود پیام نور نیست خیلی حجیمه هر خطش یه نکته باید بخونی من دو روزه فقط 60 صفحه خوندم:n28: اصلا غیر استاندارد مثل کتاب معماری .
ولی در کل کتاب عالیه برای اطلاعات عمومی حتما بخونیش

Masоud
06-06-2013, 22:32
دوستان به سؤال پیش اومده برام.

فرض کنید امتحان فیزیک یا ریاضی دارید و هیچی نخوندید.

برید سر جلسه امتحان شانسی بزنید بهتره یا اینکه نرید اصلا؟ (فرض کنید میان ترم ندارید:n02: ) در صورتی که تعداد واحد کمی رو پاس کرده باشید اون ترم مثلا 12 ترم.

دوستانی که تجربه دارن کمک کنن پلیز :n02:

مرسی :11:

hamid_diablo
06-06-2013, 22:52

برید سر جلسه امتحان شانسی بزنید بهتره یا اینکه نرید اصلا؟ (فرض کنید میان ترم ندارید:n02: ) در صورتی که تعداد واحد کمی رو پاس کرده باشید اون ترم مثلا 12 ترم.

شما تو این جور مواقع سعی کن بخشی از کتاب رو بخونی ..مثلا 2 فصل اول ..

اینطوری مطمئنا اگر سئوالات تشریحی 30 تا باشه میتونی 5 تا تست رو درست بزنی و بقیشو حتی اگر شانسی بزنی میتونی موفق بشی...

من همین امتحان زبان تخصصی این ترم رو اینطوری پاس کردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nits
06-06-2013, 22:53

هیچی نخوندی و فردا هم امتحان داری خب فکر میکنم نری سر جلسه بهتره :n01: ... ممکنه اگر بری معدلت رو بیاره پایین و باز ترم بعد 12 واحد برداری ( بچه حول شده 12 واحد رو نوشته 12 ترم :n02:)
ولی روی تشریحی ها کار کنی خوبه ... از طرفی میان ترم هم نداری و کارت سخته

AMoO.Reza
06-06-2013, 22:59
هیچی نخوندی و فردا هم امتحان داری خب فکر میکنم نری سر جلسه بهتره :n01: ... ممکنه اگر بری معدلت رو بیاره پایین و باز ترم بعد 12 واحد برداری ( بچه حول شده 12 واحد رو نوشته 12 ترم :n02:)
ولی روی تشریحی ها کار کنی خوبه ... از طرفی میان ترم هم نداری و کارت سخته

فردا جمعه مگه نیست ؟ جمعه هم کسی امتحان میده مگه :n02: :n04::n03::n02:

hamid_diablo
06-06-2013, 23:12
فردا جمعه مگه نیست ؟ جمعه هم کسی امتحان میده مگه :n02: :n04::n03::n02:

این یه تست هوش بود و شما برنده شدی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هفته پیش روز جمعه من زبان تخصصی داشتم..امتحانات فشردس واسه اونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMoO.Reza
06-06-2013, 23:20
خدایی تا الان خبر نداشتم این ترم جمعه هم امتحان میدن ... :n02:
به حق چیزای نشنیده و ندیده :n02:

حسنی به مکتب نمیرفت اگه میرفت جمعه میرفت :n13:

hp722
06-06-2013, 23:23

من تجربه هاش رو داشتم اساسی تا دلت بخواد:n02:آقا نرو اشتباهه بری.دروس تخصصی مثل ریاضی و فیزیک اصلا شوخی بردار و شانسی نمیشه زد مثل دروس عمومی.بی شک میفتی اونم با نمره ی کم که روی معدلت تاثیر میذاره.همین اتفاق برای من چندین بار افتاده

nits
06-06-2013, 23:41
خدایی تا الان خبر نداشتم این ترم جمعه هم امتحان میدن ... :n02:
به حق چیزای نشنیده و ندیده :n02:

حسنی به مکتب نمیرفت اگه میرفت جمعه میرفت :n13:

اون جمله قرمز رنگت یعنی حسنی پیام نور میخونده :n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:

flashdesign
07-06-2013, 08:09
برام درسی که پاس کردی پ خ نکردی وقت کردی بفرست
فکرکنم فقط ریاضیات و فیزیکت و امار که داشتی تطبیق بخوره دیگه درس مشترکی به نظرم نمیرسه.
بستگی داره مبتدی باشی تاحالا نخونده باشی 7 از ده ولی وقتی c++ بخونی میشه 2 از ده
کلا درسی که مساله داری درجه سختیشون 8 از ده
یه خوبی پیام نور اینه که سوالات تشریحیش از خود کتابه مثل دانشگاه دیگه من در اوردی نیست ولی کیه که بتونه یه کتاب 300 صفحه ای حفظ کنه:n28: تنها راهش مرور درس در طول ترمه .
کتاباشم از نظر محتوا استاندارده توضیح الکی نمیده.
الان من درس سیستمهای چندرسانه ای برداشتم کتابش مال خود پیام نور نیست خیلی حجیمه هر خطش یه نکته باید بخونی من دو روزه فقط 60 صفحه خوندم:n28: اصلا غیر استاندارد مثل کتاب معماری .
ولی در کل کتاب عالیه برای اطلاعات عمومی حتما بخونیش

تشکر تشکر از شما و از جناب آقایhamid_diable
فک کنم بتونم امیدوار باشم.
الان مثلا من فردا امتحان گسسته دارم و از 12 خرداد وقت داشتم بعد توی این مدت داشتم بجای گسسته، کتاب "جاوا اسکریپت" میخوندم لای جزوه گسسته رو باز نکردمممممم. فک کنم استادم این کامنته منو ببینه 20 بشم بهم بده 2:n02:
بعد با یه اعتماد بنفسه کاذبی میخوام بالای 12 بشم تطبیق بزنم:n08:حتمـــــــــــــــ ــــــا:n19:الانم دارم میرم بیرون تا عصر. فک کنید دیگه چه سر خوشم من :n20:

AMoO.Reza
07-06-2013, 14:51
دریـــــــافت لیــــــست دروس دانشگـــــــــــاه پیـــــــام نور کـــــــه آزمون آنها در تاریخ ۱۸ خرداد ۹۲ به صورت الکترونیکی (بدون کاغد) برگزار می شود – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Viren
07-06-2013, 15:07
منم ریاضی 1 دارم.میان ترم 6 !
هیچی نخوندم ولی می خوام برم سر جلسه.یعنی اگه شانسی بزنم 3.5 هم نمیشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

error403
07-06-2013, 16:54
دوستان سایت گلستان برای من باز نمیشه برای شما هم همینطور هست؟

smahdis
08-06-2013, 08:15
منم ریاضی 1 دارم.میان ترم 6 !
هیچی نخوندم ولی می خوام برم سر جلسه.یعنی اگه شانسی بزنم 3.5 هم نمیشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما ریاضی 1 داری؟ ریاضی 1 که امتحانش تموم شد رفت که؟ ما هم امتحان دادیم و از 7 نمره تستی 2.5 شدیم. گند زدیم رفت.

nits
08-06-2013, 12:18
دوستان برای من دعا کنید.امروز کامپایلر دارم.تستی
لامصب هرچی میخونم باز انگار هیچی بلد نیستم.میان ترم هم 4 داده بهم

شما چقدر امتحان داشتی این ترم ؟ چندتا درس برداشتی ؟ :n04: ... همه هم سنگین
برو موفق باشی :)

آمار و احتمالات مهندسی کسی چیز ی خونده ؟ :n10: فصل های 1 - 2 - 3 تشریحی داره

mili_k
08-06-2013, 13:14
امروز دیدم نوشته شرح لمعه امتحانش تو سایت برگذار می شه ! خیلی خوب بود . بهتر می شه پرسش ها رو آنالیز کرد . پر کردن گزینه ها وقتت رو نمیگیره . همینطور پاک کردن و تغییر نظر ! تسلط بیشتری رو زمان داری و رو پرسش ها . ولی اگه بلد نباشی دیوونه می شی پا کامپیوتر ! در کل خوب بود . خوبه همه امتحانا اینطور باشه .

البته امتحانو خوب ندادم در کل

ittools
08-06-2013, 15:43
منم امروز آخرین امتحانم رو دادم و راحت شدم تو این 5 ترمی که تو پیام نور بودم تا حالا سوالات به این شکل نامیزوون ندید بودم اکثرا سوالات تشریحی رو از سخت ترین مباحث انتخاب کرده بودن لااقل برای رشته ما که این طوری بود البته مباحث سوالات تستی مثل ترم های گذشته بود

mohsenjxj
08-06-2013, 16:16
ایشالله همه شاد باشن.آره عشق الهی:n18:بازم میخواستم تعریف کنم ولی پیام طولانی میشد:n02:
تازه الان خیالم راحت شده امتحانام تموم شده از وقتی رسیدم نشستم دارم یه قالب وب طراحی میکنم اگهههههههههه بدووووووووووندیدددد
(تا 28 خرداد باید یه پروژه تحویل بدم بیچاره رفیقم یه ماهه سرشه من هنوز یه خطم ننوشتم:n08:)
خدابزرگه مطمئنم مال من از همه بهتر میشه(باید بشه:n26:)
تازه :n24:کم بده استاده ...:n25: چون بشینم سرش یه روزه تمومه با کامپیوتر جمعش میکنم من که نمیرم با دست بنویسم مثل بچه های کلاسمون:n19:
(البته توی پرانتز بگم چند وقت پیش دو تا از کارام برگزیده کشوری شد و چند بار ازم تقدیر شد و امروز بعد از اینکه اون پیام رو ارسال کردم باهام تماس گرفتن دوباره بیا جایزه بگیر و من دوباره:n19:حالا دارم آماده میشم واسه سال دیگه:n26:ایشالله بیام پیام نور دیگه درسا با علاقه ام میخونه و هوراااااااااااااا)
دوست عزیز شرمنده که رک میگم اما این همه نوشتی یه چیز به دردبخور بچه های تاپیک ننوشتی و همش از خودت تعریف کردی...................!:n05:

majidli
08-06-2013, 16:26
دوستان این تاپیک شده مملو از پست های اسپم! چت روم که نیستش اینجا/لطفا دوستان پستهایی بزارن که قابل استفاده باشه و برطرف کننده مشکلات:n16:

AMoO.Reza
08-06-2013, 19:15
لیست دروسي که آزمون آنها در تاریخ ۱9 خرداد ۹۲ به صورت الکترونیکی برگزار می شود .....

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsenjxj
08-06-2013, 21:12
دوست عزیز شرمنده که رک میگم اما این همه نوشتی یه چیز به دردبخور بچه های تاپیک ننوشتی و همش از خودت تعریف کردی...................!:n05:
flashdesign عزیز بخاطر این مطلب من ازتون عذر میخوام. فقط یه شوخی بود و امیدوارم از من ناراحت نشید.:n16:

Viren
08-06-2013, 23:51
شما ریاضی 1 داری؟ ریاضی 1 که امتحانش تموم شد رفت که؟ ما هم امتحان دادیم و از 7 نمره تستی 2.5 شدیم. گند زدیم رفت.

نه داداش امروز ساعت 2 امتحان داشتم.منم گند زدم رفت

aryna
09-06-2013, 00:02
سلام دوستان
کی نتایج تشریحی ها را میزاره توی گلستان
و همین طور کی کارنامه این ترم را میده؟کارنامه نهایی

AMoO.Reza
09-06-2013, 00:05
سلام دوستان
کی نتایج تشریحی ها را میزاره توی گلستان
و همین طور کی کارنامه این ترم را میده؟کارنامه نهایی

سلام
بستگی به استاد و مرکز داره ...
باید صبر کنی تا امتحانات تموم شه
بعدش به تدریج نمرات رو ثبت و پس از ثبت تمامی نمرات و تایید شدن ، کارنامه اصلی رو میشه دریافت کرد ...

aryna
09-06-2013, 00:16
سلام
بستگی به استاد و مرکز داره ...
باید صبر کنی تا امتحانات تموم شه
بعدش به تدریج نمرات رو ثبت و پس از ثبت تمامی نمرات و تایید شدن ، کارنامه اصلی رو میشه دریافت کرد ...

پس با توجه به گفته های شما هیچ قید و بندی نداره کی میزاره چون الان در گلستان برای اعتراض به دورس تاریخ مهلت اعتراض داده در حالی که هنوز نمره تشریحی همون درس را نزده

AMoO.Reza
09-06-2013, 00:28
پس با توجه به گفته های شما هیچ قید و بندی نداره کی میزاره چون الان در گلستان برای اعتراض به دورس تاریخ مهلت اعتراض داده در حالی که هنوز نمره تشریحی همون درس را نزده

بله درسته ... پیام نور و بی بند و باریش :n02:

M o h a m m @ d
09-06-2013, 11:27
من دیروز امتحان سیستمهای چند رسانه ای داشتم .دو رشته هم داشتن الان که سوال تو سایت گذاشتن برای دانلود با اون سوالاتی که بهم دادن سر امتحان فرق میکنه:n28:
یه لحظه متوجه دو صندلی جلوتر شدم یه سوالش نمودار داره مال من نداره سوالش فرق میکنه .
حالا چکار کنم اصلانم بالا سوالاتم نگاه نکردم چی نوشته دیدم سوالات مال منه دیگه بالاش نگاه نکردم چی نوشته:n30:
کسی مهندسی اجرایی هست ببینم سوالاتش تو سایت چی گذاشته:n28: سوالات من اشتباه حل کردم یا تو سایت اشتباه گذاشته
سوالات فرقی نمیکنن زیاد فقط 4تا سوال فرق میکنه :n28:

ittools
09-06-2013, 11:59
من دیروز امتحان سیستمهای چند رسانه ای داشتم .دو رشته هم داشتن الان که سوال تو سایت گذاشتن برای دانلود با اون سوالاتی که بهم دادن سر امتحان فرق میکنه:n28:
یه لحظه متوجه دو صندلی جلوتر شدم یه سوالش نمودار داره مال من نداره سوالش فرق میکنه .
حالا چکار کنم اصلانم بالا سوالاتم نگاه نکردم چی نوشته دیدم سوالات مال منه دیگه بالاش نگاه نکردم چی نوشته:n30:
کسی مهندسی اجرایی هست ببینم سوالاتش تو سایت چی گذاشته:n28: سوالات من اشتباه حل کردم یا تو سایت اشتباه گذاشته
سوالات فرقی نمیکنن زیاد فقط 4تا سوال فرق میکنه :n28:

سوالات تشریحی هم داشته ؟ اگر فقط سوالات تستی بوده که اصلا امکان نداره بتونی ثابت کنی سوالات رو بهت اشتباه دادن فقط باید شانس بیاری جواب هاشون تقریبا یکسان بوده باشه
اولین کاری که سر جلسه باید بکنی نگاه کردن به سربرگ سوالاته چون اکثرا اشتباه میکنن همین دیروز یه ورقه از سوالات منو بهم ندده بودن

M o h a m m @ d
09-06-2013, 12:20
سوالات تشریحی هم داشته ؟ اگر فقط سوالات تستی بوده که اصلا امکان نداره بتونی ثابت کنی سوالات رو بهت اشتباه دادن فقط باید شانس بیاری جواب هاشون تقریبا یکسان بوده باشه
اولین کاری که سر جلسه باید بکنی نگاه کردن به سربرگ سوالاته چون اکثرا اشتباه میکنن همین دیروز یه ورقه از سوالات منو بهم ندده بودن
خدا شکر هم تستی بود هم جوابش یکی بود فقط 4تاسوال فرق داره ولی جوابشون یکین تو هردو نمونه سوال
خدا بگم چکارشون کنه :n24:

error403
09-06-2013, 12:23
بچه ها ، پیام نور ترم تابستانه برگزار نمیکنه ؟

M o h a m m @ d
09-06-2013, 12:26
بچه پیام نور ترم تابستانه برگزار نمیکنه ؟
چرا برگزار میشه از 4/28 تا 5/8 انتخاب واحده

ittools
09-06-2013, 13:01
خدا شکر هم تستی بود هم جوابش یکی بود فقط 4تاسوال فرق داره ولی جوابشون یکین تو هردو نمونه سوال
خدا بگم چکارشون کنه :n24:

خوبه پس زیاد ضرر نکردی :n02:

/

بعد گذشت 10 روز هنوز سوالات زبان عمومی رو نزاشتن برای دانلود !

ittools
09-06-2013, 15:46
دوستان سیستم گلستان براتون باز میشه ؟ برای من Unable to connect میده :n03:

ruslan
09-06-2013, 16:07
سلام

حفظ جز سی قران برداشتم .

معنی جمله زیر اینه که من چندین بار هم زیر 17 بشم می تونم حذفش کنم و ترم بعد بردارم؟

نکته : آنچه که از دانشجویانی که این درس را انتخاب کرده اند شنیده شده است، هر نمره ایی که بگیرید در معدل ترم شما تاثیر دارد ولی اگر نمره کمتر از ۱۷ بگیرید می توانید با مراجعه به کارشناس رشته برای شما کد ۳ اعمال کنند و در معدل کل بی تاثیر شود ولی همچنان تاثیر آن در معدل ترم باقی خواهد ماند.

ruslan
09-06-2013, 16:08
دوستان سیستم گلستان براتون باز میشه ؟ برای من Unable to connect میده :n03:

سر امتحان ها همین طور میشه.نصف شب برو درست میشه

AMoO.Reza
09-06-2013, 16:27
سلام

حفظ جز سی قران برداشتم .

معنی جمله زیر اینه که من چندین بار هم زیر 17 بشم می تونم حذفش کنم و ترم بعد بردارم؟

نکته : آنچه که از دانشجویانی که این درس را انتخاب کرده اند شنیده شده است، هر نمره ایی که بگیرید در معدل ترم شما تاثیر دارد ولی اگر نمره کمتر از ۱۷ بگیرید می توانید با مراجعه به کارشناس رشته برای شما کد ۳ اعمال کنند و در معدل کل بی تاثیر شود ولی همچنان تاثیر آن در معدل ترم باقی خواهد ماند.

سلام
معنی این جمله اینه که : هر نمره ای که در این درس بگیری در معدل کل و معدل ترمت حساب میشه ولی اگر نمره زیر 17 بگیری میتونی اطلاع بدی برات کد 3 اعمال کنند و در معدل کل فقط بی تاثیرش کنن برات ... یعنی اگه زیر 17 بگیری میتونی کاری کنی که تو معدل کل حساب نشه ، در هر صورت تو معدل ترم حساب میشه

PNUNA.COM
09-06-2013, 17:13
لیست اسامی نفرات برتر کشوری (استعدادهای درخشان) سال ۹۲ در تمامی مقاطع دانشگاه پیام نور

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاله خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : لیست اسامی نفرات برتر کشوری (استعداهای درخشان) سال 92 در تمامی مقاطع دانشگاه پیام نور منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : لیست اسامی دانشجویان برتر (استعدادهای درخشان) سال ۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور از طرف سازمان مرکزی پیام نور اعلام شد.

این دسته از دانشجویان که اسامی آنها به کلیه استانها نیز اعلام شده است برای تایید رتبه با مراجعه به معاونت آموزشی استان خود نسبت به تهیه گواهی خود اقدام کنند.

این اسامی در جهت ثبت نام دانشجویان ممتاز برای پذیرش بدون آزمون در مقاطع بالاتر منتشر شده است که خبر مربوط به پذیرش بدون آزمون را می توانید از طریق لینک زیر مطالعه فرمایید:

آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون مقاطع ارشد و دکتری سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته: برای مشاهده سایر رشته ها در فایل اکسل مورد نظر Sheet های مورد نظر را مشاهده فرمایید. برای استفاده از فایل باید برنامه آفیس ۲۰۰۷ به بالا در سیستم خود نصب داشته باشید (طبق عکس زیر):

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست اسامی نفرات برتر کشوری سال ۹۲ در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست اسامی نفرات برتر کشوری سال ۹۲ در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست اسامی نفرات برتر کشوری سال ۹۲ در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور – فعلا منتشر نشده است

Eblis 2011
09-06-2013, 19:27
سلام بچه های گل و دوست داشتنی و درس خون پیام نور
دلم برای تک تکتون تنگ شده بود :n16:
اشک شوق در چشمانم جمع شده ....

امیدوارم شیر شیر بوده باشین تو این ایام امتحانات .... جای خالی منو که احساس نکردین ؟ :n02:

فردا امتحان آخرم رو میدم و از این ترم فشرده راحت میشم ...

امروز تربیت بدنی چــــــــــطور بود ؟ اونایی که داشتن بیان اینجا نظرشون رو بگن .... به نظرم آسون بود ولی میتونست اسون ترم باشه ... :n12:

مچاله ی همتونم ..... فعلا یا علی

ittools
09-06-2013, 19:38
چطوری مهدی یه چند مدت نبودی از دستت راحت بودیم :n02: شوخی کردم :n09:
این ترم واقعا فشرده بود من تو 10 روز 5 تا امتحان دادم البته 6 تا درس داشتم نمیدونم چطور شد امتحان یکی از درس ها گم و گور شد :n09: ( درس 2 واحدی اختیاری بود که انگار دانشجو کم بوده یا تو کل کشور من بودم :دی برای همین نمره رو دادن دست استاد ) چه بهتر :n09:
پاشو برو درس هات رو بخون اینجا چیکار میکنی به من نگاه نکن مال من تموم شده :n07: :دی

/

اینم محض خلاصی از اسپم :دی

سیستم گلستان هنوز هم بالا نمیاد

Eblis 2011
09-06-2013, 20:40
دریـــــــافت لیــــــست دروس دانشگـــــــــــاه پیـــــــام نور کـــــــه آزمون آنها در تاریخ ۲۰ خرداد ۹۲ به صورت الکترونیکی (بدون کاغد) برگزار می شود

جهت دانلود کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PNUNA.COM
09-06-2013, 20:58
لطفا اين پست حذف شود

Eblis 2011
09-06-2013, 22:42
سایت گلستان باز شد و فعلا مشکلش برطرف شد.

mohsen137
10-06-2013, 03:41
میشه از پیام نور به دولتی بری با معدل بالا؟؟؟
شرمنده سوالام ابتدایی هستن

mohsen137
10-06-2013, 06:51
هفته ای 2 روزه یا 3 روز پیام نور؟

M o h a m m @ d
10-06-2013, 07:18
ای بابا چقدر با این چندرسانه ای مشکل داریم الان جوابا اومده زده یکی جواب ندادی:n28: من یادم اخرین لحظه همشون نگاه کردم بعد بلند شدم .برم بگم پاسخنامه بهم نشون میدن؟:n27:

هفته ای 2 روزه یا 3 روز پیام نور؟
بستگی به انتخاب واحدت داره و ساعت کلاسی داره ممکنه 7 درس برداری هروز داشته باشی یا تو سه روز یا 4روز.

Hidden-Hunter
10-06-2013, 07:50
ای بابا چقدر با این چندرسانه ای مشکل داریم الان جوابا اومده زده یکی جواب ندادی:n28: من یادم اخرین لحظه همشون نگاه کردم بعد بلند شدم .برم بگم پاسخنامه بهم نشون میدن؟:n27:

بستگی به انتخاب واحدت داره و ساعت کلاسی داره ممکنه 7 درس برداری هروز داشته باشی یا تو سه روز یا 4روز.

سلام .

اگر منظور شما امتحان الکترونیک هست ، برای من هم همین مشکل پیش امد و بعد خودم فهمیدم ، نمی دونم چرا بعد اینکه تیک گزینه مورد نظر رو میزنیم شاید یهو تیک بپره :|

بعد هم به مراقب گزارش دادم و خندید و گفت چیزی نیست .:n15:

M o h a m m @ d
10-06-2013, 08:02
سلام .

اگر منظور شما امتحان الکترونیک هست ، برای من هم همین مشکل پیش امد و بعد خودم فهمیدم ، نمی دونم چرا بعد اینکه تیک گزینه مورد نظر رو میزنیم شاید یهو تیک بپره :|

بعد هم به مراقب گزارش دادم و خندید و گفت چیزی نیست .:n15:
نه امتحان کاغذی بود .

Eblis 2011
10-06-2013, 08:21

در پر کردن خونه های تستی باید دقت کنید ...
اگه کمرنگ پر کنید یا درست پر نکنید سیستم به عنوان عدم پاسخ محاسبه میکنه .

Eblis 2011
10-06-2013, 08:29
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دیروز مورخ ۱۹ خرداد ۹۲ دانشجویان پیام نور در یک اقدام غافلگیرانه و از قبل اعلام نشده (!) ، نمرات امتحان خود را قبل از خروج از محل آزمون دریافت کردند که این اتفاق استقبال و خوشحالی خاصی برای داوطلبان به همراه داشت.

این سیستم الکترونیک که در امتحانات بدون کاغذ اجرایی می شود از سرعت بالایی در تصحیح نتایج امتحان برخوردار است و این عملکرد در تمام مقاطع اجرایی می شود و از فردا (۲۰ خرداد ۹۲) آمار دانشجویان که با این شیوه نمرات خود را دریافت کرده اند رشد بیشتری خواهد داشت.

این سیستم در تمام مراکز پیام نور اجرایی می شود و دانشگاه پیام نور به عنوان تنها ارگانی که این امکان را دارد آمادگی خود را برای هماهنگی با تمامی سازمان ها که نیازمند برگزاری آزمون بدون کاغذ هستند، اعلام میکند.

hamid_diablo
10-06-2013, 11:23
صبح جوتب تستی ریاضی 2 اومد..اما دوباره برداشتنش... امکانش هست کلید سئوالا تغییر کرده باشه ؟

miss_ava7
10-06-2013, 13:30
يه سوال، من فردا نميخام برم سر جلسه امتحان چون هيچي نخوندم. حذف اضطراري حساب ميشه يا صفر برام ميزارن? مرسي

iman-khan
10-06-2013, 13:45
يه سوال، من فردا نميخام برم سر جلسه امتحان چون هيچي نخوندم. حذف اضطراري حساب ميشه يا صفر برام ميزارن? مرسي

حذف اضطراری محسوب میشه و فقط پولت میره من خودم دوتارو نرفتم :n26:

Eblis 2011
10-06-2013, 15:46
صبح جوتب تستی ریاضی 2 اومد..اما دوباره برداشتنش... امکانش هست کلید سئوالا تغییر کرده باشه ؟

امکانش هست حمید جان :n16: چند ترم پیش مال من درس اقتصاد خــرد همین قضیه پیش اومد ...

ملا نصرالدین
10-06-2013, 15:49
وای یکی بگه حالا من چکار کنم

کامپایلر کلا تستی بود...منم دیر رسیدم به ازمون ...خلاصه بدترین امتحان عمرم بود
حالا جوابش اومده شدم 5.13 از 14
میان ترم هم بهم داده 4

اصلا خودم هنگ کردم...فکر نمیکردم پاس نشه
حالا فکر میکنید میان ترم ها دوباره باز میشه؟من که فکر نکنم
دقیقا پریروز امحانش بود ساعت 4.30
یعنی 1 روزه تستی ها صحیح شدند؟امکان داره نمره عوض بشه؟
اخه برای کمتر از 1 نمره حیفه بیوفتم

ittools
10-06-2013, 15:55
سعی کنید کمتر از حذف اضطراری استفاده کنید همین که ممکنه ترم بعد به دلیل پیش نیاز بودن نتونید واحد های دیگه رو بردارید که در این صورت ناچار میشید واحد کمتری بردارید .
ضرر دوم ضرر مالی ــه و از همه اینا مهمتره :n02:
ضرر سوم به نظرم اعتیاد پیدا کردن به حذف اضطراری ــه چون تا تو یه درسی به مشکل بخورید فوری ذهنتون به سمت حذف اضطراری و نرفتن سر جلسه می افته
فوقش تو اون درس نمره کم میگیرید و رد میشید ولی در عوض میتونید واحدی که این درس پیش نیازش بوده رو هم ترم بعد بردارید ولی اگر حذف اضطررای میکردید شما اون درس دوم رو از دست میدادید برای بهبود معدل هم میتونید تو درس های دیگه نمره بالا بگیرید

Eblis 2011
10-06-2013, 16:04

میان ترم هم بهم داده 4

متاسفانه میان ترم ها دیگه باز نخواهد شد ....
حذف اضطراری وجود نداره ...
مهلتش تموم شده ..
اگه پاسخنامه رو درست گذاشته باشن ... و به علت اینکه امتحان کاملا تستی بود باید بگم متاسفانه درس رو افتادین ....

majidli
10-06-2013, 16:17
دوستان نتیجه ازمونی که به صورت الکترونیکی گرفته شده هم مثل بقیه میاد تو سیستم یا زودتر نتیجه رو میگن؟
با تشکر

Eblis 2011
10-06-2013, 16:35
دوستان نتیجه ازمونی که به صورت الکترونیکی گرفته شده هم مثل بقیه میاد تو سیستم یا زودتر نتیجه رو میگن؟
با تشکر

به علت برخی مشکلات اعلام نتیجه آنلاین رو بستن ... نمرات طبق روال بقیه ، در سایت گلستان قابل دریافت .

mili_k
10-06-2013, 19:28

میان ترم هم بهم داده 4

به پاسخنامه ـت نگاه کن ببین همه سؤالا بررسی شده . جای خالی نداره هیچ کدومشون ، اگه یه سؤال هم بررسی نشده باشه و اون درست باشه ، قبولی

mili_k
10-06-2013, 19:29
به علت برخی مشکلات اعلام نتیجه آنلاین رو بستن ... نمرات طبق روال بقیه ، در سایت گلستان قابل دریافت .

اعلام نتیجه آنلاین دیگه چی بود

PNUNA.COM
10-06-2013, 20:36
لیست دروسي که آزمون آنها در تاریخ 21 خرداد ۹۲ به صورت الکترونیکی برگزار می شود – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%83%D9%8A-%D9%86%D9%8A%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D9%88%D9%85-92-91)

Eblis 2011
10-06-2013, 20:41
اعلام نتیجه آنلاین دیگه چی بود

زمانی که بصورت الکترونیکی امتحان میدی یک گزینه داره که بعد از اتمام امتحان، پس از کلیک روش نتیجه رو همون لحظه نشون میداد ...
به علت بعضی مسائل این گزینه غیرفعال ...

hosseincode2008
10-06-2013, 23:08
فردا اخرين امتحانم تربيت 2 هست دارم ميخونمش نوشته زمان استراحت بين دو نيمه فوتبال 10 دقيقست :n09: تازه با افتخار اول كتاب هم نوشته 17 بار تجديد چاپ شده و به عنوان منبع قطعي شناخته شده :دي

sasan.69
10-06-2013, 23:35
فردا اخرين امتحانم تربيت 2 هست دارم ميخونمش نوشته زمان استراحت بين دو نيمه فوتبال 10 دقيقست :n09: تازه با افتخار اول كتاب هم نوشته 17 بار تجديد چاپ شده و به عنوان منبع قطعي شناخته شده :دي
تربیت بدنی 1که آب خوردن بود از نمونه سوالای سال قبل بود تربیت 2 سخت تره؟

hosseincode2008
11-06-2013, 00:22
تربیت بدنی 1که آب خوردن بود از نمونه سوالای سال قبل بود تربیت 2 سخت تره؟

نه اتفاقا خيلي حجمش هم كمتره. فوقش تعداد صفحات مفيدش بشه 70 صفحه... خيلي راحته

sasan.69
11-06-2013, 00:30
نه اتفاقا خيلي حجمش هم كمتره. فوقش تعداد صفحات مفيدش بشه 70 صفحه... خيلي راحته

موفق باشی .......

mili_k
11-06-2013, 05:20
یه درس و شدم 6.53 از 14 . بدون نمره میان ترم ( یعنی کلاس تشکیل نشد براش ) 3 واحد هم هست . افتادم ؟

jorj
11-06-2013, 06:42
سلام
من کاردانی نرم افزار دارم .
ممنون می شم در مورد ادامه تحصیل در پیام نور و گرفتن کارشناسی کسی اطلاعاتیی داره ، محبت کنه بگه
مثل :
-زمان کنکور .
---آیا کنکور داره یا شرط معدلی هست
---بعد از قبولی آیا کلاس هایی بگزار می شه ؟
---چند روز در هفته .
---آیا اگر در کلاس ها به علت کار شیفتی نتونی شرکت بکنی غیبت می خوری ؟
---ادامه تحصیل در پیام نور کار سختی هستش نثبت به آزاد
---شهریه پیام نور
---چه مدت زمان می بره تا کاردانی به کارشناسی بگیری .
ممنون

vanish
11-06-2013, 07:53
.................................................. ....

nits
11-06-2013, 08:14
یه درس و شدم 6.53 از 14 . بدون نمره میان ترم ( یعنی کلاس تشکیل نشد براش ) 3 واحد هم هست . افتادم ؟

سلام ... بارها توی تاپیک گفته شده که درسی که میان ترم نداشته باشه رو باید در 10/7 ضرب کنی ... من ضرب کردم شد 9.32 ... یعنی متاسفانه افتادی ... حالا چطور اون دوستمون گفت قبولی نمیدونم !!!
شما برو توی اطلاعات جامع دانشجو نمره نهایی واسه اون درس رو ببین ... اگر 6.65 میشدی قبول بودی

Comic Gate
11-06-2013, 09:48

:n02: کلا موقع امتحانش هم کلی خندت می گیره. مثلا سوال میدن: تکنیک آبشار زدن در کدام ورزش کاربرد دارد؟ الف)فوتبال ب)تنیس روی میز ج)والیبال د)دو صحرایی
:)))) آدم دلش نمیاد دل طراح سوال رو بشکنه

Eblis 2011
11-06-2013, 11:41

ضمن تایید پست جناب Nits ؛ یه نکته ای رو بگم
کلا درس هایی که میان ترم ندارین باید حداقل نصف نمره رو کسب کنید تا قبول شین ... نیازی به محاسبه نداره ... به عنوان مثال شما از 14 باید حداقل 7 میشدید تا قبولی رو میگرفتید .....

سلام
ممنون می شم در مورد ادامه تحصیل در پیام نور و گرفتن کارشناسی کسی اطلاعاتیی داره ، محبت کنه بگه
مثل :
-زمان کنکور .
---چند روز در هفته .
---شهریه پیام نور
ممنون

سلام

تقویم اجرایی ثبت نام ها و آزمون ها

نام مقطع و نوع دانشگاه

عملیات

تاریخ

کارشناسی ترمی علمی کاربردی

اعلام نتایج

روز 22 خرداد

کارشناسی ارشد علوم پزشکی 92-93

ویرایش انتخاب شهر

تا 22 خرداد

کنکور سراسری 92

برگزاری آزمون

از 6 تا 8 تیر 92

کنکور سراسری 92

نتایج اولیه

هفته دوم مرداد

کاردانی به کارشناسی 92

برگزاری آزمون

پنجشنبه 24 مرداد 92

کاردانی فنی و حرفه ای دولتی 92

برگزاری آزمون

جمعه 25 مرداد 92

ارشد دولتی 92

اعلام نتایج نهایی

هفته اول شهریور

کنکور سراسری 92

نتایج نهایی

نیمه دوم شهریور

دوره های فراگیر پیام نور

ثبت نام

آذر 92

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 6 اسفند ماه بود ....
آزمون کاردانی به کارشناسی سال 92 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در روز پنج شنبه، 24 مردادماه 1392 در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

تشکیل کلاس ها در پیام نور بستگی به درس هایی که در ترم زوج و فرد ورمیدارین + بستگی به مرکز دانشگاهیتون داره ..... ممکنه 4 روز در هفته یا کمتر و بیشتر با توجه به تعداد واحدهاتون کلاس داشته باشین .....
حضور در کلاس های پیام نور اجباری نیست .... شاید بعضی از اساتید برای حضور در کلاس نمره ای قائل شن اما اگر شما به هر دلیلی نتونستین در کلاس حاضر شین ، امتحان پایانی رو به اصطلاح 20 نمره ای ( ضربدر 10 تقسیم بر 7 ) میدین ..... شهریه هم بستگی به تعداد واحد ها داره ... اگر واحدهای عملی داشته باشین ، طبیعتا شهریه کمی بیشتر خواهد شد ... متغییر شهریه بین 200 تا 400 می باشد ....
برای فارغ التحصیل شدن هم بستگی به خودتون داره که چقدر بتونین وقت بذارید و تلاش کنید ....

ittools
11-06-2013, 12:05
این قضیه قبولی بدون میان ترم تو ترم تابستون هم اعمال میشه ؟ چون تو ترم تابستون هم میان ترم نداریم با این حساب اگر از 14 ورقه 7 بگیریم قبولیم ؟
خوشبختانه تا حالا ترم تابستون بالای 10 گرفتم و سعادت رد شدن نداشتم :n02: برای همین نمیدونم ولی احتمالا این ترم تابستون لازم میشه :n09:

Eblis 2011
11-06-2013, 12:19
فرقی نداره .. ترم تابستون هم همین موارد اعمال میشه . چون میان ترم نداریم باید حداقل ۷ بگیریم ...
انشالله این ترم سعادت شه :دی

Eblis 2011
11-06-2013, 13:25
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ برای کلیه دوره های تحصیلی دانشگاه پیام نور به شرح زیر می باشد:

این تقویم به صورت رسمی از طرف سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور می باشد

برای مشاهده تصاویر زیر در سایز واقعی بر روی آنها کلیک کنید

نیمسال اول (ترم پاییز) سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نیمسال دوم ( ترم بهار) سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲

ترم تابستان سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲

دریافت کل تقویم دانشگاهی سال ۹۳-۱۳۹۲ تمامی مقاطع تحصلی پیام نور در یک فایل PDF : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M o h a m m @ d
11-06-2013, 13:29
سلام
مثل :
-زمان کنکور .
---چند روز در هفته .
---شهریه پیام نور
ممنون
البته پیام نور کارشناسی ناپیوسته نرم افزار نداره .شما باید از طریق سراسر یا فراگیر ثبت نام کنی بعد که قبول شدی درسای که خوندی تطبیق بازنی که البته چون کاردانی بودی بعید میدونم غیر درسای عمومی یا یکی دو درس تخصصی براتون تطبیق بزنن

hosseincode2008
11-06-2013, 14:08
بالاخره يه امتحان آسون ديدم تو اين پيام نور! يعني ركورد آسون ترين امتحان تاريخ پيام نور رو شكست فكر كنم :دي فيكس 7 از 7 ميگيرم اونم تو 10 دقيقه همه رو زدم. تربيت بدني 2

nits
11-06-2013, 14:11
این قضیه قبولی بدون میان ترم تو ترم تابستون هم اعمال میشه ؟ چون تو ترم تابستون هم میان ترم نداریم با این حساب اگر از 14 ورقه 7 بگیریم قبولیم ؟
خوشبختانه تا حالا ترم تابستون بالای 10 گرفتم و سعادت رد شدن نداشتم :n02: برای همین نمیدونم ولی احتمالا این ترم تابستون لازم میشه :n09:

ندونستیم بالاخره ترم تابستون چی میدن ؟ یه لیستی نیست ببینیم واسه نرم افزار چی ارائه میشه ؟

ruslan
11-06-2013, 15:50
سلام
فردا امتحان جز 30 قرآن رو دارم تقلب ببرم اگر مراقب بفهمه در بدترین حالت چه اتفاقی می افته؟

vanish
11-06-2013, 15:57
فردا امتحان جز 30 قرآن رو دارم تقلب ببرم اگر مراقب بفهمه در بدترین حالت چه اتفاقی می افته؟
با ثبت در پرونده اون درس رو 0/25 براتون وارد میکنن

vanish
11-06-2013, 15:58
سلام ... بارها توی تاپیک گفته شده که درسی که میان ترم نداشته باشه رو باید در 10/7 ضرب کنی ... من ضرب کردم شد 9.32 ... یعنی متاسفانه افتادی ... حالا چطور اون دوستمون گفت قبولی نمیدونم !!!
شما برو توی اطلاعات جامع دانشجو نمره نهایی واسه اون درس رو ببین ... اگر 6.65 میشدی قبول بودی
ببخشید من نمره رو اشتباه دیدم. حرف شما تایید میشه
.................................................. ..................
کسی امروز طراحی و پیاده سازی نداشت؟

aryna
11-06-2013, 18:29
سلام دوستان
1-کسی که 9.65 بگیره 10 میشه یا نه میافته؟ یا نه 9.75 میشه؟

2-کسی که (از برگه امتحان 3.15 گرفته و میان ترم 5.80 گرفته)ایا قبوله با نه؟

Eblis 2011
11-06-2013, 18:33
سلام دوستان
1-کسی که 9.65 بگیره 10 میشه یا نه میافته؟ یا نه 9.75 میشه؟

2-کسی که (از برگه امتحان 3.15 گرفته و میان ترم 5.80 گرفته)ایا قبوله با نه؟

سلام

1) 10 ثبت میشه
2 ) 3.15+5.80 = 8.95 >>> رد

aryna
11-06-2013, 18:38
2) 3.15+5.80 = 8.95 >>> رد
یعنی میانترم را از شش نمره حساب نمیکنند در اینجور موارد؟

Eblis 2011
11-06-2013, 18:40
یعنی میانترم را از شش نمره حساب نمیکنند در اینجور موارد؟

شما میگی 5.80 ثبت کرده .... خب چرا 6 حساب کنیم ؟

+

بالفرض هم 6 حساب کنیم بازم رد میشه : 6 + 3.15 = 9.15

aryna
11-06-2013, 18:47
شما میگی 5.80 ثبت کرده .... خب چرا 6 حساب کنیم ؟

خوب سوال اصلی منم همین بود که در چنین مواقعی از 6 حساب میشه یا نه

که شما هم پنجاه پنجاه گفتی اره!
یعنی قانون پیام نور چی میگی در این جور موارد؟

و یک سوال دیگه که چرا استاتید اصلا نمره را رندش نمیکنند که بیاد خارج از عرف نمره بده اونم میان ترم

Eblis 2011
11-06-2013, 18:54

و یک سوال دیگه که چرا استاتید اصلا نمره را رندش نمیکنند که بیاد خارج از عرف نمره بده اونم میان ترم

من که پنجاه پنجاه نگفتم ... میان ترم دست استاده و هرچی بخواد میتونه وارد کنه .... 5.80 همون 5.80 نه 6
مثال زدم که اگه 6 هم باشه توفیقی به حالتون نمیکنه ... چون در هر 2 صورت میفتین ...

درسی که شامل میان ترم میشه : میان ترم + پایانی 5.80+ 3.15 = 8.95 = رد

nits
11-06-2013, 18:57

50 - 50 نداره ... میان ترم همونی هست که استاد گذاشته ... حالا چرا اینجوری میزاره باید از خود استاد بپرسی ... یکی با اختلاف 0.5 نمره 0.5 نمره میان ترم میده و یکی با اختلاف 1 نمره 1 نمره یکی هم مثل استاد شما اینجوری میان ترم داده

قانونی در مورد میان ترم نیست ... فقط اگر مجموع تستی +تشریحی + میان ترم بشه 9.5 ، سیستم براتون 10 میکنه و قبول میشی ... البته یه عده میگن باید 9.51 بشی قبول بشی و یه عده میگن همون 9.5 کافیه

Eblis 2011
11-06-2013, 18:58
50 - 50 نداره ... میان ترم همونی هست که استاد گذاشته ... حالا چرا اینجوری میزاره باید از خود استاد بپرسی ... یکی با اختلاف 0.5 نمره 0.5 نمره میان ترم میده و یکی با اختلاف 1 نمره 1 نمره یکی هم مثل استاد شما اینجوری میان ترم داده

قانونی در مورد میان ترم نیست ... فقط اگر مجموع تستی +تشریحی + میان ترم بشه 9.5 ، سیستم براتون 10 میکنه و قبول میشی ... البته یه عده میگن باید 9.51 بشی قبول بشی و یه عده میگن همون 9.5 کافیه

تشکر بابت توضیحات ....

9.51 درسته .... :n16:

aryna
11-06-2013, 19:07
^

پس در اینصورت چرا استاد برای درسی که نمیخاد میان ترم بده اصلا نمره رد نمیکنه

یعنی چرا عدد 0 را وارد نمره میان ترم از 6 نمره نمیکنن؟

کلا میانترم یک درس هیچی وارد نکرده یعنی چی

خوب اگر نمره نمیده چرا 0 وارد نکنه؟ 0 از 6

aryna
11-06-2013, 19:08
اصلا دوستان این ایین نامه های پیام نور کجاست برای این امتحانات میگم بگیرم دان کنم و بخوانم ببینم جریان از چه قراره؟

Eblis 2011
11-06-2013, 19:17
^

پس در اینصورت چرا استاد برای درسی که نمیخاد میان ترم بده اصلا نمره رد نمیکنه

کلا میانترم یک درس هیچی وارد نکرده یعنی چی

خوب اگر نمره نمیده چرا 0 وارد نکنه؟ 0 از 6
دلیلی نداره صفر وارد کنه...
ماهیت پیام نور اینه که حالت غیر حضوری داره و کلاس ها اختیاریه ... ضمنا بعضی کارمند هستندو فرصت رفتن به کلاس و میان ترم رو ندارند ... اگه قرار باشه هر کی میان ترم حاضر نشه صفر بگیره که دیگه ....

aryna
11-06-2013, 22:39
دلیلی نداره صفر وارد کنه...

هنوز توجیه نشدم

اصلا دوستان این ایین نامه های پیام نور کجاست برای این امتحانات میگم بگیرم دان کنم و بخوانم ببینم جریان از چه قراره؟

جواب بدید من بخشنامه را میخام

Eblis 2011
11-06-2013, 22:46
هنوز توجیه نشدم

آیین نامه ی آموزشی دانشگاه پیام نور : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mili_k
11-06-2013, 23:59
تشکر بابت توضیحات ....

9.51 درسته .... :n16:

من چه کنم که 9.33 شدم . یعنی ممکنه یه سؤال اشتباه طرح شده باشه نمره ش بره برا سؤالای دیگه ؟! اینجوری امکان قبولی دارم ؟!

nits
12-06-2013, 00:08
من چه کنم که 9.33 شدم . یعنی ممکنه یه سؤال اشتباه طرح شده باشه نمره ش بره برا سؤالای دیگه ؟! اینجوری امکان قبولی دارم ؟!

ترم پیش یه سوال ریاضی2 ( مشتق سویی ) کاملا اشتباه بود و اون رو هنوز هم حذف نکردن ... بله ممکنه پیش بیاد و سوالی اشتباه بشه و نمره اش رو اضافه کنن به دانشجو ها ولی زیاد هم به اینجور چیزا نباید دل بست

PNUNA.COM
12-06-2013, 10:19
ثبت نام پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۳-۹۲ ویژه استعدادهای درخشان دانشگاهها در پیام نور آغاز شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : پذیرش بدون آزمون در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در سال تحصیلی 93-92 ویژه برگزیدگان علمی و استعدادهای درخشان دانشگاه ها در دانشگاه پیام نور آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : دانشگاه پیام نور به منظور فراهم نمودن زمینه جذب برگزیدگان علمی و مستعد مقطع کارشناسی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور و در راستای اجرای بند ۲-۲ ماده ۲ آئین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های بالاتر به شماره ۲۲۳۵۴/و مورخ ۲ خرداد ۹۱ شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم تحقیقات و فناوری نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط اختصاصی و عمومی دوره های کارشناسی ارشد اقدام کرده است.

لیست اسامی نفرات برتر کشوری (استعدادهای درخشان) سال ۹۲ در تمامی مقاطع دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همچنین دانشگاه پیام نور به استناد ماده ۸ آئین نامه شماره ۲۲۳۵۴/و مورخ ۲ خرداد ۹۱ شورای هدایت استعدادهای درخشان و شیوه نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری تخصصی دانشگاهها و موسسات عالی و پژوهشی کشور نسبت به پذیرش دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال چهارم مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری تخصصی در صورت احراز شرایط در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ اقدام کرده است. چگونگی ثبت نام برای پذیرش بدون آزمون: ۱- دریافت اطلاعیه ثبت نام از لینک زیر:

دریافت آیین نامه و شرایط پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۲- دریافت راهنمای رشته محل های مورد تقاضا برای پذیرش بدون آزمون از لینک زیر:

دریافت راهنمای رشته محل های مورد تقاضا (pdf) (جدول شماره ۱) بدون آزمون ۹۳-۹۲ دانشگاه ها – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۳- فرم ویژه کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش بدون آزمون از لینک زیر:

فرم ویژه کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون ۹۳-۹۲ دانشگاه ها – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

۴- جهت شروع ثبت نام مراجعه کنید به لینک زیر:

جهت ثبت نام پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۳-۹۲ ویژه برگزیدگان علمی و استعدادهای درخشان دانشگاهها کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نکات مهم و ضروری : تذکر مهم ۱ : شماره حساب شماره ۲۱۷۸۶۰۹۰۰۱۰۰۷ نزد بانک ملی ایران شعبه بنفشه تهران کد ۱۵۰۸ بنام دانشگاه پیام نورجهت واریز وجه ثبت نام تذکر مهم ۲ : پر کردن کلیه فیلد های ستاره (*) دار الزامیست در غیراینصورت فرم شما ثبت نمی شود.
تذکر مهم ۳ : در صورت عدم رویت پیام ثبت فرم(“فرم شما با موفقیت ثبت گردید”) و کلیه فیلدهای فرم را مجددا چک نموده و موارد قرمز رنگ را اصلاح نمایید.
تذکر مهم ۴ : حجم هر عکس میبایست کمتر از ۳۰۰ کیلو بایت و با فرمت (jpg) باشد. تذکر مهم ۵ : در انتهای ثبت نام کد رهگیری به شما ارائه خواهد شد. در صورت عدم مشاهده آن ثبت نام شما بدرستی انجام نگردیده است.

Comic Gate
12-06-2013, 10:26
هنوز توجیه نشدم

من یک مثال واقعی از خودم نشون میدم که خیالت راحت بشه.
دو ترم قبل یه استاد داشتیم، به قول خودش خیلی سخت گیر بود. سر کلاس هم گفت هر کی نیاد سر کلاس من میندازمش!
ما هم تو دلمون گفتیم آره وایسادیم تا تو بندازی.
درسش هم تمام تستی بود.
خلاصه میان ترم واسه من 0 گذاشت.

طبق اون حرف شما، اگه اعمال میشد، باید می شدم 10.50+0 = 10.50.
اما در عمل می بینیم که نتیجه طور دیگری رقم خورد. :n02:

Eblis 2011
13-06-2013, 00:27
خب شکر خدا امتحانات بچه های درس خون و گل پیام نور تموم شد :n01:
جا داره یه خسته نباشید به همشون بگم که تو این مدت زمان کم و فشرده حسابی خسته شدن ...

امیدوارم همشون موفق بوده باشن و درسهای ترمشون رو پاس کنن ... امشبه که همه یه نفس آزاد میکشن و راحت میخوابن :n02:

باید تا 15 تیر صبر کرد تا کل نتایج اعلام شه ... :n16:

aryna
13-06-2013, 10:07

خوب سوال من همین بود الان نمره میانترم شما را صفر رد کرده(عدد صفر تایپ شده)؟اما مال من سفید است هیچی تایپ نشده؟

همین برای من سوال بود

error403
13-06-2013, 10:34
یادم نیست کجا ولی یه جایی خونده بودم که سیستم گلستان برای ثبت نمره نهایی یک بار بدون احتساب نمره میان ترمی که استاد داده نمره امتحان پایان ترم رو ضربدر 7/10 حساب میکنه و یک بار هم با نمره میان ترم جمع میکنه(در صورتی که میان ترم ثبت شده باشه) هر کدوم بالاتر بود اون رو تو سیستم به عنوان نمره نهایی ثبت میکنه
فکر کنم تو سایت pnuna خونده بودم

hosseincode2008
13-06-2013, 13:30
یادم نیست کجا ولی یه جایی خونده بودم که سیستم گلستان برای ثبت نمره نهایی یک بار بدون احتساب نمره میان ترمی که استاد داده نمره امتحان پایان ترم رو ضربدر 7/10 حساب میکنه و یک بار هم با نمره میان ترم جمع میکنه(در صورتی که میان ترم ثبت شده باشه) هر کدوم بالاتر بود اون رو تو سیستم به عنوان نمره نهایی ثبت میکنه

دقيقا همين اتفاق اين ترم براي من افتاد. قانون اساسي بهم ميان ترم 4.5 داده بود و خودم تو تستي 10.73 گرفتم.

اگه با ميان ترم جمع كني ميشه = 15.23
اگه ضربدر 10 و تقسيم بر 7 كني ميشه = 15.33

كه براي من 15.33 ثبت شده.

sasan.69
13-06-2013, 14:46
دوستان همگی خسته نباشید:n01:

تربیت بدنی رو عملی 16 شدم رو برگه 11.67 درمجموع 16.34 شدم حالا این که ضریب 1داره تو معدل چطوری حساب میکنن؟

Eblis 2011
13-06-2013, 14:59
خوب سوال من همین بود الان نمره میانترم شما را صفر رد کرده(عدد صفر تایپ شده)؟اما مال من سفید است هیچی تایپ نشده؟

همین برای من سوال بود

دوست من ... شما اگه به نمره ی پایانی این عزیز دقت کرده باشی میبینی که 15 ثبت شده .. به این معنی که نمره ی صفر میان ترم لحاظ نمیشه .... یعنی استاد چه به شما میان ترم صفر بده چه هیچی نده یعنی امتحان پایانی شما ضربدر 10 تقسیم 7 میشه .....

شما چه اصراری داری بهت صفر بده ؟ خب به این دوستمون صفر داده ولی فرقی با اینکه هیچی نده نداره ..... در هر 2صورت پایانی ضربدر 10 تقسیم بر 7 میشه

میبینی که پایانی 10.50 شده * 10 تقسیم بر 7 میشه = 15 که در عکس آخر مشخص که 15 ثبت شده ....

دوستان همگی خسته نباشید:n01:

تربیت بدنی رو عملی 16 شدم رو برگه 11.67 درمجموع 16.34 شدم حالا این که ضریب 1داره تو معدل چطوری حساب میکنن؟

نمره ی پایانی شما همینجوری که گفتی 16.34 میشه ....
برای محاسبه در معدل ترم مثل درس های دیگه عمل میشه ...

یعنی تعداد واحد اون درس ضربدر نمره نهایی
تمامی درس های این ترم رو باید از همین طریق محاسبه کنی و عددهای بدست اومده رو باهم جمع کنی و تقسیم بر تعداد کل واحد این ترم کنی ..

mili_k
13-06-2013, 15:17
معدل این ترمم افتضاح شد ! 11.55 !

مشروطم ؟! یا 12 میشه ؟ !!!! :(

M o h a m m @ d
13-06-2013, 15:53
معدل این ترمم افتضاح شد ! 11.55 !

مشروطم ؟! یا 12 میشه ؟ !!!! :(

مشروطی!!:n28:
معدل با نمره ترم فرق میکنه.شما برای اینکه 12بشی حداقل به 15 نمره شایدم بیشتر لازم داری تا معدلت 12 بشه.
سیستم معدل رند نمیکنه

mili_k
13-06-2013, 16:12
مشروطی!!:n28:
معدل با نمره ترم فرق میکنه.شما برای اینکه 12بشی حداقل به 15 نمره شایدم بیشتر لازم داری تا معدلت 12 بشه.
سیستم معدل رند نمیکنه

سپاس . ضمناً من ترم 10 هستم !! یعنی ترم آینده میرم تو 11 ! و 12 هم که نهایتشه . ولی میرسم تمومش کنم ! اگر ترم آینده ( یعنی 11 رو ) 24 واحد اجازه بدن که بردارم .

اگر نامه نگاری چیزی نشه / یا امکانش نباشه که برام انجام بدن . 13 ترمه تموم می کنم !

فقط چیزی که الان کمی منو نگران کرده اینه که آیا اجازه ی ادامه ی تحصیل به پسر ها تا 14 ترم رو میدن یا نه ؟

البته وقتی میگم 14 ترم منظورم 2 ترم اضافی با نامه نگاری و سنوات هست . [ که تا جایی که میدونم اینطور هست ، یعنی اجازه ی ادامه ی تحصیل تا 14 ترم هستش ]

سپاس . دوستان اگه اطلاعاتی دارند در اختیارم بذارن .

M o h a m m @ d
13-06-2013, 17:34
سپاس . ضمناً من ترم 10 هستم !! یعنی ترم آینده میرم تو 11 ! و 12 هم که نهایتشه . ولی میرسم تمومش کنم ! اگر ترم آینده ( یعنی 11 رو ) 24 واحد اجازه بدن که بردارم .

اگر نامه نگاری چیزی نشه / یا امکانش نباشه که برام انجام بدن . 13 ترمه تموم می کنم !

فقط چیزی که الان کمی منو نگران کرده اینه که آیا اجازه ی ادامه ی تحصیل به پسر ها تا 14 ترم رو میدن یا نه ؟

البته وقتی میگم 14 ترم منظورم 2 ترم اضافی با نامه نگاری و سنوات هست . [ که تا جایی که میدونم اینطور هست ، یعنی اجازه ی ادامه ی تحصیل تا 14 ترم هستش ]

خوب ترم تابستونم که برداری کمتر میشه بعد برای ترم پاییز بدون هیچی میزارن که همه واحدات برداری .اینجوری شاید موافقت نکنن بازم بری از مسئول گروه اموزشیت بپرسی بهتر راهنماییت میکنه

ittools
13-06-2013, 18:35
پسر عمو ــم این ترم فرجه آخرشه ( مهر ماه 92 میشه 6 سال ) و اون طور که میگه تموم نمیشه از یه طرف هم میخواد برای معافیت اقدام کنه این باید تا مهر ماه صبر کنه بعد بره دنبال معافیت یا از همین تابستون هم میتونه اقدام کنه ؟

aryna
13-06-2013, 18:36

صد در صد تایید میشه منم همین در همین سایت خونده بودم

Eblis 2011
13-06-2013, 18:58

حداکثر مدت مجاز تحصیل دانشجویان دانشگاه پیام نور

حداکثر مدت مجاز تحصیل برای دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور ۵ سال و برای کارشناسی پیوسته ۱۰ سال تعیین شده است و در صورتی که دانشجو نتواند در این مدت واحدهای دوره را تکمیل کند از دانشگاه اخراج می‌شود.

حداکثر مدت مجاز تحصیل برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند در دوره‌های کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته ۳ سال و برای دوره‌های کارشناسی پیوسته ۶ سال است، در صورت عدم تکمیل سقف دوره در این مدت دانشجو به عنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می‌شود و ادامه تحصیل و بازگشت وی به تحصیل با ارائه گواهی اشتغال به خدمت یا کارت پایان خدمت یا از طریق مدیریت دانشجویی (اداره مشمولین) و کمیسیون موارد خاص دانشگاه امکان‌پذیر است.

قائم مقام دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند، اگر در مدت ۶ سال نتوانند دوره را تکمیل کنند فقط به عنوان دانشجوی اخراجی باید به خدمت نظام وظیفه معرفی شوند و نباید انصراف دهند.

+

کارشناسی ناپیوسته
دوره‌ای است که پیش‌نیاز آن، مدرک کاردانی در رشته یا رشته‌های دانشگاهی است. تعداد واحد دوره کارشناسی ناپیوسته بر حسب رشته، بین ۶۵ تا ۷۰ واحد درسی است و مدت تحصیل این دوره به‌طور معمول دو سال است.

کارشناسی پیوسته
دوره‌ای است که پیش‌نیاز آن، مدرک دیپلم یا پیش‌دانشگاهی است و پذیرفته‌شدگان این دوره بر حسب رشته با گذراندن حداقل ۱۳۰ و حداکثر ۱۴۰ واحد به اخذ مدرک نائل می‌شوند. طول مدت تحصیل این دوره به‌طور متوسط ۴ سال و سقف مجاز آن ۶ سال تعیین شده است.

پسر عمو ــم این ترم فرجه آخرشه ( مهر ماه 92 میشه 6 سال ) و اون طور که میگه تموم نمیشه از یه طرف هم میخواد برای معافیت اقدام کنه این باید تا مهر ماه صبر کنه بعد بره دنبال معافیت یا از همین تابستون هم میتونه اقدام کنه ؟

هر چه زودتر اقدام کنه بهتره . از همین تابستون هم میتونه!!!
برای گرفتن پاسخ دقیق تر سوالت رو در لینک زیر بپرس :

hadikhaf
13-06-2013, 19:35

مخابره شده در تاریخ : ۱۵ / خرداد / ۱۳۹۲

افزایش سنوات تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور + بخشنامه

بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ، افزایش سنوات تحصیلی دانشجویان مقاطع کارشناس و کارشناسی ارشد این دانشگاه به مراکز دانشگاه پیام نور ابلاغ شد. بر اساس صورتجلسه چهلمین نشست عادی هیئت امنائ دانشگاه ( ۲۲ آذرماه ۱۳۹۱ ) به استناد بند ب ماده ۲۰ قانون برنامه پنجم توسعه، مقرر گردید : برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنند سنوات تحصیلی به قرار زیر می باشد:
مقطع کارشناسی : پنج نیمسال تحصیلی ( علاوه بر سقف بیست نیمسال مجاز ) به سنوات تحصیلی مقطع کارشناسی اضافه و شهریه ثابت (مصوب هیئت امنا) با ضریب ۱٫۲۵ برای نیمسالهای اضافه شده اخذ گردد. (جمعا ۲۵ نیمسال تحصیلی )
مقطع کارشناسی ارشد: سه نیمسال تحصیلی ( علاوه بر سقف ده نیمسال مجاز ) به سنوات تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد اضافه و شهریه ثابت (مصوب هیئت امنا) با ضریب ۱٫۲۵ برای نیمسالهای اضافه شده اخذ گردد. (جمعا ۱۳ نیمسال تحصیلی)
برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند سنوات تحصیلی به قرار زیر می باشد:
کارشناسی : سنوات تحصیلی برای ورودی های قبل از سال ۹۰ حداکثر ۶ سال (۱۲ نیمسال تحصیلی) و برای ورودی های ۹۰ و ۹۱ به بعد حداکثر ۵ سال (۱۰ نیسال تحصیلی) می باشد.
کارشناسی ارشد : سنوات تحصیلی حداکثر ۳ سال (۶ نیمسال تحصیلی) می باشد. این بخشنامه از تاریخ ابلاغ در کلیه مراکز پیام نور لازم اجرا می باشد.
نکته : منظور از کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند ، دانشجویانی مذکری هستند که به خدمت سربازی نرفته اند و فعلا از سربازی به دلیل تحصیل معاف هستند.

Hossein_128
13-06-2013, 20:03
پس چرا این سایت گلستان بالا نمیاد؟؟ این مشکل همه ست؟

Eblis 2011
13-06-2013, 20:06

سایت کمی با مشکل روبروست .....
چندبار تلاش کن باز میشه.

mohsenjxj
13-06-2013, 22:00
سلام اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را امتحان کن ببین باز میشه یانه؟
البته با IE برو.

mili_k
13-06-2013, 22:09
حداکثر مدت مجاز تحصیل دانشجویان دانشگاه پیام نور

حداکثر مدت مجاز تحصیل برای دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور ۵ سال و برای کارشناسی پیوسته ۱۰ سال تعیین شده است و در صورتی که دانشجو نتواند در این مدت واحدهای دوره را تکمیل کند از دانشگاه اخراج می‌شود.

حداکثر مدت مجاز تحصیل برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند در دوره‌های کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته ۳ سال و برای دوره‌های کارشناسی پیوسته ۶ سال است، در صورت عدم تکمیل سقف دوره در این مدت دانشجو به عنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می‌شود و ادامه تحصیل و بازگشت وی به تحصیل با ارائه گواهی اشتغال به خدمت یا کارت پایان خدمت یا از طریق مدیریت دانشجویی (اداره مشمولین) و کمیسیون موارد خاص دانشگاه امکان‌پذیر است.

قائم مقام دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند، اگر در مدت ۶ سال نتوانند دوره را تکمیل کنند فقط به عنوان دانشجوی اخراجی باید به خدمت نظام وظیفه معرفی شوند و نباید انصراف دهند.

+

کارشناسی ناپیوسته
دوره‌ای است که پیش‌نیاز آن، مدرک کاردانی در رشته یا رشته‌های دانشگاهی است. تعداد واحد دوره کارشناسی ناپیوسته بر حسب رشته، بین ۶۵ تا ۷۰ واحد درسی است و مدت تحصیل این دوره به‌طور معمول دو سال است.

کارشناسی پیوسته
دوره‌ای است که پیش‌نیاز آن، مدرک دیپلم یا پیش‌دانشگاهی است و پذیرفته‌شدگان این دوره بر حسب رشته با گذراندن حداقل ۱۳۰ و حداکثر ۱۴۰ واحد به اخذ مدرک نائل می‌شوند. طول مدت تحصیل این دوره به‌طور متوسط ۴ سال و سقف مجاز آن ۶ سال تعیین شده است.

پس با این حساب من اخراج میشم ؟

hamid_diablo
13-06-2013, 22:15

برو پیش کارشناس...باهاش حرف بزن...بهت دوباره سنوات تحصیلی میدن

تو پیام نور اخراجی رو بی خیال شدن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mili_k
13-06-2013, 22:19
اگه بدن که عالیه . همین ترم اگه بذارن 24 واحد بردارم . ترم 12 تمومه . ولی اگه این ترم 24 واحد نذارن بردارم ، 13 ترمه تموم می کنم ...

hamid_diablo
13-06-2013, 22:29
اگه بدن که عالیه . همین ترم اگه بذارن 24 واحد بردارم . ترم 12 تمومه . ولی اگه این ترم 24 واحد نذارن بردارم ، 13 ترمه تموم می کنم ...

تموم میشه بابا نگران نباش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالا 86 هستی...میدونم چ بلاهایی سرتون آوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Eblis 2011
13-06-2013, 22:42

این ترم که مشروط شدی امکان نداره 24 واحد ورداری ... 12 واحد باید ورداری
ترم 11 = 12 واحد
ترم 12 = 20 واحد
ترم تابستان = ؟

کلا چند واحد مونده عزیزم؟

mili_k
13-06-2013, 23:54
این ترم که مشروط شدی امکان نداره 24 واحد ورداری ... 12 واحد باید ورداری
ترم 11 = 12 واحد
ترم 12 = 20 واحد
ترم تابستان = ؟

کلا چند واحد مونده عزیزم؟

کلاً 55

6 واحد ترم تابستون که داره میاد میره

12 تا ترم 11 میره [ البته اگه 24 واحد ندن بهم ]

24 تا هم ترم 12 .

ترم 13 و 14 هم اگه بذارن ، بعدیاش !

Eblis 2011
14-06-2013, 00:02
کلاً 55

6 واحد ترم تابستون که داره میاد میره

12 تا ترم 11 میره [ البته اگه 24 واحد ندن بهم ]

24 تا هم ترم 12 .

ترم 13 و 14 هم اگه بذارن ، بعدیاش !

با این حساب 12 ترم نمیشه تموم کنید ...
شما با مسئول رشته و دانشگاه صحبت کنید ببینید چه راهی رو به شما پیشنهاد میدن !!!
الان مسئله اخراج از دانشگاه نیست ! چون جدیدا دیگه کسی رو ندیدم که بخاطر سنوات تحصیلی زیاد اخراج کنن !!
مسئله اینه که شما در حال حاضر داری از معافیت تحصیلی استفاده میکنی !!! و اگه از حدش بگذره و شما خودتو به نظام وظیفه معرفی نکنی ، غیبت میخوری و .....

mili_k
14-06-2013, 00:06
با این حساب 12 ترم نمیشه تموم کنید ...
شما با مسئول رشته و دانشگاه صحبت کنید ببینید چه راهی رو به شما پیشنهاد میدن !!!
الان مسئله اخراج از دانشگاه نیست ! چون جدیدا دیگه کسی رو ندیدم که بخاطر سنوات تحصیلی زیاد اخراج کنن !!
مسئله اینه که شما در حال حاضر داری از معافیت تحصیلی استفاده میکنی !!! و اگه از حدش بگذره و شما خودتو به نظام وظیفه معرفی نکنی ، غیبت میخوری و .....

کی میری دانشگاه ؟ اگه زودتر از من رفتی یه سوال از مسئول بکن لطفاً .

شنبه روال عادی باز میشن دانشگاه ها ؟

majidli
14-06-2013, 00:10
دوستان چند روز طول میکشه تا نمره هایی که زدن تایید بشه و معدل اعلام بشه؟:n27:

Eblis 2011
14-06-2013, 00:18
کی میری دانشگاه ؟ اگه زودتر از من رفتی یه سوال از مسئول بکن لطفاً .

شنبه روال عادی باز میشن دانشگاه ها ؟

فکر نمیکنم این روزا بتونم برم ولی ، اگــر مسیرم خورد چشم !!! در مجموع بهتره از مرکز آمورشی خودت سوال بپرسی.
زیاد عجله نکن !!! شنبه نشد دوشنبه ، سه شنبه .... وقت زیاد داری !

دوستان چند روز طول میکشه تا نمره هایی که زدن تایید بشه و معدل اعلام بشه؟:n27:

والا ، مشخص نیست !!! بستگی به مرکزتون داره !!!
حداکثر زمان برای ثبت نمرات تشریحی و اعلام نمرات 15 تیر .

mili_k
14-06-2013, 00:59
یه سوال دیگه !

یه درسی رو برای اولین بار امتحان میدیم و 7 ( کلا 7 می شیم از 20 نمره ؛ نه اینکه از 14 ، 7 بشیم مثلا ) و رد می شیم !

تو امتحان بعدی همین درس رو 20 می شیم .

خب این نمره ـش چطور حساب می شه ؟ ( منظورم تاثیر تو معدل کلّه )

سپاس

Eblis 2011
14-06-2013, 01:04
یه سوال دیگه !

یه درسی رو برای اولین بار امتحان میدیم و 7 ( کلا 7 می شیم از 20 نمره ؛ نه اینکه از 14 ، 7 بشیم مثلا ) و رد می شیم !

تو امتحان بعدی همین درس رو 20 می شیم .

خب این نمره ـش چطور حساب می شه ؟ ( منظورم تاثیر تو معدل کلّه )

سپاس

درصورتی که ترم بعد درس رو پاس کنی نمره 7 تو معدل کل محاسبه نمیشه !

mili_k
14-06-2013, 01:09
درصورتی که ترم بعد درس رو پاس کنی نمره 7 تو معدل کل محاسبه نمیشه !

انتقامی ازش بگیرم که ! تو شب امتحان برای اولین بار کتابو باز کردم ! 250 صفحه بود و 4 واحد بود ! رسیدم 50 صفحه خوندم . گفتم یه ذره بخوابم برم واسه 125 که حداقل نصف نمره رو بگیرم . خوابم برد نرسیدم ! با همون 50 صفحه اطلاعات رفتم امتحان دادم شدم 7 !

Hossein_128
14-06-2013, 11:21
سلام اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را امتحان کن ببین باز میشه یانه؟
البته با IE برو.
ممنون باز شد
راستی کسی نمیدونه دروس آزمون بند ج کی مشخص میشه؟؟

Eblis 2011
14-06-2013, 15:59
ممنون باز شد
راستی کسی نمیدونه دروس آزمون بند ج کی مشخص میشه؟؟

خدمت شما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein_128
14-06-2013, 19:42
ممنون
من برای تغییر رشته ثبت نام کردم ولی نمیدونم از کجا باید بفهمم که با درخواستم موافقت شده یا نه؟؟

Eblis 2011
14-06-2013, 19:46
ممنون
من برای تغییر رشته ثبت نام کردم ولی نمیدونم از کجا باید بفهمم که با درخواستم موافقت شده یا نه؟؟

از طریق سایت گلستان مشخص میکنه !!!

+

danijon_2006
15-06-2013, 13:56
دیروز نمره های تشریحی ریاضی اومد از 7 شدم 3.35 تستی رو هم 3.5 گرفته بودم.الان بخاطر پونزده صدم پاس نشدم.اعتراض گذاشتم به نظرتون بهم میدن پونزده صدم رو؟

mehdig20
15-06-2013, 14:21
دیروز نمره های تشریحی ریاضی اومد از 7 شدم 3.35 تستی رو هم 3.5 گرفته بودم.الان بخاطر پونزده صدم پاس نشدم.اعتراض گذاشتم به نظرتون بهم میدن پونزده صدم رو؟

عزیز شما پاس شدی,نمرتو تو ده هفتم ضرب کنی میشه این
9.78571429
و سیستم خودش نه و نیم به بالا رو گرد میکنه و ده میده!

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Eblis 2011
15-06-2013, 14:22
بالاخره از 3 تا تشریحی مونده ... یکیش رو امروز زدن ....
کم کم باید منتظر بقیش موند ...

Eblis 2011
15-06-2013, 16:15
خب طبق خبرها : ترم تابستان امسال از 29 تیر شروع میشه !!!

انتخابات باعث شد که امتحان پایان ترم زودتر و فشرده تر برگزار بشه و زمان استراحت برای شروع ترم تابستان بیشتر بشه ...

+

فعلا تقویم آموزشی تابستان 92 رو میذارم ، در صورتی که اصلاحیه بیاد یا تغییری صورت بگیره اعلام میکنم
با تشکر از محمد رضا عزیز ( hp722 ) بخاطر تقویم آموزشی

mili_k
15-06-2013, 17:20
یعنی دانشگاه تا 29 تعطیله ؟!!

نرم واسه کار اداری ؟!

Eblis 2011
15-06-2013, 17:21
یعنی دانشگاه تا 29 تعطیله ؟!!

نرم واسه کار اداری ؟!

یه سر برو ببین چه خبره !!! معمولا هستند کسانی که پاسخگو باشند .

danijon_2006
15-06-2013, 19:10
عزیز شما پاس شدی,نمرتو تو ده هفتم ضرب کنی میشه این
9.78571429
و سیستم خودش نه و نیم به بالا رو گرد میکنه و ده میده!

Sent from my WT19i using Tapatalk 2
داداش شما مطمئنی؟اگه واقعا مطمئنی بهم بگو چطوری این اعتراضی که روی نمره گذاشتمو پاک کنم یوقت نمرم خراب نشه

hp722
15-06-2013, 19:17
داداش شما مطمئنی؟
بله سیستم 9.5 به بالا رو اتوماتیک 10رد میکنه

Eblis 2011
15-06-2013, 19:17

داداش شما مطمئنی؟اگه واقعا مطمئنی بهم بگو چطوری این اعتراضی که روی نمره گذاشتمو پاک کنم یوقت نمرم خراب نشه

بله دوست عزیز شما قبول شدید ....
3.35+3.5 = 6.85 چون میان ترم ندارید ضربدر 10 تقسیم بر 7 = 9.78 که به 10 رند میشه ...

نیازی نیست اعتراض رو وردارید .... یا با اعتراضتون موافقت میشه که نمرتون بیشتر میشه یا موافقت نمیشه که تغییری در نمره ایجاد نمیشه ( یعنی نمره کم نمیشه ) ...

danijon_2006
15-06-2013, 19:37
من از ترسم رفتم اعتراضو پاک کردم اینم که پاس شدم کار خدا بود
الان اون نمره ی 1 میان ترم برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Eblis 2011
15-06-2013, 19:40
من از ترسم رفتم اعتراضو پاک کردم اینم که پاس شدم کار خدا بود
الان اون نمره ی 1 میان ترم برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟

همین درس میان ترم 1 داده بهت ؟

اگه آره .
یک دور با میان ترم و یک دور هم بدون میان ترم محاسبه میشه ... هر کدوم بیشتر باشه لحاظ میشه ...
که طبیعتا بدون میان ترم لحاظ میشه و قبولی .

mili_k
15-06-2013, 19:56
خدا شانس بده ...

من که چشم رو اون 9.33 موند ! ):

Eblis 2011
15-06-2013, 21:20
از دوستانی که عمومی زیاد پاس کردن یه کمکی بهم برسونن :

از بین دروس زیر کدوم از همه آسون تره و متن سنگینی نداره که برا تابستون پاسش کنم :

الف : اخلاق اسلامی
1) آیین زندگی ( اخلاق کاربردی )
2) اخلاق اسلامی ( مبانی و مفاهیم )
3) فلسفه اخلاق ( با تکیه بر مباحث تربیتی )

ب : انقلاب اسلامی
1) آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی
2) انقلاب اسلامی ایران
3) اندیشه سیاسی امام خمینی

ج : تاریخ و تمدن اسلامی
1) فرهنگ تمدن اسلام و ایران

د : آشنایی با منابع اسلامی
1) تفسیر موضوعی قرآن
2) تفسیر موضوعی نهج البلاغه

از هر گروه یکی رو باید پاس کنم ... منتظر حضور گرمتان هستم :n02:

majidli
15-06-2013, 21:26

از بین دروس زیر کدوم از همه آسون تره و متن سنگینی نداره که برا تابستون پاسش کنم :

ب : انقلاب اسلامی
2) انقلاب اسلامی ایران

ج : تاریخ و تمدن اسلامی

1) تفسیر موضوعی قرآن

من اخلاق کاربردی رو پاس کردم این ترم...هیچی نخونده بودم...یه کمک اموزش گرفته بودم یه ذره خوندم بقیشو نمونه سوال زدم شدم 17 درس سنگینی نی قابل فهمه

hp722
15-06-2013, 22:10

1) تفسیر موضوعی قرآن

دروس آیین زندگی(اخلاق کاربردی) و تفسیر موضوعی نهج البلاغه راحته

Comic Gate
15-06-2013, 22:44

2) انقلاب اسلامی ایران

1) تفسیر موضوعی قرآن

توصیه هامو Bold کردم. فقط هر کار می کنی اون فرهنگ و تمدن رو ندار که خیلی زیاده! من 10.33 گرفتم. البته بدون نمونه سوال.

Eblis 2011
15-06-2013, 22:51
ممنون از دوستانی که حضور پررنگی داشتن :n02::n16:

تا اینجا مشخص شد که درس آیین زندگی ( اخلاق کاربردی ) آسونه و میشه ورداشت ...

بین تفسیر موضوعی قرآن و تفسیر موضوعی نهج البلاغه کدومش آسون تره ؟ نظرات متفاوت بود

و یک نکته ای هم وجود داره :

hp722
15-06-2013, 23:02
بین تفسیر موضوعی قرآن و تفسیر موضوعی نهج البلاغه کدومش آسون تره ؟ نظرات متفاوت بود

والا من از هرکسی شنیدم گفته تفسیر موضوعی نهج البلاغه نسبت به موضوغی قرآن راحت تره

ittools
15-06-2013, 23:36
من این درس ها رو ترم های پیش پاس کردم ولی یادم نمیاد محتواشون چی بود :n02: تا جایی که یادمه تفسیر موضوعی نهج البلاغه و آیین زندگی و انقلاب اسلامی آسون بودن مخصوصا انقلاب اسلامی محتواش رو اکثرا تو فیلما دیدیم و حفظ شدیم دیگه نیازی به خوندن کتاب هم نیست :n09:

danijon_2006
16-06-2013, 02:38
منم قانون اساسی رو ترم قبل پاس کردم درس راحتی بود.تونستم ازش نمره ی کامل رو بگیرم

Comic Gate
17-06-2013, 13:09
و یک نکته ای هم وجود داره :

آره رفیق الزامی هستش اون.
منظورم این بود که اگه می خوای تابستونت زهر نشه این درس رو ورندار. بذار برای بعد. نسبت به بقیه سخت تره.

sasan.69
17-06-2013, 13:18
روانشناسی میخونم ترم پاییز میرم ترم9 البته کلا 10ترمه تموم میکنم...میشه که ترم اینده پایان نامه بگیرم؟

Eblis 2011
17-06-2013, 13:36
راه اندازی سامانه آزمون دانشگاه پیام نور/ کاهش قرنطینه سئوالات

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به کاربردهای سامانه جامع آزمون در دانشگاه پیام نور گفت: با راه‌اندازی سامانه جامع آزمون، قرنطینه سوالات دانشگاه پیام نور از حدود 20 ساعت به یک ساعت کاهش یافته است.
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر حسن زیاری در مراسم امضای توافق‌نامه جهت ایجاد پژوهشکده ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه پیام نور که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، با تبریک به رئیس جمهور منتخب دکتر روحانی و تبریک به مردم به دلیل خلق حماسه سیاسی گفت: دانشگاه پیام نور بالغ بر یک میلیون نفر دانشجو داشته که در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در بیش از ۵۰۰ مرکز و واحد این دانشگاه در سراسر کشور تحصیل می کنند.
وی گفت: ۱۴۷ هزار دانشجو در رشته های کامپیوتر، ICT، مدیریت و IT دانشگاه پیام نور مشغول تحصیل هستند که قسمت اصلی فعالیت آنها به استفاده از فناوری اطلاعات بر می گردد.
زیاری افزود: همچنین دانشگاه ۱۰ هزار دانشجو به شیوه الکترونیک دارد که بر اساس چشم‌انداز موجود این تعداد باید به ۳۰۰ هزار دانشجو ارتقاء یابد.
رئیس دانشگاه پیام نورگفت: دانشگاه پیام نور طی سه سال گذشته در زمینه ایجاد زیرساخت فناوری اطلاعات فعالیت های خوبی انجام داده است.
وی از جمله سامانه‌های الکترونیکی راه‌اندازی شده در دانشگاه طی سالهای اخیر را سامانه‌های تولید منابع آموزشی، طراحی سئوال، ارسال الکترونیکی سئوال به بیش از ۵۰۰ مرکز واحد دانشگاهی با امنیت بالا، سامانه جامع آموزشی و پژوهشی برای دانشجویان و اساتید، سامانه آموزش الکترونیکی (مجازی) و سامانه کتابخانه مجازی عنوان کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور به کاربردهای سامانه جامع آزمون در دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: این سامانه شرایطی ایجاد کرده است که نیازی به حضور فیزیکی اساتید برای طرح سئوال نیست اساتید می توانند در هر جایی که هستند سوال ها را طراحی کرده و از طریق وب ارسال کنند، این سئوال ها آنلاین به مراکز ارسال می شود و چند ساعت قبل از آزمون با امنیت بالا ذخیره می شوند.
وی افزود: قبلا ۱۹ تا ۲۰ ساعت صرف قرنطینه سئوالات می شد که اکنون به یک ساعت تقلیل یافته است و دیگر مشکل عدم ارسال سئوالات به حوزه ها به دلیل نامناسب بودن مسیر وجود ندارد و درکمترین زمان ممکن سئوالات ارسال می شود.
زیاری افزود: آزمون بدون کاغذ دو ترم است که اجرا می شود و دانشجو بعد از آزمون می تواند نمره خود را مشاهده کند که از ترم آینده تمام دانشجویان بعد از آزمون می توانند نمره خود را مشاهده کنند.
وی همچنین با اشاره به سامانه سخت افزاری ویدیو کنفرانس در دانشگاه پیام نور گفت: این سامانه نیز جهت برقراری ارتباط همزمان بین ۴۰ نقطه در کشور و مراکز برون مرزی شکل گرفته است.
زیاری گفت: در خصوص تولید محتوای الکترونیکی در دانشگاه پیام نور نیز در حال حاضر بیش از هزار عنوان محتوا به صورت الکترونیکی در دانشگاه تهیه شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرد:‌ دانشگاه در بحث زیرساخت‌های فناوری اطلاعات توانسته است در میان دستگاه‌های دیگر رتبه دوم را در کشور کسب کند که این رتبه‌بندی توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفته است.

+

امضای تفاهم نامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با دانشگاه پیام نور / جزئیات تفاهم نامه

تفاهم نامه ایجاد پژوهشکده ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه پیام نور صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس دانشگاه پیام نور منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : در راستای اجرای سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران مبنی بر توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و به منظور ارتقای سهم فناوری اطلاعات و ارتباطات در تولید ناخالص ملی از طریق صنعتی سازی پژوهش‌های علمی و نیز مدیریت بهینه‌ منابع ملی، با حضور دکتر محمد حسن نامی وزیر ارتباطات و حسن زیاری رئیس دانشگاه پیام نور تفاهم نامه ایجاد پژوهشکده ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه پیام نور منعقد شد.
از جمله اهداف تشکیل پژوهشکده ارتباطات و فناوری اطلاعات، اجرای پروژه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی کاربردی و پژوهشی مورد نیاز با بهره‌مندی از توانمندی‌های اعضای هیات علمی، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و شرکت‌های دانش بنیان منصوب به دانشگاه، ارائه مشاوره علمی تحقیقاتی و اجرایی به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت پژوهشگاه از پایان‌نامه‌های دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مرتبط با طرح‌ها و پروژه‌های کاربردی پژوهشگاه و همکاری مشترک و استفاده از مشاوره دانشگاهیان و شرکتهای دانش بنیان منصوب به دانشگاه در جهت ایده‌پردازی و آینده پژوهشی در زمینه‌های مورد نیاز پژوهشگاه است.
همچنین تدوین راهکارهای مناسب در خصوص جذب ۱۰ نفر از مسئولان و متخصصان پژوهشگاه جهت برگزاری دوره‌های آموزشی مورد توافق و اعطای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری پژوهش محور، تدوین دوره‌های آموزشی و پژوهشی خاص مورد نیاز پژوهشگاه، برگزاری کنفرانس‌ها، سمینارها و همایش‌های مشترک ملی و بین‌المللی در حوزه‌های مورد نیاز، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مشترک در زمینه‌های مورد نیاز پژوهشگاه از جمله اهداف دیگر انعقاد تفاهم نامه مذکور عنوان شده است.
توسعه و بومی‌سازی فناوری‌های مورد نیاز متناسب با اهداف پژوهشگاه، ایجاد زمینه‌های لازم جهت تجاری کردن دستاوردهای پژوهشی و نیمه پژوهشی و تهیه کتب و دیگر متون آموزشی و در اختیار گذاردن پایان‌نامه‌های مقاطع مختلف و متناسب با نیازهای پژوهشگاه نیز از اهداف ایجاد پژوهشکده ارتباطات و فناوری اطلاعات به شمار می‌رود.
دیگر اهداف این پژوهشکده شامل سایر موارد ارجاعی از سوی کمیته راهبردی، ایجاد تعامل با نهادهای بین‌المللی در خصوص فناوری‌های نوین و همکاری در زمینه تاسیس و توسعه انجمن‌های علمی و تخصص ملی و بین‌المللی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، همکاری در زمینه برگزاری دوره‌های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف کاهش وابستگی به مدارک و مراکز اعتباردهی خارجی، برگزاری دوره‌های تحصیلات رسمی تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه علوم مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات باشد در راستای ارتقای دانش کارکنان دستگاه‌های اجرایی و حاکمیتی است.
بر اساس این تفاهم‌نامه، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز به اعطای گرنت‌های پژوهشی به اساتید راهنمای دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمایت مالی در زمینه ایجاد فرصت‌های مطالعاتی برای اساتید و دانشجویان دوره‌های دکتری در زمینه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات و برون سپاری بخشی از پروژه‌های تحقیقاتی و عملیاتی در حوزه فناوری‌های نوین به دانشگاه مکلف شده است. مدت این توافق‌نامه نیز چهار سال از تاریخ امضای آن در نظر گرفته شده است.

Eblis 2011
17-06-2013, 21:48
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بر اساس تصمیمات گرفته شده در چهلمین نشست هیات امنای دانشگاه پیام نور از مورخ ۲۲ آذرماه ۹۱ شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه پیام نور بر اساس مصوبه زیر می باشد:

مصوبه : به استناد بند ماده ۲۰ قانون برنامه پنجم توسعه ، موافقت گردید بندهای ذیل برای مواردی که در کمیسیون موارد خاص دانشجویی قابل طرح نمی باشد با رعایت دستورالعمل معاونت آموزشی دانشگاه در کمیته ای به انتخاب ریاست دانشگاه طرح گردد.

۱- شهریه متغییر متقاضیان مهمان و مهمان دائم به مراکز ۴ گانه شهر تهران برای مقاطع کارشناسی با ضریب ۲ و برای مهمان کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۶ محاسبه و اخذ گردد.
۲- شهریه متغییر متقاضیان مهمان و مهمان دائم به مراکز استانها و شهرهای لواسان ، دماوند ، حسن آباد و ری برای مقاطع کارشناسی با ضریب ۱٫۸ و برای مهمان کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۴ محاسبه و اخذ گردد.
۳- شهریه متغییر متقاضیان مهمان و مهمان دائم از مراکز و با نواحی پایین تر به بالاتر بغیر از شهرهای بند ۱ و ۲ برای مقاطع کارشناسی با ضریب ۱٫۶ و برای مهمان کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۲ محاسبه و اخذ گردد.

این بخشنامه ها به تصویب هیات امنای دانشگاه پیام نور در آمده است و نیز قابل اجرا می باشد.

ملا نصرالدین
18-06-2013, 08:44
دوستان فکر میکنید برای تابستان درس های تخصصی مثل کامپایلر یا ریاضی مهندسی ارائه بدند؟

PNUNA.COM
18-06-2013, 08:56
اختصاصي پيام نورنا /

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان ۹۲ پیام نور / دروس قابل ارائه در تابستان ۹۲ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%d9%84-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-92-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1.html)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.CONM ” : دستور العمل ثبت نام ترم تابستان سال 92 دانشگاه پیام نور و همچنین حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان سال تحصیلی ۹۲-۹۱ به شرح ذیل اعلام می گردد:

پیام نورنا در حال پیگیری برای دریافت برنامه امتحانات ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور هست و به محض اینکه برایمان ارسال شود در سایت قرار خواهد گرفت.

۱- در خواست مهمان شدن دانشجو و تایید آن توسط مرکز / واحد مبداء و مقصد از تاریخ ۱۵ تیرماه ۹۲ لغایت ۳۱ تیرماه ۹۲

2- پذیرش و ثب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت نام دانشجویان مهمان از سایر دانشگاهها تا تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۲ در مراکز و واحدهای مجری امکانپذیر می باشد.

۳- انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۳۹۲ لغایت ۸ مردادماه ۱۳۹۲ از طریق سیستم جامع خدمات آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مطابق برنامه زمان بندی شده انجام می پذیرد.

۴- دروس انتخابی در تابستان ۹۲ حداکثر 8 واحد درسی می باشد.

۵- مهلت پرداخت شهریه تا تاریخ ۸ مردادماه ۱۳۹۲ می باشد.

۶- دروس قابل ارائه در دوره تابستان به شرح ذیل اعلام می گردد:

* دروس ترم های ۶، ۷، ۸ و ۹ کلیه رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه های مقطع کارشناسی

* دروس ترم های ۴ و ۵ و دروس جبرانی کلیه رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته

* دروس جبرانی( دروس دوره کارشناسی) و دروس دوره دانشپذیری کلیه رشته های مقطع کارشناسی ارشد

* ارائه پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد مشروط بر اینکه حداکثر ۸ واحد باشد.

* کلیه دروس عمومی غیر از دروس گروه معارف اسلامی

* درس حفظ جزء ۳۰ ام قرآن کریم در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد

* چهار واحد دروس عمومی گروه معارف اسلامی در قالب طرح ضی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])افت اندیشه برابر دستورالعمل با رعایت سقف ترم تابستان

* دروس کارآموزی و کارورزی و پروژه مقطع کارشناسی که طبق برنامه ترمی در تابستان سال آخر ارائه می شود و دروس تربیت بدنی ۱ و ۲
* دروس آزمون تغییر رشته از طریق بند ج شامل دروس دانشپذیری مقطع کارشناسی و دروس دانشپذیری مقطع کارشناسی ناپیوسته

* دروس ارزشی و مهارتی برای دانشجویان ورودی ۸۶ پذیرش فراگیرکه فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند ،تا سقف دو عنوان درسی از طریق معرفی به استاد

نکته مهم : دانشجویانی که در طرح ضی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])افت اندیشه شرکت می نمایند حداکثر ۴ واحد دروس غیر معارفی می توانند اخذ کنند.

۷- دروس بدون منبع و دارای واحد عملی قابل ارائه در دوره تابستانی نمی باشد.

۸- امتحانات در ۵ نوبت در هر روز برای دوره تابستانی اجرا می شود که برنامه زمانبندی آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

۹- تمامی دروس در ترم تابستان بصورت خودخوان وفاقد نمره میان ترم می باشند.

۱۰- دانشجویان می توانند فقط دروسی را که دارای کد انتخاب واحد و تاریخ امتحان می باشد اخذ نمایند.

۱۱- دانشجویانی که واجد شرایط معرفی به استاد می باشند (به استثناء دروس عملی) می توانند درس مورد نظر را از طریق مراجعه به آموزش مرکز و تکمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل فرم مربوطه انتخاب نمایند.مرکز موظف است در صورتیکه درس مربوطه دارای کد انتخاب واحد نباشد؛درس را به صورت موردی وبا گروه دو صفر انتخاب نمایند.

۱۲- با عنایت به ابلاغ آیین نامه آموزشی جدید مقاطع کاردانی؛کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از سوی وزات علوم،تحقیقات و فناوری ، به منظور تسهیل در امور آموزشی دانشجویان در شرایطی که از دانشجو ۸ واحد درسی (نظری – غیر عملی) باقی مانده باشد، می تواند واحدهای مذکور را در دوره تابستانی انتخاب نماید – دانشجویانی که فقط با ۸ واحد غیر عملی دانش آموخته می شوند در صورت عدم ارائه دروس در دانشگاه می توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری به صورت مهمان اخذ و بگذرانند.

۱۳- دوره تابستانی در مرکز بین الملل (برون مرزی) دانشگاه ارائه نمی شود.

۱۴- رعایت پیش نی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از دروس الزامی می باشد.

۱۵- حذف و اضافه در نیمسال تابستان امکانپذیر نمی باشد.

۱۶- تاریخ دریافت کارت آزمون ۲۲ مردادماه ۹۲ لغایت ۱۰ شهریورماه ۹۲ از طریق سیستم جامع خدمات آموزشی می باشد .

۱۷- شروع امتحانات از تاریخ ۲ شهریورماه ۹۲ لغایت ۱۰ شهریورماه ۹۲ می باشد.

در همین زمینه بخوانید:

تقویم دانشگاهی ترم تابستان سال تحصیلی ۹۲-۱۳۹۱ برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vanish
18-06-2013, 10:11
- دروس انتخابی در تابستان ۹۲ حداکثر 8 واحد درسی می باشد.

قبلا 6تا بود؟

Eblis 2011
18-06-2013, 13:08
قبلا 6تا بود؟

بله ۶واحد بود. مثل اینکه این ترم ۸واحد شده.

nits
18-06-2013, 13:55
بله ۶واحد بود. مثل اینکه این ترم ۸واحد شده.

یعنی چی ؟ یعنی ما هم که 4 ترم بیشتر نخوندیم میتونیم 8 واحد برداریم ؟ یا واسه ورودی ها و ترم های خاصی هست ؟

PNUNA.COM
18-06-2013, 14:10
همه امكان اخذ حداكثر تا 8 واحد درسي رو دارند:

اختصاصی پیام نورنا – دریافت اصل بخشنامه دستورالعمل ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۲ دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nits
18-06-2013, 22:50
دوستان سوال دارم :
طبق توضیحات در رابطه با ترم تابستون باید درسهای سیستم عامل / شبکه / مدارهای الکتریکی 1 رو که ترم 6 هستن باید ارائه بدن دیگه درسته ؟
حالا از بین اینها کدوم راحت تر هست و میشه تابستون خوند ... مدارهای الکتریکی 1 چه جوری محتواش ... در مورد مدارها - خازن ها - مقاومت ها و غیره هست ؟ مثل فیزیک 1 و 2 ؟؟؟
به ترتیب اونایی که پاس کردن زحمت بکشن بگن که کدوم راحت تر هست ؟

و اینکه جلوی مدارهای الکتریکی توی چارت نوشته : پیش نیاز = فیزیک 2 یا همزمان ... یعنی اگر بخواهیم این رو تابستون بر داریم میتونیم فیزیک 2 رو هم باهاش برداریم همزمان ولی فیزیک 2 که تابستون ارائه نمیشه ؟ میشه ؟

Eblis 2011
18-06-2013, 22:56
دوستان سوال دارم :
طبق توضیحات در رابطه با ترم تابستون باید درسهای سیستم عامل / شبکه / مدارهای الکتریکی 1 رو که ترم 6 هستن باید ارائه بدن دیگه درسته ؟
حالا از بین اینها کدوم راحت تر هست و میشه تابستون خوند ... مدارهای الکتریکی 1 چه جوری محتواش ... در مورد مدارها - خازن ها - مقاومت ها و غیره هست ؟ مثل فیزیک 1 و 2 ؟؟؟

و اینکه جلوی مدارهای الکتریکی توی چارت نوشته : پیش نیاز = فیزیک 2 یا همزمان ... یعنی اگر بخواهیم این رو تابستون بر داریم میتونیم فیزیک 2 رو هم باهاش برداریم همزمان ولی فیزیک 2 که تابستون ارائه نمیشه ؟ میشه ؟

سلام
اره درس های ترم 6 - 7 - 8 - 9 ارائه میشن
اگه فیزیک 2 تو بازه چارت ترم 6 تا 9 باشه ارائه میشه ... ضمنا همزمان نمیتونی ورداریا ...

nits
18-06-2013, 23:07
سلام
اره درس های ترم 6 - 7 - 8 - 9 ارائه میشن
اگه فیزیک 2 تو بازه چارت ترم 6 تا 9 باشه ارائه میشه ... ضمنا همزمان نمیتونی ورداریا ...

سیستم عامل و شبکه هر دو درسهای ترم 6 هستند ... ولی جلوی شبکه نوشته : پیش نیاز = سیستم عامل یا همزمان
یعنی این دو تا رو هم نمیتونم همزمان بردارم ؟:n27:

sasan.69
18-06-2013, 23:28
روانشناسی میخونم ترم پاییز میرم ترم9 البته کلا 10ترمه تموم میکنم...میشه که ترم اینده پایان نامه بگیرم؟

کسی ج نمیده؟:n03:

vanish
19-06-2013, 00:10
اگه این تابستون 8 واحد بدن ترم آینده ترم آخرم! یعنی میشه؟!

mili_k
19-06-2013, 00:44
اگه این تابستون 8 واحد بدن ترم آینده ترم آخرم! یعنی میشه؟!

چرا نشه ! .

Eblis 2011
19-06-2013, 11:21

کسی ج نمیده؟:n03:

معمولا پایان نامه رو ترم آخر ورمیدارن .... به احتمال زیاد شما میتونید ترم بعد ( ترم 9 ) وردارید ....

دوستان سوال دارم :

سیستم عامل و شبکه هر دو درسهای ترم 6 هستند ... ولی جلوی شبکه نوشته : پیش نیاز = سیستم عامل یا همزمان
یعنی این دو تا رو هم نمیتونم همزمان بردارم ؟:n27:

nits جان ..
کلا درس هایی که ترم 6 تا 9 هستند رو طبق بخشنامه ارائه میدن ...
حالا شما زمانی میتونید درس هایی رو وردارید که که پیش نیازش رو رعایت کنید ...

مثلا درس اقتصاد تو چارت 6 زده ولی پیش نیاز داره - پیش نیازشم مال ترم 5 و شما هنوز پاس نکردی ... خب طبیعتا شما نمیتونی درس اقتصاد رو تابستون ورداری ...
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشی.

nits
19-06-2013, 11:45
معمولا پایان نامه رو ترم آخر ورمیدارن .... به احتمال زیاد شما میتونید ترم بعد ( ترم 9 ) وردارید ....

nits جان ..
کلا درس هایی که ترم 6 تا 9 هستند رو طبق بخشنامه ارائه میدن ...
حالا شما زمانی میتونید درس هایی رو وردارید که که پیش نیازش رو رعایت کنید ...

مثلا درس اقتصاد تو چارت 6 زده ولی پیش نیاز داره - پیش نیازشم مال ترم 5 و شما هنوز پاس نکردی ... خب طبیعتا شما نمیتونی درس اقتصاد رو تابستون ورداری ...

متوجه شدم چی گفتی ... آخه گفتی همزمانی نداریم به همین خاطر سوال کردم
سیستم عامل و شبکه هر دو در یک ترم هستند و میشه همزمان باهم برداشت . گفتی همزمانی نداریم و ترسیدم که این دو تا رو هم یعنی نمیشه برداشت :n02:؟ پس تابستون چیکار کنیم
مرسی :n11:

Eblis 2011
19-06-2013, 11:53
* کلیه دروس عمومی غیر از دروس گروه معارف اسلامی

این قضیه که زده درس های گروه معارف ارائه نمیشه واقعا جالبه ...
یعنی طبق جدول عمومی فقط درس های نظیر تربیت بدنی - جمعیت و تنظیم - زبان خارجه و فارسی ارائه میشه؟

یعنی آیین زندگی و انقلاب اسلامی و .... ارائه نمیشه؟:n13:

vanish
19-06-2013, 12:53
کارآموزی تابستون ارائه میشه؟ شرایط و پیش نیازی نداره؟

Amir M.ohAma.D
19-06-2013, 13:00
سلام دوستان
یه سوال
من فیزیک 2 از 7 نمره تستی 1/05 گرفتمو از تشریحی هم 0/50 گرفتم:n08: 6 نمره هم میان ترم گرفتم
عملی هم شدم 15/50

حالا در قسمت اطلاعات جامع دانشجو نمره فیزیکو زده 10/02

حالا میخوام بدونم چطوری 10 داده بهم؟:n04:

Eblis 2011
19-06-2013, 13:11
سلام دوستان
یه سوال
من فیزیک 2 از 7 نمره تستی 1/05 گرفتمو از تشریحی هم 0/50 گرفتم:n08: 6 نمره هم میان ترم گرفتم
عملی هم شدم 15/50

حالا در قسمت اطلاعات جامع دانشجو نمره فیزیکو زده 10/02

حالا میخوام بدونم چطوری 10 داده بهم؟:n04:

سلام استقلالی :n02:

فیزیک 2 ، چند واحد عملی و چند واحد نظری داره؟

+

اگه یک واحد عملی و دو واحد نظری =
6 میان ترم + 1.05 تستی + 0.50 تشریحی = 7.55 * 2 ( واحد نظری ) = 15.1 + 15.50 * 1 ( واحد عملی ) = 30.6 / 3 ( واحد کل ) = 10.2

Amir M.ohAma.D
19-06-2013, 13:16
اره 2 واحد تئوری 1 واحد عملی
الان این چی شد؟:n02:یعنی پاسش کردم؟:n02:

Eblis 2011
19-06-2013, 13:44
اره 2 واحد تئوری 1 واحد عملی
الان این چی شد؟:n02:یعنی پاسش کردم؟:n02:

خدایی چطوری تشریحی 0.5 شدی ؟ :n02: به استاد فحشم میدادی تو قسمت تشریحی، باید بهت 1 میداد :n02:
آره شکر خدا پاس کردی کلکشو کندی :n16:
نمره ی عملی نجاتت داد.

ملا نصرالدین
19-06-2013, 13:57

برای رشته ی روانشناسی رو نمیدونم.ولی رشته ی ما که کامپیوتره اگر پیش نیاز های پایان نامه رو پاس کرده باشیم میتونیم پایان نامه رو برداریم

دوستان سوال دارم :

سیستم عامل و مدارالکتریکی خیلی سختند ولی شبکه خیلی اسونه
مدارالکتریکی از فیزیک 2 سخت تره
ولی کلا سیسم عامل و شبکه رو میشه ادم خودش بخونه.
یعنی این ترم من همین کارو کردم.
اگر کتاب رو کامل بخونی و چند سری نمونه سوال بخونی میتونی سیستم عامل رو پاس کنی

کارآموزی تابستون ارائه میشه؟ شرایط و پیش نیازی نداره؟

من از استادمون پرسیدم گفتند که ارائه نمیدن ولی میتونی با یکی از اساتید هماهنگ کنی توی تابستان بری یه جا سر کار با صاحب کار هماهنگ کنی بعد برای ترم بعد برگه بگیری ببری ر بگی تاریخ رو برای پاییز بزنه

کاراموزی یه سری پیش نیاز داره.باید پیش نیازهاش رو پاس کرده باشی

sasan.69
19-06-2013, 14:03
واحد های عملی نمیشه تابستون برداشت درسته؟

Eblis 2011
19-06-2013, 14:10
واحد های عملی نمیشه تابستون برداشت درسته؟

تربیت بدنی رو معولا میشه ورداشت !!!
بستگی به مرکزتون داره یا کلاس رو در تابستان و یا در نیمسال بعدی برگزار می کنند.

nits
19-06-2013, 16:10
این قضیه که زده درس های گروه معارف ارائه نمیشه واقعا جالبه ...
یعنی طبق جدول عمومی فقط درس های نظیر تربیت بدنی - جمعیت و تنظیم - زبان خارجه و فارسی ارائه میشه؟

یعنی آیین زندگی و انقلاب اسلامی و .... ارائه نمیشه؟:n13:

اونا رو که پاس کردیم ... منظورم فارسی و زبان خارجی هست ... جمعیت هم که ترم آخر ... تربیت بدنی هم که پاس کردیم و تربیت 2 هم بعدا
یعنی از این آیین زندگی و تمدن و غیره نمیشه چیزی برداشت ؟ این که خیلی بده

iman-khan
19-06-2013, 18:22

آقا من رشتم اقتصاد الان نگاه کردم هیچی نمیشه برداشت همه پیش نیاز داره!! جز درس روش تحقیق در اقتصاد و درسای ترم ۹ که اختصاصی-اختیاری هستن
اختصاصی-اختیاری چجوریه؟اگه اینارو بردارم ۳ واحدین میشه ۶ واحد اون ۲ واحد رو چی میتونم بردارم؟تربیت بدنیم نمیشه برداشت نه؟

بعد الان من میتونم کتابای ترم 9 رو بخرم بخونم میشه به طور حتم گفت که مثلا اقتصاد پول یا حقوق اقتصادی رو حتما تابستون امتحان برگزار میکنن؟

Eblis 2011
19-06-2013, 18:47
اونا رو که پاس کردیم ... منظورم فارسی و زبان خارجی هست ... جمعیت هم که ترم آخر ... تربیت بدنی هم که پاس کردیم و تربیت 2 هم بعدا
یعنی از این آیین زندگی و تمدن و غیره نمیشه چیزی برداشت ؟ این که خیلی بده

منم همینو میگم دیگه ... اگه نشه ورداشت که هیچی عمومی نمی مونه ... حالا باید صبر کرد و دید .... :n23:

آقا من رشتم اقتصاد الان نگاه کردم هیچی نمیشه برداشت همه پیش نیاز داره!! جز درس روش تحقیق در اقتصاد و درسای ترم ۹ که اختصاصی-اختیاری هستن
اختصاصی-اختیاری چجوریه؟اگه اینارو بردارم ۳ واحدین میشه ۶ واحد اون ۲ واحد رو چی میتونم بردارم؟تربیت بدنیم نمیشه برداشت نه؟

بعد الان من میتونم کتابای ترم 9 رو بخرم بخونم میشه به طور حتم گفت که مثلا اقتصاد پول یا حقوق اقتصادی رو حتما تابستون امتحان برگزار میکنن؟

شما هم باید درس های ترم 9 و اونایی که پیش نیاز ندارن رو ورداین .... تربیت بدنی هم بستگی به مرکزتون داره ....

vanish
19-06-2013, 23:34
آخه این چه کاریه که 8 واحد میدن ولی کسی نمیتونه 8 واحد برداره؟!