PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

M o h a m m @ d
20-05-2013, 20:02
میشه تو یک روز نصفشو خوند و پاسش کرد؟ اندیشه 2 رو میگم
حداقل یه دور که باید بخونی .تا چیزی یادت بمونه دیگه اونش بستگی به خودت داره:n01:

M o h a m m @ d
20-05-2013, 20:15
سلام دوستان

من الان ترم 2 هستم و تا الان 16 واحد گذروندم که اگه این ترم (خرداد ماه) هم امتحان بدم میشه جمعاً 32 واحد

حالا با این وضعیت میتونم الان درخواست تغییر رشته توام با انتقال بدم؟ چون گفتن باید 24 واحد گذرونده بشه ولی من الان فقط یک ترم (16) واحد گذروندم

یعنی باید یک ترم دیگه صبر کنم؟؟
اونوقت این تغییر رشته بند ج پایان هر ترم برگزار میشه یا فقط برای تابستون هستش؟

دیگه گفتن حداقل 24 واحد دیگه کمتر نمیشه مگه واستی برای ترم بعد .
چون ترم تابستون کوتاه .تغییر رشته انجام نمیشه .
باید صبر کنی برای ترم بعد که باید حدودای 2/5 شروع میشه

flashdesign
20-05-2013, 20:22
سلام دوستان

من الان ترم 2 هستم و تا الان 16 واحد گذروندم که اگه این ترم (خرداد ماه) هم امتحان بدم میشه جمعاً 32 واحد

حالا با این وضعیت میتونم الان درخواست تغییر رشته توام با انتقال بدم؟ چون گفتن باید 24 واحد گذرونده بشه ولی من الان فقط یک ترم (16) واحد گذروندم

تا جایی ک من اطلاع دارم باید حداقل سه ترم رو گذرونده باشید:n26:

hp722
20-05-2013, 20:56
دوستان منبع اندیشه 2 عوض شده...

من از منبع قبلی مطالعه کردم... :n03: به نظرتون میتونم پس فردا پاسش کنم؟

مشترکاتی با هم دارند عایا؟ ای بابا دقیقا میخواستم بهت بگما گفتم میدونی چون گفتی صنایع شک کردم.من الان نصفشو خوندم.حفظی نیست.چون مطالبش تقریبا زیاده و باید یجوری بفهمی و یادت بمونه اینجوری و حتما تست های ترم های قبل رو بزن

hamid_diablo
20-05-2013, 22:24
ای بابا دقیقا میخواستم بهت بگما گفتم میدونی چون گفتی صنایع شک کردم.من الان نصفشو خوندم.حفظی نیست.چون مطالبش تقریبا زیاده و باید یجوری بفهمی و یادت بمونه اینجوری و حتما تست های ترم های قبل رو بزن

فقط 1 ترم هست که از این منبع امتحان گرفته شده...فردا صبح زود برم کتابشو یگرم و تا نصف شب بخونم...دعا کنید بچه ها...زور داره این درس رو بی افتم:n30:

sasan.69
20-05-2013, 22:32
سایتی رو میشناسید که بشه نمونه سوال با پاسخ(رایگان) دانلود کرد؟(سایتpnueb فقط 2تا میشه رایگان گرفت بقیش رو باس پول داد)

hamid_diablo
20-05-2013, 22:47
سایتی رو میشناسید که بشه نمونه سوال با پاسخ(رایگان) دانلود کرد؟(سایتpnueb فقط 2تا میشه رایگان گرفت بقیش رو باس پول داد)

واسه چ رشته ای میخواد...اگه واسه کامپیوتر میخوای یه سری به اینجا بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMoO.Reza
20-05-2013, 22:53
سلام دوستان

سلام دوست عزیز
میتونید درخواست بند ج بدین و همین تابستون در امتحان شرکت کنید ....
بند ج در تابستونا انجام میشه و شما همین تابستون میتونید شرکت کنید .....

از دوستان تقاضا دارم درصورتی که مطمئن نیستم به سوالات ج ندن ... ممنون

hp722
20-05-2013, 23:00
فقط 1 ترم هست که از این منبع امتحان گرفته شده...فردا صبح زود برم کتابشو یگرم و تا نصف شب بخونم...دعا کنید بچه ها...زور داره این درس رو بی افتم:n30:
آره فقط 1ترمه.برو کتابشو بگیر حتی شده دست دوم.بشین تا شب بخون.فصل دومش یکم طولانیه.چون وقت کمه و مطالب زیاد اصلا نمیشه حفظ کنی.سعی کن مطالب رو بفهمی.غمت نباشه امکان نداره این درس رو بیفتی.فقط حتما تاکید دارم بعد خوندنت تست ترم های قبل رو بزن خیلی کمک میکنه

sasan.69
20-05-2013, 23:10
واسه چ رشته ای میخواد...اگه واسه کامپیوتر میخوای یه سری به اینجا بزن

روانشناسی هستم

flashdesign
20-05-2013, 23:45

خدانکنه بیفتید این حرفا چیه!؟
انشالله حتما حتما پاس میشه میره :n06:

ملا نصرالدین
21-05-2013, 08:22
دوستان پیام نور یه سوالی داشتم...
چند وقت پیشاز دهان 2 تا از اساتید در رفت که دانشگاه گفته این ترم چون درس ها خیلی فشرده بود و هم اساتید نتونستند کتاب ها رو تمام کنند هم دانشجوها وقت خواندن ندارند اسان بگیرید...
میخواستم ببینم برای بقیه ی دانشگاه ها هم به همین صورت هست یا نه؟

hamid_diablo
21-05-2013, 08:28
دوستان پیام نور یه سوالی داشتم...چند وقت پیشاز دهان 2 تا از اساتید در رفت که دانشگاه گفته این ترم چون درس ها خیلی فشرده بود و هم اساتید نتونستند کتاب ها رو تمام کنند هم دانشجوها وقت خواندن ندارند اسان بگیرید...میخواستم ببینم برای بقیه ی دانشگاه ها هم به همین صورت هست یا نه؟ امتحانات سراسریه....اگر اینطور باشه برای همه اعمال میشه...امیدوارم

M o h a m m @ d
21-05-2013, 09:19
کسی جواب تستی اخر کتاب طراحی الگوریتم داره بفرسته؟:n26:

flashdesign
21-05-2013, 09:31
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـه خیر:n02:من ک ندارم:n08:

hamid_diablo
21-05-2013, 10:36
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـه خیر:n02:من ک ندارم:n08:

بر مردم آزار لعنت...:n19:

flashdesign
21-05-2013, 10:46
بر مردم آزار لعنت...:n19:

آره ...آره موافقم.:n08:
باز خداروشکر ما توی این تاپیک اصــــــــــــــــلا مردم آزار نداریم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Comic Gate
21-05-2013, 10:49
دوستان پیام نور یه سوالی داشتم...
چند وقت پیشاز دهان 2 تا از اساتید در رفت که دانشگاه گفته این ترم چون درس ها خیلی فشرده بود و هم اساتید نتونستند کتاب ها رو تمام کنند هم دانشجوها وقت خواندن ندارند اسان بگیرید...
میخواستم ببینم برای بقیه ی دانشگاه ها هم به همین صورت هست یا نه؟

فکر نکنم همچین چیزی باشه...
امتحان امروز که مثل همیشه بود. اصولا اینها سوالاتشون از پیش طراحی شده هست و خیلی کم میان سوالای جدید طرح کنن.

nits
21-05-2013, 11:34

آقا برو سایت کتابخانه دیجیتال پیام نور : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کن ولی من به شما میگم تمرینات آخر فصل رو بی خیال ... اصلا از اونا نمیاد ... البته فقط واسه کتاب هایی که خود پیام نور میزنه اینطوره ... ترم پیش ساختمان داده این طور بود مثلا ... مثال های حل شده رو بخون ... تمرینات رو بی خیال
واسه تشریحی 100 % 4 - 5 - 6 رو بخون

راه حل خوندن نظریه :n02: : تعریف ها رو خوب بخونید ... تیتر قضایا و نتیجه اونها ... مثال ها رو اینطور بخونید که میگه فلان زبان منظم هست یا نه و این هم گرامرش یا دیاگرامش هست ... تمرینات برگزیده ی خود کتاب

معماری رو نمیدونم چظور بخونیم :n02:

hosseincode2008
21-05-2013, 12:02
مهندسي نرم افزار 1 ميان ترم بهم داده 5.95 :n09:

nits
21-05-2013, 12:35
مهندسي نرم افزار 1 ميان ترم بهم داده 5.95 :n09:

برادر شما که گفتی مهندسی رو برنداشتم چون امتحانش بعد طراحی الگوریتم هست :n13:

M o h a m m @ d
21-05-2013, 12:48
آقا برو سایت کتابخانه دیجیتال پیام نور : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کن ولی من به شما میگم تمرینات آخر فصل رو بی خیال ... اصلا از اونا نمیاد ... البته فقط واسه کتاب هایی که خود پیام نور میزنه اینطوره ... ترم پیش ساختمان داده این طور بود مثلا ... مثال های حل شده رو بخون ... تمرینات رو بی خیال
واسه تشریحی 100 % 4 - 5 - 6 رو بخون

راه حل خوندن نظریه :n02: : تعریف ها رو خوب بخونید ... تیتر قضایا و نتیجه اونها ... مثال ها رو اینطور بخونید که میگه فلان زبان منظم هست یا نه و این هم گرامرش یا دیاگرامش هست ... تمرینات برگزیده ی خود کتاب

معماری رو نمیدونم چظور بخونیم :n02:

فقط میخوام جواباش حفظ کنم:n02:

hosseincode2008
21-05-2013, 12:50
برادر شما که گفتی مهندسی رو برنداشتم چون امتحانش بعد طراحی الگوریتم هست :n13:

برعكسشو گفتم! طراحي الگوريتم رو برنداشتم چون امتحانش يه روز قبل از مهندسي بود!

nits
21-05-2013, 13:09
برعكسشو گفتم! طراحي الگوريتم رو برنداشتم چون امتحانش يه روز قبل از مهندسي بود!

آها ... ببخشید حواسم نبود :n02:

hp722
21-05-2013, 15:54
دو فصل از اندیشه2 مونده و فردا امتحانه.هنوز یدور کتابو کامل نکردم.خیلی چرت و پرته.اون بنده ی خدا حمید دیابلو چی کرد؟کتابو خرید؟خوندش؟

sasan.69
21-05-2013, 16:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این سایت هم که فقط 2تا میشه نمونه سوال دانلود کنی برا بقیه باس پول بدی یعنی چی اخه مسخره ها

AMoO.Reza
21-05-2013, 16:46
امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور از امروز ۳۱ اردیبهشت در ۵۰۰ مرکز آغاز می شود و تا ۲۲ خرداد ادامه دارد.

در هر روز ۵ نوبت امتحانی برگزار می شود که امتحانات فاقد نمره منفی می باشد.

شیوه دریافت نمره در امتحانات بدون کاغذ
در صورتی که دانشجو تمایل داشته باشد می تواند بعد از پایان امتحان بدون کاغذ، دکمه دریافت نمره را فشار دهد و نتیجه امتحانش را مشاهده کند. البته در این رابطه برخی مراکز بعلت بار روانی که با مشاهده نمره بلافاصله بعد از امتحان به دنبال خواهد داشت مخالفت کرده اند.
در امتحانات بدون کاغذ سوالات یکسان است اما ترتیب چینش سوالات و حتی گزینه ها روی هر سیستمی و برای دانشجویان متفاوت است.

Comic Gate
21-05-2013, 16:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این سایت هم که فقط 2تا میشه نمونه سوال دانلود کنی برا بقیه باس پول بدی یعنی چی اخه مسخره ها

از اینها هم میتونی استفاده کنی...

گذشته از اینا، اگه بگردی و وبلاگی چیزی مرتبط با رشته ی خودت پیدا کنی که همه ی نمونه سوالا رو داشته باشه خیلی خوبه.
مثلا برای رشته ی خودم، صنایع، همیشه میرم تو این وبلاگ. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_diablo
21-05-2013, 16:59
دو فصل از اندیشه2 مونده و فردا امتحانه.هنوز یدور کتابو کامل نکردم.خیلی چرت و پرته.اون بنده ی خدا حمید دیابلو چی کرد؟کتابو خرید؟خوندش؟

های

خریدم همین امروز...2 هزار و پانصد تومان..من تا صفحه 100 فعلا خوندم...دارم هنگ میکنم...اولین باره دارم یک کتابو یه روزه میخونم:n02:

AMoO.Reza
21-05-2013, 17:40

2.500 تومن واسه یه ترم تحصیلی ، فکر نمیکنم الان دیگه این مبلغ چندان زیاد باشه .. در عوض همه سوالات مرتب و با پاسخ تستی و تشریحی است ....
از دید من ارزشش رو داره .....

flashdesign
21-05-2013, 19:05
های

خریدم همین امروز...2 هزار و پانصد تومان..من تا صفحه 100 فعلا خوندم...دارم هنگ میکنم...اولین باره دارم یک کتابو یه روزه میخونم:n02:
خداروشکر خریدیدش
بسلامتی انشالله ک میخونید و عالی پاسش میکنید.:n16:

AMoO.Reza
21-05-2013, 19:07
سلام دوستان

سلام دوست عزیز
میتونید درخواست بند ج بدین و همین تابستون در امتحان شرکت کنید ....
بند ج در تابستونا انجام میشه و شما همین تابستون میتونید شرکت کنید .....

از دوستان تقاضا دارم درصورتی که مطمئن نیستن به سوالات ج ندن ... ممنون

فرشید جان این تیکه رو که الان دارم مینویسم رو پاک کن ... :n02: این سوالو یه بنده خدایی اشتباه پاسخ داد من اصلاحش کردم اما دیر تایید شده افتاده صفحه های قبل ... لطفا دوباره این رو تایید کن که طرف بنده خدا بیاد بخونه تا فردا بیشتر مهلت نداره ...

ملا نصرالدین
22-05-2013, 09:07
فکر نکنم همچین چیزی باشه...
امتحان امروز که مثل همیشه بود. اصولا اینها سوالاتشون از پیش طراحی شده هست و خیلی کم میان سوالای جدید طرح کنن.

منظورم به طراحی سوال ها نبود
منظورم به میان ترم دادن و صحیح کردن اساتید بود....میان ترم که خداییش اصلا انتظارشو نداشتم...خیلی خوب نمره دادن....

دوستان اوضاع میان ترم های شما چطور بوده؟

mili_k
22-05-2013, 09:53
تربیت بدنی نمره ی عملی رو 3 بهم داده . چطور محاسبه میشه ؟ از الان ردم دیگه آره ؟!

hp722
22-05-2013, 10:13
اندیشه2 رو هم دادیم.سوالات نسبتا خوب بود.برای منی که 1بار فقط کتاب رو خونده بودم خوب بود.من 6دوره نمونه سوال حل کرده بودم .تو امتحان امروز به جرات میتونم بگم از 30تاسوال 20تاشون از سال های قبل بود.اگه حمید دیابلوی عزیز به نصیحتی که بهش کردم گوش کرده باشه و نمونه سوالات سال های پیش رو خونده باشه به حتم امتحان رو خوب داده

mili_k
22-05-2013, 10:25
تربیت بدنی نمره ی عملی رو 3 بهم داده . چطور محاسبه میشه ؟ از الان ردم دیگه آره ؟!

کسی هست جواب منو بده ؟!

allogos
22-05-2013, 10:26
آره دقیقا اکثر سوالا عین ترمای پیش بود. خیلی خوب بود.:n09: امیدوارم فردا واسه نظریه هم همینطوری باشه:n03: !!!!
اندیشه2 رو هم دادیم.سوالات نسبتا خوب بود.برای منی که 1بار فقط کتاب رو خونده بودم خوب بود.من 6دوره نمونه سوال حل کرده بودم .تو امتحان امروز به جرات میتونم بگم از 30تاسوال 20تاشون از سال های قبل بود.اگه حمید دیابلوی عزیز به نصیحتی که بهش کردم گوش کرده باشه و نمونه سوالات سال های پیش رو خونده باشه به حتم امتحان رو خوب داده

majidli
22-05-2013, 11:00
از چهل تا سوال چندتا شو درست زده باشی قبولی؟(خودخوان):n02:

mili_k
22-05-2013, 11:08

20 ، نهایتش 19

ملا نصرالدین
22-05-2013, 11:18
کسی هست جواب منو بده ؟!

نمره پايان ترم هر درس نظري و عملي بر اساس تعداد واحد نظري و عملي تعيين مي شود يعني :

تعداد واحد عملي درس × نمره بر مبناي 20 + تعداد واحد نظري × نمره بر مبناي 20 حاصل تقسيم بر مجموع واحدهاي عملي و نظري درس

ملا نصرالدین
22-05-2013, 11:19
دوستان شبکه و کامپایلر تستیه؟

flashdesign
22-05-2013, 11:31

نمیدونم:n02:

راستی محاسباتی ک برای نمره پايان ترم هر درس نظري و عملي بر اساس تعداد واحد نظري و عملي تعيين مي شه خیلی برام جالب بود ممنون از پاسختون.:n01:

mili_k
22-05-2013, 11:56
نمره ی تربیت بدنی چطور محاسبه میشه ؟

nits
22-05-2013, 12:10

خدا کنه درس نظریه زبان ها و اتوماتای فردا هم اینجوری باشه
این چ درسیه آخه ... شیرینه ها ولی یکم باید روش وقت بزاریم تا خوب متوجه بشیم ... انشاءاله میرسید بهش

19 تا بزنی میشی دقیقا 9.5 ... میگن 9.5 رو سیستم 10 نمیکنه باید 9.55 مثلا بشی ... اگر 20 تا بزنی دقیقا میشی 7 توی برگه ( هر سوال 0.35 که در 20 میشه 7 ) ... ضرب در ده - هفتم میشه 10

hamid_diablo
22-05-2013, 13:06

هر 2 تاش تستیه..منم فردا شبکه دارم...

اندیشه هم فکگر کنم 22 میشم..خیلی آسون بود...فرک نمیکردم طراحان سئوالات پیام نور انقدر خوب شده باشند:n02:

AMoO.Reza
22-05-2013, 13:18
نمره ی تربیت بدنی چطور محاسبه میشه ؟

در خصوص نمرات دروس تربیت بدنی که شامل نمره نظری هم هستند ، نمره عملی از ۲۰ در رابطه زیر لحاظ می شود و برای اولویت دادن به نمره عملی ، شرط اخذ ۵۰ درصد نمره واحد عملی جهت لحاظ نمره واحد نظری ، توسط سیستم جامع کنترل خواهد شد. ( برای بهتر دیده شدن عکس روی آن کلیک کنید )

mili_k
22-05-2013, 15:20
من این چیزا حالیم نمیشه الان به نمره ی 3 داده عملی رو ، ردّم ؟!

AMoO.Reza
22-05-2013, 15:38
من این چیزا حالیم نمیشه الان به نمره ی 3 داده عملی رو ، ردّم ؟!

برای اولویت دادن به نمره عملی ، شرط اخذ ۵۰ درصد نمره واحد عملی جهت لحاظ نمره واحد نظری ، توسط سیستم جامع کنترل خواهد شد.

نه رد نیستی .... شما 50% نمره عملی رو اخذ کردین ....
50% ضربدر 6 = 3
با این احتساب رد نیستی و باید در آزمون نظری تربیت بدنی قبول شی .....

ملا نصرالدین
22-05-2013, 15:58
خب منم که همونو گذاشتم:n28:
تربیت بدنی کلا 2 واحده دیگه..1 واحد عملی 1 واحد نظری
عملی رو شدید 3
نظری رو اگر بشید 20
میشه 20+3=23
23/2=11.5 پس اگر بالاترین نمره رو از نظری بگیرید میشید 11.5 که قبولید.

نظری رو 17 هم بشید باز قبولید 17+3=20
20/2=10
پس شما باید امتحان نظری رو بین 17 تا 20 بشید تا نیوفتید

Comic Gate
22-05-2013, 16:22
آقا اشتباه می کنی متاسفانه!
تربیت بدنی هم 1 و هم 2 ، در مجموع 1 واحد هست!
نحوه ی محاسبه هم این طوریه که اگر میان ترم وارد کرده باشه، 7 نمره امتحان تستی، 7 نمره امتحان عملی، و 6 نمره میان ترم داره.
اگر هم وارد نکرده باشه میشه 10 نمره تستی و 10 نمره عملی.(البته در واقع هر دو از 20 نمره حساب میشن اما وقتی تقسیم بشن بر تعداد نتیجه همین میشه)

mili_k
22-05-2013, 16:34
الان زنگ زدم بهش میگه فعلا نمرات تستی رو وارد کرده شدم 3 ، نمرات عملی مونده ... hmmmm

داره منو میپیچونه ؟!

mili_k
22-05-2013, 16:49
ضمنن یه سایتی بود 2 تومن میریختیم براش نمونه سوالاتو با کلیدش برا دانلود میداد بمون ، آدرسش چی بود ؟

سپاس

AMoO.Reza
22-05-2013, 17:27
ضمنن یه سایتی بود 2 تومن میریختیم براش نمونه سوالاتو با کلیدش برا دانلود میداد بمون ، آدرسش چی بود ؟

سپاس

درمورد نمره عملی و کل نمره تربیت بدنی صفحه ی قبل توضیح دادم و کاملا درست....
ضمنا تربیت بدنی ۱واحد عملی و ۲واحد نیست
سایت : pnueb.com

AMoO.Reza
22-05-2013, 17:37

من کلا نفهمیدم شما چی رو میگین؟

الان زنگ زدم بهش میگه فعلا نمرات تستی رو وارد کرده شدم 3 ، نمرات عملی مونده ... hmmmm

داره منو میپیچونه ؟!

مگه استاد ازتون کلاسی امتحان تستی گرفته ؟

اگه درست توضیح بدی همه ی ما میفهمیم قضیه چیه و بهتر میشه کمک کرد :n02:

ittools
22-05-2013, 18:15
فکر کنم بین دانشگاه ها فقط پیام نور اینقدر زود امتحانات رو شروع و تموم میکنه درسته ؟ طوری شده که دو تا از امتحانات من افتاده جمعه ! :n30: دو تاشون پشت سر هم . کلا در عرض 10 روز 5 تا امتحان قراره بدم :n03:

flashdesign
22-05-2013, 19:50
فکر کنم بین دانشگاه ها فقط پیام نور اینقدر زود امتحانات رو شروع و تموم میکنه درسته ؟ طوری شده که دو تا از امتحانات من افتاده جمعه ! :n30: دو تاشون پشت سر هم . کلا در عرض 10 روز 5 تا امتحان قراره بدم :n03:

نه این شرایط فقط برای پیام نور نیست.مثلا خود من ک پیام نوری نیستم. اولین امتحانم 28 اردیبهشت بود و 6 خرداد دو تا امتحان توی یه روز دارم(7واحد یعنی یه 4واحدی یه 3 واحدی و بسیار سخت انقدر که میترسم برم بخونم:n28:).تازه شرایط من خوبه بعضی از دوستام ک 29و 30 اردیبهشت پشت سر هم داشتن و تازه 29اردیبهشت دو تا امتحان اونم توی یه ساعت دادن .
فقط خدا بخیر بگذرونه این ترم رو.انشالله هر دانشگاهی هستیم به خوبی خوشی بتونیم همه واحدامونو پاس کنیم:n30:

Comic Gate
22-05-2013, 20:44

داره منو میپیچونه ؟!

دوست من بهت توصیه می کنم اولا زیاد خودتو درگیر نکن :n02: یک واحد ارزش این همه فکر و خیال نداره.
دوما از کی تا حالا نمره ی تستی رو استاد وارد می کنه؟! شما یه عکس از گلستانت بذار ببینیم چیکار کرده استاد گرامی...

sansi
22-05-2013, 21:17

سپاس

سلام

اگر رشتتون كامپيوتره اين سايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوالات رو به همراه كليد به صورت رايگان داره.

miss_ava7
23-05-2013, 00:46
سلام.:n01: ميخواستم باهاتون مشورت کنم و نظرتونو بدونم..
من ۲سال پيش ليسانس زبان گرفتم ولي حماقت کردم به خاطر علاقه ام به روانشناسي و سخت بودن کنکور ارشد دولتي بي خيال فوق شدم و واسه کارشناسي فراگير روانشناسي کنکور دادم و الانم ترم دو هستم. ولي يه جورايي پشيمون شدم:n27: چون ميبينم اين انرژي و وقتي که واسه پيام نور گذاشتم واسه فوق ميخوندم قبول شده بودم!!:n13:،....
به نظر شما الان انصراف بدم يا دو ترم ديگه بخونم که حداقل معادل فوق ديپلم رو بگيرم?
ميخام از تابستون واسه فوق بخونم و اگه وقت کم اوردم ترم پائيزو مرخصي بگيرم....
من بااينکه دانشگاه دولتي درس خوندم و درس خونم توي اين پيام نور موندم:44:.. خيلي سنگينه.حتما بايد بخوني ...

mili_k
23-05-2013, 06:31
دوست من بهت توصیه می کنم اولا زیاد خودتو درگیر نکن :n02: یک واحد ارزش این همه فکر و خیال نداره.
دوما از کی تا حالا نمره ی تستی رو استاد وارد می کنه؟! شما یه عکس از گلستانت بذار ببینیم چیکار کرده استاد گرامی...

سلام

اگر رشتتون كامپيوتره اين سايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوالات رو به همراه كليد به صورت رايگان داره.

سپاس . نه یه سایت دیگه بود ... چی شدش یعنی !

نه این شرایط فقط برای پیام نور نیست.مثلا خود من ک پیام نوری نیستم. اولین امتحانم 28 اردیبهشت بود و 6 خرداد دو تا امتحان توی یه روز دارم(7واحد یعنی یه 4واحدی یه 3 واحدی و بسیار سخت انقدر که میترسم برم بخونم:n28:).تازه شرایط من خوبه بعضی از دوستام ک 29و 30 اردیبهشت پشت سر هم داشتن و تازه 29اردیبهشت دو تا امتحان اونم توی یه ساعت دادن .
فقط خدا بخیر بگذرونه این ترم رو.انشالله هر دانشگاهی هستیم به خوبی خوشی بتونیم همه واحدامونو پاس کنیم:n30:

:biggrin:

ملا نصرالدین
23-05-2013, 08:31
سلام.:n01: ميخواستم باهاتون مشورت کنم و نظرتونو بدونم..
من ۲سال پيش ليسانس زبان گرفتم ولي حماقت کردم به خاطر علاقه ام به روانشناسي و سخت بودن کنکور ارشد دولتي بي خيال فوق شدم و واسه کارشناسي فراگير روانشناسي کنکور دادم و الانم ترم دو هستم. ولي يه جورايي پشيمون شدم:n27: چون ميبينم اين انرژي و وقتي که واسه پيام نور گذاشتم واسه فوق ميخوندم قبول شده بودم!!:n13:،....
به نظر شما الان انصراف بدم يا دو ترم ديگه بخونم که حداقل معادل فوق ديپلم رو بگيرم?
ميخام از تابستون واسه فوق بخونم و اگه وقت کم اوردم ترم پائيزو مرخصي بگيرم....
من بااينکه دانشگاه دولتي درس خوندم و درس خونم توي اين پيام نور موندم:44:.. خيلي سنگينه.حتما بايد بخوني ...

من نه رشته ام زبانه نه روانشناسی ..نمیتونم بهت بگم که چکار بکن چکار نکن
ولی یه تجربه بذار برات بگم...دوست من رشته اش کامپیوتر بود....خیلی خسته شده بود 3سال بود میخوند ولی هنوز فوق دیپلم رو هم نگرفته بود...دیگه تصمیم داشت نهایتا فوق دیپلم رو بگیره و بیخیال بشه
رفت پیش مسئول رشته که باهاش یه مشورتی بکنه...مسئول رشته ی ما هم استاد برخی از درسامون هست...بهش گفت ببین مثلا از این 20 تا درسی که مونده 10 تاش از این به بعد صحیح کردنش با منه...منم بهت نمره میدم...خیالت راحت....بقیه اش رو هم بالاخره یه جوری پاس کن لیسانست رو بگیر تموم شه بره...اتفاقا دوستم هم گوش کرد.لیسانس رو گرفت

M o h a m m @ d
23-05-2013, 09:21
سپاس . نه یه سایت دیگه بود ... چی شدش یعنی !

منظورت این سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mili_k
23-05-2013, 09:38
منظورت این سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره خودشه ، خیلی خوبه

allogos
23-05-2013, 12:29
نظریه زبانها و اتوماتا رو چیکار کردین ؟!!!!!! سخت بود بنظرم :n15:

nits
23-05-2013, 13:24

نسبت به چند سال گذشته سخت تر داده بودن :n28: ... امتحان من که زیاد جالب نبود

allogos
23-05-2013, 13:39
آره منم خوب ندادم، امیدوارم دهن طراحش مورد عنایت قرار بگیره !!!!:n06:
نسبت به چند سال گذشته سخت تر داده بودن :n28: ... امتحان من که زیاد جالب نبود

hosseincode2008
23-05-2013, 13:44
نظريه امروز سخت نبود! بي نظير بود از نظر سختي! فوق العاده سخت بود! يعني من تو اين 21 سال عمرم امتحان به اين سختي نديده بودم كه حتي آسون ترين مفهوم هاي كتاب رو هم طوري پيچونده بود كه خودشم توش مونده بود! سوال 14 كه اشتباه بود اصلاحيه داده بود (تازه q ها هم اصلا معلوم نبود). سوال 16 هم از چهار تا سه تاش G1 بود! اين دو تا سوالو گفتن بريد اعتراض بدين به احتمال زياد حذف ميشن.

كلا نه تنها به خاطر انتخابات و كم شدن زمان آسونتر نداده بودن بلكه سخت ترين سوال سالهاي اخير رو هم دادن! من دور اول كه رسيدم به سوال آخر ديدم فقط 4 تا رو با اطمينان زدم :n09: بقيه هم شانسي و به اميد خدا زديم كه الحمد الله همشون الان ميبينم غلط از آب در اومدن. كلا ميان ترم هم 4 داده (بالاترين نمره كلاس!) و به سلامتي افتاديم :n28:

Comic Gate
23-05-2013, 13:51

خوب رفیق دیدی الکی نگرانی!
استاد گرام بهت میان ترم خنثی داده! یعنی3 که دادن یا ندادنش هیچ فرقی نداره.
نمره ی عملی رو هنوز برات وارد نکرده و امتحان تستی هم که هنوز ندادی.

nits
23-05-2013, 13:51
نظريه امروز سخت نبود! بي نظير بود از نظر سختي! فوق العاده سخت بود! يعني من تو اين 21 سال عمرم امتحان به اين سختي نديده بودم كه حتي آسون ترين مفهوم هاي كتاب رو هم طوري پيچونده بود كه خودشم توش مونده بود! سوال 14 كه اشتباه بود اصلاحيه داده بود (تازه q ها هم اصلا معلوم نبود). سوال 16 هم از چهار تا سه تاش G1 بود! اين دو تا سوالو گفتن بريد اعتراض بدين به احتمال زياد حذف ميشن.

كلا نه تنها به خاطر انتخابات و كم شدن زمان آسونتر نداده بودن بلكه سخت ترين سوال سالهاي اخير رو هم دادن! من دور اول كه رسيدم به سوال آخر ديدم فقط 4 تا رو با اطمينان زدم :n09: بقيه هم شانسي و به اميد خدا زديم كه الحمد الله همشون الان ميبينم غلط از آب در اومدن. كلا ميان ترم هم 4 داده (بالاترين نمره كلاس!) و به سلامتي افتاديم :n28:

تبریک میگم خب ... خوشبختانه من میان ترمم 6 هست ... 8 تا بزنیم قبولیم ... واقعا سخت بود ... من پارسال رو میدیدم خیلی حداقل 10 تا رو با اطمینان درست زدم ... 3-4 تا رو که مطمئنم درسته بقیه الف - ج

hosseincode2008
23-05-2013, 15:19
تبریک میگم خب ... خوشبختانه من میان ترمم 6 هست ... 8 تا بزنیم قبولیم ... واقعا سخت بود ... من پارسال رو میدیدم خیلی حداقل 10 تا رو با اطمینان درست زدم ... 3-4 تا رو که مطمئنم درسته بقیه الف - ج

اره، من امتحان ترم اول 91 رو بعد از خوندن 6 فصل اول زدم 12 تاش درست بود و با همين 6 فصل نمرم ميشد 9.52 و قبول ميشدم! ولي تو امتحان امروز بعد از دو بار خوندن هر 11 فصل و چهار روز تلاش اميدي به قبولي ندارم!

mili_k
23-05-2013, 17:59
خوب رفیق دیدی الکی نگرانی!
استاد گرام بهت میان ترم خنثی داده! یعنی3 که دادن یا ندادنش هیچ فرقی نداره.
نمره ی عملی رو هنوز برات وارد نکرده و امتحان تستی هم که هنوز ندادی.

نمره ی عملی کی وارد می شه ؟ ( حالا بگو مگه من استادتم بدونم ! :دی )

چرا 3 هیچ فرقی نمیکنه دادن یا ندادنش .. خلاصه نمره ـس ! نیست ؟!!

danijon_2006
23-05-2013, 18:06
میگم استاد ریاضی ما میگفت اگه کسی پایان ترم نمرش مثلا 7 بشه پاسش میکنن حتی اگه میان ترم کمتر از 3 گرفته باشه.درسته؟یعنی میگفت تناسب میبندن به نسبت نمره ی پایان ترمش بهش میان ترم میدن

sasan.69
23-05-2013, 18:25
دوستان یه درس 4واحدی رو نمرشو چطوری حساب میکنن؟(عملیشو شدم 17 میان ترمم 5شدم)

AMoO.Reza
23-05-2013, 19:48
میگم استاد ریاضی ما میگفت اگه کسی پایان ترم نمرش مثلا 7 بشه پاسش میکنن حتی اگه میان ترم کمتر از 3 گرفته باشه.درسته؟یعنی میگفت تناسب میبندن به نسبت نمره ی پایان ترمش بهش میان ترم میدن

میان ترم زیر 3 یا زیر 3 محاسبه نمیشه و خنثی است ....

دوستان یه درس 4واحدی رو نمرشو چطوری حساب میکنن؟(عملیشو شدم 17 میان ترمم 5شدم)

از این فرمول محاسبه میشه :

ittools
23-05-2013, 20:12
این استادا هم موجودات عجیبی هستن ها :n09: امروز به میان ترم هام نگاه میکردم دیدم یه درسی رو 25 صدم درصد کم کرده ! قبلا 5.75 داده بود بعد یه مدت کرده بود 5.5 الان هم 0.25 باز کم کرده کرده 5.25 :n04: معلوم هم نیست تا کی میخواد کم کنه ! خوبه فردا ( 3 خرداد ) میان ترم ها رو قفل میکنن والا یه چیزی هم بدهکار میشدم :n02: خدا لعنتت کنه هی تو نمره هم خسیسی میکنن :n09: فکر کنم فردا هم 0.25 کم کنه بشه 5 :n30:

danijon_2006
23-05-2013, 21:41
این ترم اندیشه 1 خودخوان برداشتم.الان تازه رفتم سراغش کتاب طلاییشم گرفتم ولی موندم کدومو بخونم؟کتاب اصلی یا طلایی.کجاهارو بخونم کجاهارو نخونم.کلا گیج شدم.اگه میشه دوستان کمک کنن

hamid_diablo
23-05-2013, 22:23
دوستان امتحان شبکه امروز چطور بود...به نظرم زیاد سخت نبود...من تا 20 تا سئوال رو درست ردم و بقیشم شانسی:n02:

flashdesign
23-05-2013, 22:36
دوستان امتحان شبکه امروز چطور بود...به نظرم زیاد سخت نبود...من تا 20 تا سئوال رو درست ردم و بقیشم شانسی:n02:
آفـــــــــــــــــــرین بر شما:n06:
آقا شاگرد خصوصی قبول میکنید؟:n02:

hp722
23-05-2013, 22:39
من 3شنبه ریاضی دارم و هیچی بلد نیستم.میان ترم 4گرفتم.میخوام خلاصه کتاب رو بخونم.بنظرتون باید چیکار کنم تا قبول بشم؟باید 6 بگیرم؟ راستی نتایج اندیشه کی میاد پس؟

nits
23-05-2013, 22:46
من 3شنبه ریاضی دارم و هیچی بلد نیستم.میان ترم 4گرفتم.میخوام خلاصه کتاب رو بخونم.بنظرتون باید چیکار کنم تا قبول بشم؟باید 6 بگیرم؟ راستی نتایج اندیشه کی میاد پس؟

ریاضی 1 ؟ بشین فقط مثال های کتاب رو بخون ... سوال ها طوری هستند که عینا مثال رو میارن داخل امتحان ... چه تستی و چه تشریحی ... انتگرال و کاربردمشتق فکر میکنم حتما تشریحی میاد ازش ... مختصات قطبی و اعداد مختلط هم حتما میاد

hamid_diablo
23-05-2013, 22:57
آفـــــــــــــــــــرین بر شما:n06:
آقا شاگرد خصوصی قبول میکنید؟:n02:

نه:n05:..........

hp722
23-05-2013, 23:02
ریاضی 1 ؟ بشین فقط مثال های کتاب رو بخون ... سوال ها طوری هستند که عینا مثال رو میارن داخل امتحان ... چه تستی و چه تشریحی ... انتگرال و کاربردمشتق فکر میکنم حتما تشریحی میاد ازش ... مختصات قطبی و اعداد مختلط هم حتما میاد

آخه باید در وحله ی اول بفهمم بعد سوال بخونم دیگه.اولش یکم بخونم یچیزی دستم بیاد بعد نمونه سوال حل کنم.آره تشریحی انتگرال و مشتق میاد

mohsenjxj
23-05-2013, 23:06

سلام من که تقریبا هیچکدوم از جوابارو با اطمینان نزدم و بیشتر گزینه ج را زدم. از دوستان اگه کسی نمونه سوالای امتحان نظریه که امروز برگزار شد را داره اینجا بذارید تا یه کنترل کنیم ببینیم چیکار کردیم...!:n13:
اگه همراه با جواب سوالا بود که دیگه عالی میشه.

flashdesign
23-05-2013, 23:22
اوه ...اوه ...ملت چ کلاس میذارن... نخواستیم اصلا بابا:n22:
:n08:

nits
23-05-2013, 23:51
آخه باید در وحله ی اول بفهمم بعد سوال بخونم دیگه.اولش یکم بخونم یچیزی دستم بیاد بعد نمونه سوال حل کنم.آره تشریحی انتگرال و مشتق میاد

ریاضی 1 رو چندین بار در دبیرستان خوندی دیگه ... مطالبش آشناست واست ... فوری دستت میاد ... فقط این اعداد مختلط و دستگاه مختصات قطبی مطالب جدیدی هستند

hosseincode2008
24-05-2013, 10:00
معماري رو چيكار كنيم؟ خيلي ترسناكه درسش! دوستاني كه پاسش كردن يه ندايي بدن

فصل اول تا سوم كه حذفه رو به نظرتون بخونم؟ چون استادمون گفت اگه اونارو ندوني بقيه رو هم نميدوني و خودشم اونارو درس داد

M o h a m m @ d
24-05-2013, 10:33

فصل اول تا سوم كه حذفه رو به نظرتون بخونم؟ چون استادمون گفت اگه اونارو ندوني بقيه رو هم نميدوني و خودشم اونارو درس داد
من که مخم هنگ کرد هنوز 10 صفحه خوندم:n14:
خیلی توضیحات مسخره ای داره ادم گیج میشه مثل کتاب ریاضی گسسته توضیح الکی داده ادم گیج میشه :n28:
الان لازمه حتما این چیزای مسخره یاد بگیریم :n13:
نمیکنن به جای این چیزای مسخره یه زبان برنامه نویسی کامل تو 4 سال یاد بدن که بدرد بخوره ادم یه چیزی بفهمه

ملا نصرالدین
24-05-2013, 12:09

اگر نمره میان ترم رو کمتر از 3 استاد داده باشه بی تاثیره...یعنی نمره پایان ترمت ضرب در 10/7 میشه

نه بابا جدا خسته نباشید از 30 تا سوال 8 تاش مال فصل 1 بود میخوای اونها رو هم غلط بزن...میان ترم داشتید؟
ولی هیچ سالی انقدر از فصل 1 سوال نداده بودند

وقت کردید یه ذره کلاس بذارید!!!!
امتحان بعدیتون چیه؟

دوستان کی این ترم ریز پردازنده داره؟کتابش جدیده...استاد هم هیچی راهنمایی نکرده

ملا نصرالدین
24-05-2013, 12:11
خیلی توضیحات مسخره ای داره ادم گیج میشه مثل کتاب ریاضی گسسته توضیح الکی داده ادم گیج میشه :n28:
نمیکنن به جای این چیزای مسخره یه زبان برنامه نویسی کامل تو 4 سال یاد بدن که بدرد بخوره ادم یه چیزی بفهمه

من 2 ترم پیش داشتم...استاد هم میان ترم داده بود 4
تا جایی که توانستم خواندم...بقیه اش رو هم تقریبا کل شکل های کتاب رو کشیدم و تقلب بردم سر جلسه...از شانس من 2 تاش امده بود
خلاصه با 10 پاس کردم

M o h a m m @ d
24-05-2013, 13:08
من 2 ترم پیش داشتم...استاد هم میان ترم داده بود 4
تا جایی که توانستم خواندم...بقیه اش رو هم تقریبا کل شکل های کتاب رو کشیدم و تقلب بردم سر جلسه...از شانس من 2 تاش امده بود
خلاصه با 10 پاس کردم

به من که داده 3.75 :n28:
یه ایمیل التماس امیزم نوشتم استاد دلش رحم بیاد:n08:
نمونه سوال ترم پیش دیدم خیلی اسون بود ولی ترم تابستون افتضاح سخت داده بودن:n27:
اگه از مثال شکل ها بده که عالیه وگرنه باید ترم بعدم برش دارم

AMoO.Reza
24-05-2013, 13:27
مهلت اعتراض پس از فعال شدن منو ۳ روز می باشد و پس از اتمام مهلت منو غیر فعال می گردد.

(دسترسی به سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر – مرورگر اصلی ویندوز – امکان پذیر می باشد) ثبت نمایید:

۱ – اعتراض به نوع سوالات(تستی –تشریحی) به محض فعال شدن(۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون.)
۲ – اعتراض به اشتباه بودن گزینه ها به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)
۳ – اعتراض به کمبود زمان امتحان به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)
۴ – اعتراض به خارج از منبع بودن سوالات به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)

با آرزوی موفقیت بچه های گل پیام نور در امتحانات :n16:

hamid_diablo
24-05-2013, 16:44
دوستان کی این ترم ریز پردازنده داره؟کتابش جدیده...استاد هم هیچی راهنمایی نکرده

هفتم ریز دارم

کتابش خیلی مزخرفه ..میان ترم بهمون 6 داده و گفته فقط برگه تشریحی رو سیاه کنید...

فصل 1 تا 3 فکر نکنم سئوالی ازش بیاد...

nits
24-05-2013, 16:52
به من که داده 3.75 :n28:
یه ایمیل التماس امیزم نوشتم استاد دلش رحم بیاد:n08:
نمونه سوال ترم پیش دیدم خیلی اسون بود ولی ترم تابستون افتضاح سخت داده بودن:n27:
اگه از مثال شکل ها بده که عالیه وگرنه باید ترم بعدم برش دارم

نه بابا سه فصل اول چیه وقتت رو میگیره ... هر موقع چیزی متوجه نشدی یه فلش بک بزن به فصل 2 فقط ... متوجه نشدی سری رد شو و مثال ها و نتایج مثال ها رو باید خوب خوند ... حالا بدبختی اینجاست که از تمرینات آخر هر فصل هم سوال تشریحی اومده :n28: ... یه سوال از تمرینات آخر فصل 9 اومده ... 2 بار ... در تشریحی ها
اون جور که پیداست از فصل 4 کم سول میاد ... تستی فقط ... 5 تستی - تشریحی داره .... 6 - 7 - 8 - 9 حتما تشریحی داره
12-11-10 هم تستی بیشتر ولی تشریحی هاش از متن کتاب اومده ... انتقال غیر همزمان و از این جور چیزا
میان ترم معماری 6 شدم :n02: ... هر سوال تستی هم 0.28 نمره داره ( اگر 25 تا سوال بدن )
من هر فصل رو میخونم خلاصه میکنم ... نظریه رو که شانسی زدم بیشترش رو ... این رو ببینم چی میشه )

کدوم سوال ها از نظریه مشکل داشتن ؟ بریم اعلام اشکال کنیم دیگه
دوستان اگر جواب های نظریه واستون اومد سریع کلید سوال ها رو بزارید اینجا

AMoO.Reza
24-05-2013, 17:00
نه بابا سه فصل اول چیه وقتت رو میگیره ... هر موقع چیزی متوجه نشدی یه فلش بک بزن به فصل 2 فقط ... متوجه نشدی سری رد شو و مثال ها و نتایج مثال ها رو باید خوب خوند ... حالا بدبختی اینجاست که از تمرینات آخر هر فصل هم سوال تشریحی اومده :n28: ... یه سوال از تمرینات آخر فصل 9 اومده ... 2 بار ... در تشریحی ها
اون جور که پیداست از فصل 4 کم سول میاد ... تستی فقط ... 5 تستی - تشریحی داره .... 6 - 7 - 8 - 9 حتما تشریحی داره
12-11-10 هم تستی بیشتر ولی تشریحی هاش از متن کتاب اومده ... انتقال غیر همزمان و از این جور چیزا
میان ترم معماری 6 شدم :n02: ... هر سوال تستی هم 0.28 نمره داره ( اگر 25 تا سوال بدن )
من هر فصل رو میخونم خلاصه میکنم ... نظریه رو که شانسی زدم بیشترش رو ... این رو ببینم چی میشه )

کدوم سوال ها از نظریه مشکل داشتن ؟ بریم اعلام اشکال کنیم دیگه
دوستان اگر جواب های نظریه واستون اومد سریع کلید سوال ها رو بزارید اینجا

یعنی من عاشق تحلیل های شما هستم :n02: این تحلیل هایی که شما میکنید آلفرد هیچکاک نمیکرد :n02: با دقت و ربز بینی خاصی مو رو از ماست میکشید :n02:
مثلا از فلان فصل تشریحی میاد و از فلان فصل نمیاد :n19: فصلاتون تو حلقم :n02:

hamid_diablo
24-05-2013, 18:36
دوستانی که معماری دارن این قسمتهارو بیشتر مطالعه کنند

صفحه 103 تا 110
تمرین 15 و 23 فصل 4 خیلی مهم

شکل 5_11 و 5_15 فصل 5
صفحه 149 و 157
همه تمرینهای فصل 5 مهم است

تمرین 26 و 24 فصل 8
نگاشت بسار مهم
صفحات 260 تا 265
صفحات 272 تا 275
وقفه و کنترل برنامه . کامپیوتر rise مهمه است

جدولهای صفحه 295 مهم است

صفحات 300 تا 312 و تمرینهای 3و4و5و6و7 فصل 9
خط لوله دستورات و پردازش آرایه ای مهم است

در کل فصل 5 و 9 رو بیشتر مطالعه کنید

mohsenjxj
24-05-2013, 18:49

سلام دوست عزیز اگه مطمئن هستی که سوالات 14 و 16 مشکل داشتن اعتراض بدیم. راستی اگه اون دوتا سوال مشگل داشته باشن و حذف کنن نمره اون سوالا چطوری حساب میشه؟ نمرشو همینطوری اضافه میکنن یا اینکه کلا حذف میشه و نمره ها را برحسب 28 تا سوال محاسبه میکنن؟ لطفا زود جواب بدید تا وقت هست اعتراض بدیم.
راستی اگه مثلا یه سوال اشکال داشته باشه و بخوان اصلاحش کنن فقط نمره کساییکه اعتراض دادن را اصلاح میکنن یا اینکه کلا برای کل دانشجوهاییکه این امتحان را دادن حالا چه اعتراض داده باشن و چه نداده باشن را اصلاح میکنن؟:n13:

hosseincode2008
24-05-2013, 18:53
سلام دوست عزیز اگه مطمئن هستی که سوالات 14 و 16 مشکل داشتن اعتراض بدیم. راستی اگه اون دوتا سوال مشگل داشته باشن و حذف کنن نمره اون سوالا چطوری حساب میشه؟ نمرشو همینطوری اضافه میکنن یا اینکه کلا حذف میشه و نمره ها را برحسب 28 تا سوال محاسبه میکنن؟ لطفا زود جواب بدید تا وقت هست اعتراض بدیم.
راستی اگه مثلا یه سوال اشکال داشته باشه و بخوان اصلاحش کنن فقط نمره کساییکه اعتراض دادن را اصلاح میکنن یا اینکه کلا برای کل دانشجوهاییکه این امتحان را دادن حالا چه اعتراض داده باشن و چه نداده باشن را اصلاح میکنن؟:n13:

اره مطمئنم. حداقل 16 كه صد در صد مشكل داشت و 14 هم به احتمال 90 درصد. من اومدم اعتراض بدم گفت بايد اول نمره تستيت ثبت بشه تا بتوني اعتراض بدي. نمرشم فكر كنم پخش ميشه و از 28 سوال حساب ميكنن. اگه ثابت بشه مشكل داشت برا همه اعمال ميشه.

ضمنا ممنون از كسايي كه در مورد معماري راهنمايي كردن. الان دارم ميخونم خيلي گنگه.

mohsenjxj
24-05-2013, 19:01
سلام من که تقریبا هیچکدوم از جوابارو با اطمینان نزدم و بیشتر گزینه ج را زدم. از دوستان اگه کسی نمونه سوالای امتحان نظریه که امروز برگزار شد را داره اینجا بذارید تا یه کنترل کنیم ببینیم چیکار کردیم...!:n13:
اگه همراه با جواب سوالا بود که دیگه عالی میشه.
راستی حسین جان به نظرتون بیشتر جوابا تو کدوم گزینه بود چون من بیشتر ج را زدم و اینکه سوالات دیروز را قبل از اینکه بذارن تو گلستان خودمون زودتر از کجا میتونیم گیرش بیارم؟ شما داری؟

hosseincode2008
24-05-2013, 19:19
راستی حسین جان به نظرتون بیشتر جوابا تو کدوم گزینه بود چون من بیشتر ج را زدم و اینکه سوالات دیروز را قبل از اینکه بذارن تو گلستان خودمون زودتر از کجا میتونیم گیرش بیارم؟ شما داری؟

اره منم بيشتر ج و ب زدم. گزينه چهار فقط 3 تا زدم! سوالا رو هم ندارم! ديگه اينقدر هم با نفوذ نيستم :n02:

ولش كن همون بهتر كه دير بزنن جوابارو. ببيني افتادي نميتوني بقيه درسا رو بخوني! من دو تا سوال كه تو دو تا گزينه مونده بودم (شرايط 50 50 تو هر دو تا) همشون اشتباه در اومدن :n28: شانسو ببين تو رو خدا! برا همين ديشب دپرس شدم نتونستم بخونم!

nits
24-05-2013, 20:56
یعنی من عاشق تحلیل های شما هستم :n02: این تحلیل هایی که شما میکنید آلفرد هیچکاک نمیکرد :n02: با دقت و ربز بینی خاصی مو رو از ماست میکشید :n02:
مثلا از فلان فصل تشریحی میاد و از فلان فصل نمیاد :n19: فصلاتون تو حلقم :n02:

اتفاقا یه چند نفر توی دانشگاه به من گفتن تحلیل گر خوبی هستم ... نه تنها در این موارد بلکه در تمامی زمینه ها :n02:... بی شوخی

بچه های ما میگفتن از 15 تا 30 بیشتر ج بود ... من 15 تای اول رو بیشتر الف زدم ... بین این 15 تا 2-3 رو بلد بودم درست زدم :n02:( خدایی نباید استادی - کسی بیاد اینجا رو بخونه ها ... میگه دانشجوهای ما رو ببین ... متوسل شدن به شانس یا به قول حمید امداد غیبی و از این حرف ها )
یعنی در این بین 8 تا درست نمیشه ؟ ... فکرش رو بکنید اگر 7 تا درست دربیاد چی میشه ؟ :n02: ... تا ته آدم میسوزه :n08:

دوستانی که معماری دارن این قسمتهارو بیشتر مطالعه کنند

صفحه 103 تا 110
تمرین 15 و 23 فصل 4 خیلی مهم

شکل 5_11 و 5_15 فصل 5
صفحه 149 و 157
همه تمرینهای فصل 5 مهم است

تمرین 26 و 24 فصل 8
نگاشت بسار مهم
صفحات 260 تا 265
صفحات 272 تا 275
وقفه و کنترل برنامه . کامپیوتر rise مهمه است

جدولهای صفحه 295 مهم است

صفحات 300 تا 312 و تمرینهای 3و4و5و6و7 فصل 9
خط لوله دستورات و پردازش آرایه ای مهم است

در کل فصل 5 و 9 رو بیشتر مطالعه کنید

ممنون آقا حمید ... آره فصل 9 به نظرم خیلی مهمه

mili_k
25-05-2013, 02:31
امروز آخرین روز وارد کردن نمرات میان ترم بود ؟

نمره ی عملی تو تربیت بدنی چیه دوستان ؟ ( نمره ـش وارد نشده برای من )

نمره ی میان ترم هم داره که شدم 5 !

نمره ی امتحان پایان ترم هم مونده . ( و طبیعتاً وارد نشده )

کسی میتونه این سه تا نمره و نسبت و تاثیری که با هم تو نمره ی تربیت بدنی دارن رو توضیح بده ؟

خواهشا یکی جواب بده .

hp722
25-05-2013, 11:34
دوستان من 8سری نمونه سوالات ریاضی روخوندم.از 91 تا 89.بنظرتون واسه امتحان امکانش هست برای سوالات تستی از این 8نمونه سوال سوالات تکراری بیاد؟

nits
25-05-2013, 12:14
دوستان من 8سری نمونه سوالات ریاضی روخوندم.از 91 تا 89.بنظرتون واسه امتحان امکانش هست برای سوالات تستی از این 8نمونه سوال سوالات تکراری بیاد؟

امکانش هست ... بیشتر توی تشریحی ها این اتفاق میفته ... نمونش مطلبی که الان در مورد معماری کامپیوتر نوشتم :n09:

دوستان فقط سوالات تشریحی معماری کامپیوتر رو ببینید :n02: یک سری سوالات تشریحی همش تکرار شده :n02:... یک در میان ... اگر نرسیدید بخونید حداقل تمامی سوالات تشریحی 4-5 سال اخیر رو در یک برگه یادداشت کنید و حفظ کنید برید سر جلسه :n10:

smahdis
25-05-2013, 13:01
دوستان نمرات میان ترم رو کجا میتونم ببینم؟

M o h a m m @ d
25-05-2013, 13:36

مشاهده نتايج آزمون دانشجو

شماره و گروه درس

روی علامت سوال میزنی واحدات میارم رو هر کدوم کلیک کنی نمره میانترم درس میاره

hamid_diablo
25-05-2013, 13:40
دوستان ریز پردازنده رو چیکار کنیم؟

کجاهاشو بیشتر بخونیم...؟ خیلی مزخرفه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsenjxj
25-05-2013, 16:13
سلام دوستان کسی نمونه سوال آیین زندگی (اخلاق کاربردی) و طراحی الگوریتم ها را دارید بذارید تا دانلود کنم آخه تو کتابخونه دیجیتال دوباره پول میخواد واسه دانلود و من هم نمیخوام بخاطر فقط دوتا نمونه سوال بازم پول واریز کنم و اینکه تو ترم جدید دوباره امتیاز دریافت نموه سوال که این ترم خریدم صفر میشه:n27: و ... .

M o h a m m @ d
25-05-2013, 16:28
سلام دوستان کسی نمونه سوال آیین زندگی (اخلاق کاربردی) و طراحی الگوریتم ها را دارید بذارید تا دانلود کنم آخه تو کتابخونه دیجیتال دوباره پول میخواد واسه دانلود و من هم نمیخوام بخاطر فقط دوتا نمونه سوال بازم پول واریز کنم و اینکه تو ترم جدید دوباره امتیاز دریافت نموه سوال که این ترم خریدم صفر میشه:n27: و ... .

mohsenjxj
25-05-2013, 16:35
ممنوم دوست عزیز.

mili_k
25-05-2013, 16:35

منظورت از کتابخونه دیجیتال pnueb.com هستش ؟!

AMoO.Reza
25-05-2013, 16:40

راهنمای نحوه مشاهده نمرات میان ترم و پایان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان :

دانشجویان عزیز دقت داشته باشند نمرات امتحانات پایان ترم که به صورت تستی می باشند معمولا” ۴ الی ۵ روز بعد از امتحان در سیستم گلستان قابل مشاهده است.
(نمرات میان ترم در همین بخش که آموزش داده شده در قسمت نمره میان ترم قابل مشاهده است اگر نمره ای نباشد یعنی نمره میان ترم برای شما وارد نشده است)

mohsenjxj
25-05-2013, 16:45
اینا پاسخنامه ندارن لطفا با پاسخنامه باشه.

mohsenjxj
25-05-2013, 16:46
منظورت از کتابخونه دیجیتال pnueb.com هستش ؟!
بله.... همونه

ittools
25-05-2013, 17:06
دوستان تو زبان انگلیسی عمومی معمولا از کدوم قسمت ها سوال طرح میشه ؟ آیا سوالات رو عین کتاب میدن ؟ سوالات تکراری ترم های قبلی رو هم میدن ؟

:n16:

nits
25-05-2013, 18:15
دوستان تو زبان انگلیسی عمومی معمولا از کدوم قسمت ها سوال طرح میشه ؟ آیا سوالات رو عین کتاب میدن ؟ سوالات تکراری ترم های قبلی رو هم میدن ؟

سوالات کتاب هایی که خود پیام نور زده عین کتاب میاد ... فقط لغت بلد باش و گرامر
الان ماشاءاله همه زبانشون قویه ... من لای کتاب رو باز نکردم ... 17.5 شدم ... خب چون زبانم قوی بود :n02:

hamid_diablo
25-05-2013, 18:15

این سایت برای بچه های مهندسی تهران شمیراناته

من خود رفیعی رو چند بار دیدم...ادم خیلی توپیه...زبان تخصصی میان ترم داشتیم استادمون از یکی از همین نمونه سئوالای ترمهای پیش این سایت استفاده کرده بود...یکی از بچه ها به رفیعی زنگ زد و اونم جوابارو بهمون گفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadikhaf
25-05-2013, 18:29
سوالای تستی پایان ترم نمره منفی نداره درسته ؟

hamid_diablo
25-05-2013, 18:44
سوالای تستی پایان ترم نمره منفی نداره درسته ؟

درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp722
25-05-2013, 19:26
اینا پاسخنامه ندارن لطفا با پاسخنامه باشه.

چرا داره ولی همشون نداره.برای هر سوال جدا پاسخنامه قرار داده نشده.خود نمونه سوال رو دانلود کن و آخرین صفحه جواب های تستی هستش.البته ممکنه از 10تا نمونه سوال 5تاش جواب داشته باشه

nits
25-05-2013, 20:52
درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکسهای داغون رو از کجا میاری حمید ؟ :n08::n02:

farshad6990
25-05-2013, 21:16
سلام
لطفا اگر كسي از وضعيت عمران شميرانات اطلاع داره منو راهنمايي كنه…! كلا كلاسا به چه صورتيه؟ برا همه دروس كلاس ميذارن يا نه؟ وضعيت اساتيد و امكانات آزمايشگاهي و كارگاهيش چطوره!؟
ممنون

hamid_diablo
25-05-2013, 21:36
این عکسهای داغون رو از کجا میاری حمید ؟

نمیگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
لطفا اگر كسي از وضعيت عمران شميرانات اطلاع داره منو راهنمايي كنه…! كلا كلاسا به چه صورتيه؟ برا همه دروس كلاس ميذارن يا نه؟ وضعيت اساتيد و امكانات آزمايشگاهي و كارگاهيش چطوره!؟
ممنون

بدک نیست..فقط مسیر کمی گنگ و دوره...شما باید برای رسیدن به دانشگاه خودتون رو به ایستگاه متروی گلبرگ برسونید و از اونجا با ونهای دانشگاه که مجانی هم نیست برید دانشگاه...البته میتونید اول بزرگراه ارتش یعنی اوشان خودتون رو برسونید از اونجا هم برید دانشگاه..بالای تپه قرار داره و زمستانها رفتن به اونجا کمی مشکله و اینکه به جایی دسترسی ندارید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا اگر گرسنتون شد مجبورید یه ساندویچ 5 یا 6 هزار تومنی آشغال از همون بوفه یونی بخرید ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

flashdesign
25-05-2013, 21:41

بدک نیست..فقط مسیر کمی گنگ و دوره...شما باید برای رسیدن به دانشگاه خودتون رو به ایستگاه متروی گلبرگ برسونید و از اونجا با ونهای دانشگاه که مجانی هم نیست برید دانشگاه...البته میتونید اول بزرگراه ارتش یعنی اوشان خودتون رو برسونید از اونجا هم برید دانشگاه..بالای تپه قرار داره و زمستانها رفتن به اونجا کمی مشکله و اینکه به جایی دسترسی ندارید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا اگر گرسنتون شد مجبورید یه ساندویچ 5 یا 6 هزار تومنی آشغال از همون بوفه یونی بخرید ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا یه دونه ای به جان خودم:n16:

hamid_diablo
25-05-2013, 21:58
آقا یه دونه ای به جان خودم:n16: با منه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

flashdesign
25-05-2013, 22:02
با منه ؟
مرسی اعتماد بنفس
نه بابا داشتم با خودم توی آینه حرف میزدم شما ب خودتون گرفتید.
(این به اون در ک فرمودید شاگرد نمیگیرید:n07:)

hamid_diablo
25-05-2013, 22:05
مرسی اعتماد بنفسنه بابا داشتم با خودم توی آینه حرف میزدم شما ب خودتون گرفتید.(این به اون در ک فرمودید شاگرد نمیگیرید:n07:) زبون درازی جلوی رئیس تاپیک...شما زا هم اکنون بن شدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

flashdesign
25-05-2013, 22:10
زبون درازی جلوی رئیس تاپیک...شما زا هم اکنون بن شدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نــــــــــــــــــــــــ ـــــه آقا ببخشید ببخشید رئیس ببخشید
فلفل خورده بودم دهنم سوخت زبونم رو درآوردم
ببخشید:n28:

apadana34
25-05-2013, 22:11
باز عدم حضور در امتحان باعث حذف ان درس می شه یا نه نمره صفر برات رد می شه ایا قانون جدیدی امده

این لینک :

nits
25-05-2013, 22:13
باز عدم حضور در امتحان باعث حذف ان درس می شه یا نه نمره صفر برات رد می شه ایا قانون جدیدی امده

این لینک :

اون درس حذف میشه بدون تاثیر در نمره معدل

farshad6990
25-05-2013, 22:34

حالا جدا از سختي راه اگر كمي بيشتر توضيح بديد ممنون ميشم؛ آخه من موندم رشته هاي فني مثل عمران رو چطور بدون كلاس و استاد و امكانات كارگاهي ارائه ميدن…!؟ مثلا برا يه درسي مثل آز تكنولوژي بتن نميشه كه بدون آزمايشگاه كاري كرد…!!!
راستي براي وردي مهر ٩٢ هم دوباره مي خوان مثل بهمن ٩١ بدون آزمون و با شرط معدل بردارن باز!؟

hamid_diablo
25-05-2013, 22:39
حالا جدا از سختي راه اگر كمي بيشتر توضيح بديد ممنون ميشم؛ آخه من موندم رشته هاي فني مثل عمران رو چطور بدون كلاس و استاد و امكانات كارگاهي ارائه ميدن…!؟ مثلا برا يه درسي مثل آز تكنولوژي بتن نميشه كه بدون آزمايشگاه كاري كرد…!!!راستي براي وردي مهر ٩٢ هم دوباره مي خوان مثل بهمن ٩١ بدون آزمون و با شرط معدل بردارن باز!؟ والا برای امتحانات باید به سایت پیام نور سمیرانات مراجعه کنید..تو گوگل سرچ کنی پیدا میکنی...در ضمن امکانات کارگاهی تو بیشتر دانشگاه ها پیدا نمیشه...اکثرا تئوری هست و ارزشی برای تحقیق و پژوهش ندارن...همین هست که وضعیت دانشجوهای ما اینطوری شده و اکثر فارغ التحصیلان که اعلام شد نزدیک 75 درضد هیچ مهارتی متناسب با رشته تحصیلی خودشون ندارن...پیام نورم از این قضیه مستثنا نیست عزیز دل

ملا نصرالدین
26-05-2013, 08:46
دوستان برای من دعا کنید
فردا مدارالکترونیکی دارم-پس فردا ریزپردازنده-پس اون فردا شبیه سازی-پس پس اون فردا سیستم عامل

در مورد هر کدام از این درس ها هر کسی اطلاعی داره خواهشا دریغ نکنه

nits
26-05-2013, 08:49
دوستان برای من دعا کنید
فردا مدارالکترونیکی دارم-پس فردا ریزپردازنده-پس اون فردا شبیه سازی-پس پس اون فردا سیستم عامل

:n04::n04::n04: ... خب چرا اینجوری برداشتی ... من هیچ کدوم رو ندارم ... انشاءاله از ترم 5 به بعد
من پس فردا معماری دارم ... حالا آماده هستی ؟
انشاءاله که موفق باشید همگی :)

AMoO.Reza
26-05-2013, 10:05
منم تا ساعاتی دیگر حقوق بازگانی دارم ... برا منم دعا کنید ... سه شنبه هم سخت ترین و حساس ترین امتحان این ترممو دارم ( صعنتی 3 ) .. همون استادی که سر بچه ها رو برید :n02:

hosseincode2008
26-05-2013, 10:26
:n04::n04::n04: ... خب چرا اینجوری برداشتی ... من هیچ کدوم رو ندارم ... انشاءاله از ترم 5 به بعد

چرا پس فردا؟ مگه امروز يك شنبه نيست؟ امتحانم كه دوشنبست ديگه

nits
26-05-2013, 11:19
چرا پس فردا؟ مگه امروز يك شنبه نيست؟ امتحانم كه دوشنبست ديگه

آره اشتباه کردم حواسم نبود :n01:
معماری تا کجا خوندی ؟ :n06:

ملا نصرالدین
26-05-2013, 11:35

خب ترم یکی مونده به اخرم...یعنی ترم بعد فقط کاراموزی و پروژه و 3 تا ازمایشگاه دارم

گفتم همه رو با هم بردارم دیگه

دوستان برای من دعا کنید

hamid_diablo
26-05-2013, 11:46
خب ترم یکی مونده به اخرم...یعنی ترم بعد فقط کاراموزی و پروژه و 3 تا ازمایشگاه دارمگفتم همه رو با هم بردارم دیگهدوستان برای من دعا کنیدفردا مدارالکترونیکی دارم-پس فردا ریزپردازنده-پس اون فردا شبیه سازی-پس پس اون فردا سیستم عاملدر مورد هر کدام از این درس ها هر کسی اطلاعی داره خواهشا دریغ نکنهواسه ریز یکی از دوستام گفت که کار رجیسترها رو بلد باشیم کفایت میکنه و 3 فصل اولم زیاد مهم نیست...من که نمیخونموشن...درباره سیستم عامل هم نمونه سئوال زیاده...قسمتهایی از کتاب هم حذفه..به منبع مراجعه کنی متوجه میشی کجاها حذف شده

sasan.69
26-05-2013, 12:10
رفقا درس آمار استنباطی(3واحد) نمره عملیشو(1واحد)18 شدم و از6نمره 5 شدم الان دیدم نمره رو ورقه4.20 شدم(21غلط 9تا درست:n03:) نمره کل هم 12.13 شدم
میشه یه محاسبه نمره کنید که بفهمم نمرم درست وارد شده یا نه؟:n01:

allogos
26-05-2013, 14:22
اساتید محترم یه راه حل واسه طراحی الگوریتم بدین لطفا. کجارو بیشتر بخونیم کدوم فصلها مهمتره؟

mohsenjxj
26-05-2013, 14:42
دوستان لطفا یه کمکی بکنید من فردا آیین زندگی (اخلاق کاربردی ) دارم هنوز کتابشو ندارم:n08: ( حال کنید به این میگن دانشجوی شب امتحانی) اگه کسی کتابشو بصورت کامل داره لطفا بذاره واسه دانلود:n06:

hosseincode2008
26-05-2013, 14:44
آره اشتباه کردم حواسم نبود :n01:
معماری تا کجا خوندی ؟ :n06:

آخراشم ولي خدا شاهده هيچي نفهمدم تا حالا :n28:

فقط خدا بهمون رحم كنه. من اگه اينو پاس نكنم ترك تحصيل ميكنم. خدايي 4 روزه همش پشت سر هم دارم ميخونمش تا مرز ديوانگي رسيدم. مغز خر خوردم به خاطر شهريه كم اومدم پيام نور الان مثل ... پشيمونم و موندم توش

nits
26-05-2013, 15:19

فقط خدا بهمون رحم كنه. من اگه اينو پاس نكنم ترك تحصيل ميكنم. خدايي 4 روزه همش پشت سر هم دارم ميخونمش تا مرز ديوانگي رسيدم. مغز خر خوردم به خاطر شهريه كم اومدم پيام نور الان مثل ... پشيمونم و موندم توش

میگم مگه اندیشه داری میخونی ؟؟؟ :n04:
بابا من یه گذرگاه مشترک 16 خطی رو خوندم و تحلیل کردم 1 ساعت طول کشید ... تازه فصل 5 رو تموم کردم ... جمعا 2 فصل خوندم
به قول غربی ها دارم SELECTIVE میخونم ... ببینم از کجاها بیشتر میاد و هدف طراحان بیشتر رو کجاها متمرکز شده
انشاءاله که موفق باشی

اساتید محترم یه راه حل واسه طراحی الگوریتم بدین لطفا. کجارو بیشتر بخونیم کدوم فصلها مهمتره؟

سلام عزیز دل
باز هم تکرار مکررات میکنم بنده که کتاب های این چنینی که خود انتشارات پیام نور زده تمرینات آخر فصل رو نمیخواد بخونید

فصل های بسیارمهم 4-5-6 هستند ... حجم بیشتر کتاب اختصاص داده شده به 5-6 به خصوص الگوریتم حریصانه ... %100 از اینا تشریحی میاد

برای فصل های 1 - 2 - 3 فقط به خاطر بسپارید که نحوه شمارش گامهای الگوریتم چه جوریه ... اینکه فرم بازگشتی یه الگوریتم چگونه هست ... روش های قضیه اصلی برای حل روابط بازگشتی رو بخون تا متوجه بشی چه جوری پیچیدگی زمانیش رو بدست میارن ... خیلی آسون و سریعه
اگر تشریحی بخوان بدن از این بخش ها از فصل 3 میدن اونم حل رابطه بازگشتی به روش تکرار یا جایگزینی
اینم بگم که تمرینات آخر فصل فصل های 1 - 2 - 3 همگی همون تمرینات فصل اول کتاب ساختمان داده هست که ترم پیش پاس کردیم

فصل های 7 - 8 - 9 تستی ... حجم این سه تا به اندازه 5 هم نمیشه

من پیشنهاد میکنم الگوریتم های فصل های 4 - 5 - 6 رو برای خودت خلاصه کن توی یک برگ A4 ... تحلیل و پیچیدگی زمانیش رو و توضیحاتش رو

اگر توی امتحان بیاد ازت نمیخوان که کل تحلیل های کتاب رو خالی کنی ... ازت میخوان اون چیزی که به درستی از کار الگوریتم فهمیدی رو پیاده کنی رو کاغذ .. خلاصه و جامع

و در آخر سوالات تشریحی نمونه سوالات 5-6 سری قبل رو حتما حل کن

hamid_diablo
26-05-2013, 15:41

ای بابا
زیاد نگران نباش رفیق...پیام نور هم صفای خودش رو داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین که شب امتحان اونجامون به سوزش میاد خودش هیجان خاصی داره...راستی به گزینه تقلب هم فکر کن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sasan.69
26-05-2013, 15:49
رفقا درس آمار استنباطی(3واحد) نمره عملیشو(1واحد)18 شدم و از6نمره 5 شدم الان دیدم نمره رو ورقه4.20 شدم(21غلط 9تا درست:n03:) نمره کل هم 12.13 شدم

کسی ج نداره؟

AMoO.Reza
26-05-2013, 16:41

سلام و خسته نباشید

طبق این رابطه باید محاسبه بشه :

نمره نهایی شما : نمره نظری ( 4.20 امتحان + 5 میان ترم ) ضربدر 2 واحد نظری + نمره عملی 18 ضربدر 1 واحد عملی تقسیم بر کل واحد نظری و عملی که میشه ( 3 ) = 12.13

bigman
26-05-2013, 17:57
من ریاضی 1 را دو بار ترمهای پیش برداشتم و سر جلسه امتحان نرفتم
این ترم هم با ریاضی 2 باهم برداشتم . اگر هر دو را قبول بشم بعدا ایراد نمیگیرند ( برای رعایت پیش نیاز ) ؟؟

حتما یک درس را باید بیفتیم که بتونیم با پس نیاز برداریم ؟؟

AMoO.Reza
26-05-2013, 18:16
این ترم هم با ریاضی 2 باهم برداشتم . اگر هر دو را قبول بشم بعدا ایراد نمیگیرند ( برای رعایت پیش نیاز ) ؟؟

اگه مشکلی بود زمان انتخاب واحد بهتون اخطار میداد ... مشکلی نیست ...

nits
26-05-2013, 18:22

هر دو رو قبول بشید که چه بهتر ... نه مشکلی پیش نمیاد
بله اگر افتاده باشید میتونید پیش نیاز و پس نیاز رو بصورت هم نیاز بردارید
اگر شما درسی رو نرفته باشید سر جلسه مثلا ریاضی 1 رو ، نمیتونید همزمان با ریاضی 2 بر دارید ترم بعد ... چون نرفتن سر جلسه به معنی حذف است و یا برنداشتن اون درس هست... وقتی پیش نیاز یک درس رو اصلا بر نداشتی و یا اصلا نیفتادی چطور میخوای اون رو با پس نیاز برداری ؟
حالا سیستم چطور اجازه داده نمیدونم

AMoO.Reza
26-05-2013, 19:21
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :
دکتر حسن زیاری، رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: امتحانات دانشگاه پیام نور سراسری است و محتوای امتحانات بر اساس استانداردهای وزارت علوم مشخص شده و حتی بر خلاف سایر دانشگاه ها که در امتحانات بخشی از کتاب را حذف می کنند در پیام نور امکان این کار وجود ندارد و امتحانات کاملا کتاب محور است.
وی تصریح کرد:درس خواندن و کسب نمره در پیام نور بسیار سخت تر از سایر دانشگاه های حضوری است و استخدام فارغ التحصیلان پیام نور هیچ فرقی با سایر دانشگاه ها ندارد.
وی با بیان اینکه بر اساس بررسی های دیوان عدالت ادرای و معاونت برنامه ریزی راهبردی ریاست جمهوری هر دانشگاهی که از استخدام فارغ التحصیلان پیام نور جلوگیری کند خلاف قانون عمل کرده است خاطرنشان کرد: تبعیض در استخدام با سایر دانشگاه ها برخلاف عدالت است و پیام نور یک دانشگاه دولتی است که مدرک آن در داخل و خارج کشور معتبر است.

sasan.69
26-05-2013, 22:05
رشته روانشناسی درمجموع چند واحد هست؟

hp722
26-05-2013, 22:28
دوستان درس مبانی فناوری اطلاعات چجوریه؟کی پاس کرده؟مثل پاسکال و سی هست و حلی هست یا مثل اندیشه:n02:حفظ کردنیه؟اگه حفظ کردنیه تو بشه بدون کلاس پاس کرد تابستون برداریمش

hamid_diablo
26-05-2013, 22:32
دوستان درس مبانی فناوری اطلاعات چجوریه؟کی پاس کرده؟مثل پاسکال و سی هست و حلی هست یا مثل اندیشه:n02:حفظ کردنیه؟اگه حفظ کردنیه تو بشه بدون کلاس پاس کرد تابستون برداریمش

حفظ کردنیه دوست عزیز

برای تابستون اگر ارائه بدن به راحتی میتونی پاسش کنی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رشته روانشناسی درمجموع چند واحد هست؟

طبیعاتا برای دوره کارشناسی پیوسته 140 واحد میتونه باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انشاءالله چند صفحه س؟مثل باقی کتاب های پیام نور 60000000000000صفحه س؟؟؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فکر کنم 300 صفحه باشه...البته منبعش از ترم پیش عوض شده

hp722
26-05-2013, 22:33
حفظ کردنیه دوست عزیز

برای تابستون اگر ارائه بدن به راحتی میتونی پاسش کنی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انشاءالله چند صفحه س؟مثل باقی کتاب های پیام نور 60000000000000صفحه س؟؟؟!!!

farshad6990
27-05-2013, 01:26
سلام
دوستان مي خواستم ببينم با توجه به اين كه درس هاي تخصصي رشته هاي فني (مثل تحليل سازه در عمران) در پيام نور به اون صورت كه بايد بهش پرداخته نميشه (از نظر ساعات كم تدريس و گاهي خودخوان بودن و …) و احتمال اين كه دانشجو به مشكل بخوره، آيا جايي هست كه دروس تخصصي رو به صورت كامل ارائه كنن…!؟ يا اين كه حتي ميشه براي يادگيري بهتر اين دروس در كلاس هاي دانشگاه هاي ملي حاضر شد…!؟
ممنون

hp722
27-05-2013, 12:23
دوستان انتخاب واحد ترم تابستان از کی شروع میشه و تا کی ادامه داره؟

M o h a m m @ d
27-05-2013, 13:07
دوستان انتخاب واحد ترم تابستان از کی شروع میشه و تا کی ادامه داره؟

هنوز فکر کنم اعلام نکردن اگه طبق تقویمی که خودشون دادن و قرار نبود تاریخ امتحان تغییر کنه

3

ثبت نام و انتخاب واحد

29/4/92

8/5/92

باید باشه

hosseincode2008
27-05-2013, 14:15
نظريه رو زدن من با ميان ترم 4 و نمره 6.07 با 10.07 پاسش كردم رفت.

امتحان معماري امروز هم بي رحمانه ترين سوالي كه ميشد گرفت رو گرفته بودن مخصوصا قسمت تشريحي كه بر خلاف سالهاي ديگه كه حداقل 2 سوال تكراري از ترم هاي پيش ميدادن همه سوالات جديد بودن و اصلا خبري از سوالات تكراري نبود.

nits
27-05-2013, 15:36

امتحان معماري امروز هم بي رحمانه ترين سوالي كه ميشد گرفت رو گرفته بودن مخصوصا قسمت تشريحي كه بر خلاف سالهاي ديگه كه حداقل 2 سوال تكراري از ترم هاي پيش ميدادن همه سوالات جديد بودن و اصلا خبري از سوالات تكراري نبود.

حسین عزیز میشه کلید سوالات نظریه رو بزاری :n28:

تشریحی های معماری رو دیدم یعنی تعحب کردم ... به قول شما هر سال تکراری داشتیم ... همه جدید بودن :n28: .. فقط سوال 4 رو نوشتم و با سوال 1 که واسش فقط قالب دستورالعمل رو رسم کردم

معماری گند زدیم رفتیم ... مبارکه:n28:

hosseincode2008
27-05-2013, 17:49
1
عادي
ج

X

1

2
عادي
الف

X
2

3
عادي
ب

X

3

4
عادي
ب

X

4

5
عادي
الف

X
5

6
عادي
الف
X

6

7
عادي
ج

X

7

8
عادي
ب

X

8

9
عادي
الف

X

9

10
عادي
الف

X

10

11
عادي
ج

X

11

12
عادي
د
X

12

13
عادي
ب

X

13

14
عادي
الف

X

14

15
عادي
ج

X

15

16
عادي
د

X

16

17
عادي
الف

X
17

18
عادي
الف

X

18

19
عادي
ب

X

19

20
عادي
الف
X

20

21
عادي
ب

X

21

22
عادي
د

X
22

23
عادي
ج

X

23

24
عادي
ب

X

24

25
عادي
د

X

25

26
عادي
ب

X

26

27
عادي
ج

X
27

28
عادي
ب

X

28

29
عادي
ب

X

29

30
عادي
ج

X

30

سوالا رو برا دانلود نذاشته. تو داريش؟

mohsenjxj
27-05-2013, 17:53

نمره نظریه من هم شد 4.67 به اضافه 6 نمره میانترم خوشبختانه خطر از بیخ گوشم رد شد و قبول شدم.

hosseincode2008
27-05-2013, 18:10
نمره نظریه من هم شد 4.67 به اضافه 6 نمره میانترم خوشبختانه خطر از بیخ گوشم رد شد و قبول شدم.

استاد اغده‌اي ما تو كلاس كه همش مثالهاي خود كتاب رو حل ميكرد اومد تو امتحان ميان ترم همش سوال سخت از تمرينات داد (امتحان open book بود) و از روي همين امتحان به اكثر بچه ها 2 و 3 ميان ترم داده كه بالاترين نمره 5 داده. به منم 4 داده بود. الان از دوستام پرسيدن بيشترشون افتادن و واقعا از اين بابت ناراحتم انگار كه خودم افتاده باشم.

از اين همه نامردي خدايي بغضم گرفته.

hp722
27-05-2013, 18:11
دانشگاه ما اصلا نمره میان ترم نمیدن به هیچ وجه مگه اینکه امتحان بدی و خودت نمره بگیری.ما به فنا رفتیم.برای شما هم اینطوریه؟یذره رحم ندارن استادهای شمام؟

bigman
27-05-2013, 18:37
اگه مشکلی بود زمان انتخاب واحد بهتون اخطار میداد ... مشکلی نیست ...

هر دو رو قبول بشید که چه بهتر ... نه مشکلی پیش نمیاد
بله اگر افتاده باشید میتونید پیش نیاز و پس نیاز رو بصورت هم نیاز بردارید
اگر شما درسی رو نرفته باشید سر جلسه مثلا ریاضی 1 رو ، نمیتونید همزمان با ریاضی 2 بر دارید ترم بعد ... چون نرفتن سر جلسه به معنی حذف است و یا برنداشتن اون درس هست... وقتی پیش نیاز یک درس رو اصلا بر نداشتی و یا اصلا نیفتادی چطور میخوای اون رو با پس نیاز برداری ؟
حالا سیستم چطور اجازه داده نمیدونم

یعنی چون سیستم اجازه داده مشکلی نیست ؟؟
اگر ریاضی 2 را پاس کنم و یک را بیفتم اونوقت چی میشه ؟؟
ریاضی 2 را قبول میکنن ؟؟

nits
27-05-2013, 18:43
سوالا رو برا دانلود نذاشته. تو داريش؟

سلام ... دستت درد نکنه بابت پاسخ سوال ها
واسه ما رو هنوز نزدن متاسفانه ... ولی پاسخ نامه رو که نگاه میکنم فکر میکنم به احتمال زیاد قبول بشم ... بدتر از این معماری رو دادم ... مرکز استان ما هم اکثرا افتادن نظریه رو

نه واسه ما اصلا هیچ نزاشتن ... نه خود سوال و نه کلید سوال ها ... هیچی

یعنی چون سیستم اجازه داده مشکلی نیست ؟؟
اگر ریاضی 2 را پاس کنم و یک را بیفتم اونوقت چی میشه ؟؟
ریاضی 2 را قبول میکنن ؟؟

در اصل نباید سیستم اجازه میداد ولی حالا که داده ببین چی میشه
قبلا این طور بود که اگر ریاضی 1 و 2 رو باهم برداری ( نه تنها ریاضی 1 و 2 بلکه همه درسهای پیش نیاز - پس نیاز ) و ریاضی 2 رو قبول بشی ولی ریاضی 1 رو بیفتی ، ریاضی 2 رو هم میفتادی ... اما یه تبصره واسش اومد که این قانون برداشته شد ... ریاضی 2 رو پاس میکنی و ریاضی 1 رو ترم های بعد باید برداری ...
باز هم میگم شما اصلا ریاضی 1 رو برنداشتی که بخوای ریاضی 2 رو باهاش برداری ... به هر حال مشکلات سیستم بخشی از سیستم هست دیگه !!! ... باز هم با مدیر گروه یا مسئولان دانشگاه مشورتی بکن

M o h a m m @ d
27-05-2013, 19:03
کسی پاسخ نامه نمونه سوال زبان عمومی دو ترم پیش (2-90 و1-91) داره بده دانلود :n16:

nits
27-05-2013, 19:05
کسی پاسخ نامه نمونه سوال زبان عمومی دو ترم پیش (2-90 و1-91) داره بده دانلود :n16:

همه نمونه سوالات رو از اینجا دانلود کن ... حتی حل المسائل و جزوه ... اگر رشته ت کامپیوتره ... واسه زبان عمومی فرقی نمیکنه البته

M o h a m m @ d
27-05-2013, 19:11
همه نمونه سوالات رو از اینجا دانلود کن ... حتی حل المسائل و جزوه ... اگر رشته ت کامپیوتره ... واسه زبان عمومی فرقی نمیکنه البته

دانلود کردم از همینجا ولی نمونه سوال دو ترم اخر پاسخ نامه نداشت.

hp722
27-05-2013, 20:00
قبلا این طور بود که اگر ریاضی 1 و 2 رو باهم برداری ( نه تنها ریاضی 1 و 2 بلکه همه درسهای پیش نیاز - پس نیاز ) و ریاضی 2 رو قبول بشی ولی ریاضی 1 رو بیفتی ، ریاضی 2 رو هم میفتادی ... اما یه تبصره واسش اومد که این قانون برداشته شد ... ریاضی 2 رو پاس میکنی و ریاضی 1 رو ترم های بعد باید برداری ...
باز هم میگم شما اصلا ریاضی 1 رو برنداشتی که بخوای ریاضی 2 رو باهاش برداری
پس الان میشه مثلا مبانی رو با برنامه سازی پیشرفته برداری و مبانی رو بیفتی و برنامه سازی رو قبول شی؟وقتی قبول بشی ثبت میشه و از واحدهات کم میشه یا تا زمانی که مبانی رو پاس نکنی زده نمیشه که برنامه سازی پیشرفته رو قبول شدی؟و اینکه نمیشه مثلا ریاضی2 رو برداشت ولی در کنارش ریاضی1 رو؟

nits
27-05-2013, 20:22
پس الان میشه مثلا مبانی رو با برنامه سازی پیشرفته برداری و مبانی رو بیفتی و برنامه سازی رو قبول شی؟وقتی قبول بشی ثبت میشه و از واحدهات کم میشه یا تا زمانی که مبانی رو پاس نکنی زده نمیشه که برنامه سازی پیشرفته رو قبول شدی؟و اینکه نمیشه مثلا ریاضی2 رو برداشت ولی در کنارش ریاضی1 رو؟

بله اگر مبانی رو بیفتی ولی برنامه سازی رو قبول بشی ، برنامه سازی پاس میشه ولی مبانی رو باید ترم های بعد برداری ... نه دیگه در سیستم ثبت میشه که 3 واحد رو پاس کردی

ریاضی 1 پیش نیاز ریاضی 2 هست ... تا وقتی که ریاضی 1 رو پاس نکرده باشی - مشروط نشده باشی نمیتونی ریاضی 2 رو بردای ... بازم میگم وقتی میتونی ریاضی 1 و 2 رو باهم برداری که ریاضی 1 رو مشروط شده باشی ... به این حالت میگن هم نیاز

mohsenjxj
28-05-2013, 00:03
سلام حسین جان به اون سوال امتحان نظریه که می گفتی اشکال داشت اعتراض زدی؟:n24:

hosseincode2008
28-05-2013, 09:28
سلام حسین جان به اون سوال امتحان نظریه که می گفتی اشکال داشت اعتراض زدی؟:n24:

اره، همين الان اعتراض دادم

hp722
28-05-2013, 12:25
کسی ریاضی داده؟من که شانسی زدم سخت بود بنظر من.میفتم:n28:

sasan.69
28-05-2013, 12:57
سلام و خسته نباشید

طبق این رابطه باید محاسبه بشه :

نمره نهایی شما : نمره نظری ( 4.20 امتحان + 5 میان ترم ) ضربدر 2 واحد نظری + نمره عملی 18 ضربدر 1 واحد عملی تقسیم بر کل واحد نظری و عملی که میشه ( 3 ) = 12.13

ممنون از شما درس های 2واحدی هم اینطوری محاسبه میشه؟

sasan.69
28-05-2013, 12:58
درس 1واحدی تربیت بدنی نمرش چطوری محاسبه میشه؟(عملی رو 16 شدم(8از 10نمره)):n03:

rezarrrr
28-05-2013, 13:15
سلام دوستان
من میخوام امسال کنکور ارشد بدم میخواستم ببینم شهریه ارشد و کارسناسی چقدر فرق دارن و اصلا میشه ارشد خوند یعنی خیلی سخت تر از کارشناسی هست؟

AMoO.Reza
28-05-2013, 13:28
ممنون از شما درس های 2واحدی هم اینطوری محاسبه میشه؟

درسهایی که واحد عملی دارن طبق این رابطه محاسبه میشه .....

تربیت بدنی طبق همین رابطه محاسبه میشه .. باید امتحان پایانی رو هم بدین تا بشه محاسبش کرد

سلام دوستان
من میخوام امسال کنکور ارشد بدم میخواستم ببینم شهریه ارشد و کارسناسی چقدر فرق دارن و اصلا میشه ارشد خوند یعنی خیلی سخت تر از کارشناسی هست؟

سلام
شهریه که نزدیکای 1 تومن میشه ... ( بستگی به واحد هم داره ) .. مثلا 8 واحد وردارین حدودای 1 تومن میشه .....

سخت تر که والا چه عرض کنم ... طبیعتا باید کمی پیچیده تر باشه ... ولی بیشتر به خودتون برمیگرده که چقدر وقت بزارید و تلاش کنید ...

smahdis
28-05-2013, 14:02
دوستان اگر نمره میان ترم رو وارد نکرده باشن, چی میشه؟

از 20 نمره حساب میشه؟

یه درسی رو که بلد بودم برام نمره نزده.

راستی سئوالات این ریاضی عمومی 1 چقدر مذخرف بود امروز.

من هر کی رو دیدم گفت: میفتم.

واقعا مذخرف بود و با سبک و سیاق سالهای قبل فرق میکرد.

ittools
28-05-2013, 15:19
این ترم که به دلیل کمی وقت باید آسون میدادن از همه ترم های سال های قبل سخت تر دادن :sq_3: رسما دهنمون آسفالت شد :sq_11:

Comic Gate
28-05-2013, 16:15
تجربه ی چندین ساله ی بنده در این دانشگاه، این رو بهم ثابت کرده که هیچ نوع شرایط جوی و سیاسی و اقتصادی و ... تاثیری در نوع سوالی که قراره بدن نخواهد گذاشت!
فقط یادمه تنها ترمی که سوالا رو به طرز عجیبی آسون گرفته بودن، نیم سال اول 90-91 بود که واقعا حسرت انگیز بود :n02:. البته شاید فقط برای رشته ی ما بوده باشه....

nits
28-05-2013, 16:22
please delete this post

nits
28-05-2013, 16:24

طبق فرمول حساب کن : نمره عملی 16 شدی که در 1 واحد ضرب میشه ... نمره امتحان هم هر چی شد کلا در 1 واحد ضرب میشه ... حاصل تقسیم بر 2 فکر میکنم

فکر میکنم این طور باشه ... مطمئن نیستم

دوستان اگر نمره میان ترم رو وارد نکرده باشن, چی میشه؟

از 20 نمره حساب میشه؟

یه درسی رو که بلد بودم برام نمره نزده.

راستی سئوالات این ریاضی عمومی 1 چقدر مذخرف بود امروز.

من هر کی رو دیدم گفت: میفتم.

واقعا مذخرف بود و با سبک و سیاق سالهای قبل فرق میکرد.

میان ترم نداشته باشی در 10/7 ضرب میشه ... البته در هر دو حالت حساب میشه ... چه میان ترم داشته باشی چه نداشته باشی ... اونی که بیشتر از همه بود رو میزارن واست

سلام دوستان

برای یه رشته ی علوم انسانی ( مثل آموزش زبان انگلیسی ) تا 800 تومن هم میاد ... حالا درس های فنی و عملی - آزمایشگاهی فکر کنم تا 1 تومن هم برسه

این ترم که به دلیل کمی وقت باید آسون میدادن از همه ترم های سال های قبل سخت تر دادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رسما دهنمون آسفالت شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

I second that

ittools
28-05-2013, 17:25
دوستان کسی نمونه سوالات درس معادلات دیفرانسیل رشته فیزیک رو داره ؟ حداقل مال دو ترم قبل رو میخوام

smahdis
28-05-2013, 17:39
طبق فرمول حساب کن : نمره عملی 16 شدی که در 1 واحد ضرب میشه ... نمره امتحان هم هر چی شد کلا در 1 واحد ضرب میشه ... حاصل تقسیم بر 2 فکر میکنم

میان ترم نداشته باشی در 10/7 ضرب میشه ... البته در هر دو حالت حساب میشه ... چه میان ترم داشته باشی چه نداشته باشی ... اونی که بیشتر از همه بود رو میزارن واست

برای یه رشته ی علوم انسانی ( مثل آموزش زبان انگلیسی ) تا 800 تومن هم میاد ... حالا درس های فنی و عملی - آزمایشگاهی فکر کنم تا 1 تومن هم برسه

I second that

یعنی الان که میان ترم ریاضی رو برام چهار داده،اگر تو پایان ترم ریاضی رو مثلا بیست بگیرم دیگه اون میانترم لحاظ نمیشه؟

nits
28-05-2013, 18:55
یعنی الان که میان ترم ریاضی رو برام چهار داده،اگر تو پایان ترم ریاضی رو مثلا بیست بگیرم دیگه اون میانترم لحاظ نمیشه؟

بله ... اگر در برگه 14 بشید در 10/7 ضرب میشه و سیستم براتون میزاره 20 ... دیگه 18 نمیزاره

nits
28-05-2013, 20:16
دوستان ببینید که نمره نظریه تون تغییر کرده یا نه ؟

hosseincode2008
28-05-2013, 21:16
دوستان ببینید که نمره نظریه تون تغییر کرده یا نه ؟
نه، اگه به خاطر اعتراضا ميگي كه يكم طول ميكشه تا اعمالش كنن.

hamid_diablo
28-05-2013, 22:04
امتحان امروز ریزپردازنده آسون بود

اصلا فکرشو نمیکردم...وقتی سئوالات ترم قبل رو دیده بودم گفتم می افتم اما حداقل امروز متوجه شدم 10 رو میگیرم

nits
29-05-2013, 10:06
معماری اومد :n28:

M o h a m m @ d
29-05-2013, 10:32
معماری اومد :n28:

چند شیین من که 3.64 ولی تشریحی فقط یکی درست نوشتم بقیه هم سیاه کردم :n28:

hosseincode2008
29-05-2013, 10:44
من 4.48 شدم ميان ترم هم 5 فعلا 9.48! تشريحي مطمئنم حتي 1 سوال رو درست ننوشتم ولي ورقه رو پر كردم. اگه استاد حداقل به خاطر جوهر خودكاري كه حروم كردم 2 صدم بده پاس ميشه :n28: بالاخره يه بار شانس آوردم 10 تا سوال اول رو زده بودم 4 (به عشق داش فرهاد :دي) 5 تاش درست از آب در اومد وگرنه با كله ميوفتادم!

sasan.69
29-05-2013, 11:04

I second that

فکرنکنم تربیت بدنی اینجوری محاسبه بشه چون یکی از دوستام عملی 20 شده بود رو برگه هم 7.93 شد بعد نمره کل15.67 شد اگه تقسیم بر2میشد نمرش 13و خرده ای بود واقعا مسخرس درس 1واحدی هم عملیه هم کتاب داره
از دوستان کسی نمیدونه چطور نمره محاسبه میشه؟

majidli
29-05-2013, 13:06
آقا چرا انقدر سخت میگیرن امتحانارو:n27: نمونه سوالای سالای قبل رو میزنی توش دو سه تا غلط در میاد،اما وقتی میری سر جلسه همشو غلط میزنی:n03:

sasan.69
29-05-2013, 13:26
آقا چرا انقدر سخت میگیرن امتحانارو:n27: نمونه سوالای سالای قبل رو میزنی توش دو سه تا غلط در میاد،اما وقتی میری سر جلسه همشو غلط میزنی:n03:

باورکن دادا من 10دوره نمونه سوالای ترمای قبل رو خوندم فقط 2-3 تاش اومد واقعا این ترم سخت گرفتن لیسانس پیام نور معادل دکترا دانشگاه آزاده:n03:

smahdis
29-05-2013, 13:47
امروز اندیشه 1 به غایت آسون بود. به غایت...!

AMoO.Reza
29-05-2013, 14:00
فکرنکنم تربیت بدنی اینجوری محاسبه بشه چون یکی از دوستام عملی 20 شده بود رو برگه هم 7.93 شد بعد نمره کل15.67 شد اگه تقسیم بر2میشد نمرش 13و خرده ای بود واقعا مسخرس درس 1واحدی هم عملیه هم کتاب داره
از دوستان کسی نمیدونه چطور نمره محاسبه میشه؟

خب طبق رابطه هم همین میشه عزیز ...

نمره ی عملی ( 20 ) ضربدر تعدا واحد عملی ( 1 ) + نمره نظری ( 7.93 ضربدر 10 تقسیم بر 7 ، چون میان ترم نداشت ) ضربدر واحد نظری ( 1 ) تقسیم بر 2 = 15.67

20 + 11.33 / 2 = 15.67

AMoO.Reza
29-05-2013, 14:02
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : طی بخشنامه صادر شده از سوی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و با توجه به اینکه تعدادی از اساتید نمرات میان ترم نیمسال دوم ۹۲-۹۱ برخی از دانشجویان را در سامانه گلستان به دلیل تغییر در تقویم دانشگاه ثبت نکرده اند ، مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال جاری تمدید شد.
پس از تاریخ های تعیین شده ثبت نمره میان ترم تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود
لذا امکان ثبت نمرات میان ترم در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور در روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۱۱ ، ۱۲ و ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ برای دانشجویان مقطع کارشناسی فراهم خواهد شد.
فرصت ثبت نمره میان ترم برای دانشجویان کارشناسی ارشد در این نیمسال تا ۴ تیرماه ۹۲ تعیین شده است.

sasan.69
29-05-2013, 15:15
نمره 9 و 33 رو امکان قبولی براش نیست؟ با اعتراض و درخواست و.... خیلی ظلمه

AMoO.Reza
29-05-2013, 15:31
نمره 9 و 33 رو امکان قبولی براش نیست؟ با اعتراض و درخواست و.... خیلی ظلمه

درصورتی که امتحان تستی بوده باشه خیر .

kingmostafa
29-05-2013, 16:22
سلام
دوستان یک سوال:
برای شرکت در فراگیر فقط میشه توی یک رشته شرکت کرد؟

AMoO.Reza
29-05-2013, 17:32
سلام
دوستان یک سوال:
برای شرکت در فراگیر فقط میشه توی یک رشته شرکت کرد؟

سلام.بله .....

mohsenjxj
29-05-2013, 17:36
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : طی بخشنامه صادر شده از سوی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و با توجه به اینکه تعدادی از اساتید نمرات میان ترم نیمسال دوم ۹۲-۹۱ برخی از دانشجویان را در سامانه گلستان به دلیل تغییر در تقویم دانشگاه ثبت نکرده اند ، مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال جاری تمدید شد.
پس از تاریخ های تعیین شده ثبت نمره میان ترم تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود
لذا امکان ثبت نمرات میان ترم در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور در روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۱۱ ، ۱۲ و ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ برای دانشجویان مقطع کارشناسی فراهم خواهد شد.
فرصت ثبت نمره میان ترم برای دانشجویان کارشناسی ارشد در این نیمسال تا ۴ تیرماه ۹۲ تعیین شده است.

سلام دوست عزیز واقعا خبر خوبی بود البته به شرط اینکه دوباره بعضی اساتید خوابشون نبره و وقتی کار از کار گذشت یادش بیفته که نمره هارو وارد نکرده:n28:

mohsenjxj
29-05-2013, 17:40
بچه ها من شنیدم ترم تابستون از امسال میشه تا 8 واحد اخذ کرد (قبلا حداکثر 6 واحد می شد) بنظر شما این خبر صحت داره؟

AMoO.Reza
29-05-2013, 21:28
بچه ها من شنیدم ترم تابستون از امسال میشه تا 8 واحد اخذ کرد (قبلا حداکثر 6 واحد می شد) بنظر شما این خبر صحت داره؟

من که تا به حال چیزی نشنیدم ... یحتمل شایعه ای بیش نیست !!!!

sasan.69
29-05-2013, 23:25
معدل کل ترم رو چطور بدست میارن؟(درس 4واحدی تا 1واحدی چطوری در معدل ضرب و تقسیم میشه؟)

AMoO.Reza
29-05-2013, 23:38
معدل کل ترم رو چطور بدست میارن؟(درس 4واحدی تا 1واحدی چطوری در معدل ضرب و تقسیم میشه؟)

نمره ی هر درس ضربدر تعداد واحد ( برای تک تک دروس اینکارو انجام بده )
بعد اعداد بدست آمده رو با هم جمع کن و تقسیم بر تعداد واحد کل واحد این ترمت کن ....

به عنوان مثال ...

ریاضی شدم 18 ضربدر 3 واحد = 54
اندیشه 15 ضربدر 2 واحد = 30
آمار 12 ضربدر 3 = 36
حقوق 17 ضربدر 3 = 51
تربیت بدنی 17 ضربدر 1 = 17

تعداد واحدهای این ترم = 12

ماکزیمم نمرات : 54+30+36+51+17 = 188 تقسیم بر تعداد واحد های این ترم که میشه ( 12 ) = 15.6

chekmate
30-05-2013, 00:12
نمره هر درس رو در تعداد واحد اون درس ضرب كن، و بعد جمع نمرات كه به اين طريق بدست آوردي رو بر تعداد واحدها تقسيم كن.
مثلا اگه يه درس 4 واحدي با نمره 15 باشه و يه درس 2واحدي بانمره 20 و يه درس يه واحدي با نمره 19 ، معدل ميشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 81%5Ctimes&space;19%29=119%5Cdiv&space;7=17

sasan.69
30-05-2013, 00:28
نمره هر درس رو در تعداد واحد اون درس ضرب كن، و بعد جمع نمرات كه به اين طريق بدست آوردي رو بر تعداد واحدها تقسيم كن.
مثلا اگه يه درس 4 واحدي با نمره 15 باشه و يه درس 2واحدي بانمره 20 و يه درس يه واحدي با نمره 19 ، معدل ميشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 81%5Ctimes&space;19%29=119%5Cdiv&space;7=17

مرسی داداشم:n16:فکر میکردم نمره ها رو جمع تقسیم برتعداد دروس میکنن..

hp722
30-05-2013, 10:09
نمرات تشریحی چقدر بعد از اعلام نتایج تستی میاد؟

PNUNA.COM
30-05-2013, 12:27

طبق بخشنامه جديد و با توجه به تغيير آيين نامه براي دانشجويان ترم آخر كه حداكثر 8 واحد درسي براي فارغ التحصيلي داشته باشند ، مي توانند 8 واحد رو در ترم تابستان اخذ كنند.
و طبق قوانين قديم براي دانشجويان عادي فعلا همان 6 واحد درسي قابل اخذ مي باشد/

PNUNA.COM
30-05-2013, 12:30

بستگي به استاد مربوطه دارد كه چه زماني نمرات تشريحي شما را وارد سيستم كند

AMoO.Reza
30-05-2013, 12:30

مشخص نیست . بستگی به مرکز و استادتون داره .....

kingmostafa
30-05-2013, 14:04
ببخشید من اینقدر سوال می کنم :n02::blush::blush::blush: یه سوال دیگه....برای فراگیر رشته دبیرستان مهمه یا نه؟؟ یعنی من با رشته ریاضی می تونم هر رشته ای شرکت کتن یا نه؟؟ :n12:

hamid_diablo
30-05-2013, 14:59
نمره تستی ریزپردازنده اومد من 4.80 شدم

امروز سیستم عامل هم تستیهاش خیلی سخت بود ..اما 4 تا سئوال تشریحی اونو جواب دادم

M o h a m m @ d
30-05-2013, 15:42
ببخشید من اینقدر سوال می کنم :n02::blush::blush::blush: یه سوال دیگه....برای فراگیر رشته دبیرستان مهمه یا نه؟؟ یعنی من با رشته ریاضی می تونم هر رشته ای شرکت کتن یا نه؟؟ :n12:
مهم نیست چه رشته ای دبیرستان خوندید ولی باید پیش دانشگاهی حتما داشته باشین

ittools
30-05-2013, 16:29
امروز زبان عمومی رو خیلی سخت داده بودن :n14: من با اینکه خیلی خوب خونده بودم ولی فقط نصف سوالات رو درست نوشتم البته میان ترم هم داشتم و حداقل نمی افتم ولی وقتی که براش گذاشته بودم به حدر رفت . اینم بگم اکثرا از گرامر داده بودن و اصلا از تمرینات خود کتاب نداده بودن بعضی از سوالات هم در مورد معانی کلمات بود

M o h a m m @ d
30-05-2013, 16:57
امروز زبان عمومی رو خیلی سخت داده بودن :n14: من با اینکه خیلی خوب خونده بودم ولی فقط نصف سوالات رو درست نوشتم البته میان ترم هم داشتم و حداقل نمی افتم ولی وقتی که براش گذاشته بودم به حدر رفت . اینم بگم اکثرا از گرامر داده بودن و اصلا از تمرینات خود کتاب نداده بودن بعضی از سوالات هم در مورد معانی کلمات بود

من که سوالات دیدم گفتم پاشم برم نمره افتضاحی ازش میگیرم کاش بلند میشدم از سرجلسه:n28:.کاش این همه وقتم هدر نمیدادم اصلا نمیخوندم و نمیرفتم جاش طراحی الگوریتم و مهندسی نرم افزار میخوندم :n28:

hosseincode2008
30-05-2013, 17:08
مهندسي نرم افزار مثل مباني فناوري اطلاعات خيلي مذخرفه! من ميخوام با علاقه بخونمش و وقتش رو هم دارم ولي اصلا معلوم نيست چي نوشته! خيلي گنگه.

M o h a m m @ d
30-05-2013, 17:29
مهندسي نرم افزار مثل مباني فناوري اطلاعات خيلي مذخرفه! من ميخوام با علاقه بخونمش و وقتش رو هم دارم ولي اصلا معلوم نيست چي نوشته! خيلي گنگه.
کاش فقط تستی بود خوندن همچین کتابی برای تشریحی واقعا سخته اونم با این فشردگی امتحانات.

ittools
30-05-2013, 17:44
من که سوالات دیدم گفتم پاشم برم نمره افتضاحی ازش میگیرم کاش بلند میشدم از سرجلسه:n28:.کاش این همه وقتم هدر نمیدادم اصلا نمیخوندم و نمیرفتم جاش طراحی الگوریتم و مهندسی نرم افزار میخوندم :n28:

خیلی افتضاح بود :n03: من اونقدر خونده بودم فکر میکردم راحت 17 - 18 بگیرم کل نمونه سوالات سه سال پیش رو خونده بودم اکثرا از تمرینات خود کتاب داده بودن . اکثر دانشجو ها سر جاشون میخکوب شده بودن حتی یکیشون میگفت این سوالات مال ما نیست !
منم فردا معادلات دارم و میخوام تازه نیم ساعت دیگه شروع کنم به خوندن :n30: البته یکم خوندم فقط مثال ها رو حل میکنم امیدوارم از مثال ها حداقل سوالات تشریحی بدن

smahdis
30-05-2013, 17:55
سوالات زبان سخت بود. البته سوالاتش هم مثل کتابش مشکل داره. واقعا که.... البته از اون مشکلاتی نیست که بشه گزارش داد.

فیزیک هم سوالاتش جالب بود. زیاد سخت نبود. فیزیک عمومی ۱.

mili_k
30-05-2013, 18:36
چقدر ناله میزنید شما ! کتابش چی بود بگید یه نگاه بکنم . خب وقتی همه ـش زوم میکنید رو نمونه سوال و تمرین و اینا این میشه دیگه !

از متن سوال نیومد ؟ گرامر خب سخته قبول دارم . چند تا سوال از گرامر اومد چند تا از متن ؟

متن انگلیسی رو اگه خوب بخوانید نمره خوب میگیرید و معنی لغات .

hp722
30-05-2013, 19:21
فیزیک هم سوالاتش جالب بود. زیاد سخت نبود. فیزیک عمومی ۱.
من که نخونده بودم.تشریحی رو هم سفید دادم.انشاءالله ترم بعد

AMoO.Reza
30-05-2013, 19:24
اصلا صحبت هاتون قابل قبول نیست !!!! :n23:
تو طول ترم هیچی نمیخونید ، اونوقت زمان امتحان اینجوری میشه ....

آدم میاد اینجا ناامید تر از همیشه میشه .... همش که میگین سخت بود و افتضاح دادیم و لب مرزی قبولیم :n03:
خب طول ترم اصلا مطالعه میکنید؟:n14:

nits
30-05-2013, 19:33

من با اینکه این درس رو برنداشتم ولی کتابش رو خریدم این ترم ... واقعا باید یه بار دیگه ادبیاتش رو ترجمه کرد ... حالا ترم های بعد کتاب هایی هست که مترجم / نویسنده اش اون یارو رانکوهی هست ( نویسنده کتاب ذخیره )

M o h a m m @ d
30-05-2013, 20:01
چقدر ناله میزنید شما ! کتابش چی بود بگید یه نگاه بکنم . خب وقتی همه ـش زوم میکنید رو نمونه سوال و تمرین و اینا این میشه دیگه !

از متن سوال نیومد ؟ گرامر خب سخته قبول دارم . چند تا سوال از گرامر اومد چند تا از متن ؟

کتاب زبان عمومی پیام نور دیگه.
مهم کتاب نیست مهم اینه که سوال چه جوری بده .
اینقدر سخته بوده که استاده اومده نمره میانترم تغییر داده از 5 کرده 5.75 بی معرفت نکرده 6 کنه:n02:

chekmate
30-05-2013, 21:50
بله،طبق تبصره3ماده7 آيين نامه جديد آموزشي وزارت علوم مصوب23/7/91 اگر تابستان حداكثر 8 واحد باقيمانده باشد، مي توان آنها را اخذ كرد.
"دقت كنيد كه ترم تابستان در حالت عادي همون 6 واحد هست. اين تبصره مربوط به دانشجويان ترم آخر است."

smahdis
30-05-2013, 22:01

بابا من خودم مترجمم و دارم ترجمه میکنم. اون فارسی به انگلیسی.

من که خودم پنج دقیقهذای تست ها رو زدم اومدم بیرون. مهم این بود که سوالات زبان و به خصوص خود کتاب زبان به شدت غیر استاندارد هست. یعنی به شدت ها....

mohsenjxj
30-05-2013, 22:01
سلام یکی از دوستان بنده نمونه سوال رشته علوم سیاسی (درس های تئوری انقلاب و مسایل نظامی و استراتژیک معاصر ) لازم داره. من خودم تو اینترنت سرچ کردم یه چیز جامع و به درد بخور که بشه نمونه سوال چند سال را باهم و بصورت یکجا دانلود کرد را پیدا نکردم ، لطفا یه آدرس مناسب برای دانلود نمونه سوالای این رشته را معرفی کنید.

AMoO.Reza
31-05-2013, 01:29
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر دل‌ افکار ، معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور ، با بیان اینکه آزمون‌های دانشگاه پیام‌نور به صورت سراسری برگزار می‌شود، تصریح کرد: بر این اساس با توجه به اینکه همه دانشجویان دانشگاه خود را برای امتحان آماده می‌کنند، نمی‌توان برای تعداد خاصی از دانشجویان که خواستار شرکت در آزمون دانشگاه آزاد هستند، امتحان را لغو و یا جابجا کرد.
وی اضافه کرد: بر این اساس داوطلبانی که برای کنکور دانشگاه آزاد شرکت کرده‌اند، می‌توانند واحد خود را حذف و در تابستان مجددا آن را اخذ کنند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور افزود: دانشگاه پیام‌نور در فصل تابستان دروس ترم ۶ تا ۹ را ارائه می‌کند و دانشجویان داوطلب کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که قاعدتا در ترم‌های آخر مشغول به تحصیل هستند، می‌توانند این دروس را در تابستان اخذ کنند.
دل‌افکار افزود: همچنین در صورتی که دانشجویان تنها دو درس آنها باقی مانده باشد، می‌توانند این دو درس را از طریق معرفی به استاد بگذرانند.
آزمون ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۲ در تاریخ های ۹ ، ۱۰ و ۱۱ خردادماه ۹۲ برگزار می شود که تلاقی پیدا کرده است با امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور که متاسفانه دانشجویان ترم آخری برای حضور در کنکور دانشگاه آزاد با مشکل مواجه شده اند.

allogos
31-05-2013, 11:37
بچه هایی که طراحی الگوریتم دارن، میشه یکی این زمان بندی با مهلت و واسه من توضیح بده ! هرچی کتاب و میخونم این مثال 5-8 صفحه 176 و نمیفهمم چیکار کرده :n22:!!! مرسی

Hossein_128
31-05-2013, 14:27
سلام دوستان

برای دروس خودخوان از 14 نمره حداقل باید 10 بگیریم؟

من از 30 تا 15 تا رو درست زدم. یعنی 7 از 14 . یعنی قبول نشدم؟

AMoO.Reza
31-05-2013, 15:18
سلام دوستان

سلام . قبول شدی ... با نمره ی 10

hp722
31-05-2013, 15:37
سلام دوستان

چرا دیگه نصفشو درست زدی پس بقول کلاه قرمزی قفول شدی:n02:البته اونقدر که من میدونم اینجوریه.بقیه ی دوستان هم نظرشون رو بگن

sasan.69
31-05-2013, 15:46
سلام دوستان

قبول شدی آقا تبریک.......

ملا نصرالدین
31-05-2013, 17:09
این ترم نمرات تستی زود امد

خدا کنه اساتید هم کم لطفی نکنند
از تستی ها راضی نبودم
برای مدار الکترونیکی خیلی میترسم
خیلی سخت بود
تستی های سیستم عامل هم خیلی سخت بود
ولی ریزپردازنده رو خیلی اسون تر از ترم پیشش داده بودند

Masоud
31-05-2013, 19:23
سلام دوستان

تبریک. همونطور که دوستان گفتند قبول شدید.

دروس خودخوان که از 14 حساب میشه رو ، هر چی گرفتید ضربدر 10 و سپس تقسیم بر 7 کنید.

الان شما 7 گرفتید از 14 که ضربدر 10 تقسیم بر 7 میشه 10. نمره 10 هم نمره قبولی هستش.

Hossein_128
31-05-2013, 19:24
ویرایش.....................

nits
31-05-2013, 20:23
بچه هایی که طراحی الگوریتم دارن، میشه یکی این زمان بندی با مهلت و واسه من توضیح بده ! هرچی کتاب و میخونم این مثال 5-8 صفحه 176 و نمیفهمم چیکار کرده :n22:!!! مرسی

سلام
اول از همه اینکه توی جدول نوشته مهلت کار 1 مثلا 3 هست ... فرض کن این 3 همون 3 ثانیه باشه ... یعنی کار یک میتونه در زمان 1 یا 2 یا 3 انجام بشه
در جدول سود ها به ترتیب نزولی مرتب شدن ولی مهلت ها نه
در جدول پایین ترش ، برای اینکه مجموعه ای که سود حاصل از اون ماکزیمم هست رو چه جوری مشخص کنیم ، یعنی امکان پذیر بودنش یا نبودنش رو چه جوری مشخص کنیم باید قضیه 2 صفحه قبلش رو یعنی قضیه 8-5 رو خوب خونده باشی ... این تیتر قضیه ها رو ازش سر سری نگذرید

خب حالا من دیگه قضیه رو اینجا عنوان نمیکنم ... در جدول دوم در صفحه 176 مثلا نوشته در مرحله 3 ، {1،2،3 } امکان پذیر نیست ؟ چرا ؟
( اول این رو هم بگم که اعدادی که داخل {} ها هست رو باید به ترتیب بنویسه ... اینها ترتیب انجام دادن کارها هستن ولی توی کتاب در مرحله 3 نوشته : {2،3،1 } ... چرا ؟ الان عرض میکنم )

در قضیه دو صفحه قبل گفته وقتی S رو امکان پذیر میگیم که اگر ترتیب بدست اومده از کارها ، وقتی که کارها رو ( n ها ) براساس مهلت اونها بصورت غیر نزولی یا صعودی بنویسم امکان پذیر باشن

در مرحله 3 گفته امکان پذیر نیست ... اعدادی که داخل {} نوشته همون کارها هستن ... مهلت کار 1 هست: 3 / مهلت کار 2 هست: 1 و مهلت کار 3 هم هست :1 ... کارها رو براساس مهلت اونها بصورت صعودی ( اینجا رو دقت کن ) داخل {} نوشته : {2،3،1 } ... اون قسمتی که الان قرمز کردم رو متوجه میشی ... نویسنده ی محترم کارها رو همزمان انجام داده ... یعنی اون اعدادی که داخل {} هستن رو براساس مهلتی که دارن ( از کم به زیاد نوشته ) ... اونا مهلت ها نیستنا .. بلکه اعداد بر اساس مهلتشون از کم به زیاد چیده شدن

حالا بررسی کنیم امکان پذیر هست یا نه : کار شماره دو 1 ثانیه زمان صرف میکنه ( تا اینجا 1 ثانیه ای که واسه 3 مهلت هست تموم میشه و نمیتونیم به انجام اون برسیم ... از همین جا این مجموعه رد میشه ... ولی شما مرحله 3 رو نگاه کن : کار شماره دو 1 ثانیه زمان میبره ولی کار شماره یک 3 ثانیه ... یعنی 2 ثانیه برای انجامش وقت هست ... مرحله 4 رو ببین ... کار شماره دو 1 ثانیه / کار شمار چهار 1 ثانیه و بعد کار شماره یک انجام میشه ... با اینکه با انجام کارهای 2 و 4 از 3 ثانیه ای که برای 1 هست ، 2 ثانیه داره هدر میره ولی 1 ثانیه باقی مونده )

امیدوارم متوجه شده باشی

این رو هم بگم ما فقط استادمون فصل های 1 - 2 - 3 رو درس داد ... چیزی که در ساختمان داده اونا رو خونده بودیم ... سعی میکنم خودم تجزیه تحلیل کنم کارها رو :)

خودم فصل 6 رو دارم یواش یواش تموم میکنم ... نت بردای کردم از فصل های 4 - 5 - 6 ... و بعد 1 - 2 - 3 رو مرور میکنم ... بعد 7 - 8 - 9
8 - 9 حجمشون خیلی کمه ... بعد نمونه سوالات تستی و یا علی

ittools
31-05-2013, 22:10
الان سه روزه دارم امتحان پشت سر هم میدم :n14: به خودشون زحمت ندادن ما بین دروس ترمی یه روز فاصله بندازن بعدا میگن چرا با برنامه 9 ترمه جلو نمیرید ! یه بچه هم میفهمه که این برنامه ریزی اشتباهه اعتراض میکنی با پررویی میگن تو طول ترم میخوندید ! اصلا بحث خوندن یا نخوندن نیست منی که امروز ساعت 16:30 امتحان دادم چطوری فردا صبح یه امتحان اختصاصی دیگه بدم ؟ امروز اونقدر خسته بودم آخرای جلسه امتحان خوابم برد مراقب بیدارم کردم گفت داریم میریم :n02: پاشو برو خونتون بخواب:n08:

نویسنده ی محترم کارها رو همزمان انجام داده

متاسفانه اکثر کتاب های چاپ پیام نور به این شکله اکثرا خلاصه نویسی کردن ! انگار موقع نوشتن کتاب حال نداشتن :n09:

hosseincode2008
31-05-2013, 22:14
چرا ميگم طبق برنامه 9 ترمه پيش بريد؟ من اصلا طبق برنامه پيش نميرم! درس تخصصي ترم 5 رو ترم 4 دارم پاس ميكنم الان

nits
31-05-2013, 22:33
چرا ميگم طبق برنامه 9 ترمه پيش بريد؟ من اصلا طبق برنامه پيش نميرم! درس تخصصي ترم 5 رو ترم 4 دارم پاس ميكنم الان

به هر حال یه برنامه میدن ( استاندار باشه یا نباشه ) میگن با این پیش برید در این مدت تموم میکنید ... طرف با برنامه پیش نمیره 8 ترمه که هیچ 7 ترمه هم تموم کرده ... یکی هست 10-12 ترم مهمان پیام نور هست همچنان
فقط باید پیش نیاز ها رو رعایت بکنیم ... همین

allogos
31-05-2013, 23:13
دمت گرم ، مرسی که وقت گذاشتی توضیح دادی :n01:
سلام
اول از همه اینکه توی جدول نوشته مهلت کار 1 مثلا 3 هست ... فرض کن این 3 همون 3 ثانیه باشه ... یعنی کار یک میتونه در زمان 1 یا 2 یا 3 انجام بشه
در جدول سود ها به ترتیب نزولی مرتب شدن ولی مهلت ها نه
در جدول پایین ترش ، برای اینکه مجموعه ای که سود حاصل از اون ماکزیمم هست رو چه جوری مشخص کنیم ، یعنی امکان پذیر بودنش یا نبودنش رو چه جوری مشخص کنیم باید قضیه 2 صفحه قبلش رو یعنی قضیه 8-5 رو خوب خونده باشی ... این تیتر قضیه ها رو ازش سر سری نگذرید

خب حالا من دیگه قضیه رو اینجا عنوان نمیکنم ... در جدول دوم در صفحه 176 مثلا نوشته در مرحله 3 ، {1،2،3 } امکان پذیر نیست ؟ چرا ؟
( اول این رو هم بگم که اعدادی که داخل {} ها هست رو باید به ترتیب بنویسه ... اینها ترتیب انجام دادن کارها هستن ولی توی کتاب در مرحله 3 نوشته : {2،3،1 } ... چرا ؟ الان عرض میکنم )

در قضیه دو صفحه قبل گفته وقتی S رو امکان پذیر میگیم که اگر ترتیب بدست اومده از کارها ، وقتی که کارها رو ( n ها ) براساس مهلت اونها بصورت غیر نزولی یا صعودی بنویسم امکان پذیر باشن

در مرحله 3 گفته امکان پذیر نیست ... اعدادی که داخل {} نوشته همون کارها هستن ... مهلت کار 1 هست: 3 / مهلت کار 2 هست: 1 و مهلت کار 3 هم هست :1 ... کارها رو براساس مهلت اونها بصورت صعودی ( اینجا رو دقت کن ) داخل {} نوشته : {2،3،1 } ... اون قسمتی که الان قرمز کردم رو متوجه میشی ... نویسنده ی محترم کارها رو همزمان انجام داده ... یعنی اون اعدادی که داخل {} هستن رو براساس مهلتی که دارن ( از کم به زیاد نوشته ) ... اونا مهلت ها نیستنا .. بلکه اعداد بر اساس مهلتشون از کم به زیاد چیده شدن

حالا بررسی کنیم امکان پذیر هست یا نه : کار شماره دو 1 ثانیه زمان صرف میکنه ( تا اینجا 1 ثانیه ای که واسه 3 مهلت هست تموم میشه و نمیتونیم به انجام اون برسیم ... از همین جا این مجموعه رد میشه ... ولی شما مرحله 3 رو نگاه کن : کار شماره دو 1 ثانیه زمان میبره ولی کار شماره یک 3 ثانیه ... یعنی 2 ثانیه برای انجامش وقت هست ... مرحله 4 رو ببین ... کار شماره دو 1 ثانیه / کار شمار چهار 1 ثانیه و بعد کار شماره یک انجام میشه ... با اینکه با انجام کارهای 2 و 4 از 3 ثانیه ای که برای 1 هست ، 2 ثانیه داره هدر میره ولی 1 ثانیه باقی مونده )

امیدوارم متوجه شده باشی

این رو هم بگم ما فقط استادمون فصل های 1 - 2 - 3 رو درس داد ... چیزی که در ساختمان داده اونا رو خونده بودیم ... سعی میکنم خودم تجزیه تحلیل کنم کارها رو :)

خودم فصل 6 رو دارم یواش یواش تموم میکنم ... نت بردای کردم از فصل های 4 - 5 - 6 ... و بعد 1 - 2 - 3 رو مرور میکنم ... بعد 7 - 8 - 9
8 - 9 حجمشون خیلی کمه ... بعد نمونه سوالات تستی و یا علی

danial13
01-06-2013, 09:25
سلام علیکم
بنده با افتخار میگم که خیلی خنگم :n02: از 14 واحدی که این ترم برداشتم فقط تونستم 3 واحد فارسی رو پاس کنم یعنی اینکه اخلاق ریاضی 1 فیزیک 1 و زبان رو افتادم..:n30: وضعیت ترم بعد چجوریه؟باید همینارو پاس کنم یا میشه درس دیگه هم بردارم مثلا ریاضی 2 رو؟
اگه واسه ترم بعد دوباره بدون ازمون پذیرش کنن میشه انصراف داد و یه رشته دیگه تو همین دانشگاه رو خوند

ملا نصرالدین
01-06-2013, 09:44

برای اینکه اساتید هر درس رو بر اساس اون برنامه میذارن...یعنی مثلا اگر الان ترم 6 باشه توی ترم 6 یک سری درس های خاص ارائه میشه(که توی اون جدول هست) و فقط برای همون درس ها استاد میذارن...اگر درس دیگه ای رو بردارید احتمال زیاد باید خودخوان بخوانید

chekmate
01-06-2013, 09:57
سلام علیکم
بنده با افتخار میگم که خیلی خنگم :n02: از 14 واحدی که این ترم برداشتم فقط تونستم 3 واحد فارسی رو پاس کنم یعنی اینکه اخلاق ریاضی 1 فیزیک 1 و زبان رو افتادم..:n30: وضعیت ترم بعد چجوریه؟باید همینارو پاس کنم یا میشه درس دیگه هم بردارم مثلا ریاضی 2 رو؟
اگه واسه ترم بعد دوباره بدون ازمون پذیرش کنن میشه انصراف داد و یه رشته دیگه تو همین دانشگاه رو خوند
سلام. بايد رعايت پيشنيازي رو بكنيد. رياضي1 پيشنياز رياضي2 هستش. بنابراين شما نميتونيد بدون گذراندن رياضي1 رياضي2 رو برداريد. البته چون يه بار افتادين، پيشنياز تبديل به همنياز مي شه يعني مي تونيد با هم وردارين. توصيه ميشه اول واحد هايي كه پيشنياز هستش پاس كنيد. با اين شرايطي كه گفتين احتمالا مشروط هم شدين، كه در اين اين صورت بايد سقف 12 واحد رو براي ترم بعد رعايت كنيد.
موفق باشيد

AMoO.Reza
01-06-2013, 10:23
مشروط = مجاز به ورداشتن حداکثر 12 واحد.

chekmate
01-06-2013, 10:57
سقف واحد براي دانشجوي مشروط كارداني و كارشناسي 12 مي باشد.
(معدل ترم كمتر از12=مشروط)

Masоud
01-06-2013, 11:28
فکر کنم همون 12 باشه چون من پسرعموم یه بار مشروط شد 12 تا بیشتر نتونست ورداره.

nits
01-06-2013, 11:41
نه دوست عزيز. سقف واحد براي دانشجوي مشروط 14 مي باشد.
(معدل ترم كمتر از12=مشروط)

دانشجویان مشروط ( معدل زیر 12 ) فقط 12 واحد میتونن بردارن ... این برای کارشناسی هاست
برای کارشناسی ارشد ، معدل زیر 12 مشروط هست