PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Eblis 2011
06-04-2013, 19:05
دوستان برای پرداخت شهریه اون رسید بانکی که تو گزارش شهریه(سیستم گلستان) هست رو باید پرینت کرد و برد بریا بانک؟!!

بله همونو ببر دیگه راحت ... از رو همین پرداخت کن ... دیگه نیازی هم به پر کردن فیش نیست ....

همون فیش واریز بانکو منظورتون هست بدم بشون؟
یه سوال دیگه فیش واریز رو باید حضوری بشون بدی؟!!

فیش رو بعد پرداخت پیش خودن نگه دار .....
سیستم خودش شهریه رو 0 میکنه بعد 72 ساعت

ittools
06-04-2013, 22:07
سلام عیدتون مبارک :n02:
خدایا تعطیلات خیلی خوبه بیشترش کن :n09:
فردا اولین کلاس سال 92 من شروع میشه :n14: باید برم 2 ساعت حرف های فلسفی استاد رو گوش بدم ! مثلا معادلات داریم ها ولی استاده میاد از دوران دانشجوییش میگه ! :n27: منم واقعا حوصلم سر میره میشینم سر کلاس گیم بازی میکنم :n02:
بچه ها کلاس های شما هم اینطوریه ؟ اصلا این استادا درست و حسابی درس نمیدن فکر میکنن وقت دانشجوها بی ارزشه :n29:

mohsen0000000000
07-04-2013, 08:09
سلام عیدتون مبارک :n02:
خدایا تعطیلات خیلی خوبه بیشترش کن :n09:
فردا اولین کلاس سال 92 من شروع میشه :n14: باید برم 2 ساعت حرف های فلسفی استاد رو گوش بدم ! مثلا معادلات داریم ها ولی استاده میاد از دوران دانشجوییش میگه ! :n27: منم واقعا حوصلم سر میره میشینم سر کلاس گیم بازی میکنم :n02:
بچه ها کلاس های شما هم اینطوریه ؟ اصلا این استادا درست و حسابی درس نمیدن فکر میکنن وقت دانشجوها بی ارزشه :n29:

من که کلا قبل از عید نرفتم سر کلاس :n02:.به نظرتون چی بهونه بیارم؟

ittools
07-04-2013, 13:18
من که کلا قبل از عید نرفتم سر کلاس :n02:.به نظرتون چی بهونه بیارم؟

بگو درس رو تو حذف و اضافه برداشتم ( تاریخ حذف و اضافه از 19 اسفند بود ) بعد از حذف و اضافه هم که فقط یه هفته تا عید مونده بود . البته الان استادا زرنگ شدن :n02: خیلی باید ریلکس و طبیعی بگی :n09:

majidli
07-04-2013, 16:01
دوستان کارت ورود به جلسه امتحانو اینترنتی باید گرفت یا حضوری؟:n01:

ittools
07-04-2013, 16:10

اینترنتی و از طریق سیستم گلستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که یه هفته مونده به امتحانات فعال میشه که میتونید از کارت ورود به جلسه پرینت تهیه کنید

alavi71
07-04-2013, 17:56

سلام از طریق سایت هست ولی باید قبلش تصفیه حساب کرده باشید...

Eblis 2011
07-04-2013, 18:03
جالبه ....

این کاربرای فعال انجمن آموزش عالی سالی یکبار میان تو تایپک پیام نور پاسخ میدن
اونم سوالایی که قبلش دوستان زحمتش رو کشیدن و جواب درست رو دادن ....

یه جورایی بی احترامی به کسیه که جواب رو داده .....

majidli
07-04-2013, 22:20
اینجا لازمه از دوست خوبمون Eblis 2011 بخاطر وقت گذاشتن و جواب دادن به سوالا تشکر ویژه کرد.هر سوالی که دوستان داشتن ایشون جواب دادن...واقعا دستت درد نکنه:n16:

farshidshd
08-04-2013, 11:28
جالبه ....

این کاربرای فعال انجمن آموزش عالی سالی یکبار میان تو تایپک پیام نور پاسخ میدن
اونم سوالایی که قبلش دوستان زحمتش رو کشیدن و جواب درست رو دادن ....

یه جورایی بی احترامی به کسیه که جواب رو داده .....

قطعا بی احترامی نیست .

زحمات شما هم نادیده گرفته نمیشه

در ضمن کافیه در پروفایل کاربرا ببینید که چقدر و در چه تاپیک هایی پست دادن و چه پستهایی هم دادن ،
شاید در این تاپیک کمتر بیان ولی این که می فرمایین سالی یک بار میان ، این درست نیست...

و اینکه ایشون در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جواب تکراری ندادن ، در ادامه جواب قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، توضیحاتی دادن که لازم و مهم بود...

hamid_diablo
08-04-2013, 12:27
دوستان سلام

من درس آزمایشگاه کامپیوتر رو تو حذف و اضافه برداشتم...اصلا چی هست این آزمایشگاه...؟

راستی قبل از عید آزمایشگاه نرفتم..استاد گیر میده ؟

Eblis 2011
08-04-2013, 13:23
قطعا بی احترامی نیست .

زحمات شما هم نادیده گرفته نمیشه

در ضمن کافیه در پروفایل کاربرا ببینید که چقدر و در چه تاپیک هایی پست دادن و چه پستهایی هم دادن ،
شاید در این تاپیک کمتر بیان ولی این که می فرمایین سالی یک بار میان ، این درست نیست...

و اینکه ایشون در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جواب تکراری ندادن ، در ادامه جواب قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، توضیحاتی دادن که لازم و مهم بود...

از دید بنده بی احترامیه ...
من نیازی به قدر دانی ندارم عزیزم..... هیچ انتظاری هم از کسی ندارم ... واسه دل خودم میام اینجا و اگه کاری از دستم بر بیاد برای بچه ها انجام میدم ...

عرض بنده در تایپک پیام نور بود ... نه جای دیگه ....

به سوالات سخت و پیچیده میرسه کسی خبر اینجا رو نمیگیره ... استغفرالله

Eblis 2011
08-04-2013, 13:25
دوستان سلام

من درس آزمایشگاه کامپیوتر رو تو حذف و اضافه برداشتم...اصلا چی هست این آزمایشگاه...؟

سلام حمید جان ...

تاریخ کلاس آزمایشگاه رو نگاه کن ببین یه وقت نگذشته باشه ....
چون آزمایشگاه 1 واحد عملی داره حتما حتما حضور در کلاسش ضروریه و الا استاد به اختیار خودش میتونه درس رو برات حذف کنه ...

حالا کاری که میکنن بستگی به استاد و مرکز دانشگاهتون داره ... ظاهرا کار با کامپیوتر و اینجور چیزاس ...

یاعلی

majidli
08-04-2013, 22:33
دوستان خواهشا حاشیه نرید/زحمات اقای eblis رو نمیشه نادیده گرفت/واقعا سوالارو جواب میدن
اینجا هم اگه کسی به سوالی جواب میده صرفا بخاطر معرفتشه/پس کسی نباید منت بزاره و یا طلبی داشته باشه
موفق باشین

hp722
10-04-2013, 11:51
دوستان سلام

نه بابا گیر نمیده.من ترم پیش پاس کردم.عملیه.استاد یسری توضیحات میده و بعد با کامپیوتر کار میکنید.امتحانی که از ما گرفت این بود که یه صفحه ی HDML طراحی کنیم.حضور در کلاس مهم نیست ولی برای امتحان حتما باید بری و از بچه هایی که سر کلاس رفتن و جزوه برداری کردن بپرس تاریخ امتحانش کی هست که استاد میخواد بگیره و بدون که امتحان چی میخواد بگیره.منم همینکارو کردم و فقط یه جلسه رفتم سر کلاس اونم جلسه ی آخر و صفحه hdml رو تحویلش دادم بهم 18 داد

hp722
10-04-2013, 11:58
دوستان حذف اضطراری از 23 تا 29 اردیبهشته؟بعد تو این تاریخ فقط میشه حذف کرد؟اضافه نمیشه کرد؟

farshidshd
10-04-2013, 12:12
دوستان حذف اضطراری از 23 تا 29 اردیبهشته؟بعد تو این تاریخ فقط میشه حذف کرد؟اضافه نمیشه کرد؟

بله
فقط میشه حذف کرد

azaramir
10-04-2013, 17:11
دوستان اين پرداخت اقساط شهريه كسي اطلاعاتي ازش داره چه جوري انجام ميشه

Eblis 2011
10-04-2013, 17:29
دوستان اين پرداخت اقساط شهريه كسي اطلاعاتي ازش داره چه جوري انجام ميشه

سلام

شامل 2 مرحله میشه :

مرحله اول : پرداخت حداقل ۵۰% بدهی (اعم از بدهی ترم های گذشته و شهریه ترم جاری)
مرحله دوم : تسویه مابقی بدهی به ترتیب قبل از تعیین محل آزمون – حذف اضطراری – رویت نمرات میان ترم – و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

یک هفته پس از پرداخت شهریه در مرحله دوم ، امکان برخورداری از خدمات آموزشی از طریق سایت گلستان را خواهی داشت.

M0hsen3D
11-04-2013, 19:28
دوستان امسال واسه کارشناسی فراگیر بدون ازمون ,میخوام ثبت نام کنم ,با مدرک دیپلم فنی و پیش هنر امکان ثبت نام هست؟

farshidshd
12-04-2013, 08:28
دوستان امسال واسه کارشناسی فراگیر بدون ازمون ,میخوام ثبت نام کنم ,با مدرک دیپلم فنی و پیش هنر امکان ثبت نام هست؟

بله
چرا نباشه

mohsen137
12-04-2013, 18:08
سلم دوستان.چندتا سوال داشتم
1-پیام نور بهتره یا غیرانتفائی
2-بعد از گرفتن مدرک پیام نور کار میشه گیر اورد؟
3-کدوم رشته هاش بهتره و رتبه چند میخواد؟
لطفا با دقت جواب بدید-ممنون:n16:

M0hsen3D
12-04-2013, 19:21
بله
چرا نباشه
ثبت نامش معمولا کی هست؟ و اینکه فرقی نداره پیش یا دیپلمت چی باشه؟ مثلا با همون مدارک که گفتم رشته نرم افزار ثبت نام میشم؟
ممنون:n16:

Eblis 2011
12-04-2013, 20:09
سلم دوستان.چندتا سوال داشتم
1-پیام نور بهتره یا غیرانتفائی
2-بعد از گرفتن مدرک پیام نور کار میشه گیر اورد؟
3-کدوم رشته هاش بهتره و رتبه چند میخواد؟
لطفا با دقت جواب بدید-ممنون:n16:

درود
1 ) نمیشه با هم مقایسشون کرد ...
ویژگی های هر دو دانشگاه رو میگم خودتون مقایسه کنید :

پیام نور :
کتاب های درسی حجیم
کلاس های رفع اشکال
سوالات پایانی از تهران طرح میشه و دست استاد نیست
میان ترم 6 نمره
شهریه کمتر نسبت به غیر انتفاعی
درس ها نسبتا خودخوان انجام میشه و استاد فقط رفع اشکال میکنه
تعداد محدود کلاس ها

غیرانتفاعی :
کتاب های درسی با حجم نسبتا کم ( بستگی به استاد مربوطه )
کلاس های بیشتری نسبت به پیام نور برگزار میشه و غیبت بیش از حد در یه درس باعث حذف اون درس توسط استاد میشه ( بعضی استادا حضور در کلاس براشون مهم نیست )
سوالات پایانی توسط خود استاد مطرح میشه و کاملا دست استاده ( مثلا از یه کتاب 200 صفحه میتونه 50 صفحه رو امتحان بگیره )
میان ترم 6 نمره
شهریه بیشتر نسبت به غیر انتفاعی
درس ها توسط استاد ارائه میشه و کار گروهی و تحقیق و پروژه ی بیشتری دیده میشه
کلاس های بیشتری نسبت به پیام نور تشکیل میشه ( معمولا 4 یا 5 روز در هفته )

با توجه به این موارد میشه گفت ؛ پیام نور دشواری بیشتری داره ..
پیام نور بیشتر برای شاغل ها مناسبه

2) مدرک پیام نور مثل سایر مدرک های دانشگاه های دیگه هیچ موردی نداره و طبق تایید آموزش و پرورش کل کشوره ...
گرفتن کار و این چیزا به خیلی چیزا بستگی داره ؛ به عنوان مثال مهارت شما در رشته ی که درس خوندی ( اکتفا نکردن به کتاب های دانشگاهی و کسب مهارت خارج از حیطه ی دانشگاه در رشته ی مورد نظر )
تو این مملکت نمیشه به این سوال به طور قطع پاسخ داد ... همه برمیگرده به تلاش شما + بند پ :n02:

3) الان دیگه نیازی به رتبه ی بالا نداره ... جدیدا دانشگاه پیام نور بدون کنکور دانشجو جذب میکنه در رشته های مختلف اونم در مقطع کارشناسی ...
هیچ رشته ای به دیگر رشته ها مزیت آنچنانی نداره ؛ مهم علاقه و انگیزه و هدف شماست که باعث برتری یک رشته نسبت به سایر رشته ها میشه ...

یاعلی .

ثبت نامش معمولا کی هست؟ و اینکه فرقی نداره پیش یا دیپلمت چی باشه؟ مثلا با همون مدارک که گفتم رشته نرم افزار ثبت نام میشم؟
ممنون:n16:

نه فرقی نداره ... بله میتونید ثبت نام کنید ...
از زمان ثبت نام اطلاع دقیقی ندارم .

mohsen137
13-04-2013, 02:01
من درسم خوبه -حافظه و هوش خوبی هم دارم.دوساله برام مشکلای زیادی پیش اومده
به نظرتون اگه از الن بخونم میتونم رتبه خوبی بیارم؟ادبیا و دینی و زبان و شیمی و فیزیک رو جمع کنم
درضمن از اقای eblis 2011 بابت جواب کاملشون ممنونم:n16:

Eblis 2011
13-04-2013, 11:50
به نظرتون اگه از الن بخونم میتونم رتبه خوبی بیارم؟ادبیا و دینی و زبان و شیمی و فیزیک رو جمع کنم

خواهش میکنم
خواستن توانستنه ....
در حال حاضر با کمترین درصدها هم میشه پیام نور شهرتون قبول شد ....
خودمم با درصدهای افتضاح وارد پیام نور شدم :n02:
نگران نباش ...

smahdis
13-04-2013, 12:20

منظورت پیام نور که نی؟

من رشته ام ریاضی فیزیک بود. چند سال پیش تو کنکور, فقط زبان رو 90 درصد زدم. بقیه رو همه زیر 30 درصد زدم. ریاضی هم که درس تخصصی بود رو 0 زدم. اصلا طرف تست های ریاضی نرفتم. چون وقتم رو خیلی میگیره آخرش هم به جواب نمیرسم.

خلاصه 16000 آوردم, مهندسی معدن در دانشگاه صنعتی شاهرود روزانه قبول شدم.

اما بنا به دلایلی نتونستم برم اونجا و الان تو بدون آزمون پیام نور شرکت کردم.

aminrafael3
13-04-2013, 13:04
سلام دوستان من دارم کارشناسی ارشد کامپوتر آزاد میخونم و همزمان الان ترم 1 کارشناسی حقوق پیام نور هستم

میخواستم راهنماییم کنید واسه نمونه سوالات و اینکه بخرم یا از کجا دانلود کنم لطفا در مورد این چیزا راهنماییم کنید

چه سایتهایی خوبه در مورد پیام نور و نمونه سوالات و... ؟

Eblis 2011
13-04-2013, 13:17
سلام دوستان من دارم کارشناسی ارشد کامپوتر آزاد میخونم و همزمان الان ترم 1 کارشناسی حقوق پیام نور هستم

میخواستم راهنماییم کنید واسه نمونه سوالات و اینکه بخرم یا از کجا دانلود کنم لطفا در مورد این چیزا راهنماییم کنید

چه سایتهایی خوبه در مورد پیام نور و نمونه سوالات و...؟

درود
شما میتونید از این سایت برای دانلود جامع نمونه سوالات کارشناسی پیام نور استفاده کنید :
PNUeb.com

+

برای لیست منابع درس حقوق و چارت 9 ترمه به سایت زیر برید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir M.ohAma.D
13-04-2013, 18:17
دوستان سقف مشروطی در پیام نور چه قدره؟
این درسته که با 3 مشروطی اخراج میکنند؟

Eblis 2011
13-04-2013, 18:20
دوستان سقف مشروطی در پیام نور چه قدره؟
این درسته که با 3 مشروطی اخراج میکنند؟

سلام
بله قبلا با 3 ترم مشروط شدن متوالی از دانشگاه اخراج میشدی
اما این قانون ورداشته شده و دیگه اخراجی نداریم ....

hamid_diablo
13-04-2013, 18:32
دوستان اگر سنوات تحصیلی تمو بشه و نتونیم واحدامون رو پاس کنیم..مثلا اگر 20 واحد بمونه باید چیکار کنیم..بریم خدمت :)

Amir M.ohAma.D
13-04-2013, 18:33
سلام
بله قبلا با 3 ترم مشروط شدن متوالی از دانشگاه اخراج میشدی
اما این قانون ورداشته شده و دیگه اخراجی نداریم ....

مهدی جان پس این چیه؟

حداکثر نیمسالهای مشروطی مجاز در دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دو نیمسال و در دوره کارشناسی پیوسته 3 نیمسال اعم از متوالی یا متناوب است.

Eblis 2011
13-04-2013, 18:37
مهدی جان پس این چیه؟

نه اینطور نیست .... به عنوان شاهد عینی هم میشه هم کلاسی های خودم رو مثال بزنم .
برگه و اطلاعیه رو زیاد جدی نگیر اونم تو دانشگاهی مثل پیام نور ...
قبلا بود اما فعلا همچین قانونی وجود نداره . خیالت تخت . /

سقف و کف در انتخاب واحد
دانشجو در هر نیمسال تحصیلی می تواند حداقل 14 و حداکثر 20 واحد درسی انتخاب کند و حداکثر واحد مجاز انتخابی در دوره تابستانی 6 واحد است. در آخرین نیمسال تحصیلی دانشجو می تواند صرف نظر از معدل کل ( کمتر از 10) و مشروطی تا 24 واحد اخذ کند.

این آیین نامه ظاهرا اشکال داره !!!!!!!!
حداقل 12 و حداکثر 24 ( درصورت داشتن معدل بالای 17 )

دوستان اگر سنوات تحصیلی تمو بشه و نتونیم واحدامون رو پاس کنیم..مثلا اگر 20 واحد بمونه باید چیکار کنیم..بریم خدمت :)

سنوات تحصیلی یعنی چقدر؟ :n02:
تو پیام نور حالا حالاها جا داری که درس ها رو پاس کنی
مثلا دوره ی کارشناسی ( 9ترمه ) یعنی 4 سال و نیم زمان معمول نیاز داره .... بعدش تا چند ترم دیگه هم وقت داری که واحد ها رو پاس کنی ... دقیق اطلاع ندارم اما تا 4 الی 5 ترم دیگه مجازی .

یعنی میخوای بگی 14 ، 15 ترم کمه ؟ :n02:

hamid_diablo
13-04-2013, 18:45
یعنی میخوای بگی 14 ، 15 ترم کمه ؟

آره بابا خیلی کمه...:n02:

من 60 واحدم مونده و میخوام از تابستون برم یه جای خوب واسه کار...کاره درآمدش خوبه..ورودی 87 هستم..2 ترم مرخضی هم گرفته بودم...:n19:

allogos
15-04-2013, 17:23
سلام مجدد به همه :n02: !! آقا یکی بیاد بگه این نظریه زبانها رو چه جوری باید خوند !!!! :n21: اصلا کی این ترم داره ؟؟

hamid_diablo
15-04-2013, 18:38
سلام مجدد به همه :n02: !! آقا یکی بیاد بگه این نظریه زبانها رو چه جوری باید خوند !!!! :n21: اصلا کی این ترم داره ؟؟

من پاسش کردم...به شدت درس مزخرفیه...:n19:فقط با امدادای غیبی میتونی پاسش کنی

کلا رشته کامپیوتر درسهای بیخودی مثل معماری کامپیوتر و اسمبلی و ریزپردازنده و طراحی و پیاده سازی و پایگاه داده و هوش مصنوعی و ....داره:n02:

princeofpersia_7
15-04-2013, 20:33
سلام

یکی از دوستان من هست که پیام نور رشت درس میخونه ولی تهران شاغل هست و الان شرایطش جوری شده که نمیتونه رفت آمد زیادی داشته باشه و میخواد امتحان هاش رو تهران بده.میخواستم بدونم امکان این کار هست یا باید از ترم بعدی حرکت بزنه؟

Eblis 2011
15-04-2013, 21:17
سلام

یکی از دوستان من هست که پیام نور رشت درس میخونه ولی تهران شاغل هست و الان شرایطش جوری شده که نمیتونه رفت آمد زیادی داشته باشه و میخواد امتحان هاش رو تهران بده.میخواستم بدونم امکان این کار هست یا باید از ترم بعدی حرکت بزنه؟

درود
این ترم که امکانش نیست ولی از ترم بعد میتونه انتقالی بگیره .

nits
16-04-2013, 20:08
من پاسش کردم...به شدت درس مزخرفیه...:n19:فقط با امدادای غیبی میتونی پاسش کنی

کلا رشته کامپیوتر درسهای بیخودی مثل معماری کامپیوتر و اسمبلی و ریزپردازنده و طراحی و پیاده سازی و پایگاه داده و هوش مصنوعی و ....داره:n02:

دیگه چیزی موند که نگی حمید عزیز ؟:n02:

من نظریه دارم - معماری دارم - طراحی دارم و آمار و احتمالات مهندسی - چون فردای طراحی امتحان مهندسی نرم افزار 1 بود حذف کردم مهندسی نرم افزار رو ... فقط خود کتاب مهندسی نرم افزار 2 کیلو وزنش هست :n02:

نظریه امتحانش تستی هست و اولین امتحان ماست ... همونطور که آقا حمید قبلا گفته بود معماری فوق العاده مفهومی است و میشه گفت اگر در مدار منطقی مسلط نباشید چیزی دستگیرت نمیشه ... طراحی 3 فصل اولش همون ساختمان داده هست که خوندم ... فصل 4 - 5 - 6 بیشترین حجم از کتاب رو تشکیل میدن و پیشنهاد میکنم اردیبهشت ماه 3 فصل رو جمع کنیم ... 7 - 8 - 9 زیاد حجیم نیستن و میزارمشون 4 روز تعطیلی

فقط مشکل این نظریه و معماریه:n28:

highsense
19-04-2013, 15:54
لطفا بدون اطلاعات کامل اظهار نظر نکنید مدارک دانشگاه آزاد وپیام نور تفاوتی نداره که هیچ کلا مدرک کارشناسی دانشگاه شما مهم نیست مهم تر اینه که اولا بازار کارمناسب نیست دوم رشته شما وهدف شما از تحصیل
نکته بعد اینه که درکدام دانشگاه پیام نور و در چه رشته ای درس میخونی.چون سطح دانشگاه پیام نور مثلا بجستان با دانشگاه پیام نور تهران یکی نیست
به طور کلی امهم نیست که مدرکه تو از کجاست. مهم تر از اون اینه که بند پ داشته باشی
ضمنا در حال حاضر به خصوص برای رشته های فنی مهندسی درپیام نور کلاس گذاشته می شود ونه تنها کلاس ها غیرحضوری نیست بلکه جلسات آن مناسب و دربعضی درس ها کافی می باشد به خصوص درس های عملی ولی برای درس های تئ.
وری حضور در کلاس اجباری نیست ضمنا درمدرک شما درج نمیشه که فراگیر خوندی یا از طریق سراسری رفتی
حالا شما رشته ای که میخوای بری بگو تا بیشتر راهنماییت کنم

0015351971
20-04-2013, 14:17
بچه ها سلام
آقا یه سوال:n02:
این کارت ایثار بدرد دانشگاه میخوره ؟ :))))
چیزی ازش میماسه بهمون ؟ :n19:
راهنمایی میکنید ؟:n15:
یکی دیگه اینکه امتحانای پایان ترم از کی شروع میشه ؟ همونه که تو گزارش 101 هست ینی تو خرداد یا تغییر کرده ؟ :n24:
اها این یکی هم یادم اومد الان که تا کی میشه پول شهریه رو ریخت ؟ :))

Eblis 2011
20-04-2013, 14:25
بچه ها سلام
آقا یه سوال:n02:
این کارت ایثار بدرد دانشگاه میخوره ؟ :))))
چیزی ازش میماسه بهمون ؟ :n19:
راهنمایی میکنید ؟:n15:
یکی دیگه اینکه امتحانای پایان ترم از کی شروع میشه ؟ همونه که تو گزارش 101 هست ینی تو خرداد یا تغییر کرده ؟ :n24:
اها این یکی هم یادم اومد الان که تا کی میشه پول شهریه رو ریخت ؟ :))

سلام
کارت ایثار؟ مثلا چی میخوای بماسه؟:n02: بیشتر توضیح بده :n02:
آره از خرداد شروع میشه . فعلا که تغییری نکرده
تا قبل امتحانات فرصت داری شهریه رو بریزی ....

0015351971
20-04-2013, 14:42
سلام
کارت ایثار؟ مثلا چی میخوای بماسه؟:n02: بیشتر توضیح بده :n02:
آره از خرداد شروع میشه . فعلا که تغییری نکرده
تا قبل امتحانات فرصت داری شهریه رو بریزی ....
سلام
همینطوری کلی گفتم :n02:
کارایی داره یا نه :))
=
اهان ممنون
و باز هم ممنون
=
راستی این مهندسی نرم افزار چقد کمه =)) طرف تا تونسته نوشته فکر کنم جلوشو نمیگرفتن تا 20 برابر همین کتابو مینوشت :))

Eblis 2011
20-04-2013, 14:47
سلام
همینطوری کلی گفتم :n02:
کارایی داره یا نه :))
=
اهان ممنون
و باز هم ممنون
=
راستی این مهندسی نرم افزار چقد کمه =)) طرف تا تونسته نوشته فکر کنم جلوشو نمیگرفتن تا 20 برابر همین کتابو مینوشت :))

خواهش میشه . والا من تاحالا جایی ایثار نکردم :n02: راستش آنچنان خبر ندارم اما بعید میدونم :n06:

آره والا بعضی کتاب ها خیلی حجیمن ( 10 کیلو :n02: )

یاعلی .

0015351971
20-04-2013, 15:17
خواهش میشه . والا من تاحالا جایی ایثار نکردم :n02: راستش آنچنان خبر ندارم اما بعید میدونم :n06:

آره والا بعضی کتاب ها خیلی حجیمن ( 10 کیلو :n02: )

یاعلی .

:)
علی یارت:n18:
فقط یه سوال دیگه:n27:
والله واسه این ترم مهندسی نرم به جا میانترم پروژه داده
بعد الان ایمیل زده استاد که:n22: »
برای تهیه مستندات پروژه باید از نرم افزارهای زیر استفاده کنید
ms visio
visual studio
Ea (Enterprise Architecture)

یکی منو راهنمایی میکنه اصلا" من باید چیکار کنم ؟ :))

Eblis 2011
20-04-2013, 15:20
علی یارت:n18:
فقط یه سوال دیگه:n27:
والله واسه این ترم مهندسی نرم به جا میانترم پروژه داده
ms visio
visual studio

بنده رشتم حسابداریه
صبر کن دوستانی که هم رشتت هستن بیان بهت کمک کنن .... :n16:

farshidshd
21-04-2013, 10:50
ms visio
visual studio

این نرم افزارا حجمشون خیلی بالاست که اگه بخوای دانلود کنی نمیشه ، باید از بیرون تهیه کنی
واسه هر پروژه توی مهندسی نرم افزار باید یک سناریو و کلا شرحی از پروژه رو بدی و بگی این پروژه چی هست و چه کاراریی می خواد برامون انجام بده و چطوری باید انجام بده

تهیه سناریو رو باید طبق دروسی که خوندی انجام بدی...
یه نمونه سناریو از پروژه داروخونه برات میزارم که بیشتر آشنا بشی ...

با اون نرم افزار ها باید نمودارهای ER ، حالت ، توالی و ... رو رسم کنی

موفق باشی

ehsan_j70
22-04-2013, 08:25
سلام
ميخواستم بدونم امكانش هست درس تربيت بدني رو خودخوان برداشت؟

0015351971
22-04-2013, 12:48
این نرم افزارا حجمشون خیلی بالاست که اگه بخوای دانلود کنی نمیشه ، باید از بیرون تهیه کنی
واسه هر پروژه توی مهندسی نرم افزار باید یک سناریو و کلا شرحی از پروژه رو بدی و بگی این پروژه چی هست و چه کاراریی می خواد برامون انجام بده و چطوری باید انجام بده

تهیه سناریو رو باید طبق دروسی که خوندی انجام بدی...
یه نمونه سناریو از پروژه داروخونه برات میزارم که بیشتر آشنا بشی ...

با اون نرم افزار ها باید نمودارهای ER ، حالت ، توالی و ... رو رسم کنی

موفق باشی

ممنون از راهنمایی
تا سناریو جلو رفتیم ارائه هم دادمش :)
الان مونده مستندات و نمودارها که نمیدونم چیکار کنم
نمونه ای داری ازس + توصیح مختصر بدی
چون تو سایت ها گشتم پیدا هم کردم ولی چیزی متوجه نشدم :(

farshidshd
22-04-2013, 14:07
ممنون از راهنمایی
تا سناریو جلو رفتیم ارائه هم دادمش :)
الان مونده مستندات و نمودارها که نمیدونم چیکار کنم
نمونه ای داری ازس + توصیح مختصر بدی
چون تو سایت ها گشتم پیدا هم کردم ولی چیزی متوجه نشدم :(

نمونه از دیاگرام های متن ، توالی و فعالیت رو که ماله همون سیستم داروخونه هست برات می زارم که خیلی واضح هست :
البته این نمودارها با نرم افزار رشنال رز طراحی شده:

Eblis 2011
22-04-2013, 14:16
سلام
ميخواستم بدونم امكانش هست درس تربيت بدني رو خودخوان برداشت؟

سلام
خیر ... تربیت بدنی کلا یک واحده اونم عملی .... درس هایی که واحد عملی داره حتما باید کلاسش رو شرکت کنید ....
مخصوصا درس تربیت بدنی ....

ملا نصرالدین
23-04-2013, 14:55
دوستان من مجبور شدم این ترم مدار الکترنیکی رو خودخوان بردارم
ترم قبل مدار الکتریکی رو شانسی پاس کردم
میخوام براش کلاس خصوصی برم.نمیدونم به نظرتون برم؟کجا برم که قیمتش خوب باشه؟

nits
23-04-2013, 16:36
دوستان من مجبور شدم این ترم مدار الکترنیکی رو خودخوان بردارم
ترم قبل مدار الکتریکی رو شانسی پاس کردم
میخوام براش کلاس خصوصی برم.نمیدونم به نظرتون برم؟کجا برم که قیمتش خوب باشه؟

درس سختیه ؟ خود کتاب رو بخونید دیگه اگر فرصت دارید واسه چی کلاس میرید ؟ از معماری این ترم ما سخت تره ؟ ( البته فکر کنم شما پاس کردید )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا ما 2 اردیبهشت امتحان نظریه داریم ... 11 فصل ... میانگین باید 3 فصل بخونیم هر هفته :n28:

smahdis
24-04-2013, 05:01
سلام
خیر ... تربیت بدنی کلا یک واحده اونم عملی .... درس هایی که واحد عملی داره حتما باید کلاسش رو شرکت کنید ....
مخصوصا درس تربیت بدنی ....

تو کلاسش چی میگن حالا؟

آخه کلاسش تو دانشگاه نیست ظاهرا و تو یه مجموعه ورزشیه اگر اشتباه نکنم.

من که تا حالا سر کلاسش نرفتم. امروز برای اولین بار میخوام برم.

Eblis 2011
24-04-2013, 08:08
تو کلاسش چی میگن حالا؟

آخه کلاسش تو دانشگاه نیست ظاهرا و تو یه مجموعه ورزشیه اگر اشتباه نکنم.

من که تا حالا سر کلاسش نرفتم. امروز برای اولین بار میخوام برم.

والا چیز خاصی نمیگن ... حرکات کششی و دو رفتن و ......
تربیت بدنی 2 هم معمولا فوتبال یا بسکتبال و یا والیبال بازی میکنن ....
+
سرآخر هم یه امتحان عملی گرفته میشه

Eblis 2011
24-04-2013, 08:09
باتوجه به شروع مهلت حذف اضطراري از تاريخ 04/02/92 از مسير زير نسبت به انجام مرحله مذكور اقدام نماييد:
ثبت نام => حذف اضطراري =>حذف اضطراري

شايان ذكر است مهلت حذف اضطراري در تاريخ 11/02/92 به اتمام خواهد رسيد.

ملا نصرالدین
24-04-2013, 18:30
درس سختیه ؟ خود کتاب رو بخونید دیگه اگر فرصت دارید واسه چی کلاس میرید ؟ از معماری این ترم ما سخت تره ؟ ( البته فکر کنم شما پاس کردید )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا ما 2 اردیبهشت امتحان نظریه داریم ... 11 فصل ... میانگین باید 3 فصل بخونیم هر هفته :n28:

معماری رو پاس کردم.البته پیش نیازش مدار منطقی رو خیلی خوب بلد بودم
کسی این درس رو پاس کرده؟

mili_k
24-04-2013, 20:56
کسی از پرداخت قسطی شهریه استفاده کرده تا حالا ؟

اگر آره ، خوهشا بگین چطوره ؛ با پرداخت اولین قسط ، کارت ورود به جلسه امتحان قابل دسترس میشه ؟

Eblis 2011
24-04-2013, 21:16

اگر آره ، خوهشا بگین چطوره ؛ با پرداخت اولین قسط ، کارت ورود به جلسه امتحان قابل دسترس میشه ؟

مرحله اول : پرداخت حداقل ۵۰% بدهی (اعم از بدهی ترم های گذشته و شهریه ترم جاری)
مرحله دوم : تسویه مابقی بدهی به ترتیب قبل از تعیین محل آزمون – حذف اضطراری – رویت نمرات میان ترم – و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

یک هفته پس از پرداخت شهریه در مرحله دوم ، امکان برخورداری از خدمات آموزشی از طریق سایت گلستان را خواهی داشت.

سلام
با توجه به این توضیحات ؛ با پرداخت اولین قسط ، کارت ورود به جلسه در دسترس نیست !!!

alavi71
24-04-2013, 21:16

سلام
اگر منظورتون صندوق رفاه هست که کل وام به حساب شما واریز میشه و کاربری در سایتتون هم بدون بدهکاری باز میشه ...

mili_k
25-04-2013, 21:02
سلام
اگر منظورتون صندوق رفاه هست که کل وام به حساب شما واریز میشه و کاربری در سایتتون هم بدون بدهکاری باز میشه ...

صندوق رفاه همون وام دانشجوییه ؟! اگه آره مهلتش گذشته

alavi71
27-04-2013, 16:15
صندوق رفاه همون وام دانشجوییه ؟! اگه آره مهلتش گذشته

خب بله وقتی صندوق رفاه فرم و کارهاش رو انجام دادی حساب کاربریتون شارژ میشه و هر کاری میتونید بکنید.
فقط باید مبلغ هر قسط رو بدهید ...

smahdis
27-04-2013, 19:06
سئوال 7 صفحه 379 کتاب ریاضی عمومی 1 فصل انتگرال معین.

اگر کسی کتاب کمک آموزشی داره, خواهش میکنم یه نگاه بندازه ببینه چه جوابی براش نوشته:

سئوال فصل انتگرال معین کتاب ریاضی 1 پیام نور هست.

این هم عکس از صفحه کتاب:

danijon_2006
27-04-2013, 20:54
میگم الان اگه حذف اضطراری کنیم شهریه اون درسو کماکان باید پرداخت کنیم؟
اگه سر امتحان ترمش نریم چطور؟

Eblis 2011
27-04-2013, 21:01
میگم الان اگه حذف اضطراری کنیم شهریه اون درسو کماکان باید پرداخت کنیم؟
اگه سر امتحان ترمش نریم چطور؟

سلام . آره باید پرداخت کنی
در هر صورت بری یا نری باید پرداخت کنی ....

ittools
27-04-2013, 22:46
سئوال 7 صفحه 379 کتاب ریاضی عمومی 1 فصل انتگرال معین.

اگر کسی کتاب کمک آموزشی داره, خواهش میکنم یه نگاه بندازه ببینه چه جوابی براش نوشته:

سئوال فصل انتگرال معین کتاب ریاضی 1 پیام نور هست.

این هم عکس از صفحه کتاب:

اومدم حل المسائل رو باز کردم که جواب تمرین 7 رو برات دربیارم و عکس بگیرم دیدم کل تمرینات 13-3-6 رو حل کرده فقط تمرین 7 رو جا انداخته :n02: عجب شانسی :n09:
ولی از اینترنت حل المسائل رو برات پیدا کردم :

صفحه 152 تمرین شماره 7

فقط تو این حل المسائل فصل ها رو جا به جا زده

عکسش رو هم محض احتیاط میزارم شاید پیداش نکردی :

mili_k
28-04-2013, 00:06
خب بله وقتی صندوق رفاه فرم و کارهاش رو انجام دادی حساب کاربریتون شارژ میشه و هر کاری میتونید بکنید.
فقط باید مبلغ هر قسط رو بدهید ...

دوست عزیز من متوجه نشدم ! الان با پرداخت قسطی کارت ورود به جلسه میتونم دانلود کنم ؟

پرداخت قسطی با وام دانشجویی فرق داره در پیام نور . شما منظورتون کدومه ؟!

smahdis
28-04-2013, 05:17
اومدم حل المسائل رو باز کردم که جواب تمرین 7 رو برات دربیارم و عکس بگیرم دیدم کل تمرینات 13-3-6 رو حل کرده فقط تمرین 7 رو جا انداخته :n02: عجب شانسی :n09:
ولی از اینترنت حل المسائل رو برات پیدا کردم :

صفحه 152 تمرین شماره 7

فقط تو این حل المسائل فصل ها رو جا به جا زده

عکسش رو هم محض احتیاط میزارم شاید پیداش نکردی :

ممنون,

میگم این جوابش در سطح همون انتگرال معینی که تو کتاب درس داده هست؟ این بر چه حسبی اومده همچین uیی انتخاب کرده؟

ittools
28-04-2013, 11:48
ممنون,

میگم این جوابش در سطح همون انتگرال معینی که تو کتاب درس داده هست؟ این بر چه حسبی اومده همچین uیی انتخاب کرده؟

نمیدونم :n02: چون من ریاضی 1 رو خیلی وقت پیش پاس کردم از اول هم از انتگرال ها خوشم نمی اومد برای همین چیزی یادم نمونده :n09: ولی تا اونجایی که یادمه تو این مساله تغییر متغیر گرفته و جواب رو بر حسب متغیر u ذکر کرده

alavi71
28-04-2013, 12:43
دوست عزیز من متوجه نشدم ! الان با پرداخت قسطی کارت ورود به جلسه میتونم دانلود کنم ؟

پرداخت قسطی با وام دانشجویی فرق داره در پیام نور . شما منظورتون کدومه ؟!

سلام
ببینید کلا سیسنم صندوق رفاه یکسان هست .. وقتی وام از پ میگیرید اون رو باید در قسط بندی پرداخت کنید.
حساب شما باز هست و کارت رو میتونید بگیرید.

hp722
28-04-2013, 21:19
دوستان من میخوام انتخاب واحدم رو ببینم تا باز ببینم که زمان امتحاناتم تغییر کرده یا نه.باید چیکار کنم؟گزارش 101رو میزنم میگه اطلاعاتی برای نمایش موجود نیست.باید چیکار کنم؟

Eblis 2011
28-04-2013, 21:24
دوستان من میخوام انتخاب واحدم رو ببینم تا باز ببینم که زمان امتحاناتم تغییر کرده یا نه.باید چیکار کنم؟گزارش 101رو میزنم میگه اطلاعاتی برای نمایش موجود نیست.باید چیکار کنم؟

محمد جان شما میتونی از گزارش 428 تاریخ رو ببینی :
گزارش های آموزش ==> دانشجو ==> اطلاعات ثبت نام و امتحان ==> 428- برنامه امتحانی پایان ترم

من که شهریه رو ریختم برام بازه ... ببین برات باز میشه ؟

ittools
28-04-2013, 21:28

یا گزارش 428 رو بزن یا از مسیر زیر برو :

گزارش های آموزش > دانشجو > اطلاعات ثبت نام و امتحان > برنامه امتحان پایان ترم دانشجو

hp722
28-04-2013, 21:42
میگه نمابش داده نمیشه چون بدهکاری.راه دیگه ای نیست؟

Eblis 2011
28-04-2013, 21:47
میگه نمابش داده نمیشه چون بدهکاری.راه دیگه ای نیست؟

نه متاسفانه ....

nits
28-04-2013, 21:56
محمد جان شما میتونی از گزارش 428 تاریخ رو ببینی :
گزارش های آموزش ==> دانشجو ==> اطلاعات ثبت نام و امتحان ==> 428- برنامه امتحانی پایان ترم

من که شهریه رو ریختم برام بازه ... ببین برات باز میشه ؟

مهدی منظور محمد رضا برگه انتخاب واحد هست نه برنامه پایان ترم

محمد رضا شهریه رو ریختی کامل ؟ اگر ریختی بعد از 2-3 روز باید باز بشه برات ( برنامه امتحانات )

برگه انتخاب واحد فکر میکنم بعد از مدتی غیر فعال میشه مشاهده اش ... باید بعد از انتخاب واحد و حذف و اضافه و اون مدت زمان معینی که واسه پرینتش وقت گذاشتن پرینت میگرفتی یا زمان امتحانات رو یادداشت میکردی ... فکر نکنم تغییر آنچنانی کرده باشه

حالا کدوم درسها رو میخوای ؟

Eblis 2011
28-04-2013, 21:57
مهدی منظور محمد رضا برگه انتخاب واحد هست نه برنامه پایان ترم

محمد رضا شهریه رو ریختی کامل ؟ اگر ریختی بعد از 2-3 روز باید باز بشه برات ( برنامه امتحانات )

برگه انتخاب واحد فکر میکنم بعد از مدتی غیر فعال میشه مشاهده اش ... باید بعد از انتخاب واحد و حذف و اضافه و اون مدت زمان معینی که واسه پرینتش وقت گذاشتن پرینت میگرفتی یا زمان امتحانات رو میدید ؟

حالا کدوم درسها رو میخوای ؟

محمد در مواقع میخواد زمان امتحانات رو ببینه که تغییر کرده یا نه

برداشت من از جمله ی محمد :

دوستان من میخوام انتخاب واحدم رو ببینم
تا باز ببینم که زمان امتحاناتم تغییر کرده
یا نه.باید چیکار کنم؟گزارش 101رو میزنم میگه اطلاعاتی برای نمایش موجود نیست.باید چیکار کنم؟

aryna
04-05-2013, 15:08
سلام دوستان چرا من نمیتونم گزارش 428 را ببینم

کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.

در ضمن بدهی هم ندارم مبلغ صفر است

الان راهنمایی کنید

راستی من ترم اولم من هم است نمیدونم چیکار کنم؟

Eblis 2011
04-05-2013, 15:22
سلام دوستان چرا من نمیتونم گزارش 428 را ببینم

در ضمن بدهی هم ندارم مبلغ صفر است

الان راهنمایی کنید

راستی من ترم اولم من هم است نمیدونم چیکار کنم؟

سلام
این امکان فعلا برای همه غیرفعال شده

aryna
04-05-2013, 15:26
این امکان فعلا برای همه غیرفعال شده

پس کی قراره فعال بشه ؟

چرا هفته پیش خیلی ها گرفتن!

Eblis 2011
04-05-2013, 15:29
پس کی قراره فعال بشه ؟

چرا هفته پیش خیلی ها گرفتن!

به زودی دوباره باز میشه ...
خب اون زمان گزارش باز بوده و بعضی ها گرفتند ولی حالا گزارش 428 رو بستند ....

aryna
04-05-2013, 15:52
خب اون زمان گزارش باز بوده و بعضی ها گرفتند ولی حالا گزارش 428 رو بستند ....

یعنی ممکنه دوباره تغییر تحولاتی روی بده مثلا تا الان چندتا اطلاحیه دادند

Eblis 2011
04-05-2013, 15:56
یعنی ممکنه دوباره تغییر تحولاتی روی بده مثلا تا الان چندتا اطلاحیه دادند

در صورتی که دروس این ترمت توی اطلاعیه باشه آره ، ولی معمولا مربوط به رشته های ما نمیشه این تغییرات .

sasan.69
04-05-2013, 19:11
رفقا نمونه سوالات ترمای پیش رو (البته با جواب) ازکجا میتونم دانلود کنم؟

Eblis 2011
04-05-2013, 19:23
رفقا نمونه سوالات ترمای پیش رو (البته با جواب) ازکجا میتونم دانلود کنم؟

سلام
از این سایت میتونید استفاده کنید : Pnueb.com

sasan.69
04-05-2013, 19:43
کسی درس روانس سنجی رشته روانشناسی رو داره؟ دوتا کتاب داره؟

Eblis 2011
04-05-2013, 19:49
کسی درس روانس سنجی رشته روانشناسی رو داره؟ دوتا کتاب داره؟

شما با دانلود وضعیت منابع رشته ی خودتون میتونید ببینید که درس چند تا کتاب داره :

Comic Gate
05-05-2013, 13:38
دوستان (بیشترEblis :n02:) یه سوال.
در چارت رشته ی من (مهندسی صنایع)، ارائه ICDL الزامیه، و طی صحبتی که کردم، گواهی یا باید از فنی حرفه ای (ادواری) باشه، که این حداقل یکی دو ماه طول می کشه؛ و یا از سازمان پژوهش بگیرم که اینو تو دو هفته میشه گرفت.
حالا سوالم اینه که این گواهی رو بعد از اتمام امتحانا هم میشه ارائه داد؟

Eblis 2011
05-05-2013, 15:57
دوستان (بیشترEblis :n02:) یه سوال.
در چارت رشته ی من (مهندسی صنایع)، ارائه ICDL الزامیه، و طی صحبتی که کردم، گواهی یا باید از فنی حرفه ای (ادواری) باشه، که این حداقل یکی دو ماه طول می کشه؛ و یا از سازمان پژوهش بگیرم که اینو تو دو هفته میشه گرفت.
حالا سوالم اینه که این گواهی رو بعد از اتمام امتحانا هم میشه ارائه داد؟

سلام . آره اشکالی نداره ... بعد امتحانات ارائه بده

Eblis 2011
06-05-2013, 15:05
ارزشيابي دانشجويان اساتيد

كليه دانشجويان مي بايست از تاريخ 16/2/92 لغايت 26/2/92 از مسير زير نسبت به ارزشيابي اساتيد اقدام نماييد .
ارزشيابي==>استاد ==>ارزشيابي

aryna
06-05-2013, 15:33
ارزشيابي دانشجويان اساتيد

كليه دانشجويان مي بايست از تاريخ 16/2/92 لغايت 26/2/92 از مسير زير نسبت به ارزشيابي اساتيد اقدام نماييد .
ارزشيابي==>استاد ==>ارزشيابي

حالا این چیزی که گفتی الزامی است؟ یا اختیاری

aryna
06-05-2013, 15:35
راستی دوستان من نمونه سوال اندیشه اسلامی 1 را میخام که 120 سوال باشه بعلاوه پاسخنامه اش

برای نمره میان ترم لازم دارم
لطف سریعتر کمک کنید

aryna
06-05-2013, 15:37
راستی بچه ها هنوز گزارش 428 برام باز نشده پس کی میخاد باز شه ؟

لعنت به این گلستان

Eblis 2011
06-05-2013, 15:42
حالا این چیزی که گفتی الزامی است؟ یا اختیاری

نه الزامی نیست اما بهتره برین به استاداتون نمره بدین ...

راستی دوستان من نمونه سوال اندیشه اسلامی 1 را میخام که 120 سوال باشه بعلاوه پاسخنامه اش

برای نمره میان ترم لازم دارم
لطف سریعتر کمک کنید

از این سایت میتونی استفاده کنی : pnueb.com

راستی بچه ها هنوز گزارش 428 برام باز نشده پس کی میخاد باز شه ؟

لعنت به این گلستان

به زودی باز میشه ....
چرا اینقدر عجله داری ؟

هرچه به امتحانات نزدیک میشیم احتمال اینکه باز شه هست

aryna
06-05-2013, 15:59
چرا اینقدر عجله داری ؟

چون شانس ما است دیگه ترم اول باید با انتخابات یکی بشه و امتحانات پایان ترم جابجا بشن

چیکار میشه کرد استرس دارم

مبادا امتحان هم شروع بشه اما هنوز این گزارش 428 را نگرفته باشم!

Eblis 2011
06-05-2013, 16:31
چون شانس ما است دیگه ترم اول باید با انتخابات یکی بشه و امتحانات پایان ترم جابجا بشن

چیکار میشه کرد استرس دارم

مبادا امتحان هم شروع بشه اما هنوز این گزارش 428 را نگرفته باشم!

نه اینطور نیست .... امتحانات از خرداد ماه شروع و در همون ماه تموم میشه ..
به زودی هم گزارش 428 بازمیشه .....

حالا این ترم استثنا اینجوری شده و امتحانات کمی زودتر برگزار میشه.

danijon_2006
06-05-2013, 22:27
میگم مشخص نیست این نیمسال ترم تابستونی ارائه میکنن یا نه؟

Eblis 2011
06-05-2013, 22:28
میگم مشخص نیست این نیمسال ترم تابستونی ارائه میکنن یا نه؟

ترم تابستان همه سال هست !!!
منظورت چیه ؟

hamid_diablo
08-05-2013, 20:35
سلام

بچه ها این کتبا زبان تخصصی رو چطوری
لغتشو بخونم ؟ متنو بخونم ؟ درست و غلطهارو بخونم ؟ چی بخونم پــــــــــــــــــ ؟

Eblis 2011
08-05-2013, 20:53
سلام

لغتشو بخونم ؟ متنو بخونم ؟ درست و غلطهارو بخونم ؟ چی بخونم پــــــــــــــــــ ؟

سلام حمید جان
والا من خودم این ترم زبان تخصصی 1 حسابداری دارم ، فقط لغتها با معنی شو میخونم ... ریدینگ و بقیه ی مخلفات رو نمیخونم ... چون اکثر سوالها از لغت میاد ...
یه نگاه به نمونه سوالات ترم های پیش بنداز ، میتونی تا حدودی حدس بزنی سوالات تو چه زمینه های طرح میشه .

nits
08-05-2013, 22:39
سلام

آقا شما هم بگو ما چطور معماری رو بخونیم ؟ این تمرینات آخر فصل ازشون میاد ؟

hamid_diablo
08-05-2013, 22:51
معماری که چند تا از فصلاش حذف شده

تمرینات آخر هر فصل هم خیلی مهمه مخصویا فصل 5 ..از فصل 10 و 11 بیشتر تستی میاد

nits
08-05-2013, 23:37
معماری که چند تا از فصلاش حذف شده

تمرینات آخر هر فصل هم خیلی مهمه مخصویا فصل 5 ..از فصل 10 و 11 بیشتر تستی میاد

1-2-3 حذفه + 13 ( که این 13 هم چیزی نیست ... حذف نمیکردن سنگین تر بودن )
خوندن طراحی خیلی برام راحت تره تا معماری :n15: ... نظریه هم که هیچی دیگه
حل المسائل معماری رو دارم بصورت PDF
این شعر امیر توی امضات ، آهنگش خیلی باحاله :n02::n06:
ممنون

ittools
09-05-2013, 16:22
بیشتر سوالات تشریحی اکثر دروس از مثال های خود کتاب میاد و تستی ها از تمرین ها

sansi
09-05-2013, 17:08
سلام

سلام به همگي...

خوش ميگذره بچه ها؟!

آغا ما ديگه داريم فارغ التحصيــــــــــــــل ميشيم :n02:

اقا حميد من شديدا توصيه ميكنم براي زبان تخصصي 4-5 نمونه سوال رو بخوني.

نصف سوالاي امتحان ما عينا از نمونه سوالاي ترماي قبل اومده بود :n02:

بعد از نمونه سوال لغت و متن رو بخون.

به اميد موفقت همه ي پيام نوريا در امتحانات .

nits
09-05-2013, 21:43
سلام به همگي...

خوش ميگذره بچه ها؟!

آغا ما ديگه داريم فارغ التحصيــــــــــــــل ميشيم :n02:

اقا حميد من شديدا توصيه ميكنم براي زبان تخصصي 4-5 نمونه سوال رو بخوني.

نصف سوالاي امتحان ما عينا از نمونه سوالاي ترماي قبل اومده بود :n02:

بعد از نمونه سوال لغت و متن رو بخون.

به اميد موفقت همه ي پيام نوريا در امتحانات .

خب به سلامتی :) ... انشاءاله که موفق باشید و دیگه واسه مقطع ارشد یک دانشگاه خوب خوب درس بخونید :)
فارغ التحصیل شدید نرید دیگه پیداتون نشه هااا !!! ... اینجا هم گاهی اوقات سر بزنید تا ما از تجربه ها و راهنمایی های شما و کمک سایرین استفاده کنیم :)
ما که هنوز ترم 4 هستیم

hosseincode2008
09-05-2013, 22:14
ميگم دوستان اين شيوه ارائه مطالب علمي و فني من كنفرانسه رو دادم فقط مونده ارائه كتبي كه توش موندم. اينكه اول چي بذارم و چطوري باشه يكم سر در گمم، كسي پاس كرده اين درسو؟

AMoO.Reza
10-05-2013, 14:15
قابل توجه كليه دانشجويان (دريافت كارت آزمون)

لطفا از مسير زير نسبت به دريافت گزارش 428 "برنامه امتحان پايان ترم دانشجو" اقدام نماييد.

آموزش ==> گزارش هاي آموزش ==> دانشجو==> اطلاعات ثبت نام و امتحان

شايان ذكر است امكان دريافت گزارش براي دانشجويان بدهكار حداكثر 72 ساعت از زمان پرداخت شهريه ايشان مقدور مي باشد.

danijon_2006
10-05-2013, 14:42
این درس زبان تخصصی که دوستان بحثش رو میکنن همون زبان اقتصاد و مدیریت هست؟
برای میان ترم این درس که جمعه ی آیندس استاد گفته دوسط انگلیسی میدم باید به فارسی ترجمه کنین
دو سطرم فارسی میدم باید به انگلیسی ترجمه کنین ولی من سوالات پایان ترم رو دیدم فقط از ریدینگ ها سوال اومده بود

AMoO.Reza
10-05-2013, 15:03
این درس زبان تخصصی که دوستان بحثش رو میکنن همون زبان اقتصاد و مدیریت هست؟
برای میان ترم این درس که جمعه ی آیندس استاد گفته دوسط انگلیسی میدم باید به فارسی ترجمه کنین
دو سطرم فارسی میدم باید به انگلیسی ترجمه کنین ولی من سوالات پایان ترم رو دیدم فقط از ریدینگ ها سوال اومده بود

نه زبان تخخصی با زبان اقتصاد و مدیریت فرق میکنه ، من زبان اقتصاد و مدیریت رو پاس کردم ( سوالای پایان ترمش تستی ) ، حالا استاد چرا میخواد تشریحی بگیره ازتون نمیدونم ....
بیشتر سوالات ( بالای 90 درصد ) از لغت ها میاد ....

miss_ava7
10-05-2013, 16:08
سلام. من اول ترم شهريه م رو کامل پرداخت کردم و چندروز بعد توي خود سايت گلستان بدهيم صفر شد. حالا اين چند روز که گفتن بايد ايميلمون رو توي پروفايلمون اضافه کنيم يا همين گزارش ۴۲۸ که واسه امتحاناس براي من باز نيست.تنها گزارشي که برام بازه شهريه است که ۱۳۳هزار تومن زده درصورتيکه من بعد از انتخاب واحد ۱۸۰تومن شهريه رو دادم. کسي ميدونه جريان چيه؟ ممنون

AMoO.Reza
10-05-2013, 16:15
سلام. من اول ترم شهريه م رو کامل پرداخت کردم و چندروز بعد توي خود سايت گلستان بدهيم صفر شد. حالا اين چند روز که گفتن بايد ايميلمون رو توي پروفايلمون اضافه کنيم يا همين گزارش ۴۲۸ که واسه امتحاناس براي من باز نيست.تنها گزارشي که برام بازه شهريه است که ۱۳۳هزار تومن زده درصورتيکه من بعد از انتخاب واحد ۱۸۰تومن شهريه رو دادم. کسي ميدونه جريان چيه؟ ممنون

سلام . خب شما زمانی که شهریه رو پرداخت کردین 180 تومن بود .... بعدش که شاید حذف و اضافه کردین یا بنا به دلایلی ، مبلغ 133 هزار تومن به شهریون اضافه شده و شما باید این مقدار رو پرداخت کنید تا گزارش 428 براتون باز شه .

miss_ava7
10-05-2013, 18:30
سلام . خب شما زمانی که شهریه رو پرداخت کردین 180 تومن بود .... بعدش که شاید حذف و اضافه کردین یا بنا به دلایلی ، مبلغ 133 هزار تومن به شهریون اضافه شده و شما باید این مقدار رو پرداخت کنید تا گزارش 428 براتون باز شه .
نه حذف و اضافه نکردم.. فردا ميرم دانشگاه ببينم چي ميگن. ممنون از جوابتون

danijon_2006
10-05-2013, 19:14
نه زبان تخخصی با زبان اقتصاد و مدیریت فرق میکنه ، من زبان اقتصاد و مدیریت رو پاس کردم ( سوالای پایان ترمش تستی ) ، حالا استاد چرا میخواد تشریحی بگیره ازتون نمیدونم ....
بیشتر سوالات ( بالای 90 درصد ) از لغت ها میاد ....

منظورتون رو دقیق متوجه نشدم.دقیقا یعنی پطوری سوال میدن؟

AMoO.Reza
10-05-2013, 19:57
نه حذف و اضافه نکردم.. فردا ميرم دانشگاه ببينم چي ميگن. ممنون از جوابتون

به دانشگاه مربوط نمیشه عزیز ... اونجا هم بری جوابی نمیگیری ... شهریه اضافه شده باید پرداخت کنی ، تا دسترسی شما بطور کامل باز شه.

منظورتون رو دقیق متوجه نشدم.دقیقا یعنی پطوری سوال میدن؟

شما چند دوره نمونه سوال ترم پیش رو ببین ، دستت میاد که چطوری سوال میدن .... بیشتر از لغات سوال میاد .

AMoO.Reza
10-05-2013, 20:22
لطفا از مسير زير نسبت به دريافت گزارش 428 "برنامه امتحان پايان ترم دانشجو" اقدام نماييد.
آموزش ==> گزارش هاي آموزش ==> دانشجو==> اطلاعات ثبت نام و امتحان

شايان ذكر است امكان دريافت گزارش براي دانشجويان بدهكار حداكثر 72 ساعت از زمان پرداخت شهريه ايشان مقدور مي باشد.

AMoO.Reza
11-05-2013, 13:55
خب دوستان گلم ....

امیدوارم که درساتون رو خونده باشید ... چون دیگه کم کم داریم به امتحانات نزدیک میشیم .... همونطور هم که مشخص بود تاریخ ها عوض نشده و همون تاریخ های قبلیه .....
فقط امیدوارم که این ترم سوالات رو آسون تر طرح کنن ( به دلیل زمان کم و فشردگی امتحانات ) ... زودتر هم کارت ورود به جلستون رو بگیرید و تاریخ امتحانات رو چک کنید ...

موفق باشید ....

princeofpersia_7
11-05-2013, 15:48
اگر رمز عبور گلستان رو فراموش کرده باشید برای بازیابیش چیکار میشه کرد؟! عجیب مشکل خوردم سر این مسئله :n13:

smahdis
11-05-2013, 16:47
دوستان ما که مثلا پول رو واریز کنیم, بعدش سیستم چطوری میفهمه که ما واریز کردیم که حسابمون رو صفر کنه؟ فیش واریزی رو باید بدیم اداره آموزش؟

بعد حتما باید این فیش خودمون رو پرینت کنیم یا اگر از بانک فیش بگیریم و پر کنیم مشکلی نداره؟ اصلا مگر بانک این فیش های پرینت شده رو قبول میکنه؟

hamid_diablo
11-05-2013, 16:50
دوستان ما که مثلا پول رو واریز کنیم, بعدش سیستم چطوری میفهمه که ما واریز کردیم که حسابمون رو صفر کنه؟ فیش واریزی رو باید بدیم اداره آموزش؟

بعد حتما باید این فیش خودمون رو پرینت کنیم یا اگر از بانک فیش بگیریم و پر کنیم مشکلی نداره؟ اصلا مگر بانک این فیش های پرینت شده رو قبول میکنه؟

دوست عزیز لازم نیست فیش رو جایی تحویل بدید...سیستم گلستان بعد از 72 ساعت قسمتهای مختلف رو براتون باز میکنه و حسابتون هم صفر میشه

فقط فیشهارو نگه دارید برای روز فارغ التحصیلی که لازمتون میشه....حتما هم ازشون کپی داشته باشید...

M o h a m m @ d
11-05-2013, 18:02
اگر رمز عبور گلستان رو فراموش کرده باشید برای بازیابیش چیکار میشه کرد؟! عجیب مشکل خوردم سر این مسئله :n13:

باید برین فکر کنم امور دانشجوی رمزت ریست میکنه شماره ملیت میزاره

mili_k
11-05-2013, 19:15
آیا برای تغییر رشته در پیام نور ، معدل شرطه ؟

میخوام تغییر رشته بدم ، ازکجا باید دروسی که " یر به یر " میشن با هم :دی رو لیستشونو پیدا کنم ؟ جدول تطبیق بهش میگن ؟ یه همچین چیزی شنیدم ..

AMoO.Reza
11-05-2013, 19:27
آیا برای تغییر رشته در پیام نور ، معدل شرطه ؟

میخوام تغییر رشته بدم ، ازکجا باید دروسی که " یر به یر " میشن با هم :دی رو لیستشونو پیدا کنم ؟ جدول تطبیق بهش میگن ؟ یه همچین چیزی شنیدم ..

تغییر رشته ی بند ج :
داشتن شرایط زیر الزامی می باشد :

دانشجو بعد از گذراندن حداقل یک نیمسال تحصیلی مجاز به شرکت در آزمون تغییر رشته می باشند.
دانشجو حداقل ٢٤ واحد درسي را در مركز يا دانشگاه مبدا با موفقيت گذرانده باشد.
برای شرکت در آزمون تغییر رشته احراز شرایط تغییررشته ؛ نمره ۱۰ در هر درس و میانگین کل ۱۲ کفایت می کند.
متقاضیان مجاز به انتخاب دروس ترم تابستان نمی باشند .
درس های مشابه رشته ی فعلی و رشته ی جدید به هم تطبیق میخوره و درس هایی که ربطی به رشته ی جدید نداره حذف میشه و محاسبه نمیشه .

mili_k
12-05-2013, 13:23
و درس هایی که ربطی به رشته ی جدید نداره حذف میشه و محاسبه نمیشه .

مرسی ولی این وحشتناکه !

Comic Gate
12-05-2013, 14:07
فقط فیشهارو نگه دارید برای روز فارغ التحصیلی که لازمتون میشه....حتما هم ازشون کپی داشته باشید...

آقا عجب صحبتی کردین من حتی یک دونه از فیش ها رو هم ندارم! :n02:

AMoO.Reza
12-05-2013, 14:45
آقا عجب صحبتی کردین من حتی یک دونه از فیش ها رو هم ندارم! :n02:

حالا از این به بعد فیش هارو نگه دار .... ولی خب زیاد رو این مسئله حساس نباش ....

smahdis
12-05-2013, 14:51
آقا فیش واریز کنیم سیستم از کجا میفهمه ما واریز کردیم؟ یعنی مثل قبض آب و برق که قبلا بانک ها پرداخت میکردنو خودشون خودکار حساب ما رو تو اداره آب و برق صفر میکردن اینجا همینطوره؟

Comic Gate
12-05-2013, 14:54
آقا فیش واریز کنیم سیستم از کجا میفهمه ما واریز کردیم؟ یعنی مثل قبض آب و برق که قبلا بانک ها پرداخت میکردنو خودشون خودکار حساب ما رو تو اداره آب و برق صفر میکردن اینجا همینطوره؟

آره آقا نترس به گیرنده هم دست نزن خودش فعال میشه. اون شماره سریالی که موقع واریز میدی به بانک واسه ی همینه.

AMoO.Reza
12-05-2013, 14:55

بله دوست عزیز ... بعد از مدت حداکثر 72 ساعت سیستم گلستان خودکار با بررسی حساب شما ، بدهی رو صفر میکنه ... نیازی هم نیست فیش رو به دانشگاه تحویل بدین .... فیش رو نزد خودتون نگه دارید .....

AMoO.Reza
12-05-2013, 15:02
كليه دانشجويان متقاضي شركت در آزمون تغيير رشته بند ج از تاريخ 20/02/92 لغايت 30/02/92 ميتوانند از مسير زير نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمايند :
آموزش-> دانشجو-> درخواستها -> تقاضاي انتقال و مهمان -> درخواست تغيير رشته (توام با انتقال) در واحدهاي داخلي

نكات قابل توجه جهت تكميل فرم درخواست تغيير رشته :
1- پس از ورود به فرم ، شماره دانشجويي خود را ثبت نموده و گزينه جستجو را انتخاب نماييد.
2- در قسمت عمليات ، نوع درخواست خود را تكميل نماييد.
3- در قسمت عمليات با انتخاب گزينه علامت سئوال در قسمت دانشكده ، گروه آموزشي و رشته تحصيلي نسبت به ثبت رشته در خواستي خود اقدام نماييد . لازم به ذكر است چنانچه دانشجو متقاضي تغيير رشته توام با انتقال مي باشد ميبايست مركز درخواستي خود را نيز انتخاب نمايد .

توجه : تقاضاي تغيير رشته به رشته هاي نيمه متمركز تربيت بدني و علوم ورزشي، طراحي پارچه و لباس، ارتباط تصويري، كتابت و نگارگري و رشته نقاشي غير مجاز است و دانشجو ملزم به رعايت كليه قوانين مورد نياز جهت شركت در آزمون تغيير رشته بند ج مي باشد. شايان ذكر است عواقب ناشي از عدم رعايت موارد فوق بر عهده شخص دانشجو مي باشد.

smahdis
12-05-2013, 15:44
ورودی های بدون آزمون اجازه تغییر رشته و گرایش و انتقال رو ندارن. این رو کارشناس تغییر رشته تو اداره آموزش پیام نور مشهد گفت.

M o h a m m @ d
12-05-2013, 17:54
آقا فیش واریز کنیم سیستم از کجا میفهمه ما واریز کردیم؟
سومین جواب برای شما:n06:

از رو اون شماره سریالی که تو فیش شهریه هست و جایگزین سریال فیش بانک میکنید میفهمن شما واریز کردید .که ترکیبی از شماره دانشجوی و یه شماره دیگس

danijon_2006
12-05-2013, 22:52
میگم امکانش هست کسی کلاساشو تو یه مرکز دیگه بره ولی برای امتحان بره مرکز خودش؟اگه آره روال کاریش به چه صورته؟

nits
12-05-2013, 23:00
میگم امکانش هست کسی کلاساشو تو یه مرکز دیگه بره ولی برای امتحان بره مرکز خودش؟اگه آره روال کاریش به چه صورته؟

این امکان برای دانشجویان کارشناسی ارشد هست که از طریق سیستم گلستان باید محل حوزه رو انتخاب کنن ... البته باید قبلش شهریه رو داد ... و مهلتش هم تموم شد
برای کارشناسی این امکان وجود نداره

AMoO.Reza
12-05-2013, 23:07

نظرم مخالف نظر nits ( چون تو مرکز ما همچین چیزی رو دیدم که میگم )
بله این وجود داره :
حالا روش کار : شما به عنوان مثال درس هایی که این ترم ورداشتین رو تو مرکز جدیدی که میخوای بری مشخص میکنی ( چه روزی و چه ساعتی کلاس داره ) و میری سر کلاساش شرکت میکنی ....
زمان میان ترم باید بیای مرکز خودت میان ترم بدی و برای پایان ترم هم همینطور .... باید مرکز خودت پایان ترم بدی .....
برای کلاس ها میتونی به مرکز دیگه ای بری ...

nits
13-05-2013, 12:01
بله این وجود داره :
حالا روش کار : شما به عنوان مثال درس هایی که این ترم ورداشتین رو تو مرکز جدیدی که میخوای بری مشخص میکنی ( چه روزی و چه ساعتی کلاس داره ) و میری سر کلاساش شرکت میکنی ....
زمان میان ترم باید بیای مرکز خودت میان ترم بدی و برای پایان ترم هم همینطور .... باید مرکز خودت پایان ترم بدی .....

نظر من در مورد امتحانات پایان ترم بود ...

flashdesign
13-05-2013, 12:14
سلام وقتتون بخیر
آقا من الان دانشجوی کارشناسی ریاضی هستم و رفتم فراگیر شرکت کردم , دقیقا همون زمان و مکانی ک میخواستم قبول شدم.
حالا میخوام توی ریاضیم مدرک معادل فوق دیپلم بگیرم و تطبیق بزنم
کار خوبیه؟
خیلی استرس دارم راستش. آخه باید مهر ثبت نام کنم و میترسم خدایی نکرده از اینجا مونده و از اونجا رونده بشم. ثبتنامش راحته؟اینترنتیه؟من هنوز دانشگاهم رو نرفتم ببینم.
درباره تطبیق زدن و امتحاناش و اینا میشه بهم اطلاعات بدید لطفا؟
ناگفته نماند ک من الان آی.نی قبول شدم و کلا کار و زندگیم کامپیوتره و جالبه ک درسای مبانی کامپیوتر رو هم خودم تدریس میکنم (آخه کار تدریس هم انجام میدم)و کاملا با میل خودم و با علاقه شدید این رشته رو انتخاب کردم.در واقع میخواستم دانشگاه تغییر رشته بدم ولی مشاوره کردم گفتن اینکار رو انجام بده و با اینکه ترم پیش داشتم هر دو رو با هم میخوندم ولی خداروشکر قبول شدم.
حالا میشه لطفا یه مقدار من رو با پیام نور آشنا کنید؟
میگن کلمه فراگیر توی مدرکش نمیخوره درسته؟

danijon_2006
13-05-2013, 12:42
بله این وجود داره :
بعد اینجا دوتا مسئله هست.اول اینکه آیا باید هماهنگ بشه با هر دوتا مرکز؟اگه آره مراحل اداریش چطوریه؟اگه نه پس تکلیف نمره ی حضور سر کلاس که بعضی استادا در نظر میگیرن چی میشه؟

AMoO.Reza
13-05-2013, 14:05
نظر من در مورد امتحانات پایان ترم بود ...
ایشون درمورد کلاسها سوال پرسیدن ، نه امتحانات پایان ترم

بعد اینجا دوتا مسئله هست.اول اینکه آیا باید هماهنگ بشه با هر دوتا مرکز؟اگه آره مراحل اداریش چطوریه؟اگه نه پس تکلیف نمره ی حضور سر کلاس که بعضی استادا در نظر میگیرن چی میشه؟

نه نیازی به هماهنگی نیست،در مورد سوال دوم هم باید عرض کنم میان ترم شما بر حسب 6نمره گرفته میشه
به عنوان مثال استاد درس زبان میگه حضور در کلاس ۲نمره داره و میان ترم من از ۴نمره گرفته میشه
به عنوان مثال بنده سر کلاساش حاضر نشدم ، فقط روز میان ترم رفتم و میان ترم دادم ، امتحان بنده از ۶نمره محاسبه میشه و اونایی که سرکلاسش حضور داشتن از ۴نمره + ۲نمره ارفاقی...
به همین راحتی....

hamid_diablo
13-05-2013, 14:23
دوستان سلام

به نظرتون کجاهای درس ریزپردازنده مهمه؟

AMoO.Reza
13-05-2013, 14:32
سلام وقتتون بخیر
آقا من الان دانشجوی کارشناسی ریاضی هستم و رفتم فراگیر شرکت کردم , دقیقا همون زمان و مکانی ک میخواستم قبول شدم.
حالا میخوام توی ریاضیم مدرک معادل فوق دیپلم بگیرم و تطبیق بزنم
کار خوبیه؟
خیلی استرس دارم راستش. آخه باید مهر ثبت نام کنم و میترسم خدایی نکرده از اینجا مونده و از اونجا رونده بشم. ثبتنامش راحته؟اینترنتیه؟من هنوز دانشگاهم رو نرفتم ببینم.
درباره تطبیق زدن و امتحاناش و اینا میشه بهم اطلاعات بدید لطفا؟
ناگفته نماند ک من الان آی.نی قبول شدم و کلا کار و زندگیم کامپیوتره و جالبه ک درسای مبانی کامپیوتر رو هم خودم تدریس میکنم (آخه کار تدریس هم انجام میدم)و کاملا با میل خودم و با علاقه شدید این رشته رو انتخاب کردم.در واقع میخواستم دانشگاه تغییر رشته بدم ولی مشاوره کردم گفتن اینکار رو انجام بده و با اینکه ترم پیش داشتم هر دو رو با هم میخوندم ولی خداروشکر قبول شدم.
حالا میشه لطفا یه مقدار من رو با پیام نور آشنا کنید؟
میگن کلمه فراگیر توی مدرکش نمیخوره درسته؟

سلام دوست عزیز ... وقت شما هم بخیر
تبریک میگم .... به نظر بنده کار خوبیه و از رشته ی ریاضی به آی تی رفتن ( شماهم که علاقه ی زیادی دارد ) کار عاقلانه ای
در مورد تطبیق باید عرض کنم فقط درس های عمومی و مشابه ای که پاس کردین تطبیق داده میشه و بقیه سوخت میشه .... ولی به نظرم ارزشش رو داره که هرچند تا واحد تطبیق خورد بقیش رو بخونید و پاس کنید ( با توجه به علاقه و سخت بودن و کاربردی نبودن رشته ی ریاضی )
ثبت نامش اینترنتی انجام میشه و زیاد چیز سختی هم نیست ... فقط در یک روز معین باید اصل مدارکتون رو تحویل دانشگاه بدین .

این مطلب رو هم میزارم تا خیالت رو راحت کنم :

آشنايي با دانشگاه فراگير پيام نور
تحصيل در دانشگاه پيام نور مبتني بر نظام آموزشي باز است. دانشگاه پيام نور يكي از دانشگاههاي دولتي و جزء شش دانشگاه اول كارآمد و با كيفيت در كشور طبقه بندي شده است. نحوه پذيرش در دانشگاه پيام نور از دو طريق انجام مي شود : 1- كنكور سراسري 2- دوره هاي فراگير ( بدون كنكور )

1- ورود به دانشگاه پيام نور از راه كنكور سراسري
از اين طريق متقاضيان و داوطلبان واجد شرايط دانشگاههاي دولتي با شركت و ثبت نام در كنكور سراسري (كارشناسي يا كارشناسي ارشد) كه سالي يكبار توسط سازمان سنجش آموزش كشور انجام مي شود اقدام به ثبت نام مي نمايند.
داوطلب با زدن انتخاب مربع گزينه پيام نور در كنار ساير گزينه هاي روزانه ، شبانه و غير انتفاعي در كارت تقاضانامه ثبت نام به انتخاب هاي خود از جمله انتخاب دانشگاه پيام نور مي پردازد. و در رقابت با ساير داوطلبان در صورت احراز رتبه مناسب ، در يكي از گزينه ها يا همه گزينه ها از جمله گزينه پيام نور پذيرفته مي شود.

2- ورود به دانشگاه پيام نور از طريق ثبت نام در دوره هاي فراگير ( بدون كنكور )
دانشگاه پيام نور تنها داشگاهي است كه علاوه بر كنكور از طريق دوره هاي فراگير اقدام به ثبت نام و پذيرش دانشجو مي نمايد. ثبت نام دوره هاي فراگير سالي يكبار و معمولاً در فصل پاييز( آبان يا آذر ) انجام مي شود و آزمون آن در بهار( ارديبهشت ) برگزار مي گردد. داوطلب با ثبت نام در اين دوره ها دانش پذير مي شود. پس دانش پذير داوطلبي است كه شرايط ورود به دوره هاي فراگير پيام نور را دارد و در موعد مقرر در دوره هاي فراگير ثبت نام كرده است.

نكته مهم : اعتبار مدرك كساني كه از راه كنكور سراسري وارد دانشگاه پيام نور مي شوند با كساني كه از طريق دوره هاي فراگير در اين دانشگاه پذيرفته مي شوند از هر لحاظ برابر است و فقط راه ورود متفاوت است.

ويژگي ها و امتيازات تحصيل در دانشگاه پيام نور :
1- ورود به دانشگاه بدون برگزاري كنكور
2- حذف عنوان فراگير از مدرك فارغ التحصيلان پيام نور
3- امكان ادامه تحصيل در دو رشته بطور همزمان در ديگر دانشگاه ها
4- اعطاي مدرك تحصيلي مورد تاييد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري
5- نداشتن محدوديت سني
6- تحصيل همزمان با خدمت وظيفه عمو مي
7- صدور معافيت نظام وظيفه
8- ادامه تحصيل با صرف حداقل هزينه ( نسبت به دانشگاه هاي شبانه ،غير انتفاعي و آزاد )
9- امكان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر در تمامي دانشگاه هاي داخل و خارج كشور

flashdesign
13-05-2013, 15:44
این مطلب رو هم میزارم تا خیالت رو راحت کنم :

ممنونم
خیلی لطف کردید
خیالم رو راحت کردید:n16:
دستتون درد نکنه:n02:

AMoO.Reza
13-05-2013, 15:54
ممنونم
خیلی لطف کردید
خیالم رو راحت کردید:n16:
دستتون درد نکنه:n02:

خواهش میکنم .
هر چی بیشتر پرس و جو کنی بهتره ... :n16:

flashdesign
13-05-2013, 17:05
خواهش میکنم .
هر چی بیشتر پرس و جو کنی بهتره ... :n16:

چشم عمو رضا
حتما
بازم ممنون

hamid_diablo
13-05-2013, 17:08
چشم عمو رضا
حتما
بازم ممنون
فقط من بیفتم رو دنده سوال پرسیدن دیگه ول کن نیستمااااااااا:n08:

شما از هم اکنون بن شدید :n02:

راستی این ابلیس کجاست...؟:n24:

flashdesign
13-05-2013, 17:17
شما از هم اکنون بن شدید :n02:

راستی این ابلیس کجاست...؟:n24:

چی شد الان؟
من کی هستم؟اینجا کجاست؟چه اتفاقی افتاده؟
ابلیس کیه؟کمک:n30:اینجا مگه نباید سوال درباره پیام نور بپرسیم، خب منم همینکار رو کردم ک:n04:

nits
13-05-2013, 18:57
چی شد الان؟
من کی هستم؟اینجا کجاست؟چه اتفاقی افتاده؟
ابلیس کیه؟کمک:n30:اینجا مگه نباید سوال درباره پیام نور بپرسیم، خب منم همینکار رو کردم ک:n04:

ابلیس مسئول آموزش اینجاست :n02: ... نترس ...

AMoO.Reza
13-05-2013, 19:06
پشت سر مرده حرف نزنیم بهتره :n02:

ابلیس فعلا تعلیق و عمو رضا درخدمت شماس تا به سوالاتون جواب بده :n02:

flashdesign
13-05-2013, 19:25

شرمنده
نشناختم آخه همین امروز اومدم توی این تاپیک:n16:

ittools
13-05-2013, 20:13
سلام دوستان
امروز آخرین کلاس این ترم رو هم تموم کردم و راحت شدم . از فردا بشینم روی کتاب ها رو باز کنم ببینم چه خبره چی میگه :n09:

همین دور و اطرافه :n02: چون داره تشکر میکنه :n09:

پ.ن : چطوری مهدی :n16:

flashdesign
13-05-2013, 20:28
سلام دوستان
امروز آخرین کلاس این ترم رو هم تموم کردم و راحت شدم . از فردا بشینم روی کتاب ها رو باز کنم ببینم چه خبره چی میگه :n09:

همین دور و اطرافه :n02: چون داره تشکر میکنه :n09:

پ.ن : چطوری مهدی :n16:

جالبه
اگه میدونستم این تاپیک انقدر بچه های باحالی داره زودتر میومدم و زودتر میرفتم پیام نور:n02:
هیچکدوم از تاپیکایی ک توی این مدت رفتم مثل اینجا نبوده
ایول دمتون گرم
انشالله همه مون امتحاناتمون رو خوب بدیم البته من از ترم بعد میام پیام نور و فعلا در یک رشته دیگه در یک دانشگاه دیگه به سر میبرم:n06:

AMoO.Reza
13-05-2013, 20:29
منم این چهارشنبه آخرین کلاسم رو میرم و خودم رو باید برای اولین امتحان ( 2 خرداد - مدیریت مالی 1 ) آماده کنم .

flashdesign
13-05-2013, 20:59
خوش ب حالتون بابا
من فردا آخرین جلسه ای هست ک میرم دانشگاه و شنبه امتحان دارم:n28:
قرار بود امتحانه 20 خرداد برگزار بشه ولی تغییرش دادن
منم خیلی خوشحال و خوب و خوش اینجوری بودم:n20:
ک یکی از رفقا گفت تاریخ امتحان عوض شده و افتاده 28 اردیبهشت من باز اینجوری:n20:گفتم اوووووووووو دو هفته مونده حالا نگو 28 اردیبهشت همین شنبه میشههه:n04::n28:
شاید باور نکنید ولی من هنوز کتابش رو هم نگرفتم آخه تفسیر قرآنه و فقط استاد حرف میزد و ماها باید کنفرانس میدادیم و من تنها کسی بودم ک با کامپیوتر یه کار ساختم و یه اتوران واسش زدم و دادم استاد (آخرین باری ک بدون لپتاپم کنفرانس دادم یادم نیست، حتی در دوران مدرسه) هیچی دیگه منم خیلی سرخوش نرفتم کتابش رو بگیرم تازه جزوه رو هم از یکی دیگه کپی کردم .عمومی دیگه آدم شب امتحان میخونه، 20 نشیم دیگه 18 ک میشیم:n02:
اعتماد بنفس رو دارید؟
بیام پیام نور اینجوری نمیشه درسته؟اونجا باید حسابی درس بخونم خب البته ب اون علاقه دارم خدایی:n06:

AMoO.Reza
13-05-2013, 21:03
بیام پیام نور اینجوری نمیشه درسته؟اونجا باید حسابی درس بخونم خب البته ب اون علاقه دارم خدایی

تو پیام نور دیگه از این خبرا نیست .... اگه تو طول ترم به درسات نرسی آخر ترم به جمله ی معروف : غلط کردم از ترم بعد میخونم میرسی :n02:
ولی چون علاقه داری میتونی ، سوالی بود میتونی از بچه های اینجا بپرسی

بچه های این فروم همه بامرامن :n16:

flashdesign
13-05-2013, 21:34
تو پیام نور دیگه از این خبرا نیست .... اگه تو طول ترم به درسات نرسی آخر ترم به جمله ی معروف : غلط کردم از ترم بعد میخونم میرسی :n02:
ولی چون علاقه داری میتونی ، سوالی بود میتونی از بچه های اینجا بپرسی

بچه های این فروم همه بامرامن :n16:
بله ممنون از راهنماییهای شما
امروز دقیقا به اینکه بچه های اینجا با مرامن رسیدم.واقعا از راهنماییهایی ک امروز بهم شد استفاده کردم و خیلی خیالم راحت شد.:n16:

M o h a m m @ d
13-05-2013, 23:41
خوش ب حالتون بابا
قرار بود امتحانه 20 خرداد برگزار بشه ولی تغییرش دادن
منم خیلی خوشحال و خوب و خوش اینجوری بودم:n20:
ک یکی از رفقا گفت تاریخ امتحان عوض شده و افتاده 28 اردیبهشت من باز اینجوری:n20:گفتم اوووووووووو دو هفته مونده حالا نگو 28 اردیبهشت همین شنبه میشههه:n04::n28:
شاید باور نکنید ولی من هنوز کتابش رو هم نگرفتم آخه تفسیر قرآنه و فقط استاد حرف میزد و ماها باید کنفرانس میدادیم و من تنها کسی بودم ک با کامپیوتر یه کار ساختم و یه اتوران واسش زدم و دادم استاد (آخرین باری ک بدون لپتاپم کنفرانس دادم یادم نیست، حتی در دوران مدرسه) هیچی دیگه منم خیلی سرخوش نرفتم کتابش رو بگیرم تازه جزوه رو هم از یکی دیگه کپی کردم .عمومی دیگه آدم شب امتحان میخونه، 20 نشیم دیگه 18 ک میشیم:n02:
اعتماد بنفس رو دارید؟
بیام پیام نور اینجوری نمیشه درسته؟اونجا باید حسابی درس بخونم خب البته ب اون علاقه دارم خدایی:n06:
شما که میخوای بیای پیام نور حال چه کاری این همه استرس امتحان داشته باشی بیخیال باش
اصلا امتحان نده:31:

mili_k
14-05-2013, 01:01
دوستان خبر تغییر روز امتحانات رو کجا ببینم ؟ یک دفعه گفتن عوض شده رفتم چک کردم " نتیجه ی ثبت نام / ترمیم جدید " گرفتم دیدیم هیچی عوض نشده ! الان باز میگن عوض شده ؟!

AMoO.Reza
14-05-2013, 01:05
دوستان خبر تغییر روز امتحانات رو کجا ببینم ؟ یک دفعه گفتن عوض شده رفتم چک کردم " نتیجه ی ثبت نام / ترمیم جدید " گرفتم دیدیم هیچی عوض نشده ! الان باز میگن عوض شده ؟!

کارت به ورود به جلسه ( گزارش 428 ) آماده ی پرینت و چیزی هم تا به الان عوض نشده و به احتمال زیاد نمیشه ... این حرفا شایعه ای بیش نیست !!!!

M o h a m m @ d
14-05-2013, 07:26
عوض نشده .اگه هم عوض شه تو کارت ازمونت معلوم میشه بعدم از طریق خود پیام نور اعلام میشه

ittools
14-05-2013, 09:53

برای من تغییرات در حد ساعت بوده . دو تا از امتحاناتم به 11 صبح منتقل شده و یکی به 14 شاید برای شما هم اینجوری باشه

flashdesign
14-05-2013, 15:52
شما که میخوای بیای پیام نور حال چه کاری این همه استرس امتحان داشته باشی بیخیال باش
اصلا امتحان نده:31:

آخه خب من هر چی بتونم اینجا پاس کنم ب نفعمه دیگه
چون تطبیق میزنم و وقتم تلف نشده
فک کنم تفسیرم جزو یکی از دروسیه ک تطبیق میخوره
امتحان ندم یا درس نخونم ک ترم آخریه مشروط میشم آبروم میره:n27:

flashdesign
14-05-2013, 15:57
خوش ب حالتون بابا

آقا هیشکدوم از کلاسام تشکیل نشد:n23:
نمیدونید استادا با چه تاکیدی ب ما گفتن هفته دیگه بیاید و هر چی گفتیم زیر بار نرفتن
کلا سر هر دو کلاسی ک امروز داشتم دو نفر بودیم باز استاد اولیه اومده بود لااقل ولی دومی خودشم نیومده بود
ای بابا ای بابا:n15:

AMoO.Reza
14-05-2013, 19:11
براساس جدیدترین بخشنامه سازمان مرکزی پیام نور، اصلاحیه جدید تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور که برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ صادر شده است.
مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم ۹۲-۹۱ برای دانشجویان کارشناسی تا ۳ خرداد ۹۲ و برای دانشجویان ارشد تا ۴ تیر ۹۲ در سایت گلستان برای اساتید فعال خواهد بود .
همچنین طبق اعلام قبلی امتحانات نیمسال دوم ۹۲-۹۱ پیام نور از ۳۱ اردیبهشت آغاز و تا ۲۲ خرداد ۹۲ ادامه خواهند داشت.

قربان شما ابلیس 2011 :n16:

ittools
14-05-2013, 19:58
ابلیس چرا تعلیق شدی :n03:

PNUNA.COM
15-05-2013, 08:16
آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم دروس نیمسال دوم ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال دوم 92-91 دانشگاه پیام نور اعلام شد / آخرین مهلت ثبت نمرات عملی دروس نیمسال اول 92-91 پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به اینکه سنجش فعالیتهای آموزشی هر دانشجو در طول ترم توسط اساتید ، برای دانشجویان و اساتید از اهمیت خاصی برخوردار است، لذا برای جلوگیری از تضییع حقوق دانشجویان ، به اطلاع می رساند با توجه به تغییر تاریخ امتحانات ، مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور به شرح زیر می باشد :

دوره کارشناسی حداکثر تا تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۲

دوره کارشناسی ارشد حداکثر تا تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۲

مقتضی است دستور فرمائید به اساتید محترم اطلاع رسانی کامل و سریع انجام شود تا نسبت به ثبت نمره میان ترم دانشجویان به موقع اقدام نمایند و به دانشجویان نیز اطلاع دهند که قبل از شروع امتحانات می بایست از اساتید ثبت نمرات میان ترم خود را پیگیری نمایند. ضمناً یاد آور می شود که مهلت اعلام شده تمدید نخواهد شد و مسئولیت کوتاهی در این باره به عهده استاد درس می باشد.

راهنمای نحوه مشاهده نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخرین مهلت ثبت نمرات عملی دروس نیمسال اول ۹۲-۹۱ پیام نور

(دقت داشته باشید این مهلت اعلام شده مربوط به نیمسال اول ۹۲-۹۱ می باشد)

همچنین پیرو نامه شماره ۱۱۱۷/د/۱۰۰۲۴۷ مورخ ۱ اردیبهشت ۹۲ با عنایت به اینکه آخرین مهلت ثبت نمرات عملی نیمسال اول ۹۲-۹۱ تا تاریخ ۲۰ خرداد ۹۲ می­باشد، مقتضی است در اسرع وقت به اساتیدی که تاکنون نسبت به ثبت نمرات عملی دروس مربوطه در نیمسال اول ۹۲-۹۱ اقدام ننموده­­اند، اطلاع رسانی شود. شایان ذکر است به هیچ عنوان بعد از این تاریخ امکان ثبت نمرات عملی امکانپذیر نمی­باشد.

PNUNA.COM
15-05-2013, 08:21
اختصاصی پیام نورنا /

فعال شدن امکان پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور از طریق دستگاههای خودپرداز (ATM) بانک صادرات
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : امکان پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور از طریق دستگاههای خودپرداز (ATM) بانک صادرات فراهم شد.

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])): بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی دانشگاه پیام نور می رساند؛امکان پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور از طریق دستگاههای خودپرداز (ATM) بانک صادرات ( سایر خدمات -> بخش پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور ) فعال شده است.
لذا دانشجویان محترم جهت پرداخت شهریه نیازی به مراجعه حضوری به بانک صادرات و تکمیل فیش و.. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). ندارند و می توانند از طریق خودپردازهای بانک صادرات نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند. ضمنا در صورتی که شهریه از طریق خودپردازهای بانک صادرات پرداخت شود، بلافاصله در سیستم جامع گلستان ثبت می شود. همچنین امکان پرداخت این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ترنتی شهریه دانشگاه پیام نور هم به زودی فعال خواهد شد که به محض فعال شدن از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. دقت داشته باشید فقط از طریق دستگاه های خودپرداز (ATM) بانک صادرات این امر امکان پذیر می باشد.

Hossein_128
15-05-2013, 08:52
سلام

من میخوام از مدیریت به صنایع تغییر رشته بدم. ولی مشکلی که دارم اینه که ریاضیاتم از پایه ضعیفه.

حالا دوستانی که فنی مهندسی میخونن سطح ریاضیات در چه حدیه؟

اصلا میشه توی پیام نور که اکثر دروسش خودخوان هست مهندسی خوند؟

بعد این آزمون بند ج از 3 درس امتحان گرفته میشه: ریاضی (1)، فیزیک (1)، مدریت مهندسی

کسی این دروس رو "خودخوان" پاس کرده؟ چون میگن برای دروس امتحانی بند ج کلاسی برگزار نمیشه.

ممنون میشم کمکم کنید

Amir M.ohAma.D
15-05-2013, 12:07
دوستان واسه امتحان ازمایشگاه فیزیک 2 چیارو بخونم؟
چیز خوبی در مورد ازمایش و محاسبات و فرمولهای ازمایش قانون اهم و شارژ و دشارژ سراغ دارید؟

aryna
15-05-2013, 13:56
سلام یک سوال در رابطه با پرداخت شهریه پیام نور
ایا کسانی که دستگاه توکن(otp)صادرات را داشته باشه نمیتونه از طریق خدمات اینترنتی خود بانک صادرات واریز کنه؟

اصولا اون روش هم مثل فیش پرداختی نقدی است ولی من موندم جای شماره سریال باید چی را وکجا در سیستم اینترنت بانک صادرات وارد کرد

sasan.69
15-05-2013, 14:41
امتحانات برای ما این ترم کامپیوتریه:n03: پاسخنامه و جواب کامپیوتری سرساعت مقرر سیستم پاسخنامتو میبنده همون لحظه هم صحیح و اعلام نمره میکنه
واسه رفقای پیام نوری دیگه هم اینطوریه؟

AMoO.Reza
15-05-2013, 15:16
سلام

من میخوام از مدیریت به صنایع تغییر رشته بدم. ولی مشکلی که دارم اینه که ریاضیاتم از پایه ضعیفه.

حالا دوستانی که فنی مهندسی میخونن سطح ریاضیات در چه حدیه؟

اصلا میشه توی پیام نور که اکثر دروسش خودخوان هست مهندسی خوند؟

بعد این آزمون بند ج از 3 درس امتحان گرفته میشه: ریاضی (1)، فیزیک (1)، مدریت مهندسی

کسی این دروس رو "خودخوان" پاس کرده؟ چون میگن برای دروس امتحانی بند ج کلاسی برگزار نمیشه.

ممنون میشم کمکم کنید

بله درسته ... تغییر رشته از تغییر بند ج کلاس برگزار نمیشه و بصورت خودخوان ....
به نظر بنده که میشه خوند .. بستگی به خودت داره و چقدر سعی و تلاش کنی .... میتونی از کتاب های استادی اون 3 درس و نمونه سوالات ترم های پیش استفاده کنی ...

امتحانات برای ما این ترم کامپیوتریه:n03: پاسخنامه و جواب کامپیوتری سرساعت مقرر سیستم پاسخنامتو میبنده همون لحظه هم صحیح و اعلام نمره میکنه
واسه رفقای پیام نوری دیگه هم اینطوریه؟

بله .. مرکز ما از ترم پیش بعضی امتحاناتش رو الکترونیکی برگزار میکنه .. این ترم هم بعضی از دروس الکترونیکیه .... ....

AMoO.Reza
15-05-2013, 15:19
سلام یک سوال در رابطه با پرداخت شهریه پیام نور
ایا کسانی که دستگاه توکن(otp)صادرات را داشته باشه نمیتونه از طریق خدمات اینترنتی خود بانک صادرات واریز کنه؟

اصولا اون روش هم مثل فیش پرداختی نقدی است ولی من موندم جای شماره سریال باید چی را وکجا در سیستم اینترنت بانک صادرات وارد کرد

طبق اطلاعیه بالا پرداخت اینترنتی هم فعال میشه و دانشجویان پیام نور از پرکردن فیش و پرداخت حضوری راحت میشن.

sasan.69
15-05-2013, 16:38
بله .. مرکز ما از ترم پیش بعضی امتحاناتش رو الکترونیکی برگزار میکنه .. این ترم هم بعضی از دروس الکترونیکیه .... ....

میشه بفرمایید که اینطور برگزاری خوبه یا بده؟(خلاصه معایب و مزایا)

AMoO.Reza
15-05-2013, 16:58

والا من خودم هنوز به این شکل امتحان ندادم ( این ترم یکی دو درسم الکترونیکی برگزار میشه :n02: )

باید قبلا با سیستم و کلا کامپیوتر کار کرده باشی که برات سخت نباشه .. ( بعضی از بچه ها رو میشناسم که اصلا کامپیوتر بلد نبودن و امتحان براشون سخت بود ) ....
در مورد اینکه همون لحظه صحیح میشه و نمره ها اعلام میشه خبر ندارم و فکر نمیکنم اینطوری باشه ...... ( ترم پیش که بچه ها امتحان دادن اینطوری نبود ، این ترم رو نمیدونم )
امکان تقلب پایین میاد در این روش .... :n02:
اگه این روش در تمامی دروس بخواد اجرا شه ، تمامی سوالات تستی میشه :n04: و امتحان تشریحی نخواهیم داشت ( فاجعس :n23: )

بقیه ی معایب و مزایا رو بقیه دوستانی که تجربه دارن میان میگن :n02: البته منم این ترم تجربه کنم اطلاعات بیشتری دستم میاد :n16:

فعلا اعصابم به خاطر یک استاد وظیفه نشناس خرده ... میان ترم 3.5 شدم و در آستانه ی افتادن هستم :n03: واقعا وجدان کاری ندارن بعضی استادا ... متاسفم !!

M o h a m m @ d
15-05-2013, 17:11
فکر نکنم بدی داشته باشه شاید فقط چون به اینجور امتحان دادن عادت نداشته باشی یه کم تمرکزت بهم بخوره وگرنه نمرت همون لحظه میبینی .تو مصرف مداد پاکنم صرفه جویی میشه:n02:
البته قرار بود طی سالهای اینده تمام مراکز الکترونیکی بشن و رو میز هر دانشجو یه تبلت بزارن تا امتحانش بده ولی فعلا فکر کنم فقط دو سه تا مرکز این پروژه انجام شده بقیه جاها هم فقط چند درس عمومی الکترونیکی کردن که اونم از سیستمهای سایت دانشگاه استفاده میکنن .حال مرکز شما را نمیدونم امکانات داره یا نه ؟

sasan.69
15-05-2013, 17:28
فکر نکنم بدی داشته باشه شاید فقط چون به اینجور امتحان دادن عادت نداشته باشی یه کم تمرکزت بهم بخوره وگرنه نمرت همون لحظه میبینی .تو مصرف مداد پاکنم صرفه جویی میشه:n02:
البته قرار بود طی سالهای اینده تمام مراکز الکترونیکی بشن و رو میز هر دانشجو یه تبلت بزارن تا امتحانش بده ولی فعلا فکر کنم فقط دو سه تا مرکز این پروژه انجام شده بقیه جاها هم فقط چند درس عمومی الکترونیکی کردن که اونم از سیستمهای سایت دانشگاه استفاده میکنن .حال مرکز شما را نمیدونم امکانات داره یا نه ؟

خوشبختانه یا متاسفانه امکاناتشو داره و برای دروس تخصصی ما این سیستم پیاده میشه

flashdesign
15-05-2013, 17:46

سلام
میگم حالا من از کجا بفهمم مرکز ما این امکان رو داره یا نه؟؟؟؟؟:n13::n13:
همه مراکز مجهز شدن یا فقط شهر ها و مراکز خاصی هستن فعلا؟؟؟؟؟:n29:

AMoO.Reza
15-05-2013, 18:06
سلام
همه مراکز مجهز شدن یا فقط شهر ها و مراکز خاصی هستن فعلا؟؟؟؟؟:n29:

درصورت وجود ، از سایت دانشگاه مرکز خودتون ...... در غیر اینصورت باید پرس و جو کنین
نه تمامی مراکز مجهز نشده و تعداد معدودی فعلا این سیستم رو پیاده کردن

M o h a m m @ d
15-05-2013, 18:32
سلام
همه ممرراکز مجهز شدن یا فقط شهر ها و مراکز خاصی هستن فعلا؟؟؟؟؟:n29:
مركزتون كجا هست:n02:
بايد بري مركزتون ببينيد يا كسي كه بيام نور ميخونه ببرسيد

flashdesign
15-05-2013, 18:35
مركزتوم كجا هست:n02:
ايد بري مركزتون ببينيد يا كسي كه بيام نور ميخونه ببرسي

آهان
من فک میکردم هنوز تعداد کمی از مراکز مجهز شده باشن

ittools
15-05-2013, 21:49
فعلا اعصابم به خاطر یک استاد وظیفه نشناس خرده ... میان ترم 3.5 شدم و در آستانه ی افتادن هستم :n03: واقعا وجدان کاری ندارن بعضی استادا ... متاسفم !!

چرا بیوفتی مهدی ؟ خوب اگه 6.1 تو ورقه بگیری پاس شدی دیگه / این ترم هم ما دو تا استاد سخت گیر داشتیم که با الان به کسی میان ترم ندادن و حتی گفته بودن به کسی میان ترم نمیدیم برید تو امتحان قبول بشید :n29: به نمره هم خسیسی میکنه :n09: با بچه ها قرار گذاشتیم همه بالای 15 بگیریم و پوزه طرف رو به خاک بمالیم :n02:

flashdesign
15-05-2013, 21:59
چرا بیوفتی مهدی ؟ خوب اگه 6.1 تو ورقه بگیری پاس شدی دیگه / این ترم هم ما دو تا استاد سخت گیر داشتیم که با الان به کسی میان ترم ندادن و حتی گفته بودن به کسی میان ترم نمیدیم برید تو امتحان قبول بشید :n29: به نمره هم خسیسی میکنه :n09: با بچه ها قرار گذاشتیم همه بالای 15 بگیریم و پوزه طرف رو به خاک بمالیم :n02:
ای بابا
از این استادا توی پیام نورم پیدا میشه؟:n13:
چرا آخه اینکار رو با ما میکنن؟
انشالله بالای 15 بشید همه تون ، حالشو بگیرید:n25:

AMoO.Reza
15-05-2013, 22:04

من یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی ... طرف کارمند بانک ( سنش نزدیکای 50 میشه ) .... تا ساعت اداری ( 2 الی 2 و نیم ) سرکار بعد ما که ساعت 15 تا 17 باهاش کلاس صنعتی 3 داریم ساعت 15و45 ، گاهی ساعت 16 میاد سر کلاس .... حالا اینش به درک .... میگیم یه ساعت بیاد کلاس درس بده بازم کلی درس میشه یاد گرفت .....

اما از شانس ما این استاد ( واقعا اسم استاد رو نمیشه روش گذاشت ، به شخص ازش متنفرم و همه ی بچه ها امروز با دیدن میان ترماشون ازش متنفر شدن ) وقتی میاد سر کلاس از بس خستس و کار بانکی خستش کرده دق و دلی هاش رو سر ما خالی میکنه ... میاد از خودش و بانک و این چیزا حرف میزنه ... خدا رو شاهد میگیرم اگه دروغ بگم یا چیزی رو اضافه کنم به خصوصیاتش .... وسط کلاس اس ام اس میخونه و میره اتاق اساتید چایی میخوره .... هنوز هیچی درس نداده یک سوال مطرح میکنه ، میگه روش فکر کنین بعد خودش میره بیرون 15 دقیقه بعد برمیگرده میگه کی حلش کرده ( وقتی که چیزی درس ندادی ، کی میخواد سوال رو حل کنه آخه ، زمانی که درس میدی کسی حالیش نمیشه چه برسه به الان ) بعد کسی که بلد نیست حلش کنه .......

صنعتی 3 ، 2 جلد کتاب داره که شامل 6 فصل میشه ؛ فصل 5 حذف و میمونه 5 فصل .... خداشاهده کتاب رو ول کرده یه جزوه ی کپی شده ی درب و داغون از ترم های پیش به ما داده گفته هر کی بره برای خودش کپی بزنه ..... جزوش رو اصلا نمیشه خوند از بس بدخط و بد افتاده ( 2 جلد کتابی که جمعا 400 صفحه میشه رو تو یه جزوه ی 30 صفحه ای داده دست ما ) ... حالا تا اینجا قسمت های خوبش بوده ....
یه سوال دارم ازت ؛ آخه کی درسی رو که پرفرمول و ریاضی و محاسبات داره رو از رو میخونه و درس میده ؟؟؟

از بس خستس حال بلند شدن نداره و درس رو از رو میخونه و سریع رد میشه .... حالا جالبش اینجاس که میگه هرکسی سوالی داره بپرسه ، اگه جایی رو نفهمید ... ازش که سوال میکنی میخواد بیاد توروبزنه .... که چرا نفهمیدی و از این داستانا ... خلاصه تو این 10 جلسه ، مفید مفید 2 جلسه هم درس نداده ......

تا اینجاشو میشه یه جوری با ارفاق تحمل کرد اما بعدش چی ؟ میگه من نه حال گرفتن میان ترم دارم و نه حال اینکه صحیح کنم :n04::n03:
به زور اومده میان ترم رو با اصرار بچه ها مشخص کرده ... روز امتحان دیدیم 40تا برگه ی سفید آورده که آقا میخواد سوال بگه ما از روش بنویسیم بعد جواب بدیم ....

بعد امتحان گفتم کم کمش 5 میشم .... با توجه به سوالایی که جواب دادم ... خداشاهده تمام بچه های کنارم 80% سوالارو از رو دست من نوشتن ... من شدم 3.5 ( داده 3.5 ) به بعضی ها 5 و یکی هم 5.5 ( همونایی که از رو من نوشتن ) خیلی ناراحت شدم و اعصابم رو بهم زد ..... از بقیه پرسیدن گفتن به ما 2 داده ....

خیلی داستان داریم با این استاد .. مثل اینکه زورش به همه میرسه و کسی جرات نداره بهش تذکر بده .... از روی شکم سیری میاد تدریس

من از این ناراحتم که حق آدم رو نمیده ، با زورم که نمیشه گرفت .. دستمون به جایی بند نیست .... از اینکه ارفاق نمیکنه و درس نمیده ناراحتم بماند .. بیشترین دلخوریم از اینه که حق دانشجو رو نمیده :n03: امتحان پایانی هم 14 نمره تشریحی کامل ... فقط به امید اون موندم الان :n27:

ittools
15-05-2013, 22:17
ای بابا
از این استادا توی پیام نورم پیدا میشه؟:n13:
چرا آخه اینکار رو با ما میکنن؟
انشالله بالای 15 بشید همه تون ، حالشو بگیرید:n25:

آره هست ولی تا حالا به تور ــم نخورده بود :n09:
عقده دارن . تازه اینی که میگم بیسواده ! سر کلاس یکی ازش در مورد مثال خود کتاب سوال کرد و میخواست یه مقدار در مورد نحوه حل کردنش توضیح بده ( خود کتاب درست توضیح نداده ) یارو موند گفت هفته بعد توضیح میدم :n29: هفته بعدش هم توضیح نداد یه جورایی پیچوند :n17:جالب اینجاست بهش میگن استاد ! سواد من از اون بیشتره چون راه حل مساله رو میدونستم :n10:
به نظرم تو قسمت استادا پیام نور ضعف داره البته همه استادا اینجوری نیستن ها استاد اصلی ما دکترا داره و خیلی با سواد ــه و البته با فهم و کمالات هم هست

flashdesign
15-05-2013, 22:25
آره هست ولی تا حالا به تور ــم نخورده بود :n09:
عقده دارن . تازه اینی که میگم بیسواده ! سر کلاس یکی ازش در مورد مثال خود کتاب سوال کرد و میخواست یه مقدار در مورد نحوه حل کردنش توضیح بده ( خود کتاب درست توضیح نداده ) یارو موند گفت هفته بعد توضیح میدم :n29: هفته بعدش هم توضیح نداد یه جورایی پیچوند :n17:جالب اینجاست بهش میگن استاد ! سواد من از اون بیشتره چون راه حل مساله رو میدونستم :n10:
به نظرم تو قسمت استادا پیام نور ضعف داره البته همه استادا اینجوری نیستن ها استاد اصلی ما دکترا داره و خیلی با سواد ــه و البته با فهم و کمالات هم هست

ای.تی هستید دیگه؟
درست حدس زدم؟:n13:
من همین الان به یه نتیجه ای رسیدم::n26:
فک کنم این استاد بی سواد ها و اساتیدی ک ضعیف هستن، مخصوصا دانشجوها رو میندازن تا پایه شون قوی بشه و وقتی مثل اونا استاد شدن دیگه اینجوری جلوی دانشجوها ضایع نشن.:n02:
پس جا داره از همین تاپیک از اساتیده محترمه دانشجو انداز تشکر بعمل آوریم:n07::n16:

ittools
15-05-2013, 22:29
فیزیک ــم

.........

flashdesign
15-05-2013, 22:33
فیزیک ــم

.........

ب سلامتی موفق باشید
آخه چون نوشتید: آی.تی تولز، فک کردم آی.تی باشید:n01:
رشته سختی هم هست خدایی
من الان ریاضی هستم و انشالله میخوام برم آی.تی توی پیام نور بخونم:n26:

AMoO.Reza
16-05-2013, 00:30
خب دوستان براتون این راهنما رو میذارم تا قبل از امتحان آمادگی لازم رو داشته باشید و به قولی یهو کپ نکنید :n02: ( به امید موفقیت تمام بچه های گل پیام نور در آزمون پایانی :n16: )

مراحل آزمون به صورت زیر می باشد:

1- ورود به سامانه نرم افزار آزمون الکترونیکی

2- وارد کردن اطلاعات شما .
شناسه کاربری : شماره دانشجویی شما
رمز عبور : کد ملی شما

3- با تکمیل اطلاعات ، وارد فرم مشخصات آزمون بشرح زیر می شوید. در صورت صحت اطلاعات تیک مربوطه را بزنید تا دکمه ورود به آزمون فعال شود. و بعد بر روی دکمه ورود به ازمون کلیک کنید تا به آزمون وارد شوید.

4-با باز شدن فرم آزمون می توانید گزینه های صحیح را تیک بزنید. فرم ازمون به شرح زیر می باشد.

5- پس از پایان آزمون دکمه پایان آزمون را بزنید.

6- با کلیک بر روی دکمه پایان آزمون ، یه فرم به منظور اطمینان از پایان ازمون نمایش داده می شود.

7- پس از برگزاری آزمون و زدن دکمه “پایان آزمون” فرم ریز مبنی بر پایان و ثبت با موفقیت اطلاعات آزمون را مشاهده می نمایید.

چیز سختی نبودا ... اصلا نترسید :n02:

================================================== ===================================

همچنین می توانید از امکانات ذکر شده در حین برگزاری استفاده نمایید.

- امکان درج یادآوری
جهت یادآوری سوالات ، روی شماره سوال کلیک کنید.

- امکان یادداشت
می توانید در صورت نیاز به نگهداری موقت اطلاعات (یا همان چرک نویس) از بخش یادداشت استفاده نمایید. با بستن و باز کردن مجدد یادداشت ، اطلاعات چرک نویس تا زمان پایان آزمون از بین نخواهد رفت.

- پیوست آزمون
سوالاتی که دارای تصاویر و یا جداول پیوست هستند. اطلاعات و تصاویر انها در این قسمت قرار می گیرد.

- ماشین حساب
اگر در حین آزمون نیاز به محاسبات با ماشین حساب ساده باشد ، می توانید با زدن دکمه ماشین حساب ، از آن استفاده نمایید.

به همین راحتی :n16:

flashdesign
16-05-2013, 08:10
خب دوستان براتون این راهنما رو میذارم تا قبل از امتحان آمادگی لازم رو داشته باشید و به قولی یهو کپ نکنید :n02: ( به امید موفقیت تمام بچه های گل پیام نور در آزمون پایانی :n16: )

به همین راحتی :n16:

Wow
Amazing
مرسی عالی بود
سوالاتشم در حد همین سوال شماره 1و2 و3 آسون باشه دیگه غم ندارم:n02:
دستتون درد نکنه ، توضیحات جامع و کامل بود :n16:

Comic Gate
17-05-2013, 12:19
همچین استادایی هم پیدا میشن :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلا یه جلسه هم سر کلاسش نرفتم، اصلا نمی دونم قیافه ی استاد چه شکلی هست!

این داشمون ، عمو رضا، عکس های امتحان با سیستم دانش پارسیان رو گذاشت یاد امتحان ICDL افتادم.
چون برای رشته ی ما ارائه ش اجباریه فقط هم مدرک دو جا رو قبول میکنن: ادواری فنی حرفه ای یا سازمان پژوهش استانداری.
این دومی هم سریعتره (من هر هفت تا پشت هم دادم و شرش رو کندم البته نا گفته نمونه همون جا برای 3 تا کارمند دیگه هم امتحان دادم:n02:)، هم این که مدرکش چیز به درد بخوریه. مدرکش هم بهم گفت 2 هفته دیگه آمادست الان در انتظارم.

hp722
17-05-2013, 13:18
آخ آخ دوباره امتحانات شروع شد و حرفای دانشجوهای بچه های پیام نور شروع میشه(از جمله خودم): باید از اول ترم میخوندم و از ترم بعد دیگه حتما از اول ترم دروس رو دنبال میکنم:n02:

azaramir
17-05-2013, 13:35
من که سر کار میرفتم فرصت نکردم یک صفحه بخونم الان دو سه روز دیگه امتحان دارم حیف شانسمون هم خوب نیست شانسی میزنیم همش غلط در میاد:n20:

AMoO.Reza
17-05-2013, 14:14
من که سر کار میرفتم فرصت نکردم یک صفحه بخونم الان دو سه روز دیگه امتحان دارم حیف شانسمون هم خوب نیست شانسی میزنیم همش غلط در میاد:n20:

لااقل 3 4 دوره نمونه سوال کار کن ... شاید فرجی شد

AMoO.Reza
17-05-2013, 15:51
خب بچه های گل ، خسته نباشید .. امیدوارم تا به اینجا از درس خوندن خسته نشده باشید :n02: البته اگه کسی تا الان لای کتاب رو باز کرده باشه :n02:
میخوام براتون امروز مــــوارد تـخـــلف امتحانات رو بزارم که خدایی نکرده ، زبونم لال مرتکب این تخلفات نشیم و یک الی 2 نمره تقلب رو فدای 14 نمره نکنیم :n02::n16:

موارد تخلف امتحانی :

۱- به همراه داشتن کتاب – جزوه – یادداشت و … در جلسه ی امتحان

۲- همراه داشتن تلفن همراه (حتی خاموش) – هندزفری و هرگونه وسایل الکترونیکی

۳- صبحت کردن با دیگردانشجویان و نگاه کردن به اطراف

۴- رد و بدل کردن هر گونه وسیله اعم از لوازم التحریر – ماشین حساب و …

۵- ایجاد اختلال در نظم جلسه

۶- جابه جا کردن صندلی و یا نشستن بر روی صندلی مغایر با شماه اعلام شده

۷- بی احترامی به هر یک از برگزارکنندگان در قبل – حین و یا در آزمون

۸- عدم تحویل برگه سوال یا چرکنویس در پایان جلسه

۹- عدم تحویل به موقع پاسخنامه ها و برگه ها سوال

۱۰- رفتن به جای شخص دیگر در امتحان و یا فرستادن شخص دیگر به جای خود در سر جلسه امتحان

منتخبی از آرای کمیته ی انضباطی : ( اینو میبینم یاد کمیته انظباطی فوتبال میفتم :n02: )

۱- تذکر کتبی بدون درج در پرونده

۲- تذکر کتبی با درج در پرونده
۳- دادن نمره ۰٫۲۵ در درس مربوطه ( یه بابای بود میگفت ما که هیچی بلد نیستیم بنویسیم صفر میشیم ، لااقل تقلب بزنیم بهمون 0.25 صدم بدن ) :n02:

۴- محرومیت از تحصیل یک نیمسال بدون احتساب در سنوات تحصیلی

۵- محرومیت از تحصیل یک نیمسالبا احتساب در سنوات تحصیلی

۶- محرومیت از تحصیل دو نیمسال بدون احتساب در سنوات تحصیلی

۷- محرومیت از تحصیل دو نیمسال ب احتساب در سنوات تحصیلی

البته این آرا با جدیت اجرا میشه و مثل فدراسیون فوتبال ما نیست که با بند پ بتونیم ردش کنیم :n02:
پس مراقب خودتون و رفتارتون و خوبیهاتون باشید .... :n16:

AMoO.Reza
17-05-2013, 17:52
برای بالا بردن روحیه ی بچه های بامرام پیام نور در این ایام سوگواری امتحانات ، یه نکته ای رو یادآوری کنم شاید بی تاثیر نباشه : :n02:

نکته مهم : سیستم گلستان در مقطع کارشناسی نمرات ۹٫۵ به بالا را به نمره ۱۰ تبدیل میکند و درس مورد نظر قبول حساب می شود.

برگزاری امتحان میان ترم برای کلیه دروس غیر خودخوان الزامی می باشد.
۶ نمره از ۲۰ نمره به میان ترم تعلق می گیرد. و نمره پایان ترم بر اساس ۱۴ نمره برگزار می شود.

چنانچه دانشجو در امتحان میان ترم شرکت ننماید ، نمره اکتسابی ایشان از ۱۴ نمره پایان ترم ضرب در ده هفتم می شود و نمره نهایی از ۲۰ محاسبه خواهد شد .

نحوه محاسبه نمرات پایان ترم :

اگر دانشجو نمره میان ترم داشته باشد:
۶ نمره میان ترم + ۱۴ نمره پایان ترم = ۲۰

اگر دانشجو نمره میان ترم نداشته باشد و یا درس خودخوان باشد:
۱۴ نمره پایان ترم ضربدر ده هفتم = ۲۰

در هر صورت سیستم گلستان نمره پایان ترم را ، اگر دانشجویی نمره میان ترم داشته باشد هم به صورت روش ۱ و هم به صورت روش ۲ محاسبه می کند و بیشترین نمره را ثبت می کند.

در خصوص نمرات دروس تربیت بدنی که شامل نمره نظری هم هستند ، نمره عملی از ۲۰ در رابطه زیر لحاظ می شود و برای اولویت دادن به نمره عملی ، شرط اخذ ۵۰ درصد نمره واحد عملی جهت لحاظ نمره واحد نظری ، توسط سیستم جامع کنترل خواهد شد. ( برای بهتر دیده شدن عکس روی آن کلیک کنید )

flashdesign
17-05-2013, 19:38
سلام به همه پیام نوری های عزیز خصوصا استاد عمو رضا:n02:
یه سوال
من ک نیم سال اول 92 پیام نور کارشناسی قبول شدم و تا الانم دانشجوی کارشناسی یه رشته دیگه هستم، حالا اگه بخوام دروسم رو تطبیق بزنم چه موقع باید اقدام کنم؟
لازمه برم دانشگاه قبل از شروع ثبت نام؟
برای تطبیق باید مدرک معادلم رو ببرم؟(چجوری و با چه مدرکی تطبیق میزنه؟)
الان ک تاریخ امتحانات تغییر کرده، تاریخ ثبت نام برای مهر 92 هم تغییر کرده؟
برای ثبت نام خیلی استرس دارم چون میخوام این دانشگاه رو کات کنم و میخوام قبلش از اونور مطمئن باشم.

ehsan_j70
17-05-2013, 20:09
سلام
كسي اطلاع داره تاريخ امتحان اقتصاد عمومي كي هست؟

M o h a m m @ d
17-05-2013, 20:16
یه سوال
من ک نیم سال اول 92 پیام نور کارشناسی قبول شدم و تا الانم دانشجوی کارشناسی یه رشته دیگه هستم، حالا اگه بخوام دروسم رو تطبیق بزنم چه موقع باید اقدام کنم؟
برای ثبت نام خیلی استرس دارم چون میخوام این دانشگاه رو کات کنم و میخوام قبلش از اونور مطمئن باشم.
همون موقع ثبت نام اول ثبت نام میکنی بعد میری پیش کارشناس گروهت میگی تا درسای که تطبیق میخوره بهت بگه بعدم میری از دانشگاه ریزنمراتت میاری تا تطبیق بزنن درسای که شرایطش داشته باشه .
مگه اول مهر انتخابات مدارسه که باز تاریخ ثبت نام تغییر بدن؟:n02:

AMoO.Reza
17-05-2013, 20:16
یه سوال

سلام ... برای تطبیق زدن وقت زیاده ... شما اول برو مرکز جدیدی که قبول شدی تمامی شرایط رو پرس و جو کن ... شرایط ثبت نام و مراحل تطبیق زدن.
تاریخ ثبت نام برای ورودی های جدید تغییر نمیکنه و به وقتش اعلام میشه ....
شما برای کاهش استرس به دانشگاه جدید برو و ازشون تمامی شرایط رو سوال بپرس .....

M o h a m m @ d
17-05-2013, 20:20
سلام
كسي اطلاع داره تاريخ امتحان اقتصاد عمومي كي هست؟

این فایل دانلود کن تاریخ تمام رشته ها و درسها زده

ehsan_j70
17-05-2013, 20:28
داداش دستت درد نكنه ولي الان افيس ندارم بازش كنم
بي زحمت توي رشته صنايع يه نگاه بنداز ببين درس اقتصاد عمومي (نه اقتثاد مهندسي)تاريخش كي هست
تشكر

AMoO.Reza
17-05-2013, 20:47
داداش دستت درد نكنه ولي الان افيس ندارم بازش كنم
بي زحمت توي رشته صنايع يه نگاه بنداز ببين درس اقتصاد عمومي (نه اقتثاد مهندسي)تاريخش كي هست
تشكر

سلام
رشته ی صنایع - اقتصاد عمومی :
تاریخ : 13.3.92
نوع امتحان : تستی
روز: دوشنبه
ساعت: 16:30 الی 18:30

M o h a m m @ d
17-05-2013, 20:49
نبود چرا؟:n13:

flashdesign
18-05-2013, 10:46
سلام ... برای تطبیق زدن وقت زیاده ... شما اول برو مرکز جدیدی که قبول شدی تمامی شرایط رو پرس و جو کن ... شرایط ثبت نام و مراحل تطبیق زدن.
تاریخ ثبت نام برای ورودی های جدید تغییر نمیکنه و به وقتش اعلام میشه ....
شما برای کاهش استرس به دانشگاه جدید برو و ازشون تمامی شرایط رو سوال بپرس .....

مرسی از پاسختون
حالا یه سوال دیگه ...
ترم اول انتخاب واحد با خودمونه یا خود دانشگاه انتخاب میکنه؟
آخه ترم اول این دانشگاهم خودشون انتخاب کردن و به همه 20 واحد دادن
راستی میشه 20 واحد بر داشت؟اونجا هم حداکثر 24 -20 و حداقل 12 واحده؟

M o h a m m @ d
18-05-2013, 11:08
مرسی از پاسختون
حالا یه سوال دیگه ...
ترم اول انتخاب واحد با خودمونه یا خود دانشگاه انتخاب میکنه؟
آخه ترم اول این دانشگاهم خودشون انتخاب کردن و به همه 20 واحد دادن
راستی میشه 20 واحد بر داشت؟اونجا هم حداکثر 24 -20 و حداقل 12 واحده؟
تو پیام نور انتخاب واحد با رعایت پیش نیاز باخودته.
تعداد واحدم بستگی به معدل ترم داره .البته ترم اول میگین طبق ایین نامه 16 واحد بیشتر برندارید ولی کیه که گوش بده:n06:
اگر معدلت زیر 12 باشه و مشروط شی فقط 12 واحد میتونی بردار
اگه 12 تا زیر 17 میتونی 20 واحد برداری
بالای 17 هم 24 واحد میتونی برداری.

flashdesign
18-05-2013, 11:26
تو پیام نور انتخاب واحد با رعایت پیش نیاز باخودته.
تعداد واحدم بستگی به معدل ترم داره .البته ترم اول میگین طبق ایین نامه 16 واحد بیشتر برندارید ولی کیه که گوش بده:n06:
اگر معدلت زیر 12 باشه و مشروط شی فقط 12 واحد میتونی بردار
اگه 12 تا زیر 17 میتونی 20 واحد برداری
بالای 17 هم 24 واحد میتونی برداری.

مررررررررررررسی:n02:
پس تقریبا شبه دانشگاه خودمونه با این تفاوت ک ترم اول میتونیم تا 20 برداریم و خودشون انتخاب میکنن(البته برای ما اینطور بود)

خب حالا از نظر شما برای بنده ک ترم اول آی.تی تشریف دارم چه درسایی بردارم و چند واحد بردارم بهتره؟
راستی چارت رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
توی چارت درباره پیشنیازها هم نوشته؟
(رشته رو هم گفتم دیگه، مهندسی فناوری اطلاعات)

kingmostafa
18-05-2013, 12:13
سلام خسته نباشید.
می خواستم بدونم شرایط پیام نور بدون کنکور چی هست و تاریخ ثبت نامش کیه و در کل اطلاعات میخوام در این زمینه.ممنون میشم راهنمایی کنید.:n12:

AMoO.Reza
18-05-2013, 14:28
پس تقریبا شبه دانشگاه خودمونه با این تفاوت ک ترم اول میتونیم تا 20 برداریم و خودشون انتخاب میکنن(البته برای ما اینطور بود)

خب حالا از نظر شما برای بنده ک ترم اول آی.تی تشریف دارم چه درسایی بردارم و چند واحد بردارم بهتره؟

خوشم میاد که مشتاقی همه چیو بدونی :n02:
چارت 9ترمه فناوری اطلاعات : دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمامی اطلاعات توش هست ...

سلام خسته نباشید.
می خواستم بدونم شرایط پیام نور بدون کنکور چی هست و تاریخ ثبت نامش کیه و در کل اطلاعات میخوام در این زمینه.ممنون میشم راهنمایی کنید.:n12:

زمان ثبت نام آزمون‌های فراگیر سال ۹۲ :
زمان ثبت نام آزمون های فراگیر سال ۹۲ دانشگاه پیام نور اواسط مهرماه سال ۹۲ است.
زمان برگزاری آزمون های فراگیر سال ۹۲ دانشگاه پیام نور در نیمه دوم اذر ماه سال ۹۲ می باشد.

لازم است بدانید طبق آخرین تغییرات زمان برگزاری و ثبت نام آزمون های فراگیر از طریق دانشگاه پیام نور فقط یک بار در سال برگزار خواهد شد و در هر برگزاری برای ۲ ترم تحصیلی دانشجو پذیرش خواهد شد

شرایط آنچنانی نداره ولی :

1- از نظر مقررات و قوانين جاري كشور مجاز به ادامه تحصيل باشد (منع تحصيلي نداشته باشد)
2- داراي ديپلم متوسطه نظام قديم و يا مدرك پيش دانشگاهي نظام جديد و يا مدرك كارداني مورد تائيد وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم و تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي باشد.
3- مدارك تحصيلي خارج از كشور و يا گواهينامه هاي حوزوي كه برابري آن به تأئيد مراجع فوق رسيده باشد.
4- دانشجويان فعلي دانشگاهها (اعم از دولتي و غير دولتي) بدون انصراف مي توانند در دوره هاي فراگير شركت نمايند.
5- دانشجوياني كه داراي غيبت نظام وظيفه هستند مجاز به ثبت نام نمي باشند.

Masоud
18-05-2013, 16:14
درود

دوستان من 2 روز پیش (26م) شهریه رو پرداخت کردم. الان تو سیستم شهریه رو تأیید و صفر کرده ولی پنل همچنان برام بستس و هیچکاری نمیتونم بکنم.

میخواستم کارت ورود به جلسه رو بگیرم که دیدم اینجوریه :

درست میشه بنظرتون ؟

M o h a m m @ d
18-05-2013, 16:26
سلام خسته نباشید.

شرايط پذيرش دانشجو در دوره هاي فراگير دانشگاه پيام نور به چه صورتي مي باشد و به چند بخش تقسيم مي شود؟
يكي از راه هاي پذيرش و جذب دانشجو در اين دانشگاه، دوره هاي فراگير است، در اين دوره ها داوطلب پس از ثبت نام و اخذ دفترچه راهنما و شركت در چند درس عمومي و اختصاصي متناسب با رشته و مقطع تحصيلي و پس از احراز شرايط به دانشجوي رسمي تبديل وضعيت مي دهد. اين دوره اختصاصاً دوره دانشپذيري ناميده مي شود و پس از تبديل از دانشپذير به دانشجو مي توانند از خدمات آموزشي فوق همانند دانشجويان رسمي بهره مند شوند .د ر حال حاضر اين دوره در دومقطع كارشناسي، كارشناسي ارشد پذيرش دانشجو دارد .

الف( فراگير عادي

ادامه تحصيل پس از پذيرش همانند دانشجويان آزمون سراسري است كليه دارندگان مدارك ديپلم نظام قديم و يا پيش دانشگاهي و دارندگان مدارك كارداني رسمي و بالاتر مي توانند از طريق اين دوره ادامه تحصيل دهند پذيرش در اين دوره همانند ساير دوره ها )بجز طرح چند بخشي( ازبصورت بومي مي باشد.

ب) فراگير آزمون محور و راديو تلويزيوني)غير حضوري(

در اين شيوه بومي بودن دانشجو ملاك نميباشد . دانشجو بسياري از مطالب را از طريق رسانه و راديو و تلويزيون فرا خواهد گرفت ودانشجو بر اساس امكانات براي امتحانات پايان نيمسال به يكي از مراكز /واحدها نزديك به محل سكونت معرفي مي شود .

ج( آموزش الكترونيكي)مجازي(

دراين شيوه پذيرش بومي بودن شرط نيست و دانشجو در هر كجاي كشور مي تواند متقاضي رشته هاي اعلام شده باشد . دانشجو تحت پوشش دانشگاه استاني خواهد بود و براي آزمون پايان نيمسال به يكي از مراكز معرفي خواهد ش

تاریخ ثبت نامم نیمه دوم مهر ماه و تاریخ ازمونم نیمه دوم اذر ماه

M o h a m m @ d
18-05-2013, 16:33
درود

دوستان من 2 روز پیش (26م) شهریه رو پرداخت کردم. الان تو سیستم شهریه رو تأیید و صفر کرده ولی پنل همچنان برام بستس و هیچکاری نمیتونم بکنم.

میخواستم کارت ورود به جلسه رو بگیرم که دیدم اینجوریه :

درست میشه بنظرتون ؟

منم 24 ام واریز کردم همینجوریه :n27:

AMoO.Reza
18-05-2013, 17:40
منم 24 ام واریز کردم همینجوریه :n27:

درصورتی که تا زمان اولین امتحان ، گزارش 428 باز نشد ، برای ورود به جلسه امتحان ، میتونید فیش واریزی رو به همراه داشته باشید ....

allogos
18-05-2013, 18:45
برو بچه های آی تی نظریه چند چندین :n21: چه جوری میشه پاسش کرد؟ من فقط دارم نمونه سوالا رو میخونم :n28: فکر میکنین جواب میده ؟

M o h a m m @ d
18-05-2013, 19:02

همون لینکی که قبلا دادم برای تطبیق همونجا زده .چارت نه ترمه با منابع دروس

فکر کنم چون از طریق فراگیر میرید باید نظام سنتی باشید:n13:
اول باید درسی که پاس کردین لیست کنید
چون شما فکر کنم ریاضی و فیزیک 1 و 2 پاس کردین از ترکیب واحدای ترم دو و سه می تونید بردارید با رعایت پیش نیاز

Comic Gate
18-05-2013, 19:16
درود

درست میشه بنظرتون ؟

تا 72 ساعت صبر کن حل میشه.

princeofpersia_7
18-05-2013, 20:03
سلام

دوستان من شرایطم جوری هست که در طول این ترم چندان نتونستم درس بخونم ( کی هست که بخونه :n02: ) میخواستم بپرسم روش های اضطراری و مناسبی رو برای صرفا نمره قبولی گرفتن رو میشناسید؟ من ترم اول هستم و رشته مدیریت اجرایی و صرفا میخوام این ترم رو قبول بشم و الکی درسی رو نیفتم.برای درس های اختصاصی و عمومی باید چه روشی رو استفاده کنم که بتونم همین نمره قبولی رو فقط بگیرم؟

ممنون از کمکتون...به امید اینکه امتحانات رو همه خوب و راحت بدیم:n05:

AMoO.Reza
18-05-2013, 20:32
سلام

دوستان من شرایطم جوری هست که در طول این ترم چندان نتونستم درس بخونم ( کی هست که بخونه :n02: ) میخواستم بپرسم روش های اضطراری و مناسبی رو برای صرفا نمره قبولی گرفتن رو میشناسید؟ من ترم اول هستم و رشته مدیریت اجرایی و صرفا میخوام این ترم رو قبول بشم و الکی درسی رو نیفتم.برای درس های اختصاصی و عمومی باید چه روشی رو استفاده کنم که بتونم همین نمره قبولی رو فقط بگیرم؟

ممنون از کمکتون...به امید اینکه امتحانات رو همه خوب و راحت بدیم:n05:

سلام
سوالای سخت سخت میپرسیدا :n02:
والا خودمم موندم چطوری باید قبول شد :n02:
به نظرم از هر درس نمونه سوالات 5 دوره ی آخر رو بگیر و مطاله کن .... با این وقت کم بهتر از این نمیشه .....
فقط نمونه سوال کار کن و کمی هم از خوابت بزن و شبا اگه حوصلت میگیره یکم کتاب رو بخون ... :n01:

kingmostafa
19-05-2013, 14:58
خوشم میاد که مشتاقی همه چیو بدونی :n02:
چارت 9ترمه فناوری اطلاعات : دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمامی اطلاعات توش هست ...

زمان ثبت نام آزمون‌های فراگیر سال ۹۲ :
زمان ثبت نام آزمون های فراگیر سال ۹۲ دانشگاه پیام نور اواسط مهرماه سال ۹۲ است.
زمان برگزاری آزمون های فراگیر سال ۹۲ دانشگاه پیام نور در نیمه دوم اذر ماه سال ۹۲ می باشد.

لازم است بدانید طبق آخرین تغییرات زمان برگزاری و ثبت نام آزمون های فراگیر از طریق دانشگاه پیام نور فقط یک بار در سال برگزار خواهد شد و در هر برگزاری برای ۲ ترم تحصیلی دانشجو پذیرش خواهد شد

شرایط آنچنانی نداره ولی :

1- از نظر مقررات و قوانين جاري كشور مجاز به ادامه تحصيل باشد (منع تحصيلي نداشته باشد)
2- داراي ديپلم متوسطه نظام قديم و يا مدرك پيش دانشگاهي نظام جديد و يا مدرك كارداني مورد تائيد وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم و تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي باشد.
3- مدارك تحصيلي خارج از كشور و يا گواهينامه هاي حوزوي كه برابري آن به تأئيد مراجع فوق رسيده باشد.
4- دانشجويان فعلي دانشگاهها (اعم از دولتي و غير دولتي) بدون انصراف مي توانند در دوره هاي فراگير شركت نمايند.
5- دانشجوياني كه داراي غيبت نظام وظيفه هستند مجاز به ثبت نام نمي باشند.

شرايط پذيرش دانشجو در دوره هاي فراگير دانشگاه پيام نور به چه صورتي مي باشد و به چند بخش تقسيم مي شود؟
يكي از راه هاي پذيرش و جذب دانشجو در اين دانشگاه، دوره هاي فراگير است، در اين دوره ها داوطلب پس از ثبت نام و اخذ دفترچه راهنما و شركت در چند درس عمومي و اختصاصي متناسب با رشته و مقطع تحصيلي و پس از احراز شرايط به دانشجوي رسمي تبديل وضعيت مي دهد. اين دوره اختصاصاً دوره دانشپذيري ناميده مي شود و پس از تبديل از دانشپذير به دانشجو مي توانند از خدمات آموزشي فوق همانند دانشجويان رسمي بهره مند شوند .د ر حال حاضر اين دوره در دومقطع كارشناسي، كارشناسي ارشد پذيرش دانشجو دارد .

الف( فراگير عادي

ادامه تحصيل پس از پذيرش همانند دانشجويان آزمون سراسري است كليه دارندگان مدارك ديپلم نظام قديم و يا پيش دانشگاهي و دارندگان مدارك كارداني رسمي و بالاتر مي توانند از طريق اين دوره ادامه تحصيل دهند پذيرش در اين دوره همانند ساير دوره ها )بجز طرح چند بخشي( ازبصورت بومي مي باشد.

ب) فراگير آزمون محور و راديو تلويزيوني)غير حضوري(

در اين شيوه بومي بودن دانشجو ملاك نميباشد . دانشجو بسياري از مطالب را از طريق رسانه و راديو و تلويزيون فرا خواهد گرفت ودانشجو بر اساس امكانات براي امتحانات پايان نيمسال به يكي از مراكز /واحدها نزديك به محل سكونت معرفي مي شود .

ج( آموزش الكترونيكي)مجازي(

دراين شيوه پذيرش بومي بودن شرط نيست و دانشجو در هر كجاي كشور مي تواند متقاضي رشته هاي اعلام شده باشد . دانشجو تحت پوشش دانشگاه استاني خواهد بود و براي آزمون پايان نيمسال به يكي از مراكز معرفي خواهد ش

تاریخ ثبت نامم نیمه دوم مهر ماه و تاریخ ازمونم نیمه دوم اذر ماه
تشکر بسیار زیاد از شما دوستان گرامی
یعنی من با دیپلم ریاضی سال 87 می تونم شرکت کنم؟؟؟ (پیش دانشگاهی ندارم)

AMoO.Reza
19-05-2013, 15:00

ببین شامل این بند میشی یا نه؟
فکر کنم میتونی ...

M o h a m m @ d
19-05-2013, 15:27
نه دوست عزیز نمیتونید ثبت نام کنید باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشید.
منظور از دیپلم نظام قدیم کسی هستن که دوران دبیرستان 4 سال بوده .جدید ام 3سال +پیش دانشگاهی

[Mohsen]
19-05-2013, 20:38
با سلام

دوستان اگر کسی یک ترم نخواد در امتحانات شرکت کنه و شهریه رو واریز نکنه مشکلی پیش میاد؟ بنده این ترم انتخاب واحد کردم ولی نمیخوام شرکت کنم برای امتحانات

hamid_diablo
19-05-2013, 21:24
;7646258']با سلام

دوستان اگر کسی یک ترم نخواد در امتحانات شرکت کنه و شهریه رو واریز نکنه مشکلی پیش میاد؟ بنده این ترم انتخاب واحد کردم ولی نمیخوام شرکت کنم برای امتحانات

میتونید شرکت نکنید اما شهریه رو باید بپردازید...

M o h a m m @ d
19-05-2013, 21:27
;7646258']با سلام

یه جا خوندم که غیبتم سقف واحد داره اگه بیشتر از مجاز باشه غیبت موجه حساب نمیکنن بازم از واحد اموزش بپرسید و به دانشگاه بدهکار میشی باید اون شهریه واریز کنی .فرقی نمیکنه بری سر امتحان یا نه

nits
19-05-2013, 22:14
برو بچه های آی تی نظریه چند چندین :n21: چه جوری میشه پاسش کرد؟ من فقط دارم نمونه سوالا رو میخونم :n28: فکر میکنین جواب میده ؟

نظریه با نمونه سوال ؟ نه بابا نمیشه پاس کرد فقط با نمونه سوال ؟ ... میان ترمت چند شده ؟ ... اگر 6 داشته باشی میان ترم باید حداقل 9 تاش رو فکر کنم درست بزنی تا قبول بشی
من تمرین های آخر فصل رو نمیخونم ... حل المسائلش رو دارم البته بصورت پی دی اف ولی حوصله نمیکنم بخونم ... فقط متن کتاب - مثال ها - تعریف ها - قضایا - نمونه سوالات آخر کتاب ( یعنی کل کتاب :n02:)
معماری رو چیکار کنیم ؟ :n28:

mohsenjxj
19-05-2013, 22:35
سلام دوستان ، لطفا اگه این 4تا کتاب رو به صورت پی دی اف یا حالتی که بشه چاپشون کرد را دارید برای دانلود بذارید خودم از کتابخونه دیجیتال پیام نور پیدا کردم ولی متاسفانه قابل چاپ نیستن.
1- مهندس نرم افزار 1
2- طراحی الگوریتم ها
3- نظریه زبان ها و ماشینها
4- آئین زندگی (اخلاق کاربردی)

AMoO.Reza
19-05-2013, 23:05
سلام دوستان ، لطفا اگه این 4تا کتاب رو به صورت پی دی اف یا حالتی که بشه چاپشون کرد را دارید برای دانلود بذارید خودم از کتابخونه دیجیتال پیام نور پیدا کردم ولی متاسفانه قابل چاپ نیستن.
1- مهندس نرم افزار 1
2- طراحی الگوریتم ها

از سایت pnueb.com هم میتونی بگیری و قابل چاپ هم هست ...
+
این خدمت شما ببین به کارت میاد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M o h a m m @ d
19-05-2013, 23:07
1- مهندس نرم افزار 1
2- طراحی الگوریتم ها
این فروم برید تمام کتاب یا جزوش برای دانلود موجوده

allogos
19-05-2013, 23:07
میان ترم که ندارم، باید 15 تا درست بزنم !!!!!! کلا درس گنگیه اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام امیدوارم یه جوری پاس شه بره ، معماری ندارم ولی طراحی الگوریتم دارم اون چطوره به نظرت ؟ میشه از پسش بر اومد؟
نظریه با نمونه سوال ؟ نه بابا نمیشه پاس کرد فقط با نمونه سوال ؟ ... میان ترمت چند شده ؟ ... اگر 6 داشته باشی میان ترم باید حداقل 9 تاش رو فکر کنم درست بزنی تا قبول بشی
من تمرین های آخر فصل رو نمیخونم ... حل المسائلش رو دارم البته بصورت پی دی اف ولی حوصله نمیکنم بخونم ... فقط متن کتاب - مثال ها - تعریف ها - قضایا - نمونه سوالات آخر کتاب ( یعنی کل کتاب :n02:)
معماری رو چیکار کنیم ؟ :n28:

hamid_diablo
19-05-2013, 23:13
طراحی الگوریتم آسونه ...نگران نباش

اما برای نظریه بیشتر وقت بزار...درس مزخرفیه اما میشه پاسش کرد

Comic Gate
20-05-2013, 11:46
بچه ها کیا فردا تفسیر قرآن امتحان دارند؟ :n02:

پیش به سوی اولین امتحان.....

hp722
20-05-2013, 11:48
دوستان من امروز کتاب اندیشه 2 رو باز کردم بخونم و پسفردا امتحانه.مثل اندیشه 1 جواب های تستی خودآزمایی هارو نذاشتن.اعصابم ریخته بهم.کسی جواب هاش رو نداره؟نمیشه از جایی پیدا کرد؟

RAMINET
20-05-2013, 11:56
دوستان خواهشا کمک کنید: تا اخره شب فرصت دارم
ارشد مهندسی شیمی مجاز شدم به انتخاب رشته و بین این دوتا موندم:
پیام نور تهران گرایش بیوتکنولوژی و مجازی سهند تبریز و البته غیر انتفاعی جامی تو نجف آباد هم است رتبم به اینا فقط میخوره
نکته: فرصت کلاس رفتن زیاد ندارم چون دوهفته جنوب کار دو هفته خونه اصفهان هستم اما شما لطف کنید اعتبار این 3 تا مدرک و دانشگاه رو برام بررسی کنید اگر اطلاعاتی دارین.
ممنون

hamid_diablo
20-05-2013, 12:00
دوستان من امروز کتاب اندیشه 2 رو باز کردم بخونم و پسفردا امتحانه.مثل اندیشه 1 جواب های تستی خودآزمایی هارو نذاشتن.اعصابم ریخته بهم.کسی جواب هاش رو نداره؟نمیشه از جایی پیدا کرد؟

اندیشه رو. میتونید تو همین 2 روز بخونید...فقط بگم که قسمت صنایع کلا حذف شده...فکر کنم از صفحه 30 تا 45

danijon_2006
20-05-2013, 13:22
دوستان من اندیشه 1 رو خودخوان برداشتم.امتحانش هشتمه.به نظرتون چند روز وقت لازم داره؟چطوری بخونمش؟

hp722
20-05-2013, 13:32
اندیشه رو. میتونید تو همین 2 روز بخونید...فقط بگم که قسمت صنایع کلا حذف شده...فکر کنم از صفحه 30 تا 45

من تا صفحه ی 55 خوندم دیر گفتی:n02:چرا جواب تست های هر فصل رو نذاشتن؟

hp722
20-05-2013, 13:35
دوستان من اندیشه 1 رو خودخوان برداشتم.امتحانش هشتمه.به نظرتون چند روز وقت لازم داره؟چطوری بخونمش؟

من 2روزه خوندم و بدون نمره مستمر پاس کردمش.همه جاهاشو حفظ نکن.بهتره درس رو بفهمی.اینجوری راحت تری

AMoO.Reza
20-05-2013, 14:22
دوستان خواهشا کمک کنید: تا اخره شب فرصت دارم
ارشد مهندسی شیمی مجاز شدم به انتخاب رشته و بین این دوتا موندم:
پیام نور تهران گرایش بیوتکنولوژی و مجازی سهند تبریز و البته غیر انتفاعی جامی تو نجف آباد هم است رتبم به اینا فقط میخوره
نکته: فرصت کلاس رفتن زیاد ندارم چون دوهفته جنوب کار دو هفته خونه اصفهان هستم اما شما لطف کنید اعتبار این 3 تا مدرک و دانشگاه رو برام بررسی کنید اگر اطلاعاتی دارین.
ممنون

سلام . تبریک میگم :n16:
نظر شخصی خودم رو بگم:
غیرانتفاعی رو پیشنهاد نمیدم چون نسبت به پیام نور در سطح پایین تری قرار داره ...
بین پیام نور تهران و مجازی تبریز با توجه به اینکه هنوز بر سر مدرک دانشگاه مجازی بحث هست ..... ( برای پیام نور اجباری برای حضور در کلاس نداری )

ویژگی های دانشگاه مجازی:

نیاز نداشتن به حضور فیزیکی استاد و دانشجو در کلاس
وابسته نبودن کلاس درس به زمان خاص
کیفیت بالاتر ارائه درس ها
حضور بیشتر دانشجوها برای یک درس
دسترسی آسان

کلاس های درس در دانشگاه مجازی به سه شکل ممکن است برگزار شود:

کنفرانس ویدئویی دو طرفه
کنفرانس صوتی دو طرفه
روش دیداری- شنیداری
سیستم های آموزش ناهمزمان
استفاده از ضبط ویدئویی

کلام آخر : پیشنهاد من : دانشگاه پیام نور تهران ( با توجه به حرف و حدیثهایی که درمورد مدرک مجازی وجود داره و هنوزم چیزی به طور قطع مشخص نشده ، اینجوری خیالت راحت تره که لااقل مدرک پیام نور در حال حاضر معتبره )

hp722
20-05-2013, 14:40
دوستانی که اندیشه1و2 رو پاس کردن بنظرشون کدومش راحت تره؟

AMoO.Reza
20-05-2013, 15:45
دانشجويان گرامي:
امكان ثبت تقاضاي تغيير رشته بند ج و تغيير رشته توام با انتقال تا مورخ 01/03/92 تمديد شد.

flashdesign
20-05-2013, 16:46
سلام
یه سوال بی ربط:n02:ببخشید دیگه آخه خدایی اعضای این تاپیک خیلی خوب راهنمایی میکنن آدم رو.
کسی میتونه یه سایت به من معرفی کنه برای هر لغت انگلیسی یه مترادف و یه مثال بیاره؟؟؟؟؟؟خیلی کارم گیره:n27:
واسه مترادف میشه یه جوری باgoogle translate سر و تهش رو هم آورد ولی موندم جمله سازی رو چه کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــم:n13:
بدتر از همه اینه ک واسه خودمم نیست و اون بنده خدا هم ب من پناه آورده. منم ک توی امتحاناااااااا :n28:

RAMINET
20-05-2013, 17:16
سلام . تبریک میگم :n16:
نظر شخصی خودم رو بگم:
غیرانتفاعی رو پیشنهاد نمیدم چون نسبت به پیام نور در سطح پایین تری قرار داره ...
بین پیام نور تهران و مجازی تبریز با توجه به اینکه هنوز بر سر مدرک دانشگاه مجازی بحث هست ..... ( برای پیام نور اجباری برای حضور در کلاس نداری )

ویژگی های دانشگاه مجازی:

نیاز نداشتن به حضور فیزیکی استاد و دانشجو در کلاس
وابسته نبودن کلاس درس به زمان خاص
کیفیت بالاتر ارائه درس ها
حضور بیشتر دانشجوها برای یک درس
دسترسی آسان

کلاس های درس در دانشگاه مجازی به سه شکل ممکن است برگزار شود:

کنفرانس ویدئویی دو طرفه
کنفرانس صوتی دو طرفه
روش دیداری- شنیداری
سیستم های آموزش ناهمزمان
استفاده از ضبط ویدئویی

کلام آخر : پیشنهاد من : دانشگاه پیام نور تهران ( با توجه به حرف و حدیثهایی که درمورد مدرک مجازی وجود داره و هنوزم چیزی به طور قطع مشخص نشده ، اینجوری خیالت راحت تره که لااقل مدرک پیام نور در حال حاضر معتبره )
خیلی بامرامی حداقل شما جواب دادی ممنونم

flashdesign
20-05-2013, 17:19
سلام
یه سوال بی ربط:n02:ببخشید دیگه آخه خدایی اعضای این تاپیک خیلی خوب راهنمایی میکنن آدم رو.
کسی میتونه یه سایت به من معرفی کنه برای هر لغت انگلیسی یه مترادف و یه مثال بیاره؟؟؟؟؟؟خیلی کارم گیره:n27:
واسه مترادف میشه یه جوری باgoogle translate سر و تهش رو هم آورد ولی موندم جمله سازی رو چه کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــم:n13:
بدتر از همه اینه ک واسه خودمم نیست و اون بنده خدا هم ب من پناه آورده. منم ک توی امتحاناااااااا :n28:

خودم جوابش رو پیدا کردم
بدون کمک:n02:
حالا اگه شما هم لازم داشتید لینکش رو میزارم واستون

دیکشنری-مترادف-متضاد لغات انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3 0 d o w n l o a d .com/fa/entry/35382/tx/%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%86%D8%B1%DB%8C%20%D9%8 5%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D9%81%20%D9%88%20%D9%85% D8%AA%D8%B6%D8%A7%D8%AF%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84 %DB%8C%D8%B3%DB%8C)
(فقط بعد از اینکه روی لینک کلیک کردید در قسمتی ک آدرس صفحه قرار داره"%20 " رو از بین حروف آدرس سایت تا قبل از .com پاک کنید تا مشکلی در اجرا بوجود نیاد)

hamid_diablo
20-05-2013, 18:02
دوستان منبع اندیشه 2 عوض شده...

من از منبع قبلی مطالعه کردم... :n03: به نظرتون میتونم پس فردا پاسش کنم؟

مشترکاتی با هم دارند عایا؟

flashdesign
20-05-2013, 18:16

آره بابا ایشالله پاس میشه، خیلی ک نمیتونه تغییر کرده باشه:n01:
اشکال نداره حالا، اتفاقیه ک افتاده:n30:

M o h a m m @ d
20-05-2013, 18:17

می خواسم بهت بگم ها :n13:
همینجا که گفتی صنایع شک کردم
اخه خودم هر دوتا را خوندم یه ترم که کار داشتم نشد برم سر امتحان همین قسمت صنایع داشت یادم بود
ترم جدیدم عوض شده بود صنایع نبود داخلش همینجا شک کردم این جا که گفتی حذف شده فکر کردم میدونید که کتاب عوض شده

M o h a m m @ d
20-05-2013, 18:23
آره بابا ایشالله پاس میشه، خیلی ک نمیتونه تغییر کرده باشه:n01:
اشکال نداره حالا، اتفاقیه ک افتاده:n30:

اتفاقا خیلی تغییر کرده شایذ 30 درصد مطالبش یکی باشن
ولی از قبلیه راحتره

flashdesign
20-05-2013, 19:20
اتفاقا خیلی تغییر کرده شایذ 30 درصد مطالبش یکی باشن
ولی از قبلیه راحتره

خوبه ک راحتتره.خداروشکر.
میخواستم قوت قلب بدم بهشون اونجوری گفتم.من ترم پیش اندیشه1 پاس کردم ولی اندیشه2 کلاسش پر شد نتونستم بردارم:n28:
حالا خوشحالم ک راحتتر شده:n02:
امیدوارم ک وقت بشه و بتونن بخونن:n01:

hamid_diablo
20-05-2013, 19:40
میشه تو یک روز نصفشو خوند و پاسش کرد؟ اندیشه 2 رو میگم

Hossein_128
20-05-2013, 19:53
سلام دوستان

من الان ترم 2 هستم و تا الان 16 واحد گذروندم که اگه این ترم (خرداد ماه) هم امتحان بدم میشه جمعاً 32 واحد

حالا با این وضعیت میتونم الان درخواست تغییر رشته توام با انتقال بدم؟ چون گفتن باید 24 واحد گذرونده بشه ولی من الان فقط یک ترم (16) واحد گذروندم

یعنی باید یک ترم دیگه صبر کنم؟؟
اونوقت این تغییر رشته بند ج پایان هر ترم برگزار میشه یا فقط برای تابستون هستش؟