PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

!Bikhaneman!
19-10-2008, 11:42
شماره دانشجويي هنوز نيومده ؟!

mohsen_blid
19-10-2008, 18:19
بلاخره به نظرتون پول رو بدم یا نه دوستانی که رفتن و ثبت نام کردن بیان بگن شاید ما هم به نتیجه ای رسیدیم
فردا می خوام شماره پیام نور مرکز رو بگیرم ببینم چی میگن

DaRiOuShJh
19-10-2008, 20:46
خوب اگه پوله زوره باید بدی دیگه!!!
ولی من که گفتم ندادم

!Bikhaneman!
19-10-2008, 22:31
خوب اگه پوله زوره باید بدی دیگه!!!
ولی من که گفتم ندادم

راستی داریوش جان ، گفتی ازت 160 بابت ADSL می خواستن ؟ به ما چیزی نگفتن..نکنه میخوان سر شهریه خفت کنن ؟

elham_007
19-10-2008, 23:20
تماس هم می گیریم جواب نمیدن
جوابگوییشون که مزخرفه پیدا کردن رئیس جمهور راحت تر از جواب گرفتن از این پیام نور استدقیقا ... اصلا با تلفن کردن کارت راه نمیفته ....
خدا روشکر من که از شرشون راحت شدم ، مدرکمم بعد از یک سال ونیم دوندگی آماده شده تازه مجوزه نه اصلش ... :13:
تو این 4 سال پوستمونو کندن ، برای یه سوال کوچیک باید از تهران می کوبیدیم بریم کرج تازه با کلی بالا و پایین کردن کارت شاید راه میوفتاد ....
متاسفانه توی سیستم پیام نور هیچ کس جوابگو نیست ، ولی موقع گرفتن شهریه که میشه همه واسه ما رییس میشن ... از اون دربون گرفته تا بالا بالایا .... :19:

خدا به همتون صبر بده مخصوصا تازه واردا .... :31:

در مورد شهریه هم بگم زمان ما مابه التفاوت و از این چیزا خبری نبود ولی هرسال شهریه رو افزایش میدادن ... هم شهریه ثابت وهم شهریه متغیر ... :41:

DaRiOuShJh
19-10-2008, 23:24
راستی داریوش جان ، گفتی ازت 160 بابت ADSL می خواستن ؟ به ما چیزی نگفتن..نکنه میخوان سر شهریه خفت کنن ؟

هه هه هه
میثم جون بابا adsl چیه!

ICDL!

مدرکه آشنایی مقدماتی با کامپیوتر

نون اندونی برای خودشون باز کردن!!!

دقت کنی رو در و دیورا چسبوندن که ورودی ها ی 86 به بعد باید دو واحد این رو بگزرونن! که صد و شصت و اندی هزار تومنه

یارو به من گفت میخوای!
گفتم برو بابا! پول نداریم

مسیولش هم همون پسره هست هم سنه خودمون اون بقل ها میشینه

گفت در هر حال باید تا 4 ترمه اول حداکثر بگیری!!!

حالا منکه تا زور نشه نمیگیرم!×! کله شهریه متغیر و ثابتمون قراره ترمی بشه 100-200 حالا بیایم برای دو واحد اینهمه پول بدیم!

تازه اونم مدرکه کشکی!×!

!Bikhaneman!
20-10-2008, 01:48
هه هه هه
میثم جون بابا adsl چیه!

ICDL!

مدرکه آشنایی مقدماتی با کامپیوتر

نون اندونی برای خودشون باز کردن!!!

دقت کنی رو در و دیورا چسبوندن که ورودی ها ی 86 به بعد باید دو واحد این رو بگزرونن! که صد و شصت و اندی هزار تومنه

یارو به من گفت میخوای!
گفتم برو بابا! پول نداریم

مسیولش هم همون پسره هست هم سنه خودمون اون بقل ها میشینه

گفت در هر حال باید تا 4 ترمه اول حداکثر بگیری!!!

حالا منکه تا زور نشه نمیگیرم!×! کله شهریه متغیر و ثابتمون قراره ترمی بشه 100-200 حالا بیایم برای دو واحد اینهمه پول بدیم!

تازه اونم مدرکه کشکی!×!

این ICDL تو مخم نمیره ! همش ADSL میاد :31:
من که دانشجوی کامپیوترم فکر نکنم کاری به کارم داشته باشن چون تو گواهی اشتغال به تحصیلمم زده دانشجوی کارشناسی کامپیوتر

نمی دونم gaxter چیکار کرد بالاخره..کارش راه افتاد یا نه..نگرانشم..چند وقته اینطرفا هم نمیاد .

!Bikhaneman!
20-10-2008, 01:50
دقیقا ... اصلا با تلفن کردن کارت راه نمیفته ....
خدا روشکر من که از شرشون راحت شدم ، مدرکمم بعد از یک سال ونیم دوندگی آماده شده تازه مجوزه نه اصلش ... :13:
تو این 4 سال پوستمونو کندن ، برای یه سوال کوچیک باید از تهران می کوبیدیم بریم کرج تازه با کلی بالا و پایین کردن کارت شاید راه میوفتاد ....
متاسفانه توی سیستم پیام نور هیچ کس جوابگو نیست ، ولی موقع گرفتن شهریه که میشه همه واسه ما رییس میشن ... از اون دربون گرفته تا بالا بالایا .... :19:

خدا به همتون صبر بده مخصوصا تازه واردا .... :31:

در مورد شهریه هم بگم زمان ما مابه التفاوت و از این چیزا خبری نبود ولی هرسال شهریه رو افزایش میدادن ... هم شهریه ثابت وهم شهریه متغیر ... :41:

شما دانشجوی فراگیر بودی ؟

Maxis
20-10-2008, 08:37
هیچ کس تا امروز انتخاب واحد نکرده !!! ما که مردیم از این همه تلفن زدن و نه شنیدن :13:. همه دنیا گیره یه شماره دانشجویی موندن!:41:

elham_007
20-10-2008, 10:43
شما دانشجوی فراگیر بودی ؟

اوهوم ... :27:

mohsen_blid
20-10-2008, 12:23
من مهندسی نرم افزار قبول شدم icdl 2 را دارم ایا تاثیری داره یا من باید بگزرونم؟

!Bikhaneman!
20-10-2008, 16:17
امروز رفتم دانشگاه ، گفتن لازم نیست تماس بگیرید یا بیاید ، به سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مراجعه کنید ، شماره ها به مرور زمان وارد سایت میشه ، مثلا برای مترجمی زبان ، چهارشنبه وارد میشه

!Bikhaneman!
20-10-2008, 16:24
اوهوم ... :27:

خوب خدا رو شکر..بالاخره یکی رو پیدا کردیم ازش سوال بپرسیم :20:

اگه زحمتی نیست به این چندتا سوال جواب بدید ممنون میشم .

1-دوره کارشناسی دقیقا چند ترم طول میکشه ؟ 8 ترم یا بیشتر ؟
2- کلاسهای فراگیر ، فقط 5شنبه و جمعه ها تشکیل میشه یا متغیره ؟
3-این کلاسها فقط جنبه رفع اشکال دارن یا مطالب مهمی هم گفته میشه ؟ اجباریه ؟

4- شهریه شما برای هر ترم چقدر بود ؟
5- پاس کردن درسها خیلی سخته ؟! برگه ها رو استاد مربوطه تصحیح میکنه و نمره میده یا میره مرکز ؟

6- سوالات رو چه کسی طرح میکنه ؟ از کتابی کهمعرفی میشه میاد یا با سوالات متفرقه نایاب هم مواجه میشیم ؟!

ممنون

DaRiOuShJh
20-10-2008, 22:25
امروز رفتم دانشگاه ، گفتن لازم نیست تماس بگیرید یا بیاید ، به سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمراجعه کنید ، شماره ها به مرور زمان وارد سایت میشه ، مثلا برای مترجمی زبان ، چهارشنبه وارد میشه

خدا عمرت بده جوون که امتی رو از بلا تکلیفی در اوردی!×!

5- پاس کردن درسها خیلی سخته ؟! برگه ها رو استاد مربوطه تصحیح میکنه و نمره میده یا میره مرکز ؟

6- سوالات رو چه کسی طرح میکنه ؟ از کتابی کهمعرفی میشه میاد یا با سوالات متفرقه نایاب هم مواجه میشیم ؟!

ممنون

منم از اینا×!

Chameleon
20-10-2008, 23:01
سلام
من یک سوال دارم
خواهش میکنم جواب بدید
برای کنکور کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) رشته حسابداری دانشگاه پیام نور باید دقیقا چه کتابهایی رو خوند ؟ ، لطفا نام تمام کتابها رو بهم بگید ، ممنون

kasra_khan2003
20-10-2008, 23:29

ممنون

من دانشجو فراگیر نیستم، از کنکور سراسری رفتم تو این دانشگاه مزخرف! رشتم هم مدیریت بازرگانی هست. ترم پنج هم هستم

اما برخی از سوالاتت مشابه مال ما هست! که جواب میدم:

برای ما، 9ترم به بالا، البته اگه خرخون باشی، 8 ترمه هم میشه تموم کرد، اما از اونجایی که شما در امتحان ورودی یک سری واحد ها رو مثل فارسی عمومی پاس میکنید. به گمانم که برا شما عادیش 8 ترمه باشه! اگه خرخون باشی 7 ترمه :31:

نمیدونم والا! اما فکر نمیکنم اینجوری باشه.

کلاس ها همه غیر اجباری هست، بجز کلاس های عملی، مثل کامپیوتر

120 تا 170 ( حداکثر! )

تهران طرح میشه، اگر فقط تستی باشه، توسط ماشین ها خودخوان تصحیح میشه، اگه نیمه تشریحی-تستی باشه، استاد هم تستی هم تشریحی رو تصحیح میکنه، اگر هم تشریحی کامل باشه، باز هم استاد مربوطه!

اما فکر کنم گه گاهی سوالات رو میدن اساتید دیگه هم تصحیح کنن تا در عمل تصحیح برگه ها تسریع به وجدو بیاد.

gaxter
21-10-2008, 01:01
این ICDL تو مخم نمیره ! همش ADSL میاد :31:
من که دانشجوی کامپیوترم فکر نکنم کاری به کارم داشته باشن چون تو گواهی اشتغال به تحصیلمم زده دانشجوی کارشناسی کامپیوتر

نمی دونم gaxter چیکار کرد بالاخره..کارش راه افتاد یا نه..نگرانشم..چند وقته اینطرفا هم نمیاد .
سلام رفیق خوبی:10:
بالاخره بعد کلی رفت و آمد ثبت نام کردن ولی گفتن واست معافیت صادر نمیکنیم منم گفتم به درک:13:
فعلا هستیم تا ببینیم انتخاب واحد دقیقا کی میشه.
ولی جدا دانشگاه مزخرفیه:2:

!Bikhaneman!
21-10-2008, 01:16
بالاخره بعد کلی رفت و آمد ثبت نام کردن ولی گفتن واست معافیت صادر نمیکنیم منم گفتم به درک:13:

سلام
کجا رفتی یهو غیبت زد ؟! :40:
تو هم عجب شانس مزخرفی داری :25: ایشالا کارت راه میفته اما همه چیز دست خودته..یکم باید چرب زبونی کنی..یا به طرح بلند مدت بزنی ! یعنی از الن شروع کنی به تحویل گرفتن و تو مخ رفتن مسئولی که می تونه برگه معافیت رو بهت بده .
من یادم اومد به اون بابا چی گفتم که بهم داد : گفتم برای استخدام موقت تو یه شرکت میخوام !! واسه اینکه خیالشو راحت کنم سریع شناسنامه ، کارت ملی ،گواهینامه و کارت دانشجویی رو گذاشتم رو میزش گفتم اینا پیشتون بمونه (واسه تضمین) همین الان میبرم کپی میکنم میارم برات . اونم این همه مدرکو که دید هیپنوتیزم شد !

Chameleon
21-10-2008, 08:26
سلام
من یک سوال دارم
خواهش میکنم جواب بدید
برای کنکور کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) رشته حسابداری دانشگاه پیام نور باید دقیقا چه کتابهایی رو خوند ؟ ، لطفا نام تمام کتابها رو بهم بگید ، ممنون
توروخدا یکی به من جواب بده ، خیلی فوری جواب رو میخوام

DaRiOuShJh
21-10-2008, 12:55
سلام
من یک سوال دارم
خواهش میکنم جواب بدید

بابا به جای این همه انرژی ای که اینجا صرف میکنی یه سر به اینجا بزن و چارتت رو بگیر!!!
کاری نداره که

همنیجاهاش رو بگردی همه چی گیرت میاد!×!

DaRiOuShJh
21-10-2008, 12:57

:31:هه هه هه
اگه ثبته نام کنن چه بخوان چه نخوان باید زوری معافیت هم بدن!
مگه دسته خودشونه؟
دهه

سلام
کجا رفتی یهو غیبت زد ؟! :40:
تو هم عجب شانس مزخرفی داری :25: ایشالا کارت راه میفته اما همه چیز دست خودته..یکم باید چرب زبونی کنی..یا به طرح بلند مدت بزنی ! یعنی از الن شروع کنی به تحویل گرفتن و تو مخ رفتن مسئولی که می تونه برگه معافیت رو بهت بده .
من یادم اومد به اون بابا چی گفتم که بهم داد : گفتم برای استخدام موقت تو یه شرکت میخوام !! واسه اینکه خیالشو راحت کنم سریع شناسنامه ، کارت ملی ،گواهینامه و کارت دانشجویی رو گذاشتم رو میزش گفتم اینا پیشتون بمونه (واسه تضمین) همین الان میبرم کپی میکنم میارم برات . اونم این همه مدرکو که دید هیپنوتیزم شد !

هه هه هه
من که اصلا نزاشتم به اینجا ها برسه
شاید هم بعدا گیر بدن!

ولی دیگه کار از کار گزشته:21:

من همینطوری گزاشتم تو پوشه دادم دسته یارو گفتم همه چیش کامل بوده و لنگه همین اشتغال بوده!
اونم ندیده نوشت روی پوشه رو و ....:31:

mohsen_blid
21-10-2008, 13:41
دوستان من امروز رفتم پرونده رو تشکیل دادم گفتن برو سایت و انتخاب واحد کن ادرسش رو میشه بچه ها بزارید

DaRiOuShJh
21-10-2008, 13:54
سایت که آدرسش اینه

ولی مگه شماره دانشجویی دادن؟

sarina_sh
21-10-2008, 15:03
انتخاب واحد تا کی فرصت داره ؟

Maxis
21-10-2008, 15:19
تو همه رشته های فراگیر شماره دانشجویی اومده الا واسه فن آوری اینم از شانس ما ! ؟:41:

DaRiOuShJh
21-10-2008, 15:22
ماکیس جان خوب از کجا بفهمیم اومده؟
من مترجمی زیان هستم چه کنم؟

sarina_sh
21-10-2008, 15:27
وقتی می ریم واسه انتخاب واحد یه نام عبور و کلمه عبور باید بزنیم

اینا چی بیدن ؟ کسی ثبت نام نکرده ؟

kasra_khan2003
21-10-2008, 17:12
وقتی می ریم واسه انتخاب واحد یه نام عبور و کلمه عبور باید بزنیم

اینا چی بیدن ؟ کسی ثبت نام نکرده ؟

نام عبور شماره دانشجویی شما، منهای عدد آخرش هست، و رمز عبور هم سال تولد، در صورتی که رمز عبور اشتباه بود، همون شماره دانشجویی رو وارد کنید، گاهی رمز عبور به این صورت هست...

sarina_sh
21-10-2008, 17:23
ممنون از راهنماییت

اینطوری هم زدم ولی میگه اشتباهه

sarina_sh
21-10-2008, 17:38
بالاخره یافتم چی باید زد :

سیستم از شما کد کاربر و رمز عبور را سوال می نمایند که جهت ورود به سیستم از شماره دانشجویی به عنوان کد کاربر و از شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور استفاده نمایید.
تذکر: لازم به یادآوری است در صورتیکه از کد کاربر و رمز عبور داشنجوی دیگری استفاده شود موضوع در کمیته انضباطی دانشگاه بررسی خواهد شد.

لینک کاملتر راهنمای انتخاب رشته :

hamed_aa
21-10-2008, 18:10
یه ما که هنوز شماره دانشجویی ندادن!به شما دادن؟

behroz.r
21-10-2008, 18:34
من فراگیر دانشگاه ÷یام نور قبول شدم ولی 4 واحد ÷یش دانشگاهیم مونده می خواستم بدونم من میتونم وارد دانشگاه بشم یا نه

mohsen_blid
21-10-2008, 18:54
دوستان نحوه انتخاب رشته رو بهم یاد بدید عکس های که تو سایت پیام نور هست بالا نمیاد
یه انتخاب رشته مدل بزارید تا هم من و هم دوستان دیگر یاد بگیرم
بعد ریز نمرات رو از کجا بگیرم

fun
21-10-2008, 19:00
دوستان سوالی داشتم
اگر یک نفر بخاد (بنا به دلایلی که میخاد مخفی بمونه) از پیام نور انصراف بده بعد سه ماه میتونه انصرافشو پس بگیره؟
راهی برای رجعت وجود دارد؟

Maxis
21-10-2008, 20:45
انتخاب واحد مشکلی نداره تقریبا مثل دانشگاه آزاد خودمون - اینم بگم که شماره دانشجویی و شماره شناسنامه یوزنیم و پسورد هست وقتی که شما شماره دانشجوییت رو گرفتی یعنی شما اسمت تو سیستم تعریف شده و می تونی وارد بشی و انتخاب واحد کنی :46: بعد از اینکه کاراتو کردی برگه پرینت شده از انتخاب واحدت بعلاوه فیش واریز شده میبری آموزش تا واست امضای یادگاری بزنن تموم شه !:13:

در مورد تشکیل کلاس ها کسی هست که بدونه دقیقا وضعیت چطوره آخه من خودم دوست دارم کل کلاس ها چه اجباری چه اختیاری چه اضافه برم (آخه نیس عشق درس و دانشگاه ام :21:)

DaRiOuShJh
21-10-2008, 21:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا کشتیت ما رو با این جواب هاتون!

ما میگیم شماره دانشجویی از کجا بیاریم داستانه لیلی و مجنون تعریف میکنید؟

mohsen_blid
21-10-2008, 22:14

بابا کشتیت ما رو با این جواب هاتون!

ما میگیم شماره دانشجویی از کجا بیاریم داستانه لیلی و مجنون تعریف میکنید؟

سلام داریوش خان
ببین عزیز زمان ثبت نامی که برای رشتتون رو که اعلام کردند برید محل ثبت نام موقع ورود 2 تا برگه بهتون میدن که یکی درخواست برای دانشجو شدن هست یکی هم فرم متوسطی که نوشته روش
فرم مراحل ثبت نام دانشجویان ورودی جدید
بعد شما فرم یک رو کامل میکنی و میری یه فرم برای مشمولیتت میگیری اونم که پر کردی میدی دست مسئول اون مسئول هم نام شما رو وارد میکنه و روی فرم مراحل (فرم شماره 2 ) در قسمت بالا که نوشته شماره دانشجویی شماره شما رو اونجا وارد میکنه این شد شماره دانشجویی
حالا فهمیدی شماره دانشجویی رو از کجا پیدا می کنن
اگه بقیه مراحل رو خواستی بگو تا بگم
فقط یه نکته امروز که من رفته بودم برای ثبت نام خیلی رو این سربازی کلیک کرده بودن و اگه باید میرفتی سربازی و برگه سبز رو نداشتی ثبت نام نمیکردند

حالا من یه سوال دارم اونم اینه که برای انتخاب واحد به نظر دوستانی که رفتن و این مراحل رو گذرونده اند به نظرتون چند واحد برای اولین ترم انتخاب کنم مجاز به 17 واحد هستم
و به نظرتون ریاضی 1 و ریاضی مقدماتی سخته چون ریاضیم زیاد خوب نیست نمی خوام طوری وردارم که به دردسر بیفتم

gondeh
21-10-2008, 23:13
یک سوال:

میشه تو دوره فوق لیسانس تقاضای انتقالی داد؟ این پیامنوری ها موافقت می کنن؟

DaRiOuShJh
22-10-2008, 00:29
سلام داریوش خان
ببین عزیز زمان ثبت نامی که برای رشتتون رو که اعلام کردند برید محل ثبت نام موقع ورود 2 تا برگه بهتون میدن که یکی درخواست برای دانشجو شدن هست یکی هم فرم متوسطی که نوشته روش
فرم مراحل ثبت نام دانشجویان ورودی جدید
بعد شما فرم یک رو کامل میکنی و میری یه فرم برای مشمولیتت میگیری اونم که پر کردی میدی دست مسئول اون مسئول هم نام شما رو وارد میکنه و روی فرم مراحل (فرم شماره 2 ) در قسمت بالا که نوشته شماره دانشجویی شماره شما رو اونجا وارد میکنه این شد شماره دانشجویی
حالا فهمیدی شماره دانشجویی رو از کجا پیدا می کنن
اگه بقیه مراحل رو خواستی بگو تا بگم
فقط یه نکته امروز که من رفته بودم برای ثبت نام خیلی رو این سربازی کلیک کرده بودن و اگه باید میرفتی سربازی و برگه سبز رو نداشتی ثبت نام نمیکردند

حالا من یه سوال دارم اونم اینه که برای انتخاب واحد به نظر دوستانی که رفتن و این مراحل رو گذرونده اند به نظرتون چند واحد برای اولین ترم انتخاب کنم مجاز به 17 واحد هستم
و به نظرتون ریاضی 1 و ریاضی مقدماتی سخته چون ریاضیم زیاد خوب نیست نمی خوام طوری وردارم که به دردسر بیفتم

مرسی محسن جان
ولی آخه ما که یه هفته پیش ثبت نام کردیم و اینکارایی که گفتی رو کردیم!!!
شماره دانشجویی هم خبری نبود؟×!@!#$@^

mohsen_blid
22-10-2008, 09:57
اون فرم رو گرفتی یا نه منظورم فرم شماره 2 هست اگه دستت هست باید اون بالاش سمت چپ نوشته شده باشه اما اگر نوشته نشده یا اون برگه دستت نیست حتما همین امروز برو محل ثبت نام و اعلام کن

کسی از دوستان در مورد سوال هام جوابی نداره؟

kasra_khan2003
22-10-2008, 11:39
دوستان سوالی داشتم
اگر یک نفر بخاد (بنا به دلایلی که میخاد مخفی بمونه) از پیام نور انصراف بده بعد سه ماه میتونه انصرافشو پس بگیره؟
راهی برای رجعت وجود دارد؟

انصراف مساله ای بسیار پیچیده هست! آیا کامل انصراف داده؟! یعنی تمام مدارک رو پس گرفته؟ یا اینکه هنوز تعدادی از مدارک در دفتر اسناد دانشگاه هست! ضمن اینکه، در کل در این مواقع بهتر هست مستقیم با رئیس دانشگاه صحبت کنید، نیاز به دوندگی بسیار داره.

kasra_khan2003
22-10-2008, 11:41
انتخاب واحد مشکلی نداره تقریبا مثل دانشگاه آزاد خودمون - اینم بگم که شماره دانشجویی و شماره شناسنامه یوزنیم و پسورد هست وقتی که شما شماره دانشجوییت رو گرفتی یعنی شما اسمت تو سیستم تعریف شده و می تونی وارد بشی و انتخاب واحد کنی :46: بعد از اینکه کاراتو کردی برگه پرینت شده از انتخاب واحدت بعلاوه فیش واریز شده میبری آموزش تا واست امضای یادگاری بزنن تموم شه !:13:

در مورد تشکیل کلاس ها کسی هست که بدونه دقیقا وضعیت چطوره آخه من خودم دوست دارم کل کلاس ها چه اجباری چه اختیاری چه اضافه برم (آخه نیس عشق درس و دانشگاه ام :21:)

حتما یه کپی از فیش بانکی رو برای خودت نگه دار!

در مورد کلاس ها هم، من که ترم پنج ورودی رسمی ( کنکور سراسری ) هستم، هیچ مشکلی ندارم، و اکثر کلاس هایی که امتحانش تشریحی هم داره میرم ( چون استاد تصحیح میکنه! استاد خودت، نه ماشین )

gaxter
22-10-2008, 14:31
این شماره دانشجویی و رمز رو رفتم از آموزش گرفتم.وارد سیستم گلستان که میشم اثری از نمرات ترم دانشپذیری نیست.ریاضی 1 رو پاس کردم الان که میخوام ریاضی 2 رو وردارم میگه عدم رعایت پیش نیازی.
ای بمیرن با این برنامه ریزی و نظمشون هر کی به هرکیه.

behroz.r
22-10-2008, 15:51
من فراگیر دانشگاه ÷یام نور قبول شدم ولی 4 واحد ÷یش دانشگاهیم مونده می خواستم بدونم من میتونم وارد دانشگاه بشم یا نه

DaRiOuShJh
22-10-2008, 16:03

بنده که کماکان همچنان در شیش و پنج به سر میبرم!×! و اصلا هم حس و حاله رفتن تا رودهن به خاطره 6-7 تا شماره رو ندارم!!!

این میثم هم نیست که ببینیم چی کار کرده!×!

hamed_aa
22-10-2008, 17:17
اقا خوش بحالتون ثبت نام و انتخاب واحد هم کردین.ما که تازه 8 آبان باید بریم ثبت نام اصلا ببینیم مشکل می خوریم یا ثبت نام می شیم!!

mohsen_blid
22-10-2008, 18:21
دوستانی که ثبت نام کردند به من یک ای دی بدن ببینم چجوری انتخاب رشته کردند من که موندم
به این عکس های که گذاشتم نگاه کنید من تو کفم اخر من قبول شدم یا نه یکی به من بگه اینجا چه خبره

!Bikhaneman!
22-10-2008, 19:41

بنده که کماکان همچنان در شیش و پنج به سر میبرم!×! و اصلا هم حس و حاله رفتن تا رودهن به خاطره 6-7 تا شماره رو ندارم!!!

این میثم هم نیست که ببینیم چی کار کرده!×!

خوب اون شماره تلفن رو محض خنده که بهت ندادم داریوش جان :31:
SMS میدادی یا تماس میگرفتی

فردا میرم اگه شد شماره تو رو هم میگیرم.

مهلت ثبت نام تا 9/8 تمدید شده خیالت راحت

mohsen_blid
22-10-2008, 19:42
از دوستان می خوام بپرسم اونایی که قبول شدن اون پایین تو مشخصات کلی نمره معدل دانشگاه و دانشکده و رشته رو چند زدن و ایا اینا مال ما هست یا نمره ای که باید بگیریم
دوم اینکه ایا میشه رفت دانشگاه پیام نور و اعتراض کرد و درخواست کرد اونایی که در هنگام اعلام نتایج رد شدن کارنامه هاشون رو دوباره چک کنن

!Bikhaneman!
22-10-2008, 19:46
جواب این سوالا رو هم خودم رفتم از دانشجوی ترم 3 فراگیر پرسیدم :

ممنون

1- اگه درسخون باشید 8 حتی کمتر..چون اگه معدلتون بالا باشه تا 20 واحد هم میدن .
2-خیر..ممکنه وسط هفته هم باشه
3-علاوه بر رفع اشکال ، سرفصل ها و تیترهای اصلی تدریس میشه
4-برای رشته های غیر فنی 200 و حتی کمتر
5-برگه ها و سوالات و نمره ها همگی توسط سیستم تعیین میشه

mohsen_blid
22-10-2008, 19:53
کسی نیست جواب داشته باشه

DaRiOuShJh
22-10-2008, 20:00
خوب اون شماره تلفن رو محض خنده که بهت ندادم داریوش جان :31:
SMS میدادی یا تماس میگرفتی

فردا میرم اگه شد شماره تو رو هم میگیرم.

مهلت ثبت نام تا 9/8 تمدید شده خیالت راحت

دهه
آقا رو
بابا sms دادم ظهری
deliver نشده من چه کنم!!!
دستت درد نکنه!×!
ولی اینا گفتن که تو سایت میزنن و از این چیزا!
کشک و دوغ بود؟

اونم اگه تمدید نمیکردن که دیگه اساسا با این طرف بودن --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دسته شما مرسی!

1. ما که درشخون نیستیم پس برو بالای 16 ترم!
2. نمیگریم! مگه از جونمون خوب سیر شدیم!
3. خسته نباشن کلا
4. بابا 200 زیاده رو 150 اینا حساب میکردیم ها
5. دهه! پس نمره گرفتن از استاد پیچید؟

کسی نیست جواب داشته باشه

والا وضعه ما رو که میدونی
حالا چه عجله ای داری
واستا ما هم بگیریم با هم مفیوض ومنور میشیم یه دفه

!Bikhaneman!
22-10-2008, 21:09
دوستانی که ثبت نام کردند به من یک ای دی بدن ببینم چجوری انتخاب رشته کردند من که موندم
به این عکس های که گذاشتم نگاه کنید من تو کفم اخر من قبول شدم یا نه یکی به من بگه اینجا چه خبره

محسن جان..برای انتخاب واحد باید به اینصورت عمل کنی که تمام درسهای ترم قبلتو برداری .به همین سادگی :46:
چون همه رو رد شدی پس باید همه رو برداری..هیچ درس دیگه ای غیر از اینا نباید برداری..اینو زمانی که رفتم واسه ثبت نام بهم گفتن ..با اینحال میتونی خودتم سوال کنی .

اگه مثلا 3تا درس افتاده بودی باید همون 3 درس + 2 درس جدید بر میداشتی

!Bikhaneman!
22-10-2008, 21:11
دهه
آقا رو
بابا sms دادم ظهری
deliver نشده من چه کنم!!!
دستت درد نکنه!×!
ولی اینا گفتن که تو سایت میزنن و از این چیزا!
کشک و دوغ بود؟

اونم اگه تمدید نمیکردن که دیگه اساسا با این طرف بودن --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دسته شما مرسی!

1. ما که درشخون نیستیم پس برو بالای 16 ترم!
2. نمیگریم! مگه از جونمون خوب سیر شدیم!
3. خسته نباشن کلا
4. بابا 200 زیاده رو 150 اینا حساب میکردیم ها
5. دهه! پس نمره گرفتن از استاد پیچید؟

والا وضعه ما رو که میدونی
حالا چه عجله ای داری
واستا ما هم بگیریم با هم مفیوض ومنور میشیم یه دفه

چاکریم
شاید اون سایتی که اینا میگفتن اونی نبود که من دیدم ! گفتن برو تو برد آدرس سایت رو زدیم ببین..منم رفتم همونی رو دیدم که گفتم . شاید اشتباه از من بود. حالا فردا میرم اگه قرار شد بیای میزنگم بیای

mohsen_blid
22-10-2008, 21:25
دوستان چند سوال
1 ایا سیستم مشکل داره برای ارسال نمرات؟
2 ایا من دانشجو حساب میشم یا نه؟و ایا از سیستم مشمولیت سربازی میتونم استفاده کنم؟
3 در سایت نوشته 17 واحد میتونی برداری و تمام درس های من 15 واحده میتونم درس دیگه ای رو بردارم؟
4 ایا من جزء دانشجویان محسوب میشم یا دانشپزیران؟
5 ایا من باید بابت این درس های افتاده پولی بپردازم منظورم شهریه است؟
6 ایا میتونم سر کلاس برم یا نه؟
7 اگه همه رو نتونم پاس کنم چی چه اتفاق وحشتناکی میافته؟
8 ایا کسانی که در اعلام نتایج افتادن میتونن برن شکایت کنن و درخواست کارنامه کنند؟
پس من جزء اولین نفری هستم که همه درس ها رو افتادم ولی قبول شد نمونه بارز بین المللی شدم برید حال کنید

mohsen_blid
23-10-2008, 10:52
داریوش جان راه حل مشکلت رو پیدا کردم شما شماره داوطلبیت رو ورمیداری میبری دانشگاه پیام نور قسمت اموزش میدی طرف و میگی شماره دانشجوییم رو می خوام طرف هم شماره دانشجویی رو میده همین

gaxter
23-10-2008, 11:57
این شماره دانشجویی و رمز رو رفتم از آموزش گرفتم.وارد سیستم گلستان که میشم اثری از نمرات ترم دانشپذیری نیست.ریاضی 1 رو پاس کردم الان که میخوام ریاضی 2 رو وردارم میگه عدم رعایت پیش نیازی.
ای بمیرن با این برنامه ریزی و نظمشون هر کی به هرکیه.
کسی همچنین مشکلی نداشته.

hamed_aa
23-10-2008, 13:26
محسن شما این پرینتی که گذاشتی از کجا آوردی؟منم میتونم ببینم چه درسهایی رو افتادم و چه درسهایی رو قبول شدم؟

DaRiOuShJh
23-10-2008, 14:45
داریوش جان راه حل مشکلت رو پیدا کردم شما شماره داوطلبیت رو ورمیداری میبری دانشگاه پیام نور قسمت اموزش میدی طرف و میگی شماره دانشجوییم رو می خوام طرف هم شماره دانشجویی رو میده همین

دستت درد نکنه محمد جان

این برادر زمنده ی دلاوره جوانمرد حاج میثم جان گل زحمتش رو کشیدن
ایشالله فرصت بشه جبران کنیم همی!×!

کسی همچنین مشکلی نداشته.

مسنکه مقادیری باید تا شنبه صبر کنیم! چون اینا خودشون هم هنگ کردن! و گره خوردن

mohsen_blid
23-10-2008, 16:17
محسن شما این پرینتی که گذاشتی از کجا آوردی؟منم میتونم ببینم چه درسهایی رو افتادم و چه درسهایی رو قبول شدم؟
شما وقتی که وارد سایت شدید و وارد اکانتتون شدید در قسمت اطلاعات جامع دانشجو کلیک کنید یک جدول وجود داره که اونجا اگر مشروط شده باشید در جدول نوشته شده کلیک کنید با سر و کله زدن بیشتر میتونید باهاش اشنا بشید

حالا من یه چیزی میگم
منی که همه رو افتادم اونایی که رد شدند چی:19:

gaxter
23-10-2008, 17:29
دستت درد نکنه محمد جان

هااااا والا نیدونم داریوش جان:19::11:
میثم کجایی عزیز دل برار ؟:10: نمره های دانشپذیریت تو این سیستم بلبلستان وارد شده؟:20:

gaxter
23-10-2008, 17:31
شما وقتی که وارد سایت شدید و وارد اکانتتون شدید در قسمت اطلاعات جامع دانشجو کلیک کنید یک جدول وجود داره که اونجا اگر مشروط شده باشید در جدول نوشته شده کلیک کنید با سر و کله زدن بیشتر میتونید باهاش اشنا بشید

حالا من یه چیزی میگم
منی که همه رو افتادم اونایی که رد شدند چی:19:
منم همین کارو کردم محسن جان ولی اثری از نمره نیست که نیست:8:

mohsen_blid
23-10-2008, 18:26
امروز موقع ثبت نامتون بود شاید هنوز نتونستن نمرات رو وارد کنن احتمالا 1 الی 2 روز دیگه طول میکشه
من امروز که رفتم دانشگاه برای سوال گفت این 15 واحد رو دوباره باید ورداری بعد گفتم شهریه هم باید بدم گفت اره گفتم کلاس عملی نداره گفت نه نداره حالا مگه میشه برای 15 واحد 96 هزار تومان بعلاوه 65000 تومان برای شهریه ثابت در کل 162 تومان فقط برای امتحان ادم پول بده مگه دکترا میخام بگیرم کسی از دوستان اطلاعی در این زمینه نداره یعنی چی اخه؟؟؟

حالا اموزشش رو میزارم میرین به این ادرس reg.pnu.ac.ir سپس ورود به سیستم رو میزنید بعد پنجره جدید باز میشه
سپس در پنجره جدید کد رو وارد میکنید و اوکی رو میزنید
سپس نام و کلمه عبور را وارد میکنید (نام همان شماره دانشجویی و کلمه عبور شماره شناسنامه(پیشفرض))
حالا وارد اکانتتتون شدید در قسمت اموزش =اطلاعات جامع دانشجو=اطلاعات خودتون رو میبینید(در جدول اطلاعات خاصی وجود داره که میتونید بر روی انها کلیک کنید و ریز نمرات را بدست بیاورید)

**** نکته اگر اطلاعات وارد نشده است منتظر بمانید زیرا وارد کردن ریز نمرات کمی طول میکشد

DaRiOuShJh
23-10-2008, 18:34
منم همین کارو کردم محسن جان ولی اثری از نمره نیست که نیست:8:

اونایی که نمره رو باید وارد میکردن رفتن جمیعا گل بچینن!×!×

امروز موقع ثبت نامتون بود شاید هنوز نتونستن نمرات رو وارد کنن احتمالا 1 الی 2 روز دیگه طول میکشه
من امروز که رفتم دانشگاه برای سوال گفت این 15 واحد رو دوباره باید ورداری بعد گفتم شهریه هم باید بدم گفت اره گفتم کلاس عملی نداره گفت نه نداره حالا مگه میشه برای 15 واحد 96 هزار تومان بعلاوه 65000 تومان برای شهریه ثابت در کل 162 تومان فقط برای امتحان ادم پول بده مگه دکترا میخام بگیرم کسی از دوستان اطلاعی در این زمینه نداره یعنی چی اخه؟؟؟

:27:اینا چیشون سره وقته!
اگه میخوای تو این دانشگاه درس بخونی و دووم بیاری باید شدیدا و درحده باشگاهی و فراتر×!×!@#@!#$ ÷ بیخیالی طی کنی!×!

شهریه هم همینه که هست دیگه در هر صورت!

برای درس های ابتدایی و اولیه کلاس نمیزارن معمولا

آزاد هم که کلاس نمیریم همینطوریش ترمی 500-700 شهریه میدیم دیگه
این بازم خوبه

mohsen_blid
23-10-2008, 18:38
اگر اطلاعیه دانشگاه رو خونده باشی فکر نمیکنم سوال برات پیش میومد
برای اینکه هر سوالی داری جواب بگیری دو کار راحتتر هست یک شماره ساختمان اداری دانشگاه شهرتون رو بگیرید و با انها صحبت کنید یا به دانشگاه برید
اگر تا 31/6/1387 نگرفته باشی نمیتونی اگر مشکل خاصی داری میتونی بری بپرسی دوست من

!Bikhaneman!
23-10-2008, 21:54
دستت درد نکنه محمد جان

قابل شما رو نداشت :40: برای جبران یه پرشیا برام بگیری کافیه ...بیزحمت سفید باشه :31:

هااااا والا نیدونم داریوش جان:19::11:
میثم کجایی عزیز دل برار ؟:10: نمره های دانشپذیریت تو این سیستم بلبلستان وارد شده؟:20:

سلام
زیر سایه شما دوستان عزیز :11:
نه..چون هنوز به دانشگاه معرفی نشدیم (شماره دانشجویی تو سیستم مرکز ثبت نشده) نه ثبت نام می تونیم بکنیم نه نمراتمون رو می تونیم ببینیم .

محسن جان معلومه صفر کیلومتری هنوز پات به آزاد نرسیده :27: این مبلغ دقیقا یک سوم شهریه ورودی های جدید دانشگاه آزادیاست !

!Bikhaneman!
23-10-2008, 22:00
الان رفتم دیدم..معدل رو زده بود اما خبری از نمرات نبود .

gaxter
23-10-2008, 22:40
الان رفتم دیدم..معدل رو زده بود اما خبری از نمرات نبود .
الا وارد اکانتتتون شدید در قسمت اموزش =اطلاعات جامع دانشجو=اطلاعات خودتون رو میبینید(در جدول اطلاعات خاصی وجود داره که میتونید بر روی انها کلیک کنید و ریز نمرات را بدست بیاورید)

hamed_aa
23-10-2008, 22:57
آخه من کد کاربری .و رمز عبور ندارم.چجوری بایذ تهیه کنم؟

DaRiOuShJh
23-10-2008, 23:01
میثم جان نبین! مزش میپره!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگما سفارشه دیگه ای داشتی رودرواسی نکنی ها یه وقت!

پرشیا جدیدا موتورشون چینیه جوش میارن به درد نمیخوره
پرادویی، کمری ای چیزی نمیخوای؟

gaxter
23-10-2008, 23:20
هه هه بچه این جارو.من مشروط درس شده بودم تو دانشگاه هم واسه ثبت نام گفتن فقط یه درس افتادی اونم مبانی کامپیوتر ولی اینجا رو نگا کنید: :18: اون پایین صفحه هم معدل رو نیگا کنید:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!Bikhaneman!
23-10-2008, 23:53
الا وارد اکانتتتون شدید در قسمت اموزش =اطلاعات جامع دانشجو=اطلاعات خودتون رو میبینید(در جدول اطلاعات خاصی وجود داره که میتونید بر روی انها کلیک کنید و ریز نمرات را بدست بیاورید)

وقتی میام این قسمت ، فقط تیترهایی مثل اینا رو میده :

رديف ترم وضع و نوع ترم اخذ شــــده واحد گذرانده اعلام نشـده واحد ناتمام حذف شــــده رد شــــده معدل مشروط شهريه
ترم متوالي ترم کل متوالي ترم متوالي

گزینه یا لینک دیگه ای رو میزنی ؟

!Bikhaneman!
23-10-2008, 23:55
میثم جان نبین! مزش میپره!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگما سفارشه دیگه ای داشتی رودرواسی نکنی ها یه وقت!

پرشیا جدیدا موتورشون چینیه جوش میارن به درد نمیخوره
پرادویی، کمری ای چیزی نمیخوای؟

کمری که روم نمیشه..پرادو هم خز شده..حالا از نزدیک می بینمت خشکه حساب میکنیم :34:

gaxter
24-10-2008, 00:06
وقتی میام این قسمت ، فقط تیترهایی مثل اینا رو میده :

رديف ترم وضع و نوع ترم اخذ شــــده واحد گذرانده اعلام نشـده واحد ناتمام حذف شــــده رد شــــده معدل مشروط شهريه
ترم متوالي ترم کل متوالي ترم متوالي

گزینه یا لینک دیگه ای رو میزنی ؟
تو همون صفحه در قسمت وضع و نوع ترم روی مشغول به تحصیل کلیک کن.

gaxter
24-10-2008, 00:33
دوستان چند سوال
1 ایا سیستم مشکل داره برای ارسال نمرات؟
2 ایا من دانشجو حساب میشم یا نه؟و ایا از سیستم مشمولیت سربازی میتونم استفاده کنم؟
3 در سایت نوشته 17 واحد میتونی برداری و تمام درس های من 15 واحده میتونم درس دیگه ای رو بردارم؟
4 ایا من جزء دانشجویان محسوب میشم یا دانشپزیران؟
5 ایا من باید بابت این درس های افتاده پولی بپردازم منظورم شهریه است؟
6 ایا میتونم سر کلاس برم یا نه؟
7 اگه همه رو نتونم پاس کنم چی چه اتفاق وحشتناکی میافته؟
8 ایا کسانی که در اعلام نتایج افتادن میتونن برن شکایت کنن و درخواست کارنامه کنند؟
پس من جزء اولین نفری هستم که همه درس ها رو افتادم ولی قبول شد نمونه بارز بین المللی شدم برید حال کنید
محسن جان الان شدیم 2 نفر.
من تو آموزش دانشگاه نمره هام یه چیز دیگه بود اینجا یه چیز دیگست.

DaRiOuShJh
24-10-2008, 00:53
بچه ها!!!

ببینم یه جوانمرد پیدا میشه به ترتیب از اول (از آدرس سایت گرفته به بعد) موضوعات رو در یه پست خلاصه وار مطرح کنه؟

mohsen_blid
24-10-2008, 09:01
اخه یه سوال مهم برای ادم پیش میاد اونایی که رد شدن مگه چند تا اوردن ما که از 5 تا 5 تا رو اوردیم یعنی میشه اونایی که رد شدن از 5 تا بیشتر اورده باشن
من فکر می کنم اینا نمرات رو اشتباه وارد کردن
داریوش جان اگر اون جداول صفحه قبلی رو ببینی که من گذاشتم متوجه میشی اگر تو اکانتتون نبود تا فردا صبر کنید انشالله میاد

!Bikhaneman!
24-10-2008, 11:01

تو این قسمت من چیزی نمی بینم ! فقط عنوان رو می بینم . فقط یه کادر هست که این عناوینی که گفتی رو نوشته

gaxter
24-10-2008, 11:15
اخه یه سوال مهم برای ادم پیش میاد اونایی که رد شدن مگه چند تا اوردن ما که از 5 تا 5 تا رو اوردیم یعنی میشه اونایی که رد شدن از 5 تا بیشتر اورده باشن
من فکر می کنم اینا نمرات رو اشتباه وارد کردن
داریوش جان اگر اون جداول صفحه قبلی رو ببینی که من گذاشتم متوجه میشی اگر تو اکانتتون نبود تا فردا صبر کنید انشالله میاد
به احتمال 100 درصد نمرات اشتباه وارد شده.من مشروط درس شدم ولی تو سایت همه درسا رو زیر ده زده.در صورتی که تو آموزش که مسئول آموزش نیگا کرد فقط 1 درس زیر 10 بودم از روی لیست.

gaxter
24-10-2008, 11:16
تو این قسمت من چیزی نمی بینم ! فقط عنوان رو می بینم . فقط یه کادر هست که این عناوینی که گفتی رو نوشته
احتمالا هنوز نمراتتون وارد نشده.

DaRiOuShJh
24-10-2008, 13:24
مرسی!

بابا من تو وارد شدن موندم!×!

یوزر وپس چیاس؟

یوزر شماره دانشجویی و پس شماره دانشجوسس +شناسنامه!

قبول نکرداهه!×!

hamed_aa
24-10-2008, 14:35
اقا جان بچتون به ما هم بگید یوزر و پسورد رو از کجا گیر بیاریم؟!!!

!Bikhaneman!
24-10-2008, 15:03
یوزر همون شماره دانشجویی و پسورد هم شماره شناسنامه هست .

hamed_aa
25-10-2008, 00:11
این که گفتی یعنی چه؟!!!شماره دانشجویی کدومه؟

!Bikhaneman!
25-10-2008, 12:10
این که گفتی یعنی چه؟!!!شماره دانشجویی کدومه؟

تا اونجایی که یادمه شما می خواستی بهمن ثبت نام کنی..بنابراین باید تا اون موقع صبر کنی شماره دانشجوییت بیاد ..اگه الان ثبت نام کردی باید بری دانشگاهی که ثبت کردی ، شماره دانشجوییتو بگیری

mohsen_blid
25-10-2008, 14:13

خوب اگه اینطوری باشه یعنی در عرض 2 سال کارشناسی میگیری درسته

!Bikhaneman!
25-10-2008, 14:31
خوب اگه اینطوری باشه یعنی در عرض 2 سال کارشناسی میگیری درسته

با چه فرمولی به این نتیجه رسیدی محسن جان ؟!:18:

خیلی درسخون باشی و ترمی 20 واحد برداری + تابستون (اگه بدن) = 6 ترم = 3 سال + این ترم = 3.5

mohsen_blid
25-10-2008, 16:40
شما ترمی چند ماه حساب می کنید مگه
دوم اینکه خیلی مهمه شما بچه کجایید و ایا نمراتتون دقیقا مثل ما است یعنی زیر ده و در خود اعلام نتایج به شما مشروط گفته بودن یا قبولی بعد اینکه ایا در ریز نمراتتون که از دانشگاه گرفتید نمراتتون فرق می کرد؟
مهم حتما جواب بدید چون اگر به نتیجه ای که فکر می کنم برسم باید برم دانشگاه خرابشده

DaRiOuShJh
25-10-2008, 17:39
بابا اینقد آمار و احتمالات نمیخواد که!

یه دفه بیاید درسه آمار و احتمالات مهندسی بزارید دیگه!

هر سال 2 ترمه

تابستون هم یه ترمه نیم وجبیه که حساب نمیشه

همونطور که میثم گفت حداقل 7 ترم یعنی 3 سال و نیمه!

که در کله امثال من روی 9 ترم به بعد حساب میکنن یعنی 9 ترم!

این چند تا واحدی هم که بیافتی خیلی تاثیر نداره! بازم اگه خیلی درس خون باشی میتونی 7-8 ترمه تموم کنی!

ریزنمرات موضوش چیه؟

mohsen_blid
25-10-2008, 19:36
دوستان مگه هر 3 ماه یک ترم نیست؟
شما ریز نمراتتون رو ندیدید در سایت همون امار خفن درس خوندنتون رو میگم

!Bikhaneman!
25-10-2008, 19:57
دوستان مگه هر 3 ماه یک ترم نیست؟
شما ریز نمراتتون رو ندیدید در سایت همون امار خفن درس خوندنتون رو میگم

ایول داری حاج محسن !
در سال فقط دو ترم وجود داره که هر ترم نرمالش 4ماهه + 15 روز امتحانات
یعنی شما 9 ماه تحصیلی داری درست مثل دبیرستان..مگه شما تو دبیرستان 3 ترم در سال داشتی ؟!
می مونه 3ماه که برای تابستونه و اونم یه نیم ترمه چون 6 واحد بیشتر بهت نمیدن

mohsen_blid
25-10-2008, 21:50
یعنی من بگم قبول نمیکنن

hamed_aa
25-10-2008, 21:51
آقا ما تازه 8 آبان باید بریم ثبت نام.من نرم افزار تهران قبول شدم و قبولی کامل هم شدم،اگه مشروط بودم ثبت نام فردا بود.حالا 8 ام برم ببینم شماره دانشجویی و این خرت و پزت هارو یهمون می دن یا نه؟!یه موضوع دیگه اینکه تو سایت پیام نور نوشته مهلت انتخاب رشته فقط تا 9 آبانه.کسی خبر داره ماها که تازه ثبت ناممون 8 ام هست چی کار باید کنیم؟؟!حالا مثلا اگه واسه ثبت نام مشکل بخوریم و ثبت نام تاخیر بیفته باید چه کنیم؟!!

mohsen_blid
25-10-2008, 21:54
آقا ما تازه 8 آبان باید بریم ثبت نام.من نرم افزار تهران قبول شدم و قبولی کامل هم شدم،اگه مشروط بودم ثبت نام فردا بود.حالا 8 ام برم ببینم شماره دانشجویی و این خرت و پزت هارو یهمون می دن یا نه؟!یه موضوع دیگه اینکه تو سایت پیام نور نوشته مهلت انتخاب رشته فقط تا 9 آبانه.کسی خبر داره ماها که تازه ثبت ناممون 8 ام هست چی کار باید کنیم؟؟!حالا مثلا اگه واسه ثبت نام مشکل بخوریم و ثبت نام تاخیر بیفته باید چه کنیم؟!!
مگه میشه منم نرم افزار قزوین قبولی کامل داشتم اما رفتینم گاومون زاید مشروط شدیم :10:
تو هم میای پیش ما حتما ریز نمراتت رو ببین بعد به ما هم بگو :11:

hamed_aa
25-10-2008, 22:09
به جان خودم من تحت نظارت تهران قبول شدم!!!!قزوین نیستم.تو که گفته بودی مردود شدسی که ناقلا!!!منتظر ثبت نام بهمن بودی!نمی دونم.ار نمره هام خبر ندارم.احتمالا منم ...!!!(-:یه موضوعی که خیلی برام عجیب بود این بود که من پرند رو هم زده بودم،ولی اونو مردود شدم و تحت نظارت تهران قبول شدم.البته شهر ری هم قبول شدم.محسن به نظرت شهرری بهتره یا تهران؟!از لحاظ درس خوندن و نمره گرفتن می گم!!!من که درس بخون نیستم،حالا اگه شهرری نمره دست استاد باشه و بتونیم فرغون بیاریم بریم سراغ مخ استادا برم شهرری؟!!!

mohsen_blid
25-10-2008, 22:15
با لودر هم بری کاری نمیتونی بکنی
همش با دستگاه صحیح میشه و فقط تشریحی ها دست استاد هست
منظورم از قزوین این بود که من در قزوین ثبت نامم رو تمام کردم شما چرا نکردی یعنی انقدر دیر
اما بله من مردود شدم اما برادرم قبول شده و به همین دلیل از نام کاربری من استفاده میکنه اوکی
من خودم دارم میخونم اگر اسفند اومد امتحان بدم البته برای دولتی نیز دارم میخونم
به نظرم تهران بهتر باشه اگه واقعا مخ زن باشی مخ تهرانی هم میزنی نباشی که هیچ

hamed_aa
25-10-2008, 22:32
تو پست های قبلی گفتم.تا جایی که من شنیدم دانشگاه تهرانش 2000 تا ظرفیت داره،ولی احمق ها 13000 تا قبولی دادن،حالا مثل گل موندن تو خر!!!!
اول که گفته بودن مشروطی ها بیخیال ثبت نام شن و قبولی ها بیان ثبت نام،
ولی بعد دیدن خیلی ضایست مشروطی هارو رد کنن واسه همین ثبت نامو 10-15 روز تعویق انداختن تا تو این مدت یه دانشگاه بسازن 11000 تا دیگه رو هم جا بدن!!!
البته مشروطی هارو منتقل کردن به ساختمان کوهسار که تو شهران هست(کاش منم مشروط بودم میفتادم شهران!!چون بهم نزدیکتره تا خیابان ویلا).
خلاصه حالا باید 8 ام برم ثبت نام ببینم چجوریاس!منم شنیدم که سایت یه چیز دیگس،پرینت های دانشگاه یه چیز دیگه!
تو چند تا پست قبلی هم گفتم یکی از دوستام مردود کامل شده بود رفت لشکرگ واسه اعتراض،جواب کنکورشو آوردن گفتن تو که قبول شدی!!!واسه چی اومدی اعتراض؟!!!!!!!!
حالا بعید نیست ما هم بریم بگن ردی!!!
ولی دور از شوخی تو هم می رفتی یه سر ساختمان لشکرگ شاید یه جوابی می داد.

gaxter
25-10-2008, 23:49
مگه میشه منم نرم افزار قزوین قبولی کامل داشتم اما رفتینم گاومون زاید مشروط شدیم :10:
تو هم میای پیش ما حتما ریز نمراتت رو ببین بعد به ما هم بگو :11:
شما که قبولیه کامل شدین نمراتتون از من که مشروط درس شدم پایینتره.:18:
اینا فک کنم یه گندی زدن خودشونم خبر ندارن

DaRiOuShJh
26-10-2008, 01:07
بابا رو قبولی و مشروطی حساب نکنید!×!

اینا بد تو شیش و پنجن!×!

mohsen_blid
26-10-2008, 10:13
دوستان امروز من پرسیدم گفتم که نتایج قبولی زدید ولی ریز نمرات بدون استثنا رد شده هست چجوری گفتن باید بری تهران جاده لشکرک من که قزوینم حالا حوصله می خواد ادم بره تهران
کسی از دوستان که تو تهرانه میتونه بره امار بگیره ببینه چجوریاست
من که شماره تلفن دانشگاه رو گرفتم ولی همش بوغ اشغال میزنه
حالا اگر کسی از دوستان میتونه بره پیگیری کنه تو تهران یه شماره به ما بده ما باهاش در تماس باشیم
ما که با این تهران اشنا نیستیم چه میدونیم جاده لشکرک کجاست میریم اونجا گم میشم
من فکر می کنم اینا ریز نمرات رو اشتباه وارد کردن و می خوان حسابی تیغ بازار کنن اگه کسی از دوستان میتونه بره به ما هم خبر بده که بتونیم از طریق تلفن با هم در تماس باشیم ببینیم چه کار میشه کرد من که سعی میکنم امروز دانشگاه رو بگیرم

Maxis
26-10-2008, 11:48
من امروز 5 آبان تونستم بالاخره مشاره دانشجویی رو بگیرم واسه انتخاب واحد !!
حالا موندم چیکارکنم ؟ آخه تو سایت نمرات من هیچ کدوم ذکر نشده از کجا باید بدونم چه واحد هایی رو بردارم و کودوما رو نه تازه چند تا می تونم بردار ----از همه مهمتر واسه تطبیق چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!11111:18:

mohsen_blid
26-10-2008, 12:56
من امروز 5 آبان تونستم بالاخره مشاره دانشجویی رو بگیرم واسه انتخاب واحد !!
حالا موندم چیکارکنم ؟ آخه تو سایت نمرات من هیچ کدوم ذکر نشده از کجا باید بدونم چه واحد هایی رو بردارم و کودوما رو نه تازه چند تا می تونم بردار ----از همه مهمتر واسه تطبیق چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!11111:18:
وقتی میری برای انتخاب واحد در قسمت ثبت نام اصلی بهت گفته که چند واحد مجاز هستی سرنگار ستون انتخاب واحد هست یکم باید دقت کنی
اگر هم ریز نمراتت رو از قسمت اطلاعات دانشجو نمی تونی ببینی احتمالا نرسیدن که وارد کنن بنابراین راهی جز صبر نداری
واسه تطبیق واحد برو به دانشگاه پیام نور و با مسئول اموزش صحبت کن فکر می کنم بتوننن راهنماییت کنن

اما برای من یه سوال تا کی مهلت داریم بعد از انتخاب واحد پول رو به حساب بریزیم
و کسی از بچه ها نیست بره ببینه میتوننه از لشکرک یه چیزی در بیاره ببینه واقعا نمرات رو اشتباهی وارد کردن یا نه ؟

gaxter
26-10-2008, 15:55
وقتی میری برای انتخاب واحد در قسمت ثبت نام اصلی بهت گفته که چند واحد مجاز هستی سرنگار ستون انتخاب واحد هست یکم باید دقت کنی
اگر هم ریز نمراتت رو از قسمت اطلاعات دانشجو نمی تونی ببینی احتمالا نرسیدن که وارد کنن بنابراین راهی جز صبر نداری
واسه تطبیق واحد برو به دانشگاه پیام نور و با مسئول اموزش صحبت کن فکر می کنم بتوننن راهنماییت کنن

اما برای من یه سوال تا کی مهلت داریم بعد از انتخاب واحد پول رو به حساب بریزیم
و کسی از بچه ها نیست بره ببینه میتوننه از لشکرک یه چیزی در بیاره ببینه واقعا نمرات رو اشتباهی وارد کردن یا نه ؟
آقا من رفتم واحد دانشگاهیم پرسیدم. این نمراتی که اینا وارد کردن نمرات تراز و بدون استثنا مال همه زیر 10 بود.
اینا باید نمرات خام رو وارد میکردن . یعنی من که 80 درصد ریاضی زدم و نمره خامم میشه 16 اینا اومدن تراز کردن شده 6. یعنی اینکه منی که 80 زدم باید دوباره ریاضی رو پاس کنم.کسی اونجا جوابمو نداد گفتن به ما این جوری گفتن.:2:

gaxter
26-10-2008, 15:56
محسن جان این شماره تلفن رو بده من یه زنگ بزنم تهران

mohsen_blid
26-10-2008, 16:13
22440066 اینم شماره تلفنش

!Bikhaneman!
26-10-2008, 16:57
آقا من رفتم واحد دانشگاهیم پرسیدم. این نمراتی که اینا وارد کردن نمرات تراز و بدون استثنا مال همه زیر 10 بود.
اینا باید نمرات خام رو وارد میکردن . یعنی من که 80 درصد ریاضی زدم و نمره خامم میشه 16 اینا اومدن تراز کردن شده 6. یعنی اینکه منی که 80 زدم باید دوباره ریاضی رو پاس کنم.کسی اونجا جوابمو نداد گفتن به ما این جوری گفتن.:2:

بعید می دونم..فکر نکنم اینطوری باشه..البته از اینا بعید نیست اما قابل اعتراضه

!Bikhaneman!
26-10-2008, 17:27

اینم وقتی رو وضعیت کلیک میکنم :

چیزی بهم نشون نمیده..چه کنم ؟

mohsen_blid
26-10-2008, 18:48
وارد نشده احتمالا تا فردا صبر کن نشد باید بری دانشگاه
توجه کن اگه تو انتخاب واحدات نگاه کنی معلوم میشه قبول شدی یا نه چون اگر قبول شده باشی اون واحد دیگه تو لیست انتخاب واحد ها نباید باشه یعنی احتمالا دستگاه خطا بده با این همه حال بهترین راه صبر هست
یعنی چی دارن ما رو تیغ میزنن
یه خبری داشتم که بودجه دانشگاه ها کم اومده به نظرم دارن تیغ بازی می کنن
فردا صبح زود من میرم دانشگاه پیام نور قزوین و ازشون میپرسم چون اینا در مرکز یک سرگروه دارن و سوالاتشون رو از اون سرگروه که در پیام نور مرکزی تهران هست میپرسن حالا ببینم فردا چی میشه
تا الان من پول هم نریختم اینجوری که شما گفتی ادم داره حقش ضایع میشه
بچه های تهران یکی از دوستان لطف کنه زحمتش رو قبول کنه و بره بپرسه ادم از بلاتکلیفی دربیاد

DaRiOuShJh
26-10-2008, 20:42
هه هه هه
امروز داشتم همشهری رو میخوندم اتفاقا اونجا هم گله کرده بودن که با اینکه اینهمه وقت گزشته هنوز پیام نور ثبت نام رو شروع نکرده

gaxter
26-10-2008, 21:30
پایین صفحه نظرات کاربران رو بخونید خیلی جالبه.

gaxter
26-10-2008, 21:32
توجه کن اگه تو انتخاب واحدات نگاه کنی معلوم میشه قبول شدی یا نه چون اگر قبول شده باشی اون واحد دیگه تو لیست انتخاب واحد ها نباید باشه یعنی احتمالا دستگاه خطا بده با این همه حال بهترین راه صبر هست
فردا صبح زود من میرم دانشگاه پیام نور قزوین و ازشون میپرسم چون اینا در مرکز یک سرگروه دارن و سوالاتشون رو از اون سرگروه که در پیام نور مرکزی تهران هست میپرسن حالا ببینم فردا چی میشه
بچه های تهران یکی از دوستان لطف کنه زحمتش رو قبول کنه و بره بپرسه ادم از بلاتکلیفی دربیاد
ما که 900 کیلومتری از تهران دوریم.هر چی به اون شماره زنگ زدم کسی جواب نمیده.فردا بازم تماس میگیرم.

hamed_aa
26-10-2008, 21:44
آقا من پس فردا میرم ثبت نام واحد تهران.هر چی گیرم اومد بهتون میام می گم.محسن جان من مسیرم به لشکرگ هم نمی خوره،به ما خیلی دوره.ما دقیقا غربی ترین جاهای تهرانیم(آریا شهر) و لشکرگ جزو شرقی ترین مناطق تهرانه.حالا بازم از دانشگاهی که خودم قبول شدم می پرسم.ایشالا که جواب بگیرم

hamed_aa
26-10-2008, 21:48
آقا در ضمن تبریک!!این تاپیک تو سرچ گوگل جزو اولین result ها شده!ایشالا که همه پیام نوریا یه سر به این تاپیک بزنن تا اطلاعات هممون بیشتر بشه

gaxter
26-10-2008, 21:55
آقا من پس فردا میرم ثبت نام واحد تهران.هر چی گیرم اومد بهتون میام می گم.محسن جان من مسیرم به لشکرگ هم نمی خوره،به ما خیلی دوره.ما دقیقا غربی ترین جاهای تهرانیم(آریا شهر) و لشکرگ جزو شرقی ترین مناطق تهرانه.حالا بازم از دانشگاهی که خودم قبول شدم می پرسم.ایشالا که جواب بگیرم
حتما اونجا لیست نمراتتون رو دقیق نگاه کنید.
اگه زحمت نیست بپرسید نمره های خام وارد سیستم گلستان میشن یا تراز؟

!Bikhaneman!
26-10-2008, 22:49

تو دانشگاه بهم گفتن اندیشه و فارسی و زبان رو قبول شدی الان بازم تو لیست هستن ! یعنی دوباره باید بردارم ؟

DaRiOuShJh
26-10-2008, 23:25
میثمی مگه میاد اون چیزا برات؟
ماله من که چیزی نیومد!
دریغ از یه درس

معدل هم که همشون رو طرفای 14 وارد کردن

مشروطم اونوقت؟

mohsen_blid
27-10-2008, 11:35
من امروز رفتم دانشگاه و پرسیدم برای من که روشن شد توضیح میدم تا شما هم بدونید
دانشگاه پیام نور برای قبول کردن افراد از تراز استفاده میکنه و این تراز ربطی به نمرات نداره(همون شعار دانشجو جمع کن بعد تیغش بزنید)
بعد موقع ثبت نام و انتخاب واحد ریز نمرات در اولویت قرار میگیرند و کاری به قبول شدن ندارند
پس دیگه خودتون رو خسته نکنید تا 24 دی ماه بیشتر وقت نداریم که امتحانات جدید رو بدیم پس بهتره از الان بشینیم و درس بخونیم تا حداقل بتونیم قبول بشیم و نزاریم اینقدر تیغمون بزنن

بی خانمان عزیز اگه در سایت جلو واحد ها اخذ شده رو زده بودن یعنی شما پاس کردی اگر هم که نذاشته بودن یعنی شما افتادی تو دانشگاه نمی گن چی رو قبول شدی یا نشدی چون ریز نمرات دستشون نیست به نظرم الکی گفته باشن
بازم پیشنهاد میکنم اگه امروز برات قرار نگرفت (ریز نمرات) فردا صبح برو دانشگاه
سیستم با ریز نمرات سر کار داره نه تراز تراز فقط قبول بودن رو معلوم میکنه

داریوش جان اگه در قسمت اطلاعات جامع دانشجو در اون جدول چیزی به نام مشروط دیدی یعنی مشروط در غیر اینصورت قبول شدی

فقط برای من یه سوال پیش میاد که یادم رفت بپرسم کارت دانشجویی رو به ما مشروطی ها میدن یا نه و کی میتونیم برای گواهی تحصیلی اقدام کنیم؟

gaxter
27-10-2008, 11:50
من امروز رفتم دانشگاه و پرسیدم برای من که روشن شد توضیح میدم تا شما هم بدونید
دانشگاه پیام نور برای قبول کردن افراد از تراز استفاده میکنه و این تراز ربطی به نمرات نداره(همون شعار دانشجو جمع کن بعد تیغش بزنید)
بعد موقع ثبت نام و انتخاب واحد ریز نمرات در اولویت قرار میگیرند و کاری به قبول شدن ندارند
پس دیگه خودتون رو خسته نکنید تا 24 دی ماه بیشتر وقت نداریم که امتحانات جدید رو بدیم پس بهتره از الان بشینیم و درس بخونیم تا حداقل بتونیم قبول بشیم و نزاریم اینقدر تیغمون بزنن

بی خانمان عزیز اگه در سایت جلو واحد ها اخذ شده رو زده بودن یعنی شما پاس کردی اگر هم که نذاشته بودن یعنی شما افتادی تو دانشگاه نمی گن چی رو قبول شدی یا نشدی چون ریز نمرات دستشون نیست به نظرم الکی گفته باشن
بازم پیشنهاد میکنم اگه امروز برات قرار نگرفت (ریز نمرات) فردا صبح برو دانشگاه
سیستم با ریز نمرات سر کار داره نه تراز تراز فقط قبول بودن رو معلوم میکنه

داریوش جان اگه در قسمت اطلاعات جامع دانشجو در اون جدول چیزی به نام مشروط دیدی یعنی مشروط در غیر اینصورت قبول شدی

فقط برای من یه سوال پیش میاد که یادم رفت بپرسم کارت دانشجویی رو به ما مشروطی ها میدن یا نه و کی میتونیم برای گواهی تحصیلی اقدام کنیم؟
پس آقا محسن این نمره هایی که تو سایت گلستان زدند نمره های نهایی هستند؟
من که معدل ترمیم شده 5. تو سایت هم همه نمره ها زیر 10 .پس باید همه رو دوباره وردارم؟
اینا رو تا دی فرصت داریم پاس کنیم یا تا آخر ترم دوم امسال یعنی خرداد؟
ممنون که زحمت کشیدید و پرسیدید

gaxter
27-10-2008, 11:56
..........

mohsen_blid
27-10-2008, 12:01
یه اسم بده که بتونیم صدات کنیم
اکثرا افتادن و وضعیت زیاد جالب به نظر نمیرسه و این ردی ها در وسعت بیشتری است کلا کسانی که افتادن 2 ترم فرصت دارن این واحد ها رو پاس کنن اگر انتخاب واحد کرده باشید زمان امتحانات رو بهتون میگه بناراین زمان زیادی نداریم پس باید بشینیم و بخونیم الان من دنبال حل و المسائل هستم و از فردا صبح زود بعد از ریخت پول به حساب پیام نور شروع به خوندن میکنم ایندفعه باید حتما قبول شیم و نزاریم وقتمون هدر بره

!Bikhaneman!
27-10-2008, 12:30
خوب خوب خوب...
ثبت نام به سلامتی بسته شد ! گفته بودن تا 9ام وقت داره اما...

mohsen_blid
27-10-2008, 12:37
مگه میشه شما ثبت نام که کردید

!Bikhaneman!
27-10-2008, 13:27
مگه میشه شما ثبت نام که کردید

خیر..چون تازه دیشب شمارم ثبت شد به من گفتن فردا یعنی امروز ثبت نام کن..
در ضمن..بازم همین الان نمره هامو کامل نشون داد و یه شوک دیگه ... :18:
فقط اندیشه رو قبول زدن اونم با 12 !! تابلوئه خودشون یا تراز کردن یا الکی رد کردن .

الان باید 12 واحد از ترم قبل و 5 واحد از ترم جدید بر داریم= 17 یا 12 از قبل و 3 = 15 واحد جدید ؟

DaRiOuShJh
27-10-2008, 13:47
دانشجوياني كه داراي مدرك پيش دانشگاهي و يا ديپلم نظام قديم هستند نيازي به اخذ دروس مقدماتي با نوع جبراني ندارند.
قابل توجه دانشجويان واحدهاي تحت نظارت شيراز وتحت نظارت تهران :
تاريخ امتحانات دروس اين دسته از دانشجويان تغيير كرده است كه تاريخ صحيح متعاقبا اعلام مي گردد.
قابل توجه دانشجويان فراگير ورودي 87 :
چنانچه دانشجو مشروط درس مي باشد لازم است دروسي را كه نمره كمتر از 10 اخذ نموده است در نيمسال جاري ( يا حداكثر تا پايان نيمسال دوم تحصيلي) اخذ و با كسب حد نصاب لازم بگذراند.
دانشجوياني كه مشروط معدل هستند، بايستي2درس كه درآنها پايين ترين نمره را اخذ كرده اند ، به صورت خودخوان انتخاب نموده و حد نصاب معدل دانشپذيري 12 را حداكثر تا پايان نيمسال دوم تحصيلي كسب نمايند.

شما براي ثبت نام از تاريخ27/07/1387 ساعت 08:00به مدت 216:00ساعت فرصت داشته ايد

بمیرن اینا!!!

آره واقعا نمرات رو چرت و پرت وارد کردن!×!

!Bikhaneman!
27-10-2008, 15:09
بمیرن اینا!!!

آره واقعا نمرات رو چرت و پرت وارد کردن!×!

امروز حس و حال دانشگاه رفتن نداشتم..فردا میرم ببینم چه خبره

gaxter
27-10-2008, 15:30
امروز حس و حال دانشگاه رفتن نداشتم..فردا میرم ببینم چه خبره
منم میرم ببینم انتخاب واحد این آشغالا چه جوریاست.
زیاد خودتونو ناراحت نکنید.بیخیال تا اینجاشو اومدیم .امتحانات پایان ترم دانشگاش فک نکنم مثل این آزمون ورودی نمره ها یه همچین وضعی داشته باشن.
به امید موفقیت همگیتون

gaxter
27-10-2008, 15:31
یه اسم بده که بتونیم صدات کنیم
اکثرا افتادن و وضعیت زیاد جالب به نظر نمیرسه و این ردی ها در وسعت بیشتری است کلا کسانی که افتادن 2 ترم فرصت دارن این واحد ها رو پاس کنن اگر انتخاب واحد کرده باشید زمان امتحانات رو بهتون میگه بناراین زمان زیادی نداریم پس باید بشینیم و بخونیم الان من دنبال حل و المسائل هستم و از فردا صبح زود بعد از ریخت پول به حساب پیام نور شروع به خوندن میکنم ایندفعه باید حتما قبول شیم و نزاریم وقتمون هدر بره
کوچیک شما آکو:11:
اتفاقا واحد دانشگاهی ما هم که پرسیدم فقط 2 نفر اونم 2 درس رو نیفتادن .وگرنه بدون استثنا همه حتی اونایی که قبول کامل هم شدن همه نمراتشون ردی ثبت شده.

Maxis
27-10-2008, 17:22
من امروز رفتم پیام نور (بیکلاس ترین دانشگاه که تا حالا دیدم) کل درسها هم باید دوباره همه بردارن قبولی قطعی که زدن چرت و پرت هست ! فکر کنم معدل همه 5 شده !!!:41:
1,622,875 ريال به حساب سپهري هم که واسه 15 واحد باید پول بدیم + 360000 ريال هم واسه ثبت نام.

17 واحد تو سایت زده بردارید یارو آموزش It نذاشت گفت می تونی 15 واحد برداری ال و بل نمی تونی 17 تا برداری ...........

خیلی زهری دیر شده بود داشتم با 160 تا تو جاده می رفتم دانشگاه (واسه دیدن افاده مسئولین آگاه و دانشمند پیام نور) که پلیس دوست داشتنی هم 30 تومن جریمه کرد گفت جونی یادت می ره :18:
من تا ترم دوم می خونم بد انصراف می دم این از من!:19:

mohsen_blid
27-10-2008, 20:25
خیر..چون تازه دیشب شمارم ثبت شد به من گفتن فردا یعنی امروز ثبت نام کن..
در ضمن..بازم همین الان نمره هامو کامل نشون داد و یه شوک دیگه ... :18:
فقط اندیشه رو قبول زدن اونم با 12 !! تابلوئه خودشون یا تراز کردن یا الکی رد کردن .

الان باید 12 واحد از ترم قبل و 5 واحد از ترم جدید بر داریم= 17 یا 12 از قبل و 3 = 15 واحد جدید ؟
اشتباه ندیدی !!!!
اونم برای این گذاشتن که عریضه خالی نباشه و بگن نه بابا ما همینجوری ها هم قبول نمیکنیم
بستگی به واحد مجازت داره چند واحد مجاز هستی؟

کوچیک شما آکو:11:
اتفاقا واحد دانشگاهی ما هم که پرسیدم فقط 2 نفر اونم 2 درس رو نیفتادن .وگرنه بدون استثنا همه حتی اونایی که قبول کامل هم شدن همه نمراتشون ردی ثبت شده.
واقعا امتحانات هم سخت بود بمیرن با این دانشگاه درست کردنشون فقط می خوان پول و وقت مردم رو بگیرن

من امروز رفتم پیام نور (بیکلاس ترین دانشگاه که تا حالا دیدم) کل درسها هم باید دوباره همه بردارن قبولی قطعی که زدن چرت و پرت هست ! فکر کنم معدل همه 5 شده !!!:41:
1,622,875 ريال به حساب سپهري هم که واسه 15 واحد باید پول بدیم + 360000 ريال هم واسه ثبت نام.

17 واحد تو سایت زده بردارید یارو آموزش It نذاشت گفت می تونی 15 واحد برداری ال و بل نمی تونی 17 تا برداری ...........

خیلی زهری دیر شده بود داشتم با 160 تا تو جاده می رفتم دانشگاه (واسه دیدن افاده مسئولین آگاه و دانشمند پیام نور) که پلیس دوست داشتنی هم 30 تومن جریمه کرد گفت جونی یادت می ره :18:
من تا ترم دوم می خونم بد انصراف می دم این از من!:19:
بخاطر کنکور سراسریی بعد
به من هم همین رو گفتن خودشون بدبختا سیستم خودشون رو هم قبول ندارن خاک بر سرشون
شما چه رشته ای هستی

mohsen_blid
27-10-2008, 20:35
از دوستان کسی هست که سوالات و پاسخنامه کنکور امسال رو داشته باشه؟
همچنین کسی از دوستان حل المسائل ریاضی رو داره؟

!Bikhaneman!
27-10-2008, 20:50
بالاخره 15 تا باید برداریم یا 17 تا ؟!!

راستی..ثبت ناام باز شده

mohsen_blid
27-10-2008, 21:02
بالاخره 15 تا باید برداریم یا 17 تا ؟!!

راستی..ثبت ناام باز شده
به نظر من اگه 17 واحد مجاز شده باشی باز 15 تا به نظرم بهتره چون اولین ترم هست میتونه کمک کنه که با محیط و شرایط دانشگاه اشنا بشی و بیشتر فرصت داشته باشی که وقت بزاری برای خوندن

!Bikhaneman!
27-10-2008, 21:02
این درسایی که تو لیسته..برای هر رشته بصورت مجزا نشون داده میشه ؟ یعنی مثلا لیست ثبت نام It با مترجمی فرق میکنه ؟
از کجا بفهمیم درسی که میخوایم انتخاب کنیم پیشنیاز نداره ؟ اونایی که جلوش نوشته پیشنیاز دارد یعنی نمیشه برداشت دیگه ؟!!

!Bikhaneman!
27-10-2008, 21:06
من زبان عمومی رو تو لیست نمی بینم ؟! چطوری بردارمش ؟

داریووووووووووووش نه گوشیتو بر میداری نه اینجایی خدا بگم چیکارت نکنه مرد

mohsen_blid
27-10-2008, 21:15
خوب جلوش زده پیش نیاز روی پیش نیاز کلیک کن ببین چی داره به چه درسی اشاره میکنه یکم این نرم افزاراشون مزخرفه
اگه منظورت زبان فارسی هست همون فارسی می نویسن
بسته به مهندسی فرق میکنه

Maxis
27-10-2008, 23:06
من it هستم - ولی شیطونه میگه اصلا ولش کنم بره پی کارش واسه آزاد بخونم - با اینکه 700 تا 800 هزار پول می گیرن ولی باز شرف دارن به اینا - آدم دلش میاد اونه همه پول رو بده ولی دردسر نکشه اینطوری - کنکور زمستون هست از بهمن ورودی --------------:46:

emp-ehsan
27-10-2008, 23:07
يك سوال اساسي:
آيا فراگير پيام نور در مقطع كارداني به كاشناسي هم وجود داره؟

hamed_aa
28-10-2008, 00:06
من امروز رفتم برای ثبت نام نامردا ثبت نامم نکردن.
گفتن مشمولی و باید وضعیت نظام وظیفتو مشخص می کردی.
حالا جالبیش اینجاست که می دونستم می خوان بازی در بیارن،
واسه همین قبلا 20 روز پیش رفته بودم نظام وظیفه پرسیده بودم گفتن واسه ثبت نام مشکل نداری.
بهشون گفتم که یه نامه بهم بدید که موقع ثبت نام دهن اینارو ببندم!گفتن یه چیزی بیار که ما زیرشو امضا کنیم!
خلاصه بعد هم رفتم آموزش پیام نور و به آموزش هم گفتم یه نامه بدین من برم نظام وظیفه تاییدیه بگیرم موقع ثبت نام مشکل نخورم!
گفتن:نامه نمی خواد!برو ما خودمون با نظام وظیفه مکاتبه می کنبم!
خلاصه امروز تمام داستانهای خودشونو به خودشون گفتم ولی پاشونو کردن تو یه کفش که الا بلا ا نامه نمی دیم و ثبت نامت هم نمی کنیم...
حالا فردا برم نظام وظیفه تکلیفم مشخص شه.واقعا که جمعیت شوت که می گن همینان!حرف خودشون رو هم قبول ندارن!
اونجا هیچ کسی هم نبود که پاسخگوی سوالات باشه.نتونستم چیزی بپرسم:41:

gaxter
28-10-2008, 00:55
من امروز رفتم برای ثبت نام نامردا ثبت نامم نکردن.گفتن مشمولی و باید وضعیت نظام وظیقتو مشخص می کردی.حالا جالبیش اینجاست که می دونستم می خوان بازی در بیارن،واسه همین قبلا رفته بودم نظام وظیفه پرسیده بودم گفتن واسه ثبت نام مشکل نداری.بهشون گفتم که یه نامه بهم بدید که موقع ثبت نام دهن اینارو ببندم!گفتن یه چیزی بیار که ما زیرشو امضا کنیم!خلاصه بعد هم رفتم آموزش پیام نور و به آموزش هم گفتم یه نامه بدین من برم نظام وظیفه تاییدیه بگیرم موقع ثبت نام مشکل نخورم!گفتن:نامه نمی خواد!برو ما خودمون با نظام وظیفه مکاتبه می کنبم!خلا امروز تمام داستانهای خودشونو به خودشون گفتم ولی پاشونو کردن تو یه کفش که الا بلا ا نامه نمی دیم و ثبت نامت هم نمی کنیم...حالا فردا برم نظام وظیفه تکلیفم مشخص شه.واقعا که جمعیت شوت که می گن همینان!حرف خودشون رو هم قبول ندارن!اونجا هیچ کسی هم نبود که پاسخگوی سوالات باشه.نتونستم چیزی بپرسم:41:
میدونم چی میکشی حامد جان.منم سره این قضیه خیلی بهم گیر دادن.البته من معافیت تحصیلی دانشگاه آزاد رو داشتم.مجبور شدم برم نظام وظیفه شهرمون.و یه بار هم پیام نور مرکزی تهران.جالبش اینجاست که دوستام که وضعیت منو داشتن تو واحد های دیگه بدون مشکل ثبت نام کرده بودن.من تا حالا مسئولینی احمق تر و بی شعور تر از این پیام نوری ها ندیدم.باور کن از کارمند آموزش بگیر تا رئیس دانشگاه عین آب خوردن دروغ میبافتن.
الان حالو روزم جوریه که خودم پشیمونم چرا ثبت نام کردم.
ولی نگران نباش فردا سعی کن بری نظام وظیفه به زور هم که شده یه نامه بگیری.اگرم ندادن برو لشکرک بگو اونجا یه نامه بهت بدن به واحد دانشگاهیت.فقط سعی کن همه کاراتو این یکی دو روزه ردیف کنی چون تا 9 ام وقت داری.

gaxter
28-10-2008, 01:00
يك سوال اساسي:
آيا فراگير پيام نور در مقطع كارداني به كاشناسي هم وجود داره؟
خیر فقط کارشناسی و کارشناسی ارشد.
اگه کاردانی دارید و با امید تطبیق واحد شرکت میکنید نمیخوام نا آمیدتون کنم ولی همش 20 تا 30 واحد رو ازتون قبول میکنن شایدم کمتر.حتی الامکان سعی کنید برای آزاد یا سراسری شرکت کنید.وضعیت و سیستم پیام نور اصلا جالب نیست.

gaxter
28-10-2008, 01:02
من it هستم - ولی شیطونه میگه اصلا ولش کنم بره پی کارش واسه آزاد بخونم - با اینکه 700 تا 800 هزار پول می گیرن ولی باز شرف دارن به اینا - آدم دلش میاد اونه همه پول رو بده ولی دردسر نکشه اینطوری - کنکور زمستون هست از بهمن ورودی --------------:46:
اگه امکانشو داری حتما آزاد رو شرکت کن.

Maxis
28-10-2008, 11:15
امروز روزه آخره واسه کاردانی به کارشناسی آزاد دفترچه بگیریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:27:

DaRiOuShJh
28-10-2008, 12:58
ههه ههه ههه!×!@#%#$^

بدبخت شدم!×!

بابا 12 واحد آخه مگه میشه 186 و اندی هزار تومن آب بخوره!×!

پول نداریم!!!

الحق که دزد هم هستن!×!

میثمی!×! اینا رو گرفتم!

اونیکی ها رو نتونستم بگیرم چون دقیق با امتحان های آزادم که دو تا هر روز دارم همینطوریش رو هم میافتادن!×!

فنون یادگیری (به زور کردن تو پاچم! 190 درصد بالای 14 بودم!) 4 واحد
دستور و نگارش 1 4 واحد
گفت و شنود!×! 6 واحد

همینا فعلا

!Bikhaneman!
28-10-2008, 13:10
کسی میدونه کلاسا کی شروع میشه ؟

!Bikhaneman!
28-10-2008, 13:40
راستی..تو راهنمای ثبت نام نوشته بعد از اتمام ثبت نام نباید گزینه پایان ثبت نام رو بزنیم و این رو کارشناس آموزش بعد از تایید انتخاب میکنه ...همینطوریه ؟

gaxter
28-10-2008, 14:32
راستی..تو راهنمای ثبت نام نوشته بعد از اتمام ثبت نام نباید گزینه پایان ثبت نام رو بزنیم و این رو کارشناس آموزش بعد از تایید انتخاب میکنه ...همینطوریه ؟
اره فک کنم همینطوره.اونجا چک میکنه و یه پرینت از لیست واحدها و فیش شهریه بهمون میده.

emp-ehsan
28-10-2008, 17:09
من امروز رفتم به ساختمان اصلي پيام نور مشهد و درباره مشكلم كه خدمت سربازي بود پرسيدم و متوجه شدم كه مي تونم از معافيت تحصيلي فراگير استفاده بكنم.
حالا يكي ممكنه از اول به من بگه كه بايد چكاري رو براي ثبت نام انجام بدم و كي امتحانش برگزار مي شه؟

mohsen_blid
28-10-2008, 17:16
اقا من که پولو ریختم و اونا هم هیچی بهم نگفتم فیش رو از بانک گرفتم ریختم اشکالی پیش نمیاد

چه گندی دوباره بالا اوردم

!Bikhaneman!
28-10-2008, 22:08
اره فک کنم همینطوره.اونجا چک میکنه و یه پرینت از لیست واحدها و فیش شهریه بهمون میده.

یعنی الان پولی نباید واریز کنیم ؟ الان پرینت میدن ؟

hamed_aa
28-10-2008, 22:52
میدونم چی میکشی حامد جان.منم سره این قضیه خیلی بهم گیر دادن.البته من معافیت تحصیلی دانشگاه آزاد رو داشتم.مجبور شدم برم نظام وظیفه شهرمون.و یه بار هم پیام نور مرکزی تهران.جالبش اینجاست که دوستام که وضعیت منو داشتن تو واحد های دیگه بدون مشکل ثبت نام کرده بودن.من تا حالا مسئولینی احمق تر و بی شعور تر از این پیام نوری ها ندیدم.باور کن از کارمند آموزش بگیر تا رئیس دانشگاه عین آب خوردن دروغ میبافتن.
الان حالو روزم جوریه که خودم پشیمونم چرا ثبت نام کردم.
ولی نگران نباش فردا سعی کن بری نظام وظیفه به زور هم که شده یه نامه بگیری.اگرم ندادن برو لشکرک بگو اونجا یه نامه بهت بدن به واحد دانشگاهیت.فقط سعی کن همه کاراتو این یکی دو روزه ردیف کنی چون تا 9 ام وقت داری.

امروز هم از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از این ساختمان به اون ساختامن،از نظام وظیفه به پیام نور رفتم.نشد که نشد.
به خدا اگه من یه کاره ای بودم می رفتم یه نفتکش بنزین خالی می کردم دودمانشونو به آتیش می کشیدم.
امروز صبح دوباره رفتم نظام وظیفه اونجا هم بهم گفتن الا بلا ما نامه بهت نمی دیم تا از دانشگاهت یه مدرک بیاری مبنی بر اینکه اونجا قبول شدی!!!
اومدم دوباره پیام نور،این طرف هم ...ها (حیف که نمیشه فحش داد:21:) گفتن ما کسانی رو که غیبت دارن ثبت نام نمی کنیم.بهشون گفتم زبون نفهم ها،سازمان نظام وظیفه که متولی این کاره میگه من برای ثبت نام مشکل ندارم،شما ها می گین غیبت داری؟
خلاصه نامه بهم ندادن رفتم ساختمان اصلی،اونجا هم گفتن اسم تو چون ثبت نام نکردی هنوز تو کامپیوتر ما نیست،بنابر این به ما مربوط نیست.
دوباره رفتم یه ساختمان دیگه.اونجا هم بهم گفتن برو جایی که قراره ثبت نامت کنن.دوباره برگشتم اونجا اما دریغ از یک نامه.
بعد به ذهنم رسید برم اونیکی واحد که قبول شدم.زنگ زدم گفتم می خوام بیام ثبت نام،گفتن وقتش گذشته ولی عیب نداره بیا.گفتم نظام وظیفه هم نامه باید ببرم،گفتن عیب نداره بهت نامه می دیم برو کارت رو حل کن.
خلاصه رفتم شهرری.اونجا کارهام داشت به خوبی پیش می رفت و داشت نامه اشتغال به تحصیل برای نظام وظیفه هم بهم می داد که یه دفعه گفت اسمت تو قبولی های ما نیست!!
اینجا بود که دنیا رو سرم خراب شد.یه بار دیگه دفترچه رو نگاه کردم دید ای داد بیداد!به جای واحد پرند اشتباهی اومدم شهرری:21:!!
خلاصه اونجا هم نشد که نشد.حالا فردا آخرین مهلت هست.برم ببینم چی کار می تونم کنم.آقا دعا کنید کارم حل شه.
گورررررررررررر بابای دانشگاه،فقط معافیت تحصیلیشو می خوام،وگرنه یک لحظه هم وقتمو واسه آدمهای آشغالی مثل اینا تلف نمی کردم

DaRiOuShJh
28-10-2008, 23:03

هاااااااااااااااااا؟
بابا بی خیال

اونجا که نوشته باید بزنید تا رسمی باشه!×!

من که زدم!×!

!Bikhaneman!
29-10-2008, 00:16
هاااااااااااااااااا؟
بابا بی خیال

من که زدم!×!

10 دفه گفتم قبل از اینکه کاری بکنی با من هماهنگ کن گوش نمیدی که :3:

DaRiOuShJh
29-10-2008, 00:26
هه هه هه!×!
این دانشکاهه با جاش که رو هوا هست!!!
اینم روش برار!

!Bikhaneman!
29-10-2008, 00:50
هه هه هه!×!
این دانشکاهه با جاش که رو هوا هست!!!
اینم روش برار!

در کل مشکلی نیست..یعنی اصلا مشکلی نیست اما نکته اخلاقیش این بود که به حرف من گوش کنی :34:

gaxter
29-10-2008, 01:22
یعنی الان پولی نباید واریز کنیم ؟ الان پرینت میدن ؟
والا بهتر اینه که بری آموزش بگی انتخاب واحد کردم تا مسئولش یه بررسی بکنه بعدا بهت گیر الکی نده بگه نمیتونی اینو ورداری یا اونو .خودت که میدونی خودشونم حرف خودشونو قبول ندارن.هر کی به هرکیه.اونجا هم یه پرینت شاید از واحدات بده یه مهر کوفتی هم بزنه .

gaxter
29-10-2008, 01:23
امروز هم از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از این ساختمان به اون ساختامن،از نظام وظیفه به پیام نور رفتم.نشد که نشد.
به خدا اگه من یه کاره ای بودم می رفتم یه نفتکش بنزین خالی می کردم دودمانشونو به آتیش می کشیدم.
امروز صبح دوباره رفتم نظام وظیفه اونجا هم بهم گفتن الا بلا ما نامه بهت نمی دیم تا از دانشگاهت یه مدرک بیاری مبنی بر اینکه اونجا قبول شدی!!!
اومدم دوباره پیام نور،این طرف هم ...ها (حیف که نمیشه فحش داد:21:) گفتن ما کسانی رو که غیبت دارن ثبت نام نمی کنیم.بهشون گفتم زبون نفهم ها،سازمان نظام وظیفه که متولی این کاره میگه من برای ثبت نام مشکل ندارم،شما ها می گین غیبت داری؟
خلاصه نامه بهم ندادن رفتم ساختمان اصلی،اونجا هم گفتن اسم تو چون ثبت نام نکردی هنوز تو کامپیوتر ما نیست،بنابر این به ما مربوط نیست.
دوباره رفتم یه ساختمان دیگه.اونجا هم بهم گفتن برو جایی که قراره ثبت نامت کنن.دوباره برگشتم اونجا اما دریغ از یک نامه.
بعد به ذهنم رسید برم اونیکی واحد که قبول شدم.زنگ زدم گفتم می خوام بیام ثبت نام،گفتن وقتش گذشته ولی عیب نداره بیا.گفتم نظام وظیفه هم نامه باید ببرم،گفتن عیب نداره بهت نامه می دیم برو کارت رو حل کن.
خلاصه رفتم شهرری.اونجا کارهام داشت به خوبی پیش می رفت و داشت نامه اشتغال به تحصیل برای نظام وظیفه هم بهم می داد که یه دفعه گفت اسمت تو قبولی های ما نیست!!
اینجا بود که دنیا رو سرم خراب شد.یه بار دیگه دفترچه رو نگاه کردم دید ای داد بیداد!به جای واحد پرند اشتباهی اومدم شهرری:21:!!
خلاصه اونجا هم نشد که نشد.حالا فردا آخرین مهلت هست.برم ببینم چی کار می تونم کنم.آقا دعا کنید کارم حل شه.
گورررررررررررر بابای دانشگاه،فقط معافیت تحصیلیشو می خوام،وگرنه یک لحظه هم وقتمو واسه آدمهای آشغالی مثل اینا تلف نمی کردم
خسته نباشی.ایشالا که فردا دیگه حله.این جوریه دیگه من تهران میگفت مشکلی نیست .واحد شهرستانم که قبول شده بودم میگفت نمیشه.فردا حتما پیگیر باش.

gaxter
29-10-2008, 01:25
اقا من که پولو ریختم و اونا هم هیچی بهم نگفتم فیش رو از بانک گرفتم ریختم اشکالی پیش نمیاد

چه گندی دوباره بالا اوردم
نیدونم والا نگران نباش بابا. فوقش بستانکار میشی واسه ترمای بعد. فیش و ببر یه نشونی بده بهشون مهر کنن.

gaxter
29-10-2008, 01:28
هاااااااااااااااااا؟
بابا بی خیال

من که زدم!×!
اونم بزنی اگه وقت انتخاب واحد تموم نشده باشه خودشون دسترسی دارن که بازش کنن.آقایون قبل از تایید انتخاب واحد یا واریز پول برید ازشون یه سوال بکنید تا مسئول آموزش خودشم گردنش بشکنه بررسی کنه چیا ورداشتین بهتون گیر ندن بیخودی.

gaxter
29-10-2008, 01:34
من امروز رفتم به ساختمان اصلي پيام نور مشهد و درباره مشكلم كه خدمت سربازي بود پرسيدم و متوجه شدم كه مي تونم از معافيت تحصيلي فراگير استفاده بكنم.
حالا يكي ممكنه از اول به من بگه كه بايد چكاري رو براي ثبت نام انجام بدم و كي امتحانش برگزار مي شه؟
اینا اولش اینو میگن. ولی وقتی قبول شدی دیگه درد سرا شروع میشه.شما هر چند وقت یه بار به سایت پیام نور سر بزن .احتمالا بهمن دفترچش بیاد و مرداد سال دیگه امتحانش باشه.پارسال که اینجوری بود.در ضمن مواظب باش چون تو ترم دانشپذیری معافیتی در کار نیست.
دفترچشم میتونی اینجا دانلود کنی.ولی زیاد دلتو بهش خوش نکن اگه میتونی برنامه اصلیتو واسه آزاد یا سراسری بزار.

gaxter
29-10-2008, 01:36
عزیزانم برنامه امشبمونو با این جمله گهربار به پایان میرسانیم:20:
" لعنت بر پیام نور"

Far Va Har
29-10-2008, 08:16
سلام من 1 سال دیگه لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور می گیرم، آیا می تونم برای رشته کارگردانی کنکور هنر بدم و قبول شم؟ (محدودیت گرفتن دو لیسانس)
ضمن اینکه مجبورم کنکورم رو بین گذروندن خدمت سربازی بدم. ضمن اینکه اینم در نظر بگیرید که قراره کنکور از سال دیگه برداشته بشه و با توجه به نمرات سال های گذشته تصمیم گیری بشه. من رشته ریاضی تحصیل می کردم و نمراتم چنگی به دل نمی زد!

لطفا کمکم کنید:20:

mohsen_blid
29-10-2008, 08:28
نیدونم والا نگران نباش بابا. فوقش بستانکار میشی واسه ترمای بعد. فیش و ببر یه نشونی بده بهشون مهر کنن.
بمن گفتن که فیش رو دیگه نبرم پیششون دست خودم نگه دارم

Maxis
29-10-2008, 11:02
نمی خاد فیش واریزی شهریه ثابت + متغییر رو (که مال من شد 1625482) جایی ببری یا به کسی بدی پیش خودت باشه اونا با اون شماره سریال که روی فیش واریزی هست می فهمن که پول دادی یا نه ! راستی من 36000 تومن رو هنوز ندادم - کسی تا حالا این 36 هزار تومن رو به بانک ملی واریز کرده (من که می خام اینو دیگه ندم - حداقل الان)

gaxter
29-10-2008, 14:25
نمی خاد فیش واریزی شهریه ثابت + متغییر رو (که مال من شد 1625482) جایی ببری یا به کسی بدی پیش خودت باشه اونا با اون شماره سریال که روی فیش واریزی هست می فهمن که پول دادی یا نه ! راستی من 36000 تومن رو هنوز ندادم - کسی تا حالا این 36 هزار تومن رو به بانک ملی واریز کرده (من که می خام اینو دیگه ندم - حداقل الان)
آقا این فیش رو با شماره سریال خود بانک داره یا باید از همون سایت پرینت بگیرم؟
آخه من اینجا دیدم چند تا از دانشجو ها این فیش رو آورده بودن دانشگاه .دانشگاه هم یه پرینت از برگه انتخاب واحدشون رو داده بود بهشون مهر و امضا هم زده بودن.

hamed_aa
29-10-2008, 14:27
خسته نباشی.ایشالا که فردا دیگه حله.این جوریه دیگه من تهران میگفت مشکلی نیست .واحد شهرستانم که قبول شده بودم میگفت نمیشه.فردا حتما پیگیر باش.

بالاخره ثبت نام کردم:31::20:
اینقدر پاشنه در هارو از جا درآوردم تا آخر نظام وظیفه بهم معافیت داد!ایشالا که مشکل بقیه هم حل شه:31:

DaRiOuShJh
29-10-2008, 15:01
والا بهتر اینه که بری آموزش بگی انتخاب واحد کردم تا مسئولش یه بررسی بکنه بعدا بهت گیر الکی نده بگه نمیتونی اینو ورداری یا اونو .خودت که میدونی خودشونم حرف خودشونو قبول ندارن.هر کی به هرکیه.اونجا هم یه پرینت شاید از واحدات بده یه مهر کوفتی هم بزنه .

هه هه هه!
غلط کردن!
مگه دسته خودشونه!

اونجا پیش نیاز ها و هم نیاز ها رو زدن
اگه اونا رو رعایت کنی خودشون که سهله جاسبی!!!×!!@#%#$@^#$ هم نمیتونه چیزی بگه
دهه

emp-ehsan
29-10-2008, 18:00
من توي مشهد با منشي يك موسسه صحبت مي كردم كه در همين زمينه فعاليت مي كردند . مي گفت كه شما ترم اول رو اينجا ( توي موسسه) مي گذرونيد و بعد امتحان مي ديد و اگه معدل تون بالاي 12 شد ترم دوم رو از مهر ماه در دانشگاه پيام نور مي گذرونيد.
يعني اون موسسه مي خواسته براي 180000 تومان شهريه به من دروغ بگه و آيا اصولا نيازي به شركت در كلاس ها براي ترم اول يا همون دانشپذيري هست يا بايد بري خودت كتاب ها رو بگيري بخوني؟ خواهش مي كنم سريع جواب بديد چون گفتند فردا آخرين مهلت ثبت نام است.

mohsen_blid
29-10-2008, 18:07
آقا این فیش رو با شماره سریال خود بانک داره یا باید از همون سایت پرینت بگیرم؟
آخه من اینجا دیدم چند تا از دانشجو ها این فیش رو آورده بودن دانشگاه .دانشگاه هم یه پرینت از برگه انتخاب واحدشون رو داده بود بهشون مهر و امضا هم زده بودن.
ببین تا اونجایی که من می دونم میری بانک صادرات و پول رو به حساب سیبا میریزی اونم فیش سه برگی و بعد یه برگ رو خود بانک کنار میزاره
من فردا از مرکز اداری سوال میکونم اگه نیاز بود میرم دانشگاه ولی فکر نمیکنم اگه درست انتخاب واحد کرده باشید نیازی به رفتن اونجا باشه
چون قبلا که من سوال کردم مسئولای اموزش گفتن نه فیش رو پیش خودت نگه دار

مگه میشه تا 36 تومان رو نریزی پرونده ات تو دانشگاه تکمیل نمیشه اصلا رفتی دانشگاه ثبت نام کنی؟؟؟

بالاخره ثبت نام کردم:31::20:
اینقدر پاشنه در هارو از جا درآوردم تا آخر نظام وظیفه بهم معافیت داد!ایشالا که مشکل بقیه هم حل شه:31:

مبارکه
انشالله

!Bikhaneman!
29-10-2008, 23:18
من توي مشهد با منشي يك موسسه صحبت مي كردم كه در همين زمينه فعاليت مي كردند . مي گفت كه شما ترم اول رو اينجا ( توي موسسه) مي گذرونيد و بعد امتحان مي ديد و اگه معدل تون بالاي 12 شد ترم دوم رو از مهر ماه در دانشگاه پيام نور مي گذرونيد.
يعني اون موسسه مي خواسته براي 180000 تومان شهريه به من دروغ بگه و آيا اصولا نيازي به شركت در كلاس ها براي ترم اول يا همون دانشپذيري هست يا بايد بري خودت كتاب ها رو بگيري بخوني؟ خواهش مي كنم سريع جواب بديد چون گفتند فردا آخرين مهلت ثبت نام است.

ضررورتی نداره دوست عزیز
کتابها بصورت خودخوان هست و فقط در صورتی که احساس میکنید دروس رو به تنهایی نمی تونید بخونید و باید براتون تفهیم بشه میتونید تو کلاسهای این موسسه ها ثبت نام کنید .

behnam_tr
30-10-2008, 10:57
در خواست کمک فوری....

موضوع :: درخواست برنامه امتحانی رشته الهیات ( فقه و مبانی حقوق) ----- طرح جدید ====سال تحصیلی 87-88

تو رو خدا یکی لینک دانلودش رو واسم بذاره.....

mohsen_blid
30-10-2008, 11:07
یعنی چی منظورت اگه درخواست زمان امتحانات هست اگه بری داخل سایت و وارد اکانتت بشی زمان ثبت نام احتمالا گفته شده

behnam_tr
30-10-2008, 11:12
,واسه خودم نمیخام واسه دوستم میخام.....

DaRiOuShJh
30-10-2008, 13:42
بهنام جان ما که خودمون خیره سرشون دانشجوهاشیم نمیدونیم چی به چیه و لنگ در هوا موندیم همینطوری!×!

چه برسه به ....

به سایته تهران سر بزنی فک کنم باشه چارتشون

gaxter
30-10-2008, 13:49
در خواست کمک فوری....

موضوع :: درخواست برنامه امتحانی رشته الهیات ( فقه و مبانی حقوق) ----- طرح جدید ====سال تحصیلی 87-88

تو رو خدا یکی لینک دانلودش رو واسم بذاره.....
کدوم واحد دانشگاهی؟اگه تحت نظارت شیراز و تهران باشه برنامه امتحانیشون اینجاست :

و بقیه واحد ها:

اینم اصلاحیه جدید مربوط به رشته های علوم انسانی شاید به درد دوستتون بخوره :

hamid00009
30-10-2008, 14:51
شما از معافیت تحصیلی استفاده میکنی بعید میدونم اگر قبول هم بشی ثبت نامت کنن

behnam_tr
30-10-2008, 15:46
بهنام جان ما که خودمون خیره سرشون دانشجوهاشیم نمیدونیم چی به چیه و لنگ در هوا موندیم همینطوری!×!

چه برسه به ....

به سایته تهران سر بزنی فک کنم باشه چارتشون
اشتباه نکن منم دانشجوی پیام نور هستم!!!
از تو سایت یه چیزی درآوردم و با گفته های دوست عزیزمان راجع به اصلاحیات تونستم یه چیزی درست کنم و تحویل دوستم بدم...!!!

hamed_aa
30-10-2008, 19:34
معدل من شده 13،22.دروس قابل برداشتمم هم 17 تاست.ولی توی نتایج زده مشروط!قضیه چیه؟در ضمن معدل ترم دانشپذیریم بدون احتساب معدل دیپلمم 7،22 هست.به خاطر این زده مشروط؟یه موضوع دیگه اینکه من درسهای دیگه رو به غیر از اون درس هایی خودشن گفتن برداشتم.مثلا اندیشه اسلامی 2 رو هم برداشتم.ولی توی امتحانات تحت نظارت تاریخی برای امتحان نداره.اشتباه برداشتم؟یکی می تونه منو کمک کنه؟

mohsen_blid
30-10-2008, 20:50
معدل من شده 13،22.دروس قابل برداشتمم هم 17 تاست.ولی توی نتایج زده مشروط!قضیه چیه؟در ضمن معدل ترم دانشپذیریم بدون احتساب معدل دیپلمم 7،22 هست.به خاطر این زده مشروط؟یه موضوع دیگه اینکه من درسهای دیگه رو به غیر از اون درس هایی خودشن گفتن برداشتم.مثلا اندیشه اسلامی 2 رو هم برداشتم.ولی توی امتحانات تحت نظارت تاریخی برای امتحان نداره.اشتباه برداشتم؟یکی می تونه منو کمک کنه؟
سلام
اولا معدل اولت رو از کجا اوردی معدل دیپلمت رو منظورته؟
اگر ریز نمرات رو دیده باشی می فهمی که قبول شدی یا نه یا چند تا رو افتادی
احتمالا چون 7.22 شدی باید رد شده باشی و مشروط هستی
دوما شما بهتر بود 15 واحد انتخاب میکردی
احتمالا نباید اندیشه اسلامی دو رو ور می داشتی چون اگر همه درس های دانشپذیری رئو افتاده باشی مجاز به انتخاب 15 واحد هستی حتی اگر زده باشه 17 واحد
دوستان من دو تا سوال دارم امروز هم حوصلم نکشید برم دانشگاه
اولا کارت دانشجویی به ما مشروطی ها میدن و کی میدن؟
دوم اینکه ایا میتونیم با اینکه دانشجو مشروط هستم گواهی به تحصیل از دانشگاه بگیرم؟

!Bikhaneman!
30-10-2008, 23:03
سلام
احتمالا نباید اندیشه اسلامی دو رو ور می داشتی چون اگر همه درس های دانشپذیری رئو افتاده باشی مجاز به انتخاب 15 واحد هستی حتی اگر زده باشه 17 واحد
دوم اینکه ایا میتونیم با اینکه دانشجو مشروط هستم گواهی به تحصیل از دانشگاه بگیرم؟

آره عزیز..من پرسیدم گفتن شما دانشجو میشی و معافیت تحصیلی براتون صادر میشه

DaRiOuShJh
30-10-2008, 23:21
درسته
با عقل هم جور در میا دیگه
ما در هر صورت قبول شدیم چه مشروط چه بی شرط چه ...!

بچه ها حذف و اضافه چی شد؟

کلاسا کی شروع میشه؟

در کل منو از یاد نبرید!×!#$#^$^^#$^

hamed_aa
30-10-2008, 23:41
سلام

معدل دیپلمم رو 14،03 زدم تو کنکور.معدل ترمم رو هم زده 7،22.یه معدل دیگه هم زده که کنارش نوشته "مشروط" که اونم شده 13،25.البته عددهارو یه کم بالا پایین گفتم.من که نفهمیدم قضیه چیه؟!
در ضمن اگر هم کسی اشتباه انتخاب واحد کرده باشه می تونه تو حذف و اضافه که از 22 شروع می شه درستش کنه.
یه سئوال هم در مورد امتحانات این ترم دارم.درسهای دانش پذیری که افتادیم رو باید با دانشذیرا امتحان بدیم؟
یا توی واحدی که قبول شدیم امتحان می گیرن؟من که بدون شوخی 2 واحد هم از درسهایی که افتادم رو نمی تونم پاس کنم.:41:مخصوصا ریاضی و فیزیک رو.فارسی رو هم با نمره 9،60 افتادم!:19::2:سوختن نداره؟

gaxter
30-10-2008, 23:52
معدل دیپلمم رو 14،03 زدم تو کنکور.معدل ترمم رو هم زده 7،22.یه معدل دیگه هم زده که کنارش نوشته "مشروط" که اونم شده 13،25.البته عددهارو یه کم بالا پایین گفتم.من که نفهمیدم قضیه چیه؟!
در ضمن اگر هم کسی اشتباه انتخاب واحد کرده باشه می تونه تو حذف و اضافه که از 22 شروع می شه درستش کنه.
یه سئوال هم در مورد امتحانات این ترم دارم.درسهای دانش پذیری که افتادیم رو باید با دانشذیرا امتحان بدیم؟
یا توی واحدی که قبول شدیم امتحان می گیرن؟من که بدون شوخی 2 واحد هم از درسهایی که افتادم رو نمی تونم پاس کنم.:41:مخصوصا ریاضی و فیزیک رو.فارسی رو هم با نمره 9،60 افتادم!:19::2:سوختن نداره؟
من که 16 تا ورداشتم .هر غلطی دلشون میخواد بزار بکنن.
والا امتحان و ساعت درسا تو یک روزه مثل دانشجوهای رسمی .فکر کنم سوالا و همه چیز مثل اونا باشه دیگه سازمان سنجشی در کار نیست.

DaRiOuShJh
31-10-2008, 00:06
ماله من که همه ی معدل ها بالای 14 هست!!!
من موندم چی ریختی مشروط شدم پس!×!@$^$%&$&

gaxter
31-10-2008, 00:16
ماله من که همه ی معدل ها بالای 14 هست!!!
من موندم چی ریختی مشروط شدم پس!×!@$^$%&$&
منم همینطور برار جان:20:

Far Va Har
31-10-2008, 01:55
دوست عزیز از پاسخ شما ممنونم اما اگه سوالم رو خوب خونده باشی من 1 سال دیگه که در سربازی بسر خواهم برد در کنکور شرکت خواهم کرد یعنی من در حین سربازی کنکور میدم شما از کدوم معافیت تحصیلی صحبت میکنید وقتی من تو سربازی باشم؟

بازم از پاسخ شما ممنون اما کسی نیست پاسخ درستی به من بده؟؟؟!!!!

hamed_aa
31-10-2008, 09:43
من که 16 تا ورداشتم .هر غلطی دلشون میخواد بزار بکنن.
والا امتحان و ساعت درسا تو یک روزه مثل دانشجوهای رسمی .فکر کنم سوالا و همه چیز مثل اونا باشه دیگه سازمان سنجشی در کار نیست.

خوب تا جایی که من می دونم ورودی رسمی ها هم امتحاناشون مثل ما هست.راستی من هنوز یه چیزی رو متوجه نشدم.ما طرح تجمیع هستیم یا سنتی؟چه فرقی با هم دارن؟

!Bikhaneman!
31-10-2008, 11:15
یه چیزی که من متوجه شدم اینه که این نمراتی که تو سایت زدن ، با احتساب تراز هست..یعنی شما ممکنه همه درسها رو قبول شده باشید و معدلتون بالا هم باشه اما چون نمراتتون با همه تراز شده باید جور بقیه رو هم بکشید و ریز نمرات درستون زیر 10 میشه و مثل بقیه باید دوباره پاس کنید

DaRiOuShJh
31-10-2008, 13:46
یه چیزی که من متوجه شدم اینه که این نمراتی که تو سایت زدن ، با احتساب تراز هست..یعنی شما ممکنه همه درسها رو قبول شده باشید و معدلتون بالا هم باشه اما چون نمراتتون با همه تراز شده باید جور بقیه رو هم بکشید و ریز نمرات درستون زیر 10 میشه و مثل بقیه باید دوباره پاس کنید

ما که آخر سر در نیائردیم از کاره اینا!!!

میگم چی شد
کسی پول ریخته؟

mohsen_blid
31-10-2008, 15:57
اره من پول ریختم

David.Jn
31-10-2008, 20:06
من مي خواستم برم پيام نور (از ترم بعد يا سال بعد)
ولي با اين تفاسير كه ميبينم شماها همتون دارين ازش مينالين يكم دلسرد شدم

اگه نرم ميمونم تو همين كارداني زيقي!!
از اون ور اگه نرم بايد بشينم واسه كنكور سراسري خر بزنم كه اونم ميدونم قبول نميشم
آزاد ميتونم قبول بشم ولي اونو بيخيال

به نظرتون چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلآ يكي بگه الان پيام نور واحدها رو تطبيق ميده يا نه(از كارداني به كارشناسي)
بعدش واسه كامپيوتر چند واحده(دوباره ميگم از كارداني به كارشناسي)؟؟؟

DaRiOuShJh
31-10-2008, 20:30

hamed_aa
31-10-2008, 22:43

از اون ور اگه نرم بايد بشينم واسه كنكور سراسري خر بزنم كه اونم ميدونم قبول نميشم

آقا منم مثل شماام.منم کاردانی خوندم،الان واسه نرم افزار پیام نور قبول شدم و ثبت نام کردم.
اینطوری که اینا می گن مثل اینکه فعلا تطبیق واحد تو پیچه و اگر هم در کار باشه نهایتا تا 40 الی 50 واحد رو تطبیق می دن.

قضیه دیگه که امروز توی جلسه توجیهی که واسه دانشجوهای نرم افزار گذاشته بودن گفتن اینه که اگر هم تطبیق واحدی در کار باشه برای ترم 2 به بعد هست.

جالبه که بدونید تو این 2 ترمی که باید منتظر جواب تطبیق وایسم،باید دور و بر 30 تا 40 واحد بردارم که اکثر این واحد ها،همونایی هستن که قراره تطبیق بشه!!!!!:31::41:

تازه در صورتی که واحد هایی که قراره تطبیق بشه رو تو این 2 ترم انتخاب کنید،دیگه نمره قبلی به تاریخ می پیونده و نمره ای که توی امتحان پیام نور می گیرید رو به عنوان نمره جدید محسوب می کنن!!!
مثلا من که ریاضی رو به زور چند ترم پاس کردم،الان باید دوباره برش دارم(چون پیش نیازه) و اگه یه بار بیفتم ،دیگه ریاضی کاردانیم تطبیق نمیشه!!:18:

منم به خدا فقط برای معافیت تحصیلیش رفتم!وگرنه فکر نکنم تا الان خر مخمو گاز گرفته باشه!!!:46:

ولی یه خوبی که داره واسه ما کاردانی ها،اینه که :
اگر ترم 5 به بعد دوره کاردانی بودیم و یه کارشناسی دیگه قبول می شدیم،چون قانونه که از ترم 5 به بعد نمیشه تغییر رشته و دانشگاه داد،نمی تونستیم رشته جدید رو بریم.
ولی تا جایی که من فهمیدم،وقتی رفتم نظام وظیفه برای معافیت تحصیلیم،چیزی که برام صادر شد "معافیت 4 ساله" بود.به نظرم یعنی اینکه این به عنوان یه دوره کارشناسی حساب می شه و وضعیت من در حال حاظر مثل کسی می مونه که تازه دانشگاه قبول شده و ترم 1 هست.

نتیجه اخلاقی : به احتمال خیلی زیاد می تونم توی کنکور های کارشناسی دانشگاههای سراسری و آزاد شرکت کنم و در صورت قبولی تطبیق واحد بدم.(البته اگه این قضیه بشه کنکور کاردانی به کارشناسی رو هم که حتما میشه)

hamed_aa
31-10-2008, 22:52
آقا کسی فرق تجمیع نیمه اول و دوم و سنتی رو نمی دونست؟

!Bikhaneman!
31-10-2008, 23:23

حالا درسته پیام نور از ضعف سیستم متمرکز اطلاع رسانی رنج می بره اما یادتون نره

1-رتبه 32 رو در بین 100 دانشگاه برتر خاورمیانه داره و بالاتر از بسیاری از دانشگاهای دولتی هست..برای مقایسه شاید جالب باشه بدونید دانشگاه آزاد تهران جنوب تو این لیست 75ام هست !! (رتبه بندی 6ماهه اول سال 2008)

2- همه معترفن که هر کس از پیام نور فارق بشه ، از همه دانش آموحتگان دیگه با سوادتره

ایم مطلب رو تو یه فروم دیگه هم گذاشته بودم :

خبرگزاری فارس : سایت webometrics.info/top100 ، که هر ساله لیست برترین دانشگاه های جهان و مناطق مختلف مثل خاورمیانه رو اعلام میکنه ، لیست برترینهای 2007 رو هم اعلام کرد که طبق اون ، در منطقه خاور میانه ، دانشگاه پیام نور در رتبه 32قرار داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای اینکه ارزش این رتبه رو بدونید ، به دانشگاههایی که تو این این لیست بعد از پیام نور قرار دارن توجه بفرمایید . البته من به همه دانشگاههای بعد از پیام نور اشاره نمیکنم . فقط دانشگاههای ایرانی که تو ایران معتبر و شناخته شده هستند رو میذارم که اکثرشون دانشگاه سراسری و پزشکی هستند . عدد بالای هر دانشگاه هم رتبه اون دانشگاه تو خاورمیانه هست .

48
UNIVERSITY OF KASHAN

54
MASHHAD UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

60
UNIVERSITY OF MAZANDARAN

61
UNIVERSITY OF SISTAN AND BALUCHESTAN

62
YAZD UNIVERSITY

64
ZANJAN UNIVERSITY

65
GUILAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES RASHT

66
IMAM KHOMEINI INTERNATIONAL UNIVERSITY

67
IMAM REZA UNIVERSITY OF MASHHAD

68
SHAHID BAHONAR UNIVERSITY OF KERMAN

75
ISLAMIC AZAD UNIVERSITY TEHRAN SOUTH

77
RAZI UNIVERSITY

79
UNIVERSITY OF GUILAN

80
HAMEDAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

82
ZAHEDAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

89
SAHAND UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

91
ARAK UNIVERSITY

DaRiOuShJh
31-10-2008, 23:30
1-رتبه 32 رو در بین 100 دانشگاه برتر خاورمیانه داره و بالاتر از بسیاری از دانشگاهای دولتی هست..برای مقایسه شاید جالب باشه بدونید دانشگاه آزاد تهران جنوب تو این لیست 75ام هست !! (رتبه بندی 6ماهه اول سال 2008)

به داشنگاه ما!!! چی کار داری پسر!
دهه!

خیلی هم قشنگه!!!!!!!!!!!!!!!@$@#%#$%#@%

میگم این گفت و شنوده 6 واحدی!!! که 2 واحدش عملیه رو چی کار باید بکنیم؟

با منقل و سیخ پاشیم بریم سره کلاسای عمل؟

emp-ehsan
01-11-2008, 00:16
ولی یه خوبی که داره واسه ما کاردانی ها،اینه که :
اگر ترم 5 به بعد دوره کاردانی بودیم و یه کارشناسی دیگه قبول می شدیم،چون قانونه که از ترم 5 به بعد نمیشه تغییر رشته و دانشگاه داد،نمی تونستیم رشته جدید رو بریم.

حامد خان
در مورد اين تبصره توضيح مي دي كه يعني چي؟ من منظورت رو نفهميدم.

David.Jn
01-11-2008, 01:07
پس اين استاد ما مرض داشت اينهمه ازش تعريف ميكرد

من اين معافيت تحصيلي رو ميخوام چكار
بابا مدركمون درپيته

منو باش فكر ميكردم ميرم اونجا هم كار ميكنم هم درسمو ميخونم
اومدم اينجا رفتم دنبال كار آبدهن هم كف دستمون ننداختن الان ارزش اين مدرك ما از پنجم هم كمتر شده

فكر ميكنم ديگه بايد بشينم واسه كنكور خر بزنم
اين پيام نور اينجور كه معلومه هيچيش رو اصول نيست ار اون دكه هايي كه كارداني گرفتيم هم بدتره

!Bikhaneman!
01-11-2008, 01:09
به داشنگاه ما!!! چی کار داری پسر!
دهه!

خیلی هم قشنگه!!!!!!!!!!!!!!!@$@#%#$%#@%

میگم این گفت و شنوده 6 واحدی!!! که 2 واحدش عملیه رو چی کار باید بکنیم؟

با منقل و سیخ پاشیم بریم سره کلاسای عمل؟

والا من این واحد رو بر نداشتم..این ترم به خودم حال دادم 13 تا برای شروع برداشتم .

DaRiOuShJh
01-11-2008, 02:21
ای نامرد!
منو تناه گزاشتی رفت؟
باشه!!!

بابا خودت گفتی ور دارم که!!!

mohsen_blid
01-11-2008, 09:13
بی خانمان و داریوش عزیز شما ایا کاردانی دارید؟
و چند تا از دروس دانشپذیری رو قبول شدید؟

آقا کسی فرق تجمیع نیمه اول و دوم و سنتی رو نمی دونست؟

اصلا اینو کجا شنیدی

قضیه دیگه که امروز توی جلسه توجیهی که واسه دانشجوهای نرم افزار گذاشته بودن گفتن اینه که اگر هم تطبیق واحدی در کار باشه برای ترم 2 به بعد هست.
حامد جان اینو کی براتون گذاشتن و فقط برای کسانی هستش که کاردانی دارن یا نه برای همه بعد چجور متوجه شدید که کلاس توجیهی دارید منظورم اینه که زنگ زدن یا نه رفتی اونجا متوجه شدی کلاس توجیهی داری؟
شما چند تا از درس های دانشپذیری رو افتادی

David.Jn
01-11-2008, 11:15
بالاخره نگفتين پيام نور واسه رشته نرم افزار از كارداني به كارشناسي چند واحده؟

hamed_aa
01-11-2008, 12:01
حامد خان
در مورد اين تبصره توضيح مي دي كه يعني چي؟ من منظورت رو نفهميدم.

احسان جان فرض می کنیم که شما این ماه فارغ التحصیل پیش دانشگاهی هستی.کنکور رو هم تازه قبول شدی و می خوای بری دانشگاه:31:.

خوب با این شرایط شما یا کاردانی یا کارشناسی رو شروع به تحصیل می کنی.اگه کارشناسی قبول شده باشی،ترم 5 که شروع بشه،در صورتی قبولی مجدد توی کنکور،دیگه حق نداری بری رشته جدید.
چون نظام وظیفه از ترم 5 به بعد مرخصی تحصیلی برای جای دیگه صادر نمی کنه.

اگه کاردانی باشی و تا 6 ماه بعد فارغ التحصیلی کنکور کاردانی به کارشناسی قبول شی،می تونی بری.از اینکه کارشناسی قبول شی بتونی بری اطلاعی ندارم.

حالا در مورد معافیت تحصیلی : همونطور که می دونید معافیت تحصیلی واسه دوره های مختلف فرق می کنه.مثلا برای کاردانی 3 سال یا معادل 6 ترم هست.اگه کاردانی به کارشناسی هم قبول بشید،معافیت تحصیلی قبلی باطل و اگه اشتباه نکنم یه معافیت جدید 2 یا 3 ساله مجدد صادر می شه.

حالا چیزی که نظام وظیفه برای قبولی پیام نور به من داد،(با احتساب به اینکه من قبلا کاردانی خوندم) یه معافیت تحصیلی برای یک دوره کارشناسی کامل (یعنی 4 سال تمام) بود و معافیت کاردانیم مورد محاسبه قرار نگرفت.همونطور که گفتم اگه قرار بود معافیت تحصیلی کاردانی به کارشناسی برام صادر شه باید 2 یا 3 ساله بود.

خلاصه با این شرایط به نظرم شرایط من الان شبیه به کسی که ترم اول رو تازه شروع کرده هست و اگر جای دیگه قبول شم برای معافیت تحصیلی نباید مشکلی پیدا کنم.

اصلا اینو کجا شنیدی

حامد جان اینو کی براتون گذاشتن و فقط برای کسانی هستش که کاردانی دارن یا نه برای همه بعد چجور متوجه شدید که کلاس توجیهی دارید منظورم اینه که زنگ زدن یا نه رفتی اونجا متوجه شدی کلاس توجیهی داری؟
شما چند تا از درس های دانشپذیری رو افتادی

محسن جان اگه برنامه های کلاسی با چیزهای دیگه رو دانلود کنی،توش چند تا برنامه مختلف هست.مثلا همین تجمیع نیمه اول یا دوم یا سنتی.ما که تا الان نفهمیدیم.به نظرم باید مربوط به فراگیر و رسمی باشه.

در مورد جلسه توجیهی هم بگم که واقعا پیام نوریا تو این یه مورد خنجر زدن!!!!دیروز ساعت 2 الی 3 بود که یه sms برام اومد که نوشته بود : "جلسه توجیهی نرم افزار،جمعه 10 آبان ساعت 17"!!!

البته این جلسه فقط برای کسانی بود که قبولی کامل شدن و توی مرکز تحت نظارت تهران قبول شدن.
برای رشته های دیگه هم ساعت هاش فرق می کرد.

من 3 تا از درس های دانش پذیری رو افتادم.فارسی و ریاضی و مبانی برنامه نویسی!البته 2 تا مسئله عجیب برام وجود داشت.

یکی اینکه فارسی رو با 9،60 افتادم،موضوع دیگه اینکه من برنامه نویسیم خیلی خوبه و تست های برنامه نویسی رو به نظرم بالای 60 درصد درست زدم.ولی نمرم شده 2،60!!!!

بالاخره نگفتين پيام نور واسه رشته نرم افزار از كارداني به كارشناسي چند واحده؟

اقا ما که قبول شدیم هنوز نفهمیدیم چند تاست و چی رو باید پاس کنیم!:27:به نظرم شما هم کنکورشو بده و قبول شو،بعدش مثل ما تا 2،3 سال دیگش متوجه می شی چند تا باید پاس کنی!!:31:

DaRiOuShJh
01-11-2008, 12:29
محسن من آخر تو رو خفه میکنم!!!

بابا شونصد بار گفتیم که

بنده که کماکان دارم مهندسی معدن (کارشناسی ) میخونم و 2-3 ترمی مونده

میثم هم آخراشه فک کنم

میثم رو ندانم ولی من همه رو غیر از ادبیات و study skills قبولیدم

امروز شاید برم شاختمون مرکزی پیام نور

آماره تطبیق واحد ها و ...رو هم در میارم

David.Jn
01-11-2008, 13:16
آماره تطبیق واحد ها و ...رو هم در میارم دمت گرم برو ببين چه خبره ما كه يه سال از دانشگاه عقب افتاديم آمار تعداد واحد رو هم اگه ميتوني در بيار ببينيم چي كار ميكني(^_^)

!Bikhaneman!
01-11-2008, 13:16
ای نامرد!
منو تناه گزاشتی رفت؟
باشه!!!

بابا خودت گفتی ور دارم که!!!

Study Skill - ادبیات-نگارش با همیم :10: البته اگه نگارش رو برداشته باشی..بعدش اینکه میخواستی واحد زیاد برداری گفتم اینم بردار یخورده رستو بکشن من بخندم :21::34:

ما دانشجوی کارشناسی هستیم محسن جان..از کاردانی به کارشناسی نزدیم که بخوایم تطبیق واحد بدیم، یه کارشناسی دیگه رو شروع کردیم حالا باید منتظر بمونیم ببینیم درسایی که تا حالا تو آزاد گذروندیم و تو پیام هم همون درسا رو داریم برامون تطبیق میدن یا نه..

من 2درس رو تو دانشپذیری پاس کردم و 3 درس هم رد شدم .

DaRiOuShJh
01-11-2008, 23:33
برادران!

موشوکولی! نیست در انطباق واحد ها ی بالا نمره 12

ولی باید هر چه زودتر برید خره دانشگاهه قبلیتون رو بچسبید که ریز نمرات و درخواسته تطابق رو بفرسته برای دانشگاهه پیام نورتون و اون بفرسته مرکز و اونا هم بفرستن پیشه رهبر!!!

دیگه درخواست ها هم شخصا رفتم بالای سرشون 3-4 تا گونی بودن داشتن باهاشون موشک درست میکردن!!!

میثمی!
باشه دیگه موشه آزمایشگاهی ...

دارم برات![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگم ادبایات رو ک ورنداشتم
نگارش رو هم نمیدونم خوردنیه یا پوشیدنی
فقط ممونه همونی استادی!

emp-ehsan
01-11-2008, 23:49
حامد گل و بلبل
در مورد اينكه فرموديد بيشتر از 5 ترم اگه بشي نمي شه تغيير رشته داد.

من كارداني برق قدرتم رو 6 ترمه تمام مي كنم وتا بهمن فارق التحصيل ميشم . حالا با اين حساب نمي تونم توي پيام نور رشته اي غير از برق انتخاب كنم؟

شرمنده متوجه نشده.

hamed_aa
02-11-2008, 00:51
حامد گل و بلبل
در مورد اينكه فرموديد بيشتر از 5 ترم اگه بشي نمي شه تغيير رشته داد.

من كارداني برق قدرتم رو 6 ترمه تمام مي كنم وتا بهمن فارق التحصيل ميشم . حالا با اين حساب نمي تونم توي پيام نور رشته اي غير از برق انتخاب كنم؟

شرمنده متوجه نشده.

من که رفتم نظام وظیفه،اولین گیری که بهم داد گفت که رشته کاردانیت چی بود؟گفتم کامپیوتر.
گفت الان هم کامپیوتر قبول شدی؟گفتم بله.بعد رفت سر بقیه ماجراها.

احسان جان اگه شما زمان قبولی پیام نور در حال تحصیل باشی،تا جایی که اطلاع دارم نمی تونی غیر از برق چیز دیگه بخونی.چون اگر اینطوری بود همه تا کاردانیشون داره تموم میشه سریع می پرن یه کاردانی یا کارشناسی دوباره قبول می شن و دوباره معافیت تحصیلی و ...
تا 100 دفعه هم میشه این کارو کرد که تا آخر عمرت دانشجو باشی و سربازی نری!!:31:
خوب 100% یه همچین چیزی وجود نداره!:5:

یکی از دوستان خودم یکی دو سال پیش دانشگاه ساوه کاردانی درس می خوند و ترم 5 بود.همون موقع یک کارشناسی قبول شد و وقتی برای انجام کارهاش رفت نظام وظیفه،بهش گفتن حق عوض کردن نداری!بعد از شانسش زد و یه تبصره اومد دانشجوهای ورودی سال x،می تونن در صورت قبولی برن رشته جدید.مگر اینکه شما هم به تبصره بخوری!:20:

اما وضعیت دانشگاه پیام نور رو دقیقا نمی دونم.شاید بتونی این کارو بکنی.بهترین کار اینه یه سر بری سپاه و سوال کنی.اگه اونها بذارن،احتمال زیاد دانشگاه هم موافقت می کنه.

emp-ehsan
02-11-2008, 19:14
من که رفتم نظام وظیفه،اولین گیری که بهم داد گفت که رشته کاردانیت چی بود؟گفتم کامپیوتر.
گفت الان هم کامپیوتر قبول شدی؟گفتم بله.بعد رفت سر بقیه ماجراها.

احسان جان اگه شما زمان قبولی پیام نور در حال تحصیل باشی،تا جایی که اطلاع دارم نمی تونی غیر از برق چیز دیگه بخونی.چون اگر اینطوری بود همه تا کاردانیشون داره تموم میشه سریع می پرن یه کاردانی یا کارشناسی دوباره قبول می شن و دوباره معافیت تحصیلی و ...
تا 100 دفعه هم میشه این کارو کرد که تا آخر عمرت دانشجو باشی و سربازی نری!!:31:
خوب 100% یه همچین چیزی وجود نداره!:5:

یکی از دوستان خودم یکی دو سال پیش دانشگاه ساوه کاردانی درس می خوند و ترم 5 بود.همون موقع یک کارشناسی قبول شد و وقتی برای انجام کارهاش رفت نظام وظیفه،بهش گفتن حق عوض کردن نداری!بعد از شانسش زد و یه تبصره اومد دانشجوهای ورودی سال x،می تونن در صورت قبولی برن رشته جدید.مگر اینکه شما هم به تبصره بخوری!:20:

اما وضعیت دانشگاه پیام نور رو دقیقا نمی دونم.شاید بتونی این کارو بکنی.بهترین کار اینه یه سر بری سپاه و سوال کنی.اگه اونها بذارن،احتمال زیاد دانشگاه هم موافقت می کنه.

در مورد نظام وظيفه اين قانون وجود داره كه معافيت تحصيلي فقط يكبار در هر مقطع به دانشجو داده ميشه و براي همين هم من هفته گذشته به ساختمان اصلي پيام نور مشهد رفتم تا بدونم مي تونم شركت كنم يا نه و مسئولي كه وظيفه جواب گويي رو داشت به من اينطور گفت كه شما در مقطع كارداني از معافيت تحصيلي استفاده كردي ولي در مقطعي كه الان داري شركت مي كني كارشناسي است و در مورد كارشناسي هم چون مقطع بالاتره مي توني از معافيت استفاده كني.
در مورد تغيير رشته هم تا اونجا كه من مي دونم شما در پيام نور در هر رشته اي كه بخوايد مي تونيد شركت كنيد. فقط در مورد تبصره بيش از 5 ترمي كه شما فرموديد مي مونه كه بايد اونو سوال كنم.
به هر حال از راهنمايي شما بسيار سپاسگذارم:11:

David.Jn
03-11-2008, 11:10
بچه ها سلام
يكي از دوستام مي گفت ديرز تو روزنامه خونده پيام نور داره ثبت نام مبكنه تو آبان ماه!
ميخواستم بدونم راسته يا نه ؟
يعني اين دانشگاه ورودي بهمن هم داره ؟
شما كه اونجا رفت و آمد دارين يه سوال كنين اين گفته تا چه حد صحت داره؟؟

آدرس ساختمون مركزيش كجاست؟

DaRiOuShJh
03-11-2008, 13:27
بچه ها سلام
يكي از دوستام مي گفت ديرز تو روزنامه خونده پيام نور داره ثبت نام مبكنه تو آبان ماه!
ميخواستم بدونم راسته يا نه ؟
يعني اين دانشگاه ورودي بهمن هم داره ؟
شما كه اونجا رفت و آمد دارين يه سوال كنين اين گفته تا چه حد صحت داره؟؟

آدرس ساختمون مركزيش كجاست؟

باید داشته باشه!
ولی ما که سالی یه بار هم نمیریم دانشگاه

آدرسه مرکرزیش هم اینه:

نوبنیاد ---> مینی سیتی

اوایل اتوبان ارتش

البلته اونجا هم خبری نیست یه زنه نشسته بچش داره میپره بالا پایین و آتیش میسوزونه!!!

mohsen_blid
03-11-2008, 14:47
کسی فیشش رو برده دانشگاه؟
ایا کسی کارت دانشجویی گرفته؟

DaRiOuShJh
03-11-2008, 15:23
دهه!

محسن حس و حال داری ها!

ما هنوز ثبت نام معلوم نیست کردیم یا نه چه برسه به چیزای دیگه!

کلاسای عملیش کی شروع میشه؟

کارت دانشجویی هم حالا حالا ها نمیاد!

چه قد عجله داری جوون! اینقد شیش ماهه نباش!

!Bikhaneman!
03-11-2008, 17:36
داریوش داریوش رفتم دانشگاه
گفتن زمان شروع کلاسا رو تو همون سایت دانشگاه که بهت گفتم میگن
نیازی به گرفتن پرینت هم نیست همون مبلغی که گلستان گفت ، ببر واریز کن باریکلا..چونه هم نزن

elham_007
03-11-2008, 19:34
بچه ها کسی اینجا دانشجوی ارشد پیام نور هست یا نه ؟

mohsen_blid
03-11-2008, 19:44
کسی از دوستان سوالات امسال رو داره؟
همونی که امتحان دادیم رو

!Bikhaneman!
04-11-2008, 00:23
کسی از دوستان سوالات امسال رو داره؟
همونی که امتحان دادیم رو

هنوز نیومده اگرم اومده باشه باید انقلاب یا کتاب فروشیهای بزرگ دنبالش بگردی من پارسال انقلاب یافتم .

tanha2002
04-11-2008, 11:09
شما میتونید بعد از گزراندن دوره اموزشی خدمت دوباره واد دانشگاه بشید

hamed_aa
04-11-2008, 12:47
قابل توجه کسانی که مرکز طالقانی (تحت نظارت تهران) قبول شدن و قبولی کامل توی سایت درج شده بوده :

سایت اطلاع رسانی این مرکز به آدرس زیر هست :

آقا راستی برای ما توی همین سایت دستورالعمل تطبیق واحد رو نوشتن.نامردا نوشتم اگه خیلی حال بدیم و بخوایم تطبیق کنیم حداکثر 50% واحد هارو تطبیق می دیم!
خواستم ببینم این قانون کلی هست یا اینا نامردی می کنن؟!

دو تا فایل ضمیمه تو همین سایتی که گفتم هست که در همین مورده.شما هم دانلود کنید اگه چیزی فهمیدید به ما هم اطلاع رسانی کنید!!

مرسی

DaRiOuShJh
04-11-2008, 13:38
داریوش داریوش رفتم دانشگاه
گفتن زمان شروع کلاسا رو تو همون سایت دانشگاه که بهت گفتم میگن
نیازی به گرفتن پرینت هم نیست همون مبلغی که گلستان گفت ، ببر واریز کن باریکلا..چونه هم نزن

:10:
دشته شما درد نکنه همی و بسی!

حالا میپرسدید بعضی که مثله ما زیره زیره خطه فقر زندگانی میکنن همی چه کنن!
پول ندارنیم!

DaRiOuShJh
07-11-2008, 00:16
بچه ها چرا مفقود شدید جمیعا!!!

آهــــــــــــــــــــــا ی!

Maxis
07-11-2008, 08:17
پس کلاسا کی شر.ع میشه ! اصلا کلاسی هست که شروع بشه ؟ منابع واسه فن آوری رو کسی دقیق می دونه -

از نظر سختی و راحتی امتحان های فراگیر (پایان ترم) چطوری هست مثل سایر دانشگاهها یا سختتر - اگه تستی باشه که فکر نکنم زیاد سخت باشه . نظر شما چیه؟

DaRiOuShJh
07-11-2008, 13:35
maxis جان تقریبا میشه گفت بارها به اکثره سوالات شما پاسخ داده شده

کلاسا که معلوم نیست!
من این ترم دو واحد عملی دارم نمیدونم باید چه کنم!

منابع رو هم ندانم

امتحان های فراگیر معمولا سخت تر هست مخصوصا اگه تستی باشه و ماشین صحیح کنه

معمولا هم باید کله کتاب ها رو بخونید و مثاهع آزاد نیست که استاد یه جزوه 50-60 صفحه ای از یه کتابه 300 صفحه ای بده و همون رو بخونی 20 شی

تحقیق، پروژه، رشوه و ... هم خیلی کاربرد نداره دیگه تو این!

اتفاقا تستیش خیلی بدتره!
ماشیناشون شوتن!!!

همینه که الان همه افتاده و مشروط هستن و درسی که من حداقل 16 تا سوال رو درست زدم رو زده سفید!!!

اعتراض هم نقشه کشک و دوغه!×!

gaxter
07-11-2008, 14:37
منابع رو میتونید از اینجا داونلود کنید: قسمت کارشناسی تجمیع

امتحاناتش هم سخت هستش.و به صورت تستی تشریحی میاد یعنی هر دو باهم.
نمره امتحان پایانترم هم از 14 نمرست و 6 نمره هم میانترم که جمع میکنن ضرب در 10/7 میکنن.
اگه میانترم هم ندید که همون 14 رو ضرب در 10/7 میکنن ولی باید پایانترم رو خوب بگیرید یعنی از 14 باید 7 رو بگیری.واسه همینه که اگه بری سره کلاسا و میانترم بگیری کارت یه خورده راحتتر میشه.

DaRiOuShJh
07-11-2008, 15:44
امتحاناتش هم سخت هستش.و به صورت تستی تشریحی میاد یعنی هر دو باهم.
نمره امتحان پایانترم هم از 14 نمرست و 6 نمره هم میانترم که جمع میکنن ضرب در 10/7 میکنن.
اگه میانترم هم ندید که همون 14 رو ضرب در 10/7 میکنن ولی باید پایانترم رو خوب بگیرید یعنی از 14 باید 7 رو بگیری.واسه همینه که اگه بری سره کلاسا و میانترم بگیری کارت یه خورده راحتتر میشه.

اینا برای چه درس هاییه؟

gaxter
08-11-2008, 12:08
اینا برای چه درس هاییه؟
تقریبا بیشتر درسا به جز عملی ها و یه چند تا درس عمومی

DaRiOuShJh
08-11-2008, 13:36
بابا ما که هر چی شنیدیم گفتن فقط و فقط امتحانه پایان ترم ملاکه تو اکثره این درس ها و اکثرا اگه تستی خالی باشن مستقیم میرن سنجش با ماشین تصحیح میشن!

hamed_aa
08-11-2008, 14:25
دوستان تحت نظارتی، برای انختاب کلاس های حضوری و گروه درسهایی که برداشتید به آدرس زیر مراجعه کنید :

kar.mahjoob.ir

mohsen_blid
08-11-2008, 15:05
دوستان تحت نظارتی، برای انختاب کلاس های حضوری و گروه درسهایی که برداشتید به آدرس زیر مراجعه کنید :

kar.mahjoob.ir
منظورت از تحت نظارتی چیست؟

Maxis
08-11-2008, 20:03
.................................................. ............

!Bikhaneman!
09-11-2008, 07:17
تاریخ حذف و اضافه روز ۲۲ آبان می باشد.

قابل توجه داریوش

البته دوستان دیگه هم باید از دانشگاه مربوطه بپرسن این مال رودهنه

hamed_aa
09-11-2008, 15:56
منظورت از تحت نظارتی چیست؟

محسن جان،خود تهران 2 تا واحد داره،یکی واحد اصلی هست که توی جاده لشکرگ هست.یکی واحد تحت نظارت تهران هست که من قبول شدم.البته خود تحت نظارن هم چند واحد داره.کسانی که قبول مشروط توی سایت سنجش بودن توی شهران هستن و کسانی که توی سایت قبولی کامل بودن توی خیابان طالقانی تهران.
من هم قبول کامل بودم و توی خیابان طالقانی ثبت نام کردم.حالا این سایتی که گفتم مربوط به کسانی هست که توی خیابان طالقانی هستن.البته این موضوع توی سایت ذکر شده.مثل اینکه خداروشکر این واحد اطلاع رسانیش از بقیه بهتره (البته باز همشون یه چیزن!).

امروز از دانشگاه به من زنگ زدن گفتن واسه معافیت تحصیلی مشکلی پیش ائمده و باید فردا بیایی تا حل کنی :18:

من کاردانی نرمافزار دارم از آزاد و تو 87/2/15 تسویه کردم + 6 ماه که وقت داشتم تا چند روز قبل مشکلی نبود و زرتی اومدن زنگ زدن که واسه معافیت دادن به شما باید به حوزه نامه ببری اگه قبول کردن هله و گر نه اضافه می خوری:41:

حالا بعضی از دوستان که بهشون گیر سه پیچ واسه معافیت دادن راهنماییم کنن که چیکار کنم - از دست اینا

کجا قبول شدی؟:41:
اگه مثل من باشی که کارت زاره!!:5:
من 10 روز داشتم می دویدم،البته آخر سر خدارو شکر مشکل من حل شد.
اگه همین تاریخی که می گی فارغ التحصیل شدی که قطعا معافیت برات صادر می شه.جون من با 30/11/86 گرفتم.

ولی می دونی مشکل بزرگ کجاست؟:31:

مشکل اینه که برای کارت یه نامه باید داشته باشی.یعنی دانشگاهی که قبول شدی اگه نامه بهت بده واسه نظام وظیفه که داده،وگرنه مثل یه توپ میشی که باید حداقل 5،6 روز از این ساختمان به اون ساختمان بری!
مشکل من این بود که یه نامه این وسط کم بود.دانشگاه می گفت تو غیبت داری و ما برات به هیچ عنوان صادر نمیکنیم که بری نظام وظیفه و کارتو راه بندازی!!می گفتن در وظایف ما نیست که این نامه رو صادر کنیم!!!:27:(به حق چیزهای ندیده!یه جا قبول شی،بعد بگن تو هنوز قبول نشدی!!!).نظام وظیفه هم که می رفتم می گفتن تا ما نفهمیم چی و کجا قبول شدی بهت نامه نمی دیم!!حالا این وسط شما حساب کنید با این همه آدم عاشق به اذیت کردن،ما چی کشیدیم:2:

اگه بهت سر غیبت دانشگاه گیر داد،تا نامه نگرفتی از جات تکون نخور!حتما حتما حتما یه نامه رسمی ازشون بگیر بعد برو نظام وظیفه

DaRiOuShJh
10-11-2008, 15:12
تاریخ حذف و اضافه روز ۲۲ آبان می باشد.

قابل توجه داریوش

البته دوستان دیگه هم باید از دانشگاه مربوطه بپرسن این مال رودهنه

خدا عمرت دهد جوانمرده قصاب!

پس اون موضوعه 4 شنبه این بود؟

حالا اینترنتیه یا ....؟

ولی درکل من که 12 یا 14 واحد ورداشتم

چی کار کنم؟

!Bikhaneman!
11-11-2008, 01:12
خدا عمرت دهد جوانمرده قصاب!

پس اون موضوعه 4 شنبه این بود؟

حالا اینترنتیه یا ....؟

ولی درکل من که 12 یا 14 واحد ورداشتم

چی کار کنم؟

بسوزه پدر عشق و عاشقی که داریوش مارو پاک مخلوط کرده :19:

:biggrin: چهارشنبه هم کلاس داریم هم حذف و اضافه . اینم لینک سایت دانشگاه رودهن :

اینم لینک دانلود جدول زمانبندی کلاسا :

DaRiOuShJh
11-11-2008, 01:17
هه هه هه
از کجا فهمیدی!!!

بابا آخه به کلاسه کارم نمیاد که برم توی بلاگفا!!!

Maxis
11-11-2008, 11:57
...........................................

gondeh
11-11-2008, 23:44
بچه ها کسی اینجا دانشجوی ارشد پیام نور هست یا نه ؟

سلام من ارشد پیام نور اصفهان هستم

hamed_aa
15-11-2008, 12:18
من برای ترم اول کلا 10 واحد انتخاب کردم تا نتیجه تطبیق واحدها بیاد،پیام نور هم مثل دانشگاه های دیگه زیر 12 واحد رو ترم حساب نمی کنه؟کسی می دونه؟

!Bikhaneman!
15-11-2008, 12:22
من هنوز شهریه رو واریز نکردم..مشکلی پیش نمیاد ؟ می خوام سر برج بریزم .

gaxter
15-11-2008, 12:59
من هنوز شهریه رو واریز نکردم..مشکلی پیش نمیاد ؟ می خوام سر برج بریزم .
فک کنم تا پایان آبان ماه وقت دارید.

DaRiOuShJh
15-11-2008, 13:38
من که تا سره امتحان ها نمیرزم احتماله زیاد!!!
پول نداریم خوب چه کنیم؟

من که همون 12 واحدم هست ولی نمیدونم عملی ها آخر چی میشه!

میثم هفته ی پیش رو که پیچوندی منم به هوای تو داشتم میومدم نرفتم دانشگاه این هفته 100 درصدیه دیگه ایشالله؟
ها

mohsen_blid
15-11-2008, 13:46
سلام خدمت دوستان
کسی از دوستان تونسته کارت دانشجویی بگیره ؟

!Bikhaneman!
15-11-2008, 21:46
من که تا سره امتحان ها نمیرزم احتماله زیاد!!!
پول نداریم خوب چه کنیم؟

من که همون 12 واحدم هست ولی نمیدونم عملی ها آخر چی میشه!

میثم هفته ی پیش رو که پیچوندی منم به هوای تو داشتم میومدم نرفتم دانشگاه این هفته 100 درصدیه دیگه ایشالله؟
ها

آره 100 درصد میام..دلیل غیبت من موجه بود وگرنه من سرم بره کلاسامو نمی پیچونم حالا میام بهت میگم . فکر کنم کلاس فارسی امروز بود !

hadi_en
18-11-2008, 02:07
سلام دوستان ، دو تا سوال داشتم :

- از كجا ميتونم كارنامه آزمون (ريز نمرات) سال 87 (همين آزموني كه گذشت) رو گير بيارم ؟؟

- آيا امكان اين هست كه بعد از قبولي در آزمون ، ترم اول رو غير حضوري گذروند و از ترمهاي بعدي حضوري ؟؟ يعني اينكه مثلا يه ترم غير حضوري بخوني ، يه ترم حضوري ؟؟

ممنون

hadi_en
18-11-2008, 12:27
سلام من ارشد پیام نور اصفهان هستم

سلام ، من يه سوال پرسيده بودم كسي جواب نداد !! ميخواستم ببينم شما ميدوني ؟؟

- آيا امكان اين هست كه بعد از قبولي در آزمون فراگير ، ترم اول رو غير حضوري گذروند و از ترمهاي بعدي حضوري ؟؟ يعني اينكه مثلا يه ترم غير حضوري بخوني ، يه ترم حضوري ؟؟

ممنون

hamed_aa
18-11-2008, 20:45
محسن تو هم فارکس کار می کنی؟!عکست تو فوریوم سرمایه هست!آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم!تو سرمایه پیغام خصوصی گذاشتم،آیدیم رو دادم.خوشحال می شم باهات تبادل اطلاعات کنم

saeed.korn
20-11-2008, 11:11
می خواستم بدونم شرایط انتقالی گرفتن تو pnu چیه و راحت انتقالی میدن یا نه ؟ شرایط تغییر رشته چیه و من می تونم از شیمی کاربردی برم به مهندسی صنایع ؟ ممنون میشم کمکم کنید .

majid-ar
20-11-2008, 13:21
سلام.

دوستان من دانشجوی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزادم.

بخوام پیام نور برای لیسانس شرکت کنم چطوریه؟چیکار باید بکنم؟دفترچش کی میاد؟

فقط به خاطر معافیت تحصیلی میخوام شرکت کنم.راحترین رشته و راه چیه؟

mahdi256
21-11-2008, 07:56
با سلام
من قبلا 19 واحد انتخاب و در سیستم ثبت کرده بودم
شهریه شده بود 1418000 ریال
و حالا در حذف و اضافه 3 واحد تخصصی را حذف و 2 واحد عمومی اضافه کردم و 18 واحد ثبت کردم
ولی مبلغ شهریه همان 1418000 ربال می باشد
چرا؟؟؟

مهلت پرداخت پول تا کی می باشد؟؟
کمک کنید

mahdi256
23-11-2008, 07:59
یعنی کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟