PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

farshidshd
29-10-2012, 11:45
کسی اطلاعی نداره ؟

رشته انتخابی رو نمیشه عوض کرد

تاریخ امتحانات ترم اول کی هست؟

از 16 دی شروع و تا 9 بهمن ادامه داره

یه سوال دیگه این بند تو دریافت وام یعنی چی ؟
۶ ) سپردن سند تعهد با ضامن معتبر پس از اطمینان از اختصاص وام( ارائه یک بار سند تعهد محضری برای تمام دوران تحصیلو دریافت وام های مختلف کفایت می کند.)

یعنی تعهدنامه رو باید ببری محضر و ثبت کنی با امضای ضامن معتبر که همین یه تعهدنامه واسه کل ترمهایی که میخوای وام بگیری کافیه

.

omidsarab
29-10-2012, 12:18
رشته انتخابی رو نمیشه عوض کرد

از 16 دی شروع و تا 9 بهمن ادامه داره

یعنی تعهدنامه رو باید ببری محضر و ثبت کنی با امضای ضامن معتبر که همین یه تعهدنامه واسه کل ترمهایی که میخوای وام بگیری کافیه

.

ممنون ولی برنامه شو ندارید ؟
من قبلن داشتم ولی گم کردم

farshidshd
29-10-2012, 12:29
ممنون ولی برنامه شو ندارید ؟
من قبلن داشتم ولی گم کردم

بله
بفرمایید ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

apadana34
29-10-2012, 15:34
می شه در رشته ای در دانشگاه استان همجواری که زندگی می کنی امتحان فراگیر بدی و در صورت قبولی رشته رو بخوانی ؟

Hossein_128
31-10-2012, 11:15
دوستان اگه ترم اول درسی رو قبول نشی باز باید ترم بعد همون درس رو برداری؟

بعد نمره قبولی بالای 12 هست یا معدل قبولی؟؟

farshidshd
31-10-2012, 16:24
می شه در رشته ای در دانشگاه استان همجواری که زندگی می کنی امتحان فراگیر بدی و در صورت قبولی رشته رو بخوانی ؟

بله
مشکلش چیه؟

دوستان اگه ترم اول درسی رو قبول نشی باز باید ترم بعد همون درس رو برداری؟

بعد نمره قبولی بالای 12 هست یا معدل قبولی؟؟

بله باید برداری

در مقطع کارشناسی نمره قبولی 10 و معدل قبولی 12
در مقطع ارشد نمره قبولی 12 و معدل قبولی 14

.

مرتضی nvcd
02-11-2012, 02:30
دوستان درس هایی که پیش نیاز ، هم نیاز هستند ... مثل فیزیک و آزمایشگار فیزیک ... اگه مثلا ترم 1 فیزیک رو بگیری . بعد ترم 2 ازمایشگاه رو نگیری بندازی ترم سه ... مشکلی پیش میاد ؟ ... رعایت قوانین میشه ؟ ... یه ترم بینشون فاصله افتاد ...

sansi
02-11-2012, 16:27
دوستان درس هایی که پیش نیاز ، هم نیاز هستند ... مثل فیزیک و آزمایشگار فیزیک ... اگه مثلا ترم 1 فیزیک رو بگیری . بعد ترم 2 ازمایشگاه رو نگیری بندازی ترم سه ... مشکلی پیش میاد ؟ ... رعایت قوانین میشه ؟ ... یه ترم بینشون فاصله افتاد ...

سلام

نه مشكلي پيش نمياد...

من خودم اول هر دو فيزيك 1 و2 رو پاس كردم بعدش از مايشگاه هاشون رو برداشتم...

ولي بهتره به چارتتون نگاه كنيد و ببينيد ازمايشگاه براي درسهاي ديگه پيش نياز نباشه.

mali.sh
03-11-2012, 19:07
سلام
امروز متوجه شدم که دفترچه مرحله 12 کارشناسی ارشد تغییراتی داشته .
تو دفترچه برای بهمن 91 ومهر 92 پذیرش کرده که قبلا فقط برای یک مرحله ثبت نام میکردن. متاسفانه من به دلیل خدمت سربازی نمیتونستم بهمن ثبت نام کنم و از اونجا که برای مهر 92 ثبت نامش الان بوده ازاونم مثل اینکه جاموندم.
خبری نیست برای مهر 92 یک بار دیگه ثبت نام داشته باشن؟

apadana34
03-11-2012, 19:30
شرایط تغییر رشته چی هستش ؟
من در دانشگاهم می خوام از یه رشته به یه رشته دیگه که هر دو در یک گروه و دریک دانشگاه هستش می خوام تغییر رشته بدم . ایا اگر شرایطش را براورده کنم موافقت می کنند یا اینکه می دانن بازی در بیارن ؟

sansi
04-11-2012, 13:56
سلام
امروز متوجه شدم که دفترچه مرحله 12 کارشناسی ارشد تغییراتی داشته .
تو دفترچه برای بهمن 91 ومهر 92 پذیرش کرده که قبلا فقط برای یک مرحله ثبت نام میکردن. متاسفانه من به دلیل خدمت سربازی نمیتونستم بهمن ثبت نام کنم و از اونجا که برای مهر 92 ثبت نامش الان بوده ازاونم مثل اینکه جاموندم.
خبری نیست برای مهر 92 یک بار دیگه ثبت نام داشته باشن؟

سلام.
فكر كنم شما جا مونيد.
ثبت نام فراگير يكبار در سال انجام ميشه...براي پذيرش سال بعد مهر ماه احتمالا دفتچه مياد كه اونم مثل امسال ورودي ها بهمن ماه وارد دانشگاه ميشن.

sansi
04-11-2012, 13:59
شرایط تغییر رشته چی هستش ؟
من در دانشگاهم می خوام از یه رشته به یه رشته دیگه که هر دو در یک گروه و دریک دانشگاه هستش می خوام تغییر رشته بدم . ایا اگر شرایطش را براورده کنم موافقت می کنند یا اینکه می دانن بازی در بیارن ؟

بايد 24 واحد گذرونده باشيد و معدلتون بالاي 12 باشه بعد واسه ازمون تغيير رشته ثبت نام ميكنيد و در صورت قبولي در ازمون رشته تون تغيير ميكنه.
اگه ازمون رو قبول بشيد چه بازي مي تونن براتون دربيارن؟

Hossein_128
04-11-2012, 19:23
میشه برای ترم های بعدی به یک استان دیگه انتقالی گرفت؟؟ منظورم بدون تغییر رشته ست. مثلاً با همین رشته ام از ترم دوم از تهران برم پیام نور یک استان دیگه؟

Milad4171
04-11-2012, 19:36
بچه ها ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي
چه زمان هايي برگذار ميشه؟
اگه كسي خبر جامع داره يه توضيح مختصر بده
ممنون

sansi
04-11-2012, 21:02
میشه برای ترم های بعدی به یک استان دیگه انتقالی گرفت؟؟ منظورم بدون تغییر رشته ست. مثلاً با همین رشته ام از ترم دوم از تهران برم پیام نور یک استان دیگه؟

اگر اشنا داشته باشيد ميتونيد انتقالي بگيريد ولي گرفتنش خيلي سخته اونم براي اقايون.

البت چون داريد از مركز استان درخواست انتقالي مي ديد راحت تر براتون بررسي مي كنن.

مي تونيد يكي دو ترم مهمان بگيريد بعد واسه انتقالي اقدام كنيد.

sansi
04-11-2012, 21:09
بچه ها ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي
چه زمان هايي برگذار ميشه؟
اگه كسي خبر جامع داره يه توضيح مختصر بده
ممنون

ثبت نام ازمون هاي فراگير كارداني و كارشناسي و ارشد همين چند هفته پيش بود(مهر ماه)

پذيرش فراگير سالي يك بار انجام ميشه.

معمولا ازمونش در اذر برگزار و قبولي ها از ترم بهمن وارد دانشگاه ميشن.

ثبت نام بعدي ان شاء ا... سال اينده هست.

omidsarab
07-11-2012, 22:26
سلام اگه نمره ی الف بیاری تو پیام نور ترم بعد شهریه نمیدی؟

Eblis 2011
07-11-2012, 22:34
سلام اگه نمره ی الف بیاری تو پیام نور ترم بعد شهریه نمیدی؟

تا اونجایی که خبر دارم اینه که اگه نفر اول و دوم و سوم رشتت بشی تو دانشگاه شهریه ترم بعدیت تخفیف میگیره ......

somaye daroudi
10-11-2012, 12:50
دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی برگزار می‌کند :

سومین المپیاد رباتیک دانشگاه پیام نور
PNUOpen2013
9 الی 11 اسفند 1391
مشهد مقدس، نمایشگاه بین‌المللی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیگ‌های واقعی:
مین یاب اتوماتیک
مین یاب دستی
ربات‌های امدادگر
میکروماوس

لیگ‌های شبیه سازی:
شبیه سازی سه بعدی فوتبال
شبیه سازی دو بعدی فوتبال
شبیه ساز جنگ
شبیه ساز امداد

لیگ‌های مخصوص دانشجویان پیام نور:
ACM ICPC
تعقیب خط
ربات‌های نمایشی

alone one
10-11-2012, 17:51
دوستان من برای کارشناسی رشته مهندسي مديريت اجرايي ثبت نام کردم
جایی هس نسخه PDF یا ... این کتابار رو واسه دانلود گذاشته باشه؟

فيزيك پايه 1 (مكانيك) (آزمايشي) // مؤلف: هريس بنسون // ترجمه و تدوين: محمدرضا بهاري // ناشر:پيام نور-چاپ اول 87
مديريت مهندسي // مؤلف:ابراهيم حيدري // ناشر:خواجه رشيد
رياضي عمومي 1(درسنامه) // مؤلف:احمدپور، مهمياني // ناشر:پيام نور

خواهش میکنم زودتر منو راهنمایی کنین،وقت زیادی نمونده

راستی شرایط قبولی تو این رشته چطوره؟پذیرش مثه رشته ای مثل حسابداری سخته؟

Hossein_128
10-11-2012, 18:18
چرا تو سایت گلستان موقعی که شناسه و پسورد رو وارد میکنیم Error on page میده؟؟ شما هم این مشکل رو دارید؟

Eblis 2011
10-11-2012, 18:27
دوستان من برای کارشناسی رشته مهندسي مديريت اجرايي ثبت نام کردم
جایی هس نسخه PDF یا ... این کتابار رو واسه دانلود گذاشته باشه؟

فيزيك پايه 1 (مكانيك) (آزمايشي) // مؤلف: هريس بنسون // ترجمه و تدوين: محمدرضا بهاري // ناشر:پيام نور-چاپ اول 87
مديريت مهندسي // مؤلف:ابراهيم حيدري // ناشر:خواجه رشيد
رياضي عمومي 1(درسنامه) // مؤلف:احمدپور، مهمياني // ناشر:پيام نور

خواهش میکنم زودتر منو راهنمایی کنین،وقت زیادی نمونده

راستی شرایط قبولی تو این رشته چطوره؟پذیرش مثه رشته ای مثل حسابداری سخته؟

یه سر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن شاید به کارت بیاد

چرا تو سایت گلستان موقعی که شناسه و پسورد رو وارد میکنیم Error on page میده؟؟ شما هم این مشکل رو دارید؟

نه ... الان تست کردم وارد شد .... احتمالا مشکل از اینترنت اکسپلورر

alone one
10-11-2012, 20:48
یه سر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن شاید به کارت بیاد

داداش خیلی ممنون،خیلی سایت مزخرفو سختگیریه،تازه فقط یکی از منابعم داشت ولی در هر صورت از شما ممنونم
سایت دیگه نیست دوستان واس دانلود منابع؟

sansi
10-11-2012, 21:12
اصلاحیه منابع نیمسال اول دانشگاه پیام نور منتشر شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانشگاه پیام نور یک اصلاحیه دیگر را برای منابع نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ منتشر کرد
به گزارش اخبار پیام نور (PnuNews.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) دومین اصلاحیه لیست منابع نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور رسما منتشر شد.این اصلاحیه که همچون اصلاحیه اول از طرف سرپرست جدید معاونت آموزشی به مراکز ابلاغ شده است منابع رشته های مدیریت بازرگانی،فناوری اطلاعات ، مدیریت پروژه کتابداری و ... را شامل می شود.
بعد از آنکه دوران خدمت عبدالله معتمدی در دانشگاه پیام نور به پایان رسید.علیرضا دل افکار که پیش از این سابقه معاونت فرهنگی پیام نور را در کارنامه کاری خود داشت به سمت سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور منصوب شد.
برای دانلود لیست منابع پیام نور و برنامه ترمی کلیه رشته ها کلیه مقاطع کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای مشاهده نامه اصلاحیه اول و دوم منابع نیمسال اول پیام نورکلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sansi
10-11-2012, 21:14
دانلود رایگان نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوالات کارشناسی ارشد فراگیر دیماه سال ۹۰ پانزدهمین مجموعه نمونه سوالات رایگان را تشکیل می دهد که در سایت اخبار پیام نور قرار می گیرد این نمونه سوالات شامل کلیه رشته های ارشد فراگیر می باشد و به صورت کاملا رایگان با کیفیت بالا و حجم بسیار پایین در اختیار عموم قرار می گیرد.این سوالات مربوط می شود به آخرین آزمون فراگیر کارشناسی ارشد که دیماه سال ۹۰ برگزار شد.
با آرزوی موفقیت برای کلیه عزیزان

دانلود رایگان نمونه سوال کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت یازدهم کلیه رشته ها

برای دانلود رایگان نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر دیماه سال ۹۰ نوبت یازدهم کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیگر نمونه سوالات مرتبط:
برای دانلود رایگان نمونه سوال های کارشناسی ارشد فراگیر اردیبهشت سال ۹۰ نوبت دهم کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دانلود رایگان نمونه سوالات کارشناسی فراگیر اردیبهشت سال ۹۰ نوبت بیست و دوم کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون های فراگیر سال ۸۹ کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nocturne
11-11-2012, 10:04
آیا میتونم همزمان با رشته م تو پیام نور رشته دیگری داشته باشم؟؟ (چه از طریق کنکور چه علمی کاربردی)

TARIMEHR
11-11-2012, 10:07
آیا میتونم همزمان با رشته م تو پیام نور رشته دیگری داشته باشم؟؟ (چه از طریق کنکور چه علمی کاربردی)

این سوال منم هست. لطفا کسایی که خبر دارن ما رو به یه جوابی برسونن

alone one
12-11-2012, 14:52
این سوال منم هست. لطفا کسایی که خبر دارن ما رو به یه جوابی برسونن

والا منم خیلی دنبال این موضوع بودم،فقط از دهن یه مسئول (یکی از معاونین پیام نور) شنیدم که میشه همزمان "فراگیر" پیام نور رو با یه رشته سراسری یا آزاد یا ... خوند،یعنی نمیشه دوتا رشته که هردو ورودی از کنکور سراسری باشنو گذروند!

alavi71
12-11-2012, 22:12

سلام دوست من ....
اگر از لحاظ قانونی بخواهید بدونید امکان پذیر نیست و فقط میتونید علاوه بر رشته خودتون در فراگیر هم تحصیل کنید....
ولی هستند افرادی که در 2 داشنگاه تحصیل میکنند

موفق باشید

matin34
13-11-2012, 10:32
سلام دوست من ....
اگر از لحاظ قانونی بخواهید بدونید امکان پذیر نیست و فقط میتونید علاوه بر رشته خودتون در فراگیر هم تحصیل کنید....
ولی هستند افرادی که در 2 داشنگاه تحصیل میکنند

موفق باشید

با احتساب کارت پایان خدمت و یه لیسانس ایا می شه :
1- تحصیل همزمان فراگیر کارشناسی پیام نور با ارشد دولتی یا پیام نور
2- تحصیل همزمان دو رشته فراگیر کارشناسی پیام نور

alavi71
13-11-2012, 13:12
با احتساب کارت پایان خدمت و یه لیسانس ایا می شه :
1- تحصیل همزمان فراگیر کارشناسی پیام نور با ارشد دولتی یا پیام نور
2- تحصیل همزمان دو رشته فراگیر کارشناسی پیام نور

خب ببینید گزینه یک موردی نداره و امکانش هست
در مورد دو رو طبق قاونون نمیشه.باز هم دفترچه فراگیر رو ببینید .....
البته اگر یک بار تا کارشناسی خونده باشید میتونید یکسری دروس رو تطبیق هم بدهید
پیروز باشید

matin34
17-11-2012, 15:53
خب ببینید گزینه یک موردی نداره و امکانش هست
در مورد دو رو طبق قاونون نمیشه.باز هم دفترچه فراگیر رو ببینید .....
البته اگر یک بار تا کارشناسی خونده باشید میتونید یکسری دروس رو تطبیق هم بدهید
پیروز باشید

در خصوص بند دو که نمیشه دو تا فراگیر کارشناسی را با هم خواند . من الان دارم یه فراگیر می خوانم . ولی چون رشته دیگه ای می خوام که در یه استان دیگه اس می خوام دوباره فراگیر ان رشته را امتحان بدم .
ولی خوب دارم همزمان این ترم ان رشته اول را می خوانم . اگر من در امتحان فراگیر امسال قبول بشم چقدر فرصت دارم تا از رشته اول انصراف بدم چون امتحان اذر هست و تا اخر این ترم جواب معلوم نمی شه
و من برای ترم بعد می تونم اقدام کنم . یک دفعه نیان به این چیزا بعدا از چهار سال گیر بدن

sansi
18-11-2012, 18:58
در خصوص بند دو که نمیشه دو تا فراگیر کارشناسی را با هم خواند . من الان دارم یه فراگیر می خوانم . ولی چون رشته دیگه ای می خوام که در یه استان دیگه اس می خوام دوباره فراگیر ان رشته را امتحان بدم .ولی خوب دارم همزمان این ترم ان رشته اول را می خوانم . اگر من در امتحان فراگیر امسال قبول بشم چقدر فرصت دارم تا از رشته اول انصراف بدم چون امتحان اذر هست و تا اخر این ترم جواب معلوم نمی شه و من برای ترم بعد می تونم اقدام کنم . یک دفعه نیان به این چیزا بعدا از چهار سال گیر بدنسلام.اگه دفترچه فراگير اين دوره رو خونده باشيد،گفته شده كه دو ترم پذيرش داره يكي بهمن و ديگري مهر سال اينده...يعني قبولي ها مي تونن درصورت اماده نبودن مداركشون از ترم مهر ماه وارد دانشگاه بشن.اينجا رو بخونيد:
لازم به ذکر است امسال از طریق آزمون فراگیر پیام نور هم برای بهمن ۹۱ و هم برای مهر ماه سال ۹۲ دانشجو پذیرش خواهد شد. دانشجویانی که تحصیل آن‌ها در ۳۰ بهمن ماه سال ۹۱ تمام شود و در آزمون فراگیر پذیرش شوند می‌توانند از بهمن ماه به عنوان دانشجویان جدید فراگیر پذیرش شوند. همچنین دانشجویانی که درس آن‌ها تا ۳۰ بهمن ماه سال ۹۱ پایان نیابد در مهر ماه سال ۹۲ به عنوان دانشجوی فراگیر پذیرش خواهند شد. دانشجویان پیش‌دانشگاهی و همچنین دانشجویان شاغل در سال آخر نیز می‌توانند در آزمون فراگیر شرکت کنند و پس از پایان درسشان و در صورت قبولی در مهر ماه سال ۹۲ در دانشگاه پیام نور پذیرش خواهند شد. پذیرش بر اساس ظرفیت است. در مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته در هر رشته محل بین ۳۰ تا ۵۰ نفر پذیرش خواهند شد.در مقطع کارشناسی ارشد نیز ۱۵ نفر به صورت آموزش محور و ۱۵ نفر به شیوه آموزش و پژوهش‌ محور پذیرش خواهند شد.علاوه بر اين شما در صورت قبولي مي تونيد با دانشگاهتون صحبت كنيد و شرايطتتون رو بگيد ،ممكنه بتونيد همون بهمن ماه وارد دانشگاه بشد.

alavi71
20-11-2012, 09:56
در خصوص بند دو که نمیشه دو تا فراگیر کارشناسی را با هم خواند . من الان دارم یه فراگیر می خوانم . ولی چون رشته دیگه ای می خوام که در یه استان دیگه اس می خوام دوباره فراگیر ان رشته را امتحان بدم .
ولی خوب دارم همزمان این ترم ان رشته اول را می خوانم . اگر من در امتحان فراگیر امسال قبول بشم چقدر فرصت دارم تا از رشته اول انصراف بدم چون امتحان اذر هست و تا اخر این ترم جواب معلوم نمی شه
و من برای ترم بعد می تونم اقدام کنم . یک دفعه نیان به این چیزا بعدا از چهار سال گیر بدن

ببنید اگر در کنار رشته خودتون یک رشته فراگیر بخونید موردی نیست
در مورد انصراف اگر قبول شدید از رشته قبلی انصراف بزنید.در این مورد حتما با دانشگاهتون صحبت کنید
موفق باشید

ملا نصرالدین
25-11-2012, 12:48
دوستان ما با این درس از معماری کامپیوتر مشکل پیدا کردیماستاد گفته برید 5 تمرین اخر کتاب از معماری کامپیوتر رو در نرم افزار keli انجام بدیدحالا من رفتم کل انقلاب رو گشتم میبینم اصلا از معماری کامپیوتر کتاب ندارههرچی سرچ میکنم هم میبینم نرم افزار keli هم نیستایمیل زدم به استاد میگه بچه های دیگه انجام دادند .من هم بچه های دیگه رو نمیبینم.چون کلا 2 جلسه گذاشتند.یکی استاد گفت چکار کنیم.یکی هم برای ارائهحالا شما میگید من چکار کنم؟ بیرون جایی هست که انجام بدهند؟

sansi
28-11-2012, 11:22
امکان انتخاب محل آزمون برای امتحانات پایان ترم پیام نور از ۲۰ آذر فراهم خواهد شد.

امکان انتخاب محل آزمون برای این فراهم خواهد شد تا دانشجویان کارشناسی ارشد براحتی در محل زندگی خود در امتحانات پایان ترم شرکت کنند. این امکان دومین مرتبه می باشد که فراهم خواهد شد.در نوبت قبلی که ترم گذشته بود مهم نبود مرکز پیام نوری را که انتخاب می کنید رشته ارشد دارد یا نه ! فقط اینکه دانشگاه پیام نور در آن شهر باشد کافی بود!
در تقویم آموزشی سال ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور تاریخ ۲۰ آذر تا ۳۰ آذر ۹۱ زمان شروع و پایان تعیین مرکز محل آزمون امتحانات پایان ترم اعلام شده است.لازمه داشتن شرایط امکان تعیین محل آزمون پرداخت شهریه می باشد! چرا که اگر شهریه را دانشجو پرداخت نکرده باشد منوهای سیستم گلستان غیر فعال خواهد بود.بعد از پرداخت شهریه به طور معمول ۷۲ ساعت زمان می برد تا منو های سیستم گلستان برای شما باز شود پس این موضوع را بخاطر داشته باشید!
برای دانشجویان کارشناسی نیز در همان تاریخ ها امکان تعیین مرکز محل آزمون یا مهمان اضطراری گفته شده فراهم خواهد شد.جزییات مربوط به این دو امکان هنوز اعلام نشده است.
دانشجویان متقاضی در تاریخ های اعلام شده می توانند با مراجعه به سیستم گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به آدرس reg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از مسیر: آموزش -->دانشجو -->درخواستها -->انتخاب محل آزمون نسبت ثبت درخواست خود اقدام کنند
نکته:در تعیین محل آزمون هیچ تغییری شهریه و یا تغییر در استاد صورت نمی گیرد و فقط محل آزمون تغییر می کند .

Eblis 2011
05-12-2012, 20:44
سلام و خسته نباشید ....

نمره تربیت بدنی چطوری محاسبه میشه ؟ با توجه به نمره عملی ....

ممنون .

ittools
06-12-2012, 00:21
سلام دوستان
اولین امتحان پایان ترم از چه تاریخی شروع میشه و تا کی برای درج میان ترم فرصت هست ؟

Eblis 2011
06-12-2012, 00:24
سلام دوستان
اولین امتحان پایان ترم از چه تاریخی شروع میشه و تا کی برای درج میان ترم فرصت هست ؟

سلام

امتحان پایان ترم از تاریخ 91.10.16 شروع و 91.11.9 پایان .

آخرین تاریخ درج میان ترم 91.10.18 .

pooya2012
06-12-2012, 06:54
باسلام خدمت دوستانمن دانشجوی ترم اول مکانیک پیام نور هستم،باتوجه به قانون جدید نظام وظیفه امسال میتونم دوباره کنکور بدم؟برای شرکت در کنکور تا کی فرصت دارم انصراف بدم؟

alavi71
06-12-2012, 11:47
باسلام خدمت دوستانمن دانشجوی ترم اول مکانیک پیام نور هستم،باتوجه به قانون جدید نظام وظیفه امسال میتونم دوباره کنکور بدم؟برای شرکت در کنکور تا کی فرصت دارم انصراف بدم؟

سلام
قوانین نظام وظیفهص 36 دفترچه رو ببینید.ویا از دفاتر پلیس +10 سوال کنید
برای انصراف هم شما میتونید در کنکور شرکت کنید اگر رشته مورد نظر پذیرفته شدید بعد انصراف بدهید
پیروز باشید

azaramir
06-12-2012, 12:28
سلام شرايط پرداخت اقساطي شهريه چيه تو گلستان رفتم نوشته پرداخت اقساطي شهريه:sq_8:

hp722
06-12-2012, 19:33
دوستان من رمز ورودم رو گم کردم و نمیتونم وارد گلستان بشم.باید چیکار کنم؟

Eblis 2011
06-12-2012, 19:47
دوستان من رمز ورودم رو گم کردم و نمیتونم وارد گلستان بشم.باید چیکار کنم؟

در حالت پیش فرض رمز عبور شماره کارت ملی ... اگه تغییرش دادی و الان فراموش کردی باید بری قسمت آموزش دانشگاه پیش مسئول رشته یا قسمت برنامه ریزی آموزشی .

Hossein_128
07-12-2012, 14:58
دوستان بعد از ترم یک میشه راحت تغییر گرایش داد؟ منظورم اینه که زیاد دردسر نداره؟
ترم اول فقط یکی از دروس بین گرایش ها تفاوت داره، 14 واحد دیگه مثل همه.

Eblis 2011
07-12-2012, 16:10
سلام و خسته نباشید ....

نمره تربیت بدنی چطوری محاسبه میشه ؟ با توجه به نمره عملی ....

ممنون .

یادمه بچه هایی که تربیت بدنی داشتن از نحوه ی محاسبه این درس مطلع بودن .... ولی از شانس ما انگار کسی به اینجا سر نمیزنه :sq_3:

sansi
07-12-2012, 18:20
سلام شرايط پرداخت اقساطي شهريه چيه تو گلستان رفتم نوشته پرداخت اقساطي شهريه:sq_8:

سیستم گلستان اخیراْ تسهیلاتی را فراهم آورده است تا دانشجویان بتوانند شهریه خود را به صورت اقساط پرداخت نمایند. بدین منظور دانشجویان بایستی از مسیر زیر گزارش شهریه را دریافت و پس از تعیین درصد مورد تقاضا(که بایستی حتما بیشتر از ۵۰٪ باشد) نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

گزارشهای آموزش>>>شهریه>> لیستها و آمارها >>>پرداخت اقساطی شهریه

mili_k
07-12-2012, 21:15
گرفتن وام دانشجویی برای پرداخت شهریه چطوره ؟ الان میشه گرفت ؟

alavi71
07-12-2012, 22:29
گرفتن وام دانشجویی برای پرداخت شهریه چطوره ؟ الان میشه گرفت ؟

سلام دوست من تا جایی که من میدونم تا اواخرابان ماه مهلت داشت و میبایست به امور داشنجویی-صندوق رفاه دانشگاه مراجعه میکردید

ARAS71
07-12-2012, 23:45
سلام

یک سوال فوری

اگه کسی این جا تا الان شهریشرو پرداخت نکرده میشه سیستم گلستانش رو چک کنه که قسمت اطلاعات جامع دانشجویش میاد یا نه؟

Eblis 2011
07-12-2012, 23:51
سلام

یک سوال فوری

اگه کسی این جا تا الان شهریشرو پرداخت نکرده میشه سیستم گلستانش رو چک کنه که قسمت اطلاعات جامع دانشجویش میاد یا نه؟

سلام . نه نمیاد .

ittools
08-12-2012, 14:58
منم تا الان شهریه رو پرداخت نکردم قسمت اطلاعات جامع دانشجو نمیاد
وضعیت مالی خرابه :sq_3:
یه چیز جالب بگم : این ترم آزمایشگاه برداشتم ولی اصلا روی ازمایشگاه رو ندیدم :sq_11: نمیدونم پَ این همه شهریه آزمایشگاه میگیرن برای چیه فکر کنم 40 الی 50 فقط شهریه گرفتن :sq_11: به قول یکی از دوستام پیام نور هم شد دانشگاه :sq_3:

sansi
09-12-2012, 22:12
کارت ورود به جلسه آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور ۲۱ آذر منتشر خواهد شد.

به گزارش اخبار پیام نور براساس آنچه در دفترچه فراگیر نوشته شده است کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی،کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از ۲۱ آذر ۹۱ از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قابل دریافت می باشد. آزمون‌های دوره فراگير دانشگاه پيام‌نور در ۲۴ آذرماه سال جاری برگزار خواهند شد.نتايج اين آزمون‌ها بهمن ماه منتشر می‌شود. داوطلبانی كه به هر دليل موفق به دريافت و مشاهده كارت ورود به جلسه نمی‌شوند و يا اطلاعات كارت اعتباري ثبت‌نام را در اختيار ندارند، بايد با در اختيار داشتن مدرك شناسايی معتبر شخصا به باجه‌های رفع نقص مراجعه كنند. چنانچه داوطلبان مغايرتی در اطلاعات مندرج در كارت خود همچون نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره‌ شناسنامه، كد ملی، عنوان ديپلم، معدل كتبی ديپلم، سال اخذ مدرك ديپلم، فارغ‌التحصيل يا در حال تحصيل، سهميه كارمندی، شهرستان محل اشتغال و كد رشته‌ محل‌های انتخابی براساس اولويت علاقه داوطلب مشاهده كنند، بايد برای اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا روز پنجشنبه به سايت سازمان سنجش مراجعه كنند.

ehsan_j70
09-12-2012, 22:18
دوستان بهترين انتشاراتي كتاب راهنما براي درساي پيام نور چيه؟
دنباله يه چيزي مثل كتاب ابي قلمچي ميگردم

sansi
09-12-2012, 22:20
برای ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور تا یک ماه دیگر فرصت باقی است.

به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، براساس آنچه در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ و نامه ارسالی سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آمده است، آخرین مهلت ثبت نمرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میان ترم در سیستم گلستان پیام نور ۱۸ دیماه ۹۱ است.این تاریخ برای دانشجویان کارشناسی می باشد و برای دانشجویان کارشناسی ارشد ۲۱ بهمن ماه می باشد.بنابراین مراکز و واحد ها و اساتید دانشگاه پیام نور تا سه روز بعد از شروع امتحانات نیمسال اول یعنی از امروز به مدت یک ماه دیگر فرصت دارند نمرات میان ترم را در سیستم گلستان برای دانشجویان وارد و ثبت نمایند.لازم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به ذکر است بعد از تاریخ اعلام شده امکان ثبت نمره میان ترم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در سیستم گلستان دیگر فراهم نخواهد شد.

sansi
09-12-2012, 22:25
دوستان بهترين انتشاراتي كتاب راهنما براي درساي پيام نور چيه؟
دنباله يه چيزي مثل كتاب ابي قلمچي ميگردم

اگه منظورتون توضيح درس همراه با حل تمرينات و نمونه سوال هست،كتاب هاي طلايي كتابهاي خوبي هستن.توضيح درس+ حل سوالات.نمونه سوال رو دقيقا نمي دونم دارن يا نه.

ehsan_j70
09-12-2012, 22:30
نه كتاب طلايي دارم زياد جالب نيست
يه چيزي ميخوام يكي دو صفحه درسنامه داشته باشه بقيش تست باشه مثل كتاباي ابي قلمچي

sansi
09-12-2012, 22:43
نه كتاب طلايي دارم زياد جالب نيستيه چيزي ميخوام يكي دو صفحه درسنامه داشته باشه بقيش تست باشه مثل كتاباي ابي قلمچيكتابهاي راه هم هست...اونارو مقايسه كردي؟

Eblis 2011
09-12-2012, 22:46
نه كتاب طلايي دارم زياد جالب نيست
يه چيزي ميخوام يكي دو صفحه درسنامه داشته باشه بقيش تست باشه مثل كتاباي ابي قلمچي

کتاب استادی هر درس رو بخر ..... جای خرید خود کتاب کتاب استادی رو بگیر ... خلاصه کل کتاب ....

البته من استفاده نکردم و نمیکنم .... تو پیام نور برای موفقیت فقط و فقط خود کتاب رو کامل بخون .... :n16:

ehsan_j70
10-12-2012, 12:38
كتاب راه رو هم گرفتم جالب نبود
ولي كتاب استادير و نگرفتم, چه جوريه؟
فقط خلاصه درس توشه يا تست و سوال هم داره?
اگه ميشه يه كم توضيح بده اگه خوب بود برم بگيرم

Eblis 2011
10-12-2012, 15:34

چون خودم نداشتم اطلاعات خیلی دقیقی از کتاب ندارم .... اما دوستام دارن .... اونایی که حوصله ندارن کتاب های حجیم پیام نور رو بخونن این کتاب رو به جای کتاب اصلی در اول ترم میخرن و میخونن .... یه جورایی مطالب رو جمع و جور میکنه و خلاصه تر بیان میکنه ..... نمیدونم توش تست داره یا نه ...

ehsan_j70
10-12-2012, 18:34
دوستان اگه كسي داره راهنمايي كنه يه كم توضيح بده چه جور كتابيه
نميخوام باز پول كتاب بدم بد در بياد
با تشكر

mili_k
10-12-2012, 22:12
دوستان کسی شهریه قسطی پرداخت کرده ؟ بعد از پرداخت 50% ، اکانت باز میشه ؟!

ehsan_j70
11-12-2012, 12:37
دوستان يه سوال ديگه هم داشتتم
من متولد 70 ام و الان ترم 3 مهندسي صنايع پيام نورم
ميخواستم بدونم ميتونم دوباره كنكور بدم و يه رشته ديگه كنار اين تو پيام نور بخونم يا نه؟

alavi71
11-12-2012, 20:29
دوستان يه سوال ديگه هم داشتتم
من متولد 70 ام و الان ترم 3 مهندسي صنايع پيام نورم
ميخواستم بدونم ميتونم دوباره كنكور بدم و يه رشته ديگه كنار اين تو پيام نور بخونم يا نه؟

سلام تحصیل همزمان در دو رشته از لحاظ قوانین مجاز نیست(به جز افراد برتر و دارای معدل بالای 17)
مگر انکه در فراگیر پیام نور شرکت کنید.

alone one
13-12-2012, 17:03
آقا آماری از تعداد نفرات شرکت کننده تو هر رشته فراگیر منتشر نشده؟ ====== من زیاد درس نخوندم،امکان شانسی قبول شدنم هس؟ رشته مهدسی مدیریت اجرایی

hamid_diablo
13-12-2012, 17:37
alone one جان خوبی داداش؟

بله امکان شانسی قبولشدنتون هست...حتی شانستون از کسی که 9 ماه درس خونده هم بیشتره:n19:

alone one
14-12-2012, 00:14
alone one جان خوبی داداش؟ بله امکان شانسی قبولشدنتون هست...حتی شانستون از کسی که 9 ماه درس خونده هم بیشتره:n19: سلام عزیز جدی میگی یا شوخی میکنی حمید جان؟

hamid_diablo
14-12-2012, 12:42
برای امتحان فراگیر با 2 ماه وشایدم کمتر درس خوندم میشه قبول شد.اینو دوستانی که از طریق فراگیر اومدن پیام نور شنیدم.حتی بعضی هاشون گفتن که شانسی تستهارو زدیم اما قبوولیدیم:n13:

nits
14-12-2012, 15:15

اول از همه یک سلام پاییزی به همه بچه های پیام نور گل :n16: ... خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا ... خب کمتر از یک ماه به امتحانات مونده و کتاب های پیام نور منتظرمون هستن :n12:

راه - طلایی - استادی ... به ترتیب راه رو اول از همه پیشنهاد میکنن ... خلاصه درس هاش در حد 2 - 3 صفحه نیست ولی هر مبحث رو با یکی - دو مثال تستی و تشریجی جا میندازه ... تمامی تمرینات داخل کتاب رو حل کرده ... تست های آخر فصل رو حل کرده ... سوالات ادوار گذشته رو داره ... و آخر کتاب دو سری نمونه سوالات سال های نزدیک مثلا 90 رو آورده ... پاسخ ها همه تشریحی ... ولی شما حتما نمونه سوالات رو از سایت اخبار پیام نور و جاهای دیگه دانلود کن
طلایی مثل راه هست تقریبا
استادی کپی - پیست کتاب هست خلاصه هاش

در آخر سر فقط خود کتاب رو باید بخونی ... یه عده از دوستان در همین تاپیک به من گفتن ولی گوش نکردم تا اینکه سر جلسه فیزیک 2 بهم ثابت شد ... خود کتاب رو خوب بخون ... واسه سوالات تشریحی و تستی آخر کتاب از راهنما استفاده کن
البته نه اینکه بگیم راهنما خوب نیست ... چرا خوبه ولی کتاب اصلی در اولویت قرار داره

دوستان درس های زیر رو یک ارزیابی بکنید امتحاناتشون رو :
ذخیره وبازیابی اطلاعات ( کتاب به اون حجیمی رو کی حوصله داره بخونه :n28: )
ساختمان داده ها
مدار های منطقی

مرسی :n11:

sansi
14-12-2012, 16:25
دوستان درس های زیر رو یک ارزیابی بکنید امتحاناتشون رو :
ذخیره وبازیابی اطلاعات ( کتاب به اون حجیمی رو کی حوصله داره بخونه :n28: )
ساختمان داده ها
مدار های منطقی

مرسی :n11:

سلام

ذخيره : كتابي كه من پاس كردم ترجمه رانكوهي نبود قديميه بود...اون كه اسون بود و فرمول خيلي كمي داشت ولي اين منبع جديد پر از فرموله
يكي از دوستام كه پاسش كرده ميگه فرمول هاي نهايي رو بخونه و نمونه سوالهاي ترم هاي قبل رو حل كنه چون همونطور كه مي دوني تكرار سوالات بسيار زياد هست.

ساختمان داده: اگه استادت بهتون جزوه داده كه اونو بخون خيلي كمك ميكنه ولي خوب اغلب تست ها از مثال هاي كتابه و بازم نمونه سوال خيلي كمك مي كنه.اگه با دقت بخوني،حتي با يك دور خوندن هم مي توني به راحتي پاس كني.

مدار منطقي : ممكنه سوالهاي امتحانش يه مقدار گيج كننده باشه(براي خودم كه اينطور بود!) اونموقع كه سوالهاي تشريحي از فصل هاي اخر بيشتر ميومد.

يه نصيحت:حتي اگر نرسيدين كتاب رو كامل بخونيد حتما 2-3 نمونه سوال از ترمهاي قبل اون درس رو بخونيد. حداقل 5 سوال تكراري توشون پيدا ميكنيد!!

alone one
14-12-2012, 18:35
برای امتحان فراگیر با 2 ماه وشایدم کمتر درس خوندم میشه قبول شد.اینو دوستانی که از طریق فراگیر اومدن پیام نور شنیدم.حتی بعضی هاشون گفتن که شانسی تستهارو زدیم اما قبوولیدیم:n13: آخ عجب امتحان کشکی ای بود،دونفر بگم مشنگ(ببخشید)که اصول اولیه تقلبم بلد نبودن داشتن واسه تقلب تلاش میکردن،5 6 مراقب مشنگ ترم داشتن مثلا جلوگیری میکردن،جالب تر اینکه آخر سر فهمیدم کد پاسخبرگ اون دونفر باهم فرق میکرد!!!!(یعنی عمق فاجعه رو دریابید!) بعدم که فیزیکو تقریبا ریاضو فارسی میشد با اطلاعات دبیرستان جواب داد،بقیه ام که بلد نبود همه رو گزینه 3 زدم!! خلاصه تو حوزه فیلمی بود واسه خودش!فقط نمیدونم تعداد داوطلبا چجوریه و شانس قبولی دارم یا نه! واسه 66ت شده نگرانم

mili_k
14-12-2012, 21:21
دوستان تاریخ امتحانا که عوض نشده ؟ امتحانات پایان ترم

ehsan_j70
15-12-2012, 10:56
سلام دو تا سوال داشتم
من الان ترم 3 مهندسي صنايع پيام نورم و متولد 70ام
ميخواستم بدونم:
1-اگه فراگير شركت كنم و رشته كامپيوتر قبول شم ميتونم از صنايع انصراف بدم يا مشكل نظام وظيفه برام پيش مياد
2-ميشه دروس عمومي كه تاحالا خوندم رو براي كامپيوتر تطابق بزنم يا بايد دوباره بخونم

با تشكر

farshidshd
15-12-2012, 11:14
سلام دو تا سوال داشتم
من الان ترم 3 مهندسي صنايع پيام نورم و متولد 70ام
ميخواستم بدونم:
1-اگه فراگير شركت كنم و رشته كامپيوتر قبول شم ميتونم از صنايع انصراف بدم يا مشكل نظام وظيفه برام پيش مياد
2-ميشه دروس عمومي كه تاحالا خوندم رو براي كامپيوتر تطابق بزنم يا بايد دوباره بخونم

با تشكر

سلام

1- اگه قبلا انصراف ندادین میتونین اینکار رو انجام بدین
2-بله میشه اگه در رشته کامپیوتر اون دروس ارائه بشن

0

Gazmali
15-12-2012, 12:53
يكي از دوستان محبت ميكنه تاريخ امتحانات اين ترم رشته ي حقوق رو قرار بده ؟

Dark Shine
16-12-2012, 13:59
رمز عبورِ پیام نور کلاً چهاررقمیه ؟!

alavi71
16-12-2012, 14:24
رمز عبورِ پیام نور کلاً چهاررقمیه ؟!

سلام
اغلب شماره شناسنامه هست.
میتونه از دو رقم باشه و بیشتر

nits
21-12-2012, 14:41
سلام دوستان

یک سوال :

خواهر من پیام نور تهران جنوب قبول شده ... محل آزمون رو گیلان یعنی شهر خودمون انتخاب کرده ... حالا فعلا کارت دانشجویی نگرفته ... میتونه با همون کارت ورود به جلسه امتحانات رو بده ؟ یا باید بره تهران کارت دانشجویی رو هم بگیره ... البته ترم 1 هست و بدلیلی نتونست بره تهران

مرسی

farshidshd
21-12-2012, 17:28
سلام دوستان

یک سوال :

خواهر من پیام نور تهران جنوب قبول شده ... محل آزمون رو گیلان یعنی شهر خودمون انتخاب کرده ... حالا فعلا کارت دانشجویی نگرفته ... میتونه با همون کارت ورود به جلسه امتحانات رو بده ؟ یا باید بره تهران کارت دانشجویی رو هم بگیره ... البته ترم 1 هست و بدلیلی نتونست بره تهران

مرسی

سلام
میتونه با همون کارت ورود به جلسه بره امتحان بده...///...

/.

hamidras
21-12-2012, 19:48
دوستان تاریخ امتحانا که عوض نشده ؟ امتحانات پایان ترم

فقط درس دفاع مقدس رشته هاي انساني تغيير كرده

allogos
22-12-2012, 10:40
من کتاب راهنما واسه ذخیره بازیابی هیچی پیدا نمیکنم !!! میشه بگی شما از چه کتابی واسه راهنما استفاده میکنی؟

hamid_diablo
22-12-2012, 11:24
دوست عزیز ذخیره و بازیابی رو باید خود کتاب رو بخونی...نمونه سئوالات ترمای پیش هم کمکت میکنه...کتابش حجیمه.اما چاره ای نیست

apadana34
22-12-2012, 15:19
از کجا می تونم برنامه امتحانات پایان ترم کارشناسی این ترم را بگیرم ؟
چرا توی گلستان نمی تونم از طریق گزارش نتیجه ثبت نام انچه ثبت نام کردم را ببینم .می نویسه که گزارشی نیست . با اینکه بدهکار نیستم

sansi
22-12-2012, 17:19
از کجا می تونم برنامه امتحانات پایان ترم کارشناسی این ترم را بگیرم ؟
چرا توی گلستان نمی تونم از طریق گزارش نتیجه ثبت نام انچه ثبت نام کردم را ببینم .می نویسه که گزارشی نیست . با اینکه بدهکار نیستم

سلام اين گزارش رو فعلاً از سيستم حذف كردن...چند روز ديگه كارت ازمون رو ميزارن شما ميتوني اون رو پرينت بگيري.

part gah
22-12-2012, 17:53
ســـلام

من خودم دانشجوی پیام نور نیستم سوالی داشتم ممنون میشم کسی جواب بده.
سیستم آزمون های پیام نور شنیدم سراسریه و نمره منفی هم داره.این درسته؟
خودتون به عنوان دانشجو آیا قبول دارین که سطح علمی آزمون و کتابهاتون بالاست یا نه اینا یک سختگیری بی مورد بیشتر نیست؟

ممنون :n01:

hamidras
22-12-2012, 18:39

سراسري هست اما نمره منفي نداره البته چند سال پيش نمره منفي هم داشته اما الان نداره.

خودتون به عنوان دانشجو آیا قبول دارین که سطح علمی آزمون و کتابهاتون بالاست یا نه اینا یک سختگیری بی مورد بیشتر نیست؟

قطعا درس خوندن تو پيام نور خيلي سخته و يه سختي عمدش مورديه كه ميگيد ، از يه طرف كلاس درست و حسابي وجود نداره و كتاب ها معمولا قطور هستند و از طرفي امتحانا معمولا سخت هستند. البته دانشجوي پيام نوري چاره اي جز كنار اومدن نداره و بعد چند ترم براش طبيعي ميشه اين سختي
در مورد كتاب ها هم معمولا كتاب هاي پيام نور از روي كتاب هاي مرجع اون درس نوشته ميشه و سطح خود كتاب ( اگه ويراستاري و بازنويسي شده باشه) در حد خوبيه و اگه كسي كتابا رو خوب بخونه و مسلط بشه براي مقاطع بالاتر و حتي تحصيل تو دانشگاه هاي بهتر مشكلي نداره.

alavi71
23-12-2012, 17:24
سلام دوستان

یک سوال :

مرسی
سلام
بستگی به مسولین داره
ولی با کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی مشکلی به وجود نمیاد

ba maram
23-12-2012, 18:19
زمان ثبت نام برای ارشد کی هست دوستان؟

farshidshd
24-12-2012, 10:42
زمان ثبت نام برای ارشد کی هست دوستان؟

تقویم آزمونها ::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ittools
24-12-2012, 16:16
ســـلام

من خودم دانشجوی پیام نور نیستم سوالی داشتم ممنون میشم کسی جواب بده.

ممنون :n01:

سلام
سراسریه قبلا نمره منفی داشت ولی الان برداشته شده
نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه سطح امتحاناتش خیلی بالاست یعنی از کل یه کتاب 400 صفحه ای ممکنه سوال طرح بشه برای همین باید کل کتاب رو بخونی والا نمره نمیاری . سطح کلاس هاش چندان تعریفی نداره در حد رفع اشکاله ولی سطح کتاب هاش خیلی بالاست شاید به همین خاطره که بیشتر پذیرفته شدگان آزمون ارشد از دانشجوهای پیام نور هستن

mili_k
24-12-2012, 18:22
شهریه رو پرداخت کردم ولی بخش های اکانت برام باز نمیشه ! مثل اطلاعات جامع دانشجو ... ! چرا ؟

Eblis 2011
24-12-2012, 18:27
شهریه رو پرداخت کردم ولی بخش های اکانت برام باز نمیشه ! مثل اطلاعات جامع دانشجو ... ! چرا ؟

سلام . یکی دوروز طول میکشه تا سایت رو باز کنن .

ittools
24-12-2012, 20:58
امروز با استادم سر یه نمره میان ترم بیشتر کلی حرف زدم اونقدر که دهنم کف کرد :n02: نمیدونم اینا چرا اینقدر خصیص بازی در میارن :n09: آخرش قبول نمیکرد تا اینکه بهش گفتم فردا هم برای حرف زدن بیشتر مزاحم میشم که تو این لحظه موافقت خودش رو اعلام کرد :n10:

mili_k
25-12-2012, 12:20
امروز با استادم سر یه نمره میان ترم بیشتر کلی حرف زدم اونقدر که دهنم کف کرد :n02: نمیدونم اینا چرا اینقدر خصیص بازی در میارن :n09: آخرش قبول نمیکرد تا اینکه بهش گفتم فردا هم برای حرف زدن بیشتر مزاحم میشم که تو این لحظه موافقت خودش رو اعلام کرد :n10:

مگه امتحانات میان ترم تموم نشدن ؟ نمره ـشونم که تو اکانت ها گفتن وارد شده یه تاریخی داده بودن گفته بودن حداکثر تا اون تاریخ میذارن .

Hidden-Hunter
25-12-2012, 13:51
بدبخت شدیم !
عقل که نباشد ، جان در عذاب است !
اینو از یک سایت دیدم که یک عزیزی پست زده بودن برای همین طرح : و حرفاش درست بود.

1. دانشگاه پیام نور فضا و بودجه کافی برای برگزاری امتحانات پایان ترم بصورت کاغذی رو نداره، حالا چطور امکان تهیه لپ تاپ برای حدود صد و بیست هزار نفر رو در هر آزمون داره؟ (120000*400000 قیمت تقریبی هر لپ تاپ چینی با دلار دولتی=48 میلیارد تومان)
2. در این طرح قراره کاغذ با لپ تاپ جایگزین بشه. به نظر شما آیا صرفه جویی در این طرح امکان پذیر است؟
3. در صورت تهیه لپ تاپ ها، این تعداد لپ تاپ نیاز به محلی برای نگهداری و همچنین پشتیبانی نرم افزاری داره که با توجه به تعداد کارمندان متخصص دانشگاه، هریک باید حدود هفتصد تا هشتصد لپ تاپ رو آماده کنه.
4. فقط کافیه این آقا به دوره های الکترونیکی دانشگاه پیام نور توجه کنن که نه استاد و نه دانشجو از برگزاری افتضاح اون راضی نیستن.
نتیجه اینکه قراره یه پول هنگفت به جیب برخی افراد ریخته بشه وگرنه یک طرح ... مثل این اصلا امکان ابراز وجود پیدا نمیکرد.
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : حسن زیاری ، رئیس دانشگاه پیام نور به برخی مشکلات که تا پیش از حذف کاغذ برای برگزاری امتحانات پایان ترم وجود داشت، اشاره کرد و افزود: پیش از این در دانشگاه پیام نور، استادان سئوالات را طرح و توسط تایپیست ها، تایپ می شد و مشکلات زیادی به خصوص خارج از منابع بودن برخی سئوالات سر راهمان وجود داشت. وی گفت: کل امتحاناتی که در واحدهای پیام نور سراسر کشور برگزار می شد، در قالب یک لوح فشرده جمع آوری می کردیم و برای ۳۱ استان ارسال می شد، سپس این سئوالات در قرنطینه های ۱۵ یا ۲۰ روزه تکثیر، بسته بندی و چاپ می شد. پس از آن، هر واحد شهرستان باید هر روز صبح می آمد و سوالات امتحانات همان روز را به شهرستان مربوطه منتقل می کرد که این رفت و آمدها به علت وقوع برخی مشکلات از جمله تصادف یا مسدود شدن مسیر، منجر به تاخیر در رسیدن به موقع سوالات می شد. رئیس دانشگاه پیام نور با ذکر مثالی بر اعمال مهمترین تغییرات در سوالات پایان ترم پیام نور تاکید کرد و اظهار داشت: به عنوان نمونه می توان به این نکته اشاره ای هم داشت که اگر در محتویات سوالی مشکل وجود داشت، ظرف چند ثانیه می توانیم سوال دیگری جایگزین و بلافاصله برای دورترین مرکز ارسال کنیم در حالیکه این امکان در گذشته وجود نداشت. زیاری در خصوص زمان این تغییرات در پایان ترمهای دانشگاه پیام نور، گفت: آزمون، طرح سوال، ارسال و قرنطی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نه از ترم گذشته با بیشترین حفاظت اجرایی شد و در واقع می توان تاکید کرد که قرنطینه به آن صورت برای سوالات پایان ترم در پیام نور نداریم. وی افزود: از ترم جاری، سوالات در کامپیوتر خاصی که سه نفر سه کد دارند و باید کنار هم قرار گیرند وارد می شود و یک ساعت پیش از برگزاری آزمون قرنطینه کوچکی برای چاپ سوالات تشکیل می شود. به گفته رئیس دانشگاه پیام نور، این شیوه برگزاری آزمون برای امتحانات پایان ترم جاری به صورت آزمایشی در چند استان کشور، اجرایی می شود و در لپ تاپ یا کامپیوتری که سوالات در آن طراحی شده می توانند به سوالات جواب دهند و امکان تقلب هم وجود ندارد. رئیس دانشگاه پیام نور به تحول دیگری در خصوص نمرات دانشجویان اشاره کرد و گفت: پاسخن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])امه ها پس از برگزاری آزمون در هر مرکز اسکن و ظرف حداکثر چند دقیقه بدون دخالت استاد تصحیح می شود سپس روی سایت انتخاب واحد دانشجو قرار می گیرد. وی تاکید کرد که زیرساختهای این اقدامات آماده شده و برای اجرایی کردن آن به صورت پایلوت در هر مرکز، کامپیوترهای فعلی دانشگاهها برای برگزاری این امتحانات قابل استفاده است. زیاری اعلام کرد که حتی برخی شرکت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ها در این زمینه حاضر به سرمایه گذاری و ارائه لپ تاپ به پیام نور را هستند.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidden-Hunter
25-12-2012, 14:15
فکر کنم باید کم کم با تکنولوژی جدید اشنا بشیم و حفره ای ازش بجوریم و به تقلبی کردن خودمون ادامه بدیم ...

اینو هرچی خودشون را بکشند تا دانشجوی پیام نور تقلب نکنه ، فقط داره وقت خودشونا تلف می کنند.

چون تجربه نشان داده ، ایرانی جماعت خوب بلد هستند از هر راهی سر جلسه امتحان تقلب کنند و حالشو ببرن ... در صورتی نمیشه تقلب کرد که سوالات با هم متفاوت باشه ...

خدا کنه این ترم که واحد های من سخت هست ، برای ما این طرح ازمایشی برگزار نشه...

:n28:

در ضمن دانشجوهایی هستند که تا حالا با لپ تاب کار نکردند ، چطوری میخوان با لپ تاب امتحان بدند ؟

داشن این دکتر زیاری منو داغون کرد ، بخدا این الان باید جاش در بهترین دانشگاه های امریکا باشه نه.....:21::n08::27::22:

ittools
25-12-2012, 17:04
مگه امتحانات میان ترم تموم نشدن ؟ نمره ـشونم که تو اکانت ها گفتن وارد شده یه تاریخی داده بودن گفته بودن حداکثر تا اون تاریخ میذارن .

امتحانای میان ترم ما هفته قبل تموم شد ولی وارد کردن میان ترم تا 18 ام دی ادامه داره که به نظرم مثل ترم قبل دیگه تمدید نمیشه چون قبلانا بعد تموم شدن امتحانات چند روزی باز میکردن ولی ترم قبل این کارو انجام ندادن برای همین از الان سعی کنید رو مخ استادا کار کنید تا میان ترم بیشتری بهتون بدن :n02:

ittools
25-12-2012, 17:10
یعنی چی از این به بعد قراره جواب سوالات رو تو لپ تاپ علامت بزنیم ؟ میشه لپ تاپ خودمون رو ببریم ؟ :n02: اینا آخر با این کارهاشون بدبختمون میکنن حالا ببین کی گفتم تا موقع امتحانات میرسه طرح جدید میدن اونم بدون آزمایش قبلی ! این وسط دانشجو بدبخت میشه

hasti rs
25-12-2012, 19:39
میبخشین کجای صحبت این آقا گفته شده که قراره سر جلسه امتحان لپ تاپ داده بشه و امتحانات به این صورت برگزار شه ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
منظورشون در واقع این بوده که سوالات در کامپیوتر ها یا به عبارتی حتما" رو لوح فشرده و اینا به مسئولین داده میشه !!!
در واقع کل منظور این آقا این بود که حفاظت بر سوالات باشه و سوالات لو نره !

Eblis 2011
25-12-2012, 19:53
میبخشین کجای صحبت این آقا گفته شده که قراره سر جلسه امتحان لپ تاپ داده بشه و امتحانات به این صورت برگزار شه ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
منظورشون در واقع این بوده که سوالات در کامپیوتر ها یا به عبارتی حتما" رو لوح فشرده و اینا به مسئولین داده میشه !!!
در واقع کل منظور این آقا این بود که حفاظت بر سوالات باشه و سوالات لو نره !

سلام
در اخبار هم اعلام شده که به زودی قراره لپ تاپ جای کاغذ رو واسه امتحانات پیام نور بگیره .

hp722
26-12-2012, 11:26
از خانم های محترم عاجزانه تقاضا دارم سر کلاس جون هرکی دوست دارید مقنعه ای که سر میکنید رو مثل برج میلاد نکنید!به خدا قسم نمیشه تخته رو دید.ماشاءالله تا من و دوستام بیایم به خودمون بجنبیم خانم ها ردیف اول و دوم رو اشغال کردند و ناچاریم بشینیم عقب.حالا باز اینو میشه یکاری کرد، ما عقب میشینیم و خانم های محترم نمیدونم چجوری کلیپسی به سرشون میزنن.همینجوری کلاس شلوغه خانم هام جلوی ما هستن و هی باید خم و راست بشیم تا تخته رو ببینیم و دیگه با این کلیپس هایی که هم اندازه برج ایفل هست خانم ها به موهاشون میزنن به هیچ وجه نمیشه جلو رو دید.آخه نمیشه بلندشم مطالبی که استاد میگه رو بنویسم!
خواهشا مراعات کنید

باتشکر

Eblis 2011
26-12-2012, 12:32
از خانم های محترم عاجزانه تقاضا دارم سر کلاس جون هرکی دوست دارید مقنعه ای که سر میکنید رو مثل برج میلاد نکنید!به خدا قسم نمیشه تخته رو دید.ماشاءالله تا من و دوستام بیایم به خودمون بجنبیم خانم ها ردیف اول و دوم رو اشغال کردند و ناچاریم بشینیم عقب.حالا باز اینو میشه یکاری کرد، ما عقب میشینیم و خانم های محترم نمیدونم چجوری کلیپسی به سرشون میزنن.همینجوری کلاس شلوغه خانم هام جلوی ما هستن و هی باید خم و راست بشیم تا تخته رو ببینیم و دیگه با این کلیپس هایی که هم اندازه برج ایفل هست خانم ها به موهاشون میزنن به هیچ وجه نمیشه جلو رو دید.آخه نمیشه بلندشم مطالبی که استاد میگه رو بنویسم!
خواهشا مراعات کنید

باتشکر

:n08: حالا به فرض که دیدی تخته رو .... چیزی مگه میشه فهمید ؟ :n02:

hp722
26-12-2012, 14:45
:n08: حالا به فرض که دیدی تخته رو .... چیزی مگه میشه فهمید ؟ :n02:

نه والا.دیروز مبانی و ریاضی داشتیم بگو اگه 1کلوم فهمیدم

این خانم ها که جلو میشینن و کاملا دید مارو مختل میکنند انقد سوال میپرسن.از کجا میارن این سوالارو؟یعنی میفهمن درسو که سوال میپرسن!؟

mili_k
26-12-2012, 14:55
خواهشا مراعات کنید

باتشکر

مگه شما هنوز کلاس میرید ؟! دیگه دارین دیوونم میکنیدا !!

Eblis 2011
26-12-2012, 15:05
نه والا.دیروز مبانی و ریاضی داشتیم بگو اگه 1کلوم فهمیدم

این خانم ها که جلو میشینن و کاملا دید مارو مختل میکنند انقد سوال میپرسن.از کجا میارن این سوالارو؟یعنی میفهمن درسو که سوال میپرسن!؟

راستش قبول دارم حرفاتو . ما هر کاری کردیم صبح زودتر بریم و صندلی جلو رو بگیریم نشد که نشد :n02: اینا فک کنم ساعت 5 صبح میرن جا میگیرن .... قربون کلیپس هاشونم برم که هر کدوم اندازه برج میلاده و جلوی دید رو میگیره .... برای نوشتن هی باید خم و راست شی تا بتونی تخته رو ببینی ....
ما حتی کلاسهایی هم داشتیم که بالای 150 نفر تو کلاس بودن :n04: .... چه میشه کرد پیام نوره دیگه .

hp722
26-12-2012, 15:14
مگه شما هنوز کلاس میرید ؟! دیگه دارین دیوونم میکنیدا !!

دیروز آخرین جلسه بود.مثلا آخرین جلسه دیگه همه چیو فهمیدیم دیگه!البته اگه خانما بذارن!

دیوونه!!!خدا نکنه، چرا!؟

و.پ:این دیگه چه امضائیه شما داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hp722
26-12-2012, 15:22
راستش قبول دارم حرفاتو . ما هر کاری کردیم صبح زودتر بریم و صندلی جلو رو بگیریم نشد که نشد :n02: اینا فک کنم ساعت 5 صبح میرن جا میگیرن .... قربون کلیپس هاشونم برم که هر کدوم اندازه برج میلاده و جلوی دید رو میگیره .... برای نوشتن هی باید خم و راست شی تا بتونی تخته رو ببینی ....
ما حتی کلاسهایی هم داشتیم که بالای 150 نفر تو کلاس بودن :n04: .... چه میشه کرد پیام نوره دیگه .

دیروز اولین درس مبانی برنامه نویسی داشتیم.15 فصله.استاد اومده تا فصل 10 درس داده و بعد میگه یه 20مین آنتراکت.هنوزم منتظریم 20مین تموم بشه و استاد بیاد!
حالا بعدش ریاضی عمومی1 داشتیم.استاد اومده سر کلاس درس داده.12تا فصله.تا فصل 8 درس داده و میگه دیگه نمیرسیم بقیشو بگم.حالا اول ترم هم گفته بود فصل اول و دوم برای ما حذفه و الان معلوم شده حذف نیست و میگیم استاد شما که 4فصل از آخر درس ندادی حداقل 2فصل اولو بگی میگه بابا از دوفصل اول سوال نمیاد که!آره دیگه سوال نمیاد گذاشتن اطلاعات عمومی ما بره بالا!!!

hamid_diablo
26-12-2012, 17:07
یعنی تو عمرم امروز انقدر تقلب نکرده بودم

میان ترم هوش مصنوعی داشتیم....همه داشتن تقلب میکردن با جدیدترین شیوه ها و سبکهای روز ...چه غربی و چه شرقی:n19:

موندم جماعتی که دارن لیسانس میگیرن مثل بنده و دوستان واقعا حلاله این لیسانس:n08:

sansi
26-12-2012, 18:59
یعنی تو عمرم امروز انقدر تقلب نکرده بودم

میان ترم هوش مصنوعی داشتیم....همه داشتن تقلب میکردن با جدیدترین شیوه ها و سبکهای روز ...چه غربی و چه شرقی:n19:

موندم جماعتی که دارن لیسانس میگیرن مثل بنده و دوستان واقعا حلاله این لیسانس:n08:

بله برادر من حلال ِ حلالِ ....

خوشبختانه استاد هوش ما ازمون ميانترم نگرفت خودش اشنايي داره با بچه ها به همه بالاي 5 ميده....من عاشق همچين استاتيد گرانقدريم.

ittools
26-12-2012, 20:32
منم هر موقع میرم سر کلاس میبینم خانما صندلی های جلو رو اشغال کردن :n02: خودشون هم گروهی کار میکنن یکی برای همه جا نگه میداره :n09: اون جلو هم موقع درس اکثرا حرف از نامزد و مد روز و رنگ سال حرف میزنن :n29: یه بار من عجیب قاطی کرده بودم از حرف هاشون عوض حرف های استاد یادداشت برداری میکردم :34: ولی کلا اگه خانما تو کلاس نباشن کسه دیگه ای به استاد جواب بله نمیده :n09: اکثرا خانما بله استاد رو میرسونن پسرا حال ندارن :biggrin: خسته ان

hp722
26-12-2012, 20:53
استادهای ما انقد نامردن یه نمره اضافه ندادن.یکی2تاشون رو سر امتحان نرفتم و همه پایین 2 گرفته بودن.اونایی رو هم که میان ترم رفتم انگار داشتن امتحان تافل میگرفتن.دریغ از 1تقلب:n03:

A M ! N
26-12-2012, 20:54
دوستان چطوری مرخصی باید گرفت ، و تا چندوقت ماکزیمم مرخصی میدن ، لطفن راهنماییم کنید.

ittools
26-12-2012, 20:59
دوستان چطوری مرخصی باید گرفت ، و تا چندوقت ماکزیمم مرخصی میدن ، لطفن راهنماییم کنید.

از تو سیستم گلستان میشه مرخصی گرفت فقط شهریه ثابت رو پرداخت میکنید بقیه موارد رو اطلاع ندارم

Masоud
27-12-2012, 00:51
دوستان شرایط اخذ وام دانشجویی پیام نور به چه صورت هستش ؟ سقفش چقده اگه بدن البته :n02:

hp722
27-12-2012, 00:57
دوستان شرایط اخذ وام دانشجویی پیام نور به چه صورت هستش ؟ سقفش چقده اگه بدن البته :n02:

ای بابا وام؟؟؟اینا درسو درست تدریس کنن وام پیشکش.از واحد دانشگاهی که میری بپرس(ایدنفعه دیگه مثل تایپیک "خاطرات خون آشام" استعدادهام رو سرکوب نکنی!).مِزاح میکنم مسعود جان.یدونه ای

ittools
27-12-2012, 01:13

البته اطلاعات من ماله 1 ساله پیشه چون اون موقع یه بار وام شهریه گرفتم باز دوستان مطلع اومدن جواب کامل میدن اینم میدم تا شب راحت بخوابی :n02:
ترم قبلش باید درخواست بدی تا برای شهریه ترم بعد خودبه خود از شهریه کم بشه یعنی انتخاب واحد که کردی مثلا شد 200 تومن 150 از اون کم میشه جمعا باید 50 تومن بدی وام شهریه یه سال پیش به من 150 هزار تعلق گرفت که به گفته خودشون به میزان تقاضا ها بستگی داره .

ARAS71
27-12-2012, 11:22
سلام
برای دیدن تاریخ امتحانات کدوم کد رو باید زد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ittools
27-12-2012, 11:43
سلام

گزارش های آموزش > اطلاعات ثبت نام و امتحانات > برنامه امتحان پایان ترم که همون کد 428 میشه که فکر کنم هنوز فعال نشده باشه

sansi
27-12-2012, 11:43
سلام

سلام.

هيچدوم از اينا نيست...برنامه امتحانات پايان ترم رو هنوز روي سايت قرار ندادن....اون گزارش هاي ديگه كه دروس اخذ شده در ترم رو داشت رو هم حذف كردن.

alavi71
27-12-2012, 11:45

سلام
وام کوتاه مدت داریم و بلند مدت
کوتاه مدت رو برای یک ترم میدند.مبلغ اون هم بسته به اعتبار اختصاص داده و تعداد متقاضیان داره.
برای این ترم که مهلتش به اتمام رسیده
در ترم اینده به صندوق رفاه دانجویی دانشگاه و یا امور دانشجویی مراجعه کنید
موفق باشید

hp722
27-12-2012, 18:46
دوستان کی قراره کارت ورود به جلسه بیاد؟

omidsarab
27-12-2012, 23:38
ترم بالايي ها اگه نكاتي برا امتحانات كه به درد ما تازه كار ترم يكي ميخوره ميدونن بگم
با اينكه بيشتر ميان ترمام به زور تقلب و شانس 6 هست ولي چون درس نخوندم امكان داره بيفتم چون هيچي نخوندم و وقت هم نيست ده روز ديگه امتحانات شروع ميشه و همشون پشت سر هم اند
يه سوال اساسي هم داشتم اين نمونه سوالات (امتحانات سالهاي گذشته) چقدر تاثير داره؟ اگه مال دو سه سال رو بخونيم ميشه از 14 هفت گرفت؟

Eblis 2011
27-12-2012, 23:43
ترم بالايي ها اگه نكاتي برا امتحانات كه به درد ما تازه كار ترم يكي ميخوره ميدونن بگم
با اينكه بيشتر ميان ترمام به زور تقلب و شانس 6 هست ولي چون درس نخوندم امكان داره بيفتم چون هيچي نخوندم و وقت هم نيست ده روز ديگه امتحانات شروع ميشه و همشون پشت سر هم اند
يه سوال اساسي هم داشتم اين نمونه سوالات (امتحانات سالهاي گذشته) چقدر تاثير داره؟ اگه مال دو سه سال رو بخونيم ميشه از 14 هفت گرفت؟

سلام دوست عزیز . با آروزی قبولی و موفقیت شما در امتحانات نفس گیر پیام نور . / :n16:

والا با این وضعی که شما گفتین فقط میتونم یه توصیه بهتون کنم اونم اینه که 5دوره آخر سوالات ترم گذشته رو بگیرین و یه دور مطالعه کنین تا قالب کلی سوالات تو دستتون بیاد .... راستش اینجوری نمیشه گفت که با خوندن 3 دوره سوالات ترم گذشته میشه از 14 هفت گرفت یا خیر .

گاهی میبینی یه ترم سوالات ، نصفش از دوره های گذشته اومده . شایدم از نصف بیشتر . اما گاهی میبینی که اصلا از ترم بیش سوال مشابهی مطرح نشده ... بستگی به تستی و تشریحی بودن سوالات هم داره ...

شما ترم چند هستین ؟ چه رشته ای ؟

omidsarab
28-12-2012, 00:06
سلام دوست عزیز . با آروزی قبولی و موفقیت شما در امتحانات نفس گیر پیام نور . / :n16:

والا با این وضعی که شما گفتین فقط میتونم یه توصیه بهتون کنم اونم اینه که 5دوره آخر سوالات ترم گذشته رو بگیرین و یه دور مطالعه کنین تا قالب کلی سوالات تو دستتون بیاد .... راستش اینجوری نمیشه گفت که با خوندن 3 دوره سوالات ترم گذشته میشه از 14 هفت گرفت یا خیر .

گاهی میبینی یه ترم سوالات ، نصفش از دوره های گذشته اومده . شایدم از نصف بیشتر . اما گاهی میبینی که اصلا از ترم بیش سوال مشابهی مطرح نشده ... بستگی به تستی و تشریحی بودن سوالات هم داره ...

شما ترم چند هستین ؟ چه رشته ای ؟

ترم 1 مديريت بازرگاني

Eblis 2011
28-12-2012, 00:14
ترم 1 مديريت بازرگاني

آش خوری پس :n02: ..... منم حسابداری میخونم . تا ترم 4 درسامون مشترکه اکثرا . این ترم که گذشت اما از ترم بعدی حتما از اول ترم که انتخاب واحد و فرصت زیاده کم کم روزی 5 یا 10 صفحه کتاباتو بخون .... با توجه به شرایط پیام نور و کتاب های قطورش باید از اول ترم شروع به مطالعه کنی ..... زیادم نگران نباش ..... درساتون زیادی سخت نیست .. از پسش بر میای . / :n16:

hp722
28-12-2012, 00:17
من هیچی نخوندم یعنی هیچی.باز omidsarab میان ترم نمره داره من اونم ندارم.فارسی عمومی لاشو باز نکردم.معارفو هیچی نخوندم.ریاضی عمومی رو که دیگه حرفشو نزن هیچی هیچی نخوندم شونصد صفحه س.مبانی برنامه نویسی که انشاءالله ترم بعد چون بی شک میفتم.آخه پاسکال هم شد برنامه نویسی.باز سی یچیزی

دوستان این ریاضی عمومی رو رفتم dvd آموزشی گرفتم.تا امتجانات 10روزی مونده.دوستان ترم بالایی بگن میشه تو این 10روز ریاضی و فارسی رو خوند و پاس کرد؟یکی نیست بگه بچه چته خب از اول ترم بخون نه 10روز مونده به امتحانات
ترم اول فناوری اطلاعاتم

Eblis 2011
28-12-2012, 00:22
من هیچی نخوندم یعنی هیچی.باز omidsarab میان ترم نمره داره من اونم ندارم.فارسی عمومی لاشو باز نکردم.معارفو هیچی نخوندم.ریاضی عمومی رو که دیگه حرفشو نزن هیچی هیچی نخوندم شونصد صفحه س.مبانی برنامه نویسی که انشاءالله ترم بعد چون بی شک میفتم.آخه پاسکال هم شد برنامه نویسی.باز سی یچیزی

دوستان این ریاضی عمومی رو رفتم dvd آموزشی گرفتم.تا امتجانات 10روزی مونده.دوستان ترم بالایی بگن میشه تو این 10روز ریاضی و فارسی رو خوند و پاس کرد؟یکی نیست بگه بچه چته خب از اول ترم بخون نه 10روز مونده به امتحانات
ترم اول فناوری اطلاعاتم

سلام دوست عزیز . با آروزی موفقیت برای شما در امتحانات . /

تو پیام نور اصلا به این دی وی دی ها و کتاب های غیر پیام نور تکیه نکن ... حتی اگه براساس کتاب پیام نور کپی برداری شده باشه ... ترم 5 ام ، تا حالا جز کتاب پیام نور چیز دیگه ای نخوندم ... نه کتاب استادی و نه کتاب های دیگه ... تو پیام نور فقط کتاب رو بخون و کامل یاد بگیر .....

شما ترم اولی ها یکم شاید الان تو حال و هوای مدرسه باشین ( جسارت نشه ) .... یکم که بگذره با قلق پیام نور و روش درس خوندنش آشنا میشین ...

به نظرم هیچ کاری نشد نداره .... بستگی داره روزی چند ساعت بخوای درس بخونی .... ریاضی رو خبر ندارم اما فارسی خیلی ریزه کاری داره .... اگه میخونی سعی کن کامل بخونی و به جزئیات توجه کنی و نمونه سوال زیاد کار کنی .
موفق باشی.

hp722
28-12-2012, 00:25
الان دوست دارم بزنم تو سرم گریه کنم:n28:

Eblis 2011
28-12-2012, 00:32
الان دوست دارم بزنم تو سرم گریه کنم:n28:

چرا گلم ؟ جلوی ضرر رو هر موقع بگیری منفعته .... از فردا یا علی بگو و شروع کن به خوندن ... به عاقبتش فکر نکن .... تو تلاشتو کن . بقیش رو بسپار به خدا .

خدا رو چه دیدی . یه وقت دیدی سوالات آسون اومد و تونستی به سوالات جواب بدی ..... تازشم شما دانشجوی ترم اولی . هنوز جا داری .... خیلی هم زیاد .... ایشالله این ترم تجربه ای میشه براتون تا در ترم های بعد با انرژی بیشتر به راهتون در این مسیر نیمه سخت ادامه بدید .....

+

دانشجوی پیام نوری که مشروط نشه دانشجو نیست . :n02:

omidsarab
28-12-2012, 00:44
آش خوری پس :n02: ..... منم حسابداری میخونم . تا ترم 4 درسامون مشترکه اکثرا . این ترم که گذشت اما از ترم بعدی حتما از اول ترم که انتخاب واحد و فرصت زیاده کم کم روزی 5 یا 10 صفحه کتاباتو بخون .... با توجه به شرایط پیام نور و کتاب های قطورش باید از اول ترم شروع به مطالعه کنی ..... زیادم نگران نباش ..... درساتون زیادی سخت نیست .. از پسش بر میای . / :n16:

آره آشخورم
خيلي هم نگران نيستم
فقط خب يه سال و نيميه امتحان خيلي جدي ندادم
من كلن دوران مدرسه فقط روزاي امتحان درس ميخوندم و هميشه نمره هام خوب ميشد

hp722
28-12-2012, 00:47
میگم اگه عمومی هارو قبول شم و دوتا ریاضی و مبانی رو بیفتم معدلم زیر 12 میشه؟مشروط میشم؟

omidsarab
28-12-2012, 00:49
ولي خوب دارم فك ميكنم ميبنم خيلي هم وضعم خراب نيست
نصف اقتصاد خرد رو خوندم
نصف سازمان رو هم خوندم
بيشتر از نصف زبان و فارسي و انديشه و آشنايي با دفاع رو هم خوندم خب مشكل حل شد ممنون تشكر

Eblis 2011
28-12-2012, 00:52
میگم اگه عمومی هارو قبول شم و دوتا ریاضی و مبانی رو بیفتم معدلم زیر 12 میشه؟مشروط میشم؟

والا بستگی داره . بستگی داره ریاضی و مبانی چند واحدی باشن ؟ یا درس های عمومی که قبول میشی با چه نمره ای قبول شی . چند واحدی باشن .... یا درسایی که افتادی با چه نمره ای افتادی ... مثلا ممکنه شما با نمره 9.40 بفیتی یا ممکنه با نمره 5 بیفتی ( خدانکنه :n02: ) ... اونوقت شرایط فرق میکنه ... زیاد حساب کتاب نکن . با این تفکر برو سر جلسه که میخوای با نمره ی خوب قبول شی .

hp722
28-12-2012, 00:55
واحد که زیادن.مبانی 4واحدیه و ریاضی 3واحدی.16 واحد برداشتم.آزمایشگاه کامپیوتر رو شدم 18.زبان رو هم 17 میشم.مثلا فارسی رو بشم 13 و معارف هم 14 و مبانی همون5 و ریاضی7.چی میشه؟مشروط؟

Eblis 2011
28-12-2012, 01:03
واحد که زیادن.مبانی 4واحدیه و ریاضی 3واحدی.16 واحد برداشتم.آزمایشگاه کامپیوتر رو شدم 18.زبان رو هم 17 میشم.مثلا فارسی رو بشم 13 و معارف هم 14 و مبانی همون5 و ریاضی7.چی میشه؟مشروط؟

بله اگه به فرض مثال شما مبانی رو 5 و ریاضی رو 7 بشید باتوجه به بقیه نمراتتون مشروط میشین .... اصلا جای نگرانی نیست رفیق . اگه مشروط هم بشی خدای نکرده ترم بعد باید 12 واحد ورداری ....

اگه یه محاسبه کنیم میشه : این ترم 9 واحد پاس کنی ( 7 واحد بیفتی - مبانی و ریاضی ) ترم بعد هم باید 12 واحد ورداری میشه = 9+12 = 21 . یعنی 2 ترم ، 21 واحد ...

چارت درسی که به شما ارائه دادن 9 ترمه..... خب 21 واحد پاس کردی و 7 ترم میمونه ... هر ترم 16 واحد به طور میانگین پاس کنی میشه = 16*7 = 112 + 21 = 133 این بدون احتساب تابستونه .... تابستون هم میتونی 6 واحد ورداری که کلی جلو میفتی ....

پس دیدی که اصلا جای نگرانی نیست ... مسئله مهم تو دانشگاه های امروزی معدل کل هست .
در هر صورت اونایی که میرن دانشگاه روزی لیسانس میگیرن ... چه 9 ترم چه 12 ترم .... اینجا مهم اینه که بتونی معدلتو بالا بکشی و بالا نگه داری ....

hp722
28-12-2012, 01:06
مرسی eblis جان.ما که از زندگی سیر شدیم.چقدر مسخره س.کتاب های قطوری میدن که استادها اصلا درس نمیدن و امتحان هایی میگیرن فضایی.کاش حداقل ریاضی رو قبول شم.بازم ممنون

good night best dreams

hamid_diablo
28-12-2012, 14:26
یه چیزی بگم

با اینکه پیر شده پیام نورم.اما شیوه درس خوندم مثل همون ترم اوله///بقیه دوستامم همینطوریان....

اصلا شب امتحانی بودن تو پوست و گوشت و استخونمونه:n19:

sansi
28-12-2012, 14:38
مرسی eblis جان.ما که از زندگی سیر شدیم.چقدر مسخره س.کتاب های قطوری میدن که استادها اصلا درس نمیدن و امتحان هایی میگیرن فضایی.کاش حداقل ریاضی رو قبول شم.بازم ممنون

good night best dreams

سلام...نا اميدي چرا...همينطوري كه ابليس گفت تازه اول راهي و كلي وقت براي جبران داري....

حتي اگه نرسيدي كتاب ها رو به طور كامل بخوني حتما و حتما چند نمونه سوال با جواب رو بخون....توي رياضي عمومي 1 تكارا توي تست ها خيلي زياده...

يكي از دوستاي خودم براي درس زبان تخصصي رشته كامپيوتر فقط تونست چند تا نمونه سوال رو حل كنه و از اونجايي كه شانس باهاش يار بود تست هاي تكراري زياد داشت و اون بنده خدام به راحتي پاس شد...

حالا ترم اولتون كه رد بشه نحوه ي سوالا و ازمونهاي پيام نور دستتون مياد.

به اميد موفقيت همه دانشجوهاي پيام نور:n26:

sansi
28-12-2012, 14:40
یه چیزی بگم

با اینکه پیر شده پیام نورم.اما شیوه درس خوندم مثل همون ترم اوله///بقیه دوستامم همینطوریان....

اصلا شب امتحانی بودن تو پوست و گوشت و استخونمونه:n19:

اكثر بچه هاي پيام نور همينطورن...

خودم هنوز شروع نكردم به خوندن...با حالي كه درساي ترمم كمي سختن ولي خوب خوندن شب امتحان و بازده اي كه داشته يه چيز ديگه س...

البت بد اموزي نباشه براي دوستان ترم اولي...ما ديگه ابديده شديم :دي

hp722
28-12-2012, 19:29
من از امروز جز درس مبانی بقیه رو شروع کردم به خوندن و الان break time هستم

Eblis 2011
28-12-2012, 19:44
من از امروز جز درس مبانی بقیه رو شروع کردم به خوندن و الان break time هستم

خسته نباشی گلم . اسم شریفتون چیه ؟

خب حالا ارزیابی شما از خوندن چیه ؟ درسا سخته ؟

nits
28-12-2012, 21:36
اكثر بچه هاي پيام نور همينطورن...

خودم هنوز شروع نكردم به خوندن...با حالي كه درساي ترمم كمي سختن ولي خوب خوندن شب امتحان و بازده اي كه داشته يه چيز ديگه س...

البت بد اموزي نباشه براي دوستان ترم اولي...ما ديگه ابديده شديم :دي

سلام عرض شد به همه بچه های گل پیام نوری
کلا اکثرا اینجوری هستن ... مثلا یک هفته قبلش واسه یک درس ساختمان داده فرصت هست ولی میاییم کل اون 8 فصل رو توی 2 روز میخونیم:n02:

شما رشته تون کامپیوتره دیگه نه ؟ ساختمان داده مثلا میگه تابعی بنویسید یا الگوریتمی رو طراحی کنید اکثرا از مثال ها و تمرین های آخر کتاب هست نه ؟
واسه ذخیره تست هاش میگن بیشتر فرمولیه ؟؟؟
در درس مدار منطقی میانگین نمرات بچه ها در چه حده ؟ ... به نظر درس آسونی میاد ... مثلا این جدول کارنو رو توی همون کلاس یاد گرفتیم رفت

hp722
28-12-2012, 21:40
خسته نباشی گلم . اسم شریفتون چیه ؟

خب حالا ارزیابی شما از خوندن چیه ؟ درسا سخته ؟

من محمدرضام.سید محمدرضا

نمیشه گفت.نه آسونه نه سخت.حجم درسا زیاده.اگه از اول ترم روزی آدم 2ساعت وقت بذاره آخر ترم راحت میره امتحانشو میده

Eblis 2011
28-12-2012, 21:44
من محمدرضام.سید محمدرضا

نمیشه گفت.نه آسونه نه سخت.حجم درسا زیاده.اگه از اول ترم روزی آدم 2ساعت وقت بذاره آخر ترم راحت میره امتحانشو میده

آقا محمد رضای گل . آره ایشالله از ترم بعدی روزی 1ساعت بخونی دیگه راحتی آخر ترم ... واسه میان ترم هم مشکلی نداری .

hp722
28-12-2012, 21:48
میخواستم بگم eblis جان.آخه چجوری به ابلیس بگم جان؟؟!!اسمت چیه عزیز؟
من مترجم سایت دانلودها هستم و بیشتر وقتمو میذاشتم برای ترجمه زیرنویس های اون سایت و اصلا سراغ درس نمیرفتم یا با دوستام بیرون بودم و یا با رفیقم میرفتم شرکت گلوری همینجوری دوبله کردنشون رو نگاه میکردم واسه تقویت زبان پیش آقای مهرداد رئیسی یا فیلم دانلود میکردم و می دیدم.هرکاری کردم جز درس خوندن.ولی دیگه حساب کار دستم اومده.از ترم بعد میدونم چیکار کنم

چجوری میشه که آدم مشروط میشه؟یعنی قضیه اش چیه؟

Eblis 2011
28-12-2012, 21:55
میخواستم بگم eblis جان.آخه چجوری به ابلیس بگم جان؟؟!!اسمت چیه عزیز؟
من مترجم سایت دانلودها هستم و بیشتر وقتمو میذاشتم برای ترجمه زیرنویس های اون سایت و اصلا سراغ درس نمیرفتم یا با دوستام بیرون بودم و یا با رفیقم میرفتم شرکت گلوری همینجوری دوبله کردنشون رو نگاه میکردم واسه تقویت زبان پیش آقای مهرداد رئیسی یا فیلم دانلود میکردم و می دیدم.هرکاری کردم جز درس خوندن.ولی دیگه حساب کار دستم اومده.از ترم بعد میدونم چیکار کنم

چجوری میشه که آدم مشروط میشه؟یعنی قضیه اش چیه؟

کوچیک شما مهدی هستم .... والا اگه معدل ترمت زیر 12 بشه یعنی مشروط شدی .....

hp722
28-12-2012, 22:00
کوچیک شما مهدی هستم .... والا اگه معدل ترمت زیر 12 بشه یعنی مشروط شدی .....

جیگرتو قارچ قارچ مهدی:n02:
آواتارت عوض شد.آپدیت کردی؟:n02:

اونو میدونم زیر 12 بشم مشروط میشم.ولی میخوام بدونم حساب کتابش چجوریه.مثلا من نمره هامو داشته باشم چجوری معدلم رو حساب کنم تا بفهمم زیر 12 میشم یا نه؟

Eblis 2011
28-12-2012, 22:02
جیگرتو قارچ قارچ مهدی:n02:
آواتارت عوض شد.آپدیت کردی؟:n02:

اونو میدونم زیر 12 بشم مشروط میشم.ولی میخوام بدونم حساب کتابش چجوریه.مثلا من نمره هامو داشته باشم چجوری معدلم رو حساب کنم تا بفهمم زیر 12 میشم یا نه؟

فدای تو :n02: آره آپدیت کردم . خوشگله یا زشته ؟ نسبت به آواتار قبلی بهتر شده یا بدتر ؟

والا حساب کتابش بمونه واسه ی بعد امتحانات ... سر وقت کامل بهت میگم چطوریاس :n01:

hp722
28-12-2012, 22:04
فدای تو :n02: آره آپدیت کردم . خوشگله یا زشته ؟ نسبت به آواتار قبلی بهتر شده یا بدتر ؟

والا حساب کتابش بمونه واسه ی بعد امتحانات ... سر وقت کامل بهت میگم چطوریاس :n01:

قبلیه قشنگ تر نبود؟

بابا الان بگو خب دیگه

Eblis 2011
28-12-2012, 22:12
قبلیه قشنگ تر نبود؟

بابا الان بگو خب دیگه

نظر لطفته ..... تنوع دادم یکم .

والا تا اونجایی که من خبر دارم باید اینجوری محاسبه کنی ....

نمره ی هر درس رو ضربدر تعداد واحدش میکنی ... برای تک تک درس ها اینکارو انجام میدی .... بعد جواب بدست امده ی هر درسو با هم جمع میکنی و جواب کل رو تقسیم بر کل واحد همون ترم میکنی ....

امیدوارم منظورمو گرفته باشی .

sansi
29-12-2012, 13:34
دانشجویان پیام نور می توانند تا آمدن کارت ورود به جلسه از روش جدیدی تاریخ امتحانات خود را مشاهده کنند.

به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(PnuNews.com) دانشجویان پیام نور می توانند تا آمدن کارت ورود به جلسه ( گزارش ۴۲۸) در سیستم گلستان از گزارش ۲۱۲ که مدتی می باشد فعال شده است استفاده کنند و تاریخ امتحانات نیمسال اول ۹۲-۹۱ خود را مشاهده کنند.این امکان فقط برای دانشجویانی قابل استفاده می باشد که شهریه را پرداخت کرده اند.دانشجویان با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از مسیر : آموزش --> گزارش های آموزش --> درس های ترمی --> ۲۱۲ لیست دروس ارائه شده ؛ برای دیدن تاریخ امتحانات خود اقدام کنند.امتحانات پیام نور از ۱۶ دی آغاز و تا ۹ بهمن ادامه خواهد داشت.

sansi
29-12-2012, 13:49
سلام عرض شد به همه بچه های گل پیام نوری
کلا اکثرا اینجوری هستن ... مثلا یک هفته قبلش واسه یک درس ساختمان داده فرصت هست ولی میاییم کل اون 8 فصل رو توی 2 روز میخونیم:n02:

شما رشته تون کامپیوتره دیگه نه ؟ ساختمان داده مثلا میگه تابعی بنویسید یا الگوریتمی رو طراحی کنید اکثرا از مثال ها و تمرین های آخر کتاب هست نه ؟
واسه ذخیره تست هاش میگن بیشتر فرمولیه ؟؟؟
در درس مدار منطقی میانگین نمرات بچه ها در چه حده ؟ ... به نظر درس آسونی میاد ... مثلا این جدول کارنو رو توی همون کلاس یاد گرفتیم رفت

سلام بله نرم افزار مي خونم.

بله ديگه واسه تشريحي اغلب الگوريتم ميخوان يا سوال ميدن و جواب رو بايد از طريق الگوريتم بدست بياريد...تقريبا شبيه مثال ها و تمرين هاي كتاب مياد.

براي ذخيره ي جديدي كه منبعتون هست بيشتر سوالاش فرموليه ولي منبع قديمي اينجوري نبود 4 يا 5 سوال فرمولي بود كه اونم اغلب توي كتاب جواب داشت.

مدار تقريبا از دوتاي ديگه اسون تره...البته بستگي به خودتون داره كه چقدرش رو خونده باشيد...تستاشم اگر به متن كتاب مسلط باشيد راحت حل ميشه.نمره هاي الان رو نمي دونم چطوره ولي براي هم ترمي هاي خودم افتاده خيلي كم بود ...

براي اشنايي با سوالات نمونه سوالاي ترم هاي قبل رو بخون بي تاثير نيست.

mohsenjxj
29-12-2012, 23:23
دانشجویان پیام نور می توانند تا آمدن کارت ورود به جلسه از روش جدیدی تاریخ امتحانات خود را مشاهده کنند.

به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(PnuNews.com) دانشجویان پیام نور می توانند تا آمدن کارت ورود به جلسه ( گزارش ۴۲۸) در سیستم گلستان از گزارش ۲۱۲ که مدتی می باشد فعال شده است استفاده کنند و تاریخ امتحانات نیمسال اول ۹۲-۹۱ خود را مشاهده کنند.این امکان فقط برای دانشجویانی قابل استفاده می باشد که شهریه را پرداخت کرده اند.دانشجویان با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از مسیر : آموزش --> گزارش های آموزش --> درس های ترمی --> ۲۱۲ لیست دروس ارائه شده ؛ برای دیدن تاریخ امتحانات خود اقدام کنند.امتحانات پیام نور از ۱۶ دی آغاز و تا ۹ بهمن ادامه خواهد داشت.
sansi عزیز با اینکه من شهریه را واریز کردم و الان تو سایت گلستان هم اعمال شده ولی این آدرسی را که شما دادید اصلا تو گلستان ما وجود نداره و وقتی از قسمت پایین سایت شماره گزارش 212 را هم وارد می کنیم تاریخ امتحانات را نشون نمیده و پیام میده که شما اجازه دسترسی به این قسمت را ندارید.:n03:

ittools
30-12-2012, 19:46
بعده گذشت 5 روز واریز شهریه الان دیدم قسمت های قفل شده سیستم گلستان برای من باز شده . بسوزه پدر بی پولی :n02:
سریع رفتم میان ترم ها رو ببینم در عین ناباوری هر 5 تا درس رو 6 گرفتم :n10: آزمایشگاه هم 19 داده در حالی که اصلا تشکیل نشده بود :n09: . میخوام این ترم معدل رو بترکونم ترم بعد شهریه ندم :n20:

Eblis 2011
30-12-2012, 20:07
بعده گذشت 5 روز واریز شهریه الان دیدم قسمت های قفل شده سیستم گلستان برای من باز شده . بسوزه پدر بی پولی :n02:
سریع رفتم میان ترم ها رو ببینم در عین ناباوری هر 5 تا درس رو 6 گرفتم :n10: آزمایشگاه هم 19 داده در حالی که اصلا تشکیل نشده بود :n09: . میخوام این ترم معدل رو بترکونم ترم بعد شهریه ندم :n20:

سلام.
بابا ایول به تو . روی هر چی دانشجوی پیام نوره کم کردی :n02: ..... ایشالله که بتونی رکود منو بزنی :n08: رکوردم تو یه درس 4 واحدیه :n02: اصول حسابداری 1 شدم 19.30:n04::n08: البته یه درس 3 واحدی رو هم 20 شدما :دی ( زیان تخصصی اقتصاد و مدیریت )

ittools
30-12-2012, 20:14
سلام.
بابا ایول به تو . روی هر چی دانشجوی پیام نوره کم کردی :n02: ..... ایشالله که بتونی رکود منو بزنی :n08: رکوردم تو یه درس 4 واحدیه :n02: اصول حسابداری 1 شدم 19.30:n04::n08: البته یه درس 3 واحدی رو هم 20 شدما :دی ( زیان تخصصی اقتصاد و مدیریت )

میزنم رکوردت رو :n02: ببین کی گفتم :n10: همه درس های این ترم رو تا به اینجا یه دور خوندم :n20:اصلا فکرش رو نمیکردم تو همشون 6 بگیرم آخه با یکی از استادام سر یه نمره کلی حرف زدم تازه قرار شد بهم 5 بده نمیدونم گیج شده 6 داده یا خودش داده :n02:

sansi
30-12-2012, 23:30
sansi عزیز با اینکه من شهریه را واریز کردم و الان تو سایت گلستان هم اعمال شده ولی این آدرسی را که شما دادید اصلا تو گلستان ما وجود نداره و وقتی از قسمت پایین سایت شماره گزارش 212 را هم وارد می کنیم تاریخ امتحانات را نشون نمیده و پیام میده که شما اجازه دسترسی به این قسمت را ندارید.:n03:

سلام

خودم هنوز شهريه م رو واريز نكردم. ولي كساني كه چك كردن از همين روش(نظرات سايت اخبار پيام نور در مورد همين خبر) گفتن كه بعد از گذشت 72 ساعت از واريز شهريه قابل مشاهده است.

Eblis 2011
30-12-2012, 23:34
سلام

خودم هنوز شهريه م رو واريز نكردم. ولي كساني كه چك كردن از همين روش(نظرات سايت اخبار پيام نور در مورد همين خبر) گفتن كه بعد از گذشت 72 ساعت از واريز شهريه قابل مشاهده است.

سلام . من خودم امتحان کردم گزارش 212 موجوده و برنامه امتحانی رو زده .

hp722
30-12-2012, 23:35
بهنوش سلیم بهرامی: ترم نخست در دانشگاه پیام نور به اتمام رسید و دانشجویان از ۱۶ دی ماه در جلسه امتحانات پایان ترم حاضر خواهند شد.
برگزاری آزمون بدون کاغذ در ۷۷ مرکز پیام نور
وی گفت: ۷۷ مرکز پیام نور در سراسر کشور امتحان بدون کاغذ را برای دانشجویان برگزار خواهند کرد که در فرایند بدون کاغذ سعی شده دروس ساده و عمومی انتخاب شود، زیرا امتحان این دروس بدون نیاز به جدول و محاسبات همچنین امکان استفاده از ماشین حساب است تا دانشجویان به سیستم نرم افزار عادت کنند.
طراحی نرم افزار کاربر دوست برای امتحانات
رئیس مرکز آزمون به دانشجویان دانشگاه پیام نور این اطمینان خاطر را داد که نرم افزار به کار رفته، برای دانشجویان بسیار راحت است و آنان در طول برگزاری آزمون با هیچ مشکلی مواجه نمی شوند.سلیم بهرامی با بیان اینکه امتحانات بدون کاغذ و با کاغذ پیام نور نمره منفی ندارد، خاطر نشان کرد: این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که دانشجویان دارای کمترین اطلاعات در چگونگی استفاده از رایانه هم بتوانند در امتحانات پایان ترم از آن به راحتی استفاده کنند.
مراقبین آموزش دیده
وی گفت: در شرایط اضطرار چنانچه سیستمهای الکترونیکی یا برقی مرکز دچار اشکال شود سه پروتکل امنیتی مناسب تعبیه شده که امتحان برای دانشجویان برگزار شود.به گفته این مقام مسئول در پیام نور، اگر دانشجویان در طول برگزاری آزمون با مشکلی مواجه شدند می توانند موارد با مراقبهایی که آموزشهای خاص دیده اند، در میان بگذارند.
آزمونهای درس محاسباتی با کاغذ برگزار می شود
سلیم بهرامی همچنین خبر از متفاوت بودن سوالات امتحانی دانشجویان داد و افزود: این امکان وجود دارد که هر دانشجو پیش از برگزاری امتحانات به مرکز خود مراجعه کرده و به صورت آزمایشی و برای آشنایی با این نرم افزار، یک امتحان بدهد.وی همچنین خاطرنشان کرد: امتحانات یک سری دروس مثل ریاضی که نیاز به محاسبات و ماشین حساب دارد با کاغذ برگزار خواهد شد.
قفل شدن نرم افزار در صورت تاخیر ۱۵ دقیقه ای
رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور خطاب به دانشجویان تاکید کرد که اگر دانشجو تا ۱۵ دقیقه بعد از برگزاری آزمون تاخیر داشته باشد، سیستم خود به خود قفل می شود و امکان ندارد دانشجو بتواند امتحان آن درس را بدهد.
اسامی برخی مراکز برگزار کننده آزمون بدون کاغذا
مکان تقلب در این آزمون به گفته سلیم بهرامی تقریباً صفر است و در مراکز تهران جنوب، دماوند، رودهن، پاکدشت، ری و اشتهارد تهران امتحان به صورت بدون کاغذ برگزار خواهد شد.و همچنین در برخی مراکز استان خوزستان ، استان ایلام و استان فارس نیز امتحانات به صورت بدون کاغذ برگزار خواهد شد. هنوز اسامی کامل مراکز اجرا کننده این طرح اعلام نشده است.این شیوه برگزاری آزمون برای امتحانات پایان ترم جاری به صورت آزمایشی در چند استان کشور، اجرایی می شود و در لپ تاپ یا کامپیوتری که سوالات در آن طراحی شده می توانند به سوالات جواب دهند.

منبع:پایگاه خبری دانشجویان پیام نور

Eblis 2011
30-12-2012, 23:39
قید تقلب رو باید بزنیم :n14: بچه ها ، 1 دقیقه سکوت .

hp722
30-12-2012, 23:44
سلام . من خودم امتحان کردم گزارش 212 موجوده و برنامه امتحانی رو زده .

آره گزارش 212 رو میده ولی فقط برای من یدونه ریاضی عمومی1 توش هست و بقیه دروس من نیست.معادلات و فیزیک و آزمایشگاه فیزیک و...

Eblis 2011
30-12-2012, 23:51
آره گزارش 212 رو میده ولی فقط برای من یدونه ریاضی عمومی1 توش هست و بقیه دروس من نیست.معادلات و فیزیک و آزمایشگاه فیزیک و...

نه رفیق . صفحه داره . باید صفحه رو عوض کنی تا بقیه درساتو ببینی .

+

hp722
30-12-2012, 23:59
نه رفیق . صفحه داره . باید صفحه رو عوض کنی تا بقیه درساتو ببینی .

آره حق با شما بود.دیدمشون.چقدر صفحه.ماشاءالله هم دانشجوهای 1کلاس پیام نور زیاده(انقدر زیاده که دیگه جلوی در هم میشینن) هم صفحات این page زیاده هم دروسش زیاده کلا همش زیاده:n02:

bigman
31-12-2012, 01:02
این درسهایی که هم تستی هست هم تشریحی نمراتش چطوری حساب میشه ؟؟
مثلا 20 سوال تستی و 5 سوال تشریحی که هر کدوم 1.4 نمره دارند که جمعا میشه 27 نمره !!
(با توجه به اینکه نمره پایان ترم 14 هست)

Eblis 2011
31-12-2012, 01:05
این درسهایی که هم تستی هست هم تشریحی نمراتش چطوری حساب میشه ؟؟
مثلا 20 سوال تستی و 5 سوال تشریحی که هر کدوم 1.4 نمره دارند که جمعا میشه 27 نمره !!
(با توجه به اینکه نمره پایان ترم 14 هست)

سلام .

نه دوست عزیز 27 نمیشه . قضیه ازین قراره که . نمره تستی 7 نمره و نمره تشریحی هم 7 نمره .

5 تا سوال تشریحی 1.4 میشه = 7

20 تا سوال تستی هم میشه = 7 یعنی 7 نمره تقسیم بر 20 تا سوال میشه = 0.35 ===== یعنی بارم هر سوال تستی 0.35

bigman
31-12-2012, 03:34
یه سوال دیگه این تاریخ امتحانات که توی گزارش 212 میاد درسته ؟؟
چون قرار بود امتخانات از 5 دی شروع بشه الان توی این گزارش زده 16 دی !!!
برای رشته های تجمیع با سنتی فرق میکنه ؟؟

hp722
31-12-2012, 11:22
یه سوال دیگه این تاریخ امتحانات که توی گزارش 212 میاد درسته ؟؟
چون قرار بود امتخانات از 5 دی شروع بشه الان توی این گزارش زده 16 دی !!!
برای رشته های تجمیع با سنتی فرق میکنه ؟؟

والا اونقد که من خبر دارم همه جا زده امتحانات از 16 دی شروع میشه

bigman
31-12-2012, 14:51
گزارش 428 که مربوط به تاریخ امتحانات هست از امروز فعال شده

I-Tech
31-12-2012, 18:00
سلام
تاریخ امتحان این چندتا درس رو هر کی میدونه بی زحمت بگه:n12:

ذخيره وبازيابي اطلاعات
مدارھاي منطقي
ساختمان داده ھا

hp722
31-12-2012, 19:36
از دوستان کسی هست نمونه سوالات مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی همراه با پاسخ داشته باشه؟من فقط یدونه دارم و تو نت فقط نمونه سوال بدون جوابش هست که بدرد نمیخوره.اگه کسی داره واقعا ممنون میشم اینجا برای دانلود بذاره

باتشکر

hosseincode2008
31-12-2012, 20:00
سلام دوستان يكي از آشنا ها يه سوالي كرد از من كه گفتم از شما بپرسم بهش بگم. سوال اينه:

بچه هاي فني كه مدرك پيش دانشگاهي ندارن ميتونن تو آزمون فراگير پيام نور شركت كنن؟

ittools
31-12-2012, 20:11
همه امتحانات من ساعت 8 و نیمه :n03: یادمه یکیش 10 و نیم بود انگار اونم 2 ساعت کشیدن جلو که بیشتر از سرما لذت ببریم :n30:
5 تا امتحان تو 12 روز همشون هم ساعت 8 و نیم چه شود اونم تو این سرما :n27:

hp722
31-12-2012, 20:14
همه امتحانات من ساعت 8 و نیمه :n03: یادمه یکیش 10 و نیم بود انگار اونم 2 ساعت کشیدن جلو که بیشتر از سرما لذت ببریم :n30:
5 تا امتحان تو 12 روز همشون هم ساعت 8 و نیم چه شود اونم تو این سرما :n27:

برای من جز ریاضی همشون ظهر هست

Eblis 2011
31-12-2012, 20:16
از دوستان کسی هست نمونه سوالات مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی همراه با پاسخ داشته باشه؟من فقط یدونه دارم و تو نت فقط نمونه سوال بدون جوابش هست که بدرد نمیخوره.اگه کسی داره واقعا ممنون میشم اینجا برای دانلود بذاره

باتشکر

سلام .

شما از این سایت استفاده کن . فقط طبق مراحل پیش برو که از طرف سایت بلوک نشی ....

اینم درسی که نمونه سوال با جوابش پیدا نمیشد :

hamidras
31-12-2012, 21:30

باتشکر

سوالات كامپيوتر رو از اينجا دانلود كنيد اكثرا هم با جواب هست

hp722
31-12-2012, 21:47
سلام .

شما از این سایت استفاده کن . فقط طبق مراحل پیش برو که از طرف سایت بلوک نشی ....

اینم درسی که نمونه سوال با جوابش پیدا نمیشد :

سایت خوبیه.نمونه سوالش رو دانلود کردم ولی پولیه بیشتر از 2تا نمونه سوال نمیذاره دانلود کنم

Eblis 2011
31-12-2012, 21:49
سایت خوبیه.نمونه سوالش رو دانلود کردم ولی پولیه بیشتر از 2تا نمونه سوال نمیذاره دانلود کنم

3 سری میتونی مجانی دانلود کنی . بعد 2تومن بریز 10تا دیگه هم میشه . بنظرم ارزش داره . 2تومن الان پول 2تا چیپس :n02:

hp722
31-12-2012, 21:51

همه نوع نمونه سوال داره ولی بعضیاشون هم جواب دارن.ممنون

hp722
31-12-2012, 21:54
3 سری میتونی مجانی دانلود کنی . بعد 2تومن بریز 10تا دیگه هم میشه . بنظرم ارزش داره . 2تومن الان پول 2تا چیپس :n02:

نه مثل اینکه دیدن به نفعشون نیست 3سری رو کردن 2سری.ملت هم شاکی شدن براشون نظر گذاشتن که باز بکنن 3سری

Eblis 2011
31-12-2012, 21:56
نه مثل اینکه دیدن به نفعشون نیست 3سری رو کردن 2سری.ملت هم شاکی شدن براشون نظر گذاشتن که باز بکنن 3سری

من که هر ترم از همینجا تمامی نمونه سوالاتم رو تامین میکنم ..... دیگه بیرون نمیخرم .... راضی کنندس

hp722
31-12-2012, 22:24

آقا خیلی سایت خوبیه.من چندین نمونه سوال از دروس مبانی و ریاضی و زبان و فارسی و اندیشه گرفتم همراه با جواب

tnx

sansi
01-01-2013, 00:22
سلام دوستان يكي از آشنا ها يه سوالي كرد از من كه گفتم از شما بپرسم بهش بگم. سوال اينه:بچه هاي فني كه مدرك پيش دانشگاهي ندارن ميتونن تو آزمون فراگير پيام نور شركت كنن؟سلام.متاسفانه ديگه نمي تونن...قبلا مي شد ولي الان داشتن مدرك پيش دانشگاهي الزامي شده.

pcsoft
01-01-2013, 14:40
سلام
من دیپلم فنی دارم. گویا باید پیش دانشگاهی هم گرفت.میخواستم ببینم غیرحضوری میشه گرفتش؟
بعد این خبر پس چی میگه:
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D9%86_%D9%81%D8%A7%D9%82%D8%AF_%D9%85%D8%AF% D8%B1%DA%A9_%D9%BE%DB%8C%D8%B4_%D8%AF%D8%A7%D9%86% D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D8%A7% D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86_%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%AF%D B%8C%D8%B1_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9 %87_%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85_%D9%86%D9%88%D8%B1_%D 8%AB%D8%A8%D8%AA_%D9%86%D8%A7%D9%85_%D9%85%DB%8C_% D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF)
مگه میشه همزمان پیام نور خوند و همینطور پیش دانشگاهی؟

nits
01-01-2013, 19:13
سلام بله نرم افزار مي خونم.

بله ديگه واسه تشريحي اغلب الگوريتم ميخوان يا سوال ميدن و جواب رو بايد از طريق الگوريتم بدست بياريد...تقريبا شبيه مثال ها و تمرين هاي كتاب مياد.

براي ذخيره ي جديدي كه منبعتون هست بيشتر سوالاش فرموليه ولي منبع قديمي اينجوري نبود 4 يا 5 سوال فرمولي بود كه اونم اغلب توي كتاب جواب داشت.

مدار تقريبا از دوتاي ديگه اسون تره...البته بستگي به خودتون داره كه چقدرش رو خونده باشيد...تستاشم اگر به متن كتاب مسلط باشيد راحت حل ميشه.نمره هاي الان رو نمي دونم چطوره ولي براي هم ترمي هاي خودم افتاده خيلي كم بود ...

براي اشنايي با سوالات نمونه سوالاي ترم هاي قبل رو بخون بي تاثير نيست.

میخوام واسه ساختمان داده اول متن درس رو بخونم بعد برم روی سوالات تستی سال های گذشته .... بعد که 5 فصل اول رو که تموم کردم برم تمرین های پایان فصل رو بخونم ... بعد 3 فصل آخر رو که اصلا نرسیدیم تموم کنیم میخونم
یا اینکه هر درس رو که تموم کردم تمرین های آخر فصلش رو هم بخونم ... نظر شما چیه ؟
بعضی فصل ها البته واسم آسونه ولی بعضی ها هم وقت گیر ... چون نمیخوام هیچی رو از دست بدم

nits
01-01-2013, 19:16
سلام
تاریخ امتحان این چندتا درس رو هر کی میدونه بی زحمت بگه:n12:

ذخيره وبازيابي اطلاعات
مدارھاي منطقي
ساختمان داده ھا

ساختمان داده ها : 17 دی
مدارهای منطقی : 5 بهمن
ذخیره و بازیابی اطلاعات هم 7 بهمن داریم

Eblis 2011
01-01-2013, 20:14
کسی اینجا میانه 1 پاس کرده ؟ ( رشته ی حسابداری )

وای چقدر این درس مزخرفه ..... یعنی کل مطالب اصول 1 + اصول 2 + اصول 3 رو باهم ترکیب کردن + کلی مطالب پراکنده ی دیگه شده میانه 1 :|

یعنی کل کتابی که 400 صفحه س به اندازه کل چارت 9 ترمه حسابداری توش مطلب پراکنده داره ..... 19دی روز دق کردن ماس سر امتحان ..... میان ترم 5 دارم اما بازم ترس از افتادن دارم ..... :n03:

nits
01-01-2013, 20:24
کسی اینجا میانه 1 پاس کرده ؟ ( رشته ی حسابداری )

وای چقدر این درس مزخرفه ..... یعنی کل مطالب اصول 1 + اصول 2 + اصول 3 رو باهم ترکیب کردن + کلی مطالب پراکنده ی دیگه شده میانه 1 :|

یعنی کل کتابی که 400 صفحه س به اندازه کل چارت 9 ترمه حسابداری توش مطلب پراکنده داره ..... 19دی روز دق کردن ماس سر امتحان ..... میان ترم 5 دارم اما بازم ترس از افتادن دارم ..... :n03:

کلک دیگه اغراق بسه :n02: ... بعد امتحان میای میگی شدم 19 :n02:
نیستی بیای کتاب ذخیره و بازیابی اطالاعات ما رو ببینی ... 600 صفحه ... پر فرمول و شکل
خدا رحم کنه ولی از طرفی سنگ بزرگ علامت نزدن است ... این ساختمان داده ی ما خیلی مهمه

Eblis 2011
01-01-2013, 20:37
کلک دیگه اغراق بسه :n02: ... بعد امتحان میای میگی شدم 19 :n02:
نیستی بیای کتاب ذخیره و بازیابی اطالاعات ما رو ببینی ... 600 صفحه ... پر فرمول و شکل
خدا رحم کنه ولی از طرفی سنگ بزرگ علامت نزدن است ... این ساختمان داده ی ما خیلی مهمه

نه خداییش :n02: 19 کجا بود داشی . اگه بتونم 12 بگیرم کلامو میندازم هوا ..... فعلا که واسه 9.60 دل خوش کردم واسه این درس . 4واحدیه :n04: پدر معدلمو در میاره :n28:

در صورتی خوب میشم که سوالو نپیچونن .... سوال رو بپیچونن نصف اونایی که میانه 1 دارن مثل من فیتیله پیچ میشن :n08:

hp722
01-01-2013, 21:22
شماها خیلی خوب میخونیدا.من ترم اولم بود نفهمیدم از کجا اومد و به کجا رفت ترم اول و احتمالا 2تا درسو بیفتم و مشروط شم و 12واحد بیشتر نتونم بردارم ولی حساب کتاب دستم اومده و از ترم بعد حواسم هست و میدونم چجوری بخونم.روزی 2،3 ساعت وقت بذارم راحت میان ترم و پایان ترم قبولم

Eblis 2011
01-01-2013, 21:35
شماها خیلی خوب میخونیدا.من ترم اولم بود نفهمیدم از کجا اومد و به کجا رفت ترم اول و احتمالا 2تا درسو بیفتم و مشروط شم و 12واحد بیشتر نتونم بردارم ولی حساب کتاب دستم اومده و از ترم بعد حواسم هست و میدونم چجوری بخونم.روزی 2،3 ساعت وقت بذارم راحت میان ترم و پایان ترم قبولم

آفرین به شما دوست عزیز که ابعاد و قلق پیام نور و کتاب هاش دستت اومد :n16:

واسه ی تمامی دوستان در ایام امتحانات آرزوی موفقیت دارم . چون خودمم پیام نوری هستم حالتون رو درک میکنم :n02:

nits
01-01-2013, 21:47

رشته شما چیه عزیز ؟

hp722
01-01-2013, 22:07
رشته شما چیه عزیز ؟

رشته ی من IT هست.برنامه نویسی(پاسکال) و ریاضی رو احتمالا قبول نشم.وقتی اول ترم رفتم انقلاب و کتاب 600 صفحه ای ریاضی رو خریدم و فهمیدم باید کُلِش رو تو یه ترم پاس کنم فشارم افتاد.دوستم پیشم بود رفت برام یه آبمیوه خرید بهتر شدم

Eblis 2011
01-01-2013, 22:14
رشته ی من IT هست.برنامه نویسی(پاسکال) و ریاضی رو احتمالا قبول نشم.وقتی اول ترم رفتم انقلاب و کتاب 600 صفحه ای ریاضی رو خریدم و فهمیدم باید کُلِش رو تو یه ترم پاس کنم فشارم افتاد.دوستم پیشم بود رفت برام یه آبمیوه خرید بهتر شدم

عجب باحالی :n08: آدم جالبی به نظر میای .

+ وقتی در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردی یعنی اینکه قوانین و شرایطش رو پذیرفتی ... مثل این نرم افزار ها که باید اول Agrement کنی تا اجازه ی نصب برنامه رو بده ( مجبوری ) :n08: ما هر ترم میخوایم به بچه ها بگیم این ترم چند واحد داریم ، میگیم چند کیلو کتاب داریم ... مثلا این ترم 3 کیلو :n02:

hp722
01-01-2013, 22:19
عجب باحالی :n08: آدم جالبی به نظر میای .

+ وقتی در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردی یعنی اینکه قوانین و شرایطش رو پذیرفتی ... مثل این نرم افزار ها که باید اول Agrement کنی تا اجازه ی نصب برنامه رو بده ( مجبوری ) :n08: ما هر ترم میخوایم به بچه ها بگیم این ترم چند واحد داریم ، میگیم چند کیلو کتاب داریم ... مثلا این ترم 3 کیلو :n02:

خدا وکیلی فشارم افتاد سرم گیج رفت.آبمیوه رو نخورده بودم بی هوش شده بودم.آخه این دانشجوییه یا اسیری؟ستمه خدا وکیلی.ریاضی 600 صفحه.پاسکال 600 صفحه.استادام یه فصل درس میدن 2فصل نمیدن

دمشون گرم تا ترم پیش اندیشه اسلامی1 100صفحه بود این ترم شانس ما کردنش 230 صفحه.نوبت چو به ما رسید آسمان تپید

Eblis 2011
01-01-2013, 22:29
خدا وکیلی فشارم افتاد سرم گیج رفت.آبمیوه رو نخورده بودم بی هوش شده بودم.آخه این دانشجوییه یا اسیری؟ستمه خدا وکیلی.ریاضی 600 صفحه.پاسکال 600 صفحه.استادام یه فصل درس میدن 2فصل نمیدن

دمشون گرم تا ترم پیش اندیشه اسلامی1 100صفحه بود این ترم شانس ما کردنش 230 صفحه.نوبت چو به ما رسید آسمان تپید

کاشکی جمعیت و تنظیم خانواده رو این ترم پاس میکردی :n08: کتابش میگن عوض شده یا قراره عوض شه :n08: عجب چیزی بود :n02: ما هول بودیم ترم اول پاسش کردیم .... تازه کلاس هم داره :n04::n02:

nits
01-01-2013, 22:29

این شیطان :n02: راست میگه ... خیلی باحالی

ولی ابلیس جان ( اسمت رو نمیدونم شرمنده ) یکم خوندن رشته های فنی رو در نظر بگیر توی پیام نور چه انرژی ای میخواد ... البته هستند کسایی که از همون اول ترم درس میخونن ولی بازم نتیجه شون میشه مثل من که توی فرجه ها میخونم ( ببین من چه نابغه ای هستم :n02: )

به قول یکی از اساتید خوبمون خدایی توی پیام نور واسه کامپیوتر کتاب نوشتن هنر میخواد و کتابهاشون هم انصافا خوبه ولی غلط زیاد داره ... غلط منطقی نه ، بیشتر نگارشی
موضوعات هم یکم درهم و برهم هست ... جمله بندیشون هم درست نیست گاها ... مثلا این کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات ( قابل توجه شما hp722 جان که نمیدونم این درس رو توی چارت انتخاب واحد دارید یا نه ... فکر کنم اون رو ببینی انصراف بدی :n02: ) ادبیاتش رو هیچ جای دنیا نمیتونی پیدا کنی از بس که گنگه ...

به هر حال درس خوندن نباید صرفا پاس کردن واحدها باشه ... مهم اینه که آدم خودش از عملکرد خودش راضی باشه ( که من خودم تا اینجا نبودم ) و به معنای واقعی کلمه این درسها رو عمیقا بخونه و خارج از محیط دانشگاه هم به تمرین بپردازه ... مثلا در رابطه با درس هایی مثل ساختمان داده ها و ++C

hp722
01-01-2013, 22:34
کاشکی جمعیت و تنظیم خانواده رو این ترم پاس میکردی :n08: کتابش میگن عوض شده یا قراره عوض شه :n08: عجب چیزی بود :n02: ما هول بودیم ترم اول پاسش کردیم .... تازه کلاس هم داره :n04::n02:

مگه کتابم دارم؟من فکر کردم عملیه:n02:

الان دیگه نمیشه ترم اول برداشت.باید ترم آخر برداریم

Eblis 2011
01-01-2013, 22:38

ولی ابلیس جان ( اسمت رو نمیدونم شرمنده ) یکم خوندن رشته های فنی رو در نظر بگیر توی پیام نور چه انرژی ای میخواد ... البته هستند کسایی که از همون اول ترم درس میخونن ولی بازم نتیجه شون میشه مثل من که توی فرجه ها میخونم ( ببین من چه نابغه ای هستم :n02: )

به قول یکی از اساتید خوبمون خدایی توی پیام نور واسه کامپیوتر کتاب نوشتن هنر میخواد و کتابهاشون هم انصافا خوبه ولی غلط زیاد داره ... غلط منطقی نه ، بیشتر نگارشی
موضوعات هم یکم درهم و برهم هست ... جمله بندیشون هم درست نیست گاها ... مثلا این کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات ( قابل توجه شما hp722 جان که نمیدونم این درس رو توی چارت انتخاب واحد دارید یا نه ... فکر کنم اون رو ببینی انصراف بدی :n02: ) ادبیاتش رو هیچ جای دنیا نمیتونی پیدا کنی از بس که گنگه ...

به هر حال درس خوندن نباید صرفا پاس کردن واحدها باشه ... مهم اینه که آدم خودش از عملکرد خودش راضی باشه ( که من خودم تا اینجا نبودم ) و به معنای واقعی کلمه این درسها رو عمیقا بخونه و خارج از محیط دانشگاه هم به تمرین بپردازه ... مثلا در رابطه با درس هایی مثل ساختمان داده ها و ++C

ابلیس خودتی :n02: !!!!!!! مهدی هستم . منم اسم شریف شما رو نمیدونم :n08: مخالفم . اصلا بعضی از درس های رشته ی ما ( حسابداری ) ربطی به رشتمون نداره . اینقدر هم غلط توشه که نگو .... تو پیام نور فقط باید پاس کرد و رفت . حالا کجا پاس کرد نمیدونم فقط پاس کن :n08:

hp722
01-01-2013, 22:40

باحالی از خودته رفیق.مهدی هم لطف داره

خدا وکیلی خوندن درس های فنی تو پیام نور خیلی سخته.در دوران دبیرستان و پیش حکم پرنده ای سبک بال رو داشتم که وقتی وارد پیام نور شدم انگار کردنم تو قفس:n02:

آخ گفتی غلط.این کتاب مبانی برنامه نویسی چقد غلط داره.مثلا برنامه ای که توی کتاب نوشته رو توی پاسکال مینویسم یا error میده یا مثلا خروجیش باید باشه medal of honor ولی بجاش میشه modern warfare.تفاوت رو احساس میکنی!؟

از اول ترم آدم قشنگ هروز یه چند ساعتی رو برای دروس اختصاص بده هیچ مشکلی براش بوجود نمیاد

Eblis 2011
01-01-2013, 22:40
مگه کتابم دارم؟من فکر کردم عملیه:n02:

الان دیگه نمیشه ترم اول برداشت.باید ترم آخر برداریم

عملی ؟ :n04::n08: اگه استاد داوطلب خواست تو برو جلو تا عملی روت اجرا کنه :n02:

چه بد ، شد ترم آخر :n28: ..... گذاشتن ترم اخر که پاس کردی بعدش بری ازدواج کنی منحرف نشی :n08:

hp722
01-01-2013, 22:47

چه بد ، شد ترم آخر :n28: ..... گذاشتن ترم اخر که پاس کردی بعدش بری ازدواج کنی منحرف نشی :n08:

رو من اجرا کنن؟مگه مادینِه نیست که من بشم example؟فروختی مارو به قیمت پوست خیار.شاهین میگه روبرویت گلوله و باتوم، پشت سر خنجر رفیقانت...

Eblis 2011
01-01-2013, 22:53
رو من اجرا کنن؟مگه مادینِه نیست که من بشم example؟فروختی مارو به قیمت پوست خیار.شاهین میگه روبرویت گلوله و باتوم، پشت سر خنجر رفیقانت...

کلاس هاش جداس . یعنی تفکیک جنسیتی میشه ..... وگرنه کی روش میشه این درسو درس بده :n02:

شوخی کردم محمد رضای گل ... البته اگه اسمتو اشتباه نگفته باشم :n16:

hp722
01-01-2013, 22:57
کلاس هاش جداس . یعنی تفکیک جنسیتی میشه ..... وگرنه کی روش میشه این درسو درس بده :n02:

شوخی کردم محمد رضای گل ... البته اگه اسمتو اشتباه نگفته باشم :n16:

آره عزیزم میدونم تفکیک جنسیتی هست این درس.گفتم دور هم بخندیم

آره جیگر اسمم محمدرضاست.تهرانی؟

Eblis 2011
01-01-2013, 22:59
آره عزیزم میدونم تفکیک جنسیتی هست این درس.گفتم دور هم بخندیم

آره جیگر اسمم محمدرضاست.تهرانی؟

نه گلم . گرگان ..... :n12:

hp722
01-01-2013, 23:05
نه گلم . گرگان ..... :n12:

حیف شد.اینجا بودی یه قراری باهم میذاشتیم میرفتیم با رفقا بیرون.میرفتیم تو پیام نورهای همدیگه:n02:

GOOD LUCK

sansi
01-01-2013, 23:18
سلام
من دیپلم فنی دارم. گویا باید پیش دانشگاهی هم گرفت.میخواستم ببینم غیرحضوری میشه گرفتش؟
بعد این خبر پس چی میگه:
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D9%86_%D9%81%D8%A7%D9%82%D8%AF_%D9%85%D8%AF% D8%B1%DA%A9_%D9%BE%DB%8C%D8%B4_%D8%AF%D8%A7%D9%86% D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D8%A7% D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86_%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%AF%D B%8C%D8%B1_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9 %87_%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85_%D9%86%D9%88%D8%B1_%D 8%AB%D8%A8%D8%AA_%D9%86%D8%A7%D9%85_%D9%85%DB%8C_% D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF)
مگه میشه همزمان پیام نور خوند و همینطور پیش دانشگاهی؟

درباره غير حضوري گرفتنش خبر ندارم ولي در خبر هم گفته شده:

وی اضافه کرد: شرط شرکت این نوع متقاضیان در آزمون فراگیر ارائه مدرک پیش دانشگاهی یا چهارم متوسطه تا 31 شهریور سال آینده است.

وی اظهار کرد:در صورت قبولی، این متقاضیان تا مهرماه 92 به عنوان دانش پذیر به تحصیل مشغول بوده و پس از آن با ارائه مدرک پیش دانشگاهی، دانشجو شناخته می شوند.

شما اگر ثبت نام ميكرديد و قبول مي شديدچون مدرك پيش تون اماده نبود نمي تونستيد از ترم بهمن وارد دانشگاه بشيد و مهر ماه اونم در صورتي كه تا 31 شهريور مدرك پيش تون رو دريافت مي كرديد، ورودي محسوب مي شديد.

براي ازمون امسال كه گذشت ولي براي سال بعد مي تونيد اقدام كنيد.زمان براي گرفتن مدرك پيش هم داريد.

سالهاي قبل بچه هاي فني كه در ازمون قبول مي شدن 24 واحد اضافه رو به جاي پيش دانشگاهي در دانشگاه پاس مي كردند.

sansi
01-01-2013, 23:23
میخوام واسه ساختمان داده اول متن درس رو بخونم بعد برم روی سوالات تستی سال های گذشته .... بعد که 5 فصل اول رو که تموم کردم برم تمرین های پایان فصل رو بخونم ... بعد 3 فصل آخر رو که اصلا نرسیدیم تموم کنیم میخونم
یا اینکه هر درس رو که تموم کردم تمرین های آخر فصلش رو هم بخونم ... نظر شما چیه ؟
بعضی فصل ها البته واسم آسونه ولی بعضی ها هم وقت گیر ... چون نمیخوام هیچی رو از دست بدم

بهتره اول كل كتاب رو بخونيد بعد بريد سراغ تمرين و تست ها....فصول اخر مهم هستن خوندنشون رو پشت گوش ننداز.

paranoid_android
02-01-2013, 01:28
سلام. قبول شدن تو فراگیر پیام نور کارشناسی مهندسی نرم افزار سخته؟ چقدر باید برای مطالعه منابعش وقت گذاشت؟ سوالات آزمون در چه حدی طرح میشن؟ مخصوصا ریاضی عمومی و سوالات دروس عمومی..

alavi71
02-01-2013, 08:43
سلام. قبول شدن تو فراگیر پیام نور کارشناسی مهندسی نرم افزار سخته؟ چقدر باید برای مطالعه منابعش وقت گذاشت؟ سوالات آزمون در چه حدی طرح میشن؟ مخصوصا ریاضی عمومی و سوالات دروس عمومی..

سلام
قبولی شما بسته به شهر انتخابی دارد.
ولی فراگیر ها خیلی قبولشون سخت نیست ...

ittools
02-01-2013, 17:44

من ترم قبل پاسش کردم در حالی که ترم آخر نیستم :n02: احتمالا آخر سر بهم گیر بدن :n09:
ولی کلاس هاش رو نگو آدم آب میشه میره تو زمین استاده یه چیزایی میگفت آدم خجالت میکشید حالا خوبه کلاس ها رو جدا کردن :n02:

hamidras
02-01-2013, 19:49
آقا معادلات ديفرانسيلو لاشم باز نكردم :دي خودخوانم هستم !

چه كنم تو اين چند روز!؟ ميشه كاري كرئ يا حذفش كنم!؟

Eblis 2011
02-01-2013, 20:01

سلام دوست عزیز . کی امتحان داری معادلاتو ؟

sansi
02-01-2013, 20:02

بگرد توي نت چند تا جزوه دانلود كن بخون يا اگر دوستي داري كه قبلا اين درس رو داشته و پاس كرده ازش جزوه ش رو بگير....كتاب رو بخوني گيج ميشي.

خودم يه جزوه خوب از معادلات دارم ولي حيف كه اسكنر ندارم وگرنه برات ميزاشتم..خودم فقط همين جزوه استادمون رو خوندم:n01:

sansi
02-01-2013, 20:12
به اين ادرس ها برو دانلودشون كن ببين به دردت مي خورن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %B2%D9%88%D9%87+%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%84%D8% A7%D8%AA+%D8%AF%DB%8C%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B 3%DB%8C%D9%84+%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85+%D9%86%D9%8 8%D8%B1

I-Tech
02-01-2013, 20:22
مثلا این کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات ( قابل توجه شما hp722 جان که نمیدونم این درس رو توی چارت انتخاب واحد دارید یا نه ... فکر کنم اون رو ببینی انصراف بدی :n02: ) ادبیاتش رو هیچ جای دنیا نمیتونی پیدا کنی از بس که گنگه ...

اینا شوخی بود دیگه؟:n28:
جدا کتابش انقد نافرمه!؟ این ترم برداشتمش تا الان حتی کتابشو ندیدم:دی میان ترم و اینا هم متاسفانه نداره...

allogos
02-01-2013, 20:32
ذخیره بازیابی فقط تا فصل 6 و فصل 8 دیگه ؟ فصل 7 و بقیه کتابو نمیخواد بخونیم :n09:

مرتضی nvcd
02-01-2013, 20:50
اینا شوخی بود دیگه؟:n28:
جدا کتابش انقد نافرمه!؟ این ترم برداشتمش تا الان حتی کتابشو ندیدم:دی میان ترم و اینا هم متاسفانه نداره...

مزخرف ترین کتابه .... یه موضوع کوچیک رو همچین با اسم های عجیب غریب میگه ادم اصلا قاطی میکنه ... کلا یه فصل رو خوندم نفهمیدم این راهنمای فایل چیه ... بعد یه مرجع دیگه گرفتم راهنمای فایل رو تو دو خط گفت فهمیدم همون خصوصیات فایله !!!! ... دیونه است نویسندش اصلا

hp722
02-01-2013, 20:53
من ترم قبل پاسش کردم در حالی که ترم آخر نیستم :n02: احتمالا آخر سر بهم گیر بدن :n09:
ولی کلاس هاش رو نگو آدم آب میشه میره تو زمین استاده یه چیزایی میگفت آدم خجالت میکشید حالا خوبه کلاس ها رو جدا کردن :n02:

منم میخوام:n02:

شده به امید خوندن این درس تا ترم آخر پیش میرم تا بتونم ترم آخر بردارمش:n02:

Eblis 2011
02-01-2013, 20:58
منم میخوام:n02:

شده به امید خوندن این درس تا ترم آخر پیش میرم تا بتونم ترم آخر بردارمش:n02:

فقط ترم آخر نمیدن . هر ترم میتونی ور داری . ترم بعد وردار پاسش کن بعد انصراف بده :n08:

hp722
02-01-2013, 20:58

مگه الانم میشه حذف کرد؟؟؟

hamidras
02-01-2013, 21:47
بگرد توي نت چند تا جزوه دانلود كن بخون يا اگر دوستي داري كه قبلا اين درس رو داشته و پاس كرده ازش جزوه ش رو بگير....كتاب رو بخوني گيج ميشي.

خودم يه جزوه خوب از معادلات دارم ولي حيف كه اسكنر ندارم وگرنه برات ميزاشتم..خودم فقط همين جزوه استادمون رو خوندم:n01:

به اين ادرس ها برو دانلودشون كن ببين به دردت مي خورن:

دمت گرم لطف كردي:n16:

بدبختي اينه من با استاد برداشته بودم و رو اشتباه برنامه ريزي بعد تفكيك كلاسامون اسم چند تا پسر تو گروه دخترا موند كه من اين وسط بدون نيم ترم موندم كه سر همين يه دعواي اساسي با معاون دانشگاه كردم ، كه البته اندازه گاو شعور ندارن :n21:

از فردا ميرم تو كار ديف تا خدا چي بخواد :n30:

مگه الانم میشه حذف کرد؟؟؟

منظورم اينه نرم امتحان بدم :دي

Amir M.ohAma.D
03-01-2013, 14:01
سلام دوستان
من شنبه امتحان دارم میخوام کارتمو بگیرم ولی خطای کد 18 میاد و میگه شما اجازه دسترسی به اینجارو ندارید
باید چیکار کنم؟
شهریه هم یک ماه و ده روز پیش واریز کردم و بدهی ندارم

hp722
03-01-2013, 16:14
سلام دوستان
من شنبه امتحان دارم میخوام کارتمو بگیرم ولی خطای کد 18 میاد و میگه شما اجازه دسترسی به اینجارو ندارید
باید چیکار کنم؟

یه 970ت اضافه شد برای من و دوستانم بابت بیمه که اونم دوباره رفتیم پرداخت کردیم.شما فیش فاریزیت رو تو سایت گلستان نگاه کن ببین بدهی 0 زده.گزارش 428 رو باید بگیری.اگه راه گرفتنش رو تا سایت درست میری و بدهی نداری شاید سایت قاطی کرده.بذار یه چند ساعت دیگه باز امتحان کن

Eblis 2011
03-01-2013, 16:20
سلام دوستان
باید چیکار کنم؟

سلام خدمت شما . طبق گفته ی دوست خوبم محمد رضا ، برای بعضی از دوستان دوباره مبلغی بدهی بابت بیمه اضافه شده . به احتمال زیاد شما بدهی دارید . البته مشکلی نیست : شما میتونید با پرداخت این بدهی و در دست داشتن فیش پرداخت ( بدون گرفتن کارت ورود به جلسه ) وارد جلسه امتحانات بشین .

Amir M.ohAma.D
03-01-2013, 17:08
ممنون دوستان
اون 970 تومنو هم حدود ده روز پیش رفتم واریز کردم ولی تا الان هرچی میرم میزنه شما اجازه دسترسی به این قسمتو ندارید.قسمت شهریه هم بدهی ندارم زده بدهی صفر ریال.
فیش بانکیو با خودم ببرم میذارن امتحان بدم?گیر نمیدن?
کمتر از دو روز مونده به شروع امتحان نمیدونم استرس خود امتحانو داشته باشم یا استرس کارتشو....داستانی داریم با این گلستان

A M ! N
03-01-2013, 17:13
ممنون دوستان
اون 970 تومنو هم حدود ده روز پیش رفتم واریز کردم ولی تا الان هرچی میرم میزنه شما اجازه دسترسی به این قسمتو ندارید.قسمت شهریه هم بدهی ندارم زده بدهی صفر ریال.
کمتر از دو روز مونده به شروع امتحان نمیدونم استرس خود امتحانو داشته باشم یا استرس کارتشو....داستانی داریم با این گلستان

سلام ،

نه عزیزم معمولن گیر نمیدن ، همون فیش رو ببر تمومه. من بارها اینطوری رفتم. مشکلات سایت بخودشون مربوط میشه

من گاهی با هیچی هم رفتم :n02:

Eblis 2011
03-01-2013, 17:21
ممنون دوستان

در تکمیل صحبت های امین عزیز بگم که خیالت راحت . فیش واریزی رو دستت داشته باش مشکلی پیش نمیاد . من خودم نصف دوستام با همین شیوه اجازه ورود رو پیدا میکنن :n02:. خیالت تخت :n06:

ittools
03-01-2013, 19:18
من بدون فیش واریزی و کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه هم امتحانم رو دادم :n09: راه در رو زیاده :n02:

hp722
03-01-2013, 19:22
ممنون دوستان

آره برادر خیالت جمع.با فیش برو و راحت امتحانت رو بده.میبینی چجوری دانشجوهارو آزار میدن.آدم تو این وضعیت نمیدونه استرس کارت رو داشته باشه یا امتحان رو

پ.ن:من با فیش بی فیش با کارت بی کارت شنبه امتحان مبانی رو قبول نمیشم:n02:

Eblis 2011
03-01-2013, 19:37
آره برادر خیالت جمع.با فیش برو و راحت امتحانت رو بده.میبینی چجوری دانشجوهارو آزار میدن.آدم تو این وضعیت نمیدونه استرس کارت رو داشته باشه یا امتحان رو

اِ ممد رضا . چرا ناامیدی ..... خداشاهده من سر امتحان اصول حسابداری 2 ، که کاملا امتحانش تستی بود ( 40تا سوال تستی ) ، 16 تا پشت هم زدم الف ( بلد نبودم همینجوری الف زدم :n02: ) اگه گفتی چندتا الف بود ؟ :n13: فقط 4تا :n28: ...... البته این ربطی به اینجا نداشتا همینجوری گفتم ....

کلا امیدوار باش دیگه .... ببین الان بچه های گل پیام نور میان اینجا یه سر میزنن .... اینجوری روحیشون داغون میشه ..... لااقل واسه روحیه دوستاتم شده شاد باش و بگو قبول میشم :n02:

اینجوری شاد باش :n02::n02::n02::n02::n08:

hp722
03-01-2013, 20:13
اِ ممد رضا . چرا ناامیدی ..... خداشاهده من سر امتحان اصول حسابداری 2 ، که کاملا امتحانش تستی بود ( 40تا سوال تستی ) ، 16 تا پشت هم زدم الف ( بلد نبودم همینجوری الف زدم :n02: ) اگه گفتی چندتا الف بود ؟ :n13: فقط 4تا :n28: ...... البته این ربطی به اینجا نداشتا همینجوری گفتم ....

کلا امیدوار باش دیگه .... ببین الان بچه های گل پیام نور میان اینجا یه سر میزنن .... اینجوری روحیشون داغون میشه ..... لااقل واسه روحیه دوستاتم شده شاد باش و بگو قبول میشم :n02:

اینجوری شاد باش :n02::n02::n02::n02::n08:

چه بگم که از نگفتنم بهتر است

فقط تونستم از 15 فصل 5فصل بخونم که اونم اصلا نفهمیدم به کجا اومد و به کجا رفت.تست هم میزنم 5تا تشریحی رو که هیچی نمیتونم، تستی هم از 30تا 10تا درست زدم.نمره کلاسی هم صفر.نرفتم سر امتحانش.بعد الان شینگیلی بزنم؟

ittools
03-01-2013, 20:16

ببینم میان ترم گرفتی ؟ اگه نه که سر امتحان نری بهتره چون معدلت هم پایین میاد ولی اگه میان ترم گرفتی و کامل نیست با استادت حرف بزن میان ترم کامل بهت بده نهایتش سوالات پر تکرار رو تو این یه روز و نیم بخون اگه تو ورقه 3.6 بگیری قبولی اگرم تشریحی داشته باشه چه بهتر استادا معمولا برای یه مقدار از جواب یه مقدار از نمره رو میدن و قبول میشی

پ.ن : منم امتحان اول رو یه بار خوندم ولی حسش رو ندارم دوباره کتاب رو از اول بخونم ماشالله 400 صفحه است :n14: آدم کتاب رو میبینه سرد میشه بعدا بیان بگن مدرک پیام نور اعتبار نداره اون طرف بیاد ببینم میتونه کتاب 400 صفحه ای رو بخونه بعد بره نطق کنه :n29:

پ.ن :پست بالاییت رو دیدم به نظرم اگه نری سر امتحان بهتره یکم کارت سخته :n03: ولی ناامید نشو یه روز هم یه روزه تو یه روز میتونی بخش های مهم رو بخونی مطمئنا همه 15 فصل کتاب مهم نیستن فصل های غیر مهم رو نخون این جوری از وقتت نهایت استفاده رو میبری

Eblis 2011
03-01-2013, 20:23
چه بگم که از نگفتنم بهتر است

فقط تونستم از 15 فصل 5فصل بخونم که اونم اصلا نفهمیدم به کجا اومد و به کجا رفت.تست هم میزنم 5تا تشریحی رو که هیچی نمیتونم، تستی هم از 30تا 10تا درست زدم.نمره کلاسی هم صفر.نرفتم سر امتحانش.بعد الان شینگیلی بزنم؟

خب یه چیزی بگم شاید استفاده ببری از صحبت هام :n02:

مثل قضیه غضنفر نشه با شیر و خط جواب بدی : بعدش همه میبینن که غضنفر سریع جوابارو پاک میکنه و عوض میکنه میگن چرا خیس عرق شدی و اینجوری مضطربی . میگه دارم جوابارو چک میکنم :n08:

به نظرم تا جایی که تستی رو بلدی با تمرکز بزن . حتی شده راحت از تست ها رد نشو . کمی فکر کن . تحلیل کن . شاید یه جرقه ای زد و تونستی جواب بدی . اگه نشد و نتونستی . همه رو به یه شکل بزن . مثلا یا همه رو بزن ج یا الف یا ...... اینجوری احتمال اینکه درست بخوره بیشتره تا اینکه جا به جا بزنی .

در مورد سوالات تشریحی اگه هم بلد نیستی به قول استاد صنعتی ما همون صورت سوال رو یه جور دیگش کن تو جواب بنویس :n02: خلاصه سفید تحویل نده پاسخ نامه ی تشریحی رو .... بقیش رو بسپار به خدا و لطف استاد . :n02:

hp722
03-01-2013, 20:36
ببینم میان ترم گرفتی ؟ اگه نه که سر امتحان نری بهتره چون معدلت هم پایین میاد

یعنی اگه نرم سر امتحان معدلم بالاتر میره تا اینکه برم یه نمره ای بگیرم؟

hp722
03-01-2013, 20:42
خب یه چیزی بگم شاید استفاده ببری از صحبت هام :n02:

مثل قضیه غضنفر نشه با شیر و خط جواب بدی : بعدش همه میبینن که غضنفر سریع جوابارو پاک میکنه و عوض میکنه میگن چرا خیس عرق شدی و اینجوری مضطربی . میگه دارم جوابارو چک میکنم :n08:

به نظرم تا جایی که تستی رو بلدی با تمرکز بزن . حتی شده راحت از تست ها رد نشو . کمی فکر کن . تحلیل کن . شاید یه جرقه ای زد و تونستی جواب بدی . اگه نشد و نتونستی . همه رو به یه شکل بزن . مثلا یا همه رو بزن ج یا الف یا ...... اینجوری احتمال اینکه درست بخوره بیشتره تا اینکه جا به جا بزنی .

در مورد سوالات تشریحی اگه هم بلد نیستی به قول استاد صنعتی ما همون صورت سوال رو یه جور دیگش کن تو جواب بنویس :n02: خلاصه سفید تحویل نده پاسخ نامه ی تشریحی رو .... بقیش رو بسپار به خدا و لطف استاد . :n02:

استادای ما انقد نامرد بودن.همه زن بودن.استاد مبانی که پروژه داد و نیمه کاره بردیم و نمره نداد و سر امتحانش هم نرفتم.اصلا باهاش حرف میزنی اونور رو نگاه میکنه
استاد ریاضی ام اومد امتحان بگیره دقیقا همه کلاس گفتن بذار هفته بعد بخونیم چون اون روز امتحان زبان هم داشتیم.هرکاری کردیم قبول نکرد و همه خراب کردن.تو بعضی پیام نورها شنیدم استادا دمش گرمن و 6نمره رو میدن.واسه ما چَپَر چولاغه شانسمون

مهدی جان یعنی نفهمیدم همه رو مثلا الف بزنم؟شانسش بالاتره؟

ittools
03-01-2013, 20:43
یعنی اگه نرم سر امتحان معدلم بالاتر میره تا اینکه برم یه نمره ای بگیرم؟

البته از الان به نرفتن فکر نکن یه روز و نیم هنوز وقت داری که خیلی زیاده . اگه نمره کم بگیری معدل این ترمت میاد پایین حالا باز به نمره ای که قراره بگیری ربط داره ولی اگه سایر درس ها رو خوب خوندی و معدل زیاد برات مهم نیست به نظرم بری بهتره یه سنگیه انداختی دیگه خدا رو چه دیدی شاید استادت رو هم دیدی باهاش حرف زدی تو میان ترم بهت کمک کرد خلاصه اونم دل داره دیگه .
فقط میان ترم ها تا 18 ام بازه ها بعده اون به نظرم مثل ترم قبلی دیگه باز نمیشه
ایشالله قبول میشی

mili_k
03-01-2013, 21:07
دوستان زبان تخصصی رشته الهیات « فقه و مبانی حقوق اسلامی » کسی نمونه سؤالاتشو داره ؟

hamidras
03-01-2013, 21:50
به نقل از روابط عمومي دانشگاه پيام نور استان تهران علي رغم تعطيل بودن استان تهران به علت آلودگي هوا در روز شنبه مورخ 91.10.16 كليه امتحانات مراكز و واحد هاي اين دانشگاه در ساعت مقرر خود برگزار خواهد شد

Eblis 2011
03-01-2013, 22:34
استادای ما انقد نامرد بودن.همه زن بودن.استاد مبانی که پروژه داد و نیمه کاره بردیم و نمره نداد و سر امتحانش هم نرفتم.اصلا باهاش حرف میزنی اونور رو نگاه میکنه
استاد ریاضی ام اومد امتحان بگیره دقیقا همه کلاس گفتن بذار هفته بعد بخونیم چون اون روز امتحان زبان هم داشتیم.هرکاری کردیم قبول نکرد و همه خراب کردن.تو بعضی پیام نورها شنیدم استادا دمش گرمن و 6نمره رو میدن.واسه ما چَپَر چولاغه شانسمون

خب اول این سوالتو جواب بدم : نیگاه کن یه مثال کوچولو بزنم . فرض کن تو مدرسه 5تا سوال صحیح و غلط اومده و تو اصلا بلد نیستی جواب بدی به سوالا . حالا به نظرت چطوری بزنی بهتره ؟ مثلا همه رو بزنی صحیح شانست بیشتره یا اینکه مثلا یک در میون بزنی ( یکی صحیح یکی غلط ) ... خب مسلما حالت اول احتمالش بیشتره ..... من پیشنهاد میدم مثلا اگه تستهای زیادی هست که بلد نیستی و میخوای شانسی بزنی همه رو یه مورد بزن ..... پیشنهاد من ج :n02: .....

در مورد اینکه سر جلسه امتحان نری یا نری باید بگم که اگه نری غایب در امتحان رد میشه برات و تو معدلت هیچ تاثیری نداره .

به نظرم اگه احتمال میدی اگه بری ممکنه قبول شی برو ولی اگه نه ، حس میکنی که همین الان از پیش باخته ای نرو . با اینکه درس و میفتی اما تو معدل کل ت هیچ تاثیری نمیذاره .

دوستان زبان تخصصی رشته الهیات « فقه و مبانی حقوق اسلامی » کسی نمونه سؤالاتشو داره ؟

شما یه سر به این سایت بزن .

pnueb.com

hp722
03-01-2013, 22:45
به نقل از روابط عمومي دانشگاه پيام نور استان تهران علي رغم تعطيل بودن استان تهران به علت آلودگي هوا در روز شنبه مورخ 91.10.16 كليه امتحانات مراكز و واحد هاي اين دانشگاه در ساعت مقرر خود برگزار خواهد شد

یک ساعت پیش دانشگاه بهم اس داد که امتحانات طبق برنامه قبل از روز شنبه شروع میشه و تعطیل نیست

Eblis 2011
03-01-2013, 22:58
یک ساعت پیش دانشگاه بهم اس داد که امتحانات طبق برنامه قبل از روز شنبه شروع میشه و تعطیل نیست

آره برگزار میشه . فقط زدن فوتبال ها رو لغو کردن . :n21:

"مــن کسـی نـیـســـتـم بـا ایــن امـتـحــانــا دردم بــگـیـره ولــی ایــن نـمــره هـا رو کــی مـیــخــواد گــ ــردن بـــگــیـــره " :n08::n02:

mili_k
04-01-2013, 00:40
دوستان تو پیام نور فرضا اگه یه درس رو بیوفتیم بعد ترم بعدی باز بیوفتیم ولی ترم بعد تر اون درس رو قبول شیم . نمره ی این درس تو معدل کل چطور حساب میشه ؟

Eblis 2011
04-01-2013, 00:48
دوستان تو پیام نور فرضا اگه یه درس رو بیوفتیم بعد ترم بعدی باز بیوفتیم ولی ترم بعد تر اون درس رو قبول شیم . نمره ی این درس تو معدل کل چطور حساب میشه ؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم نمره درس مذکور در هر ترم محاسبه میشه و در نتیجه در معدل کل ت تاثیر میذاره .

mili_k
04-01-2013, 01:23
فکر نمیکنم اینطور باشه ! اگه اینطور باشه که خیلی بده !!

Eblis 2011
04-01-2013, 01:25
فکر نمیکنم اینطور باشه ! اگه اینطور باشه که خیلی بده !!

شاید اطلاعات من اشتباه باشه . مطمئن نیستم ، اگه درس رو این ترم بیفتی و ترم بعد پاس کنی تاثیر نداره اما 2ترم بعد پاس کنی رو دقیق نمیدونم

paranoid_android
04-01-2013, 02:00
پیام نور واحدهای پاس شده دانشگاه آزاد را معادلسازی میکنه؟ با چه شرایطی؟ کسی که قبلا دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد بوده اما با کاردانی فارغ التحصیل شده، اگه تو کارشناسی فراگیر پیام نور همون رشته قبول بشه میتونه واحدهایی که پاس کرده رو معادلسازی کنه؟

ittools
04-01-2013, 12:26
الان داشتم راهنمای نرم افزار آزمون پیام نور رو نگاه میکردم به نظرم سیستم جالبی میاد فقط به نظرم تو این سیستم دانشجوهایی که با کامپیوتر آشنایی ندارن با مشکل مواجه میشن مخصوصا تو کار با ماوس یا همون موشواره :n02: دقیق یادمه اوایل کار با کامپیوتر نمیتونستم ماوس رو روی هدف ببرم :n09: اینجوری که از راهنما بر میاد دانشجوها باید روی گزینه صحیح کلیک کنن
حیف من این ترم دروس عمومی ندارم وگرنه با کامپیوترشون یه کاری میکردم که بعده من دیگه بالا نیاد موند برای ترم بعد :n20:لااقل میشه ماوس رو به عنوان غنیمت جنگی آورد :n02:

rahakhanoom
04-01-2013, 16:21
یعنی از همین ترم این سیستم اجرا میشه ؟ :n04:

rahakhanoom
04-01-2013, 16:24
رشته اتون حسابداریه ؟ یا مدیریت ؟ یا اقتصاد آیا ؟