PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

babakiyan
21-09-2012, 11:39
سلام
یکی از دوستانم که میخواست مهمان بگیره بهش ندادن ولی بهش گفتن اگه حضور در کلاس بگیره نمره های میان ترمش رو میتونه به دانشگاه خودش منتقل کنه
من خودم یک بار دیدم این کار رو کردن ولی از هر کس میپرسم میگن این کار امکان نداره
سلام آره میشه

babakiyan
21-09-2012, 11:41
کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور هم هست؟
فکر نکنم باشه
فراگیر و نمیدونم شاید باشه

hamidras
21-09-2012, 13:03
کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور هم هست؟

بله به صورت فراگير هست كه سرچ كنيد اطلاعاتش هست همينجا هم

بچه ها یه سوال در مورد معافیت تحصیلی »
دیروز شنیدم که باید برای هر ترم معافیت تحصیلی رو از پلیس + 10 بگیریم و به دانشگاه تحویل بدیم وگرنه غیبت میخوریم :(
آیا این درسته ؟
یا همون معافیت اولی که گرفتم کافیه ؟

نشنيدم چنين چيزيو
در كل به ما ربطي نداره خودشون هماهنگياشو انجام ميدن

Hossein_128
21-09-2012, 13:58
قرار بود امروز سایت گلستان مدارک ثبت نام رو بزنه ولی هنوز خبری نیست

همین مدارکی که سایت خود دانشگاه زده کافیه؟ واحد ری
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

babakiyan
21-09-2012, 14:12
آره کافیه ما هم همین مدارکو بردیم:46::46:

milad235
22-09-2012, 09:48
سلام.

من دارم ثبت نام میکنم

ولی نمیدونم مدرک نظام وظیفه چیه و چطوری باید تهیه کنم

لطفا راهنماییم کنین

babakiyan
22-09-2012, 10:41
مدرک نظام وظیفه خوب همون برای سربازیه
باید بری نیروی انتظامی
گواهی اشتغال به تحصیلم باید ببرید
بعد بهتون گواهی میده

hamidras
22-09-2012, 10:53
سلام.

من دارم ثبت نام میکنم

ولی نمیدونم مدرک نظام وظیفه چیه و چطوری باید تهیه کنم

لطفا راهنماییم کنین

متولد چه سالي هستي؟

براي ثبت نام چيزي نميخواي تو سايتم همون گواهي پيش دانشگاهيتو اپلود كن به جاي مدرك نظام وظيفه

وقتي كه ميري دانشگاه براي دادن مدارك بهت ميگن برو از مسئول نظام وظيفه دانشگاه يه گواهي بگير كه ثبت نامت مجازه و اون فرمي كه بهت ميده رو ميبري تحويل مسئول ثبت نام ميدي

PNUNA.COM
22-09-2012, 11:35
آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کلیه مقاطع ورودی های سال ۹۱ دانشگاه پیام نور/ نحوه چگونگی ثبت نام

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : پذیرش غیر حضوری پذیرفته شدگان کلیه مقاطع ورودی سال 91 دانشگاه پیام نور آغاز شد / چگونگی ثبت نام غیر حضوری

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : پذیرفته شدگان عزیز دقت داشته باشید این پذیرش مربوط به پذیرفته شدگان کلیه مقاطع ورودی سال ۹۱ دانشگاه پیام نور می باشد.
نکته بسیار مهم : در صورتیکه مدارک ارسالی با اصل مدارک در زمان مراجعه حضوری و تحویل مدارک ناقص یا دارای تناقض باشد ، قبولی شما در دانشگاه پیام نور ملغی می شود . توجه داشته باشید تا زمان تحویل مدارک (با توجه به تاریخ مندرج در گواهی پذیرش غی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر حضوری ) شما دانشجو قطعی دانشگاه محسوب نمی شوید. مسئولیت تناقض و کسری مدارک تا زمان تحویل بعهده شخص پذیرفته شده می باشد .

خلاصه مراحل پذیرش و انتخاب واحد:
۱) تکمیل مشخصات و ارسال مدارک و دریافت “گزارش ۲۶۰″ ۲) انتخاب واحد و دریافت “گزارش ۱۰۱″ ۳) مراجعه حضوری مطابق با تاریخ ثب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت شده در “گزارش ۲۶۰″ ۴) پرداخت شهریه مطابق با “گزارش ۱۰۱″

جهت ورود به سایت ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور از لینک زیر استفاده نمایید:

سایت جامع خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دقت داشته باشید سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر (مرورگر اصلی ویندوز) باز می شود و قایل استفاده می باشد

۱- (الف) پذیرفته شدگان دوره رسمی مقطع کارشناسی ارشد با شناسه کاربری و گذروازه به شرح زیر وارد سیست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])م شوید.
- شناسـه کاربری : شماره داوطلبیpnum911
– گــــــــــــــــذرواژه : شماره ملی (در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد باید هنگام درج گذرواژه ثبت گردد)
مثال : اگر شماره داوطلبی شما ۸۷۹۳۲۷۰ می باشد و شماره ملی شما ۰۶۱۱۱۱۱۱۱۱ می باشد ، باید طبق زیر وارد سایت گلستان شوید. شناسه کاربری : pnum9118793270
گـــــــــــــــذروازه : ۰۶۱۱۱۱۱۱۱۱

۲- (ب) پذیرفته شدگان دوره رسمی مقطع کارشناسی با شناسه کاربری و گذروازه به شرح زیر وارد سیستم شوید.

- شناســه کاربری : شماره داوطلبیpnub911
- گــــــــــــــــذرواژه : شماره ملی ( در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد باید هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)
مثال : اگر شماره داوطلبی شما ۶۷۲۳۵۴۳ می باشد و شماره ملی شما ۰۶۱۱۱۱۱۱۱۱ می باشد ، باید طبق زیر وارد سایت گلستان شوید.
شناسه کاربری : pnub9116723543
گــــــــــــــذروازه : ۰۶۱۱۱۱۱۱۱۱
2 – از طریق مسیر زیر نسبت به تکمیل اطلاعات و همچنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن ارسال مدارک لازم اقدام نمائید. تذکر : حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت و ترجیحا فرمت آن jpg یا jpeg باشد.

آموزش –> دانشجو –> پذیرش غیرحضوری –> “پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود”

مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی
۱-دیپلم متوسطه سه ساله
۲-پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم
۳-کارنامه دوره متوسطه عمومی ودوره پیش دانشگاهی
۴-رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (برای تهیه آن باید به دفاتر پستی مراجعه کنید)
۵-گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
۶-تصویر کلیه صفحات شناسنامه
۷-تصویر کارت ملی
۸-عکس با زمینه روشن
۹- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )

مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد ۱- مدرک کارشناسی پیوسته / ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت
۲- مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
۳- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
۴-تصویر کلیه صفحات شناسنامه
۵-تصویر کارت ملی
۶-عکس با زمینه روشن
۷-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )

۳ – بعد از ۲۴ مجدداً به سیستم مراجعه (بعد از پذیرش نهایی ، شناسه کاربری : شماره دانشجویی، گذروازه : شماره شناسنامه می گردد) و جهت انتخاب واحد از مسیر زیر اقدام نمائید.

حداکثر تعداد واحد انتخابی دانشجویان کارشناسی ۱۷ واحد و کارشناسی ارشد ۱۴ واحد و حداقل واحد انتخابی ۵ واحد می باشد

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

۴ – جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به آدرس زیر مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نمایید . در هنگام اخذ درس رعایت روابط دروس ( روابط پیش نیازی و هم نی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ازی دروس ) الزامی است .

لیست ارائه دروس و جدول منابع درسی تمامی مقاطع پیام نور سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور

۵ – بعد از انجام مراحل فوق با توجه به تاریخ مندرج در گواهی پذیرش اینترنتی جهت تحویل مدارک به مرکز پذیرش خود مراجعه نمایید. ۶ – شایان ذکر است تاریخ و ساعت تشکیل کلاس در گزارش ۱۰۱ ” نتیجه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجو” (که پس از پذیرش دانشجو توسط مراکز و انتخاب واحد در دسترس قرار می گیرد) و همچنین سایت های اطلاع رسانی مراکز درج گردیده است . تذکرات مهم :

۱- پذیرفته شدگانی که تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده اند تحت هیچ شرایطی مجاز به ثبت نام نیستند . این عزیزان تا دیماه بای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د صبر کنند و در صورت ابلاغ بخشنامه جدید از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. لذا از این گرامیان تقاضا می شود از مراجعه به دانشگاه جدا خودداری فرمایند .

۲- عزیزانی که از دانشگاه قب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لی تقاضای معادلسازی دارند ، پس از ثبت نام غیر حضوری و با در دست داشتن فرم گواهی پذیرش غیر حضوری به مرکز قبولی خود مراجعه نمایند.

۳- پذیرفته شدگانی که متقاضی معافیت تحصیلی می باشند ، بایستی پس از ثبت نام غیر حضوری و دریافت فرم گواهی پذیرش غیر حضوری و فرم درخواست معافیت تحصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لی ، با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تقاضای صدور معافیت تحصیلی به مرکز قبولی خود مراجعه نمایند . بدیهی است هنگام تشکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل پرونده حضوری ، همراه داشتن برگ معافیت تحصیلی الزامی است .

مدارک مورد نیاز جهت تقاضای صدور معافیت تحصیلی:
۱- گواهی پذیرش غیر حضوری
۲- فرم درخواست معافیت تحصیلی
۳ – دو قطعه عکس
۴- اصل و تصوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر آخرین مدرک تحصیلی
۵- اصل و تصویر شناسنامه

Hossein_128
22-09-2012, 14:06
متولد چه سالي هستي؟

براي ثبت نام چيزي نميخواي تو سايتم همون گواهي پيش دانشگاهيتو اپلود كن به جاي مدرك نظام وظيفه

وقتي كه ميري دانشگاه براي دادن مدارك بهت ميگن برو از مسئول نظام وظيفه دانشگاه يه گواهي بگير كه ثبت نامت مجازه و اون فرمي كه بهت ميده رو ميبري تحويل مسئول ثبت نام ميدي
یه فرم تو قسمت ثبت نام گذاشتن که باید پرینت بگیریم ببریم دانشگاه. بعد دانشگاه پُرش کنه بریم بدیم به پلیس 10+

یعنی نمیخواد این فرم رو اسکنش کنیم؟ شاید امسال اینجوری شده!

اگه بخوایم این فرم رو پُر کنیم باید حضوری بریم دانشگاه، ولی تو سایت نوشته از مراجعه حضوری خودداری کنید. چجوریاست؟؟

alone_boy
22-09-2012, 14:29
ثبت نام فراگیر از کی شروع میشه؟
آزمون هم داره؟.چون یه ویژه نامه خودنم که نوشته بود بدون کنکور ورودی میگیره
و اینکه اگه قبول بشیم کی میریم دانشگاه؟!

sansi
22-09-2012, 15:10
ثبت نام فراگیر از کی شروع میشه؟
آزمون هم داره؟.چون یه ویژه نامه خودنم که نوشته بود بدون کنکور ورودی میگیره
و اینکه اگه قبول بشیم کی میریم دانشگاه؟!

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از آغاز نام نویسی در سه آزمون فراگیر این دانشگاه که در مهرماه خواهد بود، خبر داد و بار دیگر اعلام کرد که این آزمون برای دو نوبت تحصیلی دانشجو می پذیرد.
عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: هر سه آزمون فراگیر کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد در آذرماه سال جاری برگزار خواهند شد.
وی با بیان اینکه امسال نیز در شیوه پذیرش دانشجو هیچ تغییری اعمال نخواهد شد به پذیرش دانشجو برای دو نوبت اشاره کرد و گفت: هر سه آزمونی که در آذرماه برگزار خواهند شد، برای دو نوبت تحصیلی یعنی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ و ۹۳-۹۲ دانشجو می پذیرند.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره ساز و کار این شیوه پذیرش، خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در بهمن ماه سال جاری دانش آموخته شده باشند، از نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ می توانند در هر کدام از این سه مقطع فراگیر پیام نور تحصیل خود را آغاز کنند، همچنین دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی و متقاضیانی که در سال تحصیلی جاری دانش آموز دوره پیش دانشگاهی هستند امکان شرکت در آزمون را دارند.
به گفته معتمدی پس از شرکت و پذیرش در کنکور، سال تحصیلی این عده از متقاضیان و دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی که تیرماه سال آینده دانش آموخته می شوند، از مهرماه سال آینده آغاز خواهد شد.
این مقام مسئول دانشگاه پیام نور همچنین متذکر شد متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را پیش از بهمن ماه سال جاری دریافت کرده باشند در نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشجوی پیام نور خواهند شد.

Meysam Raz
22-09-2012, 16:01
سلام کسی از دانشگاه پیام نور ری اینجا هست
1.میخوام ببینم کلاس ها از کی شروع میشه؟
2.این دروغو که گفتن ، ساختمون مدیریت و حسابداری و اینا رو بردن کهریزک ، راسته؟
یعنی ما با باقرانیه و کهریزک و قیام دشت رفتیم یک جا؟رسما از دانشگاه انداختنمون بیرون که!!!! آخه اونجا واحد پیام نور کهریزک هستش اونوقت اینا بهش میگن ساختمون کهریزک؟؟؟؟
در ثانی مهندسین پیام نور میان میرن خیابون عرب خواری که ما خاکش رو خوردیم تا درست بشه ولی ما باید بریم کهریزک!!!!
رشته های مورچه شناسی دشت کویر لوت و... هم میان میرن ساختمون صدوق ولی ما باید بریم کهریزک !!!!!
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidras
22-09-2012, 16:06
یه فرم تو قسمت ثبت نام گذاشتن که باید پرینت بگیریم ببریم دانشگاه. بعد دانشگاه پُرش کنه بریم بدیم به پلیس 10+

یعنی نمیخواد این فرم رو اسکنش کنیم؟ شاید امسال اینجوری شده!

اگه بخوایم این فرم رو پُر کنیم باید حضوری بریم دانشگاه، ولی تو سایت نوشته از مراجعه حضوری خودداری کنید. چجوریاست؟؟

نميدونم اين امسال اجرا داره ميشه تا پارسال همينجور بود كه گفتم الانو نميدونم

آخرش كه بايد بري برو سوال كن مطمئن شي

زمان ما هم همينجور اينترنتي بود آخر سر مجبور شدم حضوري برم تا كارم رديف شد

hamidras
22-09-2012, 16:09
سلام کسی از دانشگاه پیام نور ری اینجا هست
1.میخوام ببینم کلاس ها از کی شروع میشه؟
2.این دروغو که گفتن ، ساختمون مدیریت و حسابداری و اینا رو بردن کهریزک ، راسته؟
یعنی ما با باقرانیه و کهریزک و قیام دشت رفتیم یک جا؟رسما از دانشگاه انداختنمون بیرون که!!!! آخه اونجا واحد پیام نور کهریزک هستش اونوقت اینا بهش میگن ساختمون کهریزک؟؟؟؟
در ثانی مهندسین پیام نور میان میرن خیابون عرب خواری که ما خاکش رو خوردیم تا درست بشه ولی ما باید بریم کهریزک!!!!
رشته های مورچه شناسی دشت کویر لوت و... هم میان میرن ساختمون صدوق ولی ما باید بریم کهریزک !!!!!

فني مهندسياتون از فردا كلاس دارن

كلاساي مهندسيش كه تو جاده ورامينه خيلي بده جاش :دي

من ورامينم البته....

Meysam Raz
22-09-2012, 16:34
فني مهندسياتون از فردا كلاس دارن

كلاساي مهندسيش كه تو جاده ورامينه خيلي بده جاش :دي

من ورامينم البته....
نه بابا کجا جاش بده
جلوش چمن داره بچه ها میرن اونجا 4 واحد چمن پاس میکنن
کنار چمنا هم یه آبی روونه که نگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونور اون آب هم تا چشم کار میکنه زمین کشاورزیه
این منظره که ما میبینیم توی نقاشی های داتماست هم نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا اونجا هم که توی اتوبوس بودیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینطوری
اگر کسی از بچه های پیام نور ری هست یه پ.خ بده

danijon_2006
22-09-2012, 16:42
من این گواهی دیپلم موقتم رو باید نشون پلیس +10 بدم.برای همین نمیتونم بدمش پست که رسید درخواست ارزش تحصیلی بگیرم باید چیکار کنم؟
من کارت ملی ندارم.کارت موقت ملی دارم که یه برگه هست چسبوندن به صفحه ی اول شناسنامه.باید چیکار کنم الان؟
راستی تو قسمت وضعیت نظام وظیفه چی بزنم؟مشمول یا معافیت تحصیلی؟پیش دانشگاهی رو امسال تموم کردم

hamidras
22-09-2012, 16:57
نه بابا کجا جاش بده
جلوش چمن داره بچه ها میرن اونجا 4 واحد چمن پاس میکنن
کنار چمنا هم یه آبی روونه که نگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونور اون آب هم تا چشم کار میکنه زمین کشاورزیه
این منظره که ما میبینیم توی نقاشی های داتماست هم نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط خدا كنه ازون بوهاي طبيعي به مشامشون نرسه =))))

من این گواهی دیپلم موقتم رو باید نشون پلیس +10 بدم.برای همین نمیتونم بدمش پست که رسید درخواست ارزش تحصیلی بگیرم باید چیکار کنم؟

پست كپيشو ميگيره اگه دانش آموز نظام جديد باشي هم گواهي پيش رو فقط بايد تاييديشو بگيري

من کارت ملی ندارم.کارت موقت ملی دارم که یه برگه هست چسبوندن به صفحه ی اول شناسنامه.باید چیکار کنم الان؟

فك نكنم يه هفته اي كارت ملي بتوني بگيري از همون كارت موقتت استفاده كن فعلا شايد قبول كردن

راستی تو قسمت وضعیت نظام وظیفه چی بزنم؟مشمول یا معافیت تحصیلی؟پیش دانشگاهی رو امسال تموم کردم

معافيت تحصيلي بزن

Soroush-S
22-09-2012, 17:06
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از آغاز نام نویسی در سه آزمون فراگیر این دانشگاه که در مهرماه خواهد بود، خبر داد و بار دیگر اعلام کرد که این آزمون برای دو نوبت تحصیلی دانشجو می پذیرد.
عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: هر سه آزمون فراگیر کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد در آذرماه سال جاری برگزار خواهند شد.
وی با بیان اینکه امسال نیز در شیوه پذیرش دانشجو هیچ تغییری اعمال نخواهد شد به پذیرش دانشجو برای دو نوبت اشاره کرد و گفت: هر سه آزمونی که در آذرماه برگزار خواهند شد، برای دو نوبت تحصیلی یعنی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ و ۹۳-۹۲ دانشجو می پذیرند.
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره ساز و کار این شیوه پذیرش، خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در بهمن ماه سال جاری دانش آموخته شده باشند، از نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ می توانند در هر کدام از این سه مقطع فراگیر پیام نور تحصیل خود را آغاز کنند، همچنین دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی و متقاضیانی که در سال تحصیلی جاری دانش آموز دوره پیش دانشگاهی هستند امکان شرکت در آزمون را دارند.
به گفته معتمدی پس از شرکت و پذیرش در کنکور، سال تحصیلی این عده از متقاضیان و دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی که تیرماه سال آینده دانش آموخته می شوند، از مهرماه سال آینده آغاز خواهد شد.
این مقام مسئول دانشگاه پیام نور همچنین متذکر شد متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را پیش از بهمن ماه سال جاری دریافت کرده باشند در نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشجوی پیام نور خواهند شد.

مگه فراگیر بدون کنکور نیست ؟ مثل کنکوره یا فرق داره ؟ من میخوام ارشد شرکت کنم. ضمنا اگه دفترچه ارشد سال قبل دارید واسم برای دانلود بزارین:46:

danijon_2006
22-09-2012, 17:07
برای این تاییدیه باید برم خود اداره ی پست یا این دفاتر خدماتی هم میشه؟
وقتی میزنم معافیت تحصیلی تو قسمت ارسال مدارک یه گزینه دیگه اضافه میشه به نام مدرک نظام وظیفه.برای این چی باید بفرستم؟
راستی من تا یه چند روز دیگه مدارکم رو تحویل +10 میدم برای معافیت دائم.به نظرتون اگه تو ثبت نام غیر حضوری بزنم معاف دائم ولی تا موقع ثبت نام حضوری کارت معافیتم نیاد مشکلی ایجاد میشه؟

Hossein_128
22-09-2012, 19:00
خلاصه مراحل پذيرش و انتخاب واحد: الف) تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260" ب) انتخاب واحد و دريافت "گزارش 101 " ج) مراجعه حضوري مطابق با تاريخ ثبت شده در" گزارش 260" د) پرداخت شهريه مطابق با "گزارش 101"

این "گزارش 260" رو چطوری باید دریافت کنیم؟

توی سایت گلستان قسمت ثبت، هیچ گزینه ای نداره برای ثبت نام نهایی!

از کجا بفهمیم ثبت نام تکمیل شده؟؟

hamidras
22-09-2012, 19:19
برای این تاییدیه باید برم خود اداره ی پست یا این دفاتر خدماتی هم میشه؟

دفترهاي خدماتيم ميشه

وقتی میزنم معافیت تحصیلی تو قسمت ارسال مدارک یه گزینه دیگه اضافه میشه به نام مدرک نظام وظیفه.برای این چی باید بفرستم؟
راستی من تا یه چند روز دیگه مدارکم رو تحویل +10 میدم برای معافیت دائم.به نظرتون اگه تو ثبت نام غیر حضوری بزنم معاف دائم ولی تا موقع ثبت نام حضوری کارت معافیتم نیاد مشکلی ایجاد میشه؟

شما اگه مطمئني كه معافيتو ميگيري بزن معاف
براي اينكه كارت معافيتتو بگيري يه رسيدي چيزي ميدن بهت ديگه؟ اون رسيدو يه كپي ازشو بده به دانشگاه اگه مشكلي پيش اومد

این "گزارش 260" رو چطوری باید دریافت کنیم؟

توی سایت گلستان قسمت ثبت، هیچ گزینه ای نداره برای ثبت نام نهایی!

از کجا بفهمیم ثبت نام تکمیل شده؟؟

وارد گلستانت كه ميشي اون پايين يه قسمت داره دسترسي سريع تو كادري كه نوشته شماره بنويس 260 و اون تيك قرمز رو بزن گزارش 260 مياد برات

danijon_2006
22-09-2012, 19:47
ممنون فقط وقتی میزنم معافیت تحصیلی تو قسمت ارسال مدارک یه گزینه دیگه اضافه میشه به نام مدرک نظام وظیفه.برای این چی باید بفرستم؟

Hossein_128
22-09-2012, 19:47
خیلی ممنون

صبح قبل از اینکه تاییدیه تحصیلی رو پست کنم، توی جدول ثبت نام سایت گلستان یه گزینه داشت که فرم های PDF رو دانلود میکردیم(همون فرم نظام وظیفه ، تعهد شهریه و...). الان هرچی جدول رو نگاه میندازم این گزینه نیستش!

یعنی اداره پست، اینترنتی بهشون اطلاع داده؟

یا اینکه پشیمون شدن و میخوان مثل سالهای قبل فرم ها رو حضوری بدن؟

omidsarab
22-09-2012, 20:00
یکی از دوستام واحد فیزیک 2 پیش دانشگاهیش مونده میتونه تو فراگیر پیام نور شرکت کنه؟
ثبت نام فراگیر پیام نور از کی شروع میشه؟

hamidras
22-09-2012, 20:10
ممنون فقط وقتی میزنم معافیت تحصیلی تو قسمت ارسال مدارک یه گزینه دیگه اضافه میشه به نام مدرک نظام وظیفه.برای این چی باید بفرستم؟

معافيت تحصيلي چرا مگه معاف دائم نبودي :دي؟
الان ظاهرا يه فرم داره كه اونو بايد پر كنيد و براشون بفرستي سالي كه من ثبت نام كردم ندركي دستم نبود مدرك پيش دانشگاهيمو فرستادم به جاش!

خیلی ممنون

صبح قبل از اینکه تاییدیه تحصیلی رو پست کنم، توی جدول ثبت نام سایت گلستان یه گزینه داشت که فرم های PDF رو دانلود میکردیم(همون فرم نظام وظیفه ، تعهد شهریه و...). الان هرچی جدول رو نگاه میندازم این گزینه نیستش!

یعنی اداره پست، اینترنتی بهشون اطلاع داده؟

یا اینکه پشیمون شدن و میخوان مثل سالهای قبل فرم ها رو حضوری بدن؟

نه پستو دانشگاه ارتباط اينجوري ندارن بعدم به اين زودي كه تاييد نميكنن مدركتو :دي تا بره آموزش پرورش و بياد تا دانشگاهت 6 ماه گذشته :دي

شايد دارن تغييراتي چيزي ميدن مياد سرجاش نگران نباش :دي

danijon_2006
22-09-2012, 20:20
معافيت تحصيلي چرا مگه معاف دائم نبودي :دي؟
الان ظاهرا يه فرم داره كه اونو بايد پر كنيد و براشون بفرستي سالي كه من ثبت نام كردم ندركي دستم نبود مدرك پيش دانشگاهيمو فرستادم به جاش!

خیلی ممنون

فرمو از کجا باید بگیرم؟توسایت گلستان که هیچی نبود اصلا.

hamidras
22-09-2012, 20:30
فرمو از کجا باید بگیرم؟توسایت گلستان که هیچی نبود اصلا.
پذیرفته شدگانی که متقاضی معافیت تحصیلی می باشند ، بایستی پس از ثبت نام غیر حضوری و دریافت فرم گواهی پذیرش غیر حضوری و فرم درخواست معافیت تحصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لی ، با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تقاضای صدور معافیت تحصیلی به مرکز قبولی خود مراجعه نمایند . بدیهی است هنگام تشکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل پرونده حضوری ، همراه داشتن برگ معافیت تحصیلی الزامی است .

مدارک مورد نیاز جهت تقاضای صدور معافیت تحصیلی:
۱- گواهی پذیرش غیر حضوری
۲- فرم درخواست معافیت تحصیلی
۳ – دو قطعه عکس
۴- اصل و تصوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر آخرین مدرک تحصیلی
۵- اصل و تصویر شناسنامه

danijon_2006
22-09-2012, 20:45
من این لیست ارائه دروس رو گرفتم.تو این لیست یه تقسیم بندی 9 ترمه وجود داره.میخواستم ببینم یعنی الان برای انتخاب واحد باید کدهای درسهای ترم 1 رو عینا وارد کنم؟
الانم رفتم تو سایت پیام نور فارس این دوتا جملرو دیدم:
قابل توجه دانشجویان ورودی جدید که متقاضی معافیت تحصیلی می باشند
داوطلب می بایست به دفاتر پلیس +10 مراجعه و اقدامات لازم انجام دهد.سپس مجوز لارم را تهیه و به دانشگاه ارائه می نماید.
بلاخره نفهمیدیم باید اول بریم دانشگاه معرفی نامه بگیریم یا مستقیم بریم پلیس +10؟

برای دریافت تاییدیه تحصیلی می بایست به اداره پست مراجعه و درخواست تاییدیه مدرک تحصیلی

(دیپلم وپیش دانشگاهی به ناحیه آموزش وپرورش که قبلاَ درآن درس خوانده اید)
بلاخره بریم پست یا بریم آموزش پرورش ناحیه؟
یعنی مردشو اطلاع رسانیشون رو ببرن

hp722
22-09-2012, 21:19
این رسید درخواست ارزش تحصیلی همون تاییدیه تحصیلیه که از پست میگیرم؟

hamidras
22-09-2012, 21:49
من این لیست ارائه دروس رو گرفتم.تو این لیست یه تقسیم بندی 9 ترمه وجود داره.میخواستم ببینم یعنی الان برای انتخاب واحد باید کدهای درسهای ترم 1 رو عینا وارد کنم؟

كدش مهم نيست ليست درسا به همراه كدشون برات نمايش داده ميشه شما فقط انتخاب ميكني

این رسید درخواست ارزش تحصیلی همون تاییدیه تحصیلیه که از پست میگیرم؟

اره خودشه

hp722
22-09-2012, 22:00
شماره رسید تاییدیه تحصیلی همون شماره ایه که بالای رسید سمت چپ هست و پررنگ نوشته؟آخه خیلی طولانیه.همونه؟

omidsarab
23-09-2012, 00:05
یکی از دوستام واحد فیزیک 2 پیش دانشگاهیش مونده میتونه تو فراگیر پیام نور شرکت کنه؟
ثبت نام فراگیر پیام نور از کی شروع میشه؟

:5:???????

hp722
23-09-2012, 12:07
دوستان من ثبت نام کردم و اطلاعات دانشجوی جدیدالورود رو بهم داد و پرینت گرفتم ولی هنوز گزارش 260 رو بهم نمیده.قضیه چیه؟آخه میخوام انتخاب واحد کنم.واسه اینکه گزارش 260 رو بده و بتونم انتخاب واحد کنم باید 24ساعت صبر کنم؟

sansi
23-09-2012, 15:22
:5:???????

پست شماره 6262 رو بخونيد اونجا خبرش رو گذاشتم .معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از آغاز نام نویسی در سه آزمون فراگیر این دانشگاه که در مهرماه خواهد بود، خبر داد و بار دیگر اعلام کرد که این آزمون برای دو نوبت تحصیلی دانشجو می پذیرد.
این مقام مسئول دانشگاه پیام نور همچنین متذکر شد متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را پیش از بهمن ماه سال جاری دریافت کرده باشند در نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشجوی پیام نور خواهند شد. معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از آغاز نام نویسی در سه آزمون فراگیر این دانشگاه که در مهرماه خواهد بود، خبر داد و بار دیگر اعلام کرد که این آزمون برای دو نوبت تحصیلی دانشجو می پذیرد.

sansi
23-09-2012, 15:30
مگه فراگیر بدون کنکور نیست ؟ مثل کنکوره یا فرق داره ؟ من میخوام ارشد شرکت کنم. ضمنا اگه دفترچه ارشد سال قبل دارید واسم برای دانلود بزارین:46:
نه بدون كنكور نيست اول يه ازمون ميدي اگر قبول بشي وارد دانشگاه پيام نور ميشي !
چند كتاب رو به عنوان دروس ترم اول اون مقطعي كه ميخواي سركت كني معرفي ميكنه و ازمون هم از همون درس ها گرفته ميشه.

از اينجا دفترچه ازمون رو دانلود كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اينجا هم سوالات رو داره:

Hossein_128
23-09-2012, 17:52
من امروز برای معافیت تحصیلی رفتم از خود دانشگاه (واحد ری) پرسیدم.

گفتن فرم "درخواست معافیت تحصیلی" رو همینجور خالی اسکن کن، بعداً حضوری مراجعه کردی فرم میدیم ببری نظام وظیفه.

الآن من مرحله "چاپ فرم مشخصات کامل دانشجو" رو هم انجام دادم و پرینت هم گرفتم.

حالا وقتی روی "چاپ گواهي پذيرش غير حضوري دانشجو" کلیک میکنم، اخطار میده.

این مرحله رو بعد از 24 ساعت باید انجام بدم؟؟

بعد این "پرسشنامه بهداشتي، فرهنگي و ..." رو کامل پُر نکردم، مشکلی نداره؟؟

hp722
23-09-2012, 18:12
من امروز برای معافیت تحصیلی رفتم از خود دانشگاه (واحد ری) پرسیدم.

گفتن فرم "درخواست معافیت تحصیلی" رو همینجور خالی اسکن کن، بعداً حضوری مراجعه کردی فرم میدیم ببری نظام وظیفه.

الآن من مرحله "چاپ فرم مشخصات کامل دانشجو" رو هم انجام دادم و پرینت هم گرفتم.

حالا وقتی روی "چاپ گواهي پذيرش غير حضوري دانشجو" کلیک میکنم، اخطار میده.

این مرحله رو بعد از 24 ساعت باید انجام بدم؟؟

بعد این "پرسشنامه بهداشتي، فرهنگي و ..." رو کامل پُر نکردم، مشکلی نداره؟؟

منم مرحله اول پرینت رو گرفتم و وقتی "چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری دانشجو" رو روش کلیک میکنم اخطار میده.احتمالا باید 24ساعت صبر کنیم.گزارش 260میده بهت؟میتونی انتخاب واحد کنی؟

نه مشکلی نداره منم کامل پر نکردم

Hossein_128
23-09-2012, 18:24
منم مرحله اول پرینت رو گرفتم و وقتی "چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری دانشجو" رو روش کلیک میکنم اخطار میده.احتمالا باید 24ساعت صبر کنیم.گزارش 260میده بهت؟میتونی انتخاب واحد کنی؟

نه مشکلی نداره منم کامل پر نکردم
نه گزارش میده و نه میتونم انتخاب واحد کنم. فقط بعد از پرینت 6تا گزینه اول غیر فعال شد

hp722
23-09-2012, 18:45
نه گزارش میده و نه میتونم انتخاب واحد کنم. فقط بعد از پرینت 6تا گزینه اول غیر فعال شد

من صبح ساعت11 پرینت رو گرفتم و ثبت نامم تکمیل شد.الان گزارش 260 رو نمیده ولی من دیگه با شماره دانشجویی وارد میشم و میتونم انتخاب واحد کنم

جالب اینجاست همه کلاسا پر شده و باید خودخوان بردارم.آخه ریاضی1 رو چجوری خودخوان بردارم و بخونم؟2روز گذشته و کلاسا پر شده

Hossein_128
23-09-2012, 18:58
من یک ساعت پیش پرینت گرفتم. هنوز نمیتونم با شماره دانشجویی وارد بشم.

برای گزارش 260 صفحات قبل گفتن:

وارد گلستانت كه ميشي اون پايين يه قسمت داره دسترسي سريع تو كادري كه نوشته شماره بنويس 260 و اون تيك قرمز رو بزن گزارش 260 مياد برات

من امتحان کردم نشد. شاید الان که با شماره دانشجویی وارد میشید جواب بده

hp722
23-09-2012, 19:10
من یک ساعت پیش پرینت گرفتم. هنوز نمیتونم با شماره دانشجویی وارد بشم.

برای گزارش 260 صفحات قبل گفتن:

من امتحان کردم نشد. شاید الان که با شماره دانشجویی وارد میشید جواب بده

اصلا ارتباطی به دسترسی سریع نداره.منم تو همون کادر مینویسم

هنوزم بمن گزارش 260 رو نمیده و تا بدونم کی باید برای بردن مدارک به دانشگاه اقدام کنم ولی گزارش 101 رو بعد از انتخاب واحد بهم داد.سایت گلستان نوشته تو گزارش 101 زمان مراجعه به کلاس ها هست ولی فقط تاریخ امتحان تو این گزارش هست.پس زمان کلاس ها رو از کجا بیاریم؟
چرا گزارش 260 رو نمیده پس؟

hamidras
23-09-2012, 20:19
تو گزارش 101 زمان مراجعه به کلاس ها هست ولی فقط تاریخ امتحان تو این گزارش هست.پس زمان کلاس ها رو از کجا بیاریم؟

برنامه كلاسيا رو واحد خودتون ميذاره تو سايتش ازونجا بايد ببينيد

Hossein_128
23-09-2012, 20:39
میشه برای انتخاب واحد عیناً همین دروسی رو که توی جدول "لیست ارائه دروس" که از این سایت راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کردم انتخاب کنم؟

بعد درس "آشنایی با دفاع مقدس" رو زده اختیاری - الزامی. طبق جدول راهنما با این درس یکی از ترمها 18 واحدی میشه!

میشه مثلاً این درس دفاع مقدس رو که 2 واحده گذاشت برای ترمهای آخر که واحدهای کمتری دارن؟؟

Soroush-S
23-09-2012, 20:48
نه بدون كنكور نيست اول يه ازمون ميدي اگر قبول بشي وارد دانشگاه پيام نور ميشي !
چند كتاب رو به عنوان دروس ترم اول اون مقطعي كه ميخواي سركت كني معرفي ميكنه و ازمون هم از همون درس ها گرفته ميشه.

از اينجا دفترچه ازمون رو دانلود كنيد:

و اينجا هم سوالات رو داره:

ببخشین که اینقدر سوال میکنم:11: .
شرط قبولی تو ارشد فراگیر اینه که تو درسایی که اعلام میکنن باید قبول بشیم یا نمره خاصی باید کسب کنیم ؟
سوال دوم اینه که مثلا رشته ای تو کل کشور فقط 15 نفر دانشجوی عادی و 15 نفر دانشجوی آزمون محور میگیره ، نحوه گزینش دانشپزیران به چه صورته؟ (رشته فناوری اطلاعات)
بعد دقیقا دفترچه کی میاد و چقدر زمان واسه خوندن درسها داریم؟
متشکرم

farryad
23-09-2012, 21:36
وقتی میخوای واسه فراگیر شرکت کنی ازت مدارک دیپلم میخوان یا وقتی تو آزمون قبول شدی رفتی واسه ثبت نام؟

hp722
23-09-2012, 21:58
کسی رشته IT قبول شده؟
کارگاه عمومی رو باید ترم اول بردارم که 1واحد عملی هست ولی تو سایت گلستان تو لیست دروس ارائه شده نیست.چیکار باید بکنم؟

hamidras
23-09-2012, 22:14
میشه برای انتخاب واحد عیناً همین دروسی رو که توی جدول "لیست ارائه دروس" که از این سایت راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کردم انتخاب کنم؟

بعد درس "آشنایی با دفاع مقدس" رو زده اختیاری - الزامی. طبق جدول راهنما با این درس یکی از ترمها 18 واحدی میشه!

میشه مثلاً این درس دفاع مقدس رو که 2 واحده گذاشت برای ترمهای آخر که واحدهای کمتری دارن؟؟

شما ميتوني اگه معدل بالاي 12 بشه تا 20 واحدو برداري فقط بايد پيش نياز و همنياز درسا كه تو چارت هست رو رعايت كني

سعي كن از همون ترم اول طبق چارت واحداتو برداريو پاس كني كه ترماي بعد يا وقت فارغ التحيليت داستان درست نشه برات

کارگاه عمومی رو باید ترم اول بردارم که 1واحد عملی هست ولی تو سایت گلستان تو لیست دروس ارائه شده نیست.چیکار باید بکنم؟

كارگاه عمومي چه صيغه ايه!؟ شما چارتو اشتباه دانلود كردي
چارت آي تي تجميع رو از اينجا دانلود كن

hp722
24-09-2012, 00:08
كارگاه عمومي چه صيغه ايه!؟ شما چارتو اشتباه دانلود كردي
چارت آي تي تجميع رو از اينجا دانلود كن

بابا دمت گرم نجاتم دادی من سنتی رو دانلود کرده بودم.واقعا ممنونم

میگم فرق سنتی با تجمیع چی هست؟حالا من تجمیع ام؟

hamidras
24-09-2012, 00:44
میگم فرق سنتی با تجمیع چی هست؟حالا من تجمیع ام؟

راسيتش فرق دقيقشو نميدونم!

اما ورودي هاي قديمي همشون سنتين و همچنين اين رشته هاي جديد

تو تجميع چند تا رشته تا 4 ترم دقيقا درساشون با هم يكيه مثل اي تي و نرم افزار و علوم كامپيوتر و سخت افزار

اصولا بايد تجميع باشي :دي

Hossein_128
24-09-2012, 01:10
ببخشید، میگن برای تغییر رشته باید حداقل یک ترم رو بگذرونی درسته؟

بعد حتماً باید توی گروه خودت تغییر رشته بدی؟ مثلاً نمیشه از گروه انسانی به گروه ریاضی تغییر رشته بدی؟

ممنون

sansi
24-09-2012, 10:35
ببخشین که اینقدر سوال میکنم:11: .
شرط قبولی تو ارشد فراگیر اینه که تو درسایی که اعلام میکنن باید قبول بشیم یا نمره خاصی باید کسب کنیم ؟
سوال دوم اینه که مثلا رشته ای تو کل کشور فقط 15 نفر دانشجوی عادی و 15 نفر دانشجوی آزمون محور میگیره ، نحوه گزینش دانشپزیران به چه صورته؟ (رشته فناوری اطلاعات)
بعد دقیقا دفترچه کی میاد و چقدر زمان واسه خوندن درسها داریم؟
متشکرم

خوشحال ميشم كمكي كرده باشم.

راستش من كنكور كارشناسي فراگير رو شركت كردم و براي ارشد رو نمي دونم دقيقا شرايطش چيه ولي براي فراگير از بين دروسي كه براي ازمون تعيين مي كردن فقط ميشد وجود نياوردن نمره قبولي توي 2 تا از درس ها هم وارد پيام نور شد و يا اينكه معدل درس ها كمتر از 12 ميشد ولي همه رو پاس مي شدي. (متوجه منظورم شديد؟!)
فكر كنم با توجه به نمره اي كه توي ازمون مياريد گزينش صورت مي گيره.
گفته شده كه ثبت نام از مهر ماه شروع ميشه و ازمونش هم اذر ماه برگزار خواهد شد.شما از الان مي تونيد دفترچه سال گذشته رو دانلود كنيد و منابع رو بگيريد و شروع به خوندن كنيد.احتمال اينكه منابع تغيير كنند خيلي كمه...حداقل منابع درس هاي عمومي تغيير نمي كند.
ثبت‌نام دور جدید آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور از نیمه اول مهر ماه آغاز می‌شود و دانشجویان می‌توانند در سه مقطع کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و مقطع ارشد ثبت‌نام کنندبه گزارش پیام نور نیوز دکتر معتمدی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور امروز در نشست مطبوعاتی رئیس دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر افزود: آزمون دوره‌های فراگیر نیز در نیمه دوم آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.
وی با اشاره به تفاوت‌های آزمون فراگیر امسال، گفت: امسال از طریق آزمون فراگیر که در نیمه دوم آذر ماه برگزار می‌شود هم برای بهمن ماه و هم برای مهر ماه سال ۹۲ دانشجو پذیرش خواهد شد.
وی افزود: پذیرش بر اساس ظرفیت است و دانشجویانی که تحصیل آن‌ها در ۳۱ دی ماه سال ۹۱ تمام شود و در آزمون فراگیر پذیرش شوند می‌توانند از بهمن ماه به عنوان دانشجویان جدید فراگیر پذیرش شوند.
وی افزود: همچنین دانشجویانی که درس آن‌ها تا ۳۱ دی ماه سال ۹۱ پایان نیابد در مهر ماه سال ۹۲ به عنوان دانشجوی فراگیر پذیرش خواهند شد.
معتمدی در خاتمه تاکید کرد: بر این اساس دانشجویان پیش‌دانشگاهی و همچنین دانشجویان شاغل در سال آخر نیز می‌توانند در آزمون فراگیر شرکت کنند و پس از پایان درسشان و در صورت قبولی در مهر ماه سال ۹۲ در دانشگاه پیام نور پذیرش خواهند شد.

sansi
24-09-2012, 10:39
وقتی میخوای واسه فراگیر شرکت کنی ازت مدارک دیپلم میخوان یا وقتی تو آزمون قبول شدی رفتی واسه ثبت نام؟

مدارك رو بعد از قبولي در ازمون ميخوان.

بعد حتماً باید توی گروه خودت تغییر رشته بدی؟ مثلاً نمیشه از گروه انسانی به گروه ریاضی تغییر رشته بدی؟

بله براي تغيير رشته حتما بايد يك ترم رو بگذرونيد و بعد درخواست تغيير رشته بديد.

در مورد سوال دومتون مطمئن نيستم ولي فكر نمي كنم امكانش وجود داشته باشه.

Soroush-S
24-09-2012, 11:32
خوشحال ميشم كمكي كرده باشم.

راستش من كنكور كارشناسي فراگير رو شركت كردم و براي ارشد رو نمي دونم دقيقا شرايطش چيه ولي براي فراگير از بين دروسي كه براي ازمون تعيين مي كردن فقط ميشد وجود نياوردن نمره قبولي توي 2 تا از درس ها هم وارد پيام نور شد و يا اينكه معدل درس ها كمتر از 12 ميشد ولي همه رو پاس مي شدي. (متوجه منظورم شديد؟!)
فكر كنم با توجه به نمره اي كه توي ازمون مياريد گزينش صورت مي گيره.
گفته شده كه ثبت نام از مهر ماه شروع ميشه و ازمونش هم اذر ماه برگزار خواهد شد.شما از الان مي تونيد دفترچه سال گذشته رو دانلود كنيد و منابع رو بگيريد و شروع به خوندن كنيد.احتمال اينكه منابع تغيير كنند خيلي كمه...حداقل منابع درس هاي عمومي تغيير نمي كند.
ثبت‌نام دور جدید آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور از نیمه اول مهر ماه آغاز می‌شود و دانشجویان می‌توانند در سه مقطع کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و مقطع ارشد ثبت‌نام کنندبه گزارش پیام نور نیوز دکتر معتمدی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور امروز در نشست مطبوعاتی رئیس دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر افزود: آزمون دوره‌های فراگیر نیز در نیمه دوم آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.
وی با اشاره به تفاوت‌های آزمون فراگیر امسال، گفت: امسال از طریق آزمون فراگیر که در نیمه دوم آذر ماه برگزار می‌شود هم برای بهمن ماه و هم برای مهر ماه سال ۹۲ دانشجو پذیرش خواهد شد.
وی افزود: پذیرش بر اساس ظرفیت است و دانشجویانی که تحصیل آن‌ها در ۳۱ دی ماه سال ۹۱ تمام شود و در آزمون فراگیر پذیرش شوند می‌توانند از بهمن ماه به عنوان دانشجویان جدید فراگیر پذیرش شوند.
وی افزود: همچنین دانشجویانی که درس آن‌ها تا ۳۱ دی ماه سال ۹۱ پایان نیابد در مهر ماه سال ۹۲ به عنوان دانشجوی فراگیر پذیرش خواهند شد.
معتمدی در خاتمه تاکید کرد: بر این اساس دانشجویان پیش‌دانشگاهی و همچنین دانشجویان شاغل در سال آخر نیز می‌توانند در آزمون فراگیر شرکت کنند و پس از پایان درسشان و در صورت قبولی در مهر ماه سال ۹۲ در دانشگاه پیام نور پذیرش خواهند شد.

بله متوجه شدم - دست شما درد نکنه

Hossein_128
24-09-2012, 13:51
ببخشید یه سوال بی ربط:

اگر امضایی که زیر تأییدیه تحصیلی زدیم با امضایی که زیر مدارک ثبت نام میزنیم فرق داشته باشه مشکلی پیش میاد؟؟

babakiyan
24-09-2012, 14:20
امضا باید یکی باشه دیگه
ولی انقدر ها هم مهم نیست

babakiyan
24-09-2012, 14:22

ممنون
باید یکسری از واحد ها رو بگذرونید
ولی فکر کنم بشه تو یه گروه دیگه هم برید
بهتره از مدیر گروهتون بپرسید اطلاعات کامل و همینطور آزمونی که قراره گرفته بشه براتو ن توضیح خواهند داد

danijon_2006
24-09-2012, 14:42
میگم اگه تو قسمت تعیین وضعیت نظام وظیفه بزنیم مشمول چی میشه؟بعدا چی باید ارائه بدیم؟
آخر نفهمیدیم برای این فرم معافیت تحصیلی و کلا معافیت تحصیلی چیکار باید بکنیم؟چون تو سایت گلستان که هیچ فرمی نداره تو قسمت کسری مدارک برای من اینارو نوشته
فرم درخواست معافیت تحصیلی
فرم تعهد تناقض معدل
فرم تعهد پرداخت شهریه
این فرمارو از کجا باید گیر بیاریم و پر کنیم؟

Hossein_128
24-09-2012, 15:07
ممنونbabakiyan

میگم اگه تو قسمت تعیین وضعیت نظام وظیفه بزنیم مشمول چی میشه؟بعدا چی باید ارائه بدیم؟
آخر نفهمیدیم برای این فرم معافیت تحصیلی و کلا معافیت تحصیلی چیکار باید بکنیم؟چون تو سایت گلستان که هیچ فرمی نداره تو قسمت کسری مدارک برای من اینارو نوشته
فرم درخواست معافیت تحصیلی
فرم تعهد تناقض معدل
فرم تعهد پرداخت شهریه
این فرمارو از کجا باید گیر بیاریم و پر کنیم؟
من از واحد خودمون (ری) پرسیدم، گفتن فرم معافیت تحصیلی رو خالی اسکن کن، بعداً حضوری اومدی فرم رو میدیم ببری پلیس +10

این فرم ها هم همون روز اول توی همون جدول ثبت نام سایت گلستان برای دانلود گذاشته بودن، نمیدونم چرا بعداً حذفشون کردن!

دانلود اون 3تا فرم:

danijon_2006
24-09-2012, 15:26
میگم تاریخ مراجعه حضوری رو برای من تو سایت گلستان زده 12 آبان ولی الان رفتم تو سایت دانشگاه خودمون زده 19 مهر مراجعه حضوری کنیم.بلاخره کدومش؟

nits
24-09-2012, 16:08
میگم تاریخ مراجعه حضوری رو برای من تو سایت گلستان زده 12 آبان ولی الان رفتم تو سایت دانشگاه خودمون زده 19 مهر مراجعه حضوری کنیم.بلاخره کدومش؟

حتما اون تاریخ 19 مهر زمان شروع مراجعه ی حضوری باشه و نوبت شما 12 آبان هست ... زیاد مشکلی پیش نمیاد زودتر یا دیرتر ... ولی همون اوایل ترم مدارکتون رو تحویل بدید

Hossein_128
24-09-2012, 21:00
این دروس معارف (عمومی) جدولی نداره؟

من برای انتخاب واحد "اخلاق اسلامي (مباني ومفاهيم)" رو زدم، بعد تو جدول انتخاب واحد زده نوع درس "عمومی"، یعنی درست انتخاب کردم؟؟

بعد من این درس "اخلاق اسلامی" رو گذاشتم تو لیست انتظار ولی وقتی روی "اعمال تغییرات" کلیک کردم، این درس هم ثبت شد!

یه چیز دیگه اینکه بعضی از دروس رو زده نحوه ارائه "عادی"، این یعنی اینکه استاد داره دیگه؟ آخه تو گزارش 101 نام بعضی از استادها رو زده "اساتيد گروه آموزشي"

sansi
24-09-2012, 21:29
این دروس معارف (عمومی) جدولی نداره؟

من برای انتخاب واحد "اخلاق اسلامي (مباني ومفاهيم)" رو زدم، بعد تو جدول انتخاب واحد زده نوع درس "عمومی"، یعنی درست انتخاب کردم؟؟

بعد من این درس "اخلاق اسلامی" رو گذاشتم تو لیست انتظار ولی وقتی روی "اعمال تغییرات" کلیک کردم، این درس هم ثبت شد!

یه چیز دیگه اینکه بعضی از دروس رو زده نحوه ارائه "عادی"، این یعنی اینکه استاد داره دیگه؟ آخه تو گزارش 101 نام بعضی از استادها رو زده "اساتيد گروه آموزشي"

ليست دروس عمومي :

بله درست انتخاب كرديد و اخلاق يه درس عمومي هست.
وقتي براي يه درس ميزنه عادي يعني براش كلاس تشكيل ميشه.اون اساتيد گروه اموزشي هم يعني هنوز براش استاد مشخص نشده.

ليست انتظار رو نمي دونم!تا حالا ازش استفاده نكردم!

sansi
24-09-2012, 21:34
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور تصمیم گیری در رابطه با عدم رعایت پیش نیاز،هم نیاز، سقف و کف انتخاب واحد رعایت را به استان ها تفویض اختیار کرد
به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، عبدالله معتمدی در بخشنامه ای تصمیم گیری در رابطه با عدم رعایت پیش نیاز ،همنیاز،کف و سقف واحد دانش آموختگان را که پیش از این در سازمان مرکزی پیام نور صورت میگرفت را به شورای آموزشی استان ها تفویض اختیار کرد.
در این بخشنامه آمده است که "باعنایت به اینکه تعدادی از دانشجویان پس از گذراندن کلیه دروس و در بررسی پرونده جهت دانش آموختگی مشخص شده است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که دارای عدم رعایت پیش نیاز و هم نیاز دروس دانشگاهی ونیزعدم رعایت کف وسقف واحد می باشند ودرطول تحصیل هیچگونه اخطاری از طرف سیستم ثبت نام به دانشجو اعلام نشده است،مقرر گردید موضوع عدم رعایت پیش نیاز ، هم نیاز و سقف واحد دانش آموخته گان درشورای آموزشی استان بررسی وتصمیم گیری شود"
نکته مهم : کلیه دانشجویان موظف به رعایت پیش نیاز،همنیاز و سقف انتخاب واحد هستند.

Xeoc
25-09-2012, 10:47
سلام دوستان گرامی
دانشجوی رشته کارشناسی حقوق (فراگیر) چند واحد اختیاری باید پاس کنه؟

Hossein_128
25-09-2012, 11:07
درس(ت): يك شنبه 08:00-10:00ه3،

ببخشید این " ه3 " یعنی هفته سوم؟؟ منظورش هفته سوم مهر هست دیگه؟

بعد توی گزارش 101 برای من روز و ساعت کلاسها رو زده، یکی از کلاسها از 13 مهر شروع میشه درحالی که تاریخ ثبت نام من 19 مهر هست!

nits
25-09-2012, 11:34
سلام
دوستان خواهر من ( به جمع پیام نوری ها پیوست:31: ) ارشد پیام نور تهران قبول شده ولی در لیست انتخاب واحدش دروسی که توی استان خودمون هم ارائه میشه یعنی گیلان هم اومده ... ولی وقتی که دروسی که توی تهران ارائه میشن رو بر میداره سیستم خطا میگیره ( در صورتی که تهران قبول شده ) ولی واسه رشت رو انتخاب میکنه سیستم قبول میکنه ؟ این چه جوریاست ؟

babakiyan
25-09-2012, 11:54
سلام دوستان گرامی
دانشجوی رشته کارشناسی حقوق (فراگیر) چند واحد اختیاری باید پاس کنه؟
منابع رشتتون میتونید از خود سایت پیام نور یا از امور آموزشی بگیرید
به طور کامل مشخص شده
به این سایتم مراجعه کنید شاید کمکتون کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babakiyan
25-09-2012, 11:58

بعد توی گزارش 101 برای من روز و ساعت کلاسها رو زده، یکی از کلاسها از 13 مهر شروع میشه درحالی که تاریخ ثبت نام من 19 مهر هست!
من تا به حال ندیدم همچین چیزی:31:
تازه پیام نور قبول شدید؟
ترم اولتونه؟

babakiyan
25-09-2012, 12:00
سلام
دوستان خواهر من ( به جمع پیام نوری ها پیوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif ) ارشد پیام نور تهران قبول شده ولی در لیست انتخاب واحدش دروسی که توی استان خودمون هم ارائه میشه یعنی گیلان هم اومده ... ولی وقتی که دروسی که توی تهران ارائه میشن رو بر میداره سیستم خطا میگیره ( در صورتی که تهران قبول شده ) ولی واسه رشت رو انتخاب میکنه سیستم قبول میکنه ؟ این چه جوریاست ؟
سلام
خوش اومد پس مثل ما از بس حرص خوردیم پیر میشه:31:(شوخی)
منظورتون متوجه نشدم
یعنی میرید تو سایت گیلان انتخاب رشته میکنید
یا همون تهران؟

hp722
25-09-2012, 12:02

این "ه" که شما میگی رو من ندیدم.تو گزارش 101 من روز و ساعت کلاساروو نزده.قضیه چیه؟چجوریاست؟

babakiyan
25-09-2012, 12:24
تو گزارش 101 من روز و ساعت کلاساروو نزده.قضیه چیه؟چجوریاست؟به سایت پیام نور برید
قسمت ثبت نام==>گزارش های ثبت نام==>ثبت نام==>گزارش نتیجه ثبت نام در طول.....
روز و ساعت کلاس ها نوشته شده

Hossein_128
25-09-2012, 12:28
من تا به حال ندیدم همچین چیزی:31:
تازه پیام نور قبول شدید؟
ترم اولتونه؟

بله

این "ه" که شما میگی رو من ندیدم.تو گزارش 101 من روز و ساعت کلاساروو نزده.قضیه چیه؟
چجوریاست؟

ه3 ، ه5 و...
فکر کنم همون هفته باشه

Xeoc
25-09-2012, 12:47
منابع رشتتون میتونید از خود سایت پیام نور یا از امور آموزشی بگیرید
به طور کامل مشخص شده
به این سایتم مراجعه کنید شاید کمکتون کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون

کسی از دوستان میدونه این عددی که بعد از روز امتحان قرار گرفته چیه؟

nits
25-09-2012, 12:58
سلام
خوش اومد پس مثل ما از بس حرص خوردیم پیر میشه:31:(شوخی)
منظورتون متوجه نشدم
یعنی میرید تو سایت گیلان انتخاب رشته میکنید
یا همون تهران؟

انتخاب رشته چیه ؟ :31:
همه الان دارن میرن سیستم گلستان دیگه :31:
پیام نور تهران قبول شده ... میخواد انتخاب واحد کنه ... توی لیست انتخاب واحدش ، اون ستون آخری که اسم مرکزی که درس ارائه میشه ، یکسری گیلان هست و یکسری تهران - جنوب ، یعنی همه ی درسهایی که در تهران ارائه شده در گیلان هم ارئه میشه و واسش اومده توی لیست .... ولی وقتی دروسی که در تهران برگزار میشه رو انتخاب میکنه سیستم خطا میگیره در صورتی که تهران قبول شده و نباید خطا بگیره ولی واسه رشت رو نمیگیره ؟
به مرکز تهران هم زنگ میزنه بر نمیدارن ...

A M ! N
25-09-2012, 13:03
خیلی ممنون

اون عدد که اول از سمت راست تاریخ اومده میگه که امتحان چندمین روز از شروع کل امتحاناس. مثلا اگه امتحان از 10.16 شروع میشه ، اونروز میشه روز اول و به همین ترتیب.

nits
25-09-2012, 13:05
خیلی ممنون

اون مشخص میکنه که چندمین امتحانه از بین کل امتحاناتی که اون ترم برگزار میشه ... اولین امتحان ، 16 امین امتحان ، و ...

hamidras
25-09-2012, 13:39
تو گزارش 101 من روز و ساعت کلاساروو نزده.قضیه چیه؟چجوریاست؟

مهم نيست واسه منم تاحالا نشده اونجا بزنن از سايت مركزم ميبينم

hp722
25-09-2012, 13:52
به سایت پیام نور برید
قسمت ثبت نام==>گزارش های ثبت نام==>ثبت نام==>گزارش نتیجه ثبت نام در طول.....
روز و ساعت کلاس ها نوشته شده

خب این همون گزارش 101 هست دیگه.برای من و بعضی از دوستان تو این گزارش فقط تاریخ و ساعت امتحان قید شده و دیگه زمان کلاس توش نیست.احتمالا ما برای زمان کلاس ها باید به سایت دانشگاهمون مراجعه کنیم

danijon_2006
25-09-2012, 15:06
میگم تا کی وقت داریم برای انتخاب واحد؟

hp722
25-09-2012, 15:11
میگم تا کی وقت داریم برای انتخاب واحد؟

اینجور که مشخصه تا 7مهر فرصت هست

danijon_2006
25-09-2012, 15:19
برای کسی که اولین بارشه واقعا سخته.الان من هرچی نگاه میکنم نمیتونم سه تا درسو تو یه روز پیدا کنم که دیگه هی نخوام برم بیام.کسی راه حلی چیزی داره؟الان کسی مث من که ترم یک هست نمیدونه چه درسایی رو باید برداره چه درسایی رو نباید

hp722
25-09-2012, 15:48
برای کسی که اولین بارشه واقعا سخته.الان من هرچی نگاه میکنم نمیتونم سه تا درسو تو یه روز پیدا کنم که دیگه هی نخوام برم بیام.کسی راه حلی چیزی داره؟الان کسی مث من که ترم یک هست نمیدونه چه درسایی رو باید برداره چه درسایی رو نباید

خب شما چارت درسیت رو از سایت پیام نور دانلود کن.اونجا کامل درس هایی که هر ترم باید برداری و نوشته و قشنگ ترم بندی کرده.دروس عمومی رو هم دانلود کن.خیلی میتونی از اون کمک بگیری

hp722
25-09-2012, 16:08
دوستان من مجبورم شدم دروس ریاضی1 و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی(2تا درس) رو خودخوان بردارم چون کلاسا پر شده بود.رشتمم IT هست.کسی کتاب آموزشی واسه این دروس سراغ داره؟

راستی کتابارو کی باید بگیریم؟

و اینکه درسی مثل ریاضی رو چجوری تستی قراره امتجان بگیرن؟تشریحی نیست؟اگه تستی باشه که خیلی سخت میشه باید مسئله رو کامل حل کنی تا به جواب برسی و دیگه به مراحل حل مسئله نمره ای تعلق نمیگیره.اینطوره؟

sansi
26-09-2012, 09:33
دوستان من مجبورم شدم دروس ریاضی1 و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی(2تا درس) رو خودخوان بردارم چون کلاسا پر شده بود.رشتمم IT هست.کسی کتاب آموزشی واسه این دروس سراغ داره؟

راستی کتابارو کی باید بگیریم؟

و اینکه درسی مثل ریاضی رو چجوری تستی قراره امتجان بگیرن؟تشریحی نیست؟اگه تستی باشه که خیلی سخت میشه باید مسئله رو کامل حل کنی تا به جواب برسی و دیگه به مراحل حل مسئله نمره ای تعلق نمیگیره.اینطوره؟

كتاب هاي كمك اموزشي راه و طلايي خوب هستن.

كتاب ها رو بايد همين الان بريد سراغشون و بخريدشون.
منابع رو دانلود كنيد تا ببينيد كدوم درس امتحانش تستي هست و كدوم تستي-تشريحي.رياضي امتحانش تستي-تشريحي برگزار ميشه.براي اشنايي با نحوه سوالات بهتره سوالات امتحانات ترم هاي قبل رو بگيريد چون هم تكرار زياد داره و هم با مدل سوال دادنشون اشنا ميشيد.

danijon_2006
26-09-2012, 15:08
من هنوز کتابای رشتمو نگرفتم به نظرتون برم همرو تهیه کنم یا وایسم کلاسا که تشکیل شد ببینم استادا چی میگن؟
یه مورد دیگه هم اینکه من برنامه کلاسی رو از سایت دانشگاه که گرفتم بعضی از کلاسا تاریخ تشکیلشون قبل از ثبت نام حضوری هست تکلیف چیه؟
راستی این شهریه رو باید قبل از ثبت نام حضوری بریزیم به حساب؟یا بعد از حذف و اضافه؟

Diazepam
26-09-2012, 20:16
سلام خواهش میکنم کمک کنید ! :))
من ورودی جدیدم ! تو ثبت نامش موندم ! اول وضعیت نظام وضیفه رو میگه مشخص کن ! من زدم معافیت تحصیلی بعد جلوتر که باید مدارک رو آپلود کنیم میگه نمیدونم چی چیه سربازیتم آپلود کن ! من هم هیچ برگه ای ندارم که آپلود کنم ! چیکار باید بکنم ؟؟؟؟

A M ! N
26-09-2012, 21:07
سلام خواهش میکنم کمک کنید ! :))
من ورودی جدیدم ! تو ثبت نامش موندم ! اول وضعیت نظام وضیفه رو میگه مشخص کن ! من زدم معافیت تحصیلی بعد جلوتر که باید مدارک رو آپلود کنیم میگه نمیدونم چی چیه سربازیتم آپلود کن ! من هم هیچ برگه ای ندارم که آپلود کنم ! چیکار باید بکنم ؟؟؟؟

سلام.

من دقیقا یادم نمیاد چه اطلاعاتی باید ارسال میشد.. شاید باید میرفتین آموزش پرورش معافیت تحصیلی رو بگیرین.. ولی بهترین پیشنهادم به شما اینه که فردا برین به مراکز فروش کتابهای پیام نور اونا خودشون ثبت نام رو براتون انجام میدن همه ی کارهاشو.. من اینکار رو کردم 3000 تومن دادم و کل ثبت نام رو برام انجام دادن.

M o h a m m @ d
26-09-2012, 21:09
من هنوز کتابای رشتمو نگرفتم به نظرتون برم همرو تهیه کنم یا وایسم کلاسا که تشکیل شد ببینم استادا چی میگن؟
یه مورد دیگه هم اینکه من برنامه کلاسی رو از سایت دانشگاه که گرفتم بعضی از کلاسا تاریخ تشکیلشون قبل از ثبت نام حضوری هست تکلیف چیه؟
راستی این شهریه رو باید قبل از ثبت نام حضوری بریزیم به حساب؟یا بعد از حذف و اضافه؟
کتاب چیز مشخصیه و باید تهیه کنید .احتیاج به اینکه واستید استاد چی بگه نیست چون کتاب مشخص شده و امتحان از کتابه از جزوه استاد امتحان نمیاد.
مشکلی نداره کلاس از هفته دوم شروع میشن.
شهریه میتونی تا دو روز قبل از امتحانات واریز کنی

la20
26-09-2012, 22:24
الان برنامه کلاس هایی رو که زده بود اساتید گروه آموزشی رو کجا می زنند؟
تو گلستان نزدند
این هم سایت دانشگاهمونه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا هم نزدند

danijon_2006
27-09-2012, 00:19
سلام.

من دقیقا یادم نمیاد چه اطلاعاتی باید ارسال میشد.. شاید باید میرفتین آموزش پرورش معافیت تحصیلی رو بگیرین.. ولی بهترین پیشنهادم به شما اینه که فردا برین به مراکز فروش کتابهای پیام نور اونا خودشون ثبت نام رو براتون انجام میدن همه ی کارهاشو.. من اینکار رو کردم 3000 تومن دادم و کل ثبت نام رو برام انجام دادن.
رشته های پیام نور کتاباش فرق میکنه؟یعنی باید بریم جای خاصی بخریم؟

Eblis 2011
27-09-2012, 00:21
رشته های پیام نور کتاباش فرق میکنه؟یعنی باید بریم جای خاصی بخریم؟

اینجا ( گرگان ) آره فرق داره ... یه کتابفروشی مخصوص پیام نور داره

hamidras
27-09-2012, 17:28
اي آقا منبع عوض كردن اينا باز كه:|

ترم قبل 14 تومن كتاب مهندسي نرم افزار خريدم بلكه نرم 1 و 2 باهاش پاس شه اين ترم عوضش كردن 17.5 بايد برم واسه يه كتاب كه نصفشو لازم دارن :|

پايگاه داده هم تغيير كرده :|

چه وضعيه آخه :|

hp722
27-09-2012, 20:44
چرا کتاباش انقد کلفته آخه؟قفل کردم کتاباشو دیدم بخدا.کتاب ریاضی1 و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی بالای 400صفحه س.من چجوری باید اینارو بخونم؟چجوری میخونن اینارو اصلا؟

درضمن ریاضی عمومی1 من زیرش نوشته "رشته ریاضی".من که رشتم IT هست پس این چیه؟منظورش رشته دبیرستانی منه یا کتابو اشتباه گرفتم؟چرا انقد کلفته این کتاب؟توروخدا اینو چجوری باید خودخوان خوند؟کتاب آموزشی هم کنارش گرفتم

hamidras
27-09-2012, 20:57
چرا کتاباش انقد کلفته آخه؟قفل کردم کتاباشو دیدم بخدا.کتاب ریاضی1 و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی بالای 400صفحه س.من چجوری باید اینارو بخونم؟چجوری میخونن اینارو اصلا؟

درضمن ریاضی عمومی1 من زیرش نوشته "رشته ریاضی".من که رشتم IT هست پس این چیه؟منظورش رشته دبیرستانی منه یا کتابو اشتباه گرفتم؟چرا انقد کلفته این کتاب؟توروخدا اینو چجوری باید خودخوان خوند؟کتاب آموزشی هم کنارش گرفتم

به شخصه كتاب رياضي 1 رو نخوندم :دي از رو جزوه استاد خوندم اما الان اگه بخوام دوباره امتحان بدم از رو كتاب تمرينا و مثالاشو يه دور مرور ميكنم

مباني هم همه سوالا از كتاب مياد نمره خوب بخواي بايد كتابو بخوري به خصوص مثال ها كه اكثر سوالا از مثالهاست

بعد سبك درس خوندن تو پيام نور اصولا شب امتحاني نيست و بايد كتاباتو طي ترم بخوني چون شب امتحان اصلا ابهت اون قطر كتاب باعث ميشه 1 صفحشم نخوني :دي

اون رشته رياضي مهم نيست، اين كتاب در اصل كتاب دانشجوهاي رشته رياضيه كه شما هم ميخوني

hp722
27-09-2012, 21:00
به شخصه كتاب رياضي 1 رو نخوندم :دي از رو جزوه استاد خوندم اما الان اگه بخوام دوباره امتحان بدم از رو كتاب تمرينا و مثالاشو يه دور مرور ميكنم

مباني هم همه سوالا از كتاب مياد نمره خوب بخواي بايد كتابو بخوري به خصوص مثال ها كه اكثر سوالا از مثالهاست

بعد سبك درس خوندن تو پيام نور اصولا شب امتحاني نيست و بايد كتاباتو طي ترم بخوني چون شب امتحان اصلا ابهت اون قطر كتاب باعث ميشه 1 صفحشم نخوني :دي

اون رشته رياضي مهم نيست، اين كتاب در اصل كتاب دانشجوهاي رشته رياضيه كه شما هم ميخوني

واسه چی باید خب منم بخونم؟رشته من که ریاضی نیست.چرا باید بخونم؟ریاضی مختص رشته خودم ندارم؟

اون جزوه رو هنوز داری واسم اسکن کنی؟

مخم پکیده از وقتی کتابارو دیدم

(راستی یکی از دوستای من دانشگاه سراسری نرم افزار میخونه.اونم ریاضی1 رو پاس کرده و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی.جزوه های اون بدرد من میخورن؟)

hamidras
27-09-2012, 21:30
واسه چی باید خب منم بخونم؟رشته من که ریاضی نیست.چرا باید بخونم؟ریاضی مختص رشته خودم ندارم؟

چون جزو درساته بايد بخوني :دي اين كتاب براي اكثر رشته ها براي درس رياضي 1 تدريس ميشه

اون جزوه رو هنوز داری واسم اسکن کنی؟

جزوه منو فقط خودم ميتونم دركش كنم به كار كسي جز خودم نمياد :دي

(راستی یکی از دوستای من دانشگاه سراسری نرم افزار میخونه.اونم ریاضی1 رو پاس کرده و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی.جزوه های اون بدرد من میخورن؟)

اگه سر فصل هاشون يكي باشه چرا كه نه! خيليم خوبه

hp722
27-09-2012, 22:13
میگم مثلا برای درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی 140 نفر حضوری برداشتن که برن سر کلاس دیگه.بعد برنامه هفتگی رو زده مثلا چهارشنبه از ساعت 1 تا 4 و مثلا شماره کلاس 13.هر هفته 1کلاس برگزار میشه.بعد قراره 140 نفر باهم برن تو 1کلاس؟چجوریه؟

A M ! N
27-09-2012, 23:20
میگم مثلا برای درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی 140 نفر حضوری برداشتن که برن سر کلاس دیگه.بعد برنامه هفتگی رو زده مثلا چهارشنبه از ساعت 1 تا 4 و مثلا شماره کلاس 13.هر هفته 1کلاس برگزار میشه.بعد قراره 140 نفر باهم برن تو 1کلاس؟چجوریه؟

البته کاملا که اینطوری نیست معمولا یه سری ها نمیان، ولی یه چیز جالبه که بگم

الان شما تعریف جامع و بدون نقصی رو از دانشگاه پیام نور انجام دادین.

hamidras
27-09-2012, 23:27

عجيبه!
تو مركز ما نهايت تعداد دانشجوهاي يه كلاس 69 نفره

I-Tech
28-09-2012, 00:18
الان شما تعریف جامع و بدون نقصی رو از دانشگاه پیام نور انجام دادین.

خیلی نکته جالبی بود:31:
واسه خودم چند بار پیش اومده که دیر رسیدم سر کلاس بعد مجبور شدم از همون راهی که اومدم برگردم!!! دانشجویان محترم در کلاس رو بسته بودن و نشته بودن پشت در:دی
برای کلاسای ریاضی یک و مبانی و چندتای دیگه حتما باید زود رفت سر کلاس حداقل تو اراک اینطوریه!

la20
28-09-2012, 08:44
تو گلستان نزدند
این هم سایت دانشگاهمونه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا هم نزدند

sansi
28-09-2012, 09:57
سازمان سنجش و آموزش کشور تاریخ و نحوه ثبت نام آزمون های فراگیر سال ۹۱ را اعلام کرد
به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، سازمان سنجش و آموزش کشور در اطلاعیه زمان ثبت نام آزمون های کارشناسی ناپیوسته ، کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سال ۹۱ دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.ثبت نام براي شركت در آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت اينترنتی و از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام خواهد شد.
براساس این اطلاعیه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شركت در آزمون دوره های فراگير كارشناسی ناپيوسته و كارشناسی پيوسته سال 1391 دانشگاه پيام نور از ساعت 9 صبح روز يكشنبه نهم مهرماه ۹۱ آغاز و در پايان روز يكشنبه شانزدهم مهرماه پايان می پذيرد.
همچنین ثبت نام از داوطلبان متقاضی شركت درآزمون دوره های فراگير كارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه پيام نور از چهارشنبه ۱۲ مهرماه تا ۲۰ مهرماه خواهد بود.
زمان آزمون های فراگیر ۹۱ طبق اعلام قبلی در تاریخ ۲۴ آذرماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.لازم به ذکر است امسال از طریق آزمون فراگیر پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم برای بهمن ۹۱ و هم برای مهر ماه سال ۹۲ دانشجو پذیرش خواهد شد. دانشجویانی که تحصیل آن‌ها در ۳۱ دی ماه سال ۹۱ تمام شود و در آزمون فراگیر پذیرش شوند می‌توانند از بهمن ماه به عنوان دانشجویان جدید فراگیر پذیرش شوند. همچنین دانشجویانی که درس آن‌ها تا ۳۱ دی ماه سال ۹۱ پایان نیابد در مهر ماه سال ۹۲ به عنوان دانشجوی فراگیر پذیرش خواهند شد. دانشجویان پیش‌دانشگاهی و همچنین دانشجویان شاغل در سال آخر نیز می‌توانند در آزمون فراگیر شرکت کنند و پس از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پایان درسشان و در صورت قبولی در مهر ماه سال ۹۲ در دانشگاه پیام نور پذیرش خواهند شد.
پذیرش بر اساس ظرفیت است. در مقطع کارشناسی در هر رشته محل بین ۳۰ تا ۵۰ نفر پذیرش خواهند شد.در مقطع کارشناسی ارشد نیز ۱۵ نفر به صورت آموزش محور و ۱۵ نفر به شیوه آموزش و پژوهش‌ محور پذیرش خواهند شد.

la20
28-09-2012, 11:42
کسی نمی دونه؟
تو گلستان نزدند

اونجا هم نزدند

sansi
28-09-2012, 11:53
کسی نمی دونه؟
تو گلستان نزدند

اونجا هم نزدند

هنوز روز كلاس مشخص نيست يا فقط اسم استاد رو نمي دونيد.

اگه هنوز روز كلاس مشخص نيست بهتره يه سر بريد دانشگاهتون اونجا يا توي بردتون ميزنن يا مي تونيد از مسئول هماهنگي تون بپرسيد.
اگه اسم استادتون مشخص نيست وقتي بريد سر كلاسا مشخص ميشه.

danijon_2006
28-09-2012, 14:26
من این گواهی پذیرش رو پرینت نکردم الانم پیداش نمیکنم تو سامانه ی گلستان.مشکلی پیش نمیاد؟

PNUNA.COM
29-09-2012, 19:45
زمان جدید ثبت نام آزمون های فراگیر سال ۹۱ پیام نور / تغییر در تاریخ ثبت نام

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : زمان جدید ثبت نام آزمون های فراگیر سال 91 پیام نور اعلام شد / تغییر در تاریخ ثبت نام آزمون های فراگیر سال 91

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : هر سه آزمونی که در آذرماه برگزار خواهند شد، برای دو نوبت تحصیلی یعنی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ و ۹۳-۹۲ دانشجو می پذیرند.

دانشجویانی که در بهمن ماه سال جاری دانش آموخته شده باشند، از نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ می توانند در هر کدام از این سه مقطع فراگیر پیام نور تحصیل خود را آغاز کنند، همچنین دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی و متقاضیانی که در سال تحصیلی جاری دانش آموز دوره پیش دانشگاهی هستند امکان شرکت در آزمون را دارند.

پس از شرکت و پذیرش در کنکور، سال تحصیلی این عده از متقاضیان و دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی که تیرماه سال آینده دانش آموخته می شوند، از مهرماه سال آینده آغاز خواهد شد.

متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را پیش از بهمن ماه سال جاری دریافت کرده باشند در نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشجوی پیام نور خواهند شد. جدول جدید زمان بندی ثبت نام و برگزاری آزمون فراگیر ۹۱ پیام نور بر اساس اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور :

نام آزمون

تاریخ ثبت نام

برگزاری

آزمون فراگیر مقاطع (کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته) دانشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیام نور

۱۳۹۱/۰۷/۱۲

۱۳۹۱/۰۷/۱۸

۱۳۹۱/۰۹/۲۴

آزمون فراگیر مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه پیام نور

۱۳۹۱/۰۷/۱۶

۱۳۹۱/۰۷/۲۲

۱۳۹۱/۰۹/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])۲۴

PNUNA.COM
29-09-2012, 19:46
زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ پیام نور تمدید شد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال 92-91 دانشگاه پیام نور تمدید شد / تمدید ثبت نام غیرحضوری دانشجویان ورودی جدید

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : مهلت ثبت نام غیر حضوری و انتخاب واحد دانشجویان ورودی سال ۹۱ دانشگاه پیام نور تمدید شد.
بر اساس این گزارش ثبت نام و انتخاب واحد ورودی های جدید دانشگاه پیام نور تا دهم مهر ماه ۱۳۹۱ تمدید شد.

پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۹۱ در دانشگاه پیام نور پس از ثبت نام غیرحضوری بلافاصله می توانند با شماره دانشجویی وارد سایت گلستان شده و اقدام به انتخاب واحد نمایند.

دانشجویان عزیز برای ثبت نام و انتخاب واحد به سایت گلستان دانشگاه پیام نور مراجعه کنند:

سایت جامع خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور

راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

اعلام شده است دانشجویان ورودی قدیم نیز می توانند تا پایان تاریخ اعلام شده اقدام به انتخاب واحد کنند.

حذف و اضافه دانشجویان پیام نور در نیمسال اول ۹۲-۹۱ از تاریخ ۲۲ مهرماه لغایت ۲۸ مهرماه می باشد

در همین زمینه بخوانید:

نحوه چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان کلیه مقاطع ورودی های سال ۹۱ دانشگاه پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farryad
29-09-2012, 21:38
۱- دانشجویانی که بااخراج ازتحصیل ،به عنوان دارندگان مدرک معادل درمقطع پایین شناخته می شوند آیا مجاز به تحصیل در مقاطع بالاتر می باشند؟
خیر اینگونه مشمولان تا پایان خدمت دوره ضرورت حق ادامه تحصیل نخواهند داشت .

این شامل فراگیر هم میشه؟

Hossein_128
30-09-2012, 11:29
من برای درس عمومی "اخلاق اسلامی" رو انتخاب کرده بودم که امروز دیدم خطا داده. مثل اینکه از لیست ارائه دروس حذفش کرده بودن!

حالا من "فرهنگ وتمدن اسلام و ايران" رو جایگزینش کردم. میخواستم ببینم وقتی درسی توی گزارش 101 ثبت میشه یعنی انتخاب واحد تموم شده یا هنوز ثبت نهایی نشده؟؟

مگه میشه بعد از ارائه درس پشیمون بشن و حذفش کنن؟ خوب دانشجویی که انتخاب واحد کرده از کجا بفهمه این درس حذف شده!

بعد این حذف و اضافه مگه تاریخ معینی نداشت؟ پس چطور من امروز تونستم حذف کنم!

D o l f i n
30-09-2012, 11:43
عزیزان یه سوال فوری دارم
الان دیپلمه های فنی و کارودانش بدون گذروندن پیش دانشگاهی میتونن در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند یا نه؟
قبلا دیپلمه های فنی میتونستند تو رشته خودشون شرکت کنند و برا اینکه بتونن رشته دیگه رو بزنن باید پیش دانشگاهی رو می گرفتن

alavi71
30-09-2012, 11:55
عزیزان یه سوال فوری دارم
الان دیپلمه های فنی و کارودانش بدون گذروندن پیش دانشگاهی میتونن در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند یا نه؟
قبلا دیپلمه های فنی میتونستند تو رشته خودشون شرکت کنند و برا اینکه بتونن رشته دیگه رو بزنن باید پیش دانشگاهی رو می گرفتن

سلام
برای شرکت در کنکور رشته های نظری طبق مقررات در دفترچه میبایست معادل پیش و یا مدرک کاردانی داشته باشند.

D o l f i n
30-09-2012, 11:58
پس با این حساب باید پیش دانشگاهی رو گرفت درسته؟
الان معادل پیش چیه؟

Hossein_128
30-09-2012, 14:06
........................؟؟

من برای درس عمومی "اخلاق اسلامی" رو انتخاب کرده بودم که امروز دیدم خطا داده. مثل اینکه از لیست ارائه دروس حذفش کرده بودن!

حالا من "فرهنگ وتمدن اسلام و ايران" رو جایگزینش کردم. میخواستم ببینم وقتی درسی توی گزارش 101 ثبت میشه یعنی انتخاب واحد تموم شده یا هنوز ثبت نهایی نشده؟؟

مگه میشه بعد از ارائه درس پشیمون بشن و حذفش کنن؟ خوب دانشجویی که انتخاب واحد کرده از کجا بفهمه این درس حذف شده!

بعد این حذف و اضافه مگه تاریخ معینی نداشت؟ پس چطور من امروز تونستم حذف کنم!

Viren
30-09-2012, 16:48
چرا برنامه کلاسی هیچ جا نیست؟
نه گلستان زده نه سایت مرکز

اصلا شروع کلاس ها از کی هست؟
ورودی جدیدم

sansi
30-09-2012, 17:38
........................؟؟

بله وقتي توي گزارش 101 اسم درس باشه يعني برات ثبت شده.بعد از زدن اعمال تغييرات درس ثبت نهايي ميشه.

مورد شما رو اولين باره ميشنوم!

چرا تاريخ حذف و اضافه 22 مهر ماه هستش ولي چون انتخاب واحد ورودي هاي جديد رو تمديد كردن براي همين هنوز بعضيا مي تونن انتخاب واحدشون رو تغيير بدن.

sansi
30-09-2012, 17:42
چرا برنامه کلاسی هیچ جا نیست؟
نه گلستان زده نه سایت مرکز

اصلا شروع کلاس ها از کی هست؟
ورودی جدیدم

شروع كلاسهاي ورودي هاي جديد از 8 مهر بوده.
شما بايد بريد دانشگاهتون ...اگه توي سايت گلستان و دانشگاهتون نيست توي دانشگاهتون حتما هست..

hamidras
30-09-2012, 17:55
بچه ها كسي تاحالا وام شهريه گرفته!؟ چه جورياست؟ بايد چيكار كرد؟

PNUNA.COM
30-09-2012, 19:47
دانلود دفترچه های دوره های فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور / زمان جدید ثبت نام آزمون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : اعلام تسهیلات جدید برای ثبت نام دوره های فراگیر / اعلام شهریه و دانلود دفترچه کارشناسی،کارشناسی ناپیوسته،کارشناسی ارشد فراگیر سال 91 دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : دانشگاه پیام نور در این دوره ، در مقطع کارشناسی ، در هجده هزار رشته محل و با ظرفیتی بالغ بر ۵۴۰ هزار نفر و در مقطع کارشناسی ارشد، با هزار و هشتصد رشته محل و با ۲۶ هزار ظرفیت و در کارشناسی ناپیوسته نیز بالغ بر پنجاه و هفت رشته محل و ظرفیت ۳۰ هزار نفر دانشجو را پذیرش خواهد نمود.

دانشگاه پیام نور برای امسال شرایط خاصی را برای پذیرش دانشجویانی که تا پایان سال تحصیلی ۹۲-۹۱ فارغ التحصیل می شوند در نظر گرفته است.

نکته: آزمون امسال در یک مرحله برگزار می شود و دانشپذیران می توانند در دو مقطع زمانی و دو گروه جداگانه پذیرش و در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند.

دانشپذیران در صورت قبولی ، می توانند هم برای ترم دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ و هم برای مهر ماه سال تحصیلی ۹۲ ثبت نام کنند. با اجرای این شیوه ، کسانی که نمی توانند مدرک پیش دانشگاهی یا لیسانس خود را در بهمن ماه امسال دریافت نمایند، نیز می توانند در این آزمون شرکت کرده و بعد از طی مراحل دوره دانشپذیری و قبولی در نوبت دوم یعنی مهرماه ۹۲ در گروه خود مورد بررسی قرار گیرند و در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی و الویت در مهر ماه۹۲، مدارک فارغ التحصیلی خویش را ارائه نمایند و دانشجو محسوب گردند.

ثبت نام آزمون دوره های مقطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته فراگیر سال ۹۱ از تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۱ آغاز و تا ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت و آزمون آن نیز در ۲۴ آذرماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.

و همچنین ثبت نام آزمون دوره های مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۱ از تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۱ آغاز و تا ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت و آزمون آن نیز در ۲۴ آذرماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.

ثبت نام آزمون ها در تاریخ های اعلام شده از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام خواهد شد.

پرداخت هزینه ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی می باشد.داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب اقدام به خرید نمایند و مبلغ پرداختی برای ثبت نام شصت و پنج هزار تومان خواهد بود.

mohsenjxj
30-09-2012, 19:48
سلام از دوستان لطفا یکی کامل توضیح بده، کسی که پیش دانشگاهی نداره حالا چه رشته فنی و چه نظری، آیا میتونه تو آزمون فراگیر شرکت کنه و وارد دانشگاه پیام نور بشه یا نه؟

PNUNA.COM
30-09-2012, 19:49
دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور (نوبت بیست و چهارم)

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی ناپیوسته فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور (دوره پنجم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sansi
30-09-2012, 21:45
سلام از دوستان لطفا یکی کامل توضیح بده، کسی که پیش دانشگاهی نداره حالا چه رشته فنی و چه نظری، آیا میتونه تو آزمون فراگیر شرکت کنه و وارد دانشگاه پیام نور بشه یا نه؟

دانشپذیران در صورت قبولی ، می توانند هم برای ترم دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ و هم برای مهر ماه سال تحصیلی ۹۲ ثبت نام کنند. با اجرای این شیوه ، کسانی که نمی توانند مدرک پیش دانشگاهی یا لیسانس خود را در بهمن ماه امسال دریافت نمایند، نیز می توانند در این آزمون شرکت کرده و بعد از طی مراحل دوره دانشپذیری و قبولی در نوبت دوم یعنی مهرماه ۹۲ در گروه خود مورد بررسی قرار گیرند و در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی و الویت در مهر ماه۹۲، مدارک فارغ التحصیلی خویش را ارائه نمایند و دانشجو محسوب گردند.

پست شماره 6369 رو كامل بخون.

mohsenjxj
30-09-2012, 21:51
پست شماره 6369 رو كامل بخون.
دوست عزیز اگه کسی کلا پیش نداشته باشه و حتی نخواد پیش بخونه و بعدا تحویل دانشگاه بده چیکار باید بکنه؟ آیا میشه تو دانشگاه چند واحد اضافه ورداره و بخونه که بجای همون پیش دانشگاهی حساب بشه و با همون دیپلم وارد پیام نور بشه؟

hp722
30-09-2012, 22:31
دوستان این جشن جدیدالورودی چیه؟3ساعت زدن جشن و گفتن حضور همه دانشجوها الزامیه.چی هست؟تو این 3ساعت قراره چیکار کنیم؟قضیش چیه؟

nits
30-09-2012, 22:36
سلام دوستان پیام نور ... کلاس های ما بعد از 15 شروع میشه ... همه رفتن سر کلاس نشستن ما اینجاییم :D
یک سوال : کسی که ارشد پیام نور قبول شده میتونه همزمان هم بخونه و هم برای ارشد شرکت کنه سال بعدش ؟ و بعد انصراف بده ؟

و سوال دیگه از دوستان ساکن تهران : میشه یک آدرس دقیق از دانشگاه پیام نورش بدید ؟
و اینکه شماره ی دقیق دانشکده ی زبان انگلیسی و یا شماره ی یکی از مسئولانش برای سوال و جواب انتخاب واحد رو دارید ؟

مرسی

Hossein_128
01-10-2012, 13:08
دیروز درس معارف رو خطا داده بود مجبور شدم عوضش کنم. امروز هم یکی از دروس تخصصی که توی چارت درسی هم بود رو خطا داده بود که عوضش کردم!

اینا فکر نمیکن کسی که انتخاب واحد کرده ممکنه دیگه برنگرده و دوباره لیست ثبت نام رو ببینه؟!

کل چارت درسی رو خراب کردن:grrr:

Hossein_128
01-10-2012, 13:22
الان متوجه شدم که توی هر ترم اگر 8 تا درس برداری، باید 4 تا عادی باشه 4 تاش هم خودخوان، درسته؟

بخاطر همین برای من 5 تاش عادی شده بود که یکی ـش رو خودشون حذف کردن!

الآن کل اونهایی که این درس رو برداشته بودن حذف شدن، فقط من این درس رو مجدداً برداشتم.

امکان داره تعداد کم باشه کلاس برگزار نشه؟؟

پ.ن: ببخشید پشت سرهم پُست دادم. فکر کردم خودش ادغام میشه.

kases
01-10-2012, 21:19
دوستان حذف اضافه کی شروع میشه من هنوز موفق به انتخاب واحد نشدم ایا میشه در این زمان واحدانتخاب کنم؟؟ ممنون

hamidras
01-10-2012, 22:17
دوستان این جشن جدیدالورودی چیه؟3ساعت زدن جشن و گفتن حضور همه دانشجوها الزامیه.چی هست؟تو این 3ساعت قراره چیکار کنیم؟قضیش چیه؟

هيچ اتفاق خاصي نميفته برو :دي نرفتيم نرفتي :)

الان متوجه شدم که توی هر ترم اگر 8 تا درس برداری، باید 4 تا عادی باشه 4 تاش هم خودخوان، درسته؟

بخاطر همین برای من 5 تاش عادی شده بود که یکی ـش رو خودشون حذف کردن!

الآن کل اونهایی که این درس رو برداشته بودن حذف شدن، فقط من این درس رو مجدداً برداشتم.

نه بابا اين حرفا چيه! همه درساتم ميتوني با استاد برداري

امکان داره تعداد کم باشه کلاس برگزار نشه؟؟

آره

دوستان حذف اضافه کی شروع میشه من هنوز موفق به انتخاب واحد نشدم ایا میشه در این زمان واحدانتخاب کنم؟؟ ممنون

هفته اخر مهر 22 تا 29 مهره

آره ميتوني تو اون تاريخ برداري

kases
01-10-2012, 22:29
هفته اخر مهر 22 تا 29 مهره

آره ميتوني تو اون تاريخ برداري

متشکرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alavi71
02-10-2012, 12:10

سلام ترم چند هستید ؟
برای زمان به سایت دانشگاهی و واحد تون مراجعه کنید

alavi71
02-10-2012, 12:10
پس با این حساب باید پیش دانشگاهی رو گرفت درسته؟
الان معادل پیش چیه؟

معادل پیش یعنی دروس پیش دانشگاهی هر رشته ای رو که میخواهید بروید .باید امتحان بدهید.
طبق مقرارات نوشته در دفترچه مجاز نیستند.ولی شما از دانشگاه ازاد سوال کنید.چون ازاد ممکن هست راه بزارند جلویتان
موفق باشید

Hossein_128
02-10-2012, 17:16
من دیروز یه درسی رو انتخاب کردم که تو چارت درسی هم هست، گزارش 101 هم گرفتم.

اما امروز رفتم تو جدول انتخاب واحد میبینم جلوی این درس زده خطا، تمام کسانی هم که این درس رو انتخاب کرده بودن حذف کرده و جلوی ثبت شده هم زده "0"

دیروز تا قبل از اینکه تاریخ کلاسها مشخص بشه خطایی نداده بود، ولی امروز که زمان کلاسها مشخص شده خطا داده!

گزارش 101 رو چک میکنم هیچ مشکلی نیست، 16 واحد انتخاب شده، زمان کلاس ها هم مشخصه.

حالا اینکه توی جدول انتخاب واحد "ثبت نام اصلی" جلوی این درس زده "خطا"، این مشکلی پیش نمیاره؟؟

اینم عکسش:

پیغام خطا هم اینه:

کنترل شماره 13 : اخذ این گروه درسی برای نظام آموزشی شما امکان پذیر نیست

danijon_2006
02-10-2012, 20:20
من این گواهی پذیرش رو پرینت نکردم الانم پیداش نمیکنم تو سامانه ی گلستان.مشکلی پیش نمیاد؟
راستی این فرم واریز وجوه دانشگاه رو باید پرینت کنیم ببریم بانک؟
از بچه ها کسی هست که هنوز نرفته باشه برای ثبت نام؟آخه تو سایت پیام نور شیراز زده تاریخ مراجعه ی حضوری 19 مهر.تو سایت گلستان زده بود 12 آبان.من موندم چیکار کنم.الانم نمیدونم این تاریخا که زدن حساب کتاب داره یا نه.میترسم 19 مهر برم بگن ثبت نام تموم شده.آخه خیلی دیره.امتحانا هم که از ماه 10 شروع میشه نمیدونم چطوری میخوان درس بدن یه کتابو تو 2 ماه

apadana34
02-10-2012, 21:17
کسی را جع به رشته های جدید مهندسی پیام نور مثل برق ومکانیک و جایگاه و مدارکش اطلاعاتی داره ؟

sansi
02-10-2012, 21:28
من دیروز یه درسی رو انتخاب کردم که تو چارت درسی هم هست، گزارش 101 هم گرفتم.

اما امروز رفتم تو جدول انتخاب واحد میبینم جلوی این درس زده خطا، تمام کسانی هم که این درس رو انتخاب کرده بودن حذف کرده و جلوی ثبت شده هم زده "0"

دیروز تا قبل از اینکه تاریخ کلاسها مشخص بشه خطایی نداده بود، ولی امروز که زمان کلاسها مشخص شده خطا داده!

گزارش 101 رو چک میکنم هیچ مشکلی نیست، 16 واحد انتخاب شده، زمان کلاس ها هم مشخصه.

حالا اینکه توی جدول انتخاب واحد "ثبت نام اصلی" جلوی این درس زده "خطا"، این مشکلی پیش نمیاره؟؟

اینم عکسش:

پیغام خطا هم اینه:

کنترل شماره 13 : اخذ این گروه درسی برای نظام آموزشی شما امکان پذیر نیست

عجبا!!

شما از اون گزارش 101 كه توش درس برات ثبت شده پرينت بگير و ببر به كارشناس رشته ت نشون بده و بگو كه الان درسه حذف شده.اشكال از خود دانشگاتونه.

alone_boy
02-10-2012, 23:21
آزمون فراگیر(ترم بهمن) کی شروع میشه؟
آزمون سختیه؟

Hossein_128
03-10-2012, 00:08
عجبا!!

شما از اون گزارش 101 كه توش درس برات ثبت شده پرينت بگير و ببر به كارشناس رشته ت نشون بده و بگو كه الان درسه حذف شده.اشكال از خود دانشگاتونه.
ممنون

ظرفیت این درس رو زده "0" ، اما استاد و ساعت کلاسها سرجاشه!

آخرسر مجبور شدم یه درس دیگه رو جایگزین کنم.

sansi
03-10-2012, 14:21
آزمون فراگیر(ترم بهمن) کی شروع میشه؟
آزمون سختیه؟

ثبت نامش شروع شده.
سختيش بستگي به خودت داره...اگه بخوني راحت قبول ميشي.

hamijoon
03-10-2012, 14:45
سلام دوستان . يه راهنمايي ميخواستم . يكي لطف كنه وقت بزاره راهنماييم كنه .

من دانشگاه آزاد قبول شدم (كارداني به كارشناسي) اما چون هزينش زياده نميخوام برم . ميخوام فراگير كارداني به كارشناسي شركت كنم اما هيچ شناختي از پيام نور ندارم .

ميشه يكم توضيح بدين ؟ اصن قبوليش چطوريه ؟ ترمي چقده ؟ كلاس برگزار ميشه يا نه؟ ديگه هرچي فك ميكنين مهمه دربارش بهم بگين . قبوليش نمره ايه؟

لطف ميكنين اگه راهنمايي كنين .

alone_boy
03-10-2012, 15:10
دانش پدیر چه فرقی با دانشجو داره؟
هر شهری که انتخاب بکنیم باید توی همون شهر آزمون بدیم؟

sansi
03-10-2012, 17:59
سلام دوستان . يه راهنمايي ميخواستم . يكي لطف كنه وقت بزاره راهنماييم كنه .

من دانشگاه آزاد قبول شدم (كارداني به كارشناسي) اما چون هزينش زياده نميخوام برم . ميخوام فراگير كارداني به كارشناسي شركت كنم اما هيچ شناختي از پيام نور ندارم .

ميشه يكم توضيح بدين ؟ اصن قبوليش چطوريه ؟ ترمي چقده ؟ كلاس برگزار ميشه يا نه؟ ديگه هرچي فك ميكنين مهمه دربارش بهم بگين . قبوليش نمره ايه؟

لطف ميكنين اگه راهنمايي كنين .

سلام.
اول ببين رشته ت توي رشته هاي پذيرش كارداني به كارشناسي هست يا نه.

اگه بود كه خيالت راحت ميشه اگه نبود بازم ميتوني توي پذيرش كارشناسي فراگير شركت كني و توي همون رشته اي كه كارداني گرفتي اينبار براي كارشناسي ازمون بدي در صورت قبولي حدود 40 تا 50 درصد واحداي كاردانيت رو كه نمره بالاي 12 داشتن رو برات تطبيق ميزنن.

قبوليش بستگي به پشتكار خودت داره بخوني قبول ميشي همچين سخت نيست.

شهريه ثابت الان حدود 98 تومنه و شهريه متغيير بستگي به واحدايي كه برميداري داره و كلا ترمي تا 300 تومن ميشه...اگه واحد عملي بيشتري داشته باشي ممكنه تا 400 همه
بشه.

برگزاري كلاس هم باز بستگي به دانشگاهت داره.براي خودم اين ترم هرچي واحد برداشتم همشون براشون كلاس تشكيل ميشه.

قبوليش هم فكر كنم اگه بستگي به نمره اي كه درسهاي ازمون مياري داره.

اگه ميخواي قبول بشي بايد از همين الان بخوني كه با خيال راحت ازمون بدي و ايشالا قبول بشي.

sansi
03-10-2012, 18:02
دانش پدیر چه فرقی با دانشجو داره؟
هر شهری که انتخاب بکنیم باید توی همون شهر آزمون بدیم؟

منظور از دانشپذيري مرحله اي كه براي ازمون فراگير ثبت نام ميكني و داري اون درسهايي كه براي ازمون هست رو ميخوني...در صورت قبولي در ازمون از دانشذيري به دانشجو بودن تغيير عنوان پيدا مي كني.

بله شهري كه به عنوان انتخاب اول باشه جاييه كه بايد براي ازمون بري اونجا.

hamijoon
03-10-2012, 20:20
sansi مرسي از راهنمايي كاملتون . واقعا زحمت كشيدين .

يه سوال ديگم داشتم . من پارسال تو آزمون فراگير كارشناسي شركت كردم( بهمن 90 ) و دانشگاه پيام نور ورامين قبول شدم . اما چون سرباز بودم نتونستم برم . ميخواستم بدونم ديگه الان نميشه كاري كرد ؟

babakiyan
04-10-2012, 11:41
فکر نکنم بشه :46:
دانشگاه آزاد بود هنوز میشد:31:

hamid_diablo
04-10-2012, 16:49
اگه بود كه خيالت راحت ميشه اگه نبود بازم ميتوني توي پذيرش كارشناسي فراگير شركت كني و توي همون رشته اي كه كارداني گرفتي اينبار براي كارشناسي ازمون بدي در صورت قبولي حدود 40 تا 50 درصد واحداي كاردانيت رو كه نمره بالاي 12 داشتن رو برات تطبيق ميزنن.

من یه چیزی شنیدم درست و غلطش هنوز بهم ثابت نشده

اما میگن کسانی که مدرک کاردانی دارن به عنوان مدرک پیش تو پیام نور به حساب میاد و شما باید دوره کارشناسی 4 ساله رو بگذرونید!!!!!!!!!!!!

Hossein_128
04-10-2012, 16:55
من یه چیزی شنیدم درست و غلطش هنوز بهم ثابت نشده

اما میگن کسانی که مدرک کاردانی دارن به عنوان مدرک پیش تو پیام نور به حساب میاد و شما باید دوره کارشناسی 4 ساله رو بگذرونید!!!!!!!!!!!!

47.آیا می توان بدون گذراندن پیش دانشگاهی، وارد دانشگاه شد و در آزمون ثبت نام کرد؟

خیر؛ شرط ورود به دوره های فراگیر مقطع کارشناسی دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی می باشد.

A M ! N
04-10-2012, 17:00
فکر نکنم بشه :46:
دانشگاه آزاد بود هنوز میشد:31:

سلام آبجی..:20: آره والا !!
دانشگاه آزاد یه بار کنکور داده باشی قبول شده باشی ، تا ده سال دیگه فکر کنم هنوز اسمت هست :دی

alone one
04-10-2012, 19:50
سلام
رفقا 3تا سوال داشتم
1.قبلا یه جا از رئیس دانشگاه پیام نور شنیده بودم کسایی که تو دانشگاه سراسری تحصیل میکنن با شرایطی میتونن تو فراگیر بعنوان رشته دوم نام نویسی کنن،هنوزم اینجوریه؟

2.یکی از اقوام میخواد رشته مهندسی مدیریت اجرایی بخونه،رشته سختیه؟میشه تو این فرصت تو تهران شمال قبول شد؟اباتوجه به اینکه 30 نفر بر میدارن(کلا تو تهران 150 نفر تو 5جا برمیدارن واسه بهمن و 150تام مهر)
3.کلا بطور میانگین هر رشته چقد داوطلب داره؟

hosseincode2008
04-10-2012, 20:07
سلام
اين زبان تخصصي ما (رشته نرم افزار) از هفته 8 شروع ميشه، برا همه اينطوري دير بوده ياز از دانشگاه ماست؟ :44:

Captain
04-10-2012, 21:53
سلام دوستان

ببخشین یه سوال راجب ورود به سایت دانشگاه دارم

بعد اینکه نام کاربری و رمز ورود رو مینیویسم و ورود به سایت رو میزنم، داخل میشه ولی هیپی نشون نمیده

اسمم بالای صفحه نشون داده میشه فقط اینا > محدود کردن اطلاعات بر اساس واحد/مرکز < نشون داده میشه، فقط همین

البته با مرورگر فایرفاکس و کروم امتحان کردم که هیچ کدوم وارد نمیشن جز اینترنت اکسپلورر که اونم اینطوری میشه

میشه لطفا راهنماییم کنین؟

باتشکر

apadana34
05-10-2012, 09:20
کسی را جع به رشته های جدید مهندسی پیام نور مثل برق ومکانیک و جایگاه و مدارکش اطلاعاتی داره ؟

کسی نیست راهنمایی کنه ؟
یه سوال دیگه اینکه اگه رشته ای را فراگیر قبول بشی و واحدهایی را پاس کنی و نیمه کار رها کنی و در رشته دیگه ایی قبول بشی ایا واحدهای مشترکشون را با توجه به اینکه ان رشته اول را تمام نکردی می شه معادل کرد و دران رشته دوم برای خودت حساب کرد

alone_boy
05-10-2012, 10:42
دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1-اعتبار مدرک پیام نور چطوریه؟.معتبره؟
2-معمولا استادهای پیام نور مراکز استان مدرکشون چیه؟!

hamid_diablo
05-10-2012, 12:02

1.بله که معتبره مگه میشه نباشه
2.اکثرا لیسانسه هستند.البته دانشگاه ما(شمیرانات تهران)

steps
06-10-2012, 01:12
سلام به طور مثل من رشته مهدسی شرسازی رو انتخاب کردم.
باید برم منابع خودش رو بگیرم؟
ریاضی 1_ امار دز شهر سازی _ این 2 رشته کتابش رو معرفی کرده اما درس اخر درامدی بر شهرسازی نوشته جزوه پیام نور باید چه کرد؟
راستی برای دروس عمومی هم باید کتاب های پیام نور رو مطالعه کرد؟(اگه کسی معرفی کنه خوشحال میشم)
دوستان راستش من برگ سفید خدمتم اومده حتما باید قبول بشم وگرنه باید برم پا بکوبم.

alone one
06-10-2012, 01:52
سلام رفقا 3تا سوال داشتم 1.قبلا یه جا از رئیس دانشگاه پیام نور شنیده بودم کسایی که تو دانشگاه سراسری تحصیل میکنن با شرایطی میتونن تو فراگیر بعنوان رشته دوم نام نویسی کنن،هنوزم اینجوریه؟ 2.یکی از اقوام میخواد رشته مهندسی مدیریت اجرایی یا پروژه بخونه،رشته سختیه؟میشه تو این فرصت تو تهران شمال قبول شد؟اباتوجه به اینکه 30 نفر بر میدارن(کلا تو تهران 150 نفر تو 5جا برمیدارن واسه بهمن و 150تام مهر) 3.کلا بطور میانگین هر رشته چقد داوطلب داره؟ یکی اگه به منم لطفی کنه ممنون میشم

sansi
06-10-2012, 09:12
سلام به طور مثل من رشته مهدسی شرسازی رو انتخاب کردم.
باید برم منابع خودش رو بگیرم؟
ریاضی 1_ امار دز شهر سازی _ این 2 رشته کتابش رو معرفی کرده اما درس اخر درامدی بر شهرسازی نوشته جزوه پیام نور باید چه کرد؟
راستی برای دروس عمومی هم باید کتاب های پیام نور رو مطالعه کرد؟(اگه کسی معرفی کنه خوشحال میشم)
دوستان راستش من برگ سفید خدمتم اومده حتما باید قبول بشم وگرنه باید برم پا بکوبم.

سلام.

بله بايد بريد ليست منابعش رو بگيريد.اونجا اسم مولف و ناشر كتاب مشخص شده و راحت مي تونيد كتاب رو پيدا كنيد.

منظور از جزوه پيام نور شايد كتابي باشه كه توسط دانشگاه براي اون درس تاليف شده.
بله بايد همون كتابهايي كه معرفي شده رو بخونيد.
ايشالا كه قبول ميشيد.

alone_boy
06-10-2012, 10:25
این که میگن فراگیر به درد نمیخوره و بیشتر برای کسانیه که کارمند هستن و میخوان مدرک بهتری داشته باشن درسته؟

PNUNA.COM
06-10-2012, 11:13
آغاز ثبت نام آزمون های دوره فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام آزمون های دوره فراگیر سال 91 دانشگاه پیام نور آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : ثبت نام آزمون های فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور آغاز شد.

ثبت نام آزمون دوره های مقطع کارشناسی فراگیر سال ۹۱ از تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۱ آغاز و تا ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت و آزمون آن نیز در ۲۴ آذرماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به:

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی سال۹۱ ( نوبت بیست و چهارم ) دانشگاه پیام نور

ثبت نام آزمون دوره های مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) فراگیر سال ۹۱ از تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۱ آغاز و تا ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت و آزمون آن نیز در ۲۴ آذرماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.
برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به:

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) سال۹۱ ( نوبت پنجم ) دانشگاه پیام نور

ثبت نام آزمون دوره های مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۱ از تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۱ آغاز و تا ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت و آزمون آن نیز در ۲۴ آذرماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به:

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال۹۱ ( نوبت دوازدهم ) دانشگاه پیام نور – ثبت نام هنوز آغاز نشده

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور (نوبت بیست و چهارم)

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی ناپیوسته فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور (دوره پنجم)

دانلود دفترچه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور (نوبت دوازدهم) – بزودی

omidsarab
06-10-2012, 11:48
این که میگن فراگیر به درد نمیخوره و بیشتر برای کسانیه که کارمند هستن و میخوان مدرک بهتری داشته باشن درسته؟

فراگیر پیام نور در نوع تحصیل و مدرکش هیچ تفاوتی با کسایی که با کنکور وارد دانشگاه میشن نداره فقط در نوع پذیرشش متفاوته!

omidsarab
06-10-2012, 11:49
حداقل از آزاد معتبرتره مدرکش
ما مرکز استان نیستیم ولی استادامون اکثرا ارشدن و چندتا دکترا هم داره ما خودمون سه تاش ارشده یکیش دکترا

babakiyan
06-10-2012, 15:25
کسی نیست راهنمایی کنه ؟
یه سوال دیگه اینکه اگه رشته ای را فراگیر قبول بشی و واحدهایی را پاس کنی و نیمه کار رها کنی و در رشته دیگه ایی قبول بشی ایا واحدهای مشترکشون را با توجه به اینکه ان رشته اول را تمام نکردی می شه معادل کرد و دران رشته دوم برای خودت حساب کرد
آره میشه تطبیق داد

babakiyan
06-10-2012, 15:31
نوشته شده توسط alone one [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام رفقا 3تا سوال داشتم 1.قبلا یه جا از رئیس دانشگاه پیام نور شنیده بودم کسایی که تو دانشگاه سراسری تحصیل میکنن با شرایطی میتونن تو فراگیر بعنوان رشته دوم نام نویسی کنن،هنوزم اینجوریه؟ 2.یکی از اقوام میخواد رشته مهندسی مدیریت اجرایی یا پروژه بخونه،رشته سختیه؟میشه تو این فرصت تو تهران شمال قبول شد؟اباتوجه به اینکه 30 نفر بر میدارن(کلا تو تهران 150 نفر تو 5جا برمیدارن واسه بهمن و 150تام مهر) 3.کلا بطور میانگین هر رشته چقد داوطلب داره
سلام سوال اول و نمیدونم که هنوز اینطور هست یا نه.
سلام دوم رشته مهندسی مدیریت اجرایی رشته خوبیه و هر رشته ای سختیه خودشو داره البته تو پیام نور همه رشته ها کمی سختر میشن از حالت عادی.
هر رشته ای با رشته دیگه فرق میکنن میزان تعداد دواطلب ها مثلا تو کامپیوتر 40 نفر هست

"ehsan"
06-10-2012, 22:42
سلامیه سوال لطفا جواب بدینمن ترم آخر کاردانی پیوسته هستمتا بهمن تموم میکنممیخوام فراگیر کارشناسی پیوسته ثبت نام کنمسوالایی برام پیش اومده اینه:1-میتونم هر رشته خواستم امتحان بدم2-در صورت قبولی معافیت تحصیلی میدن

[Mohsen]
07-10-2012, 02:28
با سلام

دوستان من الان ترم 3 هستم و بنا به مشکلاتی 2 ترم قبل معدلم زیر 10 شد و فقط 4 واحد پاس کردم (مبانی کامپیوتر و تربیت بدنی)! :sad:

حالا میخواستم بدونم این سابقه ناجور برای این ترمم یا ترم های آینده مشکلی ایجاد نمیکنه؟

مورد دیگه اینکه چون در طول 1 ماه گذشته به اینترنت دسترسی نداشتم هنوز ثبت نام نکردم الان که میرم به منوی کاربر ==> ثبت نام اصلی میگه "کنترل شماره 61: ثبت نام در تاريخ 15/07/1391پايان يافته است" ولی یادمه ثبت نام تا آخر شهریور بود! حالا میتونم توی حذف/اضافه انتخاب واحد کنم؟ اصلا انتخاب واحد با ثبت نام فرق میکنه یا یکی هستن؟

با سپاس

molaali
07-10-2012, 06:49
دوستان من الان ترم 3 هستم و بنا به مشکلاتی 2 ترم قبل معدلم زیر 10 شد و فقط 4 واحد پاس کردم (مبانی کامپیوتر و تربیت بدنی)! :sad:

حالا میخواستم بدونم این سابقه ناجور برای این ترمم یا ترم های آینده مشکلی ایجاد نمیکنه؟

اگه تلاش کنید و ترم های بعد معدلتون رو بالا ببرید مشکل خاصی نخواهید داشت.

مورد دیگه اینکه چون در طول 1 ماه گذشته به اینترنت دسترسی نداشتم هنوز ثبت نام نکردم الان که میرم به منوی کاربر ==> ثبت نام اصلی میگه "کنترل شماره 61: ثبت نام در تاريخ 15/07/1391پايان يافته است" ولی یادمه ثبت نام تا آخر شهریور بود! حالا میتونم توی حذف/اضافه انتخاب واحد کنم؟ اصلا انتخاب واحد با ثبت نام فرق میکنه یا یکی هستن؟
شما میتونید در زمان حذف و اضافه انتخواب واحد کنید.

alone_boy
07-10-2012, 10:29
واسه ثبت نام فراگیر معدل دیپلم و معدل کتبی نهایی رو هم میخواد؟!
اینا رو ندارم باید از مدرسه مون بگیرم؟

sansi
07-10-2012, 10:44
واسه ثبت نام فراگیر معدل دیپلم و معدل کتبی نهایی رو هم میخواد؟!
اینا رو ندارم باید از مدرسه مون بگیرم؟

فكر كنم مغدل ديپلم رو بخواد.
بله اگه هنوز پرونده تحصيليتون رو از مدرسه نگرفتيد بايد از مدرسه بگيريدشون.

sansi
07-10-2012, 10:46
سلامیه سوال لطفا جواب بدینمن ترم آخر کاردانی پیوسته هستمتا بهمن تموم میکنممیخوام فراگیر کارشناسی پیوسته ثبت نام کنمسوالایی برام پیش اومده اینه:1-میتونم هر رشته خواستم امتحان بدم2-در صورت قبولی معافیت تحصیلی میدن

بله مي تونيد در هر رشته اي كه ميخوايد شركت كنيد البته رشته هاي كارداني به كارشناسي فراگير خيل كمتر از رشته هاي كارشناسي فراگير هستند.
جواب سوال دومتون رو نمي دونم!

alone_boy
07-10-2012, 10:55
ممنون.الان که دفترچه رو دانلود کردم دیدم که کتی دیپلم رو میخواد
حالا یه سوال دیگه.این جدول چطوری باید پر بشه؟
کد رشته رو که وارد کردیم توی این جدول کد شهرهایی که مد نظرمونه رو به ترتیب علاقه مون باید وارد کنیم؟

"ehsan"
07-10-2012, 10:56
دوستان من کاردانی پیوسته دارم اگه ثیت نام کنم فراگیر و قبول شم معافیت تحصیلی میدن؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

sansi
07-10-2012, 11:48
ممنون.الان که دفترچه رو دانلود کردم دیدم که کتی دیپلم رو میخواد
حالا یه سوال دیگه.این جدول چطوری باید پر بشه؟
کد رشته رو که وارد کردیم توی این جدول کد شهرهایی که مد نظرمونه رو به ترتیب علاقه مون باید وارد کنیم؟

موقعي كه من شركت كردم فقط 5 انتخاب داشتيم و وقتي يه رشته امتحاني رو انتخاب مي كردي از شهر هاي استاني كه اون رشته رو داشتن 5 انتخاب رو وارد ليست انتخاب ها مي كردي....حالا براي شما شده 20 انتخاب!

مثلا براي رشته كامپيوتر شما بايد شهر هاي استاني كه اونجا هستين رو ببينيد كه كدومشون اون رشته رو دارن بعد به ترتيب اولويتي كه مد نظرتونه اونارو به ترتيب وارد ليست كنيد.

alone_boy
07-10-2012, 12:45
موقعي كه من شركت كردم فقط 5 انتخاب داشتيم و وقتي يه رشته امتحاني رو انتخاب مي كردي از شهر هاي استاني كه اون رشته رو داشتن 5 انتخاب رو وارد ليست انتخاب ها مي كردي....حالا براي شما شده 20 انتخاب!

مثلا براي رشته كامپيوتر شما بايد شهر هاي استاني كه اونجا هستين رو ببينيد كه كدومشون اون رشته رو دارن بعد به ترتيب اولويتي كه مد نظرتونه اونارو به ترتيب وارد ليست كنيد.
یعنی نمیتونم یه استان دیگه رو توی انتخاب هام داشته باشم؟!
مثل من از کرمانشاه هستم نمیتونم پیام نور سنندج رو توی انتخاب هام داشته باشم!؟!

sansi
07-10-2012, 12:56
یعنی نمیتونم یه استان دیگه رو توی انتخاب هام داشته باشم؟!
مثل من از کرمانشاه هستم نمیتونم پیام نور سنندج رو توی انتخاب هام داشته باشم!؟!

نه ديگه...اون نوشته اي كه بالاي اون عكسي كه توي صفحه قبل مربوط به 20 انتخاب گذاشتي رو بخون...نوشته يا استان محل اقامت يا محل اشتغال.

omidsarab
07-10-2012, 13:14
دوستان من کاردانی پیوسته دارم اگه ثیت نام کنم فراگیر و قبول شم معافیت تحصیلی میدن؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

در دوره ی دانشپذیری نه ولی بعد ثبت نام بله میدن(البته اگه غیبت نداشته باشین)

arashpr9
07-10-2012, 13:29
حذف و اضافه کی شروع میشه ؟

alone_boy
07-10-2012, 14:04
شما باشین کدوم رو انتخاب میکنین؟

sansi
07-10-2012, 14:12
حذف و اضافه کی شروع میشه ؟

تاريخ حذف و اضافه رو 22 مهر ماه اعلام كردن.

sansi
07-10-2012, 14:13

ببين به كدوم رشته بيشتر علاقه داري...تو بايد بخوني و خوشت بياد..

خودم نرم افزار خوندم ولي شهر سازي هم به نظرم بايد جالب باشه.

Eblis 2011
07-10-2012, 14:26

اولویت اول : فناوری اطلاعات
اولویت دوم : مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
اولویت سوم : مهندسی شیمی

Hidden-Hunter
07-10-2012, 16:14
;7254682']با سلام

با سپاس

سلام دادا

چون تلاش بکنی من شرط میدم معدل کل شما روی 14 یا 15 بیاد.
دور از انتظار نیست که جو پیام نور همیشه اینطوری هست که من کسی را میشناسم 4 ترم مشروط شده ولی وقتی فاغ التحصیل شد معدلش 14.5 شده ، فقط چیزی که هست شما برای اینکه گذشته را جبران بکنید باید بالتر از 15 واحد در هر ترم بردارید و تابستون ها هم 6 یا 4 واحد اسون که بدونی صد در صد قبول میشی برداری و سعی کن در طول ترم روزی 1 یا دوساعت کتاب ها را بخونی و زیر مطالب مهم خط بکشی تا برای امتحان فقط مطالب مهم را بخونی و شب امتحان برات سخت نباشه تا نمره عالی بگیری .اگر دیدی درسی سخت هست حتما راهنما بگیر تا کمک کار شما باشه.
و چیزی که هست شما فکر بکنم 12 واحد بتونید بردارید در موقع حذف و اضافه //

و چون ورودی 90هستید فکر بکنم تا در 10 ترم باید درس شما تموم بشه ولی می تونید سنوات بگیرید تا دو ترم و ادامه درستون را بخونید / این کار مشروط به این هست که شما از معافی تحصیلی استفاده می کنید.
وگرنه راحت میشه پاس کرد ، فعلا مشکلات دانشجو های پیام نور اینه یعنی این واحدها تموم میشه یا نه !:31:خوده منم ترم اول بخاطر نادانی و اشنا نبودن به سیستم و دانشگاه پیام نور مشروط شدم !:sq_2:

بقول یکی رفقا اگر ترم اول مشروط نشی که پایه ات در پیام نور قوی نمیشه. !:31:

و نکته اخر برای اینکه شما راهی که امدید را تموم کنید نباید در حین راه از راهی که شروع کردید پشیمان بشید ، چون جو پیام نور یکم نه خیلی زیاد اعصاب خورد کن هست با این سیستم اموزشی که داره و برای اینکه در این جو نباشی باید به این چیزا فکر نکنی وگرنه دوران تحصیل برات خیلی سخت میشه .
چون امسال اول مهر خوده کارشناس خودمون بهم گفت 20 نفر از دانشجوا جدید ورودی 90 انصراف دادن و رفتن برای ازاد ، دلیلش هم اینه ازاد راحت تر از پیام نور هست.
ولی خب چیزی که بزرگ ترها می گویند اینه : هیچ چیزی آسون و مجانی بدست نمی یاد در صورتی که واسه اش زحمت بکشی .
شرمنده زیاد حرف زدم !:40:;)
والسلام

danijon_2006
07-10-2012, 16:40
برای ثبت نام حضوری ارائه پرینت گواهی پذیرش اینترنتی الزامیه؟

Hossein_128
07-10-2012, 20:49
دوستان مشمولین هم میتونن بعد از گذراندن یک ترم، توی گروه آموزشی خودشون(گروه انسانی) تغییر رشته بدن؟

اگر رشته مورد نظر توی یک واحدِ آموزشی دیگه باشه چی؟؟

Soroush-S
07-10-2012, 22:31
حضور در کلاسای پیام نور اجباریه؟ این درس خود خوان که میگن یعنی چی؟

molaali
07-10-2012, 22:46
دوستان مشمولین هم میتونن بعد از گذراندن یک ترم، توی گروه آموزشی خودشون(گروه انسانی) تغییر رشته بدن؟

اگر رشته مورد نظر توی یک واحدِ آموزشی دیگه باشه چی؟؟
شما میتونید از دو طریق تغییر رشته بدید:
1:معدلتون بالای 15 باشه و بیشتر از 12 واحد پاس کرده باشید.
2:از تغییر رشته بند ج استفاده کنید.(تابستان دو تا از درس هایی که رشته ی مورد نظرتون داره رو امتحان میدید اگه هر دو رو بالاتر از 12 گرفتید برای ترم بعد به رشته ی مورد علاقه تون خواهید رفت)

حضور در کلاسای پیام نور اجباریه؟

حضور در کلاس های پیام نور اجباری نیست به جز دروس عملی.ولی من پیشنهاد میکنم که در کلاس ها شرکت کنید.

این درس خود خوان که میگن یعنی چی؟

دروسی که براشون استاد تعیین نشه رو خودخوان میگن که اونا میان ترم ندارند و شهریه شون هم کمتره.

Soroush-S
07-10-2012, 23:14
من میخواستم ارشد شرکت کنم - گفتم اگه قبول شدم چون رشته منو فقط تهران داره میشه کلاسارو شرکت نکنم و فقط برم امتحان بدم

Hossein_128
07-10-2012, 23:24
شما میتونید از دو طریق تغییر رشته بدید:
1:معدلتون بالای 15 باشه و بیشتر از 12 واحد پاس کرده باشید.
2:از تغییر رشته بند ج استفاده کنید.(تابستان دو تا از درس هایی که رشته ی مورد نظرتون داره رو امتحان میدید اگه هر دو رو بالاتر از 12 گرفتید برای ترم بعد به رشته ی مورد علاقه تون خواهید رفت)
خیلی ممنون

آزمون بند ج تستی هست یا تشریحی؟ این دو درس به انتخاب خودمونه؟

بعد رشته جدید رو باید مجدداً از ترم یک شروع کنیم؟؟

[Mohsen]
08-10-2012, 12:34
سلام دادا

چون تلاش بکنی من شرط میدم معدل کل شما روی 14 یا 15 بیاد.
دور از انتظار نیست که جو پیام نور همیشه اینطوری هست که من کسی را میشناسم 4 ترم مشروط شده ولی وقتی فاغ التحصیل شد معدلش 14.5 شده ، فقط چیزی که هست شما برای اینکه گذشته را جبران بکنید باید بالتر از 15 واحد در هر ترم بردارید و تابستون ها هم 6 یا 4 واحد اسون که بدونی صد در صد قبول میشی برداری و سعی کن در طول ترم روزی 1 یا دوساعت کتاب ها را بخونی و زیر مطالب مهم خط بکشی تا برای امتحان فقط مطالب مهم را بخونی و شب امتحان برات سخت نباشه تا نمره عالی بگیری .اگر دیدی درسی سخت هست حتما راهنما بگیر تا کمک کار شما باشه.
و چیزی که هست شما فکر بکنم 12 واحد بتونید بردارید در موقع حذف و اضافه //

و چون ورودی 90هستید فکر بکنم تا در 10 ترم باید درس شما تموم بشه ولی می تونید سنوات بگیرید تا دو ترم و ادامه درستون را بخونید / این کار مشروط به این هست که شما از معافی تحصیلی استفاده می کنید.
وگرنه راحت میشه پاس کرد ، فعلا مشکلات دانشجو های پیام نور اینه یعنی این واحدها تموم میشه یا نه !:31:خوده منم ترم اول بخاطر نادانی و اشنا نبودن به سیستم و دانشگاه پیام نور مشروط شدم !:sq_2:

بقول یکی رفقا اگر ترم اول مشروط نشی که پایه ات در پیام نور قوی نمیشه. !:31:

و نکته اخر برای اینکه شما راهی که امدید را تموم کنید نباید در حین راه از راهی که شروع کردید پشیمان بشید ، چون جو پیام نور یکم نه خیلی زیاد اعصاب خورد کن هست با این سیستم اموزشی که داره و برای اینکه در این جو نباشی باید به این چیزا فکر نکنی وگرنه دوران تحصیل برات خیلی سخت میشه .
چون امسال اول مهر خوده کارشناس خودمون بهم گفت 20 نفر از دانشجوا جدید ورودی 90 انصراف دادن و رفتن برای ازاد ، دلیلش هم اینه ازاد راحت تر از پیام نور هست.
ولی خب چیزی که بزرگ ترها می گویند اینه : هیچ چیزی آسون و مجانی بدست نمی یاد در صورتی که واسه اش زحمت بکشی .
شرمنده زیاد حرف زدم !:40:;)
والسلام

خیلی ممنون رفیق. واقعا کمک کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
08-10-2012, 12:50
من میخواستم ارشد شرکت کنم - گفتم اگه قبول شدم چون رشته منو فقط تهران داره میشه کلاسارو شرکت نکنم و فقط برم امتحان بدم

هم میتونید دروس رو به صورت الکترونیکی بردارید ( تو خونه و اینترنتی ) هم میتونید محل آزمونتون رو تغییر بدین در هر شهرستانی که خواستین

alone one
08-10-2012, 14:04
دوستان 1 روز بیشتر باقی نمونده
بنظرتون مهندسی میریت اجرایی بهتره یا مهندسی مدیریت پروژه؟
با دلیل لطفا

mehranrezaei
08-10-2012, 14:22
سلام چند تا سوال دارم و بسیار ممنون میشم جواب بدید. یکی اینکه من دیپلمم رو سال ۷۹ گرفتم و فکر می کنم معدل دیپلم اون سال ها در فراگیر پیام نور مقطع کارشناسی نقشی نداره. البته معدل دیپلم و کتپی دیپلم و پیش دانشگاهیم تا جایی که یادمه ۱۸/۱۳ و ۱۸/۷۳ و ۱۹/۳۱ بود اما مشکل اینه که نمیدونم کدوم معدل برای چی بود و ممکنه یه موقع درصد ها رو هم مثلا یه درصد بالا پایین یادم باشه. و بنا به دلایلی الان دسترسی به هیچ مرکی که معدل روش هست ندارم. میخواهم بدونم اگر معدل رو اشتباه بزنم با این اینکه معدل ما متاسفانه نقشی نداره در قبولی چون مال قبل از سال ۸۴ هست باز هم ممکنه برای ثبت نام گیر بدن؟ در ضمن دیپلمم ریاضی هست و میخوام مهندسی نرم افزار شرکت کنم. سوال بعد اینکه کسی می تونه یه براوردی بده که من رشته مهندرسی نرم افزار رو مثلا برای واحد شمیرانات یا واحد های دیگه با چه معدلی احتمال زیاد می تونم قبول بشم؟ مثلا کسی اگر قبول شده معدلش رو بگه ممنون میشم. سوال بعد اینکه نیازی به الویت بندی کد رشته های انتخابی موقع ثبت نام هست یا نه؟ در کارنامه میگن این جاها میتونی بری و اینجا ا نمی تونی بری؟ یعنی این طوری نیست که محل سوم قبولی شدیم دیگه رشته محل ۴ تا بیستم اصلا بررسی نشه یا نتونیم ثبت نام کنیم؟

molaali
08-10-2012, 19:23
آزمون بند ج تستی هست یا تشریحی؟ این دو درس به انتخاب خودمونه؟

بعد رشته جدید رو باید مجدداً از ترم یک شروع کنیم؟؟

تستی و یا تشریحی بودنش بستگی به اون دو درس داره.
خیر اون دو درس رو مرکز بهتون خواهد گفت.
درس های عمومیی رو که پاس کرده باشید براتون حساب میشه.ولی دروس تخصصی رشته ی قبلی تون از بین میره و باید دروس تخصصی رشته ی جدید رو بردارید..

alone one
09-10-2012, 01:03
دوستان 1 روز بیشتر باقی نمونده
بنظرتون مهندسی میریت اجرایی بهتره یا مهندسی مدیریت پروژه؟
با دلیل لطفا

تو این مورد که کسی راهنماییم نکرد خواهشا بین واحدای پیام نور بهارستان،شمال،رباط کریم ، لواسانات و ورامین یه اولویت بندی از نظر امکانات و اساتید از شماره 1 تا 5 بکنین
پیشاپیش ممنون

PNUNA.COM
09-10-2012, 07:29
آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۱ ( نوبت دوازدهم ) دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : ثبت نام داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه پیام نور از 16 مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز شد / مهلت ثبت نام تا 22 مهر ماه

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : توزیع دفترچه های کارشناسی فراگیر پیام نور سال ۹۱ به صورت اینترنتی می باشد و می تو انید دفترچه مربوط به راهنمای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۱ را از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور (نوبت دوازدهم)

همچنین داوطلبان باید از لینک زیر اقدام به خرید کارت اعتباری برای ثبت نام کرده و ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش انجام دهند.

خرید کارت اعتباری پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناس ارشد دانشگاه پیام نور ، بهمن ۹۱ و مهر ۹۲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هزینه کارت اعتباری در مقطع کارشناسی فراگیر سال ۹۱ پیام نور ۶۵ هزار تومان عنوان شده است.

برای ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال ۹۱ (نوبت بیست و چهارم) اینجا را کلیک نمایید

توضیحات و نکات مهم :

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱ دانشگاه پیام نور در روز ۲۴ آذرماه ۱۳۹۱ برگزار می‌شود.

نمره نهایی لازم برای قبولی بر اساس تاثیر ۸۰ درصدی میانگین دروس حاصل از آزمون و تاثیر ۲۰ درصدی میانگین معدل مدرک کارشناسی می‌باشد.

دانشگاه پیام نور در این دوره در مقطع کارشناسی ارشد در ۱۸۰۰ رشته محل، ۲۶ هزار دانشجو پذیرش خواهد نمود.

همچنین پذیرش در رشته تربیت بدنی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ها در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری صورت می گیرد و در مهر ۹۲ پذیرشی در این رشته انجام نمی شود.

در صورتی که رشته کارشناسی داوطلب با رشته کارشناسی ‌ارشد انتخابی وی همنام و یا مشابه نباشد به تشخیص گروه آموزشی مربوط، چنین داوطلبانی در دوره دانشجویی علاوه بر واحدهای مصوب مقطع کارشناسی ‌ارشد باید حداکثر تا ۲۴ واحد جبرانی از مقطع کارشناسی همان رشته را با موفقیت بگذرانند.

در این دوره فراگیر علاوه بر دارندگان مدارک کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی نیز می‌توانند ثبت‌نام نمایند. دانشجویان سال آخر در صورتیکه در آزمون فراگیر پذیرفته شوند و حداکثر تا ۳۱ شهری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ور ۱۳۹۲ فارغ‌التحصیل گردند، می‌توانند از مهرماه ۱۳۹۲ با ثبت نام در دانشگاه پیام نور دانشجو شوند.

شهریه ثابت پنج میلیون و ۷۰۸ هزار ریال، شهریه متغیر به ازای هر واحد درس نظری ۵۴۲ هزار ریال، دروس عملی کم هزینه یک میلیون و ۶۲۶ هزار ریال و دروس عملی پرهزینه و پایان نامه دو میلیون و ۱۳۱ هزار ریال تعیین شده است.

babakiyan
09-10-2012, 12:47
یعنی این طوری نیست که محل سوم قبولی شدیم دیگه رشته محل ۴ تا بیستم اصلا بررسی نشه یا نتونیم ثبت نام کنیم؟
خب هر رشته ای که قبول بشی همونی رو میتونی بری دیگه رشته های پایین بررسی نمیشن
مگر اینکه کارنامه بگیری خودشون اعلام میکنن میتونید تغییر رشته بدید اگه جاهای دیگه رو قبول شدید
ولی خب اصولا آدم جاهایی که علاقه بیشتری برای قبولی داره اولویت های اول قرار میده:46:

Soroush-S
10-10-2012, 00:17
شهریه ارشد فراگیر ترمی چقدره ؟
میشه هنگام تحصیل سربازی هم رفت ؟ اصلا چنین قانونی هست ؟

freemason
10-10-2012, 11:04
سلام
واسه انصراف از پیام نور ؛ باید شهریه رو پرداخت کرد؟
چطوریه؟؟

alavi71
10-10-2012, 13:33
سلام
واسه انصراف از پیام نور ؛ باید شهریه رو پرداخت کرد؟
چطوریه؟؟

سلام
بستگی به زمان انصراف شما دارد...
و چون برای انتقال مدارک از دانشگاه شما به دانشگاه بعدی باشد اگر پس انتخاب واحد ها باشد و شما بدهکار باشید باید پرداخت کنید
در این ضمینه و توضیحات بیشتر به واحد دانشگاهیتون مراجعه کنید

sansi
10-10-2012, 14:31
شهریه ارشد فراگیر ترمی چقدره ؟
میشه هنگام تحصیل سربازی هم رفت ؟ اصلا چنین قانونی هست ؟

شهريه:

شهریه ثابت پنج میلیون و ۷۰۸ هزار ریال، شهریه متغیر به ازای هر واحد درس نظری ۵۴۲ هزار ریال، دروس عملی کم هزینه یک میلیون و ۶۲۶ هزار ریال و دروس عملی پرهزینه و پایان نامه دو میلیون و ۱۳۱ هزار ریال تعیین شده است.

موردهاي ديگه رو اطلاع ندارم.

PNUNA.COM
10-10-2012, 19:01
تمدید مهلت ثبت نام دوره‌ های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته فراگیر سال ۹۱ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : مهلت ثبت‌ نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی دوره‌های فراگیر کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته سال 91 دانشگاه پیام نور تا پنج‌شنبه 20 مهر ماه 91 تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : ثبت‌نام داوطلبان کنکور فراگیر کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه پیام‌نور از ۱۲ مهرماه آغاز شده است.

داوطلبان این آزمون ها تا ۲۰ مهرماه ۹۱ برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود مهلت دارند تا به مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقدام به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نمایند.

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی سال ۹۱ ( نوبت بیست و چهارم ) دانشگاه پیام نور

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ناپیوسته سال۹۱ ( نوبت پنجم ) دانشگاه پیام نور

آزمون فراگیر کارشناسی پیام‌نور امسال ۲۴ آذرماه برگزار می‌شود و نتایج نهایی آن در بهمن ماه اعلام خواهد شد.

در این دوره از آزمون علاوه بر فارغ التحصیلان دوره پیش دانشگاهی، دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی نیز می‌توانند ثبت‌نام کنند و در صورت قبولی از مهر ۹۲ دوره تحصیلی آنها آغاز خواهد شد. به عبارت دیگر امسال یک دوره آزمون برای دو دوره پذیرش برگزار می‌شود.

پذیرش داوطلبان این آزمون به صورت منطقه‌ای و بومی است و هر داوطلب تنها می‌تواند یک رشته را حداکثر در ۲۰ کد رشته محل در استان محل سکونت یا اشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])غال خود انتخاب کند. در همین راستا معدل کتبی دیپلم نظام جدید داوطلبان در گزینش نهایی ۲۵ درصد تاثیر خواهد داشت.داوطلبان بای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و پرداخت ۶۵ هزار تومان با استفاده از کارت‌های اینترنتی عضو شتاب نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. در همین زمینه بخوانید:

آغاز ثبت نام آزمون های دوره فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۱ ( نوبت دوازدهم ) دانشگاه پیام نور

mohsen19x
10-10-2012, 19:39
سلام

جریان فراگیر ارشد چی هست چرا ثبت نامش اینقدر گرون هست ؟؟/؟

مدرکش چی ؟ معتبر هست یا نه ؟ ...من ترم آخر کازشناسی هستم ..... بهنظزتون چکار کنم

اسطقس
10-10-2012, 22:03
سلام
یه سوال:
بنظرتون برای کسیکه لیسانس حسابداریش رو سال ها قبل گرفته بنظرتون ارشد فراگیر حسابداری بخونه راحت تر میتونه حد نصاب رو بیاره یا مدیریت بازرگانی؟

babakiyan
10-10-2012, 22:11
مدرکش چی ؟ معتبر هست یا نه ؟ ...من ترم آخر کازشناسی هستم ..... بهنظزتون چکار کنم
سلام مدرکش معتبر ولی اگر شرایطش رو دارید برید کلا پیام نور درس خوندن مشکله:20:

babakiyan
10-10-2012, 22:13
بنظرتون برای کسیکه لیسانس حسابداریش رو سال ها قبل گرفته بنظرتون ارشد فراگیر حسابداری بخونه راحت تر میتونه حد نصاب رو بیاره یا مدیریت بازرگانی؟
خب این بستگی به خودتون داره
اینکه چقدر تو رشته اتون موفق بودید
ولی خب بازم همون رشته خودتون فکر کنم راحت تر باشه

Hossein_128
11-10-2012, 21:13
چرا برای مایی که تازه ترم یکی هستیم تاریخ برگزاری بعضی از کلاسها قبل از تاریخ ثبت نامه؟

قبل از حذف و اضافه هم کلاسی برگزار میشه؟؟ چون تازه از 22 مهر تا 29 ام حذف و اضافه ـست.

PNUNA.COM
11-10-2012, 22:36
طبق بخشنامه جديد سازمان نظام وظيفه / امکان تحصیل همزمان با خدمت سربازی ممنوع می باشد / ضوابط ثبت نام مشمولان در دانشگاهها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : طبق اعلام سازمان نظام وظیفه کشور ، تحصیل همزمان با خدمت سربازی ممنوع می باشد / ضوابط ثبت نام مشمولان در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : طیق بخشی از متن دستورالعمل صادره در تاریخ ۱۸ شهریورماه ۹۱ از طرف سازمان وظیفه عمومی ناجا در رابطه با تحصیل همزمان با خدمت که صراحتا در بند ۱۱ این دستور العمل آمده است :

تحصیل همزمان با خدمت (حتی در صورت تایید دانشگاه) مجاز نبوده و برای اینگونه از دانشجویان معافیت تحصیلی صادر نخواهد شد

همچنین در بند ۲۱ این دستورالعمل آمده است :

سربازانی که خدمت دوره ضرورت آنان حداکثر تا ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ به اتمام می رسد در صورت موافقت دانشگاه می توانند شروع به تحصیل خود را تا اتمام خدمت به تعویق بیندازند.بدیهی است اشتغال به تحصیل آنان با ارائه کارت پایان خدمت یا گواهی اتمام خدمت صادره از سوی نیروهای مسلح امکان پذیر می باشد.

بخشنامه سازمان وظیفه عمومی ناجا در مورد ضوابط ثبت نام مشمولان در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پیش از اینها تحصیل همزمان با خدمات سربازی از طرف دانشگاه پیام نور مشکلی نداشت و دواطلبان می توانستند همراه با خدمت سربازی در دانشگاه پیام نور نیز تحصیل کنند.

لازم به ذکر است : فارغ التحصیلان دیپلم ویا پیش دانشگاهی غیر غایب متولد سال های قبل ، مشروط بر اینکه دیپلم رشته های فنی – حرفه ای و کارودانش را حداکثر تا پایان ۲۲ سالگی و پیش دانشگاهی را تا پایان ۲۴ سالگی به اتمام رسانیده باشند نیزمجاز به ادامه تحصیل می باشند.

شایان ذکر است : فارغ التحصیلان مقطع کاردانی مجاز به شروع به تحصیل در مقاطع کارشناسی پیوسته و دکتری پیوسته نبوده و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی مجاز به شروع به تحصیل در مقطع دکتری پیوسته پزشکی ، دندانپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])زشکی و دامپزشکی نمی باشند.

دانشجویان در طول تحصیل ، فقط یکبار مجاز به انصراف در سنوات قانونی بوده و حداکثر تا یکسال بعداز تاریخ انصراف نیز در صورت قبولی مجازبه ادامه تحصیل می باشند.

همچنین شرایط انتقال دانشجو به این نحو می باشد: انت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قال دانشجویان از دانشگاه به دانشگاه دیگر (بدون شرکت در آزمون ) صرفا در همان مقطع و همان رشته تحصیلی امکان پذیر است ودر صورتیکه تمایل به تغییر رشته و مقطع تحصیلی داشته باشد شامل ضوابط دانشجویان انصرافی خواهد شد.

nits
11-10-2012, 23:39
سلام
همه رفتن کلاس ما هنوز برنامه ی کلاسی نداریم .... این چه وضعشه :sq_10: ... اونموقع که میخوام ترم طولانی بشه نمیشه یا اونموقع که میخواهیم نشه میشه ...

danijon_2006
12-10-2012, 01:04
چرا برای مایی که تازه ترم یکی هستیم تاریخ برگزاری بعضی از کلاسها قبل از تاریخ ثبت نامه؟

قبل از حذف و اضافه هم کلاسی برگزار میشه؟؟ چون تازه از 22 مهر تا 29 ام حذف و اضافه ـست.
اینم یکی از چیزای مسخره هست.خود من دیروز رفتم برای ثبت نام وقتی از چند نفر پرسیدم دیدم کلاسا شروع شده واقعا مسخرس

apadana34
12-10-2012, 13:12
تاریخ ویرایش اطلاعات ثبت نامی فراگیر کارشناسی تا کی هست ؟

من در ثبت نام قسمت ادرس و تلفن ، اطلاعات مربوط به یکی از استانهای همجوار تهران را دادم ولی رشته و دانشگاهی که انتخاب کردم درتهران هست . مشکلی داره ؟

Hossein_128
13-10-2012, 12:43
امروز ثبت نام کردم و کارت دانشجویی گرفتم

تاریخ این کلاسها رو زده ((سه شنبه 14:00-15:30 ه3))، این " ه3 " بالاخره چی شد، یعنی هفته سوم؟؟ اینم عکسش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بعد این منظورش هفته سوم آبان ماه هست دیگه؟ چون اولین کلاسم ریاضی ـه که 4 آبان شروع میشه

» ویـــــــــــــــــرایـــ ــــــــــــــشــــــــــ ــــــــــ :

دوستان فکر کنم منظورش همون هفته باشه، چون توی تقویم آموزشی هم هفته ها رو مشخص کرده:

پس با این حساب 4 تا از کلاسهای هفته سوم رو از دست دادم!

راستی این واریز شهریه زمان خاصی داره یا الآن هم میتونم پرداخت کنم؟

بصورت اینترنتی هست یا باید فرم ها رو پرینت بگیریم ببریم بانک واریز کنیم؟؟

sansi
13-10-2012, 21:11
راستی این واریز شهریه زمان خاصی داره یا الآن هم میتونم پرداخت کنم؟

بصورت اینترنتی هست یا باید فرم ها رو پرینت بگیریم ببریم بانک واریز کنیم؟؟

اگه مي تونيد همين فردا واريزش كنيد وگرنه تا قبل از گرفتن كارت ورود به جلسه مي تونيد براي پرداختش اقدام كنيد.

بله پرينت فرم واريز شهريه رو بايد ببريد بانك صادرات و پرداخت كنيد.

Meysam Raz
14-10-2012, 15:31

اینم یکی از چیزای مسخره هست.خود من دیروز رفتم برای ثبت نام وقتی از چند نفر پرسیدم دیدم کلاسا شروع شده واقعا مسخرس

به پیام نور خوش آمدید
اینجا همه چی درهمه

Hossein_128
14-10-2012, 16:49
دوستان این کتابهاش خیلی قطوره! مخصوصاً معارف

شما همینجوری کتابها رو خام میخونید یا از جزوه و کمک درسی استفاده میکنید؟؟

hamid_diablo
14-10-2012, 18:12

بله دوست عزیز همینطوری قطور میخونیم

کتابهای کمک درسی هم تا دلت بخواد هست .اما اول و آخر باید مو به موی کتاب رو بلد باشی تا بتونی حداکثر و در خوشبینانه ترین حالتن نمره 15 رو به چنگ بیاری

alavi71
14-10-2012, 18:25

سلام دوست من
کتابهای پر حجم زیادی در بازار وجود دارد
با توجه به زمانی که میزارید سعی کنید اول به کنکورهای سالهای قبل برسید.
خیلی در گیر سوال نشوید.برخی سوالات تالیفی فراتر از کنکور هستند
حتما علامت گزاری تست رو انجام بدهید که در مرور زمان کمتری زا شما بگیرد
موفق باشید

Hossein_128
14-10-2012, 21:11
ببخشید برای تغییر گرایش هم باید یک ترم بخونی بعد تغییر بدی؟

sansi
14-10-2012, 22:47
سلام دوست من
کتابهای پر حجم زیادی در بازار وجود دارد
با توجه به زمانی که میزارید سعی کنید اول به کنکورهای سالهای قبل برسید.
خیلی در گیر سوال نشوید.برخی سوالات تالیفی فراتر از کنکور هستند
حتما علامت گزاری تست رو انجام بدهید که در مرور زمان کمتری زا شما بگیرد
موفق باشید

فكر نميكنم منظورشون اون چيزي باشه كه شما ميگيد...

احتمالا منظورشون كتاب هاي درسي پيام نور هست.

درسته حجمشون زياده و به ندرت حذفيات دارن...همونجوري كه اقا حميد گفتن بايد حتما به كتاب تكيه كرد براي امتحانات پايان ترم.

alavi71
15-10-2012, 12:15
فكر نميكنم منظورشون اون چيزي باشه كه شما ميگيد...

احتمالا منظورشون كتاب هاي درسي پيام نور هست.

درسته حجمشون زياده و به ندرت حذفيات دارن...همونجوري كه اقا حميد گفتن بايد حتما به كتاب تكيه كرد براي امتحانات پايان ترم.

بله حواسم نبود تاپیک پیام نور هست.فکر کردم کنکوری سوال کردند.

alavi71
15-10-2012, 12:16
ببخشید برای تغییر گرایش هم باید یک ترم بخونی بعد تغییر بدی؟

سلام
اغلب باید حدود یک ششم دروس رو پاس کرده باشید.
ولی اگر بخواهید به اولویت های بعدی که در زمان انتخاب رشته زدید بروید حتما باید حدود 24 واحد پاس کنید
برای راهنمایی بیشتر از واحد دانشگاهی سوال کنید

Hossein_128
15-10-2012, 13:53
سلام
اغلب باید حدود یک ششم دروس رو پاس کرده باشید.
ولی اگر بخواهید به اولویت های بعدی که در زمان انتخاب رشته زدید بروید حتما باید حدود 24 واحد پاس کنید
برای راهنمایی بیشتر از واحد دانشگاهی سوال کنید
پس بیشتر از یک ترم باید پاس کنیم، چون ترم اول بیشتر از 17 واحد نمیذارن برداریم.

این اولویت بعدی رو میشه بعد از یکی دو ترم رفت یا باز باید از اول کنکور بدیم؟

Elementry
15-10-2012, 14:50
سلام دوست من.
من خودم دانشجوی ترم 5مهندسی آی تی در دانشگاه پیام نور هستم. ازطریق کنکور وارد شدم.شما هر دانشگاهی که برید ،تمام موفقیتتون بستگی به اکتیو بودن خودتون داره! اینکه تو انجمن های علمی دانشگاه مشارکت داشته باشید،با اساتید در ارتباط باشید سوال و جواب داشته باشید...
من دوستانی ازدانشگاههای روزانه دارم که هیچ فعالیتی ندارند!درحال حاضر که درسشون هم تموم شده هیچ تجربه ای ندارن!
ولی درعوض من....
فراگیرو غیره هم نداره .چون تصویب شد که اسم فراگیر از مدرک بچه ها حذف بشه.تنها تفاوتش همونی هست که دوستان گفتن.یعنی شما وقتی از فراگیر برید،یکسری دروس ترم 1رو میگذرونید وبرای ورود به دانشگاه از ترم 2شروع میکنید.
موفق باشید.

PNUNA.COM
15-10-2012, 14:50
آغاز ثبت نام ازدواج دانشجویی سال ۹۱ / تغییرات و شرایط جدید ثبت نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : ثبت‌نام شانزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی آغاز شد / ثبت‌نام به صورت متمرکز از طریق سایت ازدواج دانشجویی و به صورت سراسری در سطح کشور انجام می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : حجت‌الاسلام و المسلمین میرمجید سید قریشی افزود: دانشجویانی که تاریخ عقد آنها از مهر ماه سال گذشته به بعد باشد، می‌توانند با مراجعه به سایت ازدواج دانشجویی به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه برای زوج‌های جوان برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است، گفت: امسال تاکید نهاد مقام معظم رهبری بیشتر بر روی مباحث آموزشی است که در این زمینه کارگاه‌های آموزشی برای زوج‌های جوان تدارک دیده شده است. این کارگاه‌ها در دانشگاه‌ها اجرایی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: همچنین افراد ثبت نام کننده به قید قرعه به سفر عتب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ات، مکه و مشهد مقدس اعزام خواهند شد که هنوز سهمیه این سفرها مشخص نشده است.

قریشی در مورد تفاوت ثبت نام ازدواج‌های دانشجویی امسال با سال‌های گذشته نیز تصریح کرد: در سال‌های گذشته به صورت متمرکز ثبت‌نام ازدواج‌‌های دانشجویی انجام می‌شد، ولی امسال هر مرکز دانشجویی به صورت مست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قل بر اساس وضعیت دانشگاه‌ها برنامه ازدواج دانشجویی را برگزار می‌کند.

قریشی در خاتمه با اشاره به اعطای هدیه از سوی نهاد به دانشجویان مزدوج طی سال‌های گذشته، گفت: اعطای این هدیه که سکه بهار آزای بود، از امسال حذف شده است.

PNUNA.COM
15-10-2012, 14:57
آغاز حذف و اضافه نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور / نکات مهم حذف و اضافه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور “PNUNA.COM ” : طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور حذف و اضافه نیمسال اول 92-91 از تاریخ 22 مهرماه سال جاری الی 29 مهرماه امکان پذیر می باشد / نکات مهم در حذف و اضافه

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : حذف و اضافه نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از تاریخ ۲۲ مهرماه الی ۲۹ مهرماه ۱۳۹۱ امکان پذیر می باشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت می باشد

دانشجویانی که انتخاب واحد نکرده اند در حذف و اضافه قادر به انتخاب واحد خواهند بود

دانشجویان بدهکار و کسانی که شهریه خود را واریز نکرده اید نیر قادر به حذف و اضافه می باشند.

دقت داشته باشید – مابه التفاوت شهریه پرداختی شما در حذف و اضافه (در صورت واریز شهریه) : ۱- اگر شهریه شما در حذف و اضافه بیشتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است باید ما به التفاوت آن را در بانک صادارت از طریق فی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ش بانکی موجود در سایت انتخاب واحد گلستان پرداخت نمایید. ۲- اگر شهریه شما در حذف و اضافه کمتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است مابه التفاوت آن درحساب شما ذخیره می شود و از شهریه ترم بعد شما کسر می شود. از طریق منوی زیر در سایت گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقدام به حذف و اضافه نمایید:

حذف و اضافه از طریق سایت گلستان به آدرس اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امکانپذیر می باشد. (سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر قابل دسترس است)

لیست ارائه دروس و منابع درسی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند

راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الف – مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته:

حداقل تعداد مجاز ۵ واحد و حداکثر با توجه به معدل معیار به شرح ذیل می باشد.

معدل ترمی
حداکثر واحد قابل انتخاب
(کارشناسی ناپیوسته – کارشناسی)

زیر ۱۲
حداکثر ۱۲ واحد

بین ۱۲ تا ۱۷
حداکث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر ۲۰ واحد

بالاتر از ۱۷
حداکثر ۲۴ واحد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- دانشجویان ترم آخرکارشناسی به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل کل ۱۲ به بالا مجاز به انت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- دانشجویان ترم آخر کارشناسی ناپیوسته به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل کل ۱۲ به بالا مجاز به انتخاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند.

ب- مقطع کارشناسی ارشد

۱-دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اعم ازدروس تخصصی و جبرانی ، اضافی… ، حداقل ۵ و حداکثر ۱۴ واحد مجاز به انتخاب می باشند .

معدل ترمی
حداکثر واحد قابل انتخاب
(کارشناسی ارشد)

زیر ۱۴
حداکثر ۱۲ واحد

بالاتر از ۱۴

حداکث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر ۱۴ واحد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- دانشجویان فقط مجاز به انتخاب یک عنوان درس با پایان نامه می باشند وگرفتن درس روش تحقیق با پایان نامه ممنوع می باشد .

- دانشجویان شیوه آموزش محور می توانند کلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه دروس را تاسقف ۱۴واحد انتخاب نمایند .

شایان ذکر است معدل معیار : براساس آخرین معدل نیمسالی که وضعیت مشغول به تحصیلی (عادی ) و دارای حداقل تعداد واحد مجاز با احتساب دروس مردودی محاسبه می شود.

قابل توجه ورودی های سال ۹۱ : حداکثر تعداد واحد انتخابی دانشجویان کارشناسی ۱۷ واحد و کارشناسی ارشد ۱۴ واحد و حداقل واحد انتخابی ۵ واحد می باشد

ضمنا لازم است دانشجویان انتخاب واحد خود را مطابق تذکرات فوق اصلاح نمایند.

توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد با خطای زیر مواجه شوید: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

ویا ممکن است با خطای زی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر مواجه شوید : سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.

PNUNA.COM
15-10-2012, 14:58
حذف نمره زیر ۱۰ از کارنامه دانشجویان / کاهش طول سنوات تحصیل دانشجویان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86.html)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : به گفته دبیر شورای برنامه ریزی آموزش عالی، آیین نامه بازنگری شده مقاطع کاردانی و کارشناسی پس از تایید وزیر علوم به دانشگاهها ابلاغ شد که در این آیین نامه دانشجو باید در صورت اخذ مجدد درس افتاده شهریه پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : سعید قدیمی ، دبیر شورای برنامه ریزی آموزش عالی ، اضافه کرد: آیین نامه جدید و بازنگری شده مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به تایید رسید، امضا و روز گذشته به تمام دانشگاههای کشور ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه بازنگری آیین نامه مذکور سه سال به طول انجامید و مهمترین آیین نامه آموزش عالی کشور به شمار می آید، تاکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د کرد که اجرایی شدن این آیین نامه از نیمسال جاری سال تحصیلی ۹۲-۹۱ توسط تمام دانشگاههای کشور لازم است.

حذف نمره زیر ۱۰از کارنامه تحصیلی به گفته قدیمی، کاهش ماندگاری و ارتقا کیفیت دو هدف مهم در بازنگری این آیین نامه است و اگر دانشجویی در یک نیمسال تحصیلی قادر به گذراندن درسی نبود و ترم بعد همان درس را با نمره ۱۵ به بالا گذراند، نمره افت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اده در کارنامه به طور کامل حذف خواهد شد. وی خاطرنشان کرد با این حال دانشجو در دانشگاههای دولتی موظف است برای اخذ دوباره همان درس افتاده در ترم بعدی مبلغی را به دانشگاه پرداخت کند. دبیر شورای عالی برنامه ریزی آموزش عالی یکی از مهمترین مزیتهای حذف این دسته از نمره ها از کارنامه را کاهش مشروطی و افزایش توان علمی دانشجویان عنوان کرد. به گفت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه قدیمی امید به تحصیل در میان دانشجویان با این مزیت در نظر گرفته شده افزایش خواهد یافت.

کاهش طول سنوات تحصیل این مقام مسئول در وزارت علوم اعلام کرد در آیین نامه تازه ابلاغ شده مقاطع کاردانی و کارشناسی، طول سنوات تحصیلی از ۶ سال به ۵ سال کاهش داده شد.

تغییر رشته به رشته های دلخواه امکانپذیر شد
قدیمی در ادامه گفت: امکان تغییر رشته در تمام گروه های آزمایشی و آموزشی به شرط رعایت برخی موارد خاص امکانپذیر شد.

صفر تا ۲۰ ملاک نمره دهی
دبیر شورای عالی برنامه ریزی آموزش عالی درباره حذف اعداد صفر تا ۹ از کارنامه که در آیین نامه پیشنهادی به وزیر علوم مطرح شده بود، اظهار داشت: در آخرین بررسی که توسط وزیر علوم صورت گرفت بحث صفر تا بیست ملاک نمره دهی قرار گرفت و با این پیشنهاد موافقت نشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وی افزود: این آیین نامه به پیشرفت تحصیلی ۸۶ درصد دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی کمک می کند.

Hossein_128
15-10-2012, 16:13
سلام دوست من.
من خودم دانشجوی ترم 5مهندسی آی تی در دانشگاه پیام نور هستم. ازطریق کنکور وارد شدم.شما هر دانشگاهی که برید ،تمام موفقیتتون بستگی به اکتیو بودن خودتون داره! اینکه تو انجمن های علمی دانشگاه مشارکت داشته باشید،با اساتید در ارتباط باشید سوال و جواب داشته باشید...
من دوستانی ازدانشگاههای روزانه دارم که هیچ فعالیتی ندارند!درحال حاضر که درسشون هم تموم شده هیچ تجربه ای ندارن!
ولی درعوض من....
فراگیرو غیره هم نداره .چون تصویب شد که اسم فراگیر از مدرک بچه ها حذف بشه.تنها تفاوتش همونی هست که دوستان گفتن.یعنی شما وقتی از فراگیر برید،یکسری دروس ترم 1رو میگذرونید وبرای ورود به دانشگاه از ترم 2شروع میکنید.
موفق باشید.
سلام. خیلی ممنون
من تازه ترم اولم. دانشجوهای پیام نور خیلی شاکی بودن. منم با تردید ثبت نام کردم، آخه آزاد هم قبول شدم، گفتم شاید بعداً پشیمون بشم. ولی خوب آزاد بیشتر بدرد رشته های فنی میخوره تا انسانی.
دیگه دِلو زدم به دریا و ثبت نام کردم. کتابها رو هم گرفتم، فردا هم اولین کلاسم شروع میشه. خدا کنه کم نیارم، چون با بدبختی رسیدم اینجا، 3 بار دبیرستان تغییر رشته دادم. دیگه فرصت پشیمون شدن ندارم...

steps
15-10-2012, 17:47
سلام به همه میخواستم بدونم جایی هست برم این کتابایی که برای منابع کنور معرفی کرده رو بگیرم (دست 2 باشه بهتر)

ARAS71
15-10-2012, 18:52
سلام
من یک درس رو غیر حضوری برداشتم الان می خواهم حضوریش کنم سیستم گلستان ارور میده:

"امكان تغيير گروه وجود ندارد"

M o h a m m @ d
15-10-2012, 19:37
سلام
من یک درس رو غیر حضوری برداشتم الان می خواهم حضوریش کنم سیستم گلستان ارور میده:

"امكان تغيير گروه وجود ندارد"

بالا ردیفی که برنامه هفتگی زده یه گزینه برای تغییر گروه درس داره اونجا شماره درس گروه قبل جدید وارد کن یا درسی که غیر حضوریه حذف کن بعد حضوری ثبت کن

danijon_2006
15-10-2012, 23:29
یه درسی هست به نام زبان انگلیسی مقدماتی امروز رفتم کتابشو بگیرم بهم گفتن مگه تو پیش دانشگاهی زبان نداشتین؟گفتم چرا.گفتن پس برای چی برداشتی؟جریان چیه حذفش کنم؟

Elementry
16-10-2012, 11:16
سلام .
خواهش میکنم.
ولی من راضیم! چون راهمو پیدا کردم!دوستای خوبی هم دارم، کمکم میکنن.
بازم میکم،همه چی بستکی به خودنون داره! مکانش مهم نیست آدمش مهمه!
به انتخابتون شک نکنید!
موفق باشید:)

M o h a m m @ d
16-10-2012, 14:39
حذف نمره زیر ۱۰ از کارنامه دانشجویان / کاهش طول سنوات تحصیل دانشجویان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86.html)

حذف نمره زیر ۱۰از کارنامه تحصیلیبه گفته قدیمی، کاهش ماندگاری و ارتقا کیفیت دو هدف مهم در بازنگری این آیین نامه است و اگر دانشجویی در یک نیمسال تحصیلی قادر به گذراندن درسی نبود و ترم بعد همان درس را با نمره ۱۵ به بالا گذراند، نمره افت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اده در کارنامه به طور کامل حذف خواهد شد.وی خاطرنشان کرد با این حال دانشجو در دانشگاههای دولتی موظف است برای اخذ دوباره همان درس افتاده در ترم بعدی مبلغی را به دانشگاه پرداخت کند.دبیر شورای عالی برنامه ریزی آموزش عالی یکی از مهمترین مزیتهای حذف این دسته از نمره ها از کارنامه را کاهش مشروطی و افزایش توان علمی دانشجویان عنوان کرد.به گفت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه قدیمی امید به تحصیل در میان دانشجویان با این مزیت در نظر گرفته شده افزایش خواهد یافت.

صفر تا ۲۰ ملاک نمره دهی
دبیر شورای عالی برنامه ریزی آموزش عالی درباره حذف اعداد صفر تا ۹ از کارنامه که در آیین نامه پیشنهادی به وزیر علوم مطرح شده بود، اظهار داشت: در آخرین بررسی که توسط وزیر علوم صورت گرفت بحث صفر تا بیست ملاک نمره دهی قرار گرفت و با این پیشنهاد موافقت نشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وی افزود: این آیین نامه به پیشرفت تحصیلی ۸۶ درصد دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی کمک می کند.

این قضیش چی شد اخرش کسی نمره زیر 10 بگیره نمره ده میده یا همون صفر تا 20 شد.

alavi71
16-10-2012, 23:18
پس بیشتر از یک ترم باید پاس کنیم، چون ترم اول بیشتر از 17 واحد نمیذارن برداریم.

این اولویت بعدی رو میشه بعد از یکی دو ترم رفت یا باز باید از اول کنکور بدیم؟

بله
اولویت های بعدی رو هم باید حدود یک ششم درو رو پاس کنید
تقریبا همون 25 واحد
بعد انتقالب به رشته های بعدی قبولی
چون شرایط دانشگاهها متفاوت هست از دانشگاهتون برای راهنمایی سوال کنید
موفق باشید

steps
18-10-2012, 01:16
امروز رفتم کتاب های دروس عمومی رو گرفتم تا بخونم.
من کلا یک رشته انتخاب کردم اونم شهرسازی هستش تو شهر خودم کرج که کلا30 نفر پذیرش داره. امیدی هست قبول بشم؟
کتاب های تخصصی هم غیر از ریاضی 1 بقیه رو میخوام بگیرم.
ریاضی یک رو چه کنم؟

راستی سوال های کنکور فراگیر مثل ازاد هر سال تو یک مدل هست یا فرق داره؟

danijon_2006
18-10-2012, 03:00
دوستان یه سوال خیلی مهم دارم.من پیش دانشگاهی رو گذروندم.الان یه درسی برداشتم به نام زبان انگلیسی مقدماتی که جلوش زده مهارتی.میخوام بدونم این درسو باید حذف کنم یا بردارم؟چون ظاهرا دروس ارزشی و مهارتی برای افرادی هست که مال نظام سنتی هستن منم ورودی 91 هستم.فقط اگه یکی سریع جواب بده ممنون میشم چون میخوام اگه لازمه حذفش کنم و جایگزین براش پیدا کنم

riza.akbari
18-10-2012, 10:27
كسي درباره فراگير پيام نور چيزي ميدونه؟
چیز مزخرفیه!!!!!!!!!!!:d

M o h a m m @ d
18-10-2012, 10:28
دوستان یه سوال خیلی مهم دارم.من پیش دانشگاهی رو گذروندم.الان یه درسی برداشتم به نام زبان انگلیسی مقدماتی که جلوش زده مهارتی.میخوام بدونم این درسو باید حذف کنم یا بردارم؟چون ظاهرا دروس ارزشی و مهارتی برای افرادی هست که مال نظام سنتی هستن منم ورودی 91 هستم.فقط اگه یکی سریع جواب بده ممنون میشم چون میخوام اگه لازمه حذفش کنم و جایگزین براش پیدا کنم
شما برنامه 9ترمه رشته خودت دانلود کن ببین داخلش همچین درسی داری یا نه ؟
ولی وقتی تو لیست درسای که ارائه میشه برات میاد یعنی باید پاس کنی حذف کردنی نیست بلاخره باید پاس کنی

freemason
18-10-2012, 11:13
با سلاممن دو ترم در پیام نور در مقطع ارشد درس خوندم حالا رفتم آزاد ثبت نام کردمآیا اون واحهایی که پیام نور پاس کردم ، دانشگاه آزاد تطبیق میزنه ؟و برای اینکار باید چه مدرکی ببرم دانشگاه آزاد؟

alavi71
19-10-2012, 09:24
با سلاممن دو ترم در پیام نور در مقطع ارشد درس خوندم حالا رفتم آزاد ثبت نام کردمآیا اون واحهایی که پیام نور پاس کردم ، دانشگاه آزاد تطبیق میزنه ؟و برای اینکار باید چه مدرکی ببرم دانشگاه آزاد؟

سلام دوست من
شرط تطبیق واحد ها
1- مطابقت 80 درصد عنوانین دروس
2-نمرات بالای 12
به واحد دانشگاههی تون مراجعه کنید.
خودشون اقدام میکنند

موفق باشید

apadana34
19-10-2012, 13:08
باتوجه به اینکه بعضی از رشته های فنی ومهندسی را بعضی از استانها فعلا ارایه می دن ایا می شه از استان های دیگه و همجوار ان در فراگیر رشته های انها شرکت کرد . و انجا تحصیل کرد؟

babakiyan
20-10-2012, 22:27
آره میشه :sq_25:

babakiyan
20-10-2012, 22:29
این قضیش چی شد اخرش کسی نمره زیر 10 بگیره نمره ده میده یا همون صفر تا 20 شد.
دیگه کسی زیر 10 بگیره مثلا 8 بشه بهش ده میدن
یعنی نمرات میشه از 10 تا 20

h-blade
23-10-2012, 23:27
سلام. از دوستان آيا كسي هست كه رشته هاي فني مهندسي ارشد گرفته تو پيام نور يا داره ميگيره...

چند تا سوال داشتم؟

PNUNA.COM
25-10-2012, 12:37
تمدید حذف و اضافه نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : انتخاب واحد و حذف و اضافه نیمسال اول 92-912 دانشگاه پیام نور در سیستم جامع گلستان مجددا فعال شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : حذف و اضافه نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور که احتمالا به دلیل انتخاب واحد دانشجویان پذیرفته شده آزمون سراسری (دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی) که ثبت نام آنها از ۳ آبان لغایت ۷ آبان ماه می باشد ، فعال شده است و تا تاریخ ۷ آبان ماه نیز فعال می باشد.

حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت می باشد

دانشجویانی که انتخاب واحد نکرده اند در حذف و اضافه قادر به انتخاب واحد خواهند بود

دانشجویان بدهکار و کسانی که شهریه خود را واریز نکرده اید نیر قادر به حذف و اضافه می باشند.

دقت داشته باشید – مابه التفاوت شهریه پرداختی شما در حذف و اضافه (در صورت واریز شهریه) : ۱- اگر شهریه شما در حذف و اضافه بیشتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است باید ما به التفاوت آن را در بانک صادارت از طریق فی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ش بانکی موجود در سایت انتخاب واحد گلستان پرداخت نمایید. ۲- اگر شهریه شما در حذف و اضافه کمتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است مابه التفاوت آن درحساب شما ذخیره می شود و از شهریه ترم بعد شما کسر می شود. از طریق منوی زیر در سایت گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقدام به حذف و اضافه نمایید:

حذف و اضافه از طریق سایت گلستان به آدرس اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امکانپذیر می باشد. (سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر قابل دسترس است)

لیست ارائه دروس و منابع درسی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند

راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
الف – مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته: حداقل تعداد مجاز ۵ واحد و حداکثر با توجه به معدل معیار به شرح ذیل می باشد.

معدل ترمی
حداکثر واحد قابل انتخاب
(کارشناسی ناپیوسته – کارشناسی)

زیر ۱۲
حداکثر ۱۲ واحد

بین ۱۲ تا ۱۷
حداکث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر ۲۰ واحد

بالاتر از ۱۷
حداکثر ۲۴ واحد

- دانشجویان ترم آخرکارشناسی به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل کل ۱۲ به بالا مجاز به انت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- دانشجویان ترم آخر کارشناسی ناپیوسته به شرط دانش آموختگی (مطابق سرفصل فقط ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با معدل کل ۱۲ به بالا مجاز به انتخاب حداکثر ۲۴ واحد درسی می باشند.

ب- مقطع کارشناسی ارشد ۱-دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اعم ازدروس تخصصی و جبرانی ، اضافی… ، حداقل ۵ و حداکثر ۱۴ واحد مجاز به انتخاب می باشند .

معدل ترمی
حداکثر واحد قابل انتخاب
(کارشناسی ارشد)

زیر ۱۴
حداکثر ۱۲ واحد

بالاتر از ۱۴

حداکث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر ۱۴ واحد

- دانشجویان فقط مجاز به انتخاب یک عنوان درس با پایان نامه می باشند وگرفتن درس روش تحقیق با پایان نامه ممنوع می باشد .
- دانشجویان شیوه آموزش محور می توانند کلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه دروس را تاسقف ۱۴واحد انتخاب نمایند . شایان ذکر است معدل معیار : براساس آخرین معدل نیمسالی که وضعیت مشغول به تحصیلی (عادی ) و دارای حداقل تعداد واحد مجاز با احتساب دروس مردودی محاسبه می شود. قابل توجه ورودی های سال ۹۱ : حداکثر تعداد واحد انتخابی دانشجویان کارشناسی ۱۷ واحد و کارشناسی ارشد ۱۴ واحد و حداقل واحد انتخابی ۵ واحد می باشد ضمنا لازم است دانشجویان انتخاب واحد خود را مطابق تذکرات فوق اصلاح نمایند. توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد با خطای زیر مواجه شوید: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

ویا ممکن است با خطای زی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر مواجه شوید : سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.

apadana34
27-10-2012, 13:07
می خواستم بدانم تاریخ تصحیح ثبت نام فراگیر کارشناسی 91 تمام شده ؟
اگه کسی بخواد رشته انتخابیش در زمان ثبت نام را عوض کنه باشد چکار کنه ؟

PNUNA.COM
27-10-2012, 18:33
رییس دانشگاه پیام نور اعلام كرد:
لپ‌تاپ جایگزین برگه‌های امتحانی دانشجویان پیام نور می شود!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : رییس دانشگاه پیام نور از ایجاد تحول در آزمون‌های دانشگاه پیام نور با حذف کاغذ امتحانی در فرآیند برگزاری امتحانات خبر داد و گفت: بر اساس این طرح لپ‌تاپ جایگزین برگه‌های امتحانی دانشجویان می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : دکتر حسن زیاری ، رییس دانشگاه پیام نور ، افزود: در نظر داریم به جای توزیع کاغذ امتحان در بین دانشجویان، لپ‌تاپ‌های کوچک به هر دانشجو ارائه شود، تا دانشجویان از این طریق سوالات خود را پاسخ دهند.

به گفته وی، برگزاری آزمون از طریق لپ‌تاپ در قدم اول به صورت پایلوت اجرا می‌شود و امتحان نیز به صورت تستی است.

به گفته رییس دانشگاه پیام نور، در کل کشور حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار دانشجوی پیام‌نور به صورت همزمان در یک روز و یک ساعت بر سر امت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])حان دانشگاه حاضر می‌شوند که بر این اساس تهیه همین تعداد لپ‌تاپ جوابگو خواهد بود.

زیاری با بیان اینکه برخی از شرکت‌ها در این طرح با دانشگاه همکاری خواهن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د داشت، گفت: طرح برگزاری آزمون با کمک لپ‌تاپ می‌تواند در دانشگاه‌های دیگر نیز اجرایی شود.

رییس دانشگاه پیام نور در خاتمه با اشاره به احتمال بروز مشکلاتی در روند اجرای این طرح، گفت:‌ کلیه تمهیدات پشتیبانی و امنیتی برای اجرای موفق این طرح اندیشیده و فراهم شده است.

0015351971
28-10-2012, 00:06
رییس دانشگاه پیام نور اعلام كرد:
لپ‌تاپ جایگزین برگه‌های امتحانی دانشجویان پیام نور می شود!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این جدی بود ؟ :)
از کی اجرا میشه ؟

apadana34
28-10-2012, 12:12
می خواستم بدانم تاریخ تصحیح ثبت نام فراگیر کارشناسی 91 تمام شده ؟
اگه کسی بخواد رشته انتخابیش در زمان ثبت نام را عوض کنه باشد چکار کنه ؟
کسی اطلاعی نداره ؟

apadana34
28-10-2012, 22:07
اگه رشته ای را در استان همجوارت انتخاب کنی می شه قبول شد و خواند؟

omidsarab
28-10-2012, 23:10
تاریخ امتحانات ترم اول کی هست؟

omidsarab
28-10-2012, 23:24
یه سوال دیگه این بند تو دریافت وام یعنی چی ؟
۶ ) سپردن سند تعهد با ضامن معتبر پس از اطمینان از اختصاص وام( ارائه یک بار سند تعهد محضری برای تمام دوران تحصیلو دریافت وام های مختلف کفایت می کند.)