PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

A M ! N
21-08-2012, 11:53
من بازم متوجه نشدم یعنی منی که فوق دیپلم دام باید برم دفترچه کارشناسی ناپیوسته بخرم یا نه دفترچه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
تو رو خدا منو راهنمایی کنید:42:

من فقط پیام نور رو میدونم.
نه شما همون کارشناسی پیوسته رو میرین ، منتها بستگی داره واحدهایی که توی کاردانی قبلا پاس کردین ، اینجا براتون تطبیق بدن یا نه ، کافیه یه روز برین پیام نور سوال کنید از بخش آموزش ببینید چندواحد تطبیق میزنن براتون.

مثلا من پسر عمم رشتش کامپیوتر-نرم افزار بود شبانه سراسری کاردانی فوق دیپلم گرفته بود... وقتی اومد پیام نور اصلا تطبیق نخورد و مجبور شد دوباره کارشناسی رو از نو داخل پیام نور بخونه. ( پیوسته )

golebeh
21-08-2012, 12:03
من معدل کاردانیم با عرض شرمندگی 13.58 صدمه پودمانی منو قبول می کنن

golebeh
21-08-2012, 12:04
لعنت بهش یعنی حتما باید کارشناسی بخونم:19::37: پس فک کنم برم علمی کاربردی بهتره

A M ! N
21-08-2012, 12:07
برین بخش آموزش حتما ، اینطوری منتظر نشینین، اینا هم همیشه قانوناشون در حال تغییره، برین یه سوال کنین ببینین شاید براتون تطبیق زدن.

حتما برین سوال کنید.

golebeh
21-08-2012, 12:26
ممنون و باید برم ببینم کجا برم خیلی صفر کیلومترم هشت ساله بدور از این چیزهام

PNUNA.COM
21-08-2012, 13:39
سلام
دوست عزيز شما اگر فوق ديپلم داريد مي تونيد در كارداني به كارشناسي شركت كنيد.
شرايط و قوانين تطبيق واحد رو هم مي تونيد در لينك زير مشاهده فرماييد:

بخشنامه جدید معادلسازی و تطبیق واحد دروس در پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%8a-%d8%af%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88.html)

azaramir
21-08-2012, 16:23
دو واحد حفظ قران باید 30 جزئ حفظ کنیم یا جزئ 30 رو ؟

pashangi
21-08-2012, 16:42
در مورد منابع ارشد فراگیر توی دفترچه کتابهای زیر معرفی شده اند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا دو تا سوال :
1- آزمون به فارسی هستش؟ -----> حل شد نمونه سوالات 90 رو دانلود کردم
2- ترجمه این کتابا وجود داره؟

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

golebeh
21-08-2012, 20:11
سلام
دوست عزيز شما اگر فوق ديپلم داريد مي تونيد در كارداني به كارشناسي شركت كنيد.
شرايط و قوانين تطبيق واحد رو هم مي تونيد در لينك زير مشاهده فرماييد:

بخشنامه جدید معادلسازی و تطبیق واحد دروس در پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%8a-%d8%af%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d9%be%d9%8a%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88.html)

پودمانی علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی بدون آزمونه؟

sansi
22-08-2012, 09:39
پودمانی علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی بدون آزمونه؟

خير كارداني به كارشناسي از طريق ازمون پذيرش داره اينجا رو بخونيد:

Alex Fera
22-08-2012, 12:06
دوستان سلام،ببخشید اگه سوالم تکراریه،میخواستم بپرسم ارزش مدرک پیام نور چقدره؟!
آزاد بهتره یا پیام نور؟!
چون شاغلم به نظرم پیام نور کمتر وقت میگیره،مگه نه؟!
چون باید سرکارم باشم،اما میتونم صبح تا شب اونجا درس بخونم....................

در ضمن،من دانشجوی انصرافی رشته داروسازی هستم،امسال دوباره کنکور دادم............

دوستان دیگه نظری ندارن،از دانشجوهای پیام نور؟!

امین جان دستت درد نکنه جواب دادی،همشهری عزیزمونی دیگه چه کار کنیم...............

arashpr9
22-08-2012, 13:24
دوستان سلام،ببخشید اگه سوالم تکراریه،میخواستم بپرسم ارزش مدرک پیام نور چقدره؟!
آزاد بهتره یا پیام نور؟!
چون شاغلم به نظرم پیام نور کمتر وقت میگیره،مگه نه؟!
چون باید سرکارم باشم،اما میتونم صبح تا شب اونجا درس بخونم....................

در ضمن،من دانشجوی انصرافی رشته داروسازی هستم،امسال دوباره کنکور دادم............

مدرکش معتبره چون مدارکش از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری تایید میشه
تفاوت ازاد با پیام نور بیشتر مربوط به کلاسا و درساس . تو پیام نور امتحانا خیلی سختن که باید در طول ترم درسا بخونی و در کل درساش شب امتحانی نیس
کلاس رفتنم بستگی به استاد داره یکی با حضور غیاب نمره میده یکی هم حضور غیاب واسش مهم نیست و امتحان میان ترم میگیره
واسه شاغل بودن هم بازم بستگی به خودت داره اگه میدونی از پسش بر میای روزی حداقل 3 ساعت درس بخونی چه خوب , اگه نه به نظرم ازاد بری بهتره
مهلت انتخاب رشته هم گذشته فکر کنم مگه فراگیرش شرکت کنی

Alex Fera
22-08-2012, 16:49
تفاوت ازاد با پیام نور بیشتر مربوط به کلاسا و درساس . تو پیام نور امتحانا خیلی سختن که باید در طول ترم درسا بخونی و در کل درساش شب امتحانی نیس
کلاس رفتنم بستگی به استاد داره یکی با حضور غیاب نمره میده یکی هم حضور غیاب واسش مهم نیست و امتحان میان ترم میگیره
واسه شاغل بودن هم بازم بستگی به خودت داره اگه میدونی از پسش بر میای روزی حداقل 3 ساعت درس بخونی چه خوب , اگه نه به نظرم ازاد بری بهتره

نه انتخاب رشته که کردم،بیشتر هم شاخه مدیریت انتخاب کردم.......................
در کل ممنون................

mohsenjxj
22-08-2012, 21:26
سلام دوست عزیز اینطوراهم که میگید پیام نور سخت نیست مخصوصا الان هم که نمره منفی را ورداشتن روزی سه ساعت هم درس خوندن نمیخواد حالا اگه تنستید بخونید که چه بهتر اما من قول میدم اگه درسها برای شب امتحان نمونه و در کل ترم روزی نیمساعت و اگه رشته خیلی سخت باشه نهایتا روزی یک ساعت درس بخونی با معدل حدودا 15 یا بیشتر قبول میشن مگر اینکه خیلی کند ذهن و ... :2:باشن.( مشکل ما اینه که درس نمیخونیم و دنبال ایراد گرفتن از دانشگاه و ... هستیم بله درسته پیام نور سخت تر از آزاد هست و لی نه اینقدر که میگن. برای کسی که واقعا دانشجو :46:هست و دنبال کسب علم هست حتی درس خوندن تو پیام نور هم مثل آب خوردن هست نهایتا معدل 20 نمیشه و همون 15 یا 16 میشه...!

PNUNA.COM
23-08-2012, 13:20
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : لیست ارائه دروس و منابع درسی رشته های پیام نور در سال تحصیلی 92-1391 برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

توجه : منابع امتحانات ترم تابستان ۹۱ بر اساس منابع نیمسال دوم ۹۱-۹۰ می باشد که باید از لینک زیر دریافت نمایید:

دانلود لیست منابع درسی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : منابعی که اکنون برای شما گذاشته شده به صورت رسمی اعلام شده و قابل اطمینان است.

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PNUNA.COM
24-08-2012, 20:03
کارت ورود به جلسه (گزارش ۴۲۸) ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور فعال شد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : جهت شرکت در امتحانات پایان ترم تابستان 91 دانشگاه پیام نور ، به همراه داشتن کارت آزمون ( گزارش 428 ) و کارت دانشجویی الزامی می باشد .

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به نزدیک شدن امتحانات ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور , برای شرکت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور داشتن کارت ورود به جلسه (گزارش ۴۲۸) و کارت دانشجویی الزامی می باشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در همین رابطه گزارش ۴۲۸ (کارت آزمون) دانشجویانی که در ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور ثبت نام و انتخاب واحد نموده اند فعال شده است.

برای ورود به سایت گلستان از لینک زیر استفاده نمایید:

سایت جامع خدمات آموزشی گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای آمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])زش دریافت گزارش ۴۲۸ ( کارت آزمون ) از لینک زیر اقدام نمایید:

راهنمای تصویری مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور -گزارش ۴۲۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امتحانات ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور از ۱۲ شهریور ماه الی ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.

منابع آزمون دروس ترم تابستان ۹۱ بر اساس جدول وضعیت منابع نیمسال دوم ۹۱-۱۳۹۰ می باشد که می توانید از لینک زیر به روز ترین منابع را دریافت نمایید:

لیست منابع درسی ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور

نکات زیر برای دانشجویانی که نتوانستد کارت آزمون خود را دریافت کنند ، ضروری می باشد. ۱- دانشجویان بدهکار که شهریه ترم تابستان خود را واریز نکرده اند ، پس از مراجعه به گزارش ۴۲۸ به خطای “به دلیل/دلایل زیر دروس نمایش نیافته است : دانشجو بدهکار است” روبه رو خواهند شد. ۲ – شایان ذکر است دانشجویان بدهکار بین ۴۸ الی ۷۲ ساعت بعد از پرداخت در بانک قادر به اخذ گزارش خواهن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د بود (تعطیلات به این زمان اضافه می گردد) ۳- دانشجویان عزیز دقت داشته باشید پس از ورود به قسمت گزارش ۴۲۸ در قسمت ” ترم دانشجو “ باید حتما” مقدار آن ” ۳۹۰۳ ” باشد تا بتوانید کارت آزمون را مشاهده نمایید.
۴ – دانشجویانی که کد ملی آنها در سیستم ثبت نگردیده است نیز قادر به دریافت کارت آزمون نخواهند بود. این دسته از دانشجویان باید از طریق مسیر زیر نسبت به ورود کد ملی خود اقدام نمایند.

منوی کاربر ==> آموزش ==> دانشجو ==> مشخصات دانشجو ==> تغییر شماره ملی

در همین رابطه بخوانید:

تغییر در تاریخ کلیه امتحانات ترم تابستان ۹۱ پیام نور + بخشنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

0015351971
24-08-2012, 21:58
هنوزم میشه شهریه رو ریخت دیگه ؟
نه ؟
دیر نشده که ؟

A M ! N
24-08-2012, 22:06
هنوزم میشه شهریه رو ریخت دیگه ؟
نه ؟
دیر نشده که ؟

سلام...

نه دیر نشده به نظر من !

من شهریه ی ترم قبلیم رو نریختم هنوز :دی نمره هام رو هم به راحتی دیدم هیچ مشکلی نبود..

اگه کارت دانشجویی داری هیچ مشکلی نیست.

farryad
24-08-2012, 22:43
فراگیر تاکی ثبت نام داره؟

I-Tech
24-08-2012, 23:08
کسی میدونه تاریخ امتحان تنظيم خانواده و مباني فناوري اطلاعات کی هست؟
میدونم که یکیش 16امه و اون یکی 19ام! ولی این که کدوم 16امه و کدوم 19ام رو نمیدونم! (درکل کاری به این جمله نداشته باشید، سوال بالا رو بجوابید:دی)

راستی بی زحمت ساعتشون رو هم بگید:40:

ittools
24-08-2012, 23:53
کسی میدونه تاریخ امتحان تنظيم خانواده و مباني فناوري اطلاعات کی هست؟
میدونم که یکیش 16امه و اون یکی 19ام! ولی این که کدوم 16امه و کدوم 19ام رو نمیدونم! (درکل کاری به این جمله نداشته باشید، سوال بالا رو بجوابید:دی)

راستی بی زحمت ساعتشون رو هم بگید:40:

تنظیم خانواده رو خودم برداشتم . تاریخ 6/16 و ساعت 10:30

I-Tech
25-08-2012, 00:10
تنظیم خانواده رو خودم برداشتم . تاریخ 6/16 و ساعت 10:30

ممنون، پس مباني فناوري اطلاعات هم 19امه و احتمالا 8 صبح (ساعت دقیقشو اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه.)

mehdi_mh71
25-08-2012, 03:50
سلام بچه ها
دوستم گفت بپرسم استادهاتون مدرکشون چیه بیشتر فوق لیسانسن یا دکترا .بیشترش نه همش؟
پزشک عمومیه تازه سربازی تموم کرده گفت پیام نور اگه استاد میخواد رشته های زیست بره درس بده کنار شغل خودش
بیشتر استاداتون جوونند یا میان سال؟

alavi71
25-08-2012, 09:44
سلام بچه ها
دوستم گفت بپرسم استادهاتون مدرکشون چیه بیشتر فوق لیسانسن یا دکترا .بیشترش نه همش؟
پزشک عمومیه تازه سربازی تموم کرده گفت پیام نور اگه استاد میخواد رشته های زیست بره درس بده کنار شغل خودش
بیشتر استاداتون جوونند یا میان سال؟

سلام
مدرک از کارشناسی ارشد و بالاتر هست.
تدریس در دانشگاهها خیلی درامد خوبی نداره.
با توجه به اینکه مدرک دکتری دارند.در هیات علمی که هم درامد خوبی دارد و هم کار کمتری رو باید پیگیری کنند.
موفق باشید

0015351971
25-08-2012, 11:44
سلام...

نه دیر نشده به نظر من !

من شهریه ی ترم قبلیم رو نریختم هنوز :دی نمره هام رو هم به راحتی دیدم هیچ مشکلی نبود..

اگه کارت دانشجویی داری هیچ مشکلی نیست.

شهریه ترم قبل رو نریختی :| چجری کارتت رو دیدی ؟ رفتی سر جلسه ؟ :|

A M ! N
25-08-2012, 12:23
شهریه ترم قبل رو نریختی :| چجری کارتت رو دیدی ؟ رفتی سر جلسه ؟ :|

والا خودمم نمیدونم ، ولی باورت نمیشه من 2 ترم پشت سر هم شهریه سرموقع نریختم ولی کارتم هم رو به راحتی میگرفتم !!

farryad
25-08-2012, 12:24
فراگیر تاکی ثبت نام داره؟

نمیدونه کسی

0015351971
25-08-2012, 16:55
والا خودمم نمیدونم ، ولی باورت نمیشه من 2 ترم پشت سر هم شهریه سرموقع نریختم ولی کارتم هم رو به راحتی میگرفتم !!

پارتی داری ؟ :دی

sansi
25-08-2012, 20:34
نمیدونه کسی

سلام ثبت نامش هنوز شروع نشده.

مهر ماه دفترچه مياد اذر ازمونش برگزار ميشه:

PNUNA.COM
25-08-2012, 21:33
امکان حذف دروس ترم تابستان ۹۱ پیام نور برای دانشجویان فعال شد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : با توجه به تغییرات ناگهانی به وجود آمده در تاریخ امتحانات ترم تابستان 91 پیام نور ، امکان حذف دروس با بازگشت شهریه فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به تغییرات به وجود آمده در تاریخ امتحانات ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور ، امکان حذف دروس ترم تابستان ۹۱ با بازگشت شهریه برای دانشجویان فراهم شده است. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بر اساس این گزارش دانشجویانی که به دلیل مشکلات خاص (بیماری، عمل جراحی سفر خارج از کشور و . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])..) قادر به شرکت در آزمون پایان ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور نمی باشند ، می توانند از تاریخ ۴ شهریور ماه ۱۳۹۱ تا پایان وقت اداری ۷ شهریور ماه ۱۳۹۱ نسبت به فقط حذف درس یا دروس مورد نظر خود اقدام نمایند.

برای حذف دروس در سایت گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مسیر زیر را طی نمایید:

ثبت نام -> حذف اضطراری -> حذف اضطراری
نکته : دانشجویانی که نسبت به حذف درس یا دروس اقدام می نمایند دقت داشته باشند که شهریه این قبیل از دروس در حساب انها باقی خواهد ماند و از شهریه ترم بعد آنها کسر خواهد شد.

A M ! N
25-08-2012, 22:02
سلام.

کلاسهای عملی تربیت بدنی چطوریه ؟ فردا کلاس دارم جلسه ی اوله !

پارتی داری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اتفاقا هیچ کسی رو ندارم، گرچه معاون رییس دانشگاه فامیلمونه :دی

0015351971
25-08-2012, 22:23
نه اتفاقا هیچ کسی رو ندارم، گرچه معاون رییس دانشگاه فامیلمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

د همین دیگه :دی

hasti rs
26-08-2012, 00:27
مگه تربیت بدنی تو تابستون واسه عملیش کلاس میزارن؟

sansi
26-08-2012, 11:22
يه بار نشد وارد سايت بشيم يه مشكلي نداشته باشه...

ميخوام يه درس رو حذف كنم ارور ميده...

خو اينا چرا سيستمشون رو درست نميكن!!

A M ! N
26-08-2012, 12:34
مگه تربیت بدنی تو تابستون واسه عملیش کلاس میزارن؟

آره این ترم تابستون میشد..

امروز اولین جلسه ی کلاس تربیت بدنی بود ، مارو باش !! با کلی کوله ی ورزشی و لباس و وردکاپ و .. رفتیم دانشگاه بعد استاده ازون اولش تا اخرش حرف زد نگو جلسه ی اول تئوری بود !

ولی خودمونیم امروز چقدر خندیدیم سرکلاس :دی مواد کلاسهای عملی ما که مشخص شد ، دراز نشست 45 تا و 10 تا بارفیکس و دوی سرعت برای امتحان... اما کلاسهامون قرار شد بر

پایه ی فوتبال و والیبال باشه !!

I-Tech
26-08-2012, 12:55
آره این ترم تابستون میشد..

امروز اولین جلسه ی کلاس تربیت بدنی بود ، مارو باش !! با کلی کوله ی ورزشی و لباس و وردکاپ و .. رفتیم دانشگاه بعد استاده ازون اولش تا اخرش حرف زد نگو جلسه ی اول تئوری بود !

ولی خودمونیم امروز چقدر خندیدیم سرکلاس :دی مواد کلاسهای عملی ما که مشخص شد ، دراز نشست 45 تا و 10 تا بارفیکس و دوی سرعت برای امتحان... اما کلاسهامون قرار شد بر

پایه ی فوتبال و والیبال باشه !!

دیگه چرا بارفیکس!؟ بارفیکس خوابیده دیگه؟

کلاساش اجباریه؟

A M ! N
26-08-2012, 15:06
نه فکر کنم بارفیکس سرپا باشه ، نشسته که کاری نداره :دی

در مورد کلاسها استاد امروز گربه رو دم حجله قطعه قطعه کرد !!!

گفت که 26 نمره دارین دست من، بخش عظیمی ازین نمره مبنی به حضور در کلاس شما هستش. گویا اجباریه !

I-Tech
26-08-2012, 18:29
نه فکر کنم بارفیکس سرپا باشه ، نشسته که کاری نداره :دی

در مورد کلاسها استاد امروز گربه رو دم حجله قطعه قطعه کرد !!!

گفت که 26 نمره دارین دست من، بخش عظیمی ازین نمره مبنی به حضور در کلاس شما هستش. گویا اجباریه !

پس کلا شانس آوردم تابستون برش نداشتم:‌دی
بارفیکس سرپا که خیلی سخته! من خودمو بگشم نهایت دو سه تا برم!

persianB0y
27-08-2012, 12:46
سلام
یه سوال داشتم از برو بچه های دانشگاه پیام نور
آیا وارد شدن به دانشگاه پیام نور حتما مدرک پیشدانشگاهی میخواد ؟ من دیپلم کار و دانش دارم و مدرک پیش دانشگاهی ندارم

alavi71
27-08-2012, 15:19
سلام
یه سوال داشتم از برو بچه های دانشگاه پیام نور
آیا وارد شدن به دانشگاه پیام نور حتما مدرک پیشدانشگاهی میخواد ؟ من دیپلم کار و دانش دارم و مدرک پیش دانشگاهی ندارم

با سلام طبق شرایط پذیرش دانشجو در دفترچه انتخاب رشته شما میبایستی
مدرک کاردانی و یا معادل مدرک پیش دانشگاهی رو داشته باشید
در غیر اینصورت امکان ورود شما وجود نخواهد داشت

پیروز باشید

A M ! N
28-08-2012, 14:32
سلام..
امروز کلاس عملی تربیت بدنی داشتیم ، اول 10 دور ، مارو دور سالن دوئوندن ، بعد هم کلی نرمش و ... بعد هم دراز نشست، که باید 45 تا میرفتی!!! سه نفر سه نفر هم میگرفت ، من و دوستم با هم رفتیم ! دوستم اولی رو که رفت گفتم 6 تا :دی برای دوستم گفتیم 40 تا ، بعد دیدیم توی دفتر زده 36 تا براش !!!
خودم هم 35 تا رفتم دقیقا ، گفتیم 36 تا ، بعد از چندلحظه رفتم توی دفتر استاد نگاه کردم دیدم برای منو اشتباهی زده 46 تا !!!! :39: بعد از دراز نشست، دو سرعت گرفت ازمون، به این شکل که باید نصف زمین فوتسال رو میدوییدی دو تا شی رو میاوردی میزاشتی اول زمین، مجموعا باید دو بار میرفتی و میامدی، رکورد این آیتم 8 ثانیه بود، من هم 9.7 ثانیه زدمش ! در کل الان یه آزمون بارفیکس مونده با دو 500 متر..

آخرش هم کلی فوتبال بازی کردیم ! ولی انصافا اونایی که تربیت بدنی برنداشتن برای تابستون اشتباه کردن، چون خیلی لذت بخشه.

0015351971
31-08-2012, 09:39
بچه ها میخوام وارد گلستان بشم که کارتمو ببینم رمزمو قبول نمیکنه :|
چیکار کنم ؟

ittools
31-08-2012, 09:47
فصل های مهم زبان عمومی یک رو کسی میدونه ؟ :11:

farshidshd
31-08-2012, 10:56
بچه ها میخوام وارد گلستان بشم که کارتمو ببینم رمزمو قبول نمیکنه :|
چیکار کنم ؟

رمز رو قبول میکنه ، وارد میشید ولی منوها باز نمیشه که ظاهرا درست شده

mohsenjxj
31-08-2012, 11:28
سلام بچه ها من ترم تابستون مبانی فن آوری اطلاعات ورداشتم رشتم هم نرم افزار هست ولی کتابش در دسترسم نبود وکپیش را پیدا کردم اما چون جلد و صفحات اول کتاب کپی نشده نمیدونم آیا این همون کتاب مربوط به رشته نرم افزار هست یا نه لطفا از دوستانی که رشتشون نرم افزار بوده و این واحد را پاس کردن یکی راهنماییم کنه ببینم سر فصلو موضوعات این کتاب چی هست (مثلا عنوان فصل دوم یا سوم این کتاب چی هست؟ یا مثلا صفحه 100 این کتاب چی نوشته؟) و اصلا چند فصل, چند جلد نویسندش کیه و برای رشته نرم افزارکجاهارو ماباید بخونیم؟
شرمنده که سوالم طولانی شد آخه میخوام مطمئن بشم چون من به دلیل اینکه وقت نمیکنم کلاس برم و شب امتحان درس میخونم ترم قبل این مشکل برام پیش اومد :2:و تازه یه روز قبل از امتحان فهمیدم کتاب اونی نیست که من باید امتحان بدم و... بالاخره یجور اون درس را پاس کردم و ...

babakiyan
31-08-2012, 11:33
فصل های مهم زبان عمومی یک رو کسی میدونه ؟
فقط لغات بخونی قبولی:20:

babakiyan
31-08-2012, 11:40
سلام بچه ها من ترم تابستون مبانی فن آوری اطلاعات ورداشتم رشتم هم نرم افزار هست ولی کتابش در دسترسم نبود وکپیش را پیدا کردم اما چون جلد و صفحات اول کتاب کپی نشده نمیدونم آیا این همون کتاب مربوط به رشته نرم افزار هست یا نه لطفا از دوستانی که رشتشون نرم افزار بوده و این واحد را پاس کردن یکی راهنماییم کنه ببینم سر فصلو موضوعات این کتاب چی هست (مثلا عنوان فصل دوم یا سوم این کتاب چی هست؟ یا مثلا صفحه 100 این کتاب چی نوشته؟) و اصلا چند فصل, چند جلد نویسندش کیه و برای رشته نرم افزارکجاهارو ماباید بخونیم؟
شرمنده که سوالم طولانی شد آخه میخوام مطمئن بشم چون من به دلیل اینکه وقت نمیکنم کلاس برم و شب امتحان درس میخونم ترم قبل این مشکل برام پیش اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و تازه یه روز قبل از امتحان فهمیدم کتاب اونی نیست که من باید امتحان بدم و... بالاخره یجور اون درس را پاس کردم و ...
سلام
سر فصل کتاب به این صورت است
فصل اول:فناوری اطلاعات در سازمان
فصل دوم: انقلاب وب
فصل سوم:برنامه های سازمانی
فصل چهارم:سیستم های مدیریتی و تصمیم یار
فصل پنجم:پیاده سازی و مدیریت فناوری اطلاعات
کلا 444 صفخه است
حذفیات کتابو نمیدونم
نویسنده کتاب:افرایم توربان و...

mohsenjxj
31-08-2012, 11:44
سلام
سر فصل کتاب به این صورت است
فصل اول:فناوری اطلاعات در سازمان
فصل دوم: انقلاب وب
فصل سوم:برنامه های سازمانی
فصل چهارم:سیستم های مدیریتی و تصمیم یار
فصل پنجم:پیاده سازی و مدیریت فناوری اطلاعات
کلا 444 صفخه است
حذفیات کتابو نمیدونم
نویسنده کتاب:افرایم توربان و...
سلام دوست عزیز.:10:
بابا دمت گرم به این سرعت و دقت جواب دادی شما تا حالا کجا بودی...؟
دستت درد نکنه که راهنماییم کردی.:11:

babakiyan
31-08-2012, 12:06
خواهش میکنم
بازم کمکی بود در خدمتیم:46:

babakiyan
31-08-2012, 12:21
ولی انصافا اونایی که تربیت بدنی برنداشتن برای تابستون اشتباه کردن، چون خیلی لذت بخشه.

داداش امین ما فکر کردیم دیگه این پیام نور کلا تابستون زده خودخوان :31:
الان تربیت بدنی هم میشه خودخوان:27:
هر چی برداشتم حذف کردم:31:

A M ! N
31-08-2012, 13:22
داداش امین ما فکر کردیم دیگه این پیام نور کلا تابستون زده خودخوان :31:
الان تربیت بدنی هم میشه خودخوان:27:
هر چی برداشتم حذف کردم:31:

سلام سلام.... خب میدونی من زود فهمیده بودم :دی اول تابستون هم اینجا گفتم ولی کسی حرفمو باور نکرد : (

خوب شد حالا این حذف اضطراری رو دادن واقعا... ولی این امتحانا رو انداختن عقب خیلی بد شد... تموم برنامه ی مسافرتی مارو به هم زد..:44:

PNUNA.COM
31-08-2012, 13:34
نکات مهم و لازم الاجرا توسط دانشجویان در حوزه امتحانی آزمون های پایان ترم تابستان ۹۱ پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : جهت شرکت در امتحانات پایان ترم تابستان 91 دانشگاه پیام نور نکات مهم زیر را باید توجه داشته باشید.

توجه توجه قابل توجه دانشجویانی که برای مشاهده کارت آزمون با خطای “اطلاعاتی جهت نمایش یا چاپ موجود نیست” مواجه شده اند : در هنگام ورود به گزارش ۴۲۸ گزینه های زیر را به صورت صحیح تنظیم کنید تا مشکل شما برطرف شود:
ترم دانشجو : ۳۹۰۳ نمایش شماره صندلی : ۲ تایید امور مالی/آموزش : ۱ (خیر) چاپ برنامه امتحان دانشجوی بدهکار : ۲ (بله) چاپ دانشجوی فاقد ارزشیابی استاد : ۲ (بله) نکته: به دلیل حجم واریزی های زیاد و همچنین تعطیلی تهران به دلیل اجلاس سران عدم تعهد ، فیش ها خیلی دیرتر از موعد مقرر در سیستم ثبت می شوند.دوستانی که مشکل دارند و تا زمان امتحانات فیش آنها در سیستم ثبت نشد ، در زمان مراجعه برای امتحان فیش واریزی شهریه + کارت دانشجویی خود را همراه داشته باشند. به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : دانشجویان عزیز:هنگام شرکت در جلسه آزمون مقررات زیر را دقیقا رعایت فرمایید: ۱- به همراه داشتن کارت دانشجویی و اخذ کارت آزمون از گزارش ۴۲۸ سیستم گلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) الزامی است. دلایل مشاهده نکردن گزارش ۴۲۸ (گزارش ثبت نام – کارت ورود به جلسه) : - بدهی شهریه داشته باشید - سرعت پایین اینترنت شما ۲- حضور در محل برگزاری آزمون حداقل ۳۰ دقیقه قبل از شروع امتحان ۳- از آوردن کتاب ،جزوه ، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یادداشت ،هندزفری،تلفن همراه و هرگونه وسیله الکترونیکی دیگر به جلسه خودداری کنید. ۴- با توجه به سربرگ سوالات ،دانشجو مجاز به داشتن ماشین حساب ،کتاب قانون و غیره می باشد. ۵- دانشجویانی که فاقد عکس در سیستم گلستان می باشند، در اسرع وقت عکس خود را به کارشناس رشته تحویل دهند تا گزارش ۴۲۸ آنها عکس دار باشد.
دانشجویان مهمان نیز جهت عکس دار شدن پریپرینت های امتحانی، یک قطعه عکس خود را به واحد رایانه تحویل دهند. ۶- دانشجویان عزیز دقت نمایید پاسخنامه preprint شده با مشخصات فردی تان تطبیق کند.در صورت وجود هرگونه مشکل مسئول جلسه را در جریان قرار دهید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در غیر این صورت مسوولیت عدم تصحیح پاسخنامه بعهده دانشجو است. ۷- پاسخنامه های خود را تمیز و بدون تاخوردگی نگاه داشته و تحویل دهید.ضمنا به هیچ عنوان دایره های چهار طرف پاسخنامه و بارکد را مخدوش ننموده و محل مشخص شده را با خودکار فقط در کادر مخصوص امضاء نمائید. ۸- پاسخنامه های تستی را فقط با مداد مشکی نرم پررنگ پر نمائید. و پاسخنامه های تشریحی را با خودکار آبی تکمیل نمایید.
۹- دانشجویان محترم به تعداد سوالات و زمان آن در سربرگ دقت نموده در صورت مغایرت در تعداد سوالات مراقب را در جریان قرار دهید. ۱۰- در حین برگزاری آزمون از صحبت نمودن ،نگاه کردن به اطراف و همراه داشتن یادداشت ،خودداری نموده در غیر این صورت با فرد خاطی بر اساس آیین نامه انضب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اطی برخورد می گردد. ۱۱- نکاتی که مسوولان اجرای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی آزمون متذکر شده یا از طریق بلندگو پخش می شود را رعایت نمایید. ۱۲- تکمیل کد سری سوال با توجه به توضیحات مندرج بر روی صفحه اول سوالات توسط دانشجو الزامی می باشد عواقب ناشی از عدم تکمیل یا درج اشتباه کد سری سوال به عهده دانشجو است. ۱۳- دانشجویان موظفند برگ حضور و غیاب رابا خودکار امضا نمایند. ۱۴- دانشجویان ترم آخر که به طور همزمان بیش از یک درس امتحان دارند موظفند به مسئول جلسه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن موضوع را اعلام و بعد از امتحان جلسه را ترک نمایند. ۱۵- دانشجویان موظفند بعد از پایان زمان آزمون سئوالات را تحوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل مراقب داده ،و سریعا ازحوزه امتحانی خارج شوند. ۱۶- دانشجویان معترض به سئوالات پس از پایان هر جلسه آزمون ، حداکثر پس از سه روز ازبرگزاری آزمون به مدت یک هفته اعتراض خود را به سئوالات در سیستم گلستان به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نمایند. ۱۷- دانشجویان درصورت مشاهده نمره تشریحی می توانند در سیستم اعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])راض خود را ثبت نمایند و اساتید محترم مورد بازنگری قرار دهند. ۱۸- چنانچه دانشجویان با رویت سئوالات ،پاسخنامه ها و کلید آن ها و بررسی کامل آن مشکل خاصی مشاهده نمودند حداکثر پس از سه روز از برگزاری آزمون به مدت یک هفته در سیستم گلستان اعلام نمایند.

A M ! N
31-08-2012, 14:22
این کف نمره هم اگه از 9 باشه خیلی عالی میشه ها.... خدا کنه تصویب بشه.:42:

mohsenjxj
31-08-2012, 14:46
سلام اگه از دوستان کسی نمونه سوال مبانی فن آوری اطلاعات و آشنایی با دفاع مقدس و تربیت بدنی یک را داره لطفا برای دانلود قرار بده.

mohsenjxj
31-08-2012, 14:55
این کف نمره هم اگه از 9 باشه خیلی عالی میشه ها.... خدا کنه تصویب بشه.:42:
این که خیلی عالیه شما این خبر را از کجا شنیدید؟ مگه قراراه کف نمره از 9 باشه؟ لطفا اطلاعات کاملتر بدید.:19:

A M ! N
31-08-2012, 15:03
این که خیلی عالیه شما این خبر را از کجا شنیدید؟ مگه قراراه کف نمره از 9 باشه؟ لطفا اطلاعات کاملتر بدید.:19:

بله ، من همین الان که رفتم توی سایت تا برنامه رو نگاه کنم اینو توی خبرها دیدم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7.html

babakiyan
31-08-2012, 16:00
سلام اگه از دوستان کسی نمونه سوال مبانی فن آوری اطلاعات و آشنایی با دفاع مقدس و تربیت بدنی یک را داره لطفا برای دانلود قرار بده.

نمونه سوال میانی فناوری اطلاعات

آشنایی دفاع مقدس

تربیت بدنی یک

موفق باشید

babakiyan
31-08-2012, 16:02
این کف نمره هم اگه از 9 باشه خیلی عالی میشه ها.... خدا کنه تصویب بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه تصویب هم بشه دیگه فایده نداره
معدل ها دیگه اومد پایین
زورمونو هم بزنیم نمیاد بالا:31:

ittools
31-08-2012, 18:38
فقط لغات بخونی قبولی:20:

به نظرتون از خودآزمایی های خود کتاب سوال طرح میکنن جمعا 10 فصله .
ممنون :11:

PNUNA.COM
01-09-2012, 14:25
يكي از مديران انجمن پستهاي منو متاسفانه بدون دليل حذف ميكنه. بنده نمونه سوال گذاشته بودم. لطفا كسي كه حذف ميكنه دليل قانع كننده بياره. اين تبليغات نيست اين خبر رساني هست

PNUNA.COM
01-09-2012, 14:29
دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : بنا به درخواست بازدیدکنندگان نمونه سوالات نیمسال دوم 91-90 دانشگاه پیام نور برای دانلود به صورت کاملا” رایگان در سایت قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : در راستای افزایش امکانات سایت نمونه سوالات پایان ترم نیمسال های مختلف برای دریافت آماده می باشد.

این مجموعه کاملترین آرشیـــــــــــــو رایگــــــــان نمونه سوالات پایان ترم نیمسال دوم ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور موجود در اینترنت می باشد
تمام نمونه سوالات با فرمت PDF می باشد و به صورت لینک مستقیم از سرور قدرتمند سایت می باشد.

دانلود رایگان نمونه سوالات دروس عمومی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته کامپیوتر (کلیه گرایشها) نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته حسابداری نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته روانشناسی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-2-91-90.html)

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته حقوق نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته الهیات نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته کشاورزی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته شیمی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته جغرافیا نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته علوم تربیتی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته ریاضی و آمار نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته مدیریت (کلیه مدیریت ها) نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته تربیت بدنی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته علوم اجتماعی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته کتابداری نیمسال دوم ۹۱-۹۰ – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین می توانید نمونه سوالات مربوط به نیمسال های قبل را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amir M.ohAma.D
01-09-2012, 14:47
من زمان حذف اضطراری چیزیو حذف نکردم
الان پشیمونم:31: اگه نرم امتحان بدم خود به خود حذف میشه؟

A M ! N
01-09-2012, 14:53
من زمان حذف اضطراری چیزیو حذف نکردم
الان پشیمونم:31: اگه نرم امتحان بدم خود به خود حذف میشه؟

خوبیه حذف اضطراری که اعلام شد به این بود که میتونستی شهریه رو هم برگردونی.

اما اگه بازم سرجلسه شرکت نکنی برات حذف میشه. ولی شهریه برگردوندنی درکار نیست.:20:

babakiyan
01-09-2012, 17:17
به نظرتون از خودآزمایی های خود کتاب سوال طرح میکنن جمعا 10 فصله .
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره حتما بخون:20:
تو پیام نور اگه جایی رو نخوندی ضرر کردی

اینم نمونه سوال

sandy2010
02-09-2012, 00:06
salam man sale83 faregholtahsil shodam alan mikham faragir sherkat konam.reshtam keshavarzi bood ama ya adabiat farsi ya englisi mikham bekhoonam .benazaretoon shansi daram?

Amir M.ohAma.D
02-09-2012, 14:18
خوبیه حذف اضطراری که اعلام شد به این بود که میتونستی شهریه رو هم برگردونی.

اما اگه بازم سرجلسه شرکت نکنی برات حذف میشه. ولی شهریه برگردوندنی درکار نیست.:20:
ممنون داداش
من در کل 6 واحد برداشتم که 3 واحدش زبان عمومیه.حالا میخوام زبان عمومیو امتحان ندم تا حذف بشه.در این صورت فقط 3 واحد میمونه.ایا به مشکل بر نمیخورم؟
مثلا در ترم پاییز یا بهمن اگه واحدات از 12 واحد کمتر بشه اون ترم کلا برات حذف میشه و مرخصی رد میشه.ایا این موضوع در ترم تابستان هم به همین شکل هست؟

یه سوال دیگه
برای شرکت در امتحانات ترم تابستان باید کارت دانشجوییمو اعتبارشو تمدید کنم؟اگه تمدید نکنم به مشکل میخورم؟

پ.ن

درس جمعیت و تنظیم خانوادرو فقط باید ترم اخر برداشت؟الان من اینو در ترم تابستانی برداشتم و ترم اخر هم نیستم مشکل ایجاد میشه؟اینم باید حذف کنم؟

mohsenjxj
02-09-2012, 15:50
سلام از دوستانی که در این تاپیک نمونه سوال برای دانلود قرار دادن صمیمانه تشکر میکنم.:11:
با آرزوی قبولی همه دوستان در امتحانات
یا علی

mohsenjxj
02-09-2012, 15:51
سلام از دوستانی که در این تاپیک نمونه سوال برای دانلود قرار دادن صمیمانه تشکر میکنم.:11:
با آرزوی قبولی همه دوستان در امتحانات
یا علی

Masоud
02-09-2012, 16:02
سلام دوستان

انتخاب واحد واسه ترم جدید از کی شروع میشه ؟

A M ! N
02-09-2012, 16:38
ممنون داداش
من در کل 6 واحد برداشتم که 3 واحدش زبان عمومیه.حالا میخوام زبان عمومیو امتحان ندم تا حذف بشه.در این صورت فقط 3 واحد میمونه.ایا به مشکل بر نمیخورم؟
مثلا در ترم پاییز یا بهمن اگه واحدات از 12 واحد کمتر بشه اون ترم کلا برات حذف میشه و مرخصی رد میشه.ایا این موضوع در ترم تابستان هم به همین شکل هست؟

یه سوال دیگه
برای شرکت در امتحانات ترم تابستان باید کارت دانشجوییمو اعتبارشو تمدید کنم؟اگه تمدید نکنم به مشکل میخورم؟

پ.ن

درس جمعیت و تنظیم خانوادرو فقط باید ترم اخر برداشت؟الان من اینو در ترم تابستانی برداشتم و ترم اخر هم نیستم مشکل ایجاد میشه؟اینم باید حذف کنم؟

سلام عزیزم :)

- من خودم این ترم تابستون 4 واحد برداشتم، و تاجایی که میدونم ترم تابستون حداقلی تعیین نشده، ولی حداکثر 6 واحد هست ، مگه اینکه طرح ضیافت اندیشه ها شرکت کرده باشی که مجموعا میشه 10 واحد.
- ازطرفی اون " 12 واحد حداقل " برای کسانی هست که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند، ولی اگه از معافیت تحصیلی استفاده نکنی میتونی حداقل 5واحد برداری ( به جز نیم سال آخر )
- نه نیازی به تمدید کارت نیست ! اصلا نگاه نمیکنن ! مگه اینکه واقعا قصد گیر دادن داشته باشن.
- والله من که شنیدم جمعیت باید ترم آخر پاس بشه ، نمیدونم دوستان شاید بهتر بدونن، ولی بااین حساب فکر کنم خودشون خودکار حذف کنن.

موفق باشی :)

سلام دوستان

انتخاب واحد واسه ترم جدید از کی شروع میشه ؟

سلام دوستان. :دی

هنوز اعلام نشده ولی احتمالا 26 یا 27 ام باشه.

A M ! N
02-09-2012, 16:43
salam man sale83 faregholtahsil shodam alan mikham faragir sherkat konam.reshtam keshavarzi bood ama ya adabiat farsi ya englisi mikham bekhoonam .benazaretoon shansi daram?

سلام.

(لطف کنید فارسی بنویسید)

منظورتون چه شانسیه ؟ خب دفترچه فراگیر بگیرین شرکت کنید دیگه ، فراگیر که کاری نداره ، مثل آب خوردن قبول میشین. کتابهای زیادی هم برای خوندن نداره. آزمون فراگیر هم نمره ی منفی نداره.

ittools
02-09-2012, 18:01
اگر سری سوالات رو در پاسخ نامه ننویسیم چه اتفاقی می افته ؟

A M ! N
02-09-2012, 18:21

فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد، چون من خودم چندین بار ننوشتم ولی برگم صحیح شده بود، دوستام هم همینطور :دی

ittools
02-09-2012, 18:30
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد، چون من خودم چندین بار ننوشتم ولی برگم صحیح شده بود، دوستام هم همینطور :دی

آخه جواب سوالات چی میشه ؟ یعنی حساب میکنن ببینن تو کدوم سری , جواب های صحیح بیشتری زدیم اون رو حساب میکنن ؟

A M ! N
02-09-2012, 18:41
آخه جواب سوالات چی میشه ؟ یعنی حساب میکنن ببینن تو کدوم سری , جواب های صحیح بیشتری زدیم اون رو حساب میکنن ؟

نه ، اینطوری نیست :دی اونها یه معیارهای دیگه دارن که دقیقا من ازش مطلع نیستم. ولی خیالت راحت باشه برای من زیاد پیش اومده ، آب هم از آب تکون نخورده :دی

ولی اسمتو که نوشتی داخل برگه با امضا دیگه ، ها ؟

ittools
02-09-2012, 19:47
نه ، اینطوری نیست :دی اونها یه معیارهای دیگه دارن که دقیقا من ازش مطلع نیستم. ولی خیالت راحت باشه برای من زیاد پیش اومده ، آب هم از آب تکون نخورده :دی

ولی اسمتو که نوشتی داخل برگه با امضا دیگه ، ها ؟

گفتم خوبه ممکنه گزینه های سری های بعدی به جواب های من نزدیک باشه برام بهتر بشه :31: یکی دو نمره برام فرق کنه
آره امضا کردم

babakiyan
02-09-2012, 22:27
من یه بار ننوشتم
به مدیر آمورشگاه اطلاع دادم
گفت یه سری نمرات کسر میشه
دیگه نمیدونم واقعیت داره یا نه:31:

I-Tech
03-09-2012, 00:29
منم یکی دو بار نزدم چیزی نشد! ولی فک کنم اگه یه زمانی چند سری سوال برای یه درس چاپ کنن، نزدنش 100٪ مشکل ایجاد میکنه... (فعلا که خدا رو شکر سر جلسه سوالات با نفر عقبی و جلویی یکیه:دی)

ara.look
03-09-2012, 11:19
سلام
شنیدم قراره به ورودی های امسال مدرک معادل بدن درسته؟

ARAS71
03-09-2012, 11:48
سلام
منو های سیستم گلستان من 2 تا شده!
از چی می تونه باشه؟

mili_k
03-09-2012, 14:09
سلام
از چی می تونه باشه؟

بخاطر بن شدنت توی پی تی !
__________________________________________________ _____

دوستان من کارت ورود به جلسه ندارم و شهریه رو پرداخت نکردم آیا فردا میتونم برم امتحان بدم ؟

A M ! N
03-09-2012, 14:20
__________________________________________________ _____

دوستان من کارت ورود به جلسه ندارم و شهریه رو پرداخت نکردم آیا فردا میتونم برم امتحان بدم ؟

سلام.

کارت دانشجوییت رو ببر، اگه گفتن کارت ورود به جلسه میخوایم بگو، هنوز کارتم فعال نشده ! یکم حرف بزنی کوتاه میان، نمیتونن شمارو از امتحان محروم کنن.

mili_k
03-09-2012, 14:43
سلام.

کارت دانشجوییت رو ببر، اگه گفتن کارت ورود به جلسه میخوایم بگو، هنوز کارتم فعال نشده ! یکم حرف بزنی کوتاه میان، نمیتونن شمارو از امتحان محروم کنن.

جدی میفرمائید ؟ اینطوری بشه که عالیه ! میترسم اصلا اسمم تو لیستی که میخونیم و شماره صندلی رو میبینیم نباشه ! ممکنه ؟!

ARAS71
03-09-2012, 15:17
از چی می تونه باشه؟

alavi71
03-09-2012, 17:26
از چی می تونه باشه؟

شما احتمال بسیار زیاد شهریه بدهکار هستید
پرداخت کنید موردش حل خواهد شد

neopersia
03-09-2012, 18:12
سلام دوستان
ثبت نام برای دوره های فراگیر ارشد پیام نور کی هست؟
سالی یک بار ثبت نام میکنند یا برای هر ترم یک بار؟

I-Tech
03-09-2012, 20:29
پی دی اف یا پاورپوینت تنظیم خانواده رو کسی داره؟

تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست ولی یوزر و پس میخواد که فعلا من ندارم...

A M ! N
03-09-2012, 23:49
جدی میفرمائید ؟ اینطوری بشه که عالیه ! میترسم اصلا اسمم تو لیستی که میخونیم و شماره صندلی رو میبینیم نباشه ! ممکنه ؟!

سلام ، بله خودم اینطوری رفتم، اسمم بود به خوبی هیچ مشکلی نداره، اونا کاری ندارن که شما شهریه ریختی یا نریختی ، به هرحال شماره صندلی و اسمت داخل لیست رزرو میشه.
امیدوارم بتونی مخشون رو بزنی اگه مشکلی پیش اومد.

موفق باشی.

A M ! N
03-09-2012, 23:55
سلام دوستان

سلام.

قبلا داداشم امتحان داد.. در سال دونوبت داره، یادمه یکیش امتحانش دی بود. ثبت نامش هم باید مهر باشه از 11 یا 12ام مهر معمولا دفترچه میاد.

ولی امسال فکر کنم آزمونش زودتر برگزار بشه، احیانا آذرماه.

Squall Leonhart
04-09-2012, 07:56
سلام دوستان

این رو مطالعه بکن : تاریخ ثبت نام آزمون های فراگیر سال 1391 رسما اعلام شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از این به بعد سالی یک بار برگزار میشه.

babakiyan
04-09-2012, 10:30
راه نمیدن داشنگاه ما که راه نمیدن ..
اگر کارت نداشته باشی
حداقل باید فیش واریز شهریه رو داشته باشی

babakiyan
04-09-2012, 10:34
پی دی اف یا پاورپوینت تنظیم خانواده رو کسی داره؟

تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست ولی یوزر و پس میخواد که فعلا من ندارم...

سلام
تو این سایت عضوشید به صورت رایگان در اختیارتون میذاره
هر کتابی که لازم داشته باشید

sansi
04-09-2012, 11:28
اگر کارت نداشته باشی

چه سخت ميگيرن واسه تون!!!

ما كه كارت دانشجوييمونم قبول ميكنن...الانم كه مبلغ پهريه خيلي زياد نميشه كه بخوان گير زيادي بدن...

اگه خيلي هم اصرار كنن مي توني بگي هنوز سايت برام باز نشده تا كارتمو بگيرم!

babakiyan
04-09-2012, 14:51
چه سخت ميگيرن واسه تون!!!

ما كه كارت دانشجوييمونم قبول ميكنن...الانم كه مبلغ پهريه خيلي زياد نميشه كه بخوان گير زيادي بدن...

اگه خيلي هم اصرار كنن مي توني بگي هنوز سايت برام باز نشده تا كارتمو بگيرم!
نه بابا اصلا کوتاه نمیان:41:

ARAS71
04-09-2012, 20:35
من شهریه رو دیروز دادم اما هنوز تو سیستم نیومده
نمی دونم فردا امتحانم ساعت چنده
چی کار کنم؟

babakiyan
05-09-2012, 10:28
تا 48 ساعت باز نمیشه
شاید از آموزش بپرسی بهت بگن

hamid_diablo
05-09-2012, 10:38
توف به این پیام نور شمیرانات بیاد

دیروز هوش مصنوعی داشتم یک ربع دیر رسیدم رام ندادن 

یه خانومه جلوی در وایساده بود گفت باید با مسئولش حرف بزن و رفت و 10 دقیقه دیگه اومد.مسئولشم گفت الان 25 دقیقه گذشته و دیگه کاریش نمیشه کرد

گفتم لعنتی ها همون 10 دقیقه پیش رام داده بودید طوری میشد

خلاصه اینکه هر چی فحش بود نثارشون کردم

babakiyan
05-09-2012, 11:00
یه خانومه جلوی در وایساده بود گفت باید با مسئولش حرف بزن و رفت و 10 دقیقه دیگه اومد.مسئولشم گفت الان 25 دقیقه گذشته و دیگه کاریش نمیشه کرد

اینا همشون همینطورین
یه جوری برخورد میکنن آدم فکر میکنه داره کنکور میده
همون کنکورشم انقدر سخت نمیگیرن:41:

A M ! N
05-09-2012, 11:52
من شهریه رو دیروز دادم اما هنوز تو سیستم نیومده
نمی دونم فردا امتحانم ساعت چنده
چی کار کنم؟

سلام.

اگه به آموزش هم دسترسی نداشتی، بهتره روزه امتحانت ساعت 8 اونجا باشی، ولی معمولا امتحان ها ساعت 10.30 هستش.

به اینجا هم سر بزن شاید پیداش کنی :

PNUNA.COM
05-09-2012, 14:31
برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور (تمامی مقاطع) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : برنامه امتحانات نیمسال اول 92-91 دانشگاه پیام نور برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : برنامه امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور برای تمامی مقاطع تحصیلی به صورت کاملا” اختصاصی برای شما دانشجویان گرامی تهیه شده است. برنامه امتحانی تمام رشته ها به صورت فایل پی دی اف می باشد که برای استفاده از آنها باید برنامه ای را جهت باز کردن فایلهای پیدی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه کم حجم زیر می توانید برنامه های امتحانی را مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم ۲٫۶۸ مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تذکر ۱ : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک نمی باشد. تذکر ۲ : این برنامه کاملا اختصاصی از طرف پیام نورنا :: PNUNA.COM منتشر شده است.

برنامه امتحانات مقطع
دانلود

کاردانی و کار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شناسی ناپیوسته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارشنـــــــــاسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارشناسی ارشد

دکترای تخ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صصی

در همین رابطه بخوانید :

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ / زمان ثبت نام ورودی های ۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid_diablo
05-09-2012, 16:07
سلام.یکی از دوستام میخواد از دانشگاه انصراف بده.تا الان هم 60 واحد پاس کرده.چند واحد دیگه باید پاس کنه که مدرک کاردانی بگیره؟؟

mili_k
05-09-2012, 19:58
اگر کارت نداشته باشی

منو راه دادن . دانشگاه شما زیادی گیره ! :31:

babakiyan
05-09-2012, 21:49
منو راه دادن . دانشگاه شما زیادی گیره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ئه چه خوب به سلامتی :31:

babakiyan
05-09-2012, 21:51
سلام.یکی از دوستام میخواد از دانشگاه انصراف بده.تا الان هم 60 واحد پاس کرده.چند واحد دیگه باید پاس کنه که مدرک کاردانی بگیره؟؟
سلام فکر کنم 82 واحد البته رشته های مختلف فرق میکنه:46:

sandy2010
06-09-2012, 10:09
من می خواستم بدونم اگه شما میگین ارشد فراگیر اینقدر راحته قبول شدنش یعنی مدرکش معتبر نیست؟ دکترا هم داره؟ چه رشته هایی؟

steps
06-09-2012, 10:43
سلام به همه .
دوستان من از دانشگاه آزاد به خاطر مشکلاتی انصرافی دادم میخواستم بدونم میتونم تو کنکور فراگیر پیام نور شرکت کنم؟
طبق قانون جدید من یکبار حق انصراف دارم؟ و تا یک سال هم فصت دارم یا ادامه تحصیل بدم یا برم خدمت ؟ برای ثبت نام مشکلی ندارم که؟
زمان ثبت نام ازمون پیام نور کی هست؟
فرق مدرک فراگیر پیام نور با پیام نور کنکوری تو چی هست؟(جایی خوندم ازش کنکوری بیشتر هست)
راستی من تجربی خوندم تو پیام نور میتونم تو شاخه فنی مهندسی انتخاب رشته کنم؟

molaali
06-09-2012, 11:08

فکر میکنم باید 73 واحد پاس کنه.ولی برای اطمینان بیشتر به اموزش هم سری بزنه بد نیست.

sansi
06-09-2012, 11:37
سلام به همه .
دوستان من از دانشگاه آزاد به خاطر مشکلاتی انصرافی دادم میخواستم بدونم میتونم تو کنکور فراگیر پیام نور شرکت کنم؟
طبق قانون جدید من یکبار حق انصراف دارم؟ و تا یک سال هم فصت دارم یا ادامه تحصیل بدم یا برم خدمت ؟ برای ثبت نام مشکلی ندارم که؟
زمان ثبت نام ازمون پیام نور کی هست؟
فرق مدرک فراگیر پیام نور با پیام نور کنکوری تو چی هست؟(جایی خوندم ازش کنکوری بیشتر هست)
راستی من تجربی خوندم تو پیام نور میتونم تو شاخه فنی مهندسی انتخاب رشته کنم؟

درباره ي وضعيت نظام وظيفه و انصرافش نمي دونم...ولي خودم دارم فراگير مي خونم...تنها فرقي كه بين من فراگير و دانشجوي سراسري وجود داره فقط و فقط توي شهريه س وگرنه به همممون همون مدرك رو ميدن.

براي ورود به پيام نور حتما بايد مردك پيش دانشگاهي رو داشته باشيد بعد مي تونيد توي هر رشته اي كه بخوايد و دانشگاه شهرتون توش پذيرش داشته باشه ازمون بديد و قبول بشيد.

steps
06-09-2012, 11:51
درباره ي وضعيت نظام وظيفه و انصرافش نمي دونم...ولي خودم دارم فراگير مي خونم...تنها فرقي كه بين من فراگير و دانشجوي سراسري وجود داره فقط و فقط توي شهريه س وگرنه به همممون همون مدرك رو ميدن.

براي ورود به پيام نور حتما بايد مردك پيش دانشگاهي رو داشته باشيد بعد مي تونيد توي هر رشته اي كه بخوايد و دانشگاه شهرتون توش پذيرش داشته باشه ازمون بديد و قبول بشيد.

العان دفترچه سال قبل رو دیدک از نظر نظام وظبفه چون غیبت ندارم مشکلی نداره. پیش دانشگاهی دارم.
چند تا سوال.
ایا کلاسی برای درس ها برگزار میشه؟(چند جا خوندم کلاس برگزار نمیشه ولی بعضی رشته ها بدون کلاس خیلی سخت هست)
برای کنکورش کتاب خاصی هست بخونم؟
میشه هم از شاخه هنر انتخاب رشته کرد و هم فنی مهندسی؟

sansi
06-09-2012, 12:58
زمان انتخاب واحد مشخص شده:

باتوجه به اينكه شروع ثبت نام مهرماه (نيمسال 3911) از تاريخ 18/6/91 ميباشد :
كليه دانشجويان از تاريخ 13/6/91 ميتوانند نسبت به مشاهده زمان ثبت نام خود از منوي ثبت نام » عمليات ثبت نام » ثبت نام اصلي اقدام نمايند.

sansi
06-09-2012, 13:01
العان دفترچه سال قبل رو دیدک از نظر نظام وظبفه چون غیبت ندارم مشکلی نداره. پیش دانشگاهی دارم.
چند تا سوال.
ایا کلاسی برای درس ها برگزار میشه؟(چند جا خوندم کلاس برگزار نمیشه ولی بعضی رشته ها بدون کلاس خیلی سخت هست)
برای کنکورش کتاب خاصی هست بخونم؟
میشه هم از شاخه هنر انتخاب رشته کرد و هم فنی مهندسی؟

برگزاري كلاس بستگي به دانشگاهي كه مي خواي واردش بشي داره...دانشگاه انتخابي خودم براي دوره هاي فراگير كلاس برگزار كرد.هم دروس عمومي هم اختصاصي.

براي كنكورش فقط همون كتاب هايي كه به عنوان منبع معرفي ميشن كافيه.براي اشنايي با سوالات هم ازمون هاي دوره هاي قبل رو بخونيد خيلي خوبه.

فكر كنم نميشه. اينجوري بود كه از يك گروه فقط مي شد انتخاب كرد.

hp722
07-09-2012, 09:53
من نمونه سوال حقوق جزای عمومی2 رو میخوام همراه با جواب تستیش.نمونه سوالش تو نت زیاده ولی جواب نداره.کسی از دوستان با جوابش داره بده بمن؟واقعا ممنون میشم

sandy2010
07-09-2012, 10:38
شما میگین ارشد فراگیرخیلی راحته قبول شدنش، یعنی مدرکش معتبر نیست؟ دکترا هم داره؟ چه رشته هایی؟لطفا جواب بدین:19:

mohsenjxj
07-09-2012, 13:39
نمونه سوال میانی فناوری اطلاعات

آشنایی دفاع مقدس

تربیت بدنی یک

موفق باشید
سلام دوست عزیز یه لطف بکن و پاسخنامه نمونه سوالای این سه تا درس را هم بذار.:11:

nits
07-09-2012, 17:18
سلام به همه بچه های گل PNU
دوستان مبانی فناوری اطلاعات امتحانش تستی هست یا تشریحی ؟
ممنون

sansi
07-09-2012, 20:20
سلام به همه بچه های گل PNU
دوستان مبانی فناوری اطلاعات امتحانش تستی هست یا تشریحی ؟
ممنون

سلام...

امتحانش تستي هستش.

rezarrrr
07-09-2012, 21:25
سلام دوستان من درسی برداشتم که به خاطر برخی مشکلات نتونستم بخونمش فردا امتحانه میخواستم ببینم برم سر جلسه یا نه
اصلا رفتن و نرفتنم رو معدل و سایر چیزا تاثیر داره؟
درس هم تستی تشریحی هست تشریحی رو کی اصلاح میکنه؟

rezarrrr
07-09-2012, 22:34
سلام دوستان من درسی برداشتم که به خاطر برخی مشکلات نتونستم بخونمش فردا امتحانه میخواستم ببینم برم سر جلسه یا نه
کسی نیست راهنمایی کنه ساعت 8 صبح امتحان دارم

I-Tech
08-09-2012, 01:18

سلام
اگه سر جلسه حاضر نشید تو معدل هیچ تاثیری نمیزاره (تو کارنامه میزنه غیبت در امتحان) ولی اگه برید هر نمره ای بگیرید تو معدل تاثیر میزاره...
تستی که معلومه و تشریحی هم دست استاد خودتونه.

PNUNA.COM
08-09-2012, 09:58
اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : با توجه به تغییرات پیش آمده در دروس عمومی و معارفی ،دانشجویان قبل از انتخاب دروس عمومی لیست و شرایط این دروس را از این قسمت با دقت مطالعه نمایند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نور نا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : بر اساس سرفصل جدید ارسالی از سازمان مرکزی دروس زیر به عنوان دروس عمومی مشخص گردیده است.
دروس عمومی معارف اسلامی در پن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ج گرایش و با عناوین درسی زیر اعلام می گردد.
ضمنا” توضیحات لازم در خصوص انتخاب واحد ها در فایل مورد نظر درج گردید است. همچنین توجه داشته باشید لیست دروس عمومی زیر هم برای گروه های تجمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ع و هم برای گروه های سنتی می باشد.

دروس معارف و عمومی که دانشجویان کارشناسی (تجمیع و سنتی | علوم پایه و علوم انسانی) پیام نور باید بگذراند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دروس معارف و عمومی که دانشجویان کارشناسی ناپیوسته پیام نور باید بگذراند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
* انتخاب درس از گروه معارف : دانشجویان در یک نیمسال تحصیلی یک عنوان درسی (۲ واحدی) و در صورت ضرورت , با نظر مساعد گروه معارف مرکز حداکثر تا ۲ درس (۴واحد) می تواند انتخاب نماید.
* یادآور میشویم درس آشنایی با دفاع مقدس دیگر جز دروس عمومی و معارفی نیست و به صورت درس اختیاری اجباری شده است که بدون استثن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ا از نیمسال اول ۹۲-۹۱ به بعد همه دانشجویان باید آن را الزاما و اجبارا بگذرانند.

نحوه چگونگی گذراندن درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PNUNA.COM
08-09-2012, 11:31
آغاز ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور / نکات بسیار مهم انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 92-91 دانشگاه پیام نور از 18 شهریور ماه لغایت 28 شهریور ماه 1391 ادامه خواهد داشت / نکات بسیار مهم انتخاب واحد

زمان ثبت نام و انتخاب واحد ورودی های ۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور از روز ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۱ آغاز و تا ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۱ از طریق سایت گلستان به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام خواهد شد. با مراجعه به سایت گلستان پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می توانید از تاریخ و ساعت دقیق مراجعه خود به سایت گلستان برای انتخاب واحد مطلع شوید.
مدت زمان انتخاب واحد هر دانشجو ۷۲ ساعت بعد از زمان تعیین شده برای دانشجو می باشد
توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد با خطای زیر مواجه شوید: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید. ویا ممکن است با خطای زی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر مواجه شوید : سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند. ۱- انتخاب واحد بر اساس نوبت دهی در سایت گلستان انجام خواهد شد،لذا توصیه می شود دانشجویان با ورود به سایت گلستان از زمان دقی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ق انتخاب واحد خود مطلع شوند. ۲- تاریخ حذف و اضافه ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۱ لغایت ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۱ خواهد بود. ۳- به دانشجویان توصیه می شود قبل از انتخاب دروس خود،ابتدا از سر فصل دروس رشته خود و نیز من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ابع درسی آگاهی کامل حاصل نمایند.( موکدا به دانشجویان توصیه می شود چنانچه کتابهای درسی خود را از دانشجویان ترمهای قبل تهیه می کنند حتما آنها را با وضعیت منابع درسی رشته خود تطبیق دهند.)

لیست ارائه دروس و جدول منابع درسی تمامی مقاطع پیام نور سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۴- مسئولیت عدم رعایت پیشنیاز و سقف واحد حتی در صورتی که سیستم به دانشجو اخطار ندهد به عهده دانشجو می باشد و دانشجویان موظف به رعای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت آن هستند.و دانشجویان ملزم به رعایت این بند می باشند. (پیش نیاز ها و هم نیاز ها در قسمت لیست ارائه دروس ذکر شده اند) *دانشجویان ترم آخر بشرط فراغت از تحصیل می توانند بدون رعایت پیش نیاز ها و هم نیاز ها انتخاب واحد نمایند. ۵- دانشجویانی که سنوات تحصیلی آنان به پایان رسیده حق انتخاب واحد ندارند و برای تعیین تکلیف خود به کارشناس رشته مراجعه نمایند. ۶- سنوات تحصیلی مجاز برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند حداکثر ۱۲ نیمسال و برای سایرین ۲۰ نیمسال می باشد. ۷- با توجه به تغییرات پیش آمده در دروس عمومی،دانشجویان قبل از انتخاب دروس عمومی لیست و شرایط این دروس را از قسمت زیر دقیقا مطالعه نمایند.

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ۸- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم جدید بر اساس معدل ترم قبل شما می باشد. (با توجه به معدل ترم قبل خود بر اساس جدول زیر انتخاب واحد کنید)

معدل ترمی
حداکثر واحد قابل انتخاب

زیر ۱۲
حداکثر ۱۲ واحد

بین ۱۲ تا ۱۷
حداکث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر ۲۰ واحد

بالای ۱۷
حداکثر ۲۴ واحد

* دانشجویان عزیز ملاک انتخاب واحد شما معدل ترمی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ می باشد.
* دانشجویانی که به هر دلیل ( اعم از مرخصی تحصیلی – عدم حضور در کل امتحانات ترم قبل و … ) فاقد معدل ترم قب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل می باشند , انتخاب واحد خود را بر اساس معدل آخرین ترم تحصیلی خود انجام دهند. * دانشجویان ترم اخر بشرط فراغت از تحصیل اگر معدل ترمی شان مشروط و کمتر از ۱۲ باشد به شرطی می توانند بیشتر از ۱۲ واحد انتخاب کنند که معدل کلشان از ۱۲ بیشتر باشد. ۹- دانشجویانی که بدهی شهریه دارند ، منوهای ثبت نام برایشان غیرفعال می باشد و امکان انتخاب رشته ندارد. بعد از واریز شهریه ۴۸ الی ۷۲ ساعت زمان لازم است تا منوهای ثبت نام برایشان فعال شود.

راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای انتخاب واحد باید به طریقه زیر عمل کرد: - به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید ( توجه داشته باشید دسترسی به سایت انتخاب واحد گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر – مرورگر اصلی ویندوز – امکان پذیر می باشد) - پس از مشاهده صفحه ورود به سیستم نام و کلمه عبور خود را به صورت زیر وارد نمایید:
* نام عبور : ۹ رقم اول شماره دانشجویی
* کلمه عبور : شماره شناسنامه (اگر رمز خود را تاکنون تغییر نداده اید)
تذکر : در صورت عدم ثبت شماره شناسنامه کلمه عبور برابر نام عبور خواهد بود. ۱-نحوه اطلاع از تاریخ دقیق ثبت انتخاب واحد: کلیه دانشجویان گرامی می توانند برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام خود پس از ورود به پروفایل خود در سیستم گلستان , با کلیک برروی گزینه ( ثبت نام >عملیات ثبت نام >ثبت نام اصلی ) از تاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خ ثبت نام خود مطلع شوند در صورتیکه زمان ثبت نام دانشجو فرا نرسیده باشد پس از ورود دانشجو به فرم ثبت نام زمان ثبت نام به صورت خطا به دانشجو اعلام می گردد. ۲-نحوه ثبت نام: دانشجو می توانید پس ازورود به سیستم با طی مسیر زیر نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نماید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی الف) انتخاب درس از جدول پایین فرم :
در این جدول لیست دروس ارائه شده توسط مرکز با توجه به رشته دانشجو نمایش می یابد.برای انتخاب یک درس کافی است برروی درس در جدول پایین فرم کلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ک کنید تا درس به جدول بالای فرم منتقل وانتخاب شود . ب) بررسی وضعیت دروس انتخابی:
برای بررسی وضعیت دروس انتخابی می توانید از کلید« بررسی تغییرات» در پایین فرم است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فاده کنید.در صورت وجود هر گونه خطا در درخواست دانشجو نظیر تداخل امتحانی و نظایرآن هیچ کدام از دروس قابل ثبت نخواهد بود. ت) ثبت دروس با استفاده از کلید «اعمال تغییرات»
ثبت دروس با استفاده از کلید «اعمال تغییرات»پس از انتخاب و بررسی دروس می توانید نسبت به ثبت دروس در دست ثبت نام با کلیک بر روی کلید اعمال تغییرات اقدام نمایید. ج) رعایت سقف انتخاب واحد و پیش نیاز وهم نیاز
رعایت سقف انتخاب واحد و پیش نیاز وهم نیاز براساس برنامه ۹ ترمه رشته مربوطه الزامی و عدم رعایت در این موارد موجب حذف درس از انتهای برگه انتخاب واحد وحت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی در زمان فراغت از تحصیل خواهد شد. د) انتخاب دروس باید بر اساس کد درس ،رشته و گروه مربوطه انجام شود واخذ درسی خارج از این موارد قابل پذیرش نخواهد بود. تذکرات: توجه۱: عدم کلیک بر روی گزینه «اعمال تغییرات » به منزله حذف انتخاب واحد است. توجه۲: وجود خطا برای یک یا چند درس مانع ثبت سایر دروس است. بنابراین لازم است در صورت وجود خطا دروس خطا دار را حذف و سایر دروس را ثبت کنند. مراحل۲٫۱ به طور متوالی و چندین بار برای هر دانشجو قابل انجام است،بنابراین به دانشجویان گرامی پیشنهاد می گردد ابتدا نسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت به ثبت دروس بدون اشکال خود اقدام نموده و سپس وضعیت سایر دروس خود را مشخص کنند. ۳-مشاهده نتیجه ثبت نام و وضعیت شهریه: برای مشاهده نتیجه ثبت نام و وضعیت مالی میتوانید پس از ورود به سیستم و با کلیک بر روی گزینه ( ثبت نام>گزارشهای ثبت نام>ثبت نام >گزارش۱۰۱ ) نسبت به مشاهده نتیجه ثبت نام و وضعیت مالی خود اقدام نمایید.
۴-نحوه درخواست مرخصی: برای ثبت نام مرخصی می توانید پس از ورود به سیستم با کلیک بر روی گزینه ( آموزش > دانشجو> درخواستها >تقاضای مرخصی تحصیلی برای یک ترم) صفحه مربوطه راباز کنید.در این صفحه در قسمت عملیات،محل«توضیح» به طور مختصر علت مرخصی را اعلام فرمایید.سپس دکمه«بررسی تغییرات»را از پایین صفحه کلیک فرمایید.و درصورت عدم مشکل دکمه«اعمال تغییرات »را کلیک فرمایید ۵-نحوه مهمان شدن:
برای مهمان شدن در مرکز لازم است ابتدا به مرکز / واحد مبدا مراجعه نمایید تا کارمند مربوطه در صورت موافقت نسبت به صدور مجوز اقدام نمایند .پس از ثبت درخواست مهمانی توسط واحد مب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دا،این درخواست توسط واحد مقصد قابل مشاهده و تائید است.تنها پس از تائید واحد مقصد امکان ثبت نام دانشجو در محل جدید وجود دارد. ( خود دانشجو باید بعد از پر کردن فرم مهمان در مرکز نیز درخواست خود را دوباره در سایت گلستان ثبت نماید) ۶- نحوه پرداخت شهریه: کلیه دانشجویان مکلفند با استفاده از اطلاعات گزارش۱۰۱ نسبت به واریز وجه ثبت نام از طریق شعب بانک صادرات اقدام نمایند.

rezarrrr
08-09-2012, 16:49
سلام
یکی از دوستام میخواد از یه جای کوچیک بیاد دانشگاه تبریز چقدر احتمال داره با درخواست مهمانش موافقت بشه؟
معدل و نمره هاش هم زیاد خوب نیستن سال سومه
یه سوال دیگه اگه با مهمان شدنش موافقت نشه میخواد حضور در کلاس بگیره با حضور در کلاس میتونه امتحان میان ترم رو تبریز بده نمره هاش رو ببره شهر خودش؟

mehdia11
08-09-2012, 20:01
با سلام

شرایط اخذ مدرک فوق دیپلم در دوره کارشاسی پیام نور چیست

با تشکر

steps
09-09-2012, 01:45
اینجور که من فهمیدم
این موسساتی که میگن پیام نوربدون کنکور چرت و پرت هست؟(شایدم واقعی باشه)
یک سری موسسه هم هست که کلاس های پیام نور رو برگزار و کمکی هست ؟(درسته)
خود دانشگاه پیام نور هم برای دروس کلاس برگزار میکنه ولی اجباری تو رفتن به کلاس ها نیست؟(درسته)
شهریه میانگین فراگیر کسی میدونه تو چه حدودی هست؟
سطج دانشگاه های مرکز استان ها چطوریه؟(مثل کرج)
تقریبا دارم یک تصمیم میگیرم که دوست ندارن فردا که رفتم پشیمون بشم

sansi
09-09-2012, 08:49
با سلام

شرایط اخذ مدرک فوق دیپلم در دوره کارشاسی پیام نور چیست

با تشکر

سلام.

گذراندن حداقل نصف كل واحدهاي دوره كارشناسي و بعد انصراف.يعني اگه 140 واحده شما بايد حداقل 70 واحد پاس شده داشته باشيد و بعد بريد درخواست انصراف بديد.

sansi
09-09-2012, 08:55
اینجور که من فهمیدم
این موسساتی که میگن پیام نوربدون کنکور چرت و پرت هست؟(شایدم واقعی باشه)
یک سری موسسه هم هست که کلاس های پیام نور رو برگزار و کمکی هست ؟(درسته)
خود دانشگاه پیام نور هم برای دروس کلاس برگزار میکنه ولی اجباری تو رفتن به کلاس ها نیست؟(درسته)
شهریه میانگین فراگیر کسی میدونه تو چه حدودی هست؟
سطج دانشگاه های مرکز استان ها چطوریه؟(مثل کرج)
تقریبا دارم یک تصمیم میگیرم که دوست ندارن فردا که رفتم پشیمون بشم

درسته اينا فقط به فكر جيب خودشونن.
بله اگه بخواد برگزار ميكنه.وقتي هم كلاسا برگزار بشه شما انتخاب مي كنيد كدوم درس رو مي خوايد كلاس بريد كدوم رو نه.من خودم فقط براي دو درس اختصاصيم كلاس رفتم و شهريه دادم.
شهريه ثابت براي دانشجوهاي سراسري حدود 60 تومن و براي فراگير 75 ايناس و براي هر واحد هم يكي دو هزار تومن اختلاف داره مثلا اگه شهريه يه دانشجوي سراسري 250 تومن ميشه براي فراگير 270 تومن اينا ميشه.
معمولا براي مراكز استان اساتيد بهتري رو انتخاب ميكنن و سطح تدريسشون خيلي بهتره...حداقل اينجا كه اينطوره.

به چند نفر كه در دانشگاه مورد نظرتون رشته ي انتخابيتون رو مي خونن هم صحبت كنيد بعد تصميم بگيريد.

موفق باشيد.

sansi
09-09-2012, 10:39
حداكثر واحد قابل اخذ رو براي شما هم زده 17 واحد؟

PNUNA.COM
09-09-2012, 10:44
حداكثر واحد قابل اخذ رو براي شما هم زده 17 واحد؟

زياد توجه نكنيد چون هنوز نمرات ترم نيمسال دوم 91-90 ثبت قطعي نشده اند معدل معيار هست و در زمان حذف و اضافه بر اساس معدل واقعي نيمسال دوم 91-90 مي تونيد انتخاب واحد خودتون رو تصحيح كنيد

sansi
09-09-2012, 10:56
زياد توجه نكنيد چون هنوز نمرات ترم نيمسال دوم 91-90 ثبت قطعي نشده اند معدل معيار هست و در زمان حذف و اضافه بر اساس معدل واقعي نيمسال دوم 91-90 مي تونيد انتخاب واحد خودتون رو تصحيح كنيد

براي من كه مثلا ترم اخرم و حتما بايد تموم كنم مهمه...

يه سوال!

ترم اخر و 24 واحد ميدن ديگه درسته؟بعد اگه 1 واحد بمونه ميشه معرفي با استاد گرفت براي ترم بعد يا نه حتما بايد فقط و فقط 24 واحد مونده باشه تا مجوز بدن براي اخذ همون 24 واحد؟

Saeed Dz
09-09-2012, 13:17
برادر کوچکتر من انتخاب رشته کرده (پیام نور رو نمیگم و منظورم سایت سنجش هست) و سوالم اینکه کی سایت سنجش نتیجه رو اعلام میکنه؟
ببخشید نمیدونستم کدوم قسمت بپرسم و اینجا پرسیدم

Amir_oscar
09-09-2012, 14:24
آقا این سیستم چه مرگش شده؟ چرا با معدل معیار 14 و خورده‌ای حداکثر می‌شه 17 واحد برداشت؟

rezarrrr
09-09-2012, 15:07
سلام
یکی از دوستام میخواد از یه جای کوچیک بیاد دانشگاه تبریز چقدر احتمال داره با درخواست مهمانش موافقت بشه؟
معدل و نمره هاش هم زیاد خوب نیستن سال سومه
یه سوال دیگه اگه با مهمان شدنش موافقت نشه میخواد حضور در کلاس بگیره با حضور در کلاس میتونه امتحان میان ترم رو تبریز بده نمره هاش رو ببره شهر خودش؟
همین یه تیکه رو هم کسی نمیدونه؟

sansi
09-09-2012, 15:11
برادر کوچکتر من انتخاب رشته کرده (پیام نور رو نمیگم و منظورم سایت سنجش هست) و سوالم اینکه کی سایت سنجش نتیجه رو اعلام میکنه؟
ببخشید نمیدونستم کدوم قسمت بپرسم و اینجا پرسیدم

سلام.

گفته شده بين 21 تا 23 شهريور نتايج اعلام ميشه:

sansi
09-09-2012, 15:15
آقا این سیستم چه مرگش شده؟ چرا با معدل معیار 14 و خورده‌ای حداکثر می‌شه 17 واحد برداشت؟

منم همين مشكل رو دارم...براي همه همينه.حل ميشه ايشالا ولي جون ما درمياد تا درست بشه!

همین یه تیکه رو هم کسی نمیدونه؟

فكر نمي كنم بشه براي اينكه اينجور كه شما ميگيد بشه بايد حتما با مهمان بودنش موافقت بشه وگرنه نمي تونه نمراتشو ببره يه شهر ديگه.

Hossein_128
10-09-2012, 11:41
سلام. یه سوال داشتم

برای رشته های علوم انسانی دانشگاه آزاد بهتره یا پیام نور؟

من یک رشته رو هم برای آزاد آوردم هم برای پیام نور. حالا نمیدونم آزاد ثبت نام کنم یا منتظر ثبت نام پیام نور باشم.

alavi71
10-09-2012, 12:10
سلام. یه سوال داشتم

برای رشته های علوم انسانی دانشگاه آزاد بهتره یا پیام نور؟

من یک رشته رو هم برای آزاد آوردم هم برای پیام نور. حالا نمیدونم آزاد ثبت نام کنم یا منتظر ثبت نام پیام نور باشم.

ببینید از لحاظ سطح عملی ازاد بهتر هست.
چون پیام نور بیشتر کتاب محور هست . و رفع اشکال
موفق باشید

Hossein_128
10-09-2012, 12:27
ببینید از لحاظ سطح عملی ازاد بهتر هست.
چون پیام نور بیشتر کتاب محور هست . و رفع اشکال
موفق باشید
ممنون

ولی اکثراً دانشگاه آزاد رو برای رشته های فنی مهندسی مناسب میدونن.

برای رشته های علوم انسانی(به غیر از حقوق و حسابداری) مدرکش بعداً مشکل ساز نمیشه؟

arashpr9
10-09-2012, 14:39
دوستان میشه مکانیک سیالات و معادلات دیفرانسیل رو با هم گرفت و هم نیاز کرد ؟

Saeed Dz
11-09-2012, 10:50
سلام.

گفته شده بين 21 تا 23 شهريور نتايج اعلام ميشه:

هنوز هیچ نتیجه ای اعلام نشده؟

PNUNA.COM
11-09-2012, 13:50
پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : پاسخ به سوالات متداول در مورد انتخاب واحد نیمسال اول 92-91 دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : با توجه به حجم بالای سوالات دانشجویان ، برخی سوالات متداول در اینجا جواب داده می شود. لطفا قب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل از ارسال نظر حتما مطالب زیر را مطالعه کنید . سوالات تکراری بدون استثنا حذف می شوند:

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور / نکات بسیار مهم انتخاب واحد

۱- اخذ درس آشنایی با دفاع مقدس: تمام دانشجویانی که از نیمسال اول ۹۲-۹۱ به بعد فارغ التحصیل می شوند بدون استثنا باید درس آشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ایی با دفاع مقدس رو اخذ و پاس نمایند.

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند

۲- ارائه نشدن برخی دروس مورد نظر شما: ارائه کردن دروس دست مراکز هست و مراکز بر اساس برنامه ریزهای خود دروس را ارائه می دهند. پس اگر درس مورد نظر شما ارائه نشده به مرکزتان مراجعه کنید و درخواست ارائ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ه درس مورد نظر را بدهید و اگر درخواست زیاد باشد آن درس را ارائه می دهند. احتمال ارائه شدن بخی از دروس در حذف و اضافه وجود دارد.

۳- رعایت نکردن پیش نیازها و اخذ ۲۴ واحد درسی برای دانشجویان ترم آخری:
داشجویانی ترم آخری محسوب می شوند که حداکثر ۲۴ واحد درسی برای فارغ التحصیلی داشته باشند. این دانشجویان می توانن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د بدون رعایت پیش نیازها و بدون توجه به ملاک معدل ترم قبل تا سقف ۲۴ واحد کنند (البته باید حتما معدل کل بالای ۱۲ باشد) - این دانشجویان باید برای اخذ ۲۴ واحد حتما از طریق مرکزشان اقدام کنند.

۴- اخذ ۲ درس که در یک تاریخ و در یک ساعت امتحان آنها باشد: دانشجویانی که می خواهند ۲ درس را اخذ کنند ولی تاریخ و ساعت آنها یکسان هستند باید برای اخذ این دروس به مرکزشان مراجعه کنند تا مرکز مورد نظر ایندروس را برای آنها انتخاب واحد کنند.

۵- دریافت برنامه کلاسی: برای دریافت برنامه کلاسی باید به سایت مرکزتان و یا به خود مرکز مورد نظر مراجعه کنید.

۶- انتخاب واحد در حذف و اضافه: طبق اطلاعیه سایت گلستان ، دانشجویانی که موفق نشدند در زمان معین شده انتخاب واحد کنند ، می توانن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د در زمان حذف و اضافه اقدام به انتخاب واحد نمایند.

۷- حذف و اضافه: در زمان حذف و اضافه محدودیتی در حذف و اخذ دروس وجود ندارد.

۸- حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است

دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

۹- سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است

این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.

لیست این سوالات به روز می شود!!!!

mohsenjxj
11-09-2012, 14:52
سلام دوستان ثبت نام فراگیر کی هست؟

alavi71
11-09-2012, 17:04
ممنون ولی اکثراً دانشگاه آزاد رو برای رشته های فنی مهندسی مناسب میدونن. برای رشته های علوم انسانی(به غیر از حقوق و حسابداری) مدرکش بعداً مشکل ساز نمیشه؟ ببینید مدرک هیچ تفاوتی نداره-تهنا جایی که اعتبار مدرک نداره پودمانی پیام نور هست ... ببینید مهمترین عامل در موفقیت رشته و علاقه شما به اون هست. پس با توجه به علایق انتخاب کنید. اینکه گفتم سطح ازاد بهتر هست در اغلب مراکز اینگونه هست.بسته به شهر هم داره. موفق باشید

rezarrrr
11-09-2012, 19:38
پیام نور در سطح بین المللی اعتباری داره؟

mohsenjxj
11-09-2012, 21:26
سلام دوستان ثبت نام فراگیر کی هست؟
لطفا یکی جواب بده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

omidsarab
11-09-2012, 23:27
ماهم متاسفانه یا خوشبختانه پیام نوری شدیم:11:
یه چند سوال
سوال اول شهریه ترم اول چه قد باید بدیم؟
سوالای دیگه رو هم یادم اومد می پرسم

omidsarab
12-09-2012, 00:51
پیام نور در سطح بین المللی اعتباری داره؟

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ارزش مدارك فارغ التحصيلي دانشگاه پيام نور
1390/05/19

با توجه به اينكه طي روزهاي اخير مصاحبه‌اي منتسب به رئيس محترم كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي در خصوص معادل بودن مدرك تحصيلي دانشگاه پيام نور در رسانه‌ها و جرايد منتشر شده است، سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع كليه داوطلبان واجد شرايط انتخاب رشته دانشگاه پيام مي‌رساند مدارك فارغ التحصيلي ارائه شده توسط دانشگاه پيام نور براي كليه داوطلبان فارغ التحصيل، ورودي‌هاي سال جاري و انتخاب رشته كنندگان آزمون سراسري سال 1390 مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بوده و هيچگونه تفاوتي از نظر مدرك تحصيلي بين كليه دانشگاه‌ها و موسسات آموزشي عالي و دانشگاه پيام نور مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته وجود نداشته و به كليه انتخاب رشته كنندگان اين دانشگاه در صورت قبولي و فارغ التحصيلي وفق مقررات جاري مدرك رسمي مورد تاييد وزارت علوم اعطا خواهد شد.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
منبع

M o h a m m @ d
12-09-2012, 06:29
ماهم متاسفانه یا خوشبختانه پیام نوری شدیم:11:
یه چند سوال
سوال اول شهریه ترم اول چه قد باید بدیم؟
سوالای دیگه رو هم یادم اومد می پرسم

بستگی به تعداد واحد ، عمومی و تخصصی بودنش داره.معمولا بین 250 تا 300 در میاد 17تا 20 واحد

M o h a m m @ d
12-09-2012, 06:37
لطفا یکی جواب بده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

9تا 16مهر ثبت نامشه
9/24 هم ازمونش

PNUNA.COM
12-09-2012, 08:53
برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور (به روز شده در ۲۲ شهریور ۹۱)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : برنامه امتحانات نیمسال اول 92-91 دانشگاه پیام نور برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد. (این برنامه در تاریخ 22 شهریور 91 به روز شده است)

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : برنامه امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور برای تمامی مقاطع تحصیلی به صورت کاملا” اختصاصی برای شما دانشجویان گرامی تهیه شده است. برنامه امتحانی تمام رشته ها به صورت فایل پی دی اف می باشد که برای استفاده از آنها باید برنامه ای را جهت باز کردن فایلهای پیدی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه کم حجم زیر می توانید برنامه های امتحانی را مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم ۲٫۶۸ مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تذکر ۱ : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک نمی باشد. تذکر ۲ : این برنامه کاملا اختصاصی از طرف پیام نورنا :: PNUNA.COM منتشر شده است. تذکر ۳ : این برنامه در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۱ به روز شده است.

مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور

برنامه امتحانات گروه های آموزشی
دانلود

کلیه رشته های کارشناسی ناپیوسته

مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور

دانلود

کامپیوتر – کلیه گرایشها

زیست شناسی – شیمی – فیزیک

ریاضی – آمار – روانشناسی – زمین شناسی

هنرهای کاربردی

مهندسی معماری – علوم تربیتی – حسابداری

کشاورزی

مهندسی صنایع – مدیریت اجرایی – مدیریت پروژه – تربیت بدنی

زبان های خارجی – ادبیات فارسی – ادبیات عرب – اقتصاد

جغرافیا – مرمت – هنرهای تجسمی

مهندسی عمران – مهندسی مکانیک – مهندسی شهرسازی – مهندسی پزشکی

مهندسی شیمی – مهندسی برق

علوم اجتماعی – هنر – کتابداری

مدیریت (کلیه گرایشها) – حقوق – تاریخ – علوم سیاسی

الهیات – راه آهن

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دانلود

کلیه رشته های کارشناسی ارشد

مقطع دکترای تخصصی دانشگاه پیام نور

دانلود

کلیه رشته های دکترای تخصصی

در همین رابطه بخوانید :

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور / نکات بسیار مهم انتخاب واحد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nits
12-09-2012, 10:39
سلام
دوستان یک سوال
من میتونم آزمایشگاه فیزیک 2 رو برندارم ولی فیزیک 2 رو بردارم ؟ یعنی آزمایشگاه فیزیک 2 رو بزارم واسه ترم بعد ؟
در ضمن من تازه 12 واحد باید بردارم . 9 واحد برداشتم و بررسی تغییرات رو زدم و میگه :
کنترل شماره 15: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است
ممنون

sansi
12-09-2012, 11:27
سلام
دوستان یک سوال
من میتونم آزمایشگاه فیزیک 2 رو برندارم ولی فیزیک 2 رو بردارم ؟ یعنی آزمایشگاه فیزیک 2 رو بزارم واسه ترم بعد ؟
در ضمن من تازه 12 واحد باید بردارم . 9 واحد برداشتم و بررسی تغییرات رو زدم و میگه :
کنترل شماره 15: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است
ممنون

سلام بله مي تونيد اينكارو انجام بديد.
ارور رو هم به خاطر اينكه 9 واحد رو مي خواي ثبت كني ميزنه.

nits
12-09-2012, 12:43
سلام بله مي تونيد اينكارو انجام بديد.
ارور رو هم به خاطر اينكه 9 واحد رو مي خواي ثبت كني ميزنه.

بله درسته . ممنون ... یک 3 واحد دیگه باید برمیداشتم

یک سوال دیگه : دوستم آزمایشگاه فیزیک 1 رو نمره گرفته ولی فیزیک 1 رو افتاده . حالا باید این ترم از دوباره آزمایشگاه رو همراه با فیزیک 1 برداره ؟

و یکی دیگه : یکی از دوستان ++C رو برداشت و قبول شد ولی ساختمان های گسسته رو برنداشت ترم 2 ... حالا ترم 3 مدار منطقی نمیتونه برداره چون پیش نیازش یعنی ساختمان های گسسته رو برنداشته که این بدیهیه ...
حالا سوال اینجاست : ساختمان داده 2 تا پیش نیاز داره هم ++C و هم گسسته ... از طرفی جلوی ذخیره و بازیابی اطلاعات ( توی چارت انتخاب واحد ) پیش نیازش رو زده : ++C و ساختمان داده ها ( همزمان)
یعنی هیچ کدوم از اینها رو نمیتونه برداره ؟ چون هر جوره داره خطا میگیره سیستم

Hitman-Group
12-09-2012, 22:46
سلام

من در کنکور امسال نرم افزار پیام نور شیراز اوردم!

کسی از بچه های شیراز در این دانشگاه و این رشته هست!

به هر حال!

چه جور دانشگاهی هست!؟

استاد های اون چطوری هستن!؟

کتاب هاش چطوریه؟!

یکم در مورد ویژگی هاش برام بگید ممنون میشم!

با تشکر

Hitman-Group
12-09-2012, 22:47
رشته نرم افزار اون چطوریه!؟

باید فقط برای مدرک بخونی یا چیزی هم یاد میگیری یا باید بری بیرون یاد بگیری!!!

arashcom
13-09-2012, 09:03
سلام
من میخوام امسال در ارشد فراگیر شرکت کنم اما رشته ای که مورد نظرمه در یه شهر دیگست.میخواستم بدونم آیا حتما باید در کلاسهاش شرکت کنم یا فقط موقع امتحان به دانشگاه میریم؟

و سوال دوم اینکه آیا فارغ التحصیلان ارشد فراگیر می تونن دکترا شرکت کنن؟فقط آزمون دکترای فراگیر یا همه دانشگاه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

Diazepam
13-09-2012, 09:56
سلام خواهش میکنم اگه میدونید راهنمایی کنید !
من متولد 72 ام .... رشته انسانی بودم .... امسال دانشگاه پیام نور قبول شدم........میخوام سال بعد کنکور هنر شرکت کنم ! ولی شرایطش رو نمیدونم !
مثلا اینکه نمیدونم باید از دانشگاه انصراف بدم یا نه ! اگه قبول نشم دوباره نمیتونم رشته ی قبلیم رو ادامه بدم ؟ و اینکه مشمول خدمت میشم یا نه ؟

sansi
13-09-2012, 11:13
بله درسته . ممنون ... یک 3 واحد دیگه باید برمیداشتم

یک سوال دیگه : دوستم آزمایشگاه فیزیک 1 رو نمره گرفته ولی فیزیک 1 رو افتاده . حالا باید این ترم از دوباره آزمایشگاه رو همراه با فیزیک 1 برداره ؟

و یکی دیگه : یکی از دوستان ++C رو برداشت و قبول شد ولی ساختمان های گسسته رو برنداشت ترم 2 ... حالا ترم 3 مدار منطقی نمیتونه برداره چون پیش نیازش یعنی ساختمان های گسسته رو برنداشته که این بدیهیه ...
حالا سوال اینجاست : ساختمان داده 2 تا پیش نیاز داره هم ++C و هم گسسته ... از طرفی جلوی ذخیره و بازیابی اطلاعات ( توی چارت انتخاب واحد ) پیش نیازش رو زده : ++C و ساختمان داده ها ( همزمان)
یعنی هیچ کدوم از اینها رو نمیتونه برداره ؟ چون هر جوره داره خطا میگیره سیستم

سلام.

نه ديگه لازم نيست دوباره برش داره فقط بايد حتما ههمين ترم فيزيك 1 رو پاس بشه.

نه چون پيشنياز ساختمان ++C و گسسته هستش و پيشنياز ذخيره هم ساختمان و ++C ،پس نمي تونه برش داره.اگه گسسته رو پاس ميكرد مي تونست هم ذخيره برداره هم ساختمان.

sansi
13-09-2012, 11:19
سلام

من در کنکور امسال نرم افزار پیام نور شیراز اوردم!

کسی از بچه های شیراز در این دانشگاه و این رشته هست!

به هر حال!

چه جور دانشگاهی هست!؟

استاد های اون چطوری هستن!؟

کتاب هاش چطوریه؟!

یکم در مورد ویژگی هاش برام بگید ممنون میشم!

با تشکر

سلام.
مباركه.خوش اومدي به جمع ما:31:

دانشگاه پيام نور برخلاف اكثر دانشگاه هاي ديگه دانشگاهيه كه دانشجو براي قبول شدن و بدست اوردن نمره فقط و فقط خودش ميتونه به خودش كمك كنه.
معمولا استادهاش همون اساتيدي هستن كه توي دانشگاه هاي ازاد و روزانه تدريس ميكنن.
بعضي از كتاب ها تاليف هيت علمي خود دانشگاه هستش ولي براي رشته شما بيشتر كتابها،از منابع مشترك بين دانشگاه هاي ديگه س.
در كل بايد خوب بخونيد تا زياد توش نمونيد :دي

نرم افزار رشته خوبيه چند ساله كه داره توي پيام نور تدريس ميشه پس ميشه گفت حداقل ميشه روي اساتيدش حساب كرد.ولي بازم نميشه متكي به دانشگاه بود.اگه ميخواي موفق باشي بايد از همين الان شروع به يادگيري كني نه به اميد صرف دانشگاه بموني.

omidsarab
13-09-2012, 12:37
ما هم مدیریت بازرگانی
حالا برا ثبت نام باید چی کار کنیم؟

ehsan_j70
13-09-2012, 13:12
سلام
اقا ثبت نام ما ساعت 4 شروع ميشد من 5 رفتم ديدم تو اين يه ساعت همه كلاسا پر شده!!!
ميخواستم بدونم ممكنه بازم كلاس اضافه كنن؟
و اين كه تاريخ حذف و اضافه كي هست؟
من صنايع پيام نور شيراز ميخونم

با تشكر

Eblis 2011
13-09-2012, 14:28
سلام
اقا ثبت نام ما ساعت 4 شروع ميشد من 5 رفتم ديدم تو اين يه ساعت همه كلاسا پر شده!!!
ميخواستم بدونم ممكنه بازم كلاس اضافه كنن؟
و اين كه تاريخ حذف و اضافه كي هست؟
من صنايع پيام نور شيراز ميخونم

با تشكر

علیک السلام
بله ظرفیت کلاس ها به احتمال زیاد افزایش پیدا میکنه

alavi71
13-09-2012, 15:15
ما هم مدیریت بازرگانی

به سایت دانشگاهی مراجعه کنید
تاریخ و توضیحات لازم درش هست
موفق باشید

Diazepam
13-09-2012, 20:41
من متولد 72 ام .... رشته انسانی بودم .... امسال دانشگاه پیام نور قبول شدم........میخوام سال بعد کنکور هنر شرکت کنم ! ولی شرایطش رو نمیدونم !
مثلا اینکه نمیدونم باید از دانشگاه انصراف بدم یا نه ! اگه قبول نشم دوباره نمیتونم رشته ی قبلیم رو ادامه بدم ؟ و اینکه مشمول خدمت میشم یا نه ؟

لطفا یکی کمک کنه......

ehsan_j70
13-09-2012, 21:57
دوستان من معدل كلم حدود سيزده و نيم هست
ميخواستم بدونم اگه از دوازده كمتر بشه ممكنه مشروط بشم؟
(معدل كل رو دارم ميگم)

sansi
13-09-2012, 22:10
دوستان من معدل كلم حدود سيزده و نيم هست
ميخواستم بدونم اگه از دوازده كمتر بشه ممكنه مشروط بشم؟
(معدل كل رو دارم ميگم)

نه براي اينكه مشروط بشيد بايد معدل ترمتون كمتر از 12 بشه.معدل كل جمع معدل همه ترم هاتونه و ربطي به تعداد واحدي كه مي تونيد برداريد نداره.

sansi
13-09-2012, 22:39
ما هم مدیریت بازرگانی

مباركه.

تاریخ ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان ورودی جدید سال ۹۱ دانشگاه پیام نور اعلام شد
به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ورودی مهرماه ۹۱ دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری و از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور انجام خواهد شد.براساس اعلام دانشگاه پیام نور کلیه پذیرفته شدگان ورودی جدید برای ثبت نام طبق زمان بندی اعلام شده در جدول زیر باید به آدرسreg.pnu.ac.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه و نسبت به ارائه مدارک خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.لازم به ذکر است نحوه ورود به سیستم گلستان و مدارک لازم جهت ثبت نام این دسته از دانشجویان هنوز اعلام نشده است.
همچنین یادآور می شویم که انتخاب واحد ورودی های جدید بعد از ثبت نام در همان سیستم گلستان توسط دانشجو صورت خواهد گرفت.جدول زمانبندی ثبت نام غیر حضوری کلیه ورودی های جدید مهرماه سال ۹۱

ردیف
مقطع
زمان ثبت نام

۱
دکتری
۲۸ شهریور تا ۳۰ شهریور

۲
کارشناسی ارشد
۱ مهر تا ۷ مهر ۹۱

۳
کارشناسی
۱ مهر تا ۷ مهر ۹۱

ehsan_j70
14-09-2012, 00:25
نه براي اينكه مشروط بشيد بايد معدل ترمتون كمتر از 12 بشه.معدل كل جمع معدل همه ترم هاتونه و ربطي به تعداد واحدي كه مي تونيد برداريد نداره.

يعني موقع فارق التحصيلي مثلا اگه معدل كلم ده بود بهم ليسانس رو ميدن يا بايد معدل كلم بالاي دوازده باشه؟(كاري به انتخاب واحد ندارم)
اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم چون با اين اوضاع نمرات كه همه درسا رو دارم با 10 پاس ميكنم معدل كلم احتمالا زير 12 خواهد بود!!:37:

molaali
14-09-2012, 07:03

شما میتونید در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنید و دو ترم رو مرخصی بگیرید.و در کنکور هنر شرکت کنید اگه قبول شدید که از دانشگاه پیام نور انصراف میدید و میرید به هنرتون می رسید!اگرم قبول نشدید که همین رو میتویند ادامه بدید.

يعني موقع فارق التحصيلي مثلا اگه معدل كلم ده بود بهم ليسانس رو ميدن يا بايد معدل كلم بالاي دوازده باشه؟(كاري به انتخاب واحد ندارم)
اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم چون با اين اوضاع نمرات كه همه درسا رو دارم با 10 پاس ميكنم معدل كلم احتمالا زير 12 خواهد بود!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای این که مدرک رو بهتون بدن باید معدلتون بالای 12 باشه.اگه درستون تمام بشه و معدلتون پایینتر باشه باید چند تا از درس هایی که قبلاً پاس کردید رو دوباره بردارید و معدلتون رو ارتقا ببخشید تا به حداقل معدل برسه.

arashcom
14-09-2012, 13:30
چرا کسی جوابمو نمیده؟ لطفا بگین فراگیر دکترا هم داره؟ شانس قبولی من در دانشگاه فراگیر پیام نور چقدره چون میخوام رشته غیرمرتبط شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ARAS71
14-09-2012, 14:31
سلام
من برنامه های پیام نورم یه جوری شده که اصلا کلاس ندارم برم تو دانشگاه ممکنه که برای برای بقیه دانشجو ها کلاس گذاشته باشند و بتونم تو اون ها شرکت کنم؟

sansi
14-09-2012, 17:44
سلام
من برنامه های پیام نورم یه جوری شده که اصلا کلاس ندارم برم تو دانشگاه ممکنه که برای برای بقیه دانشجو ها کلاس گذاشته باشند و بتونم تو اون ها شرکت کنم؟

سلام...

اگه واحداتون خودخوان نيست كه براشون كلاس ميزارن ولي اگه خودخوان باشه و براي رشته هاي ديگه عادي ارائه شده باشه مي تونيد بريد سر كلاس ولي ميانترم نخواهيد داشت.

ARAS71
14-09-2012, 18:26
سلام...

اگه واحداتون خودخوان نيست كه براشون كلاس ميزارن ولي اگه خودخوان باشه و براي رشته هاي ديگه عادي ارائه شده باشه مي تونيد بريد سر كلاس ولي ميانترم نخواهيد داشت.

این ترم اصلا برامون حضوری نذاشته بودند و همه اش خود خوانه منظورم اینه که ممکنه کلاس هاش وجود داشته باشه و فقط برای یاد گرفتن برم سر کلایس بشینم؟

M o h a m m @ d
14-09-2012, 19:55
این ترم اصلا برامون حضوری نذاشته بودند و همه اش خود خوانه منظورم اینه که ممکنه کلاس هاش وجود داشته باشه و فقط برای یاد گرفتن برم سر کلایس بشینم؟
مظورتون این ترم یعنی ترم تابستان؟
چون فقط ترم تابستان خودخوانه.
ترمهای معمولی که خودخوان نیست مگه اینکه تعداد نفرات یک کلاس به حد نصاب نرسن
فکر کنم برای تخصصی 8نفره .عمومی 12 نفر کمتر باشن خودخوان میشه

ARAS71
15-09-2012, 09:33
این که می زنه اساتید گروه آموزشی یعنی بعدا کلاس براش می ذارند؟

farshidshd
15-09-2012, 09:51
این که می زنه اساتید گروه آموزشی یعنی بعدا کلاس براش می ذارند؟

بعدا استادش تعیین میشه که بیشتر همون استادا هستن

ARAS71
15-09-2012, 09:59
:18: من فکر می کردم نداره!پارسال پاییز یه سری درس ها رو اصلا نرفتم!

sansi
15-09-2012, 10:13
:18: من فکر می کردم نداره!پارسال پاییز یه سری درس ها رو اصلا نرفتم!

شب بخير!!!

اشكال نداره گذشته...زين پس وقتي نوشتن اساتيد گروه اموزشي و گروه درس هم 99 نبود بدون كه حتما براش كلاس ميزارن.

soheiltaker
15-09-2012, 12:26
سلام به همگی

از بچه های اینجا کسی هست که دانشگاه پیام نور اصفهان مرکز درس بخونه؟!
من عکاسی پیام نور اصفهان قبول شدم ... اما اصلا نمیدونم باید کجا برم و چیکار کنم

ara.look
15-09-2012, 16:31
سلام
دوستان شهریه یک ترم فراگیر برای رشته ای مثل رباتیک چنده؟
در ضمن مدرک فراگیر معادله؟

molaali
15-09-2012, 17:20
سلام
دوستان شهریه یک ترم فراگیر برای رشته ای مثل رباتیک چنده؟
در ضمن مدرک فراگیر معادله؟

مدرکش که معادل نیست ولی بعید میدونم پیام نور رشته ی رباتیک رو هم داشته باشه!اونم برای فراگیر!

sara_girl
15-09-2012, 17:29
ســــــلام.....

میشه یه اطلاعاتی درباره پیام نور تهران جنوب بدین؟.....کلاس برگزار میشه یا نه؟.....کلا خوبه یا نه؟

ara.look
15-09-2012, 18:48
مدرکش که معادل نیست ولی بعید میدونم پیام نور رشته ی رباتیک رو هم داشته باشه!اونم برای فراگیر!
پیام نور تبریز داره.
حالا رباتیک نه الکترونیک چقدر میشه شهریش؟

danijon_2006
15-09-2012, 19:49
من مدیریت جهانگردی پیام نور شیراز قبول شدم با توجه به اینکه عربی یا فرانسه و آلمانی اصلا بلد نیستم پیشنهاد میکنین؟ریاضیمم ضعیف هست مقداری

Hossein_128
15-09-2012, 19:58
از نظر مدرک آزاد بهتره یا پیام نور؟ برای رشته های پایه انسانی(مثل ادبیات، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و...)

la20
16-09-2012, 10:09
سلام
من رشته برق پیام نور درس می خونم من ترم 1 ریاضی رو بر نداشتم و ترم 2 برداشتم و افتادم .الان ریاضی 1 رو بر ندارم بزارم برای ترم بعدی تو انتخاب واحد های ترم بعدی به مشکل بر می خورم؟(به جاش معادلات دیفرانسیل رو بخونم )

این طوری بگم بهتره:

مثلا درس اگه ترم بعد مدار های الکتریکی رو بر دارم پیش نیازش ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیله (من ریاضی 1 رو پاس نکردم )می تونم مدار ها رو بردارم؟

aminrafael3
16-09-2012, 13:38
سلام من فوق دیپلم دارم میخواستم امسال فراگیر حقوق امتحان بدم ولی بنا به مشکلاتی تا الان نتونستم بخونم به نظرتون تو این 3 ماه میشه خوند؟

پارسال امتحان دادم قبول شدم ولی بنا به مشکلات مالی نتونستم برم .امسال خیلی دوست دارم برم.

یه راهنمای مطالعه اساتید میتونن بهم بدن؟ در ضمن شاغلم و کل روز رو وقت خوندن ندارم

ehsan_j70
16-09-2012, 13:47
دوستان من ترم پيش فيزيك 2 رو با 10 پاس كردم يعني مجموعا شدم 9.75 سيستم برام 10 رد كرد
حالا يهو امروز فيزيك رو از قبوليام برداشتن گزاشتن تو اعلام نشده ها(بعد از 4 ماه)
حالا من تكليفم رو نميدونم چيه فيزيك رو پاسم يا نه؟
يعني ممكنه به همين كشكي درسي كه پاس كردم رو بندازنم؟

la20
16-09-2012, 14:26
دوستان من ترم پيش فيزيك 2 رو با 10 پاس كردم يعني مجموعا شدم 9.75 سيستم برام 10 رد كرد
حالا يهو امروز فيزيك رو از قبوليام برداشتن گزاشتن تو اعلام نشده ها(بعد از 4 ماه)
حالا من تكليفم رو نميدونم چيه فيزيك رو پاسم يا نه؟
يعني ممكنه به همين كشكي درسي كه پاس كردم رو بندازنم؟
پاس کردی دوباره خودش درست میشه برای من هم همین طور شده بود.

la20
16-09-2012, 14:37
از نظر مدرک آزاد بهتره یا پیام نور؟ برای رشته های پایه انسانی(مثل ادبیات، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و...)

به نظر من هر دو یکیه

la20
16-09-2012, 14:37
سلام
من رشته برق پیام نور درس می خونم من ترم 1 ریاضی رو بر نداشتم و ترم 2 برداشتم و افتادم .الان ریاضی 1 رو بر ندارم بزارم برای ترم بعدی تو انتخاب واحد های ترم بعدی به مشکل بر می خورم؟(به جاش معادلات دیفرانسیل رو بخونم )

این طوری بگم بهتره:

مثلا درس اگه ترم بعد مدار های الکتریکی رو بر دارم پیش نیازش ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیله (من ریاضی 1 رو پاس نکردم )می تونم مدار ها رو بردارم؟

babakiyan
16-09-2012, 14:38
فرقی نمیکنه شما فقط معدلت بالا باشه
آزاد و پیام نور فرقی نمیکنن
البته یه نکته ای این هم که برای رشته های که گفتید پیام نور بهتره

babakiyan
16-09-2012, 14:42
سلام

این طوری بگم بهتره:

سلام
دروس پایه مثل ریاضی حتما باید در همون ابتدا پاس کنید چون بعدا با مشکل بر میخورید
چون بسیاری ار این دروس پیش نیازشون همین دروس پایه هستند
یکسری از دروس هستند که شما پیش نیازشون رو قبول نشدید این دروس نگه داشته میشن تا شما دروس پیش نیازتون رو پاس کنید و البته برخی دیگه اینطور نخواهد بود
بهترین کار اینه همیشه به ترتیب پاس کنید شما وقتی ریاضی 1 یا 2 رو نخوندید تو معادلات هم به مشکل بر میخورید

babakiyan
16-09-2012, 14:48
پیام نور تبریز داره.
حالا رباتیک نه الکترونیک چقدر میشه شهریش؟
پیام نور داره یا نداره که نمیدونم
ولی شهریه تو پیام نور حداکثرش دیگه خیلی بشه سیصد و خورده ایه
من که تو این 5 ترم با توجه اینکه بسیاری از دورس عملی هستند به خاطر رشته ام ولی
شهریه از دویست و پنجاه بیشتر نشده

babakiyan
16-09-2012, 14:50
سلام من فوق دیپلم دارم میخواستم امسال فراگیر حقوق امتحان بدم ولی بنا به مشکلاتی تا الان نتونستم بخونم به نظرتون تو این 3 ماه میشه خوند؟
سلام آره میشه

la20
16-09-2012, 15:49
سلام
دروس پایه مثل ریاضی حتما باید در همون ابتدا پاس کنید چون بعدا با مشکل بر میخورید
چون بسیاری ار این دروس پیش نیازشون همین دروس پایه هستند
یکسری از دروس هستند که شما پیش نیازشون رو قبول نشدید این دروس نگه داشته میشن تا شما دروس پیش نیازتون رو پاس کنید و البته برخی دیگه اینطور نخواهد بود
بهترین کار اینه همیشه به ترتیب پاس کنید شما وقتی ریاضی 1 یا 2 رو نخوندید تو معادلات هم به مشکل بر میخورید
خیلی ممنون من الان تونستم ریاضی 2 و دیفرانسیل رو بردارم (با وجود این که ریاضی 1 رو پاس نکردم)-دیگه حالم از ریاضی 1 داره بهم می خوره -نمی شه الان ریاضی 2 و دیفرانسیل رو بخونم و رایضی 1 رو برای ترم بعد بزارم ؟
چون مثلا اگه من مدار ها رو بردارم پیش نیازش رو پاس کردم اما پیش نیاز پیشنیازش رو پاس نکردم!

ara.look
16-09-2012, 16:24
پیام نور داره یا نداره که نمیدونم
ولی شهریه تو پیام نور حداکثرش دیگه خیلی بشه سیصد و خورده ایه
من که تو این 5 ترم با توجه اینکه بسیاری از دورس عملی هستند به خاطر رشته ام ولی
شهریه از دویست و پنجاه بیشتر نشده
فک کنم فراگیر بیشتر باشه!

la20
16-09-2012, 17:39
خیلی ممنون من الان تونستم ریاضی 2 و دیفرانسیل رو بردارم (با وجود این که ریاضی 1 رو پاس نکردم)-دیگه حالم از ریاضی 1 داره بهم می خوره -نمی شه الان ریاضی 2 و دیفرانسیل رو بخونم و رایضی 1 رو برای ترم بعد بزارم ؟
چون مثلا اگه من مدار ها رو بردارم پیش نیازش رو پاس کردم اما پیش نیاز پیشنیازش رو پاس نکردم!

کسی نمی دونه؟

omidsarab
16-09-2012, 19:30
سلام بعد از ثبت نام تو دانشگاه پیام نور تا کی فرصت داریم شهریشو بدیم؟

la20
16-09-2012, 19:38
سلام بعد از ثبت نام تو دانشگاه پیام نور تا کی فرصت داریم شهریشو بدیم؟

چند روز قبل از شروع امتحانات

la20
16-09-2012, 19:38

کسی نمی دونه؟

ehsan_j70
16-09-2012, 20:20
شما مطمئني؟

ehsan_j70
16-09-2012, 20:22
پاس کردی دوباره خودش درست میشه برای من هم همین طور شده بود.
شما مطمئني؟

شما كدوم درس اينجوري شدي؟
چقدر طول كشيد درستش كنن؟

la20
16-09-2012, 20:25
فیزیک 1 بعد انتخاب واحد درست شد

la20
16-09-2012, 20:26
من الان تونستم ریاضی 2 و دیفرانسیل رو بردارم (با وجود این که ریاضی 1 رو پاس نکردم)-دیگه حالم از ریاضی 1 داره بهم می خوره -نمی شه الان ریاضی 2 و دیفرانسیل رو بخونم و رایضی 1 رو برای ترم بعد بزارم ؟

Eblis 2011
16-09-2012, 21:13
من الان تونستم ریاضی 2 و دیفرانسیل رو بردارم (با وجود این که ریاضی 1 رو پاس نکردم)-دیگه حالم از ریاضی 1 داره بهم می خوره -نمی شه الان ریاضی 2 و دیفرانسیل رو بخونم و رایضی 1 رو برای ترم بعد بزارم ؟

سلام
یا داری اشتباه میگی یا سیستم قاطی کرده
شما اگه ریاضی یک رو پاس نکنین سیستم اجازه ورداشتن رو بهتون نمیده فقط در یه صورت میتونی ریاضی 2 رو وردارین که ریاضی 1 رو هم ور دارین یعنی همزمان این ترم هم ریاضی 2 بخونی هم ریاضی 1 ....

la20
16-09-2012, 21:17
آره -همین مدله که همزمان بخونم .
میتونم این ترم ریاضی 2 و معادلات رو بردارم و ریاضی 1 رو بزارم برای بعد؟

molaali
17-09-2012, 08:13
نه.نمیشه. همین طور که دوستمون گفتند شما میتونی ریاضی 1 و ریاضی 2 رو برداری.ولی اگه ریاضی 1 رو برنداری نمی تونی همین ریاضی 2 رو هم برداری.

nits
17-09-2012, 08:48
آره -همین مدله که همزمان بخونم .

سلام
لیست انتخاب واحدت رو نگاه کن و پیش نیاز ها رو رعایت کن
- اگر ریاضی 1 رو افتادی پس میتونی با ریاضی 2 ( که هنوز پاس نکردی شاید ما که نمیدونیم ) هم نیاز برداری
- اگر ریاضی 2 رو مشروط میشدی میتونستی معادلات دیفرانسیل برداری... وگرنه پاس نکردی اصلا چه جوری میخوای بر داری دیفرانسیل رو ؟
- اگر ریاضی 2 رو که تازه برداشتی قبول بشی ولی ریاضی 1 رو مشروط بشی میتونی ریاضی 1 رو بزاری واسه ترم بعد و درسهایی که پیش نیازشون ریاضی 2 هست بردارید مثل همین معادلات دیفرانسیل ... ولی نمی تونید آمار و احتمال مهندسی رو که پیش نیازش ریاضی 1 هست رو بردارید مگر اینکه هم نیاز بردارید اونم ( چی شـــــــــد ؟ :31:)
رشته تون چیه ؟ کامپیوتر ؟

بعضی دوستان من هم بدون اینکه لیست انتخاب واحد رو نگاه کنن میگفتن این ترم میخواهیم معادلات برداریم ... خب وقتی ریاضی 2 رو که اصلا پیش نیازش هست برنداشتن چه جوری میخوان معادلات بردارن

---

این ترم هم فکر کنم 10 - 12 نفر معادلات دیفرانسیل برداشتن . به نظر شما دوستان واسشون کلاس تشکیل میشه یا خودخوان میزنن واسشون ؟ اگر خودخوان بشه که کارشون سخت میشه تاحدودی نه ؟

sansi
17-09-2012, 09:37
سلام
لیست انتخاب واحدت رو نگاه کن و پیش نیاز ها رو رعایت کن
- اگر ریاضی 1 رو افتادی پس میتونی با ریاضی 2 ( که هنوز پاس نکردی شاید ما که نمیدونیم ) هم نیاز برداری
- اگر ریاضی 2 رو مشروط میشدی میتونستی معادلات دیفرانسیل برداری... وگرنه پاس نکردی اصلا چه جوری میخوای بر داری دیفرانسیل رو ؟
- اگر ریاضی 2 رو که تازه برداشتی قبول بشی ولی ریاضی 1 رو مشروط بشی میتونی ریاضی 1 رو بزاری واسه ترم بعد و درسهایی که پیش نیازشون ریاضی 2 هست بردارید مثل همین معادلات دیفرانسیل ... ولی نمی تونید آمار و احتمال مهندسی رو که پیش نیازش ریاضی 1 هست رو بردارید مگر اینکه هم نیاز بردارید اونم ( چی شـــــــــد ؟ :31:)
رشته تون چیه ؟ کامپیوتر ؟

بعضی دوستان من هم بدون اینکه لیست انتخاب واحد رو نگاه کنن میگفتن این ترم میخواهیم معادلات برداریم ... خب وقتی ریاضی 2 رو که اصلا پیش نیازش هست برنداشتن چه جوری میخوان معادلات بردارن

---

این ترم هم فکر کنم 10 - 12 نفر معادلات دیفرانسیل برداشتن . به نظر شما دوستان واسشون کلاس تشکیل میشه یا خودخوان میزنن واسشون ؟ اگر خودخوان بشه که کارشون سخت میشه تاحدودی نه ؟

اگه خودخوان نباشه حتما براش كلاس ميزارن.
به نظر خودم معادلات از رياضي 1 و 2 به مراتب بهتر و حداقل قابل تحمل تره...
ولي اگه خودخوان باشه سخت ميشه :31:

sansi
17-09-2012, 09:39
شما مطمئني؟

شما كدوم درس اينجوري شدي؟
چقدر طول كشيد درستش كنن؟

شما كه پاس شدي نگران نكن خودتو به زودي تاييدش ميكن..

2 ترم پيش براي يكي از درسهام تا وسطاي ترم نمره م هنوز تاييد نشده بود ولي بعد درستش كردن.

nits
17-09-2012, 09:45
اگه خودخوان نباشه حتما براش كلاس ميزارن.
به نظر خودم معادلات از رياضي 1 و 2 به مراتب بهتر و حداقل قابل تحمل تره...
ولي اگه خودخوان باشه سخت ميشه :31:

منظورتون از بهتر چیه ؟ یعنی آسون تر :31: ؟
یک مشکلی که این کتاب های پیام نور دارن این هست که اصلا موضوعات و سرفصل ها مرتب و منظم نیست ... همه چی درهم و بر هم

Hossein_128
17-09-2012, 10:42
من "برنامه ریزی شهری" دانشگاه آزاد و پیام نور قبول شدم.

آزاد اگر بخوام برم میترسم با این رشته، مدرک آزاد بعداً دردسر بشه

پیام نور هم که میگن اکثر دروسش خودخوان هست و پاس کردنشون خیلی مشکله

حالا نمیدونم قید دانشگاه آزاد رو بزنم یا نه؟ فردا ثبت نام علوم پایه آزاد هست

میترسم آزاد رو از دست بدم بعداً پشیمون بشم

خواهشاً کمکم کنید، بدجور بین دوراهی گیر کردم :19:

sansi
17-09-2012, 11:01
منظورتون از بهتر چیه ؟ یعنی آسون تر :31: ؟
یک مشکلی که این کتاب های پیام نور دارن این هست که اصلا موضوعات و سرفصل ها مرتب و منظم نیست ... همه چی درهم و بر هم

نسبت به اون دوتا 2 مزيت داره.اول اينكه حجش خيلي كمتره.دوم اينكه حداقل براي من قابل تحمل تر بود.بخواي بخوني از اونا اسونتر هم هست:20:

خوشبختانه استاد ما طبق سرفصل هاي كتاب پيش نرفت و خودش جزوه ميگفت :31: خدايش حفظ كناد!

sansi
17-09-2012, 11:03
من "برنامه ریزی شهری" دانشگاه آزاد و پیام نور قبول شدم.

آزاد اگر بخوام برم میترسم با این رشته، مدرک آزاد بعداً دردسر بشه

پیام نور هم که میگن اکثر دروسش خودخوان هست و پاس کردنشون خیلی مشکله

حالا نمیدونم قید دانشگاه آزاد رو بزنم یا نه؟ فردا ثبت نام علوم پایه آزاد هست

خواهشاً کمکم کنید، بدجور بین دوراهی گیر کردم :19:

اگه درسخون هستي و ميتوني سختي هاي پيام نور رو تحمل كني و به رشته ت هم علاقه داري خوب بيا...خوش مياي ...ولي اگه نه فرصت ثبت نام ازاد رو از دست نده.

babakiyan
17-09-2012, 12:21
ریاضی 1 چه الان بردارید چه ترمهای بعد بالاخره که باید پاس بشه
ریاضی 2 شما اگه قبول بشی تا وقتی که ریاضی 1 پاس نکنی نمره اش محفوظ میمونه

babakiyan
17-09-2012, 12:25
کلاس ها کی شروع میشه ؟
از تابستون خسته شدیم دیگه:31:

babakiyan
17-09-2012, 12:31
دانشگاه آزاد تا 10 سال دیگه هم بری میتونی ثبت نام کنی اسمت هست:31:

A M ! N
17-09-2012, 12:34
کلاس ها کی شروع میشه ؟

سلاممممم چطوری.. جدول کلاسها امروز داخل board دانشگاه زده شده.

babakiyan
17-09-2012, 12:48
سلام داداش امین ممنونم تو خوبی؟
بی معرفت شدیا اینجا باید ببنیمت :10:
کی بره دانشگاه یک ساعت راهه:8:

Eblis 2011
17-09-2012, 16:06
دوستان منابع درسی اکثر رشته ها اعلام شده حتما برین دانلود کنین و بعدش با توجه به اونا کتاب درسی رو بخرین ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ====> سربرگ دانشجو ====> برنامه ریزی آموزشی =====> لیست ارائه دروس و وضعیت منابع و تطبیق

sansi
17-09-2012, 17:34
کلاس ها کی شروع میشه ؟

به ما گفتن از 8 مهر شروع ميشه ولي خوب احتمالا 12 اينا كلاسا تشكيل بشه!

la20
17-09-2012, 18:38

سلام
کدوم مرکز ؟
این هایی که زده اساتید گروه آموزشی رو از کجا باید فهمید؟

Hossein_128
17-09-2012, 19:48
من "برنامه ریزی شهری" گروه انسانی قبول شدم

حالا میخواستم ببینم میتونم برای سراسری پیام نور مثل فراگیر رشته غیر مرتبط با مدرک پیش دانشگاهی انتخاب کنم؟

مثلا الان با مدرک پیش دانشگاهی انسانی برای پیام نور، رشته فنی مهندسی انتخاب کنم

arashpr9
17-09-2012, 20:12
این ترم معادلات و برنامه سازی رو برداشتم حال که برنامه کلاسا رو گذاشتن جفتش افتاده یه روز و یه ساعت حالا تکلیف ما چیه؟ به نظرتون باید یکیشو حذف کنمو درس دیگه ای بردارم یا خودشون برنامه کلاسا رو درست میکنن؟

sansi
17-09-2012, 21:53
این ترم معادلات و برنامه سازی رو برداشتم حال که برنامه کلاسا رو گذاشتن جفتش افتاده یه روز و یه ساعت حالا تکلیف ما چیه؟ به نظرتون باید یکیشو حذف کنمو درس دیگه ای بردارم یا خودشون برنامه کلاسا رو درست میکنن؟

منم همين مشكل رو دارم.
احتمالا توي حذف و اضافه گروه جديد ميزارن اون موقع امكان تغيير گروه هست و ميشه تداخل رو برطرف كرد.

Eblis 2011
17-09-2012, 22:04
دوستان یه ایده بدم : :31:
هر کی پیام نوری بیاد بگه ترم چنده الان و رشتش چیه و چند واحد ورداشته و دانشجوی کدوم شهره
به نظرم چیز جالبی از آب در بیاد .... اونایی که موافقن لایک کنن تا بفهمم چند نفر موافقن ....

omid_egh
18-09-2012, 00:53
درسی که ظرفیتش پر شده رو میشه تو حذف و اضافه برداشت ؟ یا نه ؟

molaali
18-09-2012, 08:16
درسی که ظرفیتش پر شده رو میشه تو حذف و اضافه برداشت ؟ یا نه ؟
باید از دانشگاهتون بخواهید که این درس رو دوباره ارائه بده.اگه تعداد کسایی که میخواهند این درس رو بردارند زیاد باشه یه کلاس دیگه هم براش تشکیل میشه.

یه سر به دانشگاهتون بزنید و اطلاع بدید.

babakiyan
18-09-2012, 12:47
سلام
کدوم مرکز ؟
این هایی که زده اساتید گروه آموزشی رو از کجا باید فهمید؟
تو برد دانشگاه ساعت کلاسها زده میشه
اساتید گروه آموزشی یعنی بعدا تعیین میشه استاد کیه همین.

Eblis 2011
18-09-2012, 14:17
واسه برنامه کلاسی میتونین از مسیر زیر اقدام کنید ....
تو بیشتر مراکز این قسمت برنامه کلاسی رو میده ......

سربرگ ثبت نام ===> گزارش های ثبت نام ====> ثبت نام ====> گزارش نتیجه ثبت نام ( ترمیم ) دانشجو در طول ثبت نام

Hossein_128
18-09-2012, 16:23
آیا میشه ؟؟

میتونم برای سراسری پیام نور مثل فراگیر رشته غیر مرتبط با مدرک پیش دانشگاهی انتخاب کنم؟

M o h a m m @ d
18-09-2012, 21:15
آیا میشه ؟؟

اره.فقط باید ببینی اون رشته ای که میخوای تو کدوم گروه داره بری همون گروه ازمون بدی

PNUNA.COM
19-09-2012, 12:26
تمدید ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور / تاریخ حذف و اضافه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 92-91 دانشگاه پیام نور تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور با توجه به اتمام ثبت نام و عدم انتخاب واحد برخی از دانشجویان ، تمدید گردید.

ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ تا ۳۰ شهریور ماه ۹۱ تمدید گردید

بر اساس این گزارش دانشجویان نیز می توانن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د در زمان حذف و اضافه ، از طریق سایت گلستان دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقدام به انتخاب واحد نمایند.

تاریخ حذف و اضافه ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۱ لغایت ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۱ خواهد بود

به دانشجویان توصیه می شود قبل از انتخاب دروس خود،ابت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دا از سر فصل دروس رشته خود و نیز منابع درسی آگاهی کامل حاصل نمایند.( موکدا به دانشجویان توصیه می شود چنانچه کتابهای درسی خود را از دانشجویان ترمهای قبل تهیه می کنند حتما آنها را با وضعیت منابع درسی رشته خود تطبیق دهند.)

لیست ارائه دروس و جدول منابع درسی تمامی مقاطع پیام نور سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانشجویان عادی می توانند هم از دروس عادی و هم از دروس الکترونیکی (با کد ۹۰ به بالا) اخذ کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ند. ولی دانشجویان مجازی فقط باید از دروس الکترونیکی (با کد ۹۰ به بالا) اخذ کنند.

قابل توجه پذیرفته شدگان ازمون سراسری سال ۹۱
ثبت نام و انتخاب واحد ورودی های ۹۱ از تاریخ ۱ مهرماه از طریق سایت گلستان انجام می شود. به زودی اطلاعات تکمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لی در مورد مدارک لازم و چگونگی ثبت نام و ورود به سایت گلستان از طریق همین سایت اعلام می شود. لطفا از مراجعه به مراکز دانشگاه پیام نور خودداری فرمایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د، ثبت نام به صورت غیرحضوری و از طریق اینترنت انجام می شود.

در همین زمینه بخوانید:

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور / نکات بسیار مهم انتخاب واحد

پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور

زمان ثبت نام و انتخاب واحد ورودی های ۹۱ دانشگاه پیام نور

Soroush-S
19-09-2012, 13:41
آیا پیام نور کارشناسی ارشد دوره فراگیر هم ثبتنام داره؟

0015351971
19-09-2012, 14:33
بچه ها یه سوال در مورد معافیت تحصیلی »
دیروز شنیدم که باید برای هر ترم معافیت تحصیلی رو از پلیس + 10 بگیریم و به دانشگاه تحویل بدیم وگرنه غیبت میخوریم :(
آیا این درسته ؟
یا همون معافیت اولی که گرفتم کافیه ؟

hamidras
19-09-2012, 14:49
اقا تفكيك كردن مارو :| پسرا ديگه رسما بدون كلاس موندن :|
كسي هست مركزش تفكيك جنسيتي شده باشه؟

molaali
19-09-2012, 16:58
اقا تفكيك كردن مارو :| پسرا ديگه رسما بدون كلاس موندن :|
شما کدوم مرکز درس میخونید؟
فقط رشته ی شما رو تفکیک کردن یا کل دانشگاه رو؟

hamidras
19-09-2012, 17:30
شما کدوم مرکز درس میخونید؟
فقط رشته ی شما رو تفکیک کردن یا کل دانشگاه رو؟

من ورامين كامپيوتر ميخونم براي همه رشته هاست

رفتم پيش برنامه ريز ميگه ميخوايستيد زياد شيد (پسرا) تا براتون كلاس بذارم :| نميان براي 8 تا پسر كه كلاس بذارن

معاون و رييسم كه هيچي اصلا تو چه فكرايين معلوم نيست

چه غلطي كرديم اومديم تو اين خراب شده

Hossein_128
19-09-2012, 19:18
دوستان خواهشاً اگه پیام نور اوضاعش ناجوره بگین تا بیخودی آزاد رو از دست ندم

اگه رشته ام فنی بود میرفتم آزاد، ولی چون انسانی ام بین دو راهی موندم

توی آزاد رشته "برنامه ریزی شهری" همش 13 نفریم. میترسم بعداً مدرک آزاد مشکل ساز بشه

پیام نور هم همین رشته رو "واحد ری" قبول شدم. پیام نور به خونه هم خیلی نزدیکتره

hamidras
19-09-2012, 20:29
دوستان خواهشاً اگه پیام نور اوضاعش ناجوره بگین تا بیخودی آزاد رو از دست ندم

فعلا اوضاع بد شده

شهريه ها هم سر به اسمون كشيده ! اين ترم 460 تومن دارم ميدم

وضع ماليشو داري برو آزاد داداش اصلا به پيام نور نزديكم نشو كه ما كه رفتيمم داريم لحظه شماري ميكنيم درسمون تموم شه خلاص شيم از شر اين اوضاع

Hossein_128
19-09-2012, 20:58
خیلی ممنون

علوم انسانی و دانشگاه آزاد، یکم ناجور نیست؟ اونم رشته ی ما همش 13 نفر

jamshimi
20-09-2012, 08:30
دوستان من امسال از طریق کنکور سراسری مدیریت صنعتی قبول شدم .حالا یه جورایی از این رشته خوشم نمیاد و دوست دارم علوم تربیتی بخونم .میشه راهنمایی بفرمایید چه جوری میشه تغییر رشته داد. علوم تربیتی در انتخاب هام بوده ولی بعد از مدیریت هست .اون هم مطمئنا قبول شدم
با سپاس

alavi71
20-09-2012, 09:11
دوستان من امسال از طریق کنکور سراسری مدیریت صنعتی قبول شدم .حالا یه جورایی از این رشته خوشم نمیاد و دوست دارم علوم تربیتی بخونم .میشه راهنمایی بفرمایید چه جوری میشه تغییر رشته داد. علوم تربیتی در انتخاب هام بوده ولی بعد از مدیریت هست .اون هم مطمئنا قبول شدم
با سپاس

سلام دوست من
شما در این انتخابتون ثبت نام کنید یعنی مدیریت
منتظر کارنامه نهایی تا 10 روز اینده باشید.
بعد از اون با موافقت دانشگاه مبداو مقصد میتونید برید رشته بعد.
البته شاید دانشگاه مبدا بگه اینجال باید 24 واحد پاس کنید.
از واحدتون سوال کنید تا شرایط اون دانشگاه رو براتون بگه

موفق باشید

jamshimi
20-09-2012, 09:19
سلام دوست من
شما در این انتخابتون ثبت نام کنید یعنی مدیریت
منتظر کارنامه نهایی تا 10 روز اینده باشید.
بعد از اون با موافقت دانشگاه مبداو مقصد میتونید برید رشته بعد.
البته شاید دانشگاه مبدا بگه اینجال باید 24 واحد پاس کنید.
از واحدتون سوال کنید تا شرایط اون دانشگاه رو براتون بگه

موفق باشید

سلام و تشکر بابت پاسخ
راستش هر دو رشته در یک دانشگاه هست .می خوام از رشته مدیریت برم به رشته علوم تربیتی در همان دانشگاه .این جور امکان پذیر هست؟
باز هم تشکر

PNUNA.COM
20-09-2012, 09:24
دوستان براي دريافت جدول شهريه هاي سال تحصيلي 92-91 دانشگاه پيام نور به لينك زير مراجعه كنيد:

جدول شهریه سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دوره های دانشگاه پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(چون تمام بخشنامه هاي به صورت عكس بود و زياد هم بود نشد اين خبر رو به صورت كامل اينجا بذاريم از مديران لطفا اين خبر رو حذف نكنند)

rezarrrr
20-09-2012, 09:53
سلام
یکی از دوستانم که میخواست مهمان بگیره بهش ندادن ولی بهش گفتن اگه حضور در کلاس بگیره نمره های میان ترمش رو میتونه به دانشگاه خودش منتقل کنه
من خودم یک بار دیدم این کار رو کردن ولی از هر کس میپرسم میگن این کار امکان نداره

Diazepam
20-09-2012, 09:55
کی باید ثبت نام کنیم ؟؟؟؟؟ چجوریه اصلا ؟ شرایطش چیه ؟ چجوری ثبت نام کنیم ؟ اینترنتی؟ از کجا ؟ چجوری ؟ تا کی مهلت داریم ؟

0015351971
20-09-2012, 10:26
بچه ها یه سوال در مورد معافیت تحصیلی »
دیروز شنیدم که باید برای هر ترم معافیت تحصیلی رو از پلیس + 10 بگیریم و به دانشگاه تحویل بدیم وگرنه غیبت میخوریم :(
آیا این درسته ؟
یا همون معافیت اولی که گرفتم کافیه ؟

کسی نبود ؟

iceweek
20-09-2012, 11:20
کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور هم هست؟

alavi71
20-09-2012, 13:59
سلام و تشکر بابت پاسخ
راستش هر دو رشته در یک دانشگاه هست .می خوام از رشته مدیریت برم به رشته علوم تربیتی در همان دانشگاه .این جور امکان پذیر هست؟
باز هم تشکر

بله ممکن هست....
چون دانشگاه یکی هست مشکلی بابت تایید نداره.
شما فعلا ثبت نام کنید .تا نیمه اول مهر کارنامه نهایی که اومد.
با واحد دانشگاهیتون صحبت کنید.برای انتقال

موفق باشید