PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

hasti rs
28-01-2012, 21:19
معدلت چند میشه ؟
مشروط معدل نمیشی ؟!

Nocturne
28-01-2012, 21:21
ببين رو نمره كليك كن رو اون قرمزا اگه رنگش قرمز نباشه يعني نميشه اعتراض بزني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين كارنامه من نيستاااا :31:

تو همین اطلاعات جامع دانشجو باید قرمز باشن؟
مال من قرمز نیست هیچکدوم . الان باید چی کار کنم؟‌؟ :41:
چند روزه دارم میام که اعتراض بزنم سایت خرابه حالا هم که قرمز نیست

sansi
28-01-2012, 21:33
مال من قرمز نیست هیچکدوم . الان باید چی کار کنم؟‌؟

بله توي همين اطلاعات جامع بايد قرمز بشه درس تا بتونيد اعتراض بزنيد.
خب لابد هنوز زماني براي عتراض مشخص نكردن!

hamidras
28-01-2012, 21:36
معدلت چند میشه ؟
مشروط معدل نمیشی ؟!

با كي اي اينو :دي؟

مال من قرمز نیست هیچکدوم . الان باید چی کار کنم؟‌؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره تو اطلاعات جامعه

قرمز نيست يعني يا وقت اعتراض تموم شده يا اصلا اجازه اعتراض نذاشتن استادا

چاره اي نداري ايميلي چيزي از استادات پيدا كن بعيده ديگه الان وقت اعتراض بذارن

arashpr9
28-01-2012, 21:38
مال من قرمز نیست هیچکدوم . الان باید چی کار کنم؟‌؟ :41:

شاید وقت اعتراضش تموم شده باشه . اگه تازه جواب اومده اون فرق میکنه ممکنه فردا قابل اعتراض باشه ولی شما یه کاری کن برو پیش استادت باهاش یکم صحبت کن و راضیش کن دیگه بستگی به مهارت خودت داره:31:

omid_egh
28-01-2012, 23:20
سه تا درسم تایید شده معدلم شده 12.9 الان یه سه واحدیم مونده که تایید نشده اونم 10.5 شدم خدا کنه مشروظ معدل نشم که میشه چهارمین مشروط معدلیم:42:

M o h a m m @ d
28-01-2012, 23:31
این شاید کمکتون کنه تو اعتراض ولی فکر کنم سایت هنوز مشکل داره تو ترم تابستون 90-89 گیر کرده نمیاره برای اعتراض هنوز فعال نشده
1
2

3

4

5[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasti rs
28-01-2012, 23:51
درسا تائید شدن ؟

M o h a m m @ d
29-01-2012, 00:55
درسا تائید شدن ؟
هنوز نه :19:

molaali
29-01-2012, 12:27
......................

.

ittools
29-01-2012, 13:40
اینا باز برنامه ها رو با هم قاطی کردن ! هنوز 5 تا از درس های من نمره هاشون رو نامشخص زده ! که اختصاصی هم هستن و البته دارای نمره تشریحی . یه نمره آزمایشگاه رو هم ندادن ! باز میخوان مثل تابستون بکنن :13:

hasti rs
29-01-2012, 13:44
دایره امتحانات ما میگه درسا رو تائید نمیکنیم تا 15 اسفند !
راست میگه یا ...... ؟!

hasti rs
29-01-2012, 13:49
اصن اگه اینا درسا رو تائید نکنن از کجا معلوم میشه ما مشروطیم یا نه ؟!
انتخاب واحد این ترممون چی میشه ؟
اصن درسای پیشنیاز چی میشه ؟
چی میگن اینا واسه خودشون ؟

molaali
29-01-2012, 19:31

اگه درس ها تایید نشه یا نمره ها رو ندن باید همین طوری انتخواب واحد بکنید!
بعدش در حذف و اضافه درستش کنید.

nits
29-01-2012, 20:44

1- خب خودت متوجه میشه مشروط شدی یا نه دیگه
2- میریم انتخاب واحد میکنیم در زمان مقرر
3- هیچی . از ترمی به ترم بعد منتقل میشن
4- هر چی بخوای
:31:

hasti rs
29-01-2012, 21:08
اینجوری نیست که !
فرض کنید من معدل کلم 11 بوده و مشروط شده باشم واین ترم خوب درس خونده باشم و معدلم با احتساب درسای این ترم 14 بشه !
خوووب وقتی که اینا هنوز کارنامه ی منو تائید نکردن معدل کل ِ من همون 11 میمونه و بازم مشروط محسوب میشم ! و موقع انتخاب واحد واسم مینوسه حداکثر دروس قابل اخذ 12 تا !

درسته که تو حذف و اضافه میشه درستش کرد ولی تا اون موقع که کل کلاسا پر میشه و واسه ما خودخوان میشن !!

hasti rs
29-01-2012, 21:16
ولا آدم نمیدونه چیکار کنه تو پیامنور !
دانشگاه داغون !
انتخاب واحد افتضاح!
استاد عقده ای !
کلاسا کم !
کتابا حجیم !
درسا سخت !
امتحانا سختتر !
با این بساط کارنامه اینا دیگه عالیه عالیه شده !

( من یکی همه ی داستانای پیامنور رو تحمل میکردم و نق نمیزدم ولی با این داستان کارنامه و تائید نکردن نمره ها دیگه خسته شدم ! )

Nocturne
30-01-2012, 00:04
امید داشتم که حداقل 1٪ هنوز وقت اعتراض شروع نشده باشه . امشب رفتم دیدم اصلا گزینه هاش رو برداشتن. اطلاعات جامع دانشجو هم نیست. کلا دوتا گزینه بیشتر نمونده . مال شما هم اینطوری شده ؟

sansi
30-01-2012, 10:16
ولا آدم نمیدونه چیکار کنه تو پیامنور !
دانشگاه داغون !
انتخاب واحد افتضاح!
استاد عقده ای !
کلاسا کم !
کتابا حجیم !
درسا سخت !
امتحانا سختتر !
با این بساط کارنامه اینا دیگه عالیه عالیه شده !

( من یکی همه ی داستانای پیامنور رو تحمل میکردم و نق نمیزدم ولی با این داستان کارنامه و تائید نکردن نمره ها دیگه خسته شدم ! )

جانا سخن از زبان ما ميگويي :دي (درست گفتم؟)

فكر كنيد يه كتاب خيلي خيلي مزخرف هر ترم فقط 6 فصل ازش تدريس ميشده وقتي به شما ميرسه تشخيص ميدن كه بايد 7 فصلش بكنن...سر كلاس استاده گويا خوشش ازون فصل نمياد فقط 2-3 تا فرمول كلي ميگه و فكر ميكنه ما هم مثل خودش بلديم اون درس رو لابد!!! سر امتحان تا مياي به خودت بجنبي ميگن برگه هاتونو بديد موقع نتايج نمره رو تا لحظه اخر نميزنن وقتي هم ميزنن حق اعتراض برات نميزارن....بعد ميگن چرا جووناي ما افسرده ميشن؟!!!!

ittools
30-01-2012, 10:35
معلوم نیست آخر عاقبت این پیام نور چی میشه اینا عوض اینکه پیشرفت کنن پس رفت میکنند همین قضیه ترم تابستون هم وجود داشت ولی سال گذشته همه چی مرتب بود و نمره ها رو سر وقت میدادن معلوم نیست کی رو بر کنار کردن و فامیل خودشون رو جایگزین کردن که وضعیت این شده !
من امروز رفتم جویا شدم بهم گفتن احتمالا نمرات تا اول اسفند تایید میشن ! به نظرم اگه اینجوری باشه حذف و اضافه تو اسفند اتفاق می افته شایدم نزذیکای عید .
اصلا امثال وضعیت برنامه ریزی خیلی افتضاح شده امتحانات هم خیلی سخت گرفته بودن انگار با دانشجو دارن کشتی میگرن :2:

hamidras
30-01-2012, 10:54
طرح زوج و فرد مصداق دروغگویی دانشگاه پیام نور

مسلما شما نیز از آن دسته از نوجوانانی بودید که قبل از انتخاب دانشگاه پیام نور در انتخاب رشته ی کنکور سراسری یا آزمون فراگیر ، تحقیقاتی راجع به این دانشگاه انجام داده اید. و محققا به این نتیجه رسیده بودید که :
«دانشگاه پیام نور مثل همه ی دانشگاه ها کلاس آموزشی برگزار می کند ولی تعداد کلاس های دانشگاه پیام نور کمتر از دانشگاه های دیگر است و فقط محل رفع اشکال است».
پس با وعده های این چنینی مسئولان دانشگاه پیام نور ، این مکان را برای تحصیل خود انتخاب کرده اید. و مسلما نمی دانستید که این دانشگاه ، هر ترم برای برگزاری کلاس های به اصطلاح رفع اشکالش ، عشوه می آید و منت می گذارد! و البته این را هم نمی دانستید که مدیران این دانشگاه –به یکباره و بدون موافقت دانشجویان- تصمیم به اجرای طرح زوج و فرد کردن ارائه دروس دانشگاهی خواهند گرفت.
متاسفانه باید گفت این رفتار دانشگاه پیام نور به نوعی خیانت در وعده ها و قول هایی است که دانشجویان با این شرایط ، وارد این دانشگاه شده اند. به حقیقت با اجرای این قانون ، شاهد نوعی دروغگویی اداری و قانونی از طرف مسئولان و متولیان این دانشگاه دولتی هستیم.
دروغگویی اینها را به یک طرف بگذارید تا به موضوع کلاهبرداری هوشمندانه دانشگاه پیام نور بپردازیم. ابتدا به ارزیابی وضعیت طرح زوج و فرد می پردازیم: با اجرای این طرح ، دانشجویان مجبور خواهند بود ، عمدتا دروس ترم زوج را انتخاب واحد نمایند. پس احتمال انتخاب دروس ترم زوج بیشتر می شود و در نتیجه استقلال عمل دانشجویان در انتخاب واحد دلخواه به شدت (50%) کاهش پیدا می کند. در نتیجه ممکن است دروس انتخابی شما در برنامه امتحانی پایان ترم دانشگاه دچار تداخل و نزدیکی تاریخ برگزاری امتحانات ترم شود و با توجه به اینکه به تجربه ثابت شده است که حداقل نیمی از احتمال موفقیت در امتحانات پایان ترم به تلاش های شب امتحانی دانشجویان بستگی دارد (حتی اگر درسهایتان را در طول ترم چند بار مطالعه و تمرین کرده باشید) لذا این باعث می شود شما احتمال کسب نمره مناسب و حتی قبولی را به مقدار قابل توجهی از دست بدهید. به عبارت بهتر ، دانشگاه پیام نور با محروم کردن حق مسلم دانشجویان و ابداع مدلی بی همتا در دانشگاه های سراسر کشور ، باعث بالا رفتن آمار و تعداد مردودی انها خواهد شد و این باعث بالا رفتن درآمد دانشگاه پیام نور می شود ، چون شما مجبور خواهید بود ، برای قبولی در یک درس ، متحمل هزینه چند برابری برای انتخاب واحد آن در ترم های خود شوید!
حتی اگر از دید آموزشی هم به این قضیه نگاه کنیم باز هم می فهمیم که تداخل برگزاری کلاس در نتیجه کاهش استقلال شما در انتخاب دروس ، باعث کاهش کیفیت آموزشی این خرابه ی علمی شود! و البته مثل همیشه ، دود آن به چشم دانشجویان پیام نور خواهد رفت.
استدلال های فراوان دیگری نیز در رد این طرح هست که در فرصت مناسب به آن خواهیم پرداخت تا ان شاء الله ثابت کنیم که مدیران دانشگاه پیام نور از حداقل قوه ی درک و فهم ارزیابی عاقبت و نتایج تصمیماتشان نیز محرومند.

ittools
30-01-2012, 11:15
آخه یکی نیست به اینا حالی کنه اونی که از برنامه نه ترمی جلو افتاده گناه اون چیه ؟ :13: گناه کردیم تابستونمون رو حروم کردیم که به خیال خودمون جلو بیوفتیم :2: الان نمره میام ترمی رو که حقمونه رو هم ازمون میگیرن

Nocturne
30-01-2012, 18:41
انتخاب واحد مگه شروع نشده از دهم ؟

+
قضیه این زوج و فرد چیه ؟

fateme_rauf
30-01-2012, 18:47
[QUOTE=Nocturne;6809560]انتخاب واحد مگه شروع نشده از دهم ؟

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور از روز ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۰ آغاز و تا ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۰ از طریق سایت گلستان به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام خواهد شد.

sansi
30-01-2012, 19:02
قضیه این زوج و فرد چیه ؟

درسهايي كه توي ترمهايي فرد توي چارت اومدن رو توي ترمهاي زوج به صورت عادي ارائه نميدن و خودخوان ميشن!

يه روش دييگه براي اعتراض زدن پيدا كردم...شايد بوده من دقت نمي كردم...بهرحال توي منوتون درخواست هاي دانشجو رو

بزنيد و از اونجا درخواست تجديد نظر در نمرات رو انتخاب كنيد يه صفحه باز ميشه صبر كنيد تا كامل شه بعد از اون ليست

درسهاتون رو مثل مشاهده نتايج دانشجو بزنيد يه پنجره كوچيك براتون باز ميشه كه ليست درسها توش هست و جلوش مشخص شده

ايا مي تونيد اعتراض بزنيد و تا كي وقت داريد يا تا كي وقت داشتين و نمي دونستيد!!

hosseincode2008
30-01-2012, 19:52
اين زوج و فرد ترم اولم اجرا شده؟ چون به من تو تربيت بدني كه درس ترم دومه ميانترم نداده در صورتي كه تو امتحاناي عملي كه گرفت همه ركوردها رو زدم و 20 شدم و بايد به من 6 ميداد.

Nocturne
30-01-2012, 20:04
[QUOTE] سایت گلستان به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام خواهد شد.

na هم داره یا سهویه؟

Squall Leonhart
30-01-2012, 20:22
به نظر شخصی من اگه طرح زوج و فرد به این معنا باشه که دروس هر کدوم در ترم مربوطه برداشته بشه و یعنی :

درس های ترم های زوج در ترم زوج و درس های ترم های فرد در ترم های فرد ارائه بشه و اگه کسی این رو رعایت نکنه باید اون درس رو خود خوان بخونه.

بنابه تجربه ای که دارم این روش خیلی خوب هست. این طوری درس هایی که نیاز به کلاس براشون احساس میشه همه با هم اون درس رو در ترم مربوط به خودش بر میدارن و کلاس هم واسش به طور مرتب تشکیل میشه و بر عکس درس هایی که نیازی به کلاس ندارن افراد میتونن به صورت خود خوان بخونن و از بقیه هم جلو بیفتن. قبلا یه قانون هم بود که واسه یه درس خود خوان تخفیف هم میدادن اگه این طوری هم بشه که واقعا عالی هست.

وقتی یه درسی به کلاس نیاز داره با نصف شدن تعداد دانشجوها. هر ترم باید واسه اون درس کلاس برگزار بشه که از یه طرف به دانشگاه هزینه زیادتری رو تحمیل میکنه و از طرف دیگه هم کلاس توی هیچ ترمی درست و درمون واسش برگزار نمیشه : یا استاد نمیاد یا دانشجوها!

fateme_rauf
30-01-2012, 21:45
[QUOTE=fateme_rauf;6809581]

na هم داره یا سهویه؟

من خودم همیشه از این آدرس استفاده میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یکی رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرفی کرده،که پایگاه اخبار دانشگاه پیام نوره....درکل فک نکنم فرقی داشته باشه.

arashpr9
30-01-2012, 22:53
دوباره سایت سازمان ناسا از کار افتاده .
خدا اخه این دانشگاه هستش . یه روز سایت بازه 10 روز مشکل داره

MatinSpider
31-01-2012, 09:32
و بالاخره...

بر اساس اطلاعيه معاونت نسبتا محترم آموزش و سنجش انتخاب واحد نيمسال دوم سال تحصيلي 91-90 از ساعت 14 روز سه شنبه 11/11/90 آغاز مي گردد.

fateme_rauf
31-01-2012, 10:17
بر اساس اطلاعيه معاونت دانشگاه پيام نور ، انتخاب واحد نيمسال

دوم سال تحصيلي 91-90 از ساعت 14 آغاز خواهد شد

ittools
31-01-2012, 11:29

حالا من چه خاکی بریزم سرم :31: سر در گم شدیم یعنی چی هنوز نمره ها رو نداده ما انتخاب واحد کنیم از کجا معلوم من چند واحد میتونم بردارم ؟ باز این ابله ها برنامه ها رو قاطی کردن خدا شاهده تو عقب افتاده ترین کشورها اول نمرات رو میدن بعد انتخاب واحد میکنن ! خاک بر سر ها دیگه داره حالم از پیام نور به هم میخوره :2:
ترم قبل تو انتخاب واحد اومدم زبان خارجی بردارم در نهایت تعجب میبینم اصلا تو انتخاب ها وجود نداره ! میرم دانشگاه میبینم خانوم های محترم انتخاب کردن موقع حذف و اضافه میبینم باز برای من زبان خارجی تو انتخاب ها وجود داره ! یعنی ما باید هر چی اضافه خانم ها مونده رو انتخاب کنیم !!!!!!!! در حالی که من همه ظرفیت انتخاب ها رو پر کرده بودم و جای درسی نمونده بود

اینم از این بی برنامگی ها اصلا آدم وضعش با خودش مشخص نیست
ای بابا

ARAS71
31-01-2012, 11:52
چرا پیام نور انقدر خر تو خره ؟هنوز جواب امتحان ها نیومده

nits
31-01-2012, 13:39
بچه ها انتخاب واحد چه جوری بود ؟ یادم رفته

!faeze
31-01-2012, 13:53
سلام
بچه ها قضیه این که تو هر ترم فقط یه درس عمومی میشه برداشت چیه؟
اگه این جوری باشه من خودمو بکشم به زور 16 واحد می تونم بگیرم!!!
چیکار کنم؟می خوام 20 تا بردارم

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

بچه ها انتخاب واحد چه جوری بود ؟ یادم رفته

از اینجا می تونی کمک بگیری

MCSE MAN
31-01-2012, 14:19
سلام

سلام
كجا همچين حرفي زده شده؟؟
والا براي من كه الآن ديگه ترم آخرم تا حالا همچين چيزي نبوده مگر تازه همچين قانوني گذاشته باشن

راستي يه قانون جديد گذاشتن كه نميدونم فقط دانشگاه ما اينجوريه يا همه دانشگاه هاي پيام نور. طبق اين قانون درس هايي كه تو چارت در ترم هاي زوج هستم فقط در ترم زوج استاد دارن و درس هاي ترم فرد هم در ترم فرد. درغير اينصورت بايد خودخوان انتخاب شن
خدا رو شكر كه درس من ديگه تمومه وگرنه بدبخت بودم :21:

hasti rs
31-01-2012, 14:40
راستي يه قانون جديد گذاشتن كه نميدونم فقط دانشگاه ما اينجوريه يا همه دانشگاه هاي پيام نور. طبق اين قانون درس هايي كه تو چارت در ترم هاي زوج هستم فقط در ترم زوج استاد دارن و درس هاي ترم فرد هم در ترم فرد. درغير اينصورت بايد خودخوان انتخاب شن
خدا رو شكر كه درس من ديگه تمومه وگرنه بدبخت بودم
همه ی دانشگاهها اینجورن !
صفحه ی قبل حمید خبرش رو گذاشت !

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

دوستان اگه قسمت انتخاب واحد براتون باز شد ، لطفا" اطـــــلاع رسانی کنید ..
چون انتخاب واحد هم که زمان بندی هست ! :13:

nits
31-01-2012, 14:45
سلام

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

از اینجا می تونی کمک بگیری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ad.php%3FHelp-Entekhab-Vahed-Pnuna.pdf)

منظور یک درس معارف اسلامی هست ... عمومی میتونی برداری .... مثلا اندیشه + فارسی و ....

Karkas20
31-01-2012, 14:51

پس چرا هنوز غیر فعال هست ؟!

من نمیتونم انتخاب واحد بکنم !

hasti rs
31-01-2012, 14:52
منظور یک درس معارف اسلامی هست ... عمومی میتونی برداری .... مثلا اندیشه + فارسی و ....
فکر کنم منظورتون اینه :
میتونی مثلا" اندیشه 1 ورداری + اندیشه سیاسی امام + تفسیر موضوعی قران

ولی نمیتونی تفسیر موضوعی قران + تفسیر موضوعی نهج البلاغه رو ورداری
چون که :
از این دوتا باید یه درس رو پاس کنی . ( هرکدوم رو خودت انتخاب کردی )
و اینکه امتحانشون تو یه روز و یه ساعت هست .

0015351971
31-01-2012, 14:55
بچه ها از کجا انتخاب واحد کنم ؟
جایی نداره که

Karkas20
31-01-2012, 15:05
بچه ها از کجا انتخاب واحد کنم ؟
جایی نداره که

جای تعجب نداره

همه جا اول عملیات را برای انتخاب واحد قرار میدند و بعد زمان انتخاب واحد را اعلام میکنند.

ولی

پیام نور اول اعلام میکنه و بعد منو انتخاب واحد را قرار میده:31:

hasti rs
31-01-2012, 15:06
هنوز قســــــــمت انتخاب واحد باز نشده ..

!faeze
31-01-2012, 15:08
تو سایت pnuna زده بود نمی شه که مثلاً اندیشه + زبان برداری
فقط یه درس عمومی باید برداشت
به نظر خودمم منطقی نمیاد این حرف

hasti rs
31-01-2012, 15:13
به نظز خودمم منطقی نمیاد این حرف(البته مسخره هم هست )
:18:
تو چارت واسه بیشتر رشته ها زده ترم اول :
زبان عمومی + اندیشه1 + فارسی + دوتا درس تخصصی رشتشون که سر جمع 14 واحد یا 16 واحد میشه !

شما نگاه چارت رشتتون کنید !

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

زبان عمومی + اندیشه1 + فارسی +
این سه تا هم عمومی هستن دیگه !!!
چطور نشه آخه !

PNUNA.COM
31-01-2012, 15:14
به نظز خودمم منطقی نمیاد این حرف(البته مسخره هم هست )

با سلام و احترام
اين بخشنامه هست و خبري بدون بخشنامه در سايت قرار نميگيرد مطمئن باشيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D2476)

اگر لازم بود اعلام بفرماييد تا بخشنامه مربوطه ضميمه شود
با سپاس

hasti rs
31-01-2012, 15:20
شما منظورتون دروس معارف هست که میشه تو ترم تا 4 واحد ورداشت !

* انتخاب درس از گروه معارف : دانشجویان در یک نیمسال تحصیلی یک عنوان درسی (۲ واحدی) و در صورت ضرورت , با نظر مساعد گروه معارف مرکز حداکثر تا ۲ درس (۴واحد) می تواند انتخاب نماید.

فائزه شما میتونید : زبان + فارسی + 4 واحد معارف وردارید !

MatinSpider
31-01-2012, 15:20
بچه ها نمره هارو دارن تک تک تایید میکنن :31: برا من تاییید شدن

hasti rs
31-01-2012, 15:22
تازه تربیت بدنی هم میتونید وردارید !

PNUNA.COM
31-01-2012, 15:24
شما منظورتون دروس معارف هست که میشه تو ترم تا 4 واحد ورداشت !

بله منظور از گروه معارف مي باشد. در ضمن با مساعدت مركزتان مي توانيد تا 4 واحد احذ كنيد.

بخشنامه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hasti rs
31-01-2012, 15:26
دوستــــــــان قسمت انتخاب واحد باز شد ....

MatinSpider
31-01-2012, 15:28
انتخاب واحـــــــــــــــد شـــــــــــــروع شـد.بشتابید:20:

(انتخاب واحد من 15 ام. ساعت 14:45)

hasti rs
31-01-2012, 15:28
زمان انتخاب واحد من 11/15 ساعت 8:36
:دی
این 36 دقیقه شون باحاله :دی :دی

Karkas20
31-01-2012, 15:30
اره باز شد

این قانون را فراموش نکنید: :31:

قانون جدیدنیوتون: واحدها نه پاس می شوند ونه از بین می روند بلکه از یک ترم به ترم دیگر منتقل می شوند

اه تف به این شانس :

5 روز ما را گذاشتن تو اب نمک !:31:

کنترل شماره 58: زمان ثبت نام شما از تاريخ16/11/1390 ساعت 14:21شروع مي شود

MatinSpider
31-01-2012, 15:33
زمان انتخاب واحد من 11/15 ساعت 8:36
:دی
این 36 دقیقه شون باحاله :دی :دی

آره :31: 8:37 بشه دیگه رات نمیدن تو سایت.

MCSE MAN
31-01-2012, 15:39
خيلي جالبه،براي منو زده زمان ثبت نام شما مشخص نيست
همه جا اول ترم بالايي ها ثبت نام ميكنن،اينجا انگار نميخوان بذارن ما فارغ التحصيل شيم:27:

nits
31-01-2012, 15:43
انتخاب واحد ما هم 17 ام ......... مسخره کردن ؟؟؟ الافیم رسما :31:

!faeze
31-01-2012, 15:49
عجب سوتی بزرگی داده بودم :43: بد متوجه شده بودم مرسی از راهنمایی همتون
انتخاب واحد من فرداس:31:

sansi
31-01-2012, 16:04
قانون جدیدنیوتون: واحدها نه پاس می شوند ونه از بین می روند بلکه از یک ترم به ترم دیگر منتقل می شوند

خيلي وقت بود اين قانون رو تجربه نكرده بودم ولي اين ترم به لطف اساتيد و امتحانات موفق شدم!!!

اون دقيقه اي كه ميزنن اتفاقا خيلي مهمه توي برداشتن واحدها...مثلا اگه 5 يا 10 دقيقه ديرتر بري ممكنه اون درسي رو كه در نظر داري ظرفيتش پر شده باشه....

Karkas20
31-01-2012, 16:14
خيلي وقت بود اين قانون رو تجربه نكرده بودم ولي اين ترم به لطف اساتيد و امتحانات موفق شدم!!!

اون دقيقه اي كه ميزنن اتفاقا خيلي مهمه توي برداشتن واحدها...مثلا اگه 5 يا 10 دقيقه ديرتر بري ممكنه اون درسي رو كه در نظر داري ظرفيتش پر شده باشه....

برای اولین بار این قانون نیوتن را شکستم و برای ترم دیگه واحد نموند !:31: (( البته با ترم جدید میشم ترم 4)

ایشالا لیسانس را همگی بگیریم و در فوق لیسانس جبران بکنیم و دانشگاه دولتی بیاریم !

الهی آمین :40:

hasti rs
31-01-2012, 16:15
اشکال نداره فائزه جان ، پیش میاد :46:

آخه 4 5 روز قبل از ما بچه های ترم بالایی ورمیدارن درسا رو ظرفیتش پر شده دیگه اون 10 دقیقه چیکار میخواد کنه واسمون !

Karkas20
31-01-2012, 16:25
اشکال نداره فائزه جان ، پیش میاد :46:

آخه 4 5 روز قبل از ما بچه های ترم بالایی ورمیدارن درسا رو ظرفیتش پر شده دیگه اون 10 دقیقه چیکار میخواد کنه واسمون !

سیستم گلستان :

کاربر عزیز ، شما تا پایان عملیات انتخاب واحد، شکیبا باشید:31: و وارد حواشی نشوید:31:!

sansi
31-01-2012, 16:30

همون ظرفيت هاي كمي هم كه باقي بمونه اينجوري از دست ميره..چون اونايي كه قبل از شما جلو اسمشون باز شده ممكنه هوس كنن اون واحد رو بردارن :دي

برای اولین بار این قانون نیوتن را شکستم و برای ترم دیگه واحد نموند ! (( البته با ترم جدید میشم ترم 4)

ایشالا لیسانس را همگی بگیریم و در فوق لیسانس جبران بکنیم و دانشگاه دولتی بیاریم !

الهی آمین

خوش بحالت...

خيلي الهي امين :دي

Karkas20
31-01-2012, 16:36
همون ظرفيت هاي كمي هم كه باقي بمونه اينجوري از دست ميره..چون اونايي كه قبل از شما جلو اسمشون باز شده ممكنه هوس كنن اون واحد رو بردارن :دي

خوش بحالت...

خيلي الهي امين :دي

امضا قشنگ و زیبا و پر محتوایی داری:20:

kases
31-01-2012, 16:37
بالاخره بعد از سالها تونستم پیام نورو شکست بدم من تموم کردم :2:شماهام برید با پیام نور حال کنید:27:
شوخی کردم میدونم شماهام پیر میشین تو پیام نور:24:

sansi
31-01-2012, 16:44
بالاخره بعد از سالها تونستم پیام نورو شکست بدم من تموم کردم شمهام برید با پیام نور حال کنید

خوش بحالتون....

منم اگه خدا بخواد ايشالا سال ديگه تموم ميشه........يعني ميشه!!

alone one
31-01-2012, 20:09
دوستان با توجه به اینکه نتیجه فراگیر 8 اسفند میاد (فک کنم)،کاسا پس کی شروع میشه؟

kases
31-01-2012, 21:02
ترم بوقیا چیه استرس انتخاب واحد دارین؟:31:
کرکس اینقد حرص نخور دندونات مریزه ها:34::34::34::34:

Karkas20
31-01-2012, 21:07
ترم بوقیا چیه استرس انتخاب واحد دارین؟:31:
کرکس اینقد حرص نخور دندونات مریزه ها:34::34::34::34:

این ، نیز بگذرد . علی جان

شادباشی:11:

kases
31-01-2012, 21:10
این ، نیز بگذرد . علی جان

شادباشی:11:

نقطه چینت پاره میشه تا بگذره:26::26::26::26:

Karkas20
31-01-2012, 21:13
نقطه چینت پاره میشه تا بگذره:26::26::26::26:

دهنم سرویس میخونم...

ادم همیشه تو محدودیت ها ستاره میشه !:3:

کم اوردی؟:27:

0015351971
31-01-2012, 21:17
تربیت بدنی چیکار میکنن ؟
خود خوانه ؟ :دی

kases
31-01-2012, 21:21
دهنم سرویس میخونم...

ادم همیشه تو محدودیت ها ستاره میشه !:3:

کم اوردی؟:27:

بله درسته ادم تو محدودیت ستاره میشه نه موقع پاره شدن نقطه چینش:22::22::22::22::22:

0015351971
31-01-2012, 21:23
میرم تو ثبت نام اصلی مینویسه »

کنترل شماره 58: زمان ثبت نام شما مشخص نيست
درست رفتم ؟
این که الان این گفت یعنی چه ؟

Karkas20
31-01-2012, 21:24
بله درسته ادم تو محدودیت ستاره میشه نه موقع پاره شدن نقطه چینش:22::22::22::22::22:

کثافت:31:

ما که قبل از رفتن به پیام نور ، گفتیم با سختی هاش باید ساخت.

ما تلاشمونا میکنیم یا اینوری یا انوری...

هر چیزی سختی خودشا داره ، پیام نور در اولویتس دادا:31:

MCSE MAN
31-01-2012, 22:08
میرم تو ثبت نام اصلی مینویسه »

درست رفتم ؟
این که الان این گفت یعنی چه ؟
درسته. براي منم همين ارور رو ميده
شما ترم چند هستيد؟؟

0015351971
31-01-2012, 23:20
درسته. براي منم همين ارور رو ميده
شما ترم چند هستيد؟؟
اگه خدا قبول کنه ترم دوم میشم :31:

MCSE MAN
31-01-2012, 23:40
اگه خدا قبول کنه ترم دوم میشم :31:
گفتم شايد براي بعضي ترم ها اينجوري باشه ولي انگار ربطه نداره
عجب بدبختي شده ها
الآن پروژه پر ميشه و مجبور ميشم اين ترم آخري با يه استاد سختگير برش دارم

0015351971
01-02-2012, 08:50
گفتم شايد براي بعضي ترم ها اينجوري باشه ولي انگار ربطه نداره
عجب بدبختي شده ها
الآن پروژه پر ميشه و مجبور ميشم اين ترم آخري با يه استاد سختگير برش دارم کنترل شماره 58: زمان ثبت نام شما از تاريخ17/11/1390 ساعت 11:36شروع مي شود
برا من درست شد اومد
اون 36 دقیقش منو کشته
نه که همه چیشون دقیقه :دی
راستی قبل انتخاب واحد نمیشه فهمید درسا چه روزاییه ؟ استاد کیه ؟
اینم قبلا" پرسیده بودم یکی ج بده بهم »

تربیت بدنی چیکار میکنن ؟
خود خوانه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sansi
01-02-2012, 11:18

نه نميشه :دي

تربیت بدنی چیکار میکنن ؟
خود خوانه ؟

همون ورزشه ديگه...توي 1 امادگي جسماني كار ميكنن توي 2 بعضي رشته هاي ورزشي.

درس عميله و خودخوان نميشه.

nits
01-02-2012, 14:18
سلام
دوستان درسی رو که حذف شده چرا هنوز نوشتن غایب در امتحان ؟ بعد از امتحانات گفتن فرم پر کنید و پر کردیم ...... مگه نگفتید حذف میشه ؟
معدلتون چند اومد ؟

MatinSpider
01-02-2012, 15:13
معدلتون چند اومد ؟

معدلم: 14/58 :41: معدل خودت چند شد؟ :31:

nits
01-02-2012, 15:51
معدلم: 14/57 :41: معدل خودت چند شد؟ :31:

غیر قابل باور :31: 14.05 ....... ترم بعد بچه ها دور دست ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من ترم اولم

!faeze
01-02-2012, 16:16
کسی می دونه از بین آشنایی با قانون اساسی اسلامی ایران،انقلاب اسلامی،اندیشه سیاسی امام کدوم آسون تره ؟ :31:

ittools
01-02-2012, 16:24
کسی می دونه از بین آشنایی با قانون اساسی اسلامی ایران،انقلاب اسلامی،اندیشه سیاسی امام کدوم آسون تره ؟ :31:
اندیشه سیاسی امام راحت تره من روی این دو مورد تحقیقات لازمه رو کردم البته باز برو کتابش رو از یکی قرض کن خودت یه بررسی بکن :31:

fateme_rauf
01-02-2012, 16:33
سلام دوستان.من انتخاب واحدم شنبه است.شما سایتی سراغ ندارین که زمان امتحان درسارو بشه ازش دانلود کرد.ترم های قبل سایت pnuna.comعلاوه بر منابع دروس،جدول زمان بندی امتحانارو داشت ولی الان:41:
رشتم مترجمی زبانه.اگه کسی سایتی رو سراغ داره هلپ کنه لطفا":31:

fateme_rauf
01-02-2012, 16:38

faezeجون ،دوستای من که این درسارو پاس کردن گفتن انقلاب آسونتره.البته هرکسی یه نظری داره!!!!

MCSE MAN
01-02-2012, 17:49
اكثرا انقلاب برميدارن ولي من انديشه برداشتم. سخت نبود،آسونم نبود
ولي قانون اساسي از همشون فكر كنم سخت تر باشه

Nocturne
01-02-2012, 18:30
این ینی انتخاب واحد من هنوز شروع نشده ؟؟ :

+

چارت رو از کجا میشد گرفت ؟

MatinSpider
01-02-2012, 19:46

+

اگه منظورتون برنامه ارائه دروسه، از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hasti rs
01-02-2012, 20:14
یعنی فقط واحد ما نمره ها رو تایید نکرده و معدلمون نیومده ؟:41:

!faeze
01-02-2012, 20:27

برای منم تایید نشده عزیزم:46:

fateme_rauf
01-02-2012, 20:28

نه دوستم.واسه ما هم هیچ کدوم از نمره هارو تایید نکردن،هنوز یکی از نمره های تشریحی منم نیومده:31:

hasti rs
01-02-2012, 20:33
دانشگاه ما برنامه رو میزنه تو سایت !
واسه هر وحد دانشگاهی فرق میکنه .
بعضیا هم میزنن تو برد .

hp722
01-02-2012, 21:33
سلام

دوستان من میخوام واسه ترم جدید ثبت نام کنم.یعنی انتخاب واحد کنم.میرم تو سایت گلستان ولی نمیدونم چجوری باید اینکارو بکنم.تمام درسام تستی بوده و نمرات همه شون هم اومده و همه رو قبول شدم(البته برای من نیستا:31:)

حالا چجوری برای ترم جدید ثبت نام و انتخاب واحد کنم؟

mohsenjxj
01-02-2012, 21:36
سلام نمرات من را هم تایید نکردن.
با اینکه نمرات تایید نشده نمیدونم چطوری ترم بعدی را شروع کردن..........!

MatinSpider
01-02-2012, 21:52

+

اگه منظورتون برنامه ارائه دروسه از اینجا بگیرید:

سلام

دوستان من میخوام واسه ترم جدید ثبت نام کنم.یعنی انتخاب واحد کنم.میرم تو سایت گلستان ولی نمیدونم چجوری باید اینکارو بکنم.تمام درسام تستی بوده و نمرات همه شون هم اومده و همه رو قبول شدم(البته برای من نیستا:31:)

حالا چجوری برای ترم جدید ثبت نام و انتخاب واحد کنم؟

کاری نداره. از منوی ثبت نام وارد گزینه ثبت نام اصلی بشید. و یا تو همون صفحه، پایین صفحه گزینه پردازش رو انتخاب کنید و توی کادر عدد 12100 رو تایپ کنید و جست و جو کنید.

!faeze
01-02-2012, 23:22
یه سوال
یکی از دوستان تا الان معدلش زیر 12 شده
3تا از درساش هم تایید نشده،اگه اون 3 تا تایید بشه مشروط نمی شه
انتخاب واحش هم امروز شروع شده ولی فقط 12 واحد تونسته بگیره
اگه تا آخر مهلت انتخاب واحد نمره هاش تایید نشه چی می شه؟
تا موقع حذف و اضافه نمره ها حتماً تایید میشه دیگه؟اون موقع می تونه واحد برداره ؟درسته؟

طومار نوشتم :31:

MCSE MAN
02-02-2012, 01:15
یه سوال
یکی از دوستان تا الان معدلش زیر 12 شده
3تا از درساش هم تایید نشده،اگه اون 3 تا تایید بشه مشروط نمی شه
انتخاب واحش هم امروز شروع شده ولی فقط 12 واحد تونسته بگیره
اگه تا آخر مهلت انتخاب واحد نمره هاش تایید نشه چی می شه؟
تا موقع حذف و اضافه نمره ها حتماً تایید میشه دیگه؟اون موقع می تونه واحد برداره ؟درسته؟

طومار نوشتم :31:
بله تا اون موقع حتما تاييد ميشه و ميتونه اضافه كنه
خيالش راحت

Nocturne
02-02-2012, 01:34

+

کجا رو باید بزنم؟

arashpr9
02-02-2012, 10:38
کجا رو باید بزنم؟

دوست عزیز ظاهرا هنوز واحد شما انتخاب واحد رو شروع نکردن . ببین واسه همکلاسی هات هم اینجوریه ؟

ittools
02-02-2012, 13:16
ضمن عرض تبریک و شادباش اعلام میکنم نمره اندیشه اسلامی 2 تایید شد :31:
هنوز 5 تا از نمره های اختصاصی منو ندادن یعنی کلا زده نامشخص ! خودشون هم که اصلا جواب گو نیستن آخه رو چه حسابی من انتخاب واحد کنم :2:

MCSE MAN
02-02-2012, 13:26
عجب بدبختيه ها !!!
9 واحدم بيشتر نمونده،حالا كه ميخوام بردارم ميگه "حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده" !!
حداكثر رو ديده بوديم ولي حداقل رو نه :18:
پروژه رو هم بايد بردارم ولي تو ليستشون نيست

Nocturne
02-02-2012, 14:44
چارت رو از کجا باید بگیرم ؟

molaali
02-02-2012, 14:45
عجب بدبختيه ها !!!
9 واحدم بيشتر نمونده،حالا كه ميخوام بردارم ميگه "حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده" !!
حداكثر رو ديده بوديم ولي حداقل رو نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پروژه رو هم بايد بردارم ولي تو ليستشون نيست

کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند.هر ترم باید حداقل 12 واحد بردارند.

از اینجا:

arashpr9
02-02-2012, 14:47

از لینک زیر

MCSE MAN
02-02-2012, 14:58
کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند.هر ترم باید حداقل 12 واحد بردارند.

به اين ميگن قانون!!
اينجا اين سوال پيش مياد كه من وقتي 9 واحدم كلا بيشتر نمونده چجوري 12 واحد بردارم :31:

hasti rs
02-02-2012, 15:22
اينجا اين سوال پيش مياد كه من وقتي 9 واحدم كلا بيشتر نمونده چجوري 12 واحد بردارم
بیا دو واحد از معارفهای اختیاری وردار!
بعد تو حذف و اضافه حذفشون کن .
!!

MCSE MAN
02-02-2012, 15:53
بیا دو واحد از معارفهای اختیاری وردار!
بعد تو حذف و اضافه حذفشون کن .
!!
آره منم تنها راه حلي كه به ذهنم رسيده بود همين بود
اصولا قوانين رو بايد دور زد:27:
ممنون،ببينيم چي ميشه

Nocturne
02-02-2012, 17:51
اون که میگند چارت "لیست ارائه دروس" هست یا "جدول تطبیق" ؟

ببخشید

molaali
02-02-2012, 17:53
اون که میگند چارت "لیست ارائه دروس" هست یا "جدول تطبیق" ؟
لیست ارائه ی دروس

ba maram
02-02-2012, 23:27
دوستان بدون تعصب می خوام جواب بدن بهم
مدرک آزاد بهتر هست و ابل اعتبارتر یا پیام نور ؟

راستی مکانیک داره این دانشگاه واسه ارشد تو تهران ؟
زمان کنکور ارشد دانشگاه پیام نور کی هست ؟؟ همزمان با کنکور سراسری ؟؟؟
مرسی

MatinSpider
03-02-2012, 11:01
دوستان بدون تعصب می خوام جواب بدن بهم
مدرک آزاد بهتر هست و ابل اعتبارتر یا پیام نور ؟
مرسی
به نظر من چون مدرک پیام نور سراسریه و اخیرا هم خیلی روی مدرکش حساس شدن و میگن که خیلی معتبره، طبیعتا از آزاد بهتره.

راستی مکانیک داره این دانشگاه واسه ارشد تو تهران ؟
زمان کنکور ارشد دانشگاه پیام نور کی هست ؟؟ همزمان با کنکور سراسری ؟؟؟
مرسی
اگه اشتباه نکنم پارسال که مکانیک واسه ارشد نداشته پیام نور. امسالو دیگه نمیدونم معلوم نیس.
زمان کنکورشم فرقی با کنکور ارشد نداره. همونه.

arashpr9
03-02-2012, 11:23
سلام خدمت دوستان عزیز میخوام انتخاب واحد کنم خواستم از شما یه مشاوره ای بگیرم .
لیست درس های که میخوام بگیرم به شرح زیره

فیزیک پایه 2

ازمایشگاه فیزیک پایه 1

ریاضی عمومی 2

نقشه کشی عمومی

فارسی 1

فرهنگ تمدن اسلامی 1

خواستم ببیننم کسی استاتیک رو گرفته ؟ چجوریه؟ راحته؟ میتونم با این درس ها بگیرمش ؟
امار و احتمال مهندسی یا برنامه سازی رایانه این دو درس کدومشون سخت ترند؟
یه درس دیگه هم تو چارت دارم اونم ICDL هستش . این درس اجباریه ؟
رشته ام هم مهندسی مدیریت پروژه اس

مرتضی nvcd
03-02-2012, 16:27
اقا شما تو لس انجلس زندگی می کنید ؟ ... من هر چی سایت گلستان رو میزنم باز نمی شه که ... ای دی اس ال هم دارم ... سرعتش برای سایت های دیگه از توپ هم اونورتره ... ولی نام کاربری و رمز رو میزنی فقط میگه لطفا صبر کنید ...

یکی همین الان چک کنه ... شاید واقعا بسته ست !!

arashpr9
03-02-2012, 16:41
اقا شما تو لس انجلس زندگی می کنید ؟ ... من هر چی سایت گلستان رو میزنم باز نمی شه که ... ای دی اس ال هم دارم ... سرعتش برای سایت های دیگه از توپ هم اونورتره ... ولی نام کاربری و رمز رو میزنی فقط میگه لطفا صبر کنید ...

نه من الان توی سایت بودم . احتمالا مشکل از PC شماست برید یه کافی نت

فیزیک پایه 2

ازمایشگاه فیزیک پایه 1

ریاضی عمومی 2

نقشه کشی عمومی

فارسی 1

فرهنگ تمدن اسلامی 1

خواستم ببیننم کسی استاتیک رو گرفته ؟ چجوریه؟ راحته؟ میتونم با این درس ها بگیرمش ؟

یکی جواب مارو بده :11:

nits
03-02-2012, 17:30

نه ..... باز میشه ........ با مروگر IE میری دیگه

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

فیزیک پایه 2

ازمایشگاه فیزیک پایه 1

ریاضی عمومی 2

نقشه کشی عمومی

فارسی 1

فرهنگ تمدن اسلامی 1

سلام
اگه منظورت از ICDL همون آزمایشگاه عمومی کامپیوتر باشه آره اجباریه

مرتضی nvcd
03-02-2012, 17:46
اقا باز نمیشه ....

MatinSpider
03-02-2012, 19:34
اقا باز نمیشه ....

همین الان تست کردم.درسته. با مرورگر IE برید. و یا از این آدرس برید: reg1.pnu.ac.ir

Saeed Dz
04-02-2012, 01:08
اقا باز نمیشه ....
دادا مرتضی من برا یکی از دوستانم که اسمش اشکان هست هم انتخاب واحد کردم
اگه دوس داری برا شمام بکنم؟
هم دیگر رو هم که میشناسیم دیگه : دی

mamsana
04-02-2012, 08:54
سلام دوستان!

من ترم قبل یه درسی رو که پیش نیاز یه درس دیگه بود رو نرفتم امتحان بدم!

الان نمره درسی که رفتم امتحان دادم اومده!
نمره های دیگمم اومده!
ولی الان که می خوام انتخاب واحد کنم اون درسم رو که رفتم و قبول شدم تو لیست انتخابی ها هست!!
نمره هام هنوز تایید نشده!!

یعنی باز باید بخونم یا نمره ها تایید شه از لیست میره یا اگه این ترم اون پیش نیاز رو ور دارم و قبول شم این درسمم از لیست انتخابی ها میره!!؟؟یا کلا الکیه!؟!؟

ممنون!

ittools
04-02-2012, 12:54
من از صبح هی میخوام برم انتخاب واحد کنم هر چی رفلش میکنم باز نمیشه یوزر و پسورد رو میزنم لود نمیشه ! باید نصفه شب بریم انتخاب واحد کنیم :31:

arashpr9
04-02-2012, 13:49
سلام دوستان!

من ترم قبل یه درسی رو که پیش نیاز یه درس دیگه بود رو نرفتم امتحان بدم!

الان نمره درسی که رفتم امتحان دادم اومده!
نمره های دیگمم اومده!
ولی الان که می خوام انتخاب واحد کنم اون درسم رو که رفتم و قبول شدم تو لیست انتخابی ها هست!!
نمره هام هنوز تایید نشده!!

یعنی باز باید بخونم یا نمره ها تایید شه از لیست میره یا اگه این ترم اون پیش نیاز رو ور دارم و قبول شم این درسمم از لیست انتخابی ها میره!!؟؟یا کلا الکیه!؟!؟

ممنون!

اگه قبول شدی دیگه لازم نیست دوباره اون درس رو بگیری باید نمره ات تایید بشه تا اون درس تو لیست انتخاب ها پاک بشه . پس نگران نباش مشکلی پیش نمیاد

من از صبح هی میخوام برم انتخاب واحد کنم هر چی رفلش میکنم باز نمیشه یوزر و پسورد رو میزنم لود نمیشه ! باید نصفه شب بریم انتخاب واحد کنیم :31:

دوست من هر چه زودتر انتخاب واحد کنی خوبتره داره کلاس ها پر میشه شاید واست جا نموند

mamsana
04-02-2012, 14:59
اگه قبول شدی دیگه لازم نیست دوباره اون درس رو بگیری باید نمره ات تایید بشه تا اون درس تو لیست انتخاب ها پاک بشه . پس نگران نباش مشکلی پیش نمیاد

ممنون عزیز!:10:
آره درسم رو قبول شدم! ولی درس پیش نیازش رو نرفتم امتحان بدم! گذاشتم این ترم وردارم!

arashpr9
04-02-2012, 15:11
ممنون عزیز!:10:
آره درسم رو قبول شدم! ولی درس پیش نیازش رو نرفتم امتحان بدم! گذاشتم این ترم وردارم!

یعنی هم نیاز گرفته بودی ؟ پیش نیاز درس جدید رو امتحان ندادیو رفتی درس جدید امتحان دادی ؟

0015351971
04-02-2012, 16:49
آقا این نمره های ما چرا تایید نمیشه ؟
دوشنبه انتخاب واحد دارم
تایید نشه میشه انتخاب واحد کرد ؟

mamsana
04-02-2012, 16:49
یعنی هم نیاز گرفته بودی ؟ پیش نیاز درس جدید رو امتحان ندادیو رفتی درس جدید امتحان دادی ؟

من تو یه ترم ساختمان داده و ذخیره بازیابی اطلاعات ور داشتم!

ساختمان داده پیش نیاز ذخیره و بازیابی بود!
ساختمان داده رو ندادم ولی ذخیره رو دادم!

bigman
04-02-2012, 18:07
جريان اين "گروه درسي " چيه ؟؟

ميخوام يه درسي رو بردارم ميگه "تغييرات درس با گروه درسي x امكان پذير نيست " امكان عوض كردن گروه هست ؟؟

سوال دوم اينكه شرايط تطبيق واحد از دانشگاه آزاد به پيام نور چطوريه ؟؟
نمرات بايد بالاي چند باشند ؟؟
چند واحد رو ميشه تطبيق داد ؟؟

ittools
04-02-2012, 19:26
بچه ها میشه من این ترم کلا دروس اختصاصی رو بردارم و دروس عمومی رو ترم تابستون پاس کنم ؟

hasti rs
04-02-2012, 19:56

آره شاید مشکل از کامپیوترت باشه.
من با کامپیوتر خودم که میخوام برم رو یوزر و پسورد میمونه ولی با کامپیوتر داداشم میتونم برم !
ولی کلا" امروز سایت داغون بود ! خیلی دیر لود میشود !

molaali
04-02-2012, 19:57
بچه ها میشه من این ترم کلا دروس اختصاصی رو بردارم و دروس عمومی رو ترم تابستون پاس کنم ؟
بله. مشکلی نیست.

ARAS71
05-02-2012, 14:26
سلام
اینجا نوشته ترم دوم یک عمومی بردارید که ئاحد عملی داشته باشه اما همچین چیزی تو گلستان ندیدم

ARAS71
05-02-2012, 14:50
..........

MatinSpider
05-02-2012, 15:20
سلام
اینجا نوشته ترم دوم یک عمومی بردارید که ئاحد عملی داشته باشه اما همچین چیزی تو گلستان ندیدم

برا منم همین جوریه. مهم نیس. وقتی ارائه نشده چه میشه کرد؟ هرچی دوس دارین بردارین.

ittools
05-02-2012, 20:54
دقت کردید اولین امتحان بیستم خرداد ماهه ! :13: چند تا از امتحانات من افتاده وسط تیر ماه !!!! حتی امتحان تربیت بدنی . یعنی چی آخه شاید یکی برنامه ریزی کرده انگار ما به خاطر بی لیاقتی اینا که نمیتونن به موقع نمرات رو بدن باید تابستونمون نابود بشه !!!! من راضی بودم امتحانات همون خرداد ماه تموم بشه چون آدم تو تابستون درست و حسابی نمیتونه درس بخونه فقط میخواد بره بیرون :31:
ای بابا :41:

ARAS71
05-02-2012, 23:27
بر چه اساسی افراد رو برای تاریخ ثبت نام طبقه بندی کرده بودند ؟

salar_aziz
06-02-2012, 05:08
سلام دوستان
تو رشته ما یکی از درسا تو انتخاب واحد ارائه نشده به اسم مقاوت مصالح
حالا منم فقط اعمال تغییرات رو زدم و ثبت نهایی نکردم.بنظرتون ممکنه ارائه بشه طی انتخاب واحد؟یا برم ثبت نهایی کنم و تمام؟اصلا نمیدونم تا کی مهلت انتخاب واحد ماست که برم آخرین موقعیت ثبت نهای کنم و واسه همین یکم نگرانم.اگه ثبت نهایی نکنم و یوقت وقت تموم بشه واحدها که فقط اعمال تغییرات شده چه اتفاقی میفته واسشون؟

پ.ن:چرا شهریه ها اینقد زیاد شده؟حدودا واسه ما150 تومن زیاد شده!!

ممنونم

Nocturne
06-02-2012, 06:32
برای من هنوز اینجوریه . ینی هنوز وقت ثبت نامم نشده ؟؟ از کجا میتونم مطمئن بشم ؟‌

ARAS71
06-02-2012, 09:05
سلام دوستان
تو رشته ما یکی از درسا تو انتخاب واحد ارائه نشده به اسم مقاوت مصالح
حالا منم فقط اعمال تغییرات رو زدم و ثبت نهایی نکردم.بنظرتون ممکنه ارائه بشه طی انتخاب واحد؟یا برم ثبت نهایی کنم و تمام؟اصلا نمیدونم تا کی مهلت انتخاب واحد ماست که برم آخرین موقعیت ثبت نهای کنم و واسه همین یکم نگرانم.اگه ثبت نهایی نکنم و یوقت وقت تموم بشه واحدها که فقط اعمال تغییرات شده چه اتفاقی میفته واسشون؟

پ.ن:چرا شهریه ها اینقد زیاد شده؟حدودا واسه ما150 تومن زیاد شده!!

ممنونم
یعد ثبت نام نهایی هم می تونی تغییر بدی

ARAS71
06-02-2012, 09:12
برای من هنوز اینجوریه . ینی هنوز وقت ثبت نامم نشده ؟؟ از کجا میتونم مطمئن بشم ؟‌
مال من که این طوری نیست
پایین صفحه یه ارروری میده اما اون دکمه ثبت نام رو نمی بینم

MatinSpider
06-02-2012, 10:02

شما یه کاری کنید. که فکر میکنم بی فایده باشه. تو همون صفحه اول، پایین صفحه، گزینه پردازش رو انتخاب کنید و در قسمت کادر خالی عدد 12100 رو بنویسید و جستجو کنید (تیک قرمز).

hamidras
06-02-2012, 10:28
2 روزه چنبره زدم رو گلستان بلكه 1 واحدآز بهم برسه:|

يه فيزيك 2 گيرم اومده اميدوارم برم برنامه ريزي بذارن جا فيزيك 2 فيزيك 1 رو بردارم :))

nits
06-02-2012, 11:14
بچه ها چند روز پیش معدل رو تو اطلاعات جامع دانشجو زده بودن ولی الان نیست ؟ الان از کجا باید دید ؟

nits
06-02-2012, 11:29
بچه ها ما این ترم آزمایشگاه فیزیک 1 داریم ولی نبودش ..... البته یکی از بچه ها زنگ زد گفت .......... چرا ؟

0015351971
06-02-2012, 11:36
آقا سلام
برای من 5 دقیقه دیگه شروع میشه انتخاب واحدم
الان رفتم ببینم چطوره ماجرا
دیدم یه درسمو که افتادم فقط تایید کردن بعد اون ور هم زدن مظروط
الان چی میشه جریان ؟
من باید چیکار کنم ؟؟
میتونم انتخاب واحد کنم ؟

hamidras
06-02-2012, 11:44
قا سلام
برای من 5 دقیقه دیگه شروع میشه انتخاب واحدم
الان رفتم ببینم چطوره ماجرا
دیدم یه درسمو که افتادم فقط تایید کردن بعد اون ور هم زدن مظروط
الان چی میشه جریان ؟
من باید چیکار کنم ؟؟
میتونم انتخاب واحد کنم ؟

اي بدشانسي آورديي

فعلا 12 تا بردار تا حذف و اضافه كه تا 20 تاش بتوني برداري

بري دانشگاه واحد امتحاناتتون اونجا شايد بتونن رديفش كنن

nits
06-02-2012, 11:48
دوستان الان چرا مبانی کامپیوتر نیست تو لیست دروس ارائه شده ؟ ریاضی1 هم نیست ........ من الان چیکار کنم ؟؟

hamidras
06-02-2012, 11:53
بچه ها ما این ترم آزمایشگاه فیزیک 1 داریم ولی نبودش ..... البته یکی از بچه ها زنگ زد گفت .......... چرا ؟
دوستان الان چرا مبانی کامپیوتر نیست تو لیست دروس ارائه شده ؟ ریاضی1 هم نیست ........ من الان چیکار کنم ؟؟

ارائه نشده براتون ! برو دفتر برنامه ريزيتونو بيار پايين :دي

بچه ها چند روز پیش معدل رو تو اطلاعات جامع دانشجو زده بودن ولی الان نیست ؟ الان از کجا باید دید ؟

همونجا :دي

0015351971
06-02-2012, 11:55
اي بدشانسي آورديي

فعلا 12 تا بردار تا حذف و اضافه كه تا 20 تاش بتوني برداري

بري دانشگاه واحد امتحاناتتون اونجا شايد بتونن رديفش كنن پر نمیشه ؟
12 تا بردارم - اون وقت حذف و اضافه کی میشه ؟ بعد شروع کلاساس ؟
همین الان برم دانشگاه میشه حلش کرد ؟
راستی تربیت بدنی چرا نیست ؟ شده 19 واحد الان من برداشتم چه کنم ؟
-
در ضمن چرا معلوم نیست کلاساش چه روزیه ؟

nits
06-02-2012, 11:58
یعنی چی ؟ وقتی مبانی کامپیوتر نتونم بردارم مگه میشه ساختمان گسسته و برنامه سازی پیشرفته بردارم ؟

hamidras
06-02-2012, 12:02
پر نمیشه ؟

واسه ما الانم پر شده! اول همش خودخوان بهم رسيد ديروز رفتم دادو بيداد كردم كمي :) حل شد ظرفيتا رو بردن بالا
12
تا بردارم - اون وقت حذف و اضافه کی میشه ؟ بعد شروع کلاساس ؟

اره اوايل اسفنده

همین الان برم دانشگاه میشه حلش کرد ؟
برو حالا ببين چه خبره
برو بگو درساتو تاييد كنن
من ديروز امضا جمع كردم كه درسا رو از تاييد درآرن اعتراض بزنيم :))

راستی تربیت بدنی چرا نیست ؟ شده 19 واحد الان من برداشتم چه کنم ؟

ارائه نشده براتون شايد تا حذف و اضافه بياد
تنظيم بردار
-

در ضمن چرا معلوم نیست کلاساش چه روزیه ؟

واسه ما هم همچنين اما تو سايت دانشگاه زدن برنامه هارو و همچنين رو بردا

---------- Post added at 12:02 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

یعنی چی ؟ وقتی مبانی کامپیوتر نتونم بردارم مگه میشه ساختمان گسسته و برنامه سازی پیشرفته بردارم ؟

نه نميشه

هنوز استاد براش پيدا نكردن حتما!!

صبر پيشه كن

0015351971
06-02-2012, 12:03
برو حالا ببين چه خبره
برو بگو درساتو تاييد كنن
من ديروز امضا جمع كردم كه درسا رو از تاييد درآرن اعتراض بزنيم :))اون 12 تا رو بردارم برم ؟ یا کلا" چیزی بر ندارم ؟
پایان ثبت نام بزنم ؟

ارائه نشده براتون شايد تا حذف و اضافه بياد
تنظيم بردارکلا" دس یه احدی نیست توش :-(

واسه ما هم همچنين اما تو سايت دانشگاه زدن برنامه هارو و همچنين رو بردا سایتشونم آخه تعطیله
هیچی توش نیست

hamidras
06-02-2012, 12:09
اون 12 تا رو بردارم برم ؟ یا کلا" چیزی بر ندارم ؟

بردار بجنب !

كلا يه سر برو يوني به نظرم برنامه رو هم ببين :دي

hosseincode2008
06-02-2012, 12:28
دوستان زود جواب بديد دارم هلاك ميشم اين رياضي 1 تشريحي بهم داده 4 + كلاسي هم 4 + 1.80 تو تستي گرفتم جمعش ميشه = 9.80 . افتادم يا قبول شدم؟

hamidras
06-02-2012, 12:33
دوستان زود جواب بديد دارم هلاك ميشم اين رياضي 1 تشريحي بهم داده 4 + كلاسي هم 4 + 1.80 تو تستي گرفتم جمعش ميشه = 9.80 . افتادم يا قبول شدم؟

قبولي

سيستم 9.5 تا 9.99 رو 10 ميده

mohsenjxj
06-02-2012, 13:28
سلام دوستان اگه میشه یکی منو راهنمایی کنه برای ترم دوم نرم افزار چه در سایی را باید انتخاب کرد؟ اصلا فرق ریاضی عمومی 2 و ریاضی مقدماتی 2 چی هست کدوم یکی را باید انتخاب کرد؟

mohsenjxj
06-02-2012, 13:50
دوستان من چطوری میتونم بیش از 16 واحد درس وردارم چون 20 واحد مجاز هستم ولی بیشتر از 16 واحد درسی برای انتخاب تو سایت قرار داده نشده.....!

ittools
06-02-2012, 13:59
شهریه من این ترم خیلی زیاد شده ! معدل ها رو هم که هنوز ندادن تا مشخص بشه ببینم بهم تخفیف میخوره یا نه کلا دروس اختصاصی برداشتم با مبانی کامپیوتر و برنامه سازی و یه واحد تربیت بدنی .
آهان یه سوال دارم تربیت بدنی تو طول ترم کلاس هم داره ؟ یا نه فقط یه امتحان عملیه و امتحان تستی ؟ چون واقعا وقتش رو ندارم برم توپ بازی کنم ! یعنی چی انگار وقتمون رو از سر راه آوردیم بریم دنبال یه توپ :31: میشه نرم ؟

0015351971
06-02-2012, 14:10
بردار بجنب !

كلا يه سر برو يوني به نظرم برنامه رو هم ببين :دي
12 تا برداشتم
اعمال تغییرات رو زدم (ثبت شده ؟) منظورم اینه که جام پر هست دیگه ؟
آخه رفتم دانشگاه الان اومدم گفتن که درسا رو دارن تایید میکنن 3 روزم که وقت دارید انتخاب واحد کنید پس 12 تا تو بردار و منتظر بمون تا تایید بشن اگه نشد روز آخر بیا دانشگاه تا برات درست کنیم :-(
الان من اون ثبت نهایی رو میخواستم بزنم گفت دیگه بعدا" نمیتونین تغییر بدین (با همون اعمال تغییرات که زدم میمونه تو سایت تا ببینم نمراتم تایید میشه یا نه ؟)

hamidras
06-02-2012, 14:12
12 تا برداشتم
اعمال تغییرات رو زدم (ثبت شده ؟) منظورم اینه که جام پر هست دیگه ؟
آخه رفتم دانشگاه الان اومدم گفتن که درسا رو دارن تایید میکنن 3 روزم که وقت دارید انتخاب واحد کنید پس 12 تا تو بردار و منتظر بمون تا تایید بشن اگه نشد روز آخر بیا دانشگاه تا برات درست کنیم :-(
الان من اون ثبت نهایی رو میخواستم بزنم گفت دیگه بعدا" نمیتونین تغییر بدین (با همون اعمال تغییرات که زدم میمونه تو سایت تا ببینم نمراتم تایید میشه یا نه ؟) اعمال تغييراتو بزني ديگه تمومه اما پايان ثبت نامو نزن كه ديگه نميتوني عوضش كنيا!

يه گزارش 101 هم بگير تا خيالت راحت شه ثبت شده واحدات

MCSE MAN
06-02-2012, 14:12
شهریه من این ترم خیلی زیاد شده ! معدل ها رو هم که هنوز ندادن تا مشخص بشه ببینم بهم تخفیف میخوره یا نه کلا دروس اختصاصی برداشتم با مبانی کامپیوتر و برنامه سازی و یه واحد تربیت بدنی .
آهان یه سوال دارم تربیت بدنی تو طول ترم کلاس هم داره ؟ یا نه فقط یه امتحان عملیه و امتحان تستی ؟ چون واقعا وقتش رو ندارم برم توپ بازی کنم ! یعنی چی انگار وقتمون رو از سر راه آوردیم بریم دنبال یه توپ :31: میشه نرم ؟
نه حتما بايد بريد كه بذاره امتحان هم بديد. مگر اينكه با استادتون صحبت كنيد و راضيش كنيد كه خيلي بعيده

mohsenjxj
06-02-2012, 14:17
بچه ها یکی جواب منو بده.........!

hamidras
06-02-2012, 14:36
سلام دوستان اگه میشه یکی منو راهنمایی کنه برای ترم دوم نرم افزار چه در سایی را باید انتخاب کرد؟ اصلا فرق ریاضی عمومی 2 و ریاضی مقدماتی 2 چی هست کدوم یکی را باید انتخاب کرد؟

رياضي 2رو بردار ! نميدونم مقدماتيه چيه!

ترم 2 :

ساختمان گسسته
برنامه سازي پيشرفته
رياضي 2
فيزيك 2

يه 4 تا عمومي و آز هم بزن تنگش :دي

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

دوستان من چطوری میتونم بیش از 16 واحد درس وردارم چون 20 واحد مجاز هستم ولی بیشتر از 16 واحد درسی برای انتخاب تو سایت قرار داده نشده.....!

يعني چي!؟

اون تعداد واحداي چارت مهم نيست بردار 20 تا هر چي كه تونستي

nits
06-02-2012, 14:53
ترم دو نرم افزار........ آزمایشگاه فیزیک نیست ............ مبانی هم نیست ( افتادم ) خب باید این رو بردارم یا نه ؟
ریاضی 1 هم نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!
چیکار کنم
الان 12 تا برداشتم : برنامه سازی پیشرفته - ساختمان گسسته - فیزیک 1 - تربیت بدنی 1 - اندیشه 2

hamidras
06-02-2012, 14:57
ترم دو نرم افزار........ آزمایشگاه فیزیک نیست ............ مبانی هم نیست ( افتادم ) خب باید این رو بردارم یا نه ؟
چیکار کنم
الان 12 تا برداشتم : برنامه سازی پیشرفته - ساختمان گسسته - فیزیک 1 - تربیت بدنی 1 - اندیشه 2

الان وقتي رياضي 1 و مباني رو پاس نكردي چه جوري پيشرفته و گسسته رو برداشتي!!!!؟

حتما بايد برشون داري تا همنياز شن

آز زياد مهم نيست عجله نكن!

nits
06-02-2012, 15:05
الان وقتي رياضي 1 و مباني رو پاس نكردي چه جوري پيشرفته و گسسته رو برداشتي!!!!؟

حتما بايد برشون داري تا همنياز شن

آز زياد مهم نيست عجله نكن!

پس من یعنی باید 5 واحد بردارم :31: ؟
سیستم که خطا نگرفته
چیکار باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه نیست که تو لیست مبانی

hamidras
06-02-2012, 15:13
پس من یعنی باید 5 واحد بردارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
سیستم که خطا نگرفته
چیکار باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه نیست که تو لیست مبانی

مطمئني افتادي:دي؟

molaali
06-02-2012, 15:18
پس من یعنی باید 5 واحد بردارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
سیستم که خطا نگرفته
چیکار باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه نیست که تو لیست مبانی __________________

سیستم الان کاری نداری ولی بهتون مدرک نمیده.این درس ها هم نیاز هم نیستن یعنی این ترم نمیتونید ساختمان گسسته و سی++ رو بردارید.
بازم برای اطمینان با اموزش و یا مدیر گروهتون صحبت کنید.

0015351971
06-02-2012, 15:46
اعمال تغييراتو بزني ديگه تمومه اما پايان ثبت نامو نزن كه ديگه نميتوني عوضش كنيا!

يه گزارش 101 هم بگير تا خيالت راحت شه ثبت شده واحدات
سلام دوباره :دی
101 گرفتم 12 واحدم هست توشون
نمره ها هم 3 تاش مونده که تایید کنن تا معدل درست شه (مثل اینکه شروع کردن تایید کنن)
راستی حالا یه سوال در مورد درسها
من برنامه نویسی رد شدم (مبانی رو به خاطر اینکه نمره کلاسی هیچی نداده بود این استاد ما:-()
الان برای ترم دوم دو تا درس اختصاصی هست دیگه یکیس " برنامه سازی پیشرفته " و یکی هم " ساختمان های گسسته "
به نظرتون میشه با هم بردارم میتونم پاس کنم ؟ ؟؟ (منظورم مبانی با این دوتاست)
از این دوتا کودوم آسونتره ؟ مباحثشون چیه ؟

hamidras
06-02-2012, 15:54
الان برای ترم دوم دو تا درس اختصاصی هست دیگه یکیس " برنامه سازی پیشرفته " و یکی هم " ساختمان های گسسته "
به نظرتون میشه با هم بردارم میتونم پاس کنم ؟ ؟؟ (منظورم مبانی با این دوتاست)
از این دوتا کودوم آسونتره ؟ مباحثشون چیه ؟

از بچه هامون بودن اونايي كه مباني افتادن و ترم بعد برنامه سازيم پاس كردن

به نظرم هر 3 تاشو بردار و پاس كن! چون پيش نياز همه درساتن!!

گسسته بد نبود به جز فصل نظريه اعدادش!
پيشرفته هم ++c هست كه اصولي ياد بگيري سخت نيست!

0015351971
06-02-2012, 17:00
از بچه هامون بودن اونايي كه مباني افتادن و ترم بعد برنامه سازيم پاس كردن

به نظرم هر 3 تاشو بردار و پاس كن! چون پيش نياز همه درساتن!!

گسسته بد نبود به جز فصل نظريه اعدادش!
پيشرفته هم ++c هست كه اصولي ياد بگيري سخت نيست! فعلا" منتظرم درسام تایید شه
پس بردارم ؟ بینم C++ با این پاسکاله قاطی نمیکنه آدم همزمان بخواد بخونه ؟
ساختمان گسسته چی هست کلا" ؟
امتحان سه تاش چیه ؟
تستیه ؟ یا تستی تشریحی ؟

hamidras
06-02-2012, 17:03
پس بردارم ؟ بینم C++ با این پاسکاله قاطی نمیکنه آدم همزمان بخواد بخونه ؟

آره بردار نه قاطي چيه بابا!

ساختمان گسسته چی هست کلا" ؟

درس عجيبيه! يكم به رياضي گسسته پيش دانشگاهي شباهت داره

امتحان سه تاش چیه ؟
تستیه ؟ یا تستی تشریحی ؟

زمان ما كه تستي تشريحي بود جفتش الان شايعه بود كه پاسكال و سي پلاس تستي خالي شده كه بي اطلاعم!

mohsenjxj
06-02-2012, 17:05
رياضي 2رو بردار ! نميدونم مقدماتيه چيه!

ترم 2 :

ساختمان گسسته
برنامه سازي پيشرفته
رياضي 2
فيزيك 2

يه 4 تا عمومي و آز هم بزن تنگش :دي

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

يعني چي!؟

اون تعداد واحداي چارت مهم نيست بردار 20 تا هر چي كه تونستي

دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون.
منظور من اینه که اصلا درسی تو لیست پایین انتخاب واحدم نیست که بیشتر از 16 واحد بتونم بردارم همشو ورداشتم که کلا شد 16 واحد. امکان داره که تو حذف اضافه بازهم برامون درس جدیدی برای انتخاب بذارن؟

hamidras
06-02-2012, 17:09
منظور من اینه که اصلا درسی تو لیست پایین انتخاب واحدم نیست که بیشتر از 16 واحد بتونم بردارم همشو ورداشتم که کلا شد 16 واحد. امکان داره که تو حذف اضافه بازهم برامون درس جدیدی برای انتخاب بذارن؟

عجب!!

برو يه اعتراضي دادي چيزي بزن

اميدوارم كه زياد كنن! و احنمالشم هست

aristocrat
06-02-2012, 17:26
سلام. آقا به جز بررسی تغییرات و اعمال تغییرات یه دکمه دیگه هست به نام پایان ثبت نام که من تا حالا ندیده بودم. این یعنی این پایان ثبت نام چه معنی میده؟ کی باید این دکمه رو بزنم؟

0015351971
06-02-2012, 17:40
زمان ما كه تستي تشريحي بود جفتش الان شايعه بود كه پاسكال و سي پلاس تستي خالي شده كه بي اطلاعم!
پاسکال برای من که افتادیم تستی بود
الان نگاه کردم
مبانی با این گسسته ه امتحانش یه روزه :-( جفتش 20/3 هست)

hamidras
06-02-2012, 18:02
سلام. آقا به جز بررسی تغییرات و اعمال تغییرات یه دکمه دیگه هست به نام پایان ثبت نام که من تا حالا ندیده بودم. این یعنی این پایان ثبت نام چه معنی میده؟ کی باید این دکمه رو بزنم؟ سلام
اينو بزني ديگه قسمت ثبت نام برات بسته ميشه! يعني اعلام ميكني كه تمومه ثبت نامت
الان يكي اشتباهي زده فردا دارم ميرم بگم باز كنن براش سايتشو اگه بشه

نزديم نزدي مشكلي نيست

پاسکال برای من که افتادیم تستی بود
الان نگاه کردم
مبانی با این گسسته ه امتحانش یه روزه :-( جفتش 20/3 هست) اوخ اوخ سختت ميشه نبايد بزاريشون شب امتحان

اما بردار جفتشو!

MCSE MAN
06-02-2012, 18:30
چیکار کنم
بعضي وقتا يه سري درس ها دير مياد تو صفحه انتخاب واحد. 1-2 روز صبر كنيم احتمالا اينا هم اضافه ميشه
مثلا براي خود من،روز اول انتخاب واحد پروژه تو ليست نبود ولي 1-2 روز بعد اومد
البته آزمايشگاه ممكنه نياد چون بعضي ترم ها ارائه نميدن

ittools
06-02-2012, 18:43
بچه ها من چند تا درس مال همین گروه بندی احمقانه ای که راه انداختن رو برداشتم البته من از برنامه اینا جلو ام یعنی این چند تا درس بر اساس برنامه نه گاه تحصیلی که دادن مال ترم بعده که من این ترم برداشتم از اونجا که این درس ها خودخوان محسوب میشن باید اصولا شهریه کمتری ازم دریافت بشه ولی اصلا فرقی نکرده ! مطمئنید این برنامه گروه بندی اجرایی شده ؟ اصولا باید من شهریه کمتری بدم .
حالا فرض کنیم بعد از حذف و اضافه اینا خودخوان محسوب شدن من از کجا بفهمم که چه درسی خودخوانه و چه درسی معمولی و میان ترم داره خدایی تا حالا به این چیزا دقت نکردم :31:
آهان یادم رفت بگم نمره های منو دادن البته هنوز تایید نشده هست خداروشکر این ترم به خیر گذشت
ممنون :11:

ARAS71
06-02-2012, 19:52
بر چه اساسی به افراد برای ثبت نام وقت تعیین می کنند؟

Nocturne
06-02-2012, 20:07

آقا من از کجا باید بدونم نوبت ثبت نامم دقیقا کی هست؟ تو این سایتا نیست؟ مگه تقویم آموزشی ای چیزی نباید باشه؟

اون عکسه هم اگه لود نمشیه دوباره آپلود کردم

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

شما یه کاری کنید. که فکر میکنم بی فایده باشه. تو همون صفحه اول، پایین صفحه، گزینه پردازش رو انتخاب کنید و در قسمت کادر خالی عدد 12100 رو بنویسید و جستجو کنید (تیک قرمز).

پردازش نداره

hamid_diablo
06-02-2012, 20:21
خوب همون پائین صفحه یه نوار بنفش هست که تاریخ و ساعت انتخاب واحد شما رو مشخص میکنه

hamidras
06-02-2012, 20:24
آقا من از کجا باید بدونم نوبت ثبت نامم دقیقا کی هست؟ تو این سایتا نیست؟ مگه تقویم آموزشی ای چیزی نباید باشه؟

سايتت مشكل داره شما

برو دانشگاه برات درست كنن

ittools
06-02-2012, 21:09
موند صفحه قبل :31:

بچه ها من چند تا درس مال همین گروه بندی احمقانه ای که راه انداختن رو برداشتم البته من از برنامه اینا جلو ام یعنی این چند تا درس بر اساس برنامه نه گاه تحصیلی که دادن مال ترم بعده که من این ترم برداشتم از اونجا که این درس ها خودخوان محسوب میشن باید اصولا شهریه کمتری ازم دریافت بشه ولی اصلا فرقی نکرده ! مطمئنید این برنامه گروه بندی اجرایی شده ؟ اصولا باید من شهریه کمتری بدم .
حالا فرض کنیم بعد از حذف و اضافه اینا خودخوان محسوب شدن من از کجا بفهمم که چه درسی خودخوانه و چه درسی معمولی و میان ترم داره خدایی تا حالا به این چیزا دقت نکردم :31:
آهان یادم رفت بگم نمره های منو دادن البته هنوز تایید نشده هست خداروشکر این ترم به خیر گذشت
ممنون :11:

hamidras
06-02-2012, 21:14

گروه بندي چيه؟ خودخوان و غير خودخوان؟

حالا فرض کنیم بعد از حذف و اضافه اینا خودخوان محسوب شدن من از کجا بفهمم که چه درسی خودخوانه و چه درسی معمولی و میان ترم داره خدایی تا حالا به این چیزا دقت نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببين كد آخر درست اگه 01 باشه يعني خودخوانه غير اين باشه يعني با استاد داري

nits
06-02-2012, 21:26
فردا میرم uni ....... اینجوری که بدبختیم ........... یه مشکلی هم که ما داریم اولین سالی هست که رشته مهندسی کامپیوتر تو دانشگاه پیام نور ما اومده ...... یعنی ما سال بالایی نداریم !!!! ........

ittools
06-02-2012, 21:40
گروه بندي چيه؟ خودخوان و غير خودخوان؟

همین دستور العمل جدید که میگه اگه درسی بر اساس برنامه 9 ترمه نباشه کلاس تشکیل نمیشه و میان ترم هم نداره مثلا اگه ریاضی 1 تو برنامه ترم اول باشه ما ترم 2 برداریم این قانون شاملش میشه

ببين كد آخر درست اگه 01 باشه يعني خودخوانه غير اين باشه يعني با استاد داري
حالا این کد درس همونیه که تو گزارش نتیجه ثبت نام به نام شماره و گروه درس زده ؟ الان خودخوان بودن معلوم میشه یا نه باید تا حذف و اضافه صبر کرد ؟

ممنون بابت جواب :11:

mohsenjxj
06-02-2012, 22:09
سلام
اينو بزني ديگه قسمت ثبت نام برات بسته ميشه! يعني اعلام ميكني كه تمومه ثبت نامت
الان يكي اشتباهي زده فردا دارم ميرم بگم باز كنن براش سايتشو اگه بشه

نزديم نزدي مشكلي نيست

دوست عزیز من انتخاب واحد کردم و اعمال تغییرات را زدم و بدون اینکه ثبت نهایی را بزنم اومدم بیرون وقتی دوباره وارد شدم دیدم اثری از انتخاب واحد نیست. با این اوصاف حتما باید ثبت نهایی انجام بشه تا انتخاب رشته به ثبت برسه. چطوریه که شما میگید نزدیم نزدی مشکلی نیست...!؟:41:

mohsenjxj
06-02-2012, 22:17
راستی بچه ها این پیام نور به اوناییکه هر ترم معدلشون خوب باشه جایزه هم میده...........!؟:11::2::31:

Behzad83
06-02-2012, 22:27
جناب ittools, در گزارش 101 ثبت نام، در ستون وضعیت درس زده که درس خودخوانه یا عادی.

جناب mohsenjxj، من هم دکمه پایان ثبت نام رو نزدم و دروس کاملا ثبت شد. البته اینرو خدمت دوستان بگم که روز بعد انتخاب واحدم اون دکمه پایان ثبت نام رو زدم اما همچنان میتونستم در انتخاب واحدم تغییرات بدم! ظاهرا زدن و نزدن آن فرقی نمیکند!

mohsenjxj
06-02-2012, 22:31
نمیدونم مال من که حذف شد شایدم اشکال از سیستم بوده. به هر حال از این گلستان بعید نیست........!

Behzad83
06-02-2012, 22:32
راستی، آقای hamidras فرمودن که اگر دو عدد آخر شماره درس 01 باشه اون درس خودخوان هستش. اما دو رقم آخر دروس خودخوان بنده 51 هستش. فکر میکنم این اعداد بنابر رشته و دانشکده متفاوت باشه. من مدیریت بازرگانی تهران میخونم.

hamidras
06-02-2012, 22:38
دوست عزیز من انتخاب واحد کردم و اعمال تغییرات را زدم و بدون اینکه ثبت نهایی را بزنم اومدم بیرون وقتی دوباره وارد شدم دیدم اثری از انتخاب واحد نیست. با این اوصاف حتما باید ثبت نهایی انجام بشه تا انتخاب رشته به ثبت برسه. چطوریه که شما میگید نزدیم نزدی مشکلی نیست...!؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من واسه نصف بچه هاي هم رشته اي انتخاب واحد كردم فقط اعمال تغييراتو زدم و مشكلي نبود!

راستی، آقای hamidras فرمودن که اگر دو عدد آخر شماره درس 01 باشه اون درس خودخوان هستش. اما دو رقم آخر دروس خودخوان بنده 51 هستش. فکر میکنم این اعداد بنابر رشته و دانشکده متفاوت باشه. من مدیریت بازرگانی تهران میخونم.

چه جالب نميدونستم
تو دانشگاه ما كلا همه رشته ها 01 02 و 03... هستن

دروس عاديتون چه كدي دارن؟

ARAS71
06-02-2012, 23:08
بر چه اساسی به افراد برای ثبت نام وقت تعیین می کنند؟
کسی نمی دونه؟

Behzad83
06-02-2012, 23:43
من واسه نصف بچه هاي هم رشته اي انتخاب واحد كردم فقط اعمال تغييراتو زدم و مشكلي نبود!

چه جالب نميدونستم

دو رقم آخر دروس عادی 02 هستش.

کسی نمی دونه؟

نوبت دهی برای انتخاب واحد بر اساس سال ورودی هست. یعنی ترم بالایی ها زودتر انتخاب واحد میکنند.

ARAS71
07-02-2012, 00:15
دو رقم آخر دروس عادی 02 هستش.

نوبت دهی برای انتخاب واحد بر اساس سال ورودی هست. یعنی ترم بالایی ها زودتر انتخاب واحد میکنند.
ممکنه هم ترمی های من تاریخ ثبت نامشون زودتر باشه؟

salar_aziz
07-02-2012, 00:16
پریروز انتخاب واحد کردم و طرح معماری1 رو بدون مشکل انتخاب کردم ولی امروز ببینین چه اخطاری میده!!
راستی ثبت نهایی هم نزدم که اگه یکی از درسها که ارائه نشده ارائه بشه،هنوز نشده!! چه کنیم این ترم؟(مقاومت مصالح)

nits
07-02-2012, 09:37
درخواست شما به دليل وجود اشکال در آن قابل انجام نيست. لطفا مجددا وارد فرم شويد
بچه ها وارد ثبت نام اصلی نمیشه ؟ :41:

M o h a m m @ d
07-02-2012, 10:30

چه جالب نميدونستم

01 02 03 ...مربوط به گروه کلاسه نه رشته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 025 33 12

دو رقم اول 12 مربوط به دانشکده
دو رقم بعدی 33مربوط به گروه اموزشی
سه رقم025 مربوط به نام درس
دو رقم اخرم 02مربوط به گروه کلاسه

ARAS71
07-02-2012, 11:20
از کجا باید بفهمیم کلاس ها کی شروع میشه؟

hamid_diablo
07-02-2012, 12:21
اینطور که تو سایت فنی ما زده کلاسها از 23 بهمن شروع میشه!!!!!!!!!!!

دانشجو که هیچ خود رئیس دانشگاه هم 23 ام نمیان

0015351971
07-02-2012, 13:05
آقا بالاخره نمره های منم تایید شد (البته یکیش مونده ولی الان دیه میتونم 20 واحد بدارم)
من برداشتم شد 19 تا
تو چارت زده بود تربیت بدنی هم باید برداریم که 20 تا ببشه ولی تربیت بدنی نیست :-(
درس یه وحدی هم نیست دیگه چیکار کنم ؟
برنامش هم خیلی بیخود شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه روز درمیونه :-(

M o h a m m @ d
07-02-2012, 13:49
آقا بالاخره نمره های منم تایید شد (البته یکیش مونده ولی الان دیه میتونم 20 واحد بدارم)
من برداشتم شد 19 تا
تو چارت زده بود تربیت بدنی هم باید برداریم که 20 تا ببشه ولی تربیت بدنی نیست :-(
درس یه وحدی هم نیست دیگه چیکار کنم ؟
برنامش هم خیلی بیخود شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه روز درمیونه :-(
بایدی که نیست دل بخواهیه.19تا هم خوبه
میتونی یه 2واحدی با 3واحدی عوض کنی اگه برنامه ریزیت بهم نمیریزه پیش نیازش گذرونده باشی یا نداشته باشه

nits
07-02-2012, 14:29
همه درسها اومد :8:

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

ولی نمراتم هنوز تایید نشده ...... ریاضی 1 رو چرا هنوز زده غایب در امتحان ؟ مگه نباید حذف شه ؟

hamid_diablo
07-02-2012, 16:25
ولی نمراتم هنوز تایید نشده ...... ریاضی 1 رو چرا هنوز زده غایب در امتحان ؟ مگه نباید حذف شه

واسه همه همین رو میزنه نگران نباش

sansi
07-02-2012, 19:21
سلام......

از کجا باید بفهمیم کلاس ها کی شروع میشه؟

توي دانشگاه ما كه زده از 1 اسفند شروع كلاسهاس.

hosseincode2008
07-02-2012, 22:24
دوستان من رشتم نرم افزاره. ميخواستم بپرسم ميشه برنامه 9 ترمه رو 8 ترمه كرد يا پيش نيازها اجازه نميدن؟

M o h a m m @ d
07-02-2012, 22:50
دوستان من رشتم نرم افزاره. ميخواستم بپرسم ميشه برنامه 9 ترمه رو 8 ترمه كرد يا پيش نيازها اجازه نميدن؟
اره میتونی زرنگ باشی زودتر از8 :5:
فقط ترم اول محدودت میکنن براساس برنامه 9 ترمه واحد برداری
ترم اول رد کردی معدلت بالای 12 شد میتونی 20 واحد برداری
و اگه از 17 بیشتر شد میتونی 24 واحد برداری
که میتونی 8 ترمه یا اگه مخ باشی زودتر تموم کنی :20:

hosseincode2008
07-02-2012, 23:10
اره میتونی زرنگ باشی زودتر از8 :5:
فقط ترم اول محدودت میکنن براساس برنامه 9 ترمه واحد برداری
ترم اول رد کردی معدلت بالای 12 شد میتونی 20 واحد برداری
و اگه از 17 بیشتر شد میتونی 24 واحد برداری
که میتونی 8 ترمه یا اگه مخ باشی زودتر تموم کنی :20:

مخ كه نيستم ولي باهوشم :31:
از اين ميترسم كه خودمو بذارم تو فشار 8 ترمه تموم كنم ولي مثلا احيانا بيوفتم (تا حالا كه سابقه نداشته) يا يه اتفاقي بيوفته يكي دو واحد بمونه ترم 9 و من دماغ سوخته شم.

دوستان تجربه اي ندارن در اين زمينه؟

M o h a m m @ d
07-02-2012, 23:43
مخ كه نيستم ولي باهوشم :31:
از اين ميترسم كه خودمو بذارم تو فشار 8 ترمه تموم كنم ولي مثلا احيانا بيوفتم (تا حالا كه سابقه نداشته) يا يه اتفاقي بيوفته يكي دو واحد بمونه ترم 9 و من دماغ سوخته شم.

دوستان تجربه اي ندارن در اين زمينه؟
تابستونم میتونی واحد بردای جبران افتاده ها بشه یا جلو بندازدت

hesedahomm
08-02-2012, 00:06
سلام یه سوال داشتم
من انتخاب واحد کردم
یکی از درسایی که برداشتم و باید کلاس داشته باشه توی برنامه ی کلاسی نیست!
درس تخصصی مهمیه یعنی کلاسش تشکیل نمیشه که توی برنامه نیست؟!!
چیکار کنم!

M o h a m m @ d
08-02-2012, 00:15
سلام یه سوال داشتم
من انتخاب واحد کردم
یکی از درسایی که برداشتم و باید کلاس داشته باشه توی برنامه ی کلاسی نیست!
درس تخصصی مهمیه یعنی کلاسش تشکیل نمیشه که توی برنامه نیست؟!!
چیکار کنم!
نگران نباشید چون هنوز استادش مشخص نشده ساعت کلاسیش معلوم نیست برای همین هنوز ساعت کلاسش نزدن
من که از 20 واحد فقط یه2 واحدی عمومی مشخصه موندم ،تداخل داشته باشن بعد ،سایت بسته شه چکار کنم :41:

hesedahomm
08-02-2012, 00:20
ممنون
خب اگه زبونم لال مشکلی پیش بیاد
میتونید به آموزش مراجعه کنید نمیتونید؟!
:20:

M o h a m m @ d
08-02-2012, 00:36
ممنون
خب اگه زبونم لال مشکلی پیش بیاد
میتونید به آموزش مراجعه کنید نمیتونید؟!
:20:
نه یا باید حذف کنم یا گیر استاد خوبی بیفتم که بگه اشکال نداره برو سر اون یکی کلاس ،بزاره میان ترم درس خودشم بدم.بعضی استاد خوبن بعضی که نگو ادم نمیتونه حتی از حق خودش جلوش دفاع کنه:31:

hesedahomm
08-02-2012, 00:44
آها...
ما که ترم دومی هستیم....هیچی حالیمون نمیشه خف.
از حق خودش آدم باید دفاع کنه.ما که رشتمونم حقوقه نمیتونیم از خودمون دفاع کنه چه برسه به...

0015351971
08-02-2012, 11:23
آقا یه چند تا سوال :دی
چرا اینا ساعت کلاساشون معلوم نیست اصلا" ؟
وقتی میخوای انتخای واحد کنی از هر درس یدونه داره چرا ؟؟
بعد جالبه رفییقام که انتخاب واحد کردن ساعت کلاساشون با من فرق داره چرا اینجوری شده ؟

من دو تا درسم یکشنبه هاست یکیش وشته از اسفند شروع میشه که معلومه چی به چیه
اون یکی که نزده رو من باید چیکار کنم ؟ از همین هفته باید برم ؟

M o h a m m @ d
08-02-2012, 11:35
آقا یه چند تا سوال :دی
چرا اینا ساعت کلاساشون معلوم نیست اصلا" ؟
وقتی میخوای انتخای واحد کنی از هر درس یدونه داره چرا ؟؟
بعد جالبه رفییقام که انتخاب واحد کردن ساعت کلاساشون با من فرق داره چرا اینجوری شده ؟

من دو تا درسم یکشنبه هاست یکیش وشته از اسفند شروع میشه که معلومه چی به چیه
اون یکی که نزده رو من باید چیکار کنم ؟ از همین هفته باید برم ؟
چون هنوز استادش معلوم نیست که بخواد به اموزش ساعت بده که چه ساعتی میتونه بیاد.
تخصصی معمولا یک کلاسه فوقش دوتا چون جمعیت کمتره یک کلاس کافیه.
اونا گروهشون فرق میکنه دو رقم اخر خودت با دوستات نگاه کن 01 یا 02 ...
باید واستی تا ساعت بزنن لازم نیست بری فوقش از اموزش میپرسی کی ساعتش اعلام میشه

Saeed Dz
08-02-2012, 13:57
مهلت انتخاب واحد تا کیه؟
اگه پایان ثبت نام رو فشار ندی ولی اعمال تغییرات کنی چه اتفاقی می افته؟ مشکلی پیش میاد؟

sansi
08-02-2012, 14:01
مهلت انتخاب واحد تا کیه؟
اگه پایان ثبت نام رو فشار ندی ولی اعمال تغییرات کنی چه اتفاقی می افته؟ مشکلی پیش میاد؟

نمي دونم ولي هنوز هست... :دي

براي نهايي شدن ثبت نام بايد حتما اعمال تغييران رو بزنيد درغير اينصورت هيچ واحدي براتون ثبت نميهش..اون پايان ثبت نام كار خاصي انجام نميده....من كه تا حالا ازش استفاده نكردم!!

hasti rs
08-02-2012, 18:50
دوستان دوستان
سلام سلام
ثبت نام ارشد پیامنور کی هست ؟
و همینطور ثبت نام فراگیرش .
سپاس /

0015351971
08-02-2012, 19:11
اونا گروهشون فرق میکنه دو رقم اخر خودت با دوستات نگاه کن 01 یا 02 ...

خوب وقت انتخاب واحد اصلا" نمیزنم مثلا" چند تا گروه هست
کلا" یدونه گروه میذاره تو هم مجبوری همون برداری

نمي دونم ولي هنوز هست... :دي
فردا آخرشه

sansi
08-02-2012, 19:24

فعلا همين رو انتخاب كن از دستش ندي توي حذف و اضافه احتمالا ظرفيتا زياد بشه يا كساني اون درس رو حذف بكنن..شما مي توي اونموقع گروهتو عوض كني.

M o h a m m @ d
08-02-2012, 20:44

قسمت ثبت نام اصلی پایین جلوی درس که انتخاب کنی شماره گروه اگه سه تا نقطه قرمز بود یعنی چندتا گروه از اون درس هست و فقط درسی که ظرفیت خالیه نشون میده رو اون سه تا نقطه کلیک کنی تمام گروه های اون درس نشونت میده

ittools
08-02-2012, 20:53
خیلی جالبه ها امتحانات وسط تیر ماه هنوز ادامه خواهد داشت !
جالب تر از همه اینه که رفتم زبان انگلیسی رو انتخاب کنم میبینم اصلا ارائه نشده همین قضیه ترم قبل هم برام اتفاق افتاد که با کمال تعجب تو حذف و اضافه دوباره ارائه شده بود ! که ترم قبل قضیش رو پرسیدم گفت اول برای خانوم ها ارائه میشه اگر ظرفیت پر نشد همه میتونن انتخاب کنن :2: خاک تو سرشون یکی نیست بهشون بگه احمق من از الان تمام درس های مد نظرم رو برداشتم دیگه جایی برای واحد دیگه ای ندارم . انگار قراره بریم تو کلاس بشینیم خانوم ها رو دید بزنیم ! انگار تو محیط بیرون نمیتونیم ببینیم ! :31: متاسفانه مجبورم ترم تابستون بردارم لعنت به این همه افراط گری :41:

hasti rs
08-02-2012, 22:24
دوستان دوستان
سلام سلام
سپاس /

پلیز پلیز هلپ می
هلپ می
هلپ می

M o h a m m @ d
09-02-2012, 00:01
دوستان دوستان
سلام سلام
سپاس /
ارشد سراسری که وسطای آبان
فراگیرم اولای مهر

0015351971
09-02-2012, 12:47
قسمت ثبت نام اصلی پایین جلوی درس که انتخاب کنی شماره گروه اگه سه تا نقطه قرمز بود یعنی چندتا گروه از اون درس هست و فقط درسی که ظرفیت خالیه نشون میده رو اون سه تا نقطه کلیک کنی تمام گروه های اون درس نشونت میده
یک دنیا ممنون
کلی دنبال این گشتم
کلاسام الان بهتر شد

مرتضی nvcd
09-02-2012, 15:43
ای بر پدر هر چی سایت پیام نوره ....

این سایت گلستان که باز نمی شد ... حالا هم که باز شده می گه رمز شما اشتباه است ... اخه من همین دیروز رفتم تو حساب کاربریم ...

این جا چه خبره ؟ ... فرصتم داره تموم می شه و نمی تونم برم انتخاب واحد کنم ... نمره ریاضی ام هم نیومده .... :19:

ittools
09-02-2012, 16:07

این سایت گلستان که باز نمی شد ... حالا هم که باز شده می گه رمز شما اشتباه است ... اخه من همین دیروز رفتم تو حساب کاربریم ...

این جا چه خبره ؟ ... فرصتم داره تموم می شه و نمی تونم برم انتخاب واحد کنم ... نمره ریاضی ام هم نیومده .... :19:

برای منم همین طوریه مشکل داره
ببین سعی کن نصفه شب حدودای ساعت 1 بری برای ثبت نام یا ظهر حدودای ساعت 3 . اینطوری راحت میتونی انتخاب واحد کنی ترافیک سایت خیلی پایین میاد و به راحتی باز میشه

hamidras
09-02-2012, 16:09

این جا چه خبره ؟ ... فرصتم داره تموم می شه و نمی تونم برم انتخاب واحد کنم ... نمره ریاضی ام هم نیومده .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای منم همین طوریه مشکل داره
ببین سعی کن نصفه شب حدودای ساعت 1 بری برای ثبت نام یا ظهر حدودای ساعت 3 . اینطوری راحت میتونی انتخاب واحد کنی ترافیک سایت خیلی پایین میاد و به راحتی باز میشه

الان كه سرعتش خوبه !! تست كردم

از اينا هم استفاده كنيد

reg1.pnu.ac.ir
reg2.pnu.ac.ir
reg.pnu.ac.ir

princeofpersia_7
09-02-2012, 19:18
امیدوارم نخندید:31: ولی واقعا مشکل دارم..

اون کد کاربری و رمز ورود به سیستم گلستانم رو فراموش کردم و به خاطر اینکه مدت ها از این فضا دور بودم و 2 تا اسباب کشی هم داشتیم اون پرونده هایی که توش اینا رو نوشته بودم رو هم گم کردم متاسفانه..

راهی نیست که بشه بازیابی کردشون؟ . باید حتما بریم دانشگاه؟!

..............

ممنون میشم راهنمایی کنید..

M o h a m m @ d
09-02-2012, 19:37
امیدوارم نخندید:31: ولی واقعا مشکل دارم..

اون کد کاربری و رمز ورود به سیستم گلستانم رو فراموش کردم و به خاطر اینکه مدت ها از این فضا دور بودم و 2 تا اسباب کشی هم داشتیم اون پرونده هایی که توش اینا رو نوشته بودم رو هم گم کردم متاسفانه..

..............

کد کاربری که همون شماره دانشجویه وقابل عوض کردن نیست
اگه رمزت عوض نکردی یه بار با شماره شناسنامه تست کن یه بارم کد ملی ببین وارد میشی
اگه نشد بازم به مغزت فشار بیار:31: شاید سال تولدی شماره تلی چیزی گذاشتی
بعد که نشد برو دانشگاه

hamidras
09-02-2012, 19:40
امیدوارم نخندید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی واقعا مشکل دارم..

..............

من از طريق ايميل گرفتم يوزر و پسمو فكر كنم شما هم جزو اون دسته يودي؟

به ايميلت مراجعه كن :دي

M o h a m m @ d
09-02-2012, 19:51
من از طريق ايميل گرفتم يوزر و پسمو فكر كنم شما هم جزو اون دسته يودي؟

به ايميلت مراجعه كن :دي
چجوری گرفتین سایت گلستان که قسمت فراموشی رمز نداره؟:13:

hamidras
09-02-2012, 19:52
چجوری گرفتین سایت گلستان که قسمت فراموشی رمز نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ورودياي 89 استان تهران ثبت نامشون اينترنتي بود كلا :)

princeofpersia_7
09-02-2012, 20:46
ورودياي 89 استان تهران ثبت نامشون اينترنتي بود كلا :)

نه دیگه من جز نودی ها حساب میشم :31:....مثل اینکه باید بریم دانشگاه :31:

javad026
10-02-2012, 20:46
كسایی كه تجربه یااطلاعاتی دارندخواهشن جواب سوالای من روبدند
برای دوتاازدرسام یكی برای تشریحی برای استاد ازقسمت درخواست دانشجو اعتراض نوشتم -درزمان تعیین شده- كه الان بعد 10روز فقطنوشته درحال بررسی اما قسمت مشاهده استاد نوشته مشاهده نشده امادرپایین صفحه كه بصورت خطا به رنگ زرده نوشته توسط استادبررسی شده وامكان اعتراض نیست
حالا من موندم بالاخره استاد اعتراض رودیده یا نه-برای درس دیگم برای سوالات تستی درقسمت نتایج امتحانات اعتراض برای دانشگاه نوشتم كه هنوز نمرم تغییرنكرده-سوالات تستی خارج ازمنبع بودش-
درضمن تادیروز قسمت اطلاعات جامع جلوی وضعیت نمره درسام تاییدنشده نوشته بود اماامروز نوشته وضعیت نمره قبول -عادی-اعلام شده میخواستم بدونم این یعنی نمره درسام تایید شده وبه اعتراضم رسیدگی نمیشه-درضمن اگه نمره درس تشریحیم تغییر پیدانكنه دوباره به كجا باید اعتراض كرد

sansi
10-02-2012, 22:10
كسایی كه تجربه یااطلاعاتی دارندخواهشن جواب سوالای من روبدند
برای دوتاازدرسام یكی برای تشریحی برای استاد ازقسمت درخواست دانشجو اعتراض نوشتم -درزمان تعیین شده- كه الان بعد 10روز فقطنوشته درحال بررسی اما قسمت مشاهده استاد نوشته مشاهده نشده امادرپایین صفحه كه بصورت خطا به رنگ زرده نوشته توسط استادبررسی شده وامكان اعتراض نیست
حالا من موندم بالاخره استاد اعتراض رودیده یا نه-برای درس دیگم برای سوالات تستی درقسمت نتایج امتحانات اعتراض برای دانشگاه نوشتم كه هنوز نمرم تغییرنكرده-سوالات تستی خارج ازمنبع بودش-
درضمن تادیروز قسمت اطلاعات جامع جلوی وضعیت نمره درسام تاییدنشده نوشته بود اماامروز نوشته وضعیت نمره قبول -عادی-اعلام شده میخواستم بدونم این یعنی نمره درسام تایید شده وبه اعتراضم رسیدگی نمیشه-درضمن اگه نمره درس تشریحیم تغییر پیدانكنه دوباره به كجا باید اعتراض كرد

براي سوال اولتون:توي كادري كه مربوط به پاسخ استاد هست اگه نوشته شده بررسي شده و امكان اعتراض نيست پس استادتون ديده ولي اگه داخل اون كادر مربوط به استاد هنوز چيزي نزدن پس نديده....شما تا وقت هست و امكان تغيير داري برو قسمت امتحاناتون و مشكلت رو بگو....هرچند اين ترم خيلي اذيت كردن دانشجوهارو..

سوال دوم:منم براي يكي از امتحاناي تستيم اعتراض زدم چون يكي از سوالام 2تا جواب درست داشت!!ولي مثل شما هنوز نمره م تغييري نكرده.ولي ترمهاي پيشم براي يكي از دروسم وقتي بعد از يه مدت رفتم و نمره هام رو نگاه كردم ديدم كه نمره ي تستيم زياد شده....پس ممكنه هنوز به همه ي اعتراض ها رسيدگي نكرده باشن...ايشالا به زودي نمره ها رو درست ميكنن .

اين كه بگن چون نمرات تاييد شدن پس امكان تغييرشون نيست اشتباس چون تا همين چند روز پيش همه ي نمرات تاييد شده بود اما 2 روز پيش كه نگاه ميكردم متوجه شدم يكي از درسهام رو تاييد نشده كردن و نمره ي تشريحي در حال تغييره كه هنوز تاييدش نكردن!!!

javad026
11-02-2012, 03:13
قسمت استادنوشته مشاهده نشده -اما اینكه جلوی وضعیت نمره نوشته شده باشه قبول -اعلام شده -منظور تاییدشدن است یانه
درضمن بعدازبررسی توسط استاد بازم میشه اعتراض كردبه مدیرگروه اون درس خاص یامسیول اموزش دانشگاه یا كارشناس رشته

[Mohsen]
11-02-2012, 04:02
دوستان خواهشا کمک کنید!

ثبت نام من از 17 ام شروع شد و تا 20 ام هم ادامه داشت اما به علت یک سری مشکلات مثل همین بد باز شدن سایت نتونستم انتخاب واحد کنم. حدود ساعت 1 شب روز 21 ام رفتم انتخاب واحد کنم دیدم نوشته مهلت ثبت نام شما به پایان رسیده! :41:

بچه ها حالا چیکار کنم؟! یعنی این ترم کلا پریده یا هنوز توی حذف اضافه مهلت هست؟

خواهشا کمک کنید. ترم قبل هم درس نخوندیم همه رو افتادیم حالا هم اگه این ترم بپره که هیچی! :41:

M o h a m m @ d
11-02-2012, 09:12
;6835184']دوستان خواهشا کمک کنید!

ثبت نام من از 17 ام شروع شد و تا 20 ام هم ادامه داشت اما به علت یک سری مشکلات مثل همین بد باز شدن سایت نتونستم انتخاب واحد کنم. حدود ساعت 1 شب روز 21 ام رفتم انتخاب واحد کنم دیدم نوشته مهلت ثبت نام شما به پایان رسیده! :41:

خواهشا کمک کنید. ترم قبل هم درس نخوندیم همه رو افتادیم حالا هم اگه این ترم بپره که هیچی! :41:
شاید دوباره تمدید کنن این دو روز که تعطیل بوده.
میتونی تو حذف اضافه انتخاب واحد کنی اونم شانس بیاری درسی که میخوای برداری پر نشده باشه

sansi
11-02-2012, 11:06
قسمت استادنوشته مشاهده نشده -اما اینكه جلوی وضعیت نمره نوشته شده باشه قبول -اعلام شده -منظور تاییدشدن است یانه
درضمن بعدازبررسی توسط استاد بازم میشه اعتراض كردبه مدیرگروه اون درس خاص یامسیول اموزش دانشگاه یا كارشناس رشته

اگه نوشته مشاهده نشده پس استاد هنوز نگاه نكرده!
بله منظور تاييد شدن هست.يعني اون محدوده اي كه به استادها اجازه دادن براي دانشجو مهلت اعتراض تعيين كنن و يا نمره دانشجو رو تغيير بدن تموم شده و نمرات رو تاييد كردن.
براي يكي از درسهامون چون استاد محدوده زماني براي اعتراض تعيين نكرده بود و جواب نميداد بهمون رفتيم پيش مدير گروهمون كه قرار شد با استاد صحبت كنه تا رسيدگي بشه!هنوز كه چيزي نيديدم!
ولي اگه كساني كه به اون درس اعتراض دارن تعدادشون زياد باشه مديرگروهتون ممكنه بتونه كاري براتون انجام بده.

ثبت نام من از 17 ام شروع شد و تا 20 ام هم ادامه داشت اما به علت یک سری مشکلات مثل همین بد باز شدن سایت نتونستم انتخاب واحد کنم. حدود ساعت 1 شب روز 21 ام رفتم انتخاب واحد کنم دیدم نوشته مهلت ثبت نام شما به پایان رسیده!

خواهشا کمک کنید. ترم قبل هم درس نخوندیم همه رو افتادیم حالا هم اگه این ترم بپره که هیچی!

توي حذف و اضافه ميتونيد دوباره انتخاب واحد كنيد.

hamidras
11-02-2012, 11:25
براي يكي از درسهامون چون استاد محدوده زماني براي اعتراض تعيين نكرده بود و جواب نميداد بهمون رفتيم پيش مدير گروهمون كه قرار شد با استاد صحبت كنه تا رسيدگي بشه!هنوز كه چيزي نيديدم!
ولي اگه كساني كه به اون درس اعتراض دارن تعدادشون زياد باشه مديرگروهتون ممكنه بتونه كاري براتون انجام بده.

يه درس ما بلافاصله وقتي اومد تاييد شد و مهلت اعتراض نموند!
باز نميكردن كه سايتو واسه اعتراض رفتيم پيش معاون آموزشي و نامه داديم و رفتيم امتحانات نامه رو داديم به اونو چند روز بعد شورا گذاشتن! و بالاخره بازش كردن

دردسر داره وقتي تاييد شه تا بازش كنن

ittools
11-02-2012, 13:07
يه درس ما بلافاصله وقتي اومد تاييد شد و مهلت اعتراض نموند!
باز نميكردن كه سايتو واسه اعتراض رفتيم پيش معاون آموزشي و نامه داديم و رفتيم امتحانات نامه رو داديم به اونو چند روز بعد شورا گذاشتن! و بالاخره بازش كردن

دردسر داره وقتي تاييد شه تا بازش كنن

دقیقا همون کاری که ترم تابستون انجام دادن . برای درس اندیشه سیاسی امام تو ترم تبستون نمره 8 رد کرده بودن زمان اعتراض هم نزاشته بودن !!! رفتم معاونت آموزشی اعتراض کردم دوباره نمرم رو بررسی کردن شد 17 !!!! :2:

arashpr9
11-02-2012, 13:48
دوستان کسی اینجا امتحان ریزشی نداره؟ . باید بریم دانشگاه حضوری ثبت نام کنیم واسه امتحان یا از تو سایت هم میشه؟

Milad4171
11-02-2012, 21:34
کسانی که تو دنشگاه آزاد قبلا درس خوندن و انصراف دادن میتونن واحدهای پاس شده شون رو توی پیام نور معادل سازی کنن؟
واسه رشته ی مهندسی کامپیورتر.نرم
و میخوام بدونم به نظر دوستان پیام نور کلا چقدر اعتبار داره؟ کسانی که رفتن راضی هستن؟ واسه کارشناسی و ارشد!؟

sansi
12-02-2012, 19:01
کسانی که تو دنشگاه آزاد قبلا درس خوندن و انصراف دادن میتونن واحدهای پاس شده شون رو توی پیام نور معادل سازی کنن؟
واسه رشته ی مهندسی کامپیورتر.نرم
و میخوام بدونم به نظر دوستان پیام نور کلا چقدر اعتبار داره؟ کسانی که رفتن راضی هستن؟ واسه کارشناسی و ارشد!؟

اگه درك كارداني داشته باشيد ميتونيد واحدهاي عمومي رو كه گذرونيد رو معادل سازي كنيد.

اعتباره ش رو كه اگه نداشت چرا اجازه ادامه كار بهش دادن و دارن اين همه دانشجو قبول ميكنن!!
راضي بودنش هم اكثر اوقات راضي هستيم مگه اينكه چه شود(البته همچين دانشگاه گل و بلبلي نيست ولي خوب اونقدرام بد نيس)

hasti rs
12-02-2012, 19:39
ارشد سراسری که وسطای آبان
فراگیرم اولای مهر
سپاس دوست عزیز :11:

hasti rs
12-02-2012, 19:47
دقیقا همون کاری که ترم تابستون انجام دادن . برای درس اندیشه سیاسی امام تو ترم تبستون نمره 8 رد کرده بودن زمان اعتراض هم نزاشته بودن !!! رفتم معاونت آموزشی اعتراض کردم دوباره نمرم رو بررسی کردن شد 17 !!!!
:18:
چطور ممکنه ؟؟؟
من هیچوقت اعتراض نزدم هیچ درسی رو فکر میکردم احتمال اشتباه کم باشه :18: