PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

ittools
11-01-2012, 21:43
ای بابا اینا چرا همچین میکنن یعنی ما باید بر اساس برنامه اونا پیش بریم و اگر یه مقدار این ور اونور بشه نمره میان ترم میپره ! یعنی چی هر روز یه ادا در میارن :19:

mohsenjxj
11-01-2012, 21:44
سلام nits عزیز مبانی را چند گرفتی؟

nits
11-01-2012, 21:48
سلام nits عزیز مبانی را چند گرفتی؟

7.5 .... میان ترمم هم 4.25 هست .... با استاد صحبت کنم ....... نمرات تستی رو که نمیشه که کاریش کرد ؟ میشه ؟ نه

sansi
11-01-2012, 22:08
ای بابا اینا چرا همچین میکنن یعنی ما باید بر اساس برنامه اونا پیش بریم و اگر یه مقدار این ور اونور بشه نمره میان ترم میپره ! یعنی چی هر روز یه ادا در میارن

اش خاله س بايد بخوريم.

7.5 .... میان ترمم هم 4.25 هست .... با استاد صحبت کنم ....... نمرات تستی رو که نمیشه که کاریش کرد ؟ میشه ؟ نه

باهاش صبحت كن..اگه اشنا داري از اون طريق اقدام كن البته اگه استادت از اون دسته س كه رو هيشكي رو نميگيره كه ديگه هيچي.

mohsenjxj
11-01-2012, 22:15

انشاالله که نمرتو میده. حالا باهاش صحبت کن ضررکه نداره.

nits
11-01-2012, 23:20
اش خاله س بايد بخوريم.

باهاش صبحت كن..اگه اشنا داري از اون طريق اقدام كن البته اگه استادت از اون دسته س كه رو هيشكي رو نميگيره كه ديگه هيچي.

انشاالله که نمرتو میده. حالا باهاش صحبت کن ضررکه نداره.

استادمون خانمه ...... استاد واقعا خوب و مهربونی هست ..... ولی آخه به من 6 هم بده میانترم باز قبول نمیشم آخه !!!! مگر اینکه تو ورقه تستی برام یه کاری بکنه که نمیشه .... میشه حالا ؟

hamid_diablo
11-01-2012, 23:24
دوستانی که افتادند سعی کنند ایمیل استاد رو پیدا کنند و ازش بخاون که نمره قبولیشون رو بده

هر ترم که شروع شد سعی کنید شماره و ایمیل استاد رو پیدا کنید بد جوری به درد اخر ترما میخوره

ehsan_j70
12-01-2012, 01:04
دوستان كسي ميدونه ترم جديد كي شروع ميشه؟

Nocturne
12-01-2012, 01:23
چرا این نمونه سوالات پیام نور که در اینترنت هست هیچکدوم پاسخنامه نداره؟؟ :19:

vanish
12-01-2012, 09:46
کسی سیستم عامل داشت اینجا؟ من به طرز فجیعی رد شدم :41:

mohsenjxj
12-01-2012, 14:01
سلام بچه ها نمره زبان فارسی را هم وارد کردن.

Saeeden
12-01-2012, 14:07
:41: واقعاً الافیه ...

nits
12-01-2012, 16:03
سلام بچه ها نمره زبان فارسی را هم وارد کردن.

زبان فارسی نه ..... فارسی :31:

0015351971
12-01-2012, 17:21
آقا من یه گندی زدم
نمره مبانی خیلی کم شده چیکار کنم ؟
یعنی مردود ؟
بعد ماجراش ترم بعد چی میشه ؟
یکی باسم کامل توضیح میده

mohsenjxj
12-01-2012, 17:57
زبان فارسی نه ..... فارسی :31:

سلام حالا شما زیاد سخت نگیر منظور من:11: همون فارسی بود.........!

hamid_diablo
12-01-2012, 20:04
آقا من یه گندی زدم
یعنی مردود ؟
یکی باسم کامل توضیح میده

وای میدونی چی میشه؟بزار نگم فکر کنم داغون میشی!!!

بابا چرا اینهمه ناراحتی .ترم بعد دوباره برمیداری و ان شاالله پاس میکنی

sansi
12-01-2012, 20:19
استادمون خانمه ...... استاد واقعا خوب و مهربونی هست ..... ولی آخه به من 6 هم بده میانترم باز قبول نمیشم آخه !!!! مگر اینکه تو ورقه تستی برام یه کاری بکنه که نمیشه .... میشه حالا ؟

برگه تشريحي رو چند شدي اگه بخواد ميانترم و تشريحي ميتونه بهتون اضافه كنه.

دوستان كسي ميدونه ترم جديد كي شروع ميشه؟

پارسال اسفند ماه كلاسهاي ما شروع شد.

کسی سیستم عامل داشت اینجا؟ من به طرز فجیعی رد شدم

سيستم عامل كه خيلي اسون بود...چرا افتادين؟
مثل اينكه تستي هم بوده....

آقا من یه گندی زدم
یعنی مردود ؟
یکی باسم کامل توضیح میده

اگه زير 9.5 شديد كه اين درس رو افتاديد.ترم اينده ميتونيد دوباره برش داريد و بعلاوه درسهايي كه مباني پيشنيازشونه(برنامه سازي پيشرفته يا همون c++ و ساختمان گسسته)اونارم ميتونيد برداريد.
البته كارتون يكم سخت ميشه.

fateme_rauf
12-01-2012, 20:21
آخی خوب شد نمراتو زدن...این قد حواسم پیش اون درسام بود که این بقیه هارو حسابی گند زدم:31:
فک کنم این قد سیستم گلستانو بردیم زیر سوال که بهش برخورد نمره هارو زد:27:

hosseincode2008
12-01-2012, 21:22
اگه زير 9.5 شديد كه اين درس رو افتاديد.ترم اينده ميتونيد دوباره برش داريد و بعلاوه درسهايي كه مباني پيشنيازشونه(برنامه سازي پيشرفته يا همون c++ و ساختمان گسسته)اونارم ميتونيد برداريد.

چرا 9.5؟ مگه زير 10 نميوفته؟

hamidras
12-01-2012, 21:30
چرا 9.5؟ مگه زير 10 نميوفته؟

سيستم گلستان مرام ميذاره 9.5 تا 9.99 رو 10 ميگيره :دي

hosseincode2008
12-01-2012, 21:43
خود 9.5 رو هم 10 حساب ميكنه؟ يا بين 9.5 تا 9.99 رو؟ دارم اميدوار ميشم رياضي رو نيوفتم. اي خدااااااااااااااااااااااا ااااااا

nits
12-01-2012, 21:56
سيستم گلستان مرام ميذاره 9.5 تا 9.99 رو 10 ميگيره :دي

چی میشد 7.5 رو هم 10 میکرد ؟ :31:
پس باید برم خواهش و تمنا کنم ........ میان ترمم 4.25 بود sansi ....... امتحان رو هم شدم 3.25 ........ بابا امتحان کلا تستی بوده ..... همش هم تیکه برنامه - تیکه برنامه - تیکه برنامه ......... اکثر بچه ها مثل اینکه افتادن گویا و خیلی کم شدن

hamidras
12-01-2012, 22:06
خود 9.5 رو هم 10 حساب ميكنه؟ يا بين 9.5 تا 9.99 رو؟

والا من كه تاحالا مزشو نچشيدم اما خود 9.5 هم ميگن 10 حسابه

چی میشد 7.5 رو هم 10 میکرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا چه كاره امتحان ميگيرن:دي؟

پس باید برم خواهش و تمنا کنم ........ میان ترمم 4.25 بود sansi ....... امتحان رو هم شدم 3.25 ........ بابا امتحان کلا تستی بوده ..... همش هم تیکه برنامه - تیکه برنامه - تیکه برنامه ......... اکثر بچه ها مثل اینکه افتادن گویا و خیلی کم شدن

شما افتادي الان بدنت گرمه نميفهمي :(

بهت 6 هم بده ميشي 9.25 كه افتادي...

0015351971
12-01-2012, 22:31
البته كارتون يكم سخت ميشه.
یعنی اونی که میافتیم رو اه پیش نیاز باشه ؟ ترم بعد میشه درسایی که این پیش نیازش بوده رو برداریم ؟

vanish
12-01-2012, 22:32
سيستم عامل كه خيلي اسون بود...چرا افتادين؟
مثل اينكه تستي هم بوده....
تستی بود ولی چه تستی!؟ خیلی سخت بود

ittools
12-01-2012, 22:43
برام واقعا سوال شده چرا اینقدر امتحانات رو سخت میگیرن ! پدر آدمو در میارن . سوالات ترم های قبل رو که نگاه میکردم اکثرا سطحشون متوسط بود ولی این ترم سطح سوالات رو خیلی سخت گرفته بودن که من اکثرا با احتساب میان ترم 14 تا 16 میشم یکیش هم احتمالا یا مرز میشم یا میافتم :41: متاسفانه استاد بهم میان ترم هم نداده ! ای خاک بر سرش از اول هم باهام مشکل داشت فقط به خاطر اینکه یه بار سر کلاس اشتباهش رو بهش گفتم اونم مودبانه یَک داستانی داشت برای خودش :thumbsup:

hamidras
12-01-2012, 23:16
یعنی اونی که میافتیم رو اه پیش نیاز باشه ؟ ترم بعد میشه درسایی که این پیش نیازش بوده رو برداریم ؟

اره مثلا اين ترم خودم رياضي 1 و رياضي 2 رو همنياز كردم :دي

برام واقعا سوال شده چرا اینقدر امتحانات رو سخت میگیرن ! پدر آدمو در میارن . سوالات ترم های قبل رو که نگاه میکردم اکثرا سطحشون متوسط بود ولی این ترم سطح سوالات رو خیلی سخت گرفته بودن

نه فرق چنداني نداشته

فقط يه سري چيزا تو بعضي درسا تغيير كرده مثلا تعداد سوالا يا نمره تشريحيا

من اکثرا با احتساب میان ترم 14 تا 16 میشم یکیش هم احتمالا یا مرز میشم یا میافتم

تو پيام نور بد نيست اين نمره :دي

متاسفانه استاد بهم میان ترم هم نداده ! ای خاک بر سرش از اول هم باهام مشکل داشت فقط به خاطر اینکه یه بار سر کلاس اشتباهش رو بهش گفتم اونم مودبانه یَک داستانی داشت برای خودش

استاد خوب طلاست خداوكيلي

اين ترم استاد داشتيم دختره تو چشش نگاه كرد گفت نمره نميخوام بهم صفر بده بعد درو كوبيد رفت بيرون! بهش داده 3.5
استاد دارم دهنم سرويس شده انقد تمرين براش فرستادم - نيم ترمم دادم بهم 2.5 داده

والا با اين استاداشون:|

hamidras
12-01-2012, 23:43
بچه ها در مورد اون جشنواره كه گفته بودم...
فعلا همينو داشته باشيد:دي

اولین جشنواره وب سایت ها، وبلاگ ها و نشریات الکترونیکی دانشگاه پیام نور

ریاست کل جشنواره: دانشگاه پیام نور استان تهران
معاونت اجرایی و میزبان جشنواره: دانشگاه پیام نور مرکز ورامین
مدیریت اجرایی جشنواره: انجمن علمی دانشجویی گروه کامپیوتر( SSACG ) مرکز ورامین

زمان برگزاری: 16 الی 18 اسفند ماه سال 1390

چهارشنبه مورخ 05/11/1390 شروع رسمی ثبت نام( جشنواره و کارگاه ها )
سه شنبه مورخ 09/12/1390 پایان مهلت ثبت نام

من دبير كميته علميش انتخاب شدم فعلا ....

mohsenjxj
13-01-2012, 00:26
سلام دوستان اندیشه اسلامی را هم وارد کردن. البته فکر نکنم نمره این درسای عمومی زیاد واسه بعضیا مهم باشه ولی واسه اوناییکه احتمال داره نمره کم بیارن یا خدایی نکرده مشروط بشن درسهای خوبی برای بالابردن معدل هست.

hamidras
13-01-2012, 00:40
سلام دوستان اندیشه اسلامی را هم وارد کردن. البته فکر نکنم نمره این درسای عمومی زیاد واسه بعضیا مهم باشه ولی واسه اوناییکه احتمال داره نمره کم بیارن یا خدایی نکرده مشروط بشن درسهای خوبی برای بالابردن معدل هست.

كجاي كاري يكي از بچه هاي ما اينو 2 بار شد 8 تا قبول شد =))))))))))))

mohsenjxj
13-01-2012, 01:01
كجاي كاري يكي از بچه هاي ما اينو 2 بار شد 8 تا قبول شد =))))))))))))

من گفتم شاید برا بعضیا مهم نیست. نگفتم که برای همه اینطوریه.....................!
البته برای کسی که اصلا میونه ای با درس خوندن نداره و حتی شب امتحان هم حداقل لای کتاب را باز نمیکنه اصلا جای تعجب نیست که حتی این درس را هم بیفته.
راستی دوست عزیز:10: اون رفیق شما درس های تخصصی را چیکار میکنه..................!:18:

nits
13-01-2012, 02:08
حمید جون خودم میدونم 6 هم بده قبول نمیشم ........ ولی بخوان میتونن همه کار کنن

حالم خوب نیست

hamidras
13-01-2012, 10:21
اون رفیق شما درس های تخصصی را چیکار میکنه..................!

پاس ميكنه :دي

حالم خوب نیست

به تستيا كاري نميتونه بكنه

چرا حالت خوب نيست!؟
افتادي كه افتادي! مرگ كه نيست:| ترم بعد پاسش ميكني
اصلا ارزش غصه خوردنو نداره

واي خدا ساختمان داده رو نيفتم :37::37:

mohsenjxj
13-01-2012, 12:05

حالم خوب نیست

بابا بیخیالش رفیق:10: خدا کریمه توکل برخدا انشاالله ترم بعدی جبران میکنی.:11:

fateme_rauf
13-01-2012, 12:12
سلام دوستان.
میشه دروس فرهنگ تمدن و آیین زندگی وانقلاب رو باهم تو یه ترم گرفت؟؟؟ ایرادی نداره؟؟؟

omid_egh
13-01-2012, 13:45
درسایی که میان ترمشو ندادی چجوری نمره میدن از 14 حساب میشه یعنی اگه نمره کامل بگیریم تو کارنامه میزنن 14 یا از 20 حساب میشه؟

hamid_diablo
13-01-2012, 13:47
سلام فاطمه خانوم

جدولی تو سایت پیامنرو وجود داره که مشخص کرده تو درسهایی عمومی و از هر گروه باید یکی از درسها رو پاس گنی

مثلا.بین تفسیر نهج البلاغه و اخلاق اسلامی و یکی رو باید پاس کنی و ....

سعی کن جوول رو از سایت دانلود کنی تا طردرگم نشی

mohsenjxj
13-01-2012, 19:21
سلام
اربعین حسینی را به همه عزیزان فعال تاپیک تسلیت عرض میکنم.

sansi
13-01-2012, 22:34
حالم خوب نیست

براي تشريحي و ميانترم ميتونن كاري انجام بدن ولي توي نمره تستي نميتونن دست ببرن.

چرا حالت خوب نيست!؟
افتادي كه افتادي! مرگ كه نيست:| ترم بعد پاسش ميكني
اصلا ارزش غصه خوردنو نداره

اره درست ميگن...افتادن جزء شرياط تحصيل توي پيام نوره نوادر كساني هستند كه هيچ درسي رو نميوفتن و مدرك ميگيرن...ريلكس باش :دي

سلام دوستان.
میشه دروس فرهنگ تمدن و آیین زندگی وانقلاب رو باهم تو یه ترم گرفت؟؟؟ ایرادی نداره؟؟؟

فكر نمكنم مشكلي داشته باشه اخه اينا عمومي هستن و هيچ كدوم هم پيشنياز اونيكي نيستن.

درسایی که میان ترمشو ندادی چجوری نمره میدن از 14 حساب میشه یعنی اگه نمره کامل بگیریم تو کارنامه میزنن 14 یا از 20 حساب میشه؟

نمره از 14 حساب ميشه و هر چي كه بگيري در 10/7 ضرب ميشه و نمره اي كه بدست مياد از 20 نمره س.
مثلا از 14 نمره 13 بگيريد اينجوري حساب ميشه: 10/7*13 كه ميشه 18.57 از 20نمره.

nits
14-01-2012, 00:30
شماها آخر روحیه هستین :10: دمتون گرم ..... اینم به افتخار شما ها : hdstate.com ....... همه بچه های پیام نوری عضو بشیدااااااا
منتظرم ....... حتی اگر پستی ارسال نمیکنید ( کاربری ندارم فعلا :37::37:)
(فقط نگید من سایتم رو تبلیغ کردم:31: )
حمید این واسه مسابقه قبوله ؟ ( واسه FUN زدم .... یکم دیگه روش کار کنیم حله ) ... واسه دانشگاهمون ببینم چی میشه

Saeed Dz
14-01-2012, 02:10
به گزارش اخبار پیام نور در محاسبه نمرات میان ترم دانشگاه پیام نور تغییرات اساسی صورت گرفته است
نمرات میان ترم از این پس بدون احتساب اینکه دانشجو حداقل 50درصد نمره پایانی را بگیرد برای او منظور خواهد شد. اگر دانشجو نمره میان ترم ۶ بگیرد و نمره پایانی او از ۱۴ نمره ۴ باشد دانشجو قبول تلقی می شود و این بدان معنی است که بدون در نظر گرفتن نمره پایانی میان ترم به دانشجو تعلق خواهد گرفت حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس تأثير مثبت در آزمون پايان ترم آن‌ها دارد و 6 نمره پايان ترم را به خود اختصاص مي‌دهد، اين 6 نمره بر اساس فعاليت‌هاي علمي و ارايه مقاله است. حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس اجباري نيست. دانشجويان پيام ‌نور كه در كلاس‌هاي درس شركت مي‌كنند مي‌توانند با آزمون ميان ترم و حضور فعال در كلاس درس تا 6 نمره پايان ترم خود را به دست آورند، هر استادي مي‌تواند با توجه به نوع مفاهيم آموزشي از دانشجويان كنفرانس يا پژوهش بخواهد كه با اين روند جنبه پژوهشي دانشجويان دانشگاه پيام‌ نور نيز تقويت مي‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

0015351971
14-01-2012, 10:54
استاد دارم دهنم سرويس شده انقد تمرين براش فرستادم - نيم ترمم دادم بهم 2.5 داده
منم همچنین
همه تمرینا رو تقریبا فرستادم اصلا نمره ای نداده
فکر کنم میافتم :-(

hamidras
14-01-2012, 11:14
حمید این واسه مسابقه قبوله ؟

من حريف خل بازياي اينا نميشم :دي

حتي قراره وبلاگاي عاشقانه هم قبول كنن =))))

hamid_diablo
14-01-2012, 12:53
سلام

بچه هایی که رشتشون نرم افزاره بگن نمره معماریشون اومده یا نه

برای من نیومده تو قسمت تعداد سئوال و سئوال درست و غلط و .....فقط نقطه (.)گذاشته یا نمیدونم شاید صفر باشه

qazanxan
14-01-2012, 14:36
سلام
میشه بگین زمان اعتراض به هر درس چقدره؟
من وقتی از سیستم گلستان میرم اعتراض بدم مینویسه محدوده زمانی به اعتراض پیش بینی نشده. و نیذاره اعتراض بنویسم.

sansi
14-01-2012, 17:43
سلام
میشه بگین زمان اعتراض به هر درس چقدره؟
من وقتی از سیستم گلستان میرم اعتراض بدم مینویسه محدوده زمانی به اعتراض پیش بینی نشده. و نیذاره اعتراض بنویسم.

سلام.
معمولا 3-4 روز براي اعتراض زمان ميزارن و بعد از اون استاد بهشون رسيدگي ميكنه.
هنوز محدوده براشون تعيين نشده ولي شما بايد هر روز سر بزنيد كه اگه جلوشون باز شده بود بتونيد اعتراض كنيد.

hamid_diablo
14-01-2012, 22:24
بچه ها این قضیه 74 واحد چیه که میگن اگه 74 واحد پاس کنی میتونی مدرک کاردانی پیام نور رو بگیری؟

sansi
14-01-2012, 22:34
بچه ها این قضیه 74 واحد چیه که میگن اگه 74 واحد پاس کنی میتونی مدرک کاردانی پیام نور رو بگیری؟

يعني بايد نصف واحدهايي كه بايد براي كارشناسي پاس بشه رو پاس كرده باشي تا مدرك كارداني بگيري.دوست خودم ميخواد همين كار رو انجام بده...از اموزشمون پرسيديم گفت شما بايد 74 واحد پاس كني تا مدرك كارداني بهت بديم.

ittools
14-01-2012, 23:45
یه قضیه ای خیلی فکرم رو درگیر کرده . در حال حاضر قضیه سربازی دو برادری خیلی گفته میشه و منم دو تا برادر بزرگ تر دارم که سربازیشون تموم شده و پدرم هم بالای 60 سال سن داره اگه این معافیت تصویب بشه احتمالا از دانشگاه انصراف میدم حالا سوالم اینه که بعد از گرفتن معافی میتونم دوباره ادامه تحصیل بدم طوری که واحدهام از بین نرن ؟

یه سوال دیگه هم که دارم اینه که اگر معدل این ترمم با وجود واحدهای زیادی که برداشتم خیلی خوب بشه ترم بعد میتونم 30 واحد بردارم یا نه اصلا امکان نداره

ممنون :11:

molaali
15-01-2012, 09:05
یه سوال دیگه هم که دارم اینه که اگر معدل این ترمم با وجود واحدهای زیادی که برداشتم خیلی خوب بشه ترم بعد میتونم 30 واحد بردارم یا نه اصلا امکان نداره

حداکثر واحدی که میشه برداشت 24 واحده که اونم همه کس نمیتونن پاس کنن!

ittools
15-01-2012, 11:21
حداکثر واحدی که میشه برداشت 24 واحده که اونم همه کس نمیتونن پاس کنن!

انشالله من این ترم پاس میکنم فقط باید تو طول ترم خوند

hamid_diablo
15-01-2012, 12:37
يعني بايد نصف واحدهايي كه بايد براي كارشناسي پاس بشه رو پاس كرده باشي تا مدرك كارداني بگيري.دوست خودم ميخواد همين كار رو انجام بده...از اموزشمون پرسيديم گفت شما بايد 74 واحد پاس كني تا مدرك كارداني بهت بديم.

اگه فراگیر باشی چی؟

براشون مهم نیست که چه واحدهایی رو پاس کردی .شاید یکی اکثر واحدهایی ور که پاس کرده عمومی باشه!!

در ضمن مدرکش اعتبار داره و اگه بخوای برای کارشناسی ادامه بده معتبره؟

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

در ضمن میشه تو هر ترم 18 واحد رو پاس کرد یا باید کلی زحمت بکشی/

M o h a m m @ d
15-01-2012, 12:58
سلام
قضیه این دروس ریزشی چیه میشه یکی توضیح بده؟

0015351971
15-01-2012, 15:15
آقا یه سوال
چجوری میشه اعتراض زد به نمره ؟ (اگه اعتراض کنیم خود استاد اعتراض رو بررسی میکنه ؟)
من میرم تو اعتراض نمره درسامو که میزنم همه رو زده نمیشه اعتراض کرد . چرا؟ ؟؟
میخوام بلکم یه درسمو که دارم میافتم نمرشو بیارم بالاتر بلکم قبول بشم نشدمم حداقل معدل بیاد بالاتر

راستی این که زیر نمره زده تایید نشده یعنی چی ؟

sansi
15-01-2012, 17:59
اگه فراگیر باشی چی؟

براشون مهم نیست که چه واحدهایی رو پاس کردی .شاید یکی اکثر واحدهایی ور که پاس کرده عمومی باشه!!

در ضمن مدرکش اعتبار داره و اگه بخوای برای کارشناسی ادامه بده معتبره؟

فرقي نداره.دوست خودمم فراگيره.
والا چيزي نگفتن كه چه واحدهايي بايد باشه فقط گفتن 74 واحد پاس كن بيا كارداني بگير!
اگه بنا به نامعتبر بودن باشه كه ما ليسانسم بگيريم بازم ميگن نامعتبره !

در ضمن میشه تو هر ترم 18 واحد رو پاس کرد یا باید کلی زحمت بکشی/

چرا نشه! خواستن توانستن ِ
يكم بايد بيشتر تلاش كرد.

آقا یه سوال
چجوری میشه اعتراض زد به نمره ؟ (اگه اعتراض کنیم خود استاد اعتراض رو بررسی میکنه ؟)
من میرم تو اعتراض نمره درسامو که میزنم همه رو زده نمیشه اعتراض کرد . چرا؟ ؟؟
میخوام بلکم یه درسمو که دارم میافتم نمرشو بیارم بالاتر بلکم قبول بشم نشدمم حداقل معدل بیاد بالاتر

راستی این که زیر نمره زده تایید نشده یعنی چی ؟

محدوده زماني تعيين ميكنن براي اعتراض به هر درس،شما بايد دائم سر بزنيد تا اعتراض تون رو ثبت كنيد.
اعتراض ها رو هم خود استاد بررسي ميكنه.
تاييد نشده هم يعني هنوز امكان تغيير در نمره وجود داره.

hamid_diablo
15-01-2012, 18:15
قضیه این دروس ریزشی چیه میشه یکی توضیح بده؟

بعضی از امتحانات که درصد مردودیش بالا باشه مثلا بالای 80 در صد یه بار دیگه امتحان میگیرن.اما فکر کنم فقط برای درسهای تستی صادق باشه

M o h a m m @ d
15-01-2012, 18:26
بعضی از امتحانات که درصد مردودیش بالا باشه مثلا بالای 80 در صد یه بار دیگه امتحان میگیرن.اما فکر کنم فقط برای درسهای تستی صادق باشه

الان وقت ثبت نام که تموم شده موقعه ای که اعلام کردن نمیدونستم چیه!امکانش هست دوباره اعلام کنن برای ثبت نام
الان یک درس تستی که فکر میکردم خوب امتحان دادم افتضاح بوده قبول شدم ولی انتظار بیشتر از اینا داشتم

ittools
15-01-2012, 20:25
بچه ها اینم جواب بدید تا ذهنم از این آشفتگی در بیاد

یه قضیه ای خیلی فکرم رو درگیر کرده . در حال حاضر قضیه سربازی دو برادری خیلی گفته میشه و منم دو تا برادر بزرگ تر دارم که سربازیشون تموم شده و پدرم هم بالای 60 سال سن داره اگه این معافیت تصویب بشه احتمالا از دانشگاه انصراف میدم حالا سوالم اینه که بعد از گرفتن معافی میتونم دوباره ادامه تحصیل بدم طوری که واحدهام از بین نرن ؟

worldm
15-01-2012, 20:54
ایا توی سایت گلستان میشه نمره امتحانات میان ترمو دید اگه اره از کجاش؟
من رشته ام پزوهشگری علوم اجتماعی هست و ترم 1 هستم علاقه ام بیشتر روی حقوق هست الانم سارسری باز شرکت کردم که شبانه سال بعد قبول میشم حالا یه سوالی دارم اینکه علوم اجتماعی رو الان ادامه بدم یا اینکه ترم بعدی رو مرخصی بگیرم تا اردیبهشت سال بعد برای تغییر رشته امتحان بدم و برم حقوق؟
یه سوال دیگه:برای رشته حقوق درسهای علوم اجتماعی بیشتر به درد میخورن یا درسهای روانشانسی عمومی که برای سال بعد بخوام تغییر رشته بدم ازش بجای حقوق استفاده کنم و حقوق رو شبانه برم؟

hamid_diablo
15-01-2012, 23:22
ممنون

سلام اونطور که من خبر دارم قانون 2 برادری حذف شده و دیگه به روال قبل بر نمیگرده.در ضمن قانون کفالت بالای 60 سال هم به شرط اینکه پدرتون از لحاظ جسمی و روحی ناتوان باشه و شورای پزشکی تصویب کنه معاف میشید.

پسر عموی من بعد از 3 سال و 60 واحدی که پاس کرده بود انصراف داد.فکر نمیکنم بتونه دوباره ادامه بده.اما قانون جدیدی اومده که اگه تو گوگل سرچ کنی حتما جوابتو به شکل مناسب دریافت میکنی

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

ایا توی سایت گلستان میشه نمره امتحانات میان ترمو دید اگه اره از کجاش؟
بله قسمت مشاهده نتایج دانشجو منوی اخر تو صفحه اصلی

worldm
15-01-2012, 23:43
اگه کسی میدونه قسمت دوم سوالمو هم جواب بده با تشکر از حمیدجان به خاطر پاسخگویی سریعش

ittools
16-01-2012, 13:51
بچه ها بیشتر سوالات تستی از خودآزمایی های کتاب داده میشه تغییری هم تو صورت مساله انجتم میدن یا نه یکی از دوستانم فردا میخواد شیمی عمومی 1 بده سوالات رو چه جوری ها میدن ؟ از خود خودآزمایی ها طرح میشه بدون تغییر ؟ ممنون :11:

منم امروز امتحانم رو دادم خدا رو شکر عالی بود فقط یه درسم مونده اونم پنجشنبه میدم اندیشه ساسی امام خمینی هست انشالله اونم پاس میکنم فقط زیادی فلسفیه :2: حال آدم رو به هم میزنه

hosseincode2008
16-01-2012, 15:11
منم رياضي 1 رو اونطوري كه از نمونه سوالات سالهاي قبل ديده بودم فكر ميكردم از مثالها ميدن و اصلا تغييري نميدن و فقط مثالها رو خوندم بعد رفتم ديدم از دم از تمرينات كتاب دادن و به احتمال زياد ميوفتم.
+
نمره فرهنگ و تمدن اسلامي رو هم زدن

sansi
16-01-2012, 19:06
موندم اينا سوال امتحان سخت تر از اينم ميتونن طرح كنن؟!

امروز مدار الكتريكي داشتم...سر امتحان فقط اشكم درنيومده بود...هرچي حساب ميكردم جوابم توي گزينه ها نبود فرمول درست بودا ولي جواب!!!

تازه ميخواستم بشينم تشريحي هارو جواب بدم شايد فرجي شه كه چشمم افتاد به ساعت.فقط 20 دقيقه مونده بود منم تازه 2تارو نوشته بودم.....
استادمونم كه قربونش برم نه چيزي سر كلاس ياد ما داد نه نمره ي درس حسابي واسه ميانترم...

خدا اخر و عاقبت همه مون رو با پيام نور ختم به خير كنه......

Masоud
16-01-2012, 20:56
سلام دوستان

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفته برای اینکه در آزمون کارشناسی فراگیر قبول بشید ، باید کف نمره رو کسب کنید.

دوستان میدونن کف نمره یعنی حداقل چند درصده سؤالات ؟

مرسی

hamidras
16-01-2012, 21:01
من رو افتادن مدار منطقي حساب نكرده بودم :|

فردا ميفتم

یک عضو شورای مرکزی انجمن کامپیوتر در گفتگو با خبرنگار سایت ، از موضع گیری رسمی این انجمن در قبال قانون جدید دانشگاه پیام نور ، درباره زوج و فرد کردن ارائه ترمی دروس ، خبر داد.
این عضو فعال انجمن کامپیوتر ، ضمن مخالفت با اجرای چنین طرح هایی در دانشگاه پیام نور ، از برنامه ی انجمن برای پیگیری این موضوع در اولین جلسه شورای انجمن که بزودی تشکیل می شود خبر داد.
انجمن کامپیوتر ، بزرگترین و فعال ترین انجمن در دانشگاه پیام نور مرکز ورامین می باشد که بیش از 1000 عضو دارد.دانشگاهو ميخوايم منفجر كنيم :27:

sansi
16-01-2012, 21:19
دانشگاهو ميخوايم منفجر كنيم

اميدوارم به نتيجه برسيد...براي ما كه نتيجه اي نداشت و اين قانون اجرا ميشه.

ittools
16-01-2012, 21:47
آره این ترم سوالات وحشتناک سخته تا جایی که چند روز پیش به غلط کردن افتاده بودم سر واحدهای بیش از اندازه ای که ورداشتم البته دیگه فکر نکنم ترم بعد بتونم 24 تا بردارم چون معدلم چندان راضی کننده نمیشه . اینم از شانس ماست سوالا اینقدر سخت شده انشالله امتحان اندیشه سیاسی امام رو هم فلسفی ندن که بدبخت میشم :19: به هوای آسون بودن درس میان ترم نرفتم

arashpr9
16-01-2012, 21:51
منم رياضي 1 رو اونطوري كه از نمونه سوالات سالهاي قبل ديده بودم فكر ميكردم از مثالها ميدن و اصلا تغييري نميدن و فقط مثالها رو خوندم بعد رفتم ديدم از دم از تمرينات كتاب دادن و به احتمال زياد ميوفتم.
+
نمره فرهنگ و تمدن اسلامي رو هم زدن

واقعا شورشو در اوردن دیگه من که تو عمرم هیچ درسی نیافتادم فرهنگ و تمدن 8 اوردم خدا اخه این چه وضعشه؟

ittools
16-01-2012, 21:55
واقعا شورشو در اوردن دیگه من که تو عمرم هیچ درسی نیافتادم فرهنگ و تمدن 8 اوردم خدا اخه این چه وضعشه؟

این جور درس ها رو تابستون بردار معمولا کمتر سخت گیری میکنن من تو تابستون نمره خوبی گرفتم با اینکه جاهای سختش رو نخونده بودم

arashpr9
16-01-2012, 22:59
این جور درس ها رو تابستون بردار معمولا کمتر سخت گیری میکنن من تو تابستون نمره خوبی گرفتم با اینکه جاهای سختش رو نخونده بودم

ممنون
راستی من ورودی جدید امسالم . وقتی کسی مشروط شه ترم بعد چند واحد بهش میدن؟ اصلا چند ترم میتونی مشروط شی؟

sansi
16-01-2012, 23:08
راستی من ورودی جدید امسالم . وقتی کسی مشروط شه ترم بعد چند واحد بهش میدن؟ اصلا چند ترم میتونی مشروط شی؟

ترم بعد فقط ميتوني 12 واحد برداري.

ميگن فقط 3 ترم ميشه مشروطي داشت ولي بيشتر از 3 ترم مشروطي هم دانشجوهايي هستن كه هنوز توي پيام نور دارن درس ميخونن!!

nits
17-01-2012, 14:20
سلام بچه ها
من چندتا سوال دارم .... این ترم باید 16 واحد برداشت ....... درسها هم اینه واسه کامپیوتر :

تربیت بدنی 1 ( عملی 1 واحد)
یکی از دورس معارف اسلامی ( 2 واحد)
فیزیک 1 ( 3 واحد)
آزمایشگاه فیزیک 1 ( عملی 1 واحد)
ریاضی عمومی 2 ( که پیش نیازش ریاضی 1 هست ولی من ریاضی 1 رو حذف کردم . حالا ریاضی 1 این ترم ارائه میشه به نظرتون ؟ )
برنامه سازی پیشرفته (3 واحد)
ساختمان های گسسته ( 3 واحد )

پیش نیاز این 2 تای آخر مبانی کامپیوتر هست که بنده متاسفانه افتادم ..... حالا باید ترم بعد با این دوتا بردارم

حالا چه جوری بردارم واحد ها رو ........ بیشترین واحدی که میتونم بردارم چقدر است ؟

ریاضی 1 که میره به جای ریاضی 2:27: اگه بتونم بردارم البته ........ حالا میشه 4 واحد بیشتر برداشت ؟ منظورم مبانی هست ؟ یا اینکه یکسری عمومی ها رو برندارم و ترم تابستون بردارم اونها رو ؟ تابستون بیشتر از 6 واحد نمیدن نه ؟
یه راهنمایی بکنید بچه ها
ممنون ازتون

hamidras
17-01-2012, 14:33
این ترم باید 16 واحد برداشتبايد نداره :دي

حالا چه جوری بردارم واحد ها رو ........ بیشترین واحدی که میتونم بردارم چقدر است ؟ ببيم معدلت چه جوري ميشه مشروط شي كه 15 تا وگرنه 20 تا اگه معدلت 17 به بالاست كه 24 !

ریاضی 1 که میره به جای ریاضی 2[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه بتونم بردارم البته ........ حالا میشه 4 واحد بیشتر برداشت ؟ منظورم مبانی هست ؟ یا اینکه یکسری عمومی ها رو برندارم و ترم تابستون بردارم اونها رو ؟ تابستون بیشتر از 6 واحد نمیدن نه ؟پاسيدن مباني همزمان با سي پلاس پلاس كار حضرت فيله اما بايد برش داري !
همون مبانيم بردار كه سرجمع بشه 19 واحد كه البته ترم سختي مسشه برات بايد خوب بخوني
ميبيني نميتوني بخوني سبك ترش كن

عمومي ها رو هم ميتوني برنداري مشكلي نيست

تابستونم 6 تا ميدن

==============

آقا ساختمان داده شدم 8 :((
فرهنگم 12 :||||

اصلا اين ترم چه مصيبتي شده برام...

ذخيره بازيابي چه فاجعه ايه فردا :دي

اصلا نخوندم وقتم نيست :((

ittools
17-01-2012, 16:39
بچه ها پس فردا آخرین روز امتحاناته ؟

molaali
17-01-2012, 17:36
بچه ها پس فردا آخرین روز امتحاناته ؟
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله پرونده ی امتحانات این ترم 29 دی بسته میشه!

msbmeysam
17-01-2012, 18:52
تو پیام نور چند بار مشروط بشیم ( متوالی و غیر متوالی ) ، اخراجمون میکنن ؟

Nocturne
17-01-2012, 19:56
امتحانای تستی پیام نور کلاً نمره منفی نداره ؟ حتی درسهای غیرعمومی ؟ ..

ittools
17-01-2012, 20:00
الان داشتم درس های ارائه شده رو نگاه میکردم دیدم یه درسی رو برنداشتم کلا یادم رفته بود خودش هم بر اساس برنامه 9 ترمه مال نیم سال دوم هست . به نظرتون مبانی کامپیوتر و برنامه سازی چه جور درسیه ؟ خودش هم 3 واحد نظری هست

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

امتحانای تستی پیام نور کلاً نمره منفی نداره ؟ حتی درسهای غیرعمومی ؟ ..

آره نمره منفی دیگه لحاظ نمیشه هم برای عمومی و هم برای اختصاصی

molaali
17-01-2012, 20:12
الان داشتم درس های ارائه شده رو نگاه میکردم دیدم یه درسی رو برنداشتم کلا یادم رفته بود خودش هم بر اساس برنامه 9 ترمه مال نیم سال دوم هست . به نظرتون مبانی کامپیوتر و برنامه سازی چه جور درسیه ؟ خودش هم 3 واحد نظری هست

زبان برنامه نویسی پاسکال هستش. زیاد سخت نیست.چون زبان سطح بالاییه(به زبان انسانی نزدیکتره تا زبان ماشین).
ضمناً پیش نیاز درس های تخصصی دیگه هم هست.

msbmeysam
17-01-2012, 20:26

hamid_diablo
17-01-2012, 20:46
ببيم معدلت چه جوري ميشه مشروط شي كه 15 تا وگرنه 20 تا اگه معدلت 17 به بالاست كه 24 !

فکر کنم برای مشروطی ها 12 واحد در نظر گرفتن

دوستان من و از جمله خود من 4 بار بیشتر مشروط شدیم و اخراج نشدیم

ARAS71
17-01-2012, 20:57
سلام
کی می تونیم انتخاب واحد کنیم؟

nits
17-01-2012, 21:08
سلام
کی می تونیم انتخاب رشته کنیم؟

انتخاب رشته یا انتخاب واحد ؟ فکر کنم 11 بهمن ماه ......... آره بچه ها ؟ زیاد مطمئن نیستم

بچه ها این ترم ریاضی 1 ارائه میشه ؟ مبانی کامپیوتر چی ؟

در ضمن ترم 4 زبان تخصصی داریم طبق چارت....... میشه ترم 3 برداشت ؟ چون تا اون موقع پیش نیازهاش به امید خدا پاس شده دیگه !!!!!!!!!!!!!!

و اینکه تابستون میشه 3 تا معارف برداشت ؟ 6 واحد عمومی ؟

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

پ. ن : ARAS71 عزیز اون موقع که من نقل قول کردم انتخاب رشته نوشته بودی ..... بعد ویرایش شد به انتخاب واحد :10:

parselearn
17-01-2012, 21:12
pdf تربیت بدنی عمومی رو کسی داره؟

arashpr9
17-01-2012, 21:18
pdf تربیت بدنی عمومی رو کسی داره؟

تربیت بدنی کلا عمومی هستش . تربیت بدنی 1 یا 2 ؟

تربیت بدنی 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تربیت بدنی 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن میتونی از لینک زیر درس های دیگه رو هم دانلود کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ittools
17-01-2012, 23:52
زبان برنامه نویسی پاسکال هستش. زیاد سخت نیست.چون زبان سطح بالاییه(به زبان انسانی نزدیکتره تا زبان ماشین).
ضمناً پیش نیاز درس های تخصصی دیگه هم هست.
[/COLOR]

میدونی من از این برنامه نویسی اینا زیاد خوشم نمیاد تا حدودی بلدم ها ولی نمیدونم اصلا موقع خوندش حال نمیکنم از سر ناچاری باید بردارم کلا فراموشش کرده بودم

molaali
18-01-2012, 08:20
میدونی من از این برنامه نویسی اینا زیاد خوشم نمیاد تا حدودی بلدم ها ولی نمیدونم اصلا موقع خوندش حال نمیکنم از سر ناچاری باید بردارم کلا فراموشش کرده بودم
شما رشتتون نرم افزاره؟اگه آره که باید به برنامه نویسی عادت کنید چون در دانشگاه حداقل 30 واحد به برنامه نویسی ارتباط داره و 9 واحد زبان برنامه نویسی داریم.

ittools
18-01-2012, 11:18
شما رشتتون نرم افزاره؟اگه آره که باید به برنامه نویسی عادت کنید چون در دانشگاه حداقل 30 واحد به برنامه نویسی ارتباط داره و 9 واحد زبان برنامه نویسی داریم.

نه رشتم فیزیک هست :11:

molaali
18-01-2012, 11:24
نه رشتم فیزیک هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس نباید پیش نیاز هم باشه.
مشکلی نیست!

ittools
18-01-2012, 12:52
پس نباید پیش نیاز هم باشه.
مشکلی نیست!

نه پیش نیاز هیچ درسی نیست برای همینه جا انداختمش :27:

0015351971
18-01-2012, 13:06
آقا بالاخره نمره های ما هم کامل شد
ولی این ترم نمره هام خیلی افتضاحه :-0
من خودم حساب کردم معدل ضایعم میشه 12 و خورده ای (این که مشروطی نیست ؟)
البته مبانی رو هم افتادم چون زیر 10 شدم :--( /(به استاد ایمیل زدم میگه نمیتونه کار کنه ، آخه از 6 نمره هیچی برام نذاشته ،یعنی واقعا" نمیتونه کاری کنه ؟)
من ترم بعد چند واحد میتونم بگیرم
بعد یکی از دوستان اینجا گفت اگه مثلا" مبانی که من نمره نیاوردم رو چون خودش پیش نیازه درسای دیگه هست میشه همزمان با درس بعدیش برداشت ، میخواستم ببینم واقعیه ؟)
راستی نمره ها هنوز نوشته تایید نشده ؛ این یعنی میشه تغییر داد هنوز دیگه ؟ چجوری میشه ؟ بخش اعتراض گکه بستس.

یه سوال علمی در مورد مشروطی
درسها رو باید بالای 10 بگیریم تا قبول بشیم ؟
معدل باید بالای 12 باشه تا مشروط نشیم ؟
درست گفتم؟

ترم جدید کی شروع میشه ؟ کی واحد و اینا رو برمیداریم ؟

ببخشید سوالام زیاد بود

molaali
18-01-2012, 13:18
من خودم حساب کردم معدل ضایعم میشه 12 و خورده ای (این که مشروطی نیست ؟)نه معدل زیر 12 مشروط حساب میشه.

البته مبانی رو هم افتادم چون زیر 10 شدم :--( /(به استاد ایمیل زدم میگه نمیتونه کار کنه ، آخه از 6 نمره هیچی برام نذاشته ،یعنی واقعا" نمیتونه کاری کنه ؟)برای میانترم که نمیتونه نمره رو تغییر بده.ولی اگه تشریحی داشتید میتونست کمک بکنه.

من ترم بعد چند واحد میتونم بگیرم فکر میکنم حداکثر 15 واحد.

راستی نمره ها هنوز نوشته تایید نشده ؛ این یعنی میشه تغییر داد هنوز دیگه ؟ چجوری میشه ؟ بخش اعتراض گکه بستس.نمره ها به این زودی تایید نمیشن ! تستی ها که تغییر ناپذیرند میانترم هم همینطور فقط می مونه نمرات تشریحی.

یه سوال علمی در مورد مشروطی
درسها رو باید بالای 10 بگیریم تا قبول بشیم ؟
معدل باید بالای 12 باشه تا مشروط نشیم ؟
درست گفتم؟ درسته.

ترم جدید کی شروع میشه ؟ کی واحد و اینا رو برمیداریم ؟

حدود یک ماه دیگه.

Nocturne
18-01-2012, 15:44
انتخاب واحد شروع شده ؟

0015351971
18-01-2012, 15:57
فکر میکنم حداکثر 15 واحد.
چرا کم ؟

نمره ها به این زودی تایید نمیشن ! تستی ها که تغییر ناپذیرند میانترم هم همینطور فقط می مونه نمرات تشریحی.
من که کلا یدونه تشریحی داشتم :-(

M o h a m m @ d
18-01-2012, 16:54
بنظرتون تو کلید سوالات مبانی اشتباه نکردن من مطمئن بودم حداقل 10 نمره میگیرم فقط 4 نمره غلط دارم ولی الان شده 5نمره درست بوده 9 نمره غلط شده چرا؟
ولی بازم خدا شکر پاس کردم :5:

Squall Leonhart
18-01-2012, 17:09
دوستان امتحانات پیام نور تموم شده یا هنوز ادامه داره؟

جمعه امتحان فراگیر دارم. کارتم رو هم گرفتم. آخ جون :31:

hamidras
18-01-2012, 17:36
بالاخره ايام غمبار و مصيبت بار امتحانات به پايان رسيد برام :)

به خودم تبريك ميگم :دي

به اميد جمع كردن گندايي كه بالا آوردم با همكاري اساتيد در اين چند روزه :31:

ittools
18-01-2012, 18:27
دوستان امتحانات پیام نور تموم شده یا هنوز ادامه داره؟

جمعه امتحان فراگیر دارم. کارتم رو هم گرفتم. آخ جون :31:
نه هنوز فردا امتحانات هست
منم فردا تموم میشم ولی چه فایده باید درس های ترم بعد رو انتخاب کنم که خودش یه بدبختیه

sansi
18-01-2012, 18:32
چرا کم ؟

اگه معدلت بالاي 12 بشه ميتوني تا 20 واحد براي ترم بعد برداري.ولي اگه زير 12 بشه فقط 12 واحد ميتوني انتخاب كني.

بالاخره ايام غمبار و مصيبت بار امتحانات به پايان رسيد برام

خوشبحالت....
من فردا راحت ميشم....
اروزي يه خواب درست و حسابي توي اين يه ماه رو دلم ميونده....

MatinSpider
18-01-2012, 20:12
من ترم بعد چند واحد میتونم بگیرم

اگه معدلتون کمتر از 12 باشه تا 12 واحد میتونین بردارین واسه ترم بعد.

hosseincode2008
18-01-2012, 21:32
دوستان تربيت بدني 1 رو هم زدن و من 12.13 از 14 شدم. تو تست هايي كه استاد گرفته بود 20 گرفتم از چهار ماده ركورد 3 تاش تو دست خودم بود و يكيش هم دوم بودم :دي و الان ميبينم كه ميان تر خالي گذاشته. قضيه چيه؟ اون 20 من چي شد؟ حالا 12.13 ضربدر 10 هفتم ميشه؟

msbmeysam
18-01-2012, 22:43
نمیشه نامه ای چیزی زد درخواستی داد تا محدودیت 12 واحد مشروطی برداشته بشه ؟ من میخوام بیشتر از 12 واحد بردارم ولی مشروط شدم .

Royce
18-01-2012, 23:44
سلام دوستان
من دیپلم کار و دانش دارم(یعنی مدرک پیشدانشگاهی ندارم)
حالا سوالم اینه که آیا میتونم توی دانشگاه پیام نور به تحصیل بپردازم؟
راستی رشتمم کامپیوتره
ممنون

MatinSpider
19-01-2012, 09:39
نمیشه نامه ای چیزی زد درخواستی داد تا محدودیت 12 واحد مشروطی برداشته بشه ؟ من میخوام بیشتر از 12 واحد بردارم ولی مشروط شدم .
فکر نکنم بشه :31:

سلام دوستان
راستی رشتمم کامپیوتره
ممنون

بله. دارندگان مدرک کاردانی رسمی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت و یا سایر مدارک تحصیلی متوسطه اعم از هنرستان و یا دانشسراهایی که مدت آموزش متوسطه آن 4 ساله بوده میتونن با شرکت در آزمون ورودی و گذراندن دروس مربط و احراز حد نصاب های لازم علمی در مقطع کارشناسی تحصیل کنند.

M o h a m m @ d
19-01-2012, 10:37
سلام دوستان
راستی رشتمم کامپیوتره
ممنون
نه نمیتونی باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشی شما میتونی همون دانشگاه فنی خودت کار و دانش کنکور بدی
برای ملی پیام نور ازاد نمیتونی ولی علمی کاربردی میتونی بدون پیش دانشگاهی ثبت نام کنی

sansi
19-01-2012, 10:45
خداروشكر....بالاخره تموم شدن...

بچه ها كسي اين ترم خودش يا دوستانش درس زبان تخصصي رو برداشته؟ البته رشته ي كامپيوتر
اگه كسي برداشته يادشه شماره ي اون سوال كه دوتا گزينه ي تكراري داشت چند بود؟ميخوام براش درخواست اشكال بفرستم ولي شماره ي سوال يادم نمياد فقط يادمه اخرا بودش....خيلي احتياج دارم بهش اگه ميتونيد كمكم كنيد بسي ممنون ميشم.

ittools
19-01-2012, 14:05
منم تموم شدم خیلی ترم سختی بود کلا سوالات سخت طرح شده بود البته اندیشه سیاسی امام که امروز دادم رو آسون طرح کرده بودن .
بچه ها یه سوال : تربیت بدنی هم امتحان عملی داره و هم کتبی ؟

بریم یه 10 روزی با خیال راحت استراحت کنیم :31:

sansi
19-01-2012, 14:07
بچه ها یه سوال : تربیت بدنی هم امتحان عملی داره و هم کتبی ؟

بله هم عملي داره هم كتبي

Nocturne
19-01-2012, 14:38
انتخاب واحد یه ماه دیگه س؟

hamid_diablo
19-01-2012, 14:46
انتخاب واحد یه ماه دیگه س؟

اونطور که دانشگاه گفته از 15 بهمن انتخاب واحد شروع میشه و از 23 هم کلاسها!!!

msbmeysam
19-01-2012, 15:26
اونطور که دانشگاه گفته از 15 بهمن انتخاب واحد شروع میشه و از 23 هم کلاسها!!!

کجا نوشته ؟ میخوام ببینم .

sansi
19-01-2012, 16:12
از 23 هم کلاسها!!!

گفتن...ترمهاي قبل هم ميگفتن بهمن ميريد سركلاس ولي اسفند تازه شروع ميشد!!

arashpr9
19-01-2012, 16:37
دوستان تربيت بدني 1 رو هم زدن و من 12.13 از 14 شدم. تو تست هايي كه استاد گرفته بود 20 گرفتم از چهار ماده ركورد 3 تاش تو دست خودم بود و يكيش هم دوم بودم :دي و الان ميبينم كه ميان تر خالي گذاشته. قضيه چيه؟ اون 20 من چي شد؟ حالا 12.13 ضربدر 10 هفتم ميشه؟

چطور ممکنه یعنی مبان ترم واست نگذاشته ؟
اگه نگذاشته باشه دیگه کاریش نمیشه کرد چون سابت مخصوص اساتید رو هم بستن

hosseincode2008
19-01-2012, 17:08
چطور ممکنه یعنی مبان ترم واست نگذاشته ؟
اگه نگذاشته باشه دیگه کاریش نمیشه کرد چون سابت مخصوص اساتید رو هم بستن
نه يعني اون 20 تبديل به 6 ميشد و ميان ترم من اون بود؟ پس يعني چي چرا نزده؟
خداييش دانشگاه بي در و پيكر تر از پيام نور نيست. مثل خر پشيمونم كه چرا نرفتم دانشگاه آزاد (عمران تبريز قبول شده بودم)

خداييش هيچ كس نبايد بياد پيام نور

0015351971
19-01-2012, 20:09
بچه ها یکی اینو ج میده ؟

بعد یکی از دوستان اینجا گفت اگه مثلا" مبانی که من نمره نیاوردم رو چون خودش پیش نیازه درسای دیگه هست میشه همزمان با درس بعدیش برداشت ، میخواستم ببینم واقعیه ؟)
---
راستی تربیت بدنی چجوریه ؟
چیکار میکنن ؟

arashpr9
19-01-2012, 20:27
نه يعني اون 20 تبديل به 6 ميشد و ميان ترم من اون بود؟ پس يعني چي چرا نزده؟
خداييش دانشگاه بي در و پيكر تر از پيام نور نيست. مثل خر پشيمونم كه چرا نرفتم دانشگاه آزاد (عمران تبريز قبول شده بودم)

خداييش هيچ كس نبايد بياد پيام نور

اگه قبول شدی پس غمی نیست فقط یه چیز میمونه اگه تربیت بدنی 2 با اون مربی نداری برو حسابی دق دلیت رو خالی کن .
البته چون 1 واحدیه نگران پایین اومدن معدل نباش
خدا کنه ترم همه بچه ها قبول شن امتحاناش خیلی سخت تر شده بود

alone one
19-01-2012, 22:13
وای فردا کنکور دادم
هیچی نخوندم
امیدوارم شانسی هم شده قبول شم

اساتید یکی از دوستام هنوز مدرک پیشش کامل نشده،دانشگاه اجازه ثبتنام میده تا اسفند مدرکشو بگیره؟

M o h a m m @ d
19-01-2012, 22:33
بچه ها یکی اینو ج میده ؟

---

اره میشه اگه ایین نامه هاش بخونی نوشته که میتونی درسی که پیش نیاز درس دیگه ای هست افتاده باشی میتونی ترم بعد اون درس با پیشنیازش باهم برداری

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

وای فردا کنکور دادم
هیچی نخوندم
امیدوارم شانسی هم شده قبول شم

اساتید یکی از دوستام هنوز مدرک پیشش کامل نشده،دانشگاه اجازه ثبتنام میده تا اسفند مدرکشو بگیره؟
باید قبول شده باشه و فقط لنگ اصل مدرکش باشه که صادر کنن بعد میتونه موقعه ثبت نام تعهد بده که تا مثلا یک ماه دیگه بیاره

alone one
20-01-2012, 15:22
باید قبول شده باشه و فقط لنگ اصل مدرکش باشه که صادر کنن بعد میتونه موقعه ثبت نام تعهد بده که تا مثلا یک ماه دیگه بیاره
مطمئنی داداش؟
آخه من امروز رفته بودم واس امتحان یکی داشت حرف میزد میگفت قبلا یه بار قبول شده و چون پیش نداشته،نتونسته ثبت نام کنه
البته دوستم گفت خوب داده و احتمال قبولی زیاده

اما من فقط یکم سوالات معارفو زدم و بقیرو شانسی،البته همرو یه گزینه زدم تا شانس بیشتری داشته باشم باتوجه به اینکه نمره منفی نداره:31:
نمیدونم قبول میشم یا نه
کسی نیس که تاحالا اینطوری فراگیرو امتحان داده باشه و قبول شده باشه؟

M o h a m m @ d
20-01-2012, 16:24
مطمئنی داداش؟
آخه من امروز رفته بودم واس امتحان یکی داشت حرف میزد میگفت قبلا یه بار قبول شده و چون پیش نداشته،نتونسته ثبت نام کنه
البته دوستم گفت خوب داده و احتمال قبولی زیاده

اما من فقط یکم سوالات معارفو زدم و بقیرو شانسی،البته همرو یه گزینه زدم تا شانس بیشتری داشته باشم باتوجه به اینکه نمره منفی نداره:31:
نمیدونم قبول میشم یا نه
کسی نیس که تاحالا اینطوری فراگیرو امتحان داده باشه و قبول شده باشه؟
خوب منم گفتم قبول شده باشه و فقط لنگ مدرکش باشه
اگه قبول نشده پس الکی جیب پیام نور پر کرده67 هزار داده:31:

الان که ظرفیت زیاده من که 3 سال پیش فراگیر ثبت نام کردم قبول نشدم اون موقعه ظرفیت زیاد نبود الاکه در دروازه شده ظرفیتالان دو درسم قبول شی میزارنت
شانسم سراسری قبول شدم

ittools
20-01-2012, 16:50
بعد گذشت شاید 2 هفته و نیم هنوز جواب امتحان های تستی و تشریحی کامل داده نشده ! معلوم نیست امسال چشونه ! ترس من از اینه که برنامه ها با هم تداخل داشته باشن مثلا یه روز مونده به انتخاب واحد ترم جدید تازه نمرات تایید نهایی بشه و وقت برای اعتراض هم ندن همون کاری که برای ترم تابستون انجام دادن ! :2:

alone one
21-01-2012, 12:12
خوب منم گفتم قبول شده باشه و فقط لنگ مدرکش باشه
اگه قبول نشده پس الکی جیب پیام نور پر کرده67 هزار داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورمو متوجه نشدی داداش،منظورم اینه اگه دانشگاه فورجه میداد به اون طرف تا مدرک پیششو حاضر کنه که دیروز نمیومد واس کنکور دادن!!!

الان که ظرفیت زیاده من که 3 سال پیش فراگیر ثبت نام کردم قبول نشدم اون موقعه ظرفیت زیاد نبود الاکه در دروازه شده ظرفیت امسال ظرفیت دوبرابر داوطلباس البته تو کارشناسی منتها سازمان سنجش هس که نتایجو بررسی میکنه و نه خود دانشگاه واس همینه شاید قبولی زیادم راحت نباشه

الان دو درسم قبول شی میزارنت یعنی چی؟
مگه قبولی یا مردودی رو با بررسی درصد کلی مشخص نمیکنن؟
حالا اومدیمو قبول شدیم منتها یکی دوتا درس درصد قبولیو نیاوردیم،اونموقع باید دوباره اونارو تو دانشگاه بخونیم؟

M o h a m m @ d
21-01-2012, 12:43
منظورمو متوجه نشدی داداش،منظورم اینه اگه دانشگاه فورجه میداد به اون طرف تا مدرک پیششو حاضر کنه که دیروز نمیومد واس کنکور دادن!!!

1 نه نمیده باید حتما پیش قبول شده باشه

مگه قبولی یا مردودی رو با بررسی درصد کلی مشخص نمیکنن؟
حالا اومدیمو قبول شدیم منتها یکی دوتا درس درصد قبولیو نیاوردیم،اونموقع باید دوباره اونارو تو دانشگاه بخونیم؟

چرا بستگی به درصد کلی داره مثل یه رشته مثل حسابداری ظرفیت پذیرشش کمه یا یه رشته دیگه زیادتره
اون موقعه بر اساس نفراتی که نمرشون بیشتره ظرفیت پر میشه
اگه ظرفیت زیاد باشه حتی درسی که زیر ده بگیری جزوه قبولی ها میشی و اون درسی هم که زیر ده گرفتی دوباره تو دانشگاه میخونی
یکی از دوستام رشته حقوق همین جور شد دوتا درس زیر 10 گرفت بازم پذیرشش کردن درسای دیگشم زیاد بالا نبود دوربر 14 13

fateme_rauf
21-01-2012, 13:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برگزاری-آزمون-فراگیر-90-پیام-نور-نتایج.html

hamid_diablo
21-01-2012, 13:34
بچه ها یه سئوال

اگه من 100 واحد پاس کنم و 6 سال معافیت تحصیلیم تموم بشه و یا اینکه خودم انصرلف بدم.میتونم بعد از رفتن خدمت ادامشو بخونم یعنی 40 واحد باقی مونده رو؟

alone one
21-01-2012, 23:54
نه نمیده باید حتما پیش قبول شده باشه
هرکی یه نظر میده
جالبه که هر نظرم 180 درجه باهم فرق داره

چرا بستگی به درصد کلی داره مثل یه رشته مثل حسابداری ظرفیت پذیرشش کمه یا یه رشته دیگه زیادتره
اون موقعه بر اساس نفراتی که نمرشون بیشتره ظرفیت پر میشه
اگه ظرفیت زیاد باشه حتی درسی که زیر ده بگیری جزوه قبولی ها میشی و اون درسی هم که زیر ده گرفتی دوباره تو دانشگاه میخونی
یکی از دوستام رشته حقوق همین جور شد دوتا درس زیر 10 گرفت بازم پذیرشش کردن درسای دیگشم زیاد بالا نبود دوربر 14 13
ای بابا
منم حسابداریم
از شانس من حالا ظرفیتش کمه
بخشکی شانس:41:

molaali
22-01-2012, 14:00
بچه ها یه سئوال

اگه من 100 واحد پاس کنم و 6 سال معافیت تحصیلیم تموم بشه و یا اینکه خودم انصرلف بدم.میتونم بعد از رفتن خدمت ادامشو بخونم یعنی 40 واحد باقی مونده رو؟

انصراف رو نمیدونم ولی اگه شیش سال تموم شه و برید سربازی میتونید وقتی برگشتید ادامش بدید و تمومش کنید.
فکر کنم اگه انصراف بدید کاردانی بهتون میدن ولی مطمئن نیستم.

ARAS71
23-01-2012, 10:31
سلام
جواب امتحان شما هم نیومده؟

MatinSpider
23-01-2012, 12:01
سلام
جواب امتحان شما هم نیومده؟
برا ما فقط فیزیک عمومی 1 نیومده. خیلی وقته نیومده. معلوم نیس استاد داره چیکار میکنه؟

Nocturne
23-01-2012, 12:20
نمره ها نیومده ؟

hamidras
23-01-2012, 12:33
همه نمره هاي ما به جز مدار منطقي اومده

به جز ساختمان داده همه رو قبول شدم اما ناپلئوني :(

Nocturne
23-01-2012, 12:37
برای من هیچی نشون نمیده ( حتی عمومی ها)
من بلد نیستم این گلستانو
کار خاصی باید کرد؟ یا اون عدد مددا رو باید پر کرد ؟

hamidras
23-01-2012, 12:42
برای من هیچی نشون نمیده ( حتی عمومی ها)
من بلد نیستم این گلستانو
کار خاصی باید کرد؟ یا اون عدد مددا رو باید پر کرد ؟

ساده ترين راهش اينه كه بري قسمت اطلاعات جامع دانشجو
رو ترمت كليك كني
ليست درسات بانمرت مياد ( اگه نمرت كامل اومده باشه)

fateme_rauf
23-01-2012, 13:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زمان-انتخاب-واحد-ترم-دوم-91-90-پيام-نور.html

Nocturne
23-01-2012, 13:37
ساده ترين راهش اينه كه بري قسمت اطلاعات جامع دانشجو
رو ترمت كليك كني
ليست درسات بانمرت مياد ( اگه نمرت كامل اومده باشه)

این کارو کردم
اومده ولی تایید نشده زده
راستی اینا با نمره میان ترمم حسابه یا فقط پاپان ترم ؟

hamid_diablo
23-01-2012, 14:00
این کارو کردم
اومده ولی تایید نشده زده
راستی اینا با نمره میان ترمم حسابه یا فقط پاپان ترم ؟

بله نمره نهایی شما تو قسمت اطلاعات جامع دانشجو زده میشه

تائید نشده هم یعنی توسط استاد تائید نشئه و قابل تغییره

hasti rs
23-01-2012, 14:05
دوستان سلام
من یه سوال مسخره دارم :دی
با پی سی خودم نمیتونم برم تو سیستم گلستان
یعنی باز میشه ولی وقتی یوزر و پسوردم رو وارد میکنم همینجور رو لطفا" منتظر بمونید میمونه !
ولی با پی سی های دیگه میشه .
کوکی ها رو هم پاک کردم فایده نداشت .
چیکار کنم ؟
پیلیز هلپ می کنید :دی

sansi
23-01-2012, 15:16
نمره ي اولين امتحانمو هنوز نزدن......

دوستان سلام
من یه سوال مسخره دارم
یعنی باز میشه ولی وقتی یوزر و پسوردم رو وارد میکنم همینجور رو لطفا" منتظر بمونید میمونه !
چیکار کنم ؟
پیلیز هلپ می کنید

سلام.

براي منم گاهي اينجوري ميشه يا دي سي شو بعد يكم دوباره صفحه بازكن امتحان كن يا از صفحه اول سايت برو.

MatinSpider
23-01-2012, 15:45
دوستان سلام
من یه سوال مسخره دارم :دی
چیکار کنم ؟
پیلیز هلپ می کنید :دی
دوست عزیز از این آدرس استفاده کن شاید مشکلت حل شه: reg1.pnu.ac.ir

Squall Leonhart
23-01-2012, 16:55
دوستان نتیجه فراگیر کی میاد؟ رشته مهندسی برق الکترونیک فقط هشت نفر شرکت کننده داشت! خدا کنه قبول بشم.

fateme_rauf
23-01-2012, 17:23
دوستان نتیجه فراگیر کی میاد؟ رشته مهندسی برق الکترونیک فقط هشت نفر شرکت کننده داشت! خدا کنه قبول بشم.

به گزاری پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : حسین توکلی با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون دوره‌های مختلف فراگیر پیام نور در هشتم اسفند ماه ۱۳۹۰ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی ‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،گفت: داوطلبان می‌توانند با ورود به این سایت و وارد کردن کد رهگیری نسبت به مشاهده نتایج اقدام کنند.
-------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برگزاری-آزمون-فراگیر-90-پیام-نور-نتایج.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F10%2F%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D8%B1-90-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC.html)

hasti rs
23-01-2012, 19:33
براي منم گاهي اينجوري ميشه يا دي سي شو بعد يكم دوباره صفحه بازكن امتحان كن يا از صفحه اول سايت برو.
فایده نداره .
صفحه ی اول سایت چیه ؟

دوست عزیز از این آدرس استفاده کن شاید مشکلت حل شه: reg1.pnu.ac.ir
بازم درست نشد .

با سیستم های دیگه که میرم صفحه باز میشه مینویسه که برای ورود سریع تر این جا را کلیک کنید ولی با سیستم خودم زود صفحه لود میشه و ورود به سیستم داره .

پلــــیز هلپ می .

Nocturne
23-01-2012, 19:48
بله نمره نهایی شما تو قسمت اطلاعات جامع دانشجو زده میشه

تائید نشده هم یعنی توسط استاد تائید نشئه و قابل تغییره

خب اینا با نمره میان ترمم حسابه یا فقط پایان ترم ؟ (6 نمره میان ترم داشتم 14 نمره پایان ترم . الان اینا با اون 6 نمره هم حساب شده ؟؟)

M o h a m m @ d
23-01-2012, 19:55
خب اینا با نمره میان ترمم حسابه یا فقط پایان ترم ؟ (6 نمره میان ترم داشتم 14 نمره پایان ترم . الان اینا با اون 6 نمره هم حساب شده ؟؟)
اره با نمرات میان ترم حساب شده

arashpr9
23-01-2012, 20:26
فایده نداره .
صفحه ی اول سایت چیه ؟

بازم درست نشد .

با سیستم های دیگه که میرم صفحه باز میشه مینویسه که برای ورود سریع تر این جا را کلیک کنید ولی با سیستم خودم زود صفحه لود میشه و ورود به سیستم داره .

پلــــیز هلپ می .

واسه منم اینجوری شده تعجب میکنم چون صبح رفتم کار میکرد ولی الان فقط مینویسه لطفا صبر کنید . احتمالا مشکل پیدا کرده سایتشون

hamidras
23-01-2012, 21:17
فایده نداره .
صفحه ی اول سایت چیه ؟

بازم درست نشد .

پلــــیز هلپ می .

رعنا مريضيت واگير دار بود كل سيستم گلستان از كار افتاد :دي

الان واسه منم همين مشكلو داره :|

Behzad83
23-01-2012, 22:59
سلام،
یه سوال از بچه هایی که دروس عمومی رو پاس کردن دارم:
قانون اساسی آسونتره یا اندیشه امام؟
همینطور تفسیر قرآن یا تفسیر نهج البلاغه؟
ممنون

ittools
23-01-2012, 23:38
عجب داستانی شده ها هر موقع میام وارد سیستم گلستان بشم یا لود نمیشه یا یه صفحه خالی میاد :19: بیشتر نمرات منو زده تایید نشده ! ولی خوب خدا رو شکر همه رو قبول شدم ولی خوب معدلم اونقدری نمیشه که بتونم 24 واحد بردارم . خدا کنه فقط برنامه ها با هم تداخل نداشته باشن

hasti rs
23-01-2012, 23:54
رعنا مريضيت واگير دار بود كل سيستم گلستان از كار افتاد :دي
چوب خدا صدا نداره چون هلپ می نکردی اینجوری شدی :دی

عجب داستانی شده ها هر موقع میام وارد سیستم گلستان بشم یا لود نمیشه یا یه صفحه خالی میاد بیشتر نمرات منو زده تایید نشده !

میگما شما حالت خوبه ؟!
ما استرس اینو داریم 2 تا از نمره هامونو نزدن قبول شیم مشروط نشیم ! ایشون استرس معدل بالا 17 شدن دارن !!!!
:19:

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:53 AM ----------

همینطور تفسیر قرآن یا تفسیر نهج البلاغه؟
من تفسیر قران رو پاس کردم ، آسونه .
اگه بخونیش میتونی به راحتی 18 بگیری حتی !

fateme_rauf
24-01-2012, 10:16
فایده نداره .
صفحه ی اول سایت چیه ؟

بازم درست نشد .

پلــــیز هلپ می .

سلام دوستان..,قبل از ورود به سیستم همون صفحه ی اصلی که اطلاعات این چیزارو میزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته به دلیل بالا بردن کیفیت سخت افزاری ،سایت تا 4شنبه بسته است به خاطر همین اون قسمت که مینویسه برای ورود سریع تر این جا را کلیک کنید قفل میشه! و سایت باز نمیشه !!واسه من این طوری بود.

nits
24-01-2012, 12:21
سلام دوستان..,قبل از ورود به سیستم همون صفحه ی اصلی که اطلاعات این چیزارو میزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته به دلیل بالا بردن کیفیت سخت افزاری ،سایت تا 4شنبه بسته است به خاطر همین اون قسمت که مینویسه برای ورود سریع تر این جا را کلیک کنید قفل میشه! و سایت باز نمیشه !!واسه من این طوری بود.

آفرین ...... من هم این رو میخواستم بگم :31:....... آقا جان دقت کن ، دقت :31:

ittools
24-01-2012, 12:32

آفرین ...... من هم این رو میخواستم بگم :31:....... آقا جان دقت کن ، دقت :31:

من هیچ وقت صفحه اصلیش نمیرم اون قسمت ورود رو بوکمارک کردم هر بار میخوام وارد گلستان بشم از همون مسیر میرم برای سرعت بیشتر برای همین منم اخبار رو نمیبینم . کلا سر کاریم :10: میخوان دو تا نمره رو تایید کنن ها :13:کلا چند روز به انتخاب واحد نمونده و ما همچنان تکلیف خودمون رو نمیدونیم

arashpr9
24-01-2012, 14:13
من هیچ وقت صفحه اصلیش نمیرم اون قسمت ورود رو بوکمارک کردم هر بار میخوام وارد گلستان بشم از همون مسیر میرم برای سرعت بیشتر برای همین منم اخبار رو نمیبینم . کلا سر کاریم :10: میخوان دو تا نمره رو تایید کنن ها :13:کلا چند روز به انتخاب واحد نمونده و ما همچنان تکلیف خودمون رو نمیدونیم

دقیقا
منظورشون همینه یعنی فرصت واسه اعتراض نداشته باشیم

hasti rs
24-01-2012, 15:48
به به
امتحانات این ترم رو اینقدر افتضاح کردن حالا هم میخوان که اعتراض نکنیم .
دمشون گرم واقعا"!

fateme_rauf
24-01-2012, 16:12
به به
امتحانات این ترم رو اینقدر افتضاح کردن حالا هم میخوان که اعتراض نکنیم .
دمشون گرم واقعا"!

راست میگی.این ترم سوالا واقعا" عجیب غریب بود...با نمونه سوالای ترمای پیش از زمین تا آسمون فرق داشت.:13:

hasti rs
24-01-2012, 16:25
راست میگی.این ترم سوالا واقعا" عجیب غریب بود...با نمونه سوالای ترمای پیش از زمین تا آسمون فرق داشت.
کاش فقط سوالا سخت بودن !
این ترم همه درسای تستی تشریحی رشته ما ، تستی کامل شده بودن ( به جزء ریاضی )

و درسای تخصیصمون که از سال 85 به این ور ، تشریحی کامل بودن ---> تستی کامل شده بودن !
فکر کنید سخترین درس تخصصیمون که کلی محاسبات داره تستی کامل بوده !

Behzad83
24-01-2012, 17:51
ولی بعضی از درسها تستیش راحت تر بود. مثل اصول حسابداری. سوالات تشریحی سالهای پیش واقعا کت و کلفت بود! چند صفحه باید جواب مینوشتی. اما تستی رو یه خاکی میشه سرش کرد!
البته این نظر منه. در کل شخصا با تستی بیشتر کنار میام و البته قبول دارم که بعضی از طراح سوالها واقعا عقده ای بازی در میارن و جوری تست طرح میکنن که انگار واسه المپیاد جهانی هستش! انگار که دانشجو ارث شوهر ننشو خورده.
خوش باشین.

ARAS71
24-01-2012, 17:57
یک سوال :
اهواز مهندسی برق داره؟

sansi
24-01-2012, 19:22
بازم ميگم خدا اخر و عاقبت همه مونو با پيام نور ختم بخير كنه...

تا بخواي مدرك بگيري 1000 بازي سرت درميارن...

دلمون خوشه توي تعطيلات ميان ترم ميخوايم يه نفس راحت بكشيم مگه ميزارن..........

hasti rs
24-01-2012, 20:06
ولی بعضی از درسها تستیش راحت تر بود. مثل اصول حسابداری. سوالات تشریحی سالهای پیش واقعا کت و کلفت بود!
اصول چند منظورتونه ؟
منم دقیقا" منظورم اصول حسابداری بود !
البته اینم هست بعضیا امتحانات تستی رو بهتر میدن !
ولی واقعا" اصول رو نمیشه تستی داد .

تازه سوالات تستیشونم کلی اشتباه داشت ! دیگه اینو نمیدونم کدوم گوشه دلم بزارم :(

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

اهواز مهندسی برق داره؟
مهندسی صنایع رو میدونم داره
پس حتما" برق رو هم داره !

hamid_diablo
24-01-2012, 22:06
بازم ميگم خدا اخر و عاقبت همه مونو با پيام نور ختم بخير كنه...

تا بخواي مدرك بگيري 1000 بازي سرت درميارن...

دلمون خوشه توي تعطيلات ميان ترم ميخوايم يه نفس راحت بكشيم مگه ميزارن..........

آخ که حرف دل منو زدی
از بی برنامگی بگیر تا طراحی سئوالات

پیام نور انسان رو نابود میکنه.از 3 سال پیش که اومدم دانشگاه شاید 50 نفر از هم دوره ایام انصراف دادن

خودم هم میخوام وقتی فوق گرفتم انصراف بدم و برم آزاد .میگن اونجا شرایطش بهتره

nits
24-01-2012, 22:45
آخ که حرف دل منو زدی
از بی برنامگی بگیر تا طراحی سئوالات

پیام نور انسان رو نابود میکنه.از 3 سال پیش که اومدم دانشگاه شاید 50 نفر از هم دوره ایام انصراف دادن

خودم هم میخوام وقتی فوق گرفتم انصراف بدم و برم آزاد .میگن اونجا شرایطش بهتره

جون من الان احساس نمیکنید که بار علمیتون کلی رفته بالا از خیلی از همه رشته ای ها در دانشگاههای مختلف ؟:31:

بچه ها 2 نمره میخوام ...... مهم نیست از کدوم درس ..... فقط 2 نمره .. چیکار کنم
:45::45::37::37:

hamidras
24-01-2012, 22:52
بچه ها 2 نمره میخوام ...... مهم نیست از کدوم درس ..... فقط 2 نمره .. چیکار کنم

اعتراض بزن التماس كن از 2 تا درست از هركدوم 1 نمره بگير :دي ( استادا هم كه ميدن حتما :دي)

سگ بزنه به اين سايت گلستان كه ميخوام اعتراض بزنم *&^$*$)@@

apadana34
25-01-2012, 09:03
تاریخ اعلام نتایج کارشناسی فراگیر پیام نور کی اعلام می شه و از چه طریقی می شه فهمید؟

M o h a m m @ d
25-01-2012, 12:10
تاریخ اعلام نتایج کارشناسی فراگیر پیام نور کی اعلام می شه و از چه طریقی می شه فهمید؟
8 اسفند از طریق سایت سنجش

ARAS71
25-01-2012, 12:53
جواب امتحانها اومده؟

Nocturne
25-01-2012, 13:53
خب من الان تو این سیستم مسخره گلستان چه ریختی باید اعتراض بزنم ؟
صفحه نتایجم که چیزی نشون نمیده . فکر کنم از اونجا امکانش باشه
من از طریق اطلاعات جامع دانشجو تونستم نمره هامو ببینم..
الانم که حتی وارد اکانتم هم نمیشه سرورش کار نمیکنه انگار

sansi
25-01-2012, 13:58
جواب امتحانها اومده؟

فعلا سايت دانشگاه مشكل داره...

sansi
25-01-2012, 14:11
خب من الان تو این سیستم مسخره گلستان چه ریختی باید اعتراض بزنم ؟
صفحه نتایجم که چیزی نشون نمیده . فکر کنم از اونجا امکانش باشه
من از طریق اطلاعات جامع دانشجو تونستم نمره هامو ببینم..
الانم که حتی وارد اکانتم هم نمیشه سرورش کار نمیکنه انگار

براي اعتراض زدن بايد بريد توي اطلاعات جامع و اون ترمي كه الان توش هستيد رو انتخاب كنيد.بعد كه ليست درسهاتون و نمره هاشون اومد اون درسي كه جلوش با رنگ قرمز مهلت اعتراض مشخص شده رو روش كليك كنيد يه صفحه براتون باز ميشه كه توش ميتونيد اعتراض بزنيد .
زمان دقيقي براي شروع اعتراض ها مشخص نشده و شما دائم بايد سر بزنيد تا فرصت رو از دست نديد.

Nocturne
25-01-2012, 17:08
فعلا که انگار خرابه سایت :13:

hasti rs
25-01-2012, 18:21
دوستان لطفا" وقتی درست شد ، اطــــــلاع رسانی کنید .
متشکریم .
از طرف دانشجوی دانشگاه خراب شده !

hamid_diablo
25-01-2012, 20:38
یه سئوال برام پیش اومده

چرا بچه های پیام نور این همه از دانشگاه گله دارند؟

مخصوصا بچه های مهندسی.مهندسی برق و نرم افزار و سخت افزار و.....

msbmeysam
25-01-2012, 21:35
برای اینکه از دادن کنکور کارشناسی ارشد خلاص بشیم و یه ضرب و بدون کنکور بریم کارشناسی ارشد ، معدل کارشناسی ـمون باید چقدر باشه ؟

sansi
25-01-2012, 22:35
یه سئوال برام پیش اومده

نظر من اينه كه چون امكانات كمه و انتظارات زياده از دانشجو خب مسلمه نارضايتي ماها رو درپي داره!

شما ساعت كلاسها-امكانات براي درسهاي عملي-اساتيد-امتحانات-روش نمره دهي و خيلي چيزاي ديگه رو با دانشگاه هاي ديگه مقايسه كن ميبيني ما داريم چه سختي هايي رو تحمل ميكنيم درصورتي كه براي رشته هاي ديگه اينطور نيست...معدلا بالا همه 7 يا 8 ترمه تموم ميكنن ولي ماها چي............

hamidras
25-01-2012, 22:39
یه سئوال برام پیش اومده

مخصوصا بچه های مهندسی.مهندسی برق و نرم افزار و سخت افزار و..... درسا سخت + كتابا قطور + استاد نصفه و نيمه + امتحاناي سخت + امكانات كم + ...

كلا بدبختيم :41:

+

تاكيد ميكنم دوباره سگ بزنه به اين سايت گلستان كه تايم اعتراض تموم شد و من موندم :((

arashpr9
25-01-2012, 22:47
درسا سخت + كتابا قطور + استاد نصفه و نيمه + امتحاناي سخت + امكانات كم + ...

كلا بدبختيم :41:

ای گفتی درس رو تا نصف میگن و میان ترم هم از 3 یا 4 بالاتر نمیدن . هیچی حذفیات هم نداریم.

راستی دوستان کیا این ترم اقتصاد مهندسی داشتن؟ واسه شما هم جدول فاکتور ها رو نداده بودن؟

msbmeysam
25-01-2012, 23:58
یکی جواب من رو بده ...

" برای اینکه از دادن کنکور کارشناسی ارشد خلاص بشیم و یه ضرب و بدون کنکور بریم کارشناسی ارشد ، معدل کارشناسی ـمون باید چقدر باشه ؟ "

nits
26-01-2012, 00:03
یه سئوال برام پیش اومده

استادا که درس نمیدن ..... با این هدف که میگن پیام نور فقط رفع اشکاله یه چی سر هم میکنن و میگن ..... فقط حرف میزننا ...... روش کارهاشون رو هم آخر ترم میگن که حال آدم رو بگیرن ........

امکانات هم به قول دوستان که واقعا کمه ....... ما الان آزمایشگاه عمومی کامپیوترمون درست و حسابی نبود و حالا موندم چه جوری میخوان آزمایشگاه مدارهای منطقی و الکترونیکی فراهم کنن
از همه بدتر که ما سال بالایی نداریم ....... اولین سالی هست که کامپیوتر اومده دانشگاهمون

من موندم ...... اون همه کتاب به اون زیادی رو چه جوری میخوان تو 10 - 15 جلسه بگن ؟؟؟؟؟؟؟؟ که میگن

این هم که از سیستمشون ...... از عمد خبر میدان که سیستم خراب شده که ما نریم اعتراض نکنیم

Behzad83
26-01-2012, 00:18
اصول چند منظورتونه ؟
منم دقیقا" منظورم اصول حسابداری بود !
البته اینم هست بعضیا امتحانات تستی رو بهتر میدن !
ولی واقعا" اصول رو نمیشه تستی داد .

تازه سوالات تستیشونم کلی اشتباه داشت ! دیگه اینو نمیدونم کدوم گوشه دلم بزارم :(

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

مهندسی صنایع رو میدونم داره
پس حتما" برق رو هم داره !

سلام. منظورم اصول 2 بود. به نظر من که آسون بود.
البته حق با شماست. اکثر امتحانای تستی اشکال داره که در نوع خودش شاهکاره! ظاهرا بعد طراحی سوالات حتی یک نفر هم اونو مرور نمیکنه که ببینه چه شاهکاری کردن!

Nocturne
26-01-2012, 02:20
یه سئوال برام پیش اومده

کتابها: تو اکثر دانشگاهها مثلا برای فیزیک کتاب هالیدی یا برای شیمی کتاب چارلز مورتیمر تدریس میشه که معتبرند
اما اینا تمام کتابها رو (بجز دینی ها که مجبورن از نشر معارف بگیرن) برداشتن خودشون نوشتن و از انتشارات خودشون چاپ میکنن (برای سود مالی!)
در حالی که کیفیت پایین تر داره و بعضا غلط هم درشون دیده میشه

تدریس: اینو که دوستان هم اشاره کردند.. حجم خوندنی ها زیاد. در مقابل تعداد جلسات و کیفیت استاد کم

ایرادات اداری و جوابگویی ضعیف رو هم بی افزایید

حالا اینا رو گفتم چون پرسیدی. ولی چه میشه کرد ؟
اگه قراره تو این سیستم بخونید باید برید جلو و درگیر حواشی نشید

sansi
26-01-2012, 12:21
سايت براي من بالا مياد...هرچند هنوز زمان براي اعتراض مشخص نكردن!!!

امتحان كنيد ببينيد براتون درست شده؟

هنوز نمره هام كامل نيومده!!!

0015351971
26-01-2012, 12:24
سايت براي من بالا مياد...هرچند هنوز زمان براي اعتراض مشخص نكردن!!!

امتحان كنيد ببينيد براتون درست شده؟

هنوز نمره هام كامل نيومده!!!
برا من به زور باز میشه
ولی گفت رمزتو باید عوض کن (دوباره)
عوض کردم منو از سایت انداخت بیرون :دی

MatinSpider
26-01-2012, 12:38
برا من سایت رو خوب باز کرد ولی موندم چرا نمره فیزیکم هنوز نیومده :18:
خدا رو شکر من برا ریاضی اعتراض زدم و روز بعدش رسیدگی شد. 2 نمره هم اضافه شد :31:

arashpr9
26-01-2012, 12:47
این چه مسخره بازی دراوردن 4 روزه سایت رو بستن و الان با هزار بد بختی باز میشه هنوز نمره ها رو اعلام نکردن
+

کیا این ترم اقتصاد مهندسی داشتن؟ واسه شما هم جدول فاکتور ها رو نداده بودن

یعنی هیچکس اقتصاد نداشت ؟

nits
26-01-2012, 14:13
بچه ها باز نمیشه واسه من ........

msbmeysam
26-01-2012, 14:33
یکی جواب من رو بده ...

" برای اینکه از دادن کنکور کارشناسی ارشد خلاص بشیم و یه ضرب و بدون کنکور بریم کارشناسی ارشد ، معدل کارشناسی ـمون باید چقدر باشه ؟ "

MatinSpider
26-01-2012, 14:50
یکی جواب من رو بده ...

شما باید دانشجوی ممتاز دوره کارشناسی پیوسته باشین که حداکثر تا هشت نیمسال این مقطع رو تموم کردین و به لحاظ میانگین کل جزء ده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خودتون باشید.

hasti rs
26-01-2012, 15:18
دوستان
واسه من سیستم باز میشه ولی وقتی میزنم نگاه نمراتم کنم یا نگاه کارنامه ام کنم
همینجوووور هی لود میشه و باز نمیشه .

چیکار کنم ؟ :((

molaali
26-01-2012, 15:25
دوستان
واسه من سیستم باز میشه ولی وقتی میزنم نگاه نمراتم کنم یا نگاه کارنامه ام کنم
همینجوووور هی لود میشه و باز نمیشه .

چیکار کنم ؟ :((

مشکل از خود سایته.

hasti rs
26-01-2012, 15:36
یه مشکل دیگه که هست اینه که وقتی با پی سی خودم میرم تو سایت گلستان
صفحه اول این باز میشه :

( عجله داشتم نمیشد حجمشو کم کنم و کات کنم و اینا )

بعد که از ورود به سیستم میرم ، وقتی یوزر و پسوردم رو وارد میکنم همینجوووور هی لود میشه و سایتم باز نمیشه .

اینو چیکار کنم ؟

nits
26-01-2012, 16:14
بچه ها من معدلم رو حساب کردم ( مجموع حاصل ضرب نمره ی هر درس در تعداد واحد و تقسیم حاصل بر کل واحد ها :31: ) .... ممکنه تغییری کنه ؟ ...... آخه همیشه ی خدا این کامپیوتر یه ذره این ور و اون ور میکنه ...... حالا نمیدونم زیاد میشه یا کم میشه ..... خدا نکنه که کم بشه

hamid_diablo
26-01-2012, 16:29
دوستان معدل چطوری حساب میشه

مثلا اگه یه درس 3 واحدی رو 12 بگیریم و یه درس 1 واحدی هم 12 بگیریم جمعش میشه 24 و باید بر 2 تقسیم کنیم یا 4؟

اگه به 4 تقسیم کنیم که معدلمون داغون میشه؟

sansi
26-01-2012, 17:16
دوستان معدل چطوری حساب میشه

مثلا اگه یه درس 3 واحدی رو 12 بگیریم و یه درس 1 واحدی هم 12 بگیریم جمعش میشه 24 و باید بر 2 تقسیم کنیم یا 4؟

اگه به 4 تقسیم کنیم که معدلمون داغون میشه؟

اينجوري كه شما حساب كرديد نيست.بايد نمره رو در تعداد واحد ضرب كرد بعد مجموع نمرات رو بر مجموع واحدا تقسيم كرد.

(12*3)+(12*1)/4=12

hasti rs
26-01-2012, 17:25
یعنی کسی نمیتونه مشکل من رو حل کنه ؟ :دی

sansi
26-01-2012, 17:32
یعنی کسی نمیتونه مشکل من رو حل کنه ؟

عكست كامل برام باز نشد.حجمشو كم ميكني؟

منم الان رفتم همين جوري بود نشون ميداد كه مثلا داره پنجره جديد بار ميكنه اون نوار پايينم كامل شد done رو هم نوشت ولي صفحه سفيد بود.امكان داره بخاطر شلوغي اينطوري شده باشه وگرنه ظهر خوب بود.

MatinSpider
26-01-2012, 17:46
سایت درست شده مث اینکه فقط باید خیلی صبر کنید تا صفحه ها نمایش داده بشن. من رفتم با کلی بدبختی. بالاخره نمره فیزیکمم اومد. (خوب صحیح شده) (خدا کنه عوض نشه)

msbmeysam
26-01-2012, 18:00
خدا رو شکر من برا ریاضی اعتراض زدم و روز بعدش رسیدگی شد. 2 نمره هم اضافه شد :31:

تشریحی بود ... ؟! تستی رو اعتراض کُنم نمره نمیدن ؟

!faeze
26-01-2012, 18:17
وای این چه وضعشه آخه
هنوز نمره 4 تا از درسام نیومده
بابا مردم از استرس:37::sad:

apadana34
26-01-2012, 18:18
در ازمون فراگیر کارشناسی هر استانی تقریبا چند تا پذیرش داره و قبول می شن.
چطوری می شه فهمید که امیدی به قبولیت هست یا نه؟

نوبت دیگه ازمون فراگیر کارشناسی کی هست؟ معلوم شده؟

Karkas20
26-01-2012, 18:39
نحوه محاسبه نمرات مردودی: تا پایان تحصیل کلیه نمرات مردودی در معدل دانشجو محاسبه می شود . در زمان فراغت از تحصیل فقط دروس قبولی دانشجویان تا ورودی پایان 86 در معدل کل محاسبه می گردد وبرای دانشجویان ورودی 87 به بعد در زمان فراغت از تحصیل اولین نمره مردودی و آخرین نمره قبولی هر درس در معدل کل محاسبه می شود

پس دانشگاه من که گفت برای معدل کل، درس های مردودی حساب نمشن !

من ورودی 89 هستم !

پس با این حساب / بدبختیم:13:

mohsenjxj
26-01-2012, 19:08
سلام دوستان این ترم تا کی وقت داریم شهریه را واریز کنیم؟

MatinSpider
26-01-2012, 20:44
تشریحی بود ... ؟! تستی رو اعتراض کُنم نمره نمیدن ؟

آره. اصن تشریحی رو میشه اعتراض زد. تستی نمیشه.

nits
26-01-2012, 20:51
بچه ها سایت باز نمیشه ........... کسی هم مشکل من رو داره ........ اون کد 4 - 5 حرفی رو که میزنم دیگه یه صفحه دیگه میاد

sansi
26-01-2012, 21:49
سلام دوستان این ترم تا کی وقت داریم شهریه را واریز کنیم؟

سلام...شما هنوز شهريه رو واريز نكرديد؟چطور نمره هاتون رو ديديد؟
قبل از شروع انتخاب واحد ترم بعد بايد واريز كنيد.

پس با این حساب / بدبختیم

بله درسته...نبايد انتظار معدل بالا داشت .

بچه ها سایت باز نمیشه ........... کسی هم مشکل من رو داره ........ اون کد 4 - 5 حرفی رو که میزنم دیگه یه صفحه دیگه میاد

من وارد يوزرم ميشم.ولي هيچكدوم از منوها رو ندارم و روي صفحه مينويسه : در حال دريافت پيام !!
هنوز مشكل سايت كاملا برطرف نشده!!

nits
26-01-2012, 22:12
اگر اعتراض بدیم استاد میتونه میان ترم رو تغییر بده ؟

ittools
26-01-2012, 22:30
عجب گیری کردیم ها سیستم گلستان کلا قاطی کرده اصلا هیچی باز نمیشه . اطلاعات جامع دانشجو رو میزنم اصلا لود نمیشه :41: ما رو مسخره کردن ها

hasti rs
26-01-2012, 22:35
من وارد يوزرم ميشم.ولي هيچكدوم از منوها رو ندارم و روي صفحه مينويسه : در حال دريافت پيام !!
منم همین مشکل رو داشتم .

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

منم همین مشکل رو داشتم .

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

اگه مهلت تغییر میانترم تموم نشده باشه بله .

Karkas20
26-01-2012, 22:45
بله درسته...نبايد انتظار معدل بالا داشت .

پس دانشگاه من میگفت ، معدل کل که خواستیم بهت بدیم ، مردودی ها را محاسبه نمیکنیم !

جریان چیه ؟

mohsenjxj
26-01-2012, 23:08
سلام...شما هنوز شهريه رو واريز نكرديد؟چطور نمره هاتون رو ديديد؟
قبل از شروع انتخاب واحد ترم بعد بايد واريز كنيد.
sansi عزیز منظورم شهریه ترم بعد هست( ترم بهار). این ترم را که واریز کردم

MatinSpider
26-01-2012, 23:12

خیر.مهلت ثبت نمرات میانترم توسط استاد تموم شده.

ARAS71
26-01-2012, 23:38
اه چرا این نتایجرو نمیشه دید. هی میزنه امکان باز کردن صفحه جدید امکان پذیر نمی باشد

MatinSpider
27-01-2012, 11:19
اه چرا این نتایجرو نمیشه دید. هی میزنه امکان باز کردن صفحه جدید امکان پذیر نمی باشد

احتمالا سایت تا شنبه همین مشکلو داره.

دوستان من متوجه یه قضیه ای شدم گفتم شمام بدونین. استاد فیزیک 1 ما برگه تشریحی و خیلی خوب صحیح کرده. حالا نمیدونم اشتباه کرده/شده یا...؟ ولی قشنگ 2-3 نمره اضافه تر داده. (به دوستمم همینطور)

sansi
27-01-2012, 12:21
پس دانشگاه من میگفت ، معدل کل که خواستیم بهت بدیم ، مردودی ها را محاسبه نمیکنیم !

جریان چیه ؟

وقتي نمره ردي توي معدل ترم تاثير داره چطور ميخواد توي معدل كل تاثير نداشته باشه؟!
مگه دانشگاه براي معدل كل وقتي نمره قبولي رو در نظر بگيره كه اونوقت تعدا واحدهاي هر ترم اشتباه درمياد كه غيرممكنه!
پس واسه خودشون گفتن :دي

تا قبل از ثبت نمرات ميانترم....هرچند دوستاي خودم اين ترم تا پايان امتحانات هنوز شهريه شون رو واريز نكرده بودن :دي

سايت هنوز درست نشده!!

behnam_tr
27-01-2012, 13:23
سلام
من ترم قبل انتخاب واحد نكردم و كلا مرخصي هم رد نكردم اين ترم راحت ميتونم انتخاب واحد كنم ؟
يعني اجازه انتخاب واحد بهم ميدن ؟

Karkas20
27-01-2012, 14:06
پایین آوردن ارزش مدرک دانشگاه پیام نور کاری فرا قانونی است

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : رییس دانشگاه پیام نور هم این نکته را رد نمی کند و در پاسخ به نگرانی دانشجویان می گوید: هیچ دستگاهی حق ندارد میان مدارک تحصیلی پیام نور با دیگر دانشگاهها تفاوت قائل شود.
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) به نقل از ایرنا : دکتر حسن زیاری در واکنش به سازمان ها و اداراتی که در ارزش گذاری بر روی مدارک تحصیلی، بویژه هنگام استخدام، میان پیام نور و دیگر دانشگاهها تفاوت قائل می شوند، گفت : مسوولان وزارت علوم و حتی آقای فروزنده معاون رییس جمهوری ، مدارک پیام نور را معتبر دانسته اند، بنابراین اگر چنین برخوردی در سازمان ها و دوایر دولتی و خصوصی صورت بگیرد، کاری فرا قانونی، غیر منطقی و غیرعلمی است.
وی وجود گلایه ها و دلخوری های دانشجویان این دانشگاه به خاطر حجم و سختی متون درسی و سوالات امتحانی را تایید کرد؛ مساله ای که پیام نوری ها خواستار تعدیل این روند هستند.
دانشجویان پیام نور آنطور که معروف شده، عمده دروس را بدون استاد و غیر حضوری مطالعه می کنند و سوالات سخت امتحانات این دانشگاه را پاسخ می دهند، آن هم به دلیل تستی بودن، از عمده دروس به سختی نمره می گیرند.
شاید به همین دلیل است که گفته می شود دانشجویانی که ۸ ترمه لیسانس می گیرند و یا موفق به کسب نمراتی بین ۱۴ و ۱۵ می شوند، باید شیرینی پخش کرده و جشن بگیرند.دکتر زیاری، با شنیدن این صحبت ها خنده اش می گیرد و می گوید: البته فراموش نکنیم که به خاطر همین سخت گیری ها در امتحانات است که در آزمون دکترای سال گذشته، بچه های پیام نور از بین پذیرفته شده ها ، جایگاه دوم را کسب کردند.
با اینحال، وی می گوید بخشنامه کرده ایم که امتحانات یکسری از دروس خاص بصورت تشریحی گرفته شود.
نکته دیگری که از رییس دانشگاه پیام نور سوال شد، مربوط به لحاظ کردن معدل در مقاطع بالاتر بود؛ مساله ای که دانشجویان پیام نور معتقدند با توجه به دشواری نمره گرفتن نسبت به دانشگاههای دیگر کشور، خیلی عادلانه نیست.
دکتر زیاری در این خصوص هم به دانشجویان خود اطمینان داد که بخاطر مقررات سختگیرانه این دانشگاه در ارائه نمره و نیز کمبود امکانات و سنگینی سوالات امتحانی، ضریب معدل مدارک پیام نور در مقاطع ارشد و دکترا بیشتر شده و ضمن آنکه اعتقاد دارد این ضریب هنوز باید افزایش بیشتری هم یابد.

انتهاي خبر / پايگاه خبري PNUNA.COM

==========================

اگر اینطور باشه که من دارم وقت خودما تلف میکنم ، اخه ادم بیاد درس بخونه برای ایندش بعد ببینه کسای دیگری که دانشگاه ازاد بودن ، برن سرکار و منی که در پیام نور هر ترمش به اندازه 2 سال خستم کرده ، بیکار بمونم و هیچی به هیچی !

دکتر زیاری ، مثل شما خیلی های دیگه از پیام نور دفاع کردن و لی نتیجه نداد ! و الکی هم سره دانشجویان پیام نور را هم شیره نمالید ، اخه درست هم میگید برای شما فرقی نداره ، اگر دانشجوی پیام نوری بدبخت شد ، خودش مقصر بوده و نظام اموزشی پیام نور بدون مقصر هست !

بچه ها یه نصیحت از من به شما ، اگر میخاید برید دانشگاهی که بدون استرس و افسردگی و اضطراب ، باشه فقط پیام نور نرید ، ما که رفتیم و کم کم داریم بدبخت میشیم ، شده برید کار بکنید پوله ازاد یا غیر انتفاعی دربیارید ولی عمر خودتونا تلف نکنید ، باور کنید من خوبی شما را میخام وگرنه برید و بدبخت بشید برای من هیچ فرقی نداره !:20:

ARAS71
27-01-2012, 14:32
الان رفتم تو سایت اومد هنوز نمره فیزیک تشریحیم رو ندادن. مگه میشه؟

sansi
27-01-2012, 15:38
سلام
من ترم قبل انتخاب واحد نكردم و كلا مرخصي هم رد نكردم اين ترم راحت ميتونم انتخاب واحد كنم ؟
يعني اجازه انتخاب واحد بهم ميدن ؟

وقتي سايت درست شد بريد توي اطلاعات جامع دانشجو ببينيد جلوي اين ترمتون چي نوشته.
احتمالا خودشون براتون مرخصي رد كردن.

hasti rs
27-01-2012, 17:17
تاپایان امتحانات میان ترم
یعنی واسه دیدن نمره میانترم و گرفتن کارت ورود به جلسه باید شهریتون رو واریز کرده باشید !
حدودا" میشه اردیبهشت اینا. .

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

الان رفتم تو سایت اومد هنوز نمره فیزیک تشریحیم رو ندادن. مگه میشه؟
آره
واسه منم یه نمره تشریحیمو رد نکردن هنوز .
یه نمره کامل تستیم رو هم هنوز نزدن !

behnam_tr
27-01-2012, 18:43
كلا براي يه دانشجويي كه كارشناسي پيوسته قبول شده تا چند ترم ميتونه بخونه؟ من شنيدم 12 ترم زمان داره درسته يا بيشتر هست؟ طرف كارت پايان خدمت هم نداره

hamid_diablo
27-01-2012, 19:06
كلا براي يه دانشجويي كه كارشناسي پيوسته قبول شده تا چند ترم ميتونه بخونه؟ من شنيدم 12 ترم زمان داره درسته يا بيشتر هست؟ طرف كارت پايان خدمت هم نداره
بله 12 ترمه اما میشه 2 ترم هم سنوات گرفت

احتمالا همون 14 ترم میتونه تموم کنه!!!

رشتشون مهندسیه؟

behnam_tr
27-01-2012, 19:59
بله 12 ترمه اما میشه 2 ترم هم سنوات گرفت

احتمالا همون 14 ترم میتونه تموم کنه!!!

رشتشون مهندسیه؟

بله - آي تي هست
من الان يه جا خوندم 20 ترم هست كارشناسي خبر هم مال 89 هست
كدوم درسته ؟

behnam_tr
27-01-2012, 20:21
امكانش هست تمام دروس رو خودخوان كرد و شهريه رو كم كرد؟ به جز دروس عملي

apadana34
27-01-2012, 21:03
در ازمون فراگیر کارشناسی هر استانی تقریبا چند تا پذیرش داره و قبول می شن.
چطوری می شه فهمید که امیدی به قبولیت هست یا نه؟

نوبت دیگه ازمون فراگیر کارشناسی کی هست؟ معلوم شده؟

کسیی اطلاعی نداره؟

molaali
27-01-2012, 22:01
بله - آي تي هست
من الان يه جا خوندم 20 ترم هست كارشناسي خبر هم مال 89 هست
كدوم درسته ؟

برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند 6 سال وقت هست تا مدرک کارشناسی شون رو بگیرند.ولی خانوم ها یا کسایی که کارت پایان خدمت دارند و یا از خدمت معافند 10 سال وقت دارند.

امكانش هست تمام دروس رو خودخوان كرد و شهريه رو كم كرد؟ به جز دروس عملي

خیر.این امکان برای دانشجویان وجود نداره.اگه درسی کلاس داشته باشه نمیشه کاری کرد.

MatinSpider
27-01-2012, 23:01

حداکثر مدت مجاز تحصیل برای دوره کارشناسی 10 سال (20 ترم) تعیین شده. برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند حداکثر مدت مجاز تحصیل در دوره کارشناسی پیوسته 6 ساله.

M o h a m m @ d
28-01-2012, 00:37
کسیی اطلاعی نداره؟

پذیرش که استانی نیست .
بستگی به هر رشته داره بعضی ظرفیت زیاده بعضی رشته ظرفیت پذیرشش کمه.
بستگی داره چقدر خوب امتحان داده باشی حداقل سه درس قبول شده باشی معدلت به 12 برسه
نوبت بعدی ثبت نام تو مهر ماه 91دیگه ثابت مهرماه هر سال مثل امسال شده قبلا اسفند بود چون موقعه پذیرش قبول شده ها با قبول شدگان سراسری یکجا میشد و حجم کاریشون زیاد میشد برای همین تغییر دادن به مهر ماه

Nocturne
28-01-2012, 00:50
سایت درست شده انگار
اما من هنوز نمره ها م رو در اطلاعات جامع دانشجو می بینم و در مشاهده نتایج آزمون چیزی نشون نمیده
گفتید چطور ی میشه اعتراض زد ؟‌؟ من گزینه ای نمی بینم در اطلعات جامع دانشجو

Nocturne
28-01-2012, 01:01
؟............

hamidras
28-01-2012, 12:06
آقا اقا !!!

من انقد راه رفتم رو اعصاب استاد ساختمان داده كه نمر رو داد :))

تستي 2.8
تشريحي 3.85
ميان ترم 2.5

الان جمع اينا 9.15 هست پس چرا تو اطلاعات جامعم 10 ثبت شده:دي؟

قبول شدم يعني؟!

hasti rs
28-01-2012, 12:20
تبریک حمید .

بچه ها من به یه مشکل بزرگ برخوردم
خیلی بزرگ .
پلیز کمک کنید .
من واسه ایکه انتقال بگیرم باید همه ی نمره هام اعلام بشن و کارنامم معدل داشته باشه و در واقع همه ی نمره ها تاوید شده باشن .
حالا 11 هوم هم انتخاب واحده !
کسی میدونه حداکثر تا کی همه ی نمره ها تائید میشن ؟

arashpr9
28-01-2012, 12:29
سایت درست شده انگار
اما من هنوز نمره ها م رو در اطلاعات جامع دانشجو می بینم و در مشاهده نتایج آزمون چیزی نشون نمیده

واسه اعتراض به قسمت تشریحی از همون اطلاعات جامع دانشجو روی درس کلیک کن و اعتراض نامه ات رو بنویس ولی واسه تستی باید به قسمت مشاهده نتايج آزمون دانشجو در صفحه اول دانشجو هستش بری و اونجا گوشه سمت چپ تصویر نوشته مشاهده نتايج و اعلام اشکال رو اعلام اشکال کلیک کن , درس رو انتخاب کن بعدش دیگه معلومه چطور اعتراض کنی

hamidras
28-01-2012, 12:32
تبریک حمید
مرسي

کسی میدونه حداکثر تا کی همه ی نمره ها تائید میشن ؟

نیمسال اول (پاییز)

زمان قطعی کردن نمرات: حداکثر یک ماه پس از پایان امتحانات.

يعني ممكنه تا 1 ماه بعد امتحانت طول بكشه تاييد شدن!!

hasti rs
28-01-2012, 12:36
يعني ممكنه تا 1 ماه بعد امتحانت طول بكشه تاييد شدن!!

اینا هم از 8 بهمن تا 8 اسفند مهلت درخواست انتقالی هست .

پس انتخاب واحدم چی میشه ؟!!!!! :(((((((((((((

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

اگه برم دایره امتحانات میتونن خودشون نمره هام رو تائید کنن ؟!

hamidras
28-01-2012, 12:36
اینا هم از 8 بهمن تا 8 اسفند مهلت درخواست انتقالی هست .

پس انتخاب واحدم چی میشه ؟!!!!! :((((((((((((( تو چقد انتقالي ميگيري اصلا :|

پيام نوره همينه كه هست :||| مشكل خودته :دي

برو صحبت كن با كارشناسي كسي كه مشكلتو حل كنه

اگه برم دایره امتحانات میتونن خودشون نمره هام رو تائید کنن ؟

برو رفتنش كه ضرري نداره!

hasti rs
28-01-2012, 12:39
یعنی میخوای بگی برم انصراف بدم ؟ :دی
بعد باید برم منشی شم تا پول یونی آزاد رو در بیارم بعد ..
دقیقا" منظورت همین بود آره ؟ :دی

یونی گفتش که میزاریم تو حذف و اضافه که اسفند ماه هست انتخاب واحد کنی !

الان سوال من اینه که اگه برم دایره امتحانات امکانش هست نمراتمو تائید کنن ؟

hamidras
28-01-2012, 12:43
یعنی میخوای بگی برم انصراف بدم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد باید برم منشی شم تا پول یونی آزاد رو در بیارم بعد ..
دقیقا" منظورت همین بود آره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لره به قرعان برو آزاد از اين فلاكت بلكه درآي :دي

الان سوال من اینه که اگه برم دایره امتحانات امکانش هست نمراتمو تائید کنن ؟

من چه ميدونم اخه :||| برو ببين اخلاق طرف چه جوري !؟ امتحانات ما يه آدم خيلي باحاله كه رفيق شي باهاش ميره از استادا برات نمره ميگيره :دي

یونی گفتش که میزاریم تو حذف و اضافه که اسفند ماه هست انتخاب واحد کنی !

خوبه ته ديگش بهت ميرسه اون موقع :))

hasti rs
28-01-2012, 12:45
حمید یه چیز میگیا ! یونی اهواز حردمبیل هست !!

آره همشون خودخوان میشن :((((((

nits
28-01-2012, 13:42
آقا اقا !!!

من انقد راه رفتم رو اعصاب استاد ساختمان داده كه نمر رو داد :))

تستي 2.8
تشريحي 3.85
ميان ترم 2.5

الان جمع اينا 9.15 هست پس چرا تو اطلاعات جامعم 10 ثبت شده:دي؟

قبول شدم يعني؟!

نمره چی رو اضافه کرد ؟

hamidras
28-01-2012, 13:49
نمره چی رو اضافه کرد ؟

تستي رو كه نميشه دست زد

ميان ترما هم كه بستست

تشريحيو اضافه كرد :31:

( ديروز روابط عمومي استان تهران گفت اين ترم عمرا ميان ترما باز نميشه اصلا بهش اميدي نداشته باشيد :|)

nits
28-01-2012, 13:55
تستي رو كه نميشه دست زد

ميان ترما هم كه بستست

تشريحيو اضافه كرد :31:

( ديروز روابط عمومي استان تهران گفت اين ترم عمرا ميان ترما باز نميشه اصلا بهش اميدي نداشته باشيد :|)

واسه من اگه میان ترم 6 هم بده باز قبول نمیشدم :9:

ARAS71
28-01-2012, 15:09
جواب ها هنوز نیمده؟
انتخاب واحد کیه؟:19::19::19::19::19:
حوصلم سر رفت. همه دانشگاه ها این طوریه؟

sansi
28-01-2012, 15:54
جواب ها هنوز نیمده؟
انتخاب واحد کیه؟

سلام....
نه هنوز كامل نيومدن....نمره تستي اولين امتحانم كه دقيقا 1 ماه پيش بوده رو هنوز نزدن !!!!!

نه اين روش فقط مخصوص دانشگاه پيام نوره :دي

M o h a m m @ d
28-01-2012, 16:14
جواب ها هنوز نیمده؟
انتخاب واحد کیه؟:19::19::19::19::19:
حوصله داری ها بعد حسرت همین تعطیلات میخوی کی از دست درسا خلاص بشی فعلا برو تفریح خوش بگذرون :8::10:

hamid_diablo
28-01-2012, 18:01
پیام نور فکر ادم رو خیلی داغون میکنه

از کلاسها بگیر تا زمانی که میخوای نمره هاتو ببینی

تا الان که به من سخت گذشته

اخرشم یه مدرک میگیریم باید بی افتیم دنبال کار.

حالا کار کجا بود.اونوقت باید حسرت این روزها رو بخوریم که چقدر زحمت کشیدیم و اخرش هیچی!!

mohsenjxj
28-01-2012, 19:34
سلام چرا سایت گلستان باز نمیشه؟ از دوستان کسی خبر داره دقیقا کی مشکل سایت کاملا برطرف میشه؟:2:

Nocturne
28-01-2012, 19:34
سایت درست شده انگار

یکی به من کمک کنه :(

arashpr9
28-01-2012, 19:46
یکی به من کمک کنه :(

واسه اعتراض به قسمت تشریحی از همون اطلاعات جامع دانشجو روی درس کلیک کن و اعتراض نامه ات رو بنویس ولی واسه تستی باید به قسمت مشاهده نتايج آزمون دانشجو در صفحه اول دانشجو هستش بری و اونجا گوشه سمت چپ تصویر نوشته مشاهده نتايج و اعلام اشکال رو اعلام اشکال کلیک کن , درس رو انتخاب کن بعدش دیگه معلومه چطور اعتراض کنی

صفحه قبل جوابتو دادم ولی انگار توجه نمیکنی

Nocturne
28-01-2012, 21:07
معذرت

واسه اعتراض به قسمت تشریحی از همون اطلاعات جامع دانشجو روی درس کلیک کن و اعتراض نامه ات رو بنویس

روی درس کلیک میکنم چنین چیزی نشون میده . اعتراضنامه کجاست ؟

hamidras
28-01-2012, 21:12
روی درس کلیک میکنم چنین چیزی نشون میده . اعتراضنامه کجاست ؟

ببين رو نمره كليك كن رو اون قرمزا اگه رنگش قرمز نباشه يعني نميشه اعتراض بزني

اين كارنامه من نيستاااا :31: