PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

0015351971
17-12-2011, 20:20
از همون ادرس بالا برو .مي توني وارد سايت بشي فقط هنوز كارت ازمون رو نزدن (البته براي من هنوز نزدن.)
دیروز وارد نمیشد
الان رفتم روزای امتحانم رو با گزارش 423 دیدم
منم کارت ندارم هنوز دی:

nits
17-12-2011, 23:50
سلام بچه ها
بچه ها انتقالی پیام نور چه جوریاست ؟ درسته که از شهرستان به استان نمیدن ؟ :41: من شهرستانم میخوام برم استان البته پیام نور شهرستان ما رتبه اول رو داره تو استاناااا

مرسی

Amir M.ohAma.D
18-12-2011, 11:36
دوستان این یعنی چی؟

امتحان(3_1390.10.07) ساعت : 11:00-13:00
امتحان سومه یا هفتم؟برای همه درسا اینطوری نوشته 3_7 4_8 10_18.......

hamidras
18-12-2011, 12:54
امتحان سومه یا هفتم؟برای همه درسا اینطوری نوشته 3_7 4_8 10_18.......

هفتمه

اون 3 يعني سومين روز برگذاري امتحاناته 7 ام

hamid_diablo
18-12-2011, 14:10
سلام
من 3 روزه اون شهریه ای که اضافه شده رو دادم اما هنوز سایت گلستان میزنهکه بدهکارم؟

مگه بعد از 72 ساعت سایت باز نمیشه؟

یه خبر بد هم برای پیام نوریهای تهران دارم که امتحانات تو همون ساختمون شمیرانان یعنی بلوار اوشان قراره برگزار بشه

yasmin ali
18-12-2011, 15:37
شكر خدا مشكلم حل شد
ولي هنوز كارت آزمون وارد نكردند

sansi
18-12-2011, 17:09
بچه ها انتقالی پیام نور چه جوریاست ؟ درسته که از شهرستان به استان نمیدن ؟ من شهرستانم میخوام برم استان البته پیام نور شهرستان ما رتبه اول رو داره تو استاناااا

انتقالي رو سخت ميدن مگه اينكه پارتي داشته باشي :دي.
ولي مهمان گرفتن راحت تره.از هم دوره اي هاي خودم هستن كساني كه مهمان گرفته ن و دارن مركز استان درس ميخونن.

0015351971
18-12-2011, 21:57
آفا من میخوام کارت بگیرم میزنه
خطا 1 دسترسی نداری
مال شمام اینجوریه ؟

راستی برا تو قسمت شهریه زده 871 ریال بدهکاری
باید اینو بریزم ؟؟؟؟ تا کارت بدن ؟؟؟
یا نه ؟

چجوری بریزم من 871 ربال رو ؟
پرداخت اینترنتی نداره این گلستان ؟

mojtabarafei
18-12-2011, 21:59
سایت گلستان برای من باز نمیشه
شما ها باش مشکلی ندارین؟

sansi
18-12-2011, 23:04
آفا من میخوام کارت بگیرم میزنه
خطا 1 دسترسی نداری
مال شمام اینجوریه ؟

راستی برا تو قسمت شهریه زده 871 ریال بدهکاری
باید اینو بریزم ؟؟؟؟ تا کارت بدن ؟؟؟
یا نه ؟

چجوری بریزم من 871 ربال رو ؟
پرداخت اینترنتی نداره این گلستان ؟

خيال خودتو راحت كن برو بانك 871 ريال رو واريز كن رسيد داشته بگير تا بعد از 72 ساعت بتوني بري كارت ازمونت رو بگيري.هرچند كساني هم كه واريز كردن هنوز كارتشون نيموده!!

سایت گلستان برای من باز نمیشه
شما ها باش مشکلی ندارین؟

از ادرس پايين برو :

reg1.pnu.ac.ir

MoXa
19-12-2011, 02:39
سلام به همه بکس پ30ورد .
یه سئوال فنی حرفه ای ، آیا مدرک دانشگاه پیام نور با دانشگاه های سراسری مثل شمسی پور ، تفاوتی دارد ؟؟
دیگر آنکه ، اگر هر ترم 18 واحد برداریم + شهریه ثابت برای رشته "مدیریت آی تی کلا چقدر پولـش میشه ؟؟
و دگر اینکه کدوم یک ارزش دار ، دانشگاه پیام نور یا آزاد ورامین ؟؟؟
خیلی ممنونم ، لطفا مرا در تصمیم گیری یک تصمیم سرنوشت ساز راهنمایی بفرمایید .

apadana34
19-12-2011, 10:14
می خواستم بدانم امتحان فراگیر کارشناسی را سخت می گیرند . برای اینکه با دو درس تخصصی و سه در عمومی در ازمونش موفق بشم چه سیاستی را می تونم پیاده کنم تا کارم راحتر بشه و پیچیده اش نکنم (مثلا خواندن جزوات کمکی کافیه یا متن کتاب فرضا فیزیک مکانیک 1 را هم باید خواند )

hamid_diablo
19-12-2011, 13:35
بچه ها من 5 شنبه هفته پیش 27 هزارتومن شهریه ای که اضافه شده بود رو دادم اما منوی اطلاعات جامه دانشجوی تو سایت گلستان برام باز نمیشه.

چه خاکی به سرم بریزم؟

hamidras
19-12-2011, 13:45
بچه ها من 5 شنبه هفته پیش 27 هزارتومن شهریه ای که اضافه شده بود رو دادم اما منوی اطلاعات جامه دانشجوی تو سایت گلستان برام باز نمیشه.

چه خاکی به سرم بریزم؟

من و 3 تا ديگه از دوستم دقيقا همين مشكلو داريم :| نميتونيم نيم ترمامونو ببينيم تو كف مونديم :(

صبر بايد پيشه كرد گويا :دي

0015351971
19-12-2011, 18:35
خيال خودتو راحت كن برو بانك 871 ريال رو واريز كن رسيد داشته بگير تا بعد از 72 ساعت بتوني بري كارت ازمونت رو بگيري.هرچند كساني هم كه واريز كردن هنوز كارتشون نيموده!!
رفتم ریختم
یارو وقتی مبلغ رو دید ترکید از خنده
کسی کارت گرفته ؟؟

sansi
19-12-2011, 19:08
رفتم ریختم
یارو وقتی مبلغ رو دید ترکید از خنده
کسی کارت گرفته ؟؟

تا جايي كه واسه خودم و چند نفر ديگه رو خبر دارم هنوز نزدن.!!!

می خواستم بدانم امتحان فراگیر کارشناسی را سخت می گیرند . برای اینکه با دو درس تخصصی و سه در عمومی در ازمونش موفق بشم چه سیاستی را می تونم پیاده کنم تا کارم راحتر بشه و پیچیده اش نکنم (مثلا خواندن جزوات کمکی کافیه یا متن کتاب فرضا فیزیک مکانیک 1 را هم باید خواند )

هر درسي رو نخوني امتحانش سخته ! خودم فراگير شركت كردم.درساي عمومي رو اسون تر از تخصصي سوال اورده بودن.كتاب رو بخون.مثال هاش رو حل كن.اگر نمونه سوالهاي تستي رو هم حل كني بيشتر با نحوه ي ازمون اشنا ميشي.
موفق باشي.

unknown47
19-12-2011, 21:44
درود.
دوستان میخواستم بدونم واسه رشته ی آی-تی چه رتبه ای رو باید بیارم؟
با تشکر.

nits
20-12-2011, 20:54
انتقالي رو سخت ميدن مگه اينكه پارتي داشته باشي :دي.
ولي مهمان گرفتن راحت تره.از هم دوره اي هاي خودم هستن كساني كه مهمان گرفته ن و دارن مركز استان درس ميخونن.

ممنون از پاسختون
حالا این جا به جایی چطوره ؟ یکی از همشهری های من میخواد بیاد شهر خودمون ولی رشته ی اون مدیریت بازرگانیه و من کامپیوتر....... حالا میشه جا به جا شد ؟

molaali
20-12-2011, 22:12
من با اینترنت اکسپلوئری که روی ویندوز سون نصب شده نمیتونم به سایت گلستان دسترسی داشته باشم.ارور میده که نمیتونیم صفحه رو باز کنیم.
ممنون میشم اگه بگید مشکل از کجاست.

sansi
20-12-2011, 22:31
ممنون از پاسختون
حالا این جا به جایی چطوره ؟ یکی از همشهری های من میخواد بیاد شهر خودمون ولی رشته ی اون مدیریت بازرگانیه و من کامپیوتر....... حالا میشه جا به جا شد ؟

به اين صورتي كه شما ميگين نيست.شما درخواست مهمان شدن به شهري كه ميخوايد رو ميديد(فكر كنم توي سايت يه قسمت درخواست هاي دانشجو داره)بعد كه موافقت شد برگه ي مهمان ميگيريد و ميبريد دانشگاه مقصد در طول ترم كلاسها رو توي همون دانشگاه ميريد ولي براي امتحانات برميگرديد دانشگاه مبداتون.

من با اینترنت اکسپلوئری که روی ویندوز سون نصب شده نمیتونم به سایت گلستان دسترسی داشته باشم.ارور میده که نمیتونیم صفحه رو باز کنیم.
ممنون میشم اگه بگید مشکل از کجاست.

از اين ادرس وارد بشيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

molaali
20-12-2011, 23:03
از اين ادرس وارد بشيد:
اینجا رو میاره صفحه ای هم که پوزرنیم و پسورد رو میخواد رو هم میاره اگه درست وارد کنم ارور ظاهر میشه و جلوتر نمیره.

nits
20-12-2011, 23:07
به اين صورتي كه شما ميگين نيست.شما درخواست مهمان شدن به شهري كه ميخوايد رو ميديد(فكر كنم توي سايت يه قسمت درخواست هاي دانشجو داره)بعد كه موافقت شد برگه ي مهمان ميگيريد و ميبريد دانشگاه مقصد در طول ترم كلاسها رو توي همون دانشگاه ميريد ولي براي امتحانات برميگرديد دانشگاه مبداتون.

نه . من مهمان نمیخوام بگیرم ....... انتقالی منظورم بود ....... یعنی با یه نفر جا به جا بشم ....

alone one
21-12-2011, 00:20
هر درسي رو نخوني امتحانش سخته ! خودم فراگير شركت كردم.درساي عمومي رو اسون تر از تخصصي سوال اورده بودن.كتاب رو بخون.مثال هاش رو حل كن.اگر نمونه سوالهاي تستي رو هم حل كني بيشتر با نحوه ي ازمون اشنا ميشي.
موفق باشي.
این درسته داداش اما گفتن ظرفیت دوبرابر تقاضا هس!
آیا این نسبت واس تهرانم همینجوریه؟
من یکم میترسم از این فراگیر،حسابداریم زدم
باتوجه به وقت محدودم نمیتونم زیاد وقت بذارم رو درساش
با یکم خوندن میشه این فراگیر قبول شد
آخه میگن ورود آسونه،خروجش سخته:31:

hamidras
21-12-2011, 10:16
دوستان كارتا اومدن بالاخره :دي

0015351971
21-12-2011, 12:35
راست میگه کارت منم اومده
نیم ترم ها رو کجا میذارن ؟

hamidras
21-12-2011, 12:45
نیم ترم ها رو کجا میذارن ؟

مشاهده نتايج آزمون رو بزن از همونجا اگه نمره نيم ترمت اومده باشه مينويسه برات

sansi
21-12-2011, 14:27
اینجا رو میاره صفحه ای هم که پوزرنیم و پسورد رو میخواد رو هم میاره اگه درست وارد کنم ارور ظاهر میشه و جلوتر نمیره.

من خودم از همين ادرس وارد ميشم.شما يه بار هيستوري رو پاك كن بعد امتحان كن شايد درسيت بشه.

نه . من مهمان نمیخوام بگیرم ....... انتقالی منظورم بود ....... یعنی با یه نفر جا به جا بشم ....

انتقالي گرفتن دردسر زياد داره. لازم هم نيست شما جاتون رو با كسي تعويض كنيد.از طريق اموزش دانشگاهتون اقدام كنيد.اولويت با متاهل ها و خانم هاس :دي

این درسته داداش اما گفتن ظرفیت دوبرابر تقاضا هس!
آیا این نسبت واس تهرانم همینجوریه؟
من یکم میترسم از این فراگیر،حسابداریم زدم
باتوجه به وقت محدودم نمیتونم زیاد وقت بذارم رو درساش
با یکم خوندن میشه این فراگیر قبول شد
آخه میگن ورود آسونه،خروجش سخته

در اون كه خارج شدن ازش سخته كه شكي نيست.. :دي
من از ظرفيت و درصد پذيرش الان اطلاع ندارم.قبلا بايد نمره مياوردي تا قبول محسوب بشي.
اگه برسي يه دور كامل بخوني كتابها رو احتمال قبولي هست.

mohsenjxj
21-12-2011, 21:28
سلام دوستان میخواستم بدونم این امتحان های تستی تشریحی مثل ریاضی 1 در یک روز و در یک زمان هم تستی و هم تشریحی گرفته میشه؟ و اینکه تستی ها کجا تصحیح میشه و تشریحیا کجا تصحیح میشه آیا دست استاد هست؟
اصلا به غیر از 6 نمره کلاسی چند نمره ریاضی 1 رشته کامپیوتر دست استاد هست؟

nits
21-12-2011, 21:32
انتقالي گرفتن دردسر زياد داره. لازم هم نيست شما جاتون رو با كسي تعويض كنيد.از طريق اموزش دانشگاهتون اقدام كنيد.اولويت با متاهل ها و خانم هاس :دي

از الان باید اقدام کنم ؟ ترم یکم هنوز ....... معدل بالا باشه چی ؟ فاکتورهای لازم رو حالا میگید ؟
من هیچ کدوم از این دو موردی که شما گفتید نیستم :41:

sansi
21-12-2011, 22:53
سلام دوستان میخواستم بدونم این امتحان های تستی تشریحی مثل ریاضی 1 در یک روز و در یک زمان هم تستی و هم تشریحی گرفته میشه؟ و اینکه تستی ها کجا تصحیح میشه و تشریحیا کجا تصحیح میشه آیا دست استاد هست؟
اصلا به غیر از 6 نمره کلاسی چند نمره ریاضی 1 رشته کامپیوتر دست استاد هست؟

منظور از تستي تشريحي اينه كه برگه ي سوالي كه بهتون ميدن شامل سوالهاي هم تستي و هم تشريحيه.شما اول به سوالهاي تستي جواب ميديد توي پاسخنامه اي كه بهتون ميدن، بعد از اتمام وقت تستي برگه براي جواب تشريحي ها بهتون ميدن.سوالهاي تستي براي درس رياضي1 رشته ي كامپيوتر 4 نمره دارن و سوالهاي تشريحي 10 نمره.(اگه با استاد در طول ترم دوست بوده باشي خيالت راحت ميشه :دي).پاسخنامه هاي تستي رو دستگاه تصحيح ميكنه و برگه هاي تشريحي رو استاد خودت.

از الان باید اقدام کنم ؟ ترم یکم هنوز ....... معدل بالا باشه چی ؟ فاکتورهای لازم رو حالا میگید ؟
من هیچ کدوم از این دو موردی که شما گفتید نیستم

از الان پيگير باشيد.من شرايط رو دانشجوهاي متاهل اطلاع دارم.معدل بالا هم تاثير داره.بايد معدلتون از معدل دانشگاه مقصدتون كمتر نباشه.بند پ رو داشته باشيد سختي كمتري داره :دي

alone one
22-12-2011, 00:36
در اون كه خارج شدن ازش سخته كه شكي نيست.. :دي
من از ظرفيت و درصد پذيرش الان اطلاع ندارم.قبلا بايد نمره مياوردي تا قبول محسوب بشي.
اگه برسي يه دور كامل بخوني كتابها رو احتمال قبولي هست.
همین دیگه
چون من امتحانای پیشم دارم خیلی وقتم کم شده،یکمم سهل انگاری کردم دیر شروع کردم
بنظرتون میشه سه تا دروس عمومی و دوتا اختصاصی حسابداریو تو این مدت کم باقیمونده حداقل به اندازه قبولی خوند؟
بازم ممنون که جواب دادی

بازم دوستانی هستن که شرایط مشابه داشتن و سالای قبل تو فراگیر قبول شدن؟
اگه کسی هس خوشحال و ممنون میشم کمک کنه

ARAS71
22-12-2011, 01:45
سلام
کارت ورود به جلسن رو دیروز نشون می داد الان دیگه نشون نمی ده . دوباره فعال می شه؟

sansi
22-12-2011, 14:02
همین دیگه
چون من امتحانای پیشم دارم خیلی وقتم کم شده،یکمم سهل انگاری کردم دیر شروع کردم
بنظرتون میشه سه تا دروس عمومی و دوتا اختصاصی حسابداریو تو این مدت کم باقیمونده حداقل به اندازه قبولی خوند؟
بازم ممنون که جواب دادی

بستگي به سرعت يادگيريت داره.اگه تند خوان باشي كه مشكلي نخواهي داشت.موفق باشي.

سلام
کارت ورود به جلسن رو دیروز نشون می داد الان دیگه نشون نمی ده . دوباره فعال می شه؟

الان امتحان كردم مشكلي نداشت.مي توني بگيري.

!faeze
22-12-2011, 14:06
سلام
منم نمی تونم کارتمو بگیریم،اینو میزنه:

کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.:41:

amirrezap
22-12-2011, 16:33
سلام ، من فیش های 4 ترم قبلو گم کردم موقع فارغ التحصیلی گیر می دن چیکارکنم ؟

sansi
22-12-2011, 18:41
سلام
منم نمی تونم کارتمو بگیریم،اینو میزنه:

کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد

شهريه تون رو كامل واريز كرديد؟72 ساعت بايد گذشته باشه تا بتونيد كارت و بگيريد.

ARAS71
22-12-2011, 19:50
این جا کسی هست که شهریه اش رو با atm یا تلفنباک پرداخت کرده باشه؟ امروز رفتم بانک 145 نفر تو نوبت بودند:41: ول کردم اومدم
با atm هم نتونستم پرداخت کنم می نوشت شناسه اشتباه است

hp722
22-12-2011, 22:21
سلام دوستان.همگی خسته نباشید.کنارشم موفقم باشید:31:

من ثبت نام کردم و ترم اول رو که از مهر بود مرخصی گرفتم.آخه مدرک پیشم رو نبردم هنوز.از بهمن میرم.برام که مرخصی رد کردن گفتن 74تومن باید شهریه ثابت رو بریزی.بردم ریختم و دادم و ثبت کردن.الان فکر کنم 2روزی میشه.تو سایت گلستان میرم زده مرخصی تحصیلی اما همون فیش 74تومنی تو قسمت واریز شهریه مونده و تو قسمت پرداخت شهریه ی دانشجو چیزی نزده.این درست میشه؟اون مبلغی رو که ریختم کی میزنن تو سایت؟

و میخواستم بدونم منابع و کتاب ها و(دیگه نمیدونم چی.هرچی:31:)درباره ی رشته ی کامپیوتر_نرم افزار رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

و آخرم اینکه برای ترم بهمن ماه از کی باید انتخاب واحد کنم و انتخاب واحد چجوریه؟یعنی بین اینهمه اسم کتاب و منابع و...کدومارو باید ترم اول بردارم؟

راستی میگن دیر ثبت نام کنی کلاس ها پر میشه و باید خودخوان ثبت نام کنی، این درسته؟

کلی سوال شد:31:ببخشید

ممنون میشم کمکم کنید

sansi
22-12-2011, 22:59
سلام ، من فیش های 4 ترم قبلو گم کردم موقع فارغ التحصیلی گیر می دن چیکارکنم ؟

بدهي نداشته باشي ان شاء ا... كه مشكلي پيش نخواهد اومد.

این جا کسی هست که شهریه اش رو با atm یا تلفنباک پرداخت کرده باشه؟ امروز رفتم بانک 145 نفر تو نوبت بودند ول کردم اومدم
با atm هم نتونستم پرداخت کنم می نوشت شناسه اشتباه است

ما روش سنتي (:دي) رو امتحان ميكنيم.شايد منظور از شناسه همون شماره سريالي هست كه بالاي بفرم واريز وجه نوشته شده(با شماره دانشجوييتون شروع ميشه.)

سلام دوستان.همگی خسته نباشید.کنارشم موفقم باشید

من ثبت نام کردم و ترم اول رو که از مهر بود مرخصی گرفتم.آخه مدرک پیشم رو نبردم هنوز.از بهمن میرم.برام که مرخصی رد کردن گفتن 74تومن باید شهریه ثابت رو بریزی.بردم ریختم و دادم و ثبت کردن.الان فکر کنم 2روزی میشه.تو سایت گلستان میرم زده مرخصی تحصیلی اما همون فیش 74تومنی تو قسمت واریز شهریه مونده و تو قسمت پرداخت شهریه ی دانشجو چیزی نزده.این درست میشه؟اون مبلغی رو که ریختم کی میزنن تو سایت؟

و میخواستم بدونم منابع و کتاب ها و(دیگه نمیدونم چی.هرچی)درباره ی رشته ی کامپیوتر_نرم افزار رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

و آخرم اینکه برای ترم بهمن ماه از کی باید انتخاب واحد کنم و انتخاب واحد چجوریه؟یعنی بین اینهمه اسم کتاب و منابع و...کدومارو باید ترم اول بردارم؟

راستی میگن دیر ثبت نام کنی کلاس ها پر میشه و باید خودخوان ثبت نام کنی، این درسته؟

کلی سوال شدببخشید

ممنون میشم کمکم کنید

مباركه.......خوش اومدين به جمع پياميا :دي

از پرداخت شهريه بايد 72 ساعت بگذره تا بدهي 0 بشه.
كتابها رو از كتاب فروشي هايي كه رسما كتابهاي پيام نور رو توزيع ميكنن مي تونيد پيدا كنيد.هرچند بعضي از كتاب ها از انتشارات دانشگاه هاي ديگه س(اينا گرون تر هستند).ليست منابع و چارتي كه با توجه به اون بايد انتخاب واحد كنيد رو هم از لينكي كه پايين ميزارم مي تونيد دانلود كنيد.انتخاب واحد هم چند روز بعد اتمام همه ي امتحانات شروع ميشه.توي سايت پيام نور اعلام ميكنن.اسفند كلاسها شروع ميشه.
درسته دير انتخاب واحد كني هم استاد خوب رو از دست ميدي و هم ممكنه ظرفيت كلاسها تكميل بشه و نتوني درس رو عادي برداري و اين يعني يا خودخوان يا قيدشو زدن.

hp722
23-12-2011, 09:27
مباركه.......خوش اومدين به جمع پياميا :دي

از پرداخت شهريه بايد 72 ساعت بگذره تا بدهي 0 بشه.
كتابها رو از كتاب فروشي هايي كه رسما كتابهاي پيام نور رو توزيع ميكنن مي تونيد پيدا كنيد.هرچند بعضي از كتاب ها از انتشارات دانشگاه هاي ديگه س(اينا گرون تر هستند).ليست منابع و چارتي كه با توجه به اون بايد انتخاب واحد كنيد رو هم از لينكي كه پايين ميزارم مي تونيد دانلود كنيد.انتخاب واحد هم چند روز بعد اتمام همه ي امتحانات شروع ميشه.توي سايت پيام نور اعلام ميكنن.اسفند كلاسها شروع ميشه.
درسته دير انتخاب واحد كني هم استاد خوب رو از دست ميدي و هم ممكنه ظرفيت كلاسها تكميل بشه و نتوني درس رو عادي برداري و اين يعني يا خودخوان يا قيدشو زدن.

مرسی.خـــــــیلـــــــــی کمک کردی.میسی میسی:31:

2تا سوال دیگه دارم.این لینک دانلود که شما دادی یکی زده نظام سنتی و یکی زده نظام تجمیع.این یعنی چی؟من کدومشم؟کدومو باید دانلود کنم؟

و اینکه این نیمسال اول 91-90 و نیمسال دوم 91-90 یعنی چی؟من جزو کدومشون میشم؟مثلا بخوام نمونه سوال دانلود کنم زده برای نیمسال اول.من باید اونو دانلود کنم یا نیمسال دوم؟این نیمسال کلا یعنی چی؟

thank you sooooooooo muuuuuuch ya bo0o0o0o0o0s

best wishes for you

sansi
23-12-2011, 11:05
مرسی.خـــــــیلـــــــــی کمک کردی.میسی میسی:31:

2تا سوال دیگه دارم.این لینک دانلود که شما دادی یکی زده نظام سنتی و یکی زده نظام تجمیع.این یعنی چی؟من کدومشم؟کدومو باید دانلود کنم؟

و اینکه این نیمسال اول 91-90 و نیمسال دوم 91-90 یعنی چی؟من جزو کدومشون میشم؟مثلا بخوام نمونه سوال دانلود کنم زده برای نیمسال اول.من باید اونو دانلود کنم یا نیمسال دوم؟این نیمسال کلا یعنی چی؟

thank you sooooooooo muuuuuuch ya bo0o0o0o0o0s

best wishes for you

خواهش ميكنم :دي

تجميع يا سنتي بودن توي اطلاعات جامع دانشجو مشخص شده.اونجا هرچي زده بود شمام همون چارت و منابع رو دانلود كنيد.من خودم تجميعم ولي هستند كساني كه ورودي جديد هستند ولي سنتي.

منظور از نيمسال هم ترم تحصيلي هست.نيمسال اول ترم اول و نيمسال دوم ترم دوم.دانلود كردن نمونه سوال هم ربطي به نيمسال ها نداره.شما هرچي تونستي دانلود كن ولي ترجيحا اونايي كه به ترمي كه داري توش تحصيل ميكني نزديك تر هستن رو.

fateme_rauf
23-12-2011, 12:53
سلام دوستان...چند روز بعد از واریز کردن شهریه،حساب صفر میشه؟؟؟

sansi
23-12-2011, 14:27

3 روز بعد از واريز كردن شهريه.بدهي 0 ويشه.

0015351971
23-12-2011, 15:20

3 روز بعد از واريز كردن شهريه.بدهي 0 ويشه.
مال من یه روز کشید

apadana34
23-12-2011, 16:39
دوستان کسی هست که نمونه ازمون فراگیر کارشناسی دوره 22 و 21 را داشته باشه .

alone one
23-12-2011, 23:13
دوستان کسی هست که نمونه ازمون فراگیر کارشناسی دوره 22 و 21 را داشته باشه .
رفیق تو گوگل یه سرچ بزنی ریخته(حداقل منکه دنبالش نبودم خیلی اتفاقی به پستم خورده)
البته هر رشته سوالاش جداس(اختصاصیا،وگرنه عمومی که یکیه)

nits
24-12-2011, 13:43
دوستان سیستم باز نمیشه
بعد از ارسال کد دیگه ارور میده

sansi
24-12-2011, 14:38
دوستان سیستم باز نمیشه
بعد از ارسال کد دیگه ارور میده

مشكلي نداره...ميشه وارد شد.فقط يكم سرعت پايينه!

nits
24-12-2011, 16:18
مشكلي نداره...ميشه وارد شد.فقط يكم سرعت پايينه!

آره . حواسم نبود با وی پی ان داشتم میرفتم ارور میداد ..... قطع که کردم درست شد
آزمایشگاه به من 19 داده:41: ........ من این همه تو کلاس فعالیت داشتم

0015351971
24-12-2011, 18:09
آره . حواسم نبود با وی پی ان داشتم میرفتم ارور میداد ..... قطع که کردم درست شد
آزمایشگاه به من 19 داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ........ من این همه تو کلاس فعالیت داشتم
چجوری نمرتو دیدی ؟
من که میزنم هیچی نمیاره

nits
24-12-2011, 18:31
بچه ها به نظرتون مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی رو چه جوری بخونیم که نتیجه بهتری بگیریم ؟

sansi
24-12-2011, 20:10
چجوری نمرتو دیدی ؟
من که میزنم هیچی نمیاره

برو قسمت اطلاعات جامع دنشجو رو بزن بعد كه باز شد ترمي كه توش داري تحصيل ميكني رو انتخاب كن.ليست درسها و نمره ها رو مياره.

alavi71
24-12-2011, 22:24
بچه ها به نظرتون مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی رو چه جوری بخونیم که نتیجه بهتری بگیریم ؟

واسه دبیرستان یل دانشگاه؟

nits
24-12-2011, 23:48
واسه دبیرستان یا دانشگاه؟

اینجا تاپیک دانشگاه پیام نور دیگه .....
ترمی یکی هستم :11:

saeedblack
25-12-2011, 11:00
دوستان امتحانات پایان ترم تو استان کرمانشاه کجا برگزار میشه من رشته مترجمی زبان انگلیسیم رو کارت که چیزی ننوشته کسی میدونه دقیقا کجاست چون از هر کسی میپرسم یه جا میگه؟ممنون.

0015351971
25-12-2011, 16:04
برو قسمت اطلاعات جامع دنشجو رو بزن بعد كه باز شد ترمي كه توش داري تحصيل ميكني رو انتخاب كن.ليست درسها و نمره ها رو مياره.
دیدم نیم ترم نزدن اصلا
لفقط آزمایشگاه pc هست که زده اونم امتحانش رو دادیم
زده 19.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_diablo
25-12-2011, 18:39
سلام بچه های گل و گلاب پیام نوری

میدونم خیلی سختی میکشید اما امیدوار باشید(اینو واسه قشنگی گفتم)

بچه ها سایتی میشناسید که نمونه سئوال با جواب داشته باشه؟

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

همون پاسکل میشه درسته؟

فقط و فقط تمرین.سر کلاسها هم اگه رفته باشی متوجه میشی که برنامه نویسی فراگیریش سخت نیست اما مثل زبان انگلیسی فراره و باید تمرین کنی تا فراموشت نشه

بعد از پاسکال سی پلاس داری.پس سعی کن پاسکال رو خوب یاد بگیری

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

همون پاسکل میشه درسته؟

فقط و فقط تمرین.سر کلاسها هم اگه رفته باشی متوجه میشی که برنامه نویسی فراگیریش سخت نیست اما مثل زبان انگلیسی فراره و باید تمرین کنی تا فراموشت نشه

بعد از پاسکال سی پلاس داری.پس سعی کن پاسکال رو خوب یاد بگیری

sansi
25-12-2011, 19:42
دیدم نیم ترم نزدن اصلا
لفقط آزمایشگاه pc هست که زده اونم امتحانش رو دادیم
زده 19.5

توي اين قسمت فقط نمره ي كامل رو ميزنن براي ديدن ميانترم بايد بري مشاهده نتايج دانشجو رو بزني بعد كه بالا اومد رديف سوم يه گزينه ي علامت سوال داره اونو بزن تا ليست درسهات و كدهاشون بياد بعد درسي كه ميخواي رو انتخاب كن و جستجو رو بزن اگه استادت ميانترم برات رد كرده باشه اينجا توي قسمت نمره ميانترم مشخص ميشه.

nits
25-12-2011, 22:02
آقا امتحان مبانی کلا تستی هست .... از روی تستها بخونیم جواب میگیریم ؟ ......... یعنی متن درسها + سوالهای تستی .......

Nocturne
26-12-2011, 02:25
سلام

این گزارش 428 که برای گرفتن کارت ورود به امتحانه گرفتنش مهلت داره؟
من امشب دارم میرنم میگه اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد
مهلتش تموم شده یا مثلا شماره درس رو اشتباه میزنم؟

فردا (یعنی در اصل همین امروز) هم امتحانمه :41:

لطفا سریع پاسخ بدید / مرسی

Nocturne
26-12-2011, 09:41
؟............ :19:

Amir M.ohAma.D
26-12-2011, 11:23
من نمیتونم کارتمو ببینم چیکار کنم؟پس فردا هم امتحان دارم
شهریره هم چند ماه پیش دادم

پ.ن
من گزارش 428 میتونم ببینم کارت همونه؟
ولی هیچ شباهتی به کارت نداره:31:برنامه امتحاناست فقط

اون قسمت که زده دریافت کارت (گزارش427)نمیتونم برم

Nocturne
26-12-2011, 13:27
امروز رفتم نگو خیلی از بقیه هم همین مشکل رو داشتن / گویا سایت خراب بوده واسه همین همونجا قبل از امتحان گرفتیم..

من گزارش 428 میتونم ببینم کارت همونه؟

آره

mohsenjxj
26-12-2011, 18:31
سلام دوستان کسی میدونه نتیجه امتحانای امروز کی میاد روسایت و چطوری میتونیم نتیجه را ببینیم؟

I-Tech
26-12-2011, 19:16
سلام دوستان کسی میدونه نتیجه امتحانای امروز کی میاد روسایت و چطوری میتونیم نتیجه را ببینیم؟

خییییلی ریز نوشتی!:31:
جوابا رو تو گلستان میزنه،
فکر کنم سه چهار روز آینده بیاد

مرتضی nvcd
26-12-2011, 21:34
اره بی شرف ها ... یه ساعت رفتیم پرینت گرفتیم .... درست قبل امتحان فهمیدیم کارت ورود به جلسه این نبود !! ... دکان باز کردم برای خودشون ، میگه برید از باجه بگیرید !!!

ARAS71
26-12-2011, 22:07
من شهریم رو دادم برای گرفتن کارت باز هم می نویسه:
اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.

ARAS71
26-12-2011, 22:07
من شهریم رو دادم برای گرفتن کارت باز هم می نویسه:
اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.

hp722
27-12-2011, 10:19
سلام.همگی خسته نباشید و تو این امتحانات بس دشوار موفق:31:

دعا کنید منم دیفرانسیل رو خوب بدم و قبول شم و از بهمن برم دانشگاه

یکی از دوستای من امروز پیام نور امتحان داده.رشته اش حقوقه.این نتایجش کی میاد؟و از کجا باید دید؟گلستان؟

ممنون:10:

sansi
27-12-2011, 13:09
یکی از دوستای من امروز پیام نور امتحان داده.رشته اش حقوقه.این نتایجش کی میاد؟و از کجا باید دید؟گلستان؟

نتايج تستي معمولا يكي دو روز بعد از امتحان توي گلستان زده ميشه.بايد بره قسمت مشاهده نتايج دانشجو اونجا درس رو انتخاب كنه نمره مشخص ميشه.

apadana34
27-12-2011, 13:50
کارت ازمون کارشناسی فراگیر کی صادر می شه .
ایا تاریخ ازمون همان بیست و سه برج ده هستش

nits
27-12-2011, 15:53
سلام بچه ها ....... دیروز امتحان خیلی سخت بود ..... من میان ترم رو 4.25 گرفتم تو این درس .......... 30 تا سوال بود ......... حالا چند بگیرم قبولم ؟:41: ........ میشه این مراحل نمره دهی سیستم گلستان رو هم یه شرحی بدید ........ نندازه یه وقت ما رو :31:

hamid_diablo
27-12-2011, 18:23
شما نمره میان ترم و نمره تستی و نمره تشریحی رو با هم جمع (+) میکنی اگه از 10 بیشتر بود قبولی برو حال کن:31:

sansi
27-12-2011, 18:34
کارت ازمون کارشناسی فراگیر کی صادر می شه .
ایا تاریخ ازمون همان بیست و سه برج ده هستش

زمانش رو هنوز مشخص نكردن.توي اخبار چيزي نبوده تا الان.

يكي از دوستان سوالهاي ازمون كارشناسي فراگير رو خواسته بودن از لينك پايين مي تونيد دريافت كنيد.كارشناسي ارشد رو هم داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام بچه ها ....... دیروز امتحان خیلی سخت بود ..... من میان ترم رو 4.25 گرفتم تو این درس .......... 30 تا سوال بود ......... حالا چند بگیرم قبولم ؟........ میشه این مراحل نمره دهی سیستم گلستان رو هم یه شرحی بدید ........ نندازه یه وقت ما رو

امتحان امروز منم خيلي سخت بود.سخت ترين امتحاني كه تا الان توي پيام نور داشتم!

شما بايد نمره ي برگه تون حداقل 5.25 بشه تا با ميان ترم 9.5 بياريد كه سيستم 10 بده و پاس بشيد.

درسهايي كه ميان ترم ندارن رو بايد بالاي 7 شد تا بعد از 10/7 شدن نمره قبول محسوب بشه.ولي درسهايي كه ميانترم رو گرفته باشيد بايد نمره ي ميان ترم رو از 9.5 كم كني تا حداقل نمره اي كه براي پاس شدن لازمه رو متوجه بشي.

ان شاءا... نميوفتي :دي

sansi
27-12-2011, 18:40
شما نمره میان ترم و نمره تستی و نمره تشریحی رو با هم جمع (+) میکنی اگه از 10 بیشتر بود قبولی برو حال کن

اميدواري براي اونايي كه ناپلئوني پاس ميشن اينه كه اگه 9.5 هم بشن سيستم مهربونه 0.5 ميده و 10 ميشه نمره شون. :دي

mohsenjxj
27-12-2011, 19:02
درسهايي كه ميان ترم ندارن رو بايد بالاي 7 شد تا بعد از 10/7 شدن نمره قبول محسوب بشه.ولي درسهايي كه ميانترم رو گرفته باشيد بايد نمره ي ميان ترم رو از 9.5 كم كني تا حداقل نمره اي كه براي پاس شدن لازمه رو متوجه بشي.

سلام sansi عزیز منظورتون از درس هایی که میان ترم ندارن همون خودخوان هست؟
یعنی اگه کلاس نریم و میان ترم نداشته باشیم نمیخواد حتما از بیست نمره 10 بگیریم و 7 هم بگیریم قبول میشیم؟ پس این 3 نمره که میمونه تا نمرمون 10 بشه از کجا میاد تا قبول بشیم؟ چون اگه کلاس نریم نمره میان ترم که دیگه نداریم.

sansi
27-12-2011, 19:20
سلام sansi عزیز منظورتون از درس هایی که میان ترم ندارن همون خودخوان هست؟
یعنی اگه کلاس نریم و میان ترم نداشته باشیم نمیخواد حتما از بیست نمره 10 بگیریم و 7 هم بگیریم قبول میشیم؟ پس این 3 نمره که میمونه تا نمرمون 10 بشه از کجا میاد تا قبول بشیم؟ چون اگه کلاس نریم نمره میان ترم که دیگه نداریم.

بله .كلا درسهايي كه نمره ي ميانترم براي دانشجو توي سيستم ثبت نشده باشه خودخوان حساب ميشه.
امتحانات از 14 نمره هستن چه درسهاي عادي چه اونايي كه خودخوان هستن.
اگه عادي باشن كه 6 نمره ي باقي مونده با استاد و به عنوان ميان ترم كه اگه اون نمره رو براي دانشجو وارد نكنه درس براش مثل درسهاي خودخوان حساب ميشه .
نمره اي كه ميگيره رو در عدد 10 ضرب و حاصل رو بر 7 تقسيم مي كنن كه ميشه همون 10/7 كه گفتم.اينجوري شما بايد نصف 14 نمره كه 7 هست رو بگيريد تا قبول بشيد.

hp722
27-12-2011, 20:24
نتايج تستي معمولا يكي دو روز بعد از امتحان توي گلستان زده ميشه.بايد بره قسمت مشاهده نتايج دانشجو اونجا درس رو انتخاب كنه نمره مشخص ميشه.

میگم اگه شما نبودی کی جواب سوالای مارو میداد؟

تا بحال هرچی پرسیدم شما جواب دادی

خییییییییلییییییییییی ممنــــــــــــون

hamidras
27-12-2011, 21:18
داده نيم ترم 2.5 داده بهم بز :(( امتحانشم كه گند زدم :|

افتادم :دي

يني چي ميشه !؟:18:

nits
27-12-2011, 21:41
شما نمره میان ترم و نمره تستی و نمره تشریحی رو با هم جمع (+) میکنی اگه از 10 بیشتر بود قبولی برو حال کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون علامت + رو نمیذاشتی نمیدونستماااااا :31:

زمانش رو هنوز مشخص نكردن.توي اخبار چيزي نبوده تا الان.

يكي از دوستان سوالهاي ازمون كارشناسي فراگير رو خواسته بودن از لينك پايين مي تونيد دريافت كنيد.كارشناسي ارشد رو هم داره.

امتحان امروز منم خيلي سخت بود.سخت ترين امتحاني كه تا الان توي پيام نور داشتم!

شما بايد نمره ي برگه تون حداقل 5.25 بشه تا با ميان ترم 9.5 بياريد كه سيستم 10 بده و پاس بشيد.

ان شاءا... ......... میگم sansi جان شما دیگه پیام نوریه اصل هستیا :31: مرسی از پاسخها
حالا از 30 تا سوال تستی چندتاش رو باید پاسخ درست بدم که بگیرم 5.25 ؟ :41:

يني چي ميشه !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدای نکرده - خدای نکرده - خدای نکرده اگه این اتفاق افتاد باید چیکار کرد ..... ترم اول که یه درسی رو بیوفتی و پیش نیاز یه درس دیگه واسه ترم بعد باشه باید چیکار کرد ؟ هر 2 رو با هم باید برداشت ؟

hamidras
28-12-2011, 11:46
خدای نکرده - خدای نکرده - خدای نکرده اگه این اتفاق افتاد باید چیکار کرد
يه فحش نامه هم ايميل كردم واسه استاد ديگه صددرصد ميفتم :دي

ترم اول که یه درسی رو بیوفتی و پیش نیاز یه درس دیگه واسه ترم بعد باشه باید چیکار کرد ؟ هر 2 رو با هم باید برداشت ؟

درسيو برداري و بيفتي انگار پاسش كردي :دي ترم ديگه ميتوني با اون درسايي كه اين پيش نيازشونه با هم برداري

sansi
28-12-2011, 12:27

يني چي ميشه !؟

فكر ميكردم استاد ما خيلي بد داره ميانترم ميده نگو بدتر از اونم هست.......
معمولا عرفه نمره ي زير 3 رو براي دانشجو وارد نميكنن تا 10/7 بشه!!

يه فحش نامه هم ايميل كردم واسه استاد ديگه صددرصد ميفتم :دي

اشتباه كردي ...حالا اگه بخواد به همه نمره اضافه كنه تو ديگه شامل ارفاقش نميشي.

ان شاءا... ......... میگم sansi جان شما دیگه پیام نوریه اصل هستیا مرسی از پاسخها
حالا از 30 تا سوال تستی چندتاش رو باید پاسخ درست بدم که بگیرم 5.25 ؟

شمام 2-3 ترمه ديگه اصل ميشي :دي
هر تست براي درسهايي كه 30 سوال دارن 0.46 نمره داره شما بايد 12 تست رو درست زده باشي تا پاس كني درس رو.

hamidras
28-12-2011, 12:31
اشتباه كردي ...حالا اگه بخواد به همه نمره اضافه كنه تو ديگه شامل ارفاقش نميشي.ارفاق اينا تو كارش نيست

حتي به بعضيا داده 2 !!!

اصلا ديروز ديدم نمره رو اعصابم نكشيد خالي كردم خودمو رو استاد :دي

:(

nits
28-12-2011, 18:54
سلام
بچه ها نحوه محاسبه معدل رو میگید چه جوریه ؟

mohsenjxj
28-12-2011, 19:18
بله .كلا درسهايي كه نمره ي ميانترم براي دانشجو توي سيستم ثبت نشده باشه خودخوان حساب ميشه.
امتحانات از 14 نمره هستن چه درسهاي عادي چه اونايي كه خودخوان هستن.
اگه عادي باشن كه 6 نمره ي باقي مونده با استاد و به عنوان ميان ترم كه اگه اون نمره رو براي دانشجو وارد نكنه درس براش مثل درسهاي خودخوان حساب ميشه .
نمره اي كه ميگيره رو در عدد 10 ضرب و حاصل رو بر 7 تقسيم مي كنن كه ميشه همون 10/7 كه گفتم.اينجوري شما بايد نصف 14 نمره كه 7 هست رو بگيريد تا قبول بشيد.

میگم اگه شما نبودی کی جواب سوالای مارو میداد؟

تا بحال هرچی پرسیدم شما جواب دادی

خییییییییلییییییییییی ممنــــــــــــون
واقعا همینطوره از سایر دوستان تاپیک هم که فعال هستن ممنوم
sansi عزیز ممنون از پاسختون.

sansi
28-12-2011, 20:49
سلام
بچه ها نحوه محاسبه معدل رو میگید چه جوریه ؟

نمره هر درس رو در تعداد واحد اون درس ضرب و مجموع نمرات همه ي درسها رو تقسيم بر تعداد واحد همه درسهايي كه برداشتي ميكني.

hamidras
28-12-2011, 20:50
نمره هر درس رو در تعداد واحد اون درس ضرب و مجموع نمرات همه ي درسها رو تقسيم بر تعداد واحد همه درسهايي كه برداشتي ميكني. اون درسا كه چند بار طرف افتاده چه جوري حساب ميشه؟

hamid_diablo
28-12-2011, 22:27
سلام دوستان

موضوعی رو که باید بگم اینکه ت. سایت فنیتهران بعضی از درسها تستی اعلام شده که متاسفانه اینطور نیست
امروز امتحان شبکه تستی و تشریحی گرفته شد!!!!!

خدا لعنتشون کنه به حق امام حسین

nits
29-12-2011, 01:27
یک سوال : اساتید هم مثل ما وارد سیستم گلستان میشن ؟........ یعنی با همون آدرسی که ما میریم ؟

ARAS71
29-12-2011, 01:49
یک سوال : اساتید هم مثل ما وارد سیستم گلستان میشن ؟........ یعنی با همون آدرسی که ما میریم ؟
بله..........

sansi
29-12-2011, 10:34
آغاز توزیع کارت داوطلبان آزمون دوره‌های فراگیر سال ۹۰ دوره دوم از ۲۰ دی ماه

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : سید جلال طباطبایی گفت: توزیع کارت آزمون دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام نور از ۲۰ دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۲ دی ماه ادامه دارد.

sansi
29-12-2011, 10:40
اون درسا كه چند بار طرف افتاده چه جوري حساب ميشه؟

اونام توي معدل هر ترم تاثير دارن.

سلام دوستان

موضوعی رو که باید بگم اینکه ت. سایت فنیتهران بعضی از درسها تستی اعلام شده که متاسفانه اینطور نیست
امروز امتحان شبکه تستی و تشریحی گرفته شد!!!!!

بله منم يه جا خوندم كه شبكه تستي تشريحي برگزار شده.
متاسم براشون.اينا هنوز تكليفشون با خودشون مشخص نيست دانشجوي بنده خدا بايد عذابشو بكشه.
شبكه به اون صورت سخت نيست.حداقل ترم پيش كه اينجوري بود.شما امتحانت رو بد دادي؟

hamidras
29-12-2011, 11:07
اونام توي معدل هر ترم تاثير دارن.

نه من تو معدل كل ميگم مثلا طرف يه درسيو سه بار برميداره ميشه 8 4 12 الان چه جوري حساب ميشه نمره اين درسش تو معدل كل؟

hamid_diablo
29-12-2011, 11:15
شبكه به اون صورت سخت نيست.حداقل ترم پيش كه اينجوري بود.شما امتحانت رو بد دادي؟

خدا رو شکر خوب دادم.شبکه درس ساده ای هست

اما اینطور هم نمیشه که با دانشجو بازی کنند.من چند تا از درسای عمومیم مثل اندیشه 1 و فارسی و زبان خارجی رو که ترم اول پاس کرده بودم.مجبور شدم دوباره امتحان بدم!!!

ARAS71
29-12-2011, 14:50
سر جلسه 10دقیقه دیر رسیدم حروم .... ها رام ندادند

hamid_diablo
29-12-2011, 16:15
سر جلسه 10دقیقه دیر رسیدم حروم .... ها رام ندادن

واقها که حروم...زاده هستند

دیروز یه دختره بنده خدا 5 دقیقه هم نشد که دیر کرده بود.فکر میکرد امتحانا تو همون ساختمون سپند و نمیدونست که امتحانا رو تو ساختمان مرکز شمیرانات میگیرند

داشت زار زار گریه میکرد.خواستم بلند شم به مراقب هر چی فحش ناموسی که بلدمو بگم .گفتم با این کارم هیچی درست نمیشه و خودمو بد بخت میکنم.اما با عقده ای که دارم همین جا بهش فحش میدم

با عرض معذرت از دوستان ...آقای مراقب خیلی بی ناموسی

nits
29-12-2011, 17:53
عجبا ........ واقعا راه نمیدن ؟ شما تهرانید ؟ من امروز 15 دقیقه دیر کردم و داشتم تو سالن قدم میزدم واسه پیدا کردن شماره ام هیچی نگفتن :31:
ولی مراقبهای شما دیگه ........ هستن . یکی نیست بگه بابا جان شما که ضرری نمیکنی که . از وقت من میره .
چرا جوابها نمیاد بچه ها؟ ......... سه روزه امتحان دادم ....... همش دارم سیستم گلستان رو چک میکنم :41:

mohsenjxj
29-12-2011, 19:09
سلام دوستان کلید و نمونه سوالات امتحاناتی که دادیم را از کجا میتونیم گیر بیاریم؟ تو سایت هست؟

sansi
29-12-2011, 19:24
نه من تو معدل كل ميگم مثلا طرف يه درسيو سه بار برميداره ميشه 8 4 12 الان چه جوري حساب ميشه نمره اين درسش تو معدل كل؟

چون توي معدل هر ترم تاثير داره و معدل كل هم مجموع معدل ترمهاست پس تاثير داره.

اما اینطور هم نمیشه که با دانشجو بازی کنند.من چند تا از درسای عمومیم مثل اندیشه 1 و فارسی و زبان خارجی رو که ترم اول پاس کرده بودم.مجبور شدم دوباره امتحان بدم!!!

شمام فراگير بودي ديگه نه؟
وقتي نتايج رو گرفتي برات زده بود قبول يا قبول مشروط؟

سر جلسه 10دقیقه دیر رسیدم حروم .... ها رام ندادند

مسئولهاي برگزاري امتحانات دانشگاه ما براي درسهاي عمومي هم به دانشجوها اجازه نميدن زودتر از 20 دقيقه بعد از شروع امتحان پاسخنامه هاشونو بدن تا اونايي كه احيانا دير ميرسن بتونن امتحانشون رو بدن....از اين لحاظ سخت نميگيرن.

چرا جوابها نمیاد بچه ها؟ ......... سه روزه امتحان دادم ....... همش دارم سیستم گلستان رو چک میکنم
گفته بودن 72 ساعت بعد از امتحان ولي ترمهاي قبل 2 روز بعدش تستي ها رو ميزدن.
البته بستگي به كسي نمرات رو وارد ميكنه داره.

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

سلام دوستان کلید و نمونه سوالات امتحاناتی که دادیم را از کجا میتونیم گیر بیاریم؟ تو سایت هست؟

كليد رو وقتي نمرات تستي زده بشه قابل ديدنه...سوالا هم توي همون صفحه يه قسمت داره دريافت سوالات اونجا مي توني دانلودشون كني.

yoosef_st
29-12-2011, 19:39
ما که امتحانمون مثلا باید 11 شروع شه تا 11و 10 دقیقه اینجورا شروع نمیکنن، بعد هم تا 40 دقیقه اینجورا نمیذارن کسی پاشه برگش رو بده.
تا اگه کسی دیر اومد راهش بدن.

apadana34
29-12-2011, 19:46
رفیق تو گوگل یه سرچ بزنی ریخته(حداقل منکه دنبالش نبودم خیلی اتفاقی به پستم خورده)
البته هر رشته سوالاش جداس(اختصاصیا،وگرنه عمومی که یکیه)
جالبه من نمی تونم پیدا کنم . می تونی کمک کنی . همه اش دفترچه فراگیرش پیدا می شه نه خود سوالات ازمونش

mohsenjxj
29-12-2011, 20:44
دوستان شرایط مشروط شدن تو پیام نور چیه؟ و خدایی نکرده تو این مواقع چکار باید کرد؟

sansi
29-12-2011, 20:56
جالبه من نمی تونم پیدا کنم . می تونی کمک کنی . همه اش دفترچه فراگیرش پیدا می شه نه خود سوالات ازمونش

قبلا لينك نمونه سوالهاي فراگير رو گذاشته بودم.
از اين لينك پايين ميتونيد نمونه سوالها رو دانلود كنيد.

دوستان شرایط مشروط شدن تو پیام نور چیه؟ و خدایی نکرده تو این مواقع چکار باید کرد؟

مشروطي دومدل داره.يكي مشروط معدل شدن يعني معدل ترمت كمتر از 12 بشه.
اونيكي مشروطي هم مشروط واحد شدن يعني از تعداد واحدهايي كه برميداري بيشترش رو نتوني پاس كني(دقيقا نمي دونم چند واحد).

mohsenjxj
29-12-2011, 21:20
مشروطي دومدل داره.يكي مشروط معدل شدن يعني معدل ترمت كمتر از 12 بشه.
اونيكي مشروطي هم مشروط واحد شدن يعني از تعداد واحدهايي كه برميداري بيشترش رو نتوني پاس كني(دقيقا نمي دونم چند واحد).
sansi عزیز نمیشه بیشتر توضیح بدید مشروطیا تو این شرایط چیکار باید بکنن؟

sansi
29-12-2011, 21:37
sansi عزیز نمیشه بیشتر توضیح بدید مشروطیا تو این شرایط چیکار باید بکنن؟

بقيشو يادم رفت بگم...شرمنده.

كساني كه مشروط ميشن براي ترم بعدشون فقط مي تونن 12 واحد بردارن.

hamid_diablo
29-12-2011, 22:44
وقتي نتايج رو گرفتي برات زده بود قبول يا قبول مشروط؟

بله فراگیر بودم و ترم اول 2 تا درسها رو افتادم.اما ترم بعدش جفتشم با نمره 13 قبول شدم.
تابستون پارسال که میخواستم اندشیه 2 رو بردارم سیستم ارور داد که اندیشه 1 رو پاس نکردم.پیش کارشناس رفتم گفت اگهاز نمرات اون ترم پرینت گرفتی بیار من درستش میکنم اما من پرینت نداشتمو و مجبور شدم یه بار دیگه این 2 تا درس رو بردارم

hamidras
30-12-2011, 20:47
رفقايي كه احيانا سايت و وبلاگ دارن ( تو هر زمينه اي فقط كافيه دانشجوي پيام نوري باشيد) اين جشنواره كه انجمن ما مسئول برگزاريش شده(رسما ميزبانيشو گرفتيم :دي) فرصت خوبيه كه خودشونو نشون بدن
بعد امتحانا وقت خوبيه حتي واسه استارت يه سايت!
:دي
خودمم احتمالا جزو داوراش باشم :دي

اينم هست :

انجمن علمی - دانشجویی گروه کامپیوتر SSACG

بدینوسیله از تمامی دانشجویان محترم دعوت می نماید
به مناسبت برگزاری اولین دوره جشنواره
نشریات الکترونیکی - وبلاگها و سایتهای اینترنتی دانشجویان
دانشگاههای پیام نور
که قرار است اسفند ماه امسال در دانشگاه پیام نور ورامین برگزار شود
لوگو ( آرم ) طراحی نمایند.

دانشجویان محترم می توانند طرح های خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

MHNIK64 @ GMAIL . COM

بدیهی است از طراح برتر طی مراسمی تقدیر خواهد شد.

nits
30-12-2011, 21:39
سلام
لوگو طراحی کنیم ؟ من میخوام واسه دانشگاهمون یه سایت راه بندازم ( شاید با هسته وردپرس :31:) بعد از امحانات
حالا راستی اونی که اول شد بهش چی میدن ؟ مثل بچه های رباتیک فلش 2 گیگ میدن ؟ (که واقعا جای تاسف داشت) یا لوح تقدیر

بچه ها چرا نزدن نمره ها رو ؟؟؟ من دارم میمیرم :41:

sansi
30-12-2011, 21:46
مثل بچه های رباتیک فلش 2 گیگ میدن ؟ (که واقعا جای تاسف داشت) یا لوح تقدیر

وا مگه به بچه هاي شمام 2 گيگ دادن؟!
من فكر ميكردم اينجا امكانات نيست، اينام با اينكه مثلا اول شده بودن بازم بهشون فلش دادن اونم چي 2 گيگ :31:

بچه ها چرا نزدن نمره ها رو ؟؟؟ من دارم میمیرم

نه هنوز خبري نيست...وضعيت من مشابه س ...اين امتحانمو خراب كردم.....

omid_egh
30-12-2011, 23:08

شرایط خاصی نداره هر موقع بخوای میتونی مشروط بشی

معدلت زیر 12 بشه و درسات بالای 10 که زیادم بد نیست چون فقط ترم بعدش نمیتونی بیشتر از 12 واحد برداری که مدت تحصیلتو بیشتر میکنه
درسات زیر 10 بشن که خیلی بده چون دوباره باید اون درسارو امتحان بدی

اگه یه وقتم مشروط شدی اصلا نارحت نباش هیچ اتفاقی نمیفته کاریم که باید بکنی ابنکه درستو بخونی انگار نه انگر که اتفاقی افتاده چون واقعا اتفاقی نیفتاده

hamidras
30-12-2011, 23:18
لوگو طراحی کنیم ؟
این طراحی لوگو ـه یعنی باید در باره نشریه الکترونیکی طراحی کنیم ؟لوگو رو خود انجمن ميخواد واسه مسابقات ( جزو مسابقات نيست!) هر كي بتونه يه لوگوي درخور واسه اين جشنواره بزنه از خجالتش درميايم :دي
لوگو بايد برسونه كه جشنواره نشريات الكترونيك و سايتاي پيام نورياست

یه کم بیشتر شرح میدی؟
مسابقه س؟..آره خوب :دي
چون تازه هزينه پيشنهاديمون قبول شده و ميزبانيو دادن چارت تشكيلاتي و جزييات معلوم نيست( حتي دقيقا مشخص نيست كه كشوري خواهد بود يا در سطح استان تهران فقط!) فقط مسابقات دو بخش داره كه نشريات جدا و وب سايتا جدا داوري ميشه
بخش وب سايتاش يه چيزي تو مايه هاي جشنواره وب سايتاي ايرانه

به احتمال قوي قوانين داوري بخش وب سايتاشو خودم بنويسم

فعلا انجمنون سايتش بستست :دي
اينه ادرسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تا سايتو دوباره برپا كنم وبلاگو مرور كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر خبر جديدي در اين مورد شد همينجا گزارش ميكنم :دي

حالا راستی اونی که اول شد بهش چی میدن ؟ هنوز تعيين نكرديم فقط جايزه ها خوبه :دي بين حرفا صحبت از 700 تومن بود واسه نفرات اول
بودجه تقريبا خوب دادن بهمون :)

مثل بچه های رباتیک فلش 2 گیگ میدن ؟ (که واقعا جای تاسف داشت) یا لوح تقدیر رباتيك كه 1.5 جايزه نفر اول بود باو :دي به جماعت بازنده هم فلش 8 دادن
( اين پارسال بودا:دي)

من میخوام واسه دانشگاهمون یه سایت راه بندازم ( شاید با هسته وردپرس ) بعد از امحاناتخوبه بزنيد تو اين جشنواره شركت كنيد شانس خود را بيازماييد :دي

Nocturne
31-12-2011, 18:50
با عرض پوزش باز هم مبهمه!

1. مسابقه طراحی سایت رو دقیقا کجا و کی برگذار میکنه و جایزه میده
2. موضوع خاصی داره یا موضوعش آزاده
3. شرایطش چیه / مثلا باید روی سی دی براشون فرستاد یا بذاریم رو هاست
4. استاتیک و داینامیک فرقی کدوم باشه
5. طراحی لوگو شرایطش چیه / مثلا اندازه لوگو چقدر باشه

hamidras
31-12-2011, 19:02
با عرض پوزش باز هم مبهمه!

1
. مسابقه طراحی سایت رو دقیقا کجا و کی برگذار میکنه و جایزه میده
دانشگاه پيام نور برگزار ميكنه
ميزبانيش با دانشگاه پيام نور ورامين هست
تيم اجراييشم انجمن ماست ( انجمن علمي دانشجويي گروه كامپيوتر)
كلا خودمون ميزبانيشو گرفتيم :دي
دانشگاه بودجه داده اسپانسرم قراره بگيريم

2
. موضوع خاصی داره یا موضوعش آزاده
آزاده اما بعدا موضوع بندي ميشه و داوري ميشه

3
. شرایطش چیه / مثلا باید روی سی دی براشون فرستاد یا بذاریم رو هاست

موقع داوري سايت در دسترس عموم نباشه اصلا حذفه:دي

4
. استاتیک و داینامیک فرقی کدوم باشه

فرق نداره فقط بي محتوا نبايد باشه

5
. طراحی لوگو شرایطش چیه / مثلا اندازه لوگو چقدر باشه

سايز اينا مهم نيست فقط سايزش طوري باشه كه اگه بخوايم تو سايز بزرگ چاپ كنيم كيفيتش افت نكنه تو سايز كوچيكم مشخص باشه تو هم نره

MoXa
31-12-2011, 21:08
سلام به همه بکس پ30ورد .
یه سئوال فنی حرفه ای ، آیا مدرک دانشگاه پیام نور با دانشگاه های سراسری مثل شمسی پور ، تفاوتی دارد ؟؟
دیگر آنکه ، اگر هر ترم 18 واحد برداریم + شهریه ثابت برای رشته "مدیریت آی تی کلا چقدر پولـش میشه ؟؟
و دگر اینکه کدوم یک ارزش دار ، دانشگاه پیام نور یا آزاد ورامین ؟؟؟
خیلی ممنونم ، لطفا مرا در تصمیم گیری یک تصمیم سرنوشت ساز راهنمایی بفرمایید .

بکس پی30ورد قربونـتـون برم داداشـــا آخـه چرا به من جواب ندادید ، من رفتم جهاد ثبت نام کردم باسه اردیبهشت کنکورشـو بدم ، حالا تا دیر نشده تروخدا به من پاسخ های بالا را عنایت بکونید .

hp722
31-12-2011, 21:18
سلام

این نتایج امتحانات پیام نور تو سایت گلستان میاد؟بمن گفتن نتایج امتحانات تستی 72ساعت یا همون یکی2روز بعد امتحان تو سایت گلستان زده میشه.الان شونصد ساعت گذشته ولی هیچ خبری نیست

تو کدوم قسمت باید بریم؟

من تو قسمت مشاهده نتایج آزمون دانشجو میرم و بعد اینکه صفحه باز میشه درس مورد نظرم رو انتخاب میکنم و جستجو رو میزنم ولی نتایج امتحان رو نمیاره

تو کارنامه ی ترمی دانشجو هم میرم و جوابی نمیگیرم

لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

ممنون:10:

hamidras
31-12-2011, 22:25
من تو قسمت مشاهده نتایج آزمون دانشجو میرم و بعد اینکه صفحه باز میشه درس مورد نظرم رو انتخاب میکنم

همينجا مياد

متاسفانه 72 ساعت يه شعاره الان امتحان قبلي خودم سه شنبه بود هنوز خبري نيست

hosseincode2008
31-12-2011, 22:32
آقا من ترم اول پيام نورم رشته كامپيوتر نرم افزار. رياضي رو كلاسي 4 داده يعني الان من تو امتحان 6 بگيرم قبولم؟ يا بايد بالاي 7 باشه؟
از رياضي لعنتي ميترسم. احتمالا اولين تجديدي عمرمو توش ميارم!

MoXa
31-12-2011, 23:43
کـسـی به من حـقـیـر جواب نمیده ؟ حداقل اگه جای سئوالم اینجا نیست بگید کجا بپرسم ؟؟؟

nits
01-01-2012, 00:16
آقا من ترم اول پيام نورم رشته كامپيوتر نرم افزار. رياضي رو كلاسي 4 داده يعني الان من تو امتحان 6 بگيرم قبولم؟ يا بايد بالاي 7 باشه؟
از رياضي لعنتي ميترسم. احتمالا اولين تجديدي عمرمو توش ميارم!

6 بگیری قبولی
حالا ریاضی هیچ ..... من میترسم ادبیات رو بیفتم و میان ترم هم ندارم :31: ....... من هم ترم اول کامپیوتر نرم افزار هستم .... اهل کجایی ؟ نگران نباش ..... بخون :10:

Nocturne
01-01-2012, 01:12
آزاده اما بعدا موضوع بندي ميشه و داوري ميشه

سایت بیشتر به لحاظ موضوع و محتوا مورد بررسیه یا طراحی؟

nits
01-01-2012, 01:24
بکس پی30ورد قربونـتـون برم داداشـــا آخـه چرا به من جواب ندادید ، من رفتم جهاد ثبت نام کردم باسه اردیبهشت کنکورشـو بدم ، حالا تا دیر نشده تروخدا به من پاسخ های بالا را عنایت بکونید .

به نظرم پیام نور بخونی بهتر از آزاد هست ... البته من آزاد ورامین رو ندیدم :31: سطح علمی بچه های دانشگاه پیام نور خیلی بهتر از آزاد خواهد بود .... البته بستگی داره هاااااااااا

حالا هر ترم 18 واحد برداری ؟ بستگی داره دیگه ... به معدلت ....... با استاندار بخوای بری جلو هر ترم که 18 واحد نیست ..... بعضی ترمها 16 و بعضی ها 17 و بعضی ها 15 ...... اگر الف بشی بیشتر میتونی برداری دیگه اینو همه میدونن ......
در مورد شهریه هم اطلاع ندارم که هر ترم چقدر میفته ...... واحدهای آزمایشگاهی معمولا گرون تر از بقیه هست

hamidras
01-01-2012, 10:53
سایت بیشتر به لحاظ موضوع و محتوا مورد بررسیه یا طراحی؟

يه ليست هست از مواردي كه بهشون اهمين قائل ميشيم توش يه مواردي هست مثلا محتوا يكي از مواردي - معيار هاي طراحي هم يه مورد ديگه
در كل همه موارد كنار هم ديده ميشه

hosseincode2008
01-01-2012, 10:54
6 بگیری قبولی
حالا ریاضی هیچ ..... من میترسم ادبیات رو بیفتم و میان ترم هم ندارم :31: ....... من هم ترم اول کامپیوتر نرم افزار هستم .... اهل کجایی ؟ نگران نباش ..... بخون :10:

پس يكم اميدوار شدم.
ادبياتو كه من مثل خر خونده بودم بالاي 17 ميشم. مشكل من فقط تو رياضيه :13: حالا هر سال كه از مثالهاي كتاب ميدن اگه امسالم از اونا بدن ان شاء الله كه قبول ميشم چون تا حالا طعم تجديدي رو هيچ جا نچشيدم :31:
من اردبيلي هستم.

mohsenjxj
01-01-2012, 11:11

سلام دوست عزیز:10: شهریه ثابت رشته شمارو نمیدون چقدر میشه. اما اینو میدونم که مدرک دانشگاه پیام نور از نظر اعتبار هیچ فرقی با دانشگاههای سراسری دیگه نداره حتی بنظر من دانشجوهای:11: پیام نوری از نظر علمی بالاتر از سایر دانشجوها هستن چون نسبت به منابع درسی که میخونن و امتحاناشون سخت گیری میشه و اینطوری نیست که استاد فقط یه جزوه چند صفحه ای بده و فقط از همون امتحان بگیره.

sansi
01-01-2012, 16:07
در عجبم از سرعت عمل كند اين ترمشون......

ترم قبل نهايتش 3 روز بعد امتحان تستي رو ميزدن الان 6 روز گذشته خبري نيست!!!!

nits
01-01-2012, 16:20
در عجبم از سرعت عمل كند اين ترمشون......

ترم قبل نهايتش 3 روز بعد امتحان تستي رو ميزدن الان 6 روز گذشته خبري نيست!!!!

من هم همینطور ....... چرا نمیزنن ؟ از امتحان اولم 1 هفته میگذره
نکنه میخوان همه رو با هم بزنن ؟

mohsenjxj
01-01-2012, 23:33
سلام بچه ها از کدوم فصل های درس ریاضی عمومی 1 تو رشته کامپیوتر بیشتر سوال میاد و تو این مدت کم رو کدوم فصل ها وقت بیشتری بذاریم و چی بخونیم بهتره؟

nits
02-01-2012, 00:12
سلام بچه ها از کدوم فصل های درس ریاضی عمومی 1 تو رشته کامپیوتر بیشتر سوال میاد و تو این مدت کم رو کدوم فصل ها وقت بیشتری بذاریم و چی بخونیم بهتره؟

سلام ........ شما اهل کجایی ؟:10:پس ترم اولی کامپیوتر داریم که اینجا ... برو بچس همه کامپیوترن :31:
به نظرم از فصلهای 3-4 شروع کن بخون ..... مثالهای کتاب رو بخون خوب + تمرینهای مهم ...... بعد فصلهای 5-6-7-8-10- 11( همش در مورد انتگراله + کمی حد و لگاریتم) رو بخون ....... فصلهای 9-12 رو هم بزار آخر ..... چون مستقل از مباحث دیگه هستن و کمی جدیداند ........... از حد هم فرمولهای حد و حد در بی نهایت و حد بی نهایت و رفع ابهام ها رو بخون ....... روش محاسبه با استفاده از تعریف حد رو نمیخواد بخونی ..... فکر نکنم بیاد ... تابع هم که دیگه بلدید اونقدر خوندیم تو دبیرستان
موفق باشید همه

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:11 AM ----------

پ.ن : فصلهای انتگرال بیشتر سوال میاد و 9 - 12 .... اینها رو بیشتر بخون . مثالهای کتاب یادت نره

ARAS71
02-01-2012, 00:13
سلام ........ شما اهل کجایی ؟:10:پس ترم اولی کامپیوتر داریم که اینجا ... برو بچس همه کامپیوترن :31:
به نظرم از فصلهای 3-4 شروع کن بخون ..... مثالهای کتاب رو بخون خوب + تمرینهای مهم ...... بعد فصلهای 5-6-7-8-10- 11( همش در مورد انتگراله + کمی حد و لگاریتم) رو بخون ....... فصلهای 9-12 رو هم بزار آخر ..... چون مستقل از مباحث دیگه هستن و کمی جدیداند ........... از حد هم فرمولهای حد و حد در بی نهایت و حد بی نهایت و رفع ابهام ها رو بخون ....... روش محاسبه با استفاده از تعریف حد رو نمیخواد بخونی ..... فکر نکنم بیاد ... تابع هم که دیگه بلدید اونقدر خوندیم تو دبیرستان
موفق باشید همه

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:11 AM ----------

پ.ن : فصلهای انتگرال بیشتر سوال میاد و 9 - 12 .... اینها رو بیشتر بخون . مثالهای کتاب یادت نره

من انتگرال هیچی بلد نیستم تو این یه روز چه کار کنم؟
کتاب استوارت یا توماس رو بخونم؟

nits
02-01-2012, 00:16
من انتگرال هیچی بلد نیستم تو این یه روز چه کار کنم؟
کتاب استوارت یا توماس رو بخونم؟

جورج توماس و استورات چیه ... نه بابا ..... خود کتاب رو بخون ..... شما اول مشتق و کاربرد مشتق رو بخون ....... بعد برو انتگرال .... مثالهای کتاب و تمرینات رو بخون خوب ...... پیام نور باید کتاب رو خوب بخونی .......
موفق باشی

ARAS71
02-01-2012, 00:20
جورج توماس و استورات چیه ... نه بابا ..... خود کتاب رو بخون ..... شما اول مشتق و کاربرد مشتق رو بخون ....... بعد برو انتگرال .... مثالهای کتاب و تمرینات رو بخون خوب ...... پیام نور باید کتاب رو خوب بخونی .......
موفق باشی
من تو دبیرستان هیچی ار انتگرال رو نفهمیدم حالا باید برم بخونم

sansi
02-01-2012, 12:18
تقريبا همه ي سوالهاي امتحان رياضي رو از مثال هاي كتاب ميارن خيلي كم تمرين ميدن...
تكرار خيلي توي نمونه سوالات هست پس بهتره چند نمونه سوال رو بخوني..
مثالها خيلي مهمن....

mohsenjxj
02-01-2012, 16:54
تکراری حذف شود

mohsenjxj
02-01-2012, 16:54
سلام اگه میشه یه نفر لطف کنه و نمونه سوالای درس ریاضی عمومی 1 رشته کامپیوتر را با پاسخ کامل اینجا قرار بده تا دانلود کنیم. تو اینترنت سرچ کردم چیز به درد بخور که شامل نمونه سوالای چند سال با پاسخ باشه گیرم نیومد/
ضمنا از دوستان یه سوال داشتم و انم اینه که: من کتاب طلایی ریاضی1 را گرفتم و خود کتاب ریاضی را نگرفتم میخواستم بدونم اگه بخوام مثال های کتاب اصلی را مطالعه کنم از کجا باید پیداشون کنم؟ آیا مثال هاییکه تو کتاب طلایی هست همون مثال های کتاب هست؟

sansi
02-01-2012, 20:04
سلام اگه میشه یه نفر لطف کنه و نمونه سوالای درس ریاضی عمومی 1 رشته کامپیوتر را با پاسخ کامل اینجا قرار بده تا دانلود کنیم. تو اینترنت سرچ کردم چیز به درد بخور که شامل نمونه سوالای چند سال با پاسخ باشه گیرم نیومد/
ضمنا از دوستان یه سوال داشتم و انم اینه که: من کتاب طلایی ریاضی1 را گرفتم و خود کتاب ریاضی را نگرفتم میخواستم بدونم اگه بخوام مثال های کتاب اصلی را مطالعه کنم از کجا باید پیداشون کنم؟ آیا مثال هاییکه تو کتاب طلایی هست همون مثال های کتاب هست؟

نمونه سوالها رو به صورت كلي مثلا چند ترم رو يكجا نميزارن...شما بايد براي هر ترم رو سرچ كنيد مثلا نيمسال دوم 89-90...نيمسال اول 89-90 و همينطور برگرديد عقب...بعضي از نمونه سوالها ممكنه كليد رو هم داشته باشه و معمولا ندارن...شما نمونه سوال رو داشته باشيد جواب رو راحت از كتاب پيدا ميكنيد.
كتاب طلايي رو نداشتم .

nits
02-01-2012, 20:32

سلام ... از اینجا دانلود کن :

hamid_diablo
02-01-2012, 21:03
سلام nits جان

میبینم 1 ترم نیومده دانشگاه خفن فعالی.من تا 2 سال نمیدونستم پیام نور رو با چه پ مینویسند

nits
02-01-2012, 21:46
سلام nits جان

میبینم 1 ترم نیومده دانشگاه خفن فعالی.من تا 2 سال نمیدونستم پیام نور رو با چه پ مینویسند

سلام حمید عزیز
نه بابا .... کجا فعالیم ؟
ادبیات رو داریم میفتیم :31:

sansi
02-01-2012, 21:52
سلام حمید عزیز
نه بابا .... کجا فعالیم ؟
ادبیات رو داریم میفتیم

راست ميگن....من خودم ترم 3 تازه داشتم متوجه عمق فاجعه مي شدم :دي

!faeze
03-01-2012, 00:06
سلام
بچه ها من رشتم معماریه،یعد من ریاضیات و آمار دارم (که همون ریاضی عمومی 1 و 2 هستش)
حجمش خیلی زیاده منم برا اولین بار کتابو باز کردم ببینم چی توش داره :31:
نمونه سوالای رشته خودمو هیچ جا پیدا نکردم(می خوام سوالای رشته خودم باشه حداقل بدونم کجا رو بیشتر بخونم چون وقت نمی کنم هر 3 تا کتابو بخونم)
کسی می تونه راهنماییم کنه از کجا می تونم سوالارو گیر بیارم؟
یه سوال دیگه ....امتحان چند نمره تستیه؟چند نمره تشریحی؟

nits
03-01-2012, 00:53
سلام
بچه ها من رشتم معماریه،یعد من ریاضیات و آمار دارم (که همون ریاضی عمومی 1 و 2 هستش)
حجمش خیلی زیاده منم برا اولین بار کتابو باز کردم ببینم چی توش داره :31:
نمونه سوالای رشته خودمو هیچ جا پیدا نکردم(می خوام سوالای رشته خودم باشه حداقل بدونم کجا رو بیشتر بخونم چون وقت نمی کنم هر 3 تا کتابو بخونم)
کسی می تونه راهنماییم کنه از کجا می تونم سوالارو گیر بیارم؟
یه سوال دیگه ....امتحان چند نمره تستیه؟چند نمره تشریحی؟

تشریحی یا تستی بودن رو از اینجا دانلود کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rtal%2FHome%2FDefault.aspx%3FCategoryID%3D9dc5be23-b183-453d-9767-ad53b3104403)

در مورد نمونه سوالات هم مثلا واسه کامپیوتر رو دانلود کن ...... فرقی نمیکنه که ..... مشترکا بیشتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fcom-89-90-1.aspx)

---------- Post added at 02:53 AM ---------- Previous post was at 02:48 AM ----------

فکر کنم 10 نمره تشریحی و 4 نمره تستی

!faeze
03-01-2012, 01:07
می دونم که امتحانم تستی و تشریحی هست،اما می خوام بدونم چند نمره تستیه چند نمرش تشریحی
آخه من یه جا خوندم 15 نمره تستیه 5 نمره تشریحی!

در مورد سوالام گفتم که ریاضی 1 و2 با هم دارم،می خوام نمونه سوال طوری باشه که 20 نمره شامل هر دوتا بشه(سوالای ریاضی 1 جدا باشه ریاضی 2 جدا نمی خوام)

hamid_diablo
03-01-2012, 12:11
ریاضی 10 نمره تشریحی و 4 نمره تستی هست.اگه مسلط نیستی امتحان نده .امکان داره معدلت پائین بیاد و مشروط بشی

Masоud
03-01-2012, 12:41
سلام دوستان

عزیزان امتحان فراگیر در چه سطحیه ؟ قبولیش راحته یا نه ؟ مثلا تو شهرهای کوچیک. رشته IT

از یه نفر شنیدم دو تا درس رو (از 5 تا) بتونی درصد بالا بگیری قبولی . آیا همچین چیزی صحت داره یا نه ؟

در کل یه توضیحی بدید ممنون میشم :11:

nits
03-01-2012, 13:18
ریاضی 10 نمره تشریحی و 4 نمره تستی هست.اگه مسلط نیستی امتحان نده .امکان داره معدلت پائین بیاد و مشروط بشی

اگه امتحان ندی چی میشه ؟

aligsm
03-01-2012, 13:28
اگه امتحان ندی چی میشه ؟
هيچ نمره اي واسط ثبت نميشه
انگار درس حذف كردي
تاثيري تو معدل هم نميذاره

!faeze
03-01-2012, 15:32
نه بابا امتحان می دم
مشروط نمی شم آخه 3 تا درس بالای 18 دارم
ریاضیم 3 واحده همش تازه میان ترم خوبیم دارم :31:

nits
03-01-2012, 15:53
هيچ نمره اي واسط ثبت نميشه
انگار درس حذف كردي
تاثيري تو معدل هم نميذاره

واقعا تو پیام نور اینجوریه ؟ تو سراسری که نری صفر رد میشه و معدل با کله میاد پایین
یعنی اگه نریم اون درس حذف میشه و ترم بعد باید برداریم ؟
چرا این رو زودتر نگفتید تا من ادبیات رو نمی رفتم دیگه :31:
یکی یکم توضیح بیشتر بده لطفا

mohsenjxj
03-01-2012, 18:21
چرا نتیجه امتحانارو تو سایت قرار نمیدن؟

qazanxan
03-01-2012, 19:27
سلام
الان ریاضی 1 واسه من میان ترم داده اگه نرم امتحان درس حذف میشه یا میان ترم مشکل ایجاد میکنه؟!منظورم اینه که اگه نرم امتحان میان ترم هم هیچه دیگه؟ لطفا زود جواب بدین که فردا امتحان دارم مرسی

Nocturne
03-01-2012, 20:03
سلا م . نمونه سوال اخلاق اسلامی دانلود کردم (از pnub) اما جواب نداره. چی کار کنم ؟ / فردا صبحم امتحانه

hp722
03-01-2012, 20:52
سلام

این نتایج امتحانات پیام نور تو سایت گلستان میاد؟بمن گفتن نتایج امتحانات تستی 72ساعت یا همون یکی2روز بعد امتحان تو سایت گلستان زده میشه.الان شونصد ساعت گذشته ولی هیچ خبری نیست

تو کدوم قسمت باید بریم؟

من تو قسمت مشاهده نتایج آزمون دانشجو میرم و بعد اینکه صفحه باز میشه درس مورد نظرم رو انتخاب میکنم و جستجو رو میزنم ولی نتایج امتحان رو نمیاره

ممنون

nits
03-01-2012, 21:07
سلام

تو کدوم قسمت باید بریم؟

ممنون

واسه هیچکی رو نزدن ...... من هم روزی شونصد بار چک میکنم

nits
03-01-2012, 21:33
سوال : الان که من ترم اول هستم و مثلا یه درسی رو نرم سر جلسه حذف میشه بدون احتساب معدل .... درسته ؟
خب حالا اگر اون درس پیش نیاز یک درسی واسه ترم بعد باشه ، میتونم همزمان بردارم هر دو رو در ترم 2 ؟ هم نیازی بهشن میگن ؟

sansi
03-01-2012, 21:37
واقعا تو پیام نور اینجوریه ؟ تو سراسری که نری صفر رد میشه و معدل با کله میاد پایین
یعنی اگه نریم اون درس حذف میشه و ترم بعد باید برداریم ؟
چرا این رو زودتر نگفتید تا من ادبیات رو نمی رفتم دیگه
یکی یکم توضیح بیشتر بده لطفا

بله واقعا اينجوريه...نرفتن سر جلسه امتحان برابر غيبت خوردن و مثل حذف كردن درس ميمونه!
ترم بعد ميتوني اون درس رو برداري .

سلام
الان ریاضی 1 واسه من میان ترم داده اگه نرم امتحان درس حذف میشه یا میان ترم مشکل ایجاد میکنه؟!منظورم اینه که اگه نرم امتحان میان ترم هم هیچه دیگه؟ لطفا زود جواب بدین که فردا امتحان دارم مرسی

بله درس براتون حذف ميشه.نمره ي ميانترم تونم بي تاثير ميشه...

sansi
03-01-2012, 21:37
تو کدوم قسمت باید بریم؟

مسيري كه ميريد درسته فقط مشكل اينه كه هنوز نمرات رو وارد نكردن!!!

nits
03-01-2012, 21:46
سوال : الان که من ترم اول هستم و مثلا یه درسی رو نرم سر جلسه حذف میشه بدون احتساب معدل .... درسته ؟
خب حالا اگر اون درس پیش نیاز یک درسی واسه ترم بعد باشه ، میتونم همزمان بردارم هر دو رو در ترم 2 ؟ هم نیازی بهشن میگن ؟

sansi عزیز این سوالم رو پاسخ بدی ممنون میشم ...... به همراه توضیحات دقیق . مرسی

sansi
03-01-2012, 21:56
نرفتن و حذف كردن مثل اين ميمونه كه شما اصلا اون درس رو برنداشتيد.
شما در صورتي ميتونيد اين كار رو انجام بديد(همنياز كردن) كه درس رو يكبار افتاده باشيد تا ترم بعدش بتونيد با درسي كه پيشنيازش بود همزمان برش داريد.

Masоud
04-01-2012, 00:22
سلام دوستان

عزیزان امتحان فراگیر در چه سطحیه ؟ قبولیش راحته یا نه ؟ مثلا تو شهرهای کوچیک. رشته IT

از یه نفر شنیدم دو تا درس رو (از 5 تا) بتونی درصد بالا بگیری قبولی . آیا همچین چیزی صحت داره یا نه ؟

در کل یه توضیحی بدید ممنون میشم :11:
یعنی هیچ کدوم از دوستان تو آزمون فراگیر شرکت نکرده ؟ :31:

Nocturne
04-01-2012, 01:55
یعنی هیچ کدوم از دوستان تو آزمون فراگیر شرکت نکرده ؟ :31:

من یه سالی شرکت کردم . قبولم نشدم
جواب سوالتون رو دقیق و کارشناسی نمیتونم بدم اما همینطوری بخوام نظر شخصی بدم سخت نیست (اگه واقعا براش وقت بذاری)

alone one
04-01-2012, 10:15
یه سوال دوستان
اگه تو فراگیر قبول بشی ولی یکی دو درست از پیش مونده باشه،تکلیف چیه؟
میشه مثل آزاد ثبت نام کرد و جارو رزرو کرد؟
اصلا نمیشه همزمان که ترم اولو میخونی،پیشتم بگیری؟

Fusi0n
04-01-2012, 13:42
اقا ثبت نام جدید کی دوستان تاریخ تو سایتش زده 20 دیماه همین ؟!

sansi
04-01-2012, 14:40
یعنی هیچ کدوم از دوستان تو آزمون فراگیر شرکت نکرده ؟

سخت نيست.
مخصوصا درسهاي عموميش فكر نكنم مشكلي داشته باشين .ميمونه مباني و رياضي براي رشته كامپيوتر كه اونم يكم دقت ميخواد..

sansi
04-01-2012, 15:09
اقا ثبت نام جدید کی دوستان تاریخ تو سایتش زده 20 دیماه همین ؟!

هنوز تاريخي براي ثبت نام جديد اعلام نشده.
20 ديماه هم زمان توزيع كارت هاي ازمون فراگير نوبت ابان ماه امسال هست.

یه سوال دوستان
اگه تو فراگیر قبول بشی ولی یکی دو درست از پیش مونده باشه،تکلیف چیه؟
میشه مثل آزاد ثبت نام کرد و جارو رزرو کرد؟
اصلا نمیشه همزمان که ترم اولو میخونی،پیشتم بگیری؟

مطمئن نيستم ولي به نظرم بشه 2 كار انجام داد يكي اينكه طبق گفته ي خودتون مرخصي بگيريد و ترم بعد كه مدركتون اماده شد ادامه بدبد و ديگه اينكه مداركتون ناقص باشه و پرونده تون زماني تكيمل بشه كه شما مدرك پيشتون رو ببريد دانشگاه.

alone one
04-01-2012, 16:14
مطمئن نيستم ولي به نظرم بشه 2 كار انجام داد يكي اينكه طبق گفته ي خودتون مرخصي بگيريد و ترم بعد كه مدركتون اماده شد ادامه بدبد و ديگه اينكه مداركتون ناقص باشه و پرونده تون زماني تكيمل بشه كه شما مدرك پيشتون رو ببريد دانشگاه.
آخه میگن واس ثبت نام باید بری پستو نمیدون اونجا دوتا پاکت بگیریو .... و بعد آموزش پرورش مدرکتو پست کنه واس دانشگاه!
اگه بشه حین تحصیل تو دانشگاه گرفت که خیلی خوبه،چون اسفند امتحانات جبرانیه.
کسی همچین شرایطی نداشته یا از آشناهاشون سراغ نداره این شرایطو داشته باشن؟

sansi
04-01-2012, 21:07
آخه میگن واس ثبت نام باید بری پستو نمیدون اونجا دوتا پاکت بگیریو .... و بعد آموزش پرورش مدرکتو پست کنه واس دانشگاه!
اگه بشه حین تحصیل تو دانشگاه گرفت که خیلی خوبه،چون اسفند امتحانات جبرانیه.
کسی همچین شرایطی نداشته یا از آشناهاشون سراغ نداره این شرایطو داشته باشن؟

يكي از دوستان همينجا اين مشكل رو داشتن ولي ايشون سراسري قبول شده بودن.مدرك پيششون حاضر نبود گويا اين ترم رو مرخصي گرفتن از دانشگاه و دي ماه امتحانات جبراني پيش دارن از ترم بهمن ميرن دانشگاه.منم با توجه به كاري ايشون انجام دادن گفتم مرخصي بگيريد.

alone one
05-01-2012, 00:34
يكي از دوستان همينجا اين مشكل رو داشتن ولي ايشون سراسري قبول شده بودن.مدرك پيششون حاضر نبود گويا اين ترم رو مرخصي گرفتن از دانشگاه و دي ماه امتحانات جبراني پيش دارن از ترم بهمن ميرن دانشگاه.منم با توجه به كاري ايشون انجام دادن گفتم مرخصي بگيريد.
ممنون که تجرباتتونو دراختیارم قرار دادین
منم واس دوستم میخوام،خودمم فک کنم واس پولم شده قبول میکنن:31:

apadana34
05-01-2012, 08:38
من زبان عمومی رو نمی دانم چی بخوانم هر چی بخوانم می بینم که سوالات امتحانی
طور دیگه ای است یا کم می تونم جواب بدم . باید چی خواند
لغات درس را خواند - هم معنی ها رو خواند - جملات مثال زده شده برای هر لغت
را در هردرس خواند - تمرین کامل کردن متن های خالی با لغات را خواند
در مورد cloze test و ردینگ که من کلا به ان صورت نمی دانم باید چی را و چطور
بخوانم و این طوری خیلی از تست ها می پره.
چی را اگه بخوانم از کتاب بیشترین تست را می زنم یا چطور می تونم از این درس
نمره بگیرم

در ضمن این تاریخ ثبت نام جدید فراگیر پیام نور چیه دیگه مگه بازم هست

sansi
05-01-2012, 10:14
من زبان عمومی رو نمی دانم چی بخوانم هر چی بخوانم می بینم که سوالات امتحانی
طور دیگه ای است یا کم می تونم جواب بدم . باید چی خواند
لغات درس را خواند - هم معنی ها رو خواند - جملات مثال زده شده برای هر لغت
را در هردرس خواند - تمرین کامل کردن متن های خالی با لغات را خواند
در مورد cloze test و ردینگ که من کلا به ان صورت نمی دانم باید چی را و چطور
بخوانم و این طوری خیلی از تست ها می پره.
چی را اگه بخوانم از کتاب بیشترین تست را می زنم یا چطور می تونم از این درس
نمره بگیرم

در ضمن این تاریخ ثبت نام جدید فراگیر پیام نور چیه دیگه مگه بازم هست

من تجربه ي خودمو ميگم.
براي زبان معني لغت خيلي مهمه اگه بتونيد راحت ترجمه كنيد جواب دادن به تست ها براتون اسون ميشه.
پس اول اون لغت هايي كه توي درس جديد هستند رو ياد بگيريد اينجوري بيشتر سوالها رو مي تونيد جواب بديد.گرامري هم كه توي زبان عمومي اومده تكرار چيزاييه كه توي دبيرستان خونديم پس مشكل نيست.
چند تا نمونه سوال هم بتونيد حل كنيد خيلي خوبه براتون.بيشتر تست ها تكراري هستند و اينكه از سوالات كتاب!
موفق باشيد.

درباره ي ثبت نام جديد فراگير خبر رسمي جايي نديدم ولي منم شنيده بودم ممكنه يه دور جديد براي ارديبهشت باشه.

hp722
05-01-2012, 16:59
هیچکس از دوستان نتایج امتحاناتش رو ندیده؟

من هرکاری میکنم نمیتونم نتایج امتحانات خودم رو ببینم

راه حل دیگه ای داره؟

یا اینکه هنوز برای هیچکس نیومده؟

alone one
05-01-2012, 17:23
درباره ي ثبت نام جديد فراگير خبر رسمي جايي نديدم ولي منم شنيده بودم ممكنه يه دور جديد براي ارديبهشت باشه.
داداش از جایی مطمئن شنیدی یا تو تاپیکا شایعه شده بود؟

ملا نصرالدین
05-01-2012, 17:54
دوستان من چهارشنبه امتحان فیزیک پایه 2 پیام نور دارم.سر بعضی مباحثش به شدت مشکل دارم.2بار هم تا حالا افتادم

کسی استادی اموزشگاهی چیزی سراغ داره که قیمتش هم مناسب باشه؟

خواهشا کمکم کنید.پ خ بدهید لطفا

hamid_diablo
05-01-2012, 18:51
دوستان من چهارشنبه امتحان فیزیک پایه 2 پیام نور دارم.سر بعضی مباحثش به شدت مشکل دارم.2بار هم تا حالا افتادم

کسی استادی اموزشگاهی چیزی سراغ داره که قیمتش هم مناسب باشه؟

خواهشا کمکم کنید.پ خ بدهید لطفا

در کل فیزیک 2 در سنگین و مشکلیه.من قبول شدم اما استاد خوبی داشتیم که میان ترم رو به همه 6 داد و برگه تشریحی هم خوب تصحیح کرد و به زور 10 گرفتم

باید استاد خوب به پستتون بخوره.اگه شب امتحانی میخوای این درس رو پاس کنی کمی سخته

fateme_rauf
05-01-2012, 20:56
سلام دوستان....
میدونم مهلت حذف اضطراری(سیستم گلستان) تموم شده ولی دیگه راهی نیست بشه یه درسو حذف کرد؟؟:19:

hamidras
05-01-2012, 21:13
سلام دوستان....
میدونم مهلت حذف اضطراری(سیستم گلستان) تموم شده ولی دیگه راهی نیست بشه یه درسو حذف کرد؟؟

الان ديگه تنها راهش اينه كه نري سر جلسه

fateme_rauf
05-01-2012, 21:32
الان ديگه تنها راهش اينه كه نري سر جلسه
------------------------------------------------------------------------------------------------
اکه نریم سره جلسه امتحان صفر رد نمیکنند؟؟؟

hamid_diablo
05-01-2012, 21:43
اکه نریم سره جلسه امتحان صفر رد نمیکنند؟؟؟

سلام فاطمه خانوم

نه صفر نمیدن و خود به خود حذف میشه

ملا نصرالدین
06-01-2012, 10:43
متاسفانه استاد فیزیک ما افتضاح بود.دوستان خواهشا اگر کسی استاد خوبی میشناسد معرفی کند

nits
06-01-2012, 12:24
متاسفانه استاد فیزیک ما افتضاح بود.دوستان خواهشا اگر کسی استاد خوبی میشناسد معرفی کند

فیزیک 2 چه مباحثی داره ؟ خودت باید بخونی آخر .... از این کتابهای آموزشی استفاده کن

hamid_diablo
06-01-2012, 13:28
متاسفانه استاد فیزیک ما افتضاح بود.دوستان خواهشا اگر کسی استاد خوبی میشناسد معرفی کن

پیام نور تهران تشریف دارید؟

arvinivra
06-01-2012, 14:10
چرا این ترم جواب امتحانا نمیاد؟؟؟؟؟

ملا نصرالدین
06-01-2012, 15:17
پیام نور تهران تشریف دارید؟

نه.پیام نور شهر ری

ARAS71
06-01-2012, 17:30
سلام
فیزیک پایه رشته زمین شاسی با رشته های مهندسی فرق می کنه؟

sansi
06-01-2012, 18:53
داداش از جایی مطمئن شنیدی یا تو تاپیکا شایعه شده بود؟

هم توي تايپكيا و هم اينكه برادر خودم از يكي از اين اموزشگاه ها ي فراگير سوال كرده بود اونجا هم گفته بودن كه نوبت دوم هم داره.

هرچند هنوز جايي رسما اعلام نشده.

چرا این ترم جواب امتحانا نمیاد؟؟؟؟؟

ا... اعلم!!
همه منتظرن .

sansi
06-01-2012, 19:04
سلام
فیزیک پایه رشته زمین شاسی با رشته های مهندسی فرق می کنه؟

شما اگه توي منابع نگاه كنيد تعداد فصلهايي كه رشته ها مختلف بايد از يك كتاب بخونن با هم ديگه فرق ميكنه و نوع سوالها هم با متفاوته.
هرچند منابع ممكنه يكي باشه.

Masоud
06-01-2012, 23:50
سلام

دوستان امتحان فراگیر نمره منفی داره ؟ آخه از یکی قبلا شندیم ولی مطمئن نیستم.

مرسی

alone one
07-01-2012, 01:21
سلام

دوستان امتحان فراگیر نمره منفی داره ؟ آخه از یکی قبلا شندیم ولی مطمئن نیستم.

مرسی
نخیر
نمره منفی نداره اما 25% تاثیر مثبت معدل داره

0015351971
07-01-2012, 17:22
بچه ها یه چیزی
من امروز امتحان آخرم زبان بود
خیلی خوب دادمش ولی یادم رفت کد سری سوال رو بزنم
وقتی ازشون پرسیدم گفتن صحیح نمیشه
راست میگن ؟ ؟
کسی تا حالا اینجوری شده ؟

nits
07-01-2012, 19:37
بچه ها یه چیزی
من امروز امتحان آخرم زبان بود
خیلی خوب دادمش ولی یادم رفت کد سری سوال رو بزنم
وقتی ازشون پرسیدم گفتن صحیح نمیشه
راست میگن ؟ ؟

خب بگو واست پر کنن خودشون ... یه علامته دیگه

Amir M.ohAma.D
07-01-2012, 20:00
2 تا سوال
1_من ترم اول مشروط بشم میتونم برای ترم بعد مرخصی بگیرم؟
2_ چند ترم مشروط بشی اخراج میشی؟

0015351971
07-01-2012, 20:11
خب بگو واست پر کنن خودشون ... یه علامته دیگه
منم رفتم همینو گفتم
انگار ارث باباشونو میخواستن برگشت گفت صحیح نمیشه اقا بروووو بیروووون :-(
به یکی از مسئولین که رفیقم بود گفتم ، گفت اگه ببینیم خودمون پرش میکنیم
حالا اگه پر نکن چی میشه ؟؟؟ :41:

hamidras
07-01-2012, 20:32
منم رفتم همینو گفتم
انگار ارث باباشونو میخواستن برگشت گفت صحیح نمیشه اقا بروووو بیروووون :-(
به یکی از مسئولین که رفیقم بود گفتم ، گفت اگه ببینیم خودمون پرش میکنیم
حالا اگه پر نکن چی میشه ؟؟؟

اصلا مگه به جز كد 1 كد ديگه اي هم داريم !؟ :دي

0015351971
07-01-2012, 20:57
من که تا حالا ندیدم
هر چی امتحان دادیم همش 1 بوده
ولی خودشون که میگفتن تصحیح نمیشه :-(
کسی عین ما نبوده قبلا " ؟؟؟

Masоud
07-01-2012, 21:02
خدا رو شکر امتحان فراگیر كارشناسي ارشد، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته از 23 دي به 30 دي تغيير كرد:11:

لینک خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

!faeze
07-01-2012, 21:09
من که تا حالا ندیدم
هر چی امتحان دادیم همش 1 بوده
ولی خودشون که میگفتن تصحیح نمیشه :-(
کسی عین ما نبوده قبلا " ؟؟؟

سلام
برا من پیش نیومده اما از یکی از بچه ها شنیده بودم اگه نزنی چیزی نمیشه
نگران نباش :46:

sansi
07-01-2012, 21:19
راست میگن ؟ ؟

ترسوندتون :دي
پاسخنامه ها رو بر اساس رشته ها (اون كادر سمت راست پاسخنامه) مرتب ميكنن.تنها اتفاقي كه ممكنه بيفته اينه كه يكم نمره تون نسبت به بقيه ديرتر اعلام بشه همين.
اگه بنا بود اينجوري باشه كه اينا گفتن پس دوست من مي بايست يك ترم تمام درسهاش بدون نمره تستي مي موند!

2 تا سوال
1_من ترم اول مشروط بشم میتونم برای ترم بعد مرخصی بگیرم؟
2_ چند ترم مشروط بشی اخراج میشی؟

1.بله ميتونيد مرخصي بگيريد.
2.ميگن 3 ترم مشروطي = اخراج . ولي من ميشناسم دانشجوهايي كه 4 ترم پشت سر هم مشروط معدل يا واحد شدن و هنوز دارن ادامه ميدن.

همينو بگو!

0015351971
07-01-2012, 21:46
ترسوندتون :دي
پاسخنامه ها رو بر اساس رشته ها (اون كادر سمت راست پاسخنامه) مرتب ميكنن.تنها اتفاقي كه ممكنه بيفته اينه كه يكم نمره تون نسبت به بقيه ديرتر اعلام بشه همين.
اگه بنا بود اينجوري باشه كه اينا گفتن پس دوست من مي بايست يك ترم تمام درسهاش بدون نمره تستي مي موند!
داشتم سکته میزدم
خوب شد گفتی
کی حوصله داشت دوباره زبان بخونه

همينو بگو!
پس مرض دارن کد رو میذارن ؟ آخه همش یکه

hamidras
07-01-2012, 21:50
اقا اين فرهنگ و تمدن اسلامي چه درس مزخرف و پر حجميه :|

2 روزه وقتمو گرفته تازه الان تموم شده ، امتحانم ميدم تو خونه ميشم 14 :||

لعنتي ميخواستم فيزيك بخونما :(

sansi
07-01-2012, 22:20
پس مرض دارن کد رو میذارن ؟ آخه همش یکه

احتمالا اون كد رو برا تصحيح پاسخنامه توسط ماشين ميزارن!

اقا اين فرهنگ و تمدن اسلامي چه درس مزخرف و پر حجميه :|

2 روزه وقتمو گرفته تازه الان تموم شده ، امتحانم ميدم تو خونه ميشم 14 :||

لعنتي ميخواستم فيزيك بخونما :(

وقتي گرفته بودمش سر جلسه گيج شده بودم كه كدوم پسر بوده كدوم پدر؟!! كدومشون اول بوده كدوم بهتر بوده!!
هرچي اسم تو تاريخ صفوي به بعد بوده چپوندن تو اين كتاب
از اون مهندساي اول و قسمت عثماني ها براي ما چندتا تست اومده بود.

nits
08-01-2012, 00:46
دوستان عزیز ..... ترم اول که درس نخوندیم:31: ......... کتاب فیزیک 1 و2 مباحثش چیه بگید از الان آماده بشیم واسه ترم 2 و سرویسشون کنیم+ ریاضی 2

arvinivra
08-01-2012, 12:58
آقا این فرهنگ و تمدن تا حالا کسی قبول شده ما هم امیدوار باشیم؟؟

mohsenjxj
08-01-2012, 14:46
سلام دوستان نتیجه امتحان ریاضی1 را تو گلستان میتونید ببینید.............

hamid_diablo
08-01-2012, 15:07

چون گفتی آقا جواب میدم.بله من ترم تابستون برداشته بودم و با نمره 16 قبول شدمودرس به شدت سختیه.تمام کتاب رو باید بخونی.حالا بدتر از اون اخلاق اسلامی و قانون ساسی که پوست آدمو میکنه

sansi
08-01-2012, 18:22
دوستان عزیز ..... ترم اول که درس نخوندیم ......... کتاب فیزیک 1 و2 مباحثش چیه بگید از الان آماده بشیم واسه ترم 2 و سرویسشون کنیم+ ریاضی 2

فيزيك 1 درباره ي مباحث ديناميك و مكانيك (دوم دبيرستان)

فيزيك 2 الكتريسيته و مغناطيس (سوم دبيرستان)

من پاس شدم :دي
توي 1 روز خوندمش 14 شدم!

سلام دوستان نتیجه امتحان ریاضی1 را تو گلستان میتونید ببینید.............

ممنون...
امروز پرسيده بودن از مدير گروهمون گفتن از شنبه نمره ها رو دارن وارد ميكنن هرچند من هنوز نمره م رو نديدم.

درس به شدت سختیه.تمام کتاب رو باید بخونی.حالا بدتر از اون اخلاق اسلامی و قانون ساسی که پوست آدمو میکنه

به نظرم فرهنگ از اينا كه گفتين سخت تره كتابش قانون كه خوبه اخلاق هم اگه همون ايين زندگي باشه كه اسونه.
فقط فرهنگ اجداد ادمو مياره جلو چشم

boy iran
08-01-2012, 20:49
سلام

چند تا سوال که جوابش رو نمیدونم

این آزمون فراگیر که 30 دی برگزار میشه با دیپلم دانشجو میگیره

این دوست ما گیر داده منم بلد نیستم

Masоud
08-01-2012, 21:18
سلام

چند تا سوال که جوابش رو نمیدونم

این آزمون فراگیر که 30 دی برگزار میشه با دیپلم دانشجو میگیره

این دوست ما گیر داده منم بلد نیستم
سلام

نه محمد جون باید مدرک پیش داننشگاهی داشته باشی.

hosseincode2008
08-01-2012, 21:46
آقا بدبخت شدم رفت. رياضي 1 رو استاد احمقمون داده 4 و تو تستي هم گرفتم 1.80 يغني براي قبول شدم بايد 4.25 از تشريحي بگيرم كه ميدونم نميتونم بگيرم. 2 تاش رو كه كلا غلط نوشتم و سه تاي ديگه رو هم نصفه نيمه و فوقش از هر يكيش 1 نمره بگيرم بشه 3 و بازم ميوفتم. من هيچ خاكي نميتونم به سرم بريزم؟ ميشه استاد الان نمره كلاسي رو زياد كنه؟ تشريحي رو استاد اصلاح ميكنه يا اونم ميره مركز؟ و يك سوال ديگه اينكه اگه اين 4 نمره كلاسي بهم داده نميشد نمره امتحان بازم از 14 حساب ميشد يا 20؟

اي خدا من تا حالا هيچ جا نيوفتاده بودم
بقيه درسا رو بالاي 15 ميشم فقط اين رياضي لعنتي كه من احمق منابع نرم افزار سنتي رو ديده بودم و فكر ميكردم فصل 1 و 2 حذفه و هيچي از اين دو فصل نخونده بودم كه اتفاقا سوالاي آسون رو از اينجا داده بودن

كمك !!!!!!!!! :((

hamidras
08-01-2012, 23:19
آقا بدبخت شدم رفت. رياضي 1 رو استاد احمقمون داده 4 و تو تستي هم گرفتم 1.80 يغني براي قبول شدم بايد 4.25 از تشريحي بگيرم كه ميدونم نميتونم بگيرم. 2 تاش رو كه كلا غلط نوشتم و سه تاي ديگه رو هم نصفه نيمه و فوقش از هر يكيش 1 نمره بگيرم بشه 3 و بازم ميوفتم. من هيچ خاكي نميتونم به سرم بريزم؟ ميشه استاد الان نمره كلاسي رو زياد كنه؟ تشريحي رو استاد اصلاح ميكنه يا اونم ميره مركز؟ و يك سوال ديگه اينكه اگه اين 4 نمره كلاسي بهم داده نميشد نمره امتحان بازم از 14 حساب ميشد يا 20؟

بقيه درسا رو بالاي 15 ميشم فقط اين رياضي لعنتي كه من احمق منابع نرم افزار سنتي رو ديده بودم و فكر ميكردم فصل 1 و 2 حذفه و هيچي از اين دو فصل نخونده بودم كه اتفاقا سوالاي آسون رو از اينجا داده بودن

كمك !!!!!!!!! :(( استاد اهل دل باشه هم ميتونه تو تشريحي هم مستمرت كمكت كنه !

در هر صورت از 14 حساب ميشي

اصلا رياضي 1 درسيه كه بايد بيفتي خودم به شخصه اين ترم 4 امين باره برداشتمش كه به اميد خدا فتح ميشه :دي

+ منم فصل يك و دو رو نخوندم :|

sansi
08-01-2012, 23:22

كمك !!!!!!!!! :((

نمره ي تشريحي رو فقط استاد ميده و ربطي به مركز نداره.
شما ميتونيد در زماني كه براي اعتراض به نمرات مشخص ميشه اعتراض كنيد شايد استادتون بهتون نمره پاس شدن رو بده.
اگر ميانترم هم نداشتيد باز هم نمره ي امتحان از 14 بود و مجموع نمرات تستي و تشريحي در 10/7 ضرب ميشد.

ittools
08-01-2012, 23:27
سلام
دو روز دیگه امتحان فیزیک پایه 2 دارم ( رشته فیزیک ) .
میدونید بیشتر سوالات از کدوم بخش ها مطرح میشه کدوم بخش ها رو بیشتر بخونم تا نمره قبولی بگیرم ؟
ممنون :11:

sansi
08-01-2012, 23:31
استاد اهل دل باشه هم ميتونه تو تشريحي هم مستمرت كمكت كنه !

اصلا رياضي 1 درسيه كه بايد بيفتي خودم به شخصه اين ترم 4 امين باره برداشتمش كه به اميد خدا فتح ميشه :دي

دقيقا...همه چيز بستگي به استادتون داره.
چيزي رو از دست نميديد در عوض پايتون قوي ميشه :دي
منم وقتي اين درس رو افتادم :دي بعد از امتحان داشتم با دوستم كه استاد متفاتي داشت سوالارو چك ميكردم اون موقع به حساب خودم بيشتر از دوستم ميشدم ولي وقتي نمره هارو زدن من افتاده بودم دوستم 15 شده بود!!!!!

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

سلام
دو روز دیگه امتحان فیزیک پایه 2 دارم ( رشته فیزیک ) .
میدونید بیشتر سوالات از کدوم بخش ها مطرح میشه کدوم بخش ها رو بیشتر بخونم تا نمره قبولی بگیرم ؟
ممنون

اگر چندتا از نمونه سوالهاي ترم هاي قبل رو داشته باشيد هم با مدل سوالها اشنا ميشيد و هم فصلهاي مهم رو متوجه ميشيد.

ittools
08-01-2012, 23:52
اگر چندتا از نمونه سوالهاي ترم هاي قبل رو داشته باشيد هم با مدل سوالها اشنا ميشيد و هم فصلهاي مهم رو متوجه ميشيد.

مشکل همین جاست نمونه سوال ندارم :41:

دوستان رشته فیزیک اگر ممکنه فصل های مهم و پر سوال درس فیزیک پایه 2 "الكتريسيته و مغناطيس" رو بگن

ممنونم :11:

hamidras
08-01-2012, 23:56
مشکل همین جاست نمونه سوال ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با جواباش:

ittools
09-01-2012, 11:18
با جواباش:

ممنون
ولی سوالات مال مهندسی صنایع هست یعنی فیزیک الكتريسيته و مغناطيس اونا هم عین مال ماست ؟
:11:

hamid_diablo
09-01-2012, 12:32

نکته جالب .این سایت برای یکی از رفیقامه.تو دانشگاه پیام نور تهران.از بچه ها خواهش میکنم از هر جا که نمونه سئوال دارن تو این سایت آپلود کنند تا دیگران هم بتونند از آرشیو غنی این سایت استفاده کنند

hamidras
09-01-2012, 14:00
رفتم فرهنگ و تمدنو دادم
از 25 تا 15 تاشو مطمئن زدم

اون 10 تا شانسي رو اد اون گزينه اي كه شك داشتم درست بوده من غلطه رو زدم:|

به قرعان اين شانسه دارم من؟

ولی سوالات مال مهندسی صنایع هست یعنی فیزیک الكتريسيته و مغناطيس اونا هم عین مال ماست ؟منبع ما 10 تا فصل اول كتاب ابوكاظمي هستش واسه شما رو نميدونم اما همينه يحتمل

0015351971
09-01-2012, 17:24
ریاضی گند ردیم رفت » :-0
از 6 بهم 5 داده
تستی هم از 4 داده 1.4 :-(
تشریحی مونده (خداکنه به زور قبول کنه مارو)
10 قبوله یا 12 ؟

hamidras
09-01-2012, 18:02
از 6 بهم 5 داده

خوبه بابا:دي

ترم قبل استادمون 2.5 داده بود به اكثر بچه ها :دي

تستی هم از 4 داده 1.4 :-(

نه ديگه تستيو خودت گرفتي استاده بي تقصيره :دي

10 قبوله یا 12 ؟

9.5 قبوله :دي

منم الان رياضي 1 جمعا 6.3 هستم و اميدوار به قبولي :دي

0015351971
09-01-2012, 19:35
نه ديگه تستيو خودت گرفتي استاده بي تقصيره :دي
بله اشتباه تایپی بود
اصلاح میکنم »
تستی هم از 4 -- 1.4 گرفتم :-(

منم الان رياضي 1 جمعا 6.3 هستم و اميدوار به قبولي :دي
امیدوارم هم یو هم می قبول شیم
کی حال داره دوباره اینا رو بخونه

hamidras
09-01-2012, 21:43
امیدوارم هم یو هم می قبول شیم
کی حال داره دوباره اینا رو بخونه

من بيفتم برش نميدارم :دي يا شايدم اصلا ترك تحصيل كردم :|

براي 5 امين بار :((

0015351971
09-01-2012, 22:19

ایشالله میشی
ولی لامصب عجب امتحان بی خودی بود

sansi
09-01-2012, 22:27

ايشالا پاس ميشي...
خوشبحالتون حداقل نمره هاي تستي رو براتون زدن من چي...........

hamidras
09-01-2012, 22:33
ولی لامصب عجب امتحان بی خودی بود

تشريحياش كه به جز اون انتگراله كه عجيب بود :دي بقيشو ميشد راحت حل كرد تقريبا !
نسبتا اسون بود تشريحياش
اما تستياش مصيبت بود :41:

ايشالا پاس ميشي...
خوشبحالتون حداقل نمره هاي تستي رو براتون زدن من چي...........

ايشالا

لامصبا درسيو زدن كه برام مهم نبود
ساختمان داده رو 6 ام امتحان دادم تو كفشم :|

hamid_diablo
09-01-2012, 22:37
بچه ها یه سئوال

چرا اکثر بچه ها تو ریاضی 1 و فیزیک پایه 1 گیر میکنند.من خودم ریاضی 1 رو بعد از 3 بار امتحان دادن قبولیدم!!

نمیدونم چرا پیام نور این همه سخت گیری میکنه.به خدا حجم کتابها خیلی زیاده و زمان کلاسها کم.این ترم استاد معماری کامپیوتر ما 7 جلسه اومد.ذخیره و بازیابی 8 جلسه.طراحی و پیاده سازی 7 جلسه!!

به خدا ما هم آدمیم .بد ترین شرایط رو داره و بیشترین انتظار از دانشجو.

ittools
09-01-2012, 23:59
بچه ها یه سئوال

چرا اکثر بچه ها تو ریاضی 1 و فیزیک پایه 1 گیر میکنند.من خودم ریاضی 1 رو بعد از 3 بار امتحان دادن قبولیدم!!

نمیدونم چرا پیام نور این همه سخت گیری میکنه.به خدا حجم کتابها خیلی زیاده و زمان کلاسها کم.این ترم استاد معماری کامپیوتر ما 7 جلسه اومد.ذخیره و بازیابی 8 جلسه.طراحی و پیاده سازی 7 جلسه!!

دردم رو تازه کردی :19:
این ترم خدایی بالای 1200 صفحه درس خوندم دیگه بریدم :41: حالا سه تا امتحان دیگه هم دارم پس فردا هم فیزیک پایه 2 الکتریسیته و مغناطیس دارم اینم چندان نخوندم یعنی کلا تا حجم کتاب رو میبینم حالم بد میشه یه جوری زده شدم :2: بعد یه یارویی میاد تو مجلس میگه مدرک پیام نور معتبر نیست ! خاک بر سر . یه دوستی دارم تو دانشگاه سراسری درس میخونه به خدا میگه حتی نصف کتاب فیزیک پایه 2 رو هم نخوندن !!! فقط جزوه استاد رو میخونه اما ما باید این همه صفحه رو یاد بگیریم بعد هم بگن مدرکمون معتبر نست
خدایی الان هم ماتم گرفتم پس فردا امتحان دارم نمیدونم چه خاکی بریزم سرم :37: این ترم جو گیر شدم 24 واحد درس برداشتم الان توش موندم :thumbsdow

Nocturne
10-01-2012, 00:22
بچه ها یه سئوال

وقت و کیفیت کلاساش کمتره امتحاناش سخت تر! :13:

hosseincode2008
10-01-2012, 13:39
جواب زبان انگليسي رو هم زدن برين ببينين! من 13.65 گرفتم :دي 39 درست و 1 غلط
اونوقت تو رياضي ميوفتم :-L

Squall Leonhart
10-01-2012, 16:54
سلام دوستان

من رشتم کتابداری هست. توی پیام نور مشهد در مقطع ارشد درس میخونم. همه واحدهام رو پاس کردم فقط این پایان نامه مونده. موضوع هم دارم و خوب هست. از اونجایی که اهل ارومیه هستم زیاد با استاد راهنمام که اهل مشهد هست در ارتباط نیستم. هر چند وقت یه بار میرم یه سر میزنم یه چیزایی میگه منم یادداشت میکنم ولی بعدا که مرور میکنم میبینم راهکار های عملی رو بهم نمیگه و فقط یه مسائل نظری و آرمانی و کلی رو مطرح میکنه. استاد مشاور هم ندارم.

البته خودم یه روش هایی پیدا کردم. مثلا واسه جمع کردن پیشینه پژوهش اون قدر به مغزم فشار آوردم تا آخر یه راهی واسش پیدا کردم. برای جمع کردن پیشینه فارسی این کار رو کردم : دفترچه کنکور ارشد سال قبل رو از اینترنت پیدا کردم و دانشگاههایی که توی اونا رشته کتابداری در مقطع ارشد بود رو یادداشت کردم بعد رفتم به سایت هر کدوم و آدرسشون رو پیدا کردم و رفتم بهشون سر زدم و پیشینه تحقیق رو در آوردم ...

پایان نامه های سال های قبل رو که بررسی کردم متوجه شدم که یه قسمتش مربوط میشه به مباحث نظری تحقیق. میخوام بدونم اول این قسمت رو آماده بکنم یا نمونه گیری بکنم و تحقیقم رو روش انجام بدم و مسائل رو تجزیه و تحلیل بکنم بعد برم روی نوشتن مباحث نظری؟ جامعه آماری و نمونم هم مشخص هستن.

لطفا برای ادامه کار یه کمی منو راهنمایی بکنین.

با تشکر

sansi
10-01-2012, 19:37
بچه ها یه سئوال

جالب اينجاست كه ريزشي از اين درسها خيلي بيشتر از درسهاي تخصصي رشته خودمونه!!!

دردم رو تازه کردی
این ترم خدایی بالای 1200 صفحه درس خوندم دیگه بریدم حالا سه تا امتحان دیگه هم دارم پس فردا هم فیزیک پایه 2 الکتریسیته و مغناطیس دارم اینم چندان نخوندم یعنی کلا تا حجم کتاب رو میبینم حالم بد میشه یه جوری زده شدم بعد یه یارویی میاد تو مجلس میگه مدرک پیام نور معتبر نیست ! خاک بر سر . یه دوستی دارم تو دانشگاه سراسری درس میخونه به خدا میگه حتی نصف کتاب فیزیک پایه 2 رو هم نخوندن !!! فقط جزوه استاد رو میخونه اما ما باید این همه صفحه رو یاد بگیریم بعد هم بگن مدرکمون معتبر نست
خدایی الان هم ماتم گرفتم پس فردا امتحان دارم نمیدونم چه خاکی بریزم سرم این ترم جو گیر شدم 24 واحد درس برداشتم الان توش موندم

پسرخاله م پارسال داشت خودشو ميكشت كه چي امتحان انديشه دارم اونم يه جزوه 20 صفحه اي!!اونموقع من ميبايست نرم 1 رو بدون فرجه با 300 صفحه تو يه شب ميخوندم!
بعدم برميگردن ميگن دلتون خوشه دانشگاه ميريد مدرك ميگيرد!!

sansi
10-01-2012, 19:37
بچه ها یه سئوال

جالب اينجاست كه ريزشي از اين درسها خيلي بيشتر از درسهاي تخصصي رشته خودمونه!!!

دردم رو تازه کردی
این ترم خدایی بالای 1200 صفحه درس خوندم دیگه بریدم حالا سه تا امتحان دیگه هم دارم پس فردا هم فیزیک پایه 2 الکتریسیته و مغناطیس دارم اینم چندان نخوندم یعنی کلا تا حجم کتاب رو میبینم حالم بد میشه یه جوری زده شدم بعد یه یارویی میاد تو مجلس میگه مدرک پیام نور معتبر نیست ! خاک بر سر . یه دوستی دارم تو دانشگاه سراسری درس میخونه به خدا میگه حتی نصف کتاب فیزیک پایه 2 رو هم نخوندن !!! فقط جزوه استاد رو میخونه اما ما باید این همه صفحه رو یاد بگیریم بعد هم بگن مدرکمون معتبر نست
خدایی الان هم ماتم گرفتم پس فردا امتحان دارم نمیدونم چه خاکی بریزم سرم این ترم جو گیر شدم 24 واحد درس برداشتم الان توش موندم

پسرخاله م پارسال داشت خودشو ميكشت كه چي امتحان انديشه دارم اونم يه جزوه 20 صفحه اي!!اونموقع من ميبايست نرم 1 رو بدون فرجه با 300 صفحه تو يه شب ميخوندم!
بعدم برميگردن ميگن دلتون خوشه دانشگاه ميريد مدرك ميگيرد!!

fateme_rauf
10-01-2012, 20:12
[نمرات دروس تستی حداقل ۷۲ ساعت پس از بر گزاری امتحانات پیام نور اعلام می شود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اعلام-دروس-تستي-72-ساعت-پيام-نور.html

---------------------------
من 13آیین زندگی امتحان دادم هنوز نمرش نیومده!!!!چه جوریاست؟؟؟؟:19:

sansi
10-01-2012, 21:16
من 13آیین زندگی امتحان دادم هنوز نمرش نیومده!!!!چه جوریاست؟؟؟

منم هنوز نمره ي شبيه سازيم كه 6 بوده نيومده...
يه چيز جالب تر رفتم نمره ي معادلاتم رو ببينم زده 7 در صورتي كه اين درس فقط 4 نمره تستي داره!!!!!

hosseincode2008
10-01-2012, 22:08
الان زبانو دوباره ديدم نمره تستي رو از 20 حساب كرده و زده 19.50 جالبه وضعيت همه سوالهارو هم زده حذف شده!!!!! عصري 13.65 نوشته بود!

fateme_rauf
10-01-2012, 22:19
منم هنوز نمره ي شبيه سازيم كه 6 بوده نيومده...
يه چيز جالب تر رفتم نمره ي معادلاتم رو ببينم زده 7 در صورتي كه اين درس فقط 4 نمره تستي داره!!!!!
------------------------------------------------
:27:جالبه....وقتی شهریه ندی سریع سایتو روت میبندن حالا که باید وضیعت نمره هامونو بدونیم انگار که نه انگار:19:

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

الان زبانو دوباره ديدم نمره تستي رو از 20 حساب كرده و زده 19.50 جالبه وضعيت همه سوالهارو هم زده حذف شده!!!!! عصري 13.65 نوشته بود!

------------------------------
فک کنم این سایت گلستان ویروسی شده.....بدجوری قاطی کرده:27:

ittools
11-01-2012, 00:57
ای لعنت بیاد به برنامه ریزی بی پایه و اساس پیام نور :2: معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن اون از برنامه ریزی ترم تابستون نمره تایید نشده انتخاب واحد کردیم اینم از الان که هنوز نمره امتحان هفته قبل رو ندادن . ای خاک تو سرشون :27:
فردا هم مثلا امتحان داریم ها نشستیم نمره های امتحان های گزشته رو رصد میکنیم :wac:
من که کلا از امتحان فردا ناامید شدم :41:

sansi
11-01-2012, 10:28
ای لعنت بیاد به برنامه ریزی بی پایه و اساس پیام نور معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن اون از برنامه ریزی ترم تابستون نمره تایید نشده انتخاب واحد کردیم اینم از الان که هنوز نمره امتحان هفته قبل رو ندادن . ای خاک تو سرشون
فردا هم مثلا امتحان داریم ها نشستیم نمره های امتحان های گزشته رو رصد میکنیم
من که کلا از امتحان فردا ناامید شدم

اين اولين ترمي هست كه اينجوري دارن نمرات رو اعلام ميكنن!

الان كه مشخص نيست كي نمره ها رو وارد كنن شمام بشين درستو بخون غروبها برو چك كن كه حداقل امتحاناي نداده رو خراب نكني.

براي شمام اينجوري شده؟!
خدارو شكر خيالم راحت شد...پس اينا همينجوري دارن نمره وارد ميكنن...ولي اين روش رو ترمهاي قبل براي نمرات ميانترم انجام ميدادن...خودشون نمره وارد ميكردن تا بعدا خود استاد نمره رو وارد كنه!!!

apadana34
11-01-2012, 11:15
فارسی عمومی را چطورمی شه خواند . چی را باید خواند تا با کمترین زمان نمره اورد.

mohsenjxj
11-01-2012, 13:20
سلام دوستان چطوریه نمره زبان انگلیسی م را دیروز زده بود اما الان نگاه کردم اصلا خبری از نمره پایان ترم نیست!!!!!

nits
11-01-2012, 14:55
فارسی عمومی را چطورمی شه خواند . چی را باید خواند تا با کمترین زمان نمره اورد.

خودآزمایی ها رو حتما بخون + تاریخ ادبیات ها .... آرایه های مهم هم تونستی بخون

0015351971
11-01-2012, 15:21
خدا رو شکر نمره زبان منم اومد (یادتونه من کد سری سوال رو نزده بودم :دی)
راستی چرا زبان که امتحان آخرم بوده نتیجش اومده بقیشون که قبل از این بودن نیومدن ؟

hamidras
11-01-2012, 15:56
لامصبا اين چه كاريه :18: :19:
قابل توجه دانشجویان گرامی

براساس بخشنامه شماره 18596/110/د/1002 مورخ 29/9/90 برنامه ریزی دروس به شرح ذیل انجام می پذیرد:

1- در نیمسال اول هر نیمسال (ترم مهر) تنها دروس ترم های فرد (9-7-5-3-1) براساس برنامه نه ترمه دانشگاه به صورت عادی و دروس ترمهای زوج به صورت خودخوان

2- در نیمسال دوم هر نیمسال (ترم بهمن) تنها دروس ترم های زوج (8-6-4-2) براساس برنامه نه ترمه، به صورت عادی و دروس ترمهای فرد به صورت خودخوان

3- دروس عملی و عملی-نظری ترم های مخالف حتی الامکان ارائه می گردد. در صورت عدم وجود امکانات آزمایشگاهی یا اساتید مورد نیاز، دروس عملی نیز به صورت یک ترم در میان ارائه می گردند.

4- برنامه نه ترمه و منابع درسی از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از قسمت دانشجو (برنامه ریزی) قابل دانلود می باشد.

برنامه کلاسی نیمسال دوم 91-90 از سایت varamin.tpnu.ac.irقابل دانلود می باشد. همچنین تغییرات برنامه و اعلام کنسلی کلاسها نیز در همین سایت قابل رویت است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EMApTZwlHV05WZ052bjxHQwAkOlBXeUVmc1R3Y1JHdzxHQ0kDQ 6UGb0lGd

واسه همه همينه يا دسته گل مدير ماست؟:13:

sansi
11-01-2012, 18:35
سلام دوستان چطوریه نمره زبان انگلیسی م را دیروز زده بود اما الان نگاه کردم اصلا خبری از نمره پایان ترم نیست!!!!!

دوباره وارد ميشه...
نمره منم ديروز مشكل داشت الان ديدم درست شده.

خدا رو شکر نمره زبان منم اومد (یادتونه من کد سری سوال رو نزده بودم )
راستی چرا زبان که امتحان آخرم بوده نتیجش اومده بقیشون که قبل از این بودن نیومدن ؟

ديدي الكي نگران بودي :دي
يكي از سوالهاي منم همينه!

واسه همه همينه يا دسته گل مدير ماست؟

هميشه همينطور بوده!
اگرم درسي رو برخلاف ترمي كه بايد برداشته ميشد رو عادي كردن بخاطر تعداد دانشجوهايي هست كه درخواست عادي شدن اون رو دادن و رافت مدير گروه هاست!

hamidras
11-01-2012, 18:52
هميشه همينطور بوده!
اگرم درسي رو برخلاف ترمي كه بايد برداشته ميشد رو عادي كردن بخاطر تعداد دانشجوهايي هست كه درخواست عادي شدن اون رو دادن و رافت مدير گروه هاست!

دانشگاه ما هميشه واسه همه درسا استاد داشت تا امروز :41:

+ مدير گروه نداريم ما :دي يعني 2 سالي هست نداريم عوض شده سيستم

0015351971
11-01-2012, 18:55
1- در نیمسال اول هر نیمسال (ترم مهر) تنها دروس ترم های فرد (9-7-5-3-1) براساس برنامه نه ترمه دانشگاه به صورت عادی و دروس ترمهای زوج به صورت خودخوان

2- در نیمسال دوم هر نیمسال (ترم بهمن) تنها دروس ترم های زوج (8-6-4-2) براساس برنامه نه ترمه، به صورت عادی و دروس ترمهای فرد به صورت خودخوان
اینا یعنی چی من نمیفهمم ؟

hamidras
11-01-2012, 19:19
اینا یعنی چی من نمیفهمم ؟

يعني مثلا درس فيزيك 2 تو چارت جزو درساي ترم 3 محسوب شده اين درسو تو ترم مهر هرسال با استاد ارائه ميدن

تو ترم بهار خودخوانه

درسيم مثل برنامه سازي پيشرفته كه براي ترم 2 هست برعكس مهر خودخوان بهار با استاد

sansi
11-01-2012, 19:35
دانشگاه ما هميشه واسه همه درسا استاد داشت تا امروز

+ مدير گروه نداريم ما :دي يعني 2 سالي هست نداريم عوض شده سيستم

خوش بحالتون بوده :دي

مدير جديد اومده اوامر صادر فرمودن :دي

خوشبختانه مدير گروه ما باهامون خيلي راه مياد.

hamidras
11-01-2012, 20:16
نمره ساختمان داده كه 6 ام بود امتحانش الان اومد

من از افتادنم مطمئن شدم...

يه 2 گرم شانس ندارم من ! تف!

ترم بعدم كه خودخوانه وا ويلا :(((

تشريحياي رياضي يكمون اومد
بالاخره كابوس رياضي يكم تموم شد و پاسش كردم با 12

باز خدارو شكر طلسم شده بود اين

hosseincode2008
11-01-2012, 20:53
نمره مباني كامپيوتر رو هم زدن. نامردا كم وقت داده بودن شدم 8.40 + 5 = 13.40
اولين امتحانم تو پيام نور بود. 10 تا سوالم مونده بود گفتن 10 دقيقه وقت مونده!! واقعا 80 دقيقه كم بود اونوقت برداشتن زبان انگليسي رو 90 دقيقه دادن كه من تو 10 دقيقه نوشتمش و 13.65 از 14 گرفتم. واقعا خيلي پشيمونم اومدم پيام نور رياضي 1 رو هم كه ميوفتم :41:

sansi
11-01-2012, 21:36
نمره ساختمان داده كه 6 ام بود امتحانش الان اومد

من از افتادنم مطمئن شدم...

يه 2 گرم شانس ندارم من ! تف!

ترم بعدم كه خودخوانه وا ويلا :(((

تشريحياي رياضي يكمون اومد
بالاخره كابوس رياضي يكم تموم شد و پاسش كردم با 12

باز خدارو شكر طلسم شده بود اين

تبريك داره واقعا...
من اونقدر كه از پاس شدن رياضيم خوشحال شدم از درسهاي ديگم ذوق نكردم!

نمره مباني كامپيوتر رو هم زدن. نامردا كم وقت داده بودن شدم 8.40 + 5 = 13.40
اولين امتحانم تو پيام نور بود. 10 تا سوالم مونده بود گفتن 10 دقيقه وقت مونده!! واقعا 80 دقيقه كم بود اونوقت برداشتن زبان انگليسي رو 90 دقيقه دادن كه من تو 10 دقيقه نوشتمش و 13.65 از 14 گرفتم. واقعا خيلي پشيمونم اومدم پيام نور رياضي 1 رو هم كه ميوفتم

درسته...بعضي از درسها واقعا به زمان طولاني احتياج ندارن ولي درسهاي تخصصي هرچي هم براي دانشجو اسون باشن بالاخره به محاسبه و تمركز براي جواب دادن نياز دارن كه اونم با بوق هشدار اينا كه 10 دقيقه وقت مونده برباد فنا ميره.

nits
11-01-2012, 21:41
بچه ها بدبخت شدم رفت
مبانی افتادم ........ الان اگه میان ترم به من 6 هم بده بازم هم به 9.5 نمیرسه ..... بچه ها چیکار کنم ؟
خدایا خودت کمک کن ....... زنگ بزنم به استاد بچه ها ؟