PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

PNUNA.COM
12-10-2011, 00:53
تحصیل همزمان در دو رشته یا همزمان با خدمت سربازی در پیام نور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

__________________________________________________ ______________

تولید مقالات کیفی از سیاست های کلان دانشگاه پیام نور

.

saiiddz
12-10-2011, 11:29
بله جدا :دي

از اينجا براش دانلود كن‌:

قسمت شرح پيوست رو براي درسهايي كه برداشته نگاه كن.قسمتهايي رو كه حذف شدن مشخص كرده.
اوه اوه
یه کتاب داره به اسم حقوق و اقتصاد
677 صفحه ست : دی

sansi
12-10-2011, 13:57
اوه اوه
یه کتاب داره به اسم حقوق و اقتصاد
677 صفحه ست : دی

اكثر كتاباهايي كه انتشارات پيام نور نيستن حجمشون زياده.
پايگاه داده ي ما 800-900 صفحه بود :دي

nits
12-10-2011, 15:02

سلام ...... شما برای ترم اولی های کامپیوتر که مبانی دارن چه کتابی پیشنهاد میکنید ؟ کلا هم راهنما و کمکی و .... و همچنین برای ترمهای بعد ........

-----------------------

استاد آزمایشگاه اومد .... به به :40: استادهای ما همه خانومن :23:

saiiddz
12-10-2011, 17:19
سلام ...... شما برای ترم اولی های کامپیوتر که مبانی دارن چه کتابی پیشنهاد میکنید ؟ کلا هم راهنما و کمکی و .... و همچنین برای ترمهای بعد ........

-----------------------

استاد آزمایشگاه اومد .... به به :40: استادهای ما همه خانومن :23:
کلا بشینی بخونی نیازی به کتابای کمکی نیست
اما با اشکان که رفته بودیم کتاب بخریم اونجا فروشنده گفت که کتابهای راهنمام خوبن
مثله همون پاسخ تشریحی و گم به گام دوره دبیرستانن
استادا خانوم باشن
اینکه عالیه : دی

WOW
البته امروز برا دوستمو که عوض کردم اون درسشو و مبانی و روش تحقیقو براش برداشتم
بذار حالا یکی دو ترم بخونه بعد این چیزارم میبندیم بهش میفرستیمش زیر تانک

iticorp
12-10-2011, 19:33
زبان و ادبيات و انديشه اسلامي و به نظرم كلا دروس عمومي نيازي نيست اما من با راهنمايي دوستان همينجا براي رياضي يك و فيزيك يك كتاب طلايي گرفتم كه فيزيكش حرف نداره و رياضيش هم نسبتا خوبه. زبان هم شنيدم بدك نيست ولي خودم نگرفتم (zaban chie baw)

sansi
12-10-2011, 19:41

-----------------------
استاد آزمایشگاه اومد .... به به استادهای ما همه خانومن

من خودم از راهنما استفاده نكردم واسه مباني ولي طلايي و راه رو شنيدم خوبه.راه رو براي رياضي داشتم خوب بود هر چند نميخوندمش :دي
استاد ازمايشگاه خانم خيلي خوبه....عالي نمره ميدن :دي

WOW
البته امروز برا دوستمو که عوض کردم اون درسشو و مبانی و روش تحقیقو براش برداشتم
بذار حالا یکی دو ترم بخونه بعد این چیزارم میبندیم بهش میفرستیمش زیر تانک

بله بزار كم كم متوجه عمق ماجرا بشه :دي

زبان و ادبيات و انديشه اسلامي و به نظرم كلا دروس عمومي نيازي نيست اما من با راهنمايي دوستان همينجا براي رياضي يك و فيزيك يك كتاب طلايي گرفتم كه فيزيكش حرف نداره و رياضيش هم نسبتا خوبه. زبان هم شنيدم بدك نيست ولي خودم نگرفتم (zaban chie baw)

درساي عمومي كتاب رو خوب بخونيد نمره ي عالي ميگيريد اصلا نيازي به راهنما نداره نخريد....
درسايي كه مسئله و تمرين زياد داره رو براش راهنما بخريد.

omid_egh
12-10-2011, 23:24
سلام شهریه پیام نور گرون شده ؟ یا نه

EHSANRF
12-10-2011, 23:47
سلام
من انتخاب واحد کرده بودم
الان میخوام انصراف بدم رفتم 6واحد بیشتر نذاشت حذف کنم.
مدارکم هم پیششونه
آیا اگه انصراف بدم باید شهریه ثابت یا پولی واریز کنم؟

sansi
13-10-2011, 00:32
سلام شهریه پیام نور گرون شده ؟ یا نه

سلام بله افزايش پيدا كرده.

PNUNA.COM
13-10-2011, 07:06
دانشجویان پیام نور از یارانه کتاب در شهریه شان بهرمند می شوند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

matlabdoni
13-10-2011, 07:46
"آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور از ۱۷ مهر/ کارشناسی ناپیوسته وکارشناسی ارشد فراگیر از ۲۶مهر" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی تاریخ ثبت نام فراگیر گذشت؟؟خواهشا کمکم کنید.

من میخوام برای کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور ازمون بدم تاریخ ثبت نامش گذشته؟؟منظورم کاردانی به کارشناسی

hamid_diablo
13-10-2011, 12:29
جالبه

بعد از اینهمه پیگیری و شکواییه و اعتراض هنوز هم بچه های مهندسی تهران باید برن بالای کوه سر کلاس

آخه کی تو پیام نور به دانشجو توجه میکنه.............

خدا خودش جوابشونو بده

saiiddz
13-10-2011, 12:48
سلام
من انتخاب واحد کرده بودم
الان میخوام انصراف بدم رفتم 6واحد بیشتر نذاشت حذف کنم.
مدارکم هم پیششونه
آیا اگه انصراف بدم باید شهریه ثابت یا پولی واریز کنم؟
نه بابا شهریه واسه چی واریز کنی
برو با رئیس گروه آزمایشیتون صحبت کن اون خودش میگه چیکار کنی

جالبه

بعد از اینهمه پیگیری و شکواییه و اعتراض هنوز هم بچه های مهندسی تهران باید برن بالای کوه سر کلاس

خدا خودش جوابشونو بده
آره دیدم
خیلی بد آوردن
میرفتن شهرستان بهتر از دماوند بود

sansi
13-10-2011, 22:16
"آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور از ۱۷ مهر/ کارشناسی ناپیوسته وکارشناسی ارشد فراگیر از ۲۶مهر" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی تاریخ ثبت نام فراگیر گذشت؟؟خواهشا کمکم کنید.

من میخوام برای کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور ازمون بدم تاریخ ثبت نامش گذشته؟؟منظورم کاردانی به کارشناسی

ثبت نام هنوز شروع نشده.24 مهر ماه دفترچه ها مياد.

جالبه
خدا خودش جوابشونو بده

دركتون مي كنم.ساختمون دانشگاه ما هم اول مركز شهر بود راحت رفت و امد مي كرديم ولي الان نقل مكان كردن بالاي يه كوه خارج از شهر....الانم كه هوا زود تاريك ميشه برگشتن مصيبته......

omid_egh
13-10-2011, 23:03
جالبه

خدا خودش جوابشونو بده

اگه بیای دانشگاه ما حتما حال میکنی وسط پارک پنج شنبه ها معلوم نیست میریم دانشگاه یا میریم پیک نیک تازه سینما هم داره تو ساختمان آموزش یه دفعه یادم داشتم میرفتم تو کلاس دیدم 50 تا بچه کوچولو از سینما ریختن بیرون .....

Mahiar0
14-10-2011, 10:19
سوالات دروس رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی تو مقطع ارشد برای نیمسال های گذشته کسی نداره
به غیر از این

princeofpersia_7
14-10-2011, 12:45
من واسه راهنمای دروس ریاضی عمومی یک و فیزیک پایه یک ، این کتب دروس طلایی رو گرفتم..اینا خوبه یا برم پس بدم؟ :31:

saiiddz
14-10-2011, 14:30
من واسه راهنمای دروس ریاضی عمومی یک و فیزیک پایه یک ، این کتب دروس طلایی رو گرفتم..اینا خوبه یا برم پس بدم؟ :31:
صفحات پیش گفتم با دوستم که رفته بودیم فروشنده کتاب راه و راهنما رو هم پیشنهاد کرد
و مثله اینکه خوبه دیگه
راستی برا خودم یه سوالی پیش اومد
ما یه کتابم گرفتیم که روش نوشته شده بود جلد یک
حالا این جلد دو ش پس چی؟

sansi
14-10-2011, 15:41
راستی برا خودم یه سوالی پیش اومد
ما یه کتابم گرفتیم که روش نوشته شده بود جلد یک
حالا این جلد دو ش پس چی؟

چه كتابي گرفتي؟رياضي عمومي 1 دو جلده..
براي درسهاي رياضي و فيزيك راهنماي راه بهتره..

0015351971
14-10-2011, 19:55
چه كتابي گرفتي؟رياضي عمومي 1 دو جلده..
پس چرا مال من چیزی ننوشته روش؟

sansi
14-10-2011, 21:04
پس چرا مال من چیزی ننوشته روش؟

خخخخخخ
نيست خيلي وقته پاس كردم رياضيارو يادم رفته...
شرمنده رياضي 2 دو جلده رياضي 1 يه كتاب 600 صفحه اي بود.

bigman
14-10-2011, 21:25
آقا اين درس آزمايشگاه فيزيك 1 چرا توي ليست انتخاب واحد نيست ؟؟؟

من ميتونم آز فيزيك 2 را همزمان با درس فيزيك 1 بردارم ؟؟

sansi
14-10-2011, 21:39

نه نميشه .از فيزيك 2 رو بايد همزمان با فيزيك 2 يا بعد از پاس كردن فيزيك 2 برداريد.

omid_egh
14-10-2011, 22:02

من هم راه گرفتم هم طلایی اما به نظرم راه بهتره هم حجم صفحاتی که درسو توضیح داده کمتره هم بیان درسش بهتره تستاشم خیلی جامع است طلایی هم اون درسایی که جواب سوالاشو زیره تستاش داده خوبه

پیام نور رشته زیست شناسی هم داره ؟

omid_egh
14-10-2011, 22:07

درسایی که پیش نیاز داره مثل اصول حسابداری 1 و 2 یا هر درس دیگه ای اگه 1و برداری بری سر امتحان و قبول نشی از ترم بعدش با هماهنگیه کارشناس رشته میتونی هم 1 و هم 2 رو با هم برداری

sansi
14-10-2011, 22:12
پیام نور رشته زیست شناسی هم داره ؟

بله داره.

درسایی که پیش نیاز داره مثل اصول حسابداری 1 و 2 یا هر درس دیگه ای اگه 1و برداری بری سر امتحان و قبول نشی از ترم بعدش با هماهنگیه کارشناس رشته میتونی هم 1 و هم 2 رو با هم برداری

بله براي درسهاي غير عملي اينكار رو ميشه انجام داد ولي براي ازمايشگاه نميشه.بايد همزمان با درس غير عمليش باشه يا بعد از گذروندن اون درس.

music6808
15-10-2011, 00:42
فردا ثبت نام فراگیر شروع میشه، درسته؟

ثبت نام اینترنتی هست دیگه درسته؟

Hossein_128
15-10-2011, 13:34
دوستان مثلاً اگر یکی 2 سال افتاده باشه یا به هر دلیلی 2 سال درجا زده باشه میتونه امسال برای فراگیر کارشناسی ثبت نام کنه؟

آخه توی دفترچه بهمن ماه زده بود متولدین 71 به بعد مجاز به شرکت در آزمون هستن!

حالا مثلاً یکی متولد 70 (نیمه دوم) باشه نمیتونه برای آزمون امسال شرکت کنه؟ (باتوجه به اینکه همزمان مشغول به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی ـه)

ممنون میشم....

ویرایش:

دوستان تشکر، جوابم رو گرفتم دیگه نمیخواد زحمت بکشید!!!!!

ehsan_j70
15-10-2011, 14:58
دوستان ميشه يكم درباره درس تربيت بدني توضيح بدين؟
ميخوام ببينم مثل همون زنگ ورزش تو دبيرستان هست يا يه درس تئوريه.

bigman
15-10-2011, 16:31
نه نميشه .از فيزيك 2 رو بايد همزمان با فيزيك 2 يا بعد از پاس كردن فيزيك 2 برداريد.

ممنون بابت جوابتون
جواب سوال اولم را هنوز ندادين

منتظرم

sansi
15-10-2011, 20:02

دانشگاهتون اين واحد رو اين ترم ارائه نداده براي همين توي ليست نيست.

فردا ثبت نام فراگیر شروع میشه، درسته؟

ثبت نام اینترنتی هست دیگه درسته؟
بله طبق اخرين خبري كه داده بودن از فردا شروع ميشه و ثبت نام هم اينترنتي هست.

قسمت عملي واحد تربيت بدني 1 در مورد امادگي جسماني و تربيت 2 در مورد رشته هاي واليبال و بسكتبال و .. هست.2 تا 20 نمره داره كه يكي براي امتحان عملي و اونيكي براي امتحان كتبي (تستي) هستش.

fateme_rauf
15-10-2011, 20:25
به گزارش اخبار پیام نور ، ثبت‌نام اينترنتی آزمون فراگير كارشناسی ۹۰ از فردا ۲۴ مهرماه ۹۰ و كارشناسی ارشد دانشگاه پيام نور از ۳ آبان از طريق سايت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ، آغازمی شود.

PNUNA.COM
15-10-2011, 20:45
دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی آزمون دوره جدید فراگیر ۹۰ دانشگاه پیام نور (نوبت بیست و سوم)

.

PNUNA.COM
15-10-2011, 20:51
اختلالات سایت گلستان دلیل افزایش شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور

.

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی آزمون دوره جدید فراگیر ۹۰ دانشگاه پیام نور (نوبت بیست و سوم)

.

omid_egh
15-10-2011, 21:39

من تربیت بدنی 1 این اشتباهو کردم فکر کردم درس عملیه ولی تربیت بدنی 1و 2 کاملا تئوریه که اگه قبول بشی معمولا عملیشم نمره قبولی میدن

javad026
15-10-2011, 21:53
سعید حسامی ، قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور در نشستی خبری که امروز – ۲۳ مهرماه ۱۳۹۰ – در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد ، در بخشی از صحبت‌های خود در پاسخ به این سؤال که به رغم تاکید مسئولان دانشگاه پیام نور چرا این دانشگاه در این سال تحصیلی جدید ۲۰ درصد افزایش شهریه دارد، گفت: افزایش شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور حقیقی نیست و این مشکل به دلیل اختلالی است که در سایت گلستان دانشگاه پیام نور به وجود آمده است.
وی همچنین افزود : تمام شهریه اضافی به دانشجویان باز گردانده می‌شود و دانشجویان نگران این موضوع نباشند

واقعا دانشگاه مسخره ای پیام نور-تواین تایپیك یك عده نوشتند كه ممكنه سایت قاطی كرده باشه ودرنتیجه شهریه ها افزایش پیداكرده باشه -من باورنكردم گفتم چه ربطی داره حالا قایم مقام دانشگاه داره این رو تایید میكنه من نمیدونم تاحالا شده این سایت گلستان موقعی كه اخرترم نمره های دانشجوها اعلام می شه مثلا 20 نه فقط5 درصد نمره هارو افزایش بده یا نه

sansi
15-10-2011, 22:18
سعید حسامی ، قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور در نشستی خبری که امروز – ۲۳ مهرماه ۱۳۹۰ – در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد ، در بخشی از صحبت‌های خود در پاسخ به این سؤال که به رغم تاکید مسئولان دانشگاه پیام نور چرا این دانشگاه در این سال تحصیلی جدید ۲۰ درصد افزایش شهریه دارد، گفت: افزایش شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور حقیقی نیست و این مشکل به دلیل اختلالی است که در سایت گلستان دانشگاه پیام نور به وجود آمده است.
وی همچنین افزود : تمام شهریه اضافی به دانشجویان باز گردانده می‌شود و دانشجویان نگران این موضوع نباشند

واقعا دانشگاه مسخره ای پیام نور-تواین تایپیك یك عده نوشتند كه ممكنه سایت قاطی كرده باشه ودرنتیجه شهریه ها افزایش پیداكرده باشه -من باورنكردم گفتم چه ربطی داره حالا قایم مقام دانشگاه داره این رو تایید میكنه من نمیدونم تاحالا شده این سایت گلستان موقعی كه اخرترم نمره های دانشجوها اعلام می شه مثلا 20 نه فقط5 درصد نمره هارو افزایش بده یا نه

چرا شده توي نمره ها تغيير ايجاد بكنه ولي هيچوقت زياد نميشه هميشه كم ميكنه :دي
مثلا خود سيستم به صورت رندمي ميانترم واسه يه درس وارد ميكنه :دي ترم پيش گرافيكم همينجوري بود بعد چند وقت درستش كردن :31::31:

iticorp
15-10-2011, 22:20
دوستان عزيزم در وبلاگم در مورد دانشگاه پيام نور كرج و تجربه اولين جلسه نوشتم + كاستي هاي دانشگاه و معرفي پيام نور مركز كرج اين وبلاگ رو همين امروز به وجود آوردم اميد وارم به درد دوستان بخوره.

آدرس وبلاگ: pnu-info.blogfa.com

موفق و مويد باشيد.

matlabdoni
16-10-2011, 09:37
هزینه خرید دفترچه ثبت نام کاردانی به کرشناسی فراگیر نسبت به دفترچه های دیگه خیلی بالاتره!(در حدود 65000 تومن)!برای چی؟

و اینکه برای رشته نرم افزار کامپیوتر همین درسهای مبانی و برنامه سازی در آزمون میاد؟

و برای درسهای عمومی هم زیاضی اول دبیرستان و دینی و همچنین فارسی و زبان سال های اول و دوم و سوم میاد؟

من تو هر ازمونی می بینم یکسری سوالات سخت که نمیدانم از کجای درس استخراج کرده اند تو درس می اید؟ایا منابعی هست برای فراگیر همراه با جواب؟

Squall Leonhart
16-10-2011, 11:41
دوستان ثبت نام فراگیر کارشناسی هنوز شروع نشده؟ کی شروع میشه؟ مگه نگفته بودن 17 مهر؟ پس چی شد؟

alivw71
16-10-2011, 14:03
یه سوال فوری

مهلت فروش کارت فراگیر تا کی هستش؟

matlabdoni
16-10-2011, 14:17
آخه چرا اینا همچینند.

من تو این انجمن به هرکی می گم مدرکم دیپلم فنی هست و می تونم تو ازمون فراگیر کاردانی به کارشناسی شرکت کنم؟عرض می کنند بله.
الان تو سایت خود پیام نور می گه نه.حتی خیلی از دوستان هم پرسیدند

عجب غلطی کردم رفتم مدرک فنی گرفتم.... اصلا من خیال درس و دانشگاه را زدم..........

sansi
16-10-2011, 14:30
و اینکه برای رشته نرم افزار کامپیوتر همین درسهای مبانی و برنامه سازی در آزمون میاد؟

و برای درسهای عمومی هم زیاضی اول دبیرستان و دینی و همچنین فارسی و زبان سال های اول و دوم و سوم میاد؟

من تو هر ازمونی می بینم یکسری سوالات سخت که نمیدانم از کجای درس استخراج کرده اند تو درس می اید؟ایا منابعی هست برای فراگیر همراه با جواب؟

براي ازمون درسها و منابع مشخص شده.درسهاي عمومي ناشرشون پيام نوره نه اون كتابهاي دبيرستان.
براي جواب دادن به سوالات هم شما بايد خوب كتابها رو مطالعه كنيد.

دوستان ثبت نام فراگیر کارشناسی هنوز شروع نشده؟ کی شروع میشه؟ مگه نگفته بودن 17 مهر؟ پس چی شد؟

مهلت فروش کارت فراگیر تا کی هستش؟

ثبت نام فراگير از امروز 24 مهر ماه شروع شده و تا 1 ابان ادامه داره.

آخه چرا اینا همچینند.

من تو این انجمن به هرکی می گم مدرکم دیپلم فنی هست و می تونم تو ازمون فراگیر کاردانی به کارشناسی شرکت کنم؟عرض می کنند بله.

عجب غلطی کردم رفتم مدرک فنی گرفتم.... اصلا من خیال درس و دانشگاه را زدم..........

كساني كه با ديپلم فني و از طريق فراگير وارد پيام نور ميشن بايد به جاي مدرك پيش دانشگاهي كه ندارند 24 واحد رو بگذرونند.الان هم هستند كساني كه اينطوري دارن توي پيام نور درس ميخونند.
حالا شايد اين دوره شما شانس نداشتيد و ديگه فني ها رو قبول نمي كنند.شما دفترچه رو اول دانلود كنيد اگه شرايط رو داشتيد اونوقت بريد كارت رو بخريد.

alivw71
16-10-2011, 14:39
آخه چرا اینا همچینند.

منم امروز رفته بودم دانشگاه چون مدرک پیش نداشتم. پرتم کردن بیرون:31::31:
الان برم کارت فراگیر بگیرم چون گفته تا اخر اسفند میشه مدرگ گرفت .

60 هزار تومن قیمت کارتشه (پول خون باباشونو میگیرن)
اگه قبول نشم. بیچارشون میکنم. میرم هر چی میز و صندلی تو دانشگاه های پیام نور هست رو جمع میکنم میفروشم تا اون 60 تومن رو پس بگیرم. lloll

PNUNA.COM
16-10-2011, 14:56
آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی بهمن ماه سال ۹۰ ( نوبت بیست و سوم ) دانشگاه پیام نور

.

Hossein_128
16-10-2011, 15:06
60 lloll

منم خرداد مدرک میگیرم!
امروز زنگ زدم به یکی از این مراکز پیام نور، گفت باید نوبت بعدی (اردیبهشت ماه) ثبت نام کنی. اگر بتونی تا 30 بهمن مدرک بگیری باید امسال ثبت نام کنی...

Squall Leonhart
16-10-2011, 15:38
خب بالاخره ثبت نام فراگیر هم شروع شد.

اینم از دفترچه آزمون فراگیر نوبت 23 :

برای ثبت نام هم :

به همه دوستاران پیام نور هم تبریک میگم :31: خودم قصد دارم واسه رشته الکترونیک ارومیه ثبت نام بکنم. :5:

matlabdoni
16-10-2011, 16:09

60 هزار تومن قیمت کارتشه (پول خون باباشونو میگیرن)
اگه قبول نشم. بیچارشون میکنم. میرم هر چی میز و صندلی تو دانشگاه های پیام نور هست رو جمع میکنم میفروشم تا اون 60 تومن رو پس بگیرم. lloll

حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشیم تا بتونیم وارد دانشگاه پیام نور شویم.

مارو بگو فکر کردیم اگه بریم فنی 1 سال از نظری ها یا تجربی ها بالاتریم و زودتر مدرک می گیریم اما بگو که به خاطر این پیش دانشگاهی دو ساله که عقب افتادم از دانشگاه.:13:

اگرم که قسمت نشد بریم دانشگاه میرم سربازی :18::2: تا بد ببینیم چی میشه.

sansi
16-10-2011, 16:15
حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشیم تا بتونیم وارد دانشگاه پیام نور شویم.

مارو بگو فکر کردیم اگه بریم فنی 1 سال از نظری ها یا تجربی ها بالاتریم و زودتر مدرک می گیریم اما بگو که به خاطر این پیش دانشگاهی دو ساله که عقب افتادم از دانشگاه.:13:

اگرم که قسمت نشد بریم دانشگاه میرم سربازی :18::2: تا بد ببینیم چی میشه.

شما شانس نداشتيد ...تا سالهاي قبل كه اينطوري نبود و فني ها هم مي تونستند وارد شن.
اگر هنوز زمان سربازيتون نرسيده بريد واسه پيش دانشگاهي اقدام كنيد.

bida
16-10-2011, 18:24
کسی هست که تو این دوره های مهندسی که جدیدا پیام نور آورده شرکت کرده باشه ( بیشتر منظورم برق و عمران و مکانیک و اینهاست)، واقعا امکانات برگزاری این رشته ها رو پیام نور داره ؟ واحد های عملی رو چیکار می کنه؟

hasti rs
16-10-2011, 20:25
سلام به بروبچ پی ان یو ..
بچه ها سایت من باز نمیشه ؛ ارور اشتباه بودن نام کاربری یا رمز عبور رو میده !
واسه شما هم اینجور ِ ؟

javad026
16-10-2011, 21:55
کسی هست که تو این دوره های مهندسی که جدیدا پیام نور آورده شرکت کرده باشه ( بیشتر منظورم برق و عمران و مکانیک و اینهاست)، واقعا امکانات برگزاری این رشته ها رو پیام نور داره ؟ واحد های عملی رو چیکار می کنه؟
این رشته هایی كه اسم بردی تاپایان ترم سوم شاید حدود75درصد درساشون مشترك باشه دروس تیوری عمومی وپایه وتخصصی كه نیازبه امكانات خاصی نداره مابقیش هم كه متفاوته یاتیوریه یا عملی -مثل عمران فقط تاپایان ترم4 حدودفكركنم 3یا 4درس عملی دارند كه مطمین باش به هرزوری كه شده جورش می كنند تیوری هم كه تكلیفش معلومه یك استاد می خواد ویك كلاس وچندتاصندلی به همین راحتی
پس حداقل دوسال وقت دارند امكانات عملی برای رشته هایی كه امكاناتش فعلن موجودنیست روجوركنند البته به فضای اموزشی دانشگاهی كه می خوایدانتخاب كنید هم بستگی داره
البته بگم من الان یك درس نقشه كشی برداشتم ویك ماه ازترم هم گذشته هنوز برنامه كلاسی وساعت های تشكیل این درس روارایه ندادند البته امكاناتش رو دارندولی اینقدردانشجوگرفتند كه نمی دونند چه طوری برنامه ریزی كنند

miss_ava7
16-10-2011, 23:19
سلام.من می خوام روانشناسی عمومی رو بخونم. ساکن تهران هم هستم. می خواستم مطمئن شم که واحد تهران جنوب و تهران شمیرانات هر دو نزدیک انقلاب هست دیگه؟ بعد من این دو تا مرکز رو انتخاب کنم یعنی دانش پذیری م تو همین دانشگاهاست؟ قبول هم بشم همینجا باید برم دیگه؟ آخه از بعضیا شنیده بودم که فراگیر دانشجوهاشو میفرسته دانشگاه های دولتی و آزاد و هر چندوقت یه بار جاشونو عوض میکنه :| توضیح بدین ممنون میشم.

M-jane
17-10-2011, 00:50
سلام
من شهريمو پرداخت كردم و حالا كه ميگن اشتباه شده چه جوري پولمو پس ميدن؟؟؟؟؟
شهريه اوليه٢٤١تومان بعد افزايش٣٤١ تومان شد كه مبلغ افزايشي رو پرداخت كردم
حالا بايد چيكار كنم
پولم برميگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sansi
17-10-2011, 09:37
سلام
من شهريمو پرداخت كردم و حالا كه ميگن اشتباه شده چه جوري پولمو پس ميدن؟؟؟؟؟
شهريه اوليه٢٤١تومان بعد افزايش٣٤١ تومان شد كه مبلغ افزايشي رو پرداخت كردم
حالا بايد چيكار كنم
پولم برميگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهت پس نميدن ولي ميره رو حساب بستانكاري از دانشگاه ترم اينده كه واحد برداري اگه مثلا 200 تومن شهريه ت بشه فقط بايد 100 تومنش رو واريز كني چون 100 تومن از دانشگاه بستانكاري داري.

fateme_rauf
17-10-2011, 10:01
هزینه دفترچه‌ در مقطع کارشناسی فراگیر دوره جدید ۶۵ هزار و ۸۵۰ تومان عنوان شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ثبت-نام-آزمون-کارشناسی-فراگیر90-پيام-نور.html

alivw71
17-10-2011, 12:34
مدرک فراگیر با رسمی فرق میکنه(مهر فراگیر میخوره)؟
یا هردو مهر رسمی میخره؟

Mahiar0
17-10-2011, 12:42
کسی که کاردانی کامپیوتر از دانشگاه ازاد تو بهمن ماه میگیره میتونه تو فراگیر پیام نور شرکت کنه؟ اصلا کاردانی به کارشناسی فراگیرپیام نور داره؟

hamidras
17-10-2011, 12:46
اقا یونی ما همه جاش از سلف و کتابخونه بگیر تا حتی بوفه تفکیک شد به سلامتی :|

فقط کلاسا رو استاد ندارن وگرنه اونم تفکیک بود:|

البته احتمالش هست وسط کلاسا پرده بکشن =))))

dxfx2000
17-10-2011, 17:05
اقا من امروز تو رشته پلیمر ثبت ناممو تکمیل کردم بعد فهمیدم دو هفته هست که بقیه هم دوره ای های من تو کلاس میشنن و همه انتخاب واحد هم کردن الان هم دیگه وقت انتخاب واحد تموم شده و فقط از پس فردا نوبت حذف و اضافه هست. حالا یکی راهنماییم کنه باید چی کار کنم ؟:41:

hamid_diablo
17-10-2011, 18:36
دانشگاه ما(همون کوهستان شمیرانات)خدا رو شکر زیاد گیر نمیدن

اما یه پارچه بزرگ زدند که مربوط به پوشش آقایون و خانومهاست

مثلا آقا پسرها از تی شرت و پیراهن آستیم کوتاه نباید استفاده کنند....
یکی نسیت بگه تو سرمای شمیرانات کدوم آدم عاقلی میتونه آستین کوتاه بپوشه

من امروز رفتم کفش میخ دار و لوازم کوهنوردی گرفتم تا چند روز دیگه لازمم میشه!!

sansi
17-10-2011, 19:33
مدرک فراگیر با رسمی فرق میکنه(مهر فراگیر میخوره)؟
یا هردو مهر رسمی میخره؟

با هم فرقي ندارن فقط شهريه ي فراگير بيشتره.

اقا یونی ما همه جاش از سلف و کتابخونه بگیر تا حتی بوفه تفکیک شد به سلامتی :|

فقط کلاسا رو استاد ندارن وگرنه اونم تفکیک بود:|

البته احتمالش هست وسط کلاسا پرده بکشن =)))

همدردي خودم رو اعلام ميكنم :دي
دانشگاه ما هم اينطوريه :دي

اقا من امروز تو رشته پلیمر ثبت ناممو تکمیل کردم بعد فهمیدم دو هفته هست که بقیه هم دوره ای های من تو کلاس میشنن و همه انتخاب واحد هم کردن الان هم دیگه وقت انتخاب واحد تموم شده و فقط از پس فردا نوبت حذف و اضافه هست. حالا یکی راهنماییم کنه باید چی کار کنم ؟

توي حذف و اضافه واحداي ترم اول رو انتخاب كن.نگران نباش هنوزم مي توني انتخاب واحد انجام بدي.

دانشگاه ما(همون کوهستان شمیرانات)خدا رو شکر زیاد گیر نمیدن

اما یه پارچه بزرگ زدند که مربوط به پوشش آقایون و خانومهاست

مثلا آقا پسرها از تی شرت و پیراهن آستیم کوتاه نباید استفاده کنند....
یکی نسیت بگه تو سرمای شمیرانات کدوم آدم عاقلی میتونه آستین کوتاه بپوشه

من امروز رفتم کفش میخ دار و لوازم کوهنوردی گرفتم تا چند روز دیگه لازمم میشه!!

براي ما ازن پارچه ها نزدن ولي از هفته ي قبل ديگه نميزارن سرويسا از نگهباني رد شن و ما بايد از جلوي نگهباني يه سر بالايي رو پياده بريم البته بعد از اينكه توسط حراست عزيز بازديد شديم ........ورزشيه واسه خودش :دي

iticorp
18-10-2011, 18:52
خب بريد اعتراض كنيد تجمع كنيد بگيد دانشگاه ما رو انتقال بديد به همون بخش مركزي..تا مسئولين شايد رسيدگي كردند.آخه با اينجا گفتن كه دردي از شما دوا نميشه.

mohsenjxj
18-10-2011, 21:46
سلام دوستان امروز رفتم سایت گلستان با کمال ناباوری دیدم شهریه من کمتر شده یعنی از 227000 تومن شده 171000 تومن بنظرتون علتش جی میتونه باشه؟ من 16 واحد انتخاب کردم که یکیش عملی هست.

KAHAKDAM
19-10-2011, 09:37
سلام خدمت دوستان گل !
یه سوال داشتم خدمدتون که اگر میشه زودتر جواب بدین !
من رشتم برق فنی هستش!
ایا میتونم توی فراگیر پیام نور شرکت کنم یا خیر! ممنون!!!

hamidras
19-10-2011, 11:01
سلام دوستان امروز رفتم سایت گلستان با کمال ناباوری دیدم شهریه من کمتر شده یعنی از 227000 تومن شده 171000 تومن بنظرتون علتش جی میتونه باشه؟ من 16 واحد انتخاب کردم که یکیش عملی هست.

:دی
اقا چرا امید واهی میدی شهریه من همونه :|

برو خدا رو شکر کن :دی

hesedahomm
19-10-2011, 13:23
سلام
کسی نمیدونه نتایج تکمیل ظرفیت آمده یانه؟؟!!

sansi
19-10-2011, 13:44
خب بريد اعتراض كنيد تجمع كنيد بگيد دانشگاه ما رو انتقال بديد به همون بخش مركزي..تا مسئولين شايد رسيدگي كردند.آخه با اينجا گفتن كه دردي از شما دوا نميشه.

دوستم تاثيري نداره.اگه قرار بود به فكر ما باشن كه از همون اول جابه جا نمي كردن دانشگاه رو!!

نه تغيير نكرده همونه...خوش بحالت :دي

سلام
کسی نمیدونه نتایج تکمیل ظرفیت آمده یانه؟؟!!

تو سايت سنجش نگاه كن .هنوز نزدن.

sansi
19-10-2011, 14:16
سلام خدمت دوستان گل !
یه سوال داشتم خدمدتون که اگر میشه زودتر جواب بدین !
من رشتم برق فنی هستش!
ایا میتونم توی فراگیر پیام نور شرکت کنم یا خیر! ممنون!!!

اگر تا 30 بهمن بتونيد مدرك پيش دانشگاهي بگيريد مي تونيد شركت كنيد در غير اينصورت نميشه.

hamid_diablo
19-10-2011, 15:13
وای

این ساختمون جدیده شمیرانات غذاخوری نداره

دیروز با دوستم 2 تا ژامبون خوردیم شد 7 هزار تومن
تو ژامبون چیزایی شبیه آلبالو بود که مراد(فروشنده)گفت گوجه فانتزیه

یکی از استادها هم گفت که بچه همون اطراف(مینی سیتی هستش گفتش که تا 2 هفته دیگه اینجا میشه سیبری...یا حداقا چیزی شبیه کانادا!!!

hamid_diablo
19-10-2011, 15:13
وای

این ساختمون جدیده شمیرانات غذاخوری نداره

دیروز با دوستم 2 تا ژامبون خوردیم شد 7 هزار تومن
تو ژامبون چیزایی شبیه آلبالو بود که مراد(فروشنده)گفت گوجه فانتزیه

یکی از استادها هم گفت که بچه همون اطراف(مینی سیتی هستش گفتش که تا 2 هفته دیگه اینجا میشه سیبری...یا حداقا چیزی شبیه کانادا!!!

alivw71
19-10-2011, 17:13
شهریه فراگیر هر ترم چقدره ؟
بعد هر ترم چند ماهه؟
(16 واحد)

sansi
19-10-2011, 20:53
شهریه فراگیر هر ترم چقدره ؟
بعد هر ترم چند ماهه؟
(16 واحد)

10 تومن از شهريه ي سراسري بيشتره و براي هر واحدم يه مقدار بيشتر شهريه داره.
دوستم دانشجوهاي فراگير و سراسري با هم سر كلاس مي رن و امتحان مي دن و تنها تفاوتشون توي شهريه ي پرداختيه.
سال تحصيلي هم 2 ترم داره مثله بقيه :دي تعداد واحدي هم كه مي تونن بردارن با توجه به معدل ترم قبلشون مشخص ميشه.

mohsenjxj
19-10-2011, 22:07
:دی
اقا چرا امید واهی میدی شهریه من همونه :|

برو خدا رو شکر کن :دی

یعنی چی شهریه شما هم همون هست؟
یعنی شهریه شما هم 171000 تومن هست؟

sansi
19-10-2011, 22:14
یعنی چی شهریه شما هم همون هست؟
یعنی شهریه شما هم 171000 تومن هست؟

فكر كنم منظورش اينه كه شهريه ش كمتر نشده مثل شما.مال منم تغيير نكرده :دي

hamid_diablo
20-10-2011, 20:57
بچه ها چند تا از درسها کلا تستی شده

کسی خبر داره درسهای رشته مهندسی نرم افزار کدوماشون تستی شدند؟

mohsenjxj
20-10-2011, 21:12
سلام دوستان من میخوام بجای خرید کتابهای دروس اختصاصی و پایه رشته نرم افزار کتاب راهنماشون را بخرم بنظر شما این کار را بکنم یا خود کتابهاروهم بخرم؟

mohsenjxj
20-10-2011, 21:17
ضمنا منظور از طرح تجمیع چیه؟
یا مثلا وقتی میگن مهندسی نرم افزار چندبخشی منظور از چند بخشی چیه؟

M-jane
21-10-2011, 03:08
سلام دوستان
من از گروه عمومي معارف دو درس دو واحدي برداشتم كه شده چهار واحد درسي(انديشه١ - فرهنگ و تمدن) به همراه
فارسي عمومي .از بعضيا شنيدم كه اگه از گروه معارف بيشتر از دو واحد برداريم موقع فارغ التحصيلي ايراد ميگيرن و اون درس رو حذف ميكنن 
كه بايد به عنوان تك درس دوباره بگذرونيم.
حالا اين موضوع درسته يا نه؟
به گروه آموزشيم بايد اطلاع بدم ؟

M-jane
21-10-2011, 03:08
سلام دوستان
من از گروه عمومي معارف دو درس دو واحدي برداشتم كه شده چهار واحد درسي(انديشه١ - فرهنگ و تمدن) به همراه
فارسي عمومي .از بعضيا شنيدم كه اگه از گروه معارف بيشتر از دو واحد برداريم موقع فارغ التحصيلي ايراد ميگيرن و اون درس رو حذف ميكنن 

hamid_diablo
21-10-2011, 11:02
دانشجویانی که از طریق کنکور فراگیر وارد دانشگاه پیام نور شدند تجمیع هستند

saiiddz
21-10-2011, 12:57
دانشجویانی که از طریق کنکور فراگیر وارد دانشگاه پیام نور شدند تجمیع هستند
تغریبا همه تجمیع هستن
الان این دوستم که سراسری وارد شد تجمیعه
به نظرم سنتیا قدیمی ترا باشن
یعنی دانشجوهای دوره های قبل

hasti rs
21-10-2011, 14:10
سنتی کسایی هستن که ورودی قدیمی هستن ، قبل از سال 80 اینا اگه اشتباه نکنم ..

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

سلام دوستان
بیشتر که واسه ترسوندن دانشجو این حرف رو میزنن ..
تو این مورد مطمئن نیسم ولی مثال عینیشو خودم دیدم که آموزش گفته بود ترم اول 14 واحد وردارید دانشجو بیشتر ورداشته بود موقع فارغ التحصیلی واسش دردسر درست کردن ..
ولی دیدم که خیلا دروس معارف رو 4 واحدی هم برداشتن !
حالا شما یه سوال کن ، ضرری نداره ..

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

رشته ی ماهم چنتا درس تخصصیمونو کلا" تستی کرده بودن !
ولی منابع جدید اومده اصلاح کردند و مثل روال قبل شده ...

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

رشته ی ماهم چنتا درس تخصصیمونو کلا" تستی کرده بودن !
ولی منابع جدید اومده اصلاح کردند و مثل روال قبل شده ...

hasti rs
21-10-2011, 14:32
نکاتی از دوست خوبمون محیا

سنتی پیام نور بچه های قبل از 85 یا 86 هستن دقیق یادم نیست . من خودم 82 بودم سنتی بودم یادمه دختر فامیلمون که 86 بود تجمیع بود و احتمالا از 85 بود که تجمیع شد همون موقع بود که طرح های دیگه هم اومد ولی طی دو سه سال اونا هم حذف شد و تبدیل به تجمیع شدن .

به بچه ها بگو واحد اضافی برندارن که حذف میشه . واسه فارغ تحصیلی شدیدا گیر میدن و هربلایی که بخوان سربچه ها در میارن

PNUNA.COM
21-10-2011, 18:15
به دانشجويان ورودي قبل از 85 طرح سنتي گفته مي شود و به دانشجويان ورودي 86 به بعد طرح تجميع گفته مي شود

رشته هاي جديد هم مثل مهندسي هوا و فضا - مهندسي برق و ..... هم كه فعلا" در گروه طرح سنتي قرار دارند

.

alivw71
21-10-2011, 22:08
دوستان این ثبت نام فراگیر دیگه تمدید نمیشه ؟ تا دوشنبه وقت بدن؟

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

راستی ایت طرح تجمیع دیگه چیه؟:31: رومدرک اسم تجمیع میخوره بعد دیگه مفت نمیرزه؟:31:

sansi
22-10-2011, 15:13

سلام اينا كلا تستي شدن:

نظريه گراف-مباني كامپيوتر-امار و احتمالا مهندسي-برنامه سازي پيشرفته-زبان تخصصي-اصول كامپايلر-نظريه زبانها-طراحي و پياده سازي-پايگاه داده-شبكه-هوش مصنوعي-زبانهاي ماشين و برنامه سازي-نرم افزار 1 و 2-شيوه ارائه.

سلام دوستان من میخوام بجای خرید کتابهای دروس اختصاصی و پایه رشته نرم افزار کتاب راهنماشون را بخرم بنظر شما این کار را بکنم یا خود کتابهاروهم بخرم؟
اكثر سوالا از مثالها و متن كتاب مياد.بهتره اول كتاب رو بخوني بعد بري سراغ راهنما.

PNUNA.COM
23-10-2011, 09:39
ضوابط ثبت نام مشمولان در دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی سال ۹۰

.

aristocrat
23-10-2011, 14:35
دوستان من ترم اول هستم 17 واحد برداشتم. الان برای من مشکلی پیش میاد؟ :31:

tayef
23-10-2011, 18:20
من دیروز رفتم فراگیر ثبت نام کردم
ولی نمی دونم چرا اینا تو تهران اصلا دانشگاهی که نزدیک باشه نیست نزدیکیش دانشگاه ری هستش اونیکیش که لوشانه (سیبری میشه دقیقا) بقیشون هم ورامین پرند و..........
امیدوارم همین ری قبول شم

omid_egh
23-10-2011, 20:30
دوستان من ترم اول هستم 17 واحد برداشتم. الان برای من مشکلی پیش میاد؟ :31:

اگه معدلت بالای 12 باشه نه مشکلی پیش نمیاد فقط به این دقت کن سایت گلستان احمقه مواظب باش درسارو اشتباهی برنداری منظورم پیش نیازه

0015351971
23-10-2011, 20:38
خسته نباشید همه بر و بچ
ترم اولم من الان همونطور که گفته بودن 16 واحد برداشتم
ترم های بعدی میشه بیشتر برداشت ؟ که تو 8 ترم تموم بشه ؟؟
آخه تو خود دانشگاه من شنیدم که اگه بیشتر برداریم حذف میکنن آیا این صحت داره ؟

sansi
24-10-2011, 10:26
خسته نباشید همه بر و بچ
ترم اولم من الان همونطور که گفته بودن 16 واحد برداشتم
ترم های بعدی میشه بیشتر برداشت ؟ که تو 8 ترم تموم بشه ؟؟
آخه تو خود دانشگاه من شنیدم که اگه بیشتر برداریم حذف میکنن آیا این صحت داره ؟

سلام...
معدل اين ترمت بالا بشه مشكلي نيست مي توني 20 واحد برداري و دانشگاه هم نمي تونه ايراد بگيره..اگه تلاش كني مي توني 8 ترمه تموم كني.اين حذف كردن براي ترم اوله كه سقف رو دانشگاه تعيين مي كنه.

PNUNA.COM
24-10-2011, 11:39
دانلود رایگان دفترچه مقطع کاردانی به کارشناسی آزمون دوره جدید فراگیر ۹۰ دانشگاه پیام نور (نوبت چهارم)

.
------------------------------------------------------------
دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی ارشد آزمون دوره جدید فراگیر ۹۰ دانشگاه پیام نور (نوبت یازدهم)

.

hamed-sos
24-10-2011, 11:49
برای ثبت نام فراگیر شرط معدل دیپلم وجود داره؟

hesedahomm
24-10-2011, 20:10
]چرا این تکمیل ظرفیت نمیاد؟!!
نکنه این همون تکمیل ظرفیت اصلیه؟؟؟

توروخدا بگید که این نیست!!!

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

یه سوال دیگه بچه ها شماهم توی شهرتون اتوبوسای همه دانشگاهها مشترکه ؟یعنی دولتی و پیام نور با هم سوار یه سرویس میشین؟

sansi
24-10-2011, 22:15
برای ثبت نام فراگیر شرط معدل دیپلم وجود داره؟

معدل تاثير ميزاره توي قبولي ولي شرط اصلي قبولي در درسهايي كه ازشون ازمون ميگيرن.

چرا این تکمیل ظرفیت نمیاد؟!!
نکنه این همون تکمیل ظرفیت اصلیه؟؟؟
کد:

توروخدا بگید که این نیست!!!

یه سوال دیگه بچه ها شماهم توی شهرتون اتوبوسای همه دانشگاهها مشترکه ؟یعنی دولتی و پیام نور با هم سوار یه سرویس میشین؟

نه اين نتيجه پذيرش چند برابر ظرفيت متمركز و نيمه متمركز هستش.
سوال دومتم ، اينجا اينجوري نيست و هر دانشگاه سرويسا مخصوص خودش رو داره.

princeofpersia_7
24-10-2011, 23:09
دوستان کسی از وام دانشجویی این پیام نور اطلاع داره که چه شرایطی داره و چه طور باید دریافت کرد؟

اصلا وجود داره؟ :31:

hesedahomm
24-10-2011, 23:37
معدل تاثير ميزاره توي قبولي ولي شرط اصلي قبولي در درسهايي كه ازشون ازمون ميگيرن.

نه اين نتيجه پذيرش چند برابر ظرفيت متمركز و نيمه متمركز هستش.
سوال دومتم ، اينجا اينجوري نيست و هر دانشگاه سرويسا مخصوص خودش رو داره.

جالبه چون ما همه با هم سوار میشیم تازه جالبیش اینجاست که مارو تو جاده پیاده میکنن دواتی هارو جلوی دانشکدشون.
ما همیشه ایستاده ایم اونا نشسته...
بماند که اونا اعتراض کردن رایگان سوار میشن ما هربار 200 تومن شارژ مصرف میکنیم!!!!!!!!!!!!!

hp722
25-10-2011, 10:25
سلام.کلا همه خسته نباشید

کسی اطلاع داره که آیا پیام نور بهمن ماه اون اشخاصی که مدرک پیش رو نداشتن و دی ماه گرفتن رو برمیداره؟چون پارسال یه همچین کاری کردن
من کنکور دادم و پیام نور درومدم ولی چون مدرک پیشم آماده نبود و یکی از درسام مونده بود ثبت نام نکردن.از هرجا میپرسم میگن هیچی معلوم نیست و اگه بیانیه بدن اجازه ثبت نام داریم

کسی اطلاعی در این زمینه داره؟

ممنون

saiiddz
25-10-2011, 11:53
راستی یه سوال دیگه برام پیش اومده
بعضی از درساتون که خودخوان هستن امتحان میان ترم یا... دارن که اون 6 نمره رو بدست بیارید یا چطور؟

hamidras
25-10-2011, 12:53
راستی یه سوال دیگه برام پیش اومده
بعضی از درساتون که خودخوان هستن امتحان میان ترم یا... دارن که اون 6 نمره رو بدست بیارید یا چطور؟ خودخوانا خودخوانن دیگه :دی
نه میان ترمی نه چیزی
نمره پایان ترمت که از 14 هست ضربدر 10/7 میشه و نمره نهاییتو میده :دی

sansi
25-10-2011, 13:54
دوستان کسی از وام دانشجویی این پیام نور اطلاع داره که چه شرایطی داره و چه طور باید دریافت کرد؟

اصلا وجود داره؟

ترم اولي نبايد باشي.اولويت با كسانيه كه قبلا نگرفته باشن.2 تا ضامن ميخواد قبلا 150 تومن بود الان نميدونم.
اگه براي اين ترم ميخواستي دير اقدام كردي :دي

جالبه چون ما همه با هم سوار میشیم تازه جالبیش اینجاست که مارو تو جاده پیاده میکنن دواتی هارو جلوی دانشکدشون.
ما همیشه ایستاده ایم اونا نشسته...
بماند که اونا اعتراض کردن رایگان سوار میشن ما هربار 200 تومن شارژ مصرف میکنیم!!!!!!!!!!!!!

درس خوندن در شرايط سخت :دي
كم كم درست ميشه ايشالا :دي

سلام.کلا همه خسته نباشید

کسی اطلاع داره که آیا پیام نور بهمن ماه اون اشخاصی که مدرک پیش رو نداشتن و دی ماه گرفتن رو برمیداره؟چون پارسال یه همچین کاری کردن
من کنکور دادم و پیام نور درومدم ولی چون مدرک پیشم آماده نبود و یکی از درسام مونده بود ثبت نام نکردن.از هرجا میپرسم میگن هیچی معلوم نیست و اگه بیانیه بدن اجازه ثبت نام داریم

سلام.کلا همه خسته نباشید

گويا امسال شرايط فرق كرده و داشتن مدرك پيش الزامي شده :

* جهت شرکت در دوره های فراگیر مقطع کارشناسی برای دانش آموزان متوسطه نظام جدید ، داشتن گواهینامه پیش دانشگاهی الزامی می باشد.
* جهت شرکت در دوره های فراگیر مقطع کارشناسی داشتن دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهی نظام جدید الزامی بوده و استثنائاً دانش آموزان پیش دانشگاهی که تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ فارغ التحصیل می شوند می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

PNUNA.COM
25-10-2011, 19:04
فرشاد ابراهیم‌پور :
عباسپور به‌ جای نقد پیام‌نور از تخلفات دانشگاه‌ آزاد جلوگیری کند

.

hp722
25-10-2011, 20:06
گويا امسال شرايط فرق كرده و داشتن مدرك پيش الزامي شده :

دوست عزیز مثل اینکه اشتباه متوجه شدی.منظور بنده فراگیر نبود.منظور من کسانی بودند که کنکور 90 شرکت کردند و قبول شدند اما بدلیل فقدان مدرک پیش دانشگاهی اجازه ی ثبت نام بهشون داده نشد.سال پیش این اشخاص رو بهمن ماه ثبت نام کردند،حالا سوال اینجانب اینه که آیا امسالم بهمن ماه برمیدارن؟

sansi
25-10-2011, 21:55
دوست عزیز مثل اینکه اشتباه متوجه شدی.منظور بنده فراگیر نبود.منظور من کسانی بودند که کنکور 90 شرکت کردند و قبول شدند اما بدلیل فقدان مدرک پیش دانشگاهی اجازه ی ثبت نام بهشون داده نشد.سال پیش این اشخاص رو بهمن ماه ثبت نام کردند،حالا سوال اینجانب اینه که آیا امسالم بهمن ماه برمیدارن؟

يكي از بچه هاي اينجا هم همين مشكل رو داشتن و مثل اينكه وقتي پرسيدن گفتن هنوز نيومده و معلومم نيست بياد بخشنامه.
من فردا كلاس دارم .از اموزشمون ميپرسم براتون :دي

salar_aziz
25-10-2011, 21:59
دوستان
من شنیدم که تو ساختمون جدید دانشگاهمون که الان رفتیم توش دوربین مداربسته گذاشتن که مارو زیرنظر بگیرن.
بنظرتون حقیقت داره؟
ممنون

Squall Leonhart
25-10-2011, 23:50
دوستان
من شنیدم که تو ساختمون جدید دانشگاهمون که الان رفتیم توش دوربین مداربسته گذاشتن که مارو زیرنظر بگیرن.
بنظرتون حقیقت داره؟
ممنون

آنکس که حسابش پاک است از محاسبه چه باک است.

توی دانشگاه پیام نور ارومیه حدود چهار یا پنج سالی میشه که دوربین مدار بسته گذاشتن.

sansi
26-10-2011, 18:38
hp722 عزيز امروز از مسئول ثبت نام پرسيدم براي شرايطتون،گفتن كه هنوز همچين بخشنامه اي براشون نيومده و بهتره براي فراگير اقدام كنن البته بعدش گفت بياد تا ببينم وضعيتش چطوريه!!!شما خودتم يه پرس و جو كن از دانشگاه پيام نور.

دوستان
بنظرتون حقیقت داره؟
ممنون

چرا نداشته باشه.ساختموني كه قبلا كلاساي ما توش برگزار ميشد مدار بسته داشت.خدارو شكر اين يكي نداره :دي البته براي ما فرقي نداشت .اونجوري مسئولين حراست كمتر ميومدن گشت ميزدن ولي اينجوري هميشه ديده ميشن :دي

hp722
26-10-2011, 20:27
hp722 عزيز امروز از مسئول ثبت نام پرسيدم براي شرايطتون،گفتن كه هنوز همچين بخشنامه اي براشون نيومده و بهتره براي فراگير اقدام كنن البته بعدش گفت بياد تا ببينم وضعيتش چطوريه!!!شما خودتم يه پرس و جو كن از دانشگاه پيام نور.

ممنون دوست عزیز.یکی از فامیلا تو پیام نور کار میکنه اونم پرسیده و خودمم رفتم دانشگاه و همه گفتن هیچی معلوم نیست.شاید بخشنامه بدن شایدم ندن

apadana34
27-10-2011, 22:05
من از سایت پورتال پیام نور لیست دروس فراگیررشته های مهندسی مثل برق کنترل و مکانیک را گرفتم . در ان برنامه 5 ترمی است .
می خواستم بدانم مدرکی که دراین خصوص می دن مگر کارشناسی نیست . علت اینکه 5 ترمه است و مثل دانشگاه ههای دیگه
برای این رشته ها 8 ترمه نیست چیه ؟ ایا با وجود اینکه مدرک کارشناسی می دن از کیفیت و کمیت ان کاسته نمی شه؟

boy_kochak
28-10-2011, 17:43
سلام دوستان .... من پیام نور فراگیر ثبت نام کردم رشته فناوری اطلاعات ، پارسالم شرکت کردم اما قبول نشدم ، حالا یکسری از کتاباشو دارم میخواستم ببینم تغییر نکرده کتاباش.... اگه تغییر نکرده همین رو بخونیم خرج اضافه نکینم ....

M-jane
28-10-2011, 18:56
سلام دوستان
پيام نورم مثل دانشگاهاي ديگه اگه امتحان پايان ترم رو ندم و شركت نكنم
حذف ميشه و نمره اي رو ثبت نميكنه، درسته؟
فرهنگ و تمدن خيلي سنگينه:31: 

sansi
28-10-2011, 22:14
سلام دوستان .... من پیام نور فراگیر ثبت نام کردم رشته فناوری اطلاعات ، پارسالم شرکت کردم اما قبول نشدم ، حالا یکسری از کتاباشو دارم میخواستم ببینم تغییر نکرده کتاباش.... اگه تغییر نکرده همین رو بخونیم خرج اضافه نکینم ....

سلام..
عموميا كه هموناس .مباني و رياضي هم تغيير نكردن.موفق باشيد.

sansi
29-10-2011, 14:30
سلام دوستان
پيام نورم مثل دانشگاهاي ديگه اگه امتحان پايان ترم رو ندم و شركت نكنم
حذف ميشه و نمره اي رو ثبت نميكنه، درسته؟
فرهنگ و تمدن خيلي سنگينه

بله درسته نمره ثبت نميشه.
من يه دور خوندمش خودخوان 14 شدم.بخوني مي توني پاس بشي.

M-jane
29-10-2011, 18:58
دوباره سلام
مرسي سانسي جان براي پاسخت
يه سوال ديگه هم دارم ، كارت دانشجويي رو كي بهم ميدن؟
ممنونم

apadana34
29-10-2011, 20:16
من از سایت پورتال پیام نور لیست دروس فراگیررشته های مهندسی مثل برق کنترل و مکانیک را گرفتم . در ان برنامه 5 ترمی است .
می خواستم بدانم مدرکی که دراین خصوص می دن مگر کارشناسی نیست . علت اینکه 5 ترمه است و مثل دانشگاه ههای دیگه
برای این رشته ها 8 ترمه نیست چیه ؟ ایا با وجود اینکه مدرک کارشناسی می دن از کیفیت و کمیت ان کاسته نمی شه؟
لطفا راهنمایی کنید

princeofpersia_7
29-10-2011, 23:08
بچه ها این درس قوانین حاکم بر پروژه رو من برداشتم...ولی هرچی جستجو میکنم هیچ کتاب و منبعی براش نیست انگار. اینم از عجایب پیام نور هست :31: . هرکس بتونه برام بگیره یا راهنمایی کنه از کجا تهیه کنم من واقعا براش جبران میکنم ! فکر میکنم واقعا کل تهران رو زیر پا گذاشتم :31:

Squall Leonhart
29-10-2011, 23:15
لطفا راهنمایی کنید

از اونجایی که عنوان رشته مهندسی هست بنابراین حتما باید لیسانس بده. از طرف دیگه این رشته‌ها توی پیام نور جدید هستن. حدس من این هست که دروس این رشته ها رو فعلا تا پنج ترم گذاشتن و بقیش رو هم به تدریج میزارن (البته امیدوارم!) این طوری تا زمانیکه دانشجوها به ترم شش برسن مسئولین فرصت دارن که روی برنامه درسی این رشته ها کار بکنن. دقت بکن که این برداشت من هست و ممکنه که اشتباه باشه!

sansi
30-10-2011, 11:30
بچه ها این درس قوانین حاکم بر پروژه رو من برداشتم...ولی هرچی جستجو میکنم هیچ کتاب و منبعی براش نیست انگار. اینم از عجایب پیام نور هست . هرکس بتونه برام بگیره یا راهنمایی کنه از کجا تهیه کنم من واقعا براش جبران میکنم ! فکر میکنم واقعا کل تهران رو زیر پا گذاشتم

سلام...
توي ليست منابع مولف و ناشر مشخص شده.اونجوري راحت تر مي توني پيداش كني.بعضي از اسم واحد ها هستن كه با اسم كتابي كه منتشر شده و منبعش هست همخواني نداره.

PNUNA.COM
30-10-2011, 19:28
آشنا نبودن ۹۰ درصد دانشجویان پیام نور با سیستم آموزشی دانشگاه

__________________________________________________ _
پایین بودن سرانه استاد به دانشجوی دانشگاه پیام نور

.

omid_egh
30-10-2011, 22:14
اول شهریه ها رو زیاد کردن گفتن ایراد از سیستم گلستان زنگ زدم دانشگاه امور مالی گفت افزایش شهریه داشتیم بعد گفتن شهریه ها اصلا افزایش پیدا نکرده امسال پس یه نفر به من بگه چرا شهریه من تا قبل از ایراد سیستم گلستان صفر بود بعد بدون هیچ دلیلی من 40 هزار تومن بدهکار شدم ؟

آیا شهریه رو واسه کسی درست کردن یا همه افزایش شهریه دارن هنوز؟

xmixx
31-10-2011, 08:26
سلام
یکی از دوستانی که توو آزمون کارشناسی ناپیوسته ی سراسری امسال قبول نشده میخواد برای کارشناسی ناپیوسته پیام نور شرکت کنه. توو تیر 90 هم فارغ التحصیل شده.

توو بند تعیین وضعیت نظام وظیفه من فکر میکنم باید گزینه ی 7 رو بزنه، به نظر شما درسته؟ یعنی با توجه به اینکه فارغالتحصیلان کاردانی 6 ماه فرصت دارند خودشون رو به ناجا معرفی کنند، باید دفترچه رو پست کنه و بره خدمت اونوقت در دوره ی دانش پذیری ( ترم بهمن؟ ) که دانشجو محسوب نمیشه و توو دوره ی ای که دانشجو میشه میتونه معافیت تحصیلی بگیره، درسته؟

این دوره ی دانش پذیری چندوقته؟ میتونه هم بره دانشگاه هم سربازی با این وضع؟

انتخاب رشته و دنشگاه توو دفترچه ی بعدی میاد؟
رشته ی کاردانیش بوده آموزش و پرورش ابتدایی که با رشته های مشاوره، آموزش زبان، علوم اجتماعی و ... هم گروهه، آیا میتونه اون رشته ها رو شرکت کنه با این مدرک کاردانی؟

sansi
31-10-2011, 11:07
اول شهریه ها رو زیاد کردن گفتن ایراد از سیستم گلستان زنگ زدم دانشگاه امور مالی گفت افزایش شهریه داشتیم بعد گفتن شهریه ها اصلا افزایش پیدا نکرده امسال پس یه نفر به من بگه چرا شهریه من تا قبل از ایراد سیستم گلستان صفر بود بعد بدون هیچ دلیلی من 40 هزار تومن بدهکار شدم ؟

آیا شهریه رو واسه کسی درست کردن یا همه افزایش شهریه دارن هنوز؟

شهريه براي همه تا جايي كه من خبر دارم افزايش پيدا كرده حتي كساني كه قبل از حذف و اضافه واريز كردن (نمونه ش خواهر خودم.)تا الان هم كم نشده :دي
فكرم نمي كنم كم بشه.فقط يه خبري بود كه مي گفتن سيستم مشكل پيدا كرده و اون مقداري كه اضفه شده رو بستانكاري از دانشگاه برامون ميزنن و ترم بعد حساب ميكنن برامون.البته اميدوارم اينجوري بشه :دي

hamidras
31-10-2011, 17:06
تا الان هم كم نشده :دي
البته اميدوارم اينجوري بشه :دي

من فك ميكنم بخوانم برگردونن 3-4 تومن كم كنن بگن بيايد اينم كاهش:دي

همه چي ارومه شما چقد خوشحاليد :|

aristocrat
31-10-2011, 20:25
برای من شهریه 60 تومن اضافه شد بعدش فقط 10 تومن کم کردن!:13:

کسی هست تا حالا شهریه ریخته باشه؟ :31: تا کی وقت داریم؟ راستی آزمایشگاه کامپیوتر برای من از نیم ترم شروع میشه. خوب میخوام بدونم نیم ترم از کی شروع میشه؟ :31:

boy_kochak
31-10-2011, 22:57
بچه ها این بسته های آموزشی گاج چطوریاست برای فراگیر بگیریم خوبه .... ؟

xmixx
01-11-2011, 06:55
سلام
یکی از دوستانی که توو آزمون کارشناسی ناپیوسته ی سراسری امسال قبول نشده میخواد برای کارشناسی ناپیوسته پیام نور شرکت کنه. توو تیر 90 هم فارغ التحصیل شده.

توو بند تعیین وضعیت نظام وظیفه من فکر میکنم باید گزینه ی 7 رو بزنه، به نظر شما درسته؟ یعنی با توجه به اینکه فارغالتحصیلان کاردانی 6 ماه فرصت دارند خودشون رو به ناجا معرفی کنند، باید دفترچه رو پست کنه و بره خدمت اونوقت در دوره ی دانش پذیری ( ترم بهمن؟ ) که دانشجو محسوب نمیشه و توو دوره ی ای که دانشجو میشه میتونه معافیت تحصیلی بگیره، درسته؟

این دوره ی دانش پذیری چندوقته؟ میتونه هم بره دانشگاه هم سربازی با این وضع؟

انتخاب رشته و دنشگاه توو دفترچه ی بعدی میاد؟
رشته ی کاردانیش بوده آموزش و پرورش ابتدایی که با رشته های مشاوره، آموزش زبان، علوم اجتماعی و ... هم گروهه، آیا میتونه اون رشته ها رو شرکت کنه با این مدرک کاردانی؟

کسی نیست به من جواب بده؟

sansi
01-11-2011, 22:50
برای من شهریه 60 تومن اضافه شد بعدش فقط 10 تومن کم کردن!:13:

کسی هست تا حالا شهریه ریخته باشه؟ :31: تا کی وقت داریم؟ راستی آزمایشگاه کامپیوتر برای من از نیم ترم شروع میشه. خوب میخوام بدونم نیم ترم از کی شروع میشه؟ :31:

تا دي ماه(قبل از شروع امتحانات)براي واريز وقت داريد.
نيمه ي دوم ترم هم از نيمه دوم ابان ماه شروع ميشه يعني هفته ي اينده.

boy_kochak
01-11-2011, 23:50
بچه ها این بسته های آموزشی گاج چطوریاست برای فراگیر بگیریم خوبه .... ؟

امروز زنگ زدم گاج گفتن 135 تومان هست برای کارشناسی ..... به نظرتون این پکیج رو بگیرم خوب هست ..... فلش کارت ، نمونه سوال و .... هم داره ...

راستی تو یه منبع خوندم کسانی که بامعدل کمتر از 10 هست نمیتونن در این آزمون فراگیر شرکت کنن درسته :13:

salar_aziz
02-11-2011, 01:04

چرا نداشته باشه.ساختموني كه قبلا كلاساي ما توش برگزار ميشد مدار بسته داشت.خدارو شكر اين يكي نداره :دي البته براي ما فرقي نداشت .اونجوري مسئولين حراست كمتر ميومدن گشت ميزدن ولي اينجوري هميشه ديده ميشن :دي
من معماری میخونم،امروز داشتیم تو آتلیه آزاد کار میکردیم.افتضاح تر از این نمیشه که اومدن تو کلاس و گفتن خانوما برن تو یه کلاس آقایون تو یه کلاس باشن!!:18:
آخه موندم اینا که از آتلیه و کار گروهی رشتمون چیزی نمیدونن چرا ... میخورن این رشته رو میارن تو دانشگاه مزخرفشون!!
واقعا ازین که ایرانی ام احساس حماقت میکنم!!:2:

mitoonam
02-11-2011, 14:31
سلام یه راهنمایی میخواستم
من میخوام رشته مدیریت رو انتخاب کنم فراگیر کارشناسی پیام نور
ولی موندم کدوم بهتره مدیرت دولتی یا بازرگانی یا صنعتی ؟

راستی کارشناسی پیام نور ثبت نامش تا کی وقت داره ؟

alivw71
02-11-2011, 16:17
بازم دفترچه فراگیر میاد امسال؟
اگه هم تو فراگیر و هم تو کنکور سراسری شرکت کنیم ایرادی که پیش نمیاد؟؟؟؟

sansi
02-11-2011, 18:15
راستی کارشناسی پیام نور ثبت نامش تا کی وقت داره ؟

ثبت نام فراگير كارشناسي تموم شده .

بازم دفترچه فراگیر میاد امسال؟
اگه هم تو فراگیر و هم تو کنکور سراسری شرکت کنیم ایرادی که پیش نمیاد؟؟؟؟

بله گويا امسال دوبار پذيرش فراگير داره.امتحاناشون جداست.فكر نمي كنم مشكل پيش بياد.

alivw71
02-11-2011, 20:06

بالاخره میاد یا نه؟ دی یا بهمن؟

sansi
02-11-2011, 22:00
بالاخره میاد یا نه؟ دی یا بهمن؟

شرمنده من اشتباه گفتم.ثبت نام فراگير ابان ماه هست و ازمونش هم بهمن برگزار ميشه.
از محياي عزيز به خاطر راهنمايشون ممنون :دي

fori1369
03-11-2011, 09:42
سلام دوستان
امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید
دوستان من یه سوال دارم
بدجوری اعصابم رو خرد کرده
بهم نخندینا ولی دوستان من ترم 5 هستم .
تا این ترم مشروط نشده بودم ولی ترم پیش (ترم 4) با اجازتون مشروط شدیم رفت!
میخوام ببینم در آینده چی میشه؟ یعنی تنها ضرری که آدم از مشروط شدن میبینه اینه که 12 واحد
بیشتر نمیشه گرفت؟
بعدا برای جایی که بخوام برم سر کار (رشته ام مدیریت صنعتیه)
مثلا , مثلا هااا بانک یا اداره یا شرکتی یا ... میپرسن تا حالا مشروط شدی یا نه؟ یا فقط به معدل
نگاه میکنن؟
تو رو خدا اگه در این مورد اطلاعی دارید بگید دارم دیوونه میشم.

PNUNA.COM
03-11-2011, 11:40
سلام دوستان
امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید
دوستان من یه سوال دارم
بدجوری اعصابم رو خرد کرده
بهم نخندینا ولی دوستان من ترم 5 هستم .
تا این ترم مشروط نشده بودم ولی ترم پیش (ترم 4) با اجازتون مشروط شدیم رفت!
میخوام ببینم در آینده چی میشه؟ یعنی تنها ضرری که آدم از مشروط شدن میبینه اینه که 12 واحد
بیشتر نمیشه گرفت؟
بعدا برای جایی که بخوام برم سر کار (رشته ام مدیریت صنعتیه)
مثلا , مثلا هااا بانک یا اداره یا شرکتی یا ... میپرسن تا حالا مشروط شدی یا نه؟ یا فقط به معدل
نگاه میکنن؟
تو رو خدا اگه در این مورد اطلاعی دارید بگید دارم دیوونه میشم.

نگران نباشيد. تنها ضررش همين هست كه ترم بعدش فقط مي تونيد حداكثر 12 واحد اخذ كنيد همين

PNUNA.COM
03-11-2011, 13:34
مهلت ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته فراگیر تا ۱۳ آبان تمدید شد

__________________________________________________ _______
وام شهریه برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد پیام نور تهران

__________________________________________________ __

omid_egh
04-11-2011, 16:11
منابع و حذفیاتو از کجا میشه فهمید ؟

sansi
04-11-2011, 16:32
منابع و حذفیاتو از کجا میشه فهمید ؟

از اين ادرس استفاده كن:

boy_kochak
04-11-2011, 17:41
امروز زنگ زدم گاج گفتن 135 تومان هست برای کارشناسی ..... به نظرتون این پکیج رو بگیرم خوب هست ..... فلش کارت ، نمونه سوال و .... هم داره ...

راستی تو یه منبع خوندم کسانی که بامعدل کمتر از 10 هست نمیتونن در این آزمون فراگیر شرکت کنن درسته :13:
ظاهرا کسی نیست که جواب ما رو بده ....:41:

omid_egh
04-11-2011, 19:13
ظاهرا کسی نیست که جواب ما رو بده ....:41:

اگه اهل درس خوندن هستی برای آزمون فراگیر هیچ چیز اضافه ای لازم نداری ادبیات و زبان و بینش اسلامی رو یه بار از روش بخونی کافیه خیلی دیگه اگه میخوای محکم کاری کنی نمونه سوالشم بگیر حل کن
درسهای تخصصی رو هم بستگی داره اگه فرمول داره و مبهمه واست به نظر من کلاس شرکت کنی بیشتر از بسته های آموزشی جواب میگیری
اما اصلا نگران نباش آزمونش انقدرا هم که میگن سخت نیست
اگه معدل کل دیپلمت زیر 10 باشه نمیتونی شرکت کنی

javad026
04-11-2011, 20:24
احتمال تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور

ریس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور درباره مشکلات پیش‌آمده برای داوطلبان متقاضی شرکت در دوره‌های فراگیر این دانشگاه گفت: به دنبال این هستیم که با سازمان سنجش برای تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام رایزنی و هماهنگی کنیم.

به گزارش خبرنگار فارس، بر اساس اطلاعیه‌ای که سازمان سنجش آموزش کشور صادر کرد؛ مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ناپیوسته (از دوره‌کاردانی به دوره کارشناسی ناپیوسته) و کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۰ دانشگاه پیام نور تا ساعت ۲۴ امروز (جمعه ۱۳ آبان‌) تمدید شد، و طبق اطلاعیه این سازمان، داوطلبان تهرانی می‌توانند با مراجعه به یکی از مناطق پستی ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ نسبت به دریافت مدارک ثبت نام اقدام کنند.

این در حالی است که از عصر دیروز بسیاری از این مناطق دفترچه را در اختیار نداشتند، ضمن این که برخلاف اعلام قبلی مبنی بر باز بودن تا ساعت ۱۹، قبل از ساعت ۱۳ نسبت به تعطیلی مرکز پست اقدام کردند که همین امر موجب سردرگمی و نگرانی داوطلبان شده است.

«محمد هادی امین ناجی» رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور ضمن تأیید خبر بسته‌بودن مناطق منتخب پستی گفت: به دنبال این هستیم که با سازمان سنجش هماهنگ کنیم تا مجددا تاریخ ثبت‌نام دوره‌های فراگیر تمدید و مشکل را حل کنیم.

ARAS71
04-11-2011, 20:55
سلام
من برگه تاریخ امتحانات رو گم کردم چطوری باید وارد گلستان بشم؟

sansi
04-11-2011, 21:10
سلام
من برگه تاریخ امتحانات رو گم کردم چطوری باید وارد گلستان بشم؟

سلام .
با شماره دانشجويي و پسوردتون وارد سايت گلستان بشيد و از قسمت ثبت نام-->گزارش هاي ثبت نام -->ثبت نام--> گزارش 101 نتيجه ثبت نام دانشجو رو بزنيد تا تاريخ و ساعت امتحانتتون رو ببينيد.

PNUNA.COM
06-11-2011, 18:09
برگزاری دهمین المپیاد ورزشی دانشجویی دانشگاه‌ پیام نور کل کشور در ساری

__________________________________________________ ______
دانشگاه پیام نور ، رتبه دوم ثبت پایان نامه در ایران

.

ARAS71
06-11-2011, 19:30
سلام .
با شماره دانشجويي و پسوردتون وارد سايت گلستان بشيد و از قسمت ثبت نام-->گزارش هاي ثبت نام -->ثبت نام--> گزارش 101 نتيجه ثبت نام دانشجو رو بزنيد تا تاريخ و ساعت امتحانتتون رو ببينيد.
پسورد همون کد ملیه؟

javad026
06-11-2011, 20:28
پسورد همون کد ملیه؟
فكركنم شماره شناسنامه تون بایدباشه

Mahiar0
07-11-2011, 09:20
خوب یک درس ما شد تشریحی
قبلال تستی بود
بد شانسی فقط تشریحی هم شده

sansi
07-11-2011, 15:46
پسورد همون کد ملیه؟

كد ملي يا شماره شناسنامه.همون رمزي كه موقع انتخاب واحد وارد كردي،همونه.

ARAS71
07-11-2011, 18:40
فكركنم شماره شناسنامه تون بایدباشه
خودتون می تونید به اکانتون وارد شید؟
رمز من رو میگه غلطه .

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

درست شد . تشکر

hamidras
07-11-2011, 18:50
لامصبا 1 ريالم شهريو رو كم نكردن :( تهديدم كردن كه تا آخر ابان وقت داريد شهريه بديد :|

sansi
08-11-2011, 14:17
لامصبا 1 ريالم شهريو رو كم نكردن :( تهديدم كردن كه تا آخر ابان وقت داريد شهريه بديد :|

انتظار داشتي كم بشه؟:41:
كجا زده تا اخر ابان ماه؟

hamidras
08-11-2011, 16:27
انتظار داشتي كم بشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در حد زياد نه اما گفته بودن كه كم ميشه :دي

كجا زده تا اخر ابان ماه؟

تو سايت دانشگامون
varamin.tpnu.ac.ir

sansi
08-11-2011, 16:42
در حد زياد نه اما گفته بودن كه كم ميشه :دي

ايشالا ترم اينده.

تو سايت دانشگامون

تو سايت خود پيام نور كه چيزي نيست..اينا هر ترم همينو ميگن اخرم كشش ميدن تا موقع امتحانا :دي ايشالا كه اين ترمم همينطوره

siamakdadashi
08-11-2011, 17:01
سلام دوستان.یه سوال اضطراری دارم.
تا چه رتبه ای در کنکور سراسری میشه رشته روانشناسی کارشناسی ارشد پیام نور قبول شد؟مثلا میانگین دروس چند درصد باشه میشه قبول شد؟
راحتتره قبولیش ارشد پیام نور؟رشته روانشناسی عمومی تا اونجایی که من لیست ارائه دروس اکثر دانشگاهها رو دیدم توی پیام نور دروسش کاملتره.مثلا روانشناسی شناختی و روانشناسی سلامت رو فقط پیام نور داره.

omid_egh
10-11-2011, 08:09
سلام

نمی دونم سوالمو جای درستی مطرح میکنم یا نه

میخواستم بدونم شرایط تحصیل همزمان تو 2 تا رشته دانشگاهی چیه مثلا من الان دارم حسابداری میخونم تو مقطع کارشناسی پیام نور 40 واحد پاس کردم اگه بخوام زبان انگلیسی هم بخونم میتونم ؟اگه میشه تو کدوم دانشگاهها میتونم بخونم (آزاد - سراسری - علمی کاربردی - پیام نور ) ؟تو چه مقطعی می تونم بخونم (کاردانی - کارشناسی ) ؟آیا میتونم واحدهای درسهای عمومی که الان پاس کردمو تطبیق بزنم یا نه؟

PNUNA.COM
10-11-2011, 12:24
جعل غیرقانونی عنوان رئیس دانشگاه پیام نور تالش در برنامه ۹۰

javad026
10-11-2011, 22:51
سلام

نمی دونم سوالمو جای درستی مطرح میکنم یا نه

میخواستم بدونم شرایط تحصیل همزمان تو 2 تا رشته دانشگاهی چیه مثلا من الان دارم حسابداری میخونم تو مقطع کارشناسی پیام نور 40 واحد پاس کردم اگه بخوام زبان انگلیسی هم بخونم میتونم ؟اگه میشه تو کدوم دانشگاهها میتونم بخونم (آزاد - سراسری - علمی کاربردی - پیام نور ) ؟تو چه مقطعی می تونم بخونم (کاردانی - کارشناسی ) ؟آیا میتونم واحدهای درسهای عمومی که الان پاس کردمو تطبیق بزنم یا نه؟
برای دانشگاه پیام نوردردوره های كارشناسی به این شكل است كه شما بایدیكی ازرشته هایی كه تحصیل داری میكنی ازطریق فراگیر واردشده باشی ورشته دیگتون روازطریق كنكورسراسری مثلا حسابداری رو بطوررسمی یاهمون كنكورسراسری وارد هرنوع دانشگاهی شده باشی وزبان روازطریق فراگیرپیام نوروارددانشگاه پیام نورشده باشی
واحد های مشترك هردورشتتون رومیتونیدتطبیق بدید به این صورت كه اگه رشته ای كه الان میخونید دردانشگاه های دولتی یعنی روزانه -شبانه -نیمه حضوری -مجازی-پیام نور-مراكزتربیت معلم-واموزشكده های فنی حرفه ای باشه نمرات بالای 10واگه دردانشگاهای غیردولتی -حوزه های علمیه-دانشگاه ازاد-جامع علمی كاربردیوموسسات غیرانتفاعی باشه نمرات بالای 12رودانشگاه پیام نورتطبیق میدهد
تحصیل دردوتادوره رسمی كه ازطریق كنكورسراسری واردشده باشید درپیام نورازنظرقانونی ممنوع استامادوتافراگیررونمی دونم
بهتراگه میخوای تو هردانشگاهی تحصیل كنی اول به ساختمان مركزی اون دانشگاه قسمت اموزشش بری وسوالت رو مطرح كنی تامطمین تربشی

sansi
11-11-2011, 19:43
دوستاني كه درمورد تاريخ تكميل ظرفيت كنكور سراسري سوال داشتند :

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره اعلام ظرفيت پذيرش رشته‌هاي جديد و تكميل ظرفيت برخي از رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه و شبانه (نوبت دوم) آزمون سراسري سال 1390

سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1390 شركت كرده و در دوره‌هاي روزانه و شبانه مجاز به انتخاب رشته شده‌‌اند، مي‌رساند نظر به اينكه بعضي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي، پس از اعلام نتايج نهايي آزمون فوق علاوه بر ظرفيت‌هاي‌ مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2)، براي پذيرش دانشجو به شرح جداول ذيل اعلام ظرفيت نموده‌اند، لذا داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دوره‌هاي روزانه و شبانه آزمون فوق (با توجه به كارنامه نتايج علمي اوليه) بر اساس ضوابط و شرايط مندرج در اين اطلاعيه و دفترچه‌هاي راهنماي شماره 1 و 2 و ساير اطلاعيه‌هاي مربوط، از تاريخ 23/8/90 لغايت 28/8/90 به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به تكميل ظرفيت (مبلغ 28.000 ريال) از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي، نسبت به ثبت‌نام و تكميل فرم انتخاب رشته (حداكثر 10 كدرشته) به روش اينترنتي، اقدام نمايند.

لينك خبر:

hamidras
11-11-2011, 21:40
محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران در دور چهارم سفرهای استانی خود در شهرکرد، در بین سخنرانی خود،خطاب به دانشجویان پیام نور تاکید کرد: شنیده ایم کسی در اینجا حرفهایی درباره پیام نور زده است، آنها بدانند دانشگاه پیام نور معتبر، معتبر، معتبر است.:20:
کامران دانشجو وزیر علوم،تحقیقات و فناوری پنجشنبه شب در گفتگو با ایرنا با اشاره به اظهارات برخی سیاسیون در مورد امكان معادل شدن مدرك دانشگاه پیام نور گفت: این اظهارت،سیاسی، شخصی و از روی حب و بغض است.وی با اشاره به اقدامات دانشگاه پیام نور در گسترش آموزش عالی و تحقق عدالت آموزشی در كشور گفت: آمار پذیرش دانشجویان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی بالاتر، بیانگر تلاش علمی این دانشگاه برای افزایش كیفیت آموزش عالی است. دانشجو افزود:طبق قانون، وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری تنها مرجع قانونی ارزشیابی مدارك فارغ التحصیلی دانشجویان موسسات آموزش عالی داخل و خارج از كشور است. وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح كرد: مدرك صادر شده در دانشگاه پیام نور بر اساس قانون معتبر است.

خب ديگه خيالم راحت شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_diablo
12-11-2011, 13:46
خب ديگه خيالم راحت شد
خیال ما هم راحت شد

ما که تو شمیرانات داریم یخ میزنیم و شبا صدای گرگ میاد
دیروز یکی از دویتان کاپشن بوفالو پوشیده بود و از دور مثل گوسفند شده بود.پیش خودم گفتم که تا آخر این ماه احتمالا طمعه لذیذی برای گرگهای اینجا میشه

مدرک صادر شده در دانشگاه پیام نور بر اساس قانون ،معتبر است

پــــــــــ نـــــــــــ پـــــــــــــ میخواستند معتبر نباشه
70 میلیون ایرانی دارن تو پیام نور تحصیل میکنند[COLOR="Silver"]

sansi
12-11-2011, 14:48
پــــــــــ نـــــــــــ پـــــــــــــ میخواستند معتبر نباشه
70 میلیون ایرانی دارن تو پیام نور تحصیل میکنند

همينو بگو...با اينهمه كتابي كه ما داريم ميخونيم و اين امكانات كم ميخوان مدرك معتبرم ندن؟!

saiiddz
12-11-2011, 16:48
محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران در دور چهارم سفرهای استانی خود در شهرکرد، در بین سخنرانی خود،خطاب به دانشجویان پیام نور تاکید کرد: شنیده ایم کسی در اینجا حرفهایی درباره پیام نور زده است، آنها بدانند دانشگاه پیام نور معتبر، معتبر، معتبر است.:20:
کامران دانشجو وزیر علوم،تحقیقات و فناوری پنجشنبه شب در گفتگو با ایرنا با اشاره به اظهارات برخی سیاسیون در مورد امكان معادل شدن مدرك دانشگاه پیام نور گفت: این اظهارت،سیاسی، شخصی و از روی حب و بغض است.وی با اشاره به اقدامات دانشگاه پیام نور در گسترش آموزش عالی و تحقق عدالت آموزشی در كشور گفت: آمار پذیرش دانشجویان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی بالاتر، بیانگر تلاش علمی این دانشگاه برای افزایش كیفیت آموزش عالی است. دانشجو افزود:طبق قانون، وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری تنها مرجع قانونی ارزشیابی مدارك فارغ التحصیلی دانشجویان موسسات آموزش عالی داخل و خارج از كشور است. وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح كرد: مدرك صادر شده در دانشگاه پیام نور بر اساس قانون معتبر است.

خب ديگه خيالم راحت شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته خوشحالم همه خوشحالن و خیالشون راحت اما کی به حرفای احمدی نژاد گوش میده؟
یک میلیون برا هر بچه که هیچ(امیدوار شده بودیم : دی) ، استخدام پرستارا که هیچ ، استخدام همه ی معلم ها و استادا که هیچ و...

جناب اشکال خان عرض فرمودن بپرسم جایی هست که بشه جواب امتحانات دوره های قبل رو گرفت؟

sansi
12-11-2011, 22:28
البته خوشحالم همه خوشحالن و خیالشون راحت اما کی به حرفای احمدی نژاد گوش میده؟
یک میلیون برا هر بچه که هیچ(امیدوار شده بودیم : دی) ، استخدام پرستارا که هیچ ، استخدام همه ی معلم ها و استادا که هیچ و...

جناب اشکال خان عرض فرمودن بپرسم جایی هست که بشه جواب امتحانات دوره های قبل رو گرفت؟

ايشالا كه اين يكي درسته :دي

بعضي از سايتهايي كه سوالات ترمهاي قبل رو ميزارن پاسخ نامه رو هم قرار ميدن براش جستجو كن پيدا ميشه.البته همه درسا نه بعضيهاشون.

Squall Leonhart
15-11-2011, 09:07
عباس پور حق داره. کیفیت دانشگاه پیام نور خیلی پایین هست. من قبول دارم ولی واقعا چرا اهرم فشارش رو به دانشجوها میاره؟ به نظر من یه دلیل این هست که نمیتونه به مسئولین این دانشگاه فشار بیاره که خودش هم این رو به طور غیر مستقیم گفته.

اینو باش :

گفته شده توسط احمدی نژاد!
وی با اشاره به اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس درباره مدرک دانشگاه پیام‌نور گفت: وی در جایگاهی نیست که درباره دانشگاه پیام‌نور اظهار نظر کند، به گفته‌های او توجه نکنید.

iticorp
19-11-2011, 02:37
شما هركجا كه بريد ازتون آزمون استخدامي ميگيرن. فاميل ما اداره برق امتحان داد و قبول شد رفت سر كار‌(خواستيد مشخصات دقيقشو قرار ميدم)‌ هيچكس هم ازش نپرسيد مدركشو از كجا گرفته فقط به صرف اينكه فستو چند تا دوره ديده بود و حسابي با سواد و كار بلد بود. شما هم به جاي اينكه بشينيد ببينيد كي ميگه معتبره كي ميگه نيست بريد كار ياد بگيريد!!!!!!! در ثاني اصلا مگه حرف احمدي نژاد اعتباري داره؟! من خودم به شخصه حسابي با مدار و برنامه نويسي درگيرم الان :31:

Mahiar0
19-11-2011, 03:00
یک سوال
برای کارشاسی ارشد فراگیر پیام نورمدیریت بازرگانی
دروس جبرانی نمره قبولی تو درسهای جبرانی 10 است و نه 12؟
واینکه رو معدل کل تاثیر ندارد یعنی چند بار هم این دروس جبرانی بیوفتیم تاثیر رو معدل کل نداره؟100% مطمئنید؟چون من تغییر رشته هستم کلا 55 واحد باید بگذرونم که 22واحدش جبرانی است
درس زبان تخصصی چی؟که جزو دروس جبرانی است تو پیام نور وهمه الزام دارند چه تو فراگیر پیام نور پاس کردند چه نکردند دوباره این درس بگیرند این چی تو معدل تاثیر داره و نمره قبولیش 10 است یا 12؟

فقط منبع هم بگید از رو حدس نباشه یا

apadana34
25-11-2011, 13:52
بنده لیسانس دارم و کارت پایان خدمت ایا می تونم یک رشته کارشناسی در فراگیر پیام نور را به همراه یک رشته دیگر در ارشد چه دولتی چه پیام نور با هم بخوانم. اگر جایی مجوزی است راهنمایی کنید. یعنی لیسانس پیام نور با فوق لیسانس دولتی یا پیام نور

hp722
25-11-2011, 17:14
دوستان میخوام منابع دروس به کد 1009 رو که برای کسی هست بگیرم ولی نمیذاره.از سایت reg.pnu.ac.ir
و نام کاربری و رمز عبور رو میزنم و وارد صفحه اختصاصی میشم و اون کد رو میزنم و اجازه دسترسی بهم نمیده

از کجا باید منابع آزمون رو بدست بیارم؟

ممنون

<<درضمن کسی اطلاع نداره این پیام نور کنکوری های 90 رو که بخاطر فقدان مدرک پیش دانشگاهیشون نتونستن ثبت نام کنن رو بهمن ماه برمیداره یا نه؟>>

:10:

hamid_diablo
25-11-2011, 20:03
سلام بچه هــــــــــــــــــــــــ ا

امیدوارم حالتون خوب باشه..خوباحتمالا از این هفته میان ترما شروع میشه و بچه ها هم از استاد التماس دعا(6 نمره)دارند

بشینید بخونید که داره دیر میشه ها

یه سئوال داشتم.من ورودی سال 1386 و از طریق کنکور فراگیر هستم. خدمت هم نرفتم.میخواستم بدونم چند وقت دیگه فرصت دارم تا درسمو تموم کنم؟

steps
25-11-2011, 23:16
سلام.
دوستان بدون کنکور چطوری میشه رفت پیام نور درس خوند (از ترم بهمن)

apadana34
26-11-2011, 21:37
اگه کسی اطلاعی را جع به این موضوع داره ممنون می شم که راهنمایی کنید

apadana34
28-11-2011, 16:05
بنده لیسانس دارم و کارت پایان خدمت ایا می تونم یک رشته کارشناسی در فراگیر پیام نور را به همراه یک رشته دیگر در ارشد چه دولتی چه پیام نور با هم بخوانم. اگر جایی مجوزی است راهنمایی کنید. یعنی لیسانس پیام نور با فوق لیسانس دولتی یا پیام نور

در صورت اطلاع بنده را راهنمایی کنید.

sansi
28-11-2011, 18:31
از کجا باید منابع آزمون رو بدست بیارم؟

سلام.
اگه منظورتون منابع درسهاست و وضعيت امتحانيشون از اينجا ميتونيد پيداشون كنيد.

سلام.
دوستان بدون کنکور چطوری میشه رفت پیام نور درس خوند (از ترم بهمن)

ورود به پيام نور از دو طريقه:1-كنكور سراسري 2-ازمون فراگير.
محلت ثبت نام هم براي ازمون فراگير ابان ماه بود كه تمام شده.

iticorp
30-11-2011, 23:19
سلام بچه هــــــــــــــــــــــــ ا

امیدوارم حالتون خوب باشه..خوباحتمالا از این هفته میان ترما شروع میشه و بچه ها هم از استاد التماس دعا(6 نمره)دارند

بشینید بخونید که داره دیر میشه ها

یه سئوال داشتم.من ورودی سال 1386 و از طریق کنکور فراگیر هستم. خدمت هم نرفتم.میخواستم بدونم چند وقت دیگه فرصت دارم تا درسمو تموم کنم؟

ئالا ما استادمون ميگفت يه شاگرد دارم 9 ساله كه اينجاست تازه 3 سال هم غيبت داشته(!!) اما شما بايد دفترچه قوانينش رو بخونيد رو كامپيوترم داشتم اما الان خدا ميدونه كجا افتاده تو سايت اصلي پيام نور بگرد پيداش ميكني. يه راه ساده ترم اينه كه بري واحد آموزش دانشگاهتون.

omid_egh
01-12-2011, 17:18
امروز اولین میان ترمو دادم استادش خیلی حال داد برگه هارو داد خودمون تصحیح کردیم همه کلاس نمره کامل گرفتن به این میگن استاد و دانشگاه

fateme_rauf
01-12-2011, 18:02
امروز اولین میان ترمو دادم استادش خیلی حال داد برگه هارو داد خودمون تصحیح کردیم همه کلاس نمره کامل گرفتن به این میگن استاد و دانشگاه

خوش به حالتون...حسودیم شده :((

sansi
01-12-2011, 18:10

خوش به حالتون...حسودیم شده :((

استاد درس نرم افزار مام تقريبا همين كار برامون كرد فقط اول سوالا رو داد بعد 5 دقيقه اجازه داد كتابو نگاه كنيم بعدشم امتحان.همه 6 نمره رو گرفته بوديم اون ترم.

hamid_diablo
01-12-2011, 18:30
سلام

واقعا برای میان ترما باید دانشجو شانس داشته باشه که با یه استاد خوب بی افته

ما درس معماری رو با یکی داریم که خیلی بهمون حال داده و گفت به همه 6 رو میدم.یکی از دوستام با یه استاد دیگه داشت که هم امتحان میگرفت و هم حل تمرین میخواست.پدرشون رو درآورد آخرشم 4.5 داده به همشون

یه جورایی بی عدالتی!!! اما بعضی از درسها مثل معماری یا ذخیره و بازیابی خوبه که استادا حال بدن!!

در ضمن بچه ها اوایل ترم گفتند که تعدادی از درسها تستی شده.الان از کجا میشه فهمید که کدوم درسها تستی شده؟

sansi
01-12-2011, 21:16
سلام

واقعا برای میان ترما باید دانشجو شانس داشته باشه که با یه استاد خوب بی افته

ما درس معماری رو با یکی داریم که خیلی بهمون حال داده و گفت به همه 6 رو میدم.یکی از دوستام با یه استاد دیگه داشت که هم امتحان میگرفت و هم حل تمرین میخواست.پدرشون رو درآورد آخرشم 4.5 داده به همشون

یه جورایی بی عدالتی!!! اما بعضی از درسها مثل معماری یا ذخیره و بازیابی خوبه که استادا حال بدن!!

در ضمن بچه ها اوایل ترم گفتند که تعدادی از درسها تستی شده.الان از کجا میشه فهمید که کدوم درسها تستی شده؟

كاملا درسته واسه همين بايد موقع انتخاب واحد ببينيد كدوم استاد درس برداشته....عاقبت انديش باشيد توي پيام نور :دي

بايد ليست منابع رو بگيري.از اين لينك برو :

hp722
01-12-2011, 21:28
[QUOTE=sansi;6662776]سلام.
اگه منظورتون منابع درسهاست و وضعيت امتحانيشون از اينجا ميتونيد پيداشون كنيد.

QUOTE]

این اینجا کجاست؟؟؟

sansi
01-12-2011, 22:01
این اینجا کجاست؟؟؟

:دي

يادم رفته بود لينكشو بزارم...شرمنده...

حالا از اينجا بريد :

apadana34
01-12-2011, 22:10
رشته های جدید مهندسی که پیام نور اورده مثل برق ومکانیک ایا مدرکش معتبره . ایا در مقایسه با دانشگاههای برتر اصلا چیزی یادمی دهند

omid_egh
02-12-2011, 22:18
رشته های جدید مهندسی که پیام نور اورده مثل برق ومکانیک ایا مدرکش معتبره . ایا در مقایسه با دانشگاههای برتر اصلا چیزی یادمی دهند

اگه دانشگاهتون درست حسابی باشه اره یاد میدن اما اگه مثل واحد ما که 3 جلسه از 6 جلسه گذشته بود هنوز استاد نداشتیم نه اگه قیدشو بزنی هم اعصابت راحته هم وقتت هدر نمیشه

hp722
02-12-2011, 22:31
توروخدا هنوز معلوم نشده این پیام نور لعنتی بهمن ماه ورودی میگیره؟کسایی که کنکور 90 رو دادن و تو دانشگاه قبول شدن و بخاطر فقدان مدرک پیش دانشگاهی نتونستن ثبت نام کنن رو بهمن ماه با داشتن مدرک پیش دانشگاهی برمیداره؟کسی اطلاعی نداره؟:41:

somaye1988
04-12-2011, 01:38
سلام
میخواستم بدونم فراگیر تو مقطع کارشناسی یه رشته مهندسی مثل مهندسی نرم افزار هر ترم تقریباً شهریه ش چقد میشه ....کسی میدونه ؟

apadana34
04-12-2011, 11:10

با در نظر گرفتنه اینکه بنده فقط مدرکش را می خوام و سعی می کنم از بیرون از دانشگاه تخصصم را بالا ببرم.چطور ؟ من پیام نور قم هستم.

hamid_diablo
04-12-2011, 13:03
میخواستم بدونم فراگیر تو مقطع کارشناسی یه رشته مهندسی مثل مهندسی نرم افزار هر ترم تقریباً شهریه ش چقد میشه ....کسی میدونه ؟
سلام.بستگی به تعداد واحد و همچنین نظری و عملی بودن کلاسها داره.متغیره از 120 هزار تومان شروع میشه و نهایتا در خفن ترین حالت به 250 هزار تومن میرسه

hamidras
04-12-2011, 16:03
نهایتا در خفن ترین حالت به 250 هزار تومن میرسه

حميد جان اين ترم 20 واحد كه فقط يكيش عمليه واسه من 330 افتاده ها‌!

sansi
04-12-2011, 18:47
حميد جان اين ترم 20 واحد كه فقط يكيش عمليه واسه من 330 افتاده ها‌!

20 تا 375 تومن....

با در نظر گرفتنه اینکه بنده فقط مدرکش را می خوام و سعی می کنم از بیرون از دانشگاه تخصصم را بالا ببرم.چطور ؟ من پیام نور قم هستم.

اگه فقط مدرك كارشناسي ميخوايد كه يه رشته ي اسون رو انتخاب كنيد اگه ميخوايد مهندسي بگيريد از دانشگاه پرس و جو كنيد و اون رشته اي كه قدمت بيشتري داره رو انتخاب كنيد.چون هم استادا جا افتاده تر هستن تو تدريسش و هم اينكه خروجي داشته و وضعيت علمي دانشجوهاي خروجي هم مشخصه.

apadana34
04-12-2011, 19:39
رشته های قدیمی پیام نور در مهندسی فکر کنم کامپیوتر و کشاورزی و..باشه . رشته های مکانیک و برق را فکر کنم یکسال اورده باشند . من رشته برق را بخاطر علاقه ام می خوام بخوانم . اما چون یکسره نمی شه رفت سراغ ارشد این رشته (من یه لیسانس دارم) و از طرفی من دیگه نمی تونم دانشگاه دولتی برای کارشناسی برق برم . بخاطر همین تصمیم گرفتم با فراگیر برق شروع کنم و در مقاطع ارشد و دکترا سعی کنم در دانشگاههای دولتی قبول شم . ودر این بین بخاطر اینکه فراگیر کارشناسی برق برام پر بار باشه تصمیم گرفتم که بیرون از دانشگاه هم دنبالش باشم و تخصص کسب کنم (اگه راهی باشه) ولی با این تفاسیر اگه فراگیر برق پیام نور
واقعا ناامید کننده باشه و مدرکش هم جایی اعتبار نداشته باشه خوب می خوام قید این راه را بزنم . الان هم مشغول تحقیق در مورد وضعیت فراگیر پیام نور در مورد رشته های جدید مهندسی که اورده هستم

sansi
04-12-2011, 22:45
الان هم مشغول تحقیق در مورد وضعیت فراگیر پیام نور در مورد رشته های جدید مهندسی که اورده هستم

وضعيت اموزشي براي رشته هاي جديد تو پذيرش فراگير يا سراسري با هم فرقي نداره و فقط از نظر شهريه با هم تفاوت دارند.باز هم ميگم رشته هاي قديمي تر ريسك كمتري داره ولي اگر واحد دانشگاهيي هم باشه كه از نظر اساتيد قوي باشه مشكلي با ارائه دادن رشته هاي جديد نخواهد داشت.شما از دانشگاهي كه ميخواي انتخاب كني پرس و جو كن تا مطمئن تر بشي.

hamid_diablo
07-12-2011, 14:11
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) :

در جلسه مشترکی که به منظور توسعه همکاری میان سردار سرتیپ پاسدار احمد سوداگر – رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس و حسن زیاری – رئیس دانشگاه پیام نور برگزار شد، دو طرف توافق کردند بستر لازم برای پژوهشهای کاربردی از طریق حمایت پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس از پایان نامه های دانشجویی و استفاده از ظرفیتهای اسنادی پژوهشگران و نخبگان دفاع مقدس فراهم شود.

همچنین در توافق به عمل آمده، مقرر شد رشته های کارشناسی ارشد با گرایش علوم دفاعی در دانشگاه پیام نور راه اندازی شود.

در این جلسه تاکید شد مسئولان دانشگاه پیام نور بستر و حمایت لازم را از ارائه دو واحد درسی “آشنایی با دفاع مقدس” به دانشجویان این دانشگاه فراهم کنند.

hp722
07-12-2011, 15:40
توروخدا هنوز معلوم نشده این پیام نور لعنتی بهمن ماه ورودی میگیره؟کسایی که کنکور 90 رو دادن و تو دانشگاه قبول شدن و بخاطر فقدان مدرک پیش دانشگاهی نتونستن ثبت نام کنن رو بهمن ماه با داشتن مدرک پیش دانشگاهی برمیداره؟کسی اطلاعی نداره؟:41:

کسی اطلاعی نداشت؟

بابا زمان ثبت نام کنکور 91 هم رسید.موندم ثبت نام کنم یا نه؟معلوم نیست این پیام نور بهمن ماه برمیداره یا نه؟هیچکس چیزی نمیدونه؟خود پیام نور چیزی نگفته؟

hamid_diablo
07-12-2011, 18:25
دوست عزیز ثبت نامش تمام شده

اواسط مهرماه بود که برای فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور ثبت نام میکرد حتی تمدید هم شد

hp722
07-12-2011, 20:21
دوست عزیز ثبت نامش تمام شده

اواسط مهرماه بود که برای فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور ثبت نام میکرد حتی تمدید هم شد

توروبخدا قسم همینجوری جواب ندید.چیزی که نوشتم رو کامل بخونید بعد جواب بدید.این جواب شمارو یه نفر دیگه هم بهم داده بود

آخه کجای سوال من حرفی از فراگیر زده شده؟

از دوستان اگه کسی جوابی برای سوالم داشت واقعا ممنون میشم کمکم کنه

fateme_rauf
08-12-2011, 11:20

---------- Post added at 11:20 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

iticorp
10-12-2011, 17:46
والا دوست عزيز تو دفترچه شماره يك كنكور سراسري نوشته بود اگه تا 15 مهرماه مدرك پيش دانشگاهي آماده نشه ثبت نام داوطلبان كان لم يكن تلقي ميشه. حالا شما بريد از مسئولين دانشگاه بپرسيد شايد بشه يه كاريش كرد.

alone one
11-12-2011, 00:16
دوستان من 23 دی امتحان فراگیر تو رشته حسابداری دارم
میخوام ببینم سطح سوالای آزمون ورودی فراگیر چطوره؟
میشه نخونده رفت سر جلسه و مثلا همه گزینه هارو 1 یا همرو 2 زدو قبول شد؟؟:18:
آخه نمره منفی نداره که:21:
چنتا سواله و چن درصدشو بزنی قبولی
پیشاپیش واسه جواباتون ممنون:11:

sansi
11-12-2011, 11:01
سوالا كه از كتاب اورده ميشن.اگه بخونيد درست حسابي قبول ميشيد.درسهاي تخصصي سوالاش يه مقدار سخت تر از عمومي هاس.
من اون موقع كه نمره اوردن ملاك بود ازمون دادم و الان دقيقا نمي دونم با زدن چند درصد ميشه قبول شد.
شمام اگه ميخواي قبول بشي بايد بخوني شانسي زدن امكان قبولي رو به شما نمي ده.
موفق باشيد.

alone one
11-12-2011, 17:16
اصلا میشه اونایی که جدیدا آزمون فراگیر دادن یه مقدار درمورد سطح سوالا و تعدادشون واسمون بگن؟
تو این یه ماه باقی موندم میشه درسارو جم کرد؟
چن ساعت باید بخونیم؟(واس یه دانش آموز متوسط)

mohsenjxj
11-12-2011, 19:40
سلام دوستان نمره قبولی تو امتحان های پیام نور چند هست؟(همون نمره 10 از 20 است؟)

nits
11-12-2011, 19:44
سلام .... دوستان عزیز از بچه های کامپیوتر کسی اینجا هست که 2-3 ترم گذرونده باشه ؟ گرایش نرم افزار ؟ رشت باشه که چه بهتر

mohsenjxj
11-12-2011, 19:45

hamidras
11-12-2011, 20:15
سلام .... دوستان عزیز از بچه های کامپیوتر کسی اینجا هست که 2-3 ترم گذرونده باشه ؟ گرایش نرم افزار ؟ رشت باشه که چه بهتر

حميد هستم از تهران ترم 3 :دي

اره 10 هستش اما سيستم 9.5 به بالا رو خودش 10 ميكنه ميگن :)

iticorp
11-12-2011, 21:16
حميد هستم از تهران ترم 3 :دي

يعني اگه 17 يا 18 بگيريم خودش ميده 10؟ :27:

sansi
11-12-2011, 21:20
يعني اگه 17 يا 18 بگيريم خودش ميده 10؟ :27:

شما بالا ي 10 بگير سيستم باهات كاري نداره:31:

hamidras
11-12-2011, 21:53

يعني اگه 17 يا 18 بگيريم خودش ميده 10؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازه 9.5 تا 9.99 مد نظر بود :دي

unknown47
12-12-2011, 00:09
درود.
دوستان میخواستم بپرسم که مدرک دانشگاه پیام نور بهتره یا دانشگاه آزاد؟
از لحاظ بازار کار کدوم مدرکش بهتره؟
با تشکر.

hamidras
12-12-2011, 09:36
درود.
دوستان میخواستم بپرسم که مدرک دانشگاه پیام نور بهتره یا دانشگاه آزاد؟
از لحاظ بازار کار کدوم مدرکش بهتره؟
با تشکر. اونجا ها كه استخدام دارن مدركو بسته به معدل ميگيرن اكثرا.پيام نورو بالا 14 قبول ميكنن ازادو 16 17 به بالا

تو رشته هاي فني هم الان اكثرا كاربلد بودن ميخوان نه مدرك .

===================

اين دوستمون nits سوال پرسيده تو پروفايلم هيچ جاييم نذاشته كه جوابشو بدم همينجا ميگم :دي

ترم اول آزمایشگاه کامپیوتر داشتی نه ؟
ترم دو چی ؟
الان که ترم سه هستی چی ؟
مرسی

ترم اول و دوم بهم نرسيد كه بردارم اين ترم جا بود اما من ديگه برداشته بودم واحدامو جا نبود :دي

alone one
12-12-2011, 12:46
دوستانی که فراگیر درس خوندن لطفا بگن از کی واس فراگیر استارت درسو زدن؟
روزی چن ساعت وقت گذاشتن؟
مخصوصا رشته حسابداری
آخه من دی امتحانات پیشم دارم و وقتم فوق العاده کم،23 دی هم که فراگیر امتحان دارم
اصلا کسی هس که یه سال فراگیر شرکت کرده باشهو قبول نشده باشه بعد بره سال بعد امتحان بده؟

0015351971
12-12-2011, 19:09
بچه ها من الان گزارش 428رو میزنم ببینم امتحانام کیه
میگه »کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.
چیکار کنم؟

Hossein_128
12-12-2011, 21:22
دقیقا تاریخ دفترچه آزمون فراگیر و ثبت نام کی هست؟
یکی میگه بهمن یکی میگه اسفند....
من الان دارم پیش دانشگاهی میخونم(روزانه) متولد نیمه دوم 70 هم هستم میخواستم ببینم می تونم فراگیر ثبت نام کنم یا نه؟ آخه بعد از اینکه مدرک پیش دانشگاهی رو گرفتم 6 ماه بیشتر فرصت ندارم
چون دیپلمم فنی هست خیلی مشکله که بخوام با مدرک پیش دانشگاهی انسانی سراسری شرکت کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

sansi
12-12-2011, 22:19
بچه ها من الان گزارش 428رو میزنم ببینم امتحانام کیه
میگه »کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.
چیکار کنم؟

سلام.
هنوز برنامه ها رو قرار ندادن.شما اگه قبلا از گزارش 101 پرينت يا عكس داشته باشي اونجا تاريخ و ساعت امتحانا رو زدن.

دقیقا تاریخ دفترچه آزمون فراگیر و ثبت نام کی هست؟
یکی میگه بهمن یکی میگه اسفند....
من الان دارم پیش دانشگاهی میخونم(روزانه) متولد نیمه دوم 70 هم هستم میخواستم ببینم می تونم فراگیر ثبت نام کنم یا نه؟ آخه بعد از اینکه مدرک پیش دانشگاهی رو گرفتم 6 ماه بیشتر فرصت ندارم
چون دیپلمم فنی هست خیلی مشکله که بخوام با مدرک پیش دانشگاهی انسانی سراسری شرکت کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

دفترچه ازمون فراگير ابان ماه اومد و مهلت ثبت نام هم تموم شده.دي ماه هم ازمونش برگزار ميشه.
دوره بعدي هم ابان ماه سال اينده.درباره اينكه توي بهمن ماه هم دوباره بخواد پذيرش داشته باشه هم چيزي از طرف دانشگاه پيام نور اعلام نشده.

nits
13-12-2011, 01:37
اونجا ها كه استخدام دارن مدركو بسته به معدل ميگيرن اكثرا.پيام نورو بالا 14 قبول ميكنن ازادو 16 17 به بالا

تو رشته هاي فني هم الان اكثرا كاربلد بودن ميخوان نه مدرك .

===================

اين دوستمون nits سوال پرسيده تو پروفايلم هيچ جاييم نذاشته كه جوابشو بدم همينجا ميگم :دي

ترم اول و دوم بهم نرسيد كه بردارم اين ترم جا بود اما من ديگه برداشته بودم واحدامو جا نبود :دي

سلام
به به ...... شما که اصلا آزمایشگاه برنداشتی :31:
من میخوام بدونم دقیقا چه ترمهایی آزمایشگاه داریم ؟ ترم یک که یه عمومی بود ............ ترم 2 هم داریم ؟ از دوستات که برداشتن نمیدونی ؟

MojiOS
13-12-2011, 01:45
دوستان قضیه اینکه پیام نور معافیت سربازی نمیده چیه؟!
بعد برای اینکه رشته گرافیک قبول شم باید چی کار کنم؟! سخته امتحانش؟! چه درسایی باید بخونم؟! من رشتم ریاضیه

hamidras
13-12-2011, 09:56
سلام
به به ...... شما که اصلا آزمایشگاه برنداشتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من میخوام بدونم دقیقا چه ترمهایی آزمایشگاه داریم ؟ ترم یک که یه عمومی بود ............ ترم 2 هم داریم ؟ از دوستات که برداشتن نمیدونی ؟ همون ترم 1 همزمان با مباني كامپيوتر برداشتن يه سريا حالا هم كه نرسيد هر وقت كه رسيد بردار بره :دي

آزمايشگاه كامپيوتر همين ي دونس

سرجمع يه 9-10 تا ازمايشگاه بايد بپاسي تا مدركتو بدن :دي

يه نگاه اجمالي به چارت بنداز دستت مياد :)

amiredge
13-12-2011, 10:28
دوستان ميخواستم بدونم كه پيام نور پزشكي داره؟

ARAS71
13-12-2011, 11:18
دوستان ميخواستم بدونم كه پيام نور پزشكي داره؟
نداره مگه میشه پزشکی رو تئوری خوند؟

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

سلام
من نمی تونم واردreg.pnu.ac.ir بشم شماها چه طور ؟

hasti rs
13-12-2011, 11:50
سلام دوستان
درخواست انتقال و مهمان رو واسه ترم بعد ، کـــی برسی میکنن ؟ تاریخ بررسیش توسط مقصد رو میخوام .
سپــاس .

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

سلام
من نتم سرعت نداره .
ولی دیروز مشکلی نداشت وارد شد .

sansi
13-12-2011, 16:17
سلام

سلام.ميشه وارد شد مشكلي نداره.

alone one
13-12-2011, 22:53
دوستانی که فراگیر درس خوندن لطفا بگن از کی واس فراگیر استارت درسو زدن؟
روزی چن ساعت وقت گذاشتن؟
مخصوصا رشته حسابداری
آخه من دی امتحانات پیشم دارم و وقتم فوق العاده کم،23 دی هم که فراگیر امتحان دارم
اصلا کسی هس که یه سال فراگیر شرکت کرده باشهو قبول نشده باشه بعد بره سال بعد امتحان بده؟
خواهش میکنم کسایی که اطلاع دارن جوابمو بدن
فرصت کمی دارم
پیشاپیش ممنون

Hossein_128
13-12-2011, 23:09
پذیرش سراسری پیام نور راحت تره یا فراگیر؟
فراگیر که تاریخ مشخصی نداره و نمیشه از الان برنامه ریزی کرد. برای سراسری ثبت نام کردم که با دیپلم فنی و پیش انسانی، برنامه ریزی شهری رو برای پیام نور بزنم. چون سال دوم و سوم رشته م انسانی نبوده یکم سراسری برام سخت میشه.
حالا میخواستم ببینم کدومش راحت تره. ممنون میشم

MojiOS
13-12-2011, 23:51
دوستان کنکور پیام نور سخته؟! من می خوام گرافیک شرکت کنم! درسم هم ضعیفه. چی کار باید بکنم!؟

0015351971
14-12-2011, 13:16
سلام.
هنوز برنامه ها رو قرار ندادن.شما اگه قبلا از گزارش 101 پرينت يا عكس داشته باشي اونجا تاريخ و ساعت امتحانا رو زدن.
ندارم دیگه
حدودا کی میزنن ؟

nits
14-12-2011, 16:47
hamidras مرسی از پاسخت
از دوستانی که کامپیوتر میخونن تو رشت (پیام نور ) و ترم اول هم هستن کسی نیست ؟

ARAS71
14-12-2011, 18:18
ندارم دیگه
حدودا کی میزنن ؟
سلام من هم ندارم می زنه :
اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست
دوباره تو سایت می زارند؟

sansi
14-12-2011, 18:26
ندارم دیگه
حدودا کی میزنن ؟

تقريبا يك هفته قبل از امتحانات ميزارن.
البته بايد شهريه رو واريز كرده باشيد تا برنامه رو نمايش بده.

ARAS71
14-12-2011, 22:02
تقريبا يك هفته قبل از امتحانات ميزارن.
البته بايد شهريه رو واريز كرده باشيد تا برنامه رو نمايش بده.
10 هزار تومنش مونده کامل باید بریزم؟

hasti rs
14-12-2011, 22:31
10 هزار تومنش مونده کامل باید بریزم؟
آره
یکی از دوستای من 2 تومن شهریش مونده بود ، نتونست نمره ها میانترمشو ببینه ! در این حد یعنی !

ARAS71
14-12-2011, 22:36
آره
یکی از دوستای من 2 تومن شهریش مونده بود ، نتونست نمره ها میانترمشو ببینه ! در این حد یعنی !
اینترنتی هم می شه واریز کرد؟

sansi
14-12-2011, 23:38
آره

واسه من يه سري بخاطر چند ريال ارور ميزد تو بانك كلي معطل شدم :دي

از اون حدم گذشته ........

اینترنتی هم می شه واریز کرد؟

بهتره رسيد واريزي داشته باشيد...بعدا به درد ميخوره.

Amir M.ohAma.D
15-12-2011, 18:44
الان چند روز گلستان برای من باز نمیشه.چیکار کنم؟

hamid_diablo
15-12-2011, 18:57
خدا ازشون نگذره که دانشجو رو این همه اذیت میکنندبد میان میگن چرا دانشجوها از کشور خارج میشن.

.من اوایل ترم 150 هزار تومان دادم الان هم نزدیک 27 هزار تومان افزایش داشته که همین امروز دادم.

Iceboy_LOVE
15-12-2011, 20:32
سلام بچه ها
سایت گلستان برای من باز نمیشه امتحان های میان ترم میخواستم ببینم چند شدم
reg.pnu.ac.ir

برای شما هم باز نمیشه ؟
IE8 دارم .. ویندوز7

hamidras
15-12-2011, 20:42
سلام بچه ها
سایت گلستان برای من باز نمیشه امتحان های میان ترم میخواستم ببینم چند شدم
reg.pnu.ac.ir

برای شما هم باز نمیشه ؟
IE8 دارم .. ویندوز7

آره سايت الام مشكل داره باز نميشه :دي

sansi
15-12-2011, 22:17
آره سايت الام مشكل داره باز نميشه :دي
بله بسلامتي ميمنت سيستم قطع شده :دي

يكي دو روز پيش مشكلي نداشت.احتمالا بخاطر قرار دادن كارت ازمون مشكل پيدا كرده.

sansi
15-12-2011, 22:29
کارت ورود به جلسه پیام نور / زمان دریافت گزارش 428

دانشجویان پیام نور برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور از طریق اینترنت باید به سیستم گلستان مراجعه کنند
به گزارش اخبار پیام نور دانشجویان پیام نور برای شرکت در امتحانات دانشگاه باید کارت ورود به جلسه خود را (گزارش ۴۲۸ ) از سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir دریافت کنند. براساس آنچه در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور آمده است، گزارش ۴۲۸ در سیستم گلستان از ۲۳ آذر ۹۰ قابل دریافت خواهد بود.در حال حاضر دانشجویان برای اطلاع از تاریخ امتحانات خود می توانند گزارش ۴۲۳ را در سیستم گلستان دریافت کنند.

Iceboy_LOVE
16-12-2011, 09:50
دانشجويان و كاربران خارج از كشور كه به دليل مسدود شدن پروتكل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، به سيستم جامع گلستان

(reg.pnu.ac.ir) دسترسي ندارند مي توانند به روش زير به سيستم گلستان وارد شوند:

در تنظيمات Internet Explorer منوي Tools گزينه Internet Options را انتخاب نمائيد. سپس در پنجره مورد نظر زير فرم connections را انتخاب نمائيد . در ادامه گزينه LAN setting را انتخاب نمائيد . در پنجره فوق بخش Proxy server در فيلد Address، شماره 166 . 116 . 225 . 194 در فيلد port شماره 8080 ثبت نمائيد.
توجه : با انجام اين تنظيمات تنها به سايت reg.pnu.ac.ir دسترسي خواهيد داشت .

Iceboy_LOVE
16-12-2011, 10:00
من وارد سایت میشم .. اما به من میگه که کلمه عبور خود را عوض کنید...
عوض کنم مشکلی نیس ؟

پیش فرض کلمه عبور من شماره کد ملی من است
یوزرنیم هم شماره دانشجویی

sansi
16-12-2011, 11:26
من وارد سایت میشم .. اما به من میگه که کلمه عبور خود را عوض کنید...
عوض کنم مشکلی نیس ؟

پیش فرض کلمه عبور من شماره کد ملی من است
یوزرنیم هم شماره دانشجویی

نه مشكلي نيست.براي من هر چند وقت يكبار تغيير رمز ميزنه.

Amir M.ohAma.D
16-12-2011, 13:14
من همه چیو درست میزنم ولی اینو مینویسه

کد27 : تعداد دفعات ورود نام و کلمه عبور اشتباه بيش از حد مجاز مي باشد.

چیکار کنم؟

hamidras
16-12-2011, 13:38

براي يكي از دوستامم الان اينجوريه
نگران نباش احتمالا از اختلالات سيستمه درست ميشه

Amir M.ohAma.D
16-12-2011, 13:52
دوستان این درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه امتحانش چطوریه؟چه جوری ازش سوال میدن؟من خود خوان برداشتمش .

یه سوال دیگه:31:
اگه این ترم همه درسارو بیفتم چی میشه؟:31:اخه برای کنکور میخونم هیچی برای این ترم نخوندم:41:

sansi
16-12-2011, 14:28

چیکار کنم؟

يه بار ديگه از صفحهي اول وارد شو.منم صبح اين مشكل رو داشتم ولي وقتي از اين لينك

از اول وارد سايت بشيد ديگه ارور نمي زنه.براي من كه هنوز كارت ازمون نزدن كسي هست كه گرفته باشه؟

دوستان این درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه امتحانش چطوریه؟چه جوری ازش سوال میدن؟من خود خوان برداشتمش .

یه سوال دیگه
اگه این ترم همه درسارو بیفتم چی میشه؟اخه برای کنکور میخونم هیچی برای این ترم نخوندم

من تفسير قران رو داشتم.كتاب رو بخوني متوجه قسمتهاي مهمش ميشي.نمونه سوالاي ترمهاي قبل رو هم اگه داشته باشي كه خيلي بهتره.
مشروط ميشي.ترم ديگه هم فقط بايد 12 واحد برداري.

0015351971
16-12-2011, 14:51
يه بار ديگه از صفحهي اول وارد شو.منم صبح اين مشكل رو داشتم ولي وقتي از اين لينك
منم نمیتونم وارد شم
چه گندی زدن دوباره اینا

sansi
16-12-2011, 15:11
منم نمیتونم وارد شم
چه گندی زدن دوباره اینا

از همون ادرس بالا برو .مي توني وارد سايت بشي فقط هنوز كارت ازمون رو نزدن (البته براي من هنوز نزدن.)