PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

nits
24-09-2011, 12:45
يه سوال ديگه هم داشتم

منظور از صفحه سوم شناسنامه كدومه؟اونه كه مشخصات همسر و... توشه يا اون صفحه كه نوشته كارت مخصوص ضرب مهرهاي اضطراري؟

رسيد درخواست ارزش تحصيلي چيه؟

دوست عزیز پستی که من بالا زدم رو بخون متوجه میشی

ehsan_j70
24-09-2011, 12:53
دوست عزیز پستی که من بالا زدم رو بخون متوجه میشی

يعني اون صفحه كه مال مهر كردنه رو بايد اسكن كرد؟
مگه اون نميشه صفحه چهارم؟

!faeze
24-09-2011, 13:47
سلام
چند تا سوال دارم کی می تونه راهنماییم کنه؟
1-من تاریخ تولدم رو اشتباه ثبت کردم،الانم نمی تونم تغییرش بدم
به نظرتون بعداً مشکلی پیش میاد؟چیکار کنم باید؟

2-تاریخ ثبت نام حضوریمم زده 16 مهر!!!کلاسا کی می خواد شروع شه اون وقت!؟

3-کسی هست معماری پیام نور خونده باشه؟می خوام بدونم اوضاع کلاسا چه طوره؟
آخه یه عده می گن کلاسا فقط رفع اشکاله یه عده هم می گن همه درس های تخصصی کلاس تشکیل میشه!

4-من که ترم اولم انتخاب رشته با خودمه؟اگه با منه چه درسهایی رو باید اول بگیرم؟

ehsan_j70
24-09-2011, 13:53

تاريخ ثبت نام حضوري من رو زده 4 ابان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

يعني كلاسا كي تشكيل ميشه؟

من فكر كردم از اين هفته ميريم كلاس!!

!faeze
24-09-2011, 14:04
يعني اون صفحه كه مال مهر كردنه رو بايد اسكن كرد؟
مگه اون نميشه صفحه چهارم؟

آره همون صفحه رو باید اسکن کنی
فکر میکنم بیشتر توضیحات مد نظرشونه :46:

aristocrat
24-09-2011, 14:22
دوستان یه سوال کوچیک دارم. من برگه اعزام به خدمتم رو گرفتم آبان ماه اعزام میشم الان موقع ثبت نام غیرحضوری
وضعیت نظام وظیفه رو چی بزنم؟ مشمول یا معافیت تحصیلی یا آماده به خدمت؟

aristocrat
24-09-2011, 14:43
سلام

آخه یه عده می گن کلاسا فقط رفع اشکاله یه عده هم می گن همه درس های تخصصی کلاس تشکیل میشه!

کجا قبول شدی؟ پیام نور تهران که کلاس های تئوری رشته های مهندسیش منتقل شده به شمیرانات تعداد کلاس ها
بیشتر میشه دروس خودخوان رو هم میخوان براش کلاس بذارن. ترم اول هم که فکر کنم خودشون میدن.

!faeze
24-09-2011, 14:46
کجا قبول شدی؟ پیام نور تهران که کلاس های تئوری رشته های مهندسیش منتقل شده به شمیرانات تعداد کلاس ها
بیشتر میشه دروس خودخوان رو هم میخوان براش کلاس بذارن. ترم اول هم که فکر کنم خودشون میدن.

سمنان قبول شدم

aristocrat
24-09-2011, 14:50
سمنان قبول شدم

برو واحد سمنان از بچه هایی که اونجا درس خوندن سوال کن منم همین کارو کردم.

sansi
24-09-2011, 14:55
سلام

بعدا ميشه درستش كرد.موقع ثبت نام حضوري ميتونيد بگيد تا درستش كنن.
كلاسا از هفته دوم مهر ماه شروع ميشه.اوايل يكم تق و لقه ولي بعد درست ميشه.
براي درساي تخصصي اكثر اوقات كلاس ميزارن.توي كلاسا تدريس انجام ميشه.
ترم اول رو معمولا دانشگاه انتخاب واحد ميكنه،ولي اگه با خودتون بود از روي چارت رشتتون درساي ترم اول رو انتخاب كنيد.

!faeze
24-09-2011, 14:59
بعدا ميشه درستش كرد.موقع ثبت نام حضوري ميتونيد بگيد تا درستش كنن.
كلاسا از فته دوم مهر ماه شروع ميشه.اوايل يكم تق و لقه ولي بعد درست ميشه.
براي درساي تخصصي اكثر اوقات كلاس ميزارن.توي كلاسا تدريس انجام ميشه.
ترم اول رو معمولا دانشگاه انتخاب واحد ميكنه،ولي اگه با خودتون بود از روي چارت رشتتون درساي ترم اول رو انتخاب كنيد.

مرسی از راهنماییت

ehsan_j70
24-09-2011, 15:34
كلاسا از هفته دوم مهر ماه شروع ميشه.اوايل يكم تق و لقه ولي بعد درست ميشه.

تاريخ ثبت نام حضوري من رو زده 4 ابان!!!
ميخواستم بدونم كلاساي ما هم هفته دوم مهر تشكيل ميشه يا بعد ثبت نام حضوري؟

من كه نميتونم دو ماه تا تشكيل كلاس صبر كنم .همه رفيقام كلاساشون شروع شده

sansi
24-09-2011, 16:02
تاريخ ثبت نام حضوري من رو زده 4 ابان!!!
ميخواستم بدونم كلاساي ما هم هفته دوم مهر تشكيل ميشه يا بعد ثبت نام حضوري؟

من كه نميتونم دو ماه تا تشكيل كلاس صبر كنم .همه رفيقام كلاساشون شروع شده

بله همه ي كلاسا هفته ي دوم شروع ميشن.شمام مگه اول ثبت نام اينترنتي نميكنين؟!انتخاب واحدم كه انجام ميديد.
پس ميتونيد بريد سر كلاس.

alivw71
24-09-2011, 17:33
شما واسه ارشد میخوای ثبت نام کنین یا واسه کارشناسی؟
من امسال کنکور ماهدشت کرج قبول شدم. کارشناسی.

KimHJ
24-09-2011, 17:46
میشه لطف کنید بگویید که این درخواست ارزش تحصیلی را اگر اصل مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی (مقوایی) را داشته باشید باز هم لازم است یعنی می خواهم بدانم با هم فرق دارد؟

gol shan
24-09-2011, 18:05
[راست می گه از الافی یه چیز اونورتره؟؟؟؟:41::41::41::41:

hesedahomm
24-09-2011, 22:42
سلام
من چون نتونستم ثبت نام اینترنتی بکنم ، فردا دارم میرم خود دانشگاه ثبت نام کنم.اشکالی که نداره؟!
باید برم کجای دانشگاه؟
وقتی ثبت نام کنم شهریه رو چطوری می پردازیم همون موقع ازمون میگیرن؟
شما نمیدونید حقوق پیام نور چقدر شهریشه؟؟؟؟؟!

sansi
24-09-2011, 23:07
سلام
من چون نتونستم ثبت نام اینترنتی بکنم ، فردا دارم میرم خود دانشگاه ثبت نام کنم.اشکالی که نداره؟!
باید برم کجای دانشگاه؟

مگه ثبت نامتون اينترنتي نيست؟
اگه بخواي بري دانشگاه بايد بريد اموزش دانشگاهتون با مدير گروهتون صحبت كنين تا مشكلتون رو برطرف كنن.
ميزان شهريه هم بعد از انتخاب واحد مشخص ميشه.توي سايت گلستان يه قسمت داره كه فرم واريز شهريه رو از اونحا ميتونيد پرينت بگيريد.

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

سلام
باید برم کجای دانشگاه؟

مگه ثبت نامتون اينترنتي نيست؟
اگه بخواي بري دانشگاه بايد بريد اموزش دانشگاهتون با مدير گروهتون صحبت كنين تا مشكلتون رو برطرف كنن.
ميزان شهريه هم بعد از انتخاب واحد مشخص ميشه.توي سايت گلستان يه قسمت داره كه فرم واريز شهريه رو از اونحا ميتونيد پرينت بگيريد.

hesedahomm
24-09-2011, 23:12
بله اینترنتیه اما نتونستم وارد سایت بشم.
آخه من فکر میکردم همین اول کاری هم یه مقداری پول میگیرن ..نمیگیرن؟!

nits
24-09-2011, 23:19
بله اینترنتیه اما نتونستم وارد سایت بشم.
آخه من فکر میکردم همین اول کاری هم یه مقداری پول میگیرن ..نمیگیرن؟!

چرا نمیتونی وارد سایت بشی ؟ صفحه اصلی سایت گلستون رو بخون خوب

ehsan_j70
24-09-2011, 23:21
من فردا ميخوام برم پست تاييده تحصيلي بگيرم

دقيقا چه چيزايي ببرم؟
پاكت هم بايد خودمون بگيريم يا ميدن؟

hesedahomm
24-09-2011, 23:28
پاکت خودشون میدن...پاکتای مخصوصیه

nits
24-09-2011, 23:37
من فردا ميخوام برم پست تاييده تحصيلي بگيرم

دقيقا چه چيزايي ببرم؟
پاكت هم بايد خودمون بگيريم يا ميدن؟

شما اصل مدرک پیش و دیپلم و کپیشون رو ببر پست . دو تا پاکت میدن بهت . آدرسهایی هم که باید بنویسی تو هرکدوم رو من در پستی که چند صفحه پیش زدم نوشتم . همون پست طولانی . مبلغ 11 - 12 تومن هم ببر با خودت چون ارزش اون تاییدیه تحصیلی و سایر چیزها و ... 11 - 12 تومن میشه که من مبلغش رو هم اشتباهی نوشتم تو اون پست

hesedahomm
24-09-2011, 23:40
میشه حضوری هم ثبت نام کرد؟؟؟؟
آخه شنیدم بعضیا واسه فراگیر حضوری ثبت نام کردن

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

تورو خدا بگید ممکنه حضوری نشه؟؟
الکی برم اونجا

hesedahomm
24-09-2011, 23:48
میشه حضوری هم ثبت نام کرد؟؟؟؟
آخه شنیدم بعضیا واسه فراگیر حضوری ثبت نام کردن

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

تورو خدا بگید ممکنه حضوری نشه؟؟
الکی برم اونجا

اینم آدرس خبری که خوندم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iticorp
24-09-2011, 23:49
سلام به همگي من امسال اولين سال كنكورم بود و تقريبا خراب كردم رشته مورد علاقم (برق) در شهر خودم (كرج) دانشگاه پيام نور رو زدم و قبول هم شدم. اما دارم دوباره براي كنكور ميخونم.
يه سوال داشتم ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينه كه اگر پيام نور يك ترم بخونم بعد دوباره كنكور بدم و سراسري قبول شم اونوقت سراسري واحدهايي رو كه اينجا گذروندمو قبول مي كنه؟ يعني ميتونم تطبيق واحد كنم؟ يا بايد دوباره از اول بخونم؟

nits
25-09-2011, 00:07
سلام به همگي من امسال اولين سال كنكورم بود و تقريبا خراب كردم رشته مورد علاقم (برق) در شهر خودم (كرج) دانشگاه پيام نور رو زدم و قبول هم شدم. اما دارم دوباره براي كنكور ميخونم.
يه سوال داشتم ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينه كه اگر پيام نور يك ترم بخونم بعد دوباره كنكور بدم و سراسري قبول شم اونوقت سراسري واحدهايي رو كه اينجا گذروندمو قبول مي كنه؟ يعني ميتونم تطبيق واحد كنم؟ يا بايد دوباره از اول بخونم؟

خیر . قبول نمیکنه .

iticorp
25-09-2011, 00:09
خیر . قبول نمیکنه .
پس جريان اين تطبيق واحد چيه؟ چون يكي رو مي شناسم از آزاد رفت پيام نور 26واحد داشت كه قبولش كردن؟

hesedahomm
25-09-2011, 00:10
میشه حضوری هم ثبت نام کرد؟؟؟؟مدارکمم نتونستم اسکن کنمآخه شنیدم بعضیا واسه فراگیر حضوری ثبت نام کردن البته من فراگیر نیستم.تورو خدا بگید ممکنه حضوری نشه؟؟الکی برم اونجااینم آدرس خبری که خوندم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iticorp
25-09-2011, 00:23
میشه حضوری هم ثبت نام کرد؟؟؟؟مدارکمم نتونستم اسکن کنمآخه شنیدم بعضیا واسه فراگیر حضوری ثبت نام کردن البته من فراگیر نیستم.تورو خدا بگید ممکنه حضوری نشه؟؟الکی برم اونجااینم آدرس خبری که خوندم:
دوست عزيز من هم خوندم اين اطلاعيه رو ولي بعيد ميدونم كاري بكنن. خب چرا فردا اسكن نمي كنيد؟

hesedahomm
25-09-2011, 00:30
خب نمیدونم ایراد از کجاست اسکن نمیشه.هم به کامپیوتر وصل کردم هم به لپ تاپ اما بازم نمیشه...اصولا واسه هیچ کاری کافی نت نمیرم.یعنی ممکنه جوابگو نباشن؟باید باشن

nits
25-09-2011, 00:33
پس جريان اين تطبيق واحد چيه؟ چون يكي رو مي شناسم از آزاد رفت پيام نور 26واحد داشت كه قبولش كردن؟

دوست گرامی سوال شما با مثال شما نمیخونه . شما ببین کی از پیام نور به سراسری این کار رو کرده ؟
قبلا برای دروس عمومی اینکار رو میکردن و خیلی وقت پیش. برای دروس تخصصی که اصلا نمیشه . در حال کنونی که فکر نکنم اصلا بشه برای هیچ درسی . چه عمومی و چه اختصاصی

princeofpersia_7
25-09-2011, 00:35
طریقه پرکردن آدرس فرستنده و گیرنده:

1-پاکت بزرگ:
قسمت فرسنده آدرس محل سکونت متقاضی و قسمت گیرنده:آموزش و پرورش محل دریافت مدرک تحصیلی

2- پاکت کوچک :
قسمت فرستنده: آموزش و پرورش محل دریافت مدرک تحصیلی و قسمت گیرنده:آدرس دانشگاه محل تحصیل و نام و نام خانوادگی دانشجو و رشته تحصیلی

ببخشید منظور از این آموزش و پرورش اون وقت برای شهر محل دریافت مدرک پیش دانشگاهی هست یا دیپلم؟

چون من این دوتا رو از دو جای مختلف گرفتم

hesedahomm
25-09-2011, 00:36
یه سوال دیگه:قضیه تکمیل ظرفیت چیه؟کی هست؟واسه اوناییه که اصلا قبول نشدن یا واسه اونایی که قبول شدن هم هست (مثلا من که پیام نور قبول شدم)؟؟؟؟

nits
25-09-2011, 00:46
یه سوال دیگه:قضیه تکمیل ظرفیت چیه؟کی هست؟واسه اوناییه که اصلا قبول نشدن یا واسه اونایی که قبول شدن هم هست (مثلا من که پیام نور قبول شدم)؟؟؟؟

برای قبولی ها دیگه . بدین ترتیب طی اعلامیه ی سازمان سنجش بعضی دانشگاهها ظرفیتهاشون رو در یک رشته بالا میبره مثلا در رشته مهندسی کامیپوتر که فرض کنید قبلا در یک دانشگاه 50 نفر برمیداشته اعلام میکنه که الان 60 نفر بر میداره و با توجه به رتبتون و طی موارد مورد نیاز اقدام به شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت میکنید . برای مثلا یک نفر که در پیام نور شهر شون درس میخونه ممکنه بعدش در مرکز استانی که زندگی میکنه قبول بشه ( مثال عرض میکنم ) . فرض یکی توی لاهیجان که زندگی میکنه قبول شده بعد تو خود رشت قبول میشه .

hasti rs
25-09-2011, 01:04
دوست گرامی سوال شما با مثال شما نمیخونه . شما ببین کی از پیام نور به سراسری این کار رو کرده ؟
قبلا برای دروس عمومی اینکار رو میکردن و خیلی وقت پیش. برای دروس تخصصی که اصلا نمیشه . در حال کنونی که فکر نکنم اصلا بشه برای هیچ درسی . چه عمومی و چه اختصاصی

شاید هم بشه !

ARAS71
25-09-2011, 02:15
سلام
برای تاییدیه من جایی که ثبت نام کردم می گه تا کارت دانشجویی نداشته باشی اصل مدرکتو نمی دم ! حق داره چنین کاری بکنه؟
من چه خاکی بر سرم بریزم؟

alivw71
25-09-2011, 10:53
سایت گلستان خرابه هی میگه کد1 : گذر واژه یا رمز عبور اشتباه است. معلوم نیست کدوم خری اسکریپت سایتو طراحی کرده.

hami2007
25-09-2011, 11:11
پیام نور رو قبول میکنند ولی آزاد نه
نمره بالای 12 زیر 12 یعنی 10تا 12 با تصمیم شوارای اموزش دانشگاه هست که بازم امکان قبول کردنش زیاد هست
اینا زیاد ربطی به دانشگاه نداره امور دانشجویان داخل کشور وزارت علوم آیین نامه میده باز برای اطمینان میتونید از این امور زنگ بزنید بپرسید

0015351971
25-09-2011, 11:46
چقدر سرعت سایتشون افتضاحه
اصلا نمیتونم کاری کنم تو سایت
شمام همینجوری ؟

0015351971
25-09-2011, 11:51
کد محل تولد دانشجو چیه ؟
تهران کدش چیه ؟

tiddledywink
25-09-2011, 12:01
یکی به من بگه رسید درخواست ارزش تحصیلی چیه؟؟؟
کد تایید تحصیلی رو از کجا بیارم؟؟
:((((
کمک کنید:((((

tiddledywink
25-09-2011, 12:08
آخه فرق رسید درخواست ارزش تحصیلی با تاییدیه تحصیلی چیه؟؟

sajad431
25-09-2011, 12:13
کد محل تولد دانشجو چیه ؟
تهران کدش چیه ؟
سمت چپ بنویس تهران
بعد علامت سوالو بزن
کدی که نشون میده سمت راست بنویس

iticorp
25-09-2011, 12:25
پیام نور رو قبول میکنند ولی آزاد نه
نمره بالای 12 زیر 12 یعنی 10تا 12 با تصمیم شوارای اموزش دانشگاه .....

ممنون از پاسخون دوست عزيز. خوشبختانه درسخون هستم و مشكل نمره ندارم ولي شماره اي يا سايتي از اين نهاد نداريد؟ بازم ممنون.

1-چقدر سرعت سایتشون افتضاحه
اصلا نمیتونم کاری کنم تو سایت
شمام همینجوری ؟
2-کد محل تولد دانشجو چیه ؟
تهران کدش چیه ؟
سلام بايد از مرورگر اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد. نسخه هشت به بالا. در غير اينصورت سايت بالا نمياد.2- اونو از همون سمت چپ سايت بايد برداريد.

tiddledywink
25-09-2011, 12:25
من یه برگه دارم بالاش نوشته پیشتاز.زیر پیشتاز یه کد طولانی نوشته!!
کد تاییدیه تحصیلیم همین میشه؟؟؟
بهد همین برگه رو اسکن کنم جای رسید ارزش تحصیلی؟؟

0015351971
25-09-2011, 12:29
یه سوال دیگه
تو قسمت ارسال مدارک
مدرک نظام وظیفه میخواد
من که تازه وارد دانشگاه شدم هنوز دارم درس میخونم چیکار کنمش ؟
اونو میزنه ناقص

iticorp
25-09-2011, 12:34
یه سوال دیگه
تو قسمت ارسال مدارک
مدرک نظام وظیفه میخواد
من که تازه وارد دانشگاه شدم هنوز دارم درس میخونم چیکار کنمش ؟
اونو میزنه ناقص
شما بايد از معافيت تحصيلي استفاده كنيد اما پروسه انتخابشو دقيقا نميدونم متاسفانه.

0015351971
25-09-2011, 12:44
توی قسمت فرما زدم معافیت تحصیلی
ولی تو قسمت آ
پلود مدارک زده اجباریه و باید آپلود بشه
من چیو آپلود کنم خوب؟

iticorp
25-09-2011, 12:47
والا اينشو خودم نميدونم از دوستان كسي نميدونه؟

0015351971
25-09-2011, 12:51
دوستان کسی نیست کمک کنه
دو ساعته تو سایتشونم هنگیدم والله

tiddledywink
25-09-2011, 12:57
یکی به من بگه فرق رسید درخواست ارزش تحصیلی با تاییدیه تحصیلی چیه؟
به من فقط یه برگه دادن:(((

iticorp
25-09-2011, 12:59
دوستان کسی نیست کمک کنه
دو ساعته تو سایتشونم هنگیدم والله
درست شد؟ چه كار كردي؟

0015351971
25-09-2011, 13:08
درست شد؟ چه كار كردي؟ نه هنوز
نمیدونم چی باید آپلود کنم آخه تو چی؟
تلفنم میزنم دانشگاه یه ضرب اشغاله

Ssarshar
25-09-2011, 13:25
دوستان ثبت نام فراگير پيام نور تا كي هست ؟

iticorp
25-09-2011, 13:42
نه هنوز
نمیدونم چی باید آپلود کنم آخه تو چی؟
تلفنم میزنم دانشگاه یه ضرب اشغاله
والا من هنوز ثبت نام نكردم بعد از ظهر بايد برم مداركمو اسكن كنم تا بعد ببينم چي ميشه. ميگم بجز صفحه اول تا سوم شناسنامه و پشت و روي كارت ملي كه چيز ديگه لازم نيست اسكن كنم؟

دوستان ثبت نام فراگير پيام نور تا كي هست ؟
دوست عزيز متاسفانه مهلت ثبت نام فراگير از بيست و هفتم تا 30 شهريور ماه بود كه تمام شد.

0015351971
25-09-2011, 13:50
والا من هنوز ثبت نام نكردم بعد از ظهر بايد برم مداركمو اسكن كنم تا بعد ببينم چي ميشه. ميگم بجز صفحه اول تا سوم شناسنامه و پشت و روي كارت ملي كه چيز ديگه لازم نيست اسكن كنم؟
چرا بازم هست البته این : صفحه اول تا سوم شناسنامه نیست اینه : صفحه اول و سوم شناسنامه
+ کارت ملی پشت و رو
+دیپلم
+ریز نمرات دیپلم
+پیش دانشگاهی
+زیر نمرات پیش دانشگاهی
+تاییده پست
+ نظام وظیفه که مام نفهمیدم چیکاش کنیم

Ssarshar
25-09-2011, 13:52
نه منظورم ثبت نام واسه دادن آزمون هست

راستي ميشه بدون مدرك پيش دانشگاهي و با داشتن مدرك ديپلم امتحان فراگير داد و در صورت قبولي ادامه تحصيل داد ?ممنون

aristocrat
25-09-2011, 13:54
+ نظام وظیفه که مام نفهمیدم چیکاش کنیم

اون رو باید بری دفاتر پلیس +10

!faeze
25-09-2011, 14:14
سلام
بچه ها من ثبت نام کردم ، اطلاعاتمم مدیر تایید کرده
وقتی میرم تو این منو:آموزش -> گزارشهای آموزش -> شهریه -> لیست ها و آمار ها -> 163- فرم واریز وجوه شهریه
مبلغ رو صفر می زنه
اینجام میرم:ثبت نام -> گزارشهای ثبت نام -> ثبت نام -> 101-گزارش نتیجه ثبت نام (ترمیم) دانشجو
میزنه اطلاعاتی جهت نمایش وجود نداره

باید چیکار کنم؟برم اینجا:ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی انتخاب واحد کنم؟
راهنماییم کنین لطفاً:45:

iticorp
25-09-2011, 14:31
نه منظورم ثبت نام واسه دادن آزمون هست

راستي ميشه بدون مدرك پيش دانشگاهي و با داشتن مدرك ديپلم امتحان فراگير داد و در صورت قبولي ادامه تحصيل داد ?ممنون
شما براي ثبت نام در دانشگاه پيام نور از طريق آزمون فراگير به اصل و تصوير ريز نمرات دوره هاي متوسطه نظام جديد و پيش دانشگاهي(يا اصل و تصوير ريز نمرات دوره متوسطه نظام قديم) احتياج داريد.براي پذيرفته شدگان كارشناسي ناپيوسته اصل و تصوير فوق ديپلم.

سلام
وقتی میرم تو این منو:آموزش -> گزارشهای آموزش -> شهریه -> لیست ها و آمار ها -> 163- فرم واریز وجوه شهریه
مبلغ رو صفر می زنه
اینجام میرم:ثبت نام -> گزارشهای ثبت نام -> ثبت نام -> 101-گزارش نتیجه ثبت نام (ترمیم) دانشجو
میزنه اطلاعاتی جهت نمایش وجود نداره

باید چیکار کنم؟برم اینجا:ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی انتخاب واحد کنم؟
راهنماییم کنین لطفاً[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از انجام مراحل ثبت نام غير حضوري و دريافت كد دانشجويي از سامانه گلستان با مدارك لازم به دانشگاه پذيرنده جهت پيگيري امور نهايي ثبت نام مراجعه كنيد. در مورد شهريه هم دقيقا اطلاعي ندارم.

+تاییده پست

تاييديه پست ديگه جريانش چيه؟...

mefmef
25-09-2011, 14:43
ثبت نام فراگیر پیام نور شروع شده یا نه ؟ برا کارشناسی ارشد البته

dokhtarak_e_darya
25-09-2011, 14:49
دوستان من دو تا مشکل دارم

یکی تاییدیه تحصیلی که زده باید شمارش با تاریخ وارد کرد
یکی دیگه هم همین مورد تو قسمت ارسال مدارک به نام "رسید درخواست ارزش تحصیلی"

مگه نمیگن باید این دو تا رو از پست بگیری؟ من رفتم پست دو تا برگه بهم داد اصلا شماره نداره تاریخ نداره اصلا اینا نیست دو تا برگه هست مربوط به دیپلم و پیش داشگاهی که باید پر کنم پست کنم ظاهرا
پس این چیزایی که میخواد چیه؟ دوستان هر کی میدونه سریع راهنمایی کنه
باتشکر

molaali
25-09-2011, 14:53
تاييديه پست ديگه جريانش چيه؟... مدرک پیشدانشگاهیتون رو با حدود ده هزار تومن ببرید اداره ی پست تا تاییدیه تحصیلی رو بهتون بدن

سلام
مبلغ رو صفر می زنهشما اول باید انتخواب واحد بکنید بعد شهریتون مشخص میشه.

+ نظام وظیفه که مام نفهمیدم چیکاش کنیمگرفتن این یکی خیلی زمان گیره:
اول مدرک پیش دانشگاهیتون رو نگاه کنید ببینید نوشته به صورت حضوری اخذ شده یا خیر.اگه نشده بود برید پیشدانشگاهی بگید به بنویسه به صورت حضوری.
بعد برید دانشگاهی که پذیرفته شدید.اونجا گواهیه پیش رو به همراه یک قطعه عکس میخوان.اگه درست بود یه نامه برای نظام وظیفه می فرستن تا اونا هم تایید کنند.بعدش نامه رو باید ببرید پلیس +10 تا دستورش داده بشه.سریع شروع کنید که دیر نشه!

مگه نمیگن باید این دو تا رو از پست بگیری؟ من رفتم پست دو تا برگه بهم داد اصلا شماره نداره تاریخ نداره اصلا اینا نیست دو تا برگه هست مربوط به دیپلم و پیش داشگاهی که باید پر کنم پست کنم ظاهرا
پس این چیزایی که میخواد چیه؟ دوستان هر کی میدونه سریع راهنمایی کنه
باتشکر
باید یه برگه بهتون داده باشه.اسم اون برگه تاییدیه تحصیلی هستش اگه اونو نگرفتید دوباره برید پست.خیلی مهمه.

!faeze
25-09-2011, 15:17
الان به من دو تا جواب متفاوت دادین!
اول باید انتخاب واحد کنم اینترنتی؟بعد شهریه رو واریز کنم؟بعدشم برای ثبت نامه حضوری برم ؟!
یا نه یه طور دیگس؟

dokhtarak_e_darya
25-09-2011, 15:25
باید یه برگه بهتون داده باشه.اسم اون برگه تاییدیه تحصیلی هستش اگه اونو نگرفتید دوباره برید پست.خیلی مهمه.

این برگه ای که میگین شماره قرمز رنگ روشه؟ برگه A4 هست؟
اخه این چیزی که من رفتم پست بهم داد دو تا برگه اچار بود که گفت پر کن بده تا پست کنیم اداره اموزش پرورش :9:

nits
25-09-2011, 15:27
الان به من دو تا جواب متفاوت دادین!
اول باید انتخاب واحد کنم اینترنتی؟بعد شهریه رو واریز کنم؟بعدشم برای ثبت نامه حضوری برم ؟!
یا نه یه طور دیگس؟

تا اونجایی که در صفحه اول سیستم گلستان هست اول تکمیل مدارک و و ثبت نام هست . بعد انتخاب واحد و بعد ثبت نام حضوری و بعد پرداخت شهریه . که هر کدوم یه گزارشهایی داره . پرداخت شهریه متناسب با گزارش بعد از انتخاب واحد هست

!faeze
25-09-2011, 15:46
تا اونجایی که در صفحه اول سیستم گلستان هست اول تکمیل مدارک و و ثبت نام هست . بعد انتخاب واحد و بعد ثبت نام حضوری و بعد پرداخت شهریه . که هر کدوم یه گزارشهایی داره . پرداخت شهریه متناسب با گزارش بعد از انتخاب واحد هست

ممنون از جوابت
من چون نمی تونم پیام بدم همین جا جوابتونو میدم
شماره ای که روی هر دو برگه هستش برای من یکیه
اما اگه برای شما فرق داره احتمالا باید شماره اونی که پیشتاز بنویسی .چون اون نسخه که برای فرستنده هستش پیشه خودت می مونه ولی برگه پیشتاز رو موقع ثبت نام حضوری باید به دانشگاه ارائه بدی
ارزش تحصیلی هم فکر میکنم همون برگه ای هستش که از پست میگیری
از مدارک نظام وظیفه هم بی اطلاع هستم:20:

dokhtarak_e_darya
25-09-2011, 15:56
دوستان یکی به من که رو این تاییده تحصیلی هایی که از پست گرفتین شماره داره؟ اون قسمت تاییده تحصیلی که تو سایت گلستان زده این عکس زیر رو چی وارد کردین؟

رسيد درخواست ارزش تحصيلي رو چی اپلود کردین؟

nits
25-09-2011, 16:06
دوستان میتونن برای راهنمایی بیشتر از چیزهایی که اپلود کرد عکس بزارن . برای عکس گرفتن دگمه Prt Scr رو بزنید و توی برنامه Paint ویرایش کنید و بزارید .

Mahiar0
25-09-2011, 16:14
این پیام نور چرا اینطوریه؟
ارشد فراگیر پیام نورم
کلاس ها نزده از کی شروع میشه؟
تو سایت کلی پیام نور زده 6یا7 مهرماه
یکی میگه هفته دوم مهرماه؟!
دانشگاه که من قبول شدم قشم تلفن هم انجا کسی برنمداره که ببینم کی باید برم
بعد چرا اینطوری چرا زمان نمیزنه مثلا فلان درس چه روزی کلاس داریم؟چی باید کرد؟
تو سایت پیام نور قشم هم چیزی نزده اپدیت قدیمه

مديريت
25-09-2011, 16:37
من ميخوام ارشد فراگير پيام نور شركت كنم امسال دفترچش كي مياد ؟
بعد براي رشته فن اوري اطلاعات دروسش چيه و ايا اين دروس رياضي هم و محاسبات هم داره چون من ليسانسم كشاورزي بوده ازاد حالا ميخوام براي فوق اينو بخونم كسي اطلاعاتي داره در مورد رشته و درساش ؟

aristocrat
25-09-2011, 16:47
دوستان یکی به من که رو این تاییده تحصیلی هایی که از پست گرفتین شماره داره؟ اون قسمت تاییده تحصیلی که تو سایت گلستان زده این عکس زیر رو چی وارد کردین؟

رسيد درخواست ارزش تحصيلي رو چی اپلود کردین؟

باید اول فرمهایی که پست بهت داده پر کنی یکی برای پیش دانشگاهی یکی برای دیپلم. بعدش بری پست اونجا چهار تا پاکت دو تا بزرگ دو تا کوچیک بخری که برای من شد 500 تومن. بعدش روی پاکت ها رو از پست سوال میکنی چه جوری پر کنم اونجا بهت میگن. آدرس دانشگاهی که قبول شدی هم با خودت ببر. همینطور کپی گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم و حداقل یازده هزار تومن با خودت ببر. آخرش یه رسید پستی بهت میدن باید شمارشو اینجا وارد کنی همینطور باید اسکن کنی چون تو قسمت مدارک لازمت میشه. سریعتر برو ثبت نام 5 مهر تموم میشه. پول خورد هم زیاد ببر لازمت میشه :27:

dokhtarak_e_darya
25-09-2011, 16:52
باید اول فرمهارو پر کنی یکی برای پیش دانشگاهی یکی برای دیپلم. بعدش بری پست اونجا چهار تا پاکت دو تا بزرگ دو تا کوچیک بخری که برای من شد 500 تومن. بعدش روی پاکت ها رو از پست سوال میکنی چه جوری پر کنم اونجا بهت میگن. آدرس دانشگاهی که قبول شدی هم با خودت ببر. همینطور کپی گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم و حداقل یازده هزار تومن با خودت ببر. آخرش یه رسید پستی بهت میدن باید شمارشو اینجا وارد کنی همینطور باید اسکن کنی چون تو قسمت مدارک لازمت میشه. سریعتر برو ثبت نام 5 مهر تموم میشه.

درود

اون شماره ای که باید وارد کنم همون رسید پستی بسته هست یعنی؟ همون شماره 20 رقمیه؟ درسته؟

aristocrat
25-09-2011, 17:06
درود

اون شماره ای که باید وارد کنم همون رسید پستی بسته هست یعنی؟ همون شماره 20 رقمیه؟ درسته؟

درسته 20 رقمه. البته چهار تا رسید میدن بهت که اینجا یکیش رو وارد کنی کافیه.

dokhtarak_e_darya
25-09-2011, 17:17
درسته 20 رقمه. البته چهار تا رسید میدن بهت که اینجا یکیش رو وارد کنی کافیه.

لول از همون اول بگین کدرهگیری بسته دیگه bow
دوساعته مارو گیج کردین :31:

iticorp
25-09-2011, 17:18
دوستان به نظر شما دانشگاه اين ساعت ها بازه كه برم براي وضعيت نظام وظيفه؟ البته ببخشيد سوالم يكمي خيلي مسخرست ولي ورودي 90 هستم و هيچي درباره ساعات كاري پيام نور نميدونم :)

aristocrat
25-09-2011, 17:40
این پیام نور چرا اینطوریه؟
ارشد فراگیر پیام نورم
کلاس ها نزده از کی شروع میشه؟
تو سایت کلی پیام نور زده 6یا7 مهرماه
یکی میگه هفته دوم مهرماه؟!
دانشگاه که من قبول شدم قشم تلفن هم انجا کسی برنمداره که ببینم کی باید برم
بعد چرا اینطوری چرا زمان نمیزنه مثلا فلان درس چه روزی کلاس داریم؟چی باید کرد؟
تو سایت پیام نور قشم هم چیزی نزده اپدیت قدیمه

شما بعد از ثبت نام 24 ساعت لغایت 72 ساعت دوباره مراجعه میکنی احتمالا ایندفعه با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه باید وارد سیستم بشی. وقتی که وارد سیستم شدی انتخاب واحد میکنی که بعدش تاریخ و ساعت کلاس ها رو برات میزنه. مرتب هم باید به سایت های اطلاع رسانی پیام نور سر بزنی راجبه ساعت و تاریخ کلاس ها اطلاعیه میزنند.

aristocrat
25-09-2011, 18:08
دكتر معتمدي : برگزاري كلاسهاي پيام‌نور از چهارشنبه

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پيام نور با تشريح برخي جزئيات ثبت نام قبوليهاي سراسري اين دانشگاه در سيستم جامع نام نويسي از بازگشايي كلاسهاي درس اين دانشگاه در روز چهارشنبه 6 مهرماه خبر داد.
عبدالله معتمدي در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به چند نكته در ارتباط با ثبت نام پذيرفته شدگان فراگير و سراسري دانشگاه پيام نور، از بازگشايي كلاسهاي پيام نور در روز چهارشنبه 6 مهرماه خبر داد و گفت: نام نويسي قبوليهاي مقاطع مختلف تحصيلي پيام نور تا روز سه شنبه 5 مهرماه ادامه دارد و پذيرفته شدگان مي توانند از ساعت 8 صبح تا 8 شب مراحل ثبت نام خود را انجام دهند همچنين از روز چهارشنبه 6 مهرماه كلاسهاي درس دانشگاه پيام نور آغاز مي شود.
يك شرط ثبت نام قبوليها به صورت حضوري
وي با بيان اينكه براي نخستين بار سيستم ثبت نام در پيام نور به صورت شبكه اي انجام مي شود، ادامه داد: دانشجويان در بزرگترين سيستم جامع كشور ثبت نام خود را انجام مي دهند، البته تمهيداتي انديشيده شده تا دانشجوياني كه در موعد مقرر امكان ثبت نام ندارند بتوانند با مراجعه حضوري در واحدهاي پذيرفته شده نام نويسي كنند.
علت كندي سيستم ثبت نام پيام نور
معتمدي در پاسخ به پرسش مهر درباره علت كندي سيستم ثبت نام پيام نور و ترافيك بالاي آن در ساعات مراجعه پذيرفته شدگان، گفت: امسال نخستين سالي است كه پيام نور ثبت نام از پذيرفته شدگان را به صورت اينترنتي انجام مي دهد و ما در حال حاضر حجم يك ميليون دانشجو را در اين سيستم شاهد هستيم. دانشجويان علاوه بر انجام ثبت نام خود نياز دارند مداركشان را هم در اين سايت بارگذاري و بارها به آن مراجعه مي كنند.
وي افزود: بنابراين خود به خود ترافيكي ايجاد مي شود كه روند ثبت نام را تا حدي كند مي كند. توزيع سيستم جامع ثبت نام پيام نور در مراكز مختلف استانها با توجه به پهناي باند متفاوت است استانهايي كه پهناي باند مناسبي داشتند با مشكل جدي روبرو نشدند اما در استانهايي كه پهناي باند كم داشتند و زير ساخت مناسب ندارند مشكلات جدي در ثبت نام به خصوص در روزهاي نخست نام نويسي وجود داشت.

nits
25-09-2011, 18:16
---------------------------

Mahiar0
25-09-2011, 18:18
شما بعد از ثبت نام 24 ساعت لغایت 72 ساعت دوباره مراجعه میکنی احتمالا ایندفعه با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه باید وارد سیستم بشی. وقتی که وارد سیستم شدی انتخاب واحد میکنی که بعدش تاریخ و ساعت کلاس ها رو برات میزنه. مرتب هم باید به سایت های اطلاع رسانی پیام نور سر بزنی راجبه ساعت و تاریخ کلاس ها اطلاعیه میزنند.

نه عزیز
انتخاب واحد که 2روزه انجام دادم ولی فقط زمان و ساعت امتحان میزنه ولی ساعت تشکیل کلاس ها نمیزنه که فلان درس چه روزی است
این سایت پیام نور قشم هم اپدیت نمیکنه اطلاعیه هاش قدیمی
معلوم نیست کی باید برم

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

6 مهر که میشه جمعه . چهارشنبه میشه 4 مهر

تقویم نگاه کردید 6 مهر چهارشنبه است

nits
25-09-2011, 18:29
نه عزیز
انتخاب واحد که 2روزه انجام دادم ولی فقط زمان و ساعت امتحان میزنه ولی ساعت تشکیل کلاس ها نمیزنه که فلان درس چه روزی است
معلوم نیست کی باید برم

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

تقویم نگاه کردید 6 مهر چهارشنبه است

من اشتباه کردم . معذرت میخوام . تقویمم رو آبان بود :11:

aristocrat
25-09-2011, 19:08
نه عزیز
معلوم نیست کی باید برم

خودشون تو سایت گلستان نوشتن توی گزارش 101 تاریخ و ساعت کلاس ها رو میزنند:

6- شايان ذكر است تاريخ و ساعت تشكيل كلاس در گزارش 101 " نتيجه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجو" (كه پس از پذيرش دانشجوتوسط مراكز و انتخاب واحد در دسترس قرار مي گيرد)و همچنين سايت هاي اطلاع رساني مراكز درج گرديده است .

دريافت گزارش 101 "نتيجه انتخاب واحد دانشجو" از مسير " ثبت نام ==> گزارشهاي ثبت نام ==> ثبت نام ==> گزارش نتيجه ثبت نام (ترميم) دانشجو در طول ثبت نام " متعاقبا اعلام مي گردد

error403
25-09-2011, 19:10
شاید کلاسهاتون حضوری نباشه! اینایی که حضوری نیستو ساعت براش نمیزنه فقط تاریخ و ساعت امتحانو میزنه

alivw71
25-09-2011, 19:18
من هنوز ثبت نام نکردم
هر چی مزنم میگه گذر واژه و رمز عبور اشتباه است. پیام نور هم شد دانشگاه. اسمشو باید گذاشت(تشتک سازی)

aristocrat
25-09-2011, 19:21
شاید کلاسهاتون حضوری نباشه! اینایی که حضوری نیستو ساعت براش نمیزنه فقط تاریخ و ساعت امتحانو میزنه

درسته. من از فراگیر اطلاعی ندارم. شاید برای فراگیرها کلاس تشکیل نمیشه. باید خودشون توی کلاس های موسسه های آموزشی وابسته به پیام نور شرکت کنند البته اختیاری هست.

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

من هنوز ثبت نام نکردم
هر چی مزنم میگه گذر واژه و رمز عبور اشتباه است. پیام نور هم شد دانشگاه. اسمشو باید گذاشت(تشتک سازی)

اول اینکه با مرورگر IE وارد سایت شو.
دوم اینکه:
- مقطع كارشناسي آزمون سراسري با شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnub و گذرواژه : شماره ملي
- مقطع كارشناسي ارشد آزمون سراسري با شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnum و گذرواژه : شماره ملي

سوم: اگه کد ملیت اولش صفر داره وارد کن....

hasti rs
25-09-2011, 19:26
منم همین مشکلو دارم ، از تو پروفایل خودم نمیتونم برنامه کلاسی رو پیدا کنم !
آموزش هم میگه باید بری پرتال خود یونی یعنی آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ولی
خدارو شکر پرتالشونم خرابه !!!
حالا مثلا" اگه ما این هفته کلاس داشته باشیم چیکار باید کنیم ؟؟؟؟
امروز هم بعضی رشته ها یونی ما کلاس داشتن!
ما که کل ِ کلاسامون کمن حالا به لطف سیستم اینا هم چن جلسه رو نریم ؛ خودبخود خودخوان میشن !

newman222
25-09-2011, 19:28
جوابتون داده شد

عزیز حالا امیدی هست؟

hasti rs
25-09-2011, 19:29

درسته. من از فراگیر اطلاعی ندارم. شاید برای فراگیرها کلاس تشکیل نمیشه.

ربطی به فراگیر و سراسری نداره ، کلا" خودخوان ورداری یا حضوری ورداری اول اینکه موقع انتخاب واحد دست خودته دوم اینکه به درسای ارائه شده تو اون ترم بستگی داره !

sansi
25-09-2011, 19:31
معلوم نیست کی باید برم

برنامه ي كلاسا رو موقع انتخاب واحد توي همون صفحه اي كه براي ثبت نام اصلي باز شده بعد از انتخاب كردن واحدهاتون توي قسمت برنامه هفتگي ميزنن.
الان كه بهش دسترسي ندارين توي گزارش ثبت نام دانشجو ميتونيد ساعت-روز هفته-كلاس محل تشكيل رو ببيند.

aristocrat
25-09-2011, 19:34
ربطی به فراگیر و سراسری نداره ، کلا" خودخوان ورداری یا حضوری ورداری اول اینکه موقع انتخاب واحد دست خودته دوم اینکه به درسای ارائه شده تو اون ترم بستگی داره !

سوم اینکه ممکنه اون مرکز پیام نور اصلا کلاس حضوری براتون نذاره.... یعنی مجبورین خودتون بخونید.

hasti rs
25-09-2011, 19:34
ب
رنامه ي كلاسا رو موقع انتخاب واحد توي همون صفحه اي كه براي ثبت نام اصلي باز شده بعد از انتخاب كردن واحدهاتون توي قسمت برنامه هفتگي ميزنن.
الان كه بهش دسترسي ندارين توي گزارش ثبت نام دانشجو ميتونيد ساعت-روز هفته-كلاس محل تشكيل رو ببيند.

الان من هرچی پروفایلمو زیرو رو میکنم برنامه هفتگی نیستش !
ترم قبل بود هااااا ولی الان نیست

ARAS71
25-09-2011, 19:35
من شماره داوطلبی و کد ملیمو میزنم وارد نمیشه . مال شما هم همینطوره؟

sansi
25-09-2011, 19:36

اين ترمم موقع ثبت نام برنامه هفتگي داشت.برو گزارش ثبت نام رو نگاه كن اونجا زده.براي من كه اينطوره.

aristocrat
25-09-2011, 19:37

مال من که درست بود. شماره داوطلبی خالی نباید بزنی اگه کارشناسی هستی باید اولش pnub بزنی.

ARAS71
25-09-2011, 19:39
چرا b آخر رو نگفته بودند خوف برم داشته بود گفتم پیام نور هم قبول نشدم

hasti rs
25-09-2011, 19:44
بابا یکم پستای قبلی رو بخونید خوب ! جواب سوالتو aristocrat داد :

دوم اینکه:
- مقطع كارشناسي آزمون سراسري با شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnub و گذرواژه : شماره ملي
- مقطع كارشناسي ارشد آزمون سراسري با شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnum و گذرواژه : شماره ملي

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

اين ترمم موقع ثبت نام برنامه هفتگي داشت.برو گزارش ثبت نام رو نگاه كن اونجا زده.براي من كه اينطوره.
ترمای قبل برنامه هفتگی بود ، ولی برنامه رو تو برد میزدن !
حالا این ترم برمانه هفگی تو پروفایل نیس ؛ برنامه رو تو سایت زدن !
اینا میخوان ما رو اسکل کنن یا چی ؟!

گزارش ثبت نام رو زدم ؛ نیست ، نیست ..
:((

Mahiar0
25-09-2011, 19:53

خودشون تو سایت گلستان نوشتن توی گزارش 101 تاریخ و ساعت کلاس ها رو میزنند:

6- شايان ذكر است تاريخ و ساعت تشكيل كلاس در گزارش 101 " نتيجه ثبت نام و انتخاب واحد دانشجو" (كه پس از پذيرش دانشجوتوسط مراكز و انتخاب واحد در دسترس قرار مي گيرد)و همچنين سايت هاي اطلاع رساني مراكز درج گرديده است .

دريافت گزارش 101 "نتيجه انتخاب واحد دانشجو" از مسير " ثبت نام ==> گزارشهاي ثبت نام ==> ثبت نام ==> گزارش نتيجه ثبت نام (ترميم) دانشجو در طول ثبت نام " متعاقبا اعلام مي گردد

منم همین مشکلو دارم ، از تو پروفایل خودم نمیتونم برنامه کلاسی رو پیدا کنم !
آموزش هم میگه باید بری پرتال خود یونی یعنی آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ولی
خدارو شکر پرتالشونم خرابه !!!
حالا مثلا" اگه ما این هفته کلاس داشته باشیم چیکار باید کنیم ؟؟؟؟
امروز هم بعضی رشته ها یونی ما کلاس داشتن!
ما که کل ِ کلاسامون کمن حالا به لطف سیستم اینا هم چن جلسه رو نریم ؛ خودبخود خودخوان میشن !

برای من که اصلا معلوم نکرده خودخوان غیر خودخوان
اسم استاد زده اساتيد گروه آموزشي
یعنی چی؟
فقط روز امتحان وساعت است

0015351971
25-09-2011, 19:58
اون رو باید بری دفاتر پلیس +10
برم چی بگم ؟

aristocrat
25-09-2011, 19:58
ب

یعنی چی؟
فقط روز امتحان وساعت است

آخرین راهی که داری اینه که یا صبر کنی برات بزنه تو سایت یا اینکه بری دانشگاهتون سوال کنی. چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه :19:

hasti rs
25-09-2011, 19:59
یعنی چی؟
فقط روز امتحان وساعت است

اگه زده اساتید گزارش آموزشی که خودخوان هستن !
1. موقع انتخاب واحد شما میتونی درستو خودخوان یا حضوری ورداری
2. بستگی به واحد دانشگاهتون داره ، یه درس ممکنه تو یه دانشگاه حضوری باشه تو دانشگاه دیگه استاد نداشته باشن و خودخوان باشه !

ولی واسه ما ترم قبل یه درس رو خودخوان زده بودن بعدن استاد گذاشتن واسش !

کلا" هردمبیل هستش !

sansi
25-09-2011, 20:01
یعنی چی؟
فقط روز امتحان وساعت است
صفحه ي قبل رو نگاه كنيد( 3590)
درساي خودخوان معمولا با شماره گروه 99 مشخص ميشن.
استاتيد گروه اموزشي هم يعني فعلا استادي واسه اون درس مشخص نشده.بعضي از درساي خودمم اينجوري هستن.
البته ممنكه بعضي از دانشگاه ها هنوز برنامه رو وارد اطلاعات دانشجوهاشون نكرده باشن!

aristocrat
25-09-2011, 20:01
برم چی بگم ؟

بگو مدرک نظام وظیفه میخوام برای دانشگاه پیام نور. یا اصلا صبر کن فعلا اون مدرک نظام وظیفه رو نفرست فکر کنم برات میزنه مدارکت ناقص هست اونوقت موقع مراجعه حضوری باید مدرک نظام وظیفه ببری تا اون موقع میتونی برگه اعزام به خدمت بگیری بدی به دانشگاه بعدش معافیت تحصیلی بگیری.

hasti rs
25-09-2011, 20:02
آخرین راهی که داری اینه که یا صبر کنی برات بزنه تو سایت یا اینکه بری دانشگاهتون. چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
آخه میدونی مشکل اینه که ، کلا" مگه چن جلسه کلاس داریم ! اینجوری ممکنه این هفته هم کلاس باشه و ...
امروز رشته فیزیک یونی ما کلاس داشتن !!!!

0015351971
25-09-2011, 20:04
گرفتن این یکی خیلی زمان گیره:
اول مدرک پیش دانشگاهیتون رو نگاه کنید ببینید نوشته به صورت حضوری اخذ شده یا خیر.اگه نشده بود برید پیشدانشگاهی بگید به بنویسه به صورت حضوری.
بعد برید دانشگاهی که پذیرفته شدید.اونجا گواهیه پیش رو به همراه یک قطعه عکس میخوان.اگه درست بود یه نامه برای نظام وظیفه می فرستن تا اونا هم تایید کنند.بعدش نامه رو باید ببرید پلیس +10 تا دستورش داده بشه.سریع شروع کنید که دیر نشه!

هیچی رو مدرک ننوشته
کجاشو میگی نوشته باشه حضوریه ؟
یعنی من اول برم دانشگاه (چیا با خودم ببرم؟) بعد چیزی که اونا بهم میدنو بیارم پلیس +10 بعد چیکار کنم ؟
میشه روونتر توضیح بدی

hasti rs
25-09-2011, 20:04
صفحه ي قبل رو نگاه كنيد( 3590)
درساي خودخوان معمولا با شماره گروه 99 مشخص ميشن.
استاتيد گروه اموزشي هم يعني فعلا استادي واسه اون درس مشخص نشده.بعضي از درساي خودمم اينجوري هستن.
البته ممنكه بعضي از دانشگاه ها هنوز برنامه رو وارد اطلاعات دانشجوهاشون نكرده باشن!

eee
من همش فک میکردم اینا که زده اساتید گروه آموزشی یعنی خودخوانن !

alivw71
25-09-2011, 20:05
دوم اینکه:

همه این کارهارو کردم ولی بازم میگه.(کد1 گذرواژه یا رمز ورود اشتباه است)
از تشتک سازی دیگه نباید بیش از این انتظار داشت.

aristocrat
25-09-2011, 20:07

اگه اینترنتی نشد برو حضوری ثبت نام کن.

sansi
25-09-2011, 20:08
eee

نه اينجوري نيست.درساي خودخوان جلوشون زده خودخوان.

hasti rs
25-09-2011, 20:11

منم پارسال که ثبت نام کردم ، این مشکلو داشتم ولی بعد از 24 ساعت درست شد !
کلا" 24 ساعت صبر کن .
ولی یه سرم بری داشنگاه بد نیس .

aristocrat
25-09-2011, 20:14

راستی مگه شما درسای پیش دانشگاهیت رو نیوفتاده بودی؟ شاید به خاطر اون باشه که نمیتونی وارد سایت بشی. تا 31 شهریور هم بیشتر وقت نداشتی که مدرک پیش دانشگاهیت رو بگیری.

molaali
25-09-2011, 20:15
هیچی رو مدرک ننوشته
کجاشو میگی نوشته باشه حضوریه ؟
یعنی من اول برم دانشگاه (چیا با خودم ببرم؟) بعد چیزی که اونا بهم میدنو بیارم پلیس +10 بعد چیکار کنم ؟
میشه روونتر توضیح بدی
هیچی شما فقط برو دانشگاه بگو من ثبت نامم رو کردم فقط مونده مدرک نظام وظیفه کمکت می کنند.
حتماً فردا برو.چون اگه اقدام نکنید ثبت نام شما کامل نمی شه و نمیتونید انتخواب واحد بکنید.

برای این که متوجه بشید کی کلاساتون شروع می شه برید دانشگاه احتمالاً روی برد زدند.

sansi
25-09-2011, 20:16
من نميدونم اينا كه ميخوان ثبت نام حضوري هم داشته باشن چه كاريه كه ميگن بايد اينترنتي هم ثبت نام كنن!!

aristocrat
25-09-2011, 20:18
من نميدونم اينا كه ميخوان ثبت نام حضوري هم داشته باشن چه كاريه كه ميگن بايد اينترنتي هم ثبت نام كنن!!

به خاطر اینکه اولین ساله که دارن اینترنتی ثبت نام میکنن اگه مشکلی پیش بیاد باید حضوری ثبت نام کنند.

molaali
25-09-2011, 20:25
به خاطر اینکه اولین ساله که دارن اینترنتی ثبت نام میکنن اگه مشکلی پیش بیاد باید حضوری ثبت نام کنند.

انگار سایت گلستان رو دقیق نخوندید.هشدار دادند:

نكته بسيار مهم : در صورتيكه مدارك ارسالي با اصل مدارك در زمان مراجعه حضوري و تحويل مدارك ناقص يا داراي تناقض باشد ، قبولي شما در دانشگاه پيام نور ملغي مي شود . توجه داشته باشيد تا زمان تحويل مدارك ( با توجه به تاريخ مندرج در گواهي پذيرش غير حضوري ) شما دانشجو قطعي دانشگاه محسوب نمي شويد. مسئوليت تناقض و كسري مدارك تا زمان تحويل بعهده شخص پذيرفته شده مي باشد .

aristocrat
25-09-2011, 20:35
انگار سایت گلستان رو دقیق نخوندید.هشدار دادند:

خوب این چه ربطی داشت؟ :

وي با بيان اينكه براي نخستين بار سيستم ثبت نام در پيام نور به صورت شبكه اي انجام مي شود، ادامه داد: دانشجويان در بزرگترين سيستم جامع كشور ثبت نام خود را انجام مي دهند، البته تمهيداتي انديشيده شده تا دانشجوياني كه در موعد مقرر امكان ثبت نام ندارند بتوانند با مراجعه حضوري در واحدهاي پذيرفته شده نام نويسي كنند.

sansi
25-09-2011, 20:36

خب حالا كه سال اولشونه چرا سيستم پاسخگويي درست و حسابي نميزارن كه بچه ها به مشكل برنخورن.اينا كه بهرحال اصل مدارك رو ميخوان .چه كاريه ديگه.اگه بخوان بگن واسه راحتي دانشجوهاس كه بازم الان بيشتر استرس دارن.رفت و امدم تفاوتي نميكنه اينا بازم بايد پاشن برن دانشگاه مدارك ببرن !!!

aristocrat
25-09-2011, 20:38
خب حالا كه سال اولشونه چرا سيستم پاسخگويي درست و حسابي نميزارن كه بچه ها به مشكل برنخورن.اينا كه بهرحال اصل مدارك رو ميخوان .چه كاريه ديگه.اگه بخوان بگن واسه راحتي دانشجوهاس كه بازم الان بيشتر استرس دارن.رفت و امدم تفاوتي نميكنه اينا بازم بايد پاشن برن دانشگاه مدارك ببرن !!!

والا دیگه ایناشو من نمیدونم :31:

molaali
25-09-2011, 20:39
خوب این چه ربطی داشت؟ :

شما گفتی:

اگه مشکلی پیش بیاد باید حضوری ثبت نام کنند.
در صورتی که سایت گلستان یه چیز دیگه میگه.

این نقل قول هم که گرفتی میگه اگه نتونند ثبت نام کنند نه ناقص ثبت نام کنند.

من فقط اینو گفتم که خیلی ساده نگیرید که بعداً متضرر بشید.همین!

aristocrat
25-09-2011, 20:45
شما گفتی:

در صورتی که سایت گلستان یه چیز دیگه میگه.

این نقل قول هم که گرفتی میگه اگه نتونند ثبت نام کنند نه ناقص ثبت نام کنند.

من فقط اینو گفتم که خیلی ساده نگیرید که بعداً متضرر بشید.همین!

یکمی پیچیده شد :blink: ولی ممنون از تذکر.

alivw71
25-09-2011, 20:52
راستی مگه شما درسای پیش دانشگاهیت رو نیوفتاده بودی؟ شاید به خاطر اون باشه که نمیتونی وارد سایت بشی. تا 31 شهریور هم بیشتر وقت نداشتی که مدرک پیش دانشگاهیت رو بگیری.
نه به مدرک پیش ربطی نداره. الان 2 نفر از دوستانم هنوز پیش رو نگرفتن ولی راحت وارد سامانه گلستان شدند.

hamid_diablo
25-09-2011, 20:58
سلام دوستان
خوب ما امروز رفتیم ساختمون جدید فنی و مهندسی تهران واقع در منطقه ازگل

باورتون نمیشه فکر کنم این ترم بیچاره بشیم.یه ساختمون 5 طبقه کوچکتر از قبلی تو یه جای عجیب و غریب که باید کمی کوه نوردی کنی تا برسی به ساختمون یا اینکه 1000 تومن بدی با ماشین ببرنت اون بالا.

جایی که از غذا خوری و کپی و بانک و تاکسی خبری نیست
این ترم بچه های مهندسی تهران داغون میشن!!

Mahiar0
25-09-2011, 21:03
دانشگاهی که قبول شدم قشم است حالا میشه رفت تو کلاس های دانشگاه شهر رشت انجا شرکت کنم از استادش بهره ببرم
یعنی میان ترم حساب نکنند از پایان ترم حساب بشه
اصلا چنین چیزی امکان داره؟

سایت دانشگاه قشم که اصلا چیزی نزده

aristocrat
25-09-2011, 21:11
سلام دوستان
خوب ما امروز رفتیم ساختمون جدید فنی و مهندسی تهران واقع در منطقه ازگل

باورتون نمیشه فکر کنم این ترم بیچاره بشیم.یه ساختمون 5 طبقه کوچکتر از قبلی تو یه جای عجیب و غریب که باید کمی کوه نوردی کنی تا برسی به ساختمون یا اینکه 1000 تومن بدی با ماشین ببرنت اون بالا.

جایی که از غذا خوری و کپی و بانک و تاکسی خبری نیست
این ترم بچه های مهندسی تهران داغون میشن!!

یا قمر بنی هاشم :41: حالا فکر میکردم چون شمال شهره حتما باید جای توپی باشه :31: پس اشتباه میکردم؟

hamid_diablo
25-09-2011, 21:14
دانشگاهی که قبول شدم قشم است حالا میشه رفت تو کلاس های دانشگاه شهر رشت انجا شرکت کنم از استادش بهره ببرم
تو دانشگاه تهران هستند دانشجویانی که از ورامین یا کرج و حتی از شمیرانات میان تو کلاسها شرکت میکنند

اما نمره میان ترم دست استادته .جایی که ثبت نام کردی

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

یا قمر بنی هاشم حالا فکر میکردم چون شمال شهره حتما باید جای توپی باشه پس اشتباه میکردم؟
اشتباه کردی در حد تیم ملی
منم کلی کف کرده بودم که جای توپی یاد باشه.البته بی انصافیه بگم کلا بده.یه حسنی داره اونم اینکه آرومه و تهران زیر پاته
اما امکانات خوب نیست.اطرافش تعدادی آپارتمان بلوکی هست که فکر کنم برای کارمندای یکی از وزارت خونه هاست.پشت دانشگاه هم یه دره عمیق وجود داره که وقتی شکست عشقی خوردی خوراک خودکشیه

sansi
25-09-2011, 21:14
یعنی میان ترم حساب نکنند از پایان ترم حساب بشه
اصلا چنین چیزی امکان داره؟

سایت دانشگاه قشم که اصلا چیزی نزده
واسه مهمان اقدام نكرديد؟
اگه سر كلاسا نريد ميان ترم بهتون نميدن و خودخوان حساب ميشه براتون.ولي رفتنش بيشتر مزيت داره.اول اينكه ميانترم رو ميتونيد از استاد بگيريد.دوم براي پايان ترمتون وقتي استاد داره برگه ي شما رو تصحيح ميكنه شما رو ميشناسه و ممنكنه باهاتون راه بياد.

hamid_diablo
25-09-2011, 21:22
اگه سر كلاسا نريد ميان ترم بهتون نميدن و خودخوان حساب ميشه براتون.ولي رفتنش بيشتر مزيت داره.اول اينكه ميانترم رو ميتونيد از استاد بگيريد.دوم براي پايان ترمتون وقتي استاد داره برگه ي شما رو تصحيح ميكنه شما رو ميشناسه و ممنكنه باهاتون راه بياد.

اینو هم اضافه کنم حضور در کلاسها نمره میان ترم داره که از 6 نمره حساب میشه

بعضی از استادها پدر در میارن تا 5 یا 6 رو بدن ولی بعضی ها همخ با دانشجو ها راه میان و نمره خوبی میدن

sansi
25-09-2011, 21:26

يكي از استاداي ما كه از قضا دروس تخصصيمون رو برميداره اينجوريه.فقط حضور در كلاس براش مهمه و اگه كلاساشو كامل بري پايان ترمم خوب بهت نمره ميده.
بستگي به استادا داره.

javad026
25-09-2011, 21:28
تودفترچه امسال كنكورنوشته شهریه ثابت 55500تومان اما توصورت حساب بعدازانتخاب واحد نوشتند 63250 -16واحدانتخاب كردم باقیمت هایی كه تودفترچه امسال 90نوشته حداكثر180تومان میشه اما دانشگاه 218000تومن حساب كرده -برای شماها هم اختلاف قیمت بین اون چیزی كه تودفترچه سراسری90با اون چیزی كه دانشگاه حساب كرده وجود داره یاقبلا بوجود امده بوده-فرق نمیكنه چه رشته ای باشید
الان گفتندانتخاب واحدكنیدنتونستم بفهمم ساعت تشكیل كلاس كیه روزامتحان یاساعتش كیه اگه میتونید به من بگیداین سطرچی میگه4 12-12-255-05 زبان خارجي 3.00 0.00 عادي عمومي اساتيد گروه آموزشي امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 11:00-13:00
روزامتحان 17دی وساعتش 9یاروزامتحان یك روزی بین9تا17دی من كه نفهمیدم
اون ساعت 11تا13ساعت تشكیل كلاس یاساعت امتحانه-الان 3درس دارم 11تا13ودوتا دارم 17-9 تودی هستند نمیدونم اون دوتا اگه تویك روز ویك ساعت امتحانشون یكیه چراسیستم ارور نداد واونا كه 11تا13ایا تویك روزند یانه
بعداین گروه یعنی چی الان درس زبان عمومی رو4گروه ارایه میدند كه همه چیزشونم مثل هم فقط شماره گروهشون فرق میكنه
اخرم الان 1تا5مهلت ثبت نام وانتخاب واحد- شهریه روتاكی باید پرداخت كنیم وبااون فرم واریزشهریه كه بعدانتخاب واحدباید پرینت بگیریم باید چی كاركنیم
باتشكر

Mahiar0
25-09-2011, 21:34
واسه مهمان اقدام نكرديد؟

بعضی از استادها پدر در میارن تا 5 یا 6 رو بدن ولی بعضی ها همخ با دانشجو ها راه میان و نمره خوبی میدن

يكي از استاداي ما كه از قضا دروس تخصصيمون رو برميداره اينجوريه.فقط حضور در كلاس براش مهمه و اگه كلاساشو كامل بري پايان ترمم خوب بهت نمره ميده.
بستگي به استادا داره.

مگه نمرات رو استاد خودمون تصحیح میکنه من فکر میکردم یک استاد میاد تصحیح میکنه و اسم دانشجو معلوم نیست
پس استاد خودمون پس باید حتما کلاسها شرکت کرد اینطوری

مديريت
25-09-2011, 21:44
كسي جواب منو نداد
من ميخوام امسال مديريت فناوري اطلاعات شركت كنم براي ارشد
چيكار بايد بكنم ؟
دفترچش براي امسال كي مياد ؟
كلاس هاي كجا بهتره ؟
جهاد دانشگاهي شريف خوبه ؟

javad026
25-09-2011, 21:49
كسي جواب منو نداد
من ميخوام امسال مديريت فناوري اطلاعات شركت كنم براي ارشد
چيكار بايد بكنم ؟
دفترچش براي امسال كي مياد ؟
كلاس هاي كجا بهتره ؟
جهاد دانشگاهي شريف خوبه ؟
فقط میدونم حدوددوهفته دیگه برای فراگیرثبت نام میكنند امتحانشم احتمالادی یابهمن

mohsenjxj
25-09-2011, 21:50
سلام دوستان من با کنکور سراسری تو دانشگاه پیام نور قبول شدم لطفا یکی منو در مورد نحوه ورود به سایت گلستان راهنمایی کنه من یبار با کمک یه نفر از آشناهام تو سایت گلستان ثبت نام کردم حالا میخوام خودم وارد بشم میگه نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیست چرا؟میخوام بدونم از کجا میتونم نتیجه ثبت نام خودم را در دانشگاه پیام نور ببینم؟
چرا نمیتونم با شماره داوطلبی+pnub و کد ملیم دوباره وارد گلستان بشم اصلا از کجا میتونم نتیجه و مراحل ثبت نلام و انتخاب واحد را ببینم.
خواهشا راهنماییم کنید :18::11::11::11::11::11:

sansi
25-09-2011, 21:52
مگه نمرات رو استاد خودمون تصحیح میکنه من فکر میکردم یک استاد میاد تصحیح میکنه و اسم دانشجو معلوم نیست
پس استاد خودمون پس باید حتما کلاسها شرکت کرد اینطوری

بله برگه ها رو استادي كه باهاش كلاس داشتي تصحيح ميكنه و فقط دروس خودخوان استاد معلوم نيست كه جديدا اسم استادي كه قرار مصحح باشه رو ميزنن.

اگه میتونید به من بگیداین سطرچی میگه4 12-12-255-05 زبان خارجي 3.00 0.00 عادي عمومي اساتيد گروه آموزشي امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 11:00-13:00

05=گروه
3.00 0.00= تعداد واحد و نوعش كه عملي يا ازمايشگاه نيست اينجا
عمومي =نوع درس
اساتيد گروه آموزشي=اسم استاد رو ميزنن كه اينجا فعلا مشخص نيست براتون
امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 11:00-13:00===تاريخش 17 دي ماه و ساعت 11تا 13 هست.

الان 3درس دارم 11تا13ودوتا دارم 17-9 تودی هستند نمیدونم اون دوتا اگه تویك روز ویك ساعت امتحانشون یكیه چراسیستم ارور نداد واونا كه 11تا13ایا تویك روزند یانه

ارور نميده سيستم چون فكر ميكنه شما خودتون ميخوايد توي يه ساعت دوتا امتحان بديد.براي اينكه اين مشكل براتون پيش نياد وقتي داريد انتخاب واحد ميكنيد موس رو ببريد روي درسي كه ميخوايد برداريد و نگه داريد تا تاريخ امتحان رو نشون بده.اينجوري ديگه تداخلي نخواهيد داشت.

بعداین گروه یعنی چی الان درس زبان عمومی رو4گروه ارایه میدند كه همه چیزشونم مثل هم فقط شماره گروهشون فرق میكنه

تعدا گروه يعني تعداد كلاسايي كه براي اين درس تشكيل ميشه كه هرچه تعداد كساني كه اون درس رو برداشتن بيشتر باشه تعداد گروه ها هم زياد ميشه.ممكنه همه ي گروه ها با يك استاد ارائه بشه و ممكنه اينطوري نباشه شما بهتره وقتي دانشگاه رفتيد از ترمهاي بالاتر درباره تدريس و نمره دادن اون استاد بپرسيد و اگه خواستيد توي حذف و اضافه گروهتون رو اگه تونستيد تغيير بديد.

اخرم الان 1تا5مهلت ثبت نام وانتخاب واحد- شهریه روتاكی باید پرداخت كنیم وبااون فرم واریزشهریه كه بعدانتخاب واحدباید پرینت بگیریم باید چی كاركنیم

زمان پرداخت شهريه تا موقع شروع امتحاناس و وقتي كه ميخوايد كارت ازمون بگيريد.

mohsenjxj
25-09-2011, 21:53
سلام دوستان من با کنکور سراسری تو دانشگاه پیام نور قبول شدم لطفا یکی منو در مورد نحوه ورود به سایت گلستان راهنمایی کنه من یبار با کمک یه نفر از آشناهام تو سایت گلستان ثبت نام کردم حالا میخوام خودم وارد بشم میگه نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیست چرا؟میخوام بدونم از کجا میتونم نتیجه ثبت نام خودم را در دانشگاه پیام نور ببینم؟
چرا نمیتونم با شماره داوطلبی+pnub و کد ملیم دوباره وارد گلستان بشم اصلا از کجا میتونم نتیجه و مراحل ثبت نلام و انتخاب واحد را ببینم.

dokhtarak_e_darya
25-09-2011, 22:01
چرا نمیتونم با شماره داوطلبی+pnub و کد ملیم دوباره وارد گلستان بشم
دوست عزیز + نداره فقط همون pnubشماره داوطلبی هست ... پسورد هم کد ملی با صفر اول و بدون صفر امتحان کنید نشد pnum رو امتحان کن
کاردانی بودی فقط pnu بزن

javad026
25-09-2011, 22:10
چرا نمیتونم با شماره داوطلبی+pnub و کد ملیم دوباره وارد گلستان بشم اصلا از کجا میتونم نتیجه و مراحل ثبت نلام و انتخاب واحد را ببینم.[/COLOR][/SIZE]
خواهشا راهنماییم کنید :18::11::11::11::11::11:[/QUOTE]
اگه ثبت نام كردید به شما یك شماره دانشجویی توسایت میده -اون شماره میشه نام كاربری وشماره شناسنامتون میشه
رمزعبورجدید كه بعد حداقل24ساعت جایگزین نام كاربری قبلیتون میشه

javad026
25-09-2011, 22:18
.
05=گروه
3.00 0.00= تعداد واحد و نوعش كه عملي يا ازمايشگاه نيست اينجا
عمومي =نوع درس
اساتيد گروه آموزشي=اسم استاد رو ميزنن كه اينجا فعلا مشخص نيست براتون
امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 11:00-13:00===تاريخش 17 دي ماه و ساعت 11تا 13 هست.

زمان پرداخت شهريه تا موقع شروع امتحاناس و وقتي كه ميخوايد كارت ازمون بگيريد.
این عدد9 جلوی 17-9چی
یافرق این دوتادرس چی
اولی-اساتيد گروه آموزشي
امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 14:00-16:00
دومی -اساتيد گروه آموزشي
امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 11:00-13:00

سطراولی میگه روز17دی ساعت 11تا13امتحان زبان برگزارمیشه درست میگم اون9 پس چی
یك فرم تعهدشهریه بصورت حضوری بایدبدیم كه تاموقع حذف واضافه فرصت داریم یعنی الان لازم نیست
این گروها هم هیچ اطلاعاتی درمورداستاداندارند همشون مثل همند انگارباید شانسی انتخاب بكنیم

sansi
25-09-2011, 22:25
این عدد9 جلوی 17-9چی
این سطرمیگه روز17دی ساعت 11تا13امتحان زبان برگزارمیشه درست میگم
یك فرم تعهدشهریه بصورت حضوری بایدبدیم كه تاموقع حذف واضافه فرصت داریم یعنی الان لازم نیست
این گروها هم هیچ اطلاعاتی درمورداستاداندارند همشون مثل همند انگارباید شانسی انتخاب بكنیم

اون 9 رو خودمم نميدونم :دي
بله درسته.
فرم تعهد شهريه؟همچين فرمي نداريم تو پيام نور.شما هر وقت كه بخوايد ميتونيد شهريه رو واريز كنيد ولي اخرين فرصتتون قبل از شروع امتحاناس كه اونم به خاطر دريافت كارت ازمونه.
گروه ها معمولا براي اينه كه دانشجو توي هر ساعتي كه راحت تره بره سر كلاس و توي انتخاب استادم اگه اون درس با چند استاد ارائه شده باشه ازاد باشه.

sansi
25-09-2011, 22:34
یافرق این دوتادرس چی
اولی-اساتيد گروه آموزشي
امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 14:00-16:00
دومی -اساتيد گروه آموزشي
امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 11:00-13:00

اين دوتا درس توي يك روز امتحانشون برگزار ميشه اولي ساعت 14تا 16 و دومي ساعت 11 تا 13

mohsenjxj
25-09-2011, 22:38
دوست عزیز + نداره فقط همون pnubشماره داوطلبی هست ... پسورد هم کد ملی با صفر اول و بدون صفر امتحان کنید نشد pnum رو امتحان کن
کاردانی بودی فقط pnu بزن
+نمیذارم منظورم از + یعنی همراه با شماره داوطلبی.....
چرا دوباره وارد نمیشه لطفا راهنمایی کنید:19:
حتی با یه سیستم دیگه هم امتحان کردم دوباره نشد کمک

nits
25-09-2011, 22:48
مثلا راهنما گذاشتن کنار هر بخش . موندم آخه چی وضعشه

mohsenjxj
25-09-2011, 22:56
چرا نمیتونم با شماره داوطلبی+pnub و کد ملیم دوباره وارد گلستان بشم اصلا از کجا میتونم نتیجه و مراحل ثبت نلام و انتخاب واحد را ببینم.[/COLOR][/SIZE]
اگه ثبت نام كردید به شما یك شماره دانشجویی توسایت میده -اون شماره میشه نام كاربری وشماره شناسنامتون میشه
رمزعبورجدید كه بعد حداقل24ساعت جایگزین نام كاربری قبلیتون میشه[/QUOTE]
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون همونطور که گفتید با استفاده از شماره دانشجویی و شماره شناسنامه وارد شد از دوستان دیگه هم تشکر میکنم که وقت گذاشتن و این پست را بی پاسخ نذاشتن
در کل این تاپیک محل خوب و به روزی هست برای حل مشکلات ما تازه کارا
خیلی ممنون:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

Mahiar0
25-09-2011, 23:05
پس خیلی واحد گرفتم14واحد چون اینطوری باید چند روز کلاس بشه برای همین دنبالم که ببینم چه روزهای تسکیل کلاس است نکنه 3و4روز درهفته بشه

شرایط مهمان گرفتن چطوری؟ ترم اول هم میشه مهمان گرفت؟چند ترم میشه مهمان گرفت؟

Mahiar0
25-09-2011, 23:10
نکنه برای من فراگیر اموزش محور است تاریخ تشکیل کلاس و نگفته فلان کلاس چه روز و ساعتی شاید برای اینه؟

hesedahomm
25-09-2011, 23:51
سلام من امروز ثبت نام اینترنتی توی کافی نت انجام دادم یه سری کاغذ و فرم بهم داده لازمم میشن؟؟؟؟این شماره دانشجویی که میگین از کجا باید بگیریم؟یه سوال دیگه از سر بی تجربگیه دیگه :واسه استفاده کردن از کامپیوترای سایت دانشگاه باید از مسئول اونجا اجازه بگیریم؟؟؟پولم باید بدیم؟؟یه سوال دیگه دقیقا تکمیل ظرفیتا کی میاد؟؟؟آزمونی که میگیرن مثل کنکوره؟؟قضیش چیه؟

[Mohsen]
26-09-2011, 00:03
سلام دوستان

ثبت نام به زودی تموم میشه. لطفا اگر کسی اطلاع داره کمک کنه

من متولد نیمه دوم 71 هستم برای بخش نظام وظیفه چی باید بزنم؟

hasti rs
26-09-2011, 00:05
شرایط مهمان گرفتن چطوری؟ ترم اول هم میشه مهمان گرفت؟چند ترم میشه مهمان گرفت؟
باید دانشگاه مقصد و مبدا موافقت کنن ، فک کنم محل سکونت ، و مشکل رفت و آمد و بیماری و محل کار وشوهر داشتن واسه دخترا ..
ترم اول و ترم آخر مهمان نمیدن ..
4ترم میشه مهمان موقت ..
ولی اگه بتونید مهمان دائم بگیرید دیگه مثل انتقالیه فقط مهمانید و تو مدرکتون دانشگاه مبدا رو میزنن ..

hasti rs
26-09-2011, 00:13
سلام من امروز ثبت نام اینترنتی توی کافی نت انجام دادم یه سری کاغذ و فرم بهم داده لازمم میشن؟؟؟
موقع ثبت نام حضوری اون فرم ها روهم باید پر کنید بدید ..

واسه استفاده کردن از کامپیوترای سایت دانشگاه باید از مسئول اونجا اجازه بگیریم؟؟؟پولم باید بدیم؟
بستگی داره تو کدوم واحد پیامنورید !
معمولا" سایت رو واسه ی درسای عملی میزارن و سایتی به اون صورت که دانشگاه ازاد و روزانه داره ندارن ! بازم بستگی به این داره کدوم شهرید و کدوم واحد . بعضی واحدا امکاناتشون بیشتره ..
شرایط استفادشون رو معمولا" تو همون سایت مینویسن ، یا اگه ننویسن از مسئولشون میشه پرسید ..

یه سوال دیگه دقیقا تکمیل ظرفیتا کی میاد؟؟؟آزمونی که میگیرن مثل کنکوره؟؟قضیش چیه؟
اگه منظورتون تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و دانشگاه های روزانه هست ، معمولا" اواخر مهر و ابان میاد و چنتا رشته خاص و چنتا دانشگاه خاص تعداد بیشتری دانشجو پذیرش میکنن ..
* خاص منظورم اینه که همه دانشگاهها نیستن مثلا" ممکنه یه سال دانشگاه شیراز تکمیل ظرفیت بزنه یه سال نزنه ..
معمولا" آزمونی ندارن !

hasti rs
26-09-2011, 00:18
نکنه برای من فراگیر اموزش محور است تاریخ تشکیل کلاس و نگفته فلان کلاس چه روز و ساعتی شاید برای اینه؟
دوست عزیز استفاده از کلاسا و آرمایشگاهها و محیط آموزشی و محیط دانشگاه ربطی به فراگیر یا سراسری بودن نداره !
انگار سیستمشون دیونه شده ، منم نتونستم برنامه کلاسیمو بگیرم ..

tiddledywink
26-09-2011, 02:22
هرچی گشتم دیدم رسید درخواست ارزش تحصیلی بهم ندادن
رفتم خدمات ارتباطیه که کارامو انجام داده بودم گفت فرستادیم آموزش پرورش که بفرسه واسه دانشگات!!! و اگه میخوایش خودت برو ازشون بگیر!!
اگه فرستاده باشنش چیکار کنم؟؟؟
کمکم کنید پلیییییییییییییییز:(:41::blink:: blink::sad:

Mahiar0
26-09-2011, 08:10
میشه راهنمایی کنید که طریقه مهمان گرفتن از اول چطوریه؟یعنی دانشگاه قبولیم قشم است وشهر که من هستم رشت
چی باید بکنم از ترم دو میشه اقدام کرد

Mahiar0
26-09-2011, 08:17
1 12-18-119-03 تحقيق درعمليات 1 3.00 0.00 عادي جبراني اساتيد گروه آموزشي امتحان(17_1390.10.27) ساعت : 08:30-10:30
2 12-18-122-03 بازاريابي ومديريت بازار 3.00 0.00 عادي جبراني اساتيد گروه آموزشي امتحان(5_1390.10.12) ساعت : 08:30-10:30
3 12-18-217-03 تحقيق درعمليات پيشرفته 2.00 0.00 عادي مشترک اساتيد گروه آموزشي امتحان(9_1390.10.17) ساعت : 14:00-16:00
4 12-18-219-03 تئوريهاي مديريت پيشرفته 2.00 0.00 عادي مشترک اساتيد گروه آموزشي امتحان(8_1390.10.15) ساعت : 14:00-16:00
5 12-18-225-03 سيستمهاي اطلاعاتي مديريت پيشرفته 2.00 0.00 عادي مشترک اساتيد گروه آموزشي امتحان(19_1390.10.29) ساعت : 11:00-13:00
6 12-25-019-03 زبان تخصصي 2.00 0.00 عادي جبراني اساتيد گروه آموزشي امتحان(1_1390.10.05) ساعت : 08:30-

این رو ببینید
خودخوان که نداره ؟ساعت کلاس و روز معلوم نیست

ehsan_j70
26-09-2011, 09:28
ميگم من اخر وضعيت مشمول رو چي بزنم؟
من دفترچه فرستادم برگ سبز اومده 18 دي تاريخ اعزامه
بايد مشمول بزنم يا غير مشمول يا معافيت تحصيلي؟

اگه اشتباه بزنم ممكنه معافيت تحصيلي ندن اشتباهي اعزام شم!!!!!!!!!!

hesedahomm
26-09-2011, 09:40
موقع ثبت نام حضوری اون فرم ها روهم باید پر کنید بدید ..

بستگی داره تو کدوم واحد پیامنورید !
معمولا" سایت رو واسه ی درسای عملی میزارن و سایتی به اون صورت که دانشگاه ازاد و روزانه داره ندارن ! بازم بستگی به این داره کدوم شهرید و کدوم واحد . بعضی واحدا امکاناتشون بیشتره ..
شرایط استفادشون رو معمولا" تو همون سایت مینویسن ، یا اگه ننویسن از مسئولشون میشه پرسید ..

اگه منظورتون تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و دانشگاه های روزانه هست ، معمولا" اواخر مهر و ابان میاد و چنتا رشته خاص و چنتا دانشگاه خاص تعداد بیشتری دانشجو پذیرش میکنن ..
* خاص منظورم اینه که همه دانشگاهها نیستن مثلا" ممکنه یه سال دانشگاه شیراز تکمیل ظرفیت بزنه یه سال نزنه ..
معمولا" آزمونی ندارن !

پس بر چه اساسی میگیرن؟؟بر اساس رتبه ؟؟؟خب از کجا باید بفهمیم که ما هم قبول میشیم یا نه؟؟؟:41:

milad...
26-09-2011, 10:11
سلام
وقتی می رم برا انتخاب واحد از بین دروس ارائه شده درس های ریاضی عمومی 1 و شیمی عمومی 1 که پیش نیاز درس های دیگه در ترم های بعد هستند نیستش و من فقط تونستم 11واحد انتخاب کنم .
مشکل از کجاست؟
(در ضمن رشتم مهندسی نفت مرکز تهران هستش)

0015351971
26-09-2011, 10:25
مال من دیگه نه با شماره داوطلبی و نه با شماره دانشجویی
با هیچکودوم وارد نمیشه
شماره دانشجویی رو باید خالی بزنیم دیگه ؟ pnub نمیخواد ؟

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

بچه ها دریافتم شماره شناسنامه رو بدون صفر اولش باید بزنیم + شماره دانشجویی تنها
بچه ها من الان معافیت تحصیلی حساب میشم باید چیکار کنم
نمیخواد برم دانشگاه اون فرم رو بگیرم ببرم پلیس + 10 ؟؟؟؟

0015351971
26-09-2011, 10:40
----
کسی میدونه من الان باید چیکار کنم ؟
تازه اون ثبت نام اولیه رو انجام دادم و به مرحله ای ذرسیدم که با شماره دانشجویی وارد میتونم بشم
الان باید چیکار کنم؟

ARAS71
26-09-2011, 10:48
pnub رو بزن بعد شماره داوطلبی
رمز شماره ملی یه تیک هم داره که نوشته بقیه برنامه ها رو ببند تو صفحه او ل گلستانه اون رو هم بزن اگه چند بار در قبل وارد شدی

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

مدارک رو که ارسال کنیم چه قدر طول می کشه تایید کنند ؟

aristocrat
26-09-2011, 10:49
مال من دیگه نه با شماره داوطلبی و نه با شماره دانشجویی
با هیچکودوم وارد نمیشه
شماره دانشجویی رو باید خالی بزنیم دیگه ؟ pnub نمیخواد ؟

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

بچه ها دریافتم شماره شناسنامه رو بدون صفر اولش باید بزنیم + شماره دانشجویی تنها
بچه ها من الان معافیت تحصیلی حساب میشم باید چیکار کنم
نمیخواد برم دانشگاه اون فرم رو بگیرم ببرم پلیس + 10 ؟؟؟؟

اون طوری که من برداشت کردم اون فرمهایی که موقع ثبت نام چاپ کردی یکیش تقاضای معافیت تحصیلی بود که اون رو باید موقع مراجعه حضوری بدی دانشگاه همراه عکس تا برات پر کنند بعدش ببری نظام وظیفه.

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

pnub
مدارک رو که ارسال کنیم چه قدر طول می کشه تایید کنند ؟

24 لغایت 72 ساعت. البته من الان هنوز 24 ساعت نگذشته که با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه وارد شدم. ایندفعه شماره شناسنامه رو باید بدون صفر بزنیم.

ARAS71
26-09-2011, 10:52
یعنی اون فرم رو بدون مهر پلیس +10 قبول می کنه؟
فرم های من هنوز تایید نشده انتخاب واحد می تونم بکنم؟

!faeze
26-09-2011, 11:03
دوباره سلام
بچه ها من انتخاب واحد می کنم،واحد های عملی رو حساب نمی کنه
الان با واحد عملی حساب کردم 14 واحد شده
اما سایت می زنه==>تعداد واحد اخذ شده : 8 (یعنی 6 واحد عملی رو نمی زنه)
کی می دونه دلیلش چیه ؟

ARAS71
26-09-2011, 11:09
دوباره سلام
کی می دونه دلیلش چیه ؟

والا ما به اونجا ها نرسیدیم فقط یک سوال مدارکتون تایید شد و بعد اجازه پیدا کرید انتخاب رشته کنید؟

!faeze
26-09-2011, 11:11
والا ما به اونجا ها نرسیدیم فقط یک سوال مدارکتون تایید شد و بعد اجازه پیدا کرید انتخاب رشته کنید؟

آره تایید شده

aristocrat
26-09-2011, 11:49
یه سوال مهم دارم. توی انتخاب واحد هم نیازی حتما لازمه؟ یعنی حتما باید با هم انتخاب بشند؟ بعدش این انتظار چیه؟

hamid_diablo
26-09-2011, 11:56
سلام دوستان
من شهریه ندادم و قسمت اطلاعات جامع دانشجو و بعضی از قسمتها نیست!!
اگه شهریه رو بدم درست میشه؟

nits
26-09-2011, 12:02
برای معافیت تحصیلی فکر کنم : در همون سیستم گلستون یه بخش داره به اسم دریافت فرم های مورد نیاز . دانلود باید کنیم اون رو . بین اون فایلها یکیش دریافت معافیت تحصیلی هست . باید با گواهی پیش دانشگاهی و یه قطعه عکس بریم آموزش و اونجا مهر و فلان و ... میزنن و اون فرم رو هم پر کنیم . بعد هم بریم پلیس +10 که مهر تائیید اونجا رو هم بخوره و بعد اسکن کنیم واسه ارسال . درسته ؟ آره دیگه . درسته

ARAS71
26-09-2011, 12:05
برای معافیت تحصیلی فکر کنم : در همون سیستم گلستون یه بخش داره به اسم دریافت فرم های مورد نیاز . دانلود باید کنیم اون رو . بین اون فایلها یکیش دریافت معافیت تحصیلی هست . باید با گواهی پیش دانشگاهی و یه قطعه عکس بریم آموزش و اونجا مهر و فلان و ... میزنن و اون فرم رو هم پر کنیم . بعد هم بریم پلیس +10 که مهر تائیید اونجا رو هم بخوره و بعد اسکن کنیم واسه ارسال . درسته ؟ آره دیگه . درسته

حالا اگه اینطور باشه کی باید دانشگاه؟

alialma
26-09-2011, 12:09
یه سوال مهم دارم. توی انتخاب واحد هم نیازی حتما لازمه؟ یعنی حتما باید با هم انتخاب بشند؟
دوست عزیز وقتی میگن درسی پیشنیازه یعنی باید حتما درس پیشنیاز پاس کنی بعد بری سراغ درس بعدی البته یه حالتی داره که آخر سر میگم!
مثلا ریاضی 1 که پیش نیازه ریاضی 2ئه وقتی میتونی ریاضی 2برداری که ریاضی 1 پاس کنی!
ولی همنیازی فرق میکنه!
مثلا درس دینامیک همنیازش درس معادلاته! یعنی وقتی میتونی دینامیک برداری که معادلات ترم قبل پاس کرده باشی یا همین ترم با دینامیک معادلات هم برداری به همین سادگی!
دروس همنیاز میشه باهم برداشت ولی پیشنیاز نمیشه فقط در صورتی میشه که درس پیش نیاز بیفتی بعد با نظر گروه آموزشی درس پیشنیازو همنیاز کنی و جفتشونو باهم بردارید!
مثلا کسی که ریاضی 1 بیفته میتونه ترم بعد ریاضی 1 پیشنیاز ریاضی2کنه و جفتشونو باهم برداره!

nits
26-09-2011, 12:11
حالا اگه اینطور باشه کی باید دانشگاه؟

متوجه نشدم . یعنی چی کی باید دانشگاه ؟

aristocrat
26-09-2011, 12:21
دوست عزیز وقتی میگن درسی پیشنیازه یعنی باید حتما درس پیشنیاز پاس کنی بعد بری سراغ درس بعدی البته یه حالتی داره که آخر سر میگم!
مثلا ریاضی 1 که پیش نیازه ریاضی 2ئه وقتی میتونی ریاضی 2برداری که ریاضی 1 پاس کنی!
ولی همنیازی فرق میکنه!
مثلا درس دینامیک همنیازش درس معادلاته! یعنی وقتی میتونی دینامیک برداری که معادلات ترم قبل پاس کرده باشی یا همین ترم با دینامیک معادلات هم برداری به همین سادگی!
دروس همنیاز میشه باهم برداشت ولی پیشنیاز نمیشه فقط در صورتی میشه که درس پیش نیاز بیفتی بعد با نظر گروه آموزشی درس پیشنیازو همنیاز کنی و جفتشونو باهم بردارید!
مثلا کسی که ریاضی 1 بیفته میتونه ترم بعد ریاضی 1 پیشنیاز ریاضی2کنه و جفتشونو باهم برداره!

دمت گرم کامل گرفتم.

hasti rs
26-09-2011, 12:27
میشه راهنمایی کنید که طریقه مهمان گرفتن از اول چطوریه؟یعنی دانشگاه قبولیم قشم است وشهر که من هستم رشت
چی باید بکنم از ترم دو میشه اقدام کرد

ترم اول و ترم آخر رو مهمان نمیدن ، ولی شما میتونید ترم اول رو حضور در کلاس بگیرید ؛ یعنی کلاسهاتون رو همون رشت برید ولی امتحاناتتون رو باید برید قشم و 6 نمره میان ترم رو از رشت بگیرید . .
اگه واسه ی ترم 2 مهمان میخواید ، از همین اول ترم پیگیر کاراتون باشید چون هر دانشگاهی یه زمان مشخصی واسه مهمان و انتقالی داره . .
واسه ی انتقالی هم بعد از پاس کردن 24 واحد پیگیر بشید کارتون رو راه میندازن ..

hesedahomm
26-09-2011, 12:29
برای تکمیل ظرفیت پس بر چه اساسی میگیرن؟؟بر اساس رتبه ؟؟؟خب از کجا باید بفهمیم که ما هم قبول میشیم یا نه؟؟؟

hasti rs
26-09-2011, 12:30
پس بر چه اساسی میگیرن؟؟بر اساس رتبه ؟؟؟خب از کجا باید بفهمیم که ما هم قبول میشیم یا نه؟؟؟

پارسال واسه ما که براساس رتبه بود ، یه دونه فیش اینترنتی باید میگرفتیم 3500 ، بعد هرکدوم از رشته ها و دانشگاههایی که میخواستیم انتخاب میکردیم ، بعد نتایجشون میومد ، مثل انتخاب رشته ی سراسری ..

hesedahomm
26-09-2011, 12:31
اصلا میشه دل به تکمیل ظرفیت خوش کرد با توجه به این که رتبم (انسانی) 8000 بوده؟!

hasti rs
26-09-2011, 12:33
سلام
وقتی می رم برا انتخاب واحد از بین دروس ارائه شده درس های ریاضی عمومی 1 و شیمی عمومی 1 که پیش نیاز درس های دیگه در ترم های بعد هستند نیستش و من فقط تونستم 11واحد انتخاب کنم .
مشکل از کجاست؟
اگه به صورت فراگیر قبول شدید ، شاید از معدلتون باشه ، که حداکثر واحد قابل اخذتون 11 واحد ِ

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

اصلا میشه دل به تکمیل ظرفیت خوش کرد با توجه به این که رتبم (انسانی) 8000 بوده؟!

شما اگه هر رشته ای دیگه الان قبول شدی میتونی ثبت نام کنی بعد اگه تو تکمیل ظرفیت اون رشته ای که از بین رشته های زده تو لیستشون قبول شدی ، این قبولیت کان لم یکن میشه و میری اونو ثبت نام میکنی ..

hesedahomm
26-09-2011, 12:34
آخه ما از کجا بدونیم که کدوم دانشگاه ظرفیتش زیاد شده؟توی سایت سنجش میگه؟

hasti rs
26-09-2011, 12:36
و اینکه بعضی رشته هاشون خوبن محل دانشگاهشون خوب نیس ، مثلا" واسه من پارسال اقتصاد داشتن 50 نفر پذیرش تو تکمیل ظرفیت ولی رفسنجان بود و من نمیتونستم برم تا رفسنجان ...
کلا" تکمیل ظرفیت شانسیه ، یه وقت دیدی امسال رشته های خوبی زدن واسه تکمیل ظرفیت + دانشگاه خوبی ..
یه وقتم دیدی امسال اصن تکمیل ظرفیت اعلام نکردن !
زیاد روش حساب نکن ، به تمیل ظرفیت مثل یه شانس نگاه کن .

aristocrat
26-09-2011, 12:37
یکی از دروس معارف اسلامی منظورش چیه؟ کدوم درسها میشه معارف اسلامی؟

hasti rs
26-09-2011, 12:38
آخه ما از کجا بدونیم که کدوم دانشگاه ظرفیتش زیاد شده؟توی سایت سنجش میگه؟
بله تو سایت سنجش رشته ها دانشگاهها و تعداد پذیرششون رو میزن ..
بعضی رشته ها اصن 3 نفر پذیرش داشتن
و بعضی رشته تو تکمیل ظرفین فقط مرد پذیرش میکردن !
محدودیتش زیاده .

hesedahomm
26-09-2011, 12:39
پس کلا نباید روش حساب کنم چون آدم خوش شانسی نیستم اون از رتبم که فکرشو نمیکردم اونجوری شه اونم از نتیجه نهاییم.اول که 3 شهر بیشتر نزدم توی انتخاب رشتم.ولی الان هر شهری که باشه میزنم اگه تکمیل ظرفیتی باشه.

hasti rs
26-09-2011, 12:42
یکی از دروس معارف اسلامی منظورش چیه؟ کدوم درسها میشه معارف اسلامی؟
اندیشه 1 و اندیشه 2 و تفسیر نهج البلاغه یا تفیسر قران ، انقلاب یا ..
یه چارت عمومی هست ، من ندارم این چارت رو ولی اگه تو سایت پیامنور بگردی پیداش میکنی ،
از بین اینا اندیشه 1 و اندیشه 2 رو حتما" باید پاس کنی
ولی
از بین تفسیر نهج البلاغه وو تفسیر قران یکیشون رو باید پاس کنی ( پاس کردن دوتاشون اختیاریه )
بقیه رو یادم نیس چیا بودن ولی تو سایتشون بگردی چارت رو پیدا میکنی ..

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

پس کلا نباید روش حساب کنم چون آدم خوش شانسی نیستم اون از رتبم که فکرشو نمیکردم اونجوری شه اونم از نتیجه نهاییم.اول که 3 شهر بیشتر نزدم توی انتخاب رشتم.ولی الان هر شهری که باشه میزنم اگه تکمیل ظرفیتی باشه.

بعضی وقتا یه چیزایی دست تو نیست و پیش میان و باید باهاشون بسازی ..
چه رشته ای قبول شدید مگه ؟

aristocrat
26-09-2011, 12:48
خیلی از از درسها ظرفیتش پر شده. چیکار باید کرد؟

hasti rs
26-09-2011, 12:51
یعنی وقتی انتخاب میکنی سیستم ارور میده که این درس ظرفیتش پر شده ؟
آخه اصن ظرفیت رو نمینویسن ، فقط مینویسن لیست پرشده مثلا" 69 نفر !
این ارور رو دانشگاه آزاد داره ولی واسه پیامنور تا حالا ندیدم!
اگه سیستم ارور نمیده وردار !

aristocrat
26-09-2011, 12:53
یعنی وقتی انتخاب میکنی سیستم ارور میده که این درس ظرفیتش پر شده ؟
آخه اصن ظرفیت رو نمینویسن ، فقط مینویسن لیست پرشده مثلا" 69 نفر !
این ارور رو دانشگاه آزاد داره ولی واسه پیامنور تا حالا ندیدم!
اگه سیستم ارور نمیده وردار !

نه ارور میده ظرفیتش پر شده.

hesedahomm
26-09-2011, 12:55
حقوق پیام نور قبول شدم.

aristocrat
26-09-2011, 12:57
لیست انتظار چیه؟ کدوم درسهارو میشه انتظار زد؟

hasti rs
26-09-2011, 12:59
نه ارور میده ظرفیتش پر شده.

فک کنم باید خودخوان روش دارید ..
ولی زنگ بزنید آموزش بپرسید !

حقوق پیام نور قبول شدم.
مبارک باشه ..
ناراحت نباش ، تو وقتی فارغ التحصیل بشی دانشگاهت باهات نمیمونه رشته ای که قبول شدی باهاته .. حقوق هم که رشته ی خوبی هست و
مطمئنن تو پیامنور موفق تر هم میشی .. چون بار علمیت بالاتر میشه تو پیامنور ..

sansi
26-09-2011, 13:06
کی می دونه دلیلش چیه ؟

لابد پيشنيازي رو رعايت نميكنيد كه اضافه نميشه براتون.ترم اول چطور ميخواي 6 واحد عملي برداري؟مگه رشتتون چيه؟

سلام دوستان
من شهریه ندادم و قسمت اطلاعات جامع دانشجو و بعضی از قسمتها نیست!!
اگه شهریه رو بدم درست میشه؟
شهريه ي كدوم ترمو؟تابستون؟انتخاب واحد تونستي انجام بدي؟بله اگه واريز كنيد بعد از 24 ساعت درست ميشه.

سلام
مشکل از کجاست؟
احتمالا اين درس رو اين ترم براتون ارائه نكرده دانشگاتون.مي تونيد بريد دانشگاه با مدير گروهتون صحبت كنيد توي حذف و اضافه براتون اضافه كنن به ليست درساتون.

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

بايد منتظر بمونيد تا گروه جديد بزارن و اگه اينطور نشد با مدير گروهتون صحبت كنيد تا اقدام كنن كه يا ظرفيتو زياد كنن يا گروه جديد بزارن.

لیست انتظار چیه؟ کدوم درسهارو میشه انتظار زد؟
خودم تا حالا امتحان نكردم ولي احتمالا براي زمانيه كه ظرفيت يه درس يا گروه تموم شده و شما اسمتون رو توي ليست قرار ميديد تا وقتي ظرفيت اضافه شد به واحاتون اضافه بشه.

aristocrat
26-09-2011, 13:10
چرا برای من اینجوری شد؟ من اصلا هنوز انتخاب هم نکردم!

ثبت نام شما به طور صحیح پایان نیافته است. با مسول ثبت تماس بگیرید.........

یکی بگه چیکار کنم؟ :41:

ehsan_j70
26-09-2011, 13:11
ميگم من اخر وضعيت مشمول رو چي بزنم؟
من دفترچه فرستادم برگ سبز اومده 18 دي تاريخ اعزامه
بايد مشمول بزنم يا غير مشمول يا معافيت تحصيلي؟

اگه اشتباه بزنم ممكنه معافيت تحصيلي ندن اشتباهي اعزام شم!!!!!!!!!!

من چي كار كنم؟!!:19::18::19:

sansi
26-09-2011, 13:14
چرا برای من اینجوری شد؟ من اصلا هنوز انتخاب هم نکردم!

ثبت نام شما به طور صحیح پایان نیافته است. با مسول ثبت تماس بگیرید.........

یکی بگه چیکار کنم؟

انتخاب واحد يا ثبت نام دانشگاه اين ارور رو ميزنه؟

aristocrat
26-09-2011, 13:14
انتخاب واحد يا ثبت نام دانشگاه اين ارور رو ميزنه؟

انتخاب واحد این ارور رو میزنه. اول درست بود ولی الان ارور میزنه

sansi
26-09-2011, 13:19
انتخاب واحد این ارور رو مزنه. اول درست بود ولی الان ارور میزنه
قبلا انتخاب واحد كردي يا بار اوله؟
اگه قبلا انجام داد و از اخيرين بارت 72 ساعت گذشته كه ديگه زمانت براي انتخاب واحد تموم شده اگه لابد يكي از مدارك ثبت نامت مشكل داره يه سر به اموزش دانشگاتون بزن اگه نزديكه يا باهاشون تماس بگير.بري بهتره.

aristocrat
26-09-2011, 13:21
قبلا انتخاب واحد كردي يا بار اوله؟
اگه قبلا انجام داد و از اخيرين بارت 72 ساعت گذشته كه ديگه زمانت براي انتخاب واحد تموم شده اگه لابد يكي از مدارك ثبت نامت مشكل داره يه سر به اموزش دانشگاتون بزن اگه نزديكه يا باهاشون تماس بگير.بري بهتره.

قبلا اصلا انتخاب واحد نکردم تازه امروز باز شده بود.الان میرم دانشگاه. :46:

sansi
26-09-2011, 13:26
الان میرم.
موفق باشي نتيجه رو بگو.

aristocrat
26-09-2011, 13:26
صبر کنید مثل اینکه درست شد :31:

hesedahomm
26-09-2011, 13:28
مرسی .حالا واسه انتخاب واحد چیکار کنم؟رمزی به من ندادن ..!با همون شماره داوطلبpnub و شماره شناسنامه وارد شم؟

sansi
26-09-2011, 13:29
صبر کنید مثل اینکه درست شد

دوباره وارد شدي يا صفحه ي ثبت نام رو دوباره باز كردي؟

aristocrat
26-09-2011, 13:32
دوباره وارد شدي يا صفحه ي ثبت نام رو دوباره باز كردي؟

اون کارو که صد دفعه انجام دادم :31: ولی یک دفعه درست شد . دیگه ارور نمیده.

nits
26-09-2011, 13:32
دیگه رسما سیستم گلستون ترکید

aristocrat
26-09-2011, 13:34
این درسهای طراحی سیستم اهی vlsi و فیزیک مقدماتی رو انتخاب کردم. خوبه؟ سریعتر بگید تا ظرفیتش پر نشده :31: مبانی فناوری اطلاعات چطور؟

!faeze
26-09-2011, 13:36
لابد پيشنيازي رو رعايت نميكنيد كه اضافه نميشه براتون.ترم اول چطور ميخواي 6 واحد عملي برداري؟مگه رشتتون چيه؟.
همه چیزو رعایت کردم
رشتم معماریه :44:

sansi
26-09-2011, 13:39
اون کارو که صد دفعه انجام دادم ولی یک دفعه درست شد . دیگه ارور نمیده.

از شگفتيهاي سايت گلستانه ديگه :دي

این درسهای طراحی سیستم اهی vlsi و فیزیک مقدماتی رو انتخاب کردم. خوبه؟ سریعتر بگید تا ظرفیتش پر نشده
روي پيشنيازشون كليك كن ببين دارن يا نه اگه دارن برندار.
فيزيك پيشتو مگه پاس نكردي؟

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

همه چیزو رعایت کردم
رشتم معماریه

چارت رشتت رو داري؟ترم اول احتمال نميدم 6 واحد عملي داشته باشي فوقش يكي دو واحد بهتون نميدن عملي ترماي اخر زياد ميشن.

aristocrat
26-09-2011, 13:40
از شگفتيهاي سايت گلستانه ديگه :دي

روي پيشنيازشون كليك كن ببين دارن يا نه اگه دارن برندار.
فيزيك پيشتو مگه پاس نكردي؟

پیش نیاز که ندارن. فیزیک پیش رو هم که خوردم نزدیک بود 20 بگیرم :31: اگه این درس اجباریه بردارم. مبانی فناوری اطلاعات چطور؟

sansi
26-09-2011, 13:42
پیش نیاز که ندارن. فیزیک پیش رو هم که خوردم نزدیک بود 20 بگیرم اگه این درس اجباریه بردارم. مبانی فناوری اطلاعات چطور؟
رشتت چيه؟فناوري بردار درساي مقدماتي رو نه.
انتخاب كه ميكني فيزيك رو هيچ اروري نميده؟

aristocrat
26-09-2011, 13:46
رشتت چيه؟فناوري بردار درساي مقدماتي رو نه.
انتخاب كه ميكني فيزيك رو هيچ اروري نميده؟

رشته من مهندسی سخت افزاره پیام نور تهرانه. فیزیک مقدماتی رو زده درس جبرانی که من برنمیدارم احتمالا برای اونایی هست که افتادن. دیر ثبت نام کردم ریاضی 1 و فیزیک 1 و آزمایشگاه کامپیوتر همه ظرفیتش پر شده وقتی میخوام انتخاب کنم ارور میده :41:
مجبورم درسهای چرت و پرت بردارم.

sansi
26-09-2011, 13:51
مباني كامپيوتر بردار+فناوري.
رياضي رو ممكنه گروه جديد بزارن.از رو معمولا 2 گروه بيشتر نميزارن.حالا رفتيد دانشگاه اگه تعدا متقاضيا زياد باشه ممكنه براتون گروه جديد بزارن.فيزيك 1 رو بردار بعد اگه رياضي اضافه شد حذفش كن اگه نميتوني جفتشو با هم بخوني اگه اضافه نشد اينو پاس كردي ضرر نكردي.

ARAS71
26-09-2011, 13:51
متوجه نشدم . یعنی چی کی باید یریم دانشگاه مهر کنند ؟

اون قسمتشو جا انداخته بودم

aristocrat
26-09-2011, 13:54
مباني كامپيوتر بردار+فناوري.
رياضي رو ممكنه گروه جديد بزارن.از رو معمولا 2 گروه بيشتر نميزارن.حالا رفتيد دانشگاه اگه تعدا متقاضيا زياد باشه ممكنه براتون گروه جديد بزارن.فيزيك 1 رو بردار بعد اگه رياضي اضافه شد حذفش كن اگه نميتوني جفتشو با هم بخوني اگه اضافه نشد اينو پاس كردي ضرر نكردي.

فقط یه چیزی اگه الان انتخاب واحد کنم بعدا گروه جدید گذاشتن میشه اضافه کنم؟ فیزیک 1 رو هم پر شده نمیشه انتخاب کرد.

sansi
26-09-2011, 13:57
فقط یه چیزی اگه بعدا گروه جدید گذاشتن میشه اضافه کنم؟ فیزیک 1 رو هم پر شده نمیشه انتخاب کرد.
بله ميتونيد اضافه كنيد فقط بايد سرعت عمل داشته باشيد :دي توي حذف و اضافه گروه ها زود پر ميشن.فارسي+زبان رو برداشتي؟

hasti rs
26-09-2011, 14:03
فقط یه چیزی اگه الان انتخاب واحد کنم بعدا گروه جدید گذاشتن میشه اضافه کنم؟ فیزیک 1 رو هم پر شده نمیشه انتخاب کرد.
قاعدتا" که باید بشه ..!
درسای مقدماتی رو ور ندار یا اگه ورداشتی تو حذف و اضافه حذفشون کن ! من دقیقا" نمیدونم جریانشون چیه !
یکی میگه نظام قدیما باید این درسا رو پاس کنن یکی میگه نظام جدیدا !!

من بالاخره موفق شدم برنامه کلاسیمو از پورتال دانشگاه بگیرم ، کلاسام شد پنجشنبه ؛ جمعه :2: شنبه یکشنبه !!!
یعنی ضد حال :19:

aristocrat
26-09-2011, 14:06
بله ميتونيد اضافه كنيد فقط بايد سرعت عمل داشته باشيد :دي توي حذف و اضافه گروه ها زود پر ميشن.فارسي+زبان رو برداشتي؟

آره اونا رو که همون اول مد نظرم بود :46:

sansi
26-09-2011, 14:08
من بالاخره موفق شدم برنامه کلاسیمو از پورتال دانشگاه بگیرم ، کلاسام شد پنجشنبه ؛ جمعه شنبه یکشنبه !!!
یعنی ضد حال

خدارو شكر :دي
من همه ي روزاي هفته به جز جمعه و دوشنبه كه خودم از قصد برنداشتم درس ،كلاس دارم.تاريخ دقيق واسه شروع رو نزده توي برنامه ت؟

ARAS71
26-09-2011, 14:08
مدارک که من که هنوز تایید نشذه آشغالاش می فته به من

!faeze
26-09-2011, 14:16
چارت رشتت رو داري؟ترم اول احتمال نميدم 6 واحد عملي داشته باشي فوقش يكي دو واحد بهتون نميدن عملي ترماي اخر زياد ميشن.

آخ آخ
عجب اشتباهی می کردم ها
چرا 6 واحد عملی دارم
اما مشکلمو فهمیدم کجاس
تو انتخاب رشته یه جا نوشته واحد کل،یه جا نوشته واحد عملی
من این دو تا رو دوبار درنظر می گرفتم،فکر می کردم منظوراز واحد کل نظریه :31:عجب سوتی زیبایی دادم:31:

الان که مشکلمو فهمیدم دیگه نمی تونم انتخاب رشته کنم... باز نمی کنه برام!!72ساعتم نگذشته!!
دارم دیوونه می شم دیگه:31:

aristocrat
26-09-2011, 14:18
یک لحظه تاریخ و تمدن اسلامی از 69 به 68 تبدیل شد که من رو هوا زدمش :31:

milad...
26-09-2011, 14:18
سلام
مشکل از کجاست؟
کسی جواب مارو نمی ده؟:sad:

sansi
26-09-2011, 14:25
آخ آخ
عجب اشتباهی می کردم ها
چرا 6 واحد عملی دارم
اما مشکلمو فهمیدم کجاس
تو انتخاب رشته یه جا نوشته واحد کل،یه جا نوشته واحد عملی
من این دو تا رو دوبار درنظر می گرفتم،فکر می کردم منظوراز واحد کل نظریه عجب سوتی زیبایی دادم

الان که مشکلمو فهمیدم دیگه نمی تونم انتخاب رشته کنم... باز نمی کنه برام!!72ساعتم نگذشته!!
دارم دیوونه می شم دیگه
بزار چند دقيقه ديگه امتحان كن.سايت شلوغه.ولي حتما قبل از تموم شدن 72 ساعت برو.

یک لحظه تاریخ و تمدن اسلامی از 69 به 68 تبدیل شد که من رو هوا زدمش
واسه حذف و اضافه هم همينطوريه.بعضيا ميخوان حذف كنن شما بايد حواستون باشه سريع اقدام كنيد تا اون واحدي رو كه ميخوايد برداريد.

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

کسی جواب مارو نمی ده؟
3689 رو ببين

aristocrat
26-09-2011, 14:27
واسه حذف و اضافه هم همينطوريه.بعضيا ميخوان حذف كنن شما بايد حواستون باشه سريع اقدام كنيد تا اون واحدي رو كه ميخوايد برداريد.

دقیقا الان یک دونه اضافه کردم همون تاریخ. چند تا میتونم حذف یا اضافه کنم؟

ehsan_j70
26-09-2011, 14:28
من حالا ثبت نام كردم
براي انتخاب واحد بايد چي كار كنم؟

nits
26-09-2011, 14:29
مدارک که من که هنوز تایید نشذه آشغالاش می فته به من

واسه ما دیگه هیچی نمیمونه

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

من حالا ثبت نام كردم

معافیت تحصیلی حل شد ؟

ehsan_j70
26-09-2011, 14:33
معافیت تحصیلی حل شد ؟[/QUOTE]

ديگه نتونستم صبر كنم
وضعيت مشمول رو همين جوري زدم معافيت تحصيلي
يه اسكن هم از برگ سبز نظام وظيفه زدم برا ارسال مدرك

sansi
26-09-2011, 14:35
دقیقا الان یک دونه اضافه کردم همون تاریخ. چند تا میتونم حذف یا اضافه کنم؟

واسه ترم اول نزار امتحانات توي يك روز باشن.تعداد واحد قابل اخذ رو چند تا برات زده؟

من حالا ثبت نام كردم
وارد سايت گلستان كه شدي.منوي ثبت نام اصلي رو بزن.يه صفحه باز ميشه اونجا انتخاب واحد رو انجام بده.

nits
26-09-2011, 14:36
ehsan_j704
معافیت تحصیلی حل شد

ديگه نتونستم صبر كنم
وضعيت مشمول رو همين جوري زدم معافيت تحصيلي
يه اسكن هم از برگ سبز نظام وظيفه زدم برا ارسال مدرك

چند سالته شما مگه ؟

aristocrat
26-09-2011, 14:42
واسه ترم اول نزار امتحانات توي يك روز باشن.تعداد واحد قابل اخذ رو چند تا برات زده؟

حداکثر 20 تا واحد میتونم بگیرم و حداقل 12 تا. الان 19 تا گرفتم فارسی+زبان+مبانی کامپیوتر+فرهنگ و تمدن+اخلاق اسلامی+آیین زندگی+مبانی فناوری اطلاعات. الان میخوام بدونم تا 72 ساعت هرچه قدر میخوام میتونم حذف و اضافه کنم؟

molaali
26-09-2011, 14:49
فرهنگ و تمدن+اخلاق اسلامی+آیین زندگی
از بین این سه درس فقط یکشون رو میتونید امتحان بدید. برید دو تاش رو حذف کنید.
پیشنهاد می کنم ترم اول طبق چارت پیشنهادی واحد بردارید.

sansi
26-09-2011, 14:50
حداکثر 20 تا واحد میتونم بگیرم و حداقل 12 تا. الان 19 تا گرفتم فارسی+زبان+مبانی کامپیوتر+فرهنگ و تمدن+اخلاق اسلامی+آیین زندگی+مبانی فناوری اطلاعات. الان میخوام بدونم تا 72 ساعت هرچه قدر میخوام میتونم بردارم؟

تربيت بدني 1 رو بردار.اگه از كامپيوتر واسه حذف و اضافه ارائه شد اينو حذف كن.رياضي هم اضافه شد از اين عموميا كم كن.

aristocrat
26-09-2011, 14:55
تربيت بدني 1 رو بردار.اگه از كامپيوتر واسه حذف و اضافه ارائه شد اينو حذف كن.رياضي هم اضافه شد از اين عموميا كم كن.

باشه ولی اصلا برای من تربیت بدنی نیست. یعنی اصلا نزده :13:فکر کنم از ترم دوم به بعده.

hp722
26-09-2011, 14:57
من رفتم دانشگاه دیگه خودمو جر دادم.تا رئیس دانشگاه رفتم ولی نذاشتن ثبت نام کنم چون یدونه از درسای پیشم مونده.بدجور حالم گرفته س

کسی خبر داره مثل پارسال بهمن ماه ثبت نام میکنن یا نه؟

sansi
26-09-2011, 15:00
از بین این سه درس فقط یکشون رو میتونید امتحان بدید. برید دو تاش رو حذف کنید.
پیشنهاد می کنم ترم اول طبق چارت پیشنهادی واحد بردارید.

مگه تاريخ امتحان و ساعتشون يكيه؟
بله درسته.اگه طبق چارت پيش بريد به مشكل نميخوريد.

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

باشه ولی اصلا برای من تربیت بدنی نیست. یعنی اصلا نزده فکر کنم از ترم دوم به بعده.

درسته ممكنه ارائه نشده اين ترم.

منظورتون فراگيره يا سراسري؟

aristocrat
26-09-2011, 15:02
در ضمن چرا فیزیک 1 پیش نیاز داره؟یعنی توی قسمت پیش نیاز زده دارد!!

hp722
26-09-2011, 15:03
منظورتون فراگيره يا سراسري؟

فراگیر که از 15مهر ثبت نامشه و بهمن ماه برمیدارن.فراگیر نه.سراسری.من کنکور دادم و نرم افزار تو شهریار درومدم ولی یدونه درس پیشم مونده.پارسال بیانیه دادن و بهمن ماه ثبت نام کردن کسایی که پیششون مونده بود.امسالم هست یا نه؟

hesedahomm
26-09-2011, 15:07
من هنوز انتخاب واحد نکردم طبق انتخاب واحد پیشنهادی میخوام بردارم اما الان که کلاساشو نگاه کردم دو تا درس متفاوت چهار جلسشون تداخل داره توی یه روز و یه ساعتن ...چیکار کنم ؟یعنی یک کدومشو برندارم؟

sansi
26-09-2011, 15:09
امسالم هست یا نه؟

اخبار پيام نور رو توي سايت پيام نور نگاه كن.

در ضمن چرا فیزیک 1 پیش نیاز داره؟یعنی توی قسمت پیش نیاز زده دارد!!

فزيك مقدماتي پيشنيازشه؟اضافه كه ميكني ارور ميده؟
ببين مقدماتي ها رو برندار.فك كنم مربوط به پيش باشن اين مقدماتيا.

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

من هنوز انتخاب واحد نکردم طبق انتخاب واحد پیشنهادی میخوام بردارم اما الان که کلاساشو نگاه کردم دو تا درس متفاوت چهار جلسشون تداخل داره توی یه روز و یه ساعتن ...چیکار کنم ؟یعنی یک کدومشو برندارم؟
ببين همون درس گروه ديگه ش چه ساعتيه اونو بردار كه تداخل ساعت نداشته باشي.

hesedahomm
26-09-2011, 15:14
یه چیز دیگه ما که هنوز انتخاب واحد نکردیمیکی از کلاسامون دیروز بوده چیکار باید بکنیم؟

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

اخبار پيام نور رو توي سايت پيام نور نگاه كن.

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

ببين همون درس گروه ديگه ش چه ساعتيه اونو بردار كه تداخل ساعت نداشته باشي.

گروه؟؟ببخشید این گروه یعنی چی؟منظورتونو نمیفهمم.این دو تا درس یکیش جزای عمومی یکه، یکیشم مبانی جامعه شناسی!

aristocrat
26-09-2011, 15:16

فهمیدم نوشته فیزیک 1 برای شما پیش نیاز ندارد. یعنی لازم نیست فیزیک مقدماتی رو بردارم.

sansi
26-09-2011, 15:17
یه چیز دیگه ما که هنوز انتخاب واحد نکردیمیکی از کلاسامون دیروز بوده چیکار باید بکنیم؟
خيلياي ديگه هم مثل شما انتخاب واحد نكردن پس مشكلي نيست واستون.جلسات اول اونم ترم اول زياد سخت نميگيرن.

hasti rs
26-09-2011, 15:20
من همه ي روزاي هفته به جز جمعه و دوشنبه كه خودم از قصد برنداشتم درس ،كلاس دارم.تاريخ دقيق واسه شروع رو نزده توي برنامه ت؟

از 3 مهر زده

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

من رفتم دانشگاه دیگه خودمو جر دادم.تا رئیس دانشگاه رفتم ولی نذاشتن ثبت نام کنم چون یدونه از درسای پیشم مونده.بدجور حالم گرفته س

فراگیر امسال قراره دو نوبت ثبت نام کنن ..
گوش به زنگ باش ، نوبت اول که کنکورشون همین ترم هست و ترم بهمنی میشن ، نوبت دوم کنکورشون اسفند باید باشه و ورودی مهر 91 میشن !

hesedahomm
26-09-2011, 15:22
فکر کنم فهممیدم منظورتونو اما گروه دیگه ای نداشته.

hasti rs
26-09-2011, 15:23
حداکثر 20 تا واحد میتونم بگیرم و حداقل 12 تا. الان 19 تا گرفتم فارسی+زبان+مبانی کامپیوتر+فرهنگ و تمدن+اخلاق اسلامی+آیین زندگی+مبانی فناوری اطلاعات. الان میخوام بدونم تا 72 ساعت هرچه قدر میخوام میتونم حذف و اضافه کنم؟
حداکثر 20 تا میزنن ولی شما میتونید فقط تا حداکثر واحد قابل اخذی که خود ِ یونیتون میگه ورداری ، واسه ماهم پارسال اینجوری بود من 18 تا ورداشتم دانشگاه گفت باید 16 تا رو امتحان بدی وگرنه تو امتحانات و تو فارغ التحصیلیت 2 واحدت ثبت نمیشه !
حالا میخواستن بچه بترسونن یا راست بوده من نمیدونم دیگه !

sansi
26-09-2011, 15:23
گروه؟؟ببخشید این گروه یعنی چی؟منظورتونو نمیفهمم.این دو تا درس یکیش جزای عمومی یکه، یکیشم مبانی جامعه شناسی!
بله.كنار رديف چند تا عدد نوشته كه مربوط به گروه و دانشكده و درس ميشن.معمولا از 01 شروع ميشه.يه جور ديگه هم ميتوني متوجه بشي توي ليستت چند بار اون درس رو نوشته(قسمت پايين كه ازش دروس رو انتخاب ميكني)كنارشون شماره گروه ها رو زده.

فهمیدم نوشته فیزیک 1 برای شما پیش نیاز ندارد. یعنی لازم نیست فیزیک مقدماتی رو بردارم

بله ممكنه يك درس براي گرايش سخت افزار پيشنياز داشته باشه ولي براي نرم افزار يا اي تي نداشته باشه.

hesedahomm
26-09-2011, 15:24
راستی من کارنامه پایانی سال سوممو گم کردم بهش نیاز پیدا میکنم؟نه آموزش و پرورش میده نه مدرسه! تا الان که نیاز نداشتم ممکنه موقعی که مدارکمو بخوان مشکلی پیش بیاد؟

hamidras
26-09-2011, 15:31
راستی من کارنامه پایانی سال سوممو گم کردم بهش نیاز پیدا میکنم؟نه آموزش و پرورش میده نه مدرسه! تا الان که نیاز نداشتم ممکنه موقعی که مدارکمو بخوان مشکلی پیش بیاد؟

کارنامه مهم نیست

فقط اون لیست نمره های دبیرستانت که ضمیمه مدرک موقته دیپلم هست رو باید داشته باشی

sansi
26-09-2011, 15:31

خود كارنامه رو نميخوان ولي يه برگه بود كه ريز نمرات دبيرستان رو داره البته تا سوم اونو ميخواستن واسه ما.

hesedahomm
26-09-2011, 15:36
کارنامه مهم نیست

فقط اون لیست نمره های دبیرستانت که ضمیمه مدرک موقته دیپلم هست رو باید داشته باشی

مگه اینی که میگید همون کارنامه نیمسال دوم سال سوم متوسطه نیست؟؟؟(همون ریز نمرات)همونو گم کردمفقط از سال سوم گواهی پایان تحصیلات متوسطم هست که معدلای سومم توشه.یکی هم کارنامه ضمن سال سومنیم سال دومو گم کردم.

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

آها فهمیدم آره اونو دارم....که هر سه سال توی همون نوشته

hasti rs
26-09-2011, 15:37
بوق بوق ..
برید کنار حمیت اومد :دی
حمیت رئیس پیامنور رو میشناسه هاااا
+ عمشو :دی

sansi
26-09-2011, 15:38
مگه اینی که میگید همون کارنامه نیمسال دوم سال سوم متوسطه نیست؟؟؟(همون ریز نمرات)همونو گم کردمفقط از سال سوم گواهی پایان تحصیلات متوسطم هست که معدلای سومم توشه.یکی هم کارنامه ضمن سال سومنیم سال دومو گم کردم.

نه يه برگه س كه توش تمام نمراتت از اول تا سوم توشه .توي پرونده ت هست.

hamidras
آها فهمیدم آره اونو دارم....که هر سه سال توی همون نوشته

:دی اینو خوب نگه دار ازت نمیگیرن دست خودت خواهد ماند البته !

hesedahomm
برای انتخاب واحد کجا باید برم؟سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برام باز نمیشه...چیکار کنم؟