PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

kasra_khan2003
30-08-2011, 13:46
امتحانات ترم تابستان کلا کی تموم میشه؟

farshidshd
02-09-2011, 14:53
امتحانات ترم تابستان کلا کی تموم میشه؟

تا 90/06/17

.

hasti rs
02-09-2011, 16:17
انتخاب واحد کی شروع میشه .

ittools
02-09-2011, 19:27
بچه ها من یه سوال در مورد سربازی داشتم جواب بدین ممنون میشن :

1- اگر یکی نتونه 6 ساله یه رشته رو تموم کنه فرض کنید به دلیل بیماری که حتی چند ترم رو هم مرخصی گرفته باشه آیا اگر مدرک پزشکی ببره میتونه بیشتر از 6 سال درس بخونه یا نه البته معافیت سربازی نداره و غیبت هم نداره .

2- اگر هم نتونه بیشتر از 6 سال ادامه تحصیل بده میتونه دفترچه خدمت رو پست کنه و تا زمانی که محل خدمتش معلوم بشه واحد برداره ؟ یا اینکه نه اگه به 6 سال رسید باید کلا بره سربازی و اجازه برداشتن واحد نداره .

3- بعد در حین خدمت میتونه درس هم بخونه ؟

بعد یه سوال هم در مورد معافیت سربازی داشتم :

4- یه فرد میتونه حین درس خوندن در پیام نور به دلیل بیماری بره دنبال معافیت پزشکی . بیماری که 6 سال طول کشیده و احتمالا به گفته پزشک متخصص راه درمان نداره اصلا به بیماری پوستی مزمن معافیت پزشکی تعلق میگیره

:40:

tttvvvaaa
03-09-2011, 10:54
ببخشید یه سوال داشتم.برادر من دانشجوی رشته ی نقاشی هستش.امسال کاردانیشو تموم کرده و میخواد واسه کارشناسی گرافیک بخونه.به نظر شما آیا پیام نور گزینه ی مناسبی هستش واسه گرافیک؟کیفیت تدریسش و امکاناتش به طور کلی چجوریه؟شرایطش به چه صورت هستش؟

hamidras
03-09-2011, 11:51

نیمسال اول (پاییز)

ثبت نام و انتخاب واحد: ۲۱/۶/۹۰ لغایت ۲۸/۶/۹۰

hamidras
03-09-2011, 12:25
یه فرد میتونه حین درس خوندن در پیام نور به دلیل بیماری بره دنبال معافیت پزشکی . بیماری که 6 سال طول کشیده و احتمالا به گفته پزشک متخصص راه درمان نداره

نه چون در حین تحصیل از معافیت تحصیلی استفاده میکنید نمیتونید درخواست معافیت پزشکی بدید

اصلا به بیماری پوستی مزمن معافیت پزشکی تعلق میگیره

این پست رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshidshd
03-09-2011, 13:21

تاریخ ثبت انتقال و تغییر رشته : 90/5/2 الی 90/6/15

تاریخ ثبت مهمان شدن: 90/5/2 الی 90/6/21

ارائه دروس در سیستم برای مراکز : 90/6/1 الی 90/6/20

زمان درخواست وام : از شروع ثبت نام تا پایان ثبت نام

ثبت نام و انتخاب واحد: 90/6/21 الی 90/6/28

زمان پرداخت شهریه ثابت و قطعی: زمان ثبت نام

شروع کلاسهای رفع اشکال گروهی : 90/7/3

ببخشید یه سوال داشتم.برادر من دانشجوی رشته ی نقاشی هستش.امسال کاردانیشو تموم کرده و میخواد واسه کارشناسی گرافیک بخونه.به نظر شما آیا پیام نور گزینه ی مناسبی هستش واسه گرافیک؟کیفیت تدریسش و امکاناتش به طور کلی چجوریه؟شرایطش به چه صورت هستش؟

اگه درسخون هست و میتونه بدون استاد درس یاد بگیره ، خوبه
ولی درکل پیام نور نرید بهتره

.

hamidras
03-09-2011, 15:25
به نظر شما آیا پیام نور گزینه ی مناسبی هستش واسه گرافیک

پیام نور رو به عنوان اخرین گزینه در نظر بگیرید

newman222
03-09-2011, 18:00
پیام نور رو به عنوان اخرین گزینه در نظر بگیرید
؟؟؟
چرا اخه؟
مگه پیام نور چشه؟
من دارم تصمیم میگیرم برم پیام نور
اکه میدونید مشکلی چیزی داره بگید:41:
در ضمن ,مگه فرقی هم بین مراکز پیام نور میکنه؟(بهتر بودن)

hamidras
03-09-2011, 18:29
چرا اخه؟
مگه پیام نور چشه؟
اکه میدونید مشکلی چیزی داره بگیدمن خودم پیام نوریم. شاید وارد شدن به پیام نور آسون یاشه اما درس خوندن توش خیلی سخته!
بیشتر رو پای خودت باید وایسی چون ساعات تدریس استاد به نسبت بقیه دانشگاه ها کمتره و حجم کتابا زیاد.
بدیش به خاطر همینه.
جو بدیم نسبت به این دانشگاه از دید مردم هست ( مثل اوایل تاسیس دانشگاه آزاد) که احتمالا درست میشه در سالای آینده.

در ضمن ,مگه فرقی هم بین مراکز پیام نور میکنه؟(بهتر بودن) بله خیلی!

newman222
03-09-2011, 19:02
من خودم پیام نوریم. شاید وارد شدن به پیام نور آسون یاشه اما درس خوندن توش خیلی سخته!
بیشتر رو پای خودت باید وایسی چون ساعات تدریس استاد به نسبت بقیه دانشگاه ها کمتره و حجم کتابا زیاد.
بدیش به خاطر همینه.
جو بدیم نسبت به این دانشگاه از دید مردم هست ( مثل اوایل تاسیس دانشگاه آزاد) که احتمالا درست میشه در سالای آینده.

بله خیلی!
خب اگه اینجوره نظرت در مورد واحد دماوند چیه؟
من تو گالری سایتش عکاشو دیدم
به نظر که خوب میومد
فقط از استاداش و محیط اونجا اگه چیزی میدونی بگو:46:
مشکلی با درس خوندن ندارم
چون تنها هستم و تو تنهایی بیشتر با کتابا انس میگیرم

hamidras
03-09-2011, 22:57
به نظر که خوب میومد
فقط از استاداش و محیط اونجا اگه چیزی میدونی بگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکلی با درس خوندن ندارم

والا از انجا چیزی نمیدونم!
فقط یکی بود که از دماوند مهمان گرفته بود دانشگاه ما ( ورامین) میگفت راهش سخته اگه تهران باشی.
موفق باشی

FGi
04-09-2011, 09:37
سلام خدمت دوستان عزیز

کسی که مهندسی صنایع کارشناسی ارشد واحد تهران مرکز قبول شده ؛ برای قبت نام کسی اطلاع داره باید با چه شماره ای تماس بگیره ؟

در سایت سنجش نوشته مهلت ثبت نام 14.15.16 شهریور می باشد ؛ ولی چیزی برای ثبت نام در پیام نور مرکز مشخص نیست.

farshidshd
04-09-2011, 10:08
سلام خدمت دوستان عزیز

کسی که مهندسی صنایع کارشناسی ارشد واحد تهران مرکز قبول شده ؛ برای قبت نام کسی اطلاع داره باید با چه شماره ای تماس بگیره ؟

در سایت سنجش نوشته مهلت ثبت نام 14.15.16 شهریور می باشد ؛ ولی چیزی برای ثبت نام در پیام نور مرکز مشخص نیست.

به این سایت مراجعه کنید:

شماره هاش توش هست

MCSE MAN
04-09-2011, 10:13
به نظر که خوب میومد
فقط از استاداش و محیط اونجا اگه چیزی میدونی بگو:46:
مشکلی با درس خوندن ندارم
من پيام نور دماوندم
اگه از تهران ميخواي بري،راهش يه مقدار سخته مخصوصا تو زمستون
ساختمونا و محيطش نسبت به پيام نورهاي ديگه فكر كنم بهتره
مثل جاهاي ديگه هم استاد خوب داره و هم استاد بد
البته بعضي ترم ها بعضي درس ها استاد پيدا نميكنن و درس خودخوان ميشه.اين براي رشته هاي مختلف كم و زياد داره.

farshidshd
04-09-2011, 14:43
ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور از اول مهر ماه(تاريخ درج خبر :13/6/90)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رئيس مركز آزمون دانشگاه پيام نور از تغيير تاريخ ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد اين دانشگاه خبر داد و گفت: ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور كه قرار بود در شهريور ماه صورت گيرد در مهر ماه انجام مي شود.

به گزارش روابطعمومي دانشگاه پيام نور "محمد هادي امين ناجي با اعلام اين خبر اضافه كرد: در دانشگاه پيام نور ابتدا ثبت نام وروديهاي قبل كه در روزهاي 21 تا 27 شهريورماه اعلام شده است انجام مي شود. پس از اتمام ثبت نام اين دانشجويان، وروديهاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور مي توانند از 1 تا 5 مهر ماه روند ثبت نام خود را كه به صورت اينترنتي انجام مي شود پيگيري كنند. به گفته رئيس مركز آزمون دانشگاه پيام نور، پذيرفته شدگان اين دانشگاه بعد از ورود به پايگاه اينترنتي دانشگاه پيام نور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از چگونگي روند ثبت نام خود مطلع مي شوند.
امين ناجي گفت: دانشگاه براي آنان رمز عبور و شناسه كاربري صادر مي كند كه از طريق آن مي توانند در سايت گلستان پيام نور نسبت به ساير مراحل ثبت نام اقدام كنند.

منبع: سایت دانشگاه پیام نور

hasti rs
04-09-2011, 14:55
چرا اخه؟
مگه پیام نور چشه؟
اکه میدونید مشکلی چیزی داره بگید

نه خیر پیامنور هیچ مشکلی نداره ؛
منم پیامنوری هستم .
شما چرا رشته ای میخواید برید ؟
بعضی رشته ها تو بعضی مرکزها درس خوندن سختر هست و بیشتر درسا رو دوش خودت هست .
ولی در کل بار علمیت خیلی بالا میره .

این رو هم بهت بگم که ؛
تو آزمون ارشد و آزمون استخدامی بچه های پیامنور بیشترین قبولی رو دارن .

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

اگه درسخون هست و میتونه بدون استاد درس یاد بگیره ، خوبه
ولی درکل پیام نور نرید بهتره

میتونم بپرسم شما چه رشته ای و تو کدوم واحد پیامنور درس خوندید جناب فرشید ؟

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

جناب
newman222 من ترم گذشته 20 واحد تخصصی ورداشتم و معدلم 16.96 شد. اصلن سخت نبود و در طول ترم هم زیاد درس نخوندم ؛ فقط فصل امتحانات خیلی خوب درس خوندم + نمونه سوال زیاد حل کردم .
به نظر من اونجوریا که میگن سخت نیست . ولی منکر اینم نیستم که سختی هم داره .

farshidshd
04-09-2011, 15:16
میتونم بپرسم شما چه رشته ای و تو کدوم واحد پیامنور درس خوندید جناب فرشید ؟

هنوز هیچ واحدی ولی قراره واحد تهران برم واسه ارشد ثبت نام کنم.

اینم که گفتم نرید بهتره چون تجربه های زیادی از هم کلاسیام که رفته بودن پیام نور ، به من رسیده

ولی بازم شنیدن کی بود مانند دیدن.
در ضمن من عادت ندارم از چیزی که دارم یا جایی که توش درس میخونم ، دفاع کنم.

راستی شما چه رشته و چه مقطعی درس میخونید که 20 واحد رو معدل الف کسب کردید؟
یعنی انقدرم که میگن سخت نیست واقعا؟

.

newman222
04-09-2011, 15:55
نه خیر پیامنور هیچ مشکلی نداره ؛
منم پیامنوری هستم .
شما چرا رشته ای میخواید برید ؟
من رشته IT
البته مهندسی نرم افزار علوم تحقیقات فارس هم قبول شدم(ازاد)
الان که ساکن شیرازم
ولی بنا به دلایلی و مسایلی ترجیح میدم که همون تهران مستقر بشم:8:
مشکل هزینه هم ندارم
من چون از طریق فراگیر قبول شدم میدونم که نحوه درس دادن استادا چه جوریه و با این مسیله مشکلی ندارم(تعداد جلسات کم , حجم کتاب بالا)
اینم که پرسیدم واحد دماوند چجوریه واسه این بودم که بدونم خدای نا کرده بعدا از دانشگاهش گله ای نداشته باشم و پشیمون نشم
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید:40:

hasti rs
04-09-2011, 19:37
ولی بازم شنیدن کی بود مانند دیدن.
در ضمن من عادت ندارم از چیزی که دارم یا جایی که توش درس میخونم ، دفاع کنم.

اینو گفتم که بدونبد پیامنور اونجوریا که میگن نیست .
حسابداری . کارشناسی .

من رشته IT
البته مهندسی نرم افزار علوم تحقیقات فارس هم قبول شدم(ازاد)
الان که ساکن شیرازم
ولی بنا به دلایلی و مسایلی ترجیح میدم که همون تهران مستقر بشم
مشکل هزینه هم ندارم
من چون از طریق فراگیر قبول شدم میدونم که نحوه درس دادن استادا چه جوریه و با این مسیله مشکلی ندارم(تعداد جلسات کم , حجم کتاب بالا)
اینم که پرسیدم واحد دماوند چجوریه واسه این بودم که بدونم خدای نا کرده بعدا از دانشگاهش گله ای نداشته باشم و پشیمون نشم
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

اگه میتونید بخونید خوب خیلی خوبه . .
ولی شیرازم واحد علوم تحقیقاتش تا اونجایی که من شنیدم اساتید خوبی داره .
در هر حال موفق باشید .

mohandes e ekhraji
05-09-2011, 09:14
سلام دوستان ۱سوال داشتم خدمت شما!من بین این دورشته موندم کدوم رو ثبت نام کنم!مهندسی برق مرکز تهران(خود تهران)دانشگاه پیام نور(فراگیر) یا فیزیک مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات؟

Squall Leonhart
05-09-2011, 10:05
دوستان کسی اینجا از پیام نور مشهد هست؟

farshidshd
05-09-2011, 11:33
سلام دوستان ۱سوال داشتم خدمت شما!من بین این دورشته موندم کدوم رو ثبت نام کنم!مهندسی برق مرکز تهران(خود تهران)دانشگاه پیام نور(فراگیر) یا فیزیک مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات؟

به نظر من اگه شهریه و پول برات مهم نیست برو علوم تحقیقات.

.

Mahiar0
05-09-2011, 11:42
ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور از اول مهر ماه(تاريخ درج خبر :13/6/90)

رئيس مركز آزمون دانشگاه پيام نور از تغيير تاريخ ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد اين دانشگاه خبر داد و گفت: ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور كه قرار بود در شهريور ماه صورت گيرد در مهر ماه انجام مي شود.

به گزارش روابطعمومي دانشگاه پيام نور "محمد هادي امين ناجي با اعلام اين خبر اضافه كرد: در دانشگاه پيام نور ابتدا ثبت نام وروديهاي قبل كه در روزهاي 21 تا 27 شهريورماه اعلام شده است انجام مي شود. پس از اتمام ثبت نام اين دانشجويان، وروديهاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور مي توانند از 1 تا 5 مهر ماه روند ثبت نام خود را كه به صورت اينترنتي انجام مي شود پيگيري كنند. به گفته رئيس مركز آزمون دانشگاه پيام نور، پذيرفته شدگان اين دانشگاه بعد از ورود به پايگاه اينترنتي دانشگاه پيام نور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از چگونگي روند ثبت نام خود مطلع مي شوند.
امين ناجي گفت: دانشگاه براي آنان رمز عبور و شناسه كاربري صادر مي كند كه از طريق آن مي توانند در سايت گلستان پيام نور نسبت به ساير مراحل ثبت نام اقدام كنند.

منبع: سایت دانشگاه پیام نور

این فکنم برای پیام نور با کنکور سراسری ارشد است
فکر کردم ارشد فراگیر پیام نور

farshidshd
05-09-2011, 11:52
این فکنم برای پیام نور با کنکور سراسری ارشد است
فکر کردم ارشد فراگیر پیام نور
بله این واسه ارشد رسمی هست
واسه فراگیر اینه ::

تاریخ نام نویسی و مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان آزمون فراگیر سال 1390 به شرح زیر اعلام می‌‌شود:
الف- دوره کارشناسی(دوره فراگیر نوبت بیست و دوم)
پذیرفته شد‌گان می‌توانند صرفاً در کد قبولی اعلام شده در نیمسال اول 91-90 در مرکز و رشته قبولی از تاریخ 27/6/90 لغایت 31/6/90 ثبت نام نمایند. مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح ذیل می‌باشد:
(دستور العمل نوبت بیست و یکم)
1) اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن
2) اصل و تصویر کارت ملی
3) 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3 با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری
4) مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
5) گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط برای استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی
6) گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط برای استفاده کنندگان از سهمیه مذکور
7) اصل و تصویر گواهی، دیپلم متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی یا ( اصل و تصویر گواهی دیپلم متوسطه نظام قدیم )
8) اصل و تصویر ریز نمرات دوره های متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی یا (اصل و تصویر ریز نمرات دوره متوسطه نظام قدیم )
9) اصل رسید پستی تائیدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی یا (اصل رسید پستی تائیدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام قدیم )
یادآوری مهم:
پذیرفته شدگان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی پس از شرکت در آزمون عملی و قبولی در آن مجاز به ادامه تحصیل می‌باشند. بدیهی است ثبت نام ایشان پس از قبولی در آزمون عملی از نیمسال دوم 91-90 خواهد بود.
تاریخ برگزاری آزمون عملی از طریق سایت دانشگاه پیام نور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در اواخر مهر ماه سال جاری به اطلاع ذی نفعان خواهد رسید.
لازم به ذکر است امتحان عملی مزبور قابل تکرار نخواهد بود.
ب- دوره کارشناسی ناپیوسته (دوره فراگیر نوبت سوم)
پذیرفته شدگان این دوره که دارای مدرک کاردانی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فن آوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد می‌توانند صرفاً در کد قبولی اعلام شده در نیمسال اول 91-90 در مرکز و رشته قبولی از تاریخ 27/6/90 لغایت 31/6/90 ثبت نام نمایند. مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح ذیل می‌باشد:
1) اصل و دو برگ تصویر کلیه صفحات شناسنامه
2) اصل و تصویر کارت ملی
3) 6 قطعه عکس 4×3 جدید تمام رخ پشت نویسی شده
4) اصل و تصویر مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی )با قید معدل
نکته : لازم به ذکر است پذیرفته شدگانی که مدرک کاردانی آنها فاقد معدل می باشد لازم است نسبت به ارائه گواهی فارغ التحصیلی دارای معدل در مقطع کاردانی اقدام نمایند .
5) مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )
6) گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط برای استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی
7) گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط برای استفاده کنندگان از سهمیه مذکور
یادآوری مهم:
پذیرفته شدگان رشته تربیت بدنی که دارای مدرک کاردانی هم نام (مطابق جدول صفحه27 دفترچه راهنمای فراگیر نوبت سوم) می‌باشند از آزمون عملی معاف می‌باشند و سایر پذیرفته شدگان این رشته می‌بایست در آزمون عملی که تاریخ آن متعاقباً در مهرماه سال جاری از طریق سایت دانشگاه پیام نور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام می‌شود شرکت نمایند.
ضمناً آزمون عملی مزبور غیر قابل تکرار و ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان قطعی این رشته از نیمسال دوم 91-90 خواهد بود.

ج- دوره کارشناسی ارشد(دوره فراگیر نوبت دهم)
پذیرفته شدگانی که دارای مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنآوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هستند می‌توانند در کد قبولی اعلام شده در نیمسال اول 91-90 در مرکز و رشته قبولی از تاریخ 27/6/90 لغایت 31/6/90 ثبت نام نمایند مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح زیر می‌باشد:
1) اصل مدرک کارشناسی(لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.
تبصره 1. پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی(لیسانس) نمی‌باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی(لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.
" اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد".
تبصره. براساس مصوبه شماره 368 مورخ 3/11/74 شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمیه که براساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و مشهد دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدارک کارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل نمایند.
2) اصل شناسنامه و دو سری تصویر از تمام صفحات آن
3) اصل و تصویر کارت ملی(پشت و رو)
4) 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3 با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری
5) مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
6) گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط برای استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی
7) گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط برای استفاده کنندگان از سهمیه مذکور
یادآور ی مهم برای کلیه دوره ها:
لازم است کلیه پذیرفته شدگان برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت نام خود از تاریخ 23/6/90 به سایت دانشگاه پیام نور به آدرس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایند.

.

H A M A S
05-09-2011, 13:44
کلاسهای کارشناسی ناپیوسته برای رشته فنی مثل کامپیوتر هر روز هست یا آخر هفته ها؟؟

hamidras
05-09-2011, 14:23
کلاسهای کارشناسی ناپیوسته برای رشته فنی مثل کامپیوتر هر روز هست یا آخر هفته ها؟؟

دورانی که کلاسا فقط آخر هفته بود گذشته :دی

ali1834
05-09-2011, 20:29
با سلام
من در ازمون فراگیر قبول شدم و در یک دانشگاه دیگر مشغول به تحصیل هستم الان برای تبت نام فراگیر گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه اولیه لازم است درسته؟الان گواهی اشتغال ترم مهرماه از نیمه دوم مهرماه برای ما صادر می شود در حالی که تبت نام فراگیر قبل از مهرماه است(جز ترم بهمن ماه)ایا با گواهی اشتغال بهمن ماه تبت نام می شود کرد؟اگر کسی ترم بهمن را مرخصی گرفته باشد باز چطوره؟
خیلی ممنون

music6808
06-09-2011, 12:28
سلام به همگی
من امروز این خبر رو خوندم توی سایت پیام نور

آیا این خبر مربوط به ثبت نام دانشجوهایی هست که می خون به صورت غیرحضوری دوره رو بگذرونن؟
من دنبال تاریخ ثبت نام دوره های غیر حضوری پیام نور هستم
آیا این تاریخ همونه یا تاریخ دیگه ای واسه ثبت نام غیرحضوری هست؟

ممنونم

Prince_ of _Persia
06-09-2011, 17:17
چرا اخه؟
مگه پیام نور چشه؟
اکه میدونید مشکلی چیزی داره بگید

اینو گفتم که بدونبد پیامنور اونجوریا که میگن نیست .
حسابداری . کارشناسی .

برا شما اینجوری نیست . بستگی به رشته و استاد و دانشگاتون داره.
من خودم نرم افزار ورامین می خونم . استادها افتضاحا . درس و کتابها هم سنگین و سخت. فقط می شه رو تلاش خودت حساب کنی.
باید خیلی تلاش کنی تا بتونی نمره متوسطی بیاری . خوب که دیگه محاله
تازه همه اینها در حالی که من برنامه نویسی و مطالب تخصصی دیگه تو این رشته رو به خوبی بلدم.

شمایی که سوال پرسیدید. اگه من جای شما بودم اخرین انتخابم پیام نور بود. اگه آزاد یا غیر انتفاعی قبول شدید حتما برید اونجا.

newman222
06-09-2011, 18:49
من خودم نرم افزار ورامین می خونم . استادها افتضاحا . درس و کتابها هم سنگین و سخت. فقط می شه رو تلاش خودت حساب کنی.
تازه همه اینها در حالی که من برنامه نویسی و مطالب تخصصی دیگه تو این رشته رو به خوبی بلدم.

شمایی که سوال پرسیدید. اگه من جای شما بودم اخرین انتخابم پیام نور بود. اگه آزاد یا غیر انتفاعی قبول شدید حتما برید اونجا.
من چون به IT علاقه بیشتری دارم ترجیح میدم که IT باشه , کوفت باشه:31:
نرم افزار علوم تحقیقات فارس دانشگاه ازاد اوردم ولی خودتون بهتر میدونید وقتی ادم به چیزی علاقه داره نمی تونه به چیز دیگه ای فکر کنه
دوست داشتم که دانشگاه دیگه ای این رشته رو بیارم ولی خب نشد دیگه:13:

Prince_ of _Persia
06-09-2011, 21:01
البته It و نرم افزار فرق زیادی با هم ندارن و درسهاشون تا ترم 4و 5 تقریبا یکی هست ولی بازم انتخاب با خودته
موفق باشی عزیز:11:

hasti rs
06-09-2011, 21:46
اول از همه به علاقه ی خودت بستگی داره
ولی به نظر من برق بهتره هرچند که رشته ی اشباع شده ای هست ولی هنوزم کار هست واسه فارغ التحصیلاش .. ولی اینکه پیامنور هست یه خورده مشکله ؛ البته چون واحد تهران هست فکر نمیکنم تو دانشگاه و اساتید و امکانات کم بزارن .
علاقه ات رو در نظر بگیر
+
آینده شغلی رشته ای که میخوای بری ..

hasti rs
06-09-2011, 22:19

سلام ، خوب هستید شما ؟
ربط زیادی به استادا و واحد دانشگاهیتون نداره ، به رشته چرا یه خورده اونم یه خورده ربط داره ولی به استادا زیاد ربطی نداره ، من خودم ترم اولم یه واحدی بودم که استاداشون بار علمیشون خیلی ضعیف بود .. ولی اگه قلق درس خوندن تو پیامنور دستون بیاد میتونید با معدل خوبی فارغ تحصیل شید ..
البته اینو بدونید که درس خوندن تو هر رشته یا هر واحد دانشگاهی سختیه خودشو داره ؛ کلا" درس خوندن سختی داره ;)
:11:

afshin50cent
06-09-2011, 22:53
بچه های گل دانشگاه پیام نور چند تا سوال دارم اگه جوابشو میدونید دمتون گرم کمک کنید!
یه اطلاعیه اومه الان همه جا در مورد فراگیر پیام نور که گفته میشه همزمان با یه تحصیل در دانشگاه دیگه اینم خوند که برام عجیب بود مگه نباید طبق قانون فقط تو یه دانشگاه درس خوند؟
بعد این چه فرقی با پیام نورایی که از طریق کنکور سراسری میشه انتخابشون کرد هست؟ کلا این فراگیرم کنکور داره و اگه داره تاریخش کی هست؟ مدرکش و هزینش هم یه توضیح بهم میدین!؟
و اخرین نکته تین که من میخوام رشته زبان انگلیسیو انتخاب کنم از اونجایی که نسبت به رشته های مهندسی خیلی سبکتره و با این سیستم پیام نور فکر کنم بتونم بخونم چونکه به زبان علاقه دارم و میخوام ادامه بدم اگه از طریق دانشگاه برم فک کنم بهتر از موسسه های ازاد زبان باشه! حالا اگه نظری دررمورد این کارم یا اطلاعاتی دارین ممنون میشم در اختیارم بزارین!

hasti rs
07-09-2011, 11:44
سلام

بعد این چه فرقی با پیام نورایی که از طریق کنکور سراسری میشه انتخابشون کرد هست؟
تفاوتشون فقط تو شهریشون هست و اگه اشتباه نکنم پایین مدرک اونایی که از طریق فراگیرن مینویسن فراگیر ، البته مطمئن که ت. مدرک مینویسن یا نه .
شهریهشون هم زیاد فرقی نمیکنه اونایی که فرگیرن 20 30 تومن بیشتر میدن .
ولی از نظر کلاسها و استادا و امتحانات مشترکن . .

کلا این فراگیرم کنکور داره و اگه داره تاریخش کی هست؟
کنکور داره ؛ هر سال کنکورش اسفند ماه بود ولی امسال قراره دو نوبت کنکور بگیرن ؛ شما تو خود سایت پیامنور هی سر بزنی اعلام میکنه زمان ثبت نامشو ..

Prince_ of _Persia
07-09-2011, 12:19
سلام ، خوب هستید شما ؟
ربط زیادی به استادا و واحد دانشگاهیتون نداره ، به رشته چرا یه خورده اونم یه خورده ربط داره ولی به استادا زیاد ربطی نداره ، من خودم ترم اولم یه واحدی بودم که استاداشون بار علمیشون خیلی ضعیف بود .. ولی اگه قلق درس خوندن تو پیامنور دستون بیاد میتونید با معدل خوبی فارغ تحصیل شید ..
البته اینو بدونید که درس خوندن تو هر رشته یا هر واحد دانشگاهی سختیه خودشو داره ؛ کلا" درس خوندن سختی داره

ممنون . شما خوبی؟
به استادا که می گین ربط نداره . کلاسها و دانشگاه هم هیچ. هیچی دیگه همه مسئولیتش می افته رو دوش خود آدم.
منم همینو گفتم که فقط باید رو تلاش و همت خودت حساب کنی.
من الان ترم تابستون یک درس تخصصی رو خود خوان برداشتم عملا هیچ سختی نداشت نسبت به موقعی که کلاس می رفتم. یعنی اصلا درسی رو خودتون وقت بزارید و بخونید بهتر از کلاس رفتن. فقط بری امتحان میان ترم و پایان ترم رو بدی .
در ضمن من قبلا دانشگاه آزاد درس می خوندم نسبت به آزاد پیام نور اصلا دانشگاه حساب نمی شه . کسی شاکی نشه از نظر حو دانشگاهی و بار علمی استادا و محیط دانشجویی و . .. می گم.

mohandes e ekhraji
07-09-2011, 13:00
اقا کسی نیست کمک کنه؟برای من سختی مهم نیست اعتبار مدرک مهمه

FGi
07-09-2011, 16:25
بعد این چه فرقی با پیام نورایی که از طریق کنکور سراسری میشه انتخابشون کرد هست؟

اگه اشتباه نکنم پایین مدرک اونایی که از طریق فراگیرن مینویسن فراگیر

خیر دوست عزیز ، عنوان فراگیر حذف شده است.

sise
07-09-2011, 17:16
سلام دوستان
اخیرا اگهی های گرفتن دانشجوی ارشد فراگیر بدون کنکور دیدم با این عنوان که شهریه ثابت هم نداره.
من خودم فراگیر ارشد قبول شدم اما اگه نخواسته باشم کلاسها را برم با این حساب بهتره برم این کلاسها که موسسات میگن. هم شهریه ثابت نداره و هم اینقدر نمیخواد آدم بره اون دانشگاه تو شهر دیگه. مدرکشم که میگن یکیه.

نظر دوستان؟

farshidshd
07-09-2011, 18:48
اقا کسی نیست کمک کنه؟برای من سختی مهم نیست اعتبار مدرک مهمه

بازم به نظرم علوم تحقیقات برو

Royce
08-09-2011, 12:06
سلام دوستان
شنیدم اخیرا دانشگاه پیام نور رشته های فنی هم ثبت نام میکنه
کنکور داره؟
یعنی منی که دیپلم کامپیوتر کار و دانش دارم میتونم ثبت نام کنم؟هزینش حدودا ترمی چقدر درمیاد؟کلاسهاش چندروز در هفتست؟
واسه افراد شاغل اینو بیشتر توصیه میکنید یا علمی کاربردی؟

newman222
08-09-2011, 12:24
می خواستم بدونم اگه من مدرک کارشناسی رو گرفتم(ایشالا 4 سال دیگه) میتونم برا کارشناسی ارشد (IT), سراسری کنکور بدم؟:20:
البته من الان دیپلم تجربی ام
برا کارشناسی ارشد دیگه ربطی به دیپلم نداره؟
----------------------
یه سوال دیگه
اگه من کارشناسی ارشد و از سراسری بگیرم , برای استخدام مدرک کارشناسی رو که از پیام نور در نظر نمیگیرن؟

sansi
08-09-2011, 14:38
سلام دوستان
کنکور داره؟
یعنی منی که دیپلم کامپیوتر کار و دانش دارم میتونم ثبت نام کنم؟هزینش حدودا ترمی چقدر درمیاد؟کلاسهاش چندروز در هفتست؟

سلام..
من درمورد پذيرش از طريق ازمون فراگير مطمئنم ولي كنكور سراسري رو نميدونم.از دوستان خودم ديپلم فني كامپيوتر داشته و الان داره كارشناسي كامپيوتر ميخونه البته فراگير.
هزينه ش نسبت به ازاد و علمي كاربردي خيلي پايينه،ترمي 250 حداكثر 300 ميوفته البته اگر 24 واحدي برداري اونم واحد عملي داشته باشي.
كلاسا بستگي به واحدايي كه برميداري داره توي 7 روز هفته هم كلاسا برگزار ميشن.البته حضور الزامي نيست ولي بعضي از استادا واسه شون مهمه.
واسه شاغلين علمي كاربردي بهتره چون هم حجم كتابا كمه و اكثراً جزوه ميدن اساتيد و هم اينكه نرم گرفتن راحتره.

می خواستم بدونم اگه من مدرک کارشناسی رو گرفتم(ایشالا 4 سال دیگه) میتونم برا کارشناسی ارشد (IT), سراسری کنکور بدم؟:20:
البته من الان دیپلم تجربی ام
برا کارشناسی ارشد دیگه ربطی به دیپلم نداره؟

چرا كه نه؟!!!شما ميتونيد واسه ارشد توي كنكور سراسري شركت كنيد كه اكثر قبوليهاش هم از همين دانشگاههاي پيام نور هستش.

fateme_rauf
08-09-2011, 14:58
چگونگی ،زمانبندی و مدارک ثبت نام کلیه پذيرفته شدگان سراسری و فراگیر سال 91-90 پیام نور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/SIZE][/B]

fateme_rauf
08-09-2011, 15:06
لیست ارائه دروس و منابع نیمسال اول سال تحصیلی 91-90 دانشگاه پیام نور

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 15:55
سلام دوستان
کنکور داره؟
اقا علمی کاربردی چرا؟خدتو دست کم نگیر!سطح علمی کاربردی=سطح اتباعخارجی هست!دوستمون sansi راهنماییت کرد

princeofpersia_7
11-09-2011, 09:11
سلام

دوستان من به تازگی رشته مهندسی مدیریت اجرایی رو قبول شدم.

ولی قبل از این رشته دو ترم رو الکی ! در مرکز دیگری تحصیل کردم و الان میخوام به این رشته جدیدم منتقل بشم.

میدونم که باید از رشته قبلی انصراف بدم. ولی این فرآیند انصراف تا ثبت نام در مرکز جدید رو چندان باهاش آشنا نیستم و ممنون میشم که یک نفر از دوستان کمک بکنه.

...........

راستی اونجور که میدونم انگار میشه در اون ترم های اول از رشته مهندسی مدیریت اجرایی به مهندسی صنایع تغییر رشته داد. کسی میدونه چه راهکارها و شرایطی داره؟

ممنون...

milad...
11-09-2011, 11:02
سلام
آدرس دانشگاه پیام نور تهران مرکز کجاست؟

hamidras
11-09-2011, 11:11
سلام
آدرس دانشگاه پیام نور تهران مرکز کجاست؟

کدوم واحدش؟
از اینجا ببین:

hamidras
11-09-2011, 11:16
راستی اونجور که میدونم انگار میشه در اون ترم های اول از رشته مهندسی مدیریت اجرایی به مهندسی صنایع تغییر رشته داد. کسی میدونه چه راهکارها و شرایطی داره؟

ممنون...

فک نکنم بشه

تغییر رشته 2 نوعه

یکی بند (ج) که اردیبهشت ثبت نامه و شهریور امتحان داره

یکی تو رشته های تجمیع تو ترم 4 میتونی اگه حداقل نمره قبولی اون رشته رو داشته باشی بدون آزمون تغییر رشته میتونی بدی.

milad...
11-09-2011, 11:48
کدوم واحدش؟
از اینجا ببین:

تو کارنامم زده مهندسی نفت پیام نور مرکز تهران
تو سایتشم رفتم فقط شمال و جنوب و شرق و غرب داره.مرکز نداره

fateme_rauf
11-09-2011, 12:04
زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصيلی ۹۱-۹۰ این دانشگاه برای ورودی های قدیم از ۲۱ شهریور ۹۰ آغاز و تا ۲۷ شهریور ۹۰ ادامه خواهد داشت.

hamidras
11-09-2011, 12:30
تو کارنامم زده مهندسی نفت پیام نور مرکز تهران
تو سایتشم رفتم فقط شمال و جنوب و شرق و غرب داره.مرکز نداره دیگه مرکز تهران وجود نداره انگار:دی

چند بود رتبت !؟

من امسال با 33 هزار رباتیک قبولیدم :دی

milad...
11-09-2011, 12:34
دیگه مرکز تهران وجود نداره انگار:دی

چند بود رتبت !؟

من امسال با 33 هزار رباتیک قبولیدم :دی

پس ما کجا باید بریم ثبت نام؟؟
رتبمم29000شد!

hamidras
11-09-2011, 12:37
پس ما کجا باید بریم ثبت نام؟؟
رتبمم29000شد!

پارسال ثبت نام استان تهران اینترنتی بود

عجله نکن اعلام میکنن

من الان بین رباتیک تهران و نرم افزار ورامین گیر کردم:دی

hp722
11-09-2011, 13:55
کسی اطلاع دقیق نداره که میشه پول 1ترم رو بریزیم و جامونو نگه دارن و بهمن ماه بریم واسه ثبت نام؟قانونا که فقط آزاد اینکارو میکنه و پیام نور نمیکنه ولی نمیشه با خود دانشگاه حرف زد و قبول کنن؟

من مهندسی نرم افزار دانشگاه پیام نور شهریار درومدم

Masоud
11-09-2011, 19:35
سلام

دوستان شهریه دانشگاه پیام نور حدودا" چقدر هستش ؟ رشته ی مدیریت دولتی

موفق باشید :40:

hamidras
11-09-2011, 20:39
سلام

دوستان شهریه دانشگاه پیام نور حدودا" چقدر هستش ؟ رشته ی مدیریت دولتی

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود 200 250

hp722
11-09-2011, 21:05
کسی اطلاع دقیق نداره که میشه پول 1ترم رو بریزیم و جامونو نگه دارن و بهمن ماه بریم واسه ثبت نام؟قانونا که فقط آزاد اینکارو میکنه و پیام نور نمیکنه ولی نمیشه با خود دانشگاه حرف زد و قبول کنن؟

من مهندسی نرم افزار دانشگاه پیام نور شهریار درومدم

دوستان سایت دانشگاه پیام نور، واحد صفادشت کجاست؟

hamidras
11-09-2011, 21:14
دوستان سایت دانشگاه پیام نور، واحد صفادشت کجاست؟

با ملارد تجمیع شده الان

اینجا :

0015351971
11-09-2011, 21:27
آدرس سایت لواسانات کجاست ؟
بچه ها کی ثبت نام شروع میشه ؟

hamidras
11-09-2011, 21:37
آدرس سایت لواسانات کجاست ؟

بچه ها کی ثبت نام شروع میشه ؟

پذیرفته شدگان رسمی (آزمون سراسری) مقطع کارشناسی از ۱ مهر تا ۵ مهر

0015351971
11-09-2011, 21:54
پذیرفته شدگان رسمی (آزمون سراسری) مقطع کارشناسی از ۱ مهر تا ۵ مهر
من تو کنکور شرکت کردم و لواسانات قبول شدم
یعنی میشه همون رسمی ؟ پیوسته یا ناپیوسته ؟
از همون سسایته باید ثبت نام کنم یا حضوریه ؟

hamidras
12-09-2011, 09:24
من تو کنکور شرکت کردم و لواسانات قبول شدم
یعنی میشه همون رسمی ؟ پیوسته یا ناپیوسته ؟
از همون سسایته باید ثبت نام کنم یا حضوریه ؟

میشه رسمی پیوسته

امسالم اینترنتیه ثبت نام اونطور که گفتن

ehsan_j70
12-09-2011, 12:56
من مهندسي صنايع پيام نور شيراز قبول شدم

ميخواستم بدونم شهريه هر ترم چقدر ميشه و كلا دانشگاه خوبي هست يا نه؟

Amir M.ohAma.D
12-09-2011, 15:37
زمین شناسی لواسانات قبول شدم.من میخوام یه ترم بخونم مرخصی بگیرم دوباره کنکور بدم.شما توصیه میکنید برای یه ترم برم پیام نور؟یا اونم سخته همون ازادو برم؟

hamidras
12-09-2011, 16:14
زمین شناسی لواسانات قبول شدم.من میخوام یه ترم بخونم مرخصی بگیرم دوباره کنکور بدم.شما توصیه میکنید برای یه ترم برم پیام نور؟یا اونم سخته همون ازادو برم؟

چون 1 ترمه بین ازادو پیام نور شما پیام نور برو و دروس عمومیو اونم به صورت خودخوان بردار که دیگه لازمم نباشه بری کلاس.
این طور حتی تو ترم اولم میتونی واسه کنکور بخونی

Amir M.ohAma.D
12-09-2011, 16:16
چون 1 ترمه بین ازادو پیام نور شما پیام نور برو و دروس عمومیو اونم به صورت خودخوان بردار که دیگه لازمم نباشه بری کلاس.
این طور حتی تو ترم اولم میتونی واسه کنکور بخونی
مگه ترم اول خودشون انتخاب واحد نمیکنن؟

hamidras
12-09-2011, 16:31
مگه ترم اول خودشون انتخاب واحد نمیکنن؟

نه
پارسال که خودمون انتخاب واحد کردیم!

Amir M.ohAma.D
12-09-2011, 16:34
نه
پارسال که خودمون انتخاب واحد کردیم!
الان یکی از دوستان گفت ازادو بخوای انصراف بدی باید کل هزینه هاشو بدی.پیام نور هم اینطوریه؟
یه سوال دیگه که خیلی مهمه:31:گواهی اشتغال به تحصیل راحت میدن؟

gozine2
12-09-2011, 16:41
بچه ها من پیام نور اطراف تهران قبول شدم خوبه؟

hamidras
12-09-2011, 16:44
الان یکی از دوستان گفت ازادو بخوای انصراف بدی باید کل هزینه هاشو بدی.پیام نور هم اینطوریه؟
یه سوال دیگه که خیلی مهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گواهی اشتغال به تحصیل راحت میدن؟ نه بابا هزینش کجا بوده:دی

آره فقط پرینت انتخاب واحدو فیش واریزیو ازت میخوان:دی

بچه ها من پیام نور اطراف تهران قبول شدم خوبه؟ کجا؟ چه رشته ای؟

-

gozine2
12-09-2011, 18:57
تهران زیست قبول شدم.خوبه؟
شهریه-ش چقدر؟

hamidras
12-09-2011, 19:07
اگه رشتتو دوست داری خوبه دیگه :دی

شهریه حدود 180 تا 250 اینطوراست

gozine2
12-09-2011, 19:12
به نظرت این رشترو برم خوبه دیگه؟میگن اخه کار نداره

hamidras
12-09-2011, 20:55
به نظرت این رشترو برم خوبه دیگه؟میگن اخه کار نداره
والا من اطلاعی از این رشته ندارم

اگه فک میکنی ارزششو داره که عمرتو صرف خوندن این رشته بکنی بخون اما اگه نه یه بار دیگه کنکور بده یا هر تصمیمی که فکر میکنی برات بهتره بگیر.

ehsan_j70
13-09-2011, 12:50

اگه خوبه ميخوام برم واسه ثبت نام
ترو خدا يكي جواب بده

hamidras
13-09-2011, 13:02

صنایع هم رشته خوبیه

معمولا بچه های صنایع درس خونن:دی

شهریه حدود 180 تا 250 هست

اگه خودت میتونی زحمت اصلی یاد گرفتن درسو بر عهده بگیری خوبه.

ali1834
13-09-2011, 13:13
سلام
ایا دانشجویی انصرافی می تواند در ارمون فراگیر تبت نام کند؟

hamidras
13-09-2011, 13:16
سلام
ایا دانشجویی انصرافی می تواند در ارمون فراگیر تبت نام کند؟

اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشی مشکلی نداره

ali1834
13-09-2011, 16:30
اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشی مشکلی نداره
من توی دفترچه فراگیر خوندم که با ارایه برگ اعزام به خدمت یا گواهی اشتغال به خدمت می تواند در دانشگاه تبت نام کند(همزمان با خدمت تحصیل کند) ایا واقعا چنین چیزی است؟

hamidras
13-09-2011, 16:34
من توی دفترچه فراگیر خوندم که با ارایه برگ اعزام به خدمت یا گواهی اشتغال به خدمت می تواند در دانشگاه تبت نام کند(همزمان با خدمت تحصیل کند) ایا واقعا چنین چیزی است؟

اگه همچین چیزی تو دفترچه نوشته که حله دیگه مشکلی نیست

mohsenjxj
13-09-2011, 18:03
سلام دوستان میخواستم بدونم مهندسی نرم افزار رشته خوبی هست؟
کسی که با آزمون سراسری قبول شده نهایتا شهریه این رشته چقدر میشه؟
و سوال سومم اینه که قبول شدگان آزمون سراسری دقیقا از کی باید تو دانشگاه پیام نور ثبت نام کنن؟

hamidras
13-09-2011, 18:33
سلام دوستان میخواستم بدونم مهندسی نرم افزار رشته خوبی هست؟

سلام .
بله چرا که نه!
خیلیم خوبه :دی
( خودمم نرم افزار میخونم!)

کسی که با آزمون سراسری قبول شده نهایتا شهریه این رشته چقدر میشه؟

معمولا حدود 200 هست شهریت اما اگه عملیو آز هم برداری تا 300 اینا میشه

و سوال سومم اینه که قبول شدگان آزمون سراسری دقیقا از کی باید تو دانشگاه پیام نور ثبت نام کنن؟

از 1 تا 5 مهر

hamid_diablo
13-09-2011, 18:46
سلام
منم رشتم مهندسی نرم افزاره

معمولا رشته های مهندسی سخته و پیام نور سخت تر.اما مهندسی نرم افزار رشته خوبیه و بازار کار خوبی هم داره.ولی سعی کن به کتابهای درسی قناعت نکنی و تا جایی که وقت داری علمتو تو این رشته ببری بالا.
سعی کن برنامه نویسی رو تمرین کنی نه اینکه فقط کتابها رو پاس کنی.زبانت رو هم تقویت کن چون به شدت به دردت میخوره

یه کم رشتهی سختیه چون ریاضی قوی میخواد اما اگه مدرک بگیری از نظر شغل مشکلی نداری

در ضمن یه سئوال شنیدم ساختمان مهندسی پیام نور تهران رو منتقل کردند به منطقه ازگل....درسته؟؟

hamidras
13-09-2011, 18:51
در ضمن یه سئوال شنیدم ساختمان مهندسی پیام نور تهران رو منتقل کردند به منطقه ازگل....درسته؟؟

درسای عملی تو ساختمون نجات اللهیه

درسای تئوری تو ساختمون مرکز شمیرانات

اینم اطلاعیشه:

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 19:56
جناب hamidras به نظر شما برق مخابرات مرکز تهران خوبه؟خود تهرات

hamidras
13-09-2011, 21:20
برق مخابرات مرکز تهران خوبه؟خود تهرات قطعا رشته خوبیه اما چون اولین سالیه که پیام نور این رشته رو ارائه داده یکم ریسک داره ورود بهش

و اینم باید دید دانشگاه از لحاظ امکانات ازمایشگاهی و اساتید تا چه حد خودشو آماده کرده

باید دید گزینه دیگه ای هم دارید تا بشه گفت ارزش ریسکشو داره یا نه

من که نرم افزار ورامینی که میرفتمو به رباتیک تهران ترجیح دادم:دی

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 21:53
قطعا رشته خوبیه اما چون اولین سالیه که پیام نور این رشته رو ارائه داده یکم ریسک داره ورود بهش

و اینم باید دید دانشگاه از لحاظ امکانات ازمایشگاهی و اساتید تا چه حد خودشو آماده کرده

باید دید گزینه دیگه ای هم دارید تا بشه گفت ارزش ریسکشو داره یا نه

من که نرم افزار ورامینی که میرفتمو به رباتیک تهران ترجیح دادم:دی
گزینه ی دیگه:فیزیک مهندسی علوم و تحقیقات,از چه لحاظ ریسکه؟میشه بیشتر توضیح بدی

PBAT
13-09-2011, 23:19
درود

دوستان من اگه فراگير ثبت نام كنم و پذيرفته شم از كي معافيت تحصيلي بهم تعلق ميگيره؟

Mont@zer
14-09-2011, 03:26
دوستان به نظرتون مهندسی صنایع مرکز ری بهتره یا مهندسی مدیریت اجرایی مرکز تهران؟ کلاً خود مرکز ری با تهران فرقی داره؟(از لحاظ اعتبار علمی و فرهنگی و ...)

farshidshd
14-09-2011, 10:32
درود

دوستان من اگه فراگير ثبت نام كنم و پذيرفته شم از كي معافيت تحصيلي بهم تعلق ميگيره؟

بعد از گذروندن دوره ی دانشپذیری

دوستان به نظرتون مهندسی صنایع مرکز ری بهتره یا مهندسی مدیریت اجرایی مرکز تهران؟ کلاً خود مرکز ری با تهران فرقی داره؟(از لحاظ اعتبار علمی و فرهنگی و ...)

ری و تهران فرقی ندارن

PBAT
14-09-2011, 10:43
بعد از گذروندن دوره ی دانشپذیری

ممنون

فقط دوره ي دانش پذيري دي ماه تموم ميشه؟ و از بهمن ماه شرايط يه دانشجوي پيام نور رو خواهم داشت؟

sansi
14-09-2011, 11:34
از چه لحاظ ریسکه؟میشه بیشتر توضیح بدی
معمولا رشته هاي جديد كه ميارن ورودي هاي اول مثله يه مورد ازمايشي هستن هر چي بلا باشه سر اونا مياد تا واسه بعديا ديگه اون مشكلا پيش نياد.استاداي جديد معمولا با سيستم پيام نور اشنا نيستن....واحداي عملي و ازمايشگاهي ممكنه درست حسابي برگزار نشه...دانشجو با مدير گروه مشكل داشته باشه و اينا....

farshidshd
14-09-2011, 11:49
ممنون

فقط دوره ي دانش پذيري دي ماه تموم ميشه؟ و از بهمن ماه شرايط يه دانشجوي پيام نور رو خواهم داشت؟

یک ترم کامل هست دیگه ...

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

اطلاعیه ی زمانبندی ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور ( 1390/06/23 )
پذیرفته شدگان آزمون سراسری و فراگیر

برای دانلود اطلاعیه لینک زیر را در مرورگر خود کپی کنید::

لینک دانلود اطلاعیه ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم : 60 K

منبع : سایت دانشگاه پیام نور

Mont@zer
14-09-2011, 11:58
ری و تهران فرقی ندارن
ممنون. بین مهندسی صنایع و مهندسی مدیریت اجرایی کدومش بهتره؟

farshidshd
14-09-2011, 12:09
ممنون. بین مهندسی صنایع و مهندسی مدیریت اجرایی کدومش بهتره؟

هردوش خوبه ، آینده ی خوبی دارن

0015351971
14-09-2011, 15:32
یک ترم کامل هست دیگه ...

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

اطلاعیه ی زمانبندی ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور ( 1390/06/23 )
پذیرفته شدگان آزمون سراسری و فراگیر

برای دانلود اطلاعیه لینک زیر را در مرورگر خود کپی کنید::

لینک دانلود اطلاعیه ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم : 60 K

منبع : سایت دانشگاه پیام نور

شماره داوطلبی pnu چیه از کجا باید گیر بیاریم ؟

ali1834
14-09-2011, 16:59
سلام
امروز که رفتم دانشگاه پیام نور سرپرست گروه گفت که اگر مدرک نظام وظیفه ات اماده نباشد یک تعهد می نویسی که بعدا مدرک خود را تحویل بدی حالا تعهد تا که چه تاریخی می تواند باشد؟(2ماه می تواند باشد.چون تا مدارک اعزام به خدمت من بیایند یک ماه می شود)حالا برای تبت نام اینترنتی چطور تعهد باید داد؟
ضمنا گفت سالهای قبل ما سرباز را تبت نام می کردیم ولی پارسال بخش نامه امده که سرباز را تبت نام نکنیم . راست است؟ :11:

music6808
14-09-2011, 17:47
ای بابا
کاش یه نفر هم جواب سوال مارو می داد!!

0015351971
14-09-2011, 17:54
آقا ما که امسال کنکور دادیم پیام نور قبول شدیم کودوم مدارک رو لازمه بدیم ؟
اون مال خدمت چیه منم باید بگیرم ؟از کجا؟

sansi
14-09-2011, 17:56
ای بابا
کاش یه نفر هم جواب سوال مارو می داد!!

سلام سوال شما چي بوده؟توي صفحات اخير كه چيزي نديدم!

sansi
14-09-2011, 18:02
آقا ما که امسال کنکور دادیم پیام نور قبول شدیم کودوم مدارک رو لازمه بدیم ؟
اون مال خدمت چیه منم باید بگیرم ؟از کجا؟

كپي شناسنامه+كارت ملي+ديپلم+گواهي پيش دانشگاهي بود واسه ما +عكس كه تعداشو دانشگاه ميگه+تاييده از پست و..
درمورد خدمت اطلاعي ندارم.

mohsenjxj
14-09-2011, 18:04
سلام دوستان ثبت نام اوناییکه با آزمون سراسری امسال تو پیام نور قبول شدن چطوری هست؟ کحا باید بریم؟ تا چه تاریخی؟ یکی از دوستان گفت از 1 تا 5 مهر ماه ثبت نام هست. یعنی تا اونوقت باید صبرکنیم؟ یوقت وقت ثبت نام نگذره و ما جا بمونیم؟ آیا ثبت نام حضوری هست یا غیر حضوری؟ لطفا یکی از دوستان مارو از سیر تا پیاز ثبت نام راهنمایی کنه؟ با تشکر فراوان از شما:11:

aristocrat
14-09-2011, 18:08
سلام مهنسی سخت افزار پیام نور تهران و همینطور آزاد دماوند قبول شدم. بیام پیام نور؟ اینجا مهندسی سخت افزارش خوبه؟ نظرتون در مورد اینکه بیام سخت افزار و بعدش به نرم افزار تغییر رشته بدم چیه؟

sansi
14-09-2011, 18:16
سلام دوستان ثبت نام اوناییکه با آزمون سراسری امسال تو پیام نور قبول شدن چطوری هست؟ کحا باید بریم؟ تا چه تاریخی؟ یکی از دوستان گفت از 1 تا 5 مهر ماه ثبت نام هست. یعنی تا اونوقت باید صبرکنیم؟ یوقت وقت ثبت نام نگذره و ما جا بمونیم؟ آیا ثبت نام حضوری هست یا غیر حضوری؟ لطفا یکی از دوستان مارو از سیر تا پیاز ثبت نام راهنمایی کنه؟ با تشکر فراوان از شما:11:
يه سري مدارك ميخواد كه پست بالا گفتم بعضياشو..بايد بريد واحد دانشگاهي كه قبول شدين اونجا اقدام كنيد فك كنم شروع شده باشه ثبت نام شما يا تماس بگيرين دانشگاتون بپرسين يا حضوري برين كه بهتره...پبت نام حضوريه مدارك رو بايد ببريد ولي انتخاب واحد غيرحضوريه.

mohsenjxj
14-09-2011, 18:33
يه سري مدارك ميخواد كه پست بالا گفتم بعضياشو..بايد بريد واحد دانشگاهي كه قبول شدين اونجا اقدام كنيد فك كنم شروع شده باشه ثبت نام شما يا تماس بگيرين دانشگاتون بپرسين يا حضوري برين كه بهتره...پبت نام حضوريه مدارك رو بايد ببريد ولي انتخاب واحد غيرحضوريه.

ممنون از راهنماییتون
مطمئنید ثبت نام شروع شده؟ امام اگه ثبت نام شروع شده چرا چیزی تو سایت دانشگاه نگفته؟

sansi
14-09-2011, 20:43
ممنون از راهنماییتون
مطمئنید ثبت نام شروع شده؟ امام اگه ثبت نام شروع شده چرا چیزی تو سایت دانشگاه نگفته؟
خواهش ميشه.
مطمئن نيستم ولي يكي از بچه هامون امروز رفته بود دانشگاه ميگفت ورودياي جديد با مداركاشون اومده بودن اموزش.شمام يه سوال بپرس تا مطمئن بشي.

newman222
14-09-2011, 21:16
منم همین سوالو دارم

ehsan_j70
14-09-2011, 23:06
دوستان ميخواستم بدونم واحد هاي عملي رشته مهندسي صنايع چيه و امكانات دانشگاه هاي پيام نور براشون به چه صورته؟(يعني كارگاه درست و درموني دارن يا نه؟!!)

و اينكه گفته ميشه كلاساي پيام نور فقط براي رفع اشكال تشكيل ميشه اينطوري هست يا نه?
اخه من دو تا جواب شنيدم يه عده ميگن فقط برا رفع اشكاله, يه عده ديگه ميگن نه كلاسا خيلي هم كامله و مثلا اگه برا يه درس دانشگاه ازاد 12 ساعت كلاس داشته باشه پيام نور نهايتا 2 ساعت كمتره و 10 ساعت ميزارن

خواهشن من رو راهنمايي كنيد تا همين اول راه اگه ديدم نميصرفه نرم ثبت نام

با تشكر

mohandes e ekhraji
14-09-2011, 23:55
دوست من گواهی موقت از پارسال گرفت از مدرسش اما نرفت دانشگاه حالا امسال معافیتش هم گرفته میخواد بره دانشگاه باید چیکار کنه؟گواهی موقت لازمه اصلاً وقتی معافیت گرفته?

Squall Leonhart
15-09-2011, 07:40
از دوستان ارشد کسی انتخاب واحد کرده؟ واسه من توی جدول پایینی هیچ درسی ارائه نشده! ولی هنوز پایان نامه و یه درسی که نمرش از ترم پیش اعلام نشده موندن!

hamidras
15-09-2011, 09:22
تهرانیای جدید الورود اینجا رو ببینن:

مكانات دانشگاه هاي پيام نور براشون به چه صورته؟(يعني كارگاه درست و درموني دارن يا نه؟!!)بستگی به واحدی داره که قبول شدی بعضی دانشگاها امکاناتشون کامل هست اما بعضیا ممکنه آزمایشگاه و کارگاه ها رو تو دانشگاه ها و جاهای دیگه ای برگزار کنن

و اينكه گفته ميشه كلاساي پيام نور فقط براي رفع اشكال تشكيل ميشه اينطوري هست يا نه?
اخه من دو تا جواب شنيدم يه عده ميگن فقط برا رفع اشكاله, يه عده ديگه ميگن نه كلاسا خيلي هم كامله و مثلا اگه برا يه درس دانشگاه ازاد 12 ساعت كلاس داشته باشه پيام نور نهايتا 2 ساعت كمتره و 10 ساعت ميزارن
تنها تفاوتش ساعات کمتر کلاساشه همین

hamid_diablo
15-09-2011, 10:08
سلام دوستان

شنیدم میگن اگه 70 واحد پاس کنی مدرک کاردانی میگیری!!

درسته این مطلب؟؟؟کسی اطلاعات کافی داره؟

farshidshd
15-09-2011, 10:33

شماره داوطلبی + pnu

یعنی برای شناسه ی کاربری باید اول بنویسی pnu بعدش شماره داوطلبی کنکورتو بنویسی

مثال :

pnu1556660

واسه رمز عبور هم کد ملی رو بنویس...

.

sansi
15-09-2011, 12:08
سلام دوستان

شنیدم میگن اگه 70 واحد پاس کنی مدرک کاردانی میگیری!!

درسته این مطلب؟؟؟کسی اطلاعات کافی داره؟
سلام.
بله درسته يكي از همكلاسيام همين كارو كرد 70 واحد رو پاس كرده بود رفت كاردانيشو گرفت و انصراف داد.

ittools
15-09-2011, 12:27
بچه ها من تو درسی که مطمئنم بالای 15 تو ترم تابستون میگیرم ولی الان در عین ناباوری رفتم دیدم بهم 9.33 دادن تازه تایید نشده هم هست و نمیشه اعتراض کرد . مهلت ثبت نام هم برای من فردا تموم میشه چیکار میشه کرد ماشالله برنامه ریزیشون هم که افتضاحه مهلت تایید نمره رو هم ندادن برای انتخاب واحد . الان من بهتره واحد رو دوباره بردارم ؟ تازه وقتی به قسمت ثبت نام میرم صفحه خالی میاد

alivw71
15-09-2011, 13:03
دوستان من الان رشته معارف (احادیث) قبول شدم تو واحد ماهدشت . میخاستم بدون رشته خوبیه؟
بعد من اگه مهر فراگیر شرکت کنم بهتره یا همینو بخونم تا کاردانی بعد برم یه رشته دیگه؟

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

باید از طریق سامانه گلستان کاملا به سورت اینترنتی ثبت نام کنی. فراگیر از 27 شهریور و رسمی از 1 مهر شروع میشه تا 72 ساعت.

Amir_oscar
15-09-2011, 14:30
چرا یه درس رو که می خوام ثبت بکنم، می زنه حداقل تعداد واحد رو رعایت نکردی و ثبت نمی شه؟! دونه دونه نمی شه ثبت کرد؟!

Mont@zer
15-09-2011, 14:38
شماره داوطلبی + pnu

یعنی برای شناسه ی کاربری باید اول بنویسی pnu بعدش شماره داوطلبی کنکورتو بنویسی

مثال :

pnu1556660

واسه رمز عبور هم کد ملی رو بنویس...

.
این روش برای ورودی های جدیدم هست؟ من امتحان کردم، گفت: نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است.

sansi
15-09-2011, 15:39
چرا یه درس رو که می خوام ثبت بکنم، می زنه حداقل تعداد واحد رو رعایت نکردی و ثبت نمی شه؟! دونه دونه نمی شه ثبت کرد؟!
حداقل تعداد واحد رو توي نوار بالاي دروس انتخابي مشخص كرده.شمام همه ي درسايي رو كه ميخواي برداري رو انتخاب كن تا به اون ليست اضافه بشه بعد اعمال تغييرات رو بزن.

این روش برای ورودی های جدیدم هست؟ من امتحان کردم، گفت: نام عبور يا کلمه عبور اشتباه است.
براي ورود به سايت گلستان براي انتخاب واحد نياز به شماره دانشجويي يا همون نام عبور هست كه اونم موقع ثبت نام دانشگاه بهتون ميده.پسوردم معمولا يا شماره شناسنامه س يا كد ملي.

hamid_diablo
15-09-2011, 17:45
سلام.
بله درسته يكي از همكلاسيام همين كارو كرد 70 واحد رو پاس كرده بود رفت كاردانيشو گرفت و انصراف داد.
فرقی نداره چه درسهایی رو پاس کردی
خوب شاید خیلی ها برن سراغ درسهای آسون و عمومی !!اونوقت هم کاردانی میدن؟

ارزش مدرک کاردانیش چقدره؟

alivw71
15-09-2011, 20:38
کس میدو نه شهریه پیام نور ترمی چقدره؟

milad...
15-09-2011, 22:48
سلام
برای تاییدیه تحصیلی باید بریم پست چی بگیم؟
مدارک چیا لازم داره؟
من مهندسی نفت مرکز تهران قبول شدم باید آدرس تهران شمالو که تو خیابونه نجات اللهی بدم یا اونیکه تو بزرگراه امام علی هست؟

Lady Negar
15-09-2011, 23:24
فرقی نداره چه درسهایی رو پاس کردی
خوب شاید خیلی ها برن سراغ درسهای آسون و عمومی !!اونوقت هم کاردانی میدن؟

ارزش مدرک کاردانیش چقدره؟

نه فرقی نداره چه درسهایی رو.
خوب آخه شما هرچی عمومی هم پاس کنی مگه بیشتر 16واحد (دقیقا نمیدونم چندتا)
میشه.بعد آقا حمید درس آسون چیه دیگه؟آخه همه درس ها که پیش نیازی
هستن نمیشه که یهو بری یه درس واسه خودت برداری که باید
پیش نیازشو بگذرونی:31:

farshidshd
16-09-2011, 12:32

این روش دقیقا برای دانشجویان جدیدالورود هست
دانشجویان قدیمی که بهشون شماره دانشجویی و رمز عبور دادن و دارن

دانشجویان جدیدالورودی که باید ثبت نام غیرحضوری انجام بدن ، از این طریق باید وارد بشن

الانم هنوز تاریخ ثبت نام نرسیده که میزنه اشتباه است

تاریخش که رسید بانکشون رو آپدیت میکنن...

فراگیر از 27 شهریور
رسمی از 1 مهر

.

hamid_diablo
16-09-2011, 13:17
نه فرقی نداره چه درسهایی رو.
خوب آخه شما هرچی عمومی هم پاس کنی مگه بیشتر 16واحد (دقیقا نمیدونم چندتا)
میشه.بعد آقا حمید درس آسون چیه دیگه؟آخه همه درس ها که پیش نیازی
هستن نمیشه که یهو بری یه درس واسه خودت برداری که باید
پیش نیازشو بگذرونی:31:
بله دقیقا
اما چارت یا جدول دروس نداره ؟
خوب بقیه دانشگاه ها چارتی دارن که توش درسهایی رو که باید تو دوره کاردانی گذروند رو نشون داده

hamidras
16-09-2011, 14:05
باورم نمیشه.... همه درسای این ترمم خودخوانه اصلا با استاد ارائه ندادن...

کل درسا 10 تا استادم ندارن

چه وضعیه!؟ چیکار باید کرد؟

EHSANRF
16-09-2011, 15:02
بنده به یه مشکل برخوردم
من کنکور کارشناسی فراگیر دادم و IT شهر خودمون قبول شدم
و مدرک کاردانی نرم افزار دانشگاه آزاد دارم.

الان که مدارک مورد نیاز رو میبینم
زده رسید پستی دیپلم!

یعنی مدرک کاردانیم شد کشک؟ ( البته یکی از دوستان گفت ضبط میشه به جای پیش دانشگاهی ) که اون هم بدتره!!

من تحت هیچ شرایطی نمیتونم تطبیق بدم؟

milad...
16-09-2011, 15:36
سلام
مدارک چیا لازم داره؟
من مهندسی نفت مرکز تهران قبول شدم باید آدرس تهران شمالو که تو خیابونه نجات اللهی بدم یا اونیکه تو بزرگراه امام علی هست؟
کسی جواب نمیده؟:sad:

mili_k
16-09-2011, 17:10
دوستان من یکی از درس های خیلی مهم رو اُفتادم و قبلاً هم برش نداشته بودم ! الان که اینو اُفتادم حساب کردم دیدم اگه بخوام یکی یکی پاس کُنم این درس رو ، چون هم نیاز هستند باید 3 سال دیگه دانشگاه باشم !! کسی میدونه که آیا میشه از تبصره ای چیزی استفاده کرد که من بتونم کتاب 1 و 2 این درس رو تو یک ترم بردارم ؟

hamid_diablo
16-09-2011, 17:20
من تحت هیچ شرایطی نمیتونم تطبیق بدم؟ تطبیق زده میشه اما حداکثر 30 واحد!!!

اگه کاردانی دارید من توصیه میکنم پیام نور تشریف نیارید

کسی میدونه که آیا میشه از تبصره ای چیزی استفاده کرد که من بتونم کتاب 1 و 2 این درس رو تو یک ترم بردارم ؟اگه پیش نیاز رو ترم پیش برداشتید و پاس نکردید این ترم میتونید هر 2 تا کتاب رو بردارید

mili_k
16-09-2011, 18:28
اگه پیش نیاز رو ترم پیش برداشتید و پاس نکردید این ترم میتونید هر 2 تا کتاب رو بردارید

خب اینکه عالیه !

شما مطمئنید که همه رشته ها این امکان رو دارن ؟ یا قانونی چیزی در این مورد تو سایت پیام نور هست که برم بخونم ؟

hamid_diablo
16-09-2011, 20:12
شما مطمئنید که همه رشته ها این امکان رو دارن ؟ یا قانونی چیزی در این مورد تو سایت پیام نور هست که برم بخونم ؟
نه مطمئن نیستم حتما از کارشناس رشتتون بپرس
از انجمن زیر هم استفاده کن
pnuclub

QuinT
16-09-2011, 20:13
درود .
یکی از دوستان دانشگاه پیام نور قبول شده و یکی از مدارکی که دانشگاه از ایشون خواسته تصوير رسيد پستي تائيديه تحصيلي ديپلم متوسطه و پيش دانشگاهي هست .
منظورشون دقیقا کدوم مدرک هست ؟
چون من خودم تا به حال به همچین موردی بر نخورده بودم نمیدونستم که چیه و طبق Search ی هم که کردم چیز خاصی دستگیرم نشد . اگه یکی از دوستان کامل توضیح بده که منظور از رسید پستی چی هست ممنون میشم .

mshow
16-09-2011, 23:44
سلام دوستان گرامی.

میگم واسه ثبت نام دانشگاه پیام نور باید چیکار کنیم؟بلاخره حضوری بریم،نریم؟!!من برگ سبز هم دارم.18مهر تاریخ خورده واسم.

یکی کمک کنه!!! من موندم بلاخره چجوری باید ثبت نام کنم؟IT مرکز مشهد قبول شدم.

لطفا اگه میشه مراحل ثبت نام رو از لحظه نیّت واسه ثبت نام بگید چون خیلی گیج شدم. ممنون.

اطلاعیه های دانشگاه رو هم خوندم.ولی گیج شدم.

Lady Negar
17-09-2011, 01:32
بله دقیقا
اما چارت یا جدول دروس نداره ؟
خوب بقیه دانشگاه ها چارتی دارن که توش درسهایی رو که باید تو دوره کاردانی گذروند رو نشون داده

تا اونجا که من اطلاع دارم نه
اما شما برو از کارشناس گروه دانشگا هتون هم بپرس:20:

zqsxsw
17-09-2011, 08:58
سلام دوستان من تازه پیام نور قبول شدم البته بعد از 3سال همونطوریم که میدونید ثبت نام اینترنتیه ولی من یه جارو متوجه نمی شم هرچیم زنگ میزنم هیچ کس جواب نمیده انگار مردن.
شما می دونید منظورش از -7 تصوير رسيد پستي تائيديه تحصيلي ديپلم متوسطه و پيش دانشگاهي چیه؟
لطف کنید کمک کنید مرسی.:weird:

ittools
17-09-2011, 11:10
بچه ها ثبت نام ورودی های جدید کی شروع میشه ؟

sansi
17-09-2011, 11:31
شما می دونید منظورش از -7 تصوير رسيد پستي تائيديه تحصيلي ديپلم متوسطه و پيش دانشگاهي چیه؟

سلام فكر كنم منظورشون اينه كه از اون رسيد كه براي تاييده ديپلم و پيش از پست ميگيريد اسكن شده ش رو براشون بفرستيد.

farshidshd
17-09-2011, 12:14
بچه ها ثبت نام ورودی های جدید کی شروع میشه ؟

صفحات قبل بارها گفته شده

فراگیری ها از فردا

سراسری ها ( رسمی ) از 1 مهر...

صفحات قبل اطلاعیه رو گذاشتیم

.

farshidshd
17-09-2011, 12:36
امکان گذراندن مجازی دروس در دانشگاه پیام نور

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور با تشریح جزئیات امکان انتخاب برخی دروس بصورت مجازی توسط قبولیهای سال 90 کنکور و فراگیر کارشناسی ارشد این دانشگاه گفت: از ترم جدید تحصیلی، پذیرفته شدگان غیرمجازی مقطع کارشناسی ارشد سراسری و فراگیر دانشگاه پیام نور می توانند برخی دروس خود را مجازی انتخاب کنند. عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به جزئیات انتخاب دروس مجازی توسط قبولیهای غیرمجازی کارشناسی ارشد فراگیر و رسمی دانشگاه پیام نور، اظهار داشت: تمام دانشجویان غیرمجازی کارشناسی ارشد که امسال در دوره های فراگیر و سراسری دانشگاه پیام نور پذیرفته شدند هم اگر تمایل داشته باشند می توانند برخی دروس خود را به صورت مجازی دریافت کنند.
وی ادامه داد: پیش از این دانشگاه پیام نور برای حدود 50 رشته مجازی دانشجو پذیرفته بود و ورودیهای جدید امسال که غیرمجازی هستند نیز می توانند دروس خود را به صورت مجازی انتخاب و اگر نخواستند در کلاسهای حضوری و نیمه حضوری خود شرکت کنند.
به گفته معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور دانشجویانی که در ترم نخست برخی دروس خود را به صورت مجازی انتخاب کنند، فعلاً از پرداخت شهریه های دروس مجازی معاف هستند و شهریه معمول دانشگاه را پرداخت می کنند ضمن اینکه دانشجویان از ترمهای آینده با انتخاب هر درس مجازی شهریه همان درس را با نرخ دروس مجازی پرداخت خواهند کرد.
معتمدی در این باره تاکید کرد: دانشگاه پیام نور این امکان را دارد که هر کدام از انتخابهای دانشجویان را که مجازی بود، بپذیرد و هر دانشجوی ارشد می تواند هر تعداد از دروس خود را که خواست به صورت مجازی بخواند.

خبرگذاری مهر

princeofpersia_7
17-09-2011, 13:22
دوستان من یه سوالی درباره مهمان دائم گرفتن دارم.

شما اگر برای یک مرکز پیام نور موفق بشید مهمان دائم بگیرید ، اون وقت در مدرک نهایی کارشناسی شما ذکر میشه که مدرکتون رو از جای مبدا دریافت کردید یا از جایی که درش مهمان بودید؟

ممنون میشم اگر توضیح بدید..:11:

farshidshd
17-09-2011, 13:27
دوستان من یه سوالی درباره مهمان دائم گرفتن دارم.

شما اگر برای یک مرکز پیام نور موفق بشید مهمان دائم بگیرید ، اون وقت در مدرک نهایی کارشناسی شما ذکر میشه که مدرکتون رو از جای مبدا دریافت کردید یا از جایی که درش مهمان بودید؟

ممنون میشم اگر توضیح بدید..:11:

مدرکتون رو مرکز مبدا ، صادر میکنه ، اگه انتقالی دائم بگیرید ، اونوقت مدرک رو مرکز مقصد صادر میکنه...

.

aristocrat
17-09-2011, 13:49
سلام دوستان من تازه پیام نور قبول شدم البته بعد از 3سال همونطوریم که میدونید ثبت نام اینترنتیه ولی من یه جارو متوجه نمی شم هرچیم زنگ میزنم هیچ کس جواب نمیده انگار مردن.

فکر کنم این برای اون موقع است که اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو گرفته باشی.

mohandes e ekhraji
17-09-2011, 18:58
اقا ما که از خیر دانشگاه ازاد گذشتیم!امروزم ثبت نام نرفتم فردا میرم پیام نور

Prince_ of _Persia
17-09-2011, 20:42
مرکز دانشگاه ما این ترم اکثر درسها رو خود خوان اعلام کرده و این طور که فهمیدم به خاطر این هست که استاندارد جدید برای استخدام اساتید وضع شده و خیلی از اساتید رو مرخص کردن که اساتید با سابقه تر و بهتری رو استخدام کنند که کیفیت آموزشی هم بالاتر بره. خواستم ببینم چند تا از مراکز دیگه هم الان وضع به این منوال هست. و کسی اطلاعات دیگه ای در این ضمینه داره یا نه ؟

ehsan_j70
17-09-2011, 21:14
دوستان يه سوال

براي ثبت نام پيام نور اول مهر رو بايد حضوري بريم يا از طريق سامانه گلستان بايد ثبت نام كنيم؟

يكي از بچه ها ميگفت حالا بايد سامانه گلستان ثبت نام كني اول مهر هم حضوري بري راست ميگه!؟؟

hesedahomm
17-09-2011, 21:35
سلام
ببخشید میتونم ازتون یه سوال کنم:
من امسال با وجود رتبه خوبم پیام نور در رشته حقوق قبول شدم..
آزاد هم با رتبه 50 حقوق قبول شدم نمیدونم کدوم بهتره به نظر شما کدوم؟؟؟
ممنون میشم اگه جوابمو هرچه سریعتر بدید چون میترسم دیر شه.
میشه آزاد و پیام نور با هم خوند؟

princeofpersia_7
17-09-2011, 22:45
دوره‌های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کلیه دانشجویان این مقاطع در صورت داشتن شرایط می‌توانند به یکی از دو روش میهمانی و میهمانی مبناء نسبت به ارائه تقاضای میهمانی خود اقدام کنند.

در این آیین نامه دانشجویان ورودی جدید پس از ثبت نام در دانشگاهی که پذیرفته شده‌اند، می توانند صرفا از اول تا30 آبان ماه با مراجعه به سامانه خدمات آموزشی این اداره کل، نسبت به تقاضای میهمانی برای نیمسال دوم سال تحصیلی اقدام کنند.

براساس این آیین نامه با توجه به اینکه داشتن حداقل معدل 13 برای ثبت میهمانی الزامیست و نسبت به ثبت تقاضای دانشجوی ورودی 1390 در سامانه به صورت مشروط و با ارائه تعهد مبنی بر کسب حداقل معدل 13 در پایان نیمسال اول سال تحصیلی 91-90 می باشد، این دسته از دانشجویان در صورت عدم کسب معدل مذکور امکان میهمانی را در نیمسال دوم نخواهند داشت.

همچنین پذیرفته شدگان جدید که متقاضی میهمانی در نیمسال اول سال تحصیلی 91-90 می باشند در صورت کسب 85 تا 95 درصد نمره آخرین فرد قبولی در مقصد (حسب نوع دانشگاه) و پس از ثبت نام در دانشگاه مبداء می توانند تقاضای مهمانی مبنا را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت و صرفا از طریق همان سایت تقاضای خود را پیگیری کنند.

زمان مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام تقاضای میهمانی مبنا متعاقباً توسط سازمان سنجش اعلام می شود واولویت میهمانی نیز با دانشجویان دختر است.

این مهمان مبنا گرفتن همون مهمان دائم گرفتن هست دیگه؟

و البته کلا این قوانین برای پیام نور هم هست یا اینکه فرق داره؟

Lady Negar
17-09-2011, 22:53
سلام

نههههههههه.نمبشه 2تا دانشگاه رو باهم خوند.
شما لطف بفرما بگو پیام نور کجا و آزاد کجا قبول شدید
اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد:happy:

hesedahomm
17-09-2011, 22:56
هر دو بیرجند

sansi
17-09-2011, 23:00
سلام

سلام...
بله ميشه همزمان توي دانگاه ازاد و پيام نور تحصيل كرد.

hesedahomm
17-09-2011, 23:04
دوستان بالاخره میشه یا نمیشه؟؟
فراگیرو نمیگماااااااااااااااااااا اااا
از طریق سراسری پیام نور قبول شده باشم چی ؟؟؟؟
شنیدم نمیشه
میخواستم آزاد ثبت نام کنم مرخصی بگیرم
برم پیام نور یک ترم بخونم
بعد انتخاب کنم....!

milad...
17-09-2011, 23:07
سلام
مدارک چیا لازم داره؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sansi
17-09-2011, 23:22
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كپي مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي رو همراه خودتون ببريد+پول.
اونجا 2تا پاكت بهتون ميدن كه روي يكي بايد ادرس دانشگاهي قبول شدين و روي پاكت ديگه ادرس ناحيه اموزش و پرورشي مدرسه تون درش قرار داشته رو مينويسيد و بقيه كاراو اونجا براتون انجام ميدن.
تاييديه از اموزش و پرورش به دانشگاه ارسال ميشه و شما فقط بايد اون رسيد كه از پست ميگيريد رو داشته باشيد.

sansi
17-09-2011, 23:35
دوستان بالاخره میشه یا نمیشه؟؟
فراگیرو نمیگماااااااااااااااااااا اااا
از طریق سراسری پیام نور قبول شده باشم چی ؟؟؟؟
شنیدم نمیشه
میخواستم آزاد ثبت نام کنم مرخصی بگیرم
برم پیام نور یک ترم بخونم
بعد انتخاب کنم....!

بله ميشه مطمئنم.يكي از دوستامون كارداني مديريت بازرگاني ازاد رو همزمان با كارشناسي علوم كامپيوتر پيام نور شروع كرد ازاد مدركشو گرفت و پيام نور داره ادامه ميده.مشكلي نداشته.البته ايشون خانم هستن در مورد اقايون اطلاعي ندارم.

hesedahomm
18-09-2011, 09:44
با اجازتون منم خانومم...

sansi
18-09-2011, 11:38
با اجازتون منم خانومم...

مشكلي نداري عزيزم ميتوني توي هر دو دانشگاه ادامه بدي.
موفق باشي.

Mont@zer
18-09-2011, 12:41
دوستان اگه بخوایم رشته قبولی کنکور سراسری رو ثبت نام کنیم(اول مهر)، فراگیرو که دیگه نمیخواد ثبت نام کنیم؟

hoomi_gta
18-09-2011, 15:33
دوستان میشه در مورد این آموزشگاه هایی گه برای فراگیر کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند توضیح بدید مثل موسسه خردمند. من صحبت کردم گفتن تا دی کلاس دارن بعد اگه امتحان و قبول شدیم این 3 ماه مهر تا دی میشه ترم 1 و بعد از ترم 2 شروع می کنیم!! میشه اینو تایید کرد؟

sansi
18-09-2011, 16:48
دوستان میشه در مورد این آموزشگاه هایی گه برای فراگیر کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند توضیح بدید مثل موسسه خردمند. من صحبت کردم گفتن تا دی کلاس دارن بعد اگه امتحان و قبول شدیم این 3 ماه مهر تا دی میشه ترم 1 و بعد از ترم 2 شروع می کنیم!! میشه اینو تایید کرد؟
در مورد موسسه ها اطلاعي ندارم ولي ميدونم واحدايي كه در دوره ي دانشپذيري داده مي شه به عنوان واحداي ترم اول اون دوره چه كارداني/كارشناسي/ارشد محسوب ميشه در صورت قبولي در ازمون شما ميتونيد واحداي ترم دوم رو بگيريد و ربطي به موسسه هايي كه در اين موردا تبليغ ميكنن نداره.

alivw71
18-09-2011, 16:58
کسی میدونه شهریه هر ترم پیام نور چه قدره (رسمی)
رشته معارف

sansi
18-09-2011, 18:21
کسی میدونه شهریه هر ترم پیام نور چه قدره (رسمی)
رشته معارف

بين 150 تا 200 تومن.

0015351971
18-09-2011, 18:33
بچه ها من IT لواسانات قبول شدم رسمی به نظرتون خوبه ؟
برم ؟

hamid_diablo
18-09-2011, 18:52
بچه ها من IT لواسانات قبول شدم رسمی به نظرتون خوبه ؟
برم ؟
بــــــــــــرو
آی تی رشته بسیار خوب و آینده داری هست اگه بعد از دوراه کارشناسی واسه کارشناسی ارشد مدیریت mba بخونی بهت قول میدم بهترین موقعیت شغلی رو داشته باشی با بالاترین حقوق

من مهندسی نرم افزار میخونم اگه خدا خواست و زنده مونیدم برای کارشناسی ارشد یا آی تی یا ام بی ای

Masоud
18-09-2011, 20:26
سلام

تو اطلاعیه گفته شده باید مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه رو بیارید . باید کجا برم اینو تهیه کنم ؟

موفق باشید :40:

hesedahomm
18-09-2011, 23:36
سلام ممنون
زنگ زدم دانشگاه آزاد میگه نمیشه ...همزمان دوتا دانشگاه ثبت نام کرد!
تصمیممو گرفتم برم حقوق پیام نور.
برام دعا کنید به نظرم راه درازی در پیش دارم.
اگه تجربه ای از تحصیل در پیام نور بدست آوردید منتقل کنید مثلا اینکه چجوری باید درس بخونم؟؟؟
فقط تورو خدا ناامیدم نکنید از بس این چند روز همه بهم گفتن نری پیام نور که دیوانه میشی واقعا دیوانه شدم...

0015351971
19-09-2011, 07:32
بــــــــــــرو
آی تی رشته بسیار خوب و آینده داری هست اگه بعد از دوراه کارشناسی واسه کارشناسی ارشد مدیریت mba بخونی بهت قول میدم بهترین موقعیت شغلی رو داشته باشی با بالاترین حقوق

من مهندسی نرم افزار میخونم اگه خدا خواست و زنده مونیدم برای کارشناسی ارشد یا آی تی یا ام بی ای
موقعیت شغلی it چی هست ؟
منظورم اینه که تهش آدم چیکاره میشه ؟

hoomi_gta
19-09-2011, 08:30
در مورد موسسه ها اطلاعي ندارم ولي ميدونم واحدايي كه در دوره ي دانشپذيري داده مي شه به عنوان واحداي ترم اول اون دوره چه كارداني/كارشناسي/ارشد محسوب ميشه در صورت قبولي در ازمون شما ميتونيد واحداي ترم دوم رو بگيريد و ربطي به موسسه هايي كه در اين موردا تبليغ ميكنن نداره.
مرسی. این دوره های کارشناس ارشد به این شکل با پایان نامه هستش؟ و اینکه چجوری مطمئنم بشم این آموزشگاه رسمی هست و ثبت نام کنم؟ سایتش و میدونید؟

sansi
19-09-2011, 09:43
مرسی. این دوره های کارشناس ارشد به این شکل با پایان نامه هستش؟ و اینکه چجوری مطمئنم بشم این آموزشگاه رسمی هست و ثبت نام کنم؟ سایتش و میدونید؟
متاسفانه در مورد ارشد اطلاعي ندارم ولي خودم براي فراگير-كارشناسي- كه شركت كردم خود دانشگاه واسه درسا كلاس ميزاشت كه به نظرم بهتر از اموزشگاهه.شما از دانشگاهي كه به عنوان انتخاب اول ميزنيد پيگير باشيد.

زنگ زدم دانشگاه آزاد میگه نمیشه ...همزمان دوتا دانشگاه ثبت نام کرد!
شما اگه ميخوايد ميتونيد از دانشگاه ازاد 1 سال مرخصي بگيريد بعد شروع كنيد به خوندن.

hesedahomm
19-09-2011, 11:56
تصمیممو گرفتم برم حقوق پیام نور.
برام دعا کنید به نظرم راه درازی در پیش دارم.
اگه تجربه ای از تحصیل در پیام نور بدست آوردید منتقل کنید مثلا اینکه چجوری باید درس بخونم؟؟؟
فقط تورو خدا ناامیدم نکنید از بس این چند روز همه بهم گفتن نری پیام نور که دیوانه میشی واقعا دیوانه شدم...

sansi
19-09-2011, 12:54
موفق باشيد

درس خوندن توي پيام نور دقت زيادي رو ميخواد.خبري از جزوه ي استاد كه از همونم سوالات ترم بيان نيست.تجربه اي كه داشتم اينه كه اكثر سوالات تستي معمولا مشابه يا همون سوالاي ترم هاي پيش هستن.كتاباي كمك درسي هم هستن كه ممكنه به درد بخوره اما در مورد رشته شما نميدونم.سخته ولي وقتي بهش عادت كنيد ديگه مشكلي نخواهيد داشت.

ittools
19-09-2011, 13:03
بچه ها شرایط مهمان دائم شدن رو کسی میدونه ؟

mili_k
19-09-2011, 14:03
دوستان یه سوالی داشتم ...

اگر تو پیام نور معدل بالای 17 بیاریم ، بیشترین واحدی که میتونیم برداریم 20 واحده یا 24 واحد ؟

milad_face_off
19-09-2011, 14:12
میشه منم تو جریان بزارید ؟؟

sansi
19-09-2011, 14:40
دوستان یه سوالی داشتم ...

اگر تو پیام نور معدل بالای 17 بیاریم ، بیشترین واحدی که میتونیم برداریم 20 واحده یا 24 واحد ؟
24 واحد ميتونيد برداريد.
رشتتون چيه؟

milad...
19-09-2011, 16:21
سلام
راسته که میگن بیشتر کسانی که تو کنکور ارشد قبول میشن کارشناسیشونو تو پیام نور گرفتن؟

0015351971
19-09-2011, 17:08
یکی اینو لطفکنه بگه :

موقعیت شغلی it چی هست ؟
منظورم اینه که تهش آدم چیکاره میشه ؟
راستی اون دوتا مردک دیپلم و پیش رو اصلش رو باید ارسال کنیم یا کپیشو ؟

sansi
19-09-2011, 17:50
سلام
راسته که میگن بیشتر کسانی که تو کنکور ارشد قبول میشن کارشناسیشونو تو پیام نور گرفتن؟

سلام.
بله بعد از دانشگاه هاي دولتي بيشترين قبولي از پيام نوره.

راستی اون دوتا مردک دیپلم و پیش رو اصلش رو باید ارسال کنیم یا کپیشو ؟
كپيشونو بايد بفرستيد.

alivw71
19-09-2011, 18:48
کسانی که پیام نور قبول شدن جزو پذیرفتگان سراسری حساب میشن یا جداست؟

Riveron
19-09-2011, 23:24
سلام

دوستان تاريخ اعزام من 18 بهمن ماه هست ميخواستم بدونم من ميتونم فراگير ثبت نام كنم؟و آيا در صورت پذيرفته شدن معافيت تحصيلي بهم تعلق ميگيره؟ البته من اينكار رو ميخوام واسه اين انجام بدم كه سال آينده بتونم كنكور سراسري امتحان بدم با اين شرايط اينكار عملي هست؟ ممنون ميشيم كمكم كنيد.

Diff
20-09-2011, 00:05
کارنامه های قبول شده هارو نمیگذارند جایی ؟ بدون مشخصات ، که مشخص شه با چه درصدی کجا قبول شدند
آخرین فرد قبولی در رشته مترجمی زبان انگلیسی قبولی تهران/مرکز کارشناسی فراگیر ( رتبه 33 ) رو میخوام بدونم کارنامش چطور بوده

یه سوال دیگه ، معدل رو چطور حساب میکنند ؟

mefmef
20-09-2011, 10:08
دوستان سلام
کسی می دونه پیام نور شیراز کارشناسی ارشد مدیریت it داره یا نه ؟
ضمنا ثبت نام ارشد پیام نور کی هست ؟

mohgold
20-09-2011, 10:32
كارداني به كارشناسي پيام نور حداقل چقدرطول ميكشه؟؟؟ چند ترمه حداقل؟؟؟

ميشه سريع گرفت؟؟ يا دانشگاه هاي ديگه بهتره؟؟

رشته هاي فني و كامپيوتر خوندن (كارداني به كارشناسي ) تو پيام نور سخته يا راحته؟؟؟

ممنونم

hoomi_gta
20-09-2011, 15:00
من فراگیر ارشد مدیریت it ثبت نام کردم. کسی میدونه پارسال چند نفر ثبت نام کردن؟ کلا میخواستم ببینم رقابت بین کسایی که معدلشون بالای 14 هست چجوریه. اگه معدل بالای 14 بشیم شانس قبولیمون چقدر هست. مرسی

hesedahomm
20-09-2011, 16:58
سلام
یه سوال
قضیه ی این کارنامه نهایی که میاد چیه ؟!
شنیدم توی اون همه ی رشته هایی که قبول میشدم ولی نزدمو میزنن درسته؟!
من پیام نور حقوق قبول شدم شنیدم میتونم دو ترم اول رو بخونم اگه معدل و نمراتم بالا باشه میتونم به دانشگاه دیگه ای که توی کارنامه نهاییه گفته قبول میشدم برم و تغییر رشته و تغییر دانشگاه بدم!
میشه ؟
اگه میشه معدل و نمره هام باید چند باشه؟

ittools
20-09-2011, 21:00
بچه ها من چند تا سوال داشتم خواهشا جواب بدید :11:

مدارک برای ثبت نامی های جدید اینا هستن که باید اسکن کنیم :

مدارک لازم جهت ثبت نام غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود

مقطع کارشناسی پیوسته

1- تصویر صفحه اول تا سوم شناسنامه
2- تصویر پشت و رو کارت ملی
3- عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری 6 قطعه)
4- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان)
5- تصویر گواهی دیپلم متوسطه
6- تصویر گواهی پیش دانشگاهی
7- تصویر رسید پستی تاییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی
8- گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی
9- گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثار گری
چون تو بعضی سایت ها مدارک اضافه ای زده و متاسفانه من اخبار مربوط به مدارک رو تو سایت پیام نور پیدا نکردم که مطمئن بشم .

بعد تو گزینه 7 این مورد هست :

این مورد رو باید از پست بگیریم ؟
جمعه یک مهر هم ثبت نام شروع میشه یا نوبتی و بر حسب حروف الفبا هست

:11:

hp722
20-09-2011, 22:04
کسی میدونه مثل پارسال پیام نور بهمن ماه هم پذیرش میخواد بکنه یا نه؟کی مشخص میشه؟

من پیام نور شهریار درومدم.نرم افزار.ولی یدونه از درسای پیشم مونده

کسی اطلاع داره خواهشا منم در جریان بذاره

alivw71
20-09-2011, 22:49
کسی میدونه مثل پارسال پیام نور بهمن ماه هم پذیرش میخواد بکنه یا نه؟کی مشخص میشه؟

من پیام نور شهریار درومدم.نرم افزار.ولی یدونه از درسای پیشم مونده

کسی اطلاع داره خواهشا منم در جریان بذاره
شما 1 درستون مونده من 4 تا:31:
باید بریم یه ترم مرخصی بگیرم. رفتم پرسیدم گفتن اگه دانشگاه قبول کنه میتونیم ثبت نام کنیم.

hp722
21-09-2011, 09:29
دوستان فراگیر پیام نور ثبت نامش از کی شروع میشه؟

hamid_diablo
21-09-2011, 09:54
فکر نکنم امسال همچین خبری باشه.چند وقتی میشه به پیام نور اخطار دادند که دانشجو بیش از حد امکاناتش پذیرش نکنه

شما 1 درستون مونده من 4 تا
باید بریم یه ترم مرخصی بگیرم. رفتم پرسیدم گفتن اگه دانشگاه قبول کنه میتونیم ثبت نام کنیم.
چرا یه ترم مرخصی!!!
خوب اون درسهایی رو که از پیش براتون مونده رو دانشگاه مگه ارائه نمیده
اون سالی که من وارد پیام نور شدم دیفرانسیل و ریاضی گسسته رو دانشگاه ارائه داده بود و پاسیدم

sansi
21-09-2011, 10:27
دوستان فراگیر پیام نور ثبت نامش از کی شروع میشه؟
از 15 مهر ماه.

این مورد رو باید از پست بگیریم ؟
بله از رسيدي كه پست بهتون ميده اسكن شدش رو ميخوان.

mohgold
21-09-2011, 10:33

رشته هاي فني و كامپيوتر خوندن (كارداني به كارشناسي ) تو پيام نور سخته يا راحته؟؟؟

ممنونم

سلام
كسي نيست جواب منو بده؟؟؟

fateme_rauf
21-09-2011, 15:42
[COLOR="Blue"]به گزارش اخبار پیام نور، از ۲۹ شهریور ۹۰ امکان انتخاب واحد مجدد برای دانشجویان ورودی قدیم یعنی دانشجویانی که پذیرفته شده قبل از سال ۹۰ می باشند در سیستم گلستان فراهم شده است.

hp722
21-09-2011, 15:43
من بخاطر اینکه یه درس از پیش دارم و مونده و احتمالش هست که بهمن ماه دیگه ثبت نام نکنن دارم میرم واسه فراگیر تا برای سال بعد نمونم.مثل اینکه از 15مهر ثبت نامشه و دی ماه امتحانات.وقتی امتحانات رو دادیم و واحدها رو پاس کردیم از کی میریم دانشگاه؟

و اینکه میشه من فراگیر ثبت نام کنم و امتحان بدم و از اونور بهمن ماه بگن کسایی که پیششون مونده بود و الان مدرکشونو دارن و بیان ثبت نام کنن، برم اونجا و فراگیر رو ول کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

fateme_rauf
21-09-2011, 15:47
ثبت نام و توزیع دفترچه دور جديد فراگير پيام‌ نور در سه مقطع كارشناسی ناپيوسته، كارشناسی و كارشناسی ارشد از 15 مهرماه ۹۰ آغاز و آزمون اين دوره‌ها در دوم دیماه ۹۰ برگزار می ‌شود.لازم به ذکر است تنها متقاضیانی می توانند در این آزمون شرکت کنند که حداکثر تا ۳۰ بهمن ۹۰ فارغ التحصیل شده باشند

alivw71
21-09-2011, 17:55
دی ماه امتحان پیش داریم بیچاره میشیم.
خدا کنه تو یه روز نیفته.

0015351971
21-09-2011, 19:18
آقا من یه درس رو نمره نیاورده ودم تو پیش (دیفرانسیل)
الان که جواب امتحانا اومده نمره رو اشتباه وارد کردن
دارم پیگیری میکنم ولی طول میکشه و مهلت ثبت نام دانشگاه پیامنور تموم میشه
چیکار کنم ؟
قاطی کردم

hamid_diablo
21-09-2011, 20:17

ممنونم
سلام دوست عزیز
من رشتم مهندسی نرم افزار هست.شما که کاردانی داری تعدادی از واحدهاتون روتطبیق میزنند که از 30 واحد بیشتر نیست یعنی اگه شما برای دوره کاردانی نزدیک 80 واحد پاس کرده باشی 50 واحد دیگه رو دوباره باید تو دانشگاه پیام نور بگذرونی
من چند تا از دوستام شرایط شما رو داشتن که از اومدن به پیام نور پشیمون شدن

رشته های مهندسی به خودی خود سخته .اگه پیام نور بخوای ادامه بدی سخت تر هم میشه.به دلایل مختلف از جمله ساعت کم کلاسها و حجم زیاد کتابها و سختگیری بیش از حد امتحانات!!!

اگه تونستی با دیگران هم مشورت کن.این نظر من بود شاید اشتباه باشه!!

آقا من یه درس رو نمره نیاورده ودم تو پیش (دیفرانسیل)
الان که جواب امتحانا اومده نمره رو اشتباه وارد کردن
دارم پیگیری میکنم ولی طول میکشه و مهلت ثبت نام دانشگاه پیامنور تموم میشه
چیکار کنم ؟
قاطی کردم
شما مگه برای ثبت نام مشکلی داری .اگه به خاطر اون یه درس اجازه نمیدن حضوری اقدام کن

0015351971
21-09-2011, 20:59
شما مگه برای ثبت نام مشکلی داری .اگه به خاطر اون یه درس اجازه نمیدن حضوری اقدام کن
خوب مدرک پیش دانشگاهی رو میخوان
برای من اون درس اصلا نمره نخورده و مدرک رو نمیدن
چیکار کنم ؟

miss_ava7
21-09-2011, 21:03
سلام. من سه ماه پیش درسم تموم شد ولی هنوز مدارک فارغ التحصیلی لیسانسمو نگرفتم و تازه می خوام برم دنبالش... الان می خوام برم فراگیر روانشناسی بخونم. اینجوری که متوجه شدم

ثبت نام از 15 مهره.درسته؟

اگه من تا موقع ثبت نام مدارکم کامل نشد مهلت میدن بعدا براشون ببرم ؟

درسای عمومی رو که قبلا تو دانشگاه خوندم و قبول شدم تطبیقی میشه یا دوباره باید تو فراگیر هم بخونم؟

حدودا کتابایی که باید برای امتحان دی ماه بخونم چندتاست؟ به نظرتون میرسم تو این سه ماه تموم کنمشون؟

اگه قبول شم باید مثل دفعه قبل خودم دانشگاه و شهرمو انتخاب کنم؟ من هیچی تو این مورد نمی دونم! می خوام همین تهران باشه و شعبه نزدیک به خونمون. اگه امتحانو خوب بدم می تونم خودم دانشگاهمو انتخاب کنم دیگه؟!

درسم خوبه, همیشه یه شبه درس خوندم و نمره خوب گرفتم ولی الان یه کم می ترسم. از کنکور دولتی که سخت تر نیست؟

ممنون میشم راهنماییم کنین:11:

ehsan_j70
21-09-2011, 23:25
دوستان من مهندسي صنايع هستم
ترم يك انتحاب واحد به عهده دانشگاه هست يا خودمون؟
اگه خودمون بايد انتخاب كنيم چي رو برداريم بهتره؟

sansi
22-09-2011, 11:27
ثبت نام از 15 مهره.درسته؟

درسای عمومی رو که قبلا تو دانشگاه خوندم و قبول شدم تطبیقی میشه یا دوباره باید تو فراگیر هم بخونم؟

حدودا کتابایی که باید برای امتحان دی ماه بخونم چندتاست؟ به نظرتون میرسم تو این سه ماه تموم کنمشون؟

اگه قبول شم باید مثل دفعه قبل خودم دانشگاه و شهرمو انتخاب کنم؟ من هیچی تو این مورد نمی دونم! می خوام همین تهران باشه و شعبه نزدیک به خونمون. اگه امتحانو خوب بدم می تونم خودم دانشگاهمو انتخاب کنم دیگه؟!

درسم خوبه, همیشه یه شبه درس خوندم و نمره خوب گرفتم ولی الان یه کم می ترسم. از کنکور دولتی که سخت تر نیست؟

بله 15 مهر شروع ميشه.
توي دوره فراگير دروس مشخصه.شما بعد از اينكه قبول شدين اونوقت واحداتون تطبيق ميخورن.
6-5 كتابه معمولا.اگه درسخون باشيد ميتونيد تموم كنيد.
دانشگاه و رشته رو موقع ثبت نام خودتون انتخاب ميكنيد.
نه سخت تر نيست ولي بهتره نذاريد وسه 1 هفته اخر از الان شروع كنيد كه برسيد تمومشون كنيد.
نترسيد سخت نيست زياد.موفق باشيد.

دوستان من مهندسي صنايع هستم
ترم يك انتحاب واحد به عهده دانشگاه هست يا خودمون؟
اگه خودمون بايد انتخاب كنيم چي رو برداريم بهتره؟

معمولا دانشگاه براتون واحدارو انتخاب ميكنه ولي اگه خودتون تونستيد انتخاب واحد كنيد از روي چارت انتخاب كنيد براتون بهتره.

0015351971
22-09-2011, 11:57
بچه ها مشکل من حل شد
خدا رو شکر
ببخشید انقدر خوشحال بودم اسپم دادم :دی

0015351971
22-09-2011, 13:19
راستی صفحه اول و سوم شناسنامه کودوم میشه ؟؟/ :31:

newman222
22-09-2011, 13:45
سلام به همه
من یه مشکلی داشتم
تازه فهمیدم معدل کتبی دیپلمم رو موقع ثبت نام زدم 12/72
وژدر صورتی که الان که تادییه دیپلم میگیرم 9/47
در جا یخ کردم
یه فرم هم برای تناقض معدل هست
با مشاور تماس گرفتم
ازش پرسیدم
با شک و شبه گفت که مشکلی نداره و تا حالا کسی رو قبولیشو لغو نکردن
میخواستم بدونم الان من باید چه گلی به سرم بزنم در ضمن ای کار میتونه برای من مشکل ساز بشه؟
من فقط یه مرکز اوردم
کلی هم تدارک دیده بودم
:19:
نظر شما چیه دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

newman222
22-09-2011, 18:24
سلام به همه
من یه مشکلی داشتم
در جا یخ کردم
با مشاور تماس گرفتم
ازش پرسیدم
میخواستم بدونم الان من باید چه گلی به سرم بزنم در ضمن ای کار میتونه برای من مشکل ساز بشه؟
من فقط یه مرکز اوردم
کلی هم تدارک دیده بودم
یکی نیست به من کمک کنه؟؟؟؟

hesedahomm
22-09-2011, 22:12
پیام نور خیلی سختهههههههههههههههههه؟!!!!؟ ؟؟؟؟
آخه من خیلی ناامیدم از خودم ...
نمیدونم چه حسی دارم ...
چه بده که ندونی خوشحالی یا ناراحت ...رشتمو دوس دارم اما ....

بگید توی پیام نور چجوری باید درس خوند؟
تجربه ای اگه دارید بگید .خواهشا

mitoonam
23-09-2011, 07:37
سلام
من نمیدونستم یه تاپیک جدا برای پیام نور داریم ، برداشتم یه تاپیک جدا زدم!
چند تا راهنمایی میخواستم از دوستان
من رشته علوم کامپیوتر پیام نور یکی از شهرهای اطراف شهرم قبول شدم
میخواستم بدونم اگه سال دیگه امتحان بدم و شهر خودمون قبول بشم آیا این واحدهایی که تو این دانشگاهی که الان قبول شدم پاس میکنم رو تو دانشگاه بعدیم قبول میکنند (دانشگاه پیام نور شهر خودم سطحش بالاتره)
بعد اینکه من میخوام برم رشته نرم افزار کامپیوتر چه واحد هایی بین این دورشته مشترکه که من امسال بردارم تا برای سال بعد که انشاالله رفتم اون یکی رشته راحت باشم
سوال آخر اینکه تو پیام نور رشته نرم افزار سخت نیست ؟ چون معمولا کمتر سر کلاس میریم ؟
من خودم به رشته های مهندسی صنایع و مدیریت دولتی هم علاقه مندم اگه نرم افزار خیلی سخته تو پیام نور برم یکی از این دو تا

مرسی

mohandes e ekhraji
23-09-2011, 09:40
۱سوال خیلی فنی و کلی!برای دانشجویان ترم اولی که رشته ریاضی محض یا فیزیک یا برق و مکانیک و.... میخونن که نیاز به پایه بسیار قوی ریاضی فیزیک داره و اکثراً هم بچه ها لنگ میزنن یا پیش نیاز ریاضی پیش یا فیزیک پیش میخورن چه کتاب هایی واقعاً مناسبه یک دانشجو هست که بتونه ترم ۱ ریاضی ۱ و فیزیک ۱ با پیش نیاز هاش که فیزیک و ریاضی پیش هست به راحتی رد کنه و پایه ای بشه برای درس های تخصصی ترم های بعد!(من سوالم کلی بود تو چند تاپیک مطرح میکنم!اگر کار اشتباهیه به بزرگی خودتون ببخشید)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alivw71
23-09-2011, 11:08
این ساما نه گلستان هر چی وارد میکنم میگه گذر واژه اشتباه می باشد. چی کار کنم.

hamid_diablo
23-09-2011, 11:34
بگید توی پیام نور چجوری باید درس خوند؟
تجربه ای اگه دارید بگید .خواهشا
سلام دوست عزیز

چرا اینهمه واهمه داری.هرکاری سختی خودشو داره.شما تو دانشگاه پیام نور دانشجو بیرون میای!!!
متوجه منظورم میشی.یه دانشجوی واقعی و متخصص!!! چی گفتم!!

تو دانشگاه پیام نور نمیشه شب امتحانی و با جزوء 50 صفحه ای که استاد میده درسارو پاس کنی باید تو طول ترم درسها رو بخونی .تو کلاس شیطونی نکنی!!از نمونه سئوالات ترم پیش استفده کنی....کلا پیگیر درست باشی تا بتونی موفق باشی

نگران نباشید درست میشه.این سایت کارش همینه!!

hesedahomm
23-09-2011, 11:40
این صفحه اول و سوم شناسنامه یعنی چی؟!!!!:دی
این مدارکی که لازمه واسه ثبت نام باید اسکن کنیم؟!
تصویر گواهی دیپلم متوسطه یعنی همون گواهینامه پایان تحصیلات دوره ی متوسطه؟یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه؟
تصویر گواهی پیش دانشگاهی یعنی همون گواهی موقت پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی دیگه نه؟!
:blink:

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

پست 4 تا رسید به من داده
دوتاش مال متوسطه دوتاش هم مال پیشه
کدومشو باید اسکن کنم؟

0015351971
23-09-2011, 12:02
یکی اینو جواب بده :

راستی صفحه اول و سوم شناسنامه کودوم میشه ؟؟/ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی فردا پست بازه یا نه ؟

alivw71
23-09-2011, 12:03
من هنوز 4 تا درس پیش دانشگاهیم مونده چی کار کنم؟

hesedahomm
23-09-2011, 12:09
من هنوز 4 تا درس پیش دانشگاهیم مونده چی کار کنم؟
فکر کنم دیر شده
یه جایی خوندم فقط تا 31 شهریور وقت دارید در مقطع قبلی فارغ التحصیل بشید.
بازم مطمئن نیستمااااااا

farshidshd
23-09-2011, 13:04

باید اینطوری وارد کنید: ( برای ثبت نام ارشد )

شماره داوطلبیpnum901
مثال:
pnum9015555555

برای گذرواژه هم باید کد ملی خودتون رو وارد کنید

برای ثبت نام کارشناسی هم ::

این صفحه اول و سوم شناسنامه یعنی چی؟!!!!:دی
این مدارکی که لازمه واسه ثبت نام باید اسکن کنیم؟!
تصویر گواهی دیپلم متوسطه یعنی همون گواهینامه پایان تحصیلات دوره ی متوسطه؟یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه؟
تصویر گواهی پیش دانشگاهی یعنی همون گواهی موقت پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی دیگه نه؟!
:blink:

پست 4 تا رسید به من داده
دوتاش مال متوسطه دوتاش هم مال پیشه
کدومشو باید اسکن کنم؟

صفحه اول و سوم شناسنامه و همه ی مدارکی رو خواسته باید اسکن کنید
یه مدرکی هم از پایان تحصیلات متوسطه باید اسکن کنید و گواهی موقت پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی

یکی اینو جواب بده :

راستی فردا پست بازه یا نه ؟

صفحه اول همون صفحه ای که عکستون هست
صفحه سوم همون صفحه ی انتخابات و توضیحات میشه

فردا پست باز نیست! تعطیل رسمیه

.

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

سلام به همه
من یه مشکلی داشتم
در جا یخ کردم
با مشاور تماس گرفتم
ازش پرسیدم
من فقط یه مرکز اوردم
کلی هم تدارک دیده بودم

امسال سنجش خیلی سفت و سخت گرفته که معدل هایی که مغایرت دارن رو ثبت نام نکنن
ولی همیشه قانون شکنی ها هست

.

mitoonam
23-09-2011, 13:18
سلام
میخواستم بدونم اگه سال دیگه امتحان بدم و شهر خودمون قبول بشم آیا این واحدهایی که تو این دانشگاهی که الان قبول شدم پاس میکنم رو تو دانشگاه بعدیم قبول میکنند (دانشگاه پیام نور شهر خودم سطحش بالاتره)
بعد اینکه من میخوام برم رشته نرم افزار کامپیوتر چه واحد هایی بین این دورشته مشترکه که من امسال بردارم تا برای سال بعد که انشاالله رفتم اون یکی رشته راحت باشم
سوال آخر اینکه تو پیام نور رشته نرم افزار سخت نیست ؟ چون معمولا کمتر سر کلاس میریم ؟
من خودم به رشته های مهندسی صنایع و مدیریت دولتی هم علاقه مندم اگه نرم افزار خیلی سخته تو پیام نور برم یکی از این دو تا

مرسی
راستی یادم رفت بگم ، این فراگیر ثبت نامش کجاست شنیدم ثبت نام همین دو سه هفته شروع میشه
با فراگیر فکر کنم بتونم تو شهر خودم راحت قبول بشم
شهریش که زیاد فرقی نمیکنه؟

alivw71
23-09-2011, 15:22
یعنی من که پیشم هنوز چند تا درس افتادم امکان ثبت نام نیست؟. یکی میگه میشه . یکی میگه نمیشه.
بابا زود ما رو روشن کنید که چه کنیم.

Amir M.ohAma.D
23-09-2011, 15:34
یعنی من که پیشم هنوز چند تا درس افتادم امکان ثبت نام نیست؟. یکی میگه میشه . یکی میگه نمیشه.
بابا زود ما رو روشن کنید که چه کنیم.
نه اگه پيش افتاده داشته باشي نميتوني ثبت نام كني

Mont@zer
23-09-2011, 15:49
باید اینطوری وارد کنید:

شماره داوطلبیpnum901
مثال:
pnum9015555555

برای گذرواژه هم باید کد ملی خودتون رو وارد کنید

.
البته برای کارشناسی اینطوری هست:

شماره داوطلبیpnub
مثال:
pnub1234567

برای گذرواژه هم که باید کد ملی خودتون رو وارد کنید.

Mont@zer
23-09-2011, 15:55
دوستان من هنوز شک دارم که رشته قبولی سراسری پیام نور رو برم یا فراگیرو. نمیشه جفتشو ثبت نام کنم، بعد تصمیم بگیرم و یکیشو برم؟

newman222
23-09-2011, 16:07
سلام به همه
من یه مشکلی داشتم
در جا یخ کردم
با مشاور تماس گرفتم
ازش پرسیدم
من فقط یه مرکز اوردم
کلی هم تدارک دیده بودم
کمک کمک کمک کمک:37:

Amir M.ohAma.D
23-09-2011, 16:23
کمک کمک کمک کمک:37:
جوابتون داده شد

molaali
23-09-2011, 16:25
یکی از دوستان من سال اولیه میگه انگار باید یه مدرک که وضعیت نظام وظیفه رو مشخص میکنه داشته باشند و اسکنش رو بفرستند.اگه این کار رو انجام نده کامل نمی شه.
می شه بگید برای این مدرک باید چکار کنه؟
زمان ما که نیاز به این کار ها نبود.خود دانشگاه معافیت رو می زد.
راستی سال قبل پیش دانشگاهی بوده.
تشکر.

Mont@zer
23-09-2011, 16:29
راستی یادم رفت بگم ، این فراگیر ثبت نامش کجاست شنیدم ثبت نام همین دو سه هفته شروع میشه
ثبت نام فراگیر از 15 مهر شروع میشه و ثبت نام تو سایت سنجش هست(مثل ثبت نام کنکور سراسری).
اونجوری که شنیدم شهریه فراگیر 50-40 تومنی از رسمی(سراسری) بیشتره.

Amir M.ohAma.D
23-09-2011, 16:31
یکی از دوستان من سال اولیه میگه انگار باید یه مدرک که وضعیت نظام وظیفه رو مشخص میکنه داشته باشند و اسکنش رو بفرستند.اگه این کار رو انجام نده کامل نمی شه.
می شه بگید برای این مدرک باید چکار کنه؟
زمان ما که نیاز به این کار ها نبود.خود دانشگاه معافیت رو می زد.
راستی سال قبل پیش دانشگاهی بوده.
تشکر.
وقتي وارد گلستان بشيد اونجا وضعيت نظام وظيفرو انتخاب ميكنيد چند تا گزينه داره.تو قسمت ارسال مدارك همچين چيزي نيست

sansi
23-09-2011, 16:36
سلام

مرسی
سلام .
فكر نميكنم بتونيد اين كار رو انجام بديد.
توي رشته كامپيوتر تا ترم 4 همه ي گرايش ها واحداشون مشتركه.
هر رشته اي رو اگه بخوني اسونه.بايد تلاش كنيد.نه سخت نيست به اون صورت.

توي صفحه هاي قبلم گفته شده.از 15 مهر ماه شروع ميشه.دفترچه ها رو از پست ميشه گرفت.
بله با فراگير ميتونيد توي شهر خودتون قبول شيد.
شهريه ثابتش 20 تومن با سراسري اختلاف داره و براي واحدها هم يه مقدار هزينه ش بيشتره.

alivw71
23-09-2011, 16:37
با موافقت مرکز و تعهد رسمی میتوانیم در دی ماه مدرک پیش دانشگاهی را ارائه کنید.
پشتیبانی دانشگاه پیام نور.

molaali
23-09-2011, 16:41
وقتي وارد گلستان بشيد اونجا وضعيت نظام وظيفرو انتخاب ميكنيد چند تا گزينه داره.تو قسمت ارسال مدارك همچين چيزي نيست همین الان شماره داوطلبیش رو گرفتم و وارد شدم.
در قسمت ارسال فایل مدارک 10 تا مدرک می خواد که دهمیش اجباری نیست.در گزینه ی 7 نوشته:ارسال مدرک نظام وظیفه.
یعنی مال بقیه این گزینه رو نداره?

MG222
23-09-2011, 17:03
همین الان شماره داوطلبیش رو گرفتم و وارد شدم.
در قسمت ارسال فایل مدارک 10 تا مدرک می خواد که دهمیش اجباری نیست.در گزینه ی 7 نوشته:ارسال مدرک نظام وظیفه.

برای منم همینطوره، خواهشا یکی بگه باید چه مدرکی رو اسکن کنیم؟تا همه مدارکو نفرستی نمیذاره ثبت نام کامل بشه!:41:

alivw71
23-09-2011, 17:15
من هنوز نتونستم وارد شم. چیکار کنم؟

Mont@zer
23-09-2011, 17:23
دوستان من هنوز شک دارم که رشته قبولی سراسری پیام نور رو برم یا فراگیرو. نمیشه جفتشو ثبت نام کنم، بعد تصمیم بگیرم و یکیشو برم؟
میشه؟ نمیشه؟

Amir M.ohAma.D
23-09-2011, 17:31
همین الان شماره داوطلبیش رو گرفتم و وارد شدم.
نه براي من 9 تاست كه يكيش هم اجباري نيست
گزينه 7 هم در مورد نظام وظيفه نيست

من هنوز نتونستم وارد شم. چیکار کنم؟

hesedahomm
23-09-2011, 19:15
یه سوال دیگه
اگه نتونیم غیرحضوری ثبت نام کنیم...مثلا اگه سایت باز نشه
میتونیم حضوری بریم دانشگاه؟؟؟

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

میشه؟ نمیشه؟

فکر کنم میشه همراه فراگیر رشته دیگه ای هم خوند

milad...
23-09-2011, 20:18
سلام
معافیت تحصیلی چیه؟
آیا همه باید فرمشو پر کنن به دانشگاه بدن؟

gol shan
23-09-2011, 20:28
کسانی که پیام نور قبول شدن جزو پذیرفتگان سراسری حساب میشن یا جداست؟
سلام!
اگه از طریق کنکور سراسری قبول شده بله دانشجو رسمیه ولی اگه از طریق ازمون فراگیر بری نه محسوب نمی شی!

MG222
23-09-2011, 22:28
یعنی کسی نمیدونه برای مدرک نظام وظیفه چی رو باید بفرستیم؟؟؟(من متولد نیمه اول 71ام):19:

alivw71
23-09-2011, 22:33
من شماره داوطلبیpnub:گذر واژه
رمز عبور هم کد ملی زدم باز میگه اشتباه است.

farshidshd
24-09-2011, 10:31
من شماره داوطلبیpnub:گذر واژه
رمز عبور هم کد ملی زدم باز میگه اشتباه است.

شما واسه ارشد میخوای ثبت نام کنین یا واسه کارشناسی؟

nits
24-09-2011, 11:04
یعنی کسی نمیدونه برای مدرک نظام وظیفه چی رو باید بفرستیم؟؟؟(من متولد نیمه اول 71ام):19:

منم همینطور

دوستان دقت کنید . همه چیز واضح هست در سایت گلستون :
نكته بسيار مهم : در صورتيكه مدارك ارسالي با اصل مدارك در زمان مراجعه حضوري و تحويل مدارك ناقص يا داراي تناقض باشد قبولي شما در دانشگاه پيام نور ملغي مي شود . توجه داشته باشيد تا زمان تحويل مدارك ( با توجه به تاريخ مندرج در گواهي پذيرش غير حضوري ) شما دانشجو قطعي دانشگاه محسوب نمي شويد
مسئوليت تناقض و كسري مدارك تا زمان تحويل بعهده شخص پذيرفته شده مي باشد

خلاصه مراحل پذيرش و انتخاب واحد:
الف) تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت گزارش260
ب) انتخاب واحد و دريافت گزارش 101
ج ) مراجعه حضوري مطابق با تاريخ ثبت شده در گزارش 260
د ) پرداخت شهريه مطابق با گزارش 101

پذيرفته شدگان گرامي با توجه به آزمون ورودي با شناسه كاربري و گذروازه به شرح زير وارد سيستم شويد:

دوره هاي فراگير : با شناسه كاربري: شماره داوطلبي pnu و گذرواژه : شماره ملي
مقطع كارشناسي آزمون سراسري با شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnub و گذرواژه : شماره ملي
مقطع كارشناسي ارشد آزمون سراسري با شناسه كاربري: شماره داوطلبيpnum و گذرواژه : شماره ملي

در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد

ارسال مدرکها :
صفحه پشت و روی کارت ملی که مشخصه
صفحه اول شناسنامه همون که عکس داره و سوم همون که جای مهر و فلان و ... داره
مدرکهای دیپلم و پیش دانشگاهی موقتشون کفایت میکنه
کارنامه فارغ التحصیلی شدن پیش دانشگاهیتون
برای مدرک نظام وظیفه هم به دفاتر خدماتی پلیس +10 مراجعه کنید تا راهنمایی کنن ( این گزینه در بخش ارسال مدارک هست )

دفترچه های جدید دوره فراگیر از 15 مهر
زمان حذف و اضافه از 17 مهر
بعد از ارسال مدارک مورد نیاز 72 ساعت بعد مراجعه کنید به سیستم با >>
نام کاربری : شماره دانشجویی و گذر واژه : شماره شناسنامه و بعد از مسیر زیر انتخاب واحد کنید ( البته باید از سوی کارشناس دانشگاه پیام نور مدارکتون اول تایید بشه )

ثبت نام >> عمليات ثبت نام >> ثبت نام اصلي

شهریه دانشگاه هم بعد از ثبت نام اینترنتی و تحویل مدارک هست . کلاسها از 7 مهر شروع میشه . زمان مراجعه به دانشگاه برای تحویل مدارک هم در سیستم مشخص میشه

اینم مدارک لازم جهت گرفتن تائیدیه تحصیلی . میری پست :

1- کپی مدرک دیپلم
2- کپی مدرک پیش دانشگاهی
3-پرنمودن فرم تائیدیه تحصیلی پست
4-دو عدد پاکت یک عدد کوچک و یک عدد پاکت بزرگ
5- مبلغ حدود 12 تومن

طریقه پرکردن آدرس فرستنده و گیرنده:

1-پاکت بزرگ:
قسمت فرسنده آدرس محل سکونت متقاضی و قسمت گیرنده:آموزش و پرورش محل دریافت مدرک تحصیلی

2- پاکت کوچک :
قسمت فرستنده: آموزش و پرورش محل دریافت مدرک تحصیلی و قسمت گیرنده:آدرس دانشگاه محل تحصیل و نام و نام خانوادگی دانشجو و رشته تحصیلی

zqsxsw
24-09-2011, 11:37
دمت گرم درست شد:11:

molaali
24-09-2011, 12:07
برای مدرک نظام وظیفه هم به دفاتر خدماتی پلیس +10 مراجعه کنید تا راهنمایی کنن ( این گزینه در بخش ارسال مدارک هست )
میشه لطف کنید بگید از کجا متوجه ی این موضوع شدید؟
ضمناً میترسه بره اونجا دفترچه ی اعضام به خدمت بهش بدن!کاش یه راه حل دیگه ای باشه.

MG222
24-09-2011, 12:30
دوستان مشکل من حل شد...
من به اشتباه تو وضعیت نظام وظیفه زده بودم معافیت تحصیلی در صورتی که باید غیر مشمول رو میزدم! وقتی اینو زدم خودش اون قسمت ارسال مدرک نظام وظیفه رو حذف کرد و ثبت نام کامل شد...:27:

ehsan_j70
24-09-2011, 12:36
دوستان من متولد نيمه دوم سال 70 هستم
پارسال واسه ثبت نام كنكور دفترچه خدمت رو ارسال كردم و برام يه نامه اومد كه دي ماه اعزاممه

الان كه دانشگاه قبول شدم وضعيت مشمول رو بايد چي بزنم؟مشمول غير مشمول معافيت تحصيلي و...
فقط درست راهنماييم كنيد كه يهو اعزامم نكنند!!

nits
24-09-2011, 12:41
میشه لطف کنید بگید از کجا متوجه ی این موضوع شدید؟
ضمناً میترسه بره اونجا دفترچه ی اعضام به خدمت بهش بدن!کاش یه راه حل دیگه ای باشه.

وقتی کسی قبول شده در دانشگاه چرا باید بترسه ؟

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

دوستان من متولد نيمه دوم سال 70 هستم
پارسال واسه ثبت نام كنكور دفترچه خدمت رو ارسال كردم و برام يه نامه اومد كه دي ماه اعزاممه

الان كه دانشگاه قبول شدم وضعيت مشمول رو بايد چي بزنم؟مشمول غير مشمول معافيت تحصيلي و...
فقط درست راهنماييم كنيد كه يهو اعزامم نكنند!!

لطفا این سوال رو برای کسی که نیمه اول 71 هست و دومین باره که کنکور داده هم جواب بدید . با تشکر از شما :40:

ehsan_j70
24-09-2011, 12:43
يه سوال ديگه هم داشتم

منظور از صفحه سوم شناسنامه كدومه؟اونه كه مشخصات همسر و... توشه يا اون صفحه كه نوشته كارت مخصوص ضرب مهرهاي اضطراري؟

رسيد درخواست ارزش تحصيلي چيه؟