PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mahya78
20-04-2011, 22:32
کسی میدونه فراگیر MBA ارشد سال 90 ثبت نامش کی بود و امتحانش کی هست ؟

خوبه یکی بالاخره راجب ارشد هم حرف زد !
ارشد هم همون موقع با کارشناسی بود ثبت نامش . آزمونش هم که همین 31 اردی بهشت هستش .
رشته mba چون بچه های مهندسی و مدیریت زیاد میزنن تعداد شرکت کننده و رقابت خیلی بالاست باید بخونی تا قبول بشی .
راهنمایی خواستید در خدمتیم .

mahya78
22-04-2011, 01:01
دوستان توجه کنید :

کسی اگر راجب فراگیر ارشد نمونه سوال خواست لینک اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پاسخنامه ها رو هم میتونید از لینک زیز دانلود کنید :

والبته همه رایگان هستش که هیچ جایی من ندیدم رایگان .

behnam_tr
28-04-2011, 13:45
سلام به تمام بروبکس زجر کشیده پیام نوری
بچه ها از بهمن ماه 86 پیام نور میخوام
از کنکور سراسری قبول شدم-کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات
میخوام مدرک فوق دیپلم بگیرم دیگه همین جا تموم کنم ادامه ندم
85 واحدم پاس کردم میشه یا نه؟؟

hamid_hitman47
28-04-2011, 14:05
با سلام ... زمان ثبت نام جدید برای کارشناسی فراگیر کی اعلام میشه و برگزاریه آزمونش احتمالا تو چه ماهیه؟

mahya78
28-04-2011, 14:32
سلام به تمام بروبکس زجر کشیده پیام نوری
بچه ها از بهمن ماه 86 پیام نور میخوام
از کنکور سراسری قبول شدم-کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات
میخوام مدرک فوق دیپلم بگیرم دیگه همین جا تموم کنم ادامه ندم
85 واحدم پاس کردم میشه یا نه؟؟

پیام نور یادمه 75 واحد بود برا کاردانی که بخوای انصراف بدی .
از آموزش سوال کن . بهتره سریعتر هم اقدام کنید پیام نور هیچ خیری نداره که حتی باعث تلف شدن وقت و اعصاب خورد کنی بشه فقط.

با سلام ... زمان ثبت نام جدید برای کارشناسی فراگیر کی اعلام میشه و برگزاریه آزمونش احتمالا تو چه ماهیه؟

یادمه پارسال هم گفتن که میخوان 2 آزمون در سال بذارن اما هنوز هم خبر قطعی نیست خصوصا با این دوره های مجازی که ریخت توی مملکت مطمئنا چنین مجوزی رو سنجش نمیده به پیام نور .
فعلا که طبق روال گذشته ست . ثبت نام فکر میکنم دی بود . امتحانشم که همین 31 اردی بهشت هست .

senaps
30-04-2011, 10:34
اقا کاردانی کی ثبت نام کنیم؟!
من خودم الان تو علمی کاربردی دانشجوی ترم 2 هستم!

kasra_khan2003
30-04-2011, 13:22
تو سایت پیام نور جایی هست که بشه حذفیات دروس رو برای رشته مدیریت-سنتی دانلود کرد؟

mahya78
30-04-2011, 14:46
تو سایت پیام نور جایی هست که بشه حذفیات دروس رو برای رشته مدیریت-سنتی دانلود کرد؟

حذفیات که میگن منظور همون لیست وضعیت منابع هست که یه جایی از اون لیست حذفیات رو هم نوشته چند وقت پیش که رفتم سنتی هم بود الان نمیدونم. وضعیت منابع رو چک کن

kasra_khan2003
30-04-2011, 15:12
حذفیات که میگن منظور همون لیست وضعیت منابع هست که یه جایی از اون لیست حذفیات رو هم نوشته چند وقت پیش که رفتم سنتی هم بود الان نمیدونم. وضعیت منابع رو چک کن

ممنون، من این لینک رو پیدا کردم، هرچند که همه دروس توش نبود.

John Cena723
30-04-2011, 18:54
آقا کیف پول مارو یه دزد زد و از بخت بدمون کارت دانشجوییمون هم تو اون کیف بود. حالا اگر برم ساختمون اداری برام المثنی صادر می کنند؟

kasra_khan2003
01-05-2011, 11:47
آقا کیف پول مارو یه دزد زد و از بخت بدمون کارت دانشجوییمون هم تو اون کیف بود. حالا اگر برم ساختمون اداری برام المثنی صادر می کنند؟

آره، زیاد هم اذیت نمیکنن، فقط ممکنه طول بکشه... حتی شنیدم بعضی ها الکی میرن المثنی میگیرن، که وقتی فارغ التحصیل شدن کارت المثنی رو بدن به آموزش و اصلی رو برای خودشون نگه دارن چون ممکنه بعدا یه جایی بدرد بخوره.

mahya78
01-05-2011, 12:42
آره، زیاد هم اذیت نمیکنن، فقط ممکنه طول بکشه... حتی شنیدم بعضی ها الکی میرن المثنی میگیرن، که وقتی فارغ التحصیل شدن کارت المثنی رو بدن به آموزش و اصلی رو برای خودشون نگه دارن چون ممکنه بعدا یه جایی بدرد بخوره.

فقط یادمه 1500 تومن باید به حساب دانشگاه بریزین
مشکلی نداره فقط هزینه .

hp722
02-05-2011, 07:43
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
من ممکنه پیش دانشگاهیم رو نتونم تا شهریور تموم کنم از طرفی میخوام کنکور بدم.میخواستم بدونم اگه رشته ای که میخوام، دربیام باید چیکار کنم.مثلا تو رشته ی حسابداری.میشه 1ترم مرخصی گرفت؟باید شهریه ثابت رو بدم؟چقد باید بدم؟اصلا کلا هزینه ی این رشته چقدره؟یا میتونم برم سر کلاس ها به شرط اینکه تا دی مدرک پیشم رو بدم؟کارشناسی البته
قضیه ش چیه؟

ممنون میشم کمکم کنید

باتشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

منتظرم

bida
02-05-2011, 11:47
کسی می تونه سر فصل زبان عمومی رو اینجا بذاره. راستش یکی از بچه ها می خواد پیام نور فراگیر امتحان بده و کتابی که برای زبان عمومی گرفته ، مطمئن نیست که کتاب اصلی هست یا نه. منظورم سر فصل unit ها هست.

راستی کتابی که باید برای فارسی عمومی امتحان فراگیر خوند اسم دقیق نویسنده ها و ناشرش چیه؟

hasti rs
02-05-2011, 14:42
من ممکنه پیش دانشگاهیم رو نتونم تا شهریور تموم کنم از طرفی میخوام کنکور بدم.میخواستم بدونم اگه رشته ای که میخوام، دربیام باید چیکار کنم.مثلا تو رشته ی حسابداری.میشه 1ترم مرخصی گرفت؟باید شهریه ثابت رو بدم؟چقد باید بدم؟اصلا کلا هزینه ی این رشته چقدره؟یا میتونم برم سر کلاس ها به شرط اینکه تا دی مدرک پیشم رو بدم؟کارشناسی البته
قضیه ش چیه؟

اگه تا شهریور پیش رو تموم نکنید میتونید برید ثبت نام ؟!
ترم 1 رو بله میشه مرخصی گرفت ,
هزینه هم بستگی به انتخاب رشتت داره , مثلا" 20 واحد که 2واحدش عمومی باشه شهریش شد 240 ،
قضیه ای نداره !

hp722
02-05-2011, 17:28
اگه تا شهریور پیش رو تموم نکنید میتونید برید ثبت نام ؟!
ترم 1 رو بله میشه مرخصی گرفت ,
هزینه هم بستگی به انتخاب رشتت داره , مثلا" 20 واحد که 2واحدش عمومی باشه شهریش شد 240 ،
قضیه ای نداره !

ممنونم ولی متوجه نمیشم.من چون مدرک ندارم چجوری ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم؟مرخصی رو وقتی میدن که ثبت نام کرده باشید؟

حالا دیدی قضیه داره!

tnx

omid_egh
02-05-2011, 17:40

باید صادر کنن چون پول میگیرن تا به دانشجو سرویس بدن آموزش این کارو انجام میده

omid_egh
02-05-2011, 17:45
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
قضیه ش چیه؟

ممنون میشم کمکم کنید

باتشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

منتظرم

زمانی که من واسه فراگیر امتحان دادم برای ثبت نام باید مدرک پیش دانشگاهی رو ارائه میدادیم فکر نمیکنم قانونش الان عوض شده باشه حتما باید پیش داشته باشی تا ثبت نامت کنن بعد میتونی مرخصی بگیری

hp722
03-05-2011, 17:41
زمانی که من واسه فراگیر امتحان دادم برای ثبت نام باید مدرک پیش دانشگاهی رو ارائه میدادیم فکر نمیکنم قانونش الان عوض شده باشه حتما باید پیش داشته باشی تا ثبت نامت کنن بعد میتونی مرخصی بگیری

بنده فراگیر شرکت نمیکنم

دوستان کسی بمن جواب درستی نداد.هنوز سرگردونیم

کسی میتونه بدرستی راهنمایی کنه ممنون میشم

bahador2009
03-05-2011, 21:01
سلام
کسی میدونه این شعبه دانشگاه پیام نور توی امارات په جوری دانشجو پذیرش میکنه؟
و آیا دانشجو از ایران هم میتونه ثبت نام کنه ؟

mahya78
03-05-2011, 21:35
بنده فراگیر شرکت نمیکنم

دوستان کسی بمن جواب درستی نداد.هنوز سرگردونیم

کسی میتونه بدرستی راهنمایی کنه ممنون میشم

ببین واسه کنکور سراسری هرجایی قبول بشی فرق نداره موقع ثبت نام باید مدرک ارائه بدی مدرک پیش و دیپلم ، هردو

nimahandsomboy
05-05-2011, 12:22
ایا فراگیر پیام نور رشته اموزش زبان و یا مترجمی زبان را دارد؟؟

زمان ثبت نام فراگیر چه موقع هست؟؟

mahya78
05-05-2011, 20:36
ایا فراگیر پیام نور رشته اموزش زبان و یا مترجمی زبان را دارد؟؟

زمان ثبت نام فراگیر چه موقع هست؟؟

اگر دفترچه پیام نور رو بخونید حتما متوجه میشین که رشتتون هست یا نه .
ثبت نام که فکر میکنم دی یا بهمن بود ... آزمونشم که 2 هفته دیگه ست 31 اردی بهشت .
اما اگر تاپیک رو کامل بخونید حتما جوابای بهتری پیدا خواهید کرد .

fateme_rauf
10-05-2011, 17:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behnam_tr
12-05-2011, 13:13
سلام دوستان یه سوال تخصصی!
من میخوام انصراف بدم..
75 واحد گذروندم حالا آخر این ترم میخوام انصراف بدم دانشگاه آزاد امتحان بدم
از این ور هم خدمت نرفتم میخواستم ببینیم از زمان انصراف چقدر فرصت دارم
اصلا این کار من شدنیه یا نه

boy iran
13-05-2011, 08:39
سلام دوستان

یکی از دوستان نزدیکم دیپلم کامپیوتر داره میخواست تو پیام نور تربیت بدنی بخونه آیا میشه

اگه میشه از کجا باید شروع بکنه

Squall Leonhart
13-05-2011, 09:29
سلام دوستان

یکی از دوستان نزدیکم دیپلم کامپیوتر داره میخواست تو پیام نور تربیت بدنی بخونه آیا میشه

اگه میشه از کجا باید شروع بکنه

بهترین کار این هست که فراگیر ثبت نام بکنه.

دوستان کسی از تاریخ حذف اضطراری خبر نداره؟ توی تقویم آموزشی حداکثر تا یک خرداد نوشته! کی شروع میشه؟!

boy iran
13-05-2011, 11:59
چطوری میشه توی فراگیر ثبت نام کرد ؟

ARASH66
13-05-2011, 13:04
از دوستان اگر کسی هست که پیام نور میخونه، میخواستم بدونم نمرات و معدل گرفتن چطوریاست؟

iblis
15-05-2011, 11:01
5روز مونده به كنكور فراگير

من قبلا حقوق خوندم و 50 واحد پاس كردم
تو دروسي مثل اصول فقه و مقدمه و اساسي 1 و همچنين عمومي ها تو آزاد كه ميخوندم استاد سوال مي گفت
يا جزوه بود
مثلا ادبيات فقط حافظ مي خوند برامون و عشق مي كرديم و زبان تحقيق كپي شده 5 نمره داشت
مقدمه چند بخش حذف بود و 70 80 تا سوال
اصول فقه جزوه بود

رو همين حساب 10 روز پيش شروع كردم خوندن و الان مي بينم كه پيام نور مدركش چندين بار مي ارزه به آزاد :31: دريغ از يك صفحه حذف
ادبيات 400 صفحس!!!! تركيبي از معني، سال، قرن، نام اثر، دستور زبان و ...
اگر واقعا كسي بخواد بخونه خودش به تنهايي اندازه يه ترم آزاد وقت مي گيره:31:
اصول فقه مي كشه مغز رو :19:
من تقريبا درسايي رو كه خوندم 50% مي زنم
كسي هست كه اينجا فراگير شركت كرده باشه كه بدونه با 50% مي شه قبول شد يا نه؟
دانشگاهايي كه انتخاب كردم همش تو شهراي كوچيكه
شهرستان هاي تبريز با جمعيت هاي زير 100000 نفر

يكي بياد اينجا يا به من روحيه بده يا كلن نا اميدم كنه:31: مخم هنگ كرد
4 سال بود جز روزنامه اونم تو نت چيزي نخونده بودم:27:

ممنون

mahya78
15-05-2011, 22:59
5روز مونده به كنكور فراگير

من تقريبا درسايي رو كه خوندم 50% مي زنم
كسي هست كه اينجا فراگير شركت كرده باشه كه بدونه با 50% مي شه قبول شد يا نه؟
دانشگاهايي كه انتخاب كردم همش تو شهراي كوچيكه
شهرستان هاي تبريز با جمعيت هاي زير 100000 نفر

يكي بياد اينجا يا به من روحيه بده يا كلن نا اميدم كنه:31: مخم هنگ كرد
4 سال بود جز روزنامه اونم تو نت چيزي نخونده بودم:27:

ممنون

ببین اگه کارشناسی شرکت کردی حتما قبولی . اصلا نگران نباش . همون تبریز هم اگه میزدی قبول بودی آخه تعداد شرکت کننده و پذیرش خیلی بهم نزدیکه .

iblis
15-05-2011, 23:24
ببین اگه کارشناسی شرکت کردی حتما قبولی . اصلا نگران نباش . همون تبریز هم اگه میزدی قبول بودی آخه تعداد شرکت کننده و پذیرش خیلی بهم نزدیکه .

WOW
tanx god
آقا يك دنيا ممنونتم
استرس داشت مي كشتم :31: آخه اين مدرك لا مصب خيلي برام ضروريه
دمت گرم و سرت خوش باد
ما مرديم بس كه درس خونديم :31:
لنشالا جبران كنم برات
يا حق:40:

mahya78
15-05-2011, 23:32
WOW
tanx god
آقا يك دنيا ممنونتم
استرس داشت مي كشتم :31: آخه اين مدرك لا مصب خيلي برام ضروريه
دمت گرم و سرت خوش باد
ما مرديم بس كه درس خونديم :31:
لنشالا جبران كنم برات
يا حق:40:
من آقا نیستـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــم :31:
اخه دقیقا من دیدا کارنامه این کارشناسی فراگیرهای سال قبل رو .
مثلا :
ببین مادر من سال قبل شرکت کردش و با 3تا درس افتاده و یک درس پاس شده قبول شده بود.
الانم دانشجو تشریف دارن !

اینجا درباره آمار شرکت کننده های فراگیر ببین :

اینجا هم کمی توضیحات و اخبار وابسته و نمونه سوال :

Squall Leonhart
16-05-2011, 09:53
از دوستانی که توی تهران هستن کسی هست بتونه این کتاب رو واسه من بخره و پست بکنه؟ هزینش رو هم اول تقدیم میکنم. این کتاب توی ارومیه پیدا نمیشه و چون ماله انتشارات پیام نور هست بقیه ناشرهای واسم نمیفرستن. این کتاب منبع درس مدیریت اطلاعات و دانش ماله رشته کارشناسی ارشد کتابداری هست.نام کتاب : مدیریت دانش نویسنده : علی اکبر احمدی ناشر : پیام نور سال نشر : 1389 تعداد صفحه : 367 صفحه

nimahandsomboy
16-05-2011, 11:59
کسی دفترچه پیام نور فراگیر برای دانلود داره ( جدید ترین دفترچه)

میخوام ببینم چه رشته هایی داره فرا گیر

با تشکر

iblis
16-05-2011, 12:24
من آقا نیستـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــم :31:
اخه دقیقا من دیدا کارنامه این کارشناسی فراگیرهای سال قبل رو .
مثلا :
ببین مادر من سال قبل شرکت کردش و با 3تا درس افتاده و یک درس پاس شده قبول شده بود.
الانم دانشجو تشریف دارن !

اینجا درباره آمار شرکت کننده های فراگیر ببین :

اینجا هم کمی توضیحات و اخبار وابسته و نمونه سوال :

wow
اگر مي دونستي چه كمكي به من كردي
اعصاب و روانم رو نجات دادي :31:
اونروز اينقد ذوق كردم كه ديگه نخوندم اسمتو و امروز دوباره همونقدر و بلكه بيشتر ذوق كردم :8:
يبار وقت كنم ميام برا پستات tanx مي زنم تو فاروم يا آي دي فيس بوك بده تك تكه تگ هات رو لايك بزنم :11:
خلاصه واقعا ممنونم خانومه مهيا
اگر خداوندي در جهان ديگري قرار باشه بخاطر خوشحال كردن دل كسي، كسي رو ببره بهشت تو از الان تو بهشتي :20:

mahya78
16-05-2011, 15:15
از دوستانی که توی تهران هستن کسی هست بتونه این کتاب رو واسه من بخره و پست بکنه؟ هزینش رو هم اول تقدیم میکنم. این کتاب توی ارومیه پیدا نمیشه و چون ماله انتشارات پیام نور هست بقیه ناشرهای واسم نمیفرستن. این کتاب منبع درس مدیریت اطلاعات و دانش ماله رشته کارشناسی ارشد کتابداری هست.نام کتاب : مدیریت دانش نویسنده : علی اکبر احمدی ناشر : پیام نور سال نشر : 1389 تعداد صفحه : 367 صفحه

خرید اینترنتی بهتره .

فروشگاه علیا نمایندگی پیام نور

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

کسی دفترچه پیام نور فراگیر برای دانلود داره ( جدید ترین دفترچه)

میخوام ببینم چه رشته هایی داره فرا گیر

با تشکر

دانلود رایگان دفترچه کارشناسی فراگیر 1390 دانشگاه پیام نور

اطلاعات بیشتر راجب فراگیر پیام نور

Squall Leonhart
16-05-2011, 16:32
اتفاقا به این فکر هم افتادم که خرید اینترنتی بکنم. توی گوگل جستجو کردم و چند تا نتیجه آورد که بهترینشون همین سایت علیا بود. توی سایتشون گشتم ولی کتاب مدیریت دانش رو پیدا نکردم. از قسمت خرید ویژه بهشون نامه نوشتم ولی اصلا هیچ جوابی ندادن! بعد از چند روز باهاشون تماس گرفتم و گفتم که فلان کتاب رو میخوام با اوقات تلخی گفت که نداریم!

الان واقعا نمیدونم چی کار کنم یک ماه دیگه هم امتحانش هست و من هنوز کتاب رو تهیه نکردم. لطفا اگه واسه کسی مقدور هست این کتاب رو برام بخره و پست بکنه. هزنش هم اصلا واسم مهم نیست هر چقدر باشه پیشاپیش تقدیم میکنم.

نام کتاب : مدیریت دانش نویسنده : علی اکبر احمدی ناشر : پیام نور سال نشر : 1389 تعداد صفحه : 367 صفحه

mahya78
16-05-2011, 17:35
اتفاقا به این فکر هم افتادم که خرید اینترنتی بکنم. توی گوگل جستجو کردم و چند تا نتیجه آورد که بهترینشون همین سایت علیا بود. توی سایتشون گشتم ولی کتاب مدیریت دانش رو پیدا نکردم. از قسمت خرید ویژه بهشون نامه نوشتم ولی اصلا هیچ جوابی ندادن! بعد از چند روز باهاشون تماس گرفتم و گفتم که فلان کتاب رو میخوام با اوقات تلخی گفت که نداریم!

الان واقعا نمیدونم چی کار کنم یک ماه دیگه هم امتحانش هست و من هنوز کتاب رو تهیه نکردم. لطفا اگه واسه کسی مقدور هست این کتاب رو برام بخره و پست بکنه. هزنش هم اصلا واسم مهم نیست هر چقدر باشه پیشاپیش تقدیم میکنم.

نام کتاب : مدیریت دانش نویسنده : علی اکبر احمدی ناشر : پیام نور سال نشر : 1389 تعداد صفحه : 367 صفحه

دوست عزیز در پورتال پیام نور کتاب ها برای دانلود هست . از اونجا دانلود کنید :
این دو تا لینک مدیریت دانش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]
البته فکر کنم دو تا هم یکی باشه

همه دوستان پیام نوری اگر کتاب ها تون رو پیدا نکردید در پورتال پیام نور قسمت وبگاه مديريت توليد مواد و تجهيزات آموزشي دانلود کنید :

Squall Leonhart
16-05-2011, 17:46
دمت گرم بابا تو واقعا خدای پیام نور و اینترنت هستی! :18:

ببینم میتونی لینک یه مدرک هم واسم جور کنی؟! :31:

واقعا دستت درد نکنه خیلی آقایی

mahko
17-05-2011, 14:23
توروخدا هر کی حل تمرینات فیزیک پایه ی1(مکانیک)رو داره واسم بذاره
خیلی لازمش دارد
خوهشا

mahya78
17-05-2011, 15:57
دمت گرم بابا تو واقعا خدای پیام نور و اینترنت هستی! :18:

ببینم میتونی لینک یه مدرک هم واسم جور کنی؟! :31:

واقعا دستت درد نکنه خیلی آقایی

من آقــــــــــا نیســــــــــــــــــــتم :46:
خواهش .
فقط ببینید برای مسائل مربوط به پیام نور ابتدا کل پورتال پیام نور رو زیرو رو کنید و اگه مورد سوالتون پیدا نشد دو تا سایت رو که من بیشتر باهاشون آشنایی دارم میذارم اینجا همیشه چک کنید :

پورتال دانشگاه :

mahya78
17-05-2011, 16:07
توروخدا هر کی حل تمرینات فیزیک پایه ی1(مکانیک)رو داره واسم بذاره
خیلی لازمش دارد
خوهشا

ببینید اینجا احتمالا پیدا بشه :

یا اینجا :

یا اینجا :

bigman
17-05-2011, 20:25
ميزان شهريه هر واحد تيوري و عملي و ... چقدره ؟؟

mahya78
17-05-2011, 22:12
ميزان شهريه هر واحد تيوري و عملي و ... چقدره ؟؟

کجا چقدره ؟
سوالو کامل بپرسید !

Squall Leonhart
18-05-2011, 09:00
دوستان حذف اضطراری شروع شده! اونم بدون اطلاع رسانی! البته من زنگ زدم یکی از مسئولین بهم گفت که اگه سر جلسه حاضر نشی مثل این هست که اون درس رو حذف اضطراری کردی!

boy iran
18-05-2011, 10:20
دوستانی که استاد هستن یک سوال داشتم کسی که دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر داره میتونه تربیت بدنی توی پیام نور شرکت کنه اگه آره چطوری و کی ؟

mahya78
18-05-2011, 16:19
دوستانی که استاد هستن یک سوال داشتم کسی که دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر داره میتونه تربیت بدنی توی پیام نور شرکت کنه اگه آره چطوری و کی ؟

فراگیر شرکت کنید چند تا کتاب هست به عنوان منبع آزمون .
البته همین هفته آزمونش هست . اگه 2مرتبه در سال نشه آزمونش ، شما باید تا یکسال دیگه صبر کنی که آزمون فراگیر بدی . ددفترچه اش فکر کنم حدود دی - بهمن بود اومد .

البته یک نکته دیپلم فنی حرفه ای باید بره پیش دانشگاهی رو در یکی از مدارس غیردولتی بگذرونه و مدرک پیش داشته باشه برای آزمون . با این حساب شما بهتره بری مدرک پیش بگیری اول .

hamid_diablo
18-05-2011, 17:17
حذف اضطراری دروس نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور در سیستم گلستان فعال شد
، دانشجویان می توانند با مراجعه به سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس REG.PNU.AC.IR اقدام به حذف اضطراری دروس نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۰-۸۹ کنند.دانشجویان توجه داشته باشند در حذف اضطراری شهریه دروس بازگشت داده نخواهد شد.دانشجویان می توانند بعد از ورود به محیط کاربری خود در سیستم گلستان از منوی ثبت نام گزینه حذف اضطراری را انتخاب و سپس در صفحه جدید حذف اضطراری دروسی را که در نظر دارند انجام بدهند.در حذف اضطراری دانشجو می تواند یک یا چند درس را حذف کند به شرط آنکه تعداد واحدهای باقی مانده ترم او از حد مجاز ( ۸ واحد برای دانشجویان استفاده کننده از معافیت تحصیلی - ۵ واحد برای سایر ) کمتر نشود در غیر این صورت کل نیمسال تحصیلیحذف خواهد شد.

منبع: PNUNEWS

fariborz_1
18-05-2011, 18:04
درود
می خوام ببینم درسایی که برداشتم امتحان پایان ترمش چه روزاییه
کجای سایت اینو نوشته ؟

mahya78
18-05-2011, 20:48
درود
می خوام ببینم درسایی که برداشتم امتحان پایان ترمش چه روزاییه
کجای سایت اینو نوشته ؟

دانشجو - گزارش شهریه
اینو بزنی بهتره . آخه احتمالا هنوز کارتها نیومده

boy iran
18-05-2011, 21:39
فراگیر شرکت کنید چند تا کتاب هست به عنوان منبع آزمون .
البته همین هفته آزمونش هست . اگه 2مرتبه در سال نشه آزمونش ، شما باید تا یکسال دیگه صبر کنی که آزمون فراگیر بدی . ددفترچه اش فکر کنم حدود دی - بهمن بود اومد .

البته یک نکته دیپلم فنی حرفه ای باید بره پیش دانشگاهی رو در یکی از مدارس غیردولتی بگذرونه و مدرک پیش داشته باشه برای آزمون . با این حساب شما بهتره بری مدرک پیش بگیری اول .

ممنون

البته برای دوستم هست دیپلمش کاردانش هست بازم باید بره پیش بگیره بعد چند سال اون طول میکشه

mahya78
19-05-2011, 15:01
ممنون

البته برای دوستم هست دیپلمش کاردانش هست بازم باید بره پیش بگیره بعد چند سال اون طول میکشه

گفتم پیش رو الان در مراکز غیردولتی میرن راحت مدرک میگیرن . بطور کلی پیش 2 ترم هست .
یعنی از اول مهر شروع کنن تا خرداد تموم میشه حداکثر .
الان هم شاید بشه رفت ثبت نام که تابستون یه تعداد درس بردارن اینجور جلو میوفتن .

fariborz_1
19-05-2011, 15:48
فعلآ میگه امکان ورود به سیستم وجود ندارد !!!!!!!!!!!!!!!!!

meisam317
19-05-2011, 19:11
ثبت نام دوره بعدي پيام نور كي هستش بچه ها متاسفانه من يادم رفتش ثبت نام بكنم . :18:

اين دوره ثبت نامش كي بود اگه ميشنيدم از كسي حتما ثبت نام ميكردم . :41:

mahya78
19-05-2011, 23:27
ثبت نام دوره بعدي پيام نور كي هستش بچه ها متاسفانه من يادم رفتش ثبت نام بكنم . :18:

اين دوره ثبت نامش كي بود اگه ميشنيدم از كسي حتما ثبت نام ميكردم . :41:

اگر تاپیک رو فقط به چند صفحه قبلش رجوع کنید متوجه میشید . این حرف بارها تکرار شده .
سال قبل دی یا بهمن بود . برای امسال قراره دو کنکور بذارن در سال . اگر بشه اون احتمالا آبان باشه آزمونش.
اینجا خبرشو میزنیم اگر زنده بودیم و اینجا میومدیم ...........

ali1834
20-05-2011, 12:09
سلام
من چند سوال در مورد دوره فراگیر داشتم
من امروز ازمون فراگیر دادم ونسبتا خوب بود میخوام در مورد نحوه پذیرش و اینکه ایا شرط معدل بالای 12 وجود و یا نه(یا معدل ازمون شرطه)و اینکه در اون رشته ای که من شرکت می کردم در حدود30 نفر در کل بودند(معدل کتبی من 17.5است ومن اهل یک شهرستان کم جمعیت هستم)
کلا درصد قبولی چقدر است ونحوه پذیرش چگونه است و امکان قبولی ام است یا نه
با تشکر

omid_egh
20-05-2011, 13:24
سلام
من چند سوال در مورد دوره فراگیر داشتم
من امروز ازمون فراگیر دادم ونسبتا خوب بود میخوام در مورد نحوه پذیرش و اینکه ایا شرط معدل بالای 12 وجود و یا نه(یا معدل ازمون شرطه)و اینکه در اون رشته ای که من شرکت می کردم در حدود30 نفر در کل بودند(معدل کتبی من 17.5است ومن اهل یک شهرستان کم جمعیت هستم)
کلا درصد قبولی چقدر است ونحوه پذیرش چگونه است و امکان قبولی ام است یا نه
با تشکر

دوست عزیز اگر معدلت بالای 12 و نمره درسات بالای 10 بشه قبولی اما اینم بهت بگم خود من از 5 تا درس 3 تاشو زیر 10 شدم اما معدلم بالای 12 شد مشروط شدم اومدم دانشگاه همه رو پاس کردم پس اصلا نگران نباش چون حتما قبول میشی
خوبیه پیام نور اینه که محدودیت جا نداره ( البته تو بعضی مراکز داره )

omid_egh
20-05-2011, 13:37
کسی می دونه تاریخ تغییر رشته چه زمانیه ؟

bigman
20-05-2011, 23:14
کجا چقدره ؟
سوالو کامل بپرسید !

براي رشته هاي فراگير كارشناسي فني ( كامپيوتر )

مگه شهر هاي مختلف فرق ميكنه ؟؟

mahya78
21-05-2011, 14:48
براي رشته هاي فراگير كارشناسي فني ( كامپيوتر )

مگه شهر هاي مختلف فرق ميكنه ؟؟

توی دفترچه نوشته :

meisam317
21-05-2011, 18:18
دوست عزیز اگر معدلت بالای 12 و نمره درسات بالای 10 بشه قبولی اما اینم بهت بگم خود من از 5 تا درس 3 تاشو زیر 10 شدم اما معدلم بالای 12 شد مشروط شدم اومدم دانشگاه همه رو پاس کردم پس اصلا نگران نباش چون حتما قبول میشی
خوبیه پیام نور اینه که محدودیت جا نداره ( البته تو بعضی مراکز داره )

اخه پس چرا زدن ظرفیت 15 نفر تو ارشد . تو مقاطع پایینتر هم فک کنم ظرفیت زده باشند نه ؟
این برگزاری 2 کنکور فراگیر در سال 90 هنوز تصویب نشده فک کنم درسته یا نه ؟

John Cena723
21-05-2011, 20:31
دوستان حذف اضطراری برای شما فعال شده؟

Squall Leonhart
21-05-2011, 21:39
واسه من که فعال هست ولی نتونستم چیزی حذف کنم! یعنی اجازه حذف واسم نمیده!

loyalamin
22-05-2011, 07:55
کسی نمیدونه سوالات ارشد 90 که چند روز پیش برگزار شد رو کجا میشه گیر آورد

Squall Leonhart
22-05-2011, 08:05
کسی نمیدونه سوالات ارشد 90 که چند روز پیش برگزار شد رو کجا میشه گیر آورد

معمولا توی همون جایی که برگزار میشه به فروش میرسه!

بهترین راه این هست که زنگ بزنی به اونجایی که امتحان دادی پرس و جو بکنی.

من امتحان ارشدم رو که دادم دو سه روز بعدش رفتم از نگهبانی دانشگاه خریدمش. یکی از همکلاسی هام هم میدونست که همون سوالات رو قراره که ففروشن. جلسه امتحان روی سوالات علامت زده بود وقتی که میخواست بخره دقیقا پرسشنامه خودش رو پیدا کرد و خرید. روش خیلی جالبی هست!

wahid2003vj
23-05-2011, 13:56
کسی میدونه برنامه کلی امتحانات پیام نور (همونی که برنامه امتحانات تمام رشته ها توش هست) برا این ترم رو از کجا میشع دانلود کرد؟

bigman
23-05-2011, 19:47
آقا اين حذف و اضافه تموم شده يا نه ؟؟

hamid_diablo
23-05-2011, 19:54
سلام دوستان
مهلت پرداخت شهریه تا چه روزیه؟

hp722
27-05-2011, 10:58
دوستان کی باید بریم کارت ورود به جلسمون رو از سایت پرینت بگیریم؟

درضمن من میخوام واسه فراگیر هم شرکت کنم.مثل اینکه وقتش گذشته
برای کارشناسی میخوام.دوباره ثبت نامش کیه؟

و اینکه من باز نفهمیدم اگه پیام نور دربیام و تا شهریور پیشم رو تموم نکنم میشه شهریه 1ترم رو بدم تا جام رو نگه دارن تا دی ماه که مدرک پیشم رو بدم یا نه؟

meisam317
28-05-2011, 15:08
انگار تو دفترچه انتخاب رشته فراگیر ارشد زده بود فقط معدل ۱۴ به بالا میتون شرکت بکنه درسته . برا من که معدلم ۱۳ یعنی‌ نمیتونم شرکت بکنم ?:18::41:

hp722
29-05-2011, 12:42
دوستان فراگیر که محدودیت نداره؟
این دوست ما که بالا پست داده گفته معدل های بالای 14 میتونن برای ارشد ثبت نام کنن
برای کارشناسی هم اینجور محدودیت ها هست؟

mahya78
29-05-2011, 23:25
دوستان فراگیر که محدودیت نداره؟
این دوست ما که بالا پست داده گفته معدل های بالای 14 میتونن برای ارشد ثبت نام کنن
برای کارشناسی هم اینجور محدودیت ها هست؟

فراگیر اصلا بحثش ربطی به این کنکور سراسری نداره .
ضمنا بحث معدل نداره . منظور اون شرط قبولی در آزمون بوده که اگه نمرات دروس آزمون بالای 14 بشه قبول محسوب میشه . که البته اون شرط قدیما بود الان زیاد مهم نیست آخه میبرن رو نمودار از بالاترین نمره ها قبول میکنن تا جایی که ظرفیت داشته باشن . دیگه زیاد مربوط به نمره و تراز نیست

Squall Leonhart
30-05-2011, 08:22
دوستان کسی هست که مشکل من رو داشته باشه :

من وقتی گزارش
402 - نتیجه ثبت نام دانشجو در طول ثبت نام (شهریه)

رو میگیرم بهم میگه اطلاعاتی جهت چاپ یا نمایش وجود ندارد. البته من دوتا حدس میزنم که از اونا باشه من 600 تومن بدهکار هستم و اینکه درس پایان نامه ارشد رو همراه با سه تا درس دیگه برداشتم! در صورتی که این کار مجاز نیست و طبق بخش نامه حداکثر فقط یه دونه درس میشه با پایان نامه برداشت.

fateme_rauf
30-05-2011, 11:44

John Cena723
30-05-2011, 11:52
دوستان کسی هست که مشکل من رو داشته باشه :

من وقتی گزارش
402 - نتیجه ثبت نام دانشجو در طول ثبت نام (شهریه)

رو میگیرم بهم میگه اطلاعاتی جهت چاپ یا نمایش وجود ندارد. البته من دوتا حدس میزنم که از اونا باشه من 600 تومن بدهکار هستم و اینکه درس پایان نامه ارشد رو همراه با سه تا درس دیگه برداشتم! در صورتی که این کار مجاز نیست و طبق بخش نامه حداکثر فقط یه دونه درس میشه با پایان نامه برداشت.

منم دقیقا مشکل شما رو دارم و فکر کنم یکی دو ماهی میشه برای من اینطوری شده. فقط فرق من با شما اینه که من بدهکاری ای ندارم.
کسی از دوستان به همچین مشکلی برخورده؟

Squall Leonhart
30-05-2011, 14:10
منم دقیقا مشکل شما رو دارم و فکر کنم یکی دو ماهی میشه برای من اینطوری شده. فقط فرق من با شما اینه که من بدهکاری ای ندارم.
کسی از دوستان به همچین مشکلی برخورده؟

خب معلوم هست که یه جای کار تو هم میلنگه! :31: اگه مشکلی به لحاظ واحدهات نداری شماره ملیت رو چک بکن که درست وارد شده باشه توی قست تکمیل اطلاعات هست.

اگه این طوری بمونه کارت ورود به جلسه رو نمیتونیم پرینت بگیرم! :41:

به هر کدوم قسمت زنگ میزنی میگه به من ربطی نداره و زنگ بزن به یکی دیگه آخر سر همین طوری شماره ها رو میگیری تا اینکه آخریش که باید جواب گو باشه اصلا گوشی رو برنمیداره!

mahya78
30-05-2011, 18:34
خب معلوم هست که یه جای کار تو هم میلنگه! :31: اگه مشکلی به لحاظ واحدهات نداری شماره ملیت رو چک بکن که درست وارد شده باشه توی قست تکمیل اطلاعات هست.

اگه این طوری بمونه کارت ورود به جلسه رو نمیتونیم پرینت بگیرم! :41:

به هر کدوم قسمت زنگ میزنی میگه به من ربطی نداره و زنگ بزن به یکی دیگه آخر سر همین طوری شماره ها رو میگیری تا اینکه آخریش که باید جواب گو باشه اصلا گوشی رو برنمیداره!

سلام
ببینید بحث کارت ورود به جلسه چند موضوع داره :
اولا اینکه بدانید کارت ورود به جلسه نزدیک ایام امتحانات فعال میشه و قبلش اطلاعاتی جهت مشاهده یا چاپ وجود نداره
دوما مسئله شهریه است که حتما اگر شهریه پرداخت نشده باشه کارت ورود به جلسه نمایش داده نمیشود.
سوم همون بحث شماره ملی هست
چهارم بعضی اوقات هیچ دلیلی نداره و مثلا جا افتادین از لیست تایید انتخاب واحد . و تنها راهش مراجعه حضوری به آموزش و حل مشکل در همان لحظه است
خوب بررسی کنید ببینید مشکلتون چیه ؟!

boy iran
01-06-2011, 11:36
دوستان کسی پیش دانشگاهی انسانی خونده باشه میتونه پیام نور شرکت کنه و دیگه نیازی به فوق دیپلم نداره

Squall Leonhart
01-06-2011, 12:12
دوستان کسی پیش دانشگاهی انسانی خونده باشه میتونه پیام نور شرکت کنه و دیگه نیازی به فوق دیپلم نداره

برای ثبت نام توی پیام نور حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشی.

دانش آموزان رشته های نظری (ریاضی و فیزیک - علوم تجربی - علوم انسانی) به راحتی میتونن پیام نور ثبت نام بکنن.

ولی دانش آموزان کار و دانش و فنی و حرفه ای نمیتونن چون پیش دانشگاهی ندارن مگر اینکه اول تغییر رشته بدن به یه رشته نظری و مدرک پیش رو بگیرن.

kasra_khan2003
01-06-2011, 12:59
دوستان مگه امتحان 17 خرداد هم مثل اون جریان 26م که تعطیل بود، تاریخش عوض شده؟! الان تو سایت رفتم که تغییری نبود...

ali1834
02-06-2011, 13:45
سلام
ایا راسته که در ازمون فراگیر نمره ها را می برن روی نمودار و بر اساس بالاترین نمره تا جایی که ظرفیت داشته باشن قبول می کنن و یا تغییر نکرده و شرط معدل بالای 12 است
باتشکر

mahya78
02-06-2011, 22:33
سلام
ایا راسته که در ازمون فراگیر نمره ها را می برن روی نمودار و بر اساس بالاترین نمره تا جایی که ظرفیت داشته باشن قبول می کنن و یا تغییر نکرده و شرط معدل بالای 12 است
باتشکر

فراگیر اصلا بحثش ربطی به این کنکور سراسری نداره .
ضمنا بحث معدل نداره . منظور اون شرط قبولی در آزمون بوده که اگه نمرات دروس آزمون بالای 14 بشه قبول محسوب میشه . که البته اون شرط قدیما بود الان زیاد مهم نیست آخه میبرن رو نمودار از بالاترین نمره ها قبول میکنن تا جایی که ظرفیت داشته باشن . دیگه زیاد مربوط به نمره و تراز نیست

بله برادر . توجه کن من که فکر میکنم هر مسئله ای رو چندین بار در این تاپیک توضیح دادم .
بله مطمئنم که همین هست روش انتخاب دانشجو در فراگیر . خودم شرکت کردم میدونم .

kasra_khan2003
03-06-2011, 09:04
دوستان من نمیدونستم شنبه و یکشنبه تعطیل هست، هنوز هم شهریه رو ندادم، حالا اگه دوشنبه شهریه رو بدم، اجازه میدن که فرداش (سه شنبه) سر جلسه شرکت کنم؟! سنتی - ترم آخر هستم!

mahya78
03-06-2011, 17:12
دوستان من نمیدونستم شنبه و یکشنبه تعطیل هست، هنوز هم شهریه رو ندادم، حالا اگه دوشنبه شهریه رو بدم، اجازه میدن که فرداش (سه شنبه) سر جلسه شرکت کنم؟! سنتی - ترم آخر هستم!

یامه میگفتم بعد از 48 ساعت یوزرتون باز میشه .
شما دوشنبه صبح واریز کن سریع ببر دانشگاه بگو واست باز کنن . که سر جلسه اذیت نشی .

sansi
03-06-2011, 19:14

امتحان اول رو معمولا سخت نميگيرن واسه كارت ازمون.
كسي نمي دونه كارت ازمون رو كي مي خوان بزارن؟
ترماي قبل 4-5 روز قبل از امتحانا ميزاشتن كارتا رو ولي الان....

hamid_diablo
05-06-2011, 15:46
سلام دوستان

من روز پنج شنبه شهریه دانشگاه رو دادم.ولی الان پعد از 3 روز هنوز کارت ورود به جلسم نیومده
حتی قسمتهای اطلاعات جامع دانشجو هم نیست!!

omid_egh
05-06-2011, 17:40
سلام دوستان

من روز پنج شنبه شهریه دانشگاه رو دادم.ولی الان پعد از 3 روز هنوز کارت ورود به جلسم نیومده
حتی قسمتهای اطلاعات جامع دانشجو هم نیست!!

منم همینطور پنج شنبه واریز کردم هنوز نمی تونم کارت بگیرم ولی دوشنبه صبح زنگ میزنم امور مالی شما هم همین کارو بکن یا فیش واریزتو ببر

omid_egh
05-06-2011, 18:07
برنامه امتحانات از کجا دانلود کنم هر چی میگردم نیست

اگه کسی برنامه امتحانات حسابداری رو هم داره بزاره ممنون میشم

Squall Leonhart
05-06-2011, 19:26
برنامه امتحانات از کجا دانلود کنم هر چی میگردم نیست

اگه کسی برنامه امتحانات حسابداری رو هم داره بزاره ممنون میشم

تاریخ امتحانات رو روی کارت ورود به جلسه و برگه انتخاب واحد مینیویسن!

hamid_diablo
05-06-2011, 20:42
سلام دوستان
اونایی که تا امتحانات کارت ورود به جلسه رو نگرفتن میتونم از فیش پرداختی که از بانک گرفتند استفاده کنند!!

omid_egh
05-06-2011, 22:31
تاریخ امتحانات رو روی کارت ورود به جلسه و برگه انتخاب واحد مینیویسن!

خودم میدونم اما فعلا کارت ورود به جلسه نمی تونم بگیرم میخواستم بدونم فردا امتحان دارم یا نه ؟

واقعا از نظر به روز بودن سایت پیام نور خیلی مزخرفه

mahya78
05-06-2011, 23:46
برو یوزر رو باز کن قسمت نمایش وضعیت شهریه (چیزی شبیه این بود )
اونجا نشون میده .

kasra_khan2003
12-06-2011, 11:06
خودم میدونم اما فعلا کارت ورود به جلسه نمی تونم بگیرم میخواستم بدونم فردا امتحان دارم یا نه ؟

واقعا از نظر به روز بودن سایت پیام نور خیلی مزخرفه

اون موقع که سایت نداشت رو چی میگین. هر روز باید میرفتین دانشگاه نقطه به نقطه ی برد رو نگاه میکردین که یه موقع تاریخ امتحان عوض نشده باشه!

یادمه اون سالی که تو استان گیلان برف سنگینی اومد، خیلی از دوستام ( از جمله خودم ) از چندتا امتحان افتادیم ( سر جلسه حاضر نشدیم ) از بس که تاریخ امتحان رو جلو عقب کردن و ما آخر سر نفهمیدیم چی به چی شد.

+

امیدوارم همه امتحاناتتون رو خوب بدین. واسه امتحان شنبه 8 صبحم تا ساعت 3 صبح بیدار بودم! به امید خدا این ترم تموم میکنم و از شر این پیام نور راحت میشم.

فقط لطف کنین به هیچ کس این دانشگاه رو پیشنهاد نکنین:دی هرچند الان با حذف نمره منفی و ترتیب اثر دادن نمره استاد (میان ترم)، اوضاع نسبت به اون 2 سال اولی که درس میخوندم خیلی بهتر شده!

PNUNA.COM
13-06-2011, 23:03
هرچند الان با حذف نمره منفی و ترتیب اثر دادن نمره استاد (میان ترم)، اوضاع نسبت به اون 2 سال اولی که درس میخوندم خیلی بهتر شده!
نگران نباشيد از ترم بعد محاسبه نمرات ميان ترم هم تغيير ميكنه و باز احتمالا" بدتر خواهد شد.

ali1834
14-06-2011, 11:33
سلام
من به علت مشکلات پزشکی که برام پیش امده می خوام انتقالی همراه با تغییر رشته به دانشگاه پیام نور بدهم دانشگاه مبدا با انتقالی ام موافقت کرده ولی من الان در ترم 6 هستم امروز که رفتم از پیام نور پرسیدم گفتند چون 3 سال از معافیت تحصیلی تو باقی مانده بعید است پیام نور موافقت کند ایا امکان قبول کردن پیام نور است یا نه(الان روزانه هستم) ؟ایا قبول می کنند از این 3 سال باقی مانده استفاده کنم و سال اخر را همزمان با خدمت تحصیل کنم ؟کلا امیدی به موافقت پیام نور است ؟:41:
باتشکر

mahya78
14-06-2011, 14:17
بنظرم شما الان زنگ بزن با سازمان مرکزی صحبت کن .
و یا از دوست پیام نوری مون سوال کن :

ELDORAMO
14-06-2011, 15:38
دوستان یک روش نوین تقلب رو از 4 ترم دیگه عرضه می کنم
اگه خوش شانس باشین و تا اون موقع درز نکنه یا کسی بهش دست پیدا نکنه حاظرم اون رو به مزایده بگذارم
فعلا توی مراحل تست شدن هست و بعد از اینکه خر خودم از پل گذشت مخلص همتون هستم
امکان لو رفتن تقریبا صفر درصد
بازده هم 20-100 درصد!
فوق العاده اسون

بگذریم

من رشته زیست هستم
کتاب ریاضی عمومی 2 نوشته محمد مهدی ابراهیمی رو گرفتم ولی 2 جلد هست و روش نوشته رشته شیمی
ظاهرا کتاب دیگه ای هم توی بازار نیست توی منابع رشته زیست هم ذکر شده فصل دهم! در حالی که کتاب نه فصل بیشتر نداره
میشه راهنمایی کنید؟

دوستان روش تست شد و 100 درصد هم موفقیت امیز بود
حال بحث مجدد رو ندارم فقط همون طور که گفتم اگه واقعا مثل من نمی تونید توی این 6 سال نجس معافیت تحصیلی کارشناسی رو تموم کنید و چوب این نظام اموزشی رو خوردید هنوز راههای فوق العاده ساده کم هزینه و پربازده ای واسه تقلب توی پیام نور هست که تکنولوژی ضدتقلب فعلی توان مقابله با اون رو نداره
نکته اصلیش استفاده از این روش در امتحاناته میان ترمه چون سوالات تشریحی رو نمی تونید جواب بدید و لازمه نمره میان ترم بالایی داشته باشید

من به دلیل منافع خودم هیچ وقت روش خودم رو تا اتمام تحصیلم افشا نمی کنم اما بدونید راه تقلب وجود داره فقط کافیه شما هم یکم فکر کنید اگه روشی هم یافتید همه جا جار نزنید چون روش برخورد باهاش رو خیلی سریع منتشر می کنن

به امید موفقیت همه دوستان گلم.... :40:

mousey_war
25-06-2011, 08:06
شروع ثبت نام ترم تابستون چه تاریخی هست؟

Squall Leonhart
25-06-2011, 08:48
امتحانانت پیام نور تموم شد یا هنوز ادامه داره؟

MCSE MAN
25-06-2011, 10:23
امتحانانت پیام نور تموم شد یا هنوز ادامه داره؟
تا 13 تير ك مطمئنم ادامه داره چون دوستام تا اون موقع امتحان دارن

mahya78
25-06-2011, 12:15
زمان ثبت نام و کنکورهای فراگیر تغییر کرد/ تقویم جدید کنکورهای فراگیر
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور گفت: زمان ثبت نام و برگزاری کنکورهای دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور بر اساس پیشنهاد این دانشگاه و موافقت اولیه سازمان سنجش آموزش کشور از سال جاری تغییر می کند اما تغییری در آزمونها نخواهیم داشت.

عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براساس پیشنهادی که دانشگاه پیام نور چندی پیش به سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تغییر در زمان ثبت نام و برگزاری کنکورهای دوره های فراگیر مطرح کرد سازمان سنجش موافقت اولیه خود را با تغییر زمان ثبت نام و برگزاری این آزمونها اعلام کرد.

وی افزود: طبق موافقت سازمان سنجش، ثبت نام داوطلبان دوره های فراگیر پیام نور در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و همچنین کارشناسی ارشد در نیمه نخست مهر ماه سال جاری صورت می گیرد.

وی در ارتباط با زمان برگزاری آزمون گفت: زمان برگزاری آزمون دی ماه خواهد بود اما جزئیات آن طی ماه‌های آینده اعلام می شود.

معتمدی تاکید کرد: همزمان با تغییر زمان آزمون، هیچ تغییری در نحوه برگزاری آزمونهای فراگیر به وجود نخواهد آمد و همانند سایر آزمونهای فراگیر دوره های قبل برگزار می شود.

kasra_khan2003
25-06-2011, 14:39
کسی اینجا فرهنگ و تمدن اسلامی امتحان داده؟

من احساس میکنم یادم رفت کد سری سوال رو پر کنم برای همین هنوز نمرم درج نشده و خطای خراب بودن کلید میده.

fateme_rauf
25-06-2011, 15:12

MCSE MAN
25-06-2011, 15:52

من احساس میکنم یادم رفت کد سری سوال رو پر کنم برای همین هنوز نمرم درج نشده و خطای خراب بودن کلید میده.
آره من امتحان دادم،چقدرم سخت بود. نمره من كه اومده

رعد
25-06-2011, 15:56
با سلام خدمت دوستان چند تا سوال دارم
اول اينكه طول مدت دوره تحصيل براي كساني كه معافيت دارند و 10 سال بيشتر شده چجوريه؟
دوم اينكه كارشناسي ارشد مجازي پيام نور چحوريه؟
بدون كنكوره؟ شهريش چحوريه؟

mahya78
25-06-2011, 23:48

برای کد سری سوال نگران نباشید خودشون قبل اینکه بذارن رو دستگاه همه رو چک میکنن اگه نداشتته باشه میزنن .
اما واسه ارور نمیدونم
شما از قسمت اعلام نتایج امتحان میری ؟ اونجا که کد نداره کنار کد درس علامت سوال رو بزن لیست دروست میاد رو درس کلیک کن نمره ات ممیاد

hp722
26-06-2011, 18:26
سلام

دوستان من امروز کارت آزمون سراسریم رو پرینت گرفتم
من علاقمندی های پیام نور و غیرانتفاعی رو هم انتخاب کرده بودم و کارتشو دارم اما کارتی که فقط برای من پرینت گرفتن کارت ورود به جلسه ی سراسری بود.نباید کارتی در رابطه با پیام نور بهم بدن؟همین کارت کفایت میکنه؟تو نتیجه گیری نهایی پیام نور رو خودشون اضافه میکنن؟یعنی بعد اینکه نتایج کنکور اومد خودشون پیام نور و غیرانتفاعی رو اضافه میکنن و تاثیر میدن؟؟

ممنون میشم یکی جواب سوالام رو بده:10:

aristocrat
26-06-2011, 18:47
دوستان عزیز اگه من امسال کنکور پیام نور قبول بشم و از معافیت تحصیلی استفاده کنم میتونم سال بعد سال بعد کنکور بدم و سراسری قبول بشم و همزمان هم سراسری دولتی و هم پیام نور بخونم؟

ممنون :40:

mahya78
26-06-2011, 20:03
سلام

من علاقمندی های پیام نور و غیرانتفاعی رو هم انتخاب کرده بودم و کارتشو دارم اما کارتی که فقط برای من پرینت گرفتن کارت ورود به جلسه ی سراسری بود.نباید کارتی در رابطه با پیام نور بهم بدن؟همین کارت کفایت میکنه؟تو نتیجه گیری نهایی پیام نور رو خودشون اضافه میکنن؟یعنی بعد اینکه نتایج کنکور اومد خودشون پیام نور و غیرانتفاعی رو اضافه میکنن و تاثیر میدن؟؟

نه نیاز نیست . اون واسه اینکه در زمان انتخاب رشته مطمئن باشی پیام نور هم جزو علاقمندی هات هست

Squall Leonhart
26-06-2011, 20:05
سلام

دانشگاه پیام نور کارت و امتحان جداگانه ای نداره. بعد از اینکه توی آزمون سراسری مجاز شدی میتونی از بین رشته های دانشگاه پیام نور هم توی صد تا انتخابت داشته باشی. معمولا توی اولویت بندی اول رشته های روزانه رو انتخاب میکنن بعد شبانه بعد پیام نور و بعد غیر انتفاعی.

دوستان عزیز اگه من امسال کنکور پیام نور قبول بشم و از معافیت تحصیلی استفاده کنم میتونم سال بعد سال بعد کنکور بدم و سراسری قبول بشم و همزمان هم سراسری دولتی و هم پیام نور بخونم؟

ممنون :40:

اره فکر میکنم بشه ولی اگه از پیام نور انصراف بدی دیگه نمیتونی ادامه بدی. تاجایی که میدونم به طور همزمان مشکلی نداره با این حال یه پرس و جویی از خود آموزش دانشگاه بکن چون ممکنه که قوانین عوض بشن!

hp722
26-06-2011, 21:22
ببخشید میخواستم بدونم این مجاز شدن حکمتش چیه؟
یعنی اگه مثلا درسارو خیلی پایین هم بزنی مجاز میشی؟

و یه سوال دیگه داشتم.میدونم اینجا جاش نیست ولی گفتم بپرسم.اینجور که من فهمیدم و پرس و جو کردم نمیشه بدون مدرک پیش دانشگاهی پیام نور ثبت نام کرد و بعد پول 1ترم رو ریخت تا دی ماه مدرکتو ببری.میخواستم بدونم اینکارو میشه تو غیر انتفاعی انجام داد؟من خونم تهرانه میتونم برم مثلا دانشگاه غیرانتفاعی شهرستان دیگه؟مثلا زنجان؟درومدنش راهته؟چه ترازی میخواد؟چه رتبه ای؟

این شبانه قضیه ش چیه؟چیه اصلا؟پولیه؟و اینکه تو شبانه هم میشه پول 1ترم رو ریخت تا مدرکتو ببری؟و اینکه تو اینم میشه برم تو شهرستان دیگه بخونم؟چه ترازی میخواد؟چه رتبه ای؟

معذرت میخوام سوالا زیاد شد

ممنونم:11:

mahya78
27-06-2011, 00:29
ببخشید میخواستم بدونم این مجاز شدن حکمتش چیه؟
یعنی اگه مثلا درسارو خیلی پایین هم بزنی مجاز میشی؟

و یه سوال دیگه داشتم.میدونم اینجا جاش نیست ولی گفتم بپرسم.اینجور که من فهمیدم و پرس و جو کردم نمیشه بدون مدرک پیش دانشگاهی پیام نور ثبت نام کرد و بعد پول 1ترم رو ریخت تا دی ماه مدرکتو ببری.میخواستم بدونم اینکارو میشه تو غیر انتفاعی انجام داد؟من خونم تهرانه میتونم برم مثلا دانشگاه غیرانتفاعی شهرستان دیگه؟مثلا زنجان؟درومدنش راهته؟چه ترازی میخواد؟چه رتبه ای؟

این شبانه قضیه ش چیه؟چیه اصلا؟پولیه؟و اینکه تو شبانه هم میشه پول 1ترم رو ریخت تا مدرکتو ببری؟و اینکه تو اینم میشه برم تو شهرستان دیگه بخونم؟چه ترازی میخواد؟چه رتبه ای؟

معذرت میخوام سوالا زیاد شد

ممنونم:11:
سلام
سوالاتون خیلی زیاده و بنظرم شما اول دفترچه کنکور رو مطالعه کنید که وضعیت مدرک پیش دانشگاهی و شهریه دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور اونجا قید شده سپس به یکی از سایت های معتبر مثه گزینه2 مراجعه کنید که سوالات مربوط به رتبه و محل قبولی احتمالی رو متوجه بشید اونجا کامنت زیاد میذارن و همه بچه کنکوری هستن حتما سوالاتون رو جواب میگیرین .
هرچند توضیح دادن اینها کار سختی نیست اما وقت گیره و درحوصله و گنجایش این صفحه وب نیست .

omid_egh
27-06-2011, 20:58
گلستان 2 روز بسته است وضعیت شما چیه میتونید وارد سیستم بشید؟

fateme_rauf
27-06-2011, 21:21

واسه من مشکلی نداره.سایت بازه،آخرین بار1ساعت پیش رفتم
:5:

mahya78
27-06-2011, 23:24

میگم چرا این نمره بنده خدا نمیاد !!!
روز دوم تیر امتحان داده هنوز نمره رو نزدن !
آخه بقیه نمره هاش رو دقیقا روز بعد امتحانش میزدن .
خوب پس گلستان ایراد داره . باز میشه ها اما اطلاعاتش واسه چند روز پیشه .

aristocrat
28-06-2011, 17:42
دوستان یه سوال داشتم. برای قبول شدن رشته مهندسی نرم افزار پیام نور تهران کنکور حداقل رتبه چند باید بیارم؟ اصلا درصد هام حداقل باید چند باشه؟

behnam_tr
28-06-2011, 20:39
سلام دوستان
من میخوام از دانشگاه پیام نور فوق دیپلم بگیرم بعد امتحان بدم برم دانشگاه آزاد رشته مترجمی زبان یا بالاخره یه رشته دیگه
من تو پیام نور IT میخونم ولی دیگه نمیتونم ادامه بدم جونم به لب اومده از این همه بی نظمی و حجم زیاد دروس و...
میخواستم بدنم این کار امکان پذیره یا نه؟پایان خدمت هم ندارم در واقع از معافیت تحصیلی استفاده میکردم تاحالا

mahya78
28-06-2011, 21:36
سلام دوستان
من میخوام از دانشگاه پیام نور فوق دیپلم بگیرم بعد امتحان بدم برم دانشگاه آزاد رشته مترجمی زبان یا بالاخره یه رشته دیگه
من تو پیام نور IT میخونم ولی دیگه نمیتونم ادامه بدم جونم به لب اومده از این همه بی نظمی و حجم زیاد دروس و...
میخواستم بدنم این کار امکان پذیره یا نه؟پایان خدمت هم ندارم در واقع از معافیت تحصیلی استفاده میکردم تاحالا

آره میشه . شما باید 75 واحد پاس کنید مطابق سرفصل دورسی که اعلام شده واسه ترم ها .
بعدش میری آموزش میگی میخوام فوق دیپلمم رو بگیرم ولش کنم و اونا هم درخواستت رو میزنن مرکز و بررسی میشه و .......... تمام .
هیچ مشکلی نداره .

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

دوستان یه سوال داشتم. برای قبول شدن رشته مهندسی نرم افزار پیام نور تهران کنکور حداقل رتبه چند باید بیارم؟ اصلا درصد هام حداقل باید چند باشه؟

تهران رو شرایطش رو نمیدونم . اما واسه مهندسی پیام نور معمولا بین 30 هزار تا 50 هزار

alivw71
30-06-2011, 10:02
سلام
میخام بدونم اگه از طریق کنکور سراسری برم پیام نور چقدر شانس قبولی دارم. بعد میخام مدرک کاردانی بگیرم چند سال طول میکشه.

PNUNA.COM
03-07-2011, 08:31
سلام
میخام بدونم اگه از طریق کنکور سراسری برم پیام نور چقدر شانس قبولی دارم. بعد میخام مدرک کاردانی بگیرم چند سال طول میکشه.

سلام
خوب اگر رتبه هاي 40 تا 50 هزار بياري شانست زياده براي قبولي در پيام نور
مدرك كارداني هم تقريبا" 2 سال طول ميكشه.
البته توي مهرماه امسال 1390 آزمون فراگير ثبت نام مي كنند كه مي تونيد در آزمون فراگير هم شركت كنيد.
اطلاعات بيشتر براي آزمون فراگير در آدرس زير مو جود است:

aristocrat
03-07-2011, 17:01
سلام
خوب اگر رتبه هاي 40 تا 50 هزار بياري شانست زياده براي قبولي در پيام نور
مدرك كارداني هم تقريبا" 2 سال طول ميكشه.
البته توي مهرماه امسال 1390 آزمون فراگير ثبت نام مي كنند كه مي تونيد در آزمون فراگير هم شركت كنيد.
اطلاعات بيشتر براي آزمون فراگير در آدرس زير مو جود است:

این رتبه ای که میگی کشوریه یا منطقه؟

PNUNA.COM
03-07-2011, 23:29
كشوري هست. البته الان كه تعدا سهميه بيشتر شده با رتبه هاي بالاتر هم مي توانيد.

omid_egh
05-07-2011, 19:22
یه جورایی مزخرفترین سیستم آموزشی واسه پیام نور استاداش عشقی میان سر کلاس محل برگزاری کلاساش یا فرهنگسراست یا مدرسه است موقع انتخاب واحد تازه میان نمره های امتحانهای ترم قبلو میزارن تو سایت واقعا افتضاحه افتضاحه افتضاحه :2:

farryad
09-07-2011, 11:52
من میخوام از دانشگاه انصراف بدم با فوق دیپلم چون نمیتونم به خاطر کار سر کلاس باشم
حالا میخوام بدونم میتونم برای کارشناسی بیام پیام نور.
یرای سربازی گیر نمیدن. چون این فراگیر انگار میشد؟
یکی جواب بده ممنون

mahya78
09-07-2011, 23:59
من میخوام از دانشگاه انصراف بدم با فوق دیپلم چون نمیتونم به خاطر کار سر کلاس باشم
حالا میخوام بدونم میتونم برای کارشناسی بیام پیام نور.
یرای سربازی گیر نمیدن. چون این فراگیر انگار میشد؟
یکی جواب بده ممنون

واضح نگفتید مشکلتون چی هست .
اما انگار میخواین مثلا با فوق دیپلم دانشگاه دیگه بیاین کارشناسی فراگیر بخونین ؟
اگر اینطوره نه مشکلی نیست . شما کاردانی به کارشناسی فراگیر رو میتونید شرکت کنید البته فکر میکنم بتونید حتی کارشناسی فراگیر رو شرکت کنید چون فوق دیپلم دارید بعدش تطبیق میزنن .
اگر هم مشکل جور دیگه ای هست که توضیح بدین لطفا .

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

دوستان کسی نمیدونه این سایت پیام نور کی برای اساتید باز میشه که احیانا بخوان نمره ای چیزی جابجا کنن ؟
آخه دانشگاه گفتن باز خواهد شد اما دقیق معلوم نیس چه روزی .
کسی اینجا امارشو نداره ؟ یا استاد پیام نوری نداریم ؟

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

بیا خودم پیدا کردم :31:
کسی اگه میخواست با خبر بشه و دنبال اساتید گرام بدود حالا شروع کند :31:
------------------------------------------
فرصت مجدد برای ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم دانشگاه پیام نور فراهم شد
به گزارش pnunews.com براساس اطلاعیه دانشگاه پیام نور از تاریخ ۱۶ تیر ۹۰ تا ۲۰ تیر ۹۰ امکان ثبت نمرات میان ترم برای اساتید فراهم شده است.اساتید دانشگاه پیام نور که پیش از این نسبت به ثبت نمرات میان ترم دانشجویان اقدام نکرده اند در تاریخ اعلام شده فرصت دارند نمرات میان ترم دانشجویان را در سیستم گلستان ثبت کنند.دانشگاه پیام نور در اطلاعیه خود این فرصت مجدد را برای جلوگیری از تضییع حق دانشجویانی که نمرات میان ترم آنها به هر دلیلی ثبت نشده بود عنوان کرده است.
پیش از این دانشگاه پیام نور آخرین فرصت ثبت نمرات میان ترم را ۲۰ خرداد ۹۰ اعلام کرده بود

mahya78
10-07-2011, 00:04
تاريخ ثبت نام دروس خارج از منبع اعلام گرديد

اینم دروس :

farryad
10-07-2011, 10:08
واضح نگفتید مشکلتون چی هست .
اما انگار میخواین مثلا با فوق دیپلم دانشگاه دیگه بیاین کارشناسی فراگیر بخونین ؟
اگر اینطوره نه مشکلی نیست . شما کاردانی به کارشناسی فراگیر رو میتونید شرکت کنید البته فکر میکنم بتونید حتی کارشناسی فراگیر رو شرکت کنید چون فوق دیپلم دارید بعدش تطبیق میزنن .
اگر هم مشکل جور دیگه ای هست که توضیح بدین لطفا .

سلام
منظورم بیشتر اینه که برای سربازی گیر نمیدن؟؟؟

tamanna_nomber1
10-07-2011, 14:37
سلام من دانشجوی مدیریت صنعتی در پیام نورم برای ارشد برم سراسری بهتره یا همین پیام نور خوبه؟و منابع ارشد پیام نور با سراسری فرق میکنه؟

alivw71
12-07-2011, 16:46
سلام
یه سوال داشتم .میشه تودانشگاه پیام نور تو دو رشته تحصیل کرد مثلا یکی رو مجازی و یکی رو حضوری؟
بعد سوال دوم واسه مجازی چقدر سرعت اینترنت میخاد منظورم سرعت ارسال با 512 میشه دیگه نه؟

mahya78
12-07-2011, 23:09
سلام من دانشجوی مدیریت صنعتی در پیام نورم برای ارشد برم سراسری بهتره یا همین پیام نور خوبه؟و منابع ارشد پیام نور با سراسری فرق میکنه؟

خوب مشخصه سراسری یه چیز دیگه ست . کمی قبول شدنش سخت هست . ولی همه چیز اراده میخواد .
مثه کنکور سراسری در نظر بگیرید که ابتدا روزانه بعد شبانه بعد پیام نور و غیرانتفاعی و مجازی .
دیگه تصمیم با خودتونه .
اما بچه های پیام نور چون بار علمی شون بالاتره معمولا راحت تر میتونن برای کنکور ارشد آماده بشن .
موفق باشید .

سلام
یه سوال داشتم .میشه تودانشگاه پیام نور تو دو رشته تحصیل کرد مثلا یکی رو مجازی و یکی رو حضوری؟
بعد سوال دوم واسه مجازی چقدر سرعت اینترنت میخاد منظورم سرعت ارسال با 512 میشه دیگه نه؟

بهتره دفترچه و شرایط مجازی رو بخونید چون جدید هستش و معمولا دوستان اطلاعات زیادی ندارن.
میتونید از دوست پیام نوری مون هم سوال کنید اطلاعات بیشتری دارن :

mohandes e ekhraji
13-07-2011, 00:20
دوستان جواب این فراگیر ها کی میاد؟من سخت استرس دارم!نمیدونم قبول میشم یا نه!

mahya78
13-07-2011, 14:23
دوستان جواب این فراگیر ها کی میاد؟من سخت استرس دارم!نمیدونم قبول میشم یا نه!

باید اوایل شهریور بیاد آخه خودشونم گفتن اوایل شهریور . بخاطر اینکه سری جدید ثبت نام شده مهر ماه و آزمونش هم شده دی ماه !!!!!!!!!!!!!!!!!

hasti rs
13-07-2011, 15:24
بچه ها نمره های منو کامل زدن ولی وقتی میزنم رو کارنامه ترمی میزنم هیچ کدوم از نمره هام تو کارنامه نیست و معدل ندارم !
چرا ؟
البته همه رو نوشته تایید نشده ، به خاطر اینه که استادا تائید نکردن یا دلیل دیگه ای داره ؟

mahya78
13-07-2011, 15:34
بچه ها نمره های منو کامل زدن ولی وقتی میزنم رو کارنامه ترمی میزنم هیچ کدوم از نمره هام تو کارنامه نیست و معدل ندارم !
چرا ؟
البته همه رو نوشته تایید نشده ، به خاطر اینه که استادا تائید نکردن یا دلیل دیگه ای داره ؟

بله به همین خاطر هستش .
کارنامه وقتی نمایش داده میشه که نمرات قطعی و تایید شده باشن . اون موقعی که دیگه امکان تغییر وجود نداره .
آخه اگه اطلاع داشته باشین چند روزی سایت برای اساتید گرام باز بوده که احیانا نمره ای تغییر بدن و یا میان ترم بذارن ! خوب اون هم مهلتش تموم شد همین روزها در حال تایید نمرات هستن . چون بعدش انتخاب واحد ترم تابستان دارن.

mahya78
13-07-2011, 15:40
دوستان برنامه و شرایط ترم تابستان پیام نور :

1- زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۰ دانشگاه پيام نور از تاریخ ۲۶تیرماه ۹۰ می باشد

۲- تاریخ دریافت کارت آزمون از ۲۵ مرداد ۹۰ تا ۸ شهریور ۹۰ از طریق سیستمجامع دانشگاهی گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir می باشد

۳- شروع امتحانات ترم تابستان ۹۰ دانشگاه پيام نور از تاریخ ۱۲ شهریور ۹۰ می باشد

ادامه خبر :

hasti rs
14-07-2011, 16:30
احیانا نمره ای تغییر بدن و یا میان ترم بذارن ! خوب اون هم مهلتش تموم شد همین روزها در حال تایید نمرات هستن
ولی میانترم که قابل تغییر نبود ، سیستمش قبل از امتحانات بسته شد و دیگه قابل تغییر نبود ، گفته بودن امسال دیگه مثل پارسال یه مدت سیستم رو واسه تغییر باز نمیزارن !

sansi
14-07-2011, 16:46
ولی میانترم که قابل تغییر نبود ، سیستمش قبل از امتحانات بسته شد و دیگه قابل تغییر نبود ، گفته بودن امسال دیگه مثل پارسال یه مدت سیستم رو واسه تغییر باز نمیزارن !

اين ترمم دوباره سيستم رو واسه ميانترما باز كردن.اوايل همين هفته 2-3 تا از ميانترمام كه استادا وارد نكرده بودن رو زدن.
نمره هام تا زماني كه تاييد نشدن ميتونن تغيير كنن.

hasti rs
14-07-2011, 20:58
اين ترمم دوباره سيستم رو واسه ميانترما باز كردن.اوايل همين هفته 2-3 تا از ميانترمام كه استادا وارد نكرده بودن رو زدن.
نمره هام تا زماني كه تاييد نشدن ميتونن تغيير كنن

جدااا؟؟؟ آخه قرار بود دیگه سیستم رو باز نکن و منم واسه همین پیگیرش نشدم دیگه ! هیف شد .. :41:

mahya78
17-07-2011, 12:52
دوستان یک سوال ،
یادم نیست که اینجا بحث شده یا نه . کمی برای خودم هم گیج کننده است .
مثلا کسی دانشجوی فراگیر پیام نور هست بعدش بیاد کنکور سراسری دوباره شرکت کنه و از طریق کنکور سراسری پیام نور بیاره ، بعدش آیا میشه از اون فراگیر انصراف بده و بیاد این یکی جدید رو ثبت نام کنه ؟ آیا واحدهایی که گذرونده پذیرش میشه ؟
این فرضیات بخاطر اینه که مثلا در نظر بگیرید این شخص الان فراگیر فلان شهر میخونه و بعد در کنکور سراسری پیام نور این شهر دیگه رو بیاره .
اگر کسی میدونه لطفا جواب بده . خصوصا اگر از کارمندای دانشگاه یا دوستان فعال پیام نوری کسی هست اینجا .
هر چند کارمندای محترمی که من میبینم حتی کارهای معمولی دانشگاه رو که من میفهمم و براشون میرم انجام میدم رو هم متوجه نمیشن و بلد نیستن !!!

music6808
17-07-2011, 23:29
دوستان کسی خبر داره تاریخ ثبت نام واسه ورود به دانشگاه پیام نور بدون کنکور کی هست؟
همزمان با کنکور سراسری هست؟

ممنون

Squall Leonhart
18-07-2011, 08:15
من میخواستم درخواست افزایش سنوات بدم (مقطع ارشد). کارشناسمون گفت که فرمش توی سایت هست ولی من چیزی پیدا نکردم. کسی میدونه فرم درخواست افزایش سنوات کجاست؟

mahya78
18-07-2011, 15:52
دوستان کسی خبر داره تاریخ ثبت نام واسه ورود به دانشگاه پیام نور بدون کنکور کی هست؟
همزمان با کنکور سراسری هست؟

ممنون
ثبت نام فراگیر مهر ماه هستش .
خبرشو میدم

music6808
18-07-2011, 16:09
خبرشو میدم

ممنونم دوست عزیز
یه سوال دیگه این که هرسال فقط یک سری ثبت نام داره؟ یا مثل پودمانی دو نوبت ثبت نام داره؟

مرسی

farshidshd
19-07-2011, 11:20
ممنونم دوست عزیز
یه سوال دیگه این که هرسال فقط یک سری ثبت نام داره؟ یا مثل پودمانی دو نوبت ثبت نام داره؟

مرسی

یک دوره ثبت نام داره

mahya78
19-07-2011, 11:42
ممنونم دوست عزیز

مرسی

امسال فقط استثنأ دو نوبت میشه بخاطر اینکه بطور کلی میخوان زمان برگزاری آزمون تغییر کنه. اگر نه یکبار در سال هستش .

mahya78
19-07-2011, 15:36
كتابخانه ديجيتالي دانشگاه پيام نور جهت استفاده دانشجويان نيز افتتاح گرديد

به مناسبت فرا رسيدن فرخنده ميلاد باسعادت منجي عالم بشريت حضرت مهدي (عج) امكان دسترسي دانشجويان دانشگاه پيام نور به کتابخانه ديجيتالي دانشگاه در فاز دوم اين پروژه، فراهم گرديد.

دانشجويان گرامي مي توانند با درج نام كاربري: شماره دانشجويي (كد 9 رقمي) و كلمه عبور: كد ملي؛ از محتواي كتابخانه ديجيتالي دانشگاه پيام نور استفاده نمايند.

درفاز اول اين پروژه امكان دسترسي براي اعضاء محترم هيات علمي دانشگاه برقرار شد كه به شرح زير در دست بهره برداري مي باشد. نام كاربري: كد استادي (كد 6 رقمي) و كلمه عبور: كد ملي(چنانچه كد ملي اعضاي محترم هيات علمي با صفر آغاز مي گردد، لطفاً از درج صفرهاي آغازين صرف نظر گردد)

ittools
19-07-2011, 20:27
دوستان من از قبل دو تا درس برای ترم تابستان انتخاب کرده بودم ولی الان رفتم با کمال ناباوری دیدم که هر دو تو یه روز و در یک ساعت برگزار میشن :41: الان موندم چی انتخاب بکنم . امروز ساعت 15:30 انتخاب واحدم شروع شده و میترسم تا فردا تموم بشه واگر نه میرفتم به کتاب ها نگاه میکردم و انتخاب میکردم یه راهنمایی میخوام در مورد این درس ها :
اندیشه ساسی امام خمینی - آشنایی با قانون اساسی جمهموری اسلامی - آیین زندگی
همشون دو واحدی هستن ولی تا حالا کتاب هاشون رو ندیدم و نمیدونم چه حجمی دارن کلا چند صفحه هستن
اگه بتونید کمک کنید و اگر دقیق میدونید بگید انتخاب واحد من که امروز ظهر شروع شده تا کی ادامه داره
ممنون

mahya78
19-07-2011, 20:44
دوستان من از قبل دو تا درس برای ترم تابستان انتخاب کرده بودم ولی الان رفتم با کمال ناباوری دیدم که هر دو تو یه روز و در یک ساعت برگزار میشن :41: الان موندم چی انتخاب بکنم . امروز ساعت 15:30 انتخاب واحدم شروع شده و میترسم تا فردا تموم بشه واگر نه میرفتم به کتاب ها نگاه میکردم و انتخاب میکردم یه راهنمایی میخوام در مورد این درس ها :
اندیشه ساسی امام خمینی - آشنایی با قانون اساسی جمهموری اسلامی - آیین زندگی
همشون دو واحدی هستن ولی تا حالا کتاب هاشون رو ندیدم و نمیدونم چه حجمی دارن کلا چند صفحه هستن
اگه بتونید کمک کنید و اگر دقیق میدونید بگید انتخاب واحد من که امروز ظهر شروع شده تا کی ادامه داره
ممنون

اولا میگن از فلان تاریخ تا فلان تاریخ شما زیاد جدی نگیر .
بعدش اینکه همشون عمومی خیلی ساده هستن . فقط با اینا میتونید کمی معدل رو ارتقا بدین .
البته بستگی به رشتتون داره .

ittools
19-07-2011, 20:49
اولا میگن از فلان تاریخ تا فلان تاریخ شما زیاد جدی نگیر .
بعدش اینکه همشون عمومی خیلی ساده هستن . فقط با اینا میتونید کمی معدل رو ارتقا بدین .
البته بستگی به رشتتون داره .

مهیار دیدی اینبار از شانس بد من جدی گرفتن . مثلا همین اندیشه سیاسی مطمئنا فلسفیه . اگه مهلت انتخاب رشته رو میدونی بگو تا من با خیال راحت فردا کتاب رو انتخاب کنم :40:

mahya78
19-07-2011, 21:00
مهیار دیدی اینبار از شانس بد من جدی گرفتن . مثلا همین اندیشه سیاسی مطمئنا فلسفیه . اگه مهلت انتخاب رشته رو میدونی بگو تا من با خیال راحت فردا کتاب رو انتخاب کنم :40:
سلام دوست عزیز .
اولا mahya
:31:
دوما نه جدی نمیشه . برای باز شدن از همون تاریخی که زدن باز میکنن اما برا بستن میذارن تا آخرین تاریخ همه باز باشه .
حالا ........................
خوب مگه نمیگید فردا هم وقت دارید اینکه ناراحتی نداره برین کتابارو ببینین تصمیم بگیرین .
راستی میتونی کتابها رو از سایت پیام نور دانلود کنی !!

ittools
19-07-2011, 21:29
سلام دوست عزیز .
اولا mahya
:31:
دوما نه جدی نمیشه . برای باز شدن از همون تاریخی که زدن باز میکنن اما برا بستن میذارن تا آخرین تاریخ همه باز باشه .
حالا ........................
خوب مگه نمیگید فردا هم وقت دارید اینکه ناراحتی نداره برین کتابارو ببینین تصمیم بگیرین .
راستی میتونی کتابها رو از سایت پیام نور دانلود کنی !!

آخ ببخشید داش مهیا :31: ممنون

music6808
19-07-2011, 22:43
یک سوال دیگه دوستان
به نظر شما این دانشگاه به درد من که وقت کلاس رفتن ندارم میخوره؟

mahya78
19-07-2011, 22:53
یک سوال دیگه دوستان
به نظر شما این دانشگاه به درد من که وقت کلاس رفتن ندارم میخوره؟

بله مطمئنا . کلاس هاش کمتر هست و اجباری نیست اما بعضی اساتید گرام از روی حسن سلیقه مجبور میکنن دانشجو رو که کلاس بیاد و بهش میگن که نمره بهت نمیدیم ( آخه 6 نمره از نمره کل میان ترم هست که استاد میذاره یا نمیذاره ! )
اما کمی حجم کتابهاش زیاده . حذفیات و جزوه اینا معمولا نداره ولی کتابهای کمک درسی خوبی برا پیام نور هست .
خلاصه با این تعاریف باید خودتون تصمیم بگیرید .

آخ ببخشید داش مهیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون
خواهش .
اما من داااش نیستم :31:
محیا . این اسم دختر هستش :46:

hamid_diablo
20-07-2011, 15:06
سلام
الان رفتم انتخاب واحد کنم دیدم تمام درسا پر شده
امکانش هست ظرفیت رو زیاد کنن.(تهران)
تا کی وقت داریم؟

Milo.Metallboy
20-07-2011, 15:12
من فیزیک میخونم. کلا 5-6 تا درس ارائه شده همش مال ترم های آخر. مال همه اینجوریه ؟

hasti rs
20-07-2011, 15:16
من معدلم 16.96 شده ، هیچ راهی نیست که 0.4 به معدلم اضافه شه ترم بعد بتونم بیشتر از 20 واحد وردارم ؟ :41:
چون استادا نمره ها رو تایید نهایی کردن و دیگه قابل تغییر نیست :41: :41:
خیلی ضد حاله ؛ به خاطر 0.4 :41:

mahya78
20-07-2011, 16:29
من فیزیک میخونم. کلا 5-6 تا درس ارائه شده همش مال ترم های آخر. مال همه اینجوریه ؟

آره من قبل این لینک خبرشو گذاشتم . بطور کلی درس های ترم های اخر رو گذاشتن . حتی اولش عمومی ها هم نبود روزهای اخر تصمیم گرفتن بذارن .
۱ - دروس سه نیمسال آخر کارشناسی به استثنا دروس عملی (براساس برنامه ۹ ترمه)
۲- دروس جبرانی کارشناسی ارشد به استثناء دروس عملی
۳-دروس عمومی ، دروس ارزشی و مهارتی به استثناء دروس معارف اسلامی
۴-دروس کارآموزی رشته های مختلف
۵-دروس تربیت بدنی ۱ و ۲
براساس آخرین اخبار رسیده در جلسه شورای مديران معاونت آموزش و سنجش دانشگاه پيام نور در روز ۲۱ تیرماه ۹۰ تصمیم برآن گرفته شد که دروس معارف اسلامی در ترم تابستان ارائه شود

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

سلام
الان رفتم انتخاب واحد کنم دیدم تمام درسا پر شده
امکانش هست ظرفیت رو زیاد کنن.(تهران)
تا کی وقت داریم؟

بله میذارن . البته بستگی به مسئول آموزش تون داره ولی خوب چون تابستان هستش و کلاسی ندارن پس سقف رو تا جایی که داوطلب باشه باز میکنن .
معمولا یوزر ها باز میمونه اگه بستن هم روزهای اخر دوباره همه رو باز میکنن که اگر کسی جا افتاده ثبت نام کنه .

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

من معدلم 16.96 شده ، هیچ راهی نیست که 0.4 به معدلم اضافه شه ترم بعد بتونم بیشتر از 20 واحد وردارم ؟ :41:
چون استادا نمره ها رو تایید نهایی کردن و دیگه قابل تغییر نیست :41: :41:
خیلی ضد حاله ؛ به خاطر 0.4 :41:

حیف شده . باید قبل تایید میرفتی دنبال اساتید .
هیچی دیگه . حرص نخور :31:

ittools
20-07-2011, 20:59
خواهش .
اما من داااش نیستم :31:
محیا . این اسم دختر هستش :46:

ای وای شرمنده باز فکرم رفت به اسم مهیار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوتی دادم . امروز واحد ها رو انتخاب کردم اول فکر میکردم میتونم 8 واحد بردارم ولی با کمال تعجب دیدم حداکثر 6 واحد هست هنوز هم نمره های نهایی ترم رو اعلام نکردن و تایید نشده باقی مونده . راستی معدل ترم تابستان تو تعداد واحدهایی که ترم بعد برمیداریم موثره ؟

mahya78
20-07-2011, 21:15
ای وای شرمنده باز فکرم رفت به اسم مهیار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوتی دادم . امروز واحد ها رو انتخاب کردم اول فکر میکردم میتونم 8 واحد بردارم ولی با کمال تعجب دیدم حداکثر 6 واحد هست هنوز هم نمره های نهایی ترم رو اعلام نکردن و تایید نشده باقی مونده . راستی معدل ترم تابستان تو تعداد واحدهایی که ترم بعد برمیداریم موثره ؟

خواهش .......................... :36::38:
تابستون حداکثر 6 تاست
نه . معیار انتخاب واحد ترم نیمسال اول میشه معدل این نیمسال دوم .

hamid_diablo
21-07-2011, 21:31
سلام
من دانشجوی مهندسی پیام نورم.به خاطر کسری ایثارگران که پدرم میتونه برام بگیره 9 ماه از سربازیم کسر میشه.من میتونم همین الان برم خدمت؟
برای درسم مشکلی پیش نمیاد؟یعنی میتونم هم خدمت برم هم این ترم امتحانام بدم؟

mahya78
21-07-2011, 21:50
سلام
من دانشجوی مهندسی پیام نورم.به خاطر کسری ایثارگران که پدرم میتونه برام بگیره 9 ماه از سربازیم کسر میشه.من میتونم همین الان برم خدمت؟
برای درسم مشکلی پیش نمیاد؟یعنی میتونم هم خدمت برم هم این ترم امتحانام بدم؟

ببین من فقط راجب دانشگاه آزاد مطمئنم که نمیشه آخه دقیقا یکی از آشناها همین شرایط رو داشت رفت دانشگاه گفتن فقط باید انصراف بدی و بری .
این طرح ایثارگری ( بچه های کسانی که در جنگ سرباز بودن ) رو ما پیگیر بودیم شنیدیم که فقط تا پایان 89 بوده ولی الان هم انگار داره اجرا میشه خصوصا که اعلام کردن اون کسانی که در جنگ سرباز بودن برن بنیاد شهید و کارت ایثارگری بگیرن .
میگم که شما از همه ادارات مربوطه کامل سوال کنید که همه کارهاتون هماهنگ بشه .
اولا نگفتید ترم چند هستید . بعدشم اینکه حتی اگر انصراف دادید هم واحدهای پاس شده بعدا در دانشگاه دیتون محاسبه میشه .
فقط همه جا رو سوال کنید و حتما نتیجه رو اینجا بذارید مثه شرایط شما زیادن ، خوبه که این تاپیک بتونه به همه کمکی کرده باشه . :46:

hamid_diablo
22-07-2011, 10:34
سلام
خوب قانون ایتثارگران تغییر کرده.حداکثر 9 ماه کسری میشه گرفت.اگه تا سال 89 اقدام میکردم میتونستم 16 ماه بگیرم که نشد!!

من ورودی 87 هستم (فراگیر)و تا الان65 واحد پاس کردم.من اگه انصراف بدم و دوباره تو پیام نور قبول بشم این 65 واحد حساب میشه؟

mahya78
22-07-2011, 12:46
سلام
خوب قانون ایتثارگران تغییر کرده.حداکثر 9 ماه کسری میشه گرفت.اگه تا سال 89 اقدام میکردم میتونستم 16 ماه بگیرم که نشد!!

من ورودی 87 هستم (فراگیر)و تا الان65 واحد پاس کردم.من اگه انصراف بدم و دوباره تو پیام نور قبول بشم این 65 واحد حساب میشه؟

میگم که شما از همه ادارات مربوطه کامل سوال کنید که همه کارهاتون هماهنگ بشه .
فقط همه جا رو سوال کنید و حتما نتیجه رو اینجا بذارید مثه شرایط شما زیادن ، خوبه که این تاپیک بتونه به همه کمکی کرده باشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره اول برین از دانشگاه سوال کنین و همه اینا رو با یک آدم با تجربه مطرح کنید .
اونطور که میبینم اصلا درس خون هم نییستین !!!!!! پس فرقی هم بحال درستون نداره . اگر با پیام نور مشکل دارید بهتره سریعتر ازش انصرا بدین برین آزاد . حیفه جوانی تون که میخواین سالها درپیام نور بگذره با حرص و غصه .
منم بارها تصمیم گرفتم انصراف بدم اما ..... تموم کردم ولی همش حرص بود و حرص .

hamid_diablo
22-07-2011, 19:13
اونطور که میبینم اصلا درس خون هم نییستین !!!!!! پس فرقی هم بحال درستون نداره . اگر با پیام نور مشکل دارید بهتره سریعتر ازش انصرا بدین برین آزاد . حیفه جوانی تون که میخواین سالها درپیام نور بگذره با حرص و غصه .
منم بارها تصمیم گرفتم انصراف بدم اما ..... تموم کردم ولی همش حرص بود و حرص .
چرا درس خونم ولی شانس نداشتم.توجیه نمیکنم ولی حس میکنم بدبخترین دانشجوی پیام نورم

یه سئوال دیگه.منبع فارسی و ادبیات و زبان فارسی مقدماتی چیه؟

omid_egh
22-07-2011, 20:45
این چه جوری شده مشروط . من همه درسهای این ترممو قبول شدم
معدل ترم باید 12 باشه من مشروط معدلم ؟ با این تفاسیر من اگه یه بار دیگه مشروط بشم اخراج ؟

معدل ترم 11.52
تعداد مشروطی کل 3
تعداد مشروطی متوالی 1

mahya78
22-07-2011, 23:24
معدل ترم باید 12 باشه من مشروط معدلم ؟ با این تفاسیر من اگه یه بار دیگه مشروط بشم اخراج ؟

معدل ترم 11.52
تعداد مشروطی کل 3
تعداد مشروطی متوالی 1

آره دیگه مشروط معدل شدین .
اون قانون رو من شنیدم اما مطمئن نیستم که در پیام نور اجرایی بشه . من ندیدم کسی اخراج بشه .

aligsm
23-07-2011, 04:30

معدل ترم 11.52
تعداد مشروطی کل 3
تعداد مشروطی متوالی 1

بارها ار این پی ان یو نا سوال شده و گفتن مشروطی محدودیت نداره
حالا بازم از دانشگاتون بپرس
اصلن یه لحظه فک کن چرا باید یه منبع درآمد به این خوبی (دانشجوی مشروطی مخصوصن پسر محناج به معافیت تحصیلی) رو از دست بدن؟ هی میوفته هی پول میده و بیشتر و بیشتر
البته کارشناسی حداکثر تو 6 سال باید تموم بشه وگرنه سربازی

omid_egh
23-07-2011, 07:19
خیلی مسخره است وقتی یه دانشجو همه درساشو قبول بشه اما معدلش به 12 نرسه مشروط بشه وقتی همه درسات بالای 10 وقتی قبولی و دیگه نباید اون درسارو امتحان بدی مشروط معدل معنی نداره

من خدمت رفتم شندم واسه کارشناسی تا 20 ترم اجازه تحصیل دارم درسته یا نه ؟

sansi
23-07-2011, 08:24

معدل ترم 11.52
تعداد مشروطی کل 3
تعداد مشروطی متوالی 1

نگران نباش اخراج نميشي دانشجوهايي رو ميشناسم كه 4 ترم متوالي مشروط معدل شدن ولي اخراجي در كار نبوده.

hamid_diablo
23-07-2011, 09:12
دوستان کسی به سئوالمجواب نمیده!!!!!!!!!!

منبع درسهای فارسی و ادبیات فارسی مقدماتی چیه؟

فارسی نویسنده ها و مولفش کیه؟

mahya78
23-07-2011, 12:00
دوستان کسی به سئوالمجواب نمیده!!!!!!!!!!

منبع درسهای فارسی و ادبیات فارسی مقدماتی چیه؟

فارسی نویسنده ها و مولفش کیه؟

کتابها اینجا هست میتونی دانلود کنی :

ittools
23-07-2011, 19:32
بچه ها قرار نیست نمره های نهایی رو اعلام کنن چون الان نمره های من تایید نشده هستن نمیدونم شاید فقط مال من اینطوره

hamid_diablo
23-07-2011, 22:50
کتابها اینجا هست میتونی دانلود کنی
سلام
دستت درد نکنه اما برای فارسی هیچی نداشت!!
من نمونه سئوال یا PDFنمیخوام.فقط میخوام بدونم برای درس فارسی که واسه تابستون برداشتم کدوم کتاب رو بخونم
اسم کتاب و مولف رو میخوام

mahya78
23-07-2011, 23:31
سلام
دستت درد نکنه اما برای فارسی هیچی نداشت!!
من نمونه سئوال یا PDFنمیخوام.فقط میخوام بدونم برای درس فارسی که واسه تابستون برداشتم کدوم کتاب رو بخونم
اسم کتاب و مولف رو میخوام

عزیزم باید وضعیت منابع دروس رو ببینی . اونجا اسم کتاب مولف و ناشر هستش و البته حذفیات هر درس هم نشون میده .

ببین فارسی پیام نور مشخصه کتابش واسه انتشارات پیام نور هستش تقریبا حجیم و پر مطلب . اتفاقا میخوام واسه تابستون برا مامانم بین واحداش انتخاب کنمش ولی نمیدونم تاریخ امتحانش کی هست .

sansi
24-07-2011, 07:27
بچه ها قرار نیست نمره های نهایی رو اعلام کنن چون الان نمره های من تایید نشده هستن نمیدونم شاید فقط مال من اینطوره

تا جايي كه ميدونم همه نمره ها تاييد شدن.شما يه سر برو اموزش دانشگاتون اونجا پيگير شو.

lili nika
25-07-2011, 17:06
من واقعاً معذرت ميخوام ولی منظورتونو از اينکه ميگين مدرک معادل ميده نميفهمم

سلام دوست عزیز

من به شما پیشنهاد میکنم به سایت دانشگاه پیام نور مراجعه کنید و قوانین راکاملا بررسی کنید .

pnu.ac.ir

من دارای 2 ودرک از دانشگاه آزاد و 1 مدرک از پیام نور هستم و جالب این جاست که مدرک پیام نور من امتیاز بیشتری در سفارت برای ادامه تحصیل در خارج گرفت .

مدرک پیام نور مدرک معادل نیست و درست مانند مدرک دانشگاه سراسری صادر میشود . طبق گفته دوستان مشکلاتی داشت که برطرف شد . کلاسها برگرار میشود امنحان میان ترم اجباریست . و از دید من دانشجویان پیام نور از سطح علمی بالاتری برخوردار هستند پون برای نمره ای که میگیرند تلاش بسیار میکنند و فقط در برخی دروس 6 نمره با استاد است در نتیجه درس خواندن بسیار مشکل و نمرات اخذ شده تماما حاصل تلاش دانشجو می باشد .(بر خلاف آزاد که خودم بسیار تجربه دارم نمره دهی بر اساس شاخص یا اینکه صحبت با استاد برای گرفتن نمره نمیباشد) بودند دوستانی که سر 0.25 دروس خود را افتاده اند .

به هر حال بهترین گزینه برای شما مراجعه به سایت دانشگاه می باشد.

با آرزوی موفقیت

lili nika
25-07-2011, 17:11
[QUOTE=adameh_bahal;170459]من واقعاً معذرت ميخوام ولی منظورتونو از اينکه ميگين مدرک معادل ميده نميفهمم[/QUOTE

سلام دوست عزیز

من کامل توضیح دادم ولی متاسفانه قطع شد . بهتره به سایت دانشگاه پیام نور مراجعه کنید pnu.ac.ir

مدرک پیام نور مدرک معادل نمیباشد و دقیقا مانند مدرک دانشگاه سراسری است و از امتیاز بیشتری در سفارت خانه ها نسبت به ازاد برخوردار است .

طبق تجربه ای که در مقابل مدارک دانشگاه ازاد و پیام نورم در سفارت بدست آوردم به شما انتقال دادم .در هر صورت مراجعه به سایت بهترین گزینه برای شماست.

با آرزوی موفقیت

sansi
26-07-2011, 10:05
معدل ترم تابستون توي معدل كل تاثير داره؟

mili_k
26-07-2011, 10:18

واسه دکوری یا خنده نیست که. :31:

البته که تأثیر داره.

mahya78
26-07-2011, 11:18

به قول دوستمون برا دکوری که نیست .
آخه این نمرات 2 یا 3 درسی هست که شما احیانا پاس میکنید و این دروس هم جزو دروس دانشگاهی شما هستن !
فقط معدل تابستون برای گزینش تعداد واحد ترم بعد تاثیر نداره . واینکه معدل این نیمسال دوم گذشته ملاک تعداد واحد انتخابی ترم بعد هستش .
خوبه توضیحم ؟ :31:

sansi
26-07-2011, 12:49
به قول دوستمون برا دکوری که نیست .
آخه این نمرات 2 یا 3 درسی هست که شما احیانا پاس میکنید و این دروس هم جزو دروس دانشگاهی شما هستن !
فقط معدل تابستون برای گزینش تعداد واحد ترم بعد تاثیر نداره . واینکه معدل این نیمسال دوم گذشته ملاک تعداد واحد انتخابی ترم بعد هستش .
خوبه توضیحم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ممنون توضيح جفتتون عالي بود....

يه سوال ديگه به نظرتون ارزش مدرك مهندسي توي پيام نور با معدل 13-14 نسبت به دانشگاهاي ديگه چقدره؟اينهمه تلاش ميكنم اخرش نگن پيام نور بدرد نميخوره

hamidras
26-07-2011, 13:29
سلام
دوستام من قصد دارم تو امتحان تغییر رشته شرکت کنم

الان نرم افزار میخونم میخوام برم IT
باید مبانی برنامه سازی و ریاضی 1 رو امتحان بدم

چون ریاضی 1 رو پاس نکردم میخوام بدونم میتونم تو تابستون برش دارم تداخلی نداره×؟

و اینکه دوستی میگفت تو تابستون برش ندار چون اگه تو ازمون تغییر رشته قبول شی خود به خود پاس میشه ریاضیت،درسته×!؟

mili_k
26-07-2011, 14:13

يه سوال ديگه به نظرتون ارزش مدرك مهندسي توي پيام نور با معدل 13-14 نسبت به دانشگاهاي ديگه چقدره؟اينهمه تلاش ميكنم اخرش نگن پيام نور بدرد نميخوره

ببین دوست عزیز شما به این مسائل فکر نکُن ، خوب درس بخوان و سعی کُن معدل بین 15 تا 17 بیاری . مدرک ـت از هر دانشگاهی باشه با این معدل ها و بالاتر ، کار به راحتی پیدا میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahya78
26-07-2011, 15:15

میگم که معدل 13-14 توی پیام نور خصوصا مهندسی ها عادی هستش . مدرک دوستانم همه با معدل 14 و 13 مهر خورده و بهترین نتایج آزمون های ارشد و بهترین موقعیت های کاری برای پیام نوری ها هست با هر معدلی .
اگر سعی کنی معدلت بالاتره بره که نور علی نوره .

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

سلام
دوستام من قصد دارم تو امتحان تغییر رشته شرکت کنم

الان نرم افزار میخونم میخوام برم IT
باید مبانی برنامه سازی و ریاضی 1 رو امتحان بدم

چون ریاضی 1 رو پاس نکردم میخوام بدونم میتونم تو تابستون برش دارم تداخلی نداره×؟

و اینکه دوستی میگفت تو تابستون برش ندار چون اگه تو ازمون تغییر رشته قبول شی خود به خود پاس میشه ریاضیت،درسته×!؟

خوب یه درس دیگه بردار . بله حتما پاس شده خواهد بود .

sansi
26-07-2011, 15:27
خوب درس بخوان و سعی کُن معدل بین 15 تا 17 بیاری

سعي خيلي زيادي ميخواد :دي

میگم که معدل 13-14 توی پیام نور خصوصا مهندسی ها عادی هستش . مدرک دوستانم همه با معدل 14 و 13 مهر خورده و بهترین نتایج آزمون های ارشد و بهترین موقعیت های کاری برای پیام نوری ها هست با هر معدلی .
اگر سعی کنی معدلت بالاتره بره که نور علی نوره .

يكم روحيه گرفتم.
هرچند استاد هم هميشه ميگن بهترين نتايج ارشد رو پيام نوريا ميارن چون چيزي از كتاب نمونده كه نخونده باشن!

hamidras
26-07-2011, 15:56
خوب یه درس دیگه بردار

درس دیگه نمیتونم بردارم

عمومی حیف نیست تابستون برداریم!؟

mahya78
26-07-2011, 16:24
درس دیگه نمیتونم بردارم

عمومی حیف نیست تابستون برداریم!؟

چند واحد گذروندین ؟
ترم چند هستید ؟
خوب وقتی مجبورید عمومی بردارین !

hamidras
26-07-2011, 16:33
چند واحد گذروندین ؟
ترم چند هستید ؟
خوب وقتی مجبورید عمومی بردارین !

27 تا
ترم 2

نمیدونم والا
اگه تو آزمون تغییر رشتم ریاضی 1 تطبیق بخوره ریاضیو بر ندارم!؟

حالا از نظر شما نرم افزار مناسب تره یا IT؟

mahya78
26-07-2011, 16:43
27 تا
ترم 2

نمیدونم والا
اگه تو آزمون تغییر رشتم ریاضی 1 تطبیق بخوره ریاضیو بر ندارم!؟

حالا از نظر شما نرم افزار مناسب تره یا IT؟

از الان به بعد IT به درد میخوره . فقط باید زود تموم کنید .
نه دیگه وقتی میگین درس آزمون تغییر رشته این درس هم هست حتما تطبیق میخوره پس یه درس دیگه بردارین .

hasti rs
26-07-2011, 18:13
يكم روحيه گرفتم.
هرچند استاد هم هميشه ميگن بهترين نتايج ارشد رو پيام نوريا ميارن چون چيزي از كتاب نمونده كه نخونده باشن!
وقتی که مدرکتو بگیری که دانشگاهات باهات نمیمونه رشته ای که قبول شدی باهاته ..

یه سوال دارم .
مگه ما ترم یک درسی به اسم فارسی پاس نکردیم ؟ پس این فارسی مقدماتی چیه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidras
26-07-2011, 19:25
راستی گرفتن icdl برای دانشجوهای ورودی 89 نرم افزار یا IT هم اجباریه!؟

sansi
26-07-2011, 20:21
راستی گرفتن icdl برای دانشجوهای ورودی 89 نرم افزار یا IT هم اجباریه!؟

نه اجباري نيست ولي فك كنم اگه داشته باشي 4 واحد رو تطبيق ميدن واستون البته شنيدم اينطوريه

mahya78
26-07-2011, 22:00
نه اجباري نيست ولي فك كنم اگه داشته باشي 4 واحد رو تطبيق ميدن واستون البته شنيدم اينطوريه

من شنیدم انگار اجباری بوود برا بچه های مهندسی !

mili_k
26-07-2011, 23:13
چی شده چطور شده !! IT بهتر از نرم افزار شده ؟ تو بورس تره ؟! :31:

mahya78
26-07-2011, 23:20
چی شده چطور شده !! IT بهتر از نرم افزار شده ؟ تو بورس تره ؟! :31:

بله چون رشته جامعی هست . خیلی تخصصی نیست نسبت به نرم افزار و اینجور رشته های خاص.
الانم که عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات هستش دیگه ............
من با توجه به درخواست های کاری و نیاز بازار کار اینو گفتم نه همینجور رو هوا :31:

mili_k
26-07-2011, 23:39
بله چون رشته جامعی هست . خیلی تخصصی نیست نسبت به نرم افزار و اینجور رشته های خاص.
الانم که عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات هستش دیگه ............
من با توجه به درخواست های کاری و نیاز بازار کار اینو گفتم نه همینجور رو هوا :31:

IT در چه مشاغلی با نرم افزار مشترکه ؟

sansi
27-07-2011, 09:36
من شنیدم انگار اجباری بوود برا بچه های مهندسی !
تا قبل از ورودي 87 اجباري بود ولي بعدش برش داشتن الانم فك كنم هركي داشته باشه مدرك رو واسش 4 واحد تطبيق بدن

mahya78
27-07-2011, 14:05
تا قبل از ورودي 87 اجباري بود ولي بعدش برش داشتن الانم فك كنم هركي داشته باشه مدرك رو واسش 4 واحد تطبيق بدن

نه منظورم این بود که جدیدا اجباری شده آخه قبلا که چنین درسی نداشتیم ! شما چطور میگین که قبل ورودی 87 !!!
آخه دو نفر از نزدیکان من مهندسی پیام نور میخونن یکیشون ورودی 87 و دیگری 88 هستش که برا اولی اجباری نبوده و برای دومی که الان رفته دنبال مدرکش میگه اجباریه باید مدرک فنی حرفه ای ببریم که برامون این رو تطبیق بزنن !

mili_k
27-07-2011, 14:34
IT در چه مشاغلی با نرم افزار مشترکه ؟

محیا جان ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahya78
27-07-2011, 14:48
محیا جان ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین دوست عزیز زمینه های شغلی که مربوط به دو رشته باشه تقریبا مثل همه . اما بالا هم گفتم که فناوری اطلاعات یک رشته جامع هست و منهدسی کامپیوتر تخصصی هستش .
ببین در سایت خودمون هم یکسری اطلاعات هست ، بر روی رشته موردنظر کلیک کن :

اینجا هم سایت سازمان سنجش هست که توضیحات داره :

رشته مورد نظر رو انتخاب کن توضیحات کامل داره .

hasti rs
27-07-2011, 22:16
یه سوال دارم .
مگه ما ترم یک درسی به اسم فارسی پاس نکردیم ؟ پس این فارسی مقدماتی چیه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم سوال پرسیدم :(

mahya78
27-07-2011, 23:33
یه سوال دارم .
مگه ما ترم یک درسی به اسم فارسی پاس نکردیم ؟ پس این فارسی مقدماتی چیه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون راجب این مسئله مطمئن نیستم بنظرم از دوست همه فن حریف پیام نوری سوال کنید :

sansi
28-07-2011, 10:45
نه منظورم این بود که جدیدا اجباری شده آخه قبلا که چنین درسی نداشتیم ! شما چطور میگین که قبل ورودی 87 !!!
آخه دو نفر از نزدیکان من مهندسی پیام نور میخونن یکیشون ورودی 87 و دیگری 88 هستش که برا اولی اجباری نبوده و برای دومی که الان رفته دنبال مدرکش میگه اجباریه باید مدرک فنی حرفه ای ببریم که برامون این رو تطبیق بزنن !
يكي از دوستام ورودي 86 پيام نور بود كامپيوتر اونموقع بايد مدرك icdl رو ميگرفتن اما واسه سالهاي بعدي برداشتن همچين قانوني رو خواهر خودم ورودي 88 سخت افزاره ولي همچين اجباري رو ندارن اگه داشته باشن مدرك رو ميتونن تطبيق بدن.

hamid_diablo
30-07-2011, 09:44
يكي از دوستام ورودي 86 پيام نور بود كامپيوتر اونموقع بايد مدرك icdl رو ميگرفت

آره همینطوره برداشتن ولی جاش آزمایشگاه کامپیوتر گذاشتن که 1 واحده و حتما باشد پاس بشه

roya_f6
30-07-2011, 18:54
سلام به همه
چند تا سوال داشتم
1.این نظام سنتی و تجمیع جریانش چیه؟
2.وقتی از طریق فراگیر وارد میشی اون جریان ظرفیت چی میشه؟مگه نمیگن 12 به بالا باید بشی دیگه قبولی؟
3.پیام نور فقط رشته روانشناسی عمومی داره ؟یعنی بالینی نداره؟
پیشاپیش ممنونم :40:

roya_f6
31-07-2011, 12:36
چرا هیشکی جواب منو نداد

hp722
31-07-2011, 22:40
دوستان من متولد زنجانم ولی تهران هستیم.دیپلمم رو هم از همینجا گرفتم.میتونم پیام نور زنجان رو بزنم؟یا فقط میتونم پیام نور تهران بزنم؟

hamid_diablo
01-08-2011, 09:48
چند تا سوال داشتم
1.این نظام سنتی و تجمیع جریانش چیه؟
2.وقتی از طریق فراگیر وارد میشی اون جریان ظرفیت چی میشه؟مگه نمیگن 12 به بالا باید بشی دیگه قبولی؟
3.پیام نور فقط رشته روانشناسی عمومی داره ؟یعنی بالینی نداره
سلام دوست عزیز
پیام نور به 2 شکل دانشجو میپذیره
1.از طریق کنکور سراسری
2.از طریق سیستم فراگیر
منظور از تجمیع همین فراگیر هست.در مورد فراگیر بگم که اگه تو درسهایی که ارائه شده نمره قبولی بگیری تو دانشگاه پیام نور پذیرفته میشی.حتی اگه همه این حد نصاب رو بیارن باز هم از نظر ظرفیت مشکلی نداره!!

hp722
01-08-2011, 10:47
دوستان من متولد زنجانم ولی تهران هستیم.دیپلمم رو هم از همینجا گرفتم.میتونم پیام نور زنجان رو بزنم؟یا فقط میتونم پیام نور تهران بزنم؟

توی این تایپیک جامع پیام نور کسی پیدا نمیشه جواب مارو بده؟!

roya_f6
01-08-2011, 13:00
مرسی از جواب:11:

d.h.a.h
01-08-2011, 18:33

محل اخذ ديپلم در انتخاب دانشگاه پيام نور اهميت داره . در دفترچه انتخاب رشته محل هايي را با توجه به محل اخذ ديپلم براي انتخاب مشخص كردن.

mohandes e ekhraji
09-08-2011, 02:43
سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز!من امسال برای بار سوم کنکور دادم و امسال هم باید برم دانشگاه رتبم هم جوری شده که پیام نور قبولم!خواستم بدونم پیام نورراول از لحاظ فرهنگی چجوریه؟خیلی مهمه برای من!بعد از لحاظ علمی چجوریه؟میگن سخت میگیرن!دانشگاه پیام نور بد و مورد دار مثل ازاد رودهن داریم؟من که تهران هستم میتونم شهرستان رو بزنم؟ساعت تشکیل کلاساش تو هفته چجوریه؟با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fateme_rauf
10-08-2011, 11:09
زمان اعلام نتایج آزمون های فراگیر سال 90 دانشگاه پیام نور

sansi
11-08-2011, 10:08
بعد از لحاظ علمی چجوریه؟میگن سخت میگیرن!من که تهران هستم میتونم شهرستان رو بزنم؟ساعت تشکیل کلاساش تو هفته چجوریه؟با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از نظر سخت گيري بله درسته سخت ميگيرن يعني بايد خيلي درس بخوني خبري از جزوه و فصل حدف كردن استاد نيست كل كتاب بايد خونده بشه.نمره ي قبولي هم دوقسمته تستي و تشريحي براي دروس تخصصي و اصلي نمره تشريحي دست استاده ولي تستي نه بايد مجموع رو بالاتر از 7 بگيري تا پاس بشي البته اگر نمره ميانترم رو نداشته باشي اگه ميانترم رو استاد داده باشه فرق ميكنه.
بله ميتونيد شهرستان هم بزنيد با توجه به استانهايي كه توي دفترچه انتخاب رشته مشخص شده.
والا كلاساش قبلا توي روزاي اخر هفته تشكيل ميشد اما الان همه ي روزاي هفته كلاس برگزار ميشه

Squall Leonhart
11-08-2011, 13:44
دوستان دانشگاه های پیام نور از کی باز میشن؟ الان تعطیل هست دیگه نه؟!

hasti rs
12-08-2011, 13:26
دوستان دانشگاه های پیام نور از کی باز میشن؟ الان تعطیل هست دیگه نه؟!

بله تعطیلن ، از 5 , 6 شهریور اگه اشتباه نکنم .

hamid_diablo
12-08-2011, 15:14
سلام دوستان

به شدت به نمونه سئوالات پیام نور رشته مهندسی نرم افزار نیاز دارم

سایتی میشناسید که دانلود رایگان داشته باشه؟

fariborz_1
12-08-2011, 15:28
سلام دوستان

به شدت به نمونه سئوالات پیام نور رشته مهندسی نرم افزار نیاز دارم

سایتی میشناسید که دانلود رایگان داشته باشه؟

hamid_diablo
14-08-2011, 14:56
سلام دوستان
اگه من از دانشگاه انصراف بدم یعد برم خدمت و بعد از گذروندن خدمت دوباره تو دانشگاه پیام نور قبول بشم .این تعداد واحد هایی رو کهپاس کردم رو دوباره باید پاس کنم؟

fariborz_1
14-08-2011, 16:20
ترم تابستون حذف و اضافه نداره ؟
اگه داره کی ؟
یکی از دوستام یه کتابی برداشته که گیر نمیاد واسه همین می پرسم

hamidras
14-08-2011, 16:45
اگه داره کی ؟

نه نداره متاسفانه!

hamid_diablo
14-08-2011, 17:59
فکر کنم چند روز مونده به امتحان برای حذف چیزایی وجود داشته باشه ولی برای اضافه نه!!!

hamidras
14-08-2011, 19:40
فکر کنم چند روز مونده به امتحان برای حذف چیزایی وجود داشته باشه ولی برای اضافه نه!!!
حذف که مشکلی نداره :دی نری سر جلسه امتحان حلله:دی

fariborz_1
14-08-2011, 21:13
نه نداره متاسفانه!

بلاخره داره یا نداره ؟
منظورم این که حذف کنی و پول ندی مثل اوایل ترم عادی

hamidras
14-08-2011, 21:37
بلاخره داره یا نداره ؟
منظورم این که حذف کنی و پول ندی مثل اوایل ترم عادی

نه دیگه پولت میره اگه حذف اضطراری کنی یا نری سر جلسه

javad026
15-08-2011, 09:51
اگركسی تجربه تغییررشته یا اطلاعی دراین زمینه داره من روراهنمایی كنه ممنون میشم
اگریك نفر یك رشته مهندسی روتویك مركز كه ارایه میشه نمرشو توازمون سراسری اورده باشه ولی توهمون مركزیك رشته مهندسی یامثلا معماری روبره ثبت نام كنه ایا میتونه به راحتی بعدازموافقت دانشگاه مركز كه این دوروارایه میدند تغییر رشته بده وبه رشته مهندسی بره ونمیشه این كارروبعد یك ترم انجام داد بجای اینكه24واحد دردوترم گذروند
ایاتغییررشته ازرشته معماری كه درگروه هنر به رشته مثلا كامپیوتر كه توگروه فنی (وبالعكس درصورتی كه نمره قبولی رشته دوم روتوازمون سراسری اورده باشه )بعدازگذروندن 24 واحدومعدل12 امكان پذیر واگه كسی نمره ازمون سراسری رشته ای كه توگروه هنر یا فنی مهندسی رونیاره اون شرطمعدل توایین نامه تغییررشته بدون استفاده ازبندج15یا16
وسوال اخرازمون تغییررشته بااستفاده ازبندج همون دویاسه درس اختصاصی كه درازمون فراگیربرای ترم اول دانشپذیری ارایه میشه یادروس اختصاصی دیگه وعمومی دانشپذیری هم درازمون تغییررشته میادومحدودیت ظرفیت ازطرف دانشگاه برای پذیرش افراد چه ازطریق بندج ویا روش گذروندن 24واحدوجود داره یانه

alavi71
15-08-2011, 11:37
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ارزش مدارك فارغ التحصيلي دانشگاه پيام نور

با توجه به اينكه طي روزهاي اخير مصاحبه‌اي منتسب به رئيس محترم كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي در خصوص معادل بودن مدرك تحصيلي دانشگاه پيام نور در رسانه‌ها و جرايد منتشر شده است، سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع كليه داوطلبان واجد شرايط انتخاب رشته دانشگاه پيام مي‌رساند مدارك فارغ التحصيلي ارائه شده توسط دانشگاه پيام نور براي كليه داوطلبان فارغ التحصيل، ورودي‌هاي سال جاري و انتخاب رشته كنندگان آزمون سراسري سال 1390 مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بوده و هيچگونه تفاوتي از نظر مدرك تحصيلي بين كليه دانشگاه‌ها و موسسات آموزشي عالي و دانشگاه پيام نور مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته وجود نداشته و به كليه انتخاب رشته كنندگان اين دانشگاه در صورت قبولي و فارغ التحصيلي وفق مقررات جاري مدرك رسمي مورد تاييد وزارت علوم اعطا خواهد شد.

منبع:سایت سنجش

zakaeer
15-08-2011, 11:48
من امسال فراگیر ارشد پیام نور شرکت کردم .درس هاش خیلی سنگینه.یعنی صبر وحوصله زیادی می خواد.ولی تا اونجایی که من می دونم مدرکش معمولیه یعنی معادل نیست.

mohandes e ekhraji
17-08-2011, 18:04
نتایج سه آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور که در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد، بعداز ظهر شنبه 29 مردادماه اعلام می شود.
به گزارش اخبار پیام نور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نتایج نهایی سه آزمون کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که در اردیبهشت ماه ۹۰ برگزار شد، بعد از ظهر شنبه 29 مرداد ۹۰ از طریق پایگاه الکترونیک سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام می شود. ثبت‌نام داوطلبان پذيرفته شده از روز 27 شهريور ماه آغاز می‌شود و تا 31 شهريور ماه ادامه دارد. در این آزمون ها در مجموع بیش از ۹۰ هزار دواطلب در دوره های کارشناسی ناپیوسته ،کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور پذیرفته شده اند.

hamidras
17-08-2011, 19:33
اگه داره کی ؟
یکی از دوستام یه کتابی برداشته که گیر نمیاد واسه همین می پرسم

راستی پرسیدم!
میشه فقط باید کارشناس رشتت رو گیر بیاری:دی اون بحذفه پولش بر میگرده

music6808
18-08-2011, 23:31
خبرشو میدم

سلام دوست عزیز
من در مورد تاریخ ثبت نام پیام نور بدون کنکور پرسیده بودم که این جواب رو دادید
میخوام تو گوگل سرچ کنم که اعلام رسمی تاریخ رو پیدا کنم
په چیزی باید سرچ کنم؟
عنوان اصلی این ثبت نام چی هست؟

ممنونم

kasra_khan2003
19-08-2011, 11:21
بخش اداری دانشگاه از 1 شهریور دوباره بر میگرده سر کار؟

اینجا کسی هست که تا حالا واسه ترجمه و فرستادن به دانشگاه های خارج، ریزنمرات گرفته باشه؟ میخوام ببینم تو ریزنمرات ( برای ورودی های قبل از 87 ) نمرات زیر 10 هم ثبت و تو معدل حساب میشه یا نه.

sise
20-08-2011, 13:15
یه سوال . معذرت اگه تکراریه:
1- شهریه ثابت برای رشته های انسانی فراگیر ارشد حدودا چقدره؟
2- پیام نور قشم بین المللی است و اگه هست شهریه هاش گرونتره؟

ممنون

mohandes e ekhraji
20-08-2011, 16:55
سلام دوستان با ارزوی قبولی طاعات و عبادات همگی نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه اما چون برام مهمه میپرسم شرمنده! من دوره فراگیر قبول شدم ۱قسمتش برام نامفهموم بود!اونم اینکه:ج: اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد و پيش دانشگاهي (يا اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام قديم).دوستان مگه همین جوری الان بری اموزش پرورش بهت سوابق تحصیلی میدن؟ :18::18::18:البته من کارشناسی قبول شدم و این یکی ازمدارک لازم برای ثبت نام هست که ظاهراً میخوان!!!!

omid_egh
21-08-2011, 18:42
سلام دوستان با ارزوی قبولی طاعات و عبادات همگی نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه اما چون برام مهمه میپرسم شرمنده! من دوره فراگیر قبول شدم ۱قسمتش برام نامفهموم بود!اونم اینکه:ج: اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد و پيش دانشگاهي (يا اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام قديم).دوستان مگه همین جوری الان بری اموزش پرورش بهت سوابق تحصیلی میدن؟ :18::18::18:البته من کارشناسی قبول شدم و این یکی ازمدارک لازم برای ثبت نام هست که ظاهراً میخوان!!!!

نه باید بری پست اونجا بگی بهت یه پاکت بزرگ میدن با یه پاکت کوچیک اونارو تکمیل میکنی مدارکتو پست میکنی (تو خوده پست نمونه پر شده اش هست ) بعد که پست کردی رسیدشو میبری با مدارکت تحویل میدی بقیه اشو پست میفرست واسه دانشگاه

mohandes e ekhraji
22-08-2011, 00:22
نه باید بری پست اونجا بگی بهت یه پاکت بزرگ میدن با یه پاکت کوچیک اونارو تکمیل میکنی مدارکتو پست میکنی (تو خوده پست نمونه پر شده اش هست ) بعد که پست کردی رسیدشو میبری با مدارکت تحویل میدی بقیه اشو پست میفرست واسه دانشگاه
اقا میلاد دمت گرم اولین نفری هستی که واضح توضیح داد!:11:اقا فقط چند تا سوال!چه مدارکی ببرم پست؟ایا اصل مدارک رو ازم میگیرن؟با توجه به این که ثبت نام ۲۷ تا ۳۱ شهریور هست کی برای پست اقدام کنم؟اقا من همینجوری برم پست بدون هماهنگی با دانشگاه مدارک رو بفرستم مشکلی پیش نمیاد؟تو سایت سنجش فقط یکی از موارد ثبت نام رو این زده!من خیی گیج شدم!اگر شما یا کسی باشه که واضح توضیح بده ممنونم!تازه شما که یگی ادرس دانشگاه میفرست ادرس کدوم دانشگاه؟ما ادرسی نداریم:18:

newman222
23-08-2011, 02:27
اقا میلاد دمت گرم اولین نفری هستی که واضح توضیح داد!:11:اقا فقط چند تا سوال!چه مدارکی ببرم پست؟ایا اصل مدارک رو ازم میگیرن؟با توجه به این که ثبت نام ۲۷ تا ۳۱ شهریور هست کی برای پست اقدام کنم؟اقا من همینجوری برم پست بدون هماهنگی با دانشگاه مدارک رو بفرستم مشکلی پیش نمیاد؟تو سایت سنجش فقط یکی از موارد ثبت نام رو این زده!من خیی گیج شدم!اگر شما یا کسی باشه که واضح توضیح بده ممنونم!تازه شما که یگی ادرس دانشگاه میفرست ادرس کدوم دانشگاه؟ما ادرسی نداریم:18:
منم همین سوالو دارم , باید چی کار کرد؟
در ظمن من میخواستم دوستان یه کمکی به من بکنن و نظرشون رو در مورد IT دانشگاه پیام نور -دماوند و خود اون دانشگاه اعلام کنند.
من خودم شیراز هستم ولی میخواستم تهران بیارم!
خوب اولی که نشد ولی دومی اوردم...
حالا گیج و پیج موندم برم پیام نور اونم دماوند یا نه؟
تو زمینه علوم کامپیوترم واردم(لنگ نمیزنم)
یه چیزیم شنیدم که میگن موقع استخدام بعضی ارگان ها مدارک غیر انتفاعی و پیام نور رو قبول ندارند(حتی معدل بالا)
خلاصه هرکی میتونه کمک کنه تو رو خدا دریغ نکنه:40:

hasti rs
23-08-2011, 11:16
یه چیزیم شنیدم که میگن موقع استخدام بعضی ارگان ها مدارک غیر انتفاعی و پیام نور رو قبول ندارند(حتی معدل بالا)
چه ارگانهایی مثلا" ؟؟
سازمانهای دولتی که تا اونجا که من میدونم با پیامنور مشکلی ندارن ،( اکثرا"هم که آزمون استخدامی دارن )
خصوصیا هم که بیشتر تجربه کاری واسشون مهمه ..

newman222
23-08-2011, 17:53
چه ارگانهایی مثلا" ؟؟
سازمانهای دولتی که تا اونجا که من میدونم با پیامنور مشکلی ندارن ،( اکثرا"هم که آزمون استخدامی دارن )
خصوصیا هم که بیشتر تجربه کاری واسشون مهمه ..
والا خودمم همینو شنیدم
بیشترین چیز مهم الا واسم اینه که یه نفر جواب بقیه سوالاتم رو بده
امیدوارم درکم کنید

newman222
24-08-2011, 13:33
منم همین سوالو دارم , باید چی کار کرد؟
در ظمن من میخواستم دوستان یه کمکی به من بکنن و نظرشون رو در مورد IT دانشگاه پیام نور -دماوند و خود اون دانشگاه اعلام کنند.
خوب اولی که نشد ولی دومی اوردم...
حالا گیج و پیج موندم برم پیام نور اونم دماوند یا نه؟
تو زمینه علوم کامپیوترم واردم(لنگ نمیزنم)
خلاصه هرکی میتونه کمک کنه تو رو خدا دریغ نکنه:40:
یعنی بعد 2 روز هیچ کس نیست بتونه جواب منو بده؟

hamidras
24-08-2011, 13:42

شما اصلا مگه از شیراز میتونی بیای واحدای تهران !!

IT رشته خوبیه :دی اما رفت و آمد از تهران به دماوند یکم سخته! اونم تو زمستون.
یکیو داشتیم تو یونیمون که به خاطر سختی مسیر مهمان گرفته بود اینجا! (ورامین)

اینم که جواب دوستمون تایید میشه:دی

hamidras
24-08-2011, 13:48
چه مدارکی ببرم پست؟ایا اصل مدارک رو ازم میگیرن؟با توجه به این که ثبت نام ۲۷ تا ۳۱ شهریور هست کی برای پست اقدام کنم؟اقا من همینجوری برم پست بدون هماهنگی با دانشگاه مدارک رو بفرستم مشکلی پیش نمیاد؟تو سایت سنجش فقط یکی از موارد ثبت نام رو این زده!من خیی گیج شدم!اگر شما یا کسی باشه که واضح توضیح بده ممنونم!تازه شما که یگی ادرس دانشگاه میفرست ادرس کدوم دانشگاه؟ما ادرسی نداریم

نه کپی آخرین مدرکتو میدی
تا مدارک بره و تایید شه و بیاد کلی طول میکشه فقط یه فیش میدن که مدارکو فرستادی همون فیشو بدی کافیه
مشکلیم نیسا هماهنگی اینا نمیخواد

زنگ بزن دانشگاتون یا برو تو سایتش اونجا هست آدرس

hamid_diablo
24-08-2011, 15:25
سلام دوستان

برنامه امتحانی ترم تابستون رو از کجا تهیه کنیم؟

newman222
24-08-2011, 18:43
شما اصلا مگه از شیراز میتونی بیای واحدای تهران !!

IT رشته خوبیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما رفت و آمد از تهران به دماوند یکم سخته! اونم تو زمستون.
یکیو داشتیم تو یونیمون که به خاطر سختی مسیر مهمان گرفته بود اینجا! (ورامین)

اینم که جواب دوستمون تایید میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محل اقامت رو زدم تهران :20:

hamidras
24-08-2011, 20:44
سلام دوستان

برنامه امتحانی ترم تابستون رو از کجا تهیه کنیم؟

Soalziad
24-08-2011, 21:22
با سلام. زمان ثبت نام و زمان کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته پیام نور معمولا کی هست؟ کنکورش مثل سراسری سخت هست یا آسونتره؟ منابع کنکورش مثل سراسری گنگ و ناپیداست یا خودشون دقیق میگن از کجاهاست؟ شهریه اش مثل دانشگاه آزاد هست؟ با تشکر از شما.

Mahiar0
25-08-2011, 12:32
اقا نتایج تو سازمان سنجش دیدم ارشد فراگیر پیام نور
دانشگاه قشم رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی کد 1486 شیوه آموزش محور قبول شدم
اصلا چطوریاست؟
هزینه اش ترمی چند هر واحدی چنده؟ از این بین الملل که نیست
کتاب ها و منابعش فارسیه؟
تو کلاس ها حتما باید حضور پیدا کرد تو میان ترم ها چی؟ یا فقط پایان ترم تو امتحانات باید شرکت کرد ورفت قشم؟

هزینه ها چطوریه؟
اطلاعاتی دارید؟

music6808
26-08-2011, 00:04
میشه لطفا یه نفر جواب سوال من رو بده؟

ممنونم

EsTeGhL@L 70
29-08-2011, 13:11
سلام
من برای ترم تابستونی درس زبان تخصصی 2 رو گرفتم میخواستم بدونم کتابش همون زبان تخصصی 3 مدیریت بازرگانی ثمر بخش هست؟:5:
ترم قبل زبان تخصصی 1 رو گرفتم که کتابش زبان تخصصی 2 ثمر بخش بود....