PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

amin-03
22-01-2011, 16:50
سلام دوستان
کسی اطلاع داره ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور تمدید میشه یا نه؟

cyrus_ln
22-01-2011, 23:17
سلام
کسی میدونه شهریه ثابت کارشناسی ارشد رشته روزنامه نگاری چقدره؟

djmerikhi
23-01-2011, 08:07
اینجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز سایت که فعلا بالا نمی آید ولی کلا سئوالت عمومی رو میشه اونم برای دانشجویان در حال تحصیل از اونجا پیدا کرد که متاسفانه این سئوالات را نمی توان برای دانشپزیران فراگیر استفاده کرد ممنون میشم آدرسی برای سئوالت فراگیر خصوصاً تخصصی حقوق معرفی کنید .:11:

kasra_khan2003
23-01-2011, 09:53
سلام دوستان، خسته نباشید.

من یه سوال داشتم، الان 23 واحد دارم که میتونم همش رو تو ترم بهار بردارم و تموم کنم. اما میخوام ببینم، از اونجایی که بعد از اتمام دانشگاه، 6 ماه زمان دارید تا وضعیت معافیت تحصیلی خودتون رو مشخص کنید ( ادامه تحصیل میدید یا میرید سربازی ) اگر من چند واحد بزارم برای تابستون، اونوقت پایان تحصیل من رو میزنن آخر تابستون یا خرداد؟

یا اگه اصلا همون خرداد تموم کنم، باز تا آخر تابستون دانشجوی اونا به حساب میام یا از پایان مرداد تموم هست و من 6 ماه وقت دارم تا وضعیت نظام وظیفم رو مشخص کنم.

hamidras
23-01-2011, 11:04
دوست عزیز سایت که فعلا بالا نمی آید ولی کلا سئوالت عمومی رو میشه اونم برای دانشجویان در حال تحصیل از اونجا پیدا کرد که متاسفانه این سئوالات را نمی توان برای دانشپزیران فراگیر استفاده کرد ممنون میشم آدرسی برای سئوالت فراگیر خصوصاً تخصصی حقوق معرفی کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگه فرق میکنه سوالات!×؟

تخصصی حقوقم توش هست دیگه!×!

سلام دوستان، خسته نباشید.

من یه سوال داشتم، الان 23 واحد دارم که میتونم همش رو تو ترم بهار بردارم و تموم کنم. اما میخوام ببینم، از اونجایی که بعد از اتمام دانشگاه، 6 ماه زمان دارید تا وضعیت معافیت تحصیلی خودتون رو مشخص کنید ( ادامه تحصیل میدید یا میرید سربازی ) اگر من چند واحد بزارم برای تابستون، اونوقت پایان تحصیل من رو میزنن آخر تابستون یا خرداد؟

یا اگه اصلا همون خرداد تموم کنم، باز تا آخر تابستون دانشجوی اونا به حساب میام یا از پایان مرداد تموم هست و من 6 ماه وقت دارم تا وضعیت نظام وظیفم رو مشخص کنم

سلام

این سوالتو از اینجا هم بپرس احتمالا اونا میدونن××:

mohandes e ekhraji
23-01-2011, 11:25
پیام نور تهران کلاساش هاش تو خود مراکز یا تو دانشگاه های دیگه؟

hamidras
23-01-2011, 11:46
پیام نور تهران کلاساش هاش تو خود مراکز یا تو دانشگاه های دیگه؟

معمولا تو خود مراکزشه.

بعضی واحدای عملیشو گویا تو دانشگاه های دیگه میندازن.

hamidras
23-01-2011, 12:56
سلام دوستان
کسی اطلاع داره ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور تمدید میشه یا نه؟

سلام

مهلت ثبت‌نام دوره فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۰ دانشگاه پیام نور تا ۶بهمن تمدید شد

دوره‌های فراگير كارشناسی ارشد و كادانی به كارشناسی فراگير دانشگاه پيام‌نور تا چهارشنبه 6 بهمن‌ماه تمديد شد.
داوطلبان برای دريافت كارت و دفترچه راهنمای آزمون می توانند به باجه‌های اصلی مراكز پستی در هريك از شهرستان‌هاي كشور و مناطق پستي در شهرستان‌هاي بزرگ مانند اصفهان، شيراز و تبريز مراجعه كنند.
كارت و دفترچه راهنمای ثبت‌نام دوره‌های كارشناسی ارشد و كاردانی به كارشناسی در مناطق 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 شهر تهران توزيع مي‌شود. آزمون دوره فراگیر كارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور در30 اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار شده که در این آزمون برای پاسخ‌های غلط نمره منفی لحاظ نمی‌شود. براساس این گزارش ثبت‌نام دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور از 26 دی‌ماه آغاز شده و تا دوم بهمن یعنی پایان امروز ادامه دارد. بر اساس آمار اعلام شده تاکنون حدود 33 هزار داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

hasti rs
23-01-2011, 21:55
سلااااااااااااااااااااااا ااااام :31:
امتحاناتام که تمومید و .. :31:
کارنامه ی شما اومده ؟ ماله ما هنوز کامل نزدن :13:
راستی ترم بعد چن واحد برمیدارید ؟

kasra_khan2003
23-01-2011, 23:43
سلام، کسی منابع کنکور ارشد دانشگاه آزاد رو میدونه؟ مدیریت-بازرگانی

hamidras
24-01-2011, 10:44
سلااااااااااااااااااااااا ااااام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امتحاناتام که تمومید و .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارنامه ی شما اومده ؟ ماله ما هنوز کامل نزدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی ترم بعد چن واحد برمیدارید ؟

سلام:دی×

واسه من کامل اومده تو گروه گذاشتم دسته گلا رو:دی×@

ترم بعد 12 تا بیشتر نمیتونم بردارم:13:

omid_egh
24-01-2011, 20:09
امروز تا الان دارم تلاش میکنم برم تو گلستان نمیشه شما ده نگاه کنید ببینیدمی تونید برید؟

hamidras
24-01-2011, 20:26
امروز تا الان دارم تلاش میکنم برم تو گلستان نمیشه شما ده نگاه کنید ببینیدمی تونید برید؟

همین الان تست کردم وارد شد:دی×

cyrus_ln
24-01-2011, 21:13
سلام
کسی میدونه شهریه ثابت کارشناسی ارشد رشته روزنامه نگاری چقدره؟

کسی نمیدونه؟:31:
حداقل حدودشو چی؟اینم کسی نمیدونه؟

sama_65
25-01-2011, 08:22
سلام و خسته نباشيد :11:

براي رشته " تاريخ و فلسفه تعليم و تربيت " در مقطع ارشد پيام نور، آموزشگاه خوبي رو حوالي شريعتي يا وليعصر يا سيدخندان و ... جايي رو سراغ دارين؟

ممنون ميشم زودتر راهنماييم كنين چون آزمونش ارديبهشت ماه 90 هست :13:

kasra_khan2003
25-01-2011, 12:37
کسی میدونه خلاصه تو مدرک فارغ التحصیلی ما، معدل مارو چطور حساب میکنن؟ با حساب نمرات زیر 10، یا بدون اون؟

این معدلی که الان تو سایت گلستان میزنه با احتساب نمرات زیر 10 هست، درسته؟

hamid_diablo
25-01-2011, 13:18
سلام
اتنخاب واحد ترم جدید از کی شروع میشه

ha789di
25-01-2011, 13:49
سلام دوستان واسه فارغ التحصیلی چه مدارکی لازمه؟؟

fateme_rauf
25-01-2011, 16:44
سلام
اتنخاب واحد ترم جدید از کی شروع میشه

تو سایتا نوشتن از 18 بهمن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidras
25-01-2011, 19:25
کسی نمیدونه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حداقل حدودشو چی؟اینم کسی نمیدونه؟ براساس مصوبه وزارت علوم شهریه دوره های نیمه حضوری دانشگاه پیام نور برای کلیه رشته های تحصیلی برای ورودیهای سال 1389 به میزان 60 درصد شهریه دوره نوبت دوم (شبانه) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور است.
شهریه دروسی که از سوی دانشگاه به صورت خودخوان ارائه شود نیز برابر 50 درصد کلاس های نیمه حضوری است.این مصوبه توسط وزارت علوم اعلام شده است اما دانشگاه پیام نور هنوز رسما در این باره اطلاع رسانی نکرده است و جدول شهریه خود را برای سال تحصیلی جدید برای هیچ کدام از دانشجویان ورودی قدیم و جدید اعلام نکرده است .

سلام
اتنخاب واحد ترم جدید از کی شروع میشه سلام حمید جان

از 18 ام تا 30 ام هستش

سلام دوستان واسه فارغ التحصیلی چه مدارکی لازمه؟؟ سلام

مدارک مورد نیاز جهت فارغ التحصیلی ۱- ۶ قطعه عکس جدید (پشت نویسی شده )

۲- کارت دانشجویی
۳- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان
۴- تصویر صفحات شناسنامه
۵- تصویر کارت ملی
۶- تصویر اصل دیپلم متوسطه وپیش دانشگاهی(نظام جدید)
۷- تاییدیه دیپلم متوسطه وپیش دانشگاهی
۸-تصویر حکم استخدام زمان ثبت نام
۹- جدیدترین گواهی اشتغال بکار
۱۰-تکمیل فر م تسویه حساب
۱۱-پرداخت مبالغ ذیل به حساب شماره (مطمئن نیستم!) در فیشهای جداگانه
۱۲۰۰۰ ریال از بابت صدور گواهینامه
۱۲۰۰۰ ریال از بابت صدور دانشنامه تحصیلی
۱۲۰۰۰ ریال از بابت صدور تائیدیه تحصیلی
۱۲- تمبر ۱۰۰۰۰ ریالی از بانک ملی

aligsm
26-01-2011, 01:05
در مورد مهمان شدن ميشه توضيح بدين
الان ميشه؟
ميشه از طريق سايت فقط اقدام كرد يا بايد حضوري هم بريم؟

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

الان ميشه؟

hamidras
26-01-2011, 11:58
الان ميشه؟بله! تا 17 بهمن وقت داری

ميشه از طريق سايت فقط اقدام كرد يا بايد حضوري هم بريم؟ فک کنم فقط سایت کافی باشه.

بپرس اینو:دی

قوانین و ضوابط و شرایط مهمان شدن در دانشگاه پيام نور

مواردي که دانشجو به طور موقت ناگزير به تغيير محل تحصيل خود باشد مي تواند با موافقت مراکز مبدا و مقصد به عنوان دانشجوي مهمان به طور موقت براي مدت معين محل تحصيل خود را تغيير دهد.

مهمان شدن دانشجو در يک مرکز مشروط به اين است که دانشجو حداقل يک نيمسال تحصيلي خود را در دا نشگاه يامرکزمبدا گذرانده باشد .

مهمان شدن دانشجو براي گذراندن يک يا چند درس در دانشگاههايي که از طريق آزمون سراسري دانشجو مي پذيرند.بانظر شوراي آموزشي مرکز و موافقت دانشگاه مقصد بلامانع است .

مهمان شدن دانشجو ازسايردانشگاهها اعم از دولتي وغيردو لتي با موافقت دانشگاه مبدا و مرکز مقصد بلامانع است .

مهمان شدن دانشجوي مرکز برون مرزي براي گذراندن يک يا چند درس در يکي از دانشگهاي خارج از کشور مورد تاييد مرکزبرون مرزي بلامانع است .

دانشجو در هر رشته تحصيلي مي تواند کمتر از نصف کل واحدهاي درسي رشته تحصيلي را بصورت مهمان در مراکزمبداو طبق شرايط مرکز مقصد باشد.

نمره هاي دانشجو در پايان نيمسال تحصيلي بايد ا ز طريق مرکز مقصد به مرکز مبدا گزارش و در پرونده دانشجو ضبط شود

واینکه 4 نیم سال یا کمتر از نصف واحداتو بیشتر نمیتونی مهمان باشی:دی

hasti rs
26-01-2011, 16:22
الان ميشه؟

واسه مهمان شدن ( دانشگاه ما اینجور بود ؛ خود من مهمان گرفتم ترم بهمنو ) میری دانشگاه :31: ، بعد میری واحد آموزش ، بعد میری پیش مسئول رشتت ، میگی : سلام :31: ، خسته نباشی ؛ میخوام مهمان بگیرم واسه فلان دانشگاه ؛ یه فرم میده بهت پرش میکنی میبریش دبیر خونه ثبتش میکنن واست ؛ دوباره اون فرم رو که ثبت کردن میدی به مسئول رشتت ، یه فرم دیگه میده بهت ؛ اون رو هم پر میکنی ؛ تو این فرم دومی دلایل مهمان بودنتو باید بنویسی ، سعی کن دلایل خوبی بنویسی ، بعدش این فرم دومم رو هم میبری دبیر خونه ثبت میکنی ؛ بهد رئیس امضاش میکنه ، بعد میبریش اون واحدی که میخوای مهمان باشی ( خوده دانشگاه هم فک کنم بفرسته درخواستتو ولی اگه خودت ببری بهتره ) بعدش میری اون دانشگاهی که میخوای مهمان شی ؛ میری آموزش ؛ میری پیش مسئول رشتت ، فرم و میدی بهش ؛ بعدش اون مسئول رشتت بهت میگه برو هفته دیگه بیا ببین موافقت کردیم یا عدم موافقت ؛ واسه موافقتش اگه آشنا داشته باشی خیلی کمکت میکنه چون اینا ظرفیت دارن و براساس یه اولویتهای خاصی موافقت میکنن ظاهرا" ..
همین دیگه :31:
ولی من قبل از امتحانات رفتم کارای مهمان شدنمو درست کردم ، دیگه نمیدونم الانم وقت هست یا نه .

yoosef_st
26-01-2011, 16:31
نمیخوان تقویم آموزشی نیمسال دوم رو پرچم کنن؟
انتخاب واحد و شروع کلاسها از کیه؟

hasti rs
26-01-2011, 17:30

حمید زحمت کشید تو صفحه قبل گذاشت .

hamidras
26-01-2011, 20:15

پرچم میکنیم باز:دی

bigman
26-01-2011, 21:10
براي ما هنوز نمرات ميان ترم را توي سايت نزده فقط نمرات خام آزمون را زده

براي شما هم اينطوريه ؟؟؟

hamidras
26-01-2011, 21:15
براي ما هنوز نمرات ميان ترم را توي سايت نزده فقط نمرات خام آزمون را زده

براي شما هم اينطوريه ؟؟؟

واسه من که همش حتی تشریحیاش اومده:دی

فقط مونده تایید کنن نمره هارو:دی

yashgin128
27-01-2011, 00:39
سلام
من رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هست
1.تاریخ ثبت نام ارشد تا کی هست؟
2.فراگیر چه فرقی با عادی داره؟(ارشد
3.حداکثر برای ارشد چند واحد میدن (هر ترم) و هر چقدر شهریه داره(حدودی).
4.مدرکش درچد قابل قبول هست
5.شیراز هم داره(رشته ای که با رشته کنونی من سازگار باشد)
مرسی

kasra_khan2003
27-01-2011, 09:33
کسی میدونه خلاصه تو مدرک فارغ التحصیلی ما، معدل مارو چطور حساب میکنن؟ با حساب نمرات زیر 10، یا بدون اون؟

کسی جواب اینو نمیدونه؟! خیلـــــــی مهمه! :41:

hamidras
27-01-2011, 22:29
1
.تاریخ ثبت نام ارشد تا کی هست؟

تموم شد!×

حسین توکلی گفت : داوطلبانی كه تا ساعت 19 نسبت به دريافت مدارك ثبت‌نام اقدام می‌كنند، حداكثر تا ساعت 24 امروز، چهارشنبه، 6 بهمن ماه با مراجعه به پايگاه اينترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه، و براساس دستورالعمل‌هاي مربوط نسبت به تكميل تقاضانامه الكترونيكي ثبت‌نام آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد سال 1390 دانشگاه پيام نور اقدام كنند.
وی با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۸۰ هزار داوطلب متقاضی شرکت در آزمون فراگیرکارشناسی ارشد و بیش از ۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در آزمون فراگیر کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور ثبت ‌نام کردند.

2.فراگیر چه فرقی با عادی داره؟

هیچ فرقی نداره×!

فقط شهریشو نمیدونم شاید بفرقه!

4.مدرکش درچد قابل قبول هست

از جمله مدارک مورد تایید وزارت علوم هست!

شیراز هم داره(رشته ای که با رشته کنونی من سازگار باشد)

تو هر داهات کوره ای داره:دی شیرازم حتما هست!

البته مهلتش گویا تموم شد و دیگه تمدید نمیشه! امیدوارم ثبت نام کرده باشی×!

kasra_khan2003
28-01-2011, 08:43

کسی که جواب مارو نداد! اما اینجور که تو اینترنت جستجو کردم، اونایی که ورودی 87 به بعد هستن، نمرات زیر 10شون هم تومعدل حساب میشه، اما قبلی ها نه...

حالا چقدر صحت داشته باشه رو نمیدونم. :46:

ha789di
28-01-2011, 09:17
سلام دوستان
میگم قبل خدمت چه کارهایی رو باید برای فارغ التحصیلی انجام بدم؟؟؟

mili_k
28-01-2011, 09:29
تو اینترنت جستجو کردم، اونایی که ورودی 87 به بعد هستن، نمرات زیر 10شون هم تومعدل حساب میشه، اما قبلی ها نه...

حرف مفته...

MCSE MAN
28-01-2011, 11:13
کسی که جواب مارو نداد! اما اینجور که تو اینترنت جستجو کردم، اونایی که ورودی 87 به بعد هستن، نمرات زیر 10شون هم تومعدل حساب میشه، اما قبلی ها نه...

بله درسته. از ورودي هاي 87 به بعد اگه كسي درسي رو بيوفته تو معدل كلش تاثير ميذاره. حالا نميدونم دقيقا ميره تو معدل كل حساب ميشه يا يه ضريب منفي ميخوره

mili_k
28-01-2011, 11:22
بله درسته. از ورودي هاي 87 به بعد اگه كسي درسي رو بيوفته تو معدل كلش تاثير ميذاره. حالا نميدونم دقيقا ميره تو معدل كل حساب ميشه يا يه ضريب منفي ميخوره

اصلاً اینطور نیست.

MCSE MAN
28-01-2011, 11:37
اصلاً اینطور نیست.
دوست عزيز بخشنامه اش اومده،ميتونيد از كارشناساتون هم بپرسيد
اينم يه لينك براي تاييد اين خبر:

mili_k
28-01-2011, 11:52
دوست عزيز بخشنامه اش اومده،ميتونيد از كارشناساتون هم بپرسيد
اينم يه لينك براي تاييد اين خبر:

فعلاً که تو معدل کل من، تغییری ایجاد نشده!

kasra_khan2003
28-01-2011, 13:38
فعلاً که تو معدل کل من، تغییری ایجاد نشده!

در عوض تو معدل من تاثیر داده شده! حتی با اینکه ورودی 85 هستم.

تابستون امسال به دلایلی اقدام به گرفتن ریز نمرات و کارنامه کلی کردم، جالبه بدونین که دفعه ی اول به قول خودشون اشتباه کردن و معدل بدون در نظر گرفتن دروس مردودی رو دادن، اما بعد با احتساب اون... از اونجا بود که من متوجه شدم...

اما در عوض، تو سایت گلستان بعضی از دوستان هم دوره ایم، هنوز همون معدل قبلی رو زدن ( یعنی بدون احتساب نمرات ردی )

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

کسی میتونه چارت رشته مدیریت بازرگانی وردی 85 -سنتی رو بهم بده؟ مال خودم خیلی قدیمی هست. میخوام ببینم تغییراتش چی هست و چه درسایی رو باید پاس کنم تا این ترم تموم کنم...

MCSE MAN
28-01-2011, 14:00
در عوض تو معدل من تاثیر داده شده! حتی با اینکه ورودی 85 هستم.

تابستون امسال به دلایلی اقدام به گرفتن ریز نمرات و کارنامه کلی کردم، جالبه بدونین که دفعه ی اول به قول خودشون اشتباه کردن و معدل بدون در نظر گرفتن دروس مردودی رو دادن، اما بعد با احتساب اون... از اونجا بود که من متوجه شدم...

اما در عوض، تو سایت گلستان بعضی از دوستان هم دوره ایم، هنوز همون معدل قبلی رو زدن ( یعنی بدون احتساب نمرات ردی )

کسی میتونه چارت رشته مدیریت بازرگانی وردی 85 -سنتی رو بهم بده؟ مال خودم خیلی قدیمی هست. میخوام ببینم تغییراتش چی هست و چه درسایی رو باید پاس کنم تا این ترم تموم کنم...
ولي اين تاثير دروس ردي تو معدل كل فقط براي ورودي هاي 87 به بعد است نه براي ورودي شما كه!!!!
من ورودي 86 هستم و رو معدلم تاثير نذاشته

اينم چارت رشته مديريت بازرگاني سنتي

kasra_khan2003
28-01-2011, 23:20
میرم آموزش صحبت میکنم. تکلیفش رو معلوم میکنم بعد نتیجه رو اعلام میکنم.

ما دقیقا باید 134 واحد پاس کنیم؟

mahya78
28-01-2011, 23:24
سلام
کسی اینجا هست که ارشد فراگیر رشته اقتصاد شرکت کرده باشه ؟

baghali91
29-01-2011, 10:33
من برای کارشناسی فراگیر رشته IT ثبت نام کردم.
الان کتابای منیع رو خریدم دارم میخونم. برای آمادگی برای امتحان چه پیشنهادهایی دارید؟

MCSE MAN
29-01-2011, 11:13
من برای کارشناسی فراگیر رشته IT ثبت نام کردم.
الان کتابای منیع رو خریدم دارم میخونم. برای آمادگی برای امتحان چه پیشنهادهایی دارید؟
منم رشته ام IT هست. چه درس هايي رو بايد بخونيد؟

ما دقیقا باید 134 واحد پاس کنیم؟
من ديگه تعدادش رو نديدم. همون تعدادي كه تو چارت هست،همونه

hamidras
29-01-2011, 12:01
تا به ما رسید قصد جونمونو کردن:دی××

قائم‌مقام دانشگاه پيام نور:
دانشجويان مشروطي دانشگاه پيام نور از اين پس با 4 ترم مشروطي اخراج مي‌شوند!!!
اصغر ابوالحسني در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه تا كنون قانون خاصي درباره مشروطي دانشجويان دانشگاه پيام نور وجود نداشت و دانشجويان مشروطي به درس خود ادامه مي‌دادند، افزود: از اين پس دانشجوياني كه 4 ترم مشروط شوند در صورت داشتن واحدهاي لازم مدرك كارداني دريافت كرده و سپس از دانشگاه اخراج مي‌شوند.
وي با بيان اين كه اين دستورالعمل در سال تحصيلي جاري اجرايي مي‌شود، گفت: در دانشگاه‌هاي ديگر با 3 ترم مشروطي دانشجو اخراج مي‌شود اما به دليل سخت بودن امتحانات دانشجويان دانشگاه پيام نور و نداشتن كلاس آموزشي به تعداد ساير دانشجويان يك ترم آمار مشروطي دانشجويان براي اخراج افزايش يافته است.

ساش
29-01-2011, 12:23
درود بروبچ

الان من می رم ترم 4

کی انتخاب واحد شروع می شه ؟؟؟
درسا را باید از کجا انتخاب کنم

ترم قبل درسای ترم یک را انتخاب کردم چون دوترم اول را مرخصی رد کردم
و ان ترم هم که انتخاب واحد کردم نرفتم سر امتحانات

و الان هم باید درس های ترم یک را وارد کنم ؟؟؟

تنکس از راهنماییتون

iman_s
29-01-2011, 12:33
تا به ما رسید قصد جونمونو کردن:دی××

قائم‌مقام دانشگاه پيام نور:
دانشجويان مشروطي دانشگاه پيام نور از اين پس با 4 ترم مشروطي اخراج مي‌شوند!!!
اصغر ابوالحسني در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه تا كنون قانون خاصي درباره مشروطي دانشجويان دانشگاه پيام نور وجود نداشت و دانشجويان مشروطي به درس خود ادامه مي‌دادند، افزود: از اين پس دانشجوياني كه 4 ترم مشروط شوند در صورت داشتن واحدهاي لازم مدرك كارداني دريافت كرده و سپس از دانشگاه اخراج مي‌شوند.
وي با بيان اين كه اين دستورالعمل در سال تحصيلي جاري اجرايي مي‌شود، گفت: در دانشگاه‌هاي ديگر با 3 ترم مشروطي دانشجو اخراج مي‌شود اما به دليل سخت بودن امتحانات دانشجويان دانشگاه پيام نور و نداشتن كلاس آموزشي به تعداد ساير دانشجويان يك ترم آمار مشروطي دانشجويان براي اخراج افزايش يافته است.
يعني اين همه پول داديم پشم
به هواي اينكه مشروطي يك چيز الكيه ادامه داديم حالا....:41:
خدا كنه تكذيب بشه :27:

baghali91
29-01-2011, 12:39
منم رشته ام IT هست. چه درس هايي رو بايد بخونيد؟

درسهای تخصصی: "ریاضی عمومی 1" و "مبانی کامپیوتر و برنامه سازی"
عمومی: اندیشه اسلامی 1، فارسی عمومی، زبان عمومی

درسهای عمومی رو میخوام بذارم واسه بعد عید. الان بیشتر نگران این دو تا درس اختصاصی هستم...
سطح سولای فراگیر چطوریه؟ شما چه پیشنهادی واسه آماده شدن برای امتحان دارید؟
شما خودتون از فراگیر وارد پیام نور شدید؟

hamidras
29-01-2011, 13:05
کی انتخاب واحد شروع می شه ؟؟؟

از 18 ام تا 30 ام هستش:دی

درسا را باید از کجا انتخاب کنم

از چارت رشتت:دی××

و الان هم باید درس های ترم یک را وارد کنم ؟؟؟

آره دیگه:دی××

ریاضی 1 سخته!:41: مبانیو با یکم خوندن میتونی نمره خوب بگیری آسونه تقریبا:دی!

اندیشه 3 -4 دور بخونی تو 2-3 روز 20 میشی:دی××

فارسی خیلی کار داره! اگه بخوای خوب بشی!

زبانم لغات ته کتابو بخون حله:دی!!

kasra_khan2003
29-01-2011, 13:11
در مورد معدل فارغ ااتحصیلی ، امروز زنگ زدم دانشگاه، بخش امور فارغ التحصیلان، گفتم ورودی 85 هستم، نمرات زیر 10 تو معدل حساب شده و تو سایت زده، چطوره؟

جوابشون این بود که الان زده، ولی چون ورودی 85 هستید، موقع فارغ التحصیل شدن معدل بدون احتساب نمرات زیر 10 رو بهتون میدیم

MCSE MAN
29-01-2011, 13:20

درسهای عمومی رو میخوام بذارم واسه بعد عید. الان بیشتر نگران این دو تا درس اختصاصی هستم...
سطح سولای فراگیر چطوریه؟ شما چه پیشنهادی واسه آماده شدن برای امتحان دارید؟
شما خودتون از فراگیر وارد پیام نور شدید؟
من از طريق فراگير نيومدم ولي از يكي از اطرافيام شنيدم كه امتحاناش خيلي سخته. از امتحاناي ترم پيام نور هم سخت تره
پيشنهاد خاصي كه نيست. بايد قشنگ بشينيد كتاب رو بخونيد. رياضي عمومي 1 يه مقدار سخته،مثال ها و تمريناتش رو حل كنيد چون از همينا سوال مياد كه حتي خيلي وقتا اعدادشم عوض نميكنن
فارسي عمومي رو هم دست كم نگيريد چون درس خيلي حجيميه و خيلي از بچه ها ميوفتن

mahya78
30-01-2011, 00:01
سلام
کسی اینجا هست که ارشد فراگیر رشته اقتصاد شرکت کرده باشه ؟

یعنی ارشد کسی شرکت نکرده اینجا ؟!

fateme_rauf
30-01-2011, 10:24
توجه : این برنامه به صورت رسمی منتشر نشده و هر گونه تغییر در برنامه بر عهده پیام نورنا نمی باشد و امکان تغییر در برنامه ارائه شده وجود دارد.

تاریخ های دقیق را در هنگام انتخاب واحد از سایت گلستان دریافت کنید. این برنامه فقط جهت اطلاع دانشجویان از تاریخ های امتحان ارائه شده است.

ساش
30-01-2011, 14:08
درود این چارت درسی را باید از کجا بیاریم ؟
یعنی از کدوم سایت
رشتم مهندسی کشاورزی علوم دامی هستش

hamidras
30-01-2011, 16:03
درود این چارت درسی را باید از کجا بیاریم ؟
یعنی از کدوم سایت
رشتم مهندسی کشاورزی علوم دامی هستش

شما اینجا :دی :

hamid_diablo
30-01-2011, 20:06
من از طريق فراگير نيومدم ولي از يكي از اطرافيام شنيدم كه امتحاناش خيلي سخته. از امتحاناي ترم پيام نور هم سخت تره
سلام دوست عزیز
من فراگیر امتحان دارم.یه چیزی میگم ولی دوست ندارم ناامیدت کنم.تمام هم دوره ای های من که برمیگرده به ساله 86 بیشتر از 50 واحد پاس نکردن
این یعنی درس خوندن تو پیام نور با مه جا فرق داره

MCSE MAN
30-01-2011, 20:15
سلام دوست عزیز
من فراگیر امتحان دارم.یه چیزی میگم ولی دوست ندارم ناامیدت کنم.تمام هم دوره ای های من که برمیگرده به ساله 86 بیشتر از 50 واحد پاس نکردن
این یعنی درس خوندن تو پیام نور با مه جا فرق داره
سلام دوست من
اتفاقا منم ورودي 86 هستم و خودم درگير اين مسائل بودم و هستم
اون اولا سخت تر بود چون تستي ها نمره منفي داشت ولي ديدن همه دارن زرت وزرت مشروط ميشن براي همين نمره منفي رو برداشتن:31:

mahya78
31-01-2011, 00:19
سلام دوست من
اتفاقا منم ورودي 86 هستم و خودم درگير اين مسائل بودم و هستم
اون اولا سخت تر بود چون تستي ها نمره منفي داشت ولي ديدن همه دارن زرت وزرت مشروط ميشن براي همين نمره منفي رو برداشتن:31:

باز خوبه ورودی 86 بودید
من یادمه جای هر پایان ترم انگار کنکوری میگرفتن از همه درسها.
شاید باورتون نشه یادمه نیمسال اول و دوم و تابستان 85 همه دانشگاه معدلشون زیر 10 شد !!
دقیقا از آخر تابستون نشستن همه طراح سوالین محترم رو عوض کردن و نمره منفی برداشتن و سطح سوالات بسیار تغییر کرد.
واقعا سال عجیبی بود.

راجب فراگیر درسته که قبلا سوالات فرق داشت با رسمی ها . اما حالا سوالات همه یکی است.
فقط یه مقدار پولش بیشتره . اعتبار مدرک فراگیر هم مثل رسمی شده و هیچ مشکلی نداره .
راجب آزمون فراگیر همه چی فقط به این بستگی داره که کدوم شهر ها رو بزنید . واقعا کارنامه ای رو دیدم که با همه ی نمرات زیر 10 قبول اعلام شده و کارنامه ای دیدم که با معدل و نمرات بالای 14 قبول نشده.
فقط بستگی به تعداد شرکت کننده اون رشته/شهر انتخابی شما داره . معمولا شهرهای کوچیک راحت تر قبول میشین.
من هم تجربیات زیادی از پیام نور دارم و از آزمون های فراگیر سوالی بود در خدمتیم.

hamid_diablo
31-01-2011, 14:34
اون اولا سخت تر بود چون تستي ها نمره منفي داشت ولي ديدن همه دارن زرت وزرت مشروط ميشن براي همين نمره منفي رو برداشتن:دی
خدا رو شکر که نمره منفی رو برداشتن وگرنه نمیدونستم چه خاکی تو سرم باید میریختم

ninabina
31-01-2011, 15:01
خدا رو شکر که نمره منفی رو برداشتن وگرنه نمیدونستم چه خاکی تو سرم باید میریختم
گویا نمره ی منفی رو از سال 87 برداشتن و از همون سال هم برای اینکه اعتبارش کم نشه اگر درسی رو بیفتید نمرش در معدل محسوب میشه. که تا حد زیادی منصفانه هم هست.:5:

baghali91
31-01-2011, 22:34
باز خوبه ورودی 86 بودید
من یادمه جای هر پایان ترم انگار کنکوری میگرفتن از همه درسها.
شاید باورتون نشه یادمه نیمسال اول و دوم و تابستان 85 همه دانشگاه معدلشون زیر 10 شد !!
دقیقا از آخر تابستون نشستن همه طراح سوالین محترم رو عوض کردن و نمره منفی برداشتن و سطح سوالات بسیار تغییر کرد.
واقعا سال عجیبی بود.

راجب فراگیر درسته که قبلا سوالات فرق داشت با رسمی ها . اما حالا سوالات همه یکی است.
فقط یه مقدار پولش بیشتره . اعتبار مدرک فراگیر هم مثل رسمی شده و هیچ مشکلی نداره .
راجب آزمون فراگیر همه چی فقط به این بستگی داره که کدوم شهر ها رو بزنید . واقعا کارنامه ای رو دیدم که با همه ی نمرات زیر 10 قبول اعلام شده و کارنامه ای دیدم که با معدل و نمرات بالای 14 قبول نشده.
فقط بستگی به تعداد شرکت کننده اون رشته/شهر انتخابی شما داره . معمولا شهرهای کوچیک راحت تر قبول میشین.
من هم تجربیات زیادی از پیام نور دارم و از آزمون های فراگیر سوالی بود در خدمتیم.

اینقدر تو دل مارو خالی نکنین! یعنی اینقدر فراگیر سخته؟!!:19:
من رشته IT انتخاب کردم...به ترتیب این شهرها:
1.تهران
2.دماوند
3.لواسانات
4.رودهن
5.پردیس
6.پرند
7.ری
8.ورامین

الان هم برنامه ریزی کردم دارم کتابای منبع رو به مرور میخونم...شما چه پیشنهادی دارین؟
اســــــــــترس گرفتم!!:ohno:

kasra_khan2003
01-02-2011, 10:50
دوستانی که دوره ی فارغ التحصیلی رو گذروندن، یا در شرفش هستن. یه سوال دارم، آیا دانشگاه بعد از اتمام کلیه واحدها، به کسانی که مشمول سربازی هستن، ریزنمرات رو میده؟

مدرک تحصیلی رو که نمیدن، مگر اینکه نظام وظیفه بعد از تایید وزارت علوم این اجازه رو بده.

من ریزنمرات رو برای ارسال به دانشگاه خارج میخوام ( برای Apply کردن ).

ha789di
01-02-2011, 13:10
میگم قبل خدمت چه کارایی واسه فارغ التحصیلی باید انجام داد؟؟؟

mahya78
04-02-2011, 00:52
اینقدر تو دل مارو خالی نکنین! یعنی اینقدر فراگیر سخته؟!!:19:
من رشته IT انتخاب کردم...به ترتیب این شهرها:
1.تهران
2.دماوند
3.لواسانات
4.رودهن
5.پردیس
6.پرند
7.ری
8.ورامین

الان هم برنامه ریزی کردم دارم کتابای منبع رو به مرور میخونم...شما چه پیشنهادی دارین؟
اســــــــــترس گرفتم!!:ohno:

دوست گرامی واسه کارشناسی قبول شدن بسیار راحته .
آمار رو نگاه بیندازی میبینی که کمتر از تعداد مورد نیاز ثبت نام کردن

baghali91
04-02-2011, 13:32
دوست گرامی واسه کارشناسی قبول شدن بسیار راحته .
آمار رو نگاه بیندازی میبینی که کمتر از تعداد مورد نیاز ثبت نام کردن

بله دیدم اینو ولی گفتم برای رشته IT احتمالا متقاضی زیاده...
حالا شما چه پیشنهادی دارین واسه آمادگی برای فراگیر؟ فقط هدفم قبولی نیست میخوام نمره بالا بگیرم...

ferdfe
04-02-2011, 13:39
ما اخر نفهمیدیم که این فراگیر چه فرقی فوکوله !!!
اصلا رشته حسابداری کاردانی به کارشناسی را داره !!
بعدش چرا دفترچه اش 50 هزار تومان یعنی اگر دفترچه رو بگیریم میریم دانشگاه یا اینم دوباره کنکور داره !!!

Ship Storm
04-02-2011, 15:27
کاردانی به کارشناسی خیلی جالبه همش 4 5 تا رشته بیشتر نداره و اونم رشته هایی که خیلی طرفدار کمی داره

mousey_war
05-02-2011, 08:30
سلام یه سوالی برام پیش اومده بود که جوابش تقریبا تو بیشتر سایت های خبری پیام نور موجود هست ولی می خواستم از خود اساتیدی که در این فروم وجود دارند بشنوم
من ورودی سال 86 پیام نور هستم و دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم .می خوام بدونم دقیقا تا ترم چندم چه سالی می تونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم . ممنون

MCSE MAN
05-02-2011, 09:17
سلام یه سوالی برام پیش اومده بود که جوابش تقریبا تو بیشتر سایت های خبری پیام نور موجود هست ولی می خواستم از خود اساتیدی که در این فروم وجود دارند بشنوم
من ورودی سال 86 پیام نور هستم و دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم .می خوام بدونم دقیقا تا ترم چندم چه سالی می تونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم . ممنون
سلام
تا اونجا كه من خبر دارم 12 ترم ( 6 سال) معافيت تحصيلي داريد

fateme_rauf
05-02-2011, 13:54
انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور از روز ۱۸ بهمن ماه ۸۹ آغاز و تا ۳۰ بهمن ماه ۸۹ از طریق سایت گلستان به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام خواهد شد.

۱- انتخاب واحد بر اساس نوبت دهی در سایت گلستان انجام خواهد شد،لذا توصیه می شود دانشجویان در روز اول انتخاب واحد(۱۸ یهمن ماه ۸۹) با ورود به سایت گلستان از زمان دقیق انتخاب واحد خود مطلع شوند.

۲- تاریخ حذف و اضافه ۱۷ اسفند ماه ۸۹ لغایت ۲۳ اسفند ماه خواهد بود.
....

ha789di
05-02-2011, 17:27
میگم قبل خدمت چه کارایی واسه فارغ التحصیلی باید انجام داد؟؟؟
کسی اطلاع نداره؟

مرتضی nvcd
06-02-2011, 11:33
اقا هنوز کارنامه ما نیومده که ؟ ... من نمی دونم ریاضی افتادم یا نه دی: ... یکی کمک کنه ... کجا باید بفهمم قبول شدم یا نه

fateme_rauf
06-02-2011, 12:16

aligsm
06-02-2011, 12:23
امروز اتفاقي اينو تو سايت گلستان ديدم

زمان ثبت نام آزمون دروس تجدید امتحان نیمسال اول از تاریخ 07/11/1389 لغایت 10/11/1389 در سیستم گلستان برای کلیه دانشجویان ذینفع، از طریق مسیر زیر فعال می باشد.
دانشجویان پس از ثبت نام می توانند با اخذ گزارش 428(کارت شرکت در جلسه آزمون) در جلسه امتحان شرکت نمایند.
منوی کاربر ==> ثبت نام ==> عملیات ثبت نام ==> درخواست امتحان مشروطین، دروس ریزشی و تك درس

من نميدونم بايد علم غيب داشته باشيم ببينيم قبول شديم يا نه؟ (البته مشاهده نتيجه هست ولي چرا كارنامه ترمي نداره نمره رو)
هنوز يكي از درسام رو نمره تشريحيش رو نزده!
الان هفت شدم تو درسي قبولم؟ (چون شنيدم اينو يكي ميگفت هفت بشي قبولي)

بعد اين درسایی که غایب بودیم رو چکار کنیم؟

ممنون میشم کمک کنید

hasti rs
06-02-2011, 12:59
بچه ها چطور باید انتخاب واحد کنم ؟

fateme_rauf
06-02-2011, 13:30
بچه ها چطور باید انتخاب واحد کنم ؟

hamidras
06-02-2011, 16:43
من نميدونم بايد علم غيب داشته باشيم ببينيم قبول شديم يا نه؟ (البته مشاهده نتيجه هست ولي چرا كارنامه ترمي نداره نمره رو)

از اطلاعات جامع رو ترمت کلیک کن نمره ها هست.

الان هفت شدم تو درسي قبولم؟ (چون شنيدم اينو يكي ميگفت هفت بشي قبولي)

نخیر افتادی:دی

بعد اين درسایی که غایب بودیم رو چکار کنیم؟

غایب بودی درست حذف میشه دوباره ترم بعد میتونی برداری!

fateme_rauf
06-02-2011, 20:52

John Cena723
06-02-2011, 21:44
دوستان تو این اطلاعات جامع دانشجو اون پایین معدل دانشگاه و دانشکده و رشته رو زده. اون برای چیه؟
بعد نمرات شما تایید شده؟

hamidras
06-02-2011, 21:48
دوستان تو این اطلاعات جامع دانشجو اون پایین معدل دانشگاه و دانشکده و رشته رو زده. اون برای چیه؟

برای فهمیدن وضع اسف باره دانشگاست:دی

بعد نمرات شما تایید شده؟

نه هیچکدوم!

mohandes e ekhraji
06-02-2011, 21:54
---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

اقا بابت پست قبل شرمنده!میخواستم این ادرسو تو یاهو بدم به کسی!واقعا سرخ شدم بابت این کار احمقانم!به بزرگی خودتون ببخشید!من فراگیر ثبت نام کردم گفتن معدل باید بالای ۱۲ باشه!یعنی چند تا درس از بین ریاضی عمومی ۱وفزیک ۱واندیشهوزبانوادبیاتو بیوفتم باز قبوالم

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

:41::18::13::11:

omid_egh
06-02-2011, 22:16
لیست دروس کارشناسی حسابداری پیام نورو کسی داره بزاره ممنون میشم

خودم جدولشو داشتم خیلی عالی بود متاسفانه پاکش کردم اگه کسی داره بزاره خیلی حال داده

ferdfe
06-02-2011, 22:34
ما اخر نفهمیدیم که این فراگیر چه فرقی فوکوله !!!
اصلا رشته حسابداری کاردانی به کارشناسی را داره !!
بعدش چرا دفترچه اش 50 هزار تومان یعنی اگر دفترچه رو بگیریم میریم دانشگاه یا اینم دوباره کنکور داره !!!

پس چرا کسی جواب ما رو نداد :37:

mohandes e ekhraji
06-02-2011, 22:40
فراگیر یعنی ترم اول میخونی بعد امتحان میدی اگه قبول شدی ادامه میدی!اگه نه خدافظی میکنی!خودخوانه اما باید بری یه موسسه ای چیزی ثبت نام کنی!۵۰تومانم واسه این میگیرن که زورشون زیاده دوست دارن

baghali91
07-02-2011, 09:19
فراگیر یعنی ترم اول میخونی بعد امتحان میدی اگه قبول شدی ادامه میدی!اگه نه خدافظی میکنی!خودخوانه اما باید بری یه موسسه ای چیزی ثبت نام کنی!۵۰تومانم واسه این میگیرن که زورشون زیاده دوست دارن

البته ثبت نام تو موسسه بایدی نیست! خودخوان میخونی اردیبهشت امتحان میدی...

aez_venoos
07-02-2011, 09:41
سلام
امروز انتخاب واحد بود( ترم 2 ام) من ریاضی 1 را حذف کرده بودم (تو ترم 1)ولی حالا نیست یعنی ارایه نکردن ریاضی 2 هم که نمی تونم بگیرم حالا چه کار کنم ممنون یعنی باید ترم 3 بردارم
ممنون:11:

MCSE MAN
07-02-2011, 10:22
سلام
امروز انتخاب واحد بود( ترم 2 ام) من ریاضی 1 را حذف کرده بودم (تو ترم 1)ولی حالا نیست یعنی ارایه نکردن ریاضی 2 هم که نمی تونم بگیرم حالا چه کار کنم ممنون یعنی باید ترم 3 بردارم
ممنون:11:
سلام
بعضي وقتا اينجوري ميشه.روزهاي آينده هم سر بزنيد چون ممكنه اضافه شه. اگر هم نشد حتما تو حذف و اضافه قرارش ميدن

aez_venoos
07-02-2011, 10:25
ممنون از پاسختون
:11:

aez_venoos
07-02-2011, 10:33
سلام زحمت دوباره
اول صبح رفتم ثبت نام کردم حالا رفتم ببینم شهریه چقدر شده مبلغ را بهم داد و رفتم به ثبت نام اصلی دیدم زده از 26 /11 به بعد شما میتونید ثبت نام کنید گیج شدم ثبت نام من درست هست اخه تو اطلاعات جامع بهم درس هایی که گرفتم را نشون داد الان این جوریم:18:

MCSE MAN
07-02-2011, 11:28
سلام زحمت دوباره
اول صبح رفتم ثبت نام کردم حالا رفتم ببینم شهریه چقدر شده مبلغ را بهم داد و رفتم به ثبت نام اصلی دیدم زده از 26 /11 به بعد شما میتونید ثبت نام کنید گیج شدم ثبت نام من درست هست اخه تو اطلاعات جامع بهم درس هایی که گرفتم را نشون داد الان این جوریم:18:
اگه تو اطلاعات جامع درسهايي كه انتخاب كردبد هست و شهريه هم بهتون نشون ميده پس ثبت نام كرديد.
احتمالا زمان ثبت نامتون در تصل 26 ام بوده ولي صبح سيستمشون براتون اشتباهي باز بوده
مشكلي نيست،26 ام هم سر بزنيد كه مطمنئن باشيد ثبت نام انجام شده يا نه

hasti rs
07-02-2011, 12:14
بچه ها شما انتخاب واحد کردید ؟؟؟ واسه من زده توبتم 24 هست :19:
اینا بر چه اساسی اولویت یندی میکنن ! :13:

MCSE MAN
07-02-2011, 12:19
براي من رو زده از 20 ام
نميدونم والا،اگه فهميديد به منم بگيد!!!
فكر ميكردم بر اساس رشته يا ورودي باشه ولي ديدم نه چون دوستم كه هم رشته اي و هم ورودي هستيم افتاده 24 ام

hasti rs
07-02-2011, 12:24
دوست من هم که هم رشته و هم ورودیه من هست امروز بود نوبتش ! :13:

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

راستی بچه ها ، یه چیز دیگه ؛ شما این ترم تربیت بندی ور میداری ؟؟؟؟ به من گفتن تربیت بدنی رو بزار واسه ترم مهر ؛ چون بعد از عید وحشتناک گرم میشه !

fateme_rauf
07-02-2011, 12:35

سلام.واسه من زده 11.25ساعت13:26چه دقیق:27:

hasti rs
07-02-2011, 12:40
واسه منم زده 12:35 :31: ولی 26 دقه تو رو خیلی دقیق حساب کردن ! :31:

fateme_rauf
07-02-2011, 12:53
لیست دروس کارشناسی حسابداری پیام نورو کسی داره بزاره ممنون میشم

خودم جدولشو داشتم خیلی عالی بود متاسفانه پاکش کردم اگه کسی داره بزاره خیلی حال داده

میتونین از این طریق لیست دروس کارشناسی حسابداری پیام نورو دانلود کنین...

MCSE MAN
07-02-2011, 14:58
راستی بچه ها ، یه چیز دیگه ؛ شما این ترم تربیت بندی ور میداری ؟؟؟؟ به من گفتن تربیت بدنی رو بزار واسه ترم مهر ؛ چون بعد از عید وحشتناک گرم میشه !
من جفتشو پاس كردم
نميدونم شما پيام نور كجا ميريد ولي ما دماونديم و تو ترم مهر نريم بهتره(البته من رفتم و زيادم سخت نبود)
كلا براي ما كه 4 جلسه بيشتر نبود.
باز گرم باشه بهتر از اينه كه سرد باشه

hasti rs
07-02-2011, 15:11
من جفتشو پاس كردم
نميدونم شما پيام نور كجا ميريد ولي ما دماونديم و تو ترم مهر نريم بهتره(البته من رفتم و زيادم سخت نبود)
كلا براي ما كه 4 جلسه بيشتر نبود.
باز گرم باشه بهتر از اينه كه سرد باشه

یهنی باید طبق چک لیستم انتخاب کنم ؟؟؟ منم شنیده بودم که بعضی از درسا ترم زوج و فرد دارن ! ولی نمیدونستم راست میگن!
نه ما خوزستانیم ، بعد از عید هوا میشه 50 درجه !

MCSE MAN
07-02-2011, 15:21
یهنی باید طبق چک لیستم انتخاب کنم ؟؟؟ منم شنیده بودم که بعضی از درسا ترم زوج و فرد دارن ! ولی نمیدونستم راست میگن!
نه ما خوزستانیم ، بعد از عید هوا میشه 50 درجه !
اون به دانشگاهتون بستگي داره. بعضي دانشگاه ها بعضي درسا(معمولا عملي) رو چون تعداد متقاضي زياد نيست يا امكانات كمه ترم زوج و فرد ميكنن. اينو بايد از كارشناستون بپرسيد كه اينجوري هست براي شما يا نه
آهان از اون لحاظ. پس همون ترم مهر برداريد:31:

hamidras
07-02-2011, 15:23
من دیشب راس 12 انتخاب واحدمو کردم رفت نوبت اینا نداشت:دی!!

همه درسا خالی بود چه حالی داد:دی×!

امروز که اومدم ببینم چه خبره میگه از 24 ام شروع میشه:دی اونایی که دیشب انتخابیدمم سر جاشه:دی!

خوبه برداشتم دیشب مگه نه ته دیگشم به ما نمیرسید:دی××!!

hasti rs
07-02-2011, 15:29
بابا حمید
بابا سرعت
بابا حمیت رضا
بابا فعال
بابا خرخون
بابا ته دیگ
بابا :31:

عجب بچه های پی ان یو زرنگ شدن هاااااا :31:

hamidras
07-02-2011, 15:37
بابا حمید
بابا سرعت
بابا حمیت رضا
بابا فعال
بابا خرخون
بابا ته دیگ
بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب بچه های پی ان یو زرنگ شدن هاااااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دی

14 تا برداشتم!
ریاضی 1
فیزیک 1
گسسته
برنامه سازی پیشرفته
اخلاق اسلامی!

امروز از آموزش پرسیدم من که مشمول مشروطم:دی میتونم 14 تا بردارم دیگه:دی!؟

گفت نه برو حذف کن همون 12 تا روبردار :13:

MCSE MAN
07-02-2011, 15:48
من دیشب راس 12 انتخاب واحدمو کردم رفت نوبت اینا نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!
همه درسا خالی بود چه حالی داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]×!
امروز که اومدم ببینم چه خبره میگه از 24 ام شروع میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونایی که دیشب انتخابیدمم سر جاشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!
خوبه برداشتم دیشب مگه نه ته دیگشم به ما نمیرسید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]××!! اين قرتي بازيا كه پر بشه و اين چيزا براي دانشگاه هاي ديگه است.ما كه 3 سال پيام نور بوديم و تا آخرين دقيقه هم درسي پر نشد:27:

:دی
14 تا برداشتم!
ریاضی 1
فیزیک 1
گسسته
برنامه سازی پیشرفته
اخلاق اسلامی!
امروز از آموزش پرسیدم من که مشمول مشروطم:دی میتونم 14 تا بردارم دیگه:دی!؟
گفت نه برو حذف کن همون 12 تا روبردار :13:
اخلاق اسلامي رو حذف كن ديگه
حالا وقت هست اخلاقت اسلامي بشه:31:

hamidras
07-02-2011, 15:54
اين قرتي بازيا كه پر بشه و اين چيزا براي دانشگاه هاي ديگه است.ما كه 3 سال پيام نور بوديم و تا آخرين دقيقه هم درسي پر نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این واحد ما که ترم پیش ریاضی و فیزیکش خیلی زود پرشد:دی به بعضیا عادیش نرسید:دی خودخوان شدن!

زبان و اندیشه هم عادیش به من نرسید:13:

اخلاق اسلامي رو حذف كن ديگه
حالا وقت هست اخلاقت اسلامي بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله بله:دی

اینو برداشتم یکم معدلو بکشه بالا که نشد:دی!!!!

===========

راستی تو pnu open تو مسیر یاب آزادش شرکت میکنم !!:5:

MCSE MAN
07-02-2011, 15:58
این واحد ما که ترم پیش ریاضی و فیزیکش خیلی زود پرشد:دی به بعضیا عادیش نرسید:دی خودخوان شدن!
زبان و اندیشه هم عادیش به من نرسید:13:

پس واحد ما خيلي جادار بوده كه تا حالا اين اتفاق نيوفتاده:31:

kasra_khan2003
07-02-2011, 18:04
کسی تا حالا از بین درس های اختیاری، تجارت الکترونیک برداشته؟ به نظرتون تجارات سخت تر هست یا حقوق بازرگانی بین الملل

hasti rs
07-02-2011, 18:29
حقوق بازرگانی بین الملل
ما یه درس داریم به اسم حقوق بازرگانی ولی دیگه بین الملل نداره ! بچه ها ور داشته بودن میگفتن خیلی آسون بوده ولی باید بخونی ! تستی تشریحی هم بوده امتحانش ظاهرا"

kasra_khan2003
07-02-2011, 21:46
ما یه درس داریم به اسم حقوق بازرگانی ولی دیگه بین الملل نداره ! بچه ها ور داشته بودن میگفتن خیلی آسون بوده ولی باید بخونی ! تستی تشریحی هم بوده امتحانش ظاهرا"

ممنون، الان توضیحاتتون برای همون حقوق بازرگانی بود، یا بازرگانی بین الملل؟ من حقوق بازرگانی رو پاس کردم. درس ساده ای هست، فقط باید خون و نکته برداری کرد.

keyvan_n
07-02-2011, 22:55
سلام
دوستان من فراگیر ارشد کرج قبول شدم. از ترم دوم شروع میشه.
نمی دونم چطور باید شماره دانشجویی بگیرم.
کمک کنید

mahya78
07-02-2011, 23:09
سلام
دوستان من فراگیر ارشد کرج قبول شدم. از ترم دوم شروع میشه.
نمی دونم چطور باید شماره دانشجویی بگیرم.
کمک کنید

باید برفت دانشگاه . مسئول محترم آموزش هم که بخاطر انتخاب واحد این روزها سرشون بسیار شلوغه .
مثلا امروز واسه بنده خدایی رفتیم دانشگاه کارشو انجام بدیم 5ساعت گیر کردیم !!
گفتم برم دانشگارو ببینم بچه های جدید ساختمونای جدید .............
ای خدا ...... هلاک شدم 5ساعت سرپا . اون وقتا کاغذی بود و امضایی بود و تمام . حالا چه سخت شده همه چی . آخرشم که نتیجه همونه ولی کلی الکی میپیچونن دور سرشون .
راستی شما احتمالا تکمیل ظرفیت بودین . میشه بگید رشتتون چی بوده و نمراتتون چطور بود ؟

AR_SAR
07-02-2011, 23:15
آیا رشته های مکانیک و الکترونیک هم برای لیسانس اومده؟
ممنون

hasti rs
07-02-2011, 23:22
ممنون، الان توضیحاتتون برای همون حقوق بازرگانی بود، یا بازرگانی بین الملل؟ من حقوق بازرگانی رو پاس کردم. درس ساده ای هست، فقط باید خون و نکته برداری کرد.
توضیحات من برای حقوق بازرگانی بود که میگن درسه آسونی هست :31: حقوق بین الملل هم شبیه همین باید باشه دیگه ! از رو اسمش میگم !
شما باید رشتتون حسابداری یا مدیریت باشه ، درسته ؟

keyvan_n
07-02-2011, 23:26
باید برفت دانشگاه . مسئول محترم آموزش هم که بخاطر انتخاب واحد این روزها سرشون بسیار شلوغه .
مثلا امروز واسه بنده خدایی رفتیم دانشگاه کارشو انجام بدیم 5ساعت گیر کردیم !!
گفتم برم دانشگارو ببینم بچه های جدید ساختمونای جدید .............
ای خدا ...... هلاک شدم 5ساعت سرپا . اون وقتا کاغذی بود و امضایی بود و تمام . حالا چه سخت شده همه چی . آخرشم که نتیجه همونه ولی کلی الکی میپیچونن دور سرشون .
راستی شما احتمالا تکمیل ظرفیت بودین . میشه بگید رشتتون چی بوده و نمراتتون چطور بود ؟

راستش همسرم قبول شده. من از طرف خودم نوشتم. خودم کامپیوتر بودم، رتبم بد بود، خانمم حقوقه، یادمه نمراتش خوب بود، ولی ریزشو فراموش کردم.
آخه گفته بودن اینترنتی شماره میدن! پس رسماً بیچاره شدم.

mahya78
07-02-2011, 23:29
آیا رشته های مکانیک و الکترونیک هم برای لیسانس اومده؟
ممنون

الان دفترچه رو نگاه کردم کارشناسی این دو تا رشته رو داشت اما واسه کاردانی به کارشناسی نمیدونم دفترچه نداشتم که ببینم.

mahya78
07-02-2011, 23:34
راستش همسرم قبول شده. من از طرف خودم نوشتم. خودم کامپیوتر بودم، رتبم بد بود، خانمم حقوقه، یادمه نمراتش خوب بود، ولی ریزشو فراموش کردم.
آخه گفته بودن اینترنتی شماره میدن! پس رسماً بیچاره شدم.

آخه هرکسی واسه قبولی باید برای ثبت نام یه بار دانشگاه بره دیگه . اون وقتی که میرن همونجا یوزر و پسورد بهتون میدن که بعد این راحت توی خونه همه اطلاعات دانشجویی رو از رو سایت ببینید .
اگه واسه ثبت نام رفته باشین قبلا . حتما شماره دانشجویی دادن بهتون و پسورد
که معمولا پسورد اولیه شماره شناسنامه افراد هستش.

keyvan_n
07-02-2011, 23:44
آخه هرکسی واسه قبولی باید برای ثبت نام یه بار دانشگاه بره دیگه . اون وقتی که میرن همونجا یوزر و پسورد بهتون میدن که بعد این راحت توی خونه همه اطلاعات دانشجویی رو از رو سایت ببینید .
اگه واسه ثبت نام رفته باشین قبلا . حتما شماره دانشجویی دادن بهتون و پسورد
که معمولا پسورد اولیه شماره شناسنامه افراد هستش.

متاسفانه چیزی به ما ندادن

mahya78
07-02-2011, 23:52
متاسفانه چیزی به ما ندادن

مگه میشه ؟
خوب چک کنید ببینید شماره دانشجویی جایی واستون ننوشتن . اگه پیدا کردین پسورد احتمالا شماره شناسنامه است
اگه نیافتین تماس بگیرید دانشگاه احتمال مسئله حل میشه .

princeofpersia_7
08-02-2011, 01:46
بچه ها شاید سوالم مسخره بیاد.من کلا 2-1 ماهی میشه که تو سایت گلستان نرفتم :31:

برای مرخصی گرفتن چه زمانی و چه طوری باید اقدام کنم؟...کمک کنید..میسی :31::40:

moneymba
08-02-2011, 19:03
بچه ها شاید سوالم مسخره بیاد.من کلا 2-1 ماهی میشه که تو سایت گلستان نرفتم :31:

برای مرخصی گرفتن چه زمانی و چه طوری باید اقدام کنم؟...کمک کنید..میسی :31::40:

وارد اکانتتون میشن:
دانشجو---> درخواست ها -----> تقاضای مرخصی برای یک ترم.

برات ارزوی موفقیت میکنم.:40:

Persiano
09-02-2011, 02:59
اینم ادرس سایت فروشگاهی کافه پیام نور برای خرید نمونه سوالات پیام نور - درسی و کنکور فراگیر هست
از کاردانی تا کارشناسی ارشد و دکترا - علمی کاربردی

:11:
نمونه سوالات پایان ترم دوره هاي قبل نيز با كيفيت بالا موجود مي باشد . سال هاي 83-84-85-86-87-88-89 -90 ترم تابستان 87 و 88 و 89 - نيمسال اول و دوم - پيام نور

تمام رشته ها و درس ها را شامل ميشود - 55 رشته و گرايش مختلف ( رشته هاي : آمار - زيست شناسي علوم گياهي و عمومي - زمين شناسي محض و كاربردي- فيزيك (اتمي-حالت جامد-هسته اي) - شيمي محض و كاربردي- رياضي محض و كاربردي-علوم كامپيوتر- مهندسي نرم افزار - فناوري اطلاعات - صنايع - مهندسي كشاورزي - اقتصاد كشاورزي - حسابداري - مديريت دولتي صنعتي بازرگاني - مهندسي منابع طبيعي و محيط زيست - صنايع دستي و طراحي پارچه -تاريخ - جهانگردي و گردشگري - كتابداري - علوم اجتماعي (پژوهشگري - تعاون و رفاه اجتماعي)-علوم سياسي - علوم تربيتي(مديريت برنامه ريزي-پيش دبستاني) - علوم اقتصادي(اقتصاد نظري) - الهيات (تمام گرايش ها)- كتابداري - تربيت بدني - حقوق - روان شناسي(مشاوره و راهنمايي)- جغرافيا (انساني- طبيعي - برنامه ريزي شهري)- مترجمي زبان و زبان انگليسي - علوم دامي - مهندسي آب و خاك - مهندسي آباداني روستاها ) طرح تجميع و سنتي
و نمونه سوالات عمومي مشترك رشته هاي پيام نور بطور كامل

نمونه سوالات پايان ترم كارشناسي ارشد نيمسال اول و دوم 87-88 براي برخي دروس و رشته های پيام نور

fateme_rauf
09-02-2011, 10:56
آخرین تغییرات ۱۹ بهمن ۸۹

Persiano
09-02-2011, 16:05
دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور امتحانات پایان ترم و فراگیر سال 86 در مقاطع کارشناسی وارشد فراگیر در سایت زیر

kasra_khan2003
09-02-2011, 20:24
دوستان منابع درسی رشته مدیریت بازرگانی رو لطف میکنین؟

راستی، چرا تاریخ تحلیلی صدر اسلام دیگه تو لیست انتخاب واحد نیست؟ آیا اسمش عوض شده؟

fateme_rauf
09-02-2011, 22:53
[QUOTE=kasra_khan2003;5847662]دوستان منابع درسی رشته مدیریت بازرگانی رو لطف میکنین؟

kasra_khan2003
09-02-2011, 23:49
میگم این قانون جمعیت و تنظیم خانواده چیه؟ الان میگن باید ترم آخر بگذرونی اما زمان ما این قانون نبود و ترم تابستون پاسش کردیم...

mili_k
10-02-2011, 00:16
میگم این قانون جمعیت و تنظیم خانواده چیه؟ الان میگن باید ترم آخر بگذرونی اما زمان ما این قانون نبود و ترم تابستون پاسش کردیم...

این قانون احتمالاً بخاطر اینه که "رو" ی دانشجوها زیاد نشه :31:

چیز خاصی هم نداره البته. ( جدّی)

MCSE MAN
10-02-2011, 11:27
کی همچین حرفی رو زده که حتما باید ترم آخر پاس شه؟

mili_k
10-02-2011, 11:38
کی همچین حرفی رو زده که حتما باید ترم آخر پاس شه؟

تو چارت دیدم ؛ البته قبلش پاس کرده بودم این درس رو. :31:

hamid_diablo
10-02-2011, 18:01
این قانون احتمالاً بخاطر اینه که "رو" ی دانشجوها زیاد نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

چیز خاصی هم نداره البته. ( جدّی)
همین دانشگاهاست که روی جوانارو باز کرده
مخصوصا پیام نور که بی در و پیکره
تو داشکده مهندسی تهران تو خیابون ویلا همه کار میشه کرد
باز هم آفرین به دانشجوها که کمی حیا دارن

MCSE MAN
10-02-2011, 18:45
تو چارت دیدم ؛ البته قبلش پاس کرده بودم این درس رو. :31:
چارت فقط براي اينه كه پيش نياز رو بدونيم و يه استاندارديه براي پاس كردن دروس. حتما نبايد طبق اون پاس كنيم كه!!!

mili_k
11-02-2011, 01:05
چارت فقط براي اينه كه پيش نياز رو بدونيم و يه استاندارديه براي پاس كردن دروس. حتما نبايد طبق اون پاس كنيم كه!!!

یه جای چارت نوشته بود درس جمعیت و تنظیم خانواده باید ترم آخر پاس بشه.

mahya78
11-02-2011, 01:19
یه جای چارت نوشته بود درس جمعیت و تنظیم خانواده باید ترم آخر پاس بشه.

حالا شما که پاس کردی چرا سوال میکنی /
ضمنا وضعیت منابع دروس جدید دیروز منتشر شد . واسه بعضی رشته ها از ورودی 89 به بعد هم تغییراتی داره.
تغییرات مورخ 1389/11/18

mili_k
11-02-2011, 01:21
حالا شما که پاس کردی چرا سوال میکنی /
ضمنا وضعیت منابع دروس جدید دیروز منتشر شد . واسه بعضی رشته ها از ورودی 89 به بعد هم تغییراتی داره.
تغییرات مورخ 1389/11/18

من سوال نکردم!! در این مورد بحث شده بود...

hamidras
14-02-2011, 10:20
سانحه‌ای که شنبه 23 بهمن ماه در جاده اراک به قم برای مینی‌بوس دانشجویان دانشگاه پیام‌نور استان مرکزی رخ داد 9 دانشجوی پیام نور را قربانی خود کرد
به گزارش اخبار پیام نور، سانحه وقتی رخ می‌دهد که یک تریلی حامل بار دچار انحراف کامل شده و وارد جاده مقابل می‌شود و به مینی بوس حامل دانشجویان پیام نور که عازم یک گردهمایی در قم بود برخورد می‌کند.
رئیس پلیس راه استان مرکزی در گفتگوی با خبرگزاری مهر گفت : وسیله نقلیه دانشجویان از نظر فنی سالم بوده و هیچ مشکلی نداشته بلکه مشکل از خودروهایی بوده که از سمت قم می آمدند و در جاده لغزنده از زنجیر چرخ استفاده نمی کردند.سرهنگ مهدی حسنی از نقش یک دستگاه تریلر و یک خودروی سواری پیکان در این سانحه خبر داد و افزود: مسبب اصلی این حادثه، راننده خودروی سواری پیکان بوده که به دلیل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در جاده لغزنده و عدم رعایت سرعت مطمئنه منجر به این حادثه شده است.
هادی غفاری رئیس دانشگاه پیام نور واحد اراک در گفتگو با خبرنگار مهر، اسامی کشته شدگان سانحه روز گذشته دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد: علیرضا رجبی و مریم سلیمانیان از واحد اراک ، معصومه قربانی از واحد شازند و هاجر فراهانی، زینب ترابی، فاطمه قربانی، سارا سلیمانیان، فاطمه نجف آبادی، خدیجه ابراهیمی از واحد فرمهین دانشگاه پیام نور جزء کشته شدگان این حادثه هستند. وی گفت: تمامی این دانشجویان در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور تحصیل می کردند.

:41:

خدایا ما را ببخشو بیامرز:20:

Squall Leonhart
14-02-2011, 23:01
خدا رحمتشون بکنه ...

خوش به حالشون که قبل از اینکه بار گناهاشون مثل من بره بالا به رحمت خدا رفتن ...

خدا به خانوادهاشون صبر بده ...

Arash4484
14-02-2011, 23:31
سانحه‌ای که شنبه 23 بهمن ماه در جاده اراک به قم برای مینی‌بوس دانشجویان دانشگاه پیام‌نور استان مرکزی رخ داد 9 دانشجوی پیام نور را قربانی خود کرد
به گزارش اخبار پیام نور، سانحه وقتی رخ می‌دهد که یک تریلی حامل بار دچار انحراف کامل شده و وارد جاده مقابل می‌شود و به مینی بوس حامل دانشجویان پیام نور که عازم یک گردهمایی در قم بود برخورد می‌کند.
رئیس پلیس راه استان مرکزی در گفتگوی با خبرگزاری مهر گفت : وسیله نقلیه دانشجویان از نظر فنی سالم بوده و هیچ مشکلی نداشته بلکه مشکل از خودروهایی بوده که از سمت قم می آمدند و در جاده لغزنده از زنجیر چرخ استفاده نمی کردند.سرهنگ مهدی حسنی از نقش یک دستگاه تریلر و یک خودروی سواری پیکان در این سانحه خبر داد و افزود: مسبب اصلی این حادثه، راننده خودروی سواری پیکان بوده که به دلیل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در جاده لغزنده و عدم رعایت سرعت مطمئنه منجر به این حادثه شده است.
هادی غفاری رئیس دانشگاه پیام نور واحد اراک در گفتگو با خبرنگار مهر، اسامی کشته شدگان سانحه روز گذشته دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد: علیرضا رجبی و مریم سلیمانیان از واحد اراک ، معصومه قربانی از واحد شازند و هاجر فراهانی، زینب ترابی، فاطمه قربانی، سارا سلیمانیان، فاطمه نجف آبادی، خدیجه ابراهیمی از واحد فرمهین دانشگاه پیام نور جزء کشته شدگان این حادثه هستند. وی گفت: تمامی این دانشجویان در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور تحصیل می کردند.

:41:

خدایا ما را ببخشو بیامرز:20:

آخه با مینی بوس میرن قم؟ 130 کیلومتر راه که اتوبان هم نیست؟؟؟:41:
خیلی ناراحت شدم
واحد اراک اتوبوس زیاد داره چرا مینی بوس؟ چون کم بودن؟:13:
روانشون شاد:44:

hasti rs
15-02-2011, 15:19
roheshon shad ... :(

hamidras
15-02-2011, 18:26

ردیف 1 این ریاضی مقدماتی که زده همون ریاضی عمومی 1 هستش!؟ اصلا این درسو ندیدم تاحالا:دی

John Cena723
16-02-2011, 19:40
منظور از این دروس ریزشی چیه؟ همونایی که افتادی؟

hamidras
16-02-2011, 20:18
منظور از این دروس ریزشی چیه؟ همونایی که افتادی؟

درسایی که 70 درصد بچه ها افتادن:دی×!

hasti rs
16-02-2011, 21:01
درسایی که 70 درصد بچه ها افتادن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif×!

فک کن اونایی هم که جزء اون 30% هستن باید دوباره امتحان بدن !!!!!!
ما که شانس نداریم ! اگه یه امتحانو بیوفتیم ریزشیش نمیکنن ! اگه هم قبول شدیم از یه امتحان سخت میای قشنگ ریزشیش میکنن !

omid_egh
16-02-2011, 21:02
کسی ترتیب پیش نیاز های کارشناسی حسابداری رو میدونه

این گلستان خیلی گنگه من اصلا سر در نمیارم چه درسی پیش نیاز داره چه درسی نداره

hasti rs
16-02-2011, 21:04
راستی یه سوال واسه من پیش اومده ؛ این درسای تفسیر نهج البلاغه و اندیشه امام و انقلاب و دفاع مقدس و همینجور خودت برو تا آخر دیگه ! اینا اختیاری هستن ؟
آخه من کلا" تو چک لیستم دوتا اندیشه نوشته با دوتا معارف ولی اینا یه شونصدتایی میشن ! نریم این همه بخونیمشون بعد آخر سر اختیاری باشن ؟!

hasti rs
16-02-2011, 21:11
کسی ترتیب پیش نیاز های کارشناسی حسابداری رو میدونه

این گلستان خیلی گنگه من اصلا سر در نمیارم چه درسی پیش نیاز داره چه درسی نداره

اصول 1 ---> اصول 2 --------> اصول 3
ریاضی 1 ---> ریاضی 2 -------> آمار و احتمال
اصول 2 ------> حسابرسی 1 -----------> حسابرسی 2
اصول 2 ------> صنعتی 1 ------> صنعتی 2 --------> صنعتی 3
اقتصاد خرد ------> کلان -------> پول و ارز بانکداری
اصول 3 -----> میانه 1 --------> میانه 2 --------> پیشرفته 1 ------> پیشرفته 2 ---------> مباحث جاری در حسابداری
مدیریت مالی 1 ------> مدیریت مالی 2

کلا" همشون به هم پیوستن و همشون به اصول1 برمیگیردن ! : دی
چک لیستو نگاه کنی بهتر متوجه میشی ،

hamidras
16-02-2011, 21:29
فک کن اونایی هم که جزء اون 30% هستن باید دوباره امتحان بدن !!!!!!
ما که شانس نداریم ! اگه یه امتحانو بیوفتیم ریزشیش نمیکنن ! اگه هم قبول شدیم از یه امتحان سخت میای قشنگ ریزشیش میکنن !

اجباری نیست شرکت تو این امتحانا :دی بالاترین نمرتو میذارن به عنوان نمره درس:دی

omid_egh
17-02-2011, 13:53
راستی یه سوال واسه من پیش اومده ؛ این درسای تفسیر نهج البلاغه و اندیشه امام و انقلاب و دفاع مقدس و همینجور خودت برو تا آخر دیگه ! اینا اختیاری هستن ؟
آخه من کلا" تو چک لیستم دوتا اندیشه نوشته با دوتا معارف ولی اینا یه شونصدتایی میشن ! نریم این همه بخونیمشون بعد آخر سر اختیاری باشن ؟!

اختیارین منم ترم قبل بعد از پاس کردن قانون اساسی اندیشه امامو برداشتم همین اشتباهو کردم رفتم عوض کردم

اصول 1 ---> اصول 2 --------> اصول 3
ریاضی 1 ---> ریاضی 2 -------> آمار و احتمال
اصول 2 ------> حسابرسی 1 -----------> حسابرسی 2
اصول 2 ------> صنعتی 1 ------> صنعتی 2 --------> صنعتی 3
اقتصاد خرد ------> کلان -------> پول و ارز بانکداری
اصول 3 -----> میانه 1 --------> میانه 2 --------> پیشرفته 1 ------> پیشرفته 2 ---------> مباحث جاری در حسابداری
مدیریت مالی 1 ------> مدیریت مالی 2

کلا" همشون به هم پیوستن و همشون به اصول1 برمیگیردن ! : دی
چک لیستو نگاه کنی بهتر متوجه میشی ،

مرسی از راهنماییت

موقعه حذف و اضافه فقط باید اندازه همون تعداد واحدی که حذف میکنی برداری یا بیشتر میتونی برداری؟

ELDORAMO
17-02-2011, 16:31
دوستان یک روش نوین تقلب رو از 4 ترم دیگه عرضه می کنم
اگه خوش شانس باشین و تا اون موقع درز نکنه یا کسی بهش دست پیدا نکنه حاظرم اون رو به مزایده بگذارم
فعلا توی مراحل تست شدن هست و بعد از اینکه خر خودم از پل گذشت مخلص همتون هستم
امکان لو رفتن تقریبا صفر درصد
بازده هم 20-100 درصد!
فوق العاده اسون

بگذریم

من رشته زیست هستم
کتاب ریاضی عمومی 2 نوشته محمد مهدی ابراهیمی رو گرفتم ولی 2 جلد هست و روش نوشته رشته شیمی
ظاهرا کتاب دیگه ای هم توی بازار نیست توی منابع رشته زیست هم ذکر شده فصل دهم! در حالی که کتاب نه فصل بیشتر نداره
میشه راهنمایی کنید؟

Dokhtar_Bache
18-02-2011, 12:03
حالا نمیشه زودتر عرضه کنی :31:
اگه داری تست میکنی بگو منم کمک میکنم زودتر به نتیجه برسه:20:

ELDORAMO
18-02-2011, 13:02
نه دوست عزیزم
تنها رمز موفقیت این روش سکوت بوده
وقتی اب گل الوده
وقتی سیستم اموزشی به لجن کشیده شده
دانشجو باید خودش ابتکار عمل نشون بده
شما ها هم متناسب با دانشگاهی که میرید و شرایطتون می تونید روش های مختص خودتون رو ابداع کنید
من هر سال یک روش جدید و پیشرفته استفاده کردم به خاطر دهن لقی بلافاصله سال بعد جلوش گرفته شد و تا اتمام دانشگام این روش رو اعلام نمی کنم
فدای همتون:40:

hamid_diablo
19-02-2011, 15:41
به خاطر دهن لقی بلافاصله سال بعد جلوش گرفته شد
سلام
خوبی؟ ؟ خوبم!!
من قول میدم دهن لقی نکنم:20:
شما هم یه ثوابی کن و بگو چی کار میکنی:31:
راستی پیام نور تهرانی؟

John Cena723
19-02-2011, 15:48
اگه خوش شانس باشین و تا اون موقع درز نکنه یا کسی بهش دست پیدا نکنه حاظرم اون رو به مزایده بگذارم

نیازی به مزایده گذاشتن شما نیست. وقتی به چیزی اشاره می کنید یا اونو بگید یا الکی خودنمایی نکنید.

ELDORAMO
19-02-2011, 16:12
شما معنای پیش فروش و یا معرفی محصولات اینده رو می دونید چیه؟
خیلی واضحه
این رو گفتم تا اگه کسی کارش گیر بود یا بدونه راهی وجود داره و یا اینکه بعد 4 ترم دیگه بیاد سراغم تا کمکش کنم
خونسرد باش دوست عزیزم می دونم خیلی ها دلشون می خواد بدونن ولی بدون صبر هیچ چیز بدست نمیاریم

John Cena723
19-02-2011, 19:30
خونسرد باش دوست عزیزم می دونم خیلی ها دلشون می خواد بدونن ولی بدون صبر هیچ چیز بدست نمیاریم

از کی تا حالا دغل بازی و کلک صاحب پیش فروش شده؟ :blink:

دوستان 4ترم صبر کنید تا ببینید می تونید با دغل بازی مدرک بگیرید یا نه. ولی من دانشجویی که از شب تا صبح می شینه درسشو می خونه حتی برای گرفتن نمره قبولی به دانشجویی که با تقلب نمره بالا گرفته ترجیح می دم.

Dokhtar_Bache
19-02-2011, 21:21
حالا حرص نخور john :31: این آقا خواسته ریتم تاپیک رو یکم عوض کنه...وگرنه همه ما هزارتاکار توزندگی انجام میدیم که اصولا نمیایم توتاپیک ها همشون رو برای ملت بازگو کنیم..مگه اینکه واقعا ارزش گفتن وحتی ربط داشته باشه به فروم:5:
تقلب اختراع میکنی خوب بکن دیگه اعلام کردن نداره تو که میترسی ریشه کنش کنن:20:

omid_egh
19-02-2011, 22:44
تقلب کار شیطونه

لطفا تقلب نکنید تا بیفتید اونموقع دوباره امتحانو راحت تر برگزار کنند همه قبول بشیم

Squall Leonhart
19-02-2011, 23:07
دوستان عزیز تقلب کردن در وهله اول به سر خود کلاه گذاشتن هست در وهله بعدی افراد دیگه.

من بدون تقلب کردن رسیدم به فوق لیسانس همه درسام رو هم به وقتش خوب خوندم ولی هنوز احساس کمبود میکنم وای به حال کسی که بخواد با تقلب بیاد بالا ...

پس به دنبال تقلب نباشین و شرافت مندانه درس بخونین و یادتون باشه که نابرده رنج گنج میسر نمیشود ...

hamid_diablo
20-02-2011, 13:16
تاپیک به کجا رسیده

ول کنید خودش میاد میگه!!!

راستی برنامه کلاسارو باید از کجا گرفت؟.البته روزهارو میدونم ولی نمیدونم تو کدوم کلاسا تشکیل میشه

ELDORAMO
20-02-2011, 16:57
دوستان گلم شما چرا اینقدر داغ کردید؟
فقط خواستم بدونید امکانش هست چندین تا راه هم داره کافیه یکم روش تمرکز کنید و هیچ وقت هم روش رو عمومی نکنید
در ضمن توی این مملکت وقتی پسره پوزش رو نمی تونه بشوره با هزار تا سهمیه ار من جلوتر قبول شده این حق منه که خودم رو با سهمیه ذهنم ابتکارم و هنرم بالا ببرم واسه دانشگاه کثیفی مثل پیام نور واقعا ارزش داره از این تکنیک ها استفاده کنیم وقتی استاد من خودش میاد میگه نصف این کتاب پوچه و دارید وقت خودتون رو هدر میدید فشار بی خودی اوردن هنر نیست
اینجا جنگله
یا میخوری
یا خورده میشی

دوستان عزیز تقلب کردن در وهله اول به سر خود کلاه گذاشتن هست در وهله بعدی افراد دیگه.

من بدون تقلب کردن رسیدم به فوق لیسانس همه درسام رو هم به وقتش خوب خوندم ولی هنوز احساس کمبود میکنم وای به حال کسی که بخواد با تقلب بیاد بالا ...

من شخصا جدا از این روش ها خود کتاب ها رو هم می خونم اما با سیاست مثبت نه اینکه ذهن به این با ارزشی رو پر کنم از هر چرت و پرت و مطلبی که کارایی چندان واسم نداره و به گفته دوست عزیزم باید به فکر لیسانس هم بود من تمرکزم روی اینه
مطالبی رو می خونم که به درد لیسانسم بخوره و از همه مهم تر بار سنگین و زجر اور این دانشگاه لعنتی رو هم کمتر می کنم

من کاری به افرادی که توان تقلب رو ندارن و با حرف های مثبت این رو توجیه می کنن ندارم
صرفا برای افرادی مثل خودم گفتم
به ذهنتون فشار بیارید
روش هایی هست

بگذریم
کسی میدونه کتاب ریاضی عمومی 2 رشته زیست شناسی یک جلده یا دو جلد؟

behnam_tr
20-02-2011, 20:06
یک خبر جدید...

26 خرداد تعطیله(ولادت حضرت علی) ولی واسه 26 خرداد امتحان زدن
من به شخصه 26 خرداد امتحان پایگاه داده دارم دوستان توجه داشته باشن که زمانش تغییر خواهد کرد احتمالا به بعد از زمان آخرین
امتحان ...

موفق باشید

hasti rs
20-02-2011, 22:54
اختیارین منم ترم قبل بعد از پاس کردن قانون اساسی اندیشه امامو برداشتم همین اشتباهو کردم رفتم عوض کردم

شما مطمئنید ؟
باید برم آموزش بپرسم ؛ واسه حذف و اضافه عوض کنم .

omid_egh
20-02-2011, 23:06
شما مطمئنید ؟
باید برم آموزش بپرسم ؛ واسه حذف و اضافه عوض کنم .

بله تو سیستم گلستان زمانی که انتخاب کردی نزده بود اختیاری؟

fateme_rauf
21-02-2011, 15:30
یک خبر جدید...

26 خرداد تعطیله(ولادت حضرت علی) ولی واسه 26 خرداد امتحان زدن
من به شخصه 26 خرداد امتحان پایگاه داده دارم دوستان توجه داشته باشن که زمانش تغییر خواهد کرد احتمالا به بعد از زمان آخرین
امتحان ...

موفق باشید

با نگاهی به تقویم سال ۹۰ متوجه می شوید روز ۲۶ خرداد ۹۰ روز ولادت حضرت علی (ع) می باشد و تعطیل رسمی! اما دانشجویان پیام نور در زمان انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۰-۸۹ خود با برگزاری چند درس از امتحانات خود در روز ۲۶ خرداد ۹۰ بهت زده شدند!
عبدالله معتمدی در نامه ای که ۳ اسفند ۸۹ آن را به امضا رسانده است تاریخ برگزاری امتحاناتی را که پیش از این ۲۶ خرداد ۹۰ اعلام شده بود را عینا با همان ساعت برگزاری روز ۱۴ تیر ۹۰ عنوان کرد و از کلیه مراکز و واحد های پیام نور خواست تا این موضوع به اطلاع دانشجویان پیام نور رسانده شود

mousey_war
22-02-2011, 15:02
سلام
چطور میشه برنامه کلاسی رو از سیستم گلستان گرفت؟

behnam_tr
22-02-2011, 20:17
سلام

تو قسمت ثبت نام اصلی تو زمان انتخاب واحد بود ولی اونجا نمیشه وارد شد الان
فک میکنم تو قسمت اطلاعات دانشجو بزنن البته بعدا
الان نیست شما هم یه چک بکنید

hamid_diablo
23-02-2011, 13:46
سلام
مهلت پرداخت شهریه تا چند اسفند ماهه؟

MCSE MAN
23-02-2011, 21:11
سلام
سلام
شهريه رو هميشه تا نزديكياي امتحانات پايان ترم ميشه پرداخت:31:

PNUNA.IR
23-02-2011, 23:48
با توجه به درخواست هاي زياد بنده يكي از پشتيبانهاي سايت خبرگزاري دانشجويان پيام نور
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با نظر مديريت كل سايت خبرگزاري دانشجويان پيام نور براي جوابگويي به سوالات شما در اينجا حاضر مي باشم.

با تشكر - پشتيبان شماره 6 سايت خبرگزاري دانشجويان پيام نور

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

سلام
برنامه كلاسي را از مركز خود دريافت نماييد.

سلام
براي پرداخت شهريه عجله نكنيد. در هر صورت تاريخ معيني براي پرداخت شهريه اعلام نشده.
فقط اگر قصد داريد در حذف و اضافه تغييراتي انجام دهيد احتمالا" سايت در حذف و اضافه براي دانشجويان بدهكار بسته مي باشد.

Squall Leonhart
24-02-2011, 09:42
این اصلا منطقی نیست که بخوان برای دانشجویان بدهکار جلوی حذف و اضافه رو بگیرن. من الان ترم آخر هستم و درس هایی دارم که اختیاری هستن (پایان نامه و دروس آموزش محور) الان پایان نامه برداشتم یعنی باید برم دو میلیون پول پایان نامه بریزم بعد بیام حذفش کنم و دروس آموزش محور بردارم؟

یه سوال دیگه هم دارم :
یکی از نمرات تستی من اعلام نشده! من که اسم ننوشتم خودشون پرینت کردن روی پاسخنامم. احتمال داره که کد سری سوال رو نزده باشم و به این دلیل اعلام نشده باشه؟ باید چی کار کنم. لطفا راهنمایی بکنین. هر چی زنگ زدم از دانشگاه بپرسم جواب ندادن مراجعه حضوری هم واسم مقدور نیست چون من ارومیه هستم و توی دانشگاه پیام نور مشهد درس میخونم.

hasti rs
24-02-2011, 21:03
له تو سیستم گلستان زمانی که انتخاب کردی نزده بود اختیاری؟

نزده بود ، از آموزش پرسیدم گفتش اینا گروه گروه هستن باید از هر گروه یه درس و ورداری !

mohsen00004
25-02-2011, 00:48
سلام بچه ها من دانشجوی تهران مرکزم یه سوال داشتم ،دانشگاه های دیگه رو هم تفکیک جنسیتی کردن یانه ؟؟!!

yoosef_st
25-02-2011, 01:28
سلام بچه ها من دانشجوی تهران مرکزم یه سوال داشتم ،دانشگاه های دیگه رو هم تفکیک جنسیتی کردن یانه ؟؟!!
مگه تهران مرکز رو تفکیک کردن؟
چجوری شده الان؟:18:

aria68
25-02-2011, 03:43

نه بابا، تفکیک جنسیت چیه؟ مدرسه هستش مگه. تو گیلان این کار رو نکردن

hamidras
25-02-2011, 09:41

اینجا ورامین:دی فعلا همه چی درهمه! i love you pmc !

==========

این ترممان هم به طرز فجیعی شروع شد! :2: خدا عاقبت همه رو بخیر کنه:دی

kasra_khan2003
26-02-2011, 18:41
رو چارت مدیریت یه درسی بود به اسم پروژه!!! این دیگه چیه؟!

mahya78
27-02-2011, 01:51
پروژه دیگه ........ پروزه اسمش واضحه . منم دیدم فک میکنم واسه بچه های این سال های جدید هم پروژه و هم کارورزی واسه کارشناسی ها گذاشتن.
خدا رو شکر پیام نور کمی به فکر ارتقا کیفی افتاد. ما بیچاره ها چقدر دنبال مجوز دویدیم واسه اینکه بریم جایی کارورزی ...........
ندادن که ندادن. چقدر خوبه اآدم درسی رو که میخونه عملا بفهمه چی به چیه و به چه کارش میاد .

راستی دوستان متقاضی فراگیر
من خودم بس گشتم دنبال نمونه سوالات فراگیر بفکر اینجا هم بودم . البته یک سایت پیدا کردم نمونه سوالات کنکور فراگیر 2 سال گذشته رو داره . البته باز نکردم ببینم رایگان هس یا هزینه ای . و البته باز هم نمیدونم کارشناسی واسه شماها داره یا نه . آخه من فقط دنبال ارشد فراگیر بودم که پیدا کردم :

Squall Leonhart
27-02-2011, 09:20
من نمونه سوالات (فراگیر + ترمی) رو از سایت پیرانه پند میگیرم. آرشیوش کاملا کامل هست و از 12 سال قبل نمونه سوال داره. هر سری سوال هم 200 تومن هست و به ایمیل ارسال میکنه.

fateme_rauf
27-02-2011, 17:59
حذف و اضافه دانشجويان دانشگاه پيام‌نور از 14 اسفندماه آغاز مي‌شود و تا 20 اسفندماه ادامه دارد.

ملا نصرالدین
27-02-2011, 18:53

اره از ترم قبل تفکیک کردن

ترم قبل که افتضاح بود یه سری کلاس ها برای خانم ها بود برای اقایون نبود و برعکس

hamid_diablo
28-02-2011, 23:27

سلام آره تفکیک کردن ولی به استاد هم بستگی داره
مثلا یکی از استادهای مهندسی نرم افزار به اسم یزدان پرست بد جوری به این مسئله گیر میده:13:
ولی بعصی از استاد ها مثل خانوم پیوندی پور منطقی برخورد میکنه و با مختلط بودن کلاس مشکلی نداره:27::21:

به نظر من تصمیم مزخرفی گرفتم یه جورایی توهین به دانشجوهاست:41:

کل دنیا و حتی کل دانشگاه های کشور کلاسهای به شکلی که رایجه برگزار میکنن و لی نمیدونم این
پیام نور چه کرمی داره که اینجوری میکنه:2:

Squall Leonhart
28-02-2011, 23:45
من نزدیک به هفت سال هست که توی پیام نور دانشجو هستم (مرکز ارومیه + مرکز مشهد) به جون خودم سر به راه تر از دانشجوی های پیام نور بازم خود این بچه های پیام نور هستن اصلا راه نداره که باهاشون این طوری رفتار بشه. واقعا جای تاسف داره. :41:

yoosef_st
01-03-2011, 00:06
سلام آره تفکیک کردن ولی به استاد هم بستگی داره
مثلا یکی از استادهای مهندسی نرم افزار به اسم یزدان پرست بد جوری به این مسئله گیر میده:13:
ولی بعصی از استاد ها مثل خانوم پیوندی پور منطقی برخورد میکنه و با مختلط بودن کلاس مشکلی نداره:27::21:

به نظر من تصمیم مزخرفی گرفتم یه جورایی توهین به دانشجوهاست:41:

کل دنیا و حتی کل دانشگاه های کشور کلاسهای به شکلی که رایجه برگزار میکنن و لی نمیدونم این
پیام نور چه کرمی داره که اینجوری میکنه:2:
یعنی چی؟
یعنی توی یه کلاس هستین، وسطتون دیوار میکشن؟

mahya78
01-03-2011, 14:37
سلام
راجب سوالات فراگیر ارشد سالهای قبل
میشه بگید از کجا میتونم پیدا کنم ؟
کسی هست از پایتخت بتونه واسم پیدا کنه ؟
لطفا بگید ........................

hp722
01-03-2011, 15:54
شماها میرید دانشگاه دختر بازی کنید و دخترهای مردم رو اذیت کنید یا میرید درس بخونید؟چیکار داری مختلط هست یا نه؟بهتر بذار دیوار بکشن تا دختر و نامزد و دوست دختر مردم رو هیچ پسری اذیت نکنه

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

میخواستم بدونم هر درس رو حداقل چند درصد باید بزنم تا حسابداری پیام نور دربیام؟

رشته من ریاضیه و میخوام برم حسابداری

و اینکه میگم حسابداری سخته واقعا سخته و استاد نداره؟

John Cena723
01-03-2011, 19:32
شماها میرید دانشگاه دختر بازی کنید و دخترهای مردم رو اذیت کنید یا میرید درس بخونید؟چیکار داری مختلط هست یا نه؟بهتر بذار دیوار بکشن تا دختر و نامزد و دوست دختر مردم رو هیچ پسری اذیت نکنه

داداش از رو منبر بیا پایین. لطفا مثل دوران قجری فکر نکنید. جدا کردن دختر و پسر در دانشگاه ها یکی از پست ترین کارهای ممکنه و اگر فکر می کنید سطح علمی دانشگاه با این حرفا میره بالا پس برای طرز فکرتون متاسفم. اگر قرار بود مختلط نباشه که می رفتیم حوزه علمیه.

hp722
01-03-2011, 21:53
داداش از رو منبر بیا پایین. لطفا مثل دوران قجری فکر نکنید. جدا کردن دختر و پسر در دانشگاه ها یکی از پست ترین کارهای ممکنه و اگر فکر می کنید سطح علمی دانشگاه با این حرفا میره بالا پس برای طرز فکرتون متاسفم. اگر قرار بود مختلط نباشه که می رفتیم حوزه علمیه.
[/COLOR]

داداش یه ماشین وردار برو نازی آباد.برو پارک لاله.برو کرج.برو پونک.برو فلکه ی دوم نیروی هوایی تو خیابون پیروزی.دادا میخوای دختربازی کنی برو اینجور جاها

همین شماها میرید دانشگاه و از ترس شماهاست که بنده میترسم از رفتن نامزدم به دانشگاه چون کرم میریزید و اذیت میکنید
برای درس برید دانشگاه نه اذیت دخترهای مردم که خودشون نمیخوان

Squall Leonhart
01-03-2011, 23:19
کافر همه را به کیش خود پندارد ....

bida
02-03-2011, 00:50
داداش یه ماشین وردار برو نازی آباد.برو پارک لاله.برو کرج.برو پونک.برو فلکه ی دوم نیروی هوایی تو خیابون پیروزی.دادا میخوای دختربازی کنی برو اینجور جاها

همین شماها میرید دانشگاه و از ترس شماهاست که بنده میترسم از رفتن نامزدم به دانشگاه چون کرم میریزید و اذیت میکنید

خوب با این فرضی که شما ار محیط دانشگاه و دانشجوها دارید ، دانشگاه پیام نور تبدیل میشه به برزگترین مرکز فساد اخلاقی نه تنها در سطح ایران که در کل دنیا و با این حساب کاباره های نوادا و لاس وگاس باید برن جلو بوق بزنن

حالا من یه سوال دارم

تو این حالت که به قول شما اکثر دانشجوهای مذکر ، یه مشت متجاوز و بیمار جنسی هستند و خانمهای دانشجو تو این فضا باید حتی از کلاغ نر روی دیوار هم وحشت داشته باشند ، پس این همه آدمی که هر سال درسشونو تموم می کنن و بدون هیچ مشکل اخلاقی و انضباطی فارغ التحصیل میشن از کره ماه اومدن؟

شک نکن که فضای دانشگاه خیلی پاک تر از فضای عمومی اجتماع و جامعه هست. و شاید 20 درصد این همه فساد و بی اخلاقی که تو محیط عمومی اجتماع می بینیم رو تو دانشگاه مشاهده نکنیم.

hamidras
02-03-2011, 09:29

شما بهتره نامزد محترمتونو تو خونه حبس کنید چون تو خیابونم خیلی بیشتر از این حرفا ممکنه براشون مشکل پیش بیاد... اون موقع خیالتون راحته راحت میشه.

شک نکن که فضای دانشگاه خیلی پاک تر از فضای عمومی اجتماع و جامعه هست. و شاید 20 درصد این همه فساد و بی اخلاقی که تو محیط عمومی اجتماع می بینیم رو تو دانشگاه مشاهده نکنیم.

بسیار بسیار تایید میشه...

hp722
02-03-2011, 12:34
هه
جوک سال میگید
هرچی پسره اومده اینجا پیغام داده و تمام پسرا تشکر کردن
برادران تشنه جنس مونث،تمام دوستان من از جمله دوست و فامیل اعم از دختر و پسر در دولتی و آزاد(البته پیام نور میگن بهتره)میگن که محیطش کثیفه(درضمن آزاد از همه مزخرف تره)

تمام پسرا تو کف و بی جنبه تا پاشون میرسه دانشگاه و افسارشون از دست میره،شروع میکنن مسائل شنیع رو راه میندازن و دخترا رو آزار میدن.من حرفی ندارم.یه دسته از دختران که این مسائل رو دوست دارن.نوش جانشان.مفت بذارن پسرا ازشون استفاده کنن بجای اینکه منتظر صاحبشون بمونن
عرض من درزمینه اون دسته از دختراس که صاحب دارن و پسرای هرزه و زبون نفهم(که درصد زیادشون رو تو تهران دیدم)برای این دخترام مزاحمت ایجاد میکنند

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

شما بهتره نامزد محترمتونو تو خونه حبس کنید چون تو خیابونم خیلی بیشتر از این حرفا ممکنه براشون مشکل پیش بیاد... اون موقع خیالتون راحته راحت میشه.

بسیار بسیار تایید میشه...

درضمن به شخص شما هیچ ارتباطی نداره بنده چه تصمیمی درمورد نامزدم میگیرم

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

کافر همه را به کیش خود پندارد ....

برادر تشنه ی من،اینجانب به هیچ وجه این شکلی نیستم
لطفا گنده تر از دهنت حرف نزن وقتی از شخصیت انسان ها خبر نداری و بمنم توهین نکن

hamidras
02-03-2011, 12:56
مفت بذارن پسرا ازشون استفاده کنن بجای اینکه منتظر صابحشون بمونن

درضمن به شخص شما هیچ ارتباطی نداره بنده چه تصمیمی درمورد نامزدم میگیرمبله به من هیچ ربطی نداره ولی وقتی میاید و تو یه جای عمومی:
◄◄ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور ►►
به جای شرکت مفید در بحثا بر میداری فتوا صادر میکنی و اظهار نظر میکنی و توهین میکنی به یه جماعت زیاد حق دارم اظهار نظر کنم

حالا اگه ناراحت شدید عذر میخوام!:دی

==============

رشته من ریاضیه و میخوام برم حسابداریپیام نورید!؟

و اینکه میگم حسابداری سخته واقعا سخته و استاد نداره؟ تموم رشته ها درسای تخصصیشون استاد داره و حسابداری هم نیز:دی

ولی کلا تو پیام نور طوریه که بار اصلی رو دوش خودتونه و نباید زیاد رو استاد حساب کرد:دی

hasti rs
02-03-2011, 13:06
من دخترم هااااا فردا نبودم پشت سرم چرت و پرت نگیداااا :31:

آقا من یه پیشنهاد خیلی خوبی دارم؛ بیاید از شمال تا جنوبو یه دیوار بکشید ؛ پسرا رو شوت کنید شرق :27: دخترا رو هم غرب :27: خطه ی شمال رو هم بزارید واسه متاهلا :31:

hasti rs
02-03-2011, 13:19
و اینکه میگم حسابداری سخته واقعا سخته و استاد نداره؟

حسابداری نه زیاد سخت نیست ، من حسابداری هستم ؛ استاداتون هم بستگی به واحدتون داره تو درس میخونید !
من که از استادامون راضیم , درسای تخصیصمونو خیلی خوب درس میدن . واسه ی تمام درسای تخصیصمون استاد هست ..

Squall Leonhart
02-03-2011, 13:22
چه خوب گفتن که یه چیزی رو بندازی زمین صاحبش خودش اون رو پیدا میکنه میزاره توی جیبش! :31:

hp722
02-03-2011, 15:04
حسابداری نه زیاد سخت نیست ، من حسابداری هستم ؛ استاداتون هم بستگی به واحدتون داره تو درس میخونید !
من که از استادامون راضیم , درسای تخصیصمونو خیلی خوب درس میدن . واسه ی تمام درسای تخصیصمون استاد هست ..

سلام
میبخشید مسدع اوقات شریف میشم
من پیش ریاضی ام
میخواستم بدونم تو کنکور تمام درسام رو حداقل درصدی که باید بزنم چقدره تا پیام نور رشته حسابداری دربیام؟

باتشکر

hp722
02-03-2011, 15:18
بله به من هیچ ربطی نداره ولی وقتی میاید و تو یه جای عمومی:
◄◄ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور ►►
به جای شرکت مفید در بحثا بر میداری فتوا صادر میکنی و اظهار نظر میکنی و توهین میکنی به یه جماعت زیاد حق دارم اظهار نظر کنم

حالا اگه ناراحت شدید عذر میخوام!:دی

==============

پیام نورید!؟

تموم رشته ها درسای تخصصیشون استاد داره و حسابداری هم نیز:دی

ولی کلا تو پیام نور طوریه که بار اصلی رو دوش خودتونه و نباید زیاد رو استاد حساب کرد:دی

برادر عزیز من کجا توهین کردم
من فقط نظرمو گفتم و تمام پسرهای سایت علیه من جبهه گرفتن
بابا با حرف من که دانشگاه ها رو دختر و پسر نمیکنن که انقد شاکی میشید و توهین میکنید
اصلا من یچیزی گفتم.بیخیال.هرکی هرکاری دوست داره بکنه و هرکسیه عقیده ای داره

دوست عزیز ممنون از راهنماییت

ولی میخواستم بدونم برای درومدن برای حسابداری پیام نور همه ی درسام رو حداقل باید چند درصد بزنم
بنده پیش ریاضی ام

John Cena723
02-03-2011, 16:35
هه
جوک سال میگید
برادران تشنه جنس مونث،تمام دوستان من از جمله دوست و فامیل اعم از دختر و پسر در دولتی و آزاد(البته پیام نور میگن بهتره)میگن که محیطش کثیفه(درضمن آزاد از همه مزخرف تره)

ماشالله همه برای ما صاحب نظر شدند و در مورد محیطهای مختلف جامعه اظهارفضل می کنند. درجه فساد دانشگاه های دولتی که طرف از هر ده کوره ای اومده توش از همه جا بیشتره. من خودم چون محل تشکیل کلاسامون دانشگاه تربیت معلم کرجه این مسائل رو به عینه دیدم. خود حراست اونجا میگه دانشجوهای روزانه تربیت معلم فساد داره ازشون می باره چون یه مشت بی فرهنگ ِ گوش و چشم بسته هستند که همش مزاحم دانشجوهای دختر پیام نور می شند.

تمام پسرا تو کف و بی جنبه تا پاشون میرسه دانشگاه و افسارشون از دست میره،شروع میکنن مسائل شنیع رو راه میندازن و دخترا رو آزار میدن.من حرفی ندارم.یه دسته از دختران که این مسائل رو دوست دارن.نوش جانشان.مفت بذارن پسرا ازشون استفاده کنن بجای اینکه منتظر صاحبشون بمونن

خودت داری میگی تا وقتی وارد دانشگاه میشن شروع به اینکارا می کنند. حالا یه سوال ازت دارم لطفا خارج جواب نده. ببینم اگر بردارن دانشگاه ها رو انحصاری بکنند اونوقت کسیکه هم تو مدرسه هم تو دانشگاه چشم و گوش بسته بوده ، نسبت درجه فسادش تو جامعه 100 به یک نمی شه؟

عرض من درزمینه اون دسته از دختراس که صاحب دارن و پسرای هرزه و زبون نفهم(که درصد زیادشون رو تو تهران دیدم)برای این دخترام مزاحمت ایجاد میکنند

دختر اگر صاحب داشته باشه می تونه یه حلقه تو دستش بکنه و تمام. حداقلش من خودم می فهمم که طرف صاحب داره و نباید سمتش برم. نکنه اینم به ما مربوط نمی شه که طرف حلقه دستش کنه؟

تمام بدبختی ما بخاطر این طرز فکرهاست. ناراحت نشید ولی بد نیست آدم چهارتا کتاب مطالعه کنه. نگاه هر پسری به هر دختری یا بالعکس به منزله خوش اومدن از همدیگه نیست.

hp722
02-03-2011, 20:05
ماشالله همه برای ما صاحب نظر شدند و در مورد محیطهای مختلف جامعه اظهارفضل می کنند. درجه فساد دانشگاه های دولتی که طرف از هر ده کوره ای اومده توش از همه جا بیشتره. من خودم چون محل تشکیل کلاسامون دانشگاه تربیت معلم کرجه این مسائل رو به عینه دیدم. خود حراست اونجا میگه دانشجوهای روزانه تربیت معلم فساد داره ازشون می باره چون یه مشت بی فرهنگ ِ گوش و چشم بسته هستند که همش مزاحم دانشجوهای دختر پیام نور می شند.

خودت داری میگی تا وقتی وارد دانشگاه میشن شروع به اینکارا می کنند. حالا یه سوال ازت دارم لطفا خارج جواب نده. ببینم اگر بردارن دانشگاه ها رو انحصاری بکنند اونوقت کسیکه هم تو مدرسه هم تو دانشگاه چشم و گوش بسته بوده ، نسبت درجه فسادش تو جامعه 100 به یک نمی شه؟

دختر اگر صاحب داشته باشه می تونه یه حلقه تو دستش بکنه و تمام. حداقلش من خودم می فهمم که طرف صاحب داره و نباید سمتش برم. نکنه اینم به ما مربوط نمی شه که طرف حلقه دستش کنه؟

تمام بدبختی ما بخاطر این طرز فکرهاست. ناراحت نشید ولی بد نیست آدم چهارتا کتاب مطالعه کنه. نگاه هر پسری به هر دختری یا بالعکس به منزله خوش اومدن از همدیگه نیست.

حالا چرا شما پسرا هاشا کردید.خب میخواید دخترای مردم رو مفت انگولکت کنید؟برید بکنید.کسی جلوتون رو نگرفته
درضمن بقدری جامعه ی ما متمدنه که از همون ابتدایی چشم و گوش پسر باز میشه و محیط دانشگاه محل عملی این کارهاست
خوش اومدن؟برادر من گفتم استفاده کردن نه خوش اومدن
ماشاءالله تمام پسرای این سایت تشنه ی موجودات مونث هستن.برید هرکاری میخواید بکنید.من که جلوتون رو نگرفتم.همه پسرا با حرفاشون بمن حمله کردن.فکر کنم دانشگاه رو جدا کنن هیچکدوم از شما نره دانشگاه

برای من بالای منبر نرو حاجی کوچیکه من خودم روضه خونم.نسختو برای کس دیگه بپیچ نه من

John Cena723
02-03-2011, 20:20
حالا چرا شما پسرا هاشا کردید.خب میخواید دخترای مردم رو مفت انگولکت کنید؟برید بکنید.کسی جلوتون رو نگرفته
درضمن بقدری جامعه ی ما متمدنه که از همون ابتدایی چشم و گوش پسر باز میشه و محیط دانشگاه محل عملی این کارهاست
خوش اومدن؟برادر من گفتم استفاده کردن نه خوش اومدن
ماشاءالله تمام پسرای این سایت تشنه ی موجودات مونث هستن.برید هرکاری میخواید بکنید.من که جلوتون رو نگرفتم.همه پسرا با حرفاشون بمن حمله کردن.فکر کنم دانشگاه رو جدا کنن هیچکدوم از شما نره دانشگاه

برای من بالای منبر نرو حاجی کوچیکه من خودم روضه خونم.نسختو برای کس دیگه بپیچ نه من

متاسفانه اصلا در باب صحبت های من هیچ جوابی ندادید و دقیقا جمله ای کلیشه (تشنه مونث بودن) رو فقط بکار بردید و کسی که "حاشا" کرده خود شمایید.

در ضمن فصل اسکی کردنم دیگه گذشته.

من دلیلی نمی بینم جواب فردی که چهار کلمه حرف بلد نیست بزنه و همیشه یه جمله رو بکار می بره را بدم. بنابراین خوش باش.

hamid_diablo
02-03-2011, 20:38

یه جوری حرف میزنی انگار که دانشجوهای پسر پیام نور عقده این
شما مطوئنی ایراد فقط از طرف پسرهاست

بنده خداها دختر جماعت صاف و ساده میاد دانشگاه و میره
اگه اینجوری فکر میکنی خوب بابد بگم که اشتباهه.مطمئن باش کسانی که نخاله باشن خود به خود طرد میشن

خوب اگه دخترل تائید کنن که همین شماها هزار جور فکر بد دربارشون میکنن

البته من تا حدودی با حرفات موافقم .این که میگی یه عده بی جنبه هست خوب آره درسته
ولی با این تصمیمی که گرفته شده مشکل حل میشه
همون بی جنبه ها بعد از کلاس کرمشونو میریزن

hamid_diablo
02-03-2011, 20:44
همه پسرا با حرفاشون بمن حمله کردن
اینو خوب راست میگه.یه جوری به بنده خدا هجوم آوردید که انگار ایشون تصمیم گرفته
ولی یه چیزی که آدمو آزار میده اینکه یهو هم چیزو تغییر میدن .نا الان که مختلط بوده خوب چرا یهو میان عوضش میکنن

hp722
02-03-2011, 20:48
اینو خوب راست میگه.یه جوری به بنده خدا هجوم آوردید که انگار ایشون تصمیم گرفته
ولی یه چیزی که آدمو آزار میده اینکه یهو هم چیزو تغییر میدن .نا الان که مختلط بوده خوب چرا یهو میان عوضش میکنن

آقا دستت درد نکنه.بالاخره یکی حرفای مارو فهمید.من که سر جنگ ندارم.نظرم رو گفتم

عزیزم منم منظورم پیام نور نبود.کلا منظورم بود

ممنونم

من قصد توهین نداشتم.فقط نظرمو گفتم.من نظرمو گفتم و دیدم عالم و آدم دارن با حرفاشون بمن حمله و توهین میکنن خب منم گارد گرفتم دیگه

:10:

yoosef_st
02-03-2011, 20:57
من کاملا با این دوستمون Hp موافقم.
شما نباید بزارین نامزدتون و هیچ کدوم از دخران و زنان خانوادتون وارد دانشگاه بشن. چون اونجا محیط بسیار خطرناکیه و یک مشت مرد هیز و عقده ای و اینا دارن اونجا به اجناس مونث تجاوز میکنن.
ما نباید نوامـیس خودمون رو در اختیار این حرمت شکنان بی ناموس و بی فرهنگ بگذاریم. مبادا از سراط مستقیم منحرف شوند و به گناه بیافتند.
بله دوست من، حتی با جدا کردن کلاسها و دیوار کشیدن هم نمیتوان جلوی این انسانهای فلان فلان شده را گرفت.
پس همان بهتر که نه فقط جلوی دانشگاه رفتن، که حتی جلوی از خانه به بیرون رفتن نامزدها و تمام نوامیس خود را در این جامعه ی کثیف بگیریم!

senaps
02-03-2011, 22:28
اومده بودم ببینم از این دانشگاه اشغالدونیمون بمیخوام بیام بیرون،یه چیزی یاد بگیرم،برم ازاد یا پیام نور،زهر مارم شد....فک کنم باید یه هفته ی دیگه بن بودن رو تحمل کنم!!
ولی اون خانوم یا اقایی که می فرمایند که این پسر ها عقده دارن و چه میدونم از این شرو ورا،اینا مشکل اعصاب دارن!!شایدم مشکل خود بزرگ بینی....
بعضی ها هستن،فک میکنن اگه بهشون سلام بدی(حالا طرف جلو چششون به 5 مییلون نفر دیگه هم سلام داده،اینم یکیشون و اصلا اسمش رو هم نمیدونه!!) بعد یارو فک میکنه که شب خوابش رو میبینه!!
هم پسرش،هم دخترش اینجوری هست و پیدا میشه...
به نظرم،جای این کنکوری که میذارن پدر ملت رو در میارن،بهتره یه تست شعور بگیرن که مشخص بشه کی باید بره دانشگاه درس بخونه،کی باید بره تو چار دیواری و یاد بگیره که ملت شب خوابش رو نمیبینن.....
از وقتی هم که هر کسی سرش رو میندازه پایین،با چارتا کارت و قالب ریش گرو گذاشتن میاد تو دانشگاه،دیگه جایی واسه ما خاک بر سر ها نمیمونه که!!
اونا م که دنبال درس خوندن نیستن!!سر کلاس استاد دو ساعت نشسته ساختمان داده درس میداده،اقا اومده بیرون میگه زنیکه ی بیشخصیت دستاش رو چرا اینقد میده بالا؟ این کشف حجابه و از این شعر ها!!
تو 50 تا دانشجو،فقط یه نفر نشسته اندازه گیری کرده که ببینه ایا این مقداری که از دست این خانوم بیچاره مشخصه،مجازه یا غیر مجاز!!!

hasti rs
02-03-2011, 22:34
به قول یه دوستی آدما که ظرفیت نداشته باشن , وقتی بهشون آزادی بدین اون آزادیه میشه ناامنی و هرج و مرج !

حالا جامعه ی ما و حرف امنیت دخترا تو دانشگاه و این ور اونور !
و از یه طرف دیگه پنج انشگت دست مثه هم نیسن .
از طرف دیگه ------------------- > آقا شما جیب ما رو نزن ما وکیل وصی نمیخوایم !

از اون ورم : توانا بود هر که دانا بود ! معرفت بار گرانیست به هر کس ندهندش !

princeofpersia_7
03-03-2011, 00:25
حالا چرا شما پسرا هاشا کردید.
شما دختری یا موجود جدیدی هستی که این لفظ رو به کار می بری؟ از بقیه انسان ها جدایی؟
در ضمن..جناب دانشجوی پاک سرشت ...هاشا اشتباهه...حاشا میگن..از قشر فرهیخته و تحصیلکرده و فوق مذهبی بعید بود...

ماشاءالله تمام پسرای این سایت تشنه ی موجودات مونث هستن.

و شما چه قدر پاک و معصومی...

hp722
03-03-2011, 09:17
من کاملا با این دوستمون Hp موافقم.
شما نباید بزارین نامزدتون و هیچ کدوم از دخران و زنان خانوادتون وارد دانشگاه بشن. چون اونجا محیط بسیار خطرناکیه و یک مشت مرد هیز و عقده ای و اینا دارن اونجا به اجناس مونث تجاوز میکنن.
ما نباید نوامـیس خودمون رو در اختیار این حرمت شکنان بی ناموس و بی فرهنگ بگذاریم. مبادا از سراط مستقیم منحرف شوند و به گناه بیافتند.
بله دوست من، حتی با جدا کردن کلاسها و دیوار کشیدن هم نمیتوان جلوی این انسانهای فلان فلان شده را گرفت.
پس همان بهتر که نه فقط جلوی دانشگاه رفتن، که حتی جلوی از خانه به بیرون رفتن نامزدها و تمام نوامیس خود را در این جامعه ی کثیف بگیریم!

افرادی مثل تو میرن دانشگاه که بنده مجبورم این کارا رو بکنم

---------- Post added at 11:15 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

به قول یه دوستی آدما که ظرفیت نداشته باشن , وقتی بهشون آزادی بدین اون آزادیه میشه ناامنی و هرج و مرج !

حالا جامعه ی ما و حرف امنیت دخترا تو دانشگاه و این ور اونور !
و از یه طرف دیگه پنج انشگت دست مثه هم نیسن .
از طرف دیگه ------------------- > آقا شما جیب ما رو نزن ما وکیل وصی نمیخوایم !

از اون ورم : توانا بود هر که دانا بود ! معرفت بار گرانیست به هر کس ندهندش !

خانم محترم دزفولی،من بفکر خودمم نه دخترهای دیگه

---------- Post added at 11:15 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

اومده بودم ببینم از این دانشگاه اشغالدونیمون بمیخوام بیام بیرون،یه چیزی یاد بگیرم،برم ازاد یا پیام نور،زهر مارم شد....فک کنم باید یه هفته ی دیگه بن بودن رو تحمل کنم!!
ولی اون خانوم یا اقایی که می فرمایند که این پسر ها عقده دارن و چه میدونم از این شرو ورا،اینا مشکل اعصاب دارن!!شایدم مشکل خود بزرگ بینی....
بعضی ها هستن،فک میکنن اگه بهشون سلام بدی(حالا طرف جلو چششون به 5 مییلون نفر دیگه هم سلام داده،اینم یکیشون و اصلا اسمش رو هم نمیدونه!!) بعد یارو فک میکنه که شب خوابش رو میبینه!!
هم پسرش،هم دخترش اینجوری هست و پیدا میشه...
به نظرم،جای این کنکوری که میذارن پدر ملت رو در میارن،بهتره یه تست شعور بگیرن که مشخص بشه کی باید بره دانشگاه درس بخونه،کی باید بره تو چار دیواری و یاد بگیره که ملت شب خوابش رو نمیبینن.....
از وقتی هم که هر کسی سرش رو میندازه پایین،با چارتا کارت و قالب ریش گرو گذاشتن میاد تو دانشگاه،دیگه جایی واسه ما خاک بر سر ها نمیمونه که!!
اونا م که دنبال درس خوندن نیستن!!سر کلاس استاد دو ساعت نشسته ساختمان داده درس میداده،اقا اومده بیرون میگه زنیکه ی بیشخصیت دستاش رو چرا اینقد میده بالا؟ این کشف حجابه و از این شعر ها!!
تو 50 تا دانشجو،فقط یه نفر نشسته اندازه گیری کرده که ببینه ایا این مقداری که از دست این خانوم بیچاره مشخصه،مجازه یا غیر مجاز!!!

حاج آقا من بسیجی نیستم

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

شما دختری یا موجود جدیدی هستی که این لفظ رو به کار می بری؟ از بقیه انسان ها جدایی؟
در ضمن..جناب دانشجوی پاک سرشت ...هاشا اشتباهه...حاشا میگن..از قشر فرهیخته و تحصیلکرده و فوق مذهبی بعید بود...

و شما چه قدر پاک و معصومی...

نه عزیزتر از جانم بنده هم مثل بقیه.ولی مثل شماها که جامعه و دانشگاها رو بگند کشیدید نیستم،خودم رو کنترل میکنم بجای اینکه دخترای مردم رو بدبخت کنم

senaps
03-03-2011, 11:32
حاج آقا من بسیجی نیستم

همین دیگه!!ولی من هستم!! من برا مشکلات خدمت،مجبورم که بسیجی باشم،ولی چیزی که بسیج بهش اعتقاد داره رو از بیخ بهش بی اعتقادم!!

بسیجیا،3 گروهن!! یکیش ساندیسی هاست...ساندیسی،به شخصی گفته میشه که بدون هیچ فکری،معتقده که همه چیز بده مگر اینکه اغا بگه!! به همین خاطر،دانشگاه،دختر بی روبنده!!پسر با استین کوتاه،عینک افتابی،اینترنت،ماهواره،حر ف زدن با جنس مخالف که زن یا خواهرت نیست!!! و ...بدن!!

گروه بعدی هم گروهیه که به صورت خود جوش،پلاکارد سازمانی دستش میگیره و خودجوش تر تو شهرهای مختلف جمعیت رو با کمک بسیج دانش اموزی و مهد کودک،میلیاردی میکنه!!و اخر سر یه حقوقی میگیره و تا وقتی حقوق هست،بسیجی هم هست!و وقتی نبود،فلانی هم یه جایی رو نمیتونه بگیره!!

گروه بعدی،گروهیه مثل من!! یا رفقای من!!که به خاطر یه سری مشکلات،مثلا اجباری بودن سربازی،مجبوریم یه کارت بسیج هم بذاریم ور دل کارت های مسخره ی دیگه که به تنهایی هیچ ارزشی ندارن مگر همون شناسنامه ی 500 ساله در کنارشون باشه!! که مثلا با یه مدرک لیسانس،قبل از اینکه به شغل شریف مسافر کشی!!و نوکری بیگانه رو بیاریم،یه چند ماه از سربازیمون کم بشه!!

لازم نیست حتمی یه کارت دستت باشه که عضو یکی از این گروه ها باشی!! وقتی مثل اونا فکر میکنی،پس از اونایی و فقط سرت کلاه رفته که از مواجبش استفاده نمیکنی!!

yoosef_st
03-03-2011, 13:58
افرادی مثل تو میرن دانشگاه که بنده مجبورم این کارا رو بکنم

مایه ی بسی خوشحالیست دوست عزیز :27:
شما فقط دقت کن که من و دوستانم فقط 2، 3 روز میریم دانشگاه و بقیه عمر گرانبهامون رو در خیابونهای شهر به همین اوامر خطیر و مهم میگذرونیم.
لازم به ذکر میباشد که اون 2، 3 روزی هم که نیستیم با بقیه دوستان هماهنگ میکنیم که جامون رو پر کنن.:21:
پس صلاح به این است که شما کلا نگذارید نوامیس از منزل خارج شوند، مبادا در دام شیاطین گرفتار آیند
------------------------------------
راستی آقایون، حذف و اضافه از شنبه هست؟
آخه این چه سیستمیه که حذف و اضافه رو به این زودی انداختن؟؟؟:13:
قبلا تو اردیبهشت بود درست مثل آدم میدونستیم چی رو ور داریم، چی رو ور نداریم!

hp722
03-03-2011, 14:05
مایه ی بسی خوشحالیست دوست عزیز :27:
شما فقط دقت کن که من و دوستانم فقط 2، 3 روز میریم دانشگاه و بقیه عمر گرانبهامون رو در خیابونهای شهر به همین اوامر خطیر و مهم میگذرونیم.
لازم به ذکر میباشد که اون 2، 3 روزی هم که نیستیم با بقیه دوستان هماهنگ میکنیم که جامون رو پر کنن.:21:
پس صلاح به این است که شما کلا نگذارید نوامیس از منزل خارج شوند، مبادا در دام شیاطین گرفتار آیند
راستی آقایون، حذف و اضافه از شنبه هست؟

بنده ی مفلس خداوند، شما هرکاری دوست داری بکن
چرا موجودات مذکر اینجا حرفای منو به خودشون میگیرن
بابا جون من نظر خودمو گفتم
هرکسی یه عقیده ای داره
هر انسان آزاده
من که سلب آزادی نکردم
آدم ها آزادن و با عقاید خواص خودشون زندگی میکنند
من نظرم اینه
نظر شما یچیز دیگه
خواهشا بجای توهین به همدیگه،به عقاید همدیگه احترام بذاریم

fateme_rauf
03-03-2011, 14:22
حذف و اضافه از شنبه هست؟
[/B][/QUOTE]
---------------------------------------------------------------------------------

تاریخ حذف و اضافه نیمسال دوم از ۱۵ اسفند ۸۹ آغاز و تا ۲۰ اسفند ۸۹ ادامه خواهد داشت

hp722
03-03-2011, 16:20
کسی جواب مارو ندادا.همه با ما سر جنگ دارن.هرکی میدونه جواب سوال منو بده:

من پیش ریاضی ام
میخواستم بدونم تو کنکور تمام درسام رو حداقل درصدی که باید بزنم چقدره تا پیام نور رشته حسابداری دربیام؟

mohsen00004
03-03-2011, 16:55
جناب اقای hp722نظر شما درباره عده محدودی از دانشجویان درست است ولی اینکه ان را به همه دانشجویان تعمیم داد درست نیست این قضیه مختلط بودن را خودم مطرح کردم ولی من مشکلی با جدا بودن یانبودن کلاسا ندارم مشکل من اینه که اولا با این کار مشکلات زیادی نظیر تداخل کلاسا و ساعت بدکلاسا که بعضی کلاسا صبح ساعت 7.30 شروع میشه وبعضی کلاسا ساعت 8.30 شب تموم میشه به وجود امده دوما این شکل جداکردن یه نوع توهین به دانشجوهاست سوما چرا این اتفاق بایدفقط درپیام نور و ان هم فقط در تهران مرکز وان هم تنها دربعضی رشته ها بیفتد.
جناب اقای senaps این نوع قضاوت شما درباره بسیجی ها دقیقا عین همون قضاوتیه که اقای hp 772 انجام دادن ایا شما تمام کسانی که درکشور کارت بسیج دارن میشناسید که یک نظرکلی درباره ان ها میدهید فکر میکنم تمام مردم ایران ارزششان بیشتر از این باشد که ان ها را محتاج به یک ساندیس خطاب کنیم .
از همه دوستان تقاضا دارم که این بحث رو ادامه ندن وبه همدیگر توهین نکنند درضمن از اینکه این قضیه را مطرح کردم وباعث تنش شدم عذر خواهی میکنم

hasti rs
03-03-2011, 22:27
خانم محترم دزفولی،

من دزفولی نیسم و فک کنم تفاوت دزفولی بودن و ساکن دزفول بودن رو بدونید !

،من بفکر خودمم نه دخترهای دیگه
عجب ! حرفاتون که چیز دیگه ای میگفت !

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

من پیش ریاضی ام

25 تا 45 درصد ، هر واحد با واحد دیگه ای فرق داره البته !

senaps
03-03-2011, 23:44
خواهشا بجای توهین به همدیگه،به عقاید همدیگه احترام بذاریم نظر یه نفر اینه که هر کسی از خونه بیرون اومد،باید کشتش!! ایا میشه به این نظر احترام گذاشت؟!

نظرات تا وقتی که برای دیگارن ایجاد مشکل نکنن باید بهشون احترام گذاشته بشه!!

جناب اقای senaps این نوع قضاوت شما درباره بسیجی ها دقیقا عین همون قضاوتیه که اقای hp 772 انجام دادن ایا شما تمام کسانی که درکشور کارت بسیج دارن میشناسید که یک نظرکلی درباره ان ها میدهید فکر میکنم تمام مردم ایران ارزششان بیشتر از این باشد که ان ها را محتاج به یک ساندیس خطاب کنیم .
من متاسفانه خیلی بسیجی مسیجی میشناسم،و همه ی اونهایی رو که دیدم،از این سه گروهی ک عرض کردم،خارج نبودن...!!

------------
رفقا،میشه از شهریه ی کامیپوتر و کاردانی این دانشگاه بگین،و اینکه ایا ازمون ورودیش سخته یا نه؟!
من دو ترم نرم افزار خوندم،و حالا میخوام برم پیام نور یا شاید ازاد!!
ازاد که شهریش برا من دانشجو و بیکار خیلی خیلی بالاست.....حالا،می ارزه که بیام پیام نور؟
وضعیت درس دادن و گرفتن و اعتبار و اینا چجوریه؟!

princeofpersia_7
04-03-2011, 03:55
---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

نه عزیزتر از جانم بنده هم مثل بقیه.ولی مثل شماها که جامعه و دانشگاها رو بگند کشیدید نیستم،خودم رو کنترل میکنم بجای اینکه دخترای مردم رو بدبخت کنم

فقط دوست دارم بدونم چه جوری اینقدر مطمئنی که بقیه چیکار میکنن و فکر میکنی ملت اینقدر غرق در خوشی و لذت هستن و از شدت بیکاری دیگه تمام تمرکزشون روی دختر بازیه !!! فکر کنم فقط خدا از اسرار و اخبار اطلاع داشته باشه..مگر اینکه شما دعوی خدایی هم داشته باشی و بگی همه رو میشناسی و پسرها هم فقط تمام هدفشون تو زندگی دختربازیه !!!! ...هنوز نمیدونم چه طور اینقدر مطمئن و محکم حکم میدی برای بقیه..موافقم که بقیه آزاد هستن و تفکر هرکسی محترم هست و باید آزادی بیان و عقیده باشه..ولی این آزادی نباید آزادی و رفاه منطقی دیگران رو سلب بکنه...چنین رفتاری رو هیچکدام از پیامبران دینی هم نداشتن...و البته یک اصل مهمی در دین اصلیه این کشور هست که هیچگاه اجرا نشده..لا اکراه فی الدین..فکر کنم ساده باشه فهمیدنش..به هرحال امیدوارم نگاه دقیقتری به بقیه و تفکرشون و همچنین خودت بندازی...همه رو با یک چوب روندن خیلی جالب نیست..موفق باشی..

...........................................

من مرخصی گرفتم و پول ندادم هنوز..یعنی مرخصی رد نمیکنن؟ :31: .

میشه همون آخرهاش تسویه حساب کرد؟ چون فکر میکنم شهریورماه بخوام از دانشگاه بیام بیرون !

hp722
04-03-2011, 08:44
فقط دوست دارم بدونم چه جوری اینقدر مطمئنی که بقیه چیکار میکنن و فکر میکنی ملت اینقدر غرق در خوشی و لذت هستن و از شدت بیکاری دیگه تمام تمرکزشون روی دختر بازیه !!! فکر کنم فقط خدا از اسرار و اخبار اطلاع داشته باشه..مگر اینکه شما دعوی خدایی هم داشته باشی و بگی همه رو میشناسی و پسرها هم فقط تمام هدفشون تو زندگی دختربازیه !!!! ...هنوز نمیدونم چه طور اینقدر مطمئن و محکم حکم میدی برای بقیه..موافقم که بقیه آزاد هستن و تفکر هرکسی محترم هست و باید آزادی بیان و عقیده باشه..ولی این آزادی نباید آزادی و رفاه منطقی دیگران رو سلب بکنه...چنین رفتاری رو هیچکدام از پیامبران دینی هم نداشتن...و البته یک اصل مهمی در دین اصلیه این کشور هست که هیچگاه اجرا نشده..لا اکراه فی الدین..فکر کنم ساده باشه فهمیدنش..به هرحال امیدوارم نگاه دقیقتری به بقیه و تفکرشون و همچنین خودت بندازی...همه رو با یک چوب روندن خیلی جالب نیست..موفق باشی..

...........................................

من مرخصی گرفتم و پول ندادم هنوز..یعنی مرخصی رد نمیکنن؟ :31: .

میشه همون آخرهاش تسویه حساب کرد؟ چون فکر میکنم شهریورماه بخوام از دانشگاه بیام بیرون !

برادر عزیز بنده، من نظرمو گفتم.من تو مسند قدرت ننشستم و هر تصمیم و حرفی که بزنم عملی بشه.اظهار عقیده آزاده.من که آزادی کسی رو سلب نکردم.فقط نظرمو گفتم همین.مثل بقیه شماها که نظرتونو میگید

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:42 AM ----------

نظر یه نفر اینه که هر کسی از خونه بیرون اومد،باید کشتش!! ایا میشه به این نظر احترام گذاشت؟!

نظرات تا وقتی که برای دیگارن ایجاد مشکل نکنن باید بهشون احترام گذاشته بشه!!

من متاسفانه خیلی بسیجی مسیجی میشناسم،و همه ی اونهایی رو که دیدم،از این سه گروهی ک عرض کردم،خارج نبودن...!!

------------
رفقا،میشه از شهریه ی کامیپوتر و کاردانی این دانشگاه بگین،و اینکه ایا ازمون ورودیش سخته یا نه؟!
من دو ترم نرم افزار خوندم،و حالا میخوام برم پیام نور یا شاید ازاد!!
ازاد که شهریش برا من دانشجو و بیکار خیلی خیلی بالاست.....حالا،می ارزه که بیام پیام نور؟
وضعیت درس دادن و گرفتن و اعتبار و اینا چجوریه؟!

به شمام جوابی رو میدم که دقیقا به دوست عزیز،prince of persia دادم:

برادر عزیز بنده، من نظرمو گفتم.من تو مسند قدرت ننشستم و هر تصمیم و حرفی که بزنم عملی بشه.اظهار عقیده آزاده.من که آزادی کسی رو سلب نکردم.فقط نظرمو گفتم همین.مثل بقیه شماها که نظرتونو میگید

درضمن من برای کسی ایجاد مشکل نکردم و مثل شما نظرمو گفتم.همین

ahriman323
04-03-2011, 19:01
دوستان میشه همزمان با خدمت توی دانشگاه پیام نور درس خوند؟!
برادرم الان خدمته فوق دیپلم الکترونیک هست

hamid_diablo
06-03-2011, 01:40
سلام
ساعت 1:44 دقیقه بامداد روز 15 اسفندماه 1389

سایت هنوز بسته است:41:

fateme_rauf
06-03-2011, 12:02
حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودیت می باشد

حذف و اضافه به صورت زمان بندی شده می باشد و هر دانشجو باید در زمان مخصوص اعلام شده خود اقدام به حذف و اضافه نماید

omid_egh
07-03-2011, 11:03
دوستان میشه همزمان با خدمت توی دانشگاه پیام نور درس خوند؟!
برادرم الان خدمته فوق دیپلم الکترونیک هست

بله میشه هم میتونه معافیت تحصیلی بگیره هم میتونه هم زمان درس بخونه و خدمت کنه که منوط به همکاری ارگان خدمتش هست

omid_egh
07-03-2011, 11:11
دوستان لطفا خونسرد باشین تا وقتی این جوری بحث کنید که نه چیزی درست میشه نه چیزی عوض میشه فقط فضای تاپیک مسموم میشه در ضمن این بحث ها یه چیزه کاملا شخصیه هر کسی میتونه تو دانشگاه هر کاری بخواد بکنه اما من خودم مخالف سرسخته مزاحمت و ازار دیگران هستم و کاملا مطمینم که چه دختر و چه پسری که تربیت درستی داشته باشه مثل سکه طلایی میمونه که اگر تو لجن هم بیفته بازم طلاست و رنگش عوض نمیشه

Squall Leonhart
07-03-2011, 15:18
دوستان لطفا خونسرد باشین تا وقتی این جوری بحث کنید که نه چیزی درست میشه نه چیزی عوض میشه فقط فضای تاپیک مسموم میشه در ضمن این بحث ها یه چیزه کاملا شخصیه هر کسی میتونه تو دانشگاه هر کاری بخواد بکنه اما من خودم مخالف سرسخته مزاحمت و ازار دیگران هستم و کاملا مطمینم که چه دختر و چه پسری که تربیت درستی داشته باشه مثل سکه طلایی میمونه که اگر تو لجن هم بیفته بازم طلاست و رنگش عوض نمیشه

انسان به خاطر انسان بودنش نمیتونه خواص طلا رو داشته باشه! :46:

omid_egh
07-03-2011, 22:19
انسان به خاطر انسان بودنش نمیتونه خواص طلا رو داشته باشه! :46:

مهندس این یه تشبیه بود شما هم تو این گیرو دار وقت گیر آوردی برای مرور شیمی و خواص مواد:19:

omid_egh
07-03-2011, 22:25
امروز رفتم دانشگاه بعد از 40 دقیقه تو کلاس نشستن گفتن استاد نمیاد میدونم که تو علمی کاربردی هم کم و بیش این قضیه هست که استاد دلش بخواد بیاد دلش بخواد نمیاد ولی آیا آزاد هم اینطوریه ؟
کیفیت آموزشو تو پیام نور همین چیزا پایین میاره دیگه

Squall Leonhart
07-03-2011, 23:51
امروز رفتم دانشگاه بعد از 40 دقیقه تو کلاس نشستن گفتن استاد نمیاد میدونم که تو علمی کاربردی هم کم و بیش این قضیه هست که استاد دلش بخواد بیاد دلش بخواد نمیاد ولی آیا آزاد هم اینطوریه ؟
کیفیت آموزشو تو پیام نور همین چیزا پایین میاره دیگه

زیاد سخت نگیر عادت میکنی!

من توی کل دوره کارشناسی فقط ترم اول کلاس ها رو مرتب دیدم که برگزار شد. اونم دلیلش هیجان زدگی بچه ها بود که فکر میکردن از صنعتی شریف قبول شدن و هر جلسه حتما باید بیان سر کلاس!

بعد از ترم اول من هر جلسه که میرفتم یا دانشجوها نمیومدن یا استاد و در کل کلاس به نوعی تعطیل میشد و هر جلسه هم همین وضع بود!

مخصوصا رشته های علوم انسانی از این لحاظ وضعشون خراب تر هست!

hamid_diablo
08-03-2011, 11:33
سلام دوستان
چه جوری میشه گروه درسی رو عوض کرد

iman_s
08-03-2011, 16:04
چرا دعوا مي كنين؟ بجاش به سوال من جواب بديد
آيا اين قانون كه هر كي 4 ترم مشروط بشه نميتونه ادامه بده درسته يا نه؟

hamid_diablo
08-03-2011, 22:49
آيا اين قانون كه هر كي 4 ترم مشروط بشه نميتونه ادامه بده درسته يا نه؟
غلطه
من و اکثر پیام نوریها زیاد مشروط میشیم:20:

mili_k
09-03-2011, 00:11
دوستان من ترم قبل اصلاً هیچ کدوم از امتحانا رو نرفتم و امتحان ندادم برای انتخاب واحد گفتن مجبوری حداقل واحد قابل اخذ رو برداری، حالا حداقل واحد قابل اخذ به نظر شما 12 واحده یا 14؟

PNUNA.IR
09-03-2011, 18:02
آيا اين قانون كه هر كي 4 ترم مشروط بشه نميتونه ادامه بده درسته يا نه؟خير كذب مي باشد. و يك نوع جو سازي بود از سوي بعضي افراد كه برطرف شد.

دوستان من ترم قبل اصلاً هیچ کدوم از امتحانا رو نرفتم و امتحان ندادم برای انتخاب واحد گفتن مجبوری حداقل واحد قابل اخذ رو برداری، حالا حداقل واحد قابل اخذ به نظر شما 12 واحده یا 14؟ حداقل واحد قابل اخذ براي دانشجوياني كه از معافيت تحصيلي استفاده مي كنند 12 واحد درسي و براي ساير دانشجويان 5 واحد درسي مي باشد. ولي شما مي توانيد 12 واحد اخذ كنيد.

بخشنامه جدید معادلسازی دروس در پیام نور

PNUNA.IR
14-03-2011, 21:29
تغییر منابع آزمون دوره های فراگیر کارشناسی و کارشناسی ارشد سال ۹۰ دانشگاه پیام نور

mahya78
17-03-2011, 22:20
عزیزان پیام نوری که گزارش انتخاب واحد میخوان و ارور واسشون میده (اجازه دسترسی نمیده)
با گزارش شماره 402
و یا از مسیر شهریه - دانشجو - نتیجه ثبت نام (شهریه)
میتونن گزارش ثبت نام خودشون رو ببینن. :20:

music6808
17-03-2011, 23:22
سلام به همگی
می خواستم نظرتون رو در مورد موسسه فراگیر پیام نور و دوره ی ویژه ای که برگزار می کنه بپرسم
من ترم 6 هستم و می خوام واسه ارشد آماده شم
توی این دوره ی ویژه که از خرداد 90 شروع میشه و تا اردیبهشت 91 ادامه داره واحد های ترم اول ارشد ارائه میشه و در آخر آزمونی برگزار میشه که اگر قبول شم از مهر 91 وارد ترم 2 ارشد میشم
به نظر شما همچین چیزی خوب هست؟
تا حالا کسی همچین کاری انجام داده؟
شما اگر جای من بودید همچین کاری می کردید؟

ممنون میشم نظرتون رو بگید

مرسی

p30pro
20-03-2011, 18:44
حداقل پرستیژ اجتماعی نداره !

music6808
20-03-2011, 19:20
جان؟
ببخشید متوجه منظورتون نشدم....
یعنی اگه کسی همچین کاری انجام بده خیلی بی پرستیژ هست؟
خوب فکر نمی کنم این زیاد اهمیتی داشته باشه، درسته؟!

mousey_war
24-03-2011, 10:00
سلام
من ترم ششم هستم . میشه همینجوری که به تحصیل ادامه می دم سربازی رو هم بگذرونم؟
چه مراحلی رو باید انجام بدم؟

behnam_tr
24-03-2011, 22:14
سلام
من ترم ششم هستم . میشه همینجوری که به تحصیل ادامه می دم سربازی رو هم بگذرونم؟
چه مراحلی رو باید انجام بدم؟

نه دوست گلم همزمان اصلا امکان نداره

hamid_diablo
01-04-2011, 13:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]معاون آموزشي دانشگاه پيام نور از ارايه پيشنهاد برگزاري دو آزمون فراگير در سال 90 به سازمان سنجش خبر داد.
،عبدالله معتمدی با بيان اينكه آزمون فراگير دانشگاه پيام نور در سه مقطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد آخر ارديبهشت ماه برگزار مي‌شود، اظهاركرد: پذيرفته شدگان اين آزمون مهر ماه سال 90 پذيرش مي‌شوند.
همچنين دانشگاه پيام نور قصد دارد كه به سازمان سنجش پيشنهاد كند تا مهرماه سال آينده نيز آزمون فراگير برگزار و براي نيمسال دوم سال 90 دانشجو پذيرش كند.
معتمدي افزود: اگر با برگزاري دو آزمون فراگير در سال 90 موافقت شود و در واقع دانشگاه بتواند علاوه بر مهر ماه، در بهمن نيز پذيرش دانشجوي فراگير داشته باشد دانشگاه پيام نور در سال 91 پذيرش دانشجوي فراگير نخواهد داشت. وي خاطرنشان كرد: پيشنهاد اين است كه اگر پذيرش دانشجو فراگير در بهمن ماه 90 (ترم دوم تحصيلي) انجام گيرد، آزمون فراگير اين دوره پس از اعلام نتايج كنكور سراسري برگزار ‌شود. معاون آموزشي دانشگاه پيام نور در خاتمه اضافه كرد: براي آزمون دوم احتمالا ثبت‌نام نيز در تابستان انجام مي‌

Squall Leonhart
01-04-2011, 15:01
دمت گرم خیلی خبر خوبی هست. من میخوام فراگیر شرکت بکنم. توی ارومیه رشته الکترونیک گذاشتن. :10:

hamid_diablo
03-04-2011, 11:05
سلام دوستان

من هر کاری میکنم نمیتونم تو سایت گلستان میزان شهریه این ترمم رو ببینم

گزارش 402 هم کار نمیکنه

mohandes e ekhraji
03-04-2011, 13:46
سلام دوستان من ۱پشت کنکوریم که ۲سال از درس دور بودم حالا امسال کنکور ثبت نام کردم!میخواستم بدونم برای این مدت کم تاکنکور برای رشته ریاضی چه کتابهایی باید بخونم کمک اموزشی و چه برنامه ای داشته باشم!ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید!میخوام از همین امروز فردا شروع کنم:41:

Squall Leonhart
04-04-2011, 11:50
سلام دوستان من ۱پشت کنکوریم که ۲سال از درس دور بودم حالا امسال کنکور ثبت نام کردم!میخواستم بدونم برای این مدت کم تاکنکور برای رشته ریاضی چه کتابهایی باید بخونم کمک اموزشی و چه برنامه ای داشته باشم!ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید!میخوام از همین امروز فردا شروع کنم:41:

واست یه پیشنهاد میکنم : کنکور سراسری رو فراموش بکن و فراگیر پیام نور ثبت نام بکن!

البته باید احساس مسئولیت واسه درس خوندن به صورت خود خوان داشته باشی. (چون سیستم پیام نور این طوری هست)

زمان ثبت نام فراگیر پیام نور رو از اخبار سراسری یا سایت سازمان سنجش یا سایت پیام نور پیگیری بکن

مزایای فراگیر هم اینا هستن :

رشتت رو از اول خودت انتخاب میکنی و وقتی امتحان فراگیر میدی فقط دروس مربوط به اون رشته رو مطالعه میکنی + احتمالا یکی دو تا درس عمومی که همه باید پاس بکنن

کتاب هایی که بهت معرفی میکنن تا واسه امتحان فراگیر بخونی در صورت قبولی جز ترم اولت محسوب می شن.

امتحان فراگیر مثل کنکور سراسری رقابتی نیست و حد نصاب نمره هست که باید کسب بکنی. بنابراین رتبه و تراز و این جور قرتی بازی ها نداره! فقط کافیه که تو نمره قبولی رو بگیری و با بقیه کاری نداری.

fateme_rauf
04-04-2011, 15:08
برای مشاهده فرم واریز شهریه مسیر زیر را در سیستم گلستان دنبال کنید:

آموزش =>گزارش های آموزش => شهریه => لیست ها و آمار ها =>۱۶۳-فرم واریز وجوه شهریه دانشگاه پیام نور

mohandes e ekhraji
04-04-2011, 15:44
واست یه پیشنهاد میکنم : کنکور سراسری رو فراموش بکن و فراگیر پیام نور ثبت نام بکن!

البته باید احساس مسئولیت واسه درس خوندن به صورت خود خوان داشته باشی. (چون سیستم پیام نور این طوری هست)

زمان ثبت نام فراگیر پیام نور رو از اخبار سراسری یا سایت سازمان سنجش یا سایت پیام نور پیگیری بکن

مزایای فراگیر هم اینا هستن :

رشتت رو از اول خودت انتخاب میکنی و وقتی امتحان فراگیر میدی فقط دروس مربوط به اون رشته رو مطالعه میکنی + احتمالا یکی دو تا درس عمومی که همه باید پاس بکنن

کتاب هایی که بهت معرفی میکنن تا واسه امتحان فراگیر بخونی در صورت قبولی جز ترم اولت محسوب می شن.

امتحان فراگیر مثل کنکور سراسری رقابتی نیست و حد نصاب نمره هست که باید کسب بکنی. بنابراین رتبه و تراز و این جور قرتی بازی ها نداره! فقط کافیه که تو نمره قبولی رو بگیری و با بقیه کاری نداری.
حد نصاب نمره چنده اونوقت؟داداشم مهندسی برق گرایش مخابرات مرکز تهران زده قبول میشه؟اونم درس نخونه

Squall Leonhart
04-04-2011, 17:26
من کی گفتم درس نخونی، قبول میشی؟ :18: منظور من این بود که به جای اینکه بشینی حداقل 20 تا کتاب دبیرستان رو بخونی بهتره که 5 تا کتاب دانشگاه رو بخونی که مربوط به رشته ای هست که میخوایی تحصیل بکنی. بعدش اگه قبول بشی اون 5 تا درس هم جز دروس ترم اولت محسوب میشن.

در مورد حد نصاب نمره مطمئن نیستم ولی فکر میکنم 12 باشه. یه نگاهی به سایت سنجش و سایت پیام نور بنداز شاید بتونی دفترچه فراگیر سال قبل رو پیدا بکنی. توش اطلاعات خوبی هست. رشته های همه مراکز رو هم نوشته.

mhv_kntu
13-04-2011, 20:36
کسی میدونه فراگیر MBA ارشد سال 90 ثبت نامش کی بود و امتحانش کی هست ؟

hamid_diablo
18-04-2011, 11:55
معاون سازمان سنجش جزئیات سه آزمون اصلی فراگیر دانشگاه پیام نور را تشریح کرد و گفت: آزمون های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 30 اردیبهشت برگزار می شود. به گزارش اخبار پیام نور ، سیدجلال طباطبایی افزود: این سه آزمون در روز 30 اردیبهشت ماه 90 در کلیه مراکز استان با رقابت 246 هزار و 777 نفر برگزار می شود.
وی افزود: آزمون کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور صبح جمعه 30 اردیبهشت، در 35 گروه و 50 رشته برگزار می شود و 137 هزار و 20 نفر در این آزمون شرکت کرده اند از میان شرکت کنندگان 65 هزار و 152 نفر زن و 71 هزار و 868 نفر مرد هستند. تعداد سئوالات برایاین آزمون از 120 تا 135 به تناسب رشته ها متغیر است و به همان نسبت مدت پاسخگویی نیز بنا به رشته مورد نظر از 150 تا 210 دقیقه خواهد بود.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور گفت: آزمون کارشناسی ارشد نوبت دهم، در 76 کد رشته و با حضور 102 هزار 953 داوطلب برگزار می شود. وی اظهار داشت: از میان شرکت کنندگان در این آزمون، 46 هزار و 275 نفر زن و 56 هزار و 678 نفر مرد هستند که باید تعداد 60 تا 90 سئوال را به تناسب رشته پاسخ دهند. مدت پاسخگویی برای این داوطلبان نیز از 90 تا 180 دقیقه با توجه به رشته مورد نظر متفاوت است.
طباطبایی درباره آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی در دانشگاه پیام نور نیز گفت: این آزمون در 10 رشته برگزار می شود و 6 هزار و 804 نفر در آن شرکت کرده اند که از میان متقاضیان این آزمون 4 هزار و 46 نفر زن و 2 هزار و 758 نفر مرد هستند. وی خاطرنشان کرد: در این آزمون تعداد سئوالات برای همه رشته ها 90 سئوال است اما زمان پاسخگویی به تناسب رشته ها برای افراد از 105 تا 120 دقیقه متفاوت است.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: داوطلبان باید توجه داشته باشند که آزمون به صورت چهار گزینه ای است.
اخبار پیام نور اضافه می کند که در مقطع کارشناسی ارشد در هر کد رشته محل 30 نفر پذیرفته می شوند که 15 نفر از آن به صورت آموزش محور و 15 نفر به صورت آموزشی - پژوهشی خواهد بود. در هر کد رشته محل در مقطع کارشناسی ۳۰ نفر و در مقطع کاردانی به کارشناسی ۴۰ نفر پذیرش می شوند
منبع:سایت اخبار پیام نور

ARASH66
18-04-2011, 13:30
شرمنده اگر سوالی تکراری هست.
میخواستم بدونم فراگیر پیام نور کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر دارد؟

MCSE MAN
18-04-2011, 20:22
شرمنده اگر سوالی تکراری هست.
میخواستم بدونم فراگیر پیام نور کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر دارد؟
بله،يكي از آشناهام امسال كارشناسي ناپيوسته اومد رشته IT

silverfc
19-04-2011, 18:00
سلام بر پیام نوری های عزیز
یه سوال فنی و کاملا تخصصی دارم میخواستم بدونم حد نصاب قبولی توو فراگیر پیام نور چنده ؟
اگه توو یه درس نمره نیاری قبولی میشی یا نه ؟