PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mohsensoft
02-12-2010, 18:16
دوستان یه سایت دانشجویی دانشجویان پیام نور دیدم گفتم اینجا بذارم
نمونه سوالات امتحانی و ... داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidras
03-12-2010, 19:20
فردا کارت دانشجویی ما رو میدن:دی هه هه:8:

واسه شما رو دادن بچه ها؟!

princeofpersia_7
04-12-2010, 00:41
فردا کارت دانشجویی ما رو میدن:دی هه هه:8:

واسه شما رو دادن بچه ها؟!

چه جوری اعلام کردن؟ من یه بار پرسیدم گفتن تو سایت میزنیم کی بیاید بگیرید..هنوز چیزی نگفته :41:

!Bikhaneman!
04-12-2010, 08:46
از این پیام نور در پیت تر و بی قانون تر من تو عمرم موسسه ندیدم !! بعید می دونم تا 20 سال آینده این دانشگاه با این سیاست هاش دانشگاه بشه!
صابونش که حسابی به تن ما خورد...
دوستانی که از معافیت تحصیلی این دانشگاه همزمان با دانشگاه های دیگه استفاده میکننن یا به قوانین خاص این دانشگاه وارد شدن و از معافیت استفاده میکنن دقت کنن که معافیت صادره از این دانشگاه در این موارد مورد تایید نظام وظیفه نیست و مدت زمان تحصیل شما به عنوان غیبت محسوب میشه !!

hamidras
04-12-2010, 16:35
چه جوری اعلام کردن؟ من یه بار پرسیدم گفتن تو سایت میزنیم کی بیاید بگیرید..هنوز چیزی نگفته

تو برد زده بودن....!

شانسم ندارم اینه ها! رفتم کارت من نبود!!! گفت فردا بیا!

دوستانی که از معافیت تحصیلی این دانشگاه همزمان با دانشگاه های دیگه استفاده میکننن یا به قوانین خاص این دانشگاه وارد شدن و از معافیت استفاده میکنن دقت کنن که معافیت صادره از این دانشگاه در این موارد مورد تایید نظام وظیفه نیست و مدت زمان تحصیل شما به عنوان غیبت محسوب میشه !!

یعنی همزمان هم تو پیام نور بخونن هم جای دیگه؟!

!Bikhaneman!
04-12-2010, 19:23
تو برد زده بودن....!

شانسم ندارم اینه ها! رفتم کارت من نبود!!! گفت فردا بیا!

یعنی همزمان هم تو پیام نور بخونن هم جای دیگه؟!

بله
--------------------------

hirondelle
04-12-2010, 19:32
دوستان پیام نور زبان های غیر انگلیسی اش راه افتاده یا بازم این دست اون دست می کنه؟

majidn92
07-12-2010, 10:22
سلام بچه ها
کسی میدونه اگه کسی پیام نور فراگیر ارشد شرکت کنه قبول بشه ولی نره سال بعد میزارن دوباره شرکت کنه؟
ممنون

r_liaghat
11-12-2010, 07:55
سلام.ببخشید میخواستم بپرسم کسی اطلاع داره که آیا تو پیام نور میشه همزمان تو دوتا رشته تحصیل کرد یا نه؟و اینکه کسی سایتی تلفن جایی چیزی سراغ داره که قوانین آموزشی رو پرسید.کلا میخوام دوتا رشته بخونم ولی اصلا درمورد قوانینش چیزی نمیدونم.ممنون میشم راهنماییم کنین.

Squall Leonhart
11-12-2010, 10:35
سلام.ببخشید میخواستم بپرسم کسی اطلاع داره که آیا تو پیام نور میشه همزمان تو دوتا رشته تحصیل کرد یا نه؟و اینکه کسی سایتی تلفن جایی چیزی سراغ داره که قوانین آموزشی رو پرسید.کلا میخوام دوتا رشته بخونم ولی اصلا درمورد قوانینش چیزی نمیدونم.ممنون میشم راهنماییم کنین.

از 118 تلفن پیام نور رو بگیر زنگ بزن بگو وصل بکنن به آموزش و سوالت رو بپرس. یا اینکه حضوری برو بپرس.

دوستان سایت گلستان مشکل داره یا فقط واسه من نمیاره؟

hamidras
11-12-2010, 20:36
دوستان سایت گلستان مشکل داره یا فقط واسه من نمیاره؟

باز شد واسه من؟

چیشو نمیاره؟

Squall Leonhart
11-12-2010, 20:44
باز شد واسه من؟

چیشو نمیاره؟

نمیتونم برم توی اکانتم. بعد از وارد کردن کد امنیتی صفحه کلا سفید میشه و گوشه کناری مینیویسه دان!

hamidras
11-12-2010, 20:50
نمیتونم برم توی اکانتم. بعد از وارد کردن کد امنیتی صفحه کلا سفید میشه و گوشه کناری مینیویسه دان!

بذا الان تست میکنم:دی

hamidras
11-12-2010, 20:59
من تونستم وارد شم!

dehtoday
16-12-2010, 15:07
من میخوام برنامه امتحانامو ببینم ولی وقتی میرم میگه اطلاعاتی جهت نمایش و چاپ موجود نیست !
مشکل از خود سیستمه ؟! چون من میبینم مدتیه همینطوریه !!!

hamidras
16-12-2010, 15:12
من میخوام برنامه امتحانامو ببینم ولی وقتی میرم میگه اطلاعاتی جهت نمایش و چاپ موجود نیست !
مشکل از خود سیستمه ؟! چون من میبینم مدتیه همینطوریه !!!

اره واسه منم همینه!

ولی جالبه تو سایتش زده همه دانشجوها برن ببینن!!!

ساش
16-12-2010, 15:45
درود دوستان
من نمی خوام برم سر جلسه ی امتحانات
چون دارم برای کنکور 90 می خونم و الان ترم 3 هستم و دوترم قبل را مرخصی گرفته بودم و می خوام ترم 4 را هم مرخصی بگیرم

حالا الان مشروط می شم می تونم ترم بعد را مرخصی بگیرم ؟؟

الان غیبت کنم یا زنگ بزنم بهشون بگم نمی تون بیام سر جلسه ؟؟؟

هزینه ی دروس ترم 3 را ریختم به حسابشون .

ممنون

hamidras
16-12-2010, 16:28
درود دوستان
چون دارم برای کنکور 90 می خونم و الان ترم 3 هستم و دوترم قبل را مرخصی گرفته بودم و می خوام ترم 4 را هم مرخصی بگیرم

ممنون

فک کنم کلا اگه از معافیت تحصیلی استفاده کنی بتونی 2 ترم مرخصی بگیری... در هر صورت این ترمو بری یا نری دیگه بهت نمیدن!!

حالا بپرس از دانشگاه ضرر نداره!!

hamid_diablo
19-12-2010, 15:16
سلام دوستان
اگه کارتم رو تمدید نکنم میتونم برم سر جلسه امتحان؟

hamidras
19-12-2010, 16:13
سلام دوستان
اگه کارتم رو تمدید نکنم میتونم برم سر جلسه امتحان؟

اینو نمیدونم!

پاشو برو یه برچسب بزن پشتش دیگه:دی!××

outpost
19-12-2010, 16:24
درود دوستان

ممنون

بايد بري دانشگاه با مشاورت صحبت كني و مرخصي تحصيلي رد كني....

اگه به دانشگاه اطلاع ندي ، اونوقت جلوي ادامه تحصيلتو ميگيرن و كارت به كميسيون موارد خاص ميكشه كه كلي نامه نگاري و درد سر داره....

پس با مشاور رشته ات حتما هماهنگ كن و نيومدنت رو اطلاع بده تا مرخصي تحصيلي رد بشه نه غيبت...

John Cena723
19-12-2010, 17:26
آقا به ما از این فلش ها نمیدن؟ :31:

John Cena723
19-12-2010, 18:15
چون تو دانشگاه یکی داشت بلند بلند می گفت که "آقا ما نرفتیم این فلشمون رو بگیریم. کی بریم بگیریم". برای همین گفتم شاید بدند...

hamidras
19-12-2010, 18:30
چون تو دانشگاه یکی داشت بلند بلند می گفت که "آقا ما نرفتیم این فلشمون رو بگیریم. کی بریم بگیریم". برای همین گفتم شاید بدند...

ا:دی××

به ما ورودی های جدید یه تکدانه!× یه خودکار ! یه موز:دی یه پوشه که توش کتابچه راهنمای پ.ن بود و یه کیک میدادن:دی!!

که من نرفتم اصلا:27:

kasra_khan2003
20-12-2010, 15:12
لیست منابع رشته مدیریت بازرگانی رو میخوام. کسی نداره؟ کارشناسـی

مرتضی nvcd
25-12-2010, 10:25
اقا این زمان امتحانات نیمسال اول 89-90 رو باید از کجا بگیریم ؟... اعلام شده یا نه ؟ ... کی کجا ؟

hamidras
25-12-2010, 12:06
اقا این زمان امتحانات نیمسال اول 89-90 رو باید از کجا بگیریم ؟... اعلام شده یا نه ؟ ... کی کجا ؟
اینجا:

لیست منابع رشته مدیریت بازرگانی رو میخوام. کسی نداره؟ کارشناسـیاینجا هست:

r_liaghat
27-12-2010, 07:40
سلام به همه دوستان.میخواستم در مورد تحصیل در رشته زیست شناسی تو دانشگاه پیام نور سوال کنم.میخواستم ببینم واحدهای آزمایشگاه بصورت حضوریه یا غیر حضوری و اگه حضوریه معمولا چه روزها و ساعت هایی تشکیل میشه؟ و اینکه اصلا خوندن این رشته تو پیام نور چقدر سخته؟شنیدم باید کتابی که معرفی میشه رو بطور کامل خوند و امتحان داد با این چیزها مشکلی ندارم چون اگه حمل بر خودستایی نشه هوش و استعداد دارم میتونم بخونم.میخوام نظر دوستان رو بدونم.
مطلب بعدی درمورد تحصیل در رشته مترجمی زبان تو دانشگاه پیام نور هست.هم اینکه چقدر سخته و اصلا میشه با سیستم پیام نور و بصورت غیرحضوری زبان خوند و یاد گرفت یا نه؟ و بعد اینکه به نظر دوستان برای تحصیل زبان دانشگاه رفتن بهتره یا اینکه مثلا با آموزشگاه های زبان پیش بری؟؟؟
ممنون

Squall Leonhart
27-12-2010, 10:44
سلام به همه دوستان.میخواستم در مورد تحصیل در رشته زیست شناسی تو دانشگاه پیام نور سوال کنم.میخواستم ببینم واحدهای آزمایشگاه بصورت حضوریه یا غیر حضوری و اگه حضوریه معمولا چه روزها و ساعت هایی تشکیل میشه؟ و اینکه اصلا خوندن این رشته تو پیام نور چقدر سخته؟شنیدم باید کتابی که معرفی میشه رو بطور کامل خوند و امتحان داد با این چیزها مشکلی ندارم چون اگه حمل بر خودستایی نشه هوش و استعداد دارم میتونم بخونم.میخوام نظر دوستان رو بدونم.
مطلب بعدی درمورد تحصیل در رشته مترجمی زبان تو دانشگاه پیام نور هست.هم اینکه چقدر سخته و اصلا میشه با سیستم پیام نور و بصورت غیرحضوری زبان خوند و یاد گرفت یا نه؟ و بعد اینکه به نظر دوستان برای تحصیل زبان دانشگاه رفتن بهتره یا اینکه مثلا با آموزشگاه های زبان پیش بری؟؟؟
ممنون

تا اونجایی که تجربه بهم ثابت کرده :
کلا برای تحصیل توی دانشگاه پیام نور باید احساس مسئولیت و اراده قوی برای درس خوندون بدون معلم داشته باشی. یعنی بشینی خونه و خر خونی بکنی! البته بعضی از رشته ها آسون هستن و راحت میشه خوند ولی بعضی دیگه نیاز به راهنمایی و رفع اشکال دارن واسه همین میتونی هر وقت که توی برنامه کلاسیت هست بری و توی کلاس های رفع اشکال شرکت بکنی که البته این رو هم تجربه بهم ثابت کرده که چندان مفید واقع نمیشه و کاملا بستگی به سواد استاد داره. اگه استاد سوادش زیاد باشه تدریس نمیکنه و فقط میاد و رفع اشکال میکنه ولی اگه سوادش کم باشه قسمت های آسون کتاب رو شروع میکنه به تدریس کردن که درست نیست و غلطه و به نظر من یه نوع خیانت به دانشجویان هست! تازه کلی هم منت میزاره که من دارم بهتون مثل دانشگاه روزانه تدریس میکنم!
در کل باید خودت بخونی و به هیچ چیز غیر از توان خودت (و البته توکل بر خدا) امید نداشته باشی!
روش هایی رو هم باید خودت به صورت ابتکاری پیدا بکنی برای مثال من دو تا روش ابتکاری خودم رو میگم :

1. استفاده از پاداش خیلی موثر هست : با خودم قرار میزاشتم که اگه امتحانات این ترم رو خوب بدم و مثلا معدلم بالای 17 بیاد مثلا یه کارت گرافیک واسه کامپیوتر بخرم!

2. استفاده از نمونه سوالات ترم های گذشته : با استفاده از روش های ساده آمار و احتمال پس از جمع آوری نمونه سوالات چند ترم (مثلا سایت پیرانه پند) سعی میکردم که صفحات مهم کتاب رو شناسایی بکنم و اون صفحات رو بیشتر بخونم (دقت کن بیشتر نه فقط) این کار باعث میشد که نمرم سه تا چهار واحد بره بالا و بازم تاثیر زیادی داشت!

hamidras
27-12-2010, 21:55
بچه ها کارتا رو میدونید کی میاد؟!

dehtoday
27-12-2010, 22:14
بچه ها کارتا رو میدونید کی کیاد؟!
اومدن که ...!

hamidras
28-12-2010, 09:11
اومدن که ...!

ندیده بودم:دی!!××

راستی موبایل خاموش بردنم مشکل داره ؟!!

princeofpersia_7
28-12-2010, 14:00
دوستان کارت ورود به جلسه رو چه طور باید گرفت؟ .. تو سایت دانشگاه زده گزارش 428...میرم تو گلستان و این گزارش 428 رو می بینم چیز خاصی نداره که !! چی کار باید کنم کلا؟ :31:

Squall Leonhart
28-12-2010, 14:38
گزارش 428 (کارت ورود به جلسه) ماله من رو نمیاره مینیویسه :

اطلاعاتی جهت چاپ یا نمایش وجود ندارد!

کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟

من زنگ زدم گفتن که تا پنجشنبه صبر کن شاید درست بشه!!!

همین طور گفتن که بعضی ها این مشکل رو دارن!

ha789di
28-12-2010, 14:49
گزارش 428 (کارت ورود به جلسه) ماله من رو نمیاره مینیویسه :

من زنگ زدم گفتن که تا پنجشنبه صبر کن شاید درست بشه!!!

همین طور گفتن که بعضی ها این مشکل رو دارن!

کارت ورود به جلسه خود را ممکن است به دلایل زیر نتوانید ببینید:
۱-کد ملی خود را در سیستم ثبت نکرده اید

۲-بدهی شهریه داشته باشید

۳-از مرورگر مناسبی استفاده نمی کنید

۴ - سرعت اینترنت شما پایین است

hamidras
28-12-2010, 15:14
آموزش دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور
کارت ورود به جلسه خود را ممکن است به دلایل زیر نتوانید ببینید:
۱-کد ملی خود را در سیستم ثبت نکرده اید ۲-بدهی شهریه داشته باشید ۳-از مرورگر مناسبی استفاده نمی کنید ۴ - سرعت اینترنت شما پایین است
روش اول :در سیستم گلستان از طریق منوی ذیل قابل دریافت می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منوی کاربر==> گزارش های آموزش ==> دانشجو==> اطلاعات ثبت نام و امتحان ==> برنامه امتحان پايان ترم دانشجو

روش دوم : آموزش تصویری مشاهده کارت ورود به جلسه پیام نور

میرم تو گلستان و این گزارش 428 رو می بینم چیز خاصی نداره که !! چی کار باید کنم کلا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اون دکمه پایینیشو میزنی:دی؟(تصویر بالا!)

Squall Leonhart
28-12-2010, 17:09
نه مشکل من هیچ کدوم از اینا نیست!

hamidras
28-12-2010, 19:05
نه مشکل من هیچ کدوم از اینا نیست!

از من میشنوی فردا درست نشد خودت حضوری برو دانشگاه....!

با تلفن کار آدم را نمیفته..! ( من خودم درد کشیدم که میگم:20:!)

ali1234567
29-12-2010, 10:32
سلام.من میخوام کارشناسی فراگیر شرکت کنم.ثبت نامش از کی شروع میشه؟دفترچه اش کی میاد؟اصلادفترچه رو از کجا بایستی تهیه کرد؟مرسی:11:

fateme_rauf
29-12-2010, 13:36

سلام.واسه منم همینو می نویسه!شما این ترم چند واحد گرفتین؟؟راستی اگه مشکل کارتتون رفع شد میشه تو تایپیک های بعدی اطلاع بدین...

hamid_diablo
29-12-2010, 13:53
سلام د وستان
اگه من تو همه امتحانات شرکت نکنم مشکلی پیش میاد

hasti rs
29-12-2010, 14:45
بچه ها واسه منم میزنه :

Squall Leonhart
29-12-2010, 15:03

سلام.واسه منم همینو می نویسه!شما این ترم چند واحد گرفتین؟؟راستی اگه مشکل کارتتون رفع شد میشه تو تایپیک های بعدی اطلاع بدین...

سایت گلستان اطلاعیه زده که مشکلات از بابت چه مواردی میتونه باشه. الان فهمیدم که مشکل از چی هست. من پایان نامه رو این ترم با سه تا درس دیگه برداشتم. مطمئنم که اشکال از این هست. ترم قبل یه بخشنامه اومده بود که به همراه پایان نامه فقط یه دونه درس میشه برداشت ولی چون سیستم گلستان بهم اجازه داد که بردارم منم برداشتم و با خودم گفتم که فوقش این هست که اگه نتونم پایان نامه رو بنویسم به عنوان ناتمام میمونه واسه ترم بعد و پولش رو دیگه واریز نمیکنم! خاک توی سرم الان باید حذفش کنم و یک میلیون پرید هوا! :19: خب این رو همون اول نمیزاشت بردارم تا این طوری نشه!!!

ویرایش :
مجددا خاک توی سرم! اجازه حذف پایان نامه رو هم بهم نمیده. عجب گیری کردم ها!!! :19:

ali1234567
29-12-2010, 15:15
سلام.من میخوام کارشناسی فراگیر شرکت کنم.ثبت نامش از کی شروع میشه؟دفترچه اش کی میاد؟اصلادفترچه رو از کجا بایستی تهیه کرد؟مرسی:11:

help me:11:

Squall Leonhart
29-12-2010, 15:30
help me:11:

باید پیگیر دو تا سایت زیر باشی :

سایت دانشگاه پیام نور :

سایت سازمان سنجش :

اخبار رو هم گوش کن اعلام میکنن. هنوز که خبری نیست.

hamidras
29-12-2010, 16:19

واسه من گزارش 101 ام اینو میزنه !! مطمئنید گزارش 428 ! میگیرید:دی؟

hamidras
29-12-2010, 16:25
سلام.من میخوام کارشناسی فراگیر شرکت کنم.ثبت نامش از کی شروع میشه؟دفترچه اش کی میاد؟اصلادفترچه رو از کجا بایستی تهیه کرد؟مرسی

فترچه فراگیر کارشناسی هفته آینده منتشر می شود و علاقه مندان می توانند از طریق اینترنت و یا دفاتر پستی با پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان از تاریخ ۱۵ دیماه ۸۹ نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۲۶ دی ۸۹ می باشد

===============

جک سال:دی!!! ( رشته های جدید پ.ن)

مهندسی نفت:18:،مهندسی راه آهن،مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک:18:مهندسی پلیمر:18:،مهندسی مواد

Squall Leonhart
29-12-2010, 17:00
واسه من گزارش 101 ام اینو میزنه !! مطمئنید گزارش 428 ! میگیرید:دی؟

واسه من هم 101 و 428 رو اینطوری میاره.

hamidras
29-12-2010, 17:02
پیام نور بخواد نفت بذاره من تغییر رشته میدم!!:40:

princeofpersia_7
29-12-2010, 18:01
گراش 101 دیگه چه صیغه ایه؟ :31:
من این 428 رو پرینت گرفتم بالاخره...کارت دانشجویی رو هم دارم..همین بسه دیگه واسه امتحان؟ :31:

Dokhtar_Bache
29-12-2010, 18:05
مهندسی نفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،مهندسی راه آهن،مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مهندسی پلیمر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،مهندسی مواد
شوخــــــــــــــــــــــ ـــــــی می کنی !!! :18:

ha789di
29-12-2010, 18:17
گراش 101 دیگه چه صیغه ایه؟ :31:
من این 428 رو پرینت گرفتم بالاخره...کارت دانشجویی رو هم دارم..همین بسه دیگه واسه امتحان؟ :31:

آره همین کافیه...

hamidras
29-12-2010, 21:17
شوخــــــــــــــــــــــ ـــــــی می کنی !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا پیام نور یه شوخی بزرگه:دی

معتمدی (معاون آموزشی دانشگاه پیام نور) درباره رشته های جدید گفت:مهندسی برق، مهندسی نفت،مهندسی راه آهن،مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک.مهندسی پلیمر،مهندسی مواد، رشته خبرنگاری ، روزنامه نگاری ، عکاسی و چند گرایش جدید در رشته های هنر از جمله رشته های جدیدی می باشد که مجوز آنها توسط پیام نور کسب شده است و در دفترچه کارشناسی فراگیر پیام نور سال۹۰ اضافه شده است.

ali1234567
29-12-2010, 21:44
فترچه فراگیر کارشناسی هفته آینده منتشر می شود و علاقه مندان می توانند از طریق اینترنت و یا دفاتر پستی با پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان از تاریخ ۱۵ دیماه ۸۹ نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.

مطمئنی از 15دی شروع میشه؟؟ از 15ام تا چندمه؟؟؟؟
من که نمیخوام کارشناسی ارشد برم!!!
یک سوال هم داشتم و اون اینکه من میخوام it(فناوری اطلاعات) بخونم, به نظرتون سخته ؟؟:41:

hamidras
29-12-2010, 21:47
مطمئنی از 15دی شروع میشه؟؟تو اخبار پیام نور که این جوری زده!

از 15ام تا چندمه؟؟؟؟ 15 تا 21 :دی

خودت ببین:دی

یک سوال هم داشتم و اون اینکه من میخوام it(فناوری اطلاعات) بخونم, به نظرتون سخته ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من خودم نرم افزار میخونم ! ولی ترم بالایی ها میگن it از نرم افزار راحت تره!:دی

ali1234567
29-12-2010, 22:02
من یه دفترچه دانیلود کردم اسمش کارشناسی 89 بود توش نوشته بود ثبت نام از 8دی شروع میشه تا 15ام.
من امروز رفتم از پست محلمون دفترچه بگیرم گفت نداریم و اینکه تو 4راه لشکر هم نیومده, پس دفترچه کی میاد؟؟؟؟:20:
توی اون pdf ای که دانلود کردم زده بود رمز و دفترچه ، قیمتش 65100تومن!!!!!!:13:

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

من دانشگاه آزاد 2ماه خوندم حالا میخوام انصراف بدم و مدارکم رو پس بگیرم. باید چیکار کنم؟؟

hamidras
29-12-2010, 22:09
من یه دفترچه دانیلود کردم اسمش کارشناسی 89 بود توش نوشته بود ثبت نام از 8دی شروع میشه تا 15ام.
من امروز رفتم از پست محلمون دفترچه بگیرم گفت نداریم و اینکه تو 4راه لشکر هم نیومده, پس دفترچه کی میاد؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی اون pdf ای که دانلود کردم زده بود رمز و دفترچه ، قیمتش 65100تومن!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]احتمالا این رو دانلود کردی

این:دی

حالا چیزی که مشخصه اینه که ثبت نام شروع نشده چون خبری از شروع ثبت نام اعلام نشده:دی

من دانشگاه آزاد 2ماه خوندم حالا میخوام انصراف بدم و مدارکم رو پس بگیرم. باید چیکار کنم؟؟ شما اگه الان انصراف بدی باید احتمالا تشریف ببری خدمتا!!!

باید یه جا قبولیت قطعی شه بعد انصراف بدی و اینا فک کنم!

ali1234567
29-12-2010, 22:16
شما اگه الان انصراف بدی باید احتمالا تشریف ببری خدمتا!!!

باید یه جا قبولیت قطعی شه بعد انصراف بدی و اینا فک کنم!
یعنی باید صبر کنم دوره دانشپذیری به دانشجویی تبدیل بشه بعدش انصراف بدم

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

خب تا اون موقع اگه دانشگاه پیام نور اصل مدرک پیش دانشگاهی رو خواست چیکار کنم, چون دست دانشگاه آزاده!!!!

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

من متولد نیمه دوم 1369 ام و شهریور 89 پیش رو قبول شدم.........

hamidras
29-12-2010, 22:18

حقیقتشو بخوای نمیدونم!!! :10:

خب تا اون موقع اگه دانشگاه پیام نور اصل مدرک پیش دانشگاهی رو خواست چیکار کنم, چون دست دانشگاه آزاده!!!! اصلا اصلو نمیخواد فعلا:دی حتی اصل گواهیشم نمیگیرن!!××× فقط با کپیش تطبیق میدن!

شما شاید بتونی بدون انصراف هم مدارکتو چند روز بگیری:دی!!!

من متولد نیمه دوم 1369 ام و شهریور 89 پیش رو قبول شدم.........

شما قبل اینکه هر حرکتی انجام بدی یه مشاوره از نظام وظیفه و دانشگاهی که میخوای بری بگیر بعد خلاصه:دی××

ali1234567
29-12-2010, 22:25
دفترچه کارشناسی فراگیر 90 به صورت اینترنتی نیومده دانلود کنیم؟؟؟؟؟

ali1234567
29-12-2010, 22:39
تکراری شد:31:

manreza71
29-12-2010, 23:36
سلام
دفترچه فراگیر پیام نور کی میاد ؟؟

aria68
30-12-2010, 03:42
بابا بنده خدا رو چرا میپیچونی؟!

واسه گواهی اشتغال به تحصیل عکس لازم نیست! برگه انتخاب واحدت رو از سیستم گلستان پرینت میگیری با آخرین فیش واریزی میبری میدی به کارشناستون اگه سیستم دانشگاهتون اتوماسیون باشه (که اکثرا هست) میزنه روی کامپیوتر بعد میری از دبیرخانه گواهیت رو میگیری تموم میشه!

تازگی عکس هم میخوان.
همون روز هم صادر میشه

iritman
30-12-2010, 07:36
گند زدن به رشته ها یکی نیست بگه مهندسی برق تو دانشگاه های بزرگ برای انجام آزمایش هاش موندن بد چطور دانشگاه آزاد کلقوزآباد میخواد بیاد دانشجو بگیره

hamidras
30-12-2010, 10:48
گند زدن به رشته ها یکی نیست بگه مهندسی برق تو دانشگاه های بزرگ برای انجام آزمایش هاش موندن بد چطور دانشگاه آزاد کلقوزآباد میخواد بیاد دانشجو بگیره

◄◄ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور ►► :27:

سلام
دفترچه فراگیر پیام نور کی میاد ؟؟

ثبت‌نام آزمون‌های کارشناسی فراگیر پیام‌نور ۱۵ تا ۲۱ دی‌ماه ۸۹ می باشد .معاون آموزشی دانشگاه پیام نور افزود: زمان برگزاری آزمون کارشناسی، فراگیر پیام نور در ۳۰ اردیبهشت ۹۰ برگزار خواهد شد.

دفترچه کارشناسی فراگیر 90 به صورت اینترنتی نیومده دانلود کنیم؟؟؟؟؟

هر موقع ثبت نام شروع شه اینترنتیشم میاد!:دی

تو سایت پیام نور زده:

دانشپذير دانشجو نيست و از مزاياي دانشجويي برخوردار نمي شود.

و این یعنی معافیت تحصیلی بعد از رسمی شدن بهش تعلق میگیره :دی و اگه مشمول باشی که هستی باید بری اش خوری:ی

ali1234567
30-12-2010, 16:56
من اگه رشته اقتصاد نظری رو انتخاب کنم بعدا میتونم برم تو یکی از زیر مجموعه هاش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم بازرگانی و کشاورزی و حمل و نقل و .... هست!!!!

salar_aziz
30-12-2010, 17:44
دوستان
من تو قسمت حذف اضطراری یه درسو حذف کردم(آشنایی با قانون اساسی) ولی هنوز تو لیست درسها هست و کنارش یه گزینه ثبت داره(بقیه که حذف نشده گزینه حذف داره به جای ثبت)
دیگه حله؟من الان حذفش کردم یا باید کار دیگه ای بکنم؟
(راستی به نظرتون درس سختیه؟میشه تو 3 4 روز خوندش؟)

ممنونم

hamidras
30-12-2010, 18:03
وستان
من تو قسمت حذف اضطراری یه درسو حذف کردم(آشنایی با قانون اساسی) ولی هنوز تو لیست درسها هست و کنارش یه گزینه ثبت داره(بقیه که حذف نشده گزینه حذف داره به جای ثبت)
دیگه حله؟من الان حذفش کردم یا باید کار دیگه ای بکنم؟
(راستی به نظرتون درس سختیه؟میشه تو 3 4 روز خوندش؟)

ممنونم

بعد حذف گویا 2 ساعت طول میکشه تا اعمال شه:دی×

بابا من فیزیکو 1 روز وقت دارم واسه خوندن:دی این که چیزی نیست×:27:

hasti rs
30-12-2010, 21:23
من کارتمو نگرفتم هنوز :41: اونجا که نوشته شماره درس و گروه درس چی باید بنویسیم ؟

اندیشه 1 رو میشه تو یه روز خوند ؟؟ بچه شما زبان رو چیکار میخواید کنید ؟

کسی هست که درس مبانی سازمان و مدیریت داشته باشه ؟؟؟ 422 صفحه رو چطور بخونم ؟ اونم امتحان تستی تشریحی :41:

hamidras
30-12-2010, 22:15
اونجا که نوشته شماره درس و گروه درس چی باید بنویسیم ؟

شما اصلا چیزی نباید بنویسی جایی!!!

کجا همچین چیزی هست اصلا:دی؟

اندیشه 1 رو میشه تو یه روز خوند ؟؟

خدا کنه بشه:دی چون منم یه روز وقت دارم!!××

بچه شما زبان رو چیکار میخواید کنید ؟

زبان هم نیم روز وقت دارم!!! به امید اطلاعات کنکورم میرم...!!!:41:

salar_aziz
31-12-2010, 00:17
بعد حذف گویا 2 ساعت طول میکشه تا اعمال شه:دی×

بابا من فیزیکو 1 روز وقت دارم واسه خوندن:دی این که چیزی نیست×:27:
این قوانینمثه اینکه واقعا پدر در اوره هاااا...
من که می زارمش واسه تابستون...

Dokhtar_Bache
31-12-2010, 11:18
کلا پیام نور یه شوخی بزرگه:دی

معتمدی (معاون آموزشی دانشگاه پیام نور) درباره رشته های جدید گفت:مهندسی برق، مهندسی نفت،مهندسی راه آهن،مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک.مهندسی پلیمر،مهندسی مواد، رشته خبرنگاری ، روزنامه نگاری ، عکاسی و چند گرایش جدید در رشته های هنر از جمله رشته های جدیدی می باشد که مجوز آنها توسط پیام نور کسب شده است و در دفترچه کارشناسی فراگیر پیام نور سال۹۰ اضافه شده است.
نه واقعا اینا چی فکر کردند؟؟! آخه این رشته ها تجهیزات میخواد از کجا میخوان بیارن؟ ساختمون فنی مهندسی تهران الانشم جانداره تو سلف مثل آدم غذا بخوری. حالا واحدای دیگه رو نمیدونم ..جو گرفته شون:31:
البته صحبتش بود که قراره ظرفیت کارشناسی دانشگاههای مادر بیاد پایین ،واگذار بشه به دانشگاههای نوپا (:13:) که ظرفیت ارشد اونارو ببرن بالا..حالا نمیدونم برق شریف و برق پیام نور (چه ربطی داره؟!)
آخه سخته مثلا چطوری خود خوان بردارن؟؟ ؟
اگه هوس کنن پزشکی و دندان و دارو هم یزنن چی؟:18: الانش دکترا بعد7-8-10 سال تازه میشن دکتر کامل..اون موقع فک کنم هر کدوم بعد40-50 سال مدرک می گیرن :31:
جل الخالـــــق!!!:5:

ali1234567
31-12-2010, 12:43
من اگه رشته اقتصاد نظری رو انتخاب کنم بعدا میتونم برم تو یکی از زیر مجموعه هاش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم بازرگانی و کشاورزی و حمل و نقل و .... هست!!!!
help me............!!!!!!!!

Squall Leonhart
31-12-2010, 15:05
آقایون دفترچه فراگیر نوبت 22 هم اومد :

منبع :

ali1234567
31-12-2010, 16:45
من دانلود کردم ولی باز نمیشه ارور میده!!!!!!

wahid2003vj
01-01-2011, 17:52
امروز امتحان ساختمان گسسته داشتیم ؛ مزخرف ترین امتحانی که تو پیام نور دادم . سوالات بسیار سخت بود ، خدا رحم کنه این ترم دانشگاه شمشیر رو از رو بسته با این نحوه طراحی...

کسی دیگه ای امتحان داشته این درس رو؟

hasti rs
01-01-2011, 19:32
بچه ها من نمیتونم کارتمو بگیرم ؛ راهنمایی کنید :41:

hamidras
01-01-2011, 19:34
بچه ها من نمیتونم کارتمو بگیرم ؛ راهنمایی کنید

دقیقا مشکلت چیه؟ چی میزنه وقتی گزارش میگیری؟

hasti rs
01-01-2011, 19:43
دقیقا مشکلت چیه؟ چی میزنه وقتی گزارش میگیری؟

اطلاعاتی جهت چاپ و یا نمایش موجود نیست !

hamidras
01-01-2011, 19:45
برو دانشگاه بگو :دی!!!

مشکل حاد تر از این حرفاست گویا!!!

dehtoday
01-01-2011, 19:47
بچه ها من نمیتونم کارتمو بگیرم ؛ راهنمایی کنید

اطلاعاتی جهت چاپ و یا نمایش موجود نیست !
نکنه گزارش 101 رو می زنید !!!

Dokhtar_Bache
01-01-2011, 20:15
امروز امتحان ساختمان گسسته داشتیم ؛ مزخرف ترین امتحانی که تو پیام نور دادم . سوالات بسیار سخت بود ، خدا رحم کنه این ترم دانشگاه شمشیر رو از رو بسته با این نحوه طراحی...

کسی دیگه ای امتحان داشته این درس رو؟

وااای ! آره منم داشتم
چرا اینقدر سخت بود وامونده:18:؟؟؟؟؟
یعنی رفته بودن از کتابای دوران دانشجویی خودشون طرح کرده بودند به خدا...
امیدوارم ریزشی باشه دوباره بگیرن
به هیچ وجه با نمونه سوال ترم پیش قابل مقایسه نبود منکه شوکه بودم سر جلسه تا یه ربع..!

ali1234567
01-01-2011, 20:18
help me tar...

hamidras
01-01-2011, 20:19
من که امروز خدا رو شکر فک کنم:دی مبانی کامپیوترو پاس کردم!!××× هورا:دی!!

ولی اصلا نمیشه تقلب کرد!

Dokhtar_Bache
01-01-2011, 20:23
help me tar...
یعنی چی؟
منظورت اینه که تغییر رشته بدی؟

wahid2003vj
01-01-2011, 21:56
وااای ! آره منم داشتم
چرا اینقدر سخت بود وامونده:18:؟؟؟؟؟
یعنی رفته بودن از کتابای دوران دانشجویی خودشون طرح کرده بودند به خدا...
امیدوارم ریزشی باشه دوباره بگیرن
به هیچ وجه با نمونه سوال ترم پیش قابل مقایسه نبود منکه شوکه بودم سر جلسه تا یه ربع..!

سوالا رو که دیدم هرچی تو ذهنم بود پرید....

بهترین راه برا اعتراض به نحوه طراحی سوالا چیه ؟

بریم اعتراض کنیم شاید فرجی بشه

ali1234567
01-01-2011, 22:53

یعنی چی؟
منظورت اینه که تغییر رشته بدی؟
تو دفترچه نوشته رشته اقتصاد نظری!(رشته های اقتصاد بازرگانی و کشاورزی و حمل و نقل و ... زیر مجموعه اقتصاد نظری هستند،در ضمن خود اقتصاد نظری هم یک رشته جداست)
حالا من اینو میخوام بدونم که این اقتصاد نظری که تو دفترچه نوشته منحصرا اقتصاد نظریه یا شامل زیر مجموعه هاش هم میشه؟؟؟؟

hasti rs
02-01-2011, 00:00
نکنه گزارش 101 رو می زنید !!!
نهههههههههههههههههههههههه هههههههههه .. 428 رو میزنم ؛ چرا هیچکس باور نمیکنه ؟! :31:

بچه ها یکی از دوستام بهم زنگ زد گفتش کارت اونم نیومده و چون دانشگاه گفته بود باید 14 واحد بگیریم و ما 18 واحد برداشتیم واسه اینه که کارتمون نمیاد .. گفتش باید یه درس و حذف کنیم :41:
ضد حال بدتر از پیامنور دید تاحالا ؟ :41:

آقااااااااااااااااااااااا ااا یعنی چی دانشگاههای اینجا واسه خودشون قانون میزارن میگن ترم 1 باید 14 واحد ورداری ؟ ها ؟ یهنی چی ؟ منظورشون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

salar_aziz
02-01-2011, 04:29
دوستان من ترم اولم(معماری) و 3تا امتحان دارم که از ریاضی1 خیلی می ترسم.(ریاضیمم خوب نیس:31:)
چه جوریاس امتحانش؟3 تا کتابه،3تاشو بخونم کافیه واسه امتحان؟
ولی شنیدم خیلی سخته درسته؟
چون نرفتم سر کلاس نفهمیدم دقیقا امتحان میان ترمو چند شدم ولی میدونم از6 بالای 3 3.5 بوده. اینو باید چند بگیرم تا پاس کنم این درسو؟

wahid2003vj
02-01-2011, 10:01
دوستان من ترم اولم(معماری) و 3تا امتحان دارم که از ریاضی1 خیلی می ترسم.(ریاضیمم خوب نیس:31:)
چه جوریاس امتحانش؟3 تا کتابه،3تاشو بخونم کافیه واسه امتحان؟
ولی شنیدم خیلی سخته درسته؟
چون نرفتم سر کلاس نفهمیدم دقیقا امتحان میان ترمو چند شدم ولی میدونم از6 بالای 3 3.5 بوده. اینو باید چند بگیرم تا پاس کنم این درسو؟

امتحانش که سخته ، مطمئن باش...
شما بدون احتساب نمره میان ترم برای پاس شدن باید از تستی و تشریحی ورقه نمره 7 بگیری تا پاس بشی

ha789di
02-01-2011, 10:04
سوالا رو که دیدم هرچی تو ذهنم بود پرید....

بهترین راه برا اعتراض به نحوه طراحی سوالا چیه ؟

بریم اعتراض کنیم شاید فرجی بشه

برای اعتراض به سوالها باید از طریق سیستم گلستان اقدام کنید....

hamidras
02-01-2011, 10:09
آقااااااااااااااااااااااا ااا یعنی چی دانشگاههای اینجا واسه خودشون قانون میزارن میگن ترم 1 باید 14 واحد ورداری ؟ ها ؟ یهنی چی ؟ منظورشون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرض دارن:دی حالا خوبه مشکل شما حل شد:دی من که 18 واحد شیرین برداشتم:دی 10 تاشم به زور پاس شه:41:

======

راستی جواب امتحانا کی میاد؟

wahid2003vj
02-01-2011, 10:37
برای اعتراض به سوالها باید از طریق سیستم گلستان اقدام کنید....

گلستان قسمت یا گزینه ای برای اعتراض به نحوه طراحی سوالا نداره...

hamidras
02-01-2011, 11:27
گلستان:

قابل توجه دانشجویان گرامی :

دانشجویانی که مازاد سقف مجاز انتخاب واحد نموده اند قادر به دریافت کارت آزمون (گزارش 428 ) نخواهند بود و لازم است ابتدا نسبت به حذف اضطراری دروس مازاد خود اقدام نموده و حداکثر 30 دقیقه بعد از حذف اضطراری دروس مازاد ، قادر به اخذ کارت آزمون خواهند بود.
شایان ذکر است دانشجویان بدهکار حداکثر 36 ساعت بعد از پرداخت در بانک قادر به اخذ گزارش خواهند بود(تعطیلات به این زمان اضافه می گردد).
دانشجویانی که کد ملی آنها در سیستم ثبت نگردیده است نیز قادر به دریافت کارت آزمون نخواهند بود. این دسته از دانشجویان باید از طریق مسیر زیر نسبت به ورود کد ملی خود اقدام نمایند.
منوی کاربر ==> آموزش ==> دانشجو ==> مشخصات دانشجو ==> تغییر شماره ملی

rsx.muhammad
02-01-2011, 12:04
سلام دوستان
من ترم اولی دانشگاه پیام نور هستم
روز پنجشنبه رفتم بانک و شهریه رو واریز کردم اما هنوز تو سیستم گلستان من بدهکارم و کارت ورود به جلسه اصلا منوش نیست!!!

باید کار خاصی انجام بدم؟

با تشکر و سپاس

hamidras
02-01-2011, 12:10
من ترم اولی دانشگاه پیام نور هستم
روز پنجشنبه رفتم بانک و شهریه رو واریز کردم اما هنوز تو سیستم گلستان من بدهکارم و کارت ورود به جلسه اصلا منوش نیست!!!

باید کار خاصی انجام بدم؟

سلام:دی

کاری نباید بکنی فقط زمان میبره:

شایان ذکر است دانشجویان بدهکار حداکثر 36 ساعت بعد از پرداخت در بانک قادر به اخذ گزارش خواهند بود(تعطیلات به این زمان اضافه می گردد).

ha789di
02-01-2011, 12:14
گلستان قسمت یا گزینه ای برای اعتراض به نحوه طراحی سوالا نداره...

24 ساعت بعد از امتحان میشه اعتراض کرد....

rsx.muhammad
02-01-2011, 12:30

کاری نباید بکنی فقط زمان میبره:

الان 72 ساعت گذشته که 24 ساعت جمعه رو کم کنیم باز از 36 بیشتره!

hamidras
02-01-2011, 16:37
شما گزینه های دیگرو چک کن ببین مشکلی نداره؟

قابل توجه دانشجویان گرامی :

دانشجویانی که مازاد سقف مجاز انتخاب واحد نموده اند قادر به دریافت کارت آزمون (گزارش 428 ) نخواهند بود و لازم است ابتدا نسبت به حذف اضطراری دروس مازاد خود اقدام نموده و حداکثر 30 دقیقه بعد از حذف اضطراری دروس مازاد ، قادر به اخذ کارت آزمون خواهند بود.
دانشجویانی که کد ملی آنها در سیستم ثبت نگردیده است نیز قادر به دریافت کارت آزمون نخواهند بود. این دسته از دانشجویان باید از طریق مسیر زیر نسبت به ورود کد ملی خود اقدام نمایند.
منوی کاربر ==> آموزش ==> دانشجو ==> مشخصات دانشجو ==> تغییر شماره ملی

hamidras
02-01-2011, 16:43
دوستانی که داوطلب فراگیر 90 هستن دفترچه رو از اینجا میتونن هم دانلود کنن هم ببینن:دی

salar_aziz
02-01-2011, 18:13
امتحانش که سخته ، مطمئن باش...
شما بدون احتساب نمره میان ترم برای پاس شدن باید از تستی و تشریحی ورقه نمره 7 بگیری تا پاس بشی
همین؟! فقط سخته؟
یه راهنمایی چیزی بدین خوب که چه خاکی به سرم بریزم تا 23 که امتحانشه؟
راستی کارت شرکت در آزمون همونیه که از کارتهای معمولی بزرگتره و عکس گوشه ی بالاشه و تو چند ستون اسم درسها و تاریخ آزمونش و اسم استادو نوشته و دو ستون آخرش هم خالیه؟:10:

hasti rs
02-01-2011, 18:25
ما نیز کارتمان را گرفتیم :27: بدون حذف واحدهای مازاد :27::5:

شایان ذکر است که حمید چقدر فعال شده فصل امتحانات :31:

راستی کارت شرکت در آزمون همونیه که از کارتهای معمولی بزرگتره و عکس گوشه ی بالاشه و تو چند ستون اسم درسها و تاریخ آزمونش و اسم استادو نوشته و دو ستون آخرش هم خالیه؟:10:
آره همونه :20:

hamidras
02-01-2011, 18:37
حمید چقدر فعال شده فصل امتحانات خبر نداری، همش دارم نمونه سوال حل میکنم :دی نرفتم پرینت بگیرم از سوالا همینجا پای کام حل میکنیم...:27:

اینترنتم که هست دیگه برا رفع خستگی:21:

==========

ما نیز کارتمان را گرفتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدون حذف واحدهای مازاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تعریف کن ببینم چی کار کردی:دی؟×

راستی کارت شرکت در آزمون همونیه که از کارتهای معمولی بزرگتره و عکس گوشه ی بالاشه و تو چند ستون اسم درسها و تاریخ آزمونش و اسم استادو نوشته و دو ستون آخرش هم خالیه؟

راستی کارتو لازم نیست بزنید به سینتون :دی حتی لازم نیست ببرید اضافاتشو :دی من بریدم حیف شد!!!××÷

fariborz_1
02-01-2011, 18:39
دو تا امتحان از سر گذروندم با موفقیت
خدایا 5 تای باقی مونده رو یاورم باش :20:

hasti rs
02-01-2011, 18:57
خبر نداری، همش دارم نمونه سوال حل میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif نرفتم پرینت بگیرم از سوالا همینجا پای کام حل میکنیم...:27:

اینترنتم که هست دیگه برا رفع خستگی:21:

تو با این همه هوشو درایتت تو پیامنور تلف میشیااااا :31:

تعریف کن ببینم چی کار کردی:دی
با روش داش مشتیا رفتم گفتم یا کارتمو میدید یا اینجا رو خراب میکنم رو سرتون :5: :31: اونا هم گفتن بفرما کارتتون :31:
هیچی بابا ، رفتم دانشگاه میبینم بچه ها امتحان داشتن اونایی هم که کارت نداشتن رفتن آموزش ، کارت گرفتن ؛ منم رفتم قاطی همونا شدم دیگه :31:

wahid2003vj
02-01-2011, 20:27
همین؟! فقط سخته؟
یه راهنمایی چیزی بدین خوب که چه خاکی به سرم بریزم تا 23 که امتحانشه؟

نمیخوام نا امیدت کنم ، ولی تجربه ریاضی 1 خودم رو بهت میگم

من بار سومی که ریاضی رو گرفتم پاسش کردم . سعی کن مثال های کتاب رو به خوبی یاد بگیری(حفظ کنی) نمون سوال های سال های گذشته رو نگاه کن بعضی از سوال های پر تکرار رو توش پیدا میکنی(هم تستی و هم تشریحی)

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

24 ساعت بعد از امتحان میشه اعتراض کرد....

با اینکه بیشتر از 24 ساعت از امتحان گذشته اما هنوز قسمت اعتراض فعال نشده...

hjoooker
02-01-2011, 21:31
میخواستم بدونم بهترین موسسه مجری طرح فراگیر پیام نور کدام موسسه است؟اخه میخوام فراگیر شرکت کنم نمیدونم تو تهران کجا خوبه موسسش!!!!:41:

r_liaghat
02-01-2011, 23:37
نهههههههههههههههههههههههه هههههههههه .. 428 رو میزنم ؛ چرا هیچکس باور نمیکنه ؟! :31:

بچه ها یکی از دوستام بهم زنگ زد گفتش کارت اونم نیومده و چون دانشگاه گفته بود باید 14 واحد بگیریم و ما 18 واحد برداشتیم واسه اینه که کارتمون نمیاد .. گفتش باید یه درس و حذف کنیم :41:
ضد حال بدتر از پیامنور دید تاحالا ؟ :41:

سلام.دوست عزیز بیخودی خودت رو ناراحت نکن.من قبلا تو دانشگاه دولتی مازندران تحصیل میکردم.باز مال اینجا خوبه میگن خودتون انتخاب کنین اونجا خودشون واسه انتخاب کرده بودن و بهمون تحمیل کردن.اگه میگم تحمیل چون از 16 تایی که به ما داده بودند فقط 9 تا رو پاس کردم.اینو گفتم که فکر نکنی بقیه دانشگاه ها همه بهشتند.

ali1234567
03-01-2011, 03:24
یکی جواب منو بده:دانشگاه فراگیر پیام نور رشته اقتصاد بازرگانی داره یا نه؟؟ تو دفترچه فقط اقتصاد نظری رو زده من چیکار کنم!!!!

تو دفترچه نوشته رشته اقتصاد نظری!.....(رشته های اقتصاد بازرگانی و کشاورزی و حمل و نقل و ... زیر مجموعه اقتصاد نظری هستند،در ضمن خود اقتصاد نظری هم یک رشته جداست،در دانشگاه آزاد)
حالا من اینو میخوام بدونم که این اقتصاد نظری که تو دفترچه نوشته منحصرا اقتصاد نظریه یا شامل زیر مجموعه هاش هم میشه؟؟؟؟

تورو خدا کمکم کنید.........:41:

salar_aziz
03-01-2011, 03:27
نمیخوام نا امیدت کنم ، ولی تجربه ریاضی 1 خودم رو بهت میگم

من بار سومی که ریاضی رو گرفتم پاسش کردم . سعی کن مثال های کتاب رو به خوبی یاد بگیری(حفظ کنی) نمون سوال های سال های گذشته رو نگاه کن بعضی از سوال های پر تکرار رو توش پیدا میکنی(هم تستی و هم تشریحی)

کوینطور،
3تا کتابه، بارم بندی رو یادته که از کتابا چجوری بود؟
من که می خوام حل معادلاتو حذف کنم و در ضمن انتگرالمم ضعیفه، به نظرت پاسش می کنم؟
شما گفتی غیر از میانترم باید 7 بگیری تا پاس کنی،پس اگه میانترم رو هم حساب کنی وضع بهتر میشه دیگه؟میشه از 7 هم کمتر گرفت دیگه؟
چند نمونه سوال به نظرت باید حل کنم؟تا سال چندو؟

می دونی واسه این می پرسم و از ریاضی بدم میاد چون فقط همین ترم لازمش دارم و از این به بعد اینجور که میگن هیچ جای معماری لازم نیست!!!

hamidras
03-01-2011, 09:57
دانشگاه فراگیر پیام نور رشته اقتصاد بازرگانی داره یا نه؟؟ تو دفترچه فقط اقتصاد نظری رو زده من چیکار کنم!!!!

دانشگاه فراگیر دیگه چه صیغه ایه:دی!!

هر رشته ای که از طریق سراسری دانشجو بگیره از طریق فراگیر هم میگیره...

اگه تو دفترچه نداره ، نداره دیگه...!

wahid2003vj
03-01-2011, 10:52
کوینطور،
3تا کتابه، بارم بندی رو یادته که از کتابا چجوری بود؟
من که می خوام حل معادلاتو حذف کنم و در ضمن انتگرالمم ضعیفه، به نظرت پاسش می کنم؟
شما گفتی غیر از میانترم باید 7 بگیری تا پاس کنی،پس اگه میانترم رو هم حساب کنی وضع بهتر میشه دیگه؟میشه از 7 هم کمتر گرفت دیگه؟
چند نمونه سوال به نظرت باید حل کنم؟تا سال چندو؟

می دونی واسه این می پرسم و از ریاضی بدم میاد چون فقط همین ترم لازمش دارم و از این به بعد اینجور که میگن هیچ جای معماری لازم نیست!!!

بارم بندی که یادم نیست و نمیتونم بهت توصیه کنم جایی ا ز کتاب رو حذف کنی .
تو نمونه سوالای سال های گذشته بگرد دنبال سوال های تشریحی پر تکرار و اونها رو تمرین کن ، چون حل حتی یک سوال تشریحی میتونه تاثیر گذار باشه .

حل کردن نمونه سوال خوبه اما ملاک خوبی برای خوندن نیست ، چون طراحان سوال پیام نور آدم های پیچیده ای هستند! خودم اولین امتحانم ساختمان گسسته بود . با اینکه سوالای ساله های پیش رو خونده بودم اما امتحان این ترم شبیه هیچ سالی نبود(بسیار بسیار سخت بود ، حتی از ترم قبل که این درس رو افتادم هم سخت تر بود).

حالا مطمئنی تو معماری دیگه هیچ جا به ریاضی احتیاج نداری؟ چون معماری رشته مهندسی هست و تا اینجا که من میدونم مهندسی ها ریاضی 1 و 2 یا مهندسی ، آمار ور احتمالات و حساب دیفرانسیل و انتگرال هم دارند.

wahid2003vj
03-01-2011, 14:12
یه پیشنهاد برا دانشجوا پیام نوری دارم ،

اگه بشه یه طومار اینترنتی در اعتراض به نحوه طراحی سوالا ، همچنین سطح دشواری سوالات و همچنین حجم زیاد منابع ایجاد و از بچه

ها امضا بگیریم شاید تغییری در نحوه امتحان گرفتن در دانشگاه پیام نور ایجاد بشه ؛ نظر دوستان چیه در این مورد؟

Squall Leonhart
03-01-2011, 14:23

اگه بشه یه طومار اینترنتی در اعتراض به نحوه طراحی سوالا ، همچنین سطح دشواری سوالات و همچنین حجم زیاد منابع ایجاد و از بچه

ها امضا بگیریم شاید تغییری در نحوه امتحان گرفتن در دانشگاه پیام نور ایجاد بشه ؛ نظر دوستان چیه در این مورد؟

به دلایل خاصی عملی نیست و مسئولین به هیچ عنوان قبول نمیکنن. ولی بازم اگه دوست داری روی امضای من حساب کن.

hamidras
03-01-2011, 14:25

متاسفانه اینجا ایرانه :دی با این حرکات سوسول بازی! کک اقایون هم گزیده نمیشه...

wahid2003vj
03-01-2011, 14:28
متاسفانه اینجا ایرانه :دی با این حرکات سوسول بازی! کک اقایون هم گزیده نمیشه...

بالاخره نسبت به این مواردی که گفته شد اعتراض خودمون رو نشون بدیم ، اگه اتفاقی نیافتاد خیالمون از بابت خودمون راحت باشه!

hamidras
03-01-2011, 14:32
بالاخره نسبت به این مواردی که گفته شد اعتراض خودمون رو نشون بدیم ، اگه اتفاقی نیافتاد خیالمون از بابت خودمون راحت باشه!

عملا ولی تاثیری نداره:دی من خودم کلی از وقتمو رو جمع کردن امضا واسه سرعت و قیمت اینترنت اینا گذاشتم ولی هیچ تاثیری نداشت...

حالا اینم مثل همونه:دی

اگه طومار به صورت حضوری باشه که فاتحمون خوندست:دی اگه اینترنتی هم باشه هم که تاثیری نداره:دی

شما چه جوری تو فکرته؟

wahid2003vj
03-01-2011, 14:43
به دلایل خاصی عملی نیست و مسئولین به هیچ عنوان قبول نمیکنن. ولی بازم اگه دوست داری روی امضای من حساب کن.

ممنون از اعلام آمادگیتون ؛

اول ببینیم استقبال بچه ها چقدر هست برای اینکار و بعد عملیش میکنیم انشالله...

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

عملا ولی تاثیری نداره:دی من خودم کلی از وقتمو رو جمع کردن امضا واسه سرعت و قیمت اینترنت اینا گذاشتم ولی هیچ تاثیری نداشت...

حالا اینم مثل همونه:دی

اگه طومار به صورت حضوری باشه که فاتحمون خوندست:دی اگه اینترنتی هم باشه هم که تاثیری نداره:دی

شما چه جوری تو فکرته؟

مطمئن باشید همون کاری که شما میگید بی تاثیر بوده ، اثر داشته ....

طومار حضوری که نه ، چون اونطوری دیگه نمیتونیم از ظرفیت همه دانشجوها استفاده کنیم .

البته توی اینکار مهم نیست چند نفر طومار رو امضا میکنند ، مهم اینه که این عمل چقدر رسانه ای میشه منظور از رسانه هم همین دنیای مجازی هست ، سایت های خبری ، فروم ها و وبلاگها ...

hjoooker
03-01-2011, 15:34
یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::41:

hasti rs
03-01-2011, 22:34
یکی جواب منو بده:دانشگاه فراگیر پیام نور رشته اقتصاد بازرگانی داره یا نه؟؟ تو دفترچه فقط اقتصاد نظری رو زده من چیکار کنم!!!!
اول از همه چرا اقتصاد ؟ بازار کارش خیلی بد شده هااا ! هر چی تو دفترچه زده درسته ولی واسه اطمینان زنگ بزن واحد پیامنور شهر خودتون بپرس.

یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::41:
شما سوالی نپرسیدید که ؟! :10:

بچه ها شما هم فردا امتحان فارسی دارید ؟ ؟ ؟

ali1234567
03-01-2011, 23:32
دانشگاه فراگیر دیگه چه صیغه ایه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!

هر رشته ای که از طریق سراسری دانشجو بگیره از طریق فراگیر هم میگیره...

اگه تو دفترچه نداره ، نداره دیگه...! __________________

اول از همه چرا اقتصاد ؟ بازار کارش خیلی بد شده هااا ! هر چی تو دفترچه زده درسته ولی واسه اطمینان زنگ بزن واحد پیامنور شهر خودتون بپرس.
اینارو ولش کنید
من الان دانشجوی دانشگاه آزادم 3ماهه نرفتم میخوام انصراف بدم ولی میترسم مشمول یشم چون من متولد نیمه دوم69 هستم
اگه بعد از قبولی تو پیام نور (اردیبهشت 90) برم انصراف بدم تا مدارکم رو بگیرم بیارم واسه پیام نور دیگه مشمول نیستم
تورو خدا یکی این پست رو جواب بدهخیلی واسم مهمه(فکرکنید من داداشتونم):11::41:

ehsan_update
04-01-2011, 00:28
سلام دوستان. من میخواستم بدونم دانشگاه پیام نور تبریز در مقطع کارشناسی ارشد به صورت فراگیر چه رشته هایی رو داره ( رشته های علوم انسانی و مدیریت و اینا ...). گه اطلاع دارین ممنون میشم بگید. :11:

hamidras
04-01-2011, 08:42
اینارو ولش کنید
من الان دانشجوی دانشگاه آزادم 3ماهه نرفتم میخوام انصراف بدم ولی میترسم مشمول یشم چون من متولد نیمه دوم69 هستم
اگه بعد از قبولی تو پیام نور (اردیبهشت 90) برم انصراف بدم تا مدارکم رو بگیرم بیارم واسه پیام نور دیگه مشمول نیستم
تورو خدا یکی این پست رو جواب بدهخیلی واسم مهمه(فکرکنید من داداشتونم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام داداش:دی
مگه مرخصی نگرفتی ؟ اگه مرخصی گرفتی که مشکلی نداره، معافیت تحصیلی شامل حالت میشه! در ضمن شما چند ماهه مشمولی:دی
گفتم شما اگه الان انصراف بدی آش خوری! بذا وقتی قبولیت تو پ.ن قطعی شد اون وقت انصراف بده ، هیچ مشکلیم اون موقع پیش نمیاد...!

بچه ها شما هم فردا امتحان فارسی دارید ؟ ؟ ؟

بله 2.5 ساعت دیگه امتحانه:دی فک کنم پاس نشه!:41: اللهم...:دی

hjoooker
04-01-2011, 12:20
شما سوالی نپرسیدید که ؟! :10:
میخواستم بدونم بهترین موسسه مجری طرح فراگیر پیام نور کدام موسسه است؟اخه میخوام فراگیر شرکت کنم نمیدونم تو تهران کجا خوبه موسسش!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] in soal vazeh tar darim?ya na

hamidras
04-01-2011, 17:14
فارسیو چطور دادید بچه ها:دی

آسون بود من خوب دادم!:5:( خوب دادن یعنی پاس میشه!!:20:)

جواب امتحانا کی میاد پس!؟ جواب امتحان شنبه هنوز نیومده...

=================

میخواستم بدونم بهترین موسسه مجری طرح فراگیر پیام نور کدام موسسه است؟اخه میخوام فراگیر شرکت کنم نمیدونم تو تهران کجا خوبه موسسش!!!!

من نمیدونم:دی

ولی به نظرم کلاس نمیخواد! درسا راحته میتونی بدون کلاسم از پسش بر بیای!!

hjoooker
04-01-2011, 17:19
فارسیو چطور دادید بچه ها:دی

آسون بود من خوب دادم!:5:( خوب دادن یعنی پاس میشه!!:20:)

=================

من نمیدونم:دی

ولی به نظرم کلاس نمیخواد! درسا راحته میتونی بدون کلاسم از پسش بر بیای!!
منبع درساش از کجاست؟ از درس های دبیرستان و پیش هم هست؟

hamidras
04-01-2011, 17:51

نه .

در واقع درسای ترم اول دانشگاتو پاس میکنی....

wahid2003vj
04-01-2011, 20:09
ساختمان گسسته ، تستی 3.20 شدم ، فکر نکنم قبول شم...

mili_k
04-01-2011, 20:31
توی پیام نور بعد از چند بار مشروط شدن، دانشجو اخراج میشه؟ (دوره رسمی)

hasti rs
04-01-2011, 23:19
رسیو چطور دادید بچه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آسون بود من خوب دادم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( خوب دادن یعنی پاس میشه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فارسی خوب بود ، آسون بود ؛
کاش زبان هم آسون باشه ،
امتحان بعدیه شما هم اندیشه هست و فرداش هم زیان ؟؟
من یحتمل زبان رو ندم ؛ چون میگن واحد مازاد اگه داشته باشی فارق التحصیلیت مشکل پیش میاد واست ! البته شایدم دادم ؛ سرم درد نمیکنه الکی میخوام دستمال ببندم ! :31:

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

یخواستم بدونم بهترین موسسه مجری طرح فراگیر پیام نور کدام موسسه است؟اخه میخوام فراگیر شرکت کنم نمیدونم تو تهران کجا خوبه موسسش!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلاس نمیخواد بری که !! تا اونجا که من از بچه های فراگیر دستگیرم شد ، چندتا درس عمومی + دوتا درس اختصاصی رو باید واسه فراگیر آزمون بدید . تازه من خیلیا رو میشناسم که هیچ درسی رو موقع آزمون پاس نکردن ولی اومدن دانشگاه ؛؛ میدونی چطوریه ؟ براساس معدل هست مثلا" میگن معدل پایین تر از 10 مردود هست ؛ امسال من سراغ دارم با معدل 9 تو آزمون فراگیر هم اومده بود پیامنور ! البته به رشته ات هم بستگی داره هااا .

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

منابع رو تو خوده دفترچه زده فک کنم .

ali1234567
05-01-2011, 06:16
سلام داداش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه مرخصی نگرفتی ؟ اگه مرخصی گرفتی که مشکلی نداره، معافیت تحصیلی شامل حالت میشه! در ضمن شما چند ماهه مشمولی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم شما اگه الان انصراف بدی آش خوری! بذا وقتی قبولیت تو پ.ن قطعی شد اون وقت انصراف بده ، هیچ مشکلیم اون موقع پیش نمیاد...!
مرخصی کجا بود! من مریضم و دیگه هیچوقت نمیتونم حضوری دانشگاه برم واسه همین میخوام برم پیام نور>>>

hamidras
05-01-2011, 11:01
توی پیام نور بعد از چند بار مشروط شدن، دانشجو اخراج میشه؟ (دوره رسمی) تا جایی که میدونم اخراج اینا خبری نیست:دی

کاش زبان هم آسون باشه ،
من یحتمل زبان رو ندم ؛ چون میگن واحد مازاد اگه داشته باشی فارق التحصیلیت مشکل پیش میاد واست ! البته شایدم دادم ؛ سرم درد نمیکنه الکی میخوام دستمال ببندم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من شنبه ریاضی دارم...!:41:
یکشنبه اندیشه!
دوشنبه صبح زبان! عصرش فیزیک!:41:

دیشب و امروز صبح اندیشه رو خوندم ( تموم شد:20:) اسون بود! ولی بعضی جاهاش خیلی گنگ بود انصافا! ولی در کل کاری نداره:دی

واحد مازاد اینا کدومه:دی وقتی سیستم ایراد نگرفته و خود پیام نور رسما اعلام کرده ورودی های جدید میتونن 20 واحد بردارن که مشکلی پیش نمیاد!

من زبانو میدم ولی احتمال قبولیم در حد نخوده:دی×××

مرخصی کجا بود! من مریضم و دیگه هیچوقت نمیتونم حضوری دانشگاه برم واسه همین میخوام برم پیام نور>>> من راسیتش نمیدونم هادی جان ! ولی یحتمل الان شما تموم واحدات حذف شده اتوماتیک میری تو مرخصی...

از اینجا یه سوالی بکن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما اگه خودت نمیتونی بری دانشگاه کسی رو بفرست که به وضعیتت رسیدگی کنه پا در هوا نمونی ...

ببین اگه بیماریت طوریه که میتونی سربازی معاف شی همین الان:دی برو از ازاد انصراف بده معافیتتو بگیر پیام نورو با خیال راحت بخون...

hjoooker
05-01-2011, 12:36
فارسی خوب بود ، آسون بود ؛
کاش زبان هم آسون باشه ،
من یحتمل زبان رو ندم ؛ چون میگن واحد مازاد اگه داشته باشی فارق التحصیلیت مشکل پیش میاد واست ! البته شایدم دادم ؛ سرم درد نمیکنه الکی میخوام دستمال ببندم ! :31:

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

کلاس نمیخواد بری که !! تا اونجا که من از بچه های فراگیر دستگیرم شد ، چندتا درس عمومی + دوتا درس اختصاصی رو باید واسه فراگیر آزمون بدید . تازه من خیلیا رو میشناسم که هیچ درسی رو موقع آزمون پاس نکردن ولی اومدن دانشگاه ؛؛ میدونی چطوریه ؟ براساس معدل هست مثلا" میگن معدل پایین تر از 10 مردود هست ؛ امسال من سراغ دارم با معدل 9 تو آزمون فراگیر هم اومده بود پیامنور ! البته به رشته ات هم بستگی داره هااا .

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

منابع رو تو خوده دفترچه زده فک کنم .
yani man ke moadele diplomam katbi shode 13 mitonam to teh reshte it bekhonam?hata age bara emtehanam hichi nakhonam?vaghean enghad asone

hamidras
05-01-2011, 15:22
yani man ke moadele diplomam katbi shode 13 mitonam to teh reshte it bekhonam?hata age bara emtehanam hichi nakhonam?vaghean enghad asone زیاد به چیزی که گذشته فکر نکن دیگه معدلو کاریش نمیتونی بکنی... اصلا فراموشش کن!

اگه بتونی واحداتو با نمره بالا پاس کنی چرا که نشه...!

و اینکه قبول شدن تو واحد تهران اونم رشته های فنی خیلی سخته! میتونی اگه رو قبول شدم تو تهران اصرار داری میتونی به تغییر رشته هم فک کنی!(مثلا بیای رشته ریاضی بعد تغییر رشته بدی راحته)

ولی میتونی رو واحدای اطراف تهران فک کنی!

الان من خودم واحد ورامین!! نرم افزار میخونم...

اگه بتونی بیای اینجا خیلی خوبه :دی من تضمین میکنم موفقیتتو!!!( اگه بیای تو انجمن کامپیوتر و غیره:دی!) چیزی از تهران کم نداره..!( یعنی اگه بهتر نباشه:دی!!) رفت و آمدش خوبه بالام:دی×××

hjoooker
05-01-2011, 19:59
زیاد به چیزی که گذشته فکر نکن دیگه معدلو کاریش نمیتونی بکنی... اصلا فراموشش کن!

اگه بتونی واحداتو با نمره بالا پاس کنی چرا که نشه...!

و اینکه قبول شدن تو واحد تهران اونم رشته های فنی خیلی سخته! میتونی اگه رو قبول شدم تو تهران اصرار داری میتونی به تغییر رشته هم فک کنی!(مثلا بیای رشته ریاضی بعد تغییر رشته بدی راحته)

ولی میتونی رو واحدای اطراف تهران فک کنی!

الان من خودم واحد ورامین!! نرم افزار میخونم...

اگه بتونی بیای اینجا خیلی خوبه :دی من تضمین میکنم موفقیتتو!!!( اگه بیای تو انجمن کامپیوتر و غیره:دی!) چیزی از تهران کم نداره..!( یعنی اگه بهتر نباشه:دی!!) رفت و آمدش خوبه بالام:دی×××
man mikham bargh electronic tehran ghabol sham benazar mitonam ba moadele katbi 13 va rozi 4ta6 sa@ dars khondan?ya na

bigman
05-01-2011, 20:17
فرق حذف اضطراری با شرکت نکردن در امتحان چیه ؟؟

توی هر دو مورد پولمون از بین میره ؟؟

من میخوام یه درس رو امتحان ندم حذف کنم بهتره یا نرم سر جلسه امتحان ؟؟؟

hamidras
05-01-2011, 21:17
man mikham bargh electronic tehran ghabol sham benazar mitonam ba moadele katbi 13 va rozi 4ta6 sa@ dars khondan?ya na

!!! مگه برق الکترونیک هم گذاشتن!!!!:18:

جلل خالق!

چی بگم!؟!!

پس نوشت!!: دفترچه رو دانلود کردم ! برق نداره که چی میگی :دی؟××!

MOHAMMAD2010
05-01-2011, 21:25
!!! مگه برق الکترونیک هم گذاشتن!!!!:18:

جلل خالق!

چی بگم!؟!!

پس نوشت!!: دفترچه رو دانلود کردم ! برق نداره که چی میگی :دی؟××!

چطور نداره ! اتفاققا داره اونم همه گرایش های برقو ! ( پارسالم داشت یا جدید آوردن ؟ )

hamidras
05-01-2011, 21:33
چطور نداره ! اتفاققا داره اونم همه گرایش های برقو ! ( پارسالم داشت یا جدید آوردن ؟ )

نداره بابا:دی پارسال که نداشت...

امسالم الان دفترچه رو دیدم چیزی نداشت که!!!

معماری داره

سخت افزار
نرم افزار
it

کشاورزی
و صنایع!

MOHAMMAD2010
05-01-2011, 21:37
نداره بابا:دی پارسال که نداشت...

امسالم الان دفترچه رو دیدم چیزی نداشت که!!!

معماری داره

سخت افزار
نرم افزار
it

کشاورزی
و صنایع!

من فراگیر رو دارم میگم ها ...

hamidras
05-01-2011, 21:39
من فراگیر رو دارم میگم ها ...

منم همینو :دی

فراگیرو غیر فراگیرم نداره .... هر رشته کنکوری از فراگیرم دانشجو میگیره...

hjoooker
05-01-2011, 22:16
منم همینو :دی

فراگیرو غیر فراگیرم نداره .... هر رشته کنکوری از فراگیرم دانشجو میگیره...
bargh dare hame shakhehasham dare electronik mokhaberat ghodrat kontorol!taze javabe soale mano kac nadad!man emroz daftarcheo karto gereftam mondam chi bezanam bargh dos daram ama nemidonam teh ghabolam ya na

hamidras
05-01-2011, 22:19
bargh dare hame shakhehasham dare electronik mokhaberat ghodrat kontorol!taze javabe soale mano kac nadad!man emroz daftarcheo karto gereftam mondam chi bezanam bargh dos daram ama nemidonam teh ghabolam ya na

کد رشته برقو که میگی بده ! پس چرا من که میبینم نیست!:19:

اگه میتونی بخونی بزن دیگه من چی بگم !!!×

hjoooker
05-01-2011, 22:24

3433 markaze teh darsasham riazi1(riazi omomi) fizik paye(mekanik)ian yani chi????????yani chi vaghean in keteaba kojas

MOHAMMAD2010
05-01-2011, 22:57

داداش فارسی بنویس ، اعصاب مارو داغون کردی ؛ قوانینم زیر پات له کردی !

چطور نمیبینی شما !؟
بفرما :

hamidras
05-01-2011, 23:01
چطور نمیبینی شما !؟من فک کنم دفترچه رو اشتباه گرفتم! نمیدونم نداره واسه من:دی×××

!!!

بی زحمت رشته های مهندسی مرکز ورامینم میگی:دی؟

=========

در همینجا خز شدگی رشته های مهدسی برق و پزشکی و غیره رو تسلیت عرض میکنم:دی

MOHAMMAD2010
05-01-2011, 23:06
من فک کنم دفترچه رو اشتباه گرفتم! نمیدونم نداره واسه من:دی×××

!!!

بی زحمت رشته های مهندسی مرکز ورامینم میگی:دی؟

دفترچه رو که سنجش تو صفحه اول سایتش گذاشته !
--------------
بفرما :

در همینجا خز شدگی رشته های مهدسی برق و پزشکی و غیره رو تسلیت عرض میکنم
برق که با اومدن غیر انتفاعی ها خز شده بود ! ( دیگه بد ترم شد )
راستی پارسال یعنی هیچ پیام نوری برق هیچ گرایشیشو نداشت ؟

arasharashian6
05-01-2011, 23:13
کممممممممممک

سلام.دوستان یه سوال داشتم.من ار مرخصی تحصیلی استفاده نمی کنم اما الان که حذف اضطراری رو می زنم میگه واحدات از حد مجاز کمتر میشه.در حالیکه حد مجاز 5 تاس.من میخوام 6 تا واحدم بمونه فقط.کسی کمکی میتونه بکنه؟
چیکار باید بکنم

hasti rs
05-01-2011, 23:40
yani man ke moadele diplomam katbi shode 13 mitonam to teh reshte it bekhonam?hata age bara emtehanam hichi nakhonam?vaghean enghad asone

معدل کتبیتون منظورم نبود ؛ منظورم معدلی بود که توی آزمون فرگیر بدست میارید !

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

فرق حذف اضطراری با شرکت نکردن در امتحان چیه ؟؟

توی هر دو مورد پولمون از بین میره ؟؟

من میخوام یه درس رو امتحان ندم حذف کنم بهتره یا نرم سر جلسه امتحان ؟؟؟

زمان حذف اضطراری تموم شده ، تنها حذفی که مونده حذف پزشکی هست که امتحانو نمیدید و یه گواهی پزشکی میبرید ؛ اگه واحدتونو حذف پزشکی کنید تو معدلتون تاثیری نداره ولی اگه سرجلسه نرید و بعدشم گواهی پزشکی نبرید فک کنم رو معدلتون هم تاثیر داشته باشه ،
حذف اضطراری و حذف پزشکی فرقی ندارن تو هر دوشون پولی که واسه اون واحد دادید میره !

hamidras
06-01-2011, 10:23
دفترچه رو که سنجش تو صفحه اول سایتش گذاشته !
--------------
بفرما :

خیلی ممنونم :11:

خوبه دانشگاه ما فعلا اضافه نکرده رشته جدید:دی مگه نه همه درسا خودخوان میشد××× !!

برق که با اومدن غیر انتفاعی ها خز شده بود ! ( دیگه بد ترم شد )

ولی انصافا خوندن همچین رشته هایی تو پیام نور خیلی خیلی خیلی سخته !!

راستی پارسال یعنی هیچ پیام نوری برق هیچ گرایشیشو نداشت ؟

نه هیچ جا نداشت اینو دیگه مطمئنم:دی(خودم ورودی جدیدم آخه!!) جدیده از امسال گذاشتن...

993
06-01-2011, 10:53
معدل کتبیتون منظورم نبود ؛ منظورم معدلی بود که توی آزمون فرگیر بدست میارید !

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

زمان حذف اضطراری تموم شده ، تنها حذفی که مونده حذف پزشکی هست که امتحانو نمیدید و یه گواهی پزشکی میبرید ؛ اگه واحدتونو حذف پزشکی کنید تو معدلتون تاثیری نداره ولی اگه سرجلسه نرید و بعدشم گواهی پزشکی نبرید فک کنم رو معدلتون هم تاثیر داشته باشه ،
حذف اضطراری و حذف پزشکی فرقی ندارن تو هر دوشون پولی که واسه اون واحد دادید میره !

غیبت توی امتحان موجه هم نباشه توی معدل تاثیر نداره!

hjoooker
06-01-2011, 11:38
[QUOTE=hasti rs;5748084]معدل کتبیتون منظورم نبود ؛ منظورم معدلی بود که توی آزمون فرگیر بدست میارید !

مگه تو ازمون فراگیر سوال ها تستی نیست؟معدل یعنی چی؟:13::18:

r_liaghat
06-01-2011, 15:12
سلام.ببخشید کسی از نحوه انتقال و مهمانی تو دانشگاه پیام نور اطلاعی داره؟مثلا اینکه چقدر سخته و یا اصلا میشه یا نه؟البته منظورم از مراکز اطراف تهران(مثل پاکدشت،چهاردانگه و ...) به تهران هست.درضمن درمورد تغییر رشته چی چیزی میدونین؟شنیدم باید تو آزمون تغییر رشته شرکت کنی.آیا درسته؟اگه آره اون چطوریه سخته؟

ehsan_update
06-01-2011, 20:05
سلام دوستان. من میخواستم بدونم دانشگاه پیام نور تبریز در مقطع کارشناسی ارشد به صورت فراگیر چه رشته هایی رو داره ( رشته های علوم انسانی و مدیریت و اینا ...). گه اطلاع دارین ممنون میشم بگید. :11:
خواهشا دوستانی که پیام نور تبریز درس میخونن جواب بدن. ممنون :40:

hamidras
06-01-2011, 22:02
فارسی شدم 10.4 از 20 :دی×××

مبانی تستیش شدم 4.53 از 8!

دست بزنید برام!!:27:

bigman
07-01-2011, 00:17
یه سوال دیگه

من شنیدم اگر درسی را زیر 10 بگیریم و ترم بعد پاسش کنیم توی ترم حساب میشه ولی

موقعی که درسمون تموم شد و میخوان معدل کل را حساب کنند اونی که زیر 10 بوده

را توی معدل کل مدرک حساب نمیکنند و اون نمره بیشتر را حساب میکنند !!!!

آیا این موضوع صحت داره ؟؟؟؟

Mont@zer
07-01-2011, 04:12
سلام دوستان

1)تو دفترچه فراگیر نوشته رشتتون رو تو مراکز استان خودتون انتخاب کنید،با این حساب کسی که تهرانه نمیتونه واحد کرج(که برای استان البرز هست) رو انتخاب کنه؟

2)دوستانی که پارسال کنکور فراگیر کامپیوتر،صنایع یا آی تی دادند میشه یکم درباره مدت خوندنشون و سطح درسها و سطح آزمون راهنمایی کنند؟

hasti rs
07-01-2011, 17:22
مگه تو ازمون فراگیر سوال ها تستی نیست؟معدل یعنی چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا تستی هست وباتوجه به درصدهایی که تو هر درس میزنید نمره ی اون درس و باتوجه به کل نمراتتون معدلتونو برآورد میکنن ، همونطور هم که حمید گفت درواقع این درسایی که توی آزمون فراگیر میدید درسای ترم اول هستن یعنی مثل این میمونه که شما دارید ترم یک رو میخونید و اگه معدلتون از یه معیاری کمتر بشه نمیتونید برید دانشگاه ! البته این اطلاعاتی هست که من از بچه های کلاسمون که فراگیر بودن فهمیدن اگه اشتباه میگم بچه هایی که اطلاعات دقیق دارن تصحیح کنن .. :11:

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

فارسی شدم 10.4 از 20 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]×××

مبانی تستیش شدم 4.53 از 8!

دست بزنید برام!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین که قبول شدی خودش کلیه ! دمت گرم همه رو رو مرز قبولیدی ! چرا فارسیه مارو نزدن پس ؟ :13:

boy_kochak
07-01-2011, 17:34
دوستان اين كتابهاي فراگير پيام نور دروس عمومي و تخصصي رو از كجا ميتونم تهيه كنم و رشته هاي فني مهندسي عموميشون همون دروسي كه پايه زده است ؟

hamidras
07-01-2011, 18:38
همین که قبول شدی خودش کلیه ! دمت گرم همه رو رو مرز قبولیدی ! چرا فارسیه مارو نزدن پس ؟

آره :دی منم که تا شب امتحان لاشو باز نکرده بودم:دی!!

ولی زور داره فارسی این جوری بشه...!

دوستان اين كتابهاي فراگير پيام نور دروس عمومي و تخصصي رو از كجا ميتونم تهيه كنم

تو تهران جلو دانشگاه خیابون 12 فروردین :دی پره!

رشته هاي فني مهندسي عموميشون همون دروسي كه پايه زده است ؟

نمیفهمم :دی

عمومیا عمومیه دیگه:دی!!

Mont@zer
07-01-2011, 20:46
سلام دوستان

1)تو دفترچه فراگیر نوشته رشتتون رو تو مراکز استان خودتون انتخاب کنید،با این حساب کسی که تهرانه نمیتونه واحد کرج(که برای استان البرز هست) رو انتخاب کنه؟

2)دوستانی که پارسال کنکور فراگیر کامپیوتر،صنایع یا آی تی دادند میشه یکم درباره مدت خوندنشون و سطح درسها و سطح آزمون راهنمایی کنند؟

Mahiar0
08-01-2011, 16:26
تو سامانه گلستان پیام نور
نمرات میان ترم ایا میشه پرینت گرفت؟ کجاش باید رفت
جایی برای پرینت نداره هر درس جداست

hamidras
08-01-2011, 18:40
تو سامانه گلستان پیام نور
نمرات میان ترم ایا میشه پرینت گرفت؟ کجاش باید رفت
جایی برای پرینت نداره هر درس جداست

نه میان ترمو نمیشه ... فقط بعد اومدن تموم نمرات میشه کارنامه رو پرینت گرفت

یه سوال دیگه

من شنیدم اگر درسی را زیر 10 بگیریم و ترم بعد پاسش کنیم توی ترم حساب میشه ولی

موقعی که درسمون تموم شد و میخوان معدل کل را حساب کنند اونی که زیر 10 بوده

را توی معدل کل مدرک حساب نمیکنند و اون نمره بیشتر را حساب میکنند !!!!

آیا این موضوع صحت داره ؟؟؟؟

اینی که میگی عقلانیه:دی×× بایدم این جوری باشه دیگه!

سلام.ببخشید کسی از نحوه انتقال و مهمانی تو دانشگاه پیام نور اطلاعی داره؟مثلا اینکه چقدر سخته و یا اصلا میشه یا نه؟البته منظورم از مراکز اطراف تهران(مثل پاکدشت،چهاردانگه و ...) به تهران هست.درضمن درمورد تغییر رشته چی چیزی میدونین؟شنیدم باید تو آزمون تغییر رشته شرکت کنی.آیا درسته؟اگه آره اون چطوریه سخته؟

مهمان شدن تقریبا مشکلی نداره...
تغییر رشته هم همون طور که گفتی ازمون داره و سخته دیگه:دی
انتقالی به تهران در حالت عادی تقریبا نا ممکنه:دی ولی واحدای اطراف زیاد مشکلی نداره...
اینم قوانینش:
انتقالی:

انتقال یعنی تغییر محل تحصیل دانشجو از دیگردانشگاههابه دانشگاه و یا از یک مرکز به مرکز دیگر در همان رشته تحصیلی و همان مقطع تحصیلی است انتقال دانشجو به مراکز دانشگاه منوط به شرایط زیر است.
الف: دانشجو شرایط ادامه تحصیل در مرکز یا دانشگاه مبدا را داشته باشد .
ب: دانشجو حداقل ۲۴ واحد درسی را در مرکز یا دانشگاه مبدا با موفقیت گذرانده باشد .
ج: میانگین کل دانشجو حداقل ۱۲ باشد .
د:نمره آزمون ورودی دانشجو از نمره آزمون پایینترین فرد پذیرفته شده در همان رشته تحصیلی و در همان سال در مرکز مقصد در سهمیه مربوط کمتر نباشد .
با انتقال دانشجو از مراکز دانشگاه به مراکز ردیف بالاتر جدول ردیف بندی مراکز دانشگاه مرکز مقصد موافق باشد . دانشجویان رشته های تحصیلی علوم با میانگین کل حداقل ۱۵و دانشجویان رشته های تحصیلی علوم انسانی با میانگین کل حداقل ۱۶ از داشتن شرط موضوع بند د معاف می باشند این معافیت مشروط به گذراندن حداقل ۱۲ واحد درسی غیر عمومی است .انتقال دانشجو از نظام آموزشی باز و از راه دور به نظام آموزشی نیمه حضوری و شبانه در دیگر دانشگاهها به شرط موافقت دانشگاه مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه مجاز است .انتقال دانشجو از سایر دانشگاههای غیز دولتی که دانشجو در آنها از طریق آزمون سراسری پذیرش نمی شود به دانشگاه ممنوع است.
انتقال دانشجو از سایر دانشگاهها و مراکز منوط به مجری بودن مرکز مقصد در رشته تحصیلی. مورد تقاضا است و مرکز در قبال عدم تطابق زمانی ارائه درسها با برنامه دانشجو مسئوولیتی ندارد.
انتقال دانشجو از سایر دانشگاهها به دانشگاه با موافقت سازمان مرکزی دانشگاه میسر است .در صورت موافقت با انتقال دانشجو کلیه سوابق وی به مرکز با دانشگاه ارسال و ارتباط او با مرکز یا دانشگاه مبدا قطع می شود.
انتقال دانشجو منوط به گذراندن بیش از نصف واحدهای درسی رشته تحصیلی وی در مرکز مقصد می باشد بنابراین در هر شرایطی در انتقال کمتر از نصف واحدهای گذرانده شده توسط دانشجوپذیرفته می شود .
شهریه دانشجوی منتقل شده از سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی به استثنای دانشجوی منتقل شده از دوره های روزانه دانشگاههای دولتی داخل کشور برابر دانشجوی پذیرفته شده از طریق دوره های فراگیر می باشد .
انتقال دانشجوی مرکز برون مرزی پس از احراز شرایط و تبدیل وضعیت از دانشپذیری به دانشجویی امکانپذیر است.دراین صورت مشمول ضوابط انتقال می شود و شهریه وی برابر دانشجوی پذیرفته شده از طریق دوره های فراگیر می باشد.
انتقال دانشجو با شرایط زیر و با ارائه مدارک مستند و معتبر در اولویت انتقال قرار می گیرد.
الف:سرپرست خانواده دانشجوشهیدفوت یا معلول شود به طوری که وی به تشخیص مراجع قانونی به عنوان کفیل خانواده شناخته شودو مجبور به انتقال به محل سکونت و یا نزدیک ترین مرکز به محل سکونت گردد.
ب:دانشجو معلول شودبه نحوی که به تشخیص شورای آموزشی منطقه به طور مستقل قادر به ادامه زندگی نباشد ج:دانشجو به دلیل ازدواج رسمی ملزم به انتقال به محل تحصیل یا اشتغال همسر است .
د:محل اشتغال دانشجو یا سرپرست قانونی وی تغییر کند .
هر یک از موارد مذکور در این فصل باید بعد از قبولی دانشجو در دانشگاه اتفاق افتاده باشد .
برای کارمندان رسمی یا پیمانی دولت ارائه حکم اشتغال ضروری است .اگر دانشجو یا همسر وی شغل آزاد دارد گواهی اشتغال و سکونت او باید به تایید مراجع قانونی رسیده باشد .
اتقال همسر و فرزندان اعضای هیات علمی به محل اشتغال آنان طبق ضوابط ویژه ابلاغی توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری ووزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام می شود

تغییر رشته:

١_ دارای شرایط بندهای ١ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و تبصره ١ ماده ٣٧ باشد.
(ماده ٣٧ : انتقال دانشجو به مراکز دانشگاه منوط به شرایط زیر است:
١_ دانشجو شرایط ادامه تحصیل در مرکز یا دانشگاه مبدا را داشته باشد.
٢_ دانشجو حداقل ٢۴ واحد درسی را در مرکز یا دانشگاه مبدا با موفقیت گذرانده باشد.
٣_ میانگین کل دانشجو حداقل ١٢ باشد.
۴_ نمره آزمون ورودی دانشجو از نمره آزمون پایین ترین فرد پذیرفته شده در همان رشته تحصیلی و در همان سال در مرکز مقصد در سهمیه مربوط کمتر نباشد . با انتقال دانشجو از مراکز دانشگاه به مراکز ردیف بالاتر جدول ردیف بندی مراکز دانشگاه، مرکز مقصد موافق باشد.

تبصره ١: دانشجویان رشته های تحصیلی علوم با میانگین کل حداقل ١۵ و دانشجویان رشته های تحصیلی علوم انسانی با میانگین کل حداقل ١۶ از داشتن شرط موضوع بند ۴ معاف می باشند . این معافیت مشروط بر گذراندن حداقل ١٢ واحد درسی غیر عمومی است.)
٢_ با توجه به حداکثر مدت مجاز تحصیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پس از تطبیق درس ها و پذیرفتن واحدهای درسی گذرانده شده طبق مفاد فصل یازدهم آیین نامه آموزشی ، امکان گذراندن واحدهای درسی مورد نیاز در رشته تحصیلی جدید را داشته باشد.

تبصره ١: تغییر رشته دانشجویانی که به دستگاههای اجرایی خاص تعهد دارند، با رعایت کلیه شرایط این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ماده و اعلام موافقت دستگاه اجرایی ذیربط امکان پذیر است.
تبصره ٢: تغییر رشته به رشته های تحصیلی که در ضوابط گزینش آن ها شرایط خاص پیش بینی شده، اضافه بر رعایت کلیه شرایط این ماده موکول به احراز شرایط مربوط نیز می باشد.
تبصره ٣: دانشجوی پذیرفته شده از طریق دوره های فراگیر، اضافه بر رعایت کلیه شرایط این ماده به استثنای بندهای ٢ ، ٣ و ۴ ماده ٣٧ ، باید درس های مرتبط با رشته تحصیلی مورد تقاضا در دوره دانشپذیری مربوط را ، با نمر ه حداقل ١٢ در یک نیمسال تحصیلی بگذراند . دانشجوی پذیرفته شده از طریق آزمون سراسری، در صورتی که متقاضی تغییر رشته حتی اگر همراه با تغییر گروه آزمایشی باشد، نیز می تواند از مزایای این تبصره استفاده کند. مفاد این تبصره شامل رشته های تحصیلی است که نیمسال دانشپذیری داشته اند یا دارند.
تبصره ۴: دانشجو در هر یک از مقاطع تحصیلی، تنها یک بار می تواند تغییر رشته دهد.
ماده ۴٩ : تغییر رشته در مقاطع تحصیلی هم سطح، یا از مقطع بالاتر (کارشناسی) به مقطع پایین تر (کاردانی)، امکان پذیر است.
ماده ۵٠ : درصورت موافقت با تقاضای تغییر رشته، دانشجو موظف است در اولین فرصت در رشته جدید ثبت نام کند و پس ازثبت نام، دانشجو حق بازگشت به رشته تحصیلی قبلی را ندارد.

تبصره: اقدام نکردن دانشجو به ثبت نام در رشته تحصیلی جدید در وقت معین به منزله انصراف از تغییر رشته تلقی می شود.
ماده ۵١ : تغییر رشته همزمان با انتقال، مشروط به آن است که دانشجو شرایط انتقال و تغییر رشته را با هم داشته باشد.
تغییر رشته الزامی:
ماده ۵٢ : چنانچه دانشجو به تشخیص کمیسیون موارد خاص دانشگاه در دوران تحصیل، دچار بیماری یا سانحه ای گردد که توانایی ادامه تحصیل در آن رشته تحصیلی و یا امکان بهره گیری از کارآیی حاصل از آن را طبق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جداول نقص عضو از دست بدهد، می تواند با رعایت سایر مقررات به رشته تحصیلی دیگری متناسب با رشته تحصیلی خود در همان گروه آزمایشی که از لحاظ نمره آزمون ورودی نزدیکترین نمره را دارد، تغییر رشته دهد. در این حال دانشجو از رعایت شرایط بندهای ٢، ٣، و ۴ ماده ٣٧ معاف می باشد.

تبصره: در مواردی که دانشجو به دلایل نقص عضو و بیماری، توانایی ادامه تحصیل در هیچ یک از رشته های تحصیلی گروه آزمایشی مربوط را نداشته باشد، کمیسیون موارد خاص دانشگاه پس از بررسی کامل مسأله، نسبت به تغییر رشته دانشجو به رشته ای در گروه آزمایشی دیگر تصمیم می گیرد.
ماده ۵٣ : متقاضی تغییر رشته باید درخواست خود را همراه مدارک لازم، حداقل شش هفته پیش از شروع نیمسال تحصیلی به دیگر دانشگاه و مرکز محل تحصیل خود تسلیم کند.
ماده ۵۴ : در تغییر رشته که همراه با تغی یر مقطع تحصیلی از کارشناسی به کاردانی است، حداکثر مدت مجاز تحصیل بر مبنای دوره کاردانی محاسبه می شود.

شرایط و ضوابط آزمون تغییر رشته از طریق بند ج:
۱- ثبت نام دانشجویان جهت آزمون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تغییر رشته در اردیبهشت هر سال صورت می گیرد.
۲- آزمون در شهریور ماه همزمان با آزمون ترم تابستان برگزار خواهد شد و منبع آزمون همانند منابع درسی پایان نیمسال دوم می باشد.
۳-متقاضیان تغییر رشته از طریق بند ج مطابق دفترچه نوبت نوزدهم راهنمایی پذیرش دوره های فراگیر فقط می توانند در رشته مرکز های اعلام شده در دفترچه فوق الذکر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
۴- هر دانشجو می تواند واحد های اختصاصی رشته تحصیلی مورد درخواست خود را مازاد برسقف رشته تحصیلی قبلی خود انتخاب و یا از رشته قبلی مرخصی اخذ نماید.
۵-تغییر رشته از طریق بند ج فقط در رشته هایی مجاز است که از طریق دوره های فراگیر اراده شده باشد.
۶- دانشجویان متقاضی تغییر رشته توام با انتقال علاوه بر احراز شرایط تغییر رشته (کسب نمره ۱۰ در هر درس و میانگین ۱۲) باید شرایط انتقال را نیز احراز نمایند(انتقال به مرکز تهران مقدور نیست)
۷- برای شرکت در آزمون تغییر رشته از طریق بند ج گذراندن یک ترم کفایت می کند و نیازی به گذراندن ۲۴ واحد نسیت ولی در صورت تقاضای انتقال گذراندن ۲۴ واحد با میانگین ۱۲ الزامی است.
۸- دانشجویان پذیرفته شده از طریق دوره های فراگیر پس از کسب نمره قبولی در دروس دانشپذیری مجاز به شرکت در این آزمون می باشند.
۹- دانشجویان طرح چند بخشی (طرح تجمیع، تابان) که متقاضی تغییر رشته در داخل گروه (بخش) می باشند نیازی به شرکت در آزمون مذکور ندارند و طبق مقررات می توانند در پایان نیمسال چهارم تقاضای تغییر رشته نمایند.
۱۰- دانشجویان طرح چند بخشی (طرح تجمیع،تابان) می توانند کلیه رشته های طرح چند بخشی (تجمیع، تابان) را مطابق دفترچه نوبت نوزدهم انتخاب نمایند ولیکن انتخاب رشته های فراگیر غیر چند بخشی برای ایشان امکان پذیر تمی باشد.
۱۱- دانشجویان عادی دانشگاه در صورت تمایل می توانند تقاضای تغییر رشته به رشته های طرح چند بخشی (تجمیع، تابان) را نمایند.
۱۲- دانشجویان طرح چند بخشی حق خروج از طرح فوق را ندارند و صرفا در قالب طرح چند بخشی می توانند متقاضی تغییر رشته و انتقال تمایند.
۱۳- دانشجویان آزمون محور و دانشستان فقط در قالب رشته های موجود و در داخل همان سیستم آموزشی می توانند متقاضی تغییر رشته باشند و نمی توانند به دیگر دوره های آموزشی دانشگاه منتقل شوند.
دانشجویان متقاضی تغییر رشتع بند ج بایستی حداکثر تا ۳۱ اردیبهشت ماه با مراجعه به کارشناس رشته خود و تکمیل فرم درخواست تغییر رشته بند ج و همچنین برگ انتخاب واحد دستی و پرداخت شهریه به ازاء هر واحد اخذ شده ،ثبت نام نمایند.

تغییر رشته طرح تجمیع :
۱- تغییر رشته در طرح تجمیع چنانچه در همان گروه (بخش) باشد نیازی به تغییر رشته نمی باشد و نامبرده در پایان ترم چهارم می تواند یکی از رشته های گروه را انتخاب نماید ولی چنانچه متقاضی تغییر رشته به گروه دیگیری باشد مانند روال عادی تغییر رشته اقدام گردد (تغییر رشته به خارج از طرح تجمیع امکان پذیر نیست ).
۲- تغییر رشته دانشجویان در گروه های دیگر ، از طریق بند ج و فقط در طرح تجمیع بلامانه است

hamidras
10-01-2011, 18:14
آخــــــــــــییییییییییی یییییییییییییی!!

این ترمم امروز تموم شد...! رفت تا یه ماه دیگه...

باید وایسم حالا منتظر کارنامه:دی!

دلم واسه همکلاسیا تنگ میشه انصافا این 2-3 هفته آخری خیلی خوش گذشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!

hjoooker
10-01-2011, 20:55
آخــــــــــــییییییییییی یییییییییییییی!!

این ترمم امروز تموم شد...! رفت تا یه ماه دیگه...

باید وایسم حالا منتظر کارنامه:دی!

دلم واسه همکلاسیا تنگ میشه انصافا این 2-3 هفته آخری خیلی خوش گذشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!
اقا بیشتر درباره نحوه تشکیل کلاسای پیام نور توضیح میدی؟مگه چند جلسه تو یه ماه هممدیگرو میبینید؟فراگیر برق تهران زدم خوده تهران چقد شانس قبولی دارم؟فراگیر خوبه؟

hamidras
11-01-2011, 13:12
اقا بیشتر درباره نحوه تشکیل کلاسای پیام نور توضیح میدی؟

تو پیام نور تقریبا برای تموم واحدای تخصصی کلاس هست ولی وقتش کمتره مثلا واسه مبانی کامپیوتر ما 12 جلسه 4 ساعته! بود.
با حضور تو کلاس معمولا اساتید 1 تا 2 نمره از نمره میان ترم که 6 نمره هستشو بهتون میدن. وگرنه حضور تو کلاس اجباری نیست...

یا ریاضی 8 جلسه 4 ساعته.
فیزیک 5 جلسه!

حتی واسه زبان و اندیشه هم کلاس هست زبان 16 ساعت و اندیشه 8 ساعت کلاس بود.

یه سری از درسای عمومی مثل فارسی کلا کلاس نداشتیم:دی

مگه چند جلسه تو یه ماه هممدیگرو میبینید؟

ما 3 روز تو هفته همو میدیدیم:دی!!

فراگیر برق تهران زدم خوده تهران چقد شانس قبولی دارم؟

چون سال اولشه اطلاعی ندارم:دی

فراگیر خوبه؟

در حال حاضر فراگیر هیچ فرقی با سراسری نداره!! (شهریشو نمیدونم! شاید فرق کنه اون)

تنها فرقش اینه که شما اگه درسای فراگیرتونو پاس کنید مهر 90 میشید ترم دومی ولی اونا که از کنکور میان ترم اولین:دی

Arash4484
11-01-2011, 19:13
آقا ما به یه بنده خدایی قول ثبت نام دادیم ، فکر کردیم فراگیر هم مثل سراسری فروش الکترونیکی کارت داره
حالا آمده اینجا، میبینم باید از دفتر پست میخریدیم،:18: 5ساعت دیگه ثبت نام تمومه یکی یک راه حلی بده:41:
سپاس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید_______________________

پ.ن2!:ثبت نام تمدید نمیشه؟

hamidras
11-01-2011, 19:37
آقا ما به یه بنده خدایی قول ثبت نام دادیم ، فکر کردیم فراگیر هم مثل سراسری فروش الکترونیکی کارت داره
حالا آمده اینجا، میبینم باید از دفتر پست میخریدیم،:18: 5ساعت دیگه ثبت نام تمومه یکی یک راه حلی بده:41:
سپاس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید_______________________

پ.ن2!:ثبت نام تمدید نمیشه؟

شما فقط الان باید دعا کنی ثبت نام تمدید شه!!:20:

Arash4484
11-01-2011, 21:00
آقا ممنون از عدم راهنمایی(همه پای فوتبالید دیگه:31:...)
بهرصورت جوینده یابنده بود و برای اطّلاع دیگر افرادی که این مساله رو دارند:

عنوان) آیا مهلت ثبت نام در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی سال 1390 دانشگاه پیام نور تمدید می شود؟
پاسخ) با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ترتیبی اتخاذ گردیده که : 1- از ساعت 8 صبح لغایت ساعت 19 (7 بعد از ظهر) روزهای چهارشنبه 22/10/89 لغایت شنبه 25/10/89 منحصراً در باجه اصلی مرکزی پست هر یک از شهرستان‌ها و در شهرستانهای بزرگ مانند شهرستانهای اصفهان، اهواز، تبریز، مشهد، شیراز و ... در مناطق پستی شهرستانهای مذکور نسبت به توزیع مدارک ثبت‌نام آزمون فوق اقدام گردد.
2- از ساعت 8 صبح لغایت ساعت 19 (7 بعد از ظهر) روزهای چهارشنبه 22/10/89 لغایت شنبه 25/10/89 داوطلبان شهرستان تهران منحصراً به یکی از مناطق پستی 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 مراجعه و نسبت به دریافت مدارک ثبت‌نام اقدام نمایند.

برای آندسته از داوطلبانیکه در روزهای فوق‌الذکر نسبت به دریافت مدارک ثبت‌نام اقدام می‌نمایند، امکان ثبت‌نام الکترونیکی از طریق شبکه اینترنت نیز برای ایندسته از داوطلبان دردوره‌های فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور حداکثر تا ساعت 24 روز شنبه 25/10/89 فراهم گردیده و لذا داوطلبان مذکور می‌توانند حداکثر تا ساعت 24 روز شنبه 25/10/89 با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و براساس دستورالعمل‌های مربوط نسبت به تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت‌نام آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی سال 1390 دانشگاه پیام نور اقدام نمایند.

مرجع اشکالات فنی! سایت سازمان سنجش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین رفیقمان هم مارا بخشید:31::10:

hjoooker
11-01-2011, 22:53
تو پیام نور تقریبا برای تموم واحدای تخصصی کلاس هست ولی وقتش کمتره مثلا واسه مبانی کامپیوتر ما 12 جلسه 4 ساعته! بود.
با حضور تو کلاس معمولا اساتید 1 تا 2 نمره از نمره میان ترم که 6 نمره هستشو بهتون میدن. وگرنه حضور تو کلاس اجباری نیست...

یا ریاضی 8 جلسه 4 ساعته.
فیزیک 5 جلسه!

حتی واسه زبان و اندیشه هم کلاس هست زبان 16 ساعت و اندیشه 8 ساعت کلاس بود.

یه سری از درسای عمومی مثل فارسی کلا کلاس نداشتیم:دی

ما 3 روز تو هفته همو میدیدیم:دی!!

چون سال اولشه اطلاعی ندارم:دی

در حال حاضر فراگیر هیچ فرقی با سراسری نداره!! (شهریشو نمیدونم! شاید فرق کنه اون)

تنها فرقش اینه که شما اگه درسای فراگیرتونو پاس کنید مهر 90 میشید ترم دومی ولی اونا که از کنکور میان ترم اولین:دی
اقا منمون از راهنماییت!درسای تخصصی برق اینه:ریاضی عمومی ۱ فصل ۳ تا ۱۲!فیزیک پایه(مکانیک)فصل ۱ تا ۱۰ به نظر شما چقد بخونم؟قبولم؟سخت میگیرن یا اسون امتحانشوووو!!!:41::13:

hamidras
11-01-2011, 22:59
ریاضی عمومی ۱ فصل ۳ تا ۱۲!

ریاضی عمومی درسیه که کار میبره بشین خیلی بخون:دی!! 400 صفحه بیشتر نیست:27:

جالبه امسال از فصل های حذف شده ( 1 تا 3 ) هم 4 تا سوال دادن حال کردیم:دی آسونه آخه:دی!!

فیزیک پایه(مکانیک)فصل ۱ تا ۱۰ به نظر شما چقد بخونم؟قبولم؟

فیزیکم مباحث تکراریه به جز 2-3 فصل آخر که یه مقدار دانشجو مورد عنایت قرار میگیره:دی

سخت میگیرن یا اسون امتحانشوووو!!!

شما رو سخت فکر کن...

و اینکه مثال های کتاب رو کامل کار کن و بعد تمرینا و تستا رو حل کن موفق میشی ایشالا:دی

hamidras
11-01-2011, 23:05
بعد از سپری کردن روزها مطالعه، روز امتحان از هر مسیری که بیایی(اگر از اتومبیل شخصی و یا سرویس استفاده نکنی!) ایستگاه آخر اینجاست:
و تاکسی هایی که دیگر برایمان غریبه نیستند...

در بدو ورود به دانشگاه اول باید تکلیفمان با مکان امتحان مشخص شود.
این تابلوی آشنا در اول محوطۀ دانشگاه پاسخگوی خوبی است.

ساختمان های آموزشی و یا سالن های ورزشی
مسأله این است!

و سری هم به محل های تحویل کیف و موبایل می زنیم و ساعتی با وسایلمان خداحافظی میکنیم:

حالا نوبت پیداکردن شماره صندلی از روی کاغذهای نصب شده روی دیوار است.

به همین سادگی

و بعد...
انتظار برای باز شدن درب های سالن ها و...
به اشتراک گذاشتن تجربیات مطالعات شب امتحانی

لحظه ی موعود فرا میرسد:
درب سالن ها باز میشود و انتظارها به پایان میرسد
تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر وجود استرس مخابره نشده است!!!

و شیرین ترین لحطه: وصال دانشجو و صندلی امتحانی
مبارک باشد ان شا الله

و لحظات امتحان که قلم و تصویر از بیان آن قاصر است...

و لحظات بعد از آزمون که طبیعتا عوامل زیادی مقصرند در بد دادن امتحان ما
و چه حسرت ها که خورده نمی شود از ناکرده ها
و لذت پشت سر گذاشتن آزمونی دیگر

وسایل را که از محل امانات تحویل میگیریم، اولین کارمان چک کردن پیامک های تلفن همراهمان است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و پیش به سوی خانه...
و سلامی دوباره به رانندگان زحمت کش(!!!):

دانشگاه ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hjoooker
11-01-2011, 23:05
ریاضی عمومی درسیه که کار میبره بشین خیلی بخون:دی!! 400 صفحه بیشتر نیست:27:

جالبه امسال از فصل های حذف شده ( 1 تا 3 ) هم 4 تا سوال دادن حال کردیم:دی آسونه آخه:دی!!

فیزیکم مباحث تکراریه به جز 2-3 فصل آخر که یه مقدار دانشجو مورد عنایت قرار میگیره:دی

شما رو سخت فکر کن...

و اینکه مثال های کتاب رو کامل کار کن و بعد تمرینا و تستا رو حل کن موفق میشی ایشالا:دی
من از این کلاس های مجری فراگیر ثبت نام کردم کلاس چقد کمک میکنه؟بسیج دانشجویی دانشگاه تهران:41::13:

hamidras
11-01-2011, 23:08
من از این کلاس های مجری فراگیر ثبت نام کردم کلاس چقد کمک میکنه؟بسیج دانشجویی دانشگاه تهران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا نمیدونم:دی بالاخره میتونه کمکت کنه دیگه !!!

البته کتابا طوریه که خودت میتونی بخونی نیز:دی

ساش
11-01-2011, 23:21
درود به پیام نوری های باحال

بچه ها سر جلسه نمی رم برای امتحان

می خوام ترم بعد را هم مرخصی بگیرم

الان نمی خواد به دانشگاه خبر بدم ؟؟؟
به مشکلی که بر نمی خورم ؟؟
دو ترم قبل را مرخصی گرفتم الانم که ترم 3 هستم نمی رم سر جلسه ترم چهار را هم می خوام مرخصی بگیرم

ممنون

hjoooker
11-01-2011, 23:22
والا نمیدونم:دی بالاخره میتونه کمکت کنه دیگه !!!

البته کتابا طوریه که خودت میتونی بخونی نیز:دی
ارهههه خوووووب:31::27:

r_liaghat
12-01-2011, 07:19
سلام.آقای hamidras این واسه کدوم شهره؟مرکز تهرانه؟؟؟
کی گرفتی؟واسه همین زمستونه؟؟؟آخه اینی که من دیدم نشون میده وضع عفاف و حجاب تو این دانشگاه بهتره.
راستی بابت عکس هایی که گذاشتی ممنون.بدجور دلم گرفت.یاد دانشگاه به خیر.چه دورانی بود.

manreza71
12-01-2011, 11:46
سلام
این فراگیر محلت ثبت نامش تموم شد یا تمدیدش کردن ؟؟؟ اگه تمدید کردن دقیقا تا کی ؟؟

hjoooker
12-01-2011, 12:22
سلام
این فراگیر محلت ثبت نامش تموم شد یا تمدیدش کردن ؟؟؟ اگه تمدید کردن دقیقا تا کی ؟؟
تا شنبه ۲۵ دی ماه تمدید شد!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید لینکش

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

سلام.آقای hamidras این واسه کدوم شهره؟مرکز تهرانه؟؟؟
کی گرفتی؟واسه همین زمستونه؟؟؟آخه اینی که من دیدم نشون میده وضع عفاف و حجاب تو این دانشگاه بهتره.
راستی بابت عکس هایی که گذاشتی ممنون.بدجور دلم گرفت.یاد دانشگاه به خیر.چه دورانی بود.
کلا پیام نور از لحاظ فرهنگی عالیه!چون کسایی که هستن دنباله درسن و مدرک نه دنباله بعضی کرا!ضمنا ورامینه

hamidras
12-01-2011, 13:06
سلام.آقای hamidras این واسه کدوم شهره؟مرکز تهرانه؟؟؟سلام
نه ورامینه:دی

کی گرفتی؟واسه همین زمستونه؟؟؟من نگرفتم :دی فک کنم واسه شنبه است چون بچه های خودمونو زیاد میبینم توش:دی حالا ته یکی از عکسا خودمم هستم:20:

آخه اینی که من دیدم نشون میده وضع عفاف و حجاب تو این دانشگاه بهتره.بد نیست :دی ولی ترم اولیا اکثرا با چادر هستن :دی ترمای بالاتر هی کمتر میشه هی کمتر میشه:دی

راستی این عکسا رو ب س ی ج دانشجویی گرفته :دی اون از زاویه مورد علاقه خودش میگیره ها اینم در نظر بگیر! اصولا کسی مثل منو قبل امتحان تو سالن را نمیدن:دی

راستی بابت عکس هایی که گذاشتی ممنون.بدجور دلم گرفت.یاد دانشگاه به خیر.چه دورانی بود. فدات :11:

hamidras
12-01-2011, 13:42
کلا پیام نور از لحاظ فرهنگی عالیه!چون کسایی که هستن دنباله درسن و مدرک نه دنباله بعضی کرا

البته دوستاتون یه نظر دیگه ای دارن:دی

فقط دقتو ببینید :دی ببینید کی چشم چرونه....

hjoooker
12-01-2011, 14:15
البته دوستاتون یه نظر دیگه ای دارن:دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط دقتو ببینید :دی ببینید کی چشم چرونه....

جامعه پاک شه واسه خودت بهتره داداش من

hamidras
12-01-2011, 14:38
جامعه پاک شه واسه خودت بهتره داداش من

البته بحث از موضوع تاپیک خارج شد :دی

ولی باید دید پاک شدن جامعه از دید شما چیه!؟

به نظر من پاک شدن روزیه که هر کسی نه از روی اجبار و ترس از اخراج و برخورد و زندان و اینا! بتونه راه خودشو انتخاب کنه...

نه این که بگی خواهرم چون من میخوام برم بهشت خودتو بپوشونچون ممکنه من تحریک شم!

خدا هم دینشو زوری تو پاچه کسی نکرده که الان بخوایم زوری کسیو وادار به انجام کاری کنیم حتی اگه فکر کنیم صلاح اون فرد و جامعه تو حرف زور ماست ... دیگه از خدا که بالاتر نیستیم!

به نظر من ترکیه به عنوان یه کشور با مردم مسلمان میتونه یه الگوی خوب جلو چشمون باشه...

hjoooker
12-01-2011, 14:54
البته بحث از موضوع تاپیک خارج شد :دی

ولی باید دید پاک شدن جامعه از دید شما چیه!؟

به نظر من پاک شدن روزیه که هر کسی نه از روی اجبار و ترس از اخراج و برخورد و زندان و اینا! بتونه راه خودشو انتخاب کنه...

نه این که بگی خواهرم چون من میخوام برم بهشت خودتو بپوشونچون ممکنه من تحریک شم!

خدا هم دینشو زوری تو پاچه کسی نکرده که الان بخوایم زوری کسیو وادار به انجام کاری کنیم حتی اگه فکر کنیم صلاح اون فرد و جامعه تو حرف زور ماست ... دیگه از خدا که بالاتر نیستیم!

به نظر من ترکیه به عنوان یه کشور با مردم مسلمان میتونه یه الگوی خوب جلو چشمون باشه...
اینا همه اظهارات ضد دینی غربی که توکله ما چپوندن!اگه به خوده ما باشه هیچوقت شهوت نمیذاره ادم شیم!یه نگاهی به جنگ عراق بنداز!کسایی که دم از ازادی میزدند چیکار میکنن با ناموس عراقی ها!نه شما داری خودتو به اون راه میزنی

hamidras
12-01-2011, 16:52
خواهشمندم این پست و سایر پست های مشابه پاک شود:دی

خیلی شرمندم از ارسال این پستا...:41:

صرفا جهت اطلاع:

اینا همه اظهارات ضد دینی غربی که توکله ما چپوندنمن عاشق این قبیل اظهارات ضد دینی غربم که کاملا با اصول ازادی و اختیار انسان مطابقه !!!

اگه به خوده ما باشه هیچوقت شهوت نمیذاره ادم شیمتجربه شخصی خودمو میگم...

تا موقعی که از کنار نظاره گر بودم همچین فکری میکردم... امروز با کسایی دوستی بدون نگاه ج ن س ی دارم که اگه تا پارسال(قبل از رفتنم به دانشگاه) بود از 100 متریشون رد میشدم بیهوش شده بودم!

به من چه امثال شما نمیتونید خودتونو کنترل کنید...

کسایی که دم از ازادی میزدند چیکار میکنن با ناموس عراقی ها!نه شما داری خودتو به اون راه میزنی مغلطه نکنید:دی
اصلا قبول اونا تعریفشون از ازادی غلط ، آزادی که ذاتا چیز بدی نیست اگه بد بود خدا انسان رو ازاد نمی افرید ،... شما ازادی به سبک خودتونو بدید ما هم ببینیم!
این هم برای شما:

لا اکراه فی الدین

مفسر معروف اسلامى طبرسى در مجمع البیان در شان نزول آیه نقل مى كند: مردى از اهل مدینه بنام ابو حصین دو پسر داشت برخى از بازرگانانى كه به مدینه كالا وارد مى كردند هنگام برخورد با این دو پسر آنان را به عقیده و آیین مسیح دعوت كردند، آنان هم سخت تحت تاثیر قرار گرفته و به این كیش وارد شدند و هنگام مراجعت نیز به اتفاق بازرگانان به شام رهسپار گردیدند.
ابو حصین از این جریان سخت ناراحت شد و به پیامبر (صلى الله علیه و آله و سلم ) اطلاع داد و از حضرت خواست كه آنان را به مذهب خود برگرداند و سوال كرد آیا مى تواند آنان را با اجبار به مذهب خویش ‍ باز گرداند؟
آیه فوق نازل گردید و این حقیقت را بیان داشت كه : در گرایش به مذهب اجبار و اكراهى نیست
برگرفته از تفسیر نمونه

O ایمان قلبى با اجبار حاصل نمى شود، بلكه با برهان ، اخلاق و موعظه مى توان در دلها نفوذ كرد، ولى این به آن معنا نیست كه هر كس در عمل بتواند هر منكرى را انجام دهد و بگوید من آزادم و كسى حقّ ندارد مرا از راهى كه انتخاب كرده ام بازدارد
O اسلامى كه به كفّار مى گوید: (هاتوا برهانكم ان كنتم صادقین )(721) اگر در ادّعاى خود صادقید، برهان و دلیل ارائه كنید. چگونه ممكن است مردم را در پذیرش اسلام ، اجبار نماید؟
1 دینى كه برهان و منطق دارد، نیازى به اكراه و اجبار ندارد. (لااكراه فى الدین )
2 تاءثیر زور در اعمال و حركات است ، نه در افكار و عقاید. (لااكراه فى الدین )

برگرفته از تفسیر نور

hjoooker
12-01-2011, 17:02
خواهشمندم این پست و سایر پست های مشابه پاک شود:دی

خیلی شرمندم از ارسال این پستا...:41:

صرفا جهت اطلاع:

من عاشق این قبیل اظهارات ضد دینی غربم که کاملا با اصول ازادی و اختیار انسان مطابقه !!!
تجربه شخصی خودمو میگم...

تا موقعی که از کنار نظاره گر بودم همچین فکری میکردم... امروز با کسایی دوستی بدون نگاه ج ن س ی دارم که اگه تا پارسال(قبل از رفتنم به دانشگاه) بود از 100 متریشون رد میشدم بیهوش شده بودم!

به من چه امثال شما نمیتونید خودتونو کنترل کنید...

مغلطه نکنید:دی
اصلا قبول اونا تعریفشون از ازادی غلط ، آزادی که ذاتا چیز بدی نیست اگه بد بود خدا انسان رو ازاد نمی افرید ،... شما ازادی به سبک خودتونو بدید ما هم ببینیم!
این هم برای شما:
پسر جون زبیر هم به نفع خودش ایات رو ترجمه میکرد!تازه اینا همش کشکه من اندازه موهای سرت با دختر بودمم ادم معتقدیم نبودم اما خودم تجربه کردم شکست خوردم تا به حق رسیدم شما تازه اول راهی!مونده خیلی چیزارو ببینی!شرمنده از این پست ها......گاهی اوقات لازمه ادم از دین به نفع امیال کودکانش استفاده کنه مثل این اقا

hamidras
12-01-2011, 17:19
گاهی اوقات لازمه ادم از دین به نفع امیال کودکانش استفاده کنه مثل این اقا گاهی اوقات ادم تنها پوسته ای از دینو میبینه متاسفانه...

من دیگه اینجا و جای دیگه با شما بحثی ندارم...

اگه علاقه مند به ادامه گفتمان بودید میتونید تو پروفایل ادامه بدید...

از همه دوستان بابت تلاشم تو کوبیدن میخ اهنین در سنگ عذر خواهی میکنم:دی

واعظی پرسید از فرزند خویش هیچ دانی تو مسلمانی به چیست؟

صدق و بی آزاری و خدمت به خلق هم عبادت هم کلید زندگیست

گفت زین معیار اندر شهر ما یک مسلمان هست آنهم ارمنیست!

از مدیران محترم و محترمه هم التماس دعا دارم:دی

hamidras
12-01-2011, 17:44
درود به پیام نوری های باحال

سلام :46:

بچه ها سر جلسه نمی رم برای امتحان

سر جلسه نری مگه 0 نمیدن:دی!!؟

می خوام ترم بعد را هم مرخصی بگیرم
الان نمی خواد به دانشگاه خبر بدم ؟؟؟
به مشکلی که بر نمی خورم ؟؟
دو ترم قبل را مرخصی گرفتم الانم که ترم 3 هستم نمی رم سر جلسه ترم چهار را هم می خوام مرخصی بگیرم

تو ائین نامه اینطور نوشته:
مرخصی تحصیلی 2 تا 6 ترم پی در پی اگه بخوای بگیری باید به شورای آموزشی استان مدارک ارائه کنی مجوز بگیری!!!

:11:

wahid2003vj
12-01-2011, 19:05
دوستان لطف کنید و این مباحث رو در پیغام خصوصی دنبال کنید و نه تو تاپیک...

John Cena723
12-01-2011, 19:26
دوستان یه سوال. این نمراتی که تو قسمت اطلاعات جامع دانشجو زده شده آیا با احتساب اون 6نمره هست یا بدون احتساب اون 6 نمرست؟

hamidras
12-01-2011, 19:39
دوستان یه سوال. این نمراتی که تو قسمت اطلاعات جامع دانشجو زده شده آیا با احتساب اون 6نمره هست یا بدون احتساب اون 6 نمرست؟

متاسفانه نمره کامل هست...

چه جوری میشه اعتراض زد! مبانی هم تشریحی نمره نداده هم نیم ترم!

John Cena723
12-01-2011, 19:41
خوشبحتانه فعلا همه رو با نمره ای مناسب قبول شدیم ولی جا داشت بهتر بشیم. از ترم بعد انشاالله بهتر برنامه ریزی می کنیم.

اعتراضم فکر کنم باید روی درس در قسمت اطلاعات جامع دانشجو کلیک کنید تا برگه اعتراض براتون باز بشه.

Squall Leonhart
12-01-2011, 19:52
آقایون این امتحانات تا کی ادامه داره؟ یا تموم شده؟

hamidras
12-01-2011, 19:57
خوشبحتانه فعلا همه رو با نمره ای مناسب قبول شدیم ولی جا داشت بهتر بشیم. از ترم بعد انشاالله بهتر برنامه ریزی می کنیم.

فعلا منم همه رو ناپلئونی پاس کردم:دی ولی یحتمل مشروطی بیاد سراغم:20:

آقایون این امتحانات تا کی ادامه داره؟ یا تموم شده؟

نه ادامه داره:دی تا کیشو نمیدونم !

wahid2003vj
13-01-2011, 21:04
خوشبختانه ساختمان گسسته رو 11 شدم و قبول...

hamidras
13-01-2011, 21:06
ولی این سیستم نمره دهیش ما رو کشت !

یه روز جواب تستی میاد چند روز بعد مستمر چند روز دیگش تشریحیش × مردیم اقا !!:19:

John Cena723
13-01-2011, 21:30
دوستان معدل زیر 12باشه مشروط میشید؟

hamidras
13-01-2011, 21:31
دوستان معدل زیر 12باشه مشروط میشید؟

بله زیر 12 مشروط میشیم:دی

mohandes e ekhraji
13-01-2011, 21:44
سلام میخواستم بدونم دوره های فراگیر پذیرشش چطوره؟سخته؟

dehtoday
13-01-2011, 21:53
ولی این سیستم نمره دهیش ما رو کشت !

یه روز جواب تستی میاد چند روز بعد مستمر چند روز دیگش تشریحیش × مردیم اقا
کلا پیام نور تو خاورمیانه تکه ! :31:

hamidras
13-01-2011, 22:03
کلا پیام نور تو خاورمیانه تکه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خاورمیانه که سهله:دی رو دنیا حساب کن...:27:پ

====

پیام نور تهران هم اومده از مرکز ما کم نیاره به تکاپو افتاده:27:

قابل توجه علاقه مندان به مسابقات رباتیک

دانشگاه پیام­نور استان تهران برگزار می نماید

"اولین المپیاد رباتيك دانشگاه پيام نور"

Pnu-open 2011

دبيرخانه المپیاد: مدیریت امور پژوهشی دانشگاه پيام­نور استان تهران

زمان برگزاری مسابقات: 10 الی 12 اسفند ماه 1389

آخرین فرصت ثبت نام: 20 بهمن ماه 1389

شماره تلفن و فکس دبیرخانه المپیاد: 88940026- 021

وب سایت المپیاد:prpnuopen2011 .ir

نشانی صندوق پست الکترونيکی (ايميل) robotic2011 @pnu.ac.ir

این مسابقات در رشته هاي زير برگزار خواهد شد:

1- مسيرياب آزاد

2- شبيه سازي دوبعدي فوتبال

3- شبيه سازي سه بعدي فوتبال

4- مين ياب اتوماتيك

5- امدادگر

6- آتشنشان

7- مسيرياب ويژه (ويژه پيام نوري­ها)

8- ربات هاي نمايشي ويژه (ويژه پيام نوري­ها)
تذکر 1: در این مسابقات لیگ­های "مسیریاب ويژه" و "ربات هاي نمايشي ويژه" مخصوص دانشجویان، کارکنان و اساتيد دانشگاه پیام­نور سراسر کشور مي­باشد.
تذکر 2: علاوه بر اهدای گواهی شرکت در مسابقات و تنديس ويژه به کليه شرکت کنندگان، جوايز نفيسی به تيمهای اول تا سوم برتر برای هر هشت ليگ فوق در نظر گرفته شده است.
تذکر 3: "دفترچه قوانين مسابقات"، هزینه ها و نحوه ثبت نام طی اطلاعيه شماره(2) اولین المپیاد رباتيک دانشگاه پيام­ نور به اطلاع عموم علاقمندان و دانشجویان خواهد رسيد.

Mont@zer
14-01-2011, 04:34
سلام

تو پیام نورم، مرکزهای مختلف درجه بندی دارن؟(مثل گریدهای دانشگاه آزاد)

برای مرکز ورامین، تو تهران سرویس داره؟ از میدون آزادی چقدر زمان میبره تا برسیم اونجا؟ قبولیش آسونتر از مرکز تهرانه دیگه؟

hamidras
14-01-2011, 11:04
سلامسلام:دی

تو پیام نورم، مرکزهای مختلف درجه بندی دارن؟(مثل گریدهای دانشگاه آزاد)حتما دارن :دی ولی کسی نمیدونه:دی

ولی مراکز پیام نور بهتر از واحدان...! بر خلاف ازاد که واحدا از مراکز بهترن:دی

برای مرکز ورامین، تو تهران سرویس داره؟اره.

اتوبوسا جلوی متروی شهر ری وا میسن! و همینطور از ترمینال خاوران هم هست:دی

خودتم میتونی بری از طریق میدون شوش :دی خاوران :دی مترو جوانمرد :دی و ری !

مسیرش راحت تر از اون چیزیه که فکرشو بکنی:46: ( البته اوایل یکم دپ میشی از دیدن بیابون:دی! ولی کم کم که یه چند تا هم مسیر پیدا کنی و عادت کنی! سرویس خودش یه تفریح حساب میشه برات!!:10:)!

از میدون آزادی چقدر زمان میبره تا برسیم اونجا؟واسه شما که غربی بهتره بیای مترو ری اگه میخوای با سرویس بری . از اونجا هم 30 تا 40 دیقه تا دم دانشگاه راهه:دی

اگه میخوای با اتوبوس های واحد بری هم بیای جوانمرد بهتره.

جلو مترو ری هم تاکسی فراوونه ولی توصیه میکنم سوار نشی! ( خطر شهادت:دی)

حالا از میدون ازادی تا مترو ریشو نمیدونم چقد طول میکشه!

قبولیش آسونتر از مرکز تهرانه دیگه؟ اون که بههلههه!

راستی اگه احیانا اینجا قبولیدی خبرم کن!

John Cena723
14-01-2011, 12:04
برید خدا رو شکر کنید که اینقدر سریع پیام نور نمره ها رو میده. اگر تصحیح دست استاد بود که تا یه ماهم نمراتتون نمی اومد. اینقدر پشت سر پیام نور بد نگید :thumbsdow

hamidras
14-01-2011, 12:10
اگر تصحیح دست استاد بود که تا یه ماهم نمراتتون نمی اومد. اینقدر پشت سر پیام نور بد نگید :thumbsdowتا حالا یکی از استادا تصحیح کرده:دی از 3 تا ! فقط ابن قطره قطره دادن اذیت میکنه کاشکی یهو میدادن:دی××

استرس بالایی منتقل میکنه!:19:

راستی بد گفتن چیه خودمون دیگه الان پیام نوری هستیم:دی انتقاد سازنده است:27:

Mahiar0
14-01-2011, 13:17
این تو اطلاعات میریم نمراتی فعلا موقتا زده رو چطوری پرینت بزنم وقتی رو پیج ویو میرم جدول ها تو هم تو هم میشه
چی کنم؟

hamidras
14-01-2011, 13:31
این تو اطلاعات میریم نمراتی فعلا موقتا زده رو چطوری پرینت بزنم وقتی رو پیج ویو میرم جدول ها تو هم تو هم میشه
چی کنم؟

واسه این چیزا که نمیشه درست ازشون پرینت گرفت از صفحه یه عکس بگیر ( ترجیحا با snag it)

بعد اون عکسو پرینت کن...

Mont@zer
14-01-2011, 18:03

حتما دارن :دی ولی کسی نمیدونه:دی

ولی مراکز پیام نور بهتر از واحدان...! بر خلاف ازاد که واحدا از مراکز بهترن:دی

اره.

اتوبوسا جلوی متروی شهر ری وا میسن! و همینطور از ترمینال خاوران هم هست:دی

خودتم میتونی بری از طریق میدون شوش :دی خاوران :دی مترو جوانمرد :دی و ری !

مسیرش راحت تر از اون چیزیه که فکرشو بکنی:46: ( البته اوایل یکم دپ میشی از دیدن بیابون:دی! ولی کم کم که یه چند تا هم مسیر پیدا کنی و عادت کنی! سرویس خودش یه تفریح حساب میشه برات!!:10:)!

واسه شما که غربی بهتره بیای مترو ری اگه میخوای با سرویس بری . از اونجا هم 30 تا 40 دیقه تا دم دانشگاه راهه:دی

اگه میخوای با اتوبوس های واحد بری هم بیای جوانمرد بهتره.

جلو مترو ری هم تاکسی فراوونه ولی توصیه میکنم سوار نشی! ( خطر شهادت:دی)

حالا از میدون ازادی تا مترو ریشو نمیدونم چقد طول میکشه!

اون که بههلههه!

راستی اگه احیانا اینجا قبولیدی خبرم کن!

دوباره سلام :11:
ممنون از توضیحات کاملت.راستش میخواستم برای ثبت نام، بین واحدها و مراکز تهران اولویت بندی کنم(از لحاظ گرید و مسیر اونا)، ولی خب درست نمیدونم:41:.شما اگه بخوای طبق همین دو ملاک طبقه بندی کنی،چطوری میشه؟

واحد پرند/واحد شهریار/مرکز شهرری/مرکز ورامین/مرکز دماوند/واحد لواسانات

hamidras
14-01-2011, 18:11
ممنون از توضیحات کاملت.راستش میخواستم برای ثبت نام، بین واحدها و مراکز تهران اولویت بندی کنم(از لحاظ گرید و مسیر اونا)، ولی خب درست نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما اگه بخوای طبق همین دو ملاک طبقه بندی کنی،چطوری میشه؟

واحد پرند/واحد شهریار/مرکز شهرری/مرکز ورامین/مرکز دماوند/واحد لواسانات

سلام!
خواهش:دی

شخصا فرق چندانی نمیبینم :دی

ولی خب از نظر من رو این مراکز فک کن : ( فقط نسبت به مسیر:دی!)

تهران/ ری/ ورامین/

واحد های سمت دماوندو اینا هم داغون میشی تا بری و بیایا!

البته اگه رشتت مهندسیه کامپیوتره یا آی تی مرکز ما جای پیشرفت زیاد داره! یحتمل یه چیزی بشیم××!!

بقیه رو اطلاعی ندارم:دی بچه ها میگفتن مثلا واحد 4 دانگه یه مدرسست که عصر میشه دانشگاه یا واحد فیروز کوه یه آپارتمانه:دی××

993
14-01-2011, 20:22
سلام :46:

سر جلسه نری مگه 0 نمیدن:دی!!؟

تو ائین نامه اینطور نوشته:
مرخصی تحصیلی 2 تا 6 ترم پی در پی اگه بخوای بگیری باید به شورای آموزشی استان مدارک ارائه کنی مجوز بگیری!!!

از حدود 2 ترم پیش اگه سر جلسه نری درس حذف میشه (البته میزنه غایب در امتحان ولی همون حذفه :d توی معدل هم هیچ تاثیری نداره چون اصلا نمره ای درج نمیشه) ولی قبل از اون غیبت توی امتحان به منزله ی نمره ی صفر بود

Mont@zer
14-01-2011, 20:46
سلام!
خواهش:دی

شخصا فرق چندانی نمیبینم :دی

ولی خب از نظر من رو این مراکز فک کن : ( فقط نسبت به مسیر:دی!)

تهران/ ری/ ورامین/

واحد های سمت دماوندو اینا هم داغون میشی تا بری و بیایا!

البته اگه رشتت مهندسیه کامپیوتره یا آی تی مرکز ما جای پیشرفت زیاد داره! یحتمل یه چیزی بشیم××!!

بقیه رو اطلاعی ندارم:دی بچه ها میگفتن مثلا واحد 4 دانگه یه مدرسست که عصر میشه دانشگاه یا واحد فیروز کوه یه آپارتمانه:دی××

بازم ممنون.
شما خودت از کنکور فراگیر وارد شدی؟ رشتت نرم افزاره؟ به نظرتون هر درسو چند درصد باید بزنم تا تو مرکز تهران(یا ری و ورامین) مهندسی نرم افزار یا صنایع قبول بشم؟

hamidras
14-01-2011, 22:40
شما خودت از کنکور فراگیر وارد شدی؟ رشتت نرم افزاره؟ به نظرتون هر درسو چند درصد باید بزنم تا تو مرکز تهران(یا ری و ورامین) مهندسی نرم افزار یا صنایع قبول بشم؟

من از طریق کنکور سراسری اومد:دی رشتمم نرم افزاره:دی

اصلا چیزی در مورد درصدا نمیدونم:20:

Mont@zer
14-01-2011, 23:19
من از طریق کنکور سراسری اومد:دی رشتمم نرم افزاره:دی

اصلا چیزی در مورد درصدا نمیدونم:20:

داداش شرمنده من هی سؤال میکنم(آخه فردا آخرین روز ثبت نامه)

میتونم بپرسم رتبه شما چند شد و تو چه گروه آزمایشی؟(اینجا مایل نیستید، تو پیام خصوصی بگید)

شما چیزی درباره سهمیه کارمندی(تسهیلات آموزشی) و یا بسیج فعال:13: میدونید؟

پیشاپیش تشکر از جوابتون :11:

Alijo0on
14-01-2011, 23:28
سلام
من چندتا سوال داشتم و ازتون راهنمایی میخواستم :

من ورودی بهمن 85 آزاد رودهن بودم کاردانی و امسال بالاخره تموم کردم ( تیر ماه 89 )
و الان دارم به هر دری میزنم که کنکور قبول شم و نرم سربازی فعلا ! پارسه رفتم و کلاساشو شرکت کردم بلکا چیزایی که تو اون دانشگاه یادمون ندادنو یاد بدن و کنکورو قبول شم
سراسری امسال و مجاز شدم اما بعدش مردود :| !!!
و بعد رفتم پارسه ، آزاد و شرکت کردم اما هنوز جوابش نیومده ، میدونین جواب کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد کی اعلام میشه ؟
و همینطور علمی کاربردی و شرکت کردم و جواب اونم هیچی به هیچی :|
و از همه مهمتر سراسری اعلام کرده بود برای تکمیل ظرفیت چه مجاز ها و چه غیر مجازها شرکت کنن که فک کننم برای بالا بردن ظرفیت دانشگاها باشه ! حالا خواستم بدونم جواب تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی سراسری کی اعلام میشه ؟؟
و اینکه من آذر ماه دوران معافیت از خدمتم تموم شده ( همون 6 ماهی که از طرف دانشگاه نامه میدن ) الانم من مشمول شدم و بنظرم دارم اظافه خدمت میخورم کسی میدونه چقدر میاد رو استاندارد خدمتم این تاخیر که اگه هیچ کدوم از اینا قبول نشم باید برم !؟
و سوال آخر بنظرتون ارزش داره پیام نور رو هم امتحان بدم ؟ ( مهلتش تا فردائه !!! )

hamidras
15-01-2011, 10:37
داداش شرمنده من هی سؤال میکنم(آخه فردا آخرین روز ثبت نامه)

داداش این حرفا چیه:46:

میتونم بپرسم رتبه شما چند شد و تو چه گروه آزمایشی؟(اینجا مایل نیستید، تو پیام خصوصی بگید)

17 هزار ریاضی:دی××!

کمترین رتبمون اینجا 8 هزار بود :دی بیشترینم 27 هزار!×(بین بچه های it و نرم افزار) علوم کامپیوتر تا سی و چند هزار گرفته بود:دی!

شما چیزی درباره سهمیه کارمندی(تسهیلات آموزشی) و یا بسیج فعال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میدونید؟

خیر:دی
ولی تو کنکور سراسری بسیج فعال سهمیه اینا نداشت:دی

hamidras
15-01-2011, 11:01
سلام!

میدونین جواب کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد کی اعلام میشه ؟

از اینجا بپرسید:دی

حالا خواستم بدونم جواب تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی سراسری کی اعلام میشه ؟؟

کسی میدونه چقدر میاد رو استاندارد خدمتم این تاخیر که اگه هیچ کدوم از اینا قبول نشم باید برم !؟

و سوال آخر بنظرتون ارزش داره پیام نور رو هم امتحان بدم ؟ ( مهلتش تا فردائه !!! )

چرا نداره:دی

بازم از سربازی رفتن که بهتره!

فعلا ثبت نام بکن که فردا روزی پشیمون نشی! از الان خودتو محدود نکن:دی چیزیو از دست نمیدی (جز 50 تومن ناقابل:دی!!)

موفق باشی

Alijo0on
15-01-2011, 12:57
سلام!

چرا نداره:دی

بازم از سربازی رفتن که بهتره!

فعلا ثبت نام بکن که فردا روزی پشیمون نشی! از الان خودتو محدود نکن:دی چیزیو از دست نمیدی (جز 50 تومن ناقابل:دی!!)

موفق باشی

از همه اونجاهایی که گفتی پرسیده بودم قبلش اما شما اینجا اول تر از همه جواب دادی :دی
مرسی
همین الان دفترچشو بزور گیر آوردم اونم پست خیابون شریعتی زیر پل صدر!!!
ثبت نامشو میکنم اینم ببینیم چی میشه .!:|

yoosef_st
16-01-2011, 06:02
آقا امروز یکشنبه تعطیلیم یا نه؟
هیچ خبرگزاری هنوز خبریواسه دانشگاها نداده.

hamidras
16-01-2011, 10:16
آقا امروز یکشنبه تعطیلیم یا نه؟
هیچ خبرگزاری هنوز خبریواسه دانشگاها نداده

دانشگاه ها بازه گویا:دی

hamidras
16-01-2011, 21:15
سلام بچه ها!

الانم میتونم درسی رو حذف کنم!؟

تو گلستان قسمت حذف اضطراری میزنم حذف ! بعد بررسی تغییراتو میزنم میگه تغییرات قابل انجام است.

مشکلی پیش نمیاد بحذفم! !؟

میخوام مشروط نشم! تا الان نیستم ! دوتای بعدی بیاد میشم×[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

John Cena723
17-01-2011, 17:58
دوستان وقتی تو قسمت اطلاعات جامع دانشجو روی درس موردنظر میزنی و مینویسه درصد مشارکت مثلا 100% ، یعنی چی اون؟
مربوط به همون 6نمره میشه؟

dehtoday
17-01-2011, 18:43
الانم میتونم درسی رو حذف کنم!؟

تو گلستان قسمت حذف اضطراری میزنم حذف ! بعد بررسی تغییراتو میزنم میگه تغییرات قابل انجام است.

مشکلی پیش نمیاد بحذفم! !؟
فک نکنم بشه ... یحتمل دکوریه ! :31:
اگه اینجور باشه که فردا همه میرن اینکارو میکنن ! :31:

میخوام مشروط نشم! تا الان نیستم ! دوتای بعدی بیاد میشم
نه معدل زیر 12 مشروط حساب نمیشه !
حتی خودشونم اعلام کردن معدل های زیر 12 ترم بعد فقط میتونن 12 واحد بردارن !
پیام نور از این قرطی بازیا نداره ! :31:

hamidras
17-01-2011, 18:46
فک نکنم بشه ... یحتمل دکوریه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اینجور باشه که فردا همه میرن اینکارو میکنن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه گویا ولی از خیرش گذشتم:دی!!

نه معدل زیر 12 مشروط حساب نمیشه !
حتی خودشونم اعلام کردن معدل های زیر 12 ترم بعد فقط میتونن 12 واحد بردارن !
کلا پیام نور از این قرطی بازیا نداره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا بابا مشروطی داره:دی فقط مشروطا رو اخراج نمیکنن:دی××!

دوستان وقتی تو قسمت اطلاعات جامع دانشجو روی درس موردنظر میزنی و مینویسه درصد مشارکت مثلا 100% ، یعنی چی اون؟

فک کنم منظورش اینه که نمرتو فقط از این یه استاد میگیری:دی !

dehtoday
17-01-2011, 18:55
چرا بابا مشروطی داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif فقط مشروطا رو اخراج نمیکنن
خب یعنی کسی که معدلش زیر 12 شده باید درسایی رو که پاس کرده از نو پاس کنه ؟! :31:

hamidras
17-01-2011, 19:03
خب یعنی کسی که معدلش زیر 12 شده باید درسایی رو که پاس کرده از نو پاس کنه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه :دی اونا که پاس شده پاس شده رفته ولی ترم بعد 12 تا بیشتر نمیتونه برداره.

تو بقیه دانشگاه ها دقیقا نمیدونم! ولی چند ترم پشت هم مشروطی با اخراج برابری میکنه :دی×××

پس نوشت:دی

تو دانشگاه ازاد اینجوریاست:

اخراج داشنجوي مشروط ماده 46: دانشجويان دوره هاي كارداني وكارشناسي ناپيوسته كه دردونيمسال اعم ازمتوالي يامتناوب ودانشجويان دروه هاي كارشناسي وكارشناسي ارشد پيوسته ، كه درسه نيمسال متوالي ياچهارنيمسال متناوب ميانگين نمرات نيمسال آنان كمتراز12 وميانگين كل نمرات آن تاپايان آن نيمسال كمتراز10باشد اخراج مي گردند.
تبصره 1: به دانشجوياني كه براي اولين بارمشمول ماده 46 مي گردنددرصورتي كه ميانگين كل آنها حداقل 10باشد يك نيمسال ( بااخذتعهد) ارفاق مي گرددتاتحصيل نمايند.
تبصره 2 : به دانشجويان مشمول تبصره يك اين ماده كه درترم ارفاقي ، هم ميانگين ترمي وهم ميانگين كل 11 وبالاترگردد مجوز ادامه تحصيل ازطرف معاون آموزشي واحد دانشگاهي داده ميشود ودرصورتيكه سقف سنوات مجازتحصيلي آنان به اتمام رسيده باشد به شرط نداشتن منع نظام وظيفه درنظام آموزش پاره وقت به تحصيل مي پردازند.

Squall Leonhart
17-01-2011, 22:18

این درصد مشارکت مربوط به استاد هست. یعنی استادتون 100 درصد کلاس هاش رو اومده! که محال هست دروغ از این بزرگ تر نمیشه!!! :13:

aez_venoos
18-01-2011, 19:56
سلام
یه چند تا سوال داشتم
اول اینکه ترم اول ای تی هستم به دلایل شخصی این ترم مشروطی روی شاخمه :41:ولی میخوام از ترم بعد بزنم به خرخونی میتونم اون گند هایی که به نمره زدم رو درست کنم یا نه
سوال بعدی من تو موقعه حذف اضطراری یه درس را حذف اضطراری کردم و لی تو امتحانات (به دلیل بالا ) اون درس را ثبت کردم و یه درس دیگه را حذف کردم موقعی که رفتم درسی که ثبت کرده بودم را بدم اسمم تو لیست نبود و از من ازاد امتحان گرفتم ولی الان نمره اون درس برای بقیه اومده و برای من نه چه کار کنم
بسیار ممنون

omid_egh
18-01-2011, 20:19
سلام
یه چند تا سوال داشتم
اول اینکه ترم اول ای تی هستم به دلایل شخصی این ترم مشروطی روی شاخمه :41:ولی میخوام از ترم بعد بزنم به خرخونی میتونم اون گند هایی که به نمره زدم رو درست کنم یا نه
سوال بعدی من تو موقعه حذف اضطراری یه درس را حذف اضطراری کردم و لی تو امتحانات (به دلیل بالا ) اون درس را ثبت کردم و یه درس دیگه را حذف کردم موقعی که رفتم درسی که ثبت کرده بودم را بدم اسمم تو لیست نبود و از من ازاد امتحان گرفتم ولی الان نمره اون درس برای بقیه اومده و برای من نه چه کار کنم
بسیار ممنون

1- اصلا نگران نباش تا 4 ترم واسه مشروطی جا داری من خودم ورودی 88 دوبار مشروط شدم
2- اولا امتحانی که باید بدی تو سیستم گلستان باید ثبت شده باشه و اگه ثبت نشده باشه نمی تونی اصلا امتحان بدی من تعجب میکنم چجوری آزاد امتحان دادی چون رو برگه پاسخ نامه مشخصات داوطلب ثبت میشه و موقع امتحان هم یه مراقب میاد چک میکنه ولی باز هم اگه تونستی با واحد آموزش دانشگاهتون تماس بگیر

اگه سوال دیگه ای داشتی در خدمتم :20:

hamidras
18-01-2011, 20:24
میگم چه جوری میشه ما مشروط های مشمول:دی! 14 واحد برداریم !؟

omid_egh
18-01-2011, 20:29
خب یعنی کسی که معدلش زیر 12 شده باید درسایی رو که پاس کرده از نو پاس کنه ؟! :31:

درسهایی که نمرش بالای 10 قبوله و نیازی نیست دوباره پاس کنی حتی اگه معدلت زیر 12 باشه

اگه معدل کسی بالای 10 بشه قبوله ، مشروطی نداره فقط برای دانش پذیرهایی که میخوان وارد دانشگاه پیام نور بشن باید معدل 5 درسی که بر میدارن بالای 12 و نمره همه درسهاشون بالای 10 بشه تا قبول 100 درصد بشن در غیر این صورت به صورت مشروط وارد دانشگاه میشن

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

میگم چه جوری میشه ما مشروط های مشمول:دی! 14 واحد برداریم !؟

مشروط باشی تا 12 واحد بیشتر نمی تونی برداری تو سیستم بیشتر از 12 واحد قبول نمیکنه

hamidras
18-01-2011, 20:30
اگه معدل کسی بالای 10 بشه قبوله مشروطی نداره

:18::18: یعنی تو پیام نور زیر 10 ها مشروط میشن!!!××× ؟؟؟

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

مشروط باشی تا 12 واحد بیشتر نمی تونی برداری تو سیستم بیشتر از 12 واحد قبول نمیکنه

یه جا خوندم از امسال میتونن 14 تا بردارن فقط باید به آموزش خبر بدن یا یه همچین چیزایی!

omid_egh
18-01-2011, 20:44
:18::18: یعنی تو پیام نور زیر 10 ها مشروط میشن!!!××× ؟؟؟

معدلت زیر 10 باشه مشروطی البته اگه دانشجو شده باشی نه دانش پذیر ( دانش پذیر زیر 12 مشروطه )

راجع به 14 واحد چیزی نشنیدم خودم ترم قبل 13 واحد انتخاب کردم تو سیستم گلستان قبول نکرد قبلا تا 12 واحد بیشتر نمیشد برداری باید واسه ترم بعد سوال کنم ببینم میشه یا نه

hamidras
18-01-2011, 20:47
معدلت زیر 10 باشه مشروطی

اگه این طور باشه مشروط نمیشم آخ جان:دی!!××××××××××××

راجع به 14 واحد چیزی نشنید
اینو میگم:

به گزارش خبرگزاری دانشجویان پیام نور : کلیه ی دانشجویان پسری که در ترم گذشته معدل ترم شان زیر ۱۲ بوده و مشروط شده اند و به شرط انکه از معافیت تحصیلی استفاده می کنند می توانند به جای ۱۲ واحد درسی ۱۴ واحد درسی را اخذ نمایند.
برای این منظور به مرکزتان مراجعه نمایید و فرم درخواست خود را به آموزش مرکزتان تحویل داده تا به تائید مسئول رشته و مسئول نظام وظیفه مرکز برسد.

سپس در زمان انتخاب واحد و یا حذف و اضافه به جای ۱۲ واحد می توانید ۱۴ واحد درسی را نیز انتخاب نمایید.

دقت داشته باشید این امکان فقط برای دانشجویان پسری می باشد که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند و سایر دانشجویان اگر مشروط ترمی باشد حق انتخاب حداکثر ۱۲ واحد درسی را دارند.

princeofpersia_7
18-01-2011, 23:10
من خیلی ریلکس بودم :31: . هیچکدوم از امتحان ها رو نرفتم..میدونم که از نظر قوانین آموزشی خودشون مشکلی نیست..میخوام بدونم فقط بهم واسه ترم دو مرخصی میدن بریم خلاص شیم؟ مشکل خدمتی نداره؟ :31:

hamidras
19-01-2011, 11:09
میخوام بدونم فقط بهم واسه ترم دو مرخصی میدن بریم خلاص شیم؟ مشکل خدمتی نداره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میدن بابا خیالت راحت:دی!×

mohandes e ekhraji
19-01-2011, 19:04
سلام دوستان به نظر شما ازاد بهتره یا پیام نور؟از هرلحاظ که شما بگی

hamidras
19-01-2011, 19:44
سلام دوستان به نظر شما ازاد بهتره یا پیام نور؟از هرلحاظ که شما بگی

جواب به این سوال خیلی سخته:دی××

آزاد داریم تا ازاد قطعا واحدای خوب ازاد جزو بهترین دانشگاه های ایرانن!×

اگه پول شهریشو داری واحدای خوب آزاد از پیام نور بهترن.

پیام نور از واحدای معمولی ازاد بهتره !

در کل گفتم:دی×

Mahiar0
20-01-2011, 20:05
برای ارشد فراگیر پیام نور این دوره این کتابهای برای رشته مدیریت دولتی ( منابع انسانی ) معرفی شده
تئوریهای مدیریت پیشرفته
تئوری های سازمان : ساختار و طرح سازمانی
مولف : استیون رابیتز
ترجم : سید مهدی الوانی و حسن دانایی فرد
ناشر : صفار اشراقی

مدیریت رفتار سازمانی
مولف : استیون رابیتز - سید محمد اعرابی و علی پارسائیان
ناشر : پژوهشهای فرهنگی

تحلیل رفتار سازمانی(رویکرد انتقادی )
سید علی اکبر احمدی و مینو سلسله
ناشر : جزوه دانشگاه پیام نور

مدیریت منابع انسانی
مولف : گری دسلر - علی پارسائیان و سید محمد اعرابی
ناشر : دفتر پژوهشهای فرهنگی

مديريت منابع انساني پيشرفته
An Introduction to Human Resource
Management
مولف :Wendy Bloisi
ناشر :Mc Grow - Hill

زبان تخصصي
Public Administration (Understanding,
Management, Politics, and Law in the
Public Sector)
مولف :David H.Rosenbloom
ناشر :Random house

کتابهارا از کجا میشود تهیه کرد؟
اطلاعاتی داره کسی؟
توی این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم نبود

hamidras
20-01-2011, 21:12
پس اگه اونجا نباشه نایابه:دی××

تو شهر خودتون من نمیدونم !×

ولی تو تهران باید بیای جلو دانشگاهو متر کنی:دی×!

omid_egh
20-01-2011, 22:42
امروز رفتم تو سیستم دیدم سه تاامتحانمم قبول شدم این ترمو قبول شدم رفت فقط مونده 108 واحد دیگه امیدوارم همه قبول بشید این ترمو :20:

ha789di
21-01-2011, 10:53
دوستان برای کار پیدا کردن معدل هم شرط است مثلا چقدر به بالا باشه خوبه؟؟؟

hamidras
21-01-2011, 10:59
دوستان برای کار پیدا کردن معدل هم شرط است مثلا چقدر به بالا باشه خوبه؟؟؟

برا استخدام معمولا بالای 14 ها رو میگیرن...

البته اگه استخدامی باشه:دی!××

ARASH66
21-01-2011, 19:05
ما سر از کار پیام نو در نیوردیم.

دوستان فردا روز آخر ثبت نام کارشناسی ناپیوسته پیام نور هست من دفترچه رو از سنجش دانلود کردم .
متوجه نشدم که رشته کامپیوتر یا مهندسی ها زو دارن یا نه؟

hamid_diablo
21-01-2011, 19:24
سلام دوستان
از بچه ها کسی هست که پیام نور تهران باشه؟
اگه هست پ.م بده کارش دارم

hamidras
21-01-2011, 19:39
متوجه نشدم که رشته کامپیوتر یا مهندسی ها زو دارن یا نه؟ مهندسی کامپیوتر و IT و صنایع و معماری که داشت:دی

از امسال تقریبا تموم مهندسیا رو آوردن : پزشکی ، برق ، مکانیک ، نفت و...

البته کاردانی به کارشناسیشو بی خبرم××

hamidras
22-01-2011, 10:36
گلستان:

لطفا با مراجعه به سایت بیمه نوین اندیش پویا به آدرس الکترونیکی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در اسرع وقت نسبت به دریافت کارت بیمه حوادث خود با وارد نمودن کد ملی و شماره دانشجویی اقدام نمایید.

Mahiar0
22-01-2011, 11:09
امسال گفتند تو ارشد فراگیرپیام نورمجازی هم هست؟ کجاست کد رشته هاش؟
برای مدیریت بازرگانی و دولتی مجازی هست؟ کد رشته کجاست؟

djmerikhi
22-01-2011, 14:44
دوستان آیا آدرسی سایت یا جایی می شناسید که بشه سئوالات تخصصی دوره فراگیر حقوق ( کارشناسی ) را دانلود کرد ..:20:

نبی محمدی
22-01-2011, 14:48
زیاد بد نیست تو این ایران خودمون چون بحث اصلی مدرک هستش به درد بخوره. هزینش هم چندان بالا نیست

hamidras
22-01-2011, 14:57
دوستان آیا آدرسی سایت یا جایی می شناسید که بشه سئوالات تخصصی دوره فراگیر حقوق ( کارشناسی ) را دانلود کرد ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا هست: