PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mahdi7610
26-09-2010, 15:51
چن واحد شدن ؟؟؟؟؟

من ديروز رفتم دانشگاه كه برنامه ي كلاسي رو ببينم ،،، تو برد زده بودن ،، شروع كلاسا از 15 مهر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif ، چرا اينجوريه دانشگاه ؟؟ هر دانشگاهي هر وقت عشقش ميكشه كلاسا رو شروع ميكنه ؟؟ دزفول از همين هفته سفت و سخت كلاساش شروع شدن اونوقت انديمشك كه 5دقه فاصله داره تا دزفول تازه از 15 كلاسا شروع ميشن !!‌

رفتم آموزش واسه 4 واحدي كه اضافه گرفتم سوال كنم ! اينم داستاني شده هااا‌ !! هر كدوم از مسئولاي آموزش يه جواب بم دادن ؛؛ يكي ميگفت نميشه بايد درسايي كه گفتنو ورداري يكي ميگفت ميخوان بترسونت هيچ مشكلس واست پيش نمياد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

در آخر هم به اين نتيجه رسيدم كه تا حذف و اضافه صبر كنم ببينم سيستم خودش حذفش ميكنه يا نه !! راهنمايياي بچه هاي پي سي دقيق تر از راهنمايياي كادر آموزش هست !!‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

سلام

تعداد واحد ها را بهتره تا حذف و اضافه صبر داشته باشید . اون موقع مشخص میشه که چقدر باید بردارید .

اگه توی حذف و اضافه هم سیستم گفته بود 20 تا بردارید شما هم 20 تا بردارید .

فقط آقاي رييس تشريف نداشتن كه ازش سوال كنم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

سعی کنید واسه هر کاری پیش رئیس نرید . هر مشکلی که واستون پیش میاد خودش مسئول داره و باید از اون سوال کنید .

سوالاتتون را یا از کارشناس رشتتون بپرسید یا مسئول رایانه یا اموزش .

به جرات میتونم بهتون بگم تنها کسی که توی دانشگاه از هیچی خبر نداره رئیس دانشگاه هست :دی . پس بی خیال رئیس دانشگاه بشید

سلام.به نظرتون 20واحد واسه ترم اول زیاده(4تا تخصصی+3تا عمومی)؟؟؟:دی
چون میخوام زود تموم کنم 20تا برداشتم ولی یه خورده دودلم....
نظر شما اساتید چیه؟؟؟:دی
رشتم (مترجمی زبان)

20 تا خیلی هم زیاد نیست چون بعضی ها 24 تا هم بر می دارن و به راحتی پاس می کنند .
اما بعضی ها 12 تا بر می دارن و 5 واحدش را هم می افتن

میتونید 20 تا بردارید و نزدیک امتحانات که شد اگه دیدید درسی را نمیتونید بخونید یک هفته به امتحانات حذف اضطراری می زارن اونجا میتونید اون درس را حذف کنید .

اما اگه بچه درس خون باشی 20 تا را به راحتی میتونی پاس کنی .

یادتون باشه حتی 1 واحد هم پاس کنید بازم واسه خودش 1 واحده و کلی میتونه شما را جلو بندازه .

16 واحد شد ببینم اینا گفتن 15 بردارین گیر نمیدن که اخه تو گلستان تا 20 واحد میتونستی برداری.
بچه های تهران میدونن کلاسا کی شروع میشه ؟؟؟بعد برای گرفتن کتاب رشته و درسو بگیم کافیه ؟؟؟
راستی غذا چه جوریه ؟؟؟

توی حذف و اضافه مشخص میشه .

تاریخ شروع کلاس ها و ساعت کلاس ها را توی برد دانشگاه می زنه .

برای گرفتن کتابها یادتون باشه نام نویسنده کتاب و انتشارات کتاب خیلی مهمه . حتما دقت کنید .

غذا بعضی دانشگاه ها خوب و بعضی دانشگاه ها افتضاح :دی

سلام
اقا مهدی7610 من توی این ترم یه درس دارم به نام مبانی فتاوری اطلاعات بعد من رفتم کتابش را گرفتم بهم کتاب مدیریت فناوری اطلاعات داد بعد من دیروز رفتم کلاس دیدم که کتاب استاد و یکی از بچه ها که از بچه های1-2 سال قبل گرفته بود با مال من فرق میکرد اسم مال اونا مبانی و مدیریت فناوری اطلاعات بود بعد من امروز رفتم که کتاب عوض کنم صاحب کتابخونه یه چیزی گفت ولی من درست متوجه نشدم فکر کنم گفت که برای درس مبانی فناوری اطلاعات باید این کتاب را خوند از این سوال میاد گفت میتونی از تو سایت نگاه کنی یه وازه هم برای این جریان گفت من درست نفهمیدم به این کار چی میگن و من از توی چه سایتی باید نگاه کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.
سلام

سال 88 اسم کتاب مبانی و مدیریت فناوری اطلاعات بود که نویسنده کتاب فتحیان و مهدوی نور بود و انتشارات کتاب هم دانشگاه علم و صنعت بود

اما الان که به برنامه درسی شما توی اینترنت نگاه کردم اسم کتاب مبانی فناوری اطلاعات هست نوع منبع ازمایشی قطعی و عنوان کتاب فناوری اطلاعات در مدیریت دگرگونی سازمانها جلد اول هست و نویسنده کتاب اقای افرایم و مترجم کتاب هم دکتر حمید رضا ریاحی پوریا هست انتشارات کتاب هم خود پیام نور هست

شما باید اون چیزی که توی منابع درسی گفته شده را مطالعه کنید . احتمالا استادتون هم داره اشتباهی کتاب را تدریس میکنه .

واسه امتحان چیزی که توی منابع درسی توسط وزارت علوم گفته شده ملاک هست .

شما حتما منابع درسی سال 89 - 90 رشته خودتون را گیر بیارید توی اون اسم دقیق کتاب ، نام نویسنده کتاب و انتشارات نوشته شده و شما باید حتما حتما اون کتاب را بخونید .

واسه خریدن کتاب باید حتما اسم نویسنده کتاب و انتشارات را به فروشنده بگید .

چون سوالات امتحانی از اون کتابی میاد که توی منابع درسی شما گفته شده .

پس حتما منابع درسی رشته خودتون را گیر بیار . توی اینترنت هم سرچ کنی حتما پیدا می کنی .

توی برد دانشگاه هم حتما منابع درسی را زده برید و ببینید اسم نویسنده کتاب کیه و از کدوم انتشارات هست .

اگه توی برد هم نبود حتما برید و از واحد برنامه ریزی سوال کنید اونا منابع درسی را دارن و بهتون میگن .

آقا مهدي جواب گوو باشيد ! :دی

طبق اطلاعاتي كه من از بچه ها گرفتم چون سوالات كشوري هستن هر سال سوالات رو براساس چاپ جديد ميدن و به من گفتن هروقت خواستي كتاب بخري ببين اگه كتاب عوض نشده نخر !! ، اين امكانم هست كه اطلاعاتي كه به من دادن اشتباه باشه ! :)

شما كلاساتون شروع شده ؟

بله حرف شما درسته .

هر سال خود وزارت علوم منابع درسی را اعلام می کنه . شماها هم حتما باید منابع درسی رشته خودتون را توی سال 89 - 90 را پیدا کنید و نگاه کنید ببینید کتابی که معرفی شده نام نویسنده اش کیه و از کدوم انتشارات هستش .

سوالات از کتابی که واسه شما توی اون سال اعلام شده میاد .

در کل واسه خریدن کتاب اسم نویسنده کتاب و انتشارات مهمهههههههههههههههههههههه هههههههه :دی

موفق باشید :)

bachekermani
26-09-2010, 17:01
سلام

سال 88 اسم کتاب مبانی و مدیریت فناوری اطلاعات بود که نویسنده کتاب فتحیان و مهدوی نور بود و انتشارات کتاب هم دانشگاه علم و صنعت بود

اما الان که به برنامه درسی شما توی اینترنت نگاه کردم اسم کتاب مبانی فناوری اطلاعات هست نوع منبع ازمایشی قطعی و عنوان کتاب فناوری اطلاعات در مدیریت دگرگونی سازمانها جلد اول هست و نویسنده کتاب اقای افرایم و مترجم کتاب هم دکتر حمید رضا ریاحی پوریا هست انتشارات کتاب هم خود پیام نور هست

شما باید اون چیزی که توی منابع درسی گفته شده را مطالعه کنید . احتمالا استادتون هم داره اشتباهی کتاب را تدریس میکنه .

شما حتما منابع درسی سال 89 - 90 رشته خودتون را گیر بیارید توی اون اسم دقیق کتاب ، نام نویسنده کتاب و انتشارات نوشته شده و شما باید حتما حتما اون کتاب را بخونید .

واسه خریدن کتاب باید حتما اسم نویسنده کتاب و انتشارات را به فروشنده بگید .

چون سوالات امتحانی از اون کتابی میاد که توی منابع درسی شما گفته شده .

پس حتما منابع درسی رشته خودتون را گیر بیار . توی اینترنت هم سرچ کنی حتما پیدا می کنی .

توی برد دانشگاه هم حتما منابع درسی را زده برید و ببینید اسم نویسنده کتاب کیه و از کدوم انتشارات هست .

اگه توی برد هم نبود حتما برید و از واحد برنامه ریزی سوال کنید اونا منابع درسی را دارن و بهتون میگن .

سلام
این کتاب فروشی من میرم نمایندگی رسمی کتب پیام نور هست و همین کتاب فناوری اطلاعات در مدیریت دگرگونی سازمانها جلد اول به من داد خودش منابع درسی را روی میز گذاشته بود و همه خودشون نگاه میکردن و من چون جدید الورود بودم و بلد نبودم خودش نگاه کرد با این حال میرم از برنامه ریزی دانشگاه هم میگیرم بابت راهنمایی هات خیلی خیلی ممنون

hamidras
26-09-2010, 17:26
لیست منابع درسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fateme_rauf
26-09-2010, 18:41
میشه چندتا سایت خوب واسه دانلود کردن نمونه سوالای پیام نور معرفی کنین؟؟؟؟؟؟

mahdi7610
26-09-2010, 21:20
سلام ،یکی از دوستام((فارسی عمومی چاپ 29بهمن 1386)و اندیشه 1(چاب 9 آذر1386)انتشارا پیام نورو داره.چون به کتابفروشی فعلا"نرفتم میخواستم بدونم مطالبش عوض شده؟؟یعنی منی که ترم اول89هستم میتونم ازش استفاده کنم؟؟{میدونم که باید منابع 89-90رو بگیرم }ازراهنماییتون ممنون میشم...
*آخه نوبت چاب اولش دی 1377بوده*

سلام

تا جایی که اطلاع دارم فارسی عوض نشده . فقط شاید جلدش عوض شده باشه . چون کتاب از این کاملتر پیام نور توی 20 سال بعد هم نمیتونه بیاره :دی

حتما این فارسی را زیاد بخونید حجمش واقعا سنگینه .

اندیشه تا جایی که اطلاع دارم چند سال پیش عوض شد و دیگه هم بعید میدونم تا چند سال اینده عوض بشه . ولی ضرر نداره به کتاب فروشی سر بزنید و کتاب را با کتاب اونا مقایسه کنید .

اندیشه را یه کم خوب بخونید حتما میتونید یه 20 ناقابل بگیرید .

بعید میدونم عوض شده باشن . فقط شاید جلد کتاب ها عوض شده باشه .

حتما سعی کنید دروس عمومی را دست کم نگیرید و به کمتر از 20 هم قانع نباشید . چون واقعا میتونند معدل را دگرگون کنند . پس دروس عمومی را مفت از دست ندید .

موفق باشید

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

سلام
این کتاب فروشی من میرم نمایندگی رسمی کتب پیام نور هست و همین کتاب فناوری اطلاعات در مدیریت دگرگونی سازمانها جلد اول به من داد خودش منابع درسی را روی میز گذاشته بود و همه خودشون نگاه میکردن و من چون جدید الورود بودم و بلد نبودم خودش نگاه کرد با این حال میرم از برنامه ریزی دانشگاه هم میگیرم بابت راهنمایی هات خیلی خیلی ممنون

سلام

پس همین کتابی که کتاب فروشی به شما داده درسته .

چون اونها کتابهایی را میارن که توی منابع درسی اون سال گفته شده .

بازم بهتره از واحد برنامه ریزی بپرسی تا مطمئن باشی .

موفق باشی

mahdi7610
26-09-2010, 23:26
میشه چندتا سایت خوب واسه دانلود کردن نمونه سوالای پیام نور معرفی کنین؟؟؟؟؟؟

mohsen00004
26-09-2010, 23:43
یه چیز جالب من برنامه کلاسی رو ازسایت پیام نور تهران دانلود کردم بعد موقع خوندن به یه چیز جالب رسیدم صمیمانه خواهشمندم کمک کنید این چه جوری امکان پذیره

12-20-424-07

انقلاب اسلامي ايران

190

167

مرد

لطفي زاد روح اله

درس(ت): يك شنبه 08:00-10:00ف مکان: سالن شهيد عضدي
امتحان(13_1389.10.25) ساعت : 11:00-13:00

12-20-424-08

انقلاب اسلامي ايران

190

172

زن

لطفي زاد روح اله

درس(ت): يك شنبه 08:00-10:00ز مکان: سالن شهيد عضدي
:18::18::18:

mahdi7610
26-09-2010, 23:54
یه چیز جالب من برنامه کلاسی رو ازسایت پیام نور تهران دانلود کردم بعد موقع خوندن به یه چیز جالب رسیدم صمیمانه خواهشمندم کمک کنید این چه جوری امکان پذیره

12-20-424-07

انقلاب اسلامي ايران

190

167

مرد

لطفي زاد روح اله

درس(ت): يك شنبه 08:00-10:00ف مکان: سالن شهيد عضدي

12-20-424-08

انقلاب اسلامي ايران

190

172

زن

لطفي زاد روح اله

درس(ت): يك شنبه 08:00-10:00ز مکان: سالن شهيد عضدي

:18::18::18:

سلام

عزیزم پسر و دختر با هم قاطی هستند . یعنی کلاس مختلطه ( اگه منظورت را درست متوجه شده باشم .)

فقط اومدن جدا جدا نوشتن :دی

mohsen00004
27-09-2010, 01:09
سلام

عزیزم پسر و دختر با هم قاطی هستند . یعنی کلاس مختلطه ( اگه منظورت را درست متوجه شده باشم .)

فقط اومدن جدا جدا نوشتن :دی
سلام ازماست :46: دقیقا منظورم همین بود:31: خوب عین ادم بنویسن مختلطه بعدراستی بااین اوصاف کلاس میشه 380 نفر؟؟؟:13:

aligsm
27-09-2010, 08:44
ميشه اينو به من توضيح بديدن چرا تاريخ امتحان رو اين جوري نوشته يعني چي 13_1389.10.25 دقيقا چه تاريخي ميشه؟
25.10 يا 13.10 ؟ (ببخشيد سوالم تازه كاريه!)

نه بابا کمک اموزشی کجا بود .

مگه میخوای واسه کنکور بخونی . شما خیلی هنر کن همین کتابهای خودت را تا موقع امتحانات بخون . چیزی خارج از کتاب توی امتحان نمیاد که شما کمک اموزشی گرفتی . برو پس بده بگو نمیخوام .

فقط بعضی کتابها اخر هر فصل مسئله دارن که میتونی راهنمای حل و المسائل اونها را بگیری .

ممنون خوب شد فقط واسه تخصصي گرفتم (چون من رشتم تجربي بوده و با اقتصاد زياد آشنا نيستم)
واسه عمومي نمونه سوال بگيرم بهتر نيست؟ (واسه امتحان) و اينكه عمومي رو بهتره خودخوان وردارم يا حضوري؟ (خودخوان يا حضوري ميشه تو حذف و اضافه تغيير داد؟)

يه نكته ديگه اينكه من اين ليست منابع درسي رفتم و مال رشتم رو دان كردم ولي واسه اصول حسابداري نويسنده‌اي كه تو كتابي كه گرفتم با نويسنده اين ليست يكي نيست
بايد اسم كتاب رو بگم يا عنوان درس رو واسه خريدن؟
(چون اسم درس واسه من "اصول حسابداري‌"ه هست ولي عنوان "حسابداري واحدهاي كشاورزي"‌ه)

ha789di
27-09-2010, 09:18
سلام دوستان
من یه راهنمایی واسه انتخاب موضوع واسه کار تحقیقی ۲ رشته حقوق میخواستم اگه تو همین سایت تایپیکی هست بهم بگید یا اگه سایت دیگه ای سراغ دارید واسم پ.خ کنید

mahdi7610
27-09-2010, 10:28
ميشه اينو به من توضيح بديدن چرا تاريخ امتحان رو اين جوري نوشته يعني چي 13_1389.10.25 دقيقا چه تاريخي ميشه؟

عدد 13 شماره درس هست و تاریخ اصلی 1389.10.25

ممنون خوب شد فقط واسه تخصصي گرفتم (چون من رشتم تجربي بوده و با اقتصاد زياد آشنا نيستم)
واسه عمومي نمونه سوال بگيرم بهتر نيست؟ (واسه امتحان) و اينكه عمومي رو بهتره خودخوان وردارم يا حضوري؟ (خودخوان يا حضوري ميشه تو حذف و اضافه تغيير داد؟)

واسه دروس عمومی اصلا و ابدا نیازی به کمک درسی نیست . فقط نمونه سوالات امتحانی چند ترم اخیر را بگیرید .

هم ممکنه از اونا توی امتحانات بیاد و هم اینکه با نحوه سوالات اشنا بشید و بدونید که از اون درس به چه نحوی سوال میدن .

از ترم پیش فکر کنم واسه دروس عمومی هم میان ترم گذاشتن . یعنی 6 نمره از 20 نمره دست استاد هست . که این خیلی خوب هست و به راحتی میتونید 6 نمره را بگیرید .

اما دروس عمومی را به راحتی هم میشه خودخوان خوند و نیازی به کلاس رفتن نداره .

برید از استادتون بپرسید که ایا 6 نمره میان ترم دست شماست . اگه گفت امتحان از 20 نمره هست پس خودخوان بخونید بهتره .

يه نكته ديگه اينكه من اين ليست منابع درسي رفتم و مال رشتم رو دان كردم ولي واسه اصول حسابداري نويسنده‌اي كه تو كتابي كه گرفتم با نويسنده اين ليست يكي نيست
(چون اسم درس واسه من "اصول حسابداري‌"ه هست ولي عنوان "حسابداري واحدهاي كشاورزي"‌ه)

اون چیزی که توی منابع درسی شما در سال 89 - 90 گفته شده درسته .

عنوان درس ، نام نویسنده کتاب ، انتشارات کتاب . این سه تا حتما باید همون چیزی باشه که توی منابع درسی شما گفته شده .

اگه کتاب ترجمه شده باشه نام مترجم کتاب هم باید بگید .

موفق باشید .

993
27-09-2010, 13:05

هر سال خود وزارت علوم منابع درسی را اعلام می کنه
وزارت علوم چی کار به این کارها داره! منابع رو خود دانشگاه اعلام میکنه!

خوب عین ادم بنویسن مختلطه بعدراستی بااین اوصاف کلاس میشه 380 نفر؟؟؟
اکثر دانشجوهای پیام نور سر کلاس نمیرن! معمولا کسایی که از طریق سراسری قبول شدن و فکر میکنن پیام نور هم مثل بقیه دانشگاههاس میرن سر کلاس! پس از این 380 نفر بیشتر از نصفشون نمیان!

شما اگه وقت اضافی داری و از درس خوندن خوشت میاد کتاب اصلی رو بخر! ولی اگه به نمره ی 17-18 قانع هستی برای همه ی درسها کمک درسی بخر که برات یه فصل 100 صفحه ای رو کرده 10 صفحه به همراه نمونه سوال!
هم عمومی هم اختصاصی!
انتشارات راه و استادی و ملکان از بقیه بهترن! استادی کتابهاش خیلی بیشتره و بعضی وقتها فقط مجبوری استادی بخری و گزینه ی دیگه ای نداری
برای خرید کتاب هم عنوان رو نباید بگی! اسم کتاب و نویسنده و انتشارات مهمه

اون عدد 13 یعنی روز سیزدهم امتحانات

می توان گفت تنها فرق دانشجویان فراگیر با دانشجویان رسمی بعد از پذیرش، مقدار شهریه واریزی به دانشگاه و نیز درج عنوان "فراگیر" در مدرک فارغ التحصیلی او می باشد.
از سال 87 دیگه عنوان فراگیر رو توی مدرک نمیزنن

mohsen00004
27-09-2010, 13:37
پچه های پیام نور تهران کلاسا ازکی شروع میشه ؟؟؟؟

mahdi7610
27-09-2010, 15:34
وزارت علوم چی کار به این کارها داره! منابع رو خود دانشگاه اعلام میکنه!

خسته نباشی :دی

اونوقت سوالات را هم خود دانشگاه طرح میکنه :27:

واقعا خسته نباشی

اکثر دانشجوهای پیام نور سر کلاس نمیرن! معمولا کسایی که از طریق سراسری قبول شدن و فکر میکنن پیام نور هم مثل بقیه دانشگاههاس میرن سر کلاس! پس از این 380 نفر بیشتر از نصفشون نمیان!

کاملا برعکس

اون زمون دیگه گذشته . الان 6 نمره از 20 نمره دست استاد هست و خیلی از بچه ها کلاس ها را از ابتدا تا انتها میرن . باور نداری میتونی بری و تعداد دانشجوهایی که سرکلاس هستند را ببینی .

شما اگه وقت اضافی داری و از درس خوندن خوشت میاد کتاب اصلی رو بخر! ولی اگه به نمره ی 17-18 قانع هستی برای همه ی درسها کمک درسی بخر که برات یه فصل 100 صفحه ای رو کرده 10 صفحه به همراه نمونه سوال!
هم عمومی هم اختصاصی!
انتشارات راه و استادی و ملکان از بقیه بهترن! استادی کتابهاش خیلی بیشتره و بعضی وقتها فقط مجبوری استادی بخری و گزینه ی دیگه ای نداری
برای خرید کتاب هم عنوان رو نباید بگی! اسم کتاب و نویسنده و انتشارات مهمه

واسه هیچ درسی پیشنهاد نمیکنم کمک درسی بگیرید . خود کتاب کامل هست و همه سوال ها از خود کتاب میان . استادها هم فقط و فقط کتاب را درس میدن .

کتاب های استادی نسبتا خوب هستند .

توی پیام نور اگه کتابهایی که درس را خلاصه کردن بخونی نمره 10 هم نمی گیری . به خاطر این که توی پیام نور دقیقا از همون جاهایی که فکر نمیکنی سوال بیاد میاد .

توی پیام نور اگه کتابی 100 صفحه هست باید دقیقا همون 100 صفحه را به صورت دقیق بخونی در غیر این صورت اون درس را شک نکن افتادی .

از سال 87 دیگه عنوان فراگیر رو توی مدرک نمیزنن

پس میشه بفرمائید تفاوت کسی که دروس 3 سال دبیرستان + یک سال پیش دانشگاهی را خونده با کسی که 6 تا درس خونده و یک ماه وقت گذاشته توی چی هستش ؟

fateme_rauf
27-09-2010, 16:50
توبرگه انتخاب واحدکه نوشته شماره و گروه درس(مثلا"01-045-12-12)واسه کجا به کارمیره؟؟؟(منظورم اینه که تو موقع انتخاب واحد،امتحانات... )
وهمینطور 3_89.10.13این عدد 3 که گفتین درسو مشخص میکنه چطور؟؟؟؟؟
از دست این عددها:31:
مممممنون

hamidras
27-09-2010, 16:58
چرا مبانی کامپیوتر پیام نور پاسکاله! بقیه دوستام ++c میخونن!

divine avenger
27-09-2010, 23:12
بالاخره به لطف خدا اولین جلسشو رفتم کلاس شیمی عمومی 1 البته من رشتم زیست هست.
ولی متاسفانه پسرا خیلی کم بودن فقط دو نفر به هجده دختر
میخوام بدونم همیشه اینجوری یا حداقل در رشته های علوم پایه همیشه اینجوریه؟
چون با این اوصاف ضد حاله.
دوم اینکه درس تنظیم خانواده رو که برداشتم کلاس نداره و نزده خودخوان ازمون محور و فقط تاریخ امتحانه این یعنی اینکه بدونه کلاسه دیگه؟ چون معمولا میزنه خودخوان ازمون محور

salar_aziz
27-09-2010, 23:16
سلام
دوستان من كه گيج شدم.
بلاخره ما چي كاره ايم؟
برنامه كلاساي واحد مشهد كي مياد؟(معماري)

يه سوال ديگه اينه كه من كه ترم اولي هستم و وارد نيستم از شما دوستان مي پرسم
هنوز كه كلاسا شروع نشده طبق منابع درسي بايد بريم كتابارو بخريم يا اينكه خودشون ميدن؟ چطورياس؟

ممنونم

bachekermani
28-09-2010, 05:07
سلام
دوستان من كه گيج شدم.
بلاخره ما چي كاره ايم؟
برنامه كلاساي واحد مشهد كي مياد؟(معماري)

يه سوال ديگه اينه كه من كه ترم اولي هستم و وارد نيستم از شما دوستان مي پرسم
هنوز كه كلاسا شروع نشده طبق منابع درسي بايد بريم كتابارو بخريم يا اينكه خودشون ميدن؟ چطورياس؟

ممنونم
از شهر ما شروع شده از شهر شما را من نمیدونم زنگ بزن از دانشگاهت بپرس
کتاب ها را باید بر اساس انتخاب واحد خودت تهیه کنی

dividersun
28-09-2010, 09:46
سلام
کسی میدونه برنامه برگزاری کلاس ها رو از کجا میشه گرفت؟
رشته حقوق

John Cena723
28-09-2010, 10:30
سلام
رشته حقوق

از تو سایت دانشگاهتون

993
28-09-2010, 13:23
خسته نباشی

اونوقت سوالات را هم خود دانشگاه طرح میکنه

واقعا خسته نباشی
سلامت باشی
چند سال درس خوندی توی دانشگاه هنوز نمیدونی چی به چیه! تاسف باره!
سوالات امتحان فراگیر رو سازمان سنجش طرح میکنه
سوالات داخلی رو هم دانشگاه
سر فصل ها رو وزارت علوم معرفی میکنه و کتابهای مربوط به این سرفصل ها رو دانشگاه
واقعا سلامت باشی!

کاملا برعکس

اون زمون دیگه گذشته . الان 6 نمره از 20 نمره دست استاد هست و خیلی از بچه ها کلاس ها را از ابتدا تا انتها میرن . باور نداری میتونی بری و تعداد دانشجوهایی که سرکلاس هستند را ببینی .
اتفاقا برعکس! خیلی از دانشجوهای پیام نور شاغل هستن و سر کلاس نمیان
البته منکر تعداد بالای دانشجوها سر کلاس نیستم اما قول میدم اون 380 نفر خیلی هاشون نمیان

واسه هیچ درسی پیشنهاد نمیکنم کمک درسی بگیرید . خود کتاب کامل هست و همه سوال ها از خود کتاب میان . استادها هم فقط و فقط کتاب را درس میدن .

کتاب های استادی نسبتا خوب هستند .

توی پیام نور اگه کتابهایی که درس را خلاصه کردن بخونی نمره 10 هم نمی گیری . به خاطر این که توی پیام نور دقیقا از همون جاهایی که فکر نمیکنی سوال بیاد میاد .

توی پیام نور اگه کتابی 100 صفحه هست باید دقیقا همون 100 صفحه را به صورت دقیق بخونی در غیر این صورت اون درس را شک نکن افتادی .
من از ترم اول تا الان تاحالا کتابهای خود دانشگاه رو نگرفتم و فقط از روی کمک درسی میخونم نمره هام هم خوبه همونطور که گفتم اگه کسی به 17 قانع باشه کمک درسی کارش رو راه میندازه اما اگه کسی مثل تو دنبال 20 باشه باید کتابهای قطور خود دانشگاه رو بخونه!
در مورد نحوه ی سوالها هم موافقم که از مزخرفترین جاها سوال میدن اما بازم میگم کمک درسی کاملا کفایت میکنه
استاد معلومه میاد کتاب رو درس میده! پس چی رو درس بده؟! کمک درسی مثل جزوه ی استاد میمونه دیگه! خلاصه ی همون کتابهای مزخرف پیام نوره!
معلومه همه ی سوالها از کتاب میاد! پس از کجا بیاد!؟ دفتر نقاشی؟! تا حالا یه کتاب کمک درسی از نزدیک دیدی؟!

پس میشه بفرمائید تفاوت کسی که دروس 3 سال دبیرستان + یک سال پیش دانشگاهی را خونده با کسی که 6 تا درس خونده و یک ماه وقت گذاشته توی چی هستش ؟
این که دیگه به من ربطی نداره! اگه خیلی مایلی میگردم بخشنامه اش رو پیدا میکنم برات میذارم! با این عصبانیتی که توی نوشته ات هست معلومه که تو از طریق کنکور اومدی پیام نور حالا نمیدونم بنا به چه دلیلی دوست نداری که بقیه ادمهایی که از طریق فراگیر زحمت کشیدن و دقیقا همون تعداد واحدی رو که تو برای گرفتن مدرک پاس کردی پاس کردن مدرکشون فرق داشته باشه! کسی جای شما رو تنگ نمیکنه!

توبرگه انتخاب واحدکه نوشته شماره و گروه درس(مثلا"01-045-12-12)واسه کجا به کارمیره؟؟؟(منظورم اینه که تو موقع انتخاب واحد،امتحانات... )
وهمینطور 3_89.10.13این عدد 3 که گفتین درسو مشخص میکنه چطور؟؟؟؟؟
اون گروه و شماره درس تقریبا کاربردی برای دانشجو نداره! برای من تاحالا نشده که لازم بشه
اون عدد 3 رو هم اقا مهدی اشتباه گفت! همونطور که گفتم اون عدد یعنی اینکه امتحان این درس در روز سوم امتحانات برگزار میشه

کتابها رو طبق منابع باید خودت بخری

hamidras
28-09-2010, 14:10
واسه زبان عمومی چه کمک درسی رو پیشنهاد میکنید؟

یه نگاه بهش انداختم چیزی سر در نیاوردم :دی خود خوان نمیشه ! کلاساشم که پر شد.

aligsm
28-09-2010, 14:20
ديروز رفتم دانشگاه بهم گفتن تخصصيها رو اشتباه برداشتي اينايي كه ما ميگيم رو بايد برميداشتي!
من موندم پس چرا سيستم ارور نداد؟
مسخره‌ترين سيستم هست معلوم نيست خودشون كه ميخوان تحميل كنن به ما چرا ميگن انتخاب رشته كنين
والا ميزنن تو ذوق بچه
حالا فكر كن چي گفته وردار شيمي رياضي گياه‌شناسي (البته عموميها رو درست ورداشته بودم)
راستي گفت زير 12 واحد ورداري برگه معافيت تحصيلي خبري نيست
از آبان گفت ميشه مهمان شد
15مهر به بعد هم حذف و اضافه هست
..
..

نگفتين خودخوان يا حضوري ميشه تو حذف و اضافه تغيير داد؟ ؟

993
28-09-2010, 14:34
واسه زبان عمومی چه کمک درسی رو پیشنهاد میکنید؟

یه نگاه بهش انداختم چیزی سر در نیاوردم :دی خود خوان نمیشه ! کلاساشم که پر شد.

انتشارات راه:

با خوندن کلمه های جدید اول درس به علاوه ی جمله هایی که به عنوان مثال برای هر کلمه اورده خیلی راحت میتونی بالای 18 بگیری!

princeofpersia_7
28-09-2010, 16:46
دوستان میشه بگید در زمان حذف و اضافه میشه درس ها رو خودخوان برداشت؟

و اینکه خودخوان بودن چه مزیت ها و ضررهایی داره؟ به خصوص از نظر نمره گرفتن؟

و اینکه تمامی درس ها رو میشه خودخوان برداشت؟

ممنون از کمکتون..

bachekermani
28-09-2010, 21:16
سلام
رشته حقوق
باید بری دانشگاهت اونجا تو برد زدن

hamidras
28-09-2010, 21:33
بچه ها تو این مراسما چه خبره:دی؟

hamidras
29-09-2010, 16:32
امروز رفتم پولو ریختم.

همون طوری که دوستمون گفتن باید بریم بانک فیش واریز بگیریم بعد اون شماره که تو فیش سایت گلستان هستو بالاش ینویسیم.

نکته دیگه اینکه رند نکنید پولو مثلا اگه 2356484 ریال شهریه است 2360000 ریال نریزید عین اون مبلغو بریزید.

راستی:دی

برای گرفتن کارت دانشجویی باید کاری کنیم یا خودش اتوماتیک وار صادر میشه؟

hasti rs
29-09-2010, 16:45
بچه ها تو این مراسما چه خبره:دی؟

فقط واسه واحد تهران هست اين مراسم ؟؟؟؟‌ :41:

برای گرفتن کارت دانشجویی باید کاری کنیم یا خودش اتوماتیک وار صادر میشه؟

خودش اتوماتيك وار صادر ميشه اتوماتيك وار هم ميارن ميدن خدمتتون !:31:

بچه هاي ترم يكي ! داريد ميدرسيد شماها ؟؟؟:18: مزيتاي شاگرد اول شدن تو پيامنور چيه ؟؟
همه در حال خر خوني هستن ! :33:

hamidras
29-09-2010, 16:59
فقط واسه واحد تهران هست اين مراسم ؟؟؟؟‌

فکر کنم همه جا یه چیزی داشته باشن.

خودش اتوماتيك وار صادر ميشه اتوماتيك وار هم ميارن ميدن خدمتتون
راس میگی؟:دی پیام نور و راحتی؟

بچه هاي ترم يكي ! داريد ميدرسيد شماها ؟؟؟همه در حال خر خوني هستن !

من چند روزه میخوام برم دانشگاه حداقل برنامه کلاسیو بنویسم حال ندارم بقیه رو نمیدونم :دی

اصلا کلاسا شروع شده:دی

تو سایتشونم که ماشالا هیچی نمیزنن . تلفنم که نگو:دی

hasti rs
29-09-2010, 19:14
من چند روزه میخوام برم دانشگاه حداقل برنامه کلاسیو بنویسم حال ندارم بقیه رو نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

اصلا کلاسا شروع شده:دی

تو سایتشونم که ماشالا هیچی نمیزنن . تلفنم که نگو:دی

بچه ها بيايد بچه خرخونو پيداش كردم !! :21: سال 93 ميزنن : نفر اول آزمون كارشناسي به كارشناسي ارشد رشته (‌ ؟ ) جناب حميد !! راستشو بگووو چند كتابا رو چند دور زدي ؟؟‌:31: درساي ترم بعدتم خوندي نه ؟!! :27:

hamidras
29-09-2010, 19:40
نفر اول آزمون كارشناسي به كارشناسي ارشد رشته (‌ ؟ ) جناب حميد !!
؟=نرم افزار

‌ درساي ترم بعدتم خوندي نه ؟!!

اعتراف میکنم خوندم:دی 1 بار که نه اونم چند بار! جدی میگم:دی

hasti rs
29-09-2010, 23:16
اعتراف میکنم خوندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif 1 بار که نه اونم چند بار! جدی میگم:دی

خرخون ! :21::31:

كاربر ( !! ) hamidras شما قبلا" لينك منابع رو گذاشته بودين ، فقط اون رشته هايي كه زيرش با قرمز نوشته مخصوص وروديا 89-90 درستن ؟؟‌ مثلا" رشته ي حسابداري زيرش چيزي ننوشته و من هر چي تو منابع نگا ميكنم اقتصاد خرد و نميبينم .

salar_aziz
30-09-2010, 01:20
آقا امروز برنامه اومد ولي تخصصي ها بود ولي عمومي هايي رو كه نوشته كلاس داره ننوشته بود كه چطوره زمان كلاساش!!!
دوستان خبر نداريد كه عمومي ها چطوره برنامه اش؟(مشهد)

princeofpersia_7
30-09-2010, 02:58
امیدوارم واحد های عمومی پیام نور رو دانشگاه های روزانه تطبیق بدن..

اگر اینجور باشه حداقل برای عمومی ها بار خودمو برای سال بعد میبندم... راحت بشم.

کسی اطلاع دقیق داشت بگه... :10:

bachekermani
30-09-2010, 07:06
؟=نرم افزار

اعتراف میکنم خوندم:دی 1 بار که نه اونم چند بار! جدی میگم:دی
jedi migi?
bbkhshid man windows avaz kardam hanooz zaboon farsi nasb nakardam

hamidras
30-09-2010, 10:52
كاربر ( !! ) hamidras شما قبلا" لينك منابع رو گذاشته بودين ، فقط اون رشته هايي كه زيرش با قرمز نوشته مخصوص وروديا 89-90 درستن ؟؟‌ مثلا" رشته ي حسابداري زيرش چيزي ننوشته و من هر چي تو منابع نگا ميكنم اقتصاد خرد و نميبينم .

والا تو چیزی که من گرفتم قرمز نداشت:دی همش سیاه بود. نمیدونم:دی

امیدوارم واحد های عمومی پیام نور رو دانشگاه های روزانه تطبیق بدن..

اگر اینجور باشه حداقل برای عمومی ها بار خودمو برای سال بعد میبندم... راحت بشم.
منم! :10:

jedi migi?

مگه با کسی شوخی دارم:دی

ترم بعد میخوام مرخصی بگیرم بشینم دوباره واسه کنکور بخونم در سای ترم بعدم در سای دبیرستان و پیشه:دی

hasti rs
30-09-2010, 16:15
والا تو چیزی که من گرفتم قرمز نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif همش سیاه بود. نمیدونم:دی

خرخون ! :31: لينكي كه گذاشتي رو باز كن !‌ بعد دانشكده ها رو نوشته ،، خوب ؟‌!!:) يكي از داشكده ها رو باز كن ، زير بعضي رشته ها با قرمز نوشته مخصوص ورودي هاي 89-90 روبروشونم يه منابع هست كه نوشته نظام سنتي ؛‌ يكي ديگه هم نوشته نظام تجميع ،، تا اينجا اوكي ؟ واسه رشته ي حسابداري زيرش با قرمز چيزي ننوشته و تو درسايي كه تو فايل پي دي اف هستش اقتصاد خرد رو نداره !
اصن بي خيال حرفاي من :20:، يه سوال ديگه ، تو منابع رشته ي شما همه ي درساتون بودن ؟؟

ترم بعد میخوام مرخصی بگیرم بشینم دوباره واسه کنکور بخونم در سای ترم بعدم در سای دبیرستان و پیشه:دی

:31::31:

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

آقا امروز برنامه اومد ولي تخصصي ها بود ولي عمومي هايي رو كه نوشته كلاس داره ننوشته بود كه چطوره زمان كلاساش!!!
دوستان خبر نداريد كه عمومي ها چطوره برنامه اش؟(مشهد)

دانشگاه ما هنوز برنامه هم بهمون ندادن !!‌ وقتي برناممون اومد حتما" ميگم !!! فك نكنم برنامه انديمشك تا مشهد تفاوت چنداني داشته باشن ! :31:

hamidras
30-09-2010, 18:16
رفتم دانشگاه برنامه بگیرم:دی

مبانیمون اولین جلسش امروز بود از دست دادم:دی

فیزیک1 هنوز برنامه اش کامل نبود فقط جلسه اولو زده بود

ریاضی 1 هم نداشت! رفتم پیش مسئول برنامه ریزی گفت برو رو برد It برد It هم ارجاع داد به برد صنایع:دی خلاصه برنامه رو نوشتم اولین رفت!

خدا عاقبت مارو ختم به خیر کنه! آمین!!

تو منابع رشته ي شما همه ي درساتون بودن ؟؟

تا جایی که من دیدم بود.

راستی کارت دانشجوییو کی میدن:دی؟

bachekermani
30-09-2010, 18:17
مگه با کسی شوخی دارم:دی

man dg aslan hosele inke ye bard g konkoor bedam nadaram be reshtamam kheily alaghe daram

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

رفتم دانشگاه برنامه بگیرم:دی

مبانیمون اولین جلسش امروز بود از دست دادم:دی

فیزیک1 هنوز برنامه اش کامل نبود فقط جلسه اولو زده بود

ریاضی 1 هم نداشت! رفتم پیش مسئول برنامه ریزی گفت برو رو برد It برد It هم ارجاع داد به برد صنایع:دی خلاصه برنامه رو نوشتم اولین رفت!

خدا عاقبت مارو ختم به خیر کنه! آمین!!

تا جایی که من دیدم بود.

راستی کارت دانشجوییو کی میدن:دی؟
ghabl az emtahanate term aval

hamidras
30-09-2010, 18:20
man dg aslan hosele inke ye bard g konkoor bedam nadaram be reshtamam kheily alaghe daram

امروز اتفاقا با یکی از دانشجو های 7 ترمه صحبت کردم.

گفت برو اینجا اوضاع اسف باره.

من از هر موقع دیگه روحیه کنکور دادنم بالاتره@@@!

hamidras
01-10-2010, 13:51
آقا من پریروز پولو ریختم.

باید کاری کنم:دی؟ مثلا فیشو ببرم دانشگاه؟

کی صفر میشه بدهی تو سیستم؟

aligsm
01-10-2010, 14:13
من الان رفتم نتيجه نهاييم رو ديديم
يكي ميتونه توضيح بده اين چجوريه مثلا الان من ممكنه تو رشته‌ِ ديگه‌اي قبول شده باشم؟
تو اين كارنامه زير ستون "نتيجه" بعضي كد رشته‌ها شماره داره مثلن بعضي 1 هست بعضي 3 بغل اين رشته‌اي كه اعلام شده بود قبول شدم ستاره قرمز داره بقيه نداره
لطفا توضيح بدين

fateme_rauf
01-10-2010, 15:21
سلام.من این ترم تربیت بدنی دارم.دیروز رو برد ساعتشو زدن،نوشتن از13.30تا18یعنی این قدر زمانش زیاده:18:؟؟؟؟کلا"چندجلسه طول میکشه؟؟؟؟
میشه بهم توضیح بدین؟؟؟؟؟مرسی.

princeofpersia_7
01-10-2010, 15:32

من رفتم تو گلستان.. خودشون بدهی رو صفر کرده بودن..

فقط منتظرم حذف و اضافه شروع بشه و درس ها رو همه شون رو خودخوان بکنم..:27:

mahdi7610
01-10-2010, 19:22
سلام.من این ترم تربیت بدنی دارم.دیروز رو برد ساعتشو زدن،نوشتن از13.30تا18یعنی این قدر زمانش زیاده:18:؟؟؟؟کلا"چندجلسه طول میکشه؟؟؟؟
میشه بهم توضیح بدین؟؟؟؟؟مرسی.

سلام

قرار نیست از ساعت 1.30 تا 18 کلاس داشته باشید .

شماها را به چند گروه تقسیم می کنند و هر گروه 1 ساعت تمرین می کنه .

گروه یک از ساعت 1.30 تا مثلا 3 باشه ، گروه 2 از ساعت 3 تا 4.30 باشه و گروه سه هم از ساعت 4.30 تا 18 باشه .

یعنی قرار نیست از ساعت 1.30 تا 18 کلاس باشید . بلکه یک ساعتش مخصوص شماست .

موفق باشید

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

سلام

کاری نیاز نیست بکنید . خودشون بعد از 24 ساعت الی 72 ساعت بدهی شما را صفر می کنند .

فقط حتما فیش ها را به دانشگاه تحویل بدید تا بزارن لای پرونده شما .

موفق فارغ التحصیل شدن همه فیش ها را از شما میخوان . پس تا گم نکردید اونا به دانشگاه تحویل بدید تا خیالتون راحت باشه .

موفق باشید

bachekermani
01-10-2010, 20:21
فقط حتما فیش ها را به دانشگاه تحویل بدید تا بزارن لای پرونده شما .

موفق فارغ التحصیل شدن همه فیش ها را از شما میخوان . پس تا گم نکردید اونا به دانشگاه تحویل بدید تا خیالتون راحت باشه .

موفق باشید
man chand rooz pish bordam goft bbar khoone 2-3 mahe dige biareshoon

---------- Post added at 08:20 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

امروز اتفاقا با یکی از دانشجو های 7 ترمه صحبت کردم.

گفت برو اینجا اوضاع اسف باره.

من از هر موقع دیگه روحیه کنکور دادنم بالاتره@@@!
khosh behalet enshaalah movafagh beshi
oonam ye chizi be khodesh gofte ehtemalan ya az reshtaash khoshesh neioomade ya tanbal boode
:31:

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

salam ogha mahdi in riazi ham ke migofti ke kolan hamoon antegrale

kortol
02-10-2010, 12:48
این منابع رشته کامپیوتر نرم افزار که باز عوض شدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کسی نمی دونه منابع جدید رو باید از کجا دانلود کنیم..............من کتاب گرفته بودم.پس همی نمی گیرن.........موندیم بااین دانشگاه چه کنیم!!!!!!!!!!!

fateme_rauf
02-10-2010, 13:18
سلام.من میخوام اندیشه اسلامی رو توحذف واضافه خودخوان(آزمون محور)بگیرم.روبردنوشته شروع کلاس از آبان...حالا من خودخوان بگیرم(یعنی نباید با استاد راجع به میان ترم...صحبت کنم)؟؟یه موقع از لحاظ نمره واسم مشکلی پیش نمیاد؟؟میشه یه خورده بیشترراجع به خودخوان بودن دروس+(ازلحاظ نمره)توضیح بدین؟؟

ممنون دوستان:46:

mili_k
02-10-2010, 14:54
سلام.من میخوام اندیشه اسلامی رو توحذف واضافه خودخوان(آزمون محور)بگیرم.روبردنوشته شروع کلاس از آبان...حالا من خودخوان بگیرم(یعنی نباید با استاد راجع به میان ترم...صحبت کنم)؟؟یه موقع از لحاظ نمره واسم مشکلی پیش نمیاد؟؟میشه یه خورده بیشترراجع به خودخوان بودن دروس+(ازلحاظ نمره)توضیح بدین؟؟

ممنون دوستان:46:

واسه خودخوان دیگه کلاس برگزار نمیشه تا بخوای با استاد صحبت کنی!
موقع امتحان پایان ترم از 20 نمره حساب میشه

hamidras
02-10-2010, 14:58
آقا ما امروز رفتیم دانشگاه:دی یه هفته در میون ریاضی و فیزیک داریم شنبه ها.

تو هر ساعت یه فصل درس میدن . ما که چیزی نفهمیدیم:دی

ماشالا10 تا پسر هستیم 40 تا دختر! تو سرویس که کلا 2 تا پسریم:دی

khosh behalet enshaalah movafagh beshi
oonam ye chizi be khodesh gofte ehtemalan ya az reshtaash khoshesh neioomade ya tanbal boode

میگم بچه کرمانی یه فونت فارسی ریختن اینقدر کار داره:دی؟

خودشون بعد از 24 ساعت الی 72 ساعت بدهی شما را صفر می کنند .

اگه 72 ساعت گذشت صفر نکردن چی؟

F l o w e r
02-10-2010, 15:23
آقا ما امروز رفتیم دانشگاه یه هفته در میون ریاضی و فیزیک داریم شنبه ها.

تو هر ساعت یه فصل درس میدن . ما که چیزی نفهمیدیم
چه خوب

ماشالا10 تا پسر هستیم 40 تا دختر! تو سرویس که کلا 2 تا پسریمچه خوب:21:
من امروز رفتم مرکز پیام نور دنباله شماره دانشجوییم گفتن فعلا نمیدن:13:

kortol
02-10-2010, 15:59
ای بنده خداها ...........پیام نور خوبه اما اگه سریع با شرایطش خدتون رو وفق ندین مثل من باید یه چند ترمی رو 12 واحده بگذرونید .................اگه در شروع کار هستید به کلاس ها برید و حتما از الان برای امتحانات خودتون رو آماده کنید.............................کشف روش های جدید تقلب شدیدا توصیه میشه!!!!!!!!!!!! ما که ترم 9 هستیم . فکر هم نکنیم تا ترم 11 تموم بشه...تازه مثلا ما عاشق رشته مون بودیم ولی خوب کو استاد درست وحسابی!!!!!!!!!! حلال اینقدر قانون و ماده و بخشنامه تو این دورات تحصیلتون ببینید که از هر چی بخشنامه هست زده بشید..............ولی در کل دانشگاست دیگه ..........

Prince_ of _Persia
03-10-2010, 13:39
تو هر ساعت یه فصل درس میدن . ما که چیزی نفهمیدیم

چطوری همکلاسی !
کاملا تایید می شه . دانشگاه رو دختر برداشته

ماشالا10 تا پسر هستیم 40 تا دختر! تو سرویس که کلا 2 تا پسری
دومیش من بودم :31:

hamid_diablo
03-10-2010, 18:46
سلام بچه ها
فردا دوشنبه دانشگاه بازه یا بسته؟
سریع جواب بدید
ممنون

hamidras
03-10-2010, 18:51
سلام بچه ها
فردا دوشنبه دانشگاه بازه یا بسته؟
سریع جواب بدید
ممنون

اگه از قبل کلاس فوق العاده ای چیزی نذاشته باشن تعطیله.

F l o w e r
03-10-2010, 19:38
ترم 1 می شه مرخصی گرفت؟
پیام نور امسال رشته هنر اسلامی و صنایع دستی رو زده؟

hasti rs
04-10-2010, 18:55
تو هر ساعت یه فصل درس میدن .

چه خووب ، من شنیدم تو هر ساعت 2 فصل میدن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:

من امروز کتاب اقتصاد خرد و فارسی رو از دوستام گرفتم ! :38: اگه موافقید باهم درسا رو بررسی کنیم ؟؟

hamidras
04-10-2010, 19:05
اگه موافقید باهم درسا رو بررسی کنیم ؟؟

چی کار کنیم یعنی :دی؟

F l o w e r
04-10-2010, 20:32
بررسی می کنیم...خودت شروع کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](37).gif

hasti rs
04-10-2010, 21:21
چی کار کنیم یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif؟

بررسی می کنیم...خودت شروع کن

خوووب مثلا" بگیم درسا چطورن ، چی دارن :31:! ( یه حرفی واسه گفتم داشته باشیم که این تاپیک نخوابه ! :20:)

بنام خدا
من امرووز کل کتاب فارسی رو نیگا کردم ! خیلی از چیزاش مال زبان فارسی دبیرستان بود و خیلی تاریخ ادبیاتاشم مال دبیرستان بودن !
نظرتون راجع به کتاب فارسی چی هست ؟ :31:

راستی ما هنوز کلاسامون شروع نشدن ( به احتمال زیاد از شنبه شروع میشن ! :20:)

hamidras
04-10-2010, 21:27
:دی

فارسی عمومی جالب بود حال کردم باهاش:دی

اندیشه 1 هم کم بود میشه نمره خوب گرفت:دی

زبان خفن بود هیچی نفهمیدم دنبال یه کتاب یا جزوه خوب میگردم براش:دی

فیزیک 1 خوبه تکراریه:دی

ریاضی 1 ترسناکه:دی

مبانی هم مجهوله:دی

فعلا فقط 1 جلسه فیزیک 1 رفتم.

:دی

Dokhtar_Bache
04-10-2010, 23:25
این منابع رشته کامپیوتر نرم افزار که باز عوض شدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کسی نمی دونه منابع جدید رو باید از کجا دانلود کنیم..............من کتاب گرفته بودم.پس همی نمی گیرن.........موندیم بااین دانشگاه چه کنیم!!!!!!!!!!!

hasti rs
04-10-2010, 23:27
فیزیک 1 خوبه تکراریه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ریاضی 1 ترسناکه:دی

مبانی هم مجهوله:دی

عجب قافیه بندی ! اگه چش نخوری یه چیزی میشی هااااا !!

کتاب فارسیه شما هم درس 1 با شعر شاهنامه شروع شده ؟

F l o w e r
05-10-2010, 01:09
یه سوال اگه من یه ترم بیام پیام نور بخونم...ترم بعدی که جوابه سراسریم اومد برم سراسری هیچ درسی رو از اینا که توی پیام نور خوندم نمی تونم معادل سازی کنم؟

princeofpersia_7
05-10-2010, 03:45
یه سوال اگه من یه ترم بیام پیام نور بخونم...ترم بعدی که جوابه سراسریم اومد برم سراسری هیچ درسی رو از اینا که توی پیام نور خوندم نمی تونم معادل سازی کنم؟

این چیزیه که من خودم خیلی دنبال اینم که بپرسم. به یکی از دوستام در دانشگاهی که سال دیگه میخوام برم هم سپردم. میگه فعلا بخش آموزششون سرشون خیلی شلوغه :31: .
ولی حتما میپرسه و میگه.
البته درس های عمومی بیشترین شانس رو برای معادل سازی دارن. و حتما سعی بکن استفاده بکنی.
این یک سال هدر نمیره حداقل ! :46:

bachekermani
05-10-2010, 10:50
آقا ما امروز رفتیم دانشگاه:دی یه هفته در میون ریاضی و فیزیک داریم شنبه ها.

تو هر ساعت یه فصل درس میدن . ما که چیزی نفهمیدیم:دی

ماشالا10 تا پسر هستیم 40 تا دختر! تو سرویس که کلا 2 تا پسریم:دی

میگم بچه کرمانی یه فونت فارسی ریختن اینقدر کار داره:دی؟

اگه 72 ساعت گذشت صفر نکردن چی؟
ریختم اومدم جوابت را بدم کارت اینترنتم تمام شد

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:48 AM ----------

چطوری همکلاسی !
کاملا تایید می شه . دانشگاه رو دختر برداشته

دومیش من بودم :31:
این دختر ها با این جمعیت از کجا میخواهن شوهر بیارن؟

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

چه خووب ، من شنیدم تو هر ساعت 2 فصل میدن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:

من امروز کتاب اقتصاد خرد و فارسی رو از دوستام گرفتم ! :38: اگه موافقید باهم درسا رو بررسی کنیم ؟؟
توی دانشگاه ما تو هر ساعت دو فصل درس میدن

F l o w e r
05-10-2010, 11:17
این چیزیه که من خودم خیلی دنبال اینم که بپرسم. به یکی از دوستام در دانشگاهی که سال دیگه میخوام برم هم سپردم. میگه فعلا بخش آموزششون سرشون خیلی شلوغه .
ولی حتما میپرسه و میگه.
فهمیدی به ما هم بگو:46:
ا
لبته درس های عمومی بیشترین شانس رو برای معادل سازی دارن.
یعنی تخصصی ها رو نمی شه معادل سازی کرد؟
یه چیزه دیگه...درس های عمومی که من توی پیام نور می خونم دقیقا مثله اونایی هست که توی سراسری می خونم؟منابعش یکیه؟

EsTeGhL@L 70
05-10-2010, 12:44
سلام من میخواستم انتقالی بگیرم می خواستم بدونم چه شرایطی می خواد؟
لطفا راهنمایی کنید.

:20:

hamidras
05-10-2010, 12:58
این دختر ها با این جمعیت از کجا میخواهن شوهر بیارن؟

مشکلی نداره به هر 4 تاشون یکی میرسه:27:

2 نفرو میشناسم تو همین فروم که معادل سازی کردن.

فقط نمرات بالای 14 معادل سازی میشه البته:دی

کتاب فارسیه شما هم درس 1 با شعر شاهنامه شروع شده ؟

کلا 1 فارسی عمومی هست که اونم مشترکه دیگه:دی

hasti rs
05-10-2010, 13:37
مشکلی نداره به هر 4 تاشون یکی میرسه

:29:
:2:

کلا 1 فارسی عمومی هست که اونم مشترکه دیگه

آخه کتابی که به من دادن خیلی داغون هست ، خواستم ببینم کتاب فارسیه شما هم درس اولش شاهنامه هست . :20:

hamidras
05-10-2010, 13:53
خواستم ببینم کتاب فارسیه شما هم درس اولش شاهنامه هست

آره شاهنامست:دی

princeofpersia_7
05-10-2010, 18:45
ا.
یعنی تخصصی ها رو نمی شه معادل سازی کرد؟
یه چیزه دیگه...درس های عمومی که من توی پیام نور می خونم دقیقا مثله اونایی هست که توی سراسری می خونم؟منابعش یکیه؟

خب مثلا تو امسال رشته حسابداری داری میخونی.. بعد سال دیگه مهندسی قبول میشی..

اینا تخصصی هاش ربطی به هم ندارن که معادل سازی بشن :31:

ولی عمومی ها تو اکثر رشته ها مشترکه و از نظر تعداد واحد هم مشابه هستن و کمترین مشکل رو برای تطبیق دادن و معادل سازی دارن. حالا پاسخ دقیق به همه سوالات خودم و شما رو بعد از جواب دوستم ، میگم :46:

hamidras
05-10-2010, 19:01
در مورد تطبیق واحد تو سنجش یه تیکت زدم جواب بده مشکل همه حله:دی

fateme_rauf
05-10-2010, 19:33

اینا تخصصی هاش ربطی به هم ندارن که معادل سازی بشن :31:

ولی عمومی ها تو اکثر رشته ها مشترکه و از نظر تعداد واحد هم مشابه هستن و کمترین مشکل رو برای تطبیق دادن و معادل سازی دارن. حالا پاسخ دقیق به همه سوالات خودم و شما رو بعد از جواب دوستم ، میگم :46:

سلام.من هم درگیر همین مشکلم.خیلی هامیگن نمیشه.ازآموزش اون دانشگاهی که میخواستم برم پرسیدم گفت به هیچ وجه نمیشه .حالا خوبه که همون رشته هم میخواستم برم(بدون تغییررشته)لطفا"اطلاعاتی که دراین مورد به دست میارین در تاپیک هم ارایه بدین:11:

F l o w e r
06-10-2010, 14:57

اینا تخصصی هاش ربطی به هم ندارن که معادل سازی بشن
من رشته ام هنره...2 مرحله کنکور داریم...اولیشو دادم...دومی توی آبان ماهه...می خواستم بدونم الان برم سر کلاس ها واسم فایده ای هم داره یا نه...چون می تونم نرم و مرخصی بگیرم تا جوابه سراسریم بیاد.

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

fateme_rauf شما رشته ات چیه که بهت گفتن نمیشه؟

fateme_rauf
06-10-2010, 18:20
من رشته ام هنره...2 مرحله کنکور داریم...اولیشو دادم...دومی توی آبان ماهه...می خواستم بدونم الان برم سر کلاس ها واسم فایده ای هم داره یا نه...چون می تونم نرم و مرخصی بگیرم تا جوابه سراسریم بیاد.

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

fateme_rauf شما رشته ات چیه که بهت گفتن نمیشه؟

مترجمی زبان.:20:

hamidras
06-10-2010, 19:06
در مورد انتقال و تطبیق از سنجش سوال پرسیدم . جواب داده به نظام وظیفه مراجعه کنید:دی واقعا مملکته داریم؟!!

F l o w e r
06-10-2010, 20:59
مترجمی زبان.پس خارجکی هم بلدی:31:
اما اخه چطور اینو بهت گفتن وقتی رشته هم نمی خوای عوض کنی:13:
من تازه می خوام یه ترم صنایع دستی توی پیام نور بخونم اما سراسری گرافیک یا نقاشی می خوام برم بعد اگه بشه معادل سازی کنم

princeofpersia_7
06-10-2010, 23:20
واقعا خاک وچوکه این سنجش.. واسه تطبیق و انتقال باید رفت نظام وظیفه؟ :18:

مضحک ها اصلا نخوندن نامه تو فکر کنم..

من شنبه بهم خبر میدن... اینجا به همه میگم :46:

mahdi7610
07-10-2010, 08:31
دستورالعمل های تطبیق واحد ( مطالعه فرمائید )

موفق باشید

fateme_rauf
07-10-2010, 09:04
پس خارجکی هم بلدی:31:
اما اخه چطور اینو بهت گفتن وقتی رشته هم نمی خوای عوض کنی:13:
من تازه می خوام یه ترم صنایع دستی توی پیام نور بخونم اما سراسری گرافیک یا نقاشی می خوام برم بعد اگه بشه معادل سازی کنم

چه میشه کرددیگه:41:وقتی به مسوولش گفتم انگار برق گرفتش :27:ولی بازپیگیری میکنم:46:

hamidras
07-10-2010, 15:38
اقا امروز جشن ورود نوگلان علم و دانش به دانشگاه بود:دی مثلا واسه ورودی های جدید بودا ولی همه سال بالاییا رفته بودن:دی ما هم که کلاس داشتیم.

نامردا نکردن حداقل اون پوشه یادگاری با محتویات داخلش و میوه و آبمیوه و گل رو برامون بیارن:20:

کوفتشون بشه سال بالاییا. راضی نیستم :دی

دستورالعمل های تطبیق واحد ( مطالعه فرمائید )

اقا مهدی ممنون. ولی این از بقیه جاها به پیامه از پیام به بقیه جاها رو میخوایم:دی

John Cena723
08-10-2010, 22:37
دوستان عزیز برای گرفتن کارت دانشجویی موقت چه مدارکی رو باید دانشگاه ببریم؟

hamidras
09-10-2010, 15:20
اقا امروز دانشگاه به ما کوبیده داد سفید بود:13: قیمتشم 100 تومن کم کردن با کارت 200 تومنه:دی

راستی این قصیه کافور چیه که میریزن تو غذا:دی؟

mahdi7610
09-10-2010, 16:16
راستی این قصیه کافور چیه که میریزن تو غذا:دی؟

از خانوم هایی که این پست را می خونند معذرت میخوام .

اما خوب بچمون یه خورده کنجکاو هست و باید جوابش را داد :31:

توی دانشگاه ها برای اینکه بتونند غریــزه جنــسی پسر ها را تا حدی کنترل کنند یا اونا تعدیل بدن میان و توی غذا ها کافور می ریزند .

این کار باعث افت غریــزه جنـسی میشه و باعث میشه تا شما کمتر به فکر دختر و این جور چیزا باشید :31:

hamidras
09-10-2010, 16:20
این کار باعث افت غریــزه جنـسی میشه و باعث میشه تا شما کمتر به فکر دختر و این جور چیزا باشید

رو خانوما چه تاثیری داره:دی؟(اخه به تو چه حمید:دی)

البته تو نت زده مقدار کمش تاثیر برعکس داره:27: ولی زیادش سمیه شاید کم کردن چیز که هیچی کلا خودمونو بخوابونه:دی البته تو قبر.

البته واسه ما که فعلا تاثیر نداشته بچه ها تمام کاراشونو تو سلف میکنن:دی مرکز دوست یابیه سلف:11:

Squall Leonhart
09-10-2010, 18:26
چرا این شیوه آموزش محور فقط شامل حال کسایی میشه که سربازی رفتن؟

princeofpersia_7
10-10-2010, 02:59
دانشگاه ما امروز اطلاعیه داده که میشه درس ها رو خودخوان برداشت..

برم فرمشو تکمیل کنم خیالم راحت شه.. :5:

John Cena723
10-10-2010, 09:43

یعنی هیچ کسی نبود جواب مارو بده؟

farshidshd
10-10-2010, 11:36

پرینت انتخاب واحد....

hamidras
10-10-2010, 14:18
کارت دانشجویی موقت به چه درد میخوره حالا؟

اصلیشو کی میدن.

hamidras
10-10-2010, 14:26
این کتاب چه جوریاست کسی خونده؟

انگلیسی عمومی (پیام نور) گاج

princeofpersia_7
10-10-2010, 22:15
من خوندمش.. بد نیست.. ولی اگر برای دانشگاه میخوای بیا با هم بخونیم.. کمتر از 17-18 نمیگیری اگر بد صحیح نکنن :31:

راستی..

درباره اون تطبیق نمرات..

دوستم پرسید... از طرف واحد آموزش بهش گفتن که دروس عمومی رو مشکلی نداره اونچنان ، ولی نمره باید بالا باشه ( هرچی سوال کرده بهش نگفتن نمره بالا یعنی چی :31: ) .. و از طرفی یه مقدار نامه بازی هم داره..

در کل سخته ولی ممکنه :31:

ما دیگه خیالمون راحت شد :5:

hamidras
10-10-2010, 23:00
من خوندمش.. بد نیست..
کی خوندیش شیطون:دی؟

ولی اگر برای دانشگاه میخوای

آره واسه یونی میخوام.

بیا با هم بخونیم..
چه جوری آخه:دی

وین رونی
11-10-2010, 18:42
ببخشید من شنیدم امسال دانشگاه پیام نور به صورت فراگیر در بهمن ماه آزمون داره.درسته؟آخه هر سال دفترچه تویه آذر ماه میومد و تو خردادماه سال بعد آزمون فراگیر برگزار می شد.کسی در این مورد خبری نداره؟
متشکر

hasti rs
11-10-2010, 21:09
بچه ها من چیکار کنم ؟ دانشگاه میگه حتما حتما ترم یکیا باید 14 واحد بگیرن من 18 واحد گرفتم ،، از بچه های ترم یکی دانشگاه خودمون خیلیا رو دیدم که 18 واحد گرفته بودن ،، الانم که حذف و اضافه هست آقا مهدی گفتن سایت خودبخود حذفش میکنه ولی حذف نشده .

بچه های ترم 1 اینجا چند واحد گرفتید ؟ ( فک کنم یه بار گفتید ولی یادم رفته ببخشید )

fateme_rauf
11-10-2010, 21:51
بچه ها من چیکار کنم ؟ دانشگاه میگه حتما حتما ترم یکیا باید 14 واحد بگیرن من 18 واحد گرفتم ،، از بچه های ترم یکی دانشگاه خودمون خیلیا رو دیدم که 18 واحد گرفته بودن ،، الانم که حذف و اضافه هست آقا مهدی گفتن سایت خودبخود حذفش میکنه ولی حذف نشده .

بچه های ترم 1 اینجا چند واحد گرفتید ؟ ( فک کنم یه بار گفتید ولی یادم رفته ببخشید )

سلام.من20واحدگرفتم.توحذف واضافه هم تغییری نکرده.ازآموزش دانشگاهمون پرسیدم که اگه بیشترازتعدادواحدهای پیشنهادیتون واحدبگیریم مشکلی پیش نمیاد،گفتن که ایرادی نداره.:20:

princeofpersia_7
11-10-2010, 21:55
حمید میتونیم بریم کتابخونه خب :31: .. من از یک شنبه هفته دیگه دارم میرم.. البته تمرکزم اول روی درسهای کنکوری هست.
ولی دیگه از اواخر آذر یه مقدار جدی روی درس های دانشگاه کار میکنم...:20:

........

من خودم برای ترم اول 10 واحد برداشتم.. اندیشه و زبان و اخلاق کاربردی ( اسمو نیگا :31: ) و فارسی..

البته برای فرم خودخوان هم درخواست دادم.. اینترنتی ایمیل کردم.امیدوارم گیر ندن :5:

من هنوز پامو تو دانشگاه هم نذاشتم و جز پرینت انتخاب واحد چیزی ندارم .. مشکلی پیش نمیاد که؟ :8:

hamidras
11-10-2010, 22:12

بچه های ترم 1 اینجا چند واحد گرفتید ؟ ( فک کنم یه بار گفتید ولی یادم رفته ببخشید )عجب دانشگاهی داریدا:دی

من 18 واحد برداشتم خیلی هم خوشحالم همه چی هم خوبه:دی

حمید میتونیم بریم کتابخونه خب خصوصی شد دیگه:دی

من خودم برای ترم اول 10 واحد برداشتم..ببین من شنیدم از 12 واحد کمتر واسه معافیت تحصیلی مشکل پیش میادا . دانشگاه برو یه سر بزن مطمئن شو.

البته برای فرم خودخوان هم درخواست دادمفرم خود خوان چیه؟

=====================================

راستی بکس ورودی جدید استان تهران .

لازمه تو سایت

1- فایل پرینت انتخاب واحد(از گزارشتون عکس بگیرید)
reg.tpnu.ac.ir

2- اسکن فیش واریزی
رو قرار بدید. اجباری هم هست.

===============================
یه کتاب راهنمای دانشجویان هم هست رایگانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ورودی های جدید و قدیم بی خبر از قوانین دانشگاه گیر بیارید بخونید خوبه.

hamidras
11-10-2010, 22:20
اقا من
ریاضی1
فیزیک1
مبانی
فارسی
زبان
اندیشه1

رو برداشتم الان به نظرتون 2 تا از

تربیت بدنی 1
آز کامپیوتر
آز فیزیک 1

رو هم بردارم ؟

یکی از رفقام گفت برندار ترمای دیگه واسه مشروط نشدن لازمه:دی.

mahdi7610
11-10-2010, 22:30

سلام

من نگفتم سایت حذف میکنه .

گفتم موقع حذف و اضافه سایت اعلام میکنه چند واحد باید بردارید .

اگه سایت بازم میگه باید 20 تا بردارید شما 20 واحد بردارید . چون ملاک اصلی همون چیزی هست که سایت میگه .

من دوستم موقع انتخاب واحد سایت گفته بود 20 تا میتونید بردارید اما الان توی حذف و اضافه زده که فقط 12 تا می تونید بردارید .

پس ملاک اصلی همون سایت هستش . اگه توی سایت زده 20 واحد پس شما میتونید 20 واحد بگیرید .

hasti rs
11-10-2010, 22:50
من 18 واحد برداشتم خیلی هم خوشحالم همه چی هم خوبه

تبریک میگم ؛:20: شما درسای دبیرستانم میخونید الان ؟

گفتم موقع حذف و اضافه سایت اعلام میکنه چند واحد باید بردارید .

اگه سایت بازم میگه باید 20 تا بردارید شما 20 واحد بردارید . چون ملاک اصلی همون چیزی هست که سایت میگه .

بله الانم سایت نوشته 20 واحد میتونم بردارم ، همون 18 واحد و فعلا" میزارم .
راستی خوده دانشگاه ( مسئولای آموزش) میتونن بعد از امتحانات درسی رو حذف کنن ؟ مثلا" نمرشو واسمون در نظر نگیرن . :13:

حذف و اضافه تا جمعه هست ؟

dehtoday
11-10-2010, 23:07
من رشته IT پيام نور يه شهر ديگه قبول شدم و تو انتخاباي بعديم (4 انتخاب بعد اين IT) رشته حسابداري پيام نور شهر خودم هم بعد اينكه كارنامه نهايي اومد فهميدم كه قبول شدم ! حالا ميخواستم بدونم ميشه كه برم همون حسابداري شهر خودم ؟ اگه آره چجوري ؟ يعني دقيقا من بايد چه كاري انجام بدم ؟!!

mahdi7610
11-10-2010, 23:13
بله الانم سایت نوشته 20 واحد میتونم بردارم ، همون 18 واحد و فعلا" میزارم .
راستی خوده دانشگاه ( مسئولای آموزش) میتونن بعد از امتحانات درسی رو حذف کنن ؟ مثلا" نمرشو واسمون در نظر نگیرن . :13:

حذف و اضافه تا جمعه هست ؟
واسه چی درسی را حذف کنن ؟؟

اگه منظورتون اینه که بدون این که شما متوجه بشید این کار را بکنند . باید بگم نخیر همچین حقی را ندارند .

princeofpersia_7
11-10-2010, 23:53
ای بابا.. اینام این ثبت نامشون هی قر و اطوار جدید داره ها..
این قضیه 12 واحد رو مطمئنی؟ ... یعنی برم یه دو واحد دیگه اضافه کنم؟
کسی هست بدونه واسه معافیت تحصیلی برداشتن 10 واحد تو ترم اول مشکلی داره یا نه؟ :20:

ساش
12-10-2010, 00:18
درود دوستان

یه راهنمایی می خواستم
من از طریق کنکور سراسری پیام نور قبول شدم و ورودی 88 هستم و 2 ترم اول را مرخصی گرفتم
و الان انتخاب واحد کردم ولی نمی خوام بخونم
می خواستم ببینم اگر این ترم اصلا سر جلسه ی امتحان نرم و غیبت بخورم و مشروط بشم می تونم ترم بعد را مرخصی بگیرم ؟؟
اگر نرم سر جلسه خوب یا برم نمره پایین بگیرم ؟؟؟

اگر این ترم نرم سر جلسه و مشروط بشم از دانشگاه اخراج نمی شم ؟؟
ربطی به سنوات که نداره ؟؟

آخه دارم برای کنکور 90 می خونم نمی خوام وقتم راهدر کنم

ممنون از راهنماییتون

XDELPIERO
12-10-2010, 06:20
سلام
ببخشید بی ادبانه حرف میزنم
ولی
دانشگاه پیام نور لا-ی ترین دانشگاه جهانه الکی وقته خودتون رو تلف نکنید،از من که دایال آپیم بشنوید!!!
شما اصلا میدونید دانشگاه واقعی چیه تا حالا رنگشو دیدین، اصلا میدونید برای چی باید بریم دانشگاه، ها...؟!
میدونید اگه تو این دانشگاهی که شما میرین وشاید تنها دلیلش کار باشه اگه نتیجش نشه کار اونوقت... خدایی ناکرده دیگه من شماهارو از دست میدمو ندارمتون و باید گریه کنم...؟!!!:10::19::18::41::11::40::2::37:
خوش بذگره...

mahdi7610
12-10-2010, 07:40
ای بابا.. اینام این ثبت نامشون هی قر و اطوار جدید داره ها..

این قضیه 12 واحد رو مطمئنی؟ ... یعنی برم یه دو واحد دیگه اضافه کنم؟
کسی هست بدونه واسه معافیت تحصیلی برداشتن 10 واحد تو ترم اول مشکلی داره یا نه؟ :20:

سلام

تا جایی که من اطلاع دارم کمتر از 8 واحد نمیتونی برداری .

10 واحد میتونی برداری . البته اگه قانون من دراوردی اینا تغییر نکرده باشه .

درود دوستان

یه راهنمایی می خواستم
من از طریق کنکور سراسری پیام نور قبول شدم و ورودی 88 هستم و 2 ترم اول را مرخصی گرفتم
و الان انتخاب واحد کردم ولی نمی خوام بخونم
می خواستم ببینم اگر این ترم اصلا سر جلسه ی امتحان نرم و غیبت بخورم و مشروط بشم می تونم ترم بعد را مرخصی بگیرم ؟؟
اگر نرم سر جلسه خوب یا برم نمره پایین بگیرم ؟؟؟

اگر این ترم نرم سر جلسه و مشروط بشم از دانشگاه اخراج نمی شم ؟؟
ربطی به سنوات که نداره ؟؟

آخه دارم برای کنکور 90 می خونم نمی خوام وقتم راهدر کنم

ممنون از راهنماییتون

سلام

مرخصی گرفتن ربطی به سرجلسه امتحان رفتن و نرفتن نداره . ربطی به مشروط شدن یا نشدن هم نداره .

شما میتونی موقع حذف و اضافه بری و واحد هایی که نمی خوای امتحان بدی را حذف کنی . این طوری فقط پول واحد هایی که دادی می پره و هیچ درسی را واست صفر رد نمی کنند و نیازی به امتحان دادن هم نیست و مشروط هم نمی شی .

اگه سر جلسه امتحان بری و همه درس ها را بیفتی هم هیچ اتفاق خاصی نمی افته فقط شما اون ترم مشروط می شی .

توی پیام نور مشروطی واسه اخراج از دانشگاه معنی نداره . یعنی توی پیام نور شما 5 ترم هم مشروط بشی از دانشگاه اخراج نمی شی ، فقط هر ترم بیشتر از 12 واحد نمی تونی برداری .

سنوات یعنی این که شما اگه توی 6 سال نتونی کارشناسی را بگیری و مثلا چند واحدت مونده باشه باید بری و مثلا 2 ترم سنوات بگیری تا بتونی واحد های مونده را پاس کنی و فارغ التحصیل بشی .

outpost
12-10-2010, 09:47
سلام

تا جایی که من اطلاع دارم کمتر از 8 واحد نمیتونی برداری .

10 واحد میتونی برداری . البته اگه قانون من دراوردی اینا تغییر نکرده باشه .

حرف شما درست نيست.

دانشجوياني كه از معافيت تحصيلي استفاده ميكنند بايد حتما ترمي 12 واحد بردارن.

===

اگه سر جلسه امتحان بری و همه درس ها را بیفتی هم هیچ اتفاق خاصی نمی افته فقط شما اون ترم مشروط می شی .

ورودي هاي جديد بايد حواسشونو جمع كنن . چون اگر مشروط بشن و نمره پاين 10 داشته باشند ، همه اينها در معدل كل ليسانشون محاسبه ميشه و باعث پايين اومدن شديد معدل ميشه.

اگر ميدونيد درسي رو گند ميزنيد ، اصلا سر جلسه امتحان نريد تا براي شما عدم حضور به علت مشكل پزشكي رد بشه و صفر هم رد نميشه ، مشروط هم نميشيد.

سنوات یعنی این که شما اگه توی 6 سال نتونی کارشناسی را بگیری و مثلا چند واحدت مونده باشه باید بری و مثلا 2 ترم سنوات بگیری تا بتونی واحد های مونده را پاس کنی و فارغ التحصیل بشی .

سنوات يعني تعداد سالهايي كه شما در دانشگاه مشغول تحصيل بودي.

براي كارشناسي و استفاده از معافيت تحصيلي : 6 سال

براي كارشناسي و بدون استفاده از معافيت تحصيلي : 10 سال

اگر در طي 6 يا 10 سال نتونستيد واحدها رو بگذرونيد در طي يكسري شرايط خاص و با كلي مشكلات شايد بتونيد 1 يا 2 ترم بيشتر از دانشگاه مهلت بگيريد.

outpost
12-10-2010, 09:56
سلام
ولی
دانشگاه پیام نور لا-ی ترین دانشگاه جهانه الکی وقته خودتون رو تلف نکنید،از من که دایال آپیم بشنوید!!!
شما اصلا میدونید دانشگاه واقعی چیه تا حالا رنگشو دیدین، اصلا میدونید برای چی باید بریم دانشگاه، ها...؟!
میدونید اگه تو این دانشگاهی که شما میرین وشاید تنها دلیلش کار باشه اگه نتیجش نشه کار اونوقت... خدایی ناکرده دیگه من شماهارو از دست میدمو ندارمتون و باید گریه کنم...؟!!!:10::19::18::41::11::40::2::37:
خوش بذگره...

نوع آموزش دانشگاه پيام نور در تمام دنيا مرسوم است و جزو آموزشهاي بدون حضور در كلاس محسوب ميشه (هرچند كه كلاسهاي رفع اشكال هم داره)

مدرك پيام نور كاملا معتبره و بر اساس مدركتون در ادارات به شما حقوق و مزايا ميدن.

فقط بعضي وقتها موقع گزنيش ممكنه مدرك پيام نور مورد علاقه كارفرما نباشه. كه البته از جهلشونه. چون بچه هاي پيام نور واقعا درس خوندن تا مدركشونو بگيرن.

براي درس مباني مديريت من مجبور بودم كه 300 صفحه كتاب رو مو به مو حفظ كنم. حالا يكي از دوستاي من توي دانشگاه شهيد بهشتي فقط 10 صفحه جزوه خوند و رفت 20 شد.

كاملا مشخصه كه زحمتي كه دانشجويان پيام نور براي مدركشون ميكشن بسيار بيشتره.

يه نصيحت : اگه بچه درس خون نيستيد ، اصلا طرف پيام نور نياين.

hamidras
12-10-2010, 10:45
تبریک میگم ؛[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما درسای دبیرستانم میخونید الان ؟

هنوز نه. درسای دانشگاه به یه جا برسن بعد.

سلام
ولی
میدونید اگه تو این دانشگاهی که شما میرین وشاید تنها دلیلش کار باشه اگه نتیجش نشه کار اونوقت... خدایی ناکرده دیگه من شماهارو از دست میدمو ندارمتون و باید گریه کنم...؟!!!
خوش بذگره...

عزیزم اینجا ایرانه ها:دی

فرقی نداره شریف بخونی یا پیام نور.

کسی رو میشناسم که مکانیک روزانه همدان خونده چون پارتی نداره 2 ساله بیکاره.
کسی هم میشناسم تو پیام نور میدیریت خوند تا لیسانسو گرفت استخدام شد.

اینجا درسته مدرک مهمه ولی پارتی از اون خیلی مهم تره.

منم اول دید بدی داشتم. روزی که فهمیدم پیام نور قبول شدم تا 1 هفته افسردگی گرفته بودم یه چشم اشک بود یه چشم خون!
ولی وارد دانشگاه که شدم دیدم این طورا هم که میگن نیست. دانشگاه ایده ال من نیست ولی خوبه:دی
کلا دید مردم رو این دانشگاه خیلی بده ولی تا چند سال دیگه احتمالا درست میشه(مثل دانشگاه ازاد)

يه نصيحت : اگه بچه درس خون نيستيد ، اصلا طرف پيام نور نياين.

اگه درس خون بودیم که پیام نور قبول نمیشدیم:دی

outpost
12-10-2010, 11:50
اگه درس خون بودیم که پیام نور قبول نمیشدیم:دی

ورود به پيام نور راحت تر از دانشگاه هاي ديگه است اما....

اما گذراندن دانشگاه و گرفتن مدرك خيلي سخت تر از دانشگاهاي ديگه است.

خيلي ها وارد پيام نور ميشه ، بعد درجا ميزن. تا جايي كه نميتونن ادامه بدن و انصراف ميدن يا نهايت با فوق ديپلم ميرن بيرون.

من ليسانسمو از پيام نور گرفتم. اينقدر سختي براي اين مدرك كشيدم كه ديگه اگه كلاهم توي پيام نور بيافته ، سراغش نميرم :31:

mahdi7610
12-10-2010, 15:53
حرف شما درست نيست.

دانشجوياني كه از معافيت تحصيلي استفاده ميكنند بايد حتما ترمي 12 واحد بردارن.

نه عزیزم حرف شما درست نیست

چون من خودم هم از معافیت تحصیلی استفاده می کردم و یک ترم مجبور شدم 10 واحد بگیرم .

البته الان نمیدونم میشه یا نه . چون من خودم دیدم دوستام ترمی 10 واحد گرفتن .

سنوات يعني تعداد سالهايي كه شما در دانشگاه مشغول تحصيل بودي.

براي كارشناسي و استفاده از معافيت تحصيلي : 6 سال

براي كارشناسي و بدون استفاده از معافيت تحصيلي : 10 سال

اگر در طي 6 يا 10 سال نتونستيد واحدها رو بگذرونيد در طي يكسري شرايط خاص و با كلي مشكلات شايد بتونيد 1 يا 2 ترم بيشتر از دانشگاه مهلت بگيريد.

نه عزیزم سنوات اینی که شما گفتید نیست .

چون من دوستم الان 6 سال هست که توی دانشگاه هست و 10 واحدش مونده و چون 6 سالش تموم شده گفتن باید 1 ترم سنوات بگیری و این درسها را پاس کنی .

در ضمن هیچ دنگ و فنگ و مشکلی هم نداشت . فقط یک فرم پر کرد و تموم شد .

موفق باشی

princeofpersia_7
12-10-2010, 22:01
رفقا دعوا نکنید.. من خودم تماس گرفتم.. مسئولش گفت واسه اینکه مشکل خدمتی پیش نیاد باید حداقل 12 واحد برداری..

منم یه درس مبانی ریاضی برداشتم و به 13 واحد رسید :31: .. اصلا این درسه چه جوری هست؟ :31:

..............

راستی از بچه های اینجا کسی هست دروس رو خودخوان خونده باشه؟ فایده اش بیشتره یا ضررش؟

mahdi7610
12-10-2010, 23:40
رفقا دعوا نکنید.. من خودم تماس گرفتم.. مسئولش گفت واسه اینکه مشکل خدمتی پیش نیاد باید حداقل 12 واحد برداری..

منم یه درس مبانی ریاضی برداشتم و به 13 واحد رسید :31: .. اصلا این درسه چه جوری هست؟ :31:

..............

راستی از بچه های اینجا کسی هست دروس رو خودخوان خونده باشه؟ فایده اش بیشتره یا ضررش؟

مسئول واسه خودش چرت گفته :31:

قول بهت میدم اینا همش چرت و پرت بوده واست گفته .

من خودم تمامی روال دانشگاه را از حفظ هستم .

اما خب کار از محکم کاری چیز نمیشه :31::31:

به نظر من تا می تونی دروس را خودخوان بر ندار . خودخوان بودن تنها فایدش اینه که شما پول کمتری به حساب دانشگاه می ریزی و نیازی به کلاس رفتن نداری .

اما ضررش اینه که شما امتحانتون از 20 نمره محاسبه میشه و 6 نمره میان ترم به شما تعلق نمی گیره .

به راحتی می تونید 6 نمره میان ترم را از استاد بگیرید و با خیال اسوده امتحان پایان ترم را بدید .

اما اگه درسی را خودخوان بگیرید دیگه از میان ترم خبری نیست .

موفق باشی

princeofpersia_7
13-10-2010, 11:16
خب اخه من میخوام امسال دوباره کنکور بدم.. و از طرفی حال و حوصله ندارم از تهران بکوبم برم دماوند واسه درس هایی که بیشتر وقتمو قراره بگیرن.. معلوم نیست حالا استاده از قیافه ما خوشش بیاد یا نه و اون نمرات بده :31:
اگر دختر بودم باز یه چیزی :31: .. فقط نحوه تصحیح سوالاتش امیدوارم معمولی باشه و الکی نمره کم نکنن که بگن سختگیریم !

من مجبورم همه رو خودخوان بردارم..:20:

sansi
13-10-2010, 16:16
سلام به بچه هاي پيام نوري.................
چارت رشته نرم افزار رو كسي مي تونه بزاره اينجا؟

Squall Leonhart
13-10-2010, 16:37
سلام به بچه هاي پيام نوري.................
چارت رشته نرم افزار رو كسي مي تونه بزاره اينجا؟

توی خود سایت پیام نور هم هست :

fateme_rauf
13-10-2010, 21:42
سلام دوستان.واسه فارسی عمومی ابیاتی که تو توضیحات هیچ اشاره ای بهشون نشده روهم بایدبخونیم(معنی،آرایه ها)؟؟؟ممنون!!!

mahdi7610
13-10-2010, 23:22
سلام دوستان.واسه فارسی عمومی ابیاتی که تو توضیحات هیچ اشاره ای بهشون نشده روهم بایدبخونیم(معنی،آرایه ها)؟؟؟ممنون!!!
سلام

بهتره نمونه سوالات امتحانی ترم های پیش را یه نگاه بهش بکنی .

اگه به امتحانات ترم پیش نگاه کنی کاملا متوجه میشی چه چیزهایی توی امتحان میاد .

کلا توی پیام نور باید همه جای کتاب را بخونی .

کلا نمونه سوالات ترم پیش به درد این می خوره که بفهمی چطور از اون درس سوال میدن .

موفق باشی

GHADIK
14-10-2010, 17:51
سلام دوست عزیز پیام نور دانشگاهی است نیمه حضوری -اگه بخوای در رشته های فنی تحصیل کنی اصلا این دانشگاه را انتخاب نکن چون خیلی سخته ولی اگر صرفا برای گرفتن مدرک میخوای ادامه تحصیل بدی بدک نیست

Squall Leonhart
14-10-2010, 22:54
سلام دوست عزیز پیام نور دانشگاهی است نیمه حضوری -اگه بخوای در رشته های فنی تحصیل کنی اصلا این دانشگاه را انتخاب نکن چون خیلی سخته ولی اگر صرفا برای گرفتن مدرک میخوای ادامه تحصیل بدی بدک نیست

کلا به نظر من باید همه رشته های فنی و علوم پایه رو از این دانشگاه حذف بکنن چون واقعا از راه دور نمیشه و استاد محور باید باشن در حالی که رشته های علوم انسانی خیلی خوب جواب میدن چون کتاب محور هستن و امکانات زیادی لازم ندارن.

hamidras
15-10-2010, 11:10
کلا به نظر من باید همه رشته های فنی و علوم پایه رو از این دانشگاه حذف بکنن چون واقعا از راه دور نمیشه و استاد محور باید باشن در حالی که رشته های علوم انسانی خیلی خوب جواب میدن چون کتاب محور هستن و امکانات زیادی لازم ندارن.

حذف نکنن مثل بچه ادم استاد بذارن براش:دی

Squall Leonhart
15-10-2010, 11:35
حذف نکنن مثل بچه ادم استاد بذارن براش:دی

این هم فکر خوبی هست ولی استاد خوب شرط لازم هست ولی کافی نیست! هدف این دانشگاه با حداقل امکانات حداکثر پذیرش هست. برای رشته های فنی و علوم پایه باید کیفیت در اولویت بالاتری نسبت به کمیت قرار داشته باشه که این با اهداف این دانشگاه در تناقض هست و با هم جور در نمیان و نتیجش هم که معلوم هست و آشکارا میشه ظلمی رو که در حق دانشجویان علوم پایه و فنی توی این دانشگاه میشه رو دید.

hamidras
16-10-2010, 13:05
قابل توجه دانشجويان جديدالورود استان تهران انتخاب رشته كرده در سيستم گلستان

كليه دانشجويان جديدالورود كه در سيستم گلستان انتخاب واحد نموده و فيش بانكي را نيز پرداخت نموده اند مكلف هستند هر چه سريعتر (تا قبل از ساعت 24:00 مورخ 30/07/89) نسبت به بارگزاري تصاوير اسكن شده برگه انتخاب واحد سيستم گلستان و فيش پرداخت بانكي خود در اين سايت اقدام نموده و صفحه زمانبندي مراجعه حضوري را مجدداً پرينت بگيرند. دانشجويان براي اين منظور لازم است تا با در اختيار داشتن كد پيگيري تخصيص داده شده در مرحله بارگزاري اطلاعات و مدارك الكترونيكي و از طريق گزينه "ورود به سيستم" وارد سايت شده و سپس دو فايل مورد اشاره را از طريق گزينه "فايل هاي بارگزاري شده" در كنترل پنل كاربري بارگزاري كنند. شايان ذكر است كه انجام اين كار جهت قطعي شدن ثبت نام و صدور گواهي ثبت نام قطعي براي كليه دانشجويان اجباري است. اين فايلها پس از بارگزاري توسط كارشناسان آموزش در مراكز و واحدها بررسي شده و در صورت تاييد امكان پرينت مجدد صفحه زمانبندي براي دانشجويان فراهم خواهد شد. اين فرم ذيل گزينه "صفحه زمانبندي" در كنترل پنل كاربري قرار دارد. دانشجويان لازم است تا نسخه قابل چاپ اين فرم را پرينت گرفته و پس از امضا در روز و ساعت مراجعه به كارشناس مربوطه ارايه نمايند.
دانشجويان بايد از هر گونه مراجعه حضوري به كارشناسان در زماني غير از زمان تعيين شده جداً خودداري كنند. در غير اينصورت طبق آيين نامه انضباطي دانشگاه با آنان برخورد خواهد شد.

=====================

ترفند:دی:

بعد از ورود به کنترل پنل اینجا رو باز کنید. روز و ساعت مراجعتونو نوشته!

princeofpersia_7
16-10-2010, 23:58
حمید دمت گرم..ترفندت جواب داد.. من باید 4 آبان برم مراجعه.. از فردا برم دنبال کلی کپی و اینا :31:
ساعت 11:40 چه دقیق :31: .. کارشناس هم خانومه..خدا کنه که گیر الکی نده و حس مسئولیتش الکی گل نکنه :41:

این کارت دانشجویی رو هم همون موقع باید براش اقدام کنم یا اینکه دانشگاه خودش میده؟

................

بچه ها این چیه؟ چی رو باید بگیرم؟ :13:

اصل مدرك ديپلم و يا گواهي ديپلم متوسطه نظام جديد آموزش متوسطه و سال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه به همراه ریزنمرات تائید شده با مهر و امضاي مدير دبيرستان و يا هنرستان و يكبرگ فتوكپي آن كه بخش محل اخذ ديپلم و بخش محل اخذ مدرك سال ماقبل ديپلم نظام جديد در آن مشخص شده باشد.

hamidras
17-10-2010, 11:00
این کارت دانشجویی رو هم همون موقع باید براش اقدام کنم یا اینکه دانشگاه خودش میده؟

خودشون میدن تا قبل از امتحانات ترم.

اصل مدرك ديپلم و يا گواهي ديپلم متوسطه نظام جديد آموزش متوسطه و سال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه به همراه ریزنمرات تائید شده با مهر و امضاي مدير دبيرستان و يا هنرستان و يكبرگ فتوكپي آن كه بخش محل اخذ ديپلم و بخش محل اخذ مدرك سال ماقبل ديپلم نظام جديد در آن مشخص شده باشد.

نداری مگه؟

گواهی موقت دیپلمه با ریز نمراتت.

کلا 4 تا برگ مدرک تحصیلی میخوان 2 تاش پیش 2 تاش دیپلم.

اگه نداشتی که ثبت نامت نمیکردن:دی

princeofpersia_7
17-10-2010, 13:11
نه بابا اونی که زده سال ماقبل دیپلم چیه؟ باید برم دبیرستانم؟

من گواهی موقت پیش و دیپلم رو دارم..با ریز نمراتشون.. همینا بسه یا بازم باید برم چیزی بگیرم؟ :13:

hamidras
17-10-2010, 13:19
نه بابا اونی که زده سال ماقبل دیپلم چیه؟ باید برم دبیرستانم؟

من گواهی موقت پیش و دیپلم رو دارم..با ریز نمراتشون.. همینا بسه یا بازم باید برم چیزی بگیرم؟

اینو نمیدونم.

همون ریز نمراته فکر کنم !؟

F l o w e r
19-10-2010, 10:06
دوستان برای من یه پیامک اومده که فردا به این مکان بیاین جلسه ی توجیهی داریم..جلسه توجیهی چیه؟نرم که موردی نداره؟

hamidras
19-10-2010, 12:50
دوستان برای من یه پیامک اومده که فردا به این مکان بیاین جلسه ی توجیهی داریم..جلسه توجیهی چیه؟نرم که موردی نداره؟
بری بد نیست:دی یه سری خزعول میبافم که دانشگاه ما بهترینه و شریف سابقه و اینا . یه خودکار:دی دفترچه راهنما:دی پوشه:دی ساندیس و کیک هم میدن:20:

راستی بچه ها تاییدیه دیپلمم میخواد یا همین پیش کافیه ؟ من دیپلمو نفرستادم.

مدرک نظام وظیفه چی؟ گیر ندن که الا و بلا دفترچه باید بیاری!؟

F l o w e r
19-10-2010, 19:45
دفترچه راهنما؟؟؟:20:من کلاس دارم نمی تونم برم...اگه چیزه مهمیه کلاسمو باید کنسل کنم

hamidras
19-10-2010, 19:48
دفترچه راهنما؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من کلاس دارم نمی تونم برم...اگه چیزه مهمیه کلاسمو باید کنسل کنم نه بابا زیادم مهم نیست. به یکی از دوستات بگو برات بگیره:دی

چیزایی که اونجا نوشته همه رو اینترنت هم پیدا میشه. مقررات دانشگاه و این چیزاست.

کلاسو بری بهتره:دی

البته واحد ما که این طوری بود نمیدونم واحد شما چه حرکاتی میخواد بکنه!:دی

F l o w e r
19-10-2010, 19:49
نه بابا زیادم مهم نیست. به یکی از دوستات بگو برات بگیرهدوستام پیام نورشونو ثبت نام نکردن:31:

hamidras
19-10-2010, 19:52
دوستام پیام نورشونو ثبت نام نکردن

دوست پیام نوریتو میگم نداری:دی؟!

خانما که سریع با هم دوست میشن کل اسرار خانوادگیشونم میریزن وسط:دی

golenarges2003
19-10-2010, 19:59
:5::5::5::31:

hamidras
19-10-2010, 20:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این چیه اونوقت:دی؟

F l o w e r
19-10-2010, 23:09
دوست پیام نوریتو میگم نداری؟!

خانما که سریع با هم دوست میشن کل اسرار خانوادگیشونم میریزن وسط
اون که بله ولی هنوز که نرفتم تا دوست بشم عقل کل:31:

hamidras
20-10-2010, 11:34
اون که بله ولی هنوز که نرفتم تا دوست بشم عقل کل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی پستو دادم فکر میکردم تا حالا رفتی :دی

F l o w e r
20-10-2010, 11:53
به من که هنوز کد دانشجویی ندادن هم باید اون مدارک رو اسکن کنم؟

hamidras
20-10-2010, 12:02
به من که هنوز کد دانشجویی ندادن هم باید اون مدارک رو اسکن کنم؟

اصلا شما نداری اون مدارکو:دی

پرینت انتخاب واحد میخواد که اصلا شماره دانشجویی نداری که انتخاب واحد کنی!

فیش واریزی شهریتو میخواد که هنوز انتخاب واحد نکرده نمیدونی چقدر میشه که بدی:دی

چیزی نمیخواد خوش باش فعلا:دی

F l o w e r
20-10-2010, 12:03
اصلا شما نداری اون مدارکو

پرینت انتخاب واحد میخواد که اصلا شماره دانشجویی نداری که انتخاب واحد کنی!

فیش واریزی شهریتو میخواد که هنوز انتخاب واحد نکرده نمیدونی چقدر میشه که بدی

چیزی نمیخواد خوش باش فعل
آخ جون
تو چند واحد برداشتی؟

hamidras
20-10-2010, 12:06
آخ جون
:20:

تو چند واحد برداشتی؟

18 تا شهریمم شد 196 ناقابل:دی

MZN84
20-10-2010, 15:03
من 89.07.21 فارغ التحصیل شدم.حالا باید برم آش خوری...
پیام نور خیلی سخته. خوب درس بخونین تا پایان ترم کله پا نشین. تابستونهام هر جوری شده 6 واحد ور دارین( از یه شمشیر خورده پیام زور!)

mahdi7610
20-10-2010, 16:10
من 89.07.21 فارغ التحصیل شدم.حالا باید برم آش خوری...
پیام نور خیلی سخته. خوب درس بخونین تا پایان ترم کله پا نشین. تابستونهام هر جوری شده 6 واحد ور دارین( از یه شمشیر خورده پیام زور!)
سلام

تا 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی فرصت دارین خودتون را به نظام وظیفه معرفی کنید .

البته قبلش باید با دانشگاه تصویه حساب کنید.

از تاریخی که اخرین نمره شما به دانشگاه اعلام میشه ، 6 ماه شما برای معرفی خودتون به نظام وظیفه شروع میشه .

MZN84
20-10-2010, 18:57
سلام

تا 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی فرصت دارین خودتون را به نظام وظیفه معرفی کنید .

البته قبلش باید با دانشگاه تصویه حساب کنید.

از تاریخی که اخرین نمره شما به دانشگاه اعلام میشه ، 6 ماه شما برای معرفی خودتون به نظام وظیفه شروع میشه .

سلام عزیز
تصویه حساب کردم.نامه نظام وظیفه را هم از دانشگاه گرفتم.دفترچه هم از اداره پست خریدم. مسئول دانش آموختگان بهم گفت کارت تموم شده وقتی برگه سبز رنگ رو از نظام وظیفه گرفتی بیا پیش من. راستش نفهمیدم منظورش چی بود.
فقط یک سوال: این واکسن رو کی باید بزنم.قبل از دادن دفترچه به پلیس+10 یا بعد از اون؟ البته فردا میرم میپرسم ولی گفتم یه پیش زمینه داشته باشم.

hamidras
20-10-2010, 19:12
فقط یک سوال: این واکسن رو کی باید بزنم.قبل از دادن دفترچه به پلیس+10 یا بعد از اون؟ البته فردا میرم میپرسم ولی گفتم یه پیش زمینه داشته باشم.

واکسن هم جزئ مدارک اولیه است که باید بدی. قبل از تحویل مدارک باید بزنی:دی

mahdi7610
20-10-2010, 21:29
سلام عزیز
تصویه حساب کردم.نامه نظام وظیفه را هم از دانشگاه گرفتم.دفترچه هم از اداره پست خریدم. مسئول دانش آموختگان بهم گفت کارت تموم شده وقتی برگه سبز رنگ رو از نظام وظیفه گرفتی بیا پیش من. راستش نفهمیدم منظورش چی بود.

سلام

برگه سبز را باید ببری دانشگاه تا اونها پرونده تو را بفرستند مرکز تا از اونجا برات دانش نامه صادر کنند .

دانش نامه همون مدرک اصلی لیسانس شما هستش .

باید برگه سبز را ببری تا پرونده ات را بفرستند مرکز . بعد که خدمتت تموم شد باید کارت پایان خدمتت را ببری تا دانش نامه را بهت بدن .

واکسن را باید بزنی و برگه ای که مربوط به واکسن هست را با مدارک دیگه تحویل بدی به پلیس + 10

موفق باشی

princeofpersia_7
21-10-2010, 17:51
دوستان من میخوام دو تا کتاب اخلاق کاربردی و مبانی علوم ریاضی رو بخرم.. نمیدونم تو پیام نور باید حتما آخرین ویرایش کتاب ها رو خرید یا اینکه مشکلی نداره برای سال های قبلی باشه؟ چاپ 89 باید باشه حتما؟

اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم..

dehtoday
21-10-2010, 18:03
تو منابعي كه دادن بيرون نوشته بايد چاپ كي باشه !

منابع همه رشته ها :

mohsen00004
21-10-2010, 18:15
قضیه ریزنمرات چیه همون گواهی موقت پیش ودیپلمه ؟؟
راستی من دفترچه نظام وظیفه رو نفرستادم (ازمشاوره میدان سپاه پرسیدم گفت نمی خواد) گیرندن یهو؟؟؟؟:13:

hamidras
21-10-2010, 19:36
قضیه ریزنمرات چیه همون گواهی موقت پیش ودیپلمه ؟؟

ریز نمراته دیگه:دی یه برگست که کل نمرات پایه ات(دبیرستان یا پیش رو نوشته)

راستی من دفترچه نظام وظیفه رو نفرستادم (ازمشاوره میدان سپاه پرسیدم گفت نمی خواد) گیرندن یهو؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم نفرستادم.

تو دانشگاهم امار گرفتم هیچکی نفرستاده . حتی یکی اومده بفرسته همه کاراشم کرده ولی آخر سر پلیس +10 نگرفته ازش گفته نمیخواد تو که دانشگاه قبول شدی. متولد اردیبهشت 70 هم بود که تابستون باید میفرستاد:دی هیچ اشکالی هم نگرفتن ازش.

یه برگه هم بود این:دی برای اینکه خیالت راحت شه.

hamidras
21-10-2010, 19:42
دوستان من میخوام دو تا کتاب اخلاق کاربردی و مبانی علوم ریاضی رو بخرم.. نمیدونم تو پیام نور باید حتما آخرین ویرایش کتاب ها رو خرید یا اینکه مشکلی نداره برای سال های قبلی باشه؟ چاپ 89 باید باشه حتما؟

اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم..

از سال بالاییا یا استادا بپرس ببین اگه کتاب عوض شده که چاپ جدیدو بگیر اگه نه هم که هر جور عشقته:دی

bachekermani
23-10-2010, 10:14
سلام
یه مدت نبودیم گرفتار بودیم چه خبر؟
آقا مهدی7610 این تحقیق های توی کتاب فناوری اطلاعات در مدیریت نویسنده افرایم توربان مترجم دکتر حمید رضا ریاحی را انجام دادی اگه دادی فعلا صفحه 74 را بذار
با تشکر ممنون

hamidras
23-10-2010, 20:24
یه مدت نبودیم گرفتار بودیم چه خبر؟

سلامتی :دی تاپیک خلوته همه مشغولن:دی

Amir_oscar
24-10-2010, 10:37
کتاب های عربی و اصول فقه 2 حقوق هنوز نیومده! چون عوض شدن... نمی دونید کتاب هایی که عوض می شن حداکثر تا کی میان بیرون؟!

mahdi7610
24-10-2010, 14:11
کتاب های عربی و اصول فقه 2 حقوق هنوز نیومده! چون عوض شدن... نمی دونید کتاب هایی که عوض می شن حداکثر تا کی میان بیرون؟!
سلام

زمان مشخصی نداره . اگه کتاب چاپ بشه کتاب فروشی ها میارن . فقط باید 2 روز یکبار پیگیر باشی .

چون کتابهایی که تازه چاپ میشن اکثر محدود چاپ میشن و زود تموم میشن .

پس باید تند تند به کتاب فروشی ها بسپرید که اگه اوردن بهتون نگه دارن .

موفق باشی

hasti rs
25-10-2010, 18:51
سلام ..:11:
ما یه درس اصول مبانی و مدیریتمون هنوز تشکیل نشده :41:!! جلسه اول عروسی استاد بود هفته بعدشم ماه عسل بود !! میبینید تو رو خدا !! :13:

راستی چرا اینجا اینقدر خلوته ؟! :5:

mahdi7610
25-10-2010, 19:49
سلام ..:11:
ما یه درس اصول مبانی و مدیریتمون هنوز تشکیل نشده :41:!! جلسه اول عروسی استاد بود هفته بعدشم ماه عسل بود !! میبینید تو رو خدا !! :13:

راستی چرا اینجا اینقدر خلوته ؟! :5:
سلام

دلتا به استاد خوش نکن .

بشین درست را بخون . اگه استاد هم بیاد تند تند سمبل می کنه میره .

دارن خر خونی میکن دیگه :31:

موفق باشی

hamidras
25-10-2010, 20:36
دارن خر خونی میکنن دیگه

:دی من که لای درساهم باز نکردم فعلا.

میگم دانشگاه جالبی داریم:دی کلاس واسه درساش نداره ولی برداشته کلاس رباتیک گذاشته...

کلاس مبانیمون هم افتاد جمعه ضد حال اساسی خوردیم:دی کل دانشگاه جمعه تعتیله فقط کلاس ما باید بیاد...

princeofpersia_7
26-10-2010, 00:02
من که تازه فردا دارم میرم مدرک بدم !

دنیا رو ببین ! :31:

hamidras
26-10-2010, 11:54
من امروز رفتم مدرک بدم...

یکی اینکه روزش اصلا مهم نیست:دی منظورم اون روزی که تو اون برگه زده...

یکی دیگه اینکه مدارکو کامل ببرید از مدرک پیش و دیپلم و کارت ملی و شناسنامه یه کپی بیشتر ببرید...

واسه مدرک نظام وظیفه خیلی اذیت میکنن... رفتم از اموزش یه تاییدیه ثبت نام گرفتم که از نظر نظام وظیفه مشکل نداره کارشناس رشته گفت که همینو اسکن کن...

حالا از شانس لجنی:دی ما کافی نت دانشگاه بستس ! تو شهر غریب :دی هم بیا و کافی نت پیدا کن:دی

منم به جای پیدا کردن کافی نت به کافی شاپ مراجعه کردم و بعد از میل نمودن یک پرس:دی نسکافه رفتم به کارشناس گفتم شنبه میام خدافظ:دی

این تاییدیه هم بعضیا نداشتن ثبت نام نمیکرد...

کلا عملیات سختیه:دی

ساش
26-10-2010, 13:20
درود دوستان
من تا حالا پول این ترم را واریز نکردم

تو سایتش نوشته بود که مهلت واریز پول تا 27 هست
اگه الان برم بریزم به مشکل بر می خورم ؟؟؟؟؟؟

باید چه کار کنم ؟؟؟

mahdi7610
26-10-2010, 14:48
درود دوستان
من تا حالا پول این ترم را واریز نکردم

تو سایتش نوشته بود که مهلت واریز پول تا 27 هست
اگه الان برم بریزم به مشکل بر می خورم ؟؟؟؟؟؟

باید چه کار کنم ؟؟؟

سلام

نه اشکالی نداره .

هر موقع بریزید بعد از 72 ساعت حساب شما صفر میشه .

موفق باشی

princeofpersia_7
26-10-2010, 15:12
\

واسه مدرک نظام وظیفه خیلی اذیت میکنن... رفتم از اموزش یه تاییدیه ثبت نام گرفتم که از نظر نظام وظیفه مشکل نداره کارشناس رشته گفت که همینو اسکن کن...
کلا عملیات سختیه:دی

واسه نظام وظیفه چه گیری میدن؟

من چون اشتغال به تحصیل بهم ندادن و گفتن چون وقفه تحصیلی نداشتی و حضوری خوندی ایرادی نباید بگیرند.

حالا گیره تو چه جوری بود؟

.........

از شانسم خوردم به پست یه راننده آژانسی که کل فامیل هاش مسئول ثبت نام و پذیرش اونجا هستن! :18::18:

زنگ زد اونجا و تاخیرمو استاد کرد. گفت فردا هم بری آمار رو بدی کارتو راه میندازه :27:

hamidras
26-10-2010, 17:36
واسه نظام وظیفه چه گیری میدن؟

من چون اشتغال به تحصیل بهم ندادن و گفتن چون وقفه تحصیلی نداشتی و حضوری خوندی ایرادی نباید بگیرند.

حالا گیره تو چه جوری بود؟

گیری به اون صورت نبود:دی

تو سایت چیزی اپلود نکرده بودم کارشناسه میگفت الا و بلا باید یه چیزی اپلود کنی.

منم گفتم چیزی نمیخواد و اینا یه نامه داد به اموزش اون کپی کارت ملی و شناسنامه و پیش رو گرفت براش نوشت که برای ثبت نام از نظر وظیفه مشکل ندارم.

(تا آموزش بیاد 45 دقیقه معطل شدم ( واحد سالنو میگذروندم:دی))
بعد اون نامه رو دادم به کارشناسه بازم گفت الا و بلا اینو اسکن کن:دی بعد باقی ماجرا که کافی نت گیرم نیومد!

از شانسم خوردم به پست یه راننده آژانسی که کل فامیل هاش مسئول ثبت نام و پذیرش اونجا هستن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زنگ زد اونجا و تاخیرمو استاد کرد. گفت فردا هم بری آمار رو بدی کارتو راه میندازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاخیر چیتو:دی؟

hamid_diablo
26-10-2010, 18:51
سلام دوستان
منظور از دروس خودخوان چیه؟
نمره آخر ترم چه طوری محاسبه میشه؟

Squall Leonhart
26-10-2010, 19:04
سلام دوستان
نمره آخر ترم چه طوری محاسبه میشه؟

یعنی واسش کلاسی تشکیل نمیشه. قبلا شهریش هم نصف میشد ولی الان رو نمیدونم. نمرش رو هم دانشگاه معمولی امتحان میگیره و مثل بقیه درس ها از روی کلید اصلاح میشه.

hamidras
26-10-2010, 19:05
سلام دوستان
نمره آخر ترم چه طوری محاسبه میشه؟ سلام

خود خوانه دیگه:دی یعنی خودت باید کتابو بخونی بعد بیای و امتحان بدی...

نمرشم از 20 حساب میشه مستمرم خبری نیست:دی

princeofpersia_7
26-10-2010, 23:56
گیری به اون صورت نبود:دی

تو سایت چیزی اپلود نکرده بودم کارشناسه میگفت الا و بلا باید یه چیزی اپلود کنی.

منم گفتم چیزی نمیخواد و اینا یه نامه داد به اموزش اون کپی کارت ملی و شناسنامه و پیش رو گرفت براش نوشت که برای ثبت نام از نظر وظیفه مشکل ندارم.

(تا آموزش بیاد 45 دقیقه معطل شدم ( واحد سالنو میگذروندم:دی))
بعد اون نامه رو دادم به کارشناسه بازم گفت الا و بلا اینو اسکن کن:دی بعد باقی ماجرا که کافی نت گیرم نیومد!

تاخیر چیتو:دی؟

من که مدرک پیشمو آپلود کردم :31:

تاخیر داشتم بابت ثبت نامم.. امروز نشد برم.. ولی فردا باید برم حتما !

راستی این امتحاناتش یکی میگفت تستیه؟ درسته؟

hamidras
27-10-2010, 00:42
تاخیر داشتم بابت ثبت نامم.. امروز نشد برم.. ولی فردا باید برم حتما !

گفتم روزش مهم نیست اصلا هر کی هر کیه!!

راستی این امتحاناتش یکی میگفت تستیه؟ درسته؟

واسه همه درسا نه . ولی همه درسا تستی داره:دی مثلا ریاضی 1 20 تا تست داره کلا 4 نمره! 10 نمره تشریحی. 6 نمره مستمر.

من که مدرک پیشمو آپلود کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبول نمیکنن اونو:دی

Amir_oscar
27-10-2010, 14:08
شهريه ي اين ترم رو تا كي بايد داد؟ تا موقع امتحان ها وقت هست، نه؟! پس چرا يكي از بچه هاي اينجا چند تا پست پيش گفت وقت داره تموم مي شه؟!!!

hamidras
27-10-2010, 14:12
شهريه ي اين ترم رو تا كي بايد داد؟ تا موقع امتحان ها وقت هست، نه؟!

اره فکر کنم تا 3 روز قبل اومدن کارت ورود به جلسه وقت داری.

پس چرا يكي از بچه هاي اينجا چند تا پست پيش گفت وقت داره تموم مي شه؟!!!

اون برای حذف و اضافه بوده حتما که نبندن سایتو...

hamidras
27-10-2010, 14:31
2 عکس از دانشگاه ما:دی

mohsen00004
27-10-2010, 20:30
اقا ما امروز کله سحر از خواب ناز زدیم بلند شدیم رفتیم اونجا ( بماند که دیشب تا ساعت چند دنبال تکمیل مدارک بودیم) بعد برگشتن به ما میگن 15 بیاید:19::19:
بعد این نظام وظیفه رو همون 15 برم دنبالش یا زودتر برم؟؟؟؟؟

hamidras
27-10-2010, 21:36
بعد این نظام وظیفه رو همون 15 برم دنبالش یا زودتر برم؟؟؟؟؟ شما که تا اونجا رفتی خب میپرسیدی ازشون دیگه!

من که با یه مجوز از آموزش مشکلم حل شد فقظ اسکنش مشکل ساز بود که تا حالا ثبت نام نکردم:دی

متولد چه سالی هستی؟

راستی شما کجا میخونی:دی؟

princeofpersia_7
28-10-2010, 15:28
امروز رفتم ثبت نام ! مدارکو دادم. اصلا درباره سربازی حرفی نزدن :31:
هیچی هم نگفتن آپلود کن یا برو کاری کن. فقط یه نامه گرفتم از بخش وظیفه عمومی و دادم به آموزش... کلا انگار باید تو پرونده همه باشه. حتی اگر کارت پایان خدمت هم داشته باشی . استعلام میگیرن انگار ! :20:
واحد رایانه هم رفتم گفتن درس هام خودخوان شده و فرمشو خودم هم دیدم و اوکی بود :21:
دیگه تا امتحان ها پامو اونجا نمیذارم.. خلاص شدم :19:

ولی شهر باحالیه دماوند !

hamidras
28-10-2010, 15:58
فقط یه نامه گرفتم از بخش وظیفه عمومی و دادم به آموزش

همون که زده ثبت نامت از نظر نظام وظیفه مشکل نداره؟

mohsen00004
28-10-2010, 16:34
شما که تا اونجا رفتی خب میپرسیدی ازشون دیگه!

من که با یه مجوز از آموزش مشکلم حل شد فقظ اسکنش مشکل ساز بود که تا حالا ثبت نام نکردم:دی

متولد چه سالی هستی؟

راستی شما کجا میخونی:دی؟
نیمه دوم 69 /تهران می خونم
این نامه قضیش چیه ازنظام وظیفه باید بگیرم؟

princeofpersia_7
29-10-2010, 00:18
همون که زده ثبت نامت از نظر نظام وظیفه مشکل نداره؟

راستشو بخوای دقت نکردم.. ولی یه چیزی تو همین مایه ها بود..

2 تا نامه بود که باید میدادم.. جالبه حتی اون فرم تعهدنامه که گفته بودن باید پرینت بگیرین وبدین به مشاور رو ازم نخواست و حتی وقتی بهش گفتم هم گفت نمیخواد ! :20:
فقط گفتن یک ماه دیگه بیا برای پیگیری ارسال معافیتت به نظام وظیفه !

hamidras
29-10-2010, 11:57
این نامه قضیش چیه ازنظام وظیفه باید بگیرم؟

از نظام وظیفه نیست از خود دانشگاست. مجوز ثبت نامه که میگه از نظر وظیفه مشکلی نداری...

دو تا نامه بود که باید میدادم.

واسه من یکی بود :دی چیا بود نامه هات.

از من کپی گواهی پیشو با کپی شناسنامه و کارت ملیو گرفت فقط. تو چی دادی؟

فقط گفتن یک ماه دیگه بیا برای پیگیری ارسال معافیتت به نظام وظیفه !

به من چیزی نگفتن:دی

princeofpersia_7
29-10-2010, 16:00
ا

از من کپی گواهی پیشو با کپی شناسنامه و کارت ملیو گرفت فقط. تو چی دادی؟

اینا رو ازمن هم گرفت.. ولی کارشناس آموزش.. تو بخش نظام وظیفه از اینا چیزی ندادم ! :20:

mili_k
29-10-2010, 16:36
دانشگاه پیام نور رشته موسیقی هم داره؟ برای رفتن به این رشته باید امتحان جدا از کنکور سراسری داد؟ و چه پیش نیاز هایی لازم داره برای ورود و قبولی؟

hamidras
29-10-2010, 16:53
دانشگاه پیام نور رشته موسیقی هم داره؟
نداره:دی

برای رفتن به این رشته باید امتحان جدا از کنکور سراسری داد؟ و چه پیش نیاز هایی لازم داره برای ورود و قبولی؟

پیام نور تو تموم رشته هاش از 2 طریق دانشجو میگیره یکی دانشجوی رسمی که از طریق کنکور سراسری پذیرفته میشن یکی دانشجوی فراگیر که از طریق دوره های فراگیر پذیرفته میشن و بدون کنکور هست تقریبا.

mili_k
29-10-2010, 17:02
نداره:دی

پیام نور تو تموم رشته هاش از 2 طریق دانشجو میگیره یکی دانشجوی رسمی که از طریق کنکور سراسری پذیرفته میشن یکی دانشجوی فراگیر که از طریق دوره های فراگیر پذیرفته میشن و بدون کنکور هست تقریبا.

خب اگر نداره که سوال رو کلی می کنم.

کلاً برای ورود به رشته موسیقی باید چیکار کرد؟ کنکور یه بخش جدا برای هنر داره که امتحان بدیم؟ پیش نیاز برای شرکت تو آزمون برای ورود به این رشته چیه؟

و اینکه کسی که مثلاً فقه و مبانی حقوق اسلامی خونده میتونه بدون اینکه انصراف بده بره تو کنکور سراسری تو آزمون موسیقی شرکت کنه؟

hamidras
29-10-2010, 17:10
خب اگر نداره که سوال رو کلی می کنم.

کلاً برای ورود به رشته موسیقی باید چیکار کرد؟ کنکور یه بخش جدا برای هنر داره که امتحان بدیم؟ پیش نیاز برای شرکت تو آزمون برای ورود به این رشته چیه؟

باید کنکور هنر داد...پیش نیازی نداره فقط بعضی کتاباشو باید بخونی گمونم...

اینجا بپرسید

و اینکه کسی که مثلاً فقه و مبانی حقوق اسلامی خونده میتونه بدون اینکه انصراف بده بره تو کنکور سراسری تو آزمون موسیقی شرکت کنه؟

اگه دختر باشه یا از معافیت تحصیلی استفاده نکنه هیچ مشکلی نداره:دی

اگه پسر باشه و از معافیت تحصیلی استفاده کنه یه سری مشکلات خاص خودشو داره...
ولی اگه غیبت نداشته باشه و پیشو حضوری خونده باشه و رشته بهتر قبول شه تا ترم 4 اش مهلت داره کنکور مجدد بده یعنی 2 سال بعد ورود...

mili_k
29-10-2010, 17:26
باید کنکور هنر داد...پیش نیازی نداره فقط بعضی کتاباشو باید بخونی گمونم...

اینجا بپرسید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه دختر باشه یا از معافیت تحصیلی استفاده نکنه هیچ مشکلی نداره:دی

اگه پسر باشه و از معافیت تحصیلی استفاده کنه یه سری مشکلات خاص خودشو داره...
ولی اگه غیبت نداشته باشه و پیشو حضوری خونده باشه و رشته بهتر قبول شه تا ترم 4 اش مهلت داره کنکور مجدد بده یعنی 2 سال بعد ورود...

یعنی اگه کسی ترم پنجم باشه دیگه نمیتونه کنکور هنر بده؟ و بدون انصراف، در کنکور هنر (رشته موسیقی) هم شرکت کُنه؟

hamidras
29-10-2010, 17:35
یعنی اگه کسی ترم پنجم باشه دیگه نمیتونه کنکور هنر بده؟ و بدون انصراف، در کنکور هنر (رشته موسیقی) هم شرکت کُنه؟

تو قوانینی که من خوندم نمیتونه...

حالا تماس بگیر با نظام وظیفه ببین چی میکن.

mili_k
29-10-2010, 17:42
تو قوانینی که من خوندم نمیتونه...

حالا تماس بگیر با نظام وظیفه ببین چی میکن.

قوانین رو کجا میتونم پیدا کنم بخونم؟ لینکی چیزی داری؟

hamidras
29-10-2010, 17:42
قوانین رو کجا میتونم پیدا کنم بخونم؟ لینکی چیزی داری؟

این تاپیک بخون...

تغییر رشته یا آزمون مجدد در هر مقطع تحصیلی حداکثر یک نوبت مجاز خواهد بود.
مدت تحصیل مشمولانی که در سال احضار و حداکثر تا مهر سال اعزام در دانشگاه شروع به تحصیل کرده‌اند جزو سنوات تحصیلی محسوب نخواهد شد.
همچنین بر اساس مصوبات این جلسه دانشجویان مجاز به تحصیل در مقاطع پایین‌تر از مقطعی که دارای معافیت تحصیلی هستند نخواهد بود.
در صورت قبولی در آزمون مجدد فاصله بین انصراف از دانشگاه اولیه و اشتغال در دانشگاه ثانویه بیش از 4 ماه نباید باشد و در صورت قبولی در مقطع بالاتر معافیت تحصیلی به دانشگاه جدید ارسال و واحد آموزشی جدید ضمن اعاده معافیت تحصیلی به وظیفه عمومی درخواست معافیت برای مقطع جدید نماید که در این صورت مدت تحصیل سپری شده در سنوات مقطع جدید لحاظ خواهد شد.
بر اساس مصوبه، در صورت انتقال معافیت تحصیلی به موسسه آموزشی جدید مراتب باید توسط دانشگاه اولیه به اطلاع وظیفه عمومی صادر کننده معافیت تحصیلی برسد.

hamidras
29-10-2010, 17:50
اینم کاملشه:

mili_k
29-10-2010, 17:53
این تاپیک بخون...

تغییر رشته یا آزمون مجدد در هر مقطع تحصیلی حداکثر یک نوبت مجاز خواهد بود.
مدت تحصیل مشمولانی که در سال احضار و حداکثر تا مهر سال اعزام در دانشگاه شروع به تحصیل کرده‌اند جزو سنوات تحصیلی محسوب نخواهد شد.
همچنین بر اساس مصوبات این جلسه دانشجویان مجاز به تحصیل در مقاطع پایین‌تر از مقطعی که دارای معافیت تحصیلی هستند نخواهد بود.
در صورت قبولی در آزمون مجدد فاصله بین انصراف از دانشگاه اولیه و اشتغال در دانشگاه ثانویه بیش از 4 ماه نباید باشد و در صورت قبولی در مقطع بالاتر معافیت تحصیلی به دانشگاه جدید ارسال و واحد آموزشی جدید ضمن اعاده معافیت تحصیلی به وظیفه عمومی درخواست معافیت برای مقطع جدید نماید که در این صورت مدت تحصیل سپری شده در سنوات مقطع جدید لحاظ خواهد شد.
بر اساس مصوبه، در صورت انتقال معافیت تحصیلی به موسسه آموزشی جدید مراتب باید توسط دانشگاه اولیه به اطلاع وظیفه عمومی صادر کننده معافیت تحصیلی برسد.

من چیز زیادی دست گیرم نشد؛ پس یعنی نمیشه یه رشته هنر رو مثلاً موسیقی خوند و هم یه رشته دیگه؟ من الآن ترم پنجم الهیات هستم یعنی نمیشه برای کنکور 90 برای رشته موسیقی هم آزمون بدم؟؟ اگر هم مثلاً آزمون بدم بعد که قبول شدم نمیتونم هم تو این رشته ای که هستم درسم رو ادامه بدم هم این موسیقی جدید رو که قبول شدم؟

hamidras
29-10-2010, 18:01
پس یعنی نمیشه یه رشته هنر رو مثلاً موسیقی خوند و هم یه رشته دیگه؟
شدنش که میشه .

من الآن ترم پنجم الهیات هستم یعنی نمیشه برای کنکور 90 برای رشته موسیقی هم آزمون بدم؟؟ اگر هم مثلاً آزمون بدم بعد که قبول شدم نمیتونم هم تو این رشته ای که هستم درسم رو ادامه بدم هم این موسیقی جدید رو که قبول شدم؟

چون ترم 5 هستید نظام وظیفه مشکل دارید

شرکت دانشجویان در آزمون مجدد در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای پیوسته و دکترای تخصصی حداکثر 4 نیم سال باشد.

تحصیل همزمان تو 2 رشته هم که ممنوعه .

در کل فکر نمیکنم بتونید ولی اگه خیلی علاقه دارید میتونید پیشو بگیرید و از منابع رسمی مثل خود نظام وظیفه و دانشگاهتون جویا شید.

موفق باشید...

kasra_khan2003
30-10-2010, 13:59
دوستان منابع درس بازاریابی واسه آزمون کارشناسی ارشد - رشته مدیریت چی هست؟

princeofpersia_7
02-11-2010, 00:26
این دانشگاه پیام نور چرا از آزاد و غیر انتفاعی دانشجو نمیگیره؟

آیا عکسش هم هست؟

راستی از پیام نور که دانشجو میتونه بره به شبانه یا روزانه؟

تو این مملکت سرگیجه گرفتم من :19:

hamidras
02-11-2010, 11:49
این دانشگاه پیام نور چرا از آزاد و غیر انتفاعی دانشجو نمیگیره؟

آیا عکسش هم هست؟

راستی از پیام نور که دانشجو میتونه بره به شبانه یا روزانه؟

تو این مملکت سرگیجه گرفتم من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگیره کی گفته نمیگیره:دی؟ فقط باید مبادا و مقصد موافقت کنن گمونم...

عکسش نیست به هیچ کجا:دی

به شبانه و روزانه با کنکور مجدد میتونه بره همچنین ازاد و غیر انتفاعی:دی

princeofpersia_7
02-11-2010, 15:00
میگیره کی گفته نمیگیره:دی؟ فقط باید مبادا و مقصد موافقت کنن گمونم...

عکسش نیست به هیچ کجا:دی

به شبانه و روزانه با کنکور مجدد میتونه بره همچنین ازاد و غیر انتفاعی:دی

نه بابا تو سایت دانشگاه ما و هم تو خود بخش آموزش زده هرکس که قبلا دانشجوی آزاد یا غیر انتفاعی بوده نمیتونه اینجا تحصیل کنه..حالا هرجوری اومده باشه !
حالا من امیدوارم دانشگاه های روزانه از این بازی ها در نیارن ! :41:

hamidras
02-11-2010, 15:14
نه بابا تو سایت دانشگاه ما و هم تو خود بخش آموزش زده هرکس که قبلا دانشجوی آزاد یا غیر انتفاعی بوده نمیتونه اینجا تحصیل کنه..حالا هرجوری اومده باشه !

بیخود گفته:دی

ha789di
03-11-2010, 11:35
سلام بردوستان عزیز
دوستان کسی سایتی رو سراغ نداره که کتاب مدنی 8 سید حسن امامی رو واسه فروش داشته باشه خداوکیلی میان منبع میدن بعد کتاب رو واسه فروش پخش نمیکنن من شهر خودمون گیرم نیومد(کازرون) شیراز هم رفتم گفت تموم کردی منمیدونم الان چیکار کنم؟

hasti rs
03-11-2010, 21:04
پیامنور چقدر حذف و اضافه رو تمدید میکنه !! :20:
تا جمعه حذف و اضافه هست !
بابا این همه امکانات ندید به ما !!! تجربه ثابت کرده هرچی امکانات و پیشرفت رابطه ی عکس دارن باهام !:31:
پیامنور هم پیامنورای قدیم !! :13::31:

این استادا هم کشتن خودشون واسه یه 6 نمره دادن ،، همه گفتن میان ترم میگیریم !:29:

hamidras
03-11-2010, 21:06
این استادا هم کشتن خودشون واسه یه 6 نمره دادن ،، همه گفتن میان ترم میگیریم !

امتحان که خوبه استاد فیزیک ما هر هفته میپرسه:دی

princeofpersia_7
04-11-2010, 00:33
من که خودمو راحت کردم و خودخوان گرفتم... نمره قبولیش رو میگیرم:31:

hamidras
04-11-2010, 12:55
من که خودمو راحت کردم و خودخوان گرفتم... نمره قبولیش رو میگیرمالبته اینم که استاد داره یه جورایی خودخوانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو 6 جلسه چه جور میشه این کتابو درس داد نمیدونم:دی

hamidras
06-11-2010, 20:12
این 2 هفته ما داغونیم 2 تا استاد میخوان نیم ترم بگیرن هیچکی هم هیچی بلد نیست:دی

ardestan213
08-11-2010, 12:09
سلام ببخشید من میخام بپرسم تکمیل ظرفیت پیام نور آیا امسال وجود دارد یا نه آخه مجاز به انتخاب رشته شدم ولی به دلیل انتخاب رشته بد نتونستم قبول بشم میخام ببینم تکمیل ظرفیت پیام نور امسال وجود داره و من میتونم به دانشگاه برم امسال البته تکمیل ظرفیت دوره روزانه و شبانه اعلام شده است بنا به دلایلی نمیتونم در اونا شرکت کنم حالا از اساتید میخام ببینم کسی هست درباره تکمیل ظرفیت یام نور چیزی بدونه که آیا امسال هست یا نه ؟زمانش کی هست؟ چجوریه؟

princeofpersia_7
09-11-2010, 00:13
اگر چیزی به اسم تکمیل ظرفیت وجود می داشت تا به حال باید اعلام میشد.. شما اشتباه کردی که نرفتی دانشگاه های غیر انتفاعی ثبت نام کنی..طبق اعلام خودشون هرکسی که قبول نشده بوده هم میتونسته برای غیرانتفاعی هم ثبت نام بکنه.
اینجوری میشد برای کنکور سال بعد هم حضور داشته باشی..البته اگر هدفت این بوده باشه..
ولی بعید میدونم چیزی به اسم تکمیل ظرفیت مونده باشه..

hasti rs
09-11-2010, 14:50
تکمیلظرفیت تموم شد تا جمعه بود و منم فک نمیکنم واسه پیامنور هم تکمیل ظرفیت باشه ! :20:

ما هم هفته ی دیگه میان ترم داریممممممممممممممممممممم مممممم :19:

hasti rs
09-11-2010, 15:20
بچه ها نمونه سوال درس مبانی و اصول مدیریت و سازمان رو از کجا گیر بیارم ؟؟؟

hamidras
09-11-2010, 16:01
اینجا نمونه سوال زیاده:

pnunews.com

hasti rs
09-11-2010, 19:15
اینجا رو گشتم نبود !

Squall Leonhart
09-11-2010, 20:13
یه سری به سایت پیرانه پند بزن. آرشیوش خیلی کامل هست. توی گوگل اسم سایت رو جستجو بکنی میاره.

hamid_diablo
09-11-2010, 20:43
دانلود رایگان نمون سئوالات پیام نور
گروه کامپیوتر

ab-rafiee.com

ardestan213
10-11-2010, 09:35
سلام میتونید بگید امسال تکمیل ظرفیت پیام نور چی شد آیا هنوز دارد یا نه؟

من قبول نشدم آیا امکان داره امسال سر کلاس برم؟

Squall Leonhart
10-11-2010, 17:55
تاریخ حذف و اضافه کی هست؟ رد شده یا هنوز مونده؟

hamidras
10-11-2010, 18:08
تاریخ حذف و اضافه کی هست؟ رد شده یا هنوز مونده؟

تموم شد تا جمعه قبل بود....

jalal_f
12-11-2010, 22:07
سلام دوستانم من فوق دیپلم سخت افزار علمی کاربردی هستم کسی میدونه اگه پیام نور بیام چقدر از درسها قبول میکنن اگه جواب بدین ممنون میشم

ali1234567
14-11-2010, 11:18
سلام/دانشجوی دانشگاه آزاد تهران هستم و میخوام ترک تحصیل کنم و به پیام نور برم، چون اصلا حوصله کلاس رفتن رو ندارم، به نظرتون الان که یه ماه گذشته میتونم انتقالی بگیرم یا از طریق فراگیر وارد پیام نور بشم(چون اصلا دوس ندارم کلاس برم میخوام خودم تو خونه بخونم)...رشتم هم حسابداری هست...ممنون از راهنماییتون...

hamidras
14-11-2010, 11:27
سلام/دانشجوی دانشگاه آزاد تهران هستم و میخوام ترک تحصیل کنم و به پیام نور برم، چون اصلا حوصله کلاس رفتن رو ندارم، به نظرتون الان که یه ماه گذشته میتونم انتقالی بگیرم یا از طریق فراگیر وارد پیام نور بشم(چون اصلا دوس ندارم کلاس برم میخوام خودم تو خونه بخونم)...رشتم هم حسابداری هست...ممنون از راهنماییتون...

سلام

اگر مشکلی مداشته باشه انتقالتون چه از نظر قوانین دانشگاه و اگر پسر هستید نظام وظیفه... از ترم دوم میتونید شروع به تحصیل کنید ترم اول که تمومه داستانش...

ali1234567
14-11-2010, 12:47
سلام

اگر مشکلی مداشته باشه انتقالتون چه از نظر قوانین دانشگاه و اگر پسر هستید نظام وظیفه... از ترم دوم میتونید شروع به تحصیل کنید ترم اول که تمومه داستانش...

ممنون از پاسختون...بالاخره میتونم برم یا نه ؟ قوانیین رو هم نمیدونم،،،متولد 69 نیمه دوم هستم و همین خرداد 89 پیش دانشگاهی رو تموم کردم...(یه سوال: پیام نور واسه درسایی مثل زبان و ادبیات و کلا خوندنی ها که کلاس نمیزاره! درسته)؟

hamidras
14-11-2010, 13:15
ممنون از پاسختون...بالاخره میتونم برم یا نه ؟ قوانیین رو هم نمیدونم،،،متولد 69 نیمه دوم هستم و همین خرداد 89 پیش دانشگاهی رو تموم کردم...واسه این ترم که قطعا نمیتونید برید! میفته واسه ترم بعد که از الان بیفتید دنبالش:دی
ولی از من میشنوید اگه از نظر مالی مشکلی نیست همین ازادو برید بهتره!! اینجا همه میخوان از شر پ.ن خلاص شن!!
از نظر قوانین نظام وظیفه که نمیدونم:دی تو تاپیک نظام وظیفه مطرح کنید.
قوانین نقل و انتقال هم تو اینترنت هست گوگل کنید...

(یه سوال: پیام نور واسه درسایی مثل زبان و ادبیات و کلا خوندنی ها که کلاس نمیزاره! درسته)؟چرا میذاره:دی

مثلا دانشگاه ما زبان 4 روز و اندیشه 2 روز (هر روز 4 ساعت) کلاس گذاشته. ولی میتونید اینا رو خود خوان بگیرید که نیازی به رفتن به کلاس هم نداره...

البته واسه خیلی از درسای تخصصی هم کلاس نداره متاسفانه!!

ali1234567
14-11-2010, 13:40
مثلا دانشگاه ما زبان 4 روز و اندیشه 2 روز (هر روز 4 ساعت) کلاس گذاشته.
اجباری که نیست کلاسها؟؟؟؟

واسه این ترم که قطعا نمیتونید برید! میفته واسه ترم بعد که از الان بیفتید دنبالش
منظورتون انتقاله یا برم فراگیر؟؟؟

ha789di
14-11-2010, 13:43
دوستانی که رشته حقوق هستند کسی این ترم متون فقه 4 گرفته بابا این که همش عربیه کسی راهنایی واسش سراغ نداره....

ali1234567
14-11-2010, 14:11
یه سوال مهم: من میتونم از دانشگاه آزاد انتقالی بگیرم به پیام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ترم اول هستم و الان 1 ماه و نیم هست که دارم میرم ولی بخاطر بیماری نمیتونم حضوری برم واسه همین میخوام برم پیام نور
حالا اصلا میشه انتقالی گرفت یا نه؟
یه راه دیگه هم هست نمیدونم عملیه یا نه: میتونم از دانشگاه آزاد انصراف بدم ، بعد از طریق فراگیر برم پیام نور؟؟؟؟؟

ali1234567
14-11-2010, 14:31
یه سوال مهم: من میتونم از دانشگاه آزاد انتقالی بگیرم به پیام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ترم اول هستم و الان 1 ماه و نیم هست که دارم میرم ولی بخاطر بیماری نمیتونم حضوری برم واسه همین میخوام برم پیام نور
حالا اصلا میشه انتقالی گرفت یا نه؟
یه راه دیگه هم هست نمیدونم عملیه یا نه: میتونم از دانشگاه آزاد انصراف بدم ، بعد از طریق فراگیر برم پیام نور؟؟؟؟؟
یکی به دادم برسه:11:

princeofpersia_7
14-11-2010, 14:44
من پیام نور دماوند رفتم.. از طریق سراسری. .. نوشته بود کسانی که دانشجوی آزاد بودن.. نمیتونن انصراف بدن و بیان به پیام نور..
حالا بیشتر از این نمیدونم.. شاید واحدهای دیگه مشکلی نداشته باشن..

ali1234567
14-11-2010, 14:46
از طریق فراگیر چی؟ اونم نمیشه؟

hamidras
14-11-2010, 15:11
اجباری که نیست کلاسها؟؟؟؟
نه نیست:دی

منظورتون انتقاله یا برم فراگیر؟؟؟

انتقاله.

فراگیرو نمیدونم چه جوریه:دی

این دوتا سایتو ببین حتما هست توشون

pnunews.com
pnuna.ir

ali1234567
14-11-2010, 23:32
پس من میتونم از دانشگاه /ازاد انتقالی بگیرم به پیامم نور؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه من به خاطر بیماری اصلا نمیتونم کلاس برم، پیام نور که کلاس اجباری نداره؟؟؟؟؟

hamidras
15-11-2010, 02:41
پس من میتونم از دانشگاه /ازاد انتقالی بگیرم به پیامم نور؟؟؟مطمئن نیستم ولی فکر کنم بشه

یه سوال دیگه اینکه من به خاطر بیماری اصلا نمیتونم کلاس برم، پیام نور که کلاس اجباری نداره؟؟؟؟؟ فقط دروس عملی اجباریه

John Cena723
15-11-2010, 15:41
دوستان برای گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل چه مدارکی رو باید برد؟

hamidras
15-11-2010, 16:12

فقط عکس:دی 1 هفته هم صدورش طول میکشه!

ali1234567
15-11-2010, 16:20
لطفا به این تاپیک هم سر بزنید:

Squall Leonhart
15-11-2010, 18:39

فقط عکس:دی 1 هفته هم صدورش طول میکشه!

بابا بنده خدا رو چرا میپیچونی؟!

واسه گواهی اشتغال به تحصیل عکس لازم نیست! برگه انتخاب واحدت رو از سیستم گلستان پرینت میگیری با آخرین فیش واریزی میبری میدی به کارشناستون اگه سیستم دانشگاهتون اتوماسیون باشه (که اکثرا هست) میزنه روی کامپیوتر بعد میری از دبیرخانه گواهیت رو میگیری تموم میشه!

hamidras
15-11-2010, 18:53
بابا بنده خدا رو چرا میپیچونی؟!

واسه گواهی اشتغال به تحصیل عکس لازم نیست! برگه انتخاب واحدت رو از سیستم گلستان پرینت میگیری با آخرین فیش واریزی میبری میدی به کارشناستون اگه سیستم دانشگاهتون اتوماسیون باشه (که اکثرا هست) میزنه روی کامپیوتر بعد میری از دبیرخانه گواهیت رو میگیری تموم میشه!

والا دانشگاه ما که اینجوری بود:دی

عکسو شماره دانشجوییو میگرفت بعد میگفت گواهیو میفرستیم راهنمایی رانندگی ! بعد از اونجا میاد میدیم بهتون!
1 هفته طول کشید!

princeofpersia_7
15-11-2010, 23:03

این آخرین فیش واریزی همون شهریه منظورته؟ خب من اینا رو دادم به خود دانشگاه !

باید چی رو ببرم بدم پس؟ !1 مطمئنی عکس هم لازم نیست ؟ :20:

Squall Leonhart
16-11-2010, 07:43
این آخرین فیش واریزی همون شهریه منظورته؟ خب من اینا رو دادم به خود دانشگاه !

باید چی رو ببرم بدم پس؟ !1 مطمئنی عکس هم لازم نیست ؟ :20:

مگه دانشگاه تون کجاست؟ اون ور دنیا که نیست یه سر به کارشناستون بزن ببین چی میگه. همین! :31:

princeofpersia_7
16-11-2010, 16:31
مگه دانشگاه تون کجاست؟ اون ور دنیا که نیست یه سر به کارشناستون بزن ببین چی میگه. همین! :31:

از تهران تا دماوند میشه اون ور دنیا واسه من.. کلی وقت و هزینه هم باید بدی :13:

farshidshd
16-11-2010, 17:26
پس من میتونم از دانشگاه /ازاد انتقالی بگیرم به پیامم نور؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه من به خاطر بیماری اصلا نمیتونم کلاس برم، پیام نور که کلاس اجباری نداره؟؟؟؟؟

انتقالی از آزاد به هیچ دانشگاهی ممکن نیست ( قبلا هم عرض کردم ) و همینطور بلعکس

کلاسای پیام نور هم آخر هفته ها معمولا 5شنبه و جمعه هست که میتونی اصلا نری

hamidras
16-11-2010, 17:41
کلاسای پیام نور هم آخر هفته ها معمولا 5شنبه و جمعه هست

این چیزیه که عوام میگن:دی

دانشگاه ما هر روز کلاس داره. اتفاقا جمعه ها 7-8 تا کلاس بیشتر نیست!

Desmond
21-11-2010, 17:02
سلام دوستان یه کمک فوری داشتم
من امسال نه، سال قبلش که کنکور دادم مجازی خواجه نصیر قبول شدم و همون زمان پیام نور هم قبول شدم(انتخاب بعدیم بود)
تو دانشگاه آزاد تا 1.5 ترم میتونی بری.
می خواستم ببینم اینجام میشه کاری کرد؟(دارم الان مجازی میرم)
خیلی خیلی ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی برام حیاتیه.

fariborz_1
21-11-2010, 17:19
دوستان قراره میان ترم از ترم دیگه حذف بشه ؟

hamidras
21-11-2010, 17:27
دوستان قراره میان ترم از ترم دیگه حذف بشه ؟

کی گفته!!:18:

fariborz_1
21-11-2010, 19:07
کی گفته!!:18:
من خبرش رو از بچه ها شنیدم

hamidras
23-11-2010, 20:53

بچه ها چیز زیاد میگن!:دی

اقا نمیتونم وارد گلستان شم مشکل از منه یا سایت؟

کد5 : در حال حاضر امکان ورود به سيستم وجود ندارد

bachekermani
27-11-2010, 08:23
شایعه هست بچه ها ............... کردن:4:

---------- Post added at 08:22 AM ---------- Previous post was at 08:20 AM ----------

بچه ها از تو چه سایتی میشه سوالات رشته فناوری اطلاعات را دانلود کرد لطفا لینک مستقیم بذارید .:20:

---------- Post added at 08:23 AM ---------- Previous post was at 08:22 AM ----------

راستی سلام:31:

hamidras
28-11-2010, 18:16
بچه ها از تو چه سایتی میشه سوالات رشته فناوری اطلاعات را دانلود کرد لطفا لینک مستقیم بذارید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidras
01-12-2010, 13:15
زمان ثبت نام و امتحانات دوره های جدید فراگیر در دانشگاه پیام نور