PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب infrared

digital2007
12-04-2008, 23:17
سلام. من لب ناب دل Dell Vostro 1500 گرفتم. اول اینکه در کل چیزی خوبی نسبت به قیمتش که 130.000 تومان است. درضمن میگن بهنر از مدل 1520 هستش.
دوم اینکه یه راهنمایی می خواستم برای نصب infrared چکار باید کرد؟ چون درایور هم داخل سی دی همراه با دستگاه نیست.
اگه بخوام موبایل رو با infrared بهش وصل کنم باید از چه برنامه ای استفاده کنم؟
:46:

REGISTERED USER
13-04-2008, 00:10
میگن بهتر 1520 هست چون جدیده و بیشتر از دل 1520 جای توسعه داره و حالا حالاها ماندگاره !

چرا سی دی نداره ؟ ووسترو ها یک سی دی مشکی با لوگوی ووسترو دارند که روش نوشته application & driver ... شاید جدیدا با این مدل نداده بیرون و از طریق dell recovery باشه و یا تو پوشه درایور تو درایو c باشه ... به هر حا میتونی از این سایت بگیری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گوشی ات چیه ؟ اگر نوکیا داری وقتی درایور رو نصب و راه اندازی کردی با pc suite و ... برای باقی موبایلها هم با نرم افزار خودشون

به بخش موبایل مراجعه کن بهتر راهنمایی میشی

Mohandes_mansour
13-04-2008, 05:01
سلام. من لب ناب دل Dell Vostro 1500 گرفتم. اول اینکه در کل چیزی خوبی نسبت به قیمتش که 130.000 تومان است. درضمن میگن بهنر از مدل 1520 هستش.
دوم اینکه یه راهنمایی می خواستم برای نصب infrared چکار باید کرد؟ چون درایور هم داخل سی دی همراه با دستگاه نیست.
:46:

سلام
منم میخوام همین مدل دل رو بگیرم! شما ازش راضی هستی ؟؟؟؟
کدوم کانفیگشو گرفتی ؟
توصیه شما به من چی برای این لپ تاپه ؟!

digital2007
13-04-2008, 22:58
سلام دوست عزیز و تشکر از جوابت. بله سی دی که گفتی همراه لب تابم بود ولی درایور اینفراده توش نبود.
اما دوستی که قصد خرید داری اول اینکه من با مشخصات زیر گرفتم
Cpu : 2.4 GHZ 4 MB Catch
Ram : 2 GB
Graphic : 8600 Geforce Nividia 1 GB
Hard : 160 GB
مالزی. رنگ مشکی و ساخت مالزی:8:
بعد اینکه مدل 1500 با 1520 فرقی زیادی نداری اختلافات خیلی کمی دارن. فقط من خیلی شنیدم که مدل 1520 که جدید اومده یکسری مشگل داره که داخل مدل 1500 وجود نداره
بعد اینکه 1500 لب تاب عالی فقط یه مقدار مشکل گرما اونم داخل بازی کردن به چشم می خوره.
اگه قصد خریدش رو داری بگیر پشیمون نمی شی.
حواست باشه اولین کاری که می کنی حتما با خود ویندوز ویسنا از ویندوز یه پشتیبان تهیه کنی

REGISTERED USER
13-04-2008, 23:16
دوستان مباحث خرید و فروش و بحث در مورد آنها فقط در این قسمت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا از زدن پست متفرقه پرهیز کنید