PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

naser_2006
30-09-2008, 17:51
نظرتون در مورد hp dv 6899 با بودجه ی 1.500 چیه؟

behnam_tr
30-09-2008, 18:01
قیمت این لپ تاپ چنده ؟؟

acer-aspire-5720-4984

doityourselfir
30-09-2008, 18:04
Is'nt There anybody to answer me????????????

behnam_tr
30-09-2008, 18:11
آبا لپ تاپی با cpu دوهسته ای و رم 1 گیگ زیر 600 تومن هست یا نه ؟؟ ( فرقی نمیکنه از کدوم برند باشه )

و یه سوال دیگه ::

قیمت dell500 چنده ؟؟ امروز رفتم گفتن 590 تومن درسته ؟؟
آیا مدلی قویتر از این ( dell 500) با قیمت کمتر از 600 تومن هست ؟؟ ( فرقی نمیکنه کدوم برند باشه)

و بازم تشکرات مرا پذیرا باشید........فرا رسیدن عید سعید فطر رو هم خدمت همه دوستان و کاربران عزیز تبریک عرض میکنم.

mostafa_khan001
30-09-2008, 19:39
شما که انقدر زحمت می کشی و به سوال های همه جواب کامل می دی یه زحمتی بکش و ما رو هم یه راهنمایی کن!

من 900 تومن برا خرید نوت بوک کنار گذاشتم، دانشجوی برق هم هستم. اهل بازی و گیم و ... این حرف ها هم نیستم.
فقط می خوام یه چیزی بگیرم که بی درد سر باشه جون سخت باشه؟
چی بخرم؟ از کجا بخرم؟

خیلی ممنونت می شم اگه رهنماییم کنی

:11:
جون سخت صفتی هست که ادم رو یاد یه برند میاندازه و اون هم فقط "دل "هستش
شما میتونی هم 1525 بگیری هم 1310 رو بگیری
میتونی با کانفیگ های حول حوش 900 تومنی شون رو پیدا کنی تو بازار
اگه ال سی دی بزرگ تر میخواهی 1525 ال سی دی 15.4 داره.اما 2.8 کیلوگرم اینطورا وزنش میشه
از طرفی اگه ال سی دی کوچیک میخواهی میتونی 1310 رو انتخاب کنی که از اسمش هم مشخصه ال سی دی 13 اینچ داره و وزن خیلی خوبه کمتر از 2 کیلوگرم
ضمن اینکه فکر کنم یه کانفیگ از 1500 رو هم با این قیمت بتونی پیدا کنی
کلا تو این قیمت مشخصات عمومی نوت بوک ها اینه:
سی پی یو 2 هسته ایی 2
fsb :800
رم 1 تا 2
کارت گرافیک ایی مانند intel x3100
هارد های حدود 100 و خورده ایی
دارای یه چیزهای جانبی مثل بلوتوث و وب کم و...
پیشنهادم اینه شما خودت کاملا سرچ کن.بعد 2-3 مدل رو گلچین کن بیا اینجا مشورت بگیر ببین کدومهاش واست مناسب تره

سلام به همه بچه های فروم
من میخوا یه لب تاب حدود ا (حالا 100 بالا پایین) بگیرم.تاحالا هم با سرچی که کردم dell v, بهتر دیدم.ولی کلی سوال دارم.هر کی کمکم کنه ازش ممنون میشم
1.فول پورت یعنی چی؟ و تو این رنج قیمت dell آیا داره؟ اگه نه پورتهایی که کم داره چیه و کاراییش چیه؟ اگه خیلی مهم باشه یا نمیگیرم یا میزارم پولم جمع شه چیزی که داشته باشه میگیرم
2.تو این رنج قیمت کارتهای گرافیک که هست delicate هست یا نه؟ و اگه داره چنده؟ من تو لیستهایی که دیدم مدل کارت بعضا هست ولی از کجا میشه فهمید حافظه delicate چقدره؟ تو لستی که صفحه اول هست پیدا نکردم.کجا میشه با توجه به مدل این مشخصاتو فهمید؟
3.ر م 1 vista با نرم افزارهای سنگین رو جوابگو هست یا 2 نیاز داره؟ این وسظ نقش cash چیه؟ فکر کنم cpu core2 cash 4 با رم 2 و گرافیک 256 (delicate) حداقل چیزی باشه که آدم 6 ماه بعد پشیمون نشه با توجه به اینکه VGA و CPU قابل آپگرید نیست.درسته؟

پیشاپیش اطز راهنماییتون ممنونم
همیشه این یه قانون کلیه که"هر چه قدر پول بدی اش میخوری"
این پول شما خوبه.منم الان خودم 1.300 دارم همش پیش خودم میگم ای کاش 300 تومن بیشتر داشتم
1500 از دل رو میتونی کانفیگ با این قیمتش رو گیر بیاری(من خودم تا چند وقت پیش بودجه ی شما رو داشتم و میدونم این بهترین گزینه هست تقریبا)
/\/\/\/\
از اچ پی هم یه مدل HP-Compaq Pavilion DV5-1030 هست مشخصات جالبی داره
==
اما من خودم 1500 رو بیشتر میپسندم
\/\/\/\/
در مورد رمها اگه در مورد اون مدل خاص تحقیق کنی کاملا متوجه میشی چه مقدار رم اختصاص داده شده داره و تا چقدر شیر میکنه
مثلا کارت گرافیک 8400 جی اس(فکر کنم کارت گرافیک dell 1500 هم همین باشه) ددیکیت یا رم اختصاص داده شده اش 128 هست
نکته:
تو انتخاب لب تاپت به نظرم خیلی روی "رم"وسواس نداشته باش.چون یکی از قطعاتیه که موقع خرید راحت میتونی ارتقاش بدی اما بقیه قطعات عموما قابل ارتقا نیستن.تو مدل دلخواهت رو انتخاب کن.اگه رمش کم بود همون جا موقع خرید بگو واست رمت رو ارتقا بدن
====
نکته کلی:
به شکل کلی نوت بکهای بین 800،900 تومن با یه نوت بوک 1 تا 1.100 تومنی بیشتر روی کارت گرافیکش هست.نوت بوک گرون تر از جی فورس استفاده میکنه.اما نوت بوک ارزون تر که کانفیگ خوبی هم داره .کمپانیش واسه کم شدن قیمت اش یه جای کارت گرافیک های جی فورس میان از کارت گرافیکی چون intel x3100 استفاده میکنن تا ارزون تر در بیاد
شاد باشید:10:

ravani_13
30-09-2008, 23:08
نظرتون در مورد hp dv 6899 با بودجه ی 1.500 چیه؟

سلام مجدد به دوستان بعد از غیبت چند روزه .

خدمت شما بگم که واسه کسی که یه سیستم قوی و تک میخواد و به ظاهر اهمیت زیادی میده و میخواد لپ تاپش تک باشه عالی هست ولی باید اینو گفت که با 1.500 تو همین برند hp میتونی dv 6880 بگیری که رمش 2 برابر هست و ...

ولی اینو هم باید گفت که ظاهر 6899 از نوع special هست واقعا تک هست .

خلاصه بگم با این قیمت لپ تاپی کمی قوی تر اما با ظاهری کمی پایین تر هم میتونی بگیری .

1. dv4 - 1070

2. dell xps m1530

3. dv 6880

موفق .....

infernalboy62
01-10-2008, 09:52
بروی چشم ، جواب سوال اولت : Full Port اصطلاحا به لپ تاپی میگن که پورت های Serial و Paralel و DVI و در بعضی مدلها مثل HP دارای پورت Expansion هستن و منظور لپ تاپیه که احتیاج به تبدیل و آداپتور برای پورت نداشته باشه و بیشتر به درد افرادی میخوره که استفاده حرفه ای و صنعتی دارن ... بله دل داره سری Latitude مثل D820
2- درست رنج قیمتتو نگفتی اما میشه با 1 میلیون و 200 یه لپ تاپ خوب با کارت گرافیک Delicate تهیه کرد مثل دستگاه های Vostro از دل یا Satellite از توشیبا و این رو هم بهت بگم که روی حرفهای تبلیغاتی فروشنده نباید اعتماد کنی و ممکنه بهت بگه فلان دستگاه 1 گیگ گرافیک Delicate شده داره که دروغ میگن بیشتر وقتها ...
بهترین راه اینه که بری سایت سازنده خودت دنبال اطلاعات بگردی یا از سایت های معتبر آمار بگیری ...
3- بستگی به ورژن ویستا داره و اینکه بخوای از Aero استفاده کنی و چندین مورد دیگه ... اما معمولا 1 گیگ رم برای کار با برنامه هایی مثل Office و اینترنت و گوش دادن به آهنگ و این چبزا کافیه ...
کش رو هم تو پستهای قبلی توضیح دادم و یکی از مهمترین نکته ها برای خرید دستگاهه که باید دقت کنی ...
البته CPU Core2Duo با 4 مگ کش زیاد هست و یه چیز دیگه که باید دقت کنی FSB سی پی یو هست که سعی کن 800 یا بالاتر بگیری ( بستگی به مدل )

ممنونم ازتون بچه ها.
ببینیین این چطوره؟

CPU
:core 2 duo 2.0
Cash
:4096 KB
Ram
:1024 MB
HDD
:160 GB
Drive
:DVD-RW
LCD
:15.4 WXGA
VGA
:Geforce 8600
webcam
: Available
bluetooth
:Available
wireless :Available

Guaranty :International

os
:vista

weight : 2.7 KG

البته این چند تا مورد به ذهنم رسید:
یکی اینکه این گارانتیش که بین الملل ایراد نیست؟ یعنی اونایی که گارانتی داخل دارند آیا واقعا نیاز میشه و وقتی شد آیا واقعا سرویس میدن یا میگن این قسمتش مربوط به ما نمیشه و از این حرفها که این شرکتها خوب بلدند.
دوم اینکه aero و FSB چیه؟ الان تو این کاتالوگ چیزی از FSB گفته نشده ، از کجا باید اونو فهمید؟
سوم اینکه پس RAM 1 برا ویستا و یه نرم افزار مهندسی مثل ORCAD یا بازی کمه ،درسته؟ اگه اینو بخوام باید رم رو ارتقا بدم؟
چهارم اینکه کشور تولید کننده چقدر مهمه و این مدل معلومه ساخت کجاست ؟
و آخر اینکه این نوت بوک چقدر قیمت میخوره؟

بازم یه دنیا ممنون از همتون

mostafa_khan001
01-10-2008, 10:14
ممنونم ازتون بچه ها.
ببینیین این چطوره؟

CPU
Cash
Ram
HDD
Drive
LCD
VGA
webcam
bluetooth

os

یکی اینکه این گارانتیش که بین الملل ایراد نیست؟ یعنی اونایی که گارانتی داخل دارند آیا واقعا نیاز میشه و وقتی شد آیا واقعا سرویس میدن یا میگن این قسمتش مربوط به ما نمیشه و از این حرفها که این شرکتها خوب بلدند.
دوم اینکه aero و FSB چیه؟ الان تو این کاتالوگ چیزی از FSB گفته نشده ، از کجا باید اونو فهمید؟
سوم اینکه پس RAM 1 برا ویستا و یه نرم افزار مهندسی مثل ORCAD یا بازی کمه ،درسته؟ اگه اینو بخوام باید رم رو ارتقا بدم؟

سلام
این کانفیگ مال سری xps هست؟اخه کارت گرافیکش 8600 جی تی هست.
که کارت گرافیک خیلی خوبیه.
کش اش هم بالاست.فکر کنم fsb اش هم 800 باشه
فکر کنم قیمتش حول و حوش 1.200-1.300 باشه
رم 1 واسه ویستا که کافیه واقعا.اما اگه بخواهی بازی هم باهاش انجام بدی واسه اینکه تقریبا مشکلی نداشته باشی اگه رم 2 بگذاری واسش دیگه عالی میشه.اره رم گفتم که قابل ارتقا دادن هست.تا 4 گیگ رم میشه ارتقاش بدی
نکته:
اگه میخواهی رم ارتقا بدی همون موقع فروش انجام بده نه بعد گذشت زمان.چون موقع فروش فروشنده که واست عوض میکنه.رمت رو بر میداره به عنوان رم فابریک و رمت رو که ارتقا میده خرج زیادی رو دستت نمی یوفته(دوست من دل 1510 گرفت.2 رو به 4 گیگ ارتقا داد همون موقع خرید و فقط 30 تومن خرج واسش برداشت
اما اگه بعد ها بخواهی ارتقا بدی.دیگه رمت رو به عنوان رم نو برنمیدارن و رم بخواهی ارتقا بدی هزینش سنگین میشه تقریبا
\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
توی کشورهای تولید کننده الان مدلهای ساخت"ایرلند"و "لهستان"هم عالی هستن هم محبوب هم کمی گرون تر شاید.اما الان کمیابه و یه کمی سخت پیدا میشه
الان مدل اروپایی زیاد هست و راحت پیدا میشه
چینی اش هم هست که اونم راحت پیدا میشه
کلا همشون تحت لیسانس هستن و همشون عالی هستن
\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
اها تو بحث گارانتی.واسه دل گارانتی کم نیست.بهترینشون زیگورات هست که از بقیه حداقل 50 تومنی گرون تره
اما گارانتی های دیگه هم هستن مثل" delliran "دفتر هاشون بیشتر توی پایتخت یا انقلابه.یه سر بزنی پایتخت باهاشون اشنا میشی(دوستم میگفت طبقه 3 هستش.زیگورات هم هم طبقه 1 داره هم طبقه 3.طبقه 3 دفتر مرکزیشه البته)
نکته:
فقط پیشنهادم اینه گارانتی مغازه ایی نگیر.گارانتی از شکرت های گارانتی کننده بگیر حتی اگه اسم و رسم اون گارانتی دهنده زیاد نباشه
شاد باشی:10:

Pami
01-10-2008, 12:41
ممنونم ازتون بچه ها.
ببینیین این چطوره؟

CPU
Cash
Ram
HDD
Drive
LCD
VGA
webcam
bluetooth

os

دستگاه خوبیه و گرافیکش هم خوبه ، گارانتی بین الملل به نظر من یعنی بدون گارانتی !!! و هیچ ضمانتی روش نیست و منظور همون ضمانت خود شرکت سازنده هست و تو ایران اعتباری نداره ( دل و اچ پی و سونی و ... تو ایران بطور مستقیم فعالیت نمیکنن که بخوای از این گارانتی استفاده کنی البته بغیر از ASUS :ه مستقیم نظارت داره ) یا لپ تاپ خوب بدون گارانتی بگیر یا میگیری و میخوای خیالت راحت باشه با گارانتی رسمی مثل زیگورات تکنولوژِی و یا ایران رهجو و یا دیجیتال و امرتات و اینا رو بگیر و FSB پهنای باند سی پی یو هست و تاثیر زیادی تو پردازش داره و هرچی بیشتر باشه بهتره و Aero یه قابلیت انحصاری ویندوز ویستا هستش که یه نوع رابط گرافیکیه و احتیاج به گرافیک خوب و سخت افزار مناسب داره تا بتونی اجرا کنی و تو همه نسخه های ویستا نیست .
FSB رو بعضی کاتالوگ ها میزنن و اگه پیدا نکردی باید بری سایت سازنده .
آره باید رم رو ارتقا بدی و به نظر من 2 گیگ برای شما کافیه و حدودا 25 هزار تومن با رم سامسونگ یا کینگ استون برات خرج داره .
زیادی مهم نیست و اکثر مدلها با یه کیفیت ساخته میشن و تحت لیسانس هستن .
با اینکه اسم برند رو نگفتی اما به نظر من حدودا 1 میلیون و دویست هزار تومن

Pami
01-10-2008, 13:09
بچه ها این هم آمار پر فروش ترین ها در ایران که توسط یه سایت بسیار معتبر داده شده که نمیتونم بگم اسمشو ( ما که الکی یه اخطار گرفتیم دومیش زور داره !! )

باز هم دل اوله ( هر برتری بی علت نیست )

1- دل با 32 %
2- سونی با 25 %
3- اچ پی با 10 %
4- توشیبا با 8 %
5- ایسر با 7 %
6- آی بی ام با 5 %
7- ایسوس با 4 %
8- اپل با 3 %
9- سوزوکی با 2 %
10- فوجیتسو زیمنس با 2 %

بقیه برند ها شامل MSI و LG و Samsung و Gigabyte و .... با 2 %

Shahnam7
01-10-2008, 15:04
شما اگه کار خاصی برای استفاده نداری میتونی روی برند های زیادی حساب کنی ، سونی رو البته نمیگم ! با 900 تومن باید سری NR بخری که مشخصات پایینی داره . اما میتونی دل توشیبا ایسر فوجیتسو زیمنس و اچ پی و خیلی های دیگه رو بخری که بعضا هرکدوم برای خودشون مزایا و معایبی دارن .
اما چون گفتی جون سخت به نظر من برو سراغ دل مثلا مدل : Vostro 1310 که دستگاه خوب و شیکیه با صفحه 13 اینچی رم 1 گیگ و هارد 160 و سی پی یو 1.8 دو هسته ای 2 مگ کش و دی وی دی رایتر و از همه مهمتر ساخت ایرلند با قیمت 890 هزار تومان ...

یه دنیا ممنون از راهنماییت
با این قیمت و ساخت ایرلند رو کجا میشه پیدا کرد؟
کدوم یکی از شرکت های گارانتی ارائه می ده؟

من الان پارس لپ تاپ با این مشخصات اما ساخت مالزی رو 890 میده

DELL
BRAND
VOSTRO 1310
MODEL
CORE 2 DUO 1.8 GHZ T5670
CPU

MB 2

CACHE
MB 2048 DDR2
RAM
GB 160 SATA
HARD
DVD / RW DUAL LAYER
DRIVE
TRULIFE WXGA 13.3
LCD
MB 358 INTEL X3100
GRAPHIC
VISTA ORIGINAL
OS
a/b/g 802.11
WIFI
YES
BLUETOOTH
YES-WEBCAM
i Link
USB II * 4- S VIDEO
PORT
KG 1.8
WEIGHT
ONE YEAR
GUARANTEE
MADE IN MALAYSIA
COUNTRY

infernalboy62
01-10-2008, 15:05
دستگاه خوبیه و گرافیکش هم خوبه ، گارانتی بین الملل به نظر من یعنی بدون گارانتی !!! و هیچ ضمانتی روش نیست و منظور همون ضمانت خود شرکت سازنده هست و تو ایران اعتباری نداره ( دل و اچ پی و سونی و ... تو ایران بطور مستقیم فعالیت نمیکنن که بخوای از این گارانتی استفاده کنی البته بغیر از ASUS :ه مستقیم نظارت داره ) یا لپ تاپ خوب بدون گارانتی بگیر یا میگیری و میخوای خیالت راحت باشه با گارانتی رسمی مثل زیگورات تکنولوژِی و یا ایران رهجو و یا دیجیتال و امرتات و اینا رو بگیر و FSB پهنای باند سی پی یو هست و تاثیر زیادی تو پردازش داره و هرچی بیشتر باشه بهتره و Aero یه قابلیت انحصاری ویندوز ویستا هستش که یه نوع رابط گرافیکیه و احتیاج به گرافیک خوب و سخت افزار مناسب داره تا بتونی اجرا کنی و تو همه نسخه های ویستا نیست .
FSB رو بعضی کاتالوگ ها میزنن و اگه پیدا نکردی باید بری سایت سازنده .
آره باید رم رو ارتقا بدی و به نظر من 2 گیگ برای شما کافیه و حدودا 25 هزار تومن با رم سامسونگ یا کینگ استون برات خرج داره .
زیادی مهم نیست و اکثر مدلها با یه کیفیت ساخته میشن و تحت لیسانس هستن .
با اینکه اسم برند رو نگفتی اما به نظر من حدودا 1 میلیون و دویست هزار تومن

بازم ممنونم بچه ها
1.این مشخصات vostro 1500 بود.تو یه سایت فروش ایترنتی دیدم.ببینم gforce 8400 با 8600 چقدر فرق داره؟
2.راستش من که چیزی راجب این aero دستگیرم نشد.نسبت به vista ایی که روشه متفاوته؟اگه یه توضییح جامعتر بهم بدین ممنون میشم.
3.این گارانتی های معتبر داخل واقعا سرویس میدن؟چقدر به قیمت افزوده میشه و آیا ارزششو داره یا نه فقط دلخوشکونکه!؟
FSB رو از تو سایته خود dell سرچ کنم؟تو همین سایت جایی نیست؟
آقا من مجددا تشکر میکنم از همتون

Shahnam7
01-10-2008, 15:08
خدمات گارانتی "پارس لپ تاپ" خوب هست؟

hossein_dig
01-10-2008, 17:51
سلام فکر کنم تو قوانین بود که درباره گارانتیا صحبت نشه.ولی کلا امید وارم هیچ وقت کارتون به گارانتی نیفته!!

hossein_dig
01-10-2008, 17:57
بازم ممنونم بچه ها
1.این مشخصات vostro 1500 بود.تو یه سایت فروش ایترنتی دیدم.ببینم gforce 8400 با 8600 چقدر فرق داره؟
2.راستش من که چیزی راجب این aero دستگیرم نشد.نسبت به vista ایی که روشه متفاوته؟اگه یه توضییح جامعتر بهم بدین ممنون میشم.
3.این گارانتی های معتبر داخل واقعا سرویس میدن؟چقدر به قیمت افزوده میشه و آیا ارزششو داره یا نه فقط دلخوشکونکه!؟
زیاد فرق نمیکنه مهم فرکانس پردازندست گرافیکه با رمش که اونم خیلی سخت میشه از طریقه سایتا فهمید مگه اینکه ریوی توپ ازش پیدا کنی. رمش هم مهمه

8400 gf
128mb

gf 8600
256mb

hossein_dig
01-10-2008, 17:57
بازم ممنونم بچه ها
زیاد فرق نمیکنه مهم فرکانس پردازندست گرافیکه با رمش که اونم خیلی سخت میشه از طریقه سایتا فهمید مگه اینکه ریوی توپ ازش پیدا کنی. رمش هم مهمه

8400 gf
128mb

gf 8600
256mb

D3lphi
01-10-2008, 19:18
سلام
من با بودجه 1,100,000 تومانی می خوام یه لپ تاپ بگیرم. البته یه کم هم قابل افزایش هست ها !!:20:
کلی تحقیقات کردم و چند تا هم پست توی همین انجمن دادم که اکثرا بدون جواب موندن.
الان تو فکر خرید این مدل هستم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دیروز توی پایتخت و ولیعصر رو گشتم و چند تا مدل دیگه دیدم.
از جمله DELL مدل Studio بود که ظاهرش نسبت به VOSTRO قشنگتر بود.
1- حالا موندم VOSTRO بگیرم یا Studio ؟!!
( از لحاظ دیگه ای به غیر از ظاهر هم تفاوت دارن؟! )

2- بعد هم اینکه قیمتش حدودا چقدر میشه؟ (هم Vostro و هم Studio)

3- لپ تاپی که می خریم باید توی کارتن و پلمپ باشه؟ آخه یکی از دوستام یه سونی رو پلمپ شده گرفته!

4- ساخت کجا باشه, لهستان؟

5- خلاصه چه توصیه ی دیگه ای برای خرید دارین؟

ممنون

hossein_dig
01-10-2008, 19:53
سلام
من با بودجه 1,100,000 تومانی می خوام یه لپ تاپ بگیرم. البته یه کم هم قابل افزایش هست ها !!:20:
کلی تحقیقات کردم و چند تا هم پست توی همین انجمن دادم که اکثرا بدون جواب موندن.
الان تو فکر خرید این مدل هستم:

دیروز توی پایتخت و ولیعصر رو گشتم و چند تا مدل دیگه دیدم.
از جمله DELL مدل Studio بود که ظاهرش نسبت به VOSTRO قشنگتر بود.
1- حالا موندم VOSTRO بگیرم یا Studio ؟!!
( از لحاظ دیگه ای به غیر از ظاهر هم تفاوت دارن؟! )

2- بعد هم اینکه قیمتش حدودا چقدر میشه؟ (هم Vostro و هم Studio)

3- لپ تاپی که می خریم باید توی کارتن و پلمپ باشه؟ آخه یکی از دوستام یه سونی رو پلمپ شده گرفته!

4- ساخت کجا باشه, لهستان؟

5- خلاصه چه توصیه ی دیگه ای برای خرید دارین؟

ممنون
1100 پول studio بدی ؟! گرافیکش شیره تازه قطرش هم زیاده من توصیه نمیکنه این دستگاه نهایت 800 تومن بیرزه !!
فقط خوشگله من 1520 رو توصیه میکنم جون میده برای بازی !! هاردو رم هم قابل ارتقا هستن

ساخت همجاش هست مالزی لهستان ایرلند .از لحاظ کیفیت هیچ فرقی نمیکنن

Syber.ir
01-10-2008, 22:03
با سلام:
یه سوال لپ تاپ های dell ساخت مالزی بهترن یا Sony چینی , امریکایی؟(از لحاظ کیفیت و کارایی و زیبایی)
خیلی ممنون...

hossein_dig
01-10-2008, 22:20
با سلام:
یه سوال لپ تاپ های dell ساخت مالزی بهترن یا Sony چینی , امریکایی؟(از لحاظ کیفیت و کارایی و زیبایی)
خیلی ممنون...
نمی دنم من دل رو توصیه میکنم نه بخاطر اینکه چینی نیست .چون از سونی مقاوم تره

Syber.ir
01-10-2008, 23:10
حالا واقعا Dell مال مالزی هست؟یا اسمش مالزیه؟

ravani_13
02-10-2008, 01:06
سلام

لپ تاپ های سونی که ساخت Usa هستن عالی هستن و بی نظیر و به طور چشم گیری نسبت به سایر برند ها صدا و نویز کمتر و کیفیت ساخت واقعا بهتری دارن .

مدل های چینی سونی هم کیفیت بسیار خوبی دارن و چیزی از امریکایی هاش کم ندارن و به نظر من از دل های مالزی و ... بهترن .

در ضمن دل لپ تاپ هاش فقط استخوان دار تر و خشن تر هست ولی از لحاظ کیفیت بدنه و ساخت , جلوی سونی واقعا هیچ حرفی واسه گفتن نداره .

موفق .....

ravani_13
02-10-2008, 01:10
سلام

خواستم بگم

کارت گرافیکی 8600 و مخصوصا Geforce 8600 Gt تفاوتش با Geforce 8400 , خیلی خیلی زیاده حتی با رم و سی پی یو کمی پایین تر .

موفق ....

D3lphi
02-10-2008, 11:59
1100 پول studio بدی ؟! گرافیکش شیره تازه قطرش هم زیاده من توصیه نمیکنه این دستگاه نهایت 800 تومن بیرزه !!
فقط خوشگله من 1520 رو توصیه میکنم جون میده برای بازی !! هاردو رم هم قابل ارتقا هستن
ساخت همجاش هست مالزی لهستان ایرلند .از لحاظ کیفیت هیچ فرقی نمیکنن
سلام
من فقط ظاهرش رو دیدم که بدک نبود!
نظر خودم روی 1510 هست.
برای کارهای عمومی و اینترنت و از همه مهمتر برنامه نویسی می خوام و بازی واسم مهم نیست برای همین گفتم گرافیکش مهم نیست.
ولی اگه Geforce 8400 یا هر مدل دیگه بود که به بودجه من بخوره خوبه.

راستی سری Inspiron چطوره؟!
فینگر پرینت دارن؟

aryan1423
02-10-2008, 13:40
سلام
نظر خودم روی 1510 هست.
برای کارهای عمومی و اینترنت و از همه مهمتر برنامه نویسی می خوام و بازی واسم مهم نیست برای همین گفتم گرافیکش مهم نیست.

اگه اینترنت زیاد استفاده می کنی vostro 1510 مودم داخلی نداره.

farvehar_1989
02-10-2008, 16:12
سلام دوستان :

چه طوری می تونم یا بهتره بگم از کجا می تونم کارکرد اصلی قطعات لپ تاپ (قسمت سخت افزار)را پیدا کنم مثلا: hdd دقیقا چه کار می کنه یا کش یعنی چی (cache)یا wifi چی کار میکنه؟یا فرق مودم داخلی internal با مودم خارجی external تو چیه ؟.............
راستش من تازه واردم دارم از الان دارم دنبال این اطلاعات می گردم تا اینکه بتونم بفهمم از لپ تاپی که می خوام بخرم چه انتظاراتی باید داشته باشم یا لپ تاپی بخرم که متناسب حالم باشه ممنون از همه

infernalboy62
02-10-2008, 16:17
سلام
از همه به خاطره رلهنماییها و زحماتشون ممنونم.
چند تا سوالام بی پاسخ موند.زرتشت جان اگه میتونی کمکم کنی ممنونت میشم.
در کل تو مدلی که مشخصاتشو گفتم چه ایرادی میبینید؟ راستی vostro 1510 مودم داخلی نداره؟یعنی چی اونوقت؟

D3lphi
02-10-2008, 17:40
اگه اینترنت زیاد استفاده می کنی vostro 1510 مودم داخلی نداره.
می دونم. باید یه اکسترنال جمع و جور بگیرم!

راستی vostro 1510 مودم داخلی نداره؟یعنی چی اونوقت؟

یعنی مودم داخلش نیست و باید یه مودم اکسترنال بخری و با کابل وصلش کنی به لپ تاپت.

hossein_dig
02-10-2008, 18:39
سلام
نظر خودم روی 1510 هست.

راستی سری Inspiron چطوره؟!
فینگر پرینت دارن؟
درمودرد مودم داخلی تائید میشه بعضی مدل ها هم مودم خارجی میزارن در غیر این صورت باید بخری

سری Inspiron فینگر پرینت ندارن

چون سری خونگی هستن

D3lphi
02-10-2008, 18:46
درمودرد مودم داخلی تائید میشه بعضی مدل ها هم مودم خارجی میزارن در غیر این صورت باید بخری
سری Inspiron فینگر پرینت ندارن
چون سری خونگی هستن

خیلی ممنون
پس میرم واسه خرید Vostro 1510

aryan1423
02-10-2008, 20:24
نظر خودم روی 1510 هست.

اگر برنامه نویسی می کنی به این نکته درباره ی 1510 توجه کن که برای استفاده از کلید های Home و End باید کلید func را همزمان فشار بدی.

aryan1423
02-10-2008, 21:01
سلام دوستان
می خواستم نظرتون را درباره ی dell studio بپرسم.
به نظر شما کی کانفیگهای خوب این مدل وارد بازار میشه؟
الان پارس لپتاپ dell studio 1535 را گذاشته با قیمت 1.320 :
نظر شما چیه؟ گرافیکش چطوره؟

behzad_D600
03-10-2008, 09:49
سلام دوستان
من دانشجوي رشته سخت افزار كامپيوتر هستم و به برنامه هاي گرافيكي و برنامه نويسي VB.NET و برنامه نويسي صنعتي PLC علاقه دارم . براي انتخاب يه لپتاپ از بين دو مدل DELL XPS 1530 و Latitude D830 دچار مشكل شدم ( البته آحرين كانفيگشون با قيمت 1750000تومان )
علتشم جملات تبليغاتي كه در توصيف كارايي اين لپتاپها بيان ميشه . مثلا برا XPS 1530 ميگن :
پرفروشتيرين لپتاپ بر اساس سايت notebookreview ( البته در چند ماه گذشته )
مخصوص انجام بازي هاي گرافيكي سنگين و مناسب براي كار طولاني و البته زيبا و با دوام
براي Latitude ميگن :
مناسب براي حرفه اي ها ( يعني كيا ؟ )
بدنه زد ضربه و رطوبت و گرد و غبار و حرارت ( و شايد هم زد گلوله !! )

البته خودم XPS رو بخاطر زيباي و كاراييش مي پسندم و Latitude رو بخاطر full port بودن و مناسب براي كارهاي سنگين و حرفه اي بودن.
لطفا تو اين انتخاب كمكم كنيد . در ضمن اگه اطلاعاتي راجبه تفاوت كارت گرافيك اين دو مدل به من بدين ممنون ميشم .

angels_eye2006
03-10-2008, 12:43
سلام دوستان
آیا توی اصفهان جایی هست که hp dv5 رو به قیمت . مطمئن بفروشه؟
اگه میشه شماره تلفن یا آدرس بدید:

paranoid_android
03-10-2008, 14:16
سلام دوستان
من دانشجوي رشته سخت افزار كامپيوتر هستم و به برنامه هاي گرافيكي و برنامه نويسي VB.NET و برنامه نويسي صنعتي PLC علاقه دارم . براي انتخاب يه لپتاپ از بين دو مدل DELL XPS 1530 و Latitude D830 دچار مشكل شدم ( البته آحرين كانفيگشون با قيمت 1750000تومان )
علتشم جملات تبليغاتي كه در توصيف كارايي اين لپتاپها بيان ميشه . مثلا برا XPS 1530 ميگن :
پرفروشتيرين لپتاپ بر اساس سايت notebookreview ( البته در چند ماه گذشته )
مخصوص انجام بازي هاي گرافيكي سنگين و مناسب براي كار طولاني و البته زيبا و با دوام
براي Latitude ميگن :
مناسب براي حرفه اي ها ( يعني كيا ؟ )
بدنه زد ضربه و رطوبت و گرد و غبار و حرارت ( و شايد هم زد گلوله !! )

البته خودم XPS رو بخاطر زيباي و كاراييش مي پسندم و Latitude رو بخاطر full port بودن و مناسب براي كارهاي سنگين و حرفه اي بودن.
لطفا تو اين انتخاب كمكم كنيد . در ضمن اگه اطلاعاتي راجبه تفاوت كارت گرافيك اين دو مدل به من بدين ممنون ميشم .
کلا شرکت دل نوت بوک های سری Latitude خودش رو برای موارد تجاری و business و صنعتی و سری XPS رو برای gaming تبلیغ میکنه.
اولی یعنی D830 بارزترین خصوصیتش اینه که از گرافیک quadro nvs استفاده میکنه که برای موارد CAD خیلی مناسبه و نه گیمینگ.
دومی یعنی XPS برای گیمینگ مناسبه.

من جای شما باشم XPS رو بر می دارم چون latitude واقعا برتری چندانی نسبت به XPS نداره و برای موارد خاص که عرض کردم مناسب خواهد بود. البته انتخاب بین این دو واقعا سخته! هر دو انتخاب های خوبی هستن و طرفدارای خاص خودش رو دارن ولی خب 1530 popular تر هست.
نوت بوک های سری Latitude معمولا فروش کمتری دارن و قشر خاصی طرفش می رن و اگر واقعا کاربرد CAD برای شما مطرح نیست فکر نمی کنم امتیاز چندانی نسبت به XPS برای شما داشته باشه.
در ضمن تراشه های گرافیکی Quadro در پردازش های پیکسلی ضعیف تر عمل میکنن و خروجی تصویر زیاد مطلوبی رو در مقایسه با تراشه های معمولی ندارن.

baharshiraz
04-10-2008, 09:42
من یه سوال دارم از بین لپتاپ های ایسر سری aspire بهتره یا extensa?

بین aspire 5315 و extensa 4220 با کانفیگ مشابه کدام رو تو صیه می کنید؟

8641
04-10-2008, 16:03
سلام به دوستان
با حدود دو میلیون و خورده ای چه ل÷ تا÷ی میشه گرفت؟
خودم این مدلا رو مد نظر دارم : z570 - sr190
نظرتون چیه؟
قیمت دقیقو دارید؟

Gallardo
04-10-2008, 18:36
دوستان عزیز خسته نباشید من بین این دو مدل لپ تاپ گیرم ! اگه ممکنه شما راهنمایی کنید که کدوم یکی بهتره !

HP DV5 1070 و Dell XPS 1530

Gallardo
04-10-2008, 23:47
دمه دوستان واقعا گرم ! چقدر جواب آدمو تو این انجمن میدن !!!!!!

MatinCracker
05-10-2008, 06:51
دوستان خبری از G50 اسوس تو ايران نیست ؟؟ تو آمریکا 1600$ اگه اينجا بياد فکر ميکنید چقدر بشه ؟ اصلا ارزش داره واسش صبر کنم یا برم همین 1070 رو بگیرم ؟؟
مرسی

tavakoli1353
05-10-2008, 10:37
دوستان عزیز خسته نباشید من بین این دو مدل لپ تاپ گیرم ! اگه ممکنه شما راهنمایی کنید که کدوم یکی بهتره !

دوست عزیزسلام
با یک سرچ ساده توی این تایپک جواب میگیری
این سوال قبلا بطورمکرر پرسیده شده و دوستان جواب داده اند

digimax2006
06-10-2008, 11:19
سلام دوستان
می خواستم بدونم که آیا compaq با hp ادغام شده چون عموی من از آمریکا یه نوت بوک گرفته و میگه روش زده compaq و میگه آخرین مدلش هست و 500 دلار گرفته به نظر شما مدلش چیه ؟؟؟ و اینکه به درد می خوره
ممنون میشم جوابم رو بدبد
با تشکر

mehran_286
06-10-2008, 15:37
سلام دوستان من یک نوت بوک میخواستم که فقط به اینترنت وصل بشه و ویندوز xpداشته باشه
چقدر باید هزینه کنم؟
نوت بوک 190 هزار تومانی که قرار بود چینی ها بیارن تو بازار اومده یا نه؟

paranoid_android
06-10-2008, 16:17
سلام دوستان
می خواستم بدونم که آیا compaq با hp ادغام شده چون عموی من از آمریکا یه نوت بوک گرفته و میگه روش زده compaq و میگه آخرین مدلش هست و 500 دلار گرفته به نظر شما مدلش چیه ؟؟؟ و اینکه به درد می خوره
ممنون میشم جوابم رو بدبد
با تشکر
سالهاست که Compaq در HP ادغام شده.
شاید! چون HP هنوز هم با نام Compaq presario نوت بوک تولید میکنه. جدیدترین مدلش که تو سایت خود HP زده CQ50Z ه. سری های A و B و C و F و V هم هستن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچرا به درد نخوره، تولید خود HP ه دیگه.

paranoid_android
06-10-2008, 16:24
سلام دوستان من یک نوت بوک میخواستم که فقط به اینترنت وصل بشه و ویندوز xpداشته باشه
چقدر باید هزینه کنم؟
نوت بوک 190 هزار تومانی که قرار بود چینی ها بیارن تو بازار اومده یا نه؟
مهم اینه که چقدر پول داری!
از 500 تا 3 و خورده ای میلیون هست:46:

SuB
06-10-2008, 17:23
با سلام
یكی از دوستان قصد خرید لب تاپ دل رو داره. الان قیمتها متعادل هست یا نه؟

mehran_286
06-10-2008, 17:27
مهم اینه که چقدر پول داری!
از 500 تا 3 و خورده ای میلیون هست:46:
من فقط میخوام دانلود کنه همین حتی توقع اجرای اهنگ رو هم ازش ندارم

paranoid_android
06-10-2008, 18:32
من فقط میخوام دانلود کنه همین حتی توقع اجرای اهنگ رو هم ازش ندارم
والا چی بگم!
نمی دونم شما بودجت خیلی کمه یا اینکه نمی خوای خرج کنی!
به هرحال چند مدل ارزون قیمت معرفی میکنم:

Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V5535-b

با پردازنده سلرون 2.0 گیگاهرتز - رم 1024 مگابایت - هارد 120 گیگابایت - DVD-Writer - مونیتور 15.4 اینچ - کارت شبکه و مودم و WLAN.
حدودا 550000

Dell Vostro 500-A

با همون مشخصات بالایی + Memory Reader و بلوتوث و گرافیک مناسبتر
حدودا 590000

Acer Extensa 4220-A

پردازنده سلرون 2 گیگاهرتز - رم 1024 - هارد 120 - درایو Combo - مونیتور 14.1 اینچ - مودم و کارت شبکه و WLAN و وب کم
حدودا 550000

اینا حداقل نوت بوک هایی هستش که میتونی بگیری اما به نظر من بیشتر خرج کن جای دوری نمیره! تنها به نیازهای فعلیت نگاه نکن و آینده رو هم در نظر بگیر...

mehran_286
06-10-2008, 19:44
والا چی بگم!
نمی دونم شما بودجت خیلی کمه یا اینکه نمی خوای خرج کنی!
به هرحال چند مدل ارزون قیمت معرفی میکنم:

Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V5535-b

با پردازنده سلرون 2.0 گیگاهرتز - رم 1024 مگابایت - هارد 120 گیگابایت - DVD-Writer - مونیتور 15.4 اینچ - کارت شبکه و مودم و WLAN.
حدودا 550000

Dell Vostro 500-A

با همون مشخصات بالایی + Memory Reader و بلوتوث و گرافیک مناسبتر
حدودا 590000

Acer Extensa 4220-A

پردازنده سلرون 2 گیگاهرتز - رم 1024 - هارد 120 - درایو Combo - مونیتور 14.1 اینچ - مودم و کارت شبکه و WLAN و وب کم
حدودا 550000

اینا حداقل نوت بوک هایی هستش که میتونی بگیری اما به نظر من بیشتر خرج کن جای دوری نمیره! تنها به نیازهای فعلیت نگاه نکن و آینده رو هم در نظر بگیر...

اخه من یه کامپیوتر حرفه ای خونه دارم اما چون پسر عمه ام تو خوابگاه دانشجویی اینترنت ماهواره ای دارند به خاطر همین دنبال یه نوت بوک ارزون میگردم تا فقط دانلود کنم
شنیدم یه شرکت چینی داره نوت بوک های ارزون وارد می کنه
کمترین قیمتش هم 190 هزار هستش شما چیزی نمیدونید ؟

paranoid_android
06-10-2008, 19:55
اخه من یه کامپیوتر حرفه ای خونه دارم اما چون پسر عمه ام تو خوابگاه دانشجویی اینترنت ماهواره ای دارند به خاطر همین دنبال یه نوت بوک ارزون میگردم تا فقط دانلود کنم
شنیدم یه شرکت چینی داره نوت بوک های ارزون وارد می کنه
کمترین قیمتش هم 190 هزار هستش شما چیزی نمیدونید ؟
نخیر متاسفانه.

8641
06-10-2008, 23:09
سلام به دوستان
با حدود دو میلیون و خورده ای چه ل÷ تا÷ی میشه گرفت؟
خودم این مدلا رو مد نظر دارم : z570 - sr190
نظرتون چیه؟
قیمت دقیقو دارید؟

كسي نيست جواب بده ؟:19:!

Terova
06-10-2008, 23:30
سلام

الان بهترین لپ تاپ تو قیمت 600 - 700 تومن چه هست..؟

paranoid_android
06-10-2008, 23:56
سلام

الان بهترین لپ تاپ تو قیمت 600 - 700 تومن چه هست..؟
به نظر بنده Dell Vostro انتخاب خوبیه.
مثلا Vostro 1000-A

Terova
07-10-2008, 01:42
میشه با هاش بازی کرد مثلا pes 2009 رو میخونه..؟

samoeli
07-10-2008, 13:34
میشه با هاش بازی کرد مثلا pes 2009 رو میخونه..؟

نه عزیز .لپ تاپ هایی که کارت گرافیک شیر دارن به هیچ وجه نمیشه روشون این بازی هارو کرد.مخصوصا لپ تاب هایی که در رنج 500 600 تومن.تنها بازی های فلش و حجم کم میتونی تو این دستگاه ها بازی کنی.

اگه لپ تاپی میخای که این بازی هارو اجرا کنه کم کمش باید 1 میلیون خرج کنی:10:

SIMON137
07-10-2008, 14:07
سلام دوستان
من قصد خريد لپ تاپ داشتم ، چه ماركي بهتره ؟ وايو يا دل ؟ يك سيستم خوب مثلا با دو گيگ رم و مشخصاتي از اين قبيل چنده ؟
بالاترين قيمت چنده ؟ متوسط و خوب چنده و چه امكاناتي دارد؟

متشكرم

ravani_13
07-10-2008, 17:49
سلام دوستان
من قصد خريد لپ تاپ داشتم ، چه ماركي بهتره ؟ وايو يا دل ؟ يك سيستم خوب مثلا با دو گيگ رم و مشخصاتي از اين قبيل چنده ؟

متشكرم

salam

sharmande pc haye college ma nemishe bahash farsi type kard

doste aziz bayad behet begam ke shoma aval bayad moshakhas koni ke hadafet az kharide loptop chiye ta man be rahati behet begam chi vase shoma khobe albate in nazare shakhsi man hast

age donbale lop top hasti faghat vase inke tabdil beshe beye hard vase jabejayi etelaat mitoni ye acer begiri ke 700 kafiye

age ye laptop khob mikhay ke beshe hame kar bahash kard bejoz bazi bayad beri soraghe dell ya hp mesle 6870hp vostro 1510

age ham bodjeye 1500 ya balatar az oon dari mitoni ye xps m1530 begiri ke toope va vase hame chiz alli hast az bazi gerefte ta ela mashalla

zaher laptop ham injoriye ke harchi chize geron tar begiri khoshgel tar kharidi
.

ravani_13
07-10-2008, 17:57

salam age search kardi ke hich age nakardi be kholase vasat javabo mizaram

bebin tamami confige in 2 model yeki hast bejoz 4 ta chiz

1. cart graphic ke 100 % 1070 behtare

2. finger print ke 1530 dare vali 1070 nadare

3. cpu 1070 az fanavari centrio 2 estefade mikone ke kheyli sariitare

4. lcd 1530 bright bala tri dare

dar akhar 1070 vaghean behtare vbali tanha moshekelsh in hast ke kami bishtar az loptap haye ham seri khodesh dagh mikone ke albate dar karkarde ziyaad in mahsoos hast na dar kar haye 1 ya 2-3 saate .

movafagh.....

italy2006
07-10-2008, 19:15
تو قیمت 1100 بهترین مدل های لپ تاپ چیست؟
تفاوت قیمت لپ تاپ در تهران و دبی چقدره؟
بهترین مراکز خرید لپ تاپ در تهران کجاست؟ نمایندگی ها؟
من خودم نظر رو وسترو 1500 دارم. خبرگان بگویند ضعف این مدل در چیست؟
اگر مدل های دیگری دارید بفرمایید تا 1200 و 1300 هم میام باهاتون..........تشکر

دوستان مشخصات مدل هم بگید. در ضمن چون من باید از تهران خرید کنم نام چند محل نوت بوک فروشی معتبر هم بگید.

125
07-10-2008, 22:23
سلام برو بچ گل پی30 ،

آقا من بعد خوندن کلی سوال و جواب و راهنمایی و مشاوره تو قسمت لپتاپ بالاخره دو مدل رو انتخاب کردم:
1. DELL - XPS M1530
HP - Pavilion DV5 1070 .2

خودم از این دو مدل از XPS بیشتر خوشم اومد و کانفیگ زیر رو انتخاب کردم با گارانتی امرتات که تا 5 شنبه برم پایتخت بگیرم:
XPS 1530 / 2.5GHz Core2Duo T9300 / 4GB DDR2 / 320GB SATA / 15.4" WXGATrueLife / DVD+/-RW DL / 256MB Geforce8400 / 2.6KG / V-HomePremium / BT / Cam /FP

قیمت هم ريال ١٧,٣٠٠,٠٠
ولی نمیدونم باطریش 9 سلولیه یا 6 ، کسی خبر داره؟
یه چیز دیگه هم اینکه تو این کانفیگشون کارت گرافیک رو 8400 زده ولی من اکثر جاها دیدم که 8600 بود، کسی میدونه علت چیه؟

یه سوال دیگه اینکه من یه سیستم تو سایت اصلی دل سلکت کردم با این مشخصات:

My System Details:

PROCESSOR: Intel® Core™ 2 Duo Processor T9500 (2.6GHz/800Mhz FSB, 6MB Cache)
OPERATING SYSTEM: Genuine Windows Vista® Home Premium Edition SP1
PRODUCTIVITY: Microsoft Works
SYSTEM COLOR: Tuxedo Black
LCD PANEL AND WEBCAM: Glossy, widescreen 15.4 inch LCD (1280x800) & 2.0 MP Camera
MEMORY: 4GB Shared Dual Channel DDR2 SDRAM at 667MHz (2 Dimms)
HARD DRIVE: Speed: 250GB 7200rpm SATA Hard Drive Free Fall Sensor
OPTICAL DRIVE: Slot Load DVD+/-RW (DVD/CD read/write)
VIDEO CARD: 256MB NVIDIA® GeForce® 8600M GT
WI-FI WIRELESS CARD: Dell Wireless 1395 802.11g Mini Card
MOBILE BROADBAND: Verizon Wireless built-in cellular mobile broadband (EVDO Rev A)
BLUETOOTH WIRELESS: Dell Wireless 355 Bluetooth Internal (2.0+Enhanced Data Rate)
SOUND OPTION: Integrated Sound Blaster Audigy HD Software Edition

My Accessories:
PRIMARY BATTERY: 85 WHr 9-cell Lithium Ion Primary Battery

My Software:
ONLINE BUSINESS GROWTH TOOLS: Free Microsoft Office Live Small Business
SECURITY: McAfee Security Center with anti-virus, anti-spyware, firewall, 24-months

My Services & Warranties:
WARRANTY & SERVICE: 2 Yr Ltd Warranty, On-site Service, and HW Warranty Supt
DIAL-UP INTERNET ACCESS: No ISP requested

ALSO INCLUDED WITH YOUR SYSTEM:
SECURITY: Finger Print Reader XPS M1530
AP: Adobe® Acrobat® Reader 9.0

میخوام ببینم امکانش هست امرتات بتونه این سیستمو جمع کنه برام؟ تو سایت دل شد 1968$ :31:

دوستان هر پیشنهاد دیگه ای دارن که کمکم کنه ممنون میشم بفرمایید:10: تا قیمت 2 میلیون اگر چیز بهتری سراغ دارید حتی از سونی بگید لطفا.

ممنون

Pami
08-10-2008, 14:10
سلام دوستان

متشكرم

سلام دوست عزيز . ببخشيد كه يه مدتي نبودم
سوني و دل جزء 4 توليد كننده برتر لپ تاپ هستن و بستگي به مدل هاشون داره و اينكه بخواي چي انتخاب كني
معمولا ميتوني سيستم خوبي با قيمت 1 ميليون و 200-300 هزار تومن بخري

ravani_13
08-10-2008, 17:51
تو قیمت 1100 بهترین مدل های لپ تاپ چیست؟

salam to renge 1.100.000 ta 1.200.000

behtarin gozine dell vostro 1510 hast .

ravani_13
08-10-2008, 17:55
دوستان هر پیشنهاد دیگه ای دارن که کمکم کنه ممنون میشم بفرمایید تا قیمت 2 میلیون اگر چیز بهتری سراغ دارید حتی از سونی بگید لطفا.

ممنون

salam

in gheymati ke beshoma dade hatman 9 cell bode

dar zemn ma 1530 ba graphic 8400 nadarim hamashoon 8600 gt ddr 3 hastan .

in system ke neveshti hamoon xps m1530 hast ke khodet mikhay begiri va faghat cpu bejaye 2.5 shode 2.6

behtarin entekhabet hp dv5 - 1070 hast ke be marateb az xps m1530 behtare.

movafagh.....

125
09-10-2008, 00:53
behtarin entekhabet hp dv5 - 1070 hast ke be marateb az xps m1530 behtare.

راستش اول این مدل رو انتخاب کردم ولی نظرات رو که در مورد داغ کردن بیش از حد اون بود رو دیدم پشیمون شدم + باطری 6 سلی:41:

حالا 100% هم معلوم نیست XPS بگیرم:31: چون هرچی باشه این مدلیه که تو خونه و پشت یه دستگاه قیافشو دیدم:19: یه موقع دیدین رفتم پایتخت از مدلش خوشم نیمد و رفتم سراغ همون اچ پی:46:

البته اینم بگه زیاد هم بدم نمیاد برم طرف سونی:20: اونم به خاطر دیزاینهای خوشگلش :31:

در هر صورت فردا که دیگه شد امروز میرم پایتخت :8:

mostafa<>khan
09-10-2008, 18:31
دوستان یه سوالی درباره کارت گرافیک
من گیمر که نیستم و بیشتر واسه کارهای درسی....لب تاپ میخوام.اما خوب نمیتونم از بازی های اسپورت هم بگذرم!!!
یه مثال میزنم تا کارایی کارت گرافیک رو بفهمم
مثلا من میخوام بازی فیفا 2009 رو بازی کنم که تو سیستم مورد نیازش نوشته گرافیک 512 میخواد
حالا من اگه کارت گرافیکم 9200 جی اس از لب تاپ 1050 باشه که 256 هست و تا هزار و خوزده ایی هم شیر میکنه ایا بازی 2009 فیفا رو جواب میده؟

Mohammad_ch
09-10-2008, 20:58
سلام.

راستش من قصد خرید لپتاتپ دارم. چه جالب!!!!!!

اول از همه می تونم تا 1.600.000 یا نهایتا 1.700.000 هزینه کنم.

1-رم واسم خیلی خیلی خیلی مهمه.
2-CPU فقط Core 2 due و حداقل 2.2
3-گرافیک چندان واسم مهم نیست.در حدی که بتونم PES 2009 رو بالاترین حالت بازی کنم.
3-مانیتور 15 باشه بهتره.
4-اینهم واسم مهمه حداقل 200 گیگ هارد داشته باشه.
5-باطری خوبی داشته باشه . اگه بخوام فیلم نگاه کنم یا موزیک گوش کنم چقدر باطری نگه می داره؟6 یا 9 ؟

6-اگر مدلی با این مشخصات بود و قیمتش کمتر بود هم عیبی نداره.چه باحال !!!!!!!!

در کل می خواستم HP بگیرم ولی مثل این که داغ می کنه.بنابراین بین سونی و دل یک مدل بگید.

ممنون.

omid moosavi
09-10-2008, 21:07
يك لب تاب تا سقف 400 هزارتومان..لطفا راهنماييم كنيد

Shahnam7
09-10-2008, 21:44
دل ایراندی و لهستانی خیلی با هم از نظر کیفیت فرق دارن؟

چون شدیدا اختلاف قیمت دارن!! کسی می تونه توضیح بده؟

omid moosavi
09-10-2008, 22:00
سلام.

3-گرافیک چندان واسم مهم نیست.در حدی که بتونم PES 2009 رو بالاترین حالت بازی کنم.
3-مانیتور 15 باشه بهتره.
5-باطری خوبی داشته باشه . اگه بخوام فیلم نگاه کنم یا موزیک گوش کنم چقدر باطری نگه می داره؟6 یا 9 ؟

در کل می خواستم HP بگیرم ولی مثل این که داغ می کنه.بنابراین بین سونی و دل یک مدل بگید.

ممنون.

زيمنس از بهترين هاست

omid moosavi
09-10-2008, 22:01

ببين دوست عزيز

mammad2020
09-10-2008, 22:35
سلام.

3-مانیتور 15 باشه بهتره.

ممنون.

به نظر من 1530 دل خیلی خوبه، زیگورات با باتری 9 سل و رم 4 و هارد 320 و سی پی یو 2.5 می ده 1.790
گارانتی های دیگه ارزونتره

MatinCracker
10-10-2008, 14:03
دوستان خبری از G50 اسوس تو ايران نیست ؟؟ تو آمریکا 1600$ اگه اينجا بياد فکر ميکنید چقدر بشه ؟ اصلا ارزش داره واسش صبر کنم یا برم همین 1070 رو بگیرم ؟؟
مرسی

دوستان کسی از G50 خبر نداره ؟؟

64bit
11-10-2008, 10:43
سلام، بچه ها کسی تا حالا صفحه dell 500 رو دیده؟ در مقایسه با وستروهای جدید چطوره؟:13:
یه جا خوندم که درایو این 1525 ها مشکل داره؟:18: آیا درسته؟ :20:

D3lphi
11-10-2008, 13:59
سلام
نظرتون راجع به Ibm N200 Af3 چیه؟

فقط گرافیکش کمه ولی قیمتش نسبت به DELL Vostro 1510 با همین مشخصات خیلی کمتره!

cynderella
11-10-2008, 20:11
سلام دوستان

من قصد خرید لپ تاپ تا قیمت 1.300 رو دارم.

طبق تحقیقاتی که کردم بهترین مدل برای من vostro 1510 هستش. البته شنیدم ظاهرش زیاد جالب نیست. من هم هنوز از نزدیک ندیدمش و فقط عکسشو دیدم, البته ظاهرش زیاد برام مهم نیست. بیشتر می‌خوام کاراییش خوب باشه.

فقط اینکه من عجله دارم و تا چندروز دیگه قصد خرید دارم. می‌خواستم ببینم که دوستان پیشنهاد دیگه‌ای دارن؟

کماندار
11-10-2008, 22:05
سلام
لپ تاپ کارکرده با مشخصات زیر چند می ارزه
satellite A210
رم 1
هارد 120
گرافیک redeon120
گارانتی نقش
کارکرد حدون5ماه
قبلا از همکاری و کمک دوستان متشکرم
ببخشیداگرسئوالم نابجامطرح شد.

javad2625
12-10-2008, 00:54
سلام
آیا لپتاپی هست که هم Blue-ray و هم Line-in داشته باشه؟ چون من مدل های سونی که Blue-ray داشت دیدم ولی مدلی پیدا نکردم که Line-in هم داشته باشه. فقط جای میکروفون و هدفون داشت در حالی که من برای تبدیل کاست به سی دی احتیاج به Line-in دارم.

ضمناً سایت SonyStyle قبلاً یه ابزار به نام Product Advisor داشت که امکانات و قیمت مورد نظرمون رو انتخاب می کردیم و لپتاپ های مناسب رو پیشنهاد میداد الآن دیگه پیداش نمی کنم. کسی می دونه کجا رفته؟

متشکرم

hossein_dig
12-10-2008, 09:50
سلام دوستان

طبق تحقیقاتی که کردم بهترین مدل برای من vostro 1510 هستش. البته شنیدم ظاهرش زیاد جالب نیست. من هم هنوز از نزدیک ندیدمش و فقط عکسشو دیدم, البته ظاهرش زیاد برام مهم نیست. بیشتر می‌خوام کاراییش خوب باشه.

فقط اینکه من عجله دارم و تا چندروز دیگه قصد خرید دارم. می‌خواستم ببینم که دوستان پیشنهاد دیگه‌ای دارن؟
شما هرچی بخوای باید قبلش تحقیق کنی نمیشه که بگی مهم نیست فردا میخری یه چیزیش به دلت نمیشینه بعد خودتو ملامت میکنی
اول ببین چی میخوای برای چه کاری میخوای وزنش مهم ، کارایش چقدر مهم ...... بعد بگو فلان مدلو میخوام بیا اینجا ما راهنمایت کنیم

1510 هم دستگاه خوبیه خوشبختانه الان با کانفیگ های مختلفش تو بازار هست

Pami
12-10-2008, 16:59

دل لهستان تازه به بازار اومده و هنوز عيب و ايراداش مشخص نشده و به نوعي محك لازم رو نخورده اما ايرلندي ها جا افتاده تر هستن و اين رو هم بگم كه بهترين دستگاه هاي دل رو مالزي و ايرلند ميسازن ...

Pami
12-10-2008, 17:02
سلام دوستان

دل مدل 1510 دستگاه كلاسيك و قشنگيه و ظاهرش هم متنوعه ( رنگ بندي داره ) حتي ميتوني تهران پاييتخت رو بگردي با طرحهاي Special پيدا كني و دستگاه محكميه ولي اگه خواستي بگيري مالزي بگير . پيشنهاد منه ...

امير موسر
12-10-2008, 20:12
سلام !
قصد خرید یک لپ تاب با بودجه 1.100 رو دارم ! حالا تا 1.200 هم جا داره ! ولی بیشتر نه !
هر چی هست رمش زیر 2 گیگ نباشه و هارد بالا و cpu خوبی داشته باشه ! گرافیکش خیلی مهم نیست !
پیشنهاد ؟
مرc .

naser_2006
12-10-2008, 22:05
یه لپ تاپ تا سقف 1300 میخواستم بخرم اساتید لطفا کمک کنند
کارایی-زیبایی
در ضمن منظور از finger print وHDMIچی هست کاربردشان چیه

tavakoli1353
12-10-2008, 22:12
یه لپ تاپ تا سقف 1300 میخواستم بخرم اساتید لطفا کمک کنند
کارایی-زیبایی
دوست عزيز با چه كانفيگي وبراي چه كاري مي خواهي؟
مي توني در برند dell vostro 1510 انتخاب داشته باشي وهم در برند dv5 hp

naser_2006
12-10-2008, 22:37
دوست عزيز با چه كانفيگي وبراي چه كاري مي خواهي؟
مي توني در برند dell vostro 1510 انتخاب داشته باشي وهم در برند dv5 hp
راستش هم برای بازی زیاد نه اما در حدی باشه که بازی pes8-9 رو خوب اجرا کنه
کار های دیگه مثل رندر -برنامه نویسی-فتوشاپو...
در ضمن برام قیافه بسیار اهمیت داره در کنار کارایی همچنین ازدل زیاد خوشم نمیاد به علت قیافه
نظرم روی اچ پی مدل dv4-1050 نظرتون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

REGISTERED USER
13-10-2008, 00:13
سلام
لپ تاپ کارکرده با مشخصات زیر چند می ارزه
satellite A210
رم 1
هارد 120
گرافیک redeon120
گارانتی نقش
کارکرد حدون5ماه
قبلا از همکاری و کمک دوستان متشکرم
ببخشیداگرسئوالم نابجامطرح شد.

ارزش یک لپ تاپ فقط به سی پی یو هست ... این رو نگفتی ...

اگر کور 2 بالای 1.8 باشه حدود 700 می ارزه

mohammadjt
13-10-2008, 11:51
من دیروز یک تاپیک جدید زدم تو این بخش ولی کسی جواب نداد لطفا کمک کنید سوالم اینه:
می خواستم ببینیم بین sony SW 145EW و DEL Vostro 1510 کدومو بگیریم؟ شاید مقایسه جالبی نباشه ولی یک عده می گن فقط سونی بگیر سرعت انتقالش بیشتره یک عده می گن بر سونی پول مفد نده الان به نظر شما بین این دوتا کدومو بگیرم که تقریبا هم قیمته ا. این کارت گرافیکه سونیه که 4000 Mhd با دل که 1.5 گیگ جی فورسه فرقش خیلیه؟ البته بر بازی نمی خوام فقط اگه میشه فوری راهنمایی کنین زود می خوام بگیرم
ممنون

hossein_dig
13-10-2008, 12:06
من دیروز یک تاپیک جدید زدم تو این بخش ولی کسی جواب نداد لطفا کمک کنید سوالم اینه:
می خواستم ببینیم بین sony SW 145EW و DEL Vostro 1510 کدومو بگیریم؟ شاید مقایسه جالبی نباشه ولی یک عده می گن فقط سونی بگیر سرعت انتقالش بیشتره یک عده می گن بر سونی پول مفد نده الان به نظر شما بین این دوتا کدومو بگیرم که تقریبا هم قیمته ا. این کارت گرافیکه سونیه که 4000 Mhd با دل که 1.5 گیگ جی فورسه فرقش خیلیه؟ البته بر بازی نمی خوام فقط اگه میشه فوری راهنمایی کنین زود می خوام بگیرم
ممنون
سونی زیاد مقاوم نیست و لی دل مقاومه. 1510 هم دستگاه خوبیه و قیمتاش ار 780 شروع میشه البته با سی پی یو سلرون
کانفیگ خوبش حول حوش 1300 هست

mohammadjt
13-10-2008, 12:51
سونی زیاد مقاوم نیست و لی دل مقاومه. 1510 هم دستگاه خوبیه و قیمتاش ار 780 شروع میشه البته با سی پی یو سلرون
کانفیگ خوبش حول حوش 1300 هست

یعنی del بهتره؟ مدلی که من پیدا کردم CPU core 2 2.5 و 6 meg cash و 1.5 graphic gig gforce
البته مدل سونی پایین تره اما بعضیا میگن فقط سونی بگیر چرا؟ با اینکه مشخصاتش پایینتره و گرون تر

D3lphi
13-10-2008, 13:28
سلام
کسی قیمت دقیق این کانفیگ Dell Vostro 1510 رو می دونه؟

این قیمت رو از کجا یعنی کدوم پاساژ گرفتین؟

راستی نظرتون در مورد گارانتی چیه؟!

djhamed20
13-10-2008, 13:55
می خواستم ببینم نظرتون راجع به سری TX2000 اچ پی چیه؟؟؟
من به خاطر ظاهرش و ابعاد کو چیکش ازش خوشم اومده و می خوام تا 1.300.000$ خرید کنم ؟

با این قیمت چه کانفیگی می تونم بخرم از این سری؟

گرافیکشون چیه؟ در چه حده؟

من بین این مدل و dv5-1060 موندم کدومو انتخاب کنم؟

--------------------
1 دنیا ممنون
--------------------

hossein_dig
13-10-2008, 14:13
یعنی del بهتره؟ مدلی که من پیدا کردم CPU core 2 2.5 و 6 meg cash و 1.5 graphic gig gforce
البته مدل سونی پایین تره اما بعضیا میگن فقط سونی بگیر چرا؟ با اینکه مشخصاتش پایینتره و گرون تر
حرف بهتر بدتر نیست موضوع استحکامه دل از لاحاظ مقاومت قویتر البته به شرطی که از 2 طبقه نداریش پایین

hossein_dig
13-10-2008, 14:20
سلام

دقیق این کانفیگ سخت گیر بیاد
اگه باشه رو پاییه های 1100 هستش

hossein_dig
13-10-2008, 14:21
سلام

دقیق این کانفیگ سخت گیر بیاد
اگه باشه رو پاییه های 1100 هستش

angels_eye2006
13-10-2008, 19:41
سلام دوستان
ممنون ميشم من رو راهنمايي کنين
من دنبال يه نوت بوک با مشخصات hp-dv5 1060 مي گردم ولي کيفيت باتري و داغ نشدن برام خيالي مهمه
اگه مي شه تو همون قيمت(تا 5/1)دوستان بهم يه مدل معرفي کنن اگه گرافيکش هم ضعيف تر باشه مهم نيست
(VAIO-HP-DELL)

aryan1423
13-10-2008, 20:52
سلام دوستان
ممنون ميشم من رو راهنمايي کنين
من دنبال يه نوت بوک با مشخصات hp-dv5 1060 مي گردم ولي کيفيت باتري و داغ نشدن برام خيالي مهمه
اگه مي شه تو همون قيمت(تا 5/1)دوستان بهم يه مدل معرفي کنن اگه گرافيکش هم ضعيف تر باشه مهم نيست
(VAIO-HP-DELL)
سلام
hp-dv4 1050 که 14 اینچ بوده و گرافیک آن GF9200 است.بقیه ی چیزاشونم تقریبا برابره. در مقابل کمتر داغ میشه و باتریش بیشتره.

javad2625
13-10-2008, 21:16
سلام
آیا لپتاپی هست که هم Blue-ray و هم Line-in داشته باشه؟ چون من مدل های سونی که Blue-ray داشت دیدم ولی مدلی پیدا نکردم که Line-in هم داشته باشه. فقط جای میکروفون و هدفون داشت در حالی که من برای تبدیل کاست به سی دی احتیاج به Line-in دارم.

ضمناً سایت SonyStyle قبلاً یه ابزار به نام Product Advisor داشت که امکانات و قیمت مورد نظرمون رو انتخاب می کردیم و لپتاپ های مناسب رو پیشنهاد میداد الآن دیگه پیداش نمی کنم. کسی می دونه کجا رفته؟

متشکرم
هیچ لپتاپی نداریم که Blue-Ray و Line-in را با هم داشته باشه؟
عجیبه ها!

senjin
13-10-2008, 21:36
سلام میشه در مورد گرافیک 9300 gs ه 3550 hp یه توضیح بدین. بازی cod4و5 رو اجرا اجرا میکنه ؟ نسبت به 1330 دل کدوم قوی تره؟ تفاوتاشون چیه و کدوم بهتره؟

djhamed20
13-10-2008, 22:01
من به خاطر ظاهرش و ابعاد کو چیکش ازش خوشم اومده و می خوام تا 1.300.000$ خرید کنم ؟

--------------------
1 دنیا ممنون
--------------------

دوستان در مورد تبلت پی سی های اچ پی نظری ندارن!!؟!

Shahnam7
13-10-2008, 22:28
ببين دوست عزيز

فکر کنم ادامه متنی که تایپ کردی چاپ نشده
سوالم در مورد تفاوت لپ تاپ های ایرلندی و لهستانی بود :20:

pesar_tanha
13-10-2008, 23:56
سلام دوستان
بنده دو تا لپتاپ و یا نوت بوک میخواستم اگه ممکنه رهنمائی کنید چی بگیرم
قبل از همه چیز من شنیدم که نوت بوک از لپتاپ بهتره !
آیا این واقیعت داره؟
بگذریم
من یه لپتاپ یا نوت بوک رو تو مایه های یک میلیون تومان میخام و دومی رو تو مایه های پانصد هزار تومان یا بالاتر
حالا اگه صد تومان بالا پائین باشه مشکلی نداره
فقط یه مارک خوب معرفی کنید
ممنون

djhamed20
14-10-2008, 07:33
سلام دوستان
بنده دو تا لپتاپ و یا نوت بوک میخواستم اگه ممکنه رهنمائی کنید چی بگیرم
قبل از همه چیز من شنیدم که نوت بوک از لپتاپ بهتره !
آیا این واقیعت داره؟
بگذریم
من یه لپتاپ یا نوت بوک رو تو مایه های یک میلیون تومان میخام و دومی رو تو مایه های پانصد هزار تومان یا بالاتر
حالا اگه صد تومان بالا پائین باشه مشکلی نداره
فقط یه مارک خوب معرفی کنید
ممنون

من جای تو بودم مایه های 1تومن : dell vostro 1510 یا vostro 1500 بر می داشتم (البته کانفیگیش که به این قیمت بخوره!) کی میشه: سی پی یو 2 ، 2مگ کش، رم 2، هارد 160....
مایه های 500 تومن هم 100 تومن بذار روش یه دونه dell inspiron 500 بخر
مبارکت باشه

neocheerfull
14-10-2008, 12:46
سلام دوستان!!!!
من بین دو برند hp و vaio موندم!:41:
از hp مدل dv4 1070 رو پسندیدم:46: ولی در مورد دوامش و کاراییش هیچ اطلاعی ندارم!
از یه طرف دیگه سری sz vaio هم به نظر بد نمیاد:8: ، ولی یکم کانفیگش پایینتر میشه (با توجه به بودجم) !
کسی که تو لپ تاپ پروفشنال هست:5: و سر از این کارا در میاره یه راهنمایی بکنه و خیال من رو راحت کنه که برم طرف hp یا نه!:40:

D3lphi
14-10-2008, 13:12
سلام
در مورد گارانتی نظر دوستان چیه؟
لطفاً تجربیات و نظرات مستند خودتون رو بیان کنید!
ممنون

hossein_dig
14-10-2008, 16:42
سلام
ممنون
اینجا چون برخلاف قوانینه درباره گارانتی ها صحبت نمیشه مگه با اجازه مدیر انجمن

Amin_0913
14-10-2008, 18:15
سلام
من میخوام این لپ تاپ رو بخرم
Dell Vosro 1310
این مشخصات

پردازنده: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz - Cache 2 MB - Bus 667 MHz
هارد ديسك: 160 گيگابايت
حافظه رم : 3073 مگابايت
كارت گرافيكي: 358 مگابايت - Intel X3100
صفحه نمايش: 13.3 اينچ - WXGA Bright
سيستم عامل : Dos

به نظره شما خوبه؟
کارت گرافیکش به درد بازی میخوره یا نه؟

REGISTERED USER
14-10-2008, 18:25
1- به نظر من فقط Xps دل 1330 توی 13.3 اینچی ها ارزش خرید داره ... مشخص شده دل در کیفیت تولیدات ارزانش از هر سری گند زده ... اگر دنبال 13.3 اینچی هستید زیر 1 میلیون این لپ تاپ پشنهاد میشه

2- خیر بدرد بازی نمیخوره و فوق العاده ضعیفه ... فقط بدرد کارهای دسکتاپ میخوره مثل فتوشاپی ، کرلی و ...

REGISTERED USER
14-10-2008, 18:31
سلام
ممنون

توی صفحه اول انجمن گارانتی ها بررسی شده و معتبرترین ها بیان شده

سلام دوستان!!!!
من بین دو برند hp و vaio موندم!
از hp مدل dv4 1070 رو پسندیدم ولی در مورد دوامش و کاراییش هیچ اطلاعی ندارم!
از یه طرف دیگه سری sz vaio هم به نظر بد نمیاد ، ولی یکم کانفیگش پایینتر میشه (با توجه به بودجم) !
کسی که تو لپ تاپ پروفشنال هست و سر از این کارا در میاره یه راهنمایی بکنه و خیال من رو راحت کنه که برم طرف hp یا نه!

خوب ببینید من قبلا هم گفتم خرید سونی باید واقعا طرفدارش باشید تا بتونید از قدرت متوسط و پایین ترش نسبت به سایر لپ تاپ ها در کنار قیمت بالاش چشم پوشی کنید

سری DV4 لپ تاپ های خوبی هستند و برادر کوچکتر سری DV5 ... اینجا را کامل بخون تمام سوالات و مشکلاتت حل میشه:

مشکل شما با HP سری مولتی مدیا و DV حل میشه ... به نظر من سری SZ بدرد اونها میخوره که :

1- یودجه زیاد دارند

2- عمر و کیفیت فوق العاده ای از لپ تاپ انتظار دارند

3- کارشان بازی و مولتی مدیا نیست ولی کیفیت صفحه تمایش را نیاز دارند

4- ابزارها و lan و سنسورهای پیشرفته نیاز دارند و سیکی و جمع و جوری برایشان اهمیت داره

به نظرم من قابلیت های ویژه HP DV4 هم هم ارز سری SZ هست مثل طراحی شیک و دقیق و سبک ، باتری نسبتا خوب و LCD high def ، سنسورهای محافظ عارد و accelerometer ، اسکنر پیشرفته اثر انگشت و ...

REGISTERED USER
14-10-2008, 18:33

خوب فروش لپ تاپ های تبلت اچ پی توی ایران بسیار خوبه ... تقریبا میشه گفت هر کی تبلت میخواد فقط اچ پی ... چرا ؟

1- پردازنده های پرقدرت X2 Amd داره ولی بقیه اینتل سلرون هستند

2- طراحی بسیار شیک و محکمی داره و وزنش یا یاتری 6 سلولی مناسب هست

3- Lcd با کیفیتی داره و همچنین وقتی درش رو بر میگردونی یه کلی کلید کاربردی همراهشه

4- قیمت و ساپورت خوبی داره

senjin
14-10-2008, 19:22
1- به نظر من فقط Xps دل 1330 توی 13.3 اینچی ها ارزش خرید داره ... مشخص شده دل در کیفیت تولیدات ارزانش از هر سری گند زده ... اگر دنبال 13.3 اینچی هستید زیر 1 میلیون این لپ تاپ پشنهاد میشه

2- خیر بدرد بازی نمیخوره و فوق العاده ضعیفه ... فقط بدرد کارهای دسکتاپ میخوره مثل فتوشاپی ، کرلی و ...

ممنون
یعنی گرافیک 1330 از 3550 بهتره؟ بالای 1میلیون چی؟

neocheerfull
14-10-2008, 19:22
اقا رجیستر ممنون بابت راهنمایی!!!
من اون فروم رو خیلی وقت تعقیب می کنم ، تنها چیزی که اونجا گفته نشده دوام این لپ تاپ و کلا لپ تاپای hp ی !
می خوام بدونم hp ( مخصوصا مدلdv4) یه لپ تاپی هست که بشه 2-3 سال استفاده کرد؟
چون من حداقل روزی4-5 ساعت با این لپ تاپ کار دارم !

REGISTERED USER
14-10-2008, 20:03
ممنون
یعنی گرافیک 1330 از 3550 بهتره؟ بالای 1میلیون چی؟

گرافیک رو با مدل لپ تاپ هیچ وقت مقایسه نکنید ... به چیپست و مشخصات GPU و مقدار رم استاتیک یا dedicate اون نگاه کنید

صفحه اول یه لینک مقایسه دادم از آن استفاده کنید تا بدونید کدوم بهتره

REGISTERED USER
14-10-2008, 20:05
اقا رجیستر ممنون بابت راهنمایی!!!
من اون فروم رو خیلی وقت تعقیب می کنم ، تنها چیزی که اونجا گفته نشده دوام این لپ تاپ و کلا لپ تاپای hp ی !
می خوام بدونم hp ( مخصوصا مدلdv4) یه لپ تاپی هست که بشه 2-3 سال استفاده کرد؟
چون من حداقل روزی4-5 ساعت با این لپ تاپ کار دارم !

از لحاظ دوام از توشیبا و دل بهتره ولی دوام سونی رو بهتر می دونم ...

HP لپ تاپ هایی با بدنه و کیفیت قطعات بالا هستند البته نه به اندازه سونی ساخت USA یا japan

senjin
14-10-2008, 20:27
گرافیک رو با مدل لپ تاپ هیچ وقت مقایسه نکنید ... به چیپست و مشخصات GPU و مقدار رم استاتیک یا dedicate اون نگاه کنید

صفحه اول یه لینک مقایسه دادم از آن استفاده کنید تا بدونید کدوم بهتره

سلام ممنون اونارو دیدم حالا یه سوال دیگه مقدار رم در قدرت, 3dmarks تاثیر نداره چون رم 9300gs ی که تو اونجا گذاشته 64 ولی ماله 3550 , 512 هست. البته من نمیخوام کاری کنم که به زور بازی اجرا کنه :31: فقط بین اینو dv5 1070 موندم بازی زیاد نمیکنم ولی بازییای قشنگ بازی میکنم:27: یکی قویه یکی قشنگو کوچیک. اگه اون میتونست cod4 رو راحت اجرا کنه میخریدمش.:20: قصد دارم اگه خدا بخواد هفته ی اینده یکی بخرم بخاطر همین زیاد سوال میکنم.
بازم ممنون

sohrablh
14-10-2008, 21:14
با سلام از اين دوتا كدومشون بهتره (ماركشون) در صورت امكان قيمت را هم ذكر بفرماييد:
acer 4710
cpu:2core2duo 2mb
rab:1gb
hdd:80
vga:128intelup 256mb
lcd:14.1
dvd rw:ok
other:modem
-----------------------
ibm/lenovoef4
1.73dual 1mb
1gb of ram
160 hdd
15.4:lcd
dvd rw :ok
other:modem-web-fp-bl

son10
14-10-2008, 23:34
باسلام٬ ازحرفه ایهامی خواستم درانتخاب لپ تاپ به بنده حقیرکمک کنند
من یک لپ تاپ می خواستم که بیشتردراینترنت ازش استفاده کنم ودرضمن معمولاچندین کارراباهم انجام میدهم وحداکثرتاقیمت 550000تومان می تونم خرج کنم
رم حداقل 1GB
اگرصفحه نمایشش 14اینچ باشدبهتراست
واگرباسیم کارت به اینترنت وصل بشه بهتره

REGISTERED USER
14-10-2008, 23:41
سلام ممنون اونارو دیدم حالا یه سوال دیگه مقدار رم در قدرت, 3dmarks تاثیر نداره چون رم 9300gs ی که تو اونجا گذاشته 64 ولی ماله 3550 , 512 هست. البته من نمیخوام کاری کنم که به زور بازی اجرا کنه :31: فقط بین اینو dv5 1070 موندم بازی زیاد نمیکنم ولی بازییای قشنگ بازی میکنم:27: یکی قویه یکی قشنگو کوچیک. اگه اون میتونست cod4 رو راحت اجرا کنه میخریدمش.:20: قصد دارم اگه خدا بخواد هفته ی اینده یکی بخرم بخاطر همین زیاد سوال میکنم.
بازم ممنون

کارت گرافیک لازم برای اجرای cod4 گرافیک 8400M GT هست و با حافظه 256 مگابایت ... هر لپ تاپی که اون رو داره میتونه بازی رو لود و اجرا کنه و به صورت روان ... توی لیست میتونی مقایسه کنی

اما برای 3d max سی پی یو بالا سری core2 dou T7300 به بالا و amd turion X2 1.9GHZ کافیه ... و هر چه بالاتر سرعت رندر بهتر

REGISTERED USER
14-10-2008, 23:46
با سلام از اين دوتا كدومشون بهتره (ماركشون) در صورت امكان قيمت را هم ذكر بفرماييد:
acer 4710
cpu:2core2duo 2mb
rab:1gb
hdd:80
lcd:14.1
dvd rw:ok
other:modem
-----------------------
ibm/lenovoef4
1.73dual 1mb
1gb of ram
160 hdd
15.4:lcd
dvd rw :ok
other:modem-web-fp-bl

خوب توی کیفیت فعلا lenovo سرتر هست تا Acer ... ایسر مراقبت و نگهداری بیشتری میخواد چون خیلی ضعیف ساخته شده بخصوص سری extensa و aspire

اولی از لحاظ قدرت بسیار بالاتره ... هارد مهم نیست کمه چون میشه ارتقا داد ولی سی پی یو بالا ارزش پول دادن داره ... به نظرم اولی انتخاب بهتری هست اگر با گارانتی خوب و معتبرش باشه

و همچنین اولی جمع و جورتر و ضریف تره

REGISTERED USER
14-10-2008, 23:53
باسلام٬ ازحرفه ایهامی خواستم درانتخاب لپ تاپ به بنده حقیرکمک کنند
من یک لپ تاپ می خواستم که بیشتردراینترنت ازش استفاده کنم ودرضمن معمولاچندین کارراباهم انجام میدهم وحداکثرتاقیمت 550000تومان می تونم خرج کنم
رم حداقل 1GB
اگرصفحه نمایشش 14اینچ باشدبهتراست
واگرباسیم کارت به اینترنت وصل بشه بهتره

1- با این بودجه باید فقط سراغ acer و fujitsu simens بری ! اونم با سی پی یو intel celeron یا centrino !

2- صفحه نمایش 14.1 اینچی بالای 800 بودجه میخواد حداقل ! اما با سی پی یو و امکانات پایین هست !

3- مدلهای سیم کارت خور گران هستند و بالای 900 حداقل! و توی ایران هم جواب نمی دهند پس قیدش رو بزنید

ACER extensa4220
Celeron Mobile 2.1 GHZ
1024MB
160 GB
DVD RW
14.1 WXGA
256intelshare X3100
LINUX
2.4 KG
CHINA
Web

540.0000 تومان لپ تاپ خوبیه

ACER Aspire 5315
Celeron.Mobile 2.0
512
120
DVD RW
15.4 WXGA
128 share intel 950GM
LINUX
2.4 KG
CHINA
Web

530,000 تومان

javad2625
15-10-2008, 00:26
سلام
سوال قبلی رو که جواب ندادید. لطفاً این رو پاسخ بدید:
1- قصد خرید لپتاپ با بودجه تقریبی 1.300.000 تومان رو دارم. ترجیح می دهم Blue-Ray هم داشته باشه، چه مدل (هایی) رو توصیه می کنید؟

2- آیا فقط لپتاپ های سونی Blue-Ray دارند یا مارک دیگری هم هست؟

Damian
15-10-2008, 03:14
با سلام خدمت دوستان عزیز
من قصد خرید یک لپ تاپ با قیمت 1400000 تا 1700000 دارم و بیشتر هم برای گیم میخوام یک چیز زیبا و محکم
اگر ممکن است مدلهای پیشنهادی را با مشخصات آن بگویید
ممنون

64bit
15-10-2008, 14:34
1- با این بودجه باید فقط سراغ acer و fujitsu simens بری ! اونم با سی پی یو intel celeron یا centrino !

سلام رجیستر جان، شما کیفیت صفحه این فوجیتسو ها رو دیدی؟ چه جوره نسبت به این وسترو های 1500؟
من این نوت بوک رو قیمت دارم با کانفیگ زیر با گارانتی بهین:
Fujitsu Siemens M9400
Cpu 2 celeron
Ram 1024 (up to 4096
HDD 120
DVD RW
Intel X3100
14.1 1280*800
Win XP
Bluetooth, Wifi, Lan , Modem, Battery 4 Saat
قیمت 650؟ به نظرت میارزه؟:5:
این لپ تاپ می تونه ویژوال استیدیو رو ران کنه ؟؟:13::13:

senjin
15-10-2008, 15:14
کارت گرافیک لازم برای اجرای cod4 گرافیک 8400M GT هست و با حافظه 256 مگابایت ... هر لپ تاپی که اون رو داره میتونه بازی رو لود و اجرا کنه و به صورت روان ... توی لیست میتونی مقایسه کنی

اما برای 3d max سی پی یو بالا سری core2 dou T7300 به بالا و amd turion X2 1.9GHZ کافیه ... و هر چه بالاتر سرعت رندر بهتر

سلام ببخشید که نفهمیدم .یعنی 3550 با گرافیک 9300gs . رم 521(گرافیک) نمیتونهcod4 رو اجرا کنه ؟ من نفهمیدم تو گرافیک رم 64 با 512 چه فرقی میکنه؟
در کل نظرتون در مورد 3550 چیه؟
dv5 1070 با بهترین کانفیگش حد اکثر چه بازی رو اجرا میکنه؟
میشه در مورد m50vn و g50v ه asus هم یه توضیح بدین . کیفیت ساختش چجوریه . می ارزه ادم اینارو بگیره اگه اره کدومو؟
ممنون

hossein_dig
15-10-2008, 15:22
سلام رجیستر جان، شما کیفیت صفحه این فوجیتسو ها رو دیدی؟ چه جوره نسبت به این وسترو های 1500؟
من این نوت بوک رو قیمت دارم با کانفیگ زیر با گارانتی بهین:
Fujitsu Siemens M9400
Cpu 2 celeron
Ram 1024 (up to 4096
HDD 120
DVD RW
Intel X3100
14.1 1280*800
Win XP
Bluetooth, Wifi, Lan , Modem, Battery 4 Saat
قیمت 650؟ به نظرت میارزه؟:5:
این لپ تاپ می تونه ویژوال استیدیو رو ران کنه ؟؟:13::13:
من دیدم کیفیتش مثل سونی ها نیست ولی در حد استاندارد و خوبه نه ضعیفه نه مشکلی داره البته اونی که من دیدم 40-50 تا V5535 بود

برای کارای معمولی (OFFICE -INTERNET ) مناسبه ولی کلا دل بهتر با -900-800 شاید بتونی یه DELL VOSTRO 1310 بگیری
البته 13 اینچه و گرافیک اینتل همه چی رو هم اجرا میکنه

Damian
15-10-2008, 15:59
با سلام خدمت دوستان عزیز
من قصد خرید یک لپ تاپ با قیمت 1400000 تا 1700000 دارم و بیشتر هم برای گیم میخوام یک چیز زیبا و محکم
ممنون
کسی نیست مرا یاری کند؟

djhamed20
15-10-2008, 16:19

--------------------
1 دنیا ممنون
--------------------

یعنی واقعاً اینجا هیچکس هیچ اطلاعی در این ضمینه نداره!!!!!!!!!!!!!! O:

hossein_dig
15-10-2008, 16:36
با سلام خدمت دوستان عزیز
ممنون
من میتونم دل 1530 پیشنهاد بدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cpu 2.5ghz 6mb- 2.4 ghz
ram: 2-4 gig
hard: 250-320
display:15.5"
vga : geforce 8600 (256mb-1.5 GB)
webcam+modem+bt+wifi+lan+dvd rw

قیمت از 1600 تا 1800

Damian
15-10-2008, 18:06
این مال کدوم کشوره گارانتیش مال کدوم شرکته برای من رم 4 گیگ و گرافیک بالا مطرحه اگه مدلهای دیگه رو هم معرفی کنید ممنون میشم ضمن اینکه هر چه قیمت پایینتر بهتر البته نه به قیمت از دست دادن کیفیت

afsane_tab
15-10-2008, 19:25
سلام شرمنده تا 600 تومن چی پیشنهاد میدین؟

hossein_dig
15-10-2008, 20:02
این مال کدوم کشوره گارانتیش مال کدوم شرکته برای من رم 4 گیگ و گرافیک بالا مطرحه اگه مدلهای دیگه رو هم معرفی کنید ممنون میشم ضمن اینکه هر چه قیمت پایینتر بهتر البته نه به قیمت از دست دادن کیفیت
مهم نیست شما همه اینا رو میتونی در این دستگاه داشته باشی من تازه اثر انگشت یادم رفت بگم
ساختش هرچی هست بجز چین بقیه کشوراش مهم نیست فقط چین نیست

hossein_dig
15-10-2008, 20:10
سلام شرمنده تا 600 تومن چی پیشنهاد میدین؟

dell vostro 500
cpu : 2 cel 1mb cash
ram : 1gig (up to 2gig)c
hard : 120 (up to 320)c
vga :intel x3100 358mb share
dis: 15.4" tft (بدون انعکاس-مات)
dvd rw +modem+lan+wifi+

ساخت لهستان تقریبا 570 با گارانتی البته یک کم یاب شده ولی درست میشه

neocheerfull
15-10-2008, 20:25
آقا یکی به من بگه این بلوری چه قدر مهمه؟
الان تو ایران هست؟ یا 2-3 سالی طول می کشه تا بیاد و جا بیفته؟
من لپ تاپی که انتخاب کردم بلوری نداره (dv 4 1070)؛ اینو بعدا چی کار می شه کرد؟

ha3an_khafan
16-10-2008, 00:41
سلام به همه اساتید میخواستم ببینم قیمت Dv5-1070 چنده؟(با گارانتی و بدون گارانتی)
وچه وسایلی باید همراهش باشه

mohclev
16-10-2008, 01:19
سلام دوستان,من میخوام یه لپ تاب بگیرم با قیمت بین 1.5 تا 2 میلیون؟شما چی رو پیشنهاد میکنید خودم vaio دوست دارم از کجا میشه قیمتا رو دراورد؟؟؟

hossein_dig
16-10-2008, 10:58
آقا یکی به من بگه این بلوری چه قدر مهمه؟
الان تو ایران هست؟ یا 2-3 سالی طول می کشه تا بیاد و جا بیفته؟
من لپ تاپی که انتخاب کردم بلوری نداره (dv 4 1070)؛ اینو بعدا چی کار می شه کرد؟
اولا که دیسکاش گرونه .فکر نمی کنم زیاد اروزن بشه چه رایترشو من هنوز تو بازار ندیدم اگه روی لپتاپ باشه نمی دونم به دردت بخوره
تازه بعدا هم میتونی عوض کنی

D3lphi
16-10-2008, 11:56
بین کانفیگ های زیر به شدت موندم که کدوم رو انتخاب کنم:

البته گارانتی هیچکدوم خیلی معتبر نیست و مغازه ایه!
گرافیک برام زیاد مهم نیست چون اهل بازی کردن نیستم! (ولی خوب اگه خوب باشه که بدک نیست.)
مقدار گرافیک واقعی (بدون share کردن) 385 Intel چقدره؟

از کجا میشه فهمید ال سی دی ماته یا براق؟!

به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم؟
ممنون

hossein_dig
16-10-2008, 13:25
بین کانفیگ های زیر به شدت موندم که کدوم رو انتخاب کنم:

البته گارانتی هیچکدوم خیلی معتبر نیست و مغازه ایه!
گرافیک برام زیاد مهم نیست چون اهل بازی کردن نیستم! (ولی خوب اگه خوب باشه که بدک نیست.)
مقدار گرافیک واقعی (بدون share کردن) 385 Intel چقدره؟

از کجا میشه فهمید ال سی دی ماته یا براق؟!

به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم؟
ممنون
آخه مگه قحطی اومده که فقط همین کانفیگارو بگیری بگو تا چقدر پول میدی تا راهنمایت کنیم

hossein_dig
16-10-2008, 13:27
سلام دوستان,من میخوام یه لپ تاب بگیرم با قیمت بین 1.5 تا 2 میلیون؟شما چی رو پیشنهاد میکنید خودم vaio دوست دارم از کجا میشه قیمتا رو دراورد؟؟؟
شما برای چه کاری لپتاپ میخوای این بگو چون سونی حساسه

mohclev
16-10-2008, 14:16
شما برای چه کاری لپتاپ میخوای این بگو چون سونی حساسه

دانشجوام. درحد انجام دادن پروژه و يه مقدار هم بازي ولي خوب نم افزارهاي زيادي بايد رو سيستم نصب كنم

D3lphi
16-10-2008, 17:30
آخه مگه قحطی اومده که فقط همین کانفیگارو بگیری بگو تا چقدر پول میدی تا راهنمایت کنیم

سلام
آخه من تحقیقاتم رو کردم و تصمیم گرفتم 1510 بگیرم! ولی بین این کانفیگ ها نمی تونم انتخاب کنم.
گرچه اولویت بندی خودم به همون ترتیبیه که نوشتمشون.

من حدود 1,100,000 بودجه دارم حالا با 50 تومن اینور اونور !

hossein_dig
16-10-2008, 18:26
دانشجوام. درحد انجام دادن پروژه و يه مقدار هم بازي ولي خوب نم افزارهاي زيادي بايد رو سيستم نصب كنم
1530 که نو پست 4341 معرفی کردم برای شما مناسبه

hossein_dig
16-10-2008, 18:27
سلام
آخه من تحقیقاتم رو کردم و تصمیم گرفتم 1510 بگیرم! ولی بین این کانفیگ ها نمی تونم انتخاب کنم.
گرچه اولویت بندی خودم به همون ترتیبیه که نوشتمشون.

من حدود 1,100,000 بودجه دارم حالا با 50 تومن اینور اونور !
بزار من شنبه قیمتا رو چک کنم حتما ه دستگاه خوب بهت معرفی میکنم

D3lphi
16-10-2008, 18:33
بزار من شنبه قیمتا رو چک کنم حتما ه دستگاه خوب بهت معرفی میکنم

سلام
من یکشنبه صبح باید برم واسه خرید
چون دانشجو هستم و کلی تحقیق و پاور پوینت و ... باید آماده کنم و وقت ندارم.
دمت گرم

به نظرت اینا قیمتشون بالاست؟
من فقط از پایتخت قیمت گرفتم چون نزدیکتره!!!

milad1987
16-10-2008, 20:48
برو hp dv5 بگیر حالشو ببر.به نظر من تا چند ماهه اینده روی دست dv5 چیزی نمیاد.

hamed1297
17-10-2008, 14:21
سلام به دوستان.
من برای برادرم قصد خرید لبتاپ رو دارم.خودش توی فریشاپ دبی توشیبا مدل u400 رو دیده و خوشش امده.مشخصاتش خوبه و 1.100.000قیمتش هست.
کسی اطلاع داره که چطوره این مدل.
کلا دل بهتره یا توشیبا؟من خودم دل دارم و خیلی راضی هستم.
داداشم کوچک بودن و سبک بودن مد نظرش هست.
ممنون میشم توی همین رنج قیمت یه مدل مناسب معرفی کنید.
با تشکر.

frnsh
17-10-2008, 17:01
من قیمت این لبتاپ رو میخوام:
Sony
model: VGN-UX57GN

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
17-10-2008, 17:03
راستی زیر 500 تومن چه لبتاپی پیشنهاد میدین که خوب باشه؟ (حالا هر مارکی که باشه و فروششم خوب باشه)

milad1987
18-10-2008, 00:38
dell vostro 500

hossein_dig
18-10-2008, 09:50
راستی زیر 500 تومن چه لبتاپی پیشنهاد میدین که خوب باشه؟ (حالا هر مارکی که باشه و فروششم خوب باشه)

سلام
dell vostro 500 الان رفته رو پاییه های 570 گرون شده

ehsanxx
18-10-2008, 17:40
این : Dell Vostro 1310

یا این : Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200

لطفا اساتید نظر بدن

milky way
18-10-2008, 19:49
سلام خوبین .
من یه نوتبوک میخوام تا 1 میلیون تومن برای کار کردن میخوام حقیقتا (برنامه نویسی , نت برداری , کتاب خوندن و ... ) خوب چون میخوام ببرمش با خودم دانشگاه و اینور اونور خیلی سنگین نباشه که از کمر بیفتم کلا تو خونه دسکتاپ دارم برای بیرونه خونه بیشتر میخوامش . قیافه هم برای من مهمه . مرسی از کمکتون .

frnsh
19-10-2008, 00:03
dell vostro 500

ممنون :11:

سلام
dell vostro 500 الان رفته رو پاییه های 570 گرون شده

خب شما چی پیشنهاد میکنین؟ :11:

ziguratt
19-10-2008, 12:38
سلام.من دانشجوی مکانیک هستم و یه نوت بوک واسه رفع نیازهای معمول یه دانشجوی مهندسی میخوام. بودجم 800000 تومانه.
واقعا" نمیدونم با این پول چی بگیرم.لطفا" راهنمایی کنید ::خودم نظرم روی dell هست::لطفا" راهنمایی کنید::

Amin_0913
19-10-2008, 12:43
سلام
لپ تاپ Dell 1310 با کانفینگ زیر خوبه؟
Cpu:Core2Duo 2.5 Ghz.
Ram:3GB
VGA:8400 Gs

قیمت 999000

hossein_dig
19-10-2008, 13:46

خب شما چی پیشنهاد میکنین؟ :11:
فعلا اون دستگاه دل 500 گفتنا امروز بارش میاد صبر کن ببینم چه قیمت میدن
خواستی اپرو هم هست که یه برند چینیه ولی مطمئنه
2cel-1 ram-120 hard-webcam-bluetooth-lan-modem-wifi
520 با گارانتی ایران

hossein_dig
19-10-2008, 13:49
سلام.من دانشجوی مکانیک هستم و یه نوت بوک واسه رفع نیازهای معمول یه دانشجوی مهندسی میخوام. بودجم 800000 تومانه.
واقعا" نمیدونم با این پول چی بگیرم.لطفا" راهنمایی کنید ::خودم نظرم روی dell هست::لطفا" راهنمایی کنید::
DELL 1500
CORE 2 DUE 1.6 2MB
2 GIG RAM
160 GIG HARD
VISTA
X3100 INTEL VGA
WEBCAM-BLUETOOHT
-lan-modem-wifi

870 با گارانتی ایران

hossein_dig
19-10-2008, 14:00
سلام
لپ تاپ Dell 1310 با کانفینگ زیر خوبه؟
Cpu:Core2Duo 2.5 Ghz.
Ram:3GB
VGA:8400 Gs

قیمت 999000
چقدر میخوای پول بدی .چه چیزای میخوای ؟
DELL 1310
2.5 GHZ 6MB
4 GIG RAM
320 GIG HARD
13.3" LCD
8400 Geforce
VISTA
WEBCAM-BLUETOOTH-LAN -MODEM-WIFI-MODEM-BAG

1345 با گارانتی ایران

saied1762
19-10-2008, 17:49
سلام دوستان
من می خواهم toshiba u400-061 بگیرم تنها نگرانیم کارت گرافیک 358intel x3100 شه به نظرتون ارزش خریدن داره؟
با سرمایه 1200تا 1300 شما چی پیشنهاد می کنید؟

milky way
19-10-2008, 18:22
سلام خوبین .
من یه نوتبوک میخوام تا 1 میلیون تومن برای کار کردن میخوام حقیقتا (برنامه نویسی , نت برداری , کتاب خوندن و ... ) خوب چون میخوام ببرمش با خودم دانشگاه و اینور اونور خیلی سنگین نباشه که از کمر بیفتم کلا تو خونه دسکتاپ دارم برای بیرونه خونه بیشتر میخوامش . قیافه هم برای من مهمه . مرسی از کمکتون .
من تاپیکو اشتباه اومدم ؟

sma123
19-10-2008, 19:20
یه لپ تاپ تا 750 چی پیشنهاد می کنید برای برنامه نویسی و یکم بازی
همچنین ویندوز xp راحت روش نصب بشه

behradsn
20-10-2008, 12:58
لطفاً دوستانیکه قیمت لب تاپهاییکه کارت گرافیکی Geforce 8600 دارند رو برام بنویسند به همراه برند و مدل

قیمت به تومان باشه

ممنون

hossein_dig
20-10-2008, 13:07
سلام دوستان
من می خواهم toshiba u400-061 بگیرم تنها نگرانیم کارت گرافیک 358intel x3100 شه به نظرتون ارزش خریدن داره؟
با سرمایه 1200تا 1300 شما چی پیشنهاد می کنید؟
سلام بیخیال 1200 -1300 پول توشیبای چینی بدی ؟
dell 1510

2.5 GHZ 6MB
4 GIG RAM
320 GIG HARD
15.4" LCD
8400 Geforce

WEBCAM-BLUETOOTH-LAN -MODEM-WIFI-MODEM-finger print

1320 با گارنتی ایران

hossein_dig
20-10-2008, 13:10
یه لپ تاپ تا 750 چی پیشنهاد می کنید برای برنامه نویسی و یکم بازی
همچنین ویندوز xp راحت روش نصب بشه
dell 1525

dual core 1.7 GHZ 1MB
1 GIG RAM
120 GIG HARD
15.4" LCD
x3100 intel

WEBCAM-BLUETOOTH-LAN -MODEM-WIFI-MODEM

790 با گارنتی ایران

ravani_13
20-10-2008, 13:15
لطفاً دوستانیکه قیمت لب تاپهاییکه کارت گرافیکی Geforce 8600 دارند رو برام بنویسند به همراه برند و مدل

قیمت به تومان باشه

ممنون

سلام

1. ( DELL VOSTRO 1510 GEFORCE 8600 GS ( 1.200.000 TA 1.300.000

DELL XPS M1530 GEFORCE 8600 GT DDR3 ( 1.500.000 TA 1.700.000 ) . 2

DV5 - 1060 اچ پی ( 1.300.000 ) و DV5 - 1070 اچ پی ( 1.700.000 تا 1.600.000 ) هم با گرافیک های GEFORCE 9600 عالی هستن.

موفق .....

fandak
20-10-2008, 13:19
من یه نوت بوک می خوام بین 500 - تا 600 . فقط برای برنامه نویسی و کارهای دانشگاهی رشته کامپیوتر و نرم افزار

پ ن : این مدل هم نظر بدین :acer Aspire 5315

hossein_dig
20-10-2008, 13:24

قیمت به تومان باشه

ممنون
اگه دل بخوای بگیری xps 1530 و 1520 که دومی خیلی سخت گسر میاد و رو پایه های 1100 و اولی بالای 1550

hossein_dig
20-10-2008, 13:26
سلام

1. ( DELL VOSTRO 1510 GEFORCE 8600 GS ( 1.200.000 TA 1.300.000

DELL XPS M1530 GEFORCE 8600 GT DDR3 ( 1.500.000 TA 1.700.000 ) . 2

DV5 - 1060 اچ پی ( 1.300.000 ) و DV5 - 1070 اچ پی ( 1.700.000 تا 1.600.000 ) هم با گرافیک های GEFORCE 9600 عالی هستن.

موفق .....
ببخشید دوست عزیز ولی 1510 اصلا گرافیک 8400 نداره پس لطفا اطلاعات غلط ندید

hossein_dig
20-10-2008, 13:28
من یه نوت بوک می خوام بین 500 - تا 600 . فقط برای برنامه نویسی و کارهای دانشگاهی رشته کامپیوتر و نرم افزار

پ ن : این مدل هم نظر بدین :acer Aspire 5315
dell 1525

dual core 1.7 GHZ 1MB
1 GIG RAM
120 GIG HARD
15.4" LCD
x3100 intel

WEBCAM-BLUETOOTH-LAN -WIFI-MODEM

790 با گارنتی ایران

ایسر دستگاه های خیلی خوبی نیست

fandak
20-10-2008, 13:47
dell 1525

dual core 1.7 GHZ 1MB
1 GIG RAM
120 GIG HARD
15.4" LCD
x3100 intel

WEBCAM-BLUETOOTH-LAN -WIFI-MODEM

790 با گارنتی ایران

ایسر دستگاه های خیلی خوبی نیست
از راهنمایی شما ممنون
بی زحمت نظرتون رو هم درباره این محصول می خواستم بدونم :
Dell VOSTRO 500-C
Fujitsu-Siemens ESPRIMO Mobile V-5535-B

ravani_13
20-10-2008, 13:50
بخشید دوست عزیز ولی 1510 اصلا گرافیک 8400 نداره پس لطفا اطلاعات غلط ندید

سلام دوست عزیز

اولا یکی که سهله ما 3 تا کانفیگ از 1510 داریم که گرافیک 8400 داره و شاید اونی که تو توب روزنامه دیدی با کانفیگ X3100 بوده:27: .

در ضمن ما 1500 هم با گرافیک 8600 هم داریم .

پس اگه اطلاعات شما کمه سرت به کار خودت باشه و کاره خودت رو بکن تا سوتی ندی .:27: .

موفق .....

hossein_dig
20-10-2008, 13:56
از راهنمایی شما ممنون
Dell VOSTRO 500-C

دل 500 کمه و قیمتش بالا رفته

فوجیتسو هم بد نیست من باهاش کار کردم

ولی بازم من دل رو پیشنهاد میکنم

hossein_dig
20-10-2008, 13:57
سلام دوست عزیز

اولا یکی که سهله ما 3 تا کانفیگ از 1510 داریم که گرافیک 8400 داره و شاید اونی که تو توب روزنامه دیدی با کانفیگ X3100 بوده:27: .

در ضمن ما 1500 هم با گرافیک 8600 هم داریم .

پس اگه اطلاعات شما کمه سرت به کار خودت باشه و کاره خودت رو بکن تا سوتی ندی .:27: .

موفق .....
اشتباه میکنی من بالای 200 تا 1510 فروختم ولی یکیش هم 8600 نبوده

خودم هم میدونم 1500 با گرافیک 8600 ولی تو بازار نیست

پس خودت سرت بکار خودت باشه

مو .......

ravani_13
20-10-2008, 14:00
ببخشید دوست عزیز ولی 1510 اصلا گرافیک 8400 نداره پس لطفا اطلاعات غلط ندید

شما این جمله رو واسه من تفسیر کنی ممنون میشم .

نصف 1510 ها 8400 هستن بعد اقا میگه ......

hossein_dig
20-10-2008, 14:03
این که درست 1500 , 8600 Gs داره .

شما این جمله رو واسه من تفسیر کنی ممنون میشم .

نصف 1510 ها 8400 هستن بعد اقا میگه ......
شما شاید خودتون1510 با گرافیک 8600 رو تولید میکنین و مصرف میکنین که ما تو بازار ولیعصر ازش ندیدم

ravani_13
20-10-2008, 14:06
حالا شما نگفتی :

بخشید دوست عزیز ولی 1510 اصلا گرافیک 8400 نداره پس لطفا اطلاعات غلط ندید

؟ ؟ ؟ ؟ ؟

ravani_13
20-10-2008, 14:17
جناب Hossein_dig , اولا که ما هم وسترو 1500 با گرافیک 8600 داریم و هم وسترو 1510 با گرافیک 8600 . من هم تو خونمون نمیسازم و شرکت دل تو مالزی میسازه .:27:

در ضمن نصف وسترو 1510 ها هم با گرافیک 8400 هستن که تو میگی اصلا 1510 با گرافیک 8400 نیست .

بهتره حرفت رو پس بگیری و معذرت خواهی کنی چون من درست گفتم و این تویی که اطلاعاتت رو باید بیشتر بکنی .

بیشتر مطالعه کن و بعد بیا .....

fandak
20-10-2008, 14:28
با هم مهربون باشین .

hossein_dig
20-10-2008, 14:57
جناب Hossein_dig , اولا که ما هم وسترو 1500 با گرافیک 8600 داریم و هم وسترو 1510 با گرافیک 8600 . من هم تو خونمون نمیسازم و شرکت دل تو مالزی میسازه .:27:

در ضمن نصف وسترو 1510 ها هم با گرافیک 8400 هستن که تو میگی اصلا 1510 با گرافیک 8400 نیست .

بهتره حرفت رو پس بگیری و معذرت خواهی کنی چون من درست گفتم و این تویی که اطلاعاتت رو باید بیشتر بکنی .

بیشتر مطالعه کن و بعد بیا .....
بهتر اینجا رو نگاه کنی سایت دل هست و فقط با گرافیک 8400 زده مگه کلی پولی بدی شاید اما اگر برات Customize ش کنی

بهتر هم هست اینقدر متن هات رنگا وارنگ ننویسی .در ضمن زیاد هم شلوغ میکنی 5 نمره از انضباطت کم میکنم

ravani_13
20-10-2008, 16:48
پس دیدی که 1510 هم با گرافیک 8600 داریم .

خوبه ادم مرد باشه و اشتباهش رو قبول کنه .

بگذریم ...

واسه اینکه اطلاعات عمومیت بالابره باید بهت بگم که اول تابستون یه سری زیاد وسترو 1500 و 1510 با گرافیک 8600 اومد که منم یکیش رو واسه بابام گرفتم . سفارش هم ندادم و این کانفیگ هم تو تابستون زیاد بود .

در ضمن یه مدت طویلی ما تو این پیج بودیم نمی دونم شما چرا خیانت کردی و دیر به کمک ملت اومدی:27: .

تو این تاپیک چند تا پست دادی که نمره انضباط میدی ؟ خوبه ما 20 روزه اینجا نیومدیم .

hossein_dig
20-10-2008, 17:00
پس دیدی که 1510 هم با گرافیک 8600 داریم .

خوبه ادم مرد باشه و اشتباهش رو قبول کنه .

بگذریم ...

واسه اینکه اطلاعات عمومیت بالابره باید بهت بگم که اول تابستون یه سری زیاد وسترو 1500 و 1510 با گرافیک 8600 اومد که منم یکیش رو واسه بابام گرفتم . سفارش هم ندادم و این کانفیگ هم تو تابستون زیاد بود .

در ضمن یه مدت طویلی ما تو این پیج بودیم نمی دونم شما چرا خیانت کردی و دیر به کمک ملت اومدی:27: .

تو این تاپیک چند تا پست دادی که نمره انضباط میدی ؟ خوبه ما 20 روزه اینجا نیومدیم .
.ولی بازم بگم من از قبل عید گیر لپتاپ هستم و از اون موقع هم خریدم و هم کلی فروختم تازه هم نیومدم که چیزی بلد نباشم .نمره انضباطم محض شوخی گفتم حوصله ..... گفتن رو هم ندارم .شما وقتی حرف خود سایت دل رو قبول نداری که من دیگه چیزی نمی تونم بگم به هر حال بیخیال اگه حرفی داری پی ام بده اینجا جای این بحثا نیست.

دیگه هم جواب پست هات رو نمیدم

ravani_13
20-10-2008, 17:11
سایت دل به روز کار میکنه و هر فصل و هر ماه کانفیگ هاش رو عوض میکنه و خیلی کانفیگ از دل ها هست که تو سایتش دقیقا منطبق نیست .

در ضمن من وقتی واسه بابام وسترو 1510 با گرافیک 8600 گرفتم بیام بگم نیست ؟؟؟

من کل این تابستون رو تو این تاپیک بودم و 99 % پست هام ماله همین تاپیک هست .

وقتی چیزی رو مطمئن نیستی حق نداری نظر قطعی بدی .

اینم لینک :

persia007
20-10-2008, 17:23
قیمت hp pavilion dv6720 چنده؟؟
اصلاً تو بازار هست؟ سایت دیجی کالا یکی زده معلوم نیست سری کامپکه یا پاویلیون

persian-balouch
20-10-2008, 20:06
سلام،
این 2 تا مدل کدومشون بهتره؟
Dell Vostro 1510-
2.5Core2duo
Ram = 4GB
HDD = 320GB
drive = DVDR/W
Vga = GeForce 8400-1GB
قیمت : 14.610.000 ریال
یا
Vostro 1500-
2Core2Duo(6mb)
Ram = 3GB
HDD = 320GB
DVD R/W
GeForce 8600 - 1GB
قیمت : 13.800.000 ریال

ravani_13
20-10-2008, 21:00
سلام،
این 2 تا مدل کدومشون بهتره؟
Dell Vostro 1510-
2.5Core2duo
Ram = 4GB
HDD = 320GB
drive = DVDR/W
Vga = GeForce 8400-1GB
قیمت : 14.610.000 ریال
یا
Vostro 1500-
2Core2Duo(6mb)
Ram = 3GB
HDD = 320GB
DVD R/W
GeForce 8600 - 1GB
قیمت : 13.800.000 ریال

سلام

اگه زیاد اهل بازی و کارهای گرافیکی بالا نیستی 100 % 1510 بهتره چون 1500 چیزی به جز گرافیک بهتر نداره .

در ضمن ال سی دی 1510 ها بهبود یافته وبهتر هم هست .

موفق .....

Benygh
20-10-2008, 21:11
سلام
یکی از دوستان من قصد خرید یک لپتاپ برای گیم داره و از من خواست که بهش چند مدل معرفی کنم و من هم بهترین مرجع رو اینجا دونستم ..
بودجه اش بالاست و من بهش گفتم سیستم دسکتاپ بگیره ولی اون به دلایلی این کار رو نمیکنه ...
حالا چند مدل برای گیم های روز میخواستم ... منظورم از گیم های روز Far Cry 2 و Crysis و GOW 2 و ... هست ... و امثالشان در اینده ای نه چندان دور ...
بودجه رو هم بین 2 تا 3 و کمی بالاتر بگیرید ...
ممنون

tiva_joon
20-10-2008, 21:13
سلام ببخشید من یه لپ تاپ میخواستم که از لحاظ گرافیکو اینا خیلی خووب باشه یکی این مدلو Dell XPS 1530-B پیشنهاد کرده خواستم نظرات شما رو هم بدونم..... آخه رشتم گرافیکه یه چیزی میخوام که خوووب باشه ... اون مدله چطوره که گفتم

Pami
21-10-2008, 10:34
سلام ببخشید من یه لپ تاپ میخواستم که از لحاظ گرافیکو اینا خیلی خووب باشه یکی این مدلو Dell XPS 1530-B پیشنهاد کرده خواستم نظرات شما رو هم بدونم..... آخه رشتم گرافیکه یه چیزی میخوام که خوووب باشه ... اون مدله چطوره که گفتم

دل مدل xps 1530 دستگاه خوبیه و کاربردی که تو میخوای رو داره ، البته گرافیکش 8600 GT هستش و برای کاربردهای نسبتا حرفه ای زیاد جواب نمیده اما دستگاه محکمیه ،؛ شما میتونی رو توشیبا و سونی هم حساب کنی ... اینو هم بگم که ال سی دی سری XPS به مراتب بهتر از Vostro و Inspiron هستش .

Pami
21-10-2008, 10:38
آقا بهتره دعوا نکنین با هم به نظر من Ravani درست میگه چون من پسر عموم تو پاییتخت فعالیت میکنه به محض اینکه دیدم اینجا بحث سر چیه بهش زنگ زدم آمار دقیق گرفتم ، DELL Vostro 1510 اکثرا با گرافیک 8400 هستن و 8600 نداره و 1500 هستش که با 8600 تولید میشه ... در ضمن دل شرکتیه که لپ تاپ سفارشی تولید میکنه مثلا شاید امارات سفارش 1510 رو با گرافیک 8600 بده اما این تولید رسمی دل نیست و شما نمیتونی تو سایت دل با اون مشخصات پیدا کنی ، دقیقا مثل سونی سری CR که اونایی که با گارانتی ایران رهجو هستن گرافیک Geforce روشه چون دستگاه ها سفارش اماراته اما بقیه متفرقه ها ( گارانتی ها ) با اینتل تولید میشن ....

Pami
21-10-2008, 10:41
از راهنمایی شما ممنون
Dell VOSTRO 500-C

از من میشنوی سراغ Fujitsu نرو چون زوذ پشیمونت میکنه فقط از نظر قیمت خوب هستن ، خودت پیش خودت قضاوت کن ، چطور یه دستگاه ساخت آلمان با مشخصات : CPU 2.0 celeron 1MB - HDD 120 - RAM 1G - DVDRW و ... با کیف و پرینتر رایگان 550 هزار تومن در میاد ؟؟؟!!!!! حتما کیفیتش پایینه که با این قیمت داره عرضه میشه ...

tiva_joon
21-10-2008, 11:06
دل مدل xps 1530 دستگاه خوبیه و کاربردی که تو میخوای رو داره ، البته گرافیکش 8600 GT هستش و برای کاربردهای نسبتا حرفه ای زیاد جواب نمیده اما دستگاه محکمیه ،؛ شما میتونی رو توشیبا و سونی هم حساب کنی ... اینو هم بگم که ال سی دی سری XPS به مراتب بهتر از Vostro و Inspiron هستش .

مرسی از راهنماییت ... توشیبا رو پرسیدم گفتن نه فقط میگن سونی و دل .. از این چند تا مدلی هم که بهم گفتن این مدل دل به نسبت بهتره واسه گرافیک ...
حالا میشه شما چند تا مدل رو پیشنهاد کنین ؟؟
ببنین میخوام یه مدلی باشه که من که همش با کورل و فتوشاپ کار میکنم داغوون نشه .. الان دوستم سونی گرفته سری fz خیلی به نسبت دل ضعیف تره ..

راهنماییم کنین

ravani_13
21-10-2008, 12:20
سلام
یکی از دوستان من قصد خرید یک لپتاپ برای گیم داره و از من خواست که بهش چند مدل معرفی کنم و من هم بهترین مرجع رو اینجا دونستم ..
بودجه اش بالاست و من بهش گفتم سیستم دسکتاپ بگیره ولی اون به دلایلی این کار رو نمیکنه ...
حالا چند مدل برای گیم های روز میخواستم ... منظورم از گیم های روز Far Cry 2 و Crysis و GOW 2 و ... هست ... و امثالشان در اینده ای نه چندان دور ...
بودجه رو هم بین 2 تا 3 و کمی بالاتر بگیرید ...
ممنون

سلام

گرافیک dell xps m1530 در حال حاضر بهترین بازی ها رو راحت ساپورت میکنه .

dell xps m1530 :

cpu : 2.5 - 6meg cache
ram : 4 gig
vga : geforce 8600 gt ddr3
hard : 320 gig
lcd : 15.4 inch
weight : 2.7 kg

1.500.000 ta 1.700.0000

و hp dv5 - 1070 با کارت گرافیکی geforce 9600 gt که بازی های اینده رو هم ساپورت میکنه :31: .

hp dv5 - 1070 :

cpu : 2.5 - 6meg cache ||| centrino 2
vga : geforce 9600 gt
weight : 1.600.000 ta 1.750.000

البته اگه واقعا لپ تاپ رو واسه حمل و نقل ساده و کارهای پرتابل نمی خواد بهتره که یه pc جمع کنه که به مراتب ارزون تر و قویتر خواهد بود .

هیچ جایه دنیا ملت اصلا با لپ تاپ بازی نمیکنن نمی دونم چرا ایران ...

اگه بازی دوست داری500 - 400 بده یه کنسول بگیر در حده توپ.

ravani_13
21-10-2008, 12:31
بنین میخوام یه مدلی باشه که من که همش با کورل و فتوشاپ کار میکنم داغوون نشه .. الان دوستم سونی گرفته سری fz خیلی به نسبت دل ضعیف تره ..

خوب شما باید دل های الان رو با سونی های نسل جدید مقایسه بکنی ( fw ) . اخه fz که تولیدش متوقف شده و نسل fw جاش رو گرفت . مثلا fw 129 الان عالی هست ولی هنوز به قیمت واقعی نرسیده ( البته در کل سونی لپ تاپ هاش همیشه با کانفیگ برابر با برندهای دیگه باز گرونتره به خاطر طراحی - ال سی دی و کیفیت ساخت بی نظیرش ) .

senjin
21-10-2008, 13:54
سلام میشه بگین dv5 با این کانفیگ وقیمت مناسبه یا نه؟
cpu:2.53
ram:4
vga:9600gt 512
blue ray
1 year garanty
320 hdd
1625000 تومان
ممنون

hossein_dig
21-10-2008, 14:17
از من میشنوی سراغ Fujitsu نرو چون زوذ پشیمونت میکنه فقط از نظر قیمت خوب هستن ، خودت پیش خودت قضاوت کن ، چطور یه دستگاه ساخت آلمان با مشخصات : CPU 2.0 celeron 1MB - HDD 120 - RAM 1G - DVDRW و ... با کیف و پرینتر رایگان 550 هزار تومن در میاد ؟؟؟!!!!! حتما کیفیتش پایینه که با این قیمت داره عرضه میشه ...
بخاطر کیفیتش نیست(نمیگم کیفیتش خوبه ولی بد هم نیست) که ارزون چون ارزون ترین قطعات از جمله گرافیک SIS باطری با ظرفیت پایین دیسک درایو ارزون اسپیکر ضعیفه ...
کلا این امکانات برای افرادی که برای کارهای اداری استفاده میکنن مناسبه البته الان قیمت واقعی لپتاپ ها در جهان در حال کاهش هست

ravani_13
21-10-2008, 15:33
سلام میشه بگین dv5 با این کانفیگ وقیمت مناسبه یا نه؟
cpu:2.53
ram:4
vga:9600gt 512
blue ray
1 year garanty
320 hdd
1625000 تومان
ممنون

سلام

اگه سالم و نو باشه و ایرادی نداشته باشه , اره واقعا قیمت خوب و مناسبی داره .

pouyapro
21-10-2008, 15:56
من ميخوام dv5 1060 بگيرم در مورد گارانتي كسي ميتونه راهنماي كنه؟با گارانتي بگيرم ؟ چه گارانتي ؟
قيمت جديدم اگه بدين ممنون ميشم :11:

64bit
21-10-2008, 16:41
اون که قیمت دی جی کالاست ... توی سایت خود بهین 528 تومن هست / من تاحالا خود این فوجیتسو ها رو ندیدم اما توی رویو ها مشکلی واسش پیدا نکردم همین طور واسه ایسر ها و فکر می کنم کسی که نمی خواد زیاد واسه لپ تاپ پول بده این مدل ها براش مناسب باشه ... :
Acer Extensa 4220 and 5220
CPU: 2.13 celeron
Ram:1GB
hdd:160 GB
VGA:Intel X3100
BT, S-video, 4 USB2, DVD+-RW
Price 580,000

And
Fujitsu Siemens Esprimo M9400
CPU: 2.0 celeron
hdd:120 GB
LCD:15.4
BT, webcam, 4 USB2, DVD+-RW
Price 650,000 with Guarantee
یه مورد هم هست که همه میشناسنش منتها من تاحالا کسی که داشته باشدش ندیدم تا ازش راجع به کیفیت صفحه و ... بپرسم چون کیفیت صفحه 4220 رو دیدم که خوب بود مثل 6400 ها کیفیت صفحه فوجیتسو ها رو هم یکی از بچه های فروم که یادم نمی یاد گفت که خوبه تو مقایسه ال سی دی هم نمونش رو گذاشتم....
Dell 500
CPU: 2.0 celeron
hdd:120 GB
BT, S-video, 4 USB2, DVD+-RW
Price 580,000
بعد هم دوستان توجه کنند که کارت های گرافیکی SIS Mirage 672 که روی مدل های 500 ای فوجیتسو نصب هستند به مراتب ضعیف تر از Intel X3100 هستند که تازه خودش هم ضعیفه!:18: اما من با یک مدل ایسر که کانفیگ 1.7 سلرون و رم 512 داشت به راحتی تریلر های اچ دی رو نگاه می کردم .... :20:

64bit
21-10-2008, 17:28
من نمی دونم چرا کاهش قیمت توی این بازار لپ تاپ متوقف شده ؟ :19: از مغازه دار ها که می پرسم میگن چون اولای شروع سال تحصیلیه درخواست واسه لپتاپ زیاد شده قیمت ها کمی رفته بالا !!!؟ از طرفی من دو سه نفر رو میشناسم که می گن این سری جدیده لپ تاپ ها که از گمرک آزاد شه به خاطر افزایش هزینه های گمرکی گرون تر شده ... در صورتی که من فکر نمی کنم قیمت ها از اینی که هست بالاتر بره .... :20:

ravani_13
21-10-2008, 17:55
من ميخوام dv5 1060 بگيرم در مورد گارانتي كسي ميتونه راهنماي كنه؟با گارانتي بگيرم ؟ چه گارانتي ؟
قيمت جديدم اگه بدين ممنون ميشم :11:

سلام

اگه زیاد از لپ تاپ سر در نمیاری با گارانتی بگیری بهتره , با اینکه تو ایران گارانتی یعنی ... ولی باز واسه اماتورها خوبه که دستشون به یه نیمچه جایی بند باشه در صورت اشکال .

بهترین گارانتی های اچ پی , ایران اچ پی و همپارد هستن .

و با این 2 گارانتی حدود 1.350.000 تا 1.450.000 .

موفق .....

Benygh
21-10-2008, 18:15
سلام

گرافیک dell xps m1530 در حال حاضر بهترین بازی ها رو راحت ساپورت میکنه .

dell xps m1530 :

1.500.000 ta 1.700.0000

و hp dv5 - 1070 با کارت گرافیکی geforce 9600 gt که بازی های اینده رو هم ساپورت میکنه :31: .

hp dv5 - 1070 :

cpu : 2.5 - 6meg cache ||| centrino 2
vga : geforce 9600 gt
weight : 1.600.000 ta 1.750.000

البته اگه واقعا لپ تاپ رو واسه حمل و نقل ساده و کارهای پرتابل نمی خواد بهتره که یه pc جمع کنه که به مراتب ارزون تر و قویتر خواهد بود .

هیچ جایه دنیا ملت اصلا با لپ تاپ بازی نمیکنن نمی دونم چرا ایران ...

اگه بازی دوست داری500 - 400 بده یه کنسول بگیر در حده توپ.
سلام
ممنون بابت پاسخ ...
یک سوال این دو کارت توی سری دسکتاپ قدرت چندانی در گیم ها ندارند فقط در حد بازی کردن که البته تو رزولشن لپ تاپ شاید بتونند کار کنند ولی اگه ممکنه میشه بگید ایا این کارت برابر مدل مشابه دسکتاپ هست ؟
مقایسه هایی در رابطه با این دو کارت میتونید بذارید ؟

Stream
21-10-2008, 19:06
سلام
ممنون بابت پاسخ ...
یک سوال این دو کارت توی سری دسکتاپ قدرت چندانی در گیم ها ندارند فقط در حد بازی کردن که البته تو رزولشن لپ تاپ شاید بتونند کار کنند ولی اگه ممکنه میشه بگید ایا این کارت برابر مدل مشابه دسکتاپ هست ؟
مقایسه هایی در رابطه با این دو کارت میتونید بذارید ؟
Gefore 9600M GT تقریبا در حد Geforce 9500 GT است. Geforce 8600M GT هم کمی از این دو ضعیف تره.
لینک مقایسه در پست چهارم همین تاپیک هست.

sma123
21-10-2008, 19:41
به نظر شما لپ تاپ با سی پی یو ای ام دی (توریون دو هسته ای 1.9) برای برنامه نویسی بهتره یا اینتل (کور تو دو 1.6)

ravani_13
21-10-2008, 22:44
به نظر من Amd بهتره .

frnsh
21-10-2008, 23:30
فعلا اون دستگاه دل 500 گفتنا امروز بارش میاد صبر کن ببینم چه قیمت میدن
خواستی اپرو هم هست که یه برند چینیه ولی مطمئنه
2cel-1 ram-120 hard-webcam-bluetooth-lan-modem-wifi
520 با گارانتی ایران

خیلی ممنون. :11:
میشه بگید قیمتش رو چند دادن؟

ReZa DN
22-10-2008, 10:01
سلام دوستان نیاز به راهنمایی دارم میخواد لپ تاپ بخرم میخواستم ببینم این مدل خوبه ساخت مالزیDell VOSTRO 500-C
که تو دیجی کالا زده قيمت : 630000 تومان ‌‌ همراه با يك دستگاه پرينتر رنگي HP + کيف مخصوص
حافظه RAM 2048 مگابايت
نوع پردازنده Celeron
سرعت پردازنده 2 گيگاهرتز
حافظه Cache 1 مگابايت
خوبه؟؟؟؟؟

ReZa DN
22-10-2008, 10:02
بعد یه سوال دیگه داشتم آیا سایت دیجی کالا واسه خرید مطمئن هست؟کسی خرید کرده؟

hossein_dig
22-10-2008, 10:02
به نظر شما لپ تاپ با سی پی یو ای ام دی (توریون دو هسته ای 1.9) برای برنامه نویسی بهتره یا اینتل (کور تو دو 1.6)
سلام
پردازنده های اینتل تو پردازش قوی ترن ولی اون قدری نیست که شما احساس کنی

hossein_dig
22-10-2008, 10:03
خیلی ممنون. :11:
میشه بگید قیمتش رو چند دادن؟
والا بدون کارانتی 510 بود الان نمیدونم باشه

hossein_dig
22-10-2008, 10:07
سلام دوستان نیاز به راهنمایی دارم میخواد لپ تاپ بخرم میخواستم ببینم این مدل خوبه ساخت مالزیDell VOSTRO 500-C
که تو دیجی کالا زده قيمت : 630000 تومان ‌‌ همراه با يك دستگاه پرينتر رنگي HP + کيف مخصوص
حافظه RAM 2048 مگابايت
نوع پردازنده Celeron
سرعت پردازنده 2 گيگاهرتز
حافظه Cache 1 مگابايت
خوبه؟؟؟؟؟
این دستگاه قیمت واقعیش 570 هشستش پول پرینتر رو هم باهایت حساب کردن

در ضمن رمش رو هم تغیر دادن
2cel -1gig ram- 120 gig hard

این دستگاه با ساخت کشورهای چین(با بلوتوث ،بدون مودم ،بعضی وقتا بدون باطری) ایرلند (بدون بلوتوث وبا مودم) و لهستان با همون مشخصات ایرلندی هست

مواظب باشین اشتباهی ندارن بهتون

sma123
22-10-2008, 10:39
یه لپ تاپ حداکثر تا 700 معرفی کنید برای برنامه نویسی و یه کم بازی
نظرتون درباره دل 500 چیه برای برنامه نویسی خوبه

ravani_13
22-10-2008, 10:45
بعد یه سوال دیگه داشتم آیا سایت دیجی کالا واسه خرید مطمئن هست؟کسی خرید کرده؟

سلام

من ازش گوشی گرفتم و خدایش خیلی راضی هستم ولی لپ تاپ رو نمی دونم دقیقا ولی اگه نمی خوای از گارانتی هایی مثل زیگورات - ایران رهجو - ایران اچ پی - امرتات - همپارد - نقش و ..... بگیری , ( که اگه بگیری بهتره ) , اره نسبت به بقیه خوب کار میکنه .

موفق .....

milad1987
22-10-2008, 10:52
بهترین لپ تاپ برای بازی چیه؟ در ضمن من معمولا روزی 5-6 ساعت با کامپیوتر کار می کنم.البته همش بازی نمی کنم ها؟؟!
بودجه ی من حدود 1500 تومان هستش.ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

ravani_13
22-10-2008, 11:02
بهترین لپ تاپ برای بازی چیه؟ در ضمن من معمولا روزی 5-6 ساعت با کامپیوتر کار می کنم.البته همش بازی نمی کنم ها؟؟!
بودجه ی من حدود 1500 تومان هستش.ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

سلام

در حال حاضر فقط 2 تا لپ تاپ خوب واسه بازی هست اونم dell xps m1530 و hp dv5 - 1070

با اینکه قیمت dv5 روی 1.650 هست ولی اگر هم بودجه اون رو داشتی نمی خریدی بهتر بود چون با اینکه گرافیک بهتری داره ولی زود داغ میکنه موفع بازی ولی به غیر از این کاربرد , از تمامی لحاظ از 1530 بهتره .

dell xps m1530 :

ram : 3 gig
hard : 250 gig

1.500.000 بدون گارانتی

1.580.000 با گارانتی

موفق .....

sma123
22-10-2008, 11:35

hossein_dig
22-10-2008, 11:48
سی پی یوش سلرون یه مقدار سرعش پایینه
با 780 میتونی یه 1525 با سی پی یو دوال کور بگیری
dell 1525
dual core 1.7 1mb
1gig ram
120 gig hard
vga x3100 intel
webcam+bluetooth+modem+lan+wifi

با گارانتی ایران

sma123
22-10-2008, 11:58
حسین جون یه وسترو 1000 معرفی می کنی

hossein_dig
22-10-2008, 12:26
حسین جون یه وسترو 1000 معرفی می کنی
والا عزیز جان وسترو 1000 کمیاب شده اگه باشه قیمت واقعی نیست

64bit
22-10-2008, 13:04
سلام ... به نظر شما لپ تاپ زیر با امکاناتش با قیمت 850 مشکوکه یا مناسب؟؟؟:18:
Leonovo N200 AF3
Cpu: Core 2 Duo T5750
Ram:1
HDD:160
X3100 intel
Webcam, BT, FP,
15.4
؟؟؟؟

hossein_dig
22-10-2008, 13:19
سلام ... به نظر شما لپ تاپ زیر با امکاناتش با قیمت 850 مشکوکه یه مناسب؟؟؟:18:
Leonovo N200 AF3
Cpu: Core 2 Duo T5750
Ram:1
X3100 intel
Webcam, BT, FP,
15.4
؟؟؟؟
نه بابا من خودم خواستم اینو بگیرم رفتن lcd شو دیدم گرخیدم ظاهر دستگاه آخر چینه .قیمتش هم درسته

milad1987
22-10-2008, 13:20
من هم نظرم روی hp هستش.داغ کردنش هم زیاد برام مهم نیست.فقط به نظر شما اگه 500 تومن دیگه هم بزارم روش یه دونه dv7 بگیرم چی؟ مزیت های dv7 به dv5 چیه؟
اندازش هم زیاد مهم نیست چون بیشتر توی خونه هستم.

64bit
22-10-2008, 13:26
نه بابا من خودم خواستم اینو بگیرم رفتن lcd شو دیدم گرخیدم ظاهر دستگاه آخر چینه .قیمتش هم درسته
ممنون
یعنی کیفیت ال سی دی بد بود؟ یا شکل ظاهریش؟ در مقایسه با وسترو 1510 چه جوره؟ آخه فروشندش گفت که بهتره ...:18:

hossein_dig
22-10-2008, 13:31
ممنون
یعنی کیفیت ال سی دی بد بود؟ یا شکل ظاهریش؟ در مقایسه با وسترو 1510 چه جوره؟ آخه فروشندش گفت که بهتره ...:18:
والا اگه تهرانی برو پایتخت خودن از نزدیک ببین من که بد دلمو زد

بابا 1510 کجا n200 کجا 1510 هم طراحیش و تکنولوژیش آمریکایه نه lenovo که کلا چینه ،ولی بازم نظر خودته

pouyapro
22-10-2008, 15:19
سلام

اگه زیاد از لپ تاپ سر در نمیاری با گارانتی بگیری بهتره , با اینکه تو ایران گارانتی یعنی ... ولی باز واسه اماتورها خوبه که دستشون به یه نیمچه جایی بند باشه در صورت اشکال .

بهترین گارانتی های اچ پی , ایران اچ پی و همپارد هستن .

و با این 2 گارانتی حدود 1.350.000 تا 1.450.000 .

موفق .....

از لپ تاپ سر درمیارم از گارانتی نميدونم.:9::9:اميتاك چطوره؟ ایران اچ پی و همپارد مشهد نيستند. اكثرآ ميگن50تومن بده خودمون گارانتيش ميكنيم !!! ولي اميتاك پيدا ميشه
ولي فروشنده ميگفت باهاش روزي 2 ساعت بازي كني 1 سال هم سالم نميمونه(كلآ هر لپ تاپي مخصوصآ dv5 چون زيادي داغ ميشه) در اين مورد كسي چيزي ميدونه؟ خيليا ميگفتن xps 1530مشكل داره يكي ميگفت 7-8 تا فروخته 5-6 تاش برگشته.امروز كه خيليا زيراب 1530 رو زدن. منم براي خريد dv5 1060 مردد كردن :9: :9:

babak_deghat
22-10-2008, 15:44
فرق پردازنده های centerio و core2dueچیه؟از لحاظ فنی کدومشون بهتر اند؟
وقتی لپ تاپ میخریم مگه درایوراش به صورت پیشفرض مثل سیستم عاملش نصب نیستن یا حداقل CD هاشون باهاشون نیست که اینهمه تاپیک و درخواست برای دانلود درایورهای لپ تاپ وجود داره؟
الان قویترین پردازنده در کدام لپ تاپ به کار گرفته شده؟
در بین لپ تاپهای حداکثر 1/300/000تومن قویترین پردازنده و رم رو چه مدلهایی دارند؟

hossein_dig
22-10-2008, 16:06
وقتی لپ تاپ میخریم مگه درایوراش به صورت پیشفرض مثل سیستم عاملش نصب نیستن یا حداقل CD هاشون باهاشون نیست که اینهمه تاپیک و درخواست برای دانلود درایورهای لپ تاپ وجود داره؟
در بین لپ تاپهای حداکثر 1/300/000تومن قویترین پردازنده و رم رو چه مدلهایی دارند؟
تا اونجای که من میدونم قوی ترین پردازندهای centerio هستن که هم کم مصرف هستن هم راندمانشون بالاست
جدید ترینشون هم centrino2 هست من روی چند مدل سونی دیدم سری fw

یعضی از مدلها درایور ندارن مثل سونی ، توشیبا ، ولی اکثر دل ها اگه ویندوز روش باشه هم پارتیشن ریکاوری داره هم دیسک ریکاوری
البته اکثرا هم درایور همراهشون هست

دریاره قویترین پردازنده بگم به حال شماهم زیاد فرق نمی کنه چون اصلا قابل احساس نیست این کور تو دو ها هم هم راندمان بالای دارن هم کم مصرف هست

من دل رو پیشنهاد میکنم
1510
core2due 2.5 6mb
4 gig ram
320 gig hard
8400 geforce
webcam-bluetooth-finger print-modem

1325 با گارانتی ایران

64bit
22-10-2008, 16:19
Centrino و Centrino 2 پردازنده نیستند. اینا یک پلت فرم هستند که شامل پردازنده های دو هسته ای اینتل، چیپست مربوط به نوع خودشون و کارت وایرلس اینتل هست، یعنی شاید شما یک پردازنده پیشرفته دو هسته ای داشته باشه لپ تاپت اما چون کارت وایرلس N از اینتل رو نداره دیگه لپ تاپ شما تکنولوژی Centrino رو نداره و برچسب مخصوصش روی نوت بوک شما نصب نمیشه ... برند هایی که الان از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند سونی، دل، اچ پی، توشیبا، فوجیتسو زیمنس و ... هستند . به هر حال اگه همه اجزا نباشند برچسبش روی لپ تاپ شما نصب نمیشه .. سری FW سونی و DV4 و DV5 اچ پی دو نمونه ای هستند که این تکنولوژی رو در سری های مجهز به پردازنده اینتل داردند... در کل داشتن این تکنولوژی به این معنیه که شما از امکانات مالتی مدیای بالا و وایرلس N در کنار مصرف کم تر باتری و سرعت بالاتر برخوردار هستی....:20:

fandak
22-10-2008, 16:23
مدل های dell 500
کلا از نوع a , b , c , n چه فرق هایی دارن ؟ اصلا این نوع 500 برای برنامه نویسی و کارهای سبک با توجه به بودجه 600 تا 700 تومن خوبه؟

hossein_dig
22-10-2008, 16:46
مدل های dell 500
کلا از نوع a , b , c , n چه فرق هایی دارن ؟ اصلا این نوع 500 برای برنامه نویسی و کارهای سبک با توجه به بودجه 600 تا 700 تومن خوبه؟
اصلا سایت دل مدلاش پس وند نداره .
پست های قبلی رو بخونی متوجه میشی تا 600-700 هم معرفی شده

fandak
22-10-2008, 17:08
اصلا سایت دل مدلاش پس وند نداره .
پست های قبلی رو بخونی متوجه میشی تا 600-700 هم معرفی شده
نه اشتباه می کنی
من خودم تو سایت دیجی کالا فقط سه نوع a , b , c رو دیدم از نوع 500

در ضمن اونهایی که تو پست های قبلی معرفی کردی که من پرسیدم بالای 700 بود

son10
22-10-2008, 22:35
باتشکرازکسی که این تاپیک رادرست کردمیخواستم ازاهل فن بپرسم کدامیک ازمدلهای زیرازهمه نظربهتراست لطفن سه وچهارمدل به ترتیب راهنمایی کنید:
ACER
Aspire 4315
Aspire 5315
Acer Aspire 5315-C
Acer Extensa 4220-B
Aspire 4715
EXTENSA 5620
4220
4710
AS5715
5220
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fujitsu-Siemens
fujitsu esprimo V 5505
Fujitsu-Siemens ESPRIMO Mobile M-9400-A
-------------------------------------------------------------------------------------------
HP-COMPAQ
NX 530
6720S
V 5000
------------------------------------------------------------------------------------------
Dell
VOSTRO 1000-B
VOSTRO 500-A
VOSTRO 500-C

1.8,Celeron

1GB

120

DVD_RW

224 INTEL

15.4"

2.8Kg

DOS

WI/FI-WEB-BT

1525

Latitude D631
-----------------------------------------------------------------------------------------
IBM LENOVO
N200-BJG
------------------------------------------------------------------------------------------
HP 530
TOSHIBA
L40

tavakoli1353
23-10-2008, 07:22
از لپ تاپ سر درمیارم از گارانتی نميدونم.:9::9:اميتاك چطوره؟ ایران اچ پی و همپارد مشهد نيستند. اكثرآ ميگن50تومن بده خودمون گارانتيش ميكنيم !!! ولي اميتاك پيدا ميشه
ولي فروشنده ميگفت باهاش روزي 2 ساعت بازي كني 1 سال هم سالم نميمونه(كلآ هر لپ تاپي مخصوصآ dv5 چون زيادي داغ ميشه) در اين مورد كسي چيزي ميدونه؟ خيليا ميگفتن xps 1530مشكل داره يكي ميگفت 7-8 تا فروخته 5-6 تاش برگشته.امروز كه خيليا زيراب 1530 رو زدن. منم براي خريد dv5 1060 مردد كردن :9: :9:
دوست عزيز
گارانتي اميتاك را نمي دونم و چيزي در باره اش نشنيدم ولي خودم dv 5 دارم داغ كردنش انقدرها نيست كه اذيتت كنه/در خصوص گارانتي (تجربه شخصي) اين كه ميگن 50 تمن بده ... به شدت كشك !!!!!!
ازش بپرس در صورت اشكال كجا رفع عيب ميكنن حتما در آبدارخانه ...
مطمئن باش اين جور گارانتي ها در صورت اشكال جواب گو نخواهند بود و دستت هم بجاي بند نيست

MDB_MICRO
23-10-2008, 10:36
جريان اين لپ تاپ hp dv5‎ ‎1155‎ ‎‏ چى هستش?
من شنيدم كه جايگزين dv5‎ ‎1070‎ ‎‏ شده.
اگه اينطورى هستش,پس dv5‎ ‎1070 مشكلى داره?
من مى خواستم dv5‎ ‎1070 بگيرم,در صورت امكان راهنمايى كنيد.

MDB_MICRO
23-10-2008, 10:42

pouyapro
23-10-2008, 11:45
دوست عزيز
گارانتي اميتاك را نمي دونم و چيزي در باره اش نشنيدم ولي خودم dv 5 دارم داغ كردنش انقدرها نيست كه اذيتت كنه/در خصوص گارانتي (تجربه شخصي) اين كه ميگن 50 تمن بده ... به شدت كشك !!!!!!
ازش بپرس در صورت اشكال كجا رفع عيب ميكنن حتما در آبدارخانه ...
مطمئن باش اين جور گارانتي ها در صورت اشكال جواب گو نخواهند بود و دستت هم بجاي بند نيست

براي همين دنبال گارانتي معتبرم.ولي مشهد پيدا نكردم.ميخوام صبر كنم تا 1135 بياد؟نظرتون چيه؟
قانون 3% رو هم برداشتن شايد قيمت كمي بياد پايين(از اونجاي كه بازار ايران بي حسابه شايدم كمي گرون شه !:41:)

pouyapro
23-10-2008, 11:46
تنها تغيرش كه ذكر شده تغيير مانيتوره كه شده 15.4” WXGA High-Definition AG with BrightView Infinity Display
اينم لينكه سايت hp :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولي بعيد نيست 1فكريم به حال گرماش كرده باشن.اگر در اين مورد كسي چيزي فهميد به ما هم خبر بده.

reza13642125
23-10-2008, 13:29
با سلام امروز vostro 1510 گرفتم با این مشخصات:
core 2 due 2+1m cash
ram 1024
hard 160
vga 3100 intel
با گارانتی زیگورات 850 خوب گرفتم یا نه؟

senjin
23-10-2008, 13:42
سلام
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه چون فوریه
چه نوع کیفی برای لپتاب بگیرم . موس چی ؟
در کل چه لوازم جانبیی باید بگیرم ؟ قیمت و مدل
ممنون

naser_2006
23-10-2008, 15:07
نظرتون در مورد لپ تاپ های زیر چیه به خصوص اچ پی
HP-Compaq Pavilion DV-2855
Sony VAIO CR-590
در کل من میخوام یه لپ تاپ نا سقف 1200 بخرم

reza13642125
23-10-2008, 15:41
:41::41::41:جواب منو بدین لطفا

Greight
23-10-2008, 16:39
درود
ميخام بدونم حداكثر عمر باتري هاي لپ تاپ چقدره . من شنيدم بيشتر از 2.5 ساعت كار نميكنن. درسته ؟

ravani_13
23-10-2008, 17:08
درود
ميخام بدونم حداكثر عمر باتري هاي لپ تاپ چقدره . من شنيدم بيشتر از 2.5 ساعت كار نميكنن. درسته ؟

سلام .

لپ تاپ ها با باطری 6 سل ( 80 % لپ تاپ های موجود ) : حد اکثر 2:45 ساعت .

لپ تاپ ها با باطری 9 سل ( 20 % لپ تاپ های موجود ) : حداکثر 4 ساعت .

موفق .....

64bit
23-10-2008, 17:25
core 2 due 2+1m cash
ram 1024
hard 160
vga 3100 intel
آ آ! اشتباه کردی این سی پی یو Core 2 Duo نیست، بلکه سلرون است. دوم این که شما که بودجه ات 850 هست بهتر از زیگورات نگیری چون الکی پول زیادی واسه گارانتیش میگره .... می تونی 1525 با کانفیگ زیر با همین قیمت پیدا کنی:
Core 2 Duo 2 Cache 2
Ram 1GB
X3100
تازه HDMI و S-video هم داره که 1510 نداره...

ravani_13
23-10-2008, 17:44
سلام

با 900 راحت میتونستی HP Pavilion dv9815 nr رو بگیری که تو این رنج قیمت عالی هست .

CPU : 2.0 GHZ AMD Turion 64 X2 Dual - core Mobile Technolog
RAM : 3 gig ddr2
VGA : Nvidia Geforce Go 7150
HARD : 250 gig
LCD : 17 inch

najafi_hamid
23-10-2008, 18:50
با سلام
من یه لپ تاپ میخوام 1200000 دارم . کارم بیشتر شبکه هستش . با شبیه ساز های شبکه کار میکنم.
الان فوجیتسو زیمنس دارم اما قدیمی هستش .
یه مدلی باشه که بادوام باشه چون همیشه استفاده میکنم .ویستا و 2008 سرور رو هم بتونم روش نصب کنم .شاید روزی 7و8 ساعت روشن باشه
چون شهرستان هستم اگه ممکنه محل فروشگاه رو هم معرفی کنین
نظر خودم رو 1510 یا یه مدل 13 اینچی هستش .
در ضمن یه ماه دیگه میرم دبی به نظر شما بهتره از اینجا بگیرم یا از دبی .
با تشکر

Pami
24-10-2008, 00:42
سلام
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه چون فوریه
چه نوع کیفی برای لپتاب بگیرم . موس چی ؟
در کل چه لوازم جانبیی باید بگیرم ؟ قیمت و مدل
ممنون

سلام دوست عزیز ، بهترین و برترین تولید کننده کیف لپ تاپ Targus - تارگوس - هست که انواع و اقسام کیف و کوله رو میسازه که ار حدود 40 تومن شروع میشه به بالا ، موس هم که فت و فراوونه از هر مدل و نوعی یه توصیه هم بکنم که تو سازنده های لپ تاپ فقط سونی لوازم جانبی میسازه که قیمت موس هاش از 80 به بالاس و مارکهای دیگه اگه بهت گفتن داره دروغ میگن و تقلبیه و سعی کن A4Tech یا Farassoo و امثال اینا که معروفن رو بگیری

Pami
24-10-2008, 00:44
نظرتون در مورد لپ تاپ های زیر چیه به خصوص اچ پی
HP-Compaq Pavilion DV-2855
Sony VAIO CR-590
در کل من میخوام یه لپ تاپ نا سقف 1200 بخرم

به نظر من سونی بهتره البته اگه با گرافیک اینتل نباشه ...

Pami
24-10-2008, 00:50
با سلام
من یه لپ تاپ میخوام 1200000 دارم . کارم بیشتر شبکه هستش . با شبیه ساز های شبکه کار میکنم.
الان فوجیتسو زیمنس دارم اما قدیمی هستش .
یه مدلی باشه که بادوام باشه چون همیشه استفاده میکنم .ویستا و 2008 سرور رو هم بتونم روش نصب کنم .شاید روزی 7و8 ساعت روشن باشه
چون شهرستان هستم اگه ممکنه محل فروشگاه رو هم معرفی کنین
نظر خودم رو 1510 یا یه مدل 13 اینچی هستش .
در ضمن یه ماه دیگه میرم دبی به نظر شما بهتره از اینجا بگیرم یا از دبی .
با تشکر

اگه کاربرد شما اینطوری هست که میگی بهتره یه لپ تاپ فول پورت و سخت جون تهیه کنی و همچنین عمر باتریش زباد باشه و بتونه همه جا باهات کنار بیاد و همینطور با استفاده مداوم مشکلی نداشته باشه ... به نظر من دل D830 Latitude برای شما فوق العاده است یا D630 یا D620 رو میتونی تهیه کنی ، اما ممکنه برات 300 تومن بیشتر در بیاد اما دستگاهیه که تا 2-3 سال از ارتقا دادن بی نیازت میکنه و اصولا برای کارهای سخت و سنگین ساخته شده و متاسفانه نمیتونم بهت آدرس و شماره فروشگاه رو بدم اما میتونی پاییتخت تهیه کنی و از من به شما نصیحت که به هیچ وجه لپ تاپ از خارج نخرین آقا نخرین پشیمون میشین !!! چون دستتون به هیچ جا بند نیست و گارانتی هم نداره و هزار تا مشکل دیگه و به خاطر 100-200 هزار تومن ریسک نکنین !! تهران بخرین اگه مشکلی پیش بیاد بتونین یقه کسی رو بگیرین !!!

Pami
24-10-2008, 00:54
core 2 due 2+1m cash
ram 1024
hard 160
vga 3100 intel

مبارکه آره نسبتا خوب گرفتی چون با گارانتی خوبی خریدی و مطمئنه .
هرچی باشه دل خریدی و ارزش داره براش هزینه کنی فقط کاش یه دفعه بیشتر هزینه میکردی با گرافیک بهتر میگرفتی ( تو ذوقت نخوره یه وقت !! توصیه بود !! )

Pami
24-10-2008, 01:03

سنترینو اسم رسمی پردازنده های اینتل ( معماری 45 نانو متری و 60 نانومتری ) مخصوص لپ تاپ هست که به مصرف کم و قدرت بالا شهرت دارن که شامل زیر شاخه های Core Duo , Core Solo , Core 2 Duo , ... میشه و منظور اینه که اگه لوگوی سنترینو رو روی لپ تاپی دیدین بدونین CPU ساخت اینتله و شامل پردازنده های بالا مثل T7200 T8100 T5600 و ... میشه ( غیر از سلرون ) و فرق اینا بستگی به پهنای باند و کش و سرعت و ... هست

بله بطور پیش فرض به همراه یکسری نرم افزار از پیش نصب شده هست که برای راحتی کار خریدار نصب شدن و درایور ها هم همراه دستگاه هستن اما خوب یه سری هستن لپ تاپ قدیمی دارن یا درایورها رو ندارن و بد بختا باید از جایی دانلود کنن دیگه !!

قویترین پردازنده که مدلش رو دقیق نمیدونم اما اینتل 4 هسته ای با 12 مگ کش برای لپ تاپ اومده و فکر کنم اولین برند ی که استفاده کرد سونی هستش روی سری AR که سری حرفه ای سونی هست گذاشته ..

نمیشه گفت قویترین ها کدوم هستن چون روز به روز داره تکنولوژی جدید میاد و مدل ها بروز میشن ...

Pami
24-10-2008, 01:14
مرسی از راهنماییت ... توشیبا رو پرسیدم گفتن نه فقط میگن سونی و دل .. از این چند تا مدلی هم که بهم گفتن این مدل دل به نسبت بهتره واسه گرافیک ...
حالا میشه شما چند تا مدل رو پیشنهاد کنین ؟؟
ببنین میخوام یه مدلی باشه که من که همش با کورل و فتوشاپ کار میکنم داغوون نشه .. الان دوستم سونی گرفته سری fz خیلی به نسبت دل ضعیف تره ..

راهنماییم کنین

دوست عزیز بزار برات یه چیزی بگم ، اگه من 4 میلیون پول داشتم بهترین لپ تاپ دنیا رو سفارش میدادم و اصلا نمیرفتم پاییتخت دنبال مدل گشتن و این ور و اون ور رفتن اونم چیزی نیست جز سونی سری AR .
اما سونی برندی هست که اعتبار جهانی داره و قدرت اقتصادی محسوب میشه پس نمیاد لپ تاپ هاشو که هم رده با دل هستن به قیمت دل یا پایین تر بده ، دوست شما سری که FZ خریده خرید خوبی داشته اما نباید انتظار داشته باشی مثل XPS m1530 کار کنه و معجزه کنه چون سونی اول طراحی بعد امکانات دقیقا چیزی که توی دل برعکسه !

من XPS m1530 رو توصیه میکنم و اینکه حرفهای کذب و دروغ رو توجه نکن چون بسیار دستگاه عالی و قوی هست و ال سی دی عالی داره اگه تهران هستی حتما برو پاییتخت یه دوری بزن ...

Pami
24-10-2008, 01:18
درود

ravani برات گفت اما یه خورده ناقص گفت چون لپ تاپ هایی داریم که باتری 12 سلولی هم کار میکنن ( من ال جی رو با چشم خودم دیدم که زیرش 12 Cells نوشته بود ) اما اکثرا 6 سل هستن و عمر باتری به خیلی چیزا ربط داره و در کل بین 2 ساعت ( زیر پردازش سنگین با باتری سالم ) تا 5 ساعت ( پردازش عادی و نور عادی ال سی دی با باتری سالم ) برای 6 سلولی ها کار میکنن .