PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Moby Explorer (نرم افزاری برای مخفی کردن فایل ها در گوشی - جاوا) ورژن 3.0 رجیستر شده فول !

hosiyar
11-04-2008, 17:18
MOBY EXPLORER v3.0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار پرطرفدار Moby Explorer که جاوا هست و برای تغییر پسوند و یا مخفی کردن فایل هاست ، به تازگی نسخه جدیدی رو عرضه کرده . نسخه شماره 3 قابلیت های زیادی داره :
- توانایی مخفی کردن فایل ها
- توانایی تغییر پسوند فایل ها
- توانایی زیپ کردن فایل ها
- توانایی انتقال فایل ها به فولدر های غیر قابل انتقال (Other - Webpages مخصوص سونی اریکسون)
- توانایی ساخت فولدر مخفی
- و ...
+ سرعت بسیار بالاتر نسبت به نسخه های قبل
+ کاهش تعداد بار درخواست اجازه برای دسترسی به فایل ها (هر فولدر فقط یک بار اجازه)
+ رجیستر شده فول

دانلود با حجم 125KB :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein2006
11-04-2008, 18:23
ممنون رفیق

eshghek750
14-04-2008, 09:35
سلام دوست عزیز، اگه میشه یه جا دیگه آپ کن. من عضو rapidshare نیستم، برای دان باید 49 min منتظر بمونم.

aser11
14-04-2008, 21:54
کسی میتونه روش دانلود رو برام بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟/

banel87
14-04-2008, 22:09
کسی میتونه روش دانلود رو برام بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟/
خیلی راحت، بعد از ورود به لینک بالا ، free میزنی، تو صفحه بعدی عین عبارت تو کادر بنویس (مطابق شکل) بعدش روی دانلود کلیک کن. به همین سادگی
اگه به آی پیت گیر داد بک بزن دوباره امتحان کن.

.

asextor1
15-04-2008, 00:18
بابا یکی یه جای دیگه آپش کنه . تو کف موندیم

banel87
15-04-2008, 00:24
بابا یکی یه جای دیگه آپش کنه . تو کف موندیم
نمیدونم مشکلتون با لینک بالا چیه؟ :18:
بهر حال، اینم یه جا دیگه:

M.ghafori
15-04-2008, 01:49
سلام اگه يك كم آموزشمونم بدي كه ديگه واقعا ممنونت ميشم چون من اطلاع زيادي از كارايي برنامه ندارم مثلا فايل sis را بهjar تغيير نام دادم اما نصب نشد-
متشكر ميشم اگه از اين نرم افزار برام بيشتر توضيح بدي.
يا حق

asextor1
15-04-2008, 01:51
دمت گرم . من در کل با رپیدشیر و مگاآپلود و مانند اینها مشکل دارم . نمیدونم پرا همه توی اینها آپ میکنن . بازم دستت درد نکنه . خیلی توپه

*عیسی*
15-04-2008, 08:26
دمت گرم . من در کل با رپیدشیر و مگاآپلود و مانند اینها مشکل دارم . نمیدونم پرا همه توی اینها آپ میکنن . بازم دستت درد نکنه . خیلی توپه

مشکل شما با این سایت حل می شه :

banel87
15-04-2008, 14:24
مشکل شما با این سایت حل می شه :

اینم، همون طور که دوستمون گفت:

پرشین گیگ خودشو کشته با این هاست دادنش

.

mahsai
15-04-2008, 15:13
دوستان طرز استفاده از این نرم افزار چجوره؟من که نتونستم باهاش کار کنم همش ارور میده نه مخفی میکنه و نه پسورد میزاره؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

banel87
15-04-2008, 16:36
دوستان طرز استفاده از این نرم افزار چجوره؟من که نتونستم باهاش کار کنم همش ارور میده نه مخفی میکنه و نه پسورد میزاره؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
متاسفانه اسکرین شات برات نمیتونم بذارم، ولی سعی میکنم کامل توضیح بدم:
بعد از نصب برنامه و ورود به اون از شما پیغامی مبنی بر کسب اجازه از شما میپرسه، در تمامی برنامه به این پیغام جواب Yes بدید.
حالا دو تا فولدر می بینی، یکی c که مربوط به حافظه داخلی گوشیه، و یکی e که مربوط به مموری کارت شماست ( البته اگه داشته باشید)
مثلا اگر بخواهید یک فایل از مموری قفل کنید، مسیر فایلتونو دنبال کنید، مثلا: e:/mssemc/media files/image
حالا روی عکس مورد نظر برید، و از Menu گزینه Protect و سپس Encrypt انتخاب کنید.
حالا یه پسورد دلخواه رو 2 بار وارد کنید و ok کنید ( دقت کنید پسوردتون 6 کاراکتری کمتر نباشه ) ، حالا از شما چندین بار کسب اجازه میشه همرو بله بزنید، بسته به اندازه فایلتون مدت زمان قفل کردن متغییره.
اگر این کارو درست انجام داده باشید، یه علامت " ورود ممنوع" کنار فایلتون باید ببینید.
برای باز کردن همین روالو انجام بدید، فقط به جای Encrypt، اینبار Decrypt انتخاب کنید.

برای مخفی کردن:
از menu باید Properties انتخاب کنید و Hidden چک مارک کنید.

برای قفل کردن فایلهای با حجم بالا، روش Encrypt کردن زیاد معقول نیست، بهتره از منو action و سپس Rename انتخاب کنید، حالا کافیه حرف آخر پسوند فایلو حذف کنی و OK کنی، حالا دیگه این فایل تو گوشی قابل اجرا نیست.

دقت کنید وقتی روی فایل پسورد می ذارید حتی تو کامپیوتر هم قابل خواندن نیست و فقط شما می تونید به حالت اول برگردونید، ولی rename کردن یه کار سادست که هر کسی میتونه بکنه!

نکته:
برای اینکه هر بار مسیر خودتونو معلوم نکنید، مثلا وقتی اینجایید ( e:/mssemc/media files) از منو Edit و سپس Set home dir بزنید، حالا دیگه هر بار برنامه از این محل شروع میشه :27:
البته این برنامه قابلیتهای دیگه ای هم از قبیل فشرده سازی، کپی کردن، ساختن و ویرایش فایلهای متنی: txt و... داره.

موفق باشید ، منتظر سوالات احتمالی شما هستم...

.

moj63
16-04-2008, 02:57
با این برنامه میشه فایل های جاوا نسب شده رو گوشی رو

را با بلوتوث ارسال کرد ؟

گوشی من 5300 .

banel87
16-04-2008, 07:20
با این برنامه میشه فایل های جاوا نسب شده رو گوشی رو

را با بلوتوث ارسال کرد ؟

گوشی من 5300 .

نه متاسفانه، ولی شما چرا از اکسپلور استفاده نمی کنی؟ هم امکاناتش بیشتره، هم فایلهای نصبی سند میکنه.
این موبی اکسپلورر بیشتر به کار سونی اریکسونا میاد، نوکیا خودش برنامه های قویتری داره. :27:

hosiyar
19-04-2008, 13:30
Banel98 دمت گرم . خیلی ممنون . من یه مدت نبودم پیگیری کنم . شما خیلی خوب به بچه ها کمک کردی . ممنون .

banel87
19-04-2008, 16:53
Banel98 دمت گرم . خیلی ممنون . من یه مدت نبودم پیگیری کنم . شما خیلی خوب به بچه ها کمک کردی . ممنون .
خواهش میکنم :10:
سال عضویت مارو از 87 به 98 تغییر دادیا! :11:

Nasser_ZRE
20-04-2008, 00:17
ممنو بابت نرم افزار.

Vahidzar
09-05-2008, 21:16
ممنون خوب بود