PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تــغـیـیــرات ایــجـاد شــده در انــجـمـن ( قـسـمـت سوم) - سال 87

Meisam
11-04-2008, 14:20
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان عزیز ...
توی سال جدید سعی میکنیم که اتفاقات و تغییر و تحولاتی که در انجمن اتفاق میوفته رو در این انجمن
(انجمن اطلاعیه ها و اخبار انجمن) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام کنیم ، که هم شما دوستان از آخرین تغییرات مطلع بشید و
هم بتونیم از زحمات دوستانی که ما رو در این تغییرات یاری کردند یک تشکر هرچند کوچیک انجام بدیم

اما قسمت سوم تغییرات در سال 87 از این قرار است
تغییرات ایجاد شده در موبایل و PocketPc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1- ایجاد زیر شاخه های "درخواست" برای سه زیرشاخه ی انجمن موبایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درخواست برنامه های کاربردی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست برنامه های کاربردی خود را در این بخش مطرح کنید، شما هم میتوانید به دوستانتان در پیدا کردن برنامه ی مورد نظرشان کمک کنید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درخواست بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست بازی های خود را در این بخش مطرح کنید، شما هم میتوانید به دوستانتان در پیدا کردن بازی های مورد نظرشان کمک کنید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درخواست ملودی و کلیپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست ملودی و کلیپ خود را در این بخش مطرح کنید، شما هم میتوانید به دوستانتان در پیدا کردن ملودی و کلیپ های مورد نظرشان کمک کنید!

2- ایجاد زیر شاخه ی جدید برای "اپراتورهای تلفن همراه" در انجمن موبایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اپراتورهای تلفن همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محلی برای مطرح کردن کلیه مسائل و سوالات و اشکالات احتمالی درباره ی اپراتورهای تلفن همراه در ایران ... همراه اول ، ایرانسل و تالیا

3- ایجاد زیر شاخه ی جدید برای "پاکت پی سی / Pocket PC" در انجمن کلوپ گوشی ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پاکت پی سی / Pocket PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محلی برای مطرح کردن کلیه مسائل و سوالات و اشکالات احتمالی مدل های مختلف پاکت پی سی / Pocket PC و ویندوز موبایل

4- ایجاد زیر شاخه جدید برای "مشاوره خرید گوشی" در انجمن کلوپ گوشی ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاوره خرید گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زیرشاخه اختصاصی برای مشاوره خرید گوشی های موبایل

جا داره در پایان از alex_pk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز و Elfin-D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز (مدیران محترم انجمن های موبایل و PocketPc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) که زحمات
فراوانی رو برای انجمن های موبایل میکشند تشکر ویژه ای انجام بدیم و همچنین از همکاران نازنین و دوست
داشتنی انجمن های موبایل که همیشه تلاششون برای پیشرفت انجمن بوده قدردانی کنیم و به همه کاربران
فعال و پر تلاش انجمن های موبایل خسته نباشید بگیم

با تشکر
میثم به نمایندگی از تیم مدیران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

™Enter_The_Love
11-04-2008, 14:40
به به ، به به ایول عالی شد مرسی

S H A H I N
11-04-2008, 16:50
مچکرم . . .

Saman-tci
11-04-2008, 19:22
ممنون میثم جان ... مثل همیشه عالی .....

Mojtaba N87
11-04-2008, 19:45
کاش تو انجمن موبایل بخش برنامه های کاربردی هم بخشی با عنوان نرم افزار های سیمبین 9.1 ایجاد می شد.الآن همه چی با هم قاطی می شه.

Sasan Info
15-04-2008, 20:07
این رو هم من اضافه میکنم که تاپیک "انتقادات و پیشنهادات سازنده برای انجمن موبایل و پاکت پی سی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" آماده پاسخگویی به تمام نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با انجمن موبایل و پاکت پیسی است.

از همگی دوستان بابت زحماتشون تشکر میکنم

mndst
15-04-2008, 20:12
یکم پیچیده شد...مثلا من اان موندم کجا مشکلمو مطرح کنم...

فکر کنم اگه به جای این همه فکر کردن به اینکه کجا تاپیک بزنم به مشکلم فکر کرده بودم الان حل شده بود:31::31::31:

P30World Forums
16-04-2008, 12:08
اگه بیشتر میثم جان دسته بندی کنن آرشیو ها بهتر میشه و تاپیک درخواست کمتر
مثل

کاش تو انجمن موبایل بخش برنامه های کاربردی هم بخشی با عنوان نرم افزار های سیمبین 9.1 ایجاد می شد.الآن همه چی با هم قاطی می شه.

دست شما درد نکنه

DaRiOuShJh
16-04-2008, 12:14
مرسی:12:
برایه انجمن های فتوشاپ، فلش و طراحی صفحاته وب هم تغییراتی در نظر گرفتید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

capitan black
16-04-2008, 13:52
یکی از بهترین تغییرات اپراتورهای تلفن همراه هستش..مرسی ..

amin2000
16-04-2008, 14:06
این تغییرات لازمه و بهجا بودند
منم از مدیران همکاران عزیز و کاربران فعال و تلاش کننده اون بخش تشکر میکنم همچنین از میثم گل

Saeed kmss-D
16-04-2008, 15:48
سلام...

من چرا اين تاپيك رو الان ديدم!

چه تغييرات خوبي!
به به!
واقعا چنين انجمن هايي لازم بود.

منم همين جا از زحمات دو مدير گرامي تشكر ميكنم.
رضا و الكس جان، خسته نباشيد!
و البته همينطور از زحمات بي دريغ ادمين هاي گرامي و ساير دست اندر كاران!

موفق باشيد♥♥♥

Majid ²
16-04-2008, 16:15
سلام

بخش موبایل p30 واقعا خیلی ایول داره

خیلی با حوصله جواب میدن ...
دمشون گرم

همگی خسته نباشین :11:

Saman-tci
16-04-2008, 19:37
خوب خدارو شکر یکی اومد از بچه های موبایل تشکر کرد ......

Bracket
17-04-2008, 12:05
این رو هم من اضافه میکنم که تاپیک "انتقادات و پیشنهادات سازنده برای انجمن موبایل و پاکت پی سی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" آماده پاسخگویی به تمام نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با انجمن موبایل و پاکت پیسی است.

از همگی دوستان بابت زحماتشون تشکر میکنم
چجوری این متنت رو لینک میکنی دوست عزیز .

Saman-tci
17-04-2008, 13:26
این کار یکی از اختیارات همکار , مدیر و ادمین هست . کاربر عادی و حتی فعال هم امکان چنین کاری رو نداره ....

Bracket
17-04-2008, 17:13
این کار یکی از اختیارات همکار , مدیر و ادمین هست . کاربر عادی و حتی فعال هم امکان چنین کاری رو نداره ....
اهههههههههه عجب امکان خفنی دارن مدیرا لینک میدن :18: . بابا این کارا یعنی چی اینترنت یعنی اطلاعات , اطلاعات هم یعنی لینک بدون لینک که نمیشه پست زد .

eAmin
17-04-2008, 19:13
سلام.

تگ # به همین خاطر دوست من!!
-----

دلخور که نیستی؟!؟!؟! از من.

Havbb
17-04-2008, 22:18
چند وقت پيش تو يه تاپيك نوشته بود به دليل سو استفاده امكان گذاشتن لينك مسدود شد حالا نميدونم قبلش چه سو استفاده هايي ميشده