PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پــالـرمـو: F.C. Palermo News

Antonio Andolini
11-04-2008, 00:13
درود
دوستان تصمیم گرفتم جستاری(تاپیک) در مورد خبرها و تحولات باشگاه پالرمو که تیم مورد علاقه ام در سری آ و دومین تیمم بعد از بارسا هست بزنم..... امیدوارم دیگر دوستان هم بنده را یاری کنند.

V A H I D
11-04-2008, 00:18
می تونی تایپیک رو بالا نگه داری ؟؟؟

Antonio Andolini
11-04-2008, 00:19
پالرمو بعد از برد دل چسب هفته ی پیش خود مقابل یونتوس این هفته به دیدار کاتانیا می رود تا داربی شهر پالرمو رو برگزار کنند.
این بازی به میزبانی پالرمو برگزار خواهد بود که امیدوارم این بازی رو هم پالرمو به سود خودش به پایان ببره

پالرمو اکنون با 39 امتیاز بعد از لاتزیو در رده 12 جدول قرار دارد.

Antonio Andolini
11-04-2008, 00:22
می تونی تایپیک رو بالا نگه داری ؟؟؟
تمام سعیم رو می کنم
.
.
گل های بازی با یونتوس:
آمائوری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آمائوری:

دل پیرو:

دل پیرو:

کاسانی:

vahid_vaezinia
11-04-2008, 00:37
شخصا بعيد ميدونم

Antonio Andolini
11-04-2008, 02:27
کاسرتا: برای من این دربی یک بازی خاص است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای طرفداران پالرمو داربی با کاتانیا همیشه مهم ترین بازی بوده است.اما برای برخی ها این معنای بیش تری دارد:این فابیو کاسرتا است,کسی که دوباره در مقابل تیم سابقش بازی می کند.کسی که در بازی با کاتانیا در نیم فصل اول تک گل پالرمو را به ثمر رساند و یک کارت قرمز هم گرفت."برای من این بازی یک بازی کامل خاص است.این عادی است که من این احساس را نسبت به دیگر هم تیمی هایم بیش تر دارم ولی این بازی نه تنها برای من بلکه برای کل شهر مهم است.بعد از بازی خوب در ناپل و پیروزی مقابل یوونتوس یک اثر خوب روی ما داشته است و می خواهیم سه امتیاز در مقابل کاتانیا را هم از آن خود کنیم.اگر ما بازی ایی شبیه بازی که یکشنبه گذشته در مقابل یوونتوس انجام دادیم را در مقابل کاتانیا ارائه دهیم بدون شک ما برنده بازی خواهیم بود.در این بازی مکان دو تیم در جدول مهم نیست این یک دربی است,در طول فصل اول ما بازی را 3-1به کاتانیا باختیم و ما می خواهیم آن باخت را جبران کنیم و یک امتیاز مثبت می تواند وضعیت ما را در این فصل بهتر کند. هافبک پالرمو معتقد است که پشتیبانی هواداران بسیار مهم است."من مطمئن هستم که استادیوم روز شنبه کاملا پر خواهد شد بیش تر از یکشنبه قبل.این برای این بازی مشخص معمولی است.و من با ممنوع کردن تماشاچیان موقت کاتانیا کاملا مخالفم.ولی متاسفانه این بسیار خطرناک است که اجازه دهیم تماشاچیان دو تیم با هم برخورد کنند."من یک رابطه را با کاتانیا کاملا احساس می کنم چون من 3سال آن جا بودم و بسیار خوشحال بودم و امیدوارم به سری بی سقوط نکند و همچنین آرزویی را برای رجینا دارم و امیدوارم لچه و مسینا به سری آ برگردند چون این برای جنوب ایتالیا خیلی مهم است با تیم های بیش تری ظاهر شود.در هر حال می خواهیم کاتانیا را شکست دهیم و میخواهم همانند بازی در نیم فصل اول گلزنی کنم. اگر گل بزنم در ابتدا نمی دانم خوشحالی کنم ولی اگر گل من باعث تغییر نتیجه شود جلوگیری از خوشحالیم بسیار سخت می شود ولی امیدوارم که یکی دیگر از بازیکنان پالرمو به عنوان مثال جیووانی تدسکو گلزنی کند.
منبع:

Antonio Andolini
11-04-2008, 12:29

Antonio Andolini
11-04-2008, 13:21
فوچی:تمدیدقرارداد تدسکو هیچ وقت یک مشکل برای ما نبوده

"بعد از ظهر امروز یا فردا صبح من از تدسکو درخواست خواهم کرد که قراردادش را تمدید کند.شک نکنید که فصل بعد هم تدسکو با پالرمو بازی خواهد کرد." این صحبت های رینو فوچی در مورد تمدید قرار داد تدسکو هست."تمدید قرارداد تدسکو یک مشکل نخواهد بود و امضای او یک کار تشریفاتی خواهد بود.او یک بازیکن بسیار مهم برای گروه است.او قراردادش را سال به سال تا زمانی که بتواند بازی کند با ما تمدید خواهد کرد و همکاری هایش را با ما نزدیک تر خواهد کرد." رئیس باشگاه پالرمو همچنین انتقال آمائوری را به یوونتوس تکذیب کرد و در مورد دیگر نقل و انتقالات صحبت کرد.
"من چیز بیش تر از این چیزی نمی دانم و تا الان ما ملاقاتی نداشته ایم و این بعدا یا زودتر اتقاق خواهد افتاد.هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است تا اون جایی که بارزاگلی ناراحت است, ولی این درست است که تیم های دیگر را هم تجربه کند.او در پالرمو بزرگ شده و کاپیتان تیم هست,پس چرخش او به پایان می رسد.اگر تیم خوبی خواستار او باشد ما او را به آن ها خواهیم داد." فوچی صحبت های خود را با پیش بینی عقب نشینی آن ها و و امکان حضور آن ها در جام اینترتوتو به پایان برد:"فکر کنم قسمت اول در اتریش باشد و برگشت آن در ایتالیا ولی هنوز ما تصمیم نگرفته ایم. چیز های مشابه ی برای اینترتوتو ما حتما تصمیم خواهیم گرفت و ممکن است ما شرکت کنیم و همه چیز به زمان بازی ها بستگی دارد.
منبع:

MoJtaBa.R
11-04-2008, 14:46
منم تونستم كمك ميكنم

Antonio Andolini
11-04-2008, 23:16
آمائوری:"یک شب به یاد ماندنی"

"دو گل من در مقابل یوونتوس و اولین بردم در مقابل این تیم, واقعا چه شب به یادماندنی." همه می دانند که آمائوری کاروالیو د ایویرا یک قهرمان است و دو گلش آن را ثابت کرد."بازی کردن در مقابل یوونتوس همیشه یک تقویت کننده بزرگ است.گل کاسینی رسید و بدشانسی ما رو ترک کر.حمایت های عمومی هم بسیار مهم بود, حاضر کردن 12مرد توی میدان. ما به میدان رفتیم با این آگاهی که مردم با ما بودند و این بر روحیه ی ما بسیار اثر گذاشت و شهامت ما را برای بردن بالا برد.

MoJtaBa.R
12-04-2008, 08:41
نام باشگاه : پالرمو
لقب باشگاه : صورتی و سیاه پوشان Rosaneri
سال تاسيس : 1900
رئيس باشگاه : مائوریتزیو زامپارینی
آدرس :
Viale del Fante 11, 90146 Palermo+39-091-6901211 : تلفن
+39-091-6700263 : فكس
سايت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ايميل : Palermo@lega-calcio.it (Palermo@lega-calcio.it)
زمين تمرين : Stadio Renzo Barbera
لباس : پیراهن صورتی با خطهای مشکی ،شورت و ساک مشکی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسپانسر : Provincia regionale di Palermo
اسپانسر ورزشي : Lotto
ورزشگاه : Renzo Barbera
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آدرس ورزشگاه :

Viale del Fante 11, 90146 Palermoظرفيت ورزشگاه : 37000
ابعاد زمين : 105m x 68m
ميانگين تماشاگر در فصل قبل : 33230
منشي باشگاه : روبرتو فلیکوری
مدير مطبوعاتي : فابریتزیو جیاکونیا

MoJtaBa.R
12-04-2008, 08:42
دروازبان
شماره نام مليت تاريخ تولد تيم فصل قبل
1 فدریکو آگلاردی ایتالیا 11/02/1983 پالرمو
12 آلبرتو فونتانا ایتالیا 23/01/1967 پالرمو
22 کریستیانو لوپاتلی ايتاليا 6/21/1978 فیورنتینا
88 سمیر اوجکانی بلژیک 05/07/1988 پالرمو

مدافع
2 کریستین زاکاردو ايتاليا 12/21/1981 پالرمو
16 ماتیا کاسانی ایتالیا 26/08/1983 پالرمو
21 جوزپه بیاوا ايتاليا 5/8/1977 پالرمو
23 آلبرتو کوسنتینو ایتالیا 10/09/1988 پالرمو
32 چیرو کاپونا ایتالیا 10/07/1981 پالرمو
36 مارکو پیسانو ایتالیا 13/08/1981 پالرمو
43 آندری بارزاگلی ايتاليا 5/8/1981 پالرمو
77 لیندرو رینائودو ایتالیا 09/05/1983 پالرمو

هافبك
4 جیووانی تدسکو ایتالیا 13/05/1972 پالرمو
8 جولیو میگلیاچیو ایتالیا 23/06/1981 پالرمو
14 روبرتو گوانا ایتالیا 21/01/1981 پالرمو
17 بوسکو یانکوویچ صربستان 01/03/1984 پالرمو
20 فابیو کوسرتا ایتالیا 24/09/1978 پالرمو
23 مارک برشیانو استرالیا 11/02/1980 پالرمو
30 فابیو هنریکو سیمپلیچیو برزیل 23/09/1979 پالرمو
32 آیمو دیانا ایتالیا 02/01/1978 پالرمو
67 فرانچسکو میرکو ولاردی ایتالیا 28/01/1988 پالرمو
90 فرانکو برینتزا ايتاليا 3/19/1979 پالرمو

مهاجم
7 ادینسون کاوانی اروگوئه 14/02/1987 پالرمو
10 فابریتزیو میکولی ایتالیا 27/06/1979 پالرمو
11 آمائوری برزیل 03/06/1980 پالرمو
18 پائولو کاربونارو ایتالیا 16/02/1989 پالرمو
19 فرانکو برینزا ایتالیا 19/03/1979 پالرمو

MoJtaBa.R
12-04-2008, 08:43
هم اکنون 31 سال است که رده اول فوتبال ایتالیا به پیراهن مشخص و متمایز صورتی و سیاه پالرمو زینت داده شده است. مائوریتزیو زامپارینی که پیش از این با همین مسئولیت در باشگاه ونیتزیا آشنا بود، با تزریق میلیونی خود توانست پالرمو را به عنوان رقیب باشگاههای قدرتمند جلوه دهد.
سیسیلیها مردمانی احساساتی هستند و به همین علت چشم انداز شهر در زمانی که صعود آنها قطعی شد، برای مدتی طولانی در خاطره ها باقی خواهد ماند. در یکی از فقیرترین مناطق کشور ایتالیا، باشگاه در سال 1986 اعلام ورشکستگی کرد.
بدین ترتیب در فصل گذشته باشگاه اول به دنبال تثبیت موقعیت خود در سری A بود، چون تا آن زمان 7 مرتبه از سری A سقوط کرده و از این حیث تنها به همراه باری، برشا، آتالانتا و جنوا رکورد دار است. تلاش آنها برای حفظ موقعیت در سری A با کسب عنوان پنجمی در دو فصل گذشته به ثمر نشست.

Antonio Andolini
12-04-2008, 17:35
کولانتونو :"ما برای مردم تلاش می کنیم,برای باشگاه و برای خودمان"

"این اولین بار نیست که من در دربی پالرمو - کاتانیا شرکت دارم چون قبلا این بازی را سه فصل قبل وقتی مربی یاشگاه کاتانیا بودم تجربه داشتم. و همچنین من تعداد دفعات زیادی در مقابل کاتانیا بازی کزده ام هم با پروجا و هم با آتالانتا پس قسمت پر اضطراب تمام شده است." روز قبل از دربی اظطراب جایی برای استفانو کولانتونو ندارد و فقط روی سختی بازی تمرکز می کند.و 3فصل نشان داده است که خوب بازی می کند."ما باید برای مردم تلاش کنیم, کسانی که واقعا دلهره دارند و ما خیلی خوشنود نیستیم, برای باشگاه که همچنان ما را تقویت می کند,بنابراین ما باید بهترین بازی خود را ارائه دهیم , وبرای خودمان, چون با باید تلاش کنیم تا امتیاز های خودمان را در جدول افزایش دهیم تا فصل را به خوبی تمام کنیم. این بازی می تواند جایگاه هر دوتیم را بالاتر ببرد و من امیدوارم این بازی تا اندازه ای که ما دلواپس هستیم خوب باشد. این بازی متفاوتی است نسبت به بازی با یوونتوس از لحاظ سختی ولی ما با حرارت یکسانی بازی خواهیم کرد. اگر ما بپنداریم که بازی آسان تری هست چون کاتانیا از یوونتوس ضعیف تر است ما اشتباه بزرگی کرده ایم.در عوض اگر ما با روحیه ای که در مقابل تیم رانیری نشان دادیم بازی کنیم قطعا 3امتیاز را خواهیم گرفت. بعد از برد مقابل ناپلی کاتانیا بسیار مشتاق تر است و بازیکنان خوب زیادی دارد. و بعد مثل همه ی دربی ها این بازی مشکلات زیادی را پنهان کرده است." مربی پالرمو همچنین از زنگا بسیار تمجید کرد و بسیار خوب او را می شناسد چون تا به حال دفعات زیادی در سری آ با یکدیگر بازی داشته اند."من او را یک بار زمانی که در پیزا بودم شرکت دادم ولی این یک چیز عادی است : او در مقابل تیم های بزرگ بهتر بازی می کند مانند اینتر ولی من در مقابل تیم های کوچک تر موفق ترم و پیش بینی همیشه برای آن ها بوده است.به عنوان یک مربی او بسیار خوب آغاز کرد , نتایج بسیار مهمی را به دست آوردحتی در خارج از خانه. متاسفانه در ایتالیا تعصب های بسیاری وجود دارد, ولی او مستحق یک شانس است. بعد از همه او یکی از بهترین دروازه بانان در جهان است."

Antonio Andolini
12-04-2008, 17:39
الان حدود 2ساعت و 7دقیقه به بازی پالرمو در مقابل کاتانیا باقی مانده است ......به امید برد پالرمو:40::40:

آقا مجتبی بابت اطلاعاتت ممنون .....

ترکیب دو تیم هم مشخص شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.Fontana C.Polito
C.Zaccardo G.Sardo
L.Rinaudo C.Terlizzi
A.Barzagli L.Stovini
F.Balzaretti R.Saabato
R.Guana M.Izco
G.Migliaccio M.Edusei
B.Jankovich G.Tedesco
F.Caserta J.Vargas
M.Bresciano G.Mascara
C.Amauri G.Spinesi

Antonio Andolini
12-04-2008, 21:48
به تمامی دوستداران پالرمو تبریک
پالرمو1-0کاتانیا:40::40::40:

تک گل رو میکولی به ثمر رسونده ........ تو سایت یوفا نوشته بود دقیقه84 ولی خود سایت پالرمو نوشته بود39
در هر صورت دربی رو بردیم:8::8::8:

Antonio Andolini
12-04-2008, 21:55
الان با 42 امتیاز در رده9قرار گرفتیم البته آتلانتا که 10 است یه بازی کم تر داره و 41 امتیازی هست و با ناپولی که40 امتیازی و در رده 11 قرار داره بازی داره که امیدوارم مساوی بشه.

بازی بعدیمون با فیورنتینا در خانه ی حریف هست.....

Antonio Andolini
13-04-2008, 23:12
کولانتونو:" می دانستم که میکولی تغییر را ایجاد می کند"

"من برای مردم،باشگاه و بازیکنان خوشحال هستم."سه امتیاز و سه ذلیل بری بردن.در پایان دربی مقابل کاتانیا استفانو کولانتونو فقط می توانست راضی باشد."ما در این دربی زحمت زیادی کشیدیم.در نیمه ی اول ما خوب بازی نکردیم و تحت تاثیر حساسیت بازی بودیم و در نیمه ی دوم ما بهتر شدیم.من در نیمه ی دوم میکولی رو به زمین فرستادم چون می دانستم که می تواند ایستادگی کند و بازی را تغییر دهد و او جوکر خودش رو پرتاب کرد و این یک خصوصیت ذاتی و ژنتیکی اوست و حالا ما طعم پیروزی را می چشیم ولی از سه شنبه روی بازی در فلورانس تمرکز می کنیم و می تواند یک بازی خوب مقابل یک تیم قوی باشد و سعی می کنیم بهترین بازیمان را برگزار کنیم.

orlan2magic_66
14-04-2008, 10:10
ايول پالرمو تيم باحاليه...
حال كردم كه تاپيكتون از لاتزيو و فيورنتينا جلوتره

Antonio Andolini
14-04-2008, 16:56
ايول پالرمو تيم باحاليه...
حال كردم كه تاپيكتون از لاتزيو و فيورنتينا جلوتره
ممنون.... توی جدول هم الان از لاتزیو جلوتریم:21::21:

Antonio Andolini
14-04-2008, 17:11
میکولی:"من به شما گفتم که گل زنی خواهم کرد."

"من به شما گفتم که به میدان میروم و گل زنی می کنم."فابریتزیو میکولی،بعد از گل تعیین کننده اش در مقابل کاتانیا تایید کرد که بعد از مصدومیت هایی که او را میادین به دور کرد الان در موقعیت فیزیکی خوبی قرار داره."من در این فصل بسیار زحمت کشیدم به خاطر مصدومیت هایم و من را برای مدتی طولانی از میادین به دور نگه داشت.حال من احساس خوبی دارم و از کادر پزشکی پالرمو بسیار متشکرم.من همچنین بسیار تمرین می کردم هم در صبح و هم بعد از ظهر ها.بازی ما مقابل کاتانیا یک بازی خاص بود چون دربی ها همیشه یک بازی خاص هستند.من گل خودم را به خانواده ام و تیم پزشکی و هواداران تقدیم می کنم که واقعا شایستگی اش را دارند.ولی الان من منتظر روز سه شنبه هستم چون آمائوری به من گفته بود که اگر گل زنی کنم یک جایزه پیش او خوام داشت." بازی بعدی؟ما کم تر نگرانی خواهیم داشت چون الان در جدول 42 امتیاز داریم و جایگاهمان ما را برای آخر فصل اجازه میدهد که آسوده خاطرتر باشیم."

Antonio Andolini
18-04-2008, 19:20

Antonio Andolini
18-04-2008, 19:52
بالزارتی:"مت در مقابل تیم قدرتمندی بازی خواهیم کرد.:

"بالاخره ما به هدفمان در این فصل رسیدیم و ما می توانیم با خیالی راحت تر بازی کنیم." تیم فوتبال پالرمو بعد از بردهای خودش در مقابل یوونتوس و کاتانیا شنبه میهمان فیورنتینا خواهد بود.برای فدریکو بالزارتی بازی مقابل تیم سابقش مانند دیگر بازیکنان خواهد بود."اگر صادق باشم بازی مقابل کاتانیا برای من مهم تر از بازی با فیورنتینا خواهد بود.این بازی اصلا بازی آسانی برای ما نخواهد بود چون در مقابل یک تیم بسیار قدرتمند که فصل را فوق العاده دارد بازی خواهیم کرد.آن ها در طول هفته بسیار تلاش می کنند و لیاقت چیزهایی را که گرفته اند را دارند.بعد از تمام کردن سه فصل گذشته با بیش از 70امتیاز.اون ها بازیکنان بسیار خوبی نظیر فری،یوجفالوسی، لیورانی ، مونتولیو ، کوزمانوویچ ، سانتانا ، ویری و پاتزینی و یک مربی بسیار عالی به نام پراندلی.ما در مقابل نیمی قرار خواهیم گرفت که بسیار هجومی است و ما به این هدف یازی خواهیم کرد که اجازه شروع مجدد خوبی را به آن ها ندهیم مانند باز ی با یوونتوس ما فقط برای دفاع از خودمون به فلورانس میرویم و اگر به آن ها حمله کنیم مطمئنا به گل خواهیم رسید و ما تلاش می کنیم که آن ها را شگفت زده کنیم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم." مدافع پالرمو یک پله به گذشته برگشت و از تجربه بازی خودش را در فیورنتینا می گوید:" من دو بازی در ابتدای فصل دو بازی برای فیورنتینا انجام دادم ولی مربی به ویژگی های من اعتقادی نداشت بنابرین من بیرون بودم و من را برای فروش گذاشتند و من با کسی لجاجت نداشتم ، پراندلی عقیده ی خودش را داشت و من به آن ها احترام می گذاشتم.من تصمیم گرفتم دوباره خودم را در سوال بگذارم به اندازه ای که حتی حاضر بودم که در سری بی بازی کنم."

Antonio Andolini
20-04-2008, 21:33
متاسفانه بازی رو 1-0 باختیم ..... عیبی نداره به قول غلام پیروانی جنگ ژسه با تفنگ بادی بود.

Antonio Andolini
24-04-2008, 21:44
بازی بعدی:
روز یکشنبه با آتلانتا

Antonio Andolini
29-04-2008, 00:31
کاوانی:"تساوی عادلانه بود."

"تساوی برای این بازی عادلانه بود.در فوتبال تیمی برنده می شود که گل زنی کند ولی کسی این کار را نکرد."ادینسون کاوانی این گونه نظرش را در مورد بازی با آتلانتا بیان کرد که بدون گل به پایان رسید."من خیلی برای گل زنی تلاش کردم و حتی یک موقعیت بسیار خوب را از دست دادم ولی به زودی موتور گلزنی ام روشن خواهد شد.من متقاعد شده ام که می توانم کارهایی بهتری برای تیم انجام بدم ولی باید بگم که خیلی تلاش نکردم.من تعویض را درک می کنم و می دانم که نیاز بود و بهتر است اجازه بدهیم که یک بازیکن بهتری بازی کند.اگر من آمائوری بعدی باشم؟من دوست دارم بشوم ولی ما بازی کنان مختلفی هستیم و با ویژگی های خاص خودمان.من در مورد صحبت خواهم کرد در پایان فصل.من فقط می توان بگویم که من با میکولی بیش تر بازی کردم."

Antonio Andolini
29-04-2008, 00:37
بازی بعدی :