PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل اس ام اس هاي ايرانسل

mostafapc5
10-04-2008, 18:56
سلام دوستان.
شرمنده كه ديگه نميتونم بيام.يه مشكلي با سيم كارت ايرانسل دارم :

وقتي ميخوام از ايرانسل به اپراتور اول اس ام اس بدم خيلي خيلي دير ميرسه در حالي كه اگه همون اس ام اس رو در همون مكان به يه خط ايرانسل بدم درجا ميرسه اگه كسي بلد اين مشكل رو حل كنه ممنون ميشم برام بنويسه.

با تشكر.
مصطفي
(همون دوست قديمي)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sajad2006
10-04-2008, 19:06
این از مشکلات ایرانسل و کاریشم نمیشه کرد.

Hidden-H
11-04-2008, 09:31
واقعا یع ضعف بزرگه. شاید هم استراتژیشونه

BioHazard
11-04-2008, 09:37
من که این مشکل رو ندارم
----------------------------
همین صبح از ایرانسلم که یک 0912 اس ام اس دادم ، همون موقع گرفت
دیشب هم به یک همراه اول (0919) اس ام اس دادم ، همون موقع گرفت

فقط این مشکل شما رو من با ایرانسل به ایرانسل ، بعضی اوقات دارم
----
این مشکل خیلی بستگی به آنتن دهی منظقه شما و منطقه ی گیرنده داره
----

mehdi_vsgh
11-04-2008, 11:43
ببین دوست عزیز
وقتی شما یه اس ام اس ارسال میکنید هر دو اپراتور مبدا و مقصد در به سلامت رسیدن اون به مقصدتون نقش دارن

وقتی اپراتور مبدا پیام شما را ارسال کرد (تو گوشیهای نوکیا اگه بری تو قسمت report میزنه pending) ینی اپراتور مبدا کارش را به درستی انجام داده
حالا از این لحظه به بعد وظیفه اپراتور مقصد هست که پیام شما را دریافت کنه

اگه شما از ایرانسل به همراه اول اس ام اس تون از گوشی خارج میشه و حالت pending در میات ولی دیر به مقصد میرسه دلیلش اینکه همراه اول پیام شما را دریافت نمیکنه (نوعی رقابت برای بدنام کردن ایرانسل)

شما اگه دقت کنید برعکس این مشکل وجود نداره ینی وقتی از همراه اول اس ام اس میفرستی بلافاصله به ایرانسل میرسه.....

تا زمانی که همراه اول دست از این سیاست کثیفش بر نداره این مشکل وجود داره و هیچ راه حلی هم نیست

البته ناگفته نماند که من تا حالا این مشکل را نداشتم (ینی به این شدت نبوده)

Hidden-H
11-04-2008, 12:20
اتفاقا برعکسه
من از ایرانسل به همراه اول می فرستم هیچ مشکلی ندارم. اما از همراه اول نمی تونم به راحتی دریافت کنم.

hermione
11-04-2008, 12:48
اتفاقا برعکسه
من از ایرانسل به همراه اول می فرستم هیچ مشکلی ندارم. اما از همراه اول نمی تونم به راحتی دریافت کنم.

من هم همین مشکلو دارم . به همراه اول راحت می تونم بفرستم ولی از همراه اول به ایرانسل خیلی اوضاع خرابه حتی ممکنه یه اس ام اس حدود 12 بار ریسیو بشه !!!

mehdi_vsgh
11-04-2008, 16:03
ببینم ینی از گوشی ارسال میشه ولی نمیرسه یا اصلا ارسال نمیکنه....
این دو مورد خیلی باهم فرق داره ها...

Hidden-H
11-04-2008, 17:24

از همراه اول ارسال می شه اما به ایرانسل نمی رسه بعضی وقتها لازمه دوباره ارسال بشه تا هر دو با هم برسن
انگار نصف راه گیر می کنه.

pedram_sad
11-04-2008, 17:34

منم همين مشكل رو دارم
بعضي روز ها از 0919 چند ساعت طول ميكشه تا sms برسه
بعضي روز ها كه شايد بالاي 10 تا فرستاده شده حتي يكيشم به ايرانسل نرسيده

از ايرانسل هم وقتي ميفرستي با اين كه delivery ميده ولي اكثرا نميرسه به طرف
يا با اختلاف 2 يا 3 ساعته ميرسه
با 0912 خيلي كمتره اين مشكل ولي با 0919 بيداد ميكنه

اخرين موردش هم همين ديشب بود كه ساعت 11:36 بهم sms دادن از 0919 ولي ساعت 12:25 رسيد

Hidden-H
11-04-2008, 18:23
حالا که بحث توضیح شده بگم که من شمال هستم با خطوط 0911 مشکل چندانی ندارم اما با خطوط 0914 به شدت مشکل دارم. این موضوع باعث شده که من ایرانسلم رو از گوشی کندمو دوباره رفتم سراغ همراه اول.
براستی مشکل از کجاست؟

mehdi_vsgh
11-04-2008, 20:03
نمیدونم والا
اگه اینطوریه شاید به خاطر تغییر نرم افزاری باشه
من که مشکلی نداشتم

ولی اونایی که میشناسم ظاهرا بعد عید بوده این مشکل شروع شده......

بعد یه مدتی درست میشه:دی

farshidshd
11-04-2008, 20:10
ما که همیشه مشکل داشتیم
فقط با اوپرا مینی میشد وصل شد که الان اونم نمیشه
چه باید کرد؟؟؟!! :دی

pedram_sad
11-04-2008, 20:39
ما که همیشه مشکل داشتیم
فقط با اوپرا مینی میشد وصل شد که الان اونم نمیشه
چه باید کرد؟؟؟!! :دی

فكر كنم شما منظورتون وصل شدن به GPRS باشه درسته ؟
با اين كه تاپيك مربوط به مشكلات SMS هست ولي
بازم درست ميگيد
چون GPRS و سرعت وصل شدنش هميشه يك گرفتاري بوده
من كه از روزي كه ايرانسل گرفتم تا حالا حدود 1 سال
هيچ وقت نشده بيستر از 3 دقيقه از GPRS استفاده كنم:41:

starpars
11-04-2008, 21:00
فكر كنم شما منظورتون وصل شدن به GPRS باشه درسته ؟
با اين كه تاپيك مربوط به مشكلات SMS هست ولي
بازم درست ميگيد
چون GPRS و سرعت وصل شدنش هميشه يك گرفتاري بوده
من كه از روزي كه ايرانسل گرفتم تا حالا حدود 1 سال
هيچ وقت نشده بيستر از 3 دقيقه از GPRS استفاده كنم:41:

GPRS تو بندر عباس اوایل اینجوری بود بعد درس شد

اره واسه منم sms به همراه اول دیر میرسه موقع عید به هیچ همراه اولی نتونستم sms بزنم
قبل از عید خوب بود حالا اینجوری شده :13:

Hidden-H
11-04-2008, 21:40
اینجا هم اینترنتش قطعه

mr saad
21-04-2008, 23:37
میگم یک سوال دارم.
هنگامی که sms فرستاده میشه ولی به مقصد نمی رسه ، اگر یک تک زنگ به مقصد بزنیم امکان دارد که sms با آن تماس به مقصد برسد؟

pedram_sad
28-04-2008, 16:45
میگم یک سوال دارم.
هنگامی که sms فرستاده میشه ولی به مقصد نمی رسه ، اگر یک تک زنگ به مقصد بزنیم امکان دارد که sms با آن تماس به مقصد برسد؟

بعضي وقتها ميشه

خودم امتحان كردم ولي هميشه جواب نميده اين روش

mr saad
30-04-2008, 08:10
میگم یک سوال دارم.
آیا از نظر علمی همچنین چیزی اصلا" امکان دارد؟

.SA33D.
30-04-2008, 12:59
خوشبختانه من در دريافت و ارسال به ايرانسل و همراه آخر هيچ مشكلي ندارم,البته سيمكارت قبليم يكم گير بود ولي اين يكي ..... به به!!!

arman4459
30-04-2008, 19:39
به نظر من ارسال و دريافت اس ام اس بيشتر مربوط به زمان و مكان ميشه.من بعضي وقتها از دولتي واسم اس مياد شايد ٢ دقيقه هم نشه .ولي گاهي اوقات به ٣ الي ٤ ساعت هم رسيذه.بستگي به زمان خيلي داره.

A.MATEUR U S E R
30-04-2008, 19:46
من هر کاری کردم با ایرانسل نتونستم به 3000318 مسابقه پیامک champions league کانال 3، sms بزنم:18:
×××شاید اصلا ساپورت نمیکنه×××

arvin_tanha2001
09-05-2008, 11:58
سلام
امروز مي خوام يه مطلب در مورد ايرانسل بگذارم درباره يه شركت سواستفاده گر كه از اعتماد مشتركاش سواستفاده ميكنه روز به روز هم انتن دهيش و خدمات دادن به مشتركاش رو كم ميكنه بدون اينكه با اعتراضي مواجه بشه اگه هم اعتراضي كسي بكنه جوابي نميشنوه . من خودم بارها با 130 تماس گرفتم يا به ايران سل ايميل دادم و اعتراض كردم ولي جوابي به من داده نشد
اين شركت فقط به فكر اينه كه تعداد مشتركاش رو زياد كنه ديگه به فكر كم شدن پهناي باند و كاهش خدمات مشتركاي قبليش كه وديه بيشتريهم دادن نيست.اخه اين درسته؟
اخه اين درست كه يه شركت فقط به فكر كميت باشه نه به فكركيفيت.
تو تبليغات كه خودش رو خيلي مشتري مدار نشون ميده و انقدر تبليغ اپراتورش رو ميكنه كه همه گول حرفهاشو ميخورن. اين شركت حتي پايين ترين استانداردهاي يه اپراتور رو از نظر انتن دهي نداره
اگه اين شركت به جاي اين همه تبليغات بياد و به مشكلات شبكش رسيدگي كنه مشكلاتش كمتر ميشه
اشكالات شبكه هم يكي دوتا نيست اينايي كه من تجربه كردم 1-انتن دهي بد 2-كيفيت صداي پايين طوري كه انتن پره ولي نه صدا مياد و نه صدا ميره 3-نرفتن اس ام اس در يه سري ساعت هاي خاص 4-شلوغ بودن شبكه (براي گرفتن يه شماره بايد 10 بار يا شايد بيشتر بايد شماره بگيري) 2-4 گاهي اوقات با شما تماس گرفته ميشه گوشي شما بوغ اشغال ميزنه در صورتي كه گوشي شما ازاده (شبگه شلوغ هستش) 5-خدمات و پهناي باند مشتركين داعمي و اعتباري با هم هيچ تفاوتي نداره حتي پهناي باندشون هم يكيه اخه اين درسته كسي كه 150.000 پول داده با اون كه 10.000پول داده(15 برابر) بايد پهناي باند و خدمات يكساني داشته باشن. تو اپراتور اول سيمكارت داعمي و اعتباري پهناي باندشون خيلي باهم فرق داره (حتي كسايي كه اول سيمكارت خريدن 1.200.000 به سيم كارت هاي ويژه معروف هستن و به صورتي كه وقتي شما با سيمكارت كد 1 تماس ميگيريد به هيچ عنوان با پيغامهاي مختلف مثل در دسترس نبودن مشترك و بوغ اشغالي و .... مواجح نميشيد) 6-در ساعات شلوغي اصلآ نميشه تماس بر قرار كرد اگه هم برقرار كنيد در مدت كوتاهي (حدودآ چند ثانيه قطع ميشه) 7-گران بودن تعرفه هاي اين شركت براي داعمي63 تومان و براي اعتباري 92 تومان دقيقه اي 8-شفاف نبودن تبليغات 8-كم كردن وديه سيم كارتها بدون اينكه به مشتركاي قبلي توجهي بشه. اين اصلا درست نيست كه 150.000 بشه 75000تومان بعد به مشتريهاي قبلي هيچ مبلغي به عنوان بستان كاري داده نشه يا از پهناي باند بيشتري برخوردار نباشن9-بازار نداشتن سيمكارتها(اگه سيمكارت ايرانسل بخري و بخواي اپراتورت رو عوض كني سيم كارتت رو هيچ كس نميخره مخصوصآ اگه داعمي رو)10-گاهي اوقات تماس ميگيريد طرف مقابل جواب ميده ولي براي شما بوغ خرابي پخش ميشه(واقآ يه حركت جديد تو اپراتورهاست درواقع يه نو اوري هستش) 11- اس ام اس به شبكه هاي تلوزيوني نميشه زد
اوايل اين شركت واقآ خوب بود از موقعي كه قيمت سيمكارتهاي خودش رو كاهش داد و اعتباري رو وارد بازار كرد هم بازار خريد سيمكارتاش رو از دست داد و هم كيفيت شبكش رو.الان تو اپراتورها از نظر انتن دهي و شلوغ تبودن شبكه و كيفيت صدا 1- تاليا 2-اپراتور اول 3-ايرانسل
راستي اگه اعتراضي داريد از ايرانسل ميتونيد با 130 از گوشي خودتون و 09351300000 با تلفن ثابت ويا از طريق يه ايميل بزنيد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و اعتراض خودتون رو عنوان كنيد اميد وارم كه حداقل با اعتراضها اين شركت به خودش بياد و كمي اپراتورش رو قويتر كنه
اگه كسي هم باز به مشكلي برخورد كه من يادم رفته بنويسم بگه اضافه كنم