PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام درايوهاي ويندوزم قفل شده..... اين چه ويروسيه....

mm_yaghoob
10-04-2008, 17:36
دود بر شما عزيزان

از ديروز وارد وبلاگي شدم كه انتيويروسم چند تا ارورر داد بعد متوجه شدم تمام درايوهام قفل شده و نمي تونم وارد انتها بشم و با كليك بر روي هر كدارم از انها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ظاهر ميشه

اين هم عكس اروررهاي كاسپر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چي كار بايد كرد اين چه ويروسيه و چطور بايد پاكش كرد

takjok-20
10-04-2008, 19:52
بهترین راه دانلود آخرین نسخه از Nod 32 هست که میتونید از سایت زیر دانلودش کنید و بعد از کرک کامل بگذارید برای آپدیت (که البته این ویروس تو دیتا بیس آخرین نسخه وجود داره) و سپس فول اسکن کنید و ویندوز را دوباره نصب کنید مشکل شما انشا ا.. رفع میشود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Captain_Nemo
12-04-2008, 21:43
ببین میتونی با رایت کلیک کردن روی درایو ها و انتخاب گزینه explore وارد درایو ها بشی؟

f.kh0935
14-05-2008, 07:21
سیستم من وضعش خراب تره:-)
تو رو خدا ببینید کسی می تونه کمکم کنه
اول از همه سرعت سیستمم به طرز وحشتناکی پایین اومد.
بعد اسم درایو C سیستمم عوض شد و آخرش یک 21 اضافه شد.
بعد از چند روز عکس پس زمینه ویندوزم عوض شد و یک صفحه سفید شد که روش نوشته iranian hacker boys
در این حالت آیکن های روی دسکتاپم هم دیده نمی شد و منوی استارت هم نداشتم.برای دسترسی به درایوام که وارد پنجره task manager می شم رو هر درایو دابل کلیک می کنم کل پنجره ها بسته می شن و نمی ذارن هیچ کار کنم .
به نظر شما من چکار کنم.
تو رو خدا راهنمایی کنید

ffs1978
17-05-2008, 12:43
مثل اینکه تو این فروم هیچکس جواب نمیده فقط همه سوال میکنن !!!!!!!!

mahdi7610
17-05-2008, 19:38
مثل اینکه تو این فروم هیچکس جواب نمیده فقط همه سوال میکنن !!!!!!!!

سلام دوست عزیز

تا جایی که من پست های بالایی را خوندم همه جواب بودند . به جز یکی . شما چه طور می گید همه سوال می کنند ؟

دود بر شما عزيزان

از ديروز وارد وبلاگي شدم كه انتيويروسم چند تا ارورر داد بعد متوجه شدم تمام درايوهام قفل شده و نمي تونم وارد انتها بشم و با كليك بر روي هر كدارم از انها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ظاهر ميشه

اين هم عكس اروررهاي كاسپر

چي كار بايد كرد اين چه ويروسيه و چطور بايد پاكش كرد

برای حل مشکل بهتره از انتی ویروس بیدیفندر استفاده کنید . به شرطی که این انتی ویروس به طور کامل اپدیت شده باشه . بعد از ویروس یابی به طور کامل روی درایو ها راست کلیک کنید و با open وارد درایو شوید .

احتمالا با ویروس یابی کامل بتونید وارد درایو ها بشید .
بعد از وارد شدن به درایو ها فایلهای مخفی و سیستمی را قابل روئیت کنید و ببنید داخل درایو هاتون فایلهای مشکوک وجود دارند یا نه . اگه بود اونها را پاک کنید .

همون طور که توی عکس هم می بینید فایلی داخل درایو c شما وجود داره .

موفق باشید .