PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم D-Link

habib
01-12-2004, 10:08
با سلام
مودم من D-Link DFM-562E اکسترنال است و هر بار که به اینترنت وصل می شوم بعد از چند دقیقه سیستم راستارت می شود هیچگونه ویروسی هم پیدا نکرده ام فکر می کنید مشکل از کجاست؟
متشکرم.

Amir_P30
01-12-2004, 22:34
شما مطمپني ويروس نداري؟؟

چون اين جور چيزا مربوط ميشه يه ويروس هاي بلستر و ساسر

ويروس كشتون رو آپديت كن

habib
02-12-2004, 17:53
متشكر از توجهتان. در مورد ويروس مطمپنم.اما موردي كه يادم رفته بود ذكر كنم اين است كه درايور آن از روي سي دي همراه مودم نصب نمي شد وهر بار در انتهاي نصب درايور سيستم راستارت مي گرديدو من درايور آن را از اينترنت دانلود كردم وبا اين اوصاف وقتي به اينترنت كانكت مي شدم بعد از چند دقيقه سيستم راستارت مي شد كه با تنظيم گزينه auto restart when system failure در قسمت system كنترل پانل از آن به بعد صفحه آبي همراه با پيغامي در ارتباط با ناسازگاري يك سخت افزار يا درايور مي آيد.حال با اين كه مطمپنم ايراد ويروسي ندارم چكار بايد بكنم و اگر به درايور ربط دارد درايور مناسب را از كجا مي توانم تهيه كنم؟ممنونم از توجهتان.

Amir_P30
03-12-2004, 01:03
با چه ويندوزي اين مشكل پيش مياد؟؟؟

احتمالش زياده كه ماله ناسازگاريه درايور باشه

ولي شما از ساير قطعات سخت افزاريت مطمپني؟؟

از كي اين مشكل برات پيش اومده؟؟

habib
03-12-2004, 01:16
ويندوزم ايكس پي است.
خوب اگر مال ناساز گاري درايور باشه چاره چيه؟از وقتي اين مودم را خريدم! حدود چهار روز پيش!از چه نظر بايد از ساير قطعات مطمپن باشم؟تا چهار روز پيش با مودم زولتريكس مشكلي نداشتم.الان بدون اينترنت ماندم واين واقعا عذاب آور است حال به نظر شما چطور مي شود اين مشكل را حل كرد؟

Amir_P30
04-12-2004, 16:04
خوب اگر مال ناساز گاري درايور باشه چاره چيه؟از

درايور جديدش رو برو از سايت خودش دانلود كن

habib
08-12-2004, 13:08
من كه گفتم درايورش را از اينترنت (سايت D-Link)دانلود كردم و سيستم راستارت ميشود!
البته دو روز پيش به شركت صاحب امتياز واراپه دهنده خدمات گارانتي آن مراجعه كردم وآنها دليل را عدم سازگاري مادربورد با مودم عنوان كردند وآن را با مدل+ DFM-560E
تعویض کردند که حالا دارم با آن کار می کنم وفعلا مشکلی ندارد. با تشکر از همه.

Amir_P30
09-12-2004, 19:19
البته راس ميگن

اين مشكل هم ممكنه بود داشته باشه

خوشحالم كه مشكلت حل شد

neda1182004
04-04-2006, 00:15
با سلام
آقا ایم مودم قیمتش چنده.چون من دارم دنبالش می گردم و نتونستم قیمت بگیرم.