PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای کم حجم کردن عکسها با همون کیفیت میخوام.

Linux Learner
09-04-2008, 19:22
برنامه ای میخوام که حجم عکس رو کم کنه ولی تغییری تو کیفیتشون نده!

usfelme
10-04-2008, 00:39
میخواهم حجم عکس را بیارم پایین؟؟!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کم کردن حجم عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Linux Learner
10-04-2008, 15:41
سرچ کردما ولی همونطور که میدونید تو سرچ سه حرفی ها سرچ نمیشن
من نوشتم: کم حجم کردن عکس. فقط کردن سرچ شد!

راستی تو این موارد چطور سرچ کنیم؟ advanced ؟

usfelme
10-04-2008, 16:59
بله
از توی گوگل هم میتونید سایت رو سرچ بزنید!

rezaete
10-04-2008, 18:44
به این صورت میتونین توی گوگل سرچ کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به جای ...... هم عبارت مورد نظر رو بنویسید .

usfelme
11-04-2008, 00:20
به این صورت میتونین توی گوگل سرچ کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به جای ...... هم عبارت مورد نظر رو بنویسید .

دقیقا!!!!!!!!!!

Mohsen6558
11-04-2008, 00:39
دوستان سرچ تو گوگل از سایت درسته اما مشکلی اینجاست که بخش درخواست و کلا نرم افزار برا مهمان ها قابل دید نیست محتواش پس برا اسپایدر گوگل هم همین طور خواهد بود
نرم افزاری که عکس رو بدون کاهش کیفیت کم حجم بکنه وجود نداره اما می تونی با امتحان گزینه هاش بهترین حالت رو در فشرده ترین حالت بدست بیاری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Advanced JPG Compressor 5.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

usfelme
11-04-2008, 01:13
البته محسن جان اونجوریم که فکر میکنی نیست!!!:

Mohsen6558
11-04-2008, 03:11
اگر به نتایجی که گوگل می ده نگا کنین متوجه می شین که یا از آرشیو هست یا از بخش نرم افزار نیست چون برا مهمان بسته هست ممکن نیست گوگل بتونه این قسمت رو Index بکنه

usfelme
11-04-2008, 12:58
من 70 درصد از لینکایی رو که پیدا میکنم از همین فرومهایی هست لینک رو بدون رجیستر نمیدن ولی شما اگه یه سر به cash گوگل بزنید..!!!!
البت حرفت کاملا درسته!!!

Mohsen6558
11-04-2008, 19:20
usfelme جان
یه وب مستر تو بخش Webmaster Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیه ی چیزایی که اسپایدر گوگل می بینه رو مشاهده می کنه و وقتی که بخش برای مهمان ها بسته هست یعنی این که این اسپایدر گوگل قادر نخواهد بود به Indexing این قسمت حالا بعضی از سایت ها امکانی رو دارن که کاربری تعریف می شه به اسم Google Bot که وقتی می ره دیگه یه مهمان نیست یه کاربر هست با سطح دسترسی تعریف شده P30World این امکان رو نداره و برا همین گفتم که این سرچی که شما پیشنهاد کردی جواب درستی نمی ده
حالا بماند که چرا باید بخش نرم افزار از دید اینا دور باشه چه مشکلاتی پیش می آد و اینا
ربطی به موضوع نداشت برا روشن شدن مسئله توضیح دادم موفق باشین

usfelme
11-04-2008, 22:24
ok
راجع به p30world رو همون بالا پذیرفتم
ممنون از توضیحت!