PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش:اکتیو کردن ویستا بعد از اتمام زمان 30 روزه

hrgh2
09-04-2008, 19:20
سلام دوستان من بالاخره موفق شدم یک مهلت 30 روزه جدید از ویستا بگیرم:31:

خوب اینجا چگونگیش را شرح میدم

1- اینترنت اکسپلورر به عنوان مرورگر اصلی انتخاب کنید ( حتما میپرسید با وجود پیغام اکتیویت چگونه ؟ )
خوب سادست شما کافیه به حالت safe mode with command prompt بال بیاید و کلمه explorer را تایپ کنید خوب حالا اینترنت اکسپلورر مرورگر پیشفرض هست.:27:

2- کامپیوتر را reboot کنید و ویستا را با حالت معمولی بالا بیارید. اگه دقت کرده باشید میبینید که با انتخاب یکی از گزینه اینترنت اکسپلورر باز میشه لازم نیست به اینترنت وصل بشید پس با زدن کلید work offline بزارید اکسپلورر باز بشه. حالا توی adress bar اسم درایوی که داخلش ویستا هست را تایپ کنید ( مثلا :c ) فقط همین بعد داخل همون ادرس بار cmd را تایپ کنید. بعد با استفاده از دستور cd به این مسیر برید x:\windows\system32 خوب حالا این عبارت را تایپ کنید slmgr.vbs -rearm یا اگر این یکی پیغام خطا داد اینرو تایپ کنید slmgrhack.vbs -rearm .

3- حالا شما 30 روز دیگه وقت دارید از vista استفاده کنید. کامپیوتر را ریست کنید و به حالت نرمال بالا بیاید ممکنه یک بار دیگه هم پنجره اکتیویت را ببینید اما با بستنش یا حتی با یک بار logoff شدن دیگه از اون خبری نیست.:46:

Farahmand Farshidy
10-04-2008, 08:34
سلام به شما دوست عزیز!:11::11:

از پشتکار و استعداد شما خیلی خوشم اومد.بخصوص که تسلیم مشکل نشدید.:10:

حال که 30 روز دیگه ازش مهلت گرفتید، از این کرک برای اکتیو کردن ویندوز ویستا استفاده نمایید تا کاملاً خیالتان راحت شود.

این کرک برای تمامی ورژن های ویستا جواب میده البته منظورم تمامی ورژن های 32 بیت ویندوز ویستا است.

.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از تعداد لینک ها نترسید چون حجم شان خیلی کم و حدود 400 کیلوبایت است اما چون اینترنت ما ذغالی است، فایل را تیکه تیکه آپلود کردم.:46:

مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد

kamyar77
10-04-2008, 11:58
اینم یه لینک دیگه که حجمش فقط 1.7 مگ هست
برای اکتیو شدن ویندوز ویستا امیدوارم جواب بده.. که به احتمال 99% جواب میده!

"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

hrgh2
10-04-2008, 15:06
واقعا ممنونم دوستان با اجرای این دو تا کرک تعداد کرکهای اجرا شدم روی ویستا میشه 4 تا

راستش را بخواید من با استفاده از یک کرک اون زمان 30 روزه را متوقف کردم اما برای اطمینان بیشتر این کرکها را هم حتما اجرا میکنم
farahmand farshidi جان من اگه میخواستم تصلیم این مشکل بشم اون وقت باد کامپیوترم را جمع میکردم ولی مطمئن بودم که ویندوز حتما حفره های دیگه ای داره واسه همین توی سایتهای خارجی گشتم و با خوش شانسی تونستم این راه را پیدا کنم

بازم از توجه شما ممنونم امیدوارم این ترفند مفید باشه

javad2625
22-06-2008, 20:48
سلام
ویستای منم هم بعد از 30 روز غیر فعال شده. چند نوع کرک هم دارم، همه رو امتحان کردم ولی هیچ کدام نه در حالت Safe Mode و نه در Normal Mode جواب نمیده. دستورات پست اول رو هم امتحان کردم اما پیغام Access Denied می داد. حالا چکار کنم؟ کرک هایی که توی این تاپیک معرفی شده کسی تا حالا امتحان کرده؟

andyan
22-06-2008, 23:30
کرک آقای Farahmand Farshidy که جواب نمیده.
بقیه را هنوز تست نکردم.

Mehran NZ
30-06-2008, 20:56
اقا من هم مشکل اکتیو کردن ویستا رو دارم قبلا نسخه 6000 رو نصب کرده بودم که راحت کرک شد ولی امروز ویستای شرکت لورد2008 رو که از قرار معلوم همون sp1 هست بصورتenterprise 32 bit نصب کردم که اصلا کرک نمی شه توی نت هم چند تا فایل کرک پیدا کردم که جواب نداد این فایل جناب فرهمند هم کار نمی کنه لینک جناب kamyar77 هم خرابه
چاره چیه دوستان؟

Gamemaster
30-06-2008, 23:13
فيض بورديم

hesamjm
01-07-2008, 00:23
توی صفحه زیر هم لینک activator vista هست که خودم آپلود کرم و صد در صده و هم آموزش کامل کرک ویستا بصورت تصویری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hesamjm
01-07-2008, 00:24
شما در موقع نصب ویستا نباید هیچ کدی را وارد کنید:ادامه مطلب را بخوانید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehran NZ
01-07-2008, 10:06
نه متاسفنه این هم جواب نداد نمی دونم چه مرگشه در ضمن اولش هم هیچ کدی هم وارد نکرده بودم
می گم شاید بخاطر اینه که نسخه اینترپرایز رو انتخاب کردم نظر شما چیه؟

hesamjm
01-07-2008, 13:25
شما قبل از اینکه activator رو اجرا کنید باید user account control رو در حالت off قرار میدادید
آیا اینکار رو کردید؟
عجیبه!!!!!

Mehran NZ
05-07-2008, 20:00
شما قبل از اینکه activator رو اجرا کنید باید user account control رو در حالت off قرار میدادید
آیا اینکار رو کردید؟
عجیبه!!!!!
بله دوست عزیزم اینکار و کردم بنظر منم خیلی عجیبه ایا ایا کرک جدیدتری موجود نیست؟