PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری - افزایش وزن - نیاز به کمک دارم

persianastronomy
09-04-2008, 14:55
من 19 سالمه و قدم 169 یا 170 و وزنم این روزا 52 کیلوست :13:

خلاصه لاغرم ، خیلی ناراحت میشم وقتی کسی به لاغریم گیر میده امروز بخاطر همین حرفای چرند با چند تا از رفیقام دعوام شد . تور خدا کمک کنید من چه جوری میشه یکم چاق شم . غذا هم خوب میخورم ولی آخه این روزا یه مشکلی برام پیش اومده طوری که قبل از عید 55 کیلو بودم بعد از عید شدم 52 . خب مشکل روحی رو که نمیشه کاریش کرد حالا میشه بگید چی کار کنم همچین یکم پر و پیمون شم .

غذا به اندازه میخورم . خواببم بد نیست . ویتامین که هر روز یدونه جوشان میزینم به بدن . آزمایش خون چند ماه پیش هم پرابلمی نداشت ! ولی با این وجود خیلی لاغرم .

کمک کنید

persianastronomy
09-04-2008, 21:21
بابا جواب بدین دیگه .... :19:

technophile
06-05-2008, 11:06
من قبلا هم گقتم همون سمنو با دانه جو رو درست کن هر روز یکی دو بشقاب بخور ببین چی میشه :46:

tekno2006
06-05-2008, 14:41
من 19 سالمه و قدم 169 یا 170 و وزنم این روزا 52 کیلوست :13:

خلاصه لاغرم ، خیلی ناراحت میشم وقتی کسی به لاغریم گیر میده امروز بخاطر همین حرفای چرند با چند تا از رفیقام دعوام شد . تور خدا کمک کنید من چه جوری میشه یکم چاق شم . غذا هم خوب میخورم ولی آخه این روزا یه مشکلی برام پیش اومده طوری که قبل از عید 55 کیلو بودم بعد از عید شدم 52 . خب مشکل روحی رو که نمیشه کاریش کرد حالا میشه بگید چی کار کنم همچین یکم پر و پیمون شم .

غذا به اندازه میخورم . خواببم بد نیست . ویتامین که هر روز یدونه جوشان میزینم به بدن . آزمایش خون چند ماه پیش هم پرابلمی نداشت ! ولی با این وجود خیلی لاغرم .

کمک کنید

شما باید یه سری آزمایش چک آپ به ویژه تست های تیروئیدی (پرکاری تیروئید یکی از علامتاش لاغری مفرطه) و آزمایش مدفوع از نظر وجود انگل بدهید تا از این بابت سالم بودن خیالتون راحت بشه در این صورت می توانید با استفاد هاز رژیم غذایی مناسب توسط کارشناسان تغذیه به وزن ایده آل برسید