PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات اعصاب خرد کن من با سونی لطفا نجاتم بدید

aria_electric_fars
09-04-2008, 14:13
سلام دوستان
مشکلات مسخره و بیخودی من با این لپتاپ مسخره دارم اعصابم خرد شده مثلا یکیش اینه که همون طور که در عکس زیر می بینید اصلا فایل تصویری رو پخش نمی کنه و این ارور رو می ده نمی دونه چه مرگشه ولی فایل های صوتی رو پخش می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا مثلا یه مشکل دیگه من اینه که اگر دقت کنید این لپتاپ خودش مموری خور داره و وقتی که درایورش رو نصب می کنی مثلا 5 بار ویندوز عوض کردم و درایورش رو نصب کردم ولی تو این 5 بار فقط 1 بار شکل آیکونش درست بود و 4 بار اینجوری شد یعنی شکل آیکنش مشکل داره یکی بیاد نجات بده من رو از دست این خراب شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
09-04-2008, 15:32
اون پیغام media player دو احتمال داره :

1- فیلمت برای پخش نیاز به کدک خاصی داره

2- مدیا پلیر ورژن جدیدتر باید نصب کنی یا اگر 11 هست دوباره install کنی

و برای آیکون مموری کارت :

دوست داشتم جوابت رو بدم اما گفته بودم اگر چند جا تاپیک دادید دیگه هیچ کدوم از سوالات اون کاربر رو جواب نمیدم ... والسلام

alil1369
09-04-2008, 15:34
منم بودم اینجوری میشدم !!
اگه هارد ریکاوری رو فرمت نکرده باشی ! باید سیستمت رو ریست کنی موقع روشن شدن F10 رو بزنی تا VAIO Recovery بیاد بعد تو Wizard هاش Back to factory Setting And .... رو انتخاب کن یه 15 دقیقه طول میکشه تا مثل روز اولش بشه !
اگه هم هارد ریکاوری رو پاک کردی با سی دی و دی وی دی هایی که خودت ساختی (اگه ساخته باشی) سیستمت رو بوت کن و الی اخر !!
هیچ کدوم از مشکلای بالا ربطی به سونی نداره مشکل نرم افزاریه !!!!
اگه مشکل فقط با ویدیو هست یه برنامه پلیر دیگه نصب کن !
درایور مموری هم باید مدل دستگاه رو بگی تا من برات بزارم .

راستی پیشنهاد میشه به هیچ عنوان رو نوت بوک ویندوز متفرقه نصب نکنی !

aria_electric_fars
09-04-2008, 17:21
سلام
ای بابا دیونه شدم تو این بخش یه خرده درک کنید تا الان درست و حسابی از لپتاپم استفاده نکردم خب شما تاپیکش رو بزن تا من برم توش من که سر در نمیارم می گی تاپیک جدید نزن می رم یه جای دیگه می گی برو اینجا آخه آدم سرش گیج می ره دیگه
لپتاپم که خاک به سرش کنن مدل Vgn-Cr240n هست که اگر فهمیدم سونی اینقدر درایورهاش مزخرفه اصلا نمی خریدمش
من از این بک آپ و اینا اصلا سر در نمیارم آخه ببینید من بک آپ گرفتم ولی ویستا بود لامصب من ویندوز اکس پی می تونم راحت کار کنم برای همین نصب کردم تو هر سری یه فیلمی در میاره آخه من همون فیلم رو روی همون ویندوز روی یک سیستم دیگه انداختم راحت و بی مشکل خوندش حالا این چه مرگشه اینجا خدا می دونه؟؟؟
در مورد مموری ریدر هم یه کمکی کنید ببینم چه خاکی تو سرم بریزم لااقل بگید تا به صورت پیغام خصوصی بفرستم جوابش رو بدید تو پیغام سر از این تاپیک بازی ها در نمیارم

با تشکر
بای

persia007
09-04-2008, 19:02
اگه لپ تاپ صدا داره به احتمال زياد مشكل از كدك هست... برنامه vista codec pack رو روي لپ تاپت نصب كن

مشكل كارت ريدر چيه؟؟؟ نمي خونه يا فقط آيكونش اونطوريه ؟؟

aria_electric_fars
12-04-2008, 16:59
سلام
آیکونش اینجوریه
اعصابم رو خرد کرده