PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که فولدر ها رو تبدیل به فایل های Exe میکنه!!!

Cinoheh
09-04-2008, 13:30
سلام،
یه ویروسه سیریش افتاده به جونه کامپیوتر و رَم موبایلم که دیگه کلافم کرده!!!
روش کارش هم اینطوریه که فولدر ها رو تبدیل به فایل های Application یا EXE میکنه. البته از هارده کامپیوتر میشه وارد فولدر ها شد ولی تو موبایل Error میده و میگه Unknown File Format.
قبلا با کسپر اسکای ورژن 6.0... پیداش کردم ولی کاره خاصی نکرد و فقط Path فایل رو حذف کرد! طوری که اگر آدرس فولدر رو تو Address Bar تایپ میکردم میتونستم وارده فولدر بشم. پس یعنی عملاً سیستم رو disinfect نمی کرد.
البته فکر نمیکنم همچین ویروس جدیدی هم باشه. روش تکثیرش هم به این صورته که فقط کافیه با یک سیستم آلوده وارد فولدر های هارد بشیم حتی یکبار!!! فولدر هائی هم که آلوده میشن Properties اونها مثل یه فایل exe میشه و حجم شون هم به 65 کیلوبایت تغییر میکنه.
خواهش میکن اگر کسی اطلاعاتی در مورد خلاص شدن از شر این ویروسه کثیف داره، کــــــــــــــمـــــــــ ـکــــــــــم کــــــــــنــــــــــــه !!!!

omid.sarmad
09-04-2008, 13:35
سلام.اگه ممکنه یکی از فایلا رو آپ کن تا ببینیم.

Cinoheh
11-04-2008, 00:41
این لینکه یکی از فولدر های آلوده شده هست که آپلودش کردم. لطفاً با دستکش و ماسک دانلودش کنید!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Farahmand Farshidy
11-04-2008, 09:25
سلام دوست عزیز!:11::11:

و سلام امید جان! خوشحالم اینجا ملاقات میکنیم همدیگرو:11::11:

سلام،
یه ویروسه سیریش افتاده به جونه کامپیوتر و رَم موبایلم که دیگه کلافم کرده!!!
روش کارش هم اینطوریه که فولدر ها رو تبدیل به فایل های Application یا EXE میکنه. البته از هارده کامپیوتر میشه وارد فولدر ها شد ولی تو موبایل Error میده و میگه Unknown File Format.
قبلا با کسپر اسکای ورژن 6.0... پیداش کردم ولی کاره خاصی نکرد و فقط Path فایل رو حذف کرد! طوری که اگر آدرس فولدر رو تو Address Bar تایپ میکردم میتونستم وارده فولدر بشم. پس یعنی عملاً سیستم رو disinfect نمی کرد.
البته فکر نمیکنم همچین ویروس جدیدی هم باشه. روش تکثیرش هم به این صورته که فقط کافیه با یک سیستم آلوده وارد فولدر های هارد بشیم حتی یکبار!!! فولدر هائی هم که آلوده میشن Properties اونها مثل یه فایل exe میشه و حجم شون هم به 65 کیلوبایت تغییر میکنه.
خواهش میکن اگر کسی اطلاعاتی در مورد خلاص شدن از شر این ویروسه کثیف داره، کــــــــــــــمـــــــــ ـکــــــــــم کــــــــــنــــــــــــه !!!!نه دوست عزیز! آنطور که شما فکر میکنید نیست.

کامپیوتر شما به تروجانی به اسم Trojan.Win32.Delf.aam آلوده شده است.

این تروجان فولدر های شما رو Super Hidden میکنه و یه فایل exe در مسیر همان فولدر اصلی با شکل و آیکون فولدر و به اسم همون فولدر اصلی تون میسازه و زمانی که شما بروی اون فایل exe دابل کلیک میکنید یا میخواهید اونو باز کنید اون فایل exe هم میره و اون پوشه اصلی Hidden شده رو باز میکنه و شما فایل های خود را میبینید.

شما با برنامه ای که آپلود کردم و دوست عزیزم MB_Danger آنرا نوشته اند میتوانید این تروجان را از بین ببرید و همچنان با آن برنامه میتوانید دوباره فایل هایتان را از حالت Super Hidden بیرون بیارید.

آدرس دانلود برنامه:

.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مؤفق باشید!:11::11:

فرهمنــــــــد

Cinoheh
11-04-2008, 10:41
فرهمند جان دستت درد نکنه، هم بخاطر راهنمائیت و هم بخاطر آپلود فایل.
فقط یه لطفی کن و طریقه استفاده از این فایل رو هم بهم یاد بده چون وقتی بعد از دانلود بازش میکنم Open With باز میشه!

mahdi7610
11-04-2008, 11:09
فرهمند جان دستت درد نکنه، هم بخاطر راهنمائیت و هم بخاطر آپلود فایل.
فقط یه لطفی کن و طریقه استفاده از این فایل رو هم بهم یاد بده چون وقتی بعد از دانلود بازش میکنم Open With باز میشه!
سلام دوست عزیز

اینم هم لینک برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط کافیه برنام اجرا کنید و روی گزینه scan کلیک کنید و منتظر بمونید تا برنامه کار خودش را انجام بده .

موفق باشید .

Cinoheh
11-04-2008, 11:19
مهدی جان، مشکل من اینه که وقتی برنامه رو میخوام Run کنم Open With باز میشه! اینو باید چیکارش کنم؟!!!

samankermani
11-04-2008, 11:27
اين ديگه چيزه خداي من عجب چيزيه

mahdi7610
11-04-2008, 13:10
مهدی جان، مشکل من اینه که وقتی برنامه رو میخوام Run کنم Open With باز میشه! اینو باید چیکارش کنم؟!!!
سلام دوست خوبم

راستی این برنامه فشرده شده هستش باید برنامه winrar روی سیستمت نصب شده بشه .

برنامه winrar روی سیستمتون نصب هست یا نه ؟

اگه نصب نیست نصب کنید و بعد برنامه را از حالت فشرده خارج کنید و بعد هم اجرا کنید .

موفق باشی .

Cinoheh
12-04-2008, 09:02
مهدی و فرهمند عــــزیــــــز ، دست گُلتون درد نکنه، فایل ها از حالت سوپـــر هیدن در اومدن ولی حالا باید یه آنتی ویروس نصب کنمو پدرشونو در بیاره.
دست چندتا ویروس دیگه هم رو شد.
باز هم ممنون.

pandemonium
12-04-2008, 11:06
سلام دوست عزیز

اینم هم لینک برنامه

فقط کافیه برنام اجرا کنید و روی گزینه scan کلیک کنید و منتظر بمونید تا برنامه کار خودش را انجام بده .

موفق باشید .

ممنون .

فایلهای درایوی که NTFS بود رو کامل برگردوند .
ولی درایو دیگرم رو که FAT32 بود بدون تغییر باقی موند !

یکی از درایوهام رو کاری نکرد
فایلهای اون درایو رو چه طوری برش گردونم ؟؟

mahdi7610
12-04-2008, 13:16
ممنون .

فایلهای درایوی که NTFS بود رو کامل برگردوند .
ولی درایو دیگرم رو که FAT32 بود بدون تغییر باقی موند !

یکی از درایوهام رو کاری نکرد
فایلهای اون درایو رو چه طوری برش گردونم ؟؟
سلام دوست خوبم

به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کن .

روشی برای برگردوندن فایلهایی که به صورت سوپر هایدن در اومدن گفتم .

موفق باشی .

Farahmand Farshidy
13-04-2008, 01:14

مهدی و فرهمند عــــزیــــــز ، دست گُلتون درد نکنه، فایل ها از حالت سوپـــر هیدن در اومدن ولی حالا باید یه آنتی ویروس نصب کنمو پدرشونو در بیاره.
دست چندتا ویروس دیگه هم رو شد.
باز هم ممنون.از جانب من، قابل نداشت!:46:

برای آنتی ویروس از Kaspersky یا Nod32 و یا هم از BitDefender استفاده نمایید چون از جمله بهترین آنتی ویروس ها هستند.

انتخاب من Kaspersky یا BitDefender خواهد بود. از Nod32 خوشم نمیاد چون در سال 2007 در یکی از Test ها خیلی نمره پایین نسبت به آنتی ویروس های بالایی گرفته بود.

مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد

mefmef
18-04-2008, 10:22
سلام دوست خوبم

راستی این برنامه فشرده شده هستش باید برنامه winrar روی سیستمت نصب شده بشه .

برنامه winrar روی سیستمتون نصب هست یا نه ؟

اگه نصب نیست نصب کنید و بعد برنامه را از حالت فشرده خارج کنید و بعد هم اجرا کنید .

موفق باشی .

اگه این فایل با وین رر زیپ شده چرار پسوند اون rar نیست ؟

من مشکل باز کردن این فایل را دارم بشکل open with باز می شه چکار کنم winrar هم رو سیستمم نصب هست

mahdi7610
18-04-2008, 10:55

من مشکل باز کردن این فایل را دارم بشکل open with باز می شه چکار کنم winrar هم رو سیستمم نصب هست
سلام دوست عزیز

بفرما این هم لینک برنامه بدون فشرده سازی .

موفق باشید .

Farahmand Farshidy
18-04-2008, 11:41

کسی نگفته که این فایل با WinRaR زیپ شده است.

این فایل با برنامه 7Zip (سون زیپ) فشرده شده اما شما میتونید با برنامه WinRaR اونو از حالت فشرده برون آرید.

من مشکل باز کردن این فایل را دارم بشکل open with باز می شه چکار کنم winrar هم رو سیستمم نصب هستزمانی که بالای فایل دانلود شده کلیک کردید و پنجره Open with ظاهر شد، بالای دکمه Browse کلیک کنید و به مسیر پایین برید:

C:\Program Files\WinRAR

اگر ویندوز شما در درایو \:C نصب نیست، شما به همان درایو برید که ویندوز آنجا نصب شده است.

حال فایل winRAR.exe را انتخاب نموده و بروی کلید Open کلیک نمایید.

در پنجره Open with تیک گزینه Always use the selected program to open this kind of file را بزارید و بروی OK کلیک نمایید.

حال میتونید فایل رو با WinRaR از حالت فشرده برون آرید.

همچنان برای راحتی شما برنامه رو بدون فشرده ساختن آپلود کردم که از آدرس پایین میتونید دانلودش کنید:

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکلی بود، در خدمتیم!

مؤفق باشید:11::11:
فرهمنــــــد

Farahmand Farshidy
18-04-2008, 11:46
سلام مهدی جان!:11::11:

سلام دوست عزیز

بفرما این هم لینک برنامه بدون فشرده سازی .

موفق باشید .عجیب هم نظریم:18::18:

همچنان برای راحتی شما برنامه رو بدون فشرده ساختن آپلود کردم که از آدرس پایین میتونید دانلودش کنید:

. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مؤفق و پیروز!:11::11:
فرهمنـــــــــد

Cinoheh
11-06-2008, 11:25
mahdi7610 & Farahmand Farshidy عزیز. بازهم ازتون تشکر میکنم. اینقدر که شما خوش اخلاقید آدم دلش میخواد هی راه بره و ازتون تشکر کنه!!!
بازم ممنون.

شـیـفــو
28-06-2009, 17:02
بهترین و قویترین انتی ویروس اواست نسخه حرفه ای و بروز شده هست
من کاسپر داشتم اما از اون هم بهتره هم سبک تره
البته نسخه حرفه ایش فقط عالیه
اگر بار اول با دایال اپ بروز کنیدش حدود 3 ساعت میشه اما از بار بعد حدود دو دقیقه کمتر بروز میشه
واقعا عالیه من بعد از نصب اون الان 6 ماهه ویندوز مجبور نشدم عوض کنم
مزایا
شناسایی انواع ویروس ها
آپدیت سریع
حجم کم برنامه و مشغول نشدن سیستم
اجازه ندادن به سیستم برای خاموش شدن تا زمانیکه فلش یا دیسک خارجی به سیستم وصله
اسکن سایت ها که واقعا چیزه عالییه و امکان بذاره شما اون ویروس معروف که در پس زمینه برخی سایت هاست و باعث میشه همش یک سایت باز کنه بگیرید
شناسایی نیو فولدر ساز
شناسایی کزم قیس و ...
فقط در مورد این ویروس که تو این تایپیک بخث شده کار نمیکنه که کاسپر هم روش جواب نداده تا حالا همینطور نود32

alzazimi
17-02-2019, 21:03
سلام
منم دقیقا همین ویروس رو دارم و با آنتی ویروس اویرا شناسایی و پاکشون کردم، مشکلم اینه که فایل های اصلیم نیست، یعنی درایوام پره اما فایلی نمایش داده نمیشه، نرم افزاری هم که معرفی کردید نصب کردم اما وقتی اسکن میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و نرم افزار بسته میشه.
راهنمایی بفرمایید.