PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ازرا یا توسان

eshgh_rap
09-04-2008, 11:31
سلام.ما شاید ماشینمون رو عوض کنیم. می خواستم بدونم ازرا بگیرم یا توسان لطفا اطلاعات کامل هر 2 ماشین را بزارید.:40::11:

mseddighi
09-04-2008, 14:51
اين دو تا ماشين تنها شباهتي که دارن اينه که اسمشون هيونداي است .
حالا چرا بين اين دوتا گير کردي من نميدونم . يکيشون suv و اون يکي سدانه .
10 ميليون هم که اختلاف قيمت دارن .
اگه پول آزرا رو داري که اصلا شک نکن . اگه هم suv ميخواي خوب سانتافه انتخاب بهتريه . اگه از قيافه توسان هم خوشت مياد که توسان بگير . حالا چه انتظاري از ماشين داري بگو تا بهت بگم چي بگيري.

alex winson
09-04-2008, 14:58
هیوندای آزرا کاملا با توسان متفاوت هستش ولی از همه ی جنبه ها نگاه کنیم آزرا گزینه ی مناسب هستش.

S a f a 6 4
09-04-2008, 15:02
هیوندای آزرا کاملا با توسان متفاوت هستش ولی از همه ی جنبه ها نگاه کنیم آزرا گزینه ی مناسب هستش.

مصرف بنزین آزرا کمر شکنه

eshgh_rap
09-04-2008, 15:11
مصرف بنزین آزرا کمر شکنه
اره منم اینو شنیده بودم . می گن ازرا پشتش سابم داره راسته؟

Talabkar
09-04-2008, 19:34
كسي كه 40 50 ميده باسه ماشين ديگه بنزين باسش مشكلي نداره

T.K
09-04-2008, 20:01
كسي كه 40 50 ميده باسه ماشين ديگه بنزين باسش مشكلي نداره

عزیز من این حرف رو نزن
آدم وقتی این قدر پول بالای ماشین می ده انتظار داره همه چیزش خوب باشه نه اینکه مثل اسب بنزین بخوره
آره یا نه؟

سانتافه مرگ نداره ولی جریان بنزینش رو نمیدونم چه جوریه؟
یا اینکه سوناتا بخری و اسپرت کنی!! شنیدم وقتی اسپرت بشه قیافش با قیافه ی اصلیش کلی فرق داره

eshgh_rap
09-04-2008, 20:37
آدم وقتی این قدر پول بالای ماشین می ده انتظار داره همه چیزش خوب باشه نه اینکه مثل اسب بنزین بخوره
آره یا نه؟

تایید میشه . ادم باید از پولی که می ده تمام استفاده رو بکنه . حالا یه سوال : توسان و سانتافه موتوراشون یکی هست؟

eshgh_rap
09-04-2008, 20:43
یا اینکه سوناتا بخری و اسپرت کنی!! شنیدم وقتی اسپرت بشه قیافش با قیافه ی اصلیش کلی فرق داره

اینم 2 تا عکس از سونا تای اسپرت شده .خدایی چه رخی پیدا می کنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

T.K
09-04-2008, 21:03
تایید میشه . ادم باید از پولی که می ده تمام استفاده رو بکنه . حالا یه سوال : توسان و سانتافه موتوراشون یکی هست؟

سلام عشق رپ
باورت میشه من که کرمانی هستم و حد اقل باید آمار ماشینای کرمان خودرو رو داشته باشم تازه اسم توسان رو می شنوم!!!!!!!!!!
ولی تا این حد میدونم که سانتافه با دو نوع موتور هست:
1. اگه اشتباه نکنم 2.8 Lit
2. 3 یا 3.2 Lit

ولی من که عکسای سانتافه رو به طور کامل(عقب ، جلو ، پشت ، رو ، زیر ، ردیف اول دوم سوم و ...)خیلی خفنه
راستی هم کاست می خوره هم cd وقتی هم یه نفر میگه ماشینتون چیه میگی ســــــــــانتـــــــــــ ـــافـه ـه ـه ـه:27:
ولی اگه میخوای همیشه اعای سرعت کنی سوناتا بهتره
البته من بازم می گم سانتافه چون زیاد تند رفتن هم خوب نیست.و نیز این که ســــــــــــــانتـــــــ ـــــــــــــــافه ـه ـه ـه

Farshadd
09-04-2008, 22:35
سلام

راستش هر چی فکر میکنم نمیدونم چطوری بین این 2تا گیر کردی.

آخه توسان یه suv هست.

مثل اینه که من بگم: موندم پاترول بگیرم یا پارس.

ولی در یه حالت کلی بنده به شخصه برای استفاده خودم و خانوادم و خیلیای دیگه، هیوندای ازرا رو پیشنهاد میکنم و میپسندم. چرا که واقعا ماشین خوبیه و خوب هم از آب درومده و هم اینکه نسبت به تمام هم قیمتاش در ایران، تقریبا بهترینه

Optimus Prime
09-04-2008, 23:54
سلام دوستان
ماشین خوبیه در ایران مشخصات اون مدلی که تو ایران هست را نمی دونم ولی مدل 2008 با امکانات کامل مشکلی که من دیدم مصرف زیادش بود (چون تو ماه حدود 7000 km باید میرفتم از دبی به اینور اونور) ولی قیمت بسیار کمی داره ( مدل 2008 الان 80000 درهم است حدود 20 تومان خودمون تازه یه Laptop LG هم هدیه می دند) امارات هم اصلا طرفدار نداره خیلی کمه.

eshgh_rap
10-04-2008, 15:16
سلام دوستان
ماشین خوبیه در ایران مشخصات اون مدلی که تو ایران هست را نمی دونم ولی مدل 2008 با امکانات کامل مشکلی که من دیدم مصرف زیادش بود (چون تو ماه حدود 7000 km باید میرفتم از دبی به اینور اونور) ولی قیمت بسیار کمی داره ( مدل 2008 الان 80000 درهم است حدود 20 تومان خودمون تازه یه Laptop LG هم هدیه می دند) امارات هم اصلا طرفدار نداره خیلی کمه.

ممنون خیلی جالب بود

Ramin Khan
06-12-2008, 22:00
ازرا خيلي سر تره
هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ باطن

D r i v e r
06-12-2008, 22:08
دلت میاد آزرا رو با توسان مقایسه کنی؟
آزرا هم خوشگله هم از نظر قدرت و شتاب سر تره

ravani_13
07-12-2008, 18:34
سلام

منم ازرا رو بیشتر می پسندم ولی به مصرفش هم توجه داشته باش که واقعا ....

LORD-Sh
01-10-2009, 01:22
کی میگه آزرا مصرفش بالاست؟ به نظر شما مصرف بین 10تا 11.5 با سرعت زیاد تو سربالایی برای همچین ماشینی با 3300 حجم موتور و با 1800 کیلو وزن. زیاده وکمر شکن؟!!!
خودم تست کردم.کسی که سوار شده باشه.کسی که رونده باشه میفهمه من چی میگم. این ماشین حرف نداره

rami_hemi
01-10-2009, 10:08
سلام عشق رپ
باورت میشه من که کرمانی هستم و حد اقل باید آمار ماشینای کرمان خودرو رو داشته باشم تازه اسم توسان رو می شنوم!!!!!!!!!!
ولی تا این حد میدونم که سانتافه با دو نوع موتور هست:
1. اگه اشتباه نکنم 2.8 Lit
2. 3 یا 3.2 Lit

ولی من که عکسای سانتافه رو به طور کامل(عقب ، جلو ، پشت ، رو ، زیر ، ردیف اول دوم سوم و ...)خیلی خفنه
راستی هم کاست می خوره هم cd وقتی هم یه نفر میگه ماشینتون چیه میگی ســــــــــانتـــــــــــ ـــافـه ـه ـه ـه:27:
ولی اگه میخوای همیشه اعای سرعت کنی سوناتا بهتره
البته من بازم می گم سانتافه چون زیاد تند رفتن هم خوب نیست.و نیز این که ســــــــــــــانتـــــــ ـــــــــــــــافه ـه ـه ـه
دوست گلم خب شما حق دارید خبری نداشتهب اشید چون این مدلها تولید نمیشن و فقط واردات میشن کرمان موتور فقط ورنا(اکسنت نسل قبلی)و آوانته رو تولید میکنه که اونم نسل قبلی هستش و یه مورد دیگه سانتافه تا جایی که من اطلاع دارم دو نوع موترو 2.7 شیش سیلندر و 3.3 شیش سیلندر داره که فقط نمونه 2.7 لیتری توی ایران موجود هستش و به صورت شرکتی وارد شده و اینجا بحث بین توسان و آزرا هستش خواهشا دقت کنید

سلام دوستان
واقعا دوست عزیز موراد خوبی رو اشاره کردین
میشه بپرسم مدل ماشین شما از نوع موترو 3.3 لیتری هستش یا موتور بزرگتر (تا جایی که یادم میاد 3.6 لیتری )
ولی دوستان از حق نگذریم آزرا با همه زیبایی ظاهری و امکانات و کارایی فنی برتری که تو رده خودش داره در مقابل رقیب تازه واردش یعنی تویوتا آریون ماشین ضعیفی هستش آریون شاید توی عکسها زیاد رخ جالبی نداشته باشه ولی من این دو تا ماشین رو کنار هم دیدم واقعا میتونه قیافه زیباتری نسبت به آزرا باشه .

farshad bugatti
01-10-2009, 13:38
اما به نظر من مقایسه و شک کردن بین این دو درست نیست چون قابلیت ها ی هردو فرق میکنه اما در کل ازرا خوبه اما اگه شاسی بلند بخوای بخری توسان خوب نیست کیا اسپورتیج بخری بهتره.

MoHaMaD ZaNd
01-10-2009, 13:56
يا فرشاد موافقم !!! آزرا خيلي بهتر از توسان هست . البته توسان رو بايد با اسپورتيج مقايسه كني كه بازم اسپورتيج بهتره !!!