PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای کپی کردن نوعی cd

maxy_963
09-04-2008, 00:19
سلام.......... من یه دونه dvd گرفتم....... که وسط اون یه حلقه دایره ای نازک ساه وجود داره... فکر کنم خش انداختن روی اون. حالا با چی من باید اونو کپی کنم روی هارد ؟ کسی میدونه ؟

mobtakeran
09-04-2008, 00:25
دو راه داری

یکی ایمیج گرفتن که باید با کلون سی دی انجام بشه (نه کلون دی وی دی)

یه روش دوم کپی کردن فایلها به روی هارد دیسک

؟؟؟؟؟

Js0ner
09-04-2008, 01:50
دو راه داری

یکی ایمیج گرفتن که باید با کلون سی دی انجام بشه (نه کلون دی وی دی)

یه روش دوم کپی کردن فایلها به روی هارد دیسک

؟؟؟؟؟

اولا- پس Clone DVD چی کاره است. اگه اینطور باشه پس براساس منطق باید سی دی رو با Clone DVD ایمیج گرفت :13:

آخرا- بابا خودش میگه که چطوری میشه اوونو روی هارد کپی کرد, حالا شما میگی که دومین راه اینه که اوونو روی هارد کپی کنی؟ :31:

mobtakeran
10-04-2008, 23:12
قفلها هیچ موقع منطقی عمل نمیکنند
آره عزیز دل clone DVD بدرد نمی خوره و بیشتر مال کپی گرفتن از دی وی دی های فیلمه تا قفل دار و ... و در این میان همون کلون سی دی بهتر عمل میکنه.

منظور از کپی روی هارد :
ایمیج گرفت هم نوعی کپی روی هارده دیگه !
خوب کپی روی هارد هم یک موقع ریپ کردنه (با CD- DVD Ripprer) , یه موقع هم با ابزارهایی مثل ایزوباستر اکسترکت کردن و...

پیوست : اگه حکومت نظامی نبود چیکار میکردی ؟
[Js0ner] عزیز نظر شما چیه؟

stardust
12-04-2008, 04:27
آره بهترین راه کلون سی دی 5.3 هستش یا اینکه فایلهاتو با ایزوباستر تک تک کپی کنی رو هارد

Js0ner
13-04-2008, 08:19
قفلها هیچ موقع منطقی عمل نمیکنند
آره عزیز دل clone DVD بدرد نمی خوره و بیشتر مال کپی گرفتن از دی وی دی های فیلمه تا قفل دار و ... و در این میان همون کلون سی دی بهتر عمل میکنه.

منظور از کپی روی هارد :
ایمیج گرفت هم نوعی کپی روی هارده دیگه !
خوب کپی روی هارد هم یک موقع ریپ کردنه (با CD- DVD Ripprer) , یه موقع هم با ابزارهایی مثل ایزوباستر اکسترکت کردن و...

پیوست : اگه حکومت نظامی نبود چیکار میکردی ؟
[Js0ner] عزیز نظر شما چیه؟

به حق چیزای ندیده! پس برو به نویسنده اش یه اطلاعی بده :31:

فقط نگو که برو رو هارد کپی کن چون ایهام ایجاد میشه , همون اول باید می گفتی که با فلان اینکارو بکن .

- من منظورتو از جملهء آخری متوجه نمیشم. اگه چیزه خاصی هست پیغام خصوصی بده! :13:

aydin_eb7777
15-04-2008, 00:19
سلام به همه دوستان عزیز به خصوص استاد کرک آقای Js0ner
استاد گرامی این دوستمون راست می گه CloneDVD برای کپی فیلم استفاده می شه .
و به نظر من با برنامه الکل ایمیج بگیر چون فکر نکنم ConeCD بتونه از DVD کپی بگیره