PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با زيرنويس فیلمهای Divx

amin123
08-04-2008, 19:26
من فيلم هاي DivX را كه اجرا ميكنم همراه با زيرنويسشون،نميدونم چرا تازگي ها زيرنويس ها با فيلم مطابقت ندارند........

قبلا من اين مشكل را نداشتم.....

نميدونم چي شده كه بعد از يكم وقت كه فيلم شروع ميشه.. زمان زيرنويس با زمان فيلم بهم ميخوره....

من از نرم افزار jetaudio براي پخش اين فيلم ها استفاده ميكنم....

ممنون ميشم اگر كمكم كني......

S0R3N4
09-04-2008, 18:55
میتونه دلایل مختلفی داشته باشه!
یه بار پلیرت رو عوض کن ببین درست میشه یا نه!میتونی با برنامه ی SubTittle WorkShop هم زیرنویس هاتون با فیلم هماهنگ کنی!

H M R 0 0 7
10-04-2008, 09:16
پلير KM Player رو نصب كن و هر جاي كه ديدي زير نويس مطابقت نداشت با دكمهاي [ ] رو صفحه كليد عقب جلو كنش .خيلي راهت.

amin123
11-04-2008, 00:03
پلير KM Player رو نصب كن و هر جاي كه ديدي زير نويس مطابقت نداشت با دكمهاي [ ] رو صفحه كليد عقب جلو كنش .خيلي راهت.

آقا ممنون از لطفت.....

بله من دقيقا همين كار را كردم......

ولي اعصابم خود ميشه.هي جلو و عقب كنم......

اخه قبلا اين مشكل را نداشتم

feli جان من player را هم عوض كردم و حتي reinstal هم كردم اما فرقي نكرده

sd70
11-04-2008, 06:16
اين احتمال هم هست که زيرنويس از نظر فريم ريت با فيلم هماهنگ نباشه.

با برنامه Subtitle Workshop يه کم fps ها رو دستکاري کن شايد درست بشه.

Sadjad Sharifian
11-04-2008, 21:35
دوستان سلام...
اگه سوالم تکراریه واقعا ببخشید..باور کنین کلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم..
ولی سوالم: اینکه من یه دیویدی پلیر سامسونگ دارم که قابلیت پخش DivX و XviD رو هم داره..ولی قضیه اینه که مثلا من یه سیدی رایت کردم، با یه فایل DivX با فرمت Avi و بعد هم زیرنویسش رو با کلی فرمت مختلف تو یه دایرکتوری رو سیدی رایت کردم...ولی بعدا هر چی سعی کردم که تو دستگاه زیرنویس رو Load کنم، موفق نشدم...میخواستم ببینم که آیا زیرنویس رو با فرمت خاصی باید رایت کرد یا مثلا تو مسیر خاصی باید رایت کرد؟! یا اینکه اگه نه، پس کلا جریان چیه؟! در ضمن کاتالوگ دستگاه توضیحاتی از فابلیت پخش زیر نویس برای DivX داده ولی توضیحات زیاد جامع نیست...منظور اینکه دستگاه قابلیت پخش زیرنویس برای DivX رو داره...ولی حالا اینکه چطوری.....دقیقا سوال منو تشکیل میده
ممنونم.
موفق باشید.