PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جشنواره شگفتی های ایرانسل (جشنواره دوره بهار)/تمامی مباحث مربوط به این طرح در این تاپیک

hosiyar
08-04-2008, 16:01
بالاخره سایت irancell.ir هم آپدیت شد و من دیدم یه جای کامل برای این جشنواره نیست ، این تاپیک رو زدم .

از 20 فروردین تا 31 خرداد 87 :

قیمت های سیم کارت :
سیم کارت دائمی ایرانسل : 75000 تومان
سیم کارت اعتباری ایرانسل : 10000 تومان
سیم کارت پیام رسان ایرانسل : 5000 تومان
یک هدیه ویژۀ هر مشترک: همه برنده اند!
در مدت زمان جشنواره (در فاصله 20 فروردین تا 31 خرداد 87):
• تمامی مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل که صورتحساب دوره قبل خود را به طور کامل پرداخت نموده و میزان کارکرد خود را در دوره صورتحساب بعدی به مقدار معینی افزایش داده باشند، مبلغ مشخصی (بر حسب میزان مصرف خود) اعتبار رایگان هدیه می گیرند.
• تمامی مشترکین سیم کارت اعتباری یا پیام رسان که سیم کارت خود را تا حد معینی شارژ کنند، مبلغ مشخصی (بر حسب میزان مصرف خود) اعتبار رایگان هدیه می گیرند.
با این اعتبار مشترکین می توانند از تمامی خدمات ایرانسل – بدون محدودیت در مقصد تماس – استفاده نمایند.

ساعت خوش GPRS: هر کیلو بایت فقط 1 ريال !
سیم کارت دائمی ، اعتباری و پیام رسان :
شنبه تا چهارشنبه ساعت 12 شب الی 6 صبح و پنچ شنبه و جمعه در تمامی ساعات فقط 1 ریال بر کیلوبایت .
سیم کارت دائمی ، اعتباری :
سایر ساعات 5 ریال بر کیلوبایت .
سیم کارت پیام رسان :
سایر ساعات 2 ریال بر کیلوبایت
تخفیف باورنکردنی برای مکالمه و پیام کوتاه در شبهای بهاری
دائمی اعتباری
ساعات اوج مصرف
(6 صبح تا 11:59 شب) بین خطوط ایرانسل 499 ريال 620 ريال سایر خطوط 625 ريال 852 ريالساعات کاهش مصرف
(12 شب تا 5:59 صبح) بین خطوط ایرانسل 12 شب تا 1:59 صبح 399 ريال 499 ريال 2 صبح تا 3:59 صبح 359 ريال 449 ريال 4 صبح تا 5:59 صبح 309 ريال 389 ريال
سایر خطوط 449 ريال 709 ريال
5 طرح تشویقی رنگی: قرمز، آبی و 3 تعرفه طلایی (طلایی، طلایی یک ستاره و طلایی دو ستاره)
جهت کسب اطلاع از طرح های تشویقی به سایت ایرانسل مراجعه کنید .

و سرانجام :
جوایز باورنکردنی جشنواره شگفتی ها
بخش اول قرعه کشی:
این بخش ویژه مشترکینی است که در مدت تعيین شده، پس از تکمیل ثبت نام، نخستین تماس را از سیم کارت دائمی، اعتباری یا پیام رسان خود برقرار نمایند. جوایز بی سابقه این بخش عبارتند از:

مهلت شرکت در قرعه کشی:
از 20 فروردین تا 27 اردیبهشت 87 مهلت شرکت در قرعه کشی:
از 20 فروردین تا 31 خرداد 87 یک ویلا در شمال کشور .یک ویلا در جزیره کیش 10 دستگاه پژو 206

از 20 فروردین تا 27 اردیبهشت 87 ...
مشترکینی که در فاصله 20 فروردین تا 27 اردیبهشت 87 نخستین تماس را از سیم کارت خود برقرار و ثبت نامشان را تکمیل نمایند، در قرعه کشی یک ویلا در شمال کشور، یک ویلا در جزیره کیش و 10 دستگاه پژو 206 شرکت داده می شوند.

یک فرصت دوباره!
مهلت شرکت در قرعه کشی 10 دستگاه پژو 206 تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد داشت و بنابراین، مشترکینی که در دور اول قرعه کشی شرکت نموده و برنده جایزه ای نشده باشند، بطور خودکار در دور دوم قرعه کشی که از 28 اردیبهشت تا 31 خرداد برگزار می شود، شرکت داده خواهند شد!

از 28 اردیبهشت تا 31 خرداد 87 ...
همچنین مشترکینی که در فاصله 28 اردیبهشت تا 31 خرداد 87 نخستین تماس را از سیم کارت خود برقرار و ثبت نامشان را تکمیل نمایند، در قرعه کشی 10 دستگاه پژو 206 شرکت داده می شوند.

توجه: همانطور که اشاره شد، مشترکینی که در فاصله 20 فروردین تا 27 اردیبهشت 87 ثبت نام خود را تکمیل و نخستین تماس را از سیم کارتشان برقرار نمایند، در هر دو دور قرعه کشی شرکت داده می شوند. بنابراین، در صورتیکه تا پیش از 27 اردیبهشت 87 اقدام نمایید، در هر 2 دوره قرعه کشی شرکت داده می شوید!

بخش دوم قرعه کشی: برای تمامی مشترکین قبلی و جدید ایرانسل!
این بخش از قرعه کشی جشنواره شگفتی ها، مربوط به باورنکردنی ترین جایزه ای است که تا به حال در کشور ارائه شده است:

"یک هـواپیمـای تـفریحـی دو نفره به همراه آمـوزش و مـجوز پـرواز!"

صرفنظر از زمان خریداری سیم کارت، به ازای هر بار که سیم کارت اعتباری یا پیام رسان خود را به مبلغ 5 هزار تومان شارژ و استفاده، و یا صورتحساب سیم کارت دائمی خود را به همین مبلغ پرداخت نمایید، یک امتیاز برای شرکت در قرعه کشی این جایزه باورنکردنی کسب می نمایید! بنابراین تمامی مشترکین قبلی و جدید ایرانسل می توانند در قرعه کشی این جایزه باورنکردنی شرکت کنند.

توجه:
تنها در صورتی در قرعه کشی هواپیما شرکت داده می شوید که سیم کارت اعتباری یا پیام رسان خود را حداقل 20هزار تومان شارژ و آن را تا زمان قرعه کشی استفاده کرده و یا در مورد سیم کارت دائمی برابر 20هزار تومان صورت حساب خود را پرداخت نموده باشید. به این ترتیب حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه کشی 4 امتیاز است.
بنابراین، هر 5 هزار تومان افزایش کارکرد خط و یا پرداخت صورتحساب، امتیازتان را بالاتر برده و شانس شما را برای برنده شدن بیشتر می کند!

توجه:
* حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه کشی 4 امتیاز (برابر 20هزار تومان) می باشد و شما به ازای هر 5 هزار تومان شارژ و استفاده اعتبار و یا پرداخت صورتحساب، یک امتیاز می گیرید.
* مربوط به دارندگان سیم کارتهای دائمی: توجه فرمایید که مبالغ پرداختی برای تسویه بدهی تا پیش از 20 فروردین 87، جزء امتیازات محسوب نمی شود.
* تاریخ قرعه کشی متعاقباً اعلام خواهد شد. مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز ایرانسل با حضور هیأت نظارت بر امر قرعه کشی، نمایندگان محترم دادستانی کل کشور، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی و خبرنگاران صورت می پذیرد.

-------------------------------------------------------------------------------------------
جهت کسب اطلاعات بیشتر به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید .
امیدوارم خوب اطلاعات رو داده باشم .

milad5113
08-04-2008, 16:10
خیلی متشکر از شما و همچنین ایرانسل دوست داشتنی...

actooor
08-04-2008, 16:45
ممنون...
جالب بود...
ولی اول انتن دهی رو درست میکرد بهتر بود...

amin-se
08-04-2008, 19:20
منتظر طرح ها بودم . ممنونم ...

jackhammer
08-04-2008, 19:58
ممنون...
جالب بود...
ولی اول انتن دهی رو درست میکرد بهتر بود...
قربون آدم چیز فهم!
به خدا خوب بلده ملتو گول بزنه!
سیم کارت بخر ویلا جایزه میدیم ولی وقتی خریدی دیگه هیچی!
من که خودم ماههاست دولتی خریدم ولی دوستام هنوز ایرانسل دارن.میگن اینترنتش که قطعه اس ام اس هم یا دلیور نمیشه یا وقتی ارسال میشه و پولشو کم میکنه سریع میزنه Message not delivered.
تو عید هم اس ام اسش قطع بود در حالی که مال من سالم سالم بود.
آخه مشکل اینه که اگه خودتم نداشته باشی دست از سرت بر نمیداره.این رفیقامون که دارن و اس ام اساشون به من نمیرسه و ... اعصاب منو خورد کرده.
خودم که داشتم یه مکافاتی بود حالا یکی دیگه!

H M R 0 0 7
08-04-2008, 20:01
به هر حال تا آخر شهریور وقت داره که سیم کارتاشو بفروشه!!!بعد از اون دیگه حق فروش نداره.

Evolution37
08-04-2008, 20:30
به هر حال تا آخر شهریور وقت داره که سیم کارتاشو بفروشه!!!بعد از اون دیگه حق فروش نداره.

فکر نکنم اینطور باشه!!!

samanajan
08-04-2008, 20:35

واسه چي

من شنيدم هر چقدر دوست داشته باشه به اندازه ظرفيت شبكه مي تواند سيم كارت بيرون دهد

جديدا 0937 را مي خواهد به بيرون عرضه كند

hosiyar
08-04-2008, 21:30
قربون آدم چیز فهم!
من که خودم ماههاست دولتی خریدم ولی دوستام هنوز ایرانسل دارن.میگن اینترنتش که قطعه اس ام اس هم یا دلیور نمیشه یا وقتی ارسال میشه و پولشو کم میکنه سریع میزنه Message not delivered.
آخه مشکل اینه که اگه خودتم نداشته باشی دست از سرت بر نمیداره.این رفیقامون که دارن و اس ام اساشون به من نمیرسه و ... اعصاب منو خورد کرده.

یه وقت فکر نکنید می خوام طرفداری ایرانسل رو بکنم (به چیزم هم نیست)

ولی والا من از دادشم که همراه اول هم داره بهتر استفاده می کنم . آنتنم همه جا پره و توپ آنتن میده . مثلا بین 1500 تا اس ام اسی که تا به حال زدم ، تقریبا فقط 10 تاش not delivered شده یا نرسیده . اینترنتش هم من حتی زمان مجانی بودنش توپ وصل میشدم . نمیدونم قضیه چیه که اینهمه مخالف داره . من که خیلی راضی ام !!

Evolution37
08-04-2008, 21:34
بالاخره سایت irancell.ir هم آپدیت شد و من دیدم یه جای کامل برای این جشنواره نیست ، این تاپیک رو زدم .

از 20 فروردین تا 31 خرداد 87 :

قیمت های سیم کارت :
سیم کارت دائمی ایرانسل : 75000 تومان
سیم کارت اعتباری ایرانسل : 10000 تومان
سیم کارت پیام رسان ایرانسل : 5000 تومان
یک هدیه ویژۀ هر مشترک: همه برنده اند! [.

قیمت سیم کارت دائمی مثل گذشته شده و همون 150 هزار تومان سابق شده است!!!
با زدن کد *140*7# میتونید ببینید که واسه تبدیل اعتباری به دائمی باید 145 هزار تومان اعتبار داشته باشید....

Evolution37
08-04-2008, 21:39
قربون آدم چیز فهم!

بابا ایرانسل همینه که هست..اگه طرح نذاره جایزه نده خوبه؟؟؟؟
من خودم هم همراه اول دارم هم تالیا و هم ایرانسل و توی همشون ایرانسل بیشتر به دردم خورده...
در ضمن هزینه ای که بابت ایرانسل دادم خیلی کمتر از همراه اول بوده....

Evolution37
08-04-2008, 21:40
نحوه دریافت اعتبار هدیه از ایرانسل:

در مدت زمان جشنواره (در فاصله 20 فروردین تا 31 خرداد 87):
• تمامی مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل که صورتحساب دوره قبل خود را به طور کامل پرداخت نموده و میزان کارکرد خود را در دوره صورتحساب بعدی به مقدار معینی افزایش داده باشند، مبلغ مشخصی (بر حسب میزان مصرف خود) اعتبار رایگان هدیه می گیرند.
• تمامی مشترکین سیم کارت اعتباری یا پیام رسان که سیم کارت خود را تا حد معینی شارژ کنند، مبلغ مشخصی (بر حسب میزان مصرف خود) اعتبار رایگان هدیه می گیرند.
با این اعتبار مشترکین می توانند از تمامی خدمات ایرانسل – بدون محدودیت در مقصد تماس – استفاده نمایند.

نحوه دریافت هدیه:
برای دریافت این هدیه، نیاز به انجام هیچ اقدام خاصی ندارید؛ زیرا پس از شارژ اعتبار سیم کارت اعتباری یا پیام رسان و یا افزایش میزان کارکرد سیم کارت دائمی و پرداخت صورت حساب، درصد مشخصی از این مبلغ بطور خودکار به حساب شما افزوده خواهد شد و از طریق پیام کوتاه از میزان این مبلغ مطلع خواهید شد. به طور کلی، میزان اعتباری که به هر مشترک هدیه داده می شود، بر حسب میزان مصرف وی متفاوت خواهد بود و مسلماً با افزایش میزان مصرف، مبلغ بیشتری اعتبار رایگان به شما تعلق می گیرد.

* توجه فرمایید که اعتبار رایگان به مبالغی که برای تسویه بدهی سیم کارت دائمی تا پیش از 20 فروردین 87 پرداخت شود، تعلق نمی گیرد.

نحوه کسب اطلاعات راجع به اعتبار هدیه:
ایرانسل مشترکین را با ارسال پیام کوتاه از مبلغ هدیه خود مطلع می سازد. با اینحال در صورت تمایل به کسب اطلاعات راجع به میزان اعتبار هدیه خود می توانید از طریق شماره 133 و یا لینک "اعتبار هدیه" اقدام نمایید. توجه فرمایید که هزینه ارسال پیام کوتاه به 133، معادل هزینه ای که برای پیام کوتاه می پردازید (بسته به طرح تعرفه ای که در آن قرار دارید)، محاسبه خواهد شد.

- کد 133: از آنجاکه میزان اعتبار رایگان بر حسب میزان مصرف هر مشترک متفاوت است، ایرانسل يك کد پیگیری به این بخش اختصاص داده است. به این ترتیب، شما می توانید برای اطلاع از میزان اعتباری که هدیه گرفته اید، یک پیام کوتاه بدون متن (از خط ایرانسل خود) به شماره 133 ارسال نمایید. پاسخ شما، پس از پردازش درخواست، در یک پیام کوتاه برایتان ارسال خواهد شد.

توجه: درصورتیکه اعتبار هدیه به شما تعلق نگرفته باشد شرایط لازم برای دریافت اعتبار هدیه از طریق پیام کوتاه برایتان ارسال خواهد شد؛ به عبارت دیگر، شما مطلع می شوید که برای برخورداری از هدیه تا چه میزان باید کارکرد خط خود را افزایش دهید.

- لینک "اعتبار هدیه": همچنین می توانید به لینک "اعتبار هدیه" مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره تلفن همراه و شماره سیم کارت خود، از میزان این اعتبار و جزئیات مربوط به آن مطلع شوید.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Evolution37
08-04-2008, 21:48
ساعت خوش Gprs
در جشنواره شگفتی ها، بهای استفاده از سرویس Gprs از شنبه تا چهارشنبه از 12 شب الی 6 صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه و جمعه، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها 1 ريال برای هر کیلو بایت خواهد بود!

نرخ سرویس Gprs در جشنواره شگفتی های ایرانسل
بهای ارسال یا دریافت اطلاعات به ازای هر کیلوبایت سیم کارتهای دائمي، اعتباري و پیام رسان شنبه تا چهارشنبه (12 شب الی 5:59 صبح) و پنجشنبه و جمعه (تمامي ساعات) 1ريال/كيلوبايت

سیم کارتهای دائمي و اعتباری شنبه تا چهارشنبه
(6 صبح الی 11:59 شب) 5ريال/كيلوبايت

سیم کارت پيام رسان 2ريال/كيلوبايت

Evolution37
08-04-2008, 21:49
تخفيف باورنكردني براي مكالمه و پيام كوتاه در شبهاي بهاري!
از 20 فروردین تا پایان خرداد 87، تمامی مکالمات و پیامهای کوتاه مشترکین ایرانسل از 12 شب تا 6 صبح برای مشترکین سیم کارتهای دائمی و اعتباری که از طرح های طلایی، آبی و قرمز استفاده نمی کنند ، شامل تخفیف ویژه خواهد بود!

نرخ پیام کوتاه داخل کشور در شبهای بهاری سیم کارت دائمی سیم کارت اعتباری
شنبه تا پنجشنبه
(8 صبح تا 8:59 شب) 160 ريال 160 ريال
تمامی روزها
(12 شب تا 5:59 صبح) 100 ريال 128 ريال
شنبه تا پنجشنبه
(6 صبح تا 7:59 صبح) و (9 شب تا 11:59 شب)، روزهای جمعه و تعطیل 128 ريال 160 ريال

منبع:

hamkar1981
09-04-2008, 06:19
یه وقت فکر نکنید می خوام طرفداری ایرانسل رو بکنم (به چیزم هم نیست)
ولی والا من از دادشم که همراه اول هم داره بهتر استفاده می کنم . آنتنم همه جا پره و توپ آنتن میده . مثلا بین 1500 تا اس ام اسی که تا به حال زدم ، تقریبا فقط 10 تاش not delivered شده یا نرسیده . اینترنتش هم من حتی زمان مجانی بودنش توپ وصل میشدم . نمیدونم قضیه چیه که اینهمه مخالف داره . من که خیلی راضی ام !!
انتن دهيش توي بعضي از شهر ها ب نيست ولي بين شهرها افتضاحه
من اكثر شبه مي بينم وضعيت اضطراري پيدا مي كنه(تو همي تهران)
مثلاً همين عيد sms هاش وضعيتش افتضاح بود

milad10
09-04-2008, 07:38
بابا شما كه نبايد ايرانسل رو با همراه اول مقايسه كنيد.همراه اول چندين ساله كه هست ولي ايرانسل يك سال خورده ايه كه تاسيس شده با اين همه امكانات كمي صبر كنيد آنتن دهيش درست خواهد شد.
البته توشهر ماكه خيلي خوب آنتن ميده.

hermione
09-04-2008, 15:57
من که از ایرانسل هیچ خیری ندیدم :

1- از هر 10 تا sms که میفرستم شاید 4 تا delivered میشه.
2- هر sms ده عدد به دستم میرسه !
3- آنتن دهی بد نیست ولی فوق العاده هم نیست .

اخیراً طرح هاش خیلی بد شده و اصلاً جالب نیست .

M.ghafori
09-04-2008, 15:59
خدايش از وقتي من خط ايرانسل گرفتم خط همراه اولم از چشمم افتاده
روي هم رفته محاسنش از معايبش بيشتره
يا حق

H M R 0 0 7
09-04-2008, 21:31
فکر نکنم اینطور باشه!!!

واسه چي

من شنيدم هر چقدر دوست داشته باشه به اندازه ظرفيت شبكه مي تواند سيم كارت بيرون دهد

جديدا 0937 را مي خواهد به بيرون عرضه كند

خوب دیگه اینم اطلاعاتیه که هر کسی نداره:46:
قرار شده اگه تا آخر شهریور کل جاده ها رو پوشش نده دیگه از تاریخ 1 مهر به بعد حق فروش یک سیم کارت هم نداره.که بعید میدونم تا اون موقع بتونه کل را های کشور رو پوشش بده.

Maziar_69
09-04-2008, 21:32

جون هر کی دوست دارید شایعه پراکنی بی مورد نکنید.
ایرانسل یک اوپراتوره و یک اوپراتور تا سقف نامحدود حق فروش داره.

ببینم مگه همراه اول بعد از 15 سال چند وقته جاده ها رو پوشش داده؟
تازه هنوز کلی جاده هست که آنتن نمیده...

H M R 0 0 7
10-04-2008, 08:34
جون هر کی دوست دارید شایعه پراکنی بی مورد نکنید.
ایرانسل یک اوپراتوره و یک اوپراتور تا سقف نامحدود حق فروش داره.

ببینم مگه همراه اول بعد از 15 سال چند وقته جاده ها رو پوشش داده؟
تازه هنوز کلی جاده هست که آنتن نمیده...

دوست عزيز شايعه پراكني كجاست.به من مياد شايعه پراكني كنم؟
من بدم نمياد از ايرانسل.خودمم سيم كارتشو دارم ولي هموني كه گفتم...
درسته يك اپراتوره ،ولي يك اپراتور خصوصي!و هزاران سنگ جلو پاش

hermione
11-04-2008, 10:39
یه سوال :

برای فعال سازی طرح قرمز بهاری دقیقاً چقدر از اعتبار کم می کنه ؟ اعتبار من دقیقاً 2060 تومن هست و الان شماره مربوط به فعال سازی طرح رو وارد کردم . می خواستم ببینم این اعتبار کافیه یا نه و اگه هنگام فعال سازی طرح اعتبار کافی رو نداشته باشی چی میشه ؟

H A M E D
12-04-2008, 23:15
یه سوال :

برای فعال سازی طرح قرمز بهاری دقیقاً چقدر از اعتبار کم می کنه ؟ اعتبار من دقیقاً 2060 تومن هست و الان شماره مربوط به فعال سازی طرح رو وارد کردم . می خواستم ببینم این اعتبار کافیه یا نه و اگه هنگام فعال سازی طرح اعتبار کافی رو نداشته باشی چی میشه ؟
دقيقا 2000 تومن كم ميكنه. اگه يك ريال هم كمتر باشه نميشه. خوب شما ميتوني تو طرح شركت كني ولي بعدش بايد شارژ كني وگرنه با 60 تومن كار زيادي نميشه كرد.

+

من اگر دوستان يادشون باشه يه زماني مخالف سرسخت ايرانسل بودم ولي حالا يكي از طرفداراشم چرا؟ به دلايل زير :

1-تعرفه هاي منصفانه تر و شبكه منظم تر از همراه اول.
2- تا حالا از حدود مثلا از حدود هزارتا فقط ممكنه 5 -6 تا از SMSها نرسيده باشه و اونهايي هم كه نرسيدن به خاطر اين بوده كه براي همراه اول فرستادم!
3- قيمت هاي بسيار خوب سيم كارت و همچنين داشتن كارت شارژهاي ارزون.
4- نداشتن تاريخ مصرف و عدم دردسر براي تمديد اعتبار.
5- شبكه بسيار عالي GPRS كه به نظرم يكي از بهترين محاسنش هست.
6- طرح هاي جالب و دوست داشتني كه باعث صرفه جويي در هزينه ها ميشه.
7- عدم داشتن كد شهري و هزينه جابجايي براي مكالمات.

به نظرتون اينا كافي نيست؟ آنتن دهيش هم عاليه هيچ مشكلي نداره. من تو همه جاي ايران باهاش رفتم تو جاده هم تا يه جاهايي آنتن ميده ولي خوب به نظرم كافيه.

Reza82N
13-04-2008, 08:42
من كه از وقتى ايرانسل خريدم ir-tciرو خوابوندم كنار
بعضى ها ادعاشون ميشه هزينه هاى ايرانسل بالاست ولى به نظر من اكه هزينه آبونمان رو كه ميدن حساب كنن كه اون خودشche قدر اس ام اس ميشه بعد beganهزينه هاى ايرانسل عادلانه نيست

mosi7616
13-04-2008, 11:10
اقا سیم کارت دائمی گرون شده
همون 150 هزار تومن قبل شده
در ضمن من خیلی محاسبه کردم سیم دائمی ایرانسل از سیم دائمی همراه اول هزینش کمتره

.SA33D.
13-04-2008, 21:40
من خودم اول ايرانسل گرفتم,ولي اونموقع انتن دهيش خيييييلييييي بد بود(مشترك مورد نظرو بيخيال شو!!) بعدش دولتي گرفتم كه اصلا خدمات نداره آنتن دهيش هم فقط با خطوط خودش كار ميكنه ,الانم مجددا به جمع ايرانسلي هاي عزيز پيوستم و خيلي مشعوفم,ايرانسل-خيلي- به صرفه تره انتن دهيشم خوبه(لاقل واسه من)
بيزحمت يكي بگه طرح بهاره نرخ بسته قرمزش چجورياست و كدش چيه؟؟؟خيلي ممنونم....به به!!!

reza2pars
13-04-2008, 22:29
آینده از آن ایرانسله ،شک نکنید.

mohammad24
13-04-2008, 23:57
سلام

نمی دونم جاش اینجاست یا نه. من همه ی پست ها رو خواندم. راستش من الان یک سیم کارت دائمی اپراتور اول دارم. طبق اخباری که اعلام کردن قرار قیمت سیم کارت ها به 150 هزار تومان برسه. من این سیم کارت رو چند سال پیش با هزار بدختی 850 هزار تومان خریدم. حالا می خوام تا بیشتر از این ارزان نشده بفروشم، ایرانسل بگیرم و شاید با بقیه ی پولش یک گوشی. به نظر شما کار عاقلانه ایه؟
اگر نباید اینجا می پرسیدم ببخشید.

Evolution37
14-04-2008, 23:38
من خودم اول ايرانسل گرفتم,ولي اونموقع انتن دهيش خيييييلييييي بد بود(مشترك مورد نظرو بيخيال شو!!) بعدش دولتي گرفتم كه اصلا خدمات نداره آنتن دهيش هم فقط با خطوط خودش كار ميكنه ,الانم مجددا به جمع ايرانسلي هاي عزيز پيوستم و خيلي مشعوفم,ايرانسل-خيلي- به صرفه تره انتن دهيشم خوبه(لاقل واسه من)
بيزحمت يكي بگه طرح بهاره نرخ بسته قرمزش چجورياست و كدش چيه؟؟؟خيلي ممنونم....به به!!!

داخل شبکه ایرانسل:
با قرمز اعتباری 2000 تومان هر دقیقه 50 تومان
با آبی اعتباری 4000 تومان هر دقیقه 35 تومان
با طلایی اعتباری 15000 تومان هر دقیقه 10 تومان
با طلایی یک ستاره 30000 تومان هر دقیقه 5 تومان
با طلایی دو ستاره 45000 تومان هر دقیقه 1 تومان

همه این نرخ ها مخصوص داخل شبکه است!!!!

خارج شبکه:

قرمز دقیقه ای 62 تومان
آبی دقیقه ای 45 تومان
طلایی دقیقه ای 35 تومان
طلایی یک ستاره دقیقه ای 30 تومان
طلایی دو ستاره دقیقه ای 25 تومان

پیام کوتاه:

قرمز و آبی داخل شبکه 4 تومان و خارج شبکه 8 تومان
طلایی داخل شبکه 3 تومان و خارج شبکه 8 تومان
طلایی یک ستاره داخل شبکه دو تومان و خارج شبکه 8 تومان
طلایی دو ستاره داخل شبکه 1 تومان و خارج شبکه 8 تومان

خوب حالا کدوم طرح مورد نیاز شماست؟
این محاسبه بر حسب مقدار مکالمه شما در طول یک ماه و نیز هزینه اولیه فعال سازی طرح میباشد

مقدار مکالمه شما در طول یک ماه:
کمتر از 135 دقیقه (دو ساعت و ربع) در ماه طرح قرمز
از135دقیقه (دو ساعت و ربع) تا 7 ساعت و بیست دقیقه در ماه طرح آبی
از7 ساعت وبیست دقیقه تا 50 ساعت در ماه طلایی
از 50ساعت تا 62 ساعت و نیم طلایی یک ستاره
از 62 ساعت و نیم به بالا طلایی دوستاره
منبع:

کد:

amir_sa
16-04-2008, 23:11
من امروز صبح يه چيزي از ايرانسل ديدم كه تا حالا نديدم نه شنيدم . اولا كه يه روز كامل خط ايرانسل مشكل داشت ولي امروز صبح كه درست شد طرح تشويقي رو زدم به 30 ثانيه نكشيد طرحم فعال شد ( از ايرانسل بعيده)

samankermani
16-04-2008, 23:20
اين كه قرار بود طرح نذارههه ديگه؟؟ عجباااااااااااااااا

Javad0111
19-04-2008, 20:01
آره دوست عزيز
ايرانسل به كل قاطي كرده بود.!!!

واسه من كه شارژم 0 ريال بود يكدفعه 1371 ريال شارژ شد.ماله دوستم 5000 ريال شارژ شد.ماله يكي از دوستان 10.000 تومان شارژ شد!!!!!
من و دوستام همه شارژمون 0 ريال بود!!!!

biashiraz
20-04-2008, 23:30
داخل شبکه ایرانسل:
با قرمز اعتباری 2000 تومان هر دقیقه 50 تومان
با آبی اعتباری 4000 تومان هر دقیقه 35 تومان
با طلایی اعتباری 15000 تومان هر دقیقه 10 تومان
با طلایی یک ستاره 30000 تومان هر دقیقه 5 تومان
با طلایی دو ستاره 45000 تومان هر دقیقه 1 تومان

همه این نرخ ها مخصوص داخل شبکه است!!!!

خارج شبکه:

قرمز دقیقه ای 62 تومان
آبی دقیقه ای 45 تومان
طلایی دقیقه ای 35 تومان
طلایی یک ستاره دقیقه ای 30 تومان
طلایی دو ستاره دقیقه ای 25 تومان

پیام کوتاه:

قرمز و آبی داخل شبکه 4 تومان و خارج شبکه 8 تومان
طلایی داخل شبکه 3 تومان و خارج شبکه 8 تومان
طلایی یک ستاره داخل شبکه دو تومان و خارج شبکه 8 تومان
طلایی دو ستاره داخل شبکه 1 تومان و خارج شبکه 8 تومان

خوب حالا کدوم طرح مورد نیاز شماست؟
این محاسبه بر حسب مقدار مکالمه شما در طول یک ماه و نیز هزینه اولیه فعال سازی طرح میباشد

مقدار مکالمه شما در طول یک ماه:
کمتر از 135 دقیقه (دو ساعت و ربع) در ماه طرح قرمز
از135دقیقه (دو ساعت و ربع) تا 7 ساعت و بیست دقیقه در ماه طرح آبی
از7 ساعت وبیست دقیقه تا 50 ساعت در ماه طلایی
از 50ساعت تا 62 ساعت و نیم طلایی یک ستاره
از 62 ساعت و نیم به بالا طلایی دوستاره
منبع:

کد:

دوست عزیز نحوه محاسبه رو هم اگر بگین ممنون میشم.منظورتون از دقایق تماس تماس با ایرانسل هست یا به همراه اول هم مربوط میشه؟؟

enimonte
28-04-2008, 08:35
سلام من یک سوال داشتم امروز طرح قرمز رو انتخاب کردم بعد از 5 دقیقه یکی اس ام اس برام اومد بدین مضموم کهشما طرح قرمز رو فعال کردید که بابت ان 20000 ریال از حسلب شما کم شده.میخواستم بدونم که آیا این طرح برای من فعال شده یا نه ؟؟؟؟

H A M E D
04-05-2008, 00:59
سلام من یک سوال داشتم امروز طرح قرمز رو انتخاب کردم بعد از 5 دقیقه یکی اس ام اس برام اومد بدین مضموم کهشما طرح قرمز رو فعال کردید که بابت ان 20000 ریال از حسلب شما کم شده.میخواستم بدونم که آیا این طرح برای من فعال شده یا نه ؟؟؟؟
خوب معلومه وقتي اينو ميگه يعني فعال شده ديگه.

kasra_khan2003
08-05-2008, 22:19
من هرچي جستجو كردم، چيزي دستگيرم نشد! فقط يه پست پيدا كردم كه اون هم گفته بود بورو به pesare_dokhtarkosh بگو، من گفتم اينجا مطرح كنم (اگه تا حالا كسي مطرح نكرده باشه) تا اگه همچين مشكلي واسه بقيه هم پيش اومد، استفاده كنن...
من يك هفته پيش طرح قرمز رو زدم فعال شه، گفت تا 48 ساعت ديگه ميشه، اون موقع 26000ريال موجودي داشتم، اما تا 3 روز بعد خبري نشد، بعد هم اين موجودي رسيد به 100ريال كه امشب رفتم شار‍‍ژ كردم و الان نزديك 50000ريال هست، اما هنوز sms اي نيومده كه فعل شده! چي كار كنم؟

e X e
19-05-2008, 21:49
ببخشید من یه سئوالی واسم پیش اومده :
اینی که گفته تا آخر خرداد یه سیم کارت بخری یدونه هم جایزه میگیری ، خواستم ببینم هر کدوم چقدر شارژ دارن ؟؟؟؟

amir_sa
19-05-2008, 22:36
ببخشید من یه سئوالی واسم پیش اومده :
اینی که گفته تا آخر خرداد یه سیم کارت بخری یدونه هم جایزه میگیری ، خواستم ببینم هر کدوم چقدر شارژ دارن ؟؟؟؟
حتما بايد مثل قبل باشه ، سيم كارت اصلي 4700 و سيم كارت هديه 0

amir_sa
20-05-2008, 14:45
ايرانسل اعلام كرده كه طرح هاش تا 31 ارديبهشت هست . بعدش چي ميشه ؟ كسي خبر از طرح هاي جديد ايرانسل نداره؟

e X e
20-05-2008, 20:59
حتما بايد مثل قبل باشه ، سيم كارت اصلي 4700 و سيم كارت هديه 0
خوب این چه کاریه !
باید 5000 تومن هم بدی یه کارت شارژ واسه هدیه !!!
بعدشم من هرجا که میرم نوشته تا 3 خرداد
به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر !!!

amir_sa
23-05-2008, 11:02
خوب این چه کاریه !
باید 5000 تومن هم بدی یه کارت شارژ واسه هدیه !!!
بعدشم من هرجا که میرم نوشته تا 3 خرداد
به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر !!!
ايرانسله ديگه ! كل سودش از روي كارته شارژاشه . اينجوري كه پيش ميره سيم كارت مجاني ميشه فقط كارت شارژ ميفروشه

Greight
21-06-2008, 12:29
آقا من تو اين طرح جديد به مناسبت روز مادر ! يه سيم كارت اعتباري خريدم دقيقا عصر 27 خرداد
حالا رفتم ميگم آقا اين ميگه ثبت نام تكميل نشده ميگه 27 خرداد جزوش نبود از 28 شروع ميشه تا خود 4 !!!!
كسي خبري نداره