PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نوار زرد رنگ میاد بالای صفحه و جملات نامناسب رو مطرح میکنه

سارا
08-04-2008, 07:58
سلام دوستان
من هر وقت به اینترنت وصل میشم سیستمم این ویروس رو میگیره و از اونجا که ویندوز لپتاپم home edition است همه میگن باید ویندوز عوض کنم نمیدانم چه کنم لطفا من را راهنمایی بفرمایید خسته شدم از بس ویندوز عوض کردم واسه انتی ویروس هم از مک افی استفاده میکنم ولی دو سه بار هم رفتم سراغه نود 32 ولی اونم فایده نکرد چون هی پسورد میخاد و نمیتونم باهاش همگام بشم و هر روز بهش پسورد بدم.

با احترام

Nine
08-04-2008, 11:07
سلام دوستان
من هر وقت به اینترنت وصل میشم سیستمم این ویروس رو میگیره و از اونجا که ویندوز لپتاپم home edition است همه میگن باید ویندوز عوض کنم نمیدانم چه کنم لطفا من را راهنمایی بفرمایید خسته شدم از بس ویندوز عوض کردم واسه انتی ویروس هم از مک افی استفاده میکنم ولی دو سه بار هم رفتم سراغه نود 32 ولی اونم فایده نکرد چون هی پسورد میخاد و نمیتونم باهاش همگام بشم و هر روز بهش پسورد بدم.

با احترام

با سلام
این پست ها رو ببینید شاید کمک کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد آنتی ویروس هم اگه سیستمتون از نظر سخت افزاری مناسبه kaspersky internet security 7 رو نصب کنید و اگه دنبال یه آنتی ویروس خوب و قوی و بی دردسر هستید antivir classic که رایگانه رو نصب کنید

mahdi7610
08-04-2008, 13:03
سلام دوست عزیز

این ویروس ویروس سالدوست ( W32/Saldost ) است که یه ویروس ایرانی هستش . نحوه پاک سازی این ویروس توی تایپک زیر به طور کامل توضیح داده شده است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

dc_error691
09-04-2008, 16:46
میشه بشتر راهنمایی کنی یعنی فقط اون دو تا برنامه که تو قسمت saldost هست کارو درست می کنه؟

mahdi7610
09-04-2008, 22:22
سلام دوست عزیز

نه خیر این دوتا انتی ویروس نمی تونن این مشکل را به تنهایی حل کنند .

بلکه فقط می تونن این ویروس را از بین ببرند اما شما باید میسر های گفته شده توی اموزش را به صورت دستی نیز پاک کنید . اگه این کار را نکنید دوباره ویروس توی سیستم شما فعال می شه . چون هنوز اثراتش توی سیستم هستش .

پس باید قسمتهای گفته شده را نیز به حالت اولیه برگردونید .

موفق باشید .

dreams4gotten
16-04-2008, 19:37
با سلام.
می تونین از این برنامه کم حجم برای حذف کرم پیغام دهده استفاده کنین.

lvl@ster
18-04-2008, 16:16

یه جای دیگه اپ کن کار نمی کنه لینک

dreams4gotten
27-04-2008, 23:03
آقا به خدا لینک سالمه!!! :18::18:

neyrizboys
22-05-2008, 09:10
آنتی ویروس Avira را نصب سپس آپدیت کنید... ویروس را از بین میبرد... برا من که جواب داد