PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیازمند فوری راهنمایی برای خرید دوربین دیجیتال

mi.graphist
08-04-2008, 03:00
بنام خدا
دوستان گرامی سلام
من تا یک ماه دیگه قراره یه سفر ایرانگردی رو شروع کنم. یه دوربین هم دارم که چندان کیفیتش مورد پسندم نیست. می خوام یه دوربین بخرم که شرایط زیر رو داشته باشه :
1- کیفیت تصاویرش خیلی خیلی خوب باشه. یعنی بتونم اونها رو بدون کوچکترین افت کیفیتی حتی روی آ3 چاپ کنم!
2-تصاویر واقعی و طبیعی باشند ! دوربینی که العان دارم ؛ 3 مگاپیکسل هست و از نظر کیفیت و وضوح مشکل چندانی نداره . ولی یه مشکل اساسی که داره تصاویر صورت رو خیلی طبیعی نشون نمی ده ! حشاید یک نمونشو رو آپ کردم تا دقیقا متوجه منظورم یبشید ! دوربینی می خوام که از این نظر ها هیچ ایرادی نداشته باشه
3-در شب ؛ظهر و نور کم بهترین عکاسی رو بکنه.یعنی بتونم در هر حالتی بهترین عکس ها رو داشته باشم.فکر نمی کنم توضیح دیگه ای بخود !
4- توانایی تصویر برداری از اجسام خیلی ریز رو داشته باشه! من علاقه خیلی زیادی به عکس برداری از حشرات دارم !! ولی دوربین فعلیم وقتی خیلی نزدیک میشم تصویر رو تار می کنه و عکسم به شدت بد میشه ! دوربین مرود نظرم ؛ مایلم این مشکل رو نداشته باشه !
5- ال سی دی ؛ چندان مهم نیست. چون احتمالا وسط بیابون از برق خبری نیست ! مایلم یا اصلا ال سی دی نداشته باشه یا اگه داره قابلیت غیر فعال کردن داشته باشه.البته گویا اکثر دوربین ها داره ؛ ولی دوربین فعلیم..
6- کوچیک ؛ مقام و شکیل باشه : یعنی قدرت تحمل زمین خوردن های مکرر رو(تا حدودی) داشته باشه!

در مورد قیمت هم مشکل چندانی ندارم.ولی خوب هر چی کمتر ؛ مطمئنا بهتر ! ولی اصلا دوست ندارم به خاطر 100 تومن از کارایی دوربینم کم بشه.لطفا اگر دستگاه خاصی سراغ دارید ؛ ÷یشنهاد کنید.خیلی خیلی سپاسگذارم

mpeg
08-04-2008, 14:56
آقا برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اونجا سایت تخصصی دوربین هست بهتر میتونن کمکت کنن
راستی سایت digikala.com هم برای فروش دوربین هست که فارسی هست قیمتاشم خویه اونجا هم 1 نگاه بندازی خویه ولی بهتره بگی تا چه قد میخوای هزینه کنی حداکثر تا سریعتر نتیجه بگیری
راستی دوربین h3 و h7 و h9 d سونی خویه مخصوصا h3 و h7 که قمیمت مناسب تری دارند h3 رو 289000 میتونی بگیری با گارانتی بازرگانی ایران و دوربین کنان Canon PowerShot A650 IS و Canon Powershot SX100 IS راستی بهتر بود بگی چه قدر تو عکاسی مهارت داری

mpeg
08-04-2008, 14:59
آقا برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اونجا سایت تخصصی دوربین هست بهتر میتونن کمکت کنن
راستی سایت digikala.com هم برای فروش دوربین هست که فارسی هست قیمتاشم خویه اونجا هم 1 نگاه بندازی خویه ولی بهتره بگی تا چه قد میخوای هزینه کنی حداکثر تا سریعتر نتیجه بگیری
راستی دوربین h3 و h7 و h9 d سونی خویه مخصوصا h3 و h7 که قمیمت مناسب تری دارند h3 رو 289000 میتونی بگیری با گارانتی بازرگانی ایران و دوربین کنان Canon PowerShot A650 IS و Canon Powershot SX100 IS راستی بهتر بود بگی چه قدر تو عکاسی مهارت داری ولی من به شخصه میگم تصویر سونی بهتره یعنی نویز کمتر داره وهمچنین تصویر شفاف تره چون مال کنان تاره که میتونی خودت امتحات کنی به هر حال منتظر عکسای زیبای شما هستیم
راستی سفر خوش بگذره
راستی نامه هم برای ما بفرستی ها