PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تبدیل فایلهای فلش

farzadonline
07-04-2008, 11:49
با سلام
من دانشجوی دوره مجازی هستم و بایستی دروسم رو بطور آنلاین بگیرم که اکثرا فایلهای فلش هستند که البته قابل دانلو کردن هم نیستند حالا دو تا سوال داشتم:
1- میشه یه راهی بهم معرفی کنید که بتونم این فایلها را دانلود کنم.
2-یه نرم افزار میخوام که حداقل بتونه این منون رو بخونه و یه خروجی قابل پرینت داشته باشه که بتونم از این دروس یه جزوه بسازم.

با تشکر و سپاس

rezaete
07-04-2008, 12:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سریال : TvKNXSeNl6kJTTsr
اگر نمیتونی از راپیدشر دانلود کنی و لینک مستقیم میخوای ، این لینک رو از طریق سایت زیر مستقیم کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

usfelme
07-04-2008, 18:57
با بالایی دانلود کن (میتونی از idm هم استفاده کنی)
با اینم میتونی decompile کنی:
Sothink SWF Decompiler-Flash Decompiler v3.7 build 70607 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farzadonline
13-04-2008, 11:31
با سلام و تشکر از rezaete و usfelme
من برنامه save flash را امتحان کردم تا حدودی مشکلم حل شد ولی نتونسنم همه را دانلود کنم
مشکل اساسی من این است که میخوام به نحوی از این دروس Print بگیرم.
کاری که الان انجام میدم اینست که با Right Click روی صفحات و انتخاب گزینه Print سعی در Print گرفتن میکنم که متاسفانه در مورد همه دروس کارساز نیست و بعضا Printها با کیفیت نامناسب میباشند.
فکر دیگری که داشتم استفاده از گزینه Print Scrn است ولی این نیز موثر نشد و کیفیت بسیار پائین می آید.
حال خواهشم این است که نرم افزاری را معرفی نمائید که بتوانم با کیفیت خوب از صفحات Flash عکس (و یا پرینت) بگیرم.
با سپاس

usfelme
13-04-2008, 13:01
برنامه من رو تست کردید برای decompile هست نه سیو فلش!!

farzadonline
13-04-2008, 13:50
usfelme جان
برنامه ای را که شما معرفی کرده بودید را نصب کردم ولی نتونستم باهاش کار کنم خوشحال میشم که مقداری برام توضیح بدید که چه جوری میتونم ازش استفاده کنم.

با تشکر

usfelme
13-04-2008, 13:58
شما اگه میتونید فلشتون رو میل کنید!
usfelme@gmail.com
کار با نرم افزار سادست شما فلش رو بدید اون خودش اگه بتونه decompile میکنه یعنی به حالت قبل درست شدن!!!

farzadonline
13-04-2008, 19:23
usfelme جان
مشکل من اینست که نمیتونم فایلهای Flash را دانلود کنم اگه فایلها را داشتم که مشکلم حل بود.

usfelme
13-04-2008, 19:48
توی همین انجمن کلی روش و نرم افزار معرفی شده شما همه رو تست کن انشالله جواب میگیری!!