PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکم بزرگ

فاروق ف
07-04-2008, 11:38
من قدم 178 وزن تقریبا"100 کیلودورشکم 52 خیلی اذیتم می کند چکار کنم

tekno2006
09-04-2008, 09:31
دوست عزیز شما راه ورزش رو انتخاب می کنید یا جراحی (مثلا لیپوساکشن) رو تا بتونیم کمکت کنیم

T.A.T.U
10-04-2008, 14:04
من 37 کیلو وزن کم کردم و بهت پیشنهاد میکنم که کم بخوری
من هر وعده 3تا 4 قاشق برنج میخورم البته قبلش 3-4 ایوانی آب میخورم تا زیاد احساس
گرسنگی نکنم
هر چی دوست داری بخور فقط خیلی کم !
درضمن میتونی میزان سوخ و ساز کالری رو هر روز اندازه بگیری و ببینی که چقدر لاغر شدی !
تو سه روز اول رزیم بدنت چربی سوزی نمیکنه و از انرزی غذا های موجود در رودت استفاده میکنه
ایشون که به شما لبپوساکشنو معرفی کردن باید بگم لیپوسکشن یعنی برداشتن چربی های اضافی بدن از طریق ساکشن یعنی بدون جراحی و با فرو بردن سه سوزن 2 تا 9 میلی متری به جایی که میخوای لیپو ساکشن بکنی که به کمک دستگاه مکنده چربی هاتو بیرون میکشه . البته قبلش یه ماده ای میزنن که چربیهاتو حل میکنه تو خودش بعد با دستگاه چربی رو بیرون میکشن که هزینه اش حداقل 2 ملیون تومن هستش
درضمن لیپوساکشن برای برداشتن چربی های موضعی هست

technophile
05-05-2008, 19:56
به نظر من شكم شما بيشتر اذيتتون ميكنه چون به نظرم دور شكمتون خيلي زياده برا كم كئدن دور كمرتون بهتره هر صبح قبل صبحانه يه ميوه از مركبات بخوريد حتما اثر ميكنه :46:

tekno2006
06-05-2008, 13:10
من 37 کیلو وزن کم کردم و بهت پیشنهاد میکنم که کم بخوری
من هر وعده 3تا 4 قاشق برنج میخورم البته قبلش 3-4 ایوانی آب میخورم تا زیاد احساس
گرسنگی نکنم
هر چی دوست داری بخور فقط خیلی کم !
درضمن میتونی میزان سوخ و ساز کالری رو هر روز اندازه بگیری و ببینی که چقدر لاغر شدی !
تو سه روز اول رزیم بدنت چربی سوزی نمیکنه و از انرزی غذا های موجود در رودت استفاده میکنه
ایشون که به شما لبپوساکشنو معرفی کردن باید بگم لیپوسکشن یعنی برداشتن چربی های اضافی بدن از طریق ساکشن یعنی بدون جراحی و با فرو بردن سه سوزن 2 تا 9 میلی متری به جایی که میخوای لیپو ساکشن بکنی که به کمک دستگاه مکنده چربی هاتو بیرون میکشه . البته قبلش یه ماده ای میزنن که چربیهاتو حل میکنه تو خودش بعد با دستگاه چربی رو بیرون میکشن که هزینه اش حداقل 2 ملیون تومن هستش
درضمن لیپوساکشن برای برداشتن چربی های موضعی هست

دوست عزیز لیپو ساکشن جزو جراحی سرپایی محسوب میشه که امروز برای تبلیغ و کسب درامد بیشتر و جلو گیری از ترس مراجعه کنندگان از واژه لیپو ساکشن بدون جراحی استفاده میشه تا میل بیشتری برای این روش ایجاد کنند در ضمن شما مطمئنی که فقط میشه چربی موضعی رو ساکشن کرد و برای چربی های دور صفاق بکار نمی ره؟
در ضمن روشی ارائه شده شما برای لیپو ساکش مورد تایید قرار می گیره و درحال حاضر ارجهیت داره ولی تنها روش موجود نیست

و اخر اینکه من ایشان رو معرفی به لیپو ساکشن نکردم بلکه ایشون برای رسیدن به یه نتیجه کلی باید هدف خودشونو مشخص کنند یکی این راهو دوست داره و یکی ورزش یکی رژیم و یکی هم ترکیبی از این روش ها
نباید سوال اینگونه باشه که یکی بگه آقا من 400 کیلو اضافه دارم الان چیکار کنم شاید ایشان مشکل هورمونی داشته باشه و رژیم غذایی جز و ضعیف کردن وی تاثیر دیگه ای نداشته باشه و یکی دیگه حال و حوصله رژیم گرفتن نداشته باشه و این روش رو انتخاب کنه که واقعا خطرناک و هر لحظه احتمال شوک در حین اجرا وجود داره

sanih
16-05-2008, 00:37
سلام .
یکی به من گفت که واسش سئوال کنم تکنو جان منتظر جوابت هستم.

قد:164
وزن:63
دور کمر: 75
میخواد که ببینه چه طور میتونه دور کمرش رو به 65 کاهش بده.

یاحق

vahid_203
26-05-2008, 12:19
سلام
قد من 188
وزن 112
دور كمر 50 ( شلوار سايز 50 ميگيرم)
استخوان بندي : درشت
به نظر شما من چقدر اضافه وزن دارم و چي كار كنم ؟