PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Msdn فارسی رو از اینجا دانلود کنین

bithiah
13-11-2005, 11:21
با سلام خدمت همگی دوستان عزیزم در P30World
زحمت تهیه این MSDN رو آقای احسان آریانپور- سایت برنامه نویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کشیدند.
یادمه چند روز پیش یکی از دوستان در این انجمن بدنبال همچین چیزی بود، ولی متاسفانه تاپیک موردنظر رو پیدا نکردم، بهمین خاطر فکر کردم بهتره جدید بسازم. :)
شش تا فایل PDF طبقه بندی شده هست. مسلمه که جستجو و پیدا کردن اون چیزی که دنبالش هستین به آسونی MSDN اصلی نیست. ولی اگه یه نگاهی بهش بندازین، ضرر نمی کنین. :happy:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشین.

dastiary
24-11-2005, 21:56
زحمت تهیه این MSDN رو آقای احسان آریانپور- سایت برنامه نویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کشیدند.
یادمه چند روز پیش یکی از دوستان در این انجمن بدنبال همچین چیزی بود، ولی متاسفانه تاپیک موردنظر رو پیدا نکردم، بهمین خاطر فکر کردم بهتره جدید بسازم. :)
شش تا فایل PDF طبقه بندی شده هست. مسلمه که جستجو و پیدا کردن اون چیزی که دنبالش هستین به آسونی MSDN اصلی نیست. ولی اگه یه نگاهی بهش بندازین، ضرر نمی کنین. :happy:
موفق باشین.

بسیار عالی بود. منتظر مطالب بعدیتونم.
:biggrin:
حضرت علی (ع):هرکس به من یک حرف بیاموزد. مرا بنده خود ساخته است.

dastiary
24-11-2005, 21:59
موفق باشین.

دوست عزیز: هدیه بسیار عالی وبا ارزشیست منتظر هدایای بعدیتونم.
:biggrin:

حضرت علی (ع):هرکس به من یک حرف بیاموزد. مرا بنده خود ساخته است.

HAMID484
24-07-2006, 23:40
اقا این لینک کار نمیکنه msdn فارسی رو از کجا گیر بیرم

Payman_62
25-07-2006, 01:22
سلام.
در سایت برنامه نویس فعلا بستست. آقای آریان پور عضو P30world هم هستند. پیغام خصوصی بزنید از خودشون بگیرید. البته اگه آن شن.

HAMID484
25-07-2006, 15:20
اسم کاربری اقای اریان پور چیه ؟

amirtar
26-07-2006, 08:30
سلام
خيلي خوب بود آقا
ممنون

Payman_62
27-07-2006, 02:09
سلام.
فکر کنم arianpoor یا arianpour تو لیست اسامی سرچ کن دیگه کاری نداره که. احسان اول یوزرش بذار اگه پیدا نکردی.

milad.net
09-04-2009, 07:54
اين msdin ويژوال رو از كجا من دانلود كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

karbon2010
17-04-2009, 20:40
سلام
خیلی ممنون

MicrosoftH
03-05-2009, 16:49
این لینک دانلودشه در ضمن این آموزش که شما میگی یک گروه تو Google فارسیش کردن رفیقتون این مطلب رو :2:

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

khonvehsamira
08-01-2011, 12:18
سلام خسته نباشید من حتما msdn را می خواهم لطف کنید برام بگذارید ممنونم.