PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ تا سقف 1,200,000 تومان

ali744
06-04-2008, 23:29
سلام ، من با توجه به نیازم مدل HP Pvilion DV 6670 را انتخاب کردم ،
1- اگه دوستان در همین کلاس، امکانات و قیمت، پیشنهاد دیگری دارند ممنون میشم.
2-لطفا دوستان در مورد محل خرید نیز راهنمائی کنند تا ریسک کمتری داشته باشه چون می دانم بخاطر اینکه اولین باره با لپ تاپ سر و کار پیدا می کنم چندان تو تست و بررسی اولیه دستگاه وارد نیستم.:41:
3- با این همه اگر مواردی که باید در خرید رعایت بشه را یادآوری کنید منت گذاشتید ، دوست مطلع ما جناب REGISTERED USER در چند پست مشابه عنوان کردند که این موارد بارها یادآوری شده ولی متاسفانه من بیش از 500 پست ایشونو چک کردم ولی پیدا نکردم اگه کمکم کنید ممنون میشم.:20:

REGISTERED USER
07-04-2008, 00:07
1- خوب قیمت فوق العاده خوبه ... کیفیت هم خوبه ... من خودم مشابه دارم راضی ام

2- و 3 : با اینکه چند بار گفتم باشه چون شما میگی گشتی و ندیدی بازم میگم !

1- اول از همه روی دستگاه ، پشت دستگاه ، کناره های دستگاه را نگاه کنید ... هیچ گونه اثر ضربه و خراشیدگی و بد جا افتادن قطعات مونتاژ شده نباید باشند ... همچنین خاک گرفته هم نباشه چون معلومه یا دست دومه یا توی ویترین بوده ... با نگاه زیر دستگاه میتونید قسمت فن رو چک کنید از لحاظ خاک گرفتگی ... همچنین برچسب پشت مانیتور روی دستگاه کنده نباشه (محافظ طرح دستگاه) ... جنس وترینی هم نخرید ... به هیچ وجه ... توی جعبه حتما باشه
اثر خوردگی رو پیچ های زیر دستگاه نباشه

2- سریال روی جعبه رو با پشت دستگاه چک کنید تا مطمئن بشید جعبه خودشه ... همچنین اگر ویندوز اصل داره باید سریال نامبر به همراه ورژن اون زیر دستگاه روی یک برچسب باشه

3- اگر سی دی داره نباید باز شده باشند ... شارژر و باتری اشکال نداره اگر باز باشه

4- دستگاه رو روشن کنید ، تمام قسمت ها بلوتوث ... WIFI ... دوربین و میکروفنش و ... رو چک کنید ... اگر مقدور بود تبادل اطلاعات داشته باشید

5- وقتی برای اولین بار روشن مکنید و وارد ویندوز میشید ، باید یوزر و پسورد و تنظیمات زیان و ... رو ازتون بخواد ، در غیر اینصورت یعنی قبلا استفاده شده

6- مانیتور رو توی زاویه 45 افقی بگیرید که نوز توش بتابه ... اثر خط و نقطه یا پیکسل سفید و فرورفتگی و... نباید روش باشه

7- یک فیلم DVD واقهی ببرید و DVD rw و پخش DVD و دکمه های بالای کیبورد اون رو تست کنید و از فروشنده بخواهید کنترل از راه دور رو براتون راه بندازه

8- وارد کامپیوتر که شدید از توی system properties در کنترل پانل تمام قطعات و گرافیک رو تست کنید ... همونجا باید لوگوی HP و مدل دستگاه و همچنین لوگوی ویندوز genuine وجود داشته باشه

9- شارژر و حتما تست کنید ... یعنی به برق بزنید و همچنین محتوای جعبه رو با کاتالوگش چک کنید

10- خرید خوبی داشته باشید

ali744
07-04-2008, 08:16
خیلی خیلی ممنون :20:

mashiat
07-04-2008, 22:35
من با همین پول و حدود همین قیمت 6750 رو خریدم .

اون هم میتونه یه انتخاب مناسب برای شما باشه . البته من تازه خریدم و هنوز زمانی نگذشته اما امکانات خوبی داره .

REGISTERED USER
08-04-2008, 00:55
دوست عزيز باسلام

براي خريد لب تاپهاي خوش قيمت و با گارانتي معتبر به لينك زير مراجعه كن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دست مدیران و همکاران درد نکنه با وجود این همکاران تبلیغاتی ما !

selin
09-04-2008, 22:00
سلام به نظر من میتونی sony fz240E/B رو بخری فوق العاده هم از هر نظر عالیه

Mohandes_mansour
11-04-2008, 16:40
سلام
به نظر من Dell Vostro 1500 انتخاب خوبیه !
چون خودمم چند هفته دیگه همین مدل رو تهیه میکنم...!