PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال از پروفشنالهای محترم

alimohammady
06-04-2008, 20:00
سلام
من تقریبا به تازگی وارد این انجمن شدم و در حال یادگیری هستم
یک سوال از شما داشتم
در مبحث برنامه های موبایل که با فرمت sis میباشد یک سری برنامه ها به اصطلاح sign نشدند
و باید با imei گوشی هماهنگ بشوند که احتیاج به فایلهای cer و key داره و........ و بعد از مدتی که برنامه sign شد مجددا غیر فعال میشه
میخواستم بدانم میشه از طریق crack بتوانیم احتیاج این فایلها را به cer و key از بین ببریم
و برای گوشی دائمی کنیم
با سپاس فراوان

Mr.reCoder
06-04-2008, 21:02
اگه حکم قفل را داشته باشه حتما میتونی دورش بزنی!!! یعنی یه فایل cer یا key بسازی...
اگه چنین برنامه ای رو برام بفرستی بهتر میتونم کمکت کنم! همون فایلی که پسوند Sis داره..

hakhamanesh
07-04-2008, 08:23
پيشنهاد ميكنم به انجمن موبايل هم سري بزنيد اونجا در خصوص sign كردن توضيحات كافي داده شده است.

aydin_eb7777
07-04-2008, 10:57
Mr.ReCoder عزیز.
پسوند sis فقط یک پک هستش برای اینستال کردن برنامه و در اصل فایل اجرایی در برنامه های موبایل با پسوند APP هستش.
و اگر شما می خواهید اون را دور بزنید باید بتونید این فایل را به اسمبلی تبدیل کنید که من هر کاری کردم با برنامه های کرک مخصوص ویندوز نتونستم به اسمبلی تبدیل کنم.
فکر کنم اونایی که برنامه موبایل کرک می کنند 1- شبیه ساز موبایل داخل سیستم دارن 2- برنامه مخصوص کرک موبایل دارن.
اگه شما قدم به این راستا بنهید ما را خوشنود می کید :)

Mr.reCoder
07-04-2008, 11:58
دوست من! من نپرسیدم فایل sis چیه! فقط یه دونه برنامه ی sis که قفل داره درخواست کردم!!:11: من خودم دارم اما میخوام شما یه برنامه بخصوص رو برام بفرستی یا حداقل لینکشو بزاری چون تمام برنامه های sis من کرک شده هستند.:20:
در ضمن از اطلاعاتی که دادی ممنونم!
اونهایی هم که فایلهای sis را کرک میکنند اصلا نیازی به شبیه ساز ندارند. مگه شما از چه دیس اسمبلری استفاده میکنی؟ w32dasm???:18:

aydin_eb7777
07-04-2008, 12:07
دوست من! من نپرسیدم فایل sis چیه! فقط یه دونه برنامه ی sis که قفل داره درخواست کردم!!:11: من خودم دارم اما میخوام شما یه برنامه بخصوص رو برام بفرستی یا حداقل لینکشو بزاری چون تمام برنامه های sis من کرک شده هستند.:20:
در ضمن از اطلاعاتی که دادی ممنونم!
اونهایی هم که فایلهای sis را کرک میکنند اصلا نیازی به شبیه ساز ندارند. مگه شما از چه دیس اسمبلری استفاده میکنی؟ w32dasm???:18:
--------------
استاد گرامی من هم نگفتم شما پرسیدی چیه.
فقط توضیح دادم که اون دوستمون اشتباه به شما توضیح دادن:)
فایل SIS هیچ وقت قفل نداره بلکه بعد از نصب فایلی که با پسوند APP هستش قفل داره.
که امیدوارم شما بتونید یک مدل از این برنامه ها را کرک کنید و تو این راه هم قدم بردارید :)
از این برنامه ها زیاده کافیه یکی از این برنامه ها که پولی هست را دانلود کنید.
بقیه عمل کردشون یکی هستش :)
موفق باشید

Js0ner
07-04-2008, 17:04
فایلتو بزار تا بچه ها بهتر کمکت کنن :20:

alimohammady
08-04-2008, 19:09
سلام
ببخشید که دیر شد مشکل داشتم نتونستم سر بزنم
من یکی از فایلهای sis که موقع نصب ارور sign نشدن را میده داخل 4sahred آپلود کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من خیلی تازه کارم که نظر بدم
ولی ما باید یا درخواست برنامه برای گرفتن cer و key که فقط سایت symbiansign قبلا میداد و الان نمیده را از برنامه حذف کنیم البته یک سایت دیگه هم الان میده لینک آموزش عضویتش هم این است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اینها همه مدت دار است مثلا تا سال 20011 و بهد خداحافظ بعضی وقتها هم بازی در میاره
ما باید کاری کنیم که این درخواست حذف شود یا با گرفتن یک کد برای همیشه sign شود
البت ببخشید که اظهار نظر میکنم
از hakhamanesh عزیز هم ممنون
من ته پستهای sign کردن برنامه را دراوردم ولی همش مدت دار است بدرد نمیخوره
یک توضیح دیگه هم اینه که این فایلهای cer , key با imei هر گوشی ساخته میشه
وبعد از sign فقط داخل همان گوشی نصب میشه و روی گوشیهای دیگه نصب نمیشه
امیدوارم با تخصص شما پروفشنالها و اطلاعات کم من و پر حرفیهام بتوانیم موفق بشویم

alimohammady
10-04-2008, 21:53
سلام
فایل sis میخواستید که براتون گذاشتم
بابا بیاین همت کنیم تا پوز سیمبیسان را به خاک بمالیم