PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متخصصهای نوکیا 6630 بیان تو !!

Mehdi_Full
13-11-2005, 01:46
----[B]----------------------------------------------------------------------------

آقا یه سوال دارم اونم اینکه درون مموری کارتم در شاخه Tracks - Gallery آهنگهای مختلفی دارم که با ram readear

هر کدام از آهنگها را بصورت مجزا درون یک Folder مشخص گذاشته ام ولی وقتی که آنها را درون گوشی باز میکنم آن

Folder ها وجود ندارد و همه آنگها بصورت لیست درون شاخه Tracks وجود دارد . آیا راهی برای مجزا کردن آنها بصورت

Folder Folder هست یا نه ؟ اگر نیست , آیا نرم افزاری وجود دارد یا نه ؟ ضمنا روی گوشی 6600 که داشتم این

مشکل نبود .خیلی ممنون

B.Spears
13-11-2005, 13:33
سلام
شما اون folder هايي رو كه ميسازيد تو قسمت file mgr. كه حالت قفسه مانند دارد كه شامل محتويات memory card و phone memory است.در اونجا ساخته ميشه.
نتيجه:gallery فقط جهت نمايش فايل هاست و بس.

Markus
19-11-2005, 02:50
بله مهدی جان اين يکی از خصوصيات نوکيا 6630 هست که اگه با رمريدر يا پيسی سويت(PC Suite) فولدری بسازی تو گوشی نمايش داده نميشه ولی اگه تو خود گوشی فولدر بسازی نشون ميده که اونم فقط واسه قسمت ويديو و عکس ميشه فولدر ساخت که اگه اينکارم بکنی اگه حجم فايل هات زياد باشه سرعت لودش پايين مياد، در کل 6630 اين طوريه
اگه ميخوای بسازی بايد بری تو قسمت مربوطه (فقط Video Clips و Image ) و در حالي که رو يکی از فايل ها هستی Option رو بزنی و بعد بری تو قسمت Organise ودر آخر New Folder

baba barghi
24-11-2005, 23:29
سلام دوستان
دیروز یعنی پنج شنبه گوشی 6630 خریدم (خواهش می کنم)
(این خواهش می کنم برای این بود که الان می گید مبارکه منم گفتم خواهش می کنم)
خلاصه ی مطلب اینه که من آهنگ دارم تو قسمت موزیک ولی می خوام به عنوان آهنگ پس زمینه یه آهنگی رو انتخاب کنم مثل تصویر نیست که راست کلیک که روش می کنی نوشته set as wallpaper و با زدن روی این عکس روی صفحه می ره ولی آهنگ وقتی روش راست کلیک می کنی set as ringtone نداره که به عنوان زنگ تلفن بزارم می خوام بدونم باید چه کار کنم با این آهنگ که به عنوان زنگ گوشی قرار بدم امیدوارم متوجه منظورم شده باشید اگر کسی می دونه کامل توضیح بده

ممنون
بای

WooKMaN
25-11-2005, 01:31
دوست عزيز تنها راه فقط نصب برنامه Fexplorer هستش
اين برنامه تمام فايل ها . فولدر هاي داخل گوشي و كارت رو نشون مي ده

baba barghi
25-11-2005, 11:08
سلام نیش نیش جان
من دیشب با یکم انگلک درستش کردم بدون نصب برنامه باورت می شه خودمم نفهمیدم چه کار کردم؟؟؟

ممنون
بای

SNZ
04-12-2005, 12:33
آقايون و خانمهاي متخصص 6630
چرا هيچكي جواب تاپيك هاي منو نميده آخه؟ يعني واقعا" هيچكي نمي تونه به من كمك كنه؟

baba barghi
04-12-2005, 17:41
سلام اس ان زد
چه مشکلی پیش اومده مثل اینکه هنوز تو سایت جا نیفتادی؟
برای مشکلت رو پیغام بزار برات در میان می زارم

ممنون
بای

guitarist
14-12-2005, 15:15
سلام

من از اطلاعات شما استفاده كردم و لازم دونستم يه تشكر بكنم

يا علي

hassan118
20-12-2005, 23:55
سلام به همه
مي خواستم بدونم اينكه ميگن اگر روي موبايلت ( موبايل 6630) نوشته شده Tim موبايلت اصل نيست راسته يا نه؟
لطفا جواب منو بديد
با تشكر

Hamid110
21-12-2005, 01:58
سلام
نحوه گذاشتن آهنگ دلخواه براي زنگ 6630 و گوشيهاي نوكيا
شما براي گذاشتن زنگ دلخواه تون بر روي 6630 بايد در منو به قسمت profile بريد و از اونجا اگه زنگتون رو بخواهيد بدون ويبره باشه به قسمت general رفته و بعد گزينه اول يعني Activate رو انتخاب كرده . ( همه گوشي ها در حالت كلي روي همين گزينه تنظيم هستند )
حالا دوباره General را انتخاب كرده و اينبار گزينه دوم يعني Personalise رو انتخاب ميكنيد و بعد هم Ringing tone در اينجا آهنگ هاي خودتون رو مشاهده ميكنيد و ميتوتنيد آهنگ دلخواه تون رو انتخاب كنيد

موفق باشيد

باي

ehsan6630
25-12-2005, 02:10
سلام به همه
مي خواستم بدونم اينكه ميگن اگر روي موبايلت ( موبايل 6630) نوشته شده Tim موبايلت اصل نيست راسته يا نه؟
لطفا جواب منو بديد
با تشكر

اگه Tim نوشته شده باشه اصل نيست

baba barghi
25-12-2005, 10:31
سلام دوست عزيز
مطمئني؟؟؟
من يه برنامه يا بهتر بگم يه تمپليت تو گوشيم هست اسمش Tim هست حالا يعني گوشيم اصل نيست؟؟؟

ممنون
باي

SNZ
27-12-2005, 12:02
اون روزي كه 6630 گرفتم از علا الدين گفتند اونايي كه قاب فابريكش سورمه اي هست اصل نيست.
حالا اين حرف درسته يا نه رو نمي دونم.

SNZ
27-12-2005, 12:08
راستي يه سوالي كه براش تاپيك زده بودم رو دوباره مي ژرسم كه متخصصين راهنمايي كنن.
من برنامه sms counter رو تو گوشيم دارم ولي نمي دونستم و وقتي خواستم از لينكي كه يكي از دوستان گذاشته بود برنامه رو بريزم رو گوشي تازه پيغام داد كه اين برنامه وجود داره و آيا مي خوام replace كنم يا نه كه اين كار رو نكردم.

يكي از دوستان گفت ار نكردن اين برنامه و نيومدن آيكونش تو منوي اصلي ام به خاطره ايه كه بد نصب شده.
حالا مي خوام بدونم چه جوري اون برنامه رو پاك كنم؟
يه بار سعي كردم ولي فقط ليست برنامه هاي توي منو اصلي ام براي پاك شدن ميومد و اسمي از اون برنامه نبود.
شما ميدونيد چيكار بايد بكنم؟

S.R.C
27-12-2005, 19:35
راستي يه سوالي كه براش تاپيك زده بودم رو دوباره مي ژرسم كه متخصصين راهنمايي كنن.
من برنامه sms counter رو تو گوشيم دارم ولي نمي دونستم و وقتي خواستم از لينكي كه يكي از دوستان گذاشته بود برنامه رو بريزم رو گوشي تازه پيغام داد كه اين برنامه وجود داره و آيا مي خوام replace كنم يا نه كه اين كار رو نكردم.

يكي از دوستان گفت ار نكردن اين برنامه و نيومدن آيكونش تو منوي اصلي ام به خاطره ايه كه بد نصب شده.
حالا مي خوام بدونم چه جوري اون برنامه رو پاك كنم؟
يه بار سعي كردم ولي فقط ليست برنامه هاي توي منو اصلي ام براي پاك شدن ميومد و اسمي از اون برنامه نبود.
شما ميدونيد چيكار بايد بكنم؟

الان شما برنامه رو میخوای از گوشیت remove کنی؟ برای unistall کردن که باید بری تو file manager .

SNZ
28-12-2005, 12:11
مرسي از اينكه جوابمو دادي.فكر كنم درست شد.