PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آمـوزش نصـب Gprs ايرانـسل به كامپيوتـر

Hadi King
06-04-2008, 15:08
ابتدا استفاده از gprs رایگان ايرانسل برای گوشی های نوكیا:

براي شروع كار شما بايد برنامه Nokia PC Suite روي pc تون وصل باشد حالا گوشيتون رو از طريق كابل به pc وصل كنيد بعد از اتصال گوشي به pc برنامه Nokia PC Suite را باز كرده و روي گزينه connect to internet كليد كنيد در صفحه باز شده روي گزينه setting كليد كنيد
صفحه زير باز خواهد شد...

همانطور كه تصوير مشاهده مي كنيد بايد مودم را نوع گوشيتون است انتخاب كنيد و به گام زيري برويد(البته بايد از قبل درايو گوشيتون رو كه در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
cd گوشي موجود است نصب كرده باشيد)
در صفحه زير گزينه 2 را انتخاب كنيد و به گام بدي برويد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در صفحه بعدي در قسمتي كه به رنگ آبي در شكل مشخص شده عبارت mtnirancell رو تايپ كنيد و به گام بعدي برويد.
در صفحه بعد روي دكمه connect كليد كنيد تا عمل اتصال انجام شود و قسمت چپ پنجره به شكل مشخص شده در زير در باييد.
حالا بدون هيچ مشكلي مي توانيد در site هاي مختلف گشت و گذار كنيد فقط اين را بياد داشته باشيد تا پنجره بالا را تا پايان كارتان نبنديد.
در پايان هم مي توانيد با زدن دكمه dicconnect و در گام بعدي جدا كردن كابل از گوشي dc شويد فقط بياد داشته باشيد كه اول روي dicconnect كليد كنيد و بعد كابل را جدا كنيد.

موفق باشيد!:40:

Hadi King
06-04-2008, 15:17
آموزش اتصال gprs رایگان ايرانسل براي گوشي هاي سوني اريكسون:
ابتدا گوشيتون را با كابل به pc وصل كنيد بعد برنامه PC Suite رو اجرا كنيد...
بعد مطابق شكل بالا روي mobile network wizard كليد كنيد در گام بعدي از منوي file گزينه new connection رو انتخاب كنيد.
با باز شدن پنجره زير گزينه اول را انتخاب كنيد و به گام بعدي برويد.
حال مدل گوشيتون رو به عنوان مودم از ليست انتخاب كرده و به گام بعدي برويد.
در مرحله ي زير يك نام براي كانكشنتون انتخاب كنيد.
در مرحله زير تنطيمات را روي حالت اتوماتيك همون جوري كه در شكل مشخص شده انتخاب كنيد و به مرحله بعد برويد
در مرحله بعد **** بعد از زدن دكمه finish كار ساخت كانكشن تمام شده است كافيه مانند شكل زير روي كانكشنتون راست كليك كرده و گزينه connect رو انتخاب كنيد...

little fairy
20-05-2008, 23:59
روش اسونترش اینه:

یه نیو کانکشن مثه دیال اپ وا کنید بعد جایه یوزر نیم پسورد رو خالی بزارید

تو جایه تلفن هم این کدو بزارید:

*99***1#

گوشیو وصل کنید بعد کانکت رو بزنید

دیگم نمیخاد 2 ساعت پیسی سویت رو وا کنید

همین :40:

ELVIS PRESLEY
22-05-2008, 15:38
اقا خیلی ممنون. خیلی خوب هم کار کرد.
با نوکیا نمیشه مجانی وصل شد؟

Consul 141
27-05-2008, 00:19
با نوکیا نمیشه مجانی وصل شد؟
سلام
بستگي به گوشي نداره بستگي به سيمكارت داره.

ELVIS PRESLEY
27-05-2008, 12:31
سلام من خودم از این سیم کارت 09364 دارم. مادر زادی مفتن.
ولی پست 2 که اشاره ای به سیم کارت نکرده!

SAMSUNG F500
29-05-2008, 14:13
سلام آقا من توی اهواز هستم هرکار می کنم نمیتونم gprs رو فعال کنم علتش چیه ؟

SAMSUNG F500
29-05-2008, 14:13
mms هم فعال نمیشه

mhmdfree2004
01-06-2008, 21:11
با سلام من يك لپ تاپ دارم كه سيم كارت بهش ميخوره چطوري ميتوم با وارد كردن سيم كارت ايرانسل با لپ تاپ از سرويس ايرانسل استفاده كنم يعني بتونم از اينترنت استفاده كنم

banel87
02-06-2008, 14:01
روش اسونترش اینه:

*99***1#

واقعا روش خیلی راحتریه، من هیچ وقت پیسی سویت سونی اریکسونو نصب نمیکنم ( کارایی خاصی نداره!) MyPhoneExplorer کارآمدتره...

تو این روش فقط دقت کنید قبل از اینکه کانکشن جدید بسازید باید گوشی وصل کنید، نه اینکه اول کانکشن بسازید بعد گوشی وصل کنید. چون در قسمت انتخاب دستگاه، باید مودم گوشی انتخاب کنید ( اگر گوشی وصل نباشه این قسمت نمیاد)

در ضمن جای شماره هم باید #1***99* بزنید ( بالا برعکس وارد شده)

Persian_Gun's
05-06-2008, 20:45
روش اسونترش اینه:

*99***1#

ببخشید آیا راهی هست که با استفاده از این روش بشه همزمان با دو تا موبایل(سیم کارت)کانکت شد،وسرعت دوبرابر بشه؟

mahdi_ctr
06-06-2008, 09:35
براي شروع كار شما بايد برنامه Nokia PC Suite روي pc تون وصل باشد حالا گوشيتون رو از طريق كابل به pc وصل كنيد بعد از اتصال گوشي به pc برنامه Nokia PC Suite را باز كرده و روي گزينه connect to internet كليد كنيد در صفحه باز شده روي گزينه setting كليد كنيد
صفحه زير باز خواهد شد...
خسته نباشید.
من هر کاری کردم توی این صفحه ای که مدل گوشیتون رو نوشته گوشیم بیاد نشد.

همانطور كه تصوير مشاهده مي كنيد بايد مودم را نوع گوشيتون است انتخاب كنيد و به گام زيري برويد(البته بايد از قبل درايو گوشيتون رو كه در cd گوشي موجود است نصب كرده باشيد)
توی سی دی گوشی هم چیزی پیدا نکردم اگه میشه یه راهنمایی کنید تا من هم بتونم وصل بشم.

واقعا روش خیلی راحتریه، من هیچ وقت پیسی سویت سونی اریکسونو نصب نمیکنم ( کارایی خاصی نداره!) MyPhoneExplorer کارآمدتره...

تو این روش فقط دقت کنید قبل از اینکه کانکشن جدید بسازید باید گوشی وصل کنید، نه اینکه اول کانکشن بسازید بعد گوشی وصل کنید. چون در قسمت انتخاب دستگاه، باید مودم گوشی انتخاب کنید ( اگر گوشی وصل نباشه این قسمت نمیاد)

در ضمن جای شماره هم باید #1***99* بزنید ( بالا برعکس وارد شده)

این کار رو هم کردم ولی نشد
لطفا کمکم کنید.

hiwas
18-06-2008, 18:21
سلام
من دو بار وصل شدم ولی الان که می خوام وصل بشم ارور720 رو نشون می ده .
گوشیمم سونی اریکسون هست.

hiwas
18-06-2008, 19:04
الان مودمشو تغییر دادم وصل شد ولی روی هیچ سایتی نمیره
چی کارش کنم؟

ar.behnam
18-06-2008, 22:40
بچه ها دوست من داره حالی میکنه 9364 رایگانه واسش
یه چیزش بده اونم امواج مضرشه اگه بقلت باشه
باید بگذاریش دور تر یه تخم مرغ هم بگذاری کنارش هر 2 ساعت برداری بخوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Persian_Gun's
19-06-2008, 10:45
بچه ها دوست من داره حالی میکنه 9364 رایگانه واسش
یه چیزش بده اونم امواج مضرشه اگه بقلت باشه
باید بگذاریش دور تر یه تخم مرغ هم بگذاری کنارش هر 2 ساعت برداری بخوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورتون چیه ؟!:19:

ar.behnam
19-06-2008, 12:01
منظورتون چیه ؟!:19:
مگه پارسال خبرا یادتون نیست ؟
که اخبار گفت اگه نمیدونم 1.5 ساعت تخم مرغ رو بذاری کنار تلفنی که در حال ارسال امواجه و ارتباط داره اون تخم مرغمیپزه !

mrmahdi
21-06-2008, 18:34
سلام
آره کسانی دکل موبایل گذاشتن ضرر داره یکی در اسلامشهر بچش فلج شد و موبایل هم کمی از اون نیست

Persian_Gun's
21-06-2008, 18:57
مگه پارسال خبرا یادتون نیست ؟
که اخبار گفت اگه نمیدونم 1.5 ساعت تخم مرغ رو بذاری کنار تلفنی که در حال ارسال امواجه و ارتباط داره اون تخم مرغمیپزه !
حالا مثلا" چقدر باید گوشیرو از خودمون دورتر بزاریم که مضر نباشه؟!

mohammadkhajoo
21-06-2008, 18:57
دوستان با این روش مجانی است ؟؟؟؟

Persian_Gun's
23-06-2008, 14:33
دوستان با این روش مجانی است ؟؟؟؟
نخیر باید کده 4 داشته باشی دیگه

Dunker
24-06-2008, 19:01
گاهی وقتا بالای صفحه ی گوشی بجای G می نویسه E . کسی می دونه اینا که اگه اشتباه نکنم مخفف Gprs & Edge هستن چه فرقایی باهم دارن؟

HAMID-3138
28-06-2008, 10:07
ابتدا استفاده از gprs رایگان ايرانسل برای گوشی های نوكیا:

صفحه زير باز خواهد شد...
همانطور كه تصوير مشاهده مي كنيد بايد مودم را نوع گوشيتون است انتخاب كنيد و به گام زيري برويد(البته بايد از قبل درايو گوشيتون رو كه در cd گوشي موجود است نصب كرده باشيد)
در صفحه زير گزينه 2 را انتخاب كنيد و به گام بدي برويد
در صفحه بعدي در قسمتي كه به رنگ آبي در شكل مشخص شده عبارت mtnirancell رو تايپ كنيد و به گام بعدي برويد.
در صفحه بعد روي دكمه connect كليد كنيد تا عمل اتصال انجام شود و قسمت چپ پنجره به شكل مشخص شده در زير در باييد.
حالا بدون هيچ مشكلي مي توانيد در site هاي مختلف گشت و گذار كنيد فقط اين را بياد داشته باشيد تا پنجره بالا را تا پايان كارتان نبنديد.
در پايان هم مي توانيد با زدن دكمه dicconnect و در گام بعدي جدا كردن كابل از گوشي dc شويد فقط بياد داشته باشيد كه اول روي dicconnect كليد كنيد و بعد كابل را جدا كنيد.

سلام
من با مشکل زیر مواجه شدم
اگه ممکنه راهماییم کنید

Hadi King
29-06-2008, 23:16
سلام
من با مشکل زیر مواجه شدم
اگه ممکنه راهماییم کنید
دوست عزيز يعني اينكه مودمت گوشيت رو نشناخته مدل گوشيت چي هست :
تنظيمات Gprs ايرانسل رو كه روي سيم كارت يا گوشيت فعال كردي كـــــه :20:

Ghaioom
01-07-2008, 14:48
سلام
من یه موقعی با گوشی وصل شدم. سونی اریکسون
پی سی سویت رو هم نصب کردم ولی در هنگام وصل شدن به اینترنت سرعت خیلی کمه و هیcannot display میداد و فقط چند دقیقه وصل شدم فکر کنم 10 ، 15 دقیقه باشه 300 تومان کم کرد خودش هم سرعت رو خیلی بالا مینویسه ولی سرعتش خیلی کمه و هی cannot display میده.
چرا؟
حال نداد. شاید بازم وصل شدم.

Ghaioom
03-07-2008, 17:22
چرا سرعتش خیلی پایینه؟
من وصل شدم ولی سرعتش خیلی پایینه.

kamal114
08-07-2008, 19:24
اگه بخواهیم روی لپ تاب سیم کارتو وصل کنیم طریقه اتصال به چه صورت هست؟

kamal114
08-07-2008, 19:29
لطفا در مورد اتصال با گوشی های سامسونگ هم توضیح بدید

nazi.amin
10-07-2008, 22:18
مرسی ،واقعا دستتون درد نکنه،نمیدونید چه قد دنبال این مطلب گشتم تو اینترنت دیگه داشتم نا امید میشدم که شما به دادم رسیدین!بازم ممنون از توضیحات کاملتون!

Hadi King
11-07-2008, 15:30
اگه بخواهیم روی لپ تاب سیم کارتو وصل کنیم طریقه اتصال به چه صورت هست؟
رو لپ تابـــــت PC Suite نصب كني از همين طريـــق بري فعال ميشه :46:

لطفا در مورد اتصال با گوشی های سامسونگ هم توضیح بدید

آموزش برا سامسونگ نديدم كه بزارم :41:

مرسی ،واقعا دستتون درد نکنه،نمیدونید چه قد دنبال این مطلب گشتم تو اینترنت دیگه داشتم نا امید میشدم که شما به دادم رسیدین!بازم ممنون از توضیحات کاملتون!

متشكــــــر :11:

senaps
13-07-2008, 14:19
اقا این چیزا یعنی اینکه با استفاده از اینترنت گوشیم که سونی هستش با کامپیوتر وارد اینترنت شم؟!سرعتش که adsl هستش مگه نه؟!اخه فکر کنم gprs ارتباط پر سرعتadsl هستش! اینطوری هزینش همونیه که با گوشی کار می کردیم؟!با فایر فاکس که مشکلی نداره و پراکسی هم که می خوره اره؟!

*Ali*
13-07-2008, 21:09
اگه سیم کارتمونو 5 تومن شارژ کنیم چند ساعت میتونیم از این اینترنت استفاده کنیم؟سرعتش چطوره به درد میخوره یانه؟

Hadi King
14-07-2008, 00:44
اقا این چیزا یعنی اینکه با استفاده از اینترنت گوشیم که سونی هستش با کامپیوتر وارد اینترنت شم؟!سرعتش که adsl هستش مگه نه؟!اخه فکر کنم gprs ارتباط پر سرعتadsl هستش! اینطوری هزینش همونیه که با گوشی کار می کردیم؟!با فایر فاکس که مشکلی نداره و پراکسی هم که می خوره اره؟!
ADSL نــــــــه بابا چه گير اوردي چه خبر مگــــه :18:

اگه سیم کارتمونو 5 تومن شارژ کنیم چند ساعت میتونیم از این اینترنت استفاده کنیم؟سرعتش چطوره به درد میخوره یانه؟
تازگي ها داره خيلي سري شارژ كم ميكنه ميخواي اينترنت بياي پول هم كم كنه ارزش نداره بياي تا 2 تا سايت بالا بياره گوشي شارژت تموم شده :11:

senaps
14-07-2008, 00:52
چـــــــــــِ میــــــــــــــــــگی؟من بعد از ظهر رفتم یه ایرانسل اعتباری گرفتم و از ساعت 11.30 تا الان که1.51هستش کار کردم فقط و فقط100تومن کم کرده!!!!اونوقت شما میگی 2ساعت شارژتموم میکنه؟!من با پیسی سیوت اومدم بالا و گوشیم همk750 سالاره!!!

senaps
14-07-2008, 00:54
یادم رفت سرعتم هم هستش 115 کیلو فکر کنم ای دی اسله!!!!!!!!!!!!!!!!

جالبه برام چطوری حساب کردن که شد100تومن

Hadi King
14-07-2008, 01:15
چـــــــــــِ میــــــــــــــــــگی؟من بعد از ظهر رفتم یه ایرانسل اعتباری گرفتم و از ساعت 11.30 تا الان که1.51هستش کار کردم فقط و فقط100تومن کم کرده!!!!اونوقت شما میگی 2ساعت شارژتموم میکنه؟!من با پیسی سیوت اومدم بالا و گوشیم همk750 سالاره!!!

دوست عزيز من با اينترنت ايرانسل كار نكردم اينجوري كه كاربرا و رفقا گفتن براي دوستان شرح دادم حالا پس اينجوري خوبــــه دست شما دردنكنه كه به ما هم گفتي :11:

fakhr
14-07-2008, 02:56
باسلام از راهنمايي خوبتون ممنون ولي سرعتش خيلي پايين است آيا راهي هست كه زيادتر بشه؟

senaps
14-07-2008, 10:21
راستش سرعتش رو میتونی اسمی!!!!!زیادش کنی ولی نمی دونم که کار می کنه یا نه؟!البته اگه جای گوشیتو عوض کنی به جایی که انتن دهی بیشتر کاملی داره!!!!سرعت دریافت و ارسالش بیشتر میشه!!!یعنی از115 میرسه تا120کیلو!!!!

سوال دوم افزایش سرعت رو باید بگم که روی کانکشنت کلیک راست کن و پروپرتیس رو انتخاب کن!!!!
2-روی اولین دگمه یعنیconfig کلیک کن.یه کادر کشویی می بینی که توش عدد115....نوشته شما اون کادر رو باز کن و اخرین گزینه که در سیستم من921بودش رو انتخاب کن اینجوری سرعت اسمی اینترنت افزایش پیدا میکنه!!!!!!

من هنوز هم از سیمکارتم که5ساله دارمش دل نکندم و اونو بکار می برم ولی وقتی پای اینترنت و هزینه های وحشتناکش در میونه!!!!دیگه نمیشهعلایق رو کنار نگذاشت.

من تا ساعت2.30باهاش کار کردم و دو بار دانلود کردم که هزینم400تومن کم شد!!!!!!!!!!!!!!
بازم خیلی خوبه چون 4ساعت اینترنت به عبارت ساعتی500تومن میشه2000تومن حالا4مگ دانلود رو هم بهش اضافه کن!!!!

مطمئنم که 2000تومن از500تومن بیشتره!شما چی فکر می کنین؟

sina285
14-07-2008, 10:24
خیلی ممنون تا حذی به درد من خورد ممنون
با تشکر سینا

p30boy.s
17-07-2008, 23:54
آموزش اتصال gprs رایگان ايرانسل براي گوشي هاي سوني اريكسون:
ابتدا گوشيتون را با كابل به pc وصل كنيد بعد برنامه PC Suite رو اجرا كنيد...
بعد مطابق شكل بالا روي mobile network wizard كليد كنيد در گام بعدي از منوي file گزينه new connection رو انتخاب كنيد.
با باز شدن پنجره زير گزينه اول را انتخاب كنيد و به گام بعدي برويد.
حال مدل گوشيتون رو به عنوان مودم از ليست انتخاب كرده و به گام بعدي برويد.
در مرحله ي زير يك نام براي كانكشنتون انتخاب كنيد.
در مرحله زير تنطيمات را روي حالت اتوماتيك همون جوري كه در شكل مشخص شده انتخاب كنيد و به مرحله بعد برويد
در مرحله بعد **** بعد از زدن دكمه finish كار ساخت كانكشن تمام شده است كافيه مانند شكل زير روي كانكشنتون راست كليك كرده و گزينه connect رو انتخاب كنيد...
ايول اقا هادي كارت درست درسته

p30boy.s
18-07-2008, 00:01

دوست عزيز 115 كيلو كه تو ميگي سرعت كابله بايد ببيني سايتها رو چه طوري بالا مياره .لتت درمياد

senaps
18-07-2008, 01:26
بااجازه اینو فهمیدم و خیلی هم اذیت می کنه!!!!ولی نه تو لود کردن سایت!!!!من با اینترنت یه کافی نت مجهز به خطوط پر سرعت تو2دقیقه یه انجمنی رو لود می کنم!!!!ولیبا این نوع اینترنت برای اولین بار که انجمن میاد بالا فقط 3دقیقه طول می کشه که من صفحه اول رو ببینم و کم کم شروع می کنه به لود کردن بقیه انجمن ها و در نهایت تو5دقیقهکل انجمن هی و حاظر جلوت وایساده!!!!که مطمئن باش دوست من این برا یه اینترنت صلواتی!!!! خیلی کمه!!!!

senaps
18-07-2008, 01:28
اون اذیتش تو دانلوده که وقتی رو لینک کلیک می کنی می بینی نوشته30کیلو در ثانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!ولی 5ثانیه بعد مثل برق شروع می کنه به پایین اومدن تا حدی که به1.5کیلو در ثانیه میرسه و در خلوت ترین حالتش به2.79کیلو در ثانیه میرسه!!!!!که بازم به نظرم از اینترنتdial-upبهتره

e.khafan!
19-07-2008, 12:39
من یه مشکلی دارم ! رفتم یه ایرانسل پیدا کردم ( از داییم گرفتم :دی ) شمارش 09366 از چهار شنبه دان می کنم سرعتشم حدود 10 کیلو بر ثانیست ... خیلی باهاش حال کردم فقط 60 ریال مایه توش داشت ولی پنج شنبه یه اشتبایی کردم مایش0 شد ولی بازم دان می کرد از امروز دیگه دان نمی کنه تا وصل میشم قطع می شه ! ببینم چرا اینجوری شده اگر شارژش کنم بازم مجانی دان می کنه ؟ باهاش 160 مگ دانلود کردم ... خیلی حیف شد ایکاش بیشتر ازش استفاده می کردم ...

bache pooldar
19-07-2008, 18:59
با سلام به همگی . چند تذکر در مورد ایرانسل هست که در صورت مراعات کردن سرعت به نحو چشمگیری افزایش می یابد و سلامت خود و گوشی تضمین می شود . این تجربه ای است که خودم کسب کرده ام و از هیچ جای دیگری برداشت نشده.

تذکر 1 : سرعت مودم موبایل در کنترل پنل را بر روی 2.4 کیلو بایت بگذارید . نتیجه بهتری می گیرید.
تذکر 2 : توجه داشته باشید که سرعت دریافت و ارسال همواره نوسان صعودی داشته باشد در غیر این صورت صفحات باز نشده و یا بسیارکند باز میشه.( این مشکل بسیاری از کاربران است) سرعت را هواره زیر نظر داشته باشید.
تذکر 3 : بعد از هر 2 یا 3 ساعت سقف سرعت پر می شود یعنی سرعت دریافت نوسان ندارد در این صورت باید DC شوید و دوباره وصل گرددید.( در قسمت کانکشن مشاهده می کنید که نوشته limited )
تذکر 4 : برای شروع ابتدا سایتهای کم حجم مثل گوگل را باز کنید و بعد به دنبال سایت های دیگر بروید.
*** : گوشی را به دور از میدان های مغناطیسی مثل مانیتور و بلندگو نگه دارید.
تذکر مهم : گوشی را به دور از خود نگه دارید حدود 3 الی 4 متر چون احتمالا دچار سوزش در سر و یا سردرد شدید می شوید.

ممنون
موفق باشید:10:

senaps
20-07-2008, 00:35
اره ای ول ممنونم ازت.خفن!!!ببین زیاد هم باهاش حال نکن که مثل من میشی!!!
من الان هفته ای میشه که از دست روزی3ساعث خلاص شدم و دارم روزی9 یا 10ساعت اینترنت می کنم ضمن اینکه از شبهاش نمی گذرم!!!و تا3یا4کار می کنم باهاش.میشه بگی چطوری شارژش تخلیه شد؟در ضمن کدش زیاد فرق نمی کنه که چیه و این کلا یه حرف از اول اشتباهه چون من تا الان برا5ایرنسل دار مختلف این کارو کردم!!!!منم دارم دارم بی شارژباهاش کار می کنم!!!!!!یعنی شارژم 0

می دونی ؟نمی دونم چیکارش کردم که یه دفعه تو50دقیقه کل شارژش از4850اومد به0!!!!میشه بگی چیکار نباید کرد که شارژ مصرف نکنه؟یعنی چطوری شد که شارژ مصرف کرد؟

و در پایان هم نترس و دوباره شارژکن سیم کارتتو

senaps
20-07-2008, 00:37
چجوری سرعت مودم رو روی2.4بزاریم؟کابلش دو متر نیست که اونقدر بزاریمش دور!!!!من گوشیم کنار دستمه!!!!!!خودم هم می ترسم ازش.

bache pooldar
20-07-2008, 13:12
برای تغییر سرعت مودم

Configure<= کلیک راست بر روی کانکشن ساخته شده ( مخصوص مودم موبایل)<= My Network Places

و از قسمت Maximum speed سرعت را انتخاب کنید.

e.khafan!
20-07-2008, 13:25
چجوری سرعت مودم رو روی2.4بزاریم؟کابلش دو متر نیست که اونقدر بزاریمش دور!!!!من گوشیم کنار دستمه!!!!!!خودم هم می ترسم ازش.
ببین می تونی یه 8 تومن بدی بلوتوث بگیری اونوقت تا 10 متر می تونی اونورتر بزاری ، من یه بلوتوث 100 متر دارم تو طبقه ی پایینمونم بخوبی کار می کنه ... البته به 100 متر نمی رسه چون خود گوشیماکزیموم حدود 18 متره

-

Ali_Best
20-07-2008, 23:13
برای گوشیه من هم یه راهی ÷یشنهاد کنین => موتو ال7 ( این رو هم بگم که من وقتی خریدمش هیچ سی دی همراهش نبود چیکار کنم؟)

Tornado2800
21-07-2008, 02:19
در انجمن جستجو کنید یا در اینترنت !

برنامه های موتورلا یافت میشه

البته اینو باید بگم که ، فکر می کنم برنامه های مدل های دیگه ی موتو به هم دیگه بخوره !!

Setareh 2006
21-07-2008, 03:23
دوستان من خیلی مبتدی هستم . گوشیم کا 810 هستش و از اعتباری ایرانسل ( بدون ثبت نام ) استفاده می کنم
میشه بگین برای استفاده از اینترنت با موبایل باید چه مراحلی رو طی کنم ؟ آیا باید حتمن به کامپیوتر وصل شد یا با خود موبایل به تنهایی میشه ؟ برای چک کردن ایمیل ها با موبایل چطور باید این کار رو کرد ؟

Havbb
21-07-2008, 06:09
حالا سرعتش چطوره؟

Tornado2800
21-07-2008, 18:43
حالا سرعتش چطوره؟

در ایران ( تهران ) سرعت میگن عالیه

و اطراف ایران ( تهران ) شمال !

جاهای دیگه داغونه..

Tornado2800
21-07-2008, 18:46
دوستان من خیلی مبتدی هستم . گوشیم کا 810 هستش و از اعتباری ایرانسل ( بدون ثبت نام ) استفاده می کنم
میشه بگین برای استفاده از اینترنت با موبایل باید چه مراحلی رو طی کنم ؟ آیا باید حتمن به کامپیوتر وصل شد یا با خود موبایل به تنهایی میشه ؟ برای چک کردن ایمیل ها با موبایل چطور باید این کار رو کرد ؟

نه نیازی به کامپیوتر نیست

این مراحل رو طی کنید

یه اس ام اس به شماره 2225 بزنید حاوی:

s ericsson k810

بعد تنظیمات برای شما ارسال میشه

و ذخیره می کنید

Tornado2800
21-07-2008, 20:10
من شمال شرق هستم سرعتش واقعا غوغاست...

خوب دیگه !

گفتم که اون ور ها جز ایران حساب میشه ! :biggrin:

p30boy.s
22-07-2008, 15:03

دوست عزيز تو فقط با دادن يك كد ميتوني تنظيمات gprs رو دريافت كني كد پايين رو بگير و بعد گزينه ي ارسال رو بزن
البته اييت كاها رو تو گوشيت انجام بده
#6*3*140*

ايينهم بقيه كدهاي ايرانسل

Setareh 2006
22-07-2008, 21:21
دوست عزيز تو فقط با دادن يك كد ميتوني تنظيمات gprs رو دريافت كني كد پايين رو بگير و بعد گزينه ي ارسال رو بزن
البته اييت كاها رو تو گوشيت انجام بده
#6*3*140*

ايينهم بقيه كدهاي ايرانسل

این کد رو دادم به گوشی جواب داد به دلیل برخی تغییرات استفاده از شبکه ممکن نیست لطفا در فرصتی دیگر درخواست خود را بفرستید

Tornado2800
22-07-2008, 21:41
به خاطر ترافیک شبکه این خطا رو هم میده !

p30boy.s
22-07-2008, 21:58
این کد رو دادم به گوشی جواب داد به دلیل برخی تغییرات استفاده از شبکه ممکن نیست لطفا در فرصتی دیگر درخواست خود را بفرستید

ايرانسل اين ها روهم داره ديگه بايد سوخت وساخت چند ساعت ديگه امتحان كن ان شائ الله شبكه خلوت ميشه وتنظيمات را دريافت ميكني .در جواب دادنش شك نكن .از سليقه ي شما به دليل خريدن k810 خيلي خوشم اومد گوشي با حاليه.

H.Operator
05-08-2008, 01:31
خيلي خوفه.

mg74
09-08-2008, 04:58
میگن واسه مجانی شدن اینترنت ایرانسل به موبایلی که سیم کارت ایرانسل توش هست باید یه کدی بدی تا مجانی بشه

هر کسی این کد رو داره یک اینجا بنویسه یا پست خصوصی بده

من از این مطلب مطمئنم

متشکرم من این کد را خیلی لازم دارم

mg74
11-08-2008, 10:46
میگن واسه مجانی شدن اینترنت ایرانسل به موبایلی که سیم کارت ایرانسل توش هست باید یه کدی بدی تا مجانی بشه

هر کسی این کد رو داره یک اینجا بنویسه یا پست خصوصی بده

من از این مطلب مطمئنم

متشکرم من این کد را خیلی لازم دارم

کسی نیست یه جوابی به من بده !!!

من مطمئنم که این کد وجود داره

Hadi King
12-08-2008, 01:20
دوست من اگه همچين كدي هم باشـــه تا حالا 100% غيره فعالش كردن ؟
سيم كارت هايي كه خودش مجاني بود رو دارن غيره فعال ميكننـــ ديگه اون كد رو غيره فعال نكننـــ :11:
پست بالاييت رو ويرايش كنـــ اين همه نقل قول چرا گذاشتيــــ :46:

Mehrdad-bx
15-08-2008, 10:28
یه سوال:
از کامپیوتر اینترنت اومدن با gprs ایرانسل ارزون تر درمیاد یا تلفن خونه؟

Tornado2800
15-08-2008, 12:53
فکر نمی کنم با صرفه باشه با موبایل بیای
چون هر کیلو 1 تومن میفته !

و در کل به مصرف کنندش بستگی داره
یکی شاید بخواد فقط چت کنه

ardalan_zapata
16-08-2008, 13:42
آقا ما همه کارا میکنیم
کانکت هم میشه ولی رسیو ندارم هیچ سایتی تو کامپیوتر باز نمیشه ولی تو گوشی باز میشه

Hadi King
17-08-2008, 14:36
آقا ما همه کارا میکنیم
کانکت هم میشه ولی رسیو ندارم هیچ سایتی تو کامپیوتر باز نمیشه ولی تو گوشی باز میشه
چند روزي ميشـــه اينجوري شده مشكل از Gprs ايرانسل هستشـــ :11:

PUMA
24-08-2008, 12:53
سلام

مال من باهش یک سال مفتی کار کردم و بعد از یک سال پول میندازه چه کنم شماره ی من 09364

کمک کنید.

Hadi King
24-08-2008, 13:20
سلام
مال من باهش یک سال مفتی کار کردم و بعد از یک سال پول میندازه چه کنم شماره ی من 09364
کمک کنید.
دوست من بيشتر ايرانسل هايي كه پول كم نميكرد الان با بررسي دارن يكي يكي سيم كارت ها رو پولي ميكننــــ و الان خيلي كم پيدا ميشـــه سيم كارت هاي ايرانسل پول كم نكنــه:11:

123sat2
24-08-2008, 14:07
دوستان ايرانسل شورش را در اورده
ديروز شارژ كردم امروز مي بينم اعتبار را نوشته صفر
زنگ زدم 140 ميگه تا 24 ساعت ديگه حل ميشه انشاالله
اصلا برا چي بايد صفر بشه كه 24 ساعت ديگه مشكل حل بشه
gprs internet no free
irancell

MSJazayeri
25-08-2008, 02:16
tnx
خیلی باحال بود.:10::10::10:

ARASH BAHAL
28-08-2008, 22:13
سلام
من09369200000 هستم!
برای منم رایگانه فقط سرعتش پایینه!!!!!!!!!!!!!

چه کار کنم؟؟؟:19::19:

Hadi King
29-08-2008, 14:22
سلام
من09369200000 هستم!
برای منم رایگانه فقط سرعتش پایینه!!!!!!!!!!!!!
چه کار کنم؟؟؟:19::19:
از ديشبي سيم كارت هاي كه اعتبار كم نميكرد درســـت شده ديگه اعتبار كم نميكنـــه :41:
سرعتش هم بد نيســـت ولي شما كه سرعتتون كمـــه ميتونين كه چت كنيــــد كــه :31:

Mehrdad-bx
30-08-2008, 19:13
سلام
این ارور بعضی موقع ها پدر منو درمیاره و به اینترنت نمیتونم به اینترنت وصل شم:

Failed to establish a network connection!

دلیلش چیه؟

Hadi King
30-08-2008, 22:03
سلام
این ارور بعضی موقع ها پدر منو درمیاره و به اینترنت نمیتونم به اینترنت وصل شم:

Failed to establish a network connection!

دلیلش چیه؟

مطمئن هستي تنظيمات Gprs رو تنظيم كردي براي دوستاي من اينجوري نشده وصل ميشه يه روز سرعت كمه يه خــوبه :20:

PUMA
01-09-2008, 07:22
سلام

مال من اعتبار كم ميكنه يك راه حل بگين.!

PUMA
01-09-2008, 07:23
سلام

Hadi King
04-09-2008, 10:56
سلام

سلام
دوســـت من سيم كارت شما تنها نيست كه داره پول كم ميكنـــه حالا بيشتر سيم كارت كم ميكنـــه و راهي هم نداره :41:

afshinjj
04-09-2008, 15:08
سرعتش بد نيست ولي هزينش زياده من 3 دقيقه تو اينترنت بودم نزديك 300 تومن كم كرد

Hadi King
04-09-2008, 15:19
سرعتش بد نيست ولي هزينش زياده من 3 دقيقه تو اينترنت بودم نزديك 300 تومن كم كرد
درســـته دقيقه اي 100 تومن كردن :31:
چون با مال رفيقام رفتيم 5 دقيقه براي چك كردن ايميل 500 تومن كم كرد :41:

123sat2
04-09-2008, 15:34
اصلا به صرفه نيست
واقعا قميتش خيلي بالاست حتي هر كيلوبايت 1 ريال هم خيلي زياده

چه خبرشونه يكم كمتر كنند مردم بيشتر استفاده كنند

Hadi King
04-09-2008, 15:37
اصلا به صرفه نيست
واقعا قميتش خيلي بالاست حتي هر كيلوبايت 1 ريال هم خيلي زياده
چه خبرشونه يكم كمتر كنند مردم بيشتر استفاده كنند
دوســـت من اگه به حرف منو تو گوش ميدادن كـــه خوب بود هر كاري خودشون دلشون ميخواد انجام ميدن با نظر مردم هيچ كاري ندارن :41:

saeed1351
29-10-2008, 21:53
من یک سیم کارت ایرانسل خریدم
گوشی n73نوکیا دارم
یک بلوتوث برروی کامپیوتر دارم که از سیم جهت ارتبا ط استفاده نکنم
نرم افزار Nokia PC Suite را نصب کردم درست کار میکند یعنی از طریق بلوتوث برنامه نصب میکنم
حالا من میخواهم از اینترنت ایرانسل بر روی کامپیوتر با این شرایطی که دارم بلوتوث استفاده کنم ایا یک جوان مرد دانا به من نادان کمک می کند

amini_bio
29-10-2008, 22:08
به به بعد از 6 - 7 ماه یکی تو این تاپیک پست داد!!!
اول بگم که اصلا به صرفه نیست.
اینترنت ایرانسل الان کیلوبایتی 15 ریال هست.
البته اگه عضو طرح باشی و شبا هم ازش استفاده کنی تا کیلوبایتی 2 ریال میاد پایین که به نظر من بازم به صرفه نیست.

و اما در مورد سوالتون با بلوتوث نمیشه بلکه باید با کابل و از طریق برنامه pcsuite اقدام کنی.

mm00
13-11-2008, 15:49
دوستان میدنم سوالم واقعا قدیمیه:دی ولی ایا الان دیگه راهی واسه مجانی بودن gprs ایرانسل در گوشی هست ؟
ایا با اعتبار 0 مجانی میشه من 0935 کد 5 دارم

amini_bio
14-11-2008, 01:10
نه عزیز.
باگ های سیستم ایرانسل برطرف شده و دیگه این کارا شدنی نیست.

ebii53
28-11-2008, 22:14
سلام

برنامه pcsuite میخواد به اینترنت متصل بشه وقتی veryfy username and password رو نشون میده بدش error میده و قطع میشه . از طریق dialup Connection هم امتحان کردم و در همون قسمتuser va pass قطع میشه . داخل یوزر و پس هم خالی هست .
لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر

tohid100
11-12-2008, 10:44
دوستان راهی برای استفاده از gprs همراه اول روی کامپیوتر هست؟
من کانکشن ساختم با شماره #1***95* ولی موقع کانکت ارور میده.

grand theft auto
29-03-2010, 22:44
من الان با کامپیوتر به GPRS وصل شدم.پول کم نمیکنه برای من،شنیده بودم ایرانسل کاری کرده که دیگه نیمشه مجانی استفاده کرد اما فعلا برای من مجانیه-اینو گفتم که دوباره تست کنید شاید برای شماها هم شد.

amini_bio
30-03-2010, 11:09
ممکنه بعد از چند دقیقه ازت کم بشه.
مواظب باش.
در ضمن این خاصیت را قبلا شماره هایی از ایرانسل داشت که 09364 اولشون بود

sasan816
26-05-2010, 12:13
من الان با کامپیوتر به GPRS وصل شدم.پول کم نمیکنه برای من،شنیده بودم ایرانسل کاری کرده که دیگه نیمشه مجانی استفاده کرد اما فعلا برای من مجانیه-اینو گفتم که دوباره تست کنید شاید برای شماها هم شد.

براي من که مجاني نيست.
از اعتبارم کم مي کنه.

soroshea
26-05-2010, 20:37
سلام دوستان
من مدل گوشیم N95 8GIG هست
اما...
وقتی سعی میکنم از راه کانکشن ساختن برم این ارور رو میده ...
خواهشا کمک کنید ...

truy
21-06-2010, 13:05
سلام کسی میدونه چجوری میشه gprs همراه اول رو برای استفاده در کامپیوتر تنطیم کرد در ضمن گوشیه من ویوتی (KE 990) است
هر کی بلده آموزشه کاملشو بذاره (همه تاپیک ها آموزش واسه گوشی های نوکیا رو گذاشتن:41: )

Alishmas
26-06-2010, 10:07
موقع اي که ميخوام واسه مودم انتخاب کنم 2 تا انتخاب دارم :

wmc data modem

wmc modem

کدوم رو بزنم ؟ فرقشون چيه ؟

jamshidjap
26-06-2010, 11:17
سلام

با نوکیا N79 نمیتونم درست و حسابی به کامپیوتر وصل بشم و از اینترنت گوشی استفاده کنم ...

مشکل :

با برنامه پی سی سوییت نمیتونم وصل بشم و همه تنظیمات درسته و وقتی کانکت رو میزنم وصل نمیشه...

با شماره #1**99* هم که میرم دفعه اول وصل میشه و یکی دو دقیقه کار میکنه و بعد دوباره از کار میفته و هیچ سایتی بالا نمیاد ...

دیسکانکت هم که میکنم و دوباره میخام وصل بشم دیگه وصل نمیشه و ارور 678 میده ...

بعد میرم تو device manager و مودم مربوط به گوشی نوکیا رو اول disable میکنم و بعد enable و میرم دوباره وصل بشم .... دوباره وصل میشه و بعد از دو دقیقه دیگه هیچ سایتی لود نمیشه و این چرخه خسته کننده و بی فایده تکرار میشه ....

دوستان مشکلش چیه ؟ تازه ویندوز هم عوض کردم ولی هیچ فرقی نکرد ...

ali_agha1981
30-06-2010, 17:01
کککککککممممممممککککککک..!!
من میخوام NOKIA N82 رو وصل کنم به کامپیوتر ...
ولی وقتی با کابل میزنم و PC SUITE رو میزنم هیچ ارتباطی بین گوشی و کامپیوتر برقرار نمیشه
و اصلا کامپیوتر و PC SUITE گوشی نمیشناسه چه بخواد وصل بشه به اینترنت
فقط وقتی وصل میکنم اون پایین می نویسه که گوشی N82 وصل شد به عنوان NEW HARDWARE
ولی اصلا پی سی سوییت و کامپیوتر به عنوان MODEM نمیشناسه ..
حالا من چیکار کنم راهنمایی کنید ...

jamshidjap
30-06-2010, 19:17
آقا تو رو خدا یکی بیاد جواب مارو بده ...

ممنون

bahman26
01-07-2010, 12:42
دوستان
من می خوام با گوشی به اینترنت وصل شم ولی
موقعی که باone touch acces به اینترنت وصل بشم بعد ازopening port روی connecting device گیر میکنه
رو گوشی هم زیر انتن یه علامت فلش نقطه چین که بالاش حرفe نوشته میاد و دیگه هم نمیره تا گوشی ری استارت بشه
ولی با خود گوشی میتونم وصل بشم
nokia 6220 classic
pc souite 7.1.8.0
ممنون

OSEN
02-07-2010, 14:29
سلام .
آقا یه سوال . وقتی گوشی رو به کامپیوتر متصل میکنید و از Gprsش استفاده میکنید فیل تر تعطیل هست ؟؟! یا همچنان عبارت "مشترک گرامی ..." به چشم میخوره ؟!؟!

Karmenwet
08-07-2010, 22:18
دوستان خواهشا به بنده در مورد EDGE ايرانسل کمک کنيد .

1. شماره Dial براي اتصال به EDGE ايرانسل چند هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. بنده فعلا براي تست گوشي سامسونگ E490 رو خريدم که در مورد نصبش کمکم کنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و تنظيمات لازم رو بگوييد . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Samsung PC Studio II 2.0 Internet Access رو نصب کردم که وقتي کانکت رو مي زنم مي نويسد

Cannot Open Port چي کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن بر روي گوشي موبايل E مي نويسد که يعني منطقه سرويس رو ساپورت مي کند .

در Speed Status کانکشن بايد سرعت چند کيلوبايت بايد بنويسد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر .

danielo
10-07-2010, 22:46
من با این روش کانکت شدم.
ولی سرعت دونلودش خیلی نوسان داره
حداکثر و خیلی کم به سرعت 9 میرسه.
ولی بیشتر اوقات حدود 4 هست.
حتی تا 1 هم میاد.
هاد
مثلا همین الان که دارم یک چیز دونلود میکنم 30 ثانیه روی 6 بود.
ولی بعدش بین 4.2 و 3.8 هست.
بعد از 2 دقیقه هم شده 5
من در شمال هستم
الان سرعت دونلود به 2 رسیده
.

سرعتش هم روی
921600
گذاشتم
میخواستم بدونم این سرعت طبیعی هست.
چونحتی تا سرعت 1 هم میرسه.

در ضمن ایا access point که من ساختم میتونه روی سرعت تاثیر داشته باشه.
چون برای من مسج نیومد و دستی ساختمش.
connection name=irancell-gprs
data bearer=packet date
a p n=mtnirancell
user name=none
promot password=no
authentication=normal
homepage=none
network type=ipv4
phone ip address=automatic
dns server=automatic
proxy server address=none
proxy port number=0

در قسمت configurations هم چیزی وجود نداره.
در ضمن الان بگم که شهر ما به خاطر مسافر خیلی خیلی شلوغ هست.
ایا میتونه دلیلش شلوغی باشه که سرعت خیلی پایینه
در ضمن بگم که از نامحدود 1 ماه استفاده میکنم

danielo
12-07-2010, 00:24
یک سوال
ایا ممکن هست سیم کارت هم تاثیر داشته باشه در سرعت
مثلا سرعت 0935 بالاتر 0939 باشه یا برعکس
لطفا ارزون ترین گوشی که دارای edge قوی هست را معرفی کنید

MrDevil
12-07-2010, 13:52
یک سوال
ایا ممکن هست سیم کارت هم تاثیر داشته باشه در سرعت
مثلا سرعت 0935 بالاتر 0939 باشه یا برعکس
لطفا ارزون ترین گوشی که دارای edge قوی هست را معرفی کنید
هیچ فرقی نداره من هر دو رو امتحان کردم
به نظر من nokia 2730 برای این کار خوبه.حدود 90 تومانه.3g هم داره.ولی از این ارزونتر هم گوشی هست که 3g ندارند

spacoir
13-07-2010, 11:31
با سلام خدمت همه دوستان:

در اينجا آموزش اتصال به اينترنت از طريق مودم كردن گوشي را قرار مي دم. كه منبع اين آموزش در آخر مطلب ذكر گرديده.

خودم هر دو روش رو تست كردم و جواب داد.

سرعت اينترنت از دايل آپ بيشتر هست و اونايي كه ( مثل من كه مخابرات فيبر نوري كرده و ديگه دسترسي به adsl ندارن. كه اينم از بركات پيشرفت مخابراته كه الان 2 ساله ديگه نمي تونم adsl بگيرم!!!! ) به adsl و وايرلس دسترسي ندارند با اين تعرفه نامحدودي كه دو اپراتور گذاشتن بهترين روش براي اتصال به اينترنت هست.
اميدوارم لذتشو ببريد !!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:: اموزش اتصال به اينترنت در كامپيوتر از طريق GPRS موبايل (ايرانسل) همراه با عکس

با توجه به گسترش سرويس GPRS در ايران و همچنين رايگن بودن اين سرويس از طرف اپراتور ايرانسل در روز هاي پنج شنبه و جمعه خيلي از كاربران مايلند كه از اين سوريس رايگان در كامپيوتر خود استفاده كنند و مانند يك كارت اينترنت از گوشي خود استفاده كنند.

آموزش كامل چگونگي اتصال به اينترنت با استفاده از كامپيوتر و گوشي رو در اين پست توضيح ميديم.

براي اين كار 2 روش وجود دار :
1- با استفاده از برنامه Pc Suite
2- با استفاده از كانكشن خود كامپيوتر( بدون نياز به Pc suite)

كه در هر 2 روش ما تنها به يك كانشكش Dial-up احتيج داريم. و به هر حال روش دوم بسيار آسان تر از روش اول است.

روش اول (برنامه Pc Suite) :

1-برنامه Pc suite را نصب كنيد ( اين برنامه در CD همراه گوشي وجود دارد و در صورتي كه اين برنامه را نداريد ميتوانيد آن را از اينجا دانلود كنيد).
*با نصب اين برنامه ، بعد از اتصل گوشي به كامپيوتر خودكار درايور هاي گوشي نصب شده و گوشي شما در برنامه شناخته ميشود.

2-طبق تصوير زير روي گزينه ي Mobile Networking Wizard كليك كنيد.

3-طبق تصوير زير روي گزينه ي New Connection كليك كنيد.

4- طبق تصوير زير گزينه ي Packed Switch Data (پيش فرض) را انتخاب و سپس Next كنيد.

5-طبق تصوير زير از ليست گزينه آخر (يا گزينه ي سوم) را انتخاب و Next كنيد.

6- يك نام براي Connection خود انتخاب و سپس Next كنيد.

7-گزينه ي Automatic Mode را انتخاب و سپس Next كنيد.

8-روي Finish كليك كنيد.

9-حال كانكشن شما به همين راحتي ساخته شد. حالا شما بايد روي Connect كليك كنيد تا اتصال برقرار شود.

10-طبق تصوير زير كانكشن در حال اتصال ميباشد. شما در كادر پسورد ، پسوردي مشاهده ميكنيد كه اين پسورد پسورد پيش فرض برنامه است و تغيير آن نياز نيست.( پسورد در اين نوع كانكشن يعني GPRS معني ندارد).

روش دوم : (ايجاد كانكشن بدون نياز به Pc Suite) :

*در اين روش نيز شما بايد دراور هاي گوشي را نصب كردي باشيد تا گوشي براي كامپيوتر شناخته شده باشد (با نصب برنامه Pc Suite و اتصال گوشي به كامپيوتر اين درايور ها خودكار نصب ميشوند اما ميتوانيد به صورت دستي نيز اين كار را انجام دهيد كه اگر نياز به توضيح نصب درايور به صورت دستي داشتيد در همين تاپيك اعلام كنيد تا آموزش كامل آن ارائه شود. اين برنامه در CD همراه گوشي وجود دارد و در صورتي كه اين برنامه را نداريد ميتوانيد آن را از اينجا دانلود كنيد).

1-در كامپيوتر و ار طريق Control Panel به قسمت network Connection برويد و در آنجا از منوي سمت چپ روي گزينه ي Create a New Connection كليك كنيد.

2-روي دكمه Next كليك كنيد.

3-گزينه ي اول Connect to the internet را انتخاب كنيد و سپس next كنيد.

4-گزينه ي Set up My Connection Manually را انتخاب و سپس next كنيد.

5-گزينه ي connect using adial-up modem را انتخاب و سپس next كنيد.

6-گزينه ي اول در اينجا (نام مودم گوشي خود) از ليست را تيك زيده و سپس next كنيد.

7-يك نام براي كانكشن خود انتخاب كرده و سپس next كنيد.

8-در اين قسمت بايد شماره تلفن اتصال به شبكه ايرانسل را وارد كنيد كه شماره آن #2***99* ميباشد

9-هر سه كادر را خالي گذاشته و next كنيد.

10-در پنجره بعدي روي finish كليك كرده و سپس در پنجره اتصال كانكشن روي Dial كليك كنيد تا به اينترنت متصل شويد(بدون وارد كردن يوزر نيم و پسورد.)

لينك سايت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sp1000
14-07-2010, 17:13
با سلام
دوستان هر کس مودم جی پی ار اس داره + اینترنت لطفا بگه کارش دارم
توجه کنیدکه مودمGPRS منظورم هستش

میخوام موضوعی رو تست کنه

با تشکر

sazman1
25-07-2010, 19:24
کسی نوکیا 2730 داره؟لطفا بهم بگید سقف سرعت دانلود این گوشی چند کیلو بایت بر ثانیه هست؟
یک مشکلی برام پیش اومده -من از بسته Gprs ایرانسل استفاده می کنم.
از دو تا گوشی با برند متفاوت استفاده میکنم ..
1.سونی اریکسون T700.
2.نوکیا 2730
وقتی با نوکیا دانلود می کنم سرعت دانلود بین 5-7 کیلوبایت بیشتر نمیره ولی با همون سیم کارت با سونی اریکسون بازه سرعت بین 15-20 کیلوبایت هست !!(ضمن اینکه برای فعال سازی نوکیا تنها از راه حل دستی موفق به فعال کردن gprs ایرانسل شدم!!)
یه جورایی جالبه ! کسی میدونه دلیل تفاوت سرعت دانلود چیه؟
امکان داره از کابل گوشی باشه؟کابلی که شرکت معرفی کرده CA-100 هست ولی من از CA-101 استفاده میکنم.ضمن اینکه گوشی 2730 تو لیست ساپورت CA-101 نیز هست.
لطفا کمک.........

samadsam
26-07-2010, 12:10
ببخشید من با GPRS ایرانسل انلاین می شم با آنتن ایرانسل هم یه 3 کیلو متری فاصله دارم آنتنمم پر
اما وقتی گوشی رو به سیستم وصل می کنم بعد از دقایقی اتصال شبکه رو گم می کنه
نمی دونم مشکل از کجاست کسی راه حلی نداره

madanchi11
28-07-2010, 15:10
سلام

آیا استفاده زیاد برای گوشی ضرر داره ؟ مودم گوشی ؟!!

kkkaktoos
29-07-2010, 09:30
دوستان سرعتش خوبه ؟ یعنی می صرفه یه بسته 1 روزه بگیرم و موبایل رو به کامپیوتر وصل کنم بزارم برای دانلود ؟
سرعتش روزهای مختلف چجوریه ؟ یعنی روزهای تعطیل و غیر تعطیل در حدود چنده ؟

madanchi11
29-07-2010, 12:24
سلام دوستان
دوتا سوال داشتم

1. آیا استفاده زیاد برای گوشی ضرر داره ؟
2. چرا بعضی سایت ها را باز نمی کنه از جمله myfc.ir ?

salar_khan
09-08-2010, 17:30
سلام
من قبلا با گوشی w810 و در ویندوز xp به اینترنت وصل می شدم اما چند وقتی که ویندوز سون نصب کردم. زمانی که گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم pc suite گوشی اونو نمی شناسه . خواهش می کنم کمکم کنید .

Hadi King
09-08-2010, 18:18
سلام دوستان
دوتا سوال داشتم

1. آیا استفاده زیاد برای گوشی ضرر داره ؟
2. چرا بعضی سایت ها را باز نمی کنه از جمله myfc.ir ?
سلام دوست عزیز :
1. زیادیش میگن برا باطری ضرر داره ... چون موقعی که استفاده میکنی پشت گوشی داغ میشه !
2. عادتشـــه :31:

سلام
من قبلا با گوشی w810 و در ویندوز xp به اینترنت وصل می شدم اما چند وقتی که ویندوز سون نصب کردم. زمانی که گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم pc suite گوشی اونو نمی شناسه . خواهش می کنم کمکم کنید .
سلام دوســت عزیز مشکل از ویندوزت کامپیوترت هستش ...
باید PC Suite مخصوص ویندوز سون نصــب بشـــه :20:
موفق باشید!:40:

salar_khan
10-08-2010, 12:07
سلام دوست عزیز :
1. زیادیش میگن برا باطری ضرر داره ... چون موقعی که استفاده میکنی پشت گوشی داغ میشه !
2. عادتشـــه :31:

سلام دوســت عزیز مشکل از ویندوزت کامپیوترت هستش ...
باید PC Suite مخصوص ویندوز سون نصــب بشـــه :20:
pcsuite جدید دانلود و نصب کردم که نصب شده اما pcsuite گوشیمو نمی شناسه (w810i)
چه کنم؟

royzroyz
13-08-2010, 17:41
هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندم
من میخوام با 2 تا گوشی با 2 تا کانکشن با pc به اینتر نت وصل شم که سرعت این 2 تا رو با هم مخلوط کنه .یه گوشی w810 یکی n73 حالا هر کی میدونه بسم الله .خواهشا کامل بگید.راستی یه جایی خوندم با برنامه ی midpoint teamer میشه .من دانلود کردم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم این رو هم بگین.لا اقل چطوری میشه 2 تا فایل رو یکی بدی 1 کانکشن دانلود کنه اون یکی رو بدی دومی.کمک کنید.ثواب داره.

Kurosh
13-08-2010, 18:19
سلام ...

یه سوال ...
تو پستای اول نوشتین که رایگانه ، این یعنی شارژی کم نمی کنه ، پس شارژی هم نیاز نداره واسه استفاده دیگه؟!!
آخه گوشی یکی از دوستان رو براش تست کردم ، شارژ ایرانسل هیچی نداشت (در حد 1 ریال) ، با کامپیوتر هم راحت کانکت میشه با سرعت 115 ، اما هیچ جایی رو باز نمی کنه ... ping هم هیچ جوابی نمیده ...
مشکل از همین شارژ ایرانسلشه؟! اگه مثلاً 10 تا تک تومنی شارژ داشت و کانکت میشد می تونست استفاده کنه؟! شارژی کم نمی شد؟!

royzroyz
14-08-2010, 17:05
کسی نیست که جواب ما رو بده.خیلی ضروریه هاااااااا.کمک کنید دیگه .ماه رمضونه خیلی ثواب داره

meshkiposh2200
14-08-2010, 20:01
با سلام من ماهانه ایرانسل را فعال کردم و سرعتش هم حدود 12 هست فقط مال من وقتی به کامپیوتر وصل هست و در حال دانلود است به هیچ وجه نه بهش میشه زنگ زد نه اس ام اس فرستاد و لی توی فرستادن و زنگ زدن مشکلی نداره میخاستم بدونم مال بقیه هم اینطوریه؟گوشیم 5700

royzroyz
15-08-2010, 02:44
با سلام من ماهانه ایرانسل را فعال کردم و سرعتش هم حدود 12 هست فقط مال من وقتی به کامپیوتر وصل هست و در حال دانلود است به هیچ وجه نه بهش میشه زنگ زد نه اس ام اس فرستاد و لی توی فرستادن و زنگ زدن مشکلی نداره میخاستم بدونم مال بقیه هم اینطوریه؟گوشیم 5700
منم یه 1 ماهه دارم .هر کسی هم که بخواد راحت بهم زنگ میزنه.مشکلی ندارم

hasanoooooooo
15-08-2010, 04:26
هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندم
من میخوام با 2 تا گوشی با 2 تا کانکشن با pc به اینتر نت وصل شم که سرعت این 2 تا رو با هم مخلوط کنه .یه گوشی w810 یکی n73 حالا هر کی میدونه بسم الله .خواهشا کامل بگید.راستی یه جایی خوندم با برنامه ی midpoint teamer میشه .من دانلود کردم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم این رو هم بگین.لا اقل چطوری میشه 2 تا فایل رو یکی بدی 1 کانکشن دانلود کنه اون یکی رو بدی دومی.کمک کنید.ثواب داره.

داداش نمیشه . گشتم نبود نگرد نیست.

royzroyz
15-08-2010, 07:09
این حرفو نزن.من مطمئنم که لا اقل میشه 2 تا فایل رو با 2 تا کانکشن دانلود کنی.اخه این که چیز پیچیده ای نیست که نشه.

tyrannosaurus
15-08-2010, 11:09
من دیروز ظهر سرعت دانلودم ۸۰ KB/S بود :31:
سرعت دانلودم معمولا ۱۵ کیلو بایت در ثانیه هست
۱ ساعت همین جوری بود
داشتم ار MEDIAFIRE دانلود میکردم
فر کنم قاطی کرده بود نه

Hadi King
15-08-2010, 17:29
من دیروز ظهر سرعت دانلودم ۸۰ KB/S بود :31:
سرعت دانلودم معمولا ۱۵ کیلو بایت در ثانیه هست
۱ ساعت همین جوری بود
داشتم ار MEDIAFIRE دانلود میکردم
فر کنم قاطی کرده بود نه
سلام
آره یجورایی قاطی کرده :31: چون سرعتش برای من و بقیه دوستان زیادی باشه KB 20 ...

meshkiposh2200
15-08-2010, 20:31
منم یه 1 ماهه دارم .هر کسی هم که بخواد راحت بهم زنگ میزنه.مشکلی ندارم

شما گوشیت چیه؟

Hadi King
15-08-2010, 20:54
سلام ...

یه سوال ...
تو پستای اول نوشتین که رایگانه ، این یعنی شارژی کم نمی کنه ، پس شارژی هم نیاز نداره واسه استفاده دیگه؟!!
آخه گوشی یکی از دوستان رو براش تست کردم ، شارژ ایرانسل هیچی نداشت (در حد 1 ریال) ، با کامپیوتر هم راحت کانکت میشه با سرعت 115 ، اما هیچ جایی رو باز نمی کنه ... ping هم هیچ جوابی نمیده ...
مشکل از همین شارژ ایرانسلشه؟! اگه مثلاً 10 تا تک تومنی شارژ داشت و کانکت میشد می تونست استفاده کنه؟! شارژی کم نمی شد؟!
کوروش جـان پست اول برا موقعی بود که رایگــان بود اینترنت ایرانسل الان دیگه رایگان نمیشه استفاده کــرد :41:

royzroyz
19-08-2010, 00:40
شما گوشیت چیه؟

n73 دارم.کسی نمیتونه به من کمک کنه ؟کارم خیلی ضروریه.لا اقل در مورد midpoint teamer یه توضیحی بدین

DiDaX
19-08-2010, 02:35
سلام
سرعت اینترنت ایرانسل واسه شما هم اومده پایین ؟ در حد 2 تا 4 KB/S شده

rameshk
20-08-2010, 11:55
سرعت تو منطقه ما همچنان 20-30 است (همدان)
ولي قطعي زياد داره

rameshk
20-08-2010, 12:10
سرعت تو منطقه ما همچنان 20-30 است (همدان)
ولي قطعي زياد داره

danielo
20-08-2010, 18:14
من 1 ماه پیش ازش استفاده کردم و مشکلی نداشت.دوباره هفته قبل 1 ماه نامحدود گرفتم و ازش استفاده میکردم.
از دیشب تا حالا نه تو موبایل و نه تو کامپیوتر کانکت نمیشه.
اروری که تو موبایل میده:
یعنی وقتی مروگر را باز میکنم و میخواد کانکت بشه این مشکل را میده.
packet data=temporary network problem

Mahdi.p30
20-08-2010, 18:20
من 1 ماه پیش ازش استفاده کردم و مشکلی نداشت.دوباره هفته قبل 1 ماه نامحدود گرفتم و ازش استفاده میکردم.
از دیشب تا حالا نه تو موبایل و نه تو کامپیوتر کانکت نمیشه.
اروری که تو موبایل میده:
یعنی وقتی مروگر را باز میکنم و میخواد کانکت بشه این مشکل را میده.
packet data=temporary network problem
از دیشب تا صبح قطع بود ، صبح 3 4 ساعت وصل شد تا ظهر ، از ظهر تا الان هم قطعه!

yashgin128
22-08-2010, 15:56
سلام
من با گوشیم که ایجی ویوتی هستش میخوام به اینترنت ایرانسل (EDGE) با این طرح های نامحدود وصل بشم بهترین راه و پرسرعتترین راه بوسیله کامپیوتر کدومه؟یکی از دوستان که متاسفانه بن شده توی یکی از تایپیک ها نوشته بود که شما با یه برنامه میتونید به بهترین انتن BTS وصل بشید و از اون اینترنت بگیرید.کسی از این موضوع اطلاعی داره؟اسم برنامه چیه؟
ممنون

babialex
23-08-2010, 20:22
با گوشی های ویندوز موبایل و اندروید میشه با اینرنت ایرانسل به لپ تاپ وصل شد و استفاده کرد ؟‌ سرعتش چجوریه ؟ از همراه اول بهتره یا بدتر ؟

مـحمدرضا
25-08-2010, 10:49
برا من سرعتش 115 کیلوبایت بر ثانیه بود
در ضمن برای یک دقه اتصال 700 تومان کم شد:(

K A R I M I
28-08-2010, 05:20
سلام
من طرح نا محدود یک ماهه رو فعال کردم، ولی هنگام کانکت شدن با کامپیوتر روی Registering your pc on web گیر میکنه و کانکت نمیشه مشکل کار از کجاست ؟ ( البته با خود گوشی راحت کانکت میشه ) و قبل از اینکه طرح رو فعال کنم یه دو سه باری همین مشکل رو داشتم ولی کانکت میشد !!
لطفا منو راهنمایی بفرمایید...

IMAN SD
30-08-2010, 21:13
دوستان من لپ تاپم wifi داره گوشي هم n78 كه اون هم وايرلس داره.
از طريق وايرلس نمي تونم به gprs گوشي وصل بشم؟يعني ديگه از كابل استفاده نكنم.

hiwas
04-09-2010, 18:16
سلام
از طریق بلوتوث نمیشه وصل شد؟

Mahdi.p30
04-09-2010, 18:27
سلام
از طریق بلوتوث نمیشه وصل شد؟
بله ، میشه

hiwas
05-09-2010, 14:39
پس چرا وقتی با بلوتوث وصل می شم و می خوام کانکشن جدید بسازم مودم گوشیم نمیاد؟

warrior2roma
08-09-2010, 18:40
برا من سرعتش 115 کیلوبایت بر ثانیه بود
در ضمن برای یک دقه اتصال 700 تومان کم شد:(

محمد رضا جان میتونی یک ماهه بگیری که 10تومن بیشتر نمیشه.:31:
مودم رو هم میتونی از جاهای مختلف بگیری مثل
به ترتیب 65، 75، 85
اطلاع از امکانات

باتشکر

danielo
19-09-2010, 16:48
ایا اینترنت ایرانسل برای cccam جواب میده؟؟؟؟

feizol65
29-09-2010, 15:24
سلام.
من با سونی اریکسون وصل شدم، سرعتش 30 بود. ولی با نوکیا وصل شدم، میانگین 4 میشه.
آخه چرا؟

marshal_charmer
05-10-2010, 16:34

منم همین مشکل رو دارم !!! :41:

گوشیم N93 هستش !

کمکم کنید خواهشا !:40:

S_ALI_A
07-10-2010, 16:46
من با 5300 وصلم همين الان. بين 25 تا 30 هستش. با سوني او امتحان نكردم. به نظرم با نوكيا كه وصل ميشي گوشي رو راست بذاري تا ثابت بمونه نتيجه بهتري ميگيرين. اگه راست نموند بذارين توي ليواني چيزي...
يه سوال
اقا كسي هست كه هم از اينترنت ايرانسل و هم همراه اول استفاده كرده باشه؟ سرعت كدومشون بيشتره؟ اختلاف محسوسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟
من از ايرانسل استفاده ميكنم اما مثه اينكه دزد از اب در اومدن. بار اول طرح ماهانه فعال كردم كه 24 روزه تموم شد و از اونجا كه تخم مرغ دزد شترمرغ دزد ميشه بار دوم طرح ماهانم 8 روزه تموم شد.

poyanian
08-10-2010, 22:29
اقا خیلی ممنون. خیلی خوب هم کار کرد

aghil.m
28-10-2010, 00:35
من طرح شبانه رو الان 3ماهه که دارم استفاده میکنم
تقریبا 5 گیگ با سرعن 30 داشتم باهاش دانلود میکنم ولی الان یه هفته ای هست که سرعت دانلود به زور به 5 برسه :41:
سوالم اینه که اپراتور میتونه بعد از مقدار مشخصی دانلود سرعن رو کاهش بده !!!؟
و اینکه ایا محدودیتی در مقدار دانلود داره ؟

mamad_it
08-11-2010, 22:45
با سلام من گوشی چینی N97i دارم این نه cd داره هچی و فقط یک کابل داره با اون من خودم به اینترنت می رم می خوام با استفاده از اون با کامپیوتر به اینترنت برم ایا میشه یا نه من مودم اون گوشی رو تو اینترنت پیداد کردم فقط نم دونم چه طوری کانکشن درست کنم و شمارش و بدم
با تشکر

Amir_oscar
25-11-2010, 19:31
سلام.
گوشي خراب نمي شه اگه زياد به عنوان مودم ازش استفاده بشه؟!

joe_satriani
25-11-2010, 19:38
سلام.
گوشي خراب نمي شه اگه زياد به عنوان مودم ازش استفاده بشه؟!

با سلام
چرا كه خراب ميشه
بسته به استقامت گوشي ها عمر اون ها هم در استفاده ي طولاني مدت مياد پايين

موفق باشيد.

qazqaz
26-11-2010, 09:54
سلام .من یه مودم EDGEگرفتم باهاشم کار میکنم.. و اخیرا تونستم بفهمم اگه قات زد چیکارش کنم ..فقط میخوام بدونم کد ایرانسل چنده ... همراه اول با وارد کردن کئ مربه 99 ستاره و مربع98 ستاره بالا میره.. اما ایرانسل رو هر کاری میکنم نشد.. کسی میدونه کد EDGEایرانسل چیه؟؟؟؟؟در ضمن بعضی اوقات موقع دانلود قفل میکنه که الان تونستم این مشکل رو رفع کنم .. فکر کنم برای گوشی ها هم بدر د بخوره: هر موفع دیدی دیگه دون و آپ نداره .. با یه گوشی دیگه به سیمکارت متصل به اینتر نت یه تک بزنید .. یه اتفاقی میوفته ..درست میشه... چند بار امتحان کردم جواب داد.....

molaali
19-12-2010, 17:28
.........................

mortal kombat 2008
09-01-2011, 14:58
سلام
من بار اول به راحتی تونستم از طریق پی سی سایت و به وسیله بلوتوس کانکت بشم ولی هنوز یه هفته نشده ، که حالا موقع کانکت شدن توسط پی سی سایت این ارور رو میده و وصل نمیشه :
failed to establish a network connection
دوستم هم همین مشکل براش پیش امده بود ، ویندوز عوض کرد و خوب شد ولی من حوصله این کارا رو ندارم.
گوشیم 2730 کلاسیک هست .
از طریق کانکشنی که خوده پی سی سایت هم می سازه هم نمیشه وصل شد وارور میده. نرم افزار رو حذف ودوباره نصب کردم ، بازم نشد.
یه یه یوزر دیگه همین کارا رو اتنجام دادم و بازم نشد.
خلاصه کسی میدونه من چیکار کنم ؟

behroz3666
09-01-2011, 15:48
من همین مشکل رو داشتم با این روش مشکلم حل شد
پی سی سوئیت رو باز کن و رو کانکت تو اینترنت کلیک کن
بعد برو تو تنظیمات و مودم گوشیت رو انتخاب کن برو صفحه
بعد تیک پایینی رو بزن و برو صفحه بعد فینیش رو بزن حالا
دکمه کانکت رو بزن حل میشه به امید خدا

mortal kombat 2008
09-01-2011, 19:27
من همین مشکل رو داشتم با این روش مشکلم حل شد
پی سی سوئیت رو باز کن و رو کانکت تو اینترنت کلیک کن
بعد برو تو تنظیمات و مودم گوشیت رو انتخاب کن برو صفحه
بعد تیک پایینی رو بزن و برو صفحه بعد فینیش رو بزن حالا
دکمه کانکت رو بزن حل میشه به امید خدا

سلام
گوشیم دست دوستمه و وقتی ازش گرفتم این کار رو انجام میدم، ولی من این کار رو قبلا انجام دادم و در اخرین صفحه که 4 تا کادر برا پر کردن هست ، در کادر اولی می نوشتم mtnirancell و بعد فینیش رو می زدم و باز هم همون ارور را میداد.
حالا شما هم منظورتون همین روشه ، یا اینکه نباید کلمه mtnirancell رو بنویسم.

behroz3666
10-01-2011, 11:51
نه دوست عزیز خالی بزار
من که خالی گذاشتم وصل شد

mortal kombat 2008
14-01-2011, 12:59
نه دوست عزیز خالی بزار
من که خالی گذاشتم وصل شد

ممنون
من از یه راه دیگه ، وصل شدم والانم که این پوست رو میدم با گوشیم وصلم.
از طریق یه کانکشن که خودم ساختم ، موفق شدم وصل بشم.

mortal kombat 2008
24-01-2011, 18:44
سلام
من تا حالا با بلوتوث گوشی رو به کامپیوتر وصل می کردم و بعد می رفتم اینترنت ولی حالا USB گرفتم و می خوام با اون برم و می دونم که سرعتش باید از بلوتوث بیشتر باشه . خلاصه هر کاری کردم با USB که گوشی رو وصل میکنم ، کانکشن اونو به عنوان مودم نمیشناسه ولی خود پی سی سایت اونو میشناسه ولی بعدش وقتی میرم تا با خود پی سی سایت کانکت بشم یه دفعه یو اس بی دیسکانکت میشه.
نمی دونم منظورمو فهمیدید یا نه ، اگه نفهمیدید کلا بگید خودتون چطور با USB وصل می شید.

atrin777
25-01-2011, 16:25
آقا من یه مودم gprs خریدم ولی نمیتونیم کانکت بشم فکر کنم باید کانکشن بسازم رو نرم افزارش ممکنه راهنماییم کنید

مرسی

compac
29-01-2011, 13:49
سیم کارت ایرانسل :

در بخش پروفایل مودم :

mtnirancell
در قسمت یوزر نیم و پسورد : چیزی ننویس
فقط برای دایال نامبر اینو بزن
#1***99* ( که به ترتیب میشه این = ستاره نود ونه ستاره ستاره ستاره یک مربع)
همین !

mortal kombat 2008
30-01-2011, 18:35
سلام
من تا حالا با بلوتوث گوشی رو به کامپیوتر وصل می کردم و بعد می رفتم اینترنت ولی حالا USB گرفتم و می خوام با اون برم و می دونم که سرعتش باید از بلوتوث بیشتر باشه . خلاصه هر کاری کردم با USB که گوشی رو وصل میکنم ، کانکشن اونو به عنوان مودم نمیشناسه ولی خود پی سی سایت اونو میشناسه ولی بعدش وقتی میرم تا با خود پی سی سایت کانکت بشم یه دفعه یو اس بی دیسکانکت میشه.
نمی دونم منظورمو فهمیدید یا نه ، اگه نفهمیدید کلا بگید خودتون چطور با USB وصل می شید.

کسی نمی خواد جواب بده ؟
در ضمن من چند تا سوال دیگه هم دارم :
1. وقتی من به اینترنت وصل میشم ، تو گوشیم یه حرف E بالا نوشته میشه ، میخوام بدونم که این حرف مخفف اینترنته یا edge ، و اگه edge هست ، یعنی داره از gprs سریع تر کا میکنه ؟ ( چون شنیدم edge امکانی در گوشی های جدیدتره که از gprs سریع تره و ...) و اگه مخفف اینترنته ، چطور میتونم از قابلیت edge گوشیم استفاده کنم ؟
2.سرعت ایرانسل بهتره یا همراه اول ؟
3.ایرانسل gprs 1 ماهه نامحدود نداره ؟ ( من خودم 1 ماهه 2.5 گیگیش رو خریدم والان باهاش وصلم)

R O O T
30-01-2011, 18:46
نقل قول:
نوشته شده توسط mortal kombat 2008
سلام
کسی نمی خواد جواب بده ؟
در ضمن من چند تا سوال دیگه هم دارم :
1. وقتی من به اینترنت وصل میشم ، تو گوشیم یه حرف E بالا نوشته میشه ، میخوام بدونم که این حرف مخفف اینترنته یا edge ، و اگه edge هست ، یعنی داره از gprs سریع تر کا میکنه ؟ ( چون شنیدم edge امکانی در گوشی های جدیدتره که از gprs سریع تره و ...) و اگه مخفف اینترنته ، چطور میتونم از قابلیت edge گوشیم استفاده کنم ؟
2.سرعت ایرانسل بهتره یا همراه اول ؟
3.ایرانسل gprs 1 ماهه نامحدود نداره ؟ ( من خودم 1 ماهه 2.5 گیگیش رو خریدم والان باهاش وصلم)

دوست عزيز شما درايور گوشي رو نصب كردين؟اگه نه تو سي دي همراه گوشي بايد باشه اونو نصب كنيد ببينيد درست ميشه يا نه.

1.بله اون مخفف edge هست و از gprs سرعت بيشتري داره .مثلا در موقع دانلود سرعتي بين 15 تا 30 داره (البته من خودم تا حالا از edge استفاده نكردم ولي دوستان ميگن سرعتش تو اين مايه هاست)
2.سرعت ايرانسل بهتره
3.نه نداره

O B M A R
02-02-2011, 14:11
من با اریکسون دبلیو 810 با ایرانسل به انیترنت وصل میشم میخوام بدونم با این مومدمایی که 70 تومن ایناست سرعت فرق میکنه یا همونجوریه؟؟؟

jack426
06-02-2011, 09:36
يه سوال دارم ميشه لينک يا آموزش ساخت کانکشن جي پي آر اس ايرانسل رو با بلوتوث بزارين

mahziar2011
07-02-2011, 11:35
اقا من با ایرانسل وصل شدم سرعتش خیلی پایینه
#1*3*140*

adrenalin
07-02-2011, 12:54
يه سوال دارم ميشه لينک يا آموزش ساخت کانکشن جي پي آر اس ايرانسل رو با بلوتوث بزارين

لینک یا اموزشی پیدا نمی کنید :دی
ولی اگه گوشیتون سونی ارکیسون هست بگید واستون توضیح بدم :40:

jack426
07-02-2011, 14:51
لینک یا اموزشی پیدا نمی کنید :دی
ولی اگه گوشیتون سونی ارکیسون هست بگید واستون توضیح بدم :40:

ممنون پستها و تاپیکها قبلی رو پیدا کردم و خوندم الان باهاش وصلم سرعتم هم حدود 30 هست موبایلم هم سامسونگ هست رو موبایلم هم حرف E هست

تو 12 دقیقه یه فایل 25 مگی رو دانلود کردم این الان خوبه :31:

mortal kombat 2008
12-02-2011, 18:01
دوستان ، کسی نرم افزار دیگه ای به غیر از پی سی سایت سراغ نداره .
من همیشه تو وصل شدن دچار مشکل میشم.
با کانکشن کامپیوتر وقتی می خوام وصل شم بعد 20 تا 30 ثانیه ارور 777 میده.

osk_61
17-02-2011, 22:19
سلام.ویندوز7 فقطاز طریق بلوتوث موبایلمو میشناسه بایدچه کارکنم؟ پی سی سویت هم نصب کردم فقط از طریق بلوتوث میشناسه توروخدا کمک کنید. من میخوام با usb وصل بشم گوشیمم 6700 نوکیا . هر کاری میکنم usb modeme 6700 رو نمیشناسه

arashlolos
18-02-2011, 21:02
سلام.ویندوز7 فقطاز طریق بلوتوث موبایلمو میشناسه بایدچه کارکنم؟ پی سی سویت هم نصب کردم فقط از طریق بلوتوث میشناسه توروخدا کمک کنید. من میخوام با usb وصل بشم گوشیمم 6700 نوکیا . هر کاری میکنم usb modeme 6700 رو نمیشناسه
خوب حتما درایور گوشیتو نصب نکردی دیگه
درایور با پی سی یوییت فرق داره هاااا
اصلا فایلاتو میتونی با کابل ببینی
کابلت مورد نداشته باشه

arashlolos
18-02-2011, 21:07
ممنون پستها و تاپیکها قبلی رو پیدا کردم و خوندم الان باهاش وصلم سرعتم هم حدود 30 هست موبایلم هم سامسونگ هست رو موبایلم هم حرف E هست
تو 12 دقیقه یه فایل 25 مگی رو دانلود کردم این الان خوبه :31:
ماهم خیلی خوشحالیم که شما به خواستتون رسیدین:31:
واقعا در این راه خیلی زحمت کشیدید تبریک میگم این موفقیت بزرگ رو!
ولی با این دانلودی که گفتین سرعتتون باید 34 باشه که این بعیده یخورده مگه کجایین؟ و چه ساعتی دانلود کردین
یه نرم افزار دارم از اینی که شما دارین خیلی بهتره تازه فارسی هم هست
تو elmozendegi.blogfa.com میزارم

jack426
18-02-2011, 21:48
ماهم خیلی خوشحالیم که شما به خواستتون رسیدین:31:
واقعا در این راه خیلی زحمت کشیدید تبریک میگم این موفقیت بزرگ رو!
ولی با این دانلودی که گفتین سرعتتون باید 34 باشه که این بعیده یخورده مگه کجایین؟ و چه ساعتی دانلود کردین
یه نرم افزار دارم از اینی که شما دارین خیلی بهتره تازه فارسی هم هست
تو elmozendegi.blogfa.com میزارم

درست همینه که نوشتم و من توی 40 ثانیه 1 مگ دانلود دارم تو شهر ما کسی از gprs استفاده نمیکنه و نهایت منم و دو یا سه نفر دیگه با یه دکل ایرانسل که کمتر از 600 یا 700 متر با ما فاصله داره:31::5:
فکر کنم بعدازظهر بود درست یادم نمی یاد
اونی که اون بالا گذاشتم به اضافه این :

بعضی وقتها هم 1 مگ کمتر از 30 ثانیه دانلود میکنم:19:

عکس بالایی تو حالت بدش هست

arashlolos
18-02-2011, 23:39
درست همینه که نوشتم و من توی 40 ثانیه 1 مگ دانلود دارم تو شهر ما کسی از gprs استفاده نمیکنه و نهایت منم و دو یا سه نفر دیگه با یه دکل ایرانسل که کمتر از 600 یا 700 متر با ما فاصله داره:31::5:
فکر کنم بعدازظهر بود درست یادم نمی یاد
اونی که اون بالا گذاشتم به اضافه این :

بعضی وقتها هم 1 مگ کمتر از 30 ثانیه دانلود میکنم:19:

عکس بالایی تو حالت بدش هست
خوش به حالتون که سرعتتون بالاست
اگه اینطوری باشه پس مشترکین همراه اولم تو منطقتون کمه و این یعنی سرعت اونم باید خوب باشه وباز این یعنی میتونید طرح 30 گیگ همراه اولو بگیرید دانلود کنی
البته میتونی با برنامه خاصی اسلات های دانلود اون دکلو ببینی و بعد اگه کم نبود طرح بزنی
تو این عکسه که داده بودی سرعت اون لحظه که 23 هستش ولی درسته با اون مشترکین کمی که اونجاست حق با شماست:11:

DevilStorm
21-02-2011, 12:10
سلام
من یه apple ibook g4 که هر کاری میکنم نمیتونم با بلوتوث به اینترنت ایرانسل وصل بشم
توی قسمت تنظیمات یه قسمت داره بنام modem script که تعداد زیادی مودم داره که هیچکدومشون به گوشی من نمیخوره و هر کاری میکنم نمیتونم بوسیله بلئتوث به اینترنت وصل بشم شماره #99* رو هم میزارم
باید چیکار کنم
گوشی من سامسونگ d880 هست

arashlolos
21-02-2011, 21:50
سلام
من یه apple ibook g4 که هر کاری میکنم نمیتونم با بلوتوث به اینترنت ایرانسل وصل بشم
توی قسمت تنظیمات یه قسمت داره بنام modem script که تعداد زیادی مودم داره که هیچکدومشون به گوشی من نمیخوره و هر کاری میکنم نمیتونم بوسیله بلئتوث به اینترنت وصل بشم شماره #99* رو هم میزارم
باید چیکار کنم
گوشی من سامسونگ d880 هست
یه بلوتوث بخر قیمتش آخرش 3000 تومن.بعد برنامه blueSoleil رو نصب کن راحت با 2 تا کلیک وصل شو.
من با بلوتوث لپ تاپ دل هرکاری کردم نتونستم
تازه شماره اتصال هم #1***99* هستش
در مورد کارکرد برنامه سوال داشتی میل بزن یا همینجا بپرس arash.lolos@gmail.com

DevilStorm
22-02-2011, 14:15
یه بلوتوث بخر قیمتش آخرش 3000 تومن.بعد برنامه blueSoleil رو نصب کن راحت با 2 تا کلیک وصل شو.
من با بلوتوث لپ تاپ دل هرکاری کردم نتونستم
تازه شماره اتصال هم #1***99* هستش
در مورد کارکرد برنامه سوال داشتی میل بزن یا همینجا بپرس arash.lolos@gmail.com

آخه سيستم عامل من مكينتاش هست و فايل هاي ويندوز رو نميخونه پسوند فايل هاي اجرايي مكينتاش dmg هست و نميتونم از اين نرم افزار استفاده كنم

arashlolos
22-02-2011, 14:50
آخه سيستم عامل من مكينتاش هست و فايل هاي ويندوز رو نميخونه پسوند فايل هاي اجرايي مكينتاش dmg هست و نميتونم از اين نرم افزار استفاده كنم
میگم چرا خودتو به دردسر انداختی؟
ما رو ویندوزش موندیم مکینتاشو لینوکسو اینارو والا دیگه هنگ میکنیم!:34::34::34:
البته میدونم شاید یه چیزایی داشته باشن که ویندوز نداشته باشه

Puneh.A
26-02-2011, 14:43
سلام دوستان :40:
گوشی من نوکیا 6303 کلاسیکه
می خوام با usb کانکت شم از این طرحهای اینترنت هم نگرفتم به نظزتون به صرفه هست با شارژ معمولی.
سرعت تقریبأ چقدره؟
اگه میشه بهم بگین باید چیکار کنم که دیگه پست های قبلی رو نخونم مرسی:11:

newhamedpc
26-02-2011, 14:53
می خوام با usb کانکت شم از این طرحهای اینترنت هم نگرفتم به نظزتون به صرفه هست با شارژ معمولی.
سرعت تقریبأ چقدره؟
سلام
بدون طرح اصلا به صرفه نیست
سرعت تا نهایت 30KB/s معادل یه اینترنت 256 میتونه برسه . بستگی به منطقتون داره.

iCe m@n
01-03-2011, 22:25
سلام دوستان من یکی از طرح های gprs ایرانسل رو زدم گفت منتظر باشید تا یک پیام کوتاه براتون ارسال بشه ولی خبری از پیام کوتاه نیست باید چی کارکنم؟

ممنون:11:

R O O T
01-03-2011, 22:28
اين كد رو بزن ببين فعال شده يا نه

1#*3*7*3*140*

iCe m@n
02-03-2011, 01:58
اين كد رو بزن ببين فعال شده يا نه

1#*3*7*3*140*

دستت درد نکنه:11:
توی یکی از این تاپیک ها این کد رو یه طرح دیگه گذاشته بود ولی الان که زدم و فعال شده این طرح 200 مگی بود یک روزه:41:

jack426
02-03-2011, 12:15
دستت درد نکنه:11:
توی یکی از این تاپیک ها این کد رو یه طرح دیگه گذاشته بود ولی الان که زدم و فعال شده این طرح 200 مگی بود یک روزه:41:

کد دستوری برای اطلاع یافتن از وضعیت حساب

Puneh.A
14-03-2011, 12:47
سرعت تقریبأ چقدره؟

من میخوام طرح برنم و از اینترنتش استفاده کنم حالا راهنماییم کنین چیکار کنم و چه جوری از گوشیم به عنوان مودم استفاده کنم :11:
از همتون
نه ببخشید از هرکی کمک کنه ممنونم :31::10:

Puneh.A
18-03-2011, 20:27
به به چقدر کمک :20:
از راهنمایی همه ممنون

jack426
19-03-2011, 00:41
به به چقدر کمک :20:
از راهنمایی همه ممنون

خواهش میکنم. خسته شدیم از بس کمک کردیم:31:
شما می خوای از طریق بولوتوث وصل شی یا با کابل رابط موبایلتون
اول از همه یه کانکشن دیال آپ درست کن و داخل نام کاربری بنویس mtnirancell و داخل شماره تلفن بنویس #1**99*
و کانکت شو
:11:

Puneh.A
19-03-2011, 14:13
ممنونم
nokia pc suite رو نصب کردم درست شد.از طریق کابل وصل میشم ولی سرعت خیلی خوب نبود
ضمنأ من شنیدم ایرانسل اذیت میکنه ،مدام قطع میشه ولی همراه اول قطع نمیشه محدودیت هم نداره .
یه سوال دیگه :31::
یعنی چی نا محدوده .محدودیت دانلود داره فقط ؟

Mahdi.p30
19-03-2011, 16:49
ممنونم
nokia pc suite رو نصب کردم درست شد.از طریق کابل وصل میشم ولی سرعت خیلی خوب نبود
ضمنأ من شنیدم ایرانسل اذیت میکنه ،مدام قطع میشه ولی همراه اول قطع نمیشه محدودیت هم نداره .
یه سوال دیگه :31::
یعنی چی نا محدوده .محدودیت دانلود داره فقط ؟
نامحدود نیست
شما هر چقدر صفحه باز کنی یا دانلود کنی ، جزئی از اون 2.5 گیگ حساب میشه

دیسکانکت هم بله ، میشه ولی باید کانکشن یا idm رو طوری تنظیم کنی که به محض دیسکانکت ، کانکت کنه

Puneh.A
19-03-2011, 17:53
ولی باید کانکشن یا idm رو طوری تنظیم کنی که به محض دیسکانکت ، کانکت کنه
چه جوری باید این کار رو کنم؟

Mahdi.p30
19-03-2011, 18:45
چه جوری باید این کار رو کنم؟
توی بخش option ، به تب dial up برید و تیک use windows dial up networking رو زده و کانکشن موبایلتون رو انتخاب کنید
همچنین تیک save password رو هم یزنید

mehdi_47
23-03-2011, 23:35
سلام
دوستان برای شما هم اینترنت هی قطع و وصل میشه ؟

jack426
24-03-2011, 00:36
سلام
دوستان برای شما هم اینترنت هی قطع و وصل میشه ؟

بله . افتضاح شده

Puneh.A
24-03-2011, 09:31
سلام من هنوز از این بسته ها نگرفتم اگه افتضاح شده اینجا اعلام کنید تا نگیرم پولشو خرج اس ام اس کنم :31:

behroz3666
24-03-2011, 09:51
برا من از دیروز هی قطع میشه تازه وقتی وصل میشه نمیشه سایتی رو باز کرد

mehdi_47
24-03-2011, 12:51
برا من از دیروز هی قطع میشه تازه وقتی وصل میشه نمیشه سایتی رو باز کرد

برای منم دقیقا همینطوری شده.با هیتلر شکن به زور میشه سایت باز کرد. شماره ی پشتیبانی چند بود ؟ :31:

jack426
24-03-2011, 19:38
ببخشید ها ولی افتضاح کلمه مودبانه بود می خواستم بنویسم آشغال و....:2:جلوی خودمو گرفتم:31:
جدیدا حیف پول شده .:angry:

Soroush-S
30-03-2011, 00:32
من گوشی ITMC MGQ9190 دارم ولی هرکاری میکنم نمیتونم به اینترنت از طریق کامپیوتر وصل بشم . نرم افزار PhoneSuite داره که وقتی گوشیو وصل میکنم پایین مینویسه disconnected!

danial_crazy
30-03-2011, 14:57
سایت google و mail.yahoo و همینطور یاهو مسنجر توسط ایرانسل بسته شده.

jack426
31-03-2011, 00:45
من گوشی ITMC MGQ9190 دارم ولی هرکاری میکنم نمیتونم به اینترنت از طریق کامپیوتر وصل بشم . نرم افزار PhoneSuite داره که وقتی گوشیو وصل میکنم پایین مینویسه disconnected!

این پست صفحه قبل رو بخونی بد نیست فقط یه کانکشن دیالاپ بسازید و بعد ...

برای من هم همینطوریه مثل شما
و وارد هر سایته مورد دار :31: که میشم (هرچی باشه) بعداز دو سه روز سایت بسته میشه
مثل اینکه درست و حسابی ما رو زیرنظر دارن

arashlolos
31-03-2011, 11:53
و وارد هر سایته مورد دار :31: که میشم (هرچی باشه) بعداز دو سه روز سایت بسته میشه
مثل اینکه درست و حسابی ما رو زیرنظر دارن[/QUOTE]
نه اشتباه میکنی شما از بس که مهمین شمارو زیر نظر دارن!:31:

iw8u
31-03-2011, 14:20
ولی برای من هیچ سایتی بسته نیست
مگه شما چی کار می کنی؟:13:

Soroush-S
31-03-2011, 21:15
این پست صفحه قبل رو بخونی بد نیست فقط یه کانکشن دیالاپ بسازید و بعد ...

متاسفانه بازم کانکت نمیشم. کامپیوتر مودم منو شناسایی میکنه ولی مثل اینکه ارتباط برقرار نمیکنه اسم مودم رو هم میزنه MTK GPRS Modem . باید تو گوشی چیزی رو فعال کنم؟ چون WEBCAM مثل مودمشه . شناسایی میکنه ولی عمل نمیکنه . فقط میتونم بین کامپیوتر و گوشی تبادل اطلاعات کنم یعنی توش عکس بریزم و ...

jack426
31-03-2011, 23:58
متاسفانه بازم کانکت نمیشم. کامپیوتر مودم منو شناسایی میکنه ولی مثل اینکه ارتباط برقرار نمیکنه اسم مودم رو هم میزنه MTK GPRS Modem . باید تو گوشی چیزی رو فعال کنم؟ چون WEBCAM مثل مودمشه . شناسایی میکنه ولی عمل نمیکنه . فقط میتونم بین کامپیوتر و گوشی تبادل اطلاعات کنم یعنی توش عکس بریزم و ...

خوب تو Device Manager ببین مودم رو شناخته و کد ارور هم بنویس

Soroush-S
01-04-2011, 10:43
خوب تو Device Manager ببین مودم رو شناخته و کد ارور هم بنویس
اره مودم شناخته ( mtk gprs modem) . ارور شماره 692
Error 692 : there was a hardware failure in the modem(or other connecting device

Soroush-S
10-04-2011, 14:05
با تعویض ویندوز مشکلم حل شد. حالا هم از طریق بلوتوث و usb میتونم کانکت بشم

behii
17-10-2011, 17:03
سلام دوستان
می خواستم بدونم سرعت لود صفحات با وصل کردن موبایل به کامپیوتر بیشتره یا وصل کردن این مودم های gsm ؟ چون با موبایل که وصل می کنم زیاد سرعت لود خوبی نداره

ممنون

Erfan.B
17-10-2011, 17:09
سلام دوستان
می خواستم بدونم سرعت لود صفحات با وصل کردن موبایل به کامپیوتر بیشتره یا وصل کردن این مودم های gsm ؟ چون با موبایل که وصل می کنم زیاد سرعت لود خوبی نداره

ممنون

دوست من در کل زیاد فرقی نداره ولی خوبی موبایل اینه که می تونی با بلوتوث کانکشن بسازی و موبایلت رو بچسبونی به پنجره که بهتر بگیره! بهترینش ایرانشله که فعلاً حجمش شله:31:
موفق باشی:11:

mehran gorji
05-11-2011, 18:55
دوستان یه p990 هست که من گیج شدم.

امانت داره.
سخت افزارشبه سیستم کاملا معرفی شده.
اما از منوی گوشی هر کاری میکنم نمیدونم مجا ارتباط gprs رو به سیستم وصل میکنه.

و مشکلی هم دارم این است که pc suit رو دارم اما مثل اینکه روی ویندوز 7 ارور میده.

راهنمایی میکنید؟

یه پی سی سوییت هم واسه 7 لینک بدین

jack426
06-11-2011, 12:22
دوستان یه p990 هست که من گیج شدم.

امانت داره.
سخت افزارشبه سیستم کاملا معرفی شده.
اما از منوی گوشی هر کاری میکنم نمیدونم مجا ارتباط gprs رو به سیستم وصل میکنه.

و مشکلی هم دارم این است که pc suit رو دارم اما مثل اینکه روی ویندوز 7 ارور میده.

راهنمایی میکنید؟

یه پی سی سوییت هم واسه 7 لینک بدین
ویندوز موبایلت رو شناخته باشه تو Device Manager رو مودمها کلیک کنی باید مودمت باشه بعد یه کانکشن دیال آپ درست کن و جای نام کاربری mtnirancell و جای پسورد هم خالی بزار و به جای شماره تلفن اینو بنویس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کانکت شو

jr07
15-01-2012, 19:45
دوستان هنوز هم میشه با روشی که گفته شد به اینترنت مجانی متصل شد؟
یعنی هنوز هم ایرانسل این باگ رو برطرف نکرده؟

Farhad 8904
15-01-2012, 20:15
دوستان هنوز هم میشه با روشی که گفته شد به اینترنت مجانی متصل شد؟
یعنی هنوز هم ایرانسل این باگ رو برطرف نکرده؟

نه دوست عزیز نمیشه مجانی وصل شد!!

Mohammad Yek110
07-05-2012, 20:14
سلام
عکسا پاک شدن
میشه یه بار دیگه آپ کنید؟
ممنون:11:

M0RTEZA_R
13-06-2012, 09:04
من دیروز وصل شدم سرعتش خوب بود.یعنی واسه فروم سرعت خیلی خوب بود
البته من یه بلاهایی سرش اوردم که سرعت بره بالا :31:

italia88
16-06-2012, 20:50
من دیروز وصل شدم سرعتش خوب بود.یعنی واسه فروم سرعت خیلی خوب بود
البته من یه بلاهایی سرش اوردم که سرعت بره بالا :31:

چه بلاهایی سرش آوردی :31: به مام بگو !! دو روزی هست سرعتش پکیده بدجوری :9:

karvas
06-09-2012, 22:17
نه دوست عزیز نمیشه مجانی وصل شد!!
حیف روش جید کشف نشده؟

mehrzad3344
21-09-2012, 08:08
دوستان من با بلوتوث وصل میشم به نت برا بلوتوثم مشکلی پیش نمیاد؟خراب نمیشه؟

karimz
02-05-2014, 17:18
یه مددت از این مودمای هواوی سیمکارتخور استفاده میکردم ولی حالا چراغش چشمک میزنه ثابت نمیشه و به نت وصل نمیشه کسی میدونه ایرادش چیه؟

karimz
02-05-2014, 17:22
دوستان من با بلوتوث وصل میشم به نت برا بلوتوثم مشکلی پیش نمیاد؟خراب نمیشه؟
بستگی به کیفیت موبایل داره اگر زیاد داغ نشه مشکلی نداره منکه با ان هقتاد ساعتها استفاده میکردم مشکلی نداشت ولی با سامسونگ تاشو بعد از نیم ساعت داغ میشد و گوشی خودش خاموش روشن میشد در کل بسته به نوع گوشی و قدرتو کیفیتش هست