PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : Resize با Partition Mgic بدون خراب شدن چيزي

yahya89dk
30-11-2004, 18:56
دوستان گرامي سلام.
من دو درايو C و D بر روي هاردم دارم.درايو c كه توش ويندوزم نصب شده 20 گيگابايت ظرفيت داره و درايو D هم 60 گيگابايت ظرفيت داره.متاشفنه من برنامه هايي كه در فايل Program Files نصب كردم باعث شدند كه ديگه فضاي خالي به هيچ وجه در اين درايو نداشته باشم.حالا مي خواستم از شما بپرسم آيا مي شه به وسيله ي Partition Magic از حجم درايو D م كم كنم و حجم درايو C را زياد كنم بدون ايني كه با فايل هاي ويندوزم و چيزهاي ديگه اي كه توي درايو C دارم(مثلا ويندوزم) آسيبي نرسه و خدايي نكرده پاك نشه؟و در ضمن با اين كار حجم D كم كردم آيا فايل هاي توي اون همش از بين مي ره؟
دوستان هر كي مي دونه لطفا بهم بگه چي جوري مي شه اين كار را كرد؟

Sinagood
30-11-2004, 19:03
اين برنامه تا جايي كه فايل پر نشده باشه كم ميكنه و بيشتر كم نميكنه

با اين كار ممكنه (فقط ممكنه) به درصد پاييني اطلاعات دي از بين بره و از اون هم پايينتر از بين رفتن سي هست

Babak
01-12-2004, 00:54
سلام

با پارتيشن مجيک فقط هجم آزاد و خالی درايو رو ميشه جا به جا کرد
پس بدون واهمه از برنامه استفاده کنيد
فقط مواظب باشيد در زماني که برنامه کارش رو انجام ميده PC خاموش نشه

yahya89dk
01-12-2004, 01:35

با اين كار ممكنه (فقط ممكنه) به درصد پاييني اطلاعات دي از بين بره و از اون هم پايينتر از بين رفتن سي هست

آقا سينا پس چرا حرف تو با بابك تناقض داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كدومتون درست مي گيد؟؟؟؟؟
لطفا يكي من را راهنمايي كنه.

Babak
01-12-2004, 02:16
فضای خالی درايو D چقدره ?

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ

با پارتيشن مجيک فقط هجم آزاد و خالی درايو رو ميشه جا به جا کرد

من که فرقی بين اين دو تا مطلب نمی بينم

habibi
01-12-2004, 20:43
آقا يه نگاهي به اين تاپيك بندازي فكر كنم كمك زيادي بكنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliakbari
01-12-2004, 22:40
من 3 دفعه تا حالا اين كارو كردم و همه چيز خوب بوده. ايشالله مشكل خاصي نيست. ميشه به راحتي اين كار رو كرد.

Amir_P30
01-12-2004, 22:51
توي سايت آموزشش نوشته شده كامله

اونو ببينيد

yahya89dk
05-12-2004, 20:12
دوستان لطفا اگه مي شه به طور واضح به من بگيد چي كار كنم.در ضمن من برام مهمه كه چيزي از درايو C پاك نشه.در ضمن اگه كسي مي دونه بگه كه چي جوري بايد اين كار را انجام دهم چون من زياد با اين برنامه آشنايي ندارم و مي ترسم خرابكاري كنم.ممنون

Amir_P30
06-12-2004, 00:39
دوستان لطفا اگه مي شه به طور واضح به من بگيد چي كار كنم.در ضمن من برام مهمه كه چيزي از درايو C پاك نشه.در ضمن اگه كسي مي دونه بگه كه چي جوري بايد اين كار را انجام دهم چون من زياد با اين برنامه آشنايي ندارم و مي ترسم خرابكاري كنم.ممنون

بابا عزي من دارم ميگم كه اين آموزش كاملشه رو بخون آشنايي كامل پيدا ميكني.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]