PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای جواب پشت خط

bidastar
05-04-2008, 20:54
سلام
من برنامه ای میخوام که وقتی به اینترنت وصلیم و کسی واسمون زنگ میزنه یه طوری ما رو آگاه کنه .
با تشکر

rezaete
05-04-2008, 21:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با استفاده از این برنامه منحصر بفرد می توانید در زمان اتصال به اینترنت از تماسهایی که با شما برقرار می شود اطلاع پیدا کنید. برای کار با این برنامه مودم شما باید حتما از استاندارد V.92 پشتیبانی کند. در این صورت معمولا امکان Caller ID و Call Waiting را خواهید داشت و این برنامه می تواند با به کار گیری این امکانات کار خود را انجام دهد. برای استفاده از خاصیت Call Waiting یا انتظار مکالمه این برنامه علاوه بر پشتیبانی مودم باید این سرویس که رایگان هم می باشد از طرف مخاربرات برای شماره تلفن شما فعال شده باشد. در تب Dial-up این برنامه می توانید هماهنگی آن را با مودم خود تست کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کرک برنامه: از برنامه به طور کامل خارج شويد. پس از کپي کردن کرک در محل نصب برنامه فايل Register.reg را اجرا کنيد.

bidastar
05-04-2008, 22:16
ممنون rezaete جان
اگه مودم از استاندارد V.92 و Call Waiting و Caller ID پشتیبانی نکنه چی؟

برنامه ای واسه این نوع مودم ها نیست؟

rezaete
05-04-2008, 22:27
نمیدونم . این برنامه رو قبلا دیده بودم الان نگاه کردم دیدم این توضیحات رو نوشته .

sarina_sh
05-04-2008, 22:59
اگه یه برنامه ای که نیاز به اون استاندارد نداشته باشه بزارین خیلی ممنون میشم

usfelme
06-04-2008, 00:00
اگه مودم قابلیت call waiting نداشته باشه نمیشه کاری کرد!!

roozevesal2004
21-04-2008, 09:49
با عرض سلام و تشکر از مطلب جالبتون. یک سوال دارم هرچند ممکنه بی ربطباشه ولی عذر می خوام اگه می پرسم.من دیدم که کسانی به من زنگ می زنن ازطزیق کامپیوترشون و شمارشون روی caller idim نمیفته. و در بعضی موارد علامتهای #### میفته. میخواستم بپرسم آیا برنامه ای هست که این قابلیت رو داشته باشه که شماره شخصتماس گیرنده رو نشون نده و حتی حاش علامتهایی رو به دلخواه فرد تماس گیرنده روی caller idie مخاطب بندازه؟ اگر هست بی زحمت توضیح بدین؟ خیلی ممنونم

usfelme
21-04-2008, 11:51
Cidpad caller id generator 2.2
CIDPad 2.2 is the latest version of the first practical all-software Caller ID Generator.
All you need to do to generate Caller ID signals of your own is run CIDPad, enter the name and phone number you want,

click „Play” and hear the signal through your PC speakers!

With CIDPad you can:

- Test your own Caller ID terminals
- Put gag and vanity numbers and names on your Caller ID
- Place demo numbers on Caller ID terminals on display for sale
- Comply with telemarketing regulations that require truthful Caller ID while still maintaining your own privacy
- Make calls on behalf of multiple clients, ensuring that callbacks go directly to them
- Dozens more uses!!!

Download:

bidastar
21-04-2008, 21:09
Cidpad caller id generator 2.2

این برنامه استاندارد V.92 و Call Waiting و Caller ID رو پشتیبانی میکنه یا نیازی به اینا نیست؟

usfelme
22-04-2008, 01:00
این برنامه استاندارد V.92 و Call Waiting و Caller ID رو پشتیبانی میکنه یا نیازی به اینا نیست؟

بله باید اینا رو داشته باشی!!!