PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / کدام یک محبوب ترند؟ محراب فاطمي يا رضا قرايي؟

mehdi30nema
05-04-2008, 20:30
سلام :
اين تاپيك رو زدم تا ببينم محراب فاطمي محبوب تر است يا رضا قرايي . با توجه به اينكه محراب فاطمي 4 دوره و رضا قرايي 3 دوره قهرماني مسابقات مردان آهنين رو در كارنامه دارند .
البته چون خودم از نزديك با جفتشون در ارتباط بودم محراب فاطمي رو بيشتر قبول دارم هم اخلاقي هم ورزشي . خوشحال ميشم نظر شما رو هم بدونم .

MORINIO
05-04-2008, 20:34
فقط رضا قرایی

شک نکنید.

KambiaZ
05-04-2008, 20:36
من جفتشون رو دوست دارم ....
هر روز از جلوی باشگاه این قرایی رد می شم قیافش رو می بینم ولی فاطمی رو ندیدم تلا حالا...

FAKHER
05-04-2008, 22:31
من فاطمی رو بیشتر دوست دارم. قرایی یه جوریه

كاملا موافقم

aghmeysam
05-04-2008, 22:45
من با قرایی بیشتر حال میکنم

mani_2004_2006
05-04-2008, 23:05
فقط قرایی . قرایی قوی تره . تو مسابقات امسال هم اصلا به خودش فشار نمی آورد . کلا خیلی از بقیه سر تره

shazdeh23
06-04-2008, 00:21
منم قبول دارم که قرایی قویتره. ولی مهم اخلاقه که قرایی نداره.
قرایی خدای غروره.
ولی بالعکس محراب فاطمی به گفته دوستانم که باهاش برخورد داشتند، خیلی مهربانه و خودشه نمی گیره.
یا حق

sinasalar2007
06-04-2008, 01:35
قرایی مقام سومی جان رو داره معلومه که از فاطمی قویتره

ramin1988
06-04-2008, 07:15
جفتشون خوبن ولی من قرائی رو یکم بهتر میدونم :46:

shahshahani
06-04-2008, 07:35
اگه یادتون باشه قرایی تو مسابقات امسال رکورد جهان رو زد...

mehdi30nema
06-04-2008, 07:45
اگه یادتون باشه قرایی تو مسابقات امسال رکورد جهان رو زد...
من كه فكر نميكنم صحت داشته باشه . اگه داشت توي سايت قويترين مردان جهان اعلام ميشد ولي هيچي نگفتن .
در ضمن محراب فاطمي هم توي كنده 125 كيلو ركورد دار هست با 12 حركت كه بعيد ميدونم قرايي بتونه بزنه .

mehdi30nema
06-04-2008, 07:47
تازه قرايي شانس آورد امسال فرزاد موسي خاني و مجتبي ملكي نبودند وگرنه كارش سخت تر ميشد .

shahshahani
06-04-2008, 07:53
عزیز پارسال که فرزاد موسی خانی بود.
دوره دوم هم که قرایی قهرمان شد مجتبی ملکی هم بود.
رکورد قرایی هم مربوط به گوی های سنگی بود.

mehdi30nema
06-04-2008, 08:01
عزیز پارسال که فرزاد موسی خانی بود.
دوره دوم هم که قرایی قهرمان شد مجتبی ملکی هم بود.
رکورد قرایی هم مربوط به گوی های سنگی بود.
ميدونم ولي فرزاد سال به سال قوي تر ميشد . تازه پارسال اگه امتيازات هر مرحله مثله امسال جدا گانه حساب ميشد مطمئن باش قرايي قهرمان نميشد
اينم امتيازات پارسال :
رضا قرايي 55 امتياز در مرحله مقدماتي + 24 امتياز در مرحله فينال = 79 امتياز
فرزاد موسي خاني 46 امتياز در مرحله مقدماتي + 22 امتياز در مرحله فينال = 68 امتياز .
مطمئن باش اگه جداگانه حساب ميكردن فرزاد قهرمان بود . چون امتيازات مراحل قبلي قرايي بيشتر بود فرزاد ميدونست شانسي واسه قهرماني نداره تازه با اين حال تو فينال فقط دو امتياز از قرايي عقب افتاد .

shahshahani
06-04-2008, 08:15
ميدونم ولي فرزاد سال به سال قوي تر ميشد . تازه پارسال اگه امتيازات هر مرحله مثله امسال جدا گانه حساب ميشد مطمئن باش قرايي قهرمان نميشد
اينم امتيازات پارسال :
رضا قرايي 55 امتياز در مرحله مقدماتي + 24 امتياز در مرحله فينال = 79 امتياز
فرزاد موسي خاني 46 امتياز در مرحله مقدماتي + 22 امتياز در مرحله فينال = 68 امتياز .
مطمئن باش اگه جداگانه حساب ميكردن فرزاد قهرمان بود . چون امتيازات مراحل قبلي قرايي بيشتر بود فرزاد ميدونست شانسي واسه قهرماني نداره تازه با اين حال تو فينال فقط دو امتياز از قرايي عقب افتاد .

در کل بازم فرقی نمیکنه.یعنی نمیشه پارسال رو با امسال مقایسه کرد.چون ورزشکارها از اول نحوه محاسبه امتیازات هر دوره رو بهشون میگن.موسی خانی هم میدونسته که پارسال مجموع امتیازهای مراحل حساب میشه ولی نتونسته قهرمان بشه.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی.

mseddighi
06-04-2008, 08:35
از نظر قدرت که نميدونم کدوم بهتره چون هيچ وقت باهم در مسابقات شرکت نکردند.
ولي از نظر اخلاقي قرايي رو اصلا دوست ندارم. آدم خيلي مغروريه و جوانمردي تو کارش نيست.
اگه يادتون باشه تو فينال مسابقات پارسال هميشه جوري امتياز ميگرفت که داداشاش بتونن خودشون رو بالا بکشند.
اصلا ازش خوشم نمياد . نمره اخلاق ورزشي صفر

Mahdi_Moosavi
06-04-2008, 11:53
از دوستان کسی میدونه ، چرا هیچ وقت برادران قرایی و فاطمی با هم رو به رو نشدن ؟؟!!

D o l f i n
06-04-2008, 12:02
من هر دوتا شون رو دوست دارم ولي قرايي كه چيز ديگس خدايي قويه شكي هم نيست امسال حتي اگه مجتبي ملكي هم بود قهرمان نميشد فقط مسابقات هيجان انگيزتر ميشد اگه متوجه شده باشيد هميشه قرايي تو فينا سعي ميكنه همون اول خودش رو جدا كنه تا تو آيتم ها بعدي مشكلي نداشته باشه و فشار روش نياد از نظر اخلاق درسته مغروره ولي خب هر كسي يه اخلاقي داره

pentoriko
06-04-2008, 12:06
من فاطمی رو بیشتر دوست دارم. قرایی یه جوریه

من نظرم دقيقا بر عكس شماست فاطمي يه جوريه

ElmO
06-04-2008, 13:28
از دوستان کسی میدونه ، چرا هیچ وقت برادران قرایی و فاطمی با هم رو به رو نشدن ؟؟!!

ُسیاست این دو تا خانواده همینه ... !
همیشه یه دعوای پنهان بین این دو بوده ...
پارسال هم تو یه سری مسابقات غیر از
مردان آهنین که برگزار شده و رضا قرایی
شرکت کرده و یکی از داوراش هم مهراب
بوده ، تو یکی از آیتم ها نسبت به تایمی که
مهراب گرفته اعتراض میکنه و فک کنم دیگه
ادامه نمیده !

ولی منشا این درگیری های شکار و پنهانشون
رو نمی دونم ...
همیشه هم یه جوری تو مسابقات ( کلا ) شرکت
میکردند و میکنن که با هم نباشن . یه بار اونا میان
و یه بار هم اینا ... واسه همین هیچوقت نشده
که با هم روبرو بشن ... که اگه بشن واقعا دیدنی
میشه ... :8:

واسه همینم بوده که دقیقا وقتی فاطمی ها دیگه
شرکت نکردن ، قرایی ها اومدن ... !

به نظر من هم رضا قرایی خیلی مغروره ...

یا حق

:40:

Moh@mm@d - TNT
06-04-2008, 13:51
منم قبول دارم که قرایی قویتره. ولی مهم اخلاقه که قرایی نداره.
قرایی خدای غروره.
ولی بالعکس محراب فاطمی به گفته دوستانم که باهاش برخورد داشتند، خیلی مهربانه و خودشه نمی گیره.
یا حق

خوب گفتی دوست عزیز

mehdi30nema
06-04-2008, 16:20
چون اينا تو مسابقات بندر عباس ( اون دوره كه حميد قرايي بود و براداران فاطمي هم بودند ) دعواشون شد و يكي از گنده لات هاي جنت آباد به هوا خايي قرايي رفت بندر عباس و محراب رو با چاقو زد ( همين خط روي صورتش ) و بعد از اون با هم مشكل دارند .

ElmO
06-04-2008, 19:31
چون اينا تو مسابقات بندر عباس ( اون دوره كه حميد قرايي بود و براداران فاطمي هم بودند ) دعواشون شد و يكي از گنده لات هاي جنت آباد به هوا خايي قرايي رفت بندر عباس و محراب رو با چاقو زد ( همين خط روي صورتش ) و بعد از اون با هم مشكل دارند .

که اینطور ...

ممنون :11:

یا حق

:40:

Kasra 91
06-04-2008, 19:33

اره درسته بخاطر همینه که باهم شرکت نمیکنن

اصلا از قرایی ها خوشم نمیاد خیلی خودشونو میگرن ولی محراب خیلی باحاله مثل اون حمید نیست که بعد از 2 دوره موفقیت امسال اومد هی خودشو گرفت اخرشم هیچی نشد

:40::40::40::40::40::5:محراب:5::40::40::40::4 0::40:

BLACK VENOM
06-04-2008, 19:43
قرايي ها خيلي عشق لاتي و اقاجون بازي دارن

H A M A S
06-04-2008, 19:57
محراب فاطمي طلايه
رضا قرايي از وقتي مجتبي ملکي قطع نخاع شد افتاد روي غلتک
ا

mehdi30nema
06-04-2008, 20:32
من خودم يك سال باشگاه ركورد ميرفتم پيش محراب . خدايي كارش حرف نداشت هم برنامه دادن هم نظارت كردن . بعد كه فاطمي ها از ركورد رفتند منم رفتم باشگاه قهرمانان پايتخت توي بلوار فردوس كه اول مربيش رضا قرايي و فيروز سليماني بودن ( البته قرايي بعد از سه ماه رفت و خودش باشگاه زد ). باور كنيد تو اون سه ماه هر كي ميرفت از قرايي برنامه بگيره در عرض ده ثانيه بدونه اينكه به طرف نگاه كنه برنامه ميداد ولي فاطمي يا همين فيروز سليماني ( مربي بدنساز تيم واليبال هنرمندان ) قشنگ بدن رو نگاه ميكنن بعد برنامه ميدن . كلا فكر نكنم قرايي زياد هم طرفدار داشته باشه .

B L A S T E R
06-04-2008, 21:32
مجتبی ملکی هم خیلی قوی بود...
واقعا قطع نخاع شد؟؟؟
قرایی هام باحالن ...

eshghe eskate
06-04-2008, 21:45
جدی اینطوریاس؟؟؟؟؟؟؟
چه جالب!!!:18:

اره درسته بخاطر همینه که باهم شرکت نمیکنن

اصلا از قرایی ها خوشم نمیاد خیلی خودشونو میگرن ولی محراب خیلی باحاله مثل اون حمید نیست که بعد از 2 دوره موفقیت امسال اومد هی خودشو گرفت اخرشم هیچی نشد

:40::40::40::40::40::5:محراب:5::40::40::40::4 0::40:

من خیلی از قرایی ها خوشم میاد
از همه شون :10:
درسته حمید و رضا یه کمی لات ن ولی امیر اینجوری نیس:11:
محراب هم هرچی که باشه و از هرکی که بدتر باشه از اون خودنگاه مسخره بهتره:27:
ولی در کل با اخلاق محراب خیلی حال میکنم:8:
کجا حمید بیچاره خودشو گرفت؟
دوره مقدماتی هم که جاودانی ازش پرسید که میری نیمه نهایی یا نه گفت که نمیدونم ما همیشه زورموو میزنیم:20:
راستی محراب ه یا مهراب؟؟؟؟:13:

B L A S T E R
06-04-2008, 21:53
خودنگاه که ادم نیست...یه دزد

eshghe eskate
06-04-2008, 21:56
خودنگاه که ادم نیست...یه دزد
چه طور مگه؟

Kasra 91
06-04-2008, 22:55
ملکی واقعا قطع نخاع شد؟

تو تلویزیومن نوشته بود محراب

:40::40::40::40::40:مـــــــــحــــ ـــراب:40::40::40::40::40:

MoJtaBa.R
07-04-2008, 03:02
قرایی مقام سومی جان رو داره معلومه که از فاطمی قویتره

و اينكه شرايط كنوني چه از لحاظ آمادگي حريفان و چه از نظر آيتم هاي انتخابي دوره به دوره بهتر ميشه و كار برا قهرماني سخت تر

vahid78
07-04-2008, 07:29
هیچکدوم فقط و فقط مجتبی ملکی

nw_nk
07-04-2008, 08:03
محراب فاطمي طلايه
رضا قرايي از وقتي مجتبي ملکي قطع نخاع شد افتاد روي غلتک

قطع نخاع شد؟ میشه کمی اطلاعات بدید.

mehdi30nema
07-04-2008, 08:45
قطع نخاع شد؟ میشه کمی اطلاعات بدید.

البته دقيقا مشخص نيست كه چيش شده ولي تو مسابقات دو سال پيش در حين كشيدن لنگر 300 كيليويي از پشت با كمر خورد زمين و نتونست مسابقات رو ادامه بده كه بعد از اون يه سري گفتن قطع نخاع شده يه سري هم گفتن نشده ولي خبره موثقي وجود نداره .

soheilsmart
07-04-2008, 09:43
دقیقا این خبر رو همون سال تو یکی از سایت های اینترنتی خوندم
ولی در صحتش شک دارم

البته کمی با این خبر فرق داشت

Ahmad
07-04-2008, 09:49
خدمت بينندگان عزيز عرض كنم كـــــــــــــه

ملكي ميگفتن كه قطع نخاع شده ولي فكر كنم همين چند ماه پيش بود كه ديدم تو يه مسابقه شركت كرده. يعني فرك كنم خوب شده باشه.

فرامرز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rvin@
07-04-2008, 09:54
به نظر من از نظر قدرت قرایی البته اگر به نسبت عضله بخواهیم حساب کنیم محراب یه چز دیگه است. اگه محراب هم می خواست می تونست عضله شو بیشتر کنه و رکوردش رو بهتر ولی به نظرم نخواست هیکلش از یه حدی زاغارت تر بشه.
از نظر اخلاق و تریپ هم با محراب حال می کنم. البته قرایی رو هم دوست دارم ولی من معتقدم یه جوراییه.

dwxx
07-04-2008, 13:11
به نظر من این دو چون در یک زمان در شرایط مسابقه نبودند قابل مقایسه نیستند.
زمانی که مهراب قهرمان می شد سطح مسابقات پایین تر بود و مسلما قرایی امروز اگر اون زمان بود بهتر بود.
ولی از طرفی باید بگیم با جا افتادن این رشته قهرمانا مخصوص این رشته تمرین می کنند و اگر اینجوری برداشت کنیم می تونیم بگیم اگر مهراب هم هنوز مسابقه می داد بالاتر از قرایی بود.
بنابراین نتیجه می گیریم از نظر قدرت قابل مقایسه نیستند..

ولی اخلاق رو دوستانی که از نزدیک آشنا هستند باید نظر بدن چون کسی با دو جمله صحبت با مجری شخصیتش معلوم نمی شه. ممکنه کسی یه اخلاقی داشته باشه ولی تو جمع خودش رو نشون نده ( حالا خوب یا بد)

unartig
07-04-2008, 13:20
من یه چیزیو بگم اکثرقهرمانهای این رشته دوپینگی هستند صحت مدعای من می تونه اعلام ازمایش دوپینگ مهدی فاطمی برادربزرگ محراب و همچین برادرکوچک قراییها که کشتی گیرفرنگی کارمیکنه .به نظرم اکثرورزشکارهای قدرتی کار ما راهشونو اشتباه رفتند چه بدنساز چه پاورلیفتینگ

mehdi30nema
07-04-2008, 13:40
من یه چیزیو بگم اکثرقهرمانهای این رشته دوپینگی هستند صحت مدعای من می تونه اعلام ازمایش دوپینگ مهدی فاطمی برادربزرگ محراب و همچین برادرکوچک قراییها که کشتی گیرفرنگی کارمیکنه .به نظرم اکثرورزشکارهای قدرتی کار ما راهشونو اشتباه رفتند چه بدنساز چه پاورلیفتینگ
اين كه كاملا مشخصه . تنها مسابقاتي كه در جهان آزمايش دوپينگ نداره همين مسابقات قويترين مردان هست . واسه همين هركي ميتونه هر چي دلش خواست دوپينگ كنه .
در ضمن اون فردي كه شما نوشتي كشتي فرنگي كار ميكنه امير قرايي هست برادره بزرگ تره قرايي ها نه كوچيكه .

mohsen mafia
07-04-2008, 13:44
در این که رضا قرایی قدرتش فوق العاده زیاده هیچ شکی نیست اما قدرت زیاد عامل محبوبیت نیست.
از همه چیز مهم تر اخلاقه.رضا قرایی اخلاق ورزشی نداره..خیلی آدم مغروریه...اما محراب هم ورزشکار قدرتمند و هم خیلی با اخلاقه...
فقط محراب فاطمی:20::20::20:

rvin@
07-04-2008, 15:29
در این که رضا قرایی قدرتش فوق العاده زیاده هیچ شکی نیست اما قدرت زیاد عامل محبوبیت نیست.
از همه چیز مهم تر اخلاقه.رضا قرایی اخلاق ورزشی نداره..خیلی آدم مغروریه...اما محراب هم ورزشکار قدرتمند و هم خیلی با اخلاقه...
فقط محراب فاطمی:20::20::20:
دقیقا.
از قدیم گفتن غرور بیجا مانع کسب است!!
یعنی به اون اندازه که تواضع آدم رو بزرگ و محبوب می کنه . به همون اندازه بر زمینش می زتد نادان دوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی به همون اندازه غرور آدم رو خار و خفیف و مقادیری هم کثیف و خصیص می کنه . حالا من مضرات دیگه شو نگفتم!:31:
ولی کلا من یه غرور بیجا در قرایی می بینم. که اندکی باید اون رو کمترش کنه تا بتونه مرحله رو رد کنه و برسه به غول:31:

mani_2004_2006
07-04-2008, 23:30
فقط قرایی ! و شما از کجا میدونین قرایی اخلاق ورزشی نداره ؟

rvin@
08-04-2008, 09:21
فقط قرایی ! و شما از کجا میدونین قرایی اخلاق ورزشی نداره ؟

داره ولی نه به اندازه محراب. شما دقت لازم رو مبذول بدار متوجه می شی.

امير موسر
08-04-2008, 10:18
چون اينا تو مسابقات بندر عباس ( اون دوره كه حميد قرايي بود و براداران فاطمي هم بودند ) دعواشون شد و يكي از گنده لات هاي جنت آباد به هوا خايي قرايي رفت بندر عباس و محراب رو با چاقو زد ( همين خط روي صورتش ) و بعد از اون با هم مشكل دارند
نه بابا بگو کی بود شاید ما هم بشناسیم.
مگه تو جنت اباد از اینا گنده تر هم پیدا میشه...
اگه اونطوری بود دیگه نمی زاشتن اینا شرکت کنن , این چه حرفیه میزنی بابا.
من به قرایی رای می دم چون بچه محلیم.
از نظر اخلاق که معلومه خیلی مغروره...
ولی امیرشون خیلی مهربونه من مغازش رفتم(مکمل ورزشی) خیلی ادم خوبیه.
حمیدشون بچه خیلی خوبیه !!
رضاشون یه میمون هم داره من دو سه بار تو ماشینش دیدم ....

eshghe eskate
08-04-2008, 13:59
چه جاااااااالب
به به به به
خیلی جالب بود
مخصوصا حمیدشون خیلی بچه خوبیه
اره خیلیم بچه نازیه!!!!:27:
ولی خدایی از همشون خوشم میاد
حالا با تفاسیری که اینجا شد از رضا کمتر ولی حمید یه چیز دیگه س شاید تبرکه که شده این نه؟؟؟:46:
حالا جدی رضا میمون داره؟
ماشینش چی هس؟نکنه از همین جایزه های مردان اهنین؟
راستی من یه چیز دیگه م شنییدم
این که میگن هر دوره که میره این ور اونور(واسه مسابقه)کلی تجارت میکنه و کار اصلیش هم همینه راس میگن؟؟؟؟:11:

راه كوير
08-04-2008, 14:40
محراب فاطمي
بدون برو برگرد !!!!

راه كوير
08-04-2008, 14:40
محراب فاطمي
بدون برو برگرد !!!!

امير موسر
08-04-2008, 15:40
چه جاااااااالب
به به به به
خیلی جالب بود
مخصوصا حمیدشون خیلی بچه خوبیه
اره خیلیم بچه نازیه!!!!:27:
ولی خدایی از همشون خوشم میاد
حالا با تفاسیری که اینجا شد از رضا کمتر ولی حمید یه چیز دیگه س شاید تبرکه که شده این نه؟؟؟:46:
حالا جدی رضا میمون داره؟
ماشینش چی هس؟نکنه از همین جایزه های مردان اهنین؟
راستی من یه چیز دیگه م شنییدم
این که میگن هر دوره که میره این ور اونور(واسه مسابقه)کلی تجارت میکنه و کار اصلیش هم همینه راس میگن؟؟؟؟:11:
حتما بچه خوبی که میگم دیگه!!:31:
اره میمون داره!!
به نظرت تو تو اون ماشینی که جایزه میدادن جا میشه اصلا!!
ماکسیما نقرهای داره !!
حمیدشون هم هیوندای ورنا داره ....
امیرشون رو هم نمیدونم چون الان دیگه بیشتر میره اون باشگاهی که تو ایت الله کاشانی دارن.شاید بچه های اون باشگاه بدونن!!
اطلاعات رو حال کردی :5:
می رن این ور و اون ور چه تجارتی می کنن ؟؟

امير موسر
08-04-2008, 15:45
دوبار پست دادم !!
اشتب شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ezel
09-04-2008, 09:40
از محراب که گذشت ولی حسین فاطمی ( داداش یکی مونده به آخرش) شرکت کنه سه تا قرایی ها رو با هم میترکونه. اونم عین محرابه.

pentoriko
09-04-2008, 12:47
اين سوال نظر سنجي يه خورده بد هست

آخه بعضي ها اخلاق و اينها رو با زور يكي ميكنن و به يكي راي ميدن

بعضي از قرايي خوششون نمياد خوب به مهراب راي ميدن

بايد يه سوال مثل اينكه كدوم زورش بيشتره يا كدوم محبوبيتش بيشتره سوال نظرسنجي باشه

eshghe eskate
10-04-2008, 13:28
حتما بچه خوبی که میگم دیگه!!:31:
اره میمون داره!!
به نظرت تو تو اون ماشینی که جایزه میدادن جا میشه اصلا!!
ماکسیما نقرهای داره !!
حمیدشون هم هیوندای ورنا داره ....
امیرشون رو هم نمیدونم چون الان دیگه بیشتر میره اون باشگاهی که تو ایت الله کاشانی دارن.شاید بچه های اون باشگاه بدونن!!
اطلاعات رو حال کردی :5:
می رن این ور و اون ور چه تجارتی می کنن ؟؟
سلام
مرسی
بازم اطلاعات میخوام
قرمز:واااااااااااااای میممیرییییم
غش میکنیییییییییم
کف میکنییییییییییییم
حال میکنییییییییییم
میموووووون!!!چه جالب
در مورد حمید بگوو!!!!!!!:21:
چه میدونم میرن خرید و فروش میکنن
تازه من شنیدم میلیاردره رضا!!!
با مامانشون زندگی میکنن یا تنها؟یا با زناشون؟؟؟؟؟!!!!!:21:

امير موسر
10-04-2008, 18:16
سلام
مرسی
بازم اطلاعات میخوام
قرمز:واااااااااااااای میممیرییییم
غش میکنیییییییییم
کف میکنییییییییییییم
حال میکنییییییییییم
میموووووون!!!چه جالب
در مورد حمید بگوو!!!!!!!:21:
چه میدونم میرن خرید و فروش میکنن
تازه من شنیدم میلیاردره رضا!!!
با مامانشون زندگی میکنن یا تنها؟یا با زناشون؟؟؟؟؟!!!!!:21:

مسخره می کنی !!
دیگه همسایه طبقاتی که نیستیم با حاشون ...
از حمیده بد خوشت میادا !!
:27:

mehdi30nema
10-04-2008, 19:40

مشتي من خوبه تا قبل از اينكه فاطمي ها از باشگاه ركورد توي آرياشهر برن پيششون تمرين ميكردم . تو فاصله يك متري من محراب فاطمي داشت واسه ما ها كه تو باشگاه بويديم تعريف ميكرد كه چه جوري يارو بلند شد از جنت آباد اومد بندرعباس چاقوش زد . بعد شما ميگي اين چه حرفيه ميزني بابا !!!!
در ضمن يارو فقط گنده لات بود وگرنه كلا 70 كيلو هم وزن نداشت يعني همه چيزش چاقوش بود .

امير موسر
10-04-2008, 21:19
مشتي من خوبه تا قبل از اينكه فاطمي ها از باشگاه ركورد توي آرياشهر برن پيششون تمرين ميكردم . تو فاصله يك متري من محراب فاطمي داشت واسه ما ها كه تو باشگاه بويديم تعريف ميكرد كه چه جوري يارو بلند شد از جنت آباد اومد بندرعباس چاقوش زد . بعد شما ميگي اين چه حرفيه ميزني بابا !!!!
در ضمن يارو فقط گنده لات بود وگرنه كلا 70 كيلو هم وزن نداشت يعني همه چيزش چاقوش بود .

پس عجب !!
حتما بعد از اون چاقو کشی هم با هم اشتی کردن !؟

Ezel
11-04-2008, 08:26
تو سايت بدنسازي به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يه مقاله در صفحه 14 بخش پرسش و پاسخ آقاي ناصر شجاعي نوشته ( همون پير مردي كه سري اول مسابقات داور بود ) و به قول خودش پشت پرده مسابقه رو رو كرده و داستان اين دعوا رو هم نوشته . حالا چقدر راسته من نمي دونم خودتون بريد بخونيد .

امير موسر
11-04-2008, 10:11
من خوندم !!
فکر کنم خیلی از دوستان اگر بخونن نظرشون نسبت به فاطمی تغییر میکنه !
می گم که اصلا زور نداره !!

mehdi30nema
11-04-2008, 11:06
پس عجب !!
حتما بعد از اون چاقو کشی هم با هم اشتی کردن !؟
چه ربطي داره !!!

mehdi30nema
11-04-2008, 11:11
در ضمن قرايي ها اگه واقعا اخلاق داشتند تمام مراحله مسابقه رو انجام ميدادند . نه مثل رضا و امير قرايي كه تو دور مقدماتي حركت لاستيك رو انجام ندادند يا مثل اون حميد قرايي مسخره كه واقعا يه ذره هيكل هم نداره توي قسمت حمل نقشه بعد از دو متر حمل الكي نقشه رو بندازه و بعد دستشو بگيره كه مثلا مصدوم شده . همه چي كه زور نميشه . ورزشكار بايد اخلاق داشته باشه .

امير موسر
11-04-2008, 11:14
چه ربطي داره !!!

ربطش به اینه که :
محراب الان داوره گفتم پس چطور اینا با هم تو مسابقات حرف میزدن ؟
ولی درسته برو ینجا کامل جریانش رو نوشته !!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینجا بری می فهمی کدومشون ادمن !!
ورداشتن 3 تایی حمیدرو زدن ,چون رضاشون تو مسابقات جهانی بود !!

Ezel
11-04-2008, 14:11
البته گفتم كه اين نوشته از زبان ناصر شجاعي هستش . الان دوتا عكس گير آوردم كه تا حدودي معادلات مارو بهم ميزنه .

m_r1986
11-04-2008, 16:48
فقط

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.jpg

mehdi30nema
11-04-2008, 20:26
ربطش به اینه که :
محراب الان داوره گفتم پس چطور اینا با هم تو مسابقات حرف میزدن ؟
!!

مگه بچه مدرسه ايي هستن كه قهر كنن. فرماليته هم كه شده تو مسابقه حرف ميزنن . ناسلامتي كلي آدم داره مسابقه رو ميبينه

brad pitt
11-04-2008, 23:25
من رضا قرایی رو بیشتر دوس دارم .

البته محراب یه کم محجوبتره ولی داش رضا تحفه ی دیگریست .

hamed1282
13-04-2008, 13:05
قرایی قویتره ولی خیلی مغروره

shahshahani
13-04-2008, 15:53
البته گفتم كه اين نوشته از زبان ناصر شجاعي هستش . الان دوتا عكس گير آوردم كه تا حدودي معادلات مارو بهم ميزنه .

این عکس ها مال چه سالیه؟
خیلی هم رابطه شون دوستانه به نظر نمیرسه.
اصلا به هم نگاه نمیکنن.
مخصوصا حمید قرایی و داداش کوچیکه فاطمی ها که معلومه با هم قهرن.

shahshahani
13-04-2008, 15:55
حالا اونایی که دم از اخلاق فاطمی میزدن کجان؟
کم آوردین رفتین؟هان؟

Ezel
15-04-2008, 21:52
این عکس ها مال چه سالیه؟
خیلی هم رابطه شون دوستانه به نظر نمیرسه.
اصلا به هم نگاه نمیکنن.
مخصوصا حمید قرایی و داداش کوچیکه فاطمی ها که معلومه با هم قهرن.
اين عكسها براي مسابقات قويترين مردان پايتخت سال 84 هستش كه رضا قرايي اول ميشه و محراب فاطمي هم دوم و گويا اونقدر اختلاف امتيازي زياد بوده كه رضا قرايي مرحله آخر رو هم انجام نميده و قهرمان ميشه . ( البته اين بخش آخري از زبان همين ناصر شجاعيه .) .
ضمنا رضا قرايي سوم و چهارمي جهان در روسيه و دانمارك رو داره ولي محراب فاطمي به گفته خودش هفتم جهان تو مسايقات ليتواني رو داره . ( البته رضا قرايي عكساي مسابقه جهاني اش هست ولي از محراب فاطمي در مسابقات خارجي فقط يه عكسه اونم تو مسابقات ليفت آسيا هستش نه تو قويترين مردان.)

pentoriko
15-04-2008, 23:39
اين عكسها براي مسابقات قويترين مردان پايتخت سال 84 هستش كه رضا قرايي اول ميشه و محراب فاطمي هم دوم و گويا اونقدر اختلاف امتيازي زياد بوده كه رضا قرايي مرحله آخر رو هم انجام نميده و قهرمان ميشه . ( البته اين بخش آخري از زبان همين ناصر شجاعيه .) .
ضمنا رضا قرايي سوم و چهارمي جهان در روسيه و دانمارك رو داره ولي محراب فاطمي به گفته خودش هفتم جهان تو مسايقات ليتواني رو داره . ( البته رضا قرايي عكساي مسابقه جهاني اش هست ولي از محراب فاطمي در مسابقات خارجي فقط يه عكسه اونم تو مسابقات ليفت آسيا هستش نه تو قويترين مردان.)

يه نفر اين عكسها رو ميزاره ببينيم

Ezel
16-04-2008, 08:57
يه نفر اين عكسها رو ميزاره ببينيم
شما اگر تشریف ببرید به صفحه 7 میتونید لینک این عکسا رو ببینید.

pentoriko
16-04-2008, 12:11
شما اگر تشریف ببرید به صفحه 7 میتونید لینک این عکسا رو ببینید.

من منظورم عكساي مسابقات جهاني هست عزيز

Ezel
16-04-2008, 21:24
من منظورم عكساي مسابقات جهاني هست عزيز
با يه سرچ كوچيك تو گوگل يه چيزايي ميتونستي پيدا كني ولي اگه حوصله اينكارو نداري برو به اين سايت كه آدرس ميدم از همه ي فا طمي ها و قرايي ها عكس گذاشته . فقط هم قرايي هستش كه تو مسابقات جهاني عكسش هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_vaezinia
24-04-2008, 10:08
محراب فاطمی

shahshahani
28-04-2008, 10:20
محراب فاطمی

بابا روتو برم بعد از این همه بازم میگی محراب؟

vahid_vaezinia
28-04-2008, 17:20
فقط محراب فاطمی!

mehdi30nema
29-04-2008, 06:50
بابا روتو برم بعد از این همه بازم میگی محراب؟

فقط و فقط محراب فاطمي .
قرايي صد سال هم محبوبيت فاطمي رو پيدا نميكنه . الان به جز تهران هيچ جا قرايي رو نميشناسن ولي فاطمي همه جا محبوبه .
only fatemi

boooooy5
30-04-2008, 16:46
منم نظرم اینه که محراب مردم دارتره.اگه مسابقات رو دنبال کرده باشید، حتما دیدید که وقتی حضار ازش خواهش می کنن که حرکت کنده رو بزنه، خیلی بی ریا و بدون گرم کردن میاد چند حرکت می زنه و می ره.
کلا خیلی آقاست.اما رضا هم فوق العاده قوی و باهوشه.فقط باید کمی خاکی تر باشه.گاهی می دیدم در حین مسابقات به افراد مختلف به صورت تمسخرآمیزی لبخند می زنه...به هر حال هر دو ایرانی هستند و برای هر دو آرزوی موفقیت می کنم.

shahshahani
01-05-2008, 22:41
فقط و فقط محراب فاطمي .
قرايي صد سال هم محبوبيت فاطمي رو پيدا نميكنه . الان به جز تهران هيچ جا قرايي رو نميشناسن ولي فاطمي همه جا محبوبه .
only fatemi

اگه مردم (به قول شما همه جا) بیان این تاپیک رو بخونن اونوقت معلوم میشه محبوبیت سیخی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟

Julian
02-05-2008, 12:07
جفتشون از محبوبیت دنبال پولن ولی محراب فاطمی ادم حسابی تره.
قرائی ها باشگاه شون توی خیابون ایت الله کاشانی هستش میدونستین؟

mehdi30nema
02-05-2008, 21:02
.
قرائی ها باشگاه شون توی خیابون ایت الله کاشانی هستش میدونستین؟

آره اينو كه همه ميدونن . حالا مگه چيه ؟

Julian
02-05-2008, 21:18
هیچی اقا چرا میزنی؟

MICROSOFT_ADMINIST
02-05-2008, 22:37
از نظر فني و قدرتي قرايي ها با هيچكسي قابل قياس نستند .

ولي از نظر فرهنگي و اخلاقي . . . .